Startside Nye topmodeller fra ZEISS i Naturbutikken I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
 Artslister 


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Hans Henrik Larsen, Danmark1714126616338132014-09-16
Eva Foss Henriksen, Danmark50744826940502014-09-16
Erik Biering, Danmark36239592046382014-09-16
Lars Adler Krogh, Danmark9717670044322014-09-16
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark1156865721022014-09-16
Morten Scheller Jensen, Danmark1243111875255132014-09-15
John Larsen, Danmark47839460449282014-09-15
Bjørn Frikke, Danmark724118019442014-09-15
Peter Bonne Eriksen, Danmark22816076020472014-09-15
Frank Abrahamson, Danmark263071629372014-09-15
Simon Berg Pedersen, Danmark47867570753282014-09-15
Helge Sørensen, Danmark1318142677758112014-09-13
Ulla Paulsen, Danmark181398019472014-09-12
Henrik Pedersen, Danmark12110379845072014-09-12
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark1715307910072014-09-11
Christian Andersen Jensen, Danmark44154948937792014-09-10
Dennis Olsen, Danmark887342920892014-09-10
Carl Bohn, Danmark773058213712014-09-10
Axel Mortensen, Danmark58178008656512014-09-10
Tommy Bjørk, Danmark416456772014-09-10
Ole Bo Olsen, Danmark16605310742014-09-10
Steen E. Jensen, Danmark77586215332262014-09-09
Per Schans Christensen, Danmark28629385238172014-09-09
Paul Patrick Cullen, Danmark71943603625132014-09-09
Henrik Brandt, Danmark9613206555372014-09-09
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark19110212318982014-09-05
Finn Laugo Sørensen, Danmark23121243629822014-09-05
Erik Mølgaard, Sverige20314592528642014-09-04
Morten Dehn, Danmark6374313642014-09-02
Jens Thalund, Danmark194598414317202014-09-02
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark5591429882014-08-31
Knud Pedersen, Danmark56789770560112014-08-30
Christian Terp, Danmark4256811212014-08-29
Jan Haaning Nielsen, Danmark655065221272014-08-26
Klaus Malling Olsen, Danmark29053872120100242014-08-26
Tommy Holmgren, Sverige11611059260352014-08-25
Søren Kristensen, Danmark875728830792014-08-25
Lars Frede Petersen, Danmark29865872014-08-25
Lars Andersen, Danmark774849014512014-08-22
Bent Thøgersen, Danmark17613290122242014-08-21
Klaus Dichmann, Danmark22221826043782014-08-20
Claus Halkjær, Danmark65975878846162014-08-20
Thomas Garm Pedersen, Danmark1647585302014-08-19
kai nissen, Danmark10768213802014-08-18
Steen Egholm Engelbøl, Danmark1035295802014-08-16
Kjeld Lund, Danmark12901626892014-08-13
Morten Rasmussen, Danmark493565620292014-08-13
Aurélien Audevard, Frankrig49064031331102014-08-11
Thomas Elbek, Danmark636808192014-08-11
Torben Lyng, Danmark17858011652014-08-09
Henry Lehto, Finland766550216652014-08-09
Erik Groth-Andersen, Danmark312850825692014-08-07
Anne Navntoft, Danmark29026885725482014-08-05
Martin Strømkjær, Danmark16706702014-08-04
Rud Lynge, Danmark17327322014-08-04
Johnny Salomonsson, Danmark27436484033342014-08-01
Mikkel Holck, Danmark21524247235002014-07-31
Luca Boscain, Italien1662707582014-07-31
Marcin Solowiej, Polen291820014722014-07-31
Johannes Rydström, Sverige21818009625642014-07-29
Ole Hetland, Danmark455144438572014-07-29
Kim Mogensen, Danmark320577502014-07-28
Ivan Sjögren, Sverige30135748562014-07-25
Vincent Legrand, Belgien11013128744632014-07-24
Lars Paaby, Danmark181683216902014-07-24
Ib Jensen, Danmark24130982859852014-07-20
Søren Kristoffersen, Danmark1248134471080462014-07-19
Steffen Fahl, Danmark942768602014-07-17
Zbigniew Kajzer, Polen554625422732014-07-17
Tommy Kaae, Danmark354366237032014-07-17
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark45958580637142014-07-15
Per Holmberg, Danmark18221422530572014-07-15
Hans Henrik Bay, Danmark6377313252014-07-15
Tomas Lundquist, Sverige20723590330462014-07-10
Daniel Pettersson, Sverige32033626426642014-07-10
Graeme Joynt, England316179302014-06-27
J Ole Andersen, Danmark35118429732014-06-27
Arnold Georg Houmann, Danmark272399826372014-06-26
Massimiliano Dettori, Holland815754616922014-06-24
Morten Winness, Norge1138673619542014-06-24
Arne Giørtz-Behrens, Danmark24145409652014-06-23
Otto Samwald, Østrig1369774522912014-06-23
Rainer Christian Ertel, Tyskland1145798102014-06-23
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige11711231322302014-06-19
henrik asbjørn pedersen, Danmark5755865472014-06-18
Rune Sø Neergaard, Danmark679702203140762014-06-18
Niels Birkedal Thomsen, Danmark221592712962014-06-17
Silas K.K. Olofson, Færøerne1483153734943902014-06-16
Christer Brostam, Sverige555029719172014-06-14
Lars Rostgaard, Danmark22221018539252014-06-13
Bengt Bengtsson, Sverige121351631602014-06-12
Kim Duus, Danmark999710620432014-06-11
Jørgen Munck, Danmark324663648902014-06-11
Stefan Pfützke, Tyskland667500626242014-06-10
Henrik Hougaard Larsen, Danmark8726016552014-06-10
Jan Skrubbeltrang, Danmark694960869672014-06-06
Thomas Kehlet, Danmark667326423802014-06-06
Morten Müller, Danmark10589911872014-06-05
Claus Vind-Andreasen, Danmark201843520902014-06-05
Lars Bernitt Birk, Danmark1328658022722014-06-05
Rami Mizrachi, Israel1282058912014-06-03
Jens Paulsen, Danmark171188913082014-05-30
Martin Gottschling, Tyskland485871257102014-05-30
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2250403145172014-05-27
Jens Jørgen Andersen, Danmark17726513161682014-05-22
Lars Grøn, Danmark141125414912014-05-21
Elmer Pedersen, Danmark12639211402014-05-14
Morten Bentzon Hansen, Danmark6711992938992014-05-13
Søren Vinding, Danmark133435669172014-05-13
Niels Peter Møller Jensen, Danmark622208110972014-05-10
Keld Jakobsen, Danmark753287016892014-05-09
Kasper Anias Møller, Danmark11791792014-05-09
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark896933920172014-05-07
David Andersson, Sverige1278585417082014-05-07
Bo Lassen Christiansen, Danmark13813812014-05-05
Bo Valeur, Danmark834676562014-05-02
Peter Brostrøm, Danmark553168421562014-05-02
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark38153042014-04-30
Gisela Nagel, Tyskland393135314872014-04-29
Johannes Ferdinand, Tyskland13791417012014-04-28
Per Schiermacker-Hansen, Danmark9611911235162014-04-28
Benjamin Steffen, Tyskland19976312372014-04-24
Tom Conzemius, Luxembourg38684432014-04-23
Fredrik Ström, Sverige520895372014-04-18
Torben Sylvest Jensen, Danmark524367862014-04-11
Szilard J. Daroczi, Rumænien485449220342014-04-10
Tommy Karlström, Sverige29266082014-04-10
Jan Helbo, Danmark864480922242014-04-06
Ole Skrubbeltrang, Danmark5295110462014-04-06
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark211195602014-04-03
Lauge Fastrup, Danmark201790720432014-04-03
Bjarne Hemmingsen, Danmark15850810802014-04-03
Conny Jensen, Danmark9539613132014-03-31
Ole Zoltan Göller, Danmark47854239066242014-03-28
Magnus Corell, Sverige19729722014-03-25
Keith Fox, Danmark424054221442014-03-22
Arie Ouwerkerk, Holland9017716753722014-03-21
Ronny Malm, Sverige405148621582014-03-16
Sune Riis Sørensen, Danmark15324425039202014-03-10
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark412523013512014-03-05
Carsten Siems, Danmark35735189830732014-03-04
Karsten Busk Laursen, Danmark13733732014-03-04
Mark Walker, Danmark1015039516682014-03-02
Johan Christian Homann, Danmark417036182014-02-27
Freddy Rosning, Danmark282564527882014-02-20
Charlotte Christel Jønsson, Danmark312975712014-02-14
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3244115722014-02-12
Dominik Becker, Tyskland421027922014-02-10
Eigil Larsen, Danmark897367921082014-02-10
Birger Lønning, Danmark8313294546002014-02-09
Palle Sørensen, Danmark969693429852014-02-09
Jean-Pierre Jordan, Frankrig412227113952014-02-08
