Startside I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
 Artslister 


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Klaus Malling Olsen, Danmark40186265491142302019-05-21
Ole Krogh, Danmark12253032199101722018-12-30
Hans Henrik Larsen, Danmark2110233547553622019-05-21
Helge Sørensen, Danmark1601225166192342019-04-24
Silas K.K. Olofson, Færøerne1510223071852952018-04-11
Morten Scheller Jensen, Danmark1799215217072272019-05-16
Jens Thalund, Danmark2177194148622022015-09-04
Søren Kristoffersen, Danmark1249188339989782016-07-03
Steen E. Jensen, Danmark992135581437362019-05-17
Axel Mortensen, Danmark980130491863652019-05-21
Jens Søgaard Hansen, Danmark653127630798362016-11-14
Knud Pedersen, Danmark576117102769602017-05-16
Claus Halkjær, Danmark733111924351802019-05-05
Søren Skov, Danmark576107963841682013-02-12
Rune Sø Neergaard, Danmark7821067098153352019-05-03
Bo Tureby, Danmark579105195760962015-09-01
Simon Berg Pedersen, Danmark679103045559662019-05-09
Eigil Ødegaard, Danmark50898515252022018-09-14
Jens Kristian Kjærgård, Danmark42995761872372013-05-07
Paul Patrick Cullen, Danmark112495084930582019-05-20
John Larsen, Danmark90693555366802019-05-09
Leif Høgh Olsen, Danmark72390829387772014-01-06
Aurélien Audevard, Frankrig58590818435372019-02-15
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien52190436746372013-10-16
Eva Foss Henriksen, Danmark82588454655022019-05-21
Per Poulsen, Danmark44088326277722018-09-04
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark57986127343562019-01-01
Thomas Varto Nielsen, Danmark96085056741332018-06-19
Erik Biering, Danmark66078910456612019-05-21
Christian Andersen Jensen, Danmark45176544654972016-12-11
Ole Zoltan Göller, Danmark47875684384622014-03-28
Mogens Hansen, Danmark33975399744582010-03-19
Peter Nielsen, Danmark339726694122672016-11-08
Henrik Kisbye, Danmark49960581566252013-12-24
Per Schans Christensen, Danmark46757244846982019-04-30
Johnny Madsen, Danmark31255913980542018-11-20
Carsten Siems, Danmark39954896857372019-01-14
Niels Poul Dreyer, Danmark40653409834342013-10-29
Arne Kiis, Danmark37550040339762017-06-12
Daniel Pettersson, Sverige32449797832322015-07-02
Johnny Salomonsson, Danmark28049220442362017-09-24
Rodmund á Kelduni, Færøerne36548241759282019-05-19
Allan Kjær Villesen, Danmark52048143970982019-05-16
Jørgen Dam, Danmark24546584737382011-05-04
Mikkel Høegh Post, Danmark24145692966902015-12-02
David Erterius, Sverige31244096739692018-09-18
Ib Jensen, Danmark25043840073232019-05-02
Ole Amstrup, Danmark25243210448122013-06-11
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33942408734062012-04-09
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark60442055324292019-05-21
Lars Jensen, Danmark21941832162042016-11-16
Anne Navntoft, Danmark31041755533192019-05-05
Klaus Dichmann, Danmark34340909650522019-05-21
Per Kjær, Danmark17139552275492017-09-11
Gerner Majlandt, Danmark16537802970222017-10-24
Albert Steen-Hansen, Danmark17537464261512010-05-04
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark70836838519532019-05-16
Mikkel Holck, Danmark24736539342432019-05-17
Nis Lundmark Jensen, Danmark20636031941522015-01-09
Jørgen Kabel, Danmark14135769166872018-09-25
Carl Bohn, Danmark62135731219672019-05-17
Per Holmberg, Danmark27035641240462019-05-11
Jens Jørgen Andersen, Danmark17734565275022014-05-22
Gabriel Schuler, Schweiz16933793337712011-03-23
Tomas Lundquist, Sverige20733412037752014-07-10
Finn Laugo Sørensen, Danmark23232966935582014-10-16
Sune Riis Sørensen, Danmark16832474147862018-11-15
Richard Bonser, England19632353438692014-10-28
Erik Mølgaard, Sverige30231757236162017-09-18
Martinez Jonathan, Frankrig24531038827272012-06-05
Lars Rostgaard, Danmark22230948652532014-06-13
Michael Mosebo Jensen, Danmark12430281686452012-03-20
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark59729950823472019-04-21
John Kyed, Danmark13929263599182013-12-22
Peter Bonne Eriksen, Danmark26928147028022017-03-28
Johannes Rydström, Sverige21828024933822014-07-29
Michael Frank Nielsen, Danmark41527742420082018-10-05
Carl Erik Mabeck, Danmark12726937258632007-07-04
Chris Batty, England14226853969172008-02-20
Rune Bisp Christensen, Danmark15826834039472013-05-15
Pasi Parkkinen, Finland16626598334342013-07-03
Anders E. Sørensen, Danmark12526304652912011-10-01
Anders Søgaard, Danmark12926103537842011-07-17
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark25826022163492019-01-18
Henrik Pedersen, Danmark24725382168532019-04-29
Stephan Skaarup Lund, Danmark15025148754832014-01-27
Lars Birk, Danmark29324825228352018-10-06
Benny Kristensen, Danmark12324799139212012-05-23
Carsten Gadgaard, Danmark8923834473202008-10-17
Arie Ouwerkerk, Holland10323781262012018-11-27
Peter Dam, Danmark14123695933302013-03-18
Lars Adler Krogh, Danmark10623418651992017-07-30
Susanne Jepsen, Danmark14723238155462012-03-23
Johnny Laursen, Danmark12222745335802010-02-23
Eric Didner, Frankrig20122689424342018-03-16
Gert Jeppesen, Danmark14421929356042012-09-15
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12421923371472013-05-11
Bent Thøgersen, Danmark18221515338362017-10-30
Arne Volf, Danmark12421486452982017-12-30
Vincent Legrand, Belgien12821479959302018-10-12
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige17321411329822019-05-09
Clausjannic Labuz, Danmark11021121861262012-03-06
Birger Lønning, Danmark11520184450502019-05-16
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8820139059792007-02-25
Henning Rose Sørensen, Danmark11620073526872013-06-19
Otto Samwald, Østrig17619844929982017-06-01
Dennis Olsen, Danmark18719445126842019-01-17
Henrik Brandt, Danmark10319081763732019-01-28
Tommy Frandsen, Danmark8218829442172006-01-15
Morten Bentzon Hansen, Danmark9618734950092019-04-11
Svend Rønnest, Danmark12918656739732012-12-09
Jakob Dall, Danmark8418400346512013-11-09
Joakim Engel, Danmark8318261454902007-08-18
Jan Thomsen, Danmark8917972739732007-08-21
Janus Ethelberg, Danmark9417905024472007-09-05
John Pedersen, Danmark10317836247922013-11-02
Stig Linander, Danmark11117804966632013-11-07
Jon Lehmberg, Danmark12017618343842013-10-22
Tommy Holmgren, Sverige12217600693532018-02-12
Jens Overgaard Christensen, Danmark9417478939392011-07-01
Anders Hammergart, Danmark8217359237972016-06-04
Jens Eriksen, Danmark7217323955852013-08-26
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8217286231102008-02-27
Per Schiermacker-Hansen, Danmark10017202558672016-06-24
Søren Nygaard, Danmark7017157555332012-07-15
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10117146129672013-10-07
Martijn Bot, Holland8617139930152010-05-26
Anders Bacher Nielsen, Danmark20116931025442013-04-02
David Monticelli, Belgien10216639929482017-08-15
Henrik Friis, Danmark20516489122452019-04-21
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10316360848132017-02-04
Hans Staunstrup, Danmark10216335631282018-12-04
Kim Duus, Danmark11416076230752017-03-23
Thurel Julien, Gambia13215802119002011-09-18
Harry J Lehto, Finland5715575253002012-12-21
Palle Sørensen, Danmark10815549038722017-04-08
Asbjørn Jensen, Danmark10015478532822017-08-11
Morten Winness, Norge13115300723842017-11-19
VASLIN Matthieu, Frankrig10115194227452010-01-05
David Andersson, Sverige12815108922812015-02-14
Vagn Freundlich, Danmark9514992833662013-07-27
Jørgen Witved, Danmark8114985743282009-08-10
Lars Gabrielsen, Danmark9314978139202019-05-17
Flemming Ahlmann, Danmark6014739468332012-03-10
Per Boye Svensson, Danmark26814695725242019-02-10
Christian Leth, Danmark5614619045112016-06-01
Markus Tallroth, Sverige8014560839542013-03-22
Bjørn Frikke, Danmark16814399727742019-05-17
Erhardt Ecklon, Danmark5613863648532012-10-12
Anni Nielsen, Danmark6513829044442016-11-29
Bo Jensen, Danmark11113689822932012-06-19
Henrik Just, Danmark7413682041112012-01-26
Terry Townshend, Storbritannien7913659147332012-08-20
Kim Aaen, Danmark5413378857962012-04-19
Lars Andersen, Danmark17513362521342019-04-30
Carsten Egevang, Grønland5113354856872007-10-09
Erling Krabbe, Danmark16113103550602019-04-11
Mehmet Goren, Tyrkiet8113044936562009-06-15
Stéphane Aubry, Schweiz7313041529692008-09-08
