Startside   I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
Artslister
Netfugl v. 2.0


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Klaus Malling Olsen, Danmark41927337793149542020-11-18
Ole Krogh, Danmark12263290444106222020-05-22
Hans Henrik Larsen, Danmark2216280862358692020-11-20
Morten Scheller Jensen, Danmark1940264280576852020-11-13
Helge Sørensen, Danmark16312609331100732020-08-04
Silas K.K. Olofson, Færøerne1510253285356512018-04-11
Jens Thalund, Danmark2177236329825152015-09-04
Søren Kristoffersen, Danmark1249212623293072016-07-03
Steen E. Jensen, Danmark1038158052939562020-11-12
Axel Mortensen, Danmark1039154217566372020-11-13
Jens Søgaard Hansen, Danmark6571410412104802020-11-01
Knud Pedersen, Danmark576128697973972017-05-16
Claus Halkjær, Danmark759127820853912020-08-29
John Larsen, Danmark1076123064270682020-11-23
Rune Sø Neergaard, Danmark7961228304157462020-09-29
Paul Patrick Cullen, Danmark1222121555933532020-09-18
Søren Skov, Danmark576118899843442013-02-12
Simon Berg Pedersen, Danmark680117651562142019-08-17
Bo Tureby, Danmark579116470564482015-09-01
Eva Foss Henriksen, Danmark988113316458942020-11-30
Eigil Ødegaard, Danmark516108881855122020-09-21
Thomas Varto Nielsen, Danmark961105185544762019-08-15
Leif Høgh Olsen, Danmark7251049775104882020-04-02
Jens Kristian Kjærgård, Danmark429104060875362013-05-07
Aurélien Audevard, Frankrig586103086237892019-08-18
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien521101027049442013-10-16
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark619100463946122020-11-26
Erik Biering, Danmark78098751760092020-11-26
Per Poulsen, Danmark44197503380142020-11-03
Christian Andersen Jensen, Danmark45185739157422016-12-11
Ole Zoltan Göller, Danmark47985168888452020-01-26
Mogens Hansen, Danmark33981812446762010-03-19
Peter Nielsen, Danmark339797169130982016-11-08
Allan Kjær Villesen, Danmark62773910887582020-11-24
Henrik Kisbye, Danmark49970217270062013-12-24
Per Schans Christensen, Danmark48669891850302020-11-20
Carsten Siems, Danmark39962945870912019-01-14
Johnny Madsen, Danmark31362369083682019-12-27
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark78662066926572020-11-30
Niels Poul Dreyer, Danmark40661283637282013-10-29
Arne Kiis, Danmark37557545841342017-06-12
Carl Bohn, Danmark85556962422122020-11-30
Rodmund á Kelduni, Færøerne38456941562012020-11-23
Daniel Pettersson, Sverige32556511534762019-11-18
Johnny Salomonsson, Danmark28054763145042017-09-24
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark78654331624072020-11-26
Jørgen Dam, Danmark24551156939702011-05-04
Mikkel Høegh Post, Danmark24350547170832020-04-20
David Erterius, Sverige31250465443162018-09-18
Ib Jensen, Danmark26850429177102020-11-03
Klaus Dichmann, Danmark39250229355752020-10-27
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33948971537602012-04-09
Ole Amstrup, Danmark25248416751402013-06-11
Anne Navntoft, Danmark31748230736342020-06-04
Lars Jensen, Danmark21946545876152016-11-16
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark62744757926092020-06-18
Per Kjær, Danmark17143314378152017-09-11
Mikkel Holck, Danmark26842750245762020-11-30
Per Holmberg, Danmark28241827844132019-10-26
Gerner Majlandt, Danmark16541280173042017-10-24
Albert Steen-Hansen, Danmark17540835363822010-05-04
Nis Lundmark Jensen, Danmark20640231743632015-01-09
Jørgen Kabel, Danmark14339100470322020-10-15
Erik Mølgaard, Sverige30238278138522017-09-18
Jens Jørgen Andersen, Danmark17938268479132019-06-30
Finn Laugo Sørensen, Danmark23237666837772014-10-16
Tomas Lundquist, Sverige20737607440032014-07-10
Michael Frank Nielsen, Danmark45637294122082020-06-26
Gabriel Schuler, Schweiz16936997840682011-03-23
Richard Bonser, England19636505140742014-10-28
Sune Riis Sørensen, Danmark17036047452142020-05-14
Martinez Jonathan, Frankrig24535867831052012-06-05
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark35035705467752020-11-26
Lars Rostgaard, Danmark22235180556822014-06-13
Peter Bonne Eriksen, Danmark26933524330182017-03-28
Henrik Pedersen, Danmark28233181172872020-11-05
Michael Mosebo Jensen, Danmark12833141190132020-07-09
Johannes Rydström, Sverige21832399537782014-07-29
John Kyed, Danmark139323124103392013-12-22
Lars Birk, Danmark32032106530572020-10-07
Rune Bisp Christensen, Danmark15829952642112013-05-15
Pasi Parkkinen, Finland16629756836822013-07-03
Chris Batty, England14229756481502008-02-20
Carl Erik Mabeck, Danmark12729338061832007-07-04
Anders E. Sørensen, Danmark13429294256332020-10-27
Anders Søgaard, Danmark12928651139922011-07-17
Stephan Skaarup Lund, Danmark15028159757882014-01-27
Per Boye Svensson, Danmark44527862127622020-11-20
Eric Didner, Frankrig20727520228402020-01-03
Benny Kristensen, Danmark12327208541772012-05-23
Arie Ouwerkerk, Holland10826655465032020-10-07
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige19626531532282020-10-26
Peter Dam, Danmark14126394635692013-03-18
Susanne Jepsen, Danmark14726037558662012-03-23
Carsten Gadgaard, Danmark8925796277002008-10-17
Lars Adler Krogh, Danmark10625694754452017-07-30
Bent Thøgersen, Danmark18725259541142020-06-24
Johnny Laursen, Danmark12225116538772010-02-23
Gert Jeppesen, Danmark14424801558612012-09-15
Vincent Legrand, Belgien12824505862982018-10-12
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12424393575782013-05-11
Dennis Olsen, Danmark19524293429342020-06-08
Arne Volf, Danmark12424012755992017-12-30
Otto Samwald, Østrig17623810732582017-06-01
Birger Lønning, Danmark12923550552552020-11-30
Clausjannic Labuz, Danmark11023262964322012-03-06
Morten Bentzon Hansen, Danmark11622335653932020-11-18
Henning Rose Sørensen, Danmark11622310129052013-06-19
Thomas Garm Pedersen, Danmark37022121216382020-11-05
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8822098562742007-02-25
Henrik Brandt, Danmark10321443566412019-01-28
Svend Rønnest, Danmark12921260542202012-12-09
Bjørn Frikke, Danmark22020933530882020-10-06
Henrik Friis, Danmark20520821224352019-04-21
Anders Bacher Nielsen, Danmark20120713528132013-04-02
Tommy Frandsen, Danmark8220532444972006-01-15
Tommy Holmgren, Sverige122202756101522018-02-12
Jakob Dall, Danmark8520249250032020-07-09
Stig Linander, Danmark11120179670892013-11-07
Joakim Engel, Danmark8320122057642007-08-18
Jon Lehmberg, Danmark12019950546722013-10-22
Lars Grøn, Danmark26719949026542020-12-01
John Pedersen, Danmark10319865850062013-11-02
Janus Ethelberg, Danmark9419864426792007-09-05
Jan Thomsen, Danmark8919686241792007-08-21
Per Schiermacker-Hansen, Danmark10019598577992016-06-24
Jens Overgaard Christensen, Danmark9419329842102011-07-01
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10119120731502013-10-07
Lars Gabrielsen, Danmark14919034740802020-11-30
Anders Hammergart, Danmark8219010340562016-06-04
David Monticelli, Belgien10218858631602017-08-15
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8218829933082008-02-27
Jens Eriksen, Danmark7218822658692013-08-26
Martijn Bot, Holland8618764032512010-05-26
Hans Staunstrup, Danmark10318675333502020-05-17
Kim Duus, Danmark11418595834102017-03-23
Søren Nygaard, Danmark7018594858882012-07-15
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10318438251482017-02-04
Thurel Julien, Gambia13218311221152011-09-18
Morten Winness, Norge13117968926902017-11-19
Lars Andersen, Danmark18717802725022020-02-04
Asbjørn Jensen, Danmark10317792835752019-12-20
David Andersson, Sverige12817790925782015-02-14
Palle Sørensen, Danmark10817734541412017-04-08
Erling Krabbe, Danmark19417327955142020-10-29
VASLIN Matthieu, Frankrig10117193429872010-01-05
Vagn Freundlich, Danmark9516880637742013-07-27
Harry J Lehto, Finland5716803155202012-12-21
Jørgen Witved, Danmark8116505846022009-08-10
Markus Tallroth, Sverige8016061341592013-03-22
Flemming Ahlmann, Danmark6015978870622012-03-10
Christian Leth, Danmark5615974647912016-06-01
Bo Jensen, Danmark11115882925112012-06-19
Massimiliano Dettori, Italien13615575724082020-06-10
Jan Haaning Nielsen, Danmark11215330728522017-11-15
Terry Townshend, Storbritannien7915302351102012-08-20
Anni Nielsen, Danmark6515179547022016-11-29
Henrik Just, Danmark7415134343432012-01-26
Erhardt Ecklon, Danmark5715088050552020-06-13
Lars Maltha Rasmussen, Danmark13514626393052020-11-26
Mehmet Goren, Tyrkiet8114603538582009-06-15
Kim Aaen, Danmark5414526360222012-04-19
Carsten Egevang, Grønland5114387860092007-10-09
