Startside   I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
Artslister
Netfugl v. 2.0


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Annette Hansen, Danmark31499385102009-01-07
Aage Kabbelgaard, Danmark1171817182011-08-12
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn244380323282018-01-29
Aidan G. Kelly, Irland2468726182011-06-14
Alan Clewes, Storbritannien2559437872008-04-26
Albert J. de Jong, Holland1203020302011-11-01
Albert Steen-Hansen, Danmark17542205664782010-05-04
Aleix Comas, Spanien2586434102005-11-07
Aleix Comas, Spanien61073521152010-09-05
Aleks Lund, Danmark1221122112015-04-11
Alen Ploj, Slovenien61031420312013-10-04
Alex Sand Frich, Danmark5113249052602018-10-05
Alex Wallin, Danmark3555321402008-12-15
Alexander J. Lee, Danmark2501726312001-11-09
Alf Frølich, Danmark1305430542010-08-02
Alf Petersson, Sverige429429245032011-11-02
Allan Gudio Nielsen, Danmark112220834792013-08-15
Allan Haagensen, Danmark213049341292019-11-05
Allan Hansen, Danmark3635824942009-04-03
Allan Helge Nolte, Danmark2382824302012-02-06
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3496917102009-04-01
Allan Kjær Villesen, Danmark67490086891532021-05-07
Allan Prang, Danmark1353335332011-10-02
Alwin Schönenberger, Østrig2578232442005-01-13
Anders Bacher Nielsen, Danmark20122196329022013-04-02
Anders Bergman, Sverige3670926762009-01-18
Anders Bojesen, Danmark122730577542013-12-31
Anders Brinkmann, Danmark29745282020-08-10
Anders Bræstrup, Danmark1276627662012-12-17
Anders E. Sørensen, Danmark13730628157652021-01-15
Anders Frederiksen, Danmark1192219222005-08-07
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark91530619802011-10-25
Anders Hammergart, Danmark8219660041412016-06-04
Anders Horsten, Danmark2452524022008-03-14
Anders Jensen, Danmark565066816622020-10-23
Anders Jihmanner, Sverige1208720872005-09-05
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark62750195426862020-06-18
Anders Roel, Danmark111762925692013-12-10
Anders Søgaard, Danmark12929682340862011-07-17
Anders Tørressen Hangaard, Norge51388542672012-03-21
Anders Tøttrup, Danmark317384940592006-11-05
Anders Wiig Nielsen, Danmark315432556152021-03-08
Anders Østerby, Danmark337362375072015-11-13
András Fodor, Ungarn5610730749672015-03-10
André Julinder, Sverige3519523512012-05-14
André Riis Ebbesen, Danmark265894429572012-08-30
Andreas Bennetsen Boe, Danmark14813722160772018-11-20
Andreas Bruun Kristensen, Danmark6614717659252021-04-06
Andreas Guldager, Danmark131986320522012-05-30
Andreas Gullberg, Norge1334133412002-05-13
Andreas Hagerman, Danmark205505936492003-08-28
Andreas Malte Nielsen, Danmark1238723872005-07-04
Andreas Meyer Winnem, Norge183354324142006-06-07
Andreas Noeske, Tyskland61220223062007-12-16
Andreas Petersen, Danmark295169052202012-11-19
Andreas Ranner, Østrig1163696972020-10-06
Andreas Saul-Rotne, Danmark1205120512009-03-01
Andres Wolff Fries, Danmark1246024602005-06-01
Anita Pedersen, Danmark31609158442001-11-16
Anna Bay Rask, Danmark1329932992003-07-25
Anna Kjøller, Danmark1210021002013-04-10
Anne Blotting, Danmark2296916022010-06-17
Anne Navntoft, Danmark31750782838172020-06-04
Anne Themsen Flindt, Danmark1175917592013-02-21
Annelise Juul Stampe, Danmark41602363112006-01-30
Anni Nielsen, Danmark6515714747932016-11-29
Anni Oppelstrup, Danmark2434724252007-12-16
Antoine Joris, Belgien448322425892016-12-05
Anton Herrig Liebermann, Danmark81992955892013-11-29
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1407040702012-10-25
Arie Ouwerkerk, Holland10927716266132021-01-11
Arild Breistøl, Norge142740034882010-02-11
Arild Hansen, Norge2433622712005-04-26
Arne Bertelsen, Danmark1218021802006-02-11
Arne Borg Rasmussen, Danmark51180829342017-04-12
Arne Giørtz-Behrens, Danmark545462116652021-04-16
Arne Holdensen, Danmark3203111242021-01-04
Arne Kiis, Danmark37560556042122017-06-12
Arne Lilhauge, Danmark71195222142009-10-19
Arne Torkler, Danmark161956629932016-11-06
Arne Volf, Danmark12424991457112017-12-30
Arnold Georg Houmann, Danmark274535936462014-06-26
Arnold Houmann, Danmark225635753652006-06-07
Aron Andersson, Sverige4662718842010-10-20
Aron Andersson, Sverige3655533902008-08-28
Arthur R. Jensen, Danmark134331272572007-01-30
Arvid H Anthonsen, Norge292906413012015-07-07
Asbjørn Jensen, Danmark10318662536582019-12-20
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3540521532009-04-06
Asger Røjbek Sørensen, Danmark8654410672018-11-21
Ashley Fisher, Storbritannien16226222020-01-17
Attila Lenart, Danmark825614982020-09-08
Aurélien Audevard, Frankrig586107868538762019-08-18
Axel Mortensen, Danmark1042163336068582021-05-07
Barrault Frantz, Frankrig71425730522019-06-20
Bart-Jan Prak, Holland61213121712006-10-05
Bence Kókay, Ungarn91818324952009-01-25
Bengt Bengtsson, Sverige142617138162014-10-14
Benjamin Steffen, Tyskland192599419492014-04-24
Benjamin Gnep, Tyskland2296616112011-09-30
Benjamin Steffen, Tyskland71409126212006-07-08
Benny Haahr, Danmark579123431302018-03-21
Benny Jacobsen, Danmark2642834112003-01-21
Benny Kristensen, Danmark12328188142642012-05-23
Benny Nørgaard, Danmark1197719772013-05-02
Benny Rytter, Danmark1201120112013-03-27
Benny Steinmejer, Danmark1208220822013-01-02
Benoit Nabholz, Frankrig142374129142012-05-23
Benoit Paepegaey, Frankrig132823624472005-03-07
Bent Carstensen, Danmark245404354442012-09-09
Bent Christiansen, Danmark18348342018-01-09
Bent Jensen, Danmark3923931142006-05-10
Bent Lyngklip Kjeldgaard, Danmark10730910992020-06-10
Bent Møller Sørensen, Danmark2744044962005-12-13
Bent Nielsen, Danmark6786116762012-04-09
Bent Staugaard Nielsen, Danmark71359824152011-09-05
Bent Thøgersen, Danmark19126821642222021-03-14
Bente Steffensen, Danmark1176617662007-05-20
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1204720472011-01-23
Birger Algot Tørnblad, Danmark2276214562010-09-14
Birger Bavnsgaard, Danmark1195419542009-04-30
Birger Hultengren, Danmark1189018902010-07-07
Birger Lønning, Danmark13725181753252021-04-28
Birger Pedersen, Danmark4887624292006-03-05
Birgit Nielsen, Danmark2541128072007-04-15
Birthe Kirk Gawinski, Danmark3458919442013-08-09
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark40140829769852021-05-05
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark263172420862020-01-07
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1392939292007-09-02
Bjarne Bjørn Olsen, Danmark15305302020-07-07
Bjarne Golles, Danmark2541630322007-05-10
Bjarne Hemmingsen, Danmark162454721812017-12-02
Bjarne Hove-Jensen, Danmark16736732020-07-06
Bjarne Nielsen, Danmark3581120872009-04-19
Bjarne Nielsen, Danmark61255625112005-10-12
Bjarne Skule, Danmark172401618142010-01-12
Bjarne Streyffert, Danmark2518028172004-11-08
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark91038918692013-03-25
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2550629042003-03-25
Björn Dellming, Sverige1398839882009-08-02
Björn Gísli Arnarson, Island133771452962006-01-19
Bjørn Erik Hellang, Norge3508718432012-08-27
Bjørn Frikke, Danmark22223212732022020-12-03
Bjørn Ginman, Danmark2570347062017-09-13
Bjørn Grøn, Danmark4803629132010-10-27
Bjørn Kjellemyr, Norge315657652020-05-04
Bjørn Kjellemyr, Norge3729629692005-05-01
Bo Jensen, Danmark11116769126042012-06-19
Bo Lassen Christiansen, Danmark201220114472021-02-24
Bo Sonne Sørensen, Danmark297105352752010-11-24
Bo Svensmark, Danmark71891453162011-01-10
Bo Thyge Johansen, Danmark1399539952011-02-16
Bo Tureby, Danmark579121007865752015-09-01
Bo Valeur, Danmark131147117022020-07-31
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark141323014512015-03-26
Brahim Birds, Marokko3389116312014-12-19
Brahim Mezane, Marokko71078820252013-05-26
Brian Christoffersen Skræm, Danmark4425913212016-07-15
Brian Rasmussen, Danmark91169917362016-11-27
Brian Thomsen, Danmark5841324532011-03-08
Brian Wielsøe, Danmark1764276422009-10-14
Bruce Mactavish, Canada1300530052002-01-30
Bruno PORTIER, Belgien5524115992018-03-21
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8219484133982008-02-27
Carl Bohn, Danmark91565941123322021-05-07
Carl Erik Mabeck, Danmark12730342563862007-07-04
Carl Søndergaard, Danmark61212330192014-10-03
Carsten Lundberg, Danmark3474117522013-08-28
Carsten Egevang, Grønland5114800160992007-10-09
Carsten Egevang, Guinea3558723922012-09-23
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3819628492002-09-03
Carsten Fog, Danmark1291729172008-10-25
