Startside Køb din Swarovski i Naturbutikken og få 5% rabat som DOF medlem I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
 Artslister 


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Carsten Siems, Danmark37636997031112014-11-25
Steen E. Jensen, Danmark79289631032742014-11-25
Jens Thalund, Danmark1993105792417622014-11-25
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark20911576319312014-11-24
Morten Scheller Jensen, Danmark1268117543856252014-11-24
Helge Sørensen, Danmark1326147967160952014-11-24
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark1317980321532014-11-24
Lars Andersen, Danmark795199514942014-11-23
Ib Jensen, Danmark24432000060762014-11-22
Klaus Dichmann, Danmark22322661344202014-11-21
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark1996598210472014-11-21
Bjørn Frikke, Danmark754558520062014-11-21
Henrik Pedersen, Danmark12811071746612014-11-20
Erik Groth-Andersen, Danmark333078926052014-11-20
Jan Skrubbeltrang, Danmark755471170742014-11-20
Franziska Guepner, Tyskland3327711612014-11-18
Zbigniew Kajzer, Polen594981523312014-11-18
Hans Henrik Larsen, Danmark1741133403738702014-11-17
Axel Mortensen, Danmark59280442456952014-11-17
Jens Röw, Tyskland1207720772014-11-17
John Larsen, Danmark49342125650232014-11-17
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige12011889622812014-11-14
Mads Herbøl, Danmark2417337032014-11-13
Ole Skrubbeltrang, Danmark6342310852014-11-13
Rainer Christian Ertel, Tyskland2078778512014-11-13
Eva Foss Henriksen, Danmark52547348241472014-11-11
Carl Bohn, Danmark883734314042014-11-11
Chris Baines, Storbritannien13950213142014-11-10
Per Schans Christensen, Danmark29030636538752014-11-07
Niels Birkedal Thomsen, Danmark241786113432014-11-07
Dennis Olsen, Danmark927860421272014-11-06
Thomas Garm Pedersen, Danmark2473055632014-11-06
Johnny Madsen, Danmark26542277671962014-11-04
Per Holmberg, Danmark18422101130952014-11-03
Julien Piette, Frankrig5565115942014-11-03
Hans Staunstrup, Danmark8210315324832014-11-03
Simon Berg Pedersen, Danmark48869609053752014-11-03
Steffen Fahl, Danmark1158519072014-10-31
Mikkel Holck, Danmark21625054935472014-10-30
Richard Bonser, England19623400633362014-10-28
Birger Lønning, Danmark8613672846242014-10-28
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark342585617182014-10-28
Ivan Sjögren, Sverige31151538932014-10-28
Allan Kjær Villesen, Danmark21119043662902014-10-28
Lars Bernitt Birk, Danmark1389455123082014-10-28
Elmer Pedersen, Danmark291079211892014-10-26
Paul Patrick Cullen, Danmark74246741425422014-10-23
Erik Mølgaard, Sverige21615813329212014-10-22
Jan Andruszkow, Danmark313086222014-10-22
Hendrik Weindorf, Tyskland689205927562014-10-21
Per Boye Svensson, Danmark402513217362014-10-21
Klaus Malling Olsen, Danmark29133983026104812014-10-20
Vincent Legrand, Belgien11313745846432014-10-19
Finn Laugo Sørensen, Danmark23222127830392014-10-16
erik van bogaert, Belgien17067062014-10-16
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark46660479937522014-10-15
Bengt Bengtsson, Sverige141442031892014-10-14
Jonna Lindegård, Danmark627887802014-10-12
Aurélien Audevard, Frankrig50266028531522014-10-11
John Frikke, Danmark271124310002014-10-11
Felix Timmermann, Tyskland211115672014-10-10
Niels Behrendt, Danmark556267924702014-10-09
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark6677030702014-10-09
Rune Sø Neergaard, Danmark680724332141432014-10-08
Carl Søndergaard, Danmark6688120552014-10-03
Peter Bonne Eriksen, Danmark23016898021022014-10-03
Daniel Pettersson, Sverige32134821027012014-10-03
Henrik Laust Bøhmer, Danmark549351452292014-09-29
Ole Bo Olsen, Danmark18846111462014-09-24
Knud Pedersen, Danmark56891797660582014-09-19
Erik Biering, Danmark36341090846782014-09-17
Lars Adler Krogh, Danmark9818118844722014-09-17
Frank Abrahamson, Danmark263196629722014-09-15
Ulla Paulsen, Danmark181465019892014-09-12
Christian Andersen Jensen, Danmark44156454538172014-09-10
Tommy Bjørk, Danmark418607232014-09-10
Henrik Brandt, Danmark9613572356022014-09-09
Morten Dehn, Danmark6397613902014-09-02
Christian Terp, Danmark4272511552014-08-29
Jan Haaning Nielsen, Danmark655322121572014-08-26
Lars Frede Petersen, Danmark210756272014-08-25
Tommy Holmgren, Sverige11611527563002014-08-25
Søren Kristensen, Danmark876091931442014-08-25
Bent Thøgersen, Danmark17613870522912014-08-21
Claus Halkjær, Danmark65978132446572014-08-20
kai nissen, Danmark10806514192014-08-18
Steen Egholm Engelbøl, Danmark1039406142014-08-16
Morten Rasmussen, Danmark493737520692014-08-13
Kjeld Lund, Danmark12965227452014-08-13
Thomas Elbek, Danmark638788562014-08-11
Torben Lyng, Danmark17919812042014-08-09
Henry Lehto, Finland766814516962014-08-09
Anne Navntoft, Danmark29027879825882014-08-05
Rud Lynge, Danmark17797792014-08-04
Martin Strømkjær, Danmark17407402014-08-04
Johnny Salomonsson, Danmark27437397333892014-08-01
Marcin Solowiej, Polen291941915332014-07-31
Luca Boscain, Italien1670487962014-07-31
Johannes Rydström, Sverige21818733726042014-07-29
Ole Hetland, Danmark455298839652014-07-29
Kim Mogensen, Danmark321968032014-07-28
Lars Paaby, Danmark181768917462014-07-24
Søren Kristoffersen, Danmark1248138439280872014-07-19
Tommy Kaae, Danmark354477037452014-07-17
Hans Henrik Bay, Danmark6404613782014-07-15
Tomas Lundquist, Sverige20724325230832014-07-10
Graeme Joynt, England317289522014-06-27
J Ole Andersen, Danmark351312810112014-06-27
Arnold Georg Houmann, Danmark272495726692014-06-26
Massimiliano Dettori, Holland816019217242014-06-24
Morten Winness, Norge1139061819912014-06-24
Arne Giørtz-Behrens, Danmark24154189952014-06-23
Otto Samwald, Østrig13610287023252014-06-23
henrik asbjørn pedersen, Danmark5780766202014-06-18
Silas K.K. Olofson, Færøerne1483158641544312014-06-16
Christer Brostam, Sverige555237219642014-06-14
Lars Rostgaard, Danmark22221779040132014-06-13
Kim Duus, Danmark9910055321082014-06-11
Jørgen Munck, Danmark324799149252014-06-11
Henrik Hougaard Larsen, Danmark8763617122014-06-10
Stefan Pfützke, Tyskland667740926552014-06-10
Thomas Kehlet, Danmark667542524082014-06-06
Morten Müller, Danmark10627312292014-06-05
Claus Vind-Andreasen, Danmark201922321272014-06-05
Rami Mizrachi, Israel1286829512014-06-03
Jens Paulsen, Danmark171258013502014-05-30
Martin Gottschling, Tyskland486098961782014-05-30
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2251624148822014-05-27
Jens Jørgen Andersen, Danmark17727090662342014-05-22
Lars Grøn, Danmark141182215522014-05-21
Søren Vinding, Danmark133477389462014-05-13
Morten Bentzon Hansen, Danmark6712237239312014-05-13
Niels Peter Møller Jensen, Danmark622428611342014-05-10
Kasper Anias Møller, Danmark12272272014-05-09
Keld Jakobsen, Danmark753534217242014-05-09
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark897260020472014-05-07
David Andersson, Sverige1279044317422014-05-07
Bo Lassen Christiansen, Danmark14374372014-05-05
Peter Brostrøm, Danmark553361121962014-05-02
Bo Valeur, Danmark837607042014-05-02
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark39503482014-04-30
Gisela Nagel, Tyskland393267315182014-04-29
Per Schiermacker-Hansen, Danmark9612239335682014-04-28
Johannes Ferdinand, Tyskland13854117662014-04-28
Benjamin Steffen, Tyskland191043812612014-04-24
Tom Conzemius, Luxembourg39754932014-04-23
Fredrik Ström, Sverige523235772014-04-18
Torben Sylvest Jensen, Danmark526968342014-04-11
Tommy Karlström, Sverige210196602014-04-10
Szilard J. Daroczi, Rumænien485614620632014-04-10
Jan Helbo, Danmark864761922582014-04-06
Bjarne Hemmingsen, Danmark15909611272014-04-03
Lauge Fastrup, Danmark201870920862014-04-03
