Startside Leica Noctivid - ny kikkert fra Leica I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
 Artslister 


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Arne Giørtz-Behrens, Danmark372712011862017-06-23
Klaus Dichmann, Danmark29732011246762017-06-23
Henrik Pedersen, Danmark20518433060822017-06-23
Hans Henrik Larsen, Danmark2050189098246582017-06-23
Morten Scheller Jensen, Danmark1631169610766032017-06-23
Erik Biering, Danmark55560496851092017-06-22
Dennis Olsen, Danmark15514057624702017-06-22
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark40014436920972017-06-22
Niels Peter Møller Jensen, Danmark754284113572017-06-22
Erik Groth-Andersen, Danmark535381528572017-06-19
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark42825680321762017-06-19
Bjørn Frikke, Danmark1078854724332017-06-19
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark53420627914182017-06-19
Mads Danielsen, Danmark37100027002017-06-19
Lars Falck, Danmark656775521212017-06-18
Vincent Legrand, Belgien12418154455572017-06-18
Niels Birkedal Thomsen, Danmark414010217842017-06-18
Per Schans Christensen, Danmark39643800943712017-06-18
Thomas Varto Nielsen, Danmark84264225637682017-06-18
Axel Mortensen, Danmark862107586060402017-06-17
Simon Berg Pedersen, Danmark64387871457432017-06-17
Kis Boel, Danmark77302057302017-06-15
Erik Røjgaard, Danmark2157714072017-06-15
Carl Bohn, Danmark40118931517262017-06-15
Martin Gottschling, Tyskland568824474332017-06-15
Jan Haaning Nielsen, Danmark1119864424302017-06-15
Felix Timmermann, Tyskland241487311332017-06-15
John Larsen, Danmark69767129362542017-06-14
Eva Foss Henriksen, Danmark67968267150082017-06-14
Helge Sørensen, Danmark1459187003581192017-06-14
Lars Nielsen, Danmark12812812017-06-13
Erling Krabbe, Danmark1429801746062017-06-12
Keld Jakobsen, Danmark855434119652017-06-12
Arne Kiis, Danmark37542841437992017-06-12
Steen E. Jensen, Danmark913113870635102017-06-10
Vagn Wendel Sørensen, Danmark13963962017-06-10
Lars Grøn, Danmark1166374621002017-06-10
Ib Jensen, Danmark24738523668832017-06-10
Jørgen Kabel, Danmark13832468763272017-06-06
Lars Birk, Danmark25417765025532017-06-06
Eigil Ødegaard, Danmark49888263848612017-06-06
Michael Frank Nielsen, Danmark35119473518282017-06-06
Per Holmberg, Danmark25229578536612017-06-05
Thomas Garm Pedersen, Danmark74288788222017-06-05
Klaus Malling Olsen, Danmark36855173318130372017-06-05
Massimiliano Dettori, Holland1149191819432017-06-04
Per Poulsen, Danmark43879221175512017-06-03
Luca Bergamaschi, Italien317778972017-06-03
Jens Kirkeby, Danmark535226630282017-06-01
Henning Larsen, Danmark903743511052017-06-01
Allan Haagensen, Danmark161777234922017-06-01
Otto Samwald, Østrig17615801026632017-06-01
Jens Paulsen, Danmark443138717162017-06-01
Christer Brostam, Sverige637273922162017-05-31
Morten Winness, Norge12712428522032017-05-31
Rodmund á Kelduni, Færøerne30939201854822017-05-31
Paul Patrick Cullen, Danmark99071277627782017-05-28
Birger Lønning, Danmark10616905248582017-05-28
Karin Gustausen, Danmark91044952342017-05-27
Lars Paaby, Danmark293070721802017-05-25
Erik Rosendahl, Danmark413025592017-05-25
Lars Andersen, Danmark978404217852017-05-20
Villy Pedersen, Danmark161684615042017-05-19
Frits Rost, Danmark12761429102017-05-18
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark48572721640362017-05-17
Hans Staunstrup, Danmark9413681428322017-05-17
Knud Pedersen, Danmark576105662064302017-05-16
David Monticelli, Belgien10114198727202017-05-16
Steen Øllgaard, Danmark522889124172017-05-15
Finn Bro, Danmark131705922292017-05-10
Peter Petersen, Danmark29128542017-05-08
Marcin Solowiej, Polen393365218962017-04-30
Gisela Nagel, Tyskland785076617382017-04-29
Anders Sydney Jensen, Danmark281295210172017-04-28
Zbigniew Kajzer, Polen727267427312017-04-27
Henrik Friis, Danmark17011648320372017-04-26
Claus Halkjær, Danmark70195730049022017-04-21
Lars Witting, Danmark347037033532017-04-17
Troells Melgaard, Danmark597777427942017-04-15
Allan Kjær Villesen, Danmark36332958467252017-04-15
Asger Røjbek Sørensen, Danmark14134132017-04-15
Arne Borg Rasmussen, Danmark5924524282017-04-12
Carsten Holm Petersen, Danmark2145667882017-04-10
finn henriksen, Danmark1049569292017-04-10
Palle Sørensen, Danmark10813292735182017-04-08
Johan Christian Homann, Danmark635678912017-04-08
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige15717277027442017-04-06
Torben Juul Hansen, Danmark13853852017-04-06
Jørgen Munck, Danmark546872051212017-04-05
Lars Maltha Rasmussen, Danmark918745686022017-04-05
Carsten Siems, Danmark39146716237612017-04-04
Chris van Rijswijk, Holland3219510502017-04-01
Anne Navntoft, Danmark30335380030092017-03-29
Frank Abrahamson, Danmark635547632762017-03-29
Peter Bonne Eriksen, Danmark26922960724612017-03-28
Kim Duus, Danmark11413436426322017-03-23
Gábor Bodor, Ungarn131301715502017-03-22
Joachim Bertrands, Belgien572973616072017-03-18
Erik Mølgaard, Sverige30125023433722017-03-16
Helle Kjær Erichsen, Danmark192054116702017-03-16
Jan Skrubbeltrang, Danmark888525382072017-03-15
Per Boye Svensson, Danmark1166486222632017-03-15
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark3289815652017-03-14
valdemar overgaard petersen, Danmark12322322017-03-06
Asbjørn Jensen, Danmark9813207528232017-03-06
Claus Andersen, Danmark13203202017-03-02
Tommy Kaae, Danmark405437341162017-02-28
Steffen Fahl, Danmark181574915442017-02-25
Henry Lehto, Finland868966219452017-02-23
Arie Ouwerkerk, Holland9921104558602017-02-07
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark534496118422017-02-06
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10314285244102017-02-04
Peter Stronach, Storbritannien10464014802017-01-27
Rune Sø Neergaard, Danmark779915749149102017-01-25
Eigil Larsen, Danmark979827823672017-01-21
Morten Rasmussen, Danmark635287823932017-01-20
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark23418976658762017-01-16
Zsolt Ampovics, Ungarn4544017782017-01-11
Johnny Salomonsson, Danmark27943600838282017-01-10
Ralph Martin, Tyskland1454805102017-01-02
Silas K.K. Olofson, Færøerne1485192662148872016-12-22
Tine Jensen, Tyskland832345732016-12-12
Christian Andersen Jensen, Danmark45267581751462016-12-11
John Jensen, Danmark473202012932016-12-11
Andreas Bruun Kristensen, Danmark5411040149322016-12-07
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn212896618212016-12-06
Antoine Joris, Belgien446005820172016-12-05
Andreas Bennetsen Boe, Danmark1356533249192016-12-03
Jens Kildemoes, Danmark523967772016-11-30
Anni Nielsen, Danmark6512479041462016-11-29
Brian Rasmussen, Danmark9713813132016-11-27
Jesper Schade, Danmark14974972016-11-22
Conny Jensen, Danmark151092119662016-11-21
steen jørgensen, Danmark1143665022016-11-18
Lars Jensen, Danmark21937009644312016-11-16
finn folkvardsen, Danmark111465120232016-11-15
Jens Søgaard Hansen, Danmark653114840091042016-11-14
Gerner Majlandt, Danmark16334274866822016-11-10
Michael Hansen, Danmark1038705742016-11-10
Ole Krogh, Danmark1224273655796942016-11-08
Peter Nielsen, Danmark339658403114032016-11-08
Arne Torkler, Danmark16977122212016-11-06
Morten Bentzon Hansen, Danmark8315974643932016-11-06
Rony Livne, Israel13813812016-10-31
Ivan Sjögren, Sverige764599912802016-10-27
Ole Hetland, Danmark496588354942016-10-22
Niels Behrendt, Danmark678706427202016-10-22
Christian Rørdam, Danmark433965426842016-10-22
Tore Vang, Norge559678676352016-10-20
Johnny Madsen, Danmark28549275676812016-10-17
Stefan Tapio Ettestam, Sverige473711015812016-10-14
Jens Mikkel Lausten, Danmark153259083612016-10-13
Torben Sebro, Danmark577703529562016-10-08
Szilard J. Daroczi, Rumænien517046224052016-09-24
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark425938342016-09-20
Ole Bo Olsen, Danmark372390015662016-09-12
ragnar smith, Danmark9587230652016-09-11
Matthieu Canévet, Frankrig192186020802016-09-10
Lars Adler Krogh, Danmark10220880547872016-09-10
Sune Riis Sørensen, Danmark16128836843882016-09-05
