Startside Leica Noctivid - ny kikkert fra Leica I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
 Artslister 


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Thomas Varto Nielsen, Danmark78360418137192017-02-22
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark38612671820592017-02-22
Eva Foss Henriksen, Danmark66765462049252017-02-22
Klaus Malling Olsen, Danmark36145018312128222017-02-22
Joachim Bertrands, Belgien562620115512017-02-22
Steen E. Jensen, Danmark903110564334782017-02-21
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark37823172221502017-02-21
Felix Timmermann, Tyskland191201510542017-02-21
Allan Kjær Villesen, Danmark36231518866732017-02-21
Claus Halkjær, Danmark69993291248802017-02-21
Helge Sørensen, Danmark1434181500479182017-02-21
Lars Paaby, Danmark272876021182017-02-21
Carl Bohn, Danmark35616495116992017-02-20
Jørgen Munck, Danmark526592050812017-02-20
Paul Patrick Cullen, Danmark96167791227522017-02-20
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark48318206813622017-02-20
Per Holmberg, Danmark24428470035882017-02-17
Lars Birk, Danmark25316843325132017-02-17
Birger Lønning, Danmark10516472348292017-02-17
Gisela Nagel, Tyskland674554617062017-02-17
Henning Larsen, Danmark752934610552017-02-17
Rodmund á Kelduni, Færøerne28737690454072017-02-17
John Larsen, Danmark67763658161102017-02-15
Kis Boel, Danmark64231066822017-02-15
Massimiliano Dettori, Holland1078663719202017-02-15
Erik Biering, Danmark50256672850472017-02-14
Per Boye Svensson, Danmark1095753622242017-02-14
Henrik Pedersen, Danmark19417327059362017-02-14
Simon Berg Pedersen, Danmark61184911557022017-02-11
Per Poulsen, Danmark43677763975162017-02-10
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige15416618126942017-02-10
Hans Henrik Larsen, Danmark2034181764345422017-02-10
Morten Scheller Jensen, Danmark1585161884462412017-02-10
Per Schans Christensen, Danmark39342104943192017-02-08
Erik Groth-Andersen, Danmark505061527922017-02-08
Palle Sørensen, Danmark10712844634322017-02-08
Arie Ouwerkerk, Holland9920742558012017-02-07
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark534295217892017-02-06
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10313968643652017-02-04
Lars Maltha Rasmussen, Danmark828295485272017-02-04
Axel Mortensen, Danmark829103582159802017-01-29
Peter Stronach, Storbritannien10417414542017-01-27
Lars Grøn, Danmark985346820372017-01-25
Rune Sø Neergaard, Danmark779893143148362017-01-25
Jan Haaning Nielsen, Danmark1029185523952017-01-24
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark48471170640002017-01-23
Luca Bergamaschi, Italien212108522017-01-23
Eigil Larsen, Danmark979544323312017-01-21
Morten Rasmussen, Danmark635074023472017-01-20
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark23417963757942017-01-16
Hans Staunstrup, Danmark8913082227782017-01-15
Dennis Olsen, Danmark14413037124322017-01-12
Erik Mølgaard, Sverige29523881133262017-01-12
Henrik Friis, Danmark16911048220132017-01-12
Zsolt Ampovics, Ungarn4527217522017-01-11
Johnny Salomonsson, Danmark27942776937742017-01-10
Jens Kirkeby, Danmark525006229672017-01-09
Ralph Martin, Tyskland1447314612017-01-02
Silas K.K. Olofson, Færøerne1485188070748262016-12-22
Carsten Holm Petersen, Danmark313497252016-12-12
Tine Jensen, Tyskland829095262016-12-12
Christian Andersen Jensen, Danmark45266134750322016-12-11
John Jensen, Danmark473070512582016-12-11
Andreas Bruun Kristensen, Danmark5410879348562016-12-07
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn212818217842016-12-06
Antoine Joris, Belgien445855519822016-12-05
Andreas Bennetsen Boe, Danmark1356133548542016-12-03
Jens Kildemoes, Danmark522147482016-11-30
Anni Nielsen, Danmark6512264441212016-11-29
Brian Rasmussen, Danmark9680312922016-11-27
Lars Andersen, Danmark938006717582016-11-25
Jesper Schade, Danmark14354352016-11-22
Conny Jensen, Danmark151034718612016-11-21
Bjørn Frikke, Danmark1058325523762016-11-21
steen jørgensen, Danmark1136214212016-11-18
Lars Jensen, Danmark21936248343812016-11-16
finn folkvardsen, Danmark111420419902016-11-15
Erling Krabbe, Danmark1258989845552016-11-15
Jens Søgaard Hansen, Danmark653112926189812016-11-14
Michael Hansen, Danmark1033375012016-11-10
Gerner Majlandt, Danmark16333737466312016-11-10
Klaus Dichmann, Danmark29130872146372016-11-10
Knud Pedersen, Danmark575103838663852016-11-09
Ole Krogh, Danmark1224269175896212016-11-08
Peter Nielsen, Danmark339647445112702016-11-08
finn henriksen, Danmark941898962016-11-08
Arne Torkler, Danmark16909421752016-11-06
Morten Bentzon Hansen, Danmark8315619342892016-11-06
Gábor Bodor, Ungarn121216915172016-11-05
Niels Peter Møller Jensen, Danmark703991613312016-11-04
Jan Skrubbeltrang, Danmark878122681292016-11-01
Michael Frank Nielsen, Danmark33118232718072016-11-01
Rony Livne, Israel13343342016-10-31
Otto Samwald, Østrig17515136225952016-10-31
Ivan Sjögren, Sverige764301012202016-10-27
Niels Behrendt, Danmark678465026942016-10-22
Christian Rørdam, Danmark433813925922016-10-22
Ole Hetland, Danmark496438654312016-10-22
Tore Vang, Norge559473475912016-10-20
Eigil Ødegaard, Danmark49486590148102016-10-18
Allan Haagensen, Danmark131583834492016-10-17
Johnny Madsen, Danmark28548414076072016-10-17
Stefan Tapio Ettestam, Sverige473540615512016-10-14
Jens Mikkel Lausten, Danmark153192082872016-10-13
Vincent Legrand, Belgien12317641954772016-10-08
Torben Sebro, Danmark577493029022016-10-08
Mads Danielsen, Danmark1957516082016-10-03
Szilard J. Daroczi, Rumænien516873523612016-09-24
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark424168072016-09-20
Frank Abrahamson, Danmark535028832332016-09-16
Ole Bo Olsen, Danmark372207815162016-09-12
Anders Sydney Jensen, Danmark22102509662016-09-12
ragnar smith, Danmark9550630312016-09-11
Matthieu Canévet, Frankrig192121920522016-09-10
Lars Adler Krogh, Danmark10220520447372016-09-10
Helle Kjær Erichsen, Danmark181986416422016-09-07
Sune Riis Sørensen, Danmark16128312443312016-09-05
Henry Lehto, Finland858631119102016-08-28
Erik Rosendahl, Danmark28955162016-08-27
Marcin Solowiej, Polen373131518522016-08-05
Jesper Michael møller, Danmark3333919152016-08-04
Johan Christian Homann, Danmark532458542016-08-02
Christer Brostam, Sverige627036921822016-08-01
Anne Navntoft, Danmark30234407629292016-07-30
Hans Erik Jensen, Danmark1037346102016-07-27
Ib Fagerlund, Danmark12352352016-07-25
Torben Lyng, Danmark191423815602016-07-23
Morten Christensen, Danmark647981342242016-07-20
Brian Christoffersen Skræm, Danmark417446722016-07-15
Stefan Pfützke, Tyskland709565532162016-07-15
Svitlana Tkach, Danmark24533192016-07-12
jette østergaard danielsen, Danmark14284282016-07-08
Steffen Fahl, Danmark171455014882016-07-07
Morten Winness, Norge12511936521822016-07-05
Poul Holm Pedersen, Danmark333554323472016-07-03
Søren Kristoffersen, Danmark1249161199184972016-07-03
Zbigniew Kajzer, Polen716966426862016-06-30
Peter Bonne Eriksen, Danmark25821951524092016-06-29
Steen Egholm Engelbøl, Danmark2196688012016-06-29
Thomas Garm Pedersen, Danmark60245327912016-06-25
Per Schiermacker-Hansen, Danmark10014574541082016-06-24
Esper Boel, Danmark314526382016-06-18
Knud Nielsen, Danmark17597592016-06-16
Anders Hammergart, Danmark8215443134272016-06-04
Peter Zeller, Schweiz9731714182016-06-03
Christian Leth, Danmark5613085340552016-06-01
Ib Jensen, Danmark24537627767992016-06-01
Henrik Asbjørn Pedersen, Danmark211330076092016-05-27
J Ole Andersen, Danmark432349512422016-05-24
Aurélien Audevard, Frankrig52476581333252016-05-22
Hugo Touzé, Frankrig523605542016-05-22
Bent Thøgersen, Danmark18017424331082016-05-19
Martin Gottschling, Tyskland558557573302016-05-15
Maximilian Fader, Tyskland12452452016-05-15
Bo Lassen Christiansen, Danmark419847732016-05-12
Hans Henrik Bay, Danmark502081616992016-05-12
Damien Gailly, Belgien1103010302016-05-11
Martin Strømkjær, Danmark3306911962016-05-10
