Startside Nye topmodeller fra ZEISS i Naturbutikken I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
 Artslister 


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Johannes Rydström, Sverige21617482525412014-07-10
Tomas Lundquist, Sverige20723071430152014-07-10
Ivan Sjögren, Sverige28119978332014-07-10
Daniel Pettersson, Sverige32032854026382014-07-10
John Larsen, Danmark46437644947632014-07-10
Tommy Holmgren, Sverige9310222458232014-07-09
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark148456409802014-07-09
Helge Sørensen, Danmark1302139180655942014-07-08
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark45857630136892014-07-08
Søren Kristensen, Danmark815346830402014-07-08
Claus Halkjær, Danmark65074314245942014-07-08
Morten Rasmussen, Danmark473431820032014-07-08
Morten Scheller Jensen, Danmark1205107634354412014-07-07
Ole Bo Olsen, Danmark17497492014-07-04
Klaus Malling Olsen, Danmark2889379076695932014-07-03
Paul Patrick Cullen, Danmark70641933124962014-06-29
Graeme Joynt, England315169182014-06-27
J Ole Andersen, Danmark35109649412014-06-27
Arnold Georg Houmann, Danmark272340226192014-06-26
Carl Bohn, Danmark572370813472014-06-26
Klaus Dichmann, Danmark22021207243542014-06-26
Hans Henrik Larsen, Danmark1690122540937562014-06-26
Jens Thalund, Danmark189994111217012014-06-25
Morten Winness, Norge1138440819292014-06-24
Steen E. Jensen, Danmark76384281631982014-06-24
Massimiliano Dettori, Holland815596216642014-06-24
Arne Giørtz-Behrens, Danmark24139839432014-06-23
Rainer Christian Ertel, Tyskland1143167882014-06-23
Zbigniew Kajzer, Polen534444422542014-06-23
Aurélien Audevard, Frankrig48762919430822014-06-23
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark1699299818772014-06-23
Otto Samwald, Østrig1369453722702014-06-23
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige11710976722072014-06-19
Rune Sø Neergaard, Danmark679689098140212014-06-18
henrik asbjørn pedersen, Danmark5736864772014-06-18
Erik Biering, Danmark35138257145992014-06-17
Niels Birkedal Thomsen, Danmark221515612692014-06-17
Bent Thøgersen, Danmark17212907921732014-06-16
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark1056172920672014-06-16
Silas K.K. Olofson, Færøerne1483150827743562014-06-16
Dennis Olsen, Danmark846966220582014-06-15
Christer Brostam, Sverige554903518962014-06-14
Lars Rostgaard, Danmark22220572038682014-06-13
Simon Berg Pedersen, Danmark47066278453012014-06-13
Bengt Bengtsson, Sverige121311131452014-06-12
Peter Bonne Eriksen, Danmark21215283320052014-06-12
Henrik Pedersen, Danmark1139710944012014-06-12
Kim Duus, Danmark999512720222014-06-11
Bjørn Frikke, Danmark683806219032014-06-11
Jørgen Munck, Danmark324568748582014-06-11
Stefan Pfützke, Tyskland667315625992014-06-10
Henrik Hougaard Larsen, Danmark8699116262014-06-10
Thomas Kehlet, Danmark667180023552014-06-06
Jan Skrubbeltrang, Danmark694758168772014-06-06
Claus Vind-Andreasen, Danmark201783720532014-06-05
Lars Bernitt Birk, Danmark1328370222502014-06-05
Morten Müller, Danmark10567111642014-06-05
Jan Haaning Nielsen, Danmark584732521022014-06-05
Lars Paaby, Danmark161536516532014-06-03
Rami Mizrachi, Israel1279008542014-06-03
Ib Jensen, Danmark23830274159262014-06-02
Jens Paulsen, Danmark171144712892014-05-30
Eva Foss Henriksen, Danmark48242994140062014-05-30
Martin Gottschling, Tyskland485739456072014-05-30
Finn Laugo Sørensen, Danmark22820603229492014-05-30
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2249200140832014-05-27
Knud Pedersen, Danmark56188043259772014-05-24
Per Schans Christensen, Danmark27928460937662014-05-23
Jens Jørgen Andersen, Danmark17726172661162014-05-22
Ole Hetland, Danmark445025837752014-05-22
Lars Grøn, Danmark141080014522014-05-21
Per Holmberg, Danmark18020965530182014-05-19
Henry Lehto, Finland756365716402014-05-19
Elmer Pedersen, Danmark12609711112014-05-14
Morten Bentzon Hansen, Danmark6711836238752014-05-13
Søren Vinding, Danmark133407908992014-05-13
Niels Peter Møller Jensen, Danmark622061110732014-05-10
Axel Mortensen, Danmark57376392956272014-05-10
Kasper Anias Møller, Danmark11531532014-05-09
Keld Jakobsen, Danmark753125116702014-05-09
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark896726319922014-05-07
David Andersson, Sverige1278306116872014-05-07
Bo Lassen Christiansen, Danmark13383382014-05-05
Lars Andersen, Danmark664376314282014-05-02
Peter Brostrøm, Danmark553035921322014-05-02
Bo Valeur, Danmark832876232014-05-02
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark37312742014-04-30
Hans Henrik Bay, Danmark5311412832014-04-29
Gisela Nagel, Tyskland393055514632014-04-29
Per Schiermacker-Hansen, Danmark9611711934652014-04-28
Johannes Ferdinand, Tyskland13742416612014-04-28
Benjamin Steffen, Tyskland19925312192014-04-24
Tom Conzemius, Luxembourg37964112014-04-23
Fredrik Ström, Sverige519145082014-04-18
Torben Sylvest Jensen, Danmark522697562014-04-11
Tommy Karlström, Sverige28485682014-04-10
Mikkel Holck, Danmark21323723034662014-04-10
Szilard J. Daroczi, Rumænien485345120202014-04-10
Thomas Garm Pedersen, Danmark1134385072014-04-10
Jan Helbo, Danmark864307922062014-04-06
Ole Skrubbeltrang, Danmark5282110232014-04-06
Bjarne Hemmingsen, Danmark15812010462014-04-03
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark210675352014-04-03
Lauge Fastrup, Danmark201746620212014-04-03
Conny Jensen, Danmark9514912742014-03-31
Ole Zoltan Göller, Danmark47853298765432014-03-28
Magnus Corell, Sverige19409402014-03-25
Keith Fox, Danmark423977221142014-03-22
Steffen Fahl, Danmark732648322014-03-21
Arie Ouwerkerk, Holland9017501853332014-03-21
Ronny Malm, Sverige405069821472014-03-16
Sune Riis Sørensen, Danmark15324129638912014-03-10
Christian Andersen Jensen, Danmark44053968037562014-03-07
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark412424213212014-03-05
Carsten Siems, Danmark35734464930352014-03-04
Karsten Busk Laursen, Danmark13503502014-03-04
Vincent Legrand, Belgien10912802643812014-03-02
Mark Walker, Danmark1014840516442014-03-02
Johan Christian Homann, Danmark416135932014-02-27
Freddy Rosning, Danmark282508427702014-02-20
Erik Groth-Andersen, Danmark292569625472014-02-17
Charlotte Christel Jønsson, Danmark312275472014-02-14
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3237815412014-02-12
Eigil Larsen, Danmark897203420872014-02-10
Dominik Becker, Tyskland419927602014-02-10
Palle Sørensen, Danmark969469729472014-02-09
Birger Lønning, Danmark8313132445852014-02-09
Jean-Pierre Jordan, Frankrig412138613712014-02-08
Poul-Henrik Bergmann, Danmark15305302014-02-02
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark7560816172014-02-02
Rasmus Due Nielsen, Danmark121291218602014-01-27
Arne Kiis, Danmark37232407635052014-01-27
Stephan Skaarup Lund, Danmark15018098246072014-01-27
Janni Christoffersen, Danmark736898492014-01-21
John Frikke, Danmark2689779192014-01-20
Johnny Madsen, Danmark26140779270552014-01-20
Allan Haagensen, Danmark101096431482014-01-17
Erik Bogh Nielsen, USA896372020542014-01-16
Allan Kjær Villesen, Danmark20317515762182014-01-10
Arne Torkler, Danmark1176217622014-01-09
Christian Michael Mortensen, Danmark1138105912014-01-08
Steen Winkel, Danmark1443726152014-01-07
Leif Høgh Olsen, Danmark72358611937702014-01-06
Åge Mathias Matthiesen, Danmark91206723532014-01-04
Marcin Solowiej, Polen241646014432014-01-04
Jonas Holmqvist, Sverige131034414092014-01-03
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark10451912302014-01-03
Gert Rasmussen, Danmark553113513692014-01-02
Anders Bojesen, Danmark121094118262013-12-31
Peter Nielsen, Danmark336559896102362013-12-31
