Startside Leica Noctivid - ny kikkert fra Leica I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
 Artslister 


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Klaus Malling Olsen, Danmark38375735223137842018-06-17
Henning Larsen, Danmark1125792812752018-06-15
Martin Rheinheimer, Danmark2345163922018-06-15
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark53579088342022018-06-15
Eva Foss Henriksen, Danmark73277768152482018-06-15
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark51633866623262018-06-15
Steen E. Jensen, Danmark954124924636152018-06-15
John Larsen, Danmark79580092764682018-06-15
Carl Bohn, Danmark51727217518622018-06-15
Michael Frank Nielsen, Danmark38523531319192018-06-15
Per Schans Christensen, Danmark43350324245442018-06-15
Jens Wiberg, Danmark131158519232018-06-15
Thomas Varto Nielsen, Danmark95975457239422018-06-15
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark575269919762018-06-13
Morten Scheller Jensen, Danmark1729193904969272018-06-13
Henrik Pedersen, Danmark22521915164762018-06-13
Carsten Gørges Laursen, Danmark183014739252018-06-11
Torkild Kristensen, Danmark404849325912018-06-11
Rodmund á Kelduni, Færøerne35444038957082018-06-10
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark182142916962018-06-10
Helge Sørensen, Danmark1554207278086442018-06-10
Axel Mortensen, Danmark921119421862112018-06-10
Lars Birk, Danmark29021588026912018-06-10
John Jensen, Danmark513738514292018-06-10
Per Boye Svensson, Danmark1869976424002018-06-10
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark65429012016722018-06-08
Erik Biering, Danmark62770507254272018-06-08
Thomas Garm Pedersen, Danmark125507439312018-06-07
Jesper Michael møller, Danmark14753921932018-06-07
Dušan Kerestúr, Slovakiet69652722018-06-07
Eigil Ødegaard, Danmark50193536550262018-06-06
Per Holmberg, Danmark26332769238612018-06-06
Morten Christensen, Danmark669238847032018-06-06
Ivan Naurholm, Danmark12102102018-06-06
Tine Jensen, Tyskland1152397102018-06-03
Klaus Dichmann, Danmark31836614548122018-06-03
Mikkel Thorup, USA734607282018-06-03
Kis Boel, Danmark91462779082018-06-02
Keith Fox, Danmark525991126622018-06-02
Steen Egholm Engelbøl, Danmark37166639852018-06-02
Lars Andersen, Danmark17011414919622018-06-01
Sebastian Klein, Danmark111523846712018-05-30
Sune Riis Sørensen, Danmark16630703045872018-05-30
Alex Sand Frich, Danmark5010893246642018-05-28
Peter Halkier, Danmark263210422512018-05-28
Dennis Olsen, Danmark17817021825862018-05-28
Claus Halkjær, Danmark716104178950622018-05-28
Hans Henrik Larsen, Danmark2070212192350002018-05-23
Morten Bentzon Hansen, Danmark8617302747212018-05-23
Kristian Kirk, Danmark14724722018-05-23
Paul Patrick Cullen, Danmark106783354829192018-05-23
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark25022735161872018-05-22
Arne Giørtz-Behrens, Danmark393252112542018-05-22
Torben Sylvest Jensen, Danmark9634713942018-05-22
Aurélien Audevard, Frankrig56284644734452018-05-19
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark52222123822162018-05-16
Simon Berg Pedersen, Danmark65995720258662018-05-16
Zsolt Ampovics, Ungarn5620718992018-05-10
Bjørn Frikke, Danmark14611717026182018-05-10
Massimiliano Dettori, Holland13010988020732018-05-06
Lars Paaby, Danmark373814623852018-05-06
peter wedel petersen, Danmark46142112018-05-01
Anders Jensen, Danmark341936011832018-04-28
Lars Grøn, Danmark1378722622742018-04-26
Jan Nielsen, Danmark933116032018-04-26
finn henriksen, Danmark11669010452018-04-25
Mikkel Holck, Danmark23633817441142018-04-24
Lars Maltha Rasmussen, Danmark959832288362018-04-20
Niels Birkedal Thomsen, Danmark545319519762018-04-18
Niels Peter Møller Jensen, Danmark845288814672018-04-18
Andreas Bennetsen Boe, Danmark1428050553152018-04-17
Hans Staunstrup, Danmark9715027530192018-04-16
Henrik Friis, Danmark20314420521592018-04-16
Peter Brostrøm, Danmark575454225072018-04-13
Silas K.K. Olofson, Færøerne1510208976751202018-04-11
Allan Kjær Villesen, Danmark37237828868682018-04-09
Joakim Matthiesen, Danmark48643272018-04-09
Henrik Brandt, Danmark10217891562022018-04-04
Morten Müller, Danmark211845115892018-03-27
Felix Timmermann, Tyskland352155912942018-03-26
Jan Bolding Kristensen, Danmark2270421612018-03-23
Jan Fischer Rasmussen, Danmark556489628602018-03-23
Benny Haahr, Danmark576944828152018-03-21
Peter Lyngs, Danmark257312359192018-03-21
Bruno PORTIER, Belgien523558252018-03-21
Henrik F. Nielsen, Danmark5210411145832018-03-21
Lars Falck, Danmark667514122362018-03-19
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet71196434792018-03-19
Birger Lønning, Danmark11118690549362018-03-16
Eric Didner, Frankrig20120502022242018-03-16
Luca Bergamaschi, Italien4267810502018-03-10
Zbigniew Kajzer, Polen798579028912018-03-09
Ole Hetland, Danmark507125156682018-02-24
Søren Harding, Danmark1007652448352018-02-23
Per Vindis, Danmark476513232982018-02-21
Lars Juul Pedersen, Danmark283091817152018-02-18
Tommy Holmgren, Sverige12216254585622018-02-12
Paul Nilsson, Danmark214175627282018-02-12
Andreas Bruun Kristensen, Danmark6111991951852018-02-12
Bent Lyngklip Kjeldgaard, Danmark15255252018-02-09
Vagn Gjerløv, Danmark13033032018-02-06
Vincent Legrand, Belgien12619905757672018-02-06
Steen Øllgaard, Danmark713929125082018-02-04
Conny Jensen, Danmark191438221272018-01-30
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn243349519462018-01-29
Arie Ouwerkerk, Holland10122491660362018-01-26
Jonna Lindegård, Danmark25122902018-01-18
Gisela Nagel, Tyskland936359318462018-01-18
Tor Olsen, Norge273266525182018-01-16
Frits Rost, Danmark231372930742018-01-12
Bent Christiansen, Danmark12572572018-01-09
Erik Groth-Andersen, Danmark566240430652018-01-01
Arne Volf, Danmark12420268650852017-12-30
Marcin Solowiej, Polen424060320122017-12-12
Steve Klasan, Tyskland354537325642017-12-12
Ralph Martin, Tyskland1997387142017-12-10
Rainer Christian Ertel, Tyskland843828611872017-12-08
Hans Henrik Iversen, Danmark13113112017-12-07
Ole Zimmermann, Danmark24472632017-12-07
Bjarne Hemmingsen, Danmark161697316692017-12-02
Carsten Siems, Danmark39350990950812017-11-21
Morten Winness, Norge13113985022932017-11-19
Claus Brostrøm Nielsen, Danmark25893342017-11-18
Oz Horine, Israel487755929802017-11-17
Jan Haaning Nielsen, Danmark11211400725332017-11-15
Rony Livne, Israel2196313652017-11-14
Stefan Tapio Ettestam, Sverige604816017162017-11-13
Ivan Sjögren, Sverige775582414252017-11-11
Chris van Rijswijk, Holland4363912362017-11-06
Klaus Berggreen, Danmark13623622017-11-04
Bent Thøgersen, Danmark18219875837002017-10-30
Anne Navntoft, Danmark30738716131752017-10-28
Gerner Majlandt, Danmark16536162568422017-10-24
Troels Eske Ortvad, Danmark457720178372017-10-22
Martin Gottschling, Tyskland579665979222017-10-17
Julien Piette, Frankrig7921020792017-10-16
Mateusz Matysiak, Polen202672724022017-10-16
Mads Danielsen, Danmark49201799612017-10-06
Johnny Madsen, Danmark28752237678792017-09-30
Johnny Salomonsson, Danmark28046619540432017-09-24
Erik Mølgaard, Sverige30228589435072017-09-18
Bjørn Ginman, Danmark2496342672017-09-13
Per Kjær, Danmark17137734274572017-09-11
Thomas Kuppel, Tyskland18418412017-08-21
Per Poulsen, Danmark43984072576682017-08-19
David Monticelli, Belgien10215577528372017-08-15
Asbjørn Jensen, Danmark10014427230322017-08-11
Christer Brostam, Sverige648100323182017-08-09
Lars Gabrielsen, Danmark8914041038372017-08-06
Lars Adler Krogh, Danmark10622259850322017-07-30
Carsten Holm Petersen, Danmark2589899632017-07-25
Elly Hansen, Danmark203911855792017-07-13
Steffen Fahl, Danmark191977418612017-07-12
Flemming Pagh Jensen, Danmark314595182017-07-10
Joachim Bertrands, Belgien623927417222017-06-29
Erik Røjgaard, Danmark2188315052017-06-15
Lars Nielsen, Danmark14814812017-06-13
Keld Jakobsen, Danmark856363520802017-06-12
Arne Kiis, Danmark37546646139032017-06-12
Erling Krabbe, Danmark14211278048352017-06-12
Ib Jensen, Danmark24741254371122017-06-10
Vagn Wendel Sørensen, Danmark15825822017-06-10
Jørgen Kabel, Danmark13834133165162017-06-06
Jens Paulsen, Danmark443785918952017-06-01