Carsten Gadgaard, Danmark8926593178462008-10-17
Carsten Gørges Laursen, Danmark234185344202020-04-15
Carsten Hermann, Danmark1325832582003-11-28
Carsten Holm Petersen, Danmark604004420082021-03-18
Carsten Lyhr Hansen, Danmark51203126052010-01-05
Carsten Madsen, Danmark1480448042004-11-14
Carsten Olsen, Danmark1374937492006-06-07
Carsten Poulsen, Danmark327490740622007-07-12
Carsten Siems, Danmark39966163972812019-01-14
Cédric Rousseau, Frankrig102145326622006-02-20
Charlotte Christel Jønsson, Danmark3381614652014-02-14
Charlotte Thomsen, Danmark3943942662013-08-28
Chr. G Nielsen, Danmark1257125712013-01-26
Chris Baines, Storbritannien132072423512014-11-10
Chris Batty, England14230902583772008-02-20
Chris Lansdell, England163554032792009-06-22
Chris Romeiks, Tyskland142925227382010-12-12
Chris van Rijswijk, Holland4581117252017-11-06
Christer Brostam, Sverige6710927427622020-09-03
Christian Andersen Jensen, Danmark45189389758502016-12-11
Christian Axelsen, Danmark4610482767232011-09-25
Christian Brinkman, Holland1170217022010-02-23
Christian Eilers, Danmark487601723502013-09-11
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1167116712009-12-06
Christian Leth, Danmark5616493749292016-06-01
Christian Ljunggren, Sverige111910121982013-05-27
Christian Martin Glahder, Danmark131851821512012-06-26
Christian Michael Mortensen, Danmark1269426942013-03-01
Christian Michael Villadsen, Danmark111351715612014-01-08
Christian Rørdam, Danmark446441040492018-12-13
Christian Svane, Danmark3766828112006-07-25
Christian Terp, Danmark5666419312018-06-22
christian tiller, Norge1262626262007-10-16
Christian Tiller, Norge72295545542005-08-30
Christian Wegst, Tyskland1321232122006-08-10
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark51331034482007-07-14
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark9213976228102016-05-09
Christoffer Elias Kaae, Danmark4443112022013-01-08
Christoph Moning, Tyskland142085319942011-08-20
Christoph Moning, Tyskland31307260462010-08-18
Christophe CAPELLE, Frankrig81258520702012-04-14
Claudia Thiel, Tyskland2430223182006-06-07
Claus Andersen, Danmark216659392019-06-20
Claus Boe Tøndering, Danmark2334218272011-04-19
Claus Brostrøm Nielsen, Danmark215538162017-11-18
Claus Dalskov, Danmark1238623862006-05-12
Claus Eriksen, Danmark3753929032007-04-29
Claus Halkjær, Danmark763134123654672021-03-01
Claus Horneman, Danmark1470647062003-02-06
Claus Johansson, Danmark162580419342012-03-09
Claus Kesby, Danmark1243824382006-07-10
Claus Kesby, Danmark1166016602008-04-16
Claus Lunde Pedersen, Danmark101621220002011-10-25
Claus Vind-Andreasen, Danmark203516930072014-06-05
Claus Øgard, Danmark2377719202008-03-16
Clausjannic Labuz, Danmark11024139965322012-03-06
Conny Jensen, Danmark192325826552018-01-30
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3661725232006-07-10
Cristian Jensen Marcet, Danmark369171747622010-12-10
Csaba Lendvai, Ungarn1232823282009-04-25
Damien Gailly, Belgien1168616862016-05-11
Dan Allan Nielsen, Danmark2423321662010-02-18
Dan Bruhn, Danmark2445425912011-10-13
Dan Rasmussen, Danmark41224439622005-01-31
Dan Reichardt, Danmark12442442020-09-21
Daniel König, Tyskland7731512052013-06-22
Daniel Lehmberg, Danmark20110059122020-03-07
Daniel Mauras, Frankrig1200820082015-06-23
Daniel Patterson, Sverige51151932982005-09-23
Daniel Pettersson, Sverige32559122135722019-11-18
Daniela Gruber, Tyskland4492214142012-05-31
Dave Barnes, Danmark5790226292013-09-05
dave farrow, Storbritannien1233523352007-10-30
David Andersson, Sverige12818819926822015-02-14
David B. Collinge, Danmark112356534422013-05-21
David Boertmann, Danmark4610991044862013-09-27
david drangsland, Norge163144430922011-08-13
David Erling Drangsland, Norge1314331432005-12-24
David Erterius, Sverige31252989145232018-09-18
David Lundgren, Sverige1242524252009-09-18
David Monticelli, Belgien10219735732332017-08-15
Dennis Andersen, Danmark3613421972007-04-04
Dennis Brandsborg, Danmark2495026902004-03-13
Dennis Martinek Langholz, Danmark61448535102009-02-23
Dennis Noel, Danmark1908790872004-11-08
Dennis Olsen, Danmark19526106830342020-06-08
Deryk Shaw, Storbritannien1273627362002-09-12
Detlef Gruber, Danmark1205920592006-06-07
Dirk Van Gansberghe, Italien203028018932010-10-21
Domen Stanic, Italien142486224222012-04-08
Dominic Mitchell, Storbritannien172828824232011-10-10
Dominik Becker, Tyskland6940919052016-03-01
Dominique Verbelen, Belgien1304730472004-09-30
Don Baccus, USA1269526952003-11-13
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark61334848612014-10-09
Dubois Laurent Yves, Frankrig2324817442013-12-17
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5770817512009-10-08
Dušan Kerestúr, Slovakiet640688562018-06-07
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2590329992008-08-10
Edvin Hansson, Sverige194120633382005-03-16
Egon Iversen, Danmark2611939572011-12-29
Eigil Larsen, Danmark9914539928832020-06-06
Eigil Ødegaard, Danmark516113111156272020-09-21
Einar Flensted-Jensen, Danmark1414141412004-07-25
Eirik Nydal Adolfsen, Norge1179017902012-03-29
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61757834392006-08-09
Eline Eggers, Danmark3662222442006-02-01
Elly Hansen, Danmark204810369582017-07-13
Elmer Pedersen, Danmark334084122082015-03-23
Else Dupont, Danmark165652021-03-28
Emil Fich Larsen, Danmark71100720062013-11-04
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3586921922008-05-29
Emil Todorov, Bulgarien5983623432005-06-26
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet71506339332018-03-19
Erhardt Ecklon, Danmark5715610251592020-06-13
Eric Didner, Frankrig20729347629762020-01-03
Eric Schaumburg, Danmark61529429892008-07-19
Erik Agertoft, Danmark184227049812020-10-29
Erik Biering, Danmark797106448261302021-04-16
Erik Bogh Nielsen, USA9714105129292016-03-19
Erik Breden, USA61251623672007-05-30
Erik Christophersen, Danmark4671830862015-07-19
Erik Edvardsson, Sverige153197829352007-06-05
Erik Ehmsen, Danmark61415454742008-12-29
erik ehmsen, Danmark101418318692011-11-16
Erik Enevoldsen, Danmark51733744752006-08-20
Erik Groth-Andersen, Danmark659258037142020-10-15
Erik Jensen, Danmark2480324392007-06-26
Erik Kramshøj, Danmark134055160352005-06-16
Erik Lindgren, Sverige1384838482005-11-19
Erik Mølgaard, Sverige30240778239462017-09-18
Erik Rosendaal, Holland1213221322004-11-11
Erik Rosendahl, Danmark4352010942017-05-25
Erik Røjgaard, Danmark2281919732017-06-15
Erik Schaumburg, Danmark1231323132004-11-29
Erik Van Bogaert, Belgien1229022902004-12-18
erik van bogaert, Belgien1177517752014-10-16
Erling Bonde, Danmark3754730792009-03-29
Erling Krabbe, Danmark19419000357002020-10-29
Ernst Hjøllund, Danmark3780435112006-09-21
Esben Eriksen, Danmark72012241912006-03-16
Esben Østergaard, Danmark2582031352004-03-10
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1198219822011-05-24
Espen Lie Dahl, Norge459008731612013-12-17
Espen Støtterud Christensen, Norge61161420212008-06-23
Esper Boel, Danmark3352013392016-06-18
Eva Agnethe Bramming, Danmark4859522872008-10-06
Eva Foss Henriksen, Danmark1013123313860272021-04-22
Fabian Schneider, Schweiz528578327022015-06-29
Felix Jachmann, Tyskland2375719212011-06-24
Felix Timmermann, Tyskland525052417872020-03-20
finn birkholm-clausen, Danmark41197537722009-04-23
Finn Bro, Danmark132383828352017-05-10
Finn Carlsen, Danmark296606335442013-04-11
finn folkvardsen, Danmark112169225792016-11-15
finn henriksen, Danmark141382115132020-04-30
Finn Laugo Sørensen, Danmark23239570338622014-10-16
Finn Nielsen, Danmark1132613262013-09-15
Finn Nørregaard, Danmark10993014622015-03-09
Flemming Ahlmann, Danmark6016465671482012-03-10
Flemming Dane, Danmark3559120232008-06-13
Flemming Eskildsen, Danmark1213821382009-09-07
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91997333312013-10-20
Flemming Lang, Danmark82025540812013-02-14
Flemming Nielsen, Danmark1159915992008-10-06
Flemming Pagh Jensen, Danmark3307810772017-07-10
Flemming Pedersen, Danmark1207720772003-06-28
Flemming Værgman, Danmark1218321832010-02-21
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2531227182005-03-26
Florin Chirila, Rumænien61327424052009-01-07
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1260826082005-02-03
Franck Ishøi, Danmark335138427612013-04-17
Frank Abrahamson, Danmark659201238832021-01-15
Frank Desting, Danmark458484433872013-10-20
Frank Simonsen, Danmark112963644822012-03-29
