Startside Nye topmodeller fra ZEISS i Naturbutikken I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
 Artslister 


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Axel Mortensen, Danmark66887581257932015-07-29
Carl Bohn, Danmark1857168314922015-07-29
Morten Scheller Jensen, Danmark1334129977358392015-07-29
John Larsen, Danmark52147600353012015-07-29
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark24214210820082015-07-29
Frank Abrahamson, Danmark343656830472015-07-28
Dennis Olsen, Danmark1049126422152015-07-28
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark2619407811392015-07-28
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige13213201724602015-07-27
Jens Paulsen, Danmark351731214532015-07-27
Steen E. Jensen, Danmark82796229733442015-07-27
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark15610278822542015-07-27
Klaus Malling Olsen, Danmark31554309822114932015-07-26
Klaus Dichmann, Danmark26225332644762015-07-24
Jens Thalund, Danmark2166121940518282015-07-23
Thomas Varto Nielsen, Danmark63747594734152015-07-23
Claus Halkjær, Danmark67383158047302015-07-19
Erik Christophersen, Danmark4322822072015-07-19
Erik Biering, Danmark40245296147872015-07-19
Maciej Buchalik, Polen19179172015-07-19
Hans Henrik Larsen, Danmark1844148581540982015-07-16
Lisbeth Bech, Danmark412843712015-07-16
Rainer Christian Ertel, Tyskland2199639292015-07-14
Arne Giørtz-Behrens, Danmark301892310532015-07-14
Tor Olsen, Norge191983219972015-07-14
Ivan Sjögren, Sverige52243789932015-07-12
Paul Patrick Cullen, Danmark82053690526172015-07-12
Søren Kristensen, Danmark886865632832015-07-12
Henrik F. Nielsen, Danmark518974341692015-07-10
Simon Berg Pedersen, Danmark55674990854602015-07-10
Oz Horine, Israel456209925842015-07-08
Erik Bogh Nielsen, USA937593921832015-07-08
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark493266515272015-07-08
Thomas Garm Pedersen, Danmark38120746442015-07-08
Arvid H Anthonsen, Norge2957264592015-07-07
Ole Bo Olsen, Danmark191125812602015-07-05
Massimiliano Dettori, Holland886858017932015-07-04
Eva Foss Henriksen, Danmark56652651743862015-07-04
Morten Bentzon Hansen, Danmark7113083440362015-07-04
Henrik Pedersen, Danmark14312646251102015-07-03
Daniel Pettersson, Sverige32437360427842015-07-02
Rie Jensen, Danmark34571702015-07-02
Morten Müller, Danmark201113413052015-07-01
Lars Falck, Danmark645687819402015-06-30
Morten Winness, Norge12110080320722015-06-30
Jan Haaning Nielsen, Danmark806480822252015-06-29
Fabian Schneider, Schweiz525015018952015-06-29
Andreas Bennetsen Boe, Danmark433057044712015-06-25
Birger Lønning, Danmark9414510946912015-06-23
Per Finn Nielsen, Danmark689375137752015-06-23
Daniel Mauras, Frankrig17357352015-06-23
Svend Fischer-Nielsen, Danmark12502502015-06-23
Jan Andruszkow, Danmark419268032015-06-22
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark47164040538302015-06-18
Palle Sørensen, Danmark9710867631462015-06-18
Bent Thøgersen, Danmark17915094825512015-06-18
Erik Groth-Andersen, Danmark353455626632015-06-17
David Monticelli, Belgien9511742725372015-06-17
Hendrik Weindorf, Tyskland749926928272015-06-17
Christian Andersen Jensen, Danmark44859767742612015-06-15
Per Holmberg, Danmark19423721031882015-06-14
Kim Duus, Danmark10711094922472015-06-14
Lars Andersen, Danmark856236115822015-06-10
Rune Sø Neergaard, Danmark728783933143602015-06-07
Peter Nielsen, Danmark337601174106702015-06-07
Bjørn Frikke, Danmark905779521232015-06-06
Jørgen Munck, Danmark345149949832015-06-06
Lars Bernitt Birk, Danmark18211582723732015-06-06
Keith Fox, Danmark454541722972015-06-05
Jørgen Kabel, Danmark13629509659982015-06-04
Per Schiermacker-Hansen, Danmark9913069837022015-06-01
Morten Dehn, Danmark7494114712015-05-28
Helge Sørensen, Danmark1342158412866052015-05-28
Rodmund á Kelduni, Færøerne27833876550472015-05-27
Karin Gustausen, Danmark8800747202015-05-25
Lars Andersen, Danmark433930218652015-05-22
Knud Pedersen, Danmark57195915561732015-05-21
Per Schans Christensen, Danmark29933078040242015-05-21
Martin Strømkjær, Danmark216388782015-05-21
Rasmus Due Nielsen, Danmark131519619642015-05-21
Antoine Joris, Belgien364894818022015-05-20
Zbigniew Kajzer, Polen605498124102015-05-19
Carsten Siems, Danmark38840139832392015-05-17
Jens Søgaard Hansen, Danmark650104482883832015-05-17
Felix Timmermann, Tyskland425797292015-05-17
uffe jensen, Danmark12572572015-05-11
Allan Kjær Villesen, Danmark34524673164142015-05-11
Vincent Legrand, Belgien12015205249142015-05-11
Niels Behrendt, Danmark597056325712015-05-07
Hans Henrik Bay, Danmark451135714762015-05-05
Brian Rasmussen, Danmark8464611722015-05-05
Julien Piette, Frankrig6637116822015-05-05
Erik Mølgaard, Sverige22117630131142015-05-04
Aurélien Audevard, Frankrig50869654432142015-05-03
J Ole Andersen, Danmark401683211012015-05-02
Joachim Bertrands, Belgien3220812672015-04-30
Lars Juul Pedersen, Danmark272231413772015-04-30
Lars Maltha Rasmussen, Danmark576593381652015-04-20
Mikkel Holck, Danmark23227017236492015-04-18
Peter Rodemann, Danmark5649926782015-04-17
Aleks Lund, Danmark1102610262015-04-11
Peter Bonne Eriksen, Danmark23318506522332015-04-02
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark1437104722015-03-26
Torben Sebro, Danmark526436726792015-03-26
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark413126218472015-03-26
Henrik Friis, Danmark1127741518932015-03-23
Elmer Pedersen, Danmark331479512982015-03-23
Niels Birkedal Thomsen, Danmark302445014392015-03-13
András Fodor, Ungarn567064741632015-03-10
Finn Nørregaard, Danmark1028687002015-03-09
Helle Dyrting, Danmark1959427782015-03-07
Lars Paaby, Danmark232218518642015-02-20
Julien Mazenauer, Schweiz416398112015-02-18
Erling Krabbe, Danmark756487842162015-02-17
David Andersson, Sverige12810038218142015-02-14
Eigil Larsen, Danmark948330622002015-02-12
Dominik Becker, Tyskland534069612015-01-26
jules phillips, Danmark16256252015-01-25
Arie Ouwerkerk, Holland9118811055272015-01-21
Nis Lundmark Jensen, Danmark20627805037562015-01-09
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn202420316122015-01-09
Johnny Madsen, Danmark27744552873552015-01-02
finn henriksen, Danmark28034832014-12-22
Martin Gottschling, Tyskland527237866202014-12-21
Brahim Birds, Marokko316988712014-12-19
Mikael Nord, Sverige547614327062014-12-14
Steffen Fahl, Danmark14854210162014-12-03
Christer Brostam, Sverige565763820382014-12-03
Stefan Pfützke, Tyskland678303527352014-12-01
Sune Riis Sørensen, Danmark15425955740862014-12-01
Marcel Klootwijk, Holland3365915382014-11-28
Ib Jensen, Danmark24433760363202014-11-22
Jan Skrubbeltrang, Danmark756212073982014-11-20
Franziska Guepner, Tyskland3395114182014-11-18
Jens Röw, Tyskland1236623662014-11-17
Mads Herbøl, Danmark2441838082014-11-13
Ole Skrubbeltrang, Danmark6391511662014-11-13
Chris Baines, Storbritannien131055613932014-11-10
Hans Staunstrup, Danmark8211079825712014-11-03
Richard Bonser, England19624793234052014-10-28
Per Boye Svensson, Danmark402880519132014-10-21
Finn Laugo Sørensen, Danmark23223869631512014-10-16
erik van bogaert, Belgien19009002014-10-16
Bengt Bengtsson, Sverige141562132552014-10-14
Jonna Lindegård, Danmark633398532014-10-12
John Frikke, Danmark271310111072014-10-11
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark6760533282014-10-09
Carl Søndergaard, Danmark6742321302014-10-03
Henrik Laust Bøhmer, Danmark549723753242014-09-29
Lars Adler Krogh, Danmark9818873945682014-09-17
Ulla Paulsen, Danmark181599620722014-09-12
Tommy Bjørk, Danmark422268102014-09-10
Henrik Brandt, Danmark9614313357072014-09-09
Christian Terp, Danmark4305512332014-08-29
Tommy Holmgren, Sverige11612432968082014-08-25
Lars Frede Petersen, Danmark212737032014-08-25
