Startside I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
 Artslister 


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Jens Paulsen, Danmark584845820502019-10-15
Hans Henrik Larsen, Danmark2136244013555272019-10-15
John Larsen, Danmark959100384267592019-10-15
Thomas Garm Pedersen, Danmark25711739813642019-10-15
Klaus Malling Olsen, Danmark41136548924144382019-10-15
Lars Paaby, Danmark424617426632019-10-15
Morten Bentzon Hansen, Danmark10619567951822019-10-15
Lars Witting, Danmark357972137012019-10-14
Carl Bohn, Danmark70740495520092019-10-13
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark65246611724882019-10-13
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark74641085620812019-10-13
René Petersen, Danmark2373664972019-10-13
Arie Ouwerkerk, Holland10524443862702019-10-13
Morten Scheller Jensen, Danmark1834225941973192019-10-13
Andreas Ranner, Østrig1022093822019-10-13
Stefan Tapio Ettestam, Sverige716294018942019-10-13
Torkild Kristensen, Danmark1288768228962019-10-11
Axel Mortensen, Danmark1000135823764362019-10-09
Per Holmberg, Danmark28137135841422019-10-08
Per Boye Svensson, Danmark33917698725902019-10-08
Lars Gabrielsen, Danmark10315706939512019-10-08
Eva Foss Henriksen, Danmark86393768055932019-10-07
Johan Christian Homann, Danmark17889511662019-10-07
Martin Rheinheimer, Danmark153468107402019-10-07
Steen E. Jensen, Danmark1008140817937862019-10-05
Poul Holm Pedersen, Danmark354659526762019-10-05
Thorkil Brandt, Danmark162241119962019-10-05
Kjeld Lund, Danmark161898734052019-10-05
Niels Peter Møller Jensen, Danmark1057173516952019-10-01
Per Schans Christensen, Danmark47460202347502019-09-30
Andreas Bruun Kristensen, Danmark6312972854852019-09-28
Dennis Olsen, Danmark18920573727422019-09-28
Mads Bjarke Salling, Danmark13653652019-09-25
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige18322662230242019-09-25
Erik Biering, Danmark68883596657512019-09-25
Paul Patrick Cullen, Danmark1150101118831232019-09-25
Lars Grøn, Danmark20913824924622019-09-22
Oz Horine, Israel518672032452019-09-20
Klaus K. Nielsen, Danmark6716446212019-09-20
Jens Kirkeby, Danmark737389534122019-09-16
Tor Olsen, Norge283784926942019-09-12
Erik Groth-Andersen, Danmark637395133632019-09-10
Birger Lønning, Danmark11720923950792019-09-10
Marcin Solowiej, Polen785939021742019-09-10
Steen Øllgaard, Danmark765195026332019-09-06
Lars Falck, Danmark818926523952019-09-06
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark59289401144262019-09-06
Henrik Pedersen, Danmark26227382169542019-09-05
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark26327757664092019-09-03
Rodmund á Kelduni, Færøerne37550269459992019-09-02
Claus Halkjær, Danmark744115662752292019-09-02
Kaj Halberg, Danmark24303622019-09-02
Rune Sø Neergaard, Danmark7831102857154012019-08-29
Skagen Fuglestation, Danmark26163562019-08-28
John Frikke, Danmark322659219192019-08-28
Mads Østergaard Brun, Danmark36392642019-08-28
Stefano Miceli, Malta314357392019-08-26
Svend Anker Schwebs, Danmark411854062019-08-23
Mikkel Holck, Danmark25037798643462019-08-23
Gisela Nagel, Tyskland977911520522019-08-19
Aurélien Audevard, Frankrig58693639535942019-08-18
Leif Jensen, Danmark26413252019-08-17
Simon Berg Pedersen, Danmark680106395560242019-08-17
Steen Egholm Engelbøl, Danmark552650911442019-08-17
Thomas Varto Nielsen, Danmark96189714042322019-08-15
Bjørn Frikke, Danmark17315514528402019-08-15
Karin Gustausen, Danmark322150760242019-08-12
Hans Erik Jensen, Danmark1381719842019-08-12
Troels Eske Ortvad, Danmark538930082202019-08-10
Frits Rost, Danmark1083682532462019-08-07
Carsten Holm Petersen, Danmark572232917082019-08-06
Torben Sebro, Danmark589204632722019-08-04
Lars Birk, Danmark29726399128842019-07-30
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark202420918152019-07-30
Henrik F. Nielsen, Danmark5311190448122019-07-23
Jørgen Bjerring, Danmark11851852019-07-23
Klaus Dichmann, Danmark34642807951932019-07-15
Joakim Matthiesen, Danmark1777447332019-07-15
Jesper Michael møller, Danmark191240424872019-07-15
Ib Jensen, Danmark25345208673962019-07-12
Allan Kjær Villesen, Danmark52551240474242019-07-08
JOSE MARIA FERNANDEZ ZAPATA, Spanien13873872019-07-05
Jens Jørgen Andersen, Danmark17935420275982019-06-30
Michael Frank Nielsen, Danmark41929733620392019-06-28
Asbjørn Jensen, Danmark10115984633512019-06-25
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark60533306724072019-06-20
Jan Nielsen, Danmark1160808422019-06-20
Barrault Frantz, Frankrig71239527142019-06-20
Claus Andersen, Danmark210186312019-06-20
Jens Søgaard Hansen, Danmark654130665099672019-06-17
Henning Larsen, Danmark1147970615132019-06-14
Max Uhrenholt, Danmark13153152019-06-14
Keith Fox, Danmark637228627982019-06-11
Helge Sørensen, Danmark1602233270894362019-06-10
Anne Navntoft, Danmark31143167233672019-06-05
Anders Jensen, Danmark483170514072019-05-29
Thomas Iversen, Danmark29174722019-05-24
Bent Lyngklip Kjeldgaard, Danmark937347462019-05-17
Freddy Rosning, Danmark294136233442019-05-16
Eigil Larsen, Danmark9812185026412019-05-16
Keld Jakobsen, Danmark917713322332019-05-05
Kis Boel, Danmark1026625011542019-05-03
Rainer Christian Ertel, Tyskland1918741115302019-05-03
Jan W. Badura, Danmark310564632019-04-30
Lars Andersen, Danmark17514353422422019-04-30
Felix Timmermann, Tyskland493413015372019-04-29
John Jensen, Danmark534558416202019-04-26
Anders Wiig Nielsen, Danmark264476753362019-04-22
Henrik Friis, Danmark20517530122802019-04-21
Lars Jensen Kruse, Danmark3199249352019-04-11
Hjalte B. Johansen, Danmark91165629132019-04-11
Erling Krabbe, Danmark16113891251742019-04-11
Morten Rasmussen, Danmark787333927342019-04-08
Zbigniew Kajzer, Polen8510153430572019-03-30
Jens Wiberg, Danmark171589821522019-03-28
Leif Bork Petersen, Danmark13773772019-03-07
Torben Evald, Danmark81591829902019-02-27
Kurt Prentow, Danmark81646932352019-02-25
Torben Back Sørensen, Danmark3230811802019-02-12
Morten Christensen, Danmark7210532550822019-02-07
Henrik Brandt, Danmark10319609064282019-01-28
Frederik Rejsby Johansen, Danmark537218142019-01-18
Philip Elbek, Danmark27694192019-01-15
Carsten Siems, Danmark39956656560442019-01-14
Max Uhrenholt, Danmark18978972019-01-11
Morten Jenrich Hansen, Danmark344689840552019-01-08
Peter Halkier, Danmark283684623912019-01-07
Allan Haagensen, Danmark192382838572019-01-02
Ole Krogh, Danmark12253089587102812018-12-30
Thorsten Stegmann, Tyskland2228515822018-12-21
Christian Rørdam, Danmark445216132792018-12-13
Luca Bergamaschi, Italien5415712372018-12-10
Hans Staunstrup, Danmark10216856231802018-12-04
Asger Røjbek Sørensen, Danmark839347712018-11-21
Andreas Bennetsen Boe, Danmark14810317055922018-11-20
Johnny Madsen, Danmark31257384181322018-11-20
Massimiliano Dettori, Holland13213085422542018-11-20
ragnar smith, Danmark11883133642018-11-17
Jan Jörgensen, Sverige121289916852018-11-16
Sune Riis Sørensen, Danmark16833266548732018-11-15
Arne Giørtz-Behrens, Danmark403904114192018-11-05
Søren Vinding, Danmark13610860215202018-10-31
Sten Petersen, Danmark12522522018-10-30
Sebastian Steinar Thorup Hansen, Danmark15305302018-10-26
Kent Olsen, Danmark4510303385022018-10-26
Lars Maltha Rasmussen, Danmark12212207590842018-10-24
Vincent Legrand, Belgien12822148760132018-10-12
Alex Sand Frich, Danmark5111804348702018-10-05
Michal Radziszewski, Polen2309423972018-10-04
Ingar Støyle Bringsvor, Norge344219619622018-09-27
Jørgen Kabel, Danmark14136482767682018-09-25
David Erterius, Sverige31245499840292018-09-18
Eigil Ødegaard, Danmark508100726052552018-09-14
Per Poulsen, Danmark44090335378292018-09-04
Helle Kjær Erichsen, Danmark202558719062018-08-31
Troells Melgaard, Danmark619355032462018-08-27
Jonathan Hemmer-Hansen, Danmark15715712018-07-31
Lisbeth Jeppesen, Danmark14684682018-07-29
Carsten Gørges Laursen, Danmark203444941032018-07-24
Peter Denyer, England2177512032018-07-16
Niels Birkedal Thomsen, Danmark586938221602018-07-11
Niels Kaare Krabbe, Danmark4613529432018-07-10
Lauritz Xerxes Walter, Danmark27385552018-07-10
Mogens Neergaard, Danmark3314113092018-07-07
Ivan Naurholm, Danmark27344002018-06-22
Christian Terp, Danmark5541617082018-06-22
Christer Brostam, Sverige659147624982018-06-21