Frank Svensson, Danmark3957339902006-02-02
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark234276735022013-05-19
Franziska Guepner, Tyskland3719125342014-11-18
Freddy Johansen, Norge61414931592009-01-30
Freddy Rosning, Danmark304921135822020-01-23
Frédéric Jiguet, Frankrig5610076128192016-02-02
Frederik Rejsby Johansen, Danmark202065916592020-12-14
Fredrik Ström, Sverige5708115202014-04-18
Fredrik Kræmer, Norge102880349662002-10-02
Friedrich Thomas, Danmark1237623762006-05-10
Frits Rost, Danmark1096528235452020-02-06
Frode Falkenberg, Norge204903333492008-02-25
Frode Jacobsen, USA467160822582012-06-23
Fülöp Attila, Rumænien1255325532009-12-25
Gábor Bodor, Ungarn132022420382017-03-22
Gabor Graehn, Danmark3403414852012-09-06
Gabriel Schuler, Schweiz16938298641432011-03-23
Gal Shon, Israel1179817982009-04-06
Gaukur Hjartarson, Island112672332122005-06-13
Gedser Fuglestation, Danmark1217121712004-11-05
Geert Brovad, Danmark103435447212004-11-14
Geir O. Pedersen, Norge163551029842009-06-25
Ger Meesters, Holland3888131672008-01-23
Gerner Majlandt, Danmark16542687174152017-10-24
Gert Fahlberg, Danmark214347372020-05-14
Gert Jeppesen, Danmark14425946659392012-09-15
Gert Rasmussen, Danmark81868633602006-05-14
Gert Rasmussen, Danmark556916321552014-01-02
Gert Sørensen, Danmark1183718372013-02-20
Gisela Nagel, Tyskland10510778722862020-12-09
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1433343332005-12-04
Gordon Hodgson, England1257725772010-07-15
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1397639762013-06-14
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3889834672004-07-31
Graeme Joynt, England3384015802014-06-27
Graham Etherington, Storbritannien3666022592002-09-27
Greg McIvor, Sverige173790425702013-09-20
Gunnar Gundersen, Norge1372137212004-01-06
Gunnar Larsen, Danmark194246829612006-03-11
Gunner Munk, Danmark1272427242006-10-08
Hallgeir Fisketjøn, Norge81172020222011-07-07
Hamid Yadane, Marokko5633214682013-10-07
Hampus Lejon, Sverige1238423842005-08-05
Hampus Lejon, Sverige122654532842013-10-07
Hanne April Farnæs, Danmark3511017512010-03-07
Hans Drostgaard, Danmark1229622962005-04-07
Hans Eli Sivertsen, Færøerne41052130412009-05-24
Hans Eli Sivertsen, Færøerne112531236302006-04-23
Hans Erik Jensen, Danmark131201112972019-08-12
Hans Erik Mom, Holland1199019902006-01-28
Hans Gleie, Danmark2470825942010-12-29
Hans Henrik Iversen, Danmark19329322017-12-07
Hans Henrik Bay, Danmark504644123982016-05-12
Hans Henrik Iversen, Danmark4779223162005-09-06
Hans Henrik Larsen, Danmark3644225512005-09-14
Hans Henrik Larsen, Danmark2227299658059882021-04-28
Hans Jørgen Riis, Danmark2362320822010-04-23
Hans Krabsen, Danmark1778777872004-04-03
Hans Larsson, Sverige359525050922010-11-07
Hans Lind, Danmark123297550472013-03-05
Hans Pinstrup, Danmark204143035052020-12-29
Hans Rytter, Danmark235381543572007-08-07
Hans Staunstrup, Danmark10319576334432020-05-17
Hans Ægidius, Danmark3256911312020-04-24
Hans Ægidius, Danmark4360110802019-10-20
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark71161525522014-02-02
Harry J Lehto, Finland5717310756032012-12-21
Heidi Frederiksen, Danmark2451724632015-10-02
Heine Oldenskov, Danmark5828722982010-05-30
Helge Sørensen, Danmark16462751191103152021-03-11
Helle Dyrting, Danmark191720213832015-03-07
Helle Kjær Erichsen, Danmark203041021462018-08-31
Hendrik Weindorf, Tyskland7414747235212015-06-17
Henning Larsen, Danmark11911580519052021-01-24
Henning Broe, Danmark1142514252010-08-05
Henning Hansen, Danmark4712417922008-04-22
Henning Hansen, Danmark4821324802006-03-01
Henning Krog Søndergaard, Danmark1183518352013-08-22
Henning Rose Sørensen, Danmark11623196929892013-06-19
Henrik Asbjørn Pedersen, Danmark282777888472020-04-26
Henrik Baktoft, Danmark2490527932013-04-30
Henrik Bengtsson, Danmark3584023352010-01-24
Henrik Brandt, Danmark10322363067532019-01-28
Henrik Callesen, Danmark1240424042004-11-05
Henrik Carlsen, Danmark3812337932004-04-30
Henrik Dissing, Danmark1180718072012-10-18
Henrik Elver, Danmark91766123282005-11-07
Henrik F. Nielsen, Danmark5312486451452019-07-23
Henrik Friis, Danmark21222776625132021-02-25
Henrik Greve, Danmark3992161082008-04-07
Henrik H. Søndergaard, Danmark71885331082006-07-10
Henrik H. Søndergaard, Danmark71426128152010-08-05
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12425370677362013-05-11
Henrik Holm Brask, Danmark1215821582008-10-06
Henrik Hougaard Larsen, Danmark81487525842014-06-10
Henrik Johansson, Norge2531831092009-04-11
Henrik Just, Danmark7415730744402012-01-26
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1180518052009-01-12
Henrik Kisbye, Danmark49974132271472013-12-24
Henrik Knudsen, Danmark195860754952011-10-05
Henrik Kolsbjerg, Danmark81227918192010-08-27
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark2312415682014-04-03
Henrik Laust Bøhmer, Danmark5713589760252020-02-18
Henrik Madsen, Danmark71632534202009-05-12
Henrik Mikkelsen, Danmark5413258663122020-07-09
Henrik Mouritsen, Tyskland82590350172010-09-29
Henrik Pedersen, Danmark81631323242005-09-14
Henrik Pedersen, Danmark28836208974062021-03-03
Henrik Poulsen, Danmark2313217172012-02-13
Henrik Stenholt, Danmark3835734612004-03-03
Henry Lehto, Finland8613330124172017-02-23
Herman Bouman, Holland1207920792006-08-30
Hjalte B. Johansen, Danmark101482633282019-11-19
Hjalte Kjærby, Danmark2581231532013-04-14
Holger Sandfeldt, Danmark1244924492002-10-24
Hugh Harrop, Skotland2489925352011-10-26
Hugo Touzé, Frankrig5562213022016-05-22
Håkan Sterner, Sverige2557330912003-02-14
Ib Fagerlund, Danmark19899892016-07-25
Ib Jensen, Danmark27252986379112021-04-28
Iben Hove Sørensen, Danmark1496649662011-10-15
Ies Meulmeester, Holland122321723002010-12-03
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10119906432302013-10-07
Ingar Støyle Bringsvor, Norge345109422582018-09-27
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark2299716542010-01-11
Inger Andersen, Danmark245417728122007-08-07
Inger Christoffersen, Danmark1217621762007-12-09
Inger Skov, Danmark2638536962004-11-22
Ingrid Grunwald, Tyskland61665749422005-02-21
Ivan Abramowitz, Danmark1271927192005-09-07
Ivan Jensen, Danmark1214421442004-11-21
Ivan Naurholm, Danmark213147102018-06-22
Ivan Petric , Slovenien81541533742010-08-22
Ivan Sjögren, Sverige778787818462017-11-11
Ivan Sjögren, Sverige618812121222013-03-16
Ivan Skov Pedersen, Danmark1172217222007-04-10
J Ole Andersen, Danmark434734817812016-05-24
Jack Juliussen, Danmark3635521532007-10-07
Jacob Alsted, Danmark1341934192003-09-15
Jacob Breson Neumann, Danmark192741621552013-05-23
Jacob Dalsten Petersen, Danmark315979124502010-01-31
Jacob Lund-Hansen, Danmark3812030642003-05-17
Jacob Neumann, Danmark2369319352009-04-12
Jacob Sterup, Danmark224845340572012-01-04
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1288328832004-08-13
Jakob Dall, Danmark8520966951062020-07-09
Jakob Engelhard, Danmark193668243722013-10-23
Jakob Hochuli, Schweiz81309323492011-12-30
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark80161297124882021-04-12
Jan Helbo, Danmark8610858730052014-04-06
Jan Andruszkow, Danmark4500515612015-06-22
Jan Bolding Kristensen, Danmark2374426062018-03-23
Jan Bolding Kristensen, Danmark31001136652006-02-25
Jan Bosch, Holland1218921892007-04-25
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1185918592010-07-26
Jan Dresler, Danmark2532827672003-10-21
Jan Durinck, Danmark225412841052013-06-17
Jan Eske Schmidt, Danmark266811050022019-12-24
Jan Fischer Rasmussen, Danmark558521332852018-03-23
Jan Haaning Nielsen, Danmark11216339429422017-11-15
Jan Hjort Christensen, Danmark72135874912009-10-13
Jan Jespersen, Danmark71412924262012-02-24
Jan Jörgensen, Sverige131699519312019-11-08
Jan Kiel, Danmark82347859792010-02-06
Jan Kåre Ness, Norge72975077422011-12-14
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark577503324322018-06-13
Jan Mogensen, Danmark294885329322012-05-09
Jan Nielsen, Danmark11985912472019-06-20
Jan Ole Kriegs, Tyskland3643821962009-10-13
Jan Ravnborg, Danmark92153535912009-10-06
Jan S. Kristensen, Danmark71825334582006-12-24
Jan Salmonsen, Danmark2540628022008-10-19
Jan Skrubbeltrang, Danmark8813340591252017-03-15
Jan Speiermann, Danmark4010953363542020-07-07
Jan Svejgaard Jensen, Danmark319378892019-12-03
Jan Thomsen, Danmark8920386842642007-08-21
Jan van der Laan, Holland1197119712009-07-31
Jan W. Badura, Danmark319847382019-04-30
