Startside   I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
Artslister
Netfugl v. 2.0


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark61699248045922020-10-23
Kis Boel, Danmark1108636713672020-10-23
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige19526109532102020-10-23
Hans Henrik Larsen, Danmark2215276852358452020-10-23
Allan Kjær Villesen, Danmark61971302786822020-10-23
Morten Scheller Jensen, Danmark1938260662776462020-10-23
Anders Jensen, Danmark564353315512020-10-23
Sten Petersen, Danmark49764172020-10-23
Karin Gustausen, Danmark413809463892020-10-21
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark33734624567272020-10-21
Steen E. Jensen, Danmark1036156186839382020-10-21
Henrik Pedersen, Danmark28132585672582020-10-21
Birger Lønning, Danmark12823250152352020-10-21
Mikkel Holck, Danmark26342065445562020-10-19
Klaus Dichmann, Danmark39149442855242020-10-19
Thomas Garm Pedersen, Danmark36721287316052020-10-19
Lars Paaby, Danmark616013928332020-10-19
Marcin Solowiej, Polen978153623502020-10-18
Leif Møller Sørensen, Danmark417655342020-10-16
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark77552734623842020-10-15
Jørgen Kabel, Danmark14338832270062020-10-15
Erik Groth-Andersen, Danmark658497635962020-10-15
René Petersen, Danmark38166357382020-10-15
Jens Paulsen, Danmark615899822252020-10-15
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark77160297126412020-10-15
Jesper Bay Jacobsen, Danmark12522522020-10-13
Luke Nelson, Storbritannien49713142020-10-13
Carl Bohn, Danmark84655167021902020-10-13
John Larsen, Danmark1067120749770232020-10-11
Keith Fox, Danmark758595329142020-10-11
Lars Maltha Rasmussen, Danmark13014276292782020-10-11
Anders E. Sørensen, Danmark12928757856122020-10-11
Torkild Kristensen, Danmark17213053131082020-10-11
Eva Foss Henriksen, Danmark975111079158672020-10-09
Axel Mortensen, Danmark1038152298566152020-10-09
Per Boye Svensson, Danmark43526691827482020-10-08
Lars Grøn, Danmark25819160726282020-10-08
Peter Halkier, Danmark364420325332020-10-08
Morten Bentzon Hansen, Danmark11522031853722020-10-07
Lars Birk, Danmark32031518730362020-10-07
Arie Ouwerkerk, Holland10826432964802020-10-07
Andreas Ranner, Østrig1146725802020-10-06
Bjørn Frikke, Danmark22020465430552020-10-06
Jørgen Munck, Danmark669942955622020-09-29
Rune Sø Neergaard, Danmark7961214732156972020-09-29
Martin Rheinheimer, Danmark194879249472020-09-27
Sakari Kauppinen, Danmark617214612020-09-27
Bo Lassen Christiansen, Danmark17872713442020-09-25
Dan Reichardt, Danmark158582020-09-21
Per Schans Christensen, Danmark48468889750142020-09-21
Eigil Ødegaard, Danmark516107992154942020-09-21
Paul Patrick Cullen, Danmark1222119472233272020-09-18
Keld Jakobsen, Danmark1209853323692020-09-18
Kim Hagen Andersen, Danmark26213682020-09-11
Lars Gabrielsen, Danmark14618669640642020-09-10
Attila Lenart, Danmark814702832020-09-08
Erik Biering, Danmark77297115759872020-09-08
Klaus Malling Olsen, Danmark41897244392149172020-09-08
Niels Peter Møller Jensen, Danmark1229087719252020-09-06
Karsten Bidstrup, Danmark52106997042020-09-03
Christer Brostam, Sverige6710210326532020-09-03
Nicolaj Back Sørensen, Danmark13133132020-08-31
Claus Halkjær, Danmark759126511453772020-08-29
Sakari Kauppinen, Danmark3651058112020-08-26
Kristian Kirk, Danmark315349062020-08-25
Joakim Matthiesen, Danmark291661310582020-08-25
Leo Søgaard Borch, Danmark11821822020-08-21
Jeanette Hall Petersen, Danmark39423522020-08-20
Johan Christian Homann, Danmark291722213142020-08-12
Erling Krabbe, Danmark19316908154742020-08-11
Anders Brinkmann, Danmark26573732020-08-10
Helge Sørensen, Danmark16312580502100042020-08-04
Bo Valeur, Danmark131017316052020-07-31
Rodmund á Kelduni, Færøerne38356215761792020-07-28
Tony Søholm Larsen, Danmark313203818752020-07-24
Jakob Dall, Danmark8520087749752020-07-09
Michael Mosebo Jensen, Danmark12832900389772020-07-09
Henrik Mikkelsen, Danmark5412667461632020-07-09
Carsten Holm Petersen, Danmark593268618862020-07-09
Jørn Vinther Sørensen, Danmark81120527742020-07-09
Lars Tom-Petersen, Danmark13733732020-07-07
Lillian og Poul Erik Mark, Danmark15015012020-07-07
Jan Speiermann, Danmark4010533162242020-07-07
Bjarne Bjørn Olsen, Danmark13793792020-07-07
Michael Larsen, Danmark13643642020-07-07
Bjarne Hove-Jensen, Danmark15255252020-07-06
Michael Frank Nielsen, Danmark45636506621852020-06-26
Arne Giørtz-Behrens, Danmark514754815632020-06-26
Mikkel Thorup, USA8635910432020-06-24
Bent Thøgersen, Danmark18724934040882020-06-24
Ib Jensen, Danmark26349736676662020-06-22
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark62743598125902020-06-18
Frederik Rejsby Johansen, Danmark161248913772020-06-18
Erhardt Ecklon, Danmark5714988650352020-06-13
Poul-Erik Hansen, Danmark25263002020-06-11
Bent Lyngklip Kjeldgaard, Danmark1058989592020-06-10
Massimiliano Dettori, Holland13615329123902020-06-10
Dennis Olsen, Danmark19523917429082020-06-08
Eigil Larsen, Danmark9913589627902020-06-06
Anne Navntoft, Danmark31747680936142020-06-04
Slawomir Karpicki-Ignatowski, Polen1767519412020-06-04
Sebastian Steinar Thorup Hansen, Danmark424728032020-06-04
Ole Krogh, Danmark12263268589105872020-05-22
Steen Øllgaard, Danmark786417827702020-05-18
Hans Staunstrup, Danmark10318474533362020-05-17
Gert Fahlberg, Danmark210445452020-05-14
Sune Riis Sørensen, Danmark17035757551852020-05-14
Anders Wiig Nielsen, Danmark284984254962020-05-11
Bjørn Kjellemyr, Norge312506612020-05-04
Gisela Nagel, Tyskland1009530121792020-05-01
finn henriksen, Danmark141196313992020-04-30
Steen Egholm Engelbøl, Danmark663840412842020-04-28
Henrik Asbjørn Pedersen, Danmark282459486542020-04-26
Hans Ægidius, Danmark320959592020-04-24
Mikkel Høegh Post, Danmark24350118470162020-04-20
Mads Herbøl, Danmark8968247742020-04-20
Leif Bork Petersen, Danmark27826102020-04-17
Jens Søgaard Hansen, Danmark6561398565104402020-04-15
Carsten Gørges Laursen, Danmark233912942952020-04-15
Leif Høgh Olsen, Danmark7251037712104612020-04-02
Niels Birkedal Thomsen, Danmark719048923852020-03-27
Rainer Christian Ertel, Tyskland23612961417672020-03-26
Felix Timmermann, Tyskland524423316952020-03-20
Paul Nilsson, Danmark335123630532020-03-15
Troels Eske Ortvad, Danmark559981585462020-03-12
Henning Larsen, Danmark11710092817682020-03-09
Torben Lyng, Danmark222426422122020-03-09
Klaus Günther, Tyskland1108810882020-03-07
Daniel Lehmberg, Danmark2085907632020-03-07
Rie Jensen, Danmark424157662020-03-04
Stefano Miceli, Malta6372710152020-02-23
Torben Sebro, Danmark6010206234452020-02-20
Henrik Laust Bøhmer, Danmark5712971159202020-02-18
Frits Rost, Danmark1095411434332020-02-06
Lars Andersen, Danmark18717469624752020-02-04
Lars Jensen Kruse, Danmark361826011982020-01-28
Ole Zoltan Göller, Danmark47984346488182020-01-26
Jens Kirkeby, Danmark868985636122020-01-24
Freddy Rosning, Danmark304619434852020-01-23
Poul Holm Pedersen, Danmark365275228392020-01-20
Ashley Fisher, Storbritannien14834832020-01-17
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark262886719842020-01-07
Eric Didner, Frankrig20727139528172020-01-03
Zbigniew Kajzer, Polen8611616232312019-12-30
Johnny Madsen, Danmark31361835783502019-12-27
Jan Eske Schmidt, Danmark266522348652019-12-24
Asbjørn Jensen, Danmark10317605835532019-12-20
Leif Bolding, Danmark101477922762019-12-12
Jan Svejgaard Jensen, Danmark314967252019-12-03
Torben Back Sørensen, Danmark6400813332019-12-01
Per Hauge, Danmark313515622019-11-29
Lars Falck, Danmark8410237025352019-11-29
Thorkil Brandt, Danmark172567621522019-11-23
Stefan Tapio Ettestam, Sverige727515720742019-11-23
Hjalte B. Johansen, Danmark101360031282019-11-19
Daniel Pettersson, Sverige32555959634612019-11-18
Jens Lind, Danmark8851419022019-11-15
Andreas Bruun Kristensen, Danmark6514031657672019-11-13
Jan Jörgensen, Sverige131545818372019-11-08
Allan Haagensen, Danmark212803040202019-11-05
Per Holmberg, Danmark28241331443932019-10-26
Hans Ægidius, Danmark429799192019-10-20
Lars Witting, Danmark358500038992019-10-14
Kjeld Lund, Danmark162219736072019-10-05
Mads Bjarke Salling, Danmark16676672019-09-25
Oz Horine, Israel519532334182019-09-20
Klaus K. Nielsen, Danmark6844748482019-09-20
Tor Olsen, Norge284274029102019-09-12
Kaj Halberg, Danmark27905522019-09-02
Mads Østergaard Brun, Danmark312084452019-08-28
Skagen Fuglestation, Danmark210775542019-08-28
John Frikke, Danmark323179921042019-08-28