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark929292422972016-05-09
Stano Harvančík, Rumænien13083082016-05-03
Mikkel Holck, Danmark23330377538822016-04-21
Steen Øllgaard, Danmark382559423882016-04-15
Niels Birkedal Thomsen, Danmark373684717192016-03-28
Erik Bogh Nielsen, USA979044823282016-03-19
Michael Hofmann Caspersen, Danmark14194192016-03-08
Tor Olsen, Norge262788422682016-03-01
Dominik Becker, Tyskland6524012022016-03-01
Oz Horine, Israel477002927812016-02-29
Lars Halkjær, Danmark425007622016-02-26
Kim Duus, Danmark11213006925862016-02-23
Peter Petersen, Danmark17767762016-02-18
Tommy Bjørk, Danmark5363510252016-02-16
Bjørn Kjellemyr, Norge12542542016-02-14
Torben Lund-Hansen, Danmark525337122016-02-12
Frédéric Jiguet, Frankrig567208122732016-02-02
Kai Lindegaard, Danmark213318032016-01-08
Keith Fox, Danmark465166425122016-01-06
Søren Nancke, Danmark101298226872016-01-02
Zoltan Baczo, Danmark6452312192015-12-31
Mathieu Bally, Schweiz1112511252015-12-22
David Monticelli, Belgien10013730726832015-12-20
Mikkel Thorup, USA420735952015-12-17
Tony Søholm Larsen, Danmark221916912582015-12-05
Jens Paulsen, Danmark432902216572015-12-04
Mikkel Høegh Post, Danmark24140296860642015-12-02
Lasse Patrick Simensen, Norge322057942015-11-16
Anders Østerby, Danmark335404563002015-11-13
Neer Div Bankoti, Indien13463462015-11-12
Rainer Christian Ertel, Tyskland402072010622015-11-05
Eric Didner, Frankrig19717230319712015-10-24
Heidi Frederiksen, Danmark2224213262015-10-02
Martin Lund, Danmark41041633332015-09-29
Philip Dam, Danmark14474472015-09-28
Niels Evald Jensen, Danmark2197211422015-09-19
Niels Lech Pedersen, Danmark12632632015-09-14
Jan Jörgensen, Sverige9908013962015-09-11
Søren Kristensen, Danmark898540235202015-09-08
Lisbeth Bech, Danmark632176672015-09-04
Jens Thalund, Danmark2177148050719742015-09-04
Bo Tureby, Danmark57992523157592015-09-01
Jens Brandt, Danmark14184182015-08-29
Nikolaj Thomsen, Danmark920142812015-08-20
Thorsten Stegmann, Tyskland1118011802015-08-14
Lars Erdmann, Danmark16776772015-08-07
Mikkel Bello Andreasen, Danmark12902902015-08-07
Maciej Buchalik, Polen1150115012015-07-19
Erik Christophersen, Danmark4410923932015-07-19
Arne Giørtz-Behrens, Danmark302440511582015-07-14
Henrik F. Nielsen, Danmark519666743802015-07-10
Arvid H Anthonsen, Norge29116916772015-07-07
Rie Jensen, Danmark38422952015-07-02
Daniel Pettersson, Sverige32442001229312015-07-02
Morten Müller, Danmark201517014262015-07-01
Lars Falck, Danmark646553620882015-06-30
Fabian Schneider, Schweiz525731220782015-06-29
Per Finn Nielsen, Danmark6810282639472015-06-23
Daniel Mauras, Frankrig1116611662015-06-23
Svend Fischer-Nielsen, Danmark15295292015-06-23
Jan Andruszkow, Danmark4267910082015-06-22
Hendrik Weindorf, Tyskland7410937029922015-06-17
Jørgen Kabel, Danmark13631885862742015-06-04
Morten Dehn, Danmark7612016222015-05-28
Karin Gustausen, Danmark8989251482015-05-25
Lars Andersen, Danmark434610619922015-05-22
Rasmus Due Nielsen, Danmark131735920662015-05-21
Carsten Siems, Danmark38845448235352015-05-17
uffe jensen, Danmark14124122015-05-11
Julien Piette, Frankrig6759319082015-05-05
Lars Juul Pedersen, Danmark272631715752015-04-30
Peter Rodemann, Danmark5712628092015-04-17
Aleks Lund, Danmark1135413542015-04-11
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark1456986962015-03-26
Elmer Pedersen, Danmark332125716432015-03-23
András Fodor, Ungarn567816243412015-03-10
Finn Nørregaard, Danmark1045759222015-03-09
Helle Dyrting, Danmark1981079082015-03-07
Julien Mazenauer, Schweiz423179852015-02-18
David Andersson, Sverige12811952420122015-02-14
jules phillips, Danmark1108510852015-01-25
Nis Lundmark Jensen, Danmark20630928538652015-01-09
Brahim Birds, Marokko3217910772014-12-19
Mikael Nord, Sverige548359128472014-12-14
Marcel Klootwijk, Holland3420516592014-11-28
Franziska Guepner, Tyskland3471316652014-11-18
Jens Röw, Tyskland1264326432014-11-17
Mads Herbøl, Danmark2493240962014-11-13
Ole Skrubbeltrang, Danmark6501413122014-11-13
Chris Baines, Storbritannien131288915942014-11-10
Richard Bonser, England19627520436162014-10-28
erik van bogaert, Belgien1114611462014-10-16
Finn Laugo Sørensen, Danmark23227406033292014-10-16
Bengt Bengtsson, Sverige141801133702014-10-14
Jonna Lindegård, Danmark6455510352014-10-12
John Frikke, Danmark271664014002014-10-11
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark6921238232014-10-09
Carl Søndergaard, Danmark6852722562014-10-03
Henrik Laust Bøhmer, Danmark5410494554842014-09-29
Ulla Paulsen, Danmark181898222282014-09-12
Henrik Brandt, Danmark9615946959542014-09-09
Christian Terp, Danmark4367013612014-08-29
Tommy Holmgren, Sverige11614225379032014-08-25
Lars Frede Petersen, Danmark216858502014-08-25
kai nissen, Danmark101023215802014-08-18
Kjeld Lund, Danmark121365630562014-08-13
Thomas Elbek, Danmark6517910492014-08-11
Rud Lynge, Danmark1121012102014-08-04
Luca Boscain, Italien161196610532014-07-31
Johannes Rydström, Sverige21823038929992014-07-29
Kim Mogensen, Danmark3319511792014-07-28
Tommy Kaae, Danmark355168640612014-07-17
Tomas Lundquist, Sverige20728531234342014-07-10
Graeme Joynt, England3232211062014-06-27
Arnold Georg Houmann, Danmark273100629312014-06-26
Lars Rostgaard, Danmark22226043546722014-06-13
Henrik Hougaard Larsen, Danmark81002220202014-06-10
Thomas Kehlet, Danmark668890026292014-06-06
Claus Vind-Andreasen, Danmark202407623892014-06-05
Rami Mizrachi, Israel121198114502014-06-03
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2259314168822014-05-27
Jens Jørgen Andersen, Danmark17730500268092014-05-22
Søren Vinding, Danmark1337282912362014-05-13
Keld Jakobsen, Danmark755037719182014-05-09
Kasper Anias Møller, Danmark14934932014-05-09
Bo Valeur, Danmark855019932014-05-02
Peter Brostrøm, Danmark554557023862014-05-02
Johannes Ferdinand, Tyskland131251020642014-04-28
Benjamin Steffen, Tyskland191482614402014-04-24
Tom Conzemius, Luxembourg316207942014-04-23
Fredrik Ström, Sverige537308472014-04-18
Torben Sylvest Jensen, Danmark5461512042014-04-11
Tommy Karlström, Sverige216169732014-04-10
Jan Helbo, Danmark866520925072014-04-06
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark217718912014-04-03
Lauge Fastrup, Danmark202303022602014-04-03
Bjarne Hemmingsen, Danmark151365014772014-04-03
Ole Zoltan Göller, Danmark47865070778652014-03-28
Magnus Corell, Sverige1124612462014-03-25
Ronny Malm, Sverige406028023662014-03-16
Karsten Busk Laursen, Danmark16916912014-03-04
Mark Walker, Danmark1017351919732014-03-02
Freddy Rosning, Danmark283282630312014-02-20
Charlotte Christel Jønsson, Danmark321618642014-02-14
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3346819582014-02-12
Jean-Pierre Jordan, Frankrig413186717162014-02-08
Poul-Henrik Bergmann, Danmark19959952014-02-02
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark7768819972014-02-02
Arne Kiis, Danmark37241641737732014-01-27
Stephan Skaarup Lund, Danmark15021713150242014-01-27
Janni Christoffersen, Danmark7523410522014-01-21
Christian Michael Villadsen, Danmark1171409512014-01-08
Steen Winkel, Danmark1480519552014-01-07
Leif Høgh Olsen, Danmark72375330458082014-01-06
Åge Mathias Matthiesen, Danmark91533528272014-01-04
Jonas Holmqvist, Sverige131377117502014-01-03
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark10928225292014-01-03
Gert Rasmussen, Danmark554306516082014-01-02
Anders Bojesen, Danmark121703240042013-12-31
Jeppe Bundgaard, Danmark91598839602013-12-29
Thorkil Brandt, Danmark141725916792013-12-29
Rene Rantzau, Danmark233459854032013-12-29
Arne Volf, Danmark12218586748052013-12-27
Kim Fich Larsen, Danmark17057052013-12-27
Henrik Kisbye, Danmark49949963361442013-12-24
Kenneth Bach Christensen, Danmark584569137312013-12-23
John Kyed, Danmark13925824993032013-12-22
Johan Stenlund, Sverige5436212452013-12-20
Espen Lie Dahl, Norge456603125922013-12-17
Dubois Laurent Yves, Frankrig2213911852013-12-17
René Larsen, Danmark759994332722013-12-15
