Startside Leica Noctivid - ny kikkert fra Leica I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
 Artslister 


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark42816492913092016-12-07
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark33010766920282016-12-07
Andreas Bruun Kristensen, Danmark5410774548282016-12-07
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn212753217612016-12-06
Birger Lønning, Danmark10316147848122016-12-05
Henrik Pedersen, Danmark19216765358792016-12-05
Carl Bohn, Danmark33515196116842016-12-05
Antoine Joris, Belgien445754319552016-12-05
Erik Biering, Danmark48755090450102016-12-05
Dennis Olsen, Danmark14012455624002016-12-05
Per Schans Christensen, Danmark39041045142832016-12-05
Axel Mortensen, Danmark818101555059502016-12-05
Klaus Malling Olsen, Danmark35714927411127052016-12-04
Ralph Martin, Tyskland1028803942016-12-03
Andreas Bennetsen Boe, Danmark1355871948002016-12-03
Jørgen Munck, Danmark506432850662016-12-01
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark36622000521342016-12-01
Eva Foss Henriksen, Danmark66263936048792016-12-01
Jens Kildemoes, Danmark521167302016-11-30
Paul Patrick Cullen, Danmark94265747727302016-11-30
John Larsen, Danmark65961532159952016-11-29
Kis Boel, Danmark63206416502016-11-29
Henning Larsen, Danmark722600410172016-11-29
Per Holmberg, Danmark24127887735382016-11-29
Anni Nielsen, Danmark6512108840962016-11-29
Lars Grøn, Danmark904823719952016-11-29
Lars Bernitt Birk, Danmark24416012024942016-11-27
Brian Rasmussen, Danmark9652312832016-11-27
Claus Halkjær, Danmark69791911648612016-11-25
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark22717098657342016-11-25
Lars Andersen, Danmark937816917412016-11-25
Steen E. Jensen, Danmark899108765634582016-11-25
Massimiliano Dettori, Holland1058392619022016-11-22
Jesper Schade, Danmark13743742016-11-22
Felix Timmermann, Tyskland171065610082016-11-22
Morten Scheller Jensen, Danmark1578158261961812016-11-21
Conny Jensen, Danmark15981718242016-11-21
Bjørn Frikke, Danmark1058045823452016-11-21
steen jørgensen, Danmark1131873932016-11-18
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige15116138026652016-11-18
Jan Haaning Nielsen, Danmark1018877623752016-11-18
Lars Jensen, Danmark21935792543532016-11-16
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark524136917642016-11-16
finn folkvardsen, Danmark111385619642016-11-15
Simon Berg Pedersen, Danmark60583644056772016-11-15
Erling Krabbe, Danmark1258737345302016-11-15
Eigil Larsen, Danmark969368723172016-11-14
Jens Søgaard Hansen, Danmark653111814189172016-11-14
Arie Ouwerkerk, Holland9720410657592016-11-13
Michael Hansen, Danmark1030234702016-11-10
Klaus Dichmann, Danmark29130269546112016-11-10
Gerner Majlandt, Danmark16333416765922016-11-10
Knud Pedersen, Danmark575102798763592016-11-09
Rune Sø Neergaard, Danmark774877653147852016-11-09
finn henriksen, Danmark939378672016-11-08
Hans Henrik Larsen, Danmark2031177606844812016-11-08
Palle Sørensen, Danmark10412511433862016-11-08
Peter Nielsen, Danmark339641308112082016-11-08
Ole Krogh, Danmark1224267001395772016-11-08
Morten Bentzon Hansen, Danmark8315405342202016-11-06
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark48370220539742016-11-06
Arne Torkler, Danmark16850721442016-11-06
Gábor Bodor, Ungarn121188914982016-11-05
Niels Peter Møller Jensen, Danmark703863913152016-11-04
Jan Skrubbeltrang, Danmark877907480872016-11-01
Michael Frank Nielsen, Danmark33117678517872016-11-01
Otto Samwald, Østrig17514761425682016-10-31
Rony Livne, Israel12922922016-10-31
Joachim Bertrands, Belgien462159915082016-10-30
Ivan Sjögren, Sverige764127011892016-10-27
Erik Groth-Andersen, Danmark474841727742016-10-26
Helge Sørensen, Danmark1430178619077872016-10-25
Christian Rørdam, Danmark433717025252016-10-22
Ole Hetland, Danmark496344153892016-10-22
Niels Behrendt, Danmark678315826772016-10-22
Tore Vang, Norge559349875632016-10-20
Lars Maltha Rasmussen, Danmark778043784972016-10-19
Eigil Ødegaard, Danmark49485715447792016-10-18
Johnny Madsen, Danmark28547931475692016-10-17
Allan Haagensen, Danmark131548834262016-10-17
Stefan Tapio Ettestam, Sverige473442415262016-10-14
Jens Mikkel Lausten, Danmark153138382382016-10-13
Vincent Legrand, Belgien12317360054312016-10-08
Torben Sebro, Danmark577375228682016-10-08
Mads Danielsen, Danmark1952175292016-10-03
Szilard J. Daroczi, Rumænien516770423372016-09-24
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark422917912016-09-20
Frank Abrahamson, Danmark534895232002016-09-16
Ole Bo Olsen, Danmark372111614912016-09-12
Anders Sydney Jensen, Danmark2295449362016-09-12
ragnar smith, Danmark9526429962016-09-11
Lars Adler Krogh, Danmark10220301747172016-09-10
Matthieu Canévet, Frankrig192086320342016-09-10
Helle Kjær Erichsen, Danmark181953116212016-09-07
Sune Riis Sørensen, Danmark16128014243022016-09-05
Henry Lehto, Finland858470618872016-08-28
Erik Rosendahl, Danmark28384832016-08-27
Marcin Solowiej, Polen373043918202016-08-05
Jesper Michael møller, Danmark3324218702016-08-04
Johan Christian Homann, Danmark531558372016-08-02
Christer Brostam, Sverige626899821682016-08-01
Anne Navntoft, Danmark30233861328882016-07-30
Hans Erik Jensen, Danmark1034455802016-07-27
Ib Fagerlund, Danmark12172172016-07-25
Torben Lyng, Danmark191379815262016-07-23
Morten Christensen, Danmark647853641782016-07-20
Brian Christoffersen Skræm, Danmark416616472016-07-15
Stefan Pfützke, Tyskland709418531732016-07-15
Svitlana Tkach, Danmark24032882016-07-12
jette østergaard danielsen, Danmark13963962016-07-08
Steffen Fahl, Danmark171408414552016-07-07
Morten Winness, Norge12511686721682016-07-05
Søren Kristoffersen, Danmark1249159127984592016-07-03
Poul Holm Pedersen, Danmark333480723152016-07-03
Zbigniew Kajzer, Polen716806126532016-06-30
Peter Bonne Eriksen, Danmark25821494923862016-06-29
Tine Jensen, Tyskland516354802016-06-29
Steen Egholm Engelbøl, Danmark2191507842016-06-29
Thomas Garm Pedersen, Danmark60233347742016-06-25
Per Schiermacker-Hansen, Danmark10014377240292016-06-24
Thomas Varto Nielsen, Danmark74358010636912016-06-23
Allan Kjær Villesen, Danmark35530565766412016-06-22
Esper Boel, Danmark313836192016-06-18
Johnny Salomonsson, Danmark27842253937332016-06-17
Knud Nielsen, Danmark17277272016-06-16
Hans Staunstrup, Danmark8812839527482016-06-07
Anders Hammergart, Danmark8215296933942016-06-04
Peter Zeller, Schweiz9713113922016-06-03
Christian Leth, Danmark5612954440242016-06-01
Ib Jensen, Danmark24537146067482016-06-01
Henrik Friis, Danmark16110540019972016-05-28
Henrik Asbjørn Pedersen, Danmark211285975632016-05-27
J Ole Andersen, Danmark432266012312016-05-24
Aurélien Audevard, Frankrig52475615733082016-05-22
Hugo Touzé, Frankrig522115252016-05-22
Bent Thøgersen, Danmark18017101230632016-05-19
Martin Gottschling, Tyskland558424972502016-05-15
Maximilian Fader, Tyskland12232232016-05-15
Bo Lassen Christiansen, Danmark418847542016-05-12
Hans Henrik Bay, Danmark501993716752016-05-12
Damien Gailly, Belgien19949942016-05-11
Martin Strømkjær, Danmark3298611712016-05-10
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark929123622812016-05-09
Stano Harvančík, Rumænien12732732016-05-03
Per Boye Svensson, Danmark684469721912016-04-21
Mikkel Holck, Danmark23329947338582016-04-21
Steen Øllgaard, Danmark382489523772016-04-15
Niels Birkedal Thomsen, Danmark373572816782016-03-28
Erik Bogh Nielsen, USA978864323062016-03-19
Luca Bergamaschi, Italien18298292016-03-18
Michael Hofmann Caspersen, Danmark13903902016-03-08
Dominik Becker, Tyskland6501811732016-03-01
Tor Olsen, Norge262726122252016-03-01
Oz Horine, Israel476894527512016-02-29
Lars Halkjær, Danmark424127372016-02-26
Kim Duus, Danmark11212765625282016-02-23
Peter Petersen, Danmark17267262016-02-18
Tommy Bjørk, Danmark534989952016-02-16
Bjørn Kjellemyr, Norge12362362016-02-14
Torben Lund-Hansen, Danmark524476922016-02-12
Frédéric Jiguet, Frankrig567107822652016-02-02