Jan-Michael Breider, Sverige4807925612010-04-06
Jani Vastamäki, Finland61544736612010-05-28
Janis von Heyking, Sverige525087816372013-12-12
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark1145414542011-01-08
Janni Christoffersen, Danmark7868115182014-01-21
Janus Ethelberg, Danmark9420649127552007-09-05
Jean Seeberg, Danmark3552019582010-01-31
Jean-Pierre Jordan, Frankrig415306523662014-02-08
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1497149712009-08-20
Jeanette Hall Petersen, Danmark314175272020-08-20
Jelger Herder, Holland81892931222004-05-31
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2597632252006-10-09
Jens Andersen, Danmark61625936902007-08-17
Jens B. Bruun, Sverige62353962462006-01-26
Jens Ballegaard, Danmark61425146602011-12-11
Jens Biltoft, Danmark1237423742004-08-01
Jens Boesen, Danmark102219328032009-04-04
Jens Brandt, Danmark19209202015-08-29
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2571531842005-10-27
Jens Eriksen, Danmark7219431359672013-08-26
Jens Holte Frederiksen, Danmark1194419442007-06-25
Jens Jacob Iversen, Danmark3822428512006-05-10
Jens Jørgen Andersen, Danmark17939742080542019-06-30
Jens Kildemoes, Danmark5469113372016-11-30
Jens Kirkeby, Danmark8910121237622020-11-03
Jens Kristian Kjærgård, Danmark429107441876202013-05-07
Jens Lind, Danmark8940520032019-11-15
Jens Maibomm Hansen, Danmark1198419842009-07-19
Jens Mikkel Lausten, Danmark154290895712016-10-13
Jens Ole Byskov, Danmark454989224192011-12-24
Jens Overgaard Christensen, Danmark9420059043212011-07-01
Jens Paulsen, Danmark686856823702021-01-26
Jens Ryge Petersen, Danmark215349939312011-09-16
Jens Röw, Tyskland1339733972014-11-17
Jens Søgaard Hansen, Danmark6571464292106622020-11-01
Jens Thalund, Danmark2177252997926132015-09-04
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2632334932007-08-18
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31451673612004-05-16
Jens Wiberg, Danmark192153125122021-04-20
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne41306137712006-09-23
Jeppe Berthelsen, Danmark1136613662011-07-27
Jeppe Bundgaard, Danmark92178546542013-12-29
Jesper Bay Jacobsen, Danmark14854852020-10-13
Jesper Brinkmann, Danmark184076832532011-08-17
Jesper Høy Hansen, Danmark3449421002012-05-11
Jesper Johannes Madsen, Danmark1241524152012-11-28
Jesper Michael møller, Danmark191852528912019-07-15
jesper nexø arvesen, Danmark4576717212012-11-07
Jesper Nielsen, Danmark2427023732007-08-28
Jesper Schade, Danmark1111211122016-11-22
Jesper Segergren, Sverige2469125892011-09-27
Jesper Sonne, Danmark132440426442012-03-30
Jesper Sonne, Danmark306284529642005-09-27
Jesper Vingtoft, Danmark1330134272021-04-30
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark101824160532014-01-03
jette østergaard danielsen, Danmark1108710872016-07-08
ji be, Schweiz183508730492010-06-21
Jim Thagaard Hansen, Danmark183984427802005-04-20
Jim Willson, Storbritannien2467823592002-06-29
Jimmy Skat Hansen, Danmark174141555692005-04-04
Joachim Bertrands, Belgien626779521852017-06-29
Joakim Engel, Danmark8320885158572007-08-18
Joakim Matthiesen, Danmark302144312142020-10-27
Jóan Petur Petersen, Færøerne1150415042007-08-11
Johan Christian Homann, Danmark292116113982020-08-12
Johan Emil Løje, Danmark1204220422007-07-31
Johan Stenlund, Sverige3787329632006-03-01
Johan Stenlund, Sverige4310006041262010-12-20
Johan Stenlund, Sverige5699517852013-12-20
Johanna Hartmann, Danmark1259125912013-05-23
Johannes Christian Harbou, Danmark7812580638892012-07-16
Johannes Erritzøe, Danmark2534527242006-12-28
Johannes Ferdinand, Tyskland132030925572014-04-28
Johannes Rydström, Sverige21834122839332014-07-29
Johannes Tallroth, Sverige4816523752007-08-08
John Dreyer Andersen, Danmark255049628372011-07-31
John Frikke, Danmark323523422582019-08-28
John G. Dinesen, Danmark376573628752013-10-22
John Hornbek, Danmark183292522212008-09-08
John Jensen, Danmark545896818722021-05-05
John Judge, Storbritannien2485824862002-10-08
John Jørgensen, Danmark6827915522013-06-30
John Kyed, Danmark139335650105002013-12-22
John Larsen, Danmark1097134052672292021-05-05
John Martin Mjelde, Norge61352727502008-11-05
John Mikkelsen, Danmark1209620962012-05-21
John Mikkelsen, Danmark2304516372012-06-26
John N. Jensen, Danmark1255825582007-11-22
John Pedersen, Danmark10320691050882013-11-02
John Steffensen, Danmark1272527252004-06-13
Johnny Laursen, Danmark12226077539482010-02-23
Johnny Madsen, Danmark31364892184872019-12-27
Johnny Salomonsson, Danmark28056978246162017-09-24
Jon Lehmberg, Danmark12020900947772013-10-22
Jonas Gadgaard, Danmark112327129382008-04-26
Jonas Gildebro, Danmark1128712872012-07-16
Jonas Halberg, Danmark3480318412013-03-08
Jonas Holmqvist, Sverige132104922952014-01-03
Jonas Landolt, Schweiz1386338632013-07-10
Jonathan Hemmer-Hansen, Danmark19729722018-07-31
Jonathan Meyrav, Israel3686025792009-02-06
Jonn Leffmann, Sverige142415822782011-08-22
Jonna Lindegård, Danmark6820916582014-10-12
Jonna Lindegård, Danmark216248972018-01-18
Jos Van den Berg, Holland1335133512008-11-24
José García Monzón, Spanien4915330702005-04-11
JOSE MARIA FERNANDEZ ZAPATA, Spanien213927672021-03-02
Josh J Shaw, England2376722332009-12-25
Josh Rhys Jones, England327297438782013-09-27
Jostein Myromslien, Norge1221022102005-11-15
jules phillips, Danmark1174817482015-01-25
Julia Zeitzer, Danmark1148014802013-11-12
Julian Guy Bell, Norge1208120812011-12-23
Julien Mazenauer, Schweiz4448016182015-02-18
Julien Piette, Frankrig71262225472017-10-16
Julien Piette, Frankrig163514228142005-05-18
Jure Novak, Slovenien1150515052013-09-02
Jurgen Lehmann, Finland1192219222010-10-12
Justin Jansen, Holland1207920792005-12-24
Jørgen Bjerring, Danmark15145142019-07-23
Jørgen Dam, Danmark24553019440562011-05-04
Jørgen Hansen, Danmark1234523452009-05-12
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2950150972004-08-16
Jørgen Kabel, Danmark14340433171512020-10-15
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark2304416192009-03-01
Jørgen Munck, Danmark6810805256892021-04-25
Jørgen Scheel, Danmark164121140002006-07-21
Jørgen Staarup Christensen, Danmark318466738582006-09-22
Jørgen Witved, Danmark8117125647052009-08-10
Jørn Lennart Larsen, Danmark3596422102006-05-10
Jørn Opsal, Norge1335233522003-05-30
Jørn Vinther Sørensen, Danmark81226729122020-07-09
Jørn Vinther Sørensen, Danmark112540736812011-10-20
Kai Gauger, Tyskland101974224792011-01-27
Kai Lindegaard, Danmark2282915422016-01-08
kai nissen, Danmark101556720702014-08-18
Kaj Halberg, Danmark210396732019-09-02
Kaj Krutfelt, Sverige3598122142007-02-05
Karen Lang, Danmark2591032912004-07-06
Karin Gustausen, Danmark414361965432020-10-21
Karina Jensen, Danmark1286028602013-12-10
Karl-Eric Gustafsson, Sverige184288630562005-08-26
Karsten Bach, Danmark933788542021-03-14
Karsten Bidstrup, Danmark52167128412020-09-03
Karsten Busk Laursen, Danmark1125612562014-03-04
Karsten Garcia Pedersen, Danmark8972916882013-02-11
Karsten Mose, Danmark2244312432013-06-18
Karsten Munch Andersen, Danmark3572320602009-07-13
Karsten Stæhr, Danmark102156327272006-08-09
Kasper Anias Møller, Danmark1115911592014-05-09
Kasper Thorup, Danmark1209620962005-08-02
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1333833382006-03-05
Keith Fox, Danmark759479630322020-10-11
Keld Jakobsen, Danmark14212034624762021-04-02
Keld Sørensen, Danmark51024027102008-08-02
Kelvin Jones, Storbritannien1360636062002-02-10
Ken Rasmussen, Danmark3835445922010-01-24
Ken Sievertsen, Danmark1923492342013-05-21
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark142298520012012-04-11
Kennerth Kristensen , Danmark2469423602012-11-14
Kenneth Bach Christensen, Danmark587459547642013-12-23
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8822931663792007-02-25
Kent Olsen, Danmark4511645491402018-10-26
Kent Schou Larsen, Danmark1188518852007-08-28
Kent Schou Larsen, Danmark2399621132006-03-30
Kermarrec Corentin, Frankrig305283230492009-10-11
Kield Andersson, Danmark51206330522008-10-18
Killian Mullarney, Irland2541628002006-01-10
Kim Aaen, Danmark5414995661472012-04-19
Kim Biledgaard, Danmark1379637962001-10-01
Kim Duus, Danmark11419571135392017-03-23
Kim Fich Larsen, Danmark1127412742013-12-27
Kim Fischer, Danmark225563638832005-03-07
Kim Hagen Andersen, Danmark29115192020-09-11
Kim Iburg, Danmark1197819782006-08-07
kim jespersen, Danmark2247315082012-01-31