Svend Anker Schwebs, Danmark420576642019-08-23
Aurélien Audevard, Frankrig586102082937752019-08-18
Leif Jensen, Danmark210525432019-08-17
Simon Berg Pedersen, Danmark680116450861982019-08-17
Thomas Varto Nielsen, Danmark961103532044572019-08-15
Hans Erik Jensen, Danmark131043111622019-08-12
Jørgen Bjerring, Danmark13683682019-07-23
Henrik F. Nielsen, Danmark5311953850012019-07-23
Jesper Michael møller, Danmark191607927142019-07-15
JOSE MARIA FERNANDEZ ZAPATA, Spanien16386382019-07-05
Jens Jørgen Andersen, Danmark17937957378712019-06-30
Jan Nielsen, Danmark11845310942019-06-20
Barrault Frantz, Frankrig71348829012019-06-20
Claus Andersen, Danmark214178202019-06-20
Max Uhrenholt, Danmark15425422019-06-14
Thomas Iversen, Danmark213436962019-05-24
Jan W. Badura, Danmark316516462019-04-30
John Jensen, Danmark535319617722019-04-26
Henrik Friis, Danmark20520467824192019-04-21
Morten Rasmussen, Danmark788521829182019-04-08
Jens Wiberg, Danmark171888823752019-03-28
Torben Evald, Danmark81702931282019-02-27
Kurt Prentow, Danmark81774333942019-02-25
Morten Christensen, Danmark7211615654272019-02-07
Henrik Brandt, Danmark10321249266222019-01-28
Philip Elbek, Danmark211526102019-01-15
Carsten Siems, Danmark39962250370632019-01-14
Max Uhrenholt, Danmark1113911392019-01-11
Morten Jenrich Hansen, Danmark345201142422019-01-08
Thorsten Stegmann, Tyskland2267717652018-12-21
Christian Rørdam, Danmark445950837022018-12-13
Luca Bergamaschi, Italien5515414112018-12-10
Asger Røjbek Sørensen, Danmark855499462018-11-21
Andreas Bennetsen Boe, Danmark14812321558392018-11-20
ragnar smith, Danmark111045635272018-11-17
Søren Vinding, Danmark13612769916722018-10-31
Kent Olsen, Danmark4511078788702018-10-26
Vincent Legrand, Belgien12824257462752018-10-12
Alex Sand Frich, Danmark5112670951052018-10-05
Michal Radziszewski, Polen2343725432018-10-04
Ingar Støyle Bringsvor, Norge344753321472018-09-27
David Erterius, Sverige31249878342462018-09-18
Per Poulsen, Danmark44096716379932018-09-04
Helle Kjær Erichsen, Danmark202849320572018-08-31
Troells Melgaard, Danmark6110247737242018-08-27
Jonathan Hemmer-Hansen, Danmark18218212018-07-31
Lisbeth Jeppesen, Danmark16476472018-07-29
Peter Denyer, England2223014682018-07-16
Niels Kaare Krabbe, Danmark4690031462018-07-10
Lauritz Xerxes Walter, Danmark211177752018-07-10
Mogens Neergaard, Danmark3372815052018-07-07
Ivan Naurholm, Danmark210855892018-06-22
Christian Terp, Danmark5618218472018-06-22
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark576940123122018-06-13
Dušan Kerestúr, Slovakiet633697392018-06-07
Tine Jensen, Tyskland11953811252018-06-03
Sebastian Klein, Danmark111884149612018-05-30
Torben Sylvest Jensen, Danmark9944417382018-05-22
Zsolt Ampovics, Ungarn5788921532018-05-10
peter wedel petersen, Danmark420716002018-05-01
Peter Brostrøm, Danmark577159627872018-04-13
Silas K.K. Olofson, Færøerne1510250695256292018-04-11
Morten Müller, Danmark212495319612018-03-27
Jan Fischer Rasmussen, Danmark557990031682018-03-23
Jan Bolding Kristensen, Danmark2347524872018-03-23
Peter Lyngs, Danmark258209563002018-03-21
Bruno PORTIER, Belgien5458614312018-03-21
Benny Haahr, Danmark578568930432018-03-21
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet71429938062018-03-19
Ole Hetland, Danmark508548560002018-02-24
Søren Harding, Danmark10010299652742018-02-23
Per Vindis, Danmark477887735982018-02-21
Lars Juul Pedersen, Danmark283933519682018-02-18
Tommy Holmgren, Sverige122200332100702018-02-12
Vagn Gjerløv, Danmark17187182018-02-06
Conny Jensen, Danmark192106425352018-01-30
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn244128122352018-01-29
Jonna Lindegård, Danmark213407422018-01-18
Bent Christiansen, Danmark16986982018-01-09
Arne Volf, Danmark12423800355842017-12-30
Steve Klasan, Tyskland355680128772017-12-12
Ralph Martin, Tyskland191737311172017-12-10
Ole Zimmermann, Danmark213437262017-12-07
Hans Henrik Iversen, Danmark18008002017-12-07
Bjarne Hemmingsen, Danmark162270620312017-12-02
Morten Winness, Norge13117741626652017-11-19
Claus Brostrøm Nielsen, Danmark213166952017-11-18
Jan Haaning Nielsen, Danmark11215120628362017-11-15
Rony Livne, Israel2302519742017-11-14
Ivan Sjögren, Sverige778006817362017-11-11
Chris van Rijswijk, Holland4532416112017-11-06
Klaus Berggreen, Danmark17477472017-11-04
Gerner Majlandt, Danmark16540990672842017-10-24
Martin Gottschling, Tyskland5711597289222017-10-17
Julien Piette, Frankrig71180924142017-10-16
Mateusz Matysiak, Polen203362827322017-10-16
Johnny Salomonsson, Danmark28054299544862017-09-24
Erik Mølgaard, Sverige30237751038282017-09-18
Bjørn Ginman, Danmark2553946072017-09-13
Per Kjær, Danmark17143004977942017-09-11
Thomas Kuppel, Tyskland1128212822017-08-21
David Monticelli, Belgien10218665231422017-08-15
Lars Adler Krogh, Danmark10625506454272017-07-30
Elly Hansen, Danmark204599567472017-07-13
Steffen Fahl, Danmark192715724312017-07-12
Flemming Pagh Jensen, Danmark327189492017-07-10
Joachim Bertrands, Belgien626084620672017-06-29
Erik Røjgaard, Danmark2258118622017-06-15
Lars Nielsen, Danmark19669662017-06-13
Arne Kiis, Danmark37556881741232017-06-12
Vagn Wendel Sørensen, Danmark19669662017-06-10
Otto Samwald, Østrig17623492332402017-06-01
Erik Rosendahl, Danmark430899922017-05-25
Villy Pedersen, Danmark162299718872017-05-19
Knud Pedersen, Danmark576127734473742017-05-16
Finn Bro, Danmark132252127332017-05-10
Peter Petersen, Danmark2186913212017-05-08
Arne Borg Rasmussen, Danmark51128628132017-04-12
Palle Sørensen, Danmark10817542041232017-04-08
Torben Juul Hansen, Danmark1102510252017-04-06
Frank Abrahamson, Danmark638408437842017-03-29
Peter Bonne Eriksen, Danmark26933067929972017-03-28
Kim Duus, Danmark11418388733802017-03-23
Gábor Bodor, Ungarn131890519462017-03-22
Jan Skrubbeltrang, Danmark8812423190082017-03-15
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark3381018652017-03-14
valdemar overgaard petersen, Danmark16946942017-03-06
Tommy Kaae, Danmark407092147092017-02-28
Henry Lehto, Finland8612469623192017-02-23
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10318257351342017-02-04
Peter Stronach, Storbritannien10958818472017-01-27
Christian Andersen Jensen, Danmark45184968857202016-12-11
Antoine Joris, Belgien447868524782016-12-05
Jens Kildemoes, Danmark5418612372016-11-30
Anni Nielsen, Danmark6515069646852016-11-29
Brian Rasmussen, Danmark91084116432016-11-27
Jesper Schade, Danmark19919912016-11-22
steen jørgensen, Danmark111129512632016-11-18
Lars Jensen, Danmark21946146575752016-11-16
finn folkvardsen, Danmark112043924672016-11-15
Michael Hansen, Danmark10852610782016-11-10
Peter Nielsen, Danmark339791068128602016-11-08
Arne Torkler, Danmark161743528432016-11-06
Niels Behrendt, Danmark6711566230802016-10-22
Tore Vang, Norge5512034380842016-10-20
Jens Mikkel Lausten, Danmark154094093692016-10-13
Szilard J. Daroczi, Rumænien519159228112016-09-24
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark4438612752016-09-20
Ole Bo Olsen, Danmark374083520462016-09-12
Matthieu Canévet, Frankrig192916625252016-09-10
Ib Fagerlund, Danmark18568562016-07-25
Brian Christoffersen Skræm, Danmark4381112082016-07-15
Stefan Pfützke, Tyskland7012732636442016-07-15
Svitlana Tkach, Danmark214358022016-07-12
jette østergaard danielsen, Danmark19869862016-07-08
Søren Kristoffersen, Danmark1249210553292892016-07-03
Per Schiermacker-Hansen, Danmark10019405877542016-06-24
Esper Boel, Danmark3317012172016-06-18
Knud Nielsen, Danmark1129812982016-06-16
Anders Hammergart, Danmark8218874440362016-06-04
Peter Zeller, Schweiz91129620132016-06-03
Christian Leth, Danmark5615868747742016-06-01
J Ole Andersen, Danmark434295017002016-05-24
Hugo Touzé, Frankrig5499911672016-05-22
Maximilian Fader, Tyskland16356352016-05-15
Hans Henrik Bay, Danmark504150022762016-05-12
Damien Gailly, Belgien1156815682016-05-11
Martin Strømkjær, Danmark3455516782016-05-10
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark9213088827002016-05-09
Stano Harvančík, Rumænien18508502016-05-03
Erik Bogh Nielsen, USA9713167727992016-03-19
Michael Hofmann Caspersen, Danmark1113211322016-03-08
Dominik Becker, Tyskland6863717612016-03-01
Lars Halkjær, Danmark4445312492016-02-26
Tommy Bjørk, Danmark5667316252016-02-16
Torben Lund-Hansen, Danmark5473412002016-02-12
Frédéric Jiguet, Frankrig569520627132016-02-02
Kai Lindegaard, Danmark2255214102016-01-08