Poul-Henrik Bergmann, Danmark15665662014-02-02
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark7576516412014-02-02
Rasmus Due Nielsen, Danmark121319018782014-01-27
Stephan Skaarup Lund, Danmark15018379446352014-01-27
Arne Kiis, Danmark37233156235212014-01-27
Janni Christoffersen, Danmark738198662014-01-21
John Frikke, Danmark2694289432014-01-20
Johnny Madsen, Danmark26141282371322014-01-20
Allan Haagensen, Danmark101122131682014-01-17
Erik Bogh Nielsen, USA896547720742014-01-16
Allan Kjær Villesen, Danmark20317964862572014-01-10
Arne Torkler, Danmark1178917892014-01-09
Christian Michael Mortensen, Danmark1140806212014-01-08
Steen Winkel, Danmark1446816402014-01-07
Leif Høgh Olsen, Danmark72359918238142014-01-06
Åge Mathias Matthiesen, Danmark91233123742014-01-04
Jonas Holmqvist, Sverige131058114312014-01-03
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark10486212762014-01-03
Gert Rasmussen, Danmark553208113922014-01-02
Ole Krogh, Danmark1222240934390992013-12-31
Peter Nielsen, Danmark336566902103082013-12-31
Anders Bojesen, Danmark121140619132013-12-31
finn folkvardsen, Danmark91009816762013-12-31
Poul Holm Pedersen, Danmark302496820212013-12-30
Lars Jensen, Danmark21530584440332013-12-30
Eigil Ødegaard, Danmark48875253943522013-12-29
Rene Rantzau, Danmark232791447812013-12-29
Jeppe Bundgaard, Danmark91325536492013-12-29
Thorkil Brandt, Danmark141235712532013-12-29
Arne Volf, Danmark12215776541362013-12-27
Kim Fich Larsen, Danmark14024022013-12-27
Chris Baines, Storbritannien12885612742013-12-27
Gerner Majlandt, Danmark16029566959152013-12-26
Henrik Kisbye, Danmark49939090555422013-12-24
Julien Piette, Frankrig4454115492013-12-24
Kenneth Bach Christensen, Danmark583360932692013-12-23
Karin Gustausen, Danmark2545144142013-12-23
John Kyed, Danmark13922322383872013-12-22
Brian Rasmussen, Danmark6344610692013-12-20
Johan Stenlund, Sverige530229302013-12-20
Dubois Laurent Yves, Frankrig215329212013-12-17
Espen Lie Dahl, Norge455466923292013-12-17
Per Poulsen, Danmark43267319772522013-12-17
René Larsen, Danmark758155330022013-12-15
David Monticelli, Belgien9110283024262013-12-14
Lars Rudfeld, Danmark422864318172013-12-13
Janis von Heyking, Sverige52151659012013-12-12
Rolf Danielsen, Danmark1168616862013-12-12
Anders Roel, Danmark11950918082013-12-10
Andreas Bruun Kristensen, Danmark539570942212013-12-10
Karina Jensen, Danmark1108410842013-12-10
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark272131216662013-12-06
Jens Kildemoes, Danmark310535002013-12-06
Anders Hammergart, Danmark8113560830942013-12-05
Thomas Jensen, Danmark8845914792013-11-29
Anton Herrig Liebermann, Danmark81047634642013-11-29
Torben Sebro, Danmark415692725122013-11-23
Petri Kuhno, Finland323058102013-11-21
Micha A Neumann, Danmark14604602013-11-12
Julia Zeitzer, Danmark17987982013-11-12
Asbjørn Jensen, Danmark9510145824812013-11-11
Christian Leth, Danmark5311230237432013-11-10
Richard Bonser, England19522669632962013-11-10
Anders Sydney Jensen, Danmark29385472013-11-09
Jakob Dall, Danmark8414125439752013-11-09
mats svensson, Sverige430328402013-11-09
Stefan Tapio Ettestam, Sverige392230012682013-11-07
Stig Linander, Danmark11111875754532013-11-07
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2262813382013-11-06
Emil Fich Larsen, Danmark7537211422013-11-04
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3565426692013-11-04
Jens Kirkeby, Danmark273578526242013-11-03
Torben Olsen, Danmark2805354412013-11-02
John Pedersen, Danmark10313022342412013-11-02
John Jensen, Danmark34193279752013-11-01
Nis Lundmark Jensen, Danmark20525469936292013-11-01
Thomas Varto Nielsen, Danmark60240690732492013-10-31
Niels Poul Dreyer, Danmark40736562428602013-10-29
Per Vindis, Danmark454759128622013-10-23
Jakob Engelhard, Danmark191976025902013-10-23
Jon Lehmberg, Danmark12012486433262013-10-22
Per Boye Svensson, Danmark392304516742013-10-22
John G. Dinesen, Danmark373822218352013-10-22
Mads Elley, Danmark172231721872013-10-21
Anders Østerby, Danmark314504556762013-10-20
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91249923282013-10-20
Frank Desting, Danmark455849428242013-10-20
Lars Falck, Danmark635020918342013-10-18
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien52166561237872013-10-16
Jørgen Kabel, Danmark13527739258522013-10-15
Jens Søgaard Hansen, Danmark64798023877212013-10-15
Jens Wiberg, Danmark10569411082013-10-14
Bo Tureby, Danmark57879611254192013-10-12
Patric Lorgé, Luxembourg132162229172013-10-10
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10112530024972013-10-07
Hamid Yadane, Marokko518895722013-10-07
Hampus Lejon, Sverige121509021702013-10-07
Lise Nielsen, Danmark1235923592013-10-06
Alen Ploj, Slovenien6461311062013-10-04
Mogens Neergaard, Danmark29625162013-10-03
Rodmund á Kelduni, Færøerne27631013047832013-10-03
Ingar Støyle Bringsvor, Norge322202111772013-10-01
Erling Krabbe, Danmark735675540562013-09-30
Tim Hesselballe Hansen, Danmark397178543752013-09-30
Ole Kristjansen, Danmark3346914382013-09-29
Josh Rhys Jones, England324684429142013-09-27
David Boertmann, Danmark467058332482013-09-27
Anni Nielsen, Danmark6210693438322013-09-24
Matthieu Canévet, Frankrig171603418562013-09-24
Wolfgang Jakob, Tyskland3352414252013-09-24
Hans Staunstrup, Danmark819879424422013-09-21
Greg McIvor, Sverige172409817312013-09-20
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark294856926012013-09-19
Klaus K. Nielsen, Danmark2424436222013-09-18
Jesper Michael møller, Danmark2188913872013-09-17
Marcin Faber, Polen310375372013-09-17
Vicky Knudsen, Danmark1166116612013-09-17
kurt jensen, Danmark16426422013-09-17
Finn Nielsen, Danmark14464462013-09-15
Christian Eilers, Danmark483889116782013-09-11
Lars Maltha Rasmussen, Danmark355626679452013-09-10
Dave Barnes, Danmark5350917242013-09-05
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3253711072013-09-05
Jure Novak, Slovenien16086082013-09-02
Villy Pedersen, Danmark151284011592013-09-02
Jan Jörgensen, Sverige8619311032013-08-29
Richard Burzynski, Danmark422937215232013-08-29
Robert Paepke, Sverige727310335792013-08-29
Charlotte Thomsen, Danmark3563929612013-08-28
Carsten Lundberg, Danmark3217110722013-08-28
Jens Eriksen, Danmark7213872849792013-08-26
Peter Bundgaard, Danmark6853939072013-08-26
Henning Krog Søndergaard, Danmark18538532013-08-22
Peter Halkier, Danmark212351617702013-08-22
Tonny Papillon, Danmark171647220472013-08-22
Steve Klasan, Tyskland323064520572013-08-22
Allan Gudio Nielsen, Danmark111458325122013-08-15
Tore Vang, Norge417842972602013-08-11
Birthe Kirk Gawinski, Danmark317217572013-08-09
Stefan Stürup, Danmark4320314422013-08-08
Thomas Kuppel, Tyskland6523012472013-08-08
Lars Andersen, Danmark413326417862013-08-07
Oz Horine, Israel425576424692013-08-03
Oluf Lou, Danmark41249745682013-08-02
Andreas Bennetsen Boe, Danmark192155943092013-07-29
Vagn Freundlich, Danmark9510714025052013-07-27
Per Kjær, Danmark17030995369952013-07-21
Eric Didner, Frankrig18411334916412013-07-13
Julien Mazenauer, Schweiz16796792013-07-12
sissel fossat, Danmark16716712013-07-11
Jonas Landolt, Schweiz1262226222013-07-10
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark15395392013-07-06
Pasi Parkkinen, Finland16619508326652013-07-03
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark456167851162013-06-30
John Jørgensen, Danmark632557282013-06-30
Rolf Nagel, Tyskland201892815652013-06-24
Daniel König, Tyskland725815162013-06-22
Leif Bolding, Danmark9818313972013-06-22
Henning Rose Sørensen, Danmark11615239022322013-06-19
Karsten Mose, Danmark215088322013-06-18