kai nissen, Danmark10878014692014-08-18
Steen Egholm Engelbøl, Danmark1047646702014-08-16
Morten Rasmussen, Danmark494097421432014-08-13
Kjeld Lund, Danmark121087328572014-08-13
Thomas Elbek, Danmark643209082014-08-11
Henry Lehto, Finland767312517642014-08-09
Torben Lyng, Danmark171050813072014-08-09
Anne Navntoft, Danmark29029869827102014-08-05
Rud Lynge, Danmark19359352014-08-04
Johnny Salomonsson, Danmark27439170635212014-08-01
Marcin Solowiej, Polen292186316432014-07-31
Luca Boscain, Italien1687878962014-07-31
Ole Hetland, Danmark455649145192014-07-29
Johannes Rydström, Sverige21820184726902014-07-29
Kim Mogensen, Danmark325169182014-07-28
Søren Kristoffersen, Danmark1248146280381922014-07-19
Tommy Kaae, Danmark354709938412014-07-17
Tomas Lundquist, Sverige20725757131772014-07-10
Graeme Joynt, England319189922014-06-27
Arnold Georg Houmann, Danmark272703827632014-06-26
Otto Samwald, Østrig13611347424192014-06-23
henrik asbjørn pedersen, Danmark5847969542014-06-18
Silas K.K. Olofson, Færøerne1483168560845442014-06-16
Lars Rostgaard, Danmark22223252741982014-06-13
Henrik Hougaard Larsen, Danmark8850518212014-06-10
Thomas Kehlet, Danmark668009624902014-06-06
Claus Vind-Andreasen, Danmark202091322392014-06-05
Rami Mizrachi, Israel12974611042014-06-03
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2254382157702014-05-27
Jens Jørgen Andersen, Danmark17728214564082014-05-22
Lars Grøn, Danmark141315916942014-05-21
Søren Vinding, Danmark1335643010222014-05-13
Niels Peter Møller Jensen, Danmark622861512182014-05-10
Kasper Anias Møller, Danmark13263262014-05-09
Keld Jakobsen, Danmark754054817852014-05-09
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark897930721272014-05-07
Bo Lassen Christiansen, Danmark15535532014-05-05
Bo Valeur, Danmark843428072014-05-02
Peter Brostrøm, Danmark553754422692014-05-02
Gisela Nagel, Tyskland393534115792014-04-29
Johannes Ferdinand, Tyskland13992618832014-04-28
Benjamin Steffen, Tyskland191182313162014-04-24
Tom Conzemius, Luxembourg312076022014-04-23
Fredrik Ström, Sverige527916692014-04-18
Torben Sylvest Jensen, Danmark533199422014-04-11
Tommy Karlström, Sverige212027532014-04-10
Szilard J. Daroczi, Rumænien485946421202014-04-10
Jan Helbo, Danmark865369423442014-04-06
Lauge Fastrup, Danmark202019221452014-04-03
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark213606812014-04-03
Bjarne Hemmingsen, Danmark151046112302014-04-03
Conny Jensen, Danmark9651215302014-03-31
Ole Zoltan Göller, Danmark47858961870412014-03-28
Magnus Corell, Sverige1110011002014-03-25
Ronny Malm, Sverige405534022372014-03-16
Karsten Busk Laursen, Danmark14934932014-03-04
Mark Walker, Danmark1016089917952014-03-02
Johan Christian Homann, Danmark421457252014-02-27
Freddy Rosning, Danmark282866529022014-02-20
Charlotte Christel Jønsson, Danmark316746902014-02-14
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3284117282014-02-12
Jean-Pierre Jordan, Frankrig412663615132014-02-08
Poul-Henrik Bergmann, Danmark17377372014-02-02
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark7659417932014-02-02
Stephan Skaarup Lund, Danmark15019846347752014-01-27
Arne Kiis, Danmark37236882536342014-01-27
Janni Christoffersen, Danmark744649662014-01-21
Allan Haagensen, Danmark101244432892014-01-17
Arne Torkler, Danmark1190919092014-01-09
Christian Michael Mortensen, Danmark1153667452014-01-08
Steen Winkel, Danmark1462407882014-01-07
Leif Høgh Olsen, Danmark72366708339862014-01-06
Åge Mathias Matthiesen, Danmark91372525222014-01-04
Jonas Holmqvist, Sverige131191915612014-01-03
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark10648214842014-01-03
Gert Rasmussen, Danmark553704314772014-01-02
Ole Krogh, Danmark1222253192092802013-12-31
finn folkvardsen, Danmark91127218002013-12-31
Anders Bojesen, Danmark121363426952013-12-31
Lars Jensen, Danmark21532894741702013-12-30
Poul Holm Pedersen, Danmark302875321422013-12-30
Thorkil Brandt, Danmark141426914462013-12-29
Rene Rantzau, Danmark233088152062013-12-29
Jeppe Bundgaard, Danmark91436737932013-12-29
Eigil Ødegaard, Danmark48880113945422013-12-29
Arne Volf, Danmark12217010443942013-12-27
Kim Fich Larsen, Danmark15185182013-12-27
Gerner Majlandt, Danmark16031234262722013-12-26
Henrik Kisbye, Danmark49943833757432013-12-24
Kenneth Bach Christensen, Danmark583900434632013-12-23
John Kyed, Danmark13923793387512013-12-22
Johan Stenlund, Sverige5360110692013-12-20
Dubois Laurent Yves, Frankrig2176910352013-12-17
Per Poulsen, Danmark43271694373692013-12-17
Espen Lie Dahl, Norge455962524272013-12-17
René Larsen, Danmark758954731332013-12-15
Lars Rudfeld, Danmark423246619142013-12-13
Rolf Danielsen, Danmark1208420842013-12-12
Janis von Heyking, Sverige522022010112013-12-12
Anders Roel, Danmark111056319012013-12-10
Andreas Bruun Kristensen, Danmark5310121445072013-12-10
Karina Jensen, Danmark1136513652013-12-10
Jens Kildemoes, Danmark313556132013-12-06
Anders Hammergart, Danmark8114335132262013-12-05
Anton Herrig Liebermann, Danmark81177737892013-11-29
Thomas Jensen, Danmark8943316222013-11-29
Petri Kuhno, Finland326849332013-11-21
Micha A Neumann, Danmark15745742013-11-12
Julia Zeitzer, Danmark19109102013-11-12
Asbjørn Jensen, Danmark9511259326192013-11-11
Christian Leth, Danmark5311804738712013-11-10
Anders Sydney Jensen, Danmark212027052013-11-09
mats svensson, Sverige435949892013-11-09
Jakob Dall, Danmark8415040741042013-11-09
Stig Linander, Danmark11113171056542013-11-07
Stefan Tapio Ettestam, Sverige392636513812013-11-07
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2290814762013-11-06
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3603427902013-11-04
Emil Fich Larsen, Danmark7619312602013-11-04
Jens Kirkeby, Danmark273898127632013-11-03
Torben Olsen, Danmark2856657372013-11-02
John Pedersen, Danmark10314097743682013-11-02
John Jensen, Danmark342261411022013-11-01
Niels Poul Dreyer, Danmark40740318829622013-10-29
Per Vindis, Danmark455234029772013-10-23
Jakob Engelhard, Danmark192220029172013-10-23
Jon Lehmberg, Danmark12013618835062013-10-22
John G. Dinesen, Danmark374207619552013-10-22
Mads Elley, Danmark172412324212013-10-21
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91348524762013-10-20
Frank Desting, Danmark456238128902013-10-20
Anders Østerby, Danmark314840559022013-10-20
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien52171766239922013-10-16
Jens Wiberg, Danmark10693913032013-10-14
Bo Tureby, Danmark57885247955672013-10-12
Patric Lorgé, Luxembourg132331230652013-10-10
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10113534226112013-10-07
Hamid Yadane, Marokko525167062013-10-07
Hampus Lejon, Sverige121675423142013-10-07
Lise Nielsen, Danmark1274927492013-10-06
Alen Ploj, Slovenien6543312072013-10-04
Mogens Neergaard, Danmark212426502013-10-03
Ingar Støyle Bringsvor, Norge322557713162013-10-01
Ole Kristjansen, Danmark3382915722013-09-29
David Boertmann, Danmark467617133872013-09-27
Josh Rhys Jones, England325028930242013-09-27
Anni Nielsen, Danmark6211280839272013-09-24
Wolfgang Jakob, Tyskland3396815852013-09-24
Matthieu Canévet, Frankrig171771119592013-09-24
Greg McIvor, Sverige172581218232013-09-20
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark295155826982013-09-19
Klaus K. Nielsen, Danmark2451437942013-09-18
Marcin Faber, Polen313276302013-09-17
Vicky Knudsen, Danmark1180918092013-09-17
kurt jensen, Danmark17517512013-09-17
Jesper Michael møller, Danmark2220315692013-09-17
Finn Nielsen, Danmark15785782013-09-15
Christian Eilers, Danmark484409717892013-09-11
Dave Barnes, Danmark5415218522013-09-05
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3294512522013-09-05
Villy Pedersen, Danmark151432812812013-09-02
