Startside Nye topmodeller fra ZEISS i Naturbutikken I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
 Artslister 


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Tommy Holmgren, Sverige10810572858482014-07-22
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark150465369842014-07-22
Hans Henrik Larsen, Danmark1691123150437632014-07-21
Morten Scheller Jensen, Danmark1209108224654552014-07-21
Steen E. Jensen, Danmark76584573132072014-07-21
John Larsen, Danmark46637957248292014-07-21
Ib Jensen, Danmark24130513959392014-07-20
Søren Kristoffersen, Danmark1248132478780152014-07-19
Luca Boscain, Italien941467342014-07-17
Steffen Fahl, Danmark939868362014-07-17
Knud Pedersen, Danmark56488663459852014-07-17
Zbigniew Kajzer, Polen554510722582014-07-17
Tommy Kaae, Danmark354311336892014-07-17
Helge Sørensen, Danmark1309139857456222014-07-16
Claus Halkjær, Danmark65474643245982014-07-16
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark1709390718792014-07-16
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark45957809036992014-07-15
Carl Bohn, Danmark582422113502014-07-15
Per Holmberg, Danmark18221091830242014-07-15
Hans Henrik Bay, Danmark6357712892014-07-15
Klaus Malling Olsen, Danmark2893380543396462014-07-15
Mikkel Holck, Danmark21423838434732014-07-13
Erik Biering, Danmark35338509246082014-07-13
Tomas Lundquist, Sverige20723228630242014-07-10
Ivan Sjögren, Sverige28124728352014-07-10
Daniel Pettersson, Sverige32033030626432014-07-10
Johannes Rydström, Sverige21617598825462014-07-10
Morten Rasmussen, Danmark473454320072014-07-08
Søren Kristensen, Danmark815385930462014-07-08
Ole Bo Olsen, Danmark18928922014-07-04
Paul Patrick Cullen, Danmark70642159924982014-06-29
Graeme Joynt, England315469202014-06-27
J Ole Andersen, Danmark35111129452014-06-27
Klaus Dichmann, Danmark22021285243562014-06-26
Arnold Georg Houmann, Danmark272350426232014-06-26
Jens Thalund, Danmark189994688917062014-06-25
Massimiliano Dettori, Holland815625416712014-06-24
Morten Winness, Norge1138481419352014-06-24
Rainer Christian Ertel, Tyskland1143527942014-06-23
Otto Samwald, Østrig1369511622732014-06-23
Aurélien Audevard, Frankrig48763075830862014-06-23
Arne Giørtz-Behrens, Danmark24140709472014-06-23
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige11711016522102014-06-19
henrik asbjørn pedersen, Danmark5740064852014-06-18
Rune Sø Neergaard, Danmark679691245140332014-06-18
Niels Birkedal Thomsen, Danmark221527612712014-06-17
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark1056231220752014-06-16
Bent Thøgersen, Danmark17212961421812014-06-16
Silas K.K. Olofson, Færøerne1483151301143602014-06-16
Dennis Olsen, Danmark847002920642014-06-15
Christer Brostam, Sverige554926119002014-06-14
Lars Rostgaard, Danmark22220640538742014-06-13
Simon Berg Pedersen, Danmark47066429053052014-06-13
Peter Bonne Eriksen, Danmark21215347720122014-06-12
Henrik Pedersen, Danmark1139755644142014-06-12
Bengt Bengtsson, Sverige121318631472014-06-12
Jørgen Munck, Danmark324586948652014-06-11
Kim Duus, Danmark999543820262014-06-11
Bjørn Frikke, Danmark683834319102014-06-11
Henrik Hougaard Larsen, Danmark8703316352014-06-10
Stefan Pfützke, Tyskland667364226042014-06-10
Thomas Kehlet, Danmark667206723582014-06-06
Jan Skrubbeltrang, Danmark694792068872014-06-06
Claus Vind-Andreasen, Danmark201793320592014-06-05
Jan Haaning Nielsen, Danmark584754121052014-06-05
Morten Müller, Danmark10571011682014-06-05
Lars Bernitt Birk, Danmark1328414222522014-06-05
Lars Paaby, Danmark161543216572014-06-03
Rami Mizrachi, Israel1279528592014-06-03
Martin Gottschling, Tyskland485764756292014-05-30
Jens Paulsen, Danmark171151912932014-05-30
Finn Laugo Sørensen, Danmark22820686029552014-05-30
Eva Foss Henriksen, Danmark48243163740092014-05-30
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2249358141482014-05-27
Per Schans Christensen, Danmark27928555537702014-05-23
Jens Jørgen Andersen, Danmark17726224361232014-05-22
Ole Hetland, Danmark445040337852014-05-22
Lars Grøn, Danmark141090814582014-05-21
Henry Lehto, Finland756392316412014-05-19
Elmer Pedersen, Danmark12615111182014-05-14
Morten Bentzon Hansen, Danmark6711862638792014-05-13
Søren Vinding, Danmark133412639022014-05-13
Niels Peter Møller Jensen, Danmark622085510772014-05-10
Axel Mortensen, Danmark57376583356352014-05-10
Keld Jakobsen, Danmark753148816732014-05-09
Kasper Anias Møller, Danmark11581582014-05-09
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark896759219942014-05-07
David Andersson, Sverige1278352516892014-05-07
Bo Lassen Christiansen, Danmark13423422014-05-05
Bo Valeur, Danmark833186282014-05-02
Lars Andersen, Danmark664400314292014-05-02
Peter Brostrøm, Danmark553059121342014-05-02
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark37492762014-04-30
Gisela Nagel, Tyskland393070214672014-04-29
Johannes Ferdinand, Tyskland13750416672014-04-28
Per Schiermacker-Hansen, Danmark9611746334792014-04-28
Benjamin Steffen, Tyskland19936112232014-04-24
Tom Conzemius, Luxembourg38064182014-04-23
Fredrik Ström, Sverige519415092014-04-18
Torben Sylvest Jensen, Danmark522877602014-04-11
Thomas Garm Pedersen, Danmark1134775102014-04-10
Szilard J. Daroczi, Rumænien485362520232014-04-10
Tommy Karlström, Sverige28635732014-04-10
Ole Skrubbeltrang, Danmark5284210252014-04-06
Jan Helbo, Danmark864336022082014-04-06
Lauge Fastrup, Danmark201753520262014-04-03
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark210765382014-04-03
Bjarne Hemmingsen, Danmark15818910552014-04-03
Conny Jensen, Danmark9518312772014-03-31
Ole Zoltan Göller, Danmark47853457765542014-03-28
Magnus Corell, Sverige19499492014-03-25
Keith Fox, Danmark423988821182014-03-22
Arie Ouwerkerk, Holland9017539953382014-03-21
Ronny Malm, Sverige405081721492014-03-16
Sune Riis Sørensen, Danmark15324182838942014-03-10
Christian Andersen Jensen, Danmark44054112537592014-03-07
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark412441213292014-03-05
Karsten Busk Laursen, Danmark13553552014-03-04
Carsten Siems, Danmark35734580930442014-03-04
Vincent Legrand, Belgien10912842743872014-03-02
Mark Walker, Danmark1014874416472014-03-02
Johan Christian Homann, Danmark416295952014-02-27
Freddy Rosning, Danmark282517227742014-02-20
Erik Groth-Andersen, Danmark292581925512014-02-17
Charlotte Christel Jønsson, Danmark312395522014-02-14
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3238315442014-02-12
Dominik Becker, Tyskland420087632014-02-10
Eigil Larsen, Danmark897233220912014-02-10
Palle Sørensen, Danmark969507329552014-02-09
Birger Lønning, Danmark8313156045872014-02-09
Jean-Pierre Jordan, Frankrig412154413752014-02-08
Poul-Henrik Bergmann, Danmark15365362014-02-02
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark7563716212014-02-02
Rasmus Due Nielsen, Danmark121296118622014-01-27
Stephan Skaarup Lund, Danmark15018144846152014-01-27
Arne Kiis, Danmark37232549135102014-01-27
Janni Christoffersen, Danmark737158542014-01-21
Johnny Madsen, Danmark26140860970642014-01-20
John Frikke, Danmark2690619212014-01-20
Allan Haagensen, Danmark101099431502014-01-17
Erik Bogh Nielsen, USA896402620562014-01-16
Allan Kjær Villesen, Danmark20317587762222014-01-10
Arne Torkler, Danmark1176517652014-01-09
Christian Michael Mortensen, Danmark1138505962014-01-08
Steen Winkel, Danmark1444256202014-01-07
Leif Høgh Olsen, Danmark72358832737822014-01-06
Åge Mathias Matthiesen, Danmark91210923552014-01-04
Marcin Solowiej, Polen241655714482014-01-04
Jonas Holmqvist, Sverige131038014152014-01-03
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark10458112372014-01-03
