Startside I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
 Artslister 


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Klaus Malling Olsen, Danmark41136549158144382019-10-15
Ole Krogh, Danmark12253089618102812018-12-30
Hans Henrik Larsen, Danmark2136244023555272019-10-15
Helge Sørensen, Danmark1602233274494362019-06-10
Silas K.K. Olofson, Færøerne1510229683953642018-04-11
Morten Scheller Jensen, Danmark1834225948573192019-10-13
Jens Thalund, Danmark2177203534222792015-09-04
Søren Kristoffersen, Danmark1249193753790602016-07-03
Steen E. Jensen, Danmark1008140821137862019-10-05
Axel Mortensen, Danmark1000135827364362019-10-09
Jens Søgaard Hansen, Danmark654130667099672019-06-17
Knud Pedersen, Danmark576119715070792017-05-16
Claus Halkjær, Danmark744115663852292019-09-02
Søren Skov, Danmark576110356042032013-02-12
Rune Sø Neergaard, Danmark7831102874154012019-08-29
Bo Tureby, Danmark579107711461742015-09-01
Simon Berg Pedersen, Danmark680106397260242019-08-17
Paul Patrick Cullen, Danmark1150101121531232019-09-25
Eigil Ødegaard, Danmark508100727252552018-09-14
John Larsen, Danmark959100400567592019-10-15
Jens Kristian Kjærgård, Danmark42997630473312013-05-07
Leif Høgh Olsen, Danmark72393888391762014-01-06
Eva Foss Henriksen, Danmark86393772655932019-10-07
Aurélien Audevard, Frankrig58693640835942019-08-18
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien52192832447172013-10-16
Per Poulsen, Danmark44090336678292018-09-04
Thomas Varto Nielsen, Danmark96189716342322019-08-15
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark59289403644262019-09-06
Erik Biering, Danmark68883598657512019-09-25
Christian Andersen Jensen, Danmark45178597455432016-12-11
Ole Zoltan Göller, Danmark47877773685522014-03-28
Mogens Hansen, Danmark33976859745132010-03-19
Peter Nielsen, Danmark339742021124212016-11-08
Henrik Kisbye, Danmark49962677767062013-12-24
Per Schans Christensen, Danmark47460206947502019-09-30
Johnny Madsen, Danmark31257385081322018-11-20
Carsten Siems, Danmark39956657260442019-01-14
Niels Poul Dreyer, Danmark40655195134992013-10-29
Arne Kiis, Danmark37551636540032017-06-12
Daniel Pettersson, Sverige32451327432852015-07-02
Allan Kjær Villesen, Danmark52551242874242019-07-08
Johnny Salomonsson, Danmark28050453342992017-09-24
Rodmund á Kelduni, Færøerne37550270359992019-09-02
Jørgen Dam, Danmark24547595837842011-05-04
Mikkel Høegh Post, Danmark24146725267672015-12-02
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark65246614224882019-10-13
David Erterius, Sverige31245501240292018-09-18
Ib Jensen, Danmark25345209373962019-07-12
Ole Amstrup, Danmark25244362848582013-06-11
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33943856734542012-04-09
Anne Navntoft, Danmark31143167933672019-06-05
Lars Jensen, Danmark21942865365362016-11-16
Klaus Dichmann, Danmark34642808751942019-07-15
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark74641088720822019-10-13
Carl Bohn, Danmark70740498920092019-10-13
Per Kjær, Danmark17140416976272017-09-11
Gerner Majlandt, Danmark16538569070932017-10-24
Albert Steen-Hansen, Danmark17538205062072010-05-04
Mikkel Holck, Danmark25037799343472019-08-23
Per Holmberg, Danmark28137136241422019-10-08
Nis Lundmark Jensen, Danmark20636975441912015-01-09
Jørgen Kabel, Danmark14136483567682018-09-25
Jens Jørgen Andersen, Danmark17935420675982019-06-30
Gabriel Schuler, Schweiz16934494838892011-03-23
Tomas Lundquist, Sverige20734329238282014-07-10
Finn Laugo Sørensen, Danmark23233984135972014-10-16
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark60533308824072019-06-20
Sune Riis Sørensen, Danmark16833267148732018-11-15
Richard Bonser, England19633265939082014-10-28
Erik Mølgaard, Sverige30233251036582017-09-18
Martinez Jonathan, Frankrig24532122128142012-06-05
Lars Rostgaard, Danmark22231889553682014-06-13
Michael Mosebo Jensen, Danmark12430892787472012-03-20
John Kyed, Danmark139299352100082013-12-22
Michael Frank Nielsen, Danmark41929735020392019-06-28
Peter Bonne Eriksen, Danmark26929375728532017-03-28
Johannes Rydström, Sverige21829010934532014-07-29
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark26327758864092019-09-03
Rune Bisp Christensen, Danmark15827529140002013-05-15
Carl Erik Mabeck, Danmark12727460059402007-07-04
Chris Batty, England14227454172012008-02-20
Henrik Pedersen, Danmark26227382769542019-09-05
Pasi Parkkinen, Finland16627284534942013-07-03
Anders E. Sørensen, Danmark12526898853732011-10-01
Anders Søgaard, Danmark12926683438192011-07-17
Lars Birk, Danmark29726400328842019-07-30
Stephan Skaarup Lund, Danmark15025816155602014-01-27
Benny Kristensen, Danmark12325332239752012-05-23
Arie Ouwerkerk, Holland10524444562702019-10-13
Peter Dam, Danmark14124282933732013-03-18
Carsten Gadgaard, Danmark8924277074212008-10-17
Lars Adler Krogh, Danmark10623930652472017-07-30
Susanne Jepsen, Danmark14723853155992012-03-23
Eric Didner, Frankrig20123684125262018-03-16
Johnny Laursen, Danmark12223279136872010-02-23
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige18322663130242019-09-25
Gert Jeppesen, Danmark14422568056832012-09-15
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12422465072622013-05-11
Bent Thøgersen, Danmark18222304738852017-10-30
Vincent Legrand, Belgien12822148760132018-10-12
Arne Volf, Danmark12422079753862017-12-30
Clausjannic Labuz, Danmark11021585661982012-03-06
Birger Lønning, Danmark11720924650792019-09-10
Otto Samwald, Østrig17620747930572017-06-01
Henning Rose Sørensen, Danmark11620596927432013-06-19
Dennis Olsen, Danmark18920574127422019-09-28
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8820558760682007-02-25
Henrik Brandt, Danmark10319609164282019-01-28
Morten Bentzon Hansen, Danmark10619585551822019-10-15
Svend Rønnest, Danmark12919236340192012-12-09
Tommy Frandsen, Danmark8219213243032006-01-15
Jakob Dall, Danmark8418809147422013-11-09
Joakim Engel, Danmark8318666155402007-08-18
Stig Linander, Danmark11118353568032013-11-07
Jan Thomsen, Danmark8918339140262007-08-21
Janus Ethelberg, Danmark9418334624992007-09-05
John Pedersen, Danmark10318289348392013-11-02
Tommy Holmgren, Sverige12218207294482018-02-12
Jon Lehmberg, Danmark12018119844462013-10-22
Jens Overgaard Christensen, Danmark9417912740072011-07-01
Anders Bacher Nielsen, Danmark20117788126162013-04-02
Anders Hammergart, Danmark8217735338772016-06-04
Per Schiermacker-Hansen, Danmark10017708759612016-06-24
Per Boye Svensson, Danmark33917699825902019-10-08
Jens Eriksen, Danmark7217654856642013-08-26
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8217618831492008-02-27
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10117586930052013-10-07
Henrik Friis, Danmark20517530722802019-04-21
Martijn Bot, Holland8617499430702010-05-26
Søren Nygaard, Danmark7017471456032012-07-15
David Monticelli, Belgien10217113229942017-08-15
Hans Staunstrup, Danmark10216856531802018-12-04
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10316821749252017-02-04
Kim Duus, Danmark11416658131672017-03-23
Thurel Julien, Gambia13216360819522011-09-18
Palle Sørensen, Danmark10816027239272017-04-08
Asbjørn Jensen, Danmark10115984833512019-06-25
Morten Winness, Norge13115908424442017-11-19
Harry J Lehto, Finland5715847053472012-12-21
David Andersson, Sverige12815717823582015-02-14
Lars Gabrielsen, Danmark10315707139512019-10-08
VASLIN Matthieu, Frankrig10115635628142010-01-05
Bjørn Frikke, Danmark17315515028402019-08-15
Vagn Freundlich, Danmark9515403534702013-07-27
Jørgen Witved, Danmark8115327543902009-08-10
Flemming Ahlmann, Danmark6015019768842012-03-10
Christian Leth, Danmark5614933645882016-06-01
Markus Tallroth, Sverige8014889940052013-03-22
Lars Andersen, Danmark17514354122422019-04-30
Bo Jensen, Danmark11114169123402012-06-19
Anni Nielsen, Danmark6514136345162016-11-29
Erhardt Ecklon, Danmark5614112748902012-10-12
Terry Townshend, Storbritannien7914024448262012-08-20
Henrik Just, Danmark7413991741602012-01-26
Erling Krabbe, Danmark16113891551742019-04-11
Lars Grøn, Danmark20913826024622019-09-22
Kim Aaen, Danmark5413620158402012-04-19
Carsten Egevang, Grønland5113586057592007-10-09
Mehmet Goren, Tyrkiet8113382036992009-06-15
Stéphane Aubry, Schweiz7313328630102008-09-08