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark576124021352018-06-13
Dušan Kerestúr, Slovakiet621895502018-06-07
Mikkel Thorup, USA747048872018-06-03
Tine Jensen, Tyskland1176869622018-06-03
Sebastian Klein, Danmark111705348022018-05-30
Kristian Kirk, Danmark17007002018-05-23
Torben Sylvest Jensen, Danmark9795816032018-05-22
Zsolt Ampovics, Ungarn5711020142018-05-10
peter wedel petersen, Danmark413864292018-05-01
finn henriksen, Danmark11894812162018-04-25
Peter Brostrøm, Danmark576332926572018-04-13
Silas K.K. Olofson, Færøerne1510229680353642018-04-11
Morten Müller, Danmark212176117902018-03-27
Jan Bolding Kristensen, Danmark2309723302018-03-23
Jan Fischer Rasmussen, Danmark557234729992018-03-23
Bruno PORTIER, Belgien5355911582018-03-21
Benny Haahr, Danmark577752029252018-03-21
Peter Lyngs, Danmark257760361002018-03-21
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet71317236312018-03-19
Eric Didner, Frankrig20123683625262018-03-16
Ole Hetland, Danmark507846758362018-02-24
Søren Harding, Danmark1008963950752018-02-23
Per Vindis, Danmark477213734462018-02-21
Lars Juul Pedersen, Danmark283513118382018-02-18
Tommy Holmgren, Sverige12218206694472018-02-12
Paul Nilsson, Danmark214485028922018-02-12
Vagn Gjerløv, Danmark14984982018-02-06
Conny Jensen, Danmark191779923282018-01-30
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn243745321002018-01-29
Jonna Lindegård, Danmark29605522018-01-18
Bent Christiansen, Danmark15085082018-01-09
Arne Volf, Danmark12422079653862017-12-30
Steve Klasan, Tyskland355119927452017-12-12
Ralph Martin, Tyskland19138929442017-12-10
Hans Henrik Iversen, Danmark15645642017-12-07
Ole Zimmermann, Danmark29805502017-12-07
Bjarne Hemmingsen, Danmark161986918502017-12-02
Morten Winness, Norge13115908124442017-11-19
Claus Brostrøm Nielsen, Danmark29505052017-11-18
Jan Haaning Nielsen, Danmark11213283326732017-11-15
Rony Livne, Israel2256917162017-11-14
Ivan Sjögren, Sverige776821415942017-11-11
Chris van Rijswijk, Holland4462114612017-11-06
Klaus Berggreen, Danmark15545542017-11-04
Bent Thøgersen, Danmark18222304038852017-10-30
Gerner Majlandt, Danmark16538568570932017-10-24
Martin Gottschling, Tyskland5710630683502017-10-17
Julien Piette, Frankrig71054522482017-10-16
Mateusz Matysiak, Polen203033525722017-10-16
Johnny Salomonsson, Danmark28050452842992017-09-24
Erik Mølgaard, Sverige30233250636582017-09-18
Bjørn Ginman, Danmark2525044332017-09-13
Per Kjær, Danmark17140416376272017-09-11
Thomas Kuppel, Tyskland1103010302017-08-21
David Monticelli, Belgien10217112929942017-08-15
Lars Adler Krogh, Danmark10623930252472017-07-30
Elly Hansen, Danmark204258360462017-07-13
Steffen Fahl, Danmark192378422132017-07-12
Flemming Pagh Jensen, Danmark321197412017-07-10
Joachim Bertrands, Belgien625019318722017-06-29
Erik Røjgaard, Danmark2223916822017-06-15
Lars Nielsen, Danmark17537532017-06-13
Arne Kiis, Danmark37551635840032017-06-12
Vagn Wendel Sørensen, Danmark17747742017-06-10
Otto Samwald, Østrig17620747230572017-06-01
Erik Rosendahl, Danmark424428322017-05-25
Villy Pedersen, Danmark162084517242017-05-19
Knud Pedersen, Danmark576119713770792017-05-16
Finn Bro, Danmark132051425462017-05-10
Peter Petersen, Danmark2154011802017-05-08
Arne Borg Rasmussen, Danmark51057226792017-04-12
Palle Sørensen, Danmark10816026839262017-04-08
Torben Juul Hansen, Danmark18298292017-04-06
Jørgen Munck, Danmark548555453962017-04-05
Frank Abrahamson, Danmark637407435992017-03-29
Peter Bonne Eriksen, Danmark26929374828532017-03-28
Kim Duus, Danmark11416657831672017-03-23
Gábor Bodor, Ungarn131685818222017-03-22
Jan Skrubbeltrang, Danmark8811062287732017-03-15
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark3344517402017-03-14
valdemar overgaard petersen, Danmark15205202017-03-06
Tommy Kaae, Danmark406498544692017-02-28
Henry Lehto, Finland8611221821962017-02-23
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10316821549252017-02-04
Peter Stronach, Storbritannien10803017302017-01-27
Christian Andersen Jensen, Danmark45178596155432016-12-11
Antoine Joris, Belgien447195723242016-12-05
Jens Kildemoes, Danmark5348210752016-11-30
Anni Nielsen, Danmark6514136145162016-11-29
Brian Rasmussen, Danmark9950915122016-11-27
Jesper Schade, Danmark18098092016-11-22
steen jørgensen, Danmark11921010442016-11-18
Lars Jensen, Danmark21942864465362016-11-16
finn folkvardsen, Danmark111855723012016-11-15
Michael Hansen, Danmark1069539292016-11-10
Peter Nielsen, Danmark339742017124212016-11-08
Arne Torkler, Danmark161467426562016-11-06
Niels Behrendt, Danmark6710535229372016-10-22
Tore Vang, Norge5511199379302016-10-20
Jens Mikkel Lausten, Danmark153799890742016-10-13
Szilard J. Daroczi, Rumænien518402326722016-09-24
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark4377911362016-09-20
Ole Bo Olsen, Danmark373509718542016-09-12
Matthieu Canévet, Frankrig192644323632016-09-10
Ib Fagerlund, Danmark16596592016-07-25
Torben Lyng, Danmark192034120162016-07-23
Stefan Pfützke, Tyskland7011698635152016-07-15
Brian Christoffersen Skræm, Danmark4312410322016-07-15
Svitlana Tkach, Danmark210776242016-07-12
jette østergaard danielsen, Danmark18408402016-07-08
Søren Kristoffersen, Danmark1249193749790602016-07-03
Per Schiermacker-Hansen, Danmark10017708759612016-06-24
Esper Boel, Danmark3260210042016-06-18
Knud Nielsen, Danmark1114411442016-06-16
Anders Hammergart, Danmark8217735238772016-06-04
Peter Zeller, Schweiz9990418322016-06-03
Christian Leth, Danmark5614933345882016-06-01
Henrik Asbjørn Pedersen, Danmark211953683542016-05-27
J Ole Andersen, Danmark433663315622016-05-24
Hugo Touzé, Frankrig541359802016-05-22
Maximilian Fader, Tyskland14924922016-05-15
Bo Lassen Christiansen, Danmark4341711602016-05-12
Hans Henrik Bay, Danmark503437420912016-05-12
Damien Gailly, Belgien1138713872016-05-11
Martin Strømkjær, Danmark3399614792016-05-10
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark9211829825622016-05-09
Stano Harvančík, Rumænien16556552016-05-03
Erik Bogh Nielsen, USA9711754526462016-03-19
Michael Hofmann Caspersen, Danmark19029022016-03-08
Dominik Becker, Tyskland6755415792016-03-01
Lars Halkjær, Danmark4385810872016-02-26
Tommy Bjørk, Danmark5581314502016-02-16
Bjørn Kjellemyr, Norge15155152016-02-14
Torben Lund-Hansen, Danmark5394210032016-02-12
Frédéric Jiguet, Frankrig568742125772016-02-02
Kai Lindegaard, Danmark2213312092016-01-08
Søren Nancke, Danmark101611730122016-01-02
Zoltan Baczo, Danmark6660815262015-12-31
Mathieu Bally, Schweiz1160816082015-12-22
Tony Søholm Larsen, Danmark222561816822015-12-05
Mikkel Høegh Post, Danmark24146724467672015-12-02
Lasse Patrick Simensen, Norge3330312812015-11-16
Anders Østerby, Danmark336496670892015-11-13
Neer Div Bankoti, Indien15825822015-11-12
Heidi Frederiksen, Danmark2369120442015-10-02
Martin Lund, Danmark41189336722015-09-29
Philip Dam, Danmark16456452015-09-28
Niels Evald Jensen, Danmark2318018242015-09-19
Niels Lech Pedersen, Danmark16006002015-09-14
Søren Kristensen, Danmark8911313939282015-09-08
Lisbeth Bech, Danmark6543410512015-09-04
Jens Thalund, Danmark2177203528422792015-09-04
Bo Tureby, Danmark579107710461742015-09-01
Jens Brandt, Danmark17067062015-08-29
Nikolaj Thomsen, Danmark943255672015-08-20
Mikkel Bello Andreasen, Danmark16046042015-08-07
Lars Erdmann, Danmark1110911092015-08-07
Maciej Buchalik, Polen1193419342015-07-19
Erik Christophersen, Danmark4571528152015-07-19
Arvid H Anthonsen, Norge292117210302015-07-07
Rie Jensen, Danmark317196302015-07-02
Daniel Pettersson, Sverige32451326632852015-07-02
Fabian Schneider, Schweiz527297724242015-06-29
Daniel Mauras, Frankrig1167616762015-06-23
Svend Fischer-Nielsen, Danmark18968962015-06-23
Per Finn Nielsen, Danmark6812100843272015-06-23
Jan Andruszkow, Danmark4401413152015-06-22
Hendrik Weindorf, Tyskland7412998832872015-06-17
Morten Dehn, Danmark7835519112015-05-28
Lars Andersen, Danmark435838822102015-05-22
Rasmus Due Nielsen, Danmark132145424152015-05-21
uffe jensen, Danmark16766762015-05-11
Peter Rodemann, Danmark5841630472015-04-17
Aleks Lund, Danmark1186818682015-04-11
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark14968611622015-03-26
Elmer Pedersen, Danmark333230519752015-03-23
András Fodor, Ungarn569402347122015-03-10
