Startside Leica Noctivid - ny kikkert fra Leica I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
 Artslister 


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Thomas Garm Pedersen, Danmark101405198992018-01-19
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark61325618615582018-01-19
Per Boye Svensson, Danmark1287693723382018-01-19
Carl Bohn, Danmark46423719117932018-01-19
Thomas Varto Nielsen, Danmark86569932038602018-01-19
Jan Nielsen, Danmark38203442018-01-18
Jonna Lindegård, Danmark22651362018-01-18
Gisela Nagel, Tyskland935897018042018-01-18
Eva Foss Henriksen, Danmark71073970151382018-01-18
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark48230563722582018-01-18
Silas K.K. Olofson, Færøerne1506202488050352018-01-18
Klaus Malling Olsen, Danmark37935509119135322018-01-18
Steen E. Jensen, Danmark926120114235762018-01-17
Morten Scheller Jensen, Danmark1682184057667802018-01-17
Henrik Friis, Danmark18813274021012018-01-17
Henning Larsen, Danmark1034891212162018-01-17
Erik Biering, Danmark58966256753112018-01-16
Tor Olsen, Norge273127224472018-01-16
Bjørn Frikke, Danmark14010692525552018-01-16
Axel Mortensen, Danmark886114345661552018-01-15
Allan Kjær Villesen, Danmark37035872668042018-01-15
Dennis Olsen, Danmark17215930425382018-01-15
Bruno PORTIER, Belgien49024232018-01-13
Jesper Michael møller, Danmark7521721132018-01-13
John Larsen, Danmark75374850163872018-01-13
Niels Birkedal Thomsen, Danmark454621719252018-01-12
Frits Rost, Danmark231153930252018-01-12
Henrik Pedersen, Danmark21920506463232018-01-10
Kis Boel, Danmark86397408302018-01-09
Bent Christiansen, Danmark11621622018-01-09
Conny Jensen, Danmark171264520622018-01-08
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark47919090321662018-01-05
Erik Groth-Andersen, Danmark565955529762018-01-01
Hans Henrik Larsen, Danmark2062203185648342017-12-31
Rodmund á Kelduni, Færøerne32241804055952017-12-31
Arne Volf, Danmark12419716649932017-12-30
Paul Patrick Cullen, Danmark102278232528612017-12-30
Sune Riis Sørensen, Danmark16329909545082017-12-18
Steen Øllgaard, Danmark693561724712017-12-15
Arie Ouwerkerk, Holland10021899959702017-12-15
Marcin Solowiej, Polen423840319662017-12-12
Zbigniew Kajzer, Polen788119128182017-12-12
Steve Klasan, Tyskland354354125082017-12-12
Ralph Martin, Tyskland1985046222017-12-10
Tommy Holmgren, Sverige11915541184222017-12-08
Rainer Christian Ertel, Tyskland843397911542017-12-08
Lars Andersen, Danmark16710429618762017-12-07
Hans Henrik Iversen, Danmark12142142017-12-07
Ole Zimmermann, Danmark22671502017-12-07
Per Schans Christensen, Danmark41947873044642017-12-06
Bjarne Hemmingsen, Danmark161608016122017-12-02
Massimiliano Dettori, Holland11810103920292017-12-02
Claus Halkjær, Danmark709100663549932017-12-02
Lars Birk, Danmark26319849326282017-11-30
Klaus Dichmann, Danmark31134801947522017-11-28
Lars Maltha Rasmussen, Danmark939379387212017-11-28
Birger Lønning, Danmark11018035349042017-11-24
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn233165118992017-11-21
Carsten Siems, Danmark39349266744172017-11-21
Helge Sørensen, Danmark1506198745084632017-11-21
Simon Berg Pedersen, Danmark65692568158222017-11-19
Morten Winness, Norge13113396222582017-11-19
Claus Brostrøm Nielsen, Danmark24692672017-11-18
Oz Horine, Israel487536129062017-11-17
Per Holmberg, Danmark26031557137852017-11-15
Anders Sydney Jensen, Danmark311644911332017-11-15
Jan Haaning Nielsen, Danmark11210819024862017-11-15
Rony Livne, Israel2165711242017-11-14
Stefan Tapio Ettestam, Sverige604518316662017-11-13
Ivan Sjögren, Sverige775196613782017-11-11
Andreas Bruun Kristensen, Danmark6011611650812017-11-10
Chris van Rijswijk, Holland4328011742017-11-06
Klaus Berggreen, Danmark13013012017-11-04
Bent Thøgersen, Danmark18219143635502017-10-30
Anne Navntoft, Danmark30737432731042017-10-28
Gerner Majlandt, Danmark16535417267842017-10-24
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark48675864041202017-10-24
Troels Eske Ortvad, Danmark457457677102017-10-22
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark24321290760952017-10-17
Martin Gottschling, Tyskland579357476672017-10-17
Julien Piette, Frankrig7883120272017-10-16
Mateusz Matysiak, Polen202569023352017-10-16
Eigil Ødegaard, Danmark49991369849502017-10-13
Felix Timmermann, Tyskland271812112352017-10-10
Keith Fox, Danmark495737626242017-10-08
Mads Danielsen, Danmark49172708512017-10-06
Michael Frank Nielsen, Danmark36921903418852017-10-03
Johnny Madsen, Danmark28751058578052017-09-30
Lars Grøn, Danmark1257752522102017-09-28
Johnny Salomonsson, Danmark28045415139472017-09-24
Erik Mølgaard, Sverige30227246934542017-09-18
Bjørn Ginman, Danmark2487942212017-09-13
Per Kjær, Danmark17136929074062017-09-11
Hans Staunstrup, Danmark9614514329392017-08-23
Henrik Brandt, Danmark10017278061252017-08-23
Thomas Kuppel, Tyskland17697692017-08-21
Per Poulsen, Danmark43982137176222017-08-19
David Monticelli, Belgien10215094427922017-08-15
Asbjørn Jensen, Danmark10013970229392017-08-11
Christer Brostam, Sverige647803922842017-08-09
Lars Gabrielsen, Danmark8913682637962017-08-06
Lars Adler Krogh, Danmark10621742048992017-07-30
Carsten Holm Petersen, Danmark2577509032017-07-25
Carsten Gørges Laursen, Danmark162857538642017-07-20
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark554934919272017-07-14
Elly Hansen, Danmark203810154252017-07-13
Steffen Fahl, Danmark191859717652017-07-12
Flemming Pagh Jensen, Danmark312714672017-07-10
Vincent Legrand, Belgien12519233856442017-07-08
Niels Peter Møller Jensen, Danmark784852514222017-07-08
Joachim Bertrands, Belgien623605816652017-06-29
Arne Giørtz-Behrens, Danmark373023912262017-06-23
Lars Falck, Danmark657196821902017-06-18
Erik Røjgaard, Danmark2176614722017-06-15
Lars Nielsen, Danmark14074072017-06-13
Arne Kiis, Danmark37545187638642017-06-12
Erling Krabbe, Danmark14210688047242017-06-12
Keld Jakobsen, Danmark856015520392017-06-12
Ib Jensen, Danmark24740159170322017-06-10
Vagn Wendel Sørensen, Danmark15225222017-06-10
Jørgen Kabel, Danmark13833460664322017-06-06
Luca Bergamaschi, Italien321889912017-06-03
Jens Kirkeby, Danmark535621831402017-06-01
Otto Samwald, Østrig17617094827842017-06-01
Allan Haagensen, Danmark161921435842017-06-01
Jens Paulsen, Danmark443555318412017-06-01
Karin Gustausen, Danmark91119554232017-05-27
Erik Rosendahl, Danmark416726382017-05-25
Lars Paaby, Danmark293335623062017-05-25
Villy Pedersen, Danmark161776015662017-05-19
Knud Pedersen, Danmark576109242066152017-05-16
Finn Bro, Danmark131801322992017-05-10
Peter Petersen, Danmark211319832017-05-08
Lars Witting, Danmark347256034182017-04-17
Asger Røjbek Sørensen, Danmark14894892017-04-15
Troells Melgaard, Danmark598132428632017-04-15
Arne Borg Rasmussen, Danmark5958124782017-04-12
finn henriksen, Danmark1058049862017-04-10
Palle Sørensen, Danmark10814048536452017-04-08
Johan Christian Homann, Danmark640029632017-04-08
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige15718439428202017-04-06
Torben Juul Hansen, Danmark14994992017-04-06
Jørgen Munck, Danmark547315151672017-04-05
Frank Abrahamson, Danmark636047433512017-03-29
Peter Bonne Eriksen, Danmark26924572925652017-03-28
Kim Duus, Danmark11414291427532017-03-23
Gábor Bodor, Ungarn131407916332017-03-22
Helle Kjær Erichsen, Danmark192176517182017-03-16
Jan Skrubbeltrang, Danmark889193283592017-03-15
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark3302516002017-03-14
valdemar overgaard petersen, Danmark13013012017-03-06
Claus Andersen, Danmark13833832017-03-02
Tommy Kaae, Danmark405700242022017-02-28
Henry Lehto, Finland869537220122017-02-23
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10314927345062017-02-04
Peter Stronach, Storbritannien10577315512017-01-27
Rune Sø Neergaard, Danmark779963412150622017-01-25
Eigil Larsen, Danmark9710412524302017-01-21
Morten Rasmussen, Danmark635692924602017-01-20
Zsolt Ampovics, Ungarn4576918612017-01-11
Tine Jensen, Tyskland839166452016-12-12
John Jensen, Danmark473479113882016-12-11