Jens Kirkeby, Danmark535869732192017-06-01
Otto Samwald, Østrig17617926628722017-06-01
Allan Haagensen, Danmark162008436612017-06-01
Karin Gustausen, Danmark91176855892017-05-27
Erik Rosendahl, Danmark418726712017-05-25
Villy Pedersen, Danmark161844916062017-05-19
Knud Pedersen, Danmark576111621667282017-05-16
Finn Bro, Danmark131865723632017-05-10
Peter Petersen, Danmark2125010462017-05-08
Lars Witting, Danmark347415434992017-04-17
Asger Røjbek Sørensen, Danmark15625622017-04-15
Troells Melgaard, Danmark598397129142017-04-15
Arne Borg Rasmussen, Danmark5980925232017-04-12
Johan Christian Homann, Danmark6430710142017-04-08
Palle Sørensen, Danmark10814519537252017-04-08
Torben Juul Hansen, Danmark15715712017-04-06
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige15719205528662017-04-06
Jørgen Munck, Danmark547603952222017-04-05
Frank Abrahamson, Danmark636386534102017-03-29
Peter Bonne Eriksen, Danmark26925625026402017-03-28
Kim Duus, Danmark11414860228542017-03-23
Gábor Bodor, Ungarn131475716772017-03-22
Helle Kjær Erichsen, Danmark192265817632017-03-16
Jan Skrubbeltrang, Danmark889619784612017-03-15
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark3312816312017-03-14
valdemar overgaard petersen, Danmark13493492017-03-06
Claus Andersen, Danmark14444442017-03-02
Tommy Kaae, Danmark405882842762017-02-28
Henry Lehto, Finland869914720762017-02-23
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10315360345932017-02-04
Peter Stronach, Storbritannien10628715922017-01-27
Rune Sø Neergaard, Danmark779993844151682017-01-25
Eigil Larsen, Danmark9710819524972017-01-21
Morten Rasmussen, Danmark635962725292017-01-20
Christian Andersen Jensen, Danmark45272341053502016-12-11
Antoine Joris, Belgien446519021682016-12-05
Jens Kildemoes, Danmark528529012016-11-30
Anni Nielsen, Danmark6513192542872016-11-29
Brian Rasmussen, Danmark9815813902016-11-27
Jesper Schade, Danmark16556552016-11-22
steen jørgensen, Danmark1164687312016-11-18
Lars Jensen, Danmark21939576753952016-11-16
finn folkvardsen, Danmark111626221462016-11-15
Jens Søgaard Hansen, Danmark653121548095022016-11-14
Michael Hansen, Danmark1053467252016-11-10
Ole Krogh, Danmark1224290871299242016-11-08
Peter Nielsen, Danmark339694026117792016-11-08
Arne Torkler, Danmark161196724062016-11-06
Christian Rørdam, Danmark434485929772016-10-22
Niels Behrendt, Danmark679500028132016-10-22
Tore Vang, Norge5510351677632016-10-20
Jens Mikkel Lausten, Danmark153488886842016-10-13
Torben Sebro, Danmark578337030972016-10-08
Szilard J. Daroczi, Rumænien517632825352016-09-24
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark431319442016-09-20
Ole Bo Olsen, Danmark372882417072016-09-12
ragnar smith, Danmark9686732052016-09-11
Matthieu Canévet, Frankrig192378921712016-09-10
Hans Erik Jensen, Danmark1056407992016-07-27
Ib Fagerlund, Danmark14204202016-07-25
Torben Lyng, Danmark191719017972016-07-23
Stefan Pfützke, Tyskland7010611533692016-07-15
Brian Christoffersen Skræm, Danmark424478552016-07-15
Svitlana Tkach, Danmark28014902016-07-12
jette østergaard danielsen, Danmark16186182016-07-08
Poul Holm Pedersen, Danmark334080925342016-07-03
Søren Kristoffersen, Danmark1249176999787732016-07-03
Per Schiermacker-Hansen, Danmark10016036244982016-06-24
Esper Boel, Danmark320068472016-06-18
Knud Nielsen, Danmark19629622016-06-16
Anders Hammergart, Danmark8216560036302016-06-04
Peter Zeller, Schweiz9861716382016-06-03
Christian Leth, Danmark5613967442402016-06-01
Henrik Asbjørn Pedersen, Danmark211618479802016-05-27
J Ole Andersen, Danmark432995814152016-05-24
Hugo Touzé, Frankrig532587572016-05-22
Maximilian Fader, Tyskland13523522016-05-15
Hans Henrik Bay, Danmark502757619072016-05-12
Bo Lassen Christiansen, Danmark426469402016-05-12
Damien Gailly, Belgien1123512352016-05-11
Martin Strømkjær, Danmark3357213442016-05-10
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark9210562324212016-05-09
Stano Harvančík, Rumænien14854852016-05-03
Erik Bogh Nielsen, USA9710375124912016-03-19
Michael Hofmann Caspersen, Danmark16336332016-03-08
Dominik Becker, Tyskland6647814142016-03-01
Lars Halkjær, Danmark432139002016-02-26
Tommy Bjørk, Danmark5469412282016-02-16
Bjørn Kjellemyr, Norge13763762016-02-14
Torben Lund-Hansen, Danmark532348502016-02-12
Frédéric Jiguet, Frankrig567956724382016-02-02
Kai Lindegaard, Danmark217559942016-01-08
Søren Nancke, Danmark101449928642016-01-02
Zoltan Baczo, Danmark6548513452015-12-31
Mathieu Bally, Schweiz1134013402015-12-22
Tony Søholm Larsen, Danmark222236614572015-12-05
Mikkel Høegh Post, Danmark24143465565502015-12-02
Lasse Patrick Simensen, Norge3280410512015-11-16
Anders Østerby, Danmark335927567282015-11-13
Neer Div Bankoti, Indien14754752015-11-12
Heidi Frederiksen, Danmark2296617202015-10-02
Martin Lund, Danmark41114134862015-09-29
Philip Dam, Danmark15445442015-09-28
Niels Evald Jensen, Danmark2255414742015-09-19
Niels Lech Pedersen, Danmark14274272015-09-14
Jan Jörgensen, Sverige91052215292015-09-11
Søren Kristensen, Danmark899938337672015-09-08
Jens Thalund, Danmark2177174702521012015-09-04
Lisbeth Bech, Danmark643028462015-09-04
Bo Tureby, Danmark57999917859462015-09-01
Jens Brandt, Danmark15775772015-08-29
Nikolaj Thomsen, Danmark931524512015-08-20
Thorsten Stegmann, Tyskland1139313932015-08-14
Lars Erdmann, Danmark19039032015-08-07
Mikkel Bello Andreasen, Danmark14334332015-08-07
Erik Christophersen, Danmark4479125802015-07-19
Maciej Buchalik, Polen1173117312015-07-19
Arvid H Anthonsen, Norge29165198662015-07-07
Daniel Pettersson, Sverige32446630531022015-07-02
Rie Jensen, Danmark312224262015-07-02
Fabian Schneider, Schweiz526512622412015-06-29
Svend Fischer-Nielsen, Danmark17047042015-06-23
Per Finn Nielsen, Danmark6811185641152015-06-23
Daniel Mauras, Frankrig1141414142015-06-23
Jan Andruszkow, Danmark4334811622015-06-22
Hendrik Weindorf, Tyskland7411952131442015-06-17
Morten Dehn, Danmark7717817532015-05-28
Lars Andersen, Danmark435237221102015-05-22
Rasmus Due Nielsen, Danmark131938122332015-05-21
uffe jensen, Danmark15495492015-05-11
Peter Rodemann, Danmark5769229152015-04-17
Aleks Lund, Danmark1161916192015-04-11
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark1476909252015-03-26
Elmer Pedersen, Danmark332693318382015-03-23
András Fodor, Ungarn568599645472015-03-10
Finn Nørregaard, Danmark10599610822015-03-09
Helle Dyrting, Danmark191034410472015-03-07
Julien Mazenauer, Schweiz4292311492015-02-18
David Andersson, Sverige12813805821472015-02-14
jules phillips, Danmark1133613362015-01-25
Nis Lundmark Jensen, Danmark20633942140412015-01-09
Brahim Birds, Marokko3267812352014-12-19
Mikael Nord, Sverige549111929772014-12-14
Marcel Klootwijk, Holland3470517812014-11-28
Franziska Guepner, Tyskland3536318822014-11-18
Jens Röw, Tyskland1285428542014-11-17
Mads Herbøl, Danmark2533743312014-11-13
Ole Skrubbeltrang, Danmark6600214552014-11-13
Chris Baines, Storbritannien131498717542014-11-10
Richard Bonser, England19630340137782014-10-28
Finn Laugo Sørensen, Danmark23230741934732014-10-16
erik van bogaert, Belgien1136113612014-10-16
Bengt Bengtsson, Sverige142031835032014-10-14
Jonna Lindegård, Danmark6564712612014-10-12
John Frikke, Danmark272057816572014-10-11
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark61039641292014-10-09
Carl Søndergaard, Danmark6950723872014-10-03
Henrik Laust Bøhmer, Danmark5411237156502014-09-29
Ulla Paulsen, Danmark182174423532014-09-12
Christian Terp, Danmark4419314962014-08-29
Lars Frede Petersen, Danmark2209910752014-08-25
kai nissen, Danmark101176117032014-08-18
Kjeld Lund, Danmark121570832312014-08-13
Thomas Elbek, Danmark6602611822014-08-11
Rud Lynge, Danmark1140214022014-08-04
Luca Boscain, Italien161473312092014-07-31
Johannes Rydström, Sverige21825958132272014-07-29
Kim Mogensen, Danmark3371413732014-07-28
Tomas Lundquist, Sverige20731402936592014-07-10
Graeme Joynt, England3269312162014-06-27
Arnold Georg Houmann, Danmark273474031272014-06-26
Lars Rostgaard, Danmark22228953750052014-06-13
Henrik Hougaard Larsen, Danmark81141421672014-06-10
Thomas Kehlet, Danmark669782828342014-06-06