Stéphane Aubry, Schweiz7314347131522008-09-08
Hendrik Weindorf, Tyskland7414149634452015-06-17
Andreas Bruun Kristensen, Danmark6514149057942019-11-13
Eigil Larsen, Danmark9913757228032020-06-06
Thomas Bernhardsson, Sverige8613504422392012-04-13
Torkild Kristensen, Danmark17413478331302020-11-05
Rainer Christian Ertel, Tyskland23613392617942020-03-26
Erik Bogh Nielsen, USA9713336528202016-03-19
René Larsen, Danmark7513282638062013-12-15
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark9213248327202016-05-09
Per Finn Nielsen, Danmark6813129344962015-06-23
Henrik Laust Bøhmer, Danmark5713076059452020-02-18
Søren Vinding, Danmark13612997916912018-10-31
Thomas Maul, Danmark8612873325722011-05-16
Søren Kristensen, Danmark8912870341782015-09-08
Stefan Pfützke, Tyskland7012853636632016-07-15
Henrik Mikkelsen, Danmark5412772761962020-07-09
Alex Sand Frich, Danmark5112764151252018-10-05
Henry Lehto, Finland8612618923382017-02-23
Jan Skrubbeltrang, Danmark8812577490342017-03-15
Andreas Bennetsen Boe, Danmark14812575059062018-11-20
Tore Vang, Norge5512135681022016-10-20
Robert Paepke, Sverige7212050345772013-08-29
Henrik F. Nielsen, Danmark5312045050262019-07-23
Uffe Pedersen, Danmark5911980830362006-01-22
Johannes Christian Harbou, Danmark7811955237852012-07-16
Zbigniew Kajzer, Polen8611780732532019-12-30
Morten Christensen, Danmark7211750554612019-02-07
Thomas Kehlet, Danmark6611722231772014-06-06
Martin Gottschling, Tyskland5711716489732017-10-17
Niels Behrendt, Danmark6711687330982016-10-22
Mark Walker, Danmark10111612025312014-03-02
Klaus Mortensen, Danmark5311589737522010-08-07
Kent Olsen, Danmark4511173989062018-10-26
Mikael Nord, Sverige5410709132662014-12-14
Jan Speiermann, Danmark4010609162442020-07-07
David Boertmann, Danmark4610569643352013-09-27
Svend Erik Frandsen, Danmark5210530936622012-12-29
Søren Harding, Danmark10010463652922018-02-23
Lars Falck, Danmark8410385325542019-11-29
Troells Melgaard, Danmark6110359537592018-08-27
Christer Brostam, Sverige6710336926722020-09-03
Henning Larsen, Danmark11710327217882020-03-09
Torben Sebro, Danmark6010316834662020-02-20
András Fodor, Ungarn5610285348762015-03-10
Keld Jakobsen, Danmark12510254123832020-11-30
Jan Helbo, Danmark8610190729262014-04-06
Troels Eske Ortvad, Danmark5510097885912020-03-12
Christian Axelsen, Danmark4610092965952011-09-25
Jørgen Munck, Danmark6610082955812020-09-29
Mikael Nord, Sverige3810074361482004-12-15
Simon Sigaard Christiansen, Danmark509949533722010-07-02
Peter Christiansen, Danmark429860661312006-12-31
Gisela Nagel, Tyskland1029738322042020-11-30
Nicki Sørensen, Danmark569727828382011-10-31
Johan Stenlund, Sverige439646340282010-12-20
Oz Horine, Israel519626234352019-09-20
Frédéric Jiguet, Frankrig569617727322016-02-02
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark459333068312013-06-30
Niels Peter Møller Jensen, Danmark1229309319482020-09-06
Martin Rheinheimer, Danmark198929919722020-11-20
Jens Kirkeby, Danmark899276436432020-11-03
Szilard J. Daroczi, Rumænien519257528382016-09-24
Hans Larsson, Sverige359245050072010-11-07
Niels Birkedal Thomsen, Danmark719228424092020-03-27
Tomas Svensson, Sverige449164444182010-10-08
Alf Petersson, Sverige429079744232011-11-02
Thomas J. Simonsen, Danmark468967235362013-04-04
Kis Boel, Danmark1128937913892020-11-20
Cristian Jensen Marcet, Danmark368872746472010-12-10
Lars Borup, Danmark358847743612010-09-19
Rune Bjerre, Danmark348833551812012-02-12
Keith Fox, Danmark758747329342020-10-11
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark458711534972010-10-29
Benny Haahr, Danmark578671230602018-03-21
Morten Rasmussen, Danmark788664029402019-04-08
Espen Lie Dahl, Norge458647530722013-12-17
Erik Groth-Andersen, Danmark658634736182020-10-15
Ole Hetland, Danmark508631660212018-02-24
Lars Witting, Danmark358559739162019-10-14
Frank Abrahamson, Danmark638520438032017-03-29
Marcin Solowiej, Polen978387223682020-10-18
Ivan Sjögren, Sverige618325520272013-03-16
Peter Lyngs, Danmark258262463192018-03-21
Frank Desting, Danmark458172232882013-10-20
Fabian Schneider, Schweiz528151226012015-06-29
Ivan Sjögren, Sverige778150617512017-11-11
Jørgen Staarup Christensen, Danmark318148337402006-09-22
Richard Ek, Sverige368111652272011-10-03
Jan Fischer Rasmussen, Danmark558084931852018-03-23
Per Vindis, Danmark477969536232018-02-21
Antoine Joris, Belgien447949324972016-12-05
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark397785444882012-06-01
Ronny Malm, Sverige407711928672014-03-16
Kjetil Schjølberg, Norge347708983952012-03-12
Stefan Tapio Ettestam, Sverige727654321002019-11-23
Ulf Eschou Møller, Danmark297471687732010-03-26
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2272991193902014-05-27
Peter Brostrøm, Danmark577260528032018-04-13
Carsten Poulsen, Danmark327240439792007-07-12
Klaus Bjerre, Danmark347225443922011-05-04
Christian Eilers, Danmark487218522812013-09-11
Nelly Hansen, Danmark337197934582006-12-06
Tommy Kaae, Danmark417186247342020-11-20
Anders Tøttrup, Danmark317143939682006-11-05
Kjetil Johannessen, Norge387115131972009-08-10
Klaas Felix Jachmann, Tyskland297080847882006-11-26
Anders Østerby, Danmark337071073542015-11-13
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark577038223332018-06-13
Josh Rhys Jones, England327013337792013-09-27
Kenneth Bach Christensen, Danmark586996745792013-12-23
Martin Søgaard Nielsen, Danmark276961144042008-12-08
Tommy Studsholt Christensen, Danmark376920127602013-05-10
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark296886033772013-09-19
Bo Sonne Sørensen, Danmark296863651982010-11-24
Kjetil Johannessen, Norge296853330842006-02-19
Frode Jacobsen, USA466774221842012-06-23
Martin Kviesgaard, Grønland296720641192011-02-13
Jan Eske Schmidt, Danmark266575248892019-12-24
Lars Andersen, Danmark436560423612015-05-22
Steen Øllgaard, Danmark786558227822020-05-18
Gert Rasmussen, Danmark556484320782014-01-02
Nikolaj Noel Christensen, Danmark346459435192012-05-31
Tobias Berger, Sverige436385425892012-03-20
Finn Carlsen, Danmark296350634262013-04-11
Lars Paaby, Danmark666324928542020-11-10
John G. Dinesen, Danmark376279827602013-10-22
Joachim Bertrands, Belgien626209720932017-06-29
Jens Paulsen, Danmark656107222492020-11-30
Jesper Sonne, Danmark306058328812005-09-27
Christian Rørdam, Danmark446041537762018-12-13
Terje Kolaas, Norge355933229432013-02-12
Reto Burri, Schweiz345882727132009-06-08
Theodosis Mamais, Grækenland295877826262005-06-22
Richard Burzynski, Danmark425836526412013-08-29
Steve Klasan, Tyskland355747728912017-12-12
Jacob Dalsten Petersen, Danmark315742323692010-01-31
Samuel Peregrina, Spanien255707227052006-07-08
André Riis Ebbesen, Danmark265674928682012-08-30
Pieter Vantieghem, Belgien255673448502009-11-26
Mathieu Bally, Schweiz355665030132012-02-26
Henrik Knudsen, Danmark195656353712011-10-05
Leif Pedersen, Danmark285611426812011-10-16
Frits Rost, Danmark1095609234472020-02-06
Ma Yan Bryant, Storbritannien275570228842008-11-09
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark245559144632012-02-12
Arnold Houmann, Danmark225462552792006-06-07
John Jensen, Danmark535421017952019-04-26
Lars Rudfeld, Danmark425391124402013-12-13
Kim Fischer, Danmark225383638002005-03-07
Poul Holm Pedersen, Danmark365343228602020-01-20
Andreas Hagerman, Danmark205331935542003-08-28
Morten Jenrich Hansen, Danmark355294742642020-11-12
Ruth Ahlburg, Danmark235249529222006-04-10
Leander Khil, Østrig225235934152012-02-22
Inger Andersen, Danmark245227927252007-08-07
Jan Durinck, Danmark225221740142013-06-17
Bent Carstensen, Danmark245205153442012-09-09
Paul Nilsson, Danmark335183330712020-03-15
Hans Rytter, Danmark235181842432007-08-07
Jens Ryge Petersen, Danmark215164438122011-09-16
Torben Laursen, Danmark335158233642012-10-23
Anders Wiig Nielsen, Danmark295110155102020-10-27
Kermarrec Corentin, Frankrig305051629732009-10-11
Jean-Pierre Jordan, Frankrig414987422672014-02-08
Andreas Petersen, Danmark294928451292012-11-19
Preben Berg, Danmark194917143972007-02-17
Franck Ishøi, Danmark334885026862013-04-17
Mona Grundsøe, Danmark254876825812008-05-05
John Dreyer Andersen, Danmark254856227532011-07-31
Arne Giørtz-Behrens, Danmark514853415832020-06-26
Luca Sattin, Italien244829428032009-01-05
Ingar Støyle Bringsvor, Norge344812921632018-09-27
Per Huniche Jensen, Danmark1947985106372012-10-01
Ralph Martin, Tyskland264789421512008-04-18