Finn Nørregaard, Danmark10751812162015-03-09
Helle Dyrting, Danmark191289911622015-03-07
Julien Mazenauer, Schweiz4351213382015-02-18
David Andersson, Sverige12815717423582015-02-14
jules phillips, Danmark1150015002015-01-25
Nis Lundmark Jensen, Danmark20636974541912015-01-09
Brahim Birds, Marokko3312313702014-12-19
Mikael Nord, Sverige549860531152014-12-14
Marcel Klootwijk, Holland3516819402014-11-28
Franziska Guepner, Tyskland3611621562014-11-18
Jens Röw, Tyskland1304130412014-11-17
Ole Skrubbeltrang, Danmark6699516192014-11-13
Mads Herbøl, Danmark2582245732014-11-13
Chris Baines, Storbritannien131715819772014-11-10
Richard Bonser, England19633265339082014-10-28
erik van bogaert, Belgien1152815282014-10-16
Finn Laugo Sørensen, Danmark23233983135972014-10-16
Bengt Bengtsson, Sverige142246636052014-10-14
Jonna Lindegård, Danmark6662313952014-10-12
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark61147144052014-10-09
Carl Søndergaard, Danmark61049025902014-10-03
Henrik Laust Bøhmer, Danmark5412014957782014-09-29
Ulla Paulsen, Danmark182436525262014-09-12
Lars Frede Petersen, Danmark2245913012014-08-25
kai nissen, Danmark101327618452014-08-18
Thomas Elbek, Danmark6691913452014-08-11
Rud Lynge, Danmark1153515352014-08-04
Luca Boscain, Italien161734213732014-07-31
Johannes Rydström, Sverige21829010234532014-07-29
Kim Mogensen, Danmark3417015412014-07-28
Tomas Lundquist, Sverige20734328538282014-07-10
Graeme Joynt, England3311013462014-06-27
Arnold Georg Houmann, Danmark273883633462014-06-26
Lars Rostgaard, Danmark22231889053682014-06-13
Henrik Hougaard Larsen, Danmark81268023222014-06-10
Thomas Kehlet, Danmark6610681029852014-06-06
Claus Vind-Andreasen, Danmark203035227552014-06-05
Rami Mizrachi, Israel121623020062014-06-03
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2268398188652014-05-27
Kasper Anias Møller, Danmark18848842014-05-09
Bo Valeur, Danmark8810014442014-05-02
Johannes Ferdinand, Tyskland131674523072014-04-28
Benjamin Steffen, Tyskland192078017032014-04-24
Tom Conzemius, Luxembourg3254411212014-04-23
Fredrik Ström, Sverige5556411892014-04-18
Tommy Karlström, Sverige2237313872014-04-10
Jan Helbo, Danmark868857227732014-04-06
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark2251112582014-04-03
Lauge Fastrup, Danmark202848924922014-04-03
Ole Zoltan Göller, Danmark47877771385522014-03-28
Magnus Corell, Sverige1162116212014-03-25
Ronny Malm, Sverige407113226972014-03-16
Karsten Busk Laursen, Danmark19919912014-03-04
Mark Walker, Danmark10110024323772014-03-02
Charlotte Christel Jønsson, Danmark3299411722014-02-14
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3472523862014-02-12
Jean-Pierre Jordan, Frankrig414325120772014-02-08
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark7989823082014-02-02
Poul-Henrik Bergmann, Danmark1134413442014-02-02
Stephan Skaarup Lund, Danmark15025815655602014-01-27
Janni Christoffersen, Danmark7707113052014-01-21
Christian Michael Villadsen, Danmark111060112922014-01-08
Steen Winkel, Danmark141198512002014-01-07
Leif Høgh Olsen, Danmark72393887491762014-01-06
Åge Mathias Matthiesen, Danmark91833734952014-01-04
Jonas Holmqvist, Sverige131771020292014-01-03
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark101453948462014-01-03
Gert Rasmussen, Danmark555679119162014-01-02
Anders Bojesen, Danmark122295764252013-12-31
Jeppe Bundgaard, Danmark91920643592013-12-29
Rene Rantzau, Danmark234122858182013-12-29
Kim Fich Larsen, Danmark1104010402013-12-27
Henrik Kisbye, Danmark49962676367062013-12-24
Kenneth Bach Christensen, Danmark586097343272013-12-23
John Kyed, Danmark139299348100082013-12-22
Johan Stenlund, Sverige5575215462013-12-20
Espen Lie Dahl, Norge457914028922013-12-17
Dubois Laurent Yves, Frankrig2272814632013-12-17
René Larsen, Danmark7512103736172013-12-15
Lars Rudfeld, Danmark424753922662013-12-13
Rolf Danielsen, Danmark1348334832013-12-12
Janis von Heyking, Sverige523903413882013-12-12
Karina Jensen, Danmark1251325132013-12-10
Anders Roel, Danmark111501223222013-12-10
Anton Herrig Liebermann, Danmark81745151662013-11-29
Thomas Jensen, Danmark81302222002013-11-29
Petri Kuhno, Finland3428115162013-11-21
Julia Zeitzer, Danmark1125412542013-11-12
Micha A Neumann, Danmark18688682013-11-12
Jakob Dall, Danmark8418808947422013-11-09
mats svensson, Sverige4598515952013-11-09
Stig Linander, Danmark11118353568032013-11-07
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2399320162013-11-06
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3774433632013-11-04
Emil Fich Larsen, Danmark7922717302013-11-04
Torben Olsen, Danmark2996366182013-11-02
John Pedersen, Danmark10318288948392013-11-02
Niels Poul Dreyer, Danmark40655193534992013-10-29
Jakob Engelhard, Danmark193151539252013-10-23
Jon Lehmberg, Danmark12018119744462013-10-22
John G. Dinesen, Danmark375725325212013-10-22
Mads Elley, Danmark173179733822013-10-21
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91756430182013-10-20
Frank Desting, Danmark457640731502013-10-20
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien52192831347172013-10-16
Patric Lorgé, Luxembourg133113838412013-10-10
Hamid Yadane, Marokko5498311842013-10-07
Hampus Lejon, Sverige122325729822013-10-07
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10117586430052013-10-07
Lise Nielsen, Danmark1372037202013-10-06
Alen Ploj, Slovenien6858917032013-10-04
Ole Kristjansen, Danmark3523419672013-09-29
Josh Rhys Jones, England326479935872013-09-27
David Boertmann, Danmark469799940162013-09-27
Wolfgang Jakob, Tyskland3575721702013-09-24
Greg McIvor, Sverige173363922962013-09-20
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark296427532042013-09-19
Vicky Knudsen, Danmark1236823682013-09-17
kurt jensen, Danmark1112511252013-09-17
Marcin Faber, Polen323039542013-09-17
Finn Nielsen, Danmark1108410842013-09-15
Christian Eilers, Danmark486473521362013-09-11
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3468418502013-09-05
Dave Barnes, Danmark5649823522013-09-05
Jure Novak, Slovenien1121012102013-09-02
Richard Burzynski, Danmark425172924332013-08-29
Robert Paepke, Sverige7210936143912013-08-29
Charlotte Thomsen, Danmark3853839362013-08-28
Carsten Lundberg, Danmark3393915052013-08-28
Peter Bundgaard, Danmark61236546852013-08-26
Jens Eriksen, Danmark7217654656642013-08-26
Tonny Papillon, Danmark172571226892013-08-22
Henning Krog Søndergaard, Danmark1152415242013-08-22
Allan Gudio Nielsen, Danmark111984131652013-08-15
Birthe Kirk Gawinski, Danmark3371915872013-08-09
Thomas Kuppel, Tyskland6875917072013-08-08
Stefan Stürup, Danmark4514919762013-08-08
Oluf Lou, Danmark41613056622013-08-02
Vagn Freundlich, Danmark9515403134702013-07-27
sissel fossat, Danmark1132213222013-07-11
Jonas Landolt, Schweiz1349034902013-07-10
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark1125412542013-07-06
Pasi Parkkinen, Finland16627284334942013-07-03
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark458609765462013-06-30
John Jørgensen, Danmark6667913192013-06-30
Rolf Nagel, Tyskland203063823202013-06-24
Leif Bolding, Danmark91295520882013-06-22
Daniel König, Tyskland756829812013-06-22
Henning Rose Sørensen, Danmark11620596827432013-06-19
Karsten Mose, Danmark2219311312013-06-18
Jan Durinck, Danmark224848838382013-06-17
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1365136512013-06-14
Ole Amstrup, Danmark25244362248582013-06-11
Szabolcs Kókay, Ungarn61223530882013-06-09
Christian Ljunggren, Sverige111638819142013-05-27
Brahim Mezane, Marokko7890916782013-05-26
Johanna Hartmann, Danmark1227422742013-05-23
Jacob Breson Neumann, Danmark192266018622013-05-23
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5683517312013-05-22
Ken Sievertsen, Danmark1874987492013-05-21
David B. Collinge, Danmark112090032612013-05-21
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark233725932392013-05-19
Troels M. Krogh, Danmark1144814482013-05-15
Rune Bisp Christensen, Danmark15827528940002013-05-15
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12422464672622013-05-11
Tommy Studsholt Christensen, Danmark376357525872013-05-10
Jens Kristian Kjærgård, Danmark42997629473312013-05-07
Benny Nørgaard, Danmark1173717372013-05-02