Søren Nancke, Danmark101775332172016-01-02
Zoltan Baczo, Danmark6759316982015-12-31
Mathieu Bally, Schweiz1179517952015-12-22
Lasse Patrick Simensen, Norge3380414602015-11-16
Anders Østerby, Danmark337007273312015-11-13
Neer Div Bankoti, Indien16966962015-11-12
Heidi Frederiksen, Danmark2430723572015-10-02
Martin Lund, Danmark41264138712015-09-29
Philip Dam, Danmark17837832015-09-28
Niels Evald Jensen, Danmark2369821042015-09-19
Niels Lech Pedersen, Danmark17607602015-09-14
Søren Kristensen, Danmark8912702341412015-09-08
Lisbeth Bech, Danmark6647612552015-09-04
Jens Thalund, Danmark2177232684924972015-09-04
Bo Tureby, Danmark579115500664182015-09-01
Jens Brandt, Danmark18348342015-08-29
Nikolaj Thomsen, Danmark954066942015-08-20
Mikkel Bello Andreasen, Danmark17347342015-08-07
Lars Erdmann, Danmark1126212622015-08-07
Erik Christophersen, Danmark4633729822015-07-19
Maciej Buchalik, Polen1214521452015-07-19
Arvid H Anthonsen, Norge292586011832015-07-07
Fabian Schneider, Schweiz528057625822015-06-29
Daniel Mauras, Frankrig1186818682015-06-23
Svend Fischer-Nielsen, Danmark1107510752015-06-23
Per Finn Nielsen, Danmark6813007844782015-06-23
Jan Andruszkow, Danmark4459914452015-06-22
Hendrik Weindorf, Tyskland7414018734212015-06-17
Morten Dehn, Danmark7940820542015-05-28
Lars Andersen, Danmark436482123452015-05-22
Rasmus Due Nielsen, Danmark132354726192015-05-21
uffe jensen, Danmark18018012015-05-11
Peter Rodemann, Danmark5907631732015-04-17
Aleks Lund, Danmark1206720672015-04-11
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark141179113482015-03-26
Elmer Pedersen, Danmark333743421092015-03-23
András Fodor, Ungarn5610187648562015-03-10
Finn Nørregaard, Danmark10895913632015-03-09
Helle Dyrting, Danmark191535612962015-03-07
Julien Mazenauer, Schweiz4409715132015-02-18
David Andersson, Sverige12817566725582015-02-14
jules phillips, Danmark1165316532015-01-25
Nis Lundmark Jensen, Danmark20639885743432015-01-09
Brahim Birds, Marokko3358315262014-12-19
Mikael Nord, Sverige5410609432522014-12-14
Marcel Klootwijk, Holland3562821122014-11-28
Franziska Guepner, Tyskland3676823852014-11-18
Jens Röw, Tyskland1324332432014-11-17
Ole Skrubbeltrang, Danmark6800517742014-11-13
Chris Baines, Storbritannien131931922232014-11-10
Richard Bonser, England19636148140532014-10-28
Finn Laugo Sørensen, Danmark23237259337582014-10-16
erik van bogaert, Belgien1167516752014-10-16
Bengt Bengtsson, Sverige142471237322014-10-14
Jonna Lindegård, Danmark6755315482014-10-12
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark61257846512014-10-09
Carl Søndergaard, Danmark61150028882014-10-03
Ulla Paulsen, Danmark182710327072014-09-12
Lars Frede Petersen, Danmark2281514972014-08-25
kai nissen, Danmark101464019792014-08-18
Thomas Elbek, Danmark6789915282014-08-11
Rud Lynge, Danmark1170417042014-08-04
Luca Boscain, Italien161989915332014-07-31
Johannes Rydström, Sverige21832022037052014-07-29
Kim Mogensen, Danmark3468517272014-07-28
Tomas Lundquist, Sverige20737236139832014-07-10
Graeme Joynt, England3354714852014-06-27
Arnold Georg Houmann, Danmark274270135342014-06-26
Lars Rostgaard, Danmark22234810556382014-06-13
Henrik Hougaard Larsen, Danmark81402524772014-06-10
Thomas Kehlet, Danmark6611608931562014-06-06
Claus Vind-Andreasen, Danmark203323829092014-06-05
Rami Mizrachi, Israel121820622212014-06-03
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2272510193532014-05-27
Kasper Anias Møller, Danmark1105910592014-05-09
Johannes Ferdinand, Tyskland131883724492014-04-28
Benjamin Steffen, Tyskland192389018462014-04-24
Tom Conzemius, Luxembourg3297212752014-04-23
Fredrik Ström, Sverige5646614082014-04-18
Tommy Karlström, Sverige2275115832014-04-10
Jan Helbo, Danmark8610038629092014-04-06
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark2287714502014-04-03
Lauge Fastrup, Danmark203132426312014-04-03
Magnus Corell, Sverige1180018002014-03-25
Ronny Malm, Sverige407646428512014-03-16
Karsten Busk Laursen, Danmark1115911592014-03-04
Mark Walker, Danmark10111437225152014-03-02
Charlotte Christel Jønsson, Danmark3346213362014-02-14
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3533025782014-02-12
Jean-Pierre Jordan, Frankrig414919322452014-02-08
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark71088224512014-02-02
Poul-Henrik Bergmann, Danmark1149814982014-02-02
Stephan Skaarup Lund, Danmark15027904457692014-01-27
Janni Christoffersen, Danmark7803814342014-01-21
Christian Michael Villadsen, Danmark111235814662014-01-08
Steen Winkel, Danmark141408913792014-01-07
Åge Mathias Matthiesen, Danmark91971537062014-01-04
Jonas Holmqvist, Sverige131971521832014-01-03
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark101704058292014-01-03
Gert Rasmussen, Danmark556393020592014-01-02
Anders Bojesen, Danmark122579174562013-12-31
Jeppe Bundgaard, Danmark92076445402013-12-29
Rene Rantzau, Danmark234462959982013-12-29
Kim Fich Larsen, Danmark1117011702013-12-27
Henrik Kisbye, Danmark49969381369682013-12-24
Kenneth Bach Christensen, Danmark586898445502013-12-23
John Kyed, Danmark139320624103132013-12-22
Johan Stenlund, Sverige5650717022013-12-20
Dubois Laurent Yves, Frankrig2303516272013-12-17
Espen Lie Dahl, Norge458569830522013-12-17
René Larsen, Danmark7513157337842013-12-15
Lars Rudfeld, Danmark425323624212013-12-13
Rolf Danielsen, Danmark1369436942013-12-12
Janis von Heyking, Sverige524601715412013-12-12
Anders Roel, Danmark111656524672013-12-10
Karina Jensen, Danmark1274127412013-12-10
Thomas Jensen, Danmark81416523792013-11-29
Anton Herrig Liebermann, Danmark81897754572013-11-29
Petri Kuhno, Finland3480917022013-11-21
Julia Zeitzer, Danmark1138713872013-11-12
Micha A Neumann, Danmark19859852013-11-12
mats svensson, Sverige4660717552013-11-09
Stig Linander, Danmark11119977170522013-11-07
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2435722332013-11-06
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3827435172013-11-04
Emil Fich Larsen, Danmark71026718822013-11-04
Torben Olsen, Danmark21036268582013-11-02
John Pedersen, Danmark10319686449892013-11-02
Niels Poul Dreyer, Danmark40660615437082013-10-29
Jakob Engelhard, Danmark193453342052013-10-23
Jon Lehmberg, Danmark12019745646442013-10-22
John G. Dinesen, Danmark376220327372013-10-22
Mads Elley, Danmark173437535832013-10-21
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91897631952013-10-20
Frank Desting, Danmark458103232702013-10-20
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien521100103749152013-10-16
Patric Lorgé, Luxembourg133336639962013-10-10
Hampus Lejon, Sverige122521631702013-10-07
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10118955931342013-10-07
Hamid Yadane, Marokko5579013602013-10-07
Lise Nielsen, Danmark1386738672013-10-06
Alen Ploj, Slovenien6966018932013-10-04
Ole Kristjansen, Danmark3570621052013-09-29
David Boertmann, Danmark4610485243092013-09-27
Josh Rhys Jones, England326949137602013-09-27
Wolfgang Jakob, Tyskland3629623502013-09-24
Greg McIvor, Sverige173624524642013-09-20
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark296830233562013-09-19
kurt jensen, Danmark1124612462013-09-17
Marcin Faber, Polen3269010812013-09-17
Vicky Knudsen, Danmark1256925692013-09-17
Finn Nielsen, Danmark1123112312013-09-15
Christian Eilers, Danmark487133222622013-09-11
Dave Barnes, Danmark5734925172013-09-05
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3519920042013-09-05
Jure Novak, Slovenien1138813882013-09-02
Richard Burzynski, Danmark425766126162013-08-29
Robert Paepke, Sverige7211927445582013-08-29
Charlotte Thomsen, Danmark3909141322013-08-28
Carsten Lundberg, Danmark3441116412013-08-28
Jens Eriksen, Danmark7218693058472013-08-26
Peter Bundgaard, Danmark61331248982013-08-26
Tonny Papillon, Danmark172823728362013-08-22
Henning Krog Søndergaard, Danmark1170817082013-08-22
Allan Gudio Nielsen, Danmark112117533492013-08-15
Birthe Kirk Gawinski, Danmark3423917982013-08-09
Thomas Kuppel, Tyskland6972018602013-08-08
Stefan Stürup, Danmark4571421202013-08-08
Oluf Lou, Danmark41698759052013-08-02
Vagn Freundlich, Danmark9516722937512013-07-27
sissel fossat, Danmark1155715572013-07-11
Jonas Landolt, Schweiz1371837182013-07-10
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark1141514152013-07-06
Pasi Parkkinen, Finland16629481136632013-07-03
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark459255768022013-06-30
