Startside Nye topmodeller fra ZEISS i Naturbutikken I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
 Artslister 


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Sune Riis Sørensen, Danmark15927469842602016-08-23
Klaus Malling Olsen, Danmark35404786177125352016-08-22
Morten Scheller Jensen, Danmark1535151704660812016-08-22
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark32819753421022016-08-22
Per Holmberg, Danmark23226835934522016-08-22
Eva Foss Henriksen, Danmark65061270147672016-08-22
Henrik Pedersen, Danmark17715484357522016-08-22
Hans Henrik Larsen, Danmark2018171311443862016-08-22
Per Schans Christensen, Danmark34637920442212016-08-21
Steen E. Jensen, Danmark881105670634232016-08-21
Anders Sydney Jensen, Danmark2182638872016-08-21
Carl Bohn, Danmark30213213916482016-08-21
Ole Bo Olsen, Danmark311737014402016-08-21
John Larsen, Danmark61157554058102016-08-20
Erling Krabbe, Danmark1158102844582016-08-20
Kis Boel, Danmark45132796002016-08-20
Axel Mortensen, Danmark79398378058992016-08-20
Mads Danielsen, Danmark1635814032016-08-19
Helge Sørensen, Danmark1413173765274072016-08-17
Claus Halkjær, Danmark69590037648242016-08-17
Erik Biering, Danmark45952293649422016-08-16
Lars Grøn, Danmark784057819362016-08-16
Paul Patrick Cullen, Danmark93063161227172016-08-14
Matthieu Canévet, Frankrig181977020132016-08-10
Henry Lehto, Finland848181518502016-08-10
Arne Torkler, Danmark11571521012016-08-08
Joachim Bertrands, Belgien441841314632016-08-07
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark36914277312442016-08-05
Marcin Solowiej, Polen372893517752016-08-05
Jesper Michael møller, Danmark3306317962016-08-04
Johan Christian Homann, Danmark529908142016-08-02
Knud Pedersen, Danmark574101206463172016-08-02
Christer Brostam, Sverige626668621332016-08-01
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark3109046219952016-07-30
Anne Navntoft, Danmark30233049028382016-07-30
Bjørn Frikke, Danmark1027528122922016-07-28
Hans Erik Erik Jensen, Danmark1029455182016-07-27
Henning Larsen, Danmark45158709392016-07-27
Ib Fagerlund, Danmark11621622016-07-25
Felix Timmermann, Tyskland1581689462016-07-23
Torben Lyng, Danmark191308614792016-07-23
Michael Frank Nielsen, Danmark33016765917652016-07-20
Morten Christensen, Danmark647667941032016-07-20
Morten Bentzon Hansen, Danmark8114931741392016-07-17
Jan Haaning Nielsen, Danmark978334723452016-07-16
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark21815784955292016-07-15
Brian Christoffersen Skræm, Danmark414655932016-07-15
Stefan Pfützke, Tyskland709179628652016-07-15
Dennis Olsen, Danmark12911539023612016-07-12
Svitlana Tkach, Danmark23222452016-07-12
Klaus Dichmann, Danmark28929293045832016-07-12
Stefan Tapio Ettestam, Sverige463165214872016-07-11
Jan Skrubbeltrang, Danmark787355980192016-07-10
jette østergaard danielsen, Danmark13273272016-07-08
Steffen Fahl, Danmark171330614042016-07-07
Massimiliano Dettori, Holland1028006418732016-07-06
Morten Winness, Norge12511346121542016-07-05
Ivan Sjögren, Sverige753769011482016-07-03
Poul Holm Pedersen, Danmark333365922792016-07-03
Søren Kristoffersen, Danmark1249156238383962016-07-03
Niels Behrendt, Danmark637900326502016-07-01
Simon Berg Pedersen, Danmark59581639956242016-07-01
Zbigniew Kajzer, Polen716569226042016-06-30
Steen Egholm Engelbøl, Danmark2183727552016-06-29
Peter Bonne Eriksen, Danmark25820806923412016-06-29
Tine Jensen, Tyskland514414382016-06-29
Thomas Garm Pedersen, Danmark60215647512016-06-25
Per Schiermacker-Hansen, Danmark10014082838882016-06-24
Thomas Varto Nielsen, Danmark74356034736322016-06-23
Allan Kjær Villesen, Danmark35529319066032016-06-22
Esper Boel, Danmark312275632016-06-18
Johnny Salomonsson, Danmark27841577236652016-06-17
Knud Nielsen, Danmark16486482016-06-16
Eigil Ødegaard, Danmark49084321347292016-06-13
Hans Staunstrup, Danmark8812513426982016-06-07
Erik Groth-Andersen, Danmark464573027502016-06-06
Anders Hammergart, Danmark8215089933462016-06-04
Peter Zeller, Schweiz9682213582016-06-03
Christian Leth, Danmark5612772739722016-06-01
Ib Jensen, Danmark24536414766662016-06-01
Henrik Friis, Danmark16110062219792016-05-28
Henrik Asbjørn Pedersen, Danmark211208574462016-05-27
J Ole Andersen, Danmark432125312082016-05-24
Andreas Bennetsen Boe, Danmark1285367346962016-05-24
Antoine Joris, Belgien425545919142016-05-22
Aurélien Audevard, Frankrig52474264232832016-05-22
Hugo Touzé, Frankrig519144592016-05-22
Arie Ouwerkerk, Holland9520024456932016-05-21
Bent Thøgersen, Danmark18016619929592016-05-19
Rune Sø Neergaard, Danmark770856975146852016-05-17
Maximilian Fader, Tyskland11971972016-05-15
Martin Gottschling, Tyskland558209771692016-05-15
Bo Lassen Christiansen, Danmark416707152016-05-12
Hans Henrik Bay, Danmark501846716362016-05-12
Damien Gailly, Belgien18868862016-05-11
Martin Strømkjær, Danmark3283111122016-05-10
Ole Hetland, Danmark486194452712016-05-09
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark928869122512016-05-09
finn henriksen, Danmark733048302016-05-06
Lars Bernitt Birk, Danmark23315033024702016-05-04
Torben Sebro, Danmark567165228192016-05-04
Stano Harvančík, Rumænien12082082016-05-03
Lars Jensen, Danmark21735023343152016-04-30
Tore Vang, Norge458843375292016-04-24
Palle Sørensen, Danmark10012060633232016-04-21
Lars Andersen, Danmark927496117052016-04-21
Per Boye Svensson, Danmark684193121572016-04-21
Mikkel Holck, Danmark23329308937892016-04-21
Steen Øllgaard, Danmark382383623522016-04-15
Jørgen Munck, Danmark365620050452016-04-12
Lars Maltha Rasmussen, Danmark757756784462016-04-05
Johnny Madsen, Danmark28347185475082016-04-03
Niels Birkedal Thomsen, Danmark373376716262016-03-28
Birger Lønning, Danmark9815648747902016-03-28
Erik Bogh Nielsen, USA978599322802016-03-19
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige14415315726032016-03-18
Luca Bergamaschi, Italien17567562016-03-18
Michael Hofmann Caspersen, Danmark13453452016-03-08
Allan Haagensen, Danmark121444133982016-03-03
Tor Olsen, Norge262628221742016-03-01
Dominik Becker, Tyskland6471611112016-03-01
Oz Horine, Israel476743727192016-02-29
Lars Halkjær, Danmark422586962016-02-26
Kim Duus, Danmark11212437924502016-02-23
Niels Peter Møller Jensen, Danmark673581612932016-02-23
Peter Petersen, Danmark16356352016-02-18
Tommy Bjørk, Danmark532709422016-02-16
Bjørn Kjellemyr, Norge12102102016-02-14
Frank Abrahamson, Danmark484591931542016-02-14
Torben Lund-Hansen, Danmark523086662016-02-12
Lars Adler Krogh, Danmark10119959146792016-02-08
Frédéric Jiguet, Frankrig566960122432016-02-02
John Jensen, Danmark452832812102016-01-14
Kai Lindegaard, Danmark211707232016-01-08
Erik Rosendahl, Danmark13143142016-01-06
Keith Fox, Danmark464967924372016-01-06
Søren Nancke, Danmark101240826252016-01-02
Zoltan Baczo, Danmark6422211772015-12-31
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark503916317152015-12-30
Mathieu Bally, Schweiz1104810482015-12-22
David Monticelli, Belgien10013216126412015-12-20
Mikkel Thorup, USA418685642015-12-17
Christian Rørdam, Danmark383451223752015-12-10
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark47968808739362015-12-07
Tony Søholm Larsen, Danmark221792611852015-12-05
Jens Paulsen, Danmark432624615742015-12-04
Mikkel Høegh Post, Danmark24139289359862015-12-02
Erik Mølgaard, Sverige26421548332582015-11-30
Helle Kjær Erichsen, Danmark171890016012015-11-26
Lasse Patrick Simensen, Norge319787052015-11-16
Anders Østerby, Danmark335238461922015-11-13
Neer Div Bankoti, Indien12972972015-11-12
Christian Andersen Jensen, Danmark45164071348012015-11-11
Rainer Christian Ertel, Tyskland401849810242015-11-05
Gerner Majlandt, Danmark16232886265312015-10-28
Eric Didner, Frankrig19716023118802015-10-24
Per Poulsen, Danmark43575783074682015-10-23
Vincent Legrand, Belgien12216863353452015-10-22
Ole Krogh, Danmark1223263847294882015-10-22
Otto Samwald, Østrig17114040425132015-10-22