John Jensen, Danmark452956712392016-01-14
Kai Lindegaard, Danmark212657752016-01-08
Keith Fox, Danmark465086324872016-01-06
Søren Nancke, Danmark101271926612016-01-02
Zoltan Baczo, Danmark6439612012015-12-31
Mathieu Bally, Schweiz1109510952015-12-22
David Monticelli, Belgien10013521626682015-12-20
Mikkel Thorup, USA419965792015-12-17
Tony Søholm Larsen, Danmark221867812312015-12-05
Jens Paulsen, Danmark432794516272015-12-04
Mikkel Høegh Post, Danmark24139873860382015-12-02
Erik Mølgaard, Sverige26422420833002015-11-30
Lasse Patrick Simensen, Norge321237632015-11-16
Anders Østerby, Danmark335333762532015-11-13
Neer Div Bankoti, Indien13233232015-11-12
Christian Andersen Jensen, Danmark45165275949442015-11-11
Rainer Christian Ertel, Tyskland401985510482015-11-05
Eric Didner, Frankrig19716747219422015-10-24
Per Poulsen, Danmark43576941274932015-10-23
Heidi Frederiksen, Danmark2215412802015-10-02
Martin Lund, Danmark41030633092015-09-29
Philip Dam, Danmark14354352015-09-28
Niels Evald Jensen, Danmark2191311132015-09-19
Niels Lech Pedersen, Danmark12462462015-09-14
Jan Jörgensen, Sverige9886213712015-09-11
Søren Kristensen, Danmark898326334932015-09-08
Jens Thalund, Danmark2177144396019502015-09-04
Lisbeth Bech, Danmark630696402015-09-04
Bo Tureby, Danmark57991534357272015-09-01
Jens Brandt, Danmark13873872015-08-29
Nikolaj Thomsen, Danmark918572642015-08-20
Thorsten Stegmann, Tyskland1114811482015-08-14
Lars Erdmann, Danmark16526522015-08-07
Lars Paaby, Danmark262775820872015-08-07
Mikkel Bello Andreasen, Danmark12632632015-08-07
Maciej Buchalik, Polen1146814682015-07-19
Erik Christophersen, Danmark4403423742015-07-19
Arne Giørtz-Behrens, Danmark302371411372015-07-14
Henrik F. Nielsen, Danmark519573843472015-07-10
Arvid H Anthonsen, Norge29110066472015-07-07
Daniel Pettersson, Sverige32441390529042015-07-02
Rie Jensen, Danmark37832732015-07-02
Morten Müller, Danmark201467614082015-07-01
Lars Falck, Danmark646436020742015-06-30
Fabian Schneider, Schweiz525633120572015-06-29
Daniel Mauras, Frankrig1114011402015-06-23
Per Finn Nielsen, Danmark6810158739222015-06-23
Svend Fischer-Nielsen, Danmark14964962015-06-23
Jan Andruszkow, Danmark426009892015-06-22
Hendrik Weindorf, Tyskland7410795429672015-06-17
Jørgen Kabel, Danmark13631589762522015-06-04
Morten Dehn, Danmark7596616002015-05-28
Rodmund á Kelduni, Færøerne27836955653712015-05-27
Karin Gustausen, Danmark8964950992015-05-25
Lars Andersen, Danmark434520619752015-05-22
Rasmus Due Nielsen, Danmark131709120502015-05-21
Carsten Siems, Danmark38844731334992015-05-17
uffe jensen, Danmark13973972015-05-11
Julien Piette, Frankrig6744018722015-05-05
Lars Juul Pedersen, Danmark272575515502015-04-30
Peter Rodemann, Danmark5703227912015-04-17
Aleks Lund, Danmark1131013102015-04-11
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark1454266562015-03-26
Elmer Pedersen, Danmark332045515982015-03-23
András Fodor, Ungarn567714043242015-03-10
Finn Nørregaard, Danmark1043798992015-03-09
Helle Dyrting, Danmark1978288922015-03-07
Julien Mazenauer, Schweiz422089542015-02-18
David Andersson, Sverige12811701419872015-02-14
jules phillips, Danmark1105110512015-01-25
Nis Lundmark Jensen, Danmark20630503438462015-01-09
Brahim Birds, Marokko3212310552014-12-19
Mikael Nord, Sverige548255228302014-12-14
Marcel Klootwijk, Holland3412916392014-11-28
Franziska Guepner, Tyskland3455216102014-11-18
Jens Röw, Tyskland1258925892014-11-17
Ole Skrubbeltrang, Danmark6488012922014-11-13
Mads Herbøl, Danmark2487140622014-11-13
Chris Baines, Storbritannien131255915662014-11-10
Richard Bonser, England19627140935912014-10-28
Finn Laugo Sørensen, Danmark23226961033102014-10-16
erik van bogaert, Belgien1111511152014-10-16
Bengt Bengtsson, Sverige141767633532014-10-14
Jonna Lindegård, Danmark6441910122014-10-12
John Frikke, Danmark271615113662014-10-11
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark6902237792014-10-09
Carl Søndergaard, Danmark6839422382014-10-03
Henrik Laust Bøhmer, Danmark5410392354702014-09-29
Ulla Paulsen, Danmark181860822122014-09-12
Henrik Brandt, Danmark9615731359202014-09-09
Christian Terp, Danmark4359113442014-08-29
Lars Frede Petersen, Danmark216388322014-08-25
Tommy Holmgren, Sverige11613991778332014-08-25
kai nissen, Danmark101003515592014-08-18
Morten Rasmussen, Danmark494718823212014-08-13
Kjeld Lund, Danmark121334730252014-08-13
Thomas Elbek, Danmark6504410172014-08-11
Rud Lynge, Danmark1117211722014-08-04
Luca Boscain, Italien161158810332014-07-31
Johannes Rydström, Sverige21822645329692014-07-29
Kim Mogensen, Danmark3311511552014-07-28
Tommy Kaae, Danmark355099840302014-07-17
Tomas Lundquist, Sverige20728151334052014-07-10
Graeme Joynt, England3227610952014-06-27
Arnold Georg Houmann, Danmark273048429092014-06-26
Silas K.K. Olofson, Færøerne1483185286947722014-06-16
Lars Rostgaard, Danmark22225667746272014-06-13
Henrik Hougaard Larsen, Danmark8981119942014-06-10
Thomas Kehlet, Danmark668772526102014-06-06
Claus Vind-Andreasen, Danmark202368923712014-06-05
Rami Mizrachi, Israel121168314172014-06-03
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2258641167012014-05-27
Jens Jørgen Andersen, Danmark17730183967612014-05-22
Søren Vinding, Danmark1337048512182014-05-13
Keld Jakobsen, Danmark754908419052014-05-09
Kasper Anias Møller, Danmark14724722014-05-09
Bo Valeur, Danmark853319562014-05-02
Peter Brostrøm, Danmark554447323612014-05-02
Gisela Nagel, Tyskland393954116852014-04-29
Johannes Ferdinand, Tyskland131221820492014-04-28
Benjamin Steffen, Tyskland191443514262014-04-24
Tom Conzemius, Luxembourg315627722014-04-23
Fredrik Ström, Sverige535988242014-04-18
Torben Sylvest Jensen, Danmark5442211712014-04-11
Tommy Karlström, Sverige215669492014-04-10
Jan Helbo, Danmark866364424832014-04-06
Lauge Fastrup, Danmark202262622472014-04-03
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark217158642014-04-03
Bjarne Hemmingsen, Danmark151323814572014-04-03
Ole Zoltan Göller, Danmark47864190475052014-03-28
Magnus Corell, Sverige1122412242014-03-25
Ronny Malm, Sverige405954723432014-03-16
Karsten Busk Laursen, Danmark16646642014-03-04
Mark Walker, Danmark1017181019472014-03-02
Freddy Rosning, Danmark283228530112014-02-20
Charlotte Christel Jønsson, Danmark321058402014-02-14
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3339519302014-02-12
Jean-Pierre Jordan, Frankrig413113916892014-02-08
Poul-Henrik Bergmann, Danmark19679672014-02-02
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark7752919762014-02-02
Stephan Skaarup Lund, Danmark15021445049892014-01-27
Arne Kiis, Danmark37240994837552014-01-27
Janni Christoffersen, Danmark7512610402014-01-21
Christian Michael Villadsen, Danmark1169179312014-01-08
Steen Winkel, Danmark1478329412014-01-07
Leif Høgh Olsen, Danmark72374106755262014-01-06
Åge Mathias Matthiesen, Danmark91515627982014-01-04
Jonas Holmqvist, Sverige131352317202014-01-03
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark10887623262014-01-03
Gert Rasmussen, Danmark554220115902014-01-02
Anders Bojesen, Danmark121658338092013-12-31
Rene Rantzau, Danmark233410553792013-12-29
Jeppe Bundgaard, Danmark91577139362013-12-29
Thorkil Brandt, Danmark141689716582013-12-29
Kim Fich Larsen, Danmark16816812013-12-27
Arne Volf, Danmark12218376847592013-12-27
Henrik Kisbye, Danmark49949084261022013-12-24
Kenneth Bach Christensen, Danmark584469736872013-12-23
John Kyed, Danmark13925552992402013-12-22
Johan Stenlund, Sverige5426812282013-12-20
Dubois Laurent Yves, Frankrig2208911662013-12-17
Espen Lie Dahl, Norge456519825782013-12-17
René Larsen, Danmark759850232602013-12-15
Lars Rudfeld, Danmark423652020122013-12-13
Rolf Danielsen, Danmark1275427542013-12-12
Janis von Heyking, Sverige522510611222013-12-12
Anders Roel, Danmark111181020142013-12-10
Karina Jensen, Danmark1165316532013-12-10
Anton Herrig Liebermann, Danmark81361342812013-11-29
Thomas Jensen, Danmark81051617462013-11-29
