Startside Leica Noctivid - ny kikkert fra Leica I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
 Artslister 


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Axel Mortensen, Danmark906117508961802018-04-20
Per Schans Christensen, Danmark42649365345152018-04-20
Eva Foss Henriksen, Danmark72076208252022018-04-20
Carl Bohn, Danmark49625900718422018-04-20
Martin Rheinheimer, Danmark715763572018-04-20
Lars Maltha Rasmussen, Danmark959655687952018-04-20
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark50977797441692018-04-20
Steen E. Jensen, Danmark946123246835982018-04-18
Thomas Garm Pedersen, Danmark116468529222018-04-18
Niels Birkedal Thomsen, Danmark545146819562018-04-18
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark50032612522992018-04-18
Peter Halkier, Danmark243082822342018-04-18
Lars Grøn, Danmark1368406922592018-04-18
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark51821102321992018-04-18
Niels Peter Møller Jensen, Danmark845146514432018-04-18
Morten Scheller Jensen, Danmark1705190071268692018-04-18
Kis Boel, Danmark90441238762018-04-18
Erik Biering, Danmark61568977353942018-04-18
Thomas Varto Nielsen, Danmark91173109039132018-04-17
Andreas Bennetsen Boe, Danmark1427815752722018-04-17
Rodmund á Kelduni, Færøerne33643089956672018-04-17
Michael Frank Nielsen, Danmark37622857519112018-04-17
John Larsen, Danmark77277919564362018-04-17
Henrik Friis, Danmark20314075221442018-04-16
Hans Staunstrup, Danmark9714845529792018-04-16
Peter Brostrøm, Danmark575353524912018-04-13
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark64627796016332018-04-13
Aurélien Audevard, Frankrig55783578434302018-04-13
Silas K.K. Olofson, Færøerne1510206601650942018-04-11
Klaus Malling Olsen, Danmark38065647863137102018-04-11
Steen Egholm Engelbøl, Danmark31148799602018-04-10
Klaus Dichmann, Danmark31335874647902018-04-10
Helge Sørensen, Danmark1534203850785762018-04-10
Mikkel Holck, Danmark23433383540932018-04-10
Paul Patrick Cullen, Danmark105281437628972018-04-09
Allan Kjær Villesen, Danmark37237147468442018-04-09
Joakim Matthiesen, Danmark47473002018-04-09
Hans Henrik Larsen, Danmark2064208777949412018-04-09
Jan Nielsen, Danmark723655642018-04-09
Per Boye Svensson, Danmark1729340923892018-04-07
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark24522178461612018-04-06
Lars Birk, Danmark27920930526652018-04-05
Henrik Brandt, Danmark10217687361682018-04-04
Keith Fox, Danmark515907926452018-04-02
Lars Andersen, Danmark16911060119312018-03-29
Dennis Olsen, Danmark17516613525712018-03-27
Anders Jensen, Danmark331834811622018-03-27
Morten Müller, Danmark211805015692018-03-27
peter wedel petersen, Danmark33641982018-03-26
Felix Timmermann, Tyskland352079212732018-03-26
Henrik Pedersen, Danmark22321416764302018-03-24
Jan Bolding Kristensen, Danmark2265421422018-03-23
Jan Fischer Rasmussen, Danmark556403528432018-03-23
Henrik F. Nielsen, Danmark5210322045592018-03-21
Benny Haahr, Danmark576848328002018-03-21
Peter Lyngs, Danmark257262259002018-03-21
Bruno PORTIER, Belgien521477682018-03-21
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet71179234592018-03-19
Lars Falck, Danmark667404522202018-03-19
John Jensen, Danmark483615314122018-03-18
Massimiliano Dettori, Holland12610681520612018-03-18
Eric Didner, Frankrig20120148121992018-03-16
Birger Lønning, Danmark11118476949242018-03-16
Luca Bergamaschi, Italien4257910312018-03-10
Zbigniew Kajzer, Polen798422328752018-03-09
Claus Halkjær, Danmark713102904450302018-03-09
Henning Larsen, Danmark1065400012612018-03-02
Per Holmberg, Danmark26132314938352018-03-02
Ole Hetland, Danmark507050656442018-02-24
Mikkel Thorup, USA529557102018-02-23
Søren Harding, Danmark1007503248152018-02-23
Per Vindis, Danmark476439432832018-02-21
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark565132119612018-02-20
Lars Juul Pedersen, Danmark283047417012018-02-18
Andreas Bruun Kristensen, Danmark6111885351562018-02-12
Jesper Michael møller, Danmark9607221602018-02-12
Tommy Holmgren, Sverige12216036885242018-02-12
Paul Nilsson, Danmark214142727102018-02-12
Bent Lyngklip Kjeldgaard, Danmark14944942018-02-09
Vincent Legrand, Belgien12619657457412018-02-06
Vagn Gjerløv, Danmark12852852018-02-06
Steen Øllgaard, Danmark713802424892018-02-04
Conny Jensen, Danmark191396421022018-01-30
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn243302919312018-01-29
Arie Ouwerkerk, Holland10122281960112018-01-26
Lars Paaby, Danmark343639523582018-01-26
Gisela Nagel, Tyskland936182818342018-01-18
Jonna Lindegård, Danmark24542592018-01-18
Tor Olsen, Norge273212424912018-01-16
Bjørn Frikke, Danmark14011212025962018-01-16
Frits Rost, Danmark231316630562018-01-12
Bent Christiansen, Danmark12232232018-01-09
Erik Groth-Andersen, Danmark566133930342018-01-01
Arne Volf, Danmark12420055650472017-12-30
Sune Riis Sørensen, Danmark16330343445512017-12-18
Marcin Solowiej, Polen423983219972017-12-12
Steve Klasan, Tyskland354472425462017-12-12
Ralph Martin, Tyskland1992976842017-12-10
Rainer Christian Ertel, Tyskland843684711742017-12-08
Hans Henrik Iversen, Danmark12852852017-12-07
Ole Zimmermann, Danmark23892332017-12-07
Bjarne Hemmingsen, Danmark161666216512017-12-02
Carsten Siems, Danmark39350356948552017-11-21
Morten Winness, Norge13113757522812017-11-19
Simon Berg Pedersen, Danmark65694465558482017-11-19
Claus Brostrøm Nielsen, Danmark25533152017-11-18
Oz Horine, Israel487674529542017-11-17
Jan Haaning Nielsen, Danmark11211188125142017-11-15
Rony Livne, Israel2188313152017-11-14
Stefan Tapio Ettestam, Sverige604704416932017-11-13
Ivan Sjögren, Sverige775435514102017-11-11
Chris van Rijswijk, Holland4351912122017-11-06
Klaus Berggreen, Danmark13403402017-11-04
Bent Thøgersen, Danmark18219608236562017-10-30
Anne Navntoft, Danmark30738249331442017-10-28
Gerner Majlandt, Danmark16535897768162017-10-24
Troels Eske Ortvad, Danmark457622378022017-10-22
Martin Gottschling, Tyskland579554878652017-10-17
Julien Piette, Frankrig7906620612017-10-16
Mateusz Matysiak, Polen202633223722017-10-16
Eigil Ødegaard, Danmark49992706649952017-10-13
Mads Danielsen, Danmark49189789272017-10-06
Johnny Madsen, Danmark28751793178432017-09-30
Johnny Salomonsson, Danmark28046170840042017-09-24
Erik Mølgaard, Sverige30228084434892017-09-18
Bjørn Ginman, Danmark2493642512017-09-13
Per Kjær, Danmark17137431374382017-09-11
Thomas Kuppel, Tyskland18118112017-08-21
Per Poulsen, Danmark43983367576582017-08-19
David Monticelli, Belgien10215393528252017-08-15
Asbjørn Jensen, Danmark10014260130052017-08-11
Christer Brostam, Sverige647990423092017-08-09
Lars Gabrielsen, Danmark8913915038212017-08-06
Lars Adler Krogh, Danmark10622079650042017-07-30
Carsten Holm Petersen, Danmark2585349402017-07-25
Carsten Gørges Laursen, Danmark162911338992017-07-20
Elly Hansen, Danmark203869255212017-07-13
Steffen Fahl, Danmark191935218312017-07-12
Flemming Pagh Jensen, Danmark313895002017-07-10
Joachim Bertrands, Belgien623804617042017-06-29
Arne Giørtz-Behrens, Danmark373130712362017-06-23
Erik Røjgaard, Danmark2181714912017-06-15
Lars Nielsen, Danmark14584582017-06-13
Erling Krabbe, Danmark14211046247952017-06-12
Keld Jakobsen, Danmark856229320642017-06-12
Arne Kiis, Danmark37546092738882017-06-12
Vagn Wendel Sørensen, Danmark15585582017-06-10
Ib Jensen, Danmark24740841570832017-06-10
Jørgen Kabel, Danmark13833887664932017-06-06
Allan Haagensen, Danmark161975536352017-06-01
Otto Samwald, Østrig17617614228382017-06-01
Jens Paulsen, Danmark443705518772017-06-01
Jens Kirkeby, Danmark535772231772017-06-01
Karin Gustausen, Danmark91155955332017-05-27
Erik Rosendahl, Danmark417846562017-05-25
Villy Pedersen, Danmark161819415912017-05-19
Knud Pedersen, Danmark576110714366812017-05-16
Finn Bro, Danmark131839523362017-05-10
Peter Petersen, Danmark2121010242017-05-08
Lars Witting, Danmark347363134732017-04-17
Asger Røjbek Sørensen, Danmark15395392017-04-15
Troells Melgaard, Danmark598293728962017-04-15
Arne Borg Rasmussen, Danmark5971425032017-04-12
finn henriksen, Danmark10617410262017-04-10
