Startside Nye topmodeller fra ZEISS i Naturbutikken I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
 Artslister 


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Kis Boel, Danmark3286335772016-06-25
Thomas Garm Pedersen, Danmark60206507342016-06-25
Henning Larsen, Danmark34128329172016-06-25
Henrik Pedersen, Danmark16915000656992016-06-25
Hans Henrik Larsen, Danmark1958167398343612016-06-25
Erik Biering, Danmark44751280749152016-06-25
Niels Behrendt, Danmark617739226412016-06-24
Simon Berg Pedersen, Danmark59380811355952016-06-24
Per Schiermacker-Hansen, Danmark10013952738602016-06-24
Thomas Varto Nielsen, Danmark74355047636082016-06-23
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark2978194819772016-06-23
Allan Kjær Villesen, Danmark35528772365832016-06-22
Per Schans Christensen, Danmark33837244842032016-06-22
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark32319140520892016-06-22
Axel Mortensen, Danmark77896981458852016-06-22
Klaus Malling Olsen, Danmark35144717466124502016-06-21
Peter Bonne Eriksen, Danmark25720469423342016-06-21
Carl Bohn, Danmark28812351116252016-06-21
Joachim Bertrands, Belgien371530814512016-06-20
Esper Boel, Danmark311145152016-06-18
Klaus Dichmann, Danmark28528772345672016-06-18
Johnny Salomonsson, Danmark27841261736452016-06-17
Stefan Tapio Ettestam, Sverige412975114702016-06-17
Morten Scheller Jensen, Danmark1474147825360352016-06-17
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark34713411112262016-06-16
Knud Nielsen, Danmark15765762016-06-16
Michael Frank Nielsen, Danmark30216032517532016-06-16
Steen Egholm Engelbøl, Danmark2078737442016-06-14
Dennis Olsen, Danmark12811297923452016-06-13
Eigil Ødegaard, Danmark49083784347022016-06-13
Knud Pedersen, Danmark573100436862962016-06-10
Paul Patrick Cullen, Danmark91761807427032016-06-09
Bjørn Frikke, Danmark987174022712016-06-09
Morten Winness, Norge12311138421432016-06-07
Eva Foss Henriksen, Danmark64160105947312016-06-07
Hans Staunstrup, Danmark8812371226742016-06-07
Steen E. Jensen, Danmark865104328734162016-06-07
Per Holmberg, Danmark22726432134092016-06-07
Erik Groth-Andersen, Danmark464481127382016-06-06
Anders Hammergart, Danmark8214992633352016-06-04
Peter Zeller, Schweiz9665613452016-06-03
Christian Leth, Danmark5612680439602016-06-01
Sune Riis Sørensen, Danmark15727242042282016-06-01
Ib Jensen, Danmark24536069366272016-06-01
Morten Bentzon Hansen, Danmark8014737741262016-05-31
Henrik Friis, Danmark1619839319682016-05-28
Henrik Asbjørn Pedersen, Danmark211169173992016-05-27
Mads Danielsen, Danmark917233562016-05-26
Erling Krabbe, Danmark1007717544222016-05-25
Claus Halkjær, Danmark69089115048092016-05-25
J Ole Andersen, Danmark432060611972016-05-24
Andreas Bennetsen Boe, Danmark1285220546792016-05-24
Hugo Touzé, Frankrig517404002016-05-22
Antoine Joris, Belgien425478218942016-05-22
Aurélien Audevard, Frankrig52473644432752016-05-22
Arie Ouwerkerk, Holland9519893356602016-05-21
Anders Sydney Jensen, Danmark2075008632016-05-20
Hans Erik Erik Jensen, Danmark621495012016-05-19
Bent Thøgersen, Danmark18016407529212016-05-19
Rune Sø Neergaard, Danmark770848064146452016-05-17
Ole Bo Olsen, Danmark291646714202016-05-16
Maximilian Fader, Tyskland11871872016-05-15
Martin Gottschling, Tyskland558109571202016-05-15
Arne Torkler, Danmark10496020802016-05-13
Helge Sørensen, Danmark1394171588673252016-05-13
Bo Lassen Christiansen, Danmark415366862016-05-12
Hans Henrik Bay, Danmark501781716192016-05-12
Felix Timmermann, Tyskland1472259192016-05-11
Damien Gailly, Belgien17717712016-05-11
Martin Strømkjær, Danmark3274810832016-05-10
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark21515267954792016-05-10
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark928749922392016-05-09
Ole Hetland, Danmark486131752262016-05-09
finn henriksen, Danmark731778112016-05-06
Lars Bernitt Birk, Danmark23314701424612016-05-04
Torben Sebro, Danmark567088827962016-05-04
Stano Harvančík, Rumænien11861862016-05-03
Lars Grøn, Danmark753704419062016-05-01
Lars Jensen, Danmark21734747642992016-04-30
John Larsen, Danmark56455295757002016-04-29
Massimiliano Dettori, Holland987798518612016-04-26
Tore Vang, Norge458788675122016-04-24
Mikkel Holck, Danmark23329021837652016-04-21
Palle Sørensen, Danmark10011922032982016-04-21
Lars Andersen, Danmark927353716882016-04-21
Per Boye Svensson, Danmark684066721372016-04-21
Ivan Sjögren, Sverige693547711312016-04-18
Tine Jensen, Tyskland411344162016-04-16
Steen Øllgaard, Danmark382332523432016-04-15
Henrik Madsen, Danmark81234127072016-04-14
Jørgen Munck, Danmark365565650392016-04-12
Marcin Solowiej, Polen332706617562016-04-06
Lars Maltha Rasmussen, Danmark757644284172016-04-05
Johnny Madsen, Danmark28346888374862016-04-03
Anne Navntoft, Danmark30132646628252016-04-03
Birger Lønning, Danmark9815505047792016-03-28
Niels Birkedal Thomsen, Danmark373288416012016-03-28
Erik Bogh Nielsen, USA978481822672016-03-19
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige14415104625852016-03-18
Luca Bergamaschi, Italien17257252016-03-18
Michael Hofmann Caspersen, Danmark13293292016-03-08
Allan Haagensen, Danmark121423633852016-03-03
Tor Olsen, Norge262581121602016-03-01
Dominik Becker, Tyskland6457610902016-03-01
Oz Horine, Israel476672826982016-02-29
Lars Halkjær, Danmark421636772016-02-26
Kim Duus, Danmark11212290124242016-02-23
Niels Peter Møller Jensen, Danmark673501612832016-02-23
Peter Petersen, Danmark15875872016-02-18
Tommy Bjørk, Danmark531759282016-02-16
Henry Lehto, Finland787976018392016-02-16
Frank Abrahamson, Danmark484511431352016-02-14
Bjørn Kjellemyr, Norge11971972016-02-14
Morten Christensen, Danmark557382940652016-02-13
Torben Lund-Hansen, Danmark522436562016-02-12
Jan Haaning Nielsen, Danmark938093523362016-02-12
Zbigniew Kajzer, Polen706391225772016-02-09
Lars Adler Krogh, Danmark10119822446602016-02-08
Frédéric Jiguet, Frankrig566891322332016-02-02
Christer Brostam, Sverige606484721192016-01-27
John Jensen, Danmark452771111952016-01-14
Kai Lindegaard, Danmark211126992016-01-08
Erik Rosendahl, Danmark12972972016-01-06
Stefan Pfützke, Tyskland699027228522016-01-06
Keith Fox, Danmark464916424202016-01-06
Søren Nancke, Danmark101231326142016-01-02
Zoltan Baczo, Danmark6412211612015-12-31
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark503851016972015-12-30
Mathieu Bally, Schweiz1102510252015-12-22
David Monticelli, Belgien10013070226222015-12-20
Mikkel Thorup, USA418035572015-12-17
Christian Rørdam, Danmark383390023282015-12-10
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark47968237339292015-12-07
Tony Søholm Larsen, Danmark221760111702015-12-05
Jens Paulsen, Danmark432547215642015-12-04
Mikkel Høegh Post, Danmark24139018959672015-12-02
Erik Mølgaard, Sverige26421141332452015-11-30
Helle Kjær Erichsen, Danmark171868815952015-11-26
Lasse Patrick Simensen, Norge319196812015-11-16
Steffen Fahl, Danmark161248013562015-11-15
Anders Østerby, Danmark335195961502015-11-13
Neer Div Bankoti, Indien12902902015-11-12
Christian Andersen Jensen, Danmark45163515947542015-11-11
Poul Holm Pedersen, Danmark323287622612015-11-07
Rainer Christian Ertel, Tyskland401786810092015-11-05
Gerner Majlandt, Danmark16232694165092015-10-28
Eric Didner, Frankrig19715709118652015-10-24
Per Poulsen, Danmark43575263374562015-10-23
Vincent Legrand, Belgien12216676353062015-10-22
Otto Samwald, Østrig17113762425002015-10-22
Ole Krogh, Danmark1223262440194542015-10-22
Heidi Frederiksen, Danmark2192711522015-10-02
Anni Nielsen, Danmark6411810840352015-10-02
Martin Lund, Danmark4998532562015-09-29
Philip Dam, Danmark14044042015-09-28
Niels Evald Jensen, Danmark2172210122015-09-19
Niels Lech Pedersen, Danmark11991992015-09-14
Jan Jörgensen, Sverige9832712992015-09-11
Søren Kristensen, Danmark897865434172015-09-08
Lisbeth Bech, Danmark627425912015-09-04
Jens Thalund, Danmark2177136761519022015-09-04