Kim Lunding, Danmark173869747752006-01-14
kim lundqvist, Danmark142885326722008-04-09
Kim Mogensen, Danmark3503518492014-07-28
Kim Petersen, Danmark102082624772006-08-24
Kim Søvæld, Danmark1188218822008-11-18
Kim Øllgaard, Danmark91781228042008-10-09
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3573527092014-02-12
Kirsten Jæger, Danmark1185318532013-04-08
Kis Boel, Danmark12310315614792021-03-11
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark3407919602017-03-14
Kjeld Lund, Danmark162408337382019-10-05
Kjeld Pedersen, Danmark1163716372012-04-17
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge92414329532003-03-09
Kjetil Johannessen, Norge387422933452009-08-10
Kjetil Johannessen, Norge297102731582006-02-19
Kjetil Schjølberg, Norge347994685452012-03-12
Kjetil Schjølberg, Norge1216621662007-01-09
Klaas Bert Debusschere, Belgien2431125102009-01-06
Klaas Felix Jachmann, Tyskland297302248662006-11-26
Klaus B. Fries, Danmark3887436202005-12-03
Klaus Berggreen, Danmark18698692017-11-04
Klaus Bjerre, Danmark347520945552011-05-04
Klaus Dichmann, Danmark40654400857622021-04-04
Klaus Günther, Tyskland1124812482020-03-07
Klaus K. Nielsen, Danmark6920549642019-09-20
Klaus Malling Olsen, Danmark41997728083151112021-05-07
Klaus Mortensen, Danmark5312015638522010-08-07
Klaus Nellevang, Danmark2437423362004-06-25
Klaus Schak Laursen, Danmark3899748542013-04-13
Klavs Frandsen, Danmark2250913652012-09-12
Knud Erik Christensen, Danmark1307830782010-10-20
Knud Jørgen Olsen, Danmark61073228522013-01-23
Knud Kjeldsen, Danmark1133013302011-07-27
Knud N. Flensted, Danmark163611135192010-10-10
Knud Nielsen, Danmark1142114212016-06-16
Knud Pedersen, Danmark576133363575562017-05-16
Knud-Erik Andersen, Danmark1228422842006-06-07
Knud-Erik Strange, Danmark82258534922006-06-07
Kresten Hansen, Danmark2340921412011-12-01
Kris De Rouck, Belgien1151615162012-01-08
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71914532222011-10-01
Kristian Borum, Danmark2504827132007-04-22
Kristian Kirk, Danmark3196710132020-08-25
Kristian Laustsen, Danmark61354530832010-09-22
Kristian Laustsen, Danmark51072625992011-10-23
Kristian Poulsen, Danmark2335820472011-11-18
Kristian Ribers, Danmark1156415642011-02-27
Kristoffer Hansen, Danmark61449733972013-02-18
Kurt Bredal Christensen, Danmark113705277492010-10-28
kurt jensen, Danmark1134713472013-09-17
Kurt Prentow, Danmark81868035082019-02-25
Kurt Rasmussen, Danmark71606731412009-09-04
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2359223722007-11-06
Kurt Vogt, Danmark272911814152011-12-27
Kurt Willumsen, Danmark1106410642011-07-27
Lars Juul Pedersen, Danmark284224120592018-02-18
Lars Nielsen, Danmark1109510952017-06-13
Lars Petersson, Sverige1126112612011-03-19
Lars Adler Krogh, Danmark10626605555332017-07-30
Lars Andersen, Danmark436934224492015-05-22
Lars Andersen, Danmark1216021602010-01-01
Lars Andersen, Danmark18719413826072020-02-04
Lars Birk, Danmark32835094731332021-04-16
Lars Borup, Danmark359155744722010-09-19
Lars Elvstrøm, Danmark2432023332005-08-29
Lars Erdmann, Danmark1136313632015-08-07
Lars Ernst, Danmark1121712172012-02-02
Lars Falck, Danmark8411090626372019-11-29
Lars Frede Petersen, Danmark2307516482014-08-25
Lars Gabrielsen, Danmark16421059741572021-04-30
Lars Grøn, Danmark29423659727372021-04-23
Lars Halkjær, Danmark4486913622016-02-26
Lars Jensen, Danmark21948377777952016-11-16
Lars Jensen Kruse, Danmark362270913322020-01-28
Lars Larsson, Sverige3634023082006-07-08
Lars Laursen, Danmark1241824182011-03-10
Lars Lindgren, Danmark1207520752005-08-16
Lars Lundmark, Sverige1294029402008-12-20
Lars Lyngsø, Danmark2431322772004-12-26
Lars Maltha Rasmussen, Danmark14016109794342021-05-07
Lars Mejlby, Danmark194276740932010-03-05
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1216721672009-02-20
Lars Munk, Danmark1190019002007-08-03
Lars Omø Christiansen, Danmark1235623562007-07-15
Lars Paaby, Danmark667036129682020-11-10
Lars Pedersen, Danmark1200220022006-07-21
Lars Peter Johansson, Danmark3799331452008-01-25
Lars Rostgaard, Danmark22236904458562014-06-13
Lars Rudfeld, Danmark425728725332013-12-13
Lars Smith, Danmark173703248182011-12-09
Lars Tom-Petersen, Danmark15185182020-07-07
Lars Vilhelm Hansen, Danmark184005432492004-11-24
Lars Villadsen, Danmark71370030612009-02-01
Lars Witting, Danmark358858540152019-10-14
Lasse Braae, Danmark1370137012004-10-17
Lasse Olsson, Sverige2481626062003-11-26
Lasse Olsson, Sverige233504527122012-08-20
Lasse Patrick Simensen, Norge3414315832015-11-16
Lasse Strandgaard, Danmark51272433712012-10-26
Lauge Fastrup, Danmark203326027232014-04-03
Lauritz Xerxes Walter, Danmark213228882018-07-10
Leander Khil, Østrig225416634832012-02-22
Lee Victor Gregory, Storbritannien2528829762011-02-21
Leif Bisschop-Larsen, Danmark224878730952006-11-08
Leif Bolding, Danmark101589323882019-12-12
Leif Bork Petersen, Danmark313027342021-03-17
Leif Holmskov, Danmark183804136322012-09-23
Leif Høgh Olsen, Danmark7251106023106752020-04-02
Leif Jensen, Danmark213806952019-08-17
Leif Jonasson, Sverige2593434522006-08-07
Leif Møller Sørensen, Danmark424847292020-10-16
Leif Novrup, Danmark2596131542004-01-06
Leif Pedersen, Danmark285832727582011-10-16
Leif Samuelsen, Danmark1228422842005-04-06
Lene Pedersen, Danmark1274427442004-06-01
Lene Vejen, Danmark41265956022010-02-14
Lennaert Steen, Holland3731725722005-11-08
Leo Heemskerk, Holland1287228722010-09-26
Leo JR Boon, Holland31408373172003-01-13
Leo Søgaard Borch, Danmark12982982020-08-21
Lesley van Loo, Holland112306424462009-02-23
Lillian og Poul Erik Mark, Danmark17027022020-07-07
Lilly Irene Sørensen, Danmark91876525422008-01-20
Linda Mølgaard, Danmark4969435582007-05-30
Lis Ravn, Danmark2581433832004-03-01
Lisbeth Bech, Danmark6722813662015-09-04
Lisbeth Jeppesen, Danmark17947942018-07-29
Lise Nielsen, Danmark1395539552013-10-06
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark4480313682016-09-20
Lonnie Jensen, Danmark1405040502007-10-05
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien51187037892008-03-30
Lotte Skjærbæk, Danmark3475817302009-05-28
lou bertalan, Tyskland1210321032008-09-25
Louis Kristoffer Poulsen, Danmark429248982021-01-19
Luc Verroken, Belgien41096430702006-01-05
Luca Andrei Dehelean, Rumænien142528025022011-04-06
Luca Bergamaschi, Italien5580815162018-12-10
Luca Boscain, Italien162166516462014-07-31
Luca Sattin, Italien245024628842009-01-05
Ludovic Scalabre, Frankrig112891139882006-10-02
Luise Ekberg, Danmark1185418542009-07-26
Luke Nelson, Storbritannien416394812020-10-13
Ma Yan Bryant, Storbritannien275796029532008-11-09
Maarten Zorgdrager, Holland61132821772011-06-02
Maciej Buchalik, Polen1227722772015-07-19
Mads Bjarke Salling, Danmark18508502019-09-25
Mads Elley, Danmark173620336912013-10-21
Mads Herbøl, Danmark91143150262020-11-02
Mads Syndergaard, Danmark1106510652012-12-04
Mads Østergaard Brun, Danmark315845722019-08-28
Magne Pettersen, Norge2783939602007-08-03
Magnus Corell, Sverige1191619162014-03-25
Malte Christensen, Danmark1168916892012-02-21
Marcel Klootwijk, Holland3592922152014-11-28
Marcel van Kammen, Holland2423021972008-07-22
Marcin Faber, Polen3299511782013-09-17
Marcin Solowiej, Polen999498824612021-01-04
Marco Hammel, Schweiz1168116812010-07-12
Marcus Erik Danielsson, Sverige141966520762012-01-12
Margit Hove, Danmark1234723472006-05-02
Marianne Heno Mogensen, Danmark61404949902008-10-18
Mario Rodero Hernández, Spanien132640625982006-07-10
Maris Jaunzemis, Letland71689827872004-11-26
Mark Desholm, Danmark1334033402012-02-06
Mark Hammond, Danmark2431025912007-08-15
Mark Trott, England1219921992006-02-12
Mark Trustrup, Danmark1222122212005-10-31
Mark Walker, Danmark10112393626062014-03-02
Marko Gregoric, Slovenien1128112812009-02-12
Markus Tallroth, Sverige1265626562006-06-07
Markus Tallroth, Sverige8016687042512013-03-22
Marnix Jonker, Holland184252631942006-02-01
Martijn Bot, Holland8619420333232010-05-26
Martijn Bunskoek, Holland101690919202011-01-27
Martin Eggen, Norge2467824012002-11-14
Martin Gottschling, Tyskland5712247691652017-10-17
Martin Holm, Danmark31082540722004-10-26
Martin Høj Hansen, Danmark1108510852012-03-22
Martin Jessen, Danmark41109229652005-04-26
Martin Kviesgaard, Grønland296983143232011-02-13
Martin Lund, Danmark41316340192015-09-29
Martin Majlandt, Danmark1243024302008-02-18
Martin Oomen, Sverige142748624662011-02-07
Martin Poulsen, Danmark1186418642004-07-04
