Startside   I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
Artslister
Netfugl v. 2.0


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2272962193892014-05-27
Rune Sø Neergaard, Danmark7961227611157422020-09-29
Klaus Malling Olsen, Danmark41927331775149502020-11-18
Peter Nielsen, Danmark339796834130952016-11-08
Per Huniche Jensen, Danmark1947966106372012-10-01
Ole Krogh, Danmark12263289150106202020-05-22
Leif Høgh Olsen, Danmark7251049232104882020-04-02
Jens Søgaard Hansen, Danmark6571409836104792020-11-01
John Kyed, Danmark139322998103382013-12-22
Tommy Holmgren, Sverige122202656101512018-02-12
Helge Sørensen, Danmark16312607813100692020-08-04
Jens Mikkel Lausten, Danmark154126494062016-10-13
Søren Kristoffersen, Danmark1249212527493062016-07-03
Lars Maltha Rasmussen, Danmark13514611693042020-11-26
Ken Sievertsen, Danmark1909190912013-05-21
Jan Skrubbeltrang, Danmark8812568390342017-03-15
Michael Mosebo Jensen, Danmark12833127190112020-07-09
Martin Gottschling, Tyskland5711710289712017-10-17
Kent Olsen, Danmark4511167589012018-10-26
Dennis Noel, Danmark1886088602004-11-08
Ole Zoltan Göller, Danmark47985131788452020-01-26
Ulf Eschou Møller, Danmark297468287722010-03-26
Allan Kjær Villesen, Danmark62773820687502020-11-24
Henrik Asbjørn Pedersen, Danmark282506786832020-04-26
Michael Grell, Danmark31505686272012-08-20
Troels Eske Ortvad, Danmark5510090785842020-03-12
Kjetil Schjølberg, Norge347705983912012-03-12
Johnny Madsen, Danmark31362338783672019-12-27
Annette Hansen, Danmark31455582942009-01-07
Chris Batty, England14229743381472008-02-20
Tore Vang, Norge5512129881022016-10-20
Per Poulsen, Danmark44197462780132020-11-03
Jens Jørgen Andersen, Danmark17938252879092019-06-30
Per Kjær, Danmark17143293778132017-09-11
Per Schiermacker-Hansen, Danmark10019589577962016-06-24
Ib Jensen, Danmark26850403377042020-11-03
Carsten Gadgaard, Danmark8925786976982008-10-17
Morten Scheller Jensen, Danmark1940264090376832020-11-13
Jan Kåre Ness, Norge72904376162011-12-14
Lars Jensen, Danmark21946528276132016-11-16
Hans Krabsen, Danmark1759075902004-04-03
Kurt Bredal Christensen, Danmark113591775902010-10-28
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12424383875762013-05-11
Jens Kristian Kjærgård, Danmark429104023375352013-05-07
Søren Brinch, Danmark133518375322009-11-22
Anders Bojesen, Danmark122605075132013-12-31
Brian Wielsøe, Danmark1748574852009-10-14
Knud Pedersen, Danmark576128649173942017-05-16
Anders Østerby, Danmark337067873532015-11-13
Jan Hjort Christensen, Danmark72066673072009-10-13
Gerner Majlandt, Danmark16541265973032017-10-24
Henrik Pedersen, Danmark28233150172862020-11-05
Leo JR Boon, Holland31379072142003-01-13
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31416071922004-05-16
Arthur R. Jensen, Danmark134228671522007-01-30
Carsten Siems, Danmark39962911770912019-01-14
Stig Linander, Danmark11120169270872013-11-07
Mikkel Høegh Post, Danmark24350525970832020-04-20
John Larsen, Danmark1076122938070632020-11-23
Flemming Ahlmann, Danmark6015973370612012-03-10
Jørgen Kabel, Danmark14339084470302020-10-15
Henrik Kisbye, Danmark49970176870032013-12-24
Torben Olsen, Danmark21041468852013-11-02
Rie Voetmann, Danmark72966968472005-06-13
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark459328868292013-06-30
Elly Hansen, Danmark204637267892017-07-13
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark35035657267722020-11-26
Henrik Brandt, Danmark10321432766392019-01-28
Axel Mortensen, Danmark1039154111466352020-11-13
Thomas W. Johansen, Danmark92529766322010-02-04
Christian Axelsen, Danmark4610089365942011-09-25
Arie Ouwerkerk, Holland10826642365012020-10-07
Bo Tureby, Danmark579116423664462015-09-01
Clausjannic Labuz, Danmark11023252864322012-03-06
Karin Gustausen, Danmark413901264112020-10-21
Albert Steen-Hansen, Danmark17540820663822010-05-04
Peter Lyngs, Danmark258260263172018-03-21
Vincent Legrand, Belgien12824495662952018-10-12
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8822090162732007-02-25
Jan Speiermann, Danmark4010604662422020-07-07
Annelise Juul Stampe, Danmark41564662142006-01-30
Simon Berg Pedersen, Danmark680117591562122019-08-17
Rodmund á Kelduni, Færøerne38456897662002020-11-23
Henrik Mikkelsen, Danmark5412766561942020-07-09
Carl Erik Mabeck, Danmark12729328061792007-07-04
Mikael Nord, Sverige3810072161482004-12-15
Peter Christiansen, Danmark429857161302006-12-31
Jens B. Bruun, Sverige62302261172006-01-26
Ole Hetland, Danmark508628560212018-02-24
Kim Aaen, Danmark5414520760212012-04-19
Raphaël Lebrun, Belgien2879360182012-06-21
Rene Rantzau, Danmark234504360122013-12-29
Erik Biering, Danmark78098667260072020-11-26
Carsten Egevang, Grønland5114383460062007-10-09
Henrik Greve, Danmark3959359612008-04-07
Henrik Laust Bøhmer, Danmark5713070159422020-02-18
Oluf Lou, Danmark41706559282013-08-02
Christoph Moning, Tyskland31272959132010-08-18
Andreas Bennetsen Boe, Danmark14812561759052018-11-20
Erik Kramshøj, Danmark133937059012005-06-16
Tim Hesselballe Hansen, Danmark72599858982011-01-30
Eva Foss Henriksen, Danmark988113202158932020-11-30
Søren Nygaard, Danmark7018587458872012-07-15
Hans Henrik Larsen, Danmark2216280648658672020-11-20
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark101722658672014-01-03
Jens Eriksen, Danmark7218815358662013-08-26
Susanne Jepsen, Danmark14726026758652012-03-23
Gert Jeppesen, Danmark14424790458602012-09-15
Sakari Kauppinen, Danmark3662258442020-08-26
Jan Kiel, Danmark82273258062010-02-06
Sanne Busk, Danmark51396257992008-10-08
Andreas Bruun Kristensen, Danmark6514143057902019-11-13
Stephan Skaarup Lund, Danmark15028147857882014-01-27
Joakim Engel, Danmark8320113157622007-08-18
Christian Andersen Jensen, Danmark45185701757412016-12-11
Anita Pedersen, Danmark31576557392001-11-16
Lars Rostgaard, Danmark22235159856782014-06-13
Silas K.K. Olofson, Færøerne1510253159656502018-04-11
Tim Andersen, Danmark31334956382004-04-20
Anders E. Sørensen, Danmark13429279556332020-10-27
Poul Thrane, Danmark143415856252012-09-18
Arne Volf, Danmark12424002455982017-12-30
Jørgen Munck, Danmark6610075955812020-09-29
Klaus Dichmann, Danmark39250187555692020-10-27
Harry J Lehto, Finland5716797355202012-12-21
Erling Krabbe, Danmark19417305155142020-10-29
Eigil Ødegaard, Danmark516108836855122020-09-21
Anders Wiig Nielsen, Danmark295107355102020-10-27
Anton Herrig Liebermann, Danmark81915354872013-11-29
Lene Vejen, Danmark41225754792010-02-14
Jimmy Skat Hansen, Danmark174003754642005-04-04
Morten Christensen, Danmark7211742954602019-02-07
Lars Adler Krogh, Danmark10625684554452017-07-30
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark62078254112005-06-12
Morten Bentzon Hansen, Danmark11622320653922020-11-18
Claus Halkjær, Danmark759127756653892020-08-29
Henrik Knudsen, Danmark195654453682011-10-05
Erik Ehmsen, Danmark61363653642008-12-29
Bent Carstensen, Danmark245203353432012-09-09
Søren Harding, Danmark10010456252922018-02-23
Arnold Houmann, Danmark225460552782006-06-07
Birger Lønning, Danmark12923527252552020-11-30
Per Ekberg Pedersen, Danmark174058752282010-06-15
Richard Ek, Sverige368109252262011-10-03
Thomas Jensen, Danmark1522452242003-05-17
Sune Riis Sørensen, Danmark17036032252122020-05-14
Bo Sonne Sørensen, Danmark296861551962010-11-24
Rune Bjerre, Danmark348830151792012-02-12
Bo Svensmark, Danmark71828451742011-01-10
Björn Gísli Arnarson, Island133650651672006-01-19
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10318430051482017-02-04
Michael Køie Poulsen, Danmark234262551452013-03-25
Michael bergman, Sverige51518851402009-05-09
Ole Amstrup, Danmark25248385251392013-06-11
Andreas Petersen, Danmark294925951282012-11-19
Alex Sand Frich, Danmark5112760151242018-10-05
Palle Nygaard, Danmark113498351132006-06-07
Terry Townshend, Storbritannien7915296151092012-08-20
Erhardt Ecklon, Danmark5715082550542020-06-13
Per Schans Christensen, Danmark48669841850292020-11-20
Henrik F. Nielsen, Danmark5312040650242019-07-23
Hans Larsson, Sverige359241550052010-11-07
John Pedersen, Danmark10319858250052013-11-02
Jakob Dall, Danmark8520240849982020-07-09
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2929049912004-08-16
Sebastian Klein, Danmark111906049802018-05-30
via Sune Jepsen, Danmark2823249672001-11-09
Hans Lind, Danmark123190649472013-03-05
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien521100980449432013-10-16
