Startside I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
 Artslister 


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Klaus Malling Olsen, Danmark41136551189144412019-10-15
Jens Thalund, Danmark2177203597322792015-09-04
Hans Henrik Larsen, Danmark2136244110255282019-10-15
Morten Scheller Jensen, Danmark1834226021273212019-10-13
Helge Sørensen, Danmark1602233331694392019-06-10
Silas K.K. Olofson, Færøerne1510229731053642018-04-11
Søren Kristoffersen, Danmark1249193788090602016-07-03
Ole Krogh, Danmark12253089982102832018-12-30
Paul Patrick Cullen, Danmark1150101163831232019-09-25
Steen E. Jensen, Danmark1008140852537862019-10-05
Axel Mortensen, Danmark1000135866764362019-10-09
Thomas Varto Nielsen, Danmark96189747242322019-08-15
John Larsen, Danmark959100474067592019-10-15
Eva Foss Henriksen, Danmark86393811155942019-10-07
Rune Sø Neergaard, Danmark7831103126154022019-08-29
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark74641116920832019-10-13
Claus Halkjær, Danmark744115688252302019-09-02
Leif Høgh Olsen, Danmark72393908091832014-01-06
Carl Bohn, Danmark70740534120092019-10-13
Erik Biering, Danmark68883625057512019-09-25
Simon Berg Pedersen, Danmark680106420260252019-08-17
Jens Søgaard Hansen, Danmark654130689399702019-06-17
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark65246643524882019-10-13
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark60533332324072019-06-20
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark59289423844262019-09-06
Aurélien Audevard, Frankrig58693658635942019-08-18
Bo Tureby, Danmark579107729561762015-09-01
Søren Skov, Danmark576110372742032013-02-12
Knud Pedersen, Danmark576119732170802017-05-16
Allan Kjær Villesen, Danmark52551266074332019-07-08
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien52192849847172013-10-16
Eigil Ødegaard, Danmark508100742252572018-09-14
Henrik Kisbye, Danmark49962691167082013-12-24
Ole Zoltan Göller, Danmark47877789585532014-03-28
Per Schans Christensen, Danmark47460227647502019-09-30
Christian Andersen Jensen, Danmark45178612155442016-12-11
Per Poulsen, Danmark44090351278292018-09-04
Jens Kristian Kjærgård, Danmark42997645273312013-05-07
Michael Frank Nielsen, Danmark41929750520392019-06-28
Niels Poul Dreyer, Danmark40655208234992013-10-29
Carsten Siems, Danmark39956669560512019-01-14
Rodmund á Kelduni, Færøerne37550282860002019-09-02
Arne Kiis, Danmark37551646940032017-06-12
Klaus Dichmann, Danmark34642821751962019-07-15
Peter Nielsen, Danmark339742139124212016-11-08
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33943867734552012-04-09
Per Boye Svensson, Danmark33917717925902019-10-08
Mogens Hansen, Danmark33976868845142010-03-19
Daniel Pettersson, Sverige32451338032862015-07-02
Johnny Madsen, Danmark31257395781322018-11-20
David Erterius, Sverige31245513940302018-09-18
Anne Navntoft, Danmark31143175933672019-06-05
Erik Mølgaard, Sverige30233261436582017-09-18
Lars Birk, Danmark29726409528842019-07-30
Per Holmberg, Danmark28137147841422019-10-08
Johnny Salomonsson, Danmark28050463343002017-09-24
Peter Bonne Eriksen, Danmark26929385528542017-03-28
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark26327769864102019-09-03
Henrik Pedersen, Danmark26227395469552019-09-05
Thomas Garm Pedersen, Danmark25711788513652019-10-15
Ib Jensen, Danmark25345217173972019-07-12
Ole Amstrup, Danmark25244370448582013-06-11
Mikkel Holck, Danmark25037806843482019-08-23
Jørgen Dam, Danmark24547602937862011-05-04
Martinez Jonathan, Frankrig24532127928152012-06-05
Mikkel Høegh Post, Danmark24146732467692015-12-02
Finn Laugo Sørensen, Danmark23233990235972014-10-16
Lars Rostgaard, Danmark22231895253692014-06-13
Lars Jensen, Danmark21942873465422016-11-16
Johannes Rydström, Sverige21829016434532014-07-29
Lars Grøn, Danmark20913835624622019-09-22
Tomas Lundquist, Sverige20734335738292014-07-10
Nis Lundmark Jensen, Danmark20636981441912015-01-09
Henrik Friis, Danmark20517537022802019-04-21
Anders Bacher Nielsen, Danmark20117793826162013-04-02
Eric Didner, Frankrig20123693225262018-03-16
Richard Bonser, England19633272039082014-10-28
Rainer Christian Ertel, Tyskland1918751515302019-05-03
Dennis Olsen, Danmark18920581927422019-09-28
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige18322672930312019-09-25
Bent Thøgersen, Danmark18222310638862017-10-30
Jens Jørgen Andersen, Danmark17935427075982019-06-30
Otto Samwald, Østrig17620754130572017-06-01
Lars Andersen, Danmark17514362522432019-04-30
Albert Steen-Hansen, Danmark17538210662072010-05-04
Bjørn Frikke, Danmark17315522528402019-08-15
Per Kjær, Danmark17140422576282017-09-11
Gabriel Schuler, Schweiz16934500538902011-03-23
Sune Riis Sørensen, Danmark16833273948732018-11-15
Pasi Parkkinen, Finland16627289734942013-07-03
Gerner Majlandt, Danmark16538574770942017-10-24
Erling Krabbe, Danmark16113896651742019-04-11
Rune Bisp Christensen, Danmark15827535740002013-05-15
Martin Rheinheimer, Danmark153469017402019-10-07
Stephan Skaarup Lund, Danmark15025820355602014-01-27
Andreas Bennetsen Boe, Danmark14810322255942018-11-20
Susanne Jepsen, Danmark14723857455992012-03-23
Gert Jeppesen, Danmark14422571656832012-09-15
Chris Batty, England14227458572072008-02-20
Jørgen Kabel, Danmark14136490967682018-09-25
Peter Dam, Danmark14124287733732013-03-18
John Kyed, Danmark139299392100112013-12-22
Søren Vinding, Danmark13610863815212018-10-31
Massimiliano Dettori, Holland13213089022542018-11-20
Thurel Julien, Gambia13216364319522011-09-18
Morten Winness, Norge13115911724452017-11-19
Anders Søgaard, Danmark12926686138192011-07-17
Svend Rønnest, Danmark12919239540192012-12-09
David Andersson, Sverige12815721323582015-02-14
Torkild Kristensen, Danmark1288778628972019-10-11
Vincent Legrand, Belgien12822152860132018-10-12
Carl Erik Mabeck, Danmark12727463459422007-07-04
Anders E. Sørensen, Danmark12526902653732011-10-01
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12422468572622013-05-11
Michael Mosebo Jensen, Danmark12430896787482012-03-20
Arne Volf, Danmark12422083753872017-12-30
Benny Kristensen, Danmark12325336739752012-05-23
Johnny Laursen, Danmark12223281036892010-02-23
Lars Maltha Rasmussen, Danmark12212211290842018-10-24
Tommy Holmgren, Sverige12218211094482018-02-12
Jon Lehmberg, Danmark12018124344462013-10-22
Birger Lønning, Danmark11720929050792019-09-10
Henning Rose Sørensen, Danmark11620600627432013-06-19
Henning Larsen, Danmark1147975215132019-06-14
Kim Duus, Danmark11416662131692017-03-23
Jan Haaning Nielsen, Danmark11213289626732017-11-15
Bo Jensen, Danmark11114173423412012-06-19
Stig Linander, Danmark11118356568032013-11-07
Clausjannic Labuz, Danmark11021588761982012-03-06
Frits Rost, Danmark1083687932482019-08-07
Palle Sørensen, Danmark10816030639282017-04-08
Morten Bentzon Hansen, Danmark10619638551832019-10-15
Lars Adler Krogh, Danmark10623934252472017-07-30
Niels Peter Møller Jensen, Danmark1057178616972019-10-01
Arie Ouwerkerk, Holland10524450062702019-10-13
Lars Gabrielsen, Danmark10315710839512019-10-08
John Pedersen, Danmark10318292148392013-11-02
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10316824849252017-02-04
Henrik Brandt, Danmark10319613864292019-01-28
Kis Boel, Danmark1026630811562019-05-03
David Monticelli, Belgien10217116629942017-08-15
Hans Staunstrup, Danmark10216860531802018-12-04
VASLIN Matthieu, Frankrig10115638728142010-01-05
Mark Walker, Danmark10110027923772014-03-02
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10117590130052013-10-07
Asbjørn Jensen, Danmark10115988133522019-06-25
Per Schiermacker-Hansen, Danmark10017712859612016-06-24
Søren Harding, Danmark1008968750752018-02-23
Eigil Larsen, Danmark9812188326412019-05-16
Erik Bogh Nielsen, USA9711758726462016-03-19
Gisela Nagel, Tyskland977915620532019-08-19
Vagn Freundlich, Danmark9515406034732013-07-27
Jens Overgaard Christensen, Danmark9417914840072011-07-01
Janus Ethelberg, Danmark9418336924992007-09-05
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark9211832425622016-05-09
Keld Jakobsen, Danmark917716122332019-05-05
Jan Thomsen, Danmark8918341540272007-08-21
Carsten Gadgaard, Danmark8924279174212008-10-17
Søren Kristensen, Danmark8911318239292015-09-08
