Startside I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
 Artslister 


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Klaus Malling Olsen, Danmark40226273342142342019-05-24
Jens Thalund, Danmark2177194380422032015-09-04
Hans Henrik Larsen, Danmark2111233828553652019-05-24
Morten Scheller Jensen, Danmark1799215454072312019-05-16
Helge Sørensen, Danmark1601225364392372019-04-24
Silas K.K. Olofson, Færøerne1510223233552972018-04-11
Søren Kristoffersen, Danmark1249188469689822016-07-03
Ole Krogh, Danmark12253033479101752018-12-30
Paul Patrick Cullen, Danmark112495220430592019-05-20
Steen E. Jensen, Danmark992135687937372019-05-17
Axel Mortensen, Danmark981130649463652019-05-24
Thomas Varto Nielsen, Danmark96085171941352018-06-19
John Larsen, Danmark90693688266842019-05-09
Eva Foss Henriksen, Danmark82588591155042019-05-21
Rune Sø Neergaard, Danmark7821067975153352019-05-03
Claus Halkjær, Danmark733112010651802019-05-05
Leif Høgh Olsen, Danmark72390899687902014-01-06
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark70836932019552019-05-16
Simon Berg Pedersen, Danmark679103126259672019-05-09
Erik Biering, Danmark66079036156622019-05-21
Jens Søgaard Hansen, Danmark653127708898392016-11-14
Carl Bohn, Danmark62135826119672019-05-17
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark60442181224302019-05-21
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark59730041523472019-04-21
Aurélien Audevard, Frankrig58590883335382019-02-15
Bo Tureby, Danmark579105249161012015-09-01
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark57986196243572019-01-01
Knud Pedersen, Danmark576117168469632017-05-16
Søren Skov, Danmark576108021441712013-02-12
Allan Kjær Villesen, Danmark52148253071122019-05-24
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien52190494946402013-10-16
Eigil Ødegaard, Danmark50898570552052018-09-14
Henrik Kisbye, Danmark49960630566272013-12-24
Ole Zoltan Göller, Danmark47875734384642014-03-28
Per Schans Christensen, Danmark46757316947002019-04-30
Christian Andersen Jensen, Danmark45176594854972016-12-11
Per Poulsen, Danmark44088371477732018-09-04
Jens Kristian Kjærgård, Danmark42995809472382013-05-07
Michael Frank Nielsen, Danmark41527788820082018-10-05
Niels Poul Dreyer, Danmark40653450734362013-10-29
Carsten Siems, Danmark39954938157512019-01-14
Arne Kiis, Danmark37550080639762017-06-12
Rodmund á Kelduni, Færøerne36548307459312019-05-19
Klaus Dichmann, Danmark34340961150542019-05-21
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33942444034072012-04-09
Mogens Hansen, Danmark33975434244582010-03-19
Peter Nielsen, Danmark339727058122722016-11-08
Daniel Pettersson, Sverige32449838632322015-07-02
David Erterius, Sverige31244138439732018-09-18
Johnny Madsen, Danmark31255949380612018-11-20
Anne Navntoft, Danmark31041790033212019-05-05
Erik Mølgaard, Sverige30231792536172017-09-18
Lars Birk, Danmark29324862528362018-10-06
Johnny Salomonsson, Danmark28049257642392017-09-24
Per Holmberg, Danmark27035675840502019-05-11
Peter Bonne Eriksen, Danmark26928175228032017-03-28
Per Boye Svensson, Danmark26814738825262019-02-10
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark25826059063532019-01-18
Ole Amstrup, Danmark25243243948122013-06-11
Ib Jensen, Danmark25043874873252019-05-02
Henrik Pedersen, Danmark24725418468562019-04-29
Mikkel Holck, Danmark24736573442432019-05-17
Jørgen Dam, Danmark24546608937402011-05-04
Martinez Jonathan, Frankrig24531063627292012-06-05
Mikkel Høegh Post, Danmark24145717366922015-12-02
Finn Laugo Sørensen, Danmark23232992935602014-10-16
Lars Rostgaard, Danmark22230972452532014-06-13
Lars Jensen, Danmark21941857662142016-11-16
Johannes Rydström, Sverige21828049633842014-07-29
Tomas Lundquist, Sverige20733437937772014-07-10
Nis Lundmark Jensen, Danmark20636056041532015-01-09
Henrik Friis, Danmark20516513122452019-04-21
Anders Bacher Nielsen, Danmark20116951225442013-04-02
Eric Didner, Frankrig20122713924362018-03-16
Lars Grøn, Danmark19812260724002019-05-24
Thomas Garm Pedersen, Danmark1968848512732019-05-24
Richard Bonser, England19632376038692014-10-28
Rainer Christian Ertel, Tyskland1917482214112019-05-03
Dennis Olsen, Danmark18719474926842019-01-17
Bent Thøgersen, Danmark18221534538392017-10-30
Jens Jørgen Andersen, Danmark17734585775042014-05-22
Otto Samwald, Østrig17619867429992017-06-01
Albert Steen-Hansen, Danmark17537480861522010-05-04
Lars Andersen, Danmark17513384221412019-04-30
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige17321432329832019-05-09
Per Kjær, Danmark17139569375512017-09-11
Gabriel Schuler, Schweiz16933810337722011-03-23
Sune Riis Sørensen, Danmark16832495647912018-11-15
Bjørn Frikke, Danmark16814429827742019-05-17
Pasi Parkkinen, Finland16626615234362013-07-03
Gerner Majlandt, Danmark16537823270262017-10-24
Erling Krabbe, Danmark16113122750642019-04-11
Rune Bisp Christensen, Danmark15826850939502013-05-15
Stephan Skaarup Lund, Danmark15025167754862014-01-27
Andreas Bennetsen Boe, Danmark1489619755022018-11-20
Susanne Jepsen, Danmark14723251255472012-03-23
Gert Jeppesen, Danmark14421945156052012-09-15
Chris Batty, England14226869269272008-02-20
Jørgen Kabel, Danmark14135788066882018-09-25
Peter Dam, Danmark14123709633332013-03-18
John Kyed, Danmark13929283099202013-12-22
Søren Vinding, Danmark13610249314622018-10-31
Thurel Julien, Gambia13215813919002011-09-18
Massimiliano Dettori, Holland13212460122062018-11-20
Morten Winness, Norge13115316623842017-11-19
Anders Søgaard, Danmark12926115437842011-07-17
Svend Rønnest, Danmark12918670839752012-12-09
David Andersson, Sverige12815125022852015-02-14
Vincent Legrand, Belgien12821497759312018-10-12
Carl Erik Mabeck, Danmark12726950558642007-07-04
Anders E. Sørensen, Danmark12526317252942011-10-01
Arne Volf, Danmark12421498053012017-12-30
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12421937571502013-05-11
Michael Mosebo Jensen, Danmark12430295186482012-03-20
Benny Kristensen, Danmark12324812239232012-05-23
Tommy Holmgren, Sverige12217615293582018-02-12
Lars Maltha Rasmussen, Danmark12211609690262018-10-24
Johnny Laursen, Danmark12222757235822010-02-23
Jon Lehmberg, Danmark12017630743882013-10-22
Martin Rheinheimer, Danmark119309636232019-05-21
Henning Rose Sørensen, Danmark11620082826902013-06-19
Birger Lønning, Danmark11520199550502019-05-16
Kim Duus, Danmark11416092630782017-03-23
Henning Larsen, Danmark1137272014262019-02-04
Jan Haaning Nielsen, Danmark11212711226332017-11-15
Stig Linander, Danmark11117821266682013-11-07
Bo Jensen, Danmark11113702822962012-06-19
Clausjannic Labuz, Danmark11021132061272012-03-06
Palle Sørensen, Danmark10815560938732017-04-08
Lars Adler Krogh, Danmark10623431252002017-07-30
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10316371448172017-02-04
Arie Ouwerkerk, Holland10323795662022018-11-27
Henrik Brandt, Danmark10319095263732019-01-28
John Pedersen, Danmark10317847447952013-11-02
Kis Boel, Danmark1026046710742019-05-03
David Monticelli, Belgien10216652229492017-08-15
Hans Staunstrup, Danmark10216346031282018-12-04
Niels Peter Møller Jensen, Danmark1026584515782019-05-20
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10117156629672013-10-07
Mark Walker, Danmark1019587823182014-03-02
VASLIN Matthieu, Frankrig10115206127472010-01-05
Per Schiermacker-Hansen, Danmark10017214258702016-06-24
Søren Harding, Danmark1008554550002018-02-23
Asbjørn Jensen, Danmark10015489032852017-08-11
Torkild Kristensen, Danmark1007379228012019-05-24
Eigil Larsen, Danmark9811755726052019-05-16
Erik Bogh Nielsen, USA9711326025972016-03-19
Morten Bentzon Hansen, Danmark9618749150122019-04-11
Vagn Freundlich, Danmark9515003733702013-07-27
Jens Overgaard Christensen, Danmark9417490939392011-07-01
Janus Ethelberg, Danmark9417916124482007-09-05
Gisela Nagel, Tyskland937364620102018-01-18
Lars Gabrielsen, Danmark9314990039202019-05-17
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark9211435825202016-05-09
Keld Jakobsen, Danmark917288021852019-05-05
Frits Rost, Danmark912904831822019-05-12
Søren Kristensen, Danmark8910873538802015-09-08
Carsten Gadgaard, Danmark8923844573222008-10-17
Jan Thomsen, Danmark8917981739762007-08-21