Bo Tureby, Danmark57989434956752015-09-01
Jens Brandt, Danmark13243242015-08-29
Nikolaj Thomsen, Danmark915502272015-08-20
Jens Søgaard Hansen, Danmark652109493787922015-08-18
Thorsten Stegmann, Tyskland1106110612015-08-14
Mikkel Bello Andreasen, Danmark12182182015-08-07
Lars Erdmann, Danmark15725722015-08-07
Lars Paaby, Danmark262622320052015-08-07
Brian Christoffersen Skræm, Danmark29425572015-08-05
Erik Christophersen, Danmark4382223192015-07-19
Maciej Buchalik, Polen1138613862015-07-19
Arne Giørtz-Behrens, Danmark302218011132015-07-14
Henrik F. Nielsen, Danmark519375342692015-07-10
Arvid H Anthonsen, Norge2993715862015-07-07
Rie Jensen, Danmark36682302015-07-02
Daniel Pettersson, Sverige32440068328632015-07-02
Morten Müller, Danmark201363213802015-07-01
Lars Falck, Danmark646180320362015-06-30
Fabian Schneider, Schweiz525408420032015-06-29
Per Finn Nielsen, Danmark689886238792015-06-23
Daniel Mauras, Frankrig1107510752015-06-23
Svend Fischer-Nielsen, Danmark14294292015-06-23
Jan Andruszkow, Danmark424039412015-06-22
Hendrik Weindorf, Tyskland7410510229202015-06-17
Peter Nielsen, Danmark337627589110602015-06-07
Jørgen Kabel, Danmark13630920661672015-06-04
Morten Dehn, Danmark7567115492015-05-28
Rodmund á Kelduni, Færøerne27835939152902015-05-27
Karin Gustausen, Danmark8917250102015-05-25
Lars Andersen, Danmark434324819412015-05-22
Rasmus Due Nielsen, Danmark131642220052015-05-21
Carsten Siems, Danmark38843224134062015-05-17
uffe jensen, Danmark13553552015-05-11
Julien Piette, Frankrig6710418162015-05-05
Brian Rasmussen, Danmark8553512492015-05-05
Lars Juul Pedersen, Danmark272465914982015-04-30
Peter Rodemann, Danmark5687427572015-04-17
Aleks Lund, Danmark1123112312015-04-11
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark1448515952015-03-26
Elmer Pedersen, Danmark331863515052015-03-23
András Fodor, Ungarn567492642722015-03-10
Finn Nørregaard, Danmark1038758512015-03-09
Helle Dyrting, Danmark1972128552015-03-07
Julien Mazenauer, Schweiz420099142015-02-18
David Andersson, Sverige12811130219172015-02-14
Eigil Larsen, Danmark948979122732015-02-12
jules phillips, Danmark19309302015-01-25
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn202603917052015-01-09
Nis Lundmark Jensen, Danmark20629619138182015-01-09
Brahim Birds, Marokko319719802014-12-19
Mikael Nord, Sverige548042527932014-12-14
Marcel Klootwijk, Holland3398416032014-11-28
Jan Skrubbeltrang, Danmark757144779762014-11-20
Franziska Guepner, Tyskland3439115552014-11-18
Jens Röw, Tyskland1253025302014-11-17
Mads Herbøl, Danmark2471539632014-11-13
Ole Skrubbeltrang, Danmark6455912552014-11-13
Chris Baines, Storbritannien131190915062014-11-10
Richard Bonser, England19626354635242014-10-28
Finn Laugo Sørensen, Danmark23225969032632014-10-16
erik van bogaert, Belgien1104310432014-10-16
Bengt Bengtsson, Sverige141694533192014-10-14
Jonna Lindegård, Danmark640839572014-10-12
John Frikke, Danmark271506412772014-10-11
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark6864236682014-10-09
Carl Søndergaard, Danmark6808621962014-10-03
Henrik Laust Bøhmer, Danmark5410158754252014-09-29
Ulla Paulsen, Danmark181779921702014-09-12
Henrik Brandt, Danmark9615263258462014-09-09
Christian Terp, Danmark4341413092014-08-29
Lars Frede Petersen, Danmark214907712014-08-25
Tommy Holmgren, Sverige11613421973382014-08-25
kai nissen, Danmark10961215292014-08-18
Kjeld Lund, Danmark121255329562014-08-13
Morten Rasmussen, Danmark494513722662014-08-13
Thomas Elbek, Danmark647969722014-08-11
Torben Lyng, Danmark171196314572014-08-09
Rud Lynge, Danmark1109610962014-08-04
Luca Boscain, Italien16106469892014-07-31
Johannes Rydström, Sverige21821803927982014-07-29
Kim Mogensen, Danmark3293010852014-07-28
Søren Kristoffersen, Danmark1248154863983632014-07-19
Tommy Kaae, Danmark354956439532014-07-17
Tomas Lundquist, Sverige20727336033322014-07-10
Graeme Joynt, England3215510662014-06-27
Arnold Georg Houmann, Danmark272930228592014-06-26
Silas K.K. Olofson, Færøerne1483179673446912014-06-16
Lars Rostgaard, Danmark22224898945302014-06-13
Henrik Hougaard Larsen, Danmark8936019352014-06-10
Thomas Kehlet, Danmark668525125672014-06-06
Claus Vind-Andreasen, Danmark202280723282014-06-05
Rami Mizrachi, Israel121100913242014-06-03
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2257287163882014-05-27
Jens Jørgen Andersen, Danmark17729533566282014-05-22
Søren Vinding, Danmark1336565911492014-05-13
Keld Jakobsen, Danmark754620818692014-05-09
Kasper Anias Møller, Danmark14304302014-05-09
Peter Brostrøm, Danmark554216123402014-05-02
Bo Valeur, Danmark849519032014-05-02
Gisela Nagel, Tyskland393813716482014-04-29
Johannes Ferdinand, Tyskland131151220082014-04-28
Benjamin Steffen, Tyskland191353113862014-04-24
Tom Conzemius, Luxembourg314507262014-04-23
Fredrik Ström, Sverige533417752014-04-18
Torben Sylvest Jensen, Danmark5407310922014-04-11
Szilard J. Daroczi, Rumænien486323522702014-04-10
Tommy Karlström, Sverige214388842014-04-10
Jan Helbo, Danmark866035224362014-04-06
Bjarne Hemmingsen, Danmark151232213902014-04-03
Lauge Fastrup, Danmark202184422042014-04-03
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark216018092014-04-03
Conny Jensen, Danmark9738217362014-03-31
Ole Zoltan Göller, Danmark47862439973482014-03-28
Magnus Corell, Sverige1118311832014-03-25
Ronny Malm, Sverige405804423042014-03-16
Karsten Busk Laursen, Danmark16016012014-03-04
Mark Walker, Danmark1016821418922014-03-02
Johan Christian Homann, Danmark425178032014-02-27
Freddy Rosning, Danmark283109129732014-02-20
Charlotte Christel Jønsson, Danmark319737912014-02-14
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3321618592014-02-12
Jean-Pierre Jordan, Frankrig412962516412014-02-08
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark7720819202014-02-02
Poul-Henrik Bergmann, Danmark18848842014-02-02
Arne Kiis, Danmark37239605437202014-01-27
Stephan Skaarup Lund, Danmark15020905749272014-01-27
Janni Christoffersen, Danmark7488410182014-01-21
Christian Michael Villadsen, Danmark1164408662014-01-08
Steen Winkel, Danmark1473389052014-01-07
Leif Høgh Olsen, Danmark72371568150142014-01-06
Åge Mathias Matthiesen, Danmark91469926882014-01-04
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark10810819852014-01-03
Jonas Holmqvist, Sverige131296816732014-01-03
Gert Rasmussen, Danmark554033915542014-01-02
Anders Bojesen, Danmark121566134552013-12-31
finn folkvardsen, Danmark91228219022013-12-31
Rene Rantzau, Danmark233308953302013-12-29
Jeppe Bundgaard, Danmark91529638892013-12-29
Thorkil Brandt, Danmark141598915852013-12-29
Arne Volf, Danmark12217912346442013-12-27
Kim Fich Larsen, Danmark16246242013-12-27
Henrik Kisbye, Danmark49947299559782013-12-24
Kenneth Bach Christensen, Danmark584259836112013-12-23
John Kyed, Danmark13924980490712013-12-22
Johan Stenlund, Sverige5407611902013-12-20
Espen Lie Dahl, Norge456338325382013-12-17
Dubois Laurent Yves, Frankrig2198511242013-12-17
René Larsen, Danmark759548132172013-12-15
Lars Rudfeld, Danmark423509219722013-12-13
Rolf Danielsen, Danmark1260126012013-12-12
Janis von Heyking, Sverige522347610842013-12-12
Andreas Bruun Kristensen, Danmark5310531247392013-12-10
Karina Jensen, Danmark1154315432013-12-10
Anders Roel, Danmark111138719712013-12-10
Jens Kildemoes, Danmark315686832013-12-06
Anton Herrig Liebermann, Danmark81305941452013-11-29
Thomas Jensen, Danmark81020217042013-11-29
Petri Kuhno, Finland3300810532013-11-21
Julia Zeitzer, Danmark19829822013-11-12
Micha A Neumann, Danmark16326322013-11-12
Asbjørn Jensen, Danmark9512133127282013-11-11
mats svensson, Sverige4409811352013-11-09
Jakob Dall, Danmark8415763642252013-11-09
Stig Linander, Danmark11114159158842013-11-07
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2314015912013-11-06
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3637628772013-11-04
Emil Fich Larsen, Danmark7679413592013-11-04