Christian Andersen Jensen, Danmark45270428252732016-12-11
Antoine Joris, Belgien446313021132016-12-05
Andreas Bennetsen Boe, Danmark1357361652192016-12-03
Jens Kildemoes, Danmark526978642016-11-30
Anni Nielsen, Danmark6512891442142016-11-29
Brian Rasmussen, Danmark9777813602016-11-27
Jesper Schade, Danmark15965962016-11-22
steen jørgensen, Danmark1156156482016-11-18
Lars Jensen, Danmark21938521946912016-11-16
finn folkvardsen, Danmark111561221002016-11-15
Jens Søgaard Hansen, Danmark653118821393382016-11-14
Michael Hansen, Danmark1047956742016-11-10
Ole Krogh, Danmark1224283612898292016-11-08
Peter Nielsen, Danmark339679417115902016-11-08
Morten Bentzon Hansen, Danmark8316657745872016-11-06
Arne Torkler, Danmark161115323392016-11-06
Niels Behrendt, Danmark679182427722016-10-22
Ole Hetland, Danmark496882455962016-10-22
Christian Rørdam, Danmark434277628722016-10-22
Tore Vang, Norge5510078177152016-10-20
Jens Mikkel Lausten, Danmark153394685452016-10-13
Torben Sebro, Danmark578094130362016-10-08
Szilard J. Daroczi, Rumænien517399224752016-09-24
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark429048942016-09-20
Ole Bo Olsen, Danmark372691916602016-09-12
ragnar smith, Danmark9651831502016-09-11
Matthieu Canévet, Frankrig192301221232016-09-10
Hans Erik Jensen, Danmark1050777322016-07-27
Ib Fagerlund, Danmark13693692016-07-25
Torben Lyng, Danmark191629217182016-07-23
Morten Christensen, Danmark648648545222016-07-20
Brian Christoffersen Skræm, Danmark422528032016-07-15
Stefan Pfützke, Tyskland7010295433402016-07-15
Svitlana Tkach, Danmark27244552016-07-12
jette østergaard danielsen, Danmark15685682016-07-08
Søren Kristoffersen, Danmark1249172047486742016-07-03
Poul Holm Pedersen, Danmark333928324802016-07-03
Steen Egholm Engelbøl, Danmark21117919342016-06-29
Per Schiermacker-Hansen, Danmark10015577343772016-06-24
Esper Boel, Danmark318407782016-06-18
Knud Nielsen, Danmark19099092016-06-16
Anders Hammergart, Danmark8216210035522016-06-04
Peter Zeller, Schweiz9823715782016-06-03
Christian Leth, Danmark5613687341762016-06-01
Henrik Asbjørn Pedersen, Danmark211532578852016-05-27
J Ole Andersen, Danmark432810213822016-05-24
Aurélien Audevard, Frankrig52481438334092016-05-22
Hugo Touzé, Frankrig530057002016-05-22
Maximilian Fader, Tyskland13173172016-05-15
Bo Lassen Christiansen, Danmark424538912016-05-12
Hans Henrik Bay, Danmark502554018332016-05-12
Damien Gailly, Belgien1117111712016-05-11
Martin Strømkjær, Danmark3342812992016-05-10
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark9210177523732016-05-09
Stano Harvančík, Rumænien14374372016-05-03
Mikkel Holck, Danmark23332675440472016-04-21
Erik Bogh Nielsen, USA979974924422016-03-19
Michael Hofmann Caspersen, Danmark15485482016-03-08
Dominik Becker, Tyskland6612613572016-03-01
Lars Halkjær, Danmark430118602016-02-26
Tommy Bjørk, Danmark5437111652016-02-16
Bjørn Kjellemyr, Norge13403402016-02-14
Torben Lund-Hansen, Danmark530118122016-02-12
Frédéric Jiguet, Frankrig567706723802016-02-02
Kai Lindegaard, Danmark216309352016-01-08
Søren Nancke, Danmark101401228152016-01-02
Zoltan Baczo, Danmark6517813062015-12-31
Mathieu Bally, Schweiz1128212822015-12-22
Mikkel Thorup, USA424706622015-12-17
Tony Søholm Larsen, Danmark222144913922015-12-05
Mikkel Høegh Post, Danmark24142458664732015-12-02
Lasse Patrick Simensen, Norge325759582015-11-16
Anders Østerby, Danmark335753565722015-11-13
Neer Div Bankoti, Indien14334332015-11-12
Eric Didner, Frankrig19719442521482015-10-24
Heidi Frederiksen, Danmark2270915812015-10-02
Martin Lund, Danmark41093834412015-09-29
Philip Dam, Danmark15165162015-09-28
Niels Evald Jensen, Danmark2238713782015-09-19
Niels Lech Pedersen, Danmark13763762015-09-14
Jan Jörgensen, Sverige91012614992015-09-11
Søren Kristensen, Danmark899532937142015-09-08
Jens Thalund, Danmark2177166705520642015-09-04
Lisbeth Bech, Danmark639817972015-09-04
Bo Tureby, Danmark57997576958792015-09-01
Jens Brandt, Danmark15305302015-08-29
Nikolaj Thomsen, Danmark928414102015-08-20
Thorsten Stegmann, Tyskland1133713372015-08-14
Lars Erdmann, Danmark18458452015-08-07
Mikkel Bello Andreasen, Danmark13893892015-08-07
Erik Christophersen, Danmark4455625212015-07-19
Maciej Buchalik, Polen1166116612015-07-19
Henrik F. Nielsen, Danmark5110155645092015-07-10
Arvid H Anthonsen, Norge29151048222015-07-07
Daniel Pettersson, Sverige32445221630372015-07-02
Rie Jensen, Danmark311173982015-07-02
Morten Müller, Danmark201720915272015-07-01
Fabian Schneider, Schweiz526275722032015-06-29
Per Finn Nielsen, Danmark6810920640572015-06-23
Daniel Mauras, Frankrig1134713472015-06-23
Svend Fischer-Nielsen, Danmark16506502015-06-23
Jan Andruszkow, Danmark4314011232015-06-22
Hendrik Weindorf, Tyskland7411645631072015-06-17
Morten Dehn, Danmark7685517132015-05-28
Lars Andersen, Danmark435058920812015-05-22
Rasmus Due Nielsen, Danmark131878221722015-05-21
uffe jensen, Danmark15055052015-05-11
Lars Juul Pedersen, Danmark272914316722015-04-30
Peter Rodemann, Danmark5750928842015-04-17
Aleks Lund, Danmark1154315432015-04-11
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark1471218572015-03-26
Elmer Pedersen, Danmark332528117822015-03-23
András Fodor, Ungarn568346344852015-03-10
Finn Nørregaard, Danmark10554310372015-03-09
Helle Dyrting, Danmark19966610062015-03-07
Julien Mazenauer, Schweiz4276411062015-02-18
David Andersson, Sverige12813244421142015-02-14
jules phillips, Danmark1127312732015-01-25
Nis Lundmark Jensen, Danmark20633002439722015-01-09
Brahim Birds, Marokko3251111762014-12-19
Mikael Nord, Sverige548888129292014-12-14
Marcel Klootwijk, Holland3454717502014-11-28
Franziska Guepner, Tyskland3514517992014-11-18
Jens Röw, Tyskland1277127712014-11-17
Mads Herbøl, Danmark2519542602014-11-13
Ole Skrubbeltrang, Danmark6570514112014-11-13
Chris Baines, Storbritannien131434217012014-11-10
Richard Bonser, England19629455537162014-10-28
Finn Laugo Sørensen, Danmark23229754134292014-10-16
erik van bogaert, Belgien1129712972014-10-16
Bengt Bengtsson, Sverige141962334622014-10-14
Jonna Lindegård, Danmark6530111992014-10-12
John Frikke, Danmark271934315762014-10-11
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark61004140242014-10-09
Carl Søndergaard, Danmark6926823492014-10-03
Henrik Laust Bøhmer, Danmark5410993956042014-09-29
Ulla Paulsen, Danmark182090423172014-09-12
Christian Terp, Danmark4402714532014-08-29
Lars Frede Petersen, Danmark2198610082014-08-25
kai nissen, Danmark101131416672014-08-18
Kjeld Lund, Danmark121510531842014-08-13
Thomas Elbek, Danmark6577811392014-08-11
Rud Lynge, Danmark1134913492014-08-04
Luca Boscain, Italien161398611622014-07-31
Johannes Rydström, Sverige21825060331592014-07-29
Kim Mogensen, Danmark3357213112014-07-28
Tomas Lundquist, Sverige20730493435922014-07-10
Graeme Joynt, England3257511782014-06-27
Arnold Georg Houmann, Danmark273358930712014-06-26
Lars Rostgaard, Danmark22228061249232014-06-13
Henrik Hougaard Larsen, Danmark81100821222014-06-10
Thomas Kehlet, Danmark669502327712014-06-06
Claus Vind-Andreasen, Danmark202618725012014-06-05
Rami Mizrachi, Israel121343516322014-06-03
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2262522176752014-05-27
Jens Jørgen Andersen, Danmark17732104870872014-05-22
Søren Vinding, Danmark1338440413162014-05-13
Kasper Anias Møller, Danmark15975972014-05-09
Peter Brostrøm, Danmark555100024772014-05-02
Bo Valeur, Danmark8636611422014-05-02
Johannes Ferdinand, Tyskland131410221462014-04-28
Benjamin Steffen, Tyskland191680915112014-04-24
Tom Conzemius, Luxembourg319149052014-04-23
Fredrik Ström, Sverige542679542014-04-18
Torben Sylvest Jensen, Danmark5533813342014-04-11
Tommy Karlström, Sverige2192011462014-04-10
Jan Helbo, Danmark867299726092014-04-06
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark2204210262014-04-03
Lauge Fastrup, Danmark202493623262014-04-03
Ole Zoltan Göller, Danmark47869328682052014-03-28
Magnus Corell, Sverige1134213422014-03-25
Ronny Malm, Sverige406377624682014-03-16
Karsten Busk Laursen, Danmark18088082014-03-04
Mark Walker, Danmark1018266921502014-03-02