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8820149359802007-02-25
Jan Skrubbeltrang, Danmark8810630986792017-03-15
Thomas Bernhardsson, Sverige8611891520672012-04-13
Henry Lehto, Finland8610810421582017-02-23
Jan Helbo, Danmark868497227372014-04-06
Thomas Maul, Danmark8611207723322011-05-16
Martijn Bot, Holland8617148130182010-05-26
Zbigniew Kajzer, Polen859681330012019-03-30
Jakob Dall, Danmark8418410546542013-11-09
Joakim Engel, Danmark8318271554922007-08-18
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8217296831112008-02-27
Anders Hammergart, Danmark8217368337992016-06-04
Tommy Frandsen, Danmark8218836942212006-01-15
Mehmet Goren, Tyrkiet8113053736592009-06-15
Jørgen Witved, Danmark8114993343282009-08-10
Markus Tallroth, Sverige8014568439552013-03-22
Terry Townshend, Storbritannien7913669747372012-08-20
Lars Falck, Danmark798529623452019-03-24
Johannes Christian Harbou, Danmark7810390534802012-07-16
Morten Rasmussen, Danmark786969226652019-04-08
Ivan Sjögren, Sverige776445115242017-11-11
René Larsen, Danmark7511785935532013-12-15
Henrik Just, Danmark7413688941122012-01-26
Hendrik Weindorf, Tyskland7412662032492015-06-17
Stéphane Aubry, Schweiz7313048129702008-09-08
Robert Paepke, Sverige7210629243402013-08-29
Marcin Solowiej, Polen725355921152019-05-03
Jens Eriksen, Danmark7217331255882013-08-26
Morten Christensen, Danmark7210167549222019-02-07
Steen Øllgaard, Danmark714669725952018-02-04
Stefan Pfützke, Tyskland7011355734782016-07-15
Stefan Tapio Ettestam, Sverige705876618432019-05-17
Søren Nygaard, Danmark7017165455352012-07-15
Per Finn Nielsen, Danmark6811827842782015-06-23
Niels Behrendt, Danmark6710210229142016-10-22
Jens Kirkeby, Danmark676870533462019-01-09
Thomas Kehlet, Danmark6610398829332014-06-06
Anni Nielsen, Danmark6513837644442016-11-29
Christer Brostam, Sverige658823724362018-06-21
Frank Abrahamson, Danmark637088235502017-03-29
Andreas Bruun Kristensen, Danmark6212651054032019-05-11
Joachim Bertrands, Belgien624683318142017-06-29
Keith Fox, Danmark626836027502019-04-30
Ivan Sjögren, Sverige617117818412013-03-16
Troells Melgaard, Danmark619066730882018-08-27
Erik Groth-Andersen, Danmark607000132662019-04-13
Flemming Ahlmann, Danmark6014745268342012-03-10
Uffe Pedersen, Danmark5910894728172006-01-22
Kenneth Bach Christensen, Danmark585853942372013-12-23
Niels Birkedal Thomsen, Danmark586551221102018-07-11
Torben Sebro, Danmark578916932242016-10-08
Harry J Lehto, Finland5715581953002012-12-21
Martin Gottschling, Tyskland5710327182382017-10-17
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark575868220942018-06-13
Benny Haahr, Danmark577501129012018-03-21
Peter Brostrøm, Danmark576065726092018-04-13
Nicki Sørensen, Danmark568598326312011-10-31
Erhardt Ecklon, Danmark5613868948542012-10-12
András Fodor, Ungarn569160446762015-03-10
Frédéric Jiguet, Frankrig568501525372016-02-02
Christian Leth, Danmark5614626245122016-06-01
Gert Rasmussen, Danmark555457218712014-01-02
Tore Vang, Norge5510944478942016-10-20
Jan Fischer Rasmussen, Danmark557010129562018-03-23
Henrik Laust Bøhmer, Danmark5411774057542014-09-29
Mikael Nord, Sverige549633030682014-12-14
Kim Aaen, Danmark5413384457972012-04-19
Jørgen Munck, Danmark548260453482017-04-05
Klaus Mortensen, Danmark5310530835222010-08-07
John Jensen, Danmark534291615592019-04-26
Fabian Schneider, Schweiz527058623772015-06-29
Henrik F. Nielsen, Danmark5210931547462018-03-21
Janis von Heyking, Sverige523691113522013-12-12
Svend Erik Frandsen, Danmark529499433832012-12-29
Henrik Mikkelsen, Danmark5211577458642012-10-03
Szilard J. Daroczi, Rumænien518156926182016-09-24
Carsten Egevang, Grønland5113360156892007-10-09
Alex Sand Frich, Danmark5111511848022018-10-05
Troels Eske Ortvad, Danmark508526281092019-05-24
Hans Henrik Bay, Danmark503213720262016-05-12
Simon Sigaard Christiansen, Danmark508913931362010-07-02
Ole Hetland, Danmark507621957892018-02-24
Felix Timmermann, Tyskland493077414482019-04-29
Oz Horine, Israel488253731742017-11-17
Christian Eilers, Danmark486273021092013-09-11
Steen Egholm Engelbøl, Danmark472264310892019-05-03
Per Vindis, Danmark476995634022018-02-21
Jens Paulsen, Danmark474400520072019-05-02
Frode Jacobsen, USA465827020132012-06-23
Christian Axelsen, Danmark469155662662011-09-25
Thomas J. Simonsen, Danmark468009532732013-04-04
Anders Jensen, Danmark462775713432019-04-26
David Boertmann, Danmark469587839502013-09-27
Espen Lie Dahl, Norge457705528312013-12-17
Kent Olsen, Danmark4510076083652018-10-26
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark457840532512010-10-29
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark458419964782013-06-30
Jens Ole Byskov, Danmark453797421572011-12-24
Frank Desting, Danmark457486231062013-10-20
Tomas Svensson, Sverige448229141682010-10-08
Christian Rørdam, Danmark444987631882018-12-13
Antoine Joris, Belgien446988622782016-12-05
Johan Stenlund, Sverige438737137822010-12-20
Lars Andersen, Danmark435655421812015-05-22
J Ole Andersen, Danmark433464415172016-05-24
Tobias Berger, Sverige435510123812012-03-20
Peter Christiansen, Danmark429018657822006-12-31
Richard Burzynski, Danmark424985623572013-08-29
Alf Petersson, Sverige428191842022011-11-02
Lars Rudfeld, Danmark424592022342013-12-13
Jean-Pierre Jordan, Frankrig414138620222014-02-08
Tommy Kaae, Danmark406309644082017-02-28
Arne Giørtz-Behrens, Danmark403715513642018-11-05
Ronny Malm, Sverige406938626562014-03-16
Jan Speiermann, Danmark399750560102012-06-15
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark397015341582012-06-01
Mikael Nord, Sverige389343559492004-12-15
Kjetil Johannessen, Norge386337627952009-08-10
Tommy Studsholt Christensen, Danmark376202925252013-05-10
John G. Dinesen, Danmark375574524812013-10-22
Lars Paaby, Danmark374288925722018-05-06
Ole Bo Olsen, Danmark373314118182016-09-12
Richard Ek, Sverige367331949692011-10-03
Cristian Jensen Marcet, Danmark368083043462010-12-10
Hans Larsson, Sverige358552147142010-11-07
Steve Klasan, Tyskland354939026932017-12-12
Lars Borup, Danmark358078240082010-09-19
Terje Kolaas, Norge355192526602013-02-12
Mathieu Bally, Schweiz354913727782012-02-26
Lars Witting, Danmark347752936232017-04-17
Poul Holm Pedersen, Danmark344477326372019-02-05
Ingar Støyle Bringsvor, Norge344050419042018-09-27
Reto Burri, Schweiz345211824882009-06-08
Nikolaj Noel Christensen, Danmark345876532812012-05-31
Morten Jenrich Hansen, Danmark344535440112019-01-08
Klaus Bjerre, Danmark346491840442011-05-04
Rune Bjerre, Danmark348128049772012-02-12
Kjetil Schjølberg, Norge346741558442012-03-12
Torben Laursen, Danmark334512031252012-10-23
Elmer Pedersen, Danmark333059219332015-03-23
Franck Ishøi, Danmark334236124482013-04-17
Anders Østerby, Danmark336328670122015-11-13
Nelly Hansen, Danmark336561532722006-12-06
Josh Rhys Jones, England326333835302013-09-27
Carsten Holm Petersen, Danmark321559916572019-01-22
Carsten Poulsen, Danmark326617337632007-07-12
Jacob Dalsten Petersen, Danmark315169821782010-01-31
Jørgen Staarup Christensen, Danmark317386733832006-09-22
Anders Tøttrup, Danmark316517337772006-11-05
Lars Jensen Kruse, Danmark3179738412019-04-11
Jesper Sonne, Danmark305450626572005-09-27
Kermarrec Corentin, Frankrig304477127632009-10-11
Arvid H Anthonsen, Norge29197609772015-07-07
Jan Mogensen, Danmark294026826302012-05-09
Kjetil Johannessen, Norge296243428792006-02-19
Theodosis Mamais, Grækenland295335024602005-06-22
Ulf Eschou Møller, Danmark296802883252010-03-26
Bo Sonne Sørensen, Danmark296260549302010-11-24
Martin Kviesgaard, Grønland296094339102011-02-13
John Frikke, Danmark292419318412019-03-28
Klaas Felix Jachmann, Tyskland296513845412006-11-26
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark296295231312013-09-19
Freddy Rosning, Danmark293995833012019-05-16
Andreas Petersen, Danmark294302248822012-11-19
Finn Carlsen, Danmark295762532102013-04-11
Peter Halkier, Danmark283545123462019-01-07
Leif Pedersen, Danmark285026824752011-10-16
Lars Juul Pedersen, Danmark283376617912018-02-18
Ma Yan Bryant, Storbritannien275023227362008-11-09
Arnold Georg Houmann, Danmark273753432982014-06-26
Martin Søgaard Nielsen, Danmark276357241452008-12-08