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8820560860692007-02-25
Jan Skrubbeltrang, Danmark8811065987732017-03-15
Thomas Maul, Danmark8611567823912011-05-16
Martijn Bot, Holland8617503030712010-05-26
Thomas Bernhardsson, Sverige8612235121152012-04-13
Jan Helbo, Danmark868859427732014-04-06
Henry Lehto, Finland8611225021972017-02-23
Zbigniew Kajzer, Polen8510157230572019-03-30
Jakob Dall, Danmark8418811747432013-11-09
Joakim Engel, Danmark8318669055422007-08-18
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8217620531492008-02-27
Anders Hammergart, Danmark8217737838772016-06-04
Tommy Frandsen, Danmark8219216143032006-01-15
Lars Falck, Danmark818928923952019-09-06
Mehmet Goren, Tyrkiet8113385136992009-06-15
Jørgen Witved, Danmark8115329743902009-08-10
Markus Tallroth, Sverige8014891340062013-03-22
Terry Townshend, Storbritannien7914025948262012-08-20
Morten Rasmussen, Danmark787336027352019-04-08
Marcin Solowiej, Polen785943021742019-09-10
Johannes Christian Harbou, Danmark7810740035422012-07-16
Ivan Sjögren, Sverige776824715942017-11-11
Steen Øllgaard, Danmark765199026352019-09-06
René Larsen, Danmark7512105736182013-12-15
Hendrik Weindorf, Tyskland7413001332872015-06-17
Henrik Just, Danmark7413994641612012-01-26
Stéphane Aubry, Schweiz7313330830102008-09-08
Jens Kirkeby, Danmark737392534122019-09-16
Morten Christensen, Danmark7210535550842019-02-07
Jens Eriksen, Danmark7217657256642013-08-26
Robert Paepke, Sverige7210937843922013-08-29
Stefan Tapio Ettestam, Sverige716297918942019-10-13
Stefan Pfützke, Tyskland7011701535152016-07-15
Søren Nygaard, Danmark7017473056042012-07-15
Per Finn Nielsen, Danmark6812102643282015-06-23
Niels Behrendt, Danmark6710537529372016-10-22
Thomas Kehlet, Danmark6610683129852014-06-06
Christer Brostam, Sverige659150024992018-06-21
Anni Nielsen, Danmark6514138545162016-11-29
Frank Abrahamson, Danmark637409335992017-03-29
Erik Groth-Andersen, Danmark637398833652019-09-10
Keith Fox, Danmark637231927982019-06-11
Andreas Bruun Kristensen, Danmark6312975354852019-09-28
Joachim Bertrands, Belgien625022518722017-06-29
Ivan Sjögren, Sverige617380118872013-03-16
Troells Melgaard, Danmark619357132482018-08-27
Flemming Ahlmann, Danmark6015021968842012-03-10
Uffe Pedersen, Danmark5911145528662006-01-22
Jens Paulsen, Danmark584860020512019-10-15
Torben Sebro, Danmark589207532722019-08-04
Kenneth Bach Christensen, Danmark586099043272013-12-23
Niels Birkedal Thomsen, Danmark586941821602018-07-11
Carsten Holm Petersen, Danmark572236017082019-08-06
Benny Haahr, Danmark577754029252018-03-21
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark576126721362018-06-13
Harry J Lehto, Finland5715848953482012-12-21
Peter Brostrøm, Danmark576334326572018-04-13
Martin Gottschling, Tyskland5710632683502017-10-17
Christian Leth, Danmark5614936045892016-06-01
Frédéric Jiguet, Frankrig568744825772016-02-02
Nicki Sørensen, Danmark568850326852011-10-31
Erhardt Ecklon, Danmark5614115348922012-10-12
András Fodor, Ungarn569403847122015-03-10
Tore Vang, Norge5511201779312016-10-20
Gert Rasmussen, Danmark555680819182014-01-02
Steen Egholm Engelbøl, Danmark552653111452019-08-17
Jan Fischer Rasmussen, Danmark557237429992018-03-23
Kim Aaen, Danmark5413621758412012-04-19
Jørgen Munck, Danmark548562253972017-04-05
Henrik Laust Bøhmer, Danmark5412017157782014-09-29
Mikael Nord, Sverige549861831152014-12-14
John Jensen, Danmark534560316202019-04-26
Klaus Mortensen, Danmark5310765635792010-08-07
Henrik F. Nielsen, Danmark5311191948122019-07-23
Troels Eske Ortvad, Danmark538934282202019-08-10
Henrik Mikkelsen, Danmark5211814459402012-10-03
Janis von Heyking, Sverige523905313882013-12-12
Svend Erik Frandsen, Danmark529735634492012-12-29
Fabian Schneider, Schweiz527301524242015-06-29
Alex Sand Frich, Danmark5111806448702018-10-05
Szilard J. Daroczi, Rumænien518404126722016-09-24
Oz Horine, Israel518676632472019-09-20
Carsten Egevang, Grønland5113588057612007-10-09
Ole Hetland, Danmark507848458362018-02-24
Hans Henrik Bay, Danmark503438420912016-05-12
Simon Sigaard Christiansen, Danmark509135231842010-07-02
Felix Timmermann, Tyskland493416515382019-04-29
Christian Eilers, Danmark486474721372013-09-11
Anders Jensen, Danmark483173214082019-05-29
Per Vindis, Danmark477215434472018-02-21
Christian Axelsen, Danmark469357663342011-09-25
Thomas J. Simonsen, Danmark468205133142013-04-04
David Boertmann, Danmark469801840172013-09-27
Frode Jacobsen, USA466027520532012-06-23
Espen Lie Dahl, Norge457915628932013-12-17
Jens Ole Byskov, Danmark453977621912011-12-24
Kent Olsen, Danmark4510306985022018-10-26
Frank Desting, Danmark457641931502013-10-20
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark458026133052010-10-29
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark458611265502013-06-30
Antoine Joris, Belgien447196523242016-12-05
Tomas Svensson, Sverige448430742262010-10-08
Christian Rørdam, Danmark445221232822018-12-13
Johan Stenlund, Sverige438935438292010-12-20
Tobias Berger, Sverige435715924322012-03-20
J Ole Andersen, Danmark433665115622016-05-24
Lars Andersen, Danmark435839922102015-05-22
Lars Paaby, Danmark424640826652019-10-15
Richard Burzynski, Danmark425173324332013-08-29
Peter Christiansen, Danmark429214358592006-12-31
Lars Rudfeld, Danmark424755122672013-12-13
Alf Petersson, Sverige428380942602011-11-02
Jean-Pierre Jordan, Frankrig414326220772014-02-08
Tommy Kaae, Danmark406501044742017-02-28
Arne Giørtz-Behrens, Danmark403905714192018-11-05
Ronny Malm, Sverige407114026972014-03-16
Jan Speiermann, Danmark399923060652012-06-15
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark397181042372012-06-01
Kjetil Johannessen, Norge386495428602009-08-10
Mikael Nord, Sverige389511059842004-12-15
Ole Bo Olsen, Danmark373511518552016-09-12
Tommy Studsholt Christensen, Danmark376358225872013-05-10
John G. Dinesen, Danmark375726825212013-10-22
Cristian Jensen Marcet, Danmark368264144132010-12-10
Richard Ek, Sverige367492850272011-10-03
Poul Holm Pedersen, Danmark354660626762019-10-05
Terje Kolaas, Norge355360027292013-02-12
Lars Witting, Danmark357981437022019-10-14
Mathieu Bally, Schweiz355066728372012-02-26
Hans Larsson, Sverige358717048482010-11-07
Steve Klasan, Tyskland355121427452017-12-12
Lars Borup, Danmark358257941682010-09-19
Klaus Bjerre, Danmark346648540962011-05-04
Ingar Støyle Bringsvor, Norge344220219622018-09-27
Morten Jenrich Hansen, Danmark344690640552019-01-08
Rune Bjerre, Danmark348293650172012-02-12
Kjetil Schjølberg, Norge347027771362012-03-12
Reto Burri, Schweiz345360225352009-06-08
Nikolaj Noel Christensen, Danmark346000733382012-05-31
Elmer Pedersen, Danmark333232119762015-03-23
Anders Østerby, Danmark336497470902015-11-13
Nelly Hansen, Danmark336708633182006-12-06
Franck Ishøi, Danmark334376325012013-04-17
Torben Laursen, Danmark334649731832012-10-23
Karin Gustausen, Danmark322152860272019-08-12
Carsten Poulsen, Danmark326746438162007-07-12
John Frikke, Danmark322660919212019-08-28
Josh Rhys Jones, England326480835872013-09-27
Anders Tøttrup, Danmark316651138102006-11-05
Lars Jensen Kruse, Danmark3199449362019-04-11
Jacob Dalsten Petersen, Danmark315291522132010-01-31
Jørgen Staarup Christensen, Danmark317548535012006-09-22
Kermarrec Corentin, Frankrig304606228332009-10-11
Jesper Sonne, Danmark305594527072005-09-27
Ulf Eschou Møller, Danmark296946484452010-03-26
Finn Carlsen, Danmark295895532572013-04-11
Freddy Rosning, Danmark294138033442019-05-16
Andreas Petersen, Danmark294441049382012-11-19
Martin Kviesgaard, Grønland296232539562011-02-13
Klaas Felix Jachmann, Tyskland296638846052006-11-26
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark296428532062013-09-19
Arvid H Anthonsen, Norge292118010302015-07-07
Jan Mogensen, Danmark294169326862012-05-09
Kjetil Johannessen, Norge296371429192006-02-19
Theodosis Mamais, Grækenland295451924952005-06-22
Bo Sonne Sørensen, Danmark296398549852010-11-24
Peter Halkier, Danmark283685823912019-01-07
Lars Juul Pedersen, Danmark283514218392018-02-18
Tor Olsen, Norge283786326942019-09-12
Leif Pedersen, Danmark285162325172011-10-16
Arnold Georg Houmann, Danmark273884133462014-06-26
Kurt Vogt, Danmark272300611752011-12-27
Martin Søgaard Nielsen, Danmark276484041972008-12-08