Jure Novak, Slovenien17337332013-09-02
Richard Burzynski, Danmark423369216722013-08-29
Robert Paepke, Sverige728108437552013-08-29
Jan Jörgensen, Sverige8712511982013-08-29
Carsten Lundberg, Danmark3253811782013-08-28
Charlotte Thomsen, Danmark3622431792013-08-28
Peter Bundgaard, Danmark6928840572013-08-26
Jens Eriksen, Danmark7214627450972013-08-26
Tonny Papillon, Danmark171820921712013-08-22
Steve Klasan, Tyskland323423322042013-08-22
Henning Krog Søndergaard, Danmark1101510152013-08-22
Peter Halkier, Danmark212562018992013-08-22
Allan Gudio Nielsen, Danmark111569826382013-08-15
Tore Vang, Norge418244373962013-08-11
Birthe Kirk Gawinski, Danmark321509262013-08-09
Stefan Stürup, Danmark4357715372013-08-08
Thomas Kuppel, Tyskland6583713352013-08-08
Oluf Lou, Danmark41317347352013-08-02
Vagn Freundlich, Danmark9511669626882013-07-27
Per Kjær, Danmark17032708771092013-07-21
Eric Didner, Frankrig18413402817652013-07-13
sissel fossat, Danmark18168162013-07-11
Jonas Landolt, Schweiz1278127812013-07-10
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark16496492013-07-06
Pasi Parkkinen, Finland16621094727962013-07-03
John Jørgensen, Danmark639848772013-06-30
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark456669354272013-06-30
Rolf Nagel, Tyskland202141517102013-06-24
Daniel König, Tyskland732156122013-06-22
Leif Bolding, Danmark9925815212013-06-22
Henning Rose Sørensen, Danmark11616290223082013-06-19
Karsten Mose, Danmark216829112013-06-18
Jan Durinck, Danmark223920933642013-06-17
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1296829682013-06-14
Ole Amstrup, Danmark25233874141942013-06-11
Szabolcs Kókay, Ungarn6962525572013-06-09
Troels Eske Ortvad, Danmark445978370662013-06-04
Christian Ljunggren, Sverige111118815262013-05-27
Brahim Mezane, Marokko7555111212013-05-26
Michael Frank Nielsen, Danmark23413227116762013-05-24
Jacob Breson Neumann, Danmark191350211632013-05-23
Johanna Hartmann, Danmark1166516652013-05-23
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5449913872013-05-22
Ken Sievertsen, Danmark1755275522013-05-21
David B. Collinge, Danmark111644429162013-05-21
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark232745127352013-05-19
Troels M. Krogh, Danmark18618612013-05-15
Rune Bisp Christensen, Danmark15821408334342013-05-15
Anders Wiig Nielsen, Danmark253300646402013-05-13
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12417366262242013-05-11
Tommy Studsholt Christensen, Danmark374910221522013-05-10
Jens Kristian Kjærgård, Danmark42981469565512013-05-07
Tony Søholm Larsen, Danmark201478010722013-05-05
Benny Nørgaard, Danmark1115711572013-05-02
Kent Olsen, Danmark388077465102013-04-30
Henrik Baktoft, Danmark2338721532013-04-30
Willy Jørgensen, Danmark16396392013-04-30
Franck Ishøi, Danmark333078519712013-04-17
Stephen McAvoy, Irland5434211502013-04-14
Hjalte Kjærby, Danmark2362219162013-04-14
Chris van Rijswijk, Holland214238312013-04-14
Klaus Schak Laursen, Danmark3550630122013-04-13
Finn Carlsen, Danmark294695428842013-04-11
Anna Kjøller, Danmark1116611662013-04-10
Sebastian Klein, Danmark91143142962013-04-08
Troells Melgaard, Danmark586818225792013-04-08
Kirsten Jæger, Danmark19959952013-04-08
Zbyszek Kajzer, Polen14704702013-04-08
Thomas J. Simonsen, Danmark466346829302013-04-04
Anders Bacher Nielsen, Danmark20110682320972013-04-02
David Erterius, Sverige29432347032192013-04-02
Sven Dall, Danmark2236815272013-03-31
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark221790820642013-03-28
Benny Rytter, Danmark1113711372013-03-27
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark9469713002013-03-25
Michael Køie Poulsen, Danmark232808641062013-03-25
Markus Tallroth, Sverige8011837536162013-03-22
Peter Dam, Danmark14119013728562013-03-18
Ivan Sjögren, Sverige614835814642013-03-16
Lars Gabrielsen, Danmark8711712435532013-03-15
Jonas Halberg, Danmark3263311942013-03-08
Hans Lind, Danmark122447240442013-03-05
Christian Michael Mortensen, Danmark1172817282013-03-01
Søren Garder Brask, Danmark29915262013-02-28
Mette H. H. Hansen, Danmark4532728512013-02-28
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark425838612013-02-25
Finn Bro, Danmark111437819882013-02-25
Anne Themsen Flindt, Danmark1101810182013-02-21
Gert Sørensen, Danmark19419412013-02-20
Tormod Amundsen, Norge181780721882013-02-19
Kristoffer Hansen, Danmark61062126392013-02-18
Flemming Lang, Danmark81364331192013-02-14
Morten Jenrich Hansen, Danmark333185434562013-02-13
Søren Skov, Danmark57689162537732013-02-12
Terje Kolaas, Norge353677820942013-02-12
Karsten Garcia Pedersen, Danmark842097802013-02-11
wally morell, Danmark19749742013-02-10
Hjalte B. Johansen, Danmark8751022472013-02-03
Trösch Stephan, Schweiz2232014052013-02-01
Miska Nyúl, Ungarn14724722013-01-29
Christian Rørdam, Danmark332863917672013-01-28
Thyge Enevoldsen, Danmark18058052013-01-28
Chr. G Nielsen, Danmark1147214722013-01-26
Knud Jørgen Olsen, Danmark6682622062013-01-23
Jan Fischer Rasmussen, Danmark545126924692013-01-22
Benny Haahr, Danmark555568725622013-01-17
Poul West Lauritsen, Danmark17667662013-01-14
Mateusz Matysiak, Polen161981221252013-01-09
Christoffer Elias Kaae, Danmark418775862013-01-08
Søren Peter Pinnerup, Danmark5863124142013-01-07
Benny Steinmejer, Danmark1132613262013-01-02
Svend Erik Frandsen, Danmark527678328752012-12-29
Niels Jørgen Askirk, Danmark12912912012-12-23
Harry J Lehto, Finland5713284048722012-12-21
Anders Bræstrup, Danmark19189182012-12-17
Svend Rønnest, Danmark12914248234592012-12-09
Otto Madsen, Danmark2208112502012-12-05
Mads Syndergaard, Danmark14564562012-12-04
Jesper Johannes Madsen, Danmark1151215122012-11-28
Mikkel Thorup, USA14904902012-11-21
Andreas Petersen, Danmark293180142222012-11-19
Kennerth Kristensen , Danmark2269014042012-11-14
Poul Ulrik, Danmark1144914492012-11-08
jesper nexø arvesen, Danmark428689042012-11-07
Lasse Strandgaard, Danmark5816524232012-10-26
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1283828382012-10-25
Torben Laursen, Danmark333326826472012-10-23
Jens Mikkel Lausten, Danmark112620478542012-10-21
Henrik Dissing, Danmark18928922012-10-18
Erhardt Ecklon, Danmark5611667343782012-10-12
Torben Back Sørensen, Danmark17457452012-10-07
Niels-Christian Christensen, Danmark4388813222012-10-07
Henrik Mikkelsen, Danmark529632251652012-10-03
Per Huniche Jensen, Danmark193558992642012-10-01
Carsten Egevang, Guinea3363717722012-09-23
Leif Holmskov, Danmark182687429002012-09-23
Poul Thrane, Danmark142529648272012-09-18
Gert Jeppesen, Danmark14416687551712012-09-15
Klavs Frandsen, Danmark210526032012-09-12
Peter Lauritzen, Danmark4256111082012-09-12
Bent Carstensen, Danmark243700744142012-09-09
Gabor Graehn, Danmark319916922012-09-06
André Riis Ebbesen, Danmark264113222312012-08-30
Rafael Armada, Spanien2254215992012-08-30
Bjørn Erik Hellang, Norge3279510422012-08-27
Mogens T. Kofod, Danmark216258722012-08-26
Michael Grell, Danmark31084760922012-08-20
Lasse Olsson, Sverige232046921122012-08-20
Terry Townshend, Storbritannien7910615039572012-08-20
Wout De Rouck, Belgien2284816482012-08-20
Morten Christensen, Danmark516876438002012-08-19
Terje O. Nordvik, Norge4636125222012-07-27
Peter Østrup Jensen, Danmark18588582012-07-16
Jonas Gildebro, Danmark16426422012-07-16
Alex Sand Frich, Danmark459339243712012-07-16
Johannes Christian Harbou, Danmark787253827272012-07-16
Søren Nygaard, Danmark7014565849442012-07-15
Michael Schwalbe, Danmark122154828192012-07-08
John Mikkelsen, Danmark216048822012-06-26
Christian Martin Glahder, Danmark131001514852012-06-26
Frode Jacobsen, USA464102316022012-06-23
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark211275952012-06-22
Raphaël Lebrun, Belgien2691747772012-06-21
