Startside Nye topmodeller fra ZEISS i Naturbutikken I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
 Artslister 


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Ib Jensen, Danmark24431947760732014-11-22
Carsten Siems, Danmark37436903331092014-11-21
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark1996578610462014-11-21
Klaus Dichmann, Danmark22322638744202014-11-21
Bjørn Frikke, Danmark754543120062014-11-21
Jens Thalund, Danmark1983105454317602014-11-21
Lars Andersen, Danmark785150914942014-11-20
Erik Groth-Andersen, Danmark333074126042014-11-20
Jan Skrubbeltrang, Danmark755461870712014-11-20
Henrik Pedersen, Danmark12811058046552014-11-20
Morten Scheller Jensen, Danmark1266117403356212014-11-20
Franziska Guepner, Tyskland3311510862014-11-18
Zbigniew Kajzer, Polen594975123312014-11-18
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark1277844421502014-11-17
Jens Röw, Tyskland1203320332014-11-17
Axel Mortensen, Danmark59280398356932014-11-17
John Larsen, Danmark49342082250232014-11-17
Hans Henrik Larsen, Danmark1741133290338692014-11-17
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige12011878722792014-11-14
Mads Herbøl, Danmark2416537012014-11-13
Ole Skrubbeltrang, Danmark6341910852014-11-13
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark20811519319302014-11-13
Steen E. Jensen, Danmark79189561332732014-11-13
Rainer Christian Ertel, Tyskland2078338502014-11-13
Carl Bohn, Danmark883728214012014-11-11
Eva Foss Henriksen, Danmark52547312241462014-11-11
Chris Baines, Storbritannien13949313142014-11-10
Per Schans Christensen, Danmark29030613238712014-11-07
Niels Birkedal Thomsen, Danmark241781113402014-11-07
Dennis Olsen, Danmark927852321242014-11-06
Thomas Garm Pedersen, Danmark2472765632014-11-06
Johnny Madsen, Danmark26542258771952014-11-04
Per Holmberg, Danmark18422088130952014-11-03
Julien Piette, Frankrig5564215922014-11-03
Simon Berg Pedersen, Danmark48869576653732014-11-03
Hans Staunstrup, Danmark8210308324832014-11-03
Steffen Fahl, Danmark1158429072014-10-31
Mikkel Holck, Danmark21625039235472014-10-30
Richard Bonser, England19623386033362014-10-28
Ivan Sjögren, Sverige31151178932014-10-28
Lars Bernitt Birk, Danmark1389444823072014-10-28
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark342581817172014-10-28
Allan Kjær Villesen, Danmark21119030062892014-10-28
Birger Lønning, Danmark8613668046242014-10-28
Elmer Pedersen, Danmark291077811882014-10-26
Helge Sørensen, Danmark1325147842160872014-10-24
Paul Patrick Cullen, Danmark74246698125412014-10-23
Erik Mølgaard, Sverige21615796329202014-10-22
Jan Andruszkow, Danmark313046202014-10-22
Per Boye Svensson, Danmark402509017352014-10-21
Hendrik Weindorf, Tyskland689202027552014-10-21
Klaus Malling Olsen, Danmark29133981238104652014-10-20
Vincent Legrand, Belgien11313736746362014-10-19
erik van bogaert, Belgien17047042014-10-16
Finn Laugo Sørensen, Danmark23222113230362014-10-16
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark46660451037502014-10-15
Bengt Bengtsson, Sverige141440531872014-10-14
Jonna Lindegård, Danmark627847802014-10-12
Aurélien Audevard, Frankrig50265997431512014-10-11
John Frikke, Danmark27112339992014-10-11
Felix Timmermann, Tyskland211075662014-10-10
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark6676630702014-10-09
Niels Behrendt, Danmark556263824702014-10-09
Rune Sø Neergaard, Danmark680723922141422014-10-08
Daniel Pettersson, Sverige32134797826992014-10-03
Peter Bonne Eriksen, Danmark23016885020992014-10-03
Carl Søndergaard, Danmark6687820552014-10-03
Henrik Laust Bøhmer, Danmark549348052282014-09-29
Ole Bo Olsen, Danmark18844111462014-09-24
Knud Pedersen, Danmark56891764960572014-09-19
Erik Biering, Danmark36341064346782014-09-17
Lars Adler Krogh, Danmark9818110344702014-09-17
Frank Abrahamson, Danmark263194529722014-09-15
Ulla Paulsen, Danmark181464219882014-09-12
Christian Andersen Jensen, Danmark44156429638172014-09-10
Tommy Bjørk, Danmark418547222014-09-10
Henrik Brandt, Danmark9613564655982014-09-09
Morten Dehn, Danmark6397313902014-09-02
Christian Terp, Danmark4272011542014-08-29
Jan Haaning Nielsen, Danmark655316521572014-08-26
Søren Kristensen, Danmark876083631372014-08-25
Tommy Holmgren, Sverige11611517962872014-08-25
Lars Frede Petersen, Danmark210746272014-08-25
Bent Thøgersen, Danmark17613861022902014-08-21
Claus Halkjær, Danmark65978091346562014-08-20
kai nissen, Danmark10806114182014-08-18
Steen Egholm Engelbøl, Danmark1039346132014-08-16
Kjeld Lund, Danmark12963227452014-08-13
Morten Rasmussen, Danmark493734120682014-08-13
Thomas Elbek, Danmark638778562014-08-11
Henry Lehto, Finland766809716962014-08-09
Torben Lyng, Danmark17918412022014-08-09
Anne Navntoft, Danmark29027861425862014-08-05
Rud Lynge, Danmark17787782014-08-04
Martin Strømkjær, Danmark17397392014-08-04
Johnny Salomonsson, Danmark27437380033882014-08-01
Marcin Solowiej, Polen291939715312014-07-31
Luca Boscain, Italien1670247942014-07-31
Johannes Rydström, Sverige21818716726032014-07-29
Ole Hetland, Danmark455295939642014-07-29
Kim Mogensen, Danmark321928032014-07-28
Lars Paaby, Danmark181766617462014-07-24
Søren Kristoffersen, Danmark1248138371680872014-07-19
Tommy Kaae, Danmark354474437452014-07-17
Hans Henrik Bay, Danmark6404113772014-07-15
Tomas Lundquist, Sverige20724310330832014-07-10
J Ole Andersen, Danmark351311010102014-06-27
Graeme Joynt, England317269522014-06-27
Arnold Georg Houmann, Danmark272494126682014-06-26
Morten Winness, Norge1139054619882014-06-24
Massimiliano Dettori, Holland816014817242014-06-24
Otto Samwald, Østrig13610277723242014-06-23
Arne Giørtz-Behrens, Danmark24153919952014-06-23
henrik asbjørn pedersen, Danmark5780266182014-06-18
Silas K.K. Olofson, Færøerne1483158557744302014-06-16
Christer Brostam, Sverige555232319632014-06-14
Lars Rostgaard, Danmark22221764440072014-06-13
Jørgen Munck, Danmark324796249232014-06-11
Kim Duus, Danmark9910049521052014-06-11
Stefan Pfützke, Tyskland667735826552014-06-10
Henrik Hougaard Larsen, Danmark8761117082014-06-10
Thomas Kehlet, Danmark667536824062014-06-06
Claus Vind-Andreasen, Danmark201920421272014-06-05
Morten Müller, Danmark10627112292014-06-05
Rami Mizrachi, Israel1286699502014-06-03
Jens Paulsen, Danmark171256913492014-05-30
Martin Gottschling, Tyskland486094061722014-05-30
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2251596148672014-05-27
Jens Jørgen Andersen, Danmark17727082262332014-05-22
Lars Grøn, Danmark141180715522014-05-21
Morten Bentzon Hansen, Danmark6712232239302014-05-13
Søren Vinding, Danmark133476769462014-05-13
Niels Peter Møller Jensen, Danmark622424111342014-05-10
Keld Jakobsen, Danmark753529617242014-05-09
Kasper Anias Møller, Danmark12272272014-05-09
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark897254220462014-05-07
David Andersson, Sverige1279037717422014-05-07
Bo Lassen Christiansen, Danmark14374372014-05-05
Bo Valeur, Danmark837467032014-05-02
Peter Brostrøm, Danmark553358021962014-05-02
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark39503482014-04-30
Gisela Nagel, Tyskland393264915182014-04-29
Johannes Ferdinand, Tyskland13852917662014-04-28
Per Schiermacker-Hansen, Danmark9612232735672014-04-28
Benjamin Steffen, Tyskland191043012612014-04-24
Tom Conzemius, Luxembourg39714922014-04-23
Fredrik Ström, Sverige523215772014-04-18
Torben Sylvest Jensen, Danmark526818312014-04-11
Szilard J. Daroczi, Rumænien485611820632014-04-10
Tommy Karlström, Sverige210166592014-04-10
Jan Helbo, Danmark864755922582014-04-06
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark211885962014-04-03
Lauge Fastrup, Danmark201870220842014-04-03