Ma Yan Bryant, Storbritannien275149327682008-11-09
André Riis Ebbesen, Danmark265236226942012-08-30
Anders Wiig Nielsen, Danmark264477653362019-04-22
Ralph Martin, Tyskland264395120052008-04-18
Pieter Vantieghem, Belgien255256846592009-11-26
Peter Lyngs, Danmark257761661002018-03-21
John Dreyer Andersen, Danmark254464825802011-07-31
Samuel Peregrina, Spanien255332425272006-07-08
Odysseas Tsimoulis, Grækenland254164720882011-01-09
Mona Grundsøe, Danmark254522624572008-05-05
Mats Wallin, Sverige244195724372009-07-29
Jan Eske Schmidt, Danmark245994046962011-10-08
Bent Carstensen, Danmark244810251282012-09-09
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn243746121022018-01-29
Luca Sattin, Italien244452226582009-01-05
Inger Andersen, Danmark244851625652007-08-07
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark245186142702012-02-12
Hans Rytter, Danmark234800740302007-08-07
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark233726232392013-05-19
Michael Køie Poulsen, Danmark233878648902013-03-25
Stig Vang Petersen, Danmark234292736222005-10-11
Ruth Ahlburg, Danmark234898827592006-04-10
Lasse Olsson, Sverige232967525032012-08-20
René Petersen, Danmark2373964982019-10-13
Rene Rantzau, Danmark234123358182013-12-29
Jacob Sterup, Danmark224281837672012-01-04
Tony Søholm Larsen, Danmark222562116832015-12-05
Arnold Houmann, Danmark225115450842006-06-07
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark222682926292013-03-28
Leif Bisschop-Larsen, Danmark224369228472006-11-08
Jan Durinck, Danmark224849738382013-06-17
Kim Fischer, Danmark225061036402005-03-07
Leander Khil, Østrig224872132642012-02-22
Mikko Oivukka, Finland224246231522007-05-20
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2268410188662014-05-27
Olof Strand, Sverige224439640752009-01-11
Henrik Asbjørn Pedersen, Danmark211954283542016-05-27
Morten Müller, Danmark212177517902018-03-27
Paul Nilsson, Danmark214485528932018-02-12
Jens Ryge Petersen, Danmark214810235852011-09-16
Helle Kjær Erichsen, Danmark202559519072018-08-31
Frode Falkenberg, Norge204426631032008-02-25
Thomas Nielsen, Danmark203589838052011-03-24
Mateusz Matysiak, Polen203034125722017-10-16
Elly Hansen, Danmark204259160472017-07-13
Lauge Fastrup, Danmark202849624932014-04-03
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark202421818152019-07-30
Andreas Hagerman, Danmark205013033792003-08-28
Dirk Van Gansberghe, Italien202545216692010-10-21
Carsten Gørges Laursen, Danmark203446241042018-07-24
Rolf Nagel, Tyskland203063923202013-06-24
Claus Vind-Andreasen, Danmark203035227552014-06-05
Benjamin Steffen, Tyskland192079217032014-04-24
Helle Dyrting, Danmark191290711632015-03-07
Jacob Breson Neumann, Danmark192267018642013-05-23
Conny Jensen, Danmark191780423292018-01-30
Allan Haagensen, Danmark192383938572019-01-02
Jakob Engelhard, Danmark193151839252013-10-23
Hans Pinstrup, Danmark193629832522010-08-09
Steffen Fahl, Danmark192379622152017-07-12
Preben Berg, Danmark194583341992007-02-17
Per Huniche Jensen, Danmark1944712103522012-10-01
Jesper Michael møller, Danmark191241124872019-07-15
Stefan Cherrug, Sverige192964421752012-02-06
Ralph Martin, Tyskland19139069462017-12-10
Matthieu Canévet, Frankrig192644823632016-09-10
Torben Lyng, Danmark192035120172016-07-23
Henrik Knudsen, Danmark195292550862011-10-05
Edvin Hansson, Sverige193681830442005-03-16
Gunnar Larsen, Danmark193832526982006-03-11
Lars Mejlby, Danmark193810937482010-03-05
Torben Ethelberg, Danmark193520725782007-02-25
Leif Holmskov, Danmark183392733702012-09-23
Ulla Paulsen, Danmark182437025262014-09-12
Yann Kolbeinsson, Island184086030312012-01-25
ji be, Schweiz182995827462010-06-21
Jesper Brinkmann, Danmark183656329992011-08-17
John Hornbek, Danmark182875819032008-09-08
Karl-Eric Gustafsson, Sverige183847128182005-08-26
Lars Vilhelm Hansen, Danmark183575929732004-11-24
Marnix Jonker, Holland183825329612006-02-01
Andreas Meyer Winnem, Norge182946421672006-06-07
Jim Thagaard Hansen, Danmark183582125572005-04-20
Tormod Amundsen, Norge182627028002013-02-19
Greg McIvor, Sverige173364522962013-09-20
Jens Wiberg, Danmark171591021522019-03-28
Johan Christian Homann, Danmark17891011672019-10-07
Kim Lunding, Danmark173474745052006-01-14
Joakim Matthiesen, Danmark1777617402019-07-15
Dominic Mitchell, Storbritannien172373721102011-10-10
Mads Elley, Danmark173180433832013-10-21
Lars Smith, Danmark173283745262011-12-09
Jimmy Skat Hansen, Danmark173730952752005-04-04
Roland Jensen, Danmark173644830182008-11-17
Bjarne Skule, Danmark172002915602010-01-12
Per Ekberg Pedersen, Danmark173748549232010-06-15
Tonny Papillon, Danmark172572426902013-08-22
Erik Agertoft, Danmark173783546752007-04-29
Luca Boscain, Italien161734913742014-07-31
Arne Torkler, Danmark161467726562016-11-06
Julien Piette, Frankrig163153726162005-05-18
Knud N. Flensted, Danmark163190432172010-10-10
Niels Jørgen Larsen, Dominica163589241372007-07-10
Villy Pedersen, Danmark162085117262017-05-19
Jørgen Scheel, Danmark163707236332006-07-21
Bjarne Hemmingsen, Danmark161987518512017-12-02
Claus Johansson, Danmark162185516492012-03-09
Thorkil Brandt, Danmark162241819962019-10-05
Chris Lansdell, England163126928852009-06-22
Geir O. Pedersen, Norge163188027172009-06-25
david drangsland, Norge162763828512011-08-13
Kjeld Lund, Danmark161900834072019-10-05
Jens Mikkel Lausten, Danmark153800690752016-10-13
Erik Edvardsson, Sverige152867626762007-06-05
Thomas Hellesen, Danmark153653232932009-08-10
Yoav Perlman, Israel153086228012011-07-14
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark143164530912008-10-22
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark141948217082012-04-11
Domen Stanic, Italien142127621402012-04-08
Christoph Moning, Tyskland141711017032011-08-20
Chris Romeiks, Tyskland142604125212010-12-12
Steen Winkel, Danmark141198912002014-01-07
Jonn Leffmann, Sverige142103420502011-08-22
Luca Andrei Dehelean, Rumænien142183322442011-04-06
Arild Breistøl, Norge142404832232010-02-11
kim lundqvist, Danmark142568224472008-04-09
Bengt Bengtsson, Sverige142246836052014-10-14
Martin Oomen, Sverige142389521872011-02-07
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark14969311642015-03-26
Poul Thrane, Danmark143171953912012-09-18
Benoit Nabholz, Frankrig142040426672012-05-23
Marcus Erik Danielsson, Sverige141640318172012-01-12
Torben Jepsen, Danmark132112022572011-01-13
Johannes Ferdinand, Tyskland131675523072014-04-28
Rasmus Due Nielsen, Danmark132146124172015-05-21
Gábor Bodor, Ungarn131686218232017-03-22
Tommy Andre Andersen, Norge132420523622010-01-18
Hans Erik Jensen, Danmark1381769842019-08-12
Björn Gísli Arnarson, Island133420849072006-01-19
Arthur R. Jensen, Danmark134025769282007-01-30
Mario Rodero Hernández, Spanien132361523772006-07-10
Benoit Paepegaey, Frankrig132512321802005-03-07
Christian Martin Glahder, Danmark131535118912012-06-26
Finn Bro, Danmark132052325462017-05-10
Chris Baines, Storbritannien131716219782014-11-10
Jesper Sonne, Danmark132144424352012-03-30
Andreas Guldager, Danmark131673418282012-05-30
Jonas Holmqvist, Sverige131771620302014-01-03
Søren Brinch, Danmark133277172902009-11-22
Omar Runolfsson, Island131585721472012-06-20
Patric Lorgé, Luxembourg133114638412013-10-10
Erik Kramshøj, Danmark133691855132005-06-16
Per Ekberg Pedersen, Danmark122972030112006-05-10
Reto Burri, Schweiz121710920242012-04-06
Hans Lind, Danmark122998247662013-03-05
Stuart A Reeves, Danmark122605425002005-04-20
Anders Bojesen, Danmark122296664312013-12-31
Shaun Robson, England122374923512005-04-04
Rasmus Strack, Danmark122555929482008-02-06
Rami Mizrachi, Israel121623520072014-06-03
Michael Schwalbe, Danmark122725532892012-07-08
Hampus Lejon, Sverige122326429832013-10-07
Ies Meulmeester, Holland122048520792010-12-03
Jan Jörgensen, Sverige121290116852018-11-16
Kurt Bredal Christensen, Danmark113384572532010-10-28
Hans Eli Sivertsen, Færøerne112268133782006-04-23
Ludovic Scalabre, Frankrig112610037452006-10-02
Allan Gudio Nielsen, Danmark111984231652013-08-15
Ole Hetland, Danmark112231326302006-05-18
Svend Nørgaard, Danmark111621625452012-02-16
Steen Reimers, Danmark112152932112012-03-11
Anders Roel, Danmark111501423232013-12-10
Jørn Vinther Sørensen, Danmark112234833972011-10-20
