Startside Nye topmodeller fra ZEISS i Naturbutikken I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
 Artslister 


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Morten Christensen, Danmark557202739622016-02-13
Thomas Varto Nielsen, Danmark69051671235492016-02-13
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark1094705719312016-02-13
Henrik Friis, Danmark1478949019422016-02-13
Michael Frank Nielsen, Danmark26514829317202016-02-13
Torben Lund-Hansen, Danmark519666272016-02-12
Hans Erik Erik Jensen, Danmark310134292016-02-12
Klaus Dichmann, Danmark27927550945302016-02-12
Jan Haaning Nielsen, Danmark937657222952016-02-12
Axel Mortensen, Danmark72693201058432016-02-12
Johnny Salomonsson, Danmark27640460835962016-02-12
Lars Bernitt Birk, Danmark21213502224292016-02-10
Lars Grøn, Danmark622951818312016-02-10
Anders Sydney Jensen, Danmark1551248042016-02-10
Hans Henrik Larsen, Danmark1911160154442822016-02-10
Carl Bohn, Danmark25410448615852016-02-10
Zbigniew Kajzer, Polen706102725022016-02-09
Klaus Malling Olsen, Danmark34144585464122372016-02-09
Ivan Sjögren, Sverige592993410702016-02-09
Niels Birkedal Thomsen, Danmark332879915182016-02-08
Henrik Pedersen, Danmark15814089555532016-02-08
Birger Lønning, Danmark9715125947502016-02-08
Morten Scheller Jensen, Danmark1459142102859662016-02-08
Lars Adler Krogh, Danmark10119491046242016-02-08
Kim Duus, Danmark11111847123622016-02-08
Erik Biering, Danmark43249195648542016-02-08
Per Schans Christensen, Danmark32635759541492016-02-07
Steen E. Jensen, Danmark855101441933852016-02-07
Morten Bentzon Hansen, Danmark7513869440972016-02-06
Morten Winness, Norge12210736221172016-02-03
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark28817226620622016-02-03
Henning Larsen, Danmark2064458402016-02-03
Anne Navntoft, Danmark30031705527802016-02-03
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark19613611752062016-02-03
Frédéric Jiguet, Frankrig566733322002016-02-02
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark31611978411992016-01-31
Frank Abrahamson, Danmark474297831002016-01-31
Niels Peter Møller Jensen, Danmark663294112632016-01-31
Lars Maltha Rasmussen, Danmark667202783542016-01-31
Allan Haagensen, Danmark111340533492016-01-30
Bjørn Frikke, Danmark946639422112016-01-29
Paul Patrick Cullen, Danmark88158548626672016-01-27
Christer Brostam, Sverige606272620932016-01-27
John Larsen, Danmark55852710855072016-01-26
Oz Horine, Israel466481526442016-01-25
Claus Halkjær, Danmark68586894247802016-01-23
Felix Timmermann, Tyskland950848612016-01-22
Helge Sørensen, Danmark1391166962070762016-01-22
Joachim Bertrands, Belgien5341513842016-01-22
Erik Groth-Andersen, Danmark413951027092016-01-22
Simon Berg Pedersen, Danmark56578332955312016-01-22
Thomas Garm Pedersen, Danmark47162007002016-01-21
Niels Behrendt, Danmark607494426212016-01-21
Arne Torkler, Danmark4336020142016-01-19
Massimiliano Dettori, Holland927381918362016-01-19
John Jensen, Danmark452636611582016-01-14
Per Holmberg, Danmark21425379532942016-01-14
Palle Sørensen, Danmark9911525032402016-01-11
Rune Sø Neergaard, Danmark762825111145412016-01-10
Kai Lindegaard, Danmark29496172016-01-08
Erik Rosendahl, Danmark12322322016-01-06
Stefan Pfützke, Tyskland698793227992016-01-06
Keith Fox, Danmark464789023752016-01-06
Søren Nancke, Danmark101186825672016-01-02
Zoltan Baczo, Danmark6387211222015-12-31
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark503667316232015-12-30
Erik Bogh Nielsen, USA968142822332015-12-23
Mathieu Bally, Schweiz19519512015-12-22
Torben Sebro, Danmark556823727532015-12-21
Arie Ouwerkerk, Holland9419514656182015-12-21
David Monticelli, Belgien10012713025902015-12-20
Dennis Olsen, Danmark11810449522892015-12-18
Mikkel Thorup, USA416405412015-12-17
Aurélien Audevard, Frankrig51172105432542015-12-15
Johnny Madsen, Danmark28246087074252015-12-14
Lars Halkjær, Danmark15965962015-12-13
finn henriksen, Danmark625327692015-12-13
Andreas Bennetsen Boe, Danmark1004457646052015-12-11
Christian Rørdam, Danmark383255322242015-12-10
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark47966792238852015-12-07
Tony Søholm Larsen, Danmark221679711312015-12-05
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige14214490525472015-12-04
Jens Paulsen, Danmark432349515212015-12-04
Ole Bo Olsen, Danmark221372713652015-12-03
Mikkel Høegh Post, Danmark24138381658992015-12-02
Erik Mølgaard, Sverige26420157131942015-11-30
Helle Kjær Erichsen, Danmark171821915792015-11-26
Lasse Patrick Simensen, Norge317556152015-11-16
Steffen Fahl, Danmark161160812612015-11-15
Anders Østerby, Danmark335082460692015-11-13
Steen Egholm Engelbøl, Danmark1259037162015-11-12
Neer Div Bankoti, Indien12662662015-11-12
Martin Gottschling, Tyskland537634468232015-11-12
Christian Andersen Jensen, Danmark45162147046492015-11-11
Eva Foss Henriksen, Danmark58856716946392015-11-10
Lars Andersen, Danmark886877716552015-11-09
Poul Holm Pedersen, Danmark323158122132015-11-07
Hans Staunstrup, Danmark8611932126282015-11-07
Rainer Christian Ertel, Tyskland40163089832015-11-05
Knud Pedersen, Danmark57298673162412015-10-30
Antoine Joris, Belgien405274118572015-10-28
Gerner Majlandt, Danmark16232213564492015-10-28
Marcin Solowiej, Polen322528517202015-10-25
Eric Didner, Frankrig19714918418222015-10-24
Per Poulsen, Danmark43573945574162015-10-23
Vincent Legrand, Belgien12216218051902015-10-22
Ole Krogh, Danmark1223259010893772015-10-22
Otto Samwald, Østrig17113108224712015-10-22
Henry Lehto, Finland777708618122015-10-14
Heidi Frederiksen, Danmark2172910462015-10-02
Anni Nielsen, Danmark6411620439922015-10-02
Martin Lund, Danmark4978032162015-09-29
Philip Dam, Danmark13703702015-09-28
Hans Henrik Bay, Danmark461471715682015-09-27
Niels Evald Jensen, Danmark215599172015-09-19
Niels Lech Pedersen, Danmark11701702015-09-14
Allan Kjær Villesen, Danmark35127232165282015-09-13
Jan Jörgensen, Sverige9796112622015-09-11
Steen Øllgaard, Danmark201908223182015-09-11
Søren Kristensen, Danmark897509733712015-09-08
Jens Thalund, Danmark2177131286118742015-09-04
Lisbeth Bech, Danmark624605632015-09-04
Tor Olsen, Norge222406821052015-09-03
Bo Tureby, Danmark57987896056452015-09-01
Jens Brandt, Danmark12792792015-08-29
Nikolaj Thomsen, Danmark913221982015-08-20
Jens Søgaard Hansen, Danmark652107783686702015-08-18
Thorsten Stegmann, Tyskland19929922015-08-14
Mikkel Bello Andreasen, Danmark11871872015-08-07
Lars Paaby, Danmark262507019462015-08-07
Lars Erdmann, Danmark14984982015-08-07
Brian Christoffersen Skræm, Danmark28245062015-08-05
Erik Christophersen, Danmark4366522772015-07-19
Maciej Buchalik, Polen1131513152015-07-19
Arne Giørtz-Behrens, Danmark302086810972015-07-14
Henrik F. Nielsen, Danmark519222942362015-07-10
Arvid H Anthonsen, Norge2981025412015-07-07
Rie Jensen, Danmark35952112015-07-02
Daniel Pettersson, Sverige32439066328382015-07-02
Morten Müller, Danmark201274513562015-07-01
Lars Falck, Danmark645993019922015-06-30
Fabian Schneider, Schweiz525249219672015-06-29
Per Finn Nielsen, Danmark689696438502015-06-23
Daniel Mauras, Frankrig19969962015-06-23
Svend Fischer-Nielsen, Danmark13693692015-06-23
Jan Andruszkow, Danmark422458982015-06-22
Bent Thøgersen, Danmark17915907928342015-06-18
Hendrik Weindorf, Tyskland7410308928902015-06-17
Peter Nielsen, Danmark337617778109672015-06-07
Jørgen Munck, Danmark345374550192015-06-06
Jørgen Kabel, Danmark13630381961112015-06-04
Per Schiermacker-Hansen, Danmark9913575637862015-06-01
Morten Dehn, Danmark7541615142015-05-28
Rodmund á Kelduni, Færøerne27835175351412015-05-27
Karin Gustausen, Danmark8880549272015-05-25
Lars Andersen, Danmark434170719102015-05-22
Martin Strømkjær, Danmark219719882015-05-21
Rasmus Due Nielsen, Danmark131599719892015-05-21
Carsten Siems, Danmark38842066833492015-05-17
uffe jensen, Danmark13173172015-05-11
