Startside Leica Noctivid - ny kikkert fra Leica I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
 Artslister 


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Morten Scheller Jensen, Danmark1654173534066532017-08-23
Hans Staunstrup, Danmark9613896628542017-08-23
Henrik Brandt, Danmark10016553560472017-08-23
Per Schans Christensen, Danmark40444867743972017-08-21
Thomas Kuppel, Tyskland13983982017-08-21
Stefan Tapio Ettestam, Sverige533943016072017-08-21
Klaus Malling Olsen, Danmark36955262853131552017-08-21
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark43626768921992017-08-21
Carl Bohn, Danmark43120467017402017-08-21
John Larsen, Danmark71469209163002017-08-21
Per Poulsen, Danmark43980039575702017-08-19
Helge Sørensen, Danmark1484190473382352017-08-17
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark41615508621092017-08-17
Gisela Nagel, Tyskland845327417582017-08-17
Klaus Dichmann, Danmark30532904646942017-08-17
Axel Mortensen, Danmark870109364360762017-08-17
Massimiliano Dettori, Holland1169456419632017-08-17
Birger Lønning, Danmark10817182948752017-08-17
Niels Birkedal Thomsen, Danmark444233618322017-08-17
David Monticelli, Belgien10214489727362017-08-15
Paul Patrick Cullen, Danmark100073145528012017-08-13
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark55621970714602017-08-11
Asbjørn Jensen, Danmark10013448628422017-08-11
Per Holmberg, Danmark25830189136962017-08-11
Dennis Olsen, Danmark16214599324902017-08-11
Claus Halkjær, Danmark70496988949192017-08-09
Christer Brostam, Sverige647450622352017-08-09
Anne Navntoft, Danmark30435901030292017-08-08
Thomas Garm Pedersen, Danmark85326838462017-08-08
Lars Gabrielsen, Danmark8913281837412017-08-06
Henrik Friis, Danmark17211984020462017-08-06
Erik Groth-Andersen, Danmark545567928922017-08-06
Kis Boel, Danmark81334317472017-08-06
Henrik Pedersen, Danmark20718926161492017-07-30
Andreas Bruun Kristensen, Danmark5611208449782017-07-30
Lars Adler Krogh, Danmark10621193748112017-07-30
Carsten Holm Petersen, Danmark2562808392017-07-25
Carsten Gørges Laursen, Danmark162760238092017-07-20
Mads Danielsen, Danmark45134747412017-07-17
Erik Biering, Danmark56261960651512017-07-14
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark554671918582017-07-14
Elly Hansen, Danmark203708652922017-07-13
Steffen Fahl, Danmark191722316392017-07-12
Michael Frank Nielsen, Danmark36820274818382017-07-12
Flemming Pagh Jensen, Danmark39813582017-07-10
Jesper Michael møller, Danmark6449120222017-07-08
Niels Peter Møller Jensen, Danmark784478613762017-07-08
Vincent Legrand, Belgien12518479355772017-07-08
Rodmund á Kelduni, Færøerne31239872055202017-07-05
Eva Foss Henriksen, Danmark68469685850422017-07-03
Hans Henrik Larsen, Danmark2053192818047002017-07-03
Bjørn Frikke, Danmark1099119324582017-07-01
Lars Grøn, Danmark1186691521322017-07-01
Steen E. Jensen, Danmark916115477435282017-06-30
Simon Berg Pedersen, Danmark65489303057602017-06-30
Joachim Bertrands, Belgien623226716212017-06-29
Lars Birk, Danmark25518280825762017-06-29
Marcin Solowiej, Polen403538119202017-06-25
Morten Winness, Norge12912703322182017-06-24
Arne Giørtz-Behrens, Danmark372824912022017-06-23
Thomas Varto Nielsen, Danmark84265641437912017-06-18
Lars Falck, Danmark656878521322017-06-18
Erik Røjgaard, Danmark2165214332017-06-15
Martin Gottschling, Tyskland568962075232017-06-15
Jan Haaning Nielsen, Danmark11110116224452017-06-15
Felix Timmermann, Tyskland241545711642017-06-15
Lars Nielsen, Danmark13333332017-06-13
Keld Jakobsen, Danmark855598819842017-06-12
Arne Kiis, Danmark37543440238142017-06-12
Erling Krabbe, Danmark14210052246312017-06-12
Ib Jensen, Danmark24738949569272017-06-10
Vagn Wendel Sørensen, Danmark14504502017-06-10
Eigil Ødegaard, Danmark49889031548822017-06-06
Jørgen Kabel, Danmark13832728663542017-06-06
Luca Bergamaschi, Italien319159252017-06-03
Allan Haagensen, Danmark161819235152017-06-01
Jens Paulsen, Danmark443273717562017-06-01
Otto Samwald, Østrig17616145727042017-06-01
Henning Larsen, Danmark903967811312017-06-01
Jens Kirkeby, Danmark535327730562017-06-01
Karin Gustausen, Danmark91067052932017-05-27
Erik Rosendahl, Danmark414175852017-05-25
Lars Paaby, Danmark293141922072017-05-25
Lars Andersen, Danmark978583118072017-05-20
Villy Pedersen, Danmark161708715202017-05-19
Frits Rost, Danmark12791829422017-05-18
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark48573529940582017-05-17
Knud Pedersen, Danmark576106576264842017-05-16
Steen Øllgaard, Danmark522981924242017-05-15
Finn Bro, Danmark131731022462017-05-10
Peter Petersen, Danmark29778912017-05-08
Anders Sydney Jensen, Danmark281361110452017-04-28
Zbigniew Kajzer, Polen727413727462017-04-27
Lars Witting, Danmark347093833712017-04-17
Asger Røjbek Sørensen, Danmark14404402017-04-15
Troells Melgaard, Danmark597864228062017-04-15
Allan Kjær Villesen, Danmark36333687667462017-04-15
Arne Borg Rasmussen, Danmark5933024422017-04-12
finn henriksen, Danmark1051899412017-04-10
Palle Sørensen, Danmark10813503135542017-04-08
Johan Christian Homann, Danmark636949072017-04-08
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige15717587627652017-04-06
Torben Juul Hansen, Danmark14184182017-04-06
Jørgen Munck, Danmark546992951312017-04-05
Lars Maltha Rasmussen, Danmark918896386422017-04-05
Carsten Siems, Danmark39147377739242017-04-04
Chris van Rijswijk, Holland3225210642017-04-01
Frank Abrahamson, Danmark635694632982017-03-29
Peter Bonne Eriksen, Danmark26923376724882017-03-28
Kim Duus, Danmark11413656826612017-03-23
Gábor Bodor, Ungarn131331815632017-03-22
Erik Mølgaard, Sverige30125598933962017-03-16
Helle Kjær Erichsen, Danmark192084916802017-03-16
Per Boye Svensson, Danmark1166778022792017-03-15
Jan Skrubbeltrang, Danmark888712982512017-03-15
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark3293515762017-03-14
valdemar overgaard petersen, Danmark12502502017-03-06
Claus Andersen, Danmark13373372017-03-02
Tommy Kaae, Danmark405508041392017-02-28
Henry Lehto, Finland869121519572017-02-23
Arie Ouwerkerk, Holland9921288158922017-02-07
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10314451844342017-02-04
Peter Stronach, Storbritannien10489214882017-01-27
Rune Sø Neergaard, Danmark779927987149532017-01-25
Eigil Larsen, Danmark979973623812017-01-21
Morten Rasmussen, Danmark635391124072017-01-20
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark23419501059222017-01-16
Zsolt Ampovics, Ungarn4553917952017-01-11
Johnny Salomonsson, Danmark27944041338562017-01-10
Ralph Martin, Tyskland1457915402017-01-02
Silas K.K. Olofson, Færøerne1485195085549152016-12-22
Tine Jensen, Tyskland834155952016-12-12
Christian Andersen Jensen, Danmark45268313051892016-12-11
John Jensen, Danmark473271613122016-12-11
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn212935818382016-12-06
Antoine Joris, Belgien446083920402016-12-05
Andreas Bennetsen Boe, Danmark1356736749382016-12-03
Jens Kildemoes, Danmark524748042016-11-30
Anni Nielsen, Danmark6512582941632016-11-29
Brian Rasmussen, Danmark9731513262016-11-27
Jesper Schade, Danmark15175172016-11-22
Conny Jensen, Danmark151121819922016-11-21
steen jørgensen, Danmark1146995442016-11-18
Lars Jensen, Danmark21937399844622016-11-16
finn folkvardsen, Danmark111488020412016-11-15
Jens Søgaard Hansen, Danmark653115849391792016-11-14
Michael Hansen, Danmark1041485992016-11-10
Gerner Majlandt, Danmark16334543667112016-11-10
Peter Nielsen, Danmark339663941114632016-11-08
Ole Krogh, Danmark1224276249897322016-11-08
Morten Bentzon Hansen, Danmark8316155944412016-11-06
Arne Torkler, Danmark161017922452016-11-06
Rony Livne, Israel14064062016-10-31
Ivan Sjögren, Sverige764757113122016-10-27
Christian Rørdam, Danmark434046627162016-10-22
Niels Behrendt, Danmark678827227332016-10-22
Ole Hetland, Danmark496665455192016-10-22
Tore Vang, Norge559782976562016-10-20
Johnny Madsen, Danmark28549701277182016-10-17
Jens Mikkel Lausten, Danmark153292183992016-10-13
Torben Sebro, Danmark577803929782016-10-08