Omar Runolfsson, Island13996914852012-06-20
Bo Jensen, Danmark1119979818952012-06-19
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark171650214212012-06-15
Jan Speiermann, Danmark398256255222012-06-15
Torkild Kristensen, Danmark373702820122012-06-07
Martinez Jonathan, Frankrig24522864219472012-06-05
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark395644934532012-06-01
Helle Kjær Erichsen, Danmark161706715382012-06-01
Nikolaj Noel Christensen, Danmark344871528762012-05-31
Daniela Gruber, Tyskland419326642012-05-31
Andreas Guldager, Danmark131122314262012-05-30
Mikkel Høegh Post, Danmark24037275958112012-05-26
Benny Kristensen, Danmark12320621236372012-05-23
Benoit Nabholz, Frankrig141433521752012-05-23
John Mikkelsen, Danmark1127512752012-05-21
Palle Hove Christensen, Danmark3396515142012-05-21
André Julinder, Sverige3322017172012-05-14
Jesper Høy Hansen, Danmark3222111732012-05-11
Jan Mogensen, Danmark292950222192012-05-09
tue hartmann, Danmark16136132012-05-06
Niels Frost, Danmark1153715372012-04-29
Torben Lund-Hansen, Danmark211075722012-04-23
Kim Aaen, Danmark5411362553382012-04-19
Mattias Nordlund, Sverige4569220712012-04-17
Kjeld Pedersen, Danmark19129122012-04-17
Christophe CAPELLE, Frankrig8673113132012-04-14
Thomas Bernhardsson, Sverige869037517002012-04-13
Ole Skrubbeltrang, Danmark3272113592012-04-12
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark141376512882012-04-11
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33931263527472012-04-09
Bent Nielsen, Danmark636328752012-04-09
Domen Stanic, Italien141491117112012-04-08
Reto Burri, Schweiz121190315212012-04-06
Steen Christensen, Danmark4403517372012-03-30
Jesper Sonne, Danmark131647921062012-03-30
Eirik Nydal Adolfsen, Norge1104110412012-03-29
Frank Simonsen, Danmark112225936422012-03-29
Susanne Jepsen, Danmark14718193246752012-03-23
Martin Høj Hansen, Danmark14544542012-03-22
Anders Tørressen Hangaard, Norge51026835302012-03-21
Michael Mosebo Jensen, Danmark12425584080152012-03-20
Tobias Berger, Sverige433932521022012-03-20
Kjetil Schjølberg, Norge345295940842012-03-12
Steen Reimers, Danmark111623326732012-03-11
Flemming Ahlmann, Danmark6012552264652012-03-10
Claus Johansson, Danmark161484312442012-03-09
Mogens H. Foder, Danmark16126122012-03-07
Clausjannic Labuz, Danmark11017368254442012-03-06
Kurt Prentow, Danmark71290827072012-02-28
Mathieu Bally, Schweiz353522123752012-02-26
Jan Jespersen, Danmark7979617992012-02-24
Nicolas Pierre Beyer, Danmark18068062012-02-24
Leander Khil, Østrig223867428282012-02-22
Malte Christensen, Danmark19539532012-02-21
Svend Nørgaard, Danmark111108319652012-02-16
Stefan Hage, Sverige3433122422012-02-16
Henrik Poulsen, Danmark2184211022012-02-13
Rune Bjerre, Danmark346877344792012-02-12
Steve Nuttall, England19659652012-02-12
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark244283237442012-02-12
Michael Sørensen, Danmark6520218012012-02-10
Stefan Cherrug, Sverige192099616682012-02-06
Mark Desholm, Danmark1240324032012-02-06
Vagn Gjerløv, Danmark314035902012-02-06
Allan Helge Nolte, Danmark2239817032012-02-06
Lars Ernst, Danmark15035032012-02-02
kim jespersen, Danmark211777852012-01-31
Henrik Just, Danmark7410947834692012-01-26
Yann Kolbeinsson, Island183293625932012-01-25
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10112628937512012-01-13
Marcus Erik Danielsson, Sverige141026813462012-01-12
Frédéric Jiguet, Frankrig556436721322012-01-10
Kris De Rouck, Belgien17807802012-01-08
Thomas Hultquist, Sverige3462221412012-01-07
Jacob Sterup, Danmark223308031032012-01-04
Jakob Hochuli, Schweiz8760615902011-12-30
Egon Iversen, Danmark2347219452011-12-29
Kurt Vogt, Danmark27131717332011-12-27
Jens Ole Byskov, Danmark452403518192011-12-24
Julian Guy Bell, Norge1123312332011-12-23
Vlad Cioflec, Rumænien6471811352011-12-22
Peter Zeller, Schweiz7570512582011-12-18
Jan Kåre Ness, Norge72365061752011-12-14
Niels Jarnum, Danmark6545023502011-12-13
Jens Ballegaard, Danmark6947732682011-12-11
Lars Smith, Danmark172573639502011-12-09
Stinne Aastrup, Danmark4493818622011-12-05
Kresten Hansen, Danmark2223915222011-12-01
Kristian Poulsen, Danmark2199612252011-11-18
erik ehmsen, Danmark10800813632011-11-16
Pete Antrobus, England3395817472011-11-16
morten jønck, Danmark320317412011-11-12
Alf Petersson, Sverige426637537472011-11-02
Albert J. de Jong, Holland1121012102011-11-01
Nicki Sørensen, Danmark566669822532011-10-31
Hugh Harrop, Skotland2320316742011-10-26
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark9967813442011-10-25
Claus Lunde Pedersen, Danmark10995613562011-10-25
Kristian Laustsen, Danmark5756418972011-10-23
Jørn Vinther Sørensen, Danmark111714429242011-10-20
Leif Pedersen, Danmark284061821392011-10-16
Iben Hove Sørensen, Danmark1361736172011-10-15
Dan Bruhn, Danmark2277116262011-10-13
Dominic Mitchell, Storbritannien171571515062011-10-10
michael jürgensen, Danmark1154615462011-10-09
Jan Eske Schmidt, Danmark244905041882011-10-08
Steen Drozd Lund, Danmark101360819872011-10-07
Henrik Knudsen, Danmark194321241802011-10-05
Richard Ek, Sverige365896943922011-10-03
Allan Prang, Danmark1264326432011-10-02
Martin Rivero, Danmark2278515352011-10-01
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71375125172011-10-01
Anders E. Sørensen, Danmark12522053646232011-10-01
Benjamin Gnep, Tyskland217509532011-09-30
Jesper Segergren, Sverige2320818212011-09-27
Christian Axelsen, Danmark467502154812011-09-25
Maurizio Sighele, Italien9582811602011-09-25
Per Hirslund, Danmark15305302011-09-25
Thurel Julien, Gambia13211486215582011-09-18
Jens Ryge Petersen, Danmark213853028442011-09-16
ragnar smith, Danmark1280428042011-09-10
Bent Staugaard Nielsen, Danmark7920018122011-09-05
Søren Harding, Danmark865469544572011-08-30
Jonn Leffmann, Sverige141552016712011-08-22
Christoph Moning, Tyskland141080111342011-08-20
Jesper Brinkmann, Danmark182962626132011-08-17
nick petersen, Danmark4371710882011-08-16
david drangsland, Norge162100924262011-08-13
Aage Kabbelgaard, Danmark1103010302011-08-12
John Dreyer Andersen, Danmark253456921482011-07-31
Wolfgang Trimmel, Østrig1234923492011-07-29
Knud Kjeldsen, Danmark16786782011-07-27
Kurt Willumsen, Danmark14744742011-07-27
Jeppe Berthelsen, Danmark15675672011-07-27
Anders Søgaard, Danmark12921729133802011-07-17
Yoav Perlman, Israel152402423382011-07-14
Hallgeir Fisketjøn, Norge8679714562011-07-07
Jens Overgaard Christensen, Danmark9414505535772011-07-01
Felix Jachmann, Tyskland2228211712011-06-24
Rasmus Hald, Norge2194810742011-06-17
Zoltan Baczo, Danmark3264310552011-06-15
Aidan G. Kelly, Irland2317718502011-06-14
Peter Lyngs, Danmark246440455532011-06-04
Maarten Zorgdrager, Holland6736215782011-06-02
Elly Hansen, Danmark193268246042011-05-29
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1117011702011-05-24
Thomas Maul, Danmark868364518112011-05-16
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1151915192011-05-12
Oskar Nilsson, Sverige2261514552011-05-09
Klaus Bjerre, Danmark345153535622011-05-04
Jørgen Dam, Danmark24538521732572011-05-04
Paul Jacobsen, Danmark1118811882011-04-23
Claus Boe Tøndering, Danmark2200811552011-04-19
Gábor Bodor, Ungarn111015413732011-04-17
Luca Andrei Dehelean, Rumænien141557318062011-04-06
Steen Øllgaard, Danmark171741622782011-03-28
Thomas Nielsen, Danmark202703728512011-03-24
Gabriel Schuler, Schweiz16928009532722011-03-23
Lars Petersson, Sverige16746742011-03-19
Lars Laursen, Danmark1170717072011-03-10
Brian Thomsen, Danmark5522417942011-03-08
Kristian Ribers, Danmark17557552011-02-27
Lee Victor Gregory, Storbritannien2352320702011-02-21
Bo Thyge Johansen, Danmark1290229022011-02-16
Martin Kviesgaard, Grønland294962434182011-02-13