Gert Rasmussen, Danmark553129113742014-01-02
finn folkvardsen, Danmark9989516582013-12-31
Ole Krogh, Danmark1222238863090752013-12-31
Anders Bojesen, Danmark121100218282013-12-31
Peter Nielsen, Danmark336561088102482013-12-31
Lars Jensen, Danmark21530196940052013-12-30
Poul Holm Pedersen, Danmark302433120002013-12-30
Thorkil Brandt, Danmark141205012312013-12-29
Rene Rantzau, Danmark232750147532013-12-29
Jeppe Bundgaard, Danmark91304136302013-12-29
Eigil Ødegaard, Danmark48874442043242013-12-29
Arne Volf, Danmark12215576940882013-12-27
Kim Fich Larsen, Danmark13803802013-12-27
Chris Baines, Storbritannien12862312572013-12-27
Gerner Majlandt, Danmark16029291858722013-12-26
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark4470129122013-12-24
Henrik Kisbye, Danmark49938333055042013-12-24
Julien Piette, Frankrig4445315302013-12-24
Kenneth Bach Christensen, Danmark583274132362013-12-23
Karin Gustausen, Danmark2539143712013-12-23
John Kyed, Danmark13922079283262013-12-22
Henrik Brandt, Danmark9512959654752013-12-22
Johan Stenlund, Sverige529289022013-12-20
Brian Rasmussen, Danmark6333210562013-12-20
Dubois Laurent Yves, Frankrig214979092013-12-17
Per Poulsen, Danmark43266598572382013-12-17
Espen Lie Dahl, Norge455389123102013-12-17
René Larsen, Danmark758028729742013-12-15
David Monticelli, Belgien9110131623992013-12-14
Lars Rudfeld, Danmark422802017972013-12-13
Johnny Salomonsson, Danmark27336010732892013-12-13
Rolf Danielsen, Danmark1161416142013-12-12
Janis von Heyking, Sverige52143488882013-12-12
Anne Navntoft, Danmark28926369625312013-12-11
Anders Roel, Danmark11932617962013-12-10
Andreas Bruun Kristensen, Danmark539482241842013-12-10
Karina Jensen, Danmark1102410242013-12-10
Jens Kildemoes, Danmark39884822013-12-06
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark272064316342013-12-06
Anders Hammergart, Danmark8113434930692013-12-05
Anton Herrig Liebermann, Danmark81027034082013-11-29
Thomas Jensen, Danmark8828514542013-11-29
Torben Sebro, Danmark415619724892013-11-23
Petri Kuhno, Finland322437892013-11-21
Julia Zeitzer, Danmark17787782013-11-12
Micha A Neumann, Danmark14414412013-11-12
Asbjørn Jensen, Danmark959962324562013-11-11
Richard Bonser, England19522322232762013-11-10
Christian Leth, Danmark5311131337172013-11-10
Anders Sydney Jensen, Danmark29005232013-11-09
Jakob Dall, Danmark8413978039542013-11-09
mats svensson, Sverige429458172013-11-09
Stig Linander, Danmark11111665554132013-11-07
Stefan Tapio Ettestam, Sverige392169212492013-11-07
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2256013182013-11-06
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3558826452013-11-04
Emil Fich Larsen, Danmark7522711252013-11-04
Jens Kirkeby, Danmark273523426052013-11-03
John Pedersen, Danmark10312845842142013-11-02
Torben Olsen, Danmark2792753642013-11-02
Lars Adler Krogh, Danmark9517426844052013-11-02
John Jensen, Danmark34188239552013-11-01
Nis Lundmark Jensen, Danmark20525073336062013-11-01
Thomas Varto Nielsen, Danmark60239727232172013-10-31
Erik Mølgaard, Sverige18913783528352013-10-31
Niels Poul Dreyer, Danmark40735953028362013-10-29
Ulla Paulsen, Danmark161303119252013-10-26
Per Vindis, Danmark454679228452013-10-23
Jakob Engelhard, Danmark191942025512013-10-23
Per Boye Svensson, Danmark392217816342013-10-22
Jon Lehmberg, Danmark12012304533112013-10-22
Torben Lyng, Danmark16808611452013-10-22
John G. Dinesen, Danmark373753618162013-10-22
Mads Elley, Danmark172201621422013-10-21
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91233122972013-10-20
Frank Desting, Danmark455787128172013-10-20
Anders Østerby, Danmark314446456292013-10-20
Lars Falck, Danmark634915518172013-10-18
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien52165727937482013-10-16
Jørgen Kabel, Danmark13527464958262013-10-15
Jens Søgaard Hansen, Danmark64797021976502013-10-15
Jens Wiberg, Danmark10548810762013-10-14
Tommy Bjørk, Danmark29426492013-10-14
Bo Tureby, Danmark57878675353902013-10-12
Patric Lorgé, Luxembourg132132628952013-10-10
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10112365524852013-10-07
Hamid Yadane, Marokko517945442013-10-07
Hampus Lejon, Sverige121484321472013-10-07
Lise Nielsen, Danmark1230423042013-10-06
Alen Ploj, Slovenien6445610872013-10-04
Mogens Neergaard, Danmark29205002013-10-03
Rodmund á Kelduni, Færøerne27630562747242013-10-03
Ingar Støyle Bringsvor, Norge322136511562013-10-01
Tim Hesselballe Hansen, Danmark397094543472013-09-30
Erling Krabbe, Danmark735563140302013-09-30
Ole Kristjansen, Danmark3340714142013-09-29
David Boertmann, Danmark466962732302013-09-27
Josh Rhys Jones, England324630528912013-09-27
Wolfgang Jakob, Tyskland3344914052013-09-24
Anni Nielsen, Danmark6210592638112013-09-24
Matthieu Canévet, Frankrig171575418432013-09-24
Hans Staunstrup, Danmark819705724242013-09-21
Greg McIvor, Sverige172379817162013-09-20
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark294805225912013-09-19
Klaus K. Nielsen, Danmark2419235902013-09-18
Marcin Faber, Polen39945242013-09-17
Vicky Knudsen, Danmark1119211922013-09-17
kurt jensen, Danmark16266262013-09-17
Jesper Michael møller, Danmark2182213482013-09-17
Finn Nielsen, Danmark14234232013-09-15
Christian Eilers, Danmark483803416672013-09-11
Lars Maltha Rasmussen, Danmark355559279112013-09-10
Morten Dehn, Danmark5315613332013-09-06
Dave Barnes, Danmark5341617052013-09-05
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3246410852013-09-05
Kim Mogensen, Danmark17127122013-09-03
Jure Novak, Slovenien15785782013-09-02
Villy Pedersen, Danmark151258111362013-09-02
Richard Burzynski, Danmark422869415042013-08-29
Robert Paepke, Sverige727182535512013-08-29
Jan Jörgensen, Sverige8602010802013-08-29
Carsten Lundberg, Danmark3209710512013-08-28
Charlotte Thomsen, Danmark3552629122013-08-28
Jens Eriksen, Danmark7213747849562013-08-26
Peter Bundgaard, Danmark6842038812013-08-26
Tonny Papillon, Danmark171619320292013-08-22
Steve Klasan, Tyskland323003120352013-08-22
Henning Krog Søndergaard, Danmark18318312013-08-22
Peter Halkier, Danmark212317617542013-08-22
Allan Gudio Nielsen, Danmark111441324892013-08-15
Tore Vang, Norge417777772342013-08-11
Birthe Kirk Gawinski, Danmark316647312013-08-09
Stefan Stürup, Danmark4313514242013-08-08
Thomas Kuppel, Tyskland6510212292013-08-08
Lars Andersen, Danmark413252217732013-08-07
Oz Horine, Israel425504024522013-08-03
Oluf Lou, Danmark41238545342013-08-02
Andreas Bennetsen Boe, Danmark192114742762013-07-29
Vagn Freundlich, Danmark9510561024842013-07-27
Per Kjær, Danmark17030706469762013-07-21
Eric Didner, Frankrig18410991716212013-07-13
Julien Mazenauer, Schweiz16576572013-07-12
sissel fossat, Danmark16456452013-07-11
Jonas Landolt, Schweiz1256825682013-07-10
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark15225222013-07-06
Pasi Parkkinen, Finland16619247026432013-07-03
John Jørgensen, Danmark631357102013-06-30
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark456088650792013-06-30
Rolf Nagel, Tyskland201846315282013-06-24
Daniel König, Tyskland724755052013-06-22
Leif Bolding, Danmark9802413752013-06-22
Henning Rose Sørensen, Danmark11615054622192013-06-19
Karsten Mose, Danmark214838212013-06-18
Jan Durinck, Danmark223655432162013-06-17
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1273927392013-06-14
Ole Amstrup, Danmark25230982039942013-06-11
Szabolcs Kókay, Ungarn6878424062013-06-09
Troels Eske Ortvad, Danmark445343667472013-06-04
Christian Ljunggren, Sverige11959914342013-05-27
Brahim Mezane, Marokko746159742013-05-26
Henrik Friis, Danmark1106374917882013-05-24