Freddy Rosning, Danmark283564031262014-02-20
Charlotte Christel Jønsson, Danmark324649752014-02-14
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3389621242014-02-12
Jean-Pierre Jordan, Frankrig413562918362014-02-08
Poul-Henrik Bergmann, Danmark1111911192014-02-02
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark7841120892014-02-02
Stephan Skaarup Lund, Danmark15023073351672014-01-27
Janni Christoffersen, Danmark7582711342014-01-21
Christian Michael Villadsen, Danmark11829610772014-01-08
Steen Winkel, Danmark14932410492014-01-07
Leif Høgh Olsen, Danmark72381545570232014-01-06
Åge Mathias Matthiesen, Danmark91630130552014-01-04
Jonas Holmqvist, Sverige131510818442014-01-03
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark101112633472014-01-03
Gert Rasmussen, Danmark554756516942014-01-02
Anders Bojesen, Danmark121919748772013-12-31
Thorkil Brandt, Danmark141901818022013-12-29
Jeppe Bundgaard, Danmark91701840812013-12-29
Rene Rantzau, Danmark233679754972013-12-29
Kim Fich Larsen, Danmark18098092013-12-27
Henrik Kisbye, Danmark49954299663372013-12-24
Kenneth Bach Christensen, Danmark585090539812013-12-23
John Kyed, Danmark13927199295352013-12-22
Johan Stenlund, Sverige5478613322013-12-20
Dubois Laurent Yves, Frankrig2235912732013-12-17
Espen Lie Dahl, Norge457048726962013-12-17
René Larsen, Danmark7510726533512013-12-15
Lars Rudfeld, Danmark424074821162013-12-13
Rolf Danielsen, Danmark1312431242013-12-12
Janis von Heyking, Sverige523030112202013-12-12
Karina Jensen, Danmark1198719872013-12-10
Anders Roel, Danmark111307921322013-12-10
Anton Herrig Liebermann, Danmark81505945632013-11-29
Thomas Jensen, Danmark81142118912013-11-29
Petri Kuhno, Finland3358712772013-11-21
Julia Zeitzer, Danmark1110411042013-11-12
Micha A Neumann, Danmark17277272013-11-12
mats svensson, Sverige4505013712013-11-09
Jakob Dall, Danmark8417133244082013-11-09
Stig Linander, Danmark11116055062772013-11-07
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2354717772013-11-06
Emil Fich Larsen, Danmark7791515392013-11-04
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3698630992013-11-04
Torben Olsen, Danmark2939262362013-11-02
John Pedersen, Danmark10316413346112013-11-02
Niels Poul Dreyer, Danmark40648175632152013-10-29
Per Vindis, Danmark456245632572013-10-23
Jakob Engelhard, Danmark192760333782013-10-23
John G. Dinesen, Danmark375065722742013-10-22
Jon Lehmberg, Danmark12016079340592013-10-22
Mads Elley, Danmark172830230092013-10-21
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91586128112013-10-20
Frank Desting, Danmark457016230142013-10-20
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien52183084343922013-10-16
Jens Wiberg, Danmark10997418332013-10-14
Patric Lorgé, Luxembourg132803436272013-10-10
Hampus Lejon, Sverige122046527102013-10-07
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10115741828302013-10-07
Hamid Yadane, Marokko538829782013-10-07
Lise Nielsen, Danmark1339933992013-10-06
Alen Ploj, Slovenien6730514312013-10-04
Mogens Neergaard, Danmark2196510282013-10-03
Ingar Støyle Bringsvor, Norge323445016972013-10-01
Ole Kristjansen, Danmark3462117972013-09-29
Josh Rhys Jones, England325842532922013-09-27
David Boertmann, Danmark468883637372013-09-27
Wolfgang Jakob, Tyskland3505919412013-09-24
Greg McIvor, Sverige173001221032013-09-20
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark295857029252013-09-19
Klaus K. Nielsen, Danmark2524542332013-09-18
Vicky Knudsen, Danmark1213621362013-09-17
kurt jensen, Danmark19739732013-09-17
Marcin Faber, Polen319118142013-09-17
Finn Nielsen, Danmark18848842013-09-15
Christian Eilers, Danmark485597319792013-09-11
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3394216262013-09-05
Dave Barnes, Danmark5543621372013-09-05
Jure Novak, Slovenien1100910092013-09-02
Robert Paepke, Sverige729643241612013-08-29
Richard Burzynski, Danmark424382721202013-08-29
Carsten Lundberg, Danmark3337313722013-08-28
Charlotte Thomsen, Danmark3765336042013-08-28
Peter Bundgaard, Danmark61111444562013-08-26
Jens Eriksen, Danmark7216296453712013-08-26
Tonny Papillon, Danmark172220224352013-08-22
Peter Halkier, Danmark212985422022013-08-22
Henning Krog Søndergaard, Danmark1130813082013-08-22
Allan Gudio Nielsen, Danmark111797929212013-08-15
Birthe Kirk Gawinski, Danmark3306712962013-08-09
Thomas Kuppel, Tyskland6759215602013-08-08
Stefan Stürup, Danmark4444317802013-08-08
Oluf Lou, Danmark41488552202013-08-02
Vagn Freundlich, Danmark9513718630482013-07-27
sissel fossat, Danmark1110711072013-07-11
Jonas Landolt, Schweiz1318731872013-07-10
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark19479472013-07-06
Pasi Parkkinen, Finland16624478232342013-07-03
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark457790561002013-06-30
John Jørgensen, Danmark6543310702013-06-30
Rolf Nagel, Tyskland202666320622013-06-24
Leif Bolding, Danmark91143218572013-06-22
Daniel König, Tyskland745858212013-06-22
Henning Rose Sørensen, Danmark11618545925092013-06-19
Karsten Mose, Danmark2193110312013-06-18
Jan Durinck, Danmark224425136342013-06-17
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1344034402013-06-14
Ole Amstrup, Danmark25239706746062013-06-11
Szabolcs Kókay, Ungarn61112028742013-06-09
Christian Ljunggren, Sverige111411617212013-05-27
Brahim Mezane, Marokko7755714112013-05-26
Johanna Hartmann, Danmark1201620162013-05-23
Jacob Breson Neumann, Danmark191881415472013-05-23
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5585015792013-05-22
Ken Sievertsen, Danmark1828182812013-05-21
David B. Collinge, Danmark111896531212013-05-21
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark233280529822013-05-19
Troels M. Krogh, Danmark1120512052013-05-15
Rune Bisp Christensen, Danmark15824685237752013-05-15
Anders Wiig Nielsen, Danmark253927250702013-05-13
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12420177867832013-05-11
Tommy Studsholt Christensen, Danmark375702823852013-05-10
Jens Kristian Kjærgård, Danmark42990171169352013-05-07
Benny Nørgaard, Danmark1152915292013-05-02
Kent Olsen, Danmark389237978392013-04-30
Henrik Baktoft, Danmark2397123662013-04-30
Willy Jørgensen, Danmark18978972013-04-30
Franck Ishøi, Danmark333801622722013-04-17
Hjalte Kjærby, Danmark2460425052013-04-14
Stephen McAvoy, Irland5549415342013-04-14
Klaus Schak Laursen, Danmark3685937062013-04-13
Finn Carlsen, Danmark295359331092013-04-11
Anna Kjøller, Danmark1156115612013-04-10
Sebastian Klein, Danmark91429846232013-04-08
Kirsten Jæger, Danmark1136013602013-04-08
Zbyszek Kajzer, Polen18168162013-04-08
Thomas J. Simonsen, Danmark467375631462013-04-04
Anders Bacher Nielsen, Danmark20114468423382013-04-02
David Erterius, Sverige29439537636832013-04-02
Sven Dall, Danmark2285818022013-03-31
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark222291823692013-03-28
Benny Rytter, Danmark1157015702013-03-27
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark9659815082013-03-25
Michael Køie Poulsen, Danmark233416045092013-03-25
Markus Tallroth, Sverige8013476038162013-03-22
Peter Dam, Danmark14121887331312013-03-18
Ivan Sjögren, Sverige616270717102013-03-16
Jonas Halberg, Danmark3354614492013-03-08
Hans Lind, Danmark122768144612013-03-05
Christian Michael Mortensen, Danmark1211721172013-03-01
Mette H. H. Hansen, Danmark4651832632013-02-28
Søren Garder Brask, Danmark214758102013-02-28
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark4367911562013-02-25
Anne Themsen Flindt, Danmark1130213022013-02-21
Gert Sørensen, Danmark1126012602013-02-20
Tormod Amundsen, Norge182275625612013-02-19
Kristoffer Hansen, Danmark61193028762013-02-18
Flemming Lang, Danmark81609934992013-02-14
Morten Jenrich Hansen, Danmark334012937902013-02-13
Søren Skov, Danmark576100492940142013-02-12
Terje Kolaas, Norge354654824572013-02-12
Karsten Garcia Pedersen, Danmark8606611012013-02-11
wally morell, Danmark1126212622013-02-10
Hjalte B. Johansen, Danmark8968326762013-02-03
Trösch Stephan, Schweiz2279615772013-02-01