Olof Strand, Sverige224789042742009-01-11
Frode Falkenberg, Norge204747132772008-02-25
Leif Bisschop-Larsen, Danmark224694329942006-11-08
Janis von Heyking, Sverige524689415612013-12-12
Freddy Rosning, Danmark304672435022020-01-23
Jacob Sterup, Danmark224658039602012-01-04
Stig Vang Petersen, Danmark234642637672005-10-11
Jens Ole Byskov, Danmark454642223432011-12-24
Jan Mogensen, Danmark294642028552012-05-09
Elly Hansen, Danmark204638667932017-07-13
Mikko Oivukka, Finland224581033462007-05-20
Odysseas Tsimoulis, Grækenland254557322652011-01-09
Mats Wallin, Sverige244541925822009-07-29
Felix Timmermann, Tyskland524525717122020-03-20
Rene Rantzau, Danmark234506960152013-12-29
Peter Halkier, Danmark364492125562020-10-08
Anders Jensen, Danmark564478115702020-10-23
Yann Kolbeinsson, Island184383831922012-01-25
J Ole Andersen, Danmark434373717142016-05-24
Tor Olsen, Norge284339429322019-09-12
Arnold Georg Houmann, Danmark274319135492014-06-26
Michael Køie Poulsen, Danmark234264251452013-03-25
Hans Henrik Bay, Danmark504240323012016-05-12
Arthur R. Jensen, Danmark134229171542007-01-30
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn244174222542018-01-29
Ole Bo Olsen, Danmark374146120722016-09-12
Karl-Eric Gustafsson, Sverige184138729742005-08-26
Jens Mikkel Lausten, Danmark154127694082016-10-13
Lars Mejlby, Danmark194115239922010-03-05
Gunnar Larsen, Danmark194103828822006-03-11
Marnix Jonker, Holland184101531212006-02-01
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark234096534092013-05-19
Erik Agertoft, Danmark184071948792020-10-29
Per Ekberg Pedersen, Danmark174061552292010-06-15
Jimmy Skat Hansen, Danmark174005254662005-04-04
Lars Juul Pedersen, Danmark283986219882018-02-18
Jørgen Scheel, Danmark163979238862006-07-21
Edvin Hansson, Sverige193972032402005-03-16
Steen Egholm Engelbøl, Danmark663962612972020-04-28
Carsten Gørges Laursen, Danmark233957643142020-04-15
Erik Kramshøj, Danmark133939159032005-06-16
Jesper Brinkmann, Danmark183930031662011-08-17
Hans Pinstrup, Danmark193926034282010-08-09
Thomas Nielsen, Danmark203923240642011-03-24
Thomas Hellesen, Danmark153908734762009-08-10
Karin Gustausen, Danmark413905864122020-10-21
Roland Jensen, Danmark173895031632008-11-17
Lars Vilhelm Hansen, Danmark183862031462004-11-24
Niels Jørgen Larsen, Dominica163850942832007-07-10
Jim Thagaard Hansen, Danmark183844727002005-04-20
Torben Ethelberg, Danmark193814627402007-02-25
Elmer Pedersen, Danmark333800421252015-03-23
Kim Lunding, Danmark173737146782006-01-14
Leif Holmskov, Danmark183663835472012-09-23
Greg McIvor, Sverige173654924802013-09-20
Björn Gísli Arnarson, Island133651351682006-01-19
Kurt Bredal Christensen, Danmark113592575902010-10-28
Lars Smith, Danmark173563747322011-12-09
Søren Brinch, Danmark133519675332009-11-22
Palle Nygaard, Danmark113499451132006-06-07
Jakob Engelhard, Danmark193490642392013-10-23
Knud N. Flensted, Danmark163467434182010-10-10
Mads Elley, Danmark173467436062013-10-21
Geir O. Pedersen, Norge163428629012009-06-25
Poul Thrane, Danmark143417556282012-09-18
Chris Lansdell, England163412531322009-06-22
Mateusz Matysiak, Polen203401027432017-10-16
Julien Piette, Frankrig163392327492005-05-18
Carsten Holm Petersen, Danmark593385319082020-07-09
Rolf Nagel, Tyskland203381025032013-06-24
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark143376733162008-10-22
Patric Lorgé, Luxembourg133363040142013-10-10
Claus Vind-Andreasen, Danmark203359229272014-06-05
Yoav Perlman, Israel153343330362011-07-14
Geert Brovad, Danmark103336546042004-11-14
ji be, Schweiz183331529372010-06-21
Lasse Olsson, Sverige233317026352012-08-20
Stefan Cherrug, Sverige193299323552012-02-06
Tony Søholm Larsen, Danmark323294518992020-11-30
John Frikke, Danmark323240821242019-08-28
Andreas Meyer Winnem, Norge183216023422006-06-07
Hans Lind, Danmark123191749482013-03-05
Per Ekberg Pedersen, Danmark123168632072006-05-10
Lauge Fastrup, Danmark203166326502014-04-03
John Hornbek, Danmark183148621262008-09-08
Erik Edvardsson, Sverige153087328562007-06-05
Peter Bundgaard, Danmark113064035622005-10-31
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark223032528532013-03-28
david drangsland, Norge163014830122011-08-13
Rie Voetmann, Danmark72968068492005-06-13
Matthieu Canévet, Frankrig192947625422016-09-10
Michael Schwalbe, Danmark122940634512012-07-08
Tormod Amundsen, Norge182938430492013-02-19
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark262934020022020-01-07
Jan Kåre Ness, Norge72905376162011-12-14
Helle Kjær Erichsen, Danmark202882620712018-08-31
Dirk Van Gansberghe, Italien202867318102010-10-21
Frank Simonsen, Danmark112865143672012-03-29
Tonny Papillon, Danmark172854128552013-08-22
Allan Haagensen, Danmark212847840412019-11-05
Chris Romeiks, Tyskland142818826622010-12-12
Stuart A Reeves, Danmark122804226642005-04-20
Ludovic Scalabre, Frankrig112800439112006-10-02
Fredrik Kræmer, Norge102800248722002-10-02
kim lundqvist, Danmark142772725912008-04-09
Steffen Fahl, Danmark192751724622017-07-12
Rasmus Strack, Danmark122744431382008-02-06
Ulla Paulsen, Danmark182740327242014-09-12
Benoit Paepegaey, Frankrig132715723612005-03-07
Kurt Vogt, Danmark272706113392011-12-27
Dominic Mitchell, Storbritannien172681723152011-10-10
Arvid H Anthonsen, Norge292637711982015-07-07
Martin Oomen, Sverige142630123772011-02-07
Arild Breistøl, Norge142628934172010-02-11
Tommy Andre Andersen, Norge132616425212010-01-18
Anders Bojesen, Danmark122606175202013-12-31
Tim Hesselballe Hansen, Danmark72600758992011-01-30
Thorkil Brandt, Danmark172600321692019-11-23
Gaukur Hjartarson, Island112587631292005-06-13
Jacob Breson Neumann, Danmark192583720652013-05-23
Shaun Robson, England122562224902005-04-04
Hampus Lejon, Sverige122543731912013-10-07
Mario Rodero Hernández, Spanien132542225252006-07-10
Morten Müller, Danmark212530619772018-03-27
Thomas W. Johansen, Danmark92530466362010-02-04
Henrik Mouritsen, Tyskland82514249042010-09-29
Henrik Asbjørn Pedersen, Danmark282509786842020-04-26
Bengt Bengtsson, Sverige142497337492014-10-14
Torben Lyng, Danmark222467022342020-03-09
Claus Johansson, Danmark162451318472012-03-09
Hans Eli Sivertsen, Færøerne112439135382006-04-23
Jørn Vinther Sørensen, Danmark112438235792011-10-20
Benjamin Steffen, Tyskland192424618602014-04-24
Peter Kuster, Schweiz102415734552009-04-24
Luca Andrei Dehelean, Rumænien142413724192011-04-06
Ole Hetland, Danmark112405127652006-05-18
Rasmus Due Nielsen, Danmark132378326412015-05-21
Domen Stanic, Italien142369023382012-04-08
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge92343328782003-03-09
Steen Reimers, Danmark112338934022012-03-11
Jesper Sonne, Danmark132338525682012-03-30
Villy Pedersen, Danmark162327719032017-05-19
Jonn Leffmann, Sverige142305121972011-08-22
Jens B. Bruun, Sverige62302761182006-01-26
Torben Jepsen, Danmark132301224142011-01-13
Bjarne Hemmingsen, Danmark162299420502017-12-02
Finn Bro, Danmark132274727542017-05-10
Jan Kiel, Danmark82274058062010-02-06
Bjarne Skule, Danmark172266817282010-01-12
Benoit Nabholz, Frankrig142266028472012-05-23
David B. Collinge, Danmark112263733632013-05-21
Kjeld Lund, Danmark162253936292019-10-05
Christian Tiller, Norge72241044732005-08-30
Jonas Gadgaard, Danmark112230028522008-04-26
Ies Meulmeester, Holland122227922282010-12-03
Lesley van Loo, Holland112222723762009-02-23
Stefan Hage, Sverige92192833382004-12-15
Knud-Erik Strange, Danmark82185433952006-06-07
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark142185119092012-04-11
Conny Jensen, Danmark192141925582018-01-30
Jens Boesen, Danmark102136626892009-04-04
Allan Gudio Nielsen, Danmark112135033752013-08-15
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne72121743992007-08-18
Steen Roed Hansen, Danmark102113527172004-11-08
Jeppe Bundgaard, Danmark92092345612013-12-29
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark62078854122005-06-12
Jan Ravnborg, Danmark92077335052009-10-06
Karsten Stæhr, Danmark102074326132006-08-09
Cédric Rousseau, Frankrig102068225812006-02-20
Jan Hjort Christensen, Danmark72067573092009-10-13
finn folkvardsen, Danmark112064824862016-11-15
Luca Boscain, Italien162020215562014-07-31
Mikael Funch, Danmark82006031382006-04-19
Kim Petersen, Danmark102002323762006-08-24
Jonas Holmqvist, Sverige131995722032014-01-03
Terje Axelsen, Norge101987923652005-09-08
Åge Mathias Matthiesen, Danmark91986437262014-01-04