Kurt Vogt, Danmark272185911082011-12-27
Tor Olsen, Norge273612726332018-01-16
Ralph Martin, Tyskland264292619682008-04-18
André Riis Ebbesen, Danmark265109826392012-08-30
Anders Wiig Nielsen, Danmark264349452752019-04-22
Samuel Peregrina, Spanien255220024582006-07-08
Odysseas Tsimoulis, Grækenland254050320442011-01-09
Mona Grundsøe, Danmark254423424182008-05-05
John Dreyer Andersen, Danmark254356225422011-07-31
Pieter Vantieghem, Belgien255139046022009-11-26
Peter Lyngs, Danmark257615460352018-03-21
Luca Sattin, Italien244345325672009-01-05
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn243624320532018-01-29
Inger Andersen, Danmark244748925102007-08-07
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark245086042242012-02-12
Mats Wallin, Sverige244098624082009-07-29
Jan Eske Schmidt, Danmark245868746622011-10-08
Bent Carstensen, Danmark244690950572012-09-09
Ruth Ahlburg, Danmark234795126742006-04-10
Hans Rytter, Danmark234671039472007-08-07
Rene Rantzau, Danmark234013557352013-12-29
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark233616031722013-05-19
Lasse Olsson, Sverige232866124722012-08-20
Stig Vang Petersen, Danmark234190635672005-10-11
Michael Køie Poulsen, Danmark233771948002013-03-25
Kim Fischer, Danmark224962235942005-03-07
Jan Durinck, Danmark224752237972013-06-17
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark222590925582013-03-28
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2267052185842014-05-27
Arnold Houmann, Danmark225023750272006-06-07
Olof Strand, Sverige224343940192009-01-11
Mikko Oivukka, Finland224158130982007-05-20
Leander Khil, Østrig224769432262012-02-22
Jacob Sterup, Danmark224174936692012-01-04
Leif Bisschop-Larsen, Danmark224282528142006-11-08
Tony Søholm Larsen, Danmark222462816122015-12-05
Karin Gustausen, Danmark211644258622019-02-08
Morten Müller, Danmark212075417302018-03-27
Jens Ryge Petersen, Danmark214709635082011-09-16
Henrik Asbjørn Pedersen, Danmark211844882302016-05-27
Paul Nilsson, Danmark214389528422018-02-12
Claus Vind-Andreasen, Danmark202933926992014-06-05
Thomas Nielsen, Danmark203492737052011-03-24
Andreas Hagerman, Danmark204918633282003-08-28
Rolf Nagel, Tyskland202975022692013-06-24
Dirk Van Gansberghe, Italien202456116412010-10-21
Lauge Fastrup, Danmark202767124402014-04-03
Carsten Gørges Laursen, Danmark203332240422018-07-24
Helle Kjær Erichsen, Danmark202468718542018-08-31
Mateusz Matysiak, Polen202921725122017-10-16
Frode Falkenberg, Norge204337030322008-02-25
Elly Hansen, Danmark204148958892017-07-13
Allan Haagensen, Danmark192283138052019-01-02
Henrik Knudsen, Danmark195192350072011-10-05
Helle Dyrting, Danmark191210311232015-03-07
Preben Berg, Danmark194487441262007-02-17
Stefan Cherrug, Sverige192874821272012-02-06
Lars Mejlby, Danmark193723336702010-03-05
Benjamin Steffen, Tyskland191985616602014-04-24
Edvin Hansson, Sverige193579329932005-03-16
Ralph Martin, Tyskland19126148572017-12-10
Gunnar Larsen, Danmark193758526482006-03-11
Torben Lyng, Danmark191937619512016-07-23
Torben Ethelberg, Danmark193429425022007-02-25
Jacob Breson Neumann, Danmark192174317702013-05-23
Hans Pinstrup, Danmark193551432202010-08-09
Conny Jensen, Danmark191672822752018-01-30
Jakob Engelhard, Danmark193061538362013-10-23
Steffen Fahl, Danmark192246320762017-07-12
Matthieu Canévet, Frankrig192561923042016-09-10
Per Huniche Jensen, Danmark1943839102922012-10-01
Marnix Jonker, Holland183745629122006-02-01
John Hornbek, Danmark182802918382008-09-08
Tormod Amundsen, Norge182546427222013-02-19
Andreas Meyer Winnem, Norge182879821162006-06-07
Jim Thagaard Hansen, Danmark183498125142005-04-20
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark182318017842018-06-10
ji be, Schweiz182905026802010-06-21
Jesper Michael møller, Danmark181084224112018-11-13
Yann Kolbeinsson, Island183990729942012-01-25
Ulla Paulsen, Danmark182351124742014-09-12
Lars Vilhelm Hansen, Danmark183454529372004-11-24
Leif Holmskov, Danmark183317933172012-09-23
Jesper Brinkmann, Danmark183573329682011-08-17
Karl-Eric Gustafsson, Sverige183746227522005-08-26
Roland Jensen, Danmark173574929772008-11-17
Jimmy Skat Hansen, Danmark173652052032005-04-04
Lars Smith, Danmark173206644532011-12-09
Mads Elley, Danmark173095233202013-10-21
Tonny Papillon, Danmark172485726312013-08-22
Per Ekberg Pedersen, Danmark173657348422010-06-15
Jens Wiberg, Danmark171477420792019-03-28
Bjarne Skule, Danmark171934415342010-01-12
Erik Agertoft, Danmark173704046002007-04-29
Greg McIvor, Sverige173278922462013-09-20
Dominic Mitchell, Storbritannien172288120582011-10-10
Kim Lunding, Danmark173392544582006-01-14
david drangsland, Norge162691827892011-08-13
Arne Torkler, Danmark161385725772016-11-06
Bjarne Hemmingsen, Danmark161892117812017-12-02
Claus Johansson, Danmark162114616072012-03-09
Luca Boscain, Italien161656513322014-07-31
Knud N. Flensted, Danmark163116431672010-10-10
Chris Lansdell, England163047828072009-06-22
Villy Pedersen, Danmark161998016732017-05-19
Julien Piette, Frankrig163090425762005-05-18
Geir O. Pedersen, Norge163121026542009-06-25
Niels Jørgen Larsen, Dominica163524540972007-07-10
Jørgen Scheel, Danmark163628335532006-07-21
René Petersen, Danmark1546844222019-05-02
Jens Mikkel Lausten, Danmark153701189602016-10-13
Thomas Hellesen, Danmark153588532492009-08-10
Yoav Perlman, Israel153014827342011-07-14
Erik Edvardsson, Sverige152799925992007-06-05
Joakim Matthiesen, Danmark1557826442019-04-06
Martin Oomen, Sverige142327721502011-02-07
Marcus Erik Danielsson, Sverige141566117502012-01-12
kim lundqvist, Danmark142514924132008-04-09
Thorkil Brandt, Danmark142126919662013-12-29
Chris Romeiks, Tyskland142548824832010-12-12
Christoph Moning, Tyskland141642716002011-08-20
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark141884516752012-04-11
Poul Thrane, Danmark143109653412012-09-18
Luca Andrei Dehelean, Rumænien142122622012011-04-06
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark143109130382008-10-22
Benoit Nabholz, Frankrig141977526402012-05-23
Jonn Leffmann, Sverige142045620092011-08-22
Steen Winkel, Danmark141143711682014-01-07
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark14909410792015-03-26
Domen Stanic, Italien142060620972012-04-08
Bengt Bengtsson, Sverige142178935782014-10-14
Arild Breistøl, Norge142342131752010-02-11
Finn Bro, Danmark131993225012017-05-10
Tommy Andre Andersen, Norge132366223162010-01-18
Jesper Sonne, Danmark132088824102012-03-30
Patric Lorgé, Luxembourg133031538002013-10-10
Jonas Holmqvist, Sverige131707619942014-01-03
Søren Brinch, Danmark133214572172009-11-22
Omar Runolfsson, Island131531721022012-06-20
Chris Baines, Storbritannien131648419132014-11-10
Gábor Bodor, Ungarn131621617902017-03-22
Christian Martin Glahder, Danmark131478918572012-06-26
Andreas Guldager, Danmark131618717852012-05-30
Erik Kramshøj, Danmark133618253932005-06-16
Torben Jepsen, Danmark132059322242011-01-13
Johannes Ferdinand, Tyskland131607722762014-04-28
Björn Gísli Arnarson, Island133354048192006-01-19
Rasmus Due Nielsen, Danmark132083023662015-05-21
Arthur R. Jensen, Danmark133970768692007-01-30
Benoit Paepegaey, Frankrig132454921322005-03-07
Mario Rodero Hernández, Spanien132309523342006-07-10
Jan Jörgensen, Sverige121238616402018-11-16
Hampus Lejon, Sverige122258029132013-10-07
Reto Burri, Schweiz121656019632012-04-06
Michael Schwalbe, Danmark122668332562012-07-08
Rami Mizrachi, Israel121554119332014-06-03
Stuart A Reeves, Danmark122537824612005-04-20
Anders Bojesen, Danmark122215761622013-12-31
Hans Lind, Danmark122947547122013-03-05
Per Ekberg Pedersen, Danmark122918029582006-05-10
Kjeld Lund, Danmark121720333422014-08-13
Rasmus Strack, Danmark122498629052008-02-06
Shaun Robson, England122319522972005-04-04
Ies Meulmeester, Holland121998220482010-12-03
Frank Simonsen, Danmark112636040942012-03-29
Peter Bundgaard, Danmark112793733392005-10-31
Christian Michael Villadsen, Danmark111008912312014-01-08
Palle Nygaard, Danmark113235848332006-06-07
Sebastian Klein, Danmark111642447592018-05-30
Svend Nørgaard, Danmark111570224792012-02-16
David B. Collinge, Danmark112042332342013-05-21
Johan Christian Homann, Danmark11617811092019-04-22