Michael Frank Nielsen, Danmark23410706815362013-05-24
Jacob Breson Neumann, Danmark191102710142013-05-23
Johanna Hartmann, Danmark1148514852013-05-23
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5379012692013-05-22
Ken Sievertsen, Danmark1705570552013-05-21
David B. Collinge, Danmark111516828212013-05-21
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark232441225492013-05-19
Rune Bisp Christensen, Danmark15819672331102013-05-15
Troels M. Krogh, Danmark16856852013-05-15
Anders Wiig Nielsen, Danmark252980144242013-05-13
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12415922560132013-05-11
Tommy Studsholt Christensen, Danmark374499420252013-05-10
Jens Kristian Kjærgård, Danmark42976749163532013-05-07
Tony Søholm Larsen, Danmark20119979362013-05-05
Benny Nørgaard, Danmark19469462013-05-02
Kent Olsen, Danmark387500357492013-04-30
Henrik Baktoft, Danmark2308320432013-04-30
Willy Jørgensen, Danmark14864862013-04-30
Franck Ishøi, Danmark332701118542013-04-17
Hjalte Kjærby, Danmark2310616352013-04-14
Stephen McAvoy, Irland5378310012013-04-14
Chris van Rijswijk, Holland211516882013-04-14
Klaus Schak Laursen, Danmark3494927712013-04-13
Finn Carlsen, Danmark294350727342013-04-11
Anna Kjøller, Danmark19449442013-04-10
Kirsten Jæger, Danmark18248242013-04-08
Sebastian Klein, Danmark91017241412013-04-08
Troells Melgaard, Danmark586163424372013-04-08
Zbyszek Kajzer, Polen13293292013-04-08
Thomas J. Simonsen, Danmark465830528162013-04-04
Anders Bacher Nielsen, Danmark2018532219392013-04-02
David Erterius, Sverige29428602930862013-04-02
Sven Dall, Danmark2207113422013-03-31
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark221537619352013-03-28
Benny Rytter, Danmark19579572013-03-27
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark9362711932013-03-25
Michael Køie Poulsen, Danmark232520639662013-03-25
Lars Juul Pedersen, Danmark261845212512013-03-24
Markus Tallroth, Sverige8010949334912013-03-22
Per Finn Nielsen, Danmark678556035602013-03-19
Peter Dam, Danmark14117467727292013-03-18
Ivan Sjögren, Sverige614070013352013-03-16
Lars Gabrielsen, Danmark8710679134422013-03-15
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn192087514902013-03-09
Jonas Halberg, Danmark3212310312013-03-08
Hans Lind, Danmark122281938992013-03-05
Christian Michael Mortensen, Danmark1154715472013-03-01
Søren Garder Brask, Danmark26843622013-02-28
Mette H. H. Hansen, Danmark4482127172013-02-28
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark419756742013-02-25
Finn Bro, Danmark111275417932013-02-25
Anne Themsen Flindt, Danmark18248242013-02-21
Gert Sørensen, Danmark17667662013-02-20
Tormod Amundsen, Norge181539820062013-02-19
Kristoffer Hansen, Danmark6988224952013-02-18
Sigrid Kistrup Ilsøe, Danmark14684682013-02-17
Helle Dyrting, Danmark624226432013-02-17
Flemming Lang, Danmark81243329602013-02-14
Morten Jenrich Hansen, Danmark332775232572013-02-13
Søren Skov, Danmark57682941636212013-02-12
Terje Kolaas, Norge353171019522013-02-12
Karsten Garcia Pedersen, Danmark832906562013-02-11
wally morell, Danmark18198192013-02-10
Thomas Elbek, Danmark529928072013-02-03
Hjalte B. Johansen, Danmark8638920542013-02-03
Trösch Stephan, Schweiz2204713152013-02-01
Miska Nyúl, Ungarn13293292013-01-29
Christian Rørdam, Danmark332431416612013-01-28
Thyge Enevoldsen, Danmark16966962013-01-28
Chr. G Nielsen, Danmark1131713172013-01-26
Christian Terp, Danmark3222811012013-01-26
Knud Jørgen Olsen, Danmark6609520802013-01-23
Jan Fischer Rasmussen, Danmark544555423612013-01-22
Mikael Nord, Sverige536888925752013-01-17
Benny Haahr, Danmark554951024242013-01-17
Poul West Lauritsen, Danmark16216212013-01-14
Mateusz Matysiak, Polen161745119962013-01-09
Christoffer Elias Kaae, Danmark414374822013-01-08
Søren Peter Pinnerup, Danmark5739122512013-01-07
Hendrik Weindorf, Tyskland678826326812013-01-05
Benny Steinmejer, Danmark1120312032013-01-02
Niels Behrendt, Danmark535904624072013-01-02
Svend Erik Frandsen, Danmark527119527262012-12-29
Niels Jørgen Askirk, Danmark11961962012-12-23
Harry J Lehto, Finland5712597146922012-12-21
Anders Bræstrup, Danmark16196192012-12-17
Svend Rønnest, Danmark12912814132942012-12-09
Otto Madsen, Danmark2180011112012-12-05
Mads Syndergaard, Danmark13423422012-12-04
Jesper Johannes Madsen, Danmark1133413342012-11-28
Mikkel Thorup, USA13733732012-11-21
Andreas Petersen, Danmark292812139312012-11-19
Kennerth Kristensen , Danmark2240812612012-11-14
Poul Ulrik, Danmark1130713072012-11-08
jesper nexø arvesen, Danmark423077542012-11-07
Lasse Strandgaard, Danmark5750522812012-10-26
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1262326232012-10-25
Torben Laursen, Danmark332972825292012-10-23
Jens Mikkel Lausten, Danmark112425075562012-10-21
Henrik Dissing, Danmark16906902012-10-18
Erhardt Ecklon, Danmark5611013842532012-10-12
Henrik Laust Bøhmer, Danmark539005851542012-10-11
Torben Back Sørensen, Danmark16076072012-10-07
Niels-Christian Christensen, Danmark4338312082012-10-07
Henrik Mikkelsen, Danmark529019249672012-10-03
Per Huniche Jensen, Danmark193309888752012-10-01
Carsten Egevang, Guinea3325816472012-09-23
Leif Holmskov, Danmark182485927502012-09-23
Poul Thrane, Danmark142353946872012-09-18
Gert Jeppesen, Danmark14415045950512012-09-15
Klavs Frandsen, Danmark27954682012-09-12
Peter Lauritzen, Danmark421169982012-09-12
Bent Carstensen, Danmark243407342282012-09-09
Steen Egholm Engelbøl, Danmark521905602012-09-09
Gabor Graehn, Danmark316105592012-09-06
Rafael Armada, Spanien2226314692012-08-30
André Riis Ebbesen, Danmark263822621162012-08-30
Bjørn Erik Hellang, Norge324049062012-08-27
Mogens T. Kofod, Danmark213447272012-08-26
Michael Grell, Danmark3998255322012-08-20
Lasse Olsson, Sverige231789520092012-08-20
Terry Townshend, Storbritannien799686237612012-08-20
Wout De Rouck, Belgien2252814872012-08-20
Morten Christensen, Danmark516243234852012-08-19
Terje O. Nordvik, Norge4569023202012-07-27
Peter Østrup Jensen, Danmark16576572012-07-16
Jonas Gildebro, Danmark15055052012-07-16
Alex Sand Frich, Danmark458797242282012-07-16
Johannes Christian Harbou, Danmark786180521512012-07-16
Søren Nygaard, Danmark7013760947622012-07-15
Michael Schwalbe, Danmark122003226952012-07-08
John Mikkelsen, Danmark213417432012-06-26
Christian Martin Glahder, Danmark13844113652012-06-26
Frode Jacobsen, USA463567414582012-06-23
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark28244222012-06-22
Raphaël Lebrun, Belgien2652645152012-06-21
Omar Runolfsson, Island13845613472012-06-20
Bo Jensen, Danmark1118726517702012-06-19
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark171438013152012-06-15
Jan Speiermann, Danmark397788753652012-06-15
Jonna Lindegård, Danmark317307152012-06-07
Torkild Kristensen, Danmark373261018392012-06-07
Martinez Jonathan, Frankrig24520233817562012-06-05
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark395206932852012-06-01
Helle Kjær Erichsen, Danmark161515114412012-06-01
Nikolaj Noel Christensen, Danmark344535927372012-05-31
Daniela Gruber, Tyskland414775552012-05-31
Tor Olsen, Norge161569518162012-05-31
Andreas Guldager, Danmark13971213222012-05-30
Mikkel Høegh Post, Danmark24034646255782012-05-26
Benoit Nabholz, Frankrig141265220272012-05-23
Benny Kristensen, Danmark12319243035552012-05-23
John Mikkelsen, Danmark1115111512012-05-21
Palle Hove Christensen, Danmark3362514182012-05-21
André Julinder, Sverige3282415912012-05-14
Jesper Høy Hansen, Danmark3183710322012-05-11
Jan Mogensen, Danmark292604420942012-05-09
Kjeld Lund, Danmark6666826512012-05-09
tue hartmann, Danmark14934932012-05-06
Frank Abrahamson, Danmark232937429072012-05-05