Szilard J. Daroczi, Rumænien517137424232016-09-24
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark426758452016-09-20
Ole Bo Olsen, Danmark372481916022016-09-12
ragnar smith, Danmark9605830972016-09-11
Matthieu Canévet, Frankrig192218520862016-09-10
Sune Riis Sørensen, Danmark16129085444252016-09-05
Hans Erik Jensen, Danmark1044826672016-07-27
Ib Fagerlund, Danmark13193192016-07-25
Torben Lyng, Danmark191528016442016-07-23
Morten Christensen, Danmark648322143692016-07-20
Stefan Pfützke, Tyskland709936732922016-07-15
Brian Christoffersen Skræm, Danmark420267312016-07-15
Svitlana Tkach, Danmark26154032016-07-12
jette østergaard danielsen, Danmark15085082016-07-08
Poul Holm Pedersen, Danmark333752424202016-07-03
Søren Kristoffersen, Danmark1249166625485772016-07-03
Steen Egholm Engelbøl, Danmark21107918742016-06-29
Per Schiermacker-Hansen, Danmark10015084942842016-06-24
Esper Boel, Danmark316557142016-06-18
Knud Nielsen, Danmark18328322016-06-16
Anders Hammergart, Danmark8215845434982016-06-04
Peter Zeller, Schweiz9779814922016-06-03
Christian Leth, Danmark5613390641092016-06-01
Henrik Asbjørn Pedersen, Danmark211435577432016-05-27
J Ole Andersen, Danmark432593213162016-05-24
Aurélien Audevard, Frankrig52479049833662016-05-22
Hugo Touzé, Frankrig527016392016-05-22
Bent Thøgersen, Danmark18018251633582016-05-19
Maximilian Fader, Tyskland12762762016-05-15
Hans Henrik Bay, Danmark502328817682016-05-12
Bo Lassen Christiansen, Danmark422198272016-05-12
Damien Gailly, Belgien1110811082016-05-11
Martin Strømkjær, Danmark3325412482016-05-10
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark929742123382016-05-09
Stano Harvančík, Rumænien13813812016-05-03
Mikkel Holck, Danmark23331528539602016-04-21
Erik Bogh Nielsen, USA979504423782016-03-19
Michael Hofmann Caspersen, Danmark14874872016-03-08
Tor Olsen, Norge262944623512016-03-01
Dominik Becker, Tyskland6568412782016-03-01
Oz Horine, Israel477262428442016-02-29
Lars Halkjær, Danmark428138262016-02-26
Tommy Bjørk, Danmark5397610832016-02-16
Bjørn Kjellemyr, Norge12942942016-02-14
Torben Lund-Hansen, Danmark527907572016-02-12
Frédéric Jiguet, Frankrig567458323142016-02-02
Kai Lindegaard, Danmark214898822016-01-08
Keith Fox, Danmark465364825832016-01-06
Søren Nancke, Danmark101353527562016-01-02
Zoltan Baczo, Danmark6485712622015-12-31
Mathieu Bally, Schweiz1121512152015-12-22
Mikkel Thorup, USA422946302015-12-17
Tony Søholm Larsen, Danmark222034413182015-12-05
Mikkel Høegh Post, Danmark24141375262792015-12-02
Lasse Patrick Simensen, Norge323908752015-11-16
Anders Østerby, Danmark335582764752015-11-13
Neer Div Bankoti, Indien13923922015-11-12
Rainer Christian Ertel, Tyskland402281211132015-11-05
Eric Didner, Frankrig19718337320492015-10-24
Heidi Frederiksen, Danmark2247314582015-10-02
Martin Lund, Danmark41068933872015-09-29
Philip Dam, Danmark14804802015-09-28
Niels Evald Jensen, Danmark2215412442015-09-19
Niels Lech Pedersen, Danmark13083082015-09-14
Jan Jörgensen, Sverige9963214562015-09-11
Søren Kristensen, Danmark899054036102015-09-08
Lisbeth Bech, Danmark636037332015-09-04
Jens Thalund, Danmark2177157432820172015-09-04
Bo Tureby, Danmark57995074958262015-09-01
Jens Brandt, Danmark14754752015-08-29
Nikolaj Thomsen, Danmark924433602015-08-20
Thorsten Stegmann, Tyskland1126312632015-08-14
Mikkel Bello Andreasen, Danmark13423422015-08-07
Lars Erdmann, Danmark17667662015-08-07
Maciej Buchalik, Polen1158815882015-07-19
Erik Christophersen, Danmark4435524492015-07-19
Henrik F. Nielsen, Danmark519906344382015-07-10
Arvid H Anthonsen, Norge29134887522015-07-07
Rie Jensen, Danmark310033492015-07-02
Daniel Pettersson, Sverige32443609029932015-07-02
Morten Müller, Danmark201626814712015-07-01
Fabian Schneider, Schweiz525999621472015-06-29
Daniel Mauras, Frankrig1125012502015-06-23
Svend Fischer-Nielsen, Danmark16036032015-06-23
Per Finn Nielsen, Danmark6810605840072015-06-23
Jan Andruszkow, Danmark4292010732015-06-22
Hendrik Weindorf, Tyskland7411283530532015-06-17
Morten Dehn, Danmark7646716662015-05-28
Lars Andersen, Danmark434838020282015-05-22
Rasmus Due Nielsen, Danmark131808121282015-05-21
uffe jensen, Danmark14574572015-05-11
Julien Piette, Frankrig6794819632015-05-05
Lars Juul Pedersen, Danmark272776616302015-04-30
Peter Rodemann, Danmark5732228442015-04-17
Aleks Lund, Danmark1148314832015-04-11
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark1464537652015-03-26
Elmer Pedersen, Danmark332349217132015-03-23
András Fodor, Ungarn568083444102015-03-10
Finn Nørregaard, Danmark1050759822015-03-09
Helle Dyrting, Danmark1989109502015-03-07
Julien Mazenauer, Schweiz4254310402015-02-18
David Andersson, Sverige12812607420572015-02-14
jules phillips, Danmark1121312132015-01-25
Nis Lundmark Jensen, Danmark20632005039202015-01-09
Brahim Birds, Marokko3234211232014-12-19
Mikael Nord, Sverige548618428892014-12-14
Marcel Klootwijk, Holland3438617142014-11-28
Franziska Guepner, Tyskland3492317262014-11-18
Jens Röw, Tyskland1270527052014-11-17
Mads Herbøl, Danmark2507541922014-11-13
Ole Skrubbeltrang, Danmark6537513662014-11-13
Chris Baines, Storbritannien131362416532014-11-10
Richard Bonser, England19628483536612014-10-28
erik van bogaert, Belgien1124112412014-10-16
Finn Laugo Sørensen, Danmark23228597733842014-10-16
Bengt Bengtsson, Sverige141886034152014-10-14
Jonna Lindegård, Danmark6492711132014-10-12
John Frikke, Danmark271800614852014-10-11
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark6966539422014-10-09
Carl Søndergaard, Danmark6894523062014-10-03
Henrik Laust Bøhmer, Danmark5410740755512014-09-29
Ulla Paulsen, Danmark181992922812014-09-12
Christian Terp, Danmark4386214112014-08-29
Lars Frede Petersen, Danmark218299252014-08-25
Tommy Holmgren, Sverige11614824180962014-08-25
kai nissen, Danmark101081116322014-08-18
Kjeld Lund, Danmark121438831252014-08-13
Thomas Elbek, Danmark6546610952014-08-11
Rud Lynge, Danmark1129112912014-08-04
Luca Boscain, Italien161303911192014-07-31
Johannes Rydström, Sverige21824062830802014-07-29
Kim Mogensen, Danmark3339712392014-07-28
Tomas Lundquist, Sverige20729524635172014-07-10
Graeme Joynt, England3244511412014-06-27
Arnold Georg Houmann, Danmark273230630142014-06-26
Lars Rostgaard, Danmark22227074648212014-06-13
Henrik Hougaard Larsen, Danmark81061720792014-06-10
Thomas Kehlet, Danmark669203627022014-06-06
Claus Vind-Andreasen, Danmark202512224452014-06-05
Rami Mizrachi, Israel121269215442014-06-03
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2260906172642014-05-27
Jens Jørgen Andersen, Danmark17731312969562014-05-22
Søren Vinding, Danmark1337859612812014-05-13
Kasper Anias Møller, Danmark15565562014-05-09
Peter Brostrøm, Danmark554823224332014-05-02
Bo Valeur, Danmark8593210672014-05-02
Johannes Ferdinand, Tyskland131324321082014-04-28
Benjamin Steffen, Tyskland191582214682014-04-24
Tom Conzemius, Luxembourg317718582014-04-23
Fredrik Ström, Sverige540329102014-04-18
Torben Sylvest Jensen, Danmark5500812772014-04-11
Tommy Karlström, Sverige2180810802014-04-10
Jan Helbo, Danmark866919825672014-04-06
Lauge Fastrup, Danmark202397322932014-04-03
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark218959482014-04-03
Bjarne Hemmingsen, Danmark151477915572014-04-03
Ole Zoltan Göller, Danmark47867205980882014-03-28
Magnus Corell, Sverige1129512952014-03-25
Ronny Malm, Sverige406203824092014-03-16
Karsten Busk Laursen, Danmark17507502014-03-04
Mark Walker, Danmark1017823720702014-03-02
Freddy Rosning, Danmark283423830752014-02-20
Charlotte Christel Jønsson, Danmark323349282014-02-14
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3370120352014-02-12
Jean-Pierre Jordan, Frankrig413372217692014-02-08
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark7806920462014-02-02
Poul-Henrik Bergmann, Danmark1105810582014-02-02
Stephan Skaarup Lund, Danmark15022393050892014-01-27
Janni Christoffersen, Danmark7553911002014-01-21
Christian Michael Villadsen, Danmark11770710182014-01-08