Bjarne Hemmingsen, Danmark15907911272014-04-03
Conny Jensen, Danmark9574613722014-03-31
Ole Zoltan Göller, Danmark47855801167232014-03-28
Magnus Corell, Sverige1101710172014-03-25
Keith Fox, Danmark424191621852014-03-22
Arie Ouwerkerk, Holland9018060454252014-03-21
Ronny Malm, Sverige405276721862014-03-16
Sune Riis Sørensen, Danmark15324918039692014-03-10
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark412668413982014-03-05
Karsten Busk Laursen, Danmark14114112014-03-04
Mark Walker, Danmark1015370716982014-03-02
Johan Christian Homann, Danmark418346532014-02-27
Freddy Rosning, Danmark282660628312014-02-20
Charlotte Christel Jønsson, Danmark314256182014-02-14
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3253616072014-02-12
Dominik Becker, Tyskland422538412014-02-10
Eigil Larsen, Danmark897640821322014-02-10
Palle Sørensen, Danmark9610056830172014-02-09
Jean-Pierre Jordan, Frankrig412369414322014-02-08
Poul-Henrik Bergmann, Danmark16006002014-02-02
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark7600916912014-02-02
Rasmus Due Nielsen, Danmark121367719062014-01-27
Arne Kiis, Danmark37234397035632014-01-27
Stephan Skaarup Lund, Danmark15018873646672014-01-27
Janni Christoffersen, Danmark740479042014-01-21
Allan Haagensen, Danmark101161832072014-01-17
Erik Bogh Nielsen, USA896846921002014-01-16
Arne Torkler, Danmark1183318332014-01-09
Christian Michael Mortensen, Danmark1144506552014-01-08
Steen Winkel, Danmark1451426832014-01-07
Leif Høgh Olsen, Danmark72362147638542014-01-06
Åge Mathias Matthiesen, Danmark91270224122014-01-04
Jonas Holmqvist, Sverige131100114732014-01-03
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark10527313352014-01-03
Gert Rasmussen, Danmark553379014242014-01-02
finn folkvardsen, Danmark91046917132013-12-31
Ole Krogh, Danmark1222244945591522013-12-31
Anders Bojesen, Danmark121197920502013-12-31
Peter Nielsen, Danmark336577947103852013-12-31
Poul Holm Pedersen, Danmark302605720582013-12-30
Lars Jensen, Danmark21531326140932013-12-30
Jeppe Bundgaard, Danmark91360036972013-12-29
Thorkil Brandt, Danmark141286712942013-12-29
Rene Rantzau, Danmark232878048282013-12-29
Eigil Ødegaard, Danmark48876858343952013-12-29
Arne Volf, Danmark12216182942092013-12-27
Kim Fich Larsen, Danmark14344342013-12-27
Gerner Majlandt, Danmark16030095760142013-12-26
Henrik Kisbye, Danmark49940655455852013-12-24
Kenneth Bach Christensen, Danmark583548233492013-12-23
Karin Gustausen, Danmark2554644742013-12-23
John Kyed, Danmark13922802884692013-12-22
Johan Stenlund, Sverige532039742013-12-20
Brian Rasmussen, Danmark6369111052013-12-20
Espen Lie Dahl, Norge455632423592013-12-17
Per Poulsen, Danmark43268742672932013-12-17
Dubois Laurent Yves, Frankrig216119622013-12-17
René Larsen, Danmark758413530542013-12-15
David Monticelli, Belgien9110587724542013-12-14
Lars Rudfeld, Danmark422997018532013-12-13
Rolf Danielsen, Danmark1177517752013-12-12
Janis von Heyking, Sverige52168429332013-12-12
Anders Roel, Danmark11986118442013-12-10
Andreas Bruun Kristensen, Danmark539750643022013-12-10
Karina Jensen, Danmark1113911392013-12-10
Jens Kildemoes, Danmark311485352013-12-06
Anders Hammergart, Danmark8113807331272013-12-05
Thomas Jensen, Danmark8874615252013-11-29
Anton Herrig Liebermann, Danmark81083535392013-11-29
Torben Sebro, Danmark415841725612013-11-23
Petri Kuhno, Finland324258532013-11-21
Julia Zeitzer, Danmark18438432013-11-12
Micha A Neumann, Danmark15015012013-11-12
Asbjørn Jensen, Danmark9510496425242013-11-11
Christian Leth, Danmark5311408637802013-11-10
Jakob Dall, Danmark8414418340182013-11-09
mats svensson, Sverige432438992013-11-09
Anders Sydney Jensen, Danmark29985822013-11-09
Stig Linander, Danmark11112283055122013-11-07
Stefan Tapio Ettestam, Sverige392363713092013-11-07
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2271413832013-11-06
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3577727092013-11-04
Emil Fich Larsen, Danmark7563911862013-11-04
Jens Kirkeby, Danmark273684126792013-11-03
John Pedersen, Danmark10313387842902013-11-02
Torben Olsen, Danmark2820555212013-11-02
Nis Lundmark Jensen, Danmark20526189836712013-11-01
John Jensen, Danmark342042110132013-11-01
Thomas Varto Nielsen, Danmark60242660632942013-10-31
Niels Poul Dreyer, Danmark40737794028882013-10-29
Per Vindis, Danmark454908129042013-10-23
Jakob Engelhard, Danmark192054626822013-10-23
Jon Lehmberg, Danmark12012864933582013-10-22
John G. Dinesen, Danmark373943018742013-10-22
Mads Elley, Danmark172287622522013-10-21
Frank Desting, Danmark455980928482013-10-20
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91281423702013-10-20
Anders Østerby, Danmark314610757442013-10-20
Lars Falck, Danmark635229318842013-10-18
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien52168228138272013-10-16
Jørgen Kabel, Danmark13528226358912013-10-15
Jens Søgaard Hansen, Danmark647100090580112013-10-15
Jens Wiberg, Danmark10607011702013-10-14
Bo Tureby, Danmark57881468854622013-10-12
Patric Lorgé, Luxembourg132222329712013-10-10
Hamid Yadane, Marokko520826172013-10-07
Hampus Lejon, Sverige121566822162013-10-07
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10112860325332013-10-07
Lise Nielsen, Danmark1245624562013-10-06
Alen Ploj, Slovenien6487711412013-10-04
Mogens Neergaard, Danmark210475612013-10-03
Rodmund á Kelduni, Færøerne27631933048952013-10-03
Ingar Støyle Bringsvor, Norge322310712212013-10-01
Erling Krabbe, Danmark735908841002013-09-30
Tim Hesselballe Hansen, Danmark397321644612013-09-30
Ole Kristjansen, Danmark3358914802013-09-29
David Boertmann, Danmark467226432842013-09-27
Josh Rhys Jones, England324792829522013-09-27
Wolfgang Jakob, Tyskland3368814862013-09-24
Matthieu Canévet, Frankrig171658818972013-09-24
Anni Nielsen, Danmark6210883138642013-09-24
Greg McIvor, Sverige172464617602013-09-20
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark294955626322013-09-19
Klaus K. Nielsen, Danmark2434436822013-09-18
Vicky Knudsen, Danmark1171717172013-09-17
kurt jensen, Danmark16796792013-09-17
Jesper Michael møller, Danmark2197314382013-09-17
Marcin Faber, Polen311285662013-09-17
Finn Nielsen, Danmark14864862013-09-15
Christian Eilers, Danmark484058817122013-09-11
Lars Maltha Rasmussen, Danmark355750080082013-09-10
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3268011542013-09-05
Dave Barnes, Danmark5369617632013-09-05
Villy Pedersen, Danmark151337011972013-09-02
Jure Novak, Slovenien16486482013-09-02
Jan Jörgensen, Sverige8647911272013-08-29
Richard Burzynski, Danmark423080515732013-08-29
Robert Paepke, Sverige727575836172013-08-29
Charlotte Thomsen, Danmark3580030202013-08-28
Carsten Lundberg, Danmark3228011052013-08-28
Jens Eriksen, Danmark7214119150122013-08-26
Peter Bundgaard, Danmark6877939522013-08-26
Peter Halkier, Danmark212420618182013-08-22
Tonny Papillon, Danmark171704020832013-08-22
Henning Krog Søndergaard, Danmark19079072013-08-22
Steve Klasan, Tyskland323172120922013-08-22
Allan Gudio Nielsen, Danmark111496725532013-08-15
Tore Vang, Norge417979373052013-08-11
Birthe Kirk Gawinski, Danmark318598102013-08-09
Stefan Stürup, Danmark4331014622013-08-08
Thomas Kuppel, Tyskland6541312742013-08-08
Lars Andersen, Danmark413467918192013-08-07
Oz Horine, Israel425714725032013-08-03
Oluf Lou, Danmark41269346172013-08-02
Andreas Bennetsen Boe, Danmark192231343562013-07-29
Vagn Freundlich, Danmark9511024925612013-07-27
Per Kjær, Danmark17031545470382013-07-21
Eric Didner, Frankrig18411985816872013-07-13
Julien Mazenauer, Schweiz17247242013-07-12
sissel fossat, Danmark17147142013-07-11
Jonas Landolt, Schweiz1266226622013-07-10
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark15755752013-07-06