Petri Kuhno, Finland3314911072013-11-21
Julia Zeitzer, Danmark1101510152013-11-12
Micha A Neumann, Danmark16576572013-11-12
Asbjørn Jensen, Danmark9512548727712013-11-11
Jakob Dall, Danmark8416111542802013-11-09
mats svensson, Sverige4443212052013-11-09
Stig Linander, Danmark11114650259772013-11-07
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2326616482013-11-06
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3656729532013-11-04
Emil Fich Larsen, Danmark7708314132013-11-04
Jens Kirkeby, Danmark274324829362013-11-03
Torben Olsen, Danmark2904860202013-11-02
John Pedersen, Danmark10315299445012013-11-02
Niels Poul Dreyer, Danmark40644124730812013-10-29
Jakob Engelhard, Danmark192500531662013-10-23
Per Vindis, Danmark455747631372013-10-23
Jon Lehmberg, Danmark12014836137902013-10-22
John G. Dinesen, Danmark374647521032013-10-22
Mads Elley, Danmark172634527822013-10-21
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91476426672013-10-20
Frank Desting, Danmark456637329592013-10-20
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien52177428842112013-10-16
Jens Wiberg, Danmark10850115772013-10-14
Patric Lorgé, Luxembourg132603834732013-10-10
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10114638427192013-10-07
Hamid Yadane, Marokko531968552013-10-07
Hampus Lejon, Sverige121875625602013-10-07
Lise Nielsen, Danmark1310431042013-10-06
Alen Ploj, Slovenien6652313102013-10-04
Mogens Neergaard, Danmark216268422013-10-03
Ingar Støyle Bringsvor, Norge323017615112013-10-01
Ole Kristjansen, Danmark3426717242013-09-29
Josh Rhys Jones, England325448031452013-09-27
David Boertmann, Danmark468279535652013-09-27
Wolfgang Jakob, Tyskland3454417802013-09-24
Greg McIvor, Sverige172796519852013-09-20
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark295506928112013-09-19
Klaus K. Nielsen, Danmark2489540402013-09-18
Marcin Faber, Polen316167252013-09-17
Vicky Knudsen, Danmark1198119812013-09-17
kurt jensen, Danmark18728722013-09-17
Finn Nielsen, Danmark17557552013-09-15
Christian Eilers, Danmark485036518932013-09-11
Dave Barnes, Danmark5479320042013-09-05
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3347014492013-09-05
Villy Pedersen, Danmark151595114332013-09-02
Jure Novak, Slovenien18918912013-09-02
Richard Burzynski, Danmark423898719092013-08-29
Robert Paepke, Sverige728876439642013-08-29
Charlotte Thomsen, Danmark3707734282013-08-28
Carsten Lundberg, Danmark3300612922013-08-28
Peter Bundgaard, Danmark61021342452013-08-26
Jens Eriksen, Danmark7215488852342013-08-26
Steve Klasan, Tyskland323864223682013-08-22
Henning Krog Søndergaard, Danmark1115611562013-08-22
Peter Halkier, Danmark212764820582013-08-22
Tonny Papillon, Danmark172017223152013-08-22
Allan Gudio Nielsen, Danmark111695927852013-08-15
Birthe Kirk Gawinski, Danmark3266511292013-08-09
Stefan Stürup, Danmark4401016562013-08-08
Thomas Kuppel, Tyskland6671914472013-08-08
Oluf Lou, Danmark41412449902013-08-02
Vagn Freundlich, Danmark9512719928862013-07-27
Per Kjær, Danmark17034774672592013-07-21
sissel fossat, Danmark19919912013-07-11
Jonas Landolt, Schweiz1302130212013-07-10
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark18238232013-07-06
Pasi Parkkinen, Finland16622784930102013-07-03
John Jørgensen, Danmark6473310012013-06-30
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark457247757952013-06-30
Rolf Nagel, Tyskland202418219002013-06-24
Leif Bolding, Danmark91040516962013-06-22
Daniel König, Tyskland739276982013-06-22
Henning Rose Sørensen, Danmark11617385723952013-06-19
Karsten Mose, Danmark218029672013-06-18
Jan Durinck, Danmark224176235152013-06-17
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1325832582013-06-14
Ole Amstrup, Danmark25236847144262013-06-11
Szabolcs Kókay, Ungarn61038727002013-06-09
Troels Eske Ortvad, Danmark446718074442013-06-04
Christian Ljunggren, Sverige111283816262013-05-27
Brahim Mezane, Marokko7656512742013-05-26
Johanna Hartmann, Danmark1186318632013-05-23
Jacob Breson Neumann, Danmark191628313572013-05-23
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5524714872013-05-22
David B. Collinge, Danmark111770630182013-05-21
Ken Sievertsen, Danmark1799879982013-05-21
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark233023628642013-05-19
Rune Bisp Christensen, Danmark15823052335852013-05-15
Troels M. Krogh, Danmark1105710572013-05-15
Anders Wiig Nielsen, Danmark253624748542013-05-13
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12418804465122013-05-11
Tommy Studsholt Christensen, Danmark375317022752013-05-10
Jens Kristian Kjærgård, Danmark42985760667512013-05-07
Benny Nørgaard, Danmark1140714072013-05-02
Kent Olsen, Danmark388700473582013-04-30
Henrik Baktoft, Danmark2372022582013-04-30
Willy Jørgensen, Danmark17857852013-04-30
Franck Ishøi, Danmark333437021152013-04-17
Stephen McAvoy, Irland5491113412013-04-14
Hjalte Kjærby, Danmark2423023122013-04-14
Chris van Rijswijk, Holland216769662013-04-14
Klaus Schak Laursen, Danmark3629833902013-04-13
Finn Carlsen, Danmark295041530042013-04-11
Anna Kjøller, Danmark1139213922013-04-10
Zbyszek Kajzer, Polen16656652013-04-08
Troells Melgaard, Danmark587465127412013-04-08
Sebastian Klein, Danmark91290044662013-04-08
Kirsten Jæger, Danmark1119611962013-04-08
Thomas J. Simonsen, Danmark466868330592013-04-04
Anders Bacher Nielsen, Danmark20112569922332013-04-02
David Erterius, Sverige29436073733782013-04-02
Sven Dall, Danmark2261516692013-03-31
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark222038122242013-03-28
Benny Rytter, Danmark1135813582013-03-27
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark9565214092013-03-25
Michael Køie Poulsen, Danmark233136643122013-03-25
Markus Tallroth, Sverige8012631337192013-03-22
Peter Dam, Danmark14120449630142013-03-18
Ivan Sjögren, Sverige615569516052013-03-16
Lars Gabrielsen, Danmark8712675036742013-03-15
Jonas Halberg, Danmark3314413412013-03-08
Hans Lind, Danmark122610742802013-03-05
Christian Michael Mortensen, Danmark1192619262013-03-01
Søren Garder Brask, Danmark212566902013-02-28
Mette H. H. Hansen, Danmark4591630412013-02-28
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark4318010132013-02-25
Finn Bro, Danmark111603321722013-02-25
Anne Themsen Flindt, Danmark1118311832013-02-21
Gert Sørensen, Danmark1111511152013-02-20
Tormod Amundsen, Norge182031523682013-02-19
Kristoffer Hansen, Danmark61128327442013-02-18
Flemming Lang, Danmark81495233072013-02-14
Morten Jenrich Hansen, Danmark333613436322013-02-13
Terje Kolaas, Norge354195822672013-02-12
Søren Skov, Danmark57694742338782013-02-12
Karsten Garcia Pedersen, Danmark850729522013-02-11
wally morell, Danmark1112511252013-02-10
Hjalte B. Johansen, Danmark8868825182013-02-03
Trösch Stephan, Schweiz2255714822013-02-01
Miska Nyúl, Ungarn16306302013-01-29
Thyge Enevoldsen, Danmark18978972013-01-28
Chr. G Nielsen, Danmark1167216722013-01-26
Knud Jørgen Olsen, Danmark6756023192013-01-23
Jan Fischer Rasmussen, Danmark545678426902013-01-22
Benny Haahr, Danmark556122226702013-01-17
Poul West Lauritsen, Danmark19059052013-01-14
Mateusz Matysiak, Polen162247022142013-01-09
Christoffer Elias Kaae, Danmark423156822013-01-08
Søren Peter Pinnerup, Danmark51016133612013-01-07
Benny Steinmejer, Danmark1150215022013-01-02
Svend Erik Frandsen, Danmark528244530152012-12-29
Niels Jørgen Askirk, Danmark13733732012-12-23
Harry J Lehto, Finland5713988550212012-12-21
Anders Bræstrup, Danmark1129412942012-12-17
Svend Rønnest, Danmark12915607036142012-12-09
Otto Madsen, Danmark2229013722012-12-05
Mads Syndergaard, Danmark15695692012-12-04
Jesper Johannes Madsen, Danmark1170217022012-11-28
Andreas Petersen, Danmark293537144712012-11-19
Kennerth Kristensen , Danmark2308515892012-11-14
Poul Ulrik, Danmark1167016702012-11-08
jesper nexø arvesen, Danmark4344110682012-11-07
Lasse Strandgaard, Danmark5905426082012-10-26
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1311131112012-10-25
