Startside I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
 Artslister 


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2267037185802014-05-27
Rune Sø Neergaard, Danmark7821067727153352019-05-03
Klaus Malling Olsen, Danmark40226271066142322019-05-24
Peter Nielsen, Danmark339726948122712016-11-08
Per Huniche Jensen, Danmark1943825102922012-10-01
Ole Krogh, Danmark12253033069101742018-12-30
John Kyed, Danmark13929277599202013-12-22
Jens Søgaard Hansen, Danmark653127685698392016-11-14
Tommy Holmgren, Sverige12217611093572018-02-12
Helge Sørensen, Danmark1601225309992372019-04-24
Lars Maltha Rasmussen, Danmark12211605390242018-10-24
Søren Kristoffersen, Danmark1249188434889792016-07-03
Jens Mikkel Lausten, Danmark153700689602016-10-13
Leif Høgh Olsen, Danmark72390878887872014-01-06
Jan Skrubbeltrang, Danmark8810627586792017-03-15
Michael Mosebo Jensen, Danmark12430291886482012-03-20
Ken Sievertsen, Danmark1864586452013-05-21
Ole Zoltan Göller, Danmark47875720484642014-03-28
Kent Olsen, Danmark4510073983632018-10-26
Ulf Eschou Møller, Danmark296801583232010-03-26
Martin Gottschling, Tyskland5710324982382017-10-17
Henrik Asbjørn Pedersen, Danmark211843782282016-05-27
Dennis Noel, Danmark1818281822004-11-08
Troels Eske Ortvad, Danmark508502781072019-05-24
Johnny Madsen, Danmark31255939780602018-11-20
Michael Grell, Danmark31382879462012-08-20
Tore Vang, Norge5510942478942016-10-20
Per Poulsen, Danmark44088358077732018-09-04
Annette Hansen, Danmark31346377502009-01-07
Per Kjær, Danmark17139564875502017-09-11
Jens Jørgen Andersen, Danmark17734578875032014-05-22
Ib Jensen, Danmark25043865873242019-05-02
Carsten Gadgaard, Danmark8923841373222008-10-17
Jens Kristian Kjærgård, Danmark42995793672372013-05-07
Morten Scheller Jensen, Danmark1799215388272292019-05-16
Søren Brinch, Danmark133213872162009-11-22
Hans Krabsen, Danmark1718371832004-04-03
Jan Kåre Ness, Norge72725671802011-12-14
Kurt Bredal Christensen, Danmark113331371762010-10-28
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12421932971492013-05-11
Allan Kjær Villesen, Danmark52148218471122019-05-24
Brian Wielsøe, Danmark1703970392009-10-14
Gerner Majlandt, Danmark16537816970252017-10-24
Anders Østerby, Danmark336327770122015-11-13
Leo JR Boon, Holland31311069692003-01-13
Knud Pedersen, Danmark576117147769632017-05-16
Chris Batty, England14226864569242008-02-20
Arthur R. Jensen, Danmark133970268672007-01-30
Henrik Pedersen, Danmark24725406968542019-04-29
Jan Hjort Christensen, Danmark71889468502009-10-13
Flemming Ahlmann, Danmark6014743568332012-03-10
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31328567412004-05-16
Mikkel Høegh Post, Danmark24145710266922015-12-02
Jørgen Kabel, Danmark14135782066882018-09-25
John Larsen, Danmark90693652966842019-05-09
Stig Linander, Danmark11117816866672013-11-07
Henrik Kisbye, Danmark49960618266262013-12-24
Torben Olsen, Danmark2981665182013-11-02
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark458418864782013-06-30
Rie Voetmann, Danmark72785564592005-06-13
Henrik Brandt, Danmark10319090663732019-01-28
Axel Mortensen, Danmark981130607963652019-05-24
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark25826049263532019-01-18
Thomas W. Johansen, Danmark92319863302010-02-04
Christian Axelsen, Danmark469154562652011-09-25
Lars Jensen, Danmark21941849762132016-11-16
Arie Ouwerkerk, Holland10323790762022018-11-27
Anders Bojesen, Danmark122215261602013-12-31
Albert Steen-Hansen, Danmark17537474461522010-05-04
Clausjannic Labuz, Danmark11021128961272012-03-06
Bo Tureby, Danmark579105232561002015-09-01
Peter Lyngs, Danmark257614460352018-03-21
Jan Speiermann, Danmark399749360102012-06-15
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8820145859802007-02-25
Simon Berg Pedersen, Danmark679103101759672019-05-09
Annelise Juul Stampe, Danmark41461659632006-01-30
Mikael Nord, Sverige389342759492004-12-15
Vincent Legrand, Belgien12821492559302018-10-12
Rodmund á Kelduni, Færøerne36548292559282019-05-19
Elly Hansen, Danmark204147958882017-07-13
Per Schiermacker-Hansen, Danmark10017210458672016-06-24
Carl Erik Mabeck, Danmark12726946558632007-07-04
Henrik Mikkelsen, Danmark5211576058632012-10-03
Karin Gustausen, Danmark211643658622019-02-08
Kjetil Schjølberg, Norge346738758302012-03-12
Jens B. Bruun, Sverige62169758172006-01-26
Kim Aaen, Danmark5413382457972012-04-19
Ole Hetland, Danmark507619757892018-02-24
Peter Christiansen, Danmark429017957822006-12-31
Henrik Laust Bøhmer, Danmark5411772057542014-09-29
Carsten Siems, Danmark39954926857492019-01-14
Rene Rantzau, Danmark234012657352013-12-29
Carsten Egevang, Grønland5113358556872007-10-09
Erik Biering, Danmark66079007656622019-05-21
Raphaël Lebrun, Belgien2822256612012-06-21
Christoph Moning, Tyskland31187656212010-08-18
Gert Jeppesen, Danmark14421940556052012-09-15
Jens Eriksen, Danmark7217329055882013-08-26
Oluf Lou, Danmark41587055842013-08-02
Susanne Jepsen, Danmark14723247655462012-03-23
Søren Nygaard, Danmark7017163155352012-07-15
Sakari Kauppinen, Danmark1551455142003-02-11
Eva Foss Henriksen, Danmark82588559255022019-05-21
Andreas Bennetsen Boe, Danmark1489615555022018-11-20
Christian Andersen Jensen, Danmark45176579354972016-12-11
Joakim Engel, Danmark8318268354912007-08-18
Stephan Skaarup Lund, Danmark15025160954852014-01-27
Tim Hesselballe Hansen, Danmark72420054622011-01-30
Anita Pedersen, Danmark31493554562001-11-16
Henrik Greve, Danmark3866554512008-04-07
Jan Kiel, Danmark82101554242010-02-06
Andreas Bruun Kristensen, Danmark6212649554022019-05-11
Erik Kramshøj, Danmark133617853932005-06-16
Hans Henrik Larsen, Danmark2111233754753642019-05-24
Jørgen Munck, Danmark548257853472017-04-05
Poul Thrane, Danmark143109253412012-09-18
Arne Volf, Danmark12421494553012017-12-30
Harry J Lehto, Finland5715579553002012-12-21
Sanne Busk, Danmark51284452972008-10-08
Silas K.K. Olofson, Færøerne1510223186252962018-04-11
Anders E. Sørensen, Danmark12526313652942011-10-01
Anders Wiig Nielsen, Danmark264348052742019-04-22
Lars Rostgaard, Danmark22230966352532014-06-13
Eigil Ødegaard, Danmark50898551852052018-09-14
Jimmy Skat Hansen, Danmark173651952032005-04-04
Lars Adler Krogh, Danmark10623426951992017-07-30
Claus Halkjær, Danmark733111988651802019-05-05
Lene Vejen, Danmark41128951752010-02-14
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark61928451442005-06-12
Tim Andersen, Danmark31230751142004-04-20
Erling Krabbe, Danmark16113117850622019-04-11
Bent Carstensen, Danmark244689750572012-09-09
Klaus Dichmann, Danmark34340944550532019-05-21
Birger Lønning, Danmark11520195550502019-05-16
Arnold Houmann, Danmark225022950262006-06-07
Morten Bentzon Hansen, Danmark9618744950122019-04-11
Anton Herrig Liebermann, Danmark81686250082013-11-29
Henrik Knudsen, Danmark195191450072011-10-05
Søren Harding, Danmark1008551750002018-02-23
Erik Ehmsen, Danmark61224349942008-12-29
Rune Bjerre, Danmark348127249772012-02-12
Richard Ek, Sverige367330249692011-10-03
Bo Sonne Sørensen, Danmark296259249302010-11-24
Morten Christensen, Danmark7210164449222019-02-07
Bo Svensmark, Danmark71667949062011-01-10
Andreas Petersen, Danmark294301248812012-11-19
Michael bergman, Sverige51408448712009-05-09
Erhardt Ecklon, Danmark5613867048532012-10-12
Per Ekberg Pedersen, Danmark173656448402010-06-15
Palle Nygaard, Danmark113235648332006-06-07
Thomas Jensen, Danmark1482248222003-05-17
Björn Gísli Arnarson, Island133353348182006-01-19
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10316368348162017-02-04
Ole Amstrup, Danmark25243234848122013-06-11
Alex Sand Frich, Danmark5111510848022018-10-05
Michael Køie Poulsen, Danmark233770947992013-03-25
John Pedersen, Danmark10317845047952013-11-02
Sune Riis Sørensen, Danmark16832488447892018-11-15
Sebastian Klein, Danmark111641747592018-05-30
Henrik F. Nielsen, Danmark5210929647462018-03-21
Terry Townshend, Storbritannien7913666647362012-08-20
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2879747322004-08-16
Hans Larsson, Sverige358550747142010-11-07
Hans Lind, Danmark122947347122013-03-05
Per Schans Christensen, Danmark46757301247002019-04-30
András Fodor, Ungarn569158646762015-03-10
