Startside   I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
Artslister
Netfugl v. 2.0


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Klaus Malling Olsen, Danmark41897250025149182020-09-08
Hans Henrik Larsen, Danmark2215277185158462020-10-23
Jens Thalund, Danmark2177232951424992015-09-04
Morten Scheller Jensen, Danmark1938260975176492020-10-23
Helge Sørensen, Danmark16312582698100132020-08-04
Silas K.K. Olofson, Færøerne1510250898656302018-04-11
Søren Kristoffersen, Danmark1249210716192912016-07-03
Ole Krogh, Danmark12263270307105902020-05-22
Paul Patrick Cullen, Danmark1222119607433302020-09-18
John Larsen, Danmark1070120976570272020-10-26
Axel Mortensen, Danmark1038152461266162020-10-09
Steen E. Jensen, Danmark1036156335439402020-10-21
Eva Foss Henriksen, Danmark977111287858702020-10-26
Thomas Varto Nielsen, Danmark961103645444582019-08-15
Carl Bohn, Danmark84655302121932020-10-13
Rune Sø Neergaard, Danmark7961215737157002020-09-29
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark77552827523862020-10-15
Erik Biering, Danmark77297232359882020-09-08
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark77160437026432020-10-15
Claus Halkjær, Danmark759126635853782020-08-29
Leif Høgh Olsen, Danmark7251038639104642020-04-02
Simon Berg Pedersen, Danmark680116545861992019-08-17
Jens Søgaard Hansen, Danmark6561399361104422020-04-15
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark62743680325912020-06-18
Allan Kjær Villesen, Danmark62171541886882020-10-26
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark61699359945942020-10-23
Aurélien Audevard, Frankrig586102159137762019-08-18
Bo Tureby, Danmark579115571664192015-09-01
Søren Skov, Danmark576118019143252013-02-12
Knud Pedersen, Danmark576127811773752017-05-16
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien521100175249202013-10-16
Eigil Ødegaard, Danmark516108070354952020-09-21
Henrik Kisbye, Danmark49969447569712013-12-24
Per Schans Christensen, Danmark48468968850152020-09-21
Ole Zoltan Göller, Danmark47984416588202020-01-26
Michael Frank Nielsen, Danmark45636563021872020-06-26
Christian Andersen Jensen, Danmark45185028757212016-12-11
Per Poulsen, Danmark44096786079942018-09-04
Per Boye Svensson, Danmark43526774127492020-10-08
Jens Kristian Kjærgård, Danmark429103413375182013-05-07
Niels Poul Dreyer, Danmark40660663237092013-10-29
Carsten Siems, Danmark39962311870672019-01-14
Klaus Dichmann, Danmark39149508455282020-10-19
Rodmund á Kelduni, Færøerne38356273161802020-07-28
Arne Kiis, Danmark37556929641252017-06-12
Thomas Garm Pedersen, Danmark36821361916062020-10-26
Mogens Hansen, Danmark33981294946602010-03-19
Peter Nielsen, Danmark339791595128622016-11-08
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33948441037452012-04-09
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark33734691467292020-10-21
Daniel Pettersson, Sverige32555997434612019-11-18
Lars Birk, Danmark32031563030382020-10-07
Anne Navntoft, Danmark31747729036162020-06-04
Johnny Madsen, Danmark31361876583522019-12-27
David Erterius, Sverige31249923542482018-09-18
Erik Mølgaard, Sverige30237792638342017-09-18
Per Holmberg, Danmark28241373343962019-10-26
Henrik Pedersen, Danmark28132638472622020-10-21
Johnny Salomonsson, Danmark28054338944882017-09-24
Peter Bonne Eriksen, Danmark26933098530002017-03-28
Ib Jensen, Danmark26349782176692020-06-22
Mikkel Holck, Danmark26342110545592020-10-19
Lars Grøn, Danmark25819214326282020-10-08
Ole Amstrup, Danmark25248009551112013-06-11
Martinez Jonathan, Frankrig24535491430872012-06-05
Jørgen Dam, Danmark24550786139462011-05-04
Mikkel Høegh Post, Danmark24350155070242020-04-20
Rainer Christian Ertel, Tyskland23612988017692020-03-26
Finn Laugo Sørensen, Danmark23237297237582014-10-16
Lars Rostgaard, Danmark22234839556432014-06-13
Bjørn Frikke, Danmark22020501630582020-10-06
Lars Jensen, Danmark21946181875802016-11-16
Johannes Rydström, Sverige21832052037092014-07-29
Tomas Lundquist, Sverige20737264039852014-07-10
Eric Didner, Frankrig20727169028192020-01-03
Nis Lundmark Jensen, Danmark20639912043452015-01-09
Henrik Friis, Danmark20520493724212019-04-21
Anders Bacher Nielsen, Danmark20120404827992013-04-02
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige19626160432102020-10-26
Richard Bonser, England19636172640552014-10-28
Martin Rheinheimer, Danmark195884349492020-10-26
Dennis Olsen, Danmark19523951929112020-06-08
Erling Krabbe, Danmark19316934754762020-08-11
Lars Andersen, Danmark18717492724772020-02-04
Bent Thøgersen, Danmark18724962140932020-06-24
Jens Jørgen Andersen, Danmark17937986178772019-06-30
Otto Samwald, Østrig17623517632412017-06-01
Albert Steen-Hansen, Danmark17540556163692010-05-04
Torkild Kristensen, Danmark17213088631102020-10-11
Per Kjær, Danmark17143038477952017-09-11
Sune Riis Sørensen, Danmark17035781651862020-05-14
Gabriel Schuler, Schweiz16936738840532011-03-23
Pasi Parkkinen, Finland16629503336632013-07-03
Gerner Majlandt, Danmark16541015772862017-10-24
Rune Bisp Christensen, Danmark15829697541912013-05-15
Stephan Skaarup Lund, Danmark15027925357722014-01-27
Andreas Bennetsen Boe, Danmark14812340358422018-11-20
Susanne Jepsen, Danmark14725815258422012-03-23
Lars Gabrielsen, Danmark14618693140662020-09-10
Gert Jeppesen, Danmark14424580458452012-09-15
Jørgen Kabel, Danmark14338857870082020-10-15
Chris Batty, England14229527581212008-02-20
Peter Dam, Danmark14126181035552013-03-18
John Kyed, Danmark139320888103142013-12-22
Massimiliano Dettori, Holland13615347523912020-06-10
Søren Vinding, Danmark13612784016742018-10-31
Thurel Julien, Gambia13218114221032011-09-18
Morten Winness, Norge13117759926672017-11-19
Lars Maltha Rasmussen, Danmark13014292892802020-10-11
Anders E. Sørensen, Danmark12928777556142020-10-11
Anders Søgaard, Danmark12928449139782011-07-17
Svend Rønnest, Danmark12921060442032012-12-09
David Andersson, Sverige12817583125602015-02-14
Michael Mosebo Jensen, Danmark12832922789802020-07-09
Vincent Legrand, Belgien12824274762772018-10-12
Birger Lønning, Danmark12823271852362020-10-21
Carl Erik Mabeck, Danmark12729147161602007-07-04
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12424196575472013-05-11
Arne Volf, Danmark12423818255852017-12-30
Benny Kristensen, Danmark12327017641602012-05-23
Johnny Laursen, Danmark12224920538592010-02-23
Niels Peter Møller Jensen, Danmark1229102119252020-09-06
Tommy Holmgren, Sverige122200510100842018-02-12
Keld Jakobsen, Danmark1209872523702020-09-18
Jon Lehmberg, Danmark12019761646452013-10-22
Henning Larsen, Danmark11710116617692020-03-09
Henning Rose Sørensen, Danmark11622134428892013-06-19
Morten Bentzon Hansen, Danmark11522055553732020-10-07
Kim Duus, Danmark11418404433822017-03-23
Jan Haaning Nielsen, Danmark11215142028382017-11-15
Bo Jensen, Danmark11115717224962012-06-19
Stig Linander, Danmark11119994170552013-11-07
Clausjannic Labuz, Danmark11023091464132012-03-06
Kis Boel, Danmark1108669713682020-10-23
Frits Rost, Danmark1095425034342020-02-06
Palle Sørensen, Danmark10817557741242017-04-08
Arie Ouwerkerk, Holland10826450564822020-10-07
Lars Adler Krogh, Danmark10625523454292017-07-30
Asbjørn Jensen, Danmark10317623435532019-12-20
Henrik Brandt, Danmark10321269666242019-01-28
Hans Staunstrup, Danmark10318494333372020-05-17
John Pedersen, Danmark10319700849902013-11-02
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10318273351352017-02-04
David Monticelli, Belgien10218678431432017-08-15
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10118970531362013-10-07
Mark Walker, Danmark10111450625162014-03-02
VASLIN Matthieu, Frankrig10117030829612010-01-05
Gisela Nagel, Tyskland1009545721812020-05-01
Per Schiermacker-Hansen, Danmark10019422177572016-06-24
Søren Harding, Danmark10010317152752018-02-23
Eigil Larsen, Danmark9913602427922020-06-06
Marcin Solowiej, Polen978172323532020-10-18
Erik Bogh Nielsen, USA9713178627992016-03-19
Vagn Freundlich, Danmark9516736937582013-07-27
Janus Ethelberg, Danmark9419706526632007-09-05
Jens Overgaard Christensen, Danmark9419189041852011-07-01
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark9213101827012016-05-09
Carsten Gadgaard, Danmark8925646876712008-10-17
Jan Thomsen, Danmark8919552841652007-08-21
Søren Kristensen, Danmark8912716241432015-09-08
Jan Skrubbeltrang, Danmark8812436890092017-03-15
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8821957562612007-02-25