Tom Goossens, Belgien91965434272006-08-09
Christoph Moning, Tyskland141964919132011-08-20
Pierre-André Crochet, Frankrig101957024292006-08-09
Chris Baines, Storbritannien131954922432014-11-10
Niels Jørgen Clausen, Danmark91954425512008-05-26
Steen Drozd Lund, Danmark101953726912011-10-07
Esben Eriksen, Danmark71949840892006-03-16
Flemming Lang, Danmark81948039632013-02-14
Morten Jørgensen, Danmark91944028322009-04-14
Jens Wiberg, Danmark171925823982019-03-28
Anton Herrig Liebermann, Danmark81916654882013-11-29
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91914232192013-10-20
Gábor Bodor, Ungarn131912419562017-03-22
Reto Burri, Schweiz121909522552012-04-06
René Petersen, Danmark44190917682020-11-30
Sebastian Klein, Danmark111908249812018-05-30
Johannes Ferdinand, Tyskland131908224642014-04-28
Lars Jensen Kruse, Danmark361899912262020-01-28
Kai Gauger, Tyskland101890924082011-01-27
Tommy Holmgren, Sverige81883427542007-06-24
Andreas Guldager, Danmark131879519732012-05-30
Tim Vaughan, Storbritannien81866125532006-03-16
Marcus Erik Danielsson, Sverige141857119982012-01-12
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71847431392011-10-01
Rami Mizrachi, Israel121843622452014-06-03
Bo Svensmark, Danmark71829251752011-01-10
Jelger Herder, Holland81828330232004-05-31
Søren Hjorth Andersen, Danmark71823034482002-10-29
Christian Ljunggren, Sverige111820621042013-05-27
Henrik H. Søndergaard, Danmark71819830122006-07-10
Omar Runolfsson, Island131811123422012-06-20
Lilly Irene Sørensen, Danmark91807224482008-01-20
Gert Rasmussen, Danmark81801932402006-05-14
Søren Nancke, Danmark101794732422016-01-02
Kurt Prentow, Danmark81790034182019-02-25
Arne Torkler, Danmark161786028792016-11-06
Svend Nørgaard, Danmark111785827502012-02-16
Johan Christian Homann, Danmark291785613322020-08-12
Joakim Matthiesen, Danmark301773210852020-10-27
Ralph Martin, Tyskland191771911372017-12-10
Jan S. Kristensen, Danmark71761433812006-12-24
Bence Kókay, Ungarn91745224242009-01-25
Christian Martin Glahder, Danmark131744620602012-06-26
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71739635102011-02-03
Peter Thomsen, Danmark71729838262006-01-05
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark101723558672014-01-03
Torben Evald, Danmark81718031462019-02-27
Kim Øllgaard, Danmark91709527172008-10-09
Oluf Lou, Danmark41706959292013-08-02
Tobias Epple, Tyskland81706827912006-03-11
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61702333572006-08-09
Henrik Elver, Danmark91693622502005-11-07
Erik Enevoldsen, Danmark51682643782006-08-20
Ricard Gutiérrez, Spanien81681823612002-04-28
Anders Roel, Danmark111675024882013-12-10
Simon Werngren, Sverige71662328712007-11-29
Jesper Michael møller, Danmark191646627422019-07-15
Maris Jaunzemis, Letland71636627022004-11-26
Samuel Paz Parracho, Spanien81618423612005-09-02
Ingrid Grunwald, Tyskland61611648382005-02-21
Per Allan Degn, Danmark101608020582010-05-28
Martijn Bunskoek, Holland101605418202011-01-27
Raffael Ayé, Schweiz91590522502009-01-16
Anita Pedersen, Danmark31577357412001-11-16
Jens Andersen, Danmark61575736132007-08-17
Henrik Madsen, Danmark71575033382009-05-12
Helle Dyrting, Danmark191570713122015-03-07
Jan Jörgensen, Sverige131570618542019-11-08
Henrik Pedersen, Danmark81567922482005-09-14
Annelise Juul Stampe, Danmark41565162142006-01-30
Ole Kristensen, Danmark81562723972008-08-24
Kurt Rasmussen, Danmark71551630612009-09-04
Claus Lunde Pedersen, Danmark101536319152011-10-25
Niels Fabæk, Danmark71521024092006-03-19
Michael bergman, Sverige51519151402009-05-09
Tom Backlund, Finland51508543202006-11-07
Michael Grell, Danmark31505886282012-08-20
Jani Vastamäki, Finland61497835752010-05-28
Leif Bolding, Danmark101497622972019-12-12
kai nissen, Danmark101479919932014-08-18
Eric Schaumburg, Danmark61478429032008-07-19
Ivan Petric , Slovenien81469732832010-08-22
Martin Scott, Storbritannien81460519932002-10-10
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark91458919062011-10-25
Annette Hansen, Danmark31456583002009-01-07
Mats Wallin, Sverige71454922642005-09-06
Peter Halkier, Danmark61450136292006-05-10
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet71443738242018-03-19
Søren Langkilde Madsen, Danmark61441028062007-04-21
Steen Winkel, Danmark141436014032014-01-07
Thomas Jensen, Danmark81430623952013-11-29
Terje Kolaas, Norge51426441612005-04-01
Torben Andersen, Danmark61423929582008-10-12
Henrik Hougaard Larsen, Danmark81416824962014-06-10
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31416571942004-05-16
Frederik Rejsby Johansen, Danmark171399114352020-11-15
Kristoffer Hansen, Danmark61397133242013-02-18
Sanne Busk, Danmark51396958002008-10-08
Dennis Martinek Langholz, Danmark61395834222009-02-23
Hjalte B. Johansen, Danmark101379831622019-11-19
Leo JR Boon, Holland31379472142003-01-13
Henrik H. Søndergaard, Danmark71370627352010-08-05
Søren Peter Pinnerup, Danmark51370248512013-01-07
Jens Ballegaard, Danmark61369445642011-12-11
Peter Bjerre, Danmark61364727812005-08-29
Erik Ehmsen, Danmark61364353652008-12-29
Freddy Johansen, Norge61362130642009-01-30
Barrault Frantz, Frankrig71361929192019-06-20
Jan Jespersen, Danmark71360823542012-02-24
Vinni Bruhn, Danmark71356939202010-05-29
Marianne Heno Mogensen, Danmark61355248812008-10-18
Benjamin Steffen, Tyskland71350625332006-07-08
Anders Tørressen Hangaard, Norge51348041862012-03-21
Peter Bundgaard, Danmark61342849322013-08-26
erik ehmsen, Danmark101339318002011-11-16
Steen Brølling, Danmark51336034662006-07-31
Tim Andersen, Danmark31335056392004-04-20
Vegard Bunes, Norge51327230322003-10-11
Niels Bomholt, Danmark61317531882006-02-11
Lars Villadsen, Danmark71314329622009-02-01
Szabolcs Kókay, Ungarn61313532422013-06-09
John Martin Mjelde, Norge61303326772008-11-05
Bent Staugaard Nielsen, Danmark71302623382011-09-05
Kristian Laustsen, Danmark61295129932010-09-22
Susanne Overgaard Petersen, Danmark61289730872009-05-11
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark51287333322007-07-14
Florin Chirila, Rumænien61280423172009-01-07
Martin Lund, Danmark41274238992015-09-29
Christoph Moning, Tyskland31273359162010-08-18
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark61271746872014-10-09
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne41269836792006-09-23
Christian Michael Villadsen, Danmark111255114832014-01-08
Jakob Hochuli, Schweiz81239422722011-12-30
finn henriksen, Danmark141229314202020-04-30
Lene Vejen, Danmark41226254812010-02-14
Lasse Strandgaard, Danmark51219932622012-10-26
Bjarne Nielsen, Danmark61210324302005-10-12
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark141204813652015-03-26
Morten Jensen, Danmark61204125412006-06-07
Erik Breden, USA61198822722007-05-30
Julien Piette, Frankrig71195324302017-10-16
Dan Rasmussen, Danmark41191438612005-01-31
Christophe CAPELLE, Frankrig81190719742012-04-14
Thor Edgar Kristiansen, Norge41183634072005-03-14
Karsten Bidstrup, Danmark52118207352020-09-03
Andreas Noeske, Tyskland61170622272007-12-16
finn birkholm-clausen, Danmark41165837002009-04-23
Bart-Jan Prak, Holland61165320872006-10-05
Pierre Unge, Sverige41165041032003-05-01
Henrik Kolsbjerg, Danmark81164417432010-08-27
Carsten Lyhr Hansen, Danmark51164025312010-01-05
Carl Søndergaard, Danmark61162029122014-10-03
Kield Andersson, Danmark51159529612008-10-18
steen jørgensen, Danmark111152112812016-11-18
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien51147737142008-03-30
Peter Zeller, Schweiz91147320372016-06-03
Arne Lilhauge, Danmark71141221572009-10-19
Jørn Vinther Sørensen, Danmark81138927912020-07-09
Pawel Malczyk, Polen51138331832006-07-26
Arne Borg Rasmussen, Danmark51137328352017-04-12
Svend Dybkjær, Danmark31132646712003-10-20
Maurizio Sighele, Italien91118220062011-09-25
Daniel Patterson, Sverige51116532302005-09-23
Espen Støtterud Christensen, Norge61114619312008-06-23
Hallgeir Fisketjøn, Norge81113919472011-07-07
Torben Lund, Danmark51106747412004-12-15
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark71100224702014-02-02
Brian Rasmussen, Danmark91099216602016-11-27
Maarten Zorgdrager, Holland61084320872011-06-02
Thomas Stigfeldt, Danmark31077347112005-01-20
Martin Jessen, Danmark41076428872005-04-26
Hans Erik Jensen, Danmark131071611912019-08-12
ragnar smith, Danmark111067935502018-11-17
Ole Thyge Plannthin, Danmark61065221862008-11-09