Miska Nyúl, Ungarn17857852013-01-29
Thyge Enevoldsen, Danmark19749742013-01-28
Chr. G Nielsen, Danmark1189118912013-01-26
Knud Jørgen Olsen, Danmark6823724352013-01-23
Jan Fischer Rasmussen, Danmark546248828092013-01-22
Benny Haahr, Danmark556687227832013-01-17
Poul West Lauritsen, Danmark1101310132013-01-14
Christoffer Elias Kaae, Danmark427277862013-01-08
Søren Peter Pinnerup, Danmark51114137992013-01-07
Benny Steinmejer, Danmark1163416342013-01-02
Svend Erik Frandsen, Danmark528792131672012-12-29
Niels Jørgen Askirk, Danmark14554552012-12-23
Harry J Lehto, Finland5714683651552012-12-21
Anders Bræstrup, Danmark1156915692012-12-17
Svend Rønnest, Danmark12916972337482012-12-09
Otto Madsen, Danmark2249114792012-12-05
Mads Syndergaard, Danmark16616612012-12-04
Jesper Johannes Madsen, Danmark1183518352012-11-28
Andreas Petersen, Danmark293862346422012-11-19
Kennerth Kristensen , Danmark2358818182012-11-14
Poul Ulrik, Danmark1181418142012-11-08
jesper nexø arvesen, Danmark4396312092012-11-07
Lasse Strandgaard, Danmark5977927692012-10-26
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1338933892012-10-25
Torben Laursen, Danmark334062329522012-10-23
Henrik Dissing, Danmark1131213122012-10-18
Erhardt Ecklon, Danmark5613051546852012-10-12
Niels-Christian Christensen, Danmark4497315702012-10-07
Torben Back Sørensen, Danmark19719712012-10-07
Henrik Mikkelsen, Danmark5210852656072012-10-03
Per Huniche Jensen, Danmark194070299952012-10-01
Carsten Egevang, Guinea3438619962012-09-23
Leif Holmskov, Danmark183066131642012-09-23
Poul Thrane, Danmark142894551722012-09-18
Gert Jeppesen, Danmark14419945154362012-09-15
Peter Lauritzen, Danmark4344913272012-09-12
Klavs Frandsen, Danmark216679172012-09-12
Bent Carstensen, Danmark244295548392012-09-09
Gabor Graehn, Danmark327249882012-09-06
André Riis Ebbesen, Danmark264693624582012-08-30
Rafael Armada, Spanien2308718452012-08-30
Bjørn Erik Hellang, Norge3370913532012-08-27
Mogens T. Kofod, Danmark2229112282012-08-26
Michael Grell, Danmark31294674632012-08-20
Terry Townshend, Storbritannien7912486544662012-08-20
Lasse Olsson, Sverige232547623202012-08-20
Wout De Rouck, Belgien2343219642012-08-20
Terje O. Nordvik, Norge4806930952012-07-27
Alex Sand Frich, Danmark4510465646022012-07-16
Johannes Christian Harbou, Danmark789294932232012-07-16
Peter Østrup Jensen, Danmark1120112012012-07-16
Jonas Gildebro, Danmark18758752012-07-16
Søren Nygaard, Danmark7016183753252012-07-15
Michael Schwalbe, Danmark122481231052012-07-08
John Mikkelsen, Danmark2218312312012-06-26
Christian Martin Glahder, Danmark131301917152012-06-26
Frode Jacobsen, USA465186718622012-06-23
Raphaël Lebrun, Belgien2781053832012-06-21
Omar Runolfsson, Island131331418762012-06-20
Bo Jensen, Danmark11112235421572012-06-19
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark172060216562012-06-15
Jan Speiermann, Danmark399168158332012-06-15
Torkild Kristensen, Danmark374562924962012-06-07
Martinez Jonathan, Frankrig24527844424402012-06-05
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark396465538942012-06-01
Nikolaj Noel Christensen, Danmark345474131502012-05-31
Daniela Gruber, Tyskland429939402012-05-31
Andreas Guldager, Danmark131431516572012-05-30
Benny Kristensen, Danmark12323210137832012-05-23
Benoit Nabholz, Frankrig141776625032012-05-23
John Mikkelsen, Danmark1155815582012-05-21
Palle Hove Christensen, Danmark3461617172012-05-21
André Julinder, Sverige3396719832012-05-14
Jesper Høy Hansen, Danmark3306515292012-05-11
Jan Mogensen, Danmark293608724672012-05-09
tue hartmann, Danmark17537532012-05-06
Niels Frost, Danmark1188518852012-04-29
Kim Aaen, Danmark5412614756272012-04-19
Kjeld Pedersen, Danmark1113011302012-04-17
Mattias Nordlund, Sverige4652722852012-04-17
Christophe CAPELLE, Frankrig8889716192012-04-14
Thomas Bernhardsson, Sverige8610777219232012-04-13
Ole Skrubbeltrang, Danmark3344515282012-04-12
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark141684314862012-04-11
Bent Nielsen, Danmark6502811342012-04-09
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33938117931532012-04-09
Domen Stanic, Italien141842319562012-04-08
Reto Burri, Schweiz121471517862012-04-06
Jesper Sonne, Danmark131912422792012-03-30
Steen Christensen, Danmark4532921222012-03-30
Frank Simonsen, Danmark112475139312012-03-29
Eirik Nydal Adolfsen, Norge1136913692012-03-29
Susanne Jepsen, Danmark14721342553652012-03-23
Martin Høj Hansen, Danmark16596592012-03-22
Anders Tørressen Hangaard, Norge51157538092012-03-21
Michael Mosebo Jensen, Danmark12428461284282012-03-20
Tobias Berger, Sverige434888822732012-03-20
Kjetil Schjølberg, Norge346108646552012-03-12
Steen Reimers, Danmark111922429622012-03-11
Flemming Ahlmann, Danmark6013894667002012-03-10
Claus Johansson, Danmark161869414632012-03-09
Mogens H. Foder, Danmark19019012012-03-07
Clausjannic Labuz, Danmark11019688458792012-03-06
Kurt Prentow, Danmark71467530272012-02-28
Mathieu Bally, Schweiz354410325982012-02-26
Jan Jespersen, Danmark71129520182012-02-24
Nicolas Pierre Beyer, Danmark1106210622012-02-24
Leander Khil, Østrig224434230912012-02-22
Malte Christensen, Danmark1119911992012-02-21
Stefan Hage, Sverige3528124192012-02-16
Svend Nørgaard, Danmark111376022192012-02-16
Henrik Poulsen, Danmark2228513312012-02-13
Rune Bjerre, Danmark347634947692012-02-12
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark244777040312012-02-12
Steve Nuttall, England1113811382012-02-12
Michael Sørensen, Danmark6648520502012-02-10
Vagn Gjerløv, Danmark318917752012-02-06
Stefan Cherrug, Sverige192577519392012-02-06
Allan Helge Nolte, Danmark2293119732012-02-06
Mark Desholm, Danmark1283228322012-02-06
Lars Ernst, Danmark17607602012-02-02
kim jespersen, Danmark2169810802012-01-31
Henrik Just, Danmark7412654139022012-01-26
Yann Kolbeinsson, Island183714628632012-01-25
Marcus Erik Danielsson, Sverige141364016282012-01-12
Kris De Rouck, Belgien1105110512012-01-08
Thomas Hultquist, Sverige3556723712012-01-07
Jacob Sterup, Danmark223826334262012-01-04
Jakob Hochuli, Schweiz8949618752011-12-30
Egon Iversen, Danmark2462928642011-12-29
Kurt Vogt, Danmark27183729332011-12-27
Jens Ole Byskov, Danmark453236520122011-12-24
Julian Guy Bell, Norge1155715572011-12-23
Vlad Cioflec, Rumænien6640814852011-12-22
Jan Kåre Ness, Norge72587067962011-12-14
Niels Jarnum, Danmark6659625702011-12-13
Jens Ballegaard, Danmark61126839012011-12-11
Lars Smith, Danmark172971542762011-12-09
Stinne Aastrup, Danmark4591220462011-12-05
Kresten Hansen, Danmark2268217552011-12-01
Kristian Poulsen, Danmark2249615332011-11-18
Pete Antrobus, England3473420362011-11-16
erik ehmsen, Danmark101008315272011-11-16
morten jønck, Danmark327489612011-11-12
Alf Petersson, Sverige427579740472011-11-02
Albert J. de Jong, Holland1151415142011-11-01
Nicki Sørensen, Danmark567814324442011-10-31
Hugh Harrop, Skotland2386119972011-10-26
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark91158015332011-10-25
Claus Lunde Pedersen, Danmark101220315792011-10-25
Kristian Laustsen, Danmark5866921732011-10-23
Jørn Vinther Sørensen, Danmark112012031942011-10-20
Leif Pedersen, Danmark284650823422011-10-16
Iben Hove Sørensen, Danmark1417341732011-10-15
Dan Bruhn, Danmark2343020452011-10-13
Dominic Mitchell, Storbritannien172012418552011-10-10
michael jürgensen, Danmark1174117412011-10-09
Jan Eske Schmidt, Danmark245516045242011-10-08
Steen Drozd Lund, Danmark101601822432011-10-07
Henrik Knudsen, Danmark194871647382011-10-05
Richard Ek, Sverige366791247952011-10-03
Allan Prang, Danmark1299929992011-10-02
Anders E. Sørensen, Danmark12524646850812011-10-01
Martin Rivero, Danmark2330718422011-10-01
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71573327272011-10-01
Benjamin Gnep, Tyskland2213611652011-09-30
Jesper Segergren, Sverige2372520932011-09-27
Per Hirslund, Danmark17227222011-09-25
Maurizio Sighele, Italien9802615772011-09-25
Christian Axelsen, Danmark468510260052011-09-25
Thurel Julien, Gambia13214177817822011-09-18
Jens Ryge Petersen, Danmark214411132602011-09-16