Lars Rudfeld, Danmark423715220232013-12-13
Rolf Danielsen, Danmark1279727972013-12-12
Janis von Heyking, Sverige522594611342013-12-12
Anders Roel, Danmark111200820342013-12-10
Karina Jensen, Danmark1171117112013-12-10
Anton Herrig Liebermann, Danmark81383043192013-11-29
Thomas Jensen, Danmark81067217702013-11-29
Petri Kuhno, Finland3323811362013-11-21
Julia Zeitzer, Danmark1103210322013-11-12
Micha A Neumann, Danmark16706702013-11-12
Asbjørn Jensen, Danmark9512742727862013-11-11
mats svensson, Sverige4453912302013-11-09
Jakob Dall, Danmark8416275743022013-11-09
Stig Linander, Danmark11114888360242013-11-07
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2331916742013-11-06
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3664129882013-11-04
Emil Fich Larsen, Danmark7722514332013-11-04
John Pedersen, Danmark10315484045172013-11-02
Torben Olsen, Danmark2910960562013-11-02
Niels Poul Dreyer, Danmark40644787531012013-10-29
Jakob Engelhard, Danmark192543932152013-10-23
Per Vindis, Danmark455825931582013-10-23
Jon Lehmberg, Danmark12015040238312013-10-22
John G. Dinesen, Danmark374716821192013-10-22
Mads Elley, Danmark172664228152013-10-21
Frank Desting, Danmark456705129692013-10-20
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91494626952013-10-20
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien52178385642412013-10-16
Jens Wiberg, Danmark10871016192013-10-14
Patric Lorgé, Luxembourg132634935172013-10-10
Hamid Yadane, Marokko533028732013-10-07
Hampus Lejon, Sverige121905625952013-10-07
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10114816627342013-10-07
Lise Nielsen, Danmark1314531452013-10-06
Alen Ploj, Slovenien6665513312013-10-04
Mogens Neergaard, Danmark216848732013-10-03
Ingar Støyle Bringsvor, Norge323090115472013-10-01
Ole Kristjansen, Danmark3432217372013-09-29
David Boertmann, Danmark468380835902013-09-27
Josh Rhys Jones, England325513931612013-09-27
Wolfgang Jakob, Tyskland3463118052013-09-24
Greg McIvor, Sverige172833720152013-09-20
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark295570528282013-09-19
Klaus K. Nielsen, Danmark2496540822013-09-18
Vicky Knudsen, Danmark1200820082013-09-17
kurt jensen, Danmark18848842013-09-17
Marcin Faber, Polen316597382013-09-17
Finn Nielsen, Danmark17767762013-09-15
Christian Eilers, Danmark485122719062013-09-11
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3354214752013-09-05
Dave Barnes, Danmark5489920322013-09-05
Villy Pedersen, Danmark151621414672013-09-02
Jure Novak, Slovenien19119112013-09-02
Robert Paepke, Sverige729002439992013-08-29
Richard Burzynski, Danmark423977919522013-08-29
Charlotte Thomsen, Danmark3719334742013-08-28
Carsten Lundberg, Danmark3307113092013-08-28
Peter Bundgaard, Danmark61035342672013-08-26
Jens Eriksen, Danmark7215614652632013-08-26
Peter Halkier, Danmark212798920832013-08-22
Steve Klasan, Tyskland323933323952013-08-22
Tonny Papillon, Danmark172047523332013-08-22
Henning Krog Søndergaard, Danmark1117911792013-08-22
Allan Gudio Nielsen, Danmark111713028052013-08-15
Birthe Kirk Gawinski, Danmark3273011552013-08-09
Stefan Stürup, Danmark4409016762013-08-08
Thomas Kuppel, Tyskland6685614582013-08-08
Oluf Lou, Danmark41424350182013-08-02
Vagn Freundlich, Danmark9512885929092013-07-27
Per Kjær, Danmark17035105572842013-07-21
sissel fossat, Danmark1101210122013-07-11
Jonas Landolt, Schweiz1304730472013-07-10
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark18438432013-07-06
Pasi Parkkinen, Finland16623064030372013-07-03
John Jørgensen, Danmark6485310162013-06-30
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark457336058502013-06-30
Rolf Nagel, Tyskland202458319272013-06-24
Leif Bolding, Danmark91057917162013-06-22
Daniel König, Tyskland740297122013-06-22
Henning Rose Sørensen, Danmark11617569324142013-06-19
Karsten Mose, Danmark218259792013-06-18
Jan Durinck, Danmark224212435332013-06-17
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1328132812013-06-14
Ole Amstrup, Danmark25237307144572013-06-11
Szabolcs Kókay, Ungarn61051027252013-06-09
Troels Eske Ortvad, Danmark446820574842013-06-04
Christian Ljunggren, Sverige111305516422013-05-27
Brahim Mezane, Marokko7672513042013-05-26
Johanna Hartmann, Danmark1188718872013-05-23
Jacob Breson Neumann, Danmark191670013822013-05-23
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5534615002013-05-22
Ken Sievertsen, Danmark1806680662013-05-21
David B. Collinge, Danmark111792830392013-05-21
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark233062128822013-05-19
Troels M. Krogh, Danmark1108510852013-05-15
Rune Bisp Christensen, Danmark15823311536152013-05-15
Anders Wiig Nielsen, Danmark253672948912013-05-13
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12419028965432013-05-11
Tommy Studsholt Christensen, Danmark375381722882013-05-10
Jens Kristian Kjærgård, Danmark42986448567782013-05-07
Benny Nørgaard, Danmark1143114312013-05-02
Kent Olsen, Danmark388785674532013-04-30
Henrik Baktoft, Danmark2375922752013-04-30
Willy Jørgensen, Danmark18078072013-04-30
Franck Ishøi, Danmark333496121452013-04-17
Hjalte Kjærby, Danmark2430623612013-04-14
Stephen McAvoy, Irland5500513612013-04-14
Chris van Rijswijk, Holland2173910022013-04-14
Klaus Schak Laursen, Danmark3638134252013-04-13
Finn Carlsen, Danmark295094930232013-04-11
Anna Kjøller, Danmark1142514252013-04-10
Zbyszek Kajzer, Polen16916912013-04-08
Troells Melgaard, Danmark587566527612013-04-08
Sebastian Klein, Danmark91313644872013-04-08
Kirsten Jæger, Danmark1122412242013-04-08
Thomas J. Simonsen, Danmark466951530752013-04-04
David Erterius, Sverige29436656434632013-04-02
Anders Bacher Nielsen, Danmark20112886922502013-04-02
Sven Dall, Danmark2264916862013-03-31
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark222077922442013-03-28
Benny Rytter, Danmark1139113912013-03-27
Michael Køie Poulsen, Danmark233179443312013-03-25
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark9579314282013-03-25
Markus Tallroth, Sverige8012767237342013-03-22
Peter Dam, Danmark14120679030392013-03-18
Ivan Sjögren, Sverige615678816212013-03-16
Lars Gabrielsen, Danmark8712833436952013-03-15
Jonas Halberg, Danmark3321913612013-03-08
Hans Lind, Danmark122636043082013-03-05
Christian Michael Mortensen, Danmark1196219622013-03-01
Mette H. H. Hansen, Danmark4600730742013-02-28
Søren Garder Brask, Danmark212877082013-02-28
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark4327610402013-02-25
Finn Bro, Danmark111624621902013-02-25
Anne Themsen Flindt, Danmark1119811982013-02-21
Gert Sørensen, Danmark1114311432013-02-20
Tormod Amundsen, Norge182073323972013-02-19
Kristoffer Hansen, Danmark61137927582013-02-18
Flemming Lang, Danmark81514433392013-02-14
Morten Jenrich Hansen, Danmark333682136642013-02-13
Søren Skov, Danmark57695670438992013-02-12
Terje Kolaas, Norge354278723022013-02-12
Karsten Garcia Pedersen, Danmark852129732013-02-11
wally morell, Danmark1114911492013-02-10
Hjalte B. Johansen, Danmark8884325402013-02-03
Trösch Stephan, Schweiz2260415002013-02-01
Miska Nyúl, Ungarn16586582013-01-29
Thyge Enevoldsen, Danmark19139132013-01-28
Chr. G Nielsen, Danmark1170217022013-01-26
Knud Jørgen Olsen, Danmark6769023352013-01-23
Jan Fischer Rasmussen, Danmark545765127082013-01-22
Benny Haahr, Danmark556211026892013-01-17
Poul West Lauritsen, Danmark19269262013-01-14
Mateusz Matysiak, Polen162289222362013-01-09
Christoffer Elias Kaae, Danmark424027042013-01-08
Søren Peter Pinnerup, Danmark51040234662013-01-07
Benny Steinmejer, Danmark1151915192013-01-02
Svend Erik Frandsen, Danmark528331630352012-12-29
Niels Jørgen Askirk, Danmark13863862012-12-23
Harry J Lehto, Finland5714102550492012-12-21
Anders Bræstrup, Danmark1135713572012-12-17
Svend Rønnest, Danmark12915834536332012-12-09
Otto Madsen, Danmark2231513862012-12-05
Mads Syndergaard, Danmark15845842012-12-04
Jesper Johannes Madsen, Danmark1172217222012-11-28
Andreas Petersen, Danmark293582044912012-11-19
