Startside I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
 Artslister 


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2268447188712014-05-27
Rune Sø Neergaard, Danmark7831103847154052019-08-29
Klaus Malling Olsen, Danmark41156557387144472019-10-19
Peter Nielsen, Danmark339742448124232016-11-08
Per Huniche Jensen, Danmark1944736103552012-10-01
Ole Krogh, Danmark12253091162102852018-12-30
John Kyed, Danmark139299561100142013-12-22
Jens Søgaard Hansen, Danmark654130752699712019-06-17
Tommy Holmgren, Sverige12218224394502018-02-12
Helge Sørensen, Danmark1602233536694452019-06-10
Leif Høgh Olsen, Danmark72393971791952014-01-06
Lars Maltha Rasmussen, Danmark12212225090842018-10-24
Jens Mikkel Lausten, Danmark153803390802016-10-13
Søren Kristoffersen, Danmark1249193902490632016-07-03
Jan Skrubbeltrang, Danmark8811076787752017-03-15
Michael Mosebo Jensen, Danmark12630944087522019-10-20
Ken Sievertsen, Danmark1875187512013-05-21
Ole Zoltan Göller, Danmark47877837485572014-03-28
Kent Olsen, Danmark4510311385032018-10-26
Ulf Eschou Møller, Danmark296949284462010-03-26
Dennis Noel, Danmark1835983592004-11-08
Henrik Asbjørn Pedersen, Danmark211956283592016-05-27
Martin Gottschling, Tyskland5710639183542017-10-17
Michael Grell, Danmark31424982742012-08-20
Troels Eske Ortvad, Danmark538945482222019-08-10
Johnny Madsen, Danmark31257431381332018-11-20
Tore Vang, Norge5511209279312016-10-20
Per Poulsen, Danmark44090394178302018-09-04
Annette Hansen, Danmark31365078192009-01-07
Per Kjær, Danmark17140441976332017-09-11
Jens Jørgen Andersen, Danmark17935443276052019-06-30
Allan Kjær Villesen, Danmark52551333774472019-07-08
Carsten Gadgaard, Danmark8924286474242008-10-17
Ib Jensen, Danmark25345244673992019-07-12
Jens Kristian Kjærgård, Danmark42997681373332013-05-07
Morten Scheller Jensen, Danmark1837226339473232019-10-19
Jan Kåre Ness, Norge72766472942011-12-14
Søren Brinch, Danmark133278572932009-11-22
Hans Krabsen, Danmark1727472742004-04-03
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12422479472642013-05-11
Kurt Bredal Christensen, Danmark113385972552010-10-28
Chris Batty, England14227472972182008-02-20
Kjetil Schjølberg, Norge347036271982012-03-12
Brian Wielsøe, Danmark1714071402009-10-14
Gerner Majlandt, Danmark16538589270942017-10-24
Anders Østerby, Danmark336501170942015-11-13
Knud Pedersen, Danmark576119787470832017-05-16
Leo JR Boon, Holland31325670282003-01-13
Henrik Pedersen, Danmark26327447169602019-10-17
Jan Hjort Christensen, Danmark71928969372009-10-13
Arthur R. Jensen, Danmark134026569312007-01-30
Flemming Ahlmann, Danmark6015027468852012-03-10
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31347668652004-05-16
Stig Linander, Danmark11118367568042013-11-07
Mikkel Høegh Post, Danmark24146756167702015-12-02
Jørgen Kabel, Danmark14136511067692018-09-25
John Larsen, Danmark964100735367622019-10-21
Henrik Kisbye, Danmark49962733267102013-12-24
Torben Olsen, Danmark2996766212013-11-02
Rie Voetmann, Danmark72828865742005-06-13
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark458615365542013-06-30
Lars Jensen, Danmark21942896365472016-11-16
Anders Bojesen, Danmark122298264422013-12-31
Axel Mortensen, Danmark1000135993764382019-10-09
Henrik Brandt, Danmark10319626464332019-01-28
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark26327806264152019-09-03
Thomas W. Johansen, Danmark92365463982010-02-04
Christian Axelsen, Danmark469361863362011-09-25
Arie Ouwerkerk, Holland10524464962732019-10-13
Albert Steen-Hansen, Danmark17538225662082010-05-04
Clausjannic Labuz, Danmark11021599262022012-03-06
Bo Tureby, Danmark579107779761802015-09-01
Peter Lyngs, Danmark257763661032018-03-21
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8820570060732007-02-25
Jan Speiermann, Danmark399927460682012-06-15
Carsten Siems, Danmark39956708560572019-01-14
Elly Hansen, Danmark204261360512017-07-13
Karin Gustausen, Danmark322159460332019-08-12
Simon Berg Pedersen, Danmark680106499160262019-08-17
Vincent Legrand, Belgien12822173060152018-10-12
Annelise Juul Stampe, Danmark41486460032006-01-30
Rodmund á Kelduni, Færøerne37550325260022019-09-02
Mikael Nord, Sverige389514459852004-12-15
Per Schiermacker-Hansen, Danmark10017723959632016-06-24
Carl Erik Mabeck, Danmark12727474059432007-07-04
Henrik Mikkelsen, Danmark5211819859412012-10-03
Jens B. Bruun, Sverige62204459082006-01-26
Peter Christiansen, Danmark429217358592006-12-31
Kim Aaen, Danmark5413626958442012-04-19
Ole Hetland, Danmark507852858362018-02-24
Rene Rantzau, Danmark234125358192013-12-29
Henrik Laust Bøhmer, Danmark5412022057782014-09-29
Carsten Egevang, Grønland5113592657642007-10-09
Raphaël Lebrun, Belgien2836457562012-06-21
Erik Biering, Danmark68883724257532019-09-25
Gert Jeppesen, Danmark14422585256852012-09-15
Christoph Moning, Tyskland31206056742010-08-18
Oluf Lou, Danmark41614156682013-08-02
Jens Eriksen, Danmark7217663756672013-08-26
Søren Nygaard, Danmark7017479856062012-07-15
Sakari Kauppinen, Danmark1560256022003-02-11
Eva Foss Henriksen, Danmark86393932156012019-10-07
Susanne Jepsen, Danmark14723870256012012-03-23
Andreas Bennetsen Boe, Danmark14810339155982018-11-20
Henrik Greve, Danmark3888855872008-04-07
Tim Hesselballe Hansen, Danmark72461555622011-01-30
Stephan Skaarup Lund, Danmark15025833655622014-01-27
Joakim Engel, Danmark8318678955522007-08-18
Christian Andersen Jensen, Danmark45178655355462016-12-11
Anita Pedersen, Danmark31514855402001-11-16
Hans Henrik Larsen, Danmark2137244340055322019-10-21
Erik Kramshøj, Danmark133694455322005-06-16
Jan Kiel, Danmark82138255052010-02-06
Andreas Bruun Kristensen, Danmark6312983654872019-09-28
Sanne Busk, Danmark51314154522008-10-08
Tim Andersen, Danmark31270454132004-04-20
Jørgen Munck, Danmark548571353972017-04-05
Poul Thrane, Danmark143172653912012-09-18
Arne Volf, Danmark12422094153882017-12-30
Anders E. Sørensen, Danmark12526913153742011-10-01
Lars Rostgaard, Danmark22231914253702014-06-13
Silas K.K. Olofson, Færøerne1510229875553672018-04-11
Harry J Lehto, Finland5715854153492012-12-21
Anders Wiig Nielsen, Danmark264479753362019-04-22
Jimmy Skat Hansen, Danmark173732952772005-04-04
Lene Vejen, Danmark41149452622010-02-14
Eigil Ødegaard, Danmark508100789252582018-09-14
Lars Adler Krogh, Danmark10623946052472017-07-30
Claus Halkjær, Danmark744115766652302019-09-02
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark61959752152005-06-12
Klaus Dichmann, Danmark34642865551962019-07-15
Morten Bentzon Hansen, Danmark10619677251882019-10-15
Erling Krabbe, Danmark16113912651782019-04-11
Anton Herrig Liebermann, Danmark81747151682013-11-29
Bent Carstensen, Danmark244812551302012-09-09
Erik Ehmsen, Danmark61255150942008-12-29
Morten Christensen, Danmark7210542650882019-02-07
Henrik Knudsen, Danmark195295150872011-10-05
Birger Lønning, Danmark11720945850852019-09-10
Arnold Houmann, Danmark225117350842006-06-07
Søren Harding, Danmark1008977850772018-02-23
Richard Ek, Sverige367497850272011-10-03
Rune Bjerre, Danmark348298150182012-02-12
Bo Sonne Sørensen, Danmark296401249862010-11-24
Bo Svensmark, Danmark71702449432011-01-10
Michael bergman, Sverige51433149402009-05-09
Andreas Petersen, Danmark294444649382012-11-19
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10316834249252017-02-04
Per Ekberg Pedersen, Danmark173750649242010-06-15
Palle Nygaard, Danmark113298849152006-06-07
Björn Gísli Arnarson, Island133422649102006-01-19
Michael Køie Poulsen, Danmark233881748932013-03-25
Erhardt Ecklon, Danmark5614120048922012-10-12
Sune Riis Sørensen, Danmark16833289248742018-11-15
Alex Sand Frich, Danmark5111815648732018-10-05
Thomas Jensen, Danmark1487348732003-05-17
Ole Amstrup, Danmark25244395348612013-06-11
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark101456548582014-01-03
Hans Larsson, Sverige358720248492010-11-07
John Pedersen, Danmark10318301048402013-11-02
Terry Townshend, Storbritannien7914034948312012-08-20
Henrik F. Nielsen, Danmark5311196948162019-07-23
Sebastian Klein, Danmark111707548042018-05-30
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2888947802004-08-16
Hans Lind, Danmark122998447662013-03-05
Per Schans Christensen, Danmark47460303047522019-09-30
Jakob Dall, Danmark8418823447452013-11-09
