Startside Leica Noctivid - ny kikkert fra Leica I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
 Artslister 


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Zbigniew Kajzer, Polen727130027122017-04-27
Thomas Varto Nielsen, Danmark81162267137532017-04-27
Klaus Malling Olsen, Danmark36755097240129372017-04-27
Frits Rost, Danmark10700428892017-04-27
Paul Patrick Cullen, Danmark98569827327652017-04-26
Thomas Garm Pedersen, Danmark65264868112017-04-26
Henrik Friis, Danmark17011378820262017-04-26
Erik Biering, Danmark52558548150832017-04-26
Helge Sørensen, Danmark1443184310680302017-04-26
John Larsen, Danmark68765490162112017-04-26
Steen Øllgaard, Danmark452729824032017-04-25
Michael Frank Nielsen, Danmark34218887918202017-04-25
Mads Danielsen, Danmark2166926602017-04-24
Henning Larsen, Danmark853413110842017-04-21
Carl Bohn, Danmark38017838817132017-04-21
Claus Halkjær, Danmark70194617148912017-04-21
Massimiliano Dettori, Holland1118959819332017-04-20
Steen E. Jensen, Danmark909112342734922017-04-17
Lars Witting, Danmark346971733362017-04-17
Gisela Nagel, Tyskland764886317222017-04-17
Morten Scheller Jensen, Danmark1615166240662852017-04-17
Troells Melgaard, Danmark597694627812017-04-15
Per Holmberg, Danmark24729012536272017-04-15
Allan Kjær Villesen, Danmark36332320966992017-04-15
Asger Røjbek Sørensen, Danmark13833832017-04-15
Rodmund á Kelduni, Færøerne29838497254472017-04-15
Dennis Olsen, Danmark15013603624572017-04-15
Arne Borg Rasmussen, Danmark5917124122017-04-12
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark51419546013922017-04-12
Erling Krabbe, Danmark1419549545832017-04-12
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark39924434921642017-04-10
Axel Mortensen, Danmark844105689460042017-04-10
Carsten Holm Petersen, Danmark2141637612017-04-10
finn henriksen, Danmark1047189132017-04-10
Johan Christian Homann, Danmark634398772017-04-08
Simon Berg Pedersen, Danmark61686151457262017-04-08
Palle Sørensen, Danmark10813098534842017-04-08
Lars Grøn, Danmark1045743320722017-04-07
Jan Haaning Nielsen, Danmark1099598224142017-04-07
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige15717005227152017-04-06
Torben Juul Hansen, Danmark13503502017-04-06
Jørgen Munck, Danmark546754251022017-04-05
Lars Maltha Rasmussen, Danmark918600585692017-04-05
Carsten Siems, Danmark39146154736082017-04-04
Anders Sydney Jensen, Danmark27122369972017-04-03
Chris van Rijswijk, Holland3214810382017-04-01
Henrik Pedersen, Danmark19717863060192017-04-01
Anne Navntoft, Danmark30334930029732017-03-29
Frank Abrahamson, Danmark635423032572017-03-29
Peter Bonne Eriksen, Danmark26922571024342017-03-28
Kim Duus, Danmark11413260726132017-03-23
Gábor Bodor, Ungarn131276515382017-03-22
Kis Boel, Danmark72270997072017-03-21
Joachim Bertrands, Belgien572845415882017-03-18
Felix Timmermann, Tyskland231406110982017-03-18
Erik Mølgaard, Sverige30124524133492017-03-16
Klaus Dichmann, Danmark29331467746612017-03-16
Helle Kjær Erichsen, Danmark192024816592017-03-16
Jan Skrubbeltrang, Danmark888341781782017-03-15
Per Boye Svensson, Danmark1166207822462017-03-15
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark3286115572017-03-14
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark39113573720782017-03-09
Hans Henrik Larsen, Danmark2037185559046162017-03-07
Asbjørn Jensen, Danmark9813041028072017-03-06
valdemar overgaard petersen, Danmark12072072017-03-06
Hans Staunstrup, Danmark9313466528082017-03-06
Claus Andersen, Danmark13003002017-03-02
Marcin Solowiej, Polen383251618782017-03-02
Tommy Kaae, Danmark405369140842017-02-28
Eva Foss Henriksen, Danmark66866826249682017-02-27
Erik Groth-Andersen, Danmark515224428292017-02-27
Steffen Fahl, Danmark181532815172017-02-25
Henry Lehto, Finland868838819302017-02-23
Lars Paaby, Danmark272950521532017-02-21
Lars Birk, Danmark25317325825322017-02-17
Birger Lønning, Danmark10516689148452017-02-17
Per Poulsen, Danmark43678508075392017-02-10
Per Schans Christensen, Danmark39342963943472017-02-08
Arie Ouwerkerk, Holland9920947758322017-02-07
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark534405718252017-02-06