Kurt Bredal Christensen, Danmark113331871762010-10-28
Ludovic Scalabre, Frankrig112560237012006-10-02
Allan Gudio Nielsen, Danmark111947231112013-08-15
finn henriksen, Danmark11824811712018-04-25
Tine Jensen, Tyskland1169728732018-06-03
Hans Eli Sivertsen, Færøerne112215233432006-04-23
Jonas Gadgaard, Danmark111985025992008-04-26
Steen Reimers, Danmark112097931442012-03-11
Ole Hetland, Danmark112190225972006-05-18
Jørn Vinther Sørensen, Danmark112182433512011-10-20
steen jørgensen, Danmark1183559382016-11-18
ragnar smith, Danmark11826633152018-11-17
Anders Roel, Danmark111456022712013-12-10
Christian Ljunggren, Sverige111583018742013-05-27
Gaukur Hjartarson, Island112368729062005-06-13
Lesley van Loo, Holland112020021752009-02-23
finn folkvardsen, Danmark111782622602016-11-15
Steen Roed Hansen, Danmark101931525312004-11-08
Hans Erik Jensen, Danmark1068349372016-07-27
Steen Drozd Lund, Danmark101746524412011-10-07
Geert Brovad, Danmark103084543412004-11-14
Jens Boesen, Danmark101927124262009-04-04
Fredrik Kræmer, Norge102564345772002-10-02
Pierre-André Crochet, Frankrig101779322572006-08-09
Martijn Bunskoek, Holland101392215712011-01-27
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark101378845492014-01-03
Finn Nørregaard, Danmark10702711772015-03-09
Søren Nancke, Danmark101561629732016-01-02
Cédric Rousseau, Frankrig101869623282006-02-20
Per Allan Degn, Danmark101421918422010-05-28
erik ehmsen, Danmark101143116322011-11-16
Peter Kuster, Schweiz102211932402009-04-24
Karsten Stæhr, Danmark101881223512006-08-09
Peter Stronach, Storbritannien10752516872017-01-27
kai nissen, Danmark101281418102014-08-18
Michael Hansen, Danmark1064678792016-11-10
Kim Petersen, Danmark101805221802006-08-24
Terje Axelsen, Norge101783821592005-09-08
Claus Lunde Pedersen, Danmark101346117182011-10-25
Kai Gauger, Tyskland101675321792011-01-27
Leif Bolding, Danmark91255820262013-06-22
Jeppe Bundgaard, Danmark91873243042013-12-29
Torben Sylvest Jensen, Danmark9746215642018-05-22
Henrik Elver, Danmark91530920772005-11-07
Hjalte B. Johansen, Danmark91124428812019-04-11
Jan Ravnborg, Danmark91884932792009-10-06
Lilly Irene Sørensen, Danmark91623222202008-01-20
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark91277816942011-10-25
Kim Øllgaard, Danmark91526024802008-10-09
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91713529592013-10-20
Thomas W. Johansen, Danmark92320263302010-02-04
Bence Kókay, Ungarn91567422452009-01-25
Raffael Ayé, Schweiz91399920062009-01-16
Niels Jørgen Clausen, Danmark91771423082008-05-26
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark9782716152013-03-25
Tom Goossens, Belgien91782832392006-08-09
Nikolaj Thomsen, Danmark939785422015-08-20
Bent Lyngklip Kjeldgaard, Danmark930676762019-05-17
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge92163926672003-03-09
Åge Mathias Matthiesen, Danmark91786833772014-01-04
Brian Rasmussen, Danmark9912714792016-11-27
Stefan Hage, Sverige92016531332004-12-15
Maurizio Sighele, Italien9932617482011-09-25
Jan Nielsen, Danmark948717752018-04-26
Morten Jørgensen, Danmark91766426482009-04-14
Peter Zeller, Schweiz9951717762016-06-03
Karsten Garcia Pedersen, Danmark8726612772013-02-11
Martin Scott, Storbritannien81301317992002-10-10
Kurt Prentow, Danmark81607031942019-02-25
Thomas Jensen, Danmark81259121092013-11-29
Jakob Hochuli, Schweiz81070220452011-12-30
Christophe CAPELLE, Frankrig81012017492012-04-14
Hallgeir Fisketjøn, Norge8960117622011-07-07
Ole Kristensen, Danmark81403621992008-08-24
Henrik Mouritsen, Tyskland82310845462010-09-29
Ivan Petric , Slovenien81292330332010-08-22
Torben Evald, Danmark81553029432019-02-27
Ricard Gutiérrez, Spanien81533921852002-04-28
Henrik Kolsbjerg, Danmark81015415162010-08-27
Henrik Pedersen, Danmark81404319932005-09-14
Asger Røjbek Sørensen, Danmark834517102018-11-21
Tommy Holmgren, Sverige81728125622007-06-24
Flemming Lang, Danmark81753737022013-02-14
Gert Rasmussen, Danmark81636829542006-05-14
Jelger Herder, Holland81665228122004-05-31
Henrik Hougaard Larsen, Danmark81226322712014-06-10
Samuel Paz Parracho, Spanien81461921742005-09-02
Tim Vaughan, Storbritannien81714923692006-03-16
Tobias Epple, Tyskland81546125982006-03-11
Anton Herrig Liebermann, Danmark81686550082013-11-29
Jan Kiel, Danmark82101854252010-02-06
Knud-Erik Strange, Danmark82000431472006-06-07
Mikael Funch, Danmark81857929512006-04-19
Bo Valeur, Danmark8767213682014-05-02
Esben Eriksen, Danmark71797437902006-03-16
Jan Jespersen, Danmark71224121572012-02-24
Søren Hjorth Andersen, Danmark71673431852002-10-29
Janni Christoffersen, Danmark7673912522014-01-21
Julien Piette, Frankrig71008221852017-10-16
Benjamin Steffen, Tyskland71208122702006-07-08
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark7955022492014-02-02
Henrik H. Søndergaard, Danmark71223325412010-08-05
Bo Svensmark, Danmark71668149062011-01-10
Henrik H. Søndergaard, Danmark71660727642006-07-10
Jan S. Kristensen, Danmark71611931742006-12-24
Mikkel Thorup, USA743028292018-06-03
Brahim Mezane, Marokko7862516162013-05-26
Tim Hesselballe Hansen, Danmark72420154632011-01-30
Lars Villadsen, Danmark71181127402009-02-01
Niels Fabæk, Danmark71378421842006-03-19
Arne Lilhauge, Danmark71006019662009-10-19
Jan Kåre Ness, Norge72725771802011-12-14
Bent Staugaard Nielsen, Danmark71170821462011-09-05
Emil Fich Larsen, Danmark7889816702013-11-04
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71608032992011-02-03
Mats Wallin, Sverige71317820862005-09-06
Kurt Rasmussen, Danmark71418828782009-09-04
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71688528912011-10-01
Rie Voetmann, Danmark72785864602005-06-13
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet71280635802018-03-19
Peter Thomsen, Danmark71577234312006-01-05
Daniel König, Tyskland754419492013-06-22
Henrik Madsen, Danmark71422030952009-05-12
Simon Werngren, Sverige71512426972007-11-29
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne71946440302007-08-18
Christian Tiller, Norge72091542192005-08-30
Morten Dehn, Danmark7800218732015-05-28
Jan Hjort Christensen, Danmark71889768522009-10-13
Maris Jaunzemis, Letland71500425432004-11-26
Vinni Bruhn, Danmark71223036812010-05-29
Erik Breden, USA61078120752007-05-30
Knud Jørgen Olsen, Danmark6900525692013-01-23
John Martin Mjelde, Norge61194724842008-11-05
Ole Skrubbeltrang, Danmark6666615652014-11-13
Niels Bomholt, Danmark61194629722006-02-11
Thomas Kuppel, Tyskland6850316792013-08-08
Dennis Martinek Langholz, Danmark61260232312009-02-23
Ingrid Grunwald, Tyskland61481746092005-02-21
Torben Andersen, Danmark61295827142008-10-12
Alen Ploj, Slovenien6826616452013-10-04
Freddy Johansen, Norge61230028642009-01-30
Thomas Elbek, Danmark6665112902014-08-11
Lisbeth Bech, Danmark650689822015-09-04
Jonna Lindegård, Danmark6631713582014-10-12
Ole Thyge Plannthin, Danmark6948219922008-11-09
Aleix Comas, Spanien6893818092010-09-05
Susanne Overgaard Petersen, Danmark61168428572009-05-11
Szabolcs Kókay, Ungarn61200330442013-06-09
Bart-Jan Prak, Holland61050819102006-10-05
Maarten Zorgdrager, Holland6962519142011-06-02
Dušan Kerestúr, Slovakiet617954732018-06-07
Vlad Cioflec, Rumænien6735817362011-12-22
Bjarne Nielsen, Danmark61099322632005-10-12
Jens B. Bruun, Sverige62169958182006-01-26
Jani Vastamäki, Finland61379333632010-05-28
Carl Søndergaard, Danmark61022225482014-10-03
Peter Bundgaard, Danmark61209646302013-08-26
Jens Ballegaard, Danmark61228342232011-12-11
Erik Ehmsen, Danmark61224449942008-12-29
Dominik Becker, Tyskland6724815392016-03-01
Eric Schaumburg, Danmark61350127032008-07-19
Kristian Laustsen, Danmark61160527552010-09-22
Michael Sørensen, Danmark6725321662012-02-10
Zoltan Baczo, Danmark6625214722015-12-31
Peter Halkier, Danmark61332834052006-05-10
Espen Støtterud Christensen, Norge6992417312008-06-23
Niels Jarnum, Danmark6729426942011-12-13
Kristoffer Hansen, Danmark61278731012013-02-18
Andreas Noeske, Tyskland61043420032007-12-16
John Jørgensen, Danmark6636612442013-06-30
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark61928651442005-06-12
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark61114943022014-10-09
Jens Andersen, Danmark61453934622007-08-17