Ole Krogh, Danmark1222238461590722013-12-31
finn folkvardsen, Danmark9985916532013-12-31
Poul Holm Pedersen, Danmark302421219922013-12-30
Lars Jensen, Danmark21530125939992013-12-30
Eigil Ødegaard, Danmark48874288843182013-12-29
Jeppe Bundgaard, Danmark91299536262013-12-29
Thorkil Brandt, Danmark141199612282013-12-29
Rene Rantzau, Danmark232742047492013-12-29
Arne Volf, Danmark12215533340722013-12-27
Kim Fich Larsen, Danmark13753752013-12-27
Chris Baines, Storbritannien12858612532013-12-27
Gerner Majlandt, Danmark16029240658642013-12-26
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark4468729092013-12-24
Henrik Kisbye, Danmark49938178654882013-12-24
Julien Piette, Frankrig4444015282013-12-24
Søren Kristoffersen, Danmark1246131881980092013-12-24
Kenneth Bach Christensen, Danmark583258432312013-12-23
Karin Gustausen, Danmark2537743612013-12-23
John Kyed, Danmark13922029883152013-12-22
Henrik Brandt, Danmark9512929654712013-12-22
Brian Rasmussen, Danmark6330810542013-12-20
Johan Stenlund, Sverige529119002013-12-20
Dubois Laurent Yves, Frankrig214839002013-12-17
Espen Lie Dahl, Norge455368323072013-12-17
Per Poulsen, Danmark43266458972342013-12-17
René Larsen, Danmark758002729702013-12-15
David Monticelli, Belgien9110100123962013-12-14
Johnny Salomonsson, Danmark27335925932802013-12-13
Lars Rudfeld, Danmark422788217942013-12-13
Janis von Heyking, Sverige52141628842013-12-12
Rolf Danielsen, Danmark1161016102013-12-12
Luca Boscain, Italien836967262013-12-11
Anne Navntoft, Danmark28926275725242013-12-11
Anders Roel, Danmark11929617932013-12-10
Andreas Bruun Kristensen, Danmark539465241792013-12-10
Karina Jensen, Danmark1101410142013-12-10
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark272053116282013-12-06
Jens Kildemoes, Danmark39834812013-12-06
Anders Hammergart, Danmark8113406030622013-12-05
Anton Herrig Liebermann, Danmark81022933992013-11-29
Thomas Jensen, Danmark8825114512013-11-29
Torben Sebro, Danmark415606624852013-11-23
Petri Kuhno, Finland322307842013-11-21
Julia Zeitzer, Danmark17747742013-11-12
Micha A Neumann, Danmark14374372013-11-12
Asbjørn Jensen, Danmark959928624492013-11-11
Richard Bonser, England19522256632722013-11-10
Christian Leth, Danmark5311113637112013-11-10
Jakob Dall, Danmark8413946439532013-11-09
Anders Sydney Jensen, Danmark28945192013-11-09
mats svensson, Sverige429308132013-11-09
Stefan Tapio Ettestam, Sverige392157112432013-11-07
Stig Linander, Danmark11111623753992013-11-07
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2255313152013-11-06
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3557326432013-11-04
Emil Fich Larsen, Danmark7519711232013-11-04
Jens Kirkeby, Danmark273514326002013-11-03
John Pedersen, Danmark10312812942102013-11-02
Torben Olsen, Danmark2790653512013-11-02
Lars Adler Krogh, Danmark9517397643982013-11-02
Nis Lundmark Jensen, Danmark20524994735982013-11-01
John Jensen, Danmark34187179532013-11-01
Thomas Varto Nielsen, Danmark60239535532092013-10-31
Erik Mølgaard, Sverige18913717728292013-10-31
Niels Poul Dreyer, Danmark40735833328322013-10-29
Ulla Paulsen, Danmark161297919242013-10-26
Per Vindis, Danmark454664228422013-10-23
Jakob Engelhard, Danmark191935125412013-10-23
Torben Lyng, Danmark16802711392013-10-22
Jon Lehmberg, Danmark12012270633082013-10-22
John G. Dinesen, Danmark373741218132013-10-22
Per Boye Svensson, Danmark392202216292013-10-22
Mads Elley, Danmark172195921332013-10-21
Frank Desting, Danmark455775328152013-10-20
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91230122942013-10-20
Anders Østerby, Danmark314435456212013-10-20
Lars Falck, Danmark634894418092013-10-18
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien52165560337432013-10-16
Jørgen Kabel, Danmark13527415958232013-10-15
Jens Søgaard Hansen, Danmark64796825576382013-10-15
Jens Wiberg, Danmark10544210652013-10-14
Tommy Bjørk, Danmark29326442013-10-14
Bo Tureby, Danmark57878487153852013-10-12
Patric Lorgé, Luxembourg132128228912013-10-10
Hamid Yadane, Marokko517695392013-10-07
Hampus Lejon, Sverige121480021442013-10-07
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10112333924822013-10-07
Lise Nielsen, Danmark1229422942013-10-06
Alen Ploj, Slovenien6442210832013-10-04
Mogens Neergaard, Danmark29124952013-10-03
Rodmund á Kelduni, Færøerne27630473647012013-10-03
Ingar Støyle Bringsvor, Norge322126011552013-10-01
Erling Krabbe, Danmark735537040202013-09-30
Tim Hesselballe Hansen, Danmark397082743442013-09-30
Ole Kristjansen, Danmark3339314112013-09-29
David Boertmann, Danmark466945332252013-09-27
Josh Rhys Jones, England324620628892013-09-27
Matthieu Canévet, Frankrig171570318372013-09-24
Wolfgang Jakob, Tyskland3343314012013-09-24
Anni Nielsen, Danmark6210575138072013-09-24
Hans Staunstrup, Danmark819673724212013-09-21
Greg McIvor, Sverige172374617102013-09-20
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark294795825882013-09-19
Klaus K. Nielsen, Danmark2418035832013-09-18
Jesper Michael møller, Danmark2181513442013-09-17
Marcin Faber, Polen39885232013-09-17
Vicky Knudsen, Danmark1118911892013-09-17
kurt jensen, Danmark16226222013-09-17
Finn Nielsen, Danmark14214212013-09-15
Christian Eilers, Danmark483786316652013-09-11
Lars Maltha Rasmussen, Danmark355545679032013-09-10
Morten Dehn, Danmark5313313292013-09-06
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3244910802013-09-05
Dave Barnes, Danmark5339617022013-09-05
Kim Mogensen, Danmark17067062013-09-03
Villy Pedersen, Danmark151252511332013-09-02
Jure Novak, Slovenien15695692013-09-02
Jan Jörgensen, Sverige8599010782013-08-29
Richard Burzynski, Danmark422853915002013-08-29
Robert Paepke, Sverige727158135482013-08-29
Carsten Lundberg, Danmark3207810462013-08-28
Charlotte Thomsen, Danmark3550829052013-08-28
Jens Eriksen, Danmark7213725849542013-08-26
Peter Bundgaard, Danmark6839738772013-08-26
Peter Halkier, Danmark212312217482013-08-22
Tonny Papillon, Danmark171614120232013-08-22
Steve Klasan, Tyskland322993020312013-08-22
Henning Krog Søndergaard, Danmark18228222013-08-22
Tommy Kaae, Danmark344283636852013-08-15
Allan Gudio Nielsen, Danmark111438124862013-08-15
Tore Vang, Norge417765572302013-08-11
Birthe Kirk Gawinski, Danmark316557282013-08-09
Stefan Stürup, Danmark4312614222013-08-08
Thomas Kuppel, Tyskland6507412282013-08-08
Lars Andersen, Danmark413238317722013-08-07
Oz Horine, Israel425489024502013-08-03
Oluf Lou, Danmark41236045262013-08-02
Andreas Bennetsen Boe, Danmark192106842722013-07-29
Vagn Freundlich, Danmark9510529324822013-07-27
Per Kjær, Danmark17030651269752013-07-21
Eric Didner, Frankrig18410927216152013-07-13
Julien Mazenauer, Schweiz16566562013-07-12
sissel fossat, Danmark16416412013-07-11
Jonas Landolt, Schweiz1255425542013-07-10
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark15195192013-07-06
Pasi Parkkinen, Finland16619197526392013-07-03
John Jørgensen, Danmark631137092013-06-30
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark456073950712013-06-30
Rolf Nagel, Tyskland201838015252013-06-24
Daniel König, Tyskland724455022013-06-22
Leif Bolding, Danmark9798413712013-06-22
Henning Rose Sørensen, Danmark11615022222182013-06-19
Karsten Mose, Danmark214768162013-06-18
Jan Durinck, Danmark223647632102013-06-17
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1273527352013-06-14
Ole Amstrup, Danmark25230903739862013-06-11
Szabolcs Kókay, Ungarn6876224022013-06-09
Troels Eske Ortvad, Danmark445326167402013-06-04
Christian Ljunggren, Sverige11955414322013-05-27
Brahim Mezane, Marokko745909692013-05-26
Michael Frank Nielsen, Danmark23410632615332013-05-24