Claus Vind-Andreasen, Danmark202715325592014-06-05
Rami Mizrachi, Israel121406317232014-06-03
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2263950180022014-05-27
Jens Jørgen Andersen, Danmark17732884072022014-05-22
Søren Vinding, Danmark1338947613572014-05-13
Kasper Anias Møller, Danmark16436432014-05-09
Bo Valeur, Danmark8676312112014-05-02
Johannes Ferdinand, Tyskland131472721832014-04-28
Benjamin Steffen, Tyskland191763415412014-04-24
Tom Conzemius, Luxembourg320629642014-04-23
Fredrik Ström, Sverige5455210032014-04-18
Tommy Karlström, Sverige2202712042014-04-10
Jan Helbo, Danmark867648726422014-04-06
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark2216010882014-04-03
Lauge Fastrup, Danmark202577923612014-04-03
Ole Zoltan Göller, Danmark47871252783052014-03-28
Magnus Corell, Sverige1140514052014-03-25
Ronny Malm, Sverige406551625172014-03-16
Karsten Busk Laursen, Danmark18668662014-03-04
Mark Walker, Danmark1018653622092014-03-02
Freddy Rosning, Danmark283691731822014-02-20
Charlotte Christel Jønsson, Danmark3260210282014-02-14
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3406321752014-02-12
Jean-Pierre Jordan, Frankrig413729819022014-02-08
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark7875421352014-02-02
Poul-Henrik Bergmann, Danmark1117311732014-02-02
Stephan Skaarup Lund, Danmark15023703052732014-01-27
Janni Christoffersen, Danmark7607211552014-01-21
Christian Michael Villadsen, Danmark11881111222014-01-08
Steen Winkel, Danmark14992510902014-01-07
Leif Høgh Olsen, Danmark72384340878232014-01-06
Åge Mathias Matthiesen, Danmark91678331512014-01-04
Jonas Holmqvist, Sverige131571118912014-01-03
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark101215239502014-01-03
Gert Rasmussen, Danmark554965317382014-01-02
Anders Bojesen, Danmark122028754762013-12-31
Thorkil Brandt, Danmark141969718502013-12-29
Jeppe Bundgaard, Danmark91755941512013-12-29
Rene Rantzau, Danmark233780655642013-12-29
Kim Fich Larsen, Danmark18528522013-12-27
Henrik Kisbye, Danmark49956184864392013-12-24
Kenneth Bach Christensen, Danmark585312940672013-12-23
John Kyed, Danmark13927844096402013-12-22
Johan Stenlund, Sverige5500513772013-12-20
Dubois Laurent Yves, Frankrig2245213102013-12-17
Espen Lie Dahl, Norge457251027332013-12-17
René Larsen, Danmark7511039834032013-12-15
Lars Rudfeld, Danmark424226821492013-12-13
Janis von Heyking, Sverige523224812642013-12-12
Rolf Danielsen, Danmark1321032102013-12-12
Anders Roel, Danmark111353121672013-12-10
Karina Jensen, Danmark1210821082013-12-10
Anton Herrig Liebermann, Danmark81565747132013-11-29
Thomas Jensen, Danmark81176919662013-11-29
Petri Kuhno, Finland3373813342013-11-21
Julia Zeitzer, Danmark1113911392013-11-12
Micha A Neumann, Danmark17447442013-11-12
mats svensson, Sverige4523714212013-11-09
Jakob Dall, Danmark8417541644892013-11-09
Stig Linander, Danmark11116558263782013-11-07
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2365618312013-11-06
Emil Fich Larsen, Danmark7819115822013-11-04
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3715931672013-11-04
Torben Olsen, Danmark2949863032013-11-02
John Pedersen, Danmark10316843546762013-11-02
Niels Poul Dreyer, Danmark40649760632892013-10-29
Jakob Engelhard, Danmark192843934872013-10-23
John G. Dinesen, Danmark375220923422013-10-22
Jon Lehmberg, Danmark12016538241812013-10-22
Mads Elley, Danmark172907730982013-10-21
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91626428652013-10-20
Frank Desting, Danmark457160330352013-10-20
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien52185305744722013-10-16
Patric Lorgé, Luxembourg132871036852013-10-10
Hampus Lejon, Sverige122114427672013-10-07
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10116181828762013-10-07
Hamid Yadane, Marokko5413610252013-10-07
Lise Nielsen, Danmark1346734672013-10-06
Alen Ploj, Slovenien6760015022013-10-04
Mogens Neergaard, Danmark2207510832013-10-03
Ingar Støyle Bringsvor, Norge323591817572013-10-01
Ole Kristjansen, Danmark3474918332013-09-29
David Boertmann, Danmark469099038252013-09-27
Josh Rhys Jones, England326009233802013-09-27
Wolfgang Jakob, Tyskland3523519942013-09-24
Greg McIvor, Sverige173094121672013-09-20
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark295999429782013-09-19
Klaus K. Nielsen, Danmark2541043402013-09-18
Vicky Knudsen, Danmark1219221922013-09-17
kurt jensen, Danmark1100910092013-09-17
Marcin Faber, Polen320048442013-09-17
Finn Nielsen, Danmark19429422013-09-15
Christian Eilers, Danmark485800320102013-09-11
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3409316742013-09-05
Dave Barnes, Danmark5566121812013-09-05
Jure Novak, Slovenien1104710472013-09-02
Robert Paepke, Sverige729930442182013-08-29
Richard Burzynski, Danmark424563222042013-08-29
Carsten Lundberg, Danmark3350914012013-08-28
Charlotte Thomsen, Danmark3781336572013-08-28
Jens Eriksen, Danmark7216613754382013-08-26
Peter Bundgaard, Danmark61140645272013-08-26
Tonny Papillon, Danmark172302924932013-08-22
Henning Krog Søndergaard, Danmark1135613562013-08-22
Allan Gudio Nielsen, Danmark111842629722013-08-15
Birthe Kirk Gawinski, Danmark3320713552013-08-09
Thomas Kuppel, Tyskland6790415972013-08-08
Stefan Stürup, Danmark4458818152013-08-08
Oluf Lou, Danmark41520853442013-08-02
Vagn Freundlich, Danmark9514113731842013-07-27
sissel fossat, Danmark1116211622013-07-11
Jonas Landolt, Schweiz1326632662013-07-10
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark1102610262013-07-06
Pasi Parkkinen, Finland16625122632972013-07-03
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark457986462252013-06-30
John Jørgensen, Danmark6570811062013-06-30
Rolf Nagel, Tyskland202756821232013-06-24
Leif Bolding, Danmark91175719122013-06-22
Daniel König, Tyskland748178542013-06-22
Henning Rose Sørensen, Danmark11619025225482013-06-19
Karsten Mose, Danmark2199510532013-06-18
Jan Durinck, Danmark224522536852013-06-17
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1348734872013-06-14
Ole Amstrup, Danmark25240777646692013-06-11
Szabolcs Kókay, Ungarn61136729242013-06-09
Christian Ljunggren, Sverige111458817552013-05-27
Brahim Mezane, Marokko7789714742013-05-26
Johanna Hartmann, Danmark1207420742013-05-23
Jacob Breson Neumann, Danmark191971816012013-05-23
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5606716142013-05-22
Ken Sievertsen, Danmark1838983892013-05-21
David B. Collinge, Danmark111941231552013-05-21
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark233383030322013-05-19
Rune Bisp Christensen, Danmark15825336938312013-05-15
Troels M. Krogh, Danmark1125212522013-05-15
Anders Wiig Nielsen, Danmark254036151242013-05-13
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12420708168972013-05-11
Tommy Studsholt Christensen, Danmark375857024222013-05-10
Jens Kristian Kjærgård, Danmark42991914669992013-05-07
Benny Nørgaard, Danmark1157215722013-05-02
Kent Olsen, Danmark389443380242013-04-30
Henrik Baktoft, Danmark2406624102013-04-30
Willy Jørgensen, Danmark19529522013-04-30
Franck Ishøi, Danmark333934823322013-04-17
Hjalte Kjærby, Danmark2473525772013-04-14
Stephen McAvoy, Irland5569515812013-04-14
Klaus Schak Laursen, Danmark3712538722013-04-13
Finn Carlsen, Danmark295489631342013-04-11
Anna Kjøller, Danmark1162916292013-04-10
Zbyszek Kajzer, Polen18638632013-04-08
Kirsten Jæger, Danmark1140814082013-04-08
Thomas J. Simonsen, Danmark467568131832013-04-04
Anders Bacher Nielsen, Danmark20115158123992013-04-02
David Erterius, Sverige29440798437762013-04-02
Sven Dall, Danmark2295718572013-03-31
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark222382724332013-03-28
Benny Rytter, Danmark1161816182013-03-27
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark9694215352013-03-25
Michael Køie Poulsen, Danmark233522145952013-03-25
Markus Tallroth, Sverige8013806038622013-03-22
Peter Dam, Danmark14122465132022013-03-18
Ivan Sjögren, Sverige616533617642013-03-16
Jonas Halberg, Danmark3370914992013-03-08
Hans Lind, Danmark122826345552013-03-05
Christian Michael Mortensen, Danmark1217821782013-03-01