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien52192900647182013-10-16
András Fodor, Ungarn569407747132015-03-10
Jan Eske Schmidt, Danmark245996446972011-10-08
Peter Bundgaard, Danmark61237246862013-08-26
Erik Agertoft, Danmark173785446762007-04-29
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1466646662009-08-20
via Sune Jepsen, Danmark2770246622001-11-09
Ingrid Grunwald, Tyskland61510546612005-02-21
Pieter Vantieghem, Belgien255259146612009-11-26
Henrik Mouritsen, Tyskland82359546552010-09-29
Fredrik Kræmer, Norge102621446402002-10-02
Klaus K. Nielsen, Danmark6721346262019-09-20
Marianne Heno Mogensen, Danmark61258346262008-10-18
Iben Hove Sørensen, Danmark1461846182011-10-15
Klaas Felix Jachmann, Tyskland296642146062006-11-26
Christian Leth, Danmark5614944245912016-06-01
Mads Herbøl, Danmark4610245752019-10-21
Peter Bo, Danmark3970545702006-09-25
Lars Smith, Danmark173284945262011-12-09
Anni Nielsen, Danmark6514144445172016-11-29
Mogens Hansen, Danmark33976899245142010-03-19
Torben Lund, Danmark51038945132004-12-15
Svend Dybkjær, Danmark31083245102003-10-20
Kim Lunding, Danmark173476345052006-01-14
Tommy Kaae, Danmark406503544762017-02-28
Thomas Stigfeldt, Danmark31013844752005-01-20
Søren Peter Pinnerup, Danmark51257844722013-01-07
Carsten Madsen, Danmark1446144612004-11-14
Jon Lehmberg, Danmark12018135444472013-10-22
Bjørn Ginman, Danmark2525244332017-09-13
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark59289494344272019-09-06
Thomas Kjær Christensen, Danmark2801444162005-12-06
Cristian Jensen Marcet, Danmark368267544132010-12-10
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark61148344082014-10-09
Geert Brovad, Danmark103141644062004-11-14
Petri Salo, Finland2705143972008-06-18
Robert Paepke, Sverige7210944143932013-08-29
Jørgen Witved, Danmark8115336143922009-08-10
Jeppe Bundgaard, Danmark91922643632013-12-29
Claus Horneman, Danmark1436043602003-02-06
Mikkel Holck, Danmark25037832643502019-08-23
Maurizio Sighele, Italien1433243322003-01-29
Per Finn Nielsen, Danmark6812108443282015-06-23
Kenneth Bach Christensen, Danmark586104143272013-12-23
Klaus Schak Laursen, Danmark3791043112013-04-13
Tommy Frandsen, Danmark8219224343052006-01-15
Jens Ballegaard, Danmark61257743012011-12-11
Johnny Salomonsson, Danmark28050491343012017-09-24
Ken Rasmussen, Danmark3757142912010-01-24
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark245189042712012-02-12
Christian Tiller, Norge72124142652005-08-30
Alf Petersson, Sverige428385342602011-11-02
Morten DD Hansen, Danmark1425842582003-05-30
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark397184742432012-06-01
Thomas Varto Nielsen, Danmark96189845742352019-08-15
Tomas Svensson, Sverige448434242302010-10-08
Søren Skov, Danmark576110426242032013-02-12
Preben Berg, Danmark194585442012007-02-17
Martin Søgaard Nielsen, Danmark276486341992008-12-08
Nis Lundmark Jensen, Danmark20637001841942015-01-09
Bent Møller Sørensen, Danmark2688741892005-12-13
Seamus Enright, Irland2544241842010-11-21
Erik Enevoldsen, Danmark51582541822006-08-20
Lars Borup, Danmark358260641702010-09-19
Henrik Just, Danmark7414000841632012-01-26
Frank Simonsen, Danmark112690441592012-03-29
Per Holmberg, Danmark28137182841452019-10-08
Niels Jørgen Larsen, Dominica163590941382007-07-10
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne71984141082007-08-18
Carsten Gørges Laursen, Danmark203448941052018-07-24
Klaus Bjerre, Danmark346651840972011-05-04
Olof Strand, Sverige224440940762009-01-11
Morten Jenrich Hansen, Danmark344693140552019-01-08
Tom Backlund, Finland51417840322006-11-07
David Erterius, Sverige31245546040312018-09-18
Hans Rytter, Danmark234803440302007-08-07
Anders Tørressen Hangaard, Norge51267140292012-03-21
Jan Thomsen, Danmark8918347440272007-08-21
Svend Rønnest, Danmark12919250940192012-12-09
David Boertmann, Danmark469806340172013-09-27
Jens Overgaard Christensen, Danmark9417923440072011-07-01
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1400640062005-12-04
Markus Tallroth, Sverige8014899240062013-03-22
Arne Kiis, Danmark37551681340042017-06-12
Rune Bisp Christensen, Danmark15827553240002013-05-15
Michael Bonefeld Bladt, Danmark4991339962008-04-30
Terje Kolaas, Norge51340639782005-04-01
Benny Kristensen, Danmark12325348139752012-05-23
Martin Kviesgaard, Grønland296234339572011-02-13
Lars Gabrielsen, Danmark10315721739512019-10-08
Charlotte Thomsen, Danmark3854239382013-08-28
Pierre Unge, Sverige41107639312003-05-01
Søren Kristensen, Danmark8911328339302015-09-08
Palle Sørensen, Danmark10816042139302017-04-08
Jakob Engelhard, Danmark193153839292013-10-23
Richard Bonser, England19633291139092014-10-28
Yeray Seminario, Spanien3779739032005-04-11
Gabriel Schuler, Schweiz16934514938912011-03-23
Ronny Nilsen, Norge1389038902003-05-06
Bent Thøgersen, Danmark18222327238872017-10-30
Anders Hammergart, Danmark8217744538772016-06-04
Esben Eriksen, Danmark71831738762006-03-16
Einar Flensted-Jensen, Danmark1387238722004-07-25
Allan Haagensen, Danmark192386438582019-01-02
Karin Gustausen, Danmark3769638572006-03-11
Patric Lorgé, Luxembourg133118338432013-10-10
Jan Durinck, Danmark224852138382013-06-17
Tomas Lundquist, Sverige20734354738322014-07-10
Johan Stenlund, Sverige438939638312010-12-20
Ole Richter, Danmark1383038302006-03-01
Michael Tiefenbach, Østrig1382438242003-11-26
Anders Søgaard, Danmark12926696738202011-07-17
Martin Holm, Danmark31004438182004-10-26
Carsten Poulsen, Danmark326748338162007-07-12
Anders Tøttrup, Danmark316653838102006-11-05
Thomas Nielsen, Danmark203592738072011-03-24
Lonnie Jensen, Danmark1379137912007-10-05
Jørgen Dam, Danmark24547625137912011-05-04
Steen E. Jensen, Danmark1010141011337882019-10-17
Frank Svensson, Danmark3888037822006-02-02
Jacob Sterup, Danmark224284737682012-01-04
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1376337632012-10-25
Lars Mejlby, Danmark193812437492010-03-05
Flemming Lang, Danmark81798437472013-02-14
Ludovic Scalabre, Frankrig112611237462006-10-02
Vinni Bruhn, Danmark71254237322010-05-29
Lise Nielsen, Danmark1372137212013-10-06
Lars Witting, Danmark357998037042019-10-14
Mehmet Goren, Tyrkiet8113392337022009-06-15
Johnny Laursen, Danmark12223292536922010-02-23
Mette H. H. Hansen, Danmark4762536892013-02-28
Bo Thyge Johansen, Danmark1368236822011-02-16
Björn Dellming, Sverige1367936792009-08-02
Magne Pettersen, Norge2724436752007-08-03
Martin Lund, Danmark41190536742015-09-29
Erik Mølgaard, Sverige30233298236592017-09-18
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1365236522013-06-14
Dan Rasmussen, Danmark41123536462005-01-31
Kim Fischer, Danmark225063436412005-03-07
Jørgen Scheel, Danmark163709536362006-07-21
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet71318436322018-03-19
Stig Vang Petersen, Danmark234295136232005-10-11
René Larsen, Danmark7512113736202013-12-15
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1361136112007-09-02
Bengt Bengtsson, Sverige142248536062014-10-14
Frank Abrahamson, Danmark637419035992017-03-29
Aurélien Audevard, Frankrig58693722335982019-08-18
Finn Laugo Sørensen, Danmark23234012735982014-10-16
Erik Lindgren, Sverige1358935892005-11-19
Josh Rhys Jones, England326483035892013-09-27
Jens Ryge Petersen, Danmark214813235882011-09-16
Klaus Mortensen, Danmark5310770235792010-08-07
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien51074835632008-03-30
Steffen Ortmann, Danmark3785435522005-11-16
Michael Køie Poulsen, Danmark1355035502005-11-24
finn birkholm-clausen, Danmark41105635422009-04-23
Johannes Christian Harbou, Danmark7810746235422012-07-16
Henrik Carlsen, Danmark3743735342004-04-30
Peter Thomsen, Danmark71613835322006-01-05
Stefan Pfützke, Tyskland7011709435192016-07-15
Alan Clewes, Storbritannien2508335132008-04-26
Kim Biledgaard, Danmark1350935092001-10-01
Jørgen Staarup Christensen, Danmark317553635022006-09-22
Niels Poul Dreyer, Danmark40655252235002013-10-29
Åge Mathias Matthiesen, Danmark91834634992014-01-04
Jens Andersen, Danmark61484334942007-08-17
Pasi Parkkinen, Finland16627302334942013-07-03
Jonas Landolt, Schweiz1349334932013-07-10
Carsten Olsen, Danmark1349134912006-06-07
Rolf Danielsen, Danmark1348734872013-12-12