Kennerth Kristensen , Danmark2314516142012-11-14
Poul Ulrik, Danmark1169616962012-11-08
jesper nexø arvesen, Danmark4353310952012-11-07
Lasse Strandgaard, Danmark5916326252012-10-26
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1315231522012-10-25
Torben Laursen, Danmark333756528492012-10-23
Henrik Dissing, Danmark1116211622012-10-18
Erhardt Ecklon, Danmark5612485145762012-10-12
Niels-Christian Christensen, Danmark4455814722012-10-07
Torben Back Sørensen, Danmark18828822012-10-07
Henrik Mikkelsen, Danmark5210338754582012-10-03
Per Huniche Jensen, Danmark193864397442012-10-01
Leif Holmskov, Danmark182908930562012-09-23
Carsten Egevang, Guinea3408519142012-09-23
Poul Thrane, Danmark142745750202012-09-18
Gert Jeppesen, Danmark14418606653262012-09-15
Peter Lauritzen, Danmark4306212362012-09-12
Klavs Frandsen, Danmark214207952012-09-12
Bent Carstensen, Danmark244058246772012-09-09
Gabor Graehn, Danmark323988472012-09-06
Rafael Armada, Spanien2288017522012-08-30
André Riis Ebbesen, Danmark264449023672012-08-30
Bjørn Erik Hellang, Norge3333912412012-08-27
Mogens T. Kofod, Danmark2203010742012-08-26
Michael Grell, Danmark31217570142012-08-20
Terry Townshend, Storbritannien7911717243112012-08-20
Wout De Rouck, Belgien2316618152012-08-20
Lasse Olsson, Sverige232338322502012-08-20
Terje O. Nordvik, Norge4745129122012-07-27
Alex Sand Frich, Danmark4510011545202012-07-16
Johannes Christian Harbou, Danmark788485629952012-07-16
Peter Østrup Jensen, Danmark1107510752012-07-16
Jonas Gildebro, Danmark17817812012-07-16
Søren Nygaard, Danmark7015530951772012-07-15
Michael Schwalbe, Danmark122346029882012-07-08
John Mikkelsen, Danmark2195310942012-06-26
Christian Martin Glahder, Danmark131179616252012-06-26
Frode Jacobsen, USA464720717402012-06-23
Raphaël Lebrun, Belgien2748651492012-06-21
Omar Runolfsson, Island131191317322012-06-20
Bo Jensen, Danmark11111266720282012-06-19
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark171897715622012-06-15
Jan Speiermann, Danmark398806856932012-06-15
Torkild Kristensen, Danmark374203023182012-06-07
Martinez Jonathan, Frankrig24525740622702012-06-05
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark396128137362012-06-01
Daniela Gruber, Tyskland425468272012-05-31
Nikolaj Noel Christensen, Danmark345208430322012-05-31
Andreas Guldager, Danmark131299715752012-05-30
Benny Kristensen, Danmark12322148437102012-05-23
Benoit Nabholz, Frankrig141641123862012-05-23
Palle Hove Christensen, Danmark3434316342012-05-21
John Mikkelsen, Danmark1144914492012-05-21
André Julinder, Sverige3370518932012-05-14
Jesper Høy Hansen, Danmark3274713982012-05-11
Jan Mogensen, Danmark293329823782012-05-09
tue hartmann, Danmark16966962012-05-06
Niels Frost, Danmark1176417642012-04-29
Kim Aaen, Danmark5412088855122012-04-19
Mattias Nordlund, Sverige4616921902012-04-17
Kjeld Pedersen, Danmark1103110312012-04-17
Christophe CAPELLE, Frankrig8802015052012-04-14
Thomas Bernhardsson, Sverige8610039918332012-04-13
Ole Skrubbeltrang, Danmark3316714592012-04-12
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark141558813992012-04-11
Bent Nielsen, Danmark6450710422012-04-09
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33935239629672012-04-09
Domen Stanic, Italien141689218512012-04-08
Reto Burri, Schweiz121345316842012-04-06
Steen Christensen, Danmark4479019562012-03-30
Jesper Sonne, Danmark131796121992012-03-30
Frank Simonsen, Danmark112365937992012-03-29
Eirik Nydal Adolfsen, Norge1120412042012-03-29
Susanne Jepsen, Danmark14720021452262012-03-23
Martin Høj Hansen, Danmark15775772012-03-22
Anders Tørressen Hangaard, Norge51104537062012-03-21
Michael Mosebo Jensen, Danmark12427267882842012-03-20
Tobias Berger, Sverige434488822112012-03-20
Kjetil Schjølberg, Norge345764144012012-03-12
Steen Reimers, Danmark111793728042012-03-11
Flemming Ahlmann, Danmark6013315065942012-03-10
Claus Johansson, Danmark161705313702012-03-09
Mogens H. Foder, Danmark18088082012-03-07
Clausjannic Labuz, Danmark11018696957172012-03-06
Kurt Prentow, Danmark71400229162012-02-28
Mathieu Bally, Schweiz354045825022012-02-26
Nicolas Pierre Beyer, Danmark19389382012-02-24
Jan Jespersen, Danmark71069319212012-02-24
Leander Khil, Østrig224200029992012-02-22
Malte Christensen, Danmark1110211022012-02-21
Stefan Hage, Sverige3485923382012-02-16
Svend Nørgaard, Danmark111259221092012-02-16
Henrik Poulsen, Danmark2212412562012-02-13
Rune Bjerre, Danmark347333446762012-02-12
Steve Nuttall, England1106710672012-02-12
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark244573039152012-02-12
Michael Sørensen, Danmark6593819532012-02-10
Mark Desholm, Danmark1269926992012-02-06
Allan Helge Nolte, Danmark2272918672012-02-06
Vagn Gjerløv, Danmark316886952012-02-06
Stefan Cherrug, Sverige192372518122012-02-06
Lars Ernst, Danmark16456452012-02-02
kim jespersen, Danmark214939652012-01-31
Henrik Just, Danmark7411920637612012-01-26
Yann Kolbeinsson, Island183539227412012-01-25
Marcus Erik Danielsson, Sverige141226215312012-01-12
Kris De Rouck, Belgien19429422012-01-08
Thomas Hultquist, Sverige3518622642012-01-07
Jacob Sterup, Danmark223612432762012-01-04
Jakob Hochuli, Schweiz8875317682011-12-30
Egon Iversen, Danmark2423225602011-12-29
Kurt Vogt, Danmark27160678332011-12-27
Jens Ole Byskov, Danmark452878719302011-12-24
Julian Guy Bell, Norge1141614162011-12-23
Vlad Cioflec, Rumænien6577913522011-12-22
Jan Kåre Ness, Norge72499665502011-12-14
Niels Jarnum, Danmark6605124522011-12-13
Jens Ballegaard, Danmark61059536662011-12-11
Lars Smith, Danmark172811741702011-12-09
Stinne Aastrup, Danmark4553519722011-12-05
Kresten Hansen, Danmark2246916472011-12-01
Kristian Poulsen, Danmark2227513912011-11-18
Pete Antrobus, England3437818862011-11-16
erik ehmsen, Danmark10917814572011-11-16
morten jønck, Danmark324558872011-11-12
Alf Petersson, Sverige427192639452011-11-02
Albert J. de Jong, Holland1139513952011-11-01
Nicki Sørensen, Danmark567312123562011-10-31
Hugh Harrop, Skotland2365519002011-10-26
Claus Lunde Pedersen, Danmark101128914902011-10-25
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark91081314562011-10-25
Kristian Laustsen, Danmark5822520822011-10-23
Jørn Vinther Sørensen, Danmark111893130952011-10-20
Leif Pedersen, Danmark284401722692011-10-16
Iben Hove Sørensen, Danmark1399139912011-10-15
Dan Bruhn, Danmark2317718942011-10-13
Dominic Mitchell, Storbritannien171829617082011-10-10
michael jürgensen, Danmark1164916492011-10-09
Jan Eske Schmidt, Danmark245262743752011-10-08
Steen Drozd Lund, Danmark101498021322011-10-07
Henrik Knudsen, Danmark194650545372011-10-05
Richard Ek, Sverige366412346582011-10-03
Allan Prang, Danmark1287628762011-10-02
Anders E. Sørensen, Danmark12523551849022011-10-01
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71490626252011-10-01
Martin Rivero, Danmark2308317052011-10-01
Benjamin Gnep, Tyskland2197210672011-09-30
Jesper Segergren, Sverige2352719982011-09-27
Christian Axelsen, Danmark468076857662011-09-25
Per Hirslund, Danmark16376372011-09-25
Maurizio Sighele, Italien9714814242011-09-25
Thurel Julien, Gambia13213045816782011-09-18
Jens Ryge Petersen, Danmark214185730952011-09-16
Bent Staugaard Nielsen, Danmark71013019172011-09-05
Søren Harding, Danmark866399846712011-08-30
Jonn Leffmann, Sverige141741517992011-08-22
Christoph Moning, Tyskland141287212562011-08-20
Jesper Brinkmann, Danmark183182627602011-08-17
nick petersen, Danmark4427512042011-08-16
david drangsland, Norge162302525582011-08-13
Aage Kabbelgaard, Danmark1118211822011-08-12
John Dreyer Andersen, Danmark253766622682011-07-31
Wolfgang Trimmel, Østrig1251625162011-07-29
Kurt Willumsen, Danmark16056052011-07-27
Jeppe Berthelsen, Danmark17347342011-07-27
Knud Kjeldsen, Danmark18368362011-07-27
Anders Søgaard, Danmark12923241935312011-07-17
Yoav Perlman, Israel152619124562011-07-14
Hallgeir Fisketjøn, Norge8775415612011-07-07
Jens Overgaard Christensen, Danmark9415553136842011-07-01