Florin Chirila, Rumænien61162821402009-01-07
Morten Jensen, Danmark61088723672006-06-07
Peter Bjerre, Danmark61241325352005-08-29
Marianne Heno Mogensen, Danmark61233745532008-10-18
Søren Langkilde Madsen, Danmark61314325342007-04-21
Bent Nielsen, Danmark6603013452012-04-09
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61565831032006-08-09
Daniel Patterson, Sverige51010630492005-09-23
Terje Kolaas, Norge51313039212005-04-01
Theis Bacher Nielsen, Danmark5679114602008-04-22
Sanne Busk, Danmark51284952992008-10-08
Sander Bot, Holland5930620192005-02-24
Zsolt Ampovics, Ungarn5688619922018-05-10
Peter Rodemann, Danmark5818130082015-04-17
Tom Backlund, Finland51391039562006-11-07
Pawel Malczyk, Polen51054529912006-07-26
Jens Kildemoes, Danmark5331210212016-11-30
Hugo Touzé, Frankrig538719262016-05-22
Erik Enevoldsen, Danmark51554041362006-08-20
Dave Barnes, Danmark5626723082013-09-05
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark51163929352007-07-14
Emil Todorov, Bulgarien5862120992005-06-26
Steen Brølling, Danmark51231732322006-07-31
Poul Reib, Danmark5762620932009-08-27
Torben Lund-Hansen, Danmark536909462016-02-12
Johan Stenlund, Sverige5551214832013-12-20
Wedigo Ferchland, Danmark5772616452006-05-18
Stephen McAvoy, Irland5617716882013-04-14
Kristian Laustsen, Danmark5940023442011-10-23
Tommy Bjørk, Danmark5544413712016-02-16
Morten Stampe Larsen, Danmark5750821402005-06-29
Luca Bergamaschi, Italien5380411792018-12-10
Vegard Bunes, Norge51237728162003-10-11
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5791018502009-11-19
Søren Peter Pinnerup, Danmark51229143562013-01-07
Mogens Krantz Backe, Danmark5853320362008-09-27
Poul Erik Junk, Danmark5855520562009-04-08
Lasse Strandgaard, Danmark51080129942012-10-26
Michael bergman, Sverige51408448712009-05-09
Frederik Rejsby Johansen, Danmark527756242019-01-18
Brian Thomsen, Danmark5701221742011-03-08
Carsten Lyhr Hansen, Danmark51064923272010-01-05
Kield Andersson, Danmark51053127482008-10-18
Fredrik Ström, Sverige5524511362014-04-18
Anders Tørressen Hangaard, Norge51237639682012-03-21
Torben Lund, Danmark51022444602004-12-15
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5654117022013-05-22
Keld Sørensen, Danmark5896824532008-08-02
Hamid Yadane, Marokko5470011402013-10-07
Arne Borg Rasmussen, Danmark51035126222017-04-12
Bruno PORTIER, Belgien5316310562018-03-21
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5630614792009-10-08
Barrault Frantz, Frankrig51150226692007-11-24
Heine Oldenskov, Danmark5677619872010-05-30
Christian Terp, Danmark5511816172018-06-22
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien51054435202008-03-30
Lars Halkjær, Danmark4361410062016-02-26
Reint Jakob Schut, Holland4807222452004-10-31
Linda Mølgaard, Danmark4869232972007-05-30
Niels Odder, Danmark4753424542010-03-27
Henning Hansen, Danmark4711121432006-03-01
niels bahl andersen, Danmark4664920572008-02-21
Daniela Gruber, Tyskland4363010732012-05-31
Thomas Riedel, Danmark4698826922011-01-14
Bo Lassen Christiansen, Danmark4318911002016-05-12
Peter Jensen, Danmark4913531522009-05-07
Steen Christensen, Danmark4610523502012-03-30
Niels Kaare Krabbe, Danmark4587128922018-07-10
Bjørn Grøn, Danmark4690126442010-10-27
Aron Andersson, Sverige4552316082010-10-20
Michael Bonefeld Bladt, Danmark4975539332008-04-30
jesper nexø arvesen, Danmark4453113762012-11-07
Martin Jessen, Danmark41008227202005-04-26
Jens Lind, Danmark4626317132006-12-11
finn birkholm-clausen, Danmark41083235092009-04-23
Dan Rasmussen, Danmark41098535792005-01-31
Julien Mazenauer, Schweiz4333312752015-02-18
Thor Edgar Kristiansen, Norge41102431902005-03-14
Chris van Rijswijk, Holland4431714042017-11-06
Birger Pedersen, Danmark4790921982006-03-05
nick petersen, Danmark4511114052011-08-16
peter wedel petersen, Danmark411043562018-05-01
Terje O. Nordvik, Norge4891533362012-07-27
Mattias Nordlund, Sverige4707324642012-04-17
Luc Verroken, Belgien4978027862006-01-05
Martin Lund, Danmark41166436102015-09-29
Oleg Formanyuk, Ukraine4856332352005-12-15
Annelise Juul Stampe, Danmark41461859632006-01-30
Henning Hansen, Danmark4612115552008-04-22
Erik Christophersen, Danmark4541727372015-07-19
Stinne Aastrup, Danmark4656521552011-12-05
Jørn Vinther Sørensen, Danmark4923925932005-03-18
Jan-Michael Breider, Sverige4684822482010-04-06
José García Monzón, Spanien4806628242005-04-11
Peter Lauritzen, Danmark4398914722012-09-12
Brian Christoffersen Skræm, Danmark429059622016-07-15
Steffen Holst, Danmark4805224552006-09-30
Niels-Christian Christensen, Danmark4565917622012-10-07
Oluf Lou, Danmark41587155852013-08-02
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark4430513222013-02-25
Lene Vejen, Danmark41129051762010-02-14
Hans Henrik Iversen, Danmark4671320132005-09-06
Erik Rosendahl, Danmark422717802017-05-25
Eva Agnethe Bramming, Danmark4743719992008-10-06
Pierre Unge, Sverige41092838712003-05-01
Hans Eli Sivertsen, Færøerne4940427872009-05-24
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne41173034372006-09-23
Jan Andruszkow, Danmark4380012632015-06-22
Tibu Paul Lucian, Rumænien4899833552007-11-24
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark4358610702016-09-20
Christoffer Elias Kaae, Danmark432409002013-01-08
Stefan Stürup, Danmark4495919252013-08-08
Mette H. H. Hansen, Danmark4738736252013-02-28
Johannes Tallroth, Sverige4706720652007-08-08
mats svensson, Sverige4573515412013-11-09
Aron Andersson, Sverige3566930242008-08-28
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3452018162013-09-05
Dennis Andersen, Danmark3532219342007-04-04
Peter Andreas Koch, Danmark3765229462002-10-12
Stefan Magnusson, Sverige3515321862005-01-03
Petri Kuhno, Finland3411414672013-11-21
Martin Strømkjær, Danmark3386014312016-05-10
Esper Boel, Danmark324009592016-06-18
Carsten Egevang, Guinea3475521172012-09-23
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31328767432004-05-16
Stefan Hage, Sverige3584125442012-02-16
Robert Toft, Danmark3580928302009-04-15
Jan Ole Kriegs, Tyskland3545718672009-10-13
Hans Henrik Larsen, Danmark3567623172005-09-14
Frank Svensson, Danmark3875537432006-02-02
Lasse Patrick Simensen, Norge3314812082015-11-16
Jørn Lennart Larsen, Danmark3520819412006-05-10
Pete Antrobus, England3518321692011-11-16
Anders Bergman, Sverige3586223642009-01-18
Palle Hove Christensen, Danmark3496918312012-05-21
Hanne April Farnæs, Danmark3421915042010-03-07
morten jønck, Danmark3309410662011-11-12
Charlotte Thomsen, Danmark3831038422013-08-28
Johan Stenlund, Sverige3703426762006-03-01
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark3335717092017-03-14
Ole Kristjansen, Danmark3509019302013-09-29
Thomas Hultquist, Sverige3616825422012-01-07
Kim Mogensen, Danmark3401714882014-07-28
Jacob Lund-Hansen, Danmark3724927832003-05-17
Lennaert Steen, Holland3639722802005-11-08
Tim Andersen, Danmark31231051152004-04-20
Tom Conzemius, Luxembourg3236610722014-04-23
Peter Bo, Danmark3954245172006-09-25
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3753733012013-11-04
Jack Juliussen, Danmark3557718792007-10-07
Flemming Pagh Jensen, Danmark319206742017-07-10
Thomas Buus Nielsen, Danmark3872430142008-01-14
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3446718452009-04-06
André Julinder, Sverige3438620842012-05-14
Eline Eggers, Danmark3582219772006-02-01
Karsten Munch Andersen, Danmark3488317692009-07-13
Jan W. Badura, Danmark38053792019-04-30
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3475016272010-09-28
Vagn Gjerløv, Danmark322438852012-02-06
Graeme Joynt, England3294712972014-06-27
Annette Hansen, Danmark31346477502009-01-07
Ger Meesters, Holland3802428852008-01-23
Ole Skrubbeltrang, Danmark3382516452012-04-12
Bjørn Erik Hellang, Norge3419415302012-08-27
Graham Etherington, Storbritannien3572519542002-09-27
Birthe Kirk Gawinski, Danmark3358715372013-08-09
Karin Gustausen, Danmark3756838012006-03-11
Jean Seeberg, Danmark3472816742010-01-31
Anita Pedersen, Danmark31493654562001-11-16
Lars Peter Johansson, Danmark3698728392008-01-25
Christoph Moning, Tyskland31187756212010-08-18
Flemming Dane, Danmark3474617242008-06-13