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne41194034852006-09-23
Gunnar Gundersen, Norge1348134812004-01-06
Vagn Freundlich, Danmark9515414434752013-07-27
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33943896834592012-04-09
Johannes Rydström, Sverige21829035734562014-07-29
Peter Halkier, Danmark61361534542006-05-10
Lasse Braae, Danmark1345334532004-10-17
Svend Erik Frandsen, Danmark529739734492012-12-29
Per Vindis, Danmark477220134482018-02-21
Tom Backlund, Finland1344134412008-01-06
Egon Iversen, Danmark2534834232011-12-29
Tibu Paul Lucian, Rumænien4921034222007-11-24
Wilfried Hausmann, Tyskland2582834222003-07-19
Terje O. Nordvik, Norge4920034172012-07-27
Jani Vastamäki, Finland61408134152010-05-28
Poul Emil Kristensen, Danmark1341434142007-04-08
Jens Kirkeby, Danmark737404834142019-09-16
Inger Skov, Danmark2582934112004-11-22
Kjeld Lund, Danmark161905534092019-10-05
Jan Bolding Kristensen, Danmark3924434042006-02-25
Jørn Vinther Sørensen, Danmark112235833982011-10-20
Mads Elley, Danmark173181933852013-10-21
Kelvin Jones, Storbritannien1338133812002-02-10
Andreas Hagerman, Danmark205014433802003-08-28
Hans Eli Sivertsen, Færøerne112269533792006-04-23
Erik Groth-Andersen, Danmark637414233762019-09-10
Peter Dam, Danmark14124299433752013-03-18
Peter Bundgaard, Danmark112854333742005-10-31
Leif Holmskov, Danmark183393833702012-09-23
Anne Navntoft, Danmark31143202733682019-06-05
ragnar smith, Danmark11885433672018-11-17
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3775733642013-11-04
Morten Jørgensen, Danmark3776733622002-01-21
Asbjørn Jensen, Danmark10116000733562019-06-25
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71637633522011-02-03
Klaus B. Fries, Danmark3808933482005-12-03
Arnold Georg Houmann, Danmark273886333462014-06-26
Freddy Rosning, Danmark294141633452019-05-16
Nikolaj Noel Christensen, Danmark346002533402012-05-31
Jan Ravnborg, Danmark91928833362009-10-06
Linda Mølgaard, Danmark4884233332007-05-30
Nelly Hansen, Danmark336711133182006-12-06
Thomas J. Simonsen, Danmark468209733152013-04-04
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark458030533082010-10-29
Michael Bergman, Sverige2584032952008-10-27
Thomas Hellesen, Danmark153654432932009-08-10
Peter Kuster, Schweiz102256532892009-04-24
Daniel Pettersson, Sverige32451369032892015-07-02
Michael Schwalbe, Danmark122726832892012-07-08
Hendrik Weindorf, Tyskland7413008832892015-06-17
Christian Rørdam, Danmark445227532882018-12-13
Tom Goossens, Belgien91828632792006-08-09
Philippe J. Dubois, Frankrig2564432772004-10-06
Steen Brølling, Danmark51253132742006-07-31
Torben Sebro, Danmark589214832732019-08-04
Oleg Formanyuk, Ukraine4871732702005-12-15
Leander Khil, Østrig224874532652012-02-22
David B. Collinge, Danmark112091032622013-05-21
Dennis Martinek Langholz, Danmark61293432582009-02-23
Finn Carlsen, Danmark295898932582013-04-11
Hans Pinstrup, Danmark193631032522010-08-09
Troells Melgaard, Danmark619362032512018-08-27
Frits Rost, Danmark1083699032492019-08-07
Oz Horine, Israel518689132492019-09-20
Ernst Hjøllund, Danmark3709232482006-09-21
Allan Prang, Danmark1324732472011-10-02
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark233727232392013-05-19
Kurt Prentow, Danmark81648032362019-02-25
Thor Edgar Kristiansen, Norge41119432352005-03-14
Jan S. Kristensen, Danmark71644032302006-12-24
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3810232252004-07-31
Arild Breistøl, Norge142405632242010-02-11
Søren Hjorth Andersen, Danmark71704432222002-10-29
Knud N. Flensted, Danmark163192732182010-10-10
Jacob Alsted, Danmark1321632162003-09-15
Peter Jensen, Danmark4933232132009-05-07
Steen Reimers, Danmark112153932122012-03-11
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark296431732082013-09-19
Knud-Erik Strange, Danmark82041632052006-06-07
Stig Westergård, Danmark1320332032009-03-26
Henrik Stenholt, Danmark3762732002004-03-03
Leif Jonasson, Sverige2542331902006-08-07
Simon Sigaard Christiansen, Danmark509140031882010-07-02
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61598131862006-08-09
Torben Laursen, Danmark334652831832012-10-23
Stefan Hage, Sverige92058331812004-12-15
Hans Staunstrup, Danmark10216871431802018-12-04
Kristoffer Hansen, Danmark61306431792013-02-18
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2570231762007-08-18
Kim Duus, Danmark11416674631712017-03-23
Allan Gudio Nielsen, Danmark111985031662013-08-15
Aleix Comas, Spanien2534431592005-11-07
Mikko Oivukka, Finland224248031532007-05-20
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8217625831512008-02-27
Frank Desting, Danmark457646331502013-10-20
Steen Højmark-Jensen, Danmark1314531452010-03-07
Henrik Madsen, Danmark71455131442009-05-12
Paul Patrick Cullen, Danmark1150101285431252019-09-25
Ottenby fågelstation, Sverige2575231222003-04-18
Per Forsberg, Sverige1312031202003-05-17
Mikael Nord, Sverige549867231152014-12-14
Jos Van den Berg, Holland1311431142008-11-24
Siv Behrendt-Møller, Danmark2550931142005-09-23
Thomas Hasle Ravn, Danmark2573331122007-07-12
Frode Falkenberg, Norge204428031042008-02-25
Benny Jacobsen, Danmark2584230992003-01-21
Lis Ravn, Danmark2530930992004-03-01
Jørn Opsal, Norge1309530952003-05-30
Ivan Petric , Slovenien81334430942010-08-22
Aron Andersson, Sverige3580330922008-08-28
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark143165930912008-10-22
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1309030902006-03-05
Szabolcs Kókay, Ungarn61224030882013-06-09
Daniel Patterson, Sverige51039830852005-09-23
Martijn Bot, Holland8617511330732010-05-26
Lasse Strandgaard, Danmark51113530612012-10-26
Otto Samwald, Østrig17620777330582017-06-01
Zbigniew Kajzer, Polen8510167930582019-03-30
Thomas Buus Nielsen, Danmark3886430552008-01-14
Mark Desholm, Danmark1305330532012-02-06
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark51193630522007-07-14
Peter Rodemann, Danmark5841930472015-04-17
Pawel Malczyk, Polen51071330452006-07-26
Edvin Hansson, Sverige193684130442005-03-16
Carsten Hermann, Danmark1304330432003-11-28
Jens Röw, Tyskland1304230422014-11-17
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige18322698930322019-09-25
Yann Kolbeinsson, Island184087730322012-01-25
Niels Bomholt, Danmark61222630272006-02-11
Anna Bay Rask, Danmark1302430242003-07-25
Andreas Gullberg, Norge1302230222002-05-13
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91758130192013-10-20
Gert Rasmussen, Danmark81675630192006-05-14
Roland Jensen, Danmark173646130182008-11-17
Søren Nancke, Danmark101613630152016-01-02
Mike Richardson, Storbritannien2525530152002-08-05
Karen Lang, Danmark2540530142004-07-06
Per Ekberg Pedersen, Danmark122973830112006-05-10
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10117600230112013-10-07
Stéphane Aubry, Schweiz7313338430102008-09-08
Alwin Schönenberger, Østrig2530930082005-01-13
Peter Andreas Koch, Danmark3782730052002-10-12
Jan Fischer Rasmussen, Danmark557242230022018-03-23
Jesper Brinkmann, Danmark183658729992011-08-17
David Monticelli, Belgien10217126329952017-08-15
Mikael Funch, Danmark81891229922006-04-19
Torben Evald, Danmark81592429912019-02-27
Thomas Kehlet, Danmark6610688929852014-06-06
Ole Stobbe, Danmark2502829852007-02-28
Hampus Lejon, Sverige122327429832013-10-07
Lars Vilhelm Hansen, Danmark183577829752004-11-24
Marnix Jonker, Holland183826629612006-02-01
Gaukur Hjartarson, Island112417629592005-06-13
Christian Wegst, Tyskland1295829582006-08-10
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2541929582006-10-09
Rasmus Strack, Danmark122557329482008-02-06
Niels Kaare Krabbe, Danmark4614429462018-07-10
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2523129442005-10-27
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71721729412011-10-01
Niels Behrendt, Danmark6710544129372016-10-22
Ger Meesters, Holland3814529352008-01-23
Benny Haahr, Danmark577757929252018-03-21
David Erling Drangsland, Norge1292129212005-12-24
Kurt Rasmussen, Danmark71444329202009-09-04
Kjetil Johannessen, Norge296375229192006-02-19
Hjalte B. Johansen, Danmark91167329142019-04-11
Susanne Overgaard Petersen, Danmark61194529112009-05-11
Torkild Kristensen, Danmark1308854428992019-10-19
Freddy Johansen, Norge61258128982009-01-30