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10314131943882017-02-04
Peter Stronach, Storbritannien10443214692017-01-27
Rune Sø Neergaard, Danmark779905238148792017-01-25
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark48471979840232017-01-23
Luca Bergamaschi, Italien212868792017-01-23
Eigil Larsen, Danmark979694123492017-01-21
Morten Rasmussen, Danmark635193623742017-01-20
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark23418514658422017-01-16
Zsolt Ampovics, Ungarn4537317712017-01-11
Johnny Salomonsson, Danmark27943214938002017-01-10
Jens Kirkeby, Danmark525105729982017-01-09
Ralph Martin, Tyskland1451474932017-01-02
Silas K.K. Olofson, Færøerne1485190527348582016-12-22
Tine Jensen, Tyskland830905492016-12-12
Christian Andersen Jensen, Danmark45266887150912016-12-11
John Jensen, Danmark473142812742016-12-11
Andreas Bruun Kristensen, Danmark5410964548912016-12-07
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn212860818042016-12-06
Antoine Joris, Belgien445936220002016-12-05
Andreas Bennetsen Boe, Danmark1356354648922016-12-03
Jens Kildemoes, Danmark523137632016-11-30
Anni Nielsen, Danmark6512379041372016-11-29
Brian Rasmussen, Danmark9700013082016-11-27
Lars Andersen, Danmark938174317742016-11-25
Jesper Schade, Danmark14694692016-11-22
Bjørn Frikke, Danmark1058556424072016-11-21
Conny Jensen, Danmark151066019182016-11-21
steen jørgensen, Danmark1139944472016-11-18
Lars Jensen, Danmark21936654044072016-11-16
finn folkvardsen, Danmark111444420072016-11-15
Jens Søgaard Hansen, Danmark653113936890332016-11-14
Gerner Majlandt, Danmark16334027666582016-11-10
Michael Hansen, Danmark1036245402016-11-10
Knud Pedersen, Danmark575104787064062016-11-09
Ole Krogh, Danmark1224271331496592016-11-08
Peter Nielsen, Danmark339653250113342016-11-08
Arne Torkler, Danmark16943921972016-11-06
Morten Bentzon Hansen, Danmark8315805843502016-11-06
Niels Peter Møller Jensen, Danmark704104613442016-11-04
Otto Samwald, Østrig17515467326282016-10-31
Rony Livne, Israel13583582016-10-31
Ivan Sjögren, Sverige764455612462016-10-27
Niels Behrendt, Danmark678593927092016-10-22
Christian Rørdam, Danmark433895126402016-10-22
Ole Hetland, Danmark496520654652016-10-22
Tore Vang, Norge559590476142016-10-20
Eigil Ødegaard, Danmark49487406548392016-10-18
Allan Haagensen, Danmark131612234742016-10-17
Johnny Madsen, Danmark28548873776412016-10-17
Stefan Tapio Ettestam, Sverige473626115692016-10-14
Jens Mikkel Lausten, Danmark153229683212016-10-13
Torben Sebro, Danmark577601829332016-10-08
Vincent Legrand, Belgien12317880155222016-10-08
Szilard J. Daroczi, Rumænien516967823842016-09-24
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark425078222016-09-20
Ole Bo Olsen, Danmark372297915442016-09-12
ragnar smith, Danmark9569330522016-09-11
Matthieu Canévet, Frankrig192154820692016-09-10
Lars Adler Krogh, Danmark10220716547602016-09-10
Sune Riis Sørensen, Danmark16128587443542016-09-05
Erik Rosendahl, Danmark29405352016-08-27
Jesper Michael møller, Danmark3343019552016-08-04
Christer Brostam, Sverige627150721992016-08-01
Hans Erik Jensen, Danmark1039846352016-07-27
Ib Fagerlund, Danmark12542542016-07-25
Torben Lyng, Danmark191460215872016-07-23
Morten Christensen, Danmark648099742632016-07-20
Stefan Pfützke, Tyskland709692532412016-07-15
Brian Christoffersen Skræm, Danmark418416932016-07-15
Svitlana Tkach, Danmark25033452016-07-12
jette østergaard danielsen, Danmark14584582016-07-08
Morten Winness, Norge12512155321922016-07-05
Poul Holm Pedersen, Danmark333621823662016-07-03
Søren Kristoffersen, Danmark1249163107785242016-07-03
Steen Egholm Engelbøl, Danmark21100618182016-06-29
Per Schiermacker-Hansen, Danmark10014757942002016-06-24
Esper Boel, Danmark315276652016-06-18
Knud Nielsen, Danmark17907902016-06-16
Anders Hammergart, Danmark8215577434482016-06-04
Peter Zeller, Schweiz9750114462016-06-03
Christian Leth, Danmark5613197440772016-06-01
Ib Jensen, Danmark24538065968452016-06-01
Henrik Asbjørn Pedersen, Danmark211368276592016-05-27
J Ole Andersen, Danmark432430512612016-05-24
Aurélien Audevard, Frankrig52477444333412016-05-22
Hugo Touzé, Frankrig524945792016-05-22
Bent Thøgersen, Danmark18017716831392016-05-19