Jan Haaning Nielsen, Danmark11212695426322017-11-15
Hendrik Weindorf, Tyskland7412652732482015-06-17
Andreas Bruun Kristensen, Danmark6212642153992019-05-11
Massimiliano Dettori, Holland13212443322062018-11-20
Lars Grøn, Danmark19612166523982019-05-15
Thomas Bernhardsson, Sverige8611881520672012-04-13
Per Finn Nielsen, Danmark6811820342772015-06-23
René Larsen, Danmark7511778135512013-12-15
Henrik Laust Bøhmer, Danmark5411768057542014-09-29
Eigil Larsen, Danmark9811744326032019-05-16
Lars Maltha Rasmussen, Danmark12211591890232018-10-24
Henrik Mikkelsen, Danmark5211572358622012-10-03
Alex Sand Frich, Danmark5111505948002018-10-05
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark9211423825192016-05-09
Stefan Pfützke, Tyskland7011345734752016-07-15
Erik Bogh Nielsen, USA9711314725972016-03-19
Thomas Maul, Danmark8611198923292011-05-16
Tore Vang, Norge5510936778942016-10-20
Henrik F. Nielsen, Danmark5210925147462018-03-21
Uffe Pedersen, Danmark5910888628172006-01-22
Søren Kristensen, Danmark8910862938792015-09-08
Henry Lehto, Finland8610799521582017-02-23
Robert Paepke, Sverige7210621643392013-08-29
Jan Skrubbeltrang, Danmark8810618486792017-03-15
Klaus Mortensen, Danmark5310526035182010-08-07
Thomas Kehlet, Danmark6610391729322014-06-06
Johannes Christian Harbou, Danmark7810382034762012-07-16
Martin Gottschling, Tyskland5710319282352017-10-17
Søren Vinding, Danmark13610230614612018-10-31
Niels Behrendt, Danmark6710201829132016-10-22
Morten Christensen, Danmark7210157449192019-02-07
Kent Olsen, Danmark4510069383612018-10-26
Jan Speiermann, Danmark399745660092012-06-15
Zbigniew Kajzer, Polen859667330002019-03-30
Mikael Nord, Sverige549627630672014-12-14
Andreas Bennetsen Boe, Danmark1489600054992018-11-20
David Boertmann, Danmark469582639492013-09-27
Mark Walker, Danmark1019575223172014-03-02
Svend Erik Frandsen, Danmark529494333792012-12-29
Mikael Nord, Sverige389340459492004-12-15
András Fodor, Ungarn569154946762015-03-10
Christian Axelsen, Danmark469151162652011-09-25
Troells Melgaard, Danmark619058530872018-08-27
Peter Christiansen, Danmark429014557812006-12-31
Torben Sebro, Danmark578910132242016-10-08
Simon Sigaard Christiansen, Danmark508909031362010-07-02
Christer Brostam, Sverige658815824352018-06-21
Thomas Garm Pedersen, Danmark1958769312702019-05-20
Johan Stenlund, Sverige438733137812010-12-20
Nicki Sørensen, Danmark568593226302011-10-31
Hans Larsson, Sverige358548247142010-11-07
Søren Harding, Danmark1008543249982018-02-23
Lars Falck, Danmark798522123442019-03-24
Frédéric Jiguet, Frankrig568495625362016-02-02
Jan Helbo, Danmark868487027352014-04-06
Troels Eske Ortvad, Danmark488465481052018-12-10
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark458415264752013-06-30
Jørgen Munck, Danmark548252053452017-04-05
Oz Horine, Israel488249231722017-11-17
Tomas Svensson, Sverige448224241642010-10-08
Alf Petersson, Sverige428187442002011-11-02
Szilard J. Daroczi, Rumænien518151226162016-09-24
Rune Bjerre, Danmark348124349772012-02-12
Cristian Jensen Marcet, Danmark368078443432010-12-10
Lars Borup, Danmark358074440082010-09-19
Thomas J. Simonsen, Danmark468004332712013-04-04
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark457834532462010-10-29
Lars Witting, Danmark347748736202017-04-17
Espen Lie Dahl, Norge457701028312013-12-17
Ole Hetland, Danmark507616057892018-02-24
Peter Lyngs, Danmark257612360342018-03-21
Benny Haahr, Danmark577495728982018-03-21
Frank Desting, Danmark457482831052013-10-20
Rainer Christian Ertel, Tyskland1917446614102019-05-03
Jørgen Staarup Christensen, Danmark317384233832006-09-22
Gisela Nagel, Tyskland937351420092018-01-18
Torkild Kristensen, Danmark997342727992019-05-11
Richard Ek, Sverige367327849682011-10-03
Keld Jakobsen, Danmark917276921832019-05-05
Henning Larsen, Danmark1137249914222019-02-04
Ivan Sjögren, Sverige617111118402013-03-16
Frank Abrahamson, Danmark637080235492017-03-29
Fabian Schneider, Schweiz527053823732015-06-29
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark397010341552012-06-01
Jan Fischer Rasmussen, Danmark557004529562018-03-23
Erik Groth-Andersen, Danmark606992032642019-04-13
Per Vindis, Danmark476990534012018-02-21
Antoine Joris, Belgien446982522772016-12-05
Morten Rasmussen, Danmark786958126652019-04-08
Ronny Malm, Sverige406934326532014-03-16
Jens Kirkeby, Danmark676861833432019-01-09
Keith Fox, Danmark626826627502019-04-30
Ulf Eschou Møller, Danmark296798683232010-03-26
Kjetil Schjølberg, Norge346732158012012-03-12
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2267013185742014-05-27
Carsten Poulsen, Danmark326614437632007-07-12
Niels Peter Møller Jensen, Danmark1026566815772019-05-20
Nelly Hansen, Danmark336558532722006-12-06
Niels Birkedal Thomsen, Danmark586539821102018-07-11
Anders Tøttrup, Danmark316514437772006-11-05
Klaas Felix Jachmann, Tyskland296510545392006-11-26
Klaus Bjerre, Danmark346487340422011-05-04
Ivan Sjögren, Sverige776433515232017-11-11
Martin Søgaard Nielsen, Danmark276352641422008-12-08
Kjetil Johannessen, Norge386333827942009-08-10
Josh Rhys Jones, England326327935252013-09-27
Anders Østerby, Danmark336325070112015-11-13
Tommy Kaae, Danmark406304644062017-02-28
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark296291431292013-09-19
Christian Eilers, Danmark486267521082013-09-11
Bo Sonne Sørensen, Danmark296256049292010-11-24
Kjetil Johannessen, Norge296239828782006-02-19
Tommy Studsholt Christensen, Danmark376199025252013-05-10
Martin Kviesgaard, Grønland296091639102011-02-13
Peter Brostrøm, Danmark576058426082018-04-13
Kis Boel, Danmark1026030510722019-05-03
Nikolaj Noel Christensen, Danmark345874232802012-05-31
Jan Eske Schmidt, Danmark245865346612011-10-08
Stefan Tapio Ettestam, Sverige705863418422019-05-17
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark575862820932018-06-13
Kenneth Bach Christensen, Danmark585847342352013-12-23
Frode Jacobsen, USA465822320132012-06-23
Finn Carlsen, Danmark295759732082013-04-11
Lars Andersen, Danmark435649221772015-05-22
John G. Dinesen, Danmark375569724812013-10-22
Tobias Berger, Sverige435505823812012-03-20
Gert Rasmussen, Danmark555450218692014-01-02
Jesper Sonne, Danmark305446826562005-09-27
Marcin Solowiej, Polen725343321112019-05-03
Theodosis Mamais, Grækenland295332124582005-06-22
Samuel Peregrina, Spanien255218324562006-07-08
Reto Burri, Schweiz345209124882009-06-08
Henrik Knudsen, Danmark195190550052011-10-05
Terje Kolaas, Norge355186926602013-02-12
Jacob Dalsten Petersen, Danmark315167021762010-01-31
Pieter Vantieghem, Belgien255136146012009-11-26
André Riis Ebbesen, Danmark265106526382012-08-30
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark245082242232012-02-12
Leif Pedersen, Danmark285023024732011-10-16
Arnold Houmann, Danmark225021650262006-06-07
Ma Yan Bryant, Storbritannien275020927362008-11-09
Christian Rørdam, Danmark444981731832018-12-13
Richard Burzynski, Danmark424980723572013-08-29
Kim Fischer, Danmark224959735932005-03-07
Steve Klasan, Tyskland354933226922017-12-12
Andreas Hagerman, Danmark204915933262003-08-28
Mathieu Bally, Schweiz354910127782012-02-26
Ruth Ahlburg, Danmark234793226732006-04-10
Leander Khil, Østrig224767432242012-02-22
Jan Durinck, Danmark224749737972013-06-17
Inger Andersen, Danmark244746925072007-08-07
Jens Ryge Petersen, Danmark214707335042011-09-16
Bent Carstensen, Danmark244687950572012-09-09
Joachim Bertrands, Belgien624675118142017-06-29
Hans Rytter, Danmark234668039472007-08-07
Steen Øllgaard, Danmark714661325932018-02-04
Lars Rudfeld, Danmark424586022342013-12-13
Morten Jenrich Hansen, Danmark344531540112019-01-08
Torben Laursen, Danmark334507631222012-10-23
Preben Berg, Danmark194484741262007-02-17
Kermarrec Corentin, Frankrig304475427612009-10-11
Poul Holm Pedersen, Danmark344472726362019-02-05
Mona Grundsøe, Danmark254417824182008-05-05
Jens Paulsen, Danmark474394120052019-05-02
Paul Nilsson, Danmark214387928412018-02-12
Per Huniche Jensen, Danmark1943813102902012-10-01
John Dreyer Andersen, Danmark254353825412011-07-31
Anders Wiig Nielsen, Danmark264344652722019-04-22
Luca Sattin, Italien244342925662009-01-05
Olof Strand, Sverige224341240182009-01-11