Felix Jachmann, Tyskland2258813262011-06-24
Rasmus Hald, Norge2216311782011-06-17
Aidan G. Kelly, Irland2347120192011-06-14
Peter Lyngs, Danmark246865557562011-06-04
Maarten Zorgdrager, Holland6822916992011-06-02
Elly Hansen, Danmark193559651142011-05-29
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1135713572011-05-24
Thomas Maul, Danmark869337119312011-05-16
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1171917192011-05-12
Oskar Nilsson, Sverige2291116352011-05-09
Jørgen Dam, Danmark24541363634732011-05-04
Klaus Bjerre, Danmark345643137322011-05-04
Paul Jacobsen, Danmark1175117512011-04-23
Claus Boe Tøndering, Danmark2227112822011-04-19
Luca Andrei Dehelean, Rumænien141772519372011-04-06
Thomas Nielsen, Danmark202974131712011-03-24
Gabriel Schuler, Schweiz16930108534572011-03-23
Lars Petersson, Sverige17867862011-03-19
Lars Laursen, Danmark1190619062011-03-10
Brian Thomsen, Danmark5580219212011-03-08
Kristian Ribers, Danmark18938932011-02-27
Lee Victor Gregory, Storbritannien2397223122011-02-21
Bo Thyge Johansen, Danmark1321832182011-02-16
Martin Kviesgaard, Grønland295376536592011-02-13
Svend Erik Olesen, Danmark1190119012011-02-10
Martin Oomen, Sverige141986218802011-02-07
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71439829332011-02-03
Tim Hesselballe Hansen, Danmark72205149032011-01-30
Kai Gauger, Tyskland101426019152011-01-27
Martijn Bunskoek, Holland101141613072011-01-27
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1148914892011-01-23
Thomas Riedel, Danmark4606224232011-01-14
René Christian Hansen, Danmark1123212322011-01-13
Torben Jepsen, Danmark131779619902011-01-13
Bo Svensmark, Danmark71488645972011-01-10
Odysseas Tsimoulis, Grækenland253468317632011-01-09
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark1101210122011-01-08
Hans Gleie, Danmark2370920682010-12-29
Johan Stenlund, Sverige437728035502010-12-20
Chris Romeiks, Tyskland142247322362010-12-12
Cristian Jensen Marcet, Danmark367170839982010-12-10
Ies Meulmeester, Holland121721117772010-12-03
Bo Sonne Sørensen, Danmark295498644402010-11-24
Seamus Enright, Irland2482838452010-11-21
Hans Larsson, Sverige357709144262010-11-07
Martin Roost, Schweiz2258414812010-11-07
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark456844629902010-10-29
Kurt Bredal Christensen, Danmark113021466542010-10-28
Bjørn Grøn, Danmark4591823782010-10-27
Erik Røjgaard, Danmark1136813682010-10-21
Dirk Van Gansberghe, Italien201980614742010-10-21
Knud Erik Christensen, Danmark1246424642010-10-20
Aron Andersson, Sverige4450813592010-10-20
Stéphane Bocca, Belgien2409824092010-10-19
Jurgen Lehmann, Finland1136313632010-10-12
Knud N. Flensted, Danmark162693928852010-10-10
Tomas Svensson, Sverige447164237642010-10-08
Henrik Mouritsen, Tyskland82061339752010-09-29
Søren Gjaldbæk, Danmark2400721162010-09-29
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3412314552010-09-28
Ole Lorenzen Post, Danmark1204520452010-09-27
Leo Heemskerk, Holland1206320632010-09-26
Kristian Laustsen, Danmark6998423922010-09-22
René Worup Rørbæk, Danmark1105710572010-09-22
Lars Borup, Danmark357164336552010-09-19
Birger Algot Tørnblad, Danmark218159322010-09-14
Lars Witting, Danmark326844733122010-09-08
Aleix Comas, Spanien6758415712010-09-05
Henrik Kolsbjerg, Danmark8812512302010-08-27
Ivan Petric , Slovenien81070426292010-08-22
Christoph Moning, Tyskland31075952192010-08-18
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2308021462010-08-10
Hans Pinstrup, Danmark193115929222010-08-09
Klaus Mortensen, Danmark539307332662010-08-07
Henning Broe, Danmark18698692010-08-05
Henrik H. Søndergaard, Danmark71071822642010-08-05
Alf Frølich, Danmark1238223822010-08-02
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1126512652010-07-26
Gordon Hodgson, England1195319532010-07-15
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet61048032682010-07-15
Marco Hammel, Schweiz1110211022010-07-12
Birger Hultengren, Danmark1129212922010-07-07
Simon Sigaard Christiansen, Danmark507644528012010-07-02
ji be, Schweiz182359924102010-06-21
Anne Blotting, Danmark2186310882010-06-17
Stig Toft Madsen, Danmark2334016972010-06-17
Per Ekberg Pedersen, Danmark173195642772010-06-15
Carsten Gørges Laursen, Danmark142594937332010-05-31
Heine Oldenskov, Danmark5558017522010-05-30
Vinni Bruhn, Danmark71056833232010-05-29
Per Allan Degn, Danmark101214415882010-05-28
Jani Vastamäki, Finland61232331162010-05-28
Martijn Bot, Holland8615293927772010-05-26
Jan Bolding Kristensen, Danmark1201520152010-05-18
Albert Steen-Hansen, Danmark17533700858652010-05-04
Patrik Jonasson, Sverige1131113112010-05-02
Hans Jørgen Riis, Danmark2269415302010-04-23
Thomas Kuppel, Tyskland1213021302010-04-23
Peter Steen Henriksen, Danmark1158315832010-04-19
Torben Byfoged, Danmark2263014132010-04-13
Jan-Michael Breider, Sverige4576319472010-04-06
Niels Odder, Danmark4649421442010-03-27
Ulf Eschou Møller, Danmark296024576522010-03-26
Mogens Hansen, Danmark33968117641002010-03-19
Thorkild Lund, Danmark1161816182010-03-15
Hanne April Farnæs, Danmark3354613352010-03-07
Steen Højmark-Jensen, Danmark1282728272010-03-07
Lars Mejlby, Danmark193240533242010-03-05
per mattisson, Danmark2373619902010-03-01
Christian Brinkman, Holland1118111812010-02-23
Johnny Laursen, Danmark12220077832062010-02-23
Flemming Værgman, Danmark1165616562010-02-21
Dan Allan Nielsen, Danmark2328216792010-02-18
Lene Vejen, Danmark41016748732010-02-14
Arild Breistøl, Norge142021828542010-02-11
Jan Kiel, Danmark81910649472010-02-06
Thomas W. Johansen, Danmark92088059752010-02-04
Jacob Dalsten Petersen, Danmark314491919802010-01-31
Jean Seeberg, Danmark3404814512010-01-31
Henrik Bengtsson, Danmark3437817742010-01-24
Ken Rasmussen, Danmark3678038922010-01-24
Tommy Andre Andersen, Norge132073721052010-01-18
Bjarne Skule, Danmark171572012652010-01-12
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark2202311142010-01-11
VASLIN Matthieu, Frankrig10112941524112010-01-05
Carsten Lyhr Hansen, Danmark5954320392010-01-05
Timme Nyegaard, Danmark2237012022010-01-03
Lars Andersen, Danmark1157615762010-01-01
Fülöp Attila, Rumænien1187818782009-12-25
Josh J Shaw, England2274516842009-12-25
Nico de Vries, Holland1153515352009-12-20
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1116211622009-12-06
Pieter Vantieghem, Belgien254499642102009-11-26
Søren Brinch, Danmark132865967852009-11-22
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5659015862009-11-19
Arne Lilhauge, Danmark7838616742009-10-19
Brian Wielsøe, Danmark1640964092009-10-14
Jan Hjort Christensen, Danmark71702363622009-10-13
Jan Ole Kriegs, Tyskland3458115842009-10-13
Thomas Bentsen, Norge2278714542009-10-12
Kermarrec Corentin, Frankrig303796525062009-10-11
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5519412832009-10-08
Jan Ravnborg, Danmark91640229792009-10-06
Tue Romanow, Danmark1197019702009-10-06
David Lundgren, Sverige1186918692009-09-18
Bjørn Ginman, Danmark1410641062009-09-16
Mårten Müller, Sverige3602121602009-09-13
Flemming Eskildsen, Danmark1164416442009-09-07
Kurt Rasmussen, Danmark71269826672009-09-04
Poul Reib, Danmark5662018662009-08-27
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1412841282009-08-20
Thomas Hellesen, Danmark153186529162009-08-10
Jørgen Witved, Danmark8113281340472009-08-10
Kjetil Johannessen, Norge385470124492009-08-10
Björn Dellming, Sverige1333533352009-08-02
Jan van der Laan, Holland1144314432009-07-31
Mats Wallin, Sverige243564521782009-07-29
Luise Ekberg, Danmark1133913392009-07-26
Jens Maibomm Hansen, Danmark1149014902009-07-19
Karsten Munch Andersen, Danmark3418515512009-07-13
Geir O. Pedersen, Norge162770524022009-06-25
Chris Lansdell, England162613623772009-06-22
Mehmet Goren, Tyrkiet8111272834282009-06-15
Reto Burri, Schweiz344430922572009-06-08
Lotte Skjærbæk, Danmark3326911852009-05-28
Stefan Frello, Danmark1111911192009-05-28
Hans Eli Sivertsen, Færøerne4843925642009-05-24