Frank Simonsen, Danmark112689241582012-03-29
Christian Michael Villadsen, Danmark111060712922014-01-08
Gaukur Hjartarson, Island112416829582005-06-13
Lesley van Loo, Holland112067422272009-02-23
Peter Bundgaard, Danmark112853333742005-10-31
Sebastian Klein, Danmark111705448022018-05-30
Christian Ljunggren, Sverige111639419162013-05-27
Palle Nygaard, Danmark113297449122006-06-07
Tine Jensen, Tyskland1176909622018-06-03
Jan Nielsen, Danmark1160838422019-06-20
finn henriksen, Danmark11895112162018-04-25
finn folkvardsen, Danmark111856323012016-11-15
David B. Collinge, Danmark112090332612013-05-21
ragnar smith, Danmark11883433642018-11-17
steen jørgensen, Danmark11921710442016-11-18
Jonas Gadgaard, Danmark112039826712008-04-26
Karsten Stæhr, Danmark101926124022006-08-09
Andreas Ranner, Østrig1022253832019-10-13
Per Allan Degn, Danmark101462318862010-05-28
Claus Lunde Pedersen, Danmark101381817512011-10-25
Peter Stronach, Storbritannien10803217302017-01-27
Martijn Bunskoek, Holland101435516312011-01-27
kai nissen, Danmark101327818452014-08-18
Peter Kuster, Schweiz102255732892009-04-24
Terje Axelsen, Norge101829821872005-09-08
Cédric Rousseau, Frankrig101915524032006-02-20
Kai Gauger, Tyskland101721822392011-01-27
Steen Roed Hansen, Danmark101970725822004-11-08
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark101454948532014-01-03
Finn Nørregaard, Danmark10752212162015-03-09
Geert Brovad, Danmark103140744062004-11-14
Søren Nancke, Danmark101612330122016-01-02
Jens Boesen, Danmark101976724832009-04-04
Fredrik Kræmer, Norge102619746382002-10-02
Pierre-André Crochet, Frankrig101818222922006-08-09
Kim Petersen, Danmark101848422222006-08-24
erik ehmsen, Danmark101188216642011-11-16
Michael Hansen, Danmark1069549292016-11-10
Steen Drozd Lund, Danmark101793224962011-10-07
Hjalte B. Johansen, Danmark91166229132019-04-11
Thomas W. Johansen, Danmark92364763962010-02-04
Kim Øllgaard, Danmark91570325432008-10-09
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge92205327202003-03-09
Tom Goossens, Belgien91826332782006-08-09
Morten Jørgensen, Danmark91801726862009-04-14
Brian Rasmussen, Danmark9951315122016-11-27
Raffael Ayé, Schweiz91445920762009-01-16
Stefan Hage, Sverige92057731802004-12-15
Jan Ravnborg, Danmark91928233332009-10-06
Lilly Irene Sørensen, Danmark91668222592008-01-20
Bent Lyngklip Kjeldgaard, Danmark937387462019-05-17
Peter Zeller, Schweiz9990418322016-06-03
Niels Jørgen Clausen, Danmark91812223572008-05-26
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91756730182013-10-20
Henrik Elver, Danmark91563421072005-11-07
Jeppe Bundgaard, Danmark91921343622013-12-29
Åge Mathias Matthiesen, Danmark91833734952014-01-04
Bence Kókay, Ungarn91606422822009-01-25
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark91321317612011-10-25
Nikolaj Thomsen, Danmark943295692015-08-20
Maurizio Sighele, Italien9972618012011-09-25
Leif Bolding, Danmark91295920882013-06-22
Torben Sylvest Jensen, Danmark9796016032018-05-22
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark9825416532013-03-25
Jelger Herder, Holland81699028522004-05-31
Tobias Epple, Tyskland81584426332006-03-11
Tim Vaughan, Storbritannien81745624132006-03-16
Jakob Hochuli, Schweiz81108121002011-12-30
Bo Valeur, Danmark8810314462014-05-02
Samuel Paz Parracho, Spanien81503022132005-09-02
Kurt Prentow, Danmark81647132352019-02-25
Karsten Garcia Pedersen, Danmark8766513562013-02-11
Jan Kiel, Danmark82137755022010-02-06
Flemming Lang, Danmark81797737432013-02-14
Henrik Kolsbjerg, Danmark81048015712010-08-27
Knud-Erik Strange, Danmark82040332022006-06-07
Mikael Funch, Danmark81890929912006-04-19
Henrik Hougaard Larsen, Danmark81268123222014-06-10
Hallgeir Fisketjøn, Norge8996418022011-07-07
Asger Røjbek Sørensen, Danmark839377712018-11-21
Christophe CAPELLE, Frankrig81053618002012-04-14
Martin Scott, Storbritannien81337218392002-10-10
Henrik Pedersen, Danmark81443320712005-09-14
Ole Kristensen, Danmark81439222252008-08-24
Henrik Mouritsen, Tyskland82358746552010-09-29
Anton Herrig Liebermann, Danmark81745751672013-11-29
Torben Evald, Danmark81592029912019-02-27
Ricard Gutiérrez, Spanien81567022262002-04-28
Ivan Petric , Slovenien81333730932010-08-22
Gert Rasmussen, Danmark81674930162006-05-14
Tommy Holmgren, Sverige81760726082007-06-24
Thomas Jensen, Danmark81302822012013-11-29
Daniel König, Tyskland756839812013-06-22
Rie Voetmann, Danmark72828065692005-06-13
Brahim Mezane, Marokko7891116782013-05-26
Jan Kåre Ness, Norge72765972932011-12-14
Emil Fich Larsen, Danmark7923117302013-11-04
Mats Wallin, Sverige71349521172005-09-06
Bent Staugaard Nielsen, Danmark71198721792011-09-05
Morten Dehn, Danmark7836419112015-05-28
Henrik H. Søndergaard, Danmark71255025892010-08-05
Lars Villadsen, Danmark71206427922009-02-01
Peter Thomsen, Danmark71613535312006-01-05
Kurt Rasmussen, Danmark71443629192009-09-04
Jan Hjort Christensen, Danmark71927869342009-10-13
Henrik Madsen, Danmark71453931432009-05-12
Mikkel Thorup, USA747068882018-06-03
Simon Werngren, Sverige71543227352007-11-29
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet71317536312018-03-19
Christian Tiller, Norge72123442642005-08-30
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark7990123082014-02-02
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71721129402011-10-01
Benjamin Steffen, Tyskland71245023652006-07-08
Henrik H. Søndergaard, Danmark71691828072006-07-10
Maris Jaunzemis, Letland71529325802004-11-26
Jan Jespersen, Danmark71253922002012-02-24
Søren Hjorth Andersen, Danmark71703732222002-10-29
Esben Eriksen, Danmark71831438762006-03-16
Niels Fabæk, Danmark71411822392006-03-19
Julien Piette, Frankrig71055122482017-10-16
Janni Christoffersen, Danmark7707213052014-01-21
Barrault Frantz, Frankrig71239627142019-06-20
Jan S. Kristensen, Danmark71643632302006-12-24
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne71982841072007-08-18
Bo Svensmark, Danmark71701749432011-01-10
Tim Hesselballe Hansen, Danmark72460455622011-01-30
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71637133502011-02-03
Vinni Bruhn, Danmark71253537312010-05-29
Arne Lilhauge, Danmark71032920062009-10-19
Erik Ehmsen, Danmark61254150922008-12-29
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark61147244052014-10-09
Eric Schaumburg, Danmark61374427432008-07-19
Ole Skrubbeltrang, Danmark6700116202014-11-13
Niels Jarnum, Danmark6751127432011-12-13
Kristoffer Hansen, Danmark61305531782013-02-18
Peter Bundgaard, Danmark61236946862013-08-26
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark61959152122005-06-12
Morten Jensen, Danmark61112824122006-06-07
Lisbeth Bech, Danmark6543710522015-09-04
Jens Andersen, Danmark61483434932007-08-17
Carl Søndergaard, Danmark61049925982014-10-03
Knud Jørgen Olsen, Danmark6925126162013-01-23
Szabolcs Kókay, Ungarn61223530882013-06-09
Ole Thyge Plannthin, Danmark6975820522008-11-09
Michael Sørensen, Danmark6749821922012-02-10
Dušan Kerestúr, Slovakiet621935502018-06-07
Kristian Laustsen, Danmark61189228092010-09-22
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61597631842006-08-09
Florin Chirila, Rumænien61190521802009-01-07
Peter Bjerre, Danmark61272526062005-08-29
Alen Ploj, Slovenien6859117042013-10-04
Torben Andersen, Danmark61327828012008-10-12
Marianne Heno Mogensen, Danmark61258046262008-10-18
Andreas Noeske, Tyskland61068920632007-12-16
Niels Bomholt, Danmark61222130272006-02-11
John Martin Mjelde, Norge61216925362008-11-05
Thomas Elbek, Danmark6692313452014-08-11
Jonna Lindegård, Danmark6662613952014-10-12
Thomas Kuppel, Tyskland6876017082013-08-08
Dennis Martinek Langholz, Danmark61292732582009-02-23
Jens Ballegaard, Danmark61256642982011-12-11
Bart-Jan Prak, Holland61073119442006-10-05
Vlad Cioflec, Rumænien6763917922011-12-22
Søren Langkilde Madsen, Danmark61347426092007-04-21
Espen Støtterud Christensen, Norge61020417672008-06-23
Aleix Comas, Spanien6919518552010-09-05
Zoltan Baczo, Danmark6661015272015-12-31
Jens B. Bruun, Sverige62204059062006-01-26
Klaus K. Nielsen, Danmark6717846222019-09-20
Dominik Becker, Tyskland6755515792016-03-01
Ingrid Grunwald, Tyskland61510146602005-02-21
Bjarne Nielsen, Danmark61120822882005-10-12
Freddy Johansen, Norge61257728982009-01-30