Svend Erik Olesen, Danmark1175717572011-02-10
Martin Oomen, Sverige141787317402011-02-07
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71359227672011-02-03
Tim Hesselballe Hansen, Danmark72074045992011-01-30
Martijn Bunskoek, Holland101002411722011-01-27
Kai Gauger, Tyskland101289718122011-01-27
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1133413342011-01-23
Thomas Riedel, Danmark4560722972011-01-14
Torben Jepsen, Danmark131642118752011-01-13
René Christian Hansen, Danmark1111911192011-01-13
Bo Svensmark, Danmark71386244072011-01-10
Odysseas Tsimoulis, Grækenland253148916182011-01-09
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark18978972011-01-08
Hans Gleie, Danmark2341919302010-12-29
Zsolt Ampovics, Ungarn3453216442010-12-26
Johan Stenlund, Sverige437157333732010-12-20
Chris Romeiks, Tyskland142087321082010-12-12
Cristian Jensen Marcet, Danmark366692038282010-12-10
Ies Meulmeester, Holland121572116732010-12-03
Bo Sonne Sørensen, Danmark295084742242010-11-24
Seamus Enright, Irland2453136732010-11-21
Hans Larsson, Sverige357257742882010-11-07
Martin Roost, Schweiz2233813622010-11-07
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark456314728302010-10-29
Kurt Bredal Christensen, Danmark112798761322010-10-28
Bjørn Grøn, Danmark4539522642010-10-27
Dirk Van Gansberghe, Italien201715713362010-10-21
Erik Røjgaard, Danmark1119111912010-10-21
Aron Andersson, Sverige4383011762010-10-20
Knud Erik Christensen, Danmark1230623062010-10-20
Stéphane Bocca, Belgien2371721792010-10-19
Jurgen Lehmann, Finland1123612362010-10-12
Knud N. Flensted, Danmark162423026782010-10-10
Tomas Svensson, Sverige446574535382010-10-08
Søren Gjaldbæk, Danmark2370419512010-09-29
Henrik Mouritsen, Tyskland81908336992010-09-29
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3378513552010-09-28
Ole Lorenzen Post, Danmark1178517852010-09-27
Leo Heemskerk, Holland1183618362010-09-26
Kristian Laustsen, Danmark6905922202010-09-22
René Worup Rørbæk, Danmark19319312010-09-22
Lars Borup, Danmark356681334382010-09-19
Birger Algot Tørnblad, Danmark215988162010-09-14
Lars Witting, Danmark326427331312010-09-08
Søren Nancke, Danmark61077225022010-09-05
Aleix Comas, Spanien6669113952010-09-05
Henrik Kolsbjerg, Danmark8713411252010-08-27
Ivan Petric , Slovenien8953423892010-08-22
Christoph Moning, Tyskland31010449912010-08-18
Martin Lund, Danmark3860131472010-08-16
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2277519462010-08-10
Hans Pinstrup, Danmark192863327362010-08-09
Klaus Mortensen, Danmark538628731292010-08-07
Henrik H. Søndergaard, Danmark7989721262010-08-05
Henning Broe, Danmark17447442010-08-05
Alf Frølich, Danmark1216921692010-08-02
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1111811182010-07-26
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet6951430542010-07-15
Gordon Hodgson, England1173917392010-07-15
Marco Hammel, Schweiz19489482010-07-12
Birger Hultengren, Danmark1113011302010-07-07
Simon Sigaard Christiansen, Danmark506970726712010-07-02
ji be, Schweiz182106222642010-06-21
Stig Toft Madsen, Danmark2314916552010-06-17
Anne Blotting, Danmark216109532010-06-17
Per Ekberg Pedersen, Danmark172927139522010-06-15
Carsten Gørges Laursen, Danmark142383635362010-05-31
Heine Oldenskov, Danmark5499116332010-05-30
Vinni Bruhn, Danmark7958330462010-05-29
Per Allan Degn, Danmark101093614662010-05-28
Jani Vastamäki, Finland61154529392010-05-28
Martijn Bot, Holland8614300426232010-05-26
Jan Bolding Kristensen, Danmark1187518752010-05-18
Albert Steen-Hansen, Danmark17531728557342010-05-04
Patrik Jonasson, Sverige1119311932010-05-02
Thomas Kuppel, Tyskland1196219622010-04-23
Hans Jørgen Riis, Danmark2245913932010-04-23
Peter Steen Henriksen, Danmark1144714472010-04-19
Torben Byfoged, Danmark2236512912010-04-13
Jan-Michael Breider, Sverige4519117902010-04-06
Niels Odder, Danmark4596320172010-03-27
Ulf Eschou Møller, Danmark295538872122010-03-26
Mogens Hansen, Danmark33964269239002010-03-19
Thorkild Lund, Danmark1139913992010-03-15
Steen Højmark-Jensen, Danmark1263626362010-03-07
Hanne April Farnæs, Danmark3314712492010-03-07
Lars Mejlby, Danmark192967031012010-03-05
per mattisson, Danmark2329217702010-03-01
Christian Brinkman, Holland1105610562010-02-23
Johnny Laursen, Danmark12218675229902010-02-23
Flemming Værgman, Danmark1149914992010-02-21
Dan Allan Nielsen, Danmark2292014922010-02-18
Lene Vejen, Danmark4946146602010-02-14
Arild Breistøl, Norge141833525982010-02-11
Jan Kiel, Danmark81796546372010-02-06
Thomas W. Johansen, Danmark91964057372010-02-04
Jean Seeberg, Danmark3364313142010-01-31
Jacob Dalsten Petersen, Danmark314131118452010-01-31
Henrik Bengtsson, Danmark3406616502010-01-24
Ken Rasmussen, Danmark3635937242010-01-24
Tommy Andre Andersen, Norge131906419322010-01-18
Bjarne Skule, Danmark171374011272010-01-12
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark217629582010-01-11
VASLIN Matthieu, Frankrig10111665923022010-01-05
Carsten Lyhr Hansen, Danmark5884318952010-01-05
Timme Nyegaard, Danmark2216011252010-01-03
Lars Andersen, Danmark1145114512010-01-01
Fülöp Attila, Rumænien1167316732009-12-25
Josh J Shaw, England2244815132009-12-25
Nico de Vries, Holland1142514252009-12-20
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1106510652009-12-06
Pieter Vantieghem, Belgien254130038192009-11-26
Søren Brinch, Danmark132636064102009-11-22
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5585514242009-11-19
Arne Lilhauge, Danmark7765915652009-10-19
Brian Wielsøe, Danmark1601360132009-10-14
Jan Hjort Christensen, Danmark71586960132009-10-13
Jan Ole Kriegs, Tyskland3413814212009-10-13
Thomas Bentsen, Norge2256513402009-10-12
Kermarrec Corentin, Frankrig303447923672009-10-11
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5456711592009-10-08
Tue Romanow, Danmark1182818282009-10-06
Jan Ravnborg, Danmark91506028152009-10-06
David Lundgren, Sverige1174017402009-09-18
Bjørn Ginman, Danmark1388538852009-09-16
Mårten Müller, Sverige3563820142009-09-13
Flemming Eskildsen, Danmark1148414842009-09-07
Kurt Rasmussen, Danmark71170025272009-09-04
Poul Reib, Danmark5604417342009-08-27
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1390839082009-08-20
Kjetil Johannessen, Norge384950222012009-08-10
Jørgen Witved, Danmark8112403938822009-08-10
Thomas Hellesen, Danmark152948227372009-08-10
Björn Dellming, Sverige1315031502009-08-02
Jan van der Laan, Holland1129212922009-07-31
Mats Wallin, Sverige243285920692009-07-29
Luise Ekberg, Danmark1120912092009-07-26
Jens Maibomm Hansen, Danmark1140114012009-07-19
Karsten Munch Andersen, Danmark3383214332009-07-13
Geir O. Pedersen, Norge162566822702009-06-25
Chris Lansdell, England162347022532009-06-22
Mehmet Goren, Tyrkiet8110308633062009-06-15
Reto Burri, Schweiz344027421282009-06-08
Lotte Skjærbæk, Danmark3291910672009-05-28
Stefan Frello, Danmark1102610262009-05-28
Hans Eli Sivertsen, Færøerne4792524442009-05-24
nuno barros, Portugal1134913492009-05-18
Jørgen Hansen, Danmark1171917192009-05-12
Henrik Madsen, Danmark71162926112009-05-12
Susanne Overgaard Petersen, Danmark6915522912009-05-11
Michael bergman, Sverige51205743402009-05-09
Peter Jensen, Danmark4764726972009-05-07
Birger Bavnsgaard, Danmark1122612262009-04-30
Stig Eide, Norge1219921992009-04-27
Csaba Lendvai, Ungarn1149714972009-04-25
Peter Kuster, Schweiz101841128492009-04-24
finn birkholm-clausen, Danmark4905230322009-04-23
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1186318632009-04-23
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark2257814262009-04-19
Bjarne Nielsen, Danmark3405614892009-04-19
Robert Toft, Danmark3475523852009-04-15
Morten Jørgensen, Danmark91443023282009-04-14