Anni Nielsen, Danmark6411887740552015-10-02
Heidi Frederiksen, Danmark2199011862015-10-02
Martin Lund, Danmark41008132722015-09-29
Philip Dam, Danmark14114112015-09-28
Niels Evald Jensen, Danmark2177310402015-09-19
Niels Lech Pedersen, Danmark12112112015-09-14
Jan Jörgensen, Sverige9849013122015-09-11
Søren Kristensen, Danmark898003434342015-09-08
Jens Thalund, Danmark2177139158019162015-09-04
Lisbeth Bech, Danmark628596052015-09-04
Bo Tureby, Danmark57990063956932015-09-01
Jens Brandt, Danmark13413412015-08-29
Nikolaj Thomsen, Danmark916562372015-08-20
Jens Søgaard Hansen, Danmark652110208788312015-08-18
Thorsten Stegmann, Tyskland1108910892015-08-14
Lars Erdmann, Danmark16036032015-08-07
Lars Paaby, Danmark262665020252015-08-07
Mikkel Bello Andreasen, Danmark12312312015-08-07
Erik Christophersen, Danmark4389223342015-07-19
Maciej Buchalik, Polen1141014102015-07-19
Arne Giørtz-Behrens, Danmark302266011202015-07-14
Henrik F. Nielsen, Danmark519439442802015-07-10
Arvid H Anthonsen, Norge2999206102015-07-07
Rie Jensen, Danmark37122442015-07-02
Daniel Pettersson, Sverige32440483028712015-07-02
Morten Müller, Danmark201397113882015-07-01
Lars Falck, Danmark646260420472015-06-30
Fabian Schneider, Schweiz525482620192015-06-29
Per Finn Nielsen, Danmark689966338932015-06-23
Daniel Mauras, Frankrig1109510952015-06-23
Svend Fischer-Nielsen, Danmark14574572015-06-23
Jan Andruszkow, Danmark424639552015-06-22
Hendrik Weindorf, Tyskland7410602629322015-06-17
Peter Nielsen, Danmark337631627110932015-06-07
Jørgen Kabel, Danmark13631134561872015-06-04
Morten Dehn, Danmark7576415682015-05-28
Rodmund á Kelduni, Færøerne27836250953122015-05-27
Karin Gustausen, Danmark8932850422015-05-25
Lars Andersen, Danmark434389019592015-05-22
Rasmus Due Nielsen, Danmark131663920202015-05-21
Carsten Siems, Danmark38843703434302015-05-17
uffe jensen, Danmark13663662015-05-11
Julien Piette, Frankrig6721318352015-05-05
Brian Rasmussen, Danmark8565812592015-05-05
Lars Juul Pedersen, Danmark272499215142015-04-30
Peter Rodemann, Danmark5692527702015-04-17
Aleks Lund, Danmark1126012602015-04-11
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark1450546182015-03-26
Elmer Pedersen, Danmark331923515402015-03-23
András Fodor, Ungarn567557342902015-03-10
Finn Nørregaard, Danmark1040218672015-03-09
Helle Dyrting, Danmark1973838682015-03-07
Julien Mazenauer, Schweiz420629282015-02-18
David Andersson, Sverige12811313719432015-02-14
Eigil Larsen, Danmark949079922882015-02-12
jules phillips, Danmark19829822015-01-25
Nis Lundmark Jensen, Danmark20629893938242015-01-09
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn202631817202015-01-09
Brahim Birds, Marokko3201310042014-12-19
Mikael Nord, Sverige548108828032014-12-14
Marcel Klootwijk, Holland3403316122014-11-28
Franziska Guepner, Tyskland3445215782014-11-18
Jens Röw, Tyskland1255125512014-11-17
Ole Skrubbeltrang, Danmark6465812622014-11-13
Mads Herbøl, Danmark2476339922014-11-13
Chris Baines, Storbritannien131209315252014-11-10
Richard Bonser, England19626597835402014-10-28
erik van bogaert, Belgien1106410642014-10-16
Finn Laugo Sørensen, Danmark23226275632842014-10-16
Bengt Bengtsson, Sverige141714533272014-10-14
Jonna Lindegård, Danmark642159742014-10-12
John Frikke, Danmark271540012992014-10-11
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark6875437002014-10-09
Carl Søndergaard, Danmark6818022092014-10-03
Henrik Laust Bøhmer, Danmark5410235454432014-09-29
Ulla Paulsen, Danmark181803221792014-09-12
Henrik Brandt, Danmark9615400858642014-09-09
Christian Terp, Danmark4345513192014-08-29
Lars Frede Petersen, Danmark215457932014-08-25
Tommy Holmgren, Sverige11613585574172014-08-25
kai nissen, Danmark10973515382014-08-18
Morten Rasmussen, Danmark494577022862014-08-13
Kjeld Lund, Danmark121277829692014-08-13
Thomas Elbek, Danmark648669882014-08-11
Rud Lynge, Danmark1112011202014-08-04
Luca Boscain, Italien161094310012014-07-31
Johannes Rydström, Sverige21822060628112014-07-29
Kim Mogensen, Danmark3298311052014-07-28
Tommy Kaae, Danmark354997539772014-07-17
Tomas Lundquist, Sverige20727587233522014-07-10
Graeme Joynt, England3219710782014-06-27
Arnold Georg Houmann, Danmark272969528772014-06-26
Silas K.K. Olofson, Færøerne1483181406947102014-06-16
Lars Rostgaard, Danmark22225135645532014-06-13
Henrik Hougaard Larsen, Danmark8950019502014-06-10
Thomas Kehlet, Danmark668602625772014-06-06
Claus Vind-Andreasen, Danmark202306923402014-06-05
Rami Mizrachi, Israel121123213602014-06-03
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2257717164872014-05-27
Jens Jørgen Andersen, Danmark17729732066602014-05-22
Søren Vinding, Danmark1336720311712014-05-13
Keld Jakobsen, Danmark754715318802014-05-09
Kasper Anias Møller, Danmark14504502014-05-09
Peter Brostrøm, Danmark554295023422014-05-02
Bo Valeur, Danmark850629182014-05-02
Gisela Nagel, Tyskland393858216562014-04-29
Johannes Ferdinand, Tyskland131174920252014-04-28
Benjamin Steffen, Tyskland191385314022014-04-24
Tom Conzemius, Luxembourg314907392014-04-23
Fredrik Ström, Sverige534127882014-04-18
Torben Sylvest Jensen, Danmark5417111152014-04-11
Szilard J. Daroczi, Rumænien486385822972014-04-10
Tommy Karlström, Sverige214809082014-04-10
Jan Helbo, Danmark866132324532014-04-06
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark216318262014-04-03
Bjarne Hemmingsen, Danmark151262314122014-04-03
Lauge Fastrup, Danmark202208222122014-04-03
Conny Jensen, Danmark9749717632014-03-31
Ole Zoltan Göller, Danmark47862983373852014-03-28
Magnus Corell, Sverige1119711972014-03-25
Ronny Malm, Sverige405850923172014-03-16
Karsten Busk Laursen, Danmark16216212014-03-04
Mark Walker, Danmark1016930819082014-03-02
Freddy Rosning, Danmark283150129862014-02-20
Charlotte Christel Jønsson, Danmark320148072014-02-14
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3328018922014-02-12
Jean-Pierre Jordan, Frankrig413005316542014-02-08
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark7729919352014-02-02
Poul-Henrik Bergmann, Danmark19069062014-02-02
Stephan Skaarup Lund, Danmark15021066849522014-01-27
Arne Kiis, Danmark37240035637302014-01-27
Janni Christoffersen, Danmark7495010242014-01-21
Christian Michael Villadsen, Danmark1165828832014-01-08
Steen Winkel, Danmark1474929192014-01-07
Leif Høgh Olsen, Danmark72372393851882014-01-06
Åge Mathias Matthiesen, Danmark91483127122014-01-04
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark10835921002014-01-03
Jonas Holmqvist, Sverige131315516882014-01-03
Gert Rasmussen, Danmark554088115662014-01-02
Anders Bojesen, Danmark121595835832013-12-31
finn folkvardsen, Danmark91243919132013-12-31
Jeppe Bundgaard, Danmark91546039062013-12-29
Thorkil Brandt, Danmark141626716112013-12-29
Rene Rantzau, Danmark233342753482013-12-29
Kim Fich Larsen, Danmark16456452013-12-27
Arne Volf, Danmark12218059346782013-12-27
Henrik Kisbye, Danmark49947857660212013-12-24
Kenneth Bach Christensen, Danmark584325436342013-12-23
John Kyed, Danmark13925152191122013-12-22
Johan Stenlund, Sverige5414712032013-12-20
Espen Lie Dahl, Norge456393225502013-12-17
Dubois Laurent Yves, Frankrig2202411392013-12-17
René Larsen, Danmark759645332282013-12-15
Lars Rudfeld, Danmark423555619882013-12-13
Rolf Danielsen, Danmark1265926592013-12-12
Janis von Heyking, Sverige522394610972013-12-12
Anders Roel, Danmark111152219832013-12-10
Karina Jensen, Danmark1157415742013-12-10
Andreas Bruun Kristensen, Danmark5310587547572013-12-10
Jens Kildemoes, Danmark316116952013-12-06
Thomas Jensen, Danmark81029817162013-11-29
Anton Herrig Liebermann, Danmark81322641812013-11-29
Petri Kuhno, Finland3304510702013-11-21
Julia Zeitzer, Danmark19949942013-11-12
Micha A Neumann, Danmark16376372013-11-12
Asbjørn Jensen, Danmark9512258827432013-11-11
Jakob Dall, Danmark8415869742492013-11-09
mats svensson, Sverige4415411502013-11-09
Stig Linander, Danmark11114318259152013-11-07