John Jørgensen, Danmark6765114552013-06-30
Rolf Nagel, Tyskland203346524852013-06-24
Daniel König, Tyskland7666111122013-06-22
Henning Rose Sørensen, Danmark11622123428882013-06-19
Karsten Mose, Danmark2233711942013-06-18
Jan Durinck, Danmark225181839942013-06-17
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1385738572013-06-14
Ole Amstrup, Danmark25247966351082013-06-11
Szabolcs Kókay, Ungarn61303232262013-06-09
Christian Ljunggren, Sverige111800620812013-05-27
Brahim Mezane, Marokko71002118812013-05-26
Jacob Breson Neumann, Danmark192550720432013-05-23
Johanna Hartmann, Danmark1244524452013-05-23
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5768618672013-05-22
Ken Sievertsen, Danmark1906490642013-05-21
David B. Collinge, Danmark112244733492013-05-21
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark234058133932013-05-19
Rune Bisp Christensen, Danmark15829674641892013-05-15
Troels M. Krogh, Danmark1161416142013-05-15
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12424178575442013-05-11
Tommy Studsholt Christensen, Danmark376859727412013-05-10
Jens Kristian Kjærgård, Danmark429103360175182013-05-07
Benny Nørgaard, Danmark1187518752013-05-02
Willy Jørgensen, Danmark1120012002013-04-30
Henrik Baktoft, Danmark2469427032013-04-30
Franck Ishøi, Danmark334831926652013-04-17
Stephen McAvoy, Irland5708519062013-04-14
Hjalte Kjærby, Danmark2556830412013-04-14
Klaus Schak Laursen, Danmark3854746032013-04-13
Finn Carlsen, Danmark296302534092013-04-11
Anna Kjøller, Danmark1197519752013-04-10
Kirsten Jæger, Danmark1171917192013-04-08
Zbyszek Kajzer, Polen1119111912013-04-08
Thomas J. Simonsen, Danmark468883335162013-04-04
Anders Bacher Nielsen, Danmark20120378227952013-04-02
Sven Dall, Danmark2360422262013-03-31
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark222993128272013-03-28
Benny Rytter, Danmark1190819082013-03-27
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark9956817842013-03-25
Michael Køie Poulsen, Danmark234222851232013-03-25
Markus Tallroth, Sverige8015928041372013-03-22
Peter Dam, Danmark14126162335532013-03-18
Ivan Sjögren, Sverige618222520102013-03-16
Jonas Halberg, Danmark3451817472013-03-08
Hans Lind, Danmark123169949282013-03-05
Christian Michael Mortensen, Danmark1257425742013-03-01
Søren Garder Brask, Danmark2204011162013-02-28
Mette H. H. Hansen, Danmark4835339362013-02-28
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark4498914892013-02-25
Anne Themsen Flindt, Danmark1165916592013-02-21
Gert Sørensen, Danmark1169616962013-02-20
Tormod Amundsen, Norge182904430242013-02-19
Kristoffer Hansen, Danmark61387133112013-02-18
Flemming Lang, Danmark81930639412013-02-14
Søren Skov, Danmark576117953343232013-02-12
Terje Kolaas, Norge355866929052013-02-12
Karsten Garcia Pedersen, Danmark8888115422013-02-11
wally morell, Danmark1171017102013-02-10
Trösch Stephan, Schweiz2347418652013-02-01
Miska Nyúl, Ungarn1113711372013-01-29
Thyge Enevoldsen, Danmark1124212422013-01-28
Chr. G Nielsen, Danmark1241324132013-01-26
Knud Jørgen Olsen, Danmark61013827612013-01-23
Poul West Lauritsen, Danmark1138113812013-01-14
Christoffer Elias Kaae, Danmark4402510892013-01-08
Søren Peter Pinnerup, Danmark51360348162013-01-07
Benny Steinmejer, Danmark1197819782013-01-02
Svend Erik Frandsen, Danmark5210443136412012-12-29
Niels Jørgen Askirk, Danmark17717712012-12-23
Harry J Lehto, Finland5716697155052012-12-21
Anders Bræstrup, Danmark1243624362012-12-17
Svend Rønnest, Danmark12921041042002012-12-09
Otto Madsen, Danmark2320618532012-12-05
Mads Syndergaard, Danmark19659652012-12-04
Jesper Johannes Madsen, Danmark1229222922012-11-28
Andreas Petersen, Danmark294876151092012-11-19
Kennerth Kristensen , Danmark2447722612012-11-14
Poul Ulrik, Danmark1229522952012-11-08
jesper nexø arvesen, Danmark4533615982012-11-07
Lasse Strandgaard, Danmark51207832332012-10-26
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1396539652012-10-25
Torben Laursen, Danmark335101933472012-10-23
Henrik Dissing, Danmark1169116912012-10-18
Niels-Christian Christensen, Danmark4651019832012-10-07
Per Huniche Jensen, Danmark1947606106072012-10-01
Carsten Egevang, Guinea3527122912012-09-23
Leif Holmskov, Danmark183635335302012-09-23
Poul Thrane, Danmark143389955992012-09-18
Gert Jeppesen, Danmark14424558458442012-09-15
Klavs Frandsen, Danmark2228912502012-09-12
Peter Lauritzen, Danmark4481116752012-09-12
Bent Carstensen, Danmark245161953202012-09-09
Gabor Graehn, Danmark3372213752012-09-06
André Riis Ebbesen, Danmark265628728502012-08-30
Rafael Armada, Spanien2388322372012-08-30
Bjørn Erik Hellang, Norge3477517462012-08-27
Mogens T. Kofod, Danmark2310716292012-08-26
Wout De Rouck, Belgien2420323802012-08-20
Lasse Olsson, Sverige233277526182012-08-20
Terry Townshend, Storbritannien7915161750772012-08-20
Michael Grell, Danmark31499686052012-08-20
Terje O. Nordvik, Norge41001336622012-07-27
Johannes Christian Harbou, Danmark7811825437612012-07-16
Peter Østrup Jensen, Danmark1160116012012-07-16
Jonas Gildebro, Danmark1117211722012-07-16
Søren Nygaard, Danmark7018474058652012-07-15
Michael Schwalbe, Danmark122916734322012-07-08
John Mikkelsen, Danmark2284115472012-06-26
Christian Martin Glahder, Danmark131721920382012-06-26
Frode Jacobsen, USA466687421702012-06-23
Raphaël Lebrun, Belgien2874359872012-06-21
Omar Runolfsson, Island131783523152012-06-20
Bo Jensen, Danmark11115699724932012-06-19
Martinez Jonathan, Frankrig24535456930862012-06-05
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark397714444692012-06-01
Daniela Gruber, Tyskland4450913062012-05-31
Nikolaj Noel Christensen, Danmark346403435042012-05-31
Andreas Guldager, Danmark131853919542012-05-30
Benny Kristensen, Danmark12326998341582012-05-23
Benoit Nabholz, Frankrig142243428302012-05-23
Palle Hove Christensen, Danmark3555620282012-05-21
John Mikkelsen, Danmark1198619862012-05-21
André Julinder, Sverige3492222592012-05-14
Jesper Høy Hansen, Danmark3418019812012-05-11
Jan Mogensen, Danmark294593428372012-05-09
tue hartmann, Danmark19729722012-05-06
Niels Frost, Danmark1228922892012-04-29
Kim Aaen, Danmark5414430560062012-04-19
Mattias Nordlund, Sverige4779326652012-04-17
Kjeld Pedersen, Danmark1153515352012-04-17
Christophe CAPELLE, Frankrig81176919542012-04-14
Thomas Bernhardsson, Sverige8613362322252012-04-13
Ole Skrubbeltrang, Danmark3436118112012-04-12
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark142160418902012-04-11
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33948393437432012-04-09
Bent Nielsen, Danmark6723615772012-04-09
Domen Stanic, Italien142345123192012-04-08
Reto Burri, Schweiz121880321852012-04-06
Jesper Sonne, Danmark132318025522012-03-30
Steen Christensen, Danmark4705426522012-03-30
Frank Simonsen, Danmark112845243462012-03-29
Eirik Nydal Adolfsen, Norge1171017102012-03-29
Susanne Jepsen, Danmark14725797858402012-03-23
Martin Høj Hansen, Danmark19849842012-03-22
Anders Tørressen Hangaard, Norge51339941722012-03-21
Tobias Berger, Sverige436306825692012-03-20
Kjetil Schjølberg, Norge347646983652012-03-12
Steen Reimers, Danmark112322533882012-03-11
Flemming Ahlmann, Danmark6015875170412012-03-10
Claus Johansson, Danmark162420018162012-03-09
Mogens H. Foder, Danmark1122712272012-03-07
Clausjannic Labuz, Danmark11023075364092012-03-06
Mathieu Bally, Schweiz355602229952012-02-26
Jan Jespersen, Danmark71348823372012-02-24
Nicolas Pierre Beyer, Danmark1138013802012-02-24
Leander Khil, Østrig225199433952012-02-22
Malte Christensen, Danmark1158115812012-02-21
Stefan Hage, Sverige3659727402012-02-16
Svend Nørgaard, Danmark111767127362012-02-16
Henrik Poulsen, Danmark2292316292012-02-13
Rune Bjerre, Danmark348774151612012-02-12
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark245513144402012-02-12
Steve Nuttall, England1147814782012-02-12
Michael Sørensen, Danmark6831923482012-02-10
Allan Helge Nolte, Danmark2361323302012-02-06
Mark Desholm, Danmark1322732272012-02-06
Stefan Cherrug, Sverige193261223382012-02-06
Vagn Gjerløv, Danmark3272110462012-02-06
Lars Ernst, Danmark1111511152012-02-02
kim jespersen, Danmark2228614082012-01-31
Henrik Just, Danmark7415003943252012-01-26
Yann Kolbeinsson, Island184348031742012-01-25
Marcus Erik Danielsson, Sverige141832619822012-01-12
Kris De Rouck, Belgien1140914092012-01-08
Thomas Hultquist, Sverige3680127092012-01-07
Jacob Sterup, Danmark224614739422012-01-04