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark211915972014-04-03
Conny Jensen, Danmark9575213742014-03-31
Ole Zoltan Göller, Danmark47855829267292014-03-28
Magnus Corell, Sverige1101810182014-03-25
Keith Fox, Danmark424193821852014-03-22
Arie Ouwerkerk, Holland9018071254262014-03-21
Ronny Malm, Sverige405278121862014-03-16
Sune Riis Sørensen, Danmark15324926239692014-03-10
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark412671814022014-03-05
Karsten Busk Laursen, Danmark14114112014-03-04
Mark Walker, Danmark1015376017002014-03-02
Johan Christian Homann, Danmark418396542014-02-27
Freddy Rosning, Danmark282662028322014-02-20
Charlotte Christel Jønsson, Danmark314266182014-02-14
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3253816082014-02-12
Eigil Larsen, Danmark897645121322014-02-10
Dominik Becker, Tyskland422568422014-02-10
Palle Sørensen, Danmark9610065430182014-02-09
Jean-Pierre Jordan, Frankrig412372014362014-02-08
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark7601316922014-02-02
Poul-Henrik Bergmann, Danmark16016012014-02-02
Rasmus Due Nielsen, Danmark121368419062014-01-27
Stephan Skaarup Lund, Danmark15018884346692014-01-27
Arne Kiis, Danmark37234419535632014-01-27
Janni Christoffersen, Danmark740529052014-01-21
Allan Haagensen, Danmark101162932072014-01-17
Erik Bogh Nielsen, USA896852221012014-01-16
Arne Torkler, Danmark1183418342014-01-09
Christian Michael Mortensen, Danmark1144566562014-01-08
Steen Winkel, Danmark1451516842014-01-07
Leif Høgh Olsen, Danmark72362192838552014-01-06
Åge Mathias Matthiesen, Danmark91271324122014-01-04
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark10528213382014-01-03
Jonas Holmqvist, Sverige131101414732014-01-03
Gert Rasmussen, Danmark553381114242014-01-02
Ole Krogh, Danmark1222245016691532013-12-31
Peter Nielsen, Danmark336578153103872013-12-31
Anders Bojesen, Danmark121199320572013-12-31
finn folkvardsen, Danmark91047317142013-12-31
Poul Holm Pedersen, Danmark302608520582013-12-30
Lars Jensen, Danmark21531342340932013-12-30
Eigil Ødegaard, Danmark48876888843952013-12-29
Thorkil Brandt, Danmark141288412952013-12-29
Rene Rantzau, Danmark232879948302013-12-29
Jeppe Bundgaard, Danmark91360536982013-12-29
Kim Fich Larsen, Danmark14374372013-12-27
Arne Volf, Danmark12216189842102013-12-27
Gerner Majlandt, Danmark16030103660172013-12-26
Henrik Kisbye, Danmark49940687555862013-12-24
Karin Gustausen, Danmark2555044762013-12-23
Kenneth Bach Christensen, Danmark583550833492013-12-23
John Kyed, Danmark13922811184722013-12-22
Brian Rasmussen, Danmark6369511052013-12-20
Johan Stenlund, Sverige532059752013-12-20
Espen Lie Dahl, Norge455636823612013-12-17
Dubois Laurent Yves, Frankrig216139632013-12-17
Per Poulsen, Danmark43268767372952013-12-17
René Larsen, Danmark758418130542013-12-15
David Monticelli, Belgien9110592924552013-12-14
Lars Rudfeld, Danmark422999618532013-12-13
Janis von Heyking, Sverige52168769332013-12-12
Rolf Danielsen, Danmark1177717772013-12-12
Anders Roel, Danmark11986518452013-12-10
Karina Jensen, Danmark1114211422013-12-10
Andreas Bruun Kristensen, Danmark539753843052013-12-10
Jens Kildemoes, Danmark311495362013-12-06
Anders Hammergart, Danmark8113812531282013-12-05
Thomas Jensen, Danmark8875315252013-11-29
Anton Herrig Liebermann, Danmark81084335392013-11-29
Torben Sebro, Danmark415845125632013-11-23
Petri Kuhno, Finland324258532013-11-21
Julia Zeitzer, Danmark18448442013-11-12
Micha A Neumann, Danmark15035032013-11-12
Asbjørn Jensen, Danmark9510503425242013-11-11
Christian Leth, Danmark5311413537802013-11-10
mats svensson, Sverige432479012013-11-09
Jakob Dall, Danmark8414424340182013-11-09
Anders Sydney Jensen, Danmark29985822013-11-09
Stefan Tapio Ettestam, Sverige392366213102013-11-07
Stig Linander, Danmark11112291455132013-11-07
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2271813842013-11-06
Emil Fich Larsen, Danmark7564111862013-11-04
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3577927092013-11-04
Jens Kirkeby, Danmark273685126792013-11-03
John Pedersen, Danmark10313395442912013-11-02
Torben Olsen, Danmark2821255242013-11-02
John Jensen, Danmark342044410142013-11-01
Nis Lundmark Jensen, Danmark20526204636712013-11-01
Thomas Varto Nielsen, Danmark60242694532942013-10-31
Niels Poul Dreyer, Danmark40737817828892013-10-29
Per Vindis, Danmark454911129042013-10-23
Jakob Engelhard, Danmark192057227002013-10-23
Jon Lehmberg, Danmark12012870833582013-10-22
John G. Dinesen, Danmark373944618742013-10-22
Mads Elley, Danmark172288522522013-10-21
Anders Østerby, Danmark314612957442013-10-20
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91281723712013-10-20
Frank Desting, Danmark455987928512013-10-20
Lars Falck, Danmark635233118842013-10-18
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien52168258338282013-10-16
Jens Søgaard Hansen, Danmark647100129880162013-10-15
Jørgen Kabel, Danmark13528235958942013-10-15
Jens Wiberg, Danmark10607711722013-10-14
Bo Tureby, Danmark57881501854652013-10-12
Patric Lorgé, Luxembourg132223329722013-10-10
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10112866425342013-10-07
Hamid Yadane, Marokko520836172013-10-07
Hampus Lejon, Sverige121568022172013-10-07
Lise Nielsen, Danmark1245924592013-10-06
Alen Ploj, Slovenien6488111412013-10-04
Mogens Neergaard, Danmark210505642013-10-03
Rodmund á Kelduni, Færøerne27631950648982013-10-03
Ingar Støyle Bringsvor, Norge322313112212013-10-01
Erling Krabbe, Danmark735913341022013-09-30
Tim Hesselballe Hansen, Danmark397325344612013-09-30
Ole Kristjansen, Danmark3359214802013-09-29
Josh Rhys Jones, England324795729522013-09-27
David Boertmann, Danmark467228732842013-09-27
Wolfgang Jakob, Tyskland3369314862013-09-24
Anni Nielsen, Danmark6210884838652013-09-24
Matthieu Canévet, Frankrig171659918982013-09-24
Greg McIvor, Sverige172465117612013-09-20
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark294957426342013-09-19
Klaus K. Nielsen, Danmark2434636842013-09-18
Vicky Knudsen, Danmark1171917192013-09-17
kurt jensen, Danmark16806802013-09-17
Jesper Michael møller, Danmark2197314382013-09-17
Marcin Faber, Polen311285662013-09-17
Finn Nielsen, Danmark14864862013-09-15
Christian Eilers, Danmark484062017132013-09-11
Lars Maltha Rasmussen, Danmark355753680132013-09-10
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3268511562013-09-05
Dave Barnes, Danmark5369817642013-09-05
Villy Pedersen, Danmark151337511982013-09-02
Jure Novak, Slovenien16496492013-09-02
Richard Burzynski, Danmark423084315742013-08-29
Jan Jörgensen, Sverige8648111282013-08-29
Robert Paepke, Sverige727580236192013-08-29
Carsten Lundberg, Danmark3228111062013-08-28
Charlotte Thomsen, Danmark3580530242013-08-28
Jens Eriksen, Danmark7214122850132013-08-26
Peter Bundgaard, Danmark6878539542013-08-26
Peter Halkier, Danmark212422318192013-08-22
Henning Krog Søndergaard, Danmark19079072013-08-22
Steve Klasan, Tyskland323174920942013-08-22
Tonny Papillon, Danmark171705120842013-08-22
Allan Gudio Nielsen, Danmark111499025532013-08-15
Tore Vang, Norge417981973062013-08-11
Birthe Kirk Gawinski, Danmark318638102013-08-09
Stefan Stürup, Danmark4331014622013-08-08
Thomas Kuppel, Tyskland6541512752013-08-08
Lars Andersen, Danmark413471118192013-08-07
Oz Horine, Israel425717025052013-08-03
Oluf Lou, Danmark41269846182013-08-02
Andreas Bennetsen Boe, Danmark192232743592013-07-29
Vagn Freundlich, Danmark9511031825672013-07-27
Per Kjær, Danmark17031554670392013-07-21
Eric Didner, Frankrig18411998616882013-07-13
Julien Mazenauer, Schweiz17247242013-07-12
sissel fossat, Danmark17157152013-07-11
Jonas Landolt, Schweiz1266526652013-07-10