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3449623212014-02-12
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3557719792008-10-06
Mårten Müller, Sverige3671423752009-09-13
Henrik Carlsen, Danmark3732434842004-04-30
Allan Hansen, Danmark3535721642009-04-03
Lotte Skjærbæk, Danmark3394114472009-05-28
Gabor Graehn, Danmark3315211622012-09-06
Jan Bolding Kristensen, Danmark3912433652006-02-25
Klaus Schak Laursen, Danmark3768141902013-04-13
Brahim Birds, Marokko3297713352014-12-19
Xavier ROZEC, Frankrig3680225492008-09-02
Jens Jacob Iversen, Danmark3727625472006-05-10
Bjørn Kjellemyr, Norge3643926782005-05-01
Erling Bonde, Danmark3650927242009-03-29
Yeray Seminario, Spanien3765938362005-04-11
Søren Koch, Danmark3643421852006-03-16
Kaj Krutfelt, Sverige3520719242007-02-05
Steffen Ortmann, Danmark3769834772005-11-16
Thomas Stigfeldt, Danmark3996744022005-01-20
Carsten Lundberg, Danmark3380214682013-08-28
Miguel Avelino Suárez, Spanien3644124142005-04-11
Franziska Guepner, Tyskland3583320502014-11-18
Ernst Hjøllund, Danmark3690631922006-09-21
Bent Jensen, Danmark3819327792006-05-10
Tom Sørensen, Danmark3560323422006-07-08
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3412014382009-04-01
Bjarne Nielsen, Danmark3503018272009-04-19
Marcin Faber, Polen322079132013-09-17
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3584922502006-07-10
Mogens Neergaard, Danmark3294312452018-07-07
Klaus B. Fries, Danmark3791832872005-12-03
Alex Wallin, Danmark3467718542008-12-15
Lars Larsson, Sverige3559920542006-07-08
Martin Holm, Danmark3988537582004-10-26
Leo JR Boon, Holland31311169692003-01-13
Palle Jensen, Danmark3468615992008-10-09
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3796831842004-07-31
Pim Wolf, Holland3621823532008-01-08
Torben Back Sørensen, Danmark3211511332019-02-12
Jesper Høy Hansen, Danmark3353017442012-05-11
Marcel Klootwijk, Holland3503818922014-11-28
Michael Grell, Danmark31383179482012-08-20
Jonathan Meyrav, Israel3601922812009-02-06
Claus Eriksen, Danmark3657526322007-04-29
Morten Jørgensen, Danmark3763833052002-01-21
Henrik Bengtsson, Danmark3504720412010-01-24
Christian Svane, Danmark3671825222006-07-25
Ole Riis Jensen, Danmark3567325222005-12-20
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3734525562002-09-03
Wolfgang Jakob, Tyskland3561921262013-09-24
Henrik Stenholt, Danmark3749831662004-03-03
Svend Dybkjær, Danmark31069844712003-10-20
Henrik Greve, Danmark3866754522008-04-07
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3496118712008-05-29
Rie Jensen, Danmark315885832015-07-02
Charlotte Christel Jønsson, Danmark3288811362014-02-14
Ken Rasmussen, Danmark3745842352010-01-24
Jonas Halberg, Danmark3401615982013-03-08
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3577421792003-02-25
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2389419672013-11-06
Erik Røjgaard, Danmark2210316122017-06-15
Mark Hammond, Danmark2375923052007-08-15
Hans Gleie, Danmark2415223102010-12-29
Svitlana Tkach, Danmark210005862016-07-12
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2879747322004-08-16
Mogens T. Kofod, Danmark2264013902012-08-26
Hugh Harrop, Skotland2417321812011-10-26
Anni Oppelstrup, Danmark2381521332007-12-16
Rafael Armada, Spanien2344320332012-08-30
Ruud Altenburg, Holland2349518492005-08-29
Alan Clewes, Storbritannien2500134672008-04-26
Siv Behrendt-Møller, Danmark2538930332005-09-23
Ottenby fågelstation, Sverige2565230732003-04-18
Svend Ove Jensen, Danmark2414322462008-07-14
Oskar Nilsson, Sverige2345819642011-05-09
Allan Helge Nolte, Danmark2323321262012-02-06
Johannes Erritzøe, Danmark2469323952006-12-28
Claus Brostrøm Nielsen, Danmark28374532017-11-18
Klavs Frandsen, Danmark2190910552012-09-12
John Mikkelsen, Danmark2247813782012-06-26
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2336822442007-11-06
Nick Lowton, Storbritannien2356918942002-10-08
Søren Garder Brask, Danmark217189382013-02-28
Torben Byfoged, Danmark2313816522010-04-13
Lasse Olsson, Sverige2424023282003-11-26
Dennis Brandsborg, Danmark2440924122004-03-13
Jan Salmonsen, Danmark2475524712008-10-19
Ulrik Henneberg, Danmark2368920172004-07-07
Peter Denyer, England2159910862018-07-16
Magne Pettersen, Norge2714336212007-08-03
Seamus Mogensen, Danmark2359119232008-05-26
Lars Lyngsø, Danmark2377920062004-12-26
Kresten Hansen, Danmark2290918822011-12-01
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark2239411992014-04-03
per mattisson, Danmark2442523452010-03-01
Søren Gjaldbæk, Danmark2451123522010-09-29
Tom Schlegel, Danmark2396024512004-05-17
Ole Zimmermann, Danmark27824542017-12-07
Claus Boe Tøndering, Danmark2279015412011-04-19
Karen Lang, Danmark2532829712004-07-06
Lauritz Xerxes Walter, Danmark26384992018-07-10
Klaus K. Nielsen, Danmark2569345322013-09-18
Inger Skov, Danmark2572933482004-11-22
Thomas Bentsen, Norge2324916612009-10-12
Kennerth Kristensen , Danmark2390119772012-11-14
Karsten Mose, Danmark2213211132013-06-18
Håkan Sterner, Sverige2503428252003-02-14
Terry Townshend, England2438823332006-02-01
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2530326552008-08-10
Esben Østergaard, Danmark2525828482004-03-10
Felix Jachmann, Tyskland2311316092011-06-24
Jesper Nielsen, Danmark2372420822007-08-28
Wout De Rouck, Belgien2377421622012-08-20
Mike Richardson, Storbritannien2518029762002-08-05
Tim Brown, Storbritannien2449625532002-09-28
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2492425912003-03-25
Aleix Comas, Spanien2524731132005-11-07
Heidi Frederiksen, Danmark2345119362015-10-02
Torben Olsen, Danmark2981765182013-11-02
Stig Toft Madsen, Danmark2370218782010-06-17
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2468124132005-03-26
Arild Hansen, Norge2372919252005-04-26
Anne Blotting, Danmark2237913242010-06-17
Tommy Karlström, Sverige2226513312014-04-10
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2512828932005-10-27
Petri Salo, Finland2692343362008-06-18
Henrik Johansson, Norge2468728142009-04-11
Niels Evald Jensen, Danmark2293816912015-09-19
Kent Schou Larsen, Danmark2351318512006-03-30
Ivan Naurholm, Danmark26283412018-06-22
Claus Øgard, Danmark2320516032008-03-16
Bjarne Streyffert, Danmark2459824962004-11-08
Bjarne Golles, Danmark2480327422007-05-10
Thomas Hasle Ravn, Danmark2564330772007-07-12
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2560031232007-08-18
Tony Disley, Storbritannien2403220582005-03-25
Timme Nyegaard, Danmark2274314072010-01-03
Jan Bolding Kristensen, Danmark2297322752018-03-23
Dan Bruhn, Danmark2381122382011-10-13
Henrik Baktoft, Danmark2425124992013-04-30
Mogens Holme, Danmark2268714292008-11-27
Klaus Nellevang, Danmark2384620472004-06-25
Rasmus Hald, Norge2258414042011-06-17
Trösch Stephan, Schweiz2305616762013-02-01
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2531029032006-10-09
kim jespersen, Danmark2193912152012-01-31
Sven Dall, Danmark2316919742013-03-31
Otto Madsen, Danmark2281616492012-12-05
Michael Bergman, Sverige2572732282008-10-27
Seamus Enright, Irland2535341422010-11-21
Søren Olin, Danmark2479224342008-08-16
Jan Dresler, Danmark2475724892003-10-21
Birgit Nielsen, Danmark2482624742007-04-15
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2357324352010-08-10
Anders Horsten, Danmark2392621052008-03-14
Lis Ravn, Danmark2521130532004-03-01
Leif Jonasson, Sverige2532631392006-08-07
Kristian Borum, Danmark2447624072007-04-22
Aidan G. Kelly, Irland2401322812011-06-14
Henrik Poulsen, Danmark2254114532012-02-13
Lars Frede Petersen, Danmark2234512312014-08-25
Martin Eggen, Norge2410521152002-11-14
Thomas Kjær Christensen, Danmark2768942282005-12-06
Wilfried Hausmann, Tyskland2575033842003-07-19
Rune Larsen, Danmark2371620072006-03-19
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark2250313502009-03-01
Rony Livne, Israel2235515722017-11-14
Thomas Damm Als, Danmark2358919632008-12-22
Thomas Iversen, Danmark25362782019-05-24
Ole Andersen, Danmark2336821482009-03-29
Martin Rivero, Danmark2358720192011-10-01
Kristian Poulsen, Danmark2280217322011-11-18
Bent Møller Sørensen, Danmark2677341332005-12-13
via Sune Jepsen, Danmark2755745802001-11-09
Leif Novrup, Danmark2533128512004-01-06