Jakob Hochuli, Schweiz81226222572011-12-30
Egon Iversen, Danmark2578137272011-12-29
Kurt Vogt, Danmark272661713202011-12-27
Jens Ole Byskov, Danmark454564023272011-12-24
Julian Guy Bell, Norge1196419642011-12-23
Vlad Cioflec, Rumænien6853219752011-12-22
Jan Kåre Ness, Norge72890275952011-12-14
Niels Jarnum, Danmark6829428822011-12-13
Jens Ballegaard, Danmark61356645402011-12-11
Lars Smith, Danmark173532647152011-12-09
Stinne Aastrup, Danmark4738523142011-12-05
Kresten Hansen, Danmark2323520562011-12-01
Kristian Poulsen, Danmark2316719542011-11-18
Pete Antrobus, England3576223632011-11-16
erik ehmsen, Danmark101322217872011-11-16
morten jønck, Danmark3355612392011-11-12
Alf Petersson, Sverige429005044052011-11-02
Albert J. de Jong, Holland1192119212011-11-01
Nicki Sørensen, Danmark569634728282011-10-31
Hugh Harrop, Skotland2463324012011-10-26
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark91443718952011-10-25
Claus Lunde Pedersen, Danmark101519519022011-10-25
Kristian Laustsen, Danmark51027325052011-10-23
Jørn Vinther Sørensen, Danmark112417635622011-10-20
Leif Pedersen, Danmark285563826662011-10-16
Iben Hove Sørensen, Danmark1484048402011-10-15
Dan Bruhn, Danmark2426224832011-10-13
Dominic Mitchell, Storbritannien172650522982011-10-10
michael jürgensen, Danmark1200520052011-10-09
Steen Drozd Lund, Danmark101936026692011-10-07
Henrik Knudsen, Danmark195612453322011-10-05
Richard Ek, Sverige368039152002011-10-03
Allan Prang, Danmark1342034202011-10-02
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71830831172011-10-01
Martin Rivero, Danmark2394122072011-10-01
Benjamin Gnep, Tyskland2275714972011-09-30
Jesper Segergren, Sverige2445524602011-09-27
Christian Axelsen, Danmark4610014165772011-09-25
Per Hirslund, Danmark1101310132011-09-25
Maurizio Sighele, Italien91101819852011-09-25
Thurel Julien, Gambia13218095721022011-09-18
Jens Ryge Petersen, Danmark215122737862011-09-16
Bent Staugaard Nielsen, Danmark71291723212011-09-05
Jonn Leffmann, Sverige142283121802011-08-22
Christoph Moning, Tyskland141936718922011-08-20
Jesper Brinkmann, Danmark183900931472011-08-17
nick petersen, Danmark4579115742011-08-16
david drangsland, Norge162986829942011-08-13
Aage Kabbelgaard, Danmark1161716172011-08-12
John Dreyer Andersen, Danmark254813427382011-07-31
Wolfgang Trimmel, Østrig1297229722011-07-29
Knud Kjeldsen, Danmark1123912392011-07-27
Kurt Willumsen, Danmark19819812011-07-27
Jeppe Berthelsen, Danmark1127412742011-07-27
Anders Søgaard, Danmark12928433839752011-07-17
Yoav Perlman, Israel153314030152011-07-14
Hallgeir Fisketjøn, Norge81100519312011-07-07
Jens Overgaard Christensen, Danmark9419176741842011-07-01
Felix Jachmann, Tyskland2350518182011-06-24
Rasmus Hald, Norge2290615912011-06-17
Aidan G. Kelly, Irland2445525032011-06-14
Maarten Zorgdrager, Holland61072620722011-06-02
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1189418942011-05-24
Thomas Maul, Danmark8612725825542011-05-16
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1217621762011-05-12
Oskar Nilsson, Sverige2385621702011-05-09
Klaus Bjerre, Danmark347155042852011-05-04
Jørgen Dam, Danmark24550754739462011-05-04
Paul Jacobsen, Danmark1248224822011-04-23
Claus Boe Tøndering, Danmark2315217352011-04-19
Luca Andrei Dehelean, Rumænien142388323962011-04-06
Thomas Nielsen, Danmark203884240362011-03-24
Gabriel Schuler, Schweiz16936713640522011-03-23
Lars Petersson, Sverige1118411842011-03-19
Lars Laursen, Danmark1232423242011-03-10
Brian Thomsen, Danmark5794923622011-03-08
Kristian Ribers, Danmark1145214522011-02-27
Lee Victor Gregory, Storbritannien2506528632011-02-21
Bo Thyge Johansen, Danmark1387938792011-02-16
Martin Kviesgaard, Grønland296668140992011-02-13
Svend Erik Olesen, Danmark1234323432011-02-10
Martin Oomen, Sverige142603623592011-02-07
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71730134942011-02-03
Tim Hesselballe Hansen, Danmark72585458732011-01-30
Martijn Bunskoek, Holland101587518042011-01-27
Kai Gauger, Tyskland101873323902011-01-27
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1194719472011-01-23
Thomas Riedel, Danmark4770728842011-01-14
Torben Jepsen, Danmark132278823972011-01-13
René Christian Hansen, Danmark1156015602011-01-13
Bo Svensmark, Danmark71815451482011-01-10
Odysseas Tsimoulis, Grækenland254511222392011-01-09
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark1135513552011-01-08
Hans Gleie, Danmark2453425062010-12-29
Johan Stenlund, Sverige439565640062010-12-20
Chris Romeiks, Tyskland142793326382010-12-12
Cristian Jensen Marcet, Danmark368802245992010-12-10
Ies Meulmeester, Holland122207422092010-12-03
Bo Sonne Sørensen, Danmark296814051782010-11-24
Seamus Enright, Irland2574643442010-11-21
Hans Larsson, Sverige359186749882010-11-07
Martin Roost, Schweiz2339218662010-11-07
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark458634634742010-10-29
Kurt Bredal Christensen, Danmark113567375532010-10-28
Bjørn Grøn, Danmark4764028282010-10-27
Dirk Van Gansberghe, Italien202830217952010-10-21
Aron Andersson, Sverige4621917702010-10-20
Knud Erik Christensen, Danmark1297129712010-10-20
Stéphane Bocca, Belgien2502029072010-10-19
Jurgen Lehmann, Finland1180918092010-10-12
Knud N. Flensted, Danmark163435833902010-10-10
Tomas Svensson, Sverige449085343952010-10-08
Søren Gjaldbæk, Danmark2491925652010-09-29
Henrik Mouritsen, Tyskland82500148862010-09-29
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3524018132010-09-28
Ole Lorenzen Post, Danmark1255625562010-09-27
Leo Heemskerk, Holland1274827482010-09-26
Kristian Laustsen, Danmark61283029722010-09-22
René Worup Rørbæk, Danmark1143914392010-09-22
Lars Borup, Danmark358782843412010-09-19
Birger Algot Tørnblad, Danmark2258513692010-09-14
Aleix Comas, Spanien61009420152010-09-05
Henrik Kolsbjerg, Danmark81150617232010-08-27
Ivan Petric , Slovenien81454832652010-08-22
Christoph Moning, Tyskland31265258882010-08-18
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2396326642010-08-10
Hans Pinstrup, Danmark193894334082010-08-09
Klaus Mortensen, Danmark5311500737312010-08-07
Henrik H. Søndergaard, Danmark71357227202010-08-05
Henning Broe, Danmark1133413342010-08-05
Alf Frølich, Danmark1292229222010-08-02
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1174317432010-07-26
Gordon Hodgson, England1246424642010-07-15
Marco Hammel, Schweiz1157315732010-07-12
Birger Hultengren, Danmark1177917792010-07-07
Simon Sigaard Christiansen, Danmark509859833532010-07-02
ji be, Schweiz183297429192010-06-21
Anne Blotting, Danmark2278415082010-06-17
Stig Toft Madsen, Danmark2391120112010-06-17
Per Ekberg Pedersen, Danmark174025751832010-06-15
Heine Oldenskov, Danmark5774021932010-05-30
Vinni Bruhn, Danmark71346239022010-05-29
Per Allan Degn, Danmark101590420342010-05-28
Jani Vastamäki, Finland61486735552010-05-28
Martijn Bot, Holland8618625932232010-05-26
Albert Steen-Hansen, Danmark17540535563682010-05-04
Patrik Jonasson, Sverige1186318632010-05-02
Thomas Kuppel, Tyskland1257325732010-04-23
Hans Jørgen Riis, Danmark2344819832010-04-23
Peter Steen Henriksen, Danmark1195219522010-04-19
Torben Byfoged, Danmark2353018542010-04-13
Jan-Michael Breider, Sverige4768224602010-04-06
Niels Odder, Danmark4828826762010-03-27
Ulf Eschou Møller, Danmark297415287352010-03-26
Mogens Hansen, Danmark33981255046582010-03-19
Thorkild Lund, Danmark1211921192010-03-15
Hanne April Farnæs, Danmark3479416612010-03-07
Steen Højmark-Jensen, Danmark1331233122010-03-07
Lars Mejlby, Danmark194082239772010-03-05
per mattisson, Danmark2494526162010-03-01
Christian Brinkman, Holland1161616162010-02-23
Johnny Laursen, Danmark12224906538592010-02-23
Flemming Værgman, Danmark1208120812010-02-21
Dan Allan Nielsen, Danmark2402120592010-02-18
Lene Vejen, Danmark41218854592010-02-14
Arild Breistøl, Norge142605133972010-02-11
Jan Kiel, Danmark82257957772010-02-06
Thomas W. Johansen, Danmark92511066042010-02-04
Jean Seeberg, Danmark3522918582010-01-31
Jacob Dalsten Petersen, Danmark315690023482010-01-31
Ken Rasmussen, Danmark3800944632010-01-24
Henrik Bengtsson, Danmark3556222312010-01-24
Tommy Andre Andersen, Norge132592924982010-01-18
Bjarne Skule, Danmark172237217072010-01-12
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark2280715462010-01-11
Carsten Lyhr Hansen, Danmark51155825142010-01-05
VASLIN Matthieu, Frankrig10117017429602010-01-05