Pasi Parkkinen, Finland16620041427072013-07-03
John Jørgensen, Danmark635107802013-06-30
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark456334852142013-06-30
Rolf Nagel, Tyskland201973116152013-06-24
Leif Bolding, Danmark9850714352013-06-22
Daniel König, Tyskland728045512013-06-22
Henning Rose Sørensen, Danmark11615596922572013-06-19
Karsten Mose, Danmark215728612013-06-18
Jan Durinck, Danmark223767132812013-06-17
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1282928292013-06-14
Ole Amstrup, Danmark25232210540872013-06-11
Szabolcs Kókay, Ungarn6912124682013-06-09
Troels Eske Ortvad, Danmark445610069052013-06-04
Christian Ljunggren, Sverige111023914692013-05-27
Brahim Mezane, Marokko7500610342013-05-26
Henrik Friis, Danmark1106916418342013-05-24
Michael Frank Nielsen, Danmark23411779915962013-05-24
Johanna Hartmann, Danmark1154815482013-05-23
Jacob Breson Neumann, Danmark191209910722013-05-23
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5405113142013-05-22
Ken Sievertsen, Danmark1718971892013-05-21
David B. Collinge, Danmark111575828632013-05-21
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark232568726192013-05-19
Troels M. Krogh, Danmark17577572013-05-15
Rune Bisp Christensen, Danmark15820437833592013-05-15
Anders Wiig Nielsen, Danmark253112945032013-05-13
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12416535860922013-05-11
Tommy Studsholt Christensen, Danmark374673120802013-05-10
Jens Kristian Kjærgård, Danmark42978783764412013-05-07
Tony Søholm Larsen, Danmark20131689912013-05-05
Benny Nørgaard, Danmark1102910292013-05-02
Kent Olsen, Danmark387740560332013-04-30
Willy Jørgensen, Danmark15425422013-04-30
Henrik Baktoft, Danmark2321821032013-04-30
Franck Ishøi, Danmark332861218992013-04-17
Stephen McAvoy, Irland5402710542013-04-14
Chris van Rijswijk, Holland212597472013-04-14
Hjalte Kjærby, Danmark2330117582013-04-14
Klaus Schak Laursen, Danmark3513528392013-04-13
Finn Carlsen, Danmark294496428002013-04-11
Anna Kjøller, Danmark1103010302013-04-10
Zbyszek Kajzer, Polen13813812013-04-08
Troells Melgaard, Danmark586442425072013-04-08
Sebastian Klein, Danmark91070341952013-04-08
Kirsten Jæger, Danmark18958952013-04-08
Thomas J. Simonsen, Danmark466051028612013-04-04
David Erterius, Sverige29430174931452013-04-02
Anders Bacher Nielsen, Danmark2019448019932013-04-02
Sven Dall, Danmark2218714062013-03-31
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark221638819932013-03-28
Benny Rytter, Danmark1102910292013-03-27
Michael Køie Poulsen, Danmark232640040202013-03-25
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark9404412392013-03-25
Lars Juul Pedersen, Danmark261980212892013-03-24
Markus Tallroth, Sverige8011333135512013-03-22
Per Finn Nielsen, Danmark678888836532013-03-19
Peter Dam, Danmark14118130627862013-03-18
Ivan Sjögren, Sverige614388313922013-03-16
Lars Gabrielsen, Danmark8711120434862013-03-15
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn192195115382013-03-09
Jonas Halberg, Danmark3233211022013-03-08
Hans Lind, Danmark122350039482013-03-05
Christian Michael Mortensen, Danmark1161716172013-03-01
Mette H. H. Hansen, Danmark4503627732013-02-28
Søren Garder Brask, Danmark27864152013-02-28
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark422347602013-02-25
Finn Bro, Danmark111344918832013-02-25
Anne Themsen Flindt, Danmark18918912013-02-21
Gert Sørensen, Danmark18418412013-02-20
Tormod Amundsen, Norge181633820592013-02-19
Kristoffer Hansen, Danmark61016525472013-02-18
Sigrid Kistrup Ilsøe, Danmark15275272013-02-17
Helle Dyrting, Danmark627256982013-02-17
Flemming Lang, Danmark81293630332013-02-14
Morten Jenrich Hansen, Danmark332949533452013-02-13
Søren Skov, Danmark57685622137002013-02-12
Terje Kolaas, Norge353360820142013-02-12
Karsten Garcia Pedersen, Danmark837257142013-02-11
wally morell, Danmark18808802013-02-10
Hjalte B. Johansen, Danmark8682221142013-02-03
Trösch Stephan, Schweiz2213713422013-02-01
Miska Nyúl, Ungarn13933932013-01-29
Christian Rørdam, Danmark332596817012013-01-28
Thyge Enevoldsen, Danmark17417412013-01-28
Chr. G Nielsen, Danmark1138213822013-01-26
Knud Jørgen Olsen, Danmark6639721352013-01-23
Jan Fischer Rasmussen, Danmark544803824062013-01-22
Mikael Nord, Sverige537169226352013-01-17
Benny Haahr, Danmark555210124822013-01-17
Poul West Lauritsen, Danmark16726722013-01-14
Mateusz Matysiak, Polen161849320632013-01-09
Christoffer Elias Kaae, Danmark416315282013-01-08
Søren Peter Pinnerup, Danmark5784723062013-01-07
Benny Steinmejer, Danmark1125012502013-01-02
Svend Erik Frandsen, Danmark527353927872012-12-29
Niels Jørgen Askirk, Danmark12432432012-12-23
Harry J Lehto, Finland5712887847702012-12-21
Anders Bræstrup, Danmark17077072012-12-17
Svend Rønnest, Danmark12913417133682012-12-09
Otto Madsen, Danmark2191911722012-12-05
Mads Syndergaard, Danmark13973972012-12-04
Jesper Johannes Madsen, Danmark1139513952012-11-28
Mikkel Thorup, USA14134132012-11-21
Andreas Petersen, Danmark292968140132012-11-19
Kennerth Kristensen , Danmark2252113202012-11-14
Poul Ulrik, Danmark1136513652012-11-08
jesper nexø arvesen, Danmark425258052012-11-07
Lasse Strandgaard, Danmark5778723432012-10-26
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1270427042012-10-25
Torben Laursen, Danmark333121725702012-10-23
Jens Mikkel Lausten, Danmark112502276672012-10-21
Henrik Dissing, Danmark17657652012-10-18
Erhardt Ecklon, Danmark5611291343012012-10-12
Niels-Christian Christensen, Danmark4358212672012-10-07
Torben Back Sørensen, Danmark16606602012-10-07
Henrik Mikkelsen, Danmark529274150422012-10-03
Per Huniche Jensen, Danmark193415190272012-10-01
Carsten Egevang, Guinea3340217022012-09-23
Leif Holmskov, Danmark182574228142012-09-23
Poul Thrane, Danmark142427447402012-09-18
Gert Jeppesen, Danmark14415731351022012-09-15
Peter Lauritzen, Danmark4231010422012-09-12
Klavs Frandsen, Danmark28965262012-09-12
Bent Carstensen, Danmark243529643012012-09-09
Gabor Graehn, Danmark317696112012-09-06
Rafael Armada, Spanien2237115152012-08-30
André Riis Ebbesen, Danmark263946121692012-08-30
Bjørn Erik Hellang, Norge325689642012-08-27
Mogens T. Kofod, Danmark214657892012-08-26
Wout De Rouck, Belgien2266715602012-08-20
Lasse Olsson, Sverige231897920552012-08-20
Michael Grell, Danmark31037858062012-08-20
Terry Townshend, Storbritannien7910076938432012-08-20
Morten Christensen, Danmark516518136032012-08-19
Terje O. Nordvik, Norge4597124032012-07-27
Alex Sand Frich, Danmark459020342812012-07-16
Johannes Christian Harbou, Danmark786619422442012-07-16
Peter Østrup Jensen, Danmark17317312012-07-16
Jonas Gildebro, Danmark15565562012-07-16
Søren Nygaard, Danmark7014112148472012-07-15
Michael Schwalbe, Danmark122067227382012-07-08
John Mikkelsen, Danmark214407912012-06-26
Christian Martin Glahder, Danmark13913214172012-06-26
Frode Jacobsen, USA463801315282012-06-23
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark29404842012-06-22
Raphaël Lebrun, Belgien2665245982012-06-21
Omar Runolfsson, Island13906114022012-06-20
Bo Jensen, Danmark1119264718252012-06-19
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark171530813692012-06-15
Jan Speiermann, Danmark397982654242012-06-15
Torkild Kristensen, Danmark373446619142012-06-07
Martinez Jonathan, Frankrig24521367518182012-06-05
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark395394033552012-06-01
Helle Kjær Erichsen, Danmark161592114782012-06-01
Tor Olsen, Norge161657018942012-05-31
Daniela Gruber, Tyskland416565962012-05-31
Nikolaj Noel Christensen, Danmark344681527992012-05-31
Andreas Guldager, Danmark131034513692012-05-30