Jan Helbo, Danmark8610051529102014-04-06
Martijn Bot, Holland8618637532242010-05-26
Jens Kirkeby, Danmark869000136152020-01-24
Thomas Maul, Danmark8612738325562011-05-16
Zbigniew Kajzer, Polen8611628432312019-12-30
Thomas Bernhardsson, Sverige8613374922262012-04-13
Henry Lehto, Finland8612483623212017-02-23
Jakob Dall, Danmark8520102849782020-07-09
Lars Falck, Danmark8410249025382019-11-29
Joakim Engel, Danmark8319965257442007-08-18
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8218698932932008-02-27
Anders Hammergart, Danmark8218884740372016-06-04
Tommy Frandsen, Danmark8220395844752006-01-15
Jørgen Witved, Danmark8116384145842009-08-10
Mehmet Goren, Tyrkiet8114478738402009-06-15
Markus Tallroth, Sverige8015938541402013-03-22
Terry Townshend, Storbritannien7915173450822012-08-20
Johannes Christian Harbou, Danmark7811836037622012-07-16
Steen Øllgaard, Danmark786430027722020-05-18
Morten Rasmussen, Danmark788534629222019-04-08
Ivan Sjögren, Sverige778018517382017-11-11
Keith Fox, Danmark758608029152020-10-11
René Larsen, Danmark7513166937872013-12-15
Hendrik Weindorf, Tyskland7414028934232015-06-17
Henrik Just, Danmark7415013843282012-01-26
Stéphane Aubry, Schweiz7314241731342008-09-08
Jens Eriksen, Danmark7218704358482013-08-26
Stefan Tapio Ettestam, Sverige727525020752019-11-23
Morten Christensen, Danmark7211626354302019-02-07
Robert Paepke, Sverige7211939145602013-08-29
Niels Birkedal Thomsen, Danmark719061423852020-03-27
Søren Nygaard, Danmark7018485058672012-07-15
Stefan Pfützke, Tyskland7012741236452016-07-15
Per Finn Nielsen, Danmark6813018344802015-06-23
Christer Brostam, Sverige6710220126552020-09-03
Niels Behrendt, Danmark6711574830832016-10-22
Thomas Kehlet, Danmark6611620731602014-06-06
Steen Egholm Engelbøl, Danmark663850112852020-04-28
Jørgen Munck, Danmark669956155642020-09-29
Anni Nielsen, Danmark6515078346872016-11-29
Andreas Bruun Kristensen, Danmark6514043357682019-11-13
Erik Groth-Andersen, Danmark658509735972020-10-15
Frank Abrahamson, Danmark638418337882017-03-29
Joachim Bertrands, Belgien626091620682017-06-29
Ivan Sjögren, Sverige618231120112013-03-16
Troells Melgaard, Danmark6110257837252018-08-27
Lars Paaby, Danmark616031028372020-10-19
Jens Paulsen, Danmark615910622282020-10-15
Torben Sebro, Danmark6010216434452020-02-20
Flemming Ahlmann, Danmark6015884470432012-03-10
Carsten Holm Petersen, Danmark593278818882020-07-09
Uffe Pedersen, Danmark5911895830222006-01-22
Kenneth Bach Christensen, Danmark586905945522013-12-23
Benny Haahr, Danmark578578430452018-03-21
Martin Gottschling, Tyskland5711607189282017-10-17
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark576947923132018-06-13
Henrik Laust Bøhmer, Danmark5712981059202020-02-18
Peter Brostrøm, Danmark577169727892018-04-13
Erhardt Ecklon, Danmark5715000250362020-06-13
Harry J Lehto, Finland5716705755052012-12-21
Nicki Sørensen, Danmark569642528282011-10-31
András Fodor, Ungarn5610195348572015-03-10
Christian Leth, Danmark5615880347772016-06-01
Frédéric Jiguet, Frankrig569528127152016-02-02
Anders Jensen, Danmark564367015532020-10-23
Gert Rasmussen, Danmark556401520622014-01-02
Troels Eske Ortvad, Danmark559993885482020-03-12
Tore Vang, Norge5512044180852016-10-20
Jan Fischer Rasmussen, Danmark558000731722018-03-23
Mikael Nord, Sverige5410618832532014-12-14
Kim Aaen, Danmark5414439260082012-04-19
Henrik Mikkelsen, Danmark5412675061642020-07-09
John Jensen, Danmark535327717772019-04-26
Klaus Mortensen, Danmark5311508537332010-08-07
Henrik F. Nielsen, Danmark5311960250032019-07-23
Svend Erik Frandsen, Danmark5210450236412012-12-29
Janis von Heyking, Sverige524609715412013-12-12
Felix Timmermann, Tyskland524429016972020-03-20
Fabian Schneider, Schweiz528065525832015-06-29
Karsten Bidstrup, Danmark52107747092020-09-03
Oz Horine, Israel519538734192019-09-20
Arne Giørtz-Behrens, Danmark514764515642020-06-26
Alex Sand Frich, Danmark5112680151052018-10-05
Szilard J. Daroczi, Rumænien519166428142016-09-24
Carsten Egevang, Grønland5114305659862007-10-09
Hans Henrik Bay, Danmark504157722842016-05-12
Simon Sigaard Christiansen, Danmark509864333532010-07-02
Ole Hetland, Danmark508555760012018-02-24
Christian Eilers, Danmark487140222622013-09-11
Per Vindis, Danmark477895336022018-02-21
Christian Axelsen, Danmark4610019265782011-09-25
David Boertmann, Danmark4610490243122013-09-27
Frode Jacobsen, USA466693321702012-06-23
Thomas J. Simonsen, Danmark468890335192013-04-04
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark459263568032013-06-30
Jens Ole Byskov, Danmark454573423292011-12-24
Frank Desting, Danmark458110332732013-10-20
Kent Olsen, Danmark4511088788732018-10-26
Espen Lie Dahl, Norge458574430532013-12-17
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark458642734762010-10-29
Christian Rørdam, Danmark445959537072018-12-13
Antoine Joris, Belgien447874424782016-12-05
Tomas Svensson, Sverige449090943972010-10-08
Tobias Berger, Sverige436314925712012-03-20
Lars Andersen, Danmark436487523492015-05-22
Johan Stenlund, Sverige439572740092010-12-20
J Ole Andersen, Danmark434301117002016-05-24
Richard Burzynski, Danmark425772126162013-08-29
Lars Rudfeld, Danmark425330424212013-12-13
Peter Christiansen, Danmark429799061112006-12-31
Alf Petersson, Sverige429010644062011-11-02
Jean-Pierre Jordan, Frankrig414925022472014-02-08
Karin Gustausen, Danmark413817663912020-10-21
Tommy Kaae, Danmark407100347122017-02-28
Jan Speiermann, Danmark4010539562262020-07-07
Ronny Malm, Sverige407651728522014-03-16
René Petersen, Danmark39169157402020-10-26
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark397720544732012-06-01
Kjetil Johannessen, Norge387052231592009-08-10
Mikael Nord, Sverige3810017761302004-12-15
Ole Bo Olsen, Danmark374088420492016-09-12
Tommy Studsholt Christensen, Danmark376864727422013-05-10
John G. Dinesen, Danmark376224727402013-10-22
Lars Jensen Kruse, Danmark361833212002020-01-28
Richard Ek, Sverige368046852042011-10-03
Cristian Jensen Marcet, Danmark368807845992010-12-10
Peter Halkier, Danmark364427425332020-10-08
Poul Holm Pedersen, Danmark365282028402020-01-20
Terje Kolaas, Norge355871829062013-02-12
Mathieu Bally, Schweiz355607229972012-02-26
Lars Witting, Danmark358504239002019-10-14
Hans Larsson, Sverige359193049882010-11-07
Lars Borup, Danmark358788643432010-09-19
Steve Klasan, Tyskland355685628772017-12-12
Ingar Støyle Bringsvor, Norge344759821492018-09-27
Reto Burri, Schweiz345829226962009-06-08
Nikolaj Noel Christensen, Danmark346409435052012-05-31
Rune Bjerre, Danmark348779851632012-02-12
Morten Jenrich Hansen, Danmark345207042452019-01-08
Klaus Bjerre, Danmark347159942882011-05-04
Kjetil Schjølberg, Norge347652583682012-03-12
Franck Ishøi, Danmark334836226652013-04-17
Anders Østerby, Danmark337014673352015-11-13
Paul Nilsson, Danmark335128730552020-03-15
Nelly Hansen, Danmark337145434432006-12-06
Elmer Pedersen, Danmark333750021122015-03-23
Torben Laursen, Danmark335107833482012-10-23
John Frikke, Danmark323185621062019-08-28
Josh Rhys Jones, England326953737612013-09-27
Carsten Poulsen, Danmark327190439652007-07-12
Anders Tøttrup, Danmark317094439512006-11-05
Tony Søholm Larsen, Danmark313209018802020-07-24
Jørgen Staarup Christensen, Danmark318093637202006-09-22
Jacob Dalsten Petersen, Danmark315694223512010-01-31
Jesper Sonne, Danmark306011328692005-09-27
Freddy Rosning, Danmark304623934872020-01-23
Kermarrec Corentin, Frankrig305006629652009-10-11
Johan Christian Homann, Danmark291729113162020-08-12
Theodosis Mamais, Grækenland295830326062005-06-22
Joakim Matthiesen, Danmark291668110602020-08-25
Ulf Eschou Møller, Danmark297421887402010-03-26
Bo Sonne Sørensen, Danmark296820051802010-11-24
Martin Kviesgaard, Grønland296672841002011-02-13
Klaas Felix Jachmann, Tyskland297033947732006-11-26
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark296835133592013-09-19
Andreas Petersen, Danmark294880351092012-11-19
Finn Carlsen, Danmark296307134102013-04-11
Kjetil Johannessen, Norge296800330532006-02-19
Arvid H Anthonsen, Norge292589411842015-07-07
Jan Mogensen, Danmark294598428382012-05-09
Henrik Asbjørn Pedersen, Danmark282464186562020-04-26
Lars Juul Pedersen, Danmark283938619702018-02-18
Anders Wiig Nielsen, Danmark284990454982020-05-11
Leif Pedersen, Danmark285568526662011-10-16
Tor Olsen, Norge284278329112019-09-12
Martin Søgaard Nielsen, Danmark276911543832008-12-08