Bent Staugaard Nielsen, Danmark71075519962011-09-05
Søren Harding, Danmark867086147782011-08-30
Jonn Leffmann, Sverige141872218952011-08-22
Christoph Moning, Tyskland141422713482011-08-20
Jesper Brinkmann, Danmark183341728502011-08-17
nick petersen, Danmark4461412882011-08-16
david drangsland, Norge162465826522011-08-13
Aage Kabbelgaard, Danmark1127112712011-08-12
John Dreyer Andersen, Danmark253993023722011-07-31
Wolfgang Trimmel, Østrig1261626162011-07-29
Jeppe Berthelsen, Danmark18938932011-07-27
Kurt Willumsen, Danmark16786782011-07-27
Knud Kjeldsen, Danmark19449442011-07-27
Anders Søgaard, Danmark12924357736252011-07-17
Yoav Perlman, Israel152780125612011-07-14
Hallgeir Fisketjøn, Norge8852616672011-07-07
Jens Overgaard Christensen, Danmark9416315337902011-07-01
Felix Jachmann, Tyskland2278714332011-06-24
Rasmus Hald, Norge2232512682011-06-17
Aidan G. Kelly, Irland2370621252011-06-14
Peter Lyngs, Danmark247143758702011-06-04
Maarten Zorgdrager, Holland6878417802011-06-02
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1149214922011-05-24
Thomas Maul, Danmark8610084420382011-05-16
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1186018602011-05-12
Oskar Nilsson, Sverige2314417862011-05-09
Klaus Bjerre, Danmark345979238392011-05-04
Jørgen Dam, Danmark24543439435792011-05-04
Paul Jacobsen, Danmark1193619362011-04-23
Claus Boe Tøndering, Danmark2247013882011-04-19
Luca Andrei Dehelean, Rumænien141916720532011-04-06
Thomas Nielsen, Danmark203172533532011-03-24
Gabriel Schuler, Schweiz16931601035572011-03-23
Lars Petersson, Sverige18728722011-03-19
Lars Laursen, Danmark1201020102011-03-10
Brian Thomsen, Danmark5627120232011-03-08
Kristian Ribers, Danmark1102710272011-02-27
Lee Victor Gregory, Storbritannien2426224602011-02-21
Bo Thyge Johansen, Danmark1336933692011-02-16
Martin Kviesgaard, Grønland295671737812011-02-13
Svend Erik Olesen, Danmark1201420142011-02-10
Martin Oomen, Sverige142131619922011-02-07
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71507730582011-02-03
Tim Hesselballe Hansen, Danmark72286850852011-01-30
Martijn Bunskoek, Holland101235413862011-01-27
Kai Gauger, Tyskland101520820052011-01-27
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1158715872011-01-23
Thomas Riedel, Danmark4641025362011-01-14
Torben Jepsen, Danmark131882720692011-01-13
René Christian Hansen, Danmark1129612962011-01-13
Bo Svensmark, Danmark71553747012011-01-10
Odysseas Tsimoulis, Grækenland253709918842011-01-09
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark1108510852011-01-08
Hans Gleie, Danmark2388521652010-12-29
Johan Stenlund, Sverige438125336442010-12-20
Chris Romeiks, Tyskland142363223492010-12-12
Cristian Jensen Marcet, Danmark367514641092010-12-10
Ies Meulmeester, Holland121829818852010-12-03
Bo Sonne Sørensen, Danmark295800046032010-11-24
Seamus Enright, Irland2503039502010-11-21
Hans Larsson, Sverige358049345642010-11-07
Martin Roost, Schweiz2277015742010-11-07
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark457227930972010-10-29
Kurt Bredal Christensen, Danmark113149268752010-10-28
Bjørn Grøn, Danmark4627124692010-10-27
Dirk Van Gansberghe, Italien202166715402010-10-21
Knud Erik Christensen, Danmark1258025802010-10-20
Aron Andersson, Sverige4495614912010-10-20
Stéphane Bocca, Belgien2429724992010-10-19
Jurgen Lehmann, Finland1146214622010-10-12
Knud N. Flensted, Danmark162877830132010-10-10
Tomas Svensson, Sverige447579739162010-10-08
Søren Gjaldbæk, Danmark2425222372010-09-29
Henrik Mouritsen, Tyskland82154541702010-09-29
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3438615202010-09-28
Ole Lorenzen Post, Danmark1216421642010-09-27
Leo Heemskerk, Holland1224022402010-09-26
René Worup Rørbæk, Danmark1113911392010-09-22
Kristian Laustsen, Danmark61064625302010-09-22
Lars Borup, Danmark357520537902010-09-19
Birger Algot Tørnblad, Danmark2198010282010-09-14
Aleix Comas, Spanien6815516782010-09-05
Henrik Kolsbjerg, Danmark8905813512010-08-27
Ivan Petric , Slovenien81162128182010-08-22
Christoph Moning, Tyskland31123953812010-08-18
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2330622762010-08-10
Hans Pinstrup, Danmark193292430562010-08-09
Klaus Mortensen, Danmark539784033762010-08-07
Henrik H. Søndergaard, Danmark71126923662010-08-05
Henning Broe, Danmark19599592010-08-05
Alf Frølich, Danmark1250925092010-08-02
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1139513952010-07-26
Gordon Hodgson, England1207920792010-07-15
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet61121034272010-07-15
Marco Hammel, Schweiz1120912092010-07-12
Birger Hultengren, Danmark1140314032010-07-07
Simon Sigaard Christiansen, Danmark508145929342010-07-02
ji be, Schweiz182543525152010-06-21
Stig Toft Madsen, Danmark2348217432010-06-17
Anne Blotting, Danmark2206211792010-06-17
Per Ekberg Pedersen, Danmark173370244712010-06-15
Heine Oldenskov, Danmark5607218472010-05-30
Vinni Bruhn, Danmark71125734862010-05-29
Per Allan Degn, Danmark101298117012010-05-28
Jani Vastamäki, Finland61288032132010-05-28
Martijn Bot, Holland8616049228652010-05-26
Jan Bolding Kristensen, Danmark1212121212010-05-18
Albert Steen-Hansen, Danmark17535186359572010-05-04
Patrik Jonasson, Sverige1142614262010-05-02
Thomas Kuppel, Tyskland1223522352010-04-23
Hans Jørgen Riis, Danmark2289316582010-04-23
Peter Steen Henriksen, Danmark1167516752010-04-19
Torben Byfoged, Danmark2283215012010-04-13
Jan-Michael Breider, Sverige4622720812010-04-06
Niels Odder, Danmark4690622682010-03-27
Ulf Eschou Møller, Danmark296332379252010-03-26
Mogens Hansen, Danmark33971021442422010-03-19
Thorkild Lund, Danmark1172617262010-03-15
Hanne April Farnæs, Danmark3382214022010-03-07
Steen Højmark-Jensen, Danmark1292929292010-03-07
Lars Mejlby, Danmark193429134672010-03-05
per mattisson, Danmark2397121122010-03-01
Christian Brinkman, Holland1127112712010-02-23
Johnny Laursen, Danmark12221127733332010-02-23
Flemming Værgman, Danmark1174717472010-02-21
Dan Allan Nielsen, Danmark2346217722010-02-18
Lene Vejen, Danmark41064750102010-02-14
Arild Breistøl, Norge142144429712010-02-11
Jan Kiel, Danmark81991251542010-02-06
Thomas W. Johansen, Danmark92177961302010-02-04
Jacob Dalsten Petersen, Danmark314746220682010-01-31
Jean Seeberg, Danmark3434815612010-01-31
Henrik Bengtsson, Danmark3464018762010-01-24
Ken Rasmussen, Danmark3702840082010-01-24
Tommy Andre Andersen, Norge132192022102010-01-18
Bjarne Skule, Danmark171712513582010-01-12
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark2219112132010-01-11
VASLIN Matthieu, Frankrig10113845725152010-01-05
Carsten Lyhr Hansen, Danmark51001621582010-01-05
Timme Nyegaard, Danmark2252412922010-01-03
Lars Andersen, Danmark1167416742010-01-01
Fülöp Attila, Rumænien1198519852009-12-25
Josh J Shaw, England2295617882009-12-25
Nico de Vries, Holland1162216222009-12-20
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1125212522009-12-06
Pieter Vantieghem, Belgien254751943852009-11-26
Søren Brinch, Danmark133012769772009-11-22
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5714316962009-11-19
Arne Lilhauge, Danmark7901217692009-10-19
Brian Wielsøe, Danmark1666166612009-10-14
Jan Ole Kriegs, Tyskland3491617012009-10-13
Jan Hjort Christensen, Danmark71771065592009-10-13
Thomas Bentsen, Norge2296715532009-10-12
Kermarrec Corentin, Frankrig304066325992009-10-11
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5557213502009-10-08
Tue Romanow, Danmark1206220622009-10-06
Jan Ravnborg, Danmark91736030902009-10-06
David Lundgren, Sverige1197619762009-09-18
Mårten Müller, Sverige3625622342009-09-13
Flemming Eskildsen, Danmark1175417542009-09-07
Kurt Rasmussen, Danmark71327827502009-09-04
Poul Reib, Danmark5704519582009-08-27
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1434643462009-08-20
Kjetil Johannessen, Norge385815925752009-08-10
Thomas Hellesen, Danmark153350330442009-08-10
Jørgen Witved, Danmark8113946941492009-08-10
Björn Dellming, Sverige1343334332009-08-02
Jan van der Laan, Holland1153615362009-07-31
Mats Wallin, Sverige243770322652009-07-29