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2317416122013-11-06
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3642828912013-11-04
Emil Fich Larsen, Danmark7690413822013-11-04
Jens Kirkeby, Danmark274219728912013-11-03
John Pedersen, Danmark10315025444652013-11-02
Torben Olsen, Danmark2894959642013-11-02
Niels Poul Dreyer, Danmark40643210630532013-10-29
Jakob Engelhard, Danmark192434731122013-10-23
Per Vindis, Danmark455637831032013-10-23
Jon Lehmberg, Danmark12014554337332013-10-22
John G. Dinesen, Danmark374552620722013-10-22
Mads Elley, Danmark172582127132013-10-21
Frank Desting, Danmark456545329422013-10-20
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91446326272013-10-20
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien52176115141552013-10-16
Jens Wiberg, Danmark10813015072013-10-14
Patric Lorgé, Luxembourg132523232392013-10-10
Hampus Lejon, Sverige121827525052013-10-07
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10114387326802013-10-07
Hamid Yadane, Marokko530488172013-10-07
Lise Nielsen, Danmark1303730372013-10-06
Alen Ploj, Slovenien6631812892013-10-04
Mogens Neergaard, Danmark215498042013-10-03
Ingar Støyle Bringsvor, Norge322906314672013-10-01
Ole Kristjansen, Danmark3417416992013-09-29
David Boertmann, Danmark468127135232013-09-27
Josh Rhys Jones, England325352631122013-09-27
Wolfgang Jakob, Tyskland3441917352013-09-24
Greg McIvor, Sverige172741519472013-09-20
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark295421527852013-09-19
Klaus K. Nielsen, Danmark2480239742013-09-18
Vicky Knudsen, Danmark1194619462013-09-17
kurt jensen, Danmark18488482013-09-17
Marcin Faber, Polen315536952013-09-17
Finn Nielsen, Danmark17267262013-09-15
Christian Eilers, Danmark484900318632013-09-11
Dave Barnes, Danmark5463519692013-09-05
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3333513962013-09-05
Villy Pedersen, Danmark151559213962013-09-02
Jure Novak, Slovenien18458452013-09-02
Richard Burzynski, Danmark423781518592013-08-29
Robert Paepke, Sverige728704439252013-08-29
Charlotte Thomsen, Danmark3690633752013-08-28
Carsten Lundberg, Danmark3289712642013-08-28
Jens Eriksen, Danmark7215291852022013-08-26
Peter Bundgaard, Danmark61000442082013-08-26
Henning Krog Søndergaard, Danmark1112311232013-08-22
Peter Halkier, Danmark212717820172013-08-22
Tonny Papillon, Danmark171972822982013-08-22
Steve Klasan, Tyskland323755223292013-08-22
Allan Gudio Nielsen, Danmark111667027462013-08-15
Birthe Kirk Gawinski, Danmark3254110842013-08-09
Stefan Stürup, Danmark4390016262013-08-08
Thomas Kuppel, Tyskland6651414182013-08-08
Oluf Lou, Danmark41389849282013-08-02
Vagn Freundlich, Danmark9512486028552013-07-27
Per Kjær, Danmark17034269272272013-07-21
sissel fossat, Danmark19639632013-07-11
Jonas Landolt, Schweiz1297629762013-07-10
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark17837832013-07-06
Pasi Parkkinen, Finland16622389329572013-07-03
John Jørgensen, Danmark645669812013-06-30
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark457114357212013-06-30
Rolf Nagel, Tyskland202357718642013-06-24
Leif Bolding, Danmark91016116652013-06-22
Daniel König, Tyskland737466782013-06-22
Henning Rose Sørensen, Danmark11617134723732013-06-19
Karsten Mose, Danmark217929622013-06-18
Jan Durinck, Danmark224115334822013-06-17
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1320632062013-06-14
Ole Amstrup, Danmark25236145343832013-06-11
Szabolcs Kókay, Ungarn61020926662013-06-09
Troels Eske Ortvad, Danmark446552873742013-06-04
Christian Ljunggren, Sverige111250315992013-05-27
Brahim Mezane, Marokko7633312382013-05-26
Johanna Hartmann, Danmark1183018302013-05-23
Jacob Breson Neumann, Danmark191564413192013-05-23
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5508114622013-05-22
Ken Sievertsen, Danmark1790079002013-05-21
David B. Collinge, Danmark111737229962013-05-21
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark232962628392013-05-19
Rune Bisp Christensen, Danmark15822676535432013-05-15
Troels M. Krogh, Danmark1102110212013-05-15
Anders Wiig Nielsen, Danmark253550647902013-05-13
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12418453064552013-05-11
Tommy Studsholt Christensen, Danmark375222022512013-05-10
Jens Kristian Kjærgård, Danmark42984782067122013-05-07
Benny Nørgaard, Danmark1135813582013-05-02
Willy Jørgensen, Danmark17597592013-04-30
Kent Olsen, Danmark388556072112013-04-30
Henrik Baktoft, Danmark2365122342013-04-30
Franck Ishøi, Danmark333351820802013-04-17
Chris van Rijswijk, Holland216059282013-04-14
Stephen McAvoy, Irland5476413012013-04-14
Hjalte Kjærby, Danmark2411222412013-04-14
Klaus Schak Laursen, Danmark3614633172013-04-13
Finn Carlsen, Danmark294962329692013-04-11
Anna Kjøller, Danmark1134013402013-04-10
Zbyszek Kajzer, Polen16136132013-04-08
Troells Melgaard, Danmark587312326962013-04-08
Sebastian Klein, Danmark91256044382013-04-08
Kirsten Jæger, Danmark1114711472013-04-08
Thomas J. Simonsen, Danmark466748230292013-04-04
David Erterius, Sverige29435215533382013-04-02
Anders Bacher Nielsen, Danmark20112113821962013-04-02
Sven Dall, Danmark2255516322013-03-31
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark221980621842013-03-28
Benny Rytter, Danmark1131413142013-03-27
Michael Køie Poulsen, Danmark233057142732013-03-25
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark9542513772013-03-25
Markus Tallroth, Sverige8012450736962013-03-22
Peter Dam, Danmark14120122529752013-03-18
Ivan Sjögren, Sverige615402415802013-03-16
Lars Gabrielsen, Danmark8712461536462013-03-15
Jonas Halberg, Danmark3303713162013-03-08
Hans Lind, Danmark122572342232013-03-05
Christian Michael Mortensen, Danmark1188318832013-03-01
Søren Garder Brask, Danmark212106592013-02-28
Mette H. H. Hansen, Danmark4577129872013-02-28
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark430689862013-02-25
Finn Bro, Danmark111565221412013-02-25
Anne Themsen Flindt, Danmark1114911492013-02-21
Gert Sørensen, Danmark1108210822013-02-20
Tormod Amundsen, Norge181970523242013-02-19
Kristoffer Hansen, Danmark61113827172013-02-18
Flemming Lang, Danmark81465032652013-02-14
Morten Jenrich Hansen, Danmark333509035822013-02-13
Terje Kolaas, Norge354078622022013-02-12
Søren Skov, Danmark57693459738532013-02-12
Karsten Garcia Pedersen, Danmark848539082013-02-11
wally morell, Danmark1108610862013-02-10
Hjalte B. Johansen, Danmark8842224632013-02-03
Trösch Stephan, Schweiz2250514612013-02-01
Miska Nyúl, Ungarn15935932013-01-29
Thyge Enevoldsen, Danmark18778772013-01-28
Chr. G Nielsen, Danmark1163016302013-01-26
Knud Jørgen Olsen, Danmark6738522942013-01-23
Jan Fischer Rasmussen, Danmark545546626442013-01-22
Benny Haahr, Danmark555989926462013-01-17
Poul West Lauritsen, Danmark18768762013-01-14
Mateusz Matysiak, Polen162181721972013-01-09
Christoffer Elias Kaae, Danmark422276632013-01-08
Søren Peter Pinnerup, Danmark5985532012013-01-07
Benny Steinmejer, Danmark1147014702013-01-02
Svend Erik Frandsen, Danmark528108729872012-12-29
Niels Jørgen Askirk, Danmark13503502012-12-23
Harry J Lehto, Finland5713817049902012-12-21
Anders Bræstrup, Danmark1122612262012-12-17
Svend Rønnest, Danmark12915280135732012-12-09
Otto Madsen, Danmark2224413442012-12-05
Mads Syndergaard, Danmark15445442012-12-04
Jesper Johannes Madsen, Danmark1166416642012-11-28
Andreas Petersen, Danmark293449344242012-11-19
Kennerth Kristensen , Danmark2297815422012-11-14
Poul Ulrik, Danmark1161616162012-11-08
jesper nexø arvesen, Danmark4330210262012-11-07
Lasse Strandgaard, Danmark5885325712012-10-26
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1304730472012-10-25
Torben Laursen, Danmark333606727692012-10-23
Jens Mikkel Lausten, Danmark112802781412012-10-21
Henrik Dissing, Danmark1106810682012-10-18
Erhardt Ecklon, Danmark5612213845242012-10-12
Niels-Christian Christensen, Danmark4434814322012-10-07
Torben Back Sørensen, Danmark18408402012-10-07