Luc Verroken, Belgien41062729862006-01-05
Martin Holm, Danmark31055639822004-10-26
Michael Bonefeld Bladt, Danmark41053842142008-04-30
Torben Olsen, Danmark21042268912013-11-02
Bo Valeur, Danmark131041916242020-07-31
Emil Fich Larsen, Danmark71040619022013-11-04
Kristian Laustsen, Danmark51035825192011-10-23
Peter Bo, Danmark31026547812006-09-25
Sander Bot, Holland51023822162005-02-24
Knud Jørgen Olsen, Danmark61023427742013-01-23
Mads Herbøl, Danmark91021448062020-11-02
Hans Eli Sivertsen, Færøerne41020329602009-05-24
Aleix Comas, Spanien61019520332010-09-05
Brahim Mezane, Marokko71016119032013-05-26
Terje O. Nordvik, Norge41010836902012-07-27
Peter Jensen, Danmark41008434152009-05-07
Tibu Paul Lucian, Rumænien4992236322007-11-24
Keld Sørensen, Danmark5986726382008-08-02
Thomas Kuppel, Tyskland6983618792013-08-08
Peter Stronach, Storbritannien10978418692017-01-27
Alen Ploj, Slovenien6977719152013-10-04
Tine Jensen, Tyskland11975511452018-06-03
Jan Bolding Kristensen, Danmark3975335872006-02-25
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark9971717982013-03-25
Morten Dehn, Danmark8968720802020-11-23
Torben Sylvest Jensen, Danmark9961617532018-05-22
Henrik Greve, Danmark3960059662008-04-07
Mogens Krantz Backe, Danmark5952622282008-09-27
Emil Todorov, Bulgarien5947622732005-06-26
Poul Erik Junk, Danmark5947122472009-04-08
Thomas Buus Nielsen, Danmark3942232482008-01-14
Linda Mølgaard, Danmark4937934732007-05-30
Frank Svensson, Danmark3932739152006-02-02
Oleg Formanyuk, Ukraine4930234312005-12-15
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2929149912004-08-16
Peter Rodemann, Danmark5915931892015-04-17
Charlotte Thomsen, Danmark3914841502013-08-28
Bo Lassen Christiansen, Danmark17912213572020-09-25
Finn Nørregaard, Danmark10912113742015-03-09
Ken Sievertsen, Danmark1909290922013-05-21
Karsten Garcia Pedersen, Danmark8902815682013-02-11
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5901420942009-11-19
Daniel Lehmberg, Danmark2089927932020-03-07
Bent Jensen, Danmark3898030232006-05-10
Steffen Holst, Danmark4887926672006-09-30
Dennis Noel, Danmark1886688662004-11-08
Reint Jakob Schut, Holland4885124832004-10-31
José García Monzón, Spanien4881929822005-04-11
Raphaël Lebrun, Belgien2879560192012-06-21
Dominik Becker, Tyskland6877417932016-03-01
Michael Hansen, Danmark10869710922016-11-10
Jan Nielsen, Danmark11868711142019-06-20
Jens Lind, Danmark8867119202019-11-15
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3864733892004-07-31
Vlad Cioflec, Rumænien6864119992011-12-22
Klaus Schak Laursen, Danmark3862446372013-04-13
Klaus B. Fries, Danmark3861635402005-12-03
Wedigo Ferchland, Danmark5861318412006-05-18
Thomas Kjær Christensen, Danmark2861247672005-12-06
Birger Pedersen, Danmark4859323642006-03-05
Ger Meesters, Holland3859130842008-01-23
Klaus K. Nielsen, Danmark6858948672019-09-20
Poul Reib, Danmark5852222982009-08-27
Mette H. H. Hansen, Danmark4843639642013-02-28
Michael Sørensen, Danmark6842123662012-02-10
Steffen Ortmann, Danmark3841638002005-11-16
Peter Andreas Koch, Danmark3839132622002-10-12
Niels Jarnum, Danmark6838429032011-12-13
Niels Odder, Danmark4836026962010-03-27
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3834835402013-11-04
Slawomir Karpicki-Ignatowski, Polen18834411642020-11-10
Yeray Seminario, Spanien3828441092005-04-11
Morten Jørgensen, Danmark3827135442002-01-21
Eva Agnethe Bramming, Danmark4825122022008-10-06
via Sune Jepsen, Danmark2824049722001-11-09
Morten Stampe Larsen, Danmark5820422922005-06-29
Janni Christoffersen, Danmark7816114472014-01-21
Henrik Stenholt, Danmark3812033752004-03-03
Ole Skrubbeltrang, Danmark6810917912014-11-13
Ken Rasmussen, Danmark3808044962010-01-24
Brian Thomsen, Danmark5803423822011-03-08
Thomas Elbek, Danmark6801215482014-08-11
Zsolt Ampovics, Ungarn5798621732018-05-10
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3795527692002-09-03
Jens Jacob Iversen, Danmark3795027552006-05-10
Henrik Carlsen, Danmark3789537102004-04-30
Henning Hansen, Danmark4788923882006-03-01
Jacob Lund-Hansen, Danmark3786429832003-05-17
Mattias Nordlund, Sverige4786126792012-04-17
Johannes Tallroth, Sverige4784522702007-08-08
Heine Oldenskov, Danmark5784022102010-05-30
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5779419012013-05-22
Thomas Riedel, Danmark4778529102011-01-14
John Jørgensen, Danmark6776414722013-06-30
Jan-Michael Breider, Sverige4775624782010-04-06
Bjørn Grøn, Danmark4771628432010-10-27
Theis Bacher Nielsen, Danmark5771516332008-04-22
Zoltan Baczo, Danmark6770217122015-12-31
Lars Peter Johansson, Danmark3769130482008-01-25
Jonna Lindegård, Danmark6767015722014-10-12
Magne Pettersen, Norge2763438582007-08-03
Johan Stenlund, Sverige3762828782006-03-01
Hans Krabsen, Danmark1759175912004-04-03
Ernst Hjøllund, Danmark3756334192006-09-21
Hans Henrik Iversen, Danmark4749022302005-09-06
Brian Wielsøe, Danmark1748674862009-10-14
Petri Salo, Finland2746846342008-06-18
Stinne Aastrup, Danmark4746023332011-12-05
Dave Barnes, Danmark5745225352013-09-05
niels bahl andersen, Danmark4742522832008-02-21
Christian Svane, Danmark3738327122006-07-25
Bent Nielsen, Danmark6735115962012-04-09
Xavier ROZEC, Frankrig3733427232008-09-02
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5730716692009-10-08
Mårten Müller, Sverige3729525642009-09-13
Bent Møller Sørensen, Danmark2726644012005-12-13
Claus Eriksen, Danmark3726028142007-04-29
Erling Bonde, Danmark3724529822009-03-29
Stephen McAvoy, Irland5718919232013-04-14
Steen Christensen, Danmark4713526732012-03-30
Søren Koch, Danmark3710524272006-03-16
Lennaert Steen, Holland3709024902005-11-08
Bjørn Kjellemyr, Norge3707128942005-05-01
Niels Kaare Krabbe, Danmark4699331712018-07-10
Miguel Avelino Suárez, Spanien3699025662005-04-11
Thomas Hultquist, Sverige3696727242012-01-07
Pim Wolf, Holland3684425522008-01-08
Franziska Guepner, Tyskland3683624062014-11-18
Henning Hansen, Danmark4681717142008-04-22
Daniel König, Tyskland7678011302013-06-22
Tommy Bjørk, Danmark5675616452016-02-16
mats svensson, Sverige4672317832013-11-09
Stefan Hage, Sverige3666227602012-02-16
Lisbeth Bech, Danmark6664412722015-09-04
Jonathan Meyrav, Israel3664124972009-02-06
Sakari Kauppinen, Danmark3662458452020-08-26
Johan Stenlund, Sverige5659917192013-12-20
Niels-Christian Christensen, Danmark4659720022012-10-07
Fredrik Ström, Sverige5656814262014-04-18
Mikkel Thorup, USA8651510592020-06-24
Anders Bergman, Sverige3645825822009-01-18
Graham Etherington, Storbritannien3643721882002-09-27
Erik Christophersen, Danmark4640830022015-07-19
Eline Eggers, Danmark3640821682006-02-01
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3639723702003-02-25
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3639024422006-07-10
Wolfgang Jakob, Tyskland3637123712013-09-24
Aron Andersson, Sverige3632433072008-08-28
Robert Toft, Danmark3631430112009-04-15
Aron Andersson, Sverige4631017992010-10-20
Christian Terp, Danmark5627118582018-06-22
Hans Henrik Larsen, Danmark3622724912005-09-14
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3621521732008-10-06
Benny Jacobsen, Danmark2621332932003-01-21
Inger Skov, Danmark2621036082004-11-22
Jan Ole Kriegs, Tyskland3618321042009-10-13
Michael Bergman, Sverige2618134512008-10-27
Tom Sørensen, Danmark3614325302006-07-08
Bent Lyngklip Kjeldgaard, Danmark1061409822020-06-10
Jack Juliussen, Danmark3613720712007-10-07
Ottenby fågelstation, Sverige2613233272003-04-18
Wilfried Hausmann, Tyskland2612035772003-07-19
Ole Riis Jensen, Danmark3610127012005-12-20
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2609333962007-08-18
Lars Larsson, Sverige3608322262006-07-08
Allan Hansen, Danmark3607523902009-04-03
Thomas Hasle Ravn, Danmark2603232642007-07-12
Philippe J. Dubois, Frankrig2595534492004-10-06
Dennis Andersen, Danmark3590721182007-04-04
Hamid Yadane, Marokko5587513792013-10-07
Siv Behrendt-Møller, Danmark2586932882005-09-23
nick petersen, Danmark4585915902011-08-16
Egon Iversen, Danmark2584037672011-12-29
Pete Antrobus, England3581623802011-11-16
Seamus Enright, Irland2579143712010-11-21
Leif Novrup, Danmark2578530702004-01-06
Stefan Stürup, Danmark4578521352013-08-08
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2577331272006-10-09
Stefan Magnusson, Sverige3577024002005-01-03
Leif Jonasson, Sverige2575633622006-08-07
Ole Kristjansen, Danmark3575421202013-09-29
Jørn Lennart Larsen, Danmark3574421332006-05-10