Niels Frost, Danmark1133413342012-04-29
Torben Lund-Hansen, Danmark29004572012-04-23
Kim Aaen, Danmark5410703151652012-04-19
Mattias Nordlund, Sverige4524919462012-04-17
Kjeld Pedersen, Danmark18128122012-04-17
Christophe CAPELLE, Frankrig8569011722012-04-14
Thomas Bernhardsson, Sverige868113915572012-04-13
Ole Skrubbeltrang, Danmark3235812292012-04-12
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark141218911822012-04-11
Lars Frede Petersen, Danmark15655652012-04-10
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33927563526072012-04-09
Bent Nielsen, Danmark629107452012-04-09
Domen Stanic, Italien141320515752012-04-08
Reto Burri, Schweiz121048413992012-04-06
Steen Christensen, Danmark4352815622012-03-30
Jesper Sonne, Danmark131503519882012-03-30
Frank Simonsen, Danmark112088134772012-03-29
Eirik Nydal Adolfsen, Norge18878872012-03-29
Susanne Jepsen, Danmark14716549543322012-03-23
Martin Høj Hansen, Danmark13593592012-03-22
Anders Tørressen Hangaard, Norge5964534052012-03-21
Michael Mosebo Jensen, Danmark12424138677982012-03-20
Tobias Berger, Sverige433415219882012-03-20
Kjetil Schjølberg, Norge344860538492012-03-12
Steen Reimers, Danmark111475025212012-03-11
Flemming Ahlmann, Danmark6011882063522012-03-10
Claus Johansson, Danmark161285811312012-03-09
Mogens H. Foder, Danmark14564562012-03-07
Clausjannic Labuz, Danmark11016149152012012-03-06
András Fodor, Ungarn556352639872012-03-05
Kurt Prentow, Danmark71200525562012-02-28
Mathieu Bally, Schweiz353083322342012-02-26
Nicolas Pierre Beyer, Danmark16866862012-02-24
Jan Jespersen, Danmark7896816682012-02-24
Leander Khil, Østrig223599926832012-02-22
Malte Christensen, Danmark18258252012-02-21
Svend Nørgaard, Danmark11962918202012-02-16
Stefan Hage, Sverige3386121312012-02-16
Henrik Poulsen, Danmark216089692012-02-13
Rune Bjerre, Danmark346467543522012-02-12
Steve Nuttall, England18578572012-02-12
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark244035136082012-02-12
Michael Sørensen, Danmark6460417052012-02-10
Stefan Cherrug, Sverige191857615232012-02-06
Mark Desholm, Danmark1220822082012-02-06
Vagn Gjerløv, Danmark311234972012-02-06
Allan Helge Nolte, Danmark2215515752012-02-06
Lars Ernst, Danmark13843842012-02-02
kim jespersen, Danmark29266442012-01-31
Henrik Just, Danmark7410000531872012-01-26
Yann Kolbeinsson, Island183078624482012-01-25
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10111474233672012-01-13
Marcus Erik Danielsson, Sverige14851411972012-01-12
Frédéric Jiguet, Frankrig555821619842012-01-10
Kris De Rouck, Belgien16536532012-01-08
Thomas Hultquist, Sverige3423320352012-01-07
Jacob Sterup, Danmark223036829602012-01-04
Jakob Hochuli, Schweiz8649014602011-12-30
Egon Iversen, Danmark2304816412011-12-29
Kurt Vogt, Danmark27102806252011-12-27
Jens Ole Byskov, Danmark451936717052011-12-24
Julian Guy Bell, Norge1109110912011-12-23
Vlad Cioflec, Rumænien638859812011-12-22
Peter Zeller, Schweiz7485011112011-12-18
Jan Kåre Ness, Norge72254258392011-12-14
Niels Jarnum, Danmark6480722252011-12-13
Jens Ballegaard, Danmark6859730252011-12-11
Lars Smith, Danmark172382237972011-12-09
Stinne Aastrup, Danmark4443017542011-12-05
Kresten Hansen, Danmark2200214082011-12-01
Antoine Joris, Belgien324203716582011-11-27
Kristian Poulsen, Danmark2170810472011-11-18
erik ehmsen, Danmark10689912672011-11-16
Pete Antrobus, England3364216412011-11-16
Henrik F. Nielsen, Danmark508302340172011-11-14
morten jønck, Danmark316686082011-11-12
Carl Søndergaard, Danmark5616519862011-11-03
Alf Petersson, Sverige426154335982011-11-02
Albert J. de Jong, Holland1108110812011-11-01
Nicki Sørensen, Danmark566043621402011-10-31
Hugh Harrop, Skotland2291715172011-10-26
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark9859212252011-10-25
Claus Lunde Pedersen, Danmark10883612422011-10-25
Kristian Laustsen, Danmark5693317672011-10-23
Jørn Vinther Sørensen, Danmark111571927902011-10-20
Leif Pedersen, Danmark283746220292011-10-16
Iben Hove Sørensen, Danmark1336133612011-10-15
Dan Bruhn, Danmark2242914272011-10-13
Dominic Mitchell, Storbritannien171356413342011-10-10
michael jürgensen, Danmark1145314532011-10-09
Jan Eske Schmidt, Danmark244587540262011-10-08
Steen Drozd Lund, Danmark101235918422011-10-07
Henrik Knudsen, Danmark194063539522011-10-05
Richard Ek, Sverige365485942032011-10-03
Allan Prang, Danmark1245124512011-10-02
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71286123972011-10-01
Martin Rivero, Danmark2250113882011-10-01
Anders E. Sørensen, Danmark12520681644422011-10-01
Benjamin Gnep, Tyskland215238392011-09-30
Jesper Segergren, Sverige2297416952011-09-27
Christian Axelsen, Danmark466973452912011-09-25
Maurizio Sighele, Italien947279652011-09-25
Per Hirslund, Danmark14214212011-09-25
Thurel Julien, Gambia13210060914312011-09-18
Erik Christophersen, Danmark1202220222011-09-17
Jens Ryge Petersen, Danmark213597826812011-09-16
ragnar smith, Danmark1264026402011-09-10
Bent Staugaard Nielsen, Danmark7838917062011-09-05
Søren Harding, Danmark864638043562011-08-30
Jonn Leffmann, Sverige141382815272011-08-22
Christoph Moning, Tyskland14907810232011-08-20
Jesper Brinkmann, Danmark182753424862011-08-17
nick petersen, Danmark431729392011-08-16
david drangsland, Norge161919323012011-08-13
Aage Kabbelgaard, Danmark18788782011-08-12
John Dreyer Andersen, Danmark253163420302011-07-31
Wolfgang Trimmel, Østrig1219521952011-07-29
Kurt Willumsen, Danmark13703702011-07-27
Jeppe Berthelsen, Danmark14374372011-07-27
Knud Kjeldsen, Danmark15225222011-07-27
Anders Søgaard, Danmark12920336632792011-07-17
Yoav Perlman, Israel152202922212011-07-14
Hallgeir Fisketjøn, Norge8588413382011-07-07
Jens Overgaard Christensen, Danmark9413534834532011-07-01
Felix Jachmann, Tyskland2202110462011-06-24
Rasmus Hald, Norge217639882011-06-17
Zoltan Baczo, Danmark322729092011-06-15
Aidan G. Kelly, Irland2292117242011-06-14
Peter Lyngs, Danmark246112153952011-06-04
Maarten Zorgdrager, Holland6665714642011-06-02
Elly Hansen, Danmark193019642072011-05-29
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1103510352011-05-24
Thomas Maul, Danmark867458517152011-05-16
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1136813682011-05-12
Oskar Nilsson, Sverige2237713382011-05-09
Klaus Bjerre, Danmark344741134252011-05-04
Jørgen Dam, Danmark24535871731062011-05-04
Paul Jacobsen, Danmark18098092011-04-23
Claus Boe Tøndering, Danmark2175310292011-04-19
Gábor Bodor, Ungarn11888212362011-04-17
Luca Andrei Dehelean, Rumænien141379716572011-04-06
Steen Øllgaard, Danmark171554121592011-03-28
Thomas Nielsen, Danmark202460026532011-03-24
Gabriel Schuler, Schweiz16926135331452011-03-23
Lars Petersson, Sverige15605602011-03-19
Lars Laursen, Danmark1150015002011-03-10
Brian Thomsen, Danmark5468416812011-03-08
Kristian Ribers, Danmark16116112011-02-27
Lee Victor Gregory, Storbritannien2314418852011-02-21
Bo Thyge Johansen, Danmark1266726672011-02-16
Martin Kviesgaard, Grønland294608832162011-02-13
Svend Erik Olesen, Danmark1162216222011-02-10
Martin Oomen, Sverige141613915832011-02-07
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71287026422011-02-03
Martijn Bunskoek, Holland10886510602011-01-27
Kai Gauger, Tyskland101164117042011-01-27
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1122412242011-01-23
Thomas Riedel, Danmark4518521842011-01-14
Torben Jepsen, Danmark131503517752011-01-13
René Christian Hansen, Danmark1100110012011-01-13
Bo Svensmark, Danmark71306342732011-01-10
Odysseas Tsimoulis, Grækenland252877715022011-01-09
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark17777772011-01-08