Jan Haaning Nielsen, Danmark11213283726732017-11-15
Massimiliano Dettori, Holland13213085722542018-11-20
Hendrik Weindorf, Tyskland7412998832872015-06-17
Andreas Bruun Kristensen, Danmark6312972954852019-09-28
Thomas Bernhardsson, Sverige8612233021152012-04-13
Lars Maltha Rasmussen, Danmark12212207790842018-10-24
Eigil Larsen, Danmark9812185126412019-05-16
René Larsen, Danmark7512103936172013-12-15
Per Finn Nielsen, Danmark6812100943272015-06-23
Henrik Laust Bøhmer, Danmark5412015157782014-09-29
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark9211830125622016-05-09
Henrik Mikkelsen, Danmark5211812659392012-10-03
Alex Sand Frich, Danmark5111804848702018-10-05
Erik Bogh Nielsen, USA9711754526462016-03-19
Thomas Garm Pedersen, Danmark25711749113642019-10-15
Stefan Pfützke, Tyskland7011698935152016-07-15
Thomas Maul, Danmark8611565523912011-05-16
Søren Kristensen, Danmark8911314139282015-09-08
Henry Lehto, Finland8611221921962017-02-23
Tore Vang, Norge5511199479302016-10-20
Henrik F. Nielsen, Danmark5311190448122019-07-23
Uffe Pedersen, Danmark5911143628662006-01-22
Jan Skrubbeltrang, Danmark8811062687732017-03-15
Robert Paepke, Sverige7210936243912013-08-29
Søren Vinding, Danmark13610860515202018-10-31
Klaus Mortensen, Danmark5310764535792010-08-07
Johannes Christian Harbou, Danmark7810738335412012-07-16
Thomas Kehlet, Danmark6610681229852014-06-06
Martin Gottschling, Tyskland5710630683502017-10-17
Niels Behrendt, Danmark6710535429372016-10-22
Morten Christensen, Danmark7210532650822019-02-07
Andreas Bennetsen Boe, Danmark14810317255922018-11-20
Kent Olsen, Danmark4510303685022018-10-26
Zbigniew Kajzer, Polen8510153730572019-03-30
Mark Walker, Danmark10110024623772014-03-02
Jan Speiermann, Danmark399922360652012-06-15
Mikael Nord, Sverige549860531152014-12-14
David Boertmann, Danmark469800140162013-09-27
Svend Erik Frandsen, Danmark529734734482012-12-29
Mikael Nord, Sverige389509859842004-12-15
András Fodor, Ungarn569402447122015-03-10
Christian Axelsen, Danmark469355763322011-09-25
Troells Melgaard, Danmark619355232462018-08-27
Peter Christiansen, Danmark429212858592006-12-31
Torben Sebro, Danmark589204732722019-08-04
Christer Brostam, Sverige659147724982018-06-21
Simon Sigaard Christiansen, Danmark509132931832010-07-02
Søren Harding, Danmark1008964250752018-02-23
Johan Stenlund, Sverige438934538292010-12-20
Troels Eske Ortvad, Danmark538930282202019-08-10
Lars Falck, Danmark818927023952019-09-06
Jan Helbo, Danmark868857227732014-04-06
Nicki Sørensen, Danmark568849026852011-10-31
Torkild Kristensen, Danmark1288769328962019-10-11
Frédéric Jiguet, Frankrig568742125772016-02-02
Rainer Christian Ertel, Tyskland1918741515302019-05-03
Hans Larsson, Sverige358715948482010-11-07
Oz Horine, Israel518672432452019-09-20
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark458609965462013-06-30
Jørgen Munck, Danmark548556553962017-04-05
Tomas Svensson, Sverige448429642262010-10-08
Szilard J. Daroczi, Rumænien518402426722016-09-24
Alf Petersson, Sverige428379142602011-11-02
Rune Bjerre, Danmark348292750172012-02-12
Cristian Jensen Marcet, Danmark368263644132010-12-10
Lars Borup, Danmark358256641672010-09-19
Thomas J. Simonsen, Danmark468203633132013-04-04
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark458025333052010-10-29
Lars Witting, Danmark357972837012019-10-14
Henning Larsen, Danmark1147970915132019-06-14
Espen Lie Dahl, Norge457914128922013-12-17
Gisela Nagel, Tyskland977911820522019-08-19
Ole Hetland, Danmark507846958362018-02-24
Peter Lyngs, Danmark257760461002018-03-21
Benny Haahr, Danmark577752329252018-03-21
Keld Jakobsen, Danmark917713522332019-05-05
Frank Desting, Danmark457640931502013-10-20
Jørgen Staarup Christensen, Danmark317547235012006-09-22
Richard Ek, Sverige367491650262011-10-03
Frank Abrahamson, Danmark637407535992017-03-29
Erik Groth-Andersen, Danmark637395333632019-09-10
Jens Kirkeby, Danmark737389734122019-09-16
Ivan Sjögren, Sverige617377218872013-03-16
Morten Rasmussen, Danmark787334127352019-04-08
Fabian Schneider, Schweiz527298124242015-06-29
Jan Fischer Rasmussen, Danmark557235029992018-03-23
Keith Fox, Danmark637228827982019-06-11
Per Vindis, Danmark477213934462018-02-21
Antoine Joris, Belgien447195823242016-12-05
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark397180142372012-06-01
Niels Peter Møller Jensen, Danmark1057173816962019-10-01
Ronny Malm, Sverige407113326972014-03-16
Kjetil Schjølberg, Norge347025171212012-03-12
Ulf Eschou Møller, Danmark296945284442010-03-26
Niels Birkedal Thomsen, Danmark586938321602018-07-11
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2268399188652014-05-27
Ivan Sjögren, Sverige776821615942017-11-11
Carsten Poulsen, Danmark326745538142007-07-12
Nelly Hansen, Danmark336707833182006-12-06
Anders Tøttrup, Danmark316650038102006-11-05
Klaus Bjerre, Danmark346647440962011-05-04
Klaas Felix Jachmann, Tyskland296637446042006-11-26
Kis Boel, Danmark1026625811552019-05-03
Tommy Kaae, Danmark406498644692017-02-28
Anders Østerby, Danmark336496670892015-11-13
Kjetil Johannessen, Norge386494328602009-08-10
Martin Søgaard Nielsen, Danmark276483541972008-12-08
Josh Rhys Jones, England326479935872013-09-27
Christian Eilers, Danmark486473621362013-09-11
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark296427632042013-09-19
Bo Sonne Sørensen, Danmark296397649852010-11-24
Kjetil Johannessen, Norge296370129192006-02-19
Tommy Studsholt Christensen, Danmark376357525872013-05-10
Peter Brostrøm, Danmark576332926572018-04-13
Stefan Tapio Ettestam, Sverige716294218942019-10-13
Martin Kviesgaard, Grønland296232139562011-02-13
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark576124221352018-06-13
Kenneth Bach Christensen, Danmark586097443272013-12-23
Frode Jacobsen, USA466026420532012-06-23
Nikolaj Noel Christensen, Danmark346000033382012-05-31
Jan Eske Schmidt, Danmark245992946962011-10-08
Marcin Solowiej, Polen785939521742019-09-10
Finn Carlsen, Danmark295894632562013-04-11
Lars Andersen, Danmark435838822102015-05-22
John G. Dinesen, Danmark375725325212013-10-22
Tobias Berger, Sverige435714924322012-03-20
Gert Rasmussen, Danmark555679419172014-01-02
Jesper Sonne, Danmark305593327062005-09-27
Theodosis Mamais, Grækenland295451224952005-06-22
Terje Kolaas, Norge355359027292013-02-12
Reto Burri, Schweiz345358925352009-06-08
Samuel Peregrina, Spanien255331925272006-07-08
Henrik Knudsen, Danmark195292250862011-10-05
Jacob Dalsten Petersen, Danmark315290722132010-01-31
Pieter Vantieghem, Belgien255256046592009-11-26
André Riis Ebbesen, Danmark265235426932012-08-30
Christian Rørdam, Danmark445216232792018-12-13
Steen Øllgaard, Danmark765195526332019-09-06
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark245183942702012-02-12
Richard Burzynski, Danmark425173024332013-08-29
Leif Pedersen, Danmark285161725162011-10-16
Ma Yan Bryant, Storbritannien275148827682008-11-09
Steve Klasan, Tyskland355120127452017-12-12
Arnold Houmann, Danmark225115250832006-06-07
Mathieu Bally, Schweiz355066228372012-02-26
Kim Fischer, Danmark225060536382005-03-07
Joachim Bertrands, Belgien625019618722017-06-29
Andreas Hagerman, Danmark205012633792003-08-28
Ruth Ahlburg, Danmark234897727582006-04-10
Leander Khil, Østrig224871032622012-02-22
Inger Andersen, Danmark244851225642007-08-07
Jens Paulsen, Danmark584849320502019-10-15
Jan Durinck, Danmark224848938382013-06-17
Jens Ryge Petersen, Danmark214809635852011-09-16
Bent Carstensen, Danmark244809051272012-09-09
Hans Rytter, Danmark234799840302007-08-07
Lars Rudfeld, Danmark424753922662013-12-13
Morten Jenrich Hansen, Danmark344689840552019-01-08
Martin Rheinheimer, Danmark153468167402019-10-07
Poul Holm Pedersen, Danmark354659626762019-10-05
Torben Laursen, Danmark334648831822012-10-23
Lars Paaby, Danmark424621526632019-10-15
Kermarrec Corentin, Frankrig304605128332009-10-11
Preben Berg, Danmark194582441982007-02-17
John Jensen, Danmark534558616202019-04-26
Mona Grundsøe, Danmark254521824562008-05-05
Paul Nilsson, Danmark214485128932018-02-12
Anders Wiig Nielsen, Danmark264476753362019-04-22
Per Huniche Jensen, Danmark1944707103512012-10-01
John Dreyer Andersen, Danmark254463925802011-07-31
Luca Sattin, Italien244451526572009-01-05