Maximilian Fader, Tyskland12552552016-05-15
Martin Gottschling, Tyskland558681673862016-05-15
Bo Lassen Christiansen, Danmark420587912016-05-12
Hans Henrik Bay, Danmark502163317252016-05-12
Damien Gailly, Belgien1106310632016-05-11
Martin Strømkjær, Danmark3313312162016-05-10
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark929447823122016-05-09
Stano Harvančík, Rumænien13343342016-05-03
Mikkel Holck, Danmark23330794039042016-04-21
Niels Birkedal Thomsen, Danmark373793617582016-03-28
Erik Bogh Nielsen, USA979202223502016-03-19
Michael Hofmann Caspersen, Danmark14444442016-03-08
Tor Olsen, Norge262843323022016-03-01
Dominik Becker, Tyskland6539912342016-03-01
Oz Horine, Israel477093628022016-02-29
Lars Halkjær, Danmark425997862016-02-26
Peter Petersen, Danmark18208202016-02-18
Tommy Bjørk, Danmark5375710422016-02-16
Bjørn Kjellemyr, Norge12712712016-02-14
Torben Lund-Hansen, Danmark526257292016-02-12
Frédéric Jiguet, Frankrig567295522922016-02-02
Kai Lindegaard, Danmark213958372016-01-08
Keith Fox, Danmark465238225402016-01-06
Søren Nancke, Danmark101318627092016-01-02
Zoltan Baczo, Danmark6462312302015-12-31
Mathieu Bally, Schweiz1115711572015-12-22
David Monticelli, Belgien10013916626982015-12-20
Mikkel Thorup, USA421416092015-12-17
Tony Søholm Larsen, Danmark221960912802015-12-05
Jens Paulsen, Danmark433002216892015-12-04
Mikkel Høegh Post, Danmark24140665160922015-12-02
Lasse Patrick Simensen, Norge322708192015-11-16
Anders Østerby, Danmark335464463412015-11-13
Neer Div Bankoti, Indien13623622015-11-12
Rainer Christian Ertel, Tyskland402145110782015-11-05
Eric Didner, Frankrig19717633419922015-10-24
Heidi Frederiksen, Danmark2231113632015-10-02
Martin Lund, Danmark41051633562015-09-29
Philip Dam, Danmark14624622015-09-28
Niels Evald Jensen, Danmark2202511662015-09-19
Niels Lech Pedersen, Danmark12752752015-09-14
Jan Jörgensen, Sverige9925414162015-09-11
Søren Kristensen, Danmark898719135472015-09-08
Jens Thalund, Danmark2177151308619922015-09-04
Lisbeth Bech, Danmark633436892015-09-04
Bo Tureby, Danmark57993427957832015-09-01
Jens Brandt, Danmark14404402015-08-29
Nikolaj Thomsen, Danmark921753042015-08-20
Thorsten Stegmann, Tyskland1120212022015-08-14
Mikkel Bello Andreasen, Danmark13103102015-08-07
Lars Erdmann, Danmark17087082015-08-07
Maciej Buchalik, Polen1153515352015-07-19
Erik Christophersen, Danmark4419524152015-07-19
Arne Giørtz-Behrens, Danmark302504011712015-07-14
Henrik F. Nielsen, Danmark519753043992015-07-10
Arvid H Anthonsen, Norge29123117062015-07-07
Daniel Pettersson, Sverige32442574329522015-07-02
Rie Jensen, Danmark38933122015-07-02
Morten Müller, Danmark201556114422015-07-01
Lars Falck, Danmark646662821062015-06-30
Fabian Schneider, Schweiz525820620972015-06-29
Daniel Mauras, Frankrig1118811882015-06-23
Svend Fischer-Nielsen, Danmark15495492015-06-23
Per Finn Nielsen, Danmark6810398239722015-06-23
Jan Andruszkow, Danmark4277210282015-06-22
Hendrik Weindorf, Tyskland7411060430162015-06-17
Jørgen Kabel, Danmark13632163463072015-06-04
Morten Dehn, Danmark7623916342015-05-28
Karin Gustausen, Danmark81009251952015-05-25
Lars Andersen, Danmark434686520082015-05-22
Rasmus Due Nielsen, Danmark131760520922015-05-21
uffe jensen, Danmark14284282015-05-11
Julien Piette, Frankrig6772519292015-05-05
Lars Juul Pedersen, Danmark272683115982015-04-30
Peter Rodemann, Danmark5720728262015-04-17
Aleks Lund, Danmark1139813982015-04-11
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark1459657332015-03-26
Elmer Pedersen, Danmark332203716662015-03-23
András Fodor, Ungarn567906943572015-03-10
Finn Nørregaard, Danmark1047299412015-03-09
Helle Dyrting, Danmark1983759232015-03-07
Julien Mazenauer, Schweiz4241110072015-02-18
David Andersson, Sverige12812176220292015-02-14
jules phillips, Danmark1113811382015-01-25
Nis Lundmark Jensen, Danmark20631317038842015-01-09
Brahim Birds, Marokko3224010982014-12-19
Mikael Nord, Sverige548447228642014-12-14
Marcel Klootwijk, Holland3427516752014-11-28
Franziska Guepner, Tyskland3480216922014-11-18
Jens Röw, Tyskland1266626662014-11-17
Mads Herbøl, Danmark2498141262014-11-13
Ole Skrubbeltrang, Danmark6514413312014-11-13