Steen Winkel, Danmark14869010012014-01-07
Leif Høgh Olsen, Danmark72378447264202014-01-06
Åge Mathias Matthiesen, Danmark91584629312014-01-04
Jonas Holmqvist, Sverige131445418022014-01-03
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark101019629112014-01-03
Gert Rasmussen, Danmark554523416452014-01-02
Anders Bojesen, Danmark121813144232013-12-31
Jeppe Bundgaard, Danmark91651940182013-12-29
Thorkil Brandt, Danmark141814617352013-12-29
Rene Rantzau, Danmark233577554592013-12-29
Arne Volf, Danmark12219130149082013-12-27
Kim Fich Larsen, Danmark17647642013-12-27
Henrik Kisbye, Danmark49952130262502013-12-24
Kenneth Bach Christensen, Danmark584832438562013-12-23
John Kyed, Danmark13926514894282013-12-22
Johan Stenlund, Sverige5457212932013-12-20
Espen Lie Dahl, Norge456826226412013-12-17
Dubois Laurent Yves, Frankrig2225212292013-12-17
René Larsen, Danmark7510369333192013-12-15
Lars Rudfeld, Danmark423894020692013-12-13
Janis von Heyking, Sverige522806711742013-12-12
Rolf Danielsen, Danmark1298829882013-12-12
Anders Roel, Danmark111256820862013-12-10
Karina Jensen, Danmark1187018702013-12-10
Anton Herrig Liebermann, Danmark81442044342013-11-29
Thomas Jensen, Danmark81107518352013-11-29
Petri Kuhno, Finland3341112022013-11-21
Micha A Neumann, Danmark16966962013-11-12
Julia Zeitzer, Danmark1107110712013-11-12
mats svensson, Sverige4479212932013-11-09
Jakob Dall, Danmark8416709943532013-11-09
Stig Linander, Danmark11115484261512013-11-07
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2345217312013-11-06
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3682130462013-11-04
Emil Fich Larsen, Danmark7757914812013-11-04
Torben Olsen, Danmark2926961512013-11-02
John Pedersen, Danmark10315939145562013-11-02
Niels Poul Dreyer, Danmark40646447031582013-10-29
Jakob Engelhard, Danmark192657133022013-10-23
Per Vindis, Danmark456036032082013-10-23
Jon Lehmberg, Danmark12015552639412013-10-22
John G. Dinesen, Danmark374888321872013-10-22
Mads Elley, Danmark172745129012013-10-21
Frank Desting, Danmark456868329942013-10-20
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91537727532013-10-20
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien52180756343152013-10-16
Jens Wiberg, Danmark10937517432013-10-14
Patric Lorgé, Luxembourg132718635642013-10-10
Hampus Lejon, Sverige121974626562013-10-07
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10115284527962013-10-07
Hamid Yadane, Marokko535779352013-10-07
Lise Nielsen, Danmark1327632762013-10-06
Alen Ploj, Slovenien6698713882013-10-04
Mogens Neergaard, Danmark218259562013-10-03
Ingar Støyle Bringsvor, Norge323280016492013-10-01
Ole Kristjansen, Danmark3447917672013-09-29
David Boertmann, Danmark468638436742013-09-27
Josh Rhys Jones, England325677332172013-09-27
Wolfgang Jakob, Tyskland3485518672013-09-24
Greg McIvor, Sverige172917720652013-09-20
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark295712928712013-09-19
Klaus K. Nielsen, Danmark2510341632013-09-18
Marcin Faber, Polen317897842013-09-17
Vicky Knudsen, Danmark1208120812013-09-17
kurt jensen, Danmark19359352013-09-17
Finn Nielsen, Danmark18418412013-09-15
Christian Eilers, Danmark485371819532013-09-11
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3374115382013-09-05
Dave Barnes, Danmark5517020962013-09-05
Jure Novak, Slovenien19679672013-09-02
Richard Burzynski, Danmark424185720392013-08-29
Robert Paepke, Sverige729326840812013-08-29
Carsten Lundberg, Danmark3322313402013-08-28
Charlotte Thomsen, Danmark3742635462013-08-28
Jens Eriksen, Danmark7215967753222013-08-26
Peter Bundgaard, Danmark61075943772013-08-26
Peter Halkier, Danmark212889521462013-08-22
Tonny Papillon, Danmark172133023742013-08-22
Steve Klasan, Tyskland324101924592013-08-22
Henning Krog Søndergaard, Danmark1125312532013-08-22
Allan Gudio Nielsen, Danmark111755328652013-08-15
Birthe Kirk Gawinski, Danmark3292912362013-08-09
Thomas Kuppel, Tyskland6720114952013-08-08
Stefan Stürup, Danmark4427617342013-08-08
Oluf Lou, Danmark41457751142013-08-02
Vagn Freundlich, Danmark9513296229872013-07-27
Per Kjær, Danmark17035976773522013-07-21
sissel fossat, Danmark1106310632013-07-11
Jonas Landolt, Schweiz1312431242013-07-10
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark18938932013-07-06
Pasi Parkkinen, Finland16623793631352013-07-03
John Jørgensen, Danmark6516510462013-06-30
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark457564659782013-06-30
Rolf Nagel, Tyskland202564219922013-06-24
Leif Bolding, Danmark91105217942013-06-22
Daniel König, Tyskland743267702013-06-22
Henning Rose Sørensen, Danmark11618054424702013-06-19
Karsten Mose, Danmark2187910082013-06-18
Jan Durinck, Danmark224316135882013-06-17
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1335833582013-06-14
Ole Amstrup, Danmark25238523245402013-06-11
Szabolcs Kókay, Ungarn61084928102013-06-09
Troels Eske Ortvad, Danmark447107076132013-06-04
Christian Ljunggren, Sverige111360416912013-05-27
Brahim Mezane, Marokko7720413562013-05-26
Jacob Breson Neumann, Danmark191778214722013-05-23
Johanna Hartmann, Danmark1197019702013-05-23
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5561115452013-05-22
Ken Sievertsen, Danmark1818381832013-05-21
David B. Collinge, Danmark111844030892013-05-21
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark233174529412013-05-19
Rune Bisp Christensen, Danmark15823982936882013-05-15
Troels M. Krogh, Danmark1113511352013-05-15
Anders Wiig Nielsen, Danmark253798949802013-05-13
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12419603966842013-05-11
Tommy Studsholt Christensen, Danmark375542423382013-05-10
Jens Kristian Kjærgård, Danmark42988316068592013-05-07
Benny Nørgaard, Danmark1148814882013-05-02
Kent Olsen, Danmark389016876502013-04-30
Willy Jørgensen, Danmark18488482013-04-30
Henrik Baktoft, Danmark2387223252013-04-30
Franck Ishøi, Danmark333651722112013-04-17
Hjalte Kjærby, Danmark2446124392013-04-14
Stephen McAvoy, Irland5526714712013-04-14
Klaus Schak Laursen, Danmark3662235692013-04-13
Finn Carlsen, Danmark295231230622013-04-11
Anna Kjøller, Danmark1149114912013-04-10
Kirsten Jæger, Danmark1130013002013-04-08
Sebastian Klein, Danmark91373545612013-04-08
Zbyszek Kajzer, Polen17577572013-04-08
Thomas J. Simonsen, Danmark467160531152013-04-04
David Erterius, Sverige29438092835882013-04-02
Anders Bacher Nielsen, Danmark20113671822892013-04-02
Sven Dall, Danmark2276917492013-03-31
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark222186023062013-03-28
Benny Rytter, Danmark1149814982013-03-27
Michael Køie Poulsen, Danmark233298644072013-03-25
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark9618214772013-03-25
Markus Tallroth, Sverige8013120337812013-03-22
Peter Dam, Danmark14121292330812013-03-18
Ivan Sjögren, Sverige615967016622013-03-16
Jonas Halberg, Danmark3340014112013-03-08
Hans Lind, Danmark122703343802013-03-05
Christian Michael Mortensen, Danmark1205220522013-03-01
Mette H. H. Hansen, Danmark4624231592013-02-28
Søren Garder Brask, Danmark213887672013-02-28
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark4349511042013-02-25
Anne Themsen Flindt, Danmark1125112512013-02-21
Gert Sørensen, Danmark1119811982013-02-20
Tormod Amundsen, Norge182179624812013-02-19
Kristoffer Hansen, Danmark61165128192013-02-18
Flemming Lang, Danmark81561834112013-02-14
Morten Jenrich Hansen, Danmark333851637292013-02-13
Søren Skov, Danmark57698069839462013-02-12
Terje Kolaas, Norge354477523782013-02-12
Karsten Garcia Pedersen, Danmark8560310272013-02-11
wally morell, Danmark1120712072013-02-10
Hjalte B. Johansen, Danmark8927026082013-02-03
Trösch Stephan, Schweiz2270415372013-02-01
Miska Nyúl, Ungarn17137132013-01-29
Thyge Enevoldsen, Danmark19449442013-01-28
Chr. G Nielsen, Danmark1181718172013-01-26
Knud Jørgen Olsen, Danmark6797623782013-01-23
Jan Fischer Rasmussen, Danmark546015527542013-01-22
Benny Haahr, Danmark556444227502013-01-17
Poul West Lauritsen, Danmark19709702013-01-14