Ma Yan Bryant, Storbritannien275527428752008-11-09
Arnold Georg Houmann, Danmark274274835342014-06-26
Kurt Vogt, Danmark272664613222011-12-27
André Riis Ebbesen, Danmark265632928502012-08-30
Jan Eske Schmidt, Danmark266527048672019-12-24
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark262891819872020-01-07
Ralph Martin, Tyskland264748921342008-04-18
Odysseas Tsimoulis, Grækenland254514222432011-01-09
Mona Grundsøe, Danmark254843225682008-05-05
John Dreyer Andersen, Danmark254816727402011-07-31
Peter Lyngs, Danmark258214663022018-03-21
Pieter Vantieghem, Belgien255631248362009-11-26
Samuel Peregrina, Spanien255667926882006-07-08
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark245517544402012-02-12
Bent Carstensen, Danmark245165253222012-09-09
Mats Wallin, Sverige244508325692009-07-29
Luca Sattin, Italien244791327872009-01-05
Inger Andersen, Danmark245186627092007-08-07
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn244131122362018-01-29
Carsten Gørges Laursen, Danmark233918342972020-04-15
Rene Rantzau, Danmark234466459992013-12-29
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark234062333942013-05-19
Lasse Olsson, Sverige233280226212012-08-20
Stig Vang Petersen, Danmark234607737482005-10-11
Ruth Ahlburg, Danmark235215529012006-04-10
Michael Køie Poulsen, Danmark234226251252013-03-25
Hans Rytter, Danmark235144642232007-08-07
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark222996828302013-03-28
Torben Lyng, Danmark222430222142020-03-09
Olof Strand, Sverige224754142562009-01-11
Jacob Sterup, Danmark224618839462012-01-04
Leif Bisschop-Larsen, Danmark224659329762006-11-08
Mikko Oivukka, Finland224546533212007-05-20
Kim Fischer, Danmark225351937832005-03-07
Leander Khil, Østrig225202733982012-02-22
Jan Durinck, Danmark225184339972013-06-17
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2272545193542014-05-27
Arnold Houmann, Danmark225430852642006-06-07
Jens Ryge Petersen, Danmark215126437872011-09-16
Morten Müller, Danmark212498319642018-03-27
Allan Haagensen, Danmark212807240222019-11-05
Rolf Nagel, Tyskland203348524862013-06-24
Dirk Van Gansberghe, Italien202833217962010-10-21
Frode Falkenberg, Norge204713632652008-02-25
Lauge Fastrup, Danmark203135726312014-04-03
Helle Kjær Erichsen, Danmark202852920582018-08-31
Mateusz Matysiak, Polen203365027322017-10-16
Daniel Lehmberg, Danmark2086247652020-03-07
Elly Hansen, Danmark204603267502017-07-13
Andreas Hagerman, Danmark205302635392003-08-28
Claus Vind-Andreasen, Danmark203326629122014-06-05
Thomas Nielsen, Danmark203887940382011-03-24
Stefan Cherrug, Sverige193264023402012-02-06
Edvin Hansson, Sverige193940832242005-03-16
Ralph Martin, Tyskland191740011192017-12-10
Gunnar Larsen, Danmark194076128622006-03-11
Benjamin Steffen, Tyskland192391818472014-04-24
Torben Ethelberg, Danmark193786627282007-02-25
Jesper Michael møller, Danmark191611527152019-07-15
Lars Mejlby, Danmark194084739792010-03-05
Jacob Breson Neumann, Danmark192554020452013-05-23
Conny Jensen, Danmark192111025372018-01-30
Hans Pinstrup, Danmark193898034102010-08-09
Steffen Fahl, Danmark192718024332017-07-12
Jakob Engelhard, Danmark193457342092013-10-23
Henrik Knudsen, Danmark195616953362011-10-05
Matthieu Canévet, Frankrig192919425282016-09-10
Per Huniche Jensen, Danmark1947644106102012-10-01
Preben Berg, Danmark194887843782007-02-17
Helle Dyrting, Danmark191538712992015-03-07
Yann Kolbeinsson, Island184351931752012-01-25
Lars Vilhelm Hansen, Danmark183831831272004-11-24
ji be, Schweiz183299829212010-06-21
Ulla Paulsen, Danmark182713327102014-09-12
Jesper Brinkmann, Danmark183903731482011-08-17
Karl-Eric Gustafsson, Sverige184111829572005-08-26
Leif Holmskov, Danmark183637835302012-09-23
Marnix Jonker, Holland184072931042006-02-01
Andreas Meyer Winnem, Norge183186623262006-06-07
Jim Thagaard Hansen, Danmark183817926822005-04-20
Tormod Amundsen, Norge182907130252013-02-19
John Hornbek, Danmark183120821012008-09-08
Tonny Papillon, Danmark172827128412013-08-22
Thorkil Brandt, Danmark172570121532019-11-23
Jens Wiberg, Danmark171891123762019-03-28
Per Ekberg Pedersen, Danmark174028351852010-06-15
Bjarne Skule, Danmark172240217072010-01-12
Dominic Mitchell, Storbritannien172653322992011-10-10
Kim Lunding, Danmark173711046592006-01-14
Greg McIvor, Sverige173626724662013-09-20
Slawomir Karpicki-Ignatowski, Polen1767919432020-06-04
Jimmy Skat Hansen, Danmark173977154512005-04-04
Lars Smith, Danmark173535847182011-12-09
Mads Elley, Danmark173439835852013-10-21
Roland Jensen, Danmark173867431452008-11-17
Bo Lassen Christiansen, Danmark17877013442020-09-25
Erik Agertoft, Danmark174010448592007-04-29
Arne Torkler, Danmark161746228482016-11-06
david drangsland, Norge162989529952011-08-13
Bjarne Hemmingsen, Danmark162272820322017-12-02
Knud N. Flensted, Danmark163438933912010-10-10
Frederik Rejsby Johansen, Danmark161253713812020-06-18
Claus Johansson, Danmark162422718192012-03-09
Luca Boscain, Italien161991915332014-07-31
Julien Piette, Frankrig163366727392005-05-18
Jørgen Scheel, Danmark163952738672006-07-21
Niels Jørgen Larsen, Dominica163822442692007-07-10
Chris Lansdell, England163385031162009-06-22
Villy Pedersen, Danmark162302218892017-05-19
Kjeld Lund, Danmark162222636112019-10-05
Geir O. Pedersen, Norge163401928792009-06-25
Jens Mikkel Lausten, Danmark154097593712016-10-13
Erik Edvardsson, Sverige153065728442007-06-05
Thomas Hellesen, Danmark153883834572009-08-10
Yoav Perlman, Israel153316830182011-07-14
Christoph Moning, Tyskland141940118952011-08-20
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark143357232992008-10-22
kim lundqvist, Danmark142752225772008-04-09
Chris Romeiks, Tyskland142796126412010-12-12
Poul Thrane, Danmark143392756002012-09-18
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark142162618932012-04-11
finn henriksen, Danmark141198914002020-04-30
Luca Andrei Dehelean, Rumænien142390123962011-04-06
Benoit Nabholz, Frankrig142245528312012-05-23
Steen Winkel, Danmark141411313812014-01-07
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark141180813492015-03-26
Jonn Leffmann, Sverige142284921812011-08-22
Domen Stanic, Italien142347123192012-04-08
Bengt Bengtsson, Sverige142473337342014-10-14
Arild Breistøl, Norge142607233982010-02-11
Marcus Erik Danielsson, Sverige141834219842012-01-12
Martin Oomen, Sverige142605423602011-02-07
Omar Runolfsson, Island131785723182012-06-20
Chris Baines, Storbritannien131933422252014-11-10
Jonas Holmqvist, Sverige131973321842014-01-03
Erik Kramshøj, Danmark133916758812005-06-16
Søren Brinch, Danmark133494775112009-11-22
Christian Martin Glahder, Danmark131724820402012-06-26
Arthur R. Jensen, Danmark134209471342007-01-30
Gábor Bodor, Ungarn131891619472017-03-22
Björn Gísli Arnarson, Island133628651422006-01-19
Rasmus Due Nielsen, Danmark132356526212015-05-21
Benoit Paepegaey, Frankrig132695223432005-03-07
Johannes Ferdinand, Tyskland131885424502014-04-28
Andreas Guldager, Danmark131855719542012-05-30
Torben Jepsen, Danmark132281723992011-01-13
Mario Rodero Hernández, Spanien132524625062006-07-10
Bo Valeur, Danmark131019316072020-07-31
Finn Bro, Danmark132254027332017-05-10
Jan Jörgensen, Sverige131549018382019-11-08
Hans Erik Jensen, Danmark131045311642019-08-12
Tommy Andre Andersen, Norge132594725012010-01-18
Patric Lorgé, Luxembourg133338439972013-10-10
Jesper Sonne, Danmark132319325532012-03-30
Stuart A Reeves, Danmark122786026482005-04-20
Hans Lind, Danmark123171949292013-03-05
Reto Burri, Schweiz121881921882012-04-06
Anders Bojesen, Danmark122581074622013-12-31
Rami Mizrachi, Israel121822322232014-06-03
Per Ekberg Pedersen, Danmark123150431892006-05-10
Rasmus Strack, Danmark122725531252008-02-06
Shaun Robson, England122543124732005-04-04
Ies Meulmeester, Holland122209322122010-12-03
Michael Schwalbe, Danmark122918634332012-07-08
Hampus Lejon, Sverige122523631732013-10-07
Ludovic Scalabre, Frankrig112780138952006-10-02
Hans Eli Sivertsen, Færøerne112421835222006-04-23
Jonas Gadgaard, Danmark112212028352008-04-26
Andreas Ranner, Østrig1147005812020-10-06
Tine Jensen, Tyskland11955111252018-06-03
Ole Hetland, Danmark112386627532006-05-18
Steen Reimers, Danmark112323833902012-03-11
Gaukur Hjartarson, Island112570231142005-06-13
Anders Roel, Danmark111658124682013-12-10
steen jørgensen, Danmark111130912642016-11-18
Jan Nielsen, Danmark11847610982019-06-20
Jørn Vinther Sørensen, Danmark112419935652011-10-20