Torben Laursen, Danmark333696428222012-10-23
Henrik Dissing, Danmark1112511252012-10-18
Erhardt Ecklon, Danmark5612377745512012-10-12
Torben Back Sørensen, Danmark18668662012-10-07
Niels-Christian Christensen, Danmark4447314572012-10-07
Henrik Mikkelsen, Danmark5210235754272012-10-03
Per Huniche Jensen, Danmark193824296962012-10-01
Carsten Egevang, Guinea3402418932012-09-23
Leif Holmskov, Danmark182877330392012-09-23
Poul Thrane, Danmark142714849942012-09-18
Gert Jeppesen, Danmark14418349852972012-09-15
Klavs Frandsen, Danmark213677682012-09-12
Peter Lauritzen, Danmark4299412232012-09-12
Bent Carstensen, Danmark244015746472012-09-09
Gabor Graehn, Danmark323458242012-09-06
André Riis Ebbesen, Danmark264406823502012-08-30
Rafael Armada, Spanien2283917332012-08-30
Bjørn Erik Hellang, Norge3327112132012-08-27
Mogens T. Kofod, Danmark2198110482012-08-26
Michael Grell, Danmark31202669212012-08-20
Lasse Olsson, Sverige232297322312012-08-20
Terry Townshend, Storbritannien7911566942852012-08-20
Wout De Rouck, Belgien2312317942012-08-20
Terje O. Nordvik, Norge4734828832012-07-27
Jonas Gildebro, Danmark17647642012-07-16
Johannes Christian Harbou, Danmark788335829732012-07-16
Alex Sand Frich, Danmark459923345092012-07-16
Peter Østrup Jensen, Danmark1104710472012-07-16
Søren Nygaard, Danmark7015399351552012-07-15
Michael Schwalbe, Danmark122319229642012-07-08
John Mikkelsen, Danmark2190510632012-06-26
Christian Martin Glahder, Danmark131156216042012-06-26
Frode Jacobsen, USA464626617192012-06-23
Raphaël Lebrun, Belgien2741850982012-06-21
Omar Runolfsson, Island131164717062012-06-20
Bo Jensen, Danmark11111086819992012-06-19
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark171865115432012-06-15
Jan Speiermann, Danmark398733056602012-06-15
Torkild Kristensen, Danmark374137122842012-06-07
Martinez Jonathan, Frankrig24525333122222012-06-05
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark396059537062012-06-01
Nikolaj Noel Christensen, Danmark345160030072012-05-31
Daniela Gruber, Tyskland424538022012-05-31
Andreas Guldager, Danmark131279015542012-05-30
Benoit Nabholz, Frankrig141613623512012-05-23
Benny Kristensen, Danmark12321936736962012-05-23
John Mikkelsen, Danmark1143114312012-05-21
Palle Hove Christensen, Danmark3429416182012-05-21
André Julinder, Sverige3366018832012-05-14
Jesper Høy Hansen, Danmark3267713782012-05-11
Jan Mogensen, Danmark293281023592012-05-09
tue hartmann, Danmark16876872012-05-06
Niels Frost, Danmark1174117412012-04-29
Kim Aaen, Danmark5411988454882012-04-19
Mattias Nordlund, Sverige4610121722012-04-17
Kjeld Pedersen, Danmark1101610162012-04-17
Christophe CAPELLE, Frankrig8784414862012-04-14
Thomas Bernhardsson, Sverige869904418162012-04-13
Ole Skrubbeltrang, Danmark3310114402012-04-12
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark141532413792012-04-11
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33934696129482012-04-09
Bent Nielsen, Danmark6440210222012-04-09
Domen Stanic, Italien141660618282012-04-08
Reto Burri, Schweiz121320116602012-04-06
Steen Christensen, Danmark4470219312012-03-30
Jesper Sonne, Danmark131775221852012-03-30
Frank Simonsen, Danmark112345637772012-03-29
Eirik Nydal Adolfsen, Norge1117111712012-03-29
Susanne Jepsen, Danmark14719767651882012-03-23
Martin Høj Hansen, Danmark15645642012-03-22
Anders Tørressen Hangaard, Norge51092736702012-03-21
Tobias Berger, Sverige434405021882012-03-20
Michael Mosebo Jensen, Danmark12427035082582012-03-20
Kjetil Schjølberg, Norge345698343642012-03-12
Steen Reimers, Danmark111770427872012-03-11
Flemming Ahlmann, Danmark6013210765772012-03-10
Claus Johansson, Danmark161675613522012-03-09
Mogens H. Foder, Danmark17927922012-03-07
Clausjannic Labuz, Danmark11018511756902012-03-06
Kurt Prentow, Danmark71385728912012-02-28
Mathieu Bally, Schweiz353973824842012-02-26
Nicolas Pierre Beyer, Danmark19169162012-02-24
Jan Jespersen, Danmark71056619042012-02-24
Leander Khil, Østrig224155129822012-02-22
Malte Christensen, Danmark1107810782012-02-21
Svend Nørgaard, Danmark111238820952012-02-16
Stefan Hage, Sverige3477123162012-02-16
Henrik Poulsen, Danmark2208312342012-02-13
Steve Nuttall, England1105010502012-02-12
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark244530738842012-02-12
Rune Bjerre, Danmark347269946542012-02-12
Michael Sørensen, Danmark6583919402012-02-10
Mark Desholm, Danmark1267326732012-02-06
Vagn Gjerløv, Danmark316456842012-02-06
Allan Helge Nolte, Danmark2268618492012-02-06
Stefan Cherrug, Sverige192328617872012-02-06
Lars Ernst, Danmark16216212012-02-02
kim jespersen, Danmark214569432012-01-31
Henrik Just, Danmark7411793437322012-01-26
Yann Kolbeinsson, Island183504827222012-01-25
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10113755843312012-01-13
Marcus Erik Danielsson, Sverige141200615112012-01-12
Kris De Rouck, Belgien19199192012-01-08
Thomas Hultquist, Sverige3508622392012-01-07
Jacob Sterup, Danmark223566632512012-01-04
Jakob Hochuli, Schweiz8859217402011-12-30
Egon Iversen, Danmark2412124672011-12-29
Kurt Vogt, Danmark27156528212011-12-27
Jens Ole Byskov, Danmark452807019082011-12-24
Julian Guy Bell, Norge1138513852011-12-23
Vlad Cioflec, Rumænien6564013282011-12-22
Jan Kåre Ness, Norge72484965042011-12-14
Niels Jarnum, Danmark6596524412011-12-13
Jens Ballegaard, Danmark61046836312011-12-11
Lars Smith, Danmark172776541422011-12-09
Stinne Aastrup, Danmark4547119612011-12-05
Kresten Hansen, Danmark2243516292011-12-01
Kristian Poulsen, Danmark2223813752011-11-18
erik ehmsen, Danmark10901814482011-11-16
Pete Antrobus, England3430918642011-11-16
morten jønck, Danmark324018702011-11-12
Alf Petersson, Sverige427113139212011-11-02
Albert J. de Jong, Holland1137613762011-11-01
Nicki Sørensen, Danmark567222123382011-10-31
Hugh Harrop, Skotland2360118782011-10-26
Claus Lunde Pedersen, Danmark101111714742011-10-25
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark91066814442011-10-25
Kristian Laustsen, Danmark5814520662011-10-23
Jørn Vinther Sørensen, Danmark111867230772011-10-20
Leif Pedersen, Danmark284351322512011-10-16
Iben Hove Sørensen, Danmark1395039502011-10-15
Dan Bruhn, Danmark2313218652011-10-13
Dominic Mitchell, Storbritannien171794216692011-10-10
michael jürgensen, Danmark1163116312011-10-09
Jan Eske Schmidt, Danmark245213343492011-10-08
Steen Drozd Lund, Danmark101478821162011-10-07
Henrik Knudsen, Danmark194605444942011-10-05
Richard Ek, Sverige366334946232011-10-03
Allan Prang, Danmark1284528452011-10-02
Anders E. Sørensen, Danmark12523342748692011-10-01
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71475426062011-10-01
Martin Rivero, Danmark2305016842011-10-01
Benjamin Gnep, Tyskland2194110542011-09-30
Jesper Segergren, Sverige2347719692011-09-27
Maurizio Sighele, Italien9697814002011-09-25
Christian Axelsen, Danmark467996657262011-09-25
Per Hirslund, Danmark16256252011-09-25
Thurel Julien, Gambia13212824516612011-09-18
Jens Ryge Petersen, Danmark214145030712011-09-16
Bent Staugaard Nielsen, Danmark71001519022011-09-05
Søren Harding, Danmark866266346422011-08-30
Jonn Leffmann, Sverige141717517842011-08-22
Christoph Moning, Tyskland141259812432011-08-20
Jesper Brinkmann, Danmark183155327372011-08-17
nick petersen, Danmark4420711892011-08-16
david drangsland, Norge162273525452011-08-13
Aage Kabbelgaard, Danmark1116311632011-08-12
John Dreyer Andersen, Danmark253727122542011-07-31
Wolfgang Trimmel, Østrig1249724972011-07-29
Kurt Willumsen, Danmark15905902011-07-27
Jeppe Berthelsen, Danmark17117112011-07-27
Knud Kjeldsen, Danmark18138132011-07-27
Anders Søgaard, Danmark12923031235082011-07-17
Yoav Perlman, Israel152589724312011-07-14
Hallgeir Fisketjøn, Norge8761615442011-07-07
Jens Overgaard Christensen, Danmark9415407236652011-07-01
Felix Jachmann, Tyskland2254413052011-06-24
Rasmus Hald, Norge2214411682011-06-17
Aidan G. Kelly, Irland2343119962011-06-14
Peter Lyngs, Danmark246815657322011-06-04