Chris Baines, Storbritannien131318616172014-11-10
Richard Bonser, England19627863036342014-10-28
Finn Laugo Sørensen, Danmark23227835833472014-10-16
erik van bogaert, Belgien1118811882014-10-16
Bengt Bengtsson, Sverige141828033862014-10-14
Jonna Lindegård, Danmark6467110562014-10-12
John Frikke, Danmark271711614302014-10-11
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark6936338692014-10-09
Carl Søndergaard, Danmark6870522752014-10-03
Henrik Laust Bøhmer, Danmark5410581055022014-09-29
Ulla Paulsen, Danmark181931722512014-09-12
Henrik Brandt, Danmark9616138659872014-09-09
Christian Terp, Danmark4375013852014-08-29
Lars Frede Petersen, Danmark217328682014-08-25
Tommy Holmgren, Sverige11614430379592014-08-25
kai nissen, Danmark101039515912014-08-18
Kjeld Lund, Danmark121393730852014-08-13
Thomas Elbek, Danmark6528610692014-08-11
Rud Lynge, Danmark1124312432014-08-04
Luca Boscain, Italien161231210772014-07-31
Johannes Rydström, Sverige21823396730262014-07-29
Kim Mogensen, Danmark3326112012014-07-28
Tomas Lundquist, Sverige20728885934702014-07-10
Graeme Joynt, England3237111162014-06-27
Arnold Georg Houmann, Danmark273146829592014-06-26
Lars Rostgaard, Danmark22226397047212014-06-13
Henrik Hougaard Larsen, Danmark81020620382014-06-10
Thomas Kehlet, Danmark669002126552014-06-06
Claus Vind-Andreasen, Danmark202443024042014-06-05
Rami Mizrachi, Israel121223014852014-06-03
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2259875170112014-05-27
Jens Jørgen Andersen, Danmark17730787468692014-05-22
Søren Vinding, Danmark1337480812522014-05-13
Keld Jakobsen, Danmark755160119402014-05-09
Kasper Anias Møller, Danmark15135132014-05-09
Peter Brostrøm, Danmark554650823982014-05-02
Bo Valeur, Danmark8567810332014-05-02
Johannes Ferdinand, Tyskland131279920792014-04-28
Benjamin Steffen, Tyskland191516214512014-04-24
Tom Conzemius, Luxembourg316778212014-04-23
Fredrik Ström, Sverige538418682014-04-18
Torben Sylvest Jensen, Danmark5475912342014-04-11
Tommy Karlström, Sverige216559952014-04-10
Jan Helbo, Danmark866664725262014-04-06
Bjarne Hemmingsen, Danmark151402415002014-04-03
Lauge Fastrup, Danmark202338022712014-04-03
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark218189152014-04-03
Ole Zoltan Göller, Danmark47865815379662014-03-28
Magnus Corell, Sverige1126312632014-03-25
Ronny Malm, Sverige406092923842014-03-16
Karsten Busk Laursen, Danmark17177172014-03-04
Mark Walker, Danmark1017508720102014-03-02
Freddy Rosning, Danmark283331330482014-02-20
Charlotte Christel Jønsson, Danmark322258902014-02-14
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3352919772014-02-12
Jean-Pierre Jordan, Frankrig413252017352014-02-08
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark7782220142014-02-02
Poul-Henrik Bergmann, Danmark1101810182014-02-02
Arne Kiis, Danmark37242240637872014-01-27
Stephan Skaarup Lund, Danmark15021957550402014-01-27
Janni Christoffersen, Danmark7533010692014-01-21
Christian Michael Villadsen, Danmark1173539762014-01-08
Steen Winkel, Danmark1482729732014-01-07
Leif Høgh Olsen, Danmark72376428960102014-01-06
Åge Mathias Matthiesen, Danmark91552628622014-01-04
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark10958426562014-01-03
Jonas Holmqvist, Sverige131401317692014-01-03
Gert Rasmussen, Danmark554381316162014-01-02
Anders Bojesen, Danmark121741641362013-12-31
Jeppe Bundgaard, Danmark91616139772013-12-29
Thorkil Brandt, Danmark141756916942013-12-29
Rene Rantzau, Danmark233499754162013-12-29
Arne Volf, Danmark12218777848502013-12-27
Kim Fich Larsen, Danmark17227222013-12-27
Henrik Kisbye, Danmark49950722961882013-12-24
Kenneth Bach Christensen, Danmark584658737582013-12-23
John Kyed, Danmark13926068393572013-12-22
Johan Stenlund, Sverige5443012592013-12-20
Espen Lie Dahl, Norge456676026082013-12-17
Dubois Laurent Yves, Frankrig2218011972013-12-17
René Larsen, Danmark7510124632932013-12-15
Lars Rudfeld, Danmark423775020362013-12-13
Janis von Heyking, Sverige522668211462013-12-12
Rolf Danielsen, Danmark1284028402013-12-12
Karina Jensen, Danmark1177717772013-12-10
Anders Roel, Danmark111218720472013-12-10