Jens Kirkeby, Danmark274176828742013-11-03
Torben Olsen, Danmark2890059322013-11-02
John Pedersen, Danmark10314904644552013-11-02
Niels Poul Dreyer, Danmark40642780930442013-10-29
Jakob Engelhard, Danmark192407630922013-10-23
Per Vindis, Danmark455586630862013-10-23
Jon Lehmberg, Danmark12014428537072013-10-22
John G. Dinesen, Danmark374512020582013-10-22
Mads Elley, Danmark172558426712013-10-21
Frank Desting, Danmark456501429332013-10-20
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91433926052013-10-20
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien52175526841302013-10-16
Jens Wiberg, Danmark10798014822013-10-14
Patric Lorgé, Luxembourg132500932192013-10-10
Hampus Lejon, Sverige121811824892013-10-07
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10114269026732013-10-07
Hamid Yadane, Marokko529978072013-10-07
Lise Nielsen, Danmark1300630062013-10-06
Alen Ploj, Slovenien6620812792013-10-04
Mogens Neergaard, Danmark215167812013-10-03
Ingar Støyle Bringsvor, Norge322854114442013-10-01
Ole Kristjansen, Danmark3413516872013-09-29
Josh Rhys Jones, England325308131012013-09-27
David Boertmann, Danmark468060535052013-09-27
Matthieu Canévet, Frankrig171896120042013-09-24
Wolfgang Jakob, Tyskland3437017202013-09-24
Greg McIvor, Sverige172717919312013-09-20
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark295386727732013-09-19
Klaus K. Nielsen, Danmark2476039492013-09-18
kurt jensen, Danmark18398392013-09-17
Jesper Michael møller, Danmark2252517552013-09-17
Marcin Faber, Polen315266872013-09-17
Vicky Knudsen, Danmark1193019302013-09-17
Finn Nielsen, Danmark17097092013-09-15
Christian Eilers, Danmark484835118512013-09-11
Dave Barnes, Danmark5457319542013-09-05
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3328113722013-09-05
Jure Novak, Slovenien18208202013-09-02
Villy Pedersen, Danmark151541413832013-09-02
Robert Paepke, Sverige728594539002013-08-29
Richard Burzynski, Danmark423727518362013-08-29
Charlotte Thomsen, Danmark3681033462013-08-28
Carsten Lundberg, Danmark3285612512013-08-28
Peter Bundgaard, Danmark6990941882013-08-26
Jens Eriksen, Danmark7215198351902013-08-26
Henning Krog Søndergaard, Danmark1111211122013-08-22
Steve Klasan, Tyskland323710323122013-08-22
Peter Halkier, Danmark212698119952013-08-22
Tonny Papillon, Danmark171952122832013-08-22
Allan Gudio Nielsen, Danmark111655927342013-08-15
Birthe Kirk Gawinski, Danmark3248810642013-08-09
Stefan Stürup, Danmark4385816142013-08-08
Thomas Kuppel, Tyskland6640314072013-08-08
Oluf Lou, Danmark41379848992013-08-02
Vagn Freundlich, Danmark9512371128312013-07-27
Per Kjær, Danmark17034074672132013-07-21
sissel fossat, Danmark19449442013-07-11
Jonas Landolt, Schweiz1295029502013-07-10
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark17687682013-07-06
Pasi Parkkinen, Finland16622208429262013-07-03
John Jørgensen, Danmark644969732013-06-30
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark457054356942013-06-30
Rolf Nagel, Tyskland202331618402013-06-24
Leif Bolding, Danmark91005516502013-06-22
Daniel König, Tyskland736766712013-06-22
Henning Rose Sørensen, Danmark11617020523682013-06-19
Karsten Mose, Danmark217839582013-06-18
Jan Durinck, Danmark224089134672013-06-17
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1317431742013-06-14
Ole Amstrup, Danmark25235831343502013-06-11
Szabolcs Kókay, Ungarn61013926542013-06-09
Troels Eske Ortvad, Danmark446482173352013-06-04
Christian Ljunggren, Sverige111236115852013-05-27
Brahim Mezane, Marokko7623712222013-05-26
Jacob Breson Neumann, Danmark191536713032013-05-23
Johanna Hartmann, Danmark1181018102013-05-23
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5500814522013-05-22
David B. Collinge, Danmark111721429882013-05-21
Ken Sievertsen, Danmark1786578652013-05-21
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark232938128262013-05-19
Troels M. Krogh, Danmark1100310032013-05-15
Rune Bisp Christensen, Danmark15822515435312013-05-15
Anders Wiig Nielsen, Danmark253516047642013-05-13
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12418300764262013-05-11
Tommy Studsholt Christensen, Danmark375181622412013-05-10
Jens Kristian Kjærgård, Danmark42984351766862013-05-07
Benny Nørgaard, Danmark1132713272013-05-02
Kent Olsen, Danmark388499671622013-04-30
Willy Jørgensen, Danmark17467462013-04-30
Henrik Baktoft, Danmark2361922262013-04-30
Franck Ishøi, Danmark333310820662013-04-17
Chris van Rijswijk, Holland215759132013-04-14
Stephen McAvoy, Irland5469912812013-04-14
Hjalte Kjærby, Danmark2406822122013-04-14
Klaus Schak Laursen, Danmark3607432812013-04-13
Finn Carlsen, Danmark294925029552013-04-11
Anna Kjøller, Danmark1131613162013-04-10
Zbyszek Kajzer, Polen15955952013-04-08
Sebastian Klein, Danmark91239944222013-04-08
Kirsten Jæger, Danmark1113111312013-04-08
Troells Melgaard, Danmark587235826812013-04-08
Thomas J. Simonsen, Danmark466686930192013-04-04
David Erterius, Sverige29434827633192013-04-02
Anders Bacher Nielsen, Danmark20111903721882013-04-02
Sven Dall, Danmark2252416122013-03-31
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark221957221742013-03-28
Benny Rytter, Danmark1129612962013-03-27
Michael Køie Poulsen, Danmark233019842552013-03-25
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark9533613672013-03-25
Markus Tallroth, Sverige8012364836882013-03-22
Peter Dam, Danmark14119974329622013-03-18
Ivan Sjögren, Sverige615332115652013-03-16
Lars Gabrielsen, Danmark8712364336342013-03-15
Jonas Halberg, Danmark3297513002013-03-08
Hans Lind, Danmark122556642092013-03-05
Christian Michael Mortensen, Danmark1186018602013-03-01
Mette H. H. Hansen, Danmark4570929632013-02-28
Søren Garder Brask, Danmark211836412013-02-28
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark430029672013-02-25
Finn Bro, Danmark111549221192013-02-25
Anne Themsen Flindt, Danmark1113711372013-02-21
Gert Sørensen, Danmark1106410642013-02-20
Tormod Amundsen, Norge181943923042013-02-19
Kristoffer Hansen, Danmark61107827102013-02-18
Flemming Lang, Danmark81452032502013-02-14
Morten Jenrich Hansen, Danmark333462935682013-02-13
Terje Kolaas, Norge354029121862013-02-12
Søren Skov, Danmark57692867038462013-02-12
Karsten Garcia Pedersen, Danmark847678892013-02-11
wally morell, Danmark1107010702013-02-10
Hjalte B. Johansen, Danmark8832724432013-02-03
Trösch Stephan, Schweiz2248014522013-02-01
Miska Nyúl, Ungarn15735732013-01-29
Thyge Enevoldsen, Danmark18678672013-01-28
Chr. G Nielsen, Danmark1160916092013-01-26
Knud Jørgen Olsen, Danmark6729722812013-01-23
Jan Fischer Rasmussen, Danmark545485826272013-01-22
Benny Haahr, Danmark555930326322013-01-17
Poul West Lauritsen, Danmark18688682013-01-14
Mateusz Matysiak, Polen162148621862013-01-09
Christoffer Elias Kaae, Danmark421826592013-01-08
Søren Peter Pinnerup, Danmark5973931352013-01-07
Benny Steinmejer, Danmark1144914492013-01-02
Svend Erik Frandsen, Danmark528041829732012-12-29
Niels Jørgen Askirk, Danmark13363362012-12-23
Harry J Lehto, Finland5713739949792012-12-21
Anders Bræstrup, Danmark1120212022012-12-17
Svend Rønnest, Danmark12915136135592012-12-09
Otto Madsen, Danmark2222413282012-12-05
Mads Syndergaard, Danmark15345342012-12-04
Jesper Johannes Madsen, Danmark1165016502012-11-28
Andreas Petersen, Danmark293414544102012-11-19
Kennerth Kristensen , Danmark2293515232012-11-14
Poul Ulrik, Danmark1159915992012-11-08
jesper nexø arvesen, Danmark4324610012012-11-07
Lasse Strandgaard, Danmark5874025552012-10-26
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1302630262012-10-25
Torben Laursen, Danmark333561327512012-10-23
Jens Mikkel Lausten, Danmark112780380972012-10-21
Henrik Dissing, Danmark1103910392012-10-18
Erhardt Ecklon, Danmark5612145945062012-10-12
Torben Back Sørensen, Danmark18308302012-10-07
Niels-Christian Christensen, Danmark4429314222012-10-07
Henrik Mikkelsen, Danmark5210022353552012-10-03