Johan Christian Homann, Danmark641919942017-04-08
Palle Sørensen, Danmark10814350036932017-04-08
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige15718927928492017-04-06
Torben Juul Hansen, Danmark15475472017-04-06
Jørgen Munck, Danmark547490052062017-04-05
Frank Abrahamson, Danmark636272333842017-03-29
Peter Bonne Eriksen, Danmark26925229826192017-03-28
Kim Duus, Danmark11414644228202017-03-23
Gábor Bodor, Ungarn131450816592017-03-22
Helle Kjær Erichsen, Danmark192230417502017-03-16
Jan Skrubbeltrang, Danmark889454184242017-03-15
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark3309116212017-03-14
valdemar overgaard petersen, Danmark13313312017-03-06
Claus Andersen, Danmark14254252017-03-02
Tommy Kaae, Danmark405809842472017-02-28
Henry Lehto, Finland869768020492017-02-23
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10315189845652017-02-04
Peter Stronach, Storbritannien10609715792017-01-27
Rune Sø Neergaard, Danmark779982349151282017-01-25
Eigil Larsen, Danmark9710666524742017-01-21
Morten Rasmussen, Danmark635859125142017-01-20
Zsolt Ampovics, Ungarn4590518842017-01-11
Tine Jensen, Tyskland841916822016-12-12
Christian Andersen Jensen, Danmark45271626053162016-12-11
Antoine Joris, Belgien446441721492016-12-05
Jens Kildemoes, Danmark527928892016-11-30
Anni Nielsen, Danmark6513078342542016-11-29
Brian Rasmussen, Danmark9801313732016-11-27
Jesper Schade, Danmark16366362016-11-22
steen jørgensen, Danmark1161496902016-11-18
Lars Jensen, Danmark21939191651562016-11-16
finn folkvardsen, Danmark111600121272016-11-15
Jens Søgaard Hansen, Danmark653120537894562016-11-14
Michael Hansen, Danmark1051427082016-11-10
Peter Nielsen, Danmark339688684116992016-11-08
Ole Krogh, Danmark1224288166998832016-11-08
Arne Torkler, Danmark161165823812016-11-06
Morten Bentzon Hansen, Danmark8316956246862016-11-06
Niels Behrendt, Danmark679388027932016-10-22
Christian Rørdam, Danmark434403429352016-10-22
Tore Vang, Norge5510256877442016-10-20
Jens Mikkel Lausten, Danmark153456286282016-10-13
Torben Sebro, Danmark578242930762016-10-08
Szilard J. Daroczi, Rumænien517547725062016-09-24
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark430549242016-09-20
Ole Bo Olsen, Danmark372810016872016-09-12
ragnar smith, Danmark9675031902016-09-11
Matthieu Canévet, Frankrig192351121512016-09-10
Hans Erik Jensen, Danmark1054397732016-07-27
Ib Fagerlund, Danmark13933932016-07-25
Torben Lyng, Danmark191684717652016-07-23
Morten Christensen, Danmark648848946612016-07-20
Stefan Pfützke, Tyskland7010490833572016-07-15
Brian Christoffersen Skræm, Danmark423658342016-07-15
Svitlana Tkach, Danmark27744772016-07-12
jette østergaard danielsen, Danmark15995992016-07-08
Poul Holm Pedersen, Danmark334025825162016-07-03
Søren Kristoffersen, Danmark1249175158987302016-07-03
Per Schiermacker-Hansen, Danmark10015861544372016-06-24
Esper Boel, Danmark319508242016-06-18
Knud Nielsen, Danmark19419412016-06-16
Anders Hammergart, Danmark8216431736042016-06-04
Peter Zeller, Schweiz9849016212016-06-03
Christian Leth, Danmark5613860942232016-06-01
Henrik Asbjørn Pedersen, Danmark211583279442016-05-27
J Ole Andersen, Danmark432921714022016-05-24
Hugo Touzé, Frankrig531847382016-05-22
Maximilian Fader, Tyskland13403402016-05-15
Bo Lassen Christiansen, Danmark425879202016-05-12
Hans Henrik Bay, Danmark502676818802016-05-12
Damien Gailly, Belgien1121212122016-05-11
Martin Strømkjær, Danmark3352113292016-05-10
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark9210414124042016-05-09
Stano Harvančík, Rumænien14674672016-05-03
Erik Bogh Nielsen, USA9710222924732016-03-19
Michael Hofmann Caspersen, Danmark16006002016-03-08
Dominik Becker, Tyskland6633813972016-03-01
Lars Halkjær, Danmark431238842016-02-26
Tommy Bjørk, Danmark5457712062016-02-16
Bjørn Kjellemyr, Norge13603602016-02-14
Torben Lund-Hansen, Danmark531448362016-02-12
Frédéric Jiguet, Frankrig567854024162016-02-02
Kai Lindegaard, Danmark217099752016-01-08
Søren Nancke, Danmark101432128492016-01-02
Zoltan Baczo, Danmark6536113272015-12-31
Mathieu Bally, Schweiz1132113212015-12-22
Tony Søholm Larsen, Danmark222198514362015-12-05
Mikkel Høegh Post, Danmark24143090065192015-12-02
Lasse Patrick Simensen, Norge3274410252015-11-16
Anders Østerby, Danmark335861866702015-11-13
Neer Div Bankoti, Indien14634632015-11-12
Heidi Frederiksen, Danmark2288416732015-10-02
Martin Lund, Danmark41105334642015-09-29
Philip Dam, Danmark15355352015-09-28
Niels Evald Jensen, Danmark2248514332015-09-19
Niels Lech Pedersen, Danmark14084082015-09-14
Jan Jörgensen, Sverige91036015182015-09-11
Søren Kristensen, Danmark899789237452015-09-08
Jens Thalund, Danmark2177171654920892015-09-04
Lisbeth Bech, Danmark641728292015-09-04
Bo Tureby, Danmark57999034759122015-09-01
Jens Brandt, Danmark15665662015-08-29
Nikolaj Thomsen, Danmark930274322015-08-20
Thorsten Stegmann, Tyskland1136813682015-08-14
Mikkel Bello Andreasen, Danmark14174172015-08-07
Lars Erdmann, Danmark18748742015-08-07
Maciej Buchalik, Polen1170517052015-07-19
Erik Christophersen, Danmark4469325482015-07-19
Arvid H Anthonsen, Norge29159758482015-07-07
Daniel Pettersson, Sverige32446109630782015-07-02
Rie Jensen, Danmark311754112015-07-02
Fabian Schneider, Schweiz526425622272015-06-29
Per Finn Nielsen, Danmark6811088740972015-06-23
Daniel Mauras, Frankrig1138713872015-06-23
Svend Fischer-Nielsen, Danmark16836832015-06-23
Jan Andruszkow, Danmark4326611472015-06-22
Hendrik Weindorf, Tyskland7411829931262015-06-17
Morten Dehn, Danmark7703817372015-05-28
Lars Andersen, Danmark435169620992015-05-22
Rasmus Due Nielsen, Danmark131916922182015-05-21
uffe jensen, Danmark15325322015-05-11
Peter Rodemann, Danmark5762229042015-04-17
Aleks Lund, Danmark1159515952015-04-11
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark1474719042015-03-26
Elmer Pedersen, Danmark332629818232015-03-23
András Fodor, Ungarn568507845282015-03-10
Finn Nørregaard, Danmark10583010612015-03-09
Helle Dyrting, Danmark191004810332015-03-07
Julien Mazenauer, Schweiz4286011312015-02-18
David Andersson, Sverige12813590121352015-02-14
jules phillips, Danmark1131113112015-01-25
Nis Lundmark Jensen, Danmark20633589640142015-01-09
Brahim Birds, Marokko3261612142014-12-19
Mikael Nord, Sverige549027829572014-12-14
Marcel Klootwijk, Holland3464717712014-11-28
Franziska Guepner, Tyskland3528818592014-11-18
Jens Röw, Tyskland1282528252014-11-17
Ole Skrubbeltrang, Danmark6589114422014-11-13
Mads Herbøl, Danmark2528543062014-11-13
Chris Baines, Storbritannien131475017342014-11-10
Richard Bonser, England19630027037582014-10-28
erik van bogaert, Belgien1133713372014-10-16
Finn Laugo Sørensen, Danmark23230372034542014-10-16
Bengt Bengtsson, Sverige142008334902014-10-14
Jonna Lindegård, Danmark6552012402014-10-12
John Frikke, Danmark272009216272014-10-11
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark61027440962014-10-09
Carl Søndergaard, Danmark6941123652014-10-03
Henrik Laust Bøhmer, Danmark5411146056272014-09-29
Ulla Paulsen, Danmark182142623382014-09-12
Christian Terp, Danmark4412814812014-08-29
Lars Frede Petersen, Danmark2206610582014-08-25
kai nissen, Danmark101159016852014-08-18
Kjeld Lund, Danmark121547732112014-08-13
Thomas Elbek, Danmark6593211702014-08-11
Rud Lynge, Danmark1138413842014-08-04
Luca Boscain, Italien161442711912014-07-31
Johannes Rydström, Sverige21825615532022014-07-29
Kim Mogensen, Danmark3366613542014-07-28
Tomas Lundquist, Sverige20731051436312014-07-10
Graeme Joynt, England3264712002014-06-27
Arnold Georg Houmann, Danmark273430031032014-06-26
Lars Rostgaard, Danmark22228635049792014-06-13
Henrik Hougaard Larsen, Danmark81126821502014-06-10
Thomas Kehlet, Danmark669678128162014-06-06
Claus Vind-Andreasen, Danmark202679825392014-06-05
Rami Mizrachi, Israel121383216882014-06-03
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2263442178862014-05-27
Jens Jørgen Andersen, Danmark17732601771552014-05-22
Søren Vinding, Danmark1338753913402014-05-13
Kasper Anias Møller, Danmark16276272014-05-09
Bo Valeur, Danmark8661111832014-05-02
Johannes Ferdinand, Tyskland131448421672014-04-28
