Startside Leica Noctivid - ny kikkert fra Leica I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
 Artslister 


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Henrik Pedersen, Danmark19317094059192017-01-21
Peter Stronach, Storbritannien7282914502017-01-21
Morten Scheller Jensen, Danmark1579160220662172017-01-21
Axel Mortensen, Danmark822102677259692017-01-21
Eigil Larsen, Danmark979475723272017-01-21
Paul Patrick Cullen, Danmark94766754727412017-01-21
Per Boye Svensson, Danmark1015366022122017-01-21
Morten Rasmussen, Danmark635012223372017-01-20
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark46017441513402017-01-20
Joachim Bertrands, Belgien512413715352017-01-19
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark35611758820432017-01-19
Felix Timmermann, Tyskland181139510362017-01-17
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark37322682121422017-01-16
Klaus Malling Olsen, Danmark35794974370127592017-01-16
Lars Grøn, Danmark965143320162017-01-16
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark23417712557742017-01-16
Gisela Nagel, Tyskland444043616992017-01-16
John Larsen, Danmark67062803560542017-01-16
Rodmund á Kelduni, Færøerne28137357653952017-01-15
Hans Staunstrup, Danmark8912994727602017-01-15
Per Holmberg, Danmark24228211935682017-01-15
Thomas Varto Nielsen, Danmark76259382237102017-01-15
Carl Bohn, Danmark34415917016932017-01-13
Hans Henrik Larsen, Danmark2032179986745192017-01-12
Henrik Friis, Danmark16910893320052017-01-12
Dennis Olsen, Danmark14412885224182017-01-12
Erik Mølgaard, Sverige29523616033162017-01-12
Zsolt Ampovics, Ungarn4522117472017-01-11
Henning Larsen, Danmark732782410452017-01-10
Johnny Salomonsson, Danmark27942565337572017-01-10
Jens Kirkeby, Danmark524948829562017-01-09
Erik Biering, Danmark49155900750302017-01-02
Ralph Martin, Tyskland1445314512017-01-02
Lars Bernitt Birk, Danmark24516363525042016-12-29
Silas K.K. Olofson, Færøerne1485186969848022016-12-22
Carsten Holm Petersen, Danmark312907142016-12-12
Tine Jensen, Tyskland828125042016-12-12
John Jensen, Danmark473039912502016-12-11
Christian Andersen Jensen, Danmark45265790649952016-12-11
Lars Maltha Rasmussen, Danmark788156285172016-12-11
Palle Sørensen, Danmark10512678134132016-12-11
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige15316417826802016-12-08
Arie Ouwerkerk, Holland9820602557912016-12-08
Andreas Bruun Kristensen, Danmark5410845048442016-12-07
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn212799117742016-12-06
Birger Lønning, Danmark10316315848192016-12-05
Per Schans Christensen, Danmark39041641643072016-12-05
Antoine Joris, Belgien445817519752016-12-05
Andreas Bennetsen Boe, Danmark1356031248312016-12-03
Jørgen Munck, Danmark506514550742016-12-01
Eva Foss Henriksen, Danmark66264810449102016-12-01
Jens Kildemoes, Danmark521777402016-11-30
Kis Boel, Danmark63220516702016-11-29
Anni Nielsen, Danmark6512203841132016-11-29
Brian Rasmussen, Danmark9671412872016-11-27
Claus Halkjær, Danmark69792670148682016-11-25
Steen E. Jensen, Danmark899109763834682016-11-25
Lars Andersen, Danmark937931817492016-11-25
Massimiliano Dettori, Holland1058521419132016-11-22
Jesper Schade, Danmark14114112016-11-22
Bjørn Frikke, Danmark1058216723612016-11-21
Conny Jensen, Danmark151018418512016-11-21
Jan Haaning Nielsen, Danmark1019033923892016-11-18
steen jørgensen, Danmark1134714122016-11-18
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark524208517802016-11-16
Lars Jensen, Danmark21936063043682016-11-16
Erling Krabbe, Danmark1258888445472016-11-15
finn folkvardsen, Danmark111407719812016-11-15
Simon Berg Pedersen, Danmark60584331956912016-11-15
Jens Søgaard Hansen, Danmark653112464189462016-11-14
Gerner Majlandt, Danmark16333611566112016-11-10
Michael Hansen, Danmark1032004842016-11-10
Klaus Dichmann, Danmark29130621846272016-11-10
Knud Pedersen, Danmark575103419763762016-11-09
Rune Sø Neergaard, Danmark774885751148152016-11-09
Ole Krogh, Danmark1224268266396022016-11-08
finn henriksen, Danmark940918852016-11-08
Peter Nielsen, Danmark339644928112442016-11-08
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark48370741639882016-11-06
Arne Torkler, Danmark16886321642016-11-06
Morten Bentzon Hansen, Danmark8315530342582016-11-06
Gábor Bodor, Ungarn121205815062016-11-05
Niels Peter Møller Jensen, Danmark703938813232016-11-04
Michael Frank Nielsen, Danmark33117998717982016-11-01
Jan Skrubbeltrang, Danmark878036181072016-11-01
Rony Livne, Israel13213212016-10-31
Otto Samwald, Østrig17514984525862016-10-31
Ivan Sjögren, Sverige764229612102016-10-27
Erik Groth-Andersen, Danmark474915527832016-10-26
Helge Sørensen, Danmark1430180226378532016-10-25
Ole Hetland, Danmark496402054172016-10-22
Niels Behrendt, Danmark678399726872016-10-22
Christian Rørdam, Danmark433777025632016-10-22
Tore Vang, Norge559422575792016-10-20
Eigil Ødegaard, Danmark49486219847942016-10-18
Johnny Madsen, Danmark28548207675932016-10-17
Allan Haagensen, Danmark131571234392016-10-17
Stefan Tapio Ettestam, Sverige473498715382016-10-14
Jens Mikkel Lausten, Danmark153167282692016-10-13
Vincent Legrand, Belgien12317528754592016-10-08
Torben Sebro, Danmark577447828882016-10-08
Mads Danielsen, Danmark1955565882016-10-03
Szilard J. Daroczi, Rumænien516830123522016-09-24
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark423648012016-09-20
Frank Abrahamson, Danmark534975332172016-09-16
Anders Sydney Jensen, Danmark2299799522016-09-12
Ole Bo Olsen, Danmark372168615092016-09-12
ragnar smith, Danmark9541830132016-09-11
Lars Adler Krogh, Danmark10220424447272016-09-10
Matthieu Canévet, Frankrig192108820452016-09-10
Helle Kjær Erichsen, Danmark181972216322016-09-07
Sune Riis Sørensen, Danmark16128178243232016-09-05
Henry Lehto, Finland858570419002016-08-28
Erik Rosendahl, Danmark28725052016-08-27
Marcin Solowiej, Polen373098918402016-08-05
Jesper Michael møller, Danmark3330419012016-08-04
Johan Christian Homann, Danmark532098502016-08-02
Christer Brostam, Sverige626983421772016-08-01
Anne Navntoft, Danmark30234182229142016-07-30
Hans Erik Jensen, Danmark1036335992016-07-27
Ib Fagerlund, Danmark12262262016-07-25
Torben Lyng, Danmark191407115502016-07-23
Morten Christensen, Danmark647927542042016-07-20
Brian Christoffersen Skræm, Danmark417106662016-07-15
Stefan Pfützke, Tyskland709506031972016-07-15
Svitlana Tkach, Danmark24333082016-07-12
jette østergaard danielsen, Danmark14124122016-07-08
Steffen Fahl, Danmark171435014702016-07-07
Morten Winness, Norge12511829121752016-07-05
Søren Kristoffersen, Danmark1249160336084822016-07-03
Poul Holm Pedersen, Danmark333525823342016-07-03
Zbigniew Kajzer, Polen716897926712016-06-30
Steen Egholm Engelbøl, Danmark2194567922016-06-29
Peter Bonne Eriksen, Danmark25821761824012016-06-29
Thomas Garm Pedersen, Danmark60240147852016-06-25
Per Schiermacker-Hansen, Danmark10014491440772016-06-24
Allan Kjær Villesen, Danmark35531046866632016-06-22
Esper Boel, Danmark314206272016-06-18
Knud Nielsen, Danmark17457452016-06-16
Anders Hammergart, Danmark8215382234122016-06-04
Peter Zeller, Schweiz9724414082016-06-03
Christian Leth, Danmark5613027740422016-06-01
Ib Jensen, Danmark24537431767802016-06-01
Henrik Asbjørn Pedersen, Danmark211313275912016-05-27
J Ole Andersen, Danmark432313212382016-05-24
Hugo Touzé, Frankrig523075452016-05-22
Aurélien Audevard, Frankrig52476174433212016-05-22
Bent Thøgersen, Danmark18017294530972016-05-19
Martin Gottschling, Tyskland558502772812016-05-15
Maximilian Fader, Tyskland12382382016-05-15
Bo Lassen Christiansen, Danmark419357632016-05-12
Hans Henrik Bay, Danmark502047116872016-05-12
Damien Gailly, Belgien1101010102016-05-11
Martin Strømkjær, Danmark3304711902016-05-10
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark929223322942016-05-09
Stano Harvančík, Rumænien12942942016-05-03
Mikkel Holck, Danmark23330199038732016-04-21
Steen Øllgaard, Danmark382530823812016-04-15