Paul Nilsson, Danmark214487728962018-02-12
Esben Østergaard, Danmark2535028952004-03-10
Espen Lie Dahl, Norge457920428942013-12-17
Leif Novrup, Danmark2541128902004-01-06
Chris Lansdell, England163129428852009-06-22
Lars Birk, Danmark29726445328842019-07-30
via Carsten Høeg, Danmark1288428842002-05-29
Robert Toft, Danmark3592128752009-04-15
Lars Peter Johansson, Danmark3712728732008-01-25
Uffe Pedersen, Danmark5911150028662006-01-22
Hjalte Kjærby, Danmark2519828642013-04-14
Henrik Johansson, Norge2479028642009-04-11
Vegard Bunes, Norge51257728632003-10-11
Håkan Sterner, Sverige2511828622003-02-14
Kjetil Johannessen, Norge386498528622009-08-10
Ole Friis, Danmark2507428612006-05-08
Peter Bonne Eriksen, Danmark26929411328542017-03-28
Jelger Herder, Holland81699328532004-05-31
José García Monzón, Spanien4825028512005-04-11
david drangsland, Norge162765028512011-08-13
Leif Bisschop-Larsen, Danmark224371528472006-11-08
Luc Verroken, Belgien4996528422006-01-05
Bjørn Frikke, Danmark17315578728402019-08-15
Mathieu Bally, Schweiz355071028372012-02-26
Kermarrec Corentin, Frankrig304608728352009-10-11
Bent Jensen, Danmark3842128272006-05-10
Hans Eli Sivertsen, Færøerne4958928252009-05-24
Jacob Lund-Hansen, Danmark3739428242003-05-17
Rannvá Hansen, Færøerne1282428242003-03-25
Martinez Jonathan, Frankrig24532147528182012-06-05
Karl-Eric Gustafsson, Sverige183848728182005-08-26
Dominique Verbelen, Belgien1281828182004-09-30
Erik Christophersen, Danmark4572428162015-07-19
VASLIN Matthieu, Frankrig10115648728152010-01-05
Henrik H. Søndergaard, Danmark71692728092006-07-10
Kristian Laustsen, Danmark61189928092010-09-22
Knud Erik Christensen, Danmark1280628062010-10-20
Torben Andersen, Danmark61328228022008-10-12
Tormod Amundsen, Norge182628528022013-02-19
Yoav Perlman, Israel153087228012011-07-14
Wolfgang Trimmel, Østrig1280028002011-07-29
Keith Fox, Danmark637240427992019-06-11
Kield Andersson, Danmark51074027982008-10-18
Svend Danbæk, Danmark1279527952006-03-05
Lars Villadsen, Danmark71206727922009-02-01
Erling Bonde, Danmark3668127862009-03-29
Jan Helbo, Danmark868867927742014-04-06
Bjarne Golles, Danmark2487627742007-05-10
Ma Yan Bryant, Storbritannien275152127692008-11-09
Ruth Ahlburg, Danmark234900927612006-04-10
Claus Vind-Andreasen, Danmark203036827572014-06-05
Steen Cruddis, Danmark1275227522008-03-16
Martin Jessen, Danmark41022027522005-04-26
Thomas Riedel, Danmark4717927502011-01-14
ji be, Schweiz182999627482010-06-21
Steve Klasan, Tyskland355126027452017-12-12
Niels Jarnum, Danmark6751527452011-12-13
Henning Rose Sørensen, Danmark11620611927442013-06-19
Eric Schaumburg, Danmark61375027432008-07-19
Dennis Olsen, Danmark18920609427432019-09-28
Simon Werngren, Sverige71544527412007-11-29
Bjørn Kjellemyr, Norge3659727402005-05-01
Alf Frølich, Danmark1273927392010-08-02
Morten Rasmussen, Danmark787343427382019-04-08
Terje Kolaas, Norge355362727292013-02-12
Stéphane Bocca, Belgien2469027282010-10-19
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge92205627212003-03-09
Bruce Mactavish, Canada1271827182002-01-30
Johan Stenlund, Sverige3713527182006-03-01
Geir O. Pedersen, Norge163188727172009-06-25
Barrault Frantz, Frankrig71240327152019-06-20
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2539327082008-08-10
Jesper Sonne, Danmark305597027072005-09-27
Ronny Malm, Sverige407117627002014-03-16
Gunnar Larsen, Danmark193833727002006-03-11
Bjørn Grøn, Danmark4707426992010-10-27
André Riis Ebbesen, Danmark265238526952012-08-30
Tor Olsen, Norge283789226952019-09-12
Lee Victor Gregory, Storbritannien2474126912011-02-21
Tonny Papillon, Danmark172574226912013-08-22
Nicki Sørensen, Danmark568856726872011-10-31
Morten Jørgensen, Danmark91802426872009-04-14
Jan Mogensen, Danmark294172626862012-05-09
Arne Borg Rasmussen, Danmark51057826812017-04-12
Poul Holm Pedersen, Danmark354665026772019-10-05
Erik Edvardsson, Sverige152869126762007-06-05
Jan Haaning Nielsen, Danmark11213305026742017-11-15
Szilard J. Daroczi, Rumænien518409326732016-09-24
Jonas Gadgaard, Danmark112040526712008-04-26
Benoit Nabholz, Frankrig142041826682012-05-23
Lars Paaby, Danmark444690626682019-10-19
Carsten Fog, Danmark1266526652008-10-25
Claus Eriksen, Danmark3670626622007-04-29
Luca Sattin, Italien244454026592009-01-05
Peter Brostrøm, Danmark576340926572018-04-13
Arne Torkler, Danmark161469626562016-11-06
Tor A Olsen, Norge1264926492003-11-09
Thomas Eske Holm, Danmark1264826482008-03-02
Erik Bogh Nielsen, USA9711767326472016-03-19
Eigil Larsen, Danmark9812198926432019-05-16
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1264226422004-08-13
Steen Øllgaard, Danmark765208326372019-09-06
Tobias Epple, Tyskland81585226352006-03-11
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2501026342003-03-25
Ole Hetland, Danmark112232026302006-05-18
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark222685526292013-03-28
Tim Brown, Storbritannien2461326262002-09-28
Jørn Vinther Sørensen, Danmark4939426242005-03-18
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3750726212002-09-03
Anders Bacher Nielsen, Danmark20117816226172013-04-02
Knud Jørgen Olsen, Danmark6925526162013-01-23
Julien Piette, Frankrig163155126162005-05-18
Stig Eide, Norge1261526152009-04-27
Søren Langkilde Madsen, Danmark61348326132007-04-21
Poul Reib, Danmark1261026102004-11-09
Robbin D. Knapp, Østrig1261026102004-03-11
Patrick Beirens, Belgien2443726102008-03-10
Carl Søndergaard, Danmark61051626092014-10-03
Tommy Holmgren, Sverige81761326082007-06-24
Peter Bjerre, Danmark61273026072005-08-29
Lars Lundmark, Sverige1260326032008-12-20
Stefan Hage, Sverige3603425992012-02-16
Per Boye Svensson, Danmark34017783525902019-10-21
Henrik H. Søndergaard, Danmark71255325892010-08-05
Tommy Studsholt Christensen, Danmark376361725872013-05-10
Jens Jacob Iversen, Danmark3740625842006-05-10
Thomas Hultquist, Sverige3633525832012-01-07
Steen Roed Hansen, Danmark101971125822004-11-08
Maris Jaunzemis, Letland71529425802004-11-26
John Dreyer Andersen, Danmark254466625802011-07-31
Xavier ROZEC, Frankrig3692825802008-09-02
Torben Ethelberg, Danmark193522725792007-02-25
Frédéric Jiguet, Frankrig568750225772016-02-02
Mateusz Matysiak, Polen203036725742017-10-16
Inger Andersen, Danmark244853125662007-08-07
Szabolcs Kókay, Ungarn1256325632004-07-22
Christian Svane, Danmark3686725632006-07-25
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark9211841125622016-05-09
Jim Thagaard Hansen, Danmark183583125572005-04-20
Ole Riis Jensen, Danmark3575025532005-12-20
Killian Mullarney, Irland2495825522006-01-10
Henrik Baktoft, Danmark2435225512013-04-30
Finn Bro, Danmark132053825492017-05-10
Bjarne Streyffert, Danmark2469125462004-11-08
Svend Nørgaard, Danmark111622125452012-02-16
Kim Øllgaard, Danmark91571225442008-10-09
Jan Salmonsen, Danmark2487325392008-10-19
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1253925392009-04-23
John Martin Mjelde, Norge61217125362008-11-05
Reto Burri, Schweiz345363325362009-06-08
Birgit Nielsen, Danmark2492425302007-04-15
Eric Didner, Frankrig20123714225282018-03-16
Ulla Paulsen, Danmark182438525272014-09-12
Samuel Peregrina, Spanien255334525272006-07-08
Chris Romeiks, Tyskland142605325232010-12-12
John G. Dinesen, Danmark375729225212013-10-22
Leif Pedersen, Danmark285165225212011-10-16
Karina Jensen, Danmark1251925192013-12-10
Jan Dresler, Danmark2483425192003-10-21
Niels Odder, Danmark4770425112010-03-27
Steffen Holst, Danmark4823625112006-09-30
Lene Pedersen, Danmark1250925092004-06-01
Leo Heemskerk, Holland1250525052010-09-26
Mattias Nordlund, Sverige4722825042012-04-17
Lasse Olsson, Sverige232969025032012-08-20
Franck Ishøi, Danmark334379425022013-04-17
Janus Ethelberg, Danmark9418347925012007-09-05
Stuart A Reeves, Danmark122606825012005-04-20
Tom Schlegel, Danmark2403825002004-05-17
Christer Brostam, Sverige659156324992018-06-21
John Steffensen, Danmark1249924992004-06-13
Steen Drozd Lund, Danmark101793424962011-10-07
Theodosis Mamais, Grækenland295454224962005-06-22
Lauge Fastrup, Danmark202851424952014-04-03
Keld Sørensen, Danmark5914624932008-08-02
Don Baccus, USA1249124912003-11-13
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark65446793824902019-10-19
Jesper Michael møller, Danmark191244424872019-07-15