Karen Lang, Danmark2573332062004-07-06
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2573029052008-08-10
Kaj Krutfelt, Sverige3572821192007-02-05
Asger Røjbek Sørensen, Danmark857079652018-11-21
Marcel Klootwijk, Holland3569121332014-11-28
Aleix Comas, Spanien2568533232005-11-07
Esben Østergaard, Danmark2564630462004-03-10
Alwin Schönenberger, Østrig2563831762005-01-13
Lis Ravn, Danmark2563732812004-03-01
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3563021072008-05-29
Henrik Bengtsson, Danmark3561722492010-01-24
Hjalte Kjærby, Danmark2561430622013-04-14
Palle Hove Christensen, Danmark3560220442012-05-21
Bjarne Nielsen, Danmark3559820112009-04-19
Bjørn Ginman, Danmark2557346282017-09-13
Nikolaj Thomsen, Danmark955687082015-08-20
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2555931082005-10-27
Mike Richardson, Storbritannien2553731512002-08-05
Karsten Munch Andersen, Danmark3549519822009-07-13
Ole Friis, Danmark2547930782006-05-08
Ole Stobbe, Danmark2543531902007-02-28
Alan Clewes, Storbritannien2543436982008-04-26
jesper nexø arvesen, Danmark4540716142012-11-07
Chris van Rijswijk, Holland4540216252017-11-06
Håkan Sterner, Sverige2540029992003-02-14
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3538925962014-02-12
Flemming Dane, Danmark3535719482008-06-13
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2533128122003-03-25
Carsten Egevang, Guinea3532023092012-09-23
Alex Wallin, Danmark3530620652008-12-15
Luca Bergamaschi, Italien5528414312018-12-10
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3528418282010-09-28
Jean Seeberg, Danmark3527718762010-01-31
Killian Mullarney, Irland2527027202006-01-10
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3525820242013-09-05
Søren Olin, Danmark2525326602008-08-16
Palle Jensen, Danmark3525117982008-10-09
Birgit Nielsen, Danmark2524627142007-04-15
Bjarne Golles, Danmark2523029362007-05-10
Thomas Jensen, Danmark1522552252003-05-17
Jan Salmonsen, Danmark2522127152008-10-19
Johannes Erritzøe, Danmark2516726352006-12-28
Jan Dresler, Danmark2514626792003-10-21
Henrik Johansson, Norge2514130282009-04-11
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3513120712009-04-06
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2511826222005-03-26
Lee Victor Gregory, Storbritannien2510828852011-02-21
Hugo Touzé, Frankrig5509911922016-05-22
Stéphane Bocca, Belgien2506529282010-10-19
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark4505115072013-02-25
Bjarne Streyffert, Danmark2500827282004-11-08
per mattisson, Danmark2498526372010-03-01
André Julinder, Sverige3497422742012-05-14
Andreas Ranner, Østrig1149725992020-10-06
Søren Gjaldbæk, Danmark2495025812010-09-29
Sebastian Steinar Thorup Hansen, Danmark1049468612020-11-02
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2493525792007-03-04
Tim Brown, Storbritannien2489927812002-09-28
Kristian Borum, Danmark2488326282007-04-22
Peter Lauritzen, Danmark4487916932012-09-12
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1487648762009-08-20
Petri Kuhno, Finland3486917302013-11-21
Iben Hove Sørensen, Danmark1486048602011-10-15
Alexander J. Lee, Danmark2485125502001-11-09
Hanne April Farnæs, Danmark3485016782010-03-07
Bjørn Erik Hellang, Norge3482317602012-08-27
Torben Lund-Hansen, Danmark5481312142016-02-12
Dennis Brandsborg, Danmark2480526192004-03-13
Terry Townshend, England2479025572006-02-01
Patrick Beirens, Belgien2474727752008-03-10
Kim Mogensen, Danmark3474017462014-07-28
Henrik Baktoft, Danmark2472927202013-04-30
Tommy Hjorth, Danmark2471123612006-01-18
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3470916202009-04-01
Carsten Madsen, Danmark1469646962004-11-14
Bruno PORTIER, Belgien5469014562018-03-21
John Judge, Storbritannien2468324022002-10-08
Hugh Harrop, Skotland2467624202011-10-26
Jan Andruszkow, Danmark4467014662015-06-22
Lasse Olsson, Sverige2465325222003-11-26
Erik Jensen, Danmark2463623592007-06-26
Martin Strømkjær, Danmark3462416972016-05-10
Claus Horneman, Danmark1459745972003-02-06
Daniela Gruber, Tyskland4457513202012-05-31
Jonas Halberg, Danmark3457117622013-03-08
Hans Gleie, Danmark2456825242010-12-29
Svend Ove Jensen, Danmark2456524812008-07-14
Maurizio Sighele, Italien1455245522003-01-29
Lars Halkjær, Danmark4452812732016-02-26
Thomas Hilkjær, Danmark2452823932002-09-03
Jim Willson, Storbritannien2452322732002-06-29
Kennerth Kristensen , Danmark2452222802012-11-14
Martin Eggen, Norge2451923182002-11-14
Lotte Skjærbæk, Danmark3451916532009-05-28
Jesper Segergren, Sverige2450524892011-09-27
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2450422862007-09-09
Tony Disley, Storbritannien2449722712005-03-25
Aidan G. Kelly, Irland2448525202011-06-14
Carsten Lundberg, Danmark3446916652013-08-28
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark4444212922016-09-20
Morten DD Hansen, Danmark1443444342003-05-30
Ole Skrubbeltrang, Danmark3441418252012-04-12
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2440522592013-11-06
Anders Horsten, Danmark2436023232008-03-14
Heidi Frederiksen, Danmark2435423822015-10-02
Tom Schlegel, Danmark2433026742004-05-17
Birthe Kirk Gawinski, Danmark3431118292013-08-09
Dan Bruhn, Danmark2430025042011-10-13
Jens Kildemoes, Danmark5427312572016-11-30
Jesper Høy Hansen, Danmark3424020032012-05-11
Wout De Rouck, Belgien2423823962012-08-20
Klaus Nellevang, Danmark2421522562004-06-25
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1420742072005-12-04
Anni Oppelstrup, Danmark2419823482007-12-16
Arild Hansen, Norge2418521912005-04-26
Julien Mazenauer, Schweiz4416715312015-02-18
Lars Lyngsø, Danmark2415322002004-12-26
Lars Elvstrøm, Danmark2414922502005-08-29
Klaas Bert Debusschere, Belgien2414824142009-01-06
Mark Hammond, Danmark2414725072007-08-15
Torben Back Sørensen, Danmark6414013512019-12-01
Claudia Thiel, Tyskland2412222372006-06-07
Jesper Nielsen, Danmark2412122992007-08-28
Christoffer Elias Kaae, Danmark4410511102013-01-08
Dan Allan Nielsen, Danmark2405720802010-02-18
Einar Flensted-Jensen, Danmark1405740572004-07-25
Ronny Nilsen, Norge1405640562003-05-06
Rune Larsen, Danmark2404421632006-03-19
Ulrik Henneberg, Danmark2404122022004-07-07
Marcel van Kammen, Holland2403520982008-07-22
Nick Lowton, Storbritannien2401521112002-10-08
Michael Tiefenbach, Østrig1400140012003-11-26
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2399926862010-08-10
Ole Richter, Danmark1399939992006-03-01
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1398439842012-10-25
Thomas Damm Als, Danmark2398321472008-12-22
Martin Rivero, Danmark2397422232011-10-01
Seamus Mogensen, Danmark2397221052008-05-26
Lonnie Jensen, Danmark1396239622007-10-05
Stig Toft Madsen, Danmark2393620262010-06-17
Rafael Armada, Spanien2392122582012-08-30
Bo Thyge Johansen, Danmark1390339032011-02-16
Oskar Nilsson, Sverige2389721942011-05-09
Björn Dellming, Sverige1388938892009-08-02
Brian Christoffersen Skræm, Danmark4388812262016-07-15
Lise Nielsen, Danmark1388138812013-10-06
Stefano Miceli, Malta6388010462020-02-23
Ruud Altenburg, Holland2387920632005-08-29
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1387838782013-06-14
Lasse Patrick Simensen, Norge3386714832015-11-16
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark3385818842017-03-14
Kent Schou Larsen, Danmark2384720342006-03-30
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1383238322007-09-02
Gabor Graehn, Danmark3378914062012-09-06
Mogens Neergaard, Danmark3378515192018-07-07
Michael Køie Poulsen, Danmark1377637762005-11-24
Erik Lindgren, Sverige1375937592005-11-19
Niels Evald Jensen, Danmark2375621322015-09-19
Jonas Landolt, Schweiz1374337432013-07-10
Ole Andersen, Danmark2374323312009-03-29
Rolf Danielsen, Danmark1371737172013-12-12
Kim Biledgaard, Danmark1368536852001-10-01
Allan Helge Nolte, Danmark2365923512012-02-06
Carsten Olsen, Danmark1365836582006-06-07
Sven Dall, Danmark2365022462013-03-31
Brahim Birds, Marokko3364415482014-12-19
Gunnar Gundersen, Norge1363836382004-01-06
Tom Backlund, Finland1362836282008-01-06
Thomas Bentsen, Norge2362718532009-10-12
Claus Øgard, Danmark2361918252008-03-16
Josh J Shaw, England2361821552009-12-25
morten jønck, Danmark3361112562011-11-12
Lasse Braae, Danmark1361036102004-10-17
Graeme Joynt, England3359615032014-06-27
Poul Emil Kristensen, Danmark1359435942007-04-08
Torben Byfoged, Danmark2356018692010-04-13