Timme Nyegaard, Danmark2308215682010-01-03
Lars Andersen, Danmark1203920392010-01-01
Fülöp Attila, Rumænien1244524452009-12-25
Josh J Shaw, England2358821422009-12-25
Nico de Vries, Holland1199219922009-12-20
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1157815782009-12-06
Pieter Vantieghem, Belgien255628048322009-11-26
Søren Brinch, Danmark133490875082009-11-22
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5891320742009-11-19
Arne Lilhauge, Danmark71129921442009-10-19
Brian Wielsøe, Danmark1744574452009-10-14
Jan Hjort Christensen, Danmark72051672732009-10-13
Jan Ole Kriegs, Tyskland3613320862009-10-13
Thomas Bentsen, Norge2359018322009-10-12
Kermarrec Corentin, Frankrig305001729612009-10-11
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5721416472009-10-08
Jan Ravnborg, Danmark92062034862009-10-06
Tue Romanow, Danmark1239423942009-10-06
David Lundgren, Sverige1232923292009-09-18
Mårten Müller, Sverige3723525442009-09-13
Flemming Eskildsen, Danmark1204020402009-09-07
Kurt Rasmussen, Danmark71540630442009-09-04
Poul Reib, Danmark5843722822009-08-27
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1485748572009-08-20
Thomas Hellesen, Danmark153881234552009-08-10
Kjetil Johannessen, Norge387046231562009-08-10
Jørgen Witved, Danmark8116374745832009-08-10
Björn Dellming, Sverige1386838682009-08-02
Jan van der Laan, Holland1186918692009-07-31
Mats Wallin, Sverige244505925692009-07-29
Luise Ekberg, Danmark1176417642009-07-26
Jens Maibomm Hansen, Danmark1187618762009-07-19
Karsten Munch Andersen, Danmark3544119592009-07-13
Geir O. Pedersen, Norge163400328792009-06-25
Chris Lansdell, England163382731152009-06-22
Mehmet Goren, Tyrkiet8114467838372009-06-15
Reto Burri, Schweiz345825226942009-06-08
Lotte Skjærbæk, Danmark3446816362009-05-28
Stefan Frello, Danmark1145314532009-05-28
Hans Eli Sivertsen, Færøerne41014329462009-05-24
nuno barros, Portugal1190819082009-05-18
Jørgen Hansen, Danmark1225322532009-05-12
Henrik Madsen, Danmark71562433122009-05-12
Susanne Overgaard Petersen, Danmark61279230722009-05-11
Michael bergman, Sverige51510551152009-05-09
Peter Jensen, Danmark41000433932009-05-07
Birger Bavnsgaard, Danmark1185418542009-04-30
Stig Eide, Norge1277527752009-04-27
Csaba Lendvai, Ungarn1222322232009-04-25
Peter Kuster, Schweiz102400234372009-04-24
finn birkholm-clausen, Danmark41158636762009-04-23
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1272727272009-04-23
Bjarne Nielsen, Danmark3554619972009-04-19
Robert Toft, Danmark3626429962009-04-15
Morten Jørgensen, Danmark91928128162009-04-14
Jacob Neumann, Danmark2347218352009-04-12
Henrik Johansson, Norge2510030102009-04-11
Poul Erik Junk, Danmark5939022272009-04-08
Gal Shon, Israel1169016902009-04-06
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3507220552009-04-06
Jens Boesen, Danmark102121126712009-04-04
Allan Hansen, Danmark3601423702009-04-03
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3466316032009-04-01
Erling Bonde, Danmark3718829622009-03-29
Ole Andersen, Danmark2371523192009-03-29
Stig Westergård, Danmark1336433642009-03-26
Andreas Saul-Rotne, Danmark1193319332009-03-01
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark2286715292009-03-01
Dennis Martinek Langholz, Danmark61384334072009-02-23
per schmidt, Danmark1174017402009-02-23
Lesley van Loo, Holland112206623612009-02-23
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1207120712009-02-20
Marko Gregoric, Slovenien1119411942009-02-12
Jonathan Meyrav, Israel3658924842009-02-06
Lars Villadsen, Danmark71302329492009-02-01
Freddy Johansen, Norge61350330422009-01-30
Bence Kókay, Ungarn91729124052009-01-25
Anders Bergman, Sverige3640425642009-01-18
Raffael Ayé, Schweiz91573622292009-01-16
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1171517152009-01-12
Olof Strand, Sverige224751542562009-01-11
Florin Chirila, Rumænien61270723032009-01-07
Annette Hansen, Danmark31436481522009-01-07
Klaas Bert Debusschere, Belgien2409223762009-01-06
Luca Sattin, Italien244787727862009-01-05
Erik Ehmsen, Danmark61352253362008-12-29
Thomas Damm Als, Danmark2395521322008-12-22
Lars Lundmark, Sverige1280028002008-12-20
Alex Wallin, Danmark3525820482008-12-15
Martin Søgaard Nielsen, Danmark276906943822008-12-08
Mogens Holme, Danmark2306716112008-11-27
Jos Van den Berg, Holland1325232522008-11-24
Kim Søvæld, Danmark1179917992008-11-18
Roland Jensen, Danmark173865531452008-11-17
Peter ter Heide, Holland1207720772008-11-10
Ole Thyge Plannthin, Danmark61055521702008-11-09
Ma Yan Bryant, Storbritannien275525028742008-11-09
John Martin Mjelde, Norge61293726632008-11-05
Steen Brølling, Danmark1217321732008-11-03
Niki Forintos, Ungarn1143614362008-11-02
Michael Bergman, Sverige2613734322008-10-27
Carsten Fog, Danmark1281228122008-10-25
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark143355332982008-10-22
Jan Salmonsen, Danmark2518826992008-10-19
Kield Andersson, Danmark51150029492008-10-18
Marianne Heno Mogensen, Danmark61343248472008-10-18
Carsten Gadgaard, Danmark8925628576702008-10-17
Torben Andersen, Danmark61414329422008-10-12
Kim Øllgaard, Danmark91695627032008-10-09
Palle Jensen, Danmark3520317822008-10-09
Sanne Busk, Danmark51388557762008-10-08
Henrik Holm Brask, Danmark1207220722008-10-06
Flemming Nielsen, Danmark1150715072008-10-06
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3616521582008-10-06
Eva Agnethe Bramming, Danmark4816921812008-10-06
Mogens Krantz Backe, Danmark5944622112008-09-27
lou bertalan, Tyskland1202320232008-09-25
Per Smith, Danmark1243524352008-09-22
John Hornbek, Danmark183118320992008-09-08
Stéphane Aubry, Schweiz7314234531332008-09-08
Xavier ROZEC, Frankrig3728827082008-09-02
Aron Andersson, Sverige3626532822008-08-28
Ole Kristensen, Danmark81548723802008-08-24
Søren Olin, Danmark2520826372008-08-16
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2568828812008-08-10
Keld Sørensen, Danmark5978426242008-08-02
Marcel van Kammen, Holland2400220782008-07-22
Eric Schaumburg, Danmark61466428842008-07-19
Svend Ove Jensen, Danmark2453124592008-07-14
Espen Støtterud Christensen, Norge61103119112008-06-23
Petri Salo, Finland2743046082008-06-18
Flemming Dane, Danmark3530719312008-06-13
Ole Snerling, Danmark1183318332008-06-04
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3557620892008-05-29
Seamus Mogensen, Danmark2393420882008-05-26
Niels Jørgen Clausen, Danmark91940025352008-05-26
Mona Grundsøe, Danmark254839325682008-05-05
Michael Bonefeld Bladt, Danmark41047541982008-04-30
Alan Clewes, Storbritannien2539836812008-04-26
Jonas Gadgaard, Danmark112210328352008-04-26
Henning Hansen, Danmark4675316992008-04-22
Theis Bacher Nielsen, Danmark5763416122008-04-22
Thomas Lundqvist, Danmark1261526152008-04-19
Ralph Martin, Tyskland264745821342008-04-18
Claus Kesby, Danmark1156315632008-04-16
kim lundqvist, Danmark142750025752008-04-09
Henrik Greve, Danmark3950659092008-04-07
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien51138836992008-03-30
Steen Cruddis, Danmark1291429142008-03-16
Claus Øgard, Danmark2358518082008-03-16
Anders Horsten, Danmark2432523072008-03-14
Patrick Beirens, Belgien2470727512008-03-10
Thomas Eske Holm, Danmark1281728172008-03-02
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8218690432922008-02-27
Frode Falkenberg, Norge204711432652008-02-25
niels bahl andersen, Danmark4735322672008-02-21
Chris Batty, England14229509581172008-02-20
Martin Majlandt, Danmark1231223122008-02-18
Rasmus Strack, Danmark122723231212008-02-06
Lars Peter Johansson, Danmark3763630312008-01-25
Ger Meesters, Holland3855130742008-01-23
Lilly Irene Sørensen, Danmark91792924272008-01-20
Thomas Buus Nielsen, Danmark3936732302008-01-14
Pim Wolf, Holland3679225352008-01-08
Tom Backlund, Finland1358935892008-01-06
Uffe Jensen, Danmark1210921092007-12-28
Andreas Noeske, Tyskland61158422082007-12-16
Michael West, Danmark1226522652007-12-16
Anni Oppelstrup, Danmark2416423302007-12-16
Inger Christoffersen, Danmark1206220622007-12-09
Simon Werngren, Sverige71646928542007-11-29
Tibu Paul Lucian, Rumænien4984536122007-11-24
John N. Jensen, Danmark1245924592007-11-22
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2352323292007-11-06
dave farrow, Storbritannien1223622362007-10-30
christian tiller, Norge1253425342007-10-16
Carsten Egevang, Grønland5114299259852007-10-09
Jack Juliussen, Danmark3609420552007-10-07