Maarten Zorgdrager, Holland6811716802011-06-02
Elly Hansen, Danmark193524850722011-05-29
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1133113312011-05-24
Thomas Maul, Danmark869195819072011-05-16
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1169116912011-05-12
Oskar Nilsson, Sverige2287816172011-05-09
Jørgen Dam, Danmark24540961534482011-05-04
Klaus Bjerre, Danmark345572237082011-05-04
Paul Jacobsen, Danmark1171717172011-04-23
Claus Boe Tøndering, Danmark2224212692011-04-19
Luca Andrei Dehelean, Rumænien141745619242011-04-06
Thomas Nielsen, Danmark202937531322011-03-24
Gabriel Schuler, Schweiz16929818934312011-03-23
Lars Petersson, Sverige17747742011-03-19
Lars Laursen, Danmark1188618862011-03-10
Brian Thomsen, Danmark5572219062011-03-08
Kristian Ribers, Danmark18808802011-02-27
Lee Victor Gregory, Storbritannien2389322712011-02-21
Bo Thyge Johansen, Danmark1318231822011-02-16
Martin Kviesgaard, Grønland295322436342011-02-13
Svend Erik Olesen, Danmark1187918792011-02-10
Martin Oomen, Sverige141956718542011-02-07
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71427129112011-02-03
Tim Hesselballe Hansen, Danmark72186548652011-01-30
Martijn Bunskoek, Holland101120312872011-01-27
Kai Gauger, Tyskland101404518972011-01-27
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1146314632011-01-23
Thomas Riedel, Danmark4599924102011-01-14
Torben Jepsen, Danmark131759919732011-01-13
René Christian Hansen, Danmark1121412142011-01-13
Bo Svensmark, Danmark71474445692011-01-10
Odysseas Tsimoulis, Grækenland253424017382011-01-09
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark19979972011-01-08
Hans Gleie, Danmark2367520502010-12-29
Zsolt Ampovics, Ungarn3487517342010-12-26
Johan Stenlund, Sverige437647235362010-12-20
Chris Romeiks, Tyskland142225022202010-12-12
Cristian Jensen Marcet, Danmark367104639752010-12-10
Ies Meulmeester, Holland121700117582010-12-03
Bo Sonne Sørensen, Danmark295436744112010-11-24
Seamus Enright, Irland2478538202010-11-21
Martin Roost, Schweiz2255114662010-11-07
Hans Larsson, Sverige357645344072010-11-07
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark456769329742010-10-29
Kurt Bredal Christensen, Danmark112992665952010-10-28
Bjørn Grøn, Danmark4583923612010-10-27
Dirk Van Gansberghe, Italien201940014532010-10-21
Erik Røjgaard, Danmark1134013402010-10-21
Aron Andersson, Sverige4441313322010-10-20
Knud Erik Christensen, Danmark1244624462010-10-20
Stéphane Bocca, Belgien2403023752010-10-19
Jurgen Lehmann, Finland1134713472010-10-12
Knud N. Flensted, Danmark162658528582010-10-10
Tomas Svensson, Sverige447079837322010-10-08
Søren Gjaldbæk, Danmark2397120932010-09-29
Henrik Mouritsen, Tyskland82043139422010-09-29
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3407814442010-09-28
Ole Lorenzen Post, Danmark1202020202010-09-27
Leo Heemskerk, Holland1203720372010-09-26
Kristian Laustsen, Danmark6987423772010-09-22
René Worup Rørbæk, Danmark1104410442010-09-22
Lars Borup, Danmark357101236342010-09-19
Birger Algot Tørnblad, Danmark217899202010-09-14
Lars Witting, Danmark326790832862010-09-08
Aleix Comas, Spanien6746415482010-09-05
Henrik Kolsbjerg, Danmark8801112162010-08-27
Ivan Petric , Slovenien81054925992010-08-22
Christoph Moning, Tyskland31068151962010-08-18
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2304021182010-08-10
Hans Pinstrup, Danmark193081728962010-08-09
Klaus Mortensen, Danmark539217732402010-08-07
Henning Broe, Danmark18508502010-08-05
Henrik H. Søndergaard, Danmark71059922532010-08-05
Alf Frølich, Danmark1235323532010-08-02
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1124212422010-07-26
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet61035132382010-07-15
Gordon Hodgson, England1193119312010-07-15
Marco Hammel, Schweiz1107710772010-07-12
Birger Hultengren, Danmark1127112712010-07-07
Simon Sigaard Christiansen, Danmark507545127842010-07-02
ji be, Schweiz182326923902010-06-21
Anne Blotting, Danmark2182710662010-06-17
Stig Toft Madsen, Danmark2332216892010-06-17
Per Ekberg Pedersen, Danmark173161542442010-06-15
Carsten Gørges Laursen, Danmark142566137152010-05-31
Heine Oldenskov, Danmark5549517312010-05-30
Vinni Bruhn, Danmark71042232942010-05-29
Per Allan Degn, Danmark101198915692010-05-28
Jani Vastamäki, Finland61222330972010-05-28
Martijn Bot, Holland8615150127552010-05-26
Jan Bolding Kristensen, Danmark1199819982010-05-18
Albert Steen-Hansen, Danmark17533418958472010-05-04
Patrik Jonasson, Sverige1129412942010-05-02
Thomas Kuppel, Tyskland1211221122010-04-23
Hans Jørgen Riis, Danmark2266615122010-04-23
Peter Steen Henriksen, Danmark1155915592010-04-19
Torben Byfoged, Danmark2258813992010-04-13
Jan-Michael Breider, Sverige4567119182010-04-06
Niels Odder, Danmark4641821262010-03-27
Ulf Eschou Møller, Danmark295961076012010-03-26
Mogens Hansen, Danmark33967583740712010-03-19
Thorkild Lund, Danmark1159915992010-03-15
Steen Højmark-Jensen, Danmark1280728072010-03-07
Hanne April Farnæs, Danmark3349313242010-03-07
Lars Mejlby, Danmark193203332932010-03-05
per mattisson, Danmark2368219652010-03-01
Christian Brinkman, Holland1116611662010-02-23
Johnny Laursen, Danmark12219882531772010-02-23
Flemming Værgman, Danmark1163616362010-02-21
Dan Allan Nielsen, Danmark2323616562010-02-18
Lene Vejen, Danmark41005948452010-02-14
Arild Breistøl, Norge141996028252010-02-11
Jan Kiel, Danmark81894649012010-02-06
Thomas W. Johansen, Danmark92070459432010-02-04
Jean Seeberg, Danmark3397814302010-01-31
Jacob Dalsten Petersen, Danmark314435419622010-01-31
Henrik Bengtsson, Danmark3433617572010-01-24
Ken Rasmussen, Danmark3671838702010-01-24
Tommy Andre Andersen, Norge132048520912010-01-18
Bjarne Skule, Danmark171543512422010-01-12
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark2198810932010-01-11
VASLIN Matthieu, Frankrig10112763123952010-01-05
Carsten Lyhr Hansen, Danmark5945220242010-01-05
Timme Nyegaard, Danmark2233211852010-01-03
Lars Andersen, Danmark1156115612010-01-01
Fülöp Attila, Rumænien1185018502009-12-25
Josh J Shaw, England2270216592009-12-25
Nico de Vries, Holland1151215122009-12-20
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1114911492009-12-06
Pieter Vantieghem, Belgien254452341762009-11-26
Søren Brinch, Danmark132836867382009-11-22
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5649415632009-11-19
Arne Lilhauge, Danmark7828816592009-10-19
Brian Wielsøe, Danmark1636363632009-10-14
Jan Hjort Christensen, Danmark71687163252009-10-13
Jan Ole Kriegs, Tyskland3452915632009-10-13
Thomas Bentsen, Norge2275414352009-10-12
Kermarrec Corentin, Frankrig303746924892009-10-11
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5510412662009-10-08
Tue Romanow, Danmark1195419542009-10-06
Jan Ravnborg, Danmark91619329572009-10-06
David Lundgren, Sverige1185118512009-09-18
Bjørn Ginman, Danmark1408440842009-09-16
Mårten Müller, Sverige3597021432009-09-13
Flemming Eskildsen, Danmark1162216222009-09-07
Kurt Rasmussen, Danmark71254726492009-09-04
Poul Reib, Danmark5654418482009-08-27
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1409440942009-08-20
Jørgen Witved, Danmark8113153740272009-08-10
Kjetil Johannessen, Norge385398524132009-08-10
Thomas Hellesen, Danmark153157428952009-08-10
Björn Dellming, Sverige1331433142009-08-02
Jan van der Laan, Holland1142114212009-07-31
Mats Wallin, Sverige243528121662009-07-29
Luise Ekberg, Danmark1132013202009-07-26
Jens Maibomm Hansen, Danmark1147414742009-07-19
Karsten Munch Andersen, Danmark3414015352009-07-13
Geir O. Pedersen, Norge162743423842009-06-25
Chris Lansdell, England162578523642009-06-22
Mehmet Goren, Tyrkiet8111132034082009-06-15
Reto Burri, Schweiz344377122422009-06-08
Lotte Skjærbæk, Danmark3322211692009-05-28
Stefan Frello, Danmark1110411042009-05-28
Hans Eli Sivertsen, Færøerne4836625482009-05-24
nuno barros, Portugal1147814782009-05-18
Jørgen Hansen, Danmark1181118112009-05-12
Henrik Madsen, Danmark71245727502009-05-12