Jan Eske Schmidt, Danmark245867446622011-10-08
Jakob Dall, Danmark8418407046532013-11-09
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien52190477146392013-10-16
Peter Bundgaard, Danmark61209446302013-08-26
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1461646162009-08-20
Ingrid Grunwald, Tyskland61481446092005-02-21
Pieter Vantieghem, Belgien255137846022009-11-26
Erik Agertoft, Danmark173703446002007-04-29
via Sune Jepsen, Danmark2755745802001-11-09
Fredrik Kræmer, Norge102564145772002-10-02
Marianne Heno Mogensen, Danmark61233345522008-10-18
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark101378245482014-01-03
Henrik Mouritsen, Tyskland82310745462010-09-29
Klaas Felix Jachmann, Tyskland296512645402006-11-26
Klaus K. Nielsen, Danmark2569145302013-09-18
Iben Hove Sørensen, Danmark1452845282011-10-15
Peter Bo, Danmark3954145162006-09-25
Christian Leth, Danmark5614623945122016-06-01
Mads Herbøl, Danmark2565144962014-11-13
Svend Dybkjær, Danmark31069844712003-10-20
Torben Lund, Danmark51022444602004-12-15
Mogens Hansen, Danmark33975424244582010-03-19
Kim Lunding, Danmark173392044582006-01-14
Lars Smith, Danmark173206244532011-12-09
Anni Nielsen, Danmark6513835044442016-11-29
Tommy Kaae, Danmark406308444082017-02-28
Thomas Stigfeldt, Danmark3996744022005-01-20
Bjørn Ginman, Danmark2518743982017-09-13
Jon Lehmberg, Danmark12017627643882013-10-22
Carsten Madsen, Danmark1438843882004-11-14
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark57986175943562019-01-01
Søren Peter Pinnerup, Danmark51228843542013-01-07
Cristian Jensen Marcet, Danmark368081943462010-12-10
Geert Brovad, Danmark103084043412004-11-14
Robert Paepke, Sverige7210627443402013-08-29
Petri Salo, Finland2692143342008-06-18
Jørgen Witved, Danmark8114990543282009-08-10
Claus Horneman, Danmark1430943092003-02-06
Jeppe Bundgaard, Danmark91872543022013-12-29
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark61114443012014-10-09
Per Finn Nielsen, Danmark6811826042772015-06-23
Maurizio Sighele, Italien1426342632003-01-29
Mikkel Holck, Danmark24736563442432019-05-17
Johnny Salomonsson, Danmark28049249642392017-09-24
Kenneth Bach Christensen, Danmark585852142372013-12-23
Ken Rasmussen, Danmark3745742342010-01-24
Morten DD Hansen, Danmark1423042302003-05-30
Thomas Kjær Christensen, Danmark2768842282005-12-06
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark245084942242012-02-12
Jens Ballegaard, Danmark61228342232011-12-11
Tommy Frandsen, Danmark8218834842212006-01-15
Christian Tiller, Norge72091142182005-08-30
Alf Petersson, Sverige428190742012011-11-02
Klaus Schak Laursen, Danmark3768141902013-04-13
Søren Skov, Danmark576108001841692013-02-12
Tomas Svensson, Sverige448226941672010-10-08
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark397013641572012-06-01
Nis Lundmark Jensen, Danmark20636049641532015-01-09
Martin Søgaard Nielsen, Danmark276355941452008-12-08
Seamus Enright, Irland2535041402010-11-21
Erik Enevoldsen, Danmark51553741362006-08-20
Thomas Varto Nielsen, Danmark96085139841352018-06-19
Bent Møller Sørensen, Danmark2677341332005-12-13
Preben Berg, Danmark194486541262007-02-17
Henrik Just, Danmark7413687141122012-01-26
Niels Jørgen Larsen, Dominica163523740972007-07-10
Frank Simonsen, Danmark112635740942012-03-29
Per Holmberg, Danmark27035665440472019-05-11
Klaus Bjerre, Danmark346490040432011-05-04
Carsten Gørges Laursen, Danmark203331640412018-07-24
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne71946340302007-08-18
Olof Strand, Sverige224343340192009-01-11
Morten Jenrich Hansen, Danmark344534040112019-01-08
Lars Borup, Danmark358076740082010-09-19
Arne Kiis, Danmark37550068039762017-06-12
Jan Thomsen, Danmark8917978939762007-08-21
Svend Rønnest, Danmark12918667339742012-12-09
David Erterius, Sverige31244128839722018-09-18
Anders Tørressen Hangaard, Norge51237439682012-03-21
Tom Backlund, Finland51390839552006-11-07
Markus Tallroth, Sverige8014565439542013-03-22
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1395239522005-12-04
Rune Bisp Christensen, Danmark15826847039502013-05-15
David Boertmann, Danmark469586839502013-09-27
Hans Rytter, Danmark234670339472007-08-07
Jens Overgaard Christensen, Danmark9417486939392011-07-01
Michael Bonefeld Bladt, Danmark4975539332008-04-30
Benny Kristensen, Danmark12324806839222012-05-23
Terje Kolaas, Norge51312639212005-04-01
Lars Gabrielsen, Danmark9314986639202019-05-17
Martin Kviesgaard, Grønland296093539102011-02-13
Søren Kristensen, Danmark8910870038802015-09-08
Palle Sørensen, Danmark10815557138722017-04-08
Pierre Unge, Sverige41092838712003-05-01
Richard Bonser, England19632369338692014-10-28
Charlotte Thomsen, Danmark3830938422013-08-28
Bent Thøgersen, Danmark18221528838372017-10-30
Yeray Seminario, Spanien3765938362005-04-11
Jakob Engelhard, Danmark193060238332013-10-23
Ronny Nilsen, Norge1383038302003-05-06
Einar Flensted-Jensen, Danmark1381638162004-07-25
Allan Haagensen, Danmark192282238052019-01-02
Karin Gustausen, Danmark3756538012006-03-11
Patric Lorgé, Luxembourg133030338002013-10-10
Anders Hammergart, Danmark8217365237992016-06-04
Jan Durinck, Danmark224751337972013-06-17
Esben Eriksen, Danmark71797237902006-03-16
Anders Søgaard, Danmark12926110737842011-07-17
Johan Stenlund, Sverige438736037822010-12-20
Anders Tøttrup, Danmark316516637772006-11-05
Tomas Lundquist, Sverige20733431237772014-07-10
Ole Richter, Danmark1377537752006-03-01
Gabriel Schuler, Schweiz16933805237722011-03-23
Carsten Poulsen, Danmark326616737632007-07-12
Martin Holm, Danmark3988337582004-10-26
Michael Tiefenbach, Østrig1375537552003-11-26
Lonnie Jensen, Danmark1374637462007-10-05
Frank Svensson, Danmark3875337422006-02-02
Jørgen Dam, Danmark24546601737402011-05-04
Steen E. Jensen, Danmark992135657837372019-05-17
Thomas Nielsen, Danmark203491937032011-03-24
Flemming Lang, Danmark81753337022013-02-14
Ludovic Scalabre, Frankrig112559737012006-10-02
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1370037002012-10-25
Vinni Bruhn, Danmark71222836812010-05-29
Lars Mejlby, Danmark193722536702010-03-05
Jacob Sterup, Danmark224174336692012-01-04
Lise Nielsen, Danmark1366136612013-10-06
Mehmet Goren, Tyrkiet8113051536582009-06-15
Mette H. H. Hansen, Danmark4738536252013-02-28
Björn Dellming, Sverige1362536252009-08-02
Lars Witting, Danmark347751736232017-04-17
Magne Pettersen, Norge2714336212007-08-03
Erik Mølgaard, Sverige30231782236162017-09-18
Bo Thyge Johansen, Danmark1361436142011-02-16
Martin Lund, Danmark41166336092015-09-29
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1359935992013-06-14
Kim Fischer, Danmark224961135942005-03-07
Johnny Laursen, Danmark12222754635822010-02-23
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet71280235792018-03-19
Dan Rasmussen, Danmark41098335792005-01-31
Bengt Bengtsson, Sverige142178335782014-10-14
Stig Vang Petersen, Danmark234189935672005-10-11
Finn Laugo Sørensen, Danmark23232987435602014-10-16
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1355535552007-09-02
Erik Lindgren, Sverige1355335532005-11-19
Jørgen Scheel, Danmark163627835522006-07-21
René Larsen, Danmark7511783535512013-12-15
Frank Abrahamson, Danmark637086635492017-03-29
Aurélien Audevard, Frankrig58590864635382019-02-15
Josh Rhys Jones, England326330435262013-09-27
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien51054235202008-03-30
Klaus Mortensen, Danmark5310528735202010-08-07
finn birkholm-clausen, Danmark41083235092009-04-23
Jens Ryge Petersen, Danmark214709035072011-09-16
Michael Køie Poulsen, Danmark1348834882005-11-24
Henrik Carlsen, Danmark3732434842004-04-30
Johannes Christian Harbou, Danmark7810389034802012-07-16
Stefan Pfützke, Tyskland7011353034772016-07-15
Steffen Ortmann, Danmark3769734762005-11-16
Alan Clewes, Storbritannien2500134672008-04-26
Jens Andersen, Danmark61453434622007-08-17
Kim Biledgaard, Danmark1346134612001-10-01
Gunnar Gundersen, Norge1344134412004-01-06
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne41172834372006-09-23
Niels Poul Dreyer, Danmark40653440534362013-10-29
Pasi Parkkinen, Finland16626609834352013-07-03
Carsten Olsen, Danmark1343434342006-06-07