nuno barros, Portugal1149714972009-05-18
Jørgen Hansen, Danmark1182518252009-05-12
Henrik Madsen, Danmark71256827692009-05-12
Susanne Overgaard Petersen, Danmark61010425312009-05-11
Michael bergman, Sverige51273045172009-05-09
Peter Jensen, Danmark4813928262009-05-07
Birger Bavnsgaard, Danmark1136713672009-04-30
Stig Eide, Norge1237123712009-04-27
Csaba Lendvai, Ungarn1170117012009-04-25
Peter Kuster, Schweiz101972629962009-04-24
finn birkholm-clausen, Danmark4969032172009-04-23
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1211321132009-04-23
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark2278215422009-04-19
Bjarne Nielsen, Danmark3442616102009-04-19
Robert Toft, Danmark3515025492009-04-15
Morten Jørgensen, Danmark91562924172009-04-14
Jacob Neumann, Danmark2259914182009-04-12
Henrik Johansson, Norge2408125412009-04-11
Poul Erik Junk, Danmark5753918322009-04-08
Gal Shon, Israel1122012202009-04-06
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3371015882009-04-06
Jens Boesen, Danmark101700721522009-04-04
Allan Hansen, Danmark3455518792009-04-03
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3342612532009-04-01
Erling Bonde, Danmark3584124922009-03-29
Ole Andersen, Danmark2287919032009-03-29
Stig Westergård, Danmark1295929592009-03-26
Andreas Saul-Rotne, Danmark1148414842009-03-01
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark2204811322009-03-01
Lesley van Loo, Holland111779419742009-02-23
Dennis Martinek Langholz, Danmark61099429852009-02-23
per schmidt, Danmark1137313732009-02-23
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1171017102009-02-20
Marko Gregoric, Slovenien18628622009-02-12
Jonathan Meyrav, Israel3532620652009-02-06
Lars Villadsen, Danmark71020324242009-02-01
Freddy Johansen, Norge61058426252009-01-30
Bence Kókay, Ungarn91362119902009-01-25
Anders Bergman, Sverige3512220882009-01-18
Raffael Ayé, Schweiz91200417622009-01-16
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1134813482009-01-12
Olof Jönsson, Sverige223817337022009-01-11
Florin Chirila, Rumænien61023419142009-01-07
Annette Hansen, Danmark31230973312009-01-07
Klaas Bert Debusschere, Belgien2323418642009-01-06
Luca Sattin, Italien243789023632009-01-05
Erik Ehmsen, Danmark61084645472008-12-29
Thomas Damm Als, Danmark2312217012008-12-22
Lars Lundmark, Sverige1213821382008-12-20
Alex Wallin, Danmark3394416172008-12-15
Martin Søgaard Nielsen, Danmark275692538552008-12-08
Mogens Holme, Danmark2222711892008-11-27
Jos Van den Berg, Holland1283928392008-11-24
Kim Søvæld, Danmark1136213622008-11-18
Roland Jensen, Danmark173164726762008-11-17
Peter ter Heide, Holland1166016602008-11-10
Ole Thyge Plannthin, Danmark6821917592008-11-09
Ma Yan Bryant, Storbritannien274360425482008-11-09
John Martin Mjelde, Norge61055221732008-11-05
Steen Brølling, Danmark1164916492008-11-03
Niki Forintos, Ungarn1105310532008-11-02
Michael Bergman, Sverige2524929892008-10-27
Carsten Fog, Danmark1239423942008-10-25
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark142780127742008-10-22
Jan Salmonsen, Danmark2424021812008-10-19
Kield Andersson, Danmark5925224642008-10-18
Marianne Heno Mogensen, Danmark61084141272008-10-18
Carsten Gadgaard, Danmark8921646469142008-10-17
Torben Andersen, Danmark61138824432008-10-12
Palle Jensen, Danmark3415014222008-10-09
Kim Øllgaard, Danmark91301821202008-10-09
Sanne Busk, Danmark51135644142008-10-08
Eva Agnethe Bramming, Danmark4637817552008-10-06
Henrik Holm Brask, Danmark1169516952008-10-06
Flemming Nielsen, Danmark1107410742008-10-06
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3483617782008-10-06
Mogens Krantz Backe, Danmark5738718022008-09-27
lou bertalan, Tyskland1158715872008-09-25
Per Smith, Danmark1193319332008-09-22
John Hornbek, Danmark182422615822008-09-08
Stéphane Aubry, Schweiz7311559527622008-09-08
Xavier ROZEC, Frankrig3608223182008-09-02
Aron Andersson, Sverige3500427362008-08-28
Ole Kristensen, Danmark81229519982008-08-24
Søren Olin, Danmark2431721862008-08-16
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2461723762008-08-10
Keld Sørensen, Danmark5791222682008-08-02
Marcel van Kammen, Holland2308716152008-07-22
Eric Schaumburg, Danmark61183224212008-07-19
Svend Ove Jensen, Danmark2366319662008-07-14
Espen Støtterud Christensen, Norge6860815482008-06-23
Petri Salo, Finland2616339172008-06-18
Flemming Dane, Danmark3408914512008-06-13
Ole Snerling, Danmark1140214022008-06-04
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3418915572008-05-29
Seamus Mogensen, Danmark2316917102008-05-26
Niels Jørgen Clausen, Danmark91556220542008-05-26
Paul Nilsson, Danmark203876125712008-05-26
Mona Grundsøe, Danmark253889722042008-05-05
Michael Bonefeld Bladt, Danmark4886036522008-04-30
Alan Clewes, Storbritannien2448232252008-04-26
Jonas Gadgaard, Danmark111730523402008-04-26
Theis Bacher Nielsen, Danmark5586012882008-04-22
Henning Hansen, Danmark4530713742008-04-22
Thomas Lundqvist, Danmark1218921892008-04-19
Ralph Martin, Tyskland263758017852008-04-18
Claus Kesby, Danmark1115111512008-04-16
kim lundqvist, Danmark142234722272008-04-09
Henrik Greve, Danmark3718944682008-04-07
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien5937633042008-03-30
Claus Øgard, Danmark2278114522008-03-16
Steen Cruddis, Danmark1243924392008-03-16
Anders Horsten, Danmark2339518452008-03-14
Patrick Beirens, Belgien2385022632008-03-10
Thomas Eske Holm, Danmark1223022302008-03-02
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8215455328612008-02-27
Frode Falkenberg, Norge203860828102008-02-25
niels bahl andersen, Danmark4576318492008-02-21
Chris Batty, England14223457046412008-02-20
Martin Majlandt, Danmark1191819182008-02-18
Rasmus Strack, Danmark122227425692008-02-06
Lars Peter Johansson, Danmark3612425482008-01-25
Ger Meesters, Holland3731426312008-01-23
Lilly Irene Sørensen, Danmark91419020312008-01-20
Torben Evald, Danmark71372627082008-01-18
Thomas Buus Nielsen, Danmark3800027872008-01-14
Pim Wolf, Holland3555021352008-01-08
Tom Backlund, Finland1315631562008-01-06
Uffe Jensen, Danmark1166016602007-12-28
Andreas Noeske, Tyskland6919318262007-12-16
Michael West, Danmark1178817882007-12-16
Anni Oppelstrup, Danmark2335418802007-12-16
Inger Christoffersen, Danmark1158715872007-12-09
Simon Werngren, Sverige71347224502007-11-29
Tibu Paul Lucian, Rumænien4791030482007-11-24
Barrault Frantz, Frankrig51031524302007-11-24
John N. Jensen, Danmark1206220622007-11-22
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2311620902007-11-06
Niels Kaare Krabbe, Danmark2444025862007-11-04
dave farrow, Storbritannien1182018202007-10-30
christian tiller, Norge1212721272007-10-16
Carsten Egevang, Grønland5112131752292007-10-09
Jack Juliussen, Danmark3491816522007-10-07
Lonnie Jensen, Danmark1348834882007-10-05
Quentin Dupriez, Frankrig1150515052007-10-05
Michal Radziszewski, Polen1206320632007-09-20
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2352017642007-09-09
Janus Ethelberg, Danmark9415774322152007-09-05
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1321532152007-09-02
Kent Schou Larsen, Danmark1130313032007-08-28
Jesper Nielsen, Danmark2333918602007-08-28
Jan Thomsen, Danmark8915995136962007-08-21
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne71728036322007-08-18
Joakim Engel, Danmark8316227752412007-08-18
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2491127262007-08-18
Jens Andersen, Danmark61315032812007-08-17
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1221322132007-08-16
Mark Hammond, Danmark2336321172007-08-15
Jóan Petur Petersen, Færøerne1105010502007-08-11
Johannes Tallroth, Sverige4626518532007-08-08
Inger Andersen, Danmark244227222602007-08-07
Hans Rytter, Danmark234131135752007-08-07
Magne Pettersen, Norge2641532312007-08-03
Lars Munk, Danmark1144014402007-08-03
Johan Emil Løje, Danmark1143114312007-07-31
Lars Omø Christiansen, Danmark1183718372007-07-15