Bent Nielsen, Danmark6634314092012-04-09
Erik Breden, USA61100821082007-05-30
Peter Halkier, Danmark61360334542006-05-10
John Jørgensen, Danmark6668213202013-06-30
Jani Vastamäki, Finland61407534152010-05-28
Susanne Overgaard Petersen, Danmark61194429112009-05-11
Maarten Zorgdrager, Holland6988419442011-06-02
Poul Reib, Danmark5783821362009-08-27
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5683617312013-05-22
Vegard Bunes, Norge51257028612003-10-11
Christian Terp, Danmark5541617082018-06-22
Søren Peter Pinnerup, Danmark51256844652013-01-07
Tommy Bjørk, Danmark5582114522016-02-16
Dave Barnes, Danmark5649923522013-09-05
Carsten Lyhr Hansen, Danmark51085923722010-01-05
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien51074635632008-03-30
Hamid Yadane, Marokko5498411842013-10-07
Fredrik Ström, Sverige5556611912014-04-18
Torben Lund, Danmark51038845122004-12-15
Anders Tørressen Hangaard, Norge51266640282012-03-21
Sanne Busk, Danmark51313254462008-10-08
Torben Lund-Hansen, Danmark5394410032016-02-12
Keld Sørensen, Danmark5914324922008-08-02
Theis Bacher Nielsen, Danmark5698314882008-04-22
Hugo Touzé, Frankrig541379822016-05-22
Arne Borg Rasmussen, Danmark51057326792017-04-12
Johan Stenlund, Sverige5575615472013-12-20
Sander Bot, Holland5951520682005-02-24
Kield Andersson, Danmark51073727972008-10-18
Peter Rodemann, Danmark5841730472015-04-17
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5815119072009-11-19
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark51193230512007-07-14
Daniel Patterson, Sverige51039330852005-09-23
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5652315122009-10-08
Pawel Malczyk, Polen51070830422006-07-26
Tom Backlund, Finland51416940312006-11-07
Lasse Strandgaard, Danmark51111830602012-10-26
Jens Kildemoes, Danmark5348510752016-11-30
Luca Bergamaschi, Italien5415912372018-12-10
Mogens Krantz Backe, Danmark5875120742008-09-27
Terje Kolaas, Norge51340339772005-04-01
Wedigo Ferchland, Danmark5793917062006-05-18
Poul Erik Junk, Danmark5876320962009-04-08
Erik Enevoldsen, Danmark51581741822006-08-20
Frederik Rejsby Johansen, Danmark537268172019-01-18
Zsolt Ampovics, Ungarn5711120142018-05-10
Heine Oldenskov, Danmark5704620642010-05-30
Morten Stampe Larsen, Danmark5763521692005-06-29
Stephen McAvoy, Irland5639517342013-04-14
Emil Todorov, Bulgarien5879321342005-06-26
Bruno PORTIER, Belgien5356311592018-03-21
Brian Thomsen, Danmark5722022112011-03-08
Kristian Laustsen, Danmark5959723972011-10-23
Michael bergman, Sverige51432649392009-05-09
Steen Brølling, Danmark51251932702006-07-31
Niels Kaare Krabbe, Danmark4613829442018-07-10
Niels Odder, Danmark4769825082010-03-27
Jørn Vinther Sørensen, Danmark4939226242005-03-18
Brian Christoffersen Skræm, Danmark4312510322016-07-15
Erik Rosendahl, Danmark424428322017-05-25
Henning Hansen, Danmark4627315832008-04-22
finn birkholm-clausen, Danmark41105235402009-04-23
Jan Andruszkow, Danmark4401613152015-06-22
Stefan Stürup, Danmark4515219792013-08-08
Martin Lund, Danmark41189636732015-09-29
José García Monzón, Spanien4824628502005-04-11
Lars Halkjær, Danmark4386010872016-02-26
Johannes Tallroth, Sverige4722821052007-08-08
Chris van Rijswijk, Holland4462414612017-11-06
Steen Christensen, Danmark4635324402012-03-30
Hans Henrik Iversen, Danmark4688620632005-09-06
Steffen Holst, Danmark4823225112006-09-30
Julien Mazenauer, Schweiz4351213382015-02-18
Oluf Lou, Danmark41613156622013-08-02
niels bahl andersen, Danmark4679921032008-02-21
Aron Andersson, Sverige4568716392010-10-20
mats svensson, Sverige4598915962013-11-09
Peter Jensen, Danmark4933132122009-05-07
Henning Hansen, Danmark4726722032006-03-01
Daniela Gruber, Tyskland4384011162012-05-31
Tibu Paul Lucian, Rumænien4920734222007-11-24
Bo Lassen Christiansen, Danmark4342011612016-05-12
Linda Mølgaard, Danmark4884133332007-05-30
Stinne Aastrup, Danmark4677521942011-12-05
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne41193434852006-09-23
peter wedel petersen, Danmark413884302018-05-01
Jens Lind, Danmark4640417682006-12-11
Terje O. Nordvik, Norge4919834172012-07-27
Jan-Michael Breider, Sverige4703922932010-04-06
Reint Jakob Schut, Holland4827323222004-10-31
Pierre Unge, Sverige41107639312003-05-01
Bjørn Grøn, Danmark4707026992010-10-27
Hans Eli Sivertsen, Færøerne4958528252009-05-24
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark4447413592013-02-25
Niels-Christian Christensen, Danmark4588818122012-10-07
Michael Bonefeld Bladt, Danmark4990539942008-04-30
Christoffer Elias Kaae, Danmark434529522013-01-08
Erik Christophersen, Danmark4571728152015-07-19
Eva Agnethe Bramming, Danmark4760420362008-10-06
nick petersen, Danmark4526814432011-08-16
Thomas Riedel, Danmark4717927502011-01-14
Svend Anker Schwebs, Danmark411874062019-08-23
Birger Pedersen, Danmark4805222392006-03-05
Peter Lauritzen, Danmark4418615182012-09-12
Lene Vejen, Danmark41149052612010-02-14
Oleg Formanyuk, Ukraine4871732702005-12-15
Annelise Juul Stampe, Danmark41486160022006-01-30
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark4377911362016-09-20
Martin Jessen, Danmark41021527492005-04-26
Mattias Nordlund, Sverige4722525032012-04-17
Dan Rasmussen, Danmark41122936452005-01-31
jesper nexø arvesen, Danmark4470514232012-11-07
Thor Edgar Kristiansen, Norge41119032342005-03-14
Mette H. H. Hansen, Danmark4761936862013-02-28
Luc Verroken, Belgien4996128412006-01-05
Erling Bonde, Danmark3667527842009-03-29
Ernst Hjøllund, Danmark3708432422006-09-21
Bent Jensen, Danmark3842028262006-05-10
Lars Larsson, Sverige3569820932006-07-08
Graeme Joynt, England3311213462014-06-27
Ken Rasmussen, Danmark3757142912010-01-24
Yeray Seminario, Spanien3779639032005-04-11
Aron Andersson, Sverige3580330922008-08-28
Karin Gustausen, Danmark3769438562006-03-11
Jack Juliussen, Danmark3569819222007-10-07
Henrik Carlsen, Danmark3743435322004-04-30
Bjørn Kjellemyr, Norge3659227392005-05-01
Steffen Ortmann, Danmark3784835502005-11-16
Charlotte Christel Jønsson, Danmark3299611732014-02-14
Anita Pedersen, Danmark31514555392001-11-16
Thomas Stigfeldt, Danmark31013744752005-01-20
Christoph Moning, Tyskland31205656712010-08-18
Flemming Dane, Danmark3489617852008-06-13
Miguel Avelino Suárez, Spanien3656624362005-04-11
Klaus B. Fries, Danmark3808633452005-12-03
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3424514722009-04-01
Dennis Andersen, Danmark3546719692007-04-04
Marcin Faber, Polen323039542013-09-17
Rie Jensen, Danmark317196302015-07-02
Robert Toft, Danmark3591928742009-04-15
Birthe Kirk Gawinski, Danmark3371915872013-08-09
Martin Strømkjær, Danmark3399714802016-05-10
Jesper Høy Hansen, Danmark3367518012012-05-11
Mads Østergaard Brun, Danmark36412652019-08-28
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3774933642013-11-04
Martin Holm, Danmark31004238182004-10-26
Klaus Schak Laursen, Danmark3789843062013-04-13
Ole Riis Jensen, Danmark3574925532005-12-20
Lasse Patrick Simensen, Norge3330412812015-11-16
Esper Boel, Danmark3260410042016-06-18
Flemming Pagh Jensen, Danmark321257442017-07-10
Bjarne Nielsen, Danmark3513718622009-04-19
Palle Hove Christensen, Danmark3509418782012-05-21
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3809732232004-07-31
Thomas Hultquist, Sverige3633225812012-01-07
Mogens Neergaard, Danmark3314213102018-07-07
Karsten Munch Andersen, Danmark3503218382009-07-13
Leo JR Boon, Holland31325170272003-01-13
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3572820102008-10-06
Peter Bo, Danmark3969945702006-09-25
André Julinder, Sverige3449221152012-05-14
Pim Wolf, Holland3633423992008-01-08
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3750426192002-09-03
Alex Wallin, Danmark3480418972008-12-15
Jonathan Meyrav, Israel3618023272009-02-06
Frank Svensson, Danmark3887637802006-02-02
Lotte Skjærbæk, Danmark3405614872009-05-28
Bjørn Erik Hellang, Norge3431915842012-08-27
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3485816752010-09-28
Morten Jørgensen, Danmark3776233582002-01-21
Christian Svane, Danmark3686525632006-07-25
Jan Bolding Kristensen, Danmark3924334042006-02-25
Xavier ROZEC, Frankrig3692325802008-09-02
Jan W. Badura, Danmark310574632019-04-30
Claus Eriksen, Danmark3670326622007-04-29
Jørn Lennart Larsen, Danmark3533919902006-05-10