Mikkel Høegh Post, Danmark24035758656732012-05-26
Benny Kristensen, Danmark12319810835922012-05-23
Benoit Nabholz, Frankrig141333720842012-05-23
John Mikkelsen, Danmark1119611962012-05-21
Palle Hove Christensen, Danmark3377014602012-05-21
André Julinder, Sverige3298016362012-05-14
Jesper Høy Hansen, Danmark3199710912012-05-11
Jan Mogensen, Danmark292752921472012-05-09
tue hartmann, Danmark15475472012-05-06
Niels Frost, Danmark1142114212012-04-29
Torben Lund-Hansen, Danmark29925112012-04-23
Kim Aaen, Danmark5410973852472012-04-19
Mattias Nordlund, Sverige4542819972012-04-17
Kjeld Pedersen, Danmark18568562012-04-17
Christophe CAPELLE, Frankrig8614212312012-04-14
Thomas Bernhardsson, Sverige868504316132012-04-13
Ole Skrubbeltrang, Danmark3251512912012-04-12
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark141288812312012-04-11
Bent Nielsen, Danmark632137982012-04-09
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33929132126532012-04-09
Domen Stanic, Italien141386916322012-04-08
Reto Burri, Schweiz121109014522012-04-06
Steen Christensen, Danmark4372716362012-03-30
Jesper Sonne, Danmark131567820412012-03-30
Frank Simonsen, Danmark112148235542012-03-29
Eirik Nydal Adolfsen, Norge19489482012-03-29
Susanne Jepsen, Danmark14717243243852012-03-23
Martin Høj Hansen, Danmark13923922012-03-22
Anders Tørressen Hangaard, Norge5989334492012-03-21
Michael Mosebo Jensen, Danmark12424742078782012-03-20
Tobias Berger, Sverige433627020432012-03-20
Kjetil Schjølberg, Norge345039339362012-03-12
Steen Reimers, Danmark111533725822012-03-11
Flemming Ahlmann, Danmark6012172363962012-03-10
Claus Johansson, Danmark161370111732012-03-09
Mogens H. Foder, Danmark15225222012-03-07
Clausjannic Labuz, Danmark11016659852972012-03-06
András Fodor, Ungarn556637740582012-03-05
Kurt Prentow, Danmark71235726102012-02-28
Mathieu Bally, Schweiz353262122952012-02-26
Nicolas Pierre Beyer, Danmark17417412012-02-24
Jan Jespersen, Danmark7932317222012-02-24
Leander Khil, Østrig223710327372012-02-22
Malte Christensen, Danmark18808802012-02-21
Stefan Hage, Sverige3410521952012-02-16
Svend Nørgaard, Danmark111022218752012-02-16
Henrik Poulsen, Danmark2169810222012-02-13
Rune Bjerre, Danmark346642643992012-02-12
Steve Nuttall, England18948942012-02-12
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark244140536582012-02-12
Michael Sørensen, Danmark6486317372012-02-10
Mark Desholm, Danmark1228622862012-02-06
Allan Helge Nolte, Danmark2225216292012-02-06
Stefan Cherrug, Sverige191955415792012-02-06
Vagn Gjerløv, Danmark312435312012-02-06
Lars Ernst, Danmark14314312012-02-02
kim jespersen, Danmark210216982012-01-31
Henrik Just, Danmark7410408333072012-01-26
Yann Kolbeinsson, Island183165625142012-01-25
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10111955234602012-01-13
Marcus Erik Danielsson, Sverige14929912652012-01-12
Frédéric Jiguet, Frankrig556082420402012-01-10
Kris De Rouck, Belgien17047042012-01-08
Thomas Hultquist, Sverige3439720812012-01-07
Jacob Sterup, Danmark223147830182012-01-04
Jakob Hochuli, Schweiz8697315072011-12-30
Egon Iversen, Danmark2319717382011-12-29
Kurt Vogt, Danmark27114946712011-12-27
Jens Ole Byskov, Danmark452144717592011-12-24
Julian Guy Bell, Norge1114111412011-12-23
Vlad Cioflec, Rumænien6422410402011-12-22
Peter Zeller, Schweiz7518111602011-12-18
Jan Kåre Ness, Norge72302059752011-12-14
Niels Jarnum, Danmark6509222792011-12-13
Jens Ballegaard, Danmark6893131112011-12-11
Lars Smith, Danmark172464338682011-12-09
Stinne Aastrup, Danmark4464917972011-12-05
Kresten Hansen, Danmark2210514602011-12-01
Antoine Joris, Belgien324352417292011-11-27
Kristian Poulsen, Danmark2182311162011-11-18
Pete Antrobus, England3377516882011-11-16
erik ehmsen, Danmark10737413112011-11-16
Henrik F. Nielsen, Danmark508558340742011-11-14
morten jønck, Danmark318226602011-11-12
Alf Petersson, Sverige426365736632011-11-02
Albert J. de Jong, Holland1112611262011-11-01
Nicki Sørensen, Danmark566303721882011-10-31
Hugh Harrop, Skotland2304115842011-10-26
Claus Lunde Pedersen, Danmark10929512872011-10-25
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark9908412842011-10-25
Kristian Laustsen, Danmark5719218152011-10-23
Jørn Vinther Sørensen, Danmark111633828442011-10-20
Leif Pedersen, Danmark283881020752011-10-16
Iben Hove Sørensen, Danmark1345534552011-10-15
Dan Bruhn, Danmark2259015212011-10-13
Dominic Mitchell, Storbritannien171441013952011-10-10
michael jürgensen, Danmark1149314932011-10-09
Jan Eske Schmidt, Danmark244731341022011-10-08
Steen Drozd Lund, Danmark101289618982011-10-07
Henrik Knudsen, Danmark194170240432011-10-05
Richard Ek, Sverige365663242812011-10-03
Allan Prang, Danmark1251325132011-10-02
Anders E. Sørensen, Danmark12521248645152011-10-01
Martin Rivero, Danmark2261414492011-10-01
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71324924552011-10-01
Benjamin Gnep, Tyskland216128822011-09-30
Jesper Segergren, Sverige2307217462011-09-27
Christian Axelsen, Danmark467200953632011-09-25
Per Hirslund, Danmark14744742011-09-25
Maurizio Sighele, Italien9518910552011-09-25
Thurel Julien, Gambia13210663814882011-09-18
Erik Christophersen, Danmark1209820982011-09-17
Jens Ryge Petersen, Danmark213702827452011-09-16
ragnar smith, Danmark1270527052011-09-10
Bent Staugaard Nielsen, Danmark7873917472011-09-05
Søren Harding, Danmark864988143922011-08-30
Jonn Leffmann, Sverige141455615952011-08-22
Christoph Moning, Tyskland14981710762011-08-20
Jesper Brinkmann, Danmark182842125342011-08-17
nick petersen, Danmark433879932011-08-16
david drangsland, Norge161994723612011-08-13
Aage Kabbelgaard, Danmark19409402011-08-12
John Dreyer Andersen, Danmark253293820742011-07-31
Wolfgang Trimmel, Østrig1226922692011-07-29
Jeppe Berthelsen, Danmark14904902011-07-27
Knud Kjeldsen, Danmark15855852011-07-27
Kurt Willumsen, Danmark14054052011-07-27
Anders Søgaard, Danmark12920924433252011-07-17
Yoav Perlman, Israel152291422752011-07-14
Hallgeir Fisketjøn, Norge8628113902011-07-07
Jens Overgaard Christensen, Danmark9413951235102011-07-01
Felix Jachmann, Tyskland2213111002011-06-24
Rasmus Hald, Norge2182610182011-06-17
Zoltan Baczo, Danmark324419792011-06-15
Aidan G. Kelly, Irland2302317742011-06-14
Peter Lyngs, Danmark246248954722011-06-04
Maarten Zorgdrager, Holland6695915122011-06-02
Elly Hansen, Danmark193118943402011-05-29
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1108710872011-05-24
Thomas Maul, Danmark867847917552011-05-16
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1142714272011-05-12
Oskar Nilsson, Sverige2247813822011-05-09
Jørgen Dam, Danmark24537015731732011-05-04
Klaus Bjerre, Danmark344911134662011-05-04
Paul Jacobsen, Danmark19289282011-04-23
Claus Boe Tøndering, Danmark2185910792011-04-19
Gábor Bodor, Ungarn11939712932011-04-17
Luca Andrei Dehelean, Rumænien141453917232011-04-06
Steen Øllgaard, Danmark171633522042011-03-28
Thomas Nielsen, Danmark202560127192011-03-24
Gabriel Schuler, Schweiz16926936131872011-03-23
Lars Petersson, Sverige16096092011-03-19
Lars Laursen, Danmark1157115712011-03-10
Brian Thomsen, Danmark5490417332011-03-08
Kristian Ribers, Danmark16656652011-02-27
Lee Victor Gregory, Storbritannien2326219372011-02-21
Bo Thyge Johansen, Danmark1276427642011-02-16
Martin Kviesgaard, Grønland294758232962011-02-13
Svend Erik Olesen, Danmark1167716772011-02-10
Martin Oomen, Sverige141690316622011-02-07
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71318026852011-02-03
Kai Gauger, Tyskland101217117472011-01-27
Martijn Bunskoek, Holland10932911072011-01-27
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1127912792011-01-23
Thomas Riedel, Danmark4537822422011-01-14