Peter Thomsen, Danmark71577134312006-01-05
Lasse Braae, Danmark1341634162004-10-17
Rolf Danielsen, Danmark1341534152013-12-12
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33942433034062012-04-09
Peter Halkier, Danmark61332734052006-05-10
Per Vindis, Danmark476994234022018-02-21
Tom Backlund, Finland1340234022008-01-06
Jonas Landolt, Schweiz1340234022013-07-10
Wilfried Hausmann, Tyskland2575033842003-07-19
Johannes Rydström, Sverige21828042333842014-07-29
Jørgen Staarup Christensen, Danmark317386233832006-09-22
Svend Erik Frandsen, Danmark529497633832012-12-29
Åge Mathias Matthiesen, Danmark91786633772014-01-04
Vagn Freundlich, Danmark9515000433692013-07-27
Poul Emil Kristensen, Danmark1336833682007-04-08
Jan Bolding Kristensen, Danmark3912333652006-02-25
Jani Vastamäki, Finland61379133622010-05-28
Tibu Paul Lucian, Rumænien4899633532007-11-24
Jørn Vinther Sørensen, Danmark112181933512011-10-20
Inger Skov, Danmark2572933482004-11-22
Jens Kirkeby, Danmark676868533442019-01-09
Hans Eli Sivertsen, Færøerne112214833432006-04-23
Kjeld Lund, Danmark121719733422014-08-13
Peter Bundgaard, Danmark112793133392005-10-31
Terje O. Nordvik, Norge4891133342012-07-27
Peter Dam, Danmark14123705533312013-03-18
Andreas Hagerman, Danmark204918033272003-08-28
Anne Navntoft, Danmark31041781133202019-05-05
Mads Elley, Danmark173094633202013-10-21
Kelvin Jones, Storbritannien1331933192002-02-10
Leif Holmskov, Danmark183317333172012-09-23
ragnar smith, Danmark11826133152018-11-17
Egon Iversen, Danmark2520733122011-12-29
Morten Jørgensen, Danmark3763733052002-01-21
Freddy Rosning, Danmark293994533012019-05-16
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3753533002013-11-04
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71607932992011-02-03
Arnold Georg Houmann, Danmark273752632982014-06-26
Linda Mølgaard, Danmark4869232972007-05-30
Klaus B. Fries, Danmark3791632852005-12-03
Asbjørn Jensen, Danmark10015486132842017-08-11
Nikolaj Noel Christensen, Danmark345875832812012-05-31
Jan Ravnborg, Danmark91884932792009-10-06
Thomas J. Simonsen, Danmark468007932732013-04-04
Nelly Hansen, Danmark336560732722006-12-06
Erik Groth-Andersen, Danmark606998832662019-04-13
Michael Schwalbe, Danmark122668032562012-07-08
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark457838532512010-10-29
Thomas Hellesen, Danmark153587932492009-08-10
Hendrik Weindorf, Tyskland7412659932482015-06-17
Peter Kuster, Schweiz102211632392009-04-24
Tom Goossens, Belgien91782632382006-08-09
Philippe J. Dubois, Frankrig2554432382004-10-06
Oleg Formanyuk, Ukraine4856332352005-12-15
David B. Collinge, Danmark112042132342013-05-21
Daniel Pettersson, Sverige32449827132322015-07-02
Steen Brølling, Danmark51231632322006-07-31
Dennis Martinek Langholz, Danmark61260132312009-02-23
Michael Bergman, Sverige2572532272008-10-27
Leander Khil, Østrig224769132262012-02-22
Torben Sebro, Danmark578915032242016-10-08
Hans Pinstrup, Danmark193551132202010-08-09
Finn Carlsen, Danmark295761732092013-04-11
Allan Prang, Danmark1320832082011-10-02
Kurt Prentow, Danmark81606731942019-02-25
Ernst Hjøllund, Danmark3690531922006-09-21
Thor Edgar Kristiansen, Norge41102231902005-03-14
Christian Rørdam, Danmark444985731862018-12-13
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3796831842004-07-31
Søren Hjorth Andersen, Danmark71673331842002-10-29
Jacob Alsted, Danmark1318431842003-09-15
Frits Rost, Danmark912898931792019-05-12
Arild Breistøl, Norge142341831752010-02-11
Jan S. Kristensen, Danmark71611631742006-12-24
Oz Horine, Israel488252331742017-11-17
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark233615331722013-05-19
Knud N. Flensted, Danmark163116231672010-10-10
Henrik Stenholt, Danmark3749731652004-03-03
Peter Jensen, Danmark4913431522009-05-07
Stig Westergård, Danmark1314931492009-03-26
Knud-Erik Strange, Danmark82000231472006-06-07
Steen Reimers, Danmark112097531442012-03-11
Leif Jonasson, Sverige2532631392006-08-07
Simon Sigaard Christiansen, Danmark508911931362010-07-02
Stefan Hage, Sverige92016431322004-12-15
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark296294431312013-09-19
Hans Staunstrup, Danmark10216343531282018-12-04
Torben Laursen, Danmark334510831242012-10-23
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2559931222007-08-18
Aleix Comas, Spanien2524731132005-11-07
Allan Gudio Nielsen, Danmark111947231112013-08-15
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8217293831112008-02-27
Frank Desting, Danmark457485931062013-10-20
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61565731032006-08-09
Kristoffer Hansen, Danmark61278331012013-02-18
Steen Højmark-Jensen, Danmark1309630962010-03-07
Mikko Oivukka, Finland224157130962007-05-20
Henrik Madsen, Danmark71421830952009-05-12
Troells Melgaard, Danmark619064430872018-08-27
Jos Van den Berg, Holland1308330832008-11-24
Per Forsberg, Sverige1307930792003-05-17
Kim Duus, Danmark11416087830782017-03-23
Thomas Hasle Ravn, Danmark2563930752007-07-12
Ottenby fågelstation, Sverige2565230732003-04-18
Mikael Nord, Sverige549631830672014-12-14
Paul Patrick Cullen, Danmark112495181830592019-05-20
Lis Ravn, Danmark2521130532004-03-01
Daniel Patterson, Sverige51010630492005-09-23
Jørn Opsal, Norge1304630462003-05-30
Szabolcs Kókay, Ungarn61200030432013-06-09
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark143108230382008-10-22
Ivan Petric , Slovenien81292030332010-08-22
Siv Behrendt-Møller, Danmark2538930332005-09-23
Benny Jacobsen, Danmark2569730322003-01-21
Frode Falkenberg, Norge204336430312008-02-25
Aron Andersson, Sverige3566830232008-08-28
Martijn Bot, Holland8617146030172010-05-26
Thomas Buus Nielsen, Danmark3872430142008-01-14
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1301430142006-03-05
Peter Rodemann, Danmark5818130082015-04-17
Mark Desholm, Danmark1300730072012-02-06
Zbigniew Kajzer, Polen859677130012019-03-30
Otto Samwald, Østrig17619860629992017-06-01
Yann Kolbeinsson, Island183990129942012-01-25
Edvin Hansson, Sverige193579029932005-03-16
Lasse Strandgaard, Danmark51079229932012-10-26
Pawel Malczyk, Polen51054429912006-07-26
Jens Röw, Tyskland1298629862014-11-17
Carsten Hermann, Danmark1298629862003-11-28
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige17321427129832019-05-09
Roland Jensen, Danmark173574729772008-11-17
Mike Richardson, Storbritannien2517929762002-08-05
Søren Nancke, Danmark101561329732016-01-02
Niels Bomholt, Danmark61194029712006-02-11
Karen Lang, Danmark2532629702004-07-06
Stéphane Aubry, Schweiz7313046629692008-09-08
Jesper Brinkmann, Danmark183572529682011-08-17
Andreas Gullberg, Norge1296829682002-05-13
Alwin Schönenberger, Østrig2523429672005-01-13
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10117154029672013-10-07
Per Ekberg Pedersen, Danmark122917329582006-05-10
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91713229582013-10-20
Anna Bay Rask, Danmark1295629562003-07-25
Jan Fischer Rasmussen, Danmark557009129562018-03-23
Gert Rasmussen, Danmark81636229542006-05-14
Mikael Funch, Danmark81857629512006-04-19
David Monticelli, Belgien10216648929492017-08-15
Peter Andreas Koch, Danmark3765229462002-10-12
Torben Evald, Danmark81552729432019-02-27
Lars Vilhelm Hansen, Danmark183453929362004-11-24
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark51163529342007-07-14
Thomas Kehlet, Danmark6610396729332014-06-06
Niels Behrendt, Danmark6710207529142016-10-22
Hampus Lejon, Sverige122257529132013-10-07
Marnix Jonker, Holland183745229112006-02-01
Ole Stobbe, Danmark2491129092007-02-28
Christian Wegst, Tyskland1290729072006-08-10
Gaukur Hjartarson, Island112368429052005-06-13
Rasmus Strack, Danmark122498229052008-02-06
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2530829012006-10-09
Benny Haahr, Danmark577499329002018-03-21
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2512628932005-10-27
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71688428912011-10-01
Niels Kaare Krabbe, Danmark4586628902018-07-10
Ger Meesters, Holland3802128842008-01-23
Hjalte B. Johansen, Danmark91124428812019-04-11
Kjetil Johannessen, Norge296242228792006-02-19
David Erling Drangsland, Norge1287928792005-12-24