Frode Falkenberg, Norge204335630312008-02-25
Andreas Petersen, Danmark294299248792012-11-19
Ralph Martin, Tyskland264290419652008-04-18
John Jensen, Danmark534285215582019-04-26
Lars Paaby, Danmark374283625702018-05-06
Leif Bisschop-Larsen, Danmark224278928132006-11-08
Franck Ishøi, Danmark334232424472013-04-17
Stig Vang Petersen, Danmark234187535662005-10-11
Jacob Sterup, Danmark224172936682012-01-04
Mikko Oivukka, Finland224155630942007-05-20
Elly Hansen, Danmark204146958872017-07-13
Jean-Pierre Jordan, Frankrig414132920202014-02-08
Mats Wallin, Sverige244096524082009-07-29
Odysseas Tsimoulis, Grækenland254047020422011-01-09
Ingar Støyle Bringsvor, Norge344046919042018-09-27
Jan Mogensen, Danmark294023326282012-05-09
Rene Rantzau, Danmark234010857352013-12-29
Freddy Rosning, Danmark293991433002019-05-16
Yann Kolbeinsson, Island183987929912012-01-25
Arthur R. Jensen, Danmark133969268672007-01-30
Jens Ole Byskov, Danmark453792321572011-12-24
Michael Køie Poulsen, Danmark233768947972013-03-25
Gunnar Larsen, Danmark193757326482006-03-11
Arnold Georg Houmann, Danmark273749332962014-06-26
Karl-Eric Gustafsson, Sverige183744427502005-08-26
Marnix Jonker, Holland183743929092006-02-01
Lars Mejlby, Danmark193721436692010-03-05
Arne Giørtz-Behrens, Danmark403709413632018-11-05
Erik Agertoft, Danmark173702345992007-04-29
Jens Mikkel Lausten, Danmark153697489562016-10-13
Janis von Heyking, Sverige523684913512013-12-12
Per Ekberg Pedersen, Danmark173654648362010-06-15
Jimmy Skat Hansen, Danmark173650552032005-04-04
Jørgen Scheel, Danmark163626235502006-07-21
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn243620420522018-01-29
Erik Kramshøj, Danmark133616353872005-06-16
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark233613631702013-05-19
Tor Olsen, Norge273608726312018-01-16
Thomas Hellesen, Danmark153586432482009-08-10
Edvin Hansson, Sverige193577129932005-03-16
Roland Jensen, Danmark173573429772008-11-17
Jesper Brinkmann, Danmark183571229662011-08-17
Hans Pinstrup, Danmark193550032192010-08-09
Peter Halkier, Danmark283541623462019-01-07
Niels Jørgen Larsen, Dominica163522740962007-07-10
Jim Thagaard Hansen, Danmark183496425142005-04-20
Thomas Nielsen, Danmark203490637032011-03-24
J Ole Andersen, Danmark433458215152016-05-24
Lars Vilhelm Hansen, Danmark183452629362004-11-24
Torben Ethelberg, Danmark193427825012007-02-25
Kim Lunding, Danmark173390944572006-01-14
Lars Juul Pedersen, Danmark283373817902018-02-18
Björn Gísli Arnarson, Island133352248162006-01-19
Kurt Bredal Christensen, Danmark113330471742010-10-28
Carsten Gørges Laursen, Danmark203330240412018-07-24
Leif Holmskov, Danmark183316133162012-09-23
Ole Bo Olsen, Danmark373309018152016-09-12
Greg McIvor, Sverige173277122452013-09-20
Palle Nygaard, Danmark113234048312006-06-07
Søren Brinch, Danmark133213172162009-11-22
Hans Henrik Bay, Danmark503208120242016-05-12
Lars Smith, Danmark173204744532011-12-09
Geir O. Pedersen, Norge163119726542009-06-25
Knud N. Flensted, Danmark163115131662010-10-10
Poul Thrane, Danmark143108653412012-09-18
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark143107630372008-10-22
Mads Elley, Danmark173093033182013-10-21
Julien Piette, Frankrig163088725752005-05-18
Geert Brovad, Danmark103083043412004-11-14
Felix Timmermann, Tyskland493068014442019-04-29
Jakob Engelhard, Danmark193058138302013-10-23
Elmer Pedersen, Danmark333053419332015-03-23
Chris Lansdell, England163046228042009-06-22
Patric Lorgé, Luxembourg133029638002013-10-10
Martin Rheinheimer, Danmark119301386222019-05-21
Yoav Perlman, Israel153013627342011-07-14
Rolf Nagel, Tyskland202972822662013-06-24
Hans Lind, Danmark122946247122013-03-05
Claus Vind-Andreasen, Danmark202931926992014-06-05
Mateusz Matysiak, Polen202918725112017-10-16
Per Ekberg Pedersen, Danmark122916129582006-05-10
ji be, Schweiz182904026792010-06-21
Frits Rost, Danmark912887231792019-05-12
Andreas Meyer Winnem, Norge182877921142006-06-07
Stefan Cherrug, Sverige192872821272012-02-06
Lasse Olsson, Sverige232863924722012-08-20
John Hornbek, Danmark182801118372008-09-08
Erik Edvardsson, Sverige152798925982007-06-05
Peter Bundgaard, Danmark112792233382005-10-31
Rie Voetmann, Danmark72784864572005-06-13
Anders Jensen, Danmark462766013422019-04-26
Lauge Fastrup, Danmark202763724382014-04-03
Jan Kåre Ness, Norge72725071802011-12-14
david drangsland, Norge162690327872011-08-13
Michael Schwalbe, Danmark122666532562012-07-08
Frank Simonsen, Danmark112634240922012-03-29
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark222588425572013-03-28
Fredrik Kræmer, Norge102563445762002-10-02
Matthieu Canévet, Frankrig192559823022016-09-10
Ludovic Scalabre, Frankrig112558837002006-10-02
Chris Romeiks, Tyskland142547624822010-12-12
Tormod Amundsen, Norge182544627222013-02-19
Stuart A Reeves, Danmark122536724612005-04-20
kim lundqvist, Danmark142514224132008-04-09
Rasmus Strack, Danmark122497129042008-02-06
Tonny Papillon, Danmark172483926292013-08-22
Helle Kjær Erichsen, Danmark202466118522018-08-31
Tony Søholm Larsen, Danmark222460316102015-12-05
Dirk Van Gansberghe, Italien202453816402010-10-21
Benoit Paepegaey, Frankrig132453221302005-03-07
Tim Hesselballe Hansen, Danmark72419554612011-01-30
John Frikke, Danmark292415318382019-03-28
Gaukur Hjartarson, Island112368029042005-06-13
Tommy Andre Andersen, Norge132364823152010-01-18
Ulla Paulsen, Danmark182349424722014-09-12
Arild Breistøl, Norge142340531742010-02-11
Martin Oomen, Sverige142326521492011-02-07
Thomas W. Johansen, Danmark92319563292010-02-04
Shaun Robson, England122317722972005-04-04
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark182316017832018-06-10
Henrik Mouritsen, Tyskland82309545432010-09-29
Mario Rodero Hernández, Spanien132308523342006-07-10
Dominic Mitchell, Storbritannien172285320542011-10-10
Allan Haagensen, Danmark192279638032019-01-02
Steen Egholm Engelbøl, Danmark472257710882019-05-03
Hampus Lejon, Sverige122256829132013-10-07
Steffen Fahl, Danmark192242920722017-07-12
Anders Bojesen, Danmark122213661492013-12-31
Hans Eli Sivertsen, Færøerne112213333422006-04-23
Peter Kuster, Schweiz102210732372009-04-24
Ole Hetland, Danmark112189125972006-05-18
Kurt Vogt, Danmark272182611072011-12-27
Jørn Vinther Sørensen, Danmark112181033512011-10-20
Bengt Bengtsson, Sverige142177835782014-10-14
Jacob Breson Neumann, Danmark192171717672013-05-23
Jens B. Bruun, Sverige62169358162006-01-26
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge92163326672003-03-09
Thorkil Brandt, Danmark142125119642013-12-29
Luca Andrei Dehelean, Rumænien142121322002011-04-06
Claus Johansson, Danmark162113216052012-03-09
Jan Kiel, Danmark82100854232010-02-06
Steen Reimers, Danmark112096931442012-03-11
Christian Tiller, Norge72090542172005-08-30
Jesper Sonne, Danmark132087324102012-03-30
Rasmus Due Nielsen, Danmark132081323622015-05-21
Morten Müller, Danmark212072417282018-03-27
Domen Stanic, Italien142058920952012-04-08
Torben Jepsen, Danmark132057722222011-01-13
Jonn Leffmann, Sverige142044420082011-08-22
David B. Collinge, Danmark112041632332013-05-21
Lesley van Loo, Holland112019021752009-02-23
Stefan Hage, Sverige92015931312004-12-15
Knud-Erik Strange, Danmark81999831472006-06-07
Ies Meulmeester, Holland121997020462010-12-03
Villy Pedersen, Danmark161996316722017-05-19
Finn Bro, Danmark131991824992017-05-10
Jonas Gadgaard, Danmark111984025982008-04-26
Benjamin Steffen, Tyskland191982816582014-04-24
Benoit Nabholz, Frankrig141977226402012-05-23
Arvid H Anthonsen, Norge29197219762015-07-07
Allan Gudio Nielsen, Danmark111946131092013-08-15
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne71945640292007-08-18
Torben Lyng, Danmark191935319492016-07-23
Bjarne Skule, Danmark171932915332010-01-12
Steen Roed Hansen, Danmark101930525292004-11-08
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark61928251432005-06-12
Jens Boesen, Danmark101926124252009-04-04
Bjarne Hemmingsen, Danmark161889517772017-12-02
Jan Hjort Christensen, Danmark71889068502009-10-13
Jan Ravnborg, Danmark91884332782009-10-06
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark141883316752012-04-11
Karsten Stæhr, Danmark101880223472006-08-09