René Christian Hansen, Danmark1105210522011-01-13
Torben Jepsen, Danmark131567118192011-01-13
Bo Svensmark, Danmark71338943232011-01-10
Odysseas Tsimoulis, Grækenland252995715572011-01-09
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark18408402011-01-08
Hans Gleie, Danmark2326718622010-12-29
Zsolt Ampovics, Ungarn3433115952010-12-26
Johan Stenlund, Sverige436867432882010-12-20
Chris Romeiks, Tyskland142000820482010-12-12
Cristian Jensen Marcet, Danmark366442937462010-12-10
Ies Meulmeester, Holland121495316172010-12-03
Bo Sonne Sørensen, Danmark294874441192010-11-24
Seamus Enright, Irland2437435922010-11-21
Hans Larsson, Sverige357021242062010-11-07
Martin Roost, Schweiz2222213152010-11-07
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark456039827542010-10-29
Kurt Bredal Christensen, Danmark112703259092010-10-28
Bjørn Grøn, Danmark4511022112010-10-27
Erik Røjgaard, Danmark1110911092010-10-21
Dirk Van Gansberghe, Italien201579612692010-10-21
Knud Erik Christensen, Danmark1223422342010-10-20
Aron Andersson, Sverige4356111032010-10-20
Stéphane Bocca, Belgien2352620542010-10-19
Jurgen Lehmann, Finland1117111712010-10-12
Knud N. Flensted, Danmark162290125582010-10-10
Tomas Svensson, Sverige446273534162010-10-08
Søren Gjaldbæk, Danmark2353718532010-09-29
Henrik Mouritsen, Tyskland81835935682010-09-29
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3361913092010-09-28
Ole Lorenzen Post, Danmark1162516252010-09-27
Leo Heemskerk, Holland1171717172010-09-26
Kristian Laustsen, Danmark6854521372010-09-22
René Worup Rørbæk, Danmark18568562010-09-22
Lars Borup, Danmark356437933422010-09-19
Birger Algot Tørnblad, Danmark214477392010-09-14
Lars Witting, Danmark326198830632010-09-08
Søren Nancke, Danmark61035224182010-09-05
Aleix Comas, Spanien6623713022010-09-05
Henrik Kolsbjerg, Danmark8650710532010-08-27
Ivan Petric , Slovenien8893722722010-08-22
Christoph Moning, Tyskland3978948692010-08-18
Martin Lund, Danmark3832930722010-08-16
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2262818722010-08-10
Hans Pinstrup, Danmark192741626572010-08-09
Klaus Mortensen, Danmark538302730662010-08-07
Henning Broe, Danmark16786782010-08-05
Henrik H. Søndergaard, Danmark7947120532010-08-05
Alf Frølich, Danmark1208520852010-08-02
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1104810482010-07-26
Gordon Hodgson, England1167116712010-07-15
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet6909429762010-07-15
Marco Hammel, Schweiz18758752010-07-12
Birger Hultengren, Danmark1105210522010-07-07
Simon Sigaard Christiansen, Danmark506627726122010-07-02
ji be, Schweiz181983521882010-06-21
Anne Blotting, Danmark214998952010-06-17
Stig Toft Madsen, Danmark2307016322010-06-17
Per Ekberg Pedersen, Danmark172804138342010-06-15
Carsten Gørges Laursen, Danmark142285334462010-05-31
Heine Oldenskov, Danmark5460215472010-05-30
Vinni Bruhn, Danmark7901929022010-05-29
Per Allan Degn, Danmark101028514082010-05-28
Jani Vastamäki, Finland61112928652010-05-28
Martijn Bot, Holland8613767225502010-05-26
Jan Bolding Kristensen, Danmark1178817882010-05-18
Albert Steen-Hansen, Danmark17530635756762010-05-04
Patrik Jonasson, Sverige1113511352010-05-02
Hans Jørgen Riis, Danmark2231613082010-04-23
Thomas Kuppel, Tyskland1188518852010-04-23
Peter Steen Henriksen, Danmark1137713772010-04-19
Torben Byfoged, Danmark2226012362010-04-13
Jan-Michael Breider, Sverige4488117202010-04-06
Niels Odder, Danmark4568019422010-03-27
Ulf Eschou Møller, Danmark295309869442010-03-26
Fabian Schneider, Schweiz514653618152010-03-19
Mogens Hansen, Danmark33962169137812010-03-19
Peter Rodemann, Danmark4605426162010-03-15
Thorkild Lund, Danmark1128812882010-03-15
Hanne April Farnæs, Danmark3295011902010-03-07
Steen Højmark-Jensen, Danmark1253225322010-03-07
Lars Mejlby, Danmark192842030142010-03-05
per mattisson, Danmark2308116522010-03-01
Christian Brinkman, Holland19879872010-02-23
Johnny Laursen, Danmark12217916729082010-02-23
Flemming Værgman, Danmark1141514152010-02-21
Dan Allan Nielsen, Danmark2275714102010-02-18
Lene Vejen, Danmark4913545662010-02-14
Arild Breistøl, Norge141740725142010-02-11
Jan Kiel, Danmark81737244842010-02-06
Thomas W. Johansen, Danmark91901256362010-02-04
Jacob Dalsten Petersen, Danmark313937817602010-01-31
Jean Seeberg, Danmark3341312262010-01-31
Marcel Klootwijk, Holland2255314702010-01-29
Henrik Bengtsson, Danmark3387515672010-01-24
Ken Rasmussen, Danmark3607735702010-01-24
Tommy Andre Andersen, Norge131824218662010-01-18
Bjarne Skule, Danmark171268010602010-01-12
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark216268892010-01-11
Carsten Lyhr Hansen, Danmark5848818192010-01-05
VASLIN Matthieu, Frankrig10111039222332010-01-05
Timme Nyegaard, Danmark2204110622010-01-03
Lars Andersen, Danmark1135613562010-01-01
Fülöp Attila, Rumænien1158815882009-12-25
Josh J Shaw, England2229914462009-12-25
Nico de Vries, Holland1136813682009-12-20
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1101610162009-12-06
Pieter Vantieghem, Belgien253938935782009-11-26
Søren Brinch, Danmark132520862042009-11-22
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5550113392009-11-19
Arne Lilhauge, Danmark7728115042009-10-19
Brian Wielsøe, Danmark1583658362009-10-14
Jan Hjort Christensen, Danmark71533458432009-10-13
Jan Ole Kriegs, Tyskland3393213462009-10-13
Thomas Bentsen, Norge2244412792009-10-12
Kermarrec Corentin, Frankrig303265222842009-10-11
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5426511072009-10-08
Jan Ravnborg, Danmark91444227482009-10-06
Tue Romanow, Danmark1173917392009-10-06
David Lundgren, Sverige1168116812009-09-18
Bjørn Ginman, Danmark1377437742009-09-16
Mårten Müller, Sverige3540819112009-09-13
Flemming Eskildsen, Danmark1140614062009-09-07
Kurt Rasmussen, Danmark71124424742009-09-04
Poul Reib, Danmark5572716572009-08-27
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1379737972009-08-20
Thomas Hellesen, Danmark152834226802009-08-10
Jørgen Witved, Danmark8111930038012009-08-10
Kjetil Johannessen, Norge384680420782009-08-10
Björn Dellming, Sverige1307130712009-08-02
Jan van der Laan, Holland1122612262009-07-31
Mats Wallin, Sverige243136820122009-07-29
Luise Ekberg, Danmark1114811482009-07-26
Jens Maibomm Hansen, Danmark1133813382009-07-19
Karsten Munch Andersen, Danmark3367113822009-07-13
Geir O. Pedersen, Norge162470521992009-06-25
Chris Lansdell, England162229021812009-06-22
Mehmet Goren, Tyrkiet819810032452009-06-15
Reto Burri, Schweiz343817520452009-06-08
Lotte Skjærbæk, Danmark3272710032009-05-28
Stefan Frello, Danmark19709702009-05-28
Hans Eli Sivertsen, Færøerne4764123802009-05-24
nuno barros, Portugal1126312632009-05-18
Jørgen Hansen, Danmark1166416642009-05-12
Henrik Madsen, Danmark71109625152009-05-12
Susanne Overgaard Petersen, Danmark6869821682009-05-11
Michael bergman, Sverige51170342572009-05-09
Peter Jensen, Danmark4735326062009-05-07
Birger Bavnsgaard, Danmark1117111712009-04-30
Stig Eide, Norge1211621162009-04-27
Csaba Lendvai, Ungarn1141414142009-04-25
Peter Kuster, Schweiz101777027772009-04-24
finn birkholm-clausen, Danmark4873229652009-04-23
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1177617762009-04-23
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark2247213702009-04-19
Bjarne Nielsen, Danmark3387514222009-04-19
Robert Toft, Danmark3452822712009-04-15
Morten Jørgensen, Danmark91385122612009-04-14
Jacob Neumann, Danmark2225712532009-04-12
Henrik Johansson, Norge2365823452009-04-11
Poul Erik Junk, Danmark5666716432009-04-08
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3318414212009-04-06
Gal Shon, Israel1100910092009-04-06