Kurt Rasmussen, Danmark71418428772009-09-04
Freddy Johansen, Norge61229828642009-01-30
Susanne Overgaard Petersen, Danmark61168328572009-05-11
Leif Novrup, Danmark2533128512004-01-06
Esben Østergaard, Danmark2525828482004-03-10
Paul Nilsson, Danmark214389028422018-02-12
Lars Peter Johansson, Danmark3698728392008-01-25
Lars Birk, Danmark29324852128362018-10-06
Espen Lie Dahl, Norge457703828312013-12-17
via Carsten Høeg, Danmark1283128312002-05-29
Robert Toft, Danmark3580728292009-04-15
Håkan Sterner, Sverige2503328242003-02-14
José García Monzón, Spanien4806428222005-04-11
Uffe Pedersen, Danmark5910893228172006-01-22
Vegard Bunes, Norge51237628162003-10-11
Leif Bisschop-Larsen, Danmark224282128142006-11-08
Henrik Johansson, Norge2468728142009-04-11
Ole Friis, Danmark2497628112006-05-08
Jelger Herder, Holland81664728102004-05-31
Chris Lansdell, England163047628062009-06-22
Peter Bonne Eriksen, Danmark26928167428032017-03-28
Torkild Kristensen, Danmark1007366628012019-05-24
Kjetil Johannessen, Norge386336727952009-08-10
david drangsland, Norge162691227892011-08-13
Hjalte Kjærby, Danmark2506127882013-04-14
Hans Eli Sivertsen, Færøerne4940327872009-05-24
Luc Verroken, Belgien4977927862006-01-05
Jacob Lund-Hansen, Danmark3724927832003-05-17
Bent Jensen, Danmark3819227792006-05-10
Mathieu Bally, Schweiz354912727782012-02-26
Bjørn Frikke, Danmark16814423227742019-05-17
Rannvá Hansen, Færøerne1276827682003-03-25
Henrik H. Søndergaard, Danmark71660427642006-07-10
Svend Danbæk, Danmark1276227622006-03-05
Kermarrec Corentin, Frankrig304476427612009-10-11
Dominique Verbelen, Belgien1276027602004-09-30
Kristian Laustsen, Danmark61160327542010-09-22
Wolfgang Trimmel, Østrig1275427542011-07-29
Karl-Eric Gustafsson, Sverige183745527512005-08-26
Keith Fox, Danmark626833327502019-04-30
VASLIN Matthieu, Frankrig10115202727472010-01-05
Kield Andersson, Danmark51053027472008-10-18
Bjarne Golles, Danmark2480327422007-05-10
Knud Erik Christensen, Danmark1274027402010-10-20
Lars Villadsen, Danmark71181027392009-02-01
Erik Christophersen, Danmark4541627372015-07-19
Jan Helbo, Danmark868494727372014-04-06
Ma Yan Bryant, Storbritannien275022627362008-11-09
Yoav Perlman, Israel153014427342011-07-14
Martinez Jonathan, Frankrig24531056527292012-06-05
Erling Bonde, Danmark3650927242009-03-29
Tormod Amundsen, Norge182546227222013-02-19
Martin Jessen, Danmark41008027192005-04-26
Torben Andersen, Danmark61295727142008-10-12
Steen Cruddis, Danmark1270827082008-03-16
Eric Schaumburg, Danmark61349627022008-07-19
Claus Vind-Andreasen, Danmark202933626992014-06-05
Simon Werngren, Sverige71512326972007-11-29
Niels Jarnum, Danmark6729426942011-12-13
Steve Klasan, Tyskland354937726922017-12-12
Thomas Riedel, Danmark4698526902011-01-14
Henning Rose Sørensen, Danmark11620080226882013-06-19
Dennis Olsen, Danmark18719467326842019-01-17
Alf Frølich, Danmark1268326832010-08-02
ji be, Schweiz182904926802010-06-21
Bjørn Kjellemyr, Norge3643926782005-05-01
Johan Stenlund, Sverige3703426762006-03-01
Ruth Ahlburg, Danmark234794326742006-04-10
Barrault Frantz, Frankrig51150126682007-11-24
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge92163626672003-03-09
Morten Rasmussen, Danmark786965626652019-04-08
Stéphane Bocca, Belgien2459726652010-10-19
Terje Kolaas, Norge355191026602013-02-12
Jesper Sonne, Danmark305449326572005-09-27
Ronny Malm, Sverige406936926552014-03-16
Lee Victor Gregory, Storbritannien2463926552011-02-21
Geir O. Pedersen, Norge163120526542009-06-25
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2530126542008-08-10
Gunnar Larsen, Danmark193757926482006-03-11
Morten Jørgensen, Danmark91766326482009-04-14
Bruce Mactavish, Canada1264726472002-01-30
Bjørn Grøn, Danmark4690026432010-10-27
Benoit Nabholz, Frankrig141977426402012-05-23
André Riis Ebbesen, Danmark265108626392012-08-30
Poul Holm Pedersen, Danmark344476026362019-02-05
Tor Olsen, Norge273612026332018-01-16
Jan Haaning Nielsen, Danmark11212707926332017-11-15
Claus Eriksen, Danmark3657426312007-04-29
Tonny Papillon, Danmark172485226312013-08-22
Jan Mogensen, Danmark294025926302012-05-09
Nicki Sørensen, Danmark568596626302011-10-31
Arne Borg Rasmussen, Danmark51034726212017-04-12
Carsten Fog, Danmark1261926192008-10-25
Szilard J. Daroczi, Rumænien518155326182016-09-24
Peter Brostrøm, Danmark576063726082018-04-13
Thomas Eske Holm, Danmark1260626062008-03-02
Eigil Larsen, Danmark9811752926052019-05-16
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1260026002004-08-13
Tor A Olsen, Norge1259925992003-11-09
Erik Edvardsson, Sverige152799525982007-06-05
Jonas Gadgaard, Danmark111984625982008-04-26
Tobias Epple, Tyskland81545925982006-03-11
Erik Bogh Nielsen, USA9711321725972016-03-19
Ole Hetland, Danmark112189925972006-05-18
Steen Øllgaard, Danmark714668325952018-02-04
Jørn Vinther Sørensen, Danmark4923925932005-03-18
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2492425912003-03-25
Arne Torkler, Danmark161385225772016-11-06
Julien Piette, Frankrig163089825762005-05-18
Lars Paaby, Danmark374286925712018-05-06
Knud Jørgen Olsen, Danmark6900525692013-01-23
Luca Sattin, Italien244344525662009-01-05
Stig Eide, Norge1256325632009-04-27
Tommy Holmgren, Sverige81727925612007-06-24
Patrick Beirens, Belgien2433825582008-03-10
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark222590225582013-03-28
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3734225552002-09-03
Tim Brown, Storbritannien2449625532002-09-28
Poul Reib, Danmark1255125512004-11-09
Xavier ROZEC, Frankrig3680125482008-09-02
Carl Søndergaard, Danmark61022225482014-10-03
Jens Jacob Iversen, Danmark3727425472006-05-10
Stefan Hage, Sverige3584125442012-02-16
Anders Bacher Nielsen, Danmark20116946125442013-04-02
Maris Jaunzemis, Letland71500025422004-11-26
John Dreyer Andersen, Danmark254355225422011-07-31
Thomas Hultquist, Sverige3616725412012-01-07
Henrik H. Søndergaard, Danmark71223125402010-08-05
Frédéric Jiguet, Frankrig568500225362016-02-02
Peter Bjerre, Danmark61241025342005-08-29
Søren Langkilde Madsen, Danmark61313825332007-04-21
Steen Roed Hansen, Danmark101931225302004-11-08
Robbin D. Knapp, Østrig1253025302004-03-11
Lars Lundmark, Sverige1252725272008-12-20
Tommy Studsholt Christensen, Danmark376202125252013-05-10
Per Boye Svensson, Danmark26814726225252019-02-10
Christian Svane, Danmark3671725222006-07-25
Ole Riis Jensen, Danmark3566925202005-12-20
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark9211431925192016-05-09
Jim Thagaard Hansen, Danmark183497825142005-04-20
Killian Mullarney, Irland2487225132006-01-10
Mateusz Matysiak, Polen202920825112017-10-16
Inger Andersen, Danmark244748425092007-08-07
Torben Ethelberg, Danmark193428925012007-02-25
Finn Bro, Danmark131993025002017-05-10
Henrik Baktoft, Danmark2425124992013-04-30
Bjarne Streyffert, Danmark2459624962004-11-08
Szabolcs Kókay, Ungarn1249324932004-07-22
Jan Dresler, Danmark2475724892003-10-21
Reto Burri, Schweiz345210924882009-06-08
John Martin Mjelde, Norge61194524842008-11-05
Chris Romeiks, Tyskland142548524832010-12-12
John G. Dinesen, Danmark375573124812013-10-22
Kim Øllgaard, Danmark91525924802008-10-09
Svend Nørgaard, Danmark111569724792012-02-16
Birgit Nielsen, Danmark2482524742007-04-15
Leif Pedersen, Danmark285025324742011-10-16
Ulla Paulsen, Danmark182350724732014-09-12
Lasse Olsson, Sverige232865524722012-08-20
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1247024702009-04-23
Jan Salmonsen, Danmark2475424702008-10-19
Lene Pedersen, Danmark1247024702004-06-01
Don Baccus, USA1246624662003-11-13
Mattias Nordlund, Sverige4707224642012-04-17
Stuart A Reeves, Danmark122537424612005-04-20
Theodosis Mamais, Grækenland295333424592005-06-22
Samuel Peregrina, Spanien255219624572006-07-08
John Steffensen, Danmark1245624562004-06-13
Steffen Holst, Danmark4804924552006-09-30
Keld Sørensen, Danmark5896824532008-08-02
Nis M. Nissen, Danmark1245324532006-02-25
Niels Odder, Danmark4753224532010-03-27
Tom Schlegel, Danmark2395924512004-05-17
Janus Ethelberg, Danmark9417912624482007-09-05
Franck Ishøi, Danmark334235124482013-04-17
Thomas Lundqvist, Danmark1244224422008-04-19
Steen Drozd Lund, Danmark101746124412011-10-07