Felix Jachmann, Tyskland2353818352011-06-24
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2353623382007-11-06
Kelvin Jones, Storbritannien1353135312002-02-10
Jan Bolding Kristensen, Danmark2352625072018-03-23
Charlotte Christel Jønsson, Danmark3352413562014-02-14
Jacob Neumann, Danmark2350918562009-04-12
Trösch Stephan, Schweiz2350418822013-02-01
Michal Radziszewski, Polen2350025582018-10-04
Dušan Kerestúr, Slovakiet634847582018-06-07
Hans Jørgen Riis, Danmark2347720002010-04-23
Allan Prang, Danmark1343834382011-10-02
Martin Roost, Schweiz2343218842010-11-07
Stig Westergård, Danmark1337933792009-03-26
Jacob Alsted, Danmark1334333432003-09-15
Steen Højmark-Jensen, Danmark1333533352010-03-07
Per Forsberg, Sverige1331433142003-05-17
Jos Van den Berg, Holland1327232722008-11-24
Jens Röw, Tyskland1326832682014-11-17
Kresten Hansen, Danmark2326520722011-12-01
Jørn Opsal, Norge1325932592003-05-30
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1325632562006-03-05
Mark Desholm, Danmark1325432542012-02-06
Otto Madsen, Danmark2323818662012-12-05
Andreas Gullberg, Norge1323832382002-05-13
Esper Boel, Danmark3322912392016-06-18
Anna Bay Rask, Danmark1322032202003-07-25
Kristian Poulsen, Danmark2320819722011-11-18
Claus Boe Tøndering, Danmark2318617492011-04-19
Carsten Hermann, Danmark1317831782003-11-28
Erik Rosendahl, Danmark4315610032017-05-25
Mogens T. Kofod, Danmark2314516482012-08-26
Christian Wegst, Tyskland1312931292006-08-10
Timme Nyegaard, Danmark2311515832010-01-03
Mogens Holme, Danmark2309616282008-11-27
Hans Ægidius, Danmark430849422019-10-20
David Erling Drangsland, Norge1307530752005-12-24
Dubois Laurent Yves, Frankrig2306916442013-12-17
Rony Livne, Israel2306619932017-11-14
via Carsten Høeg, Danmark1306330632002-05-29
Tom Conzemius, Luxembourg3303513002014-04-23
Rannvá Hansen, Færøerne1303030302003-03-25
Knud Erik Christensen, Danmark1299229922010-10-20
Wolfgang Trimmel, Østrig1299129912011-07-29
Dominique Verbelen, Belgien1296429642004-09-30
Henrik Poulsen, Danmark2295916442012-02-13
Rasmus Hald, Norge2294716122011-06-17
Alf Frølich, Danmark1294329432010-08-02
Svend Danbæk, Danmark1293929392006-03-05
Steen Cruddis, Danmark1293729372008-03-16
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark2292114742014-04-03
Bruce Mactavish, Canada1290229022002-01-30
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark2289815422009-03-01
John Mikkelsen, Danmark2288115672012-06-26
Lars Frede Petersen, Danmark2285715202014-08-25
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark2284115672010-01-11
Thomas Eske Holm, Danmark1283628362008-03-02
Carsten Fog, Danmark1283628362008-10-25
Sakari Kauppinen, Danmark928334932020-11-09
Lars Lundmark, Sverige1282228222008-12-20
Anne Blotting, Danmark2281515252010-06-17
Tor A Olsen, Norge1280528052003-11-09
Tommy Karlström, Sverige2280216142014-04-10
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1280028002004-08-13
Stig Eide, Norge1279727972009-04-27
Robbin D. Knapp, Østrig1279427942004-03-11
Benjamin Gnep, Tyskland2279315162011-09-30
Poul Reib, Danmark1278727872004-11-09
Flemming Pagh Jensen, Danmark327729702017-07-10
Leo Heemskerk, Holland1277027702010-09-26
Vagn Gjerløv, Danmark3276610622012-02-06
Karina Jensen, Danmark1275427542013-12-10
Marcin Faber, Polen3275211022013-09-17
Szabolcs Kókay, Ungarn1275127512004-07-22
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1274627462009-04-23
Thorsten Stegmann, Tyskland2272017812018-12-21
Lene Pedersen, Danmark1266326632004-06-01
Virginia Escandell, Danmark1265526552004-09-07
Gunner Munk, Danmark1264226422006-10-08
John Steffensen, Danmark1264126412004-06-13
Ivan Abramowitz, Danmark1263326332005-09-07
Nis M. Nissen, Danmark1263326332006-02-25
Deryk Shaw, Storbritannien1262826282002-09-12
Thomas Lundqvist, Danmark1262826282008-04-19
Erik Røjgaard, Danmark2262318802017-06-15
Don Baccus, USA1262026202003-11-13
Birger Algot Tørnblad, Danmark2261813852010-09-14
Poul Erik Larsen, Danmark1260526052004-11-25
Kai Lindegaard, Danmark2259914332016-01-08
Vicky Knudsen, Danmark1259325932013-09-17
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1259225922007-08-16
Thomas Kuppel, Tyskland1259125912010-04-23
Christian Michael Mortensen, Danmark1258925892013-03-01
Markus Tallroth, Sverige1258825882006-06-07
Ola Nordsteien, Norge1258225822005-11-15
Ole Lorenzen Post, Danmark1257125712010-09-27
christian tiller, Norge1255425542007-10-16
Tune Jensen, Danmark1253525352006-02-04
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1252625262005-02-03
Paul Jacobsen, Danmark1250225022011-04-23
Gordon Hodgson, England1248524852010-07-15
John N. Jensen, Danmark1248324832007-11-22
Rie Jensen, Danmark424817842020-03-04
Anders Bræstrup, Danmark1247824782012-12-17
Johanna Hartmann, Danmark1246724672013-05-23
Ulla Vibe Funch, Danmark1246424642005-06-26
Fülöp Attila, Rumænien1246424642009-12-25
Wim van der Schot, Holland1245824582006-12-04
Per Smith, Danmark1245424542008-09-22
Chr. G Nielsen, Danmark1244624462013-01-26
Mogens Ribo Petersen, Danmark1242624262004-07-07
Tue Romanow, Danmark1241724172009-10-06
Sune Pedersen, Danmark1241224122005-03-30
Holger Sandfeldt, Danmark1237223722002-10-24
Andres Wolff Fries, Danmark1236623662005-06-01
Svend Erik Olesen, Danmark1236423642011-02-10
Karsten Mose, Danmark2235612012013-06-18
Claus Kesby, Danmark1235423542006-07-10
Henrik Callesen, Danmark1235123512004-11-05
Andreas Malte Nielsen, Danmark1234823482005-07-04
David Lundgren, Sverige1234723472009-09-18
Lars Laursen, Danmark1234223422011-03-10
Martin Majlandt, Danmark1233023302008-02-18
Klavs Frandsen, Danmark2232612702012-09-12
kim jespersen, Danmark2232114272012-01-31
Peter Iversen, Danmark1231923192005-05-01
Poul Ulrik, Danmark1231523152012-11-08
Jesper Johannes Madsen, Danmark1230923092012-11-28
Niels Frost, Danmark1230823082012-04-29
Claus Dalskov, Danmark1230423042006-05-12
Friedrich Thomas, Danmark1230423042006-05-10
Patrick Höhener, Frankrig1230223022007-01-18
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1229122912006-08-20
Hampus Lejon, Sverige1229122912005-08-05
Michael West, Danmark1228822882007-12-16
Peter Denyer, England2228415012018-07-16
Jens Biltoft, Danmark1228022802004-08-01
Lars Omø Christiansen, Danmark1227722772007-07-15
Tom Jensen, Danmark1227622762006-03-19
Jørgen Hansen, Danmark1226922692009-05-12
Margit Hove, Danmark1225322532006-05-02
dave farrow, Storbritannien1225322532007-10-30
Csaba Lendvai, Ungarn1224322432009-04-25
Erik Schaumburg, Danmark1222822282004-11-29
Hans Drostgaard, Danmark1220622062005-04-07
Leif Samuelsen, Danmark1220522052005-04-06
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1219921992011-05-12
Steen Brølling, Danmark1219621962008-11-03
Knud-Erik Andersen, Danmark1219421942006-06-07
Raymond Galea, Malta1219221922004-11-08
Erik Van Bogaert, Belgien1217521752004-12-18
Hans Ægidius, Danmark321699822020-04-24
Maciej Buchalik, Polen1216721672015-07-19
Jostein Myromslien, Norge1214221422005-11-15
Thorkild Lund, Danmark1213921392010-03-15
Svend Anker Schwebs, Danmark421386852019-08-23
peter wedel petersen, Danmark421386162018-05-01
Mark Trustrup, Danmark1213421342005-10-31
Uffe Jensen, Danmark1212621262007-12-28
Mark Trott, England1211421142006-02-12
Gedser Fuglestation, Danmark1210721072004-11-05
Arne Bertelsen, Danmark1210321032006-02-11
Flemming Værgman, Danmark1210121012010-02-21
Peter ter Heide, Holland1209920992008-11-10
Jan Bosch, Holland1209320932007-04-25
Aleks Lund, Danmark1208720872015-04-11
Henrik Holm Brask, Danmark1208620862008-10-06
Kjetil Schjølberg, Norge1208420842007-01-09
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1208220822009-02-20
Inger Christoffersen, Danmark1207820782007-12-09
Søren Garder Brask, Danmark2206711272013-02-28
Ivan Jensen, Danmark1206620662004-11-21
Lars Andersen, Danmark1206520652010-01-01
Erik Rosendaal, Holland1205920592004-11-11
Flemming Eskildsen, Danmark1205320532009-09-07
Westy Esbensen, Danmark1204220422005-05-04
Lars Lindgren, Danmark1204120412005-08-16
lou bertalan, Tyskland1203620362008-09-25
michael jürgensen, Danmark1202720272011-10-09
Torsten Hansen, Danmark1202520252004-09-01
Sten Petersen, Danmark820134382020-11-09
Nico de Vries, Holland1200920092009-12-20
John Mikkelsen, Danmark1200420042012-05-21
Flemming Pedersen, Danmark1200020002003-06-28
Benny Steinmejer, Danmark1199919992013-01-02
Anna Kjøller, Danmark1199719972013-04-10