Jens Boesen, Danmark101529118782009-04-04
Allan Hansen, Danmark3388716772009-04-03
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3284210782009-04-01
Erling Bonde, Danmark3517722872009-03-29
Ole Andersen, Danmark2247116702009-03-29
Stig Westergård, Danmark1275227522009-03-26
Finn Siewertsen, Danmark1124812482009-03-01
Andreas Saul-Rotne, Danmark1129812982009-03-01
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark217059492009-03-01
Lesley van Loo, Holland111556017542009-02-23
Dennis Martinek Langholz, Danmark6984027372009-02-23
per schmidt, Danmark1116211622009-02-23
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1152815282009-02-20
Marko Gregoric, Slovenien17067062009-02-12
Jonathan Meyrav, Israel3483118932009-02-06
Lars Villadsen, Danmark7879520382009-02-01
Freddy Johansen, Norge6918823702009-01-30
Bence Kókay, Ungarn91195217832009-01-25
Anders Bergman, Sverige3456619092009-01-18
Raffael Ayé, Schweiz91034715262009-01-16
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1117211722009-01-12
Olof Jönsson, Sverige223366933782009-01-11
Florin Chirila, Rumænien6916717532009-01-07
Annette Hansen, Danmark31108267572009-01-07
Klaas Bert Debusschere, Belgien2276716062009-01-06
Luca Sattin, Italien243302721982009-01-05
Erik Ehmsen, Danmark6935438842008-12-29
Thomas Damm Als, Danmark2277014952008-12-22
Lars Lundmark, Sverige1185818582008-12-20
Alex Wallin, Danmark3339914412008-12-15
Martin Søgaard Nielsen, Danmark275083235782008-12-08
Mogens Holme, Danmark2186810112008-11-27
Jos Van den Berg, Holland1262326232008-11-24
Kim Søvæld, Danmark1121012102008-11-18
Roland Jensen, Danmark172855924852008-11-17
Peter Stronach, Storbritannien1128212822008-11-17
Peter ter Heide, Holland1150215022008-11-10
Rasmus Strack, Danmark549388249882008-11-09
Ole Thyge Plannthin, Danmark6718015962008-11-09
Ma Yan Bryant, Storbritannien273816923462008-11-09
John Martin Mjelde, Norge6953819872008-11-05
Steen Brølling, Danmark1146114612008-11-03
Niki Forintos, Ungarn18858852008-11-02
Michael Bergman, Sverige2478327442008-10-27
Carsten Fog, Danmark1217721772008-10-25
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark142519625142008-10-22
Jan Salmonsen, Danmark2379619682008-10-19
Kield Andersson, Danmark5805222172008-10-18
Marianne Heno Mogensen, Danmark6891631162008-10-18
Carsten Gadgaard, Danmark8919712965322008-10-17
Torben Andersen, Danmark61012422032008-10-12
Palle Jensen, Danmark3366112782008-10-09
Kim Øllgaard, Danmark91129418782008-10-09
Sanne Busk, Danmark51009636152008-10-08
Eva Agnethe Bramming, Danmark4557115702008-10-06
Henrik Holm Brask, Danmark1154015402008-10-06
Flemming Nielsen, Danmark19049042008-10-06
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3430116202008-10-06
Mogens Krantz Backe, Danmark5647916342008-09-27
lou bertalan, Tyskland1140614062008-09-25
Per Smith, Danmark1173517352008-09-22
John Hornbek, Danmark182107713672008-09-08
Stéphane Aubry, Schweiz7310310825112008-09-08
Xavier ROZEC, Frankrig3543421412008-09-02
Aron Andersson, Sverige3438124242008-08-28
Ole Kristensen, Danmark81087417762008-08-24
Søren Olin, Danmark2390019802008-08-16
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2403321562008-08-10
Keld Sørensen, Danmark5696020922008-08-02
Marcel van Kammen, Holland2264514252008-07-22
Eric Schaumburg, Danmark61036021012008-07-19
Svend Ove Jensen, Danmark2332617842008-07-14
Espen Støtterud Christensen, Norge6751213542008-06-23
Petri Salo, Finland2566636932008-06-18
Flemming Dane, Danmark3355712672008-06-13
Ole Snerling, Danmark1109410942008-06-04
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3362513662008-05-29
Seamus Mogensen, Danmark2279014982008-05-26
Niels Jørgen Clausen, Danmark91374818222008-05-26
Paul Nilsson, Danmark203551624932008-05-26
Mona Grundsøe, Danmark253469520532008-05-05
Michael Bonefeld Bladt, Danmark4796433662008-04-30
Alan Clewes, Storbritannien2408130142008-04-26
Jonas Gadgaard, Danmark111526021252008-04-26
Theis Bacher Nielsen, Danmark5502711072008-04-22
Henning Hansen, Danmark4471312382008-04-22
Thomas Lundqvist, Danmark1202320232008-04-19
Ralph Martin, Tyskland263313116312008-04-18
Claus Kesby, Danmark19909902008-04-16
kim lundqvist, Danmark141996820812008-04-09
Henrik Greve, Danmark3529829422008-04-07
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien5847230962008-03-30
Claus Øgard, Danmark2243212882008-03-16
Steen Cruddis, Danmark1218821882008-03-16
Anders Horsten, Danmark2295216362008-03-14
Patrick Beirens, Belgien2347020812008-03-10
Thomas Eske Holm, Danmark1195919592008-03-02
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8213942626412008-02-27
Frode Falkenberg, Norge203476525802008-02-25
niels bahl andersen, Danmark4499916402008-02-21
Chris Batty, England14220534227502008-02-20
Martin Majlandt, Danmark1170117012008-02-18
Lars Peter Johansson, Danmark3548023062008-01-25
Ger Meesters, Holland3672024272008-01-23
Lilly Irene Sørensen, Danmark91265918512008-01-20
Torben Evald, Danmark71229924622008-01-18
Thomas Buus Nielsen, Danmark3722325032008-01-14
Pim Wolf, Holland3495919352008-01-08
Tom Backlund, Finland1296729672008-01-06
Uffe Jensen, Danmark1143414342007-12-28
Michael West, Danmark1159815982007-12-16
Anni Oppelstrup, Danmark2294516382007-12-16
Andreas Noeske, Tyskland6810516172007-12-16
Inger Christoffersen, Danmark1142714272007-12-09
Simon Werngren, Sverige71198521192007-11-29
Tibu Paul Lucian, Rumænien4704128062007-11-24
Barrault Frantz, Frankrig5901721182007-11-24
John N. Jensen, Danmark1188118812007-11-22
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2286819252007-11-06
Niels Kaare Krabbe, Danmark2376022312007-11-04
dave farrow, Storbritannien1165716572007-10-30
christian tiller, Norge1193719372007-10-16
Carsten Egevang, Grønland5111091247842007-10-09
Jack Juliussen, Danmark3441514892007-10-07
Lonnie Jensen, Danmark1317931792007-10-05
Quentin Dupriez, Frankrig1130813082007-10-05
Michal Radziszewski, Polen1189918992007-09-20
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2307915772007-09-09
Janus Ethelberg, Danmark9413996320082007-09-05
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1298029802007-09-02
Kent Schou Larsen, Danmark1111611162007-08-28
Jesper Nielsen, Danmark2297816682007-08-28
Jan Thomsen, Danmark8914409535152007-08-21
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne71517832592007-08-18
Joakim Engel, Danmark8314407949522007-08-18
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2440924552007-08-18
Jens Andersen, Danmark61200631112007-08-17
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1203620362007-08-16
Mark Hammond, Danmark2302519542007-08-15
Jóan Petur Petersen, Færøerne18948942007-08-11
Johannes Tallroth, Sverige4562417032007-08-08
Inger Andersen, Danmark243759920952007-08-07
Hans Rytter, Danmark233710832492007-08-07
Magne Pettersen, Norge2543227502007-08-03
Lars Munk, Danmark1126412642007-08-03
Johan Emil Løje, Danmark1124912492007-07-31
Lars Omø Christiansen, Danmark1165116512007-07-15
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark5879421012007-07-14
Carsten Poulsen, Danmark325322432152007-07-12
Thomas Hasle Ravn, Danmark2474726212007-07-12
Niels Jørgen Larsen, Dominica162859236172007-07-10
Carl Erik Mabeck, Danmark12721909451612007-07-04
Erik Jensen, Danmark2341117152007-06-26
Jens Holte Frederiksen, Danmark1129312932007-06-25
Tommy Holmgren, Sverige81405620932007-06-24
Erik Edvardsson, Sverige152181720182007-06-05
Erik Breden, USA6808215722007-05-30
Linda Mølgaard, Danmark4733029272007-05-30
Mikko Oivukka, Finland223244625822007-05-20
Bente Steffensen, Danmark1109610962007-05-20
Bjarne Golles, Danmark2383422862007-05-10