Anton Herrig Liebermann, Danmark81407743632013-11-29
Thomas Jensen, Danmark81081617952013-11-29
Petri Kuhno, Finland3329611582013-11-21
Julia Zeitzer, Danmark1104010402013-11-12
Micha A Neumann, Danmark16776772013-11-12
mats svensson, Sverige4461612532013-11-09
Jakob Dall, Danmark8416424343192013-11-09
Stig Linander, Danmark11115103060722013-11-07
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2336016952013-11-06
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3670830132013-11-04
Emil Fich Larsen, Danmark7736014532013-11-04
Torben Olsen, Danmark2916260862013-11-02
John Pedersen, Danmark10315653145302013-11-02
Niels Poul Dreyer, Danmark40645365531142013-10-29
Per Vindis, Danmark455900631772013-10-23
Jakob Engelhard, Danmark192587732472013-10-23
Jon Lehmberg, Danmark12015222538742013-10-22
John G. Dinesen, Danmark374780421332013-10-22
Mads Elley, Danmark172692128482013-10-21
Frank Desting, Danmark456766829792013-10-20
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91510927152013-10-20
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien52179228042672013-10-16
Jens Wiberg, Danmark10895216682013-10-14
Patric Lorgé, Luxembourg132665835392013-10-10
Hampus Lejon, Sverige121931326182013-10-07
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10114980627602013-10-07
Hamid Yadane, Marokko533868852013-10-07
Lise Nielsen, Danmark1319831982013-10-06
Alen Ploj, Slovenien6677513542013-10-04
Mogens Neergaard, Danmark217238932013-10-03
Ingar Støyle Bringsvor, Norge323152115732013-10-01
Ole Kristjansen, Danmark3438217492013-09-29
David Boertmann, Danmark468475436212013-09-27
Josh Rhys Jones, England325572731742013-09-27
Wolfgang Jakob, Tyskland3471818352013-09-24
Greg McIvor, Sverige172863120342013-09-20
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark295624628472013-09-19
Klaus K. Nielsen, Danmark2501841152013-09-18
kurt jensen, Danmark19069062013-09-17
Marcin Faber, Polen317007542013-09-17
Vicky Knudsen, Danmark1203020302013-09-17
Finn Nielsen, Danmark18038032013-09-15
Christian Eilers, Danmark485205419222013-09-11
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3361414972013-09-05
Dave Barnes, Danmark5500420622013-09-05
Villy Pedersen, Danmark151644714912013-09-02
Jure Novak, Slovenien19299292013-09-02
Richard Burzynski, Danmark424049919862013-08-29
Robert Paepke, Sverige729112340242013-08-29
Charlotte Thomsen, Danmark3728635082013-08-28
Carsten Lundberg, Danmark3314013212013-08-28
Peter Bundgaard, Danmark61049243002013-08-26
Jens Eriksen, Danmark7215743552862013-08-26
Henning Krog Søndergaard, Danmark1120412042013-08-22
Peter Halkier, Danmark212830721042013-08-22
Tonny Papillon, Danmark172076623462013-08-22
Steve Klasan, Tyskland323993824182013-08-22
Allan Gudio Nielsen, Danmark111729228272013-08-15
Birthe Kirk Gawinski, Danmark3279711832013-08-09
Stefan Stürup, Danmark4416016982013-08-08
Thomas Kuppel, Tyskland6697814712013-08-08
Oluf Lou, Danmark41434050532013-08-02
Vagn Freundlich, Danmark9513032129362013-07-27
Per Kjær, Danmark17035421873072013-07-21
sissel fossat, Danmark1103010302013-07-11
Jonas Landolt, Schweiz1306630662013-07-10
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark18568562013-07-06
Pasi Parkkinen, Finland16623328730662013-07-03
John Jørgensen, Danmark6496210232013-06-30
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark457412658982013-06-30
Rolf Nagel, Tyskland202492919462013-06-24
Leif Bolding, Danmark91072317352013-06-22
Daniel König, Tyskland741307272013-06-22
Henning Rose Sørensen, Danmark11617741324342013-06-19
Karsten Mose, Danmark218489932013-06-18
Jan Durinck, Danmark224246035532013-06-17
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1330433042013-06-14
Ole Amstrup, Danmark25237731344882013-06-11
Szabolcs Kókay, Ungarn61062627512013-06-09
Troels Eske Ortvad, Danmark446917675292013-06-04
Christian Ljunggren, Sverige111324916562013-05-27
Brahim Mezane, Marokko7687713242013-05-26
Jacob Breson Neumann, Danmark191707414072013-05-23
Johanna Hartmann, Danmark1191119112013-05-23
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5544415182013-05-22
David B. Collinge, Danmark111810930602013-05-21
Ken Sievertsen, Danmark1810281022013-05-21