Jesper Michael møller, Danmark3351419892016-08-04
Hans Erik Jensen, Danmark1042126482016-07-27
Ib Fagerlund, Danmark12812812016-07-25
Torben Lyng, Danmark191490016132016-07-23
Morten Christensen, Danmark648204443032016-07-20
Stefan Pfützke, Tyskland709806932642016-07-15
Brian Christoffersen Skræm, Danmark419277062016-07-15
Svitlana Tkach, Danmark25543682016-07-12
jette østergaard danielsen, Danmark14874872016-07-08
Poul Holm Pedersen, Danmark333689223872016-07-03
Søren Kristoffersen, Danmark1249164759685502016-07-03
Steen Egholm Engelbøl, Danmark21104218442016-06-29
Per Schiermacker-Hansen, Danmark10014913642422016-06-24
Esper Boel, Danmark315826892016-06-18
Knud Nielsen, Danmark18158152016-06-16
Anders Hammergart, Danmark8215709434722016-06-04
Peter Zeller, Schweiz9764114692016-06-03
Christian Leth, Danmark5613285240932016-06-01
Henrik Asbjørn Pedersen, Danmark211403176952016-05-27
J Ole Andersen, Danmark432501712792016-05-24
Aurélien Audevard, Frankrig52478206333562016-05-22
Hugo Touzé, Frankrig526146102016-05-22
Bent Thøgersen, Danmark18017975032312016-05-19
Maximilian Fader, Tyskland12652652016-05-15
Bo Lassen Christiansen, Danmark421218042016-05-12
Hans Henrik Bay, Danmark502234117482016-05-12
Damien Gailly, Belgien1108610862016-05-11
Martin Strømkjær, Danmark3319612322016-05-10
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark929586223272016-05-09
Stano Harvančík, Rumænien13613612016-05-03
Mikkel Holck, Danmark23331132739282016-04-21
Erik Bogh Nielsen, USA979339123642016-03-19
Michael Hofmann Caspersen, Danmark14654652016-03-08
Tor Olsen, Norge262891323282016-03-01
Dominik Becker, Tyskland6550812512016-03-01
Oz Horine, Israel477178228282016-02-29
Lars Halkjær, Danmark427148112016-02-26
Tommy Bjørk, Danmark5385110602016-02-16
Bjørn Kjellemyr, Norge12872872016-02-14
Torben Lund-Hansen, Danmark527147472016-02-12
Frédéric Jiguet, Frankrig567369823042016-02-02
Kai Lindegaard, Danmark214398552016-01-08
Keith Fox, Danmark465297525622016-01-06
Søren Nancke, Danmark101335127292016-01-02
Zoltan Baczo, Danmark6473712462015-12-31
Mathieu Bally, Schweiz1119011902015-12-22
Mikkel Thorup, USA422196212015-12-17
Tony Søholm Larsen, Danmark221996012942015-12-05
Mikkel Høegh Post, Danmark24140999361122015-12-02
Lasse Patrick Simensen, Norge323348482015-11-16
Anders Østerby, Danmark335517363802015-11-13
Neer Div Bankoti, Indien13783782015-11-12
Rainer Christian Ertel, Tyskland402209110942015-11-05
Eric Didner, Frankrig19717953320192015-10-24
Heidi Frederiksen, Danmark2238214062015-10-02
Martin Lund, Danmark41059933692015-09-29
Philip Dam, Danmark14714712015-09-28
Niels Evald Jensen, Danmark2209612092015-09-19
Niels Lech Pedersen, Danmark12912912015-09-14
Jan Jörgensen, Sverige9941614312015-09-11
Søren Kristensen, Danmark898876835742015-09-08
Lisbeth Bech, Danmark634647152015-09-04
Jens Thalund, Danmark2177154171020072015-09-04
Bo Tureby, Danmark57994223158082015-09-01
Jens Brandt, Danmark14514512015-08-29
Nikolaj Thomsen, Danmark923143432015-08-20
Thorsten Stegmann, Tyskland1122212222015-08-14
Mikkel Bello Andreasen, Danmark13233232015-08-07
Lars Erdmann, Danmark17427422015-08-07
Maciej Buchalik, Polen1155915592015-07-19
Erik Christophersen, Danmark4429424302015-07-19
Henrik F. Nielsen, Danmark519822044152015-07-10
Arvid H Anthonsen, Norge29128417352015-07-07
Daniel Pettersson, Sverige32443070329742015-07-02
Rie Jensen, Danmark39453302015-07-02
Morten Müller, Danmark201589914572015-07-01
Fabian Schneider, Schweiz525904021182015-06-29
Svend Fischer-Nielsen, Danmark15705702015-06-23
Per Finn Nielsen, Danmark6810505839902015-06-23
Daniel Mauras, Frankrig1120412042015-06-23
Jan Andruszkow, Danmark4284710492015-06-22
Hendrik Weindorf, Tyskland7411163630352015-06-17
Morten Dehn, Danmark7632816442015-05-28
Lars Andersen, Danmark434759820192015-05-22
Rasmus Due Nielsen, Danmark131782821062015-05-21
uffe jensen, Danmark14404402015-05-11
Julien Piette, Frankrig6782219452015-05-05
Lars Juul Pedersen, Danmark272726516132015-04-30
Peter Rodemann, Danmark5727128372015-04-17
Aleks Lund, Danmark1145114512015-04-11
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark1462167442015-03-26
Elmer Pedersen, Danmark332276916902015-03-23
András Fodor, Ungarn567988743802015-03-10
Finn Nørregaard, Danmark1049029652015-03-09
Helle Dyrting, Danmark1986749422015-03-07
Julien Mazenauer, Schweiz4246910262015-02-18
David Andersson, Sverige12812382320422015-02-14
jules phillips, Danmark1118611862015-01-25
Nis Lundmark Jensen, Danmark20631645039072015-01-09
Brahim Birds, Marokko3228511062014-12-19
Mikael Nord, Sverige548535128772014-12-14
Marcel Klootwijk, Holland3433116962014-11-28
Franziska Guepner, Tyskland3485317062014-11-18
Jens Röw, Tyskland1268926892014-11-17
Mads Herbøl, Danmark2502541562014-11-13
Ole Skrubbeltrang, Danmark6524613502014-11-13
Chris Baines, Storbritannien131338616312014-11-10
Richard Bonser, England19628151836472014-10-28
erik van bogaert, Belgien1122112212014-10-16
Finn Laugo Sørensen, Danmark23228196033652014-10-16
Bengt Bengtsson, Sverige141858234012014-10-14
Jonna Lindegård, Danmark6478510782014-10-12
John Frikke, Danmark271754614532014-10-11
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark6951438992014-10-09
Carl Søndergaard, Danmark6882122892014-10-03
Henrik Laust Bøhmer, Danmark5410656155232014-09-29
Ulla Paulsen, Danmark181959922642014-09-12
Henrik Brandt, Danmark9616308460202014-09-09
Christian Terp, Danmark4380813992014-08-29
Lars Frede Petersen, Danmark217808952014-08-25
Tommy Holmgren, Sverige11614620180272014-08-25
kai nissen, Danmark101058816072014-08-18
Kjeld Lund, Danmark121411431042014-08-13
Thomas Elbek, Danmark6537310792014-08-11
Rud Lynge, Danmark1126312632014-08-04
Luca Boscain, Italien161269411012014-07-31
Johannes Rydström, Sverige21823719630522014-07-29
Kim Mogensen, Danmark3331412152014-07-28
Tomas Lundquist, Sverige20729199034942014-07-10
Graeme Joynt, England3240711302014-06-27
Arnold Georg Houmann, Danmark273188229822014-06-26
Lars Rostgaard, Danmark22226731247672014-06-13
Henrik Hougaard Larsen, Danmark81042520602014-06-10
Thomas Kehlet, Danmark669098826782014-06-06
Claus Vind-Andreasen, Danmark202473824162014-06-05
Rami Mizrachi, Israel121246215192014-06-03
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2260357171132014-05-27
Jens Jørgen Andersen, Danmark17731044269032014-05-22
Søren Vinding, Danmark1337649712652014-05-13
Kasper Anias Møller, Danmark15365362014-05-09
Peter Brostrøm, Danmark554732124182014-05-02
Bo Valeur, Danmark8578110482014-05-02
Johannes Ferdinand, Tyskland131302620952014-04-28
Benjamin Steffen, Tyskland191545814612014-04-24
Tom Conzemius, Luxembourg317268382014-04-23
Fredrik Ström, Sverige539388862014-04-18
Torben Sylvest Jensen, Danmark5488712572014-04-11
Tommy Karlström, Sverige2170110232014-04-10
Jan Helbo, Danmark866787225422014-04-06
Bjarne Hemmingsen, Danmark151442015322014-04-03
Lauge Fastrup, Danmark202365922822014-04-03
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark218579322014-04-03
Ole Zoltan Göller, Danmark47866470780472014-03-28
Magnus Corell, Sverige1127812782014-03-25
Ronny Malm, Sverige406145724012014-03-16
Karsten Busk Laursen, Danmark17327322014-03-04
Mark Walker, Danmark1017649220362014-03-02
Freddy Rosning, Danmark283371830612014-02-20
Charlotte Christel Jønsson, Danmark322839092014-02-14
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3359319972014-02-12
Jean-Pierre Jordan, Frankrig413306017532014-02-08
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark7794320332014-02-02
Poul-Henrik Bergmann, Danmark1103910392014-02-02
Stephan Skaarup Lund, Danmark15022161550612014-01-27
Janni Christoffersen, Danmark7542410882014-01-21
Christian Michael Villadsen, Danmark1174899952014-01-08
Steen Winkel, Danmark1484519852014-01-07
Leif Høgh Olsen, Danmark72377397662052014-01-06
Åge Mathias Matthiesen, Danmark91567328912014-01-04
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark10986127782014-01-03