Per Huniche Jensen, Danmark193737495412012-10-01
Carsten Egevang, Guinea3388418502012-09-23
Leif Holmskov, Danmark182806829892012-09-23
Poul Thrane, Danmark142648649372012-09-18
Gert Jeppesen, Danmark14417775152412012-09-15
Peter Lauritzen, Danmark4285711952012-09-12
Klavs Frandsen, Danmark212667132012-09-12
Bent Carstensen, Danmark243906145652012-09-09
Gabor Graehn, Danmark322227852012-09-06
Rafael Armada, Spanien2272716832012-08-30
André Riis Ebbesen, Danmark264304923092012-08-30
Bjørn Erik Hellang, Norge3310311382012-08-27
Mogens T. Kofod, Danmark218589872012-08-26
Terry Townshend, Storbritannien7911253342262012-08-20
Wout De Rouck, Belgien2303317502012-08-20
Michael Grell, Danmark31168167062012-08-20
Lasse Olsson, Sverige232207221982012-08-20
Terje O. Nordvik, Norge4699027302012-07-27
Johannes Christian Harbou, Danmark787984828932012-07-16
Peter Østrup Jensen, Danmark19859852012-07-16
Jonas Gildebro, Danmark17307302012-07-16
Alex Sand Frich, Danmark459734944692012-07-16
Søren Nygaard, Danmark7015116250792012-07-15
Michael Schwalbe, Danmark122264829152012-07-08
Christian Martin Glahder, Danmark131102615762012-06-26
John Mikkelsen, Danmark2181310112012-06-26
Frode Jacobsen, USA464437616782012-06-23
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark213687332012-06-22
Raphaël Lebrun, Belgien2725149932012-06-21
Omar Runolfsson, Island131108216202012-06-20
Bo Jensen, Danmark11110694019582012-06-19
Jan Speiermann, Danmark398565656182012-06-15
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark171795014992012-06-15
Torkild Kristensen, Danmark373995421682012-06-07
Martinez Jonathan, Frankrig24524475721652012-06-05
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark395918436242012-06-01
Nikolaj Noel Christensen, Danmark345057929622012-05-31
Daniela Gruber, Tyskland422527482012-05-31
Andreas Guldager, Danmark131222014972012-05-30
Benoit Nabholz, Frankrig141552022852012-05-23
Benny Kristensen, Danmark12321500536752012-05-23
John Mikkelsen, Danmark1137513752012-05-21
Palle Hove Christensen, Danmark3418915902012-05-21
André Julinder, Sverige3352918292012-05-14
Jesper Høy Hansen, Danmark3251013162012-05-11
Jan Mogensen, Danmark293169223142012-05-09
tue hartmann, Danmark16676672012-05-06
Niels Frost, Danmark1168716872012-04-29
Kim Aaen, Danmark5411780254362012-04-19
Mattias Nordlund, Sverige4595821392012-04-17
Kjeld Pedersen, Danmark19859852012-04-17
Christophe CAPELLE, Frankrig8746014282012-04-14
Thomas Bernhardsson, Sverige869607017812012-04-13
Ole Skrubbeltrang, Danmark3297514082012-04-12
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark141474213492012-04-11
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33933500529012012-04-09
Bent Nielsen, Danmark641169852012-04-09
Domen Stanic, Italien141601417892012-04-08
Reto Burri, Schweiz121274316102012-04-06
Jesper Sonne, Danmark131728921652012-03-30
Steen Christensen, Danmark4448018572012-03-30
Eirik Nydal Adolfsen, Norge1112111212012-03-29
Frank Simonsen, Danmark112306137352012-03-29
Susanne Jepsen, Danmark14719241850992012-03-23
Martin Høj Hansen, Danmark15215212012-03-22
Anders Tørressen Hangaard, Norge51070636242012-03-21
Tobias Berger, Sverige434242321602012-03-20
Michael Mosebo Jensen, Danmark12426553681902012-03-20
Kjetil Schjølberg, Norge345562842672012-03-12
Steen Reimers, Danmark111723427442012-03-11
Flemming Ahlmann, Danmark6012999465422012-03-10
Claus Johansson, Danmark161612313082012-03-09
Mogens H. Foder, Danmark17367362012-03-07
Clausjannic Labuz, Danmark11018122356262012-03-06
Kurt Prentow, Danmark71354028342012-02-28
Mathieu Bally, Schweiz353814924432012-02-26
Nicolas Pierre Beyer, Danmark18848842012-02-24
Jan Jespersen, Danmark71029618632012-02-24
Leander Khil, Østrig224054429312012-02-22
Malte Christensen, Danmark1103610362012-02-21
Stefan Hage, Sverige3461722902012-02-16
Svend Nørgaard, Danmark111198420532012-02-16
Henrik Poulsen, Danmark2200511932012-02-13
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark244443238172012-02-12
Rune Bjerre, Danmark347139645882012-02-12
Steve Nuttall, England1102010202012-02-12
Michael Sørensen, Danmark6557618922012-02-10
Vagn Gjerløv, Danmark315506442012-02-06
Allan Helge Nolte, Danmark2258917932012-02-06
Stefan Cherrug, Sverige192257817522012-02-06
Mark Desholm, Danmark1261526152012-02-06
Lars Ernst, Danmark15775772012-02-02
kim jespersen, Danmark213668872012-01-31
Henrik Just, Danmark7411522936782012-01-26
Yann Kolbeinsson, Island183428126732012-01-25
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10113380442052012-01-13
Marcus Erik Danielsson, Sverige141140514392012-01-12
Kris De Rouck, Belgien18708702012-01-08
Thomas Hultquist, Sverige3490122042012-01-07
Jacob Sterup, Danmark223477532062012-01-04
Jakob Hochuli, Schweiz8826116852011-12-30
Egon Iversen, Danmark2391723062011-12-29
Kurt Vogt, Danmark27147877912011-12-27
Jens Ole Byskov, Danmark452664418652011-12-24
Julian Guy Bell, Norge1133313332011-12-23
Vlad Cioflec, Rumænien6534512672011-12-22
Jan Kåre Ness, Norge72445363962011-12-14
Niels Jarnum, Danmark6578624102011-12-13
Jens Ballegaard, Danmark61012135192011-12-11
Lars Smith, Danmark172704940782011-12-09
Stinne Aastrup, Danmark4529919272011-12-05
Kresten Hansen, Danmark2237615992011-12-01
Kristian Poulsen, Danmark2215413232011-11-18
Pete Antrobus, England3417818162011-11-16
erik ehmsen, Danmark10865014202011-11-16
morten jønck, Danmark322718342011-11-12
Alf Petersson, Sverige426948838652011-11-02
Albert J. de Jong, Holland1131313132011-11-01
Nicki Sørensen, Danmark567033023122011-10-31
Hugh Harrop, Skotland2346718032011-10-26
Claus Lunde Pedersen, Danmark101074314352011-10-25
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark91030414082011-10-25
Kristian Laustsen, Danmark5795020232011-10-23
Jørn Vinther Sørensen, Danmark111813330352011-10-20
Leif Pedersen, Danmark284254122132011-10-16
Iben Hove Sørensen, Danmark1386038602011-10-15
Dan Bruhn, Danmark2300217802011-10-13
Dominic Mitchell, Storbritannien171721516102011-10-10
michael jürgensen, Danmark1160716072011-10-09
Jan Eske Schmidt, Danmark245106843062011-10-08
Steen Drozd Lund, Danmark101438320752011-10-07
Henrik Knudsen, Danmark194508843752011-10-05
Richard Ek, Sverige366171245212011-10-03
Allan Prang, Danmark1277627762011-10-02
Anders E. Sørensen, Danmark12522896547952011-10-01
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71439425762011-10-01
Martin Rivero, Danmark2295916312011-10-01
Benjamin Gnep, Tyskland2186910182011-09-30
Jesper Segergren, Sverige2338119112011-09-27
Maurizio Sighele, Italien9659213222011-09-25
Christian Axelsen, Danmark467828856462011-09-25
Per Hirslund, Danmark15925922011-09-25
Thurel Julien, Gambia13212361616252011-09-18
Jens Ryge Petersen, Danmark214049029962011-09-16
ragnar smith, Danmark1291929192011-09-10
Bent Staugaard Nielsen, Danmark7974018762011-09-05
Søren Harding, Danmark865983445742011-08-30
Jonn Leffmann, Sverige141662917402011-08-22
Christoph Moning, Tyskland141199312032011-08-20
Jesper Brinkmann, Danmark183089927012011-08-17
nick petersen, Danmark4407611642011-08-16
david drangsland, Norge162207024992011-08-13
Aage Kabbelgaard, Danmark1112211222011-08-12
John Dreyer Andersen, Danmark253640222202011-07-31
Wolfgang Trimmel, Østrig1243924392011-07-29
Knud Kjeldsen, Danmark17627622011-07-27
Kurt Willumsen, Danmark15505502011-07-27
Jeppe Berthelsen, Danmark16696692011-07-27
Anders Søgaard, Danmark12922592834602011-07-17
Yoav Perlman, Israel152530024042011-07-14
Hallgeir Fisketjøn, Norge8732615162011-07-07
Jens Overgaard Christensen, Danmark9415085036332011-07-01
Felix Jachmann, Tyskland2244212482011-06-24
Rasmus Hald, Norge2208211402011-06-17
Aidan G. Kelly, Irland2335519512011-06-14
Peter Lyngs, Danmark246684256702011-06-04
Maarten Zorgdrager, Holland6786516442011-06-02
Elly Hansen, Danmark193435748642011-05-29
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1127412742011-05-24