Niels Birkedal Thomsen, Danmark373639517052016-03-28
Erik Bogh Nielsen, USA978971323172016-03-19
Luca Bergamaschi, Italien18438432016-03-18
Michael Hofmann Caspersen, Danmark14084082016-03-08
Dominik Becker, Tyskland6517811932016-03-01
Tor Olsen, Norge262764022482016-03-01
Oz Horine, Israel476964127682016-02-29
Lars Halkjær, Danmark424577482016-02-26
Kim Duus, Danmark11212907325622016-02-23
Peter Petersen, Danmark17517512016-02-18
Tommy Bjørk, Danmark5358610142016-02-16
Bjørn Kjellemyr, Norge12442442016-02-14
Torben Lund-Hansen, Danmark525027062016-02-12
Frédéric Jiguet, Frankrig567169822692016-02-02
Kai Lindegaard, Danmark213057882016-01-08
Keith Fox, Danmark465135525002016-01-06
Søren Nancke, Danmark101285626792016-01-02
Zoltan Baczo, Danmark6446712112015-12-31
Mathieu Bally, Schweiz1111211122015-12-22
David Monticelli, Belgien10013647526762015-12-20
Mikkel Thorup, USA420445902015-12-17
Tony Søholm Larsen, Danmark221896912442015-12-05
Jens Paulsen, Danmark432861016452015-12-04
Mikkel Høegh Post, Danmark24140117260562015-12-02
Lasse Patrick Simensen, Norge321767812015-11-16
Anders Østerby, Danmark335374162762015-11-13
Neer Div Bankoti, Indien13383382015-11-12
Rainer Christian Ertel, Tyskland402036410562015-11-05
Eric Didner, Frankrig19717041119612015-10-24
Per Poulsen, Danmark43577422675092015-10-23
Heidi Frederiksen, Danmark2220113052015-10-02
Martin Lund, Danmark41037433232015-09-29
Philip Dam, Danmark14464462015-09-28
Niels Evald Jensen, Danmark2194711282015-09-19
Niels Lech Pedersen, Danmark12562562015-09-14
Jan Jörgensen, Sverige9899513852015-09-11
Søren Kristensen, Danmark898453535092015-09-08
Jens Thalund, Danmark2177146534019622015-09-04
Lisbeth Bech, Danmark631586552015-09-04
Bo Tureby, Danmark57992098757432015-09-01
Jens Brandt, Danmark14034032015-08-29
Nikolaj Thomsen, Danmark919422752015-08-20
Thorsten Stegmann, Tyskland1116811682015-08-14
Lars Paaby, Danmark262818621052015-08-07
Lars Erdmann, Danmark16626622015-08-07
Mikkel Bello Andreasen, Danmark12812812015-08-07
Erik Christophersen, Danmark4407323832015-07-19
Maciej Buchalik, Polen1149014902015-07-19
Arne Giørtz-Behrens, Danmark302414211472015-07-14
Henrik F. Nielsen, Danmark519625743712015-07-10
Arvid H Anthonsen, Norge29114116632015-07-07
Daniel Pettersson, Sverige32441747329202015-07-02
Rie Jensen, Danmark38192872015-07-02
Morten Müller, Danmark201497914202015-07-01
Lars Falck, Danmark646506520812015-06-30
Fabian Schneider, Schweiz525689320722015-06-29
Per Finn Nielsen, Danmark6810234039362015-06-23
Daniel Mauras, Frankrig1115611562015-06-23
Svend Fischer-Nielsen, Danmark15165162015-06-23
Jan Andruszkow, Danmark426499992015-06-22
Hendrik Weindorf, Tyskland7410872429802015-06-17
Jørgen Kabel, Danmark13631769862672015-06-04
Morten Dehn, Danmark7604516072015-05-28
Karin Gustausen, Danmark8979551352015-05-25
Lars Andersen, Danmark434573719852015-05-22
Rasmus Due Nielsen, Danmark131724020612015-05-21
Carsten Siems, Danmark38845149535222015-05-17
uffe jensen, Danmark14104102015-05-11
Julien Piette, Frankrig6753318962015-05-05
Lars Juul Pedersen, Danmark272609115682015-04-30
Peter Rodemann, Danmark5708227982015-04-17
Aleks Lund, Danmark1133713372015-04-11
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark1455856782015-03-26
Elmer Pedersen, Danmark332097216222015-03-23
András Fodor, Ungarn567771043352015-03-10
Finn Nørregaard, Danmark1044969122015-03-09
Helle Dyrting, Danmark1979919012015-03-07
Julien Mazenauer, Schweiz422729732015-02-18
David Andersson, Sverige12811853320052015-02-14
jules phillips, Danmark1107210722015-01-25
Nis Lundmark Jensen, Danmark20630751838592015-01-09
Brahim Birds, Marokko3215410652014-12-19
Mikael Nord, Sverige548312028382014-12-14
Marcel Klootwijk, Holland3417816522014-11-28
Franziska Guepner, Tyskland3466516492014-11-18
Jens Röw, Tyskland1262526252014-11-17
Mads Herbøl, Danmark2490740842014-11-13
Ole Skrubbeltrang, Danmark6496013022014-11-13
Chris Baines, Storbritannien131276515822014-11-10
Richard Bonser, England19627368036052014-10-28
Finn Laugo Sørensen, Danmark23227220933192014-10-16
erik van bogaert, Belgien1113211322014-10-16
Bengt Bengtsson, Sverige141787033662014-10-14
Jonna Lindegård, Danmark6450510252014-10-12
John Frikke, Danmark271644813892014-10-11
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark6913638032014-10-09
Carl Søndergaard, Danmark6846822472014-10-03
Henrik Laust Bøhmer, Danmark5410454654762014-09-29
Ulla Paulsen, Danmark181882922212014-09-12
Henrik Brandt, Danmark9615867559432014-09-09
Christian Terp, Danmark4363813542014-08-29
Lars Frede Petersen, Danmark216648442014-08-25
Tommy Holmgren, Sverige11614130978812014-08-25
kai nissen, Danmark101015815732014-08-18
Kjeld Lund, Danmark121353630422014-08-13
Thomas Elbek, Danmark6511710322014-08-11
Rud Lynge, Danmark1119111912014-08-04
Luca Boscain, Italien161181810452014-07-31
Johannes Rydström, Sverige21822875229862014-07-29
Kim Mogensen, Danmark3316111682014-07-28
Tommy Kaae, Danmark355139140492014-07-17
Tomas Lundquist, Sverige20728377534182014-07-10
Graeme Joynt, England3230311012014-06-27
Arnold Georg Houmann, Danmark273079529242014-06-26
Lars Rostgaard, Danmark22225884346542014-06-13
Henrik Hougaard Larsen, Danmark8992120082014-06-10
Thomas Kehlet, Danmark668841826202014-06-06
Claus Vind-Andreasen, Danmark202391023812014-06-05
Rami Mizrachi, Israel121185514362014-06-03
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2259023167712014-05-27
Jens Jørgen Andersen, Danmark17730369967862014-05-22
Søren Vinding, Danmark1337191012332014-05-13
Kasper Anias Møller, Danmark14814812014-05-09
Keld Jakobsen, Danmark754981519122014-05-09
Peter Brostrøm, Danmark554508823762014-05-02
Bo Valeur, Danmark854219722014-05-02
Johannes Ferdinand, Tyskland131239520542014-04-28
Benjamin Steffen, Tyskland191467014322014-04-24
Tom Conzemius, Luxembourg315977872014-04-23
Fredrik Ström, Sverige536818392014-04-18
Torben Sylvest Jensen, Danmark5452011852014-04-11
Tommy Karlström, Sverige215959632014-04-10
Jan Helbo, Danmark866458824942014-04-06
Lauge Fastrup, Danmark202287322542014-04-03
Bjarne Hemmingsen, Danmark151348314712014-04-03
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark217468792014-04-03
Ole Zoltan Göller, Danmark47864715578432014-03-28
Magnus Corell, Sverige1123512352014-03-25
Ronny Malm, Sverige405996523552014-03-16
Karsten Busk Laursen, Danmark16816812014-03-04
Mark Walker, Danmark1017280219612014-03-02
Freddy Rosning, Danmark283260330182014-02-20
Charlotte Christel Jønsson, Danmark321378552014-02-14
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3343819472014-02-12
Jean-Pierre Jordan, Frankrig413156317072014-02-08
Poul-Henrik Bergmann, Danmark19839832014-02-02
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark7762719882014-02-02
Arne Kiis, Danmark37241383337682014-01-27
Stephan Skaarup Lund, Danmark15021600450092014-01-27
Janni Christoffersen, Danmark7518710492014-01-21
Christian Michael Villadsen, Danmark1170539452014-01-08
Steen Winkel, Danmark1479509472014-01-07
Leif Høgh Olsen, Danmark72374826357042014-01-06
Åge Mathias Matthiesen, Danmark91525328122014-01-04
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark10912024462014-01-03
Jonas Holmqvist, Sverige131367617382014-01-03
Gert Rasmussen, Danmark554272616022014-01-02
Anders Bojesen, Danmark121685339282013-12-31
Rene Rantzau, Danmark233438053912013-12-29
Jeppe Bundgaard, Danmark91590039512013-12-29
Thorkil Brandt, Danmark141712616712013-12-29
Arne Volf, Danmark12218501147922013-12-27
Kim Fich Larsen, Danmark16966962013-12-27
Henrik Kisbye, Danmark49949608761272013-12-24
Kenneth Bach Christensen, Danmark584530637182013-12-23
John Kyed, Danmark13925710892722013-12-22
Johan Stenlund, Sverige5432412382013-12-20
Dubois Laurent Yves, Frankrig2212211802013-12-17
Espen Lie Dahl, Norge456570625862013-12-17
René Larsen, Danmark759931332672013-12-15
Lars Rudfeld, Danmark423690420182013-12-13
Janis von Heyking, Sverige522560611312013-12-12