Jonas Holmqvist, Sverige131422317842014-01-03
Gert Rasmussen, Danmark554449216292014-01-02
Anders Bojesen, Danmark121777242662013-12-31
Jeppe Bundgaard, Danmark91632839982013-12-29
Thorkil Brandt, Danmark141783317142013-12-29
Rene Rantzau, Danmark233530054332013-12-29
Arne Volf, Danmark12218944548772013-12-27
Kim Fich Larsen, Danmark17407402013-12-27
Henrik Kisbye, Danmark49951391862132013-12-24
Kenneth Bach Christensen, Danmark584744838312013-12-23
John Kyed, Danmark13926280193952013-12-22
Johan Stenlund, Sverige5450512792013-12-20
Espen Lie Dahl, Norge456748126252013-12-17
Dubois Laurent Yves, Frankrig2221512132013-12-17
René Larsen, Danmark7510237533052013-12-15
Lars Rudfeld, Danmark423834820512013-12-13
Janis von Heyking, Sverige522728911572013-12-12
Rolf Danielsen, Danmark1289028902013-12-12
Karina Jensen, Danmark1183118312013-12-10
Anders Roel, Danmark111236520632013-12-10
Anton Herrig Liebermann, Danmark81422643932013-11-29
Thomas Jensen, Danmark81093418152013-11-29
Petri Kuhno, Finland3334211742013-11-21
Julia Zeitzer, Danmark1105410542013-11-12
Micha A Neumann, Danmark16866862013-11-12
mats svensson, Sverige4470612732013-11-09
Jakob Dall, Danmark8416557743362013-11-09
Stig Linander, Danmark11115283161042013-11-07
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2341117142013-11-06
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3676430322013-11-04
Emil Fich Larsen, Danmark7747314662013-11-04
John Pedersen, Danmark10315794645412013-11-02
Torben Olsen, Danmark2921461182013-11-02
Niels Poul Dreyer, Danmark40645867631322013-10-29
Jakob Engelhard, Danmark192620332692013-10-23
Per Vindis, Danmark455966031912013-10-23
Jon Lehmberg, Danmark12015375939052013-10-22
John G. Dinesen, Danmark374836021592013-10-22
Mads Elley, Danmark172720528762013-10-21
Frank Desting, Danmark456812629852013-10-20
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91524627342013-10-20
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien52179964742932013-10-16
Jens Wiberg, Danmark10913917042013-10-14
Patric Lorgé, Luxembourg132692235522013-10-10
Hampus Lejon, Sverige121952226362013-10-07
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10115123327792013-10-07
Hamid Yadane, Marokko534759022013-10-07
Lise Nielsen, Danmark1323032302013-10-06
Alen Ploj, Slovenien6688013752013-10-04
Mogens Neergaard, Danmark217639162013-10-03
Ingar Støyle Bringsvor, Norge323215916082013-10-01
Ole Kristjansen, Danmark3442617582013-09-29
David Boertmann, Danmark468549636482013-09-27
Josh Rhys Jones, England325618631962013-09-27
Wolfgang Jakob, Tyskland3478418512013-09-24
Greg McIvor, Sverige172889120482013-09-20
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark295667228622013-09-19
Klaus K. Nielsen, Danmark2505941412013-09-18
kurt jensen, Danmark19209202013-09-17
Marcin Faber, Polen317587762013-09-17
Vicky Knudsen, Danmark1205220522013-09-17
Finn Nielsen, Danmark18218212013-09-15
Christian Eilers, Danmark485284419402013-09-11
Dave Barnes, Danmark5509020782013-09-05
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3368315212013-09-05
Jure Novak, Slovenien19439432013-09-02
Robert Paepke, Sverige729214640502013-08-29
Richard Burzynski, Danmark424121220132013-08-29
Charlotte Thomsen, Danmark3735035302013-08-28
Carsten Lundberg, Danmark3318313302013-08-28
Peter Bundgaard, Danmark61061843432013-08-26
Jens Eriksen, Danmark7215852553042013-08-26
Henning Krog Søndergaard, Danmark1122712272013-08-22
Peter Halkier, Danmark212858421212013-08-22
Steve Klasan, Tyskland324044224372013-08-22
Tonny Papillon, Danmark172103023582013-08-22
Allan Gudio Nielsen, Danmark111742628422013-08-15
Birthe Kirk Gawinski, Danmark3284912062013-08-09
Stefan Stürup, Danmark4421917192013-08-08
Thomas Kuppel, Tyskland6708414832013-08-08
Oluf Lou, Danmark41444950832013-08-02
Vagn Freundlich, Danmark9513157429622013-07-27
Per Kjær, Danmark17035690673292013-07-21
sissel fossat, Danmark1104510452013-07-11
Jonas Landolt, Schweiz1308830882013-07-10
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark18728722013-07-06
Pasi Parkkinen, Finland16623557730932013-07-03
John Jørgensen, Danmark6504810312013-06-30
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark457485159312013-06-30
Rolf Nagel, Tyskland202529219742013-06-24
Leif Bolding, Danmark91087517512013-06-22
Daniel König, Tyskland742217432013-06-22
Henning Rose Sørensen, Danmark11617891924492013-06-19
Karsten Mose, Danmark2186510032013-06-18
Jan Durinck, Danmark224280535702013-06-17
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1332933292013-06-14
Ole Amstrup, Danmark25238108645172013-06-11
Szabolcs Kókay, Ungarn61074227792013-06-09
Troels Eske Ortvad, Danmark447014475742013-06-04
Christian Ljunggren, Sverige111342916732013-05-27
Brahim Mezane, Marokko7707413432013-05-26
Jacob Breson Neumann, Danmark191741814442013-05-23
Johanna Hartmann, Danmark1194919492013-05-23
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5553515322013-05-22
David B. Collinge, Danmark111828830772013-05-21
Ken Sievertsen, Danmark1814581452013-05-21
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark233137229202013-05-19
Rune Bisp Christensen, Danmark15823746236602013-05-15
Troels M. Krogh, Danmark1111811182013-05-15
Anders Wiig Nielsen, Danmark253755549532013-05-13
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12419403466192013-05-11
Tommy Studsholt Christensen, Danmark375490723232013-05-10
Jens Kristian Kjærgård, Danmark42987681868272013-05-07
Benny Nørgaard, Danmark1147314732013-05-02
Willy Jørgensen, Danmark18338332013-04-30
Kent Olsen, Danmark388944275952013-04-30
Henrik Baktoft, Danmark2383823102013-04-30
Franck Ishøi, Danmark333597721892013-04-17
Hjalte Kjærby, Danmark2441224152013-04-14
Stephen McAvoy, Irland5517114302013-04-14
Klaus Schak Laursen, Danmark3654335222013-04-13
Finn Carlsen, Danmark295186930492013-04-11
Anna Kjøller, Danmark1147214722013-04-10
Zbyszek Kajzer, Polen17307302013-04-08
Kirsten Jæger, Danmark1127212722013-04-08
Sebastian Klein, Danmark91354545372013-04-08
Thomas J. Simonsen, Danmark467089531012013-04-04
David Erterius, Sverige29437601935592013-04-02
Anders Bacher Nielsen, Danmark20113402822762013-04-02
Sven Dall, Danmark2273317302013-03-31
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark222151522892013-03-28
Benny Rytter, Danmark1146314632013-03-27
Michael Køie Poulsen, Danmark233257143752013-03-25
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark9603914592013-03-25
Markus Tallroth, Sverige8013009837632013-03-22
Peter Dam, Danmark14121084230682013-03-18
Ivan Sjögren, Sverige615864716472013-03-16
Lars Gabrielsen, Danmark8713096837272013-03-15
Jonas Halberg, Danmark3332313922013-03-08
Hans Lind, Danmark122680743562013-03-05
Christian Michael Mortensen, Danmark1202020202013-03-01
Mette H. H. Hansen, Danmark4616231272013-02-28
Søren Garder Brask, Danmark213547502013-02-28
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark4342410812013-02-25
Anne Themsen Flindt, Danmark1123312332013-02-21
Gert Sørensen, Danmark1117711772013-02-20
Tormod Amundsen, Norge182143824502013-02-19
Kristoffer Hansen, Danmark61156628032013-02-18
Flemming Lang, Danmark81546333892013-02-14
Morten Jenrich Hansen, Danmark333799337152013-02-13
Terje Kolaas, Norge354410223552013-02-12
Søren Skov, Danmark57697260639362013-02-12
Karsten Garcia Pedersen, Danmark8544510112013-02-11
wally morell, Danmark1118711872013-02-10
Hjalte B. Johansen, Danmark8912025792013-02-03
Trösch Stephan, Schweiz2268015262013-02-01
Miska Nyúl, Ungarn16966962013-01-29
Thyge Enevoldsen, Danmark19319312013-01-28
Chr. G Nielsen, Danmark1178617862013-01-26
Knud Jørgen Olsen, Danmark6788023622013-01-23
Jan Fischer Rasmussen, Danmark545930327422013-01-22
Benny Haahr, Danmark556362727292013-01-17
Poul West Lauritsen, Danmark19589582013-01-14
Mateusz Matysiak, Polen162358522672013-01-09
Christoffer Elias Kaae, Danmark425157272013-01-08
Søren Peter Pinnerup, Danmark51066935992013-01-07
Benny Steinmejer, Danmark1155915592013-01-02