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark233104029042013-05-19
Troels M. Krogh, Danmark1111111112013-05-15
Rune Bisp Christensen, Danmark15823545936402013-05-15
Anders Wiig Nielsen, Danmark253717249242013-05-13
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12419227865682013-05-11
Tommy Studsholt Christensen, Danmark375441023102013-05-10
Jens Kristian Kjærgård, Danmark42987108367972013-05-07
Benny Nørgaard, Danmark1145214522013-05-02
Willy Jørgensen, Danmark18248242013-04-30
Kent Olsen, Danmark388870275402013-04-30
Henrik Baktoft, Danmark2379922892013-04-30
Franck Ishøi, Danmark333552221682013-04-17
Stephen McAvoy, Irland5509513892013-04-14
Hjalte Kjærby, Danmark2437423982013-04-14
Klaus Schak Laursen, Danmark3647234812013-04-13
Finn Carlsen, Danmark295146430392013-04-11
Anna Kjøller, Danmark1145114512013-04-10
Sebastian Klein, Danmark91336045102013-04-08
Kirsten Jæger, Danmark1124812482013-04-08
Zbyszek Kajzer, Polen17157152013-04-08
Thomas J. Simonsen, Danmark467024330922013-04-04
David Erterius, Sverige29437167235312013-04-02
Anders Bacher Nielsen, Danmark20113168122652013-04-02
Sven Dall, Danmark2269717092013-03-31
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark222116522662013-03-28
Benny Rytter, Danmark1143114312013-03-27
Michael Køie Poulsen, Danmark233222343512013-03-25
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark9592214482013-03-25
Markus Tallroth, Sverige8012897137472013-03-22
Peter Dam, Danmark14120897630562013-03-18
Ivan Sjögren, Sverige615778116342013-03-16
Lars Gabrielsen, Danmark8712969337112013-03-15
Jonas Halberg, Danmark3327513802013-03-08
Hans Lind, Danmark122658543312013-03-05
Christian Michael Mortensen, Danmark1199319932013-03-01
Mette H. H. Hansen, Danmark4607931042013-02-28
Søren Garder Brask, Danmark213257322013-02-28
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark4335210632013-02-25
Finn Bro, Danmark111645722082013-02-25
Anne Themsen Flindt, Danmark1122412242013-02-21
Gert Sørensen, Danmark1115911592013-02-20
Tormod Amundsen, Norge182110924202013-02-19
Kristoffer Hansen, Danmark61148527852013-02-18
Flemming Lang, Danmark81532633622013-02-14
Morten Jenrich Hansen, Danmark333743536932013-02-13
Terje Kolaas, Norge354351423292013-02-12
Søren Skov, Danmark57696519139172013-02-12
Karsten Garcia Pedersen, Danmark853489942013-02-11
wally morell, Danmark1117011702013-02-10
Hjalte B. Johansen, Danmark8898925612013-02-03
Trösch Stephan, Schweiz2264415122013-02-01
Miska Nyúl, Ungarn16826822013-01-29
Thyge Enevoldsen, Danmark19259252013-01-28
Chr. G Nielsen, Danmark1175717572013-01-26
Knud Jørgen Olsen, Danmark6777823472013-01-23
Jan Fischer Rasmussen, Danmark545847127262013-01-22
Benny Haahr, Danmark556291527112013-01-17
Poul West Lauritsen, Danmark19449442013-01-14
Mateusz Matysiak, Polen162327622522013-01-09
Christoffer Elias Kaae, Danmark424717192013-01-08
Søren Peter Pinnerup, Danmark51056435482013-01-07
Benny Steinmejer, Danmark1153115312013-01-02
Svend Erik Frandsen, Danmark528411830532012-12-29
Niels Jørgen Askirk, Danmark13953952012-12-23
Harry J Lehto, Finland5714200250702012-12-21
Anders Bræstrup, Danmark1141914192012-12-17
Svend Rønnest, Danmark12916030736552012-12-09
Otto Madsen, Danmark2234214012012-12-05
Mads Syndergaard, Danmark15985982012-12-04
Jesper Johannes Madsen, Danmark1174917492012-11-28
Andreas Petersen, Danmark293632445212012-11-19
Kennerth Kristensen , Danmark2320816422012-11-14
Poul Ulrik, Danmark1171717172012-11-08
jesper nexø arvesen, Danmark4361311152012-11-07
Lasse Strandgaard, Danmark5927026452012-10-26
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1320532052012-10-25
Torben Laursen, Danmark333810228762012-10-23
Henrik Dissing, Danmark1118811882012-10-18
Erhardt Ecklon, Danmark5612598746032012-10-12
Torben Back Sørensen, Danmark18938932012-10-07
Niels-Christian Christensen, Danmark4464714902012-10-07
Henrik Mikkelsen, Danmark5210430454812012-10-03
Per Huniche Jensen, Danmark193907598212012-10-01
Carsten Egevang, Guinea3413919282012-09-23
Leif Holmskov, Danmark182938530782012-09-23
Poul Thrane, Danmark142771950452012-09-18
Gert Jeppesen, Danmark14418839753462012-09-15