Nis M. Nissen, Danmark1248724872006-02-25
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2366024862010-08-10
Jens Boesen, Danmark101977524852009-04-04
Virginia Escandell, Danmark1248424842004-09-07
Ivan Abramowitz, Danmark1247924792005-09-07
Thomas Lundqvist, Danmark1247524752008-04-19
Søren Olin, Danmark2488424712008-08-16
Gunner Munk, Danmark1246924692006-10-08
Lars Grøn, Danmark20913869224622019-09-22
Johannes Erritzøe, Danmark2482024582006-12-28
Mona Grundsøe, Danmark254524824572008-05-05
Kristian Borum, Danmark2456624552007-04-22
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2477324542005-03-26
Deryk Shaw, Storbritannien1245324532002-09-12
Poul Erik Larsen, Danmark1245324532004-11-25
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1245224522007-08-16
Dennis Brandsborg, Danmark2447824492004-03-13
Morten Winness, Norge13115923724482017-11-19
kim lundqvist, Danmark142568724472008-04-09
Steen Christensen, Danmark4635824402012-03-30
Mats Wallin, Sverige244197524372009-07-29
Miguel Avelino Suárez, Spanien3657124372005-04-11
Markus Tallroth, Sverige1243624362006-06-07
Jesper Sonne, Danmark132145824352012-03-30
Richard Burzynski, Danmark425176924352013-08-29
Tobias Berger, Sverige435719524342012-03-20
Thomas Kuppel, Tyskland1242724272010-04-23
Fabian Schneider, Schweiz527306524262015-06-29
Mårten Müller, Sverige3685524242009-09-13
Anders Bergman, Sverige3599624222009-01-18
Alexander J. Lee, Danmark2458124192001-11-09
Rasmus Due Nielsen, Danmark132149524182015-05-21
Tim Vaughan, Storbritannien81746324132006-03-16
Morten Jensen, Danmark61113224122006-06-07
per mattisson, Danmark2455624112010-03-01
Ola Nordsteien, Norge1240924092005-11-15
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark60633420124082019-10-21
Cédric Rousseau, Frankrig101916724042006-02-20
Karsten Stæhr, Danmark101926424022006-08-09
Pim Wolf, Holland3633824002008-01-08
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2457123982007-03-04
Michal Radziszewski, Polen2309523972018-10-04
Kristian Laustsen, Danmark5960023972011-10-23
Lars Falck, Danmark818936723972019-09-06
Søren Gjaldbæk, Danmark2460623952010-09-29
Thomas Maul, Danmark8611577323932011-05-16
Peter Halkier, Danmark283689123922019-01-07
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3473123872014-02-12
Terry Townshend, England2447423852006-02-01
Tune Jensen, Danmark1238423842006-02-04
Ole Lorenzen Post, Danmark1238323832010-09-27
christian tiller, Norge1238023802007-10-16
Tom Sørensen, Danmark3571223802006-07-08
Mario Rodero Hernández, Spanien132362823792006-07-10
Mark Walker, Danmark10110037423782014-03-02
Carsten Lyhr Hansen, Danmark51086123732010-01-05
Christian Michael Mortensen, Danmark1237223722013-03-01
Vicky Knudsen, Danmark1236923692013-09-17
Benjamin Steffen, Tyskland71246423662006-07-08
Matthieu Canévet, Frankrig192647023642016-09-10
Lasse Olsson, Sverige2434123632003-11-26
Tommy Andre Andersen, Norge132421423622010-01-18
David Andersson, Sverige12815735123622015-02-14
Niels Jørgen Clausen, Danmark91812923582008-05-26
Hans Henrik Larsen, Danmark3579923572005-09-14
Hans Gleie, Danmark2425323562010-12-29
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1235623562005-02-03
Dave Barnes, Danmark5650523542013-09-05
Shaun Robson, England122376123532005-04-04
Mark Hammond, Danmark2383623472007-08-15
Bo Jensen, Danmark11114182023422012-06-19
Jan Bolding Kristensen, Danmark2310423342018-03-23
Conny Jensen, Danmark191783823302018-01-30
Jonathan Meyrav, Israel3618123282009-02-06
Ulla Vibe Funch, Danmark1232723272005-06-26
Lennaert Steen, Holland3657723262005-11-08
Aidan G. Kelly, Irland2409823252011-06-14
John N. Jensen, Danmark1232523252007-11-22
Antoine Joris, Belgien447202223242016-12-05
Anders Roel, Danmark111502423232013-12-10
Henrik Hougaard Larsen, Danmark81268223222014-06-10
Reint Jakob Schut, Holland4827423222004-10-31
Rolf Nagel, Tyskland203065123212013-06-24
Wim van der Schot, Holland1231723172006-12-04
Dan Bruhn, Danmark2394023152011-10-13
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark7990823092014-02-02
Johannes Ferdinand, Tyskland131676523082014-04-28
finn folkvardsen, Danmark111857623012016-11-15
Gordon Hodgson, England1229722972010-07-15
Greg McIvor, Sverige173365522962013-09-20
Jan-Michael Breider, Sverige4704522952010-04-06
Pierre-André Crochet, Frankrig101819122922006-08-09
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3598022902006-07-10
Svend Ove Jensen, Danmark2422322892008-07-14
Bjarne Nielsen, Danmark61121022892005-10-12
Jesper Segergren, Sverige2411722882011-09-27
Per Smith, Danmark1228722872008-09-22
Sune Pedersen, Danmark1228522852005-03-30
Bence Kókay, Ungarn91607322822009-01-25
Henrik Friis, Danmark20517560722822019-04-21
Mogens Ribo Petersen, Danmark1228022802004-07-07
Jens Thalund, Danmark2177203803822792015-09-04
Johanna Hartmann, Danmark1227622762013-05-23
Andreas Malte Nielsen, Danmark1227422742005-07-04
Paul Jacobsen, Danmark1226922692011-04-23
Fülöp Attila, Rumænien1226922692009-12-25
Lars Rudfeld, Danmark424758922672013-12-13
Søren Koch, Danmark3660522642006-03-16
Lilly Irene Sørensen, Danmark91670022622008-01-20
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2340122612007-11-06
Torben Jepsen, Danmark132112822592011-01-13
Massimiliano Dettori, Holland13213104422562018-11-20
Julien Piette, Frankrig71056522492017-10-16
Luca Andrei Dehelean, Rumænien142184522472011-04-06
Thomas Hilkjær, Danmark2423522462002-09-03
Lars Andersen, Danmark17514382422462019-04-30
Tue Romanow, Danmark1224522452009-10-06
Birger Pedersen, Danmark4806022412006-03-05
Holger Sandfeldt, Danmark1224022402002-10-24
Niels Fabæk, Danmark71412422402006-03-19
Kai Gauger, Tyskland101722522402011-01-27
Wout De Rouck, Belgien2390822362012-08-20
Keld Jakobsen, Danmark917725022332019-05-05
John Judge, Storbritannien2434822312002-10-08
Hugh Harrop, Skotland2427922282011-10-26
Ricard Gutiérrez, Spanien81567622282002-04-28
Ole Kristensen, Danmark81440622272008-08-24
Stefan Magnusson, Sverige3527922272005-01-03
Lesley van Loo, Holland112068122272009-02-23
Henrik Callesen, Danmark1222622262004-11-05
Pete Antrobus, England3532022242011-11-16
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3592122242003-02-25
Kim Petersen, Danmark101849622232006-08-24
Allan Hansen, Danmark3550822202009-04-03
Steffen Fahl, Danmark192383022172017-07-12
Jacob Dalsten Petersen, Danmark315294122132010-01-31
Samuel Paz Parracho, Spanien81503822132005-09-02
Brian Thomsen, Danmark5722422122011-03-08
Klaas Bert Debusschere, Belgien2379822112009-01-06
Lars Andersen, Danmark435843622102015-05-22
Erik Jensen, Danmark2432822102007-06-26
Henning Hansen, Danmark4727022052006-03-01
Thomas Jensen, Danmark81303822032013-11-29
Jan Jespersen, Danmark71254722012012-02-24
Svend Erik Olesen, Danmark1220022002011-02-10
Henry Lehto, Finland8611234121982017-02-23
Lars Laursen, Danmark1219521952011-03-10
Stinne Aastrup, Danmark4677821942011-12-05
Andres Wolff Fries, Danmark1219321932005-06-01
Michael Sørensen, Danmark6750321932012-02-10
Jens Ole Byskov, Danmark453981921922011-12-24
Chr. G Nielsen, Danmark1219021902013-01-26
Martin Oomen, Sverige142391121882011-02-07
Terje Axelsen, Norge101831021882005-09-08
Ole Andersen, Danmark2345921882009-03-29
Anni Oppelstrup, Danmark2389821832007-12-16
Benoit Paepegaey, Frankrig132513121812005-03-07
Bent Staugaard Nielsen, Danmark71199421812011-09-05
Florin Chirila, Rumænien61190721802009-01-07
Martin Majlandt, Danmark1218021802008-02-18
Tommy Hjorth, Danmark2435021792006-01-18
Marcin Solowiej, Polen785957321772019-09-10
Wolfgang Jakob, Tyskland3577021772013-09-24
Stefan Cherrug, Sverige192965521752012-02-06
Claus Kesby, Danmark1217221722006-07-10
David Lundgren, Sverige1217121712009-09-18
Morten Stampe Larsen, Danmark5763721692005-06-29
Andreas Meyer Winnem, Norge182947121672006-06-07
Hampus Lejon, Sverige1216621662005-08-05
Carsten Egevang, Guinea3488321642012-09-23
Allan Helge Nolte, Danmark2330821632012-02-06
Niels Birkedal Thomsen, Danmark586950321612018-07-11
Franziska Guepner, Tyskland3612421602014-11-18
Martin Eggen, Norge2419121592002-11-14
Friedrich Thomas, Danmark1215721572006-05-10
Jens Wiberg, Danmark171592321552019-03-28
Jesper Nielsen, Danmark2383921532007-08-28