Rolf Danielsen, Danmark1278027802013-12-12
Karina Jensen, Danmark1168716872013-12-10
Anders Roel, Danmark111193320242013-12-10
Anton Herrig Liebermann, Danmark81373743042013-11-29
Thomas Jensen, Danmark81060617582013-11-29
Petri Kuhno, Finland3320611252013-11-21
Julia Zeitzer, Danmark1102610262013-11-12
Micha A Neumann, Danmark16646642013-11-12
Asbjørn Jensen, Danmark9512664627802013-11-11
mats svensson, Sverige4448212192013-11-09
Jakob Dall, Danmark8416209342922013-11-09
Stig Linander, Danmark11114791560052013-11-07
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2330216662013-11-06
Emil Fich Larsen, Danmark7716614262013-11-04
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3660429682013-11-04
John Pedersen, Danmark10315407045112013-11-02
Torben Olsen, Danmark2909160452013-11-02
Niels Poul Dreyer, Danmark40644509230932013-10-29
Jakob Engelhard, Danmark192525031912013-10-23
Per Vindis, Danmark455793231492013-10-23
Jon Lehmberg, Danmark12014951938132013-10-22
John G. Dinesen, Danmark374686221112013-10-22
Mads Elley, Danmark172652128052013-10-21
Frank Desting, Danmark456676729662013-10-20
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91486626802013-10-20
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien52177977942322013-10-16
Jens Wiberg, Danmark10862316022013-10-14
Patric Lorgé, Luxembourg132622435032013-10-10
Hamid Yadane, Marokko532588652013-10-07
Hampus Lejon, Sverige121892225802013-10-07
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10114744627292013-10-07
Lise Nielsen, Danmark1312631262013-10-06
Alen Ploj, Slovenien6660913232013-10-04
Mogens Neergaard, Danmark216628612013-10-03
Ingar Støyle Bringsvor, Norge323062315322013-10-01
Ole Kristjansen, Danmark3429617302013-09-29
Josh Rhys Jones, England325486431532013-09-27
David Boertmann, Danmark468341935772013-09-27
Wolfgang Jakob, Tyskland3459317952013-09-24
Greg McIvor, Sverige172818920062013-09-20
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark295540928182013-09-19
Klaus K. Nielsen, Danmark2493540632013-09-18
kurt jensen, Danmark18818812013-09-17
Marcin Faber, Polen316427332013-09-17
Vicky Knudsen, Danmark1199819982013-09-17
Finn Nielsen, Danmark17697692013-09-15
Christian Eilers, Danmark485088218992013-09-11
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3351114632013-09-05
Dave Barnes, Danmark5485320142013-09-05
Villy Pedersen, Danmark151610814512013-09-02
Jure Novak, Slovenien19059052013-09-02
Robert Paepke, Sverige728949939842013-08-29
Richard Burzynski, Danmark423944919352013-08-29
Charlotte Thomsen, Danmark3714834532013-08-28
Carsten Lundberg, Danmark3304613032013-08-28
Peter Bundgaard, Danmark61029342562013-08-26
Jens Eriksen, Danmark7215563352522013-08-26
Henning Krog Søndergaard, Danmark1117111712013-08-22
Steve Klasan, Tyskland323907123872013-08-22
Peter Halkier, Danmark212783220732013-08-22
Tonny Papillon, Danmark172036223272013-08-22
Allan Gudio Nielsen, Danmark111706127942013-08-15
Birthe Kirk Gawinski, Danmark3270711472013-08-09
Stefan Stürup, Danmark4405316682013-08-08
Thomas Kuppel, Tyskland6680814512013-08-08
Oluf Lou, Danmark41420050082013-08-02
Vagn Freundlich, Danmark9512816628962013-07-27
Per Kjær, Danmark17034965072732013-07-21
sissel fossat, Danmark1100410042013-07-11
Jonas Landolt, Schweiz1303630362013-07-10
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark18348342013-07-06
Pasi Parkkinen, Finland16622948930232013-07-03
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark457302658322013-06-30
John Jørgensen, Danmark6480310092013-06-30
Rolf Nagel, Tyskland202441919152013-06-24
Daniel König, Tyskland739867062013-06-22
Leif Bolding, Danmark91051117092013-06-22
Henning Rose Sørensen, Danmark11617489224082013-06-19
Karsten Mose, Danmark218159742013-06-18
Jan Durinck, Danmark224197335282013-06-17
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1327232722013-06-14
Ole Amstrup, Danmark25237122344452013-06-11
Szabolcs Kókay, Ungarn61044727102013-06-09
Troels Eske Ortvad, Danmark446778174652013-06-04
Christian Ljunggren, Sverige111295416342013-05-27
Brahim Mezane, Marokko7666112902013-05-26
Jacob Breson Neumann, Danmark191652913712013-05-23
Johanna Hartmann, Danmark1187818782013-05-23
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5531114972013-05-22
David B. Collinge, Danmark111784630312013-05-21
Ken Sievertsen, Danmark1803980392013-05-21
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark233046228732013-05-19
Troels M. Krogh, Danmark1107310732013-05-15
Rune Bisp Christensen, Danmark15823204736092013-05-15
Anders Wiig Nielsen, Danmark253652748752013-05-13
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12418936165342013-05-11
Tommy Studsholt Christensen, Danmark375355722822013-05-10
Jens Kristian Kjærgård, Danmark42986161067702013-05-07
Benny Nørgaard, Danmark1142114212013-05-02
Willy Jørgensen, Danmark17977972013-04-30
Kent Olsen, Danmark388750574132013-04-30
Henrik Baktoft, Danmark2374322682013-04-30
Franck Ishøi, Danmark333471921292013-04-17
Stephen McAvoy, Irland5497313562013-04-14
Chris van Rijswijk, Holland217079852013-04-14
Hjalte Kjærby, Danmark2428123452013-04-14
Klaus Schak Laursen, Danmark3634834082013-04-13
Finn Carlsen, Danmark295072430182013-04-11
Anna Kjøller, Danmark1141314132013-04-10
Troells Melgaard, Danmark587523427532013-04-08
Kirsten Jæger, Danmark1121212122013-04-08
Zbyszek Kajzer, Polen16806802013-04-08
Sebastian Klein, Danmark91304444812013-04-08
Thomas J. Simonsen, Danmark466919430702013-04-04
Anders Bacher Nielsen, Danmark20112748522422013-04-02
David Erterius, Sverige29436417734262013-04-02
Sven Dall, Danmark2263616792013-03-31
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark222060622352013-03-28
Benny Rytter, Danmark1137713772013-03-27
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark9572914212013-03-25
Michael Køie Poulsen, Danmark233163543222013-03-25
Markus Tallroth, Sverige8012709137282013-03-22
Peter Dam, Danmark14120581330312013-03-18
Ivan Sjögren, Sverige615636516122013-03-16
Lars Gabrielsen, Danmark8712763436872013-03-15
Jonas Halberg, Danmark3319813562013-03-08
Hans Lind, Danmark122626042962013-03-05
Christian Michael Mortensen, Danmark1194719472013-03-01
Mette H. H. Hansen, Danmark4596830602013-02-28
Søren Garder Brask, Danmark212747012013-02-28
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark4323210272013-02-25
Finn Bro, Danmark111615921842013-02-25
Anne Themsen Flindt, Danmark1119411942013-02-21
Gert Sørensen, Danmark1113411342013-02-20
Tormod Amundsen, Norge182055723832013-02-19
Kristoffer Hansen, Danmark61133727522013-02-18
Flemming Lang, Danmark81506333222013-02-14
Morten Jenrich Hansen, Danmark333653836522013-02-13
Terje Kolaas, Norge354245422902013-02-12
Søren Skov, Danmark57695275838912013-02-12
Karsten Garcia Pedersen, Danmark851569652013-02-11
wally morell, Danmark1114011402013-02-10
Hjalte B. Johansen, Danmark8877825332013-02-03
Trösch Stephan, Schweiz2258514942013-02-01
Miska Nyúl, Ungarn16486482013-01-29
Thyge Enevoldsen, Danmark19049042013-01-28
Chr. G Nielsen, Danmark1168916892013-01-26
Knud Jørgen Olsen, Danmark6763423262013-01-23
Jan Fischer Rasmussen, Danmark545727827002013-01-22
Benny Haahr, Danmark556175726772013-01-17
Poul West Lauritsen, Danmark19209202013-01-14
Mateusz Matysiak, Polen162273322282013-01-09
Christoffer Elias Kaae, Danmark423656982013-01-08
Søren Peter Pinnerup, Danmark51031834222013-01-07
Benny Steinmejer, Danmark1151115112013-01-02
Svend Erik Frandsen, Danmark528295930262012-12-29
Niels Jørgen Askirk, Danmark13813812012-12-23
Harry J Lehto, Finland5714054750362012-12-21
Anders Bræstrup, Danmark1133213322012-12-17
Svend Rønnest, Danmark12915745136252012-12-09
Otto Madsen, Danmark2230613802012-12-05
Mads Syndergaard, Danmark15775772012-12-04
Jesper Johannes Madsen, Danmark1171417142012-11-28
Andreas Petersen, Danmark293563344842012-11-19
Kennerth Kristensen , Danmark2312016022012-11-14
Poul Ulrik, Danmark1168416842012-11-08