Lauge Fastrup, Danmark202766324392014-04-03
Ivan Abramowitz, Danmark1243824382005-09-07
Christer Brostam, Sverige658821324362018-06-21
Eric Didner, Frankrig20122706624362018-03-16
Virginia Escandell, Danmark1243624362004-09-07
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2357224352010-08-10
Søren Olin, Danmark2479224342008-08-16
Leo Heemskerk, Holland1243324332010-09-26
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark60442153624302019-05-21
Gunner Munk, Danmark1243024302006-10-08
Jens Boesen, Danmark101926824262009-04-04
Mona Grundsøe, Danmark254422524182008-05-05
Miguel Avelino Suárez, Spanien3644124142005-04-11
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2467924132005-03-26
kim lundqvist, Danmark142514624132008-04-09
Dennis Brandsborg, Danmark2440924122004-03-13
Jesper Sonne, Danmark132088624102012-03-30
Mats Wallin, Sverige244098024082009-07-29
Jesper Michael møller, Danmark181082824082018-11-13
Kristian Borum, Danmark2447624072007-04-22
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1240624062007-08-16
Poul Erik Larsen, Danmark1240524052004-11-25
Lars Grøn, Danmark19812224223992019-05-24
Deryk Shaw, Storbritannien1239623962002-09-12
Markus Tallroth, Sverige1239623962006-06-07
Alexander J. Lee, Danmark2453523952001-11-09
Johannes Erritzøe, Danmark2469223942006-12-28
Morten Winness, Norge13115311723842017-11-19
Thomas Kuppel, Tyskland1238223822010-04-23
Tobias Berger, Sverige435508923812012-03-20
Fabian Schneider, Schweiz527057023762015-06-29
Mårten Müller, Sverige3671323752009-09-13
Tim Vaughan, Storbritannien81714623692006-03-16
Morten Jensen, Danmark61088623672006-06-07
Rasmus Due Nielsen, Danmark132082523632015-05-21
Anders Bergman, Sverige3586023622009-01-18
Karina Jensen, Danmark1236023602013-12-10
Richard Burzynski, Danmark424984523572013-08-29
Pim Wolf, Holland3621723532008-01-08
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2446923522007-03-04
Søren Gjaldbæk, Danmark2451123522010-09-29
Steen Christensen, Danmark4610523502012-03-30
Karsten Stæhr, Danmark101880823492006-08-09
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark59730016823472019-04-21
Peter Halkier, Danmark283543923462019-01-07
Lars Falck, Danmark798527523442019-03-24
Kristian Laustsen, Danmark5939923432011-10-23
Tom Sørensen, Danmark3560123422006-07-08
per mattisson, Danmark2442223422010-03-01
Ole Lorenzen Post, Danmark1233923392010-09-27
Michal Radziszewski, Polen2295823362018-10-04
Mario Rodero Hernández, Spanien132309023342006-07-10
Terry Townshend, England2438723322006-02-01
Thomas Maul, Danmark8611204523312011-05-16
christian tiller, Norge1233123312007-10-16
Ola Nordsteien, Norge1232923292005-11-15
Cédric Rousseau, Frankrig101869223282006-02-20
Lasse Olsson, Sverige2423723272003-11-26
Carsten Lyhr Hansen, Danmark51064623262010-01-05
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3449423212014-02-12
Mark Walker, Danmark1019585123182014-03-02
Tommy Andre Andersen, Norge132366023162010-01-18
Hans Henrik Larsen, Danmark3567323162005-09-14
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1231223122005-02-03
Hans Gleie, Danmark2415223102010-12-29
Christian Michael Mortensen, Danmark1230823082013-03-01
Tune Jensen, Danmark1230823082006-02-04
Niels Jørgen Clausen, Danmark91771223082008-05-26
Dave Barnes, Danmark5626423072013-09-05
Mark Hammond, Danmark2375923052007-08-15
Matthieu Canévet, Frankrig192561323032016-09-10
Vicky Knudsen, Danmark1230223022013-09-17
Shaun Robson, England122318822972005-04-04
Bo Jensen, Danmark11113698922952012-06-19
John N. Jensen, Danmark1228222822007-11-22
David Andersson, Sverige12815119422812015-02-14
Jonathan Meyrav, Israel3601822812009-02-06
Aidan G. Kelly, Irland2401322812011-06-14
Lennaert Steen, Holland3639622792005-11-08
Ulla Vibe Funch, Danmark1227822782005-06-26
Antoine Joris, Belgien446987622782016-12-05
Wim van der Schot, Holland1227722772006-12-04
Johannes Ferdinand, Tyskland131607122762014-04-28
Jan Bolding Kristensen, Danmark2297222742018-03-23
Conny Jensen, Danmark191671722732018-01-30
Henrik Hougaard Larsen, Danmark81226022712014-06-10
Anders Roel, Danmark111456022712013-12-10
Benjamin Steffen, Tyskland71207722682006-07-08
Rolf Nagel, Tyskland202974322672013-06-24
Bjarne Nielsen, Danmark61099122632005-10-12
finn folkvardsen, Danmark111782322602016-11-15
Pierre-André Crochet, Frankrig101779222572006-08-09
Sune Pedersen, Danmark1225322532005-03-30
Gordon Hodgson, England1225122512010-07-15
Andreas Malte Nielsen, Danmark1225022502005-07-04
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3584822492006-07-10
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark7954722492014-02-02
Jan-Michael Breider, Sverige4684822482010-04-06
Svend Ove Jensen, Danmark2414322462008-07-14
Greg McIvor, Sverige173278322452013-09-20
Reint Jakob Schut, Holland4807122452004-10-31
Bence Kókay, Ungarn91567222452009-01-25
Henrik Friis, Danmark20516506322452019-04-21
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2336822442007-11-06
Mogens Ribo Petersen, Danmark1223922392004-07-07
Dan Bruhn, Danmark2381122382011-10-13
Lars Rudfeld, Danmark424590722342013-12-13
Torben Jepsen, Danmark132058822232011-01-13
Jesper Segergren, Sverige2396922232011-09-27
Lilly Irene Sørensen, Danmark91622822192008-01-20
Holger Sandfeldt, Danmark1221622162002-10-24
Per Smith, Danmark1221322132008-09-22
Massimiliano Dettori, Holland13212455622062018-11-20
Thomas Hilkjær, Danmark2414922032002-09-03
Jens Thalund, Danmark2177194317222022015-09-04
Luca Andrei Dehelean, Rumænien142122122012011-04-06
Fülöp Attila, Rumænien1219921992009-12-25
Ole Kristensen, Danmark81403321992008-08-24
Paul Jacobsen, Danmark1219921992011-04-23
Johanna Hartmann, Danmark1219921992013-05-23
Henrik Callesen, Danmark1219621962004-11-05
Birger Pedersen, Danmark4790721962006-03-05
John Judge, Storbritannien2425021902002-10-08
Søren Koch, Danmark3643321852006-03-16
Keld Jakobsen, Danmark917284721852019-05-05
Stefan Magnusson, Sverige3515221852005-01-03
Ricard Gutiérrez, Spanien81533621842002-04-28
Julien Piette, Frankrig71008121842017-10-16
Niels Fabæk, Danmark71378321832006-03-19
Tue Romanow, Danmark1218121812009-10-06
Hugh Harrop, Skotland2417321812011-10-26
Lars Andersen, Danmark435653621812015-05-22
Kim Petersen, Danmark101805121802006-08-24
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3577421792003-02-25
Jacob Dalsten Petersen, Danmark315169021782010-01-31
Kai Gauger, Tyskland101675121782011-01-27
Erik Jensen, Danmark2426121752007-06-26
Lesley van Loo, Holland112019921752009-02-23
Brian Thomsen, Danmark5701021742011-03-08
Samuel Paz Parracho, Spanien81461621742005-09-02
Pete Antrobus, England3518221692011-11-16
Michael Sørensen, Danmark6725321662012-02-10
Allan Hansen, Danmark3535721642009-04-03
Wout De Rouck, Belgien2377321622012-08-20
Lars Laursen, Danmark1216221622011-03-10
Terje Axelsen, Norge101783621592005-09-08
Henry Lehto, Finland8610808021582017-02-23
Jens Ole Byskov, Danmark453796621572011-12-24
Jan Jespersen, Danmark71224021572012-02-24
Andres Wolff Fries, Danmark1215621562005-06-01
Stinne Aastrup, Danmark4656321542011-12-05
Klaas Bert Debusschere, Belgien2371321512009-01-06
Martin Oomen, Sverige142327221502011-02-07
Svend Erik Olesen, Danmark1214821482011-02-10
Ole Andersen, Danmark2336721472009-03-29
Bent Staugaard Nielsen, Danmark71170421452011-09-05
Martin Majlandt, Danmark1214421442008-02-18
Henning Hansen, Danmark4711021432006-03-01
Florin Chirila, Rumænien61162521402009-01-07
Morten Stampe Larsen, Danmark5750521392005-06-29
Lars Andersen, Danmark17513378621392019-04-30
Hampus Lejon, Sverige1213821382005-08-05
Tommy Hjorth, Danmark2422521362006-01-18
Anni Oppelstrup, Danmark2381521332007-12-16
Benoit Paepegaey, Frankrig132454221322005-03-07
David Lundgren, Sverige1213021302009-09-18
Stefan Cherrug, Sverige192874221272012-02-06
Claus Kesby, Danmark1212621262006-07-10
Friedrich Thomas, Danmark1212621262006-05-10
Chr. G Nielsen, Danmark1212621262013-01-26
Allan Helge Nolte, Danmark2323321262012-02-06
Wolfgang Jakob, Tyskland3561721262013-09-24
Carsten Egevang, Guinea3475521172012-09-23
Martin Eggen, Norge2410521152002-11-14