Julien Piette, Frankrig6681817642015-05-05
Brian Rasmussen, Danmark8522212132015-05-05
J Ole Andersen, Danmark401898911682015-05-02
Lars Juul Pedersen, Danmark272382214552015-04-30
Mikkel Holck, Danmark23228225037172015-04-18
Peter Rodemann, Danmark5673527232015-04-17
Aleks Lund, Danmark1116111612015-04-11
Peter Bonne Eriksen, Danmark23319529523002015-04-02
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark1443825342015-03-26
Elmer Pedersen, Danmark331720214272015-03-23
András Fodor, Ungarn567330442362015-03-10
Finn Nørregaard, Danmark1035048042015-03-09
Helle Dyrting, Danmark1967478202015-03-07
Julien Mazenauer, Schweiz418748692015-02-18
Erling Krabbe, Danmark756843043542015-02-17
David Andersson, Sverige12810704418712015-02-14
Eigil Larsen, Danmark948740622522015-02-12
Dominik Becker, Tyskland5377510342015-01-26
jules phillips, Danmark17957952015-01-25
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn202539516662015-01-09
Nis Lundmark Jensen, Danmark20628923637892015-01-09
Brahim Birds, Marokko318689372014-12-19
Mikael Nord, Sverige547891227672014-12-14
Sune Riis Sørensen, Danmark15426654741642014-12-01
Marcel Klootwijk, Holland3385715802014-11-28
Ib Jensen, Danmark24435050665272014-11-22
Jan Skrubbeltrang, Danmark756802078562014-11-20
Franziska Guepner, Tyskland3425015122014-11-18
Jens Röw, Tyskland1247824782014-11-17
Mads Herbøl, Danmark2460939122014-11-13
Ole Skrubbeltrang, Danmark6431612242014-11-13
Chris Baines, Storbritannien131141414582014-11-10
Richard Bonser, England19625760634862014-10-28
Per Boye Svensson, Danmark403166920572014-10-21
Finn Laugo Sørensen, Danmark23225170232262014-10-16
erik van bogaert, Belgien19839832014-10-16
Bengt Bengtsson, Sverige141645032982014-10-14
Jonna Lindegård, Danmark638019132014-10-12
John Frikke, Danmark271430712242014-10-11
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark6827435602014-10-09
Carl Søndergaard, Danmark6786921702014-10-03
Henrik Laust Bøhmer, Danmark549998653952014-09-29
Ulla Paulsen, Danmark181708521282014-09-12
Tommy Bjørk, Danmark425028882014-09-10
Henrik Brandt, Danmark9614910658002014-09-09
Christian Terp, Danmark4329712842014-08-29
Tommy Holmgren, Sverige11613037870792014-08-25
Lars Frede Petersen, Danmark213957442014-08-25
kai nissen, Danmark10930115072014-08-18
Kjeld Lund, Danmark121198529232014-08-13
Morten Rasmussen, Danmark494354722162014-08-13
Thomas Elbek, Danmark646129402014-08-11
Torben Lyng, Danmark171141714002014-08-09
Rud Lynge, Danmark1104210422014-08-04
Luca Boscain, Italien1699099582014-07-31
Johannes Rydström, Sverige21821177527592014-07-29
Ole Hetland, Danmark455911550792014-07-29
Kim Mogensen, Danmark3276310142014-07-28
Søren Kristoffersen, Danmark1248151665882812014-07-19
Tommy Kaae, Danmark354863839052014-07-17
Tomas Lundquist, Sverige20726732532692014-07-10
Graeme Joynt, England3206110362014-06-27
Arnold Georg Houmann, Danmark272839328152014-06-26
henrik asbjørn pedersen, Danmark5901072812014-06-18
Silas K.K. Olofson, Færøerne1483175455046452014-06-16
Lars Rostgaard, Danmark22224285844322014-06-13
Henrik Hougaard Larsen, Danmark8902218902014-06-10
Thomas Kehlet, Danmark668330625332014-06-06
Claus Vind-Andreasen, Danmark202209322952014-06-05
Rami Mizrachi, Israel121054412612014-06-03
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2256210161882014-05-27
Jens Jørgen Andersen, Danmark17729041865502014-05-22
Søren Vinding, Danmark1336203910962014-05-13
Keld Jakobsen, Danmark754397918452014-05-09
Kasper Anias Møller, Danmark14034032014-05-09
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark898415622002014-05-07
Bo Lassen Christiansen, Danmark16256252014-05-05
Peter Brostrøm, Danmark554023923152014-05-02
Bo Valeur, Danmark847188672014-05-02
Gisela Nagel, Tyskland393710216192014-04-29
Johannes Ferdinand, Tyskland131081519512014-04-28
Benjamin Steffen, Tyskland191286213562014-04-24
Tom Conzemius, Luxembourg313536732014-04-23
Fredrik Ström, Sverige531077372014-04-18
Torben Sylvest Jensen, Danmark5375210262014-04-11
Szilard J. Daroczi, Rumænien486177022092014-04-10
Tommy Karlström, Sverige213378292014-04-10
Jan Helbo, Danmark865780923912014-04-06
Bjarne Hemmingsen, Danmark151154913212014-04-03
Lauge Fastrup, Danmark202125621832014-04-03
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark215057552014-04-03
Conny Jensen, Danmark9706616832014-03-31
Ole Zoltan Göller, Danmark47861169172672014-03-28
Magnus Corell, Sverige1114711472014-03-25
Ronny Malm, Sverige405703122712014-03-16
Karsten Busk Laursen, Danmark15515512014-03-04
Mark Walker, Danmark1016550718552014-03-02
Johan Christian Homann, Danmark423757752014-02-27
Freddy Rosning, Danmark283014529502014-02-20
Charlotte Christel Jønsson, Danmark318557532014-02-14
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3306518052014-02-12
Jean-Pierre Jordan, Frankrig412851215892014-02-08
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark7699118772014-02-02
Poul-Henrik Bergmann, Danmark18278272014-02-02
Stephan Skaarup Lund, Danmark15020512148782014-01-27
Arne Kiis, Danmark37238559936842014-01-27
Janni Christoffersen, Danmark7473310012014-01-21
Christian Michael Villadsen, Danmark1159958112014-01-08
Steen Winkel, Danmark1468968662014-01-07
Leif Høgh Olsen, Danmark72369746445932014-01-06
Åge Mathias Matthiesen, Danmark91433625882014-01-04
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark10742016892014-01-03
Jonas Holmqvist, Sverige131254716292014-01-03
Gert Rasmussen, Danmark553903615212014-01-02
Anders Bojesen, Danmark121486631472013-12-31
finn folkvardsen, Danmark91190418712013-12-31
Lars Jensen, Danmark21534025642592013-12-30
Eigil Ødegaard, Danmark48882353746392013-12-29
Jeppe Bundgaard, Danmark91493038502013-12-29
Thorkil Brandt, Danmark141530815312013-12-29
Rene Rantzau, Danmark233221452892013-12-29
Arne Volf, Danmark12217578045382013-12-27
Kim Fich Larsen, Danmark15845842013-12-27
Henrik Kisbye, Danmark49945976259072013-12-24
Kenneth Bach Christensen, Danmark584121035522013-12-23
John Kyed, Danmark13924527589922013-12-22
Johan Stenlund, Sverige5390911582013-12-20
Espen Lie Dahl, Norge456199724932013-12-17
Dubois Laurent Yves, Frankrig2189510902013-12-17
René Larsen, Danmark759323131882013-12-15
Lars Rudfeld, Danmark423409819482013-12-13
Rolf Danielsen, Danmark1247824782013-12-12
Janis von Heyking, Sverige522225910572013-12-12
Karina Jensen, Danmark1148114812013-12-10
Anders Roel, Danmark111107419442013-12-10
Andreas Bruun Kristensen, Danmark5310376846652013-12-10
Jens Kildemoes, Danmark314806612013-12-06
Anders Hammergart, Danmark8114720633112013-12-05
Anton Herrig Liebermann, Danmark81258440402013-11-29
Thomas Jensen, Danmark8993916802013-11-29
Petri Kuhno, Finland3287410032013-11-21
Julia Zeitzer, Danmark19609602013-11-12
Micha A Neumann, Danmark16146142013-11-12
Asbjørn Jensen, Danmark9511798026872013-11-11
Christian Leth, Danmark5312083339342013-11-10
mats svensson, Sverige4392010782013-11-09
Jakob Dall, Danmark8415493641752013-11-09
Stefan Tapio Ettestam, Sverige392815914402013-11-07
Stig Linander, Danmark11113779857832013-11-07
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2305915502013-11-06
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3624328382013-11-04
Emil Fich Larsen, Danmark7656113102013-11-04
Jens Kirkeby, Danmark274067728242013-11-03
Torben Olsen, Danmark2879158652013-11-02
John Pedersen, Danmark10314604944212013-11-02
Niels Poul Dreyer, Danmark40641837630192013-10-29
Jakob Engelhard, Danmark192336330272013-10-23
Per Vindis, Danmark455460330452013-10-23
Jon Lehmberg, Danmark12014128236422013-10-22
John G. Dinesen, Danmark374399220172013-10-22
Mads Elley, Danmark172505325952013-10-21
Frank Desting, Danmark456404829152013-10-20
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91398925462013-10-20