Henrik Baktoft, Danmark2434925502013-04-30
Willy Jørgensen, Danmark1108410842013-04-30
Franck Ishøi, Danmark334375025012013-04-17
Stephen McAvoy, Irland5639217342013-04-14
Hjalte Kjærby, Danmark2519328632013-04-14
Klaus Schak Laursen, Danmark3789743052013-04-13
Finn Carlsen, Danmark295894532562013-04-11
Anna Kjøller, Danmark1180818082013-04-10
Kirsten Jæger, Danmark1155615562013-04-08
Zbyszek Kajzer, Polen1101410142013-04-08
Thomas J. Simonsen, Danmark468203433132013-04-04
Anders Bacher Nielsen, Danmark20117787326162013-04-02
Sven Dall, Danmark2326820422013-03-31
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark222682426292013-03-28
Benny Rytter, Danmark1175817582013-03-27
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark9825216532013-03-25
Michael Køie Poulsen, Danmark233877748892013-03-25
Markus Tallroth, Sverige8014889840052013-03-22
Peter Dam, Danmark14124282533732013-03-18
Ivan Sjögren, Sverige617377018872013-03-16
Jonas Halberg, Danmark3415016292013-03-08
Hans Lind, Danmark122998047662013-03-05
Christian Michael Mortensen, Danmark1237223722013-03-01
Søren Garder Brask, Danmark217899742013-02-28
Mette H. H. Hansen, Danmark4761936862013-02-28
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark4447313582013-02-25
Anne Themsen Flindt, Danmark1150015002013-02-21
Gert Sørensen, Danmark1150315032013-02-20
Tormod Amundsen, Norge182626628002013-02-19
Kristoffer Hansen, Danmark61305431782013-02-18
Flemming Lang, Danmark81797637432013-02-14
Terje Kolaas, Norge355358927292013-02-12
Søren Skov, Danmark576110355142032013-02-12
Karsten Garcia Pedersen, Danmark8766413562013-02-11
wally morell, Danmark1152215222013-02-10
Trösch Stephan, Schweiz2313717182013-02-01
Miska Nyúl, Ungarn19699692013-01-29
Thyge Enevoldsen, Danmark1111211122013-01-28
Chr. G Nielsen, Danmark1218821882013-01-26
Knud Jørgen Olsen, Danmark6925026162013-01-23
Poul West Lauritsen, Danmark1121712172013-01-14
Christoffer Elias Kaae, Danmark434529522013-01-08
Søren Peter Pinnerup, Danmark51256744652013-01-07
Benny Steinmejer, Danmark1181318132013-01-02
Svend Erik Frandsen, Danmark529734234472012-12-29
Niels Jørgen Askirk, Danmark16446442012-12-23
Harry J Lehto, Finland5715846953472012-12-21
Anders Bræstrup, Danmark1204320432012-12-17
Svend Rønnest, Danmark12919236040192012-12-09
Otto Madsen, Danmark2290316932012-12-05
Mads Syndergaard, Danmark18308302012-12-04
Jesper Johannes Madsen, Danmark1209120912012-11-28
Andreas Petersen, Danmark294440349372012-11-19
Kennerth Kristensen , Danmark2399720132012-11-14
Poul Ulrik, Danmark1209420942012-11-08
jesper nexø arvesen, Danmark4470414232012-11-07
Lasse Strandgaard, Danmark51111530602012-10-26
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1376237622012-10-25
Torben Laursen, Danmark334648731822012-10-23
Henrik Dissing, Danmark1150415042012-10-18
Erhardt Ecklon, Danmark5614112348902012-10-12
Niels-Christian Christensen, Danmark4588718122012-10-07
Henrik Mikkelsen, Danmark5211812559392012-10-03
Per Huniche Jensen, Danmark1944707103512012-10-01
Carsten Egevang, Guinea3487621622012-09-23
Leif Holmskov, Danmark183392433702012-09-23
Poul Thrane, Danmark143171453892012-09-18
Gert Jeppesen, Danmark14422567556832012-09-15
Klavs Frandsen, Danmark2201011022012-09-12
Peter Lauritzen, Danmark4418615182012-09-12
Bent Carstensen, Danmark244809051272012-09-09
Gabor Graehn, Danmark3327812202012-09-06
Rafael Armada, Spanien2355120872012-08-30
André Riis Ebbesen, Danmark265235426932012-08-30
Bjørn Erik Hellang, Norge3431715832012-08-27
Mogens T. Kofod, Danmark2274114392012-08-26
Michael Grell, Danmark31423982672012-08-20
Wout De Rouck, Belgien2390622362012-08-20
Lasse Olsson, Sverige232966725032012-08-20
Terry Townshend, Storbritannien7914024148262012-08-20
Terje O. Nordvik, Norge4919634172012-07-27
Johannes Christian Harbou, Danmark7810738135412012-07-16
Peter Østrup Jensen, Danmark1142914292012-07-16
Jonas Gildebro, Danmark1103110312012-07-16
Søren Nygaard, Danmark7017471056032012-07-15
Michael Schwalbe, Danmark122725232892012-07-08
John Mikkelsen, Danmark2256114202012-06-26
Christian Martin Glahder, Danmark131534618912012-06-26
Frode Jacobsen, USA466026120532012-06-23
Raphaël Lebrun, Belgien2835957522012-06-21
Omar Runolfsson, Island131585521472012-06-20
Bo Jensen, Danmark11114168823402012-06-19
Jan Speiermann, Danmark399922260652012-06-15
Martinez Jonathan, Frankrig24532121428142012-06-05
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark397179942372012-06-01
Daniela Gruber, Tyskland4383511142012-05-31
Nikolaj Noel Christensen, Danmark346000033382012-05-31
Andreas Guldager, Danmark131673318282012-05-30
Benny Kristensen, Danmark12325331839752012-05-23
Benoit Nabholz, Frankrig142040026662012-05-23
Palle Hove Christensen, Danmark3509418782012-05-21
John Mikkelsen, Danmark1181918192012-05-21
André Julinder, Sverige3449221152012-05-14
Jesper Høy Hansen, Danmark3367518012012-05-11
Jan Mogensen, Danmark294168326862012-05-09
tue hartmann, Danmark18638632012-05-06
Niels Frost, Danmark1212021202012-04-29
Kim Aaen, Danmark5413619858402012-04-19
Mattias Nordlund, Sverige4722425032012-04-17
Kjeld Pedersen, Danmark1139513952012-04-17
Christophe CAPELLE, Frankrig81053117992012-04-14
Thomas Bernhardsson, Sverige8612232821152012-04-13
Ole Skrubbeltrang, Danmark3395316872012-04-12
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark141947917082012-04-11
Bent Nielsen, Danmark6634114082012-04-09
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33943855934542012-04-09
Domen Stanic, Italien142127121402012-04-08
Reto Burri, Schweiz121710420242012-04-06
Jesper Sonne, Danmark132144024352012-03-30
Steen Christensen, Danmark4635324402012-03-30
Frank Simonsen, Danmark112688941582012-03-29
Eirik Nydal Adolfsen, Norge1157715772012-03-29
Susanne Jepsen, Danmark14723852655992012-03-23
Martin Høj Hansen, Danmark18518512012-03-22
Anders Tørressen Hangaard, Norge51266540282012-03-21
Tobias Berger, Sverige435714924322012-03-20
Michael Mosebo Jensen, Danmark12430892487472012-03-20
Kjetil Schjølberg, Norge347024871192012-03-12
Steen Reimers, Danmark112152632102012-03-11
Flemming Ahlmann, Danmark6015019468842012-03-10
Claus Johansson, Danmark162185516492012-03-09
Mogens H. Foder, Danmark1110911092012-03-07
Clausjannic Labuz, Danmark11021585561982012-03-06
Mathieu Bally, Schweiz355066228372012-02-26
Jan Jespersen, Danmark71253922002012-02-24
Nicolas Pierre Beyer, Danmark1123112312012-02-24
Leander Khil, Østrig224870932622012-02-22
Malte Christensen, Danmark1140814082012-02-21
Stefan Hage, Sverige3602625962012-02-16
Svend Nørgaard, Danmark111621425452012-02-16
Henrik Poulsen, Danmark2263314982012-02-13
Steve Nuttall, England1132013202012-02-12
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark245183642702012-02-12
Rune Bjerre, Danmark348292550172012-02-12
Michael Sørensen, Danmark6749621922012-02-10
Allan Helge Nolte, Danmark2330321602012-02-06
Stefan Cherrug, Sverige192964121752012-02-06
Mark Desholm, Danmark1305330532012-02-06
Vagn Gjerløv, Danmark323659292012-02-06
Lars Ernst, Danmark19599592012-02-02
kim jespersen, Danmark2200612542012-01-31
Henrik Just, Danmark7413991641602012-01-26
Yann Kolbeinsson, Island184085230312012-01-25
Marcus Erik Danielsson, Sverige141640018172012-01-12
Kris De Rouck, Belgien1124212422012-01-08
Thomas Hultquist, Sverige3633225812012-01-07
Jacob Sterup, Danmark224280937662012-01-04
Jakob Hochuli, Schweiz81107721002011-12-30
Egon Iversen, Danmark2533834172011-12-29
Kurt Vogt, Danmark272299711742011-12-27
Jens Ole Byskov, Danmark453976121912011-12-24
Julian Guy Bell, Norge1176317632011-12-23
Vlad Cioflec, Rumænien6763617902011-12-22
Jan Kåre Ness, Norge72765872932011-12-14
Niels Jarnum, Danmark6750727422011-12-13
Jens Ballegaard, Danmark61256542982011-12-11
Lars Smith, Danmark173283245262011-12-09
Stinne Aastrup, Danmark4677321942011-12-05
Kresten Hansen, Danmark2298519192011-12-01
Kristian Poulsen, Danmark2289617932011-11-18
Pete Antrobus, England3531922232011-11-16
erik ehmsen, Danmark101187616642011-11-16
morten jønck, Danmark3320411092011-11-12
Alf Petersson, Sverige428379042602011-11-02
Albert J. de Jong, Holland1173317332011-11-01
Nicki Sørensen, Danmark568848926852011-10-31
Hugh Harrop, Skotland2427422262011-10-26