Henrik Mikkelsen, Danmark5210089353742012-10-03
Per Huniche Jensen, Danmark193763295912012-10-01
Leif Holmskov, Danmark182830430062012-09-23
Carsten Egevang, Guinea3392718672012-09-23
Poul Thrane, Danmark142669349592012-09-18
Gert Jeppesen, Danmark14417956952512012-09-15
Klavs Frandsen, Danmark212937262012-09-12
Peter Lauritzen, Danmark4289511982012-09-12
Bent Carstensen, Danmark243940545932012-09-09
Gabor Graehn, Danmark322647992012-09-06
Rafael Armada, Spanien2275616932012-08-30
André Riis Ebbesen, Danmark264334223212012-08-30
Bjørn Erik Hellang, Norge3315911622012-08-27
Mogens T. Kofod, Danmark2190510112012-08-26
Lasse Olsson, Sverige232235722072012-08-20
Terry Townshend, Storbritannien7911353342432012-08-20
Wout De Rouck, Belgien2306217622012-08-20
Michael Grell, Danmark31179167722012-08-20
Terje O. Nordvik, Norge4710627802012-07-27
Johannes Christian Harbou, Danmark788095129152012-07-16
Alex Sand Frich, Danmark459790744842012-07-16
Peter Østrup Jensen, Danmark1100010002012-07-16
Jonas Gildebro, Danmark17397392012-07-16
Søren Nygaard, Danmark7015200451102012-07-15
Michael Schwalbe, Danmark122280929242012-07-08
John Mikkelsen, Danmark2183410262012-06-26
Christian Martin Glahder, Danmark131119315842012-06-26
Frode Jacobsen, USA464495716882012-06-23
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark214057512012-06-22
Raphaël Lebrun, Belgien2730550252012-06-21
Omar Runolfsson, Island131127616452012-06-20
Bo Jensen, Danmark11110818319732012-06-19
Jan Speiermann, Danmark398616456292012-06-15
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark171816815162012-06-15
Torkild Kristensen, Danmark374039122042012-06-07
Martinez Jonathan, Frankrig24524752021772012-06-05
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark395960836412012-06-01
Daniela Gruber, Tyskland423187682012-05-31
Nikolaj Noel Christensen, Danmark345088129762012-05-31
Andreas Guldager, Danmark131240215192012-05-30
Benny Kristensen, Danmark12321633636832012-05-23
Benoit Nabholz, Frankrig141569923012012-05-23
John Mikkelsen, Danmark1139313932012-05-21
Palle Hove Christensen, Danmark3421415952012-05-21
André Julinder, Sverige3357818502012-05-14
Jesper Høy Hansen, Danmark3255513322012-05-11
Jan Mogensen, Danmark293202823302012-05-09
tue hartmann, Danmark16756752012-05-06
Niels Frost, Danmark1170017002012-04-29
Kim Aaen, Danmark5411842454502012-04-19
Kjeld Pedersen, Danmark19979972012-04-17
Mattias Nordlund, Sverige4601021532012-04-17
Christophe CAPELLE, Frankrig8757014392012-04-14
Thomas Bernhardsson, Sverige869702917902012-04-13
Ole Skrubbeltrang, Danmark3301314172012-04-12
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark141492613562012-04-11
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33933871129132012-04-09
Bent Nielsen, Danmark642109962012-04-09
Domen Stanic, Italien141618817992012-04-08
Reto Burri, Schweiz121287116342012-04-06
Steen Christensen, Danmark4454918822012-03-30
Jesper Sonne, Danmark131743321722012-03-30
Frank Simonsen, Danmark112318537492012-03-29
Eirik Nydal Adolfsen, Norge1113911392012-03-29
Susanne Jepsen, Danmark14719410551182012-03-23
Martin Høj Hansen, Danmark15425422012-03-22
Anders Tørressen Hangaard, Norge51077636372012-03-21
Michael Mosebo Jensen, Danmark12426698582112012-03-20
Tobias Berger, Sverige434295121732012-03-20
Kjetil Schjølberg, Norge345606042922012-03-12
Steen Reimers, Danmark111737627562012-03-11
Flemming Ahlmann, Danmark6013060965512012-03-10
Claus Johansson, Danmark161630113252012-03-09
Mogens H. Foder, Danmark17567562012-03-07
Clausjannic Labuz, Danmark11018249956442012-03-06
Kurt Prentow, Danmark71362828472012-02-28
Mathieu Bally, Schweiz353860224572012-02-26
Jan Jespersen, Danmark71038118742012-02-24
Nicolas Pierre Beyer, Danmark18938932012-02-24
Leander Khil, Østrig224086529502012-02-22
Malte Christensen, Danmark1105110512012-02-21
Svend Nørgaard, Danmark111211020652012-02-16
Stefan Hage, Sverige3466122992012-02-16
Henrik Poulsen, Danmark2202812042012-02-13
Rune Bjerre, Danmark347178846032012-02-12
Steve Nuttall, England1103110312012-02-12
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark244471538392012-02-12
Michael Sørensen, Danmark6564019042012-02-10
Mark Desholm, Danmark1263226322012-02-06
Vagn Gjerløv, Danmark315806542012-02-06
Allan Helge Nolte, Danmark2261618052012-02-06
Stefan Cherrug, Sverige192279617622012-02-06
Lars Ernst, Danmark15915912012-02-02
kim jespersen, Danmark213909012012-01-31
Henrik Just, Danmark7411608736912012-01-26
Yann Kolbeinsson, Island183448626872012-01-25
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10113498542312012-01-13
Marcus Erik Danielsson, Sverige141161314602012-01-12
Kris De Rouck, Belgien18828822012-01-08
Thomas Hultquist, Sverige3494322122012-01-07
Jacob Sterup, Danmark223505432142012-01-04
Jakob Hochuli, Schweiz8836317032011-12-30
Egon Iversen, Danmark2396923472011-12-29
Kurt Vogt, Danmark27150637962011-12-27
Jens Ole Byskov, Danmark452706618802011-12-24
Julian Guy Bell, Norge1134713472011-12-23
Vlad Cioflec, Rumænien6543512832011-12-22
Jan Kåre Ness, Norge72458564382011-12-14
Niels Jarnum, Danmark6585024212011-12-13
Jens Ballegaard, Danmark61023435512011-12-11
Lars Smith, Danmark172729641022011-12-09
Stinne Aastrup, Danmark4535719392011-12-05
Kresten Hansen, Danmark2239616092011-12-01
Kristian Poulsen, Danmark2218613442011-11-18
Pete Antrobus, England3422418352011-11-16
erik ehmsen, Danmark10877714262011-11-16
morten jønck, Danmark323148492011-11-12
Alf Petersson, Sverige426998438942011-11-02
Albert J. de Jong, Holland1133213322011-11-01
Nicki Sørensen, Danmark567091823222011-10-31
Hugh Harrop, Skotland2349518152011-10-26
Claus Lunde Pedersen, Danmark101085914472011-10-25
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark91041914192011-10-25
Kristian Laustsen, Danmark5801220322011-10-23
Jørn Vinther Sørensen, Danmark111828530462011-10-20
Leif Pedersen, Danmark284284722292011-10-16
Iben Hove Sørensen, Danmark1388538852011-10-15
Dan Bruhn, Danmark2305018102011-10-13
Dominic Mitchell, Storbritannien171741716272011-10-10
michael jürgensen, Danmark1161216122011-10-09
Jan Eske Schmidt, Danmark245138743192011-10-08
Steen Drozd Lund, Danmark101451420842011-10-07
Henrik Knudsen, Danmark194541044162011-10-05
Richard Ek, Sverige366219845352011-10-03
Allan Prang, Danmark1279927992011-10-02
Anders E. Sørensen, Danmark12523035848162011-10-01
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71448225882011-10-01
Martin Rivero, Danmark2299816562011-10-01
Benjamin Gnep, Tyskland2189410332011-09-30
Jesper Segergren, Sverige2341119292011-09-27
Per Hirslund, Danmark16026022011-09-25
Maurizio Sighele, Italien9670413422011-09-25
Christian Axelsen, Danmark467878656742011-09-25
Thurel Julien, Gambia13212506016382011-09-18
Jens Ryge Petersen, Danmark214083830262011-09-16
ragnar smith, Danmark1293629362011-09-10
Bent Staugaard Nielsen, Danmark7981918822011-09-05
Søren Harding, Danmark866077045912011-08-30
Jonn Leffmann, Sverige141680417502011-08-22
Christoph Moning, Tyskland141219412142011-08-20
Jesper Brinkmann, Danmark183110127112011-08-17
nick petersen, Danmark4411211722011-08-16
david drangsland, Norge162225925102011-08-13
Aage Kabbelgaard, Danmark1113811382011-08-12
John Dreyer Andersen, Danmark253670122292011-07-31
Wolfgang Trimmel, Østrig1246224622011-07-29
Knud Kjeldsen, Danmark17847842011-07-27
Kurt Willumsen, Danmark15635632011-07-27
Jeppe Berthelsen, Danmark16836832011-07-27
Anders Søgaard, Danmark12922728334682011-07-17
Yoav Perlman, Israel152545624112011-07-14
Hallgeir Fisketjøn, Norge8741415212011-07-07
Jens Overgaard Christensen, Danmark9415188636432011-07-01
Felix Jachmann, Tyskland2247112662011-06-24
Rasmus Hald, Norge2209911502011-06-17
Aidan G. Kelly, Irland2337519612011-06-14
Peter Lyngs, Danmark246725956892011-06-04
Maarten Zorgdrager, Holland6793916542011-06-02
Elly Hansen, Danmark193468649822011-05-29