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien52174123540792013-10-16
Jens Wiberg, Danmark10758614022013-10-14
Patric Lorgé, Luxembourg132436131622013-10-10
Hampus Lejon, Sverige121760224192013-10-07
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10113994326492013-10-07
Hamid Yadane, Marokko528147702013-10-07
Lise Nielsen, Danmark1293629362013-10-06
Alen Ploj, Slovenien6593412532013-10-04
Mogens Neergaard, Danmark214157332013-10-03
Ingar Støyle Bringsvor, Norge322731213872013-10-01
Ole Kristjansen, Danmark3401816372013-09-29
David Boertmann, Danmark467886734552013-09-27
Josh Rhys Jones, England325203630732013-09-27
Matthieu Canévet, Frankrig171848419832013-09-24
Wolfgang Jakob, Tyskland3421316642013-09-24
Greg McIvor, Sverige172661718852013-09-20
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark295294427402013-09-19
Klaus K. Nielsen, Danmark2466738862013-09-18
kurt jensen, Danmark18068062013-09-17
Jesper Michael møller, Danmark2240016782013-09-17
Marcin Faber, Polen314656732013-09-17
Vicky Knudsen, Danmark1188118812013-09-17
Finn Nielsen, Danmark16566562013-09-15
Christian Eilers, Danmark484672018312013-09-11
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3315113262013-09-05
Dave Barnes, Danmark5441419132013-09-05
Jure Novak, Slovenien17857852013-09-02
Villy Pedersen, Danmark151501013422013-09-02
Richard Burzynski, Danmark423582617712013-08-29
Robert Paepke, Sverige728407438352013-08-29
Charlotte Thomsen, Danmark3650532642013-08-28
Carsten Lundberg, Danmark3273912292013-08-28
Jens Eriksen, Danmark7214970051532013-08-26
Peter Bundgaard, Danmark6966641372013-08-26
Henning Krog Søndergaard, Danmark1107910792013-08-22
Peter Halkier, Danmark212647319602013-08-22
Tonny Papillon, Danmark171902522312013-08-22
Steve Klasan, Tyskland323598722632013-08-22
Allan Gudio Nielsen, Danmark111623226922013-08-15
Tore Vang, Norge418424974542013-08-11
Birthe Kirk Gawinski, Danmark3235910152013-08-09
Stefan Stürup, Danmark4376615912013-08-08
Thomas Kuppel, Tyskland6615913842013-08-08
Oluf Lou, Danmark41354848292013-08-02
Vagn Freundlich, Danmark9512118627892013-07-27
Per Kjær, Danmark17033553671702013-07-21
sissel fossat, Danmark18878872013-07-11
Jonas Landolt, Schweiz1289228922013-07-10
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark17167162013-07-06
Pasi Parkkinen, Finland16621793128592013-07-03
John Jørgensen, Danmark643049422013-06-30
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark456902556202013-06-30
Rolf Nagel, Tyskland202257317912013-06-24
Leif Bolding, Danmark9976416032013-06-22
Daniel König, Tyskland735036502013-06-22
Henning Rose Sørensen, Danmark11616745323412013-06-19
Karsten Mose, Danmark217549462013-06-18
Jan Durinck, Danmark224025734282013-06-17
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1310531052013-06-14
Ole Amstrup, Danmark25235070742852013-06-11
Szabolcs Kókay, Ungarn6995526132013-06-09
Troels Eske Ortvad, Danmark446280572362013-06-04
Christian Ljunggren, Sverige111197015662013-05-27
Brahim Mezane, Marokko7593611842013-05-26
Jacob Breson Neumann, Danmark191461212402013-05-23
Johanna Hartmann, Danmark1176117612013-05-23
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5477314262013-05-22
David B. Collinge, Danmark111691229582013-05-21
Ken Sievertsen, Danmark1775377532013-05-21
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark232867327922013-05-19
Rune Bisp Christensen, Danmark15822094934912013-05-15
Troels M. Krogh, Danmark19459452013-05-15
Anders Wiig Nielsen, Danmark253432747202013-05-13
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12417938463552013-05-11
Tommy Studsholt Christensen, Danmark375078922052013-05-10
Jens Kristian Kjærgård, Danmark42983291066352013-05-07
Benny Nørgaard, Danmark1124412442013-05-02
Willy Jørgensen, Danmark17057052013-04-30
Kent Olsen, Danmark388342369882013-04-30
Henrik Baktoft, Danmark2352322032013-04-30
Franck Ishøi, Danmark333226920312013-04-17
Chris van Rijswijk, Holland215118802013-04-14
Stephen McAvoy, Irland5456112162013-04-14
Hjalte Kjærby, Danmark2393621412013-04-14
Klaus Schak Laursen, Danmark3585831922013-04-13
Finn Carlsen, Danmark294837829242013-04-11
Anna Kjøller, Danmark1125712572013-04-10
Zbyszek Kajzer, Polen15535532013-04-08
Sebastian Klein, Danmark91198243662013-04-08
Kirsten Jæger, Danmark1107310732013-04-08
Troells Melgaard, Danmark587084726462013-04-08
Thomas J. Simonsen, Danmark466552529892013-04-04
David Erterius, Sverige29433895932722013-04-02
Anders Bacher Nielsen, Danmark20111443921552013-04-02
Sven Dall, Danmark2247615842013-03-31
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark221889921262013-03-28
Benny Rytter, Danmark1122812282013-03-27
Michael Køie Poulsen, Danmark232944842032013-03-25
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark9510713402013-03-25
Markus Tallroth, Sverige8012172236632013-03-22
Peter Dam, Danmark14119608629122013-03-18
Ivan Sjögren, Sverige615143615342013-03-16
Lars Gabrielsen, Danmark8712126836062013-03-15
Jonas Halberg, Danmark3283612572013-03-08
Hans Lind, Danmark122519441692013-03-05
Christian Michael Mortensen, Danmark1181218122013-03-01
Mette H. H. Hansen, Danmark4557629232013-02-28
Søren Garder Brask, Danmark211195992013-02-28
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark428459332013-02-25
Finn Bro, Danmark111512320762013-02-25
Anne Themsen Flindt, Danmark1109910992013-02-21
Gert Sørensen, Danmark1102210222013-02-20
Tormod Amundsen, Norge181882922652013-02-19
Kristoffer Hansen, Danmark61091626892013-02-18
Flemming Lang, Danmark81418031902013-02-14
Morten Jenrich Hansen, Danmark333351735182013-02-13
Terje Kolaas, Norge353901621462013-02-12
Søren Skov, Danmark57691520138172013-02-12
Karsten Garcia Pedersen, Danmark845458432013-02-11
wally morell, Danmark1103310332013-02-10
Hjalte B. Johansen, Danmark8802923902013-02-03
Trösch Stephan, Schweiz2242714352013-02-01
Miska Nyúl, Ungarn15375372013-01-29
Thyge Enevoldsen, Danmark18418412013-01-28
Chr. G Nielsen, Danmark1154615462013-01-26
Knud Jørgen Olsen, Danmark6712322572013-01-23
Jan Fischer Rasmussen, Danmark545353525352013-01-22
Benny Haahr, Danmark555792226072013-01-17
Poul West Lauritsen, Danmark18288282013-01-14
Mateusz Matysiak, Polen162081421622013-01-09
Christoffer Elias Kaae, Danmark420616322013-01-08
Søren Peter Pinnerup, Danmark5938029352013-01-07
Benny Steinmejer, Danmark1139913992013-01-02
Svend Erik Frandsen, Danmark527895929232012-12-29
Niels Jørgen Askirk, Danmark13153152012-12-23
Harry J Lehto, Finland5713559049462012-12-21
Anders Bræstrup, Danmark1109210922012-12-17
Svend Rønnest, Danmark12914800535182012-12-09
Otto Madsen, Danmark2217713032012-12-05
Mads Syndergaard, Danmark14964962012-12-04
Jesper Johannes Madsen, Danmark1160116012012-11-28
Andreas Petersen, Danmark293332643592012-11-19
Kennerth Kristensen , Danmark2283014742012-11-14
Poul Ulrik, Danmark1154715472012-11-08
jesper nexø arvesen, Danmark430999702012-11-07
Lasse Strandgaard, Danmark5853225092012-10-26
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1295229522012-10-25
Torben Laursen, Danmark333473627122012-10-23
Jens Mikkel Lausten, Danmark112719979932012-10-21
Henrik Dissing, Danmark19879872012-10-18
Erhardt Ecklon, Danmark5611960544652012-10-12
Torben Back Sørensen, Danmark17997992012-10-07
Niels-Christian Christensen, Danmark4413513912012-10-07
Henrik Mikkelsen, Danmark529866852862012-10-03
Per Huniche Jensen, Danmark193670594392012-10-01
Carsten Egevang, Guinea3379818232012-09-23
Leif Holmskov, Danmark182761929592012-09-23
Poul Thrane, Danmark142603448922012-09-18
Gert Jeppesen, Danmark14417365052182012-09-15
Klavs Frandsen, Danmark211826682012-09-12
Peter Lauritzen, Danmark4273811602012-09-12
Bent Carstensen, Danmark243825245062012-09-09
Gabor Graehn, Danmark321167372012-09-06
André Riis Ebbesen, Danmark264227622742012-08-30