Marcel van Kammen, Holland2360718732008-07-22
Peter Petersen, Danmark2145711422017-05-08
Klaas Bert Debusschere, Belgien2371421512009-01-06
Lee Victor Gregory, Storbritannien2464026562011-02-21
Alexander J. Lee, Danmark2453523952001-11-09
Michal Radziszewski, Polen2295923362018-10-04
Alwin Schönenberger, Østrig2523529682005-01-13
Martin Roost, Schweiz2302517022010-11-07
Jim Willson, Storbritannien2417820982002-06-29
Dubois Laurent Yves, Frankrig2264914162013-12-17
Josh J Shaw, England2322619372009-12-25
Dan Allan Nielsen, Danmark2368619002010-02-18
Benny Jacobsen, Danmark2569730322003-01-21
Patrick Beirens, Belgien2433825582008-03-10
Kai Lindegaard, Danmark2202711502016-01-08
Jonna Lindegård, Danmark28334692018-01-18
Egon Iversen, Danmark2520833132011-12-29
Hjalte Kjærby, Danmark2506227892013-04-14
Erik Jensen, Danmark2426121752007-06-26
Jesper Segergren, Sverige2397022242011-09-27
Hans Jørgen Riis, Danmark2312517982010-04-23
Tommy Hjorth, Danmark2422521362006-01-18
Thorsten Stegmann, Tyskland2213415272018-12-21
Ole Friis, Danmark2497628112006-05-08
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2447023532007-03-04
Philip Elbek, Danmark26563512019-01-15
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark2243913392010-01-11
Benjamin Gnep, Tyskland2237113032011-09-30
Bjørn Ginman, Danmark2518943992017-09-13
Birger Algot Tørnblad, Danmark2223211642010-09-14
Lars Elvstrøm, Danmark2376520302005-08-29
Stéphane Bocca, Belgien2459726652010-10-19
Killian Mullarney, Irland2487325142006-01-10
Raphaël Lebrun, Belgien2822356622012-06-21
Ole Stobbe, Danmark2491229102007-02-28
Claudia Thiel, Tyskland2371220252006-06-07
Philippe J. Dubois, Frankrig2554532392004-10-06
Jacob Neumann, Danmark2307716662009-04-12
Mads Herbøl, Danmark2565144962014-11-13
Thomas Hilkjær, Danmark2415022042002-09-03
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2402920162007-09-09
John Judge, Storbritannien2425121902002-10-08
Erik Lindgren, Sverige1355335532005-11-19
René Christian Hansen, Danmark1140714072011-01-13
Rud Lynge, Danmark1149214922014-08-04
Kim Iburg, Danmark1170217022006-08-07
Daniel Mauras, Frankrig1160816082015-06-23
Svend Danbæk, Danmark1276227622006-03-05
Hans Krabsen, Danmark1718471842004-04-03
Margit Hove, Danmark1203920392006-05-02
Hans Henrik Iversen, Danmark14794792017-12-07
Detlef Gruber, Danmark1181218122006-06-07
Julian Guy Bell, Norge1172417242011-12-23
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1355635562007-09-02
Jurgen Lehmann, Finland1159215922010-10-12
christian tiller, Norge1233123312007-10-16
Brian Wielsøe, Danmark1704270422009-10-14
Mads Syndergaard, Danmark17837832012-12-04
Christian Michael Mortensen, Danmark1230923092013-03-01
Ken Sievertsen, Danmark1864586452013-05-21
Carsten Fog, Danmark1262026202008-10-25
Finn Nielsen, Danmark1104210422013-09-15
Rolf Danielsen, Danmark1341534152013-12-12
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1201620162011-05-12
Svend Fischer-Nielsen, Danmark18338332015-06-23
Tune Jensen, Danmark1230823082006-02-04
Carsten Hermann, Danmark1298629862003-11-28
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1301530152006-03-05
Lars Ernst, Danmark19219212012-02-02
Mogens Ribo Petersen, Danmark1223922392004-07-07
Poul Emil Kristensen, Danmark1336933692007-04-08
Lisbeth Jeppesen, Danmark14234232018-07-29
Thorkild Lund, Danmark1187418742010-03-15
Thomas Kiørboe, Danmark1176717672004-11-23
Jens Maibomm Hansen, Danmark1171717172009-07-19
Mark Desholm, Danmark1300730072012-02-06
Steen Brølling, Danmark1194019402008-11-03
Søren Ryge Petersen, Danmark1182218222005-02-06
Andreas Gullberg, Norge1296829682002-05-13
Birger Hultengren, Danmark1158115812010-07-07
Jure Novak, Slovenien1115311532013-09-02
Jostein Myromslien, Norge1197319732005-11-15
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark1119211922011-01-08
Jacob Alsted, Danmark1318431842003-09-15
Kim Søvæld, Danmark1161516152008-11-18
Svend Erik Olesen, Danmark1214921492011-02-10
Thomas Kuppel, Tyskland19799792017-08-21
Carsten Olsen, Danmark1343434342006-06-07
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1260026002004-08-13
Mikkel Bello Andreasen, Danmark15605602015-08-07
Dominique Verbelen, Belgien1276027602004-09-30
Kim Biledgaard, Danmark1346134612001-10-01
tue hartmann, Danmark18438432012-05-06
Anne Themsen Flindt, Danmark1146614662013-02-21
Troels M. Krogh, Danmark1138413842013-05-15
Karina Jensen, Danmark1236023602013-12-10
Ola Nordsteien, Norge1232923292005-11-15
uffe jensen, Danmark16366362015-05-11
Michael Tiefenbach, Østrig1375537552003-11-26
Jan Bosch, Holland1193519352007-04-25
Robbin D. Knapp, Østrig1253025302004-03-11
Henrik Holm Brask, Danmark1189518952008-10-06
Damien Gailly, Belgien1134513452016-05-11
Bente Steffensen, Danmark1152415242007-05-20
Gal Shon, Israel1150215022009-04-06
Lars Omø Christiansen, Danmark1206420642007-07-15
Dennis Noel, Danmark1818281822004-11-08
Jesper Johannes Madsen, Danmark1201520152012-11-28
Lars Munk, Danmark1163716372007-08-03
Erik Van Bogaert, Belgien1196419642004-12-18
Flemming Eskildsen, Danmark1186318632009-09-07
Niels Frost, Danmark1207520752012-04-29
Inger Christoffersen, Danmark1186018602007-12-09
Thomas Eske Holm, Danmark1260626062008-03-02
Leo Heemskerk, Holland1243324332010-09-26
Aleks Lund, Danmark1180218022015-04-11
Don Baccus, USA1246624662003-11-13
Neer Div Bankoti, Indien15575572015-11-12
Ole Richter, Danmark1377537752006-03-01
Stano Harvančík, Rumænien15985982016-05-03
Søren Parup, Danmark19629622006-04-01
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1176417642011-01-23
Knud-Erik Andersen, Danmark1200320032006-06-07
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1156915692009-01-12
Kristian Kirk, Danmark16306302018-05-23
Birger Bavnsgaard, Danmark1164116412009-04-30
Magnus Corell, Sverige1154515452014-03-25
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1461646162009-08-20
Lonnie Jensen, Danmark1374737472007-10-05
Marco Hammel, Schweiz1136013602010-07-12
Sune Pedersen, Danmark1225322532005-03-30
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1138913892009-12-06
Westy Esbensen, Danmark1186518652005-05-04
wally morell, Danmark1146514652013-02-10
Andreas Malte Nielsen, Danmark1225022502005-07-04
Paul Jacobsen, Danmark1219921992011-04-23
Benny Nørgaard, Danmark1169516952013-05-02
Lars Lindgren, Danmark1195519552005-08-16
Julia Zeitzer, Danmark1121512152013-11-12
Morten DD Hansen, Danmark1423042302003-05-30
Kasper Anias Møller, Danmark18068062014-05-09
Justin Jansen, Holland1179117912005-12-24
Jørgen Hansen, Danmark1207720772009-05-12
Tor A Olsen, Norge1260026002003-11-09
Gunner Munk, Danmark1243024302006-10-08
Maximilian Fader, Tyskland14404402016-05-15
Jos Van den Berg, Holland1308330832008-11-24
Vagn Wendel Sørensen, Danmark17257252017-06-10
Martin Poulsen, Danmark1175917592004-07-04
Ivan Skov Pedersen, Danmark1149114912007-04-10
John Mikkelsen, Danmark1176417642012-05-21
Ivan Jensen, Danmark1187018702004-11-21
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1231323132005-02-03
kurt jensen, Danmark1110211022013-09-17
Sakari Kauppinen, Danmark1551555152003-02-11
Jørn Opsal, Norge1304730472003-05-30
David Erling Drangsland, Norge1288028802005-12-24
Lars Petersson, Sverige1101710172011-03-19
Andreas Saul-Rotne, Danmark1172517252009-03-01
Vagn Gjerløv, Danmark14314312018-02-06
Henning Krog Søndergaard, Danmark1146514652013-08-22
Raymond Galea, Malta1199319932004-11-08
Stig Eide, Norge1256325632009-04-27
Johan Emil Løje, Danmark1171217122007-07-31
Peter Iversen, Danmark1208320832005-05-01
Quentin Dupriez, Frankrig1175117512007-10-05
Tue Romanow, Danmark1218121812009-10-06
Poul Ulrik, Danmark1203320332012-11-08
Willy Jørgensen, Danmark1105510552013-04-30
Anders Jihmanner, Sverige1180018002005-09-05
Claus Horneman, Danmark1431143112003-02-06
Ivan Abramowitz, Danmark1243824382005-09-07
Steen Cruddis, Danmark1270827082008-03-16
Micha A Neumann, Danmark18328322013-11-12
Thomas Lundqvist, Danmark1244224422008-04-19
jules phillips, Danmark1146214622015-01-25
Philip Dam, Danmark16076072015-09-28
Flemming Nielsen, Danmark1134013402008-10-06
Wim van der Schot, Holland1227722772006-12-04