Jacob Neumann, Danmark2237113082009-04-12
Henrik Johansson, Norge2379824152009-04-11
Poul Erik Junk, Danmark5696917092009-04-08
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3337414792009-04-06
Gal Shon, Israel1108210822009-04-06
Jens Boesen, Danmark101590119742009-04-04
Allan Hansen, Danmark3412417392009-04-03
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3305411482009-04-01
Erling Bonde, Danmark3539523622009-03-29
Ole Andersen, Danmark2262017502009-03-29
Stig Westergård, Danmark1281928192009-03-26
Finn Siewertsen, Danmark1131413142009-03-01
Andreas Saul-Rotne, Danmark1136713672009-03-01
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark2182810192009-03-01
Dennis Martinek Langholz, Danmark61021128032009-02-23
per schmidt, Danmark1122312232009-02-23
Lesley van Loo, Holland111628518172009-02-23
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1158315832009-02-20
Marko Gregoric, Slovenien17607602009-02-12
Jonathan Meyrav, Israel3500219542009-02-06
Lars Villadsen, Danmark7932621842009-02-01
Freddy Johansen, Norge6966524502009-01-30
Bence Kókay, Ungarn91256718452009-01-25
Anders Bergman, Sverige3476819712009-01-18
Raffael Ayé, Schweiz91087716092009-01-16
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1124412442009-01-12
Olof Jönsson, Sverige223517834642009-01-11
Florin Chirila, Rumænien6949918042009-01-07
Annette Hansen, Danmark31141369002009-01-07
Klaas Bert Debusschere, Belgien2289516732009-01-06
Luca Sattin, Italien243463922592009-01-05
Erik Ehmsen, Danmark6986440932008-12-29
Thomas Damm Als, Danmark2291215762008-12-22
Lars Lundmark, Sverige1194719472008-12-20
Alex Wallin, Danmark3359615102008-12-15
Martin Søgaard Nielsen, Danmark275282536772008-12-08
Mogens Holme, Danmark2199010782008-11-27
Jos Van den Berg, Holland1268426842008-11-24
Kim Søvæld, Danmark1127512752008-11-18
Peter Stronach, Storbritannien1134113412008-11-17
Roland Jensen, Danmark172963925522008-11-17
Peter ter Heide, Holland1155815582008-11-10
Ole Thyge Plannthin, Danmark6756316582008-11-09
Ma Yan Bryant, Storbritannien274001824112008-11-09
John Martin Mjelde, Norge6986620372008-11-05
Steen Brølling, Danmark1152515252008-11-03
Niki Forintos, Ungarn19579572008-11-02
Michael Bergman, Sverige2492628182008-10-27
Carsten Fog, Danmark1225122512008-10-25
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark142608225882008-10-22
Jan Salmonsen, Danmark2394320322008-10-19
Kield Andersson, Danmark5839922902008-10-18
Marianne Heno Mogensen, Danmark6960334922008-10-18
Carsten Gadgaard, Danmark8920364666642008-10-17
Torben Andersen, Danmark61054822842008-10-12
Kim Øllgaard, Danmark91189019472008-10-09
Palle Jensen, Danmark3381813292008-10-09
Sanne Busk, Danmark51055638852008-10-08
Henrik Holm Brask, Danmark1160316032008-10-06
Flemming Nielsen, Danmark19709702008-10-06
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3448616792008-10-06
Eva Agnethe Bramming, Danmark4586016402008-10-06
Mogens Krantz Backe, Danmark5678616862008-09-27
lou bertalan, Tyskland1147214722008-09-25
Per Smith, Danmark1180118012008-09-22
Stéphane Aubry, Schweiz7310762925862008-09-08
John Hornbek, Danmark182216614342008-09-08
Xavier ROZEC, Frankrig3563922042008-09-02
Aron Andersson, Sverige3458625232008-08-28
Ole Kristensen, Danmark81132718452008-08-24
Søren Olin, Danmark2406420652008-08-16
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2425122522008-08-10
Keld Sørensen, Danmark5727921462008-08-02
Marcel van Kammen, Holland2277814922008-07-22
Eric Schaumburg, Danmark61083521772008-07-19
Svend Ove Jensen, Danmark2344618542008-07-14
Espen Støtterud Christensen, Norge6787514132008-06-23
Petri Salo, Finland2581437652008-06-18
Flemming Dane, Danmark3376413272008-06-13
Ole Snerling, Danmark1118711872008-06-04
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3385314502008-05-29
Niels Jørgen Clausen, Danmark91439318992008-05-26
Seamus Mogensen, Danmark2294715912008-05-26
Paul Nilsson, Danmark203660025242008-05-26
Mona Grundsøe, Danmark253619921142008-05-05
Michael Bonefeld Bladt, Danmark4826534532008-04-30
Alan Clewes, Storbritannien2422730822008-04-26
Jonas Gadgaard, Danmark111594822062008-04-26
Henning Hansen, Danmark4493012822008-04-22
Theis Bacher Nielsen, Danmark5532411822008-04-22
Thomas Lundqvist, Danmark1207920792008-04-19
Ralph Martin, Tyskland263468016872008-04-18
Claus Kesby, Danmark1104610462008-04-16
kim lundqvist, Danmark142080721342008-04-09
Henrik Greve, Danmark3601435222008-04-07
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien5880831772008-03-30
Steen Cruddis, Danmark1226722672008-03-16
Claus Øgard, Danmark2254813472008-03-16
Anders Horsten, Danmark2309017022008-03-14
Patrick Beirens, Belgien2359821402008-03-10
Thomas Eske Holm, Danmark1204920492008-03-02
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8214461027032008-02-27
Frode Falkenberg, Norge203605226562008-02-25
niels bahl andersen, Danmark4526817112008-02-21
Chris Batty, England14221512332422008-02-20
Martin Majlandt, Danmark1177017702008-02-18
Rasmus Strack, Danmark122076624102008-02-06
Lars Peter Johansson, Danmark3569723922008-01-25
Ger Meesters, Holland3694125022008-01-23
Lilly Irene Sørensen, Danmark91321219232008-01-20
Torben Evald, Danmark71272325332008-01-18
Thomas Buus Nielsen, Danmark3745725882008-01-14
Pim Wolf, Holland3518120182008-01-08
Tom Backlund, Finland1303030302008-01-06
Uffe Jensen, Danmark1149714972007-12-28
Andreas Noeske, Tyskland6850716932007-12-16
Michael West, Danmark1167516752007-12-16
Anni Oppelstrup, Danmark2307417122007-12-16
Inger Christoffersen, Danmark1147714772007-12-09
Simon Werngren, Sverige71247421952007-11-29
Tibu Paul Lucian, Rumænien4731228772007-11-24
Barrault Frantz, Frankrig5939022032007-11-24
John N. Jensen, Danmark1194019402007-11-22
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2295219862007-11-06
Niels Kaare Krabbe, Danmark2398123522007-11-04
dave farrow, Storbritannien1171917192007-10-30
christian tiller, Norge1200020002007-10-16
Carsten Egevang, Grønland5111446049362007-10-09
Jack Juliussen, Danmark3457615452007-10-07
Lonnie Jensen, Danmark1328032802007-10-05
Quentin Dupriez, Frankrig1138013802007-10-05
Michal Radziszewski, Polen1196119612007-09-20
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2323416462007-09-09
Janus Ethelberg, Danmark9414596820682007-09-05
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1304630462007-09-02
Jesper Nielsen, Danmark2311317402007-08-28
Kent Schou Larsen, Danmark1117211722007-08-28
Jan Thomsen, Danmark8914956135872007-08-21
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2455225362007-08-18
Joakim Engel, Danmark8314992850222007-08-18
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne71576533532007-08-18
Jens Andersen, Danmark61241331692007-08-17
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1209620962007-08-16
Mark Hammond, Danmark2314820172007-08-15
Jóan Petur Petersen, Færøerne19499492007-08-11
Johannes Tallroth, Sverige4584417542007-08-08
Inger Andersen, Danmark243915721562007-08-07
Hans Rytter, Danmark233855633462007-08-07
Magne Pettersen, Norge2577229062007-08-03
Lars Munk, Danmark1132513252007-08-03
Johan Emil Løje, Danmark1131513152007-07-31
Lars Omø Christiansen, Danmark1171017102007-07-15
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark5922721782007-07-14
Thomas Hasle Ravn, Danmark2488026902007-07-12
Carsten Poulsen, Danmark325533032942007-07-12
Niels Jørgen Larsen, Dominica162961036932007-07-10
Carl Erik Mabeck, Danmark12722701052782007-07-04
Erik Jensen, Danmark2355217892007-06-26
Jens Holte Frederiksen, Danmark1135713572007-06-25
Tommy Holmgren, Sverige81453421742007-06-24
Erik Edvardsson, Sverige152277020972007-06-05
Linda Mølgaard, Danmark4755429892007-05-30