Susanne Overgaard Petersen, Danmark6995424902009-05-11
Michael bergman, Sverige51264644992009-05-09
Peter Jensen, Danmark4807128112009-05-07
Birger Bavnsgaard, Danmark1134413442009-04-30
Stig Eide, Norge1234723472009-04-27
Csaba Lendvai, Ungarn1166816682009-04-25
Peter Kuster, Schweiz101955129782009-04-24
finn birkholm-clausen, Danmark4960131882009-04-23
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1208020802009-04-23
Bjarne Nielsen, Danmark3438015962009-04-19
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark2275615292009-04-19
Robert Toft, Danmark3508425232009-04-15
Morten Jørgensen, Danmark91546924012009-04-14
Jacob Neumann, Danmark2256814062009-04-12
Henrik Johansson, Norge2404725242009-04-11
Poul Erik Junk, Danmark5746818182009-04-08
Gal Shon, Israel1119811982009-04-06
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3366915782009-04-06
Jens Boesen, Danmark101685721342009-04-04
Allan Hansen, Danmark3449118552009-04-03
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3337412342009-04-01
Erling Bonde, Danmark3578324742009-03-29
Ole Andersen, Danmark2283918872009-03-29
Stig Westergård, Danmark1294229422009-03-26
Andreas Saul-Rotne, Danmark1146514652009-03-01
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark2201211092009-03-01
per schmidt, Danmark1135313532009-02-23
Lesley van Loo, Holland111756419542009-02-23
Dennis Martinek Langholz, Danmark61088729552009-02-23
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1169416942009-02-20
Marko Gregoric, Slovenien18448442009-02-12
Jonathan Meyrav, Israel3528120492009-02-06
Lars Villadsen, Danmark71009823972009-02-01
Freddy Johansen, Norge61046526002009-01-30
Bence Kókay, Ungarn91346519672009-01-25
Anders Bergman, Sverige3506320642009-01-18
Raffael Ayé, Schweiz91185017432009-01-16
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1133313332009-01-12
Olof Jönsson, Sverige223775836762009-01-11
Florin Chirila, Rumænien61012418962009-01-07
Annette Hansen, Danmark31219472782009-01-07
Klaas Bert Debusschere, Belgien2319318382009-01-06
Luca Sattin, Italien243743423442009-01-05
Erik Ehmsen, Danmark61074345102008-12-29
Thomas Damm Als, Danmark2310016862008-12-22
Lars Lundmark, Sverige1211721172008-12-20
Alex Wallin, Danmark3390416032008-12-15
Martin Søgaard Nielsen, Danmark275638538392008-12-08
Mogens Holme, Danmark2220211772008-11-27
Jos Van den Berg, Holland1281528152008-11-24
Kim Søvæld, Danmark1134613462008-11-18
Peter Stronach, Storbritannien1143114312008-11-17
Roland Jensen, Danmark173136426582008-11-17
Peter ter Heide, Holland1164116412008-11-10
Ma Yan Bryant, Storbritannien274312225272008-11-09
Ole Thyge Plannthin, Danmark6812717432008-11-09
John Martin Mjelde, Norge61044521542008-11-05
Steen Brølling, Danmark1163316332008-11-03
Niki Forintos, Ungarn1103310332008-11-02
Michael Bergman, Sverige2521329752008-10-27
Carsten Fog, Danmark1237423742008-10-25
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark142755827602008-10-22
Jan Salmonsen, Danmark2420221632008-10-19
Kield Andersson, Danmark5914524382008-10-18
Marianne Heno Mogensen, Danmark61072140902008-10-18
Carsten Gadgaard, Danmark8921472568872008-10-17
Torben Andersen, Danmark61126824202008-10-12
Palle Jensen, Danmark3410114132008-10-09
Kim Øllgaard, Danmark91286920912008-10-09
Sanne Busk, Danmark51127643642008-10-08
Flemming Nielsen, Danmark1106010602008-10-06
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3479517652008-10-06
Eva Agnethe Bramming, Danmark4631217362008-10-06
Henrik Holm Brask, Danmark1167916792008-10-06
Mogens Krantz Backe, Danmark5731217932008-09-27
lou bertalan, Tyskland1156815682008-09-25
Per Smith, Danmark1191719172008-09-22
John Hornbek, Danmark182393715582008-09-08
Stéphane Aubry, Schweiz7311445227382008-09-08
Xavier ROZEC, Frankrig3602123012008-09-02
Aron Andersson, Sverige3494627112008-08-28
Ole Kristensen, Danmark81217119772008-08-24
Søren Olin, Danmark2428521702008-08-16
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2456523562008-08-10
Keld Sørensen, Danmark5783222542008-08-02
Marcel van Kammen, Holland2305215972008-07-22
Eric Schaumburg, Danmark61168323862008-07-19
Svend Ove Jensen, Danmark2363619522008-07-14
Espen Støtterud Christensen, Norge6851515282008-06-23
Petri Salo, Finland2611738972008-06-18
Flemming Dane, Danmark3403814272008-06-13
Ole Snerling, Danmark1138113812008-06-04
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3415715432008-05-29
Niels Jørgen Clausen, Danmark91540020332008-05-26
Paul Nilsson, Danmark203846625652008-05-26
Seamus Mogensen, Danmark2313616952008-05-26
Mona Grundsøe, Danmark253850221912008-05-05
Michael Bonefeld Bladt, Danmark4877536212008-04-30
Jonas Gadgaard, Danmark111711523242008-04-26
Alan Clewes, Storbritannien2445432142008-04-26
Henning Hansen, Danmark4525713632008-04-22
Theis Bacher Nielsen, Danmark5577912662008-04-22
Thomas Lundqvist, Danmark1217121712008-04-19
Ralph Martin, Tyskland263716617682008-04-18
Claus Kesby, Danmark1114011402008-04-16
kim lundqvist, Danmark142213622162008-04-09
Henrik Greve, Danmark3709044022008-04-07
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien5929632872008-03-30
Steen Cruddis, Danmark1242024202008-03-16
Claus Øgard, Danmark2274714402008-03-16
Anders Horsten, Danmark2334618182008-03-14
Patrick Beirens, Belgien2380522382008-03-10
Thomas Eske Holm, Danmark1219621962008-03-02
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8215316528412008-02-27
Frode Falkenberg, Norge203821827882008-02-25
niels bahl andersen, Danmark4569918282008-02-21
Chris Batty, England14223184544312008-02-20
Martin Majlandt, Danmark1189418942008-02-18
Rasmus Strack, Danmark122207525552008-02-06
Lars Peter Johansson, Danmark3606525292008-01-25
Ger Meesters, Holland3725226102008-01-23
Lilly Irene Sørensen, Danmark91404620182008-01-20
Torben Evald, Danmark71361126872008-01-18
Thomas Buus Nielsen, Danmark3792827672008-01-14
Pim Wolf, Holland3548921132008-01-08
Tom Backlund, Finland1312631262008-01-06
Uffe Jensen, Danmark1163816382007-12-28
Andreas Noeske, Tyskland6910218082007-12-16
Michael West, Danmark1177117712007-12-16
Anni Oppelstrup, Danmark2331418532007-12-16
Inger Christoffersen, Danmark1156615662007-12-09
Simon Werngren, Sverige71333924272007-11-29
Tibu Paul Lucian, Rumænien4781630232007-11-24
Barrault Frantz, Frankrig51019924022007-11-24
John N. Jensen, Danmark1204620462007-11-22
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2310120812007-11-06
Niels Kaare Krabbe, Danmark2436925512007-11-04
dave farrow, Storbritannien1181018102007-10-30
christian tiller, Norge1211121112007-10-16
Carsten Egevang, Grønland5112043152072007-10-09
Jack Juliussen, Danmark3487616372007-10-07
Quentin Dupriez, Frankrig1148914892007-10-05
Lonnie Jensen, Danmark1346534652007-10-05
Michal Radziszewski, Polen1205120512007-09-20
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2347917402007-09-09
Janus Ethelberg, Danmark9415601521952007-09-05
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1319731972007-09-02
Jesper Nielsen, Danmark2331418472007-08-28
Kent Schou Larsen, Danmark1128412842007-08-28
Jan Thomsen, Danmark8915841536792007-08-21
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2486627072007-08-18
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne71705735912007-08-18
Joakim Engel, Danmark8316064952182007-08-18
Jens Andersen, Danmark61302732642007-08-17
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1220222022007-08-16
Mark Hammond, Danmark2333321052007-08-15
Jóan Petur Petersen, Færøerne1103210322007-08-11
Johannes Tallroth, Sverige4620018362007-08-08
Hans Rytter, Danmark234093235502007-08-07
Inger Andersen, Danmark244183122502007-08-07
Magne Pettersen, Norge2635332002007-08-03
Lars Munk, Danmark1142914292007-08-03
Johan Emil Løje, Danmark1141614162007-07-31
Lars Omø Christiansen, Danmark1182418242007-07-15
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark51006123902007-07-14