Hans Gleie, Danmark2316118132010-12-29
Zsolt Ampovics, Ungarn3417115532010-12-26
Johan Stenlund, Sverige436647332312010-12-20
Chris Romeiks, Tyskland141933820082010-12-12
Cristian Jensen Marcet, Danmark366259136932010-12-10
Ies Meulmeester, Holland121436315822010-12-03
Bo Sonne Sørensen, Danmark294726140562010-11-24
Seamus Enright, Irland2427035402010-11-21
Hans Larsson, Sverige356853041402010-11-07
Martin Roost, Schweiz2212012652010-11-07
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark455836226822010-10-29
Kurt Bredal Christensen, Danmark112635757572010-10-28
Bjørn Grøn, Danmark4490421612010-10-27
Dirk Van Gansberghe, Italien201481712102010-10-21
Erik Røjgaard, Danmark1104810482010-10-21
Aron Andersson, Sverige4337010482010-10-20
Knud Erik Christensen, Danmark1218821882010-10-20
Stéphane Bocca, Belgien2339819802010-10-19
Jurgen Lehmann, Finland1111111112010-10-12
Knud N. Flensted, Danmark162199224782010-10-10
Tomas Svensson, Sverige446051733412010-10-08
Søren Gjaldbæk, Danmark2343618072010-09-29
Henrik Mouritsen, Tyskland81787134892010-09-29
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3344912492010-09-28
Ole Lorenzen Post, Danmark1154215422010-09-27
Leo Heemskerk, Holland1164516452010-09-26
Kristian Laustsen, Danmark6822020792010-09-22
René Worup Rørbæk, Danmark18108102010-09-22
Lars Borup, Danmark356257732832010-09-19
Birger Algot Tørnblad, Danmark213466892010-09-14
Lars Witting, Danmark326031330192010-09-08
Søren Nancke, Danmark61003223482010-09-05
Aleix Comas, Spanien6593012472010-09-05
Henrik Kolsbjerg, Danmark8604510052010-08-27
Ivan Petric , Slovenien8854522012010-08-22
Christoph Moning, Tyskland3959247922010-08-18
Martin Lund, Danmark3811230122010-08-16
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2251718092010-08-10
Hans Pinstrup, Danmark192648226012010-08-09
Klaus Mortensen, Danmark538059030092010-08-07
Henrik H. Søndergaard, Danmark7909919802010-08-05
Henning Broe, Danmark16396392010-08-05
Alf Frølich, Danmark1202220222010-08-02
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark19869862010-07-26
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet6879929272010-07-15
Gordon Hodgson, England1162916292010-07-15
Marco Hammel, Schweiz18218212010-07-12
Birger Hultengren, Danmark19929922010-07-07
Simon Sigaard Christiansen, Danmark506364025562010-07-02
ji be, Schweiz181887721332010-06-21
Anne Blotting, Danmark213998402010-06-17
Stig Toft Madsen, Danmark2300716112010-06-17
Per Ekberg Pedersen, Danmark172713337662010-06-15
Carsten Gørges Laursen, Danmark142209533702010-05-31
Heine Oldenskov, Danmark5432514712010-05-30
Vinni Bruhn, Danmark7864428172010-05-29
Per Allan Degn, Danmark10983113672010-05-28
Jani Vastamäki, Finland61082127982010-05-28
Martijn Bot, Holland8613372724922010-05-26
Jan Bolding Kristensen, Danmark1172817282010-05-18
Albert Steen-Hansen, Danmark17529836956272010-05-04
Patrik Jonasson, Sverige1108510852010-05-02
Thomas Kuppel, Tyskland1182918292010-04-23
Hans Jørgen Riis, Danmark2221212482010-04-23
Peter Steen Henriksen, Danmark1133813382010-04-19
Torben Byfoged, Danmark2216411912010-04-13
Jan-Michael Breider, Sverige4466616622010-04-06
Niels Odder, Danmark4549218942010-03-27
Ulf Eschou Møller, Danmark295149168252010-03-26
Mogens Hansen, Danmark33960613436982010-03-19
Fabian Schneider, Schweiz514413417632010-03-19
Peter Rodemann, Danmark4586825602010-03-15
Thorkild Lund, Danmark1122512252010-03-15
Steen Højmark-Jensen, Danmark1247624762010-03-07
Hanne April Farnæs, Danmark3278911352010-03-07
Lars Mejlby, Danmark192741229532010-03-05
per mattisson, Danmark2295115822010-03-01
Christian Brinkman, Holland19519512010-02-23
Johnny Laursen, Danmark12217323228502010-02-23
Flemming Værgman, Danmark1135713572010-02-21
Dan Allan Nielsen, Danmark2264713522010-02-18
Lene Vejen, Danmark4891844922010-02-14
Arild Breistøl, Norge141674724612010-02-11
Jan Kiel, Danmark81698143942010-02-06
Thomas W. Johansen, Danmark91849655402010-02-04
Jean Seeberg, Danmark3325911622010-01-31
Jacob Dalsten Petersen, Danmark313798417042010-01-31
Marcel Klootwijk, Holland2244914162010-01-29
Henrik Bengtsson, Danmark3373515062010-01-24
Ken Rasmussen, Danmark3589334782010-01-24
Tommy Andre Andersen, Norge131759918232010-01-18
Bjarne Skule, Danmark171191310012010-01-12
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark215388452010-01-11
Carsten Lyhr Hansen, Danmark5823017722010-01-05
VASLIN Matthieu, Frankrig10110552921852010-01-05
Timme Nyegaard, Danmark2195710142010-01-03
Lars Andersen, Danmark1128312832010-01-01
Fülöp Attila, Rumænien1153015302009-12-25
Josh J Shaw, England2219813932009-12-25
Nico de Vries, Holland1131413142009-12-20
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark19769762009-12-06
Pieter Vantieghem, Belgien253823234772009-11-26
Søren Brinch, Danmark132444760682009-11-22
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5523612892009-11-19
Arne Lilhauge, Danmark7699914582009-10-19
Brian Wielsøe, Danmark1571257122009-10-14
Jan Hjort Christensen, Danmark71494257312009-10-13
Jan Ole Kriegs, Tyskland3378013022009-10-13
Thomas Bentsen, Norge2235912372009-10-12
Kermarrec Corentin, Frankrig303125622342009-10-11
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5402310502009-10-08
Tue Romanow, Danmark1168016802009-10-06
Jan Ravnborg, Danmark91395527052009-10-06
David Lundgren, Sverige1162016202009-09-18
Bjørn Ginman, Danmark1368736872009-09-16
Mårten Müller, Sverige3524318462009-09-13
Flemming Eskildsen, Danmark1136413642009-09-07
Kurt Rasmussen, Danmark71092324382009-09-04
Poul Reib, Danmark5551316112009-08-27
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1372137212009-08-20
Kjetil Johannessen, Norge384500520082009-08-10
Jørgen Witved, Danmark8111576137452009-08-10
Thomas Hellesen, Danmark152755326312009-08-10
Björn Dellming, Sverige1300230022009-08-02
Jan van der Laan, Holland1118011802009-07-31
Mats Wallin, Sverige243024419772009-07-29
Luise Ekberg, Danmark1108610862009-07-26
Jens Maibomm Hansen, Danmark1130313032009-07-19
Karsten Munch Andersen, Danmark3351713302009-07-13
Geir O. Pedersen, Norge162389121362009-06-25
Chris Lansdell, England162149121392009-06-22
Mehmet Goren, Tyrkiet819434431872009-06-15
Reto Burri, Schweiz343653219922009-06-08
Lotte Skjærbæk, Danmark325729452009-05-28
Stefan Frello, Danmark19469462009-05-28
Hans Eli Sivertsen, Færøerne4742323322009-05-24
nuno barros, Portugal1121612162009-05-18
Henrik Madsen, Danmark71076324552009-05-12
Jørgen Hansen, Danmark1162316232009-05-12
Susanne Overgaard Petersen, Danmark6839621152009-05-11
Michael bergman, Sverige51138841802009-05-09
Peter Jensen, Danmark4707124872009-05-07
Birger Bavnsgaard, Danmark1112411242009-04-30
Stig Eide, Norge1207020702009-04-27
Csaba Lendvai, Ungarn1134813482009-04-25
Peter Kuster, Schweiz101731927272009-04-24
finn birkholm-clausen, Danmark4854429302009-04-23
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1171817182009-04-23
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark2238713282009-04-19
Bjarne Nielsen, Danmark3374213682009-04-19
Robert Toft, Danmark3437822222009-04-15
Morten Jørgensen, Danmark91339422172009-04-14
Jacob Neumann, Danmark2217912182009-04-12
Henrik Johansson, Norge2355022862009-04-11
Poul Erik Junk, Danmark5645916022009-04-08
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3301813712009-04-06
Gal Shon, Israel19639632009-04-06
Jens Boesen, Danmark101479018162009-04-04
Allan Hansen, Danmark3373216302009-04-03
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3270010382009-04-01
Erling Bonde, Danmark3502422402009-03-29