Andreas Petersen, Danmark294440349372012-11-19
Olof Strand, Sverige224439140752009-01-11
Frode Falkenberg, Norge204425631022008-02-25
Ralph Martin, Tyskland264394620052008-04-18
Franck Ishøi, Danmark334375125012013-04-17
Leif Bisschop-Larsen, Danmark224368528472006-11-08
Jean-Pierre Jordan, Frankrig414325120772014-02-08
Stig Vang Petersen, Danmark234291736222005-10-11
Jacob Sterup, Danmark224281037662012-01-04
Elly Hansen, Danmark204258360462017-07-13
Mikko Oivukka, Finland224245731522007-05-20
Ingar Støyle Bringsvor, Norge344219819622018-09-27
Mats Wallin, Sverige244195224372009-07-29
Jan Mogensen, Danmark294168326862012-05-09
Odysseas Tsimoulis, Grækenland254163720862011-01-09
Freddy Rosning, Danmark294136233442019-05-16
Rene Rantzau, Danmark234122858182013-12-29
Yann Kolbeinsson, Island184085230312012-01-25
Arthur R. Jensen, Danmark134025469262007-01-30
Jens Ole Byskov, Danmark453976321912011-12-24
Arne Giørtz-Behrens, Danmark403904214192018-11-05
Janis von Heyking, Sverige523903513882013-12-12
Arnold Georg Houmann, Danmark273883633462014-06-26
Michael Køie Poulsen, Danmark233877848892013-03-25
Karl-Eric Gustafsson, Sverige183846328182005-08-26
Gunnar Larsen, Danmark193832226982006-03-11
Marnix Jonker, Holland183824829612006-02-01
Lars Mejlby, Danmark193810237472010-03-05
Jens Mikkel Lausten, Danmark153799990742016-10-13
Tor Olsen, Norge283785026942019-09-12
Erik Agertoft, Danmark173782946732007-04-29
Per Ekberg Pedersen, Danmark173747749222010-06-15
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn243745321002018-01-29
Jimmy Skat Hansen, Danmark173730452742005-04-04
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark233725932392013-05-19
Jørgen Scheel, Danmark163706936332006-07-21
Erik Kramshøj, Danmark133691355122005-06-16
Peter Halkier, Danmark283684623912019-01-07
Frits Rost, Danmark1083683432462019-08-07
Edvin Hansson, Sverige193680630432005-03-16
J Ole Andersen, Danmark433663515622016-05-24
Jesper Brinkmann, Danmark183656029992011-08-17
Thomas Hellesen, Danmark153652732932009-08-10
Roland Jensen, Danmark173644630182008-11-17
Hans Pinstrup, Danmark193629632522010-08-09
Thomas Nielsen, Danmark203589338042011-03-24
Niels Jørgen Larsen, Dominica163588941372007-07-10
Jim Thagaard Hansen, Danmark183581225562005-04-20
Lars Vilhelm Hansen, Danmark183575429732004-11-24
Torben Ethelberg, Danmark193520025762007-02-25
Lars Juul Pedersen, Danmark283513118382018-02-18
Ole Bo Olsen, Danmark373509918542016-09-12
Kim Lunding, Danmark173474145052006-01-14
Carsten Gørges Laursen, Danmark203444941032018-07-24
Hans Henrik Bay, Danmark503437420912016-05-12
Björn Gísli Arnarson, Island133420449052006-01-19
Felix Timmermann, Tyskland493413215372019-04-29
Leif Holmskov, Danmark183392433702012-09-23
Kurt Bredal Christensen, Danmark113384272522010-10-28
Greg McIvor, Sverige173363922962013-09-20
Palle Nygaard, Danmark113297349122006-06-07
Lars Smith, Danmark173283245262011-12-09
Søren Brinch, Danmark133276872892009-11-22
Elmer Pedersen, Danmark333230619752015-03-23
Knud N. Flensted, Danmark163189932162010-10-10
Geir O. Pedersen, Norge163187827162009-06-25
Mads Elley, Danmark173179833822013-10-21
Poul Thrane, Danmark143171453892012-09-18
Anders Jensen, Danmark483170714072019-05-29
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark143164330912008-10-22
Julien Piette, Frankrig163153526162005-05-18
Jakob Engelhard, Danmark193151539252013-10-23
Geert Brovad, Danmark103140544052004-11-14
Chris Lansdell, England163126428842009-06-22
Patric Lorgé, Luxembourg133114138412013-10-10
Yoav Perlman, Israel153085928012011-07-14
Rolf Nagel, Tyskland203063823202013-06-24
Claus Vind-Andreasen, Danmark203035227552014-06-05
Mateusz Matysiak, Polen203033525722017-10-16
Hans Lind, Danmark122998047662013-03-05
ji be, Schweiz182994927452010-06-21
Per Ekberg Pedersen, Danmark122971630112006-05-10
Lasse Olsson, Sverige232966925032012-08-20
Stefan Cherrug, Sverige192964121752012-02-06
Andreas Meyer Winnem, Norge182946021672006-06-07
John Hornbek, Danmark182875519032008-09-08
Erik Edvardsson, Sverige152867226762007-06-05
Peter Bundgaard, Danmark112852933732005-10-31
Lauge Fastrup, Danmark202848924922014-04-03
Rie Voetmann, Danmark72827965692005-06-13
Jan Kåre Ness, Norge72765872932011-12-14
david drangsland, Norge162763528512011-08-13
Michael Schwalbe, Danmark122725332892012-07-08
Frank Simonsen, Danmark112689041582012-03-29
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark222682426292013-03-28
John Frikke, Danmark322659419192019-08-28
Steen Egholm Engelbøl, Danmark552651011442019-08-17
Matthieu Canévet, Frankrig192644423632016-09-10
Tormod Amundsen, Norge182626628002013-02-19
Fredrik Kræmer, Norge102619246372002-10-02
Ludovic Scalabre, Frankrig112609737442006-10-02
Stuart A Reeves, Danmark122604825002005-04-20
Chris Romeiks, Tyskland142603925212010-12-12
Tonny Papillon, Danmark172571226892013-08-22
kim lundqvist, Danmark142568024472008-04-09
Tony Søholm Larsen, Danmark222561816822015-12-05
Helle Kjær Erichsen, Danmark202558819062018-08-31
Rasmus Strack, Danmark122555529482008-02-06
Dirk Van Gansberghe, Italien202544816692010-10-21
Benoit Paepegaey, Frankrig132512221802005-03-07
Tim Hesselballe Hansen, Danmark72460055602011-01-30
Ulla Paulsen, Danmark182436525262014-09-12
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark202421018152019-07-30
Tommy Andre Andersen, Norge132419823572010-01-18
Gaukur Hjartarson, Island112416729582005-06-13
Arild Breistøl, Norge142404132202010-02-11
Martin Oomen, Sverige142389321872011-02-07
Allan Haagensen, Danmark192382938572019-01-02
Steffen Fahl, Danmark192378622132017-07-12
Shaun Robson, England122374623512005-04-04
Dominic Mitchell, Storbritannien172372921102011-10-10
Thomas W. Johansen, Danmark92364563962010-02-04
Mario Rodero Hernández, Spanien132361123762006-07-10
Henrik Mouritsen, Tyskland82358146552010-09-29
Hampus Lejon, Sverige122325729822013-10-07
Kurt Vogt, Danmark272299711742011-12-27
Anders Bojesen, Danmark122295864252013-12-31
Hans Eli Sivertsen, Færøerne112267933782006-04-23
Jacob Breson Neumann, Danmark192266218622013-05-23
Peter Kuster, Schweiz102255332882009-04-24
Bengt Bengtsson, Sverige142246636052014-10-14
Thorkil Brandt, Danmark162241219962019-10-05
Jørn Vinther Sørensen, Danmark112234533972011-10-20
Carsten Holm Petersen, Danmark572233317082019-08-06
Ole Hetland, Danmark112231226302006-05-18
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge92205227192003-03-09
Jens B. Bruun, Sverige62203859042006-01-26
Claus Johansson, Danmark162185516492012-03-09
Luca Andrei Dehelean, Rumænien142182822442011-04-06
Morten Müller, Danmark212176117902018-03-27
Steen Reimers, Danmark112152632102012-03-11
Karin Gustausen, Danmark322150760242019-08-12
Rasmus Due Nielsen, Danmark132145524162015-05-21
Jesper Sonne, Danmark132144024352012-03-30
Jan Kiel, Danmark82137355012010-02-06
Domen Stanic, Italien142127321402012-04-08
Christian Tiller, Norge72123142632005-08-30
Arvid H Anthonsen, Norge292117210302015-07-07
Torben Jepsen, Danmark132111622562011-01-13
Jonn Leffmann, Sverige142103020482011-08-22
David B. Collinge, Danmark112090132612013-05-21
Villy Pedersen, Danmark162084517242017-05-19
Benjamin Steffen, Tyskland192078017032014-04-24
Lesley van Loo, Holland112067222272009-02-23
Stefan Hage, Sverige92057531802004-12-15
Finn Bro, Danmark132051425462017-05-10
Ies Meulmeester, Holland122048120792010-12-03
Benoit Nabholz, Frankrig142040026662012-05-23
Knud-Erik Strange, Danmark82039932012006-06-07
Jonas Gadgaard, Danmark112039626702008-04-26
Torben Lyng, Danmark192034320162016-07-23
Bjarne Skule, Danmark172002215592010-01-12
Bjarne Hemmingsen, Danmark161987018502017-12-02
Allan Gudio Nielsen, Danmark111984131652013-08-15
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne71982441062007-08-18
Jens Boesen, Danmark101976524832009-04-04
Steen Roed Hansen, Danmark101970125822004-11-08
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark61959152122005-06-12
Henrik Asbjørn Pedersen, Danmark211953783542016-05-27
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark141947917082012-04-11
Jan Ravnborg, Danmark91928133322009-10-06
Jan Hjort Christensen, Danmark71927869342009-10-13
Karsten Stæhr, Danmark101925924022006-08-09