Thomas Maul, Danmark868899418772011-05-16
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1163416342011-05-12
Oskar Nilsson, Sverige2277615502011-05-09
Jørgen Dam, Danmark24540128233702011-05-04
Klaus Bjerre, Danmark345427736542011-05-04
Paul Jacobsen, Danmark1157915792011-04-23
Claus Boe Tøndering, Danmark2216112242011-04-19
Gábor Bodor, Ungarn111095614632011-04-17
Luca Andrei Dehelean, Rumænien141678518862011-04-06
Thomas Nielsen, Danmark202857230482011-03-24
Gabriel Schuler, Schweiz16929195333772011-03-23
Lars Petersson, Sverige17387382011-03-19
Lars Laursen, Danmark1184318432011-03-10
Brian Thomsen, Danmark5554418552011-03-08
Kristian Ribers, Danmark18428422011-02-27
Lee Victor Gregory, Storbritannien2376621952011-02-21
Bo Thyge Johansen, Danmark1309730972011-02-16
Martin Kviesgaard, Grønland295206135812011-02-13
Svend Erik Olesen, Danmark1183618362011-02-10
Martin Oomen, Sverige141893718152011-02-07
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71405628672011-02-03
Tim Hesselballe Hansen, Danmark72146347872011-01-30
Kai Gauger, Tyskland101365018652011-01-27
Martijn Bunskoek, Holland101077712532011-01-27
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1142314232011-01-23
Thomas Riedel, Danmark4588223782011-01-14
René Christian Hansen, Danmark1118611862011-01-13
Torben Jepsen, Danmark131719319422011-01-13
Bo Svensmark, Danmark71444345092011-01-10
Odysseas Tsimoulis, Grækenland253321816802011-01-09
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark19699692011-01-08
Hans Gleie, Danmark2360820212010-12-29
Zsolt Ampovics, Ungarn3476617022010-12-26
Johan Stenlund, Sverige437486934752010-12-20
Chris Romeiks, Tyskland142179421762010-12-12
Cristian Jensen Marcet, Danmark366955539172010-12-10
Ies Meulmeester, Holland121656717292010-12-03
Bo Sonne Sørensen, Danmark295316643282010-11-24
Seamus Enright, Irland2469737662010-11-21
Hans Larsson, Sverige357508543602010-11-07
Martin Roost, Schweiz2248214282010-11-07
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark456605229282010-10-29
Kurt Bredal Christensen, Danmark112923464222010-10-28
Bjørn Grøn, Danmark4568823232010-10-27
Erik Røjgaard, Danmark1129512952010-10-21
Dirk Van Gansberghe, Italien201855914032010-10-21
Knud Erik Christensen, Danmark1241324132010-10-20
Aron Andersson, Sverige4420312802010-10-20
Stéphane Bocca, Belgien2393223182010-10-19
Jurgen Lehmann, Finland1131313132010-10-12
Knud N. Flensted, Danmark162578928002010-10-10
Tomas Svensson, Sverige446906836692010-10-08
Henrik Mouritsen, Tyskland81997538402010-09-29
Søren Gjaldbæk, Danmark2388220472010-09-29
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3395214072010-09-28
Ole Lorenzen Post, Danmark1194419442010-09-27
Leo Heemskerk, Holland1197919792010-09-26
Kristian Laustsen, Danmark6961623242010-09-22
René Worup Rørbæk, Danmark1101410142010-09-22
Lars Borup, Danmark356965035722010-09-19
Birger Algot Tørnblad, Danmark217388922010-09-14
Lars Witting, Danmark326670532292010-09-08
Aleix Comas, Spanien6717215022010-09-05
Henrik Kolsbjerg, Danmark8773911852010-08-27
Ivan Petric , Slovenien81018825412010-08-22
Christoph Moning, Tyskland31047151242010-08-18
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2295220592010-08-10
Hans Pinstrup, Danmark193003328492010-08-09
Klaus Mortensen, Danmark539018432042010-08-07
Henrik H. Søndergaard, Danmark71034422152010-08-05
Henning Broe, Danmark18108102010-08-05
Alf Frølich, Danmark1229722972010-08-02
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1119411942010-07-26
Gordon Hodgson, England1184218422010-07-15
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet61007231762010-07-15
Marco Hammel, Schweiz1103910392010-07-12
Birger Hultengren, Danmark1122512252010-07-07
Simon Sigaard Christiansen, Danmark507353727502010-07-02
ji be, Schweiz182247623492010-06-21
Anne Blotting, Danmark2176310302010-06-17
Stig Toft Madsen, Danmark2325916752010-06-17
Per Ekberg Pedersen, Danmark173082441392010-06-15
Carsten Gørges Laursen, Danmark142502636562010-05-31
Heine Oldenskov, Danmark5533116942010-05-30
Vinni Bruhn, Danmark71014732142010-05-29
Jani Vastamäki, Finland61198830442010-05-28
Per Allan Degn, Danmark101164415282010-05-28
Martijn Bot, Holland8614852727152010-05-26
Jan Bolding Kristensen, Danmark1195319532010-05-18
Albert Steen-Hansen, Danmark17532866758142010-05-04
Patrik Jonasson, Sverige1126412642010-05-02
Hans Jørgen Riis, Danmark2259314652010-04-23
Thomas Kuppel, Tyskland1206420642010-04-23
Peter Steen Henriksen, Danmark1152115212010-04-19
Torben Byfoged, Danmark2251913702010-04-13
Jan-Michael Breider, Sverige4551818752010-04-06
Niels Odder, Danmark4625320782010-03-27
Ulf Eschou Møller, Danmark295817874842010-03-26
Mogens Hansen, Danmark33966498140042010-03-19
Thorkild Lund, Danmark1154215422010-03-15
Hanne April Farnæs, Danmark3336312992010-03-07
Steen Højmark-Jensen, Danmark1275527552010-03-07
Lars Mejlby, Danmark193121632302010-03-05
per mattisson, Danmark2356019052010-03-01
Johnny Laursen, Danmark12219475231172010-02-23
Christian Brinkman, Holland1112511252010-02-23
Flemming Værgman, Danmark1159115912010-02-21
Dan Allan Nielsen, Danmark2314016092010-02-18
Lene Vejen, Danmark4984147782010-02-14
Arild Breistøl, Norge141935127462010-02-11
Jan Kiel, Danmark81857347892010-02-06
Thomas W. Johansen, Danmark92034558642010-02-04
Jacob Dalsten Petersen, Danmark314328319232010-01-31
Jean Seeberg, Danmark3383913622010-01-31
Henrik Bengtsson, Danmark3423617182010-01-24
Ken Rasmussen, Danmark3657638252010-01-24
Tommy Andre Andersen, Norge131994420092010-01-18
Bjarne Skule, Danmark171482612042010-01-12
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark2190110362010-01-11
Carsten Lyhr Hansen, Danmark5924219772010-01-05
VASLIN Matthieu, Frankrig10112386823722010-01-05
Timme Nyegaard, Danmark2226911672010-01-03
Lars Andersen, Danmark1152515252010-01-01
Fülöp Attila, Rumænien1179217922009-12-25
Josh J Shaw, England2262216132009-12-25
Nico de Vries, Holland1148414842009-12-20
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1111711172009-12-06
Pieter Vantieghem, Belgien254337040752009-11-26
Søren Brinch, Danmark132770066332009-11-22
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5627915082009-11-19
Arne Lilhauge, Danmark7806116282009-10-19
Brian Wielsøe, Danmark1626662662009-10-14
Jan Hjort Christensen, Danmark71650362292009-10-13
Jan Ole Kriegs, Tyskland3438215062009-10-13
Thomas Bentsen, Norge2268613962009-10-12
Kermarrec Corentin, Frankrig303642524502009-10-11
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5487612202009-10-08
Jan Ravnborg, Danmark91577328962009-10-06
Tue Romanow, Danmark1190219022009-10-06
David Lundgren, Sverige1181718172009-09-18
Bjørn Ginman, Danmark1401640162009-09-16
Mårten Müller, Sverige3586521022009-09-13
Flemming Eskildsen, Danmark1157515752009-09-07
Kurt Rasmussen, Danmark71222726112009-09-04
Poul Reib, Danmark5637017982009-08-27
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1401940192009-08-20
Thomas Hellesen, Danmark153089428422009-08-10
Jørgen Witved, Danmark8112890639782009-08-10
Kjetil Johannessen, Norge385237523532009-08-10
Björn Dellming, Sverige1325732572009-08-02
Jan van der Laan, Holland1137413742009-07-31
Mats Wallin, Sverige243442221352009-07-29
Luise Ekberg, Danmark1128612862009-07-26
Jens Maibomm Hansen, Danmark1144714472009-07-19
Karsten Munch Andersen, Danmark3401214972009-07-13
Geir O. Pedersen, Norge162684923442009-06-25
Chris Lansdell, England162496423332009-06-22
Mehmet Goren, Tyrkiet8110834633722009-06-15
Reto Burri, Schweiz344263222062009-06-08
Lotte Skjærbæk, Danmark3310411262009-05-28
Stefan Frello, Danmark1108110812009-05-28
Hans Eli Sivertsen, Færøerne4821125122009-05-24
nuno barros, Portugal1143914392009-05-18
Jørgen Hansen, Danmark1178517852009-05-12
Susanne Overgaard Petersen, Danmark6964523992009-05-11
Michael bergman, Sverige51246344462009-05-09