Jeppe Bundgaard, Danmark91871843022013-12-29
Cédric Rousseau, Frankrig101868823272006-02-20
Mikael Funch, Danmark81857329512006-04-19
Henrik Asbjørn Pedersen, Danmark211842082232016-05-27
Kim Petersen, Danmark101804121802006-08-24
Esben Eriksen, Danmark71796937882006-03-16
Åge Mathias Matthiesen, Danmark91785533762014-01-04
Terje Axelsen, Norge101783021582005-09-08
Tom Goossens, Belgien91781432372006-08-09
finn folkvardsen, Danmark111780622602016-11-15
Pierre-André Crochet, Frankrig101778622562006-08-09
Niels Jørgen Clausen, Danmark91770823082008-05-26
Morten Jørgensen, Danmark91766026482009-04-14
Flemming Lang, Danmark81752337002013-02-14
Steen Drozd Lund, Danmark101745824412011-10-07
Tommy Holmgren, Sverige81727025602007-06-24
Kjeld Lund, Danmark121718133412014-08-13
Tim Vaughan, Storbritannien81713823662006-03-16
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91712329582013-10-20
Jonas Holmqvist, Sverige131705619922014-01-03
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71688028912011-10-01
Anton Herrig Liebermann, Danmark81685150062013-11-29
Kai Gauger, Tyskland101674221762011-01-27
Søren Hjorth Andersen, Danmark71672631832002-10-29
Conny Jensen, Danmark191669222712018-01-30
Bo Svensmark, Danmark71667449042011-01-10
Jelger Herder, Holland81664028102004-05-31
Henrik H. Søndergaard, Danmark71660227632006-07-10
Reto Burri, Schweiz121655119612012-04-06
Luca Boscain, Italien161654313312014-07-31
Chris Baines, Storbritannien131646719122014-11-10
Christoph Moning, Tyskland141641115962011-08-20
Sebastian Klein, Danmark111640347592018-05-30
Karin Gustausen, Danmark211640258602019-02-08
Gert Rasmussen, Danmark81635329522006-05-14
Lilly Irene Sørensen, Danmark91622122192008-01-20
Gábor Bodor, Ungarn131619817882017-03-22
Andreas Guldager, Danmark131617417832012-05-30
Jan S. Kristensen, Danmark71610731732006-12-24
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71607332972011-02-03
Johannes Ferdinand, Tyskland131606122762014-04-28
Kurt Prentow, Danmark81605931942019-02-25
Oluf Lou, Danmark41586455842013-08-02
Christian Ljunggren, Sverige111581418712013-05-27
Peter Thomsen, Danmark71576634282006-01-05
Svend Nørgaard, Danmark111568824782012-02-16
Bence Kókay, Ungarn91567022452009-01-25
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61565531022006-08-09
Marcus Erik Danielsson, Sverige141563617482012-01-12
Søren Nancke, Danmark101560929732016-01-02
Carsten Holm Petersen, Danmark321554116562019-01-22
Erik Enevoldsen, Danmark51553441362006-08-20
Rami Mizrachi, Israel121553119332014-06-03
Torben Evald, Danmark81551829432019-02-27
Tobias Epple, Tyskland81545425982006-03-11
Ricard Gutiérrez, Spanien81533521842002-04-28
Omar Runolfsson, Island131530621012012-06-20
Henrik Elver, Danmark91530320772005-11-07
Kim Øllgaard, Danmark91525324802008-10-09
Simon Werngren, Sverige71511826962007-11-29
Maris Jaunzemis, Letland71499525412004-11-26
Anita Pedersen, Danmark31492954542001-11-16
Ingrid Grunwald, Tyskland61481146092005-02-21
Christian Martin Glahder, Danmark131478018572012-06-26
Jens Wiberg, Danmark171474920782019-03-28
Annelise Juul Stampe, Danmark41461359622006-01-30
Samuel Paz Parracho, Spanien81460721732005-09-02
Anders Roel, Danmark111455222692013-12-10
Jens Andersen, Danmark61452834622007-08-17
Henrik Madsen, Danmark71421230952009-05-12
Per Allan Degn, Danmark101421018412010-05-28
Kurt Rasmussen, Danmark71418228772009-09-04
Michael bergman, Sverige51408348712009-05-09
Henrik Pedersen, Danmark81403219912005-09-14
Ole Kristensen, Danmark81402921992008-08-24
Raffael Ayé, Schweiz91399220062009-01-16
Martijn Bunskoek, Holland101390915702011-01-27
Tom Backlund, Finland51390639542006-11-07
Arne Torkler, Danmark161383225752016-11-06
Michael Grell, Danmark31382279422012-08-20
Jani Vastamäki, Finland61378633612010-05-28
Niels Fabæk, Danmark71377821822006-03-19
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark101376545382014-01-03
Eric Schaumburg, Danmark61349527022008-07-19
Annette Hansen, Danmark31345477482009-01-07
Claus Lunde Pedersen, Danmark101345017162011-10-25
Peter Halkier, Danmark61332334042006-05-10
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31328267392004-05-16
Mats Wallin, Sverige71317320862005-09-06
Søren Langkilde Madsen, Danmark61313225322007-04-21
Terje Kolaas, Norge51312439212005-04-01
Leo JR Boon, Holland31310669682003-01-13
Martin Scott, Storbritannien81300617972002-10-10
Torben Andersen, Danmark61295427142008-10-12
Ivan Petric , Slovenien81291530332010-08-22
Sanne Busk, Danmark51284152942008-10-08
kai nissen, Danmark101280718092014-08-18
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet71279535792018-03-19
Kristoffer Hansen, Danmark61277931012013-02-18
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark91277216942011-10-25
Dennis Martinek Langholz, Danmark61259732302009-02-23
Thomas Jensen, Danmark81258421072013-11-29
Ralph Martin, Tyskland19125848552017-12-10
Leif Bolding, Danmark91254920232013-06-22
Peter Bjerre, Danmark61240625332005-08-29
Jan Jörgensen, Sverige121237616402018-11-16
Vegard Bunes, Norge51237428162003-10-11
Anders Tørressen Hangaard, Norge51237039662012-03-21
Marianne Heno Mogensen, Danmark61232945522008-10-18
Steen Brølling, Danmark51231032302006-07-31
Tim Andersen, Danmark31230651142004-04-20
Freddy Johansen, Norge61229428632009-01-30
Søren Peter Pinnerup, Danmark51228243522013-01-07
Jens Ballegaard, Danmark61227742212011-12-11
Henrik Hougaard Larsen, Danmark81224822712014-06-10
Jan Jespersen, Danmark71224021572012-02-24
Erik Ehmsen, Danmark61223749942008-12-29
Henrik H. Søndergaard, Danmark71223125402010-08-05
Vinni Bruhn, Danmark71222236812010-05-29
Peter Bundgaard, Danmark61208946282013-08-26
Helle Dyrting, Danmark191208611222015-03-07
Benjamin Steffen, Tyskland71207222672006-07-08
Szabolcs Kókay, Ungarn61199430412013-06-09
John Martin Mjelde, Norge61193924832008-11-05
Niels Bomholt, Danmark61193629702006-02-11
Christoph Moning, Tyskland31187656212010-08-18
Lars Villadsen, Danmark71180827382009-02-01
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne41172234342006-09-23
Bent Staugaard Nielsen, Danmark71169621432011-09-05
Susanne Overgaard Petersen, Danmark61167828572009-05-11
Martin Lund, Danmark41166036082015-09-29
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark51163229342007-07-14
Florin Chirila, Rumænien61162121402009-01-07
Kristian Laustsen, Danmark61159527522010-09-22
Barrault Frantz, Frankrig51149526682007-11-24
erik ehmsen, Danmark101142216322011-11-16
Steen Winkel, Danmark141141811662014-01-07
Lene Vejen, Danmark41128751742010-02-14
Hjalte B. Johansen, Danmark91123028772019-04-11
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark61113642972014-10-09
Thor Edgar Kristiansen, Norge41101731892005-03-14
Bjarne Nielsen, Danmark61098522632005-10-12
Dan Rasmussen, Danmark41097935792005-01-31
Pierre Unge, Sverige41092538702003-05-01
Morten Jensen, Danmark61088423672006-06-07
finn birkholm-clausen, Danmark41082935082009-04-23
Jesper Michael møller, Danmark181080824042018-11-13
Lasse Strandgaard, Danmark51079129932012-10-26
Erik Breden, USA61077520742007-05-30
Svend Dybkjær, Danmark31069744712003-10-20
Jakob Hochuli, Schweiz81069420452011-12-30
Carsten Lyhr Hansen, Danmark51064123252010-01-05
Pawel Malczyk, Polen51054229912006-07-26
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien51053935192008-03-30
Kield Andersson, Danmark51052527452008-10-18
Bart-Jan Prak, Holland61050119092006-10-05
Andreas Noeske, Tyskland61043320032007-12-16
Arne Borg Rasmussen, Danmark51034426212017-04-12
Torben Lund, Danmark51022044592004-12-15
Carl Søndergaard, Danmark61021425472014-10-03
Henrik Kolsbjerg, Danmark81014815152010-08-27
Christophe CAPELLE, Frankrig81011117472012-04-14
Daniel Patterson, Sverige51010330492005-09-23
Christian Michael Villadsen, Danmark111007712302014-01-08
Martin Jessen, Danmark41007727192005-04-26
Julien Piette, Frankrig71006421822017-10-16
Arne Lilhauge, Danmark71005419652009-10-19
Thomas Stigfeldt, Danmark3996544012005-01-20
Espen Støtterud Christensen, Norge6991917312008-06-23
Martin Holm, Danmark3988337582004-10-26
Torben Olsen, Danmark2981165132013-11-02
Luc Verroken, Belgien4977727862006-01-05