Mateusz Matysiak, Polen162398122822013-01-09
Christoffer Elias Kaae, Danmark425637372013-01-08
Søren Peter Pinnerup, Danmark51078536462013-01-07
Benny Steinmejer, Danmark1158515852013-01-02
Svend Erik Frandsen, Danmark528563630992012-12-29
Niels Jørgen Askirk, Danmark14224222012-12-23
Harry J Lehto, Finland5714395351012012-12-21
Anders Bræstrup, Danmark1147614762012-12-17
Svend Rønnest, Danmark12916404636912012-12-09
Otto Madsen, Danmark2239714252012-12-05
Mads Syndergaard, Danmark16226222012-12-04
Jesper Johannes Madsen, Danmark1179417942012-11-28
Andreas Petersen, Danmark293718745902012-11-19
Kennerth Kristensen , Danmark2331616892012-11-14
Poul Ulrik, Danmark1174917492012-11-08
jesper nexø arvesen, Danmark4374811452012-11-07
Lasse Strandgaard, Danmark5945826882012-10-26
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1325732572012-10-25
Torben Laursen, Danmark333904129062012-10-23
Henrik Dissing, Danmark1122712272012-10-18
Erhardt Ecklon, Danmark5612790046302012-10-12
Torben Back Sørensen, Danmark19329322012-10-07
Niels-Christian Christensen, Danmark4478215252012-10-07
Henrik Mikkelsen, Danmark5210603055392012-10-03
Per Huniche Jensen, Danmark193977699012012-10-01
Carsten Egevang, Guinea3423719532012-09-23
Leif Holmskov, Danmark182985031042012-09-23
Poul Thrane, Danmark142818150902012-09-18
Gert Jeppesen, Danmark14419277953922012-09-15
Klavs Frandsen, Danmark215528622012-09-12
Peter Lauritzen, Danmark4325612822012-09-12
Bent Carstensen, Danmark244182147722012-09-09
Gabor Graehn, Danmark325589042012-09-06
Rafael Armada, Spanien2297117912012-08-30
André Riis Ebbesen, Danmark264576024182012-08-30
Bjørn Erik Hellang, Norge3354713132012-08-27
Mogens T. Kofod, Danmark2216311492012-08-26
Michael Grell, Danmark31263672712012-08-20
Lasse Olsson, Sverige232440722812012-08-20
Wout De Rouck, Belgien2329618872012-08-20
Terry Townshend, Storbritannien7912097343962012-08-20
Terje O. Nordvik, Norge4781130252012-07-27
Peter Østrup Jensen, Danmark1113711372012-07-16
Jonas Gildebro, Danmark18348342012-07-16
Alex Sand Frich, Danmark4510245645592012-07-16
Johannes Christian Harbou, Danmark788907531062012-07-16
Søren Nygaard, Danmark7015877052542012-07-15
Michael Schwalbe, Danmark122413730442012-07-08
John Mikkelsen, Danmark2207011602012-06-26
Christian Martin Glahder, Danmark131242016682012-06-26
Frode Jacobsen, USA464951918122012-06-23
Raphaël Lebrun, Belgien2765252612012-06-21
Omar Runolfsson, Island131262218152012-06-20
Bo Jensen, Danmark11111746120992012-06-19
Jan Speiermann, Danmark398993657702012-06-15
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark171984416052012-06-15
Torkild Kristensen, Danmark374384724002012-06-07
Martinez Jonathan, Frankrig24526759323582012-06-05
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark396294938032012-06-01
Nikolaj Noel Christensen, Danmark345347831022012-05-31
Daniela Gruber, Tyskland427678872012-05-31
Andreas Guldager, Danmark131362316252012-05-30
Benny Kristensen, Danmark12322704337512012-05-23
Benoit Nabholz, Frankrig141707624542012-05-23
Palle Hove Christensen, Danmark3447816812012-05-21
John Mikkelsen, Danmark1151015102012-05-21
André Julinder, Sverige3383819432012-05-14
Jesper Høy Hansen, Danmark3292014742012-05-11
Jan Mogensen, Danmark293469924242012-05-09
tue hartmann, Danmark17277272012-05-06
Niels Frost, Danmark1181318132012-04-29
Kim Aaen, Danmark5412355555812012-04-19
Mattias Nordlund, Sverige4635022392012-04-17
Kjeld Pedersen, Danmark1108010802012-04-17
Christophe CAPELLE, Frankrig8843715662012-04-14
Thomas Bernhardsson, Sverige8610411718732012-04-13
Ole Skrubbeltrang, Danmark3331914992012-04-12
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark141619714382012-04-11
Bent Nielsen, Danmark6475810922012-04-09
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33936663630512012-04-09
Domen Stanic, Italien141763718982012-04-08
Reto Burri, Schweiz121402817392012-04-06
Jesper Sonne, Danmark131851122362012-03-30
Steen Christensen, Danmark4505520462012-03-30
Eirik Nydal Adolfsen, Norge1129012902012-03-29
Frank Simonsen, Danmark112422438662012-03-29
Susanne Jepsen, Danmark14720696053022012-03-23
Martin Høj Hansen, Danmark16146142012-03-22
Anders Tørressen Hangaard, Norge51130737532012-03-21
Michael Mosebo Jensen, Danmark12427863883682012-03-20
Tobias Berger, Sverige434684022452012-03-20
Kjetil Schjølberg, Norge345930245232012-03-12
Steen Reimers, Danmark111856928882012-03-11
Flemming Ahlmann, Danmark6013606066462012-03-10
Claus Johansson, Danmark161789614172012-03-09
Mogens H. Foder, Danmark18618612012-03-07
Clausjannic Labuz, Danmark11019195258052012-03-06
Kurt Prentow, Danmark71434329562012-02-28
Mathieu Bally, Schweiz354221425362012-02-26
Nicolas Pierre Beyer, Danmark1100810082012-02-24
Jan Jespersen, Danmark71100619712012-02-24
Leander Khil, Østrig224322330482012-02-22
Malte Christensen, Danmark1115311532012-02-21
Stefan Hage, Sverige3506923782012-02-16
Svend Nørgaard, Danmark111317121612012-02-16
Henrik Poulsen, Danmark2221613012012-02-13
Rune Bjerre, Danmark347484747252012-02-12
Steve Nuttall, England1110211022012-02-12
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark244675939772012-02-12
Michael Sørensen, Danmark6620520032012-02-10
Allan Helge Nolte, Danmark2283719252012-02-06
Stefan Cherrug, Sverige192470418792012-02-06
Mark Desholm, Danmark1276627662012-02-06
Vagn Gjerløv, Danmark317957412012-02-06
Lars Ernst, Danmark16986982012-02-02
kim jespersen, Danmark2160110222012-01-31
Henrik Just, Danmark7412290938412012-01-26
Yann Kolbeinsson, Island183623327932012-01-25
Marcus Erik Danielsson, Sverige141297015932012-01-12
Kris De Rouck, Belgien1100810082012-01-08
Thomas Hultquist, Sverige3536323072012-01-07
Jacob Sterup, Danmark223717733592012-01-04
Jakob Hochuli, Schweiz8916418232011-12-30
Egon Iversen, Danmark2445927372011-12-29
Kurt Vogt, Danmark27172038772011-12-27
Jens Ole Byskov, Danmark453056119662011-12-24
Julian Guy Bell, Norge1148014802011-12-23
Vlad Cioflec, Rumænien6610914132011-12-22
Jan Kåre Ness, Norge72542066752011-12-14
Niels Jarnum, Danmark6633225132011-12-13
Jens Ballegaard, Danmark61094137932011-12-11
Lars Smith, Danmark172889342292011-12-09
Stinne Aastrup, Danmark4572520122011-12-05
Kresten Hansen, Danmark2255916962011-12-01
Kristian Poulsen, Danmark2238914562011-11-18
Pete Antrobus, England3457519722011-11-16
erik ehmsen, Danmark10960914882011-11-16
morten jønck, Danmark326159302011-11-12
Alf Petersson, Sverige427380939942011-11-02
Albert J. de Jong, Holland1145114512011-11-01
Nicki Sørensen, Danmark567557223962011-10-31
Hugh Harrop, Skotland2374719432011-10-26
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark91117514922011-10-25
Claus Lunde Pedersen, Danmark101172515432011-10-25
Kristian Laustsen, Danmark5844321242011-10-23
Jørn Vinther Sørensen, Danmark111952231422011-10-20
Leif Pedersen, Danmark284529323062011-10-16
Iben Hove Sørensen, Danmark1405840582011-10-15
Dan Bruhn, Danmark2328719682011-10-13
Dominic Mitchell, Storbritannien171916817592011-10-10
michael jürgensen, Danmark1168916892011-10-09
Jan Eske Schmidt, Danmark245394744522011-10-08
Steen Drozd Lund, Danmark101552621892011-10-07
Henrik Knudsen, Danmark194762946502011-10-05
Richard Ek, Sverige366599947292011-10-03
Allan Prang, Danmark1293829382011-10-02
Anders E. Sørensen, Danmark12524122950032011-10-01
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71531026742011-10-01
Martin Rivero, Danmark2319217802011-10-01
Benjamin Gnep, Tyskland2205711072011-09-30
Jesper Segergren, Sverige2361520422011-09-27
Maurizio Sighele, Italien9762415162011-09-25
Christian Axelsen, Danmark468294458902011-09-25
Per Hirslund, Danmark16706702011-09-25
Thurel Julien, Gambia13213605017212011-09-18
Jens Ryge Petersen, Danmark214303531702011-09-16
Bent Staugaard Nielsen, Danmark71043919562011-09-05
Søren Harding, Danmark866744247332011-08-30
Jonn Leffmann, Sverige141805018522011-08-22
Christoph Moning, Tyskland141354412942011-08-20
Jesper Brinkmann, Danmark183267128122011-08-17