Jeppe Bundgaard, Danmark91920643592013-12-29
Cédric Rousseau, Frankrig101915124022006-02-20
Kjeld Lund, Danmark161898834052019-10-05
Mikael Funch, Danmark81890829912006-04-19
finn folkvardsen, Danmark111855723012016-11-15
Kim Petersen, Danmark101848022222006-08-24
Åge Mathias Matthiesen, Danmark91833734952014-01-04
Esben Eriksen, Danmark71831238762006-03-16
Terje Axelsen, Norge101829521872005-09-08
Tom Goossens, Belgien91823632782006-08-09
Pierre-André Crochet, Frankrig101817822922006-08-09
Niels Jørgen Clausen, Danmark91812023572008-05-26
Morten Jørgensen, Danmark91801526862009-04-14
Flemming Lang, Danmark81797637432013-02-14
Steen Drozd Lund, Danmark101792924952011-10-07
Conny Jensen, Danmark191779923282018-01-30
Jonas Holmqvist, Sverige131771120292014-01-03
Tommy Holmgren, Sverige81760526082007-06-24
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91756430182013-10-20
Tim Vaughan, Storbritannien81745424132006-03-16
Anton Herrig Liebermann, Danmark81745151662013-11-29
Luca Boscain, Italien161734213732014-07-31
Kai Gauger, Tyskland101721222382011-01-27
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71720829402011-10-01
Chris Baines, Storbritannien131715819772014-11-10
Reto Burri, Schweiz121710420242012-04-06
Christoph Moning, Tyskland141710317022011-08-20
Sebastian Klein, Danmark111705348022018-05-30
Søren Hjorth Andersen, Danmark71703632222002-10-29
Bo Svensmark, Danmark71701449422011-01-10
Jelger Herder, Holland81698728512004-05-31
Henrik H. Søndergaard, Danmark71691628072006-07-10
Gábor Bodor, Ungarn131685818222017-03-22
Johannes Ferdinand, Tyskland131674623072014-04-28
Gert Rasmussen, Danmark81674630162006-05-14
Andreas Guldager, Danmark131673318282012-05-30
Lilly Irene Sørensen, Danmark91667622582008-01-20
Kurt Prentow, Danmark81646932352019-02-25
Jan S. Kristensen, Danmark71643532302006-12-24
Marcus Erik Danielsson, Sverige141640118172012-01-12
Christian Ljunggren, Sverige111638919142013-05-27
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71636833502011-02-03
Rami Mizrachi, Israel121623120062014-06-03
Svend Nørgaard, Danmark111621425452012-02-16
Peter Thomsen, Danmark71613435312006-01-05
Oluf Lou, Danmark41613056622013-08-02
Søren Nancke, Danmark101611730122016-01-02
Bence Kókay, Ungarn91606222822009-01-25
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61597431842006-08-09
Torben Evald, Danmark81591829902019-02-27
Jens Wiberg, Danmark171589821522019-03-28
Omar Runolfsson, Island131585521472012-06-20
Tobias Epple, Tyskland81583826322006-03-11
Erik Enevoldsen, Danmark51581541812006-08-20
Kim Øllgaard, Danmark91569825422008-10-09
Ricard Gutiérrez, Spanien81567022262002-04-28
Henrik Elver, Danmark91563421072005-11-07
Simon Werngren, Sverige71542927342007-11-29
Christian Martin Glahder, Danmark131534618912012-06-26
Maris Jaunzemis, Letland71529225792004-11-26
Anita Pedersen, Danmark31514455392001-11-16
Ingrid Grunwald, Tyskland61509846592005-02-21
Samuel Paz Parracho, Spanien81502822132005-09-02
Anders Roel, Danmark111501223222013-12-10
Annelise Juul Stampe, Danmark41485960022006-01-30
Jens Andersen, Danmark61483334932007-08-17
Arne Torkler, Danmark161467426562016-11-06
Per Allan Degn, Danmark101462218862010-05-28
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark101453948462014-01-03
Henrik Madsen, Danmark71453831422009-05-12
Raffael Ayé, Schweiz91445620762009-01-16
Kurt Rasmussen, Danmark71443529192009-09-04
Henrik Pedersen, Danmark81442920712005-09-14
Ole Kristensen, Danmark81439022242008-08-24
Martijn Bunskoek, Holland101435316312011-01-27
Michael bergman, Sverige51432149372009-05-09
Michael Grell, Danmark31423982672012-08-20
Tom Backlund, Finland51416840302006-11-07
Niels Fabæk, Danmark71411722392006-03-19
Jani Vastamäki, Finland61407334152010-05-28
Ralph Martin, Tyskland19138929442017-12-10
Claus Lunde Pedersen, Danmark101381617512011-10-25
Eric Schaumburg, Danmark61374127432008-07-19
Annette Hansen, Danmark31363978122009-01-07
Peter Halkier, Danmark61359534522006-05-10
Mats Wallin, Sverige71349421172005-09-06
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31347368642004-05-16
Søren Langkilde Madsen, Danmark61347126082007-04-21
Terje Kolaas, Norge51340139762005-04-01
Martin Scott, Storbritannien81335818382002-10-10
Ivan Petric , Slovenien81333030922010-08-22
Torben Andersen, Danmark61327728012008-10-12
kai nissen, Danmark101327618452014-08-18
Leo JR Boon, Holland31325170272003-01-13
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark91321117612011-10-25
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet71317336312018-03-19
Sanne Busk, Danmark51313054442008-10-08
Kristoffer Hansen, Danmark61305431782013-02-18
Thomas Jensen, Danmark81302322002013-11-29
Leif Bolding, Danmark91295520882013-06-22
Dennis Martinek Langholz, Danmark61292232572009-02-23
Jan Jörgensen, Sverige121289916852018-11-16
Helle Dyrting, Danmark191289911622015-03-07
Peter Bjerre, Danmark61272526062005-08-29
Tim Andersen, Danmark31270254132004-04-20
Henrik Hougaard Larsen, Danmark81268023222014-06-10
Anders Tørressen Hangaard, Norge51266540282012-03-21
Marianne Heno Mogensen, Danmark61257846262008-10-18
Freddy Johansen, Norge61257728982009-01-30
Vegard Bunes, Norge51256828602003-10-11
Søren Peter Pinnerup, Danmark51256744652013-01-07
Jens Ballegaard, Danmark61256542982011-12-11
Henrik H. Søndergaard, Danmark71255025892010-08-05
Jan Jespersen, Danmark71253922002012-02-24
Erik Ehmsen, Danmark61253750912008-12-29
Vinni Bruhn, Danmark71253337312010-05-29
Steen Brølling, Danmark51251632692006-07-31
Benjamin Steffen, Tyskland71244623652006-07-08
Jesper Michael møller, Danmark191240424872019-07-15
Barrault Frantz, Frankrig71239527142019-06-20
Peter Bundgaard, Danmark61236546852013-08-26
Szabolcs Kókay, Ungarn61223530882013-06-09
Niels Bomholt, Danmark61221730272006-02-11
John Martin Mjelde, Norge61216725352008-11-05
Lars Villadsen, Danmark71206127922009-02-01
Christoph Moning, Tyskland31205456712010-08-18
Bent Staugaard Nielsen, Danmark71198721792011-09-05
Steen Winkel, Danmark141198512002014-01-07
Susanne Overgaard Petersen, Danmark61194229112009-05-11
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne41193134842006-09-23
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark51192830502007-07-14
Florin Chirila, Rumænien61190521802009-01-07
Martin Lund, Danmark41189336722015-09-29
Kristian Laustsen, Danmark61188928092010-09-22
erik ehmsen, Danmark101187816642011-11-16
Hjalte B. Johansen, Danmark91165629132019-04-11
Lene Vejen, Danmark41148852612010-02-14
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark61147144052014-10-09
Dan Rasmussen, Danmark41122836452005-01-31
Bjarne Nielsen, Danmark61120522872005-10-12
Thor Edgar Kristiansen, Norge41119032342005-03-14
Morten Jensen, Danmark61112624122006-06-07
Lasse Strandgaard, Danmark51111630602012-10-26
Jakob Hochuli, Schweiz81107721002011-12-30
Pierre Unge, Sverige41107339312003-05-01
finn birkholm-clausen, Danmark41105235402009-04-23
Erik Breden, USA61100721082007-05-30
Carsten Lyhr Hansen, Danmark51085823722010-01-05
Svend Dybkjær, Danmark31082845072003-10-20
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien51074635632008-03-30
Kield Andersson, Danmark51073727972008-10-18
Bart-Jan Prak, Holland61073119442006-10-05
Pawel Malczyk, Polen51070830422006-07-26
Andreas Noeske, Tyskland61068920632007-12-16
Christian Michael Villadsen, Danmark111060212922014-01-08
Arne Borg Rasmussen, Danmark51057226792017-04-12
Julien Piette, Frankrig71054722482017-10-16
Christophe CAPELLE, Frankrig81053117992012-04-14
Carl Søndergaard, Danmark61049025902014-10-03
Henrik Kolsbjerg, Danmark81047915702010-08-27
Daniel Patterson, Sverige51039130852005-09-23
Torben Lund, Danmark51038845122004-12-15
Arne Lilhauge, Danmark71032920062009-10-19
Martin Jessen, Danmark41021427492005-04-26
Espen Støtterud Christensen, Norge61020317662008-06-23
Thomas Stigfeldt, Danmark31013544742005-01-20
Martin Holm, Danmark31004138172004-10-26
Torben Olsen, Danmark2996366182013-11-02
Luc Verroken, Belgien4996128412006-01-05
Hallgeir Fisketjøn, Norge8995918022011-07-07
Lars Jensen Kruse, Danmark3199289352019-04-11
Peter Zeller, Schweiz9990418322016-06-03
Michael Bonefeld Bladt, Danmark4990139932008-04-30