Luise Ekberg, Danmark1142014202009-07-26
Jens Maibomm Hansen, Danmark1156915692009-07-19
Karsten Munch Andersen, Danmark3443916362009-07-13
Geir O. Pedersen, Norge162903525092009-06-25
Chris Lansdell, England162782925342009-06-22
Mehmet Goren, Tyrkiet8112006735312009-06-15
Reto Burri, Schweiz344733723412009-06-08
Stefan Frello, Danmark1118811882009-05-28
Lotte Skjærbæk, Danmark3352212892009-05-28
Hans Eli Sivertsen, Færøerne4883126402009-05-24
nuno barros, Portugal1159515952009-05-18
Jørgen Hansen, Danmark1192819282009-05-12
Henrik Madsen, Danmark71327729282009-05-12
Susanne Overgaard Petersen, Danmark61068826582009-05-11
Michael bergman, Sverige51327646702009-05-09
Peter Jensen, Danmark4853329482009-05-07
Birger Bavnsgaard, Danmark1146614662009-04-30
Stig Eide, Norge1245124512009-04-27
Csaba Lendvai, Ungarn1183118312009-04-25
Peter Kuster, Schweiz102062530942009-04-24
finn birkholm-clausen, Danmark41016633242009-04-23
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1223722372009-04-23
Bjarne Nielsen, Danmark3465616882009-04-19
Robert Toft, Danmark3543726702009-04-15
Morten Jørgensen, Danmark91645025032009-04-14
Jacob Neumann, Danmark2278615182009-04-12
Henrik Johansson, Norge2432026542009-04-11
Poul Erik Junk, Danmark5793919222009-04-08
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3401416892009-04-06
Gal Shon, Israel1133813382009-04-06
Jens Boesen, Danmark101785722572009-04-04
Allan Hansen, Danmark3489619992009-04-03
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3366513262009-04-01
Erling Bonde, Danmark3611025832009-03-29
Ole Andersen, Danmark2307120052009-03-29
Stig Westergård, Danmark1302130212009-03-26
Andreas Saul-Rotne, Danmark1158115812009-03-01
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark2220912082009-03-01
Dennis Martinek Langholz, Danmark61158630822009-02-23
per schmidt, Danmark1146014602009-02-23
Lesley van Loo, Holland111882420702009-02-23
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1177317732009-02-20
Marko Gregoric, Slovenien19439432009-02-12
Jonathan Meyrav, Israel3556721392009-02-06
Lars Villadsen, Danmark71087325512009-02-01
Freddy Johansen, Norge61128927132009-01-30
Bence Kókay, Ungarn91438120902009-01-25
Anders Bergman, Sverige3543221862009-01-18
Raffael Ayé, Schweiz91275318532009-01-16
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1143214322009-01-12
Olof Jönsson, Sverige224034838232009-01-11
Annette Hansen, Danmark31276475112009-01-07
Florin Chirila, Rumænien61080520032009-01-07
Klaas Bert Debusschere, Belgien2343319842009-01-06
Luca Sattin, Italien244022524562009-01-05
Erik Ehmsen, Danmark61139447282008-12-29
Thomas Damm Als, Danmark2331318112008-12-22
Lars Lundmark, Sverige1230523052008-12-20
Alex Wallin, Danmark3423617032008-12-15
Martin Søgaard Nielsen, Danmark275956739762008-12-08
Mogens Holme, Danmark2237512622008-11-27
Jos Van den Berg, Holland1295129512008-11-24
Kim Søvæld, Danmark1145414542008-11-18
Roland Jensen, Danmark173326927682008-11-17
Peter ter Heide, Holland1175417542008-11-10
Ole Thyge Plannthin, Danmark6865618512008-11-09
Ma Yan Bryant, Storbritannien274614426292008-11-09
John Martin Mjelde, Norge61112122692008-11-05
Steen Brølling, Danmark1173417342008-11-03
Niki Forintos, Ungarn1115411542008-11-02
Michael Bergman, Sverige2544230832008-10-27
Carsten Fog, Danmark1247424742008-10-25
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark142916628892008-10-22
Jan Salmonsen, Danmark2444022852008-10-19
Kield Andersson, Danmark5975825782008-10-18
Marianne Heno Mogensen, Danmark61144343422008-10-18
Carsten Gadgaard, Danmark8922522470612008-10-17
Torben Andersen, Danmark61197625422008-10-12
Palle Jensen, Danmark3435914822008-10-09
Kim Øllgaard, Danmark91384622512008-10-09
Sanne Busk, Danmark51185147062008-10-08
Eva Agnethe Bramming, Danmark4678618412008-10-06
Henrik Holm Brask, Danmark1178017802008-10-06
Flemming Nielsen, Danmark1117411742008-10-06
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3512818622008-10-06
Mogens Krantz Backe, Danmark5787919092008-09-27
lou bertalan, Tyskland1169316932008-09-25
Per Smith, Danmark1202220222008-09-22
Stéphane Aubry, Schweiz7312145328312008-09-08
John Hornbek, Danmark182562616702008-09-08
Xavier ROZEC, Frankrig3637024142008-09-02
Aron Andersson, Sverige3526828412008-08-28
Ole Kristensen, Danmark81293420822008-08-24
Søren Olin, Danmark2450822862008-08-16
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2489024912008-08-10
Keld Sørensen, Danmark5834323362008-08-02
Marcel van Kammen, Holland2331417232008-07-22
Eric Schaumburg, Danmark61244725182008-07-19
Svend Ove Jensen, Danmark2385920762008-07-14
Espen Støtterud Christensen, Norge6910516162008-06-23
Petri Salo, Finland2643340642008-06-18
Flemming Dane, Danmark3434715452008-06-13
Ole Snerling, Danmark1148714872008-06-04
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3450317182008-05-29
Paul Nilsson, Danmark204047626782008-05-26
Niels Jørgen Clausen, Danmark91635021502008-05-26
Seamus Mogensen, Danmark2329517822008-05-26
Mona Grundsøe, Danmark254088122752008-05-05
Michael Bonefeld Bladt, Danmark4921537652008-04-30
Alan Clewes, Storbritannien2469633182008-04-26
Jonas Gadgaard, Danmark111829524242008-04-26
Henning Hansen, Danmark4564014452008-04-22
Theis Bacher Nielsen, Danmark5622613542008-04-22
Thomas Lundqvist, Danmark1228722872008-04-19
Ralph Martin, Tyskland263964818512008-04-18
Claus Kesby, Danmark1124012402008-04-16
kim lundqvist, Danmark142335822972008-04-09
Henrik Greve, Danmark3769147792008-04-07
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien5988534022008-03-30
Claus Øgard, Danmark2294615092008-03-16
Steen Cruddis, Danmark1255225522008-03-16
Anders Horsten, Danmark2359319452008-03-14
Patrick Beirens, Belgien2403923692008-03-10
Thomas Eske Holm, Danmark1241824182008-03-02
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8216167829662008-02-27
Frode Falkenberg, Norge204051528872008-02-25
niels bahl andersen, Danmark4613719312008-02-21
Chris Batty, England14224810255862008-02-20
Martin Majlandt, Danmark1201720172008-02-18
Rasmus Strack, Danmark122333526732008-02-06
Lars Peter Johansson, Danmark3641826422008-01-25
Ger Meesters, Holland3762027502008-01-23
Lilly Irene Sørensen, Danmark91495021022008-01-20
Torben Evald, Danmark71433127882008-01-18
Thomas Buus Nielsen, Danmark3827928732008-01-14
Pim Wolf, Holland3584622352008-01-08
Tom Backlund, Finland1325732572008-01-06
Uffe Jensen, Danmark1175917592007-12-28
Michael West, Danmark1191219122007-12-16
Anni Oppelstrup, Danmark2353319812007-12-16
Andreas Noeske, Tyskland6965519042007-12-16
Inger Christoffersen, Danmark1168816882007-12-09
Simon Werngren, Sverige71413325582007-11-29
Barrault Frantz, Frankrig51081025342007-11-24
Tibu Paul Lucian, Rumænien4835231732007-11-24
John N. Jensen, Danmark1215321532007-11-22
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2322421592007-11-06
Niels Kaare Krabbe, Danmark2468927132007-11-04
dave farrow, Storbritannien1190919092007-10-30
christian tiller, Norge1221022102007-10-16
Carsten Egevang, Grønland5112618954082007-10-09
Jack Juliussen, Danmark3515417322007-10-07
Quentin Dupriez, Frankrig1159515952007-10-05
Lonnie Jensen, Danmark1358635862007-10-05
Michal Radziszewski, Polen1216021602007-09-20
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2374218752007-09-09
Janus Ethelberg, Danmark9416656723142007-09-05
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1333433342007-09-02
Jesper Nielsen, Danmark2349919602007-08-28
Kent Schou Larsen, Danmark1140614062007-08-28
Jan Thomsen, Danmark8916785238112007-08-21
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2519628792007-08-18
Joakim Engel, Danmark8317041553292007-08-18
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne71818537852007-08-18
Jens Andersen, Danmark61371933542007-08-17
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1229822982007-08-16
Mark Hammond, Danmark2350921892007-08-15
Jóan Petur Petersen, Færøerne1114411442007-08-11
Johannes Tallroth, Sverige4655719092007-08-08