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark15765762013-07-06
Pasi Parkkinen, Finland16620051627082013-07-03
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark456338352182013-06-30
John Jørgensen, Danmark635157822013-06-30
Rolf Nagel, Tyskland201974716152013-06-24
Daniel König, Tyskland728085512013-06-22
Leif Bolding, Danmark9851614362013-06-22
Henning Rose Sørensen, Danmark11615603522572013-06-19
Karsten Mose, Danmark215728612013-06-18
Jan Durinck, Danmark223768432832013-06-17
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1283228322013-06-14
Ole Amstrup, Danmark25232224840882013-06-11
Szabolcs Kókay, Ungarn6912224682013-06-09
Troels Eske Ortvad, Danmark445613869062013-06-04
Christian Ljunggren, Sverige111025414712013-05-27
Brahim Mezane, Marokko7501210352013-05-26
Michael Frank Nielsen, Danmark23411791615962013-05-24
Henrik Friis, Danmark1106922718352013-05-24
Johanna Hartmann, Danmark1154815482013-05-23
Jacob Breson Neumann, Danmark191210910732013-05-23
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5405513142013-05-22
Ken Sievertsen, Danmark1719171912013-05-21
David B. Collinge, Danmark111576228632013-05-21
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark232570826212013-05-19
Rune Bisp Christensen, Danmark15820445733602013-05-15
Troels M. Krogh, Danmark17577572013-05-15
Anders Wiig Nielsen, Danmark253114345032013-05-13
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12416544960942013-05-11
Tommy Studsholt Christensen, Danmark374674520802013-05-10
Jens Kristian Kjærgård, Danmark42978806864442013-05-07
Tony Søholm Larsen, Danmark20131839922013-05-05
Benny Nørgaard, Danmark1103010302013-05-02
Kent Olsen, Danmark387743460342013-04-30
Henrik Baktoft, Danmark2322021032013-04-30
Willy Jørgensen, Danmark15425422013-04-30
Franck Ishøi, Danmark332862519002013-04-17
Hjalte Kjærby, Danmark2330317582013-04-14
Stephen McAvoy, Irland5403010552013-04-14
Chris van Rijswijk, Holland212597472013-04-14
Klaus Schak Laursen, Danmark3514028422013-04-13
Finn Carlsen, Danmark294497828012013-04-11
Anna Kjøller, Danmark1103210322013-04-10
Zbyszek Kajzer, Polen13813812013-04-08
Kirsten Jæger, Danmark18978972013-04-08
Troells Melgaard, Danmark586445525072013-04-08
Sebastian Klein, Danmark91070941972013-04-08
Thomas J. Simonsen, Danmark466054328622013-04-04
David Erterius, Sverige29430195431452013-04-02
Anders Bacher Nielsen, Danmark2019457519942013-04-02
Sven Dall, Danmark2219014092013-03-31
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark221639719932013-03-28
Benny Rytter, Danmark1103010302013-03-27
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark9404912392013-03-25
Michael Køie Poulsen, Danmark232640840202013-03-25
Lars Juul Pedersen, Danmark261981612902013-03-24
Markus Tallroth, Sverige8011337335522013-03-22
Per Finn Nielsen, Danmark678893336532013-03-19
Peter Dam, Danmark14118137927872013-03-18
Ivan Sjögren, Sverige614392013922013-03-16
Lars Gabrielsen, Danmark8711125834882013-03-15
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn192195915392013-03-09
Jonas Halberg, Danmark3233411022013-03-08
Hans Lind, Danmark122350739482013-03-05
Christian Michael Mortensen, Danmark1161716172013-03-01
Mette H. H. Hansen, Danmark4504027742013-02-28
Søren Garder Brask, Danmark27894152013-02-28
Finn Bro, Danmark111345618832013-02-25
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark422407622013-02-25
Anne Themsen Flindt, Danmark18918912013-02-21
Gert Sørensen, Danmark18418412013-02-20
Tormod Amundsen, Norge181636020612013-02-19
Kristoffer Hansen, Danmark61016825472013-02-18
Helle Dyrting, Danmark627266982013-02-17
Sigrid Kistrup Ilsøe, Danmark15275272013-02-17
Flemming Lang, Danmark81293830332013-02-14
Morten Jenrich Hansen, Danmark332952133462013-02-13
Terje Kolaas, Norge353362820152013-02-12
Søren Skov, Danmark57685651437022013-02-12
Karsten Garcia Pedersen, Danmark837277142013-02-11
wally morell, Danmark18828822013-02-10
Hjalte B. Johansen, Danmark8683121162013-02-03
Trösch Stephan, Schweiz2213813432013-02-01
Miska Nyúl, Ungarn13933932013-01-29
Thyge Enevoldsen, Danmark17427422013-01-28
Christian Rørdam, Danmark332598917012013-01-28
Chr. G Nielsen, Danmark1138213822013-01-26
Knud Jørgen Olsen, Danmark6640021362013-01-23
Jan Fischer Rasmussen, Danmark544806724072013-01-22
Benny Haahr, Danmark555213724832013-01-17
Mikael Nord, Sverige537173426362013-01-17
Poul West Lauritsen, Danmark16766762013-01-14
Mateusz Matysiak, Polen161850520632013-01-09
Christoffer Elias Kaae, Danmark416355302013-01-08
Søren Peter Pinnerup, Danmark5785423062013-01-07
Benny Steinmejer, Danmark1125012502013-01-02
Svend Erik Frandsen, Danmark527357227872012-12-29
Niels Jørgen Askirk, Danmark12442442012-12-23
Harry J Lehto, Finland5712891147712012-12-21
Anders Bræstrup, Danmark17097092012-12-17
Svend Rønnest, Danmark12913424333702012-12-09
Otto Madsen, Danmark2192211732012-12-05
Mads Syndergaard, Danmark13973972012-12-04
Jesper Johannes Madsen, Danmark1139513952012-11-28
Mikkel Thorup, USA14164162012-11-21
Andreas Petersen, Danmark292970340142012-11-19
Kennerth Kristensen , Danmark2252513242012-11-14
Poul Ulrik, Danmark1136513652012-11-08
jesper nexø arvesen, Danmark425278062012-11-07
Lasse Strandgaard, Danmark5778923452012-10-26
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1270427042012-10-25
Torben Laursen, Danmark333123825702012-10-23
Jens Mikkel Lausten, Danmark112502976702012-10-21
Henrik Dissing, Danmark17667662012-10-18
Erhardt Ecklon, Danmark5611295143012012-10-12
Torben Back Sørensen, Danmark16606602012-10-07
Niels-Christian Christensen, Danmark4358612682012-10-07
Henrik Mikkelsen, Danmark529278850432012-10-03
Per Huniche Jensen, Danmark193416790302012-10-01
Leif Holmskov, Danmark182575728142012-09-23
Carsten Egevang, Guinea3340517022012-09-23
Poul Thrane, Danmark142427747412012-09-18
Gert Jeppesen, Danmark14415739851022012-09-15
Klavs Frandsen, Danmark28975272012-09-12
Peter Lauritzen, Danmark4231210432012-09-12
Bent Carstensen, Danmark243530443012012-09-09
Gabor Graehn, Danmark317696112012-09-06
André Riis Ebbesen, Danmark263947821702012-08-30
Rafael Armada, Spanien2237415182012-08-30
Bjørn Erik Hellang, Norge325699642012-08-27
Mogens T. Kofod, Danmark214677902012-08-26
Terry Townshend, Storbritannien7910079938432012-08-20
Wout De Rouck, Belgien2266915612012-08-20
Lasse Olsson, Sverige231898820552012-08-20
Michael Grell, Danmark31038358092012-08-20
Morten Christensen, Danmark516521536052012-08-19
Terje O. Nordvik, Norge4597424052012-07-27
Peter Østrup Jensen, Danmark17327322012-07-16
Alex Sand Frich, Danmark459023042822012-07-16
Jonas Gildebro, Danmark15565562012-07-16
Johannes Christian Harbou, Danmark786625322442012-07-16
Søren Nygaard, Danmark7014116148482012-07-15
Michael Schwalbe, Danmark122067827382012-07-08
Christian Martin Glahder, Danmark13913714182012-06-26
John Mikkelsen, Danmark214407912012-06-26
Frode Jacobsen, USA463804515292012-06-23
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark29434852012-06-22
Raphaël Lebrun, Belgien2665445992012-06-21
Omar Runolfsson, Island13907714042012-06-20
Bo Jensen, Danmark1119271018262012-06-19
Jan Speiermann, Danmark397985254272012-06-15
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark171531613692012-06-15
Torkild Kristensen, Danmark373448819162012-06-07
Martinez Jonathan, Frankrig24521378918182012-06-05
Helle Kjær Erichsen, Danmark161592814782012-06-01
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark395396433562012-06-01
Daniela Gruber, Tyskland416585962012-05-31
Tor Olsen, Norge161658018952012-05-31
Nikolaj Noel Christensen, Danmark344684028012012-05-31
Andreas Guldager, Danmark131035013692012-05-30