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark7989823082014-02-02
Maarten Zorgdrager, Holland6988219422011-06-02
Ole Thyge Plannthin, Danmark6975620512008-11-09
Maurizio Sighele, Italien9972218012011-09-25
Peter Bo, Danmark3969945702006-09-25
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark14968611622015-03-26
Kristian Laustsen, Danmark5959723972011-10-23
Hans Eli Sivertsen, Færøerne4958428242009-05-24
Sander Bot, Holland5951320682005-02-24
Brian Rasmussen, Danmark9951015122016-11-27
Jørn Vinther Sørensen, Danmark4939026242005-03-18
Peter Jensen, Danmark4933132122009-05-07
Knud Jørgen Olsen, Danmark6925126162013-01-23
Jan Bolding Kristensen, Danmark3924234042006-02-25
Emil Fich Larsen, Danmark7922717302013-11-04
steen jørgensen, Danmark11921010442016-11-18
Tibu Paul Lucian, Rumænien4920334222007-11-24
Terje O. Nordvik, Norge4919634172012-07-27
Aleix Comas, Spanien6919518552010-09-05
Keld Sørensen, Danmark5914324922008-08-02
finn henriksen, Danmark11894812162018-04-25
Brahim Mezane, Marokko7890916782013-05-26
Johan Christian Homann, Danmark17889611662019-10-07
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2888847792004-08-16
Henrik Greve, Danmark3888355842008-04-07
Frank Svensson, Danmark3887437782006-02-02
Thomas Buus Nielsen, Danmark3886130542008-01-14
Linda Mølgaard, Danmark4883833332007-05-30
ragnar smith, Danmark11883133642018-11-17
Emil Todorov, Bulgarien5879321342005-06-26
Poul Erik Junk, Danmark5876220962009-04-08
Thomas Kuppel, Tyskland6875917072013-08-08
Ken Sievertsen, Danmark1874987492013-05-21
Mogens Krantz Backe, Danmark5874820722008-09-27
Oleg Formanyuk, Ukraine4871632702005-12-15
Alen Ploj, Slovenien6858917032013-10-04
Charlotte Thomsen, Danmark3853839362013-08-28
Bent Jensen, Danmark3841928262006-05-10
Peter Rodemann, Danmark5841630472015-04-17
Raphaël Lebrun, Belgien2835957522012-06-21
Morten Dehn, Danmark7835619112015-05-28
Dennis Noel, Danmark1835383532004-11-08
Reint Jakob Schut, Holland4827123202004-10-31
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark9825216532013-03-25
José García Monzón, Spanien4824528492005-04-11
Steffen Holst, Danmark4823125112006-09-30
Hans Erik Jensen, Danmark1381729842019-08-12
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5814919072009-11-19
Ger Meesters, Holland3814129342008-01-23
Bo Valeur, Danmark8810014442014-05-02
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3809732232004-07-31
Klaus B. Fries, Danmark3808533442005-12-03
Birger Pedersen, Danmark4805222392006-03-05
Peter Stronach, Storbritannien10803017302017-01-27
Thomas Kjær Christensen, Danmark2800644142005-12-06
Torben Sylvest Jensen, Danmark9795816032018-05-22
Wedigo Ferchland, Danmark5793917062006-05-18
Klaus Schak Laursen, Danmark3789743052013-04-13
Steffen Ortmann, Danmark3784535492005-11-16
Poul Reib, Danmark5783621352009-08-27
Peter Andreas Koch, Danmark3782030012002-10-12
Yeray Seminario, Spanien3779539022005-04-11
Morten Jørgensen, Danmark3776033572002-01-21
Joakim Matthiesen, Danmark1777467352019-07-15
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3774433632013-11-04
via Sune Jepsen, Danmark2769946592001-11-09
Niels Odder, Danmark4769725082010-03-27
Karin Gustausen, Danmark3769338562006-03-11
Tine Jensen, Tyskland1176869622018-06-03
Karsten Garcia Pedersen, Danmark8766413562013-02-11
Vlad Cioflec, Rumænien6763617902011-12-22
Morten Stampe Larsen, Danmark5763521692005-06-29
Henrik Stenholt, Danmark3762732002004-03-03
Mette H. H. Hansen, Danmark4761936862013-02-28
Eva Agnethe Bramming, Danmark4760420362008-10-06
Ken Rasmussen, Danmark3757142912010-01-24
Dominik Becker, Tyskland6755415792016-03-01
Finn Nørregaard, Danmark10751812162015-03-09
Niels Jarnum, Danmark6750827422011-12-13
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3750126192002-09-03
Michael Sørensen, Danmark6749621922012-02-10
Henrik Carlsen, Danmark3743235322004-04-30
Jens Jacob Iversen, Danmark3740525842006-05-10
Jacob Lund-Hansen, Danmark3738828222003-05-17
René Petersen, Danmark2373664972019-10-13
Hans Krabsen, Danmark1727272722004-04-03
Henning Hansen, Danmark4726522032006-03-01
Magne Pettersen, Norge2724036722007-08-03
Johannes Tallroth, Sverige4722821052007-08-08
Mattias Nordlund, Sverige4722425032012-04-17
Brian Thomsen, Danmark5721922102011-03-08
Thomas Riedel, Danmark4717827492011-01-14
Klaus K. Nielsen, Danmark6716546212019-09-20
Brian Wielsøe, Danmark1713671362009-10-14
Johan Stenlund, Sverige3713327172006-03-01
Lars Peter Johansson, Danmark3712628732008-01-25
Zsolt Ampovics, Ungarn5711020142018-05-10
Ernst Hjøllund, Danmark3708332412006-09-21
Janni Christoffersen, Danmark7707113052014-01-21
Bjørn Grøn, Danmark4706826992010-10-27
Petri Salo, Finland2704943952008-06-18
Heine Oldenskov, Danmark5704620642010-05-30
Jan-Michael Breider, Sverige4703822932010-04-06
Ole Skrubbeltrang, Danmark6699516192014-11-13
Theis Bacher Nielsen, Danmark5698314882008-04-22
Michael Hansen, Danmark1069539292016-11-10
Xavier ROZEC, Frankrig3692225802008-09-02
Thomas Elbek, Danmark6691913452014-08-11
Hans Henrik Iversen, Danmark4688420632005-09-06
Bent Møller Sørensen, Danmark2688341882005-12-13
Christian Svane, Danmark3686225612006-07-25
Mårten Müller, Sverige3684924212009-09-13
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5683517312013-05-22
niels bahl andersen, Danmark4679821032008-02-21
Stinne Aastrup, Danmark4677321942011-12-05
Claus Eriksen, Danmark3670226612007-04-29
John Jørgensen, Danmark6667913192013-06-30
Erling Bonde, Danmark3667527842009-03-29
Jonna Lindegård, Danmark6662313952014-10-12
Zoltan Baczo, Danmark6660815262015-12-31
Søren Koch, Danmark3659922622006-03-16
Bjørn Kjellemyr, Norge3659127392005-05-01
Lennaert Steen, Holland3657223252005-11-08
Miguel Avelino Suárez, Spanien3656624362005-04-11
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5652315122009-10-08
Dave Barnes, Danmark5649823522013-09-05
Jens Lind, Danmark4640317672006-12-11
Stephen McAvoy, Irland5639217342013-04-14
Steen Christensen, Danmark4635324402012-03-30
Bent Nielsen, Danmark6634114082012-04-09
Pim Wolf, Holland3633223992008-01-08
Thomas Hultquist, Sverige3633225812012-01-07
Henning Hansen, Danmark4627115822008-04-22
Jonathan Meyrav, Israel3617923272009-02-06
Niels Kaare Krabbe, Danmark4613529432018-07-10
Franziska Guepner, Tyskland3611621562014-11-18
Jan Nielsen, Danmark1160808422019-06-20
Stefan Hage, Sverige3602625962012-02-16
Anders Bergman, Sverige3599324212009-01-18
mats svensson, Sverige4598615962013-11-09
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3597522872006-07-10
Eline Eggers, Danmark3595220142006-02-01
Graham Etherington, Storbritannien3593820352002-09-27
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3591822242003-02-25
Robert Toft, Danmark3591828732009-04-15
Niels-Christian Christensen, Danmark4588718122012-10-07
Benny Jacobsen, Danmark2584230992003-01-21
Michael Bergman, Sverige2583732942008-10-27
Wilfried Hausmann, Tyskland2582634202003-07-19
Inger Skov, Danmark2582334062004-11-22
Mads Herbøl, Danmark2582245732014-11-13
Tommy Bjørk, Danmark5581314502016-02-16
Aron Andersson, Sverige3580330922008-08-28
Hans Henrik Larsen, Danmark3579423552005-09-14
Wolfgang Jakob, Tyskland3575721702013-09-24
Johan Stenlund, Sverige5575315462013-12-20
Ole Riis Jensen, Danmark3574825532005-12-20
Ottenby fågelstation, Sverige2574631182003-04-18
Thomas Hasle Ravn, Danmark2573131122007-07-12
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3572720102008-10-06
Erik Christophersen, Danmark4571528152015-07-19
Tom Sørensen, Danmark3571023802006-07-08
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2569931752007-08-18
Jack Juliussen, Danmark3569819222007-10-07
Lars Larsson, Sverige3569820932006-07-08
Aron Andersson, Sverige4568616392010-10-20
Daniel König, Tyskland756829812013-06-22
Philippe J. Dubois, Frankrig2564232752004-10-06
Jan Ole Kriegs, Tyskland3562919182009-10-13
Sakari Kauppinen, Danmark1560056002003-02-11
Fredrik Ström, Sverige5556411892014-04-18
Siv Behrendt-Møller, Danmark2550631112005-09-23
Allan Hansen, Danmark3550422192009-04-03
Dennis Andersen, Danmark3546719692007-04-04
Seamus Enright, Irland2544141842010-11-21
Lisbeth Bech, Danmark6543510522015-09-04
Leif Jonasson, Sverige2541731892006-08-07