Jan Durinck, Danmark223693032342013-06-17
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1277927792013-06-14
Ole Amstrup, Danmark25231392740222013-06-11
Szabolcs Kókay, Ungarn6888224292013-06-09
Troels Eske Ortvad, Danmark445434467912013-06-04
Christian Ljunggren, Sverige11981014452013-05-27
Brahim Mezane, Marokko747459972013-05-26
Michael Frank Nielsen, Danmark23411056815552013-05-24
Henrik Friis, Danmark1106563518072013-05-24
Johanna Hartmann, Danmark1150915092013-05-23
Jacob Breson Neumann, Danmark191137410372013-05-23
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5388012822013-05-22
Ken Sievertsen, Danmark1712471242013-05-21
David B. Collinge, Danmark111532928342013-05-21
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark232485825742013-05-19
Rune Bisp Christensen, Danmark15819912431442013-05-15
Troels M. Krogh, Danmark17087082013-05-15
Anders Wiig Nielsen, Danmark253024144572013-05-13
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12416121360502013-05-11
Tommy Studsholt Christensen, Danmark374559420402013-05-10
Jens Kristian Kjærgård, Danmark42977405863922013-05-07
Tony Søholm Larsen, Danmark20123979502013-05-05
Benny Nørgaard, Danmark19849842013-05-02
Willy Jørgensen, Danmark15015012013-04-30
Kent Olsen, Danmark387584258582013-04-30
Henrik Baktoft, Danmark2313120622013-04-30
Franck Ishøi, Danmark332753118692013-04-17
Chris van Rijswijk, Holland211937132013-04-14
Hjalte Kjærby, Danmark2319217002013-04-14
Stephen McAvoy, Irland5385810202013-04-14
Klaus Schak Laursen, Danmark3501728012013-04-13
Finn Carlsen, Danmark294399327592013-04-11
Anna Kjøller, Danmark19789782013-04-10
Troells Melgaard, Danmark586258124712013-04-08
Sebastian Klein, Danmark91036341602013-04-08
Zbyszek Kajzer, Polen13443442013-04-08
Kirsten Jæger, Danmark18528522013-04-08
Thomas J. Simonsen, Danmark465904028372013-04-04
David Erterius, Sverige29429148031102013-04-02
Anders Bacher Nielsen, Danmark2018833519662013-04-02
Sven Dall, Danmark2211013632013-03-31
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark221570019572013-03-28
Benny Rytter, Danmark19849842013-03-27
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark9376012052013-03-25
Michael Køie Poulsen, Danmark232564039862013-03-25
Lars Juul Pedersen, Danmark261889512662013-03-24
Markus Tallroth, Sverige8011077335112013-03-22
Per Finn Nielsen, Danmark678671035922013-03-19
Peter Dam, Danmark14117690727522013-03-18
Ivan Sjögren, Sverige614180413542013-03-16
Lars Gabrielsen, Danmark8710814134562013-03-15
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn192123015062013-03-09
Jonas Halberg, Danmark3221710652013-03-08
Hans Lind, Danmark122305839122013-03-05
Christian Michael Mortensen, Danmark1157215722013-03-01
Mette H. H. Hansen, Danmark4490227392013-02-28
Søren Garder Brask, Danmark27183802013-02-28
Finn Bro, Danmark111301718272013-02-25
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark420697022013-02-25
Anne Themsen Flindt, Danmark18498492013-02-21
Gert Sørensen, Danmark17917912013-02-20
Tormod Amundsen, Norge181574220262013-02-19
Kristoffer Hansen, Danmark6998625132013-02-18
Helle Dyrting, Danmark625176612013-02-17
Sigrid Kistrup Ilsøe, Danmark14894892013-02-17
Flemming Lang, Danmark81261529832013-02-14
Morten Jenrich Hansen, Danmark332834432952013-02-13
Søren Skov, Danmark57683831836422013-02-12
Terje Kolaas, Norge353239519732013-02-12
Karsten Garcia Pedersen, Danmark834216712013-02-11
wally morell, Danmark18448442013-02-10
Hjalte B. Johansen, Danmark8654620762013-02-03
Trösch Stephan, Schweiz2207413242013-02-01
Miska Nyúl, Ungarn13543542013-01-29
Christian Rørdam, Danmark332483416742013-01-28
Thyge Enevoldsen, Danmark17107102013-01-28
Chr. G Nielsen, Danmark1133713372013-01-26
Knud Jørgen Olsen, Danmark6618620962013-01-23
Jan Fischer Rasmussen, Danmark544637323812013-01-22
Mikael Nord, Sverige536986325932013-01-17
Benny Haahr, Danmark555038424462013-01-17
Poul West Lauritsen, Danmark16416412013-01-14
Mateusz Matysiak, Polen161777120152013-01-09
Christoffer Elias Kaae, Danmark415064982013-01-08
Søren Peter Pinnerup, Danmark5755022712013-01-07
Hendrik Weindorf, Tyskland678928427112013-01-05
Benny Steinmejer, Danmark1122012202013-01-02
Niels Behrendt, Danmark535998124302013-01-02
Svend Erik Frandsen, Danmark527197627432012-12-29
Niels Jørgen Askirk, Danmark12122122012-12-23
Harry J Lehto, Finland5712696547182012-12-21
Anders Bræstrup, Danmark16486482012-12-17
Svend Rønnest, Danmark12913018233212012-12-09
Otto Madsen, Danmark2184511312012-12-05
Mads Syndergaard, Danmark13533532012-12-04
Jesper Johannes Madsen, Danmark1135213522012-11-28
Mikkel Thorup, USA13903902012-11-21
Andreas Petersen, Danmark292868139642012-11-19
Kennerth Kristensen , Danmark2244512802012-11-14
Poul Ulrik, Danmark1132413242012-11-08
jesper nexø arvesen, Danmark423817752012-11-07
Lasse Strandgaard, Danmark5759723002012-10-26
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1265626562012-10-25
Torben Laursen, Danmark333020025402012-10-23
Jens Mikkel Lausten, Danmark112452576072012-10-21
Henrik Dissing, Danmark17207202012-10-18
Erhardt Ecklon, Danmark5611109342702012-10-12
Henrik Laust Bøhmer, Danmark539099851852012-10-11
Torben Back Sørensen, Danmark16296292012-10-07
Niels-Christian Christensen, Danmark4345312292012-10-07
Henrik Mikkelsen, Danmark529103450012012-10-03
Per Huniche Jensen, Danmark193342389302012-10-01
Leif Holmskov, Danmark182515927702012-09-23
Carsten Egevang, Guinea3331016632012-09-23
Poul Thrane, Danmark142381147092012-09-18
Gert Jeppesen, Danmark14415271850722012-09-15
Peter Lauritzen, Danmark4217610172012-09-12
Klavs Frandsen, Danmark28334882012-09-12
Bent Carstensen, Danmark243451742572012-09-09
Gabor Graehn, Danmark316665762012-09-06
Rafael Armada, Spanien2230414812012-08-30
André Riis Ebbesen, Danmark263863321292012-08-30
Bjørn Erik Hellang, Norge324709302012-08-27
Mogens T. Kofod, Danmark213807442012-08-26
Terry Townshend, Storbritannien799820637942012-08-20
Lasse Olsson, Sverige231825620242012-08-20
Wout De Rouck, Belgien2257515142012-08-20
Michael Grell, Danmark31014556522012-08-20
Morten Christensen, Danmark516342835352012-08-19
Terje O. Nordvik, Norge4579223542012-07-27
Jonas Gildebro, Danmark15265262012-07-16
Alex Sand Frich, Danmark458874042472012-07-16
Peter Østrup Jensen, Danmark16846842012-07-16
Johannes Christian Harbou, Danmark786343921952012-07-16
Søren Nygaard, Danmark7013878047952012-07-15
Michael Schwalbe, Danmark122026127122012-07-08
John Mikkelsen, Danmark213817612012-06-26
Christian Martin Glahder, Danmark13867113802012-06-26
Frode Jacobsen, USA463642914742012-06-23
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark28684442012-06-22
Raphaël Lebrun, Belgien2656745412012-06-21
Omar Runolfsson, Island13866313672012-06-20
Bo Jensen, Danmark1118894317892012-06-19
Jan Speiermann, Danmark397855853852012-06-15
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark171467913292012-06-15
Torkild Kristensen, Danmark373326718712012-06-07
Jonna Lindegård, Danmark317747292012-06-07
Martinez Jonathan, Frankrig24520602917802012-06-05
Helle Kjær Erichsen, Danmark161543614572012-06-01
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark395273333092012-06-01
Daniela Gruber, Tyskland415345662012-05-31
Tor Olsen, Norge161600618482012-05-31
Nikolaj Noel Christensen, Danmark344587227652012-05-31
Andreas Guldager, Danmark13993713382012-05-30
Mikkel Høegh Post, Danmark24035006656052012-05-26
Benny Kristensen, Danmark12319435135662012-05-23
Benoit Nabholz, Frankrig141290320512012-05-23
John Mikkelsen, Danmark1117211722012-05-21
Palle Hove Christensen, Danmark3366914312012-05-21