Mette H. H. Hansen, Danmark4678633882013-02-28
Søren Garder Brask, Danmark215418452013-02-28
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark4386611932013-02-25
Anne Themsen Flindt, Danmark1135413542013-02-21
Gert Sørensen, Danmark1131813182013-02-20
Tormod Amundsen, Norge182358026132013-02-19
Kristoffer Hansen, Danmark61218229412013-02-18
Flemming Lang, Danmark81660735712013-02-14
Morten Jenrich Hansen, Danmark334161638722013-02-13
Søren Skov, Danmark576102864740732013-02-12
Terje Kolaas, Norge354824325172013-02-12
Karsten Garcia Pedersen, Danmark8641211502013-02-11
wally morell, Danmark1132113212013-02-10
Hjalte B. Johansen, Danmark81002527392013-02-03
Trösch Stephan, Schweiz2286516022013-02-01
Miska Nyúl, Ungarn18348342013-01-29
Thyge Enevoldsen, Danmark1100610062013-01-28
Chr. G Nielsen, Danmark1195019502013-01-26
Knud Jørgen Olsen, Danmark6845424802013-01-23
Poul West Lauritsen, Danmark1105610562013-01-14
Christoffer Elias Kaae, Danmark428698232013-01-08
Søren Peter Pinnerup, Danmark51143939282013-01-07
Benny Steinmejer, Danmark1167316732013-01-02
Svend Erik Frandsen, Danmark529000432362012-12-29
Niels Jørgen Askirk, Danmark14944942012-12-23
Harry J Lehto, Finland5714972652032012-12-21
Anders Bræstrup, Danmark1165316532012-12-17
Svend Rønnest, Danmark12917481238392012-12-09
Otto Madsen, Danmark2257815212012-12-05
Mads Syndergaard, Danmark16886882012-12-04
Jesper Johannes Madsen, Danmark1190219022012-11-28
Andreas Petersen, Danmark293999246982012-11-19
Kennerth Kristensen , Danmark2369418702012-11-14
Poul Ulrik, Danmark1188718872012-11-08
jesper nexø arvesen, Danmark4414112562012-11-07
Lasse Strandgaard, Danmark51006528302012-10-26
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1348734872012-10-25
Torben Laursen, Danmark334197629962012-10-23
Henrik Dissing, Danmark1136213622012-10-18
Erhardt Ecklon, Danmark5613306747372012-10-12
Niels-Christian Christensen, Danmark4517216202012-10-07
Torben Back Sørensen, Danmark1100110012012-10-07
Henrik Mikkelsen, Danmark5211085157302012-10-03
Per Huniche Jensen, Danmark1941647100812012-10-01
Carsten Egevang, Guinea3452120462012-09-23
Leif Holmskov, Danmark183143432072012-09-23
Poul Thrane, Danmark142962952362012-09-18
Gert Jeppesen, Danmark14420551054912012-09-15
Peter Lauritzen, Danmark4362713742012-09-12
Klavs Frandsen, Danmark217429582012-09-12
Bent Carstensen, Danmark244422049092012-09-09
Gabor Graehn, Danmark3284810362012-09-06
André Riis Ebbesen, Danmark264817225172012-08-30
Rafael Armada, Spanien2321019152012-08-30
Bjørn Erik Hellang, Norge3387514062012-08-27
Mogens T. Kofod, Danmark2241412872012-08-26
Lasse Olsson, Sverige232641923682012-08-20
Wout De Rouck, Belgien2354420322012-08-20
Michael Grell, Danmark31324376252012-08-20
Terry Townshend, Storbritannien7912873945762012-08-20
Terje O. Nordvik, Norge4834031622012-07-27
Johannes Christian Harbou, Danmark789627133162012-07-16
Peter Østrup Jensen, Danmark1126112612012-07-16
Jonas Gildebro, Danmark19099092012-07-16
Søren Nygaard, Danmark7016488453882012-07-15
Michael Schwalbe, Danmark122539631572012-07-08
John Mikkelsen, Danmark2226812842012-06-26
Christian Martin Glahder, Danmark131355317482012-06-26
Frode Jacobsen, USA465383219132012-06-23
Raphaël Lebrun, Belgien2792654692012-06-21
Omar Runolfsson, Island131397419542012-06-20
Bo Jensen, Danmark11112671322002012-06-19
Jan Speiermann, Danmark399352158892012-06-15
Martinez Jonathan, Frankrig24528805625152012-06-05
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark396637339782012-06-01
Daniela Gruber, Tyskland431749772012-05-31
Nikolaj Noel Christensen, Danmark345593831892012-05-31
Andreas Guldager, Danmark131489616922012-05-30
Benny Kristensen, Danmark12323701038102012-05-23
Benoit Nabholz, Frankrig141837925582012-05-23
John Mikkelsen, Danmark1161916192012-05-21
Palle Hove Christensen, Danmark3472817522012-05-21
André Julinder, Sverige3408920152012-05-14
Jesper Høy Hansen, Danmark3321315962012-05-11
Jan Mogensen, Danmark293739225092012-05-09
tue hartmann, Danmark17847842012-05-06
Niels Frost, Danmark1192619262012-04-29
Kim Aaen, Danmark5412849456932012-04-19
Kjeld Pedersen, Danmark1119811982012-04-17
Mattias Nordlund, Sverige4670523432012-04-17
Christophe CAPELLE, Frankrig8925616582012-04-14
Thomas Bernhardsson, Sverige8611119119692012-04-13
Ole Skrubbeltrang, Danmark3356015592012-04-12
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark141742215392012-04-11
Bent Nielsen, Danmark6532912162012-04-09
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33939393132522012-04-09
Domen Stanic, Italien141914120092012-04-08
Reto Burri, Schweiz121529018472012-04-06
Jesper Sonne, Danmark131969423212012-03-30
Steen Christensen, Danmark4555421832012-03-30
Frank Simonsen, Danmark112523739872012-03-29
Eirik Nydal Adolfsen, Norge1142314232012-03-29
Susanne Jepsen, Danmark14721925954152012-03-23
Martin Høj Hansen, Danmark16966962012-03-22
Anders Tørressen Hangaard, Norge51181338542012-03-21
Michael Mosebo Jensen, Danmark12429011284912012-03-20
Tobias Berger, Sverige435078823062012-03-20
Kjetil Schjølberg, Norge346268947862012-03-12
Steen Reimers, Danmark111978230242012-03-11
Flemming Ahlmann, Danmark6014159667542012-03-10
Claus Johansson, Danmark161941714972012-03-09
Mogens H. Foder, Danmark19489482012-03-07
Clausjannic Labuz, Danmark11020123659732012-03-06
Kurt Prentow, Danmark71500830942012-02-28
Mathieu Bally, Schweiz354561626622012-02-26
Jan Jespersen, Danmark71157120552012-02-24
Nicolas Pierre Beyer, Danmark1109710972012-02-24
Leander Khil, Østrig224535531292012-02-22
Malte Christensen, Danmark1124912492012-02-21
Stefan Hage, Sverige3543624502012-02-16
Svend Nørgaard, Danmark111431722992012-02-16
Henrik Poulsen, Danmark2237313722012-02-13
Rune Bjerre, Danmark347791648172012-02-12
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark244871140962012-02-12
Steve Nuttall, England1117411742012-02-12
Michael Sørensen, Danmark6669920822012-02-10
Vagn Gjerløv, Danmark319928032012-02-06
Stefan Cherrug, Sverige192668319902012-02-06
Allan Helge Nolte, Danmark2301220152012-02-06
Mark Desholm, Danmark1288328832012-02-06
Lars Ernst, Danmark18088082012-02-02
kim jespersen, Danmark2176711202012-01-31
Henrik Just, Danmark7412978539762012-01-26
Yann Kolbeinsson, Island183802228982012-01-25
Marcus Erik Danielsson, Sverige141425716722012-01-12
Kris De Rouck, Belgien1109610962012-01-08
Thomas Hultquist, Sverige3575424182012-01-07
Jacob Sterup, Danmark223931034902012-01-04
Jakob Hochuli, Schweiz8985919282011-12-30
Egon Iversen, Danmark2482330112011-12-29
Kurt Vogt, Danmark27193799822011-12-27
Jens Ole Byskov, Danmark453401320532011-12-24
Julian Guy Bell, Norge1159915992011-12-23
Vlad Cioflec, Rumænien6668615552011-12-22
Jan Kåre Ness, Norge72633869272011-12-14
Niels Jarnum, Danmark6680526082011-12-13
Jens Ballegaard, Danmark61158240142011-12-11
Lars Smith, Danmark173039443202011-12-09
Stinne Aastrup, Danmark4609520802011-12-05
Kresten Hansen, Danmark2275317922011-12-01
Kristian Poulsen, Danmark2259315942011-11-18
Pete Antrobus, England3487920772011-11-16
erik ehmsen, Danmark101053115602011-11-16
morten jønck, Danmark328579942011-11-12
Alf Petersson, Sverige427763240822011-11-02
Albert J. de Jong, Holland1155315532011-11-01
Nicki Sørensen, Danmark568059525042011-10-31
Hugh Harrop, Skotland2394520392011-10-26
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark91194215912011-10-25
Claus Lunde Pedersen, Danmark101258916272011-10-25
Kristian Laustsen, Danmark5887422272011-10-23
Jørn Vinther Sørensen, Danmark112066032412011-10-20
Leif Pedersen, Danmark284763623762011-10-16
Iben Hove Sørensen, Danmark1428942892011-10-15
Dan Bruhn, Danmark2352820922011-10-13
Dominic Mitchell, Storbritannien172093519182011-10-10
michael jürgensen, Danmark1177417742011-10-09
Jan Eske Schmidt, Danmark245618445792011-10-08
Steen Drozd Lund, Danmark101641222832011-10-07
Henrik Knudsen, Danmark194981448382011-10-05
Richard Ek, Sverige366954148462011-10-03
Allan Prang, Danmark1305530552011-10-02
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71610627792011-10-01