Inger Andersen, Danmark244440123712007-08-07
Hans Rytter, Danmark234326237392007-08-07
Magne Pettersen, Norge2674634122007-08-03
Lars Munk, Danmark1152115212007-08-03
Johan Emil Løje, Danmark1152715272007-07-31
Lars Omø Christiansen, Danmark1192019202007-07-15
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark51066126002007-07-14
Carsten Poulsen, Danmark326192835822007-07-12
Thomas Hasle Ravn, Danmark2530729092007-07-12
Niels Jørgen Larsen, Dominica163304739602007-07-10
Carl Erik Mabeck, Danmark12725250256282007-07-04
Erik Jensen, Danmark2395320142007-06-26
Jens Holte Frederiksen, Danmark1156415642007-06-25
Tommy Holmgren, Sverige81613024232007-06-24
Erik Edvardsson, Sverige152595924612007-06-05
Linda Mølgaard, Danmark4826331962007-05-30
Erik Breden, USA6991319122007-05-30
Mikko Oivukka, Finland223850528582007-05-20
Bente Steffensen, Danmark1141014102007-05-20
Bjarne Golles, Danmark2445325942007-05-10
Erik Agertoft, Danmark173466543862007-04-29
Claus Eriksen, Danmark3601323912007-04-29
Jan Bosch, Holland1183318332007-04-25
Kristian Borum, Danmark2414522452007-04-22
Søren Langkilde Madsen, Danmark61211623572007-04-21
Birgit Nielsen, Danmark2447723012007-04-15
Ivan Skov Pedersen, Danmark1138313832007-04-10
Poul Emil Kristensen, Danmark1317631762007-04-08
Dennis Andersen, Danmark3484617622007-04-04
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2406521612007-03-04
Ole Stobbe, Danmark2452126712007-02-28
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8818806057742007-02-25
Torben Ethelberg, Danmark193155223512007-02-25
Preben Berg, Danmark194183239822007-02-17
Kaj Krutfelt, Sverige3487218152007-02-05
Arthur R. Jensen, Danmark133768464812007-01-30
Patrick Höhener, Frankrig1197319732007-01-18
Kjetil Schjølberg, Norge1172217222007-01-09
Peter Christiansen, Danmark428447655542006-12-31
Johannes Erritzøe, Danmark2434121942006-12-28
Jan S. Kristensen, Danmark71505130242006-12-24
Jens Lind, Danmark4577415412006-12-11
Nelly Hansen, Danmark336133331282006-12-06
Wim van der Schot, Holland1215121512006-12-04
Ruud van Beusekom, Holland1149414942006-11-26
Klaas Felix Jachmann, Tyskland296124243702006-11-26
Leif Bisschop-Larsen, Danmark223986026662006-11-08
Tom Backlund, Finland51311137312006-11-07
Anders Tøttrup, Danmark316072536122006-11-05
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2498927452006-10-09
Gunner Munk, Danmark1230423042006-10-08
Bart-Jan Prak, Holland6980617902006-10-05
Ludovic Scalabre, Frankrig112398435352006-10-02
Steffen Holst, Danmark4753023342006-09-30
Peter Bo, Danmark3895442752006-09-25
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne41114133022006-09-23
Jørgen Staarup Christensen, Danmark316867231972006-09-22
Ernst Hjøllund, Danmark3643730462006-09-21
Herman Bouman, Holland1168116812006-08-30
Kim Petersen, Danmark101655620432006-08-24
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1192819282006-08-20
Erik Enevoldsen, Danmark51465239622006-08-20
Christian Wegst, Tyskland1272527252006-08-10
Pierre-André Crochet, Frankrig101660821032006-08-09
Karsten Stæhr, Danmark101755121632006-08-09
Tom Goossens, Belgien91671930922006-08-09
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61459629002006-08-09
Kim Iburg, Danmark1155715572006-08-07
Leif Jonasson, Sverige2499429732006-08-07
Steen Brølling, Danmark51156530772006-07-31
Pawel Malczyk, Polen5982928122006-07-26
Christian Svane, Danmark3620623452006-07-25
Jørgen Scheel, Danmark163395433872006-07-21
Lars Pedersen, Danmark1164616462006-07-21
Henrik H. Søndergaard, Danmark71547626242006-07-10
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3548821262006-07-10
Claus Kesby, Danmark1196919692006-07-10
Mario Rodero Hernández, Spanien132138221662006-07-10
Samuel Peregrina, Spanien254879123092006-07-08
Benjamin Steffen, Tyskland71107520872006-07-08
Tom Sørensen, Danmark3521522102006-07-08
Lars Larsson, Sverige3527219422006-07-08
Arnold Houmann, Danmark224704347682006-06-07
Carsten Olsen, Danmark1323632362006-06-07
Andreas Meyer Winnem, Norge182647119772006-06-07
Knud-Erik Andersen, Danmark1182018202006-06-07
Palle Nygaard, Danmark113050346752006-06-07
Markus Tallroth, Sverige1221422142006-06-07
Morten Jensen, Danmark6998722342006-06-07
Claudia Thiel, Tyskland2342718582006-06-07
Detlef Gruber, Danmark1167116712006-06-07
Knud-Erik Strange, Danmark81881030182006-06-07
Wedigo Ferchland, Danmark5710315382006-05-18
Ole Hetland, Danmark112031224872006-05-18
Gert Rasmussen, Danmark81526327792006-05-14
Claus Dalskov, Danmark1190219022006-05-12
Jørn Lennart Larsen, Danmark3479518172006-05-10
Jens Jacob Iversen, Danmark3682724132006-05-10
Peter Halkier, Danmark61260032602006-05-10
Bent Jensen, Danmark3773726232006-05-10
Friedrich Thomas, Danmark1202420242006-05-10
Per Ekberg Pedersen, Danmark122741327992006-05-10
Ole Friis, Danmark2461926452006-05-08
Margit Hove, Danmark1187918792006-05-02
Hans Eli Sivertsen, Færøerne112061832292006-04-23
Mikael Funch, Danmark81746828262006-04-19
Ruth Ahlburg, Danmark234482124842006-04-10
Søren Parup, Danmark19079072006-04-01
Kent Schou Larsen, Danmark2327417232006-03-30
Niels Fabæk, Danmark71273320402006-03-19
Tom Jensen, Danmark1193219322006-03-19
Rune Larsen, Danmark2343218732006-03-19
Esben Eriksen, Danmark71674935452006-03-16
Søren Koch, Danmark3591820262006-03-16
Tim Vaughan, Storbritannien81601222432006-03-16
Gunnar Larsen, Danmark193512924762006-03-11
Karin Gustausen, Danmark3707136072006-03-11
Tobias Epple, Tyskland81418024332006-03-11
Svend Danbæk, Danmark1258425842006-03-05
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1276627662006-03-05
Birger Pedersen, Danmark4743821022006-03-05
Henning Hansen, Danmark4663720042006-03-01
Johan Stenlund, Sverige3672925682006-03-01
Ole Richter, Danmark1354435442006-03-01
Jan Bolding Kristensen, Danmark3872732482006-02-25
Nis M. Nissen, Danmark1236523652006-02-25
Cédric Rousseau, Frankrig101733421202006-02-20
Kjetil Johannessen, Norge295826527312006-02-19
Mark Trott, England1180018002006-02-12
Niels Bomholt, Danmark61104327762006-02-11
Arne Bertelsen, Danmark1178417842006-02-11
Tune Jensen, Danmark1213421342006-02-04
Frank Svensson, Danmark3838336102006-02-02
Marnix Jonker, Holland183507627742006-02-01
Terry Townshend, England2410321812006-02-01
Eline Eggers, Danmark3544818632006-02-01
Annelise Juul Stampe, Danmark41394157332006-01-30
Hans Erik Mom, Holland1158715872006-01-28
Jens B. Bruun, Sverige62074555702006-01-26
Uffe Pedersen, Danmark5910172726652006-01-22
Björn Gísli Arnarson, Island133155545582006-01-19
Tommy Hjorth, Danmark2388820102006-01-18
Tommy Frandsen, Danmark8217696240162006-01-15
Kim Lunding, Danmark173164942952006-01-14
Killian Mullarney, Irland2462223712006-01-10
Luc Verroken, Belgien4917726242006-01-05
Peter Thomsen, Danmark71474431492006-01-05
Justin Jansen, Holland1169416942005-12-24
David Erling Drangsland, Norge1275327532005-12-24
Ole Riis Jensen, Danmark3537423952005-12-20
Oleg Formanyuk, Ukraine4800931112005-12-15
Bent Møller Sørensen, Danmark2643539582005-12-13
Thomas Kjær Christensen, Danmark2722039782005-12-06
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1376937692005-12-04
Klaus B. Fries, Danmark3746330972005-12-03
Michael Køie Poulsen, Danmark1327932792005-11-24
Erik Lindgren, Sverige1340734072005-11-19
Steffen Ortmann, Danmark3731232772005-11-16
Ola Nordsteien, Norge1215021502005-11-15
Jostein Myromslien, Norge1184018402005-11-15
Lennaert Steen, Holland3596521482005-11-08
Henrik Elver, Danmark91428619732005-11-07
Aleix Comas, Spanien2488829482005-11-07
Peter Bundgaard, Danmark112624831692005-10-31
Mark Trustrup, Danmark1177017702005-10-31
Thomas Larsen, Danmark1133613362005-10-29
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2482227472005-10-27
Bjarne Nielsen, Danmark61021921532005-10-12
Stig Vang Petersen, Danmark233891834402005-10-11
Jesper Sonne, Danmark305058625042005-09-27
Siv Behrendt-Møller, Danmark2506028422005-09-23
Daniel Patterson, Sverige5933129402005-09-23
Hans Henrik Larsen, Danmark3526421772005-09-14
Henrik Pedersen, Danmark81289918052005-09-14