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark51014824142007-07-14
Carsten Poulsen, Danmark325911534222007-07-12
Thomas Hasle Ravn, Danmark2511428022007-07-12
Niels Jørgen Larsen, Dominica163160538472007-07-10
Carl Erik Mabeck, Danmark12724194055062007-07-04
Erik Jensen, Danmark2377419262007-06-26
Jens Holte Frederiksen, Danmark1147214722007-06-25
Tommy Holmgren, Sverige81543122982007-06-24
Erik Edvardsson, Sverige152465223152007-06-05
Linda Mølgaard, Danmark4798831152007-05-30
Erik Breden, USA6937918262007-05-30
Mikko Oivukka, Finland223652527742007-05-20
Bente Steffensen, Danmark1131113112007-05-20
Bjarne Golles, Danmark2427124972007-05-10
Claus Eriksen, Danmark3568622792007-04-29
Erik Agertoft, Danmark173305942872007-04-29
Jan Bosch, Holland1176117612007-04-25
Kristian Borum, Danmark2391821262007-04-22
Søren Langkilde Madsen, Danmark61153022422007-04-21
Birgit Nielsen, Danmark2427121862007-04-15
Ivan Skov Pedersen, Danmark1132213222007-04-10
Poul Emil Kristensen, Danmark1304630462007-04-08
Dennis Andersen, Danmark3456816692007-04-04
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2384720502007-03-04
Ole Stobbe, Danmark2429425382007-02-28
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8817917756362007-02-25
Torben Ethelberg, Danmark192978522712007-02-25
Preben Berg, Danmark194005638772007-02-17
Kaj Krutfelt, Sverige3463917392007-02-05
Arthur R. Jensen, Danmark133648063442007-01-30
Patrick Höhener, Frankrig1189018902007-01-18
Kjetil Schjølberg, Norge1162516252007-01-09
Peter Christiansen, Danmark428082053612006-12-31
Johannes Erritzøe, Danmark2413520852006-12-28
Jan S. Kristensen, Danmark71439229352006-12-24
Jens Lind, Danmark4543014262006-12-11
Nelly Hansen, Danmark335853030322006-12-06
Wim van der Schot, Holland1208720872006-12-04
Ruud van Beusekom, Holland1139513952006-11-26
Klaas Felix Jachmann, Tyskland295885642702006-11-26
Leif Bisschop-Larsen, Danmark223792925582006-11-08
Tom Backlund, Finland51265035592006-11-07
Anders Tøttrup, Danmark315793434922006-11-05
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2481526492006-10-09
Gunner Munk, Danmark1224122412006-10-08
Bart-Jan Prak, Holland6928217112006-10-05
Ludovic Scalabre, Frankrig112289734292006-10-02
Steffen Holst, Danmark4717522502006-09-30
Peter Bo, Danmark3858041302006-09-25
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne41075832132006-09-23
Jørgen Staarup Christensen, Danmark316516230852006-09-22
Ernst Hjøllund, Danmark3616529452006-09-21
Herman Bouman, Holland1160816082006-08-30
Kim Petersen, Danmark101576619582006-08-24
Erik Enevoldsen, Danmark51404638492006-08-20
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1182518252006-08-20
Christian Wegst, Tyskland1261526152006-08-10
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61398128152006-08-09
Pierre-André Crochet, Frankrig101583120332006-08-09
Karsten Stæhr, Danmark101672720972006-08-09
Tom Goossens, Belgien91595729992006-08-09
Kim Iburg, Danmark1147714772006-08-07
Leif Jonasson, Sverige2477128532006-08-07
Steen Brølling, Danmark51108029722006-07-31
Pawel Malczyk, Polen5945027382006-07-26
Christian Svane, Danmark3585022382006-07-25
Jørgen Scheel, Danmark163241232692006-07-21
Lars Pedersen, Danmark1157715772006-07-21
Mario Rodero Hernández, Spanien132030720812006-07-10
Henrik H. Søndergaard, Danmark71476524962006-07-10
Claus Kesby, Danmark1185718572006-07-10
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3526020432006-07-10
Samuel Peregrina, Spanien254664822022006-07-08
Benjamin Steffen, Tyskland71045219782006-07-08
Tom Sørensen, Danmark3498821262006-07-08
Lars Larsson, Sverige3496818432006-07-08
Markus Tallroth, Sverige1209320932006-06-07
Knud-Erik Strange, Danmark81798329392006-06-07
Morten Jensen, Danmark6942021502006-06-07
Claudia Thiel, Tyskland2322717362006-06-07
Detlef Gruber, Danmark1161716172006-06-07
Palle Nygaard, Danmark112933945622006-06-07
Carsten Olsen, Danmark1314631462006-06-07
Andreas Meyer Winnem, Norge182503818922006-06-07
Knud-Erik Andersen, Danmark1173817382006-06-07
Arnold Houmann, Danmark224495045792006-06-07
Wedigo Ferchland, Danmark5666114512006-05-18
Ole Hetland, Danmark111929623992006-05-18
Gert Rasmussen, Danmark81451626272006-05-14
Claus Dalskov, Danmark1181118112006-05-12
Per Ekberg Pedersen, Danmark122630827192006-05-10
Jørn Lennart Larsen, Danmark3453517392006-05-10
Jens Jacob Iversen, Danmark3652623072006-05-10
Peter Halkier, Danmark61209931602006-05-10
Bent Jensen, Danmark3741125192006-05-10
Friedrich Thomas, Danmark1196219622006-05-10
Ole Friis, Danmark2439425292006-05-08
Margit Hove, Danmark1173117312006-05-02
Hans Eli Sivertsen, Færøerne111973531312006-04-23
Mikael Funch, Danmark81674527202006-04-19
Ruth Ahlburg, Danmark234300823992006-04-10
Søren Parup, Danmark18838832006-04-01
Kent Schou Larsen, Danmark2311216362006-03-30
Niels Fabæk, Danmark71204119312006-03-19
Tom Jensen, Danmark1186618662006-03-19
Rune Larsen, Danmark2322718012006-03-19
Esben Eriksen, Danmark71603533692006-03-16
Søren Koch, Danmark3563019522006-03-16
Tim Vaughan, Storbritannien81527521612006-03-16
Karin Gustausen, Danmark3675434942006-03-11
Gunnar Larsen, Danmark193349323902006-03-11
Tobias Epple, Tyskland81347323422006-03-11
Svend Danbæk, Danmark1247924792006-03-05
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1269526952006-03-05
Birger Pedersen, Danmark4713820312006-03-05
Henning Hansen, Danmark4629918912006-03-01
Johan Stenlund, Sverige3648524632006-03-01
Ole Richter, Danmark1341634162006-03-01
Nis M. Nissen, Danmark1230223022006-02-25
Jan Bolding Kristensen, Danmark3842031442006-02-25
Cédric Rousseau, Frankrig101649020072006-02-20
Kjetil Johannessen, Norge295567126482006-02-19
Mark Trott, England1172117212006-02-12
Arne Bertelsen, Danmark1171017102006-02-11
Niels Bomholt, Danmark61052326622006-02-11
Tune Jensen, Danmark1203220322006-02-04
Frank Svensson, Danmark3808935102006-02-02
Marnix Jonker, Holland183337526762006-02-01
Terry Townshend, England2394320992006-02-01
Eline Eggers, Danmark3520617922006-02-01
Annelise Juul Stampe, Danmark41352655952006-01-30
Hans Erik Mom, Holland1150015002006-01-28
Jens B. Bruun, Sverige62007453982006-01-26
Uffe Pedersen, Danmark599697425712006-01-22
Björn Gísli Arnarson, Island133030944292006-01-19
Tommy Hjorth, Danmark2370319382006-01-18
Tommy Frandsen, Danmark8216942539072006-01-15
Kim Lunding, Danmark173022641802006-01-14
Killian Mullarney, Irland2445522822006-01-10
Luc Verroken, Belgien4876625092006-01-05
Peter Thomsen, Danmark71403829792006-01-05
Justin Jansen, Holland1163116312005-12-24
David Erling Drangsland, Norge1265426542005-12-24
Ole Riis Jensen, Danmark3515122772005-12-20
Oleg Formanyuk, Ukraine4755430072005-12-15
Bent Møller Sørensen, Danmark2622438352005-12-13
Thomas Kjær Christensen, Danmark2687937992005-12-06
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1360536052005-12-04
Klaus B. Fries, Danmark3701029522005-12-03
Michael Køie Poulsen, Danmark1314331432005-11-24
Erik Lindgren, Sverige1329932992005-11-19
Steffen Ortmann, Danmark3696431002005-11-16
Jostein Myromslien, Norge1176817682005-11-15
Ola Nordsteien, Norge1206520652005-11-15
Lennaert Steen, Holland3566820502005-11-08
Henrik Elver, Danmark91360719092005-11-07
Aleix Comas, Spanien2466828332005-11-07
Mark Trustrup, Danmark1168416842005-10-31
Peter Bundgaard, Danmark112495030372005-10-31
Thomas Larsen, Danmark1129212922005-10-29
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2464726552005-10-27
Bjarne Nielsen, Danmark6976920742005-10-12
Stig Vang Petersen, Danmark233691132952005-10-11
Jesper Sonne, Danmark304803424012005-09-27
Daniel Patterson, Sverige5885728622005-09-23
Siv Behrendt-Møller, Danmark2487127422005-09-23
Hans Henrik Larsen, Danmark3502520912005-09-14
Henrik Pedersen, Danmark81222217072005-09-14
Terje Axelsen, Norge101565419522005-09-08
Ivan Abramowitz, Danmark1220822082005-09-07
Mats Wallin, Sverige71172718572005-09-06
Hans Henrik Iversen, Danmark4581717802005-09-06