nick petersen, Danmark4447112502011-08-16
david drangsland, Norge162380626062011-08-13
Aage Kabbelgaard, Danmark1123112312011-08-12
John Dreyer Andersen, Danmark253876023192011-07-31
Wolfgang Trimmel, Østrig1257225722011-07-29
Knud Kjeldsen, Danmark19059052011-07-27
Kurt Willumsen, Danmark16476472011-07-27
Jeppe Berthelsen, Danmark18228222011-07-27
Anders Søgaard, Danmark12923804635792011-07-17
Yoav Perlman, Israel152697425222011-07-14
Hallgeir Fisketjøn, Norge8811116052011-07-07
Jens Overgaard Christensen, Danmark9415939437462011-07-01
Felix Jachmann, Tyskland2268213792011-06-24
Rasmus Hald, Norge2225312282011-06-17
Aidan G. Kelly, Irland2359020812011-06-14
Peter Lyngs, Danmark247005558162011-06-04
Maarten Zorgdrager, Holland6850517402011-06-02
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1142214222011-05-24
Thomas Maul, Danmark869708219942011-05-16
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1180018002011-05-12
Oskar Nilsson, Sverige2301617002011-05-09
Klaus Bjerre, Danmark345811937902011-05-04
Jørgen Dam, Danmark24542412135292011-05-04
Paul Jacobsen, Danmark1184618462011-04-23
Claus Boe Tøndering, Danmark2235613252011-04-19
Luca Andrei Dehelean, Rumænien141851220102011-04-06
Thomas Nielsen, Danmark203073632672011-03-24
Gabriel Schuler, Schweiz16930870235062011-03-23
Lars Petersson, Sverige18388382011-03-19
Lars Laursen, Danmark1196619662011-03-10
Brian Thomsen, Danmark5603619642011-03-08
Kristian Ribers, Danmark19389382011-02-27
Lee Victor Gregory, Storbritannien2410623802011-02-21
Bo Thyge Johansen, Danmark1330833082011-02-16
Martin Kviesgaard, Grønland295522537202011-02-13
Svend Erik Olesen, Danmark1195419542011-02-10
Martin Oomen, Sverige142059719392011-02-07
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71474929912011-02-03
Tim Hesselballe Hansen, Danmark72248550072011-01-30
Kai Gauger, Tyskland101476319622011-01-27
Martijn Bunskoek, Holland101187613482011-01-27
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1154815482011-01-23
Thomas Riedel, Danmark4622824732011-01-14
René Christian Hansen, Danmark1126512652011-01-13
Torben Jepsen, Danmark131832420262011-01-13
Bo Svensmark, Danmark71521146552011-01-10
Odysseas Tsimoulis, Grækenland253591318322011-01-09
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark1104810482011-01-08
Hans Gleie, Danmark2380421192010-12-29
Johan Stenlund, Sverige437920935872010-12-20
Chris Romeiks, Tyskland142306722892010-12-12
Cristian Jensen Marcet, Danmark367347540582010-12-10
Ies Meulmeester, Holland121774118342010-12-03
Bo Sonne Sørensen, Danmark295644245202010-11-24
Seamus Enright, Irland2491738902010-11-21
Hans Larsson, Sverige357873844872010-11-07
Martin Roost, Schweiz2268415322010-11-07
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark457038130472010-10-29
Kurt Bredal Christensen, Danmark113090067782010-10-28
Bjørn Grøn, Danmark4610824282010-10-27
Dirk Van Gansberghe, Italien202073515072010-10-21
Aron Andersson, Sverige4472814222010-10-20
Knud Erik Christensen, Danmark1251125112010-10-20
Stéphane Bocca, Belgien2419624552010-10-19
Jurgen Lehmann, Finland1141614162010-10-12
Knud N. Flensted, Danmark162790629552010-10-10
Tomas Svensson, Sverige447373138472010-10-08
Søren Gjaldbæk, Danmark2413521782010-09-29
Henrik Mouritsen, Tyskland82110940742010-09-29
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3425314832010-09-28
Ole Lorenzen Post, Danmark1211521152010-09-27
Leo Heemskerk, Holland1214521452010-09-26
Kristian Laustsen, Danmark61031324622010-09-22
René Worup Rørbæk, Danmark1109810982010-09-22
Lars Borup, Danmark357343237312010-09-19
Birger Algot Tørnblad, Danmark219129912010-09-14
Aleix Comas, Spanien6786416192010-09-05
Henrik Kolsbjerg, Danmark8867012892010-08-27
Ivan Petric , Slovenien81115527272010-08-22
Christoph Moning, Tyskland31102353042010-08-18
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2319222162010-08-10
Hans Pinstrup, Danmark193207329872010-08-09
Klaus Mortensen, Danmark539545833052010-08-07
Henrik H. Søndergaard, Danmark71102223192010-08-05
Henning Broe, Danmark19129122010-08-05
Alf Frølich, Danmark1244724472010-08-02
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1134013402010-07-26
Gordon Hodgson, England1201320132010-07-15
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet61089333852010-07-15
Marco Hammel, Schweiz1115411542010-07-12
Birger Hultengren, Danmark1135613562010-07-07
Simon Sigaard Christiansen, Danmark507894828652010-07-02
ji be, Schweiz182447624572010-06-21
Anne Blotting, Danmark2195711282010-06-17
Stig Toft Madsen, Danmark2341617182010-06-17
Per Ekberg Pedersen, Danmark173285343662010-06-15
Heine Oldenskov, Danmark5582217952010-05-30
Vinni Bruhn, Danmark71093634012010-05-29
Per Allan Degn, Danmark101255316452010-05-28
Jani Vastamäki, Finland61260131722010-05-28
Martijn Bot, Holland8615670228332010-05-26
Jan Bolding Kristensen, Danmark1207220722010-05-18
Albert Steen-Hansen, Danmark17534441559182010-05-04
Patrik Jonasson, Sverige1135713572010-05-02
Thomas Kuppel, Tyskland1217821782010-04-23
Hans Jørgen Riis, Danmark2278715922010-04-23
Peter Steen Henriksen, Danmark1164216422010-04-19
Torben Byfoged, Danmark2272214432010-04-13
Jan-Michael Breider, Sverige4599420112010-04-06
Niels Odder, Danmark4672622092010-03-27
Ulf Eschou Møller, Danmark296184378092010-03-26
Mogens Hansen, Danmark33969588441612010-03-19
Thorkild Lund, Danmark1167616762010-03-15
Hanne April Farnæs, Danmark3368013712010-03-07
Steen Højmark-Jensen, Danmark1287228722010-03-07
Lars Mejlby, Danmark193330133982010-03-05
per mattisson, Danmark2387020562010-03-01
Johnny Laursen, Danmark12220594332702010-02-23
Christian Brinkman, Holland1121912192010-02-23
Flemming Værgman, Danmark1169416942010-02-21
Dan Allan Nielsen, Danmark2337617262010-02-18
Lene Vejen, Danmark41042649422010-02-14
Arild Breistøl, Norge142079929102010-02-11
Jan Kiel, Danmark81951650662010-02-06
Thomas W. Johansen, Danmark92133660732010-02-04
Jean Seeberg, Danmark3420015082010-01-31
Jacob Dalsten Petersen, Danmark314624820372010-01-31
Ken Rasmussen, Danmark3691839592010-01-24
Henrik Bengtsson, Danmark3451518322010-01-24
Tommy Andre Andersen, Norge132130021592010-01-18
Bjarne Skule, Danmark171639813042010-01-12
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark2209711572010-01-11
Carsten Lyhr Hansen, Danmark5975720722010-01-05
VASLIN Matthieu, Frankrig10113398024512010-01-05
Timme Nyegaard, Danmark2244812452010-01-03
Lars Andersen, Danmark1163016302010-01-01
Fülöp Attila, Rumænien1193519352009-12-25
Josh J Shaw, England2283217262009-12-25
Nico de Vries, Holland1157315732009-12-20
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1120312032009-12-06
Pieter Vantieghem, Belgien254624943032009-11-26
Søren Brinch, Danmark132938968792009-11-22
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5683016372009-11-19
Arne Lilhauge, Danmark7866717062009-10-19
Brian Wielsøe, Danmark1656065602009-10-14
Jan Ole Kriegs, Tyskland3474716432009-10-13
Jan Hjort Christensen, Danmark71739264782009-10-13
Thomas Bentsen, Norge2286414962009-10-12
Kermarrec Corentin, Frankrig303928325482009-10-11
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5537513132009-10-08
Jan Ravnborg, Danmark91688930262009-10-06
Tue Romanow, Danmark1202120212009-10-06
David Lundgren, Sverige1192819282009-09-18
Bjørn Ginman, Danmark1415841582009-09-16
Mårten Müller, Sverige3612721952009-09-13
Flemming Eskildsen, Danmark1170817082009-09-07
Kurt Rasmussen, Danmark71300327032009-09-04
Poul Reib, Danmark5680019162009-08-27
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1424042402009-08-20
Thomas Hellesen, Danmark153270829852009-08-10
Kjetil Johannessen, Norge385645025202009-08-10
Jørgen Witved, Danmark8113621241042009-08-10
Björn Dellming, Sverige1339033902009-08-02
Jan van der Laan, Holland1149314932009-07-31
Mats Wallin, Sverige243665022212009-07-29
Luise Ekberg, Danmark1137513752009-07-26
Jens Maibomm Hansen, Danmark1152415242009-07-19
Karsten Munch Andersen, Danmark3430015932009-07-13