Lonnie Jensen, Danmark1394439442007-10-05
Quentin Dupriez, Frankrig1194319432007-10-05
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2447222702007-09-09
Janus Ethelberg, Danmark9419688226612007-09-05
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1381838182007-09-02
Jesper Nielsen, Danmark2408522802007-08-28
Kent Schou Larsen, Danmark1178517852007-08-28
Jan Thomsen, Danmark8919540041652007-08-21
Joakim Engel, Danmark8319949957422007-08-18
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2605933792007-08-18
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne72107343692007-08-18
Jens Andersen, Danmark61565636002007-08-17
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1257525752007-08-16
Mark Hammond, Danmark2411324892007-08-15
Jóan Petur Petersen, Færøerne1141714172007-08-11
Johannes Tallroth, Sverige4777422482007-08-08
Inger Andersen, Danmark245184027092007-08-07
Hans Rytter, Danmark235139842202007-08-07
Magne Pettersen, Norge2758938412007-08-03
Lars Munk, Danmark1180418042007-08-03
Johan Emil Løje, Danmark1192619262007-07-31
Lars Omø Christiansen, Danmark1225622562007-07-15
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark51277433042007-07-14
Carsten Poulsen, Danmark327187439642007-07-12
Thomas Hasle Ravn, Danmark2599932452007-07-12
Niels Jørgen Larsen, Dominica163820042692007-07-10
Carl Erik Mabeck, Danmark12729130061572007-07-04
Erik Jensen, Danmark2459923412007-06-26
Jens Holte Frederiksen, Danmark1185318532007-06-25
Tommy Holmgren, Sverige81869127352007-06-24
Erik Edvardsson, Sverige153062728422007-06-05
Linda Mølgaard, Danmark4931634562007-05-30
Erik Breden, USA61187622492007-05-30
Bente Steffensen, Danmark1167616762007-05-20
Mikko Oivukka, Finland224543733202007-05-20
Bjarne Golles, Danmark2519729172007-05-10
Erik Agertoft, Danmark174008948582007-04-29
Claus Eriksen, Danmark3721528032007-04-29
Jan Bosch, Holland1208220822007-04-25
Kristian Borum, Danmark2484426092007-04-22
Søren Langkilde Madsen, Danmark61430427882007-04-21
Birgit Nielsen, Danmark2520826952007-04-15
Ivan Skov Pedersen, Danmark1163016302007-04-10
Poul Emil Kristensen, Danmark1357235722007-04-08
Dennis Andersen, Danmark3585320982007-04-04
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2489125572007-03-04
Ole Stobbe, Danmark2539631702007-02-28
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8821938962592007-02-25
Torben Ethelberg, Danmark193784027272007-02-25
Preben Berg, Danmark194884143762007-02-17
Kaj Krutfelt, Sverige3567821042007-02-05
Arthur R. Jensen, Danmark134207871332007-01-30
Patrick Höhener, Frankrig1228522852007-01-18
Kjetil Schjølberg, Norge1206920692007-01-09
Peter Christiansen, Danmark429792461082006-12-31
Johannes Erritzøe, Danmark2513126152006-12-28
Jan S. Kristensen, Danmark71747633672006-12-24
Nelly Hansen, Danmark337141334432006-12-06
Wim van der Schot, Holland1244024402006-12-04
Ruud van Beusekom, Holland1180618062006-11-26
Klaas Felix Jachmann, Tyskland297028847712006-11-26
Leif Bisschop-Larsen, Danmark224656929762006-11-08
Tom Backlund, Finland51498242952006-11-07
Anders Tøttrup, Danmark317089839502006-11-05
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2574031112006-10-09
Gunner Munk, Danmark1262926292006-10-08
Bart-Jan Prak, Holland61155720732006-10-05
Ludovic Scalabre, Frankrig112778638932006-10-02
Steffen Holst, Danmark4881126492006-09-30
Peter Bo, Danmark31021147652006-09-25
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne41261236602006-09-23
Jørgen Staarup Christensen, Danmark318085437192006-09-22
Ernst Hjøllund, Danmark3750934022006-09-21
Herman Bouman, Holland1197319732006-08-30
Kim Petersen, Danmark101986623602006-08-24
Erik Enevoldsen, Danmark51672343602006-08-20
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1226922692006-08-20
Christian Wegst, Tyskland1311431142006-08-10
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61693033402006-08-09
Pierre-André Crochet, Frankrig101940024122006-08-09
Tom Goossens, Belgien91950634152006-08-09
Karsten Stæhr, Danmark102056925892006-08-09
Kim Iburg, Danmark1188418842006-08-07
Leif Jonasson, Sverige2572033442006-08-07
Steen Brølling, Danmark51326634442006-07-31
Pawel Malczyk, Polen51129931702006-07-26
Christian Svane, Danmark3732826962006-07-25
Jørgen Scheel, Danmark163949938642006-07-21
Lars Pedersen, Danmark1190419042006-07-21
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3635024292006-07-10
Mario Rodero Hernández, Spanien132523025052006-07-10
Henrik H. Søndergaard, Danmark71804929902006-07-10
Claus Kesby, Danmark1233423342006-07-10
Tom Sørensen, Danmark3610425212006-07-08
Lars Larsson, Sverige3604022102006-07-08
Samuel Peregrina, Spanien255664926862006-07-08
Benjamin Steffen, Tyskland71337525172006-07-08
Knud-Erik Strange, Danmark82168933772006-06-07
Markus Tallroth, Sverige1256725672006-06-07
Morten Jensen, Danmark61194425272006-06-07
Claudia Thiel, Tyskland2409022142006-06-07
Detlef Gruber, Danmark1197719772006-06-07
Palle Nygaard, Danmark113476650982006-06-07
Carsten Olsen, Danmark1363936392006-06-07
Andreas Meyer Winnem, Norge183183723232006-06-07
Knud-Erik Andersen, Danmark1217821782006-06-07
Arnold Houmann, Danmark225427952632006-06-07
Ole Hetland, Danmark112386327522006-05-18
Wedigo Ferchland, Danmark5853318202006-05-18
Gert Rasmussen, Danmark81788632132006-05-14
Claus Dalskov, Danmark1228522852006-05-12
Bent Jensen, Danmark3891930042006-05-10
Friedrich Thomas, Danmark1228922892006-05-10
Per Ekberg Pedersen, Danmark123148331872006-05-10
Jørn Lennart Larsen, Danmark3569521182006-05-10
Jens Jacob Iversen, Danmark3789227352006-05-10
Peter Halkier, Danmark61440236132006-05-10
Ole Friis, Danmark2544030602006-05-08
Margit Hove, Danmark1223422342006-05-02
Hans Eli Sivertsen, Færøerne112420135212006-04-23
Mikael Funch, Danmark81993031232006-04-19
Ruth Ahlburg, Danmark235212229002006-04-10
Søren Parup, Danmark1102610262006-04-01
Kent Schou Larsen, Danmark2381220112006-03-30
Niels Fabæk, Danmark71508123922006-03-19
Tom Jensen, Danmark1225622562006-03-19
Rune Larsen, Danmark2401321482006-03-19
Tim Vaughan, Storbritannien81852525352006-03-16
Esben Eriksen, Danmark71936540612006-03-16
Søren Koch, Danmark3705524052006-03-16
Tobias Epple, Tyskland81693927712006-03-11
Gunnar Larsen, Danmark194072828592006-03-11
Svend Danbæk, Danmark1292029202006-03-05
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1324632462006-03-05
Birger Pedersen, Danmark4853723502006-03-05
Henning Hansen, Danmark4782723732006-03-01
Johan Stenlund, Sverige3758728602006-03-01
Ole Richter, Danmark1398139812006-03-01
Jan Bolding Kristensen, Danmark3969535662006-02-25
Nis M. Nissen, Danmark1262126212006-02-25
Cédric Rousseau, Frankrig102051625602006-02-20
Kjetil Johannessen, Norge296797030522006-02-19
Mark Trott, England1209620962006-02-12
Arne Bertelsen, Danmark1209020902006-02-11
Niels Bomholt, Danmark61307031722006-02-11
Tune Jensen, Danmark1251825182006-02-04
Frank Svensson, Danmark3926039002006-02-02
Marnix Jonker, Holland184071031022006-02-01
Terry Townshend, England2475825432006-02-01
Eline Eggers, Danmark3635521502006-02-01
Annelise Juul Stampe, Danmark41556861902006-01-30
Hans Erik Mom, Holland1188318832006-01-28
Jens B. Bruun, Sverige62292060972006-01-26
Uffe Pedersen, Danmark5911887330192006-01-22
Björn Gísli Arnarson, Island133627351422006-01-19
Tommy Hjorth, Danmark2467523442006-01-18
Tommy Frandsen, Danmark8220387244752006-01-15
Kim Lunding, Danmark173707946572006-01-14
Killian Mullarney, Irland2523527022006-01-10
Peter Thomsen, Danmark71717138012006-01-05
Luc Verroken, Belgien41054129672006-01-05
Justin Jansen, Holland1195819582005-12-24
David Erling Drangsland, Norge1305330532005-12-24
Ole Riis Jensen, Danmark3605426802005-12-20
Oleg Formanyuk, Ukraine4923534122005-12-15
Bent Møller Sørensen, Danmark2722543782005-12-13
Thomas Kjær Christensen, Danmark2854447252005-12-06
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1418341832005-12-04
Klaus B. Fries, Danmark3855735212005-12-03
Michael Køie Poulsen, Danmark1375637562005-11-24
Erik Lindgren, Sverige1374137412005-11-19
Steffen Ortmann, Danmark3836237762005-11-16
Jostein Myromslien, Norge1212321232005-11-15
Ola Nordsteien, Norge1256525652005-11-15
Lennaert Steen, Holland3702824672005-11-08
Henrik Elver, Danmark91679222342005-11-07
Aleix Comas, Spanien2564633082005-11-07
Mark Trustrup, Danmark1211621162005-10-31
Peter Bundgaard, Danmark113041135372005-10-31