Martin Rheinheimer, Danmark20711592110832021-04-20
Martin Rivero, Danmark2413123052011-10-01
Martin Roost, Schweiz2361219782010-11-07
Martin Scott, Storbritannien81528920822002-10-10
Martin Strømkjær, Danmark3496218162016-05-10
Martin Søgaard Nielsen, Danmark277205845092008-12-08
Martinez Jonathan, Frankrig24537777232292012-06-05
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5943621792009-11-19
Massimiliano Dettori, Italien13816808024842021-02-16
Mateusz Matysiak, Polen203581728232017-10-16
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3555121192013-09-05
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3550119032010-09-28
Mathieu Bally, Schweiz355959330932012-02-26
Mathieu Bally, Schweiz1196619662015-12-22
mats svensson, Sverige4710118882013-11-09
Mats Wallin, Sverige244725026562009-07-29
Mats Wallin, Sverige71508123382005-09-06
Matthieu Canévet, Frankrig193092626132016-09-10
Mattias Nordlund, Sverige4821527732012-04-17
Maurizio Sighele, Italien91189821112011-09-25
Maurizio Sighele, Italien1466546652003-01-29
Max Uhrenholt, Danmark17237232019-06-14
Max Uhrenholt, Danmark1129712972019-01-11
Maximilian Fader, Tyskland17477472016-05-15
Mehmet Goren, Tyrkiet8115210039422009-06-15
Mette H. H. Hansen, Danmark4880440632013-02-28
Micha A Neumann, Danmark1108310832013-11-12
Michael Hansen, Danmark10952811702016-11-10
Michael Bergman, Sverige2635135302008-10-27
Michael bergman, Sverige51566852742009-05-09
Michael Bonefeld Bladt, Danmark41089943282008-04-30
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1227622762011-05-12
Michael Frank Nielsen, Danmark45640894122802020-06-26
Michael Grell, Danmark31543087982012-08-20
Michael Hofmann Caspersen, Danmark1126212622016-03-08
michael jürgensen, Danmark1210521052011-10-09
Michael Køie Poulsen, Danmark1388238822005-11-24
Michael Køie Poulsen, Danmark234460852652013-03-25
Michael Larsen, Danmark15045042020-07-07
Michael Mosebo Jensen, Danmark12834254991492020-07-09
Michael Schwalbe, Danmark123050935352012-07-08
Michael Sørensen, Danmark6890324552012-02-10
Michael Tiefenbach, Østrig1408440842003-11-26
Michael West, Danmark1238423842007-12-16
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien521105163550372013-10-16
Michal Radziszewski, Polen2371126362018-10-04
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3644722522008-10-06
Miguel Avelino Suárez, Spanien3723026422005-04-11
Mikael Funch, Danmark82065132132006-04-19
Mikael Nord, Sverige3810371862352004-12-15
Mikael Nord, Sverige5411140733712014-12-14
Mike Richardson, Storbritannien2570032232002-08-05
Mikkel Bello Andreasen, Danmark18258252015-08-07
Mikkel Holck, Danmark27845471947072021-05-07
Mikkel Høegh Post, Danmark24352490072472020-04-20
Mikkel Thorup, USA8731511652020-06-24
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark398117145862012-06-01
Mikko Oivukka, Finland224760934652007-05-20
Miska Nyúl, Ungarn1124412442013-01-29
Mogens H. Foder, Danmark1132413242012-03-07
Mogens Hansen, Danmark33984424047862010-03-19
Mogens Holme, Danmark2323416932008-11-27
Mogens Krantz Backe, Danmark5996223432008-09-27
Mogens Neergaard, Danmark3409516242018-07-07
Mogens Ribo Petersen, Danmark1250825082004-07-07
Mogens T. Kofod, Danmark2333617512012-08-26
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3863136392013-11-04
Mona Grundsøe, Danmark255075826562008-05-05
Morten Bentzon Hansen, Danmark12223597954892021-03-05
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark223205929422013-03-28
Morten Christensen, Danmark7212366556322019-02-07
Morten DD Hansen, Danmark1452545252003-05-30
Morten Dehn, Danmark91069421702021-02-16
Morten Jenrich Hansen, Danmark355610743702020-11-12
Morten Jensen, Danmark61251926172006-06-07
morten jønck, Danmark3385413462011-11-12
Morten Jørgensen, Danmark92023029062009-04-14
Morten Jørgensen, Danmark3862637282002-01-21
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71794335862011-02-03
Morten Müller, Danmark212716620672018-03-27
Morten Rasmussen, Danmark789330330272019-04-08
Morten Scheller Jensen, Danmark1971282684477982021-05-07
Morten Stampe Larsen, Danmark5851023672005-06-29
Morten Winness, Norge13119020127722017-11-19
Mårten Müller, Sverige3753626352009-09-13
Neer Div Bankoti, Indien17897892015-11-12
Nelly Hansen, Danmark337445435402006-12-06
Nick Lowton, Storbritannien2421522112002-10-08
nick petersen, Danmark4619316682011-08-16
Nicki Sørensen, Danmark5610173029162011-10-31
Nico de Vries, Holland1208720872009-12-20
Nicolaj Back Sørensen, Danmark15035032020-08-31
Nicolas Pierre Beyer, Danmark1146714672012-02-24
niels bahl andersen, Danmark4776123712008-02-21
Niels Behrendt, Danmark6712272631822016-10-22
Niels Birkedal Thomsen, Danmark7310105625092021-03-22
Niels Bomholt, Danmark61364032682006-02-11
Niels Evald Jensen, Danmark2400722592015-09-19
Niels Fabæk, Danmark71575224992006-03-19
Niels Frost, Danmark1240324032012-04-29
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1267126712007-08-16
Niels Jarnum, Danmark6880829752011-12-13
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5925330352013-05-22
Niels Jørgen Askirk, Danmark18628622012-12-23
Niels Jørgen Clausen, Danmark92023226352008-05-26
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark85471158127402021-05-07
Niels Jørgen Larsen, Dominica163981343702007-07-10
Niels Kaare Krabbe, Danmark4742632862018-07-10
Niels Lech Pedersen, Danmark18718712015-09-14
Niels Odder, Danmark4871927872010-03-27
Niels Peter Møller Jensen, Danmark12210368620462020-09-06
Niels Poul Dreyer, Danmark40664321838162013-10-29
Niels-Christian Christensen, Danmark4697321232012-10-07
Niki Forintos, Ungarn1153815382008-11-02
Nikolaj Noel Christensen, Danmark346707336012012-05-31
Nikolaj Thomsen, Danmark962367922015-08-20
Nis Lundmark Jensen, Danmark20842012344792021-01-24
Nis M. Nissen, Danmark1272127212006-02-25
nuno barros, Portugal1200820082009-05-18
Odysseas Tsimoulis, Grækenland254755323522011-01-09
Ola Nordsteien, Norge1266326632005-11-15
Ole Bo Olsen, Danmark374469621762016-09-12
Ole Amstrup, Danmark25250508852822013-06-11
Ole Andersen, Danmark2390524232009-03-29
Ole Friis, Danmark2568731872006-05-08
Ole Hetland, Danmark509038361402018-02-24
Ole Hetland, Danmark112497328522006-05-18
Ole Kristensen, Danmark81627924772008-08-24
Ole Kristjansen, Danmark3601721982013-09-29
Ole Krogh, Danmark12273394695108332021-02-17
Ole Lorenzen Post, Danmark1267026702010-09-27
Ole Richter, Danmark1410141012006-03-01
Ole Riis Jensen, Danmark3629127782005-12-20
Ole Skrubbeltrang, Danmark3465119012012-04-12
Ole Skrubbeltrang, Danmark6866218832014-11-13
Ole Snerling, Danmark1192919292008-06-04
Ole Stobbe, Danmark2564033002007-02-28
Ole Thyge Plannthin, Danmark61110622592008-11-09
Ole Vognstoft, Danmark1204520452004-11-25
Ole Zimmermann, Danmark215798542017-12-07
Ole Zoltan Göller, Danmark47988930789692020-01-26
Oleg Formanyuk, Ukraine4959335102005-12-15
Olof Strand, Sverige224966343582009-01-11
Oluf Lou, Danmark41752060422013-08-02
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark1152415242013-07-06
Omar Runolfsson, Island131921024272012-06-20
Oskar Nilsson, Sverige2409922852011-05-09
Ottenby fågelstation, Sverige2632834292003-04-18
Otto Madsen, Danmark2337319352012-12-05
Otto Samwald, Østrig17625339833812017-06-01
Oz Horine, Israel5110078235282019-09-20
Palle Hove Christensen, Danmark3585921302012-05-21
Palle Jensen, Danmark3548018732008-10-09
Palle Nygaard, Danmark113600352122006-06-07
Palle Sørensen, Danmark10818612942322017-04-08
Pasi Parkkinen, Finland16631052937972013-07-03
Patric Lorgé, Luxembourg133480741062013-10-10
Patrick Beirens, Belgien2494328852008-03-10
Patrick Höhener, Frankrig1241024102007-01-18
Patrik Jonasson, Sverige1196219622010-05-02
Paul Jacobsen, Danmark1260226022011-04-23
Paul Nilsson, Danmark335475331462020-03-15
Paul Patrick Cullen, Danmark1261132441534642021-04-25
Pawel Malczyk, Polen51178032562006-07-26
Per Allan Degn, Danmark101683121442010-05-28
Per Boye Svensson, Danmark48933477428522021-05-07
Per Ekberg Pedersen, Danmark174216853642010-06-15
Per Ekberg Pedersen, Danmark123276033302006-05-10
Per Finn Nielsen, Danmark6813662145802015-06-23
Per Forsberg, Sverige1342034202003-05-17
Per Hauge, Danmark317186862019-11-29
Per Hirslund, Danmark1110811082011-09-25
Per Holmberg, Danmark28244172245462019-10-26
Per Huniche Jensen, Danmark1949700107602012-10-01
Per Kjær, Danmark17144786079122017-09-11
per mattisson, Danmark2517427322010-03-01