Peter Bundgaard, Danmark61342249272013-08-26
Henrik Mouritsen, Tyskland82513249032010-09-29
Jan Eske Schmidt, Danmark266573348882019-12-24
Marianne Heno Mogensen, Danmark61354548792008-10-18
Erik Agertoft, Danmark184069148792020-10-29
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1487648762009-08-20
András Fodor, Ungarn5610280248742015-03-10
Fredrik Kræmer, Norge102799448702002-10-02
Klaus K. Nielsen, Danmark6858248662019-09-20
Iben Hove Sørensen, Danmark1485948592011-10-15
Pieter Vantieghem, Belgien255671248492009-11-26
Søren Peter Pinnerup, Danmark51369748482013-01-07
Ingrid Grunwald, Tyskland61611248382005-02-21
Mads Herbøl, Danmark91020548062020-11-02
Christian Leth, Danmark5615969047912016-06-01
Klaas Felix Jachmann, Tyskland297077847872006-11-26
Peter Bo, Danmark31026447812006-09-25
Thomas Kjær Christensen, Danmark2860747642005-12-06
Torben Lund, Danmark51106247392004-12-15
Tommy Kaae, Danmark417181847342020-11-20
Lars Smith, Danmark173562047302011-12-09
Thomas Stigfeldt, Danmark31076947092005-01-20
Anni Nielsen, Danmark6515173847012016-11-29
Carsten Madsen, Danmark1469646962004-11-14
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark61271146862014-10-09
Kim Lunding, Danmark173735546782006-01-14
Mogens Hansen, Danmark33981784446762010-03-19
Jon Lehmberg, Danmark12019942246712013-10-22
Svend Dybkjær, Danmark31132246702003-10-20
Cristian Jensen Marcet, Danmark368869146462010-12-10
Klaus Schak Laursen, Danmark3861946342013-04-13
Petri Salo, Finland2746746332008-06-18
Bjørn Ginman, Danmark2557246282017-09-13
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark619100399846112020-11-26
Geert Brovad, Danmark103335646042004-11-14
Jørgen Witved, Danmark8116500546012009-08-10
Claus Horneman, Danmark1459645962003-02-06
Kenneth Bach Christensen, Danmark586992945772013-12-23
Robert Paepke, Sverige7212044545772013-08-29
Mikkel Holck, Danmark26842722345732020-11-30
Jens Ballegaard, Danmark61368845632011-12-11
Jeppe Bundgaard, Danmark92091045592013-12-29
Maurizio Sighele, Italien1455145512003-01-29
Johnny Salomonsson, Danmark28054741545032017-09-24
Tommy Frandsen, Danmark8220526244972006-01-15
Per Finn Nielsen, Danmark6813123544942015-06-23
Ken Rasmussen, Danmark3807644942010-01-24
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark397782344882012-06-01
Thomas Varto Nielsen, Danmark961105102544752019-08-15
Christian Tiller, Norge72239844712005-08-30
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark245557544602012-02-12
Morten DD Hansen, Danmark1443244322003-05-30
Alf Petersson, Sverige429076444222011-11-02
Tomas Svensson, Sverige449160544162010-10-08
Per Holmberg, Danmark28241796444122019-10-26
Martin Søgaard Nielsen, Danmark276957444012008-12-08
Bent Møller Sørensen, Danmark2726343982005-12-13
Preben Berg, Danmark194915543972007-02-17
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne72120843972007-08-18
Klaus Bjerre, Danmark347221543862011-05-04
Erik Enevoldsen, Danmark51682243782006-08-20
Seamus Enright, Irland2578743672010-11-21
Frank Simonsen, Danmark112863643662012-03-29
Nis Lundmark Jensen, Danmark20640213743612015-01-09
Lars Borup, Danmark358844243592010-09-19
Henrik Just, Danmark7415128743432012-01-26
Søren Skov, Danmark576118854043412013-02-12
David Boertmann, Danmark4610565843352013-09-27
Tom Backlund, Finland51508143192006-11-07
Carsten Gørges Laursen, Danmark233954543122020-04-15
David Erterius, Sverige31250438343092018-09-18
Niels Jørgen Larsen, Dominica163849642832007-07-10
Olof Strand, Sverige224786842732009-01-11
Morten Jenrich Hansen, Danmark355290542612020-11-12
Hans Rytter, Danmark235179542422007-08-07
Jakob Engelhard, Danmark193488042352013-10-23
Svend Rønnest, Danmark12921252042202012-12-09
Michael Bonefeld Bladt, Danmark41053642142008-04-30
Rune Bisp Christensen, Danmark15829939842092013-05-15
Jens Overgaard Christensen, Danmark9419320842092011-07-01
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1420642062005-12-04
Anders Tørressen Hangaard, Norge51347841852012-03-21
Jan Thomsen, Danmark8919678841772007-08-21
Søren Kristensen, Danmark8912859841772015-09-08
Benny Kristensen, Danmark12327197441762012-05-23
Terje Kolaas, Norge51425541592005-04-01
Markus Tallroth, Sverige8016055541582013-03-22
Charlotte Thomsen, Danmark3914441472013-08-28
Palle Sørensen, Danmark10817726541402017-04-08
Arne Kiis, Danmark37557514041342017-06-12
Martin Kviesgaard, Grønland296717441172011-02-13
Bent Thøgersen, Danmark18725242141122020-06-24
Yeray Seminario, Spanien3828341082005-04-11
Pierre Unge, Sverige41164841032003-05-01
Esben Eriksen, Danmark71948740812006-03-16
Lars Gabrielsen, Danmark14919002140782020-11-30
Richard Bonser, England19636488540722014-10-28
Gabriel Schuler, Schweiz16936982840682011-03-23
Thomas Nielsen, Danmark203920640632011-03-24
Anders Hammergart, Danmark8219003840562016-06-04
Ronny Nilsen, Norge1405640562003-05-06
Einar Flensted-Jensen, Danmark1405440542004-07-25
Allan Haagensen, Danmark212845440392019-11-05
Johan Stenlund, Sverige439642040252010-12-20
Jan Durinck, Danmark225219940142013-06-17
Patric Lorgé, Luxembourg133361940142013-10-10
Tomas Lundquist, Sverige20737590140012014-07-10
Michael Tiefenbach, Østrig1400040002003-11-26
Ole Richter, Danmark1399839982006-03-01
Lars Mejlby, Danmark194112939912010-03-05
Anders Søgaard, Danmark12928639839912011-07-17
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1398339832012-10-25
Martin Holm, Danmark31055039802004-10-26
Carsten Poulsen, Danmark327238639752007-07-12
Anders Tøttrup, Danmark317141539682006-11-05
Jørgen Dam, Danmark24551137939652011-05-04
Mette H. H. Hansen, Danmark4843339622013-02-28
Flemming Lang, Danmark81947239612013-02-14
Lonnie Jensen, Danmark1396139612007-10-05
Jacob Sterup, Danmark224656339602012-01-04
Steen E. Jensen, Danmark1038157955539552020-11-12
Vinni Bruhn, Danmark71356039192010-05-29
Frank Svensson, Danmark3932539152006-02-02
Lars Witting, Danmark358556839152019-10-14
Ludovic Scalabre, Frankrig112799139102006-10-02
Bo Thyge Johansen, Danmark1390239022011-02-16
Martin Lund, Danmark41273738982015-09-29
Björn Dellming, Sverige1388838882009-08-02
Jørgen Scheel, Danmark163978138842006-07-21
Lise Nielsen, Danmark1388138812013-10-06
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1387838782013-06-14
Johnny Laursen, Danmark12225104538762010-02-23
Dan Rasmussen, Danmark41191138602005-01-31
Magne Pettersen, Norge2763138582007-08-03
Mehmet Goren, Tyrkiet8114597038582009-06-15
Erik Mølgaard, Sverige30238248538512017-09-18
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1383238322007-09-02
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet71443038242018-03-19
Peter Thomsen, Danmark71728938232006-01-05
Jens Ryge Petersen, Danmark215162038102011-09-16
René Larsen, Danmark7513276638052013-12-15
Frank Abrahamson, Danmark638514538022017-03-29
Kim Fischer, Danmark225381838002005-03-07
Steffen Ortmann, Danmark3841037972005-11-16
Aurélien Audevard, Frankrig586103036137892019-08-18
Johannes Christian Harbou, Danmark7811950637832012-07-16
Josh Rhys Jones, England327010037782013-09-27
Finn Laugo Sørensen, Danmark23237646437772014-10-16
Michael Køie Poulsen, Danmark1377537752005-11-24
Johannes Rydström, Sverige21832382437752014-07-29
Vagn Freundlich, Danmark9516872637722013-07-27
Christian Rørdam, Danmark446036937702018-12-13
Stig Vang Petersen, Danmark234640537662005-10-11
Egon Iversen, Danmark2583937662011-12-29
Erik Lindgren, Sverige1375837582005-11-19
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33948944137572012-04-09
Troells Melgaard, Danmark6110354337572018-08-27
Klaus Mortensen, Danmark5311583537512010-08-07
Bengt Bengtsson, Sverige142494637472014-10-14
Jonas Landolt, Schweiz1374237422013-07-10
Jørgen Staarup Christensen, Danmark318143537392006-09-22
Niels Poul Dreyer, Danmark40661250537272013-10-29
Åge Mathias Matthiesen, Danmark91985537212014-01-04
Rolf Danielsen, Danmark1371537152013-12-12
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien51147437142008-03-30
Henrik Carlsen, Danmark3789537102004-04-30
finn birkholm-clausen, Danmark41165436992009-04-23
Alan Clewes, Storbritannien2543336972008-04-26
Terje O. Nordvik, Norge41010236882012-07-27
Kim Biledgaard, Danmark1368536852001-10-01
Pasi Parkkinen, Finland16629743836812013-07-03
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne41269536792006-09-23
Stefan Pfützke, Tyskland7012847936622016-07-15