Marcin Solowiej, Polen725352521152019-05-03
Andreas Meyer Winnem, Norge182878921152006-06-07
Niels Birkedal Thomsen, Danmark586547921102018-07-11
Christian Eilers, Danmark486271321092013-09-11
Thomas Jensen, Danmark81258821082013-11-29
Anders Horsten, Danmark2392621052008-03-14
Omar Runolfsson, Island131531521012012-06-20
Patrick Höhener, Frankrig1210021002007-01-18
Emil Todorov, Bulgarien5862020992005-06-26
Jim Willson, Storbritannien2417820982002-06-29
Domen Stanic, Italien142060420972012-04-08
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark575866920942018-06-13
Poul Reib, Danmark5762620932009-08-27
Mats Wallin, Sverige71317820862005-09-06
André Julinder, Sverige3438420832012-05-14
Peter Iversen, Danmark1208320832005-05-01
Jesper Nielsen, Danmark2372420822007-08-28
Jens Wiberg, Danmark171476620792019-03-28
Jørgen Hansen, Danmark1207720772009-05-12
Henrik Elver, Danmark91530720772005-11-07
Niels Frost, Danmark1207520752012-04-29
Erik Breden, USA61078020752007-05-30
Steffen Fahl, Danmark192245320752017-07-12
Michael West, Danmark1207420742007-12-16
Tom Jensen, Danmark1207320732006-03-19
Thomas Bernhardsson, Sverige8611888520672012-04-13
Johannes Tallroth, Sverige4706720652007-08-08
Lars Omø Christiansen, Danmark1206420642007-07-15
Claus Dalskov, Danmark1205920592006-05-12
Tony Disley, Storbritannien2403120572005-03-25
niels bahl andersen, Danmark4664920572008-02-21
Dominic Mitchell, Storbritannien172287420572011-10-10
Poul Erik Junk, Danmark5855320552009-04-08
Lars Larsson, Sverige3559920542006-07-08
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn243623420522018-01-29
Jens Biltoft, Danmark1205020502004-08-01
Franziska Guepner, Tyskland3583320502014-11-18
Klaus Nellevang, Danmark2384520472004-06-25
Hans Drostgaard, Danmark1204720472005-04-07
Ies Meulmeester, Holland121997620462010-12-03
Jakob Hochuli, Schweiz81069820452011-12-30
dave farrow, Storbritannien1204320432007-10-30
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1204320432006-08-20
Odysseas Tsimoulis, Grækenland254049520432011-01-09
Henrik Bengtsson, Danmark3504420392010-01-24
Margit Hove, Danmark1203920392006-05-02
Mogens Krantz Backe, Danmark5853120362008-09-27
Rafael Armada, Spanien2344320332012-08-30
Poul Ulrik, Danmark1203220322012-11-08
Lars Elvstrøm, Danmark2376520302005-08-29
Erik Schaumburg, Danmark1202720272004-11-29
Hans Henrik Bay, Danmark503211920262016-05-12
Leif Bolding, Danmark91255520252013-06-22
Claudia Thiel, Tyskland2371120252006-06-07
Jean-Pierre Jordan, Frankrig414136820212014-02-08
Csaba Lendvai, Ungarn1201920192009-04-25
Martin Rivero, Danmark2358720192011-10-01
Sander Bot, Holland5930420182005-02-24
Ulrik Henneberg, Danmark2368920172004-07-07
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1201620162011-05-12
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2402820152007-09-09
Jesper Johannes Madsen, Danmark1201420142012-11-28
Frode Jacobsen, USA465825820132012-06-23
Hans Henrik Iversen, Danmark4671120132005-09-06
Gisela Nagel, Tyskland937360720102018-01-18
Jonn Leffmann, Sverige142045420092011-08-22
Michael Frank Nielsen, Danmark41527776020082018-10-05
Rune Larsen, Danmark2371520072006-03-19
Jens Paulsen, Danmark474398320062019-05-02
Raffael Ayé, Schweiz91399520062009-01-16
Lars Lyngsø, Danmark2377820052004-12-26
Andreas Noeske, Tyskland61043320032007-12-16
Knud-Erik Andersen, Danmark1200220022006-06-07
Eva Agnethe Bramming, Danmark4743419982008-10-06
Henrik Pedersen, Danmark81403919932005-09-14
Jonas Holmqvist, Sverige131706719932014-01-03
Raymond Galea, Malta1199219922004-11-08
Zsolt Ampovics, Ungarn5688519912018-05-10
Ole Thyge Plannthin, Danmark6947919912008-11-09
Heine Oldenskov, Danmark5677519872010-05-30
Kennerth Kristensen , Danmark2390119772012-11-14
Eline Eggers, Danmark3582019772006-02-01
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3557419772008-10-06
Sven Dall, Danmark2316919742013-03-31
Leif Samuelsen, Danmark1197419742005-04-06
Jostein Myromslien, Norge1197319732005-11-15
Carl Bohn, Danmark62135801919672019-05-17
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2389419672013-11-06
Arne Lilhauge, Danmark71005719652009-10-19
Ralph Martin, Tyskland264291519652008-04-18
Oskar Nilsson, Sverige2345819642011-05-09
Thorkil Brandt, Danmark142126319642013-12-29
Erik Van Bogaert, Belgien1196419642004-12-18
Thomas Damm Als, Danmark2358919632008-12-22
Reto Burri, Schweiz121655919632012-04-06
Lars Lindgren, Danmark1195519552005-08-16
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark70836906619552019-05-16
Graham Etherington, Storbritannien3572519542002-09-27
Torben Lyng, Danmark191937219512016-07-23
Jørn Lennart Larsen, Danmark3520719412006-05-10
Steen Brølling, Danmark1194019402008-11-03
Anders Bræstrup, Danmark1193919392012-12-17
Josh J Shaw, England2322519372009-12-25
Heidi Frederiksen, Danmark2345019362015-10-02
Jan Bosch, Holland1193519352007-04-25
Dennis Andersen, Danmark3532219342007-04-04
Rami Mizrachi, Israel121553719332014-06-03
Elmer Pedersen, Danmark333057519332015-03-23
Gedser Fuglestation, Danmark1193219322004-11-05
Ole Kristjansen, Danmark3508919302013-09-29
Arild Hansen, Norge2372919252005-04-26
Stefan Stürup, Danmark4495919252013-08-08
Kaj Krutfelt, Sverige3520519232007-02-05
Seamus Mogensen, Danmark2359119232008-05-26
Arne Bertelsen, Danmark1192319232006-02-11
Mark Trott, England1191619162006-02-12
Maarten Zorgdrager, Holland6962219142011-06-02
Chris Baines, Storbritannien131647919122014-11-10
Bart-Jan Prak, Holland61050419102006-10-05
Flemming Værgman, Danmark1190619062010-02-21
Ingar Støyle Bringsvor, Norge344049919042018-09-27
Mark Trustrup, Danmark1190319032005-10-31
Dan Allan Nielsen, Danmark2368619002010-02-18
Uffe Jensen, Danmark1190019002007-12-28
Thurel Julien, Gambia13215810219002011-09-18
Peter ter Heide, Holland1189718972008-11-10
Henrik Holm Brask, Danmark1189518952008-10-06
Nick Lowton, Storbritannien2356718932002-10-08
Marcel Klootwijk, Holland3503818922014-11-28
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1188718872009-02-20
Kjetil Schjølberg, Norge1188618862007-01-09
Kresten Hansen, Danmark2290818812011-12-01
Jack Juliussen, Danmark3557718792007-10-07
Stig Toft Madsen, Danmark2370018762010-06-17
Thorkild Lund, Danmark1187418742010-03-15
Marcel van Kammen, Holland2360618732008-07-22
Christian Ljunggren, Sverige111582418732013-05-27
Morten Dehn, Danmark7799918732015-05-28
Ivan Jensen, Danmark1187018702004-11-21
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3495918702008-05-29
Erik Rosendaal, Holland1187018702004-11-11
Gert Rasmussen, Danmark555455218702014-01-02
Jan Ole Kriegs, Tyskland3545718672009-10-13
Maciej Buchalik, Polen1186618662015-07-19
Westy Esbensen, Danmark1186418642005-05-04
Flemming Eskildsen, Danmark1186318632009-09-07
Christian Martin Glahder, Danmark131478718572012-06-26
Inger Christoffersen, Danmark1185718572007-12-09
Alex Wallin, Danmark3467718542008-12-15
michael jürgensen, Danmark1185418542011-10-09
Helle Kjær Erichsen, Danmark202468218532018-08-31
Kent Schou Larsen, Danmark2351318512006-03-30
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5791018502009-11-19
Ruud Altenburg, Holland2349518492005-08-29
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3446718452009-04-06
lou bertalan, Tyskland1184418442008-09-25
Stefan Tapio Ettestam, Sverige705873718432019-05-17
Per Allan Degn, Danmark101421618422010-05-28
John Frikke, Danmark292418618412019-03-28
Ivan Sjögren, Sverige617116418412013-03-16
Torsten Hansen, Danmark1184018402004-09-01
John Hornbek, Danmark182802318382008-09-08
Palle Hove Christensen, Danmark3496618312012-05-21
Lars Andersen, Danmark1183018302010-01-01
Kasper Thorup, Danmark1182918292005-08-02
Bjarne Nielsen, Danmark3502818272009-04-19
Søren Ryge Petersen, Danmark1182218222005-02-06
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3451918162013-09-05
Ole Bo Olsen, Danmark373313218162016-09-12
Joachim Bertrands, Belgien624681918142017-06-29
Flemming Pedersen, Danmark1181418142003-06-28
Herman Bouman, Holland1181318132006-08-30
Detlef Gruber, Danmark1181218122006-06-07
kai nissen, Danmark101281318102014-08-18
Aleix Comas, Spanien6893618092010-09-05