Henrik Friis, Danmark1106337617862013-05-24
Jacob Breson Neumann, Danmark191095810102013-05-23
Johanna Hartmann, Danmark1148014802013-05-23
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5376912642013-05-22
Ken Sievertsen, Danmark1704270422013-05-21
David B. Collinge, Danmark111514528202013-05-21
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark232433425452013-05-19
Rune Bisp Christensen, Danmark15819627331052013-05-15
Troels M. Krogh, Danmark16796792013-05-15
Anders Wiig Nielsen, Danmark252971144202013-05-13
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12415881060042013-05-11
Tommy Studsholt Christensen, Danmark374489820222013-05-10
Jens Kristian Kjærgård, Danmark42976618463462013-05-07
Tony Søholm Larsen, Danmark20119239352013-05-05
Benny Nørgaard, Danmark19389382013-05-02
Kent Olsen, Danmark387486257372013-04-30
Henrik Baktoft, Danmark2307120392013-04-30
Willy Jørgensen, Danmark14824822013-04-30
Franck Ishøi, Danmark332690218512013-04-17
Chris van Rijswijk, Holland211416842013-04-14
Hjalte Kjærby, Danmark2309716332013-04-14
Stephen McAvoy, Irland537619952013-04-14
Klaus Schak Laursen, Danmark3493227632013-04-13
Finn Carlsen, Danmark294342627322013-04-11
Anna Kjøller, Danmark19409402013-04-10
Kirsten Jæger, Danmark18208202013-04-08
Zbyszek Kajzer, Polen13263262013-04-08
Troells Melgaard, Danmark586143424332013-04-08
Sebastian Klein, Danmark91012741372013-04-08
Thomas J. Simonsen, Danmark465817028132013-04-04
Anders Bacher Nielsen, Danmark2018467719362013-04-02
David Erterius, Sverige29428501930802013-04-02
Sven Dall, Danmark2206513402013-03-31
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark221530819302013-03-28
Benny Rytter, Danmark19519512013-03-27
Michael Køie Poulsen, Danmark232513439632013-03-25
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark9358911902013-03-25
Lars Juul Pedersen, Danmark261835512502013-03-24
Markus Tallroth, Sverige8010924734882013-03-22
Per Finn Nielsen, Danmark678534835582013-03-19
Peter Dam, Danmark14117427227282013-03-18
Ivan Sjögren, Sverige614050213322013-03-16
Lars Gabrielsen, Danmark8710650834402013-03-15
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn192080814842013-03-09
Jonas Halberg, Danmark3211110272013-03-08
Hans Lind, Danmark122277838962013-03-05
Christian Michael Mortensen, Danmark1154315432013-03-01
Mette H. H. Hansen, Danmark4480427112013-02-28
Søren Garder Brask, Danmark26773562013-02-28
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark419626692013-02-25
Finn Bro, Danmark111270017912013-02-25
Anne Themsen Flindt, Danmark18218212013-02-21
Gert Sørensen, Danmark17657652013-02-20
Tormod Amundsen, Norge181533520022013-02-19
Kristoffer Hansen, Danmark6985924922013-02-18
Sigrid Kistrup Ilsøe, Danmark14644642013-02-17
Helle Dyrting, Danmark624056402013-02-17
Flemming Lang, Danmark81239129532013-02-14
Morten Jenrich Hansen, Danmark332763832522013-02-13
Søren Skov, Danmark57682763436162013-02-12
Terje Kolaas, Norge353158219482013-02-12
Karsten Garcia Pedersen, Danmark832676522013-02-11
wally morell, Danmark18148142013-02-10
Thomas Elbek, Danmark529858052013-02-03
Hjalte B. Johansen, Danmark8636820512013-02-03
Trösch Stephan, Schweiz2204213142013-02-01
Miska Nyúl, Ungarn13263262013-01-29
Thyge Enevoldsen, Danmark16926922013-01-28
Christian Rørdam, Danmark332420816592013-01-28
Chr. G Nielsen, Danmark1131313132013-01-26
Christian Terp, Danmark3222310992013-01-26
Knud Jørgen Olsen, Danmark6608120752013-01-23
Jan Fischer Rasmussen, Danmark544538923592013-01-22
Mikael Nord, Sverige536872725702013-01-17
Benny Haahr, Danmark554935624202013-01-17
Poul West Lauritsen, Danmark16166162013-01-14
Mateusz Matysiak, Polen161738219912013-01-09
Christoffer Elias Kaae, Danmark414254802013-01-08
Søren Peter Pinnerup, Danmark5737122502013-01-07
Hendrik Weindorf, Tyskland678803526792013-01-05
Niels Behrendt, Danmark535884724012013-01-02
Benny Steinmejer, Danmark1120012002013-01-02
Svend Erik Frandsen, Danmark527103327232012-12-29
Niels Jørgen Askirk, Danmark11941942012-12-23
Harry J Lehto, Finland5712580746872012-12-21
Anders Bræstrup, Danmark16146142012-12-17
Svend Rønnest, Danmark12912771532892012-12-09
Otto Madsen, Danmark2178411052012-12-05
Mads Syndergaard, Danmark13413412012-12-04
Jesper Johannes Madsen, Danmark1133013302012-11-28
Mikkel Thorup, USA13663662012-11-21
Andreas Petersen, Danmark292797939272012-11-19
Kennerth Kristensen , Danmark2240512592012-11-14
Poul Ulrik, Danmark1130213022012-11-08
jesper nexø arvesen, Danmark422917482012-11-07
Lasse Strandgaard, Danmark5748422772012-10-26
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1261726172012-10-25
Torben Laursen, Danmark332960625242012-10-23
Jens Mikkel Lausten, Danmark112418575452012-10-21
Henrik Dissing, Danmark16836832012-10-18
Erhardt Ecklon, Danmark5610997542492012-10-12
Henrik Laust Bøhmer, Danmark538987151472012-10-11
Niels-Christian Christensen, Danmark4336912062012-10-07
Torben Back Sørensen, Danmark16026022012-10-07
Henrik Mikkelsen, Danmark529003449622012-10-03
Per Huniche Jensen, Danmark193303888682012-10-01
Leif Holmskov, Danmark182480827482012-09-23
Carsten Egevang, Guinea3324416412012-09-23
Poul Thrane, Danmark142348846862012-09-18
Gert Jeppesen, Danmark14414998250472012-09-15
Peter Lauritzen, Danmark421049962012-09-12
Klavs Frandsen, Danmark27874622012-09-12
Steen Egholm Engelbøl, Danmark521775572012-09-09
Bent Carstensen, Danmark243400742232012-09-09
Gabor Graehn, Danmark316015562012-09-06
Rafael Armada, Spanien2225414662012-08-30
André Riis Ebbesen, Danmark263814821112012-08-30
Bjørn Erik Hellang, Norge323919012012-08-27
Mogens T. Kofod, Danmark213387232012-08-26
Lasse Olsson, Sverige231780720072012-08-20
Terry Townshend, Storbritannien799661237572012-08-20
Michael Grell, Danmark3995155082012-08-20
Wout De Rouck, Belgien2251414812012-08-20
Morten Christensen, Danmark516224334732012-08-19
Terje O. Nordvik, Norge4567423122012-07-27
Peter Østrup Jensen, Danmark16536532012-07-16
Jonas Gildebro, Danmark15025022012-07-16
Alex Sand Frich, Danmark458782242252012-07-16
Johannes Christian Harbou, Danmark786153121482012-07-16
Søren Nygaard, Danmark7013738547542012-07-15
Michael Schwalbe, Danmark121998426932012-07-08
John Mikkelsen, Danmark213367402012-06-26
Christian Martin Glahder, Danmark13839313592012-06-26
Frode Jacobsen, USA463553514562012-06-23
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark28184182012-06-22
Raphaël Lebrun, Belgien2651445082012-06-21
Omar Runolfsson, Island13842113442012-06-20
Bo Jensen, Danmark1118691917632012-06-19
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark171432013122012-06-15
Jan Speiermann, Danmark397776153622012-06-15
Torkild Kristensen, Danmark373248818362012-06-07
Jonna Lindegård, Danmark317207122012-06-07
Martinez Jonathan, Frankrig24520162317532012-06-05
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark395194432802012-06-01
Helle Kjær Erichsen, Danmark161508314352012-06-01
Tor Olsen, Norge161564218112012-05-31
Daniela Gruber, Tyskland414685532012-05-31
Nikolaj Noel Christensen, Danmark344528027362012-05-31
Andreas Guldager, Danmark13967813212012-05-30
Mikkel Høegh Post, Danmark24034574655702012-05-26
Benny Kristensen, Danmark12319208335532012-05-23
Benoit Nabholz, Frankrig141260720232012-05-23
Palle Hove Christensen, Danmark3361814162012-05-21
John Mikkelsen, Danmark1114911492012-05-21
André Julinder, Sverige3281215872012-05-14
Jesper Høy Hansen, Danmark3182710292012-05-11
Kjeld Lund, Danmark6664426442012-05-09
Jan Mogensen, Danmark292593720902012-05-09
tue hartmann, Danmark14884882012-05-06
Frank Abrahamson, Danmark232928229022012-05-05