Anders E. Sørensen, Danmark12525136651582011-10-01
Martin Rivero, Danmark2339018902011-10-01
Benjamin Gnep, Tyskland2219912012011-09-30
Jesper Segergren, Sverige2380421372011-09-27
Per Hirslund, Danmark17607602011-09-25
Maurizio Sighele, Italien9842716342011-09-25
Christian Axelsen, Danmark468708461022011-09-25
Thurel Julien, Gambia13214677518132011-09-18
Jens Ryge Petersen, Danmark214498633202011-09-16
Bent Staugaard Nielsen, Danmark71103420402011-09-05
Jonn Leffmann, Sverige141927519252011-08-22
Christoph Moning, Tyskland141485914002011-08-20
Jesper Brinkmann, Danmark183409528922011-08-17
nick petersen, Danmark4476613192011-08-16
david drangsland, Norge162536926972011-08-13
Aage Kabbelgaard, Danmark1131713172011-08-12
John Dreyer Andersen, Danmark254107424392011-07-31
Wolfgang Trimmel, Østrig1265226522011-07-29
Jeppe Berthelsen, Danmark19599592011-07-27
Kurt Willumsen, Danmark17057052011-07-27
Knud Kjeldsen, Danmark19679672011-07-27
Anders Søgaard, Danmark12924891536682011-07-17
Yoav Perlman, Israel152856826022011-07-14
Hallgeir Fisketjøn, Norge8885616952011-07-07
Jens Overgaard Christensen, Danmark9416657438312011-07-01
Felix Jachmann, Tyskland2288314822011-06-24
Rasmus Hald, Norge2240013072011-06-17
Aidan G. Kelly, Irland2380621762011-06-14
Maarten Zorgdrager, Holland6905118062011-06-02
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1154415442011-05-24
Thomas Maul, Danmark8610420521412011-05-16
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1192419242011-05-12
Oskar Nilsson, Sverige2324218452011-05-09
Klaus Bjerre, Danmark346134738762011-05-04
Jørgen Dam, Danmark24544417736332011-05-04
Paul Jacobsen, Danmark1202320232011-04-23
Claus Boe Tøndering, Danmark2257114382011-04-19
Luca Andrei Dehelean, Rumænien141979720922011-04-06
Thomas Nielsen, Danmark203269534612011-03-24
Gabriel Schuler, Schweiz16932277936302011-03-23
Lars Petersson, Sverige19229222011-03-19
Lars Laursen, Danmark1204020402011-03-10
Brian Thomsen, Danmark5650720712011-03-08
Kristian Ribers, Danmark1109310932011-02-27
Lee Victor Gregory, Storbritannien2437425072011-02-21
Bo Thyge Johansen, Danmark1344234422011-02-16
Martin Kviesgaard, Grønland295807738202011-02-13
Svend Erik Olesen, Danmark1205320532011-02-10
Martin Oomen, Sverige142189520322011-02-07
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71536531352011-02-03
Tim Hesselballe Hansen, Danmark72334552562011-01-30
Martijn Bunskoek, Holland101282014472011-01-27
Kai Gauger, Tyskland101570720682011-01-27
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1164716472011-01-23
Thomas Riedel, Danmark4658025792011-01-14
Torben Jepsen, Danmark131933121252011-01-13
René Christian Hansen, Danmark1131513152011-01-13
Bo Svensmark, Danmark71590347682011-01-10
Odysseas Tsimoulis, Grækenland253819219392011-01-09
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark1111511152011-01-08
Hans Gleie, Danmark2397822162010-12-29
Johan Stenlund, Sverige438317636892010-12-20
Chris Romeiks, Tyskland142418323982010-12-12
Cristian Jensen Marcet, Danmark367681241692010-12-10
Ies Meulmeester, Holland121876719302010-12-03
Bo Sonne Sørensen, Danmark295955047232010-11-24
Seamus Enright, Irland2513940142010-11-21
Hans Larsson, Sverige358200946162010-11-07
Martin Roost, Schweiz2283916012010-11-07
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark457413531412010-10-29
Kurt Bredal Christensen, Danmark113209869722010-10-28
Bjørn Grøn, Danmark4643825122010-10-27
Dirk Van Gansberghe, Italien202254415812010-10-21
Knud Erik Christensen, Danmark1263526352010-10-20
Aron Andersson, Sverige4515015312010-10-20
Stéphane Bocca, Belgien2440125602010-10-19
Jurgen Lehmann, Finland1149014902010-10-12
Knud N. Flensted, Danmark162946830582010-10-10
Tomas Svensson, Sverige447777039912010-10-08
Søren Gjaldbæk, Danmark2434122832010-09-29
Henrik Mouritsen, Tyskland82204042962010-09-29
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3450515512010-09-28
Ole Lorenzen Post, Danmark1221822182010-09-27
Leo Heemskerk, Holland1229922992010-09-26
René Worup Rørbæk, Danmark1117511752010-09-22
Kristian Laustsen, Danmark61092425982010-09-22
Lars Borup, Danmark357694738602010-09-19
Birger Algot Tørnblad, Danmark2205010662010-09-14
Aleix Comas, Spanien6839917182010-09-05
Henrik Kolsbjerg, Danmark8937714102010-08-27
Ivan Petric , Slovenien81206028892010-08-22
Christoph Moning, Tyskland31142454472010-08-18
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2338723242010-08-10
Hans Pinstrup, Danmark193376631142010-08-09
Klaus Mortensen, Danmark5310013434222010-08-07
Henrik H. Søndergaard, Danmark71153724262010-08-05
Henning Broe, Danmark1100510052010-08-05
Alf Frølich, Danmark1255225522010-08-02
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1144214422010-07-26
Gordon Hodgson, England1213921392010-07-15
Marco Hammel, Schweiz1125612562010-07-12
Birger Hultengren, Danmark1146014602010-07-07
Simon Sigaard Christiansen, Danmark508393730002010-07-02
ji be, Schweiz182708525892010-06-21
Stig Toft Madsen, Danmark2354017712010-06-17
Anne Blotting, Danmark2216712232010-06-17
Per Ekberg Pedersen, Danmark173476646302010-06-15
Heine Oldenskov, Danmark5628918912010-05-30
Vinni Bruhn, Danmark71155735582010-05-29
Per Allan Degn, Danmark101334917412010-05-28
Jani Vastamäki, Finland61316032642010-05-28
Martijn Bot, Holland8616374429022010-05-26
Albert Steen-Hansen, Danmark17535905960122010-05-04
Patrik Jonasson, Sverige1148514852010-05-02
Hans Jørgen Riis, Danmark2297717082010-04-23
Thomas Kuppel, Tyskland1227522752010-04-23
Peter Steen Henriksen, Danmark1170517052010-04-19
Torben Byfoged, Danmark2294515612010-04-13
Jan-Michael Breider, Sverige4640521292010-04-06
Niels Odder, Danmark4708123192010-03-27
Ulf Eschou Møller, Danmark296488680542010-03-26
Mogens Hansen, Danmark33972380043092010-03-19
Thorkild Lund, Danmark1177917792010-03-15
Steen Højmark-Jensen, Danmark1296929692010-03-07
Hanne April Farnæs, Danmark3394014322010-03-07
Lars Mejlby, Danmark193524735462010-03-05
per mattisson, Danmark2409721692010-03-01
Christian Brinkman, Holland1132213222010-02-23
Johnny Laursen, Danmark12221647234062010-02-23
Flemming Værgman, Danmark1179017902010-02-21
Dan Allan Nielsen, Danmark2353218092010-02-18
Lene Vejen, Danmark41085550592010-02-14
Arild Breistøl, Norge142200630392010-02-11
Jan Kiel, Danmark82025352322010-02-06
Thomas W. Johansen, Danmark92219861852010-02-04
Jean Seeberg, Danmark3448116052010-01-31
Jacob Dalsten Petersen, Danmark314877321002010-01-31
Henrik Bengtsson, Danmark3475719132010-01-24
Ken Rasmussen, Danmark3717040882010-01-24
Tommy Andre Andersen, Norge132244022532010-01-18
Bjarne Skule, Danmark171775114002010-01-12
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark2226212492010-01-11
Carsten Lyhr Hansen, Danmark51021322272010-01-05
VASLIN Matthieu, Frankrig10114267925962010-01-05
Timme Nyegaard, Danmark2258913232010-01-03
Lars Andersen, Danmark1172417242010-01-01
Fülöp Attila, Rumænien1206320632009-12-25
Josh J Shaw, England2305218422009-12-25
Nico de Vries, Holland1166116612009-12-20
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1130413042009-12-06
Pieter Vantieghem, Belgien254877244722009-11-26
Søren Brinch, Danmark133075170582009-11-22
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5739817492009-11-19
Arne Lilhauge, Danmark7935618332009-10-19
Brian Wielsøe, Danmark1681268122009-10-14
Jan Ole Kriegs, Tyskland3506717472009-10-13
Jan Hjort Christensen, Danmark71811067002009-10-13
Thomas Bentsen, Norge2305315802009-10-12
Kermarrec Corentin, Frankrig304190826542009-10-11
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5577813802009-10-08
Jan Ravnborg, Danmark91782231552009-10-06
Tue Romanow, Danmark1209320932009-10-06
David Lundgren, Sverige1202220222009-09-18
Mårten Müller, Sverige3638122632009-09-13
Flemming Eskildsen, Danmark1178617862009-09-07
Kurt Rasmussen, Danmark71355627912009-09-04
Poul Reib, Danmark5721119892009-08-27
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1443344332009-08-20
Kjetil Johannessen, Norge385968526542009-08-10
Thomas Hellesen, Danmark153424731112009-08-10