Palle Nygaard, Danmark113479251002006-06-07
Christian Ljunggren, Sverige111801920822013-05-27
ragnar smith, Danmark111047535312018-11-17
Frank Simonsen, Danmark112846743472012-03-29
Peter Bundgaard, Danmark113043635382005-10-31
finn folkvardsen, Danmark112045824692016-11-15
Lesley van Loo, Holland112207823622009-02-23
Christian Michael Villadsen, Danmark111237414682014-01-08
David B. Collinge, Danmark112246833512013-05-21
Kurt Bredal Christensen, Danmark113569575542010-10-28
Sebastian Klein, Danmark111886349632018-05-30
Svend Nørgaard, Danmark111769427362012-02-16
Allan Gudio Nielsen, Danmark112118933522013-08-15
Finn Nørregaard, Danmark10897513642015-03-09
Karsten Stæhr, Danmark102058125922006-08-09
Bent Lyngklip Kjeldgaard, Danmark1059279622020-06-10
Søren Nancke, Danmark101778332202016-01-02
erik ehmsen, Danmark101323917882011-11-16
Kim Petersen, Danmark101987723622006-08-24
Per Allan Degn, Danmark101591820362010-05-28
Peter Kuster, Schweiz102401734392009-04-24
Peter Stronach, Storbritannien10960018482017-01-27
Michael Hansen, Danmark10854210792016-11-10
Terje Axelsen, Norge101973023522005-09-08
kai nissen, Danmark101465119812014-08-18
Steen Roed Hansen, Danmark102097526992004-11-08
Geert Brovad, Danmark103319845882004-11-14
Claus Lunde Pedersen, Danmark101521219052011-10-25
Fredrik Kræmer, Norge102783048472002-10-02
Jens Boesen, Danmark102122426732009-04-04
Kai Gauger, Tyskland101875523932011-01-27
Steen Drozd Lund, Danmark101937526692011-10-07
Pierre-André Crochet, Frankrig101942024142006-08-09
Hjalte B. Johansen, Danmark101361731292019-11-19
Leif Bolding, Danmark101479522792019-12-12
Martijn Bunskoek, Holland101588918042011-01-27
Cédric Rousseau, Frankrig102053025642006-02-20
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark101705858342014-01-03
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark91445718962011-10-25
Kim Øllgaard, Danmark91696627052008-10-09
Tom Goossens, Belgien91952534152006-08-09
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91899431982013-10-20
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge92329328622003-03-09
Bence Kókay, Ungarn91730424072009-01-25
Raffael Ayé, Schweiz91575022302009-01-16
Niels Jørgen Clausen, Danmark91940525362008-05-26
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark9958217862013-03-25
Nikolaj Thomsen, Danmark954186952015-08-20
Stefan Hage, Sverige92179733272004-12-15
Brian Rasmussen, Danmark91085216462016-11-27
Åge Mathias Matthiesen, Danmark91973037072014-01-04
Maurizio Sighele, Italien91103019852011-09-25
Peter Zeller, Schweiz91130720162016-06-03
Henrik Elver, Danmark91680722352005-11-07
Lilly Irene Sørensen, Danmark91794624312008-01-20
Morten Jørgensen, Danmark91929628172009-04-14
Torben Sylvest Jensen, Danmark9946417402018-05-22
Jeppe Bundgaard, Danmark92078145412013-12-29
Thomas W. Johansen, Danmark92512266062010-02-04
Jan Ravnborg, Danmark92063134892009-10-06
Tommy Holmgren, Sverige81870227362007-06-24
Ivan Petric , Slovenien81456332652010-08-22
Hallgeir Fisketjøn, Norge81101719312011-07-07
Ole Kristensen, Danmark81549923812008-08-24
Gert Rasmussen, Danmark81789532152006-05-14
Attila Lenart, Danmark814902862020-09-08
Jelger Herder, Holland81814930042004-05-31
Henrik Kolsbjerg, Danmark81152617252010-08-27
Jens Lind, Danmark8853119052019-11-15
Jørn Vinther Sørensen, Danmark81122427752020-07-09
Henrik Hougaard Larsen, Danmark81403824792014-06-10
Samuel Paz Parracho, Spanien81608223492005-09-02
Flemming Lang, Danmark81931639432013-02-14
Tim Vaughan, Storbritannien81853325362006-03-16
Tobias Epple, Tyskland81695327732006-03-11
Knud-Erik Strange, Danmark82171033832006-06-07
Mikael Funch, Danmark81993931242006-04-19
Jan Kiel, Danmark82259957792010-02-06
Mads Herbøl, Danmark8969547752020-04-20
Martin Scott, Storbritannien81445719752002-10-10
Anton Herrig Liebermann, Danmark81899054592013-11-29
Kurt Prentow, Danmark81776033972019-02-25
Karsten Garcia Pedersen, Danmark8889615452013-02-11
Henrik Mouritsen, Tyskland82502248902010-09-29
Ricard Gutiérrez, Spanien81671223482002-04-28
Thomas Jensen, Danmark81417623802013-11-29
Jakob Hochuli, Schweiz81227222582011-12-30
Christophe CAPELLE, Frankrig81178019562012-04-14
Torben Evald, Danmark81704131312019-02-27
Asger Røjbek Sørensen, Danmark855619482018-11-21
Henrik Pedersen, Danmark81556022332005-09-14
Mikkel Thorup, USA8637510452020-06-24
Henrik H. Søndergaard, Danmark71358127222010-08-05
Bo Svensmark, Danmark71816551502011-01-10
Brahim Mezane, Marokko71003818852013-05-26
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71731234972011-02-03
Mats Wallin, Sverige71444222512005-09-06
Lars Villadsen, Danmark71303029492009-02-01
Kurt Rasmussen, Danmark71541330452009-09-04
Henrik Madsen, Danmark71563733162009-05-12
Rie Voetmann, Danmark72954068222005-06-13
Peter Thomsen, Danmark71718038032006-01-05
Bent Staugaard Nielsen, Danmark71292323212011-09-05
Emil Fich Larsen, Danmark71027318842013-11-04
Christian Tiller, Norge72228144512005-08-30
Daniel König, Tyskland7668011152013-06-22
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71832531182011-10-01
Maris Jaunzemis, Letland71625826912004-11-26
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet71430938072018-03-19
Esben Eriksen, Danmark71937640642006-03-16
Jan Jespersen, Danmark71350023402012-02-24
Søren Hjorth Andersen, Danmark71810534262002-10-29
Simon Werngren, Sverige71648028562007-11-29
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne72108543712007-08-18
Jan Hjort Christensen, Danmark72052972742009-10-13
Benjamin Steffen, Tyskland71338225172006-07-08
Morten Dehn, Danmark7941620552015-05-28
Barrault Frantz, Frankrig71349629022019-06-20
Janni Christoffersen, Danmark7804414342014-01-21
Henrik H. Søndergaard, Danmark71805429912006-07-10
Jan S. Kristensen, Danmark71749033672006-12-24
Vinni Bruhn, Danmark71347439032010-05-29
Tim Hesselballe Hansen, Danmark72586858772011-01-30
Arne Lilhauge, Danmark71130921462009-10-19
Jan Kåre Ness, Norge72891575962011-12-14
Niels Fabæk, Danmark71510223972006-03-19
Julien Piette, Frankrig71182224162017-10-16
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark71089224522014-02-02
Jani Vastamäki, Finland61487735582010-05-28
Dušan Kerestúr, Slovakiet633757402018-06-07
Jens B. Bruun, Sverige62292660992006-01-26
Erik Ehmsen, Danmark61353453392008-12-29
Freddy Johansen, Norge61351230442009-01-30
Thomas Elbek, Danmark6791715312014-08-11
Vlad Cioflec, Rumænien6854219762011-12-22
Szabolcs Kókay, Ungarn61304232262013-06-09
Ole Thyge Plannthin, Danmark61056421722008-11-09
Aleix Comas, Spanien61010120162010-09-05
Susanne Overgaard Petersen, Danmark61280130732009-05-11
Peter Bundgaard, Danmark61332449032013-08-26
Peter Halkier, Danmark61441036132006-05-10
Maarten Zorgdrager, Holland61073420732011-06-02
Jens Ballegaard, Danmark61358445442011-12-11
Dominik Becker, Tyskland6865417622016-03-01
Kristoffer Hansen, Danmark61387833122013-02-18
Carl Søndergaard, Danmark61150728892014-10-03
Michael Sørensen, Danmark6832723502012-02-10
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark62069053962005-06-12
Zoltan Baczo, Danmark6759916982015-12-31
Eric Schaumburg, Danmark61467228852008-07-19
Jens Andersen, Danmark61566136012007-08-17
Florin Chirila, Rumænien61271523042009-01-07
Kristian Laustsen, Danmark61283829742010-09-22
John Jørgensen, Danmark6765914582013-06-30
Niels Jarnum, Danmark6830228822011-12-13
Morten Jensen, Danmark61195025282006-06-07
Peter Bjerre, Danmark61355627622005-08-29
Espen Støtterud Christensen, Norge61103919112008-06-23
Sakari Kauppinen, Danmark617414662020-09-27
Torben Back Sørensen, Danmark6402113342019-12-01
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark61259046522014-10-09
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61694533412006-08-09
John Martin Mjelde, Norge61294626642008-11-05
Andreas Noeske, Tyskland61159122082007-12-16
Niels Bomholt, Danmark61307831742006-02-11
Dennis Martinek Langholz, Danmark61385034092009-02-23
Bent Nielsen, Danmark6724015772012-04-09
Ole Skrubbeltrang, Danmark6801417752014-11-13
Marianne Heno Mogensen, Danmark61344348492008-10-18
Ingrid Grunwald, Tyskland61601348262005-02-21
Torben Andersen, Danmark61414529422008-10-12
Søren Langkilde Madsen, Danmark61431327922007-04-21
Erik Breden, USA61188222502007-05-30
Knud Jørgen Olsen, Danmark61014427612013-01-23
Stefano Miceli, Malta6373810162020-02-23