Mikkel Høegh Post, Danmark24035770856742012-05-26
Benny Kristensen, Danmark12319817335922012-05-23
Benoit Nabholz, Frankrig141334820852012-05-23
Palle Hove Christensen, Danmark3377214612012-05-21
John Mikkelsen, Danmark1119611962012-05-21
André Julinder, Sverige3298616392012-05-14
Jesper Høy Hansen, Danmark3199810912012-05-11
Jan Mogensen, Danmark292754921492012-05-09
tue hartmann, Danmark15485482012-05-06
Niels Frost, Danmark1142314232012-04-29
Torben Lund-Hansen, Danmark29925112012-04-23
Kim Aaen, Danmark5410977952472012-04-19
Mattias Nordlund, Sverige4542919982012-04-17
Kjeld Pedersen, Danmark18568562012-04-17
Christophe CAPELLE, Frankrig8614712312012-04-14
Thomas Bernhardsson, Sverige868509716142012-04-13
Ole Skrubbeltrang, Danmark3251712912012-04-12
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark141289812322012-04-11
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33929150126532012-04-09
Bent Nielsen, Danmark632208002012-04-09
Domen Stanic, Italien141388316332012-04-08
Reto Burri, Schweiz121109514532012-04-06
Jesper Sonne, Danmark131568920432012-03-30
Steen Christensen, Danmark4372916362012-03-30
Frank Simonsen, Danmark112148435542012-03-29
Eirik Nydal Adolfsen, Norge19509502012-03-29
Susanne Jepsen, Danmark14717251443852012-03-23
Martin Høj Hansen, Danmark13923922012-03-22
Anders Tørressen Hangaard, Norge5989734512012-03-21
Michael Mosebo Jensen, Danmark12424748778792012-03-20
Tobias Berger, Sverige433629720452012-03-20
Kjetil Schjølberg, Norge345041039372012-03-12
Steen Reimers, Danmark111534925862012-03-11
Flemming Ahlmann, Danmark6012175563962012-03-10
Claus Johansson, Danmark161372111752012-03-09
Mogens H. Foder, Danmark15235232012-03-07
Clausjannic Labuz, Danmark11016665152992012-03-06
András Fodor, Ungarn556640540592012-03-05
Kurt Prentow, Danmark71236126112012-02-28
Mathieu Bally, Schweiz353263822962012-02-26
Jan Jespersen, Danmark7932817222012-02-24
Nicolas Pierre Beyer, Danmark17447442012-02-24
Leander Khil, Østrig223711927372012-02-22
Malte Christensen, Danmark18808802012-02-21
Svend Nørgaard, Danmark111022818772012-02-16
Stefan Hage, Sverige3410821962012-02-16
Henrik Poulsen, Danmark2169810222012-02-13
Steve Nuttall, England18948942012-02-12
Rune Bjerre, Danmark346644343992012-02-12
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark244141536592012-02-12
Michael Sørensen, Danmark6486517372012-02-10
Mark Desholm, Danmark1228822882012-02-06
Vagn Gjerløv, Danmark312445312012-02-06
Stefan Cherrug, Sverige191956515792012-02-06
Allan Helge Nolte, Danmark2225516312012-02-06
Lars Ernst, Danmark14324322012-02-02
kim jespersen, Danmark210226992012-01-31
Henrik Just, Danmark7410414633072012-01-26
Yann Kolbeinsson, Island183166425152012-01-25
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10111960034612012-01-13
Marcus Erik Danielsson, Sverige14931112652012-01-12
Frédéric Jiguet, Frankrig556086320422012-01-10
Kris De Rouck, Belgien17047042012-01-08
Thomas Hultquist, Sverige3440120822012-01-07
Jacob Sterup, Danmark223148630192012-01-04
Jakob Hochuli, Schweiz8697515072011-12-30
Egon Iversen, Danmark2320117412011-12-29
Kurt Vogt, Danmark27115146712011-12-27
Jens Ole Byskov, Danmark452147517602011-12-24
Julian Guy Bell, Norge1114111412011-12-23
Vlad Cioflec, Rumænien6423110402011-12-22
Peter Zeller, Schweiz7518511602011-12-18
Jan Kåre Ness, Norge72302459772011-12-14
Niels Jarnum, Danmark6509322792011-12-13
Jens Ballegaard, Danmark6893631122011-12-11
Lars Smith, Danmark172465238702011-12-09
Stinne Aastrup, Danmark4465217982011-12-05
Kresten Hansen, Danmark2210614602011-12-01
Antoine Joris, Belgien324354017302011-11-27
Kristian Poulsen, Danmark2182511182011-11-18
Pete Antrobus, England3377716902011-11-16
erik ehmsen, Danmark10738013112011-11-16
Henrik F. Nielsen, Danmark508561040742011-11-14
morten jønck, Danmark318256622011-11-12
Alf Petersson, Sverige426368436632011-11-02
Albert J. de Jong, Holland1112911292011-11-01
Nicki Sørensen, Danmark566307021882011-10-31
Hugh Harrop, Skotland2304115842011-10-26
Claus Lunde Pedersen, Danmark10930012882011-10-25
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark9908712842011-10-25
Kristian Laustsen, Danmark5719618152011-10-23
Jørn Vinther Sørensen, Danmark111634728452011-10-20
Leif Pedersen, Danmark283882620752011-10-16
Iben Hove Sørensen, Danmark1345634562011-10-15
Dan Bruhn, Danmark2259215232011-10-13
Dominic Mitchell, Storbritannien171442713952011-10-10
michael jürgensen, Danmark1149314932011-10-09
Jan Eske Schmidt, Danmark244732841022011-10-08
Steen Drozd Lund, Danmark101290218992011-10-07
Henrik Knudsen, Danmark194171640432011-10-05
Richard Ek, Sverige365665442832011-10-03
Allan Prang, Danmark1251725172011-10-02
Martin Rivero, Danmark2261614492011-10-01
Anders E. Sørensen, Danmark12521256345162011-10-01
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71325524572011-10-01
Benjamin Gnep, Tyskland216158832011-09-30
Jesper Segergren, Sverige2307317472011-09-27
Christian Axelsen, Danmark467203553662011-09-25
Per Hirslund, Danmark14744742011-09-25
Maurizio Sighele, Italien9519610572011-09-25
Thurel Julien, Gambia13210669714882011-09-18
Erik Christophersen, Danmark1210521052011-09-17
Jens Ryge Petersen, Danmark213703927452011-09-16
ragnar smith, Danmark1270527052011-09-10
Bent Staugaard Nielsen, Danmark7874317472011-09-05
Søren Harding, Danmark864993043922011-08-30
Jonn Leffmann, Sverige141456715972011-08-22
Christoph Moning, Tyskland14982910792011-08-20
Jesper Brinkmann, Danmark182842625342011-08-17
nick petersen, Danmark433899942011-08-16
david drangsland, Norge161995623612011-08-13
Aage Kabbelgaard, Danmark19409402011-08-12
John Dreyer Andersen, Danmark253295520742011-07-31
Wolfgang Trimmel, Østrig1226922692011-07-29
Jeppe Berthelsen, Danmark14904902011-07-27
Kurt Willumsen, Danmark14064062011-07-27
Knud Kjeldsen, Danmark15865862011-07-27
Anders Søgaard, Danmark12920930533252011-07-17
Yoav Perlman, Israel152292522762011-07-14
Hallgeir Fisketjøn, Norge8628713912011-07-07
Jens Overgaard Christensen, Danmark9413955635112011-07-01
Felix Jachmann, Tyskland2213111002011-06-24
Rasmus Hald, Norge2182710182011-06-17
Zoltan Baczo, Danmark324429792011-06-15
Aidan G. Kelly, Irland2302517742011-06-14
Peter Lyngs, Danmark246250254722011-06-04
Maarten Zorgdrager, Holland6696315122011-06-02
Elly Hansen, Danmark193120743422011-05-29
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1108810882011-05-24
Thomas Maul, Danmark867852117572011-05-16
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1142714272011-05-12
Oskar Nilsson, Sverige2247913832011-05-09
Jørgen Dam, Danmark24537030231732011-05-04
Klaus Bjerre, Danmark344913334662011-05-04
Paul Jacobsen, Danmark19299292011-04-23
Claus Boe Tøndering, Danmark2185910792011-04-19
Gábor Bodor, Ungarn11940212942011-04-17
Luca Andrei Dehelean, Rumænien141455417252011-04-06
Steen Øllgaard, Danmark171634522042011-03-28
Thomas Nielsen, Danmark202562027232011-03-24
Gabriel Schuler, Schweiz16926944631882011-03-23
Lars Petersson, Sverige16096092011-03-19
Lars Laursen, Danmark1157415742011-03-10
Brian Thomsen, Danmark5490717332011-03-08
Kristian Ribers, Danmark16656652011-02-27
Lee Victor Gregory, Storbritannien2326219372011-02-21
Bo Thyge Johansen, Danmark1276427642011-02-16
Martin Kviesgaard, Grønland294759332992011-02-13
Svend Erik Olesen, Danmark1167716772011-02-10
Martin Oomen, Sverige141691016632011-02-07
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71318826892011-02-03
Martijn Bunskoek, Holland10933111072011-01-27
Kai Gauger, Tyskland101217517492011-01-27
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1127912792011-01-23
Thomas Riedel, Danmark4538222442011-01-14