Jørgen Witved, Danmark8114274341962009-08-10
Björn Dellming, Sverige1349234922009-08-02
Jan van der Laan, Holland1157315732009-07-31
Mats Wallin, Sverige243865522972009-07-29
Luise Ekberg, Danmark1146614662009-07-26
Jens Maibomm Hansen, Danmark1162616262009-07-19
Karsten Munch Andersen, Danmark3461016842009-07-13
Geir O. Pedersen, Norge162971025572009-06-25
Chris Lansdell, England162868626142009-06-22
Mehmet Goren, Tyrkiet8112331735662009-06-15
Reto Burri, Schweiz344877323822009-06-08
Lotte Skjærbæk, Danmark3363413322009-05-28
Stefan Frello, Danmark1122112212009-05-28
Hans Eli Sivertsen, Færøerne4902526952009-05-24
nuno barros, Portugal1162716272009-05-18
Henrik Madsen, Danmark71360329922009-05-12
Jørgen Hansen, Danmark1198219822009-05-12
Susanne Overgaard Petersen, Danmark61104027292009-05-11
Michael bergman, Sverige51353747522009-05-09
Peter Jensen, Danmark4873630102009-05-07
Birger Bavnsgaard, Danmark1151515152009-04-30
Stig Eide, Norge1249224922009-04-27
Csaba Lendvai, Ungarn1189018902009-04-25
Peter Kuster, Schweiz102106531272009-04-24
finn birkholm-clausen, Danmark41037133742009-04-23
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1232423242009-04-23
Bjarne Nielsen, Danmark3476317282009-04-19
Robert Toft, Danmark3553927232009-04-15
Morten Jørgensen, Danmark91683825482009-04-14
Jacob Neumann, Danmark2287215622009-04-12
Henrik Johansson, Norge2443227082009-04-11
Poul Erik Junk, Danmark5811819662009-04-08
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3414917382009-04-06
Gal Shon, Israel1139413942009-04-06
Jens Boesen, Danmark101825823012009-04-04
Allan Hansen, Danmark3503520502009-04-03
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3382113612009-04-01
Erling Bonde, Danmark3621126172009-03-29
Ole Andersen, Danmark2316520452009-03-29
Stig Westergård, Danmark1305130512009-03-26
Andreas Saul-Rotne, Danmark1162216222009-03-01
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark2230412612009-03-01
Lesley van Loo, Holland111924521082009-02-23
per schmidt, Danmark1149614962009-02-23
Dennis Martinek Langholz, Danmark61190031422009-02-23
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1180318032009-02-20
Marko Gregoric, Slovenien19829822009-02-12
Jonathan Meyrav, Israel3569621782009-02-06
Lars Villadsen, Danmark71118826072009-02-01
Freddy Johansen, Norge61159527512009-01-30
Bence Kókay, Ungarn91476521392009-01-25
Anders Bergman, Sverige3557922482009-01-18
Raffael Ayé, Schweiz91310519012009-01-16
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1147214722009-01-12
Olof Jönsson, Sverige224133838742009-01-11
Florin Chirila, Rumænien61105920462009-01-07
Annette Hansen, Danmark31298975872009-01-07
Klaas Bert Debusschere, Belgien2351320322009-01-06
Luca Sattin, Italien244112624882009-01-05
Erik Ehmsen, Danmark61164748032008-12-29
Thomas Damm Als, Danmark2339418572008-12-22
Lars Lundmark, Sverige1237723772008-12-20
Alex Wallin, Danmark3435917492008-12-15
Martin Søgaard Nielsen, Danmark276087240362008-12-08
Mogens Holme, Danmark2246613002008-11-27
Jos Van den Berg, Holland1298629862008-11-24
Kim Søvæld, Danmark1150115012008-11-18
Roland Jensen, Danmark173406928172008-11-17
Peter ter Heide, Holland1179817982008-11-10
Ole Thyge Plannthin, Danmark6892319022008-11-09
Ma Yan Bryant, Storbritannien274738226622008-11-09
John Martin Mjelde, Norge61135423352008-11-05
Steen Brølling, Danmark1179217922008-11-03
Niki Forintos, Ungarn1118311832008-11-02
Michael Bergman, Sverige2551531212008-10-27
Carsten Fog, Danmark1250825082008-10-25
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark142981129362008-10-22
Jan Salmonsen, Danmark2453223432008-10-19
Marianne Heno Mogensen, Danmark61172344062008-10-18
Kield Andersson, Danmark51000326372008-10-18
Carsten Gadgaard, Danmark8922934371262008-10-17
Torben Andersen, Danmark61229626012008-10-12
Palle Jensen, Danmark3445815202008-10-09
Kim Øllgaard, Danmark91426723362008-10-09
Sanne Busk, Danmark51216649002008-10-08
Eva Agnethe Bramming, Danmark4699818852008-10-06
Henrik Holm Brask, Danmark1181318132008-10-06
Flemming Nielsen, Danmark1123412342008-10-06
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3525318982008-10-06
Mogens Krantz Backe, Danmark5809319522008-09-27
lou bertalan, Tyskland1173217322008-09-25
Per Smith, Danmark1208720872008-09-22
Stéphane Aubry, Schweiz7312431628752008-09-08
John Hornbek, Danmark182635217142008-09-08
Xavier ROZEC, Frankrig3651124472008-09-02
Aron Andersson, Sverige3538928932008-08-28
Ole Kristensen, Danmark81325721212008-08-24
Søren Olin, Danmark2459623282008-08-16
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2500125352008-08-10
Keld Sørensen, Danmark5851223612008-08-02
Marcel van Kammen, Holland2341417712008-07-22
Eric Schaumburg, Danmark61276625642008-07-19
Svend Ove Jensen, Danmark2394621382008-07-14
Espen Støtterud Christensen, Norge6936716482008-06-23
Petri Salo, Finland2656941522008-06-18
Flemming Dane, Danmark3447516032008-06-13
Ole Snerling, Danmark1151415142008-06-04
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3464617682008-05-29
Niels Jørgen Clausen, Danmark91675322062008-05-26
Seamus Mogensen, Danmark2339618292008-05-26
Mona Grundsøe, Danmark254188323222008-05-05
Michael Bonefeld Bladt, Danmark4935838152008-04-30
Alan Clewes, Storbritannien2477833622008-04-26
Jonas Gadgaard, Danmark111878124732008-04-26
Henning Hansen, Danmark4576714732008-04-22
Theis Bacher Nielsen, Danmark5638713852008-04-22
Thomas Lundqvist, Danmark1234123412008-04-19
Ralph Martin, Tyskland264059218842008-04-18
Claus Kesby, Danmark1128012802008-04-16
kim lundqvist, Danmark142395723322008-04-09
Henrik Greve, Danmark3804950512008-04-07
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien51009934472008-03-30
Steen Cruddis, Danmark1260626062008-03-16
Claus Øgard, Danmark2302115332008-03-16
Anders Horsten, Danmark2369219972008-03-14
Patrick Beirens, Belgien2412124302008-03-10
Thomas Eske Holm, Danmark1248124812008-03-02
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8216524230182008-02-27
Frode Falkenberg, Norge204145429312008-02-25
niels bahl andersen, Danmark4627819642008-02-21
Chris Batty, England14225485862782008-02-20
Martin Majlandt, Danmark1204920492008-02-18
Rasmus Strack, Danmark122385227242008-02-06
Lars Peter Johansson, Danmark3656126932008-01-25
Ger Meesters, Holland3773027902008-01-23
Lilly Irene Sørensen, Danmark91532021302008-01-20
Torben Evald, Danmark71459728282008-01-18
Thomas Buus Nielsen, Danmark3841629062008-01-14
Pim Wolf, Holland3595722762008-01-08
Tom Backlund, Finland1329932992008-01-06
Uffe Jensen, Danmark1180118012007-12-28
Andreas Noeske, Tyskland6987919312007-12-16
Michael West, Danmark1196019602007-12-16
Anni Oppelstrup, Danmark2362020322007-12-16
Inger Christoffersen, Danmark1173617362007-12-09
Simon Werngren, Sverige71444925962007-11-29
Tibu Paul Lucian, Rumænien4854832412007-11-24
Barrault Frantz, Frankrig51102225792007-11-24
John N. Jensen, Danmark1219321932007-11-22
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2326521812007-11-06
Niels Kaare Krabbe, Danmark2481127702007-11-04
dave farrow, Storbritannien1195719572007-10-30
christian tiller, Norge1224722472007-10-16
Carsten Egevang, Grønland5112847354862007-10-09
Jack Juliussen, Danmark3529417732007-10-07
Quentin Dupriez, Frankrig1165316532007-10-05
Lonnie Jensen, Danmark1363236322007-10-05
Michal Radziszewski, Polen1220922092007-09-20
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2384319272007-09-09
Janus Ethelberg, Danmark9417015223512007-09-05
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1340734072007-09-02
Kent Schou Larsen, Danmark1147114712007-08-28
Jesper Nielsen, Danmark2357120032007-08-28
Jan Thomsen, Danmark8917158338562007-08-21
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2535029802007-08-18
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne71863138642007-08-18
Joakim Engel, Danmark8317429653672007-08-18
Jens Andersen, Danmark61396133862007-08-17
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1233023302007-08-16
Mark Hammond, Danmark2359422242007-08-15