Rafael Armada, Spanien2265916562012-08-30
Bjørn Erik Hellang, Norge3298310952012-08-27
Mogens T. Kofod, Danmark217699412012-08-26
Wout De Rouck, Belgien2297917162012-08-20
Michael Grell, Danmark31145765822012-08-20
Lasse Olsson, Sverige232145321632012-08-20
Terry Townshend, Storbritannien7911016441582012-08-20
Terje O. Nordvik, Norge4676126552012-07-27
Johannes Christian Harbou, Danmark787715928412012-07-16
Peter Østrup Jensen, Danmark19409402012-07-16
Jonas Gildebro, Danmark17017012012-07-16
Alex Sand Frich, Danmark459586244292012-07-16
Søren Nygaard, Danmark7014910250142012-07-15
Michael Schwalbe, Danmark122223328832012-07-08
Christian Martin Glahder, Danmark131064015382012-06-26
John Mikkelsen, Danmark217259562012-06-26
Frode Jacobsen, USA464303216522012-06-23
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark212786852012-06-22
Raphaël Lebrun, Belgien2711849062012-06-21
Omar Runolfsson, Island131065615642012-06-20
Bo Jensen, Danmark11110429419342012-06-19
Jan Speiermann, Danmark398448255822012-06-15
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark171737714672012-06-15
Torkild Kristensen, Danmark373888020952012-06-07
Martinez Jonathan, Frankrig24523877421182012-06-05
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark395824335702012-06-01
Nikolaj Noel Christensen, Danmark344988929262012-05-31
Daniela Gruber, Tyskland421177162012-05-31
Andreas Guldager, Danmark131185014672012-05-30
Benny Kristensen, Danmark12321156636582012-05-23
Benoit Nabholz, Frankrig141506022422012-05-23
Palle Hove Christensen, Danmark3411215602012-05-21
John Mikkelsen, Danmark1133713372012-05-21
André Julinder, Sverige3340617842012-05-14
Jesper Høy Hansen, Danmark3239212532012-05-11
Jan Mogensen, Danmark293088222812012-05-09
tue hartmann, Danmark16446442012-05-06
Niels Frost, Danmark1163316332012-04-29
Kim Aaen, Danmark5411620253942012-04-19
Mattias Nordlund, Sverige4584321102012-04-17
Kjeld Pedersen, Danmark19549542012-04-17
Christophe CAPELLE, Frankrig8718713852012-04-14
Thomas Bernhardsson, Sverige869402017542012-04-13
Ole Skrubbeltrang, Danmark3287513882012-04-12
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark141434313202012-04-11
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33932673028632012-04-09
Bent Nielsen, Danmark639289572012-04-09
Domen Stanic, Italien141560417592012-04-08
Reto Burri, Schweiz121242215722012-04-06
Jesper Sonne, Danmark131699421512012-03-30
Steen Christensen, Danmark4428818062012-03-30
Eirik Nydal Adolfsen, Norge1109210922012-03-29
Frank Simonsen, Danmark112275636972012-03-29
Susanne Jepsen, Danmark14718846450062012-03-23
Martin Høj Hansen, Danmark14984982012-03-22
Anders Tørressen Hangaard, Norge51051535892012-03-21
Michael Mosebo Jensen, Danmark12426172481112012-03-20
Tobias Berger, Sverige434129521382012-03-20
Kjetil Schjølberg, Norge345466741872012-03-12
Steen Reimers, Danmark111684827272012-03-11
Flemming Ahlmann, Danmark6012831165072012-03-10
Claus Johansson, Danmark161564412882012-03-09
Mogens H. Foder, Danmark16766762012-03-07
Clausjannic Labuz, Danmark11017844455862012-03-06
Kurt Prentow, Danmark71329827862012-02-28
Mathieu Bally, Schweiz353700324152012-02-26
Nicolas Pierre Beyer, Danmark18628622012-02-24
Jan Jespersen, Danmark71010118442012-02-24
Leander Khil, Østrig223985828972012-02-22
Malte Christensen, Danmark1101110112012-02-21
Stefan Hage, Sverige3447422692012-02-16
Svend Nørgaard, Danmark111166120192012-02-16
Henrik Poulsen, Danmark2193711582012-02-13
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark244381837812012-02-12
Rune Bjerre, Danmark347041345462012-02-12
Steve Nuttall, England19969962012-02-12
Michael Sørensen, Danmark6544918582012-02-10
Vagn Gjerløv, Danmark314966282012-02-06
Allan Helge Nolte, Danmark2250617522012-02-06
Stefan Cherrug, Sverige192195617242012-02-06
Mark Desholm, Danmark1255325532012-02-06
Lars Ernst, Danmark15455452012-02-02
kim jespersen, Danmark212788372012-01-31
Henrik Just, Danmark7411317136312012-01-26
Yann Kolbeinsson, Island183378826432012-01-25
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10113100341162012-01-13
Marcus Erik Danielsson, Sverige141093514022012-01-12
Kris De Rouck, Belgien18328322012-01-08
Thomas Hultquist, Sverige3480221842012-01-07
Jacob Sterup, Danmark223417531652012-01-04
Jakob Hochuli, Schweiz8799416452011-12-30
Egon Iversen, Danmark2377221982011-12-29
Kurt Vogt, Danmark27141807702011-12-27
Jens Ole Byskov, Danmark452574118522011-12-24
Julian Guy Bell, Norge1129512952011-12-23
Vlad Cioflec, Rumænien6509812202011-12-22
Peter Zeller, Schweiz7602413132011-12-18
Jan Kåre Ness, Norge72415863062011-12-14
Niels Jarnum, Danmark6565323902011-12-13
Jens Ballegaard, Danmark6989034382011-12-11
Lars Smith, Danmark172652740192011-12-09
Stinne Aastrup, Danmark4516919102011-12-05
Kresten Hansen, Danmark2233115692011-12-01
Kristian Poulsen, Danmark2210112942011-11-18
Pete Antrobus, England3409717932011-11-16
erik ehmsen, Danmark10840613952011-11-16
morten jønck, Danmark321798022011-11-12
Alf Petersson, Sverige426831138322011-11-02
Albert J. de Jong, Holland1127312732011-11-01
Nicki Sørensen, Danmark566898622902011-10-31
Hugh Harrop, Skotland2337617642011-10-26
Claus Lunde Pedersen, Danmark101046114152011-10-25
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark91008113852011-10-25
Kristian Laustsen, Danmark5782619982011-10-23
Jørn Vinther Sørensen, Danmark111776430042011-10-20
Leif Pedersen, Danmark284183921872011-10-16
Iben Hove Sørensen, Danmark1378937892011-10-15
Dan Bruhn, Danmark2291217232011-10-13
Dominic Mitchell, Storbritannien171662515692011-10-10
michael jürgensen, Danmark1158115812011-10-09
Jan Eske Schmidt, Danmark245034542622011-10-08
Steen Drozd Lund, Danmark101409420442011-10-07
Henrik Knudsen, Danmark194435842822011-10-05
Richard Ek, Sverige366066044582011-10-03
Allan Prang, Danmark1272727272011-10-02
Anders E. Sørensen, Danmark12522569847392011-10-01
Martin Rivero, Danmark2290215932011-10-01
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71414425552011-10-01
Benjamin Gnep, Tyskland218189892011-09-30
Jesper Segergren, Sverige2330218702011-09-27
Christian Axelsen, Danmark467701255772011-09-25
Maurizio Sighele, Italien9626712572011-09-25
Per Hirslund, Danmark15765762011-09-25
Thurel Julien, Gambia13212027316052011-09-18
Jens Ryge Petersen, Danmark213971529322011-09-16
ragnar smith, Danmark1287828782011-09-10
Bent Staugaard Nielsen, Danmark7951618492011-09-05
Søren Harding, Danmark865796345492011-08-30
Jonn Leffmann, Sverige141623617132011-08-22
Christoph Moning, Tyskland141152811742011-08-20
Jesper Brinkmann, Danmark183040626702011-08-17
nick petersen, Danmark4395611402011-08-16
david drangsland, Norge162166224682011-08-13
Aage Kabbelgaard, Danmark1109410942011-08-12
John Dreyer Andersen, Danmark253573121842011-07-31
Wolfgang Trimmel, Østrig1239623962011-07-29
Knud Kjeldsen, Danmark17307302011-07-27
Kurt Willumsen, Danmark15245242011-07-27
Jeppe Berthelsen, Danmark16236232011-07-27
Anders Søgaard, Danmark12922268834292011-07-17
Yoav Perlman, Israel152479923782011-07-14
Hallgeir Fisketjøn, Norge8711614932011-07-07
Jens Overgaard Christensen, Danmark9414867536092011-07-01
Felix Jachmann, Tyskland2238712202011-06-24
Rasmus Hald, Norge2203111182011-06-17
Aidan G. Kelly, Irland2328519082011-06-14
Peter Lyngs, Danmark246587156242011-06-04
Maarten Zorgdrager, Holland6766816192011-06-02
Elly Hansen, Danmark193371947562011-05-29
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1122612262011-05-24
Thomas Maul, Danmark868698618522011-05-16
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1159515952011-05-12
Oskar Nilsson, Sverige2270715072011-05-09
Klaus Bjerre, Danmark345318336202011-05-04
Jørgen Dam, Danmark24539527133262011-05-04
Paul Jacobsen, Danmark1149614962011-04-23
Claus Boe Tøndering, Danmark2210611992011-04-19