André Julinder, Sverige3288216092012-05-14
Jesper Høy Hansen, Danmark3188510502012-05-11
Jan Mogensen, Danmark292656121072012-05-09
tue hartmann, Danmark15135132012-05-06
Niels Frost, Danmark1136413642012-04-29
Torben Lund-Hansen, Danmark29344782012-04-23
Kim Aaen, Danmark5410792751922012-04-19
Mattias Nordlund, Sverige4531619662012-04-17
Kjeld Pedersen, Danmark18268262012-04-17
Christophe CAPELLE, Frankrig8583711922012-04-14
Thomas Bernhardsson, Sverige868237315722012-04-13
Ole Skrubbeltrang, Danmark3241612522012-04-12
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark141240011972012-04-11
Bent Nielsen, Danmark630097662012-04-09
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33928073926182012-04-09
Domen Stanic, Italien141342415922012-04-08
Reto Burri, Schweiz121067314172012-04-06
Steen Christensen, Danmark4361415992012-03-30
Jesper Sonne, Danmark131523920082012-03-30
Eirik Nydal Adolfsen, Norge19089082012-03-29
Frank Simonsen, Danmark112107235052012-03-29
Susanne Jepsen, Danmark14716780643502012-03-23
Martin Høj Hansen, Danmark13663662012-03-22
Anders Tørressen Hangaard, Norge5972834212012-03-21
Michael Mosebo Jensen, Danmark12424346978292012-03-20
Tobias Berger, Sverige433483720052012-03-20
Kjetil Schjølberg, Norge344919538762012-03-12
Steen Reimers, Danmark111494025442012-03-11
Flemming Ahlmann, Danmark6011979763702012-03-10
Claus Johansson, Danmark161311811452012-03-09
Mogens H. Foder, Danmark14764762012-03-07
Clausjannic Labuz, Danmark11016310452392012-03-06
András Fodor, Ungarn556447640152012-03-05
Kurt Prentow, Danmark71212525752012-02-28
Mathieu Bally, Schweiz353141522602012-02-26
Nicolas Pierre Beyer, Danmark17097092012-02-24
Jan Jespersen, Danmark7906916852012-02-24
Leander Khil, Østrig223639227002012-02-22
Malte Christensen, Danmark18418412012-02-21
Svend Nørgaard, Danmark11982118392012-02-16
Stefan Hage, Sverige3392021502012-02-16
Henrik Poulsen, Danmark216459892012-02-13
Rune Bjerre, Danmark346524343662012-02-12
Steve Nuttall, England18758752012-02-12
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark244070936232012-02-12
Michael Sørensen, Danmark6469517182012-02-10
Mark Desholm, Danmark1224022402012-02-06
Stefan Cherrug, Sverige191891215462012-02-06
Vagn Gjerløv, Danmark311605082012-02-06
Allan Helge Nolte, Danmark2218615912012-02-06
Lars Ernst, Danmark14004002012-02-02
kim jespersen, Danmark29626672012-01-31
Henrik Just, Danmark7410139432292012-01-26
Yann Kolbeinsson, Island183106524602012-01-25
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10111640034012012-01-13
Marcus Erik Danielsson, Sverige14879112212012-01-12
Frédéric Jiguet, Frankrig555906920062012-01-10
Kris De Rouck, Belgien16706702012-01-08
Thomas Hultquist, Sverige3428020502012-01-07
Jacob Sterup, Danmark223072329822012-01-04
Jakob Hochuli, Schweiz8664914732011-12-30
Egon Iversen, Danmark2310816832011-12-29
Kurt Vogt, Danmark27106836412011-12-27
Jens Ole Byskov, Danmark452001617222011-12-24
Julian Guy Bell, Norge1111011102011-12-23
Vlad Cioflec, Rumænien639869992011-12-22
Peter Zeller, Schweiz7496711282011-12-18
Jan Kåre Ness, Norge72270858992011-12-14
Niels Jarnum, Danmark6489522422011-12-13
Jens Ballegaard, Danmark6871230622011-12-11
Lars Smith, Danmark172408238212011-12-09
Stinne Aastrup, Danmark4450317692011-12-05
Kresten Hansen, Danmark2203414252011-12-01
Antoine Joris, Belgien324249516772011-11-27
Kristian Poulsen, Danmark2175610732011-11-18
Pete Antrobus, England3368616562011-11-16
erik ehmsen, Danmark10704812792011-11-16
Henrik F. Nielsen, Danmark508390340372011-11-14
morten jønck, Danmark317156282011-11-12
Carl Søndergaard, Danmark5627120102011-11-03
Alf Petersson, Sverige426222236172011-11-02
Albert J. de Jong, Holland1109810982011-11-01
Nicki Sørensen, Danmark566132321572011-10-31
Hugh Harrop, Skotland2295715372011-10-26
Claus Lunde Pedersen, Danmark10898012552011-10-25
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark9875512422011-10-25
Kristian Laustsen, Danmark5703917852011-10-23
Jørn Vinther Sørensen, Danmark111594328132011-10-20
Leif Pedersen, Danmark283795520442011-10-16
Iben Hove Sørensen, Danmark1339733972011-10-15
Dan Bruhn, Danmark2248314562011-10-13
Dominic Mitchell, Storbritannien171384713582011-10-10
michael jürgensen, Danmark1146214622011-10-09
Jan Eske Schmidt, Danmark244633840572011-10-08
Steen Drozd Lund, Danmark101255918702011-10-07
Henrik Knudsen, Danmark194100639832011-10-05
Richard Ek, Sverige365543242342011-10-03
Allan Prang, Danmark1247824782011-10-02
Anders E. Sørensen, Danmark12520869544742011-10-01
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71299724212011-10-01
Martin Rivero, Danmark2255314202011-10-01
Benjamin Gnep, Tyskland215498542011-09-30
Jesper Segergren, Sverige2300017072011-09-27
Maurizio Sighele, Italien948829982011-09-25
Christian Axelsen, Danmark467052253242011-09-25
Per Hirslund, Danmark14394392011-09-25
Thurel Julien, Gambia13210259014502011-09-18
Erik Christophersen, Danmark1204320432011-09-17
Jens Ryge Petersen, Danmark213634027032011-09-16
ragnar smith, Danmark1266426642011-09-10
Bent Staugaard Nielsen, Danmark7852117202011-09-05
Søren Harding, Danmark864749443682011-08-30
Jonn Leffmann, Sverige141408615452011-08-22
Christoph Moning, Tyskland14932610402011-08-20
Jesper Brinkmann, Danmark182781825032011-08-17
nick petersen, Danmark432449602011-08-16
david drangsland, Norge161943623242011-08-13
Aage Kabbelgaard, Danmark19099092011-08-12
John Dreyer Andersen, Danmark253207720512011-07-31
Wolfgang Trimmel, Østrig1222822282011-07-29
Jeppe Berthelsen, Danmark14554552011-07-27
Kurt Willumsen, Danmark13803802011-07-27
Knud Kjeldsen, Danmark15535532011-07-27
Anders Søgaard, Danmark12920537132952011-07-17
Yoav Perlman, Israel152228022362011-07-14
Hallgeir Fisketjøn, Norge8601913512011-07-07
Jens Overgaard Christensen, Danmark9413668934692011-07-01
Felix Jachmann, Tyskland2204910582011-06-24
Rasmus Hald, Norge2178910032011-06-17
Zoltan Baczo, Danmark323329332011-06-15
Aidan G. Kelly, Irland2295817422011-06-14
Peter Lyngs, Danmark246158654142011-06-04
Maarten Zorgdrager, Holland6675114782011-06-02
Elly Hansen, Danmark193054642592011-05-29
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1105410542011-05-24
Thomas Maul, Danmark867586017252011-05-16
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1138513852011-05-12
Oskar Nilsson, Sverige2241213522011-05-09
Klaus Bjerre, Danmark344803134412011-05-04
Jørgen Dam, Danmark24536242031262011-05-04
Paul Jacobsen, Danmark18528522011-04-23
Claus Boe Tøndering, Danmark2179810502011-04-19
Gábor Bodor, Ungarn11906112522011-04-17
Luca Andrei Dehelean, Rumænien141406016812011-04-06
Steen Øllgaard, Danmark171582921792011-03-28
Thomas Nielsen, Danmark202491826832011-03-24
Gabriel Schuler, Schweiz16926404231602011-03-23
Lars Petersson, Sverige15765762011-03-19
Lars Laursen, Danmark1152215222011-03-10
Brian Thomsen, Danmark5475716942011-03-08
Kristian Ribers, Danmark16336332011-02-27
Lee Victor Gregory, Storbritannien2318119032011-02-21
Bo Thyge Johansen, Danmark1271127112011-02-16
Martin Kviesgaard, Grønland294659732492011-02-13
Svend Erik Olesen, Danmark1164116412011-02-10
Martin Oomen, Sverige141636516002011-02-07
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71297326602011-02-03
Martijn Bunskoek, Holland10900910722011-01-27
Kai Gauger, Tyskland101181117182011-01-27
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1124112412011-01-23
Thomas Riedel, Danmark4525422092011-01-14
Torben Jepsen, Danmark131521917892011-01-13
René Christian Hansen, Danmark1101510152011-01-13
Bo Svensmark, Danmark71318042902011-01-10
Odysseas Tsimoulis, Grækenland252917515182011-01-09