Terje Axelsen, Norge101645220342005-09-08
Ivan Abramowitz, Danmark1230723072005-09-07
Mats Wallin, Sverige71229519472005-09-06
Hans Henrik Iversen, Danmark4619018792005-09-06
Anders Jihmanner, Sverige1166416642005-09-05
Samuel Paz Parracho, Spanien81354520722005-09-02
Christian Tiller, Norge71990139792005-08-30
Lars Elvstrøm, Danmark2346819132005-08-29
Peter Bjerre, Danmark61153523772005-08-29
Ruud Altenburg, Holland2326317462005-08-29
Karl-Eric Gustafsson, Sverige183482125672005-08-26
Lars Lindgren, Danmark1184618462005-08-16
Anders Frederiksen, Danmark1152615262005-08-07
Hampus Lejon, Sverige1201420142005-08-05
Kasper Thorup, Danmark1173117312005-08-02
Andreas Malte Nielsen, Danmark1213221322005-07-04
Morten Stampe Larsen, Danmark5705120352005-06-29
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien19409402005-06-26
Emil Todorov, Bulgarien5806819482005-06-26
Ulla Vibe Funch, Danmark1215521552005-06-26
Theodosis Mamais, Grækenland294958423212005-06-22
Erik Kramshøj, Danmark133388849972005-06-16
Gaukur Hjartarson, Island112222327262005-06-13
Rie Voetmann, Danmark72654661352005-06-13
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark61835549912005-06-12
Andres Wolff Fries, Danmark1200220022005-06-01
Julien Piette, Frankrig162892224522005-05-18
Westy Esbensen, Danmark1174717472005-05-04
Peter Iversen, Danmark1195319532005-05-01
Bjørn Kjellemyr, Norge3606525422005-05-01
Arild Hansen, Norge2336417542005-04-26
Martin Jessen, Danmark4950025912005-04-26
Jim Thagaard Hansen, Danmark183249223982005-04-20
Stuart A Reeves, Danmark122356223072005-04-20
Yeray Seminario, Spanien3716135692005-04-11
Miguel Avelino Suárez, Spanien3603422932005-04-11
José García Monzón, Spanien4754326762005-04-11
Hans Drostgaard, Danmark1191019102005-04-07
Leif Samuelsen, Danmark1182018202005-04-06
Jimmy Skat Hansen, Danmark173425150312005-04-04
Shaun Robson, England122153321482005-04-04
Terje Kolaas, Norge51242037632005-04-01
Sune Pedersen, Danmark1214021402005-03-30
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2438622712005-03-26
Tony Disley, Storbritannien2374818932005-03-25
Jørn Vinther Sørensen, Danmark4877024852005-03-18
Edvin Hansson, Sverige193312028342005-03-16
Thor Edgar Kristiansen, Norge41048130142005-03-14
Kim Fischer, Danmark224645033872005-03-07
Benoit Paepegaey, Frankrig132286419752005-03-07
Sander Bot, Holland5868418882005-02-24
Ingrid Grunwald, Tyskland61394244452005-02-21
Søren Ryge Petersen, Danmark1174217422005-02-06
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1218221822005-02-03
Dan Rasmussen, Danmark41021533632005-01-31
Thomas Stigfeldt, Danmark3939741622005-01-20
Alwin Schönenberger, Østrig2497528222005-01-13
Stefan Magnusson, Sverige3483620592005-01-03
Lars Lyngsø, Danmark2354718932004-12-26
Erik Van Bogaert, Belgien1182918292004-12-18
Mikael Nord, Sverige388815358002004-12-15
Torben Lund, Danmark5970542642004-12-15
Stefan Hage, Sverige91884429532004-12-15
Erik Schaumburg, Danmark1190319032004-11-29
Maris Jaunzemis, Letland71403524132004-11-26
Poul Erik Larsen, Danmark1229922992004-11-25
Ole Vognstoft, Danmark1160216022004-11-25
Lars Vilhelm Hansen, Danmark183190127772004-11-24
Thomas Kiørboe, Danmark1159515952004-11-23
Inger Skov, Danmark2542431942004-11-22
Ivan Jensen, Danmark1176217622004-11-21
Geert Brovad, Danmark102901441372004-11-14
Carsten Madsen, Danmark1414541452004-11-14
Erik Rosendaal, Holland1175417542004-11-11
Poul Reib, Danmark1239323932004-11-09
Steen Roed Hansen, Danmark101799223412004-11-08
Dennis Noel, Danmark1763776372004-11-08
Bjarne Streyffert, Danmark2423722942004-11-08
Raymond Galea, Malta1183118312004-11-08
Henrik Callesen, Danmark1203620362004-11-05
Gedser Fuglestation, Danmark1179717972004-11-05
Reint Jakob Schut, Holland4752620752004-10-31
Martin Holm, Danmark3946636172004-10-26
Lasse Braae, Danmark1324832482004-10-17
Philippe J. Dubois, Frankrig2527530992004-10-06
Dominique Verbelen, Belgien1263026302004-09-30
Virginia Escandell, Danmark1224222422004-09-07
Torsten Hansen, Danmark1166816682004-09-01
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2843145662004-08-16
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1246424642004-08-13
Jens Biltoft, Danmark1191519152004-08-01
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3744929362004-07-31
Einar Flensted-Jensen, Danmark1366136612004-07-25
Szabolcs Kókay, Ungarn1235023502004-07-22
Mogens Ribo Petersen, Danmark1209920992004-07-07
Ulrik Henneberg, Danmark2339618692004-07-07
Karen Lang, Danmark2502328192004-07-06
Martin Poulsen, Danmark1168916892004-07-04
Klaus Nellevang, Danmark2359919112004-06-25
John Steffensen, Danmark1231723172004-06-13
Lene Pedersen, Danmark1238723872004-06-01
Jelger Herder, Holland81552126202004-05-31
Tom Schlegel, Danmark2374523452004-05-17
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31241262382004-05-16
Henrik Carlsen, Danmark3691033172004-04-30
Ulla Henriksen, Danmark1111511152004-04-30
Tim Andersen, Danmark31172549272004-04-20
Hans Krabsen, Danmark1682068202004-04-03
Dennis Brandsborg, Danmark2411822582004-03-13
Robbin D. Knapp, Østrig1232623262004-03-11
Esben Østergaard, Danmark2500627132004-03-10
Henrik Stenholt, Danmark3703629722004-03-03
Lis Ravn, Danmark2488929062004-03-01
Leif Novrup, Danmark2508127212004-01-06
Gunnar Gundersen, Norge1330533052004-01-06
Carsten Hermann, Danmark1283628362003-11-28
Lasse Olsson, Sverige2393522092003-11-26
Michael Tiefenbach, Østrig1347834782003-11-26
Don Baccus, USA1234323432003-11-13
Tor A Olsen, Norge1247124712003-11-09
Jan Dresler, Danmark2448423622003-10-21
Svend Dybkjær, Danmark31013442842003-10-20
Vegard Bunes, Norge51171026512003-10-11
Jacob Alsted, Danmark1292829282003-09-15
Andreas Hagerman, Danmark204626731762003-08-28
Anna Bay Rask, Danmark1273127312003-07-25
Wilfried Hausmann, Tyskland2551532532003-07-19
Flemming Pedersen, Danmark1170717072003-06-28
Morten DD Hansen, Danmark1406440642003-05-30
Jørn Opsal, Norge1293429342003-05-30
Jacob Lund-Hansen, Danmark3675626362003-05-17
Thomas Jensen, Danmark1458945892003-05-17
Per Forsberg, Sverige1286828682003-05-17
Ronny Nilsen, Norge1367936792003-05-06
Pierre Unge, Sverige41026335962003-05-01
Ottenby fågelstation, Sverige2530429052003-04-18
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2460224052003-03-25
Rannvá Hansen, Færøerne1259325932003-03-25
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge92051225102003-03-09
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3537920392003-02-25
Håkan Sterner, Sverige2477027202003-02-14
Sakari Kauppinen, Danmark1529052902003-02-11
Claus Horneman, Danmark1410141012003-02-06
Maurizio Sighele, Italien1409140912003-01-29
Benny Jacobsen, Danmark2534428382003-01-21
Leo JR Boon, Holland31262867862003-01-13
Martin Eggen, Norge2383319982002-11-14
Søren Hjorth Andersen, Danmark71589230952002-10-29
Holger Sandfeldt, Danmark1209220922002-10-24
Peter Andreas Koch, Danmark3716227822002-10-12
Martin Scott, Storbritannien81210716962002-10-10
John Judge, Storbritannien2401720672002-10-08
Nick Lowton, Storbritannien2335317912002-10-08
Fredrik Kræmer, Norge102422844312002-10-02
Tim Brown, Storbritannien2423224152002-09-28
Graham Etherington, Storbritannien3533718252002-09-27
Deryk Shaw, Storbritannien1228222822002-09-12
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3694823962002-09-03
Thomas Hilkjær, Danmark2383620162002-09-03
Mike Richardson, Storbritannien2489428472002-08-05
Jim Willson, Storbritannien2392119882002-06-29
via Carsten Høeg, Danmark1267126712002-05-29
Andreas Gullberg, Norge1284228422002-05-13
Ricard Gutiérrez, Spanien81434020542002-04-28
Kelvin Jones, Storbritannien1316131612002-02-10
Bruce Mactavish, Canada1245824582002-01-30
Morten Jørgensen, Danmark3724731552002-01-21
Anita Pedersen, Danmark31429852192001-11-16
Alexander J. Lee, Danmark2433822962001-11-09
via Sune Jepsen, Danmark2702442272001-11-09
Kim Biledgaard, Danmark1327532752001-10-01

Der er i alt 1355 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.326 sek.
til toppen