Peter Jensen, Danmark4794927752009-05-07
Birger Bavnsgaard, Danmark1130113012009-04-30
Stig Eide, Norge1230523052009-04-27
Csaba Lendvai, Ungarn1160216022009-04-25
Peter Kuster, Schweiz101914229312009-04-24
finn birkholm-clausen, Danmark4941231162009-04-23
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1200820082009-04-23
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark2270114982009-04-19
Bjarne Nielsen, Danmark3427215652009-04-19
Robert Toft, Danmark3496324652009-04-15
Morten Jørgensen, Danmark91510923792009-04-14
Jacob Neumann, Danmark2250713792009-04-12
Henrik Johansson, Norge2395324812009-04-11
Poul Erik Junk, Danmark5729017782009-04-08
Gal Shon, Israel1116511652009-04-06
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3356715402009-04-06
Jens Boesen, Danmark101646720822009-04-04
Allan Hansen, Danmark3437318102009-04-03
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3327812052009-04-01
Erling Bonde, Danmark3565624442009-03-29
Ole Andersen, Danmark2275118272009-03-29
Stig Westergård, Danmark1290829082009-03-26
Andreas Saul-Rotne, Danmark1142514252009-03-01
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark2194610752009-03-01
Dennis Martinek Langholz, Danmark61063529032009-02-23
Lesley van Loo, Holland111715219042009-02-23
per schmidt, Danmark1129212922009-02-23
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1165116512009-02-20
Marko Gregoric, Slovenien18178172009-02-12
Jonathan Meyrav, Israel3520020202009-02-06
Lars Villadsen, Danmark7982923272009-02-01
Freddy Johansen, Norge61016225392009-01-30
Bence Kókay, Ungarn91317119162009-01-25
Anders Bergman, Sverige3496920312009-01-18
Raffael Ayé, Schweiz91147916972009-01-16
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1129712972009-01-12
Olof Jönsson, Sverige223679735942009-01-11
Annette Hansen, Danmark31191371482009-01-07
Florin Chirila, Rumænien6987918672009-01-07
Klaas Bert Debusschere, Belgien2306117712009-01-06
Luca Sattin, Italien243643023172009-01-05
Erik Ehmsen, Danmark61045343852008-12-29
Thomas Damm Als, Danmark2303716492008-12-22
Lars Lundmark, Sverige1205720572008-12-20
Alex Wallin, Danmark3378615692008-12-15
Martin Søgaard Nielsen, Danmark275520137892008-12-08
Mogens Holme, Danmark2211911402008-11-27
Jos Van den Berg, Holland1276827682008-11-24
Kim Søvæld, Danmark1132013202008-11-18
Roland Jensen, Danmark173077626182008-11-17
Peter Stronach, Storbritannien1140214022008-11-17
Peter ter Heide, Holland1161316132008-11-10
Ole Thyge Plannthin, Danmark6792517102008-11-09
Ma Yan Bryant, Storbritannien274204924872008-11-09
John Martin Mjelde, Norge61022821132008-11-05
Steen Brølling, Danmark1159115912008-11-03
Niki Forintos, Ungarn1100610062008-11-02
Michael Bergman, Sverige2508728932008-10-27
Carsten Fog, Danmark1233523352008-10-25
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark142707427012008-10-22
Jan Salmonsen, Danmark2411221212008-10-19
Marianne Heno Mogensen, Danmark61039539442008-10-18
Kield Andersson, Danmark5889423972008-10-18
Carsten Gadgaard, Danmark8921106268132008-10-17
Torben Andersen, Danmark61100423702008-10-12
Palle Jensen, Danmark3397213812008-10-09
Kim Øllgaard, Danmark91255220432008-10-09
Sanne Busk, Danmark51109542652008-10-08
Eva Agnethe Bramming, Danmark4615917072008-10-06
Henrik Holm Brask, Danmark1165416542008-10-06
Flemming Nielsen, Danmark1102810282008-10-06
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3469517292008-10-06
Mogens Krantz Backe, Danmark5712317472008-09-27
lou bertalan, Tyskland1155215522008-09-25
Per Smith, Danmark1189018902008-09-22
Stéphane Aubry, Schweiz7311213026812008-09-08
John Hornbek, Danmark182334015102008-09-08
Xavier ROZEC, Frankrig3589422662008-09-02
Aron Andersson, Sverige3484526632008-08-28
Ole Kristensen, Danmark81189519342008-08-24
Søren Olin, Danmark2420821302008-08-16
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2447123242008-08-10
Keld Sørensen, Danmark5766622182008-08-02
Marcel van Kammen, Holland2295515602008-07-22
Eric Schaumburg, Danmark61135322662008-07-19
Svend Ove Jensen, Danmark2358019212008-07-14
Espen Støtterud Christensen, Norge6826614692008-06-23
Petri Salo, Finland2603338612008-06-18
Flemming Dane, Danmark3394113882008-06-13
Ole Snerling, Danmark1133413342008-06-04
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3407715182008-05-29
Seamus Mogensen, Danmark2307716622008-05-26
Paul Nilsson, Danmark203783625502008-05-26
Niels Jørgen Clausen, Danmark91506519942008-05-26
Mona Grundsøe, Danmark253766921702008-05-05
Michael Bonefeld Bladt, Danmark4859635612008-04-30
Jonas Gadgaard, Danmark111671922822008-04-26
Alan Clewes, Storbritannien2438731802008-04-26
Theis Bacher Nielsen, Danmark5559412402008-04-22
Henning Hansen, Danmark4514113372008-04-22
Thomas Lundqvist, Danmark1213821382008-04-19
Ralph Martin, Tyskland263625817472008-04-18
Claus Kesby, Danmark1111111112008-04-16
kim lundqvist, Danmark142170721952008-04-09
Henrik Greve, Danmark3678041652008-04-07
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien5913232402008-03-30
Claus Øgard, Danmark2269414182008-03-16
Steen Cruddis, Danmark1238023802008-03-16
Anders Horsten, Danmark2326717802008-03-14
Patrick Beirens, Belgien2372722042008-03-10
Thomas Eske Holm, Danmark1213721372008-03-02
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8215013627932008-02-27
Frode Falkenberg, Norge203744227432008-02-25
niels bahl andersen, Danmark4555017862008-02-21
Chris Batty, England14222589940342008-02-20
Martin Majlandt, Danmark1185518552008-02-18
Rasmus Strack, Danmark122159025042008-02-06
Lars Peter Johansson, Danmark3594324882008-01-25
Ger Meesters, Holland3713325672008-01-23
Lilly Irene Sørensen, Danmark91376019852008-01-20
Torben Evald, Danmark71333626372008-01-18
Thomas Buus Nielsen, Danmark3778827242008-01-14
Pim Wolf, Holland3538920832008-01-08
Tom Backlund, Finland1309130912008-01-06
Uffe Jensen, Danmark1159015902007-12-28
Andreas Noeske, Tyskland6891817702007-12-16
Michael West, Danmark1173117312007-12-16
Anni Oppelstrup, Danmark2322618062007-12-16
Inger Christoffersen, Danmark1153115312007-12-09
Simon Werngren, Sverige71305523692007-11-29
Tibu Paul Lucian, Rumænien4765129722007-11-24
Barrault Frantz, Frankrig5992623402007-11-24
John N. Jensen, Danmark1200620062007-11-22
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2302620382007-11-06
Niels Kaare Krabbe, Danmark2425024882007-11-04
dave farrow, Storbritannien1178017802007-10-30
christian tiller, Norge1207920792007-10-16
Carsten Egevang, Grønland5111843451282007-10-09
Jack Juliussen, Danmark3477716062007-10-07
Lonnie Jensen, Danmark1340434042007-10-05
Quentin Dupriez, Frankrig1145114512007-10-05
Michal Radziszewski, Polen1201520152007-09-20
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2339517042007-09-09
Janus Ethelberg, Danmark9415237821582007-09-05
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1316031602007-09-02
Kent Schou Larsen, Danmark1124812482007-08-28
Jesper Nielsen, Danmark2325118152007-08-28
Jan Thomsen, Danmark8915546036452007-08-21
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne71650135082007-08-18
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2475126412007-08-18
Joakim Engel, Danmark8315703251532007-08-18
Jens Andersen, Danmark61282432302007-08-17
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1216721672007-08-16
Mark Hammond, Danmark2327020702007-08-15
Jóan Petur Petersen, Færøerne1100210022007-08-11
Johannes Tallroth, Sverige4607318012007-08-08
Inger Andersen, Danmark244080422112007-08-07
Hans Rytter, Danmark234000834832007-08-07
Magne Pettersen, Norge2617531112007-08-03
Lars Munk, Danmark1138113812007-08-03
Johan Emil Løje, Danmark1138213822007-07-31
Lars Omø Christiansen, Danmark1178717872007-07-15
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark5981122892007-07-14
Thomas Hasle Ravn, Danmark2499927492007-07-12
Carsten Poulsen, Danmark325745433602007-07-12