Svend Erik Frandsen, Danmark528482030712012-12-29
Niels Jørgen Askirk, Danmark14074072012-12-23
Harry J Lehto, Finland5714288050872012-12-21
Anders Bræstrup, Danmark1144314432012-12-17
Svend Rønnest, Danmark12916206236762012-12-09
Otto Madsen, Danmark2236714122012-12-05
Mads Syndergaard, Danmark16106102012-12-04
Jesper Johannes Madsen, Danmark1176417642012-11-28
Andreas Petersen, Danmark293672145452012-11-19
Kennerth Kristensen , Danmark2327016672012-11-14
Poul Ulrik, Danmark1173017302012-11-08
jesper nexø arvesen, Danmark4367611282012-11-07
Lasse Strandgaard, Danmark5935726702012-10-26
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1323432342012-10-25
Torben Laursen, Danmark333853828912012-10-23
Henrik Dissing, Danmark1120812082012-10-18
Erhardt Ecklon, Danmark5612694946162012-10-12
Niels-Christian Christensen, Danmark4471415082012-10-07
Torben Back Sørensen, Danmark19139132012-10-07
Henrik Mikkelsen, Danmark5210512955092012-10-03
Per Huniche Jensen, Danmark193943098492012-10-01
Leif Holmskov, Danmark182961330892012-09-23
Carsten Egevang, Guinea3417819402012-09-23
Poul Thrane, Danmark142793350662012-09-18
Gert Jeppesen, Danmark14419047153612012-09-15
Peter Lauritzen, Danmark4318312652012-09-12
Klavs Frandsen, Danmark215128422012-09-12
Bent Carstensen, Danmark244138547432012-09-09
Gabor Graehn, Danmark325028862012-09-06
Rafael Armada, Spanien2293917802012-08-30
André Riis Ebbesen, Danmark264531924072012-08-30
Bjørn Erik Hellang, Norge3346212822012-08-27
Mogens T. Kofod, Danmark2211011222012-08-26
Wout De Rouck, Belgien2325218672012-08-20
Terry Townshend, Storbritannien7911968943732012-08-20
Michael Grell, Danmark31249971742012-08-20
Lasse Olsson, Sverige232403422672012-08-20
Terje O. Nordvik, Norge4765629772012-07-27
Johannes Christian Harbou, Danmark788760830622012-07-16
Alex Sand Frich, Danmark4510166745482012-07-16
Peter Østrup Jensen, Danmark1111611162012-07-16
Jonas Gildebro, Danmark18158152012-07-16
Søren Nygaard, Danmark7015755552252012-07-15
Michael Schwalbe, Danmark122391130302012-07-08
Christian Martin Glahder, Danmark131221416572012-06-26
John Mikkelsen, Danmark2203111372012-06-26
Frode Jacobsen, USA464873618012012-06-23
Raphaël Lebrun, Belgien2759652182012-06-21
Omar Runolfsson, Island131236717852012-06-20
Bo Jensen, Danmark11111581120722012-06-19
Jan Speiermann, Danmark398933557482012-06-15
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark171956315892012-06-15
Torkild Kristensen, Danmark374323523732012-06-07
Martinez Jonathan, Frankrig24526398223332012-06-05
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark396239437752012-06-01
Nikolaj Noel Christensen, Danmark345298830812012-05-31
Daniela Gruber, Tyskland427018702012-05-31
Andreas Guldager, Danmark131340316092012-05-30
Benny Kristensen, Danmark12322514637392012-05-23
Benoit Nabholz, Frankrig141684524322012-05-23
John Mikkelsen, Danmark1148214822012-05-21
Palle Hove Christensen, Danmark3444016672012-05-21
André Julinder, Sverige3378819182012-05-14
Jesper Høy Hansen, Danmark3286414522012-05-11
Jan Mogensen, Danmark293415324072012-05-09
tue hartmann, Danmark17177172012-05-06
Niels Frost, Danmark1180218022012-04-29
Kim Aaen, Danmark5412266655622012-04-19
Mattias Nordlund, Sverige4628422202012-04-17
Kjeld Pedersen, Danmark1106410642012-04-17
Christophe CAPELLE, Frankrig8829315442012-04-14
Thomas Bernhardsson, Sverige8610287418662012-04-13
Ole Skrubbeltrang, Danmark3326814852012-04-12
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark141596314272012-04-11
Bent Nielsen, Danmark6468210792012-04-09
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33936180730182012-04-09
Domen Stanic, Italien141739618892012-04-08
Reto Burri, Schweiz121383017162012-04-06
Jesper Sonne, Danmark131832622222012-03-30
Steen Christensen, Danmark4495620032012-03-30
Frank Simonsen, Danmark112402438382012-03-29
Eirik Nydal Adolfsen, Norge1125412542012-03-29
Susanne Jepsen, Danmark14720478952842012-03-23
Martin Høj Hansen, Danmark16006002012-03-22
Anders Tørressen Hangaard, Norge51121637372012-03-21
Michael Mosebo Jensen, Danmark12427653483362012-03-20
Tobias Berger, Sverige434610922332012-03-20
Kjetil Schjølberg, Norge345870144732012-03-12
Steen Reimers, Danmark111834328542012-03-11
Flemming Ahlmann, Danmark6013515866272012-03-10
Claus Johansson, Danmark161759613992012-03-09
Mogens H. Foder, Danmark18448442012-03-07
Clausjannic Labuz, Danmark11019019057762012-03-06
Kurt Prentow, Danmark71424029432012-02-28
Mathieu Bally, Schweiz354159725262012-02-26
Jan Jespersen, Danmark71091519562012-02-24
Nicolas Pierre Beyer, Danmark19759752012-02-24
Leander Khil, Østrig224284530292012-02-22
Malte Christensen, Danmark1113511352012-02-21
Stefan Hage, Sverige3501323672012-02-16
Svend Nørgaard, Danmark111297721472012-02-16
Henrik Poulsen, Danmark2219212902012-02-13
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark244644139612012-02-12
Steve Nuttall, England1109310932012-02-12
Rune Bjerre, Danmark347432947102012-02-12
Michael Sørensen, Danmark6610619902012-02-10
Vagn Gjerløv, Danmark317667262012-02-06
Allan Helge Nolte, Danmark2281019112012-02-06
Stefan Cherrug, Sverige192437018602012-02-06
Mark Desholm, Danmark1274227422012-02-06
Lars Ernst, Danmark16796792012-02-02
kim jespersen, Danmark2157110042012-01-31
Henrik Just, Danmark7412167938212012-01-26
Yann Kolbeinsson, Island183594227682012-01-25
Marcus Erik Danielsson, Sverige141271515772012-01-12
Kris De Rouck, Belgien19839832012-01-08
Thomas Hultquist, Sverige3530022942012-01-07
Jacob Sterup, Danmark223682633322012-01-04
Jakob Hochuli, Schweiz8903718052011-12-30
Egon Iversen, Danmark2439326892011-12-29
Kurt Vogt, Danmark27168138592011-12-27
Jens Ole Byskov, Danmark452995819582011-12-24
Julian Guy Bell, Norge1145814582011-12-23
Vlad Cioflec, Rumænien6597913872011-12-22
Jan Kåre Ness, Norge72526966292011-12-14
Niels Jarnum, Danmark6622424822011-12-13
Jens Ballegaard, Danmark61080837412011-12-11
Lars Smith, Danmark172864642112011-12-09
Stinne Aastrup, Danmark4564819972011-12-05
Kresten Hansen, Danmark2252816812011-12-01
Kristian Poulsen, Danmark2236214392011-11-18
Pete Antrobus, England3451719492011-11-16
erik ehmsen, Danmark10945214802011-11-16
morten jønck, Danmark325519132011-11-12
Alf Petersson, Sverige427315939812011-11-02
Albert J. de Jong, Holland1143414342011-11-01
Nicki Sørensen, Danmark567474823842011-10-31
Hugh Harrop, Skotland2371919282011-10-26
Claus Lunde Pedersen, Danmark101155615272011-10-25
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark91106014812011-10-25
Kristian Laustsen, Danmark5836121102011-10-23
Jørn Vinther Sørensen, Danmark111933331302011-10-20
Leif Pedersen, Danmark284490222932011-10-16
Iben Hove Sørensen, Danmark1403440342011-10-15
Dan Bruhn, Danmark2324719422011-10-13
Dominic Mitchell, Storbritannien171886417462011-10-10
michael jürgensen, Danmark1167516752011-10-09
Jan Eske Schmidt, Danmark245350644252011-10-08
Steen Drozd Lund, Danmark101534321712011-10-07
Henrik Knudsen, Danmark194724546152011-10-05
Richard Ek, Sverige366534047062011-10-03
Allan Prang, Danmark1291529152011-10-02
Martin Rivero, Danmark2315917592011-10-01
Anders E. Sørensen, Danmark12523921549732011-10-01
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71517226552011-10-01
Benjamin Gnep, Tyskland2202710942011-09-30
Jesper Segergren, Sverige2358920262011-09-27
Maurizio Sighele, Italien9745914852011-09-25
Christian Axelsen, Danmark468221358442011-09-25
Per Hirslund, Danmark16616612011-09-25
Thurel Julien, Gambia13213413117092011-09-18
Jens Ryge Petersen, Danmark214266331412011-09-16
Bent Staugaard Nielsen, Danmark71034219442011-09-05
Søren Harding, Danmark866634647132011-08-30
Jonn Leffmann, Sverige141784818322011-08-22
Christoph Moning, Tyskland141332112822011-08-20
Jesper Brinkmann, Danmark183238827952011-08-17
nick petersen, Danmark4440412392011-08-16
david drangsland, Norge162352225862011-08-13
Aage Kabbelgaard, Danmark1122312232011-08-12
John Dreyer Andersen, Danmark253838522972011-07-31
Wolfgang Trimmel, Østrig1255525552011-07-29
Knud Kjeldsen, Danmark18738732011-07-27
Kurt Willumsen, Danmark16316312011-07-27
Jeppe Berthelsen, Danmark17917912011-07-27
Anders Søgaard, Danmark12923620135642011-07-17
Yoav Perlman, Israel152670625002011-07-14
Hallgeir Fisketjøn, Norge8797015872011-07-07
Jens Overgaard Christensen, Danmark9415810537222011-07-01
Felix Jachmann, Tyskland2264913592011-06-24
Rasmus Hald, Norge2222512102011-06-17
Aidan G. Kelly, Irland2355620672011-06-14
Peter Lyngs, Danmark246954757962011-06-04
Maarten Zorgdrager, Holland6840417262011-06-02
Elly Hansen, Danmark193633752312011-05-29
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1140114012011-05-24
Thomas Maul, Danmark869574119702011-05-16
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1176717672011-05-12
Oskar Nilsson, Sverige2298016802011-05-09
Klaus Bjerre, Danmark345756237672011-05-04
Jørgen Dam, Danmark24542067735092011-05-04
Paul Jacobsen, Danmark1182618262011-04-23
Claus Boe Tøndering, Danmark2233013102011-04-19
Luca Andrei Dehelean, Rumænien141824619852011-04-06
Thomas Nielsen, Danmark203037232322011-03-24
Gabriel Schuler, Schweiz16930612434932011-03-23
Lars Petersson, Sverige18208202011-03-19
Lars Laursen, Danmark1194219422011-03-10
Brian Thomsen, Danmark5595719522011-03-08
Kristian Ribers, Danmark19149142011-02-27
Lee Victor Gregory, Storbritannien2405823552011-02-21
Bo Thyge Johansen, Danmark1327732772011-02-16
Martin Kviesgaard, Grønland295475637002011-02-13
Svend Erik Olesen, Danmark1193919392011-02-10
Martin Oomen, Sverige142033519182011-02-07
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71462029652011-02-03
Tim Hesselballe Hansen, Danmark72234949782011-01-30
Kai Gauger, Tyskland101460919482011-01-27
Martijn Bunskoek, Holland101173013322011-01-27
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1152515252011-01-23
Thomas Riedel, Danmark4617024542011-01-14
René Christian Hansen, Danmark1125212522011-01-13
Torben Jepsen, Danmark131812820152011-01-13
Bo Svensmark, Danmark71509946322011-01-10
Odysseas Tsimoulis, Grækenland253550018102011-01-09
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark1103710372011-01-08
Hans Gleie, Danmark2377121012010-12-29
Johan Stenlund, Sverige437856335742010-12-20
Chris Romeiks, Tyskland142289022762010-12-12
Cristian Jensen Marcet, Danmark367286540352010-12-10
Ies Meulmeester, Holland121756218192010-12-03
Bo Sonne Sørensen, Danmark295593244922010-11-24
Seamus Enright, Irland2488838742010-11-21
Martin Roost, Schweiz2265515182010-11-07
Hans Larsson, Sverige357820744632010-11-07
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark456971030242010-10-29
Kurt Bredal Christensen, Danmark113068867302010-10-28
Bjørn Grøn, Danmark4605824142010-10-27
Dirk Van Gansberghe, Italien202041915002010-10-21
Knud Erik Christensen, Danmark1249624962010-10-20
Aron Andersson, Sverige4466013992010-10-20
Stéphane Bocca, Belgien2416824422010-10-19
Jurgen Lehmann, Finland1139513952010-10-12
Knud N. Flensted, Danmark162756429312010-10-10
Tomas Svensson, Sverige447301638222010-10-08
Henrik Mouritsen, Tyskland82093640432010-09-29
Søren Gjaldbæk, Danmark2408421492010-09-29
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3420114722010-09-28
Ole Lorenzen Post, Danmark1208820882010-09-27
Leo Heemskerk, Holland1211021102010-09-26
René Worup Rørbæk, Danmark1108510852010-09-22
Kristian Laustsen, Danmark61019824382010-09-22
Lars Borup, Danmark357281037072010-09-19
Birger Algot Tørnblad, Danmark218739642010-09-14
Aleix Comas, Spanien6776916012010-09-05
Henrik Kolsbjerg, Danmark8853012712010-08-27
Ivan Petric , Slovenien81099026882010-08-22
Christoph Moning, Tyskland31094652812010-08-18
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2315421912010-08-10
Hans Pinstrup, Danmark193175729602010-08-09
Klaus Mortensen, Danmark539468032912010-08-07
Henning Broe, Danmark19009002010-08-05
Henrik H. Søndergaard, Danmark71092823072010-08-05
Alf Frølich, Danmark1242424242010-08-02
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1131813182010-07-26
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet61078033742010-07-15
Gordon Hodgson, England1199119912010-07-15
Marco Hammel, Schweiz1113711372010-07-12
Birger Hultengren, Danmark1133013302010-07-07
Simon Sigaard Christiansen, Danmark507813628452010-07-02
ji be, Schweiz182418724472010-06-21
Stig Toft Madsen, Danmark2338817112010-06-17
Anne Blotting, Danmark2192611152010-06-17
Per Ekberg Pedersen, Danmark173254443322010-06-15
Carsten Gørges Laursen, Danmark142643937742010-05-31
Heine Oldenskov, Danmark5573817822010-05-30
Vinni Bruhn, Danmark71081933792010-05-29
Jani Vastamäki, Finland61251331532010-05-28
Per Allan Degn, Danmark101242016312010-05-28
Martijn Bot, Holland8615535528192010-05-26
Jan Bolding Kristensen, Danmark1205420542010-05-18
Albert Steen-Hansen, Danmark17534198858992010-05-04
Patrik Jonasson, Sverige1133713372010-05-02
Hans Jørgen Riis, Danmark2275215682010-04-23
Thomas Kuppel, Tyskland1216521652010-04-23
Peter Steen Henriksen, Danmark1161516152010-04-19
Torben Byfoged, Danmark2269214322010-04-13
Jan-Michael Breider, Sverige4591319922010-04-06
Niels Odder, Danmark4665221812010-03-27
Ulf Eschou Møller, Danmark296132477532010-03-26
Mogens Hansen, Danmark33969107041392010-03-19
Thorkild Lund, Danmark1166016602010-03-15
Hanne April Farnæs, Danmark3362613622010-03-07
Steen Højmark-Jensen, Danmark1285628562010-03-07
Lars Mejlby, Danmark193299833812010-03-05
per mattisson, Danmark2382420322010-03-01
Johnny Laursen, Danmark12220420332462010-02-23
Christian Brinkman, Holland1120712072010-02-23
Flemming Værgman, Danmark1168016802010-02-21
Dan Allan Nielsen, Danmark2334517102010-02-18
Lene Vejen, Danmark41033449182010-02-14
Arild Breistøl, Norge142056628892010-02-11
Jan Kiel, Danmark81938350352010-02-06
Thomas W. Johansen, Danmark92116160222010-02-04
Jacob Dalsten Petersen, Danmark314581920152010-01-31
Jean Seeberg, Danmark3414514882010-01-31
Henrik Bengtsson, Danmark3446918062010-01-24
Ken Rasmussen, Danmark3687839362010-01-24
Tommy Andre Andersen, Norge132110021422010-01-18
Bjarne Skule, Danmark171617512932010-01-12
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark2207411422010-01-11
VASLIN Matthieu, Frankrig10113243324402010-01-05
Carsten Lyhr Hansen, Danmark5968920632010-01-05
Timme Nyegaard, Danmark2243112352010-01-03
Lars Andersen, Danmark1161316132010-01-01
Josh J Shaw, England2280017132009-12-25
Fülöp Attila, Rumænien1191619162009-12-25
Nico de Vries, Holland1155815582009-12-20
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1118611862009-12-06
Pieter Vantieghem, Belgien254581542642009-11-26
Søren Brinch, Danmark132914068492009-11-22
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5674416162009-11-19
Arne Lilhauge, Danmark7858116932009-10-19
Brian Wielsøe, Danmark1651365132009-10-14
Jan Hjort Christensen, Danmark71728164442009-10-13
Jan Ole Kriegs, Tyskland3469916322009-10-13
Thomas Bentsen, Norge2284014802009-10-12
Kermarrec Corentin, Frankrig303884425302009-10-11
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5530013002009-10-08
Jan Ravnborg, Danmark91671330132009-10-06
Tue Romanow, Danmark1200020002009-10-06
David Lundgren, Sverige1190119012009-09-18
Bjørn Ginman, Danmark1414141412009-09-16
Mårten Müller, Sverige3609521872009-09-13
Flemming Eskildsen, Danmark1168016802009-09-07
Kurt Rasmussen, Danmark71289426912009-09-04
Poul Reib, Danmark5673919002009-08-27
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1417941792009-08-20
Thomas Hellesen, Danmark153244429662009-08-10
Jørgen Witved, Danmark8113507940852009-08-10
Kjetil Johannessen, Norge385588324992009-08-10
Björn Dellming, Sverige1336833682009-08-02
Jan van der Laan, Holland1147114712009-07-31
Mats Wallin, Sverige243632622082009-07-29
Luise Ekberg, Danmark1136713672009-07-26
Jens Maibomm Hansen, Danmark1151515152009-07-19
Karsten Munch Andersen, Danmark3427015832009-07-13
Geir O. Pedersen, Norge162815924382009-06-25
Chris Lansdell, England162669324352009-06-22
Mehmet Goren, Tyrkiet8111528934802009-06-15
Reto Burri, Schweiz344531222892009-06-08
Lotte Skjærbæk, Danmark3335312262009-05-28
Stefan Frello, Danmark1114511452009-05-28
Hans Eli Sivertsen, Færøerne4858126002009-05-24
nuno barros, Portugal1152515252009-05-18
Jørgen Hansen, Danmark1185418542009-05-12
Henrik Madsen, Danmark71278528202009-05-12
Susanne Overgaard Petersen, Danmark61030525752009-05-11
Michael bergman, Sverige51288645562009-05-09
Peter Jensen, Danmark4827228662009-05-07
Birger Bavnsgaard, Danmark1139713972009-04-30
Stig Eide, Norge1239423942009-04-27
Csaba Lendvai, Ungarn1175117512009-04-25
Peter Kuster, Schweiz102003530262009-04-24
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1214821482009-04-23
finn birkholm-clausen, Danmark4986432582009-04-23
Bjarne Nielsen, Danmark3451916422009-04-19
Robert Toft, Danmark3526025992009-04-15
Morten Jørgensen, Danmark91591124382009-04-14
Jacob Neumann, Danmark2264414402009-04-12
Henrik Johansson, Norge2413825682009-04-11
Poul Erik Junk, Danmark5767518612009-04-08
Gal Shon, Israel1124712472009-04-06
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3379516172009-04-06
Jens Boesen, Danmark101728221872009-04-04
Allan Hansen, Danmark3466419152009-04-03
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3350512842009-04-01
Erling Bonde, Danmark3593625242009-03-29
Ole Andersen, Danmark2295219472009-03-29
Stig Westergård, Danmark1298229822009-03-26
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark2210011612009-03-01
Andreas Saul-Rotne, Danmark1151915192009-03-01
Lesley van Loo, Holland111814420032009-02-23
Dennis Martinek Langholz, Danmark61117330202009-02-23
per schmidt, Danmark1140614062009-02-23
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1173117312009-02-20
Marko Gregoric, Slovenien18948942009-02-12
Jonathan Meyrav, Israel3539520892009-02-06
Lars Villadsen, Danmark71040824652009-02-01
Freddy Johansen, Norge61081026572009-01-30
Bence Kókay, Ungarn91387320242009-01-25
Anders Bergman, Sverige3522721252009-01-18
Raffael Ayé, Schweiz91226517862009-01-16
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1137913792009-01-12
Olof Jönsson, Sverige223895537452009-01-11
Annette Hansen, Danmark31246273992009-01-07
Florin Chirila, Rumænien61040719492009-01-07
Klaas Bert Debusschere, Belgien2329619002009-01-06
Luca Sattin, Italien243866724022009-01-05
Erik Ehmsen, Danmark61104646122008-12-29
Thomas Damm Als, Danmark2317717272008-12-22
Lars Lundmark, Sverige1219721972008-12-20
Alex Wallin, Danmark3403316432008-12-15
Martin Søgaard Nielsen, Danmark275786438892008-12-08
Mogens Holme, Danmark2227512102008-11-27
Jos Van den Berg, Holland1288228822008-11-24
Kim Søvæld, Danmark1139013902008-11-18
Roland Jensen, Danmark173216526992008-11-17
Peter ter Heide, Holland1168716872008-11-10
Ole Thyge Plannthin, Danmark6835317852008-11-09
Ma Yan Bryant, Storbritannien274444125702008-11-09
John Martin Mjelde, Norge61073822062008-11-05
Steen Brølling, Danmark1167716772008-11-03
Niki Forintos, Ungarn1107610762008-11-02
Michael Bergman, Sverige2531030252008-10-27
Carsten Fog, Danmark1242524252008-10-25
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark142826828172008-10-22
Jan Salmonsen, Danmark2430222122008-10-19
Kield Andersson, Danmark5943325002008-10-18
Marianne Heno Mogensen, Danmark61105342082008-10-18
Carsten Gadgaard, Danmark8921947169642008-10-17
Torben Andersen, Danmark61158024712008-10-12
Palle Jensen, Danmark3422114422008-10-09
Kim Øllgaard, Danmark91331021642008-10-09
Sanne Busk, Danmark51152045052008-10-08
Eva Agnethe Bramming, Danmark4650017782008-10-06
Henrik Holm Brask, Danmark1172017202008-10-06
Flemming Nielsen, Danmark1111311132008-10-06
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3493918102008-10-06
Mogens Krantz Backe, Danmark5753318312008-09-27
lou bertalan, Tyskland1164116412008-09-25
Per Smith, Danmark1196719672008-09-22
Stéphane Aubry, Schweiz7311754427842008-09-08
John Hornbek, Danmark182470016122008-09-08
Xavier ROZEC, Frankrig3616523452008-09-02
Aron Andersson, Sverige3509327672008-08-28
Ole Kristensen, Danmark81252320292008-08-24
Søren Olin, Danmark2437922162008-08-16
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2471324132008-08-10
Keld Sørensen, Danmark5806222922008-08-02
Marcel van Kammen, Holland2316616502008-07-22
Eric Schaumburg, Danmark61207124552008-07-19
Svend Ove Jensen, Danmark2372019922008-07-14
Espen Støtterud Christensen, Norge6877015702008-06-23
Petri Salo, Finland2624339652008-06-18
Flemming Dane, Danmark3417014842008-06-13
Ole Snerling, Danmark1143414342008-06-04
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3427515892008-05-29
Seamus Mogensen, Danmark2321117332008-05-26
Paul Nilsson, Danmark203935925922008-05-26
Niels Jørgen Clausen, Danmark91585920902008-05-26
Mona Grundsøe, Danmark253961222302008-05-05
Michael Bonefeld Bladt, Danmark4899536982008-04-30
Alan Clewes, Storbritannien2454932642008-04-26
Jonas Gadgaard, Danmark111763723642008-04-26
Theis Bacher Nielsen, Danmark5598813142008-04-22
Henning Hansen, Danmark4541914002008-04-22
Thomas Lundqvist, Danmark1221422142008-04-19
Ralph Martin, Tyskland263831818062008-04-18
Claus Kesby, Danmark1117611762008-04-16
kim lundqvist, Danmark142268722482008-04-09
Henrik Greve, Danmark3737845952008-04-07
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien5953633402008-03-30
Claus Øgard, Danmark2282514702008-03-16
Steen Cruddis, Danmark1247524752008-03-16
Anders Horsten, Danmark2344618712008-03-14
Patrick Beirens, Belgien2390922912008-03-10
Thomas Eske Holm, Danmark1229522952008-03-02
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8215694628952008-02-27
Frode Falkenberg, Norge203929328412008-02-25
niels bahl andersen, Danmark4589118782008-02-21
Chris Batty, England14223890249322008-02-20
Martin Majlandt, Danmark1194219422008-02-18
Rasmus Strack, Danmark122265326012008-02-06
Lars Peter Johansson, Danmark3621925852008-01-25
Ger Meesters, Holland3740626652008-01-23
Lilly Irene Sørensen, Danmark91443520562008-01-20
Torben Evald, Danmark71392427382008-01-18
Thomas Buus Nielsen, Danmark3810928222008-01-14
Pim Wolf, Holland3563321622008-01-08
Tom Backlund, Finland1319631962008-01-06
Uffe Jensen, Danmark1168516852007-12-28
Andreas Noeske, Tyskland6935318572007-12-16
Michael West, Danmark1183018302007-12-16
Anni Oppelstrup, Danmark2341619162007-12-16
Inger Christoffersen, Danmark1161516152007-12-09
Simon Werngren, Sverige71367324982007-11-29
Tibu Paul Lucian, Rumænien4808130982007-11-24
Barrault Frantz, Frankrig51049024682007-11-24
John N. Jensen, Danmark1208920892007-11-22
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2315921192007-11-06
Niels Kaare Krabbe, Danmark2453226362007-11-04
dave farrow, Storbritannien1185318532007-10-30
christian tiller, Norge1215421542007-10-16
Carsten Egevang, Grønland5112298253022007-10-09
Jack Juliussen, Danmark3499516752007-10-07
Lonnie Jensen, Danmark1352835282007-10-05
Quentin Dupriez, Frankrig1153015302007-10-05
Michal Radziszewski, Polen1209320932007-09-20
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2360218032007-09-09
Janus Ethelberg, Danmark9416051622432007-09-05
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1325632562007-09-02
Kent Schou Larsen, Danmark1133113312007-08-28
Jesper Nielsen, Danmark2339818942007-08-28
Jan Thomsen, Danmark8916253737202007-08-21
Joakim Engel, Danmark8316497752732007-08-18
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne71760236932007-08-18
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2500427792007-08-18
Jens Andersen, Danmark61334433072007-08-17
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1224022402007-08-16
Mark Hammond, Danmark2341021432007-08-15
Jóan Petur Petersen, Færøerne1108110812007-08-11
Johannes Tallroth, Sverige4636618752007-08-08
Inger Andersen, Danmark244301822922007-08-07
Hans Rytter, Danmark234196136272007-08-07
Magne Pettersen, Norge2653332972007-08-03
Lars Munk, Danmark1147214722007-08-03
Johan Emil Løje, Danmark1146214622007-07-31
Lars Omø Christiansen, Danmark1185918592007-07-15
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark51030324652007-07-14
Carsten Poulsen, Danmark326005934612007-07-12
Thomas Hasle Ravn, Danmark2517528352007-07-12
Niels Jørgen Larsen, Dominica163209738902007-07-10
Carl Erik Mabeck, Danmark12724541155462007-07-04
Erik Jensen, Danmark2382319572007-06-26
Jens Holte Frederiksen, Danmark1149914992007-06-25
Tommy Holmgren, Sverige81566523322007-06-24
Erik Edvardsson, Sverige152507023672007-06-05
Linda Mølgaard, Danmark4809231492007-05-30
Erik Breden, USA6955618572007-05-30
Mikko Oivukka, Finland223719027962007-05-20
Bente Steffensen, Danmark1135213522007-05-20
Bjarne Golles, Danmark2433425322007-05-10
Claus Eriksen, Danmark3578123132007-04-29
Erik Agertoft, Danmark173359643222007-04-29
Jan Bosch, Holland1178817882007-04-25
Kristian Borum, Danmark2398921692007-04-22
Søren Langkilde Madsen, Danmark61170322732007-04-21
Birgit Nielsen, Danmark2434722332007-04-15
Ivan Skov Pedersen, Danmark1134813482007-04-10
Poul Emil Kristensen, Danmark1308930892007-04-08
Dennis Andersen, Danmark3465117022007-04-04
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2390720832007-03-04
Ole Stobbe, Danmark2437125752007-02-28
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8818219656832007-02-25
Torben Ethelberg, Danmark193037223002007-02-25
Preben Berg, Danmark194069739082007-02-17
Kaj Krutfelt, Sverige3472317672007-02-05
Arthur R. Jensen, Danmark133689363932007-01-30
Patrick Höhener, Frankrig1191519152007-01-18
Kjetil Schjølberg, Norge1165216522007-01-09
Peter Christiansen, Danmark428201654082006-12-31
Johannes Erritzøe, Danmark2420121222006-12-28
Jan S. Kristensen, Danmark71460929602006-12-24
Jens Lind, Danmark4555014642006-12-11
Nelly Hansen, Danmark335948730602006-12-06
Wim van der Schot, Holland1211221122006-12-04
Ruud van Beusekom, Holland1143014302006-11-26
Klaas Felix Jachmann, Tyskland295966843082006-11-26
Leif Bisschop-Larsen, Danmark223855525932006-11-08
Tom Backlund, Finland51278435932006-11-07
Anders Tøttrup, Danmark315887035262006-11-05
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2487626812006-10-09
Gunner Munk, Danmark1226322632006-10-08
Bart-Jan Prak, Holland6950117452006-10-05
Ludovic Scalabre, Frankrig112324734632006-10-02
Steffen Holst, Danmark4729722782006-09-30
Peter Bo, Danmark3870541772006-09-25
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne41090532482006-09-23
Jørgen Staarup Christensen, Danmark316636831182006-09-22
Ernst Hjøllund, Danmark3625329762006-09-21
Herman Bouman, Holland1163216322006-08-30
Kim Petersen, Danmark101603219872006-08-24
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1185718572006-08-20
Erik Enevoldsen, Danmark51425138762006-08-20
Christian Wegst, Tyskland1265626562006-08-10
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61419628442006-08-09
Pierre-André Crochet, Frankrig101608820562006-08-09
Karsten Stæhr, Danmark101699121202006-08-09
Tom Goossens, Belgien91622630302006-08-09
Kim Iburg, Danmark1150915092006-08-07
Leif Jonasson, Sverige2483728862006-08-07
Steen Brølling, Danmark51122429962006-07-31
Pawel Malczyk, Polen5956427642006-07-26
Christian Svane, Danmark3596622782006-07-25
Jørgen Scheel, Danmark163292133062006-07-21
Lars Pedersen, Danmark1160116012006-07-21
Mario Rodero Hernández, Spanien132062921072006-07-10
Henrik H. Søndergaard, Danmark71501525382006-07-10
Claus Kesby, Danmark1188918892006-07-10
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3533620722006-07-10
Samuel Peregrina, Spanien254740422412006-07-08
Benjamin Steffen, Tyskland71066220142006-07-08
Tom Sørensen, Danmark3506421492006-07-08
Lars Larsson, Sverige3506618762006-07-08
Morten Jensen, Danmark6962221852006-06-07
Claudia Thiel, Tyskland2329217732006-06-07
Detlef Gruber, Danmark1164016402006-06-07
Palle Nygaard, Danmark112972945962006-06-07
Carsten Olsen, Danmark1317531752006-06-07
Andreas Meyer Winnem, Norge182548919152006-06-07
Knud-Erik Andersen, Danmark1176717672006-06-07
Arnold Houmann, Danmark224568646512006-06-07
Markus Tallroth, Sverige1213721372006-06-07
Knud-Erik Strange, Danmark81824729692006-06-07
Wedigo Ferchland, Danmark5683814882006-05-18
Ole Hetland, Danmark111964224292006-05-18
Gert Rasmussen, Danmark81477026832006-05-14
Claus Dalskov, Danmark1184018402006-05-12
Jørn Lennart Larsen, Danmark3462217702006-05-10
Jens Jacob Iversen, Danmark3665523542006-05-10
Peter Halkier, Danmark61227431982006-05-10
Bent Jensen, Danmark3751325542006-05-10
Friedrich Thomas, Danmark1198619862006-05-10
Per Ekberg Pedersen, Danmark122669627542006-05-10
Ole Friis, Danmark2446925692006-05-08
Margit Hove, Danmark1175517552006-05-02
Hans Eli Sivertsen, Færøerne112000131552006-04-23
Mikael Funch, Danmark81698627622006-04-19
Ruth Ahlburg, Danmark234363524312006-04-10
Søren Parup, Danmark18928922006-04-01
Kent Schou Larsen, Danmark2317316712006-03-30
Niels Fabæk, Danmark71228919722006-03-19
Tom Jensen, Danmark1188918892006-03-19
Rune Larsen, Danmark2329518222006-03-19
Esben Eriksen, Danmark71626834162006-03-16
Søren Koch, Danmark3571619782006-03-16
Tim Vaughan, Storbritannien81551421862006-03-16
Karin Gustausen, Danmark3686635432006-03-11
Gunnar Larsen, Danmark193405624262006-03-11
Tobias Epple, Tyskland81372023732006-03-11
Svend Danbæk, Danmark1251125112006-03-05
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1272027202006-03-05
Birger Pedersen, Danmark4723620582006-03-05
Henning Hansen, Danmark4642719352006-03-01
Johan Stenlund, Sverige3657224972006-03-01
Ole Richter, Danmark1346134612006-03-01
Jan Bolding Kristensen, Danmark3852531802006-02-25
Nis M. Nissen, Danmark1232823282006-02-25
Cédric Rousseau, Frankrig101677520382006-02-20
Kjetil Johannessen, Norge295660126762006-02-19
Mark Trott, England1175117512006-02-12
Arne Bertelsen, Danmark1174017402006-02-11
Niels Bomholt, Danmark61068726892006-02-11
Tune Jensen, Danmark1206620662006-02-04
Frank Svensson, Danmark3819335512006-02-02
Marnix Jonker, Holland183390027152006-02-01
Terry Townshend, England2400021262006-02-01
Eline Eggers, Danmark3529018172006-02-01
Annelise Juul Stampe, Danmark41366856412006-01-30
Hans Erik Mom, Holland1152615262006-01-28
Jens B. Bruun, Sverige62029654522006-01-26
Uffe Pedersen, Danmark599859626162006-01-22
Björn Gísli Arnarson, Island133070644662006-01-19
Tommy Hjorth, Danmark2376119652006-01-18
Tommy Frandsen, Danmark8217200339432006-01-15
Kim Lunding, Danmark173073242282006-01-14
Killian Mullarney, Irland2450823132006-01-10
Luc Verroken, Belgien4891525462006-01-05
Peter Thomsen, Danmark71427630302006-01-05
Justin Jansen, Holland1165816582005-12-24
David Erling Drangsland, Norge1269526952005-12-24
Ole Riis Jensen, Danmark3522523132005-12-20
Oleg Formanyuk, Ukraine4769530452005-12-15
Bent Møller Sørensen, Danmark2628838712005-12-13
Thomas Kjær Christensen, Danmark2697438552005-12-06
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1366036602005-12-04
Klaus B. Fries, Danmark3716530042005-12-03
Michael Køie Poulsen, Danmark1318731872005-11-24
Erik Lindgren, Sverige1333833382005-11-19
Steffen Ortmann, Danmark3708631582005-11-16
Jostein Myromslien, Norge1179417942005-11-15
Ola Nordsteien, Norge1208820882005-11-15
Lennaert Steen, Holland3577420892005-11-08
Henrik Elver, Danmark91382519272005-11-07
Aleix Comas, Spanien2473628702005-11-07
Mark Trustrup, Danmark1171517152005-10-31
Peter Bundgaard, Danmark112539030852005-10-31
Thomas Larsen, Danmark1130913092005-10-29
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2471426912005-10-27
Bjarne Nielsen, Danmark6992320982005-10-12
Stig Vang Petersen, Danmark233761833462005-10-11
Jesper Sonne, Danmark304891324372005-09-27
Daniel Patterson, Sverige5899928912005-09-23
Siv Behrendt-Møller, Danmark2493827732005-09-23
Hans Henrik Larsen, Danmark3510321182005-09-14
Henrik Pedersen, Danmark81243617332005-09-14
Terje Axelsen, Norge101593619762005-09-08
Ivan Abramowitz, Danmark1224622462005-09-07
Mats Wallin, Sverige71189618842005-09-06
Hans Henrik Iversen, Danmark4593718152005-09-06
Anders Jihmanner, Sverige1161516152005-09-05
Samuel Paz Parracho, Spanien81312420362005-09-02
Christian Tiller, Norge71942938802005-08-30
Peter Bjerre, Danmark61117123322005-08-29
Lars Elvstrøm, Danmark2338918732005-08-29
Ruud Altenburg, Holland2310516712005-08-29
Karl-Eric Gustafsson, Sverige183364624922005-08-26
Lars Lindgren, Danmark1180618062005-08-16
Anders Frederiksen, Danmark1146314632005-08-07
Hampus Lejon, Sverige1195719572005-08-05
Kasper Thorup, Danmark1166316632005-08-02
Andreas Malte Nielsen, Danmark1207720772005-07-04
Morten Stampe Larsen, Danmark5685219932005-06-29
Emil Todorov, Bulgarien5784118792005-06-26
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien19179172005-06-26
Ulla Vibe Funch, Danmark1210721072005-06-26
Theodosis Mamais, Grækenland294788922722005-06-22
Erik Kramshøj, Danmark133281748242005-06-16
Rie Voetmann, Danmark72587159672005-06-13
Gaukur Hjartarson, Island112159826772005-06-13
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark61795049222005-06-12
Andres Wolff Fries, Danmark1192719272005-06-01
Julien Piette, Frankrig162800323862005-05-18
Westy Esbensen, Danmark1168216822005-05-04
Peter Iversen, Danmark1188718872005-05-01
Bjørn Kjellemyr, Norge3590424882005-05-01
Martin Jessen, Danmark4921725412005-04-26
Arild Hansen, Norge2322917032005-04-26
Jim Thagaard Hansen, Danmark183141723542005-04-20
Stuart A Reeves, Danmark122278622592005-04-20
Yeray Seminario, Spanien3695834972005-04-11
Miguel Avelino Suárez, Spanien3587522452005-04-11
José García Monzón, Spanien4732726302005-04-11
Hans Drostgaard, Danmark1184918492005-04-07
Leif Samuelsen, Danmark1172617262005-04-06
Shaun Robson, England122076420852005-04-04
Jimmy Skat Hansen, Danmark173332349662005-04-04
Terje Kolaas, Norge51209837032005-04-01
Sune Pedersen, Danmark1207020702005-03-30
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2423522112005-03-26
Tony Disley, Storbritannien2362918452005-03-25
Jørn Vinther Sørensen, Danmark4855324132005-03-18
Edvin Hansson, Sverige193213427582005-03-16
Thor Edgar Kristiansen, Norge41026429612005-03-14
Kim Fischer, Danmark224512933042005-03-07
Benoit Paepegaey, Frankrig132204219302005-03-07
Sander Bot, Holland5845718472005-02-24
Ingrid Grunwald, Tyskland61351343572005-02-21
Søren Ryge Petersen, Danmark1171417142005-02-06
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1210821082005-02-03
Dan Rasmussen, Danmark4987232572005-01-31
Thomas Stigfeldt, Danmark3910940442005-01-20
Alwin Schönenberger, Østrig2485027362005-01-13
Stefan Magnusson, Sverige3469319942005-01-03
Lars Lyngsø, Danmark2346318552004-12-26
Erik Van Bogaert, Belgien1178017802004-12-18
Mikael Nord, Sverige388608157422004-12-15
Torben Lund, Danmark5945341542004-12-15
Stefan Hage, Sverige91832328772004-12-15
Erik Schaumburg, Danmark1183118312004-11-29
Maris Jaunzemis, Letland71362723562004-11-26
Ole Vognstoft, Danmark1152115212004-11-25
Poul Erik Larsen, Danmark1223522352004-11-25
Lars Vilhelm Hansen, Danmark183073726962004-11-24
Thomas Kiørboe, Danmark1153615362004-11-23
Inger Skov, Danmark2525631232004-11-22
Ivan Jensen, Danmark1170917092004-11-21
Geert Brovad, Danmark102817940462004-11-14
Carsten Madsen, Danmark1402740272004-11-14
Erik Rosendaal, Holland1169916992004-11-11
Poul Reib, Danmark1232723272004-11-09
Steen Roed Hansen, Danmark101747822842004-11-08
Dennis Noel, Danmark1728472842004-11-08
Bjarne Streyffert, Danmark2410922252004-11-08
Raymond Galea, Malta1177617762004-11-08
Henrik Callesen, Danmark1196419642004-11-05
Gedser Fuglestation, Danmark1175117512004-11-05
Reint Jakob Schut, Holland4729620122004-10-31
Martin Holm, Danmark3927435452004-10-26
Lasse Braae, Danmark1318931892004-10-17
Philippe J. Dubois, Frankrig2515330362004-10-06
Dominique Verbelen, Belgien1256725672004-09-30
Virginia Escandell, Danmark1216321632004-09-07
Torsten Hansen, Danmark1161416142004-09-01
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2822244542004-08-16
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1240824082004-08-13
Jens Biltoft, Danmark1184318432004-08-01
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3722628382004-07-31
Einar Flensted-Jensen, Danmark1359835982004-07-25
Szabolcs Kókay, Ungarn1228422842004-07-22
Mogens Ribo Petersen, Danmark1205920592004-07-07
Ulrik Henneberg, Danmark2328418122004-07-07
Karen Lang, Danmark2487527582004-07-06
Martin Poulsen, Danmark1165816582004-07-04
Klaus Nellevang, Danmark2349718572004-06-25
John Steffensen, Danmark1224222422004-06-13
Lene Pedersen, Danmark1235123512004-06-01
Jelger Herder, Holland81508925652004-05-31
Tom Schlegel, Danmark2365422822004-05-17
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31205860452004-05-16
Henrik Carlsen, Danmark3672332242004-04-30
Ulla Henriksen, Danmark1109710972004-04-30
Tim Andersen, Danmark31145748442004-04-20
Hans Krabsen, Danmark1666066602004-04-03
Dennis Brandsborg, Danmark2400221982004-03-13
Robbin D. Knapp, Østrig1226422642004-03-11
Esben Østergaard, Danmark2486726522004-03-10
Henrik Stenholt, Danmark3680528572004-03-03
Lis Ravn, Danmark2477428392004-03-01
Leif Novrup, Danmark2496026612004-01-06
Gunnar Gundersen, Norge1323832382004-01-06
Carsten Hermann, Danmark1277627762003-11-28
Lasse Olsson, Sverige2385021722003-11-26
Michael Tiefenbach, Østrig1338933892003-11-26
Don Baccus, USA1228822882003-11-13
Tor A Olsen, Norge1242324232003-11-09
Jan Dresler, Danmark2439023252003-10-21
Svend Dybkjær, Danmark3987041872003-10-20
Vegard Bunes, Norge51143125632003-10-11
Jacob Alsted, Danmark1288028802003-09-15
Andreas Hagerman, Danmark204499231042003-08-28
Anna Bay Rask, Danmark1263426342003-07-25
Wilfried Hausmann, Tyskland2540432042003-07-19
Flemming Pedersen, Danmark1165116512003-06-28
Morten DD Hansen, Danmark1396539652003-05-30
Jørn Opsal, Norge1289728972003-05-30
Jacob Lund-Hansen, Danmark3654925902003-05-17
Thomas Jensen, Danmark1446144612003-05-17
Per Forsberg, Sverige1277027702003-05-17
Ronny Nilsen, Norge1362536252003-05-06
Pierre Unge, Sverige41003435032003-05-01
Ottenby fågelstation, Sverige2516028302003-04-18
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2447323312003-03-25
Rannvá Hansen, Færøerne1252525252003-03-25
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge92003424482003-03-09
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3519019722003-02-25
Håkan Sterner, Sverige2462126532003-02-14
Sakari Kauppinen, Danmark1518751872003-02-11
Claus Horneman, Danmark1400040002003-02-06
Maurizio Sighele, Italien1400240022003-01-29
Benny Jacobsen, Danmark2520427622003-01-21
Leo JR Boon, Holland31240667012003-01-13
Martin Eggen, Norge2371919512002-11-14
Søren Hjorth Andersen, Danmark71549130532002-10-29
Holger Sandfeldt, Danmark1204720472002-10-24
Peter Andreas Koch, Danmark3692926872002-10-12
Martin Scott, Storbritannien81174316642002-10-10
John Judge, Storbritannien2389720062002-10-08
Nick Lowton, Storbritannien2322817242002-10-08
Fredrik Kræmer, Norge102357943482002-10-02
Tim Brown, Storbritannien2412123532002-09-28
Graham Etherington, Storbritannien3517117502002-09-27
Deryk Shaw, Storbritannien1223422342002-09-12
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3677423472002-09-03
Thomas Hilkjær, Danmark2370019622002-09-03
Mike Richardson, Storbritannien2478527852002-08-05
Jim Willson, Storbritannien2379319292002-06-29
via Carsten Høeg, Danmark1261626162002-05-29
Andreas Gullberg, Norge1279427942002-05-13
Ricard Gutiérrez, Spanien81393519992002-04-28
Kelvin Jones, Storbritannien1309530952002-02-10
Bruce Mactavish, Canada1238123812002-01-30
Morten Jørgensen, Danmark3703630782002-01-21
Anita Pedersen, Danmark31394350812001-11-16
via Sune Jepsen, Danmark2677640712001-11-09
Alexander J. Lee, Danmark2427822682001-11-09
Kim Biledgaard, Danmark1318931892001-10-01

Der er i alt 1345 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.185 sek.
til toppen