Detlef Gruber, Danmark1199219922006-06-07
Kasper Thorup, Danmark1199119912005-08-02
Anders Jihmanner, Sverige1199119912005-09-05
Herman Bouman, Holland1199019902006-08-30
Julian Guy Bell, Norge1198619862011-12-23
Justin Jansen, Holland1197919792005-12-24
Leif Møller Sørensen, Danmark419776022020-10-16
Ole Vognstoft, Danmark1196919692004-11-25
Peter Steen Henriksen, Danmark1196919692010-04-19
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1196719672011-01-23
Thomas Kiørboe, Danmark1196619662004-11-23
Andreas Saul-Rotne, Danmark1195719572009-03-01
Quentin Dupriez, Frankrig1195619562007-10-05
Johan Emil Løje, Danmark1195319532007-07-31
Albert J. de Jong, Holland1194119412011-11-01
Benny Rytter, Danmark1192919292013-03-27
Lars Pedersen, Danmark1192419242006-07-21
nuno barros, Portugal1192319232009-05-18
Peter Petersen, Danmark2191813462017-05-08
Søren Ryge Petersen, Danmark1191419142005-02-06
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1190719072011-05-24
Kim Iburg, Danmark1190219022006-08-07
Hans Erik Mom, Holland1189818982006-01-28
Jens Maibomm Hansen, Danmark1189518952009-07-19
Daniel Mauras, Frankrig1189318932015-06-23
Benny Nørgaard, Danmark1189218922013-05-02
Jan van der Laan, Holland1189218922009-07-31
Patrik Jonasson, Sverige1188118812010-05-02
Birger Bavnsgaard, Danmark1187618762009-04-30
Jens Holte Frederiksen, Danmark1186418642007-06-25
Anders Frederiksen, Danmark1185318532005-08-07
Ole Snerling, Danmark1185218522008-06-04
Martin Poulsen, Danmark1183318332004-07-04
Ruud van Beusekom, Holland1183018302006-11-26
Jurgen Lehmann, Finland1182918292010-10-12
Lars Munk, Danmark1182218222007-08-03
Mathieu Bally, Schweiz1182218222015-12-22
Magnus Corell, Sverige1182118212014-03-25
Kim Søvæld, Danmark1181818182008-11-18
Kent Schou Larsen, Danmark1180318032007-08-28
Birger Hultengren, Danmark1179717972010-07-07
Luise Ekberg, Danmark1178517852009-07-26
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1176317632010-07-26
per schmidt, Danmark1176017602009-02-23
Kirsten Jæger, Danmark1173817382013-04-08
Henning Krog Søndergaard, Danmark1173317332013-08-22
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1173317332009-01-12
wally morell, Danmark1173217322013-02-10
Eirik Nydal Adolfsen, Norge1172417242012-03-29
Rud Lynge, Danmark1172317232014-08-04
Gert Sørensen, Danmark1171917192013-02-20
Jan W. Badura, Danmark317156632019-04-30
Henrik Dissing, Danmark1171117112012-10-18
Gal Shon, Israel1170617062009-04-06
Bente Steffensen, Danmark1169216922007-05-20
erik van bogaert, Belgien1169116912014-10-16
Anne Themsen Flindt, Danmark1167616762013-02-21
jules phillips, Danmark1166616662015-01-25
Attila Lenart, Danmark816523172020-09-08
Ivan Skov Pedersen, Danmark1164716472007-04-10
Aage Kabbelgaard, Danmark1163816382011-08-12
Troels M. Krogh, Danmark1163016302013-05-15
Christian Brinkman, Holland1162616262010-02-23
Peter Østrup Jensen, Danmark1161816182012-07-16
Kristian Kirk, Danmark316149242020-08-25
Malte Christensen, Danmark1159915992012-02-21
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1159815982009-12-06
Marco Hammel, Schweiz1159415942010-07-12
Damien Gailly, Belgien1159215922016-05-11
René Christian Hansen, Danmark1158215822011-01-13
sissel fossat, Danmark1158115812013-07-11
Claus Kesby, Danmark1158115812008-04-16
Jan Svejgaard Jensen, Danmark315807602019-12-03
Kjeld Pedersen, Danmark1155715572012-04-17
Flemming Nielsen, Danmark1152115212008-10-06
Poul-Henrik Bergmann, Danmark1151715172014-02-02
Steve Nuttall, England1149014902012-02-12
Kristian Ribers, Danmark1147314732011-02-27
Thomas Larsen, Danmark1146714672005-10-29
Svitlana Tkach, Danmark214668172016-07-12
Stefan Frello, Danmark1146514652009-05-28
Claus Andersen, Danmark214598422019-06-20
Niki Forintos, Ungarn1145714572008-11-02
René Worup Rørbæk, Danmark1145114512010-09-22
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark1143814382013-07-06
Kris De Rouck, Belgien1142914292012-01-08
Jóan Petur Petersen, Færøerne1142814282007-08-11
Per Hauge, Danmark314105842019-11-29
Jure Novak, Slovenien1140914092013-09-02
Julia Zeitzer, Danmark1140714072013-11-12
Nicolas Pierre Beyer, Danmark1139813982012-02-24
Poul West Lauritsen, Danmark1139613962013-01-14
Thomas Iversen, Danmark213847182019-05-24
Ole Zimmermann, Danmark213797442017-12-07
Jonna Lindegård, Danmark213777622018-01-18
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark1137313732011-01-08
Henning Broe, Danmark1135413542010-08-05
Claus Brostrøm Nielsen, Danmark213537152017-11-18
Knud Nielsen, Danmark1131613162016-06-16
Bjørn Kjellemyr, Norge313086862020-05-04
Thomas Kuppel, Tyskland1130613062017-08-21
Jeppe Berthelsen, Danmark1128712872011-07-27
Lars Erdmann, Danmark1127612762015-08-07
Mads Østergaard Brun, Danmark312764722019-08-28
kurt jensen, Danmark1126512652013-09-17
Ulla Henriksen, Danmark1126012602004-04-30
Knud Kjeldsen, Danmark1125912592011-07-27
Thyge Enevoldsen, Danmark1125812582013-01-28
Mogens H. Foder, Danmark1124812482012-03-07
Finn Nielsen, Danmark1124112412013-09-15
Willy Jørgensen, Danmark1122312232013-04-30
Zbyszek Kajzer, Polen1121012102013-04-08
Marko Gregoric, Slovenien1120712072009-02-12
Lars Petersson, Sverige1120212022011-03-19
Kim Fich Larsen, Danmark1119511952013-12-27
Philip Elbek, Danmark211936342019-01-15
Jonas Gildebro, Danmark1118911892012-07-16
Karsten Busk Laursen, Danmark1118011802014-03-04
Louis Kristoffer Poulsen, Danmark211706142020-11-03
Max Uhrenholt, Danmark1116511652019-01-11
Miska Nyúl, Ungarn1115911592013-01-29
Michael Hofmann Caspersen, Danmark1115711572016-03-08
Lauritz Xerxes Walter, Danmark211557962018-07-10
Luke Nelson, Storbritannien411463572020-10-13
Lars Ernst, Danmark1113211322012-02-02
Ivan Naurholm, Danmark211306132018-06-22
Skagen Fuglestation, Danmark211255752019-08-28
Klaus Günther, Tyskland1111011102020-03-07
Leif Jensen, Danmark211045682019-08-17
Gert Fahlberg, Danmark210955692020-05-14
Svend Fischer-Nielsen, Danmark1109010902015-06-23
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien1108810882005-06-26
Kasper Anias Møller, Danmark1107910792014-05-09
Torben Juul Hansen, Danmark1104110412017-04-06
Søren Parup, Danmark1103310332006-04-01
Per Hirslund, Danmark1102910292011-09-25
Jeanette Hall Petersen, Danmark310283802020-08-20
Jesper Schade, Danmark1101810182016-11-22
Vagn Wendel Sørensen, Danmark1100510052017-06-10
Micha A Neumann, Danmark1100410042013-11-12
jette østergaard danielsen, Danmark19999992016-07-08
Martin Høj Hansen, Danmark19979972012-03-22
Kurt Willumsen, Danmark19949942011-07-27
Lars Nielsen, Danmark19939932017-06-13
tue hartmann, Danmark19879872012-05-06
Pernille Galsgaard, Danmark29855072020-11-02
Mads Syndergaard, Danmark19799792012-12-04
Stano Harvančík, Rumænien18778772016-05-03
Ib Fagerlund, Danmark18768762016-07-25
Jonathan Hemmer-Hansen, Danmark18538532018-07-31
Jens Brandt, Danmark18498492015-08-29
Kaj Halberg, Danmark28335712019-09-02
Leif Bork Petersen, Danmark28276332020-04-17
uffe jensen, Danmark18188182015-05-11
Hans Henrik Iversen, Danmark18168162017-12-07
Philip Dam, Danmark18018012015-09-28
Niels Jørgen Askirk, Danmark17877872012-12-23
Niels Lech Pedersen, Danmark17797792015-09-14
Klaus Berggreen, Danmark17637632017-11-04
Mikkel Bello Andreasen, Danmark17497492015-08-07
Vagn Gjerløv, Danmark17387382018-02-06
Bent Christiansen, Danmark17267262018-01-09
Anders Brinkmann, Danmark27174032020-08-10
Neer Div Bankoti, Indien17177172015-11-12
valdemar overgaard petersen, Danmark17137132017-03-06
Mads Bjarke Salling, Danmark16946942019-09-25
Lisbeth Jeppesen, Danmark16746742018-07-29
Kim Hagen Andersen, Danmark26663892020-09-11
Maximilian Fader, Tyskland16576572016-05-15
JOSE MARIA FERNANDEZ ZAPATA, Spanien16546542019-07-05
Max Uhrenholt, Danmark15645642019-06-14
Poul-Erik Hansen, Danmark25613192020-06-11
Bjarne Hove-Jensen, Danmark15565562020-07-06
Lillian og Poul Erik Mark, Danmark15365362020-07-07
Ashley Fisher, Storbritannien15135132020-01-17
Bjarne Bjørn Olsen, Danmark14044042020-07-07
Lars Tom-Petersen, Danmark14014012020-07-07
Michael Larsen, Danmark13903902020-07-07
Jørgen Bjerring, Danmark13853852019-07-23
Nicolaj Back Sørensen, Danmark13483482020-08-31
Jesper Bay Jacobsen, Danmark13323322020-10-13
Leo Søgaard Borch, Danmark12102102020-08-21
Dan Reichardt, Danmark187872020-09-21

Der er i alt 1415 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.210 sek.
til toppen