Patrick Höhener, Frankrig1215221522007-01-18
Anders Horsten, Danmark2400621512008-03-14
Omar Runolfsson, Island131587021512012-06-20
Domen Stanic, Italien142129121412012-04-08
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark576134221402018-06-13
Christian Eilers, Danmark486480421402013-09-11
Peter Iversen, Danmark1213821382005-05-01
Claus Dalskov, Danmark1213821382006-05-12
Poul Reib, Danmark5784321372009-08-27
Emil Todorov, Bulgarien5879721372005-06-26
Jim Willson, Storbritannien2425321362002-06-29
Tom Jensen, Danmark1212621262006-03-19
Niels Frost, Danmark1212121212012-04-29
Michael West, Danmark1211721172007-12-16
Mats Wallin, Sverige71350221172005-09-06
André Julinder, Sverige3449321162012-05-14
Thomas Bernhardsson, Sverige8612241821152012-04-13
Dominic Mitchell, Storbritannien172375821132011-10-10
Jørgen Hansen, Danmark1211321132009-05-12
Erik Breden, USA61101221092007-05-30
Henrik Elver, Danmark91563421072005-11-07
Lars Omø Christiansen, Danmark1210621062007-07-15
Johannes Tallroth, Sverige4723221052007-08-08
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn243749121032018-01-29
niels bahl andersen, Danmark4680121032008-02-21
Jakob Hochuli, Schweiz81108621022011-12-30
Klaus Nellevang, Danmark2393521012004-06-25
Poul Erik Junk, Danmark5876921002009-04-08
Lars Elvstrøm, Danmark2385920962005-08-29
Tony Disley, Storbritannien2412420962005-03-25
Hans Henrik Bay, Danmark503444320952016-05-12
Jens Biltoft, Danmark1209520952004-08-01
Lars Larsson, Sverige3570120942006-07-08
Poul Ulrik, Danmark1209420942012-11-08
Jesper Johannes Madsen, Danmark1209120912012-11-28
Odysseas Tsimoulis, Grækenland254166720912011-01-09
Henrik Bengtsson, Danmark3518020912010-01-24
Rafael Armada, Spanien2355720902012-08-30
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark74641213320902019-10-13
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1209020902006-08-20
Leif Bolding, Danmark91296320892013-06-22
Margit Hove, Danmark1208720872006-05-02
Ies Meulmeester, Holland122049920822010-12-03
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2414020802007-09-09
Jean-Pierre Jordan, Frankrig414330520772014-02-08
Raffael Ayé, Schweiz91446620762009-01-16
Hans Drostgaard, Danmark1207520752005-04-07
dave farrow, Storbritannien1207520752007-10-30
Mogens Krantz Backe, Danmark5875220752008-09-27
Henrik Pedersen, Danmark81444720732005-09-14
Claudia Thiel, Tyskland2380920702006-06-07
Csaba Lendvai, Ungarn1207020702009-04-25
Sander Bot, Holland5951720682005-02-24
Erik Schaumburg, Danmark1206720672004-11-29
Heine Oldenskov, Danmark5705020652010-05-30
Hans Henrik Iversen, Danmark4688720632005-09-06
Andreas Noeske, Tyskland61069420632007-12-16
Ulrik Henneberg, Danmark2376420572004-07-07
Martin Rivero, Danmark2365720562011-10-01
Frode Jacobsen, USA466031820552012-06-23
Ole Thyge Plannthin, Danmark6976320552008-11-09
Gisela Nagel, Tyskland977926120532019-08-19
Jens Paulsen, Danmark584870220512019-10-15
Jonn Leffmann, Sverige142104220512011-08-22
Anders Bræstrup, Danmark1204920492012-12-17
Knud-Erik Andersen, Danmark1204820482006-06-07
Heidi Frederiksen, Danmark2370320482015-10-02
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1204720472011-05-12
Lars Lyngsø, Danmark2385720442004-12-26
Sven Dall, Danmark2327220442013-03-31
Raymond Galea, Malta1204220422004-11-08
Michael Frank Nielsen, Danmark41929788920402019-06-28
Graham Etherington, Storbritannien3596620382002-09-27
Eva Agnethe Bramming, Danmark4760820362008-10-06
Rune Larsen, Danmark2377820342006-03-19
Jonas Holmqvist, Sverige131773420322014-01-03
Leif Samuelsen, Danmark1202920292005-04-06
Reto Burri, Schweiz121711720252012-04-06
Torben Lyng, Danmark192037320202016-07-23
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2400220182013-11-06
Kennerth Kristensen , Danmark2400420182012-11-14
Zsolt Ampovics, Ungarn5711820152018-05-10
Eline Eggers, Danmark3595620152006-02-01
Steen Brølling, Danmark1201420142008-11-03
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3573220132008-10-06
Oskar Nilsson, Sverige2354920122011-05-09
Carl Bohn, Danmark70740650920092019-10-13
Rami Mizrachi, Israel121624720082014-06-03
Thomas Damm Als, Danmark2369520082008-12-22
Arne Lilhauge, Danmark71033420082009-10-19
Ralph Martin, Tyskland264397020052008-04-18
Jostein Myromslien, Norge1200020002005-11-15
Thorkil Brandt, Danmark162244819982019-10-05
Erik Van Bogaert, Belgien1199419942004-12-18
Arild Hansen, Norge2383919932005-04-26
Jørn Lennart Larsen, Danmark3533919902006-05-10
Chris Baines, Storbritannien131717419822014-11-10
Josh J Shaw, England2329919802009-12-25
Stefan Stürup, Danmark4515419802013-08-08
Elmer Pedersen, Danmark333236719772015-03-23
Lars Lindgren, Danmark1197319732005-08-16
Dennis Andersen, Danmark3546919692007-04-04
Ole Kristjansen, Danmark3523819692013-09-29
Gedser Fuglestation, Danmark1196919692004-11-05
Mark Trustrup, Danmark1196819682005-10-31
Kaj Krutfelt, Sverige3530619672007-02-05
Arne Bertelsen, Danmark1196219622006-02-11
Jan Bosch, Holland1196219622007-04-25
Ingar Støyle Bringsvor, Norge344225119622018-09-27
Mark Trott, England1196019602006-02-12
Uffe Jensen, Danmark1196019602007-12-28
Seamus Mogensen, Danmark2366719562008-05-26
Thurel Julien, Gambia13216377319542011-09-18
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3513719512008-05-29
Flemming Værgman, Danmark1194919492010-02-21
Bart-Jan Prak, Holland61073619472006-10-05
Maarten Zorgdrager, Holland6988519442011-06-02
Peter ter Heide, Holland1194219422008-11-10
Marcel Klootwijk, Holland3517119422014-11-28
Maciej Buchalik, Polen1194019402015-07-19
Nick Lowton, Storbritannien2365819382002-10-08
Marcel van Kammen, Holland2372719372008-07-22
Thorkild Lund, Danmark1193519352010-03-15
Henrik Holm Brask, Danmark1193319332008-10-06
Dan Allan Nielsen, Danmark2376419332010-02-18
Kjetil Schjølberg, Norge1192619262007-01-09
Ruud Altenburg, Holland2361319242005-08-29
Stig Toft Madsen, Danmark2376819242010-06-17
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1192419242009-02-20
Jack Juliussen, Danmark3570019232007-10-07
Kresten Hansen, Danmark2298819222011-12-01
John Frikke, Danmark322667119222019-08-28
Jan Ole Kriegs, Tyskland3563519202009-10-13
Gert Rasmussen, Danmark555684719192014-01-02
Inger Christoffersen, Danmark1191619162007-12-09
Christian Ljunggren, Sverige111640219162013-05-27
Morten Dehn, Danmark7836919112015-05-28
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5816019102009-11-19
Ivan Jensen, Danmark1191019102004-11-21
Helle Kjær Erichsen, Danmark202562719092018-08-31
Westy Esbensen, Danmark1190919092005-05-04
Erik Rosendaal, Holland1190719072004-11-11
John Hornbek, Danmark182877219062008-09-08
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3461018992009-04-06
Flemming Eskildsen, Danmark1189718972009-09-07
Alex Wallin, Danmark3480718972008-12-15
Stefan Tapio Ettestam, Sverige716310518962019-10-13
michael jürgensen, Danmark1189318932011-10-09
Christian Martin Glahder, Danmark131536318912012-06-26
Kent Schou Larsen, Danmark2357918892006-03-30
Per Allan Degn, Danmark101463318882010-05-28
Ivan Sjögren, Sverige617386018872013-03-16
lou bertalan, Tyskland1188318832008-09-25
Lars Andersen, Danmark1188018802010-01-01
Palle Hove Christensen, Danmark3509618792012-05-21
Detlef Gruber, Danmark1187518752006-06-07
Torsten Hansen, Danmark1187418742004-09-01
Joachim Bertrands, Belgien625030818722017-06-29
Aleks Lund, Danmark1186818682015-04-11
Jacob Breson Neumann, Danmark192268918672013-05-23
Kasper Thorup, Danmark1186318632005-08-02
Herman Bouman, Holland1186218622006-08-30
Bjarne Nielsen, Danmark3513818622009-04-19
Ole Bo Olsen, Danmark373516818572016-09-12
Aleix Comas, Spanien6920218572010-09-05
Flemming Pedersen, Danmark1185518552003-06-28
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3468818512013-09-05
Søren Ryge Petersen, Danmark1185118512005-02-06
Bjarne Hemmingsen, Danmark161989818512017-12-02
Hans Jørgen Riis, Danmark2320318472010-04-23
kai nissen, Danmark101328018452014-08-18
Lars Juul Pedersen, Danmark283517118412018-02-18
Martin Scott, Storbritannien81338118402002-10-10
Karsten Munch Andersen, Danmark3503518382009-07-13
Peter Zeller, Schweiz9991118332016-06-03
Anders Jihmanner, Sverige1183118312005-09-05