Niels Frost, Danmark1132813282012-04-29
Torben Lund-Hansen, Danmark28964552012-04-23
Kim Aaen, Danmark5410685751612012-04-19
Kjeld Pedersen, Danmark18118112012-04-17
Mattias Nordlund, Sverige4523119422012-04-17
Christophe CAPELLE, Frankrig8565411702012-04-14
Thomas Bernhardsson, Sverige868087715532012-04-13
Ole Skrubbeltrang, Danmark3234412222012-04-12
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark141215111802012-04-11
Lars Frede Petersen, Danmark15625622012-04-10
Bent Nielsen, Danmark628927432012-04-09
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33927460526042012-04-09
Domen Stanic, Italien141315915702012-04-08
Reto Burri, Schweiz121044813982012-04-06
Jesper Sonne, Danmark131498519852012-03-30
Steen Christensen, Danmark4351515562012-03-30
Eirik Nydal Adolfsen, Norge18828822012-03-29
Frank Simonsen, Danmark112083134672012-03-29
Susanne Jepsen, Danmark14716504743252012-03-23
Martin Høj Hansen, Danmark13573572012-03-22
Anders Tørressen Hangaard, Norge5962734022012-03-21
Michael Mosebo Jensen, Danmark12424096677922012-03-20
Tobias Berger, Sverige433401919842012-03-20
Kjetil Schjølberg, Norge344848338402012-03-12
Steen Reimers, Danmark111471625182012-03-11
Flemming Ahlmann, Danmark6011864663492012-03-10
Claus Johansson, Danmark161281311282012-03-09
Mogens H. Foder, Danmark14524522012-03-07
Clausjannic Labuz, Danmark11016114651942012-03-06
András Fodor, Ungarn556334439822012-03-05
Kurt Prentow, Danmark71197225482012-02-28
Mathieu Bally, Schweiz353072722302012-02-26
Nicolas Pierre Beyer, Danmark16856852012-02-24
Jan Jespersen, Danmark7895016632012-02-24
Leander Khil, Østrig223592126802012-02-22
Malte Christensen, Danmark18208202012-02-21
Stefan Hage, Sverige3384821252012-02-16
Svend Nørgaard, Danmark11959418162012-02-16
Henrik Poulsen, Danmark215999622012-02-13
Rune Bjerre, Danmark346456043472012-02-12
Steve Nuttall, England18558552012-02-12
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark244029036022012-02-12
Michael Sørensen, Danmark6459017042012-02-10
Allan Helge Nolte, Danmark2214915702012-02-06
Mark Desholm, Danmark1220322032012-02-06
Stefan Cherrug, Sverige191851415212012-02-06
Vagn Gjerløv, Danmark311124922012-02-06
Lars Ernst, Danmark13823822012-02-02
kim jespersen, Danmark29236422012-01-31
Henrik Just, Danmark749974931792012-01-26
Yann Kolbeinsson, Island183073424452012-01-25
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10111441933652012-01-13
Marcus Erik Danielsson, Sverige14847311942012-01-12
Frédéric Jiguet, Frankrig555806719792012-01-10
Kris De Rouck, Belgien16486482012-01-08
Thomas Hultquist, Sverige3421720292012-01-07
Jacob Sterup, Danmark223030329572012-01-04
Jakob Hochuli, Schweiz8646014572011-12-30
Egon Iversen, Danmark2304616402011-12-29
Kurt Vogt, Danmark27101846212011-12-27
Jens Ole Byskov, Danmark451922817032011-12-24
Julian Guy Bell, Norge1108610862011-12-23
Vlad Cioflec, Rumænien638589772011-12-22
Peter Zeller, Schweiz7482511052011-12-18
Jan Kåre Ness, Norge72250558242011-12-14
Niels Jarnum, Danmark6479322222011-12-13
Jens Ballegaard, Danmark6857530192011-12-11
Lars Smith, Danmark172377437942011-12-09
Stinne Aastrup, Danmark4441117492011-12-05
Kresten Hansen, Danmark2199614052011-12-01
Antoine Joris, Belgien324192316522011-11-27
Kristian Poulsen, Danmark2169910402011-11-18
Pete Antrobus, England3363816402011-11-16
erik ehmsen, Danmark10686212612011-11-16
Henrik F. Nielsen, Danmark508285340162011-11-14
morten jønck, Danmark316596022011-11-12
Carl Søndergaard, Danmark5615019812011-11-03
Alf Petersson, Sverige426141135942011-11-02
Albert J. de Jong, Holland1107510752011-11-01
Nicki Sørensen, Danmark566027221352011-10-31
Hugh Harrop, Skotland2291015152011-10-26
Claus Lunde Pedersen, Danmark10880712402011-10-25
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark9855812202011-10-25
Kristian Laustsen, Danmark5691517642011-10-23
Jørn Vinther Sørensen, Danmark111568827882011-10-20
Leif Pedersen, Danmark283738120282011-10-16
Iben Hove Sørensen, Danmark1335133512011-10-15
Dan Bruhn, Danmark2241814192011-10-13
Dominic Mitchell, Storbritannien171350913292011-10-10
michael jürgensen, Danmark1145114512011-10-09
Jan Eske Schmidt, Danmark244577640222011-10-08
Steen Drozd Lund, Danmark101231318332011-10-07
Henrik Knudsen, Danmark194056739492011-10-05
Richard Ek, Sverige365473741982011-10-03
Allan Prang, Danmark1244924492011-10-02
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71283223932011-10-01
Anders E. Sørensen, Danmark12520645344412011-10-01
Martin Rivero, Danmark2249813862011-10-01
Benjamin Gnep, Tyskland215188362011-09-30
Jesper Segergren, Sverige2296916922011-09-27
Maurizio Sighele, Italien947019612011-09-25
Christian Axelsen, Danmark466959352862011-09-25
Per Hirslund, Danmark14184182011-09-25
Thurel Julien, Gambia13210020214292011-09-18
Erik Christophersen, Danmark1201720172011-09-17
Jens Ryge Petersen, Danmark213590726732011-09-16
ragnar smith, Danmark1263526352011-09-10
Bent Staugaard Nielsen, Danmark7836817042011-09-05
Søren Harding, Danmark864613443492011-08-30
Jonn Leffmann, Sverige141379015242011-08-22
Christoph Moning, Tyskland14902910172011-08-20
Jesper Brinkmann, Danmark182747724822011-08-17
nick petersen, Danmark431569342011-08-16
david drangsland, Norge161915122982011-08-13
Aage Kabbelgaard, Danmark18768762011-08-12
John Dreyer Andersen, Danmark253155720242011-07-31
Wolfgang Trimmel, Østrig1218921892011-07-29
Knud Kjeldsen, Danmark15155152011-07-27
Kurt Willumsen, Danmark13663662011-07-27
Jeppe Berthelsen, Danmark14344342011-07-27
Anders Søgaard, Danmark12920298032772011-07-17
Yoav Perlman, Israel152197822192011-07-14
Hallgeir Fisketjøn, Norge8585813362011-07-07
Jens Overgaard Christensen, Danmark9413507834482011-07-01
Felix Jachmann, Tyskland2201110422011-06-24
Rasmus Hald, Norge217609872011-06-17
Zoltan Baczo, Danmark322609032011-06-15
Aidan G. Kelly, Irland2291417212011-06-14
Peter Lyngs, Danmark246104353932011-06-04
Maarten Zorgdrager, Holland6663614612011-06-02
Elly Hansen, Danmark193012841992011-05-29
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1103210322011-05-24
Thomas Maul, Danmark867432217102011-05-16
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1136313632011-05-12
Oskar Nilsson, Sverige2237113332011-05-09
Jørgen Dam, Danmark24535796931012011-05-04
Klaus Bjerre, Danmark344730134192011-05-04
Paul Jacobsen, Danmark18068062011-04-23
Claus Boe Tøndering, Danmark2174410262011-04-19
Gábor Bodor, Ungarn11884112332011-04-17
Luca Andrei Dehelean, Rumænien141375316512011-04-06
Steen Øllgaard, Danmark171547221552011-03-28
Thomas Nielsen, Danmark202453526492011-03-24
Gabriel Schuler, Schweiz16926083331432011-03-23
Lars Petersson, Sverige15575572011-03-19
Lars Laursen, Danmark1149214922011-03-10
Brian Thomsen, Danmark5466716762011-03-08
Kristian Ribers, Danmark16046042011-02-27
Lee Victor Gregory, Storbritannien2313218802011-02-21
Bo Thyge Johansen, Danmark1265626562011-02-16
Martin Kviesgaard, Grønland294599432122011-02-13
Svend Erik Olesen, Danmark1161816182011-02-10
Martin Oomen, Sverige141610615812011-02-07
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71284126382011-02-03
Kai Gauger, Tyskland101160917012011-01-27
Martijn Bunskoek, Holland10882910552011-01-27
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1122112212011-01-23
Thomas Riedel, Danmark4517021792011-01-14
Torben Jepsen, Danmark131500517722011-01-13
René Christian Hansen, Danmark19979972011-01-13
Bo Svensmark, Danmark71304442712011-01-10
Odysseas Tsimoulis, Grækenland252871314982011-01-09
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark17747742011-01-08