Gábor Bodor, Ungarn111064114302011-04-17
Luca Andrei Dehelean, Rumænien141632318502011-04-06
Thomas Nielsen, Danmark202800529782011-03-24
Gabriel Schuler, Schweiz16928741133342011-03-23
Lars Petersson, Sverige17097092011-03-19
Lars Laursen, Danmark1179317932011-03-10
Brian Thomsen, Danmark5542118292011-03-08
Kristian Ribers, Danmark18178172011-02-27
Lee Victor Gregory, Storbritannien2366421452011-02-21
Bo Thyge Johansen, Danmark1303230322011-02-16
Martin Kviesgaard, Grønland295115335422011-02-13
Svend Erik Olesen, Danmark1181118112011-02-10
Martin Oomen, Sverige141852417732011-02-07
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71386228212011-02-03
Tim Hesselballe Hansen, Danmark72117547232011-01-30
Kai Gauger, Tyskland101334818432011-01-27
Martijn Bunskoek, Holland101045412182011-01-27
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1138013802011-01-23
Thomas Riedel, Danmark4578823432011-01-14
René Christian Hansen, Danmark1115811582011-01-13
Torben Jepsen, Danmark131688519192011-01-13
Bo Svensmark, Danmark71418444662011-01-10
Odysseas Tsimoulis, Grækenland253252116482011-01-09
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark19399392011-01-08
Hans Gleie, Danmark2354219882010-12-29
Zsolt Ampovics, Ungarn3468216842010-12-26
Johan Stenlund, Sverige437367934382010-12-20
Chris Romeiks, Tyskland142143921512010-12-12
Cristian Jensen Marcet, Danmark366857038942010-12-10
Ies Meulmeester, Holland121624417082010-12-03
Bo Sonne Sørensen, Danmark295226142752010-11-24
Seamus Enright, Irland2462537242010-11-21
Hans Larsson, Sverige357418843302010-11-07
Martin Roost, Schweiz2242014052010-11-07
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark456491528832010-10-29
Kurt Bredal Christensen, Danmark112874662992010-10-28
Bjørn Grøn, Danmark4558523032010-10-27
Erik Røjgaard, Danmark1125412542010-10-21
Dirk Van Gansberghe, Italien201800413742010-10-21
Knud Erik Christensen, Danmark1237423742010-10-20
Aron Andersson, Sverige4406112442010-10-20
Stéphane Bocca, Belgien2386022722010-10-19
Jurgen Lehmann, Finland1128212822010-10-12
Knud N. Flensted, Danmark162522027622010-10-10
Tomas Svensson, Sverige446781536252010-10-08
Søren Gjaldbæk, Danmark2381320122010-09-29
Henrik Mouritsen, Tyskland81957637752010-09-29
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3389613882010-09-28
Ole Lorenzen Post, Danmark1188518852010-09-27
Leo Heemskerk, Holland1193619362010-09-26
Kristian Laustsen, Danmark6940722702010-09-22
René Worup Rørbæk, Danmark19819812010-09-22
Lars Borup, Danmark356859335132010-09-19
Birger Algot Tørnblad, Danmark216878642010-09-14
Lars Witting, Danmark326582931932010-09-08
Aleix Comas, Spanien6698114602010-09-05
Henrik Kolsbjerg, Danmark8751311652010-08-27
Ivan Petric , Slovenien8995324962010-08-22
Christoph Moning, Tyskland31033850762010-08-18
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2289320162010-08-10
Hans Pinstrup, Danmark192949328032010-08-09
Klaus Mortensen, Danmark538866031782010-08-07
Henrik H. Søndergaard, Danmark71016121832010-08-05
Henning Broe, Danmark17897892010-08-05
Alf Frølich, Danmark1224422442010-08-02
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1115911592010-07-26
Gordon Hodgson, England1179517952010-07-15
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet6986031312010-07-15
Marco Hammel, Schweiz19989982010-07-12
Birger Hultengren, Danmark1118811882010-07-07
Simon Sigaard Christiansen, Danmark507216827282010-07-02
ji be, Schweiz182199723252010-06-21
Anne Blotting, Danmark217039982010-06-17
Stig Toft Madsen, Danmark2321516692010-06-17
Per Ekberg Pedersen, Danmark173027140892010-06-15
Carsten Gørges Laursen, Danmark142456436172010-05-31
Heine Oldenskov, Danmark5520716722010-05-30
Vinni Bruhn, Danmark7995231732010-05-29
Per Allan Degn, Danmark101137015022010-05-28
Jani Vastamäki, Finland61180929942010-05-28
Martijn Bot, Holland8614647826822010-05-26
Jan Bolding Kristensen, Danmark1192919292010-05-18
Albert Steen-Hansen, Danmark17532452557852010-05-04
Patrik Jonasson, Sverige1124312432010-05-02
Thomas Kuppel, Tyskland1202720272010-04-23
Hans Jørgen Riis, Danmark2255814492010-04-23
Peter Steen Henriksen, Danmark1149114912010-04-19
Torben Byfoged, Danmark2246313422010-04-13
Jan-Michael Breider, Sverige4539118402010-04-06
Niels Odder, Danmark4614020592010-03-27
Ulf Eschou Møller, Danmark295706773692010-03-26
Mogens Hansen, Danmark33965690239722010-03-19
Thorkild Lund, Danmark1148614862010-03-15
Hanne April Farnæs, Danmark3327712812010-03-07
Steen Højmark-Jensen, Danmark1271227122010-03-07
Lars Mejlby, Danmark193058931782010-03-05
per mattisson, Danmark2344918472010-03-01
Johnny Laursen, Danmark12219183930712010-02-23
Christian Brinkman, Holland1109710972010-02-23
Flemming Værgman, Danmark1156315632010-02-21
Dan Allan Nielsen, Danmark2305115632010-02-18
Lene Vejen, Danmark4970147352010-02-14
Arild Breistøl, Norge141896527082010-02-11
Jan Kiel, Danmark81832747292010-02-06
Thomas W. Johansen, Danmark92006558062010-02-04
Jean Seeberg, Danmark3378213442010-01-31
Jacob Dalsten Petersen, Danmark314256818982010-01-31
Henrik Bengtsson, Danmark3417216942010-01-24
Ken Rasmussen, Danmark3650737972010-01-24
Tommy Andre Andersen, Norge131964519892010-01-18
Bjarne Skule, Danmark171442411672010-01-12
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark2184710102010-01-11
Carsten Lyhr Hansen, Danmark5908519372010-01-05
VASLIN Matthieu, Frankrig10112100323492010-01-05
Timme Nyegaard, Danmark2223311532010-01-03
Lars Andersen, Danmark1150015002010-01-01
Fülöp Attila, Rumænien1174117412009-12-25
Josh J Shaw, England2255215722009-12-25
Nico de Vries, Holland1146514652009-12-20
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1109510952009-12-06
Pieter Vantieghem, Belgien254257639972009-11-26
Søren Brinch, Danmark132722465702009-11-22
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5611714822009-11-19
Arne Lilhauge, Danmark7792016072009-10-19
Brian Wielsøe, Danmark1616261622009-10-14
Jan Hjort Christensen, Danmark71626561522009-10-13
Jan Ole Kriegs, Tyskland3428014682009-10-13
Thomas Bentsen, Norge2263613762009-10-12
Kermarrec Corentin, Frankrig303573324142009-10-11
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5475712012009-10-08
Jan Ravnborg, Danmark91549028642009-10-06
Tue Romanow, Danmark1187618762009-10-06
David Lundgren, Sverige1178917892009-09-18
Bjørn Ginman, Danmark1397839782009-09-16
Mårten Müller, Sverige3577620652009-09-13
Flemming Eskildsen, Danmark1154115412009-09-07
Kurt Rasmussen, Danmark71201525812009-09-04
Poul Reib, Danmark5626317742009-08-27
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1398139812009-08-20
Thomas Hellesen, Danmark153029727942009-08-10
Kjetil Johannessen, Norge385132022972009-08-10
Jørgen Witved, Danmark8112713439412009-08-10
Björn Dellming, Sverige1322532252009-08-02
Jan van der Laan, Holland1134113412009-07-31
Mats Wallin, Sverige243383621072009-07-29
Luise Ekberg, Danmark1126712672009-07-26
Jens Maibomm Hansen, Danmark1143214322009-07-19
Karsten Munch Andersen, Danmark3394314692009-07-13
Geir O. Pedersen, Norge162636523142009-06-25
Chris Lansdell, England162440423062009-06-22
Mehmet Goren, Tyrkiet8110631533412009-06-15
Reto Burri, Schweiz344167621782009-06-08
Lotte Skjærbæk, Danmark3304311072009-05-28
Stefan Frello, Danmark1105910592009-05-28
Hans Eli Sivertsen, Færøerne4809724872009-05-24
nuno barros, Portugal1140914092009-05-18
Henrik Madsen, Danmark71194426712009-05-12
Jørgen Hansen, Danmark1176217622009-05-12
Susanne Overgaard Petersen, Danmark6944923562009-05-11
Michael bergman, Sverige51231544022009-05-09
Peter Jensen, Danmark4784427472009-05-07
Birger Bavnsgaard, Danmark1127412742009-04-30
Stig Eide, Norge1226922692009-04-27
Csaba Lendvai, Ungarn1155815582009-04-25
Peter Kuster, Schweiz101885628972009-04-24
finn birkholm-clausen, Danmark4927430792009-04-23