Benjamin Steffen, Tyskland191730915282014-04-24
Tom Conzemius, Luxembourg320109422014-04-23
Fredrik Ström, Sverige544329812014-04-18
Torben Sylvest Jensen, Danmark5554113712014-04-11
Tommy Karlström, Sverige2198311782014-04-10
Jan Helbo, Danmark867508926302014-04-06
Lauge Fastrup, Danmark202544823422014-04-03
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark2211910662014-04-03
Ole Zoltan Göller, Danmark47870523882742014-03-28
Magnus Corell, Sverige1138613862014-03-25
Ronny Malm, Sverige406486724932014-03-16
Karsten Busk Laursen, Danmark18498492014-03-04
Mark Walker, Danmark1018496621872014-03-02
Freddy Rosning, Danmark283641231612014-02-20
Charlotte Christel Jønsson, Danmark3255810112014-02-14
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3400821582014-02-12
Jean-Pierre Jordan, Frankrig413661318752014-02-08
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark7861421202014-02-02
Poul-Henrik Bergmann, Danmark1115011502014-02-02
Stephan Skaarup Lund, Danmark15023468652272014-01-27
Janni Christoffersen, Danmark7597811482014-01-21
Christian Michael Villadsen, Danmark11862911052014-01-08
Steen Winkel, Danmark14966610752014-01-07
Leif Høgh Olsen, Danmark72383286175612014-01-06
Åge Mathias Matthiesen, Danmark91658731172014-01-04
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark101178337572014-01-03
Jonas Holmqvist, Sverige131547218742014-01-03
Gert Rasmussen, Danmark554888017162014-01-02
Anders Bojesen, Danmark121989552672013-12-31
Jeppe Bundgaard, Danmark91735841292013-12-29
Thorkil Brandt, Danmark141945018282013-12-29
Rene Rantzau, Danmark233741955312013-12-29
Kim Fich Larsen, Danmark18388382013-12-27
Henrik Kisbye, Danmark49955495664002013-12-24
Kenneth Bach Christensen, Danmark585225640342013-12-23
John Kyed, Danmark13927613095952013-12-22
Johan Stenlund, Sverige5492313582013-12-20
Espen Lie Dahl, Norge457174227192013-12-17
Dubois Laurent Yves, Frankrig2241912962013-12-17
René Larsen, Danmark7510929933942013-12-15
Lars Rudfeld, Danmark424167421342013-12-13
Janis von Heyking, Sverige523149812452013-12-12
Rolf Danielsen, Danmark1317531752013-12-12
Anders Roel, Danmark111335121492013-12-10
Karina Jensen, Danmark1206520652013-12-10
Anton Herrig Liebermann, Danmark81543046592013-11-29
Thomas Jensen, Danmark81164419382013-11-29
Petri Kuhno, Finland3368313132013-11-21
Julia Zeitzer, Danmark1112711272013-11-12
Micha A Neumann, Danmark17377372013-11-12
mats svensson, Sverige4515713962013-11-09
Jakob Dall, Danmark8417387444562013-11-09
Stig Linander, Danmark11116380663432013-11-07
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2361418072013-11-06
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3709331412013-11-04
Emil Fich Larsen, Danmark7809215702013-11-04
Torben Olsen, Danmark2945362762013-11-02
John Pedersen, Danmark10316680446562013-11-02
Niels Poul Dreyer, Danmark40649174532662013-10-29
Jakob Engelhard, Danmark192809934432013-10-23
Jon Lehmberg, Danmark12016357541272013-10-22
John G. Dinesen, Danmark375163223252013-10-22
Mads Elley, Danmark172880730622013-10-21
Frank Desting, Danmark457104930252013-10-20
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91611728472013-10-20
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien52184451744392013-10-16
Jens Wiberg, Danmark101031218922013-10-14
Patric Lorgé, Luxembourg132847536642013-10-10
Hampus Lejon, Sverige122090527442013-10-07
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10116019728632013-10-07
Hamid Yadane, Marokko5403510032013-10-07
Lise Nielsen, Danmark1344334432013-10-06
Alen Ploj, Slovenien6749014782013-10-04
Mogens Neergaard, Danmark2203510652013-10-03
Ingar Støyle Bringsvor, Norge323535017302013-10-01
Ole Kristjansen, Danmark3470418172013-09-29
Josh Rhys Jones, England325948833482013-09-27
David Boertmann, Danmark469018437762013-09-27
Wolfgang Jakob, Tyskland3516819772013-09-24
Greg McIvor, Sverige173059021462013-09-20
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark295950629592013-09-19
Klaus K. Nielsen, Danmark2533642902013-09-18
kurt jensen, Danmark19989982013-09-17
Marcin Faber, Polen319698292013-09-17
Vicky Knudsen, Danmark1217121712013-09-17
Finn Nielsen, Danmark19299292013-09-15
Christian Eilers, Danmark485723119962013-09-11
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3404316592013-09-05
Dave Barnes, Danmark5557121642013-09-05
Jure Novak, Slovenien1103210322013-09-02
Robert Paepke, Sverige729828741972013-08-29
Richard Burzynski, Danmark424497521762013-08-29
Carsten Lundberg, Danmark3346013882013-08-28
Charlotte Thomsen, Danmark3774936352013-08-28
Peter Bundgaard, Danmark61128744992013-08-26
Jens Eriksen, Danmark7216495554142013-08-26
Henning Krog Søndergaard, Danmark1134013402013-08-22
Tonny Papillon, Danmark172273424782013-08-22
Allan Gudio Nielsen, Danmark111825729552013-08-15
Birthe Kirk Gawinski, Danmark3315013322013-08-09
Stefan Stürup, Danmark4454118042013-08-08
Thomas Kuppel, Tyskland6779715842013-08-08
Oluf Lou, Danmark41508552972013-08-02
Vagn Freundlich, Danmark9513968631472013-07-27
sissel fossat, Danmark1114611462013-07-11
Jonas Landolt, Schweiz1323932392013-07-10
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark1100010002013-07-06
Pasi Parkkinen, Finland16624882832722013-07-03
John Jørgensen, Danmark6560510932013-06-30
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark457910461712013-06-30
Rolf Nagel, Tyskland202720521022013-06-24
Leif Bolding, Danmark91162918932013-06-22
Daniel König, Tyskland747248422013-06-22
Henning Rose Sørensen, Danmark11618844725332013-06-19
Karsten Mose, Danmark2197110452013-06-18
Jan Durinck, Danmark224482536662013-06-17
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1346734672013-06-14
Ole Amstrup, Danmark25240389846462013-06-11
Szabolcs Kókay, Ungarn61125829042013-06-09
Christian Ljunggren, Sverige111439817362013-05-27
Brahim Mezane, Marokko7776214522013-05-26
Jacob Breson Neumann, Danmark191935515752013-05-23
Johanna Hartmann, Danmark1204820482013-05-23
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5597716002013-05-22
David B. Collinge, Danmark111923631452013-05-21
Ken Sievertsen, Danmark1835483542013-05-21
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark233343630142013-05-19
Rune Bisp Christensen, Danmark15825092438102013-05-15
Troels M. Krogh, Danmark1123612362013-05-15
Anders Wiig Nielsen, Danmark253990851002013-05-13
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12420512068532013-05-11
Tommy Studsholt Christensen, Danmark375797524062013-05-10
Jens Kristian Kjærgård, Danmark42991261769762013-05-07
Benny Nørgaard, Danmark1155215522013-05-02
Willy Jørgensen, Danmark19379372013-04-30
Kent Olsen, Danmark389372179672013-04-30
Henrik Baktoft, Danmark2403023952013-04-30
Franck Ishøi, Danmark333880923132013-04-17
Hjalte Kjærby, Danmark2468625532013-04-14
Stephen McAvoy, Irland5561615592013-04-14
Klaus Schak Laursen, Danmark3704138262013-04-13
Finn Carlsen, Danmark295441331292013-04-11
Anna Kjøller, Danmark1160516052013-04-10
Zbyszek Kajzer, Polen18488482013-04-08
Sebastian Klein, Danmark91458346482013-04-08
Kirsten Jæger, Danmark1138913892013-04-08
Thomas J. Simonsen, Danmark467497531712013-04-04
David Erterius, Sverige29440321437432013-04-02
Anders Bacher Nielsen, Danmark20114883223732013-04-02
Sven Dall, Danmark2292018362013-03-31
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark222348324082013-03-28
Benny Rytter, Danmark1160016002013-03-27
Michael Køie Poulsen, Danmark233481845632013-03-25
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark9679915242013-03-25
Markus Tallroth, Sverige8013687538492013-03-22
Peter Dam, Danmark14122250331802013-03-18
Ivan Sjögren, Sverige616437217442013-03-16
Jonas Halberg, Danmark3364414752013-03-08
Hans Lind, Danmark122803245202013-03-05
Christian Michael Mortensen, Danmark1215721572013-03-01
Mette H. H. Hansen, Danmark4669833482013-02-28
Søren Garder Brask, Danmark215148342013-02-28
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark4380711802013-02-25
Anne Themsen Flindt, Danmark1133813382013-02-21