Michael Bonefeld Bladt, Danmark4975339332008-04-30
Maarten Zorgdrager, Holland6961719132011-06-02
Hallgeir Fisketjøn, Norge8959517622011-07-07
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark7954422482014-02-02
Peter Bo, Danmark3953945152006-09-25
Peter Zeller, Schweiz9950717732016-06-03
Ole Thyge Plannthin, Danmark6947519912008-11-09
Hans Eli Sivertsen, Færøerne4939927872009-05-24
Kristian Laustsen, Danmark5939523432011-10-23
Maurizio Sighele, Italien9931417472011-09-25
Sander Bot, Holland5930020172005-02-24
Jørn Vinther Sørensen, Danmark4923825932005-03-18
Peter Jensen, Danmark4913231522009-05-07
Jan Bolding Kristensen, Danmark3912133652006-02-25
Brian Rasmussen, Danmark9911714792016-11-27
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark14907610772015-03-26
Knud Jørgen Olsen, Danmark6900025682013-01-23
Tibu Paul Lucian, Rumænien4899333532007-11-24
Keld Sørensen, Danmark5896424522008-08-02
Aleix Comas, Spanien6893118072010-09-05
Terje O. Nordvik, Norge4890633332012-07-27
Emil Fich Larsen, Danmark7888616662013-11-04
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2879547322004-08-16
Frank Svensson, Danmark3875237422006-02-02
Thomas Buus Nielsen, Danmark3872130132008-01-14
Linda Mølgaard, Danmark4868732942007-05-30
Henrik Greve, Danmark3866054472008-04-07
Ken Sievertsen, Danmark1864386432013-05-21
Brahim Mezane, Marokko7861916142013-05-26
Emil Todorov, Bulgarien5861820982005-06-26
Oleg Formanyuk, Ukraine4856032342005-12-15
Poul Erik Junk, Danmark5855120552009-04-08
Mogens Krantz Backe, Danmark5852920362008-09-27
Thomas Kuppel, Tyskland6849816782013-08-08
steen jørgensen, Danmark1183389362016-11-18
Charlotte Thomsen, Danmark3830438402013-08-28
Alen Ploj, Slovenien6826116442013-10-04
ragnar smith, Danmark11824733142018-11-17
finn henriksen, Danmark11823111702018-04-25
Raphaël Lebrun, Belgien2821956582012-06-21
Bent Jensen, Danmark3819027782006-05-10
Peter Rodemann, Danmark5817830082015-04-17
Dennis Noel, Danmark1817881782004-11-08
Reint Jakob Schut, Holland4806622442004-10-31
José García Monzón, Spanien4806128222005-04-11
Steffen Holst, Danmark4804624552006-09-30
Ger Meesters, Holland3802028842008-01-23
Morten Dehn, Danmark7799218722015-05-28
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3796331822004-07-31
Lars Jensen Kruse, Danmark3179238392019-04-11
Klaus B. Fries, Danmark3791632852005-12-03
Birger Pedersen, Danmark4790521962006-03-05
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5790518482009-11-19
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark9782016132013-03-25
Wedigo Ferchland, Danmark5772416452006-05-18
Steffen Ortmann, Danmark3769734762005-11-16
Thomas Kjær Christensen, Danmark2768342242005-12-06
Klaus Schak Laursen, Danmark3767441882013-04-13
Bo Valeur, Danmark8766013642014-05-02
Yeray Seminario, Spanien3765838362005-04-11
Peter Andreas Koch, Danmark3764629452002-10-12
Morten Jørgensen, Danmark3763533042002-01-21
Poul Reib, Danmark5762320932009-08-27
Karin Gustausen, Danmark3756438012006-03-11
via Sune Jepsen, Danmark2755145752001-11-09
Niels Odder, Danmark4753124532010-03-27
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3753132982013-11-04
Peter Stronach, Storbritannien10751616872017-01-27
Morten Stampe Larsen, Danmark5750421392005-06-29
Henrik Stenholt, Danmark3749231642004-03-03
Ken Rasmussen, Danmark3745742342010-01-24
Torben Sylvest Jensen, Danmark9745015602018-05-22
Eva Agnethe Bramming, Danmark4743119982008-10-06
Mette H. H. Hansen, Danmark4738036242013-02-28
Vlad Cioflec, Rumænien6735517352011-12-22
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3733925552002-09-03
Henrik Carlsen, Danmark3732234822004-04-30
Niels Jarnum, Danmark6728726932011-12-13
Jens Jacob Iversen, Danmark3727225462006-05-10
Karsten Garcia Pedersen, Danmark8726012752013-02-11
Jacob Lund-Hansen, Danmark3724727832003-05-17
Michael Sørensen, Danmark6724621642012-02-10
Dominik Becker, Tyskland6723615372016-03-01
Hans Krabsen, Danmark1718171812004-04-03
Magne Pettersen, Norge2713936202007-08-03
Henning Hansen, Danmark4710921422006-03-01
Mattias Nordlund, Sverige4706924632012-04-17
Johannes Tallroth, Sverige4706520652007-08-08
Brian Wielsøe, Danmark1703870382009-10-14
Johan Stenlund, Sverige3703126742006-03-01
Finn Nørregaard, Danmark10701611742015-03-09
Brian Thomsen, Danmark5700321732011-03-08
Lars Peter Johansson, Danmark3698528392008-01-25
Thomas Riedel, Danmark4698326902011-01-14
Tine Jensen, Tyskland1169518712018-06-03
Petri Salo, Finland2692043332008-06-18
Ernst Hjøllund, Danmark3690031912006-09-21
Bjørn Grøn, Danmark4689726432010-10-27
Zsolt Ampovics, Ungarn5688319912018-05-10
Jan-Michael Breider, Sverige4684422462010-04-06
Hans Erik Jensen, Danmark1068209362016-07-27
Xavier ROZEC, Frankrig3679925482008-09-02
Theis Bacher Nielsen, Danmark5678514592008-04-22
Heine Oldenskov, Danmark5677319872010-05-30
Bent Møller Sørensen, Danmark2677241322005-12-13
Janni Christoffersen, Danmark7673612522014-01-21
Christian Svane, Danmark3671525222006-07-25
Hans Henrik Iversen, Danmark4671120132005-09-06
Mårten Müller, Sverige3670823742009-09-13
Ole Skrubbeltrang, Danmark6665615622014-11-13
niels bahl andersen, Danmark4664620562008-02-21
Thomas Elbek, Danmark6664412892014-08-11
Claus Eriksen, Danmark3657026292007-04-29
Stinne Aastrup, Danmark4656021532011-12-05
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5653617022013-05-22
Erling Bonde, Danmark3650627222009-03-29
Michael Hansen, Danmark1064608782016-11-10
Miguel Avelino Suárez, Spanien3643924142005-04-11
Bjørn Kjellemyr, Norge3643526762005-05-01
Søren Koch, Danmark3643021842006-03-16
Lennaert Steen, Holland3639522792005-11-08
John Jørgensen, Danmark6636112412013-06-30
Jonna Lindegård, Danmark6630913582014-10-12
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5630114782009-10-08
Dave Barnes, Danmark5625923052013-09-05
Jens Lind, Danmark4625717102006-12-11
Zoltan Baczo, Danmark6624514712015-12-31
Pim Wolf, Holland3621523532008-01-08
Stephen McAvoy, Irland5617016862013-04-14
Johan Christian Homann, Danmark11616311082019-04-22
Thomas Hultquist, Sverige3616125402012-01-07
Henning Hansen, Danmark4611815532008-04-22
Steen Christensen, Danmark4610123492012-03-30
Bent Nielsen, Danmark6602613432012-04-09
Jonathan Meyrav, Israel3601622812009-02-06
Niels Kaare Krabbe, Danmark4586128882018-07-10
Anders Bergman, Sverige3585923622009-01-18
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3584822492006-07-10
Stefan Hage, Sverige3583625432012-02-16
Franziska Guepner, Tyskland3583020492014-11-18
Eline Eggers, Danmark3581919772006-02-01
Robert Toft, Danmark3580728292009-04-15
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3577321792003-02-25
Wilfried Hausmann, Tyskland2574933832003-07-19
Joakim Matthiesen, Danmark1557476392019-04-06
mats svensson, Sverige4573515412013-11-09
Inger Skov, Danmark2572933482004-11-22
Michael Bergman, Sverige2572432272008-10-27
Graham Etherington, Storbritannien3572219532002-09-27
Benny Jacobsen, Danmark2569530312003-01-21
Klaus K. Nielsen, Danmark2568545252013-09-18
Hans Henrik Larsen, Danmark3567223162005-09-14
Ole Riis Jensen, Danmark3566825192005-12-20
Aron Andersson, Sverige3566630212008-08-28
Niels-Christian Christensen, Danmark4565617612012-10-07
Ottenby fågelstation, Sverige2565030722003-04-18
Mads Herbøl, Danmark2564744942014-11-13
Thomas Hasle Ravn, Danmark2563530742007-07-12
Wolfgang Jakob, Tyskland3561421242013-09-24
Tom Sørensen, Danmark3560123422006-07-08
Lars Larsson, Sverige3559920542006-07-08
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2559731212007-08-18
Jack Juliussen, Danmark3557418782007-10-07
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3557119762008-10-06
Philippe J. Dubois, Frankrig2554432382004-10-06
Aron Andersson, Sverige4551916082010-10-20
Sakari Kauppinen, Danmark1551355132003-02-11
Johan Stenlund, Sverige5550614832013-12-20
Jan Ole Kriegs, Tyskland3545418652009-10-13
Daniel König, Tyskland754359482013-06-22
Tommy Bjørk, Danmark5543513702016-02-16
Erik Christophersen, Danmark4541227352015-07-19
Siv Behrendt-Møller, Danmark2538730312005-09-23
Allan Hansen, Danmark3535621642009-04-03
Seamus Enright, Irland2534741392010-11-21