Svend Erik Frandsen, Danmark5210525936602012-12-29
Carsten Olsen, Danmark1365436542006-06-07
Jens Kirkeby, Danmark899265436412020-11-03
Gunnar Gundersen, Norge1363636362004-01-06
Anne Navntoft, Danmark31748202936332020-06-04
Tibu Paul Lucian, Rumænien4991736312007-11-24
Tom Backlund, Finland1362836282008-01-06
Peter Halkier, Danmark61449536282006-05-10
Kjeld Lund, Danmark162252036272019-10-05
Per Vindis, Danmark477965936232018-02-21
Erik Groth-Andersen, Danmark658628236152020-10-15
Jens Andersen, Danmark61574936122007-08-17
Lasse Braae, Danmark1360936092004-10-17
Mads Elley, Danmark173465736062013-10-21
Inger Skov, Danmark2620636062004-11-22
Poul Emil Kristensen, Danmark1359235922007-04-08
Jan Bolding Kristensen, Danmark3975035852006-02-25
Jørn Vinther Sørensen, Danmark112437235792011-10-20
Wilfried Hausmann, Tyskland2611735762003-07-19
Jani Vastamäki, Finland61497535752010-05-28
Asbjørn Jensen, Danmark10317782835742019-12-20
Peter Dam, Danmark14126384235692013-03-18
Peter Bundgaard, Danmark113061835602005-10-31
Andreas Hagerman, Danmark205329835532003-08-28
Arnold Georg Houmann, Danmark274316935492014-06-26
ragnar smith, Danmark111066435482018-11-17
Leif Holmskov, Danmark183662635472012-09-23
Morten Jørgensen, Danmark3827035432002-01-21
Klaus B. Fries, Danmark3861535402005-12-03
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3834635392013-11-04
Hans Eli Sivertsen, Færøerne112437535362006-04-23
Thomas J. Simonsen, Danmark468963735332013-04-04
Kelvin Jones, Storbritannien1353135312002-02-10
Nikolaj Noel Christensen, Danmark346456735172012-05-31
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71739035102011-02-03
Freddy Rosning, Danmark304670335022020-01-23
Jan Ravnborg, Danmark92076135012009-10-06
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark458708234952010-10-29
Daniel Pettersson, Sverige32556484034752019-11-18
Thomas Hellesen, Danmark153906934742009-08-10
Linda Mølgaard, Danmark4937534732007-05-30
Torben Sebro, Danmark6010311234662020-02-20
Steen Brølling, Danmark51335434652006-07-31
Nelly Hansen, Danmark337194534562006-12-06
Peter Kuster, Schweiz102414434542009-04-24
Michael Schwalbe, Danmark122939234502012-07-08
Michael Bergman, Sverige2617934502008-10-27
Søren Hjorth Andersen, Danmark71822434472002-10-29
Frits Rost, Danmark1095598334462020-02-06
Philippe J. Dubois, Frankrig2595234462004-10-06
Hendrik Weindorf, Tyskland7414144234452015-06-17
Allan Prang, Danmark1343634362011-10-02
Oz Horine, Israel519620634332019-09-20
Oleg Formanyuk, Ukraine4930134302005-12-15
Hans Pinstrup, Danmark193925034262010-08-09
Tom Goossens, Belgien91964634262006-08-09
Dennis Martinek Langholz, Danmark61395334222009-02-23
Finn Carlsen, Danmark296348434222013-04-11
Ernst Hjøllund, Danmark3756034192006-09-21
Knud N. Flensted, Danmark163465534172010-10-10
Arild Breistøl, Norge142627934162010-02-11
Kurt Prentow, Danmark81788934162019-02-25
Peter Jensen, Danmark41008034152009-05-07
Leander Khil, Østrig225233834142012-02-22
Kim Duus, Danmark11418583634082017-03-23
Thor Edgar Kristiansen, Norge41183034072005-03-14
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark234093434062013-05-19
Steen Reimers, Danmark112338234002012-03-11
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2609233952007-08-18
Knud-Erik Strange, Danmark82184233942006-06-07
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3864533882004-07-31
Jan S. Kristensen, Danmark71759933802006-12-24
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark296883033772013-09-19
Stig Westergård, Danmark1337733772009-03-26
Henrik Stenholt, Danmark3811733742004-03-03
Allan Gudio Nielsen, Danmark112134033742013-08-15
Simon Sigaard Christiansen, Danmark509945733702010-07-02
Torben Laursen, Danmark335155533642012-10-23
David B. Collinge, Danmark112262633632013-05-21
Leif Jonasson, Sverige2575333612006-08-07
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61701433552006-08-09
Paul Patrick Cullen, Danmark1222121447633532020-09-18
Hans Staunstrup, Danmark10318663733502020-05-17
Mikko Oivukka, Finland224578433452007-05-20
Jacob Alsted, Danmark1334333432003-09-15
Stefan Hage, Sverige92191933372004-12-15
Henrik Madsen, Danmark71573733352009-05-12
Steen Højmark-Jensen, Danmark1333233322010-03-07
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark51286433312007-07-14
Ottenby fågelstation, Sverige2612833242003-04-18
Kristoffer Hansen, Danmark61396633242013-02-18
Aleix Comas, Spanien2568333212005-11-07
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark143375433152008-10-22
Per Forsberg, Sverige1331333132003-05-17
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8218822633082008-02-27
Aron Andersson, Sverige3632133062008-08-28
Benny Jacobsen, Danmark2621132922003-01-21
Siv Behrendt-Møller, Danmark2586832882005-09-23
Frank Desting, Danmark458169532872013-10-20
Ivan Petric , Slovenien81469432832010-08-22
Lis Ravn, Danmark2563532792004-03-01
Frode Falkenberg, Norge204744932752008-02-25
Jos Van den Berg, Holland1327132712008-11-24
Jens Röw, Tyskland1326632662014-11-17
Mikael Nord, Sverige5410705532662014-12-14
Lasse Strandgaard, Danmark51219232622012-10-26
Thomas Hasle Ravn, Danmark2602932622007-07-12
Peter Andreas Koch, Danmark3838832612002-10-12
Jørn Opsal, Norge1325832582003-05-30
Otto Samwald, Østrig17623793332572017-06-01
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1325632562006-03-05
Mark Desholm, Danmark1325332532012-02-06
Martijn Bot, Holland8618757432512010-05-26
Zbigniew Kajzer, Polen8611768732512019-12-30
Thomas Buus Nielsen, Danmark3941732462008-01-14
Szabolcs Kókay, Ungarn61313332422013-06-09
Søren Nancke, Danmark101793632402016-01-02
Edvin Hansson, Sverige193970332392005-03-16
Gert Rasmussen, Danmark81800832382006-05-14
Andreas Gullberg, Norge1323732372002-05-13
Daniel Patterson, Sverige51116332302005-09-23
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige19626509432272020-10-26
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91913532182013-10-20
Anna Bay Rask, Danmark1321832182003-07-25
Per Ekberg Pedersen, Danmark123168132062006-05-10
Karen Lang, Danmark2573232062004-07-06
Kjetil Johannessen, Norge387111131962009-08-10
Yann Kolbeinsson, Island184382131912012-01-25
Hampus Lejon, Sverige122542931902013-10-07
Peter Rodemann, Danmark5915731892015-04-17
Ole Stobbe, Danmark2543131882007-02-28
Niels Bomholt, Danmark61316631872006-02-11
Jan Fischer Rasmussen, Danmark558079831842018-03-23
Pawel Malczyk, Polen51138131832006-07-26
Carsten Hermann, Danmark1317831782003-11-28
Thomas Kehlet, Danmark6611716231762014-06-06
Alwin Schönenberger, Østrig2563331732005-01-13
Niels Kaare Krabbe, Danmark4698731692018-07-10
Jesper Brinkmann, Danmark183928531642011-08-17
Roland Jensen, Danmark173893131612008-11-17
Hjalte B. Johansen, Danmark101378031592019-11-19
David Monticelli, Belgien10218850931592017-08-15
Stéphane Aubry, Schweiz7314342631522008-09-08
Mike Richardson, Storbritannien2553431502002-08-05
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10119112731502013-10-07
Torben Evald, Danmark81717431462019-02-27
Lars Vilhelm Hansen, Danmark183860831442004-11-24
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71846331382011-10-01
Mikael Funch, Danmark82005431372006-04-19
Rasmus Strack, Danmark122743131372008-02-06
Chris Lansdell, England163411731322009-06-22
Torkild Kristensen, Danmark17413453031292020-11-05
Gaukur Hjartarson, Island112586431282005-06-13
Christian Wegst, Tyskland1312731272006-08-10
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2577231272006-10-09
Marnix Jonker, Holland184099131212006-02-01
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2555831082005-10-27
Martinez Jonathan, Frankrig24535850231052012-06-05
Niels Behrendt, Danmark6711681030962016-10-22
Bjørn Frikke, Danmark22020905530862020-10-06
Susanne Overgaard Petersen, Danmark61288930852009-05-11
Ger Meesters, Holland3858930842008-01-23
Kjetil Johannessen, Norge296850630842006-02-19
Ole Friis, Danmark2547630772006-05-08
David Erling Drangsland, Norge1307330732005-12-24
Espen Lie Dahl, Norge458643730722013-12-17
Paul Nilsson, Danmark335179730712020-03-15
Leif Novrup, Danmark2578030682004-01-06
Freddy Johansen, Norge61361530632009-01-30
via Carsten Høeg, Danmark1306230622002-05-29
Hjalte Kjærby, Danmark2561330612013-04-14
Kurt Rasmussen, Danmark71550930592009-09-04
Lars Birk, Danmark32032072430572020-10-07
Benny Haahr, Danmark578665330572018-03-21