Erik Breden, USA6852416622007-05-30
Mikko Oivukka, Finland223379026532007-05-20
Bente Steffensen, Danmark1116611662007-05-20
Bjarne Golles, Danmark2398723652007-05-10
Claus Eriksen, Danmark3513520722007-04-29
Erik Agertoft, Danmark173105141162007-04-29
Jan Bosch, Holland1162616262007-04-25
Kristian Borum, Danmark2365620002007-04-22
Søren Langkilde Madsen, Danmark61087121312007-04-21
Birgit Nielsen, Danmark2397320082007-04-15
Ivan Skov Pedersen, Danmark1123512352007-04-10
Poul Emil Kristensen, Danmark1279627962007-04-08
Dennis Andersen, Danmark3420415022007-04-04
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2344718132007-03-04
Ole Stobbe, Danmark2388522872007-02-28
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8816592254142007-02-25
Torben Ethelberg, Danmark192744821672007-02-25
Preben Berg, Danmark193723836872007-02-17
Kaj Krutfelt, Sverige3432916232007-02-05
Arthur R. Jensen, Danmark133478060732007-01-30
Patrick Höhener, Frankrig1177717772007-01-18
Kjetil Schjølberg, Norge1152215222007-01-09
Peter Christiansen, Danmark427582351912006-12-31
Johannes Erritzøe, Danmark2379719042006-12-28
Jan S. Kristensen, Danmark71348527752006-12-24
Jens Lind, Danmark4499113092006-12-11
Nelly Hansen, Danmark335485629072006-12-06
Wim van der Schot, Holland1196819682006-12-04
Ruud van Beusekom, Holland1129512952006-11-26
Klaas Felix Jachmann, Tyskland295571941272006-11-26
Leif Bisschop-Larsen, Danmark223546023912006-11-08
Tom Backlund, Finland51205133722006-11-07
Anders Tøttrup, Danmark315429933372006-11-05
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2451024722006-10-09
Gunner Munk, Danmark1214621462006-10-08
Bart-Jan Prak, Holland6859116002006-10-05
Ludovic Scalabre, Frankrig112127032802006-10-02
Steffen Holst, Danmark4664321242006-09-30
Peter Bo, Danmark3795338322006-09-25
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne41012530652006-09-23
Jørgen Staarup Christensen, Danmark315972428372006-09-22
Ernst Hjøllund, Danmark3577827782006-09-21
Herman Bouman, Holland1151315132006-08-30
Kim Petersen, Danmark101474018262006-08-24
Erik Enevoldsen, Danmark51299036252006-08-20
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1167316732006-08-20
Christian Wegst, Tyskland1246524652006-08-10
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61304326742006-08-09
Pierre-André Crochet, Frankrig101473819182006-08-09
Karsten Stæhr, Danmark101568319902006-08-09
Tom Goossens, Belgien91494128632006-08-09
Lars Birk, Danmark1128012802006-08-07
Leif Jonasson, Sverige2453027302006-08-07
Kim Iburg, Danmark1139513952006-08-07
Steen Brølling, Danmark51040928042006-07-31
Pawel Malczyk, Polen5889526362006-07-26
Christian Svane, Danmark3540320842006-07-25
Jørgen Scheel, Danmark163034630792006-07-21
Lars Pedersen, Danmark1149114912006-07-21
Mario Rodero Hernández, Spanien131888519452006-07-10
Henrik H. Søndergaard, Danmark71368323662006-07-10
Claus Kesby, Danmark1169516952006-07-10
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3492519032006-07-10
Samuel Peregrina, Spanien254365820462006-07-08
Benjamin Steffen, Tyskland7966118412006-07-08
Tom Sørensen, Danmark3467520152006-07-08
Lars Larsson, Sverige3463717222006-07-08
Knud-Erik Strange, Danmark81681528002006-06-07
Markus Tallroth, Sverige1198419842006-06-07
Morten Jensen, Danmark6865720032006-06-07
Claudia Thiel, Tyskland2296015802006-06-07
Detlef Gruber, Danmark1149614962006-06-07
Palle Nygaard, Danmark112753243412006-06-07
Carsten Olsen, Danmark1296029602006-06-07
Andreas Meyer Winnem, Norge182287317372006-06-07
Knud-Erik Andersen, Danmark1161116112006-06-07
Arnold Houmann, Danmark224187541112006-06-07
Wedigo Ferchland, Danmark5613213492006-05-18
Ole Hetland, Danmark111805522932006-05-18
Gert Rasmussen, Danmark81348724472006-05-14
Claus Dalskov, Danmark1168416842006-05-12
Per Ekberg Pedersen, Danmark122459525602006-05-10
Jørn Lennart Larsen, Danmark3420316462006-05-10
Jens Jacob Iversen, Danmark3608621542006-05-10
Peter Halkier, Danmark61135429642006-05-10
Bent Jensen, Danmark3683523312006-05-10
Friedrich Thomas, Danmark1184318432006-05-10
Ole Friis, Danmark2409823762006-05-08
Margit Hove, Danmark1160416042006-05-02
Hans Eli Sivertsen, Færøerne111841830092006-04-23
Mikael Funch, Danmark81591526202006-04-19
Ruth Ahlburg, Danmark234044522922006-04-10
Søren Parup, Danmark18548542006-04-01
Kent Schou Larsen, Danmark2290315352006-03-30
Niels Fabæk, Danmark71112017722006-03-19
Tom Jensen, Danmark1176817682006-03-19
Rune Larsen, Danmark2302617092006-03-19
Esben Eriksen, Danmark71501531552006-03-16
Søren Koch, Danmark3522818112006-03-16
Tim Vaughan, Storbritannien81431919922006-03-16
Karin Gustausen, Danmark3624332192006-03-11
Gunnar Larsen, Danmark193139222612006-03-11
Tobias Epple, Tyskland81261421952006-03-11
Svend Danbæk, Danmark1234623462006-03-05
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1258225822006-03-05
Birger Pedersen, Danmark4668719182006-03-05
Henning Hansen, Danmark4581317352006-03-01
Johan Stenlund, Sverige3616223592006-03-01
Ole Richter, Danmark1309130912006-03-01
Jan Bolding Kristensen, Danmark3791629792006-02-25
Nis M. Nissen, Danmark1219521952006-02-25
Cédric Rousseau, Frankrig101533118802006-02-20
Kjetil Johannessen, Norge295167025072006-02-19
Mark Trott, England1161216122006-02-12
Arne Bertelsen, Danmark1161216122006-02-11
Niels Bomholt, Danmark6979325042006-02-11
Tune Jensen, Danmark1190219022006-02-04
Frank Svensson, Danmark3754933412006-02-02
Marnix Jonker, Holland183130425462006-02-01
Terry Townshend, England2373019932006-02-01
Eline Eggers, Danmark3484716792006-02-01
Annelise Juul Stampe, Danmark41283153542006-01-30
Hans Erik Mom, Holland1139113912006-01-28
Jens B. Bruun, Sverige61911551772006-01-26
Uffe Pedersen, Danmark599054424532006-01-22
Björn Gísli Arnarson, Island132850542612006-01-19
Tommy Hjorth, Danmark2343918052006-01-18
Tommy Frandsen, Danmark8215938137872006-01-15
Kim Lunding, Danmark172824939642006-01-14
Killian Mullarney, Irland2415821172006-01-10
Luc Verroken, Belgien4823623752006-01-05
Peter Thomsen, Danmark71303127042006-01-05
Justin Jansen, Holland1153315332005-12-24
David Erling Drangsland, Norge1250425042005-12-24
Ole Riis Jensen, Danmark3480521212005-12-20
Oleg Formanyuk, Ukraine4701428412005-12-15
Bent Møller Sørensen, Danmark2593836572005-12-13
Thomas Kjær Christensen, Danmark2640535352005-12-06
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1342434242005-12-04
Klaus B. Fries, Danmark3636527512005-12-03
Michael Køie Poulsen, Danmark1292029202005-11-24
Erik Lindgren, Sverige1313431342005-11-19
Steffen Ortmann, Danmark3646028582005-11-16
Jostein Myromslien, Norge1165516552005-11-15
Ola Nordsteien, Norge1193719372005-11-15
Lennaert Steen, Holland3525619192005-11-08
Henrik Elver, Danmark91259117882005-11-07
Aleix Comas, Spanien2436826752005-11-07
Mark Trustrup, Danmark1156415642005-10-31
Peter Bundgaard, Danmark112326028522005-10-31
Thomas Larsen, Danmark1125312532005-10-29
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2442525562005-10-27
Bjarne Nielsen, Danmark6906519662005-10-12
Stig Vang Petersen, Danmark233411931012005-10-11
Jesper Sonne, Danmark304459522542005-09-27
Daniel Patterson, Sverige5826427412005-09-23
Siv Behrendt-Møller, Danmark2449325212005-09-23
Hans Henrik Larsen, Danmark3466719382005-09-14
Henrik Pedersen, Danmark81138615992005-09-14
Terje Axelsen, Norge101447018212005-09-08
Ivan Abramowitz, Danmark1207620762005-09-07
Mats Wallin, Sverige71092317272005-09-06
Hans Henrik Iversen, Danmark4529616162005-09-06
Anders Jihmanner, Sverige1146414642005-09-05
Samuel Paz Parracho, Spanien81212319162005-09-02
Christian Tiller, Norge71810235992005-08-30
Lars Elvstrøm, Danmark2316017562005-08-29
Peter Bjerre, Danmark61020221972005-08-29