Torben Jepsen, Danmark131567818192011-01-13
René Christian Hansen, Danmark1105310532011-01-13
Bo Svensmark, Danmark71339443252011-01-10
Odysseas Tsimoulis, Grækenland252996615592011-01-09
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark18408402011-01-08
Hans Gleie, Danmark2326818632010-12-29
Zsolt Ampovics, Ungarn3433315972010-12-26
Johan Stenlund, Sverige436869732892010-12-20
Chris Romeiks, Tyskland142001220482010-12-12
Cristian Jensen Marcet, Danmark366444937482010-12-10
Ies Meulmeester, Holland121496016202010-12-03
Bo Sonne Sørensen, Danmark294876341212010-11-24
Seamus Enright, Irland2437535932010-11-21
Martin Roost, Schweiz2222213152010-11-07
Hans Larsson, Sverige357022642092010-11-07
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark456042427552010-10-29
Kurt Bredal Christensen, Danmark112703859112010-10-28
Bjørn Grøn, Danmark4511222112010-10-27
Erik Røjgaard, Danmark1110911092010-10-21
Dirk Van Gansberghe, Italien201580012702010-10-21
Knud Erik Christensen, Danmark1223522352010-10-20
Aron Andersson, Sverige4356511042010-10-20
Stéphane Bocca, Belgien2352920572010-10-19
Jurgen Lehmann, Finland1117111712010-10-12
Knud N. Flensted, Danmark162290425582010-10-10
Tomas Svensson, Sverige446275134182010-10-08
Henrik Mouritsen, Tyskland81836535682010-09-29
Søren Gjaldbæk, Danmark2353818542010-09-29
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3361913092010-09-28
Ole Lorenzen Post, Danmark1162616262010-09-27
Leo Heemskerk, Holland1171917192010-09-26
Kristian Laustsen, Danmark6854821382010-09-22
René Worup Rørbæk, Danmark18568562010-09-22
Lars Borup, Danmark356440233422010-09-19
Birger Algot Tørnblad, Danmark214497392010-09-14
Lars Witting, Danmark326200430632010-09-08
Aleix Comas, Spanien6624513022010-09-05
Søren Nancke, Danmark61035524182010-09-05
Henrik Kolsbjerg, Danmark8651210532010-08-27
Ivan Petric , Slovenien8894722722010-08-22
Christoph Moning, Tyskland3978948692010-08-18
Martin Lund, Danmark3833230732010-08-16
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2262918722010-08-10
Hans Pinstrup, Danmark192743126582010-08-09
Klaus Mortensen, Danmark538304630662010-08-07
Henrik H. Søndergaard, Danmark7947620542010-08-05
Henning Broe, Danmark16796792010-08-05
Alf Frølich, Danmark1208520852010-08-02
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1104910492010-07-26
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet6909529772010-07-15
Gordon Hodgson, England1167316732010-07-15
Marco Hammel, Schweiz18778772010-07-12
Birger Hultengren, Danmark1105310532010-07-07
Simon Sigaard Christiansen, Danmark506631226132010-07-02
ji be, Schweiz181984621892010-06-21
Anne Blotting, Danmark214998952010-06-17
Stig Toft Madsen, Danmark2307016322010-06-17
Per Ekberg Pedersen, Danmark172805938342010-06-15
Carsten Gørges Laursen, Danmark142286334462010-05-31
Heine Oldenskov, Danmark5460715472010-05-30
Vinni Bruhn, Danmark7902529032010-05-29
Per Allan Degn, Danmark101029114082010-05-28
Jani Vastamäki, Finland61112928652010-05-28
Martijn Bot, Holland8613771925512010-05-26
Jan Bolding Kristensen, Danmark1178817882010-05-18
Albert Steen-Hansen, Danmark17530643956772010-05-04
Patrik Jonasson, Sverige1113511352010-05-02
Thomas Kuppel, Tyskland1188518852010-04-23
Hans Jørgen Riis, Danmark2231813092010-04-23
Peter Steen Henriksen, Danmark1137713772010-04-19
Torben Byfoged, Danmark2226112372010-04-13
Jan-Michael Breider, Sverige4488517212010-04-06
Niels Odder, Danmark4568219422010-03-27
Ulf Eschou Møller, Danmark295311769472010-03-26
Fabian Schneider, Schweiz514655618152010-03-19
Mogens Hansen, Danmark33962187537842010-03-19
Thorkild Lund, Danmark1128912892010-03-15
Peter Rodemann, Danmark4605626172010-03-15
Steen Højmark-Jensen, Danmark1253225322010-03-07
Hanne April Farnæs, Danmark3295111902010-03-07
Lars Mejlby, Danmark192842930142010-03-05
per mattisson, Danmark2308516562010-03-01
Johnny Laursen, Danmark12217922429082010-02-23
Christian Brinkman, Holland19889882010-02-23
Flemming Værgman, Danmark1141714172010-02-21
Dan Allan Nielsen, Danmark2275914102010-02-18
Lene Vejen, Danmark4913645662010-02-14
Arild Breistøl, Norge141742925162010-02-11
Jan Kiel, Danmark81737944852010-02-06
Thomas W. Johansen, Danmark91901756372010-02-04
Jacob Dalsten Petersen, Danmark313938517612010-01-31
Jean Seeberg, Danmark3341612262010-01-31
Marcel Klootwijk, Holland2255514712010-01-29
Ken Rasmussen, Danmark3607835712010-01-24
Henrik Bengtsson, Danmark3387715682010-01-24
Tommy Andre Andersen, Norge131825018672010-01-18
Bjarne Skule, Danmark171269710612010-01-12
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark216288912010-01-11
Carsten Lyhr Hansen, Danmark5849218202010-01-05
VASLIN Matthieu, Frankrig10111045022332010-01-05
Timme Nyegaard, Danmark2204110622010-01-03
Lars Andersen, Danmark1135713572010-01-01
Josh J Shaw, England2230114472009-12-25
Fülöp Attila, Rumænien1158815882009-12-25
Nico de Vries, Holland1136813682009-12-20
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1101610162009-12-06
Pieter Vantieghem, Belgien253940335792009-11-26
Søren Brinch, Danmark132522062082009-11-22
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5550413402009-11-19
Arne Lilhauge, Danmark7728415052009-10-19
Brian Wielsøe, Danmark1583758372009-10-14
Jan Hjort Christensen, Danmark71533958452009-10-13
Jan Ole Kriegs, Tyskland3393413472009-10-13
Thomas Bentsen, Norge2244512802009-10-12
Kermarrec Corentin, Frankrig303267222842009-10-11
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5426611072009-10-08
Tue Romanow, Danmark1173917392009-10-06
Jan Ravnborg, Danmark91444327482009-10-06
David Lundgren, Sverige1168116812009-09-18
Bjørn Ginman, Danmark1377537752009-09-16
Mårten Müller, Sverige3540919122009-09-13
Flemming Eskildsen, Danmark1140714072009-09-07
Kurt Rasmussen, Danmark71124624742009-09-04
Poul Reib, Danmark5572816582009-08-27
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1379837982009-08-20
Kjetil Johannessen, Norge384683120782009-08-10
Jørgen Witved, Danmark8111934038012009-08-10
Thomas Hellesen, Danmark152835326802009-08-10
Björn Dellming, Sverige1307130712009-08-02
Jan van der Laan, Holland1122612262009-07-31
Mats Wallin, Sverige243138420132009-07-29
Luise Ekberg, Danmark1114911492009-07-26
Jens Maibomm Hansen, Danmark1133813382009-07-19
Karsten Munch Andersen, Danmark3367213832009-07-13
Geir O. Pedersen, Norge162471322022009-06-25
Chris Lansdell, England162230121812009-06-22
Mehmet Goren, Tyrkiet819813032462009-06-15
Reto Burri, Schweiz343819420462009-06-08
Stefan Frello, Danmark19709702009-05-28
Lotte Skjærbæk, Danmark3272810042009-05-28
Hans Eli Sivertsen, Færøerne4764423802009-05-24
nuno barros, Portugal1126312632009-05-18
Henrik Madsen, Danmark71110125162009-05-12
Jørgen Hansen, Danmark1166416642009-05-12
Susanne Overgaard Petersen, Danmark6869821682009-05-11
Michael bergman, Sverige51170542582009-05-09
Peter Jensen, Danmark4735626082009-05-07
Birger Bavnsgaard, Danmark1117111712009-04-30
Stig Eide, Norge1211621162009-04-27
Csaba Lendvai, Ungarn1141514152009-04-25
Peter Kuster, Schweiz101777627772009-04-24
finn birkholm-clausen, Danmark4873429662009-04-23
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1177617762009-04-23
Bjarne Nielsen, Danmark3387614222009-04-19
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark2247413712009-04-19
Robert Toft, Danmark3452922712009-04-15
Morten Jørgensen, Danmark91385922612009-04-14
Jacob Neumann, Danmark2226012542009-04-12
Henrik Johansson, Norge2366023462009-04-11
Poul Erik Junk, Danmark5667116432009-04-08
Gal Shon, Israel1100910092009-04-06
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3318614212009-04-06