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark91321117612011-10-25
Claus Lunde Pedersen, Danmark101381617512011-10-25
Kristian Laustsen, Danmark5959623962011-10-23
Jørn Vinther Sørensen, Danmark112234433972011-10-20
Leif Pedersen, Danmark285161725162011-10-16
Iben Hove Sørensen, Danmark1461746172011-10-15
Dan Bruhn, Danmark2393523142011-10-13
Dominic Mitchell, Storbritannien172372821102011-10-10
michael jürgensen, Danmark1189318932011-10-09
Jan Eske Schmidt, Danmark245992846962011-10-08
Steen Drozd Lund, Danmark101792924952011-10-07
Henrik Knudsen, Danmark195292250862011-10-05
Richard Ek, Sverige367491350262011-10-03
Allan Prang, Danmark1324732472011-10-02
Anders E. Sørensen, Danmark12526898453732011-10-01
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71720829402011-10-01
Martin Rivero, Danmark2365120542011-10-01
Benjamin Gnep, Tyskland2244513412011-09-30
Jesper Segergren, Sverige2411422862011-09-27
Maurizio Sighele, Italien9972118012011-09-25
Christian Axelsen, Danmark469355763322011-09-25
Per Hirslund, Danmark18798792011-09-25
Thurel Julien, Gambia13216360419522011-09-18
Jens Ryge Petersen, Danmark214809635852011-09-16
Bent Staugaard Nielsen, Danmark71198721792011-09-05
Jonn Leffmann, Sverige142102920482011-08-22
Christoph Moning, Tyskland141710317022011-08-20
Jesper Brinkmann, Danmark183655929992011-08-17
nick petersen, Danmark4526714432011-08-16
david drangsland, Norge162763428512011-08-13
Aage Kabbelgaard, Danmark1145914592011-08-12
John Dreyer Andersen, Danmark254463925802011-07-31
Wolfgang Trimmel, Østrig1279927992011-07-29
Kurt Willumsen, Danmark18528522011-07-27
Jeppe Berthelsen, Danmark1112811282011-07-27
Knud Kjeldsen, Danmark1109710972011-07-27
Anders Søgaard, Danmark12926683338192011-07-17
Yoav Perlman, Israel153085928012011-07-14
Hallgeir Fisketjøn, Norge8995818022011-07-07
Jens Overgaard Christensen, Danmark9417912340072011-07-01
Felix Jachmann, Tyskland2320416562011-06-24
Rasmus Hald, Norge2265214472011-06-17
Aidan G. Kelly, Irland2409623242011-06-14
Maarten Zorgdrager, Holland6988219422011-06-02
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1170317032011-05-24
Thomas Maul, Danmark8611565323912011-05-16
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1204520452011-05-12
Oskar Nilsson, Sverige2354820122011-05-09
Jørgen Dam, Danmark24547595737842011-05-04
Klaus Bjerre, Danmark346647440962011-05-04
Paul Jacobsen, Danmark1226522652011-04-23
Claus Boe Tøndering, Danmark2288115872011-04-19
Luca Andrei Dehelean, Rumænien142182822442011-04-06
Thomas Nielsen, Danmark203589338042011-03-24
Gabriel Schuler, Schweiz16934494638892011-03-23
Lars Petersson, Sverige1105210522011-03-19
Lars Laursen, Danmark1219421942011-03-10
Brian Thomsen, Danmark5721922102011-03-08
Kristian Ribers, Danmark1128212822011-02-27
Lee Victor Gregory, Storbritannien2473826912011-02-21
Bo Thyge Johansen, Danmark1368036802011-02-16
Martin Kviesgaard, Grønland296232139562011-02-13
Svend Erik Olesen, Danmark1219821982011-02-10
Martin Oomen, Sverige142389221872011-02-07
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71636833502011-02-03
Tim Hesselballe Hansen, Danmark72460055602011-01-30
Martijn Bunskoek, Holland101435316312011-01-27
Kai Gauger, Tyskland101721022362011-01-27
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1180218022011-01-23
Thomas Riedel, Danmark4717827492011-01-14
René Christian Hansen, Danmark1143514352011-01-13
Torben Jepsen, Danmark132111622562011-01-13
Bo Svensmark, Danmark71701449422011-01-10
Odysseas Tsimoulis, Grækenland254163620862011-01-09
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark1123312332011-01-08
Hans Gleie, Danmark2425223562010-12-29
Johan Stenlund, Sverige438934338292010-12-20
Chris Romeiks, Tyskland142603925212010-12-12
Cristian Jensen Marcet, Danmark368263644132010-12-10
Ies Meulmeester, Holland122048120792010-12-03
Bo Sonne Sørensen, Danmark296397649852010-11-24
Seamus Enright, Irland2544141842010-11-21
Hans Larsson, Sverige358715948482010-11-07
Martin Roost, Schweiz2310017382010-11-07
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark458025333052010-10-29
Kurt Bredal Christensen, Danmark113384272522010-10-28
Bjørn Grøn, Danmark4706826992010-10-27
Dirk Van Gansberghe, Italien202544716692010-10-21
Aron Andersson, Sverige4568616392010-10-20
Knud Erik Christensen, Danmark1280328032010-10-20
Stéphane Bocca, Belgien2468327222010-10-19
Jurgen Lehmann, Finland1163116312010-10-12
Knud N. Flensted, Danmark163189832162010-10-10
Tomas Svensson, Sverige448429542262010-10-08
Søren Gjaldbæk, Danmark2460423942010-09-29
Henrik Mouritsen, Tyskland82358146552010-09-29
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3485816752010-09-28
Ole Lorenzen Post, Danmark1238123812010-09-27
Leo Heemskerk, Holland1250425042010-09-26
Kristian Laustsen, Danmark61188928092010-09-22
René Worup Rørbæk, Danmark1130713072010-09-22
Lars Borup, Danmark358256541672010-09-19
Birger Algot Tørnblad, Danmark2231512182010-09-14
Aleix Comas, Spanien6919418552010-09-05
Henrik Kolsbjerg, Danmark81047915702010-08-27
Ivan Petric , Slovenien81333030922010-08-22
Christoph Moning, Tyskland31205456712010-08-18
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2365824852010-08-10
Hans Pinstrup, Danmark193629632522010-08-09
Klaus Mortensen, Danmark5310764435792010-08-07
Henrik H. Søndergaard, Danmark71255025892010-08-05
Henning Broe, Danmark1117711772010-08-05
Alf Frølich, Danmark1273827382010-08-02
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1162116212010-07-26
Gordon Hodgson, England1229722972010-07-15
Marco Hammel, Schweiz1142114212010-07-12
Birger Hultengren, Danmark1162716272010-07-07
Simon Sigaard Christiansen, Danmark509132731832010-07-02
ji be, Schweiz182994927452010-06-21
Anne Blotting, Danmark2249713692010-06-17
Stig Toft Madsen, Danmark2376619222010-06-17
Per Ekberg Pedersen, Danmark173747749222010-06-15
Heine Oldenskov, Danmark5704620642010-05-30
Vinni Bruhn, Danmark71253337312010-05-29
Per Allan Degn, Danmark101462218862010-05-28
Jani Vastamäki, Finland61407334152010-05-28
Martijn Bot, Holland8617499330702010-05-26
Albert Steen-Hansen, Danmark17538204762072010-05-04
Patrik Jonasson, Sverige1170917092010-05-02
Thomas Kuppel, Tyskland1242624262010-04-23
Hans Jørgen Riis, Danmark2319918432010-04-23
Peter Steen Henriksen, Danmark1182318232010-04-19
Torben Byfoged, Danmark2323117052010-04-13
Jan-Michael Breider, Sverige4703822932010-04-06
Niels Odder, Danmark4769725082010-03-27
Ulf Eschou Møller, Danmark296945184442010-03-26
Mogens Hansen, Danmark33976858945132010-03-19
Thorkild Lund, Danmark1193319332010-03-15
Hanne April Farnæs, Danmark3434115442010-03-07
Steen Højmark-Jensen, Danmark1314431442010-03-07
Lars Mejlby, Danmark193810137472010-03-05
per mattisson, Danmark2455324102010-03-01
Christian Brinkman, Holland1149814982010-02-23
Johnny Laursen, Danmark12223278536872010-02-23
Flemming Værgman, Danmark1194719472010-02-21
Dan Allan Nielsen, Danmark2376419332010-02-18
Lene Vejen, Danmark41148852612010-02-14
Arild Breistøl, Norge142404132202010-02-11
Jan Kiel, Danmark82137355012010-02-06
Thomas W. Johansen, Danmark92364563962010-02-04
Jacob Dalsten Petersen, Danmark315290522132010-01-31
Jean Seeberg, Danmark3486217212010-01-31
Henrik Bengtsson, Danmark3517720912010-01-24
Ken Rasmussen, Danmark3757142912010-01-24
Tommy Andre Andersen, Norge132419823572010-01-18
Bjarne Skule, Danmark172002215592010-01-12
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark2251113812010-01-11
VASLIN Matthieu, Frankrig10115635328142010-01-05
Carsten Lyhr Hansen, Danmark51085823722010-01-05
Timme Nyegaard, Danmark2282614402010-01-03
Lars Andersen, Danmark1187818782010-01-01
Fülöp Attila, Rumænien1226622662009-12-25
Josh J Shaw, England2329819792009-12-25
Nico de Vries, Holland1183118312009-12-20
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1142914292009-12-06
Pieter Vantieghem, Belgien255256046592009-11-26
Søren Brinch, Danmark133276772892009-11-22
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5814919072009-11-19
Arne Lilhauge, Danmark71032920062009-10-19
Brian Wielsøe, Danmark1713671362009-10-14
Jan Ole Kriegs, Tyskland3562919182009-10-13
Jan Hjort Christensen, Danmark71927869342009-10-13