Gert Sørensen, Danmark1130113012013-02-20
Tormod Amundsen, Norge182327225932013-02-19
Kristoffer Hansen, Danmark61207929182013-02-18
Flemming Lang, Danmark81642335432013-02-14
Morten Jenrich Hansen, Danmark334107538462013-02-13
Terje Kolaas, Norge354761024942013-02-12
Søren Skov, Danmark576101989440562013-02-12
Karsten Garcia Pedersen, Danmark8629011332013-02-11
wally morell, Danmark1129912992013-02-10
Hjalte B. Johansen, Danmark8988927122013-02-03
Trösch Stephan, Schweiz2283215932013-02-01
Miska Nyúl, Ungarn18188182013-01-29
Thyge Enevoldsen, Danmark19949942013-01-28
Chr. G Nielsen, Danmark1192819282013-01-26
Knud Jørgen Olsen, Danmark6837324672013-01-23
Poul West Lauritsen, Danmark1103810382013-01-14
Christoffer Elias Kaae, Danmark428098102013-01-08
Søren Peter Pinnerup, Danmark51134538912013-01-07
Benny Steinmejer, Danmark1166116612013-01-02
Svend Erik Frandsen, Danmark528924632092012-12-29
Niels Jørgen Askirk, Danmark14804802012-12-23
Harry J Lehto, Finland5714870451842012-12-21
Anders Bræstrup, Danmark1162916292012-12-17
Svend Rønnest, Danmark12917283838062012-12-09
Otto Madsen, Danmark2254315012012-12-05
Mads Syndergaard, Danmark16776772012-12-04
Jesper Johannes Madsen, Danmark1188518852012-11-28
Andreas Petersen, Danmark293946746692012-11-19
Kennerth Kristensen , Danmark2365918542012-11-14
Poul Ulrik, Danmark1186118612012-11-08
jesper nexø arvesen, Danmark4407212382012-11-07
Lasse Strandgaard, Danmark5997128102012-10-26
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1345034502012-10-25
Torben Laursen, Danmark334146629802012-10-23
Henrik Dissing, Danmark1134513452012-10-18
Erhardt Ecklon, Danmark5613210747202012-10-12
Torben Back Sørensen, Danmark19949942012-10-07
Niels-Christian Christensen, Danmark4509916012012-10-07
Henrik Mikkelsen, Danmark5210994657022012-10-03
Per Huniche Jensen, Danmark1941316100492012-10-01
Carsten Egevang, Guinea3448420312012-09-23
Leif Holmskov, Danmark183114231922012-09-23
Poul Thrane, Danmark142941352212012-09-18
Gert Jeppesen, Danmark14420323154682012-09-15
Peter Lauritzen, Danmark4355413512012-09-12
Klavs Frandsen, Danmark217149452012-09-12
Bent Carstensen, Danmark244373548822012-09-09
Gabor Graehn, Danmark3279010182012-09-06
Rafael Armada, Spanien2317018932012-08-30
André Riis Ebbesen, Danmark264768825002012-08-30
Bjørn Erik Hellang, Norge3380313802012-08-27
Mogens T. Kofod, Danmark2236712652012-08-26
Wout De Rouck, Belgien2351520112012-08-20
Terry Townshend, Storbritannien7912735945532012-08-20
Michael Grell, Danmark31313075672012-08-20
Lasse Olsson, Sverige232606023482012-08-20
Terje O. Nordvik, Norge4824531422012-07-27
Johannes Christian Harbou, Danmark789501232822012-07-16
Peter Østrup Jensen, Danmark1124212422012-07-16
Jonas Gildebro, Danmark18958952012-07-16
Alex Sand Frich, Danmark4510594646382012-07-16
Søren Nygaard, Danmark7016374353622012-07-15
Michael Schwalbe, Danmark122518431422012-07-08
Christian Martin Glahder, Danmark131334617362012-06-26
John Mikkelsen, Danmark2223512632012-06-26
Frode Jacobsen, USA465305618962012-06-23
Raphaël Lebrun, Belgien2788554412012-06-21
Omar Runolfsson, Island131372019212012-06-20
Bo Jensen, Danmark11112506321822012-06-19
Jan Speiermann, Danmark399280558712012-06-15
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark172103616812012-06-15
Torkild Kristensen, Danmark374664025582012-06-07
Martinez Jonathan, Frankrig24528435724872012-06-05
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark396578639472012-06-01
Nikolaj Noel Christensen, Danmark345545031742012-05-31
Daniela Gruber, Tyskland431099632012-05-31
Andreas Guldager, Danmark131466316772012-05-30
Benny Kristensen, Danmark12323516837972012-05-23
Benoit Nabholz, Frankrig141812525322012-05-23
John Mikkelsen, Danmark1159415942012-05-21
Palle Hove Christensen, Danmark3469217382012-05-21
André Julinder, Sverige3403820032012-05-14
Jesper Høy Hansen, Danmark3314315582012-05-11
Jan Mogensen, Danmark293692424912012-05-09
tue hartmann, Danmark17717712012-05-06
Niels Frost, Danmark1191719172012-04-29
Kim Aaen, Danmark5412762056652012-04-19
Mattias Nordlund, Sverige4661023052012-04-17
Kjeld Pedersen, Danmark1117211722012-04-17
Christophe CAPELLE, Frankrig8912316432012-04-14
Thomas Bernhardsson, Sverige8610992719572012-04-13
Ole Skrubbeltrang, Danmark3352415472012-04-12
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark141720615212012-04-11
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33938906632172012-04-09
Bent Nielsen, Danmark6520011702012-04-09
Domen Stanic, Italien141888019902012-04-08
Reto Burri, Schweiz121507518212012-04-06
Jesper Sonne, Danmark131949823102012-03-30
Steen Christensen, Danmark4547821592012-03-30
Frank Simonsen, Danmark112503339602012-03-29
Eirik Nydal Adolfsen, Norge1140714072012-03-29
Susanne Jepsen, Danmark14721719354012012-03-23
Martin Høj Hansen, Danmark16856852012-03-22
Anders Tørressen Hangaard, Norge51171738332012-03-21
Tobias Berger, Sverige435006022932012-03-20
Michael Mosebo Jensen, Danmark12428799884602012-03-20
Kjetil Schjølberg, Norge346205147332012-03-12
Steen Reimers, Danmark111959830102012-03-11
Flemming Ahlmann, Danmark6014059367342012-03-10
Claus Johansson, Danmark161913814822012-03-09
Mogens H. Foder, Danmark19399392012-03-07
Clausjannic Labuz, Danmark11019962659482012-03-06
Kurt Prentow, Danmark71488530702012-02-28
Mathieu Bally, Schweiz354505826402012-02-26
Jan Jespersen, Danmark71146020392012-02-24
Nicolas Pierre Beyer, Danmark1108510852012-02-24
Leander Khil, Østrig224497231142012-02-22
Malte Christensen, Danmark1123012302012-02-21
Stefan Hage, Sverige3537724372012-02-16
Svend Nørgaard, Danmark111412122722012-02-16
Henrik Poulsen, Danmark2233813552012-02-13
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark244833240712012-02-12
Steve Nuttall, England1116011602012-02-12
Rune Bjerre, Danmark347739448012012-02-12
Michael Sørensen, Danmark6661320682012-02-10
Vagn Gjerløv, Danmark319557912012-02-06
Allan Helge Nolte, Danmark2298520022012-02-06
Stefan Cherrug, Sverige192633519642012-02-06
Mark Desholm, Danmark1286228622012-02-06
Lars Ernst, Danmark17937932012-02-02
kim jespersen, Danmark2174111032012-01-31
Henrik Just, Danmark7412852539472012-01-26
Yann Kolbeinsson, Island183769328842012-01-25
Marcus Erik Danielsson, Sverige141402716552012-01-12
Kris De Rouck, Belgien1107810782012-01-08
Thomas Hultquist, Sverige3567824012012-01-07
Jacob Sterup, Danmark223891234712012-01-04
Jakob Hochuli, Schweiz8972419152011-12-30
Egon Iversen, Danmark2476429652011-12-29
Kurt Vogt, Danmark27189999672011-12-27
Jens Ole Byskov, Danmark453335720372011-12-24
Julian Guy Bell, Norge1158215822011-12-23
Vlad Cioflec, Rumænien6657415242011-12-22
Jan Kåre Ness, Norge72616168722011-12-14
Niels Jarnum, Danmark6672225942011-12-13
Jens Ballegaard, Danmark61145239752011-12-11
Lars Smith, Danmark173012143012011-12-09
Stinne Aastrup, Danmark4602820662011-12-05
Kresten Hansen, Danmark2272517762011-12-01
Kristian Poulsen, Danmark2255815702011-11-18
Pete Antrobus, England3483120632011-11-16
erik ehmsen, Danmark101037015462011-11-16
morten jønck, Danmark328229862011-11-12
Alf Petersson, Sverige427691940672011-11-02
Albert J. de Jong, Holland1153615362011-11-01
Nicki Sørensen, Danmark567967524802011-10-31
Hugh Harrop, Skotland2391720252011-10-26
Claus Lunde Pedersen, Danmark101243416042011-10-25
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark91181415702011-10-25
Kristian Laustsen, Danmark5879522062011-10-23
Jørn Vinther Sørensen, Danmark112045132232011-10-20
Leif Pedersen, Danmark284721623632011-10-16
Iben Hove Sørensen, Danmark1424442442011-10-15
Dan Bruhn, Danmark2348520732011-10-13
Dominic Mitchell, Storbritannien172061718962011-10-10
michael jürgensen, Danmark1176417642011-10-09
Jan Eske Schmidt, Danmark245580445632011-10-08
Steen Drozd Lund, Danmark101625322642011-10-07
Henrik Knudsen, Danmark194941547952011-10-05
Richard Ek, Sverige366892748292011-10-03
Allan Prang, Danmark1303530352011-10-02
Anders E. Sørensen, Danmark12524954951352011-10-01
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71598027612011-10-01