Jens Boesen, Danmark101529918822009-04-04
Allan Hansen, Danmark3388716772009-04-03
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3284210782009-04-01
Erling Bonde, Danmark3518322902009-03-29
Ole Andersen, Danmark2247216702009-03-29
Stig Westergård, Danmark1275227522009-03-26
Andreas Saul-Rotne, Danmark1129812982009-03-01
Finn Siewertsen, Danmark1124912492009-03-01
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark217059492009-03-01
per schmidt, Danmark1116211622009-02-23
Dennis Martinek Langholz, Danmark6984327382009-02-23
Lesley van Loo, Holland111556717542009-02-23
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1152815282009-02-20
Marko Gregoric, Slovenien17067062009-02-12
Jonathan Meyrav, Israel3483118932009-02-06
Lars Villadsen, Danmark7880520422009-02-01
Freddy Johansen, Norge6919123702009-01-30
Bence Kókay, Ungarn91195517832009-01-25
Anders Bergman, Sverige3456619092009-01-18
Raffael Ayé, Schweiz91035415272009-01-16
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1117311732009-01-12
Olof Jönsson, Sverige223367933782009-01-11
Annette Hansen, Danmark31108467572009-01-07
Florin Chirila, Rumænien6916917532009-01-07
Klaas Bert Debusschere, Belgien2276816062009-01-06
Luca Sattin, Italien243303922002009-01-05
Erik Ehmsen, Danmark6936038882008-12-29
Thomas Damm Als, Danmark2277214962008-12-22
Lars Lundmark, Sverige1186018602008-12-20
Alex Wallin, Danmark3340214432008-12-15
Martin Søgaard Nielsen, Danmark275084435782008-12-08
Mogens Holme, Danmark2186910112008-11-27
Jos Van den Berg, Holland1262326232008-11-24
Kim Søvæld, Danmark1121112112008-11-18
Peter Stronach, Storbritannien1128312832008-11-17
Roland Jensen, Danmark172857124852008-11-17
Peter ter Heide, Holland1150215022008-11-10
Ole Thyge Plannthin, Danmark6718615962008-11-09
Rasmus Strack, Danmark549390949902008-11-09
Ma Yan Bryant, Storbritannien273818523482008-11-09
John Martin Mjelde, Norge6954319872008-11-05
Steen Brølling, Danmark1146114612008-11-03
Niki Forintos, Ungarn18858852008-11-02
Michael Bergman, Sverige2478727472008-10-27
Carsten Fog, Danmark1217721772008-10-25
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark142520625142008-10-22
Jan Salmonsen, Danmark2379619682008-10-19
Kield Andersson, Danmark5805322172008-10-18
Marianne Heno Mogensen, Danmark6892031182008-10-18
Carsten Gadgaard, Danmark8919718365332008-10-17
Torben Andersen, Danmark61012822042008-10-12
Palle Jensen, Danmark3366212782008-10-09
Kim Øllgaard, Danmark91129718782008-10-09
Sanne Busk, Danmark51009936182008-10-08
Henrik Holm Brask, Danmark1154015402008-10-06
Flemming Nielsen, Danmark19049042008-10-06
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3430216202008-10-06
Eva Agnethe Bramming, Danmark4557115702008-10-06
Mogens Krantz Backe, Danmark5648116352008-09-27
lou bertalan, Tyskland1140614062008-09-25
Per Smith, Danmark1173617362008-09-22
John Hornbek, Danmark182108013672008-09-08
Stéphane Aubry, Schweiz7310314225112008-09-08
Xavier ROZEC, Frankrig3543521412008-09-02
Aron Andersson, Sverige3438124242008-08-28
Ole Kristensen, Danmark81087817772008-08-24
Søren Olin, Danmark2390519812008-08-16
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2403621582008-08-10
Keld Sørensen, Danmark5696220932008-08-02
Marcel van Kammen, Holland2264614252008-07-22
Eric Schaumburg, Danmark61036321012008-07-19
Svend Ove Jensen, Danmark2332717852008-07-14
Espen Støtterud Christensen, Norge6751513552008-06-23
Petri Salo, Finland2566636932008-06-18
Flemming Dane, Danmark3355912682008-06-13
Ole Snerling, Danmark1109510952008-06-04
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3362913672008-05-29
Paul Nilsson, Danmark203552424932008-05-26
Seamus Mogensen, Danmark2279214992008-05-26
Niels Jørgen Clausen, Danmark91375518222008-05-26
Mona Grundsøe, Danmark253471120542008-05-05
Michael Bonefeld Bladt, Danmark4796533672008-04-30
Alan Clewes, Storbritannien2408230142008-04-26
Jonas Gadgaard, Danmark111526121252008-04-26
Henning Hansen, Danmark4471512392008-04-22
Theis Bacher Nielsen, Danmark5503211082008-04-22
Thomas Lundqvist, Danmark1202420242008-04-19
Ralph Martin, Tyskland263314216312008-04-18
Claus Kesby, Danmark19919912008-04-16
kim lundqvist, Danmark141997620812008-04-09
Henrik Greve, Danmark3530429482008-04-07
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien5847930972008-03-30
Steen Cruddis, Danmark1218821882008-03-16
Claus Øgard, Danmark2243212882008-03-16
Anders Horsten, Danmark2295316362008-03-14
Patrick Beirens, Belgien2347020812008-03-10
Thomas Eske Holm, Danmark1196119612008-03-02
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8213946126432008-02-27
Frode Falkenberg, Norge203478225812008-02-25
niels bahl andersen, Danmark4500216402008-02-21
Chris Batty, England14220541627512008-02-20
Martin Majlandt, Danmark1170217022008-02-18
Lars Peter Johansson, Danmark3548023062008-01-25
Ger Meesters, Holland3672524272008-01-23
Lilly Irene Sørensen, Danmark91266618522008-01-20
Torben Evald, Danmark71230624632008-01-18
Thomas Buus Nielsen, Danmark3722725042008-01-14
Pim Wolf, Holland3496419352008-01-08
Tom Backlund, Finland1296729672008-01-06
Uffe Jensen, Danmark1143614362007-12-28
Michael West, Danmark1159915992007-12-16
Anni Oppelstrup, Danmark2294616392007-12-16
Andreas Noeske, Tyskland6810816172007-12-16
Inger Christoffersen, Danmark1142814282007-12-09
Simon Werngren, Sverige71199421212007-11-29
Tibu Paul Lucian, Rumænien4704228072007-11-24
Barrault Frantz, Frankrig5902021192007-11-24
John N. Jensen, Danmark1188118812007-11-22
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2286919262007-11-06
Niels Kaare Krabbe, Danmark2376422332007-11-04
dave farrow, Storbritannien1165716572007-10-30
christian tiller, Norge1193819382007-10-16
Carsten Egevang, Grønland5111094347862007-10-09
Jack Juliussen, Danmark3441614892007-10-07
Quentin Dupriez, Frankrig1130813082007-10-05
Lonnie Jensen, Danmark1317931792007-10-05
Michal Radziszewski, Polen1189918992007-09-20
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2308015772007-09-09
Janus Ethelberg, Danmark9414003220082007-09-05
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1298029802007-09-02
Kent Schou Larsen, Danmark1111711172007-08-28
Jesper Nielsen, Danmark2297916692007-08-28
Jan Thomsen, Danmark8914413835152007-08-21
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne71518232602007-08-18
Joakim Engel, Danmark8314414549532007-08-18
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2440924552007-08-18
Jens Andersen, Danmark61201031122007-08-17
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1203620362007-08-16
Mark Hammond, Danmark2302619542007-08-15
Jóan Petur Petersen, Færøerne18948942007-08-11
Johannes Tallroth, Sverige4562717042007-08-08
Hans Rytter, Danmark233711632492007-08-07
Inger Andersen, Danmark243761520952007-08-07
Magne Pettersen, Norge2543327512007-08-03
Lars Munk, Danmark1126412642007-08-03
Johan Emil Løje, Danmark1124912492007-07-31
Lars Omø Christiansen, Danmark1165216522007-07-15
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark5879621012007-07-14
Carsten Poulsen, Danmark325325132152007-07-12
Thomas Hasle Ravn, Danmark2474926222007-07-12
Niels Jørgen Larsen, Dominica162859936172007-07-10
Carl Erik Mabeck, Danmark12721916651632007-07-04
Erik Jensen, Danmark2341117152007-06-26
Jens Holte Frederiksen, Danmark1129312932007-06-25
Tommy Holmgren, Sverige81406620962007-06-24
Erik Edvardsson, Sverige152182220182007-06-05
Erik Breden, USA6808915722007-05-30
Linda Mølgaard, Danmark4733129272007-05-30
Mikko Oivukka, Finland223246025842007-05-20
Bente Steffensen, Danmark1109710972007-05-20
Bjarne Golles, Danmark2383522862007-05-10