Tormod Amundsen, Norge182936830482013-02-19
Lars Peter Johansson, Danmark3768830462008-01-25
Esben Østergaard, Danmark2564530452004-03-10
Uffe Pedersen, Danmark5911976030352006-01-22
Yoav Perlman, Israel153341630342011-07-14
Vegard Bunes, Norge51326730312003-10-11
Rannvá Hansen, Færøerne1302930292003-03-25
Henrik Johansson, Norge2513630272009-04-11
Jelger Herder, Holland81827530232004-05-31
Bent Jensen, Danmark3897630222006-05-10
Peter Bonne Eriksen, Danmark26933503230172017-03-28
Henrik H. Søndergaard, Danmark71818430122006-07-10
Mathieu Bally, Schweiz355662130122012-02-26
Robert Toft, Danmark3631330112009-04-15
david drangsland, Norge163013030102011-08-13
Erik Christophersen, Danmark4640230002015-07-19
Håkan Sterner, Sverige2539729982003-02-14
Kristian Laustsen, Danmark61294529932010-09-22
Leif Bisschop-Larsen, Danmark224692329932006-11-08
Knud Erik Christensen, Danmark1299129912010-10-20
Wolfgang Trimmel, Østrig1298929892011-07-29
VASLIN Matthieu, Frankrig10117184629862010-01-05
Luc Verroken, Belgien41062529862006-01-05
Erling Bonde, Danmark3724429822009-03-29
Jacob Lund-Hansen, Danmark3786029822003-05-17
José García Monzón, Spanien4881429802005-04-11
Kermarrec Corentin, Frankrig305048829732009-10-11
Karl-Eric Gustafsson, Sverige184136429712005-08-26
Dominique Verbelen, Belgien1296329632004-09-30
Kield Andersson, Danmark51158929612008-10-18
Lars Villadsen, Danmark71313129602009-02-01
Hans Eli Sivertsen, Færøerne41020129592009-05-24
Torben Andersen, Danmark61423129562008-10-12
Terje Kolaas, Norge355929329422013-02-12
Alf Frølich, Danmark1294229422010-08-02
Svend Danbæk, Danmark1293929392006-03-05
Morten Rasmussen, Danmark788656629392019-04-08
ji be, Schweiz183329929372010-06-21
Bjarne Golles, Danmark2522829352007-05-10
Steen Cruddis, Danmark1293529352008-03-16
Dennis Olsen, Danmark19524273629342020-06-08
Keith Fox, Danmark758737029332020-10-11
Tor Olsen, Norge284336729312019-09-12
Jan Helbo, Danmark8610183029262014-04-06
Claus Vind-Andreasen, Danmark203357529262014-06-05
Stéphane Bocca, Belgien2506129252010-10-19
Ruth Ahlburg, Danmark235246929202006-04-10
Barrault Frantz, Frankrig71361529182019-06-20
Thomas Riedel, Danmark4778129092011-01-14
Carl Søndergaard, Danmark61160229082014-10-03
Henning Rose Sørensen, Danmark11622300929052013-06-19
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2572729022008-08-10
Eric Schaumburg, Danmark61477829022008-07-19
Niels Jarnum, Danmark6838029022011-12-13
Geir O. Pedersen, Norge163427029002009-06-25
Bruce Mactavish, Canada1289928992002-01-30
Bjørn Kjellemyr, Norge3706828922005-05-01
Steve Klasan, Tyskland355743428902017-12-12
Martin Jessen, Danmark41076428872005-04-26
Lee Victor Gregory, Storbritannien2510828852011-02-21
Ma Yan Bryant, Storbritannien275568228842008-11-09
Gunnar Larsen, Danmark194103028812006-03-11
Jesper Sonne, Danmark306055728802005-09-27
Arne Torkler, Danmark161783828782016-11-06
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge92342328772003-03-09
Johan Stenlund, Sverige3762328752006-03-01
Simon Werngren, Sverige71661528702007-11-29
Ronny Malm, Sverige407709028672014-03-16
André Riis Ebbesen, Danmark265672428672012-08-30
Poul Holm Pedersen, Danmark365338528582020-01-20
Erik Edvardsson, Sverige153085828552007-06-05
Jan Mogensen, Danmark294640128552012-05-09
Tonny Papillon, Danmark172852928542013-08-22
Lars Paaby, Danmark666312628532020-11-10
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark223030128512013-03-28
Jonas Gadgaard, Danmark112228828512008-04-26
Jan Haaning Nielsen, Danmark11215318628502017-11-15
Benoit Nabholz, Frankrig142264528442012-05-23
Bjørn Grøn, Danmark4770928422010-10-27
Eric Didner, Frankrig20727498528402020-01-03
Nicki Sørensen, Danmark569722328382011-10-31
Arne Borg Rasmussen, Danmark51137028352017-04-12
Szilard J. Daroczi, Rumænien519251828352016-09-24
Thomas Eske Holm, Danmark1283528352008-03-02
Carsten Fog, Danmark1283428342008-10-25
Morten Jørgensen, Danmark91942528312009-04-14
Lars Lundmark, Sverige1282128212008-12-20
Erik Bogh Nielsen, USA9713328428172016-03-19
Claus Eriksen, Danmark3725828132007-04-29
Anders Bacher Nielsen, Danmark20120698728122013-04-02
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2532728122003-03-25
Søren Langkilde Madsen, Danmark61440028042007-04-21
Tor A Olsen, Norge1280428042003-11-09
Eigil Larsen, Danmark9913751028032020-06-06
Luca Sattin, Italien244826628032009-01-05
Peter Brostrøm, Danmark577255528032018-04-13
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1279827982004-08-13
Stig Eide, Norge1279627962009-04-27
Robbin D. Knapp, Østrig1279327932004-03-11
Jørn Vinther Sørensen, Danmark81137727902020-07-09
Tobias Epple, Tyskland81706227902006-03-11
Poul Reib, Danmark1278727872004-11-09
Steen Øllgaard, Danmark786549127812020-05-18
Tim Brown, Storbritannien2489827802002-09-28
Peter Bjerre, Danmark61364327792005-08-29
Knud Jørgen Olsen, Danmark61023127742013-01-23
Patrick Beirens, Belgien2474327722008-03-10
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3795527692002-09-03
Leo Heemskerk, Holland1276927692010-09-26
Ole Hetland, Danmark112404027652006-05-18
Per Boye Svensson, Danmark44527801327612020-11-20
Stefan Hage, Sverige3665727602012-02-16
John G. Dinesen, Danmark376277527592013-10-22
Tommy Studsholt Christensen, Danmark376917427592013-05-10
Jens Jacob Iversen, Danmark3794827542006-05-10
Tommy Holmgren, Sverige81882927532007-06-24
Karina Jensen, Danmark1275327532013-12-10
John Dreyer Andersen, Danmark254853327522011-07-31
Finn Bro, Danmark132273627522017-05-10
Szabolcs Kókay, Ungarn1275027502004-07-22
Julien Piette, Frankrig163391327492005-05-18
Svend Nørgaard, Danmark111784727472012-02-16
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1274527452009-04-23
Mateusz Matysiak, Polen203398727432017-10-16
Jesper Michael møller, Danmark191643327402019-07-15
Torben Ethelberg, Danmark193813327402007-02-25
Henrik H. Søndergaard, Danmark71369927352010-08-05
Bjarne Streyffert, Danmark2500627282004-11-08
Frédéric Jiguet, Frankrig569612227282016-02-02
Inger Andersen, Danmark245225727242007-08-07
Thomas Hultquist, Sverige3696627232012-01-07
Xavier ROZEC, Frankrig3733127222008-09-02
Ulla Paulsen, Danmark182738827222014-09-12
Killian Mullarney, Irland2526927202006-01-10
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark9213240127192016-05-09
Henrik Baktoft, Danmark2472627172013-04-30
Kim Øllgaard, Danmark91709227172008-10-09
Steen Roed Hansen, Danmark102113127162004-11-08
Jan Salmonsen, Danmark2522027152008-10-19
Birgit Nielsen, Danmark2524127122007-04-15
Christian Svane, Danmark3737827112006-07-25
Reto Burri, Schweiz345879727102009-06-08
Samuel Peregrina, Spanien255704827052006-07-08
Maris Jaunzemis, Letland71636227022004-11-26
Ole Riis Jensen, Danmark3609927002005-12-20
Jim Thagaard Hansen, Danmark183843426992005-04-20
Niels Odder, Danmark4835626952010-03-27
Morten Winness, Norge13117957826902017-11-19
Steen Drozd Lund, Danmark101952826892011-10-07
Jens Boesen, Danmark102136126872009-04-04
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2399926862010-08-10
Franck Ishøi, Danmark334882126842013-04-17
Leif Pedersen, Danmark285607126812011-10-16
Jan Dresler, Danmark2514626792003-10-21
Janus Ethelberg, Danmark9419859226792007-09-05
Mattias Nordlund, Sverige4785826782012-04-17
John Martin Mjelde, Norge61302926772008-11-05
Steen Christensen, Danmark4713126732012-03-30
Tom Schlegel, Danmark2432826722004-05-17
Christer Brostam, Sverige6710329026692020-09-03
Steffen Holst, Danmark4887726662006-09-30
Stuart A Reeves, Danmark122803426642005-04-20
Lene Pedersen, Danmark1266326632004-06-01
Chris Romeiks, Tyskland142817026592010-12-12
Søren Olin, Danmark2525026582008-08-16
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark78661956626572020-11-30
Virginia Escandell, Danmark1265326532004-09-07
Lars Grøn, Danmark26619866726522020-11-24
Lauge Fastrup, Danmark203164426492014-04-03
Rasmus Due Nielsen, Danmark132377526412015-05-21
Gunner Munk, Danmark1264126412006-10-08
Richard Burzynski, Danmark425832526402013-08-29
John Steffensen, Danmark1264026402004-06-13
Keld Sørensen, Danmark5986626382008-08-02
per mattisson, Danmark2498326372010-03-01
Johannes Erritzøe, Danmark2516726352006-12-28
Lasse Olsson, Sverige233315226352012-08-20
Nis M. Nissen, Danmark1263226322006-02-25
Ivan Abramowitz, Danmark1263226322005-09-07
Deryk Shaw, Storbritannien1262726272002-09-12