Klaus K. Nielsen, Danmark6846048492019-09-20
Thomas Kuppel, Tyskland6972718622013-08-08
Bjarne Nielsen, Danmark61200924152005-10-12
Lisbeth Bech, Danmark6648112552015-09-04
Jonna Lindegård, Danmark6756315492014-10-12
Bart-Jan Prak, Holland61156220732006-10-05
Alen Ploj, Slovenien6966818962013-10-04
Torben Lund-Hansen, Danmark5474112022016-02-12
Johan Stenlund, Sverige5651317042013-12-20
Vegard Bunes, Norge51318230142003-10-11
Tommy Bjørk, Danmark5668316262016-02-16
Luca Bergamaschi, Italien5516214122018-12-10
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark51278133072007-07-14
Søren Peter Pinnerup, Danmark51361348182013-01-07
Poul Reib, Danmark5844222832009-08-27
Stephen McAvoy, Irland5709119082013-04-14
Lasse Strandgaard, Danmark51209032352012-10-26
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5892320752009-11-19
Anders Tørressen Hangaard, Norge51340641722012-03-21
Torben Lund, Danmark51099547242004-12-15
Bruno PORTIER, Belgien5459714322018-03-21
Carsten Lyhr Hansen, Danmark51156825162010-01-05
Arne Borg Rasmussen, Danmark51129328132017-04-12
Mogens Krantz Backe, Danmark5945422132008-09-27
Poul Erik Junk, Danmark5939722312009-04-08
Fredrik Ström, Sverige5647214102014-04-18
Michael bergman, Sverige51511651192009-05-09
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5769718722013-05-22
Hamid Yadane, Marokko5579613612013-10-07
Brian Thomsen, Danmark5795923642011-03-08
Terje Kolaas, Norge51417341452005-04-01
Sanne Busk, Danmark51389157782008-10-08
Keld Sørensen, Danmark5978826242008-08-02
Kield Andersson, Danmark51151329512008-10-18
Sander Bot, Holland51015522032005-02-24
Peter Rodemann, Danmark5908031742015-04-17
Daniel Patterson, Sverige51109232132005-09-23
Tom Backlund, Finland51498742952006-11-07
Heine Oldenskov, Danmark5774821942010-05-30
Pawel Malczyk, Polen51130931712006-07-26
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5722216492009-10-08
Erik Enevoldsen, Danmark51673443642006-08-20
Hugo Touzé, Frankrig5500311682016-05-22
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien51139237002008-03-30
Christian Terp, Danmark5618718482018-06-22
Theis Bacher Nielsen, Danmark5764216142008-04-22
Jens Kildemoes, Danmark5419512382016-11-30
Emil Todorov, Bulgarien5939922562005-06-26
Steen Brølling, Danmark51327334462006-07-31
Zsolt Ampovics, Ungarn5789921542018-05-10
Dave Barnes, Danmark5735225202013-09-05
Kristian Laustsen, Danmark51028225062011-10-23
Wedigo Ferchland, Danmark5854018212006-05-18
Morten Stampe Larsen, Danmark5814522822005-06-29
Dan Rasmussen, Danmark41185438452005-01-31
Bjørn Grøn, Danmark4765128282010-10-27
jesper nexø arvesen, Danmark4534716012012-11-07
Niels Kaare Krabbe, Danmark4690631472018-07-10
Birger Pedersen, Danmark4854723512006-03-05
Aron Andersson, Sverige4623117752010-10-20
Luc Verroken, Belgien41054829682006-01-05
Oleg Formanyuk, Ukraine4923834122005-12-15
Annelise Juul Stampe, Danmark41557861932006-01-30
Chris van Rijswijk, Holland4533316132017-11-06
Julien Mazenauer, Schweiz4410415152015-02-18
Leif Møller Sørensen, Danmark417845402020-10-16
Terje O. Nordvik, Norge41003236662012-07-27
finn birkholm-clausen, Danmark41159436772009-04-23
Luke Nelson, Storbritannien49973232020-10-13
Oluf Lou, Danmark41699659072013-08-02
José García Monzón, Spanien4876029702005-04-11
Mattias Nordlund, Sverige4780226662012-04-17
Martin Lund, Danmark41265138732015-09-29
Steffen Holst, Danmark4881626502006-09-30
nick petersen, Danmark4579715752011-08-16
Pierre Unge, Sverige41159440872003-05-01
Stinne Aastrup, Danmark4739223162011-12-05
Hans Henrik Iversen, Danmark4743122172005-09-06
Sten Petersen, Danmark411114192020-10-23
Henning Hansen, Danmark4675717002008-04-22
Hans Ægidius, Danmark429869192019-10-20
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne41261936602006-09-23
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark4499414902013-02-25
Erik Christophersen, Danmark4634429852015-07-19
Brian Christoffersen Skræm, Danmark4381612092016-07-15
Jan-Michael Breider, Sverige4768624622010-04-06
Lene Vejen, Danmark41219954622010-02-14
Erik Rosendahl, Danmark430959932017-05-25
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark4439012762016-09-20
Christoffer Elias Kaae, Danmark4403510922013-01-08
Peter Lauritzen, Danmark4481316752012-09-12
Reint Jakob Schut, Holland4878324642004-10-31
Sebastian Steinar Thorup Hansen, Danmark424808052020-06-04
Jan Andruszkow, Danmark4460214462015-06-22
Niels-Christian Christensen, Danmark4651519852012-10-07
Linda Mølgaard, Danmark4931934582007-05-30
Henning Hansen, Danmark4783123752006-03-01
Eva Agnethe Bramming, Danmark4817721812008-10-06
Rie Jensen, Danmark424207672020-03-04
Thomas Riedel, Danmark4771728872011-01-14
Hans Eli Sivertsen, Færøerne41014729462009-05-24
Stefan Stürup, Danmark4572421232013-08-08
Lars Halkjær, Danmark4445812512016-02-26
Tibu Paul Lucian, Rumænien4985236142007-11-24
Niels Odder, Danmark4829226792010-03-27
Peter Jensen, Danmark41001233942009-05-07
Mette H. H. Hansen, Danmark4835839372013-02-28
Johannes Tallroth, Sverige4777922502007-08-08
mats svensson, Sverige4661617572013-11-09
Svend Anker Schwebs, Danmark420666672019-08-23
Daniela Gruber, Tyskland4451613082012-05-31
niels bahl andersen, Danmark4736022682008-02-21
Michael Bonefeld Bladt, Danmark41047841992008-04-30
Martin Jessen, Danmark41071328752005-04-26
Steen Christensen, Danmark4706426542012-03-30
Thor Edgar Kristiansen, Norge41176933872005-03-14
peter wedel petersen, Danmark420736002018-05-01
Vagn Gjerløv, Danmark3272910482012-02-06
Annette Hansen, Danmark31437181552009-01-07
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark3381318662017-03-14
Jan Bolding Kristensen, Danmark3970235682006-02-25
Ole Kristjansen, Danmark3570821062013-09-29
Bjørn Erik Hellang, Norge3477917482012-08-27
Henrik Carlsen, Danmark3784836932004-04-30
Birthe Kirk Gawinski, Danmark3424417992013-08-09
Peter Bo, Danmark31021547672006-09-25
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3828235212013-11-04
Jack Juliussen, Danmark3609720562007-10-07
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3507720552009-04-06
Ger Meesters, Holland3855230742008-01-23
Ole Skrubbeltrang, Danmark3436718122012-04-12
Jens Jacob Iversen, Danmark3789627372006-05-10
Bjørn Kjellemyr, Norge3702428782005-05-01
Karsten Munch Andersen, Danmark3544619602009-07-13
Steffen Ortmann, Danmark3836537782005-11-16
Yeray Seminario, Spanien3822940842005-04-11
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3524218142010-09-28
Mads Østergaard Brun, Danmark312204482019-08-28
Graeme Joynt, England3355414892014-06-27
Gabor Graehn, Danmark3372713772012-09-06
Søren Koch, Danmark3706224072006-03-16
Klaus Schak Laursen, Danmark3855146062013-04-13
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3533725792014-02-12
Thomas Stigfeldt, Danmark31070446872005-01-20
Miguel Avelino Suárez, Spanien3694325522005-04-11
Jan Svejgaard Jensen, Danmark315077272019-12-03
Lars Peter Johansson, Danmark3764530342008-01-25
Ernst Hjøllund, Danmark3751234042006-09-21
Christoph Moning, Tyskland31265858902010-08-18
Bent Jensen, Danmark3892130042006-05-10
Tom Sørensen, Danmark3610525222006-07-08
Brahim Birds, Marokko3358615272014-12-19
Jean Seeberg, Danmark3523318602010-01-31
Leo JR Boon, Holland31373671972003-01-13
Per Hauge, Danmark313595632019-11-29
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3635224292006-07-10
Klaus B. Fries, Danmark3856035222005-12-03
Carsten Lundberg, Danmark3441416422013-08-28
Flemming Dane, Danmark3531319332008-06-13
Lars Larsson, Sverige3604222102006-07-08
Martin Holm, Danmark31050039702004-10-26
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3616821592008-10-06
Mårten Müller, Sverige3724125472009-09-13
Bjørn Kjellemyr, Norge312546622020-05-04
Allan Hansen, Danmark3601923712009-04-03
Lotte Skjærbæk, Danmark3446916362009-05-28
Hans Ægidius, Danmark321019602020-04-24
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3859633702004-07-31
Marcin Faber, Polen3269410822013-09-17
Xavier ROZEC, Frankrig3729127092008-09-02
Morten Jørgensen, Danmark3822335282002-01-21
Franziska Guepner, Tyskland3677323872014-11-18
Christian Svane, Danmark3733226982006-07-25
Erling Bonde, Danmark3719429652009-03-29
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3791027582002-09-03
Henrik Stenholt, Danmark3806633532004-03-03
Mogens Neergaard, Danmark3373415062018-07-07
Kaj Krutfelt, Sverige3568321062007-02-05