Per Poulsen, Danmark441101211881052020-11-03
Per Schans Christensen, Danmark49574415251202021-04-22
Per Schiermacker-Hansen, Danmark10020478979922016-06-24
per schmidt, Danmark1184318432009-02-23
Per Smith, Danmark1254025402008-09-22
Per Vindis, Danmark478342937042018-02-21
Pernille Galsgaard, Danmark213507012020-11-02
Pete Antrobus, England3609824962011-11-16
Peter Lauritzen, Danmark4520417842012-09-12
Peter Andreas Koch, Danmark3865433732002-10-12
Peter Bjerre, Danmark61410228612005-08-29
Peter Bo, Danmark31054048832006-09-25
Peter Bonne Eriksen, Danmark26935654031162017-03-28
Peter Brostrøm, Danmark577738828852018-04-13
Peter Bundgaard, Danmark113168936822005-10-31
Peter Bundgaard, Danmark61398950522013-08-26
Peter Christiansen, Danmark4210201262222006-12-31
Peter Dam, Danmark14127499736662013-03-18
Peter Denyer, England2251116332018-07-16
Peter Halkier, Danmark61495137162006-05-10
Peter Halkier, Danmark374855726442021-02-04
Peter Iversen, Danmark1239923992005-05-01
Peter Jensen, Danmark41046935402009-05-07
Peter Kuster, Schweiz102496735552009-04-24
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark4537216072013-02-25
Peter Lyngs, Danmark258508064222018-03-21
Peter Nielsen, Danmark339826129132962016-11-08
Peter Petersen, Danmark2210914262017-05-08
Peter Rodemann, Danmark5955732662015-04-17
Peter Steen Henriksen, Danmark1204720472010-04-19
Peter Stronach, Storbritannien101067519562017-01-27
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark62138554972005-06-12
Peter ter Heide, Holland1217121712008-11-10
Peter Thomsen, Danmark71788339342006-01-05
peter wedel petersen, Danmark425327312018-05-01
Peter Zeller, Schweiz91225421452016-06-03
Peter Østrup Jensen, Danmark1170417042012-07-16
Petri Kuhno, Finland3514818252013-11-21
Petri Salo, Finland2766047382008-06-18
Philip Dam, Danmark18748742015-09-28
Philip Elbek, Danmark214407682019-01-15
Philippe J. Dubois, Frankrig2611635332004-10-06
Pierre Unge, Sverige41198542072003-05-01
Pierre-André Crochet, Frankrig102027824912006-08-09
Pieter Vantieghem, Belgien255879949512009-11-26
Pim Wolf, Holland3713926322008-01-08
Poul Reib, Danmark5891623692009-08-27
Poul Emil Kristensen, Danmark1371237122007-04-08
Poul Erik Junk, Danmark5987323352009-04-08
Poul Erik Larsen, Danmark1268726872004-11-25
Poul Holm Pedersen, Danmark365655829542020-01-20
Poul Reib, Danmark1288128812004-11-09
Poul Thrane, Danmark143543257352012-09-18
Poul Ulrik, Danmark1240924092012-11-08
Poul West Lauritsen, Danmark1148514852013-01-14
Poul-Erik Hansen, Danmark28264432020-06-11
Poul-Henrik Bergmann, Danmark1160816082014-02-02
Preben Berg, Danmark195089644922007-02-17
Quentin Dupriez, Frankrig1203420342007-10-05
Rafael Armada, Spanien2408223342012-08-30
Raffael Ayé, Schweiz91658123322009-01-16
ragnar smith, Danmark111158436672018-11-17
Rainer Christian Ertel, Tyskland23615500019302020-03-26
Ralph Martin, Tyskland191941412402017-12-10
Ralph Martin, Tyskland264987822292008-04-18
Rami Mizrachi, Israel121949123542014-06-03
Rannvá Hansen, Færøerne1315231522003-03-25
Raphaël Lebrun, Belgien2899261352012-06-21
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark459082835962010-10-29
Rasmus Due Nielsen, Danmark132497127562015-05-21
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2460223682013-11-06
Rasmus Hald, Norge2311016982011-06-17
Rasmus Strack, Danmark122842432382008-02-06
Raymond Galea, Malta1225822582004-11-08
Reint Jakob Schut, Holland4917025732004-10-31
René Christian Hansen, Danmark1165816582011-01-13
René Larsen, Danmark7513899338972013-12-15
René Petersen, Danmark60299138992021-04-16
Rene Rantzau, Danmark234704361092013-12-29
René Worup Rørbæk, Danmark1152715272010-09-22
Reto Burri, Schweiz346144827992009-06-08
Reto Burri, Schweiz122010323492012-04-06
Ricard Gutiérrez, Spanien81745924402002-04-28
Richard Bonser, England19638143241552014-10-28
Richard Burzynski, Danmark426173527342013-08-29
Richard Ek, Sverige368424253372011-10-03
Rie Jensen, Danmark427948712020-03-04
Rie Voetmann, Danmark73039169672005-06-13
Robbin D. Knapp, Østrig1286828682004-03-11
Robert Paepke, Sverige7212612346702013-08-29
Robert Toft, Danmark3653330882009-04-15
Rodmund á Kelduni, Færøerne39261231662972021-04-28
Roland Jensen, Danmark174027032402008-11-17
Rolf Danielsen, Danmark1383038302013-12-12
Rolf Nagel, Tyskland203542925882013-06-24
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige19728346233232021-03-28
Ronny Malm, Sverige408026829402014-03-16
Ronny Nilsen, Norge1414441442003-05-06
Rony Livne, Israel2327221022017-11-14
Rud Lynge, Danmark1180718072014-08-04
Rune Bisp Christensen, Danmark15831180443012013-05-15
Rune Bjerre, Danmark349120452982012-02-12
Rune Larsen, Danmark2419522392006-03-19
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark297114434442013-09-19
Rune Sø Neergaard, Danmark8011292766159502021-04-15
Ruth Ahlburg, Danmark235427829892006-04-10
Ruud Altenburg, Holland2401121302005-08-29
Ruud van Beusekom, Holland1190619062006-11-26
Sakari Kauppinen, Danmark3708659502020-08-26
Sakari Kauppinen, Danmark941676142020-11-09
Samuel Paz Parracho, Spanien81678924492005-09-02
Samuel Peregrina, Spanien255906327822006-07-08
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2467223762007-09-09
Sander Bot, Holland51063022842005-02-24
Sanne Busk, Danmark51430859252008-10-08
Seamus Enright, Irland2599644802010-11-21
Seamus Mogensen, Danmark2414121822008-05-26
Sebastian Klein, Danmark112014150702018-05-30
Sebastian Steinar Thorup Hansen, Danmark11773010612021-05-07
Shaun Robson, England122663225662005-04-04
Silas K.K. Olofson, Færøerne1510265416457582018-04-11
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2415927722010-08-10
Simon Berg Pedersen, Danmark680123325563022019-08-17
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10319259952642017-02-04
Simon Sigaard Christiansen, Danmark5010360634522010-07-02
Simon Werngren, Sverige71726629472007-11-29
sissel fossat, Danmark1167116712013-07-11
Siv Behrendt-Møller, Danmark2603733722005-09-23
Skagen Fuglestation, Danmark213817032019-08-28
Slawomir Karpicki-Ignatowski, Polen191215828722021-01-03
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33951542338522012-04-09
Stano Harvančík, Rumænien19609602016-05-03
Steen Drozd Lund, Danmark102037027962011-10-07
Steen Brølling, Danmark1226422642008-11-03
Steen Brølling, Danmark51377635522006-07-31
Steen Christensen, Danmark4749527602012-03-30
Steen Cruddis, Danmark1304230422008-03-16
Steen E. Jensen, Danmark1050167159240452021-03-16
Steen Egholm Engelbøl, Danmark664540413742020-04-28
Steen Højmark-Jensen, Danmark1342834282010-03-07
steen jørgensen, Danmark111258813512016-11-18
Steen Reimers, Danmark112433234892012-03-11
Steen Roed Hansen, Danmark102185627882004-11-08
Steen Winkel, Danmark141544114792014-01-07
Steen Øllgaard, Danmark997774128652021-04-30
Stefan Cherrug, Sverige193468724402012-02-06
Stefan Frello, Danmark1153915392009-05-28
Stefan Hage, Sverige3695828392012-02-16
Stefan Hage, Sverige92263134152004-12-15
Stefan Magnusson, Sverige3604824942005-01-03
Stefan Pfützke, Tyskland7013445537452016-07-15
Stefan Stürup, Danmark4612722212013-08-08
Stefan Tapio Ettestam, Sverige728301622132019-11-23
Stefano Miceli, Malta6462111872020-02-23
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1285228522009-04-23
Steffen Fahl, Danmark192930025732017-07-12
Steffen Holst, Danmark4923627532006-09-30
Steffen Ortmann, Danmark3872539102005-11-16
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1238923892006-08-20
Sten Petersen, Danmark832085262020-11-09
Stephan Skaarup Lund, Danmark15029349459062014-01-27
Stéphane Aubry, Schweiz7314894232262008-09-08
Stéphane Bocca, Belgien2526830282010-10-19
Stephen McAvoy, Irland5760020152013-04-14
Steve Klasan, Tyskland356053429682017-12-12
Steve Nuttall, England1157415742012-02-12
Stig Eide, Norge1289128912009-04-27
Stig Linander, Danmark11121131372502013-11-07
Stig Toft Madsen, Danmark2403220812010-06-17
Stig Vang Petersen, Danmark234823638562005-10-11
Stig Westergård, Danmark1349234922009-03-26
Stinne Aastrup, Danmark4781624132011-12-05
Stuart A Reeves, Danmark122905327482005-04-20
Sune Pedersen, Danmark1248324832005-03-30
Sune Riis Sørensen, Danmark17037466153962020-05-14
Susanne Jepsen, Danmark14727180160052012-03-23
Susanne Overgaard Petersen, Danmark61342131842009-05-11
Sven Dall, Danmark2385323482013-03-31
Svend Nørgaard, Danmark111871628352012-02-16