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark17977972011-01-08
Hans Gleie, Danmark2319918322010-12-29
Zsolt Ampovics, Ungarn3422315692010-12-26
Johan Stenlund, Sverige436718932482010-12-20
Chris Romeiks, Tyskland141954320182010-12-12
Cristian Jensen Marcet, Danmark366320337112010-12-10
Ies Meulmeester, Holland121456115972010-12-03
Bo Sonne Sørensen, Danmark294776140812010-11-24
Seamus Enright, Irland2430035592010-11-21
Martin Roost, Schweiz2214712782010-11-07
Hans Larsson, Sverige356905041602010-11-07
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark455899727022010-10-29
Kurt Bredal Christensen, Danmark112661858352010-10-28
Bjørn Grøn, Danmark4497721782010-10-27
Erik Røjgaard, Danmark1107510752010-10-21
Dirk Van Gansberghe, Italien201512512292010-10-21
Knud Erik Christensen, Danmark1220422042010-10-20
Aron Andersson, Sverige4344010732010-10-20
Stéphane Bocca, Belgien2343419992010-10-19
Jurgen Lehmann, Finland1112711272010-10-12
Knud N. Flensted, Danmark162230525072010-10-10
Tomas Svensson, Sverige446121533602010-10-08
Henrik Mouritsen, Tyskland81803135222010-09-29
Søren Gjaldbæk, Danmark2347418232010-09-29
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3350812722010-09-28
Ole Lorenzen Post, Danmark1157615762010-09-27
Leo Heemskerk, Holland1166616662010-09-26
Kristian Laustsen, Danmark6836021022010-09-22
René Worup Rørbæk, Danmark18288282010-09-22
Lars Borup, Danmark356317033022010-09-19
Birger Algot Tørnblad, Danmark213787052010-09-14
Lars Witting, Danmark326092130402010-09-08
Aleix Comas, Spanien6602812632010-09-05
Søren Nancke, Danmark61014223732010-09-05
Henrik Kolsbjerg, Danmark8618910222010-08-27
Ivan Petric , Slovenien8869422312010-08-22
Christoph Moning, Tyskland3966548162010-08-18
Martin Lund, Danmark3821930482010-08-16
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2255518322010-08-10
Hans Pinstrup, Danmark192681126232010-08-09
Klaus Mortensen, Danmark538141830252010-08-07
Henrik H. Søndergaard, Danmark7921019992010-08-05
Henning Broe, Danmark16536532010-08-05
Alf Frølich, Danmark1204320432010-08-02
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1100910092010-07-26
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet6889629462010-07-15
Gordon Hodgson, England1164716472010-07-15
Marco Hammel, Schweiz18378372010-07-12
Birger Hultengren, Danmark1101110112010-07-07
Simon Sigaard Christiansen, Danmark506456625762010-07-02
ji be, Schweiz181919621522010-06-21
Anne Blotting, Danmark214198512010-06-17
Stig Toft Madsen, Danmark2303416192010-06-17
Per Ekberg Pedersen, Danmark172744037892010-06-15
Carsten Gørges Laursen, Danmark142234933972010-05-31
Heine Oldenskov, Danmark5441915022010-05-30
Vinni Bruhn, Danmark7877928552010-05-29
Per Allan Degn, Danmark10997913832010-05-28
Jani Vastamäki, Finland61092628172010-05-28
Martijn Bot, Holland8613506825112010-05-26
Jan Bolding Kristensen, Danmark1175017502010-05-18
Albert Steen-Hansen, Danmark17530099156442010-05-04
Patrik Jonasson, Sverige1109710972010-05-02
Thomas Kuppel, Tyskland1184918492010-04-23
Hans Jørgen Riis, Danmark2224612702010-04-23
Peter Steen Henriksen, Danmark1135013502010-04-19
Torben Byfoged, Danmark2219512092010-04-13
Jan-Michael Breider, Sverige4473516832010-04-06
Niels Odder, Danmark4555319132010-03-27
Ulf Eschou Møller, Danmark295205868702010-03-26
Fabian Schneider, Schweiz514493517812010-03-19
Mogens Hansen, Danmark33961127837292010-03-19
Thorkild Lund, Danmark1125412542010-03-15
Peter Rodemann, Danmark4593125792010-03-15
Steen Højmark-Jensen, Danmark1249224922010-03-07
Hanne April Farnæs, Danmark3283911542010-03-07
Lars Mejlby, Danmark192776629762010-03-05
per mattisson, Danmark2299916062010-03-01
Christian Brinkman, Holland19649642010-02-23
Johnny Laursen, Danmark12217513528712010-02-23
Flemming Værgman, Danmark1137413742010-02-21
Dan Allan Nielsen, Danmark2269013742010-02-18
Lene Vejen, Danmark4899145192010-02-14
Arild Breistøl, Norge141696924822010-02-11
Jan Kiel, Danmark81711944402010-02-06
Thomas W. Johansen, Danmark91866955782010-02-04
Jacob Dalsten Petersen, Danmark313844217212010-01-31
Jean Seeberg, Danmark3330511812010-01-31
Marcel Klootwijk, Holland2248614312010-01-29
Ken Rasmussen, Danmark3596535222010-01-24
Henrik Bengtsson, Danmark3378315262010-01-24
Tommy Andre Andersen, Norge131779818372010-01-18
Bjarne Skule, Danmark171213510162010-01-12
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark215688572010-01-11
Carsten Lyhr Hansen, Danmark5831217882010-01-05
VASLIN Matthieu, Frankrig10110706221962010-01-05
Timme Nyegaard, Danmark2198310282010-01-03
Lars Andersen, Danmark1130713072010-01-01
Josh J Shaw, England2224114162009-12-25
Fülöp Attila, Rumænien1154615462009-12-25
Nico de Vries, Holland1132913292009-12-20
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark19859852009-12-06
Pieter Vantieghem, Belgien253863135222009-11-26
Søren Brinch, Danmark132473761342009-11-22
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5533513102009-11-19
Arne Lilhauge, Danmark7708914752009-10-19
Brian Wielsøe, Danmark1576157612009-10-14
Jan Hjort Christensen, Danmark71508157702009-10-13
Jan Ole Kriegs, Tyskland3383513212009-10-13
Thomas Bentsen, Norge2238712522009-10-12
Kermarrec Corentin, Frankrig303170722522009-10-11
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5409810672009-10-08
Tue Romanow, Danmark1170417042009-10-06
Jan Ravnborg, Danmark91412527222009-10-06
David Lundgren, Sverige1163816382009-09-18
Bjørn Ginman, Danmark1371237122009-09-16
Mårten Müller, Sverige3530018652009-09-13
Flemming Eskildsen, Danmark1137813782009-09-07
Kurt Rasmussen, Danmark71103924512009-09-04
Poul Reib, Danmark5560116282009-08-27
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1374637462009-08-20
Jørgen Witved, Danmark8111687437672009-08-10
Kjetil Johannessen, Norge384561320352009-08-10
Thomas Hellesen, Danmark152784626482009-08-10
Björn Dellming, Sverige1302630262009-08-02
Jan van der Laan, Holland1119411942009-07-31
Mats Wallin, Sverige243060019872009-07-29
Luise Ekberg, Danmark1110411042009-07-26
Jens Maibomm Hansen, Danmark1131813182009-07-19
Karsten Munch Andersen, Danmark3356213412009-07-13
Geir O. Pedersen, Norge162418021562009-06-25
Chris Lansdell, England162175921542009-06-22
Mehmet Goren, Tyrkiet819557232032009-06-15
Reto Burri, Schweiz343707520082009-06-08
Stefan Frello, Danmark19619612009-05-28
Lotte Skjærbæk, Danmark326159602009-05-28
Hans Eli Sivertsen, Færøerne4751023472009-05-24
nuno barros, Portugal1123812382009-05-18
Henrik Madsen, Danmark71089224742009-05-12
Jørgen Hansen, Danmark1163616362009-05-12
Susanne Overgaard Petersen, Danmark6850721322009-05-11
Michael bergman, Sverige51149342062009-05-09
Peter Jensen, Danmark4720025582009-05-07
Birger Bavnsgaard, Danmark1114311432009-04-30
Stig Eide, Norge1209220922009-04-27
Csaba Lendvai, Ungarn1136813682009-04-25
Peter Kuster, Schweiz101747727422009-04-24
finn birkholm-clausen, Danmark4861429432009-04-23
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1173717372009-04-23
Bjarne Nielsen, Danmark3378913852009-04-19
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark2241813482009-04-19
Robert Toft, Danmark3442222432009-04-15
Morten Jørgensen, Danmark91354922322009-04-14
Jacob Neumann, Danmark2220612312009-04-12
Henrik Johansson, Norge2358223012009-04-11
Poul Erik Junk, Danmark5653216162009-04-08
Gal Shon, Israel19769762009-04-06
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3306713902009-04-06
Jens Boesen, Danmark101494418342009-04-04
Allan Hansen, Danmark3378616402009-04-03
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3274310522009-04-01