Hans Gleie, Danmark2315918122010-12-29
Zsolt Ampovics, Ungarn3416215512010-12-26
Johan Stenlund, Sverige436632632252010-12-20
Chris Romeiks, Tyskland141929620052010-12-12
Cristian Jensen Marcet, Danmark366248036912010-12-10
Ies Meulmeester, Holland121432815792010-12-03
Bo Sonne Sørensen, Danmark294717840452010-11-24
Seamus Enright, Irland2426235362010-11-21
Martin Roost, Schweiz2211312612010-11-07
Hans Larsson, Sverige356840841392010-11-07
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark455821926792010-10-29
Kurt Bredal Christensen, Danmark112632257502010-10-28
Bjørn Grøn, Danmark4489221572010-10-27
Erik Røjgaard, Danmark1104310432010-10-21
Dirk Van Gansberghe, Italien201474712052010-10-21
Knud Erik Christensen, Danmark1218621862010-10-20
Aron Andersson, Sverige4335710462010-10-20
Stéphane Bocca, Belgien2339019752010-10-19
Jurgen Lehmann, Finland1110711072010-10-12
Knud N. Flensted, Danmark162193724732010-10-10
Tomas Svensson, Sverige446035933322010-10-08
Søren Gjaldbæk, Danmark2342818012010-09-29
Henrik Mouritsen, Tyskland81782634802010-09-29
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3343812472010-09-28
Ole Lorenzen Post, Danmark1153715372010-09-27
Leo Heemskerk, Holland1164016402010-09-26
René Worup Rørbæk, Danmark18078072010-09-22
Kristian Laustsen, Danmark6819220712010-09-22
Lars Borup, Danmark356245332762010-09-19
Birger Algot Tørnblad, Danmark213386862010-09-14
Lars Witting, Danmark326021630132010-09-08
Søren Nancke, Danmark61001023412010-09-05
Aleix Comas, Spanien6591212432010-09-05
Henrik Kolsbjerg, Danmark8601810012010-08-27
Ivan Petric , Slovenien8851021912010-08-22
Christoph Moning, Tyskland3958147872010-08-18
Martin Lund, Danmark3809030092010-08-16
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2251218062010-08-10
Hans Pinstrup, Danmark192643425982010-08-09
Klaus Mortensen, Danmark538043330042010-08-07
Henning Broe, Danmark16356352010-08-05
Henrik H. Søndergaard, Danmark7907919762010-08-05
Alf Frølich, Danmark1202020202010-08-02
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark19829822010-07-26
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet6878129242010-07-15
Gordon Hodgson, England1162416242010-07-15
Marco Hammel, Schweiz18168162010-07-12
Birger Hultengren, Danmark19899892010-07-07
Simon Sigaard Christiansen, Danmark506347925532010-07-02
ji be, Schweiz181881721282010-06-21
Anne Blotting, Danmark213918372010-06-17
Stig Toft Madsen, Danmark2300216102010-06-17
Per Ekberg Pedersen, Danmark172707537602010-06-15
Carsten Gørges Laursen, Danmark142205033642010-05-31
Heine Oldenskov, Danmark5431114672010-05-30
Vinni Bruhn, Danmark7861928142010-05-29
Per Allan Degn, Danmark10979613642010-05-28
Jani Vastamäki, Finland61079327932010-05-28
Martijn Bot, Holland8613347324882010-05-26
Jan Bolding Kristensen, Danmark1172417242010-05-18
Albert Steen-Hansen, Danmark17529788856242010-05-04
Patrik Jonasson, Sverige1108110812010-05-02
Thomas Kuppel, Tyskland1182818282010-04-23
Hans Jørgen Riis, Danmark2220512422010-04-23
Peter Steen Henriksen, Danmark1133413342010-04-19
Torben Byfoged, Danmark2215711882010-04-13
Jan-Michael Breider, Sverige4465616612010-04-06
Niels Odder, Danmark4547918922010-03-27
Ulf Eschou Møller, Danmark295137568122010-03-26
Fabian Schneider, Schweiz514398017622010-03-19
Mogens Hansen, Danmark33960509936932010-03-19
Peter Rodemann, Danmark4585425562010-03-15
Thorkild Lund, Danmark1122412242010-03-15
Steen Højmark-Jensen, Danmark1247124712010-03-07
Hanne April Farnæs, Danmark3278111342010-03-07
Lars Mejlby, Danmark192735129472010-03-05
per mattisson, Danmark2294015772010-03-01
Johnny Laursen, Danmark12217286428462010-02-23
Christian Brinkman, Holland19489482010-02-23
Flemming Værgman, Danmark1135213522010-02-21
Dan Allan Nielsen, Danmark2264513512010-02-18
Lene Vejen, Danmark4890744892010-02-14
Arild Breistøl, Norge141670424572010-02-11
Jan Kiel, Danmark81694643842010-02-06
Thomas W. Johansen, Danmark91846655372010-02-04
Jacob Dalsten Petersen, Danmark313789416982010-01-31
Jean Seeberg, Danmark3325211582010-01-31
Marcel Klootwijk, Holland2244014112010-01-29
Henrik Bengtsson, Danmark3372315012010-01-24
Ken Rasmussen, Danmark3588234742010-01-24
Tommy Andre Andersen, Norge131756918212010-01-18
Bjarne Skule, Danmark17118609982010-01-12
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark215328422010-01-11
VASLIN Matthieu, Frankrig10110522321812010-01-05
Carsten Lyhr Hansen, Danmark5821217702010-01-05
Timme Nyegaard, Danmark2195310122010-01-03
Lars Andersen, Danmark1127812782010-01-01
Fülöp Attila, Rumænien1152815282009-12-25
Josh J Shaw, England2219313902009-12-25
Nico de Vries, Holland1131113112009-12-20
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark19759752009-12-06
Pieter Vantieghem, Belgien253814234652009-11-26
Søren Brinch, Danmark132439360622009-11-22
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5522012862009-11-19
Arne Lilhauge, Danmark7698314552009-10-19
Brian Wielsøe, Danmark1570157012009-10-14
Jan Hjort Christensen, Danmark71491757242009-10-13
Jan Ole Kriegs, Tyskland3377613012009-10-13
Thomas Bentsen, Norge2234712312009-10-12
Kermarrec Corentin, Frankrig303115822312009-10-11
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5400510442009-10-08
Jan Ravnborg, Danmark91392527022009-10-06
Tue Romanow, Danmark1167616762009-10-06
David Lundgren, Sverige1161616162009-09-18
Bjørn Ginman, Danmark1368136812009-09-16
Mårten Müller, Sverige3523518442009-09-13
Flemming Eskildsen, Danmark1135913592009-09-07
Kurt Rasmussen, Danmark71091024362009-09-04
Poul Reib, Danmark5549416062009-08-27
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1371637162009-08-20
Thomas Hellesen, Danmark152749826292009-08-10
Jørgen Witved, Danmark8111551537422009-08-10
Kjetil Johannessen, Norge384488820052009-08-10
Björn Dellming, Sverige1299929992009-08-02
Jan van der Laan, Holland1117611762009-07-31
Mats Wallin, Sverige243016819762009-07-29
Luise Ekberg, Danmark1108110812009-07-26
Jens Maibomm Hansen, Danmark1130113012009-07-19
Karsten Munch Andersen, Danmark3351113282009-07-13
Geir O. Pedersen, Norge162384421352009-06-25
Chris Lansdell, England162144221342009-06-22
Mehmet Goren, Tyrkiet819410831842009-06-15
Reto Burri, Schweiz343641819912009-06-08
Lotte Skjærbæk, Danmark325609392009-05-28
Stefan Frello, Danmark19409402009-05-28
Hans Eli Sivertsen, Færøerne4741023312009-05-24
nuno barros, Portugal1121312132009-05-18
Henrik Madsen, Danmark71074624532009-05-12
Jørgen Hansen, Danmark1162216222009-05-12
Susanne Overgaard Petersen, Danmark6837821112009-05-11
Michael bergman, Sverige51137141742009-05-09
Peter Jensen, Danmark4705324812009-05-07
Birger Bavnsgaard, Danmark1112111212009-04-30
Stig Eide, Norge1206820682009-04-27
Csaba Lendvai, Ungarn1134513452009-04-25
Peter Kuster, Schweiz101728027212009-04-24
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1171517152009-04-23
finn birkholm-clausen, Danmark4853129262009-04-23
Bjarne Nielsen, Danmark3373013622009-04-19
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark2238313262009-04-19
Robert Toft, Danmark3436822172009-04-15
Morten Jørgensen, Danmark91336522132009-04-14
Jacob Neumann, Danmark2217312162009-04-12
Henrik Johansson, Norge2354022782009-04-11
Poul Erik Junk, Danmark5643916002009-04-08
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3300813682009-04-06
Gal Shon, Israel19579572009-04-06
Jens Boesen, Danmark101475718112009-04-04
Allan Hansen, Danmark3371716252009-04-03
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3269110352009-04-01
Ole Andersen, Danmark2236416202009-03-29
Erling Bonde, Danmark3501722392009-03-29