Klavs Frandsen, Danmark214728202012-09-12
Peter Lauritzen, Danmark4312712482012-09-12
Bent Carstensen, Danmark244100947162012-09-09
Gabor Graehn, Danmark324508682012-09-06
Rafael Armada, Spanien2291617712012-08-30
André Riis Ebbesen, Danmark264494223882012-08-30
Bjørn Erik Hellang, Norge3339712602012-08-27
Mogens T. Kofod, Danmark2207010972012-08-26
Wout De Rouck, Belgien2321018422012-08-20
Michael Grell, Danmark31226670632012-08-20
Lasse Olsson, Sverige232373722612012-08-20
Terry Townshend, Storbritannien7911852643492012-08-20
Terje O. Nordvik, Norge4755629462012-07-27
Johannes Christian Harbou, Danmark788630130332012-07-16
Alex Sand Frich, Danmark4510094645402012-07-16
Peter Østrup Jensen, Danmark1110211022012-07-16
Jonas Gildebro, Danmark18048042012-07-16
Søren Nygaard, Danmark7015648352002012-07-15
Michael Schwalbe, Danmark122369530152012-07-08
Christian Martin Glahder, Danmark131202216432012-06-26
John Mikkelsen, Danmark2199611192012-06-26
Frode Jacobsen, USA464800717802012-06-23
Raphaël Lebrun, Belgien2753751862012-06-21
Omar Runolfsson, Island131217717642012-06-20
Bo Jensen, Danmark11111434820562012-06-19
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark171927815752012-06-15
Jan Speiermann, Danmark398874057202012-06-15
Torkild Kristensen, Danmark374268723522012-06-07
Martinez Jonathan, Frankrig24526094923032012-06-05
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark396188237632012-06-01
Nikolaj Noel Christensen, Danmark345258130572012-05-31
Daniela Gruber, Tyskland426288492012-05-31
Andreas Guldager, Danmark131321215972012-05-30
Benny Kristensen, Danmark12322343437252012-05-23
Benoit Nabholz, Frankrig141665824102012-05-23
Palle Hove Christensen, Danmark3438716462012-05-21
John Mikkelsen, Danmark1146314632012-05-21
André Julinder, Sverige3375319082012-05-14
Jesper Høy Hansen, Danmark3280414222012-05-11
Jan Mogensen, Danmark293375023952012-05-09
tue hartmann, Danmark17077072012-05-06
Niels Frost, Danmark1178517852012-04-29
Kim Aaen, Danmark5412182355362012-04-19
Mattias Nordlund, Sverige4623222082012-04-17
Kjeld Pedersen, Danmark1105110512012-04-17
Christophe CAPELLE, Frankrig8818615312012-04-14
Thomas Bernhardsson, Sverige8610175918562012-04-13
Ole Skrubbeltrang, Danmark3321614722012-04-12
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark141580614142012-04-11
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33935738829892012-04-09
Bent Nielsen, Danmark6459910592012-04-09
Domen Stanic, Italien141715118702012-04-08
Reto Burri, Schweiz121367817032012-04-06
Jesper Sonne, Danmark131818522122012-03-30
Steen Christensen, Danmark4487119762012-03-30
Frank Simonsen, Danmark112384038182012-03-29
Eirik Nydal Adolfsen, Norge1123212322012-03-29
Susanne Jepsen, Danmark14720256952602012-03-23
Martin Høj Hansen, Danmark15925922012-03-22
Anders Tørressen Hangaard, Norge51113737202012-03-21
Michael Mosebo Jensen, Danmark12427475983142012-03-20
Tobias Berger, Sverige434552922232012-03-20
Kjetil Schjølberg, Norge345821144332012-03-12
Steen Reimers, Danmark111815928312012-03-11
Flemming Ahlmann, Danmark6013416466132012-03-10
Claus Johansson, Danmark161734813852012-03-09
Mogens H. Foder, Danmark18308302012-03-07
Clausjannic Labuz, Danmark11018862757512012-03-06
Kurt Prentow, Danmark71413729322012-02-28
Mathieu Bally, Schweiz354106625132012-02-26
Jan Jespersen, Danmark71081219402012-02-24
Nicolas Pierre Beyer, Danmark19599592012-02-24
Leander Khil, Østrig224245130132012-02-22
Malte Christensen, Danmark1112511252012-02-21
Stefan Hage, Sverige3495123562012-02-16
Svend Nørgaard, Danmark111279421342012-02-16
Henrik Poulsen, Danmark2216212782012-02-13
Rune Bjerre, Danmark347387646952012-02-12
Steve Nuttall, England1107910792012-02-12
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark244612139462012-02-12
Michael Sørensen, Danmark6603419722012-02-10
Vagn Gjerløv, Danmark317237072012-02-06
Allan Helge Nolte, Danmark2277818962012-02-06
Stefan Cherrug, Sverige192405018362012-02-06
Mark Desholm, Danmark1271927192012-02-06
Lars Ernst, Danmark16696692012-02-02
kim jespersen, Danmark215359852012-01-31
Henrik Just, Danmark7412050337982012-01-26