jesper nexø arvesen, Danmark4349710832012-11-07
Lasse Strandgaard, Danmark5911626152012-10-26
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1313731372012-10-25
Torben Laursen, Danmark333730328362012-10-23
Henrik Dissing, Danmark1114411442012-10-18
Erhardt Ecklon, Danmark5612438745622012-10-12
Niels-Christian Christensen, Danmark4452014642012-10-07
Torben Back Sørensen, Danmark18778772012-10-07
Henrik Mikkelsen, Danmark5210293654462012-10-03
Per Huniche Jensen, Danmark193848497282012-10-01
Leif Holmskov, Danmark182895830462012-09-23
Carsten Egevang, Guinea3406119062012-09-23
Poul Thrane, Danmark142733150122012-09-18
Gert Jeppesen, Danmark14418500153142012-09-15
Peter Lauritzen, Danmark4303312312012-09-12
Klavs Frandsen, Danmark213977852012-09-12
Bent Carstensen, Danmark244042346652012-09-09
Gabor Graehn, Danmark323718362012-09-06
Rafael Armada, Spanien2286517472012-08-30
André Riis Ebbesen, Danmark264431723572012-08-30
Bjørn Erik Hellang, Norge3331612322012-08-27
Mogens T. Kofod, Danmark2200810642012-08-26
Wout De Rouck, Belgien2314418002012-08-20
Lasse Olsson, Sverige232321722452012-08-20
Terry Townshend, Storbritannien7911656443042012-08-20
Michael Grell, Danmark31212269842012-08-20
Terje O. Nordvik, Norge4742129022012-07-27
Johannes Christian Harbou, Danmark788423429872012-07-16
Alex Sand Frich, Danmark459977645152012-07-16
Peter Østrup Jensen, Danmark1106110612012-07-16
Jonas Gildebro, Danmark17777772012-07-16
Søren Nygaard, Danmark7015478051672012-07-15
Michael Schwalbe, Danmark122334229802012-07-08
Christian Martin Glahder, Danmark131169316162012-06-26
John Mikkelsen, Danmark2193910882012-06-26
Frode Jacobsen, USA464683917322012-06-23
Raphaël Lebrun, Belgien2746551332012-06-21
Omar Runolfsson, Island131179817202012-06-20
Bo Jensen, Danmark11111193220132012-06-19
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark171884115552012-06-15
Jan Speiermann, Danmark398779556832012-06-15
Torkild Kristensen, Danmark374176123012012-06-07
Martinez Jonathan, Frankrig24525572622482012-06-05
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark396100237212012-06-01
Nikolaj Noel Christensen, Danmark345188830222012-05-31
Daniela Gruber, Tyskland425108152012-05-31
Andreas Guldager, Danmark131291815682012-05-30
Benoit Nabholz, Frankrig141629923702012-05-23
Benny Kristensen, Danmark12322060337032012-05-23
Palle Hove Christensen, Danmark3431816272012-05-21
John Mikkelsen, Danmark1144414442012-05-21
André Julinder, Sverige3368518882012-05-14
Jesper Høy Hansen, Danmark3271913922012-05-11
Jan Mogensen, Danmark293311523722012-05-09
tue hartmann, Danmark16926922012-05-06
Niels Frost, Danmark1175517552012-04-29
Kim Aaen, Danmark5412047855042012-04-19
Mattias Nordlund, Sverige4613521842012-04-17
Kjeld Pedersen, Danmark1102710272012-04-17
Christophe CAPELLE, Frankrig8794814972012-04-14
Thomas Bernhardsson, Sverige869982918262012-04-13
Ole Skrubbeltrang, Danmark3313914532012-04-12
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark141548113922012-04-11
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33935015129592012-04-09
Bent Nielsen, Danmark6446510332012-04-09
Domen Stanic, Italien141678118462012-04-08
Reto Burri, Schweiz121335116742012-04-06
Jesper Sonne, Danmark131787621932012-03-30
Steen Christensen, Danmark4475419472012-03-30
Frank Simonsen, Danmark112357937932012-03-29
Eirik Nydal Adolfsen, Norge1119411942012-03-29
Susanne Jepsen, Danmark14719919052142012-03-23
Martin Høj Hansen, Danmark15715712012-03-22
Anders Tørressen Hangaard, Norge51100236962012-03-21
Michael Mosebo Jensen, Danmark12427172982762012-03-20
Tobias Berger, Sverige434454422032012-03-20
Kjetil Schjølberg, Norge345736943862012-03-12
Steen Reimers, Danmark111785127992012-03-11
Flemming Ahlmann, Danmark6013271565872012-03-10
Claus Johansson, Danmark161692613642012-03-09
Mogens H. Foder, Danmark18038032012-03-07
Clausjannic Labuz, Danmark11018623957042012-03-06
Kurt Prentow, Danmark71394429092012-02-28
Mathieu Bally, Schweiz354018224962012-02-26
Jan Jespersen, Danmark71064519152012-02-24
Nicolas Pierre Beyer, Danmark19299292012-02-24
Leander Khil, Østrig224180829942012-02-22
Malte Christensen, Danmark1109510952012-02-21
Stefan Hage, Sverige3481723302012-02-16
Svend Nørgaard, Danmark111251421022012-02-16
Henrik Poulsen, Danmark2210712462012-02-13
Rune Bjerre, Danmark347308246682012-02-12
Steve Nuttall, England1106010602012-02-12
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark244555739022012-02-12
Michael Sørensen, Danmark6590419522012-02-10
Vagn Gjerløv, Danmark316686882012-02-06
Allan Helge Nolte, Danmark2271318622012-02-06
Mark Desholm, Danmark1268526852012-02-06
Stefan Cherrug, Sverige192355918002012-02-06
Lars Ernst, Danmark16336332012-02-02
kim jespersen, Danmark214739522012-01-31
Henrik Just, Danmark7411864237472012-01-26
Yann Kolbeinsson, Island183524727322012-01-25
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10113860443522012-01-13
Marcus Erik Danielsson, Sverige141217015252012-01-12
Kris De Rouck, Belgien19359352012-01-08
Thomas Hultquist, Sverige3513622532012-01-07
Jacob Sterup, Danmark223594332652012-01-04
Jakob Hochuli, Schweiz8868617572011-12-30
Egon Iversen, Danmark2417825162011-12-29
Kurt Vogt, Danmark27159098272011-12-27
Jens Ole Byskov, Danmark452848119212011-12-24
Julian Guy Bell, Norge1140614062011-12-23
Vlad Cioflec, Rumænien6572713432011-12-22
Jan Kåre Ness, Norge72493565292011-12-14
Niels Jarnum, Danmark6602124472011-12-13
Jens Ballegaard, Danmark61054436532011-12-11
Lars Smith, Danmark172797741582011-12-09
Stinne Aastrup, Danmark4550419652011-12-05
Kresten Hansen, Danmark2245416392011-12-01
Kristian Poulsen, Danmark2226013852011-11-18
erik ehmsen, Danmark10911614542011-11-16
Pete Antrobus, England3434518762011-11-16
morten jønck, Danmark324348822011-11-12
Alf Petersson, Sverige427157839342011-11-02
Albert J. de Jong, Holland1138913892011-11-01
Nicki Sørensen, Danmark567276223492011-10-31
Hugh Harrop, Skotland2363218902011-10-26
Claus Lunde Pedersen, Danmark101121114812011-10-25
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark91075214482011-10-25
Kristian Laustsen, Danmark5818920762011-10-23
Jørn Vinther Sørensen, Danmark111882730892011-10-20
Leif Pedersen, Danmark284380722622011-10-16
Iben Hove Sørensen, Danmark1397039702011-10-15
Dan Bruhn, Danmark2315718822011-10-13
Dominic Mitchell, Storbritannien171814916972011-10-10
michael jürgensen, Danmark1164316432011-10-09
Jan Eske Schmidt, Danmark245245143652011-10-08
Steen Drozd Lund, Danmark101489321262011-10-07
Henrik Knudsen, Danmark194630745172011-10-05
Richard Ek, Sverige366382146472011-10-03
Allan Prang, Danmark1286228622011-10-02
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71485026172011-10-01
Martin Rivero, Danmark2307216992011-10-01
Anders E. Sørensen, Danmark12523463148862011-10-01
Benjamin Gnep, Tyskland2195810622011-09-30
Jesper Segergren, Sverige2350819872011-09-27
Per Hirslund, Danmark16326322011-09-25
Maurizio Sighele, Italien9708014162011-09-25
Christian Axelsen, Danmark468042557452011-09-25
Thurel Julien, Gambia13212956716722011-09-18
Jens Ryge Petersen, Danmark214169030872011-09-16
Bent Staugaard Nielsen, Danmark71008419122011-09-05
Søren Harding, Danmark866344846562011-08-30
Jonn Leffmann, Sverige141731717962011-08-22
Christoph Moning, Tyskland141276012492011-08-20
Jesper Brinkmann, Danmark183171427522011-08-17
nick petersen, Danmark4424411982011-08-16
david drangsland, Norge162290325532011-08-13
Aage Kabbelgaard, Danmark1117311732011-08-12
John Dreyer Andersen, Danmark253750322622011-07-31
Wolfgang Trimmel, Østrig1250725072011-07-29
Knud Kjeldsen, Danmark18288282011-07-27
Kurt Willumsen, Danmark15985982011-07-27
Jeppe Berthelsen, Danmark17257252011-07-27
Anders Søgaard, Danmark12923150235202011-07-17
Yoav Perlman, Israel152607224452011-07-14
Hallgeir Fisketjøn, Norge8769815552011-07-07
Jens Overgaard Christensen, Danmark9415495236752011-07-01