Ruud Altenburg, Holland2277515182005-08-29
Karl-Eric Gustafsson, Sverige183069222972005-08-26
Lars Lindgren, Danmark1166916692005-08-16
Anders Frederiksen, Danmark1131013102005-08-07
Hampus Lejon, Sverige1185318532005-08-05
Kasper Thorup, Danmark1155015502005-08-02
Andreas Malte Nielsen, Danmark1186118612005-07-04
Morten Stampe Larsen, Danmark5635718822005-06-29
Emil Todorov, Bulgarien5714316792005-06-26
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien18448442005-06-26
Ulla Vibe Funch, Danmark1196919692005-06-26
Theodosis Mamais, Grækenland294345521042005-06-22
Erik Kramshøj, Danmark132974843032005-06-16
Gaukur Hjartarson, Island111991925192005-06-13
Rie Voetmann, Danmark72356152782005-06-13
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark61663646542005-06-12
Andres Wolff Fries, Danmark1173617362005-06-01
Julien Piette, Frankrig162559022232005-05-18
Westy Esbensen, Danmark1155015502005-05-04
Peter Iversen, Danmark1172217222005-05-01
Bjørn Kjellemyr, Norge3543923162005-05-01
Martin Jessen, Danmark4852023842005-04-26
Arild Hansen, Norge2295715572005-04-26
Jim Thagaard Hansen, Danmark182876721732005-04-20
Stuart A Reeves, Danmark122090721392005-04-20
Yeray Seminario, Spanien3639233462005-04-11
Miguel Avelino Suárez, Spanien3540121012005-04-11
José García Monzón, Spanien4681524552005-04-11
Hans Drostgaard, Danmark1171417142005-04-07
Leif Samuelsen, Danmark1157915792005-04-06
Shaun Robson, England121878218792005-04-04
Jimmy Skat Hansen, Danmark173077048062005-04-04
Terje Kolaas, Norge51117335462005-04-01
Sune Pedersen, Danmark1190019002005-03-30
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2386420592005-03-26
Tony Disley, Storbritannien2323116472005-03-25
Jørn Vinther Sørensen, Danmark4795822712005-03-18
Edvin Hansson, Sverige192937525202005-03-16
Thor Edgar Kristiansen, Norge4968827962005-03-14
Benoit Paepegaey, Frankrig132031017902005-03-07
Kim Fischer, Danmark224181531272005-03-07
Sander Bot, Holland5776316812005-02-24
Ingrid Grunwald, Tyskland61263241742005-02-21
Søren Ryge Petersen, Danmark1162816282005-02-06
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1188818882005-02-03
Dan Rasmussen, Danmark4917630712005-01-31
Thomas Stigfeldt, Danmark3829636972005-01-20
Alwin Schönenberger, Østrig2451325562005-01-13
Stefan Magnusson, Sverige3427818172005-01-03
Lars Lyngsø, Danmark2318817212004-12-26
Erik Van Bogaert, Belgien1163416342004-12-18
Stefan Hage, Sverige91711927002004-12-15
Mikael Nord, Sverige388066055282004-12-15
Torben Lund, Danmark5882739042004-12-15
Erik Schaumburg, Danmark1170017002004-11-29
Frits Rost, Danmark2504026822004-11-27
Maris Jaunzemis, Letland71256022242004-11-26
Poul Erik Larsen, Danmark1206020602004-11-25
Ole Vognstoft, Danmark1139013902004-11-25
Lars Vilhelm Hansen, Danmark182804124502004-11-24
Thomas Kiørboe, Danmark1139713972004-11-23
Inger Skov, Danmark2481229122004-11-22
Ivan Jensen, Danmark1158215822004-11-21
Carsten Madsen, Danmark1382538252004-11-14
Geert Brovad, Danmark102598037782004-11-14
Erik Rosendaal, Holland1156915692004-11-11
Poul Reib, Danmark1213421342004-11-09
Steen Roed Hansen, Danmark101613621552004-11-08
Dennis Noel, Danmark1604860482004-11-08
Bjarne Streyffert, Danmark2376120202004-11-08
Raymond Galea, Malta1163916392004-11-08
Henrik Callesen, Danmark1172817282004-11-05
Gedser Fuglestation, Danmark1162716272004-11-05
Reint Jakob Schut, Holland4673418912004-10-31
Martin Holm, Danmark3873233682004-10-26
Lasse Braae, Danmark1291529152004-10-17
Philippe J. Dubois, Frankrig2480128322004-10-06
Dominique Verbelen, Belgien1237623762004-09-30
Virginia Escandell, Danmark1199719972004-09-07
Torsten Hansen, Danmark1144514452004-09-01
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2774041942004-08-16
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1228622862004-08-13
Jens Biltoft, Danmark1163116312004-08-01
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3666425822004-07-31
Einar Flensted-Jensen, Danmark1336933692004-07-25
Szabolcs Kókay, Ungarn1213421342004-07-22
Mogens Ribo Petersen, Danmark1192619262004-07-07
Ulrik Henneberg, Danmark2301316582004-07-07
Karen Lang, Danmark2454925672004-07-06
Arne Borg Rasmussen, Danmark4830922522004-07-05
Martin Poulsen, Danmark1158115812004-07-04
Klaus Nellevang, Danmark2325117172004-06-25
John Steffensen, Danmark1211321132004-06-13
Lene Pedersen, Danmark1222322232004-06-01
Jelger Herder, Holland81394923492004-05-31
Tom Schlegel, Danmark2339621402004-05-17
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31084753152004-05-16
Henrik Carlsen, Danmark3621130112004-04-30
Ulla Henriksen, Danmark1104710472004-04-30
Tim Andersen, Danmark31064644642004-04-20
Hans Krabsen, Danmark1625062502004-04-03
Dennis Brandsborg, Danmark2368920332004-03-13
Robbin D. Knapp, Østrig1210421042004-03-11
Esben Østergaard, Danmark2457925062004-03-10
Henrik Stenholt, Danmark3629626412004-03-03
Lis Ravn, Danmark2446626742004-03-01
Leif Novrup, Danmark2460325062004-01-06
Gunnar Gundersen, Norge1305330532004-01-06
Carsten Hermann, Danmark1263926392003-11-28
Lasse Olsson, Sverige2361320452003-11-26
Michael Tiefenbach, Østrig1312131212003-11-26
Don Baccus, USA1214021402003-11-13
Tor A Olsen, Norge1229622962003-11-09
Jan Dresler, Danmark2409821692003-10-21
Svend Dybkjær, Danmark3916439092003-10-20
Vegard Bunes, Norge51069123832003-10-11
Jacob Alsted, Danmark1271327132003-09-15
Andreas Hagerman, Danmark204156029412003-08-28
Anna Bay Rask, Danmark1233923392003-07-25
Wilfried Hausmann, Tyskland2511730552003-07-19
Flemming Pedersen, Danmark1152315232003-06-28
Morten DD Hansen, Danmark1372137212003-05-30
Jørn Opsal, Norge1274127412003-05-30
Jacob Lund-Hansen, Danmark3610024312003-05-17
Thomas Jensen, Danmark1404440442003-05-17
Per Forsberg, Sverige1251225122003-05-17
Ronny Nilsen, Norge1347134712003-05-06
Pierre Unge, Sverige4928432162003-05-01
Ottenby fågelstation, Sverige2473826002003-04-18
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2419821762003-03-25
Rannvá Hansen, Færøerne1226822682003-03-25
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge91873123352003-03-09
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3475418362003-02-25
Håkan Sterner, Sverige2428424742003-02-14
Sakari Kauppinen, Danmark1496449642003-02-11
Claus Horneman, Danmark1375237522003-02-06
Maurizio Sighele, Italien1376537652003-01-29
Benny Jacobsen, Danmark2483325542003-01-21
Leo JR Boon, Holland31174864572003-01-13
Martin Eggen, Norge2341817872002-11-14
Søren Hjorth Andersen, Danmark71453529022002-10-29
Holger Sandfeldt, Danmark1192419242002-10-24
Peter Andreas Koch, Danmark3639024462002-10-12
Martin Scott, Storbritannien81064315422002-10-10
John Judge, Storbritannien2358618362002-10-08
Nick Lowton, Storbritannien2293615672002-10-08
Fredrik Kræmer, Norge102184740812002-10-02
Tim Brown, Storbritannien2379621812002-09-28
Graham Etherington, Storbritannien3470715902002-09-27
Deryk Shaw, Storbritannien1209920992002-09-12
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3632121982002-09-03
Thomas Hilkjær, Danmark2340517982002-09-03
Mike Richardson, Storbritannien2441625842002-08-05
Jim Willson, Storbritannien2354918212002-06-29
via Carsten Høeg, Danmark1245024502002-05-29
Andreas Gullberg, Norge1262926292002-05-13
Ricard Gutiérrez, Spanien81291718522002-04-28
Kelvin Jones, Storbritannien1293129312002-02-10
Bruce Mactavish, Canada1222922292002-01-30
Morten Jørgensen, Danmark3646628342002-01-21
Anita Pedersen, Danmark31308747582001-11-16
via Sune Jepsen, Danmark2620937452001-11-09
Alexander J. Lee, Danmark2411821882001-11-09
Kim Biledgaard, Danmark1294929492001-10-01

Der er i alt 1301 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.850 sek.
til toppen