Erling Bonde, Danmark3508022622009-03-29
Ole Andersen, Danmark2240716402009-03-29
Stig Westergård, Danmark1271727172009-03-26
Andreas Saul-Rotne, Danmark1127312732009-03-01
Finn Siewertsen, Danmark1120612062009-03-01
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark216419212009-03-01
per schmidt, Danmark1112511252009-02-23
Dennis Martinek Langholz, Danmark6963127122009-02-23
Lesley van Loo, Holland111519317222009-02-23
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1148714872009-02-20
Marko Gregoric, Slovenien16816812009-02-12
Jonathan Meyrav, Israel3473918582009-02-06
Lars Villadsen, Danmark7854619792009-02-01
Freddy Johansen, Norge6898523362009-01-30
Bence Kókay, Ungarn91165317462009-01-25
Anders Bergman, Sverige3447618792009-01-18
Raffael Ayé, Schweiz91009014902009-01-16
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1114511452009-01-12
Olof Jönsson, Sverige223299033282009-01-11
Annette Hansen, Danmark31094767032009-01-07
Florin Chirila, Rumænien6898417272009-01-07
Klaas Bert Debusschere, Belgien2269215682009-01-06
Luca Sattin, Italien243219821702009-01-05
Erik Ehmsen, Danmark6915238292008-12-29
Thomas Damm Als, Danmark2269314572008-12-22
Lars Lundmark, Sverige1182218222008-12-20
Alex Wallin, Danmark3330114062008-12-15
Martin Søgaard Nielsen, Danmark274990435372008-12-08
Mogens Holme, Danmark218089802008-11-27
Jos Van den Berg, Holland1258525852008-11-24
Kim Søvæld, Danmark1119111912008-11-18
Peter Stronach, Storbritannien1125812582008-11-17
Roland Jensen, Danmark172804024592008-11-17
Peter ter Heide, Holland1147314732008-11-10
Rasmus Strack, Danmark549222849562008-11-09
Ole Thyge Plannthin, Danmark6699215612008-11-09
Ma Yan Bryant, Storbritannien273726323142008-11-09
John Martin Mjelde, Norge6933819482008-11-05
Steen Brølling, Danmark1143514352008-11-03
Niki Forintos, Ungarn18528522008-11-02
Michael Bergman, Sverige2471226962008-10-27
Carsten Fog, Danmark1214321432008-10-25
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark142476824782008-10-22
Jan Salmonsen, Danmark2371219282008-10-19
Kield Andersson, Danmark5787221892008-10-18
Marianne Heno Mogensen, Danmark6868130472008-10-18
Carsten Gadgaard, Danmark8919387464822008-10-17
Torben Andersen, Danmark6991321642008-10-12
Palle Jensen, Danmark3356412432008-10-09
Kim Øllgaard, Danmark91096518412008-10-09
Sanne Busk, Danmark5990835352008-10-08
Henrik Holm Brask, Danmark1149914992008-10-06
Flemming Nielsen, Danmark18788782008-10-06
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3422015992008-10-06
Eva Agnethe Bramming, Danmark4542515282008-10-06
Mogens Krantz Backe, Danmark5632015982008-09-27
lou bertalan, Tyskland1137513752008-09-25
Per Smith, Danmark1170617062008-09-22
John Hornbek, Danmark182051313432008-09-08
Stéphane Aubry, Schweiz7310092224812008-09-08
Xavier ROZEC, Frankrig3534821062008-09-02
Aron Andersson, Sverige3428123752008-08-28
Ole Kristensen, Danmark81062317392008-08-24
Søren Olin, Danmark2382619382008-08-16
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2394421122008-08-10
Keld Sørensen, Danmark5679420662008-08-02
Marcel van Kammen, Holland2256713822008-07-22
Eric Schaumburg, Danmark61016520732008-07-19
Svend Ove Jensen, Danmark2325617452008-07-14
Espen Støtterud Christensen, Norge6731813232008-06-23
Petri Salo, Finland2560236662008-06-18
Flemming Dane, Danmark3347012342008-06-13
Ole Snerling, Danmark1105510552008-06-04
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3350513252008-05-29
Paul Nilsson, Danmark203497724772008-05-26
Seamus Mogensen, Danmark2272414592008-05-26
Niels Jørgen Clausen, Danmark91347217892008-05-26
Mona Grundsøe, Danmark253395520172008-05-05
Michael Bonefeld Bladt, Danmark4782133192008-04-30
Alan Clewes, Storbritannien2402029892008-04-26
Jonas Gadgaard, Danmark111490020912008-04-26
Henning Hansen, Danmark4459912012008-04-22
Theis Bacher Nielsen, Danmark5489310772008-04-22
Thomas Lundqvist, Danmark1199319932008-04-19
Ralph Martin, Tyskland263234115982008-04-18
Claus Kesby, Danmark19439432008-04-16
kim lundqvist, Danmark141953220492008-04-09
Henrik Greve, Danmark3511328092008-04-07
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien5830330592008-03-30
Steen Cruddis, Danmark1214621462008-03-16
Claus Øgard, Danmark2238612642008-03-16
Anders Horsten, Danmark2287815952008-03-14
Patrick Beirens, Belgien2340820572008-03-10
Thomas Eske Holm, Danmark1191619162008-03-02
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8213689826162008-02-27
Frode Falkenberg, Norge203415425532008-02-25
niels bahl andersen, Danmark4488016122008-02-21
Chris Batty, England14220069027162008-02-20
Martin Majlandt, Danmark1167616762008-02-18
Lars Peter Johansson, Danmark3538322702008-01-25
Ger Meesters, Holland3655023752008-01-23
Lilly Irene Sørensen, Danmark91239018142008-01-20
Torben Evald, Danmark71207424152008-01-18
Thomas Buus Nielsen, Danmark3712724712008-01-14
Pim Wolf, Holland3486719012008-01-08
Tom Backlund, Finland1293229322008-01-06
Uffe Jensen, Danmark1139113912007-12-28
Michael West, Danmark1155415542007-12-16
Anni Oppelstrup, Danmark2288616042007-12-16
Andreas Noeske, Tyskland6792015852007-12-16
Inger Christoffersen, Danmark1139113912007-12-09
Simon Werngren, Sverige71170320882007-11-29
Tibu Paul Lucian, Rumænien4690527692007-11-24
Barrault Frantz, Frankrig5883720822007-11-24
John N. Jensen, Danmark1183418342007-11-22
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2281518922007-11-06
Niels Kaare Krabbe, Danmark2366321792007-11-04
dave farrow, Storbritannien1162316232007-10-30
christian tiller, Norge1189218922007-10-16
Carsten Egevang, Grønland5110920247462007-10-09
Jack Juliussen, Danmark3430014542007-10-07
Quentin Dupriez, Frankrig1128112812007-10-05
Lonnie Jensen, Danmark1314231422007-10-05
Michal Radziszewski, Polen1186918692007-09-20
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2301815502007-09-09
Janus Ethelberg, Danmark9413706419782007-09-05
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1294929492007-09-02
Kent Schou Larsen, Danmark1108010802007-08-28
Jesper Nielsen, Danmark2289316252007-08-28
Jan Thomsen, Danmark8914130334842007-08-21
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne71493632182007-08-18
Joakim Engel, Danmark8314126649032007-08-18
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2434224192007-08-18
Jens Andersen, Danmark61181430832007-08-17
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1200420042007-08-16
Mark Hammond, Danmark2295319172007-08-15
Jóan Petur Petersen, Færøerne18578572007-08-11
Johannes Tallroth, Sverige4551816702007-08-08
Inger Andersen, Danmark243679620502007-08-07
Hans Rytter, Danmark233633232022007-08-07
Magne Pettersen, Norge2532326902007-08-03
Lars Munk, Danmark1123612362007-08-03
Johan Emil Løje, Danmark1122512252007-07-31
Lars Omø Christiansen, Danmark1161716172007-07-15
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark5860420682007-07-14
Carsten Poulsen, Danmark325223331772007-07-12
Thomas Hasle Ravn, Danmark2468625962007-07-12
Niels Jørgen Larsen, Dominica162808235792007-07-10
Carl Erik Mabeck, Danmark12721537051172007-07-04
Erik Jensen, Danmark2335416852007-06-26
Jens Holte Frederiksen, Danmark1126812682007-06-25
Tommy Holmgren, Sverige81376120462007-06-24
Erik Edvardsson, Sverige152132019942007-06-05
Erik Breden, USA6786115312007-05-30
Linda Mølgaard, Danmark4722128982007-05-30
Mikko Oivukka, Finland223176425512007-05-20
Bente Steffensen, Danmark1106810682007-05-20
Bjarne Golles, Danmark2376622532007-05-10
Claus Eriksen, Danmark3479019582007-04-29
Erik Agertoft, Danmark172948740102007-04-29
Jan Bosch, Holland1153115312007-04-25