Claus Eriksen, Danmark3490119912007-04-29
Erik Agertoft, Danmark173002440452007-04-29
Jan Bosch, Holland1156915692007-04-25
Kristian Borum, Danmark2349319132007-04-22
Søren Langkilde Madsen, Danmark61047720652007-04-21
Birgit Nielsen, Danmark2383119332007-04-15
Ivan Skov Pedersen, Danmark1117611762007-04-10
Poul Emil Kristensen, Danmark1269626962007-04-08
Dennis Andersen, Danmark3399713952007-04-04
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2328417292007-03-04
Ole Stobbe, Danmark2374122072007-02-28
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8815977752972007-02-25
Torben Ethelberg, Danmark192618020842007-02-25
Preben Berg, Danmark193594836202007-02-17
Kaj Krutfelt, Sverige3418415722007-02-05
Arthur R. Jensen, Danmark133389259652007-01-30
Patrick Höhener, Frankrig1170817082007-01-18
Via Rasmus Strack, Danmark2478427172007-01-13
Kjetil Schjølberg, Norge1144914492007-01-09
Peter Christiansen, Danmark427312150852006-12-31
Johannes Erritzøe, Danmark2364218302006-12-28
Jan S. Kristensen, Danmark71303927092006-12-24
Jens Lind, Danmark4477712472006-12-11
Nelly Hansen, Danmark335284928442006-12-06
Wim van der Schot, Holland1191219122006-12-04
Klaas Felix Jachmann, Tyskland295399840382006-11-26
Ruud van Beusekom, Holland1121912192006-11-26
Leif Bisschop-Larsen, Danmark223415223362006-11-08
Tom Backlund, Finland51172432842006-11-07
Anders Tøttrup, Danmark315235532592006-11-05
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2437023962006-10-09
Gunner Munk, Danmark1208820882006-10-08
Bart-Jan Prak, Holland6823315502006-10-05
Ludovic Scalabre, Frankrig112052932032006-10-02
Steffen Holst, Danmark4640620632006-09-30
Peter Bo, Danmark3766036992006-09-25
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne4983529932006-09-23
Jørgen Staarup Christensen, Danmark315718127242006-09-22
Ernst Hjøllund, Danmark3560327192006-09-21
Herman Bouman, Holland1144714472006-08-30
Kim Petersen, Danmark101414617662006-08-24
Erik Enevoldsen, Danmark51258835382006-08-20
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1160016002006-08-20
Christian Wegst, Tyskland1239823982006-08-10
Karsten Stæhr, Danmark101508019252006-08-09
Tom Goossens, Belgien91438627842006-08-09
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61257825952006-08-09
Pierre-André Crochet, Frankrig101417218622006-08-09
Lars Birk, Danmark1121812182006-08-07
Kim Iburg, Danmark1134713472006-08-07
Leif Jonasson, Sverige2440126622006-08-07
Steen Brølling, Danmark51004927302006-07-31
Pawel Malczyk, Polen5861825842006-07-26
Christian Svane, Danmark3518120072006-07-25
Jørgen Scheel, Danmark162932229942006-07-21
Lars Pedersen, Danmark1142714272006-07-21
Mario Rodero Hernández, Spanien131806118742006-07-10
Henrik H. Søndergaard, Danmark71319622982006-07-10
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3472018152006-07-10
Claus Kesby, Danmark1162116212006-07-10
Lars Larsson, Sverige3441116242006-07-08
Samuel Peregrina, Spanien254200719692006-07-08
Benjamin Steffen, Tyskland7923317762006-07-08
Tom Sørensen, Danmark3449519512006-07-08
Markus Tallroth, Sverige1190219022006-06-07
Morten Jensen, Danmark6826919292006-06-07
Claudia Thiel, Tyskland2284515212006-06-07
Knud-Erik Strange, Danmark81629227322006-06-07
Detlef Gruber, Danmark1143914392006-06-07
Arnold Houmann, Danmark224031838902006-06-07
Carsten Olsen, Danmark1289728972006-06-07
Andreas Meyer Winnem, Norge182179016702006-06-07
Knud-Erik Andersen, Danmark1155015502006-06-07
Palle Nygaard, Danmark112683442622006-06-07
Ole Hetland, Danmark111735522102006-05-18
Wedigo Ferchland, Danmark5588012982006-05-18
Gert Rasmussen, Danmark81303923922006-05-14
Claus Dalskov, Danmark1163316332006-05-12
Bent Jensen, Danmark3657622572006-05-10
Friedrich Thomas, Danmark1178417842006-05-10
Per Ekberg Pedersen, Danmark122380724852006-05-10
Jørn Lennart Larsen, Danmark3401815892006-05-10
Jens Jacob Iversen, Danmark3586220792006-05-10
Peter Halkier, Danmark61096328652006-05-10
Ole Friis, Danmark2395523012006-05-08
Margit Hove, Danmark1153115312006-05-02
Hans Eli Sivertsen, Færøerne111771129492006-04-23
Mikael Funch, Danmark81542025492006-04-19
Ruth Ahlburg, Danmark233899922222006-04-10
Søren Parup, Danmark18328322006-04-01
Kent Schou Larsen, Danmark2278114692006-03-30
Rune Larsen, Danmark2290716532006-03-19
Niels Fabæk, Danmark71067716982006-03-19
Tom Jensen, Danmark1171917192006-03-19
Tim Vaughan, Storbritannien81380919312006-03-16
Esben Eriksen, Danmark71449230712006-03-16
Søren Koch, Danmark3502917352006-03-16
Karin Gustausen, Danmark3598931122006-03-11
Tobias Epple, Tyskland81213621352006-03-11
Gunnar Larsen, Danmark193025722062006-03-11
Svend Danbæk, Danmark1227322732006-03-05
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1251425142006-03-05
Birger Pedersen, Danmark4644718602006-03-05
Henning Hansen, Danmark4555716582006-03-01
Johan Stenlund, Sverige3599723022006-03-01
Ole Richter, Danmark1297329732006-03-01
Jan Bolding Kristensen, Danmark3768529052006-02-25
Nis M. Nissen, Danmark1212521252006-02-25
Cédric Rousseau, Frankrig101475218252006-02-20
Kjetil Johannessen, Norge294973824372006-02-19
Mark Trott, England1154715472006-02-12
Arne Bertelsen, Danmark1154915492006-02-11
Niels Bomholt, Danmark6941324222006-02-11
Tune Jensen, Danmark1184518452006-02-04
Frank Svensson, Danmark3734132752006-02-02
Marnix Jonker, Holland183021824822006-02-01
Terry Townshend, England2360419342006-02-01
Eline Eggers, Danmark3466416112006-02-01
Annelise Juul Stampe, Danmark41252652582006-01-30
Hans Erik Mom, Holland1133113312006-01-28
Jens B. Bruun, Sverige61864450622006-01-26
Uffe Pedersen, Danmark598709823732006-01-22
Björn Gísli Arnarson, Island132759241802006-01-19
Tommy Hjorth, Danmark2330617232006-01-18
Tommy Frandsen, Danmark8215402437202006-01-15
Kim Lunding, Danmark172714338672006-01-14
Killian Mullarney, Irland2395820172006-01-10
Peter Thomsen, Danmark71254625812006-01-05
Luc Verroken, Belgien4796723142006-01-05
Justin Jansen, Holland1148014802005-12-24
David Erling Drangsland, Norge1243024302005-12-24
Ole Riis Jensen, Danmark3463020322005-12-20
Oleg Formanyuk, Ukraine4673727402005-12-15
Bent Møller Sørensen, Danmark2579235772005-12-13
Thomas Kjær Christensen, Danmark2619334192005-12-06
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1334633462005-12-04
Klaus B. Fries, Danmark3610326682005-12-03
Michael Køie Poulsen, Danmark1285028502005-11-24
Erik Lindgren, Sverige1304530452005-11-19
Steffen Ortmann, Danmark3621727622005-11-16
Ola Nordsteien, Norge1188818882005-11-15
Jostein Myromslien, Norge1160516052005-11-15
Lennaert Steen, Holland3505818482005-11-08
Henrik Elver, Danmark91207917322005-11-07
Aleix Comas, Spanien2422025932005-11-07
Peter Bundgaard, Danmark112246527622005-10-31
Mark Trustrup, Danmark1149914992005-10-31
Thomas Larsen, Danmark1122712272005-10-29
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2429724912005-10-27
Bjarne Nielsen, Danmark6873719092005-10-12
Stig Vang Petersen, Danmark233273429782005-10-11
Jesper Sonne, Danmark304282021642005-09-27
Siv Behrendt-Møller, Danmark2429524112005-09-23
Daniel Patterson, Sverige5794526792005-09-23
Hans Henrik Larsen, Danmark3448918702005-09-14
Henrik Pedersen, Danmark81090715342005-09-14
Terje Axelsen, Norge101383417412005-09-08
Ivan Abramowitz, Danmark1201920192005-09-07
Mats Wallin, Sverige71050616722005-09-06
Hans Henrik Iversen, Danmark4502315402005-09-06
Anders Jihmanner, Sverige1141414142005-09-05
Samuel Paz Parracho, Spanien81167818602005-09-02
Christian Tiller, Norge71763735222005-08-30
Lars Elvstrøm, Danmark2305817082005-08-29
Peter Bjerre, Danmark6977121242005-08-29
Ruud Altenburg, Holland2265114532005-08-29