Aleks Lund, Danmark1180218022015-04-11
Anders Jihmanner, Sverige1180018002005-09-05
Martin Scott, Storbritannien81301217992002-10-10
Hans Jørgen Riis, Danmark2312517982010-04-23
Peter Steen Henriksen, Danmark1179217922010-04-19
Justin Jansen, Holland1179117912005-12-24
Lars Juul Pedersen, Danmark283375717902018-02-18
Gábor Bodor, Ungarn131621117892017-03-22
Andreas Guldager, Danmark131618217842012-05-30
Ole Vognstoft, Danmark1178417842004-11-25
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark182317317842018-06-10
Nico de Vries, Holland1178317832009-12-20
Bjarne Hemmingsen, Danmark161891217792017-12-02
Peter Zeller, Schweiz9951517762016-06-03
Jacob Breson Neumann, Danmark192173617692013-05-23
Karsten Munch Andersen, Danmark3488217692009-07-13
Thomas Kiørboe, Danmark1176717672004-11-23
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1176417642011-01-23
Anna Kjøller, Danmark1176417642013-04-10
John Mikkelsen, Danmark1176317632012-05-21
Benny Steinmejer, Danmark1176317632013-01-02
Niels-Christian Christensen, Danmark4565717622012-10-07
Hallgeir Fisketjøn, Norge8960117622011-07-07
Martin Poulsen, Danmark1175917592004-07-04
Quentin Dupriez, Frankrig1175117512007-10-05
Marcus Erik Danielsson, Sverige141565317492012-01-12
Christophe CAPELLE, Frankrig81011817492012-04-14
Maurizio Sighele, Italien9932317482011-09-25
Jesper Høy Hansen, Danmark3352817432012-05-11
Lars Pedersen, Danmark1173917392006-07-21
Vlad Cioflec, Rumænien6735817362011-12-22
Espen Støtterud Christensen, Norge6992217312008-06-23
Kristian Poulsen, Danmark2280117312011-11-18
Morten Müller, Danmark212074617302018-03-27
Benny Rytter, Danmark1172917292013-03-27
Andreas Saul-Rotne, Danmark1172417242009-03-01
Julian Guy Bell, Norge1172417242011-12-23
Flemming Dane, Danmark3474517242008-06-13
Claus Lunde Pedersen, Danmark101345717172011-10-25
Jens Maibomm Hansen, Danmark1171717172009-07-19
Jens Lind, Danmark4626117132006-12-11
Johan Emil Løje, Danmark1171217122007-07-31
Hans Erik Mom, Holland1171117112006-01-28
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark3335717092017-03-14
nuno barros, Portugal1170617062009-05-18
Martin Roost, Schweiz2302417022010-11-07
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5654017022013-05-22
Jens Holte Frederiksen, Danmark1170017002007-06-25
Kim Iburg, Danmark1170017002006-08-07
Benny Nørgaard, Danmark1169516952013-05-02
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark91277716942011-10-25
Niels Evald Jensen, Danmark2293716912015-09-19
Stephen McAvoy, Irland5617616882013-04-14
Peter Stronach, Storbritannien10752116872017-01-27
Thomas Kuppel, Tyskland6850116782013-08-08
Trösch Stephan, Schweiz2305616762013-02-01
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark141883916752012-04-11
Jean Seeberg, Danmark3472816742010-01-31
Villy Pedersen, Danmark161997416732017-05-19
Albert J. de Jong, Holland1167116712011-11-01
Emil Fich Larsen, Danmark7889516682013-11-04
Jacob Neumann, Danmark2307716662009-04-12
Thomas Bentsen, Norge2324916612009-10-12
Benjamin Steffen, Tyskland191984816602014-04-24
Jan van der Laan, Holland1165916592009-07-31
Carsten Holm Petersen, Danmark321557816572019-01-22
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1165316532011-05-24
Torben Byfoged, Danmark2313716512010-04-13
Anders Frederiksen, Danmark1164916492005-08-07
Otto Madsen, Danmark2281616492012-12-05
Wedigo Ferchland, Danmark5772516452006-05-18
Alen Ploj, Slovenien6826516452013-10-04
Ole Skrubbeltrang, Danmark3382516452012-04-12
Birger Bavnsgaard, Danmark1164116412009-04-30
Dirk Van Gansberghe, Italien202455516412010-10-21
Jan Jörgensen, Sverige121238416402018-11-16
Lars Munk, Danmark1163716372007-08-03
Patrik Jonasson, Sverige1163516352010-05-02
erik ehmsen, Danmark101143016322011-11-16
Ruud van Beusekom, Holland1162716272006-11-26
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3474916262010-09-28
Ole Snerling, Danmark1162016202008-06-04
Christian Terp, Danmark5511616172018-06-22
Brahim Mezane, Marokko7862316162013-05-26
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark9782716152013-03-25
Kim Søvæld, Danmark1161416142008-11-18
Tony Søholm Larsen, Danmark222462216122015-12-05
Erik Røjgaard, Danmark2210116112017-06-15
Felix Jachmann, Tyskland2311216092011-06-24
Aron Andersson, Sverige4552216082010-10-20
Daniel Mauras, Frankrig1160716072015-06-23
Claus Johansson, Danmark162114116062012-03-09
Claus Øgard, Danmark2320416022008-03-16
Christoph Moning, Tyskland141642115992011-08-20
Palle Jensen, Danmark3468515982008-10-09
Jonas Halberg, Danmark3401615982013-03-08
Jurgen Lehmann, Finland1159115912010-10-12
Luise Ekberg, Danmark1159015902009-07-26
Kent Schou Larsen, Danmark1158915892007-08-28
Birger Hultengren, Danmark1158115812010-07-07
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1157815782010-07-26
Niels Peter Møller Jensen, Danmark1026580315782019-05-20
Rony Livne, Israel2235515722017-11-14
Martijn Bunskoek, Holland101391915712011-01-27
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1156915692009-01-12
per schmidt, Danmark1156715672009-02-23
Ole Skrubbeltrang, Danmark6666315642014-11-13
Torben Sylvest Jensen, Danmark9746015632018-05-22
Mathieu Bally, Schweiz1156115612015-12-22
John Jensen, Danmark534289515592019-04-26
Henning Hansen, Danmark4612015542008-04-22
Magnus Corell, Sverige1154515452014-03-25
Claus Boe Tøndering, Danmark2279015412011-04-19
mats svensson, Sverige4573515412013-11-09
Dominik Becker, Tyskland6724415392016-03-01
Birthe Kirk Gawinski, Danmark3358715372013-08-09
Bjarne Skule, Danmark171933715342010-01-12
Eirik Nydal Adolfsen, Norge1153315332012-03-29
Bjørn Erik Hellang, Norge3419315302012-08-27
Thorsten Stegmann, Tyskland2213315272018-12-21
Kirsten Jæger, Danmark1152515252013-04-08
Bente Steffensen, Danmark1152415242007-05-20
Ivan Sjögren, Sverige776442515232017-11-11
J Ole Andersen, Danmark433462715162016-05-24
Henrik Kolsbjerg, Danmark81015415162010-08-27
Hanne April Farnæs, Danmark3421715042010-03-07
Gal Shon, Israel1150215022009-04-06
Rud Lynge, Danmark1149214922014-08-04
Ivan Skov Pedersen, Danmark1149114912007-04-10
Kim Mogensen, Danmark3401514882014-07-28
erik van bogaert, Belgien1148514852014-10-16
Johan Stenlund, Sverige5551014832013-12-20
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5630414792009-10-08
Brian Rasmussen, Danmark9912414792016-11-27
Zoltan Baczo, Danmark6625014722015-12-31
Peter Lauritzen, Danmark4398814722012-09-12
Carsten Lundberg, Danmark3380014672013-08-28
Petri Kuhno, Finland3411314662013-11-21
Anne Themsen Flindt, Danmark1146614662013-02-21
Henning Krog Søndergaard, Danmark1146514652013-08-22
wally morell, Danmark1146414642013-02-10
Søren Vinding, Danmark13610244314622018-10-31
jules phillips, Danmark1146114612015-01-25
Theis Bacher Nielsen, Danmark5679014602008-04-22
Henrik Poulsen, Danmark2254114532012-02-13
Henrik Dissing, Danmark1145314532012-10-18
Christian Brinkman, Holland1145214522010-02-23
Felix Timmermann, Tyskland493075414472019-04-29
Lotte Skjærbæk, Danmark3394114472009-05-28
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3412014382009-04-01
Gert Sørensen, Danmark1143614362013-02-20
Martin Strømkjær, Danmark3385614292016-05-10
Mogens Holme, Danmark2268714292008-11-27
Henning Larsen, Danmark1137267714242019-02-04
Aage Kabbelgaard, Danmark1141814182011-08-12
Dubois Laurent Yves, Frankrig2264914162013-12-17
Rainer Christian Ertel, Tyskland1917470414112019-05-03
René Christian Hansen, Danmark1140714072011-01-13
Timme Nyegaard, Danmark2274314072010-01-03
nick petersen, Danmark4511014052011-08-16
Chris van Rijswijk, Holland4431714042017-11-06
Rasmus Hald, Norge2258414042011-06-17
Thomas Larsen, Danmark1140014002005-10-29
Mogens T. Kofod, Danmark2263813902012-08-26
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1138913892009-12-06
Troels M. Krogh, Danmark1138413842013-05-15
Peter Østrup Jensen, Danmark1138213822012-07-16
Claus Kesby, Danmark1137813782008-04-16
John Mikkelsen, Danmark2247713782012-06-26
jesper nexø arvesen, Danmark4453113762012-11-07
Tommy Bjørk, Danmark5544013712016-02-16
Bo Valeur, Danmark8766713682014-05-02
Arne Giørtz-Behrens, Danmark403713813632018-11-05