Thomas Hasle Ravn, Danmark2508027872007-07-12
Carsten Poulsen, Danmark325860834082007-07-12
Niels Jørgen Larsen, Dominica163132138272007-07-10
Carl Erik Mabeck, Danmark12723984954752007-07-04
Erik Jensen, Danmark2374619082007-06-26
Jens Holte Frederiksen, Danmark1145414542007-06-25
Tommy Holmgren, Sverige81530522822007-06-24
Erik Edvardsson, Sverige152439422922007-06-05
Erik Breden, USA6925818062007-05-30
Linda Mølgaard, Danmark4791430882007-05-30
Mikko Oivukka, Finland223613427572007-05-20
Bente Steffensen, Danmark1129612962007-05-20
Bjarne Golles, Danmark2422724742007-05-10
Erik Agertoft, Danmark173280042612007-04-29
Claus Eriksen, Danmark3563322592007-04-29
Jan Bosch, Holland1174517452007-04-25
Kristian Borum, Danmark2387721072007-04-22
Søren Langkilde Madsen, Danmark61144522302007-04-21
Birgit Nielsen, Danmark2422921592007-04-15
Ivan Skov Pedersen, Danmark1131213122007-04-10
Poul Emil Kristensen, Danmark1301330132007-04-08
Dennis Andersen, Danmark3451116462007-04-04
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2380520272007-03-04
Ole Stobbe, Danmark2425525192007-02-28
Torben Ethelberg, Danmark192948522582007-02-25
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8817741956092007-02-25
Preben Berg, Danmark193971038552007-02-17
Kaj Krutfelt, Sverige3459917232007-02-05
Arthur R. Jensen, Danmark133627963212007-01-30
Patrick Höhener, Frankrig1187518752007-01-18
Kjetil Schjølberg, Norge1160516052007-01-09
Peter Christiansen, Danmark428011753372006-12-31
Johannes Erritzøe, Danmark2407920532006-12-28
Jan S. Kristensen, Danmark71427029102006-12-24
Jens Lind, Danmark4536514042006-12-11
Nelly Hansen, Danmark335797530122006-12-06
Wim van der Schot, Holland1207420742006-12-04
Klaas Felix Jachmann, Tyskland295838842482006-11-26
Ruud van Beusekom, Holland1137713772006-11-26
Leif Bisschop-Larsen, Danmark223758825402006-11-08
Tom Backlund, Finland51255935322006-11-07
Anders Tøttrup, Danmark315742134692006-11-05
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2478326302006-10-09
Gunner Munk, Danmark1222622262006-10-08
Bart-Jan Prak, Holland6918716962006-10-05
Ludovic Scalabre, Frankrig112263634012006-10-02
Steffen Holst, Danmark4711222362006-09-30
Peter Bo, Danmark3848840882006-09-25
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne41065431822006-09-23
Jørgen Staarup Christensen, Danmark316447430602006-09-22
Ernst Hjøllund, Danmark3611629232006-09-21
Herman Bouman, Holland1159515952006-08-30
Kim Petersen, Danmark101563719412006-08-24
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1180418042006-08-20
Erik Enevoldsen, Danmark51390938202006-08-20
Christian Wegst, Tyskland1259725972006-08-10
Karsten Stæhr, Danmark101657520842006-08-09
Tom Goossens, Belgien91579629772006-08-09
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61385827872006-08-09
Pierre-André Crochet, Frankrig101567520162006-08-09
Leif Jonasson, Sverige2473728322006-08-07
Lars Birk, Danmark1139713972006-08-07
Kim Iburg, Danmark1146514652006-08-07
Steen Brølling, Danmark51099729492006-07-31
Pawel Malczyk, Polen5934727172006-07-26
Christian Svane, Danmark3579022202006-07-25
Lars Pedersen, Danmark1156815682006-07-21
Jørgen Scheel, Danmark163215432512006-07-21
Claus Kesby, Danmark1183718372006-07-10
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3520920262006-07-10
Mario Rodero Hernández, Spanien132009920612006-07-10
Henrik H. Søndergaard, Danmark71461724702006-07-10
Tom Sørensen, Danmark3493921102006-07-08
Lars Larsson, Sverige3492418292006-07-08
Samuel Peregrina, Spanien254620521762006-07-08
Benjamin Steffen, Tyskland71033419552006-07-08
Knud-Erik Andersen, Danmark1172317232006-06-07
Arnold Houmann, Danmark224449945382006-06-07
Markus Tallroth, Sverige1207720772006-06-07
Knud-Erik Strange, Danmark81779529202006-06-07
Morten Jensen, Danmark6930321302006-06-07
Claudia Thiel, Tyskland2318617112006-06-07
Detlef Gruber, Danmark1160416042006-06-07
Palle Nygaard, Danmark112912145412006-06-07
Carsten Olsen, Danmark1312131212006-06-07
Andreas Meyer Winnem, Norge182474718782006-06-07
Wedigo Ferchland, Danmark5657414262006-05-18
Ole Hetland, Danmark111910223832006-05-18
Gert Rasmussen, Danmark81437326052006-05-14
Claus Dalskov, Danmark1179217922006-05-12
Jens Jacob Iversen, Danmark3647922912006-05-10
Peter Halkier, Danmark61198731362006-05-10
Bent Jensen, Danmark3733824922006-05-10
Friedrich Thomas, Danmark1194519452006-05-10
Per Ekberg Pedersen, Danmark122610826982006-05-10
Jørn Lennart Larsen, Danmark3448517242006-05-10
Ole Friis, Danmark2436025122006-05-08
Margit Hove, Danmark1171917192006-05-02
Hans Eli Sivertsen, Færøerne111954531142006-04-23
Mikael Funch, Danmark81659326962006-04-19
Ruth Ahlburg, Danmark234263323852006-04-10
Søren Parup, Danmark18778772006-04-01
Kent Schou Larsen, Danmark2307816142006-03-30
Niels Fabæk, Danmark71190519052006-03-19
Tom Jensen, Danmark1184418442006-03-19
Rune Larsen, Danmark2319317862006-03-19
Søren Koch, Danmark3557719332006-03-16
Tim Vaughan, Storbritannien81513221432006-03-16
Esben Eriksen, Danmark71587933392006-03-16
Karin Gustausen, Danmark3669034682006-03-11
Gunnar Larsen, Danmark193320223742006-03-11
Tobias Epple, Tyskland81334323192006-03-11
Birger Pedersen, Danmark4707820192006-03-05
Svend Danbæk, Danmark1246224622006-03-05
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1267926792006-03-05
Ole Richter, Danmark1338733872006-03-01
Henning Hansen, Danmark4623818702006-03-01
Johan Stenlund, Sverige3644324502006-03-01
Nis M. Nissen, Danmark1229022902006-02-25
Jan Bolding Kristensen, Danmark3834931202006-02-25
Cédric Rousseau, Frankrig101631719892006-02-20
Kjetil Johannessen, Norge295512626352006-02-19
Mark Trott, England1171017102006-02-12
Arne Bertelsen, Danmark1169616962006-02-11
Niels Bomholt, Danmark61041926392006-02-11
Tune Jensen, Danmark1201320132006-02-04
Frank Svensson, Danmark3801334882006-02-02
Terry Townshend, England2390920782006-02-01
Eline Eggers, Danmark3515417802006-02-01
Marnix Jonker, Holland183308226512006-02-01
Annelise Juul Stampe, Danmark41344255632006-01-30
Hans Erik Mom, Holland1147814782006-01-28
Jens B. Bruun, Sverige61995053642006-01-26
Uffe Pedersen, Danmark599607325572006-01-22
Björn Gísli Arnarson, Island133003744082006-01-19
Tommy Hjorth, Danmark2367219222006-01-18
Tommy Frandsen, Danmark8216799638892006-01-15
Kim Lunding, Danmark172994041442006-01-14
Killian Mullarney, Irland2441322602006-01-10
Luc Verroken, Belgien4869724912006-01-05
Peter Thomsen, Danmark71389529482006-01-05
Justin Jansen, Holland1161916192005-12-24
David Erling Drangsland, Norge1263726372005-12-24
Ole Riis Jensen, Danmark3510922572005-12-20
Oleg Formanyuk, Ukraine4746829832005-12-15
Bent Møller Sørensen, Danmark2617938082005-12-13
Thomas Kjær Christensen, Danmark2681737662005-12-06
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1357935792005-12-04
Klaus B. Fries, Danmark3692629272005-12-03
Michael Køie Poulsen, Danmark1310931092005-11-24
Erik Lindgren, Sverige1327532752005-11-19
Steffen Ortmann, Danmark3689330602005-11-16
Jostein Myromslien, Norge1174817482005-11-15
Ola Nordsteien, Norge1204020402005-11-15
Lennaert Steen, Holland3562220312005-11-08
Aleix Comas, Spanien2462828102005-11-07
Henrik Elver, Danmark91347418952005-11-07
Mark Trustrup, Danmark1166316632005-10-31
Peter Bundgaard, Danmark112472630132005-10-31
Thomas Larsen, Danmark1128712872005-10-29
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2462226442005-10-27
Bjarne Nielsen, Danmark6967920622005-10-12
Stig Vang Petersen, Danmark233651532712005-10-11
Jesper Sonne, Danmark304751323822005-09-27
Daniel Patterson, Sverige5877028432005-09-23
Siv Behrendt-Møller, Danmark2483227242005-09-23
Henrik Pedersen, Danmark81210816942005-09-14
Hans Henrik Larsen, Danmark3497820712005-09-14
Terje Axelsen, Norge101546419272005-09-08
Ivan Abramowitz, Danmark1219021902005-09-07
Mats Wallin, Sverige71162118422005-09-06
Hans Henrik Iversen, Danmark4574517632005-09-06