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1195519552009-04-23
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark2265714702009-04-19
Bjarne Nielsen, Danmark3418915382009-04-19
Robert Toft, Danmark3488724342009-04-15
Morten Jørgensen, Danmark91484123652009-04-14
Jacob Neumann, Danmark2246013502009-04-12
Henrik Johansson, Norge2389024562009-04-11
Poul Erik Junk, Danmark5717417572009-04-08
Gal Shon, Israel1113011302009-04-06
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3349515132009-04-06
Jens Boesen, Danmark101625520342009-04-04
Allan Hansen, Danmark3429317832009-04-03
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3319211802009-04-01
Erling Bonde, Danmark3556724192009-03-29
Ole Andersen, Danmark2270017932009-03-29
Stig Westergård, Danmark1287528752009-03-26
Finn Siewertsen, Danmark1135013502009-03-01
Andreas Saul-Rotne, Danmark1140214022009-03-01
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark2190510552009-03-01
Lesley van Loo, Holland111677518712009-02-23
Dennis Martinek Langholz, Danmark61044828542009-02-23
per schmidt, Danmark1126212622009-02-23
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1162416242009-02-20
Marko Gregoric, Slovenien17977972009-02-12
Jonathan Meyrav, Israel3513619982009-02-06
Lars Villadsen, Danmark7965522882009-02-01
Freddy Johansen, Norge61000525092009-01-30
Bence Kókay, Ungarn91294318862009-01-25
Anders Bergman, Sverige3487519972009-01-18
Raffael Ayé, Schweiz91118516602009-01-16
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1127512752009-01-12
Olof Jönsson, Sverige223616335302009-01-11
Annette Hansen, Danmark31171170472009-01-07
Florin Chirila, Rumænien6974418442009-01-07
Klaas Bert Debusschere, Belgien2298717352009-01-06
Luca Sattin, Italien243573322962009-01-05
Erik Ehmsen, Danmark61026143032008-12-29
Thomas Damm Als, Danmark2300116312008-12-22
Lars Lundmark, Sverige1201820182008-12-20
Alex Wallin, Danmark3371015522008-12-15
Martin Søgaard Nielsen, Danmark275425737462008-12-08
Mogens Holme, Danmark2206111062008-11-27
Jos Van den Berg, Holland1273627362008-11-24
Kim Søvæld, Danmark1130713072008-11-18
Roland Jensen, Danmark173035425962008-11-17
Peter Stronach, Storbritannien1138313832008-11-17
Peter ter Heide, Holland1159615962008-11-10
Ole Thyge Plannthin, Danmark6779316942008-11-09
Ma Yan Bryant, Storbritannien274133124592008-11-09
John Martin Mjelde, Norge61009520852008-11-05
Steen Brølling, Danmark1156715672008-11-03
Niki Forintos, Ungarn19919912008-11-02
Michael Bergman, Sverige2501828562008-10-27
Carsten Fog, Danmark1230523052008-10-25
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark142669526572008-10-22
Jan Salmonsen, Danmark2405020882008-10-19
Marianne Heno Mogensen, Danmark61014638282008-10-18
Kield Andersson, Danmark5870123532008-10-18
Carsten Gadgaard, Danmark8920826367572008-10-17
Torben Andersen, Danmark61084823372008-10-12
Kim Øllgaard, Danmark91225519962008-10-09
Palle Jensen, Danmark3391313602008-10-09
Sanne Busk, Danmark51092641542008-10-08
Henrik Holm Brask, Danmark1164216422008-10-06
Flemming Nielsen, Danmark1100710072008-10-06
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3461117082008-10-06
Eva Agnethe Bramming, Danmark4606016842008-10-06
Mogens Krantz Backe, Danmark5697517192008-09-27
lou bertalan, Tyskland1152815282008-09-25
Per Smith, Danmark1185618562008-09-22
John Hornbek, Danmark182294214882008-09-08
Stéphane Aubry, Schweiz7311048126512008-09-08
Xavier ROZEC, Frankrig3578122402008-09-02
Aron Andersson, Sverige3476926212008-08-28
Ole Kristensen, Danmark81165918942008-08-24
Søren Olin, Danmark2414721042008-08-16
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2440222942008-08-10
Keld Sørensen, Danmark5751221922008-08-02
Marcel van Kammen, Holland2288415372008-07-22
Eric Schaumburg, Danmark61115922412008-07-19
Svend Ove Jensen, Danmark2353219022008-07-14
Espen Støtterud Christensen, Norge6811714512008-06-23
Petri Salo, Finland2596738312008-06-18
Flemming Dane, Danmark3387613662008-06-13
Ole Snerling, Danmark1129212922008-06-04
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3397614942008-05-29
Paul Nilsson, Danmark203733525412008-05-26
Seamus Mogensen, Danmark2302616342008-05-26
Niels Jørgen Clausen, Danmark91482519552008-05-26
Mona Grundsøe, Danmark253713421542008-05-05
Michael Bonefeld Bladt, Danmark4846335192008-04-30
Jonas Gadgaard, Danmark111641222532008-04-26
Alan Clewes, Storbritannien2432731462008-04-26
Theis Bacher Nielsen, Danmark5548312192008-04-22
Henning Hansen, Danmark4505413122008-04-22
Thomas Lundqvist, Danmark1212021202008-04-19
Ralph Martin, Tyskland263569217282008-04-18
Claus Kesby, Danmark1108410842008-04-16
kim lundqvist, Danmark142138321732008-04-09
Henrik Greve, Danmark3658640172008-04-07
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien5902132212008-03-30
Steen Cruddis, Danmark1233323332008-03-16
Claus Øgard, Danmark2263813902008-03-16
Anders Horsten, Danmark2320117542008-03-14
Patrick Beirens, Belgien2367021782008-03-10
Thomas Eske Holm, Danmark1209920992008-03-02
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8214797327562008-02-27
Frode Falkenberg, Norge203693227142008-02-25
niels bahl andersen, Danmark4543717572008-02-21
Chris Batty, England14222169537002008-02-20
Martin Majlandt, Danmark1181918192008-02-18
Rasmus Strack, Danmark122123724622008-02-06
Lars Peter Johansson, Danmark3585824552008-01-25
Ger Meesters, Holland3706725442008-01-23
Lilly Irene Sørensen, Danmark91355119572008-01-20
Torben Evald, Danmark71312825892008-01-18
Thomas Buus Nielsen, Danmark3766526892008-01-14
Pim Wolf, Holland3531720592008-01-08
Tom Backlund, Finland1307130712008-01-06
Uffe Jensen, Danmark1155415542007-12-28
Michael West, Danmark1171217122007-12-16
Anni Oppelstrup, Danmark2317017682007-12-16
Andreas Noeske, Tyskland6875817382007-12-16
Inger Christoffersen, Danmark1151515152007-12-09
Simon Werngren, Sverige71286323082007-11-29
Tibu Paul Lucian, Rumænien4752029382007-11-24
Barrault Frantz, Frankrig5973722972007-11-24
John N. Jensen, Danmark1198319832007-11-22
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2300020212007-11-06
Niels Kaare Krabbe, Danmark2414224322007-11-04
dave farrow, Storbritannien1175717572007-10-30
christian tiller, Norge1205220522007-10-16
Carsten Egevang, Grønland5111708350762007-10-09
Jack Juliussen, Danmark3470315842007-10-07
Lonnie Jensen, Danmark1336433642007-10-05
Quentin Dupriez, Frankrig1142714272007-10-05
Michal Radziszewski, Polen1200120012007-09-20
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2332216812007-09-09
Janus Ethelberg, Danmark9414993821282007-09-05
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1312431242007-09-02
Kent Schou Larsen, Danmark1121412142007-08-28
Jesper Nielsen, Danmark2319417852007-08-28
Jan Thomsen, Danmark8915331436202007-08-21
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2467826022007-08-18
Joakim Engel, Danmark8315439151072007-08-18
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne71619534472007-08-18
Jens Andersen, Danmark61267632062007-08-17
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1213821382007-08-16
Mark Hammond, Danmark2322820522007-08-15
Jóan Petur Petersen, Færøerne19779772007-08-11
Johannes Tallroth, Sverige4599017842007-08-08
Inger Andersen, Danmark244012521902007-08-07
Hans Rytter, Danmark233946934392007-08-07
Magne Pettersen, Norge2600430192007-08-03
Lars Munk, Danmark1136313632007-08-03
Johan Emil Løje, Danmark1135113512007-07-31
Lars Omø Christiansen, Danmark1175717572007-07-15
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark5961722222007-07-14
Carsten Poulsen, Danmark325668133362007-07-12
Thomas Hasle Ravn, Danmark2495227242007-07-12
Niels Jørgen Larsen, Dominica163030337572007-07-10
Carl Erik Mabeck, Danmark12723226653412007-07-04