Christian Terp, Danmark5541617082018-06-22
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2541429562006-10-09
Leif Novrup, Danmark2541028892004-01-06
Karen Lang, Danmark2540530142004-07-06
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2539027082008-08-10
Esben Østergaard, Danmark2534728942004-03-10
Aleix Comas, Spanien2534231582005-11-07
Egon Iversen, Danmark2533834172011-12-29
Jørn Lennart Larsen, Danmark3533819902006-05-10
Pete Antrobus, England3531922232011-11-16
Lis Ravn, Danmark2530830982004-03-01
Kaj Krutfelt, Sverige3530519662007-02-05
Alwin Schönenberger, Østrig2530530062005-01-13
Stefan Magnusson, Sverige3527322262005-01-03
nick petersen, Danmark4526714432011-08-16
Mike Richardson, Storbritannien2525330142002-08-05
Bjørn Ginman, Danmark2525044332017-09-13
Ole Kristjansen, Danmark3523419672013-09-29
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2522929432005-10-27
Hjalte Kjærby, Danmark2519328632013-04-14
Henrik Bengtsson, Danmark3517720912010-01-24
Marcel Klootwijk, Holland3516819402014-11-28
Stefan Stürup, Danmark4514919762013-08-08
Bjarne Nielsen, Danmark3513718622009-04-19
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3513619502008-05-29
Håkan Sterner, Sverige2511728622003-02-14
Palle Hove Christensen, Danmark3509418782012-05-21
Alan Clewes, Storbritannien2508335132008-04-26
Ole Friis, Danmark2507028582006-05-08
Karsten Munch Andersen, Danmark3503118372009-07-13
Ole Stobbe, Danmark2502429812007-02-28
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2500826332003-03-25
Hamid Yadane, Marokko5498311842013-10-07
Killian Mullarney, Irland2495825522006-01-10
Birgit Nielsen, Danmark2492025282007-04-15
Flemming Dane, Danmark3489517842008-06-13
Søren Olin, Danmark2488124692008-08-16
Carsten Egevang, Guinea3487621622012-09-23
Bjarne Golles, Danmark2487427732007-05-10
Jan Salmonsen, Danmark2487325392008-10-19
Thomas Jensen, Danmark1486948692003-05-17
Jean Seeberg, Danmark3486217212010-01-31
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3485816752010-09-28
Jan Dresler, Danmark2483225192003-10-21
Johannes Erritzøe, Danmark2482024582006-12-28
Palle Jensen, Danmark3481716472008-10-09
Alex Wallin, Danmark3480418972008-12-15
Henrik Johansson, Norge2478828642009-04-11
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2477124542005-03-26
Lee Victor Gregory, Storbritannien2473826912011-02-21
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3472523862014-02-12
jesper nexø arvesen, Danmark4470514232012-11-07
Mikkel Thorup, USA747048872018-06-03
Bjarne Streyffert, Danmark2468925452004-11-08
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3468418502013-09-05
Stéphane Bocca, Belgien2468327222010-10-19
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1466446642009-08-20
Chris van Rijswijk, Holland4462114612017-11-06
Iben Hove Sørensen, Danmark1461846182011-10-15
Søren Gjaldbæk, Danmark2460423942010-09-29
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3460418982009-04-06
Tim Brown, Storbritannien2459426152002-09-28
Alexander J. Lee, Danmark2458024182001-11-09
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2457023972007-03-04
Kristian Borum, Danmark2456524552007-04-22
per mattisson, Danmark2455324102010-03-01
André Julinder, Sverige3449221152012-05-14
Dennis Brandsborg, Danmark2447724482004-03-13
Terry Townshend, England2447423852006-02-01
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark4447313582013-02-25
Carsten Madsen, Danmark1446144612004-11-14
Patrick Beirens, Belgien2443426092008-03-10
Claus Horneman, Danmark1435743572003-02-06
Tommy Hjorth, Danmark2434921792006-01-18
Henrik Baktoft, Danmark2434925502013-04-30
John Judge, Storbritannien2434722312002-10-08
Hanne April Farnæs, Danmark3434115442010-03-07
Lasse Olsson, Sverige2433823602003-11-26
Maurizio Sighele, Italien1432943292003-01-29
Erik Jensen, Danmark2432722102007-06-26
Nikolaj Thomsen, Danmark943255672015-08-20
Bjørn Erik Hellang, Norge3431715832012-08-27
Petri Kuhno, Finland3428115162013-11-21
Hugh Harrop, Skotland2427422262011-10-26
Morten DD Hansen, Danmark1425842582003-05-30
Hans Gleie, Danmark2425223562010-12-29
Jim Willson, Storbritannien2425121362002-06-29
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3424514722009-04-01
Thomas Hilkjær, Danmark2423322462002-09-03
Svend Ove Jensen, Danmark2422122872008-07-14
Martin Eggen, Norge2419121592002-11-14
Peter Lauritzen, Danmark4418615182012-09-12
Kim Mogensen, Danmark3417015412014-07-28
Luca Bergamaschi, Italien5415812372018-12-10
Jonas Halberg, Danmark3415016292013-03-08
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2413820792007-09-09
Hugo Touzé, Frankrig541359802016-05-22
Tony Disley, Storbritannien2412220942005-03-25
Jesper Segergren, Sverige2411422862011-09-27
Aidan G. Kelly, Irland2409623242011-06-14
Lotte Skjærbæk, Danmark3405614872009-05-28
Tom Schlegel, Danmark2403825002004-05-17
Jan Andruszkow, Danmark4401513152015-06-22
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1400540052005-12-04
Anders Horsten, Danmark2400021492008-03-14
Kennerth Kristensen , Danmark2399720132012-11-14
Martin Strømkjær, Danmark3399614792016-05-10
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2399320162013-11-06
Ole Skrubbeltrang, Danmark3395316872012-04-12
Torben Lund-Hansen, Danmark5394210032016-02-12
Carsten Lundberg, Danmark3394015062013-08-28
Dan Bruhn, Danmark2393523142011-10-13
Asger Røjbek Sørensen, Danmark839347712018-11-21
Klaus Nellevang, Danmark2393220992004-06-25
Wout De Rouck, Belgien2390622362012-08-20
Anni Oppelstrup, Danmark2389721822007-12-16
Ronny Nilsen, Norge1388938892003-05-06
Einar Flensted-Jensen, Danmark1387038702004-07-25
Lars Halkjær, Danmark4385810872016-02-26
Lars Lyngsø, Danmark2385620442004-12-26
Lars Elvstrøm, Danmark2385520932005-08-29
Arild Hansen, Norge2383719932005-04-26
Jesper Nielsen, Danmark2383721522007-08-28
Mark Hammond, Danmark2383523472007-08-15
Daniela Gruber, Tyskland4383511142012-05-31
Ole Richter, Danmark1382938292006-03-01
Michael Tiefenbach, Østrig1382438242003-11-26
Claudia Thiel, Tyskland2380820692006-06-07
Klaas Bert Debusschere, Belgien2379622092009-01-06
Lonnie Jensen, Danmark1379037902007-10-05
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark4377911362016-09-20
Rune Larsen, Danmark2377820342006-03-19
Stig Toft Madsen, Danmark2376619222010-06-17
Dan Allan Nielsen, Danmark2376419332010-02-18
Ulrik Henneberg, Danmark2376320562004-07-07
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1376337632012-10-25
Bent Lyngklip Kjeldgaard, Danmark937347462019-05-17
Marcel van Kammen, Holland2372719372008-07-22
Frederik Rejsby Johansen, Danmark537218142019-01-18
Lise Nielsen, Danmark1372037202013-10-06
Birthe Kirk Gawinski, Danmark3371915872013-08-09
Thomas Damm Als, Danmark2369520082008-12-22
Heidi Frederiksen, Danmark2369120442015-10-02
Bo Thyge Johansen, Danmark1368036802011-02-16
Björn Dellming, Sverige1367836782009-08-02
Jesper Høy Hansen, Danmark3367518012012-05-11
Seamus Mogensen, Danmark2366519562008-05-26
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2365824852010-08-10
Martin Rivero, Danmark2365120542011-10-01
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1365136512013-06-14
Nick Lowton, Storbritannien2364319272002-10-08
Ruud Altenburg, Holland2361319242005-08-29
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1361136112007-09-02
Erik Lindgren, Sverige1358935892005-11-19
Kent Schou Larsen, Danmark2357918892006-03-30
Bruno PORTIER, Belgien5355911582018-03-21
Rafael Armada, Spanien2355120872012-08-30
Michael Køie Poulsen, Danmark1355035502005-11-24
Oskar Nilsson, Sverige2354820122011-05-09
Julien Mazenauer, Schweiz4351213382015-02-18
Kim Biledgaard, Danmark1350835082001-10-01
Carsten Olsen, Danmark1349134912006-06-07
Jonas Landolt, Schweiz1349034902013-07-10
Rolf Danielsen, Danmark1348334832013-12-12
Jens Kildemoes, Danmark5348210752016-11-30
Gunnar Gundersen, Norge1348034802004-01-06
Ole Andersen, Danmark2345821872009-03-29
Lasse Braae, Danmark1345334532004-10-17
Christoffer Elias Kaae, Danmark434529522013-01-08
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark3344517402017-03-14
Tom Backlund, Finland1343934392008-01-06
Bo Lassen Christiansen, Danmark4341711602016-05-12