Kristian Borum, Danmark2488226272007-04-22
Thomas Lundqvist, Danmark1262726272008-04-19
Theodosis Mamais, Grækenland295874126242005-06-22
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2511626202005-03-26
Don Baccus, USA1261826182003-11-13
Dennis Brandsborg, Danmark2480326172004-03-13
Karsten Stæhr, Danmark102073026132006-08-09
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark62744687226092020-06-18
Poul Erik Larsen, Danmark1260526052004-11-25
Fabian Schneider, Schweiz528148326012015-06-29
Vicky Knudsen, Danmark1259325932013-09-17
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3537925922014-02-12
Thomas Kuppel, Tyskland1259125912010-04-23
kim lundqvist, Danmark142771125912008-04-09
Christian Michael Mortensen, Danmark1258925892013-03-01
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1258925892007-08-16
Tobias Berger, Sverige436381525872012-03-20
Markus Tallroth, Sverige1258625862006-06-07
Mats Wallin, Sverige244539825822009-07-29
Ola Nordsteien, Norge1258125812005-11-15
Anders Bergman, Sverige3645625812009-01-18
Cédric Rousseau, Frankrig102066725802006-02-20
Søren Gjaldbæk, Danmark2494925802010-09-29
Mona Grundsøe, Danmark254875025782008-05-05
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2492925772007-03-04
David Andersson, Sverige12817779825762015-02-14
Ole Lorenzen Post, Danmark1257125712010-09-27
Thomas Maul, Danmark8612865225712011-05-16
Jesper Sonne, Danmark132336725672012-03-30
Miguel Avelino Suárez, Spanien3698625662005-04-11
Mårten Müller, Sverige3729425642009-09-13
Michal Radziszewski, Polen2349925582018-10-04
Terry Townshend, England2478825562006-02-01
Peter Halkier, Danmark364487725562020-10-08
Conny Jensen, Danmark192140025562018-01-30
Lars Falck, Danmark8410378025542019-11-29
christian tiller, Norge1255325532007-10-16
Tim Vaughan, Storbritannien81865525522006-03-16
Pim Wolf, Holland3684125512008-01-08
Niels Jørgen Clausen, Danmark91953025512008-05-26
Alexander J. Lee, Danmark2485025502001-11-09
Matthieu Canévet, Frankrig192946425412016-09-10
Morten Jensen, Danmark61203525402006-06-07
Dave Barnes, Danmark5744925352013-09-05
Tune Jensen, Danmark1253425342006-02-04
Carsten Lyhr Hansen, Danmark51163725312010-01-05
Benjamin Steffen, Tyskland71350025312006-07-08
Mark Walker, Danmark10111603625312014-03-02
Tom Sørensen, Danmark3614125292006-07-08
Mario Rodero Hernández, Spanien132541725242006-07-10
Hans Gleie, Danmark2456825242010-12-29
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1252325232005-02-03
Lasse Olsson, Sverige2465025202003-11-26
Kristian Laustsen, Danmark51035625192011-10-23
Tommy Andre Andersen, Norge132615325192010-01-18
Aidan G. Kelly, Irland2448225182011-06-14
Jens Thalund, Danmark2177236151125142015-09-04
Bo Jensen, Danmark11115874325092012-06-19
Mark Hammond, Danmark2414725072007-08-15
Jan Bolding Kristensen, Danmark2352325062018-03-23
Dan Bruhn, Danmark2429725022011-10-13
Rolf Nagel, Tyskland203378825022013-06-24
Paul Jacobsen, Danmark1250125012011-04-23
Lars Andersen, Danmark18717781425002020-02-04
Antoine Joris, Belgien447944924972016-12-05
Jonathan Meyrav, Israel3663824962009-02-06
Henrik Hougaard Larsen, Danmark81415824952014-06-10
Hans Henrik Larsen, Danmark3622524912005-09-14
Shaun Robson, England122561524892005-04-04
Lennaert Steen, Holland3708824892005-11-08
Anders Roel, Danmark111673924882013-12-10
Jesper Segergren, Sverige2450124882011-09-27
finn folkvardsen, Danmark112063024852016-11-15
Gordon Hodgson, England1248424842010-07-15
John N. Jensen, Danmark1248224822007-11-22
Svend Ove Jensen, Danmark2456424812008-07-14
Reint Jakob Schut, Holland4884724802004-10-31
Jan-Michael Breider, Sverige4775524772010-04-06
Anders Bræstrup, Danmark1247724772012-12-17
Greg McIvor, Sverige173653524772013-09-20
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark71099624702014-02-02
Johanna Hartmann, Danmark1246524652013-05-23
Johannes Ferdinand, Tyskland131907024642014-04-28
Ulla Vibe Funch, Danmark1246424642005-06-26
Fülöp Attila, Rumænien1246224622009-12-25
Steffen Fahl, Danmark192749724602017-07-12
Wim van der Schot, Holland1245724572006-12-04
Per Smith, Danmark1245424542008-09-22
Lilly Irene Sørensen, Danmark91806624452008-01-20
Chr. G Nielsen, Danmark1244524452013-01-26
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3638824412006-07-10
Lars Rudfeld, Danmark425387124382013-12-13
Henrik Friis, Danmark20520802024332019-04-21
Julien Piette, Frankrig71194124292017-10-16
Pierre-André Crochet, Frankrig101956224292006-08-09
Bjarne Nielsen, Danmark61210024292005-10-12
Søren Koch, Danmark3710224272006-03-16
Mogens Ribo Petersen, Danmark1242624262004-07-07
Bence Kókay, Ungarn91744624242009-01-25
Luca Andrei Dehelean, Rumænien142412024192011-04-06
Hugh Harrop, Skotland2467324192011-10-26
Tue Romanow, Danmark1241724172009-10-06
Klaas Bert Debusschere, Belgien2414524142009-01-06
Torben Jepsen, Danmark132300224132011-01-13
Sune Pedersen, Danmark1241024102005-03-30
Niels Fabæk, Danmark71520624082006-03-19
Massimiliano Dettori, Italien13615562124082020-06-10
Kai Gauger, Tyskland101890024072011-01-27
Niels Birkedal Thomsen, Danmark719220124072020-03-27
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark78654248624072020-11-26
Franziska Guepner, Tyskland3683224042014-11-18
John Judge, Storbritannien2468324022002-10-08
Stefan Magnusson, Sverige3576823992005-01-03
Jens Wiberg, Danmark171923523982019-03-28
Ole Kristensen, Danmark81561623952008-08-24
Wout De Rouck, Belgien2423723952012-08-20
Thomas Jensen, Danmark81429923952013-11-29
Thomas Hilkjær, Danmark2452523922002-09-03
Allan Hansen, Danmark3607423902009-04-03
Henning Hansen, Danmark4788223872006-03-01
Keld Jakobsen, Danmark12510226423832020-11-30
Brian Thomsen, Danmark5803223822011-03-08
Pete Antrobus, England3581423792011-11-16
Heidi Frederiksen, Danmark2435023792015-10-02
Lesley van Loo, Holland112222023762009-02-23
Martin Oomen, Sverige142628823762011-02-07
Kim Petersen, Danmark102001723752006-08-24
Wolfgang Jakob, Tyskland3636823712013-09-24
Holger Sandfeldt, Danmark1237123712002-10-24
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3639623692003-02-25
Jacob Dalsten Petersen, Danmark315740323682010-01-31
Marcin Solowiej, Polen978375623672020-10-18
Michael Sørensen, Danmark6841423662012-02-10
Terje Axelsen, Norge101987223652005-09-08
Andres Wolff Fries, Danmark1236323632005-06-01
Svend Erik Olesen, Danmark1236323632011-02-10
Birger Pedersen, Danmark4859123632006-03-05
Samuel Paz Parracho, Spanien81617623612005-09-02
Benoit Paepegaey, Frankrig132715223612005-03-07
Tommy Hjorth, Danmark2470923602006-01-18
Ricard Gutiérrez, Spanien81681123602002-04-28
Lars Andersen, Danmark436556223592015-05-22
Erik Jensen, Danmark2463423582007-06-26
Stefan Cherrug, Sverige193297223552012-02-06
Jan Jespersen, Danmark71360323542012-02-24
Claus Kesby, Danmark1235423542006-07-10
Allan Helge Nolte, Danmark2365723502012-02-06
Henrik Callesen, Danmark1235023502004-11-05
Andreas Malte Nielsen, Danmark1234823482005-07-04
Anni Oppelstrup, Danmark2419723472007-12-16
David Lundgren, Sverige1234523452009-09-18
Lars Laursen, Danmark1234223422011-03-10
Jens Ole Byskov, Danmark454638523422011-12-24
Andreas Meyer Winnem, Norge183215123412006-06-07
Omar Runolfsson, Island131809523382012-06-20
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2353523382007-11-06
Henry Lehto, Finland8612610923372017-02-23
Domen Stanic, Italien142367423352012-04-08
Bent Staugaard Nielsen, Danmark71301423352011-09-05
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark577034223332018-06-13
Stinne Aastrup, Danmark4745723332011-12-05
Ole Andersen, Danmark2374223312009-03-29
Martin Majlandt, Danmark1232823282008-02-18
Anders Horsten, Danmark2436023232008-03-14
Peter Iversen, Danmark1231823182005-05-01
Martin Eggen, Norge2451923182002-11-14
Florin Chirila, Rumænien61279623162009-01-07
Dominic Mitchell, Storbritannien172680823152011-10-10
Poul Ulrik, Danmark1231423142012-11-08
Jesper Johannes Madsen, Danmark1230923092012-11-28
Carsten Egevang, Guinea3531723082012-09-23
Niels Frost, Danmark1230723072012-04-29
Friedrich Thomas, Danmark1230423042006-05-10
Claus Dalskov, Danmark1230223022006-05-12
Patrick Höhener, Frankrig1230223022007-01-18
Jesper Nielsen, Danmark2411722982007-08-28
Poul Reib, Danmark5851822982009-08-27
Hans Henrik Bay, Danmark504233922972016-05-12
Leif Bolding, Danmark101496522962019-12-12
Morten Stampe Larsen, Danmark5820022922005-06-29