Ole Andersen, Danmark2236916212009-03-29
Stig Westergård, Danmark1269826982009-03-26
Finn Siewertsen, Danmark1118911892009-03-01
Andreas Saul-Rotne, Danmark1125912592009-03-01
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark216129092009-03-01
per schmidt, Danmark1110811082009-02-23
Dennis Martinek Langholz, Danmark6954226992009-02-23
Lesley van Loo, Holland111499917082009-02-23
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1147314732009-02-20
Marko Gregoric, Slovenien16736732009-02-12
Jonathan Meyrav, Israel3467918412009-02-06
Lars Villadsen, Danmark7840719332009-02-01
Freddy Johansen, Norge6887923172009-01-30
Bence Kókay, Ungarn91149117192009-01-25
Anders Bergman, Sverige3443218642009-01-18
Raffael Ayé, Schweiz9996614732009-01-16
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1112211222009-01-12
Olof Jönsson, Sverige223264033112009-01-11
Florin Chirila, Rumænien6890317122009-01-07
Annette Hansen, Danmark31087366722009-01-07
Klaas Bert Debusschere, Belgien2265415492009-01-06
Luca Sattin, Italien243179421542009-01-05
Erik Ehmsen, Danmark6900937722008-12-29
Thomas Damm Als, Danmark2266114422008-12-22
Lars Lundmark, Sverige1179817982008-12-20
Alex Wallin, Danmark3324913862008-12-15
Martin Søgaard Nielsen, Danmark274948035202008-12-08
Mogens Holme, Danmark217809652008-11-27
Jos Van den Berg, Holland1256325632008-11-24
Kim Søvæld, Danmark1117411742008-11-18
Peter Stronach, Storbritannien1124412442008-11-17
Roland Jensen, Danmark172778024442008-11-17
Peter ter Heide, Holland1146114612008-11-10
Ole Thyge Plannthin, Danmark6690015402008-11-09
Rasmus Strack, Danmark549140749402008-11-09
Ma Yan Bryant, Storbritannien273684523022008-11-09
John Martin Mjelde, Norge6923419202008-11-05
Steen Brølling, Danmark1141814182008-11-03
Niki Forintos, Ungarn18438432008-11-02
Michael Bergman, Sverige2466926732008-10-27
Carsten Fog, Danmark1212621262008-10-25
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark142456524542008-10-22
Jan Salmonsen, Danmark2366919032008-10-19
Kield Andersson, Danmark5778921772008-10-18
Marianne Heno Mogensen, Danmark6854929922008-10-18
Carsten Gadgaard, Danmark8919220664542008-10-17
Torben Andersen, Danmark6980321402008-10-12
Kim Øllgaard, Danmark91081518252008-10-09
Palle Jensen, Danmark3353012342008-10-09
Sanne Busk, Danmark5980334702008-10-08
Henrik Holm Brask, Danmark1148414842008-10-06
Flemming Nielsen, Danmark18648642008-10-06
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3417515842008-10-06
Eva Agnethe Bramming, Danmark4536015122008-10-06
Mogens Krantz Backe, Danmark5622615842008-09-27
lou bertalan, Tyskland1135713572008-09-25
Per Smith, Danmark1168816882008-09-22
kai nissen, Danmark6589513672008-09-08
Stéphane Aubry, Schweiz739988924682008-09-08
John Hornbek, Danmark182023713302008-09-08
Xavier ROZEC, Frankrig3529320922008-09-02
Aron Andersson, Sverige3422723502008-08-28
Ole Kristensen, Danmark81048417182008-08-24
Søren Olin, Danmark2378019092008-08-16
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2389820982008-08-10
Keld Sørensen, Danmark5672020522008-08-02
Marcel van Kammen, Holland2253513652008-07-22
Eric Schaumburg, Danmark61006820542008-07-19
Svend Ove Jensen, Danmark2322617272008-07-14
Espen Støtterud Christensen, Norge6721513052008-06-23
Petri Salo, Finland2555136422008-06-18
Flemming Dane, Danmark3341312162008-06-13
Ole Snerling, Danmark1103210322008-06-04
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3345913092008-05-29
Paul Nilsson, Danmark203469524692008-05-26
Niels Jørgen Clausen, Danmark91330517652008-05-26
Seamus Mogensen, Danmark2268514402008-05-26
Mona Grundsøe, Danmark253359620052008-05-05
Michael Bonefeld Bladt, Danmark4775232852008-04-30
Alan Clewes, Storbritannien2398329702008-04-26
Jonas Gadgaard, Danmark111473120822008-04-26
Henning Hansen, Danmark4452011802008-04-22
Theis Bacher Nielsen, Danmark5482610582008-04-22
Thomas Lundqvist, Danmark1197519752008-04-19
Ralph Martin, Tyskland263194715782008-04-18
Claus Kesby, Danmark19339332008-04-16
kim lundqvist, Danmark141931520342008-04-09
Henrik Greve, Danmark3499127172008-04-07
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien5823130342008-03-30
Steen Cruddis, Danmark1212621262008-03-16
Claus Øgard, Danmark2235512472008-03-16
Anders Horsten, Danmark2285215812008-03-14
Patrick Beirens, Belgien2337420392008-03-10
Thomas Eske Holm, Danmark1189118912008-03-02
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8213570625942008-02-27
Frode Falkenberg, Norge203383925402008-02-25
niels bahl andersen, Danmark4480415892008-02-21
Chris Batty, England14219840927062008-02-20
Martin Majlandt, Danmark1165516552008-02-18
Lars Peter Johansson, Danmark3533022542008-01-25
Ger Meesters, Holland3648723582008-01-23
Lilly Irene Sørensen, Danmark91227818012008-01-20
Torben Evald, Danmark71197124012008-01-18
Thomas Buus Nielsen, Danmark3706624472008-01-14
Pim Wolf, Holland3483418872008-01-08
Tom Backlund, Finland1291829182008-01-06
Uffe Jensen, Danmark1137913792007-12-28
Andreas Noeske, Tyskland6783515722007-12-16
Michael West, Danmark1153015302007-12-16
Anni Oppelstrup, Danmark2286215932007-12-16
Inger Christoffersen, Danmark1137913792007-12-09
Simon Werngren, Sverige71158220692007-11-29
Barrault Frantz, Frankrig5875220652007-11-24
Tibu Paul Lucian, Rumænien4682227492007-11-24
John N. Jensen, Danmark1181718172007-11-22
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2279318782007-11-06
Niels Kaare Krabbe, Danmark2361921512007-11-04
dave farrow, Storbritannien1161116112007-10-30
christian tiller, Norge1187918792007-10-16
Carsten Egevang, Grønland5110828347002007-10-09
Jack Juliussen, Danmark3424614402007-10-07
Lonnie Jensen, Danmark1312531252007-10-05
Quentin Dupriez, Frankrig1126712672007-10-05
Michal Radziszewski, Polen1184618462007-09-20
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2298215322007-09-09
Janus Ethelberg, Danmark9413567219632007-09-05
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1292329232007-09-02
Jesper Nielsen, Danmark2286716102007-08-28
Kent Schou Larsen, Danmark1105810582007-08-28
Jan Thomsen, Danmark8913995734672007-08-21
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2429723972007-08-18
Joakim Engel, Danmark8313977948742007-08-18
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne71479631982007-08-18
Jens Andersen, Danmark61170130672007-08-17
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1198619862007-08-16
Mark Hammond, Danmark2293219082007-08-15
Jóan Petur Petersen, Færøerne18438432007-08-11
Johannes Tallroth, Sverige4546316592007-08-08
Inger Andersen, Danmark243636520332007-08-07
Hans Rytter, Danmark233599531742007-08-07
Magne Pettersen, Norge2524626512007-08-03
Lars Munk, Danmark1122012202007-08-03
Johan Emil Løje, Danmark1121212122007-07-31
Lars Omø Christiansen, Danmark1160416042007-07-15
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark5848220522007-07-14
Thomas Hasle Ravn, Danmark2465425782007-07-12
Carsten Poulsen, Danmark325178231642007-07-12
Niels Jørgen Larsen, Dominica162781235582007-07-10
Carl Erik Mabeck, Danmark12721346050852007-07-04
Erik Jensen, Danmark2331716682007-06-26
Jens Holte Frederiksen, Danmark1125912592007-06-25
Tommy Holmgren, Sverige81363420292007-06-24
Erik Edvardsson, Sverige152110119822007-06-05
Linda Mølgaard, Danmark4715628842007-05-30
Erik Breden, USA6775715132007-05-30
Mikko Oivukka, Finland223144225352007-05-20
Bente Steffensen, Danmark1105610562007-05-20
Bjarne Golles, Danmark2372822332007-05-10
Claus Eriksen, Danmark3474619412007-04-29
Erik Agertoft, Danmark172923039932007-04-29
Jan Bosch, Holland1151015102007-04-25