Ole Riis Jensen, Danmark3606326862005-12-20
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3634823522003-02-25
Svend Dybkjær, Danmark31128246582003-10-20
Bjarne Nielsen, Danmark3555019982009-04-19
Peter Andreas Koch, Danmark3834832442002-10-12
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3466716042009-04-01
Jeanette Hall Petersen, Danmark39493542020-08-20
Jesper Høy Hansen, Danmark3418519832012-05-11
Marcel Klootwijk, Holland3563221142014-11-28
Wolfgang Jakob, Tyskland3630123512013-09-24
Alex Wallin, Danmark3526220512008-12-15
Stefan Magnusson, Sverige3571123822005-01-03
Michael Grell, Danmark31500186082012-08-20
Charlotte Christel Jønsson, Danmark3346613372014-02-14
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31407771602004-05-16
Jonas Halberg, Danmark3452117472013-03-08
Palle Jensen, Danmark3520317822008-10-09
Esper Boel, Danmark3317612192016-06-18
Pim Wolf, Holland3679425362008-01-08
Hans Henrik Larsen, Danmark3618724782005-09-14
Ken Rasmussen, Danmark3801544672010-01-24
Petri Kuhno, Finland3481417042013-11-21
Frank Svensson, Danmark3926339002006-02-02
Jørn Lennart Larsen, Danmark3569621192006-05-10
Jonathan Meyrav, Israel3659424842009-02-06
Claus Eriksen, Danmark3721928042007-04-29
Henrik Bengtsson, Danmark3556422312010-01-24
Kristian Kirk, Danmark315429092020-08-25
Johan Stenlund, Sverige3758928612006-03-01
Henrik Greve, Danmark3951359142008-04-07
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3558020902008-05-29
Martin Strømkjær, Danmark3456216812016-05-10
Carsten Egevang, Guinea3527322922012-09-23
Flemming Pagh Jensen, Danmark327219512017-07-10
Jan W. Badura, Danmark316566492019-04-30
Jacob Lund-Hansen, Danmark3781029692003-05-17
Thomas Buus Nielsen, Danmark3937432312008-01-14
Aron Andersson, Sverige3626732822008-08-28
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3520420082013-09-05
Dennis Andersen, Danmark3586121022007-04-04
Lasse Patrick Simensen, Norge3381014622015-11-16
Sakari Kauppinen, Danmark3651858142020-08-26
Jan Ole Kriegs, Tyskland3613920892009-10-13
Lennaert Steen, Holland3703324692005-11-08
Tim Andersen, Danmark31329456212004-04-20
Eline Eggers, Danmark3635621502006-02-01
morten jønck, Danmark3356412422011-11-12
Charlotte Thomsen, Danmark3909741342013-08-28
Stefan Hage, Sverige3660227412012-02-16
Graham Etherington, Storbritannien3638521672002-09-27
Robert Toft, Danmark3627229992009-04-15
Thomas Hultquist, Sverige3680727122012-01-07
André Julinder, Sverige3492722602012-05-14
Kim Mogensen, Danmark3469417302014-07-28
Tom Conzemius, Luxembourg3297512752014-04-23
Pete Antrobus, England3576523632011-11-16
Anita Pedersen, Danmark31569757132001-11-16
Anders Bergman, Sverige3640925662009-01-18
Palle Hove Christensen, Danmark3556020312012-05-21
Hanne April Farnæs, Danmark3479916622010-03-07
Henrik Baktoft, Danmark2469527032013-04-30
Klaus Nellevang, Danmark2418122392004-06-25
Jan Dresler, Danmark2510326572003-10-21
Heidi Frederiksen, Danmark2430923582015-10-02
Anders Brinkmann, Danmark26633772020-08-10
Thomas Iversen, Danmark213476982019-05-24
Michael Bergman, Sverige2613834322008-10-27
Anne Blotting, Danmark2278515092010-06-17
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2569128822008-08-10
Tommy Karlström, Sverige2275915882014-04-10
Niels Evald Jensen, Danmark2370421072015-09-19
Birgit Nielsen, Danmark2521326992007-04-15
Martin Eggen, Norge2448823022002-11-14
Jesper Nielsen, Danmark2408722802007-08-28
Gert Fahlberg, Danmark210515492020-05-14
kim jespersen, Danmark2229214132012-01-31
Timme Nyegaard, Danmark2308415692010-01-03
Sven Dall, Danmark2361222282013-03-31
Lis Ravn, Danmark2560432622004-03-01
Jan Bolding Kristensen, Danmark2348024892018-03-23
Leif Jonasson, Sverige2572533462006-08-07
via Sune Jepsen, Danmark2818449382001-11-09
Stig Toft Madsen, Danmark2391520132010-06-17
Rasmus Hald, Norge2290915912011-06-17
Thomas Kjær Christensen, Danmark2855047282005-12-06
Wilfried Hausmann, Tyskland2607935542003-07-19
Otto Madsen, Danmark2320918552012-12-05
Rune Larsen, Danmark2401621502006-03-19
Dan Bruhn, Danmark2426324832011-10-13
Petri Salo, Finland2743346102008-06-18
Henrik Johansson, Norge2510330122009-04-11
Bent Møller Sørensen, Danmark2722743802005-12-13
Alexander J. Lee, Danmark2481825352001-11-09
Bjarne Golles, Danmark2520029192007-05-10
Jim Willson, Storbritannien2449522592002-06-29
Thomas Hasle Ravn, Danmark2600132472007-07-12
Rony Livne, Israel2302819762017-11-14
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2606233812007-08-18
Leif Bork Petersen, Danmark27866132020-04-17
Benny Jacobsen, Danmark2618232772003-01-21
Leif Novrup, Danmark2574930512004-01-06
Lars Frede Petersen, Danmark2281914982014-08-25
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2396626662010-08-10
Seamus Enright, Irland2575043472010-11-21
Mogens Holme, Danmark2307016122008-11-27
Alwin Schönenberger, Østrig2557431412005-01-13
Trösch Stephan, Schweiz2347518662013-02-01
Jonna Lindegård, Danmark213457432018-01-18
Aidan G. Kelly, Irland2445625032011-06-14
Henrik Poulsen, Danmark2292716302012-02-13
Søren Olin, Danmark2521026382008-08-16
Philip Elbek, Danmark211576132019-01-15
Kim Hagen Andersen, Danmark26233692020-09-11
Kristian Poulsen, Danmark2317119552011-11-18
Dubois Laurent Yves, Frankrig2303516272013-12-17
Anders Horsten, Danmark2433023092008-03-14
Kristian Borum, Danmark2484926112007-04-22
Peter Petersen, Danmark2187213222017-05-08
Lee Victor Gregory, Storbritannien2506728642011-02-21
Josh J Shaw, England2359121422009-12-25
Tommy Hjorth, Danmark2468023452006-01-18
Dan Allan Nielsen, Danmark2402420622010-02-18
Ole Friis, Danmark2544330612006-05-08
Hjalte Kjærby, Danmark2557230442013-04-14
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark2287015302009-03-01
Thomas Hilkjær, Danmark2449123762002-09-03
Thomas Damm Als, Danmark2395621332008-12-22
Kai Lindegaard, Danmark2255614122016-01-08
Ole Andersen, Danmark2371923192009-03-29
Martin Rivero, Danmark2394222082011-10-01
John Judge, Storbritannien2464723842002-10-08
Lars Elvstrøm, Danmark2411722322005-08-29
Egon Iversen, Danmark2578737302011-12-29
Killian Mullarney, Irland2523927042006-01-10
Raphaël Lebrun, Belgien2874659882012-06-21
Patrick Beirens, Belgien2471127552008-03-10
Claudia Thiel, Tyskland2409322162006-06-07
Marcel van Kammen, Holland2400420792008-07-22
Philippe J. Dubois, Frankrig2592434312004-10-06
Klaas Bert Debusschere, Belgien2409523782009-01-06
Michal Radziszewski, Polen2344225442018-10-04
Alan Clewes, Storbritannien2540436832008-04-26
Martin Roost, Schweiz2339518682010-11-07
Mark Hammond, Danmark2411624912007-08-15
Hans Jørgen Riis, Danmark2345319862010-04-23
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2924749752004-08-16
Thorsten Stegmann, Tyskland2267917662018-12-21
Svitlana Tkach, Danmark214378032016-07-12
Claus Brostrøm Nielsen, Danmark213186962017-11-18
Nick Lowton, Storbritannien2397320922002-10-08
Peter Denyer, England2223414702018-07-16
Benjamin Gnep, Tyskland2276014982011-09-30
Ruud Altenburg, Holland2384520432005-08-29
Ottenby fågelstation, Sverige2609233052003-04-18
Jesper Segergren, Sverige2446024612011-09-27
Svend Ove Jensen, Danmark2453424612008-07-14
Birger Algot Tørnblad, Danmark2258713702010-09-14
Erik Jensen, Danmark2460123412007-06-26
Lauritz Xerxes Walter, Danmark211227782018-07-10
Skagen Fuglestation, Danmark210825582019-08-28
Siv Behrendt-Møller, Danmark2583832762005-09-23
Lasse Olsson, Sverige2461725052003-11-26
Dennis Brandsborg, Danmark2476725952004-03-13
Stéphane Bocca, Belgien2502229072010-10-19
Ulrik Henneberg, Danmark2401121872004-07-07
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2436222372013-11-06
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2489325582007-03-04
Lars Lyngsø, Danmark2411721852004-12-26
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark2280915472010-01-11
Ole Zimmermann, Danmark213467272017-12-07
Leif Jensen, Danmark210585452019-08-17
Mogens T. Kofod, Danmark2311016302012-08-26
Håkan Sterner, Sverige2536829882003-02-14
Bjørn Ginman, Danmark2554246092017-09-13
Hugh Harrop, Skotland2463524022011-10-26
John Mikkelsen, Danmark2284415482012-06-26
Tom Schlegel, Danmark2429926572004-05-17
Erik Røjgaard, Danmark2258718652017-06-15
Søren Garder Brask, Danmark2204211172013-02-28
Karen Lang, Danmark2569931862004-07-06
Claus Andersen, Danmark214218222019-06-20
Inger Skov, Danmark2618235932004-11-22