Niels Jørgen Larsen, Dominica163074437942007-07-10
Carl Erik Mabeck, Danmark12723554253952007-07-04
Erik Jensen, Danmark2368318702007-06-26
Jens Holte Frederiksen, Danmark1142114212007-06-25
Tommy Holmgren, Sverige81503422402007-06-24
Erik Edvardsson, Sverige152386022492007-06-05
Erik Breden, USA6898817552007-05-30
Linda Mølgaard, Danmark4777330502007-05-30
Mikko Oivukka, Finland223533627212007-05-20
Bente Steffensen, Danmark1125612562007-05-20
Bjarne Golles, Danmark2416624442007-05-10
Claus Eriksen, Danmark3546621922007-04-29
Erik Agertoft, Danmark173215042072007-04-29
Jan Bosch, Holland1170717072007-04-25
Kristian Borum, Danmark2378820732007-04-22
Søren Langkilde Madsen, Danmark61125822012007-04-21
Birgit Nielsen, Danmark2413921032007-04-15
Ivan Skov Pedersen, Danmark1128112812007-04-10
Poul Emil Kristensen, Danmark1291029102007-04-08
Dennis Andersen, Danmark3439615972007-04-04
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2369219632007-03-04
Ole Stobbe, Danmark2414124512007-02-28
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8817354055472007-02-25
Torben Ethelberg, Danmark192875222282007-02-25
Preben Berg, Danmark193888837952007-02-17
Kaj Krutfelt, Sverige3450216892007-02-05
Arthur R. Jensen, Danmark133578362362007-01-30
Patrick Höhener, Frankrig1183718372007-01-18
Kjetil Schjølberg, Norge1158115812007-01-09
Peter Christiansen, Danmark427854752892006-12-31
Johannes Erritzøe, Danmark2399220032006-12-28
Jan S. Kristensen, Danmark71401528542006-12-24
Jens Lind, Danmark4522913682006-12-11
Nelly Hansen, Danmark335693729762006-12-06
Wim van der Schot, Holland1204120412006-12-04
Klaas Felix Jachmann, Tyskland295745042032006-11-26
Ruud van Beusekom, Holland1134013402006-11-26
Leif Bisschop-Larsen, Danmark223685224742006-11-08
Tom Backlund, Finland51238134812006-11-07
Anders Tøttrup, Danmark315631034162006-11-05
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2469025792006-10-09
Gunner Munk, Danmark1219021902006-10-08
Bart-Jan Prak, Holland6894716492006-10-05
Ludovic Scalabre, Frankrig112211933712006-10-02
Steffen Holst, Danmark4695121922006-09-30
Peter Bo, Danmark3831840082006-09-25
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne41044031342006-09-23
Jørgen Staarup Christensen, Danmark316299129932006-09-22
Ernst Hjøllund, Danmark3598328572006-09-21
Herman Bouman, Holland1156415642006-08-30
Kim Petersen, Danmark101531519012006-08-24
Erik Enevoldsen, Danmark51359637572006-08-20
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1175717572006-08-20
Christian Wegst, Tyskland1254425442006-08-10
Pierre-André Crochet, Frankrig101534719892006-08-09
Karsten Stæhr, Danmark101627620482006-08-09
Tom Goossens, Belgien91551929452006-08-09
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61358727532006-08-09
Lars Birk, Danmark1136413642006-08-07
Kim Iburg, Danmark1143414342006-08-07
Leif Jonasson, Sverige2467228032006-08-07
Steen Brølling, Danmark51080828992006-07-31
Pawel Malczyk, Polen5918326822006-07-26
Christian Svane, Danmark3564921722006-07-25
Lars Pedersen, Danmark1154515452006-07-21
Jørgen Scheel, Danmark163154131942006-07-21
Henrik H. Søndergaard, Danmark71428224332006-07-10
Claus Kesby, Danmark1180418042006-07-10
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3512119922006-07-10
Mario Rodero Hernández, Spanien131966420132006-07-10
Benjamin Steffen, Tyskland71009619232006-07-08
Tom Sørensen, Danmark3484020762006-07-08
Lars Larsson, Sverige3483717952006-07-08
Samuel Peregrina, Spanien254532821312006-07-08
Carsten Olsen, Danmark1306630662006-06-07
Andreas Meyer Winnem, Norge182405018372006-06-07
Knud-Erik Andersen, Danmark1169116912006-06-07
Arnold Houmann, Danmark224361744162006-06-07
Markus Tallroth, Sverige1203820382006-06-07
Knud-Erik Strange, Danmark81746628762006-06-07
Morten Jensen, Danmark6906320872006-06-07
Claudia Thiel, Tyskland2310416572006-06-07
Detlef Gruber, Danmark1156615662006-06-07
Palle Nygaard, Danmark112855844672006-06-07
Wedigo Ferchland, Danmark5641013912006-05-18
Ole Hetland, Danmark111876023622006-05-18
Gert Rasmussen, Danmark81408325532006-05-14
Claus Dalskov, Danmark1175517552006-05-12
Jørn Lennart Larsen, Danmark3437516952006-05-10
Jens Jacob Iversen, Danmark3636922502006-05-10
Peter Halkier, Danmark61181530932006-05-10
Bent Jensen, Danmark3718324442006-05-10
Friedrich Thomas, Danmark1192119212006-05-10
Per Ekberg Pedersen, Danmark122561326492006-05-10
Ole Friis, Danmark2429624732006-05-08
Margit Hove, Danmark1168116812006-05-02
Hans Eli Sivertsen, Færøerne111916830812006-04-23
Mikael Funch, Danmark81634726662006-04-19
Ruth Ahlburg, Danmark234188023532006-04-10
Søren Parup, Danmark18708702006-04-01
Kent Schou Larsen, Danmark2301915892006-03-30
Niels Fabæk, Danmark71161518602006-03-19
Tom Jensen, Danmark1181218122006-03-19
Rune Larsen, Danmark2313517572006-03-19
Søren Koch, Danmark3545818952006-03-16
Tim Vaughan, Storbritannien81481520842006-03-16
Esben Eriksen, Danmark71558932732006-03-16
Karin Gustausen, Danmark3655233962006-03-11
Gunnar Larsen, Danmark193255423342006-03-11
Tobias Epple, Tyskland81308622772006-03-11
Birger Pedersen, Danmark4694519862006-03-05
Svend Danbæk, Danmark1242324232006-03-05
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1264526452006-03-05
Johan Stenlund, Sverige3634624212006-03-01
Ole Richter, Danmark1328432842006-03-01
Henning Hansen, Danmark4610118302006-03-01
Nis M. Nissen, Danmark1226022602006-02-25
Jan Bolding Kristensen, Danmark3820030712006-02-25
Cédric Rousseau, Frankrig101598919542006-02-20
Kjetil Johannessen, Norge295387425952006-02-19
Mark Trott, England1168316832006-02-12
Arne Bertelsen, Danmark1167016702006-02-11
Niels Bomholt, Danmark61020225902006-02-11
Tune Jensen, Danmark1196919692006-02-04
Frank Svensson, Danmark3776534042006-02-02
Terry Townshend, England2385020512006-02-01
Eline Eggers, Danmark3503917372006-02-01
Marnix Jonker, Holland183241126042006-02-01
Annelise Juul Stampe, Danmark41323354812006-01-30
Hans Erik Mom, Holland1144914492006-01-28
Jens B. Bruun, Sverige61968153012006-01-26
Uffe Pedersen, Danmark599403325232006-01-22
Björn Gísli Arnarson, Island132948943512006-01-19
Tommy Hjorth, Danmark2360318872006-01-18
Tommy Frandsen, Danmark8216502338532006-01-15
Kim Lunding, Danmark172935940912006-01-14
Killian Mullarney, Irland2431922102006-01-10
Luc Verroken, Belgien4854124542006-01-05
Peter Thomsen, Danmark71356728642006-01-05
Justin Jansen, Holland1158615862005-12-24
David Erling Drangsland, Norge1258625862005-12-24
Ole Riis Jensen, Danmark3496822072005-12-20
Oleg Formanyuk, Ukraine4728529362005-12-15
Bent Møller Sørensen, Danmark2610137602005-12-13
Thomas Kjær Christensen, Danmark2668136912005-12-06
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1352835282005-12-04
Klaus B. Fries, Danmark3673928622005-12-03
Michael Køie Poulsen, Danmark1303030302005-11-24
Erik Lindgren, Sverige1323432342005-11-19
Steffen Ortmann, Danmark3673929862005-11-16
Jostein Myromslien, Norge1171517152005-11-15
Ola Nordsteien, Norge1198919892005-11-15
Lennaert Steen, Holland3547919882005-11-08
Henrik Elver, Danmark91320418642005-11-07
Aleix Comas, Spanien2453227622005-11-07
Mark Trustrup, Danmark1162516252005-10-31
Peter Bundgaard, Danmark112423829612005-10-31
Thomas Larsen, Danmark1127512752005-10-29
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2455426152005-10-27
Bjarne Nielsen, Danmark6946020372005-10-12
Stig Vang Petersen, Danmark233553332172005-10-11
Jesper Sonne, Danmark304651423502005-09-27
Daniel Patterson, Sverige5858527992005-09-23
Siv Behrendt-Møller, Danmark2473926752005-09-23
Henrik Pedersen, Danmark81184616622005-09-14
Hans Henrik Larsen, Danmark3485820122005-09-14
Terje Axelsen, Norge101510518882005-09-08
Ivan Abramowitz, Danmark1216021602005-09-07
Mats Wallin, Sverige71132817822005-09-06
Hans Henrik Iversen, Danmark4555117092005-09-06
Anders Jihmanner, Sverige1153415342005-09-05