Kristian Borum, Danmark2338218522007-04-22
Søren Langkilde Madsen, Danmark61017820122007-04-21
Birgit Nielsen, Danmark2372718782007-04-15
Ivan Skov Pedersen, Danmark1113511352007-04-10
Poul Emil Kristensen, Danmark1262926292007-04-08
Dennis Andersen, Danmark3385813482007-04-04
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2318616802007-03-04
Ole Stobbe, Danmark2363921572007-02-28
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8815531652122007-02-25
Torben Ethelberg, Danmark192528020272007-02-25
Preben Berg, Danmark193496735652007-02-17
Kaj Krutfelt, Sverige3403015102007-02-05
Arthur R. Jensen, Danmark133324558932007-01-30
Patrick Höhener, Frankrig1166016602007-01-18
Via Rasmus Strack, Danmark2467026592007-01-13
Kjetil Schjølberg, Norge1140414042007-01-09
Peter Christiansen, Danmark427114850082006-12-31
Johannes Erritzøe, Danmark2352317762006-12-28
Jan S. Kristensen, Danmark71270126612006-12-24
Jens Lind, Danmark4461512102006-12-11
Nelly Hansen, Danmark335135528002006-12-06
Wim van der Schot, Holland1187118712006-12-04
Ruud van Beusekom, Holland1117811782006-11-26
Klaas Felix Jachmann, Tyskland295258939692006-11-26
Leif Bisschop-Larsen, Danmark223308622852006-11-08
Tom Backlund, Finland51146132152006-11-07
Anders Tøttrup, Danmark315098932012006-11-05
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2426223432006-10-09
Gunner Munk, Danmark1203320332006-10-08
Bart-Jan Prak, Holland6796015222006-10-05
Ludovic Scalabre, Frankrig111999331532006-10-02
Steffen Holst, Danmark4621620222006-09-30
Peter Bo, Danmark3743936012006-09-25
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne4962029392006-09-23
Jørgen Staarup Christensen, Danmark315540426442006-09-22
Ernst Hjøllund, Danmark3547526762006-09-21
Herman Bouman, Holland1138713872006-08-30
Kim Petersen, Danmark101371117222006-08-24
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1155415542006-08-20
Erik Enevoldsen, Danmark51227234732006-08-20
Christian Wegst, Tyskland1235023502006-08-10
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61230025592006-08-09
Pierre-André Crochet, Frankrig101374918362006-08-09
Karsten Stæhr, Danmark101459018752006-08-09
Tom Goossens, Belgien91397627442006-08-09
Lars Birk, Danmark1117811782006-08-07
Kim Iburg, Danmark1130813082006-08-07
Leif Jonasson, Sverige2429926162006-08-07
Steen Brølling, Danmark5979526802006-07-31
Pawel Malczyk, Polen5840025392006-07-26
Christian Svane, Danmark3502819492006-07-25
Jørgen Scheel, Danmark162845029212006-07-21
Lars Pedersen, Danmark1138213822006-07-21
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3457417592006-07-10
Mario Rodero Hernández, Spanien131746418352006-07-10
Henrik H. Søndergaard, Danmark71281422452006-07-10
Claus Kesby, Danmark1156115612006-07-10
Tom Sørensen, Danmark3435818992006-07-08
Lars Larsson, Sverige3425915662006-07-08
Samuel Peregrina, Spanien254081919252006-07-08
Benjamin Steffen, Tyskland7893617282006-07-08
Markus Tallroth, Sverige1183818382006-06-07
Knud-Erik Strange, Danmark81590026852006-06-07
Morten Jensen, Danmark6799318742006-06-07
Claudia Thiel, Tyskland2274614732006-06-07
Detlef Gruber, Danmark1138913892006-06-07
Palle Nygaard, Danmark112635442002006-06-07
Carsten Olsen, Danmark1285328532006-06-07
Andreas Meyer Winnem, Norge182097616152006-06-07
Knud-Erik Andersen, Danmark1150515052006-06-07
Arnold Houmann, Danmark223917837732006-06-07
Ole Hetland, Danmark111681221682006-05-18
Wedigo Ferchland, Danmark5565712522006-05-18
Gert Rasmussen, Danmark81267623402006-05-14
Claus Dalskov, Danmark1159015902006-05-12
Bent Jensen, Danmark3639321842006-05-10
Friedrich Thomas, Danmark1173417342006-05-10
Per Ekberg Pedersen, Danmark122319624342006-05-10
Jørn Lennart Larsen, Danmark3387815342006-05-10
Jens Jacob Iversen, Danmark3570520312006-05-10
Peter Halkier, Danmark61067328042006-05-10
Ole Friis, Danmark2385722472006-05-08
Margit Hove, Danmark1148014802006-05-02
Hans Eli Sivertsen, Færøerne111718628912006-04-23
Mikael Funch, Danmark81502024962006-04-19
Ruth Ahlburg, Danmark233791521782006-04-10
Søren Parup, Danmark18018012006-04-01
Kent Schou Larsen, Danmark2270214252006-03-30
Niels Fabæk, Danmark71031716582006-03-19
Tom Jensen, Danmark1167516752006-03-19
Rune Larsen, Danmark2282416082006-03-19
Tim Vaughan, Storbritannien81341618802006-03-16
Esben Eriksen, Danmark71415330212006-03-16
Søren Koch, Danmark3488216812006-03-16
Tobias Epple, Tyskland81176620892006-03-11
Karin Gustausen, Danmark3580730512006-03-11
Gunnar Larsen, Danmark192935121582006-03-11
Svend Danbæk, Danmark1222422242006-03-05
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1246424642006-03-05
Birger Pedersen, Danmark4627318152006-03-05
Henning Hansen, Danmark4537216072006-03-01
Johan Stenlund, Sverige3584122562006-03-01
Ole Richter, Danmark1290329032006-03-01
Nis M. Nissen, Danmark1207120712006-02-25
Jan Bolding Kristensen, Danmark3753328572006-02-25
Cédric Rousseau, Frankrig101434717802006-02-20
Kjetil Johannessen, Norge294832123972006-02-19
Mark Trott, England1150015002006-02-12
Arne Bertelsen, Danmark1149714972006-02-11
Niels Bomholt, Danmark6915723802006-02-11
Tune Jensen, Danmark1179017902006-02-04
Frank Svensson, Danmark3718232242006-02-02
Marnix Jonker, Holland182933024252006-02-01
Terry Townshend, England2350918892006-02-01
Eline Eggers, Danmark3452915692006-02-01
Annelise Juul Stampe, Danmark41230551942006-01-30
Hans Erik Mom, Holland1127712772006-01-28
Jens B. Bruun, Sverige61833350102006-01-26
Uffe Pedersen, Danmark598451723222006-01-22
Björn Gísli Arnarson, Island132695141292006-01-19
Tommy Hjorth, Danmark2321416652006-01-18
Tommy Frandsen, Danmark8215001636612006-01-15
Kim Lunding, Danmark172628937992006-01-14
Killian Mullarney, Irland2382019432006-01-10
Peter Thomsen, Danmark71218925182006-01-05
Luc Verroken, Belgien4778422722006-01-05
Justin Jansen, Holland1143614362005-12-24
David Erling Drangsland, Norge1238823882005-12-24
Ole Riis Jensen, Danmark3451319822005-12-20
Oleg Formanyuk, Ukraine4653126842005-12-15
Bent Møller Sørensen, Danmark2570135292005-12-13
Thomas Kjær Christensen, Danmark2603933282005-12-06
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1329132912005-12-04
Klaus B. Fries, Danmark3592826012005-12-03
Michael Køie Poulsen, Danmark1280128012005-11-24
Erik Lindgren, Sverige1299129912005-11-19
Steffen Ortmann, Danmark3603526832005-11-16
Jostein Myromslien, Norge1157215722005-11-15
Ola Nordsteien, Norge1184518452005-11-15
Lennaert Steen, Holland3494318122005-11-08
Henrik Elver, Danmark91164416772005-11-07
Aleix Comas, Spanien2410625242005-11-07
Mark Trustrup, Danmark1144114412005-10-31
Peter Bundgaard, Danmark112185726852005-10-31
Thomas Larsen, Danmark1119711972005-10-29
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2418524422005-10-27
Bjarne Nielsen, Danmark6849018692005-10-12
Stig Vang Petersen, Danmark233157528832005-10-11
Jesper Sonne, Danmark304144721182005-09-27
Daniel Patterson, Sverige5767926352005-09-23
Siv Behrendt-Møller, Danmark2417623502005-09-23
Hans Henrik Larsen, Danmark3436518292005-09-14
Henrik Pedersen, Danmark81054214882005-09-14
Terje Axelsen, Norge101339316892005-09-08
Ivan Abramowitz, Danmark1195919592005-09-07
Hans Henrik Iversen, Danmark4483914892005-09-06
Mats Wallin, Sverige71021416302005-09-06
Anders Jihmanner, Sverige1136413642005-09-05
Samuel Paz Parracho, Spanien81131418152005-09-02
Christian Tiller, Norge71728134612005-08-30
Peter Bjerre, Danmark6946620532005-08-29
Lars Elvstrøm, Danmark2297416692005-08-29
Ruud Altenburg, Holland2254613992005-08-29
Karl-Eric Gustafsson, Sverige182858321682005-08-26
Lars Lindgren, Danmark1158115812005-08-16