Erik Jensen, Danmark2364618462007-06-26
Jens Holte Frederiksen, Danmark1140114012007-06-25
Tommy Holmgren, Sverige81484322172007-06-24
Erik Edvardsson, Sverige152345321982007-06-05
Erik Breden, USA6879017132007-05-30
Linda Mølgaard, Danmark4769330282007-05-30
Bente Steffensen, Danmark1122212222007-05-20
Mikko Oivukka, Finland223476126972007-05-20
Bjarne Golles, Danmark2410024142007-05-10
Claus Eriksen, Danmark3533121392007-04-29
Erik Agertoft, Danmark173172841722007-04-29
Jan Bosch, Holland1166916692007-04-25
Kristian Borum, Danmark2373720432007-04-22
Søren Langkilde Madsen, Danmark61111321722007-04-21
Birgit Nielsen, Danmark2406920602007-04-15
Ivan Skov Pedersen, Danmark1126612662007-04-10
Poul Emil Kristensen, Danmark1285228522007-04-08
Dennis Andersen, Danmark3432015622007-04-04
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2358819012007-03-04
Ole Stobbe, Danmark2405023972007-02-28
Torben Ethelberg, Danmark192824222102007-02-25
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8817052055092007-02-25
Preben Berg, Danmark193828137572007-02-17
Kaj Krutfelt, Sverige3444216692007-02-05
Arthur R. Jensen, Danmark133537861522007-01-30
Patrick Höhener, Frankrig1181718172007-01-18
Kjetil Schjølberg, Norge1155515552007-01-09
Peter Christiansen, Danmark427748852412006-12-31
Johannes Erritzøe, Danmark2390919552006-12-28
Jan S. Kristensen, Danmark71382228332006-12-24
Jens Lind, Danmark4514513492006-12-11
Nelly Hansen, Danmark335619029532006-12-06
Wim van der Schot, Holland1201820182006-12-04
Klaas Felix Jachmann, Tyskland295683341692006-11-26
Ruud van Beusekom, Holland1132713272006-11-26
Leif Bisschop-Larsen, Danmark223632724432006-11-08
Tom Backlund, Finland51226034382006-11-07
Anders Tøttrup, Danmark315555233872006-11-05
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2461925352006-10-09
Gunner Munk, Danmark1217721772006-10-08
Bart-Jan Prak, Holland6879916302006-10-05
Ludovic Scalabre, Frankrig112176433402006-10-02
Steffen Holst, Danmark4682821602006-09-30
Peter Bo, Danmark3819539662006-09-25
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne41032631082006-09-23
Jørgen Staarup Christensen, Danmark316168229402006-09-22
Ernst Hjøllund, Danmark3590428292006-09-21
Herman Bouman, Holland1154815482006-08-30
Kim Petersen, Danmark101511918762006-08-24
Erik Enevoldsen, Danmark51334437022006-08-20
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1172617262006-08-20
Christian Wegst, Tyskland1250925092006-08-10
Karsten Stæhr, Danmark101607520322006-08-09
Tom Goossens, Belgien91530129182006-08-09
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61336227282006-08-09
Pierre-André Crochet, Frankrig101511619592006-08-09
Leif Jonasson, Sverige2462627782006-08-07
Lars Birk, Danmark1133313332006-08-07
Kim Iburg, Danmark1142214222006-08-07
Steen Brølling, Danmark51064828582006-07-31
Pawel Malczyk, Polen5906526652006-07-26
Christian Svane, Danmark3554221252006-07-25
Jørgen Scheel, Danmark163109731542006-07-21
Lars Pedersen, Danmark1152715272006-07-21
Claus Kesby, Danmark1175917592006-07-10
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3506219682006-07-10
Mario Rodero Hernández, Spanien131935219862006-07-10
Henrik H. Søndergaard, Danmark71407424102006-07-10
Tom Sørensen, Danmark3477420502006-07-08
Lars Larsson, Sverige3476817662006-07-08
Samuel Peregrina, Spanien254468521012006-07-08
Benjamin Steffen, Tyskland7993118892006-07-08
Markus Tallroth, Sverige1202320232006-06-07
Knud-Erik Strange, Danmark81722028452006-06-07
Morten Jensen, Danmark6891920622006-06-07
Claudia Thiel, Tyskland2305216302006-06-07
Detlef Gruber, Danmark1153615362006-06-07
Palle Nygaard, Danmark112813144102006-06-07
Carsten Olsen, Danmark1301930192006-06-07
Andreas Meyer Winnem, Norge182358817952006-06-07
Knud-Erik Andersen, Danmark1166116612006-06-07
Arnold Houmann, Danmark224300243362006-06-07
Ole Hetland, Danmark111849023402006-05-18
Wedigo Ferchland, Danmark5629713762006-05-18
Gert Rasmussen, Danmark81385425072006-05-14
Claus Dalskov, Danmark1173117312006-05-12
Jens Jacob Iversen, Danmark3626722172006-05-10
Peter Halkier, Danmark61164730542006-05-10
Bent Jensen, Danmark3705024042006-05-10
Friedrich Thomas, Danmark1189718972006-05-10
Per Ekberg Pedersen, Danmark122524226162006-05-10
Jørn Lennart Larsen, Danmark3430816742006-05-10
Ole Friis, Danmark2421724312006-05-08
Margit Hove, Danmark1165616562006-05-02
Hans Eli Sivertsen, Færøerne111887930512006-04-23
Mikael Funch, Danmark81617826522006-04-19
Ruth Ahlburg, Danmark234132223342006-04-10
Søren Parup, Danmark18648642006-04-01
Kent Schou Larsen, Danmark2297415662006-03-30
Tom Jensen, Danmark1179817982006-03-19
Rune Larsen, Danmark2309017392006-03-19
Niels Fabæk, Danmark71142218292006-03-19
Søren Koch, Danmark3535918602006-03-16
Tim Vaughan, Storbritannien81463320402006-03-16
Esben Eriksen, Danmark71537132222006-03-16
Gunnar Larsen, Danmark193211723082006-03-11
Tobias Epple, Tyskland81289322402006-03-11
Karin Gustausen, Danmark3645233512006-03-11
Birger Pedersen, Danmark4685019582006-03-05
Svend Danbæk, Danmark1239623962006-03-05
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1262226222006-03-05
Henning Hansen, Danmark4599417972006-03-01
Johan Stenlund, Sverige3628624022006-03-01
Ole Richter, Danmark1320032002006-03-01
Nis M. Nissen, Danmark1223722372006-02-25
Jan Bolding Kristensen, Danmark3807030252006-02-25
Cédric Rousseau, Frankrig101574519222006-02-20
Kjetil Johannessen, Norge295301325582006-02-19
Mark Trott, England1166316632006-02-12
Arne Bertelsen, Danmark1165116512006-02-11
Niels Bomholt, Danmark61003425592006-02-11
Tune Jensen, Danmark1194719472006-02-04
Frank Svensson, Danmark3767433752006-02-02
Marnix Jonker, Holland183202725832006-02-01
Terry Townshend, England2380920262006-02-01
Eline Eggers, Danmark3497317192006-02-01
Annelise Juul Stampe, Danmark41307854322006-01-30
Hans Erik Mom, Holland1143314332006-01-28
Jens B. Bruun, Sverige61949152512006-01-26
Uffe Pedersen, Danmark599277525002006-01-22
Björn Gísli Arnarson, Island132910743062006-01-19
Tommy Hjorth, Danmark2354218582006-01-18
Tommy Frandsen, Danmark8216287038252006-01-15
Kim Lunding, Danmark172897340492006-01-14
Killian Mullarney, Irland2425821772006-01-10
Luc Verroken, Belgien4843824312006-01-05
Peter Thomsen, Danmark71336628162006-01-05
Justin Jansen, Holland1156215622005-12-24
David Erling Drangsland, Norge1255925592005-12-24
Ole Riis Jensen, Danmark3490321732005-12-20
Oleg Formanyuk, Ukraine4718729052005-12-15
Bent Møller Sørensen, Danmark2603137142005-12-13
Thomas Kjær Christensen, Danmark2658036382005-12-06
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1349034902005-12-04
Klaus B. Fries, Danmark3660128192005-12-03
Michael Køie Poulsen, Danmark1298729872005-11-24
Erik Lindgren, Sverige1319731972005-11-19
Steffen Ortmann, Danmark3662629222005-11-16
Jostein Myromslien, Norge1169216922005-11-15
Ola Nordsteien, Norge1196919692005-11-15
Lennaert Steen, Holland3538619582005-11-08
Henrik Elver, Danmark91297118372005-11-07
Aleix Comas, Spanien2447827342005-11-07
Mark Trustrup, Danmark1160116012005-10-31
Peter Bundgaard, Danmark112385829172005-10-31
Thomas Larsen, Danmark1126912692005-10-29
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2450825932005-10-27
Bjarne Nielsen, Danmark6930920062005-10-12
Stig Vang Petersen, Danmark233502331672005-10-11
Jesper Sonne, Danmark304576423162005-09-27
Daniel Patterson, Sverige5845727702005-09-23
Siv Behrendt-Møller, Danmark2465926272005-09-23
Hans Henrik Larsen, Danmark3479419802005-09-14
Henrik Pedersen, Danmark81169316402005-09-14
Terje Axelsen, Norge101487418662005-09-08
Ivan Abramowitz, Danmark1212221222005-09-07
Mats Wallin, Sverige71116717572005-09-06
Hans Henrik Iversen, Danmark4545916772005-09-06
Anders Jihmanner, Sverige1150915092005-09-05
Samuel Paz Parracho, Spanien81241519542005-09-02