Martin Rivero, Danmark2335718722011-10-01
Benjamin Gnep, Tyskland2217411892011-09-30
Jesper Segergren, Sverige2377421212011-09-27
Maurizio Sighele, Italien9828716172011-09-25
Christian Axelsen, Danmark468633060692011-09-25
Per Hirslund, Danmark17537532011-09-25
Thurel Julien, Gambia13214489117982011-09-18
Jens Ryge Petersen, Danmark214463632962011-09-16
Bent Staugaard Nielsen, Danmark71094020292011-09-05
Jonn Leffmann, Sverige141907119132011-08-22
Christoph Moning, Tyskland141461713772011-08-20
Jesper Brinkmann, Danmark183381828712011-08-17
nick petersen, Danmark4470613082011-08-16
david drangsland, Norge162509626732011-08-13
Aage Kabbelgaard, Danmark1130513052011-08-12
John Dreyer Andersen, Danmark254067224172011-07-31
Wolfgang Trimmel, Østrig1263626362011-07-29
Knud Kjeldsen, Danmark19609602011-07-27
Kurt Willumsen, Danmark16946942011-07-27
Jeppe Berthelsen, Danmark19349342011-07-27
Anders Søgaard, Danmark12924693436502011-07-17
Yoav Perlman, Israel152829325882011-07-14
Hallgeir Fisketjøn, Norge8872016832011-07-07
Jens Overgaard Christensen, Danmark9416524938152011-07-01
Felix Jachmann, Tyskland2284714642011-06-24
Rasmus Hald, Norge2236812892011-06-17
Aidan G. Kelly, Irland2377621622011-06-14
Maarten Zorgdrager, Holland6894317982011-06-02
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1152315232011-05-24
Thomas Maul, Danmark8610294421012011-05-16
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1190119012011-05-12
Oskar Nilsson, Sverige2321018252011-05-09
Jørgen Dam, Danmark24544055536152011-05-04
Klaus Bjerre, Danmark346077038612011-05-04
Paul Jacobsen, Danmark1198719872011-04-23
Claus Boe Tøndering, Danmark2252914172011-04-19
Luca Andrei Dehelean, Rumænien141956220742011-04-06
Thomas Nielsen, Danmark203234234122011-03-24
Gabriel Schuler, Schweiz16932032536042011-03-23
Lars Petersson, Sverige19019012011-03-19
Lars Laursen, Danmark1203020302011-03-10
Brian Thomsen, Danmark5642220552011-03-08
Kristian Ribers, Danmark1107010702011-02-27
Lee Victor Gregory, Storbritannien2434124952011-02-21
Bo Thyge Johansen, Danmark1341934192011-02-16
Martin Kviesgaard, Grønland295763538082011-02-13
Svend Erik Olesen, Danmark1204320432011-02-10
Martin Oomen, Sverige142167520142011-02-07
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71525731092011-02-03
Tim Hesselballe Hansen, Danmark72319752202011-01-30
Kai Gauger, Tyskland101552720512011-01-27
Martijn Bunskoek, Holland101264214242011-01-27
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1162416242011-01-23
Thomas Riedel, Danmark4651625602011-01-14
René Christian Hansen, Danmark1130913092011-01-13
Torben Jepsen, Danmark131914921072011-01-13
Bo Svensmark, Danmark71577147442011-01-10
Odysseas Tsimoulis, Grækenland253779619202011-01-09
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark1110211022011-01-08
Hans Gleie, Danmark2394522022010-12-29
Johan Stenlund, Sverige438246136722010-12-20
Chris Romeiks, Tyskland142398023822010-12-12
Cristian Jensen Marcet, Danmark367619141502010-12-10
Ies Meulmeester, Holland121860119162010-12-03
Bo Sonne Sørensen, Danmark295896346782010-11-24
Seamus Enright, Irland2509939912010-11-21
Hans Larsson, Sverige358141145972010-11-07
Martin Roost, Schweiz2281115892010-11-07
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark457345631202010-10-29
Kurt Bredal Christensen, Danmark113187969342010-10-28
Bjørn Grøn, Danmark4636724942010-10-27
Dirk Van Gansberghe, Italien202219815662010-10-21
Knud Erik Christensen, Danmark1262026202010-10-20
Aron Andersson, Sverige4506615152010-10-20
Stéphane Bocca, Belgien2437025452010-10-19
Jurgen Lehmann, Finland1148114812010-10-12
Knud N. Flensted, Danmark162923230422010-10-10
Tomas Svensson, Sverige447702639652010-10-08
Henrik Mouritsen, Tyskland82185942432010-09-29
Søren Gjaldbæk, Danmark2431722682010-09-29
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3446315382010-09-28
Ole Lorenzen Post, Danmark1219921992010-09-27
Leo Heemskerk, Holland1227222722010-09-26
Kristian Laustsen, Danmark61081925772010-09-22
René Worup Rørbæk, Danmark1116311632010-09-22
Lars Borup, Danmark357631638352010-09-19
Birger Algot Tørnblad, Danmark2202610522010-09-14
Aleix Comas, Spanien6830917032010-09-05
Henrik Kolsbjerg, Danmark8924613872010-08-27
Ivan Petric , Slovenien81189828652010-08-22
Christoph Moning, Tyskland31134054142010-08-18
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2336123092010-08-10
Hans Pinstrup, Danmark193347130912010-08-09
Klaus Mortensen, Danmark539928834072010-08-07
Henrik H. Søndergaard, Danmark71144124122010-08-05
Henning Broe, Danmark19879872010-08-05
Alf Frølich, Danmark1253525352010-08-02
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1141914192010-07-26
Gordon Hodgson, England1211521152010-07-15
Marco Hammel, Schweiz1123812382010-07-12
Birger Hultengren, Danmark1143514352010-07-07
Simon Sigaard Christiansen, Danmark508303429772010-07-02
ji be, Schweiz182666525722010-06-21
Anne Blotting, Danmark2212812052010-06-17
Stig Toft Madsen, Danmark2351517602010-06-17
Per Ekberg Pedersen, Danmark173445645902010-06-15
Heine Oldenskov, Danmark5620518772010-05-30
Vinni Bruhn, Danmark71143835332010-05-29
Jani Vastamäki, Finland61306632542010-05-28
Per Allan Degn, Danmark101323317262010-05-28
Martijn Bot, Holland8616251628842010-05-26
Albert Steen-Hansen, Danmark17535633659862010-05-04
Patrik Jonasson, Sverige1146414642010-05-02
Hans Jørgen Riis, Danmark2294816942010-04-23
Thomas Kuppel, Tyskland1226422642010-04-23
Peter Steen Henriksen, Danmark1169216922010-04-19
Torben Byfoged, Danmark2290115402010-04-13
Jan-Michael Breider, Sverige4634521172010-04-06
Niels Odder, Danmark4701023002010-03-27
Ulf Eschou Møller, Danmark296429680022010-03-26
Mogens Hansen, Danmark33971877042772010-03-19
Thorkild Lund, Danmark1176017602010-03-15
Hanne April Farnæs, Danmark3389714222010-03-07
Steen Højmark-Jensen, Danmark1295029502010-03-07
Lars Mejlby, Danmark193490535242010-03-05
per mattisson, Danmark2403921412010-03-01
Johnny Laursen, Danmark12221455533792010-02-23
Christian Brinkman, Holland1130713072010-02-23
Flemming Værgman, Danmark1177117712010-02-21
Dan Allan Nielsen, Danmark2350517962010-02-18
Lene Vejen, Danmark41079050472010-02-14
Arild Breistøl, Norge142178230102010-02-11
Jan Kiel, Danmark82011652042010-02-06
Thomas W. Johansen, Danmark92205461662010-02-04
Jacob Dalsten Petersen, Danmark314825720882010-01-31
Jean Seeberg, Danmark3443415922010-01-31
Henrik Bengtsson, Danmark3471418972010-01-24
Ken Rasmussen, Danmark3710840542010-01-24
Tommy Andre Andersen, Norge132224522432010-01-18
Bjarne Skule, Danmark171750413812010-01-12
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark2223112322010-01-11
Carsten Lyhr Hansen, Danmark51014122082010-01-05
VASLIN Matthieu, Frankrig10114112325672010-01-05
Timme Nyegaard, Danmark2256313122010-01-03
Lars Andersen, Danmark1170517052010-01-01
Fülöp Attila, Rumænien1203920392009-12-25
Josh J Shaw, England2301618192009-12-25
Nico de Vries, Holland1163716372009-12-20
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1128412842009-12-06
Pieter Vantieghem, Belgien254831744392009-11-26
Søren Brinch, Danmark133053270262009-11-22
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5730417282009-11-19
Arne Lilhauge, Danmark7924518142009-10-19
Brian Wielsøe, Danmark1677067702009-10-14
Jan Hjort Christensen, Danmark71797066582009-10-13
Jan Ole Kriegs, Tyskland3500617302009-10-13
Thomas Bentsen, Norge2302415672009-10-12
Kermarrec Corentin, Frankrig304148526382009-10-11
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5568013662009-10-08
Jan Ravnborg, Danmark91765831342009-10-06
Tue Romanow, Danmark1208220822009-10-06
David Lundgren, Sverige1200420042009-09-18
Mårten Müller, Sverige3633422532009-09-13
Flemming Eskildsen, Danmark1177317732009-09-07
Kurt Rasmussen, Danmark71344127732009-09-04
Poul Reib, Danmark5714819782009-08-27
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1439343932009-08-20
Thomas Hellesen, Danmark153396630852009-08-10
Jørgen Witved, Danmark8114150741782009-08-10
Kjetil Johannessen, Norge385910026272009-08-10