Felix Jachmann, Tyskland2256913182011-06-24
Rasmus Hald, Norge2215411742011-06-17
Aidan G. Kelly, Irland2345320082011-06-14
Peter Lyngs, Danmark246845357482011-06-04
Maarten Zorgdrager, Holland6818716922011-06-02
Elly Hansen, Danmark193544150932011-05-29
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1134413442011-05-24
Thomas Maul, Danmark869278119202011-05-16
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1170917092011-05-12
Oskar Nilsson, Sverige2289416262011-05-09
Klaus Bjerre, Danmark345615537212011-05-04
Jørgen Dam, Danmark24541196634632011-05-04
Paul Jacobsen, Danmark1174317432011-04-23
Claus Boe Tøndering, Danmark2226212762011-04-19
Luca Andrei Dehelean, Rumænien141762619332011-04-06
Thomas Nielsen, Danmark202957531562011-03-24
Gabriel Schuler, Schweiz16929987534502011-03-23
Lars Petersson, Sverige17807802011-03-19
Lars Laursen, Danmark1189718972011-03-10
Brian Thomsen, Danmark5576719172011-03-08
Kristian Ribers, Danmark18888882011-02-27
Lee Victor Gregory, Storbritannien2394222982011-02-21
Bo Thyge Johansen, Danmark1320332032011-02-16
Martin Kviesgaard, Grønland295354036522011-02-13
Svend Erik Olesen, Danmark1189418942011-02-10
Martin Oomen, Sverige141974318712011-02-07
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71433929252011-02-03
Tim Hesselballe Hansen, Danmark72198948852011-01-30
Kai Gauger, Tyskland101417719062011-01-27
Martijn Bunskoek, Holland101133213022011-01-27
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1147914792011-01-23
Thomas Riedel, Danmark4603724172011-01-14
Torben Jepsen, Danmark131771819822011-01-13
René Christian Hansen, Danmark1122512252011-01-13
Bo Svensmark, Danmark71482845882011-01-10
Odysseas Tsimoulis, Grækenland253450917502011-01-09
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark1100810082011-01-08
Hans Gleie, Danmark2369720612010-12-29
Johan Stenlund, Sverige437696335442010-12-20
Chris Romeiks, Tyskland142237322292010-12-12
Cristian Jensen Marcet, Danmark367143439892010-12-10
Ies Meulmeester, Holland121711117682010-12-03
Bo Sonne Sørensen, Danmark295472344282010-11-24
Seamus Enright, Irland2480938352010-11-21
Hans Larsson, Sverige357683544182010-11-07
Martin Roost, Schweiz2256914752010-11-07
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark456812429852010-10-29
Kurt Bredal Christensen, Danmark113011266352010-10-28
Bjørn Grøn, Danmark4588623712010-10-27
Erik Røjgaard, Danmark1135913592010-10-21
Dirk Van Gansberghe, Italien201962914642010-10-21
Knud Erik Christensen, Danmark1245724572010-10-20
Aron Andersson, Sverige4446713472010-10-20
Stéphane Bocca, Belgien2407124002010-10-19
Jurgen Lehmann, Finland1135813582010-10-12
Knud N. Flensted, Danmark162678428712010-10-10
Tomas Svensson, Sverige447131137492010-10-08
Henrik Mouritsen, Tyskland82053239582010-09-29
Søren Gjaldbæk, Danmark2399321072010-09-29
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3410414502010-09-28
Ole Lorenzen Post, Danmark1203020302010-09-27
Leo Heemskerk, Holland1205520552010-09-26
Kristian Laustsen, Danmark6993223852010-09-22
René Worup Rørbæk, Danmark1105110512010-09-22
Lars Borup, Danmark357140336472010-09-19
Birger Algot Tørnblad, Danmark218009242010-09-14
Lars Witting, Danmark326822133032010-09-08
Aleix Comas, Spanien6753915662010-09-05
Henrik Kolsbjerg, Danmark8807512242010-08-27
Ivan Petric , Slovenien81064026162010-08-22
Christoph Moning, Tyskland31072552092010-08-18
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2306321332010-08-10
Hans Pinstrup, Danmark193103129102010-08-09
Klaus Mortensen, Danmark539271632542010-08-07
Henning Broe, Danmark18628622010-08-05
Henrik H. Søndergaard, Danmark71066522592010-08-05
Alf Frølich, Danmark1237523752010-08-02
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1125612562010-07-26
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet61042932562010-07-15
Gordon Hodgson, England1194519452010-07-15
Marco Hammel, Schweiz1109410942010-07-12
Birger Hultengren, Danmark1128312832010-07-07
Simon Sigaard Christiansen, Danmark507601727922010-07-02
ji be, Schweiz182343123972010-06-21
Stig Toft Madsen, Danmark2333516952010-06-17
Anne Blotting, Danmark2184910812010-06-17
Per Ekberg Pedersen, Danmark173181042682010-06-15
Carsten Gørges Laursen, Danmark142584737282010-05-31
Heine Oldenskov, Danmark5554617452010-05-30
Vinni Bruhn, Danmark71050833132010-05-29
Per Allan Degn, Danmark101208315822010-05-28
Jani Vastamäki, Finland61228331102010-05-28
Martijn Bot, Holland8615232527682010-05-26
Jan Bolding Kristensen, Danmark1200620062010-05-18
Albert Steen-Hansen, Danmark17533579658592010-05-04
Patrik Jonasson, Sverige1130513052010-05-02
Thomas Kuppel, Tyskland1212521252010-04-23
Hans Jørgen Riis, Danmark2268415232010-04-23
Peter Steen Henriksen, Danmark1157515752010-04-19
Torben Byfoged, Danmark2260914062010-04-13
Jan-Michael Breider, Sverige4572119332010-04-06
Niels Odder, Danmark4645121352010-03-27
Ulf Eschou Møller, Danmark295998476282010-03-26
Mogens Hansen, Danmark33967887540862010-03-19
Thorkild Lund, Danmark1160816082010-03-15
Steen Højmark-Jensen, Danmark1281928192010-03-07
Hanne April Farnæs, Danmark3352113302010-03-07
Lars Mejlby, Danmark193223433092010-03-05
per mattisson, Danmark2371219782010-03-01
Christian Brinkman, Holland1117411742010-02-23
Johnny Laursen, Danmark12219994531952010-02-23
Flemming Værgman, Danmark1164616462010-02-21
Dan Allan Nielsen, Danmark2326516672010-02-18
Lene Vejen, Danmark41012648602010-02-14
Arild Breistøl, Norge142011528432010-02-11
Jan Kiel, Danmark81903549302010-02-06
Thomas W. Johansen, Danmark92081159622010-02-04
Jean Seeberg, Danmark3402314432010-01-31
Jacob Dalsten Petersen, Danmark314470619732010-01-31
Henrik Bengtsson, Danmark3436017682010-01-24
Ken Rasmussen, Danmark3675638842010-01-24
Tommy Andre Andersen, Norge132063121002010-01-18
Bjarne Skule, Danmark171559512562010-01-12
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark2201311092010-01-11
VASLIN Matthieu, Frankrig10112862224022010-01-05
Carsten Lyhr Hansen, Danmark5950420342010-01-05
Timme Nyegaard, Danmark2235411952010-01-03
Lars Andersen, Danmark1157015702010-01-01
Fülöp Attila, Rumænien1186918692009-12-25
Josh J Shaw, England2272916752009-12-25
Nico de Vries, Holland1152515252009-12-20
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1115811582009-12-06
Pieter Vantieghem, Belgien254480041982009-11-26
Søren Brinch, Danmark132856267702009-11-22
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5654915762009-11-19
Arne Lilhauge, Danmark7834316652009-10-19
Brian Wielsøe, Danmark1639163912009-10-14
Jan Hjort Christensen, Danmark71696763492009-10-13
Jan Ole Kriegs, Tyskland3456215762009-10-13
Thomas Bentsen, Norge2277114452009-10-12
Kermarrec Corentin, Frankrig303775725022009-10-11
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5515712782009-10-08
Tue Romanow, Danmark1196419642009-10-06
Jan Ravnborg, Danmark91632029732009-10-06
David Lundgren, Sverige1185918592009-09-18
Bjørn Ginman, Danmark1409940992009-09-16
Mårten Müller, Sverige3600021512009-09-13
Flemming Eskildsen, Danmark1163416342009-09-07
Kurt Rasmussen, Danmark71263426572009-09-04
Poul Reib, Danmark5658418572009-08-27
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1411141112009-08-20
Kjetil Johannessen, Norge385441924362009-08-10
Jørgen Witved, Danmark8113228440402009-08-10
Thomas Hellesen, Danmark153175729042009-08-10
Björn Dellming, Sverige1332533252009-08-02
Jan van der Laan, Holland1143614362009-07-31
Mats Wallin, Sverige243549321722009-07-29
Luise Ekberg, Danmark1133213322009-07-26
Jens Maibomm Hansen, Danmark1148214822009-07-19
Karsten Munch Andersen, Danmark3417415492009-07-13
Geir O. Pedersen, Norge162759123952009-06-25
Chris Lansdell, England162598823722009-06-22
Mehmet Goren, Tyrkiet8111213034222009-06-15
Reto Burri, Schweiz344408322522009-06-08
Lotte Skjærbæk, Danmark3324811792009-05-28
Stefan Frello, Danmark1111011102009-05-28
Hans Eli Sivertsen, Færøerne4840025552009-05-24