Kristian Borum, Danmark2342318792007-04-22
Søren Langkilde Madsen, Danmark61026320282007-04-21
Birgit Nielsen, Danmark2376819022007-04-15
Ivan Skov Pedersen, Danmark1115011502007-04-10
Poul Emil Kristensen, Danmark1265426542007-04-08
Dennis Andersen, Danmark3389913612007-04-04
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2321816992007-03-04
Ole Stobbe, Danmark2367421762007-02-28
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8815682452492007-02-25
Torben Ethelberg, Danmark192558820402007-02-25
Preben Berg, Danmark193529835882007-02-17
Kaj Krutfelt, Sverige3407715302007-02-05
Arthur R. Jensen, Danmark133345059172007-01-30
Patrick Höhener, Frankrig1167516752007-01-18
Via Rasmus Strack, Danmark2470826792007-01-13
Kjetil Schjølberg, Norge1141414142007-01-09
Peter Christiansen, Danmark427180350292006-12-31
Johannes Erritzøe, Danmark2356317952006-12-28
Jan S. Kristensen, Danmark71281226782006-12-24
Jens Lind, Danmark4466412222006-12-11
Nelly Hansen, Danmark335186828142006-12-06
Wim van der Schot, Holland1188618862006-12-04
Klaas Felix Jachmann, Tyskland295302939922006-11-26
Ruud van Beusekom, Holland1118811882006-11-26
Leif Bisschop-Larsen, Danmark223342023022006-11-08
Tom Backlund, Finland51155032382006-11-07
Anders Tøttrup, Danmark315140532182006-11-05
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2430123652006-10-09
Gunner Munk, Danmark1204720472006-10-08
Bart-Jan Prak, Holland6805215322006-10-05
Ludovic Scalabre, Frankrig112015331702006-10-02
Steffen Holst, Danmark4628420402006-09-30
Peter Bo, Danmark3752236472006-09-25
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne4970129582006-09-23
Jørgen Staarup Christensen, Danmark315609326802006-09-22
Ernst Hjøllund, Danmark3551526882006-09-21
Herman Bouman, Holland1140214022006-08-30
Kim Petersen, Danmark101385317372006-08-24
Erik Enevoldsen, Danmark51238634922006-08-20
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1157515752006-08-20
Christian Wegst, Tyskland1236323632006-08-10
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61240625722006-08-09
Pierre-André Crochet, Frankrig101389218432006-08-09
Karsten Stæhr, Danmark101476718972006-08-09
Tom Goossens, Belgien91410927602006-08-09
Lars Birk, Danmark1118911892006-08-07
Kim Iburg, Danmark1131613162006-08-07
Leif Jonasson, Sverige2433226342006-08-07
Steen Brølling, Danmark5987426952006-07-31
Pawel Malczyk, Polen5846125512006-07-26
Christian Svane, Danmark3508219692006-07-25
Jørgen Scheel, Danmark162874129592006-07-21
Lars Pedersen, Danmark1139613962006-07-21
Mario Rodero Hernández, Spanien131763918462006-07-10
Henrik H. Søndergaard, Danmark71294722672006-07-10
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3462217792006-07-10
Claus Kesby, Danmark1158515852006-07-10
Samuel Peregrina, Spanien254119119422006-07-08
Benjamin Steffen, Tyskland7902917442006-07-08
Tom Sørensen, Danmark3439719142006-07-08
Lars Larsson, Sverige3431115832006-07-08
Markus Tallroth, Sverige1185718572006-06-07
Morten Jensen, Danmark6808418932006-06-07
Claudia Thiel, Tyskland2278114892006-06-07
Knud-Erik Strange, Danmark81604227012006-06-07
Detlef Gruber, Danmark1140714072006-06-07
Arnold Houmann, Danmark223954638232006-06-07
Carsten Olsen, Danmark1286828682006-06-07
Andreas Meyer Winnem, Norge182124416312006-06-07
Knud-Erik Andersen, Danmark1152415242006-06-07
Palle Nygaard, Danmark112653742232006-06-07
Wedigo Ferchland, Danmark5572112682006-05-18
Ole Hetland, Danmark111697221842006-05-18
Gert Rasmussen, Danmark81279323542006-05-14
Claus Dalskov, Danmark1160516052006-05-12
Per Ekberg Pedersen, Danmark122341724542006-05-10
Jørn Lennart Larsen, Danmark3392415552006-05-10
Jens Jacob Iversen, Danmark3576420532006-05-10
Peter Halkier, Danmark61077328222006-05-10
Bent Jensen, Danmark3645322042006-05-10
Friedrich Thomas, Danmark1174717472006-05-10
Ole Friis, Danmark2388922642006-05-08
Margit Hove, Danmark1149614962006-05-02
Hans Eli Sivertsen, Færøerne111736629062006-04-23
Mikael Funch, Danmark81516625182006-04-19
Ruth Ahlburg, Danmark233825821912006-04-10
Søren Parup, Danmark18108102006-04-01
Kent Schou Larsen, Danmark2273314402006-03-30
Niels Fabæk, Danmark71042916762006-03-19
Tom Jensen, Danmark1168916892006-03-19
Rune Larsen, Danmark2285716262006-03-19
Esben Eriksen, Danmark71426430382006-03-16
Søren Koch, Danmark3492817002006-03-16
Tim Vaughan, Storbritannien81353418962006-03-16
Gunnar Larsen, Danmark192963921762006-03-11
Karin Gustausen, Danmark3587030722006-03-11
Tobias Epple, Tyskland81187021072006-03-11
Svend Danbæk, Danmark1224222422006-03-05
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1248324832006-03-05
Birger Pedersen, Danmark4632318282006-03-05
Henning Hansen, Danmark4544216252006-03-01
Johan Stenlund, Sverige3589222732006-03-01
Ole Richter, Danmark1292829282006-03-01
Jan Bolding Kristensen, Danmark3758828752006-02-25
Nis M. Nissen, Danmark1208220822006-02-25
Cédric Rousseau, Frankrig101448317952006-02-20
Kjetil Johannessen, Norge294877024152006-02-19
Mark Trott, England1151715172006-02-12
Arne Bertelsen, Danmark1151515152006-02-11
Niels Bomholt, Danmark6923223932006-02-11
Tune Jensen, Danmark1180718072006-02-04
Frank Svensson, Danmark3722932382006-02-02
Marnix Jonker, Holland182961324432006-02-01
Terry Townshend, England2353819012006-02-01
Eline Eggers, Danmark3456515802006-02-01
Annelise Juul Stampe, Danmark41237852212006-01-30
Hans Erik Mom, Holland1129312932006-01-28
Jens B. Bruun, Sverige61844550302006-01-26
Uffe Pedersen, Danmark598534123382006-01-22
Björn Gísli Arnarson, Island132718441492006-01-19
Tommy Hjorth, Danmark2324316852006-01-18
Tommy Frandsen, Danmark8215134536802006-01-15
Kim Lunding, Danmark172655138212006-01-14
Killian Mullarney, Irland2387119682006-01-10
Peter Thomsen, Danmark71229625392006-01-05
Luc Verroken, Belgien4783722842006-01-05
Justin Jansen, Holland1145714572005-12-24
David Erling Drangsland, Norge1240124012005-12-24
Ole Riis Jensen, Danmark3455320002005-12-20
Oleg Formanyuk, Ukraine4659726982005-12-15
Bent Møller Sørensen, Danmark2572835452005-12-13
Thomas Kjær Christensen, Danmark2609233632005-12-06
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1331433142005-12-04
Klaus B. Fries, Danmark3599126272005-12-03
Michael Køie Poulsen, Danmark1281928192005-11-24
Erik Lindgren, Sverige1300330032005-11-19
Steffen Ortmann, Danmark3609827102005-11-16
Ola Nordsteien, Norge1185818582005-11-15
Jostein Myromslien, Norge1158515852005-11-15
Lennaert Steen, Holland3498118252005-11-08
Henrik Elver, Danmark91178116912005-11-07
Aleix Comas, Spanien2414225472005-11-07
Peter Bundgaard, Danmark112205427082005-10-31
Mark Trustrup, Danmark1145814582005-10-31
Thomas Larsen, Danmark1120512052005-10-29
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2422124602005-10-27
Bjarne Nielsen, Danmark6855718782005-10-12
Stig Vang Petersen, Danmark233193529192005-10-11
Jesper Sonne, Danmark304190021362005-09-27
Siv Behrendt-Møller, Danmark2422023762005-09-23
Daniel Patterson, Sverige5776726472005-09-23
Hans Henrik Larsen, Danmark3440118422005-09-14
Henrik Pedersen, Danmark81065814992005-09-14
Terje Axelsen, Norge101353017032005-09-08
Ivan Abramowitz, Danmark1198019802005-09-07
Hans Henrik Iversen, Danmark4489715032005-09-06
Mats Wallin, Sverige71031216422005-09-06
Anders Jihmanner, Sverige1138213822005-09-05
Samuel Paz Parracho, Spanien81142918312005-09-02
Christian Tiller, Norge71740334792005-08-30
Lars Elvstrøm, Danmark2300116822005-08-29
Peter Bjerre, Danmark6957120802005-08-29
Ruud Altenburg, Holland2257414132005-08-29
Karl-Eric Gustafsson, Sverige182883621832005-08-26
Lars Lindgren, Danmark1159015902005-08-16