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1129212922011-05-24
Thomas Maul, Danmark868998418852011-05-16
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1165716572011-05-12
Oskar Nilsson, Sverige2280915692011-05-09
Klaus Bjerre, Danmark345470736672011-05-04
Jørgen Dam, Danmark24540405633882011-05-04
Paul Jacobsen, Danmark1160316032011-04-23
Claus Boe Tøndering, Danmark2218312382011-04-19
Gábor Bodor, Ungarn111109614772011-04-17
Luca Andrei Dehelean, Rumænien141699118942011-04-06
Thomas Nielsen, Danmark202882730682011-03-24
Gabriel Schuler, Schweiz16929409834012011-03-23
Lars Petersson, Sverige17437432011-03-19
Lars Laursen, Danmark1185818582011-03-10
Brian Thomsen, Danmark5560318792011-03-08
Kristian Ribers, Danmark18548542011-02-27
Lee Victor Gregory, Storbritannien2381022222011-02-21
Bo Thyge Johansen, Danmark1311631162011-02-16
Martin Kviesgaard, Grønland295242735972011-02-13
Svend Erik Olesen, Danmark1184618462011-02-10
Martin Oomen, Sverige141914518262011-02-07
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71411228782011-02-03
Tim Hesselballe Hansen, Danmark72158648132011-01-30
Martijn Bunskoek, Holland101092212662011-01-27
Kai Gauger, Tyskland101377018722011-01-27
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1143714372011-01-23
Thomas Riedel, Danmark4591223902011-01-14
Torben Jepsen, Danmark131731419522011-01-13
René Christian Hansen, Danmark1119411942011-01-13
Bo Svensmark, Danmark71454145262011-01-10
Odysseas Tsimoulis, Grækenland253356317042011-01-09
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark19769762011-01-08
Hans Gleie, Danmark2363420332010-12-29
Zsolt Ampovics, Ungarn3479817092010-12-26
Johan Stenlund, Sverige437530134862010-12-20
Chris Romeiks, Tyskland142192621882010-12-12
Cristian Jensen Marcet, Danmark366994639212010-12-10
Ies Meulmeester, Holland121670617342010-12-03
Bo Sonne Sørensen, Danmark295349643542010-11-24
Seamus Enright, Irland2472737872010-11-21
Martin Roost, Schweiz2250214392010-11-07
Hans Larsson, Sverige357548943712010-11-07
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark456658429382010-10-29
Kurt Bredal Christensen, Danmark112944164832010-10-28
Bjørn Grøn, Danmark4573223342010-10-27
Erik Røjgaard, Danmark1130713072010-10-21
Dirk Van Gansberghe, Italien201880314162010-10-21
Knud Erik Christensen, Danmark1242324232010-10-20
Aron Andersson, Sverige4425912942010-10-20
Stéphane Bocca, Belgien2396323372010-10-19
Jurgen Lehmann, Finland1132113212010-10-12
Knud N. Flensted, Danmark162602528162010-10-10
Tomas Svensson, Sverige446957836852010-10-08
Søren Gjaldbæk, Danmark2390720622010-09-29
Henrik Mouritsen, Tyskland82013138682010-09-29
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3398814182010-09-28
Ole Lorenzen Post, Danmark1196519652010-09-27
Leo Heemskerk, Holland1199719972010-09-26
René Worup Rørbæk, Danmark1102510252010-09-22
Kristian Laustsen, Danmark6970523422010-09-22
Lars Borup, Danmark357004935942010-09-19
Birger Algot Tørnblad, Danmark217498992010-09-14
Lars Witting, Danmark326703632442010-09-08
Aleix Comas, Spanien6727715202010-09-05
Henrik Kolsbjerg, Danmark8781911922010-08-27
Ivan Petric , Slovenien81029825552010-08-22
Christoph Moning, Tyskland31053251442010-08-18
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2298020782010-08-10
Hans Pinstrup, Danmark193028528652010-08-09
Klaus Mortensen, Danmark539078732132010-08-07
Henning Broe, Danmark18318312010-08-05
Henrik H. Søndergaard, Danmark71041922232010-08-05
Alf Frølich, Danmark1231523152010-08-02
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1121012102010-07-26
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet61016631922010-07-15
Gordon Hodgson, England1187218722010-07-15
Marco Hammel, Schweiz1105210522010-07-12
Birger Hultengren, Danmark1124212422010-07-07
Simon Sigaard Christiansen, Danmark507404327592010-07-02
ji be, Schweiz182274723642010-06-21
Stig Toft Madsen, Danmark2327816802010-06-17
Anne Blotting, Danmark2178510412010-06-17
Per Ekberg Pedersen, Danmark173103741592010-06-15
Carsten Gørges Laursen, Danmark142520836762010-05-31
Heine Oldenskov, Danmark5538117062010-05-30
Vinni Bruhn, Danmark71022332302010-05-29
Per Allan Degn, Danmark101176515402010-05-28
Jani Vastamäki, Finland61205630562010-05-28
Martijn Bot, Holland8614944227252010-05-26
Jan Bolding Kristensen, Danmark1197419742010-05-18
Albert Steen-Hansen, Danmark17533032858222010-05-04
Patrik Jonasson, Sverige1127612762010-05-02
Thomas Kuppel, Tyskland1208320832010-04-23
Hans Jørgen Riis, Danmark2261614802010-04-23
Peter Steen Henriksen, Danmark1153315332010-04-19
Torben Byfoged, Danmark2253913782010-04-13
Jan-Michael Breider, Sverige4557418912010-04-06
Niels Odder, Danmark4630620912010-03-27
Ulf Eschou Møller, Danmark295863475312010-03-26
Mogens Hansen, Danmark33966832740172010-03-19
Thorkild Lund, Danmark1155715572010-03-15
Steen Højmark-Jensen, Danmark1277027702010-03-07
Hanne April Farnæs, Danmark3340113032010-03-07
Lars Mejlby, Danmark193149232552010-03-05
per mattisson, Danmark2360719292010-03-01
Johnny Laursen, Danmark12219607831352010-02-23
Christian Brinkman, Holland1113911392010-02-23
Flemming Værgman, Danmark1160616062010-02-21
Dan Allan Nielsen, Danmark2316516212010-02-18
Lene Vejen, Danmark4991348002010-02-14
Arild Breistøl, Norge141953927712010-02-11
Jan Kiel, Danmark81871848322010-02-06
Thomas W. Johansen, Danmark92046158852010-02-04
Jean Seeberg, Danmark3390414002010-01-31
Jacob Dalsten Petersen, Danmark314360719312010-01-31
Henrik Bengtsson, Danmark3426617292010-01-24
Ken Rasmussen, Danmark3660838352010-01-24
Tommy Andre Andersen, Norge132009920262010-01-18
Bjarne Skule, Danmark171503412162010-01-12
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark2192510502010-01-11
VASLIN Matthieu, Frankrig10112506423772010-01-05
Carsten Lyhr Hansen, Danmark5930719912010-01-05
Timme Nyegaard, Danmark2229511722010-01-03
Lars Andersen, Danmark1153515352010-01-01
Fülöp Attila, Rumænien1181018102009-12-25
Josh J Shaw, England2264016252009-12-25
Nico de Vries, Holland1149214922009-12-20
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1112611262009-12-06
Pieter Vantieghem, Belgien254373341102009-11-26
Søren Brinch, Danmark132789966672009-11-22
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5635815252009-11-19
Arne Lilhauge, Danmark7814116422009-10-19
Brian Wielsøe, Danmark1630063002009-10-14
Jan Hjort Christensen, Danmark71661162582009-10-13
Jan Ole Kriegs, Tyskland3443015302009-10-13
Thomas Bentsen, Norge2271014142009-10-12
Kermarrec Corentin, Frankrig303671524592009-10-11
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5494812352009-10-08
Jan Ravnborg, Danmark91589629132009-10-06
Tue Romanow, Danmark1191719172009-10-06
David Lundgren, Sverige1182918292009-09-18
Bjørn Ginman, Danmark1402940292009-09-16
Mårten Müller, Sverige3589721152009-09-13
Flemming Eskildsen, Danmark1159215922009-09-07
Kurt Rasmussen, Danmark71232726242009-09-04
Poul Reib, Danmark5643318132009-08-27
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1403440342009-08-20
Kjetil Johannessen, Norge385291023732009-08-10
Thomas Hellesen, Danmark153110828622009-08-10
Jørgen Witved, Danmark8112974239972009-08-10
Björn Dellming, Sverige1327732772009-08-02
Jan van der Laan, Holland1138413842009-07-31
Mats Wallin, Sverige243470421452009-07-29
Luise Ekberg, Danmark1129512952009-07-26
Jens Maibomm Hansen, Danmark1145514552009-07-19
Karsten Munch Andersen, Danmark3406615122009-07-13
Geir O. Pedersen, Norge162704523542009-06-25
Chris Lansdell, England162521623422009-06-22
Mehmet Goren, Tyrkiet8110936933802009-06-15
Reto Burri, Schweiz344297722162009-06-08
Lotte Skjærbæk, Danmark3314511452009-05-28
Stefan Frello, Danmark1108910892009-05-28
Hans Eli Sivertsen, Færøerne4825825232009-05-24
nuno barros, Portugal1145214522009-05-18
Henrik Madsen, Danmark71226627192009-05-12
Jørgen Hansen, Danmark1179517952009-05-12
Susanne Overgaard Petersen, Danmark6973024172009-05-11