nuno barros, Portugal1148814882009-05-18
Henrik Madsen, Danmark71252327612009-05-12
Jørgen Hansen, Danmark1182318232009-05-12
Susanne Overgaard Petersen, Danmark61005525162009-05-11
Michael bergman, Sverige51269645112009-05-09
Peter Jensen, Danmark4811328202009-05-07
Birger Bavnsgaard, Danmark1135813582009-04-30
Stig Eide, Norge1236023602009-04-27
Csaba Lendvai, Ungarn1169216922009-04-25
Peter Kuster, Schweiz101965529902009-04-24
finn birkholm-clausen, Danmark4964832022009-04-23
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1209820982009-04-23
Bjarne Nielsen, Danmark3440216032009-04-19
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark2277315372009-04-19
Robert Toft, Danmark3512425422009-04-15
Morten Jørgensen, Danmark91555924102009-04-14
Jacob Neumann, Danmark2259214152009-04-12
Henrik Johansson, Norge2406925362009-04-11
Poul Erik Junk, Danmark5750818272009-04-08
Gal Shon, Israel1121212122009-04-06
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3368915842009-04-06
Jens Boesen, Danmark101693821422009-04-04
Allan Hansen, Danmark3453118692009-04-03
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3340012412009-04-01
Erling Bonde, Danmark3581524832009-03-29
Ole Andersen, Danmark2286018972009-03-29
Stig Westergård, Danmark1295329532009-03-26
Andreas Saul-Rotne, Danmark1147514752009-03-01
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark2203311232009-03-01
per schmidt, Danmark1136313632009-02-23
Dennis Martinek Langholz, Danmark61094829732009-02-23
Lesley van Loo, Holland111770019652009-02-23
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1170317032009-02-20
Marko Gregoric, Slovenien18568562009-02-12
Jonathan Meyrav, Israel3530320572009-02-06
Lars Villadsen, Danmark71016224112009-02-01
Freddy Johansen, Norge61052926142009-01-30
Bence Kókay, Ungarn91355919792009-01-25
Anders Bergman, Sverige3510020792009-01-18
Raffael Ayé, Schweiz91194117542009-01-16
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1133813382009-01-12
Olof Jönsson, Sverige223798736912009-01-11
Florin Chirila, Rumænien61018419082009-01-07
Annette Hansen, Danmark31226173142009-01-07
Klaas Bert Debusschere, Belgien2321718532009-01-06
Luca Sattin, Italien243771123542009-01-05
Erik Ehmsen, Danmark61080145322008-12-29
Thomas Damm Als, Danmark2311316952008-12-22
Lars Lundmark, Sverige1213121312008-12-20
Alex Wallin, Danmark3392716112008-12-15
Martin Søgaard Nielsen, Danmark275670338492008-12-08
Mogens Holme, Danmark2221411832008-11-27
Jos Van den Berg, Holland1283128312008-11-24
Kim Søvæld, Danmark1135813582008-11-18
Roland Jensen, Danmark173153426652008-11-17
Peter ter Heide, Holland1165216522008-11-10
Ma Yan Bryant, Storbritannien274340825412008-11-09
Ole Thyge Plannthin, Danmark6818917532008-11-09
John Martin Mjelde, Norge61050921652008-11-05
Steen Brølling, Danmark1164316432008-11-03
Niki Forintos, Ungarn1104710472008-11-02
Michael Bergman, Sverige2523429812008-10-27
Carsten Fog, Danmark1238723872008-10-25
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark142770327692008-10-22
Jan Salmonsen, Danmark2422421742008-10-19
Kield Andersson, Danmark5920724532008-10-18
Marianne Heno Mogensen, Danmark61080041202008-10-18
Carsten Gadgaard, Danmark8921573369052008-10-17
Torben Andersen, Danmark61133524352008-10-12
Palle Jensen, Danmark3413414202008-10-09
Kim Øllgaard, Danmark91295321052008-10-09
Sanne Busk, Danmark51132743952008-10-08
Flemming Nielsen, Danmark1106410642008-10-06
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3482017752008-10-06
Eva Agnethe Bramming, Danmark4634717472008-10-06
Henrik Holm Brask, Danmark1168716872008-10-06
Mogens Krantz Backe, Danmark5735718002008-09-27
lou bertalan, Tyskland1158015802008-09-25
Per Smith, Danmark1192819282008-09-22
Stéphane Aubry, Schweiz7311511227502008-09-08
John Hornbek, Danmark182410415722008-09-08
Xavier ROZEC, Frankrig3605723122008-09-02
Aron Andersson, Sverige3498027232008-08-28
Ole Kristensen, Danmark81225319922008-08-24
Søren Olin, Danmark2430421802008-08-16
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2459823682008-08-10
Keld Sørensen, Danmark5787722612008-08-02
Marcel van Kammen, Holland2307516092008-07-22
Eric Schaumburg, Danmark61176824092008-07-19
Svend Ove Jensen, Danmark2365419612008-07-14
Espen Støtterud Christensen, Norge6857015422008-06-23
Petri Salo, Finland2614039052008-06-18
Flemming Dane, Danmark3406414412008-06-13
Ole Snerling, Danmark1139513952008-06-04
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3417415512008-05-29
Niels Jørgen Clausen, Danmark91548920492008-05-26
Seamus Mogensen, Danmark2315617052008-05-26
Paul Nilsson, Danmark203862625682008-05-26
Mona Grundsøe, Danmark253873321972008-05-05
Michael Bonefeld Bladt, Danmark4882436422008-04-30
Alan Clewes, Storbritannien2447032202008-04-26
Jonas Gadgaard, Danmark111722623342008-04-26
Henning Hansen, Danmark4528413692008-04-22
Theis Bacher Nielsen, Danmark5582312772008-04-22
Thomas Lundqvist, Danmark1218021802008-04-19
Ralph Martin, Tyskland263739917782008-04-18
Claus Kesby, Danmark1114811482008-04-16
kim lundqvist, Danmark142225922222008-04-09
Henrik Greve, Danmark3715644492008-04-07
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien5934032942008-03-30
Steen Cruddis, Danmark1243224322008-03-16
Claus Øgard, Danmark2276514472008-03-16
Anders Horsten, Danmark2338018382008-03-14
Patrick Beirens, Belgien2383422552008-03-10
Thomas Eske Holm, Danmark1221422142008-03-02
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8215392828482008-02-27
Frode Falkenberg, Norge203844928032008-02-25
niels bahl andersen, Danmark4573618412008-02-21
Chris Batty, England14223346545562008-02-20
Martin Majlandt, Danmark1190619062008-02-18
Rasmus Strack, Danmark122218325602008-02-06
Lars Peter Johansson, Danmark3610425422008-01-25
Ger Meesters, Holland3728526202008-01-23
Lilly Irene Sørensen, Danmark91413020242008-01-20
Torben Evald, Danmark71367526982008-01-18
Thomas Buus Nielsen, Danmark3796927782008-01-14
Pim Wolf, Holland3552621252008-01-08
Tom Backlund, Finland1314331432008-01-06
Uffe Jensen, Danmark1165116512007-12-28
Andreas Noeske, Tyskland6915018172007-12-16
Michael West, Danmark1178117812007-12-16
Anni Oppelstrup, Danmark2333718712007-12-16
Inger Christoffersen, Danmark1157915792007-12-09
Simon Werngren, Sverige71341524392007-11-29
Tibu Paul Lucian, Rumænien4787630362007-11-24
Barrault Frantz, Frankrig51026524192007-11-24
John N. Jensen, Danmark1205520552007-11-22
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2311220872007-11-06
Niels Kaare Krabbe, Danmark2440625722007-11-04
dave farrow, Storbritannien1181718172007-10-30
christian tiller, Norge1212021202007-10-16
Carsten Egevang, Grønland5112093952202007-10-09
Jack Juliussen, Danmark3489816442007-10-07
Quentin Dupriez, Frankrig1149914992007-10-05
Lonnie Jensen, Danmark1348334832007-10-05
Michal Radziszewski, Polen1205820582007-09-20
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2350317542007-09-09
Janus Ethelberg, Danmark9415702022072007-09-05
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1320832082007-09-02
Kent Schou Larsen, Danmark1129412942007-08-28
Jesper Nielsen, Danmark2332618532007-08-28
Jan Thomsen, Danmark8915931536902007-08-21
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2490027202007-08-18
Joakim Engel, Danmark8316163952322007-08-18
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne71719236132007-08-18
Jens Andersen, Danmark61309732732007-08-17
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1220822082007-08-16
Mark Hammond, Danmark2334921122007-08-15
Jóan Petur Petersen, Færøerne1104010402007-08-11
Johannes Tallroth, Sverige4624018452007-08-08
Inger Andersen, Danmark244209022552007-08-07
Hans Rytter, Danmark234115435642007-08-07
Magne Pettersen, Norge2638832192007-08-03
Lars Munk, Danmark1143614362007-08-03
Johan Emil Løje, Danmark1142214222007-07-31
Lars Omø Christiansen, Danmark1183118312007-07-15
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark51010824022007-07-14