Anders Frederiksen, Danmark1120812082005-08-07
Hampus Lejon, Sverige1176217622005-08-05
Kasper Thorup, Danmark1145114512005-08-02
Andreas Malte Nielsen, Danmark1171817182005-07-04
Morten Stampe Larsen, Danmark5603817972005-06-29
Emil Todorov, Bulgarien5669015712005-06-26
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien17857852005-06-26
Ulla Vibe Funch, Danmark1183718372005-06-26
Theodosis Mamais, Grækenland294092620162005-06-22
Erik Kramshøj, Danmark132800840842005-06-16
Gaukur Hjartarson, Island111885724032005-06-13
Rie Voetmann, Danmark72218649042005-06-13
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark61586144922005-06-12
Andres Wolff Fries, Danmark1162816282005-06-01
Julien Piette, Frankrig162409521082005-05-18
Westy Esbensen, Danmark1147014702005-05-04
Peter Iversen, Danmark1162416242005-05-01
Bjørn Kjellemyr, Norge3519022302005-05-01
Arild Hansen, Norge2275814452005-04-26
Martin Jessen, Danmark4805122842005-04-26
Stuart A Reeves, Danmark121970920372005-04-20
Jim Thagaard Hansen, Danmark182706820682005-04-20
José García Monzón, Spanien4647723712005-04-11
Yeray Seminario, Spanien3614532542005-04-11
Miguel Avelino Suárez, Spanien3511519902005-04-11
Hans Drostgaard, Danmark1162516252005-04-07
Leif Samuelsen, Danmark1147814782005-04-06
Shaun Robson, England131906017572005-04-04
Jimmy Skat Hansen, Danmark172891146992005-04-04
Terje Kolaas, Norge51065734472005-04-01
Sune Pedersen, Danmark1178117812005-03-30
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2365619502005-03-26
Tony Disley, Storbritannien2302915452005-03-25
Jørn Vinther Sørensen, Danmark4757521922005-03-18
Edvin Hansson, Sverige192745323792005-03-16
Thor Edgar Kristiansen, Norge4929227002005-03-14
Benoit Paepegaey, Frankrig131909517002005-03-07
Kim Fischer, Danmark223959630022005-03-07
Sander Bot, Holland5728415852005-02-24
Ingrid Grunwald, Tyskland61207840602005-02-21
Søren Ryge Petersen, Danmark1156515652005-02-06
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1179817982005-02-03
Dan Rasmussen, Danmark4873129672005-01-31
Thomas Stigfeldt, Danmark3787335242005-01-20
Alwin Schönenberger, Østrig2432224572005-01-13
Stefan Magnusson, Sverige3402517232005-01-03
Lars Lyngsø, Danmark2299316122004-12-26
Erik Van Bogaert, Belgien1155215522004-12-18
Torben Lund, Danmark5845337962004-12-15
Stefan Hage, Sverige91634226072004-12-15
Mikael Nord, Sverige387701553992004-12-15
Erik Schaumburg, Danmark1159615962004-11-29
Frits Rost, Danmark2483525722004-11-27
Maris Jaunzemis, Letland71186821242004-11-26
Ole Vognstoft, Danmark1131213122004-11-25
Poul Erik Larsen, Danmark1196519652004-11-25
Lars Vilhelm Hansen, Danmark182645023562004-11-24
Thomas Kiørboe, Danmark1129612962004-11-23
Inger Skov, Danmark2457427962004-11-22
Ivan Jensen, Danmark1149614962004-11-21
Carsten Madsen, Danmark1369736972004-11-14
Geert Brovad, Danmark102479336382004-11-14
Erik Rosendaal, Holland1146414642004-11-11
Poul Reib, Danmark1203220322004-11-09
Steen Roed Hansen, Danmark101516920512004-11-08
Dennis Noel, Danmark1531653162004-11-08
Raymond Galea, Malta1153515352004-11-08
Bjarne Streyffert, Danmark2357519282004-11-08
Henrik Callesen, Danmark1157715772004-11-05
Gedser Fuglestation, Danmark1152515252004-11-05
Reint Jakob Schut, Holland4636317832004-10-31
Martin Holm, Danmark3840832672004-10-26
Lasse Braae, Danmark1276427642004-10-17
Philippe J. Dubois, Frankrig2461927362004-10-06
Dominique Verbelen, Belgien1226722672004-09-30
Virginia Escandell, Danmark1190619062004-09-07
Torsten Hansen, Danmark1134213422004-09-01
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2743540242004-08-16
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1219021902004-08-13
Jens Biltoft, Danmark1153415342004-08-01
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3635524632004-07-31
Einar Flensted-Jensen, Danmark1324232422004-07-25
Szabolcs Kókay, Ungarn1203820382004-07-22
Mogens Ribo Petersen, Danmark1182418242004-07-07
Ulrik Henneberg, Danmark2283215592004-07-07
Karen Lang, Danmark2434924512004-07-06
Arne Borg Rasmussen, Danmark4789221502004-07-05
Martin Poulsen, Danmark1153215322004-07-04
Klaus Nellevang, Danmark2306916282004-06-25
John Steffensen, Danmark1201120112004-06-13
Lene Pedersen, Danmark1211521152004-06-01
Jelger Herder, Holland81317822362004-05-31
Tom Schlegel, Danmark2321520492004-05-17
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31019949502004-05-16
Ulla Henriksen, Danmark1100310032004-04-30
Henrik Carlsen, Danmark3585228582004-04-30
Tim Andersen, Danmark31023742712004-04-20
Hans Krabsen, Danmark1584658462004-04-03
Dennis Brandsborg, Danmark2348019312004-03-13
Robbin D. Knapp, Østrig1199519952004-03-11
Esben Østergaard, Danmark2435523882004-03-10
Henrik Stenholt, Danmark3595125072004-03-03
Lis Ravn, Danmark2420925192004-03-01
Leif Novrup, Danmark2441324182004-01-06
Gunnar Gundersen, Norge1293929392004-01-06
Carsten Hermann, Danmark1255125512003-11-28
Lasse Olsson, Sverige2342219532003-11-26
Michael Tiefenbach, Østrig1299829982003-11-26
Don Baccus, USA1203420342003-11-13
Tor A Olsen, Norge1219821982003-11-09
Jan Dresler, Danmark2388620662003-10-21
Svend Dybkjær, Danmark3878437582003-10-20
Vegard Bunes, Norge51021622832003-10-11
Jacob Alsted, Danmark1262226222003-09-15
Andreas Hagerman, Danmark203957028132003-08-28
Anna Bay Rask, Danmark1221322132003-07-25
Wilfried Hausmann, Tyskland2490729402003-07-19
Flemming Pedersen, Danmark1142714272003-06-28
Morten DD Hansen, Danmark1358235822003-05-30
Jørn Opsal, Norge1263326332003-05-30
Thomas Jensen, Danmark1380938092003-05-17
Per Forsberg, Sverige1239623962003-05-17
Jacob Lund-Hansen, Danmark3584523502003-05-17
Ronny Nilsen, Norge1333933392003-05-06
Pierre Unge, Sverige4883830642003-05-01
Ottenby fågelstation, Sverige2451924872003-04-18
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2396520592003-03-25
Rannvá Hansen, Færøerne1210421042003-03-25
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge91789422462003-03-09
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3448417552003-02-25
Håkan Sterner, Sverige2405423582003-02-14
Sakari Kauppinen, Danmark1483948392003-02-11
Claus Horneman, Danmark1360336032003-02-06
Maurizio Sighele, Italien1362636262003-01-29
Benny Jacobsen, Danmark2461624382003-01-21
Leo JR Boon, Holland31141463382003-01-13
Martin Eggen, Norge2323016812002-11-14
Søren Hjorth Andersen, Danmark71383728002002-10-29
Holger Sandfeldt, Danmark1184118412002-10-24
Peter Andreas Koch, Danmark3604023142002-10-12
Martin Scott, Storbritannien8995414572002-10-10
John Judge, Storbritannien2339017392002-10-08
Nick Lowton, Storbritannien2274514722002-10-08
Fredrik Kræmer, Norge102082839502002-10-02
Tim Brown, Storbritannien2360520872002-09-28
Graham Etherington, Storbritannien3439614872002-09-27
Deryk Shaw, Storbritannien1199819982002-09-12
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3602321012002-09-03
Thomas Hilkjær, Danmark2322316912002-09-03
Mike Richardson, Storbritannien2419824502002-08-05
Jim Willson, Storbritannien2334217152002-06-29
via Carsten Høeg, Danmark1235723572002-05-29
Andreas Gullberg, Norge1252225222002-05-13
Ricard Gutiérrez, Spanien81219617562002-04-28
Kelvin Jones, Storbritannien1282728272002-02-10
Bruce Mactavish, Canada1210121012002-01-30
Morten Jørgensen, Danmark3615027132002-01-21
Anita Pedersen, Danmark31257345632001-11-16
Alexander J. Lee, Danmark2398121172001-11-09
via Sune Jepsen, Danmark2592235782001-11-09
Kim Biledgaard, Danmark1281928192001-10-01
Mads Herbøl, Danmark1364336432001-08-31

Der er i alt 1285 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.817 sek.
til toppen