Anders Jihmanner, Sverige1157215722005-09-05
Samuel Paz Parracho, Spanien81279420042005-09-02
Christian Tiller, Norge71900738012005-08-30
Peter Bjerre, Danmark61089422972005-08-29
Lars Elvstrøm, Danmark2332618432005-08-29
Ruud Altenburg, Holland2300916262005-08-29
Karl-Eric Gustafsson, Sverige183272024232005-08-26
Lars Lindgren, Danmark1176117612005-08-16
Anders Frederiksen, Danmark1141114112005-08-07
Hampus Lejon, Sverige1191619162005-08-05
Kasper Thorup, Danmark1162416242005-08-02
Andreas Malte Nielsen, Danmark1203920392005-07-04
Morten Stampe Larsen, Danmark5670719652005-06-29
Emil Todorov, Bulgarien5762618182005-06-26
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien18968962005-06-26
Ulla Vibe Funch, Danmark1205420542005-06-26
Theodosis Mamais, Grækenland294652022252005-06-22
Erik Kramshøj, Danmark133195346672005-06-16
Rie Voetmann, Danmark72529758462005-06-13
Gaukur Hjartarson, Island112107626292005-06-13
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark61760448632005-06-12
Andres Wolff Fries, Danmark1187118712005-06-01
Julien Piette, Frankrig162726323332005-05-18
Westy Esbensen, Danmark1165816582005-05-04
Peter Iversen, Danmark1182918292005-05-01
Bjørn Kjellemyr, Norge3574524292005-05-01
Martin Jessen, Danmark4900224872005-04-26
Arild Hansen, Norge2314716592005-04-26
Jim Thagaard Hansen, Danmark183054923042005-04-20
Stuart A Reeves, Danmark122223422212005-04-20
Yeray Seminario, Spanien3676334462005-04-11
Miguel Avelino Suárez, Spanien3573222052005-04-11
José García Monzón, Spanien4716725742005-04-11
Hans Drostgaard, Danmark1180718072005-04-07
Leif Samuelsen, Danmark1168216822005-04-06
Shaun Robson, England122016820322005-04-04
Jimmy Skat Hansen, Danmark173254749122005-04-04
Terje Kolaas, Norge51182036472005-04-01
Sune Pedersen, Danmark1201220122005-03-30
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2413021642005-03-26
Tony Disley, Storbritannien2351717892005-03-25
Jørn Vinther Sørensen, Danmark4835023632005-03-18
Edvin Hansson, Sverige193130026962005-03-16
Thor Edgar Kristiansen, Norge41009229202005-03-14
Benoit Paepegaey, Frankrig132146318792005-03-07
Kim Fischer, Danmark224410732492005-03-07
Sander Bot, Holland5824517912005-02-24
Ingrid Grunwald, Tyskland61323643002005-02-21
Søren Ryge Petersen, Danmark1168516852005-02-06
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1205620562005-02-03
Dan Rasmussen, Danmark4967932162005-01-31
Thomas Stigfeldt, Danmark3889239722005-01-20
Alwin Schönenberger, Østrig2474926812005-01-13
Stefan Magnusson, Sverige3455419272005-01-03
Lars Lyngsø, Danmark2336718072004-12-26
Erik Van Bogaert, Belgien1174117412004-12-18
Mikael Nord, Sverige388437956752004-12-15
Torben Lund, Danmark5927040872004-12-15
Stefan Hage, Sverige91794928232004-12-15
Erik Schaumburg, Danmark1179017902004-11-29
Frits Rost, Danmark2536028462004-11-27
Maris Jaunzemis, Letland71328923192004-11-26
Ole Vognstoft, Danmark1147714772004-11-25
Poul Erik Larsen, Danmark1218121812004-11-25
Lars Vilhelm Hansen, Danmark182988426282004-11-24
Thomas Kiørboe, Danmark1149814982004-11-23
Inger Skov, Danmark2512930632004-11-22
Ivan Jensen, Danmark1166416642004-11-21
Carsten Madsen, Danmark1397039702004-11-14
Geert Brovad, Danmark102750739542004-11-14
Erik Rosendaal, Holland1166816682004-11-11
Poul Reib, Danmark1226822682004-11-09
Bjarne Streyffert, Danmark2400121652004-11-08
Raymond Galea, Malta1172817282004-11-08
Steen Roed Hansen, Danmark101705022342004-11-08
Dennis Noel, Danmark1688468842004-11-08
Henrik Callesen, Danmark1191019102004-11-05
Gedser Fuglestation, Danmark1172317232004-11-05
Reint Jakob Schut, Holland4711219752004-10-31
Martin Holm, Danmark3911034942004-10-26
Lasse Braae, Danmark1312931292004-10-17
Philippe J. Dubois, Frankrig2505429712004-10-06
Dominique Verbelen, Belgien1251025102004-09-30
Virginia Escandell, Danmark1211221122004-09-07
Torsten Hansen, Danmark1156515652004-09-01
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2806943652004-08-16
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1236023602004-08-13
Jens Biltoft, Danmark1177317732004-08-01
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3706327752004-07-31
Einar Flensted-Jensen, Danmark1353535352004-07-25
Szabolcs Kókay, Ungarn1224522452004-07-22
Mogens Ribo Petersen, Danmark1201920192004-07-07
Ulrik Henneberg, Danmark2319217592004-07-07
Karen Lang, Danmark2477826992004-07-06
Arne Borg Rasmussen, Danmark4875523742004-07-05
Martin Poulsen, Danmark1163316332004-07-04
Klaus Nellevang, Danmark2340718122004-06-25
John Steffensen, Danmark1220722072004-06-13
Lene Pedersen, Danmark1231123112004-06-01
Jelger Herder, Holland81470324882004-05-31
Tom Schlegel, Danmark2357722372004-05-17
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31172758602004-05-16
Henrik Carlsen, Danmark3656231502004-04-30
Ulla Henriksen, Danmark1108010802004-04-30
Tim Andersen, Danmark31122747412004-04-20
Hans Krabsen, Danmark1655365532004-04-03
Dennis Brandsborg, Danmark2392121512004-03-13
Robbin D. Knapp, Østrig1221822182004-03-11
Esben Østergaard, Danmark2477226012004-03-10
Henrik Stenholt, Danmark3662327822004-03-03
Lis Ravn, Danmark2468127912004-03-01
Leif Novrup, Danmark2483826162004-01-06
Gunnar Gundersen, Norge1317531752004-01-06
Carsten Hermann, Danmark1272827282003-11-28
Lasse Olsson, Sverige2378021332003-11-26
Michael Tiefenbach, Østrig1331833182003-11-26
Don Baccus, USA1223522352003-11-13
Tor A Olsen, Norge1239023902003-11-09
Jan Dresler, Danmark2429822752003-10-21
Svend Dybkjær, Danmark3968941022003-10-20
Vegard Bunes, Norge51118525072003-10-11
Jacob Alsted, Danmark1282128212003-09-15
Andreas Hagerman, Danmark204394130572003-08-28
Anna Bay Rask, Danmark1256025602003-07-25
Wilfried Hausmann, Tyskland2532731622003-07-19
Flemming Pedersen, Danmark1160816082003-06-28
Morten DD Hansen, Danmark1387338732003-05-30
Jørn Opsal, Norge1285628562003-05-30
Jacob Lund-Hansen, Danmark3639925352003-05-17
Thomas Jensen, Danmark1434743472003-05-17
Per Forsberg, Sverige1270527052003-05-17
Ronny Nilsen, Norge1357935792003-05-06
Pierre Unge, Sverige4978933932003-05-01
Ottenby fågelstation, Sverige2501927502003-04-18
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2438822812003-03-25
Rannvá Hansen, Færøerne1245324532003-03-25
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge91963124072003-03-09
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3506619352003-02-25
Håkan Sterner, Sverige2451226012003-02-14
Sakari Kauppinen, Danmark1511951192003-02-11
Claus Horneman, Danmark1393339332003-02-06
Maurizio Sighele, Italien1393739372003-01-29
Benny Jacobsen, Danmark2511027112003-01-21
Leo JR Boon, Holland31221366302003-01-13
Martin Eggen, Norge2362318982002-11-14
Søren Hjorth Andersen, Danmark71517129922002-10-29
Holger Sandfeldt, Danmark1201320132002-10-24
Peter Andreas Koch, Danmark3675826012002-10-12
Martin Scott, Storbritannien81140616282002-10-10
John Judge, Storbritannien2381019612002-10-08
Nick Lowton, Storbritannien2313616762002-10-08
Fredrik Kræmer, Norge102309342782002-10-02
Tim Brown, Storbritannien2402022992002-09-28
Graham Etherington, Storbritannien3501417002002-09-27
Deryk Shaw, Storbritannien1219021902002-09-12
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3662622972002-09-03
Thomas Hilkjær, Danmark2361319242002-09-03
Mike Richardson, Storbritannien2466027242002-08-05
Jim Willson, Storbritannien2371718972002-06-29
via Carsten Høeg, Danmark1256925692002-05-29
Andreas Gullberg, Norge1274827482002-05-13
Ricard Gutiérrez, Spanien81363219592002-04-28
Kelvin Jones, Storbritannien1304030402002-02-10
Bruce Mactavish, Canada1232623262002-01-30
Morten Jørgensen, Danmark3687030142002-01-21
Anita Pedersen, Danmark31369749822001-11-16
via Sune Jepsen, Danmark2662339922001-11-09
Alexander J. Lee, Danmark2422622422001-11-09
Kim Biledgaard, Danmark1311731172001-10-01

Der er i alt 1339 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.578 sek.
til toppen