Thomas Hasle Ravn, Danmark2510527992007-07-12
Carsten Poulsen, Danmark325892334172007-07-12
Niels Jørgen Larsen, Dominica163149238412007-07-10
Carl Erik Mabeck, Danmark12724104754962007-07-04
Erik Jensen, Danmark2376019172007-06-26
Jens Holte Frederiksen, Danmark1146314632007-06-25
Tommy Holmgren, Sverige81537122912007-06-24
Erik Edvardsson, Sverige152454123012007-06-05
Linda Mølgaard, Danmark4796431072007-05-30
Erik Breden, USA6933118152007-05-30
Mikko Oivukka, Finland223635927672007-05-20
Bente Steffensen, Danmark1130613062007-05-20
Bjarne Golles, Danmark2425524912007-05-10
Claus Eriksen, Danmark3566722702007-04-29
Erik Agertoft, Danmark173295742782007-04-29
Jan Bosch, Holland1175217522007-04-25
Kristian Borum, Danmark2389821192007-04-22
Søren Langkilde Madsen, Danmark61149822372007-04-21
Birgit Nielsen, Danmark2425421782007-04-15
Ivan Skov Pedersen, Danmark1131913192007-04-10
Poul Emil Kristensen, Danmark1303230322007-04-08
Dennis Andersen, Danmark3454516602007-04-04
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2383420422007-03-04
Ole Stobbe, Danmark2428125322007-02-28
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8817848056232007-02-25
Torben Ethelberg, Danmark192966122672007-02-25
Preben Berg, Danmark193991938682007-02-17
Kaj Krutfelt, Sverige3461917312007-02-05
Arthur R. Jensen, Danmark133639363312007-01-30
Patrick Höhener, Frankrig1188718872007-01-18
Kjetil Schjølberg, Norge1161916192007-01-09
Peter Christiansen, Danmark428053953552006-12-31
Johannes Erritzøe, Danmark2411420742006-12-28
Jan S. Kristensen, Danmark71433129202006-12-24
Jens Lind, Danmark4540114162006-12-11
Nelly Hansen, Danmark335828630262006-12-06
Wim van der Schot, Holland1208320832006-12-04
Ruud van Beusekom, Holland1138813882006-11-26
Klaas Felix Jachmann, Tyskland295865642602006-11-26
Leif Bisschop-Larsen, Danmark223777925502006-11-08
Tom Backlund, Finland51261235472006-11-07
Anders Tøttrup, Danmark315773334822006-11-05
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2480626432006-10-09
Gunner Munk, Danmark1223522352006-10-08
Bart-Jan Prak, Holland6924217042006-10-05
Ludovic Scalabre, Frankrig112280834142006-10-02
Steffen Holst, Danmark4715422432006-09-30
Peter Bo, Danmark3853441072006-09-25
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne41071331992006-09-23
Jørgen Staarup Christensen, Danmark316488530762006-09-22
Ernst Hjøllund, Danmark3615029402006-09-21
Herman Bouman, Holland1160416042006-08-30
Kim Petersen, Danmark101570319482006-08-24
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1181818182006-08-20
Erik Enevoldsen, Danmark51398938382006-08-20
Christian Wegst, Tyskland1260826082006-08-10
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61393228022006-08-09
Pierre-André Crochet, Frankrig101576920252006-08-09
Karsten Stæhr, Danmark101666820922006-08-09
Tom Goossens, Belgien91589529882006-08-09
Lars Birk, Danmark1140614062006-08-07
Kim Iburg, Danmark1147414742006-08-07
Leif Jonasson, Sverige2475628442006-08-07
Steen Brølling, Danmark51104329622006-07-31
Pawel Malczyk, Polen5941027282006-07-26
Christian Svane, Danmark3582822312006-07-25
Jørgen Scheel, Danmark163229832642006-07-21
Lars Pedersen, Danmark1157415742006-07-21
Mario Rodero Hernández, Spanien132022520722006-07-10
Henrik H. Søndergaard, Danmark71469924852006-07-10
Claus Kesby, Danmark1185118512006-07-10
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3524220392006-07-10
Samuel Peregrina, Spanien254645821912006-07-08
Benjamin Steffen, Tyskland71039519672006-07-08
Tom Sørensen, Danmark3496721162006-07-08
Lars Larsson, Sverige3495018362006-07-08
Markus Tallroth, Sverige1208820882006-06-07
Knud-Erik Strange, Danmark81791229322006-06-07
Morten Jensen, Danmark6937521422006-06-07
Claudia Thiel, Tyskland2321117292006-06-07
Detlef Gruber, Danmark1161216122006-06-07
Palle Nygaard, Danmark112925445562006-06-07
Carsten Olsen, Danmark1313431342006-06-07
Andreas Meyer Winnem, Norge182491018882006-06-07
Knud-Erik Andersen, Danmark1173117312006-06-07
Arnold Houmann, Danmark224475445572006-06-07
Wedigo Ferchland, Danmark5662714432006-05-18
Ole Hetland, Danmark111921423942006-05-18
Gert Rasmussen, Danmark81445526192006-05-14
Claus Dalskov, Danmark1180218022006-05-12
Per Ekberg Pedersen, Danmark122622327122006-05-10
Jørn Lennart Larsen, Danmark3451117322006-05-10
Jens Jacob Iversen, Danmark3650323002006-05-10
Peter Halkier, Danmark61204231472006-05-10
Bent Jensen, Danmark3738625112006-05-10
Friedrich Thomas, Danmark1195319532006-05-10
Ole Friis, Danmark2438325252006-05-08
Margit Hove, Danmark1172717272006-05-02
Hans Eli Sivertsen, Færøerne111964331232006-04-23
Mikael Funch, Danmark81668027112006-04-19
Ruth Ahlburg, Danmark234283623902006-04-10
Søren Parup, Danmark18828822006-04-01
Kent Schou Larsen, Danmark2309816272006-03-30
Niels Fabæk, Danmark71197119212006-03-19
Tom Jensen, Danmark1185418542006-03-19
Rune Larsen, Danmark2321517952006-03-19
Esben Eriksen, Danmark71596833562006-03-16
Søren Koch, Danmark3561219462006-03-16
Tim Vaughan, Storbritannien81522121542006-03-16
Karin Gustausen, Danmark3672834862006-03-11
Gunnar Larsen, Danmark193336123782006-03-11
Tobias Epple, Tyskland81341623312006-03-11
Svend Danbæk, Danmark1247024702006-03-05
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1268926892006-03-05
Birger Pedersen, Danmark4711620252006-03-05
Henning Hansen, Danmark4627318842006-03-01
Johan Stenlund, Sverige3646524562006-03-01
Ole Richter, Danmark1340434042006-03-01
Nis M. Nissen, Danmark1229522952006-02-25
Jan Bolding Kristensen, Danmark3839631372006-02-25
Cédric Rousseau, Frankrig101641320002006-02-20
Kjetil Johannessen, Norge295546426412006-02-19
Mark Trott, England1171717172006-02-12
Arne Bertelsen, Danmark1170517052006-02-11
Niels Bomholt, Danmark61048326562006-02-11
Tune Jensen, Danmark1202420242006-02-04
Frank Svensson, Danmark3805134982006-02-02
Marnix Jonker, Holland183327126672006-02-01
Terry Townshend, England2392420882006-02-01
Eline Eggers, Danmark3518617872006-02-01
Annelise Juul Stampe, Danmark41348855822006-01-30
Hans Erik Mom, Holland1149414942006-01-28
Jens B. Bruun, Sverige62002453812006-01-26
Uffe Pedersen, Danmark599660525662006-01-22
Björn Gísli Arnarson, Island133020144212006-01-19
Tommy Hjorth, Danmark2368819322006-01-18
Tommy Frandsen, Danmark8216883239002006-01-15
Kim Lunding, Danmark173010641662006-01-14
Killian Mullarney, Irland2444422762006-01-10
Luc Verroken, Belgien4874225032006-01-05
Peter Thomsen, Danmark71397329652006-01-05
Justin Jansen, Holland1162516252005-12-24
David Erling Drangsland, Norge1264826482005-12-24
Ole Riis Jensen, Danmark3513122662005-12-20
Oleg Formanyuk, Ukraine4752029952005-12-15
Bent Møller Sørensen, Danmark2621038262005-12-13
Thomas Kjær Christensen, Danmark2685637852005-12-06
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1359635962005-12-04
Klaus B. Fries, Danmark3697729432005-12-03
Michael Køie Poulsen, Danmark1312631262005-11-24
Erik Lindgren, Sverige1328832882005-11-19
Steffen Ortmann, Danmark3693530822005-11-16
Jostein Myromslien, Norge1175917592005-11-15
Ola Nordsteien, Norge1205620562005-11-15
Lennaert Steen, Holland3564820432005-11-08
Henrik Elver, Danmark91355219022005-11-07
Aleix Comas, Spanien2465028232005-11-07
Mark Trustrup, Danmark1167516752005-10-31
Peter Bundgaard, Danmark112485530242005-10-31
Thomas Larsen, Danmark1128912892005-10-29
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2463426492005-10-27
Bjarne Nielsen, Danmark6973520702005-10-12
Stig Vang Petersen, Danmark233674732832005-10-11
Jesper Sonne, Danmark304781823932005-09-27
Daniel Patterson, Sverige5882628582005-09-23
Siv Behrendt-Møller, Danmark2485527362005-09-23
Hans Henrik Larsen, Danmark3500520862005-09-14
Henrik Pedersen, Danmark81218017022005-09-14
Terje Axelsen, Norge101557819432005-09-08
Ivan Abramowitz, Danmark1220322032005-09-07
Mats Wallin, Sverige71168118532005-09-06
Hans Henrik Iversen, Danmark4579017722005-09-06