Ole Stobbe, Danmark2540331742007-02-28
Mike Richardson, Storbritannien2550031352002-08-05
Jacob Neumann, Danmark2347418372009-04-12
Tim Brown, Storbritannien2486927642002-09-28
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2447522712007-09-09
Klavs Frandsen, Danmark2229012502012-09-12
Anni Oppelstrup, Danmark2416623312007-12-16
Rafael Armada, Spanien2388822402012-08-30
Terry Townshend, England2476025432006-02-01
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark2288414542014-04-03
Esben Østergaard, Danmark2561430322004-03-10
Hans Gleie, Danmark2453725082010-12-29
Ivan Naurholm, Danmark210905912018-06-22
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2529627982003-03-25
Torben Olsen, Danmark21036868622013-11-02
Kennerth Kristensen , Danmark2447922622012-11-14
Karsten Mose, Danmark2233811952013-06-18
Oskar Nilsson, Sverige2386121732011-05-09
Allan Helge Nolte, Danmark2361823312012-02-06
Johannes Erritzøe, Danmark2513426182006-12-28
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2507826012005-03-26
Claus Boe Tøndering, Danmark2315717372011-04-19
Arild Hansen, Norge2415321742005-04-26
Kaj Halberg, Danmark27925542019-09-02
Kresten Hansen, Danmark2323820562011-12-01
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2352723332007-11-06
Aleix Comas, Spanien2564933092005-11-07
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2553130932005-10-27
Wout De Rouck, Belgien2420423802012-08-20
Kent Schou Larsen, Danmark2381420112006-03-30
Søren Gjaldbæk, Danmark2492225662010-09-29
Claus Øgard, Danmark2358618092008-03-16
Bjarne Streyffert, Danmark2497627132004-11-08
Torben Byfoged, Danmark2353018542010-04-13
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2574631142006-10-09
Jan Salmonsen, Danmark2519027002008-10-19
Magne Pettersen, Norge2759038412007-08-03
Tony Disley, Storbritannien2445922522005-03-25
Seamus Mogensen, Danmark2393620892008-05-26
Felix Jachmann, Tyskland2350518182011-06-24
Poul-Erik Hansen, Danmark25293022020-06-11
Thomas Bentsen, Norge2359318332009-10-12
per mattisson, Danmark2495126182010-03-01
Paul Jacobsen, Danmark1248424842011-04-23
Thomas Eske Holm, Danmark1281828182008-03-02
Leo Heemskerk, Holland1275227522010-09-26
kurt jensen, Danmark1124812482013-09-17
Lars Pedersen, Danmark1190419042006-07-21
Jan Bosch, Holland1208320832007-04-25
Julia Zeitzer, Danmark1138813882013-11-12
Henrik Holm Brask, Danmark1207220722008-10-06
Kasper Anias Møller, Danmark1106210622014-05-09
Bente Steffensen, Danmark1167716772007-05-20
Gal Shon, Israel1169116912009-04-06
Lars Omø Christiansen, Danmark1225922592007-07-15
Jesper Johannes Madsen, Danmark1229422942012-11-28
Lars Munk, Danmark1180718072007-08-03
John Mikkelsen, Danmark1198719872012-05-21
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien1108110812005-06-26
Anders Frederiksen, Danmark1183518352005-08-07
Flemming Eskildsen, Danmark1204120412009-09-07
Jesper Bay Jacobsen, Danmark12602602020-10-13
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1157915792009-12-06
Inger Christoffersen, Danmark1206220622007-12-09
Nis M. Nissen, Danmark1262126212006-02-25
Poul Ulrik, Danmark1229822982012-11-08
Tom Jensen, Danmark1225922592006-03-19
Claus Dalskov, Danmark1228722872006-05-12
John Steffensen, Danmark1262626262004-06-13
Willy Jørgensen, Danmark1120212022013-04-30
Claus Kesby, Danmark1233823382006-07-10
Henrik Callesen, Danmark1233723372004-11-05
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1171517152009-01-12
Lars Petersson, Sverige1118511852011-03-19
Birger Bavnsgaard, Danmark1185518552009-04-30
Ulla Vibe Funch, Danmark1245524552005-06-26
Magnus Corell, Sverige1180018002014-03-25
Vagn Gjerløv, Danmark17197192018-02-06
Hampus Lejon, Sverige1227522752005-08-05
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1485748572009-08-20
Lonnie Jensen, Danmark1394439442007-10-05
Henning Krog Søndergaard, Danmark1170917092013-08-22
Marco Hammel, Schweiz1157315732010-07-12
Anna Bay Rask, Danmark1320132012003-07-25
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1396739672012-10-25
Ulla Henriksen, Danmark1125012502004-04-30
Thyge Enevoldsen, Danmark1124212422013-01-28
Jens Biltoft, Danmark1225822582004-08-01
Jørgen Hansen, Danmark1225322532009-05-12
Klaus Berggreen, Danmark17487482017-11-04
Gunner Munk, Danmark1263126312006-10-08
Micha A Neumann, Danmark19869862013-11-12
Gedser Fuglestation, Danmark1209220922004-11-05
Jos Van den Berg, Holland1325232522008-11-24
jules phillips, Danmark1165316532015-01-25
Erik Schaumburg, Danmark1221222122004-11-29
Ivan Skov Pedersen, Danmark1163216322007-04-10
Philip Dam, Danmark17857852015-09-28
Jesper Schade, Danmark19939932016-11-22
Kasper Thorup, Danmark1197519752005-08-02
Maurizio Sighele, Italien1453745372003-01-29
Klaus Günther, Tyskland1109110912020-03-07
Iben Hove Sørensen, Danmark1484548452011-10-15
Thomas Jensen, Danmark1518851882003-05-17
Virginia Escandell, Danmark1263526352004-09-07
Niels Lech Pedersen, Danmark17607602015-09-14
Andreas Saul-Rotne, Danmark1193419342009-03-01
Ashley Fisher, Storbritannien14844842020-01-17
Stig Eide, Norge1277727772009-04-27
Johan Emil Løje, Danmark1192719272007-07-31
JOSE MARIA FERNANDEZ ZAPATA, Spanien16386382019-07-05
Holger Sandfeldt, Danmark1235223522002-10-24
Quentin Dupriez, Frankrig1194519452007-10-05
Tue Romanow, Danmark1239623962009-10-06
Thomas Larsen, Danmark1146414642005-10-29
Per Forsberg, Sverige1329732972003-05-17
Karsten Busk Laursen, Danmark1115911592014-03-04
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1418741872005-12-04
Lars Andersen, Danmark1204220422010-01-01
Hans Erik Mom, Holland1188418842006-01-28
Patrik Jonasson, Sverige1186418642010-05-02
Steen Cruddis, Danmark1291529152008-03-16
Miska Nyúl, Ungarn1113911392013-01-29
Thomas Lundqvist, Danmark1261526152008-04-19
Anna Kjøller, Danmark1197919792013-04-10
Jonas Landolt, Schweiz1372137212013-07-10
Torsten Hansen, Danmark1200220022004-09-01
Flemming Nielsen, Danmark1150815082008-10-06
Wim van der Schot, Holland1244124412006-12-04
Jens Brandt, Danmark18348342015-08-29
Michael Hofmann Caspersen, Danmark1113311332016-03-08
Deryk Shaw, Storbritannien1260926092002-09-12
Max Uhrenholt, Danmark1114011402019-01-11
Aage Kabbelgaard, Danmark1162016202011-08-12
Dan Reichardt, Danmark162622020-09-21
Ronny Nilsen, Norge1403840382003-05-06
Kris De Rouck, Belgien1141214122012-01-08
Christian Brinkman, Holland1161716172010-02-23
Eirik Nydal Adolfsen, Norge1171217122012-03-29
Knud Nielsen, Danmark1129912992016-06-16
Peter Østrup Jensen, Danmark1160316032012-07-16
Gunnar Gundersen, Norge1361736172004-01-06
Poul West Lauritsen, Danmark1138213822013-01-14
Friedrich Thomas, Danmark1229122912006-05-10
Kirsten Jæger, Danmark1172017202013-04-08
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark1141614162013-07-06
Herman Bouman, Holland1197419742006-08-30
Poul-Henrik Bergmann, Danmark1149914992014-02-02
Ole Vognstoft, Danmark1195919592004-11-25
Kelvin Jones, Storbritannien1351535152002-02-10
per schmidt, Danmark1174117412009-02-23
Jonathan Hemmer-Hansen, Danmark18228222018-07-31
Lars Laursen, Danmark1232523252011-03-10
Hans Drostgaard, Danmark1219521952005-04-07
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1257525752007-08-16
Björn Dellming, Sverige1387338732009-08-02
michael jürgensen, Danmark1200720072011-10-09
John N. Jensen, Danmark1246224622007-11-22
Fülöp Attila, Rumænien1244624462009-12-25
Martin Høj Hansen, Danmark19869862012-03-22
Flemming Værgman, Danmark1208220822010-02-21
Jonas Gildebro, Danmark1117511752012-07-16
Mark Trott, England1209720972006-02-12
Thomas Kuppel, Tyskland1257425742010-04-23
Martin Majlandt, Danmark1231423142008-02-18
Anders Bræstrup, Danmark1244224422012-12-17
Chr. G Nielsen, Danmark1241524152013-01-26
Markus Tallroth, Sverige1256925692006-06-07
Einar Flensted-Jensen, Danmark1403740372004-07-25
Lise Nielsen, Danmark1387038702013-10-06
Carsten Madsen, Danmark1467746772004-11-14
Peter ter Heide, Holland1207920792008-11-10
Poul Erik Larsen, Danmark1259025902004-11-25
Lars Lundmark, Sverige1280328032008-12-20
Lars Erdmann, Danmark1126412642015-08-07
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1207420742009-02-20
Torben Juul Hansen, Danmark1102810282017-04-06
Leif Samuelsen, Danmark1218821882005-04-06
Csaba Lendvai, Ungarn1222522252009-04-25
Bent Christiansen, Danmark16996992018-01-09
Stefan Frello, Danmark1145314532009-05-28