Tom Conzemius, Luxembourg3254711222014-04-23
Hans Henrik Larsen, Danmark3579523552005-09-14
Henrik Stenholt, Danmark3762732002004-03-03
Svend Dybkjær, Danmark31082945082003-10-20
Vagn Gjerløv, Danmark323679302012-02-06
Johan Stenlund, Sverige3713427182006-03-01
Carsten Lundberg, Danmark3394215072013-08-28
Ger Meesters, Holland3814129342008-01-23
Stefan Magnusson, Sverige3527622272005-01-03
Henrik Greve, Danmark3888755872008-04-07
Michael Grell, Danmark31424182692012-08-20
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3591822242003-02-25
Pete Antrobus, England3531922232011-11-16
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3468518502013-09-05
Lennaert Steen, Holland3657323252005-11-08
Anders Bergman, Sverige3599524212009-01-18
Kaj Krutfelt, Sverige3530519662007-02-05
Eline Eggers, Danmark3595520152006-02-01
Hanne April Farnæs, Danmark3434115442010-03-07
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3597622872006-07-10
Wolfgang Jakob, Tyskland3576021702013-09-24
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3460618992009-04-06
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3513619502008-05-29
Henrik Bengtsson, Danmark3517720912010-01-24
Thomas Buus Nielsen, Danmark3886230542008-01-14
Jonas Halberg, Danmark3415016292013-03-08
Kim Mogensen, Danmark3417115422014-07-28
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3472623862014-02-12
Ole Skrubbeltrang, Danmark3395316872012-04-12
Stefan Hage, Sverige3602925972012-02-16
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark3344517402017-03-14
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31347568652004-05-16
Jan Ole Kriegs, Tyskland3562919182009-10-13
Brahim Birds, Marokko3312413712014-12-19
Palle Jensen, Danmark3481716472008-10-09
Tim Andersen, Danmark31270254132004-04-20
Mårten Müller, Sverige3685024212009-09-13
Jean Seeberg, Danmark3486317212010-01-31
Gabor Graehn, Danmark3327912202012-09-06
Jens Jacob Iversen, Danmark3740625842006-05-10
Torben Back Sørensen, Danmark3230911802019-02-12
Peter Andreas Koch, Danmark3782330032002-10-12
Lars Peter Johansson, Danmark3712628732008-01-25
Franziska Guepner, Tyskland3611821572014-11-18
Carsten Egevang, Guinea3487721632012-09-23
Jacob Lund-Hansen, Danmark3738928222003-05-17
Stefano Miceli, Malta314387422019-08-26
Søren Koch, Danmark3660122632006-03-16
Allan Hansen, Danmark3550422192009-04-03
Ole Kristjansen, Danmark3523519682013-09-29
Petri Kuhno, Finland3428215162013-11-21
Tom Sørensen, Danmark3571123802006-07-08
Marcel Klootwijk, Holland3516919402014-11-28
Charlotte Thomsen, Danmark3853939362013-08-28
Graham Etherington, Storbritannien3595820372002-09-27
Annette Hansen, Danmark31364578172009-01-07
morten jønck, Danmark3320511092011-11-12
Kristian Poulsen, Danmark2289617932011-11-18
Kristian Borum, Danmark2456524552007-04-22
Rune Larsen, Danmark2377820342006-03-19
Michal Radziszewski, Polen2309523972018-10-04
Seamus Enright, Irland2544141842010-11-21
Ole Zimmermann, Danmark29835522017-12-07
Ole Andersen, Danmark2345821872009-03-29
Lis Ravn, Danmark2530930992004-03-01
Jan Bolding Kristensen, Danmark2309723302018-03-23
Anders Horsten, Danmark2400021492008-03-14
Petri Salo, Finland2705043962008-06-18
Martin Eggen, Norge2419121592002-11-14
Claus Brostrøm Nielsen, Danmark29515062017-11-18
Peter Denyer, England2177512032018-07-16
Dan Bruhn, Danmark2393723142011-10-13
John Mikkelsen, Danmark2256214202012-06-26
Jan Dresler, Danmark2483325192003-10-21
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2399420162013-11-06
Alwin Schönenberger, Østrig2530530062005-01-13
Svitlana Tkach, Danmark210816252016-07-12
Lauritz Xerxes Walter, Danmark27395562018-07-10
Wilfried Hausmann, Tyskland2582634202003-07-19
Thomas Iversen, Danmark29174722019-05-24
Tommy Hjorth, Danmark2434921792006-01-18
Ole Friis, Danmark2507228592006-05-08
Mogens T. Kofod, Danmark2274414412012-08-26
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark2251113812010-01-11
Bent Møller Sørensen, Danmark2688541882005-12-13
Alexander J. Lee, Danmark2458024182001-11-09
Jim Willson, Storbritannien2425121362002-06-29
Erik Røjgaard, Danmark2223916822017-06-15
Benny Jacobsen, Danmark2584230992003-01-21
Ivan Naurholm, Danmark27354012018-06-22
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2541429562006-10-09
Leif Novrup, Danmark2541028892004-01-06
Egon Iversen, Danmark2534134192011-12-29
Killian Mullarney, Irland2495825522006-01-10
Raphaël Lebrun, Belgien2836257542012-06-21
Seamus Mogensen, Danmark2366719562008-05-26
Klavs Frandsen, Danmark2201011022012-09-12
Claudia Thiel, Tyskland2380820692006-06-07
Trösch Stephan, Schweiz2313917192013-02-01
via Sune Jepsen, Danmark2770046602001-11-09
Patrick Beirens, Belgien2443626092008-03-10
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2539127082008-08-10
Felix Jachmann, Tyskland2320416562011-06-24
Thomas Damm Als, Danmark2369520082008-12-22
Mark Hammond, Danmark2383523472007-08-15
Henrik Johansson, Norge2478828642009-04-11
Wout De Rouck, Belgien2390722362012-08-20
Kennerth Kristensen , Danmark2399820142012-11-14
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2413820792007-09-09
Oskar Nilsson, Sverige2354820122011-05-09
Rasmus Hald, Norge2265314472011-06-17
Klaas Bert Debusschere, Belgien2379622092009-01-06
Martin Rivero, Danmark2365320542011-10-01
Svend Ove Jensen, Danmark2422122872008-07-14
Johannes Erritzøe, Danmark2482024582006-12-28
Bjarne Golles, Danmark2487427732007-05-10
Magne Pettersen, Norge2724136732007-08-03
Martin Roost, Schweiz2310117382010-11-07
Stéphane Bocca, Belgien2468627242010-10-19
Aidan G. Kelly, Irland2409723252011-06-14
Lars Elvstrøm, Danmark2385520932005-08-29
Siv Behrendt-Møller, Danmark2550731122005-09-23
Benjamin Gnep, Tyskland2244513412011-09-30
Philip Elbek, Danmark27694192019-01-15
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2457023972007-03-04
Thomas Hasle Ravn, Danmark2573131122007-07-12
Philippe J. Dubois, Frankrig2564232752004-10-06
Timme Nyegaard, Danmark2282714402010-01-03
Rafael Armada, Spanien2355120872012-08-30
Heidi Frederiksen, Danmark2369720462015-10-02
Ruud Altenburg, Holland2361319242005-08-29
Jesper Segergren, Sverige2411422862011-09-27
Bjørn Ginman, Danmark2525044332017-09-13
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2888847792004-08-16
Hjalte Kjærby, Danmark2519428632013-04-14
Otto Madsen, Danmark2290516942012-12-05
Thomas Hilkjær, Danmark2423322462002-09-03
Hans Jørgen Riis, Danmark2319918432010-04-23
John Judge, Storbritannien2434822312002-10-08
Terry Townshend, England2447423852006-02-01
Ole Stobbe, Danmark2502729842007-02-28
Jacob Neumann, Danmark2318317142009-04-12
Søren Olin, Danmark2488224692008-08-16
Jesper Nielsen, Danmark2383821532007-08-28
Karsten Mose, Danmark2219311312013-06-18
Tommy Karlström, Sverige2237313872014-04-10
Lee Victor Gregory, Storbritannien2473926912011-02-21
Niels Evald Jensen, Danmark2318218262015-09-19
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark2258613982009-03-01
Lasse Olsson, Sverige2434023622003-11-26
Dennis Brandsborg, Danmark2447724482004-03-13
Lars Frede Petersen, Danmark2245913012014-08-25
Erik Jensen, Danmark2432722102007-06-26
Henrik Baktoft, Danmark2435025502013-04-30
Torben Byfoged, Danmark2323217052010-04-13
Søren Gjaldbæk, Danmark2460523952010-09-29
Nick Lowton, Storbritannien2364919302002-10-08
Marcel van Kammen, Holland2372719372008-07-22
Claus Andersen, Danmark210186312019-06-20
Aleix Comas, Spanien2534231582005-11-07
Skagen Fuglestation, Danmark26203572019-08-28
Henrik Poulsen, Danmark2263314982012-02-13
kim jespersen, Danmark2200612542012-01-31
Sven Dall, Danmark2326920422013-03-31
Ulrik Henneberg, Danmark2376320562004-07-07
Claus Øgard, Danmark2328716492008-03-16
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2365824852010-08-10
Lars Lyngsø, Danmark2385720442004-12-26
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2477224542005-03-26
Ottenby fågelstation, Sverige2574731192003-04-18
Alan Clewes, Storbritannien2508335132008-04-26
Hugh Harrop, Skotland2427422262011-10-26
Leif Jensen, Danmark26423252019-08-17
Esben Østergaard, Danmark2534928942004-03-10
Kent Schou Larsen, Danmark2357918892006-03-30
Tom Schlegel, Danmark2403825002004-05-17