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1229022902006-08-20
Hampus Lejon, Sverige1228922892005-08-05
Michael West, Danmark1228722872007-12-16
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2450422862007-09-09
niels bahl andersen, Danmark4742122832008-02-21
Christian Eilers, Danmark487214222802013-09-11
Jens Biltoft, Danmark1227822782004-08-01
Lars Omø Christiansen, Danmark1227722772007-07-15
Kennerth Kristensen , Danmark2451722772012-11-14
Tom Jensen, Danmark1227622762006-03-19
André Julinder, Sverige3497322742012-05-14
Jim Willson, Storbritannien2452322732002-06-29
Tony Disley, Storbritannien2449622712005-03-25
Emil Todorov, Bulgarien5947222712005-06-26
Jakob Hochuli, Schweiz81237922702011-12-30
Johannes Tallroth, Sverige4784522702007-08-08
Jørgen Hansen, Danmark1226922692009-05-12
Erik Breden, USA61197822692007-05-30
Jean-Pierre Jordan, Frankrig414983922662014-02-08
Odysseas Tsimoulis, Grækenland254555022642011-01-09
Mats Wallin, Sverige71454022632005-09-06
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2440422592013-11-06
Rafael Armada, Spanien2391922572012-08-30
Klaus Nellevang, Danmark2421422562004-06-25
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn244171322542018-01-29
Reto Burri, Schweiz121908922542012-04-06
Margit Hove, Danmark1225322532006-05-02
dave farrow, Storbritannien1225322532007-10-30
Lars Elvstrøm, Danmark2414822502005-08-29
Henrik Elver, Danmark91692722502005-11-07
Raffael Ayé, Schweiz91589322482009-01-16
Jens Paulsen, Danmark656074222482020-11-30
Poul Erik Junk, Danmark5946822472009-04-08
Henrik Bengtsson, Danmark3561322472010-01-24
Henrik Pedersen, Danmark81567522462005-09-14
Sven Dall, Danmark2364422442013-03-31
Csaba Lendvai, Ungarn1224322432009-04-25
Chris Baines, Storbritannien131953522432014-11-10
Rami Mizrachi, Israel121841922422014-06-03
Thomas Bernhardsson, Sverige8613498122372012-04-13
Claudia Thiel, Tyskland2412022352006-06-07
Torben Lyng, Danmark222465422322020-03-09
Hans Henrik Iversen, Danmark4748922302005-09-06
Erik Schaumburg, Danmark1222722272004-11-29
Mogens Krantz Backe, Danmark5952422272008-09-27
Andreas Noeske, Tyskland61170222262007-12-16
Ies Meulmeester, Holland122226422252010-12-03
Lars Larsson, Sverige3608222252006-07-08
Martin Rivero, Danmark2397322232011-10-01
Sander Bot, Holland51023322152005-02-24
Carl Bohn, Danmark85556844122112020-11-30
Heine Oldenskov, Danmark5783322092010-05-30
Michael Frank Nielsen, Danmark45637246422082020-06-26
Hans Drostgaard, Danmark1220422042005-04-07
Leif Samuelsen, Danmark1220222022005-04-06
Ulrik Henneberg, Danmark2404122022004-07-07
Gisela Nagel, Tyskland1029721122022020-11-30
Jonas Holmqvist, Sverige131994122012014-01-03
Eva Agnethe Bramming, Danmark4824422012008-10-06
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1219921992011-05-12
Lars Lyngsø, Danmark2415021982004-12-26
Jonn Leffmann, Sverige142304621972011-08-22
Oskar Nilsson, Sverige2389721942011-05-09
Steen Brølling, Danmark1219421942008-11-03
Knud-Erik Andersen, Danmark1219421942006-06-07
Raymond Galea, Malta1219121912004-11-08
Arild Hansen, Norge2418321892005-04-26
Graham Etherington, Storbritannien3643521872002-09-27
Ole Thyge Plannthin, Danmark61064821862008-11-09
Frode Jacobsen, USA466771221822012-06-23
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3621321732008-10-06
Zsolt Ampovics, Ungarn5798421732018-05-10
Erik Van Bogaert, Belgien1217221722004-12-18
Thorkil Brandt, Danmark172599321682019-11-23
Maciej Buchalik, Polen1216721672015-07-19
Eline Eggers, Danmark3640521672006-02-01
Ingar Støyle Bringsvor, Norge344809821632018-09-27
Rune Larsen, Danmark2404421632006-03-19
Josh J Shaw, England2361621552009-12-25
Arne Lilhauge, Danmark71140321542009-10-19
Ralph Martin, Tyskland264786221492008-04-18
Thomas Damm Als, Danmark2398321472008-12-22
Jostein Myromslien, Norge1214121412005-11-15
Thorkild Lund, Danmark1213821382010-03-15
Stefan Stürup, Danmark4578421352013-08-08
Mark Trustrup, Danmark1213421342005-10-31
Marcel Klootwijk, Holland3569121332014-11-28
Jørn Lennart Larsen, Danmark3573921322006-05-10
Niels Evald Jensen, Danmark2375321312015-09-19
Uffe Jensen, Danmark1212621262007-12-28
John Hornbek, Danmark183147721252008-09-08
Elmer Pedersen, Danmark333797021232015-03-23
John Frikke, Danmark323237321222019-08-28
Ole Kristjansen, Danmark3575321202013-09-29
Kaj Krutfelt, Sverige3572721192007-02-05
Dennis Andersen, Danmark3590321162007-04-04
Thurel Julien, Gambia13218300621152011-09-18
Nick Lowton, Storbritannien2401121102002-10-08
Mark Trott, England1210921092006-02-12
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3562621062008-05-29
Seamus Mogensen, Danmark2397021052008-05-26
Gedser Fuglestation, Danmark1210521052004-11-05
Jan Ole Kriegs, Tyskland3617921032009-10-13
Christian Ljunggren, Sverige111818521022013-05-27
Arne Bertelsen, Danmark1210121012006-02-11
Flemming Værgman, Danmark1210021002010-02-21
Stefan Tapio Ettestam, Sverige727647120982019-11-23
Peter ter Heide, Holland1209720972008-11-10
Marcel van Kammen, Holland2403420972008-07-22
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5901120932009-11-19
Joachim Bertrands, Belgien626202820912017-06-29
Jan Bosch, Holland1209120912007-04-25
Maarten Zorgdrager, Holland61083620872011-06-02
Aleks Lund, Danmark1208720872015-04-11
Bart-Jan Prak, Holland61164820862006-10-05
Henrik Holm Brask, Danmark1208520852008-10-06
Kjetil Schjølberg, Norge1208420842007-01-09
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1208220822009-02-20
Morten Dehn, Danmark8968120802020-11-23
Dan Allan Nielsen, Danmark2405620792010-02-18
Gert Rasmussen, Danmark556481320782014-01-02
Inger Christoffersen, Danmark1207820782007-12-09
Kresten Hansen, Danmark2326420712011-12-01
Helle Kjær Erichsen, Danmark202881220712018-08-31
Jack Juliussen, Danmark3613520702007-10-07
Ole Bo Olsen, Danmark374141320682016-09-12
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3512420672009-04-06
Ivan Jensen, Danmark1206620662004-11-21
Jacob Breson Neumann, Danmark192582120652013-05-23
Alex Wallin, Danmark3530420642008-12-15
Lars Andersen, Danmark1206220622010-01-01
Ruud Altenburg, Holland2387720622005-08-29
Christian Martin Glahder, Danmark131743620592012-06-26
Erik Rosendaal, Holland1205820582004-11-11
Per Allan Degn, Danmark101607420572010-05-28
Flemming Eskildsen, Danmark1205320532009-09-07
Bjarne Hemmingsen, Danmark162297820482017-12-02
Palle Hove Christensen, Danmark3559720412012-05-21
Westy Esbensen, Danmark1204120412005-05-04
Lars Lindgren, Danmark1204120412005-08-16
Peter Zeller, Schweiz91146020362016-06-03
lou bertalan, Tyskland1203520352008-09-25
Kent Schou Larsen, Danmark2384720342006-03-30
Aleix Comas, Spanien61019120332010-09-05
michael jürgensen, Danmark1202720272011-10-09
Torsten Hansen, Danmark1202520252004-09-01
Ivan Sjögren, Sverige618320720252013-03-16
Stig Toft Madsen, Danmark2393420242010-06-17
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3525620242013-09-05
Nico de Vries, Holland1200920092009-12-20
Bjarne Nielsen, Danmark3559220082009-04-19
Maurizio Sighele, Italien91117220052011-09-25
John Mikkelsen, Danmark1200420042012-05-21
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark262932420012020-01-07
Niels-Christian Christensen, Danmark4659520012012-10-07
Jesper Høy Hansen, Danmark3423820012012-05-11
Vlad Cioflec, Rumænien6863819992011-12-22
Hans Jørgen Riis, Danmark2347619992010-04-23
Flemming Pedersen, Danmark1199919992003-06-28
Benny Steinmejer, Danmark1199819982013-01-02
Marcus Erik Danielsson, Sverige141855819962012-01-12
Anna Kjøller, Danmark1199619962013-04-10
Detlef Gruber, Danmark1199219922006-06-07
Rony Livne, Israel2306519922017-11-14
Martin Scott, Storbritannien81459919922002-10-10
kai nissen, Danmark101479019922014-08-18
Herman Bouman, Holland1199019902006-08-30
Anders Jihmanner, Sverige1199019902005-09-05
Kasper Thorup, Danmark1198919892005-08-02
Lars Juul Pedersen, Danmark283983919872018-02-18
Julian Guy Bell, Norge1198519852011-12-23
Karsten Munch Andersen, Danmark3549419812009-07-13
Justin Jansen, Holland1197919792005-12-24
Morten Müller, Danmark212527719762018-03-27
Christophe CAPELLE, Frankrig81190019742012-04-14
Kristian Poulsen, Danmark2320619712011-11-18
Andreas Guldager, Danmark131878619712012-05-30
Ole Vognstoft, Danmark1196819682004-11-25
Peter Steen Henriksen, Danmark1196719672010-04-19
Thomas Kiørboe, Danmark1196519652004-11-23