Anders Jihmanner, Sverige1158015802005-09-05
Samuel Paz Parracho, Spanien81287120092005-09-02
Christian Tiller, Norge71908638212005-08-30
Lars Elvstrøm, Danmark2333818502005-08-29
Peter Bjerre, Danmark61095323092005-08-29
Ruud Altenburg, Holland2302616382005-08-29
Karl-Eric Gustafsson, Sverige183290524402005-08-26
Lars Lindgren, Danmark1177217722005-08-16
Anders Frederiksen, Danmark1142514252005-08-07
Hampus Lejon, Sverige1192419242005-08-05
Kasper Thorup, Danmark1163216322005-08-02
Andreas Malte Nielsen, Danmark1204520452005-07-04
Morten Stampe Larsen, Danmark5673819702005-06-29
Emil Todorov, Bulgarien5765618262005-06-26
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien19009002005-06-26
Ulla Vibe Funch, Danmark1206720672005-06-26
Theodosis Mamais, Grækenland294682222412005-06-22
Erik Kramshøj, Danmark133214046992005-06-16
Gaukur Hjartarson, Island112117426362005-06-13
Rie Voetmann, Danmark72541258712005-06-13
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark61768048772005-06-12
Andres Wolff Fries, Danmark1188018802005-06-01
Julien Piette, Frankrig162740623432005-05-18
Westy Esbensen, Danmark1166316632005-05-04
Peter Iversen, Danmark1184218422005-05-01
Bjørn Kjellemyr, Norge3577924382005-05-01
Martin Jessen, Danmark4905124992005-04-26
Arild Hansen, Norge2316816692005-04-26
Jim Thagaard Hansen, Danmark183072223162005-04-20
Stuart A Reeves, Danmark122236722312005-04-20
Yeray Seminario, Spanien3679334552005-04-11
Miguel Avelino Suárez, Spanien3576422142005-04-11
José García Monzón, Spanien4721425942005-04-11
Hans Drostgaard, Danmark1181418142005-04-07
Leif Samuelsen, Danmark1169216922005-04-06
Shaun Robson, England122029520442005-04-04
Jimmy Skat Hansen, Danmark173272749262005-04-04
Terje Kolaas, Norge51189936662005-04-01
Sune Pedersen, Danmark1202420242005-03-30
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2415121772005-03-26
Tony Disley, Storbritannien2354318002005-03-25
Jørn Vinther Sørensen, Danmark4838823672005-03-18
Edvin Hansson, Sverige193147927082005-03-16
Thor Edgar Kristiansen, Norge41012729252005-03-14
Benoit Paepegaey, Frankrig132158018912005-03-07
Kim Fischer, Danmark224434532612005-03-07
Sander Bot, Holland5829318072005-02-24
Ingrid Grunwald, Tyskland61330543152005-02-21
Søren Ryge Petersen, Danmark1169016902005-02-06
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1206520652005-02-03
Dan Rasmussen, Danmark4972532252005-01-31
Thomas Stigfeldt, Danmark3894039822005-01-20
Alwin Schönenberger, Østrig2477426922005-01-13
Stefan Magnusson, Sverige3458819422005-01-03
Lars Lyngsø, Danmark2338918202004-12-26
Erik Van Bogaert, Belgien1174617462004-12-18
Stefan Hage, Sverige91803028372004-12-15
Mikael Nord, Sverige388473356852004-12-15
Torben Lund, Danmark5931041012004-12-15
Erik Schaumburg, Danmark1179917992004-11-29
Frits Rost, Danmark2539628632004-11-27
Maris Jaunzemis, Letland71336323252004-11-26
Poul Erik Larsen, Danmark1219121912004-11-25
Ole Vognstoft, Danmark1148514852004-11-25
Lars Vilhelm Hansen, Danmark183005926382004-11-24
Thomas Kiørboe, Danmark1150515052004-11-23
Inger Skov, Danmark2516230802004-11-22
Ivan Jensen, Danmark1167416742004-11-21
Carsten Madsen, Danmark1398139812004-11-14
Geert Brovad, Danmark102764439742004-11-14
Erik Rosendaal, Holland1167516752004-11-11
Poul Reib, Danmark1227822782004-11-09
Steen Roed Hansen, Danmark101713722422004-11-08
Dennis Noel, Danmark1697569752004-11-08
Bjarne Streyffert, Danmark2402421772004-11-08
Raymond Galea, Malta1173817382004-11-08
Henrik Callesen, Danmark1191819182004-11-05
Gedser Fuglestation, Danmark1173217322004-11-05
Reint Jakob Schut, Holland4715619812004-10-31
Martin Holm, Danmark3914235042004-10-26
Lasse Braae, Danmark1313831382004-10-17
Philippe J. Dubois, Frankrig2507329842004-10-06
Dominique Verbelen, Belgien1252225222004-09-30
Virginia Escandell, Danmark1212321232004-09-07
Torsten Hansen, Danmark1158115812004-09-01
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2809643802004-08-16
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1237123712004-08-13
Jens Biltoft, Danmark1179317932004-08-01
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3709927922004-07-31
Einar Flensted-Jensen, Danmark1354935492004-07-25
Szabolcs Kókay, Ungarn1225422542004-07-22
Mogens Ribo Petersen, Danmark1203020302004-07-07
Ulrik Henneberg, Danmark2320717692004-07-07
Karen Lang, Danmark2480027122004-07-06
Arne Borg Rasmussen, Danmark4879423852004-07-05
Martin Poulsen, Danmark1163616362004-07-04
Klaus Nellevang, Danmark2342518212004-06-25
John Steffensen, Danmark1221122112004-06-13
Lene Pedersen, Danmark1232023202004-06-01
Jelger Herder, Holland81477025012004-05-31
Tom Schlegel, Danmark2359422462004-05-17
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31179559002004-05-16
Henrik Carlsen, Danmark3659131632004-04-30
Ulla Henriksen, Danmark1108310832004-04-30
Tim Andersen, Danmark31127347572004-04-20
Hans Krabsen, Danmark1658365832004-04-03
Dennis Brandsborg, Danmark2393921632004-03-13
Robbin D. Knapp, Østrig1222722272004-03-11
Esben Østergaard, Danmark2478826092004-03-10
Henrik Stenholt, Danmark3666127942004-03-03
Lis Ravn, Danmark2470228012004-03-01
Leif Novrup, Danmark2486526272004-01-06
Gunnar Gundersen, Norge1319131912004-01-06
Carsten Hermann, Danmark1273827382003-11-28
Lasse Olsson, Sverige2379121382003-11-26
Michael Tiefenbach, Østrig1333433342003-11-26
Don Baccus, USA1224222422003-11-13
Tor A Olsen, Norge1239523952003-11-09
Jan Dresler, Danmark2432022872003-10-21
Svend Dybkjær, Danmark3973941202003-10-20
Vegard Bunes, Norge51122925172003-10-11
Jacob Alsted, Danmark1283428342003-09-15
Andreas Hagerman, Danmark204416130622003-08-28
Anna Bay Rask, Danmark1258025802003-07-25
Wilfried Hausmann, Tyskland2534331732003-07-19
Flemming Pedersen, Danmark1161716172003-06-28
Morten DD Hansen, Danmark1389438942003-05-30
Jørn Opsal, Norge1286628662003-05-30
Jacob Lund-Hansen, Danmark3642825472003-05-17
Thomas Jensen, Danmark1436843682003-05-17
Per Forsberg, Sverige1271427142003-05-17
Ronny Nilsen, Norge1358935892003-05-06
Pierre Unge, Sverige4983334052003-05-01
Ottenby fågelstation, Sverige2504327642003-04-18
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2440822922003-03-25
Rannvá Hansen, Færøerne1246424642003-03-25
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge91971824182003-03-09
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3508819452003-02-25
Håkan Sterner, Sverige2454326192003-02-14
Sakari Kauppinen, Danmark1513751372003-02-11
Claus Horneman, Danmark1394539452003-02-06
Maurizio Sighele, Italien1394939492003-01-29
Benny Jacobsen, Danmark2513227222003-01-21
Leo JR Boon, Holland31225666442003-01-13
Martin Eggen, Norge2364119092002-11-14
Søren Hjorth Andersen, Danmark71522729992002-10-29
Holger Sandfeldt, Danmark1201620162002-10-24
Peter Andreas Koch, Danmark3679226202002-10-12
Martin Scott, Storbritannien81146216342002-10-10
John Judge, Storbritannien2382719702002-10-08
Nick Lowton, Storbritannien2315316872002-10-08
Fredrik Kræmer, Norge102321242992002-10-02
Tim Brown, Storbritannien2403923082002-09-28
Graham Etherington, Storbritannien3504317092002-09-27
Deryk Shaw, Storbritannien1219921992002-09-12
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3665023062002-09-03
Thomas Hilkjær, Danmark2363819352002-09-03
Mike Richardson, Storbritannien2468827392002-08-05
Jim Willson, Storbritannien2373619052002-06-29
via Carsten Høeg, Danmark1257925792002-05-29
Andreas Gullberg, Norge1275927592002-05-13
Ricard Gutiérrez, Spanien81370019692002-04-28
Kelvin Jones, Storbritannien1305330532002-02-10
Bruce Mactavish, Canada1233623362002-01-30
Morten Jørgensen, Danmark3690630302002-01-21
Anita Pedersen, Danmark31376050052001-11-16
via Sune Jepsen, Danmark2665340082001-11-09
Alexander J. Lee, Danmark2423822482001-11-09
Kim Biledgaard, Danmark1313231322001-10-01

Der er i alt 1340 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.566 sek.
til toppen