Samuel Paz Parracho, Spanien81256919762005-09-02
Christian Tiller, Norge71863037022005-08-30
Peter Bjerre, Danmark61062822662005-08-29
Lars Elvstrøm, Danmark2327818222005-08-29
Ruud Altenburg, Holland2292515852005-08-29
Karl-Eric Gustafsson, Sverige183199223882005-08-26
Lars Lindgren, Danmark1172317232005-08-16
Anders Frederiksen, Danmark1138113812005-08-07
Hampus Lejon, Sverige1189718972005-08-05
Kasper Thorup, Danmark1160116012005-08-02
Andreas Malte Nielsen, Danmark1198919892005-07-04
Morten Stampe Larsen, Danmark5656719352005-06-29
Emil Todorov, Bulgarien5745317712005-06-26
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien18688682005-06-26
Ulla Vibe Funch, Danmark1202920292005-06-26
Theodosis Mamais, Grækenland294542121702005-06-22
Erik Kramshøj, Danmark133122645192005-06-16
Rie Voetmann, Danmark72483157132005-06-13
Gaukur Hjartarson, Island112066625952005-06-13
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark61730047912005-06-12
Andres Wolff Fries, Danmark1182418242005-06-01
Julien Piette, Frankrig162663622932005-05-18
Westy Esbensen, Danmark1162416242005-05-04
Peter Iversen, Danmark1178417842005-05-01
Bjørn Kjellemyr, Norge3563223862005-05-01
Martin Jessen, Danmark4884924502005-04-26
Arild Hansen, Norge2308516302005-04-26
Jim Thagaard Hansen, Danmark182993222572005-04-20
Stuart A Reeves, Danmark122177421942005-04-20
Yeray Seminario, Spanien3661934052005-04-11
Miguel Avelino Suárez, Spanien3559321612005-04-11
José García Monzón, Spanien4702225132005-04-11
Hans Drostgaard, Danmark1177917792005-04-07
Leif Samuelsen, Danmark1165216522005-04-06
Shaun Robson, England121964219782005-04-04
Jimmy Skat Hansen, Danmark173191048822005-04-04
Terje Kolaas, Norge51157136072005-04-01
Sune Pedersen, Danmark1197019702005-03-30
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2402121252005-03-26
Tony Disley, Storbritannien2341617452005-03-25
Jørn Vinther Sørensen, Danmark4818623342005-03-18
Edvin Hansson, Sverige193057426502005-03-16
Thor Edgar Kristiansen, Norge4996728822005-03-14
Benoit Paepegaey, Frankrig132105618452005-03-07
Kim Fischer, Danmark224328031882005-03-07
Sander Bot, Holland5806817402005-02-24
Ingrid Grunwald, Tyskland61302442632005-02-21
Søren Ryge Petersen, Danmark1166916692005-02-06
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1200320032005-02-03
Dan Rasmussen, Danmark4951631672005-01-31
Thomas Stigfeldt, Danmark3867938742005-01-20
Alwin Schönenberger, Østrig2465626302005-01-13
Stefan Magnusson, Sverige3446218942005-01-03
Lars Lyngsø, Danmark2330817812004-12-26
Erik Van Bogaert, Belgien1169716972004-12-18
Mikael Nord, Sverige388317656402004-12-15
Torben Lund, Danmark5911440272004-12-15
Stefan Hage, Sverige91768327892004-12-15
Erik Schaumburg, Danmark1175917592004-11-29
Frits Rost, Danmark2525227982004-11-27
Maris Jaunzemis, Letland71302522842004-11-26
Ole Vognstoft, Danmark1144814482004-11-25
Poul Erik Larsen, Danmark1214021402004-11-25
Lars Vilhelm Hansen, Danmark182926625782004-11-24
Thomas Kiørboe, Danmark1147014702004-11-23
Inger Skov, Danmark2504030212004-11-22
Ivan Jensen, Danmark1163416342004-11-21
Carsten Madsen, Danmark1392739272004-11-14
Geert Brovad, Danmark102696138912004-11-14
Erik Rosendaal, Holland1163416342004-11-11
Poul Reib, Danmark1222322232004-11-09
Dennis Noel, Danmark1656865682004-11-08
Bjarne Streyffert, Danmark2392321172004-11-08
Raymond Galea, Malta1169116912004-11-08
Steen Roed Hansen, Danmark101674822042004-11-08
Henrik Callesen, Danmark1185018502004-11-05
Gedser Fuglestation, Danmark1169916992004-11-05
Reint Jakob Schut, Holland4696719452004-10-31
Martin Holm, Danmark3898234492004-10-26
Lasse Braae, Danmark1307030702004-10-17
Philippe J. Dubois, Frankrig2495829212004-10-06
Dominique Verbelen, Belgien1247024702004-09-30
Virginia Escandell, Danmark1206820682004-09-07
Torsten Hansen, Danmark1151715172004-09-01
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2797843122004-08-16
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1233523352004-08-13
Jens Biltoft, Danmark1172817282004-08-01
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3691827012004-07-31
Einar Flensted-Jensen, Danmark1347534752004-07-25
Szabolcs Kókay, Ungarn1221122112004-07-22
Ulrik Henneberg, Danmark2312717232004-07-07
Mogens Ribo Petersen, Danmark1199319932004-07-07
Karen Lang, Danmark2470226542004-07-06
Arne Borg Rasmussen, Danmark4860523332004-07-05
Martin Poulsen, Danmark1160016002004-07-04
Klaus Nellevang, Danmark2334717742004-06-25
John Steffensen, Danmark1217421742004-06-13
Lene Pedersen, Danmark1228522852004-06-01
Jelger Herder, Holland81446024532004-05-31
Tom Schlegel, Danmark2351521992004-05-17
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31146556932004-05-16
Henrik Carlsen, Danmark3644531082004-04-30
Ulla Henriksen, Danmark1106610662004-04-30
Tim Andersen, Danmark31100146292004-04-20
Hans Krabsen, Danmark1644164412004-04-03
Dennis Brandsborg, Danmark2382321022004-03-13
Robbin D. Knapp, Østrig1218421842004-03-11
Esben Østergaard, Danmark2470425672004-03-10
Henrik Stenholt, Danmark3651327342004-03-03
Lis Ravn, Danmark2461127532004-03-01
Leif Novrup, Danmark2476225792004-01-06
Gunnar Gundersen, Norge1313531352004-01-06
Carsten Hermann, Danmark1269226922003-11-28
Lasse Olsson, Sverige2373621082003-11-26
Michael Tiefenbach, Østrig1324332432003-11-26
Don Baccus, USA1219921992003-11-13
Tor A Olsen, Norge1236023602003-11-09
Jan Dresler, Danmark2423922452003-10-21
Svend Dybkjær, Danmark3949840362003-10-20
Vegard Bunes, Norge51101824692003-10-11
Jacob Alsted, Danmark1278227822003-09-15
Andreas Hagerman, Danmark204306130252003-08-28
Anna Bay Rask, Danmark1246624662003-07-25
Wilfried Hausmann, Tyskland2526031282003-07-19
Flemming Pedersen, Danmark1158315832003-06-28
Morten DD Hansen, Danmark1382638262003-05-30
Jørn Opsal, Norge1282228222003-05-30
Jacob Lund-Hansen, Danmark3629624952003-05-17
Thomas Jensen, Danmark1426642662003-05-17
Per Forsberg, Sverige1264626462003-05-17
Ronny Nilsen, Norge1354535452003-05-06
Pierre Unge, Sverige4962233312003-05-01
Ottenby fågelstation, Sverige2490526872003-04-18
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2431722402003-03-25
Rannvá Hansen, Færøerne1238723872003-03-25
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge91933523802003-03-09
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3496019042003-02-25
Håkan Sterner, Sverige2443125522003-02-14
Sakari Kauppinen, Danmark1506350632003-02-11
Claus Horneman, Danmark1386838682003-02-06
Maurizio Sighele, Italien1387738772003-01-29
Benny Jacobsen, Danmark2501126532003-01-21
Leo JR Boon, Holland31204365782003-01-13
Martin Eggen, Norge2354818602002-11-14
Søren Hjorth Andersen, Danmark71497429642002-10-29
Holger Sandfeldt, Danmark1198119812002-10-24
Peter Andreas Koch, Danmark3663125552002-10-12
Martin Scott, Storbritannien81116015982002-10-10
John Judge, Storbritannien2373419222002-10-08
Nick Lowton, Storbritannien2307416412002-10-08
Fredrik Kræmer, Norge102261142142002-10-02
Tim Brown, Storbritannien2394322592002-09-28
Graham Etherington, Storbritannien3491416622002-09-27
Deryk Shaw, Storbritannien1215821582002-09-12
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3651822622002-09-03
Thomas Hilkjær, Danmark2353518782002-09-03
Mike Richardson, Storbritannien2457826742002-08-05
Jim Willson, Storbritannien2367218802002-06-29
via Carsten Høeg, Danmark1252925292002-05-29
Andreas Gullberg, Norge1272027202002-05-13
Ricard Gutiérrez, Spanien81338019172002-04-28
Kelvin Jones, Storbritannien1301430142002-02-10
Bruce Mactavish, Canada1229322932002-01-30
Morten Jørgensen, Danmark3670629452002-01-21
Anita Pedersen, Danmark31349949122001-11-16
via Sune Jepsen, Danmark2648139162001-11-09
Alexander J. Lee, Danmark2418822222001-11-09
Kim Biledgaard, Danmark1305130512001-10-01

Der er i alt 1331 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.411 sek.
til toppen