Geir O. Pedersen, Norge162836324552009-06-25
Chris Lansdell, England162700824612009-06-22
Mehmet Goren, Tyrkiet8111644734942009-06-15
Reto Burri, Schweiz344582123002009-06-08
Lotte Skjærbæk, Danmark3338512372009-05-28
Stefan Frello, Danmark1115711572009-05-28
Hans Eli Sivertsen, Færøerne4863526082009-05-24
nuno barros, Portugal1154315432009-05-18
Henrik Madsen, Danmark71291028482009-05-12
Jørgen Hansen, Danmark1186618662009-05-12
Susanne Overgaard Petersen, Danmark61040825932009-05-11
Michael bergman, Sverige51297345872009-05-09
Peter Jensen, Danmark4833528872009-05-07
Birger Bavnsgaard, Danmark1141114112009-04-30
Stig Eide, Norge1241024102009-04-27
Csaba Lendvai, Ungarn1176917692009-04-25
Peter Kuster, Schweiz102017430412009-04-24
finn birkholm-clausen, Danmark4993732752009-04-23
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1216921692009-04-23
Bjarne Nielsen, Danmark3456116572009-04-19
Robert Toft, Danmark3530426142009-04-15
Morten Jørgensen, Danmark91604024442009-04-14
Jacob Neumann, Danmark2266214532009-04-12
Henrik Johansson, Norge2418525862009-04-11
Poul Erik Junk, Danmark5773518752009-04-08
Gal Shon, Israel1126012602009-04-06
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3383616322009-04-06
Jens Boesen, Danmark101741822042009-04-04
Allan Hansen, Danmark3473119382009-04-03
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3353312952009-04-01
Erling Bonde, Danmark3600225452009-03-29
Ole Andersen, Danmark2298519662009-03-29
Stig Westergård, Danmark1299129912009-03-26
Andreas Saul-Rotne, Danmark1153715372009-03-01
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark2213311712009-03-01
Dennis Martinek Langholz, Danmark61127130352009-02-23
per schmidt, Danmark1142414242009-02-23
Lesley van Loo, Holland111831120182009-02-23
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1173917392009-02-20
Marko Gregoric, Slovenien19059052009-02-12
Jonathan Meyrav, Israel3543921012009-02-06
Lars Villadsen, Danmark71050424862009-02-01
Freddy Johansen, Norge61093226722009-01-30
Bence Kókay, Ungarn91399920462009-01-25
Anders Bergman, Sverige3527421392009-01-18
Raffael Ayé, Schweiz91237818002009-01-16
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1138813882009-01-12
Olof Jönsson, Sverige223928737632009-01-11
Florin Chirila, Rumænien61052319672009-01-07
Annette Hansen, Danmark31254074362009-01-07
Klaas Bert Debusschere, Belgien2333019202009-01-06
Luca Sattin, Italien243906524202009-01-05
Erik Ehmsen, Danmark61113146382008-12-29
Thomas Damm Als, Danmark2320317412008-12-22
Lars Lundmark, Sverige1222222222008-12-20
Alex Wallin, Danmark3408816582008-12-15
Martin Søgaard Nielsen, Danmark275831739162008-12-08
Mogens Holme, Danmark2230312282008-11-27
Jos Van den Berg, Holland1290029002008-11-24
Kim Søvæld, Danmark1140514052008-11-18
Roland Jensen, Danmark173241327122008-11-17
Peter ter Heide, Holland1170017002008-11-10
Ole Thyge Plannthin, Danmark6842017972008-11-09
Ma Yan Bryant, Storbritannien274487725862008-11-09
John Martin Mjelde, Norge61083522212008-11-05
Steen Brølling, Danmark1169316932008-11-03
Niki Forintos, Ungarn1109710972008-11-02
Michael Bergman, Sverige2535130422008-10-27
Carsten Fog, Danmark1243524352008-10-25
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark142848528372008-10-22
Jan Salmonsen, Danmark2433322312008-10-19
Kield Andersson, Danmark5952825232008-10-18
Marianne Heno Mogensen, Danmark61113642312008-10-18
Carsten Gadgaard, Danmark8922102469872008-10-17
Torben Andersen, Danmark61165724792008-10-12
Kim Øllgaard, Danmark91345321842008-10-09
Palle Jensen, Danmark3426114512008-10-09
Sanne Busk, Danmark51159645532008-10-08
Henrik Holm Brask, Danmark1173617362008-10-06
Flemming Nielsen, Danmark1112511252008-10-06
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3498018212008-10-06
Eva Agnethe Bramming, Danmark4656517912008-10-06
Mogens Krantz Backe, Danmark5762418452008-09-27
lou bertalan, Tyskland1165816582008-09-25
Per Smith, Danmark1197619762008-09-22
John Hornbek, Danmark182493116302008-09-08
Stéphane Aubry, Schweiz7311859427982008-09-08
Xavier ROZEC, Frankrig3621823642008-09-02
Aron Andersson, Sverige3513627822008-08-28
Ole Kristensen, Danmark81262820452008-08-24
Søren Olin, Danmark2440922322008-08-16
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2475024272008-08-10
Keld Sørensen, Danmark5812223042008-08-02
Marcel van Kammen, Holland2320716702008-07-22
Eric Schaumburg, Danmark61217124652008-07-19
Svend Ove Jensen, Danmark2375720092008-07-14
Espen Støtterud Christensen, Norge6884215792008-06-23
Petri Salo, Finland2629139872008-06-18
Flemming Dane, Danmark3421515042008-06-13
Ole Snerling, Danmark1144814482008-06-04
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3431016022008-05-29
Paul Nilsson, Danmark203966626172008-05-26
Seamus Mogensen, Danmark2322917442008-05-26
Niels Jørgen Clausen, Danmark91601621142008-05-26
Mona Grundsøe, Danmark253990722432008-05-05
Michael Bonefeld Bladt, Danmark4906537192008-04-30
Alan Clewes, Storbritannien2458032812008-04-26
Jonas Gadgaard, Danmark111780023752008-04-26
Theis Bacher Nielsen, Danmark5605913222008-04-22
Henning Hansen, Danmark4547214102008-04-22
Thomas Lundqvist, Danmark1222622262008-04-19
Ralph Martin, Tyskland263868618152008-04-18
Claus Kesby, Danmark1119011902008-04-16
kim lundqvist, Danmark142285722562008-04-09
Henrik Greve, Danmark3747246532008-04-07
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien5961933552008-03-30
Steen Cruddis, Danmark1248824882008-03-16
Claus Øgard, Danmark2285714812008-03-16
Anders Horsten, Danmark2348018872008-03-14
Patrick Beirens, Belgien2394623082008-03-10
Thomas Eske Holm, Danmark1233023302008-03-02
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8215818529182008-02-27
Frode Falkenberg, Norge203960028532008-02-25
niels bahl andersen, Danmark4594818912008-02-21
Chris Batty, England14224117850872008-02-20
Martin Majlandt, Danmark1195619562008-02-18
Rasmus Strack, Danmark122282326162008-02-06
Lars Peter Johansson, Danmark3627425962008-01-25
Ger Meesters, Holland3746126902008-01-23
Lilly Irene Sørensen, Danmark91455720662008-01-20
Torben Evald, Danmark71402827532008-01-18
Thomas Buus Nielsen, Danmark3816028442008-01-14
Pim Wolf, Holland3568321832008-01-08
Tom Backlund, Finland1320832082008-01-06
Uffe Jensen, Danmark1170117012007-12-28
Anni Oppelstrup, Danmark2344419332007-12-16
Andreas Noeske, Tyskland6942518722007-12-16
Michael West, Danmark1184418442007-12-16
Inger Christoffersen, Danmark1162516252007-12-09
Simon Werngren, Sverige71378725102007-11-29
Tibu Paul Lucian, Rumænien4815331192007-11-24
Barrault Frantz, Frankrig51057524862007-11-24
John N. Jensen, Danmark1210621062007-11-22
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2317621302007-11-06
Niels Kaare Krabbe, Danmark2457826602007-11-04
dave farrow, Storbritannien1186818682007-10-30
christian tiller, Norge1216621662007-10-16
Carsten Egevang, Grønland5112374453302007-10-09
Jack Juliussen, Danmark3502816852007-10-07
Lonnie Jensen, Danmark1354235422007-10-05
Quentin Dupriez, Frankrig1154115412007-10-05
Michal Radziszewski, Polen1210321032007-09-20
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2364218232007-09-09
Janus Ethelberg, Danmark9416216822692007-09-05
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1327232722007-09-02
Kent Schou Larsen, Danmark1134613462007-08-28
Jesper Nielsen, Danmark2342019072007-08-28
Jan Thomsen, Danmark8916390837462007-08-21
Joakim Engel, Danmark8316630052892007-08-18
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2505928042007-08-18
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne71776837172007-08-18
Jens Andersen, Danmark61344633152007-08-17
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1225422542007-08-16
Mark Hammond, Danmark2343621542007-08-15
Jóan Petur Petersen, Færøerne1110011002007-08-11
Johannes Tallroth, Sverige4641118812007-08-08
Inger Andersen, Danmark244337923182007-08-07
Hans Rytter, Danmark234231636652007-08-07