Karen Lang, Danmark2540530142004-07-06
Dubois Laurent Yves, Frankrig2272914642013-12-17
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2569931752007-08-18
Mads Herbøl, Danmark2582345732014-11-13
Dan Allan Nielsen, Danmark2376419332010-02-18
Inger Skov, Danmark2582734102004-11-22
Tony Disley, Storbritannien2412220942005-03-25
Mike Richardson, Storbritannien2525330142002-08-05
Arild Hansen, Norge2383719932005-04-26
Thorsten Stegmann, Tyskland2228615822018-12-21
Håkan Sterner, Sverige2511828622003-02-14
Jonna Lindegård, Danmark29605522018-01-18
Allan Helge Nolte, Danmark2330521612012-02-06
Tim Brown, Storbritannien2460926252002-09-28
Peter Petersen, Danmark2154011802017-05-08
Rony Livne, Israel2257117172017-11-14
per mattisson, Danmark2455524102010-03-01
Mogens Holme, Danmark2279814842008-11-27
Stig Toft Madsen, Danmark2376619222010-06-17
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2523029442005-10-27
Bjarne Streyffert, Danmark2468925452004-11-08
Kresten Hansen, Danmark2298519192011-12-01
Søren Garder Brask, Danmark217899742013-02-28
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2340122612007-11-06
Torben Olsen, Danmark2996366182013-11-02
Birgit Nielsen, Danmark2492025282007-04-15
Hans Gleie, Danmark2425223562010-12-29
Claus Boe Tøndering, Danmark2288115872011-04-19
Jan Salmonsen, Danmark2487325392008-10-19
Michael Bergman, Sverige2583832942008-10-27
Kaj Halberg, Danmark24313632019-09-02
Leif Jonasson, Sverige2541731892006-08-07
Klaus Nellevang, Danmark2393220992004-06-25
Thomas Bentsen, Norge2334617072009-10-12
Josh J Shaw, England2329819792009-12-25
Anni Oppelstrup, Danmark2389721822007-12-16
Anne Blotting, Danmark2249713692010-06-17
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark2251312592014-04-03
Birger Algot Tørnblad, Danmark2231512182010-09-14
Kai Lindegaard, Danmark2213412102016-01-08
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2500826332003-03-25
Thomas Kjær Christensen, Danmark2800744142005-12-06
JOSE MARIA FERNANDEZ ZAPATA, Spanien13883882019-07-05
Hans Erik Mom, Holland1175117512006-01-28
Mogens H. Foder, Danmark1110911092012-03-07
Jóan Petur Petersen, Færøerne1127112712007-08-11
Gert Sørensen, Danmark1150415042013-02-20
Henrik Callesen, Danmark1222522252004-11-05
Henning Krog Søndergaard, Danmark1152515252013-08-22
Martin Majlandt, Danmark1217821782008-02-18
erik van bogaert, Belgien1152815282014-10-16
Ib Fagerlund, Danmark16606602016-07-25
Thomas Larsen, Danmark1141914192005-10-29
Kim Iburg, Danmark1173617362006-08-07
Lisbeth Jeppesen, Danmark14684682018-07-29
Iben Hove Sørensen, Danmark1461846182011-10-15
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1400540052005-12-04
Max Uhrenholt, Danmark13153152019-06-14
Kris De Rouck, Belgien1124212422012-01-08
Poul Emil Kristensen, Danmark1341434142007-04-08
Nicolas Pierre Beyer, Danmark1123112312012-02-24
John Mikkelsen, Danmark1181918192012-05-21
Friedrich Thomas, Danmark1215621562006-05-10
John Steffensen, Danmark1249824982004-06-13
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1466446642009-08-20
Tue Romanow, Danmark1224322432009-10-06
Mads Syndergaard, Danmark18308302012-12-04
Nico de Vries, Holland1183118312009-12-20
Gedser Fuglestation, Danmark1196919692004-11-05
Benny Nørgaard, Danmark1173717372013-05-02
Maciej Buchalik, Polen1193619362015-07-19
Mathieu Bally, Schweiz1160816082015-12-22
jette østergaard danielsen, Danmark18408402016-07-08
Henrik Holm Brask, Danmark1193219322008-10-06
Anders Jihmanner, Sverige1183118312005-09-05
Rannvá Hansen, Færøerne1282428242003-03-25
Kim Søvæld, Danmark1165916592008-11-18
Anna Bay Rask, Danmark1302430242003-07-25
Patrick Höhener, Frankrig1215221522007-01-18
Stig Westergård, Danmark1320232022009-03-26
Mark Trott, England1196019602006-02-12
Stig Eide, Norge1261526152009-04-27
Ulla Henriksen, Danmark1119211922004-04-30
Markus Tallroth, Sverige1243524352006-06-07
Jens Biltoft, Danmark1209420942004-08-01
Virginia Escandell, Danmark1248424842004-09-07
Willy Jørgensen, Danmark1108410842013-04-30
Inger Christoffersen, Danmark1191319132007-12-09
Erik Schaumburg, Danmark1206620662004-11-29
Thomas Lundqvist, Danmark1247524752008-04-19
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1180218022011-01-23
Maurizio Sighele, Italien1433143312003-01-29
Flemming Nielsen, Danmark1138313832008-10-06
Klaus Berggreen, Danmark15555552017-11-04
Aage Kabbelgaard, Danmark1146114612011-08-12
michael jürgensen, Danmark1189318932011-10-09
Kjetil Schjølberg, Norge1192619262007-01-09
Arne Bertelsen, Danmark1196019602006-02-11
Malte Christensen, Danmark1141214122012-02-21
Bente Steffensen, Danmark1155715572007-05-20
tue hartmann, Danmark18638632012-05-06
Jesper Johannes Madsen, Danmark1209120912012-11-28
Torsten Hansen, Danmark1187418742004-09-01
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1142914292009-12-06
wally morell, Danmark1152215222013-02-10
dave farrow, Storbritannien1207420742007-10-30
Thorkild Lund, Danmark1193319332010-03-15
Patrik Jonasson, Sverige1171017102010-05-02
Hans Drostgaard, Danmark1207520752005-04-07
Deryk Shaw, Storbritannien1244924492002-09-12
Holger Sandfeldt, Danmark1224022402002-10-24
Lars Petersson, Sverige1105210522011-03-19
Knud Nielsen, Danmark1114411442016-06-16
Thomas Kuppel, Tyskland1103010302017-08-21
Thomas Jensen, Danmark1487048702003-05-17
Lars Lundmark, Sverige1260126012008-12-20
Michael Køie Poulsen, Danmark1355035502005-11-24
Marko Gregoric, Slovenien1107810782009-02-12
Gunnar Gundersen, Norge1348034802004-01-06
Csaba Lendvai, Ungarn1206720672009-04-25
Steve Nuttall, England1132013202012-02-12
Niels Frost, Danmark1212021202012-04-29
Margit Hove, Danmark1208620862006-05-02
Björn Dellming, Sverige1367836782009-08-02
Miska Nyúl, Ungarn19719712013-01-29
Lise Nielsen, Danmark1372037202013-10-06
Kim Fich Larsen, Danmark1104010402013-12-27
Knud Erik Christensen, Danmark1280528052010-10-20
Rud Lynge, Danmark1153515352014-08-04
Claus Kesby, Danmark1142214222008-04-16
Leif Samuelsen, Danmark1202920292005-04-06
Daniel Mauras, Frankrig1167616762015-06-23
Andres Wolff Fries, Danmark1219321932005-06-01
Peter ter Heide, Holland1194119412008-11-10
Per Forsberg, Sverige1311831182003-05-17
Allan Prang, Danmark1324732472011-10-02
Gunner Munk, Danmark1246824682006-10-08
Leif Bork Petersen, Danmark13783782019-03-07
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1253625362009-04-23
Mark Desholm, Danmark1305330532012-02-06
Lars Omø Christiansen, Danmark1210321032007-07-15
Detlef Gruber, Danmark1187418742006-06-07
Thyge Enevoldsen, Danmark1111411142013-01-28
Anna Kjøller, Danmark1180918092013-04-10
Carsten Madsen, Danmark1446144612004-11-14
sissel fossat, Danmark1132213222013-07-11
Tom Backlund, Finland1343934392008-01-06
Ole Vognstoft, Danmark1182418242004-11-25
Kelvin Jones, Storbritannien1338033802002-02-10
Henning Broe, Danmark1117711772010-08-05
Svend Fischer-Nielsen, Danmark18978972015-06-23
Lars Nielsen, Danmark17557552017-06-13
Ronny Nilsen, Norge1388938892003-05-06
Kristian Kirk, Danmark17017012018-05-23
Erik Lindgren, Sverige1358935892005-11-19
Max Uhrenholt, Danmark18978972019-01-11
Tune Jensen, Danmark1238323832006-02-04
Svend Danbæk, Danmark1279527952006-03-05
Stefan Frello, Danmark1133913392009-05-28
Jan van der Laan, Holland1170917092009-07-31
Einar Flensted-Jensen, Danmark1387038702004-07-25
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1361136112007-09-02
Lasse Braae, Danmark1345334532004-10-17
Zbyszek Kajzer, Polen1101410142013-04-08
Erik Rosendaal, Holland1190519052004-11-11
Jonas Landolt, Schweiz1349034902013-07-10
Poul Erik Larsen, Danmark1245224522004-11-25
Thomas Kuppel, Tyskland1242624262010-04-23
Alf Frølich, Danmark1273827382010-08-02
Kasper Anias Møller, Danmark18858852014-05-09
René Christian Hansen, Danmark1143514352011-01-13
Lars Laursen, Danmark1219421942011-03-10
Neer Div Bankoti, Indien15865862015-11-12
Maximilian Fader, Tyskland14924922016-05-15
Vagn Wendel Sørensen, Danmark17747742017-06-10
Flemming Pedersen, Danmark1185418542003-06-28
Julian Guy Bell, Norge1176417642011-12-23
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1308830882006-03-05
Carsten Olsen, Danmark1349134912006-06-07
Szabolcs Kókay, Ungarn1256125612004-07-22