Michael bergman, Sverige51252044622009-05-09
Peter Jensen, Danmark4798727872009-05-07
Birger Bavnsgaard, Danmark1131613162009-04-30
Stig Eide, Norge1231623162009-04-27
Csaba Lendvai, Ungarn1162716272009-04-25
Peter Kuster, Schweiz101926129452009-04-24
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1203720372009-04-23
finn birkholm-clausen, Danmark4946931312009-04-23
Bjarne Nielsen, Danmark3431215782009-04-19
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark2271615052009-04-19
Robert Toft, Danmark3500424822009-04-15
Morten Jørgensen, Danmark91521323842009-04-14
Jacob Neumann, Danmark2252613862009-04-12
Henrik Johansson, Norge2397724902009-04-11
Poul Erik Junk, Danmark5734417872009-04-08
Gal Shon, Israel1117511752009-04-06
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3359415472009-04-06
Jens Boesen, Danmark101658320952009-04-04
Allan Hansen, Danmark3440918232009-04-03
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3330512122009-04-01
Ole Andersen, Danmark2277718442009-03-29
Erling Bonde, Danmark3569624532009-03-29
Stig Westergård, Danmark1291729172009-03-26
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark2197110852009-03-01
Andreas Saul-Rotne, Danmark1143514352009-03-01
Lesley van Loo, Holland111730019232009-02-23
Dennis Martinek Langholz, Danmark61070829172009-02-23
per schmidt, Danmark1130913092009-02-23
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1166316632009-02-20
Marko Gregoric, Slovenien18258252009-02-12
Jonathan Meyrav, Israel3522720292009-02-06
Lars Villadsen, Danmark7992523512009-02-01
Freddy Johansen, Norge61026325592009-01-30
Bence Kókay, Ungarn91326219382009-01-25
Anders Bergman, Sverige3499920412009-01-18
Raffael Ayé, Schweiz91160217102009-01-16
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1130813082009-01-12
Olof Jönsson, Sverige223710936332009-01-11
Florin Chirila, Rumænien6996218762009-01-07
Annette Hansen, Danmark31201471932009-01-07
Klaas Bert Debusschere, Belgien2310817952009-01-06
Luca Sattin, Italien243676023232009-01-05
Erik Ehmsen, Danmark61055344172008-12-29
Thomas Damm Als, Danmark2305716602008-12-22
Lars Lundmark, Sverige1208020802008-12-20
Alex Wallin, Danmark3382615812008-12-15
Martin Søgaard Nielsen, Danmark275561038082008-12-08
Mogens Holme, Danmark2215211582008-11-27
Jos Van den Berg, Holland1278227822008-11-24
Kim Søvæld, Danmark1132813282008-11-18
Roland Jensen, Danmark173096426272008-11-17
Peter Stronach, Storbritannien1141114112008-11-17
Peter ter Heide, Holland1161816182008-11-10
Ma Yan Bryant, Storbritannien274241025002008-11-09
Ole Thyge Plannthin, Danmark6799517222008-11-09
John Martin Mjelde, Norge61029821242008-11-05
Steen Brølling, Danmark1160416042008-11-03
Niki Forintos, Ungarn1101410142008-11-02
Michael Bergman, Sverige2512729142008-10-27
Carsten Fog, Danmark1234423442008-10-25
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark142722527202008-10-22
Jan Salmonsen, Danmark2413921332008-10-19
Kield Andersson, Danmark5896824112008-10-18
Marianne Heno Mogensen, Danmark61049239862008-10-18
Carsten Gadgaard, Danmark8921217868382008-10-17
Torben Andersen, Danmark61110023872008-10-12
Palle Jensen, Danmark3401713952008-10-09
Kim Øllgaard, Danmark91267020622008-10-09
Sanne Busk, Danmark51115042932008-10-08
Eva Agnethe Bramming, Danmark4619617142008-10-06
Henrik Holm Brask, Danmark1166316632008-10-06
Flemming Nielsen, Danmark1103710372008-10-06
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3472717382008-10-06
Mogens Krantz Backe, Danmark5718717682008-09-27
lou bertalan, Tyskland1156015602008-09-25
Per Smith, Danmark1190019002008-09-22
John Hornbek, Danmark182351615212008-09-08
Stéphane Aubry, Schweiz7311286426922008-09-08
Xavier ROZEC, Frankrig3593722782008-09-02
Aron Andersson, Sverige3487526782008-08-28
Ole Kristensen, Danmark81198419522008-08-24
Søren Olin, Danmark2423321432008-08-16
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2450323372008-08-10
Keld Sørensen, Danmark5771922312008-08-02
Marcel van Kammen, Holland2300115782008-07-22
Eric Schaumburg, Danmark61143022752008-07-19
Svend Ove Jensen, Danmark2359619312008-07-14
Espen Støtterud Christensen, Norge6835914852008-06-23
Petri Salo, Finland2605638732008-06-18
Flemming Dane, Danmark3397314022008-06-13
Ole Snerling, Danmark1134713472008-06-04
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3410015222008-05-29
Paul Nilsson, Danmark203805825572008-05-26
Seamus Mogensen, Danmark2309816722008-05-26
Niels Jørgen Clausen, Danmark91518320072008-05-26
Mona Grundsøe, Danmark253793421782008-05-05
Michael Bonefeld Bladt, Danmark4865535762008-04-30
Alan Clewes, Storbritannien2440831892008-04-26
Jonas Gadgaard, Danmark111683722962008-04-26
Henning Hansen, Danmark4517813452008-04-22
Theis Bacher Nielsen, Danmark5564112472008-04-22
Thomas Lundqvist, Danmark1214621462008-04-19
Ralph Martin, Tyskland263655917532008-04-18
Claus Kesby, Danmark1112311232008-04-16
kim lundqvist, Danmark142184122012008-04-09
Henrik Greve, Danmark3685042132008-04-07
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien5918132552008-03-30
Claus Øgard, Danmark2271014252008-03-16
Steen Cruddis, Danmark1239423942008-03-16
Anders Horsten, Danmark2329017892008-03-14
Patrick Beirens, Belgien2375922172008-03-10
Thomas Eske Holm, Danmark1216021602008-03-02
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8215112128072008-02-27
Frode Falkenberg, Norge203767527592008-02-25
niels bahl andersen, Danmark4560717982008-02-21
Chris Batty, England14222780341772008-02-20
Martin Majlandt, Danmark1186318632008-02-18
Rasmus Strack, Danmark122176325152008-02-06
Lars Peter Johansson, Danmark3597724972008-01-25
Ger Meesters, Holland3716425822008-01-23
Lilly Irene Sørensen, Danmark91384919932008-01-20
Torben Evald, Danmark71342626572008-01-18
Thomas Buus Nielsen, Danmark3783227342008-01-14
Pim Wolf, Holland3541520902008-01-08
Tom Backlund, Finland1310131012008-01-06
Uffe Jensen, Danmark1160516052007-12-28
Andreas Noeske, Tyskland6897117822007-12-16
Michael West, Danmark1174417442007-12-16
Anni Oppelstrup, Danmark2325518202007-12-16
Inger Christoffersen, Danmark1154115412007-12-09
Simon Werngren, Sverige71313923852007-11-29
Tibu Paul Lucian, Rumænien4769929802007-11-24
Barrault Frantz, Frankrig51001623542007-11-24
John N. Jensen, Danmark1201820182007-11-22
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2305520532007-11-06
Niels Kaare Krabbe, Danmark2429525132007-11-04
dave farrow, Storbritannien1179017902007-10-30
christian tiller, Norge1209020902007-10-16
Carsten Egevang, Grønland5111903851502007-10-09
Jack Juliussen, Danmark3480316122007-10-07
Lonnie Jensen, Danmark1341734172007-10-05
Quentin Dupriez, Frankrig1146414642007-10-05
Michal Radziszewski, Polen1202720272007-09-20
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2341317112007-09-09
Janus Ethelberg, Danmark9415358621702007-09-05
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1316931692007-09-02
Kent Schou Larsen, Danmark1125812582007-08-28
Jesper Nielsen, Danmark2326618222007-08-28
Jan Thomsen, Danmark8915635736552007-08-21
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne71673235312007-08-18
Joakim Engel, Danmark8315811951682007-08-18
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2478726632007-08-18
Jens Andersen, Danmark61288932462007-08-17
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1217721772007-08-16
Mark Hammond, Danmark2329320842007-08-15
Jóan Petur Petersen, Færøerne1101310132007-08-11
Johannes Tallroth, Sverige4611018112007-08-08
Inger Andersen, Danmark244111622182007-08-07
Hans Rytter, Danmark234026735062007-08-07
Magne Pettersen, Norge2625831462007-08-03
Lars Munk, Danmark1139713972007-08-03
Johan Emil Løje, Danmark1139513952007-07-31
Lars Omø Christiansen, Danmark1180318032007-07-15
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark5988423182007-07-14
Carsten Poulsen, Danmark325777933742007-07-12