Jóan Petur Petersen, Færøerne1117511752007-08-11
Johannes Tallroth, Sverige4670219622007-08-08
Inger Andersen, Danmark244536924122007-08-07
Hans Rytter, Danmark234431038102007-08-07
Lars Munk, Danmark1155415542007-08-03
Magne Pettersen, Norge2688834992007-08-03
Johan Emil Løje, Danmark1158715872007-07-31
Lars Omø Christiansen, Danmark1195919592007-07-15
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark51096727022007-07-14
Thomas Hasle Ravn, Danmark2541729692007-07-12
Carsten Poulsen, Danmark326322436402007-07-12
Niels Jørgen Larsen, Dominica163368440012007-07-10
Carl Erik Mabeck, Danmark12725772856952007-07-04
Erik Jensen, Danmark2406520622007-06-26
Jens Holte Frederiksen, Danmark1161316132007-06-25
Tommy Holmgren, Sverige81647224682007-06-24
Erik Edvardsson, Sverige152653224992007-06-05
Linda Mølgaard, Danmark4837732272007-05-30
Erik Breden, USA61019619532007-05-30
Mikko Oivukka, Finland223949229302007-05-20
Bente Steffensen, Danmark1144714472007-05-20
Bjarne Golles, Danmark2456426472007-05-10
Claus Eriksen, Danmark3620524702007-04-29
Erik Agertoft, Danmark173535444442007-04-29
Jan Bosch, Holland1186118612007-04-25
Kristian Borum, Danmark2424222852007-04-22
Søren Langkilde Madsen, Danmark61242024112007-04-21
Birgit Nielsen, Danmark2457323522007-04-15
Ivan Skov Pedersen, Danmark1141314132007-04-10
Poul Emil Kristensen, Danmark1323232322007-04-08
Dennis Andersen, Danmark3500318212007-04-04
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2419222142007-03-04
Ole Stobbe, Danmark2467327642007-02-28
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8819241958292007-02-25
Torben Ethelberg, Danmark193244824032007-02-25
Preben Berg, Danmark194278340282007-02-17
Kaj Krutfelt, Sverige3498618472007-02-05
Arthur R. Jensen, Danmark133834266742007-01-30
Patrick Höhener, Frankrig1200820082007-01-18
Kjetil Schjølberg, Norge1178217822007-01-09
Peter Christiansen, Danmark428618356222006-12-31
Johannes Erritzøe, Danmark2445522642006-12-28
Jan S. Kristensen, Danmark71538330642006-12-24
Jens Lind, Danmark4593316022006-12-11
Nelly Hansen, Danmark336260031742006-12-06
Wim van der Schot, Holland1219321932006-12-04
Klaas Felix Jachmann, Tyskland296239044112006-11-26
Ruud van Beusekom, Holland1154015402006-11-26
Leif Bisschop-Larsen, Danmark224072227122006-11-08
Tom Backlund, Finland51335238172006-11-07
Anders Tøttrup, Danmark316216836812006-11-05
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2509527922006-10-09
Gunner Munk, Danmark1234523452006-10-08
Bart-Jan Prak, Holland61001618192006-10-05
Ludovic Scalabre, Frankrig112451135932006-10-02
Steffen Holst, Danmark4769423692006-09-30
Peter Bo, Danmark3914343452006-09-25
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne41134233402006-09-23
Jørgen Staarup Christensen, Danmark317039232652006-09-22
Ernst Hjøllund, Danmark3658030962006-09-21
Herman Bouman, Holland1171017102006-08-30
Kim Petersen, Danmark101701620922006-08-24
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1196519652006-08-20
Erik Enevoldsen, Danmark51493340222006-08-20
Christian Wegst, Tyskland1278627862006-08-10
Tom Goossens, Belgien91704031342006-08-09
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61492929672006-08-09
Pierre-André Crochet, Frankrig101695821372006-08-09
Karsten Stæhr, Danmark101796422132006-08-09
Kim Iburg, Danmark1159615962006-08-07
Leif Jonasson, Sverige2509630212006-08-07
Steen Brølling, Danmark51179931252006-07-31
Pawel Malczyk, Polen51003828642006-07-26
Christian Svane, Danmark3639624202006-07-25
Jørgen Scheel, Danmark163465534232006-07-21
Lars Pedersen, Danmark1167016702006-07-21
Mario Rodero Hernández, Spanien132191422162006-07-10
Henrik H. Søndergaard, Danmark71581426752006-07-10
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3560921732006-07-10
Claus Kesby, Danmark1203320332006-07-10
Samuel Peregrina, Spanien254982023672006-07-08
Benjamin Steffen, Tyskland71139621562006-07-08
Tom Sørensen, Danmark3534522382006-07-08
Lars Larsson, Sverige3537119732006-07-08
Markus Tallroth, Sverige1226122612006-06-07
Morten Jensen, Danmark61026422702006-06-07
Claudia Thiel, Tyskland2351619202006-06-07
Knud-Erik Strange, Danmark81913930572006-06-07
Detlef Gruber, Danmark1169716972006-06-07
Arnold Houmann, Danmark224793648342006-06-07
Carsten Olsen, Danmark1328832882006-06-07
Andreas Meyer Winnem, Norge182724220252006-06-07
Knud-Erik Andersen, Danmark1188018802006-06-07
Palle Nygaard, Danmark113106647172006-06-07
Ole Hetland, Danmark112079225212006-05-18
Wedigo Ferchland, Danmark5729815772006-05-18
Gert Rasmussen, Danmark81557928262006-05-14
Claus Dalskov, Danmark1194419442006-05-12
Friedrich Thomas, Danmark1206520652006-05-10
Per Ekberg Pedersen, Danmark122793928422006-05-10
Jørn Lennart Larsen, Danmark3490818512006-05-10
Jens Jacob Iversen, Danmark3697524552006-05-10
Peter Halkier, Danmark61281433032006-05-10
Bent Jensen, Danmark3788426692006-05-10
Ole Friis, Danmark2474127072006-05-08
Margit Hove, Danmark1193219322006-05-02
Hans Eli Sivertsen, Færøerne112118032742006-04-23
Mikael Funch, Danmark81784628732006-04-19
Ruth Ahlburg, Danmark234574925252006-04-10
Søren Parup, Danmark19249242006-04-01
Kent Schou Larsen, Danmark2334617632006-03-30
Niels Fabæk, Danmark71307320882006-03-19
Tom Jensen, Danmark1197519752006-03-19
Rune Larsen, Danmark2352019182006-03-19
Tim Vaughan, Storbritannien81632122882006-03-16
Esben Eriksen, Danmark71719136452006-03-16
Søren Koch, Danmark3608320782006-03-16
Tobias Epple, Tyskland81457424782006-03-11
Gunnar Larsen, Danmark193586625252006-03-11
Karin Gustausen, Danmark3723836612006-03-11
Svend Danbæk, Danmark1262226222006-03-05
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1284428442006-03-05
Birger Pedersen, Danmark4757321392006-03-05
Henning Hansen, Danmark4677420502006-03-01
Johan Stenlund, Sverige3683126052006-03-01
Ole Richter, Danmark1360336032006-03-01
Jan Bolding Kristensen, Danmark3883832722006-02-25
Nis M. Nissen, Danmark1239023902006-02-25
Cédric Rousseau, Frankrig101770821742006-02-20
Kjetil Johannessen, Norge295947527842006-02-19
Mark Trott, England1184018402006-02-12
Arne Bertelsen, Danmark1181518152006-02-11
Niels Bomholt, Danmark61129728392006-02-11
Tune Jensen, Danmark1218321832006-02-04
Frank Svensson, Danmark3850536582006-02-02
Marnix Jonker, Holland183575428132006-02-01
Terry Townshend, England2419122202006-02-01
Eline Eggers, Danmark3554418902006-02-01
Annelise Juul Stampe, Danmark41414758052006-01-30
Hans Erik Mom, Holland1161316132006-01-28
Jens B. Bruun, Sverige62102756292006-01-26
Uffe Pedersen, Danmark5910375527162006-01-22
Björn Gísli Arnarson, Island133217446302006-01-19
Tommy Hjorth, Danmark2398320482006-01-18
Tommy Frandsen, Danmark8218053340792006-01-15
Kim Lunding, Danmark173227743502006-01-14
Killian Mullarney, Irland2470624132006-01-10
Peter Thomsen, Danmark71503132332006-01-05
Luc Verroken, Belgien4933326602006-01-05
Justin Jansen, Holland1172017202005-12-24
David Erling Drangsland, Norge1278527852005-12-24
Ole Riis Jensen, Danmark3547824402005-12-20
Oleg Formanyuk, Ukraine4816531482005-12-15
Bent Møller Sørensen, Danmark2653440142005-12-13
Thomas Kjær Christensen, Danmark2736240542005-12-06
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1382138212005-12-04
Klaus B. Fries, Danmark3759831512005-12-03
Michael Køie Poulsen, Danmark1335233522005-11-24
Erik Lindgren, Sverige1343934392005-11-19
Steffen Ortmann, Danmark3744433522005-11-16
Ola Nordsteien, Norge1220322032005-11-15
Jostein Myromslien, Norge1187118712005-11-15
Lennaert Steen, Holland3610121842005-11-08
Henrik Elver, Danmark91458820082005-11-07
Aleix Comas, Spanien2496529882005-11-07
Peter Bundgaard, Danmark112673032272005-10-31
Mark Trustrup, Danmark1181018102005-10-31
Thomas Larsen, Danmark1135513552005-10-29
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2489527872005-10-27
Bjarne Nielsen, Danmark61044721822005-10-12
Stig Vang Petersen, Danmark233979834872005-10-11
Jesper Sonne, Danmark305176225452005-09-27
Siv Behrendt-Møller, Danmark2516529032005-09-23
Daniel Patterson, Sverige5955629802005-09-23
Hans Henrik Larsen, Danmark3537022112005-09-14