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1196519652011-01-23
Andreas Saul-Rotne, Danmark1195519552009-03-01
Gábor Bodor, Ungarn131911019552017-03-22
Quentin Dupriez, Frankrig1195419542007-10-05
Johan Emil Løje, Danmark1195319532007-07-31
Flemming Dane, Danmark3535619482008-06-13
Niels Peter Møller Jensen, Danmark1229297219472020-09-06
Hallgeir Fisketjøn, Norge81113319462011-07-07
Albert J. de Jong, Holland1194119412011-11-01
Espen Støtterud Christensen, Norge61114019302008-06-23
Benny Rytter, Danmark1192719272013-03-27
Stephen McAvoy, Irland5718319232013-04-14
nuno barros, Portugal1192219222009-05-18
Lars Pedersen, Danmark1192219222006-07-21
Jens Lind, Danmark8866319172019-11-15
Alen Ploj, Slovenien6977219152013-10-04
Claus Lunde Pedersen, Danmark101535919152011-10-25
Søren Ryge Petersen, Danmark1191319132005-02-06
Christoph Moning, Tyskland141963219122011-08-20
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark142184019092012-04-11
Carsten Holm Petersen, Danmark593377819082020-07-09
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1190719072011-05-24
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark91457919062011-10-25
Villy Pedersen, Danmark162326019032017-05-19
Brahim Mezane, Marokko71015419032013-05-26
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5779119012013-05-22
Emil Fich Larsen, Danmark71039219012013-11-04
Kim Iburg, Danmark1190019002006-08-07
Tony Søholm Larsen, Danmark323275018982020-11-30
Hans Erik Mom, Holland1189618962006-01-28
Jens Maibomm Hansen, Danmark1189518952009-07-19
Benny Nørgaard, Danmark1189218922013-05-02
Daniel Mauras, Frankrig1189118912015-06-23
Jan van der Laan, Holland1189018902009-07-31
Martin Roost, Schweiz2343018842010-11-07
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark3385818842017-03-14
Trösch Stephan, Schweiz2350218812013-02-01
Patrik Jonasson, Sverige1188118812010-05-02
Erik Røjgaard, Danmark2262018802017-06-15
Thomas Kuppel, Tyskland6983118792013-08-08
Jean Seeberg, Danmark3527618762010-01-31
Birger Bavnsgaard, Danmark1187218722009-04-30
Torben Byfoged, Danmark2356018692010-04-13
Peter Stronach, Storbritannien10977618692017-01-27
Otto Madsen, Danmark2323818662012-12-05
Jens Holte Frederiksen, Danmark1186418642007-06-25
Benjamin Steffen, Tyskland192422918592014-04-24
Christian Terp, Danmark5626518582018-06-22
Jacob Neumann, Danmark2350718552009-04-12
Jan Jörgensen, Sverige131568818542019-11-08
Thomas Bentsen, Norge2362718532009-10-12
Anders Frederiksen, Danmark1185118512005-08-07
Ole Snerling, Danmark1185018502008-06-04
Claus Johansson, Danmark162449518442012-03-09
Wedigo Ferchland, Danmark5861318412006-05-18
Felix Jachmann, Tyskland2353618332011-06-24
Martin Poulsen, Danmark1183318332004-07-04
Jurgen Lehmann, Finland1182918292010-10-12
Ruud van Beusekom, Holland1182918292006-11-26
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3528218272010-09-28
Birthe Kirk Gawinski, Danmark3430818262013-08-09
Ole Skrubbeltrang, Danmark3440718242012-04-12
Claus Øgard, Danmark2361618232008-03-16
Lars Munk, Danmark1182118212007-08-03
Magnus Corell, Sverige1182018202014-03-25
Mathieu Bally, Schweiz1182018202015-12-22
Martijn Bunskoek, Holland101604818192011-01-27
Kim Søvæld, Danmark1181718172008-11-18
Dirk Van Gansberghe, Italien202865318102010-10-21
Kent Schou Larsen, Danmark1180318032007-08-28
erik ehmsen, Danmark101338918002011-11-16
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark9971117982013-03-25
Palle Jensen, Danmark3524817972008-10-09
Aron Andersson, Sverige4630417962010-10-20
Birger Hultengren, Danmark1179517952010-07-07
John Jensen, Danmark535416017942019-04-26
Dominik Becker, Tyskland6876917922016-03-01
Rainer Christian Ertel, Tyskland23613364617922020-03-26
Ole Skrubbeltrang, Danmark6810617902014-11-13
Luise Ekberg, Danmark1178417842009-07-26
Henning Larsen, Danmark11710310317832020-03-09
Thorsten Stegmann, Tyskland2271917812018-12-21
mats svensson, Sverige4672017812013-11-09
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1176117612010-07-26
Jonas Halberg, Danmark3456617602013-03-08
per schmidt, Danmark1175917592009-02-23
Bjørn Erik Hellang, Norge3482017582012-08-27
Ivan Sjögren, Sverige778143217512017-11-11
Torben Sylvest Jensen, Danmark9960017512018-05-22
Claus Boe Tøndering, Danmark2318417482011-04-19
Kim Mogensen, Danmark3473617442014-07-28
Henrik Kolsbjerg, Danmark81163617402010-08-27
Kirsten Jæger, Danmark1173817382013-04-08
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1173017302009-01-12
wally morell, Danmark1173017302013-02-10
Henning Krog Søndergaard, Danmark1172917292013-08-22
Petri Kuhno, Finland3486717282013-11-21
Bjarne Skule, Danmark172265217262010-01-12
Eirik Nydal Adolfsen, Norge1172317232012-03-29
Rud Lynge, Danmark1172117212014-08-04
Johan Stenlund, Sverige5659417182013-12-20
Gert Sørensen, Danmark1171717172013-02-20
Henning Hansen, Danmark4681317142008-04-22
J Ole Andersen, Danmark434369717132016-05-24
Zoltan Baczo, Danmark6769517122015-12-31
Felix Timmermann, Tyskland524519617122020-03-20
Henrik Dissing, Danmark1170717072012-10-18
Gal Shon, Israel1170617062009-04-06
Martin Strømkjær, Danmark3462116972016-05-10
Peter Lauritzen, Danmark4487716922012-09-12
erik van bogaert, Belgien1169016902014-10-16
Bente Steffensen, Danmark1169016902007-05-20
Søren Vinding, Danmark13612986316882018-10-31
Hanne April Farnæs, Danmark3484916772010-03-07
Anne Themsen Flindt, Danmark1167516752013-02-21
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5730416672009-10-08
jules phillips, Danmark1166616662015-01-25
Carsten Lundberg, Danmark3446116612013-08-28
Brian Rasmussen, Danmark91098016582016-11-27
Lotte Skjærbæk, Danmark3451616522009-05-28
Ivan Skov Pedersen, Danmark1164716472007-04-10
Mogens T. Kofod, Danmark2314216452012-08-26
Tommy Bjørk, Danmark5675016442016-02-16
Dubois Laurent Yves, Frankrig2306816432013-12-17
Henrik Poulsen, Danmark2295516422012-02-13
Aage Kabbelgaard, Danmark1163816382011-08-12
Thomas Garm Pedersen, Danmark37022075116362020-11-05
Theis Bacher Nielsen, Danmark5771216332008-04-22
Troels M. Krogh, Danmark1163016302013-05-15
Mogens Holme, Danmark2309616282008-11-27
Christian Brinkman, Holland1162616262010-02-23
Bo Valeur, Danmark131040316242020-07-31
Chris van Rijswijk, Holland4539216222017-11-06
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3470816192009-04-01
Peter Østrup Jensen, Danmark1161716172012-07-16
jesper nexø arvesen, Danmark4540316132012-11-07
Tommy Karlström, Sverige2279816122014-04-10
Rasmus Hald, Norge2294416112011-06-17
Malte Christensen, Danmark1159815982012-02-21
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1159715972009-12-06
Bent Nielsen, Danmark6734315962012-04-09
Marco Hammel, Schweiz1159415942010-07-12
nick petersen, Danmark4585515892011-08-16
Damien Gailly, Belgien1158915892016-05-11
Timme Nyegaard, Danmark2311215832010-01-03
Arne Giørtz-Behrens, Danmark514848715832020-06-26
René Christian Hansen, Danmark1158115812011-01-13
sissel fossat, Danmark1158015802013-07-11
Claus Kesby, Danmark1157915792008-04-16
Jonna Lindegård, Danmark6766015682014-10-12
Anders Jensen, Danmark564470615672020-10-23
John Mikkelsen, Danmark2288115672012-06-26
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark2284015662010-01-11
Karsten Garcia Pedersen, Danmark8901815652013-02-11
Janis von Heyking, Sverige524684815612013-12-12
Kjeld Pedersen, Danmark1155715572012-04-17
Luca Boscain, Italien162018615562014-07-31
Brahim Birds, Marokko3363915462014-12-19
Thomas Elbek, Danmark6800715462014-08-11
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark2289515402009-03-01
Julien Mazenauer, Schweiz4416615312015-02-18
Anne Blotting, Danmark2281315232010-06-17
Flemming Nielsen, Danmark1152115212008-10-06
Lars Frede Petersen, Danmark2285315192014-08-25
Mogens Neergaard, Danmark3378315192018-07-07
Poul-Henrik Bergmann, Danmark1151615162014-02-02
Benjamin Gnep, Tyskland2279115152011-09-30
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark4504615052013-02-25
Graeme Joynt, England3359115022014-06-27
Peter Denyer, England2228014992018-07-16
Steve Nuttall, England1149014902012-02-12
Christian Michael Villadsen, Danmark111254414822014-01-08
Lasse Patrick Simensen, Norge3385814792015-11-16
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark2291914742014-04-03
Kristian Ribers, Danmark1147314732011-02-27
John Jørgensen, Danmark6775614722013-06-30