Thomas Hasle Ravn, Danmark2501927562007-07-12
Niels Jørgen Larsen, Dominica163091938042007-07-10
Carl Erik Mabeck, Danmark12723689454252007-07-04
Erik Jensen, Danmark2370818852007-06-26
Jens Holte Frederiksen, Danmark1143214322007-06-25
Tommy Holmgren, Sverige81511522512007-06-24
Erik Edvardsson, Sverige152404422612007-06-05
Erik Breden, USA6907217712007-05-30
Linda Mølgaard, Danmark4781630592007-05-30
Mikko Oivukka, Finland223561927352007-05-20
Bente Steffensen, Danmark1127012702007-05-20
Bjarne Golles, Danmark2419024552007-05-10
Claus Eriksen, Danmark3553222232007-04-29
Erik Agertoft, Danmark173236342272007-04-29
Jan Bosch, Holland1172717272007-04-25
Kristian Borum, Danmark2381520812007-04-22
Søren Langkilde Madsen, Danmark61131522102007-04-21
Birgit Nielsen, Danmark2416721192007-04-15
Ivan Skov Pedersen, Danmark1129312932007-04-10
Poul Emil Kristensen, Danmark1295029502007-04-08
Dennis Andersen, Danmark3442616062007-04-04
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2372319852007-03-04
Ole Stobbe, Danmark2417324742007-02-28
Torben Ethelberg, Danmark192897222422007-02-25
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8817469055642007-02-25
Preben Berg, Danmark193912638102007-02-17
Kaj Krutfelt, Sverige3453517012007-02-05
Arthur R. Jensen, Danmark133594962772007-01-30
Patrick Höhener, Frankrig1184718472007-01-18
Kjetil Schjølberg, Norge1159015902007-01-09
Peter Christiansen, Danmark427902853012006-12-31
Johannes Erritzøe, Danmark2401320162006-12-28
Jan S. Kristensen, Danmark71408628732006-12-24
Jens Lind, Danmark4528313782006-12-11
Nelly Hansen, Danmark335724129892006-12-06
Wim van der Schot, Holland1205120512006-12-04
Klaas Felix Jachmann, Tyskland295775442202006-11-26
Ruud van Beusekom, Holland1134813482006-11-26
Leif Bisschop-Larsen, Danmark223708524872006-11-08
Tom Backlund, Finland51242534932006-11-07
Anders Tøttrup, Danmark315664334372006-11-05
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2471625922006-10-09
Gunner Munk, Danmark1219821982006-10-08
Bart-Jan Prak, Holland6902716692006-10-05
Ludovic Scalabre, Frankrig112227133802006-10-02
Steffen Holst, Danmark4700122102006-09-30
Peter Bo, Danmark3836640282006-09-25
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne41050231512006-09-23
Jørgen Staarup Christensen, Danmark316344030142006-09-22
Ernst Hjøllund, Danmark3602928802006-09-21
Herman Bouman, Holland1157415742006-08-30
Kim Petersen, Danmark101541519102006-08-24
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1176617662006-08-20
Erik Enevoldsen, Danmark51370537772006-08-20
Christian Wegst, Tyskland1256225622006-08-10
Tom Goossens, Belgien91560429582006-08-09
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61367927632006-08-09
Pierre-André Crochet, Frankrig101547219982006-08-09
Karsten Stæhr, Danmark101637220602006-08-09
Leif Jonasson, Sverige2468928122006-08-07
Lars Birk, Danmark1137613762006-08-07
Kim Iburg, Danmark1144114412006-08-07
Steen Brølling, Danmark51086029132006-07-31
Pawel Malczyk, Polen5924426922006-07-26
Christian Svane, Danmark3569321862006-07-25
Jørgen Scheel, Danmark163173132162006-07-21
Lars Pedersen, Danmark1154815482006-07-21
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3514420012006-07-10
Mario Rodero Hernández, Spanien131980520272006-07-10
Henrik H. Søndergaard, Danmark71439124442006-07-10
Claus Kesby, Danmark1181518152006-07-10
Tom Sørensen, Danmark3487020862006-07-08
Lars Larsson, Sverige3487118112006-07-08
Samuel Peregrina, Spanien254558621442006-07-08
Benjamin Steffen, Tyskland71017619332006-07-08
Knud-Erik Strange, Danmark81758328902006-06-07
Markus Tallroth, Sverige1204920492006-06-07
Morten Jensen, Danmark6914221012006-06-07
Claudia Thiel, Tyskland2313016742006-06-07
Detlef Gruber, Danmark1158015802006-06-07
Palle Nygaard, Danmark112876745022006-06-07
Carsten Olsen, Danmark1308530852006-06-07
Andreas Meyer Winnem, Norge182426118482006-06-07
Knud-Erik Andersen, Danmark1169916992006-06-07
Arnold Houmann, Danmark224386644512006-06-07
Ole Hetland, Danmark111888723722006-05-18
Wedigo Ferchland, Danmark5646614062006-05-18
Gert Rasmussen, Danmark81418225692006-05-14
Claus Dalskov, Danmark1176717672006-05-12
Jens Jacob Iversen, Danmark3640222622006-05-10
Peter Halkier, Danmark61186931062006-05-10
Bent Jensen, Danmark3723524602006-05-10
Friedrich Thomas, Danmark1192819282006-05-10
Per Ekberg Pedersen, Danmark122577726652006-05-10
Jørn Lennart Larsen, Danmark3441617082006-05-10
Ole Friis, Danmark2431924862006-05-08
Margit Hove, Danmark1169616962006-05-02
Hans Eli Sivertsen, Færøerne111928830922006-04-23
Mikael Funch, Danmark81642326782006-04-19
Ruth Ahlburg, Danmark234212223652006-04-10
Søren Parup, Danmark18728722006-04-01
Kent Schou Larsen, Danmark2303915972006-03-30
Rune Larsen, Danmark2315117642006-03-19
Niels Fabæk, Danmark71171518722006-03-19
Tom Jensen, Danmark1182318232006-03-19
Søren Koch, Danmark3549319082006-03-16
Tim Vaughan, Storbritannien81493121022006-03-16
Esben Eriksen, Danmark71567232862006-03-16
Gunnar Larsen, Danmark193277523472006-03-11
Tobias Epple, Tyskland81317522922006-03-11
Karin Gustausen, Danmark3659234182006-03-11
Svend Danbæk, Danmark1243524352006-03-05
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1265726572006-03-05
Birger Pedersen, Danmark4698519942006-03-05
Henning Hansen, Danmark4614318432006-03-01
Johan Stenlund, Sverige3638524302006-03-01
Ole Richter, Danmark1332233222006-03-01
Jan Bolding Kristensen, Danmark3824630872006-02-25
Nis M. Nissen, Danmark1226822682006-02-25
Cédric Rousseau, Frankrig101608419622006-02-20
Kjetil Johannessen, Norge295423426122006-02-19
Mark Trott, England1169116912006-02-12
Arne Bertelsen, Danmark1167716772006-02-11
Niels Bomholt, Danmark61026826042006-02-11
Tune Jensen, Danmark1198219822006-02-04
Frank Svensson, Danmark3780034142006-02-02
Marnix Jonker, Holland183262026132006-02-01
Terry Townshend, England2386320582006-02-01
Eline Eggers, Danmark3507017442006-02-01
Annelise Juul Stampe, Danmark41329755032006-01-30
Hans Erik Mom, Holland1146214622006-01-28
Jens B. Bruun, Sverige61977053212006-01-26
Uffe Pedersen, Danmark599471325352006-01-22
Björn Gísli Arnarson, Island132963943632006-01-19
Tommy Hjorth, Danmark2363119002006-01-18
Tommy Frandsen, Danmark8216598938642006-01-15
Kim Lunding, Danmark172956241022006-01-14
Killian Mullarney, Irland2435122282006-01-10
Peter Thomsen, Danmark71367228942006-01-05
Luc Verroken, Belgien4858824672006-01-05
Justin Jansen, Holland1159815982005-12-24
David Erling Drangsland, Norge1260126012005-12-24
Ole Riis Jensen, Danmark3500822182005-12-20
Oleg Formanyuk, Ukraine4734229482005-12-15
Bent Møller Sørensen, Danmark2611737692005-12-13
Thomas Kjær Christensen, Danmark2671937172005-12-06
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1354235422005-12-04
Klaus B. Fries, Danmark3679528822005-12-03
Michael Køie Poulsen, Danmark1305730572005-11-24
Erik Lindgren, Sverige1325032502005-11-19
Steffen Ortmann, Danmark3678730052005-11-16
Jostein Myromslien, Norge1172717272005-11-15
Ola Nordsteien, Norge1200920092005-11-15
Lennaert Steen, Holland3553220062005-11-08
Henrik Elver, Danmark91329118742005-11-07
Aleix Comas, Spanien2456627852005-11-07
Mark Trustrup, Danmark1163616362005-10-31
Peter Bundgaard, Danmark112438329792005-10-31
Thomas Larsen, Danmark1127912792005-10-29
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2457426242005-10-27
Bjarne Nielsen, Danmark6951920422005-10-12
Stig Vang Petersen, Danmark233582832372005-10-11
Jesper Sonne, Danmark304681923632005-09-27
Daniel Patterson, Sverige5865728122005-09-23
Siv Behrendt-Møller, Danmark2477226962005-09-23
Hans Henrik Larsen, Danmark3489920292005-09-14
Henrik Pedersen, Danmark81194516722005-09-14
Terje Axelsen, Norge101522119012005-09-08
Ivan Abramowitz, Danmark1217321732005-09-07
Mats Wallin, Sverige71143218102005-09-06
Hans Henrik Iversen, Danmark4560617292005-09-06