Thomas Bentsen, Norge2334617072009-10-12
Kermarrec Corentin, Frankrig304605128332009-10-11
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5652315122009-10-08
Jan Ravnborg, Danmark91928133322009-10-06
Tue Romanow, Danmark1224322432009-10-06
David Lundgren, Sverige1217021702009-09-18
Mårten Müller, Sverige3684924212009-09-13
Flemming Eskildsen, Danmark1189718972009-09-07
Kurt Rasmussen, Danmark71443529192009-09-04
Poul Reib, Danmark5783621352009-08-27
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1466446642009-08-20
Thomas Hellesen, Danmark153652732932009-08-10
Jørgen Witved, Danmark8115327443902009-08-10
Kjetil Johannessen, Norge386494328602009-08-10
Björn Dellming, Sverige1367836782009-08-02
Jan van der Laan, Holland1170917092009-07-31
Mats Wallin, Sverige244195124372009-07-29
Luise Ekberg, Danmark1162916292009-07-26
Jens Maibomm Hansen, Danmark1175817582009-07-19
Karsten Munch Andersen, Danmark3503118372009-07-13
Geir O. Pedersen, Norge163187827162009-06-25
Chris Lansdell, England163126428842009-06-22
Mehmet Goren, Tyrkiet8113382036992009-06-15
Reto Burri, Schweiz345358925352009-06-08
Lotte Skjærbæk, Danmark3405614872009-05-28
Stefan Frello, Danmark1133913392009-05-28
Hans Eli Sivertsen, Færøerne4958428242009-05-24
nuno barros, Portugal1175217522009-05-18
Jørgen Hansen, Danmark1211321132009-05-12
Henrik Madsen, Danmark71453731422009-05-12
Susanne Overgaard Petersen, Danmark61194229112009-05-11
Michael bergman, Sverige51432149372009-05-09
Peter Jensen, Danmark4933132122009-05-07
Birger Bavnsgaard, Danmark1168716872009-04-30
Stig Eide, Norge1261326132009-04-27
Csaba Lendvai, Ungarn1206620662009-04-25
Peter Kuster, Schweiz102255132882009-04-24
finn birkholm-clausen, Danmark41105235402009-04-23
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1253625362009-04-23
Bjarne Nielsen, Danmark3513718622009-04-19
Robert Toft, Danmark3591828732009-04-15
Morten Jørgensen, Danmark91801526862009-04-14
Jacob Neumann, Danmark2318217132009-04-12
Henrik Johansson, Norge2478828642009-04-11
Poul Erik Junk, Danmark5876220962009-04-08
Gal Shon, Israel1154515452009-04-06
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3460418982009-04-06
Jens Boesen, Danmark101976524832009-04-04
Allan Hansen, Danmark3550322182009-04-03
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3424514722009-04-01
Erling Bonde, Danmark3667527842009-03-29
Ole Andersen, Danmark2345821872009-03-29
Stig Westergård, Danmark1320132012009-03-26
Andreas Saul-Rotne, Danmark1177417742009-03-01
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark2258513972009-03-01
Dennis Martinek Langholz, Danmark61291932572009-02-23
per schmidt, Danmark1159715972009-02-23
Lesley van Loo, Holland112067222272009-02-23
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1192419242009-02-20
Marko Gregoric, Slovenien1107810782009-02-12
Jonathan Meyrav, Israel3617923272009-02-06
Lars Villadsen, Danmark71206127922009-02-01
Freddy Johansen, Norge61257728982009-01-30
Bence Kókay, Ungarn91606222822009-01-25
Anders Bergman, Sverige3599324212009-01-18
Raffael Ayé, Schweiz91445620762009-01-16
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1160616062009-01-12
Olof Strand, Sverige224439140752009-01-11
Annette Hansen, Danmark31363878122009-01-07
Florin Chirila, Rumænien61190521802009-01-07
Klaas Bert Debusschere, Belgien2379622092009-01-06
Luca Sattin, Italien244451526572009-01-05
Erik Ehmsen, Danmark61253750912008-12-29
Thomas Damm Als, Danmark2369520082008-12-22
Lars Lundmark, Sverige1260126012008-12-20
Alex Wallin, Danmark3480418972008-12-15
Martin Søgaard Nielsen, Danmark276483541972008-12-08
Mogens Holme, Danmark2279714832008-11-27
Jos Van den Berg, Holland1311331132008-11-24
Kim Søvæld, Danmark1165916592008-11-18
Roland Jensen, Danmark173644630182008-11-17
Peter ter Heide, Holland1194119412008-11-10
Ole Thyge Plannthin, Danmark6975620512008-11-09
Ma Yan Bryant, Storbritannien275148827682008-11-09
John Martin Mjelde, Norge61216625352008-11-05
Steen Brølling, Danmark1201020102008-11-03
Niki Forintos, Ungarn1131013102008-11-02
Michael Bergman, Sverige2583732942008-10-27
Carsten Fog, Danmark1266526652008-10-25
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark143164330912008-10-22
Jan Salmonsen, Danmark2487325392008-10-19
Kield Andersson, Danmark51073727972008-10-18
Marianne Heno Mogensen, Danmark61257746262008-10-18
Carsten Gadgaard, Danmark8924276674212008-10-17
Torben Andersen, Danmark61327728012008-10-12
Kim Øllgaard, Danmark91569825422008-10-09
Palle Jensen, Danmark3481716472008-10-09
Sanne Busk, Danmark51313054442008-10-08
Henrik Holm Brask, Danmark1193219322008-10-06
Flemming Nielsen, Danmark1138313832008-10-06
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3572720102008-10-06
Eva Agnethe Bramming, Danmark4760420362008-10-06
Mogens Krantz Backe, Danmark5874820722008-09-27
lou bertalan, Tyskland1188018802008-09-25
Per Smith, Danmark1228422842008-09-22
John Hornbek, Danmark182875419032008-09-08
Stéphane Aubry, Schweiz7313328330102008-09-08
Xavier ROZEC, Frankrig3692225802008-09-02
Aron Andersson, Sverige3580330922008-08-28
Ole Kristensen, Danmark81439022242008-08-24
Søren Olin, Danmark2488124692008-08-16
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2539027082008-08-10
Keld Sørensen, Danmark5914324922008-08-02
Marcel van Kammen, Holland2372719372008-07-22
Eric Schaumburg, Danmark61374127432008-07-19
Svend Ove Jensen, Danmark2422122872008-07-14
Espen Støtterud Christensen, Norge61020317662008-06-23
Petri Salo, Finland2704943952008-06-18
Flemming Dane, Danmark3489517842008-06-13
Ole Snerling, Danmark1167416742008-06-04
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3513619502008-05-29
Seamus Mogensen, Danmark2366519562008-05-26
Niels Jørgen Clausen, Danmark91811923572008-05-26
Mona Grundsøe, Danmark254521824562008-05-05
Michael Bonefeld Bladt, Danmark4990139932008-04-30
Alan Clewes, Storbritannien2508335132008-04-26
Jonas Gadgaard, Danmark112039626702008-04-26
Theis Bacher Nielsen, Danmark5698314882008-04-22
Henning Hansen, Danmark4627115822008-04-22
Thomas Lundqvist, Danmark1247424742008-04-19
Ralph Martin, Tyskland264394520052008-04-18
Claus Kesby, Danmark1142214222008-04-16
kim lundqvist, Danmark142567924472008-04-09
Henrik Greve, Danmark3888355842008-04-07
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien51074635632008-03-30
Claus Øgard, Danmark2328516482008-03-16
Steen Cruddis, Danmark1275027502008-03-16
Anders Horsten, Danmark2400021492008-03-14
Patrick Beirens, Belgien2443426092008-03-10
Thomas Eske Holm, Danmark1264826482008-03-02
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8217618531492008-02-27
Frode Falkenberg, Norge204425631022008-02-25
niels bahl andersen, Danmark4679821032008-02-21
Chris Batty, England14227453972012008-02-20
Martin Majlandt, Danmark1217821782008-02-18
Rasmus Strack, Danmark122555529482008-02-06
Lars Peter Johansson, Danmark3712628732008-01-25
Ger Meesters, Holland3814129342008-01-23
Lilly Irene Sørensen, Danmark91667622582008-01-20
Thomas Buus Nielsen, Danmark3886130542008-01-14
Pim Wolf, Holland3633223992008-01-08
Tom Backlund, Finland1343934392008-01-06
Uffe Jensen, Danmark1196019602007-12-28
Anni Oppelstrup, Danmark2389721822007-12-16
Andreas Noeske, Tyskland61068920632007-12-16
Michael West, Danmark1211621162007-12-16
Inger Christoffersen, Danmark1191319132007-12-09
Simon Werngren, Sverige71542927342007-11-29
Tibu Paul Lucian, Rumænien4920334222007-11-24
John N. Jensen, Danmark1232523252007-11-22
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2340122612007-11-06
dave farrow, Storbritannien1207420742007-10-30
christian tiller, Norge1237923792007-10-16
Carsten Egevang, Grønland5113586057592007-10-09
Jack Juliussen, Danmark3569519222007-10-07
Lonnie Jensen, Danmark1379037902007-10-05
Quentin Dupriez, Frankrig1179717972007-10-05
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2413820792007-09-09
Janus Ethelberg, Danmark9418334324982007-09-05
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1361136112007-09-02
Jesper Nielsen, Danmark2383721522007-08-28
Kent Schou Larsen, Danmark1164016402007-08-28
Jan Thomsen, Danmark8918339040262007-08-21
Joakim Engel, Danmark8318665755402007-08-18