Malte Christensen, Danmark1136213622012-02-21
Marco Hammel, Schweiz1136013602010-07-12
Jonna Lindegård, Danmark6631513582014-10-12
Janis von Heyking, Sverige523690013522013-12-12
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark2250313502009-03-01
Damien Gailly, Belgien1134513452016-05-11
Bent Nielsen, Danmark6603013452012-04-09
Anders Jensen, Danmark462773213432019-04-26
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark2243913392010-01-11
Flemming Nielsen, Danmark1133913392008-10-06
Brahim Birds, Marokko3297713352014-12-19
Kjeld Pedersen, Danmark1133213322012-04-17
Luca Boscain, Italien161655613322014-07-31
Tommy Karlström, Sverige2226513312014-04-10
Anne Blotting, Danmark2237913242010-06-17
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark4430513222013-02-25
Benjamin Gnep, Tyskland2237113032011-09-30
Stefan Frello, Danmark1130013002009-05-28
Graeme Joynt, England3294712972014-06-27
Thomas Elbek, Danmark6665112902014-08-11
Poul-Henrik Bergmann, Danmark1128212822014-02-02
Steve Nuttall, England1128212822012-02-12
Karsten Garcia Pedersen, Danmark8726512772013-02-11
Julien Mazenauer, Schweiz4333212742015-02-18
Thomas Garm Pedersen, Danmark1968819812732019-05-24
sissel fossat, Danmark1126812682013-07-11
Niki Forintos, Ungarn1126312632008-11-02
Jan Andruszkow, Danmark4379912632015-06-22
René Worup Rørbæk, Danmark1126212622010-09-22
Janni Christoffersen, Danmark7673912522014-01-21
Mogens Neergaard, Danmark3294312452018-07-07
John Jørgensen, Danmark6636312422013-06-30
Jóan Petur Petersen, Færøerne1123812382007-08-11
Lars Frede Petersen, Danmark2234412312014-08-25
Christian Michael Villadsen, Danmark111008612312014-01-08
Kristian Ribers, Danmark1121812182011-02-27
Julia Zeitzer, Danmark1121512152013-11-12
kim jespersen, Danmark2193912152012-01-31
Lasse Patrick Simensen, Norge3314712072015-11-16
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark1119911992013-07-06
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark2239411992014-04-03
Nicolas Pierre Beyer, Danmark1119711972012-02-24
Kris De Rouck, Belgien1119611962012-01-08
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark1119211922011-01-08
Luca Bergamaschi, Italien5380111792018-12-10
Finn Nørregaard, Danmark10702511762015-03-09
Ulla Henriksen, Danmark1117511752004-04-30
finn henriksen, Danmark11824011702018-04-25
Steen Winkel, Danmark141143111662014-01-07
Birger Algot Tørnblad, Danmark2223011632010-09-14
Gabor Graehn, Danmark3315111612012-09-06
Poul West Lauritsen, Danmark1116111612013-01-14
Jure Novak, Slovenien1115311532013-09-02
Kai Lindegaard, Danmark2202711502016-01-08
Peter Petersen, Danmark2145611412017-05-08
Hamid Yadane, Marokko5469911402013-10-07
Fredrik Ström, Sverige5524311362014-04-18
Charlotte Christel Jønsson, Danmark3288711362014-02-14
Torben Back Sørensen, Danmark3211411322019-02-12
Helle Dyrting, Danmark191209911222015-03-07
Henning Broe, Danmark1111811182010-08-05
Karsten Mose, Danmark2213211132013-06-18
Johan Christian Homann, Danmark11617611092019-04-22
Kurt Vogt, Danmark272184511082011-12-27
kurt jensen, Danmark1110211022013-09-17
Bo Lassen Christiansen, Danmark4318810992016-05-12
Knud Nielsen, Danmark1109810982016-06-16
Steen Egholm Engelbøl, Danmark472262710892019-05-03
Peter Denyer, England2159910862018-07-16
Thyge Enevoldsen, Danmark1107910792013-01-28
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark14909010792015-03-26
Daniela Gruber, Tyskland4362910732012-05-31
Tom Conzemius, Luxembourg3236610722014-04-23
Jeppe Berthelsen, Danmark1107210722011-07-27
Kis Boel, Danmark1026041410722019-05-03
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark4358510702016-09-20
morten jønck, Danmark3309410662011-11-12
Knud Kjeldsen, Danmark1106210622011-07-27
Willy Jørgensen, Danmark1105510552013-04-30
Klavs Frandsen, Danmark2190810542012-09-12
Mogens H. Foder, Danmark1105310532012-03-07
Bruno PORTIER, Belgien5315910532018-03-21
Marko Gregoric, Slovenien1104210422009-02-12
Finn Nielsen, Danmark1104210422013-09-15
Lars Erdmann, Danmark1104110412015-08-07
Jens Kildemoes, Danmark5331210212016-11-30
Lars Petersson, Sverige1101710172011-03-19
Lars Halkjær, Danmark4361410062016-02-26
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien1100210022005-06-26
Jonas Gildebro, Danmark19949942012-07-16
Kim Fich Larsen, Danmark19909902013-12-27
Lisbeth Bech, Danmark650649812015-09-04
Thomas Kuppel, Tyskland19789782017-08-21
Arvid H Anthonsen, Norge29197529772015-07-07
Zbyszek Kajzer, Polen19719712013-04-08
Søren Parup, Danmark19629622006-04-01
Brian Christoffersen Skræm, Danmark429049612016-07-15
Esper Boel, Danmark323999592016-06-18
Karsten Busk Laursen, Danmark19579572014-03-04
Daniel König, Tyskland754389482013-06-22
Torben Lund-Hansen, Danmark536909462016-02-12
Søren Garder Brask, Danmark217179382013-02-28
steen jørgensen, Danmark1183519372016-11-18
Hans Erik Jensen, Danmark1068339372016-07-27
Miska Nyúl, Ungarn19319312013-01-29
Hugo Touzé, Frankrig538699252016-05-22
Lars Ernst, Danmark19219212012-02-02
Marcin Faber, Polen322069132013-09-17
Christoffer Elias Kaae, Danmark432389002013-01-08
Vagn Gjerløv, Danmark322418842012-02-06
Michael Hansen, Danmark1064678792016-11-10
Tine Jensen, Tyskland1169698722018-06-03
Ralph Martin, Tyskland19126098562017-12-10
tue hartmann, Danmark18438432012-05-06
Lars Jensen Kruse, Danmark3179578402019-04-11
Per Hirslund, Danmark18358352011-09-25
Svend Fischer-Nielsen, Danmark18328322015-06-23
Micha A Neumann, Danmark18318312013-11-12
Mikkel Thorup, USA743018292018-06-03
Max Uhrenholt, Danmark18108102019-01-11
Kurt Willumsen, Danmark18108102011-07-27
Kasper Anias Møller, Danmark18068062014-05-09
Martin Høj Hansen, Danmark18048042012-03-22
Michael Hofmann Caspersen, Danmark18038032016-03-08
Mads Syndergaard, Danmark17837832012-12-04
Erik Rosendahl, Danmark422707802017-05-25
Jan Nielsen, Danmark948697752018-04-26
jette østergaard danielsen, Danmark17667662016-07-08
Jesper Schade, Danmark17577572016-11-22
Torben Juul Hansen, Danmark17287282017-04-06
Vagn Wendel Sørensen, Danmark17257252017-06-10
Asger Røjbek Sørensen, Danmark834477102018-11-21
Flemming Pagh Jensen, Danmark319186742017-07-10
Bent Lyngklip Kjeldgaard, Danmark930526732019-05-17
Jens Brandt, Danmark16726722015-08-29
Lars Nielsen, Danmark16566562017-06-13
Joakim Matthiesen, Danmark1557696422019-04-06
uffe jensen, Danmark16366362015-05-11
Kristian Kirk, Danmark16296292018-05-23
Frederik Rejsby Johansen, Danmark527626232019-01-18
Martin Rheinheimer, Danmark119308476222019-05-21
Niels Jørgen Askirk, Danmark16086082012-12-23
Philip Dam, Danmark16076072015-09-28
Stano Harvančík, Rumænien15965962016-05-03
Svitlana Tkach, Danmark210005862016-07-12
Claus Andersen, Danmark15825822017-03-02
Rie Jensen, Danmark315875822015-07-02
Ib Fagerlund, Danmark15815812016-07-25
Mikkel Bello Andreasen, Danmark15595592015-08-07
Neer Div Bankoti, Indien15575572015-11-12
Niels Lech Pedersen, Danmark15465462015-09-14
Nikolaj Thomsen, Danmark939785422015-08-20
Lauritz Xerxes Walter, Danmark26374982018-07-10
Klaus Berggreen, Danmark14904902017-11-04
Jonathan Hemmer-Hansen, Danmark14904902018-07-31
Sebastian Steinar Thorup Hansen, Danmark14794792018-10-26
Hans Henrik Iversen, Danmark14794792017-12-07
Dušan Kerestúr, Slovakiet617944732018-06-07
valdemar overgaard petersen, Danmark14704702017-03-06
Jonna Lindegård, Danmark28324682018-01-18
Bjørn Kjellemyr, Norge14604602016-02-14
Ole Zimmermann, Danmark27814532017-12-07
Claus Brostrøm Nielsen, Danmark28374532017-11-18
Bent Christiansen, Danmark14524522018-01-09
Maximilian Fader, Tyskland14404402016-05-15
Vagn Gjerløv, Danmark14304302018-02-06
Lisbeth Jeppesen, Danmark14234232018-07-29
René Petersen, Danmark1546764202019-05-02
Jan W. Badura, Danmark38023772019-04-30
peter wedel petersen, Danmark411033562018-05-01
Philip Elbek, Danmark26563512019-01-15
Ivan Naurholm, Danmark26283412018-06-22
Kaj Halberg, Danmark12982982018-07-31
Leif Bork Petersen, Danmark12932932019-03-07
Sten Petersen, Danmark12162162018-10-30
Mads Østergaard Brun, Danmark12062062019-05-16
Thomas Iversen, Danmark23361792019-05-24

Der er i alt 1378 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.181 sek.
til toppen