Wolfgang Trimmel, Østrig1297329732011-07-29
dave farrow, Storbritannien1223722372007-10-30
Nicolaj Back Sørensen, Danmark13163162020-08-31
Kjeld Pedersen, Danmark1153915392012-04-17
Michael Køie Poulsen, Danmark1375737572005-11-24
Flemming Pedersen, Danmark1198819882003-06-28
Mogens H. Foder, Danmark1122812282012-03-07
Arne Bertelsen, Danmark1209020902006-02-11
Henrik Dissing, Danmark1169216922012-10-18
Albert J. de Jong, Holland1192219222011-11-01
Szabolcs Kókay, Ungarn1272827282004-07-22
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1227122712006-08-20
Lasse Braae, Danmark1359135912004-10-17
Per Smith, Danmark1243624362008-09-22
Erik Rosendaal, Holland1204620462004-11-11
Jens Röw, Tyskland1324732472014-11-17
Bruce Mactavish, Canada1287928792002-01-30
via Carsten Høeg, Danmark1304130412002-05-29
Ib Fagerlund, Danmark18578572016-07-25
Kristian Ribers, Danmark1145314532011-02-27
Andres Wolff Fries, Danmark1234723472005-06-01
Knud Kjeldsen, Danmark1124012402011-07-27
Jan van der Laan, Holland1187018702009-07-31
Allan Prang, Danmark1342134212011-10-02
Steen Højmark-Jensen, Danmark1331533152010-03-07
Per Hirslund, Danmark1101510152011-09-25
Nicolas Pierre Beyer, Danmark1138113812012-02-24
Peter Steen Henriksen, Danmark1195319532010-04-19
René Worup Rørbæk, Danmark1144014402010-09-22
Henning Broe, Danmark1133513352010-08-05
Lene Pedersen, Danmark1264826482004-06-01
Claus Kesby, Danmark1156515652008-04-16
Benny Rytter, Danmark1190819082013-03-27
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1385838582013-06-14
Kim Iburg, Danmark1188718872006-08-07
Christian Wegst, Tyskland1311531152006-08-10
lou bertalan, Tyskland1202520252008-09-25
Ruud van Beusekom, Holland1181018102006-11-26
Poul Reib, Danmark1276927692004-11-09
erik van bogaert, Belgien1167616762014-10-16
Ole Lorenzen Post, Danmark1255925592010-09-27
Maciej Buchalik, Polen1214621462015-07-19
Stig Westergård, Danmark1336633662009-03-26
jette østergaard danielsen, Danmark19879872016-07-08
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1272927292009-04-23
Uffe Jensen, Danmark1211121112007-12-28
Hans Henrik Iversen, Danmark18028022017-12-07
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1189518952011-05-24
Lisbeth Jeppesen, Danmark16516512018-07-29
Mark Trustrup, Danmark1211821182005-10-31
Erik Lindgren, Sverige1374237422005-11-19
Malte Christensen, Danmark1158215822012-02-21
Svend Danbæk, Danmark1292129212006-03-05
Hans Krabsen, Danmark1755975592004-04-03
Alf Frølich, Danmark1292329232010-08-02
Margit Hove, Danmark1223422342006-05-02
Detlef Gruber, Danmark1197919792006-06-07
Ole Snerling, Danmark1183518352008-06-04
sissel fossat, Danmark1155815582013-07-11
Vicky Knudsen, Danmark1257125712013-09-17
Patrick Höhener, Frankrig1228622862007-01-18
Mathieu Bally, Schweiz1179617962015-12-22
Andreas Gullberg, Norge1321732172002-05-13
Kurt Willumsen, Danmark19829822011-07-27
Luise Ekberg, Danmark1176417642009-07-26
Mads Bjarke Salling, Danmark16706702019-09-25
David Lundgren, Sverige1233023302009-09-18
Bjarne Bjørn Olsen, Danmark13833832020-07-07
Steve Nuttall, England1147914792012-02-12
Tune Jensen, Danmark1251925192006-02-04
Carsten Hermann, Danmark1316431642003-11-28
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1324732472006-03-05
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1174417442010-07-26
Benny Steinmejer, Danmark1197919792013-01-02
Knud Erik Christensen, Danmark1297329732010-10-20
Mogens Ribo Petersen, Danmark1240724072004-07-07
Johanna Hartmann, Danmark1244624462013-05-23
Kim Fich Larsen, Danmark1117211722013-12-27
Kim Biledgaard, Danmark1366836682001-10-01
Niki Forintos, Ungarn1143814382008-11-02
Niels Jørgen Askirk, Danmark17727722012-12-23
Thomas Kiørboe, Danmark1194919492004-11-23
Zbyszek Kajzer, Polen1119411942013-04-08
Marko Gregoric, Slovenien1119511952009-02-12
Lars Nielsen, Danmark19709702017-06-13
Søren Ryge Petersen, Danmark1190819082005-02-06
Bo Thyge Johansen, Danmark1388138812011-02-16
Thomas Kuppel, Tyskland1128312832017-08-21
nuno barros, Portugal1190919092009-05-18
Jóan Petur Petersen, Færøerne1141814182007-08-11
Jeppe Berthelsen, Danmark1127512752011-07-27
Michael Larsen, Danmark13683682020-07-07
Jostein Myromslien, Norge1212321232005-11-15
Nico de Vries, Holland1199419942009-12-20
Michael West, Danmark1226822682007-12-16
Jurgen Lehmann, Finland1181218122010-10-12
Jacob Alsted, Danmark1332633262003-09-15
Tom Backlund, Finland1358935892008-01-06
Gordon Hodgson, England1246724672010-07-15
Mads Syndergaard, Danmark19669662012-12-04
Christian Michael Mortensen, Danmark1257525752013-03-01
Carsten Olsen, Danmark1363936392006-06-07
Ken Sievertsen, Danmark1906690662013-05-21
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1278327832004-08-13
Dominique Verbelen, Belgien1294729472004-09-30
Kjetil Schjølberg, Norge1207120712007-01-09
Rud Lynge, Danmark1170517052014-08-04
Daniel Mauras, Frankrig1187118712015-06-23
Jens Holte Frederiksen, Danmark1185318532007-06-25
Lars Tom-Petersen, Danmark13783782020-07-07
Julian Guy Bell, Norge1196719672011-12-23
Mark Desholm, Danmark1323032302012-02-06
Michael Tiefenbach, Østrig1398639862003-11-26
Robbin D. Knapp, Østrig1277527752004-03-11
René Christian Hansen, Danmark1156015602011-01-13
Finn Nielsen, Danmark1123112312013-09-15
Rolf Danielsen, Danmark1369436942013-12-12
Dennis Noel, Danmark1881688162004-11-08
Svend Fischer-Nielsen, Danmark1107810782015-06-23
Erik Van Bogaert, Belgien1215821582004-12-18
Kent Schou Larsen, Danmark1178717872007-08-28
Leo Søgaard Borch, Danmark11851852020-08-21
Lars Ernst, Danmark1111911192012-02-02
Gert Sørensen, Danmark1169916992013-02-20
Lillian og Poul Erik Mark, Danmark15055052020-07-07
Brian Wielsøe, Danmark1744974492009-10-14
Ola Nordsteien, Norge1256825682005-11-15
tue hartmann, Danmark19749742012-05-06
Don Baccus, USA1260526052003-11-13
Ole Richter, Danmark1398139812006-03-01
Birger Hultengren, Danmark1178117812010-07-07
Carsten Fog, Danmark1281328132008-10-25
Søren Parup, Danmark1102610262006-04-01
Anne Themsen Flindt, Danmark1166016602013-02-21
Knud-Erik Andersen, Danmark1217921792006-06-07
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1217821782011-05-12
Troels M. Krogh, Danmark1161616162013-05-15
Jure Novak, Slovenien1139013902013-09-02
Damien Gailly, Belgien1156815682016-05-11
Svend Erik Olesen, Danmark1234723472011-02-10
Sune Pedersen, Danmark1239423942005-03-30
Vagn Wendel Sørensen, Danmark19689682017-06-10
Westy Esbensen, Danmark1202820282005-05-04
Andreas Malte Nielsen, Danmark1234123412005-07-04
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1381938192007-09-02
Lars Lindgren, Danmark1203220322005-08-16
christian tiller, Norge1253625362007-10-16
Bjarne Hove-Jensen, Danmark15285282020-07-06
Justin Jansen, Holland1196019602005-12-24
Niels Frost, Danmark1229122912012-04-29
Tor A Olsen, Norge1278927892003-11-09
Martin Poulsen, Danmark1182918292004-07-04
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark1135613562011-01-08
Karina Jensen, Danmark1274527452013-12-10
Ivan Jensen, Danmark1204820482004-11-21
uffe jensen, Danmark18038032015-05-11
Poul Emil Kristensen, Danmark1357335732007-04-08
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1251125112005-02-03
Stano Harvančík, Rumænien18518512016-05-03
Thorkild Lund, Danmark1212121212010-03-15
Jens Maibomm Hansen, Danmark1187618762009-07-19
Max Uhrenholt, Danmark15455452019-06-14
Claus Horneman, Danmark1456845682003-02-06
Steen Brølling, Danmark1217321732008-11-03
Morten DD Hansen, Danmark1440944092003-05-30
David Erling Drangsland, Norge1305430542005-12-24
wally morell, Danmark1171117112013-02-10
Benny Nørgaard, Danmark1187618762013-05-02
Raymond Galea, Malta1218021802004-11-08
Kim Søvæld, Danmark1179917992008-11-18
Peter Iversen, Danmark1230223022005-05-01
Aleks Lund, Danmark1206820682015-04-11
Neer Div Bankoti, Indien16976972015-11-12
Mikkel Bello Andreasen, Danmark17347342015-08-07
Maximilian Fader, Tyskland16376372016-05-15
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1195019502011-01-23
valdemar overgaard petersen, Danmark16956952017-03-06
Jørgen Bjerring, Danmark13693692019-07-23
Anders Jihmanner, Sverige1197719772005-09-05
Ivan Abramowitz, Danmark1261626162005-09-07
Rannvá Hansen, Færøerne1301330132003-03-25
Jørn Opsal, Norge1324432442003-05-30

Der er i alt 1413 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.205 sek.
til toppen