Magne Pettersen, Norge2658433262007-08-03
Lars Munk, Danmark1148414842007-08-03
Johan Emil Løje, Danmark1148114812007-07-31
Lars Omø Christiansen, Danmark1188018802007-07-15
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark51038825042007-07-14
Carsten Poulsen, Danmark326051934802007-07-12
Thomas Hasle Ravn, Danmark2520228512007-07-12
Niels Jørgen Larsen, Dominica163235039072007-07-10
Carl Erik Mabeck, Danmark12724716755622007-07-04
Erik Jensen, Danmark2384819712007-06-26
Jens Holte Frederiksen, Danmark1150815082007-06-25
Tommy Holmgren, Sverige81577023502007-06-24
Erik Edvardsson, Sverige152529523912007-06-05
Erik Breden, USA6963718722007-05-30
Linda Mølgaard, Danmark4814031642007-05-30
Bente Steffensen, Danmark1136813682007-05-20
Mikko Oivukka, Finland223752528082007-05-20
Bjarne Golles, Danmark2437125522007-05-10
Claus Eriksen, Danmark3582823242007-04-29
Erik Agertoft, Danmark173388643392007-04-29
Jan Bosch, Holland1179517952007-04-25
Kristian Borum, Danmark2403321902007-04-22
Søren Langkilde Madsen, Danmark61180322912007-04-21
Birgit Nielsen, Danmark2438322532007-04-15
Ivan Skov Pedersen, Danmark1135513552007-04-10
Poul Emil Kristensen, Danmark1311531152007-04-08
Dennis Andersen, Danmark3469417182007-04-04
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2394621022007-03-04
Ole Stobbe, Danmark2441025972007-02-28
Torben Ethelberg, Danmark193069023152007-02-25
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8818364057032007-02-25
Preben Berg, Danmark194099639202007-02-17
Kaj Krutfelt, Sverige3476417852007-02-05
Arthur R. Jensen, Danmark133709964142007-01-30
Patrick Höhener, Frankrig1193319332007-01-18
Kjetil Schjølberg, Norge1166816682007-01-09
Peter Christiansen, Danmark428263554292006-12-31
Johannes Erritzøe, Danmark2423821402006-12-28
Jan S. Kristensen, Danmark71472829762006-12-24
Jens Lind, Danmark4560214812006-12-11
Nelly Hansen, Danmark335996530852006-12-06
Wim van der Schot, Holland1211821182006-12-04
Klaas Felix Jachmann, Tyskland296003843262006-11-26
Ruud van Beusekom, Holland1144514452006-11-26
Leif Bisschop-Larsen, Danmark223889526192006-11-08
Tom Backlund, Finland51290136632006-11-07
Anders Tøttrup, Danmark315929135492006-11-05
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2491027002006-10-09
Gunner Munk, Danmark1227522752006-10-08
Bart-Jan Prak, Holland6959017552006-10-05
Ludovic Scalabre, Frankrig112341234732006-10-02
Steffen Holst, Danmark4735622882006-09-30
Peter Bo, Danmark3877142022006-09-25
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne41095832592006-09-23
Jørgen Staarup Christensen, Danmark316697831372006-09-22
Ernst Hjøllund, Danmark3630829942006-09-21
Herman Bouman, Holland1164916492006-08-30
Kim Petersen, Danmark101615319972006-08-24
Erik Enevoldsen, Danmark51435638952006-08-20
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1187718772006-08-20
Christian Wegst, Tyskland1267626762006-08-10
Tom Goossens, Belgien91633830392006-08-09
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61428628562006-08-09
Pierre-André Crochet, Frankrig101622920682006-08-09
Karsten Stæhr, Danmark101711321272006-08-09
Leif Jonasson, Sverige2487529102006-08-07
Kim Iburg, Danmark1152115212006-08-07
Steen Brølling, Danmark51128930112006-07-31
Pawel Malczyk, Polen5961727752006-07-26
Christian Svane, Danmark3602022942006-07-25
Jørgen Scheel, Danmark163317133342006-07-21
Lars Pedersen, Danmark1161216122006-07-21
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3537220902006-07-10
Mario Rodero Hernández, Spanien132081121252006-07-10
Henrik H. Søndergaard, Danmark71514525572006-07-10
Claus Kesby, Danmark1191119112006-07-10
Tom Sørensen, Danmark3509221612006-07-08
Lars Larsson, Sverige3512818992006-07-08
Samuel Peregrina, Spanien254779922642006-07-08
Benjamin Steffen, Tyskland71076620282006-07-08
Knud-Erik Strange, Danmark81839829852006-06-07
Markus Tallroth, Sverige1215621562006-06-07
Morten Jensen, Danmark6971722022006-06-07
Claudia Thiel, Tyskland2332317892006-06-07
Detlef Gruber, Danmark1164916492006-06-07
Palle Nygaard, Danmark112993246212006-06-07
Carsten Olsen, Danmark1319031902006-06-07
Andreas Meyer Winnem, Norge182571919322006-06-07
Knud-Erik Andersen, Danmark1178217822006-06-07
Arnold Houmann, Danmark224604946862006-06-07
Ole Hetland, Danmark111980624402006-05-18
Wedigo Ferchland, Danmark5692115062006-05-18
Gert Rasmussen, Danmark81489927112006-05-14
Claus Dalskov, Danmark1185618562006-05-12
Jens Jacob Iversen, Danmark3670023702006-05-10
Peter Halkier, Danmark61234132092006-05-10
Bent Jensen, Danmark3758925822006-05-10
Friedrich Thomas, Danmark1199619962006-05-10
Per Ekberg Pedersen, Danmark122688427662006-05-10
Jørn Lennart Larsen, Danmark3466317822006-05-10
Ole Friis, Danmark2450625872006-05-08
Margit Hove, Danmark1178717872006-05-02
Hans Eli Sivertsen, Færøerne112015431822006-04-23
Mikael Funch, Danmark81709527772006-04-19
Ruth Ahlburg, Danmark234393224472006-04-10
Søren Parup, Danmark18968962006-04-01
Kent Schou Larsen, Danmark2320316852006-03-30
Rune Larsen, Danmark2332418322006-03-19
Niels Fabæk, Danmark71240819892006-03-19
Tom Jensen, Danmark1189818982006-03-19
Søren Koch, Danmark3576819882006-03-16
Tim Vaughan, Storbritannien81566721992006-03-16
Esben Eriksen, Danmark71638334452006-03-16
Gunnar Larsen, Danmark193433024392006-03-11
Tobias Epple, Tyskland81383623822006-03-11
Karin Gustausen, Danmark3691335602006-03-11
Svend Danbæk, Danmark1252525252006-03-05
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1272727272006-03-05
Birger Pedersen, Danmark4729520702006-03-05
Henning Hansen, Danmark4648319552006-03-01
Johan Stenlund, Sverige3662425232006-03-01
Ole Richter, Danmark1348434842006-03-01
Jan Bolding Kristensen, Danmark3857131952006-02-25
Nis M. Nissen, Danmark1234023402006-02-25
Cédric Rousseau, Frankrig101692220582006-02-20
Kjetil Johannessen, Norge295705526862006-02-19
Mark Trott, England1176417642006-02-12
Arne Bertelsen, Danmark1174817482006-02-11
Niels Bomholt, Danmark61078627142006-02-11
Tune Jensen, Danmark1208020802006-02-04
Frank Svensson, Danmark3825835702006-02-02
Marnix Jonker, Holland183419827402006-02-01
Terry Townshend, England2402621382006-02-01
Eline Eggers, Danmark3532918322006-02-01
Annelise Juul Stampe, Danmark41374956642006-01-30
Hans Erik Mom, Holland1154215422006-01-28
Jens B. Bruun, Sverige62039554792006-01-26
Uffe Pedersen, Danmark599942426302006-01-22
Björn Gísli Arnarson, Island133093244882006-01-19
Tommy Hjorth, Danmark2379319762006-01-18
Tommy Frandsen, Danmark8217327039622006-01-15
Kim Lunding, Danmark173097242512006-01-14
Killian Mullarney, Irland2454323232006-01-10
Peter Thomsen, Danmark71439830662006-01-05
Luc Verroken, Belgien4898325622006-01-05
Justin Jansen, Holland1166916692005-12-24
David Erling Drangsland, Norge1270927092005-12-24
Ole Riis Jensen, Danmark3526823372005-12-20
Oleg Formanyuk, Ukraine4776830612005-12-15
Bent Møller Sørensen, Danmark2632438912005-12-13
Thomas Kjær Christensen, Danmark2703038802005-12-06
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1369336932005-12-04
Klaus B. Fries, Danmark3725130232005-12-03
Michael Køie Poulsen, Danmark1321632162005-11-24
Erik Lindgren, Sverige1336133612005-11-19
Steffen Ortmann, Danmark3716031912005-11-16
Jostein Myromslien, Norge1180818082005-11-15
Ola Nordsteien, Norge1210121012005-11-15
Lennaert Steen, Holland3582021042005-11-08
Henrik Elver, Danmark91394919342005-11-07
Aleix Comas, Spanien2477528892005-11-07
Mark Trustrup, Danmark1173117312005-10-31
Peter Bundgaard, Danmark112563231132005-10-31
Thomas Larsen, Danmark1131613162005-10-29
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2474327072005-10-27
Bjarne Nielsen, Danmark6999021062005-10-12
Stig Vang Petersen, Danmark233799333722005-10-11
Jesper Sonne, Danmark304932324472005-09-27
Daniel Patterson, Sverige5909929012005-09-23
Siv Behrendt-Møller, Danmark2497527952005-09-23
Hans Henrik Larsen, Danmark3514321282005-09-14
Henrik Pedersen, Danmark81256517512005-09-14
Terje Axelsen, Norge101607119902005-09-08