Nico de Vries, Holland1183118312009-12-20
Andreas Guldager, Danmark131674618282012-05-30
Niels Evald Jensen, Danmark2318518282015-09-19
Gábor Bodor, Ungarn131688018252017-03-22
Justin Jansen, Holland1182518252005-12-24
Ole Vognstoft, Danmark1182418242004-11-25
Peter Steen Henriksen, Danmark1182418242010-04-19
John Mikkelsen, Danmark1181918192012-05-21
Marcus Erik Danielsson, Sverige141642118182012-01-12
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark202423518162019-07-30
Benny Steinmejer, Danmark1181318132013-01-02
Niels-Christian Christensen, Danmark4589918132012-10-07
Anna Kjøller, Danmark1181118112013-04-10
Thomas Kiørboe, Danmark1181018102004-11-23
Maurizio Sighele, Italien9973718082011-09-25
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1180318032011-01-23
Hallgeir Fisketjøn, Norge8997018022011-07-07
Christophe CAPELLE, Frankrig81054618022012-04-14
Jesper Høy Hansen, Danmark3368218022012-05-11
Quentin Dupriez, Frankrig1179917992007-10-05
Kristian Poulsen, Danmark2289917952011-11-18
Lars Pedersen, Danmark1179517952006-07-21
Vlad Cioflec, Rumænien6764117922011-12-22
Morten Müller, Danmark212180217902018-03-27
Flemming Dane, Danmark3489817872008-06-13
Martin Poulsen, Danmark1177817782004-07-04
Andreas Saul-Rotne, Danmark1177417742009-03-01
Jens Lind, Danmark4641017692006-12-11
Julian Guy Bell, Norge1176917692011-12-23
Espen Støtterud Christensen, Norge61020717682008-06-23
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark91321617622011-10-25
Jens Maibomm Hansen, Danmark1175917592009-07-19
Benny Rytter, Danmark1175917592013-03-27
Johan Emil Løje, Danmark1175617562007-07-31
nuno barros, Portugal1175417542009-05-18
Hans Erik Mom, Holland1175117512006-01-28
Claus Lunde Pedersen, Danmark101382317512011-10-25
Martin Roost, Schweiz2310517412010-11-07
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark3344517402017-03-14
Benny Nørgaard, Danmark1173817382013-05-02
Jens Holte Frederiksen, Danmark1173717372007-06-25
Kim Iburg, Danmark1173617362006-08-07
Stephen McAvoy, Irland5640317362013-04-14
Albert J. de Jong, Holland1173517352011-11-01
Emil Fich Larsen, Danmark7923717312013-11-04
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5684417312013-05-22
Peter Stronach, Storbritannien10803817302017-01-27
Villy Pedersen, Danmark162086817262017-05-19
Rony Livne, Israel2258317232017-11-14
Jean Seeberg, Danmark3486317212010-01-31
Trösch Stephan, Schweiz2314317202013-02-01
Jacob Neumann, Danmark2318417152009-04-12
Patrik Jonasson, Sverige1171117112010-05-02
Thomas Kuppel, Tyskland6876717102013-08-08
Jan van der Laan, Holland1171017102009-07-31
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark141949817092012-04-11
Carsten Holm Petersen, Danmark572242917082019-08-06
Christian Terp, Danmark5541917082018-06-22
Thomas Bentsen, Norge2334617072009-10-12
Wedigo Ferchland, Danmark5793917062006-05-18
Torben Byfoged, Danmark2323317052010-04-13
Alen Ploj, Slovenien6860117052013-10-04
Christoph Moning, Tyskland141712517052011-08-20
Benjamin Steffen, Tyskland192081217042014-04-24
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1170317032011-05-24
Niels Peter Møller Jensen, Danmark1057192117022019-10-01
Anders Frederiksen, Danmark1169616962005-08-07
Otto Madsen, Danmark2290516942012-12-05
Birger Bavnsgaard, Danmark1169016902009-04-30
Ole Skrubbeltrang, Danmark3395516872012-04-12
Jan Jörgensen, Sverige121291416852018-11-16
Erik Røjgaard, Danmark2224216842017-06-15
Tony Søholm Larsen, Danmark222564816842015-12-05
Brahim Mezane, Marokko7892016812013-05-26
Ole Snerling, Danmark1167816782008-06-04
Daniel Mauras, Frankrig1167716772015-06-23
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3485916752010-09-28
Lars Munk, Danmark1167016702007-08-03
Dirk Van Gansberghe, Italien202548116702010-10-21
Ruud van Beusekom, Holland1166616662006-11-26
erik ehmsen, Danmark101189016642011-11-16
Kim Søvæld, Danmark1165916592008-11-18
Felix Jachmann, Tyskland2320916592011-06-24
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark9826516552013-03-25
Claus Johansson, Danmark162187116512012-03-09
Claus Øgard, Danmark2328916512008-03-16
Palle Jensen, Danmark3481916482008-10-09
Kent Schou Larsen, Danmark1164016402007-08-28
Aron Andersson, Sverige4568816392010-10-20
Martijn Bunskoek, Holland101436616322011-01-27
Jurgen Lehmann, Finland1163116312010-10-12
Jonas Halberg, Danmark3415216302013-03-08
Luise Ekberg, Danmark1162916292009-07-26
Birger Hultengren, Danmark1162816282010-07-07
Magnus Corell, Sverige1162516252014-03-25
John Jensen, Danmark534566916222019-04-26
Ole Skrubbeltrang, Danmark6701016222014-11-13
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1162216222010-07-26
Mathieu Bally, Schweiz1161116112015-12-22
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1160616062009-01-12
Torben Sylvest Jensen, Danmark9797216032018-05-22
per schmidt, Danmark1159915992009-02-23
mats svensson, Sverige4599015962013-11-09
Ivan Sjögren, Sverige776848115942017-11-11
Claus Boe Tøndering, Danmark2288415872011-04-19
Birthe Kirk Gawinski, Danmark3372215872013-08-09
Thorsten Stegmann, Tyskland2229115852018-12-21
Bjørn Erik Hellang, Norge3432315842012-08-27
Henning Hansen, Danmark4627515832008-04-22
Dominik Becker, Tyskland6757015802016-03-01
Eirik Nydal Adolfsen, Norge1157815782012-03-29
Henrik Kolsbjerg, Danmark81048515712010-08-27
J Ole Andersen, Danmark433670215652016-05-24
Bjarne Skule, Danmark172004915602010-01-12
Bente Steffensen, Danmark1155815582007-05-20
Kirsten Jæger, Danmark1155715572013-04-08
Johan Stenlund, Sverige5576115482013-12-20
Gal Shon, Israel1154615462009-04-06
Hanne April Farnæs, Danmark3434215442010-03-07
Kim Mogensen, Danmark3417415432014-07-28
Felix Timmermann, Tyskland493426315392019-04-29
Rud Lynge, Danmark1153615362014-08-04
Rainer Christian Ertel, Tyskland1918782115302019-05-03
erik van bogaert, Belgien1152815282014-10-16
Zoltan Baczo, Danmark6661915282015-12-31
Henning Krog Søndergaard, Danmark1152715272013-08-22
wally morell, Danmark1152415242013-02-10
Henning Larsen, Danmark1147995615232019-06-14
Søren Vinding, Danmark13610875315222018-10-31
Petri Kuhno, Finland3428415182013-11-21
Peter Lauritzen, Danmark4418715182012-09-12
Ivan Skov Pedersen, Danmark1151515152007-04-10
Brian Rasmussen, Danmark9952015142016-11-27
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5653015132009-10-08
Carsten Lundberg, Danmark3394615082013-08-28
Henrik Dissing, Danmark1150815082012-10-18
Gert Sørensen, Danmark1150615062013-02-20
Anne Themsen Flindt, Danmark1150115012013-02-21
jules phillips, Danmark1150115012015-01-25
Henrik Poulsen, Danmark2263614992012-02-13
Christian Brinkman, Holland1149814982010-02-23
Theis Bacher Nielsen, Danmark5698614892008-04-22
Lotte Skjærbæk, Danmark3405914892009-05-28
Mogens Holme, Danmark2280014852008-11-27
Martin Strømkjær, Danmark3400214802016-05-10
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3424814742009-04-01
Dubois Laurent Yves, Frankrig2273114642013-12-17
Chris van Rijswijk, Holland4463214642017-11-06
Aage Kabbelgaard, Danmark1146114612011-08-12
Tommy Bjørk, Danmark5583114562016-02-16
Troels M. Krogh, Danmark1144814482013-05-15
Bo Valeur, Danmark8810814472014-05-02
Rasmus Hald, Norge2265414472011-06-17
nick petersen, Danmark4527314442011-08-16
Timme Nyegaard, Danmark2282814412010-01-03
Mogens T. Kofod, Danmark2274414412012-08-26
René Christian Hansen, Danmark1143614362011-01-13
Peter Østrup Jensen, Danmark1143514352012-07-16
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1142914292009-12-06
Marco Hammel, Schweiz1142314232010-07-12
Claus Kesby, Danmark1142314232008-04-16
jesper nexø arvesen, Danmark4470814232012-11-07
John Mikkelsen, Danmark2256314212012-06-26
Arne Giørtz-Behrens, Danmark403909914202018-11-05
Thomas Larsen, Danmark1141914192005-10-29
Malte Christensen, Danmark1141314132012-02-21
Anders Jensen, Danmark483179014102019-05-29
Bent Nielsen, Danmark6634514092012-04-09
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark2258913992009-03-01
Jonna Lindegård, Danmark6663013962014-10-12
Kjeld Pedersen, Danmark1139513952012-04-17
Tommy Karlström, Sverige2238113922014-04-10
Damien Gailly, Belgien1139013902016-05-11
Janis von Heyking, Sverige523909613892013-12-12