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2569931752007-08-18
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne71982441062007-08-18
Jens Andersen, Danmark61483234932007-08-17
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1245124512007-08-16
Mark Hammond, Danmark2383523472007-08-15
Jóan Petur Petersen, Færøerne1127112712007-08-11
Johannes Tallroth, Sverige4722821052007-08-08
Inger Andersen, Danmark244851225642007-08-07
Hans Rytter, Danmark234799840302007-08-07
Magne Pettersen, Norge2724036722007-08-03
Lars Munk, Danmark1166816682007-08-03
Johan Emil Løje, Danmark1175517552007-07-31
Lars Omø Christiansen, Danmark1210321032007-07-15
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark51192830502007-07-14
Thomas Hasle Ravn, Danmark2573131122007-07-12
Carsten Poulsen, Danmark326745538142007-07-12
Niels Jørgen Larsen, Dominica163588941372007-07-10
Carl Erik Mabeck, Danmark12727459759402007-07-04
Erik Jensen, Danmark2432722102007-06-26
Jens Holte Frederiksen, Danmark1173617362007-06-25
Tommy Holmgren, Sverige81760526082007-06-24
Erik Edvardsson, Sverige152867226762007-06-05
Erik Breden, USA61100721082007-05-30
Linda Mølgaard, Danmark4883833332007-05-30
Bente Steffensen, Danmark1155715572007-05-20
Mikko Oivukka, Finland224245731522007-05-20
Bjarne Golles, Danmark2487427732007-05-10
Erik Agertoft, Danmark173782846732007-04-29
Claus Eriksen, Danmark3670226612007-04-29
Jan Bosch, Holland1196119612007-04-25
Kristian Borum, Danmark2456524552007-04-22
Søren Langkilde Madsen, Danmark61347126082007-04-21
Birgit Nielsen, Danmark2492025282007-04-15
Ivan Skov Pedersen, Danmark1151415142007-04-10
Poul Emil Kristensen, Danmark1341434142007-04-08
Dennis Andersen, Danmark3546719692007-04-04
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2457023972007-03-04
Ole Stobbe, Danmark2502429812007-02-28
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8820558260682007-02-25
Torben Ethelberg, Danmark193519925762007-02-25
Preben Berg, Danmark194582341982007-02-17
Kaj Krutfelt, Sverige3530519662007-02-05
Arthur R. Jensen, Danmark134025469262007-01-30
Patrick Höhener, Frankrig1215121512007-01-18
Kjetil Schjølberg, Norge1192619262007-01-09
Peter Christiansen, Danmark429212758592006-12-31
Johannes Erritzøe, Danmark2482024582006-12-28
Jan S. Kristensen, Danmark71643532302006-12-24
Jens Lind, Danmark4640317672006-12-11
Nelly Hansen, Danmark336707833182006-12-06
Wim van der Schot, Holland1231623162006-12-04
Klaas Felix Jachmann, Tyskland296637446042006-11-26
Ruud van Beusekom, Holland1166516652006-11-26
Leif Bisschop-Larsen, Danmark224368428472006-11-08
Tom Backlund, Finland51416840302006-11-07
Anders Tøttrup, Danmark316649938102006-11-05
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2541429562006-10-09
Gunner Munk, Danmark1246824682006-10-08
Bart-Jan Prak, Holland61073119442006-10-05
Ludovic Scalabre, Frankrig112609737442006-10-02
Steffen Holst, Danmark4823125112006-09-30
Peter Bo, Danmark3969945702006-09-25
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne41193134842006-09-23
Jørgen Staarup Christensen, Danmark317547235012006-09-22
Ernst Hjøllund, Danmark3708332412006-09-21
Herman Bouman, Holland1186218622006-08-30
Kim Petersen, Danmark101847922222006-08-24
Erik Enevoldsen, Danmark51581541812006-08-20
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1208520852006-08-20
Christian Wegst, Tyskland1295429542006-08-10
Pierre-André Crochet, Frankrig101817522892006-08-09
Karsten Stæhr, Danmark101925924022006-08-09
Tom Goossens, Belgien91823232782006-08-09
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61597431842006-08-09
Kim Iburg, Danmark1173517352006-08-07
Leif Jonasson, Sverige2541731892006-08-07
Steen Brølling, Danmark51251632692006-07-31
Pawel Malczyk, Polen51070830422006-07-26
Christian Svane, Danmark3686225612006-07-25
Lars Pedersen, Danmark1179417942006-07-21
Jørgen Scheel, Danmark163706936332006-07-21
Henrik H. Søndergaard, Danmark71691628072006-07-10
Claus Kesby, Danmark1217221722006-07-10
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3597522872006-07-10
Mario Rodero Hernández, Spanien132361123762006-07-10
Samuel Peregrina, Spanien255331925272006-07-08
Benjamin Steffen, Tyskland71244623652006-07-08
Tom Sørensen, Danmark3571023802006-07-08
Lars Larsson, Sverige3569720932006-07-08
Detlef Gruber, Danmark1187418742006-06-07
Palle Nygaard, Danmark113297349122006-06-07
Carsten Olsen, Danmark1349134912006-06-07
Andreas Meyer Winnem, Norge182946021672006-06-07
Knud-Erik Andersen, Danmark1204520452006-06-07
Arnold Houmann, Danmark225115150832006-06-07
Markus Tallroth, Sverige1243424342006-06-07
Knud-Erik Strange, Danmark82039932012006-06-07
Morten Jensen, Danmark61112624122006-06-07
Claudia Thiel, Tyskland2380820692006-06-07
Wedigo Ferchland, Danmark5793917062006-05-18
Ole Hetland, Danmark112231226302006-05-18
Gert Rasmussen, Danmark81674630162006-05-14
Claus Dalskov, Danmark1213821382006-05-12
Jørn Lennart Larsen, Danmark3533819902006-05-10
Jens Jacob Iversen, Danmark3740525842006-05-10
Peter Halkier, Danmark61359534522006-05-10
Bent Jensen, Danmark3841928262006-05-10
Friedrich Thomas, Danmark1215621562006-05-10
Per Ekberg Pedersen, Danmark122971630112006-05-10
Ole Friis, Danmark2507028582006-05-08
Margit Hove, Danmark1208620862006-05-02
Hans Eli Sivertsen, Færøerne112267933782006-04-23
Mikael Funch, Danmark81890829912006-04-19
Ruth Ahlburg, Danmark234897727582006-04-10
Søren Parup, Danmark19799792006-04-01
Kent Schou Larsen, Danmark2357918892006-03-30
Niels Fabæk, Danmark71411722392006-03-19
Tom Jensen, Danmark1212521252006-03-19
Rune Larsen, Danmark2377820342006-03-19
Esben Eriksen, Danmark71831238762006-03-16
Søren Koch, Danmark3659922622006-03-16
Tim Vaughan, Storbritannien81745424132006-03-16
Karin Gustausen, Danmark3769338562006-03-11
Gunnar Larsen, Danmark193832226982006-03-11
Tobias Epple, Tyskland81583826322006-03-11
Svend Danbæk, Danmark1279527952006-03-05
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1308830882006-03-05
Birger Pedersen, Danmark4805222392006-03-05
Henning Hansen, Danmark4726522032006-03-01
Johan Stenlund, Sverige3713327172006-03-01
Ole Richter, Danmark1382938292006-03-01
Nis M. Nissen, Danmark1248424842006-02-25
Jan Bolding Kristensen, Danmark3924234042006-02-25
Cédric Rousseau, Frankrig101915124022006-02-20
Kjetil Johannessen, Norge296370029192006-02-19
Mark Trott, England1196019602006-02-12
Niels Bomholt, Danmark61221730272006-02-11
Arne Bertelsen, Danmark1196019602006-02-11
Tune Jensen, Danmark1238223822006-02-04
Frank Svensson, Danmark3887437782006-02-02
Marnix Jonker, Holland183824829612006-02-01
Terry Townshend, England2447423852006-02-01
Eline Eggers, Danmark3595220142006-02-01
Annelise Juul Stampe, Danmark41485860022006-01-30
Hans Erik Mom, Holland1175117512006-01-28
Jens B. Bruun, Sverige62203859042006-01-26
Uffe Pedersen, Danmark5911143428662006-01-22
Björn Gísli Arnarson, Island133420449052006-01-19
Tommy Hjorth, Danmark2434921792006-01-18
Tommy Frandsen, Danmark8219213243032006-01-15
Kim Lunding, Danmark173474145052006-01-14
Killian Mullarney, Irland2495825522006-01-10
Luc Verroken, Belgien4996128412006-01-05
Peter Thomsen, Danmark71613435312006-01-05
Justin Jansen, Holland1182218222005-12-24
David Erling Drangsland, Norge1291829182005-12-24
Ole Riis Jensen, Danmark3574725522005-12-20
Oleg Formanyuk, Ukraine4871632702005-12-15
Bent Møller Sørensen, Danmark2688341882005-12-13
Thomas Kjær Christensen, Danmark2800644142005-12-06
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1400540052005-12-04
Klaus B. Fries, Danmark3808533442005-12-03
Michael Køie Poulsen, Danmark1355035502005-11-24
Erik Lindgren, Sverige1358935892005-11-19
Steffen Ortmann, Danmark3784535492005-11-16
Jostein Myromslien, Norge1200020002005-11-15
Ola Nordsteien, Norge1240924092005-11-15
Lennaert Steen, Holland3657223252005-11-08
Henrik Elver, Danmark91563421072005-11-07
Aleix Comas, Spanien2534231582005-11-07
Peter Bundgaard, Danmark112852933732005-10-31
Mark Trustrup, Danmark1196819682005-10-31
Thomas Larsen, Danmark1141914192005-10-29
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2522929432005-10-27
Bjarne Nielsen, Danmark61120422872005-10-12
Stig Vang Petersen, Danmark234291736222005-10-11
Jesper Sonne, Danmark305593327062005-09-27