Ivan Abramowitz, Danmark1226022602005-09-07
Mats Wallin, Sverige71197818972005-09-06
Hans Henrik Iversen, Danmark4600418282005-09-06
Anders Jihmanner, Sverige1162316232005-09-05
Samuel Paz Parracho, Spanien81321320412005-09-02
Christian Tiller, Norge71955039122005-08-30
Peter Bjerre, Danmark61128823442005-08-29
Lars Elvstrøm, Danmark2341218842005-08-29
Ruud Altenburg, Holland2316717022005-08-29
Karl-Eric Gustafsson, Sverige183392325142005-08-26
Lars Lindgren, Danmark1181518152005-08-16
Anders Frederiksen, Danmark1147614762005-08-07
Hampus Lejon, Sverige1197119712005-08-05
Kasper Thorup, Danmark1168416842005-08-02
Andreas Malte Nielsen, Danmark1208820882005-07-04
Morten Stampe Larsen, Danmark5690320082005-06-29
Emil Todorov, Bulgarien5789018942005-06-26
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien19249242005-06-26
Ulla Vibe Funch, Danmark1212021202005-06-26
Theodosis Mamais, Grækenland294831622832005-06-22
Erik Kramshøj, Danmark133312748732005-06-16
Rie Voetmann, Danmark72606060102005-06-13
Gaukur Hjartarson, Island112175026892005-06-13
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark61807149412005-06-12
Andres Wolff Fries, Danmark1195119512005-06-01
Julien Piette, Frankrig162827224082005-05-18
Westy Esbensen, Danmark1169816982005-05-04
Bjørn Kjellemyr, Norge3594625022005-05-01
Peter Iversen, Danmark1191019102005-05-01
Martin Jessen, Danmark4928325532005-04-26
Arild Hansen, Norge2325917162005-04-26
Stuart A Reeves, Danmark122299422712005-04-20
Jim Thagaard Hansen, Danmark183167623682005-04-20
Yeray Seminario, Spanien3701035162005-04-11
Miguel Avelino Suárez, Spanien3591722562005-04-11
José García Monzón, Spanien4737726422005-04-11
Hans Drostgaard, Danmark1186118612005-04-07
Leif Samuelsen, Danmark1175117512005-04-06
Shaun Robson, England122095821022005-04-04
Jimmy Skat Hansen, Danmark173356149882005-04-04
Terje Kolaas, Norge51217137192005-04-01
Sune Pedersen, Danmark1209220922005-03-30
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2427222282005-03-26
Tony Disley, Storbritannien2365918542005-03-25
Jørn Vinther Sørensen, Danmark4862124422005-03-18
Edvin Hansson, Sverige193236927782005-03-16
Thor Edgar Kristiansen, Norge41032829742005-03-14
Benoit Paepegaey, Frankrig132227319452005-03-07
Kim Fischer, Danmark224546533222005-03-07
Sander Bot, Holland5851118572005-02-24
Ingrid Grunwald, Tyskland61364243902005-02-21
Søren Ryge Petersen, Danmark1172017202005-02-06
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1212621262005-02-03
Dan Rasmussen, Danmark4994532802005-01-31
Thomas Stigfeldt, Danmark3917440772005-01-20
Alwin Schönenberger, Østrig2488827652005-01-13
Stefan Magnusson, Sverige3474420252005-01-03
Lars Lyngsø, Danmark2348018642004-12-26
Erik Van Bogaert, Belgien1179217922004-12-18
Torben Lund, Danmark5951141842004-12-15
Stefan Hage, Sverige91845328912004-12-15
Mikael Nord, Sverige388657157572004-12-15
Erik Schaumburg, Danmark1184518452004-11-29
Maris Jaunzemis, Letland71372323672004-11-26
Ole Vognstoft, Danmark1155015502004-11-25
Poul Erik Larsen, Danmark1224822482004-11-25
Lars Vilhelm Hansen, Danmark183100627162004-11-24
Thomas Kiørboe, Danmark1154615462004-11-23
Inger Skov, Danmark2529631452004-11-22
Ivan Jensen, Danmark1172517252004-11-21
Carsten Madsen, Danmark1405440542004-11-14
Geert Brovad, Danmark102838140712004-11-14
Erik Rosendaal, Holland1171917192004-11-11
Poul Reib, Danmark1234623462004-11-09
Steen Roed Hansen, Danmark101762123022004-11-08
Dennis Noel, Danmark1735873582004-11-08
Bjarne Streyffert, Danmark2413722442004-11-08
Raymond Galea, Malta1178917892004-11-08
Gedser Fuglestation, Danmark1176017602004-11-05
Henrik Callesen, Danmark1198619862004-11-05
Reint Jakob Schut, Holland4736420282004-10-31
Martin Holm, Danmark3932135592004-10-26
Lasse Braae, Danmark1320232022004-10-17
Philippe J. Dubois, Frankrig2518430552004-10-06
Dominique Verbelen, Belgien1258125812004-09-30
Virginia Escandell, Danmark1218621862004-09-07
Torsten Hansen, Danmark1162916292004-09-01
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2827244812004-08-16
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1242324232004-08-13
Jens Biltoft, Danmark1185818582004-08-01
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3728528612004-07-31
Einar Flensted-Jensen, Danmark1361636162004-07-25
Szabolcs Kókay, Ungarn1230723072004-07-22
Mogens Ribo Petersen, Danmark1206920692004-07-07
Ulrik Henneberg, Danmark2332018322004-07-07
Karen Lang, Danmark2491227752004-07-06
Martin Poulsen, Danmark1166716672004-07-04
Klaus Nellevang, Danmark2351918672004-06-25
John Steffensen, Danmark1225722572004-06-13
Lene Pedersen, Danmark1236423642004-06-01
Jelger Herder, Holland81521225802004-05-31
Tom Schlegel, Danmark2367822992004-05-17
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31213560862004-05-16
Ulla Henriksen, Danmark1110011002004-04-30
Henrik Carlsen, Danmark3676432442004-04-30
Tim Andersen, Danmark31154948692004-04-20
Hans Krabsen, Danmark1668866882004-04-03
Dennis Brandsborg, Danmark2403222142004-03-13
Robbin D. Knapp, Østrig1227922792004-03-11
Esben Østergaard, Danmark2490526702004-03-10
Henrik Stenholt, Danmark3687328872004-03-03
Lis Ravn, Danmark2480728612004-03-01
Leif Novrup, Danmark2500526822004-01-06
Gunnar Gundersen, Norge1325832582004-01-06
Carsten Hermann, Danmark1279627962003-11-28
Lasse Olsson, Sverige2386621812003-11-26
Michael Tiefenbach, Østrig1340634062003-11-26
Don Baccus, USA1230323032003-11-13
Tor A Olsen, Norge1243424342003-11-09
Jan Dresler, Danmark2441523372003-10-21
Svend Dybkjær, Danmark3993642092003-10-20
Vegard Bunes, Norge51149925862003-10-11
Jacob Alsted, Danmark1289828982003-09-15
Andreas Hagerman, Danmark204533231232003-08-28
Anna Bay Rask, Danmark1265326532003-07-25
Wilfried Hausmann, Tyskland2543732172003-07-19
Flemming Pedersen, Danmark1167016702003-06-28
Morten DD Hansen, Danmark1398539852003-05-30
Jørn Opsal, Norge1291029102003-05-30
Thomas Jensen, Danmark1449544952003-05-17
Per Forsberg, Sverige1279327932003-05-17
Jacob Lund-Hansen, Danmark3660026062003-05-17
Ronny Nilsen, Norge1363836382003-05-06
Pierre Unge, Sverige41008535222003-05-01
Ottenby fågelstation, Sverige2520428512003-04-18
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2451023502003-03-25
Rannvá Hansen, Færøerne1254625462003-03-25
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge92014424612003-03-09
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3524219942003-02-25
Håkan Sterner, Sverige2466526752003-02-14
Sakari Kauppinen, Danmark1521452142003-02-11
Claus Horneman, Danmark1402840282003-02-06
Maurizio Sighele, Italien1402240222003-01-29
Benny Jacobsen, Danmark2524027822003-01-21
Leo JR Boon, Holland31247067222003-01-13
Martin Eggen, Norge2374119592002-11-14
Søren Hjorth Andersen, Danmark71559830682002-10-29
Holger Sandfeldt, Danmark1206120612002-10-24
Peter Andreas Koch, Danmark3699027112002-10-12
Martin Scott, Storbritannien81183716712002-10-10
John Judge, Storbritannien2391620132002-10-08
Nick Lowton, Storbritannien2326017432002-10-08
Fredrik Kræmer, Norge102372443642002-10-02
Tim Brown, Storbritannien2415423732002-09-28
Graham Etherington, Storbritannien3522517752002-09-27
Deryk Shaw, Storbritannien1224422442002-09-12
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3681223562002-09-03
Thomas Hilkjær, Danmark2373419722002-09-03
Mike Richardson, Storbritannien2481528032002-08-05
Jim Willson, Storbritannien2382719462002-06-29
via Carsten Høeg, Danmark1263226322002-05-29
Andreas Gullberg, Norge1281028102002-05-13
Ricard Gutiérrez, Spanien81404020152002-04-28
Kelvin Jones, Storbritannien1311531152002-02-10
Bruce Mactavish, Canada1240524052002-01-30
Morten Jørgensen, Danmark3709731022002-01-21
Anita Pedersen, Danmark31406151272001-11-16
via Sune Jepsen, Danmark2683341092001-11-09
Alexander J. Lee, Danmark2429022722001-11-09
Kim Biledgaard, Danmark1321432142001-10-01

Der er i alt 1347 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.158 sek.
til toppen