Björn Dellming, Sverige1347334732009-08-02
Jan van der Laan, Holland1155915592009-07-31
Mats Wallin, Sverige243832622852009-07-29
Luise Ekberg, Danmark1145514552009-07-26
Jens Maibomm Hansen, Danmark1160516052009-07-19
Karsten Munch Andersen, Danmark3455316652009-07-13
Geir O. Pedersen, Norge162943525402009-06-25
Chris Lansdell, England162839325842009-06-22
Mehmet Goren, Tyrkiet8112213035492009-06-15
Reto Burri, Schweiz344825323682009-06-08
Lotte Skjærbæk, Danmark3360113202009-05-28
Stefan Frello, Danmark1120712072009-05-28
Hans Eli Sivertsen, Færøerne4895026712009-05-24
nuno barros, Portugal1161516152009-05-18
Jørgen Hansen, Danmark1195819582009-05-12
Henrik Madsen, Danmark71349129722009-05-12
Susanne Overgaard Petersen, Danmark61092727052009-05-11
Michael bergman, Sverige51341946962009-05-09
Peter Jensen, Danmark4866529862009-05-07
Birger Bavnsgaard, Danmark1149614962009-04-30
Stig Eide, Norge1247724772009-04-27
Csaba Lendvai, Ungarn1186818682009-04-25
Peter Kuster, Schweiz102091931162009-04-24
finn birkholm-clausen, Danmark41029833582009-04-23
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1229922992009-04-23
Bjarne Nielsen, Danmark3472117112009-04-19
Robert Toft, Danmark3549827032009-04-15
Morten Jørgensen, Danmark91670225312009-04-14
Jacob Neumann, Danmark2284315502009-04-12
Henrik Johansson, Norge2439626922009-04-11
Poul Erik Junk, Danmark5805119512009-04-08
Gal Shon, Israel1137613762009-04-06
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3410217242009-04-06
Jens Boesen, Danmark101808522832009-04-04
Allan Hansen, Danmark3498620342009-04-03
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3377313512009-04-01
Erling Bonde, Danmark3617426052009-03-29
Ole Andersen, Danmark2313020282009-03-29
Stig Westergård, Danmark1303730372009-03-26
Andreas Saul-Rotne, Danmark1160716072009-03-01
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark2227012472009-03-01
Lesley van Loo, Holland111909920922009-02-23
Dennis Martinek Langholz, Danmark61178931222009-02-23
per schmidt, Danmark1148214822009-02-23
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1179017902009-02-20
Marko Gregoric, Slovenien19699692009-02-12
Jonathan Meyrav, Israel3565421672009-02-06
Lars Villadsen, Danmark71107725922009-02-01
Freddy Johansen, Norge61148127352009-01-30
Bence Kókay, Ungarn91463221232009-01-25
Anders Bergman, Sverige3553522282009-01-18
Raffael Ayé, Schweiz91297118872009-01-16
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1146014602009-01-12
Olof Jönsson, Sverige224098038542009-01-11
Annette Hansen, Danmark31291875612009-01-07
Florin Chirila, Rumænien61096820302009-01-07
Klaas Bert Debusschere, Belgien2348320182009-01-06
Luca Sattin, Italien244080424762009-01-05
Erik Ehmsen, Danmark61155847802008-12-29
Thomas Damm Als, Danmark2336718452008-12-22
Lars Lundmark, Sverige1234823482008-12-20
Alex Wallin, Danmark3431417322008-12-15
Martin Søgaard Nielsen, Danmark276039340082008-12-08
Mogens Holme, Danmark2243612882008-11-27
Jos Van den Berg, Holland1297429742008-11-24
Kim Søvæld, Danmark1148814882008-11-18
Roland Jensen, Danmark173379928052008-11-17
Peter ter Heide, Holland1178517852008-11-10
Ole Thyge Plannthin, Danmark6883218882008-11-09
Ma Yan Bryant, Storbritannien274694826502008-11-09
John Martin Mjelde, Norge61126523142008-11-05
Steen Brølling, Danmark1177117712008-11-03
Niki Forintos, Ungarn1117111712008-11-02
Michael Bergman, Sverige2548631052008-10-27
Carsten Fog, Danmark1249624962008-10-25
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark142956829242008-10-22
Jan Salmonsen, Danmark2449823232008-10-19
Marianne Heno Mogensen, Danmark61162843852008-10-18
Kield Andersson, Danmark5990526142008-10-18
Carsten Gadgaard, Danmark8922776071042008-10-17
Torben Andersen, Danmark61219425832008-10-12
Palle Jensen, Danmark3442215082008-10-09
Kim Øllgaard, Danmark91410823072008-10-09
Sanne Busk, Danmark51205448342008-10-08
Eva Agnethe Bramming, Danmark4692518622008-10-06
Henrik Holm Brask, Danmark1180618062008-10-06
Flemming Nielsen, Danmark1121412142008-10-06
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3521818902008-10-06
Mogens Krantz Backe, Danmark5802519432008-09-27
lou bertalan, Tyskland1171317132008-09-25
Per Smith, Danmark1207420742008-09-22
Stéphane Aubry, Schweiz7312321728582008-09-08
John Hornbek, Danmark182606516922008-09-08
Xavier ROZEC, Frankrig3645824332008-09-02
Aron Andersson, Sverige3534928762008-08-28
Ole Kristensen, Danmark81314621042008-08-24
Søren Olin, Danmark2456023112008-08-16
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2495725152008-08-10
Keld Sørensen, Danmark5843723502008-08-02
Marcel van Kammen, Holland2338317592008-07-22
Eric Schaumburg, Danmark61264025482008-07-19
Svend Ove Jensen, Danmark2391021112008-07-14
Espen Støtterud Christensen, Norge6926516362008-06-23
Petri Salo, Finland2651841192008-06-18
Flemming Dane, Danmark3442215792008-06-13
Ole Snerling, Danmark1149914992008-06-04
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3459517502008-05-29
Seamus Mogensen, Danmark2335518122008-05-26
Niels Jørgen Clausen, Danmark91659721852008-05-26
Mona Grundsøe, Danmark254148923082008-05-05
Michael Bonefeld Bladt, Danmark4930337932008-04-30
Alan Clewes, Storbritannien2474933462008-04-26
Jonas Gadgaard, Danmark111860324532008-04-26
Theis Bacher Nielsen, Danmark5632613752008-04-22
Henning Hansen, Danmark4571114602008-04-22
Thomas Lundqvist, Danmark1231623162008-04-19
Ralph Martin, Tyskland264022818722008-04-18
Claus Kesby, Danmark1126812682008-04-16
kim lundqvist, Danmark142372223182008-04-09
Henrik Greve, Danmark3790349342008-04-07
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien51001334322008-03-30
Claus Øgard, Danmark2299815252008-03-16
Steen Cruddis, Danmark1258725872008-03-16
Anders Horsten, Danmark2366119802008-03-14
Patrick Beirens, Belgien2409224092008-03-10
Thomas Eske Holm, Danmark1246224622008-03-02
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8216383929972008-02-27
Frode Falkenberg, Norge204108229142008-02-25
niels bahl andersen, Danmark4622519502008-02-21
Chris Batty, England14225237360202008-02-20
Martin Majlandt, Danmark1204020402008-02-18
Rasmus Strack, Danmark122364126972008-02-06
Lars Peter Johansson, Danmark3650826732008-01-25
Ger Meesters, Holland3768827772008-01-23
Lilly Irene Sørensen, Danmark91517321182008-01-20
Torben Evald, Danmark71449128062008-01-18
Thomas Buus Nielsen, Danmark3837328972008-01-14
Pim Wolf, Holland3592122692008-01-08
Tom Backlund, Finland1328432842008-01-06
Uffe Jensen, Danmark1178617862007-12-28
Andreas Noeske, Tyskland6978719212007-12-16
Michael West, Danmark1194119412007-12-16
Anni Oppelstrup, Danmark2359120172007-12-16
Inger Christoffersen, Danmark1172317232007-12-09
Simon Werngren, Sverige71434925852007-11-29
Tibu Paul Lucian, Rumænien4847732162007-11-24
Barrault Frantz, Frankrig51094725642007-11-24
John N. Jensen, Danmark1217721772007-11-22
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2325021732007-11-06
Niels Kaare Krabbe, Danmark2477427562007-11-04
dave farrow, Storbritannien1193819382007-10-30
christian tiller, Norge1223222322007-10-16
Carsten Egevang, Grønland5112761254532007-10-09
Jack Juliussen, Danmark3524417542007-10-07
Lonnie Jensen, Danmark1361236122007-10-05
Quentin Dupriez, Frankrig1162816282007-10-05
Michal Radziszewski, Polen1219621962007-09-20
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2380419132007-09-09
Janus Ethelberg, Danmark9416870623372007-09-05
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1338333832007-09-02
Kent Schou Larsen, Danmark1144614462007-08-28
Jesper Nielsen, Danmark2354519892007-08-28
Jan Thomsen, Danmark8917014338322007-08-21
Joakim Engel, Danmark8317288953522007-08-18
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne71845138342007-08-18
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2529229402007-08-18
Jens Andersen, Danmark61385933752007-08-17
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1232123212007-08-16
Mark Hammond, Danmark2356222122007-08-15
Jóan Petur Petersen, Færøerne1116111612007-08-11