Yann Kolbeinsson, Island183570127572012-01-25
Marcus Erik Danielsson, Sverige141249615572012-01-12
Kris De Rouck, Belgien19699692012-01-08
Thomas Hultquist, Sverige3526422842012-01-07
Jacob Sterup, Danmark223649833112012-01-04
Jakob Hochuli, Schweiz8890217902011-12-30
Egon Iversen, Danmark2433126412011-12-29
Kurt Vogt, Danmark27164758462011-12-27
Jens Ole Byskov, Danmark452944219502011-12-24
Julian Guy Bell, Norge1144214422011-12-23
Vlad Cioflec, Rumænien6589713732011-12-22
Jan Kåre Ness, Norge72513965912011-12-14
Niels Jarnum, Danmark6614524682011-12-13
Jens Ballegaard, Danmark61071536992011-12-11
Lars Smith, Danmark172839241922011-12-09
Stinne Aastrup, Danmark4560019872011-12-05
Kresten Hansen, Danmark2250216652011-12-01
Kristian Poulsen, Danmark2232414172011-11-18
Pete Antrobus, England3445219222011-11-16
erik ehmsen, Danmark10932414652011-11-16
morten jønck, Danmark325069002011-11-12
Alf Petersson, Sverige427258839602011-11-02
Albert J. de Jong, Holland1141614162011-11-01
Nicki Sørensen, Danmark567399123722011-10-31
Hugh Harrop, Skotland2368919162011-10-26
Claus Lunde Pedersen, Danmark101143415092011-10-25
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark91094314702011-10-25
Kristian Laustsen, Danmark5829220962011-10-23
Jørn Vinther Sørensen, Danmark111915331162011-10-20
Leif Pedersen, Danmark284451822832011-10-16
Iben Hove Sørensen, Danmark1400740072011-10-15
Dan Bruhn, Danmark2321819222011-10-13
Dominic Mitchell, Storbritannien171859117292011-10-10
michael jürgensen, Danmark1166416642011-10-09
Jan Eske Schmidt, Danmark245309944002011-10-08
Steen Drozd Lund, Danmark101517221512011-10-07
Henrik Knudsen, Danmark194688945762011-10-05
Richard Ek, Sverige366476846832011-10-03
Allan Prang, Danmark1289528952011-10-02
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71505526392011-10-01
Anders E. Sørensen, Danmark12523748249402011-10-01
Martin Rivero, Danmark2312217312011-10-01
Benjamin Gnep, Tyskland2200210822011-09-30
Jesper Segergren, Sverige2356020152011-09-27
Maurizio Sighele, Italien9730714512011-09-25
Christian Axelsen, Danmark468153758032011-09-25
Per Hirslund, Danmark16506502011-09-25
Thurel Julien, Gambia13213244316942011-09-18
Jens Ryge Petersen, Danmark214227531182011-09-16
Bent Staugaard Nielsen, Danmark71023819332011-09-05
Søren Harding, Danmark866523546922011-08-30
Jonn Leffmann, Sverige141765118212011-08-22
Christoph Moning, Tyskland141311712712011-08-20
Jesper Brinkmann, Danmark183213427742011-08-17
nick petersen, Danmark4433712182011-08-16
david drangsland, Norge162329625792011-08-13
Aage Kabbelgaard, Danmark1119911992011-08-12
John Dreyer Andersen, Danmark253804722822011-07-31
Wolfgang Trimmel, Østrig1253725372011-07-29
Knud Kjeldsen, Danmark18568562011-07-27
Kurt Willumsen, Danmark16226222011-07-27
Jeppe Berthelsen, Danmark17667662011-07-27
Anders Søgaard, Danmark12923439135472011-07-17
Yoav Perlman, Israel152643924702011-07-14
Hallgeir Fisketjøn, Norge8787415772011-07-07
Jens Overgaard Christensen, Danmark9415686137002011-07-01
Felix Jachmann, Tyskland2262213442011-06-24
Rasmus Hald, Norge2220011972011-06-17
Aidan G. Kelly, Irland2351720442011-06-14
Peter Lyngs, Danmark246911857772011-06-04
Maarten Zorgdrager, Holland6831517122011-06-02
Elly Hansen, Danmark193595951802011-05-29
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1138213822011-05-24
Thomas Maul, Danmark869467519542011-05-16
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1174317432011-05-12
Oskar Nilsson, Sverige2294516572011-05-09
Jørgen Dam, Danmark24541738834942011-05-04
Klaus Bjerre, Danmark345703437492011-05-04
Paul Jacobsen, Danmark1178817882011-04-23
Claus Boe Tøndering, Danmark2230713002011-04-19
Luca Andrei Dehelean, Rumænien141798919642011-04-06
Thomas Nielsen, Danmark203008532052011-03-24
Gabriel Schuler, Schweiz16930376134752011-03-23
Lars Petersson, Sverige18088082011-03-19
Lars Laursen, Danmark1192719272011-03-10
Brian Thomsen, Danmark5589119372011-03-08
Kristian Ribers, Danmark19059052011-02-27
Lee Victor Gregory, Storbritannien2402423372011-02-21
Bo Thyge Johansen, Danmark1325032502011-02-16
Martin Kviesgaard, Grønland295432136812011-02-13
Svend Erik Olesen, Danