Startside Køb din Swarovski i Naturbutikken og få 5% rabat som DOF medlem I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
 Artslister 


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark1729439918832014-07-27
Luca Boscain, Italien1349607362014-07-27
Axel Mortensen, Danmark57476675956362014-07-27
Claus Halkjær, Danmark65674759646002014-07-27
John Larsen, Danmark46838073948542014-07-27
Klaus Malling Olsen, Danmark2895381066996752014-07-27
Erik Biering, Danmark35738636246102014-07-27
Helge Sørensen, Danmark1317140248256382014-07-27
Hans Henrik Larsen, Danmark1694123481137692014-07-25
Ivan Sjögren, Sverige30129578382014-07-25
Finn Laugo Sørensen, Danmark22920753229562014-07-25
Steen Egholm Engelbøl, Danmark623435622014-07-25
Tommy Holmgren, Sverige11010692858572014-07-25
Morten Rasmussen, Danmark483477220092014-07-24
Morten Scheller Jensen, Danmark1210108495054642014-07-24
Lars Paaby, Danmark181614516572014-07-24
Vincent Legrand, Belgien11012912943932014-07-24
Dennis Olsen, Danmark867064420642014-07-24
Marcin Solowiej, Polen281731314492014-07-24
Steen E. Jensen, Danmark76784735632072014-07-23
Per Schans Christensen, Danmark28028642337712014-07-23
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark150469399842014-07-22
Ib Jensen, Danmark24130581559462014-07-20
Søren Kristoffersen, Danmark1248132662680152014-07-19
Knud Pedersen, Danmark56488763559852014-07-17
Steffen Fahl, Danmark940258412014-07-17
Tommy Kaae, Danmark354316936892014-07-17
Zbigniew Kajzer, Polen554522122592014-07-17
Per Holmberg, Danmark18221125730302014-07-15
Carl Bohn, Danmark582438113522014-07-15
Hans Henrik Bay, Danmark6359912942014-07-15
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark45957877037002014-07-15
Mikkel Holck, Danmark21423874434742014-07-13
Tomas Lundquist, Sverige20723262230252014-07-10
Daniel Pettersson, Sverige32033083926442014-07-10
Johannes Rydström, Sverige21617632225482014-07-10
Søren Kristensen, Danmark815402430472014-07-08
Ole Bo Olsen, Danmark19029022014-07-04
Paul Patrick Cullen, Danmark70642268925012014-06-29
Graeme Joynt, England315559232014-06-27
J Ole Andersen, Danmark35112079492014-06-27
Klaus Dichmann, Danmark22021324243582014-06-26
Arnold Georg Houmann, Danmark272354526242014-06-26
Jens Thalund, Danmark189994949117062014-06-25
Massimiliano Dettori, Holland815638416722014-06-24
Morten Winness, Norge1138500119362014-06-24
Aurélien Audevard, Frankrig48763144330892014-06-23
Rainer Christian Ertel, Tyskland1143797982014-06-23
Otto Samwald, Østrig1369538122752014-06-23
Arne Giørtz-Behrens, Danmark24141159502014-06-23
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige11711035122142014-06-19
Rune Sø Neergaard, Danmark679692301140372014-06-18
henrik asbjørn pedersen, Danmark5742064922014-06-18
Niels Birkedal Thomsen, Danmark221533612752014-06-17
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark1056254220762014-06-16
Silas K.K. Olofson, Færøerne1483151517843622014-06-16
Bent Thøgersen, Danmark17212985621842014-06-16
Christer Brostam, Sverige554935219002014-06-14
Simon Berg Pedersen, Danmark47066499453072014-06-13
Lars Rostgaard, Danmark22220674538792014-06-13
Peter Bonne Eriksen, Danmark21215381820162014-06-12
Henrik Pedersen, Danmark1139775644252014-06-12
Bengt Bengtsson, Sverige121321731482014-06-12
Kim Duus, Danmark999558820262014-06-11
Bjørn Frikke, Danmark683848719112014-06-11
Jørgen Munck, Danmark324596048682014-06-11
Henrik Hougaard Larsen, Danmark8705916382014-06-10
Stefan Pfützke, Tyskland667377726052014-06-10
Thomas Kehlet, Danmark667218323622014-06-06
Jan Skrubbeltrang, Danmark694805668932014-06-06
Lars Bernitt Birk, Danmark1328442122532014-06-05
Claus Vind-Andreasen, Danmark201797520612014-06-05
Jan Haaning Nielsen, Danmark584764621062014-06-05
Morten Müller, Danmark10572811702014-06-05
Rami Mizrachi, Israel1279708612014-06-03
Jens Paulsen, Danmark171155512932014-05-30
Martin Gottschling, Tyskland485774756402014-05-30
Eva Foss Henriksen, Danmark48243241740112014-05-30
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2249434141812014-05-27
Ole Hetland, Danmark445046137892014-05-22
Jens Jørgen Andersen, Danmark17726249861252014-05-22
Lars Grøn, Danmark141094114632014-05-21
Henry Lehto, Finland756404816422014-05-19
Elmer Pedersen, Danmark12616911202014-05-14
Morten Bentzon Hansen, Danmark6711875838822014-05-13
Søren Vinding, Danmark133415249032014-05-13
Niels Peter Møller Jensen, Danmark622098310782014-05-10
Kasper Anias Møller, Danmark11601602014-05-09
Keld Jakobsen, Danmark753167816762014-05-09
David Andersson, Sverige1278373316912014-05-07
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark896773519962014-05-07
Bo Lassen Christiansen, Danmark13453452014-05-05
Bo Valeur, Danmark833276342014-05-02
Lars Andersen, Danmark664410814312014-05-02
Peter Brostrøm, Danmark553069721372014-05-02
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark37552792014-04-30
Gisela Nagel, Tyskland393075614672014-04-29
Per Schiermacker-Hansen, Danmark9611760134812014-04-28
Johannes Ferdinand, Tyskland13754516732014-04-28
Benjamin Steffen, Tyskland19939512242014-04-24
Tom Conzemius, Luxembourg38144222014-04-23
Fredrik Ström, Sverige519575122014-04-18
Torben Sylvest Jensen, Danmark523057622014-04-11
Thomas Garm Pedersen, Danmark1135025132014-04-10
Tommy Karlström, Sverige28725782014-04-10
Szilard J. Daroczi, Rumænien485370120232014-04-10
Ole Skrubbeltrang, Danmark5285010262014-04-06
Jan Helbo, Danmark864349122102014-04-06
Lauge Fastrup, Danmark201757120272014-04-03
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark210775392014-04-03
Bjarne Hemmingsen, Danmark15821410572014-04-03
Conny Jensen, Danmark9520212782014-03-31
Ole Zoltan Göller, Danmark47853527465592014-03-28
Magnus Corell, Sverige19539532014-03-25
Keith Fox, Danmark423995321202014-03-22
Arie Ouwerkerk, Holland9017554053392014-03-21
Ronny Malm, Sverige405087821502014-03-16
Sune Riis Sørensen, Danmark15324204938942014-03-10
Christian Andersen Jensen, Danmark44054185837622014-03-07
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark412449213322014-03-05
Carsten Siems, Danmark35734634930482014-03-04
Karsten Busk Laursen, Danmark13573572014-03-04
Mark Walker, Danmark1014889716512014-03-02
Johan Christian Homann, Danmark416365972014-02-27
Freddy Rosning, Danmark282522127752014-02-20
Erik Groth-Andersen, Danmark292586625522014-02-17
Charlotte Christel Jønsson, Danmark312415522014-02-14
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3238815472014-02-12
Dominik Becker, Tyskland420197682014-02-10
Eigil Larsen, Danmark897245220942014-02-10
Birger Lønning, Danmark8313168145892014-02-09
Palle Sørensen, Danmark969523429572014-02-09
Jean-Pierre Jordan, Frankrig412161213772014-02-08
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark7564916222014-02-02
Poul-Henrik Bergmann, Danmark15415412014-02-02
Arne Kiis, Danmark37232603735102014-01-27
Stephan Skaarup Lund, Danmark15018163146172014-01-27
Rasmus Due Nielsen, Danmark121298218642014-01-27
Janni Christoffersen, Danmark737288562014-01-21
Johnny Madsen, Danmark26140898270662014-01-20
John Frikke, Danmark2690989232014-01-20
Allan Haagensen, Danmark101101131512014-01-17
Erik Bogh Nielsen, USA896416120592014-01-16
Allan Kjær Villesen, Danmark20317617762242014-01-10
Arne Torkler, Danmark1176617662014-01-09
Christian Michael Mortensen, Danmark1138836002014-01-08
Steen Winkel, Danmark1444596212014-01-07
Leif Høgh Olsen, Danmark72358933637872014-01-06
Åge Mathias Matthiesen, Danmark91212723562014-01-04
Jonas Holmqvist, Sverige131039814152014-01-03
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark10460512412014-01-03
Gert Rasmussen, Danmark553137413772014-01-02
finn folkvardsen, Danmark9991816602013-12-31
Anders Bojesen, Danmark121103718292013-12-31
Peter Nielsen, Danmark336561627102542013-12-31
Ole Krogh, Danmark1222239048190772013-12-31
Poul Holm Pedersen, Danmark302438720052013-12-30
Lars Jensen, Danmark21530229540072013-12-30
Thorkil Brandt, Danmark141208612332013-12-29
Rene Rantzau, Danmark232753747552013-12-29
Eigil Ødegaard, Danmark48874514043272013-12-29
Jeppe Bundgaard, Danmark91305436302013-12-29
Arne Volf, Danmark12215594140912013-12-27
Kim Fich Larsen, Danmark13813812013-12-27
Chris Baines, Storbritannien12864312582013-12-27
Gerner Majlandt, Danmark16029317358752013-12-26
Henrik Kisbye, Danmark49938405255082013-12-24
Julien Piette, Frankrig4446515312013-12-24
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark4471629192013-12-24
Kenneth Bach Christensen, Danmark583282532382013-12-23
Karin Gustausen, Danmark2539443722013-12-23
John Kyed, Danmark13922100783332013-12-22
Henrik Brandt, Danmark9512975954772013-12-22
Johan Stenlund, Sverige529379032013-12-20
Brian Rasmussen, Danmark6333910562013-12-20
Dubois Laurent Yves, Frankrig215009102013-12-17
Per Poulsen, Danmark43266661872392013-12-17
Espen Lie Dahl, Norge455398323142013-12-17
René Larsen, Danmark758038629762013-12-15
David Monticelli, Belgien9110143824002013-12-14
Johnny Salomonsson, Danmark27336052132922013-12-13
Lars Rudfeld, Danmark422808517982013-12-13
Rolf Danielsen, Danmark1162016202013-12-12
Janis von Heyking, Sverige52144308892013-12-12
Anne Navntoft, Danmark28926412025312013-12-11
Andreas Bruun Kristensen, Danmark539489641882013-12-10
Karina Jensen, Danmark1102910292013-12-10
Anders Roel, Danmark11934017962013-12-10
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark272069816352013-12-06
Jens Kildemoes, Danmark39924842013-12-06
Anders Hammergart, Danmark8113447230732013-12-05
Anton Herrig Liebermann, Danmark81028634152013-11-29
Thomas Jensen, Danmark8830014562013-11-29
Torben Sebro, Danmark415626624902013-11-23
Petri Kuhno, Finland322517902013-11-21
Julia Zeitzer, Danmark17797792013-11-12
Micha A Neumann, Danmark14434432013-11-12
Asbjørn Jensen, Danmark959978224592013-11-11
Christian Leth, Danmark5311139537192013-11-10
Richard Bonser, England19522352432792013-11-10
Jakob Dall, Danmark8413990539562013-11-09
mats svensson, Sverige429538192013-11-09
Anders Sydney Jensen, Danmark29055262013-11-09
Stig Linander, Danmark11111684054172013-11-07
Stefan Tapio Ettestam, Sverige392174412502013-11-07
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2256313202013-11-06
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3559226472013-11-04
Emil Fich Larsen, Danmark7523911252013-11-04
Jens Kirkeby, Danmark273527726072013-11-03
Torben Olsen, Danmark2794353752013-11-02
Lars Adler Krogh, Danmark9517442844082013-11-02
John Pedersen, Danmark10312859842142013-11-02
Nis Lundmark Jensen, Danmark20525111836072013-11-01
John Jensen, Danmark34188719562013-11-01
Erik Mølgaard, Sverige18913813828372013-10-31
Thomas Varto Nielsen, Danmark60239812632192013-10-31
Niels Poul Dreyer, Danmark40736014328422013-10-29
Ulla Paulsen, Danmark161305019262013-10-26
Per Vindis, Danmark454687328462013-10-23
Jakob Engelhard, Danmark191944825532013-10-23
Jon Lehmberg, Danmark12012321333122013-10-22
John G. Dinesen, Danmark373760318172013-10-22
Per Boye Svensson, Danmark392224916402013-10-22
Torben Lyng, Danmark16812011472013-10-22
Mads Elley, Danmark172204321442013-10-21
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91234622992013-10-20
Anders Østerby, Danmark314452056352013-10-20
Frank Desting, Danmark455793228182013-10-20
Lars Falck, Danmark634925318172013-10-18
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien52165801137502013-10-16
Jørgen Kabel, Danmark13527487658302013-10-15
Jens Søgaard Hansen, Danmark64797115976542013-10-15
Jens Wiberg, Danmark10550510792013-10-14
Tommy Bjørk, Danmark29466512013-10-14
Bo Tureby, Danmark57878764553922013-10-12
Patric Lorgé, Luxembourg132135928962013-10-10
Hampus Lejon, Sverige121486421492013-10-07
Hamid Yadane, Marokko517995442013-10-07
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10112380224872013-10-07
Lise Nielsen, Danmark1230523052013-10-06
Alen Ploj, Slovenien6446610892013-10-04
Mogens Neergaard, Danmark29275032013-10-03
Rodmund á Kelduni, Færøerne27630602747382013-10-03
Ingar Støyle Bringsvor, Norge322141411592013-10-01
Tim Hesselballe Hansen, Danmark397106143502013-09-30
Erling Krabbe, Danmark735572540322013-09-30
Ole Kristjansen, Danmark3341214162013-09-29
Josh Rhys Jones, England324635428932013-09-27
David Boertmann, Danmark466970232322013-09-27
Anni Nielsen, Danmark6210604038132013-09-24
Wolfgang Jakob, Tyskland3345514052013-09-24
Matthieu Canévet, Frankrig171577818442013-09-24
Hans Staunstrup, Danmark819720224262013-09-21
Greg McIvor, Sverige172382817172013-09-20
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark294810725922013-09-19
Klaus K. Nielsen, Danmark2419635922013-09-18
Marcin Faber, Polen39995252013-09-17
Vicky Knudsen, Danmark1119411942013-09-17
kurt jensen, Danmark16296292013-09-17
Jesper Michael møller, Danmark2182613512013-09-17
Finn Nielsen, Danmark14254252013-09-15
Christian Eilers, Danmark483809916682013-09-11
Lars Maltha Rasmussen, Danmark355564979142013-09-10
Morten Dehn, Danmark5316113362013-09-06
Dave Barnes, Danmark5342417072013-09-05
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3246910872013-09-05
Kim Mogensen, Danmark17147142013-09-03
Jure Novak, Slovenien15805802013-09-02
Villy Pedersen, Danmark151260311392013-09-02
Richard Burzynski, Danmark422875415052013-08-29
Robert Paepke, Sverige727190035542013-08-29
Jan Jörgensen, Sverige8603410842013-08-29
Charlotte Thomsen, Danmark3554529202013-08-28
Carsten Lundberg, Danmark3210410552013-08-28
Peter Bundgaard, Danmark6842938832013-08-26
Jens Eriksen, Danmark7213757349572013-08-26
Tonny Papillon, Danmark171621620292013-08-22
Steve Klasan, Tyskland323008620372013-08-22
Henning Krog Søndergaard, Danmark18328322013-08-22
Peter Halkier, Danmark212320817562013-08-22
Allan Gudio Nielsen, Danmark111442624922013-08-15
Tore Vang, Norge417782972372013-08-11
Birthe Kirk Gawinski, Danmark316677322013-08-09
Thomas Kuppel, Tyskland6511012312013-08-08
Stefan Stürup, Danmark4313914252013-08-08
Lars Andersen, Danmark413258817752013-08-07
Oz Horine, Israel425511224532013-08-03
Oluf Lou, Danmark41239045352013-08-02
Andreas Bennetsen Boe, Danmark192118442792013-07-29
Vagn Freundlich, Danmark9510575924862013-07-27
Per Kjær, Danmark17030730969782013-07-21
Eric Didner, Frankrig18411022616222013-07-13
Julien Mazenauer, Schweiz16606602013-07-12
sissel fossat, Danmark16476472013-07-11
Jonas Landolt, Schweiz1257325732013-07-10
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark15235232013-07-06
Pasi Parkkinen, Finland16619270826432013-07-03
John Jørgensen, Danmark631457122013-06-30
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark456095250822013-06-30
Rolf Nagel, Tyskland201849415312013-06-24
Leif Bolding, Danmark9803813752013-06-22
Daniel König, Tyskland724855072013-06-22
Henning Rose Sørensen, Danmark11615070722202013-06-19
Karsten Mose, Danmark214858222013-06-18
Jan Durinck, Danmark223659032172013-06-17
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1274427442013-06-14
Ole Amstrup, Danmark25231020239942013-06-11
Szabolcs Kókay, Ungarn6879024072013-06-09
Troels Eske Ortvad, Danmark445352067512013-06-04
Christian Ljunggren, Sverige11961514362013-05-27
Brahim Mezane, Marokko746309772013-05-26
Henrik Friis, Danmark1106390417882013-05-24
Michael Frank Nielsen, Danmark23410739115372013-05-24
Johanna Hartmann, Danmark1148714872013-05-23
Jacob Breson Neumann, Danmark191106010172013-05-23
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5379412702013-05-22
Ken Sievertsen, Danmark1706070602013-05-21
David B. Collinge, Danmark111518228222013-05-21
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark232446025532013-05-19
Troels M. Krogh, Danmark16866862013-05-15
Rune Bisp Christensen, Danmark15819690931152013-05-15
Anders Wiig Nielsen, Danmark252984044262013-05-13
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12415940560172013-05-11
Tommy Studsholt Christensen, Danmark374505220282013-05-10
Jens Kristian Kjærgård, Danmark42976809763552013-05-07
Tony Søholm Larsen, Danmark20120359372013-05-05
Benny Nørgaard, Danmark19529522013-05-02
Kent Olsen, Danmark387507657562013-04-30
Henrik Baktoft, Danmark2308420442013-04-30
Willy Jørgensen, Danmark14884882013-04-30
Franck Ishøi, Danmark332706018552013-04-17
Hjalte Kjærby, Danmark2311316392013-04-14
Stephen McAvoy, Irland5379010022013-04-14
Chris van Rijswijk, Holland211536902013-04-14
Klaus Schak Laursen, Danmark3495427722013-04-13
Finn Carlsen, Danmark294356027372013-04-11
Anna Kjøller, Danmark19469462013-04-10
Troells Melgaard, Danmark586172124392013-04-08
Sebastian Klein, Danmark91019141442013-04-08
Zbyszek Kajzer, Polen13303302013-04-08
Kirsten Jæger, Danmark18268262013-04-08
Thomas J. Simonsen, Danmark465837128172013-04-04
David Erterius, Sverige29428647930882013-04-02
Anders Bacher Nielsen, Danmark2018561819412013-04-02
Sven Dall, Danmark2207413452013-03-31
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark221540919372013-03-28
Benny Rytter, Danmark19599592013-03-27
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark9363811932013-03-25
Michael Køie Poulsen, Danmark232524539682013-03-25
Lars Juul Pedersen, Danmark261849312522013-03-24
Markus Tallroth, Sverige8010960434942013-03-22
Per Finn Nielsen, Danmark678567135632013-03-19
Peter Dam, Danmark14117487027312013-03-18
Ivan Sjögren, Sverige614079413372013-03-16
Lars Gabrielsen, Danmark8710691234432013-03-15
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn192091514932013-03-09
Jonas Halberg, Danmark3213210342013-03-08
Hans Lind, Danmark122283139012013-03-05
Christian Michael Mortensen, Danmark1154815482013-03-01
Søren Garder Brask, Danmark26863622013-02-28
Mette H. H. Hansen, Danmark4483127192013-02-28
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark419826752013-02-25
Finn Bro, Danmark111277217962013-02-25
Anne Themsen Flindt, Danmark18298292013-02-21
Gert Sørensen, Danmark17697692013-02-20
Tormod Amundsen, Norge181543020082013-02-19
Kristoffer Hansen, Danmark6989424972013-02-18
Sigrid Kistrup Ilsøe, Danmark14684682013-02-17
Helle Dyrting, Danmark624316452013-02-17
Flemming Lang, Danmark81244929622013-02-14
Morten Jenrich Hansen, Danmark332780932582013-02-13
Søren Skov, Danmark57683023936222013-02-12
Terje Kolaas, Norge353176519542013-02-12
Karsten Garcia Pedersen, Danmark833066572013-02-11
wally morell, Danmark18208202013-02-10
Thomas Elbek, Danmark530038082013-02-03
Hjalte B. Johansen, Danmark8641120592013-02-03
Trösch Stephan, Schweiz2205013162013-02-01
Miska Nyúl, Ungarn13343342013-01-29
Christian Rørdam, Danmark332436016622013-01-28
Thyge Enevoldsen, Danmark16966962013-01-28
Chr. G Nielsen, Danmark1131813182013-01-26
Christian Terp, Danmark3223211022013-01-26
Knud Jørgen Olsen, Danmark6610020812013-01-23
Jan Fischer Rasmussen, Danmark544562623632013-01-22
Mikael Nord, Sverige536897125782013-01-17
Benny Haahr, Danmark554959624242013-01-17
Poul West Lauritsen, Danmark16246242013-01-14
Mateusz Matysiak, Polen161746919972013-01-09
Christoffer Elias Kaae, Danmark414454842013-01-08
Søren Peter Pinnerup, Danmark5740522522013-01-07
Hendrik Weindorf, Tyskland678834226822013-01-05
Niels Behrendt, Danmark535914824102013-01-02
Benny Steinmejer, Danmark1120412042013-01-02
Svend Erik Frandsen, Danmark527127227292012-12-29
Niels Jørgen Askirk, Danmark11981982012-12-23
Harry J Lehto, Finland5712605946962012-12-21
Anders Bræstrup, Danmark16226222012-12-17
Svend Rønnest, Danmark12912831932982012-12-09
Otto Madsen, Danmark2180711132012-12-05
Mads Syndergaard, Danmark13433432012-12-04
Jesper Johannes Madsen, Danmark1133713372012-11-28
Mikkel Thorup, USA13773772012-11-21
Andreas Petersen, Danmark292820339342012-11-19
Kennerth Kristensen , Danmark2240812612012-11-14
Poul Ulrik, Danmark1130913092012-11-08
jesper nexø arvesen, Danmark423167572012-11-07
Lasse Strandgaard, Danmark5751122822012-10-26
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1262426242012-10-25
Torben Laursen, Danmark332977125292012-10-23
Jens Mikkel Lausten, Danmark112427375592012-10-21
Henrik Dissing, Danmark16916912012-10-18
Erhardt Ecklon, Danmark5611023842562012-10-12
Henrik Laust Bøhmer, Danmark539012851562012-10-11
Torben Back Sørensen, Danmark16106102012-10-07
Niels-Christian Christensen, Danmark4339112102012-10-07
Henrik Mikkelsen, Danmark529025749672012-10-03
Per Huniche Jensen, Danmark193313088792012-10-01
Carsten Egevang, Guinea3326216472012-09-23
Leif Holmskov, Danmark182489127522012-09-23
Poul Thrane, Danmark142356746902012-09-18
Gert Jeppesen, Danmark14415065650562012-09-15
Klavs Frandsen, Danmark27984692012-09-12
Peter Lauritzen, Danmark421219992012-09-12
Bent Carstensen, Danmark243412242312012-09-09
Gabor Graehn, Danmark316175612012-09-06
André Riis Ebbesen, Danmark263827321162012-08-30
Rafael Armada, Spanien2226814712012-08-30
Bjørn Erik Hellang, Norge324089072012-08-27
Mogens T. Kofod, Danmark213477282012-08-26
Michael Grell, Danmark31000155422012-08-20
Lasse Olsson, Sverige231792420102012-08-20
Wout De Rouck, Belgien2253414892012-08-20
Terry Townshend, Storbritannien799697637652012-08-20
Morten Christensen, Danmark516251834892012-08-19
Terje O. Nordvik, Norge4569523202012-07-27
Alex Sand Frich, Danmark458805442302012-07-16
Jonas Gildebro, Danmark15075072012-07-16
Johannes Christian Harbou, Danmark786195221552012-07-16
Peter Østrup Jensen, Danmark16596592012-07-16
Søren Nygaard, Danmark7013771447652012-07-15
Michael Schwalbe, Danmark122005326962012-07-08
John Mikkelsen, Danmark213467462012-06-26
Christian Martin Glahder, Danmark13845813662012-06-26
Frode Jacobsen, USA463573814602012-06-23
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark28264222012-06-22
Raphaël Lebrun, Belgien2653145192012-06-21
Omar Runolfsson, Island13847713502012-06-20
Bo Jensen, Danmark1118741517712012-06-19
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark171440613172012-06-15
Jan Speiermann, Danmark397794453662012-06-15
Jonna Lindegård, Danmark317367152012-06-07
Torkild Kristensen, Danmark373267118422012-06-07
Martinez Jonathan, Frankrig24520268417572012-06-05
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark395212632862012-06-01
Helle Kjær Erichsen, Danmark161516914432012-06-01
Nikolaj Noel Christensen, Danmark344540727402012-05-31
Daniela Gruber, Tyskland414825562012-05-31
Tor Olsen, Norge161571718202012-05-31
Andreas Guldager, Danmark13973013252012-05-30
Mikkel Høegh Post, Danmark24034677655812012-05-26
Benny Kristensen, Danmark12319261235562012-05-23
Benoit Nabholz, Frankrig141267620292012-05-23
Palle Hove Christensen, Danmark3362814202012-05-21
John Mikkelsen, Danmark1115211522012-05-21
André Julinder, Sverige3283515932012-05-14
Jesper Høy Hansen, Danmark3184110332012-05-11
Jan Mogensen, Danmark292610620962012-05-09
Kjeld Lund, Danmark6668126532012-05-09
tue hartmann, Danmark14954952012-05-06
Frank Abrahamson, Danmark232940829122012-05-05
Niels Frost, Danmark1133913392012-04-29
Torben Lund-Hansen, Danmark29024582012-04-23
Kim Aaen, Danmark5410710651672012-04-19
Mattias Nordlund, Sverige4525519472012-04-17
Kjeld Pedersen, Danmark18128122012-04-17
Christophe CAPELLE, Frankrig8570411732012-04-14
Thomas Bernhardsson, Sverige868124615592012-04-13
Ole Skrubbeltrang, Danmark3236212292012-04-12
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark141221311822012-04-11
Lars Frede Petersen, Danmark15685682012-04-10
Bent Nielsen, Danmark629177472012-04-09
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33927610326082012-04-09
Domen Stanic, Italien141323715762012-04-08
Reto Burri, Schweiz121050414032012-04-06
Jesper Sonne, Danmark131505919902012-03-30
Steen Christensen, Danmark4353515652012-03-30
Frank Simonsen, Danmark112089434792012-03-29
Eirik Nydal Adolfsen, Norge18908902012-03-29
Susanne Jepsen, Danmark14716570443352012-03-23
Martin Høj Hansen, Danmark13593592012-03-22
Anders Tørressen Hangaard, Norge5965334062012-03-21
Tobias Berger, Sverige433422819902012-03-20
Michael Mosebo Jensen, Danmark12424157778002012-03-20
Kjetil Schjølberg, Norge344865738512012-03-12
Steen Reimers, Danmark111476125222012-03-11
Flemming Ahlmann, Danmark6011889863552012-03-10
Claus Johansson, Danmark161288411312012-03-09
Mogens H. Foder, Danmark14594592012-03-07
Clausjannic Labuz, Danmark11016164252052012-03-06
András Fodor, Ungarn556360139902012-03-05
Kurt Prentow, Danmark71201925562012-02-28
Mathieu Bally, Schweiz353088822352012-02-26
Jan Jespersen, Danmark7897516682012-02-24
Nicolas Pierre Beyer, Danmark16896892012-02-24
Leander Khil, Østrig223603126832012-02-22
Malte Christensen, Danmark18258252012-02-21
Stefan Hage, Sverige3386421312012-02-16
Svend Nørgaard, Danmark11964718212012-02-16
Henrik Poulsen, Danmark216129702012-02-13
Steve Nuttall, England18608602012-02-12
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark244037636092012-02-12
Rune Bjerre, Danmark346471843532012-02-12
Michael Sørensen, Danmark6460817062012-02-10
Allan Helge Nolte, Danmark2215815772012-02-06
Stefan Cherrug, Sverige191860015242012-02-06
Mark Desholm, Danmark1220922092012-02-06
Vagn Gjerløv, Danmark311284982012-02-06
Lars Ernst, Danmark13873872012-02-02
kim jespersen, Danmark29306472012-01-31
Henrik Just, Danmark7410011431882012-01-26
Yann Kolbeinsson, Island183080424482012-01-25
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10111488533722012-01-13
Marcus Erik Danielsson, Sverige14853311972012-01-12
Frédéric Jiguet, Frankrig555829219862012-01-10
Kris De Rouck, Belgien16556552012-01-08
Thomas Hultquist, Sverige3423620372012-01-07
Jacob Sterup, Danmark223039729612012-01-04
Jakob Hochuli, Schweiz8650514612011-12-30
Egon Iversen, Danmark2305516452011-12-29
Kurt Vogt, Danmark27103206262011-12-27
Jens Ole Byskov, Danmark451941817062011-12-24
Julian Guy Bell, Norge1109210922011-12-23
Vlad Cioflec, Rumænien638939822011-12-22
Peter Zeller, Schweiz7486211132011-12-18
Jan Kåre Ness, Norge72255558422011-12-14
Niels Jarnum, Danmark6481522272011-12-13
Jens Ballegaard, Danmark6860930282011-12-11
Lars Smith, Danmark172385037992011-12-09
Stinne Aastrup, Danmark4443317542011-12-05
Kresten Hansen, Danmark2200714122011-12-01
Antoine Joris, Belgien324207416582011-11-27
Kristian Poulsen, Danmark2171310512011-11-18
Pete Antrobus, England3364716422011-11-16
erik ehmsen, Danmark10691312712011-11-16
Henrik F. Nielsen, Danmark508309940182011-11-14
morten jønck, Danmark316736092011-11-12
Carl Søndergaard, Danmark5617819892011-11-03
Alf Petersson, Sverige426159535982011-11-02
Albert J. de Jong, Holland1108210822011-11-01
Nicki Sørensen, Danmark566053321422011-10-31
Hugh Harrop, Skotland2292115192011-10-26
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark9861112262011-10-25
Claus Lunde Pedersen, Danmark10885012442011-10-25
Kristian Laustsen, Danmark5694317682011-10-23
Jørn Vinther Sørensen, Danmark111573527922011-10-20
Leif Pedersen, Danmark283749820302011-10-16
Iben Hove Sørensen, Danmark1336333632011-10-15
Dan Bruhn, Danmark2243014272011-10-13
Dominic Mitchell, Storbritannien171358913352011-10-10
michael jürgensen, Danmark1145414542011-10-09
Jan Eske Schmidt, Danmark244590540282011-10-08
Steen Drozd Lund, Danmark101237518452011-10-07
Henrik Knudsen, Danmark194067739552011-10-05
Richard Ek, Sverige365491342042011-10-03
Allan Prang, Danmark1245424542011-10-02
Martin Rivero, Danmark2250613912011-10-01
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71286923972011-10-01
Anders E. Sørensen, Danmark12520700344462011-10-01
Benjamin Gnep, Tyskland215268412011-09-30
Jesper Segergren, Sverige2297716952011-09-27
Christian Axelsen, Danmark466980852932011-09-25
Per Hirslund, Danmark14224222011-09-25
Maurizio Sighele, Italien947429662011-09-25
Thurel Julien, Gambia13210079314322011-09-18
Erik Christophersen, Danmark1202420242011-09-17
Jens Ryge Petersen, Danmark213600426812011-09-16
ragnar smith, Danmark1264226422011-09-10
Bent Staugaard Nielsen, Danmark7839917072011-09-05
Søren Harding, Danmark864650043572011-08-30
Jonn Leffmann, Sverige141384915272011-08-22
Christoph Moning, Tyskland14910310242011-08-20
Jesper Brinkmann, Danmark182756024872011-08-17
nick petersen, Danmark431789412011-08-16
david drangsland, Norge161922323022011-08-13
Aage Kabbelgaard, Danmark18818812011-08-12
John Dreyer Andersen, Danmark253167420312011-07-31
Wolfgang Trimmel, Østrig1219721972011-07-29
Kurt Willumsen, Danmark13723722011-07-27
Jeppe Berthelsen, Danmark14394392011-07-27
Knud Kjeldsen, Danmark15275272011-07-27
Anders Søgaard, Danmark12920354832802011-07-17
Yoav Perlman, Israel152205822252011-07-14
Hallgeir Fisketjøn, Norge8589613392011-07-07
Jens Overgaard Christensen, Danmark9413547634542011-07-01
Felix Jachmann, Tyskland2202510482011-06-24
Rasmus Hald, Norge217669902011-06-17
Zoltan Baczo, Danmark322799102011-06-15
Aidan G. Kelly, Irland2292517272011-06-14
Peter Lyngs, Danmark246115353992011-06-04
Maarten Zorgdrager, Holland6666414662011-06-02
Elly Hansen, Danmark193022442102011-05-29
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1103710372011-05-24
Thomas Maul, Danmark867470417172011-05-16
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1136913692011-05-12
Oskar Nilsson, Sverige2238213402011-05-09
Jørgen Dam, Danmark24535904531082011-05-04
Klaus Bjerre, Danmark344745734272011-05-04
Paul Jacobsen, Danmark18128122011-04-23
Claus Boe Tøndering, Danmark2175710312011-04-19
Gábor Bodor, Ungarn11889712392011-04-17
Luca Andrei Dehelean, Rumænien141381916592011-04-06
Steen Øllgaard, Danmark171556621622011-03-28
Thomas Nielsen, Danmark202462326552011-03-24
Gabriel Schuler, Schweiz16926160131472011-03-23
Lars Petersson, Sverige15605602011-03-19
Lars Laursen, Danmark1150315032011-03-10
Brian Thomsen, Danmark5469116822011-03-08
Kristian Ribers, Danmark16116112011-02-27
Lee Victor Gregory, Storbritannien2314718872011-02-21
Bo Thyge Johansen, Danmark1267026702011-02-16
Martin Kviesgaard, Grønland294614032192011-02-13
Svend Erik Olesen, Danmark1162216222011-02-10
Martin Oomen, Sverige141616415842011-02-07
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71287826442011-02-03
Martijn Bunskoek, Holland10887810602011-01-27
Kai Gauger, Tyskland101165817042011-01-27
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1122612262011-01-23
Thomas Riedel, Danmark4518521842011-01-14
Torben Jepsen, Danmark131505617772011-01-13
René Christian Hansen, Danmark1100110012011-01-13
Bo Svensmark, Danmark71307742752011-01-10
Odysseas Tsimoulis, Grækenland252882415062011-01-09
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark17817812011-01-08
Hans Gleie, Danmark2316318152010-12-29
Zsolt Ampovics, Ungarn3417615552010-12-26
Johan Stenlund, Sverige436653932332010-12-20
Chris Romeiks, Tyskland141935720082010-12-12
Cristian Jensen Marcet, Danmark366264036942010-12-10
Ies Meulmeester, Holland121437815852010-12-03
Bo Sonne Sørensen, Danmark294730140582010-11-24
Seamus Enright, Irland2427235402010-11-21
Hans Larsson, Sverige356857341432010-11-07
Martin Roost, Schweiz2212312672010-11-07
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark455840926842010-10-29
Kurt Bredal Christensen, Danmark112637557592010-10-28
Bjørn Grøn, Danmark4491421662010-10-27
Dirk Van Gansberghe, Italien201484212122010-10-21
Erik Røjgaard, Danmark1104910492010-10-21
Aron Andersson, Sverige4338110522010-10-20
Knud Erik Christensen, Danmark1218821882010-10-20
Stéphane Bocca, Belgien2340119822010-10-19
Jurgen Lehmann, Finland1111311132010-10-12
Knud N. Flensted, Danmark162201724782010-10-10
Tomas Svensson, Sverige446058833432010-10-08
Søren Gjaldbæk, Danmark2344118102010-09-29
Henrik Mouritsen, Tyskland81788434912010-09-29
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3345312512010-09-28
Ole Lorenzen Post, Danmark1154415442010-09-27
Leo Heemskerk, Holland1165016502010-09-26
Kristian Laustsen, Danmark6823220802010-09-22
René Worup Rørbæk, Danmark18128122010-09-22
Lars Borup, Danmark356263532842010-09-19
Birger Algot Tørnblad, Danmark213486902010-09-14
Lars Witting, Danmark326035930222010-09-08
Søren Nancke, Danmark61004623512010-09-05
Aleix Comas, Spanien6594412482010-09-05
Henrik Kolsbjerg, Danmark8606110082010-08-27
Ivan Petric , Slovenien8855922012010-08-22
Christoph Moning, Tyskland3960047942010-08-18
Martin Lund, Danmark3812130132010-08-16
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2252218122010-08-10
Hans Pinstrup, Danmark192650726022010-08-09
Klaus Mortensen, Danmark538068030092010-08-07
Henrik H. Søndergaard, Danmark7910719812010-08-05
Henning Broe, Danmark16426422010-08-05
Alf Frølich, Danmark1202520252010-08-02
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark19879872010-07-26
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet6880629292010-07-15
Gordon Hodgson, England1163016302010-07-15
Marco Hammel, Schweiz18228222010-07-12
Birger Hultengren, Danmark19949942010-07-07
Simon Sigaard Christiansen, Danmark506370925582010-07-02
ji be, Schweiz181890121332010-06-21
Stig Toft Madsen, Danmark2301116132010-06-17
Anne Blotting, Danmark214008412010-06-17
Per Ekberg Pedersen, Danmark172716937682010-06-15
Carsten Gørges Laursen, Danmark142211233712010-05-31
Heine Oldenskov, Danmark5433514722010-05-30
Vinni Bruhn, Danmark7865328192010-05-29
Per Allan Degn, Danmark10984513702010-05-28
Jani Vastamäki, Finland61082727992010-05-28
Martijn Bot, Holland8613385924932010-05-26
Jan Bolding Kristensen, Danmark1173017302010-05-18
Albert Steen-Hansen, Danmark17529858456292010-05-04
Patrik Jonasson, Sverige1108510852010-05-02
Thomas Kuppel, Tyskland1183118312010-04-23
Hans Jørgen Riis, Danmark2221412502010-04-23
Peter Steen Henriksen, Danmark1133913392010-04-19
Torben Byfoged, Danmark2216611932010-04-13
Jan-Michael Breider, Sverige4467416652010-04-06
Niels Odder, Danmark4549918962010-03-27
Ulf Eschou Møller, Danmark295155668302010-03-26
Fabian Schneider, Schweiz514421017642010-03-19
Mogens Hansen, Danmark33960659736992010-03-19
Thorkild Lund, Danmark1122812282010-03-15
Peter Rodemann, Danmark4587425622010-03-15
Hanne April Farnæs, Danmark3279411372010-03-07
Steen Højmark-Jensen, Danmark1247624762010-03-07
Lars Mejlby, Danmark192744629532010-03-05
per mattisson, Danmark2295915872010-03-01
Christian Brinkman, Holland19539532010-02-23
Johnny Laursen, Danmark12217340228542010-02-23
Flemming Værgman, Danmark1135813582010-02-21
Dan Allan Nielsen, Danmark2265213542010-02-18
Lene Vejen, Danmark4892844962010-02-14
Arild Breistøl, Norge141676924632010-02-11
Jan Kiel, Danmark81699143972010-02-06
Thomas W. Johansen, Danmark91851355432010-02-04
Jean Seeberg, Danmark3326511652010-01-31
Jacob Dalsten Petersen, Danmark313802617072010-01-31
Marcel Klootwijk, Holland2245214182010-01-29
Henrik Bengtsson, Danmark3374015082010-01-24
Ken Rasmussen, Danmark3589934832010-01-24
Tommy Andre Andersen, Norge131761318242010-01-18
Bjarne Skule, Danmark171193510022010-01-12
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark215418462010-01-11
VASLIN Matthieu, Frankrig10110566921862010-01-05
Carsten Lyhr Hansen, Danmark5823617732010-01-05
Timme Nyegaard, Danmark2195810142010-01-03
Lars Andersen, Danmark1128512852010-01-01
Fülöp Attila, Rumænien1153215322009-12-25
Josh J Shaw, England2220213962009-12-25
Nico de Vries, Holland1131513152009-12-20
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark19779772009-12-06
Pieter Vantieghem, Belgien253826534792009-11-26
Søren Brinch, Danmark132447260722009-11-22
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5524712932009-11-19
Arne Lilhauge, Danmark7701414612009-10-19
Brian Wielsøe, Danmark1571457142009-10-14
Jan Ole Kriegs, Tyskland3378613042009-10-13
Jan Hjort Christensen, Danmark71495557342009-10-13
Thomas Bentsen, Norge2236012372009-10-12
Kermarrec Corentin, Frankrig303129622362009-10-11
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5403310532009-10-08
Jan Ravnborg, Danmark91396827072009-10-06
Tue Romanow, Danmark1168216822009-10-06
David Lundgren, Sverige1162216222009-09-18
Bjørn Ginman, Danmark1369036902009-09-16
Mårten Müller, Sverige3524518462009-09-13
Flemming Eskildsen, Danmark1136613662009-09-07
Kurt Rasmussen, Danmark71093224382009-09-04
Poul Reib, Danmark5552016122009-08-27
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1372137212009-08-20
Thomas Hellesen, Danmark152757126332009-08-10
Jørgen Witved, Danmark8111586537472009-08-10
Kjetil Johannessen, Norge384505920082009-08-10
Björn Dellming, Sverige1300430042009-08-02
Jan van der Laan, Holland1118211822009-07-31
Mats Wallin, Sverige243027919792009-07-29
Luise Ekberg, Danmark1108710872009-07-26
Jens Maibomm Hansen, Danmark1130613062009-07-19
Karsten Munch Andersen, Danmark3351813302009-07-13
Geir O. Pedersen, Norge162391921382009-06-25
Chris Lansdell, England162150821412009-06-22
Mehmet Goren, Tyrkiet819447831902009-06-15
Reto Burri, Schweiz343658519942009-06-08
Lotte Skjærbæk, Danmark325779462009-05-28
Stefan Frello, Danmark19469462009-05-28
Hans Eli Sivertsen, Færøerne4743123342009-05-24
nuno barros, Portugal1121712172009-05-18
Jørgen Hansen, Danmark1162716272009-05-12
Henrik Madsen, Danmark71077724572009-05-12
Susanne Overgaard Petersen, Danmark6840621172009-05-11
Michael bergman, Sverige51139741822009-05-09
Peter Jensen, Danmark4707724882009-05-07
Birger Bavnsgaard, Danmark1112711272009-04-30
Stig Eide, Norge1207120712009-04-27
Csaba Lendvai, Ungarn1135013502009-04-25
Peter Kuster, Schweiz101732927272009-04-24
finn birkholm-clausen, Danmark4855129312009-04-23
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1172317232009-04-23
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark2238813282009-04-19
Bjarne Nielsen, Danmark3374613702009-04-19
Robert Toft, Danmark3438122242009-04-15
Morten Jørgensen, Danmark91340422172009-04-14
Jacob Neumann, Danmark2218212202009-04-12
Henrik Johansson, Norge2355522892009-04-11
Poul Erik Junk, Danmark5646816032009-04-08
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3302113712009-04-06
Gal Shon, Israel19639632009-04-06
Jens Boesen, Danmark101480618162009-04-04
Allan Hansen, Danmark3373716312009-04-03
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3270510412009-04-01
Erling Bonde, Danmark3502722422009-03-29
Ole Andersen, Danmark2237316232009-03-29
Stig Westergård, Danmark1269926992009-03-26
Finn Siewertsen, Danmark1119211922009-03-01
Andreas Saul-Rotne, Danmark1126112612009-03-01
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark216169112009-03-01
Dennis Martinek Langholz, Danmark6955127002009-02-23
per schmidt, Danmark1110911092009-02-23
Lesley van Loo, Holland111501117092009-02-23
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1147414742009-02-20
Marko Gregoric, Slovenien16746742009-02-12
Jonathan Meyrav, Israel3468118412009-02-06
Lars Villadsen, Danmark7841719382009-02-01
Freddy Johansen, Norge6889123202009-01-30
Bence Kókay, Ungarn91150717222009-01-25
Anders Bergman, Sverige3444018682009-01-18
Raffael Ayé, Schweiz9998214762009-01-16
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1112411242009-01-12
Olof Jönsson, Sverige223266433132009-01-11
Annette Hansen, Danmark31088266762009-01-07
Florin Chirila, Rumænien6891017132009-01-07
Klaas Bert Debusschere, Belgien2265715512009-01-06
Luca Sattin, Italien243183121552009-01-05
Erik Ehmsen, Danmark6901937742008-12-29
Thomas Damm Als, Danmark2266214432008-12-22
Lars Lundmark, Sverige1180018002008-12-20
Alex Wallin, Danmark3325413872008-12-15
Martin Søgaard Nielsen, Danmark274952535222008-12-08
Mogens Holme, Danmark217829652008-11-27
Jos Van den Berg, Holland1256725672008-11-24
Kim Søvæld, Danmark1117811782008-11-18
Peter Stronach, Storbritannien1124412442008-11-17
Roland Jensen, Danmark172779724452008-11-17
Peter ter Heide, Holland1146214622008-11-10
Ole Thyge Plannthin, Danmark6690615412008-11-09
Ma Yan Bryant, Storbritannien273687823032008-11-09
Rasmus Strack, Danmark549147049442008-11-09
John Martin Mjelde, Norge6924519222008-11-05
Steen Brølling, Danmark1141914192008-11-03
Niki Forintos, Ungarn18448442008-11-02
Michael Bergman, Sverige2467026732008-10-27
Carsten Fog, Danmark1212721272008-10-25
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark142458224552008-10-22
Jan Salmonsen, Danmark2366919032008-10-19
Kield Andersson, Danmark5779621792008-10-18
Marianne Heno Mogensen, Danmark6855529942008-10-18
Carsten Gadgaard, Danmark8919234664572008-10-17
Torben Andersen, Danmark6981321402008-10-12
Kim Øllgaard, Danmark91083018282008-10-09
Palle Jensen, Danmark3353112352008-10-09
Sanne Busk, Danmark5981934762008-10-08
Henrik Holm Brask, Danmark1148614862008-10-06
Flemming Nielsen, Danmark18648642008-10-06
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3418015842008-10-06
Eva Agnethe Bramming, Danmark4536815132008-10-06
Mogens Krantz Backe, Danmark5623315852008-09-27
lou bertalan, Tyskland1135913592008-09-25
Per Smith, Danmark1168816882008-09-22
Stéphane Aubry, Schweiz739998924702008-09-08
kai nissen, Danmark6590613682008-09-08
John Hornbek, Danmark182026013312008-09-08
Xavier ROZEC, Frankrig3529820932008-09-02
Aron Andersson, Sverige3423223522008-08-28
Ole Kristensen, Danmark81049717202008-08-24
Søren Olin, Danmark2378419122008-08-16
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2390321002008-08-10
Keld Sørensen, Danmark5672620542008-08-02
Marcel van Kammen, Holland2253713652008-07-22
Eric Schaumburg, Danmark61007520562008-07-19
Svend Ove Jensen, Danmark2322717282008-07-14
Espen Støtterud Christensen, Norge6722413072008-06-23
Petri Salo, Finland2555636462008-06-18
Flemming Dane, Danmark3342212182008-06-13
Ole Snerling, Danmark1103510352008-06-04
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3346113102008-05-29
Seamus Mogensen, Danmark2268714412008-05-26
Niels Jørgen Clausen, Danmark91332117662008-05-26
Paul Nilsson, Danmark203472424702008-05-26
Mona Grundsøe, Danmark253363020072008-05-05
Michael Bonefeld Bladt, Danmark4775932872008-04-30
Alan Clewes, Storbritannien2398529722008-04-26
Jonas Gadgaard, Danmark111474920842008-04-26
Henning Hansen, Danmark4452411812008-04-22
Theis Bacher Nielsen, Danmark5482810582008-04-22
Thomas Lundqvist, Danmark1197719772008-04-19
Ralph Martin, Tyskland263197715812008-04-18
Claus Kesby, Danmark19349342008-04-16
kim lundqvist, Danmark141933720352008-04-09
Henrik Greve, Danmark3499927242008-04-07
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien5823430342008-03-30
Steen Cruddis, Danmark1212821282008-03-16
Claus Øgard, Danmark2235712482008-03-16
Anders Horsten, Danmark2285415832008-03-14
Patrick Beirens, Belgien2337720422008-03-10
Thomas Eske Holm, Danmark1189318932008-03-02
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8213579225962008-02-27
Frode Falkenberg, Norge203387425442008-02-25
niels bahl andersen, Danmark4480815912008-02-21
Chris Batty, England14219861727082008-02-20
Martin Majlandt, Danmark1165516552008-02-18
Lars Peter Johansson, Danmark3533422552008-01-25
Ger Meesters, Holland3649023592008-01-23
Lilly Irene Sørensen, Danmark91228518012008-01-20
Torben Evald, Danmark71198224032008-01-18
Thomas Buus Nielsen, Danmark3707024492008-01-14
Pim Wolf, Holland3483818892008-01-08
Tom Backlund, Finland1292029202008-01-06
Uffe Jensen, Danmark1138013802007-12-28
Andreas Noeske, Tyskland6784615742007-12-16
Michael West, Danmark1153115312007-12-16
Anni Oppelstrup, Danmark2286415942007-12-16
Inger Christoffersen, Danmark1138113812007-12-09
Simon Werngren, Sverige71158720712007-11-29
Tibu Paul Lucian, Rumænien4682727512007-11-24
Barrault Frantz, Frankrig5876420692007-11-24
John N. Jensen, Danmark1181818182007-11-22
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2279618802007-11-06
Niels Kaare Krabbe, Danmark2362521552007-11-04
dave farrow, Storbritannien1161216122007-10-30
christian tiller, Norge1188018802007-10-16
Carsten Egevang, Grønland5110836547062007-10-09
Jack Juliussen, Danmark3424914422007-10-07
Lonnie Jensen, Danmark1312631262007-10-05
Quentin Dupriez, Frankrig1126812682007-10-05
Michal Radziszewski, Polen1185018502007-09-20
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2298615342007-09-09
Janus Ethelberg, Danmark9413582719642007-09-05
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1292329232007-09-02
Jesper Nielsen, Danmark2286916122007-08-28
Kent Schou Larsen, Danmark1106010602007-08-28
Jan Thomsen, Danmark8914008434682007-08-21
Joakim Engel, Danmark8313990048762007-08-18
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2430223992007-08-18
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne71480831992007-08-18
Jens Andersen, Danmark61171330712007-08-17
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1198719872007-08-16
Mark Hammond, Danmark2293319092007-08-15
Jóan Petur Petersen, Færøerne18448442007-08-11
Johannes Tallroth, Sverige4546816602007-08-08
Inger Andersen, Danmark243640620352007-08-07
Hans Rytter, Danmark233602631792007-08-07
Magne Pettersen, Norge2525226542007-08-03
Lars Munk, Danmark1122212222007-08-03
Johan Emil Løje, Danmark1121412142007-07-31
Lars Omø Christiansen, Danmark1160416042007-07-15
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark5849420542007-07-14
Carsten Poulsen, Danmark325181131652007-07-12
Thomas Hasle Ravn, Danmark2465625792007-07-12
Niels Jørgen Larsen, Dominica162783835632007-07-10
Carl Erik Mabeck, Danmark12721363150892007-07-04
Erik Jensen, Danmark2332416712007-06-26
Jens Holte Frederiksen, Danmark1126012602007-06-25
Tommy Holmgren, Sverige81364020292007-06-24
Erik Edvardsson, Sverige152112619832007-06-05
Linda Mølgaard, Danmark4716128842007-05-30
Erik Breden, USA6776815152007-05-30
Bente Steffensen, Danmark1105910592007-05-20
Mikko Oivukka, Finland223146825352007-05-20
Bjarne Golles, Danmark2373322352007-05-10
Erik Agertoft, Danmark172924839942007-04-29
Claus Eriksen, Danmark3475019422007-04-29
Jan Bosch, Holland1151415142007-04-25
Kristian Borum, Danmark2338518542007-04-22
Søren Langkilde Madsen, Danmark61018220132007-04-21
Birgit Nielsen, Danmark2372818792007-04-15
Ivan Skov Pedersen, Danmark1113711372007-04-10
Poul Emil Kristensen, Danmark1263126312007-04-08
Dennis Andersen, Danmark3386213492007-04-04
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2318716812007-03-04
Ole Stobbe, Danmark2364521602007-02-28
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8815544952122007-02-25
Torben Ethelberg, Danmark192530720272007-02-25
Preben Berg, Danmark193498535662007-02-17
Kaj Krutfelt, Sverige3403215112007-02-05
Arthur R. Jensen, Danmark133326358942007-01-30
Patrick Höhener, Frankrig1166116612007-01-18
Via Rasmus Strack, Danmark2467226612007-01-13
Kjetil Schjølberg, Norge1140514052007-01-09
Peter Christiansen, Danmark427120450082006-12-31
Johannes Erritzøe, Danmark2352517772006-12-28
Jan S. Kristensen, Danmark71270926632006-12-24
Jens Lind, Danmark4462112112006-12-11
Nelly Hansen, Danmark335141128032006-12-06
Wim van der Schot, Holland1187118712006-12-04
Ruud van Beusekom, Holland1117911792006-11-26
Klaas Felix Jachmann, Tyskland295262539712006-11-26
Leif Bisschop-Larsen, Danmark223311622872006-11-08
Tom Backlund, Finland51147132172006-11-07
Anders Tøttrup, Danmark315102032052006-11-05
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2426923482006-10-09
Gunner Munk, Danmark1203420342006-10-08
Bart-Jan Prak, Holland6796815232006-10-05
Ludovic Scalabre, Frankrig112000431542006-10-02
Steffen Holst, Danmark4622220232006-09-30
Peter Bo, Danmark3744436042006-09-25
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne4962729402006-09-23
Jørgen Staarup Christensen, Danmark315546626462006-09-22
Ernst Hjøllund, Danmark3547826772006-09-21
Herman Bouman, Holland1138813882006-08-30
Kim Petersen, Danmark101372317242006-08-24
Erik Enevoldsen, Danmark51227634732006-08-20
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1155715572006-08-20
Christian Wegst, Tyskland1235123512006-08-10
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61230825592006-08-09
Pierre-André Crochet, Frankrig101375718372006-08-09
Karsten Stæhr, Danmark101460418782006-08-09
Tom Goossens, Belgien91399127452006-08-09
Leif Jonasson, Sverige2430026172006-08-07
Lars Birk, Danmark1117911792006-08-07
Kim Iburg, Danmark1131013102006-08-07
Steen Brølling, Danmark5980126802006-07-31
Pawel Malczyk, Polen5840425392006-07-26
Christian Svane, Danmark3503019502006-07-25
Jørgen Scheel, Danmark162847729262006-07-21
Lars Pedersen, Danmark1138513852006-07-21
Mario Rodero Hernández, Spanien131748318362006-07-10
Henrik H. Søndergaard, Danmark71282822472006-07-10
Claus Kesby, Danmark1156315632006-07-10
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3457917602006-07-10
Samuel Peregrina, Spanien254085319282006-07-08
Benjamin Steffen, Tyskland7894317302006-07-08
Tom Sørensen, Danmark3436119012006-07-08
Lars Larsson, Sverige3426415672006-07-08
Claudia Thiel, Tyskland2274814732006-06-07
Detlef Gruber, Danmark1138913892006-06-07
Palle Nygaard, Danmark112637342022006-06-07
Carsten Olsen, Danmark1285428542006-06-07
Andreas Meyer Winnem, Norge182100216162006-06-07
Knud-Erik Andersen, Danmark1150615062006-06-07
Arnold Houmann, Danmark223921037762006-06-07
Markus Tallroth, Sverige1184018402006-06-07
Knud-Erik Strange, Danmark81591826872006-06-07
Morten Jensen, Danmark6800018752006-06-07
Wedigo Ferchland, Danmark5566112532006-05-18
Ole Hetland, Danmark111682221722006-05-18
Gert Rasmussen, Danmark81268723412006-05-14
Claus Dalskov, Danmark1159115912006-05-12
Jørn Lennart Larsen, Danmark3388115352006-05-10
Jens Jacob Iversen, Danmark3571020332006-05-10
Peter Halkier, Danmark61068128042006-05-10
Bent Jensen, Danmark3640421862006-05-10
Friedrich Thomas, Danmark1173617362006-05-10
Per Ekberg Pedersen, Danmark122321224352006-05-10
Ole Friis, Danmark2385822472006-05-08
Margit Hove, Danmark1148114812006-05-02
Hans Eli Sivertsen, Færøerne111719728922006-04-23
Mikael Funch, Danmark81502824972006-04-19
Ruth Ahlburg, Danmark233795121802006-04-10
Søren Parup, Danmark18028022006-04-01
Kent Schou Larsen, Danmark2270614272006-03-30
Niels Fabæk, Danmark71032616592006-03-19
Tom Jensen, Danmark1167616762006-03-19
Rune Larsen, Danmark2282816092006-03-19
Esben Eriksen, Danmark71416630222006-03-16
Søren Koch, Danmark3488816822006-03-16
Tim Vaughan, Storbritannien81343018842006-03-16
Karin Gustausen, Danmark3581430522006-03-11
Gunnar Larsen, Danmark192937321622006-03-11
Tobias Epple, Tyskland81177620932006-03-11
Svend Danbæk, Danmark1222622262006-03-05
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1246524652006-03-05
Birger Pedersen, Danmark4627518152006-03-05
Henning Hansen, Danmark4537616082006-03-01
Johan Stenlund, Sverige3584322562006-03-01
Ole Richter, Danmark1290829082006-03-01
Nis M. Nissen, Danmark1207220722006-02-25
Jan Bolding Kristensen, Danmark3753828582006-02-25
Cédric Rousseau, Frankrig101435817812006-02-20
Kjetil Johannessen, Norge294836324002006-02-19
Mark Trott, England1150015002006-02-12
Niels Bomholt, Danmark6916123812006-02-11
Arne Bertelsen, Danmark1150015002006-02-11
Tune Jensen, Danmark1179217922006-02-04
Frank Svensson, Danmark3718532252006-02-02
Marnix Jonker, Holland182935624262006-02-01
Terry Townshend, England2351418912006-02-01
Eline Eggers, Danmark3453815722006-02-01
Annelise Juul Stampe, Danmark41231051952006-01-30
Hans Erik Mom, Holland1127912792006-01-28
Jens B. Bruun, Sverige61834150122006-01-26
Uffe Pedersen, Danmark598458623232006-01-22
Björn Gísli Arnarson, Island132697641332006-01-19
Tommy Hjorth, Danmark2322016692006-01-18
Tommy Frandsen, Danmark8215015336622006-01-15
Kim Lunding, Danmark172630738012006-01-14
Killian Mullarney, Irland2382119442006-01-10
Luc Verroken, Belgien4778622732006-01-05
Peter Thomsen, Danmark71219925222006-01-05
Justin Jansen, Holland1143714372005-12-24
David Erling Drangsland, Norge1238923892005-12-24
Ole Riis Jensen, Danmark3451519832005-12-20
Oleg Formanyuk, Ukraine4653426852005-12-15
Bent Møller Sørensen, Danmark2570635322005-12-13
Thomas Kjær Christensen, Danmark2604333312005-12-06
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1329432942005-12-04
Klaus B. Fries, Danmark3593526052005-12-03
Michael Køie Poulsen, Danmark1280328032005-11-24
Erik Lindgren, Sverige1299329932005-11-19
Steffen Ortmann, Danmark3603826852005-11-16
Jostein Myromslien, Norge1157615762005-11-15
Ola Nordsteien, Norge1184518452005-11-15
Lennaert Steen, Holland3494618132005-11-08
Henrik Elver, Danmark91166216792005-11-07
Aleix Comas, Spanien2411025272005-11-07
Mark Trustrup, Danmark1144214422005-10-31
Peter Bundgaard, Danmark112187526872005-10-31
Thomas Larsen, Danmark1119711972005-10-29
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2419024452005-10-27
Bjarne Nielsen, Danmark6849818702005-10-12
Stig Vang Petersen, Danmark233160228872005-10-11
Jesper Sonne, Danmark304148721212005-09-27
Daniel Patterson, Sverige5768726372005-09-23
Siv Behrendt-Møller, Danmark2418023522005-09-23
Hans Henrik Larsen, Danmark3437018292005-09-14
Henrik Pedersen, Danmark81054914892005-09-14
Terje Axelsen, Norge101341016902005-09-08
Ivan Abramowitz, Danmark1196019602005-09-07
Mats Wallin, Sverige71022816332005-09-06
Hans Henrik Iversen, Danmark4484314892005-09-06
Anders Jihmanner, Sverige1136613662005-09-05
Samuel Paz Parracho, Spanien81132118162005-09-02
Christian Tiller, Norge71729234632005-08-30
Ruud Altenburg, Holland2254814002005-08-29
Peter Bjerre, Danmark6947820572005-08-29
Lars Elvstrøm, Danmark2297616702005-08-29
Karl-Eric Gustafsson, Sverige182860421722005-08-26
Lars Lindgren, Danmark1158115812005-08-16
Anders Frederiksen, Danmark1120012002005-08-07
Hampus Lejon, Sverige1175017502005-08-05
Kasper Thorup, Danmark1144014402005-08-02
Andreas Malte Nielsen, Danmark1168316832005-07-04
Morten Stampe Larsen, Danmark5598417852005-06-29
Emil Todorov, Bulgarien5664315602005-06-26
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien17757752005-06-26
Ulla Vibe Funch, Danmark1182018202005-06-26
Theodosis Mamais, Grækenland294052820032005-06-22
Erik Kramshøj, Danmark132779040542005-06-16
Rie Voetmann, Danmark72200948562005-06-13
Gaukur Hjartarson, Island111870523852005-06-13
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark61575444762005-06-12
Andres Wolff Fries, Danmark1161316132005-06-01
Julien Piette, Frankrig162388820912005-05-18
Westy Esbensen, Danmark1145514552005-05-04
Peter Iversen, Danmark1160416042005-05-01
Bjørn Kjellemyr, Norge3514322142005-05-01
Martin Jessen, Danmark4798422752005-04-26
Arild Hansen, Norge2273014312005-04-26
Jim Thagaard Hansen, Danmark182681120492005-04-20
Stuart A Reeves, Danmark121956320242005-04-20
Yeray Seminario, Spanien3610732392005-04-11
Miguel Avelino Suárez, Spanien3506519732005-04-11
José García Monzón, Spanien4643023592005-04-11
Hans Drostgaard, Danmark1161216122005-04-07
Leif Samuelsen, Danmark1146814682005-04-06
Jimmy Skat Hansen, Danmark172869746812005-04-04
Shaun Robson, England131889017422005-04-04
Terje Kolaas, Norge51059134322005-04-01
Sune Pedersen, Danmark1177017702005-03-30
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2363119362005-03-26
Tony Disley, Storbritannien2300115322005-03-25
Jørn Vinther Sørensen, Danmark4751821772005-03-18
Edvin Hansson, Sverige192720923562005-03-16
Thor Edgar Kristiansen, Norge4925226902005-03-14
Kim Fischer, Danmark223928929852005-03-07
Benoit Paepegaey, Frankrig131894416892005-03-07
Sander Bot, Holland5722115742005-02-24
Ingrid Grunwald, Tyskland61199540482005-02-21
Søren Ryge Petersen, Danmark1155715572005-02-06
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1178017802005-02-03
Dan Rasmussen, Danmark4866429502005-01-31
Thomas Stigfeldt, Danmark3782135062005-01-20
Alwin Schönenberger, Østrig2429524442005-01-13
Stefan Magnusson, Sverige3399217132005-01-03
Lars Lyngsø, Danmark2297215992004-12-26
Erik Van Bogaert, Belgien1154315432004-12-18
Mikael Nord, Sverige387647153792004-12-15
Torben Lund, Danmark5840237802004-12-15
Stefan Hage, Sverige91620825932004-12-15
Erik Schaumburg, Danmark1158115812004-11-29
Frits Rost, Danmark2480225532004-11-27
Maris Jaunzemis, Letland71177921092004-11-26
Ole Vognstoft, Danmark1130313032004-11-25
Poul Erik Larsen, Danmark1194919492004-11-25
Lars Vilhelm Hansen, Danmark182620423412004-11-24
Thomas Kiørboe, Danmark1128512852004-11-23
Inger Skov, Danmark2453727792004-11-22
Ivan Jensen, Danmark1148914892004-11-21
Geert Brovad, Danmark102459236202004-11-14
Carsten Madsen, Danmark1367936792004-11-14
Erik Rosendaal, Holland1144914492004-11-11
Poul Reib, Danmark1202020202004-11-09
Steen Roed Hansen, Danmark101502820322004-11-08
Dennis Noel, Danmark1519151912004-11-08
Bjarne Streyffert, Danmark2355219172004-11-08
Raymond Galea, Malta1151515152004-11-08
Henrik Callesen, Danmark1155515552004-11-05
Gedser Fuglestation, Danmark1151215122004-11-05
Reint Jakob Schut, Holland4631717672004-10-31
Martin Holm, Danmark3836932552004-10-26
Lasse Braae, Danmark1274627462004-10-17
Philippe J. Dubois, Frankrig2457927162004-10-06
Dominique Verbelen, Belgien1225222522004-09-30
Virginia Escandell, Danmark1189318932004-09-07
Torsten Hansen, Danmark1132913292004-09-01
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2739040002004-08-16
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1217821782004-08-13
Jens Biltoft, Danmark1151315132004-08-01
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3630724452004-07-31
Einar Flensted-Jensen, Danmark1322532252004-07-25
Szabolcs Kókay, Ungarn1202820282004-07-22
Mogens Ribo Petersen, Danmark1180818082004-07-07
Ulrik Henneberg, Danmark2280015402004-07-07
Karen Lang, Danmark2432024322004-07-06
Arne Borg Rasmussen, Danmark4783721372004-07-05
Martin Poulsen, Danmark1152115212004-07-04
Klaus Nellevang, Danmark2304416172004-06-25
John Steffensen, Danmark1200020002004-06-13
Lene Pedersen, Danmark1209720972004-06-01
Jelger Herder, Holland81308322222004-05-31
Tom Schlegel, Danmark2319020382004-05-17
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31009248922004-05-16
Henrik Carlsen, Danmark3579228382004-04-30
Ulla Henriksen, Danmark19989982004-04-30
Tim Andersen, Danmark31017642362004-04-20
Hans Krabsen, Danmark1581058102004-04-03
Dennis Brandsborg, Danmark2344919192004-03-13
Robbin D. Knapp, Østrig1198419842004-03-11
Esben Østergaard, Danmark2432623692004-03-10
Henrik Stenholt, Danmark3590524902004-03-03
Lis Ravn, Danmark2418325072004-03-01
Leif Novrup, Danmark2438324002004-01-06
Gunnar Gundersen, Norge1291929192004-01-06
Carsten Hermann, Danmark1253825382003-11-28
Lasse Olsson, Sverige2338719372003-11-26
Michael Tiefenbach, Østrig1297929792003-11-26
Don Baccus, USA1202120212003-11-13
Tor A Olsen, Norge1218821882003-11-09
Jan Dresler, Danmark2386420542003-10-21
Svend Dybkjær, Danmark3872337362003-10-20
Vegard Bunes, Norge51014622712003-10-11
Jacob Alsted, Danmark1260526052003-09-15
Andreas Hagerman, Danmark203926027952003-08-28
Anna Bay Rask, Danmark1219821982003-07-25
Wilfried Hausmann, Tyskland2482928852003-07-19
Flemming Pedersen, Danmark1141114112003-06-28
Morten DD Hansen, Danmark1355935592003-05-30
Jørn Opsal, Norge1261726172003-05-30
Jacob Lund-Hansen, Danmark3580423322003-05-17
Thomas Jensen, Danmark1378637862003-05-17
Per Forsberg, Sverige1238523852003-05-17
Ronny Nilsen, Norge1331733172003-05-06
Pierre Unge, Sverige4876630352003-05-01
Ottenby fågelstation, Sverige2449224722003-04-18
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2393920482003-03-25
Rannvá Hansen, Færøerne1208520852003-03-25
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge91776522352003-03-09
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3444817432003-02-25
Håkan Sterner, Sverige2402823452003-02-14
Sakari Kauppinen, Danmark1481848182003-02-11
Claus Horneman, Danmark1358235822003-02-06
Maurizio Sighele, Italien1359435942003-01-29
Benny Jacobsen, Danmark2458524212003-01-21
Leo JR Boon, Holland31137363262003-01-13
Martin Eggen, Norge2320616672002-11-14
Søren Hjorth Andersen, Danmark71372127832002-10-29
Holger Sandfeldt, Danmark1183118312002-10-24
Peter Andreas Koch, Danmark3598722922002-10-12
Martin Scott, Storbritannien8985414412002-10-10
John Judge, Storbritannien2335917232002-10-08
Nick Lowton, Storbritannien2272414622002-10-08
Fredrik Kræmer, Norge102070539362002-10-02
Tim Brown, Storbritannien2358320752002-09-28
Graham Etherington, Storbritannien3436414752002-09-27
Deryk Shaw, Storbritannien1198519852002-09-12
Thomas Hilkjær, Danmark2319216742002-09-03
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3598020882002-09-03
Mike Richardson, Storbritannien2416824332002-08-05
Jim Willson, Storbritannien2331017002002-06-29
via Carsten Høeg, Danmark1234423442002-05-29
Andreas Gullberg, Norge1251125112002-05-13
Ricard Gutiérrez, Spanien81210117442002-04-28
Kelvin Jones, Storbritannien1281328132002-02-10
Bruce Mactavish, Canada1208220822002-01-30
Morten Jørgensen, Danmark3610626972002-01-21
Anita Pedersen, Danmark31247945302001-11-16
via Sune Jepsen, Danmark2584635292001-11-09
Alexander J. Lee, Danmark2395821062001-11-09
Kim Biledgaard, Danmark1279427942001-10-01
Mads Herbøl, Danmark1361736172001-08-31

Der er i alt 1283 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.708 sek.
til toppen