Stig Westergård, Danmark1269626962009-03-26
Finn Siewertsen, Danmark1118611862009-03-01
Andreas Saul-Rotne, Danmark1125712572009-03-01
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark216079072009-03-01
Lesley van Loo, Holland111497017062009-02-23
Dennis Martinek Langholz, Danmark6952126942009-02-23
per schmidt, Danmark1110211022009-02-23
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1147214722009-02-20
Marko Gregoric, Slovenien16726722009-02-12
Jonathan Meyrav, Israel3467118372009-02-06
Lars Villadsen, Danmark7838819292009-02-01
Freddy Johansen, Norge6886023162009-01-30
Bence Kókay, Ungarn91145917122009-01-25
Anders Bergman, Sverige3442218602009-01-18
Raffael Ayé, Schweiz9993714702009-01-16
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1111611162009-01-12
Olof Jönsson, Sverige223256833042009-01-11
Florin Chirila, Rumænien6888617082009-01-07
Annette Hansen, Danmark31086466672009-01-07
Klaas Bert Debusschere, Belgien2264615442009-01-06
Luca Sattin, Italien243171621522009-01-05
Erik Ehmsen, Danmark6898637622008-12-29
Thomas Damm Als, Danmark2265414382008-12-22
Lars Lundmark, Sverige1179517952008-12-20
Alex Wallin, Danmark3324313832008-12-15
Martin Søgaard Nielsen, Danmark274939235102008-12-08
Mogens Holme, Danmark217729612008-11-27
Jos Van den Berg, Holland1255825582008-11-24
Kim Søvæld, Danmark1117311732008-11-18
Roland Jensen, Danmark172773224412008-11-17
Peter Stronach, Storbritannien1124212422008-11-17
Peter ter Heide, Holland1145914592008-11-10
Rasmus Strack, Danmark549123249342008-11-09
Ole Thyge Plannthin, Danmark6688215382008-11-09
Ma Yan Bryant, Storbritannien273676322992008-11-09
John Martin Mjelde, Norge6921719142008-11-05
Steen Brølling, Danmark1141414142008-11-03
Niki Forintos, Ungarn18408402008-11-02
Michael Bergman, Sverige2466026662008-10-27
Carsten Fog, Danmark1212221222008-10-25
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark142451624492008-10-22
Jan Salmonsen, Danmark2366218992008-10-19
Kield Andersson, Danmark5776321722008-10-18
Marianne Heno Mogensen, Danmark6852929852008-10-18
Carsten Gadgaard, Danmark8919191864512008-10-17
Torben Andersen, Danmark6978021342008-10-12
Palle Jensen, Danmark3352512332008-10-09
Kim Øllgaard, Danmark91078618242008-10-09
Sanne Busk, Danmark5978834642008-10-08
Eva Agnethe Bramming, Danmark4534715082008-10-06
Henrik Holm Brask, Danmark1148314832008-10-06
Flemming Nielsen, Danmark18628622008-10-06
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3417115832008-10-06
Mogens Krantz Backe, Danmark5621115822008-09-27
lou bertalan, Tyskland1135413542008-09-25
Per Smith, Danmark1168516852008-09-22
kai nissen, Danmark6587913642008-09-08
John Hornbek, Danmark182018913292008-09-08
Stéphane Aubry, Schweiz739968124652008-09-08
Xavier ROZEC, Frankrig3528120882008-09-02
Aron Andersson, Sverige3421423442008-08-28
Ole Kristensen, Danmark81046417152008-08-24
Søren Olin, Danmark2377519082008-08-16
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2389020922008-08-10
Keld Sørensen, Danmark5670420482008-08-02
Marcel van Kammen, Holland2252613632008-07-22
Eric Schaumburg, Danmark61004720492008-07-19
Svend Ove Jensen, Danmark2322017232008-07-14
Espen Støtterud Christensen, Norge6719913012008-06-23
Petri Salo, Finland2554336382008-06-18
Flemming Dane, Danmark3340412132008-06-13
Ole Snerling, Danmark1102810282008-06-04
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3345213072008-05-29
Paul Nilsson, Danmark203465124682008-05-26
Seamus Mogensen, Danmark2268014382008-05-26
Niels Jørgen Clausen, Danmark91327517632008-05-26
Mona Grundsøe, Danmark253353620042008-05-05
Michael Bonefeld Bladt, Danmark4773932762008-04-30
Alan Clewes, Storbritannien2397829682008-04-26
Jonas Gadgaard, Danmark111469920802008-04-26
Theis Bacher Nielsen, Danmark5481210542008-04-22
Henning Hansen, Danmark4450911772008-04-22
Thomas Lundqvist, Danmark1197119712008-04-19
Ralph Martin, Tyskland263187015762008-04-18
Claus Kesby, Danmark19309302008-04-16
kim lundqvist, Danmark141927420292008-04-09
Henrik Greve, Danmark3497327062008-04-07
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien5820830292008-03-30
Claus Øgard, Danmark2235212452008-03-16
Steen Cruddis, Danmark1212221222008-03-16
Anders Horsten, Danmark2284715792008-03-14
Patrick Beirens, Belgien2336920362008-03-10
Thomas Eske Holm, Danmark1188418842008-03-02
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8213546725912008-02-27
Frode Falkenberg, Norge203376725382008-02-25
niels bahl andersen, Danmark4479215862008-02-21
Chris Batty, England14219795327002008-02-20
Martin Majlandt, Danmark1165016502008-02-18
Lars Peter Johansson, Danmark3531722502008-01-25
Ger Meesters, Holland3647623552008-01-23
Lilly Irene Sørensen, Danmark91225417972008-01-20
Torben Evald, Danmark71194423922008-01-18
Thomas Buus Nielsen, Danmark3705724462008-01-14
Pim Wolf, Holland3482318832008-01-08
Tom Backlund, Finland1291529152008-01-06
Uffe Jensen, Danmark1137713772007-12-28
Andreas Noeske, Tyskland6781915692007-12-16
Michael West, Danmark1152615262007-12-16
Anni Oppelstrup, Danmark2285615902007-12-16
Inger Christoffersen, Danmark1137713772007-12-09
Simon Werngren, Sverige71155420672007-11-29
Tibu Paul Lucian, Rumænien4680927472007-11-24
Barrault Frantz, Frankrig5874320632007-11-24
John N. Jensen, Danmark1181018102007-11-22
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2278918752007-11-06
Niels Kaare Krabbe, Danmark2361021442007-11-04
dave farrow, Storbritannien1160916092007-10-30
christian tiller, Norge1187418742007-10-16
Carsten Egevang, Grønland5110811946922007-10-09
Jack Juliussen, Danmark3423714362007-10-07
Lonnie Jensen, Danmark1311931192007-10-05
Quentin Dupriez, Frankrig1126312632007-10-05
Michal Radziszewski, Polen1184318432007-09-20
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2297815312007-09-09
Janus Ethelberg, Danmark9413534719602007-09-05
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1292129212007-09-02
Kent Schou Larsen, Danmark1105410542007-08-28
Jesper Nielsen, Danmark2285916052007-08-28
Jan Thomsen, Danmark8913969634642007-08-21
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne71475831952007-08-18
Joakim Engel, Danmark8313950448722007-08-18
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2429123932007-08-18
Jens Andersen, Danmark61167730632007-08-17
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1198519852007-08-16
Mark Hammond, Danmark2292619042007-08-15
Jóan Petur Petersen, Færøerne18398392007-08-11
Johannes Tallroth, Sverige4545416552007-08-08
Inger Andersen, Danmark243629520312007-08-07
Hans Rytter, Danmark233592131702007-08-07
Magne Pettersen, Norge2524026492007-08-03
Lars Munk, Danmark1121512152007-08-03
Johan Emil Løje, Danmark1120912092007-07-31
Lars Omø Christiansen, Danmark1159915992007-07-15
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark5846620512007-07-14
Carsten Poulsen, Danmark325169431622007-07-12
Thomas Hasle Ravn, Danmark2464325712007-07-12
Niels Jørgen Larsen, Dominica162774735562007-07-10
Carl Erik Mabeck, Danmark12721309950762007-07-04
Erik Jensen, Danmark2330916622007-06-26
Jens Holte Frederiksen, Danmark1125712572007-06-25
Tommy Holmgren, Sverige81360720242007-06-24
Erik Edvardsson, Sverige152105219812007-06-05
Erik Breden, USA6774115102007-05-30
Linda Mølgaard, Danmark4714728822007-05-30
Mikko Oivukka, Finland223137825302007-05-20
Bente Steffensen, Danmark1105310532007-05-20
Bjarne Golles, Danmark2372322322007-05-10
Claus Eriksen, Danmark3473619392007-04-29
Erik Agertoft, Danmark172918539892007-04-29
Jan Bosch, Holland1150615062007-04-25