valdemar overgaard petersen, Danmark14704702017-03-06
Kaj Halberg, Danmark12982982018-07-31
Lars Pedersen, Danmark1173917392006-07-21
Iben Hove Sørensen, Danmark1452845282011-10-15
Karsten Busk Laursen, Danmark19579572014-03-04
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1370237022012-10-25
Thyge Enevoldsen, Danmark1108010802013-01-28
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien1100210022005-06-26
Anders Frederiksen, Danmark1165016502005-08-07
Klaus Berggreen, Danmark14904902017-11-04
Rannvá Hansen, Færøerne1276827682003-03-25
Herman Bouman, Holland1181418142006-08-30
Niels Lech Pedersen, Danmark15465462015-09-14
Nis M. Nissen, Danmark1245324532006-02-25
Tom Jensen, Danmark1207320732006-03-19
Claus Dalskov, Danmark1205920592006-05-12
John Steffensen, Danmark1245624562004-06-13
Claus Kesby, Danmark1212721272006-07-10
per schmidt, Danmark1156715672009-02-23
Henrik Callesen, Danmark1219621962004-11-05
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1240624062007-08-16
Björn Dellming, Sverige1362536252009-08-02
John N. Jensen, Danmark1228222822007-11-22
Lars Andersen, Danmark1183018302010-01-01
Christian Brinkman, Holland1145214522010-02-23
Ulla Vibe Funch, Danmark1227922792005-06-26
Knud Nielsen, Danmark1109810982016-06-16
Hampus Lejon, Sverige1213821382005-08-05
Patrik Jonasson, Sverige1163516352010-05-02
Anna Bay Rask, Danmark1295829582003-07-25
Jens Brandt, Danmark16726722015-08-29
Michael Hofmann Caspersen, Danmark18048042016-03-08
Ulla Henriksen, Danmark1117511752004-04-30
Peter ter Heide, Holland1189718972008-11-10
Jesper Schade, Danmark17577572016-11-22
Lars Lundmark, Sverige1252825282008-12-20
Jens Biltoft, Danmark1205020502004-08-01
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1188718872009-02-20
Aage Kabbelgaard, Danmark1141814182011-08-12
Gedser Fuglestation, Danmark1193319332004-11-05
Csaba Lendvai, Ungarn1202020202009-04-25
Stefan Frello, Danmark1130013002009-05-28
Erik Schaumburg, Danmark1202920292004-11-29
dave farrow, Storbritannien1204320432007-10-30
Miska Nyúl, Ungarn19319312013-01-29
Anna Kjøller, Danmark1176417642013-04-10
Kasper Thorup, Danmark1182918292005-08-02
Martin Majlandt, Danmark1214421442008-02-18
Jonas Landolt, Schweiz1340234022013-07-10
Thomas Larsen, Danmark1140014002005-10-29
Thomas Jensen, Danmark1482248222003-05-17
Poul-Henrik Bergmann, Danmark1128412842014-02-02
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1204320432006-08-20
Per Smith, Danmark1221322132008-09-22
Bjørn Kjellemyr, Norge14614612016-02-14
Lars Laursen, Danmark1216221622011-03-10
Virginia Escandell, Danmark1243624362004-09-07
michael jürgensen, Danmark1185418542011-10-09
Kris De Rouck, Belgien1119611962012-01-08
Jan van der Laan, Holland1166016602009-07-31
Eirik Nydal Adolfsen, Norge1153315332012-03-29
Steen Højmark-Jensen, Danmark1309630962010-03-07
Per Hirslund, Danmark18368362011-09-25
Peter Østrup Jensen, Danmark1138213822012-07-16
Kjeld Pedersen, Danmark1133313332012-04-17
Fülöp Attila, Rumænien1219921992009-12-25
Poul West Lauritsen, Danmark1116111612013-01-14
Flemming Værgman, Danmark1190619062010-02-21
Kirsten Jæger, Danmark1152515252013-04-08
Maurizio Sighele, Italien1426342632003-01-29
Thomas Kuppel, Tyskland1238323832010-04-23
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark1119911992013-07-06
Lise Nielsen, Danmark1366136612013-10-06
Per Forsberg, Sverige1308130812003-05-17
Claus Kesby, Danmark1137813782008-04-16
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1395339532005-12-04
Hans Erik Mom, Holland1171117112006-01-28
Christian Wegst, Tyskland1290729072006-08-10
Lars Erdmann, Danmark1104110412015-08-07
lou bertalan, Tyskland1184418442008-09-25
Ruud van Beusekom, Holland1162816282006-11-26
Ole Lorenzen Post, Danmark1233923392010-09-27
Mads Østergaard Brun, Danmark12082082019-05-16
Wolfgang Trimmel, Østrig1275527552011-07-29
Torsten Hansen, Danmark1184118412004-09-01
Stig Westergård, Danmark1314931492009-03-26
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1247024702009-04-23
Uffe Jensen, Danmark1190019002007-12-28
Martin Høj Hansen, Danmark18048042012-03-22
Jonas Gildebro, Danmark19969962012-07-16
Chr. G Nielsen, Danmark1212721272013-01-26
Holger Sandfeldt, Danmark1221622162002-10-24
René Worup Rørbæk, Danmark1126312632010-09-22
Albert J. de Jong, Holland1167216722011-11-01
Ronny Nilsen, Norge1383038302003-05-06
Ole Snerling, Danmark1162016202008-06-04
Jens Röw, Tyskland1298729872014-11-17
Gunnar Gundersen, Norge1344134412004-01-06
Patrick Höhener, Frankrig1210021002007-01-18
Jonathan Hemmer-Hansen, Danmark14904902018-07-31
Friedrich Thomas, Danmark1212721272006-05-10
Kristian Ribers, Danmark1121912192011-02-27
Leif Bork Petersen, Danmark12932932019-03-07
Knud Kjeldsen, Danmark1106210622011-07-27
Allan Prang, Danmark1320832082011-10-02
Ole Vognstoft, Danmark1178517852004-11-25
Luise Ekberg, Danmark1159015902009-07-26
Mogens H. Foder, Danmark1105310532012-03-07
David Lundgren, Sverige1213021302009-09-18
Henrik Dissing, Danmark1145414542012-10-18
Hans Drostgaard, Danmark1204820482005-04-07
Deryk Shaw, Storbritannien1239723972002-09-12
Peter Steen Henriksen, Danmark1179217922010-04-19
Henning Broe, Danmark1111811182010-08-05
erik van bogaert, Belgien1148614862014-10-16
Maciej Buchalik, Polen1186718672015-07-19
Mark Trott, England1191719172006-02-12
Anders Bræstrup, Danmark1193919392012-12-17
Niki Forintos, Ungarn1126312632008-11-02
Niels Jørgen Askirk, Danmark16086082012-12-23
Torben Juul Hansen, Danmark17297292017-04-06
Zbyszek Kajzer, Polen19729722013-04-08
Markus Tallroth, Sverige1239723972006-06-07
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1165316532011-05-24
Einar Flensted-Jensen, Danmark1381638162004-07-25
Marko Gregoric, Slovenien1104210422009-02-12
Max Uhrenholt, Danmark18108102019-01-11
Carsten Madsen, Danmark1438843882004-11-14
nuno barros, Portugal1170617062009-05-18
Jóan Petur Petersen, Færøerne1123912392007-08-11
Poul Erik Larsen, Danmark1240524052004-11-25
Nicolas Pierre Beyer, Danmark1119711972012-02-24
Kelvin Jones, Storbritannien1331933192002-02-10
Leif Samuelsen, Danmark1197419742005-04-06
Benny Rytter, Danmark1172917292013-03-27
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1359935992013-06-14
Alf Frølich, Danmark1268426842010-08-02
Vicky Knudsen, Danmark1230223022013-09-17
Knud Erik Christensen, Danmark1274127412010-10-20
Sebastian Steinar Thorup Hansen, Danmark14804802018-10-26
Michael Køie Poulsen, Danmark1348934892005-11-24
Flemming Pedersen, Danmark1181418142003-06-28
Arne Bertelsen, Danmark1192419242006-02-11
Mathieu Bally, Schweiz1156215622015-12-22
Kjetil Schjølberg, Norge1188718872007-01-09
Ib Fagerlund, Danmark15835832016-07-25
Bent Christiansen, Danmark14524522018-01-09
Szabolcs Kókay, Ungarn1249424942004-07-22
Kurt Willumsen, Danmark18118112011-07-27
Jens Holte Frederiksen, Danmark1170017002007-06-25
Lasse Braae, Danmark1341634162004-10-17
Erik Rosendaal, Holland1187018702004-11-11
Malte Christensen, Danmark1136213622012-02-21
Michael West, Danmark1207520752007-12-16
Andres Wolff Fries, Danmark1215621562005-06-01
Tom Backlund, Finland1340234022008-01-06
sissel fossat, Danmark1126812682013-07-11
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1157815782010-07-26
Kim Fich Larsen, Danmark19919912013-12-27
Claus Andersen, Danmark15825822017-03-02
Lars Nielsen, Danmark16566562017-06-13
jette østergaard danielsen, Danmark17677672016-07-08
Bo Thyge Johansen, Danmark1361436142011-02-16
Lene Pedersen, Danmark1247024702004-06-01
Sten Petersen, Danmark12162162018-10-30
Jeppe Berthelsen, Danmark1107210722011-07-27
Kent Schou Larsen, Danmark1158915892007-08-28
Poul Reib, Danmark1255225522004-11-09
Steve Nuttall, England1128212822012-02-12
Bruce Mactavish, Canada1264726472002-01-30
Gert Sørensen, Danmark1143714372013-02-20
via Carsten Høeg, Danmark1283128312002-05-29
Nico de Vries, Holland1178417842009-12-20
Benny Steinmejer, Danmark1176317632013-01-02
Johanna Hartmann, Danmark1219921992013-05-23
Mark Trustrup, Danmark1190319032005-10-31
Gordon Hodgson, England1225122512010-07-15

Der er i alt 1378 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.291 sek.
til toppen