David Lundgren, Sverige1217021702009-09-18
Poul Ulrik, Danmark1209420942012-11-08
Chr. G Nielsen, Danmark1218821882013-01-26
Kirsten Jæger, Danmark1155615562013-04-08
John N. Jensen, Danmark1232523252007-11-22
Poul Reib, Danmark1261026102004-11-09
Steen Højmark-Jensen, Danmark1314431442010-03-07
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark1125412542013-07-06
Peter Steen Henriksen, Danmark1182318232010-04-19
Bruce Mactavish, Canada1271627162002-01-30
Rolf Danielsen, Danmark1348334832013-12-12
via Carsten Høeg, Danmark1288228822002-05-29
Jurgen Lehmann, Finland1163116312010-10-12
uffe jensen, Danmark16766762015-05-11
Damien Gailly, Belgien1138813882016-05-11
Ola Nordsteien, Norge1240924092005-11-15
Herman Bouman, Holland1186218622006-08-30
Albert J. de Jong, Holland1173317332011-11-01
Hans Krabsen, Danmark1727272722004-04-03
nuno barros, Portugal1175317532009-05-18
Kjeld Pedersen, Danmark1139513952012-04-17
Lene Pedersen, Danmark1250925092004-06-01
Luise Ekberg, Danmark1162916292009-07-26
Lars Munk, Danmark1166816682007-08-03
Lars Pedersen, Danmark1179517952006-07-21
Kent Schou Larsen, Danmark1164016402007-08-28
Poul West Lauritsen, Danmark1121712172013-01-14
Lars Andersen, Danmark1187818782010-01-01
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1162116212010-07-26
Karina Jensen, Danmark1251625162013-12-10
Søren Ryge Petersen, Danmark1185118512005-02-06
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark1123312332011-01-08
Aleks Lund, Danmark1186818682015-04-11
Ole Snerling, Danmark1167616762008-06-04
Kristian Ribers, Danmark1128212822011-02-27
Philip Dam, Danmark16456452015-09-28
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1170317032011-05-24
Stano Harvančík, Rumænien16566562016-05-03
lou bertalan, Tyskland1188018802008-09-25
Torben Juul Hansen, Danmark18298292017-04-06
Steen Brølling, Danmark1201020102008-11-03
Wolfgang Trimmel, Østrig1279927992011-07-29
Per Hirslund, Danmark18798792011-09-25
Jostein Myromslien, Norge1200020002005-11-15
Wim van der Schot, Holland1231623162006-12-04
Andreas Saul-Rotne, Danmark1177417742009-03-01
Carsten Hermann, Danmark1304230422003-11-28
Jan Bosch, Holland1196119612007-04-25
Knud-Erik Andersen, Danmark1204620462006-06-07
christian tiller, Norge1237923792007-10-16
Benny Rytter, Danmark1175817582013-03-27
Vicky Knudsen, Danmark1236823682013-09-17
Andreas Gullberg, Norge1301930192002-05-13
valdemar overgaard petersen, Danmark15215212017-03-06
Niki Forintos, Ungarn1131013102008-11-02
Jeppe Berthelsen, Danmark1112811282011-07-27
Vagn Gjerløv, Danmark14994992018-02-06
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1208720872006-08-20
Sten Petersen, Danmark12522522018-10-30
Justin Jansen, Holland1182318232005-12-24
Jacob Alsted, Danmark1321532152003-09-15
Mads Bjarke Salling, Danmark13713712019-09-25
Lars Ernst, Danmark19609602012-02-02
Ole Richter, Danmark1383038302006-03-01
Søren Parup, Danmark19799792006-04-01
Jens Maibomm Hansen, Danmark1175817582009-07-19
Peter Østrup Jensen, Danmark1143114312012-07-16
Mogens Ribo Petersen, Danmark1227922792004-07-07
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1264226422004-08-13
Dominique Verbelen, Belgien1281828182004-09-30
Christian Brinkman, Holland1149814982010-02-23
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1365136512013-06-14
Thomas Kiørboe, Danmark1181018102004-11-23
kurt jensen, Danmark1112511252013-09-17
Gordon Hodgson, England1229722972010-07-15
Magnus Corell, Sverige1162316232014-03-25
Sune Pedersen, Danmark1228422842005-03-30
Westy Esbensen, Danmark1190919092005-05-04
Niels Lech Pedersen, Danmark16016012015-09-14
Kurt Willumsen, Danmark18528522011-07-27
Christian Wegst, Tyskland1295529552006-08-10
Sebastian Steinar Thorup Hansen, Danmark15305302018-10-26
David Erling Drangsland, Norge1292029202005-12-24
Ruud van Beusekom, Holland1166516652006-11-26
Michael Tiefenbach, Østrig1382438242003-11-26
Gal Shon, Israel1154515452009-04-06
Robbin D. Knapp, Østrig1261026102004-03-11
Jørgen Hansen, Danmark1211321132009-05-12
Jens Holte Frederiksen, Danmark1173717372007-06-25
Jonas Gildebro, Danmark1103110312012-07-16
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1376337632012-10-25
Dennis Noel, Danmark1835483542004-11-08
Flemming Værgman, Danmark1194719472010-02-21
Kim Biledgaard, Danmark1350835082001-10-01
Finn Nielsen, Danmark1108410842013-09-15
Marco Hammel, Schweiz1142114212010-07-12
Julia Zeitzer, Danmark1125512552013-11-12
Thomas Eske Holm, Danmark1264826482008-03-02
Karsten Busk Laursen, Danmark19919912014-03-04
jules phillips, Danmark1150015002015-01-25
Peter Iversen, Danmark1213721372005-05-01
Jens Brandt, Danmark17067062015-08-29
Andreas Malte Nielsen, Danmark1227422742005-07-04
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1204520452011-05-12
Per Smith, Danmark1228622862008-09-22
Lars Lindgren, Danmark1197319732005-08-16
Knud Kjeldsen, Danmark1109710972011-07-27
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1160616062009-01-12
Don Baccus, USA1249024902003-11-13
Flemming Eskildsen, Danmark1189718972009-09-07
Claus Kesby, Danmark1217221722006-07-10
Brian Wielsøe, Danmark1713771372009-10-14
Benny Steinmejer, Danmark1181318132013-01-02
Johanna Hartmann, Danmark1227422742013-05-23
Erik Van Bogaert, Belgien1199319932004-12-18
Birger Hultengren, Danmark1162716272010-07-07
Micha A Neumann, Danmark18688682013-11-12
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1235523552005-02-03
Ole Lorenzen Post, Danmark1238123812010-09-27
Bo Thyge Johansen, Danmark1368136812011-02-16
Michael Hofmann Caspersen, Danmark19029022016-03-08
Jesper Schade, Danmark18098092016-11-22
Carsten Fog, Danmark1266526652008-10-25
Tor A Olsen, Norge1264926492003-11-09
Nis M. Nissen, Danmark1248424842006-02-25
Eirik Nydal Adolfsen, Norge1157715772012-03-29
Claus Dalskov, Danmark1213821382006-05-12
Johan Emil Løje, Danmark1175517552007-07-31
Henrik Dissing, Danmark1150515052012-10-18
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1245124512007-08-16
Niels Jørgen Askirk, Danmark16446442012-12-23
Quentin Dupriez, Frankrig1179717972007-10-05
Christian Michael Mortensen, Danmark1237223722013-03-01
Ken Sievertsen, Danmark1875087502013-05-21
Uffe Jensen, Danmark1196019602007-12-28
Jure Novak, Slovenien1121012102013-09-02
Leo Heemskerk, Holland1250525052010-09-26
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien1101810182005-06-26
Paul Jacobsen, Danmark1226722672011-04-23
Anders Frederiksen, Danmark1169516952005-08-07
Sakari Kauppinen, Danmark1560156012003-02-11
Ivan Abramowitz, Danmark1247824782005-09-07
Jørgen Bjerring, Danmark11851852019-07-23
per schmidt, Danmark1159715972009-02-23
Ivan Skov Pedersen, Danmark1151515152007-04-10
Martin Høj Hansen, Danmark18518512012-03-22
Tom Jensen, Danmark1212521252006-03-19
Martin Poulsen, Danmark1177717772004-07-04
Lonnie Jensen, Danmark1379137912007-10-05
Fülöp Attila, Rumænien1226622662009-12-25
Raymond Galea, Malta1204120412004-11-08
Michael West, Danmark1211621162007-12-16
Ivan Jensen, Danmark1190919092004-11-21
René Worup Rørbæk, Danmark1130713072010-09-22
Poul-Henrik Bergmann, Danmark1134613462014-02-02
Lars Erdmann, Danmark1110911092015-08-07
Ulla Vibe Funch, Danmark1232723272005-06-26
Bjørn Kjellemyr, Norge15185182016-02-14
Hampus Lejon, Sverige1216521652005-08-05
Claus Horneman, Danmark1435843582003-02-06
Bent Christiansen, Danmark15095092018-01-09
Mark Trustrup, Danmark1196819682005-10-31
Morten DD Hansen, Danmark1425842582003-05-30
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1192419242009-02-20
Birger Bavnsgaard, Danmark1168816882009-04-30
Anders Bræstrup, Danmark1204620462012-12-17
Anne Themsen Flindt, Danmark1150015002013-02-21
Troels M. Krogh, Danmark1144814482013-05-15
Steen Cruddis, Danmark1275127512008-03-16
Jens Röw, Tyskland1304230422014-11-17
Svend Erik Olesen, Danmark1219921992011-02-10
Mikkel Bello Andreasen, Danmark16046042015-08-07
Kasper Thorup, Danmark1186318632005-08-02
Hans Henrik Iversen, Danmark15645642017-12-07
Jos Van den Berg, Holland1311331132008-11-24
Jørn Opsal, Norge1309530952003-05-30
Jonathan Hemmer-Hansen, Danmark15745742018-07-31

Der er i alt 1387 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.350 sek.
til toppen