Kristian Borum, Danmark2337518512007-04-22
Søren Langkilde Madsen, Danmark61015820102007-04-21
Birgit Nielsen, Danmark2371918712007-04-15
Ivan Skov Pedersen, Danmark1113211322007-04-10
Poul Emil Kristensen, Danmark1262326232007-04-08
Dennis Andersen, Danmark3384813432007-04-04
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2317516732007-03-04
Ole Stobbe, Danmark2363321532007-02-28
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8815503852062007-02-25
Torben Ethelberg, Danmark192522320232007-02-25
Preben Berg, Danmark193490035602007-02-17
Kaj Krutfelt, Sverige3402215072007-02-05
Arthur R. Jensen, Danmark133321658882007-01-30
Patrick Höhener, Frankrig1165816582007-01-18
Via Rasmus Strack, Danmark2466326552007-01-13
Kjetil Schjølberg, Norge1140014002007-01-09
Peter Christiansen, Danmark427101950022006-12-31
Johannes Erritzøe, Danmark2351617742006-12-28
Jan S. Kristensen, Danmark71268126592006-12-24
Jens Lind, Danmark4460712082006-12-11
Nelly Hansen, Danmark335126927972006-12-06
Wim van der Schot, Holland1187018702006-12-04
Klaas Felix Jachmann, Tyskland295248639652006-11-26
Ruud van Beusekom, Holland1117511752006-11-26
Leif Bisschop-Larsen, Danmark223301622792006-11-08
Tom Backlund, Finland51144632122006-11-07
Anders Tøttrup, Danmark315091031982006-11-05
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2425623402006-10-09
Gunner Munk, Danmark1203120312006-10-08
Bart-Jan Prak, Holland6794715182006-10-05
Ludovic Scalabre, Frankrig111996531492006-10-02
Steffen Holst, Danmark4620620212006-09-30
Peter Bo, Danmark3742535972006-09-25
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne4960929342006-09-23
Jørgen Staarup Christensen, Danmark315527626372006-09-22
Ernst Hjøllund, Danmark3546926752006-09-21
Herman Bouman, Holland1138413842006-08-30
Kim Petersen, Danmark101368917192006-08-24
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1155115512006-08-20
Erik Enevoldsen, Danmark51225934702006-08-20
Christian Wegst, Tyskland1234623462006-08-10
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61228525582006-08-09
Pierre-André Crochet, Frankrig101371818322006-08-09
Karsten Stæhr, Danmark101456518732006-08-09
Tom Goossens, Belgien91395027412006-08-09
Lars Birk, Danmark1117511752006-08-07
Kim Iburg, Danmark1130113012006-08-07
Leif Jonasson, Sverige2429326122006-08-07
Steen Brølling, Danmark5978126752006-07-31
Pawel Malczyk, Polen5838725362006-07-26
Christian Svane, Danmark3501719432006-07-25
Jørgen Scheel, Danmark162839729172006-07-21
Lars Pedersen, Danmark1137913792006-07-21
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3456517552006-07-10
Mario Rodero Hernández, Spanien131743218332006-07-10
Henrik H. Søndergaard, Danmark71279322382006-07-10
Claus Kesby, Danmark1155915592006-07-10
Tom Sørensen, Danmark3434718942006-07-08
Lars Larsson, Sverige3425215642006-07-08
Samuel Peregrina, Spanien254075019222006-07-08
Benjamin Steffen, Tyskland7892117242006-07-08
Markus Tallroth, Sverige1183318332006-06-07
Knud-Erik Strange, Danmark81587526812006-06-07
Morten Jensen, Danmark6798018722006-06-07
Claudia Thiel, Tyskland2274014692006-06-07
Detlef Gruber, Danmark1138513852006-06-07
Palle Nygaard, Danmark112631841952006-06-07
Carsten Olsen, Danmark1285028502006-06-07
Andreas Meyer Winnem, Norge182093016132006-06-07
Knud-Erik Andersen, Danmark1150215022006-06-07
Arnold Houmann, Danmark223910537642006-06-07
Ole Hetland, Danmark111677921662006-05-18
Wedigo Ferchland, Danmark5564312492006-05-18
Gert Rasmussen, Danmark81265423372006-05-14
Claus Dalskov, Danmark1158515852006-05-12
Peter Halkier, Danmark61065528022006-05-10
Bent Jensen, Danmark3638221802006-05-10
Friedrich Thomas, Danmark1173017302006-05-10
Per Ekberg Pedersen, Danmark122315324292006-05-10
Jørn Lennart Larsen, Danmark3387015332006-05-10
Jens Jacob Iversen, Danmark3569920292006-05-10
Ole Friis, Danmark2385322442006-05-08
Margit Hove, Danmark1147814782006-05-02
Hans Eli Sivertsen, Færøerne111714528862006-04-23
Mikael Funch, Danmark81500024922006-04-19
Ruth Ahlburg, Danmark233784121742006-04-10
Søren Parup, Danmark18008002006-04-01
Kent Schou Larsen, Danmark2269514202006-03-30
Rune Larsen, Danmark2281816052006-03-19
Niels Fabæk, Danmark71029316552006-03-19
Tom Jensen, Danmark1167116712006-03-19
Søren Koch, Danmark3487516792006-03-16
Tim Vaughan, Storbritannien81339318792006-03-16
Esben Eriksen, Danmark71414030192006-03-16
Tobias Epple, Tyskland81173820862006-03-11
Karin Gustausen, Danmark3578830432006-03-11
Gunnar Larsen, Danmark192927921532006-03-11
Svend Danbæk, Danmark1222022202006-03-05
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1246124612006-03-05
Birger Pedersen, Danmark4626718122006-03-05
Henning Hansen, Danmark4536116032006-03-01
Johan Stenlund, Sverige3583222542006-03-01
Ole Richter, Danmark1289728972006-03-01
Nis M. Nissen, Danmark1206920692006-02-25
Jan Bolding Kristensen, Danmark3752228532006-02-25
Cédric Rousseau, Frankrig101432217772006-02-20
Kjetil Johannessen, Norge294823923952006-02-19
Mark Trott, England1149514952006-02-12
Arne Bertelsen, Danmark1149214922006-02-11
Niels Bomholt, Danmark6913823782006-02-11
Tune Jensen, Danmark1178517852006-02-04
Frank Svensson, Danmark3716832192006-02-02
Marnix Jonker, Holland182927724182006-02-01
Terry Townshend, England2350218872006-02-01
Eline Eggers, Danmark3452315662006-02-01
Annelise Juul Stampe, Danmark41228751882006-01-30
Hans Erik Mom, Holland1127412742006-01-28
Jens B. Bruun, Sverige61831250052006-01-26
Uffe Pedersen, Danmark598432623152006-01-22
Björn Gísli Arnarson, Island132691441232006-01-19
Tommy Hjorth, Danmark2321016622006-01-18
Tommy Frandsen, Danmark8214975136582006-01-15
Kim Lunding, Danmark172623437962006-01-14
Killian Mullarney, Irland2381219392006-01-10
Peter Thomsen, Danmark71216725132006-01-05
Luc Verroken, Belgien4777322692006-01-05
Justin Jansen, Holland1143414342005-12-24
David Erling Drangsland, Norge1238623862005-12-24
Ole Riis Jensen, Danmark3450919812005-12-20
Oleg Formanyuk, Ukraine4651126782005-12-15
Bent Møller Sørensen, Danmark2569435262005-12-13
Thomas Kjær Christensen, Danmark2602933222005-12-06
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1328632862005-12-04
Klaus B. Fries, Danmark3591825992005-12-03
Michael Køie Poulsen, Danmark1279727972005-11-24
Erik Lindgren, Sverige1298929892005-11-19
Steffen Ortmann, Danmark3602426802005-11-16
Jostein Myromslien, Norge1157015702005-11-15
Ola Nordsteien, Norge1184218422005-11-15
Lennaert Steen, Holland3493718102005-11-08
Henrik Elver, Danmark91161916742005-11-07
Aleix Comas, Spanien2409825212005-11-07
Mark Trustrup, Danmark1143914392005-10-31
Peter Bundgaard, Danmark112182526812005-10-31
Thomas Larsen, Danmark1119611962005-10-29
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2418024412005-10-27
Bjarne Nielsen, Danmark6847618672005-10-12
Stig Vang Petersen, Danmark233147828772005-10-11
Jesper Sonne, Danmark304136221162005-09-27
Daniel Patterson, Sverige5767026342005-09-23
Siv Behrendt-Møller, Danmark2416923472005-09-23
Hans Henrik Larsen, Danmark3436018272005-09-14
Henrik Pedersen, Danmark81053014872005-09-14
Terje Axelsen, Norge101335716802005-09-08
Ivan Abramowitz, Danmark1195819582005-09-07
Hans Henrik Iversen, Danmark4483014842005-09-06
Mats Wallin, Sverige71019516282005-09-06
Anders Jihmanner, Sverige1136213622005-09-05
Samuel Paz Parracho, Spanien81129418142005-09-02
Christian Tiller, Norge71725034542005-08-30
Peter Bjerre, Danmark6945020492005-08-29
Lars Elvstrøm, Danmark2297116672005-08-29
Ruud Altenburg, Holland2254013952005-08-29
Karl-Eric Gustafsson, Sverige182852121662005-08-26
Lars Lindgren, Danmark1157815782005-08-16