Svend Anker Schwebs, Danmark426558402019-08-23
Svend Danbæk, Danmark1301430142006-03-05
Svend Dybkjær, Danmark31164247792003-10-20
Svend Erik Frandsen, Danmark5210956537442012-12-29
Svend Erik Olesen, Danmark1244824482011-02-10
Svend Fischer-Nielsen, Danmark1118811882015-06-23
Svend Ove Jensen, Danmark2472225682008-07-14
Svend Rønnest, Danmark12922297943042012-12-09
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien1111811182005-06-26
Svitlana Tkach, Danmark216599042016-07-12
Szabolcs Kókay, Ungarn61361133252013-06-09
Szabolcs Kókay, Ungarn1286028602004-07-22
Szilard J. Daroczi, Rumænien519683929272016-09-24
Søren Vinding, Danmark13614061517732018-10-31
Søren Brinch, Danmark133643876482009-11-22
Søren Garder Brask, Danmark2222812002013-02-28
Søren Gjaldbæk, Danmark2513426732010-09-29
Søren Harding, Danmark10011238453822018-02-23
Søren Hjorth Andersen, Danmark91910835402021-04-23
Søren Koch, Danmark3738025172006-03-16
Søren Kristensen, Danmark8913660142912015-09-08
Søren Kristoffersen, Danmark1249222405994122016-07-03
Søren Langkilde Madsen, Danmark61493428982007-04-21
Søren Nancke, Danmark101882933632016-01-02
Søren Nygaard, Danmark7019192059952012-07-15
Søren Olin, Danmark2543727562008-08-16
Søren Parup, Danmark1106410642006-04-01
Søren Peter Pinnerup, Danmark51423050192013-01-07
Søren Ryge Petersen, Danmark1195819582005-02-06
Søren Skov, Danmark576123342944672013-02-12
Terje Axelsen, Norge102071324602005-09-08
Terje Kolaas, Norge356228930632013-02-12
Terje Kolaas, Norge51468742542005-04-01
Terje O. Nordvik, Norge41056838252012-07-27
Terry Townshend, England2493926402006-02-01
Terry Townshend, Storbritannien7915961752362012-08-20
Theis Bacher Nielsen, Danmark5810517132008-04-22
Theodosis Mamais, Grækenland296103127012005-06-22
Thomas Bentsen, Norge2377219222009-10-12
Thomas Bernhardsson, Sverige8614165823032012-04-13
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark245764845452012-02-12
Thomas Buus Nielsen, Danmark3973333782008-01-14
Thomas Damm Als, Danmark2413722262008-12-22
Thomas Elbek, Danmark6855216422014-08-11
Thomas Eske Holm, Danmark1292929292008-03-02
Thomas Garm Pedersen, Danmark39826886717952021-05-05
Thomas Hasle Ravn, Danmark2618033442007-07-12
Thomas Hellesen, Danmark154049535772009-08-10
Thomas Hilkjær, Danmark2469724852002-09-03
Thomas Hultquist, Sverige3721528192012-01-07
Thomas Iversen, Danmark216098272019-05-24
Thomas J. Simonsen, Danmark469344436442013-04-04
Thomas Jensen, Danmark81502224922013-11-29
Thomas Jensen, Danmark1536253622003-05-17
Thomas Kehlet, Danmark6612261132722014-06-06
Thomas Kiørboe, Danmark1204320432004-11-23
Thomas Kjær Christensen, Danmark2889549272005-12-06
Thomas Kuppel, Tyskland1268526852010-04-23
Thomas Kuppel, Tyskland61039319792013-08-08
Thomas Kuppel, Tyskland1145414542017-08-21
Thomas Larsen, Danmark1149814982005-10-29
Thomas Lundqvist, Danmark1270527052008-04-19
Thomas Maul, Danmark8613528526672011-05-16
Thomas Nielsen, Danmark204090341952011-03-24
Thomas Riedel, Danmark4810129852011-01-14
Thomas Stigfeldt, Danmark31106048072005-01-20
Thomas Varto Nielsen, Danmark961112845046182019-08-15
Thomas W. Johansen, Danmark92603967512010-02-04
Thor Edgar Kristiansen, Norge41214934992005-03-14
Thorkil Brandt, Danmark172759422522019-11-23
Thorkild Lund, Danmark1224922492010-03-15
Thorsten Stegmann, Tyskland2295418752018-12-21
Thurel Julien, Gambia13219313221862011-09-18
Thyge Enevoldsen, Danmark1134313432013-01-28
Tibu Paul Lucian, Rumænien41025837222007-11-24
Tim Andersen, Danmark31365457332004-04-20
Tim Brown, Storbritannien2505928702002-09-28
Tim Hesselballe Hansen, Danmark72679961642011-01-30
Tim Vaughan, Storbritannien81928926212006-03-16
Timme Nyegaard, Danmark2326716602010-01-03
Tine Jensen, Tyskland111079112272018-06-03
Tobias Berger, Sverige436725926752012-03-20
Tobias Epple, Tyskland81768628762006-03-11
Tom Backlund, Finland1371637162008-01-06
Tom Backlund, Finland51550944292006-11-07
Tom Conzemius, Luxembourg3327713862014-04-23
Tom Goossens, Belgien92040035062006-08-09
Tom Jensen, Danmark1235423542006-03-19
Tom Schlegel, Danmark2450327692004-05-17
Tom Sørensen, Danmark3639526102006-07-08
Tomas Lundquist, Sverige20739264741212014-07-10
Tomas Svensson, Sverige449529245052010-10-08
Tommy Andre Andersen, Norge132720225982010-01-18
Tommy Bjørk, Danmark5727517752016-02-16
Tommy Frandsen, Danmark8221217545792006-01-15
Tommy Hjorth, Danmark2489624502006-01-18
Tommy Holmgren, Sverige122212948103142018-02-12
Tommy Holmgren, Sverige81944828262007-06-24
Tommy Kaae, Danmark427553948272021-04-22
Tommy Karlström, Sverige2300417242014-04-10
Tommy Studsholt Christensen, Danmark377204628392013-05-10
Tonny Papillon, Danmark172991529212013-08-22
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark650107202647062021-05-07
Tony Søholm Larsen, Danmark323613419952020-11-30
Tony Disley, Storbritannien2466723622005-03-25
Tor A Olsen, Norge1289328932003-11-09
Tor Olsen, Norge284618830462019-09-12
Torben Andersen, Danmark61470730452008-10-12
Torben Back Sørensen, Danmark6487014332019-12-01
Torben Byfoged, Danmark2371719492010-04-13
Torben Ethelberg, Danmark193969028202007-02-25
Torben Evald, Danmark81785032352019-02-27
Torben Jepsen, Danmark132400824902011-01-13
Torben Juul Hansen, Danmark1113311332017-04-06
Torben Laursen, Danmark335423234532012-10-23
Torben Lund, Danmark51142648382004-12-15
Torben Lund-Hansen, Danmark5522413052016-02-12
Torben Lyng, Danmark222659023332020-03-09
Torben Olsen, Danmark21063569962013-11-02
Torben Sebro, Danmark6010834635692020-02-20
Torben Sylvest Jensen, Danmark91050318312018-05-22
Tore Vang, Norge5512594081902016-10-20
Torkild Kristensen, Danmark18215770932302021-04-20
Tormod Amundsen, Norge183101831782013-02-19
Torsten Hansen, Danmark1210221022004-09-01
Troells Melgaard, Danmark6110868939452018-08-27
Troels Eske Ortvad, Danmark5510648287962020-03-12
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark459691269492013-06-30
Troels M. Krogh, Danmark1173417342013-05-15
Trösch Stephan, Schweiz2367819732013-02-01
tue hartmann, Danmark1106410642012-05-06
Tue Romanow, Danmark1250025002009-10-06
Tune Jensen, Danmark1261626162006-02-04
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2510926602007-03-04
Uffe Jensen, Danmark1225522552007-12-28
uffe jensen, Danmark18928922015-05-11
Uffe Pedersen, Danmark5912421031182006-01-22
Ulf Eschou Møller, Danmark297756389382010-03-26
Ulla Henriksen, Danmark1128912892004-04-30
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3664324542003-02-25
Ulla Paulsen, Danmark182894428202014-09-12
Ulla Vibe Funch, Danmark1253625362005-06-26
Ulrik Henneberg, Danmark2418922732004-07-07
Vagn Freundlich, Danmark9517622439022013-07-27
Vagn Gjerløv, Danmark3300711442012-02-06
Vagn Gjerløv, Danmark18478472018-02-06
Vagn Wendel Sørensen, Danmark1110911092017-06-10
valdemar overgaard petersen, Danmark18218212017-03-06
VASLIN Matthieu, Frankrig10117990130732010-01-05
Vegard Bunes, Norge51366431182003-10-11
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne72191645362007-08-18
via Carsten Høeg, Danmark1316431642002-05-29
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2275269195742014-05-27
via Sune Jepsen, Danmark2850351272001-11-09
Vicky Knudsen, Danmark1269026902013-09-17
Villy Pedersen, Danmark162456119962017-05-19
Vincent Legrand, Belgien12825651764802018-10-12
Vinni Bruhn, Danmark71411440032010-05-29
Virginia Escandell, Danmark1272827282004-09-07
Vlad Cioflec, Rumænien6915320972011-12-22
wally morell, Danmark1185718572013-02-10
Wedigo Ferchland, Danmark5901019382006-05-18
Westy Esbensen, Danmark1212421242005-05-04
Wilfried Hausmann, Tyskland2628336622003-07-19
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark143492234242008-10-22
Willy Jørgensen, Danmark1131813182013-04-30
Wim van der Schot, Holland1254225422006-12-04
Wolfgang Jakob, Tyskland3669624792013-09-24
Wolfgang Trimmel, Østrig1308930892011-07-29
Wout De Rouck, Belgien2440624762012-08-20
Xavier ROZEC, Frankrig3756828002008-09-02
Yann Kolbeinsson, Island184537532832012-01-25
Yeray Seminario, Spanien3855842342005-04-11
Yoav Perlman, Israel153469831402011-07-14
Zbigniew Kajzer, Polen8912798533642021-02-18
Zbyszek Kajzer, Polen1129112912013-04-08
Zoltan Baczo, Danmark6822517982015-12-31
Zsolt Ampovics, Ungarn5842222582018-05-10
Åge Mathias Matthiesen, Danmark92072038312014-01-04

Der er i alt 1419 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.190 sek.
til toppen