Daniel Patterson, Sverige51039130852005-09-23
Siv Behrendt-Møller, Danmark2550631112005-09-23
Hans Henrik Larsen, Danmark3579423552005-09-14
Henrik Pedersen, Danmark81442820712005-09-14
Terje Axelsen, Norge101829521872005-09-08
Ivan Abramowitz, Danmark1247824782005-09-07
Mats Wallin, Sverige71349421172005-09-06
Hans Henrik Iversen, Danmark4688420632005-09-06
Anders Jihmanner, Sverige1183018302005-09-05
Samuel Paz Parracho, Spanien81502822132005-09-02
Christian Tiller, Norge72123142632005-08-30
Ruud Altenburg, Holland2361219242005-08-29
Lars Elvstrøm, Danmark2385520932005-08-29
Peter Bjerre, Danmark61272526062005-08-29
Karl-Eric Gustafsson, Sverige183846328182005-08-26
Lars Lindgren, Danmark1197319732005-08-16
Anders Frederiksen, Danmark1169516952005-08-07
Hampus Lejon, Sverige1216521652005-08-05
Kasper Thorup, Danmark1186318632005-08-02
Andreas Malte Nielsen, Danmark1227422742005-07-04
Morten Stampe Larsen, Danmark5763521692005-06-29
Emil Todorov, Bulgarien5879321342005-06-26
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien1101810182005-06-26
Ulla Vibe Funch, Danmark1232723272005-06-26
Theodosis Mamais, Grækenland295451124952005-06-22
Erik Kramshøj, Danmark133691355122005-06-16
Rie Voetmann, Danmark72827965692005-06-13
Gaukur Hjartarson, Island112416729582005-06-13
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark61959152122005-06-12
Andres Wolff Fries, Danmark1219321932005-06-01
Julien Piette, Frankrig163153526162005-05-18
Westy Esbensen, Danmark1190919092005-05-04
Peter Iversen, Danmark1213621362005-05-01
Bjørn Kjellemyr, Norge3659127392005-05-01
Martin Jessen, Danmark41021427492005-04-26
Arild Hansen, Norge2383719932005-04-26
Jim Thagaard Hansen, Danmark183581225562005-04-20
Stuart A Reeves, Danmark122604724992005-04-20
Yeray Seminario, Spanien3779539022005-04-11
Miguel Avelino Suárez, Spanien3656624362005-04-11
José García Monzón, Spanien4824528492005-04-11
Hans Drostgaard, Danmark1207520752005-04-07
Leif Samuelsen, Danmark1202920292005-04-06
Jimmy Skat Hansen, Danmark173730452742005-04-04
Shaun Robson, England122374623512005-04-04
Terje Kolaas, Norge51340139762005-04-01
Sune Pedersen, Danmark1228422842005-03-30
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2477124542005-03-26
Tony Disley, Storbritannien2412220942005-03-25
Jørn Vinther Sørensen, Danmark4939026242005-03-18
Edvin Hansson, Sverige193680630432005-03-16
Thor Edgar Kristiansen, Norge41119032342005-03-14
Kim Fischer, Danmark225060536382005-03-07
Benoit Paepegaey, Frankrig132512221802005-03-07
Sander Bot, Holland5951320682005-02-24
Ingrid Grunwald, Tyskland61509846592005-02-21
Søren Ryge Petersen, Danmark1185118512005-02-06
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1235423542005-02-03
Dan Rasmussen, Danmark41122836452005-01-31
Thomas Stigfeldt, Danmark31013544742005-01-20
Alwin Schönenberger, Østrig2530530062005-01-13
Stefan Magnusson, Sverige3527322262005-01-03
Lars Lyngsø, Danmark2385520432004-12-26
Erik Van Bogaert, Belgien1199319932004-12-18
Mikael Nord, Sverige389509759842004-12-15
Torben Lund, Danmark51038845122004-12-15
Stefan Hage, Sverige92057431802004-12-15
Erik Schaumburg, Danmark1206620662004-11-29
Maris Jaunzemis, Letland71529225792004-11-26
Ole Vognstoft, Danmark1182318232004-11-25
Poul Erik Larsen, Danmark1245224522004-11-25
Lars Vilhelm Hansen, Danmark183575429732004-11-24
Thomas Kiørboe, Danmark1181018102004-11-23
Inger Skov, Danmark2582334062004-11-22
Ivan Jensen, Danmark1190919092004-11-21
Geert Brovad, Danmark103140544052004-11-14
Carsten Madsen, Danmark1446144612004-11-14
Erik Rosendaal, Holland1190519052004-11-11
Poul Reib, Danmark1261026102004-11-09
Steen Roed Hansen, Danmark101970125822004-11-08
Dennis Noel, Danmark1835383532004-11-08
Bjarne Streyffert, Danmark2468925452004-11-08
Raymond Galea, Malta1204120412004-11-08
Henrik Callesen, Danmark1222522252004-11-05
Gedser Fuglestation, Danmark1196919692004-11-05
Reint Jakob Schut, Holland4827123202004-10-31
Martin Holm, Danmark31004138172004-10-26
Lasse Braae, Danmark1345334532004-10-17
Philippe J. Dubois, Frankrig2564232752004-10-06
Dominique Verbelen, Belgien1281828182004-09-30
Virginia Escandell, Danmark1248424842004-09-07
Torsten Hansen, Danmark1187418742004-09-01
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2888847792004-08-16
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1263926392004-08-13
Jens Biltoft, Danmark1209420942004-08-01
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3809732232004-07-31
Einar Flensted-Jensen, Danmark1387038702004-07-25
Szabolcs Kókay, Ungarn1256125612004-07-22
Mogens Ribo Petersen, Danmark1227822782004-07-07
Ulrik Henneberg, Danmark2376320562004-07-07
Karen Lang, Danmark2540530142004-07-06
Martin Poulsen, Danmark1177717772004-07-04
Klaus Nellevang, Danmark2393220992004-06-25
John Steffensen, Danmark1249824982004-06-13
Lene Pedersen, Danmark1250925092004-06-01
Jelger Herder, Holland81698728512004-05-31
Tom Schlegel, Danmark2403825002004-05-17
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31347368642004-05-16
Henrik Carlsen, Danmark3743235322004-04-30
Ulla Henriksen, Danmark1119211922004-04-30
Tim Andersen, Danmark31270254132004-04-20
Hans Krabsen, Danmark1727272722004-04-03
Dennis Brandsborg, Danmark2447724482004-03-13
Robbin D. Knapp, Østrig1260926092004-03-11
Esben Østergaard, Danmark2534728942004-03-10
Henrik Stenholt, Danmark3762732002004-03-03
Lis Ravn, Danmark2530830982004-03-01
Leif Novrup, Danmark2541028892004-01-06
Gunnar Gundersen, Norge1348034802004-01-06
Carsten Hermann, Danmark1304230422003-11-28
Lasse Olsson, Sverige2433823602003-11-26
Michael Tiefenbach, Østrig1382438242003-11-26
Don Baccus, USA1249024902003-11-13
Tor A Olsen, Norge1264826482003-11-09
Jan Dresler, Danmark2483225192003-10-21
Svend Dybkjær, Danmark31082845072003-10-20
Vegard Bunes, Norge51256828602003-10-11
Jacob Alsted, Danmark1321532152003-09-15
Andreas Hagerman, Danmark205012633792003-08-28
Anna Bay Rask, Danmark1302430242003-07-25
Wilfried Hausmann, Tyskland2582634202003-07-19
Flemming Pedersen, Danmark1185418542003-06-28
Morten DD Hansen, Danmark1425842582003-05-30
Jørn Opsal, Norge1309530952003-05-30
Jacob Lund-Hansen, Danmark3738828222003-05-17
Thomas Jensen, Danmark1486948692003-05-17
Per Forsberg, Sverige1311631162003-05-17
Ronny Nilsen, Norge1388938892003-05-06
Pierre Unge, Sverige41107339312003-05-01
Ottenby fågelstation, Sverige2574631182003-04-18
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2500826332003-03-25
Rannvá Hansen, Færøerne1282428242003-03-25
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge92205227192003-03-09
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3591822242003-02-25
Håkan Sterner, Sverige2511728622003-02-14
Sakari Kauppinen, Danmark1560056002003-02-11
Claus Horneman, Danmark1435743572003-02-06
Maurizio Sighele, Italien1432843282003-01-29
Benny Jacobsen, Danmark2584230992003-01-21
Leo JR Boon, Holland31325170272003-01-13
Martin Eggen, Norge2419121592002-11-14
Søren Hjorth Andersen, Danmark71703632222002-10-29
Holger Sandfeldt, Danmark1224022402002-10-24
Peter Andreas Koch, Danmark3782030012002-10-12
Martin Scott, Storbritannien81335618382002-10-10
Nick Lowton, Storbritannien2364119262002-10-08
John Judge, Storbritannien2434722312002-10-08
Fredrik Kræmer, Norge102619246372002-10-02
Tim Brown, Storbritannien2459226132002-09-28
Graham Etherington, Storbritannien3593320332002-09-27
Deryk Shaw, Storbritannien1244224422002-09-12
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3750126192002-09-03
Thomas Hilkjær, Danmark2423322462002-09-03
Mike Richardson, Storbritannien2525330142002-08-05
Jim Willson, Storbritannien2425121362002-06-29
via Carsten Høeg, Danmark1288128812002-05-29
Andreas Gullberg, Norge1301930192002-05-13
Ricard Gutiérrez, Spanien81567022262002-04-28
Kelvin Jones, Storbritannien1338033802002-02-10
Bruce Mactavish, Canada1271627162002-01-30
Morten Jørgensen, Danmark3776033572002-01-21
Anita Pedersen, Danmark31514455392001-11-16
via Sune Jepsen, Danmark2769946592001-11-09
Alexander J. Lee, Danmark2458024182001-11-09
Kim Biledgaard, Danmark1350835082001-10-01

Der er i alt 1387 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.176 sek.
til toppen