Poul Emil Kristensen, Danmark1341434142007-04-08
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2340122612007-11-06
Kelvin Jones, Storbritannien1338033802002-02-10
Thomas Bentsen, Norge2334617072009-10-12
Lasse Patrick Simensen, Norge3330312812015-11-16
Allan Helge Nolte, Danmark2330321602012-02-06
Josh J Shaw, England2329819792009-12-25
Claus Øgard, Danmark2328516482008-03-16
Gabor Graehn, Danmark3327812202012-09-06
Sven Dall, Danmark2326820422013-03-31
Allan Prang, Danmark1324732472011-10-02
Torben Byfoged, Danmark2323217052010-04-13
Jacob Alsted, Danmark1321532152003-09-15
morten jønck, Danmark3320411092011-11-12
Felix Jachmann, Tyskland2320416562011-06-24
Stig Westergård, Danmark1320132012009-03-26
Hans Jørgen Riis, Danmark2319918432010-04-23
Jacob Neumann, Danmark2318217132009-04-12
Niels Evald Jensen, Danmark2318018242015-09-19
Steen Højmark-Jensen, Danmark1314431442010-03-07
Mogens Neergaard, Danmark3314113092018-07-07
Trösch Stephan, Schweiz2313717182013-02-01
Brian Christoffersen Skræm, Danmark4312410322016-07-15
Brahim Birds, Marokko3312313702014-12-19
Per Forsberg, Sverige1311631162003-05-17
Jos Van den Berg, Holland1311331132008-11-24
Graeme Joynt, England3311113462014-06-27
Martin Roost, Schweiz2310017382010-11-07
Jan Bolding Kristensen, Danmark2309723302018-03-23
Jørn Opsal, Norge1309530952003-05-30
Michal Radziszewski, Polen2309423972018-10-04
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1308830882006-03-05
Mark Desholm, Danmark1305330532012-02-06
Carsten Hermann, Danmark1304230422003-11-28
Jens Röw, Tyskland1304130412014-11-17
Anna Bay Rask, Danmark1302430242003-07-25
Andreas Gullberg, Norge1301930192002-05-13
Charlotte Christel Jønsson, Danmark3299411722014-02-14
Kresten Hansen, Danmark2298519192011-12-01
Christian Wegst, Tyskland1295429542006-08-10
David Erling Drangsland, Norge1291829182005-12-24
Otto Madsen, Danmark2290316932012-12-05
Kristian Poulsen, Danmark2289617932011-11-18
via Carsten Høeg, Danmark1288128812002-05-29
Claus Boe Tøndering, Danmark2288115872011-04-19
Timme Nyegaard, Danmark2282614402010-01-03
Rannvá Hansen, Færøerne1282428242003-03-25
Dominique Verbelen, Belgien1281828182004-09-30
Knud Erik Christensen, Danmark1280328032010-10-20
Wolfgang Trimmel, Østrig1279927992011-07-29
Mogens Holme, Danmark2279714832008-11-27
Svend Danbæk, Danmark1279527952006-03-05
Steen Cruddis, Danmark1275027502008-03-16
Mogens T. Kofod, Danmark2274214392012-08-26
Alf Frølich, Danmark1273827382010-08-02
Dubois Laurent Yves, Frankrig2272814632013-12-17
Bruce Mactavish, Canada1271627162002-01-30
Carsten Fog, Danmark1266526652008-10-25
Rasmus Hald, Norge2265214472011-06-17
Tor A Olsen, Norge1264826482003-11-09
Thomas Eske Holm, Danmark1264826482008-03-02
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1263926392004-08-13
Henrik Poulsen, Danmark2263314982012-02-13
Stig Eide, Norge1261326132009-04-27
Poul Reib, Danmark1261026102004-11-09
Robbin D. Knapp, Østrig1261026102004-03-11
Esper Boel, Danmark3260210042016-06-18
Lars Lundmark, Sverige1260126012008-12-20
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark2258513972009-03-01
Rony Livne, Israel2256917162017-11-14
Szabolcs Kókay, Ungarn1256125612004-07-22
John Mikkelsen, Danmark2256114202012-06-26
Tom Conzemius, Luxembourg3254511212014-04-23
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1253625362009-04-23
Karina Jensen, Danmark1251325132013-12-10
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark2251212582014-04-03
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark2251113812010-01-11
Lene Pedersen, Danmark1250925092004-06-01
Leo Heemskerk, Holland1250425042010-09-26
John Steffensen, Danmark1249824982004-06-13
Anne Blotting, Danmark2249713692010-06-17
Don Baccus, USA1249024902003-11-13
Nis M. Nissen, Danmark1248424842006-02-25
Virginia Escandell, Danmark1248424842004-09-07
Ivan Abramowitz, Danmark1247824782005-09-07
Thomas Lundqvist, Danmark1247424742008-04-19
Gunner Munk, Danmark1246824682006-10-08
Lars Frede Petersen, Danmark2245913012014-08-25
Poul Erik Larsen, Danmark1245224522004-11-25
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1245124512007-08-16
Benjamin Gnep, Tyskland2244513412011-09-30
Deryk Shaw, Storbritannien1244324432002-09-12
Erik Rosendahl, Danmark424428322017-05-25
Markus Tallroth, Sverige1243424342006-06-07
Thomas Kuppel, Tyskland1242624262010-04-23
Ola Nordsteien, Norge1240924092005-11-15
Tune Jensen, Danmark1238223822006-02-04
Ole Lorenzen Post, Danmark1238123812010-09-27
christian tiller, Norge1237923792007-10-16
Tommy Karlström, Sverige2237313872014-04-10
Christian Michael Mortensen, Danmark1237223722013-03-01
Vicky Knudsen, Danmark1236823682013-09-17
Vagn Gjerløv, Danmark323659292012-02-06
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1235423542005-02-03
Ulla Vibe Funch, Danmark1232723272005-06-26
John N. Jensen, Danmark1232523252007-11-22
Wim van der Schot, Holland1231623162006-12-04
Birger Algot Tørnblad, Danmark2231512182010-09-14
Torben Back Sørensen, Danmark3230811802019-02-12
Marcin Faber, Polen323039542013-09-17
Gordon Hodgson, England1229722972010-07-15
Thorsten Stegmann, Tyskland2228515822018-12-21
Per Smith, Danmark1228422842008-09-22
Sune Pedersen, Danmark1228422842005-03-30
Mogens Ribo Petersen, Danmark1227822782004-07-07
Johanna Hartmann, Danmark1227422742013-05-23
Andreas Malte Nielsen, Danmark1227422742005-07-04
Fülöp Attila, Rumænien1226622662009-12-25
Paul Jacobsen, Danmark1226522652011-04-23
Tue Romanow, Danmark1224322432009-10-06
Holger Sandfeldt, Danmark1224022402002-10-24
Erik Røjgaard, Danmark2223916822017-06-15
Henrik Callesen, Danmark1222522252004-11-05
Andreas Ranner, Østrig1022103822019-10-13
Svend Erik Olesen, Danmark1219821982011-02-10
Lars Laursen, Danmark1219421942011-03-10
Andres Wolff Fries, Danmark1219321932005-06-01
Karsten Mose, Danmark2219311312013-06-18
Dušan Kerestúr, Slovakiet621905502018-06-07
Chr. G Nielsen, Danmark1218821882013-01-26
Martin Majlandt, Danmark1217821782008-02-18
Claus Kesby, Danmark1217221722006-07-10
David Lundgren, Sverige1217021702009-09-18
Hampus Lejon, Sverige1216521652005-08-05
Friedrich Thomas, Danmark1215621562006-05-10
Patrick Höhener, Frankrig1215121512007-01-18
Claus Dalskov, Danmark1213821382006-05-12
Peter Iversen, Danmark1213721372005-05-01
Kai Lindegaard, Danmark2213312092016-01-08
Tom Jensen, Danmark1212521252006-03-19
Niels Frost, Danmark1212021202012-04-29
Flemming Pagh Jensen, Danmark321197412017-07-10
Michael West, Danmark1211621162007-12-16
Jørgen Hansen, Danmark1211321132009-05-12
Lars Omø Christiansen, Danmark1210321032007-07-15
Jens Biltoft, Danmark1209420942004-08-01
Poul Ulrik, Danmark1209420942012-11-08
Jesper Johannes Madsen, Danmark1209120912012-11-28
Margit Hove, Danmark1208620862006-05-02
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1208620862006-08-20
Hans Drostgaard, Danmark1207520752005-04-07
dave farrow, Storbritannien1207420742007-10-30
Csaba Lendvai, Ungarn1206620662009-04-25
Erik Schaumburg, Danmark1206620662004-11-29
Knud-Erik Andersen, Danmark1204520452006-06-07
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1204520452011-05-12
Anders Bræstrup, Danmark1204420442012-12-17
Raymond Galea, Malta1204120412004-11-08
Leif Samuelsen, Danmark1202920292005-04-06
Klavs Frandsen, Danmark2201011022012-09-12
Steen Brølling, Danmark1201020102008-11-03
kim jespersen, Danmark2200612542012-01-31
Jostein Myromslien, Norge1200020002005-11-15
Erik Van Bogaert, Belgien1199319932004-12-18
Lars Lindgren, Danmark1197319732005-08-16
Gedser Fuglestation, Danmark1196919692004-11-05
Mark Trustrup, Danmark1196819682005-10-31
Jan Bosch, Holland1196119612007-04-25
Mark Trott, England1196019602006-02-12
Arne Bertelsen, Danmark1196019602006-02-11
Uffe Jensen, Danmark1196019602007-12-28
Flemming Værgman, Danmark1194719472010-02-21
Peter ter Heide, Holland1194119412008-11-10
Maciej Buchalik, Polen1193419342015-07-19
Thorkild Lund, Danmark1193319332010-03-15
Henrik Holm Brask, Danmark1193219322008-10-06
Kjetil Schjølberg, Norge1192619262007-01-09
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1192419242009-02-20
Inger Christoffersen, Danmark1191319132007-12-09
Westy Esbensen, Danmark1190919092005-05-04