Anders Jihmanner, Sverige1158515852005-09-05
Samuel Paz Parracho, Spanien81291020142005-09-02
Christian Tiller, Norge71914938312005-08-30
Peter Bjerre, Danmark61099923142005-08-29
Lars Elvstrøm, Danmark2334818552005-08-29
Ruud Altenburg, Holland2304416482005-08-29
Karl-Eric Gustafsson, Sverige183305624502005-08-26
Lars Lindgren, Danmark1177817782005-08-16
Anders Frederiksen, Danmark1143314332005-08-07
Hampus Lejon, Sverige1192819282005-08-05
Kasper Thorup, Danmark1163816382005-08-02
Andreas Malte Nielsen, Danmark1204920492005-07-04
Morten Stampe Larsen, Danmark5675319742005-06-29
Emil Todorov, Bulgarien5769318362005-06-26
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien19019012005-06-26
Ulla Vibe Funch, Danmark1207120712005-06-26
Theodosis Mamais, Grækenland294702822492005-06-22
Erik Kramshøj, Danmark133227347242005-06-16
Gaukur Hjartarson, Island112125426422005-06-13
Rie Voetmann, Danmark72549558852005-06-13
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark61772348842005-06-12
Andres Wolff Fries, Danmark1188918892005-06-01
Julien Piette, Frankrig162751823512005-05-18
Westy Esbensen, Danmark1166616662005-05-04
Peter Iversen, Danmark1185018502005-05-01
Bjørn Kjellemyr, Norge3579924452005-05-01
Martin Jessen, Danmark4908425092005-04-26
Arild Hansen, Norge2318116762005-04-26
Jim Thagaard Hansen, Danmark183082823232005-04-20
Stuart A Reeves, Danmark122245322362005-04-20
Yeray Seminario, Spanien3681634602005-04-11
Miguel Avelino Suárez, Spanien3578522192005-04-11
José García Monzón, Spanien4724026052005-04-11
Hans Drostgaard, Danmark1182218222005-04-07
Leif Samuelsen, Danmark1169916992005-04-06
Shaun Robson, England122038920532005-04-04
Jimmy Skat Hansen, Danmark173284549352005-04-04
Terje Kolaas, Norge51195036752005-04-01
Sune Pedersen, Danmark1203220322005-03-30
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2416421822005-03-26
Tony Disley, Storbritannien2356518142005-03-25
Jørn Vinther Sørensen, Danmark4842423762005-03-18
Edvin Hansson, Sverige193160227182005-03-16
Thor Edgar Kristiansen, Norge41015529342005-03-14
Benoit Paepegaey, Frankrig132168419012005-03-07
Kim Fischer, Danmark224452232682005-03-07
Sander Bot, Holland5832818152005-02-24
Ingrid Grunwald, Tyskland61334743232005-02-21
Søren Ryge Petersen, Danmark1169516952005-02-06
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1207320732005-02-03
Dan Rasmussen, Danmark4975232322005-01-31
Thomas Stigfeldt, Danmark3896939952005-01-20
Alwin Schönenberger, Østrig2479027032005-01-13
Stefan Magnusson, Sverige3461119552005-01-03
Lars Lyngsø, Danmark2340218252004-12-26
Erik Van Bogaert, Belgien1175517552004-12-18
Stefan Hage, Sverige91809628462004-12-15
Mikael Nord, Sverige388500756932004-12-15
Torben Lund, Danmark5934241142004-12-15
Erik Schaumburg, Danmark1180418042004-11-29
Frits Rost, Danmark2541728712004-11-27
Maris Jaunzemis, Letland71341323312004-11-26
Poul Erik Larsen, Danmark1220122012004-11-25
Ole Vognstoft, Danmark1149214922004-11-25
Lars Vilhelm Hansen, Danmark183017926502004-11-24
Thomas Kiørboe, Danmark1151615162004-11-23
Inger Skov, Danmark2518030902004-11-22
Ivan Jensen, Danmark1167816782004-11-21
Carsten Madsen, Danmark1398839882004-11-14
Geert Brovad, Danmark102773239852004-11-14
Erik Rosendaal, Holland1168016802004-11-11
Poul Reib, Danmark1228722872004-11-09
Steen Roed Hansen, Danmark101719422492004-11-08
Dennis Noel, Danmark1703570352004-11-08
Bjarne Streyffert, Danmark2404421892004-11-08
Raymond Galea, Malta1174617462004-11-08
Henrik Callesen, Danmark1192719272004-11-05
Gedser Fuglestation, Danmark1173517352004-11-05
Reint Jakob Schut, Holland4718819892004-10-31
Martin Holm, Danmark3918335152004-10-26
Lasse Braae, Danmark1314431442004-10-17
Philippe J. Dubois, Frankrig2508529932004-10-06
Dominique Verbelen, Belgien1253325332004-09-30
Virginia Escandell, Danmark1213121312004-09-07
Torsten Hansen, Danmark1158915892004-09-01
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2811443922004-08-16
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1237923792004-08-13
Jens Biltoft, Danmark1180118012004-08-01
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3712127992004-07-31
Einar Flensted-Jensen, Danmark1356035602004-07-25
Szabolcs Kókay, Ungarn1226022602004-07-22
Mogens Ribo Petersen, Danmark1203720372004-07-07
Ulrik Henneberg, Danmark2322117792004-07-07
Karen Lang, Danmark2481427192004-07-06
Arne Borg Rasmussen, Danmark4882123932004-07-05
Martin Poulsen, Danmark1164016402004-07-04
Klaus Nellevang, Danmark2344318292004-06-25
John Steffensen, Danmark1221522152004-06-13
Lene Pedersen, Danmark1232423242004-06-01
Jelger Herder, Holland81482125152004-05-31
Tom Schlegel, Danmark2360822542004-05-17
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31184359262004-05-16
Henrik Carlsen, Danmark3661231702004-04-30
Ulla Henriksen, Danmark1108510852004-04-30
Tim Andersen, Danmark31130547692004-04-20
Hans Krabsen, Danmark1659965992004-04-03
Dennis Brandsborg, Danmark2395121702004-03-13
Robbin D. Knapp, Østrig1223422342004-03-11
Esben Østergaard, Danmark2480326162004-03-10
Henrik Stenholt, Danmark3669428072004-03-03
Lis Ravn, Danmark2471328082004-03-01
Leif Novrup, Danmark2488326362004-01-06
Gunnar Gundersen, Norge1319931992004-01-06
Carsten Hermann, Danmark1274827482003-11-28
Lasse Olsson, Sverige2380621452003-11-26
Michael Tiefenbach, Østrig1334333432003-11-26
Don Baccus, USA1224822482003-11-13
Tor A Olsen, Norge1239823982003-11-09
Jan Dresler, Danmark2433322932003-10-21
Svend Dybkjær, Danmark3975941272003-10-20
Vegard Bunes, Norge51126425252003-10-11
Jacob Alsted, Danmark1284328432003-09-15
Andreas Hagerman, Danmark204433630742003-08-28
Anna Bay Rask, Danmark1259525952003-07-25
Wilfried Hausmann, Tyskland2535331772003-07-19
Flemming Pedersen, Danmark1162616262003-06-28
Morten DD Hansen, Danmark1390439042003-05-30
Jørn Opsal, Norge1287028702003-05-30
Jacob Lund-Hansen, Danmark3644325552003-05-17
Thomas Jensen, Danmark1437743772003-05-17
Per Forsberg, Sverige1272427242003-05-17
Ronny Nilsen, Norge1359335932003-05-06
Pierre Unge, Sverige4986334172003-05-01
Ottenby fågelstation, Sverige2506727762003-04-18
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2442623042003-03-25
Rannvá Hansen, Færøerne1247424742003-03-25
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge91978024252003-03-09
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3510919532003-02-25
Håkan Sterner, Sverige2455326232003-02-14
Sakari Kauppinen, Danmark1515151512003-02-11
Claus Horneman, Danmark1395439542003-02-06
Maurizio Sighele, Italien1395539552003-01-29
Benny Jacobsen, Danmark2514427272003-01-21
Leo JR Boon, Holland31227966532003-01-13
Martin Eggen, Norge2365419182002-11-14
Søren Hjorth Andersen, Danmark71526530052002-10-29
Holger Sandfeldt, Danmark1201920192002-10-24
Peter Andreas Koch, Danmark3681626312002-10-12
Martin Scott, Storbritannien81152116392002-10-10
John Judge, Storbritannien2383919762002-10-08
Nick Lowton, Storbritannien2316516922002-10-08
Fredrik Kræmer, Norge102328743102002-10-02
Tim Brown, Storbritannien2405323152002-09-28
Graham Etherington, Storbritannien3507017182002-09-27
Deryk Shaw, Storbritannien1220622062002-09-12
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3667223162002-09-03
Thomas Hilkjær, Danmark2365119412002-09-03
Mike Richardson, Storbritannien2470127472002-08-05
Jim Willson, Storbritannien2374219072002-06-29
via Carsten Høeg, Danmark1258925892002-05-29
Andreas Gullberg, Norge1276327632002-05-13
Ricard Gutiérrez, Spanien81374119732002-04-28
Kelvin Jones, Storbritannien1306130612002-02-10
Bruce Mactavish, Canada1234323432002-01-30
Morten Jørgensen, Danmark3693130422002-01-21
Anita Pedersen, Danmark31379350222001-11-16
via Sune Jepsen, Danmark2667540192001-11-09
Alexander J. Lee, Danmark2424322502001-11-09
Kim Biledgaard, Danmark1313731372001-10-01

Der er i alt 1339 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.469 sek.
til toppen