Leif Novrup, Danmark2533028512004-01-06
Leif Jonasson, Sverige2532531392006-08-07
Karen Lang, Danmark2532429702004-07-06
Dennis Andersen, Danmark3532119342007-04-04
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2530729002006-10-09
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2529826532008-08-10
Esben Østergaard, Danmark2525628482004-03-10
Aleix Comas, Spanien2524531132005-11-07
Fredrik Ström, Sverige5523811342014-04-18
Alwin Schönenberger, Østrig2523229672005-01-13
Lis Ravn, Danmark2520830512004-03-01
Kaj Krutfelt, Sverige3520519232007-02-05
Egon Iversen, Danmark2520433092011-12-29
Jørn Lennart Larsen, Danmark3520319392006-05-10
Bjørn Ginman, Danmark2518643972017-09-13
Pete Antrobus, England3518121692011-11-16
Mike Richardson, Storbritannien2517729752002-08-05
Stefan Magnusson, Sverige3515021842005-01-03
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2512428922005-10-27
Christian Terp, Danmark5511116162018-06-22
nick petersen, Danmark4511014052011-08-16
Ole Kristjansen, Danmark3508819302013-09-29
Lisbeth Bech, Danmark650589812015-09-04
Hjalte Kjærby, Danmark2505627872013-04-14
Henrik Bengtsson, Danmark3504420392010-01-24
Marcel Klootwijk, Holland3503718922014-11-28
Håkan Sterner, Sverige2503128232003-02-14
Bjarne Nielsen, Danmark3502718262009-04-19
Alan Clewes, Storbritannien2500034662008-04-26
Ole Friis, Danmark2497228082006-05-08
Palle Hove Christensen, Danmark3496418312012-05-21
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3495918702008-05-29
Stefan Stürup, Danmark4495719242013-08-08
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2492225902003-03-25
Ole Stobbe, Danmark2490929082007-02-28
Karsten Munch Andersen, Danmark3488217692009-07-13
Killian Mullarney, Irland2487225132006-01-10
Jan Nielsen, Danmark948567712018-04-26
Birgit Nielsen, Danmark2482524742007-04-15
Thomas Jensen, Danmark1482248222003-05-17
Bjarne Golles, Danmark2480227412007-05-10
Søren Olin, Danmark2479124342008-08-16
Jan Dresler, Danmark2475624882003-10-21
Carsten Egevang, Guinea3475321172012-09-23
Jan Salmonsen, Danmark2475324702008-10-19
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3474916262010-09-28
Flemming Dane, Danmark3474517242008-06-13
Jean Seeberg, Danmark3472716732010-01-31
Johannes Erritzøe, Danmark2469223942006-12-28
Hamid Yadane, Marokko5468811392013-10-07
Henrik Johansson, Norge2468628132009-04-11
Palle Jensen, Danmark3468315972008-10-09
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2467724122005-03-26
Alex Wallin, Danmark3467518542008-12-15
René Petersen, Danmark1546524182019-05-02
Lee Victor Gregory, Storbritannien2463826552011-02-21
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1461546152009-08-20
Stéphane Bocca, Belgien2459726652010-10-19
Bjarne Streyffert, Danmark2459324932004-11-08
Alexander J. Lee, Danmark2453423942001-11-09
jesper nexø arvesen, Danmark4452913752012-11-07
Iben Hove Sørensen, Danmark1452445242011-10-15
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3451318132013-09-05
Søren Gjaldbæk, Danmark2451023522010-09-29
Tim Brown, Storbritannien2449525522002-09-28
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3449223212014-02-12
Kristian Borum, Danmark2447624072007-04-22
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2446923522007-03-04
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3446518442009-04-06
per mattisson, Danmark2441723382010-03-01
Dennis Brandsborg, Danmark2440924122004-03-13
Terry Townshend, England2438723322006-02-01
Carsten Madsen, Danmark1438643862004-11-14
André Julinder, Sverige3438120832012-05-14
Patrick Beirens, Belgien2433825582008-03-10
Chris van Rijswijk, Holland4431114022017-11-06
Claus Horneman, Danmark1430943092003-02-06
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark4430113202013-02-25
Mikkel Thorup, USA742968282018-06-03
Maurizio Sighele, Italien1426242622003-01-29
Erik Jensen, Danmark2426021742007-06-26
John Judge, Storbritannien2425021902002-10-08
Henrik Baktoft, Danmark2424924992013-04-30
Lasse Olsson, Sverige2423623262003-11-26
Morten DD Hansen, Danmark1423042302003-05-30
Tommy Hjorth, Danmark2422321352006-01-18
Hanne April Farnæs, Danmark3421715042010-03-07
Bjørn Erik Hellang, Norge3419015292012-08-27
Jim Willson, Storbritannien2417820982002-06-29
Hugh Harrop, Skotland2417121802011-10-26
Hans Gleie, Danmark2415123102010-12-29
Thomas Hilkjær, Danmark2414922032002-09-03
Svend Ove Jensen, Danmark2414122442008-07-14
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3412014382009-04-01
Petri Kuhno, Finland3411014662013-11-21
Martin Eggen, Norge2410421152002-11-14
Tony Disley, Storbritannien2403120572005-03-25
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2402820152007-09-09
Jonas Halberg, Danmark3401515982013-03-08
Kim Mogensen, Danmark3401414872014-07-28
Aidan G. Kelly, Irland2401222812011-06-14
Peter Lauritzen, Danmark4398614722012-09-12
Nikolaj Thomsen, Danmark939695412015-08-20
Jesper Segergren, Sverige2396822232011-09-27
Tom Schlegel, Danmark2395724492004-05-17
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1395239522005-12-04
Lotte Skjærbæk, Danmark3394014462009-05-28
Anders Horsten, Danmark2392521052008-03-14
Kennerth Kristensen , Danmark2390119772012-11-14
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2389319662013-11-06
Hugo Touzé, Frankrig538649242016-05-22
Martin Strømkjær, Danmark3385414292016-05-10
Klaus Nellevang, Danmark2384320472004-06-25
Ronny Nilsen, Norge1383038302003-05-06
Ole Skrubbeltrang, Danmark3382516452012-04-12
Einar Flensted-Jensen, Danmark1381638162004-07-25
Anni Oppelstrup, Danmark2381321322007-12-16
Dan Bruhn, Danmark2380922372011-10-13
Carsten Lundberg, Danmark3379814652013-08-28
Jan Andruszkow, Danmark4379512632015-06-22
Luca Bergamaschi, Italien5378911782018-12-10
Lars Lyngsø, Danmark2377820052004-12-26
Ole Richter, Danmark1377237722006-03-01
Wout De Rouck, Belgien2376921592012-08-20
Lars Elvstrøm, Danmark2376420302005-08-29
Mark Hammond, Danmark2375923052007-08-15
Michael Tiefenbach, Østrig1375037502003-11-26
Lonnie Jensen, Danmark1374537452007-10-05
Arild Hansen, Norge2372719232005-04-26
Jesper Nielsen, Danmark2372420822007-08-28
Klaas Bert Debusschere, Belgien2371321512009-01-06
Rune Larsen, Danmark2371320072006-03-19
Claudia Thiel, Tyskland2371020252006-06-07
Stig Toft Madsen, Danmark2370018762010-06-17
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1369936992012-10-25
Ulrik Henneberg, Danmark2368720162004-07-07
Torben Lund-Hansen, Danmark536869462016-02-12
Dan Allan Nielsen, Danmark2368518992010-02-18
Lise Nielsen, Danmark1366036602013-10-06
Björn Dellming, Sverige1362236222009-08-02
Daniela Gruber, Tyskland4362110712012-05-31
Bo Thyge Johansen, Danmark1361336132011-02-16
Lars Halkjær, Danmark4360710052016-02-26
Marcel van Kammen, Holland2360518732008-07-22
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1359735972013-06-14
Thomas Damm Als, Danmark2358919632008-12-22
Seamus Mogensen, Danmark2358919222008-05-26
Martin Rivero, Danmark2358720192011-10-01
Birthe Kirk Gawinski, Danmark3358615362013-08-09
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark4358110702016-09-20
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2356824332010-08-10
Nick Lowton, Storbritannien2356618932002-10-08
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1355435542007-09-02
Erik Lindgren, Sverige1355235522005-11-19
Jesper Høy Hansen, Danmark3352617412012-05-11
Kent Schou Larsen, Danmark2351318512006-03-30
Ruud Altenburg, Holland2349518492005-08-29
Michael Køie Poulsen, Danmark1348734872005-11-24
Kim Biledgaard, Danmark1346034602001-10-01
Oskar Nilsson, Sverige2345719632011-05-09
Heidi Frederiksen, Danmark2344719342015-10-02
Gunnar Gundersen, Norge1344134412004-01-06
Rafael Armada, Spanien2344020332012-08-30
Asger Røjbek Sørensen, Danmark834377082018-11-21
Carsten Olsen, Danmark1343434342006-06-07
Lasse Braae, Danmark1341434142004-10-17
Rolf Danielsen, Danmark1341334132013-12-12
Tom Backlund, Finland1340234022008-01-06
Jonas Landolt, Schweiz1340034002013-07-10
Poul Emil Kristensen, Danmark1336833682007-04-08
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2336722432007-11-06