Anders Jihmanner, Sverige1155315532005-09-05
Samuel Paz Parracho, Spanien81264019842005-09-02
Christian Tiller, Norge71874637212005-08-30
Peter Bjerre, Danmark61072422782005-08-29
Lars Elvstrøm, Danmark2329018272005-08-29
Ruud Altenburg, Holland2296015982005-08-29
Karl-Eric Gustafsson, Sverige183221224002005-08-26
Lars Lindgren, Danmark1174517452005-08-16
Anders Frederiksen, Danmark1138913892005-08-07
Hampus Lejon, Sverige1190319032005-08-05
Kasper Thorup, Danmark1161216122005-08-02
Andreas Malte Nielsen, Danmark1201620162005-07-04
Morten Stampe Larsen, Danmark5662619452005-06-29
Emil Todorov, Bulgarien5752517872005-06-26
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien18858852005-06-26
Ulla Vibe Funch, Danmark1203720372005-06-26
Theodosis Mamais, Grækenland294577321882005-06-22
Erik Kramshøj, Danmark133143345432005-06-16
Rie Voetmann, Danmark72500057652005-06-13
Gaukur Hjartarson, Island112081226062005-06-13
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark61739848162005-06-12
Andres Wolff Fries, Danmark1184018402005-06-01
Julien Piette, Frankrig162685423092005-05-18
Westy Esbensen, Danmark1163816382005-05-04
Bjørn Kjellemyr, Norge3566623992005-05-01
Peter Iversen, Danmark1179517952005-05-01
Martin Jessen, Danmark4889324632005-04-26
Arild Hansen, Norge2310116362005-04-26
Stuart A Reeves, Danmark122192722062005-04-20
Jim Thagaard Hansen, Danmark183010822722005-04-20
Yeray Seminario, Spanien3667034212005-04-11
Miguel Avelino Suárez, Spanien3563221722005-04-11
José García Monzón, Spanien4707125292005-04-11
Hans Drostgaard, Danmark1178417842005-04-07
Leif Samuelsen, Danmark1166116612005-04-06
Shaun Robson, England121978219922005-04-04
Jimmy Skat Hansen, Danmark173209948982005-04-04
Terje Kolaas, Norge51165236232005-04-01
Sune Pedersen, Danmark1198319832005-03-30
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2405721372005-03-26
Tony Disley, Storbritannien2344917582005-03-25
Jørn Vinther Sørensen, Danmark4823223422005-03-18
Edvin Hansson, Sverige193080526622005-03-16
Thor Edgar Kristiansen, Norge41000628922005-03-14
Benoit Paepegaey, Frankrig132116518532005-03-07
Kim Fischer, Danmark224350532022005-03-07
Sander Bot, Holland5812917592005-02-24
Ingrid Grunwald, Tyskland61309742752005-02-21
Søren Ryge Petersen, Danmark1167716772005-02-06
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1202320232005-02-03
Dan Rasmussen, Danmark4957331822005-01-31
Thomas Stigfeldt, Danmark3874639022005-01-20
Alwin Schönenberger, Østrig2468526452005-01-13
Stefan Magnusson, Sverige3449419042005-01-03
Lars Lyngsø, Danmark2332517862004-12-26
Erik Van Bogaert, Belgien1170817082004-12-18
Torben Lund, Danmark5915940412004-12-15
Stefan Hage, Sverige91776727992004-12-15
Mikael Nord, Sverige388357056532004-12-15
Erik Schaumburg, Danmark1176917692004-11-29
Frits Rost, Danmark2528828162004-11-27
Maris Jaunzemis, Letland71310022922004-11-26
Ole Vognstoft, Danmark1145814582004-11-25
Poul Erik Larsen, Danmark1215221522004-11-25
Lars Vilhelm Hansen, Danmark182945725922004-11-24
Thomas Kiørboe, Danmark1148114812004-11-23
Inger Skov, Danmark2506830332004-11-22
Ivan Jensen, Danmark1164116412004-11-21
Carsten Madsen, Danmark1394039402004-11-14
Geert Brovad, Danmark102712939042004-11-14
Erik Rosendaal, Holland1164416442004-11-11
Poul Reib, Danmark1223922392004-11-09
Steen Roed Hansen, Danmark101684322152004-11-08
Dennis Noel, Danmark1663466342004-11-08
Bjarne Streyffert, Danmark2394921312004-11-08
Raymond Galea, Malta1169816982004-11-08
Gedser Fuglestation, Danmark1170717072004-11-05
Henrik Callesen, Danmark1187018702004-11-05
Reint Jakob Schut, Holland4701919582004-10-31
Martin Holm, Danmark3903034672004-10-26
Lasse Braae, Danmark1308730872004-10-17
Philippe J. Dubois, Frankrig2499129352004-10-06
Dominique Verbelen, Belgien1248024802004-09-30
Virginia Escandell, Danmark1208020802004-09-07
Torsten Hansen, Danmark1152815282004-09-01
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2800843292004-08-16
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1234423442004-08-13
Jens Biltoft, Danmark1174117412004-08-01
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3696327282004-07-31
Einar Flensted-Jensen, Danmark1349434942004-07-25
Szabolcs Kókay, Ungarn1222222222004-07-22
Mogens Ribo Petersen, Danmark1200120012004-07-07
Ulrik Henneberg, Danmark2314917332004-07-07
Karen Lang, Danmark2472826712004-07-06
Arne Borg Rasmussen, Danmark4865423452004-07-05
Martin Poulsen, Danmark1160716072004-07-04
Klaus Nellevang, Danmark2336717872004-06-25
John Steffensen, Danmark1218821882004-06-13
Lene Pedersen, Danmark1228922892004-06-01
Jelger Herder, Holland81455224652004-05-31
Tom Schlegel, Danmark2354122142004-05-17
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31154757452004-05-16
Ulla Henriksen, Danmark1107210722004-04-30
Henrik Carlsen, Danmark3647831202004-04-30
Tim Andersen, Danmark31107846652004-04-20
Hans Krabsen, Danmark1647864782004-04-03
Dennis Brandsborg, Danmark2385721222004-03-13
Robbin D. Knapp, Østrig1219421942004-03-11
Esben Østergaard, Danmark2472225772004-03-10
Henrik Stenholt, Danmark3654427502004-03-03
Lis Ravn, Danmark2463527652004-03-01
Leif Novrup, Danmark2478225932004-01-06
Gunnar Gundersen, Norge1314431442004-01-06
Carsten Hermann, Danmark1269826982003-11-28
Lasse Olsson, Sverige2374521132003-11-26
Michael Tiefenbach, Østrig1326332632003-11-26
Don Baccus, USA1220822082003-11-13
Tor A Olsen, Norge1236723672003-11-09
Jan Dresler, Danmark2425622552003-10-21
Svend Dybkjær, Danmark3955940592003-10-20
Vegard Bunes, Norge51107824812003-10-11
Jacob Alsted, Danmark1279527952003-09-15
Andreas Hagerman, Danmark204335230322003-08-28
Anna Bay Rask, Danmark1249624962003-07-25
Wilfried Hausmann, Tyskland2528131352003-07-19
Flemming Pedersen, Danmark1159015902003-06-28
Morten DD Hansen, Danmark1383838382003-05-30
Jørn Opsal, Norge1283128312003-05-30
Thomas Jensen, Danmark1429842982003-05-17
Per Forsberg, Sverige1266726672003-05-17
Jacob Lund-Hansen, Danmark3633125142003-05-17
Ronny Nilsen, Norge1355535552003-05-06
Pierre Unge, Sverige4967333482003-05-01
Ottenby fågelstation, Sverige2493927082003-04-18
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2433922492003-03-25
Rannvá Hansen, Færøerne1240924092003-03-25
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge91942423872003-03-09
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3499419172003-02-25
Håkan Sterner, Sverige2445425662003-02-14
Sakari Kauppinen, Danmark1508250822003-02-11
Claus Horneman, Danmark1388638862003-02-06
Maurizio Sighele, Italien1389238922003-01-29
Benny Jacobsen, Danmark2503526702003-01-21
Leo JR Boon, Holland31209365942003-01-13
Martin Eggen, Norge2357018692002-11-14
Søren Hjorth Andersen, Danmark71503829692002-10-29
Holger Sandfeldt, Danmark1199819982002-10-24
Peter Andreas Koch, Danmark3666625692002-10-12
Martin Scott, Storbritannien81123816112002-10-10
John Judge, Storbritannien2375019312002-10-08
Nick Lowton, Storbritannien2309816572002-10-08
Fredrik Kræmer, Norge102278242332002-10-02
Tim Brown, Storbritannien2397222732002-09-28
Graham Etherington, Storbritannien3494316742002-09-27
Deryk Shaw, Storbritannien1217121712002-09-12
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3655122722002-09-03
Thomas Hilkjær, Danmark2355318902002-09-03
Mike Richardson, Storbritannien2461126942002-08-05
Jim Willson, Storbritannien2368518852002-06-29
via Carsten Høeg, Danmark1253825382002-05-29
Andreas Gullberg, Norge1272827282002-05-13
Ricard Gutiérrez, Spanien81345919312002-04-28
Kelvin Jones, Storbritannien1302430242002-02-10
Bruce Mactavish, Canada1230123012002-01-30
Morten Jørgensen, Danmark3675029652002-01-21
Anita Pedersen, Danmark31355949352001-11-16
via Sune Jepsen, Danmark2653239412001-11-09
Alexander J. Lee, Danmark2420022282001-11-09
Kim Biledgaard, Danmark1307030702001-10-01

Der er i alt 1334 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.520 sek.
til toppen