Ivan Jensen, Danmark1190919092004-11-21
Erik Rosendaal, Holland1190519052004-11-11
Flemming Eskildsen, Danmark1189718972009-09-07
michael jürgensen, Danmark1189318932011-10-09
lou bertalan, Tyskland1188018802008-09-25
Lars Andersen, Danmark1187818782010-01-01
Detlef Gruber, Danmark1187418742006-06-07
Torsten Hansen, Danmark1187418742004-09-01
Aleks Lund, Danmark1186818682015-04-11
Kasper Thorup, Danmark1186318632005-08-02
Herman Bouman, Holland1186218622006-08-30
Flemming Pedersen, Danmark1185418542003-06-28
Søren Ryge Petersen, Danmark1185118512005-02-06
Nico de Vries, Holland1183118312009-12-20
Anders Jihmanner, Sverige1183018302005-09-05
Peter Steen Henriksen, Danmark1182318232010-04-19
Ole Vognstoft, Danmark1182318232004-11-25
Justin Jansen, Holland1182218222005-12-24
John Mikkelsen, Danmark1181918192012-05-21
Benny Steinmejer, Danmark1181318132013-01-02
Thomas Kiørboe, Danmark1181018102004-11-23
Anna Kjøller, Danmark1180918092013-04-10
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1180218022011-01-23
Quentin Dupriez, Frankrig1179717972007-10-05
Lars Pedersen, Danmark1179417942006-07-21
Søren Garder Brask, Danmark217899742013-02-28
Martin Poulsen, Danmark1177717772004-07-04
Peter Denyer, England2177512032018-07-16
Andreas Saul-Rotne, Danmark1177417742009-03-01
Julian Guy Bell, Norge1176317632011-12-23
Benny Rytter, Danmark1175817582013-03-27
Jens Maibomm Hansen, Danmark1175817582009-07-19
Johan Emil Løje, Danmark1175517552007-07-31
nuno barros, Portugal1175217522009-05-18
Hans Erik Mom, Holland1175117512006-01-28
Benny Nørgaard, Danmark1173717372013-05-02
Jens Holte Frederiksen, Danmark1173617362007-06-25
Kim Iburg, Danmark1173517352006-08-07
Albert J. de Jong, Holland1173317332011-11-01
Rie Jensen, Danmark317196302015-07-02
Patrik Jonasson, Sverige1170917092010-05-02
Jan van der Laan, Holland1170917092009-07-31
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1170317032011-05-24
Anders Frederiksen, Danmark1169516952005-08-07
Birger Bavnsgaard, Danmark1168716872009-04-30
Daniel Mauras, Frankrig1167616762015-06-23
Ole Snerling, Danmark1167416742008-06-04
Lars Munk, Danmark1166816682007-08-03
Ruud van Beusekom, Holland1166516652006-11-26
Kim Søvæld, Danmark1165916592008-11-18
Kent Schou Larsen, Danmark1164016402007-08-28
Jurgen Lehmann, Finland1163116312010-10-12
Luise Ekberg, Danmark1162916292009-07-26
Birger Hultengren, Danmark1162716272010-07-07
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1162116212010-07-26
Magnus Corell, Sverige1162116212014-03-25
Mathieu Bally, Schweiz1160816082015-12-22
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1160616062009-01-12
per schmidt, Danmark1159715972009-02-23
Eirik Nydal Adolfsen, Norge1157715772012-03-29
Bente Steffensen, Danmark1155715572007-05-20
Kirsten Jæger, Danmark1155615562013-04-08
Gal Shon, Israel1154515452009-04-06
Peter Petersen, Danmark2154011802017-05-08
Rud Lynge, Danmark1153515352014-08-04
erik van bogaert, Belgien1152815282014-10-16
Henning Krog Søndergaard, Danmark1152415242013-08-22
wally morell, Danmark1152215222013-02-10
Ivan Skov Pedersen, Danmark1151415142007-04-10
Henrik Dissing, Danmark1150415042012-10-18
Gert Sørensen, Danmark1150315032013-02-20
Anne Themsen Flindt, Danmark1150015002013-02-21
jules phillips, Danmark1150015002015-01-25
Christian Brinkman, Holland1149814982010-02-23
Aage Kabbelgaard, Danmark1146014602011-08-12
Troels M. Krogh, Danmark1144814482013-05-15
René Christian Hansen, Danmark1143514352011-01-13
Stefano Miceli, Malta314357392019-08-26
Peter Østrup Jensen, Danmark1142914292012-07-16
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1142914292009-12-06
Claus Kesby, Danmark1142214222008-04-16
Marco Hammel, Schweiz1142114212010-07-12
Thomas Larsen, Danmark1141914192005-10-29
Malte Christensen, Danmark1140814082012-02-21
Kjeld Pedersen, Danmark1139513952012-04-17
Damien Gailly, Belgien1138813882016-05-11
peter wedel petersen, Danmark413864292018-05-01
Flemming Nielsen, Danmark1138313832008-10-06
Poul-Henrik Bergmann, Danmark1134413442014-02-02
Stefan Frello, Danmark1133913392009-05-28
sissel fossat, Danmark1132213222013-07-11
Steve Nuttall, England1132013202012-02-12
Niki Forintos, Ungarn1131013102008-11-02
René Worup Rørbæk, Danmark1130713072010-09-22
Kristian Ribers, Danmark1128212822011-02-27
Jóan Petur Petersen, Færøerne1127112712007-08-11
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark1125412542013-07-06
Julia Zeitzer, Danmark1125412542013-11-12
Kris De Rouck, Belgien1124212422012-01-08
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark1123312332011-01-08
Nicolas Pierre Beyer, Danmark1123112312012-02-24
Poul West Lauritsen, Danmark1121712172013-01-14
Jure Novak, Slovenien1121012102013-09-02
Ulla Henriksen, Danmark1119211922004-04-30
Svend Anker Schwebs, Danmark411864062019-08-23
Henning Broe, Danmark1117711772010-08-05
Knud Nielsen, Danmark1114411442016-06-16
Jeppe Berthelsen, Danmark1112811282011-07-27
kurt jensen, Danmark1112511252013-09-17
Thyge Enevoldsen, Danmark1111311132013-01-28
Lars Erdmann, Danmark1110911092015-08-07
Mogens H. Foder, Danmark1110911092012-03-07
Knud Kjeldsen, Danmark1109710972011-07-27
Finn Nielsen, Danmark1108410842013-09-15
Willy Jørgensen, Danmark1108410842013-04-30
Svitlana Tkach, Danmark210796242016-07-12
Marko Gregoric, Slovenien1107810782009-02-12
Jan W. Badura, Danmark310564632019-04-30
Lars Petersson, Sverige1105210522011-03-19
Kim Fich Larsen, Danmark1104010402013-12-27
Jonas Gildebro, Danmark1103110312012-07-16
Thomas Kuppel, Tyskland1103010302017-08-21
Claus Andersen, Danmark210186312019-06-20
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien1101810182005-06-26
Zbyszek Kajzer, Polen1101410142013-04-08
Karsten Busk Laursen, Danmark19919912014-03-04
Ole Zimmermann, Danmark29815512017-12-07
Søren Parup, Danmark19799792006-04-01
Miska Nyúl, Ungarn19699692013-01-29
Jonna Lindegård, Danmark29605522018-01-18
Lars Ernst, Danmark19599592012-02-02
Claus Brostrøm Nielsen, Danmark29505052017-11-18
Thomas Iversen, Danmark29174722019-05-24
Michael Hofmann Caspersen, Danmark19029022016-03-08
Max Uhrenholt, Danmark18978972019-01-11
Svend Fischer-Nielsen, Danmark18968962015-06-23
Kasper Anias Møller, Danmark18848842014-05-09
Per Hirslund, Danmark18798792011-09-25
Micha A Neumann, Danmark18688682013-11-12
tue hartmann, Danmark18638632012-05-06
Kurt Willumsen, Danmark18528522011-07-27
Martin Høj Hansen, Danmark18518512012-03-22
jette østergaard danielsen, Danmark18408402016-07-08
Mads Syndergaard, Danmark18308302012-12-04
Torben Juul Hansen, Danmark18298292017-04-06
Jesper Schade, Danmark18098092016-11-22
Vagn Wendel Sørensen, Danmark17747742017-06-10
Philip Elbek, Danmark27694192019-01-15
Lars Nielsen, Danmark17537532017-06-13
Lauritz Xerxes Walter, Danmark27385552018-07-10
Ivan Naurholm, Danmark27344002018-06-22
Jens Brandt, Danmark17067062015-08-29
Kristian Kirk, Danmark17007002018-05-23
uffe jensen, Danmark16766762015-05-11
Ib Fagerlund, Danmark16596592016-07-25
Stano Harvančík, Rumænien16556552016-05-03
Philip Dam, Danmark16456452015-09-28
Niels Jørgen Askirk, Danmark16446442012-12-23
Leif Jensen, Danmark26413252019-08-17
Mads Østergaard Brun, Danmark36392642019-08-28
Skagen Fuglestation, Danmark26163562019-08-28
Mikkel Bello Andreasen, Danmark16046042015-08-07
Niels Lech Pedersen, Danmark16016012015-09-14
Neer Div Bankoti, Indien15825822015-11-12
Jonathan Hemmer-Hansen, Danmark15715712018-07-31
Hans Henrik Iversen, Danmark15645642017-12-07
Klaus Berggreen, Danmark15545542017-11-04
Sebastian Steinar Thorup Hansen, Danmark15305302018-10-26
valdemar overgaard petersen, Danmark15205202017-03-06
Bjørn Kjellemyr, Norge15155152016-02-14
Bent Christiansen, Danmark15085082018-01-09
Vagn Gjerløv, Danmark14984982018-02-06
Maximilian Fader, Tyskland14924922016-05-15
Lisbeth Jeppesen, Danmark14684682018-07-29
Kaj Halberg, Danmark24303622019-09-02
JOSE MARIA FERNANDEZ ZAPATA, Spanien13873872019-07-05
Leif Bork Petersen, Danmark13773772019-03-07
Mads Bjarke Salling, Danmark13663662019-09-25
Max Uhrenholt, Danmark13153152019-06-14
Sten Petersen, Danmark12522522018-10-30
Jørgen Bjerring, Danmark11851852019-07-23

Der er i alt 1387 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.217 sek.
til toppen