Ole Andersen, Danmark2336621472009-03-29
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark3335517082017-03-14
Julien Mazenauer, Schweiz4333212742015-02-18
Kelvin Jones, Storbritannien1331833182002-02-10
Jens Kildemoes, Danmark5331010192016-11-30
Thomas Bentsen, Norge2324716602009-10-12
Christoffer Elias Kaae, Danmark432368992013-01-08
Allan Helge Nolte, Danmark2323021252012-02-06
Josh J Shaw, England2322419362009-12-25
Allan Prang, Danmark1320832082011-10-02
Claus Øgard, Danmark2320116012008-03-16
Bo Lassen Christiansen, Danmark4318510982016-05-12
Jacob Alsted, Danmark1318331832003-09-15
Sven Dall, Danmark2316419712013-03-31
Gabor Graehn, Danmark3315011602012-09-06
Stig Westergård, Danmark1314931492009-03-26
Lasse Patrick Simensen, Norge3314612062015-11-16
Bruno PORTIER, Belgien5314510492018-03-21
Torben Byfoged, Danmark2313516512010-04-13
Hans Jørgen Riis, Danmark2312517982010-04-23
Felix Jachmann, Tyskland2311216092011-06-24
Steen Højmark-Jensen, Danmark1309430942010-03-07
morten jønck, Danmark3308910632011-11-12
Jos Van den Berg, Holland1308330832008-11-24
Per Forsberg, Sverige1307930792003-05-17
Jacob Neumann, Danmark2307416642009-04-12
Trösch Stephan, Schweiz2305416742013-02-01
Jørn Opsal, Norge1304630462003-05-30
Bent Lyngklip Kjeldgaard, Danmark930296732019-05-17
Martin Roost, Schweiz2302217022010-11-07
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1301330132006-03-05
Mark Desholm, Danmark1300530052012-02-06
Jens Röw, Tyskland1298629862014-11-17
Carsten Hermann, Danmark1298629862003-11-28
Brahim Birds, Marokko3297513352014-12-19
Jan Bolding Kristensen, Danmark2296922732018-03-23
Andreas Gullberg, Norge1296829682002-05-13
Anna Bay Rask, Danmark1295629562003-07-25
Michal Radziszewski, Polen2295423352018-10-04
Mogens Neergaard, Danmark3294212452018-07-07
Graeme Joynt, England3294112972014-06-27
Niels Evald Jensen, Danmark2293116882015-09-19
Kresten Hansen, Danmark2290718812011-12-01
Christian Wegst, Tyskland1290629062006-08-10
Brian Christoffersen Skræm, Danmark429019592016-07-15
Charlotte Christel Jønsson, Danmark3288411362014-02-14
David Erling Drangsland, Norge1287828782005-12-24
via Carsten Høeg, Danmark1283128312002-05-29
Otto Madsen, Danmark2281616492012-12-05
Kristian Poulsen, Danmark2279917302011-11-18
Claus Boe Tøndering, Danmark2278915412011-04-19
Rannvá Hansen, Færøerne1276827682003-03-25
Svend Danbæk, Danmark1276227622006-03-05
Dominique Verbelen, Belgien1276027602004-09-30
Frederik Rejsby Johansen, Danmark527566232019-01-18
Wolfgang Trimmel, Østrig1275327532011-07-29
Timme Nyegaard, Danmark2274214072010-01-03
Knud Erik Christensen, Danmark1273827382010-10-20
Steen Cruddis, Danmark1270727072008-03-16
Mogens Holme, Danmark2268714292008-11-27
Alf Frølich, Danmark1268026802010-08-02
Dubois Laurent Yves, Frankrig2264914162013-12-17
Bruce Mactavish, Canada1264626462002-01-30
Mogens T. Kofod, Danmark2263813902012-08-26
Carsten Fog, Danmark1261726172008-10-25
Thomas Eske Holm, Danmark1260626062008-03-02
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1260026002004-08-13
Tor A Olsen, Norge1259925992003-11-09
Rasmus Hald, Norge2258314032011-06-17
Stig Eide, Norge1256325632009-04-27
Poul Reib, Danmark1255025502004-11-09
Henrik Poulsen, Danmark2253714532012-02-13
Robbin D. Knapp, Østrig1252925292004-03-11
Lars Lundmark, Sverige1252725272008-12-20
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark2250013482009-03-01
Szabolcs Kókay, Ungarn1249324932004-07-22
John Mikkelsen, Danmark2247713782012-06-26
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1246924692009-04-23
Lene Pedersen, Danmark1246924692004-06-01
Don Baccus, USA1246524652003-11-13
John Steffensen, Danmark1245624562004-06-13
Nis M. Nissen, Danmark1245224522006-02-25
Thomas Lundqvist, Danmark1244224422008-04-19
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark2243813392010-01-11
Ivan Abramowitz, Danmark1243824382005-09-07
Virginia Escandell, Danmark1243424342004-09-07
Leo Heemskerk, Holland1243224322010-09-26
Gunner Munk, Danmark1243024302006-10-08
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1240624062007-08-16
Poul Erik Larsen, Danmark1240324032004-11-25
Deryk Shaw, Storbritannien1239623962002-09-12
Markus Tallroth, Sverige1239623962006-06-07
Esper Boel, Danmark323969592016-06-18
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark2239211992014-04-03
Thomas Kuppel, Tyskland1238123812010-04-23
Anne Blotting, Danmark2237713242010-06-17
Benjamin Gnep, Tyskland2236813012011-09-30
Tom Conzemius, Luxembourg3236210712014-04-23
Karina Jensen, Danmark1235723572013-12-10
Rony Livne, Israel2235115712017-11-14
Lars Frede Petersen, Danmark2234112292014-08-25
Ole Lorenzen Post, Danmark1233823382010-09-27
christian tiller, Norge1233123312007-10-16
Ola Nordsteien, Norge1232723272005-11-15
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1231023102005-02-03
Tune Jensen, Danmark1230623062006-02-04
Christian Michael Mortensen, Danmark1230623062013-03-01
Vicky Knudsen, Danmark1230123012013-09-17
John N. Jensen, Danmark1228222822007-11-22
Ulla Vibe Funch, Danmark1227722772005-06-26
Wim van der Schot, Holland1227522752006-12-04
Erik Rosendahl, Danmark422687792017-05-25
Tommy Karlström, Sverige2226413302014-04-10
Sune Pedersen, Danmark1225322532005-03-30
Gordon Hodgson, England1225122512010-07-15
Andreas Malte Nielsen, Danmark1225022502005-07-04
Vagn Gjerløv, Danmark322408832012-02-06
Mogens Ribo Petersen, Danmark1223822382004-07-07
Birger Algot Tørnblad, Danmark2222911622010-09-14
Holger Sandfeldt, Danmark1221522152002-10-24
Per Smith, Danmark1221122112008-09-22
Marcin Faber, Polen322059122013-09-17
Johanna Hartmann, Danmark1219821982013-05-23
Paul Jacobsen, Danmark1219721972011-04-23
Fülöp Attila, Rumænien1219621962009-12-25
Henrik Callesen, Danmark1219521952004-11-05
Tue Romanow, Danmark1218121812009-10-06
Lars Laursen, Danmark1216121612011-03-10
Andres Wolff Fries, Danmark1215621562005-06-01
Svend Erik Olesen, Danmark1214721472011-02-10
Martin Majlandt, Danmark1214321432008-02-18
Hampus Lejon, Sverige1213821382005-08-05
Thorsten Stegmann, Tyskland2213115262018-12-21
David Lundgren, Sverige1213021302009-09-18
Karsten Mose, Danmark2213011122013-06-18
Friedrich Thomas, Danmark1212521252006-05-10
Chr. G Nielsen, Danmark1212521252013-01-26
Claus Kesby, Danmark1212521252006-07-10
Torben Back Sørensen, Danmark3211211312019-02-12
Patrick Höhener, Frankrig1209920992007-01-18
Erik Røjgaard, Danmark2209416092017-06-15
Peter Iversen, Danmark1208120812005-05-01
Jørgen Hansen, Danmark1207620762009-05-12
Michael West, Danmark1207420742007-12-16
Niels Frost, Danmark1207320732012-04-29
Tom Jensen, Danmark1207320732006-03-19
Lars Omø Christiansen, Danmark1206420642007-07-15
Claus Dalskov, Danmark1205920592006-05-12
Jens Biltoft, Danmark1204920492004-08-01
Hans Drostgaard, Danmark1204720472005-04-07
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1204320432006-08-20
dave farrow, Storbritannien1204220422007-10-30
Margit Hove, Danmark1203520352006-05-02
Poul Ulrik, Danmark1203020302012-11-08
Erik Schaumburg, Danmark1202720272004-11-29
Kai Lindegaard, Danmark2202611492016-01-08
Csaba Lendvai, Ungarn1201720172009-04-25
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1201420142011-05-12
Jesper Johannes Madsen, Danmark1201320132012-11-28
Knud-Erik Andersen, Danmark1200120012006-06-07
Raymond Galea, Malta1199219922004-11-08
Leif Samuelsen, Danmark1197219722005-04-06
Jostein Myromslien, Norge1197219722005-11-15
Erik Van Bogaert, Belgien1196219622004-12-18
Lars Lindgren, Danmark1195419542005-08-16
Steen Brølling, Danmark1193919392008-11-03
kim jespersen, Danmark2193812142012-01-31
Anders Bræstrup, Danmark1193719372012-12-17
Jan Bosch, Holland1193519352007-04-25
Gedser Fuglestation, Danmark1193219322004-11-05
Arne Bertelsen, Danmark1192319232006-02-11
Mark Trott, England1191619162006-02-12
Flemming Pagh Jensen, Danmark319126692017-07-10
Klavs Frandsen, Danmark2190610532012-09-12
Flemming Værgman, Danmark1190519052010-02-21
Mark Trustrup, Danmark1190319032005-10-31
Uffe Jensen, Danmark1190019002007-12-28
Peter ter Heide, Holland1189718972008-11-10
Henrik Holm Brask, Danmark1189518952008-10-06