Thomas Larsen, Danmark1146714672005-10-29
Stefan Frello, Danmark1146414642009-05-28
Jan Andruszkow, Danmark4466714642015-06-22
Niki Forintos, Ungarn1145714572008-11-02
Bruno PORTIER, Belgien5468814562018-03-21
René Worup Rørbæk, Danmark1145014502010-09-22
Janni Christoffersen, Danmark7815514462014-01-21
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark1143814382013-07-06
Frederik Rejsby Johansen, Danmark171392114322020-11-15
Luca Bergamaschi, Italien5527914312018-12-10
Kai Lindegaard, Danmark2259614312016-01-08
Jóan Petur Petersen, Færøerne1142814282007-08-11
kim jespersen, Danmark2232114272012-01-31
Kris De Rouck, Belgien1142714272012-01-08
Fredrik Ström, Sverige5656414262014-04-18
finn henriksen, Danmark141227714202020-04-30
Jure Novak, Slovenien1140814082013-09-02
Julia Zeitzer, Danmark1140714072013-11-12
Gabor Graehn, Danmark3378614042012-09-06
Steen Winkel, Danmark141434414022014-01-07
Nicolas Pierre Beyer, Danmark1139813982012-02-24
Poul West Lauritsen, Danmark1139613962013-01-14
Kis Boel, Danmark1128920413872020-11-20
Birger Algot Tørnblad, Danmark2261713852010-09-14
Hamid Yadane, Marokko5587113792013-10-07
Finn Nørregaard, Danmark10910413732015-03-09
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark1137113712011-01-08
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark141202813652015-03-26
Bo Lassen Christiansen, Danmark17910513572020-09-25
Henning Broe, Danmark1135413542010-08-05
Charlotte Christel Jønsson, Danmark3351913542014-02-14
Torben Back Sørensen, Danmark6413413502019-12-01
Peter Petersen, Danmark2191313422017-05-08
Kurt Vogt, Danmark272703613382011-12-27
Johan Christian Homann, Danmark291783213322020-08-12
Daniela Gruber, Tyskland4457113202012-05-31
Knud Nielsen, Danmark1131413142016-06-16
Helle Dyrting, Danmark191569413102015-03-07
Thomas Kuppel, Tyskland1130613062017-08-21
Tom Conzemius, Luxembourg3303212992014-04-23
Steen Egholm Engelbøl, Danmark663954912972020-04-28
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark4443912912016-09-20
Jeppe Berthelsen, Danmark1128712872011-07-27
steen jørgensen, Danmark111151312792016-11-18
Lars Erdmann, Danmark1127612762015-08-07
Lisbeth Bech, Danmark6663912722015-09-04
Lars Halkjær, Danmark4452212702016-02-26
Klavs Frandsen, Danmark2232512692012-09-12
kurt jensen, Danmark1126412642013-09-17
Ulla Henriksen, Danmark1126012602004-04-30
Thyge Enevoldsen, Danmark1125812582013-01-28
Knud Kjeldsen, Danmark1125712572011-07-27
Jens Kildemoes, Danmark5426912562016-11-30
morten jønck, Danmark3360712552011-11-12
Mogens H. Foder, Danmark1124812482012-03-07
Finn Nielsen, Danmark1124112412013-09-15
Esper Boel, Danmark3322812392016-06-18
Brian Christoffersen Skræm, Danmark4388312252016-07-15
Lars Jensen Kruse, Danmark361896612232020-01-28
Willy Jørgensen, Danmark1122312232013-04-30
Torben Lund-Hansen, Danmark5480812132016-02-12
Zbyszek Kajzer, Polen1121012102013-04-08
Marko Gregoric, Slovenien1120612062009-02-12
Karsten Mose, Danmark2235512012013-06-18
Lars Petersson, Sverige1120112012011-03-19
Arvid H Anthonsen, Norge292635111972015-07-07
Hugo Touzé, Frankrig5509511922016-05-22
Hans Erik Jensen, Danmark131069611902019-08-12
Kim Fich Larsen, Danmark1119011902013-12-27
Jonas Gildebro, Danmark1118811882012-07-16
Karsten Busk Laursen, Danmark1117811782014-03-04
Max Uhrenholt, Danmark1116411642019-01-11
Miska Nyúl, Ungarn1115611562013-01-29
Michael Hofmann Caspersen, Danmark1115511552016-03-08
Tine Jensen, Tyskland11974111432018-06-03
Ralph Martin, Tyskland191769811342017-12-10
Lars Ernst, Danmark1113111312012-02-02
Daniel König, Tyskland7677611292013-06-22
Søren Garder Brask, Danmark2206611262013-02-28
Jan Nielsen, Danmark11866711112019-06-20
Christoffer Elias Kaae, Danmark4410211092013-01-08
Klaus Günther, Tyskland1110811082020-03-07
Marcin Faber, Polen3274711012013-09-17
Michael Hansen, Danmark10869010922016-11-10
Svend Fischer-Nielsen, Danmark1108910892015-06-23
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien1108810882005-06-26
Joakim Matthiesen, Danmark301769910832020-10-27
Kasper Anias Møller, Danmark1107710772014-05-09
Vagn Gjerløv, Danmark3276410612012-02-06
Mikkel Thorup, USA8650610582020-06-24
Slawomir Karpicki-Ignatowski, Polen18821310502020-11-10
Stefano Miceli, Malta6387310422020-02-23
Torben Juul Hansen, Danmark1104010402017-04-06
Søren Parup, Danmark1103210322006-04-01
Per Hirslund, Danmark1102710272011-09-25
Jesper Schade, Danmark1101610162016-11-22
Vagn Wendel Sørensen, Danmark1100510052017-06-10
Micha A Neumann, Danmark1100410042013-11-12
Erik Rosendahl, Danmark4315010032017-05-25
jette østergaard danielsen, Danmark19999992016-07-08
Martin Høj Hansen, Danmark19979972012-03-22
Kurt Willumsen, Danmark19939932011-07-27
Lars Nielsen, Danmark19939932017-06-13
tue hartmann, Danmark19879872012-05-06
Hans Ægidius, Danmark321649812020-04-24
Mads Syndergaard, Danmark19799792012-12-04
Bent Lyngklip Kjeldgaard, Danmark1061219792020-06-10
Martin Rheinheimer, Danmark198927099692020-11-20
Flemming Pagh Jensen, Danmark327679692017-07-10
Asger Røjbek Sørensen, Danmark856979642018-11-21
Hans Ægidius, Danmark430779392019-10-20
Kristian Kirk, Danmark316099222020-08-25
Ib Fagerlund, Danmark18768762016-07-25
Stano Harvančík, Rumænien18728722016-05-03
Sebastian Steinar Thorup Hansen, Danmark1049098562020-11-02
Jonathan Hemmer-Hansen, Danmark18508502018-07-31
Jens Brandt, Danmark18498492015-08-29
Claus Andersen, Danmark214578412019-06-20
uffe jensen, Danmark18188182015-05-11
Svitlana Tkach, Danmark214658162016-07-12
Hans Henrik Iversen, Danmark18118112017-12-07
Philip Dam, Danmark17997992015-09-28
Lauritz Xerxes Walter, Danmark211547962018-07-10
Daniel Lehmberg, Danmark2089807912020-03-07
Niels Jørgen Askirk, Danmark17877872012-12-23
Rie Jensen, Danmark424807832020-03-04
Niels Lech Pedersen, Danmark17797792015-09-14
René Petersen, Danmark44189877662020-11-30
Klaus Berggreen, Danmark17637632017-11-04
Jonna Lindegård, Danmark213737592018-01-18
Dušan Kerestúr, Slovakiet634807572018-06-07
Jan Svejgaard Jensen, Danmark315737552019-12-03
Mikkel Bello Andreasen, Danmark17467462015-08-07
Ole Zimmermann, Danmark213797442017-12-07
Vagn Gjerløv, Danmark17377372018-02-06
Karsten Bidstrup, Danmark52117627342020-09-03
Bent Christiansen, Danmark17237232018-01-09
Neer Div Bankoti, Indien17177172015-11-12
Thomas Iversen, Danmark213807152019-05-24
Claus Brostrøm Nielsen, Danmark213507122017-11-18
valdemar overgaard petersen, Danmark17117112017-03-06
Nikolaj Thomsen, Danmark955637082015-08-20
Mads Bjarke Salling, Danmark16946942019-09-25
Bjørn Kjellemyr, Norge313056842020-05-04
Svend Anker Schwebs, Danmark421316802019-08-23
Lisbeth Jeppesen, Danmark16676672018-07-29
Jan W. Badura, Danmark317136622019-04-30
JOSE MARIA FERNANDEZ ZAPATA, Spanien16536532019-07-05
Maximilian Fader, Tyskland16536532016-05-15
Leif Bork Petersen, Danmark28246312020-04-17
Philip Elbek, Danmark211896312019-01-15
Ivan Naurholm, Danmark211296132018-06-22
peter wedel petersen, Danmark421296132018-05-01
Louis Kristoffer Poulsen, Danmark211606102020-11-03
Leif Møller Sørensen, Danmark419726012020-10-16
Andreas Ranner, Østrig1149555982020-10-06
Per Hauge, Danmark314035822019-11-29
Skagen Fuglestation, Danmark211235752019-08-28
Kaj Halberg, Danmark28305702019-09-02
Leif Jensen, Danmark211035682019-08-17
Gert Fahlberg, Danmark210925672020-05-14
Max Uhrenholt, Danmark15625622019-06-14
Bjarne Hove-Jensen, Danmark15535532020-07-06
Lillian og Poul Erik Mark, Danmark15325322020-07-07
Ashley Fisher, Storbritannien15105102020-01-17
Pernille Galsgaard, Danmark29775042020-11-02
Sakari Kauppinen, Danmark928024902020-11-09
Mads Østergaard Brun, Danmark312764722019-08-28
Sten Petersen, Danmark819864382020-11-09
Bjarne Bjørn Olsen, Danmark14024022020-07-07
Anders Brinkmann, Danmark27114002020-08-10
Lars Tom-Petersen, Danmark13973972020-07-07
Michael Larsen, Danmark13893892020-07-07
Kim Hagen Andersen, Danmark26603862020-09-11
Jørgen Bjerring, Danmark13853852019-07-23
Jeanette Hall Petersen, Danmark310263792020-08-20
Luke Nelson, Storbritannien411383552020-10-13
Nicolaj Back Sørensen, Danmark13473472020-08-31
Jesper Bay Jacobsen, Danmark13293292020-10-13
Poul-Erik Hansen, Danmark25593182020-06-11
Attila Lenart, Danmark816443152020-09-08
Leo Søgaard Borch, Danmark12082082020-08-21
Dan Reichardt, Danmark186862020-09-21

Der er i alt 1415 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.176 sek.
til toppen