Flemming Nielsen, Danmark1138313832008-10-06
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark2251113812010-01-11
Luca Boscain, Italien161736613742014-07-31
Brahim Birds, Marokko3312713712014-12-19
Anne Blotting, Danmark2249713692010-06-17
Thomas Garm Pedersen, Danmark25711852213652019-10-15
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark4447513592013-02-25
Karsten Garcia Pedersen, Danmark8767013572013-02-11
Benjamin Gnep, Tyskland2247113552011-09-30
Poul-Henrik Bergmann, Danmark1134913492014-02-02
Graeme Joynt, England3311713482014-06-27
Thomas Elbek, Danmark6692813472014-08-11
Julien Mazenauer, Schweiz4351513402015-02-18
Stefan Frello, Danmark1133913392009-05-28
sissel fossat, Danmark1132213222013-07-11
Steve Nuttall, England1132113212012-02-12
John Jørgensen, Danmark6668913202013-06-30
Jan Andruszkow, Danmark4402213162015-06-22
Mogens Neergaard, Danmark3314913122018-07-07
Niki Forintos, Ungarn1131013102008-11-02
Janni Christoffersen, Danmark7708013072014-01-21
René Worup Rørbæk, Danmark1130713072010-09-22
Lars Frede Petersen, Danmark2246113022014-08-25
Christian Michael Villadsen, Danmark111062012952014-01-08
Kristian Ribers, Danmark1128312832011-02-27
Lasse Patrick Simensen, Norge3330712832015-11-16
Jóan Petur Petersen, Færøerne1127112712007-08-11
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark2251812642014-04-03
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark1125712572013-07-06
Julia Zeitzer, Danmark1125512552013-11-12
kim jespersen, Danmark2200712552012-01-31
Kris De Rouck, Belgien1124312432012-01-08
Luca Bergamaschi, Italien5416712382018-12-10
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark1123412342011-01-08
Nicolas Pierre Beyer, Danmark1123112312012-02-24
Gabor Graehn, Danmark3328112202012-09-06
Birger Algot Tørnblad, Danmark2231612192010-09-14
Finn Nørregaard, Danmark10753312182015-03-09
Poul West Lauritsen, Danmark1121712172013-01-14
finn henriksen, Danmark11896612162018-04-25
Jure Novak, Slovenien1121312132013-09-02
Kai Lindegaard, Danmark2213412102016-01-08
Peter Denyer, England2177912052018-07-16
Steen Winkel, Danmark141200512012014-01-07
Fredrik Ström, Sverige5557511942014-04-18
Ulla Henriksen, Danmark1119211922004-04-30
Hamid Yadane, Marokko5499011842013-10-07
Torben Back Sørensen, Danmark3231111812019-02-12
Peter Petersen, Danmark2154011802017-05-08
Henning Broe, Danmark1117711772010-08-05
Kurt Vogt, Danmark272302611752011-12-27
Charlotte Christel Jønsson, Danmark3300011752014-02-14
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark14971111692015-03-26
Johan Christian Homann, Danmark17894611682019-10-07
Helle Dyrting, Danmark191293311652015-03-07
Bruno PORTIER, Belgien5356911632018-03-21
Bo Lassen Christiansen, Danmark4342611612016-05-12
Kis Boel, Danmark1036684911602019-10-19
Steen Egholm Engelbøl, Danmark552658211452019-08-17
Knud Nielsen, Danmark1114411442016-06-16
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark4378311362016-09-20
Karsten Mose, Danmark2219311312013-06-18
Jeppe Berthelsen, Danmark1112811282011-07-27
kurt jensen, Danmark1112711272013-09-17
Tom Conzemius, Luxembourg3255311232014-04-23
Daniela Gruber, Tyskland4385211202012-05-31
Thyge Enevoldsen, Danmark1111511152013-01-28
Mogens H. Foder, Danmark1111111112012-03-07
morten jønck, Danmark3320711102011-11-12
Lars Erdmann, Danmark1111011102015-08-07
Klavs Frandsen, Danmark2201011022012-09-12
Knud Kjeldsen, Danmark1109710972011-07-27
Lars Halkjær, Danmark4386410882016-02-26
Finn Nielsen, Danmark1108610862013-09-15
Willy Jørgensen, Danmark1108510852013-04-30
Marko Gregoric, Slovenien1107810782009-02-12
Jens Kildemoes, Danmark5348910762016-11-30
Lars Petersson, Sverige1105410542011-03-19
Lisbeth Bech, Danmark6544410532015-09-04
steen jørgensen, Danmark11923710452016-11-18
Kim Fich Larsen, Danmark1104010402013-12-27
Brian Christoffersen Skræm, Danmark4313010342016-07-15
Jonas Gildebro, Danmark1103310332012-07-16
Arvid H Anthonsen, Norge292121310322015-07-07
Thomas Kuppel, Tyskland1103210322017-08-21
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien1101810182005-06-26
Zbyszek Kajzer, Polen1101610162013-04-08
Esper Boel, Danmark3260710042016-06-18
Torben Lund-Hansen, Danmark5394710032016-02-12
Karsten Busk Laursen, Danmark19939932014-03-04
Hugo Touzé, Frankrig541519912016-05-22
Hans Erik Jensen, Danmark1381999852019-08-12
Daniel König, Tyskland756919812013-06-22
Søren Parup, Danmark19809802006-04-01
Søren Garder Brask, Danmark217899742013-02-28
Miska Nyúl, Ungarn19729722013-01-29
Tine Jensen, Tyskland1177059632018-06-03
Lars Ernst, Danmark19609602012-02-02
Marcin Faber, Polen323059552013-09-17
Christoffer Elias Kaae, Danmark434539532013-01-08
Ralph Martin, Tyskland19139379492017-12-10
Lars Jensen Kruse, Danmark3199759362019-04-11
Michael Hansen, Danmark1069699312016-11-10
Vagn Gjerløv, Danmark323699312012-02-06
Michael Hofmann Caspersen, Danmark19059052016-03-08
Max Uhrenholt, Danmark18998992019-01-11
Svend Fischer-Nielsen, Danmark18998992015-06-23
Mikkel Thorup, USA747168882018-06-03
Kasper Anias Møller, Danmark18878872014-05-09
Per Hirslund, Danmark18808802011-09-25
Micha A Neumann, Danmark18698692013-11-12
tue hartmann, Danmark18648642012-05-06
Kurt Willumsen, Danmark18538532011-07-27
Martin Høj Hansen, Danmark18528522012-03-22
Jan Nielsen, Danmark1161068432019-06-20
jette østergaard danielsen, Danmark18408402016-07-08
Erik Rosendahl, Danmark424458342017-05-25
Mads Syndergaard, Danmark18328322012-12-04
Torben Juul Hansen, Danmark18318312017-04-06
Frederik Rejsby Johansen, Danmark537428262019-01-18
Jesper Schade, Danmark18118112016-11-22
Vagn Wendel Sørensen, Danmark17747742017-06-10
Asger Røjbek Sørensen, Danmark839497722018-11-21
Lars Nielsen, Danmark17567562017-06-13
Joakim Matthiesen, Danmark1778077512019-07-15
Stefano Miceli, Malta314527482019-08-26
Bent Lyngklip Kjeldgaard, Danmark937547462019-05-17
Flemming Pagh Jensen, Danmark321317462017-07-10
Martin Rheinheimer, Danmark154473127422019-10-17
Jens Brandt, Danmark17077072015-08-29
Kristian Kirk, Danmark17027022018-05-23
uffe jensen, Danmark16766762015-05-11
Ib Fagerlund, Danmark16626622016-07-25
Stano Harvančík, Rumænien16566562016-05-03
Philip Dam, Danmark16466462015-09-28
Niels Jørgen Askirk, Danmark16446442012-12-23
Claus Andersen, Danmark210196322019-06-20
Rie Jensen, Danmark317246312015-07-02
Svitlana Tkach, Danmark210846272016-07-12
Mikkel Bello Andreasen, Danmark16066062015-08-07
Niels Lech Pedersen, Danmark16026022015-09-14
Neer Div Bankoti, Indien15875872015-11-12
Jonathan Hemmer-Hansen, Danmark15755752018-07-31
Nikolaj Thomsen, Danmark943405702015-08-20
Hans Henrik Iversen, Danmark15675672017-12-07
Klaus Berggreen, Danmark15605602017-11-04
Lauritz Xerxes Walter, Danmark27435592018-07-10
Ole Zimmermann, Danmark29895572017-12-07
Jonna Lindegård, Danmark29645542018-01-18
Dušan Kerestúr, Slovakiet622015522018-06-07
Sebastian Steinar Thorup Hansen, Danmark15345342018-10-26
valdemar overgaard petersen, Danmark15225222017-03-06
Bjørn Kjellemyr, Norge15195192016-02-14
Bent Christiansen, Danmark15105102018-01-09
Claus Brostrøm Nielsen, Danmark29585092017-11-18
René Petersen, Danmark2374655022019-10-13
Vagn Gjerløv, Danmark15025022018-02-06
Maximilian Fader, Tyskland14924922016-05-15
Thomas Iversen, Danmark29194732019-05-24
Lisbeth Jeppesen, Danmark14694692018-07-29
Jan W. Badura, Danmark310604652019-04-30
peter wedel petersen, Danmark413944322018-05-01
Philip Elbek, Danmark27734212019-01-15
Svend Anker Schwebs, Danmark411904062019-08-23
Ivan Naurholm, Danmark27384022018-06-22
JOSE MARIA FERNANDEZ ZAPATA, Spanien13933932019-07-05
Andreas Ranner, Østrig1022653832019-10-13
Mads Bjarke Salling, Danmark13833832019-09-25
Leif Bork Petersen, Danmark13803802019-03-07
Hans Ægidius, Danmark411463642019-10-20
Kaj Halberg, Danmark24333632019-09-02
Skagen Fuglestation, Danmark26403622019-08-28
Leif Jensen, Danmark26543312019-08-17
Max Uhrenholt, Danmark13153152019-06-14
Mads Østergaard Brun, Danmark36522662019-08-28
Sten Petersen, Danmark12532532018-10-30
Slawomir Karpicki-Ignatowski, Polen12012012019-10-17
Jørgen Bjerring, Danmark11871872019-07-23
Daniel Lehmberg, Danmark11791792019-10-19

Der er i alt 1390 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.167 sek.
til toppen