Johannes Tallroth, Sverige4664019402007-08-08
Inger Andersen, Danmark244496423952007-08-07
Hans Rytter, Danmark234388937832007-08-07
Magne Pettersen, Norge2683234662007-08-03
Lars Munk, Danmark1154115412007-08-03
Johan Emil Løje, Danmark1156515652007-07-31
Lars Omø Christiansen, Danmark1194119412007-07-15
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark51085326642007-07-14
Thomas Hasle Ravn, Danmark2537329422007-07-12
Carsten Poulsen, Danmark326274236162007-07-12
Niels Jørgen Larsen, Dominica163342939802007-07-10
Carl Erik Mabeck, Danmark12725573456652007-07-04
Erik Jensen, Danmark2402920412007-06-26
Jens Holte Frederiksen, Danmark1159015902007-06-25
Tommy Holmgren, Sverige81636124542007-06-24
Erik Edvardsson, Sverige152629524852007-06-05
Linda Mølgaard, Danmark4833532202007-05-30
Erik Breden, USA61008619412007-05-30
Mikko Oivukka, Finland223911729032007-05-20
Bente Steffensen, Danmark1143314332007-05-20
Bjarne Golles, Danmark2451926242007-05-10
Claus Eriksen, Danmark3611924302007-04-29
Erik Agertoft, Danmark173506644192007-04-29
Jan Bosch, Holland1185018502007-04-25
Kristian Borum, Danmark2420422662007-04-22
Søren Langkilde Madsen, Danmark61230623932007-04-21
Birgit Nielsen, Danmark2453823362007-04-15
Ivan Skov Pedersen, Danmark1140214022007-04-10
Poul Emil Kristensen, Danmark1321632162007-04-08
Dennis Andersen, Danmark3494117992007-04-04
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2413921902007-03-04
Ole Stobbe, Danmark2462527332007-02-28
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8819085458052007-02-25
Torben Ethelberg, Danmark193213523842007-02-25
Preben Berg, Danmark194244840122007-02-17
Kaj Krutfelt, Sverige3494318362007-02-05
Arthur R. Jensen, Danmark133810266262007-01-30
Patrick Höhener, Frankrig1199619962007-01-18
Kjetil Schjølberg, Norge1175917592007-01-09
Peter Christiansen, Danmark428553255942006-12-31
Johannes Erritzøe, Danmark2442422462006-12-28
Jan S. Kristensen, Danmark71524130432006-12-24
Jens Lind, Danmark4587715832006-12-11
Nelly Hansen, Danmark336210531552006-12-06
Wim van der Schot, Holland1218121812006-12-04
Klaas Felix Jachmann, Tyskland296196243962006-11-26
Ruud van Beusekom, Holland1152415242006-11-26
Leif Bisschop-Larsen, Danmark224039626962006-11-08
Tom Backlund, Finland51325537882006-11-07
Anders Tøttrup, Danmark316159036572006-11-05
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2505727782006-10-09
Gunner Munk, Danmark1233523352006-10-08
Bart-Jan Prak, Holland6993618092006-10-05
Ludovic Scalabre, Frankrig112435635752006-10-02
Steffen Holst, Danmark4764023562006-09-30
Peter Bo, Danmark3907943192006-09-25
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne41125533272006-09-23
Jørgen Staarup Christensen, Danmark316978532442006-09-22
Ernst Hjøllund, Danmark3652030802006-09-21
Herman Bouman, Holland1169816982006-08-30
Kim Petersen, Danmark101685520802006-08-24
Erik Enevoldsen, Danmark51482239982006-08-20
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1195519552006-08-20
Christian Wegst, Tyskland1276527652006-08-10
Pierre-André Crochet, Frankrig101683721232006-08-09
Karsten Stæhr, Danmark101780721952006-08-09
Tom Goossens, Belgien91692231112006-08-09
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61481229402006-08-09
Kim Iburg, Danmark1158115812006-08-07
Leif Jonasson, Sverige2505330032006-08-07
Steen Brølling, Danmark51170731082006-07-31
Pawel Malczyk, Polen5995728452006-07-26
Christian Svane, Danmark3633123952006-07-25
Lars Pedersen, Danmark1166416642006-07-21
Jørgen Scheel, Danmark163436234072006-07-21
Henrik H. Søndergaard, Danmark71570726612006-07-10
Claus Kesby, Danmark1201020102006-07-10
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3556321562006-07-10
Mario Rodero Hernández, Spanien132171521982006-07-10
Samuel Peregrina, Spanien254944023472006-07-08
Benjamin Steffen, Tyskland71128821362006-07-08
Tom Sørensen, Danmark3528122282006-07-08
Lars Larsson, Sverige3533719652006-07-08
Detlef Gruber, Danmark1168716872006-06-07
Palle Nygaard, Danmark113086147022006-06-07
Carsten Olsen, Danmark1326632662006-06-07
Andreas Meyer Winnem, Norge182695120062006-06-07
Knud-Erik Andersen, Danmark1186218622006-06-07
Arnold Houmann, Danmark224757048092006-06-07
Knud-Erik Strange, Danmark81900530422006-06-07
Markus Tallroth, Sverige1224422442006-06-07
Morten Jensen, Danmark61017222552006-06-07
Claudia Thiel, Tyskland2348618992006-06-07
Wedigo Ferchland, Danmark5722715662006-05-18
Ole Hetland, Danmark112062525122006-05-18
Gert Rasmussen, Danmark81545628102006-05-14
Claus Dalskov, Danmark1192119212006-05-12
Jørn Lennart Larsen, Danmark3486918422006-05-10
Jens Jacob Iversen, Danmark3691924372006-05-10
Peter Halkier, Danmark61273332822006-05-10
Bent Jensen, Danmark3783926522006-05-10
Friedrich Thomas, Danmark1204920492006-05-10
Per Ekberg Pedersen, Danmark122775528262006-05-10
Ole Friis, Danmark2469026822006-05-08
Margit Hove, Danmark1191519152006-05-02
Hans Eli Sivertsen, Færøerne112096132562006-04-23
Mikael Funch, Danmark81770228532006-04-19
Ruth Ahlburg, Danmark234540925072006-04-10
Søren Parup, Danmark19179172006-04-01
Kent Schou Larsen, Danmark2332117482006-03-30
Niels Fabæk, Danmark71294320692006-03-19
Tom Jensen, Danmark1196019602006-03-19
Rune Larsen, Danmark2348519012006-03-19
Esben Eriksen, Danmark71702436152006-03-16
Søren Koch, Danmark3602020602006-03-16
Tim Vaughan, Storbritannien81619422712006-03-16
Karin Gustausen, Danmark3716436402006-03-11
Gunnar Larsen, Danmark193558525042006-03-11
Tobias Epple, Tyskland81441024582006-03-11
Svend Danbæk, Danmark1260326032006-03-05
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1281428142006-03-05
Birger Pedersen, Danmark4752021242006-03-05
Henning Hansen, Danmark4672420342006-03-01
Johan Stenlund, Sverige3679125902006-03-01
Ole Richter, Danmark1357935792006-03-01
Jan Bolding Kristensen, Danmark3879332632006-02-25
Nis M. Nissen, Danmark1238223822006-02-25
Cédric Rousseau, Frankrig101757121542006-02-20
Kjetil Johannessen, Norge295901827622006-02-19
Mark Trott, England1182918292006-02-12
Niels Bomholt, Danmark61120828202006-02-11
Arne Bertelsen, Danmark1180018002006-02-11
Tune Jensen, Danmark1216621662006-02-04
Frank Svensson, Danmark3846536412006-02-02
Marnix Jonker, Holland183549227992006-02-01
Terry Townshend, England2415622002006-02-01
Eline Eggers, Danmark3550218762006-02-01
Annelise Juul Stampe, Danmark41406557752006-01-30
Hans Erik Mom, Holland1160216022006-01-28
Jens B. Bruun, Sverige62092656082006-01-26
Uffe Pedersen, Danmark5910295226952006-01-22
Björn Gísli Arnarson, Island133191145992006-01-19
Tommy Hjorth, Danmark2394820342006-01-18
Tommy Frandsen, Danmark8217914440522006-01-15
Kim Lunding, Danmark173204143302006-01-14
Killian Mullarney, Irland2468124042006-01-10
Luc Verroken, Belgien4927026452006-01-05
Peter Thomsen, Danmark71491031982006-01-05
Justin Jansen, Holland1170717072005-12-24
David Erling Drangsland, Norge1277027702005-12-24
Ole Riis Jensen, Danmark3544224262005-12-20
Oleg Formanyuk, Ukraine4811331332005-12-15
Bent Møller Sørensen, Danmark2649239902005-12-13
Thomas Kjær Christensen, Danmark2730940292005-12-06
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1379837982005-12-04
Klaus B. Fries, Danmark3755431342005-12-03
Michael Køie Poulsen, Danmark1333033302005-11-24
Erik Lindgren, Sverige1342434242005-11-19
Steffen Ortmann, Danmark3739633222005-11-16
Jostein Myromslien, Norge1185718572005-11-15
Ola Nordsteien, Norge1218121812005-11-15
Lennaert Steen, Holland3604821702005-11-08
Henrik Elver, Danmark91447119962005-11-07
Aleix Comas, Spanien2493529742005-11-07
Peter Bundgaard, Danmark112654032042005-10-31
Mark Trustrup, Danmark1179817982005-10-31
Thomas Larsen, Danmark1134413442005-10-29
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2486427712005-10-27
Bjarne Nielsen, Danmark61036221712005-10-12
Stig Vang Petersen, Danmark233943934692005-10-11
Jesper Sonne, Danmark305127725232005-09-27
Daniel Patterson, Sverige5947129682005-09-23
Siv Behrendt-Møller, Danmark2512328772005-09-23
Hans Henrik Larsen, Danmark3533321982005-09-14