Anders Frederiksen, Danmark1119711972005-08-07
Hampus Lejon, Sverige1174917492005-08-05
Kasper Thorup, Danmark1144014402005-08-02
Andreas Malte Nielsen, Danmark1167916792005-07-04
Morten Stampe Larsen, Danmark5597617822005-06-29
Emil Todorov, Bulgarien5663915592005-06-26
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien17757752005-06-26
Ulla Vibe Funch, Danmark1181818182005-06-26
Theodosis Mamais, Grækenland294049120022005-06-22
Erik Kramshøj, Danmark132777640532005-06-16
Gaukur Hjartarson, Island111869023852005-06-13
Rie Voetmann, Danmark72199748552005-06-13
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark61574344722005-06-12
Andres Wolff Fries, Danmark1161216122005-06-01
Julien Piette, Frankrig162386420902005-05-18
Westy Esbensen, Danmark1145514552005-05-04
Peter Iversen, Danmark1160416042005-05-01
Bjørn Kjellemyr, Norge3513422102005-05-01
Martin Jessen, Danmark4797722722005-04-26
Arild Hansen, Norge2272714292005-04-26
Jim Thagaard Hansen, Danmark182678920452005-04-20
Stuart A Reeves, Danmark121954920242005-04-20
José García Monzón, Spanien4642523582005-04-11
Yeray Seminario, Spanien3610332382005-04-11
Miguel Avelino Suárez, Spanien3506019722005-04-11
Hans Drostgaard, Danmark1161116112005-04-07
Leif Samuelsen, Danmark1146714672005-04-06
Shaun Robson, England131887017402005-04-04
Jimmy Skat Hansen, Danmark172867646802005-04-04
Terje Kolaas, Norge51058334322005-04-01
Sune Pedersen, Danmark1176917692005-03-30
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2362819352005-03-26
Tony Disley, Storbritannien2299815312005-03-25
Jørn Vinther Sørensen, Danmark4751221752005-03-18
Edvin Hansson, Sverige192718523552005-03-16
Thor Edgar Kristiansen, Norge4924826902005-03-14
Benoit Paepegaey, Frankrig131892816882005-03-07
Kim Fischer, Danmark223926429842005-03-07
Sander Bot, Holland5721515722005-02-24
Ingrid Grunwald, Tyskland61198740462005-02-21
Søren Ryge Petersen, Danmark1155615562005-02-06
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1177717772005-02-03
Dan Rasmussen, Danmark4865229472005-01-31
Thomas Stigfeldt, Danmark3781535032005-01-20
Alwin Schönenberger, Østrig2428924402005-01-13
Stefan Magnusson, Sverige3398817122005-01-03
Lars Lyngsø, Danmark2296815962004-12-26
Erik Van Bogaert, Belgien1154215422004-12-18
Torben Lund, Danmark5839537802004-12-15
Stefan Hage, Sverige91619725922004-12-15
Mikael Nord, Sverige387640953772004-12-15
Erik Schaumburg, Danmark1157815782004-11-29
Frits Rost, Danmark2479825512004-11-27
Maris Jaunzemis, Letland71177021082004-11-26
Ole Vognstoft, Danmark1130313032004-11-25
Poul Erik Larsen, Danmark1194819482004-11-25
Lars Vilhelm Hansen, Danmark182618223392004-11-24
Thomas Kiørboe, Danmark1128412842004-11-23
Inger Skov, Danmark2453227752004-11-22
Ivan Jensen, Danmark1148614862004-11-21
Carsten Madsen, Danmark1367936792004-11-14
Geert Brovad, Danmark102457936182004-11-14
Erik Rosendaal, Holland1144914492004-11-11
Poul Reib, Danmark1201820182004-11-09
Steen Roed Hansen, Danmark101501520312004-11-08
Dennis Noel, Danmark1518451842004-11-08
Bjarne Streyffert, Danmark2355019162004-11-08
Raymond Galea, Malta1151415142004-11-08
Henrik Callesen, Danmark1155415542004-11-05
Gedser Fuglestation, Danmark1151115112004-11-05
Reint Jakob Schut, Holland4631117652004-10-31
Martin Holm, Danmark3836432532004-10-26
Lasse Braae, Danmark1274527452004-10-17
Philippe J. Dubois, Frankrig2457727142004-10-06
Dominique Verbelen, Belgien1225122512004-09-30
Virginia Escandell, Danmark1189118912004-09-07
Torsten Hansen, Danmark1132813282004-09-01
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2738940002004-08-16
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1217621762004-08-13
Jens Biltoft, Danmark1151115112004-08-01
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3630324442004-07-31
Einar Flensted-Jensen, Danmark1322332232004-07-25
Szabolcs Kókay, Ungarn1202520252004-07-22
Mogens Ribo Petersen, Danmark1180318032004-07-07
Ulrik Henneberg, Danmark2279415382004-07-07
Karen Lang, Danmark2431724312004-07-06
Arne Borg Rasmussen, Danmark4783321352004-07-05
Martin Poulsen, Danmark1151915192004-07-04
Klaus Nellevang, Danmark2304116162004-06-25
John Steffensen, Danmark1199919992004-06-13
Lene Pedersen, Danmark1209620962004-06-01
Jelger Herder, Holland81307722222004-05-31
Tom Schlegel, Danmark2318920382004-05-17
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31008248862004-05-16
Henrik Carlsen, Danmark3578828352004-04-30
Ulla Henriksen, Danmark19979972004-04-30
Tim Andersen, Danmark31017242342004-04-20
Hans Krabsen, Danmark1580758072004-04-03
Dennis Brandsborg, Danmark2344619172004-03-13
Robbin D. Knapp, Østrig1198319832004-03-11
Esben Østergaard, Danmark2432123662004-03-10
Henrik Stenholt, Danmark3589924882004-03-03
Lis Ravn, Danmark2418125062004-03-01
Leif Novrup, Danmark2438224002004-01-06
Gunnar Gundersen, Norge1291729172004-01-06
Carsten Hermann, Danmark1253725372003-11-28
Lasse Olsson, Sverige2338619362003-11-26
Michael Tiefenbach, Østrig1297729772003-11-26
Don Baccus, USA1202020202003-11-13
Tor A Olsen, Norge1218621862003-11-09
Jan Dresler, Danmark2386320542003-10-21
Svend Dybkjær, Danmark3872037362003-10-20
Vegard Bunes, Norge51014322702003-10-11
Jacob Alsted, Danmark1260326032003-09-15
Andreas Hagerman, Danmark203922127942003-08-28
Anna Bay Rask, Danmark1219621962003-07-25
Wilfried Hausmann, Tyskland2482828852003-07-19
Flemming Pedersen, Danmark1141114112003-06-28
Morten DD Hansen, Danmark1355735572003-05-30
Jørn Opsal, Norge1261626162003-05-30
Per Forsberg, Sverige1238423842003-05-17
Jacob Lund-Hansen, Danmark3580023302003-05-17
Thomas Jensen, Danmark1378037802003-05-17
Ronny Nilsen, Norge1331633162003-05-06
Pierre Unge, Sverige4876130332003-05-01
Ottenby fågelstation, Sverige2449124722003-04-18
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2393720482003-03-25
Rannvá Hansen, Færøerne1208320832003-03-25
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge91775522352003-03-09
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3444417432003-02-25
Håkan Sterner, Sverige2402623432003-02-14
Sakari Kauppinen, Danmark1481848182003-02-11
Claus Horneman, Danmark1357735772003-02-06
Maurizio Sighele, Italien1359035902003-01-29
Benny Jacobsen, Danmark2458224192003-01-21
Leo JR Boon, Holland31136563242003-01-13
Martin Eggen, Norge2320516672002-11-14
Søren Hjorth Andersen, Danmark71371127802002-10-29
Holger Sandfeldt, Danmark1183118312002-10-24
Peter Andreas Koch, Danmark3597922872002-10-12
Martin Scott, Storbritannien8984614402002-10-10
John Judge, Storbritannien2335617212002-10-08
Nick Lowton, Storbritannien2272314612002-10-08
Fredrik Kræmer, Norge102069339342002-10-02
Tim Brown, Storbritannien2358120742002-09-28
Graham Etherington, Storbritannien3436014742002-09-27
Deryk Shaw, Storbritannien1198419842002-09-12
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3597520862002-09-03
Thomas Hilkjær, Danmark2318816722002-09-03
Mike Richardson, Storbritannien2416424302002-08-05
Jim Willson, Storbritannien2330816992002-06-29
via Carsten Høeg, Danmark1234423442002-05-29
Andreas Gullberg, Norge1251125112002-05-13
Ricard Gutiérrez, Spanien81209317422002-04-28
Kelvin Jones, Storbritannien1281128112002-02-10
Bruce Mactavish, Canada1208120812002-01-30
Morten Jørgensen, Danmark3610126942002-01-21
Anita Pedersen, Danmark31247145272001-11-16
Alexander J. Lee, Danmark2395721062001-11-09
via Sune Jepsen, Danmark2583935242001-11-09
Kim Biledgaard, Danmark1279127912001-10-01
Mads Herbøl, Danmark1361336132001-08-31

Der er i alt 1283 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 1.025 sek.
til toppen