Claus Eriksen, Danmark3489919902007-04-29
Erik Agertoft, Danmark173001540452007-04-29
Jan Bosch, Holland1156915692007-04-25
Kristian Borum, Danmark2349219132007-04-22
Søren Langkilde Madsen, Danmark61047620652007-04-21
Birgit Nielsen, Danmark2383019322007-04-15
Ivan Skov Pedersen, Danmark1117411742007-04-10
Poul Emil Kristensen, Danmark1269626962007-04-08
Dennis Andersen, Danmark3399613952007-04-04
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2328417292007-03-04
Ole Stobbe, Danmark2374122072007-02-28
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8815972252962007-02-25
Torben Ethelberg, Danmark192617420842007-02-25
Preben Berg, Danmark193593636202007-02-17
Kaj Krutfelt, Sverige3418415722007-02-05
Arthur R. Jensen, Danmark133388159632007-01-30
Patrick Höhener, Frankrig1170717072007-01-18
Via Rasmus Strack, Danmark2478227162007-01-13
Kjetil Schjølberg, Norge1144814482007-01-09
Peter Christiansen, Danmark427309850852006-12-31
Johannes Erritzøe, Danmark2363918292006-12-28
Jan S. Kristensen, Danmark71303527082006-12-24
Jens Lind, Danmark4477712472006-12-11
Nelly Hansen, Danmark335283328432006-12-06
Wim van der Schot, Holland1191119112006-12-04
Klaas Felix Jachmann, Tyskland295398540382006-11-26
Ruud van Beusekom, Holland1121712172006-11-26
Leif Bisschop-Larsen, Danmark223413923352006-11-08
Tom Backlund, Finland51172132832006-11-07
Anders Tøttrup, Danmark315234232592006-11-05
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2436923952006-10-09
Gunner Munk, Danmark1208620862006-10-08
Bart-Jan Prak, Holland6823215492006-10-05
Ludovic Scalabre, Frankrig112051732022006-10-02
Steffen Holst, Danmark4640220622006-09-30
Peter Bo, Danmark3765636972006-09-25
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne4983329922006-09-23
Jørgen Staarup Christensen, Danmark315717027242006-09-22
Ernst Hjøllund, Danmark3560327192006-09-21
Herman Bouman, Holland1144614462006-08-30
Kim Petersen, Danmark101414217652006-08-24
Erik Enevoldsen, Danmark51258135362006-08-20
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1159915992006-08-20
Christian Wegst, Tyskland1239723972006-08-10
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61257525952006-08-09
Pierre-André Crochet, Frankrig101417218622006-08-09
Karsten Stæhr, Danmark101507519242006-08-09
Tom Goossens, Belgien91438127842006-08-09
Lars Birk, Danmark1121812182006-08-07
Kim Iburg, Danmark1134713472006-08-07
Leif Jonasson, Sverige2440026612006-08-07
Steen Brølling, Danmark51004827302006-07-31
Pawel Malczyk, Polen5861625842006-07-26
Christian Svane, Danmark3517920072006-07-25
Jørgen Scheel, Danmark162931529942006-07-21
Lars Pedersen, Danmark1142714272006-07-21
Mario Rodero Hernández, Spanien131805118742006-07-10
Henrik H. Søndergaard, Danmark71319322982006-07-10
Claus Kesby, Danmark1161916192006-07-10
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3471918142006-07-10
Lars Larsson, Sverige3440816222006-07-08
Samuel Peregrina, Spanien254199619672006-07-08
Benjamin Steffen, Tyskland7923117762006-07-08
Tom Sørensen, Danmark3449519512006-07-08
Markus Tallroth, Sverige1190019002006-06-07
Knud-Erik Strange, Danmark81628627322006-06-07
Morten Jensen, Danmark6826419282006-06-07
Claudia Thiel, Tyskland2284415202006-06-07
Detlef Gruber, Danmark1143814382006-06-07
Palle Nygaard, Danmark112683142622006-06-07
Carsten Olsen, Danmark1289728972006-06-07
Andreas Meyer Winnem, Norge182178316702006-06-07
Knud-Erik Andersen, Danmark1155015502006-06-07
Arnold Houmann, Danmark224029738872006-06-07
Wedigo Ferchland, Danmark5587512952006-05-18
Ole Hetland, Danmark111734922102006-05-18
Gert Rasmussen, Danmark81303223922006-05-14
Claus Dalskov, Danmark1163316332006-05-12
Friedrich Thomas, Danmark1178317832006-05-10
Per Ekberg Pedersen, Danmark122379624852006-05-10
Jørn Lennart Larsen, Danmark3401315882006-05-10
Jens Jacob Iversen, Danmark3586020782006-05-10
Peter Halkier, Danmark61096128642006-05-10
Bent Jensen, Danmark3657422552006-05-10
Ole Friis, Danmark2395523012006-05-08
Margit Hove, Danmark1153115312006-05-02
Hans Eli Sivertsen, Færøerne111770229492006-04-23
Mikael Funch, Danmark81541625482006-04-19
Ruth Ahlburg, Danmark233898422222006-04-10
Søren Parup, Danmark18328322006-04-01
Kent Schou Larsen, Danmark2277914682006-03-30
Niels Fabæk, Danmark71067716982006-03-19
Tom Jensen, Danmark1171917192006-03-19
Rune Larsen, Danmark2290516512006-03-19
Esben Eriksen, Danmark71448830702006-03-16
Søren Koch, Danmark3502917352006-03-16
Tim Vaughan, Storbritannien81380019302006-03-16
Tobias Epple, Tyskland81213221352006-03-11
Karin Gustausen, Danmark3598731122006-03-11
Gunnar Larsen, Danmark193024822062006-03-11
Svend Danbæk, Danmark1227322732006-03-05
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1251425142006-03-05
Birger Pedersen, Danmark4644718602006-03-05
Henning Hansen, Danmark4555416562006-03-01
Johan Stenlund, Sverige3599523012006-03-01
Ole Richter, Danmark1297229722006-03-01
Nis M. Nissen, Danmark1212421242006-02-25
Jan Bolding Kristensen, Danmark3768329052006-02-25
Cédric Rousseau, Frankrig101474518242006-02-20
Kjetil Johannessen, Norge294971724372006-02-19
Mark Trott, England1154715472006-02-12
Arne Bertelsen, Danmark1154715472006-02-11
Niels Bomholt, Danmark6940724212006-02-11
Tune Jensen, Danmark1184518452006-02-04
Frank Svensson, Danmark3733932752006-02-02
Marnix Jonker, Holland183021224822006-02-01
Terry Townshend, England2360019322006-02-01
Eline Eggers, Danmark3466216112006-02-01
Annelise Juul Stampe, Danmark41252452572006-01-30
Hans Erik Mom, Holland1133013302006-01-28
Jens B. Bruun, Sverige61864050622006-01-26
Uffe Pedersen, Danmark598705223702006-01-22
Björn Gísli Arnarson, Island132758541802006-01-19
Tommy Hjorth, Danmark2330317212006-01-18
Tommy Frandsen, Danmark8215398637202006-01-15
Kim Lunding, Danmark172713538672006-01-14
Killian Mullarney, Irland2395520152006-01-10
Luc Verroken, Belgien4796323122006-01-05
Peter Thomsen, Danmark71253925812006-01-05
Justin Jansen, Holland1148014802005-12-24
David Erling Drangsland, Norge1242924292005-12-24
Ole Riis Jensen, Danmark3463020322005-12-20
Oleg Formanyuk, Ukraine4673427402005-12-15
Bent Møller Sørensen, Danmark2579135772005-12-13
Thomas Kjær Christensen, Danmark2618634152005-12-06
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1334533452005-12-04
Klaus B. Fries, Danmark3610226682005-12-03
Michael Køie Poulsen, Danmark1285028502005-11-24
Erik Lindgren, Sverige1304530452005-11-19
Steffen Ortmann, Danmark3621427602005-11-16
Jostein Myromslien, Norge1160516052005-11-15
Ola Nordsteien, Norge1188718872005-11-15
Lennaert Steen, Holland3505818482005-11-08
Henrik Elver, Danmark91207017312005-11-07
Aleix Comas, Spanien2422025932005-11-07
Mark Trustrup, Danmark1149914992005-10-31
Peter Bundgaard, Danmark112246027622005-10-31
Thomas Larsen, Danmark1122712272005-10-29
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2429624902005-10-27
Bjarne Nielsen, Danmark6873519082005-10-12
Stig Vang Petersen, Danmark233272529762005-10-11
Jesper Sonne, Danmark304280721642005-09-27
Daniel Patterson, Sverige5794226792005-09-23
Siv Behrendt-Møller, Danmark2429524112005-09-23
Hans Henrik Larsen, Danmark3448718702005-09-14
Henrik Pedersen, Danmark81090715342005-09-14
Terje Axelsen, Norge101383017402005-09-08
Ivan Abramowitz, Danmark1201920192005-09-07
Hans Henrik Iversen, Danmark4502215392005-09-06
Mats Wallin, Sverige71050416722005-09-06
Anders Jihmanner, Sverige1141414142005-09-05
Samuel Paz Parracho, Spanien81167718602005-09-02
Christian Tiller, Norge71763135212005-08-30
Peter Bjerre, Danmark6976721242005-08-29
Lars Elvstrøm, Danmark2305817082005-08-29
Ruud Altenburg, Holland2265114532005-08-29