Henrik Pedersen, Danmark81308618392005-09-14
Terje Axelsen, Norge101668620562005-09-08
Ivan Abramowitz, Danmark1233523352005-09-07
Mats Wallin, Sverige71243619662005-09-06
Hans Henrik Iversen, Danmark4628118992005-09-06
Anders Jihmanner, Sverige1168716872005-09-05
Samuel Paz Parracho, Spanien81374520992005-09-02
Christian Tiller, Norge72006340172005-08-30
Ruud Altenburg, Holland2330717732005-08-29
Lars Elvstrøm, Danmark2351319342005-08-29
Peter Bjerre, Danmark61168824062005-08-29
Karl-Eric Gustafsson, Sverige183525725952005-08-26
Lars Lindgren, Danmark1186418642005-08-16
Anders Frederiksen, Danmark1154815482005-08-07
Hampus Lejon, Sverige1203520352005-08-05
Kasper Thorup, Danmark1175017502005-08-02
Andreas Malte Nielsen, Danmark1214521452005-07-04
Morten Stampe Larsen, Danmark5711520502005-06-29
Emil Todorov, Bulgarien5815819732005-06-26
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien19489482005-06-26
Ulla Vibe Funch, Danmark1217221722005-06-26
Theodosis Mamais, Grækenland295031123402005-06-22
Erik Kramshøj, Danmark133430350622005-06-16
Rie Voetmann, Danmark72680262102005-06-13
Gaukur Hjartarson, Island112249727552005-06-13
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark61850750242005-06-12
Andres Wolff Fries, Danmark1203120312005-06-01
Julien Piette, Frankrig162930824712005-05-18
Westy Esbensen, Danmark1176717672005-05-04
Peter Iversen, Danmark1196919692005-05-01
Bjørn Kjellemyr, Norge3612125632005-05-01
Martin Jessen, Danmark4962126162005-04-26
Arild Hansen, Norge2342217882005-04-26
Jim Thagaard Hansen, Danmark183295724202005-04-20
Stuart A Reeves, Danmark122388623402005-04-20
Yeray Seminario, Spanien3722935962005-04-11
Miguel Avelino Suárez, Spanien3610423162005-04-11
José García Monzón, Spanien4761726922005-04-11
Hans Drostgaard, Danmark1193319332005-04-07
Leif Samuelsen, Danmark1183718372005-04-06
Jimmy Skat Hansen, Danmark173465450702005-04-04
Shaun Robson, England122181021742005-04-04
Terje Kolaas, Norge51257538012005-04-01
Sune Pedersen, Danmark1215521552005-03-30
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2444122962005-03-26
Tony Disley, Storbritannien2380719242005-03-25
Jørn Vinther Sørensen, Danmark4884525032005-03-18
Edvin Hansson, Sverige193355828622005-03-16
Thor Edgar Kristiansen, Norge41055730302005-03-14
Kim Fischer, Danmark224702734292005-03-07
Benoit Paepegaey, Frankrig132315719942005-03-07
Sander Bot, Holland5879319132005-02-24
Ingrid Grunwald, Tyskland61407944702005-02-21
Søren Ryge Petersen, Danmark1175717572005-02-06
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1221022102005-02-03
Dan Rasmussen, Danmark41036334012005-01-31
Thomas Stigfeldt, Danmark3950742042005-01-20
Alwin Schönenberger, Østrig2502928552005-01-13
Stefan Magnusson, Sverige3489920852005-01-03
Lars Lyngsø, Danmark2358519102004-12-26
Erik Van Bogaert, Belgien1185718572004-12-18
Mikael Nord, Sverige388915458342004-12-15
Torben Lund, Danmark5978042952004-12-15
Stefan Hage, Sverige91908730032004-12-15
Erik Schaumburg, Danmark1192219222004-11-29
Maris Jaunzemis, Letland71422224352004-11-26
Ole Vognstoft, Danmark1162516252004-11-25
Poul Erik Larsen, Danmark1231923192004-11-25
Lars Vilhelm Hansen, Danmark183240128122004-11-24
Thomas Kiørboe, Danmark1162116212004-11-23
Inger Skov, Danmark2547332162004-11-22
Ivan Jensen, Danmark1178117812004-11-21
Geert Brovad, Danmark102937441902004-11-14
Carsten Madsen, Danmark1419641962004-11-14
Erik Rosendaal, Holland1177017702004-11-11
Poul Reib, Danmark1242024202004-11-09
Steen Roed Hansen, Danmark101823123792004-11-08
Dennis Noel, Danmark1777577752004-11-08
Raymond Galea, Malta1185618562004-11-08
Bjarne Streyffert, Danmark2431023332004-11-08
Henrik Callesen, Danmark1206020602004-11-05
Gedser Fuglestation, Danmark1181318132004-11-05
Reint Jakob Schut, Holland4762320982004-10-31
Martin Holm, Danmark3955136432004-10-26
Lasse Braae, Danmark1328832882004-10-17
Philippe J. Dubois, Frankrig2533731292004-10-06
Dominique Verbelen, Belgien1265926592004-09-30
Virginia Escandell, Danmark1228922892004-09-07
Torsten Hansen, Danmark1169916992004-09-01
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2850546052004-08-16
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1249924992004-08-13
Jens Biltoft, Danmark1194819482004-08-01
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3754929922004-07-31
Einar Flensted-Jensen, Danmark1368736872004-07-25
Szabolcs Kókay, Ungarn1237123712004-07-22
Mogens Ribo Petersen, Danmark1211321132004-07-07
Ulrik Henneberg, Danmark2345019052004-07-07
Karen Lang, Danmark2507928492004-07-06
Martin Poulsen, Danmark1170217022004-07-04
Klaus Nellevang, Danmark2363819332004-06-25
John Steffensen, Danmark1234023402004-06-13
Lene Pedersen, Danmark1239823982004-06-01
Jelger Herder, Holland81575126722004-05-31
Tom Schlegel, Danmark2379423692004-05-17
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31259763442004-05-16
Henrik Carlsen, Danmark3698533572004-04-30
Ulla Henriksen, Danmark1112611262004-04-30
Tim Andersen, Danmark31182949592004-04-20
Hans Krabsen, Danmark1691869182004-04-03
Dennis Brandsborg, Danmark2416522792004-03-13
Robbin D. Knapp, Østrig1237023702004-03-11
Esben Østergaard, Danmark2505927422004-03-10
Henrik Stenholt, Danmark3713230152004-03-03
Lis Ravn, Danmark2495029282004-03-01
Leif Novrup, Danmark2513027512004-01-06
Gunnar Gundersen, Norge1333033302004-01-06
Carsten Hermann, Danmark1287428742003-11-28
Lasse Olsson, Sverige2400322292003-11-26
Michael Tiefenbach, Østrig1355735572003-11-26
Don Baccus, USA1236623662003-11-13
Tor A Olsen, Norge1249324932003-11-09
Jan Dresler, Danmark2452723832003-10-21
Svend Dybkjær, Danmark31028343392003-10-20
Vegard Bunes, Norge51182926832003-10-11
Jacob Alsted, Danmark1295329532003-09-15
Andreas Hagerman, Danmark204683732002003-08-28
Anna Bay Rask, Danmark1277927792003-07-25
Wilfried Hausmann, Tyskland2555432772003-07-19
Flemming Pedersen, Danmark1172317232003-06-28
Morten DD Hansen, Danmark1410741072003-05-30
Jørn Opsal, Norge1295629562003-05-30
Jacob Lund-Hansen, Danmark3685326652003-05-17
Thomas Jensen, Danmark1463946392003-05-17
Per Forsberg, Sverige1290729072003-05-17
Ronny Nilsen, Norge1371337132003-05-06
Pierre Unge, Sverige41036436412003-05-01
Ottenby fågelstation, Sverige2536529372003-04-18
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2466024412003-03-25
Rannvá Hansen, Færøerne1261626162003-03-25
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge92072625382003-03-09
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3546820712003-02-25
Håkan Sterner, Sverige2483227522003-02-14
Sakari Kauppinen, Danmark1533353332003-02-11
Claus Horneman, Danmark1414741472003-02-06
Maurizio Sighele, Italien1412841282003-01-29
Benny Jacobsen, Danmark2542228782003-01-21
Leo JR Boon, Holland31272068242003-01-13
Martin Eggen, Norge2388920242002-11-14
Søren Hjorth Andersen, Danmark71605131102002-10-29
Holger Sandfeldt, Danmark1211121112002-10-24
Peter Andreas Koch, Danmark3726328232002-10-12
Martin Scott, Storbritannien81228617172002-10-10
Nick Lowton, Storbritannien2340518182002-10-08
John Judge, Storbritannien2406120872002-10-08
Fredrik Kræmer, Norge102447744592002-10-02
Tim Brown, Storbritannien2427324372002-09-28
Graham Etherington, Storbritannien3541118492002-09-27
Deryk Shaw, Storbritannien1229922992002-09-12
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3700724202002-09-03
Thomas Hilkjær, Danmark2388120432002-09-03
Mike Richardson, Storbritannien2493828672002-08-05
Jim Willson, Storbritannien2396020082002-06-29
via Carsten Høeg, Danmark1269626962002-05-29
Andreas Gullberg, Norge1286228622002-05-13
Ricard Gutiérrez, Spanien81451320732002-04-28
Kelvin Jones, Storbritannien1320732072002-02-10
Bruce Mactavish, Canada1249124912002-01-30
Morten Jørgensen, Danmark3733331852002-01-21
Anita Pedersen, Danmark31447552752001-11-16
via Sune Jepsen, Danmark2715743072001-11-09
Alexander J. Lee, Danmark2438323202001-11-09
Kim Biledgaard, Danmark1331033102001-10-01

Der er i alt 1360 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.209 sek.
til toppen