Anders Frederiksen, Danmark1119611962005-08-07
Hampus Lejon, Sverige1174717472005-08-05
Kasper Thorup, Danmark1143714372005-08-02
Andreas Malte Nielsen, Danmark1167416742005-07-04
Morten Stampe Larsen, Danmark5596317782005-06-29
Emil Todorov, Bulgarien5663115582005-06-26
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien17737732005-06-26
Ulla Vibe Funch, Danmark1181318132005-06-26
Theodosis Mamais, Grækenland294038919982005-06-22
Erik Kramshøj, Danmark132772640452005-06-16
Rie Voetmann, Danmark72196848472005-06-13
Gaukur Hjartarson, Island111865823822005-06-13
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark61572044692005-06-12
Andres Wolff Fries, Danmark1160716072005-06-01
Julien Piette, Frankrig162381320832005-05-18
Westy Esbensen, Danmark1145414542005-05-04
Peter Iversen, Danmark1159815982005-05-01
Bjørn Kjellemyr, Norge3512522082005-05-01
Martin Jessen, Danmark4796722692005-04-26
Arild Hansen, Norge2272314282005-04-26
Jim Thagaard Hansen, Danmark182673620422005-04-20
Stuart A Reeves, Danmark121952120222005-04-20
Miguel Avelino Suárez, Spanien3504919672005-04-11
José García Monzón, Spanien4641423552005-04-11
Yeray Seminario, Spanien3609332352005-04-11
Hans Drostgaard, Danmark1160916092005-04-07
Leif Samuelsen, Danmark1146314632005-04-06
Shaun Robson, England131883817362005-04-04
Jimmy Skat Hansen, Danmark172862846752005-04-04
Terje Kolaas, Norge51056734292005-04-01
Sune Pedersen, Danmark1176417642005-03-30
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2362219332005-03-26
Tony Disley, Storbritannien2298815252005-03-25
Jørn Vinther Sørensen, Danmark4750321722005-03-18
Edvin Hansson, Sverige192712723522005-03-16
Thor Edgar Kristiansen, Norge4923126802005-03-14
Benoit Paepegaey, Frankrig131888916832005-03-07
Kim Fischer, Danmark223919329822005-03-07
Sander Bot, Holland5719915702005-02-24
Ingrid Grunwald, Tyskland61197540452005-02-21
Søren Ryge Petersen, Danmark1155515552005-02-06
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1177517752005-02-03
Dan Rasmussen, Danmark4863829432005-01-31
Thomas Stigfeldt, Danmark3780134952005-01-20
Alwin Schönenberger, Østrig2428624392005-01-13
Stefan Magnusson, Sverige3398317102005-01-03
Lars Lyngsø, Danmark2296315932004-12-26
Erik Van Bogaert, Belgien1153815382004-12-18
Torben Lund, Danmark5838637782004-12-15
Stefan Hage, Sverige91617425882004-12-15
Mikael Nord, Sverige387630353742004-12-15
Erik Schaumburg, Danmark1157415742004-11-29
Frits Rost, Danmark2478925492004-11-27
Maris Jaunzemis, Letland71174621052004-11-26
Ole Vognstoft, Danmark1130113012004-11-25
Poul Erik Larsen, Danmark1194719472004-11-25
Lars Vilhelm Hansen, Danmark182612923352004-11-24
Thomas Kiørboe, Danmark1128312832004-11-23
Inger Skov, Danmark2452827722004-11-22
Ivan Jensen, Danmark1148414842004-11-21
Carsten Madsen, Danmark1367436742004-11-14
Geert Brovad, Danmark102453636132004-11-14
Erik Rosendaal, Holland1144714472004-11-11
Poul Reib, Danmark1201520152004-11-09
Steen Roed Hansen, Danmark101498820302004-11-08
Dennis Noel, Danmark1516551652004-11-08
Bjarne Streyffert, Danmark2354519132004-11-08
Raymond Galea, Malta1151215122004-11-08
Henrik Callesen, Danmark1154815482004-11-05
Gedser Fuglestation, Danmark1150715072004-11-05
Reint Jakob Schut, Holland4630317632004-10-31
Martin Holm, Danmark3835032472004-10-26
Lasse Braae, Danmark1274327432004-10-17
Philippe J. Dubois, Frankrig2456827102004-10-06
Dominique Verbelen, Belgien1224422442004-09-30
Virginia Escandell, Danmark1188718872004-09-07
Torsten Hansen, Danmark1132613262004-09-01
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2738239962004-08-16
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1217321732004-08-13
Jens Biltoft, Danmark1150915092004-08-01
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3629124382004-07-31
Einar Flensted-Jensen, Danmark1322032202004-07-25
Szabolcs Kókay, Ungarn1202420242004-07-22
Mogens Ribo Petersen, Danmark1179817982004-07-07
Ulrik Henneberg, Danmark2278815352004-07-07
Karen Lang, Danmark2431124272004-07-06
Arne Borg Rasmussen, Danmark4781621302004-07-05
Martin Poulsen, Danmark1151815182004-07-04
Klaus Nellevang, Danmark2303416122004-06-25
John Steffensen, Danmark1199019902004-06-13
Lene Pedersen, Danmark1209220922004-06-01
Jelger Herder, Holland81305322132004-05-31
Tom Schlegel, Danmark2318320342004-05-17
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31006448762004-05-16
Henrik Carlsen, Danmark3577928302004-04-30
Ulla Henriksen, Danmark19959952004-04-30
Tim Andersen, Danmark31016242272004-04-20
Hans Krabsen, Danmark1579957992004-04-03
Dennis Brandsborg, Danmark2344119162004-03-13
Robbin D. Knapp, Østrig1197719772004-03-11
Esben Østergaard, Danmark2431323602004-03-10
Henrik Stenholt, Danmark3589124842004-03-03
Lis Ravn, Danmark2417525042004-03-01
Leif Novrup, Danmark2437423972004-01-06
Gunnar Gundersen, Norge1291529152004-01-06
Carsten Hermann, Danmark1253425342003-11-28
Lasse Olsson, Sverige2338119332003-11-26
Michael Tiefenbach, Østrig1297229722003-11-26
Don Baccus, USA1201620162003-11-13
Tor A Olsen, Norge1218421842003-11-09
Jan Dresler, Danmark2385620492003-10-21
Svend Dybkjær, Danmark3870637292003-10-20
Vegard Bunes, Norge51013322662003-10-11
Jacob Alsted, Danmark1260226022003-09-15
Andreas Hagerman, Danmark203915927892003-08-28
Anna Bay Rask, Danmark1219421942003-07-25
Wilfried Hausmann, Tyskland2481928802003-07-19
Flemming Pedersen, Danmark1140814082003-06-28
Morten DD Hansen, Danmark1355435542003-05-30
Jørn Opsal, Norge1261126112003-05-30
Thomas Jensen, Danmark1377537752003-05-17
Per Forsberg, Sverige1238123812003-05-17
Jacob Lund-Hansen, Danmark3578623292003-05-17
Ronny Nilsen, Norge1330833082003-05-06
Pierre Unge, Sverige4874230262003-05-01
Ottenby fågelstation, Sverige2448424682003-04-18
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2393220452003-03-25
Rannvá Hansen, Færøerne1208220822003-03-25
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge91772322332003-03-09
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3443117382003-02-25
Håkan Sterner, Sverige2402123392003-02-14
Sakari Kauppinen, Danmark1481648162003-02-11
Claus Horneman, Danmark1357335732003-02-06
Maurizio Sighele, Italien1358835882003-01-29
Benny Jacobsen, Danmark2457624152003-01-21
Leo JR Boon, Holland31135763202003-01-13
Martin Eggen, Norge2320016632002-11-14
Søren Hjorth Andersen, Danmark71368027792002-10-29
Holger Sandfeldt, Danmark1182818282002-10-24
Peter Andreas Koch, Danmark3596322812002-10-12
Martin Scott, Storbritannien8981714332002-10-10
John Judge, Storbritannien2334917192002-10-08
Nick Lowton, Storbritannien2271614582002-10-08
Fredrik Kræmer, Norge102066639292002-10-02
Tim Brown, Storbritannien2357320702002-09-28
Graham Etherington, Storbritannien3435114702002-09-27
Deryk Shaw, Storbritannien1197919792002-09-12
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3596420842002-09-03
Thomas Hilkjær, Danmark2317916672002-09-03
Mike Richardson, Storbritannien2415624262002-08-05
Jim Willson, Storbritannien2330016942002-06-29
via Carsten Høeg, Danmark1234023402002-05-29
Andreas Gullberg, Norge1250725072002-05-13
Ricard Gutiérrez, Spanien81206817412002-04-28
Kelvin Jones, Storbritannien1280728072002-02-10
Bruce Mactavish, Canada1207720772002-01-30
Morten Jørgensen, Danmark3609626932002-01-21
Anita Pedersen, Danmark31245345172001-11-16
via Sune Jepsen, Danmark2583035182001-11-09
Alexander J. Lee, Danmark2395321052001-11-09
Kim Biledgaard, Danmark1278727872001-10-01
Mads Herbøl, Danmark1360936092001-08-31

Der er i alt 1283 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 1.352 sek.
til toppen