Karl-Eric Gustafsson, Sverige182944322122005-08-26
Lars Lindgren, Danmark1162116212005-08-16
Anders Frederiksen, Danmark1124612462005-08-07
Hampus Lejon, Sverige1178917892005-08-05
Kasper Thorup, Danmark1148014802005-08-02
Andreas Malte Nielsen, Danmark1176017602005-07-04
Morten Stampe Larsen, Danmark5615118262005-06-29
Emil Todorov, Bulgarien5685716092005-06-26
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien18048042005-06-26
Ulla Vibe Funch, Danmark1187718772005-06-26
Theodosis Mamais, Grækenland294181220452005-06-22
Erik Kramshøj, Danmark132846541232005-06-16
Gaukur Hjartarson, Island111921224382005-06-13
Rie Voetmann, Danmark72246949722005-06-13
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark61610845442005-06-12
Andres Wolff Fries, Danmark1166316632005-06-01
Julien Piette, Frankrig162458921442005-05-18
Westy Esbensen, Danmark1149914992005-05-04
Peter Iversen, Danmark1165816582005-05-01
Bjørn Kjellemyr, Norge3527422622005-05-01
Martin Jessen, Danmark4820023232005-04-26
Arild Hansen, Norge2281914752005-04-26
Jim Thagaard Hansen, Danmark182767521092005-04-20
Stuart A Reeves, Danmark122008220702005-04-20
Yeray Seminario, Spanien3622832872005-04-11
Miguel Avelino Suárez, Spanien3521420322005-04-11
José García Monzón, Spanien4658423972005-04-11
Hans Drostgaard, Danmark1165416542005-04-07
Leif Samuelsen, Danmark1151615162005-04-06
Shaun Robson, England131950517982005-04-04
Jimmy Skat Hansen, Danmark172958247352005-04-04
Terje Kolaas, Norge51083534862005-04-01
Sune Pedersen, Danmark1181618162005-03-30
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2372019812005-03-26
Tony Disley, Storbritannien2310315842005-03-25
Jørn Vinther Sørensen, Danmark4770122142005-03-18
Edvin Hansson, Sverige192813624302005-03-16
Thor Edgar Kristiansen, Norge4943027302005-03-14
Benoit Paepegaey, Frankrig131954117302005-03-07
Kim Fischer, Danmark224032330292005-03-07
Sander Bot, Holland5746116162005-02-24
Ingrid Grunwald, Tyskland61225040922005-02-21
Søren Ryge Petersen, Danmark1158915892005-02-06
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1182318232005-02-03
Dan Rasmussen, Danmark4886129952005-01-31
Thomas Stigfeldt, Danmark3799235622005-01-20
Alwin Schönenberger, Østrig2438024892005-01-13
Stefan Magnusson, Sverige3411017492005-01-03
Lars Lyngsø, Danmark2307216622004-12-26
Erik Van Bogaert, Belgien1157815782004-12-18
Torben Lund, Danmark5859738352004-12-15
Stefan Hage, Sverige91659326262004-12-15
Mikael Nord, Sverige387821154312004-12-15
Erik Schaumburg, Danmark1163316332004-11-29
Frits Rost, Danmark2489826132004-11-27
Maris Jaunzemis, Letland71207721572004-11-26
Ole Vognstoft, Danmark1133113312004-11-25
Poul Erik Larsen, Danmark1200520052004-11-25
Lars Vilhelm Hansen, Danmark182699923882004-11-24
Thomas Kiørboe, Danmark1134213422004-11-23
Inger Skov, Danmark2464528322004-11-22
Ivan Jensen, Danmark1153115312004-11-21
Carsten Madsen, Danmark1374637462004-11-14
Geert Brovad, Danmark102515236772004-11-14
Erik Rosendaal, Holland1150015002004-11-11
Poul Reib, Danmark1206720672004-11-09
Steen Roed Hansen, Danmark101548720882004-11-08
Dennis Noel, Danmark1542454242004-11-08
Bjarne Streyffert, Danmark2362319482004-11-08
Raymond Galea, Malta1156315632004-11-08
Henrik Callesen, Danmark1162416242004-11-05
Gedser Fuglestation, Danmark1155915592004-11-05
Reint Jakob Schut, Holland4647518252004-10-31
Martin Holm, Danmark3850933012004-10-26
Lasse Braae, Danmark1279927992004-10-17
Philippe J. Dubois, Frankrig2467827662004-10-06
Dominique Verbelen, Belgien1231223122004-09-30
Virginia Escandell, Danmark1192919292004-09-07
Torsten Hansen, Danmark1137313732004-09-01
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2751740662004-08-16
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1222622262004-08-13
Jens Biltoft, Danmark1155715572004-08-01
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3645824972004-07-31
Einar Flensted-Jensen, Danmark1327432742004-07-25
Szabolcs Kókay, Ungarn1206720672004-07-22
Mogens Ribo Petersen, Danmark1185218522004-07-07
Ulrik Henneberg, Danmark2288115862004-07-07
Karen Lang, Danmark2441124872004-07-06
Arne Borg Rasmussen, Danmark4803621902004-07-05
Martin Poulsen, Danmark1155415542004-07-04
Klaus Nellevang, Danmark2312716532004-06-25
John Steffensen, Danmark1204820482004-06-13
Lene Pedersen, Danmark1215521552004-06-01
Jelger Herder, Holland81342422622004-05-31
Tom Schlegel, Danmark2327520782004-05-17
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31036050202004-05-16
Henrik Carlsen, Danmark3597729052004-04-30
Ulla Henriksen, Danmark1101810182004-04-30
Tim Andersen, Danmark31035743282004-04-20
Hans Krabsen, Danmark1596159612004-04-03
Dennis Brandsborg, Danmark2354919562004-03-13
Robbin D. Knapp, Østrig1204120412004-03-11
Esben Østergaard, Danmark2442024232004-03-10
Henrik Stenholt, Danmark3607525542004-03-03
Lis Ravn, Danmark2427325502004-03-01
Gunnar Gundersen, Norge1297229722004-01-06
Leif Novrup, Danmark2448024492004-01-06
Carsten Hermann, Danmark1258425842003-11-28
Lasse Olsson, Sverige2349019782003-11-26
Michael Tiefenbach, Østrig1303630362003-11-26
Don Baccus, USA1206420642003-11-13
Tor A Olsen, Norge1223122312003-11-09
Jan Dresler, Danmark2395420992003-10-21
Svend Dybkjær, Danmark3889737942003-10-20
Vegard Bunes, Norge51037823192003-10-11
Jacob Alsted, Danmark1265626562003-09-15
Andreas Hagerman, Danmark204022628612003-08-28
Anna Bay Rask, Danmark1225222522003-07-25
Wilfried Hausmann, Tyskland2497829762003-07-19
Flemming Pedersen, Danmark1145914592003-06-28
Morten DD Hansen, Danmark1363336332003-05-30
Jørn Opsal, Norge1266926692003-05-30
Jacob Lund-Hansen, Danmark3592623732003-05-17
Thomas Jensen, Danmark1385938592003-05-17
Per Forsberg, Sverige1243424342003-05-17
Ronny Nilsen, Norge1337633762003-05-06
Pierre Unge, Sverige4897231062003-05-01
Ottenby fågelstation, Sverige2459325292003-04-18
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2406221082003-03-25
Rannvá Hansen, Færøerne1213721372003-03-25
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge91818322802003-03-09
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3457117822003-02-25
Håkan Sterner, Sverige2412023902003-02-14
Sakari Kauppinen, Danmark1487448742003-02-11
Claus Horneman, Danmark1365236522003-02-06
Maurizio Sighele, Italien1366836682003-01-29
Benny Jacobsen, Danmark2468624782003-01-21
Leo JR Boon, Holland31151763802003-01-13
Martin Eggen, Norge2330517272002-11-14
Søren Hjorth Andersen, Danmark71406928302002-10-29
Holger Sandfeldt, Danmark1187518752002-10-24
Peter Andreas Koch, Danmark3617123552002-10-12
Martin Scott, Storbritannien81018714872002-10-10
John Judge, Storbritannien2345017632002-10-08
Nick Lowton, Storbritannien2281515062002-10-08
Fredrik Kræmer, Norge102121140022002-10-02
Tim Brown, Storbritannien2366621172002-09-28
Graham Etherington, Storbritannien3449415182002-09-27
Deryk Shaw, Storbritannien1203020302002-09-12
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3612521322002-09-03
Thomas Hilkjær, Danmark2328817272002-09-03
Mike Richardson, Storbritannien2426624922002-08-05
Jim Willson, Storbritannien2340917542002-06-29
via Carsten Høeg, Danmark1238923892002-05-29
Andreas Gullberg, Norge1254925492002-05-13
Ricard Gutiérrez, Spanien81245617822002-04-28
Kelvin Jones, Storbritannien1285928592002-02-10
Bruce Mactavish, Canada1214921492002-01-30
Morten Jørgensen, Danmark3625527482002-01-21
Anita Pedersen, Danmark31278346402001-11-16
via Sune Jepsen, Danmark2601036272001-11-09
Alexander J. Lee, Danmark2404021452001-11-09
Kim Biledgaard, Danmark1286028602001-10-01

Der er i alt 1290 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 1.030 sek.
til toppen