Thomas Larsen, Danmark1146314632005-10-29
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2553030932005-10-27
Bjarne Nielsen, Danmark61199624132005-10-12
Stig Vang Petersen, Danmark234604337472005-10-11
Jesper Sonne, Danmark306006628672005-09-27
Daniel Patterson, Sverige51109032132005-09-23
Siv Behrendt-Møller, Danmark2583332742005-09-23
Hans Henrik Larsen, Danmark3618624782005-09-14
Henrik Pedersen, Danmark81554722312005-09-14
Terje Axelsen, Norge101971923512005-09-08
Ivan Abramowitz, Danmark1261126112005-09-07
Hans Henrik Iversen, Danmark4742222152005-09-06
Mats Wallin, Sverige71443322512005-09-06
Anders Jihmanner, Sverige1197619762005-09-05
Samuel Paz Parracho, Spanien81607423482005-09-02
Christian Tiller, Norge72226744492005-08-30
Peter Bjerre, Danmark61354927612005-08-29
Lars Elvstrøm, Danmark2411522312005-08-29
Ruud Altenburg, Holland2384520432005-08-29
Karl-Eric Gustafsson, Sverige184108729572005-08-26
Lars Lindgren, Danmark1203120312005-08-16
Anders Frederiksen, Danmark1183418342005-08-07
Hampus Lejon, Sverige1227222722005-08-05
Kasper Thorup, Danmark1197319732005-08-02
Andreas Malte Nielsen, Danmark1234123412005-07-04
Morten Stampe Larsen, Danmark5814022812005-06-29
Emil Todorov, Bulgarien5939522552005-06-26
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien1108110812005-06-26
Ulla Vibe Funch, Danmark1245424542005-06-26
Theodosis Mamais, Grækenland295827526062005-06-22
Erik Kramshøj, Danmark133914158792005-06-16
Gaukur Hjartarson, Island112569131122005-06-13
Rie Voetmann, Danmark72951868192005-06-13
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark62067753942005-06-12
Andres Wolff Fries, Danmark1234623462005-06-01
Julien Piette, Frankrig163364227352005-05-18
Westy Esbensen, Danmark1202620262005-05-04
Peter Iversen, Danmark1230223022005-05-01
Bjørn Kjellemyr, Norge3701928752005-05-01
Martin Jessen, Danmark41071028752005-04-26
Arild Hansen, Norge2414921702005-04-26
Jim Thagaard Hansen, Danmark183816326822005-04-20
Stuart A Reeves, Danmark122783826472005-04-20
José García Monzón, Spanien4875529692005-04-11
Yeray Seminario, Spanien3822540842005-04-11
Miguel Avelino Suárez, Spanien3693625502005-04-11
Hans Drostgaard, Danmark1219421942005-04-07
Leif Samuelsen, Danmark1218721872005-04-06
Shaun Robson, England122540924712005-04-04
Jimmy Skat Hansen, Danmark173973854492005-04-04
Terje Kolaas, Norge51416241432005-04-01
Sune Pedersen, Danmark1239323932005-03-30
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2507626012005-03-26
Tony Disley, Storbritannien2445722522005-03-25
Edvin Hansson, Sverige193937932232005-03-16
Thor Edgar Kristiansen, Norge41176433852005-03-14
Benoit Paepegaey, Frankrig132694323432005-03-07
Kim Fischer, Danmark225348837822005-03-07
Sander Bot, Holland51014522002005-02-24
Ingrid Grunwald, Tyskland61600248222005-02-21
Søren Ryge Petersen, Danmark1190619062005-02-06
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1251025102005-02-03
Dan Rasmussen, Danmark41184838422005-01-31
Thomas Stigfeldt, Danmark31069646832005-01-20
Alwin Schönenberger, Østrig2557231402005-01-13
Stefan Magnusson, Sverige3570823812005-01-03
Lars Lyngsø, Danmark2411321822004-12-26
Erik Van Bogaert, Belgien1215721572004-12-18
Torben Lund, Danmark51099047232004-12-15
Stefan Hage, Sverige92178733252004-12-15
Mikael Nord, Sverige3810012261292004-12-15
Erik Schaumburg, Danmark1221122112004-11-29
Maris Jaunzemis, Letland71623926892004-11-26
Ole Vognstoft, Danmark1195919592004-11-25
Poul Erik Larsen, Danmark1258825882004-11-25
Lars Vilhelm Hansen, Danmark183829331252004-11-24
Thomas Kiørboe, Danmark1194619462004-11-23
Inger Skov, Danmark2617735902004-11-22
Ivan Jensen, Danmark1204720472004-11-21
Carsten Madsen, Danmark1467446742004-11-14
Geert Brovad, Danmark103318045852004-11-14
Erik Rosendaal, Holland1204520452004-11-11
Poul Reib, Danmark1276827682004-11-09
Steen Roed Hansen, Danmark102095326982004-11-08
Dennis Noel, Danmark1881088102004-11-08
Bjarne Streyffert, Danmark2497227112004-11-08
Raymond Galea, Malta1217721772004-11-08
Henrik Callesen, Danmark1233523352004-11-05
Gedser Fuglestation, Danmark1209020902004-11-05
Reint Jakob Schut, Holland4877824642004-10-31
Martin Holm, Danmark31049439662004-10-26
Lasse Braae, Danmark1358935892004-10-17
Philippe J. Dubois, Frankrig2591834292004-10-06
Dominique Verbelen, Belgien1294729472004-09-30
Virginia Escandell, Danmark1263126312004-09-07
Torsten Hansen, Danmark1199919992004-09-01
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2924149722004-08-16
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1278127812004-08-13
Jens Biltoft, Danmark1225522552004-08-01
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3859333692004-07-31
Einar Flensted-Jensen, Danmark1403540352004-07-25
Szabolcs Kókay, Ungarn1272827282004-07-22
Mogens Ribo Petersen, Danmark1240624062004-07-07
Ulrik Henneberg, Danmark2400921872004-07-07
Karen Lang, Danmark2569731852004-07-06
Martin Poulsen, Danmark1182718272004-07-04
Klaus Nellevang, Danmark2417822392004-06-25
John Steffensen, Danmark1262426242004-06-13
Lene Pedersen, Danmark1264726472004-06-01
Jelger Herder, Holland81813630032004-05-31
Tom Schlegel, Danmark2429726562004-05-17
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31407371572004-05-16
Henrik Carlsen, Danmark3784536922004-04-30
Ulla Henriksen, Danmark1124812482004-04-30
Tim Andersen, Danmark31328956182004-04-20
Hans Krabsen, Danmark1755775572004-04-03
Dennis Brandsborg, Danmark2476525952004-03-13
Robbin D. Knapp, Østrig1277327732004-03-11
Esben Østergaard, Danmark2560930282004-03-10
Henrik Stenholt, Danmark3806233532004-03-03
Lis Ravn, Danmark2559732582004-03-01
Leif Novrup, Danmark2574630502004-01-06
Gunnar Gundersen, Norge1361636162004-01-06
Carsten Hermann, Danmark1316331632003-11-28
Lasse Olsson, Sverige2461425032003-11-26
Michael Tiefenbach, Østrig1398339832003-11-26
Don Baccus, USA1260526052003-11-13
Tor A Olsen, Norge1278527852003-11-09
Jan Dresler, Danmark2510326572003-10-21
Svend Dybkjær, Danmark31127846572003-10-20
Vegard Bunes, Norge51317330132003-10-11
Jacob Alsted, Danmark1332633262003-09-15
Andreas Hagerman, Danmark205299735362003-08-28
Anna Bay Rask, Danmark1320032002003-07-25
Wilfried Hausmann, Tyskland2607735522003-07-19
Flemming Pedersen, Danmark1198719872003-06-28
Morten DD Hansen, Danmark1440844082003-05-30
Jørn Opsal, Norge1324332432003-05-30
Jacob Lund-Hansen, Danmark3780829682003-05-17
Thomas Jensen, Danmark1518651862003-05-17
Per Forsberg, Sverige1329532952003-05-17
Ronny Nilsen, Norge1403740372003-05-06
Pierre Unge, Sverige41159240862003-05-01
Ottenby fågelstation, Sverige2608833032003-04-18
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2529327972003-03-25
Rannvá Hansen, Færøerne1301030102003-03-25
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge92328328592003-03-09
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3634323502003-02-25
Håkan Sterner, Sverige2536529872003-02-14
Claus Horneman, Danmark1456645662003-02-06
Maurizio Sighele, Italien1453745372003-01-29
Benny Jacobsen, Danmark2617932762003-01-21
Leo JR Boon, Holland31373171952003-01-13
Martin Eggen, Norge2448422992002-11-14
Søren Hjorth Andersen, Danmark71809534222002-10-29
Holger Sandfeldt, Danmark1235023502002-10-24
Peter Andreas Koch, Danmark3834432432002-10-12
Martin Scott, Storbritannien81444319752002-10-10
John Judge, Storbritannien2464323832002-10-08
Nick Lowton, Storbritannien2397120912002-10-08
Fredrik Kræmer, Norge102782248462002-10-02
Tim Brown, Storbritannien2486627622002-09-28
Graham Etherington, Storbritannien3637221642002-09-27
Deryk Shaw, Storbritannien1260826082002-09-12
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3790727572002-09-03
Thomas Hilkjær, Danmark2448823742002-09-03
Mike Richardson, Storbritannien2549631322002-08-05
Jim Willson, Storbritannien2449222572002-06-29
via Carsten Høeg, Danmark1304030402002-05-29
Andreas Gullberg, Norge1321532152002-05-13
Ricard Gutiérrez, Spanien81669523472002-04-28
Kelvin Jones, Storbritannien1351335132002-02-10
Bruce Mactavish, Canada1287928792002-01-30
Morten Jørgensen, Danmark3821835252002-01-21
Anita Pedersen, Danmark31569357122001-11-16
via Sune Jepsen, Danmark2818049372001-11-09
Alexander J. Lee, Danmark2481525332001-11-09
Kim Biledgaard, Danmark1366636662001-10-01

Der er i alt 1413 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.172 sek.
til toppen