Henrik Pedersen, Danmark81323318652005-09-14
Terje Axelsen, Norge101683220712005-09-08
Ivan Abramowitz, Danmark1235023502005-09-07
Mats Wallin, Sverige71253419822005-09-06
Hans Henrik Iversen, Danmark4633719152005-09-06
Anders Jihmanner, Sverige1169816982005-09-05
Samuel Paz Parracho, Spanien81386421112005-09-02
Christian Tiller, Norge72018240452005-08-30
Lars Elvstrøm, Danmark2353819432005-08-29
Peter Bjerre, Danmark61178424242005-08-29
Ruud Altenburg, Holland2333017832005-08-29
Karl-Eric Gustafsson, Sverige183557326132005-08-26
Lars Lindgren, Danmark1187518752005-08-16
Anders Frederiksen, Danmark1156215622005-08-07
Hampus Lejon, Sverige1204720472005-08-05
Kasper Thorup, Danmark1175917592005-08-02
Andreas Malte Nielsen, Danmark1216021602005-07-04
Morten Stampe Larsen, Danmark5717020632005-06-29
Emil Todorov, Bulgarien5822819862005-06-26
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien19569562005-06-26
Ulla Vibe Funch, Danmark1218321832005-06-26
Theodosis Mamais, Grækenland295069323572005-06-22
Erik Kramshøj, Danmark133460151162005-06-16
Gaukur Hjartarson, Island112267227752005-06-13
Rie Voetmann, Danmark72699062602005-06-13
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark61863150402005-06-12
Andres Wolff Fries, Danmark1204520452005-06-01
Julien Piette, Frankrig162955124852005-05-18
Westy Esbensen, Danmark1177517752005-05-04
Bjørn Kjellemyr, Norge3616625832005-05-01
Peter Iversen, Danmark1198619862005-05-01
Arild Hansen, Norge2346018122005-04-26
Martin Jessen, Danmark4968426272005-04-26
Stuart A Reeves, Danmark122409923672005-04-20
Jim Thagaard Hansen, Danmark183321924312005-04-20
Miguel Avelino Suárez, Spanien3615023272005-04-11
José García Monzón, Spanien4767227062005-04-11
Yeray Seminario, Spanien3726836092005-04-11
Hans Drostgaard, Danmark1194319432005-04-07
Leif Samuelsen, Danmark1185118512005-04-06
Shaun Robson, England122199021922005-04-04
Jimmy Skat Hansen, Danmark173492850872005-04-04
Terje Kolaas, Norge51265438202005-04-01
Sune Pedersen, Danmark1216921692005-03-30
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2447123102005-03-26
Tony Disley, Storbritannien2383819432005-03-25
Jørn Vinther Sørensen, Danmark4890525152005-03-18
Edvin Hansson, Sverige193385228862005-03-16
Thor Edgar Kristiansen, Norge41061630452005-03-14
Benoit Paepegaey, Frankrig132333920092005-03-07
Kim Fischer, Danmark224735834522005-03-07
Sander Bot, Holland5885719312005-02-24
Ingrid Grunwald, Tyskland61416944922005-02-21
Søren Ryge Petersen, Danmark1176917692005-02-06
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1223222322005-02-03
Dan Rasmussen, Danmark41043734212005-01-31
Thomas Stigfeldt, Danmark3955842262005-01-20
Alwin Schönenberger, Østrig2506128722005-01-13
Stefan Magnusson, Sverige3494221062005-01-03
Lars Lyngsø, Danmark2360819222004-12-26
Erik Van Bogaert, Belgien1187418742004-12-18
Torben Lund, Danmark5983743162004-12-15
Stefan Hage, Sverige91923130212004-12-15
Mikael Nord, Sverige388975758502004-12-15
Erik Schaumburg, Danmark1193319332004-11-29
Maris Jaunzemis, Letland71433624492004-11-26
Ole Vognstoft, Danmark1163916392004-11-25
Poul Erik Larsen, Danmark1233023302004-11-25
Lars Vilhelm Hansen, Danmark183270428332004-11-24
Thomas Kiørboe, Danmark1163616362004-11-23
Inger Skov, Danmark2551232342004-11-22
Ivan Jensen, Danmark1179217922004-11-21
Carsten Madsen, Danmark1422742272004-11-14
Geert Brovad, Danmark102959242222004-11-14
Erik Rosendaal, Holland1178217822004-11-11
Poul Reib, Danmark1243524352004-11-09
Steen Roed Hansen, Danmark101839124132004-11-08
Dennis Noel, Danmark1784578452004-11-08
Raymond Galea, Malta1187018702004-11-08
Bjarne Streyffert, Danmark2435423622004-11-08
Gedser Fuglestation, Danmark1183118312004-11-05
Henrik Callesen, Danmark1208020802004-11-05
Reint Jakob Schut, Holland4768021112004-10-31
Martin Holm, Danmark3959536592004-10-26
Lasse Braae, Danmark1330933092004-10-17
Philippe J. Dubois, Frankrig2536231432004-10-06
Dominique Verbelen, Belgien1267626762004-09-30
Virginia Escandell, Danmark1231023102004-09-07
Torsten Hansen, Danmark1171517152004-09-01
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2855946252004-08-16
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1252025202004-08-13
Jens Biltoft, Danmark1196419642004-08-01
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3761830292004-07-31
Einar Flensted-Jensen, Danmark1370737072004-07-25
Szabolcs Kókay, Ungarn1238823882004-07-22
Mogens Ribo Petersen, Danmark1212321232004-07-07
Ulrik Henneberg, Danmark2347419172004-07-07
Karen Lang, Danmark2511628642004-07-06
Martin Poulsen, Danmark1171117112004-07-04
Klaus Nellevang, Danmark2367019542004-06-25
John Steffensen, Danmark1235623562004-06-13
Lene Pedersen, Danmark1240624062004-06-01
Jelger Herder, Holland81588326942004-05-31
Tom Schlegel, Danmark2382623802004-05-17
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31271364172004-05-16
Henrik Carlsen, Danmark3703033742004-04-30
Ulla Henriksen, Danmark1113311332004-04-30
Tim Andersen, Danmark31189149792004-04-20
Hans Krabsen, Danmark1696869682004-04-03
Dennis Brandsborg, Danmark2419522972004-03-13
Robbin D. Knapp, Østrig1239523952004-03-11
Esben Østergaard, Danmark2508327552004-03-10
Henrik Stenholt, Danmark3718930372004-03-03
Lis Ravn, Danmark2498829432004-03-01
Leif Novrup, Danmark2515727642004-01-06
Gunnar Gundersen, Norge1335233522004-01-06
Carsten Hermann, Danmark1288928892003-11-28
Lasse Olsson, Sverige2403522402003-11-26
Michael Tiefenbach, Østrig1358035802003-11-26
Don Baccus, USA1238223822003-11-13
Tor A Olsen, Norge1251325132003-11-09
Jan Dresler, Danmark2455623972003-10-21
Svend Dybkjær, Danmark31034243592003-10-20
Vegard Bunes, Norge51191427042003-10-11
Jacob Alsted, Danmark1296729672003-09-15
Andreas Hagerman, Danmark204718732152003-08-28
Anna Bay Rask, Danmark1280528052003-07-25
Wilfried Hausmann, Tyskland2558732942003-07-19
Flemming Pedersen, Danmark1173917392003-06-28
Morten DD Hansen, Danmark1412441242003-05-30
Jørn Opsal, Norge1296729672003-05-30
Thomas Jensen, Danmark1467246722003-05-17
Per Forsberg, Sverige1293529352003-05-17
Jacob Lund-Hansen, Danmark3690726792003-05-17
Ronny Nilsen, Norge1373237322003-05-06
Pierre Unge, Sverige41042936612003-05-01
Ottenby fågelstation, Sverige2539529522003-04-18
Rannvá Hansen, Færøerne1264126412003-03-25
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2469824632003-03-25
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge92086325582003-03-09
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3551620912003-02-25
Håkan Sterner, Sverige2486927662003-02-14
Sakari Kauppinen, Danmark1535553552003-02-11
Claus Horneman, Danmark1417141712003-02-06
Maurizio Sighele, Italien1415341532003-01-29
Benny Jacobsen, Danmark2546129002003-01-21
Leo JR Boon, Holland31279268512003-01-13
Martin Eggen, Norge2391320332002-11-14
Søren Hjorth Andersen, Danmark71614531242002-10-29
Holger Sandfeldt, Danmark1212821282002-10-24
Peter Andreas Koch, Danmark3731328432002-10-12
Martin Scott, Storbritannien81237717282002-10-10
John Judge, Storbritannien2409421092002-10-08
Nick Lowton, Storbritannien2342518242002-10-08
Fredrik Kræmer, Norge102465544792002-10-02
Tim Brown, Storbritannien2430324562002-09-28
Graham Etherington, Storbritannien3545518672002-09-27
Deryk Shaw, Storbritannien1231323132002-09-12
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3705024392002-09-03
Thomas Hilkjær, Danmark2391620592002-09-03
Mike Richardson, Storbritannien2496328772002-08-05
Jim Willson, Storbritannien2398920212002-06-29
via Carsten Høeg, Danmark1271727172002-05-29
Andreas Gullberg, Norge1287828782002-05-13
Ricard Gutiérrez, Spanien81463520902002-04-28
Kelvin Jones, Storbritannien1322532252002-02-10
Bruce Mactavish, Canada1251125112002-01-30
Morten Jørgensen, Danmark3738032042002-01-21
Anita Pedersen, Danmark31454653032001-11-16
Alexander J. Lee, Danmark2439823272001-11-09
via Sune Jepsen, Danmark2721143412001-11-09
Kim Biledgaard, Danmark1333433342001-10-01

Der er i alt 1363 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.431 sek.
til toppen