Christian Tiller, Norge71844836732005-08-30
Peter Bjerre, Danmark61049022482005-08-29
Lars Elvstrøm, Danmark2323817972005-08-29
Ruud Altenburg, Holland2286315562005-08-29
Karl-Eric Gustafsson, Sverige183151423612005-08-26
Lars Lindgren, Danmark1169316932005-08-16
Anders Frederiksen, Danmark1135413542005-08-07
Hampus Lejon, Sverige1188118812005-08-05
Kasper Thorup, Danmark1159015902005-08-02
Andreas Malte Nielsen, Danmark1195219522005-07-04
Morten Stampe Larsen, Danmark5647319082005-06-29
Ulla Vibe Funch, Danmark1201220122005-06-26
Emil Todorov, Bulgarien5732917292005-06-26
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien18618612005-06-26
Theodosis Mamais, Grækenland294464721462005-06-22
Erik Kramshøj, Danmark133070244562005-06-16
Rie Voetmann, Danmark72439355912005-06-13
Gaukur Hjartarson, Island112042025722005-06-13
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark61702347382005-06-12
Andres Wolff Fries, Danmark1179217922005-06-01
Julien Piette, Frankrig162622322702005-05-18
Westy Esbensen, Danmark1159615962005-05-04
Bjørn Kjellemyr, Norge3556023622005-05-01
Peter Iversen, Danmark1176017602005-05-01
Martin Jessen, Danmark4873024302005-04-26
Arild Hansen, Norge2303916032005-04-26
Stuart A Reeves, Danmark122143521752005-04-20
Jim Thagaard Hansen, Danmark182952822242005-04-20
Yeray Seminario, Spanien3653233812005-04-11
Miguel Avelino Suárez, Spanien3552221372005-04-11
José García Monzón, Spanien4695324942005-04-11
Hans Drostgaard, Danmark1175417542005-04-07
Leif Samuelsen, Danmark1162816282005-04-06
Shaun Robson, England121928619372005-04-04
Jimmy Skat Hansen, Danmark173148248592005-04-04
Terje Kolaas, Norge51140635812005-04-01
Sune Pedersen, Danmark1194819482005-03-30
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2394821002005-03-26
Tony Disley, Storbritannien2334317092005-03-25
Jørn Vinther Sørensen, Danmark4810023092005-03-18
Edvin Hansson, Sverige193018026282005-03-16
Thor Edgar Kristiansen, Norge4986328512005-03-14
Benoit Paepegaey, Frankrig132078318252005-03-07
Kim Fischer, Danmark224274731622005-03-07
Sander Bot, Holland5794917212005-02-24
Ingrid Grunwald, Tyskland61287742302005-02-21
Søren Ryge Petersen, Danmark1165316532005-02-06
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1196119612005-02-03
Dan Rasmussen, Danmark4940331352005-01-31
Thomas Stigfeldt, Danmark3854538212005-01-20
Alwin Schönenberger, Østrig2460426032005-01-13
Stefan Magnusson, Sverige3440018672005-01-03
Lars Lyngsø, Danmark2326217562004-12-26
Erik Van Bogaert, Belgien1167916792004-12-18
Torben Lund, Danmark5899639732004-12-15
Stefan Hage, Sverige91745727502004-12-15
Mikael Nord, Sverige388219655992004-12-15
Erik Schaumburg, Danmark1174117412004-11-29
Frits Rost, Danmark2515227412004-11-27
Maris Jaunzemis, Letland71285522622004-11-26
Ole Vognstoft, Danmark1142614262004-11-25
Poul Erik Larsen, Danmark1211121112004-11-25
Lars Vilhelm Hansen, Danmark182874125172004-11-24
Thomas Kiørboe, Danmark1144314432004-11-23
Inger Skov, Danmark2493829722004-11-22
Ivan Jensen, Danmark1161916192004-11-21
Carsten Madsen, Danmark1388038802004-11-14
Geert Brovad, Danmark102653338482004-11-14
Erik Rosendaal, Holland1160616062004-11-11
Poul Reib, Danmark1218621862004-11-09
Steen Roed Hansen, Danmark101653121862004-11-08
Dennis Noel, Danmark1638463842004-11-08
Bjarne Streyffert, Danmark2385420772004-11-08
Raymond Galea, Malta1167216722004-11-08
Henrik Callesen, Danmark1182618262004-11-05
Gedser Fuglestation, Danmark1167016702004-11-05
Reint Jakob Schut, Holland4686319222004-10-31
Martin Holm, Danmark3888034182004-10-26
Lasse Braae, Danmark1302430242004-10-17
Philippe J. Dubois, Frankrig2489428802004-10-06
Dominique Verbelen, Belgien1241124112004-09-30
Virginia Escandell, Danmark1204220422004-09-07
Torsten Hansen, Danmark1148814882004-09-01
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2790942722004-08-16
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1231823182004-08-13
Jens Biltoft, Danmark1168516852004-08-01
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3682226562004-07-31
Einar Flensted-Jensen, Danmark1342834282004-07-25
Szabolcs Kókay, Ungarn1218521852004-07-22
Mogens Ribo Petersen, Danmark1196919692004-07-07
Ulrik Henneberg, Danmark2308617002004-07-07
Karen Lang, Danmark2465026172004-07-06
Arne Borg Rasmussen, Danmark4848322942004-07-05
Martin Poulsen, Danmark1159415942004-07-04
Klaus Nellevang, Danmark2331217522004-06-25
John Steffensen, Danmark1215721572004-06-13
Lene Pedersen, Danmark1225922592004-06-01
Jelger Herder, Holland81426524142004-05-31
Tom Schlegel, Danmark2346821742004-05-17
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31126255792004-05-16
Henrik Carlsen, Danmark3635030642004-04-30
Ulla Henriksen, Danmark1106010602004-04-30
Tim Andersen, Danmark31087045532004-04-20
Hans Krabsen, Danmark1635463542004-04-03
Dennis Brandsborg, Danmark2376820712004-03-13
Robbin D. Knapp, Østrig1215021502004-03-11
Esben Østergaard, Danmark2466125492004-03-10
Henrik Stenholt, Danmark3642626982004-03-03
Lis Ravn, Danmark2455527192004-03-01
Leif Novrup, Danmark2470825572004-01-06
Gunnar Gundersen, Norge1311031102004-01-06
Carsten Hermann, Danmark1267626762003-11-28
Lasse Olsson, Sverige2369620862003-11-26
Michael Tiefenbach, Østrig1319531952003-11-26
Don Baccus, USA1217521752003-11-13
Tor A Olsen, Norge1233723372003-11-09
Jan Dresler, Danmark2419122152003-10-21
Svend Dybkjær, Danmark3936339892003-10-20
Vegard Bunes, Norge51089024402003-10-11
Jacob Alsted, Danmark1274927492003-09-15
Andreas Hagerman, Danmark204246230002003-08-28
Anna Bay Rask, Danmark1243124312003-07-25
Wilfried Hausmann, Tyskland2521531012003-07-19
Flemming Pedersen, Danmark1155915592003-06-28
Morten DD Hansen, Danmark1378537852003-05-30
Jørn Opsal, Norge1279727972003-05-30
Thomas Jensen, Danmark1418541852003-05-17
Per Forsberg, Sverige1258425842003-05-17
Jacob Lund-Hansen, Danmark3622924692003-05-17
Ronny Nilsen, Norge1351635162003-05-06
Pierre Unge, Sverige4949232892003-05-01
Ottenby fågelstation, Sverige2482326462003-04-18
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2427122122003-03-25
Rannvá Hansen, Færøerne1234123412003-03-25
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge91910923672003-03-09
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3487118762003-02-25
Håkan Sterner, Sverige2436425152003-02-14
Sakari Kauppinen, Danmark1502650262003-02-11
Claus Horneman, Danmark1382638262003-02-06
Maurizio Sighele, Italien1383638362003-01-29
Benny Jacobsen, Danmark2493626082003-01-21
Leo JR Boon, Holland31193165312003-01-13
Martin Eggen, Norge2349218272002-11-14
Søren Hjorth Andersen, Danmark71480429382002-10-29
Holger Sandfeldt, Danmark1195919592002-10-24
Peter Andreas Koch, Danmark3654825182002-10-12
Martin Scott, Storbritannien81097515822002-10-10
John Judge, Storbritannien2367918902002-10-08
Nick Lowton, Storbritannien2301816132002-10-08
Fredrik Kræmer, Norge102229741682002-10-02
Tim Brown, Storbritannien2388322312002-09-28
Graham Etherington, Storbritannien3483616312002-09-27
Deryk Shaw, Storbritannien1213021302002-09-12
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3644622372002-09-03
Thomas Hilkjær, Danmark2348418452002-09-03
Mike Richardson, Storbritannien2452526482002-08-05
Jim Willson, Storbritannien2362618632002-06-29
via Carsten Høeg, Danmark1249124912002-05-29
Andreas Gullberg, Norge1267826782002-05-13
Ricard Gutiérrez, Spanien81318418872002-04-28
Kelvin Jones, Storbritannien1298329832002-02-10
Bruce Mactavish, Canada1227022702002-01-30
Morten Jørgensen, Danmark3659428902002-01-21
Anita Pedersen, Danmark31331848442001-11-16
via Sune Jepsen, Danmark2637038492001-11-09
Alexander J. Lee, Danmark2416122102001-11-09
Kim Biledgaard, Danmark1300930092001-10-01

Der er i alt 1319 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.541 sek.
til toppen