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1188718872009-02-20
Kjetil Schjølberg, Norge1188618862007-01-09
Thorkild Lund, Danmark1187218722010-03-15
Erik Rosendaal, Holland1186918692004-11-11
Ivan Jensen, Danmark1186818682004-11-21
Maciej Buchalik, Polen1186518652015-07-19
Westy Esbensen, Danmark1186418642005-05-04
Flemming Eskildsen, Danmark1186218622009-09-07
Inger Christoffersen, Danmark1185518552007-12-09
michael jürgensen, Danmark1185418542011-10-09
lou bertalan, Tyskland1184218422008-09-25
Torsten Hansen, Danmark1183918392004-09-01
Lars Andersen, Danmark1183018302010-01-01
Kasper Thorup, Danmark1182818282005-08-02
Søren Ryge Petersen, Danmark1182118212005-02-06
Flemming Pedersen, Danmark1181318132003-06-28
Detlef Gruber, Danmark1181118112006-06-07
Herman Bouman, Holland1181118112006-08-30
Aleks Lund, Danmark1180218022015-04-11
Anders Jihmanner, Sverige1180018002005-09-05
Peter Steen Henriksen, Danmark1179217922010-04-19
Justin Jansen, Holland1179117912005-12-24
Dušan Kerestúr, Slovakiet617894712018-06-07
Ole Vognstoft, Danmark1178417842004-11-25
Nico de Vries, Holland1178317832009-12-20
Thomas Kiørboe, Danmark1176717672004-11-23
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1176317632011-01-23
Anna Kjøller, Danmark1176117612013-04-10
Benny Steinmejer, Danmark1176117612013-01-02
John Mikkelsen, Danmark1176017602012-05-21
Martin Poulsen, Danmark1175917592004-07-04
Quentin Dupriez, Frankrig1175117512007-10-05
Lars Pedersen, Danmark1173717372006-07-21
Benny Rytter, Danmark1172917292013-03-27
Julian Guy Bell, Norge1172317232011-12-23
Andreas Saul-Rotne, Danmark1172317232009-03-01
Jens Maibomm Hansen, Danmark1171617162009-07-19
Søren Garder Brask, Danmark217169382013-02-28
Johan Emil Løje, Danmark1171217122007-07-31
Hans Erik Mom, Holland1171117112006-01-28
nuno barros, Portugal1170517052009-05-18
Jens Holte Frederiksen, Danmark1170017002007-06-25
Kim Iburg, Danmark1169816982006-08-07
Benny Nørgaard, Danmark1169116912013-05-02
Albert J. de Jong, Holland1166916692011-11-01
Jan van der Laan, Holland1165916592009-07-31
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1165316532011-05-24
Anders Frederiksen, Danmark1164916492005-08-07
Birger Bavnsgaard, Danmark1164016402009-04-30
Lars Munk, Danmark1163716372007-08-03
Patrik Jonasson, Sverige1163316332010-05-02
Ruud van Beusekom, Holland1162716272006-11-26
Ole Snerling, Danmark1161916192008-06-04
Kim Søvæld, Danmark1161416142008-11-18
Daniel Mauras, Frankrig1160616062015-06-23
Jurgen Lehmann, Finland1159115912010-10-12
Luise Ekberg, Danmark1159015902009-07-26
Kent Schou Larsen, Danmark1158915892007-08-28
Peter Denyer, England2158610762018-07-16
Rie Jensen, Danmark315855812015-07-02
Birger Hultengren, Danmark1157915792010-07-07
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1157815782010-07-26
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1156815682009-01-12
per schmidt, Danmark1156615662009-02-23
Mathieu Bally, Schweiz1156015602015-12-22
Magnus Corell, Sverige1154015402014-03-25
Eirik Nydal Adolfsen, Norge1153215322012-03-29
Kirsten Jæger, Danmark1152515252013-04-08
Bente Steffensen, Danmark1152415242007-05-20
Gal Shon, Israel1150115012009-04-06
Rud Lynge, Danmark1149214922014-08-04
Ivan Skov Pedersen, Danmark1149114912007-04-10
erik van bogaert, Belgien1148414842014-10-16
Anne Themsen Flindt, Danmark1146614662013-02-21
Henning Krog Søndergaard, Danmark1146514652013-08-22
wally morell, Danmark1146414642013-02-10
jules phillips, Danmark1146114612015-01-25
Peter Petersen, Danmark2145511402017-05-08
Henrik Dissing, Danmark1145314532012-10-18
Christian Brinkman, Holland1145114512010-02-23
Gert Sørensen, Danmark1143514352013-02-20
Aage Kabbelgaard, Danmark1141814182011-08-12
René Christian Hansen, Danmark1140614062011-01-13
Thomas Larsen, Danmark1140014002005-10-29
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1138813882009-12-06
Troels M. Krogh, Danmark1138313832013-05-15
Peter Østrup Jensen, Danmark1138213822012-07-16
Claus Kesby, Danmark1137813782008-04-16
Malte Christensen, Danmark1136113612012-02-21
Marco Hammel, Schweiz1135913592010-07-12
Damien Gailly, Belgien1134313432016-05-11
Flemming Nielsen, Danmark1133913392008-10-06
Kjeld Pedersen, Danmark1133113312012-04-17
Stefan Frello, Danmark1130013002009-05-28
Steve Nuttall, England1128212822012-02-12
Poul-Henrik Bergmann, Danmark1128112812014-02-02
sissel fossat, Danmark1126612662013-07-11
René Worup Rørbæk, Danmark1126212622010-09-22
Niki Forintos, Ungarn1126112612008-11-02
Jóan Petur Petersen, Færøerne1123712372007-08-11
Kristian Ribers, Danmark1121712172011-02-27
Julia Zeitzer, Danmark1121412142013-11-12
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark1119611962013-07-06
Nicolas Pierre Beyer, Danmark1119611962012-02-24
Kris De Rouck, Belgien1119511952012-01-08
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark1119211922011-01-08
Ulla Henriksen, Danmark1117411742004-04-30
Poul West Lauritsen, Danmark1116111612013-01-14
Jure Novak, Slovenien1115211522013-09-02
Henning Broe, Danmark1111711172010-08-05
kurt jensen, Danmark1110211022013-09-17
peter wedel petersen, Danmark410983542018-05-01
Knud Nielsen, Danmark1109710972016-06-16
Thyge Enevoldsen, Danmark1107910792013-01-28
Jeppe Berthelsen, Danmark1107110712011-07-27
Knud Kjeldsen, Danmark1106210622011-07-27
Willy Jørgensen, Danmark1105510552013-04-30
Mogens H. Foder, Danmark1105310532012-03-07
Marko Gregoric, Slovenien1104210422009-02-12
Finn Nielsen, Danmark1104210422013-09-15
Lars Erdmann, Danmark1104010402015-08-07
Lars Petersson, Sverige1101710172011-03-19
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien1100210022005-06-26
Svitlana Tkach, Danmark29995862016-07-12
Jonas Gildebro, Danmark19939932012-07-16
Kim Fich Larsen, Danmark19909902013-12-27
Thomas Kuppel, Tyskland19779772017-08-21
Zbyszek Kajzer, Polen19679672013-04-08
Søren Parup, Danmark19619612006-04-01
Karsten Busk Laursen, Danmark19569562014-03-04
Miska Nyúl, Ungarn19319312013-01-29
Lars Ernst, Danmark19199192012-02-02
tue hartmann, Danmark18438432012-05-06
Claus Brostrøm Nielsen, Danmark28344512017-11-18
Per Hirslund, Danmark18338332011-09-25
Jonna Lindegård, Danmark28314682018-01-18
Micha A Neumann, Danmark18318312013-11-12
Svend Fischer-Nielsen, Danmark18308302015-06-23
Kurt Willumsen, Danmark18108102011-07-27
Max Uhrenholt, Danmark18098092019-01-11
Kasper Anias Møller, Danmark18058052014-05-09
Martin Høj Hansen, Danmark18048042012-03-22
Michael Hofmann Caspersen, Danmark18028022016-03-08
Jan W. Badura, Danmark37933742019-04-30
Mads Syndergaard, Danmark17837832012-12-04
Ole Zimmermann, Danmark27784512017-12-07
jette østergaard danielsen, Danmark17667662016-07-08
Jesper Schade, Danmark17567562016-11-22
Torben Juul Hansen, Danmark17277272017-04-06
Vagn Wendel Sørensen, Danmark17257252017-06-10
Jens Brandt, Danmark16716712015-08-29
Lars Nielsen, Danmark16556552017-06-13
Philip Elbek, Danmark26543492019-01-15
uffe jensen, Danmark16356352015-05-11
Lauritz Xerxes Walter, Danmark26334952018-07-10
Kristian Kirk, Danmark16276272018-05-23
Ivan Naurholm, Danmark26253392018-06-22
Niels Jørgen Askirk, Danmark16086082012-12-23
Philip Dam, Danmark16076072015-09-28
Stano Harvančík, Rumænien15945942016-05-03
Claus Andersen, Danmark15815812017-03-02
Ib Fagerlund, Danmark15785782016-07-25
Mikkel Bello Andreasen, Danmark15575572015-08-07
Neer Div Bankoti, Indien15565562015-11-12
Niels Lech Pedersen, Danmark15465462015-09-14
Klaus Berggreen, Danmark14904902017-11-04
Jonathan Hemmer-Hansen, Danmark14894892018-07-31
Sebastian Steinar Thorup Hansen, Danmark14784782018-10-26
Hans Henrik Iversen, Danmark14764762017-12-07
valdemar overgaard petersen, Danmark14704702017-03-06
Bjørn Kjellemyr, Norge14584582016-02-14
Bent Christiansen, Danmark14514512018-01-09
Maximilian Fader, Tyskland14404402016-05-15
Vagn Gjerløv, Danmark14294292018-02-06
Lisbeth Jeppesen, Danmark14234232018-07-29
Kaj Halberg, Danmark12972972018-07-31
Leif Bork Petersen, Danmark12932932019-03-07
Sten Petersen, Danmark12152152018-10-30
Mads Østergaard Brun, Danmark12032032019-05-16

Der er i alt 1377 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.455 sek.
til toppen