Karl-Eric Gustafsson, Sverige182945222122005-08-26
Lars Lindgren, Danmark1162216222005-08-16
Anders Frederiksen, Danmark1124612462005-08-07
Hampus Lejon, Sverige1178917892005-08-05
Kasper Thorup, Danmark1148214822005-08-02
Andreas Malte Nielsen, Danmark1176117612005-07-04
Morten Stampe Larsen, Danmark5615218262005-06-29
Emil Todorov, Bulgarien5686016102005-06-26
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien18048042005-06-26
Ulla Vibe Funch, Danmark1187718772005-06-26
Theodosis Mamais, Grækenland294182920462005-06-22
Erik Kramshøj, Danmark132848241242005-06-16
Rie Voetmann, Danmark72247849752005-06-13
Gaukur Hjartarson, Island111921324382005-06-13
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark61611545462005-06-12
Andres Wolff Fries, Danmark1166316632005-06-01
Julien Piette, Frankrig162459821452005-05-18
Westy Esbensen, Danmark1150015002005-05-04
Bjørn Kjellemyr, Norge3527822632005-05-01
Peter Iversen, Danmark1165816582005-05-01
Arild Hansen, Norge2281914752005-04-26
Martin Jessen, Danmark4820623232005-04-26
Stuart A Reeves, Danmark122008520702005-04-20
Jim Thagaard Hansen, Danmark182768321092005-04-20
Yeray Seminario, Spanien3622932882005-04-11
Miguel Avelino Suárez, Spanien3521720342005-04-11
José García Monzón, Spanien4658523972005-04-11
Hans Drostgaard, Danmark1165516552005-04-07
Leif Samuelsen, Danmark1151615162005-04-06
Shaun Robson, England131951317982005-04-04
Jimmy Skat Hansen, Danmark172959447362005-04-04
Terje Kolaas, Norge51083734862005-04-01
Sune Pedersen, Danmark1181818182005-03-30
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2372219832005-03-26
Tony Disley, Storbritannien2310315842005-03-25
Jørn Vinther Sørensen, Danmark4770322142005-03-18
Edvin Hansson, Sverige192814624302005-03-16
Thor Edgar Kristiansen, Norge4943527312005-03-14
Benoit Paepegaey, Frankrig131954617312005-03-07
Kim Fischer, Danmark224033030292005-03-07
Sander Bot, Holland5746316162005-02-24
Ingrid Grunwald, Tyskland61225340922005-02-21
Søren Ryge Petersen, Danmark1158915892005-02-06
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1182318232005-02-03
Dan Rasmussen, Danmark4886529982005-01-31
Thomas Stigfeldt, Danmark3799735632005-01-20
Alwin Schönenberger, Østrig2438224902005-01-13
Stefan Magnusson, Sverige3411317522005-01-03
Lars Lyngsø, Danmark2307216622004-12-26
Erik Van Bogaert, Belgien1157815782004-12-18
Torben Lund, Danmark5859838352004-12-15
Stefan Hage, Sverige91659526262004-12-15
Mikael Nord, Sverige387823754332004-12-15
Erik Schaumburg, Danmark1163316332004-11-29
Frits Rost, Danmark2489926132004-11-27
Maris Jaunzemis, Letland71208121572004-11-26
Ole Vognstoft, Danmark1133113312004-11-25
Poul Erik Larsen, Danmark1200520052004-11-25
Lars Vilhelm Hansen, Danmark182700623892004-11-24
Thomas Kiørboe, Danmark1134413442004-11-23
Inger Skov, Danmark2464628322004-11-22
Ivan Jensen, Danmark1153115312004-11-21
Carsten Madsen, Danmark1374737472004-11-14
Geert Brovad, Danmark102516436782004-11-14
Erik Rosendaal, Holland1150015002004-11-11
Poul Reib, Danmark1206720672004-11-09
Steen Roed Hansen, Danmark101549120892004-11-08
Dennis Noel, Danmark1543154312004-11-08
Raymond Galea, Malta1156515652004-11-08
Bjarne Streyffert, Danmark2362319482004-11-08
Henrik Callesen, Danmark1162416242004-11-05
Gedser Fuglestation, Danmark1156015602004-11-05
Reint Jakob Schut, Holland4647718252004-10-31
Martin Holm, Danmark3851133022004-10-26
Lasse Braae, Danmark1280128012004-10-17
Philippe J. Dubois, Frankrig2467827662004-10-06
Dominique Verbelen, Belgien1231223122004-09-30
Virginia Escandell, Danmark1192919292004-09-07
Torsten Hansen, Danmark1137313732004-09-01
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2751740662004-08-16
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1222622262004-08-13
Jens Biltoft, Danmark1155815582004-08-01
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3645924972004-07-31
Einar Flensted-Jensen, Danmark1327632762004-07-25
Szabolcs Kókay, Ungarn1206820682004-07-22
Mogens Ribo Petersen, Danmark1185318532004-07-07
Ulrik Henneberg, Danmark2288115862004-07-07
Karen Lang, Danmark2441224872004-07-06
Arne Borg Rasmussen, Danmark4803721902004-07-05
Martin Poulsen, Danmark1155415542004-07-04
Klaus Nellevang, Danmark2312716532004-06-25
John Steffensen, Danmark1205120512004-06-13
Lene Pedersen, Danmark1215621562004-06-01
Jelger Herder, Holland81342622622004-05-31
Tom Schlegel, Danmark2327520782004-05-17
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31036450222004-05-16
Henrik Carlsen, Danmark3598129072004-04-30
Ulla Henriksen, Danmark1101810182004-04-30
Tim Andersen, Danmark31035843282004-04-20
Hans Krabsen, Danmark1596259622004-04-03
Dennis Brandsborg, Danmark2355019572004-03-13
Robbin D. Knapp, Østrig1204320432004-03-11
Esben Østergaard, Danmark2442024232004-03-10
Henrik Stenholt, Danmark3607825562004-03-03
Lis Ravn, Danmark2427325502004-03-01
Leif Novrup, Danmark2448024492004-01-06
Gunnar Gundersen, Norge1297329732004-01-06
Carsten Hermann, Danmark1258525852003-11-28
Lasse Olsson, Sverige2349019782003-11-26
Michael Tiefenbach, Østrig1303730372003-11-26
Don Baccus, USA1206420642003-11-13
Tor A Olsen, Norge1223122312003-11-09
Jan Dresler, Danmark2395621002003-10-21
Svend Dybkjær, Danmark3890037972003-10-20
Vegard Bunes, Norge51038023202003-10-11
Jacob Alsted, Danmark1265726572003-09-15
Andreas Hagerman, Danmark204024328622003-08-28
Anna Bay Rask, Danmark1225222522003-07-25
Wilfried Hausmann, Tyskland2497929772003-07-19
Flemming Pedersen, Danmark1145914592003-06-28
Morten DD Hansen, Danmark1363436342003-05-30
Jørn Opsal, Norge1266926692003-05-30
Thomas Jensen, Danmark1386038602003-05-17
Per Forsberg, Sverige1243524352003-05-17
Jacob Lund-Hansen, Danmark3592923742003-05-17
Ronny Nilsen, Norge1337733772003-05-06
Pierre Unge, Sverige4897531062003-05-01
Ottenby fågelstation, Sverige2459425292003-04-18
Rannvá Hansen, Færøerne1213721372003-03-25
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2406221082003-03-25
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge91818922812003-03-09
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3457217832003-02-25
Håkan Sterner, Sverige2412023902003-02-14
Sakari Kauppinen, Danmark1487448742003-02-11
Claus Horneman, Danmark1365336532003-02-06
Maurizio Sighele, Italien1366836682003-01-29
Benny Jacobsen, Danmark2468824792003-01-21
Leo JR Boon, Holland31151863802003-01-13
Martin Eggen, Norge2330617272002-11-14
Søren Hjorth Andersen, Danmark71407328312002-10-29
Holger Sandfeldt, Danmark1187518752002-10-24
Peter Andreas Koch, Danmark3617123552002-10-12
Martin Scott, Storbritannien81019014872002-10-10
John Judge, Storbritannien2345117642002-10-08
Nick Lowton, Storbritannien2281615062002-10-08
Fredrik Kræmer, Norge102122440032002-10-02
Tim Brown, Storbritannien2366721172002-09-28
Graham Etherington, Storbritannien3449515182002-09-27
Deryk Shaw, Storbritannien1203020302002-09-12
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3612921342002-09-03
Thomas Hilkjær, Danmark2328917282002-09-03
Mike Richardson, Storbritannien2426724922002-08-05
Jim Willson, Storbritannien2340917542002-06-29
via Carsten Høeg, Danmark1238923892002-05-29
Andreas Gullberg, Norge1254925492002-05-13
Ricard Gutiérrez, Spanien81246017822002-04-28
Kelvin Jones, Storbritannien1286428642002-02-10
Bruce Mactavish, Canada1215021502002-01-30
Morten Jørgensen, Danmark3625627482002-01-21
Anita Pedersen, Danmark31278546412001-11-16
Alexander J. Lee, Danmark2404021452001-11-09
via Sune Jepsen, Danmark2601336302001-11-09
Kim Biledgaard, Danmark1286028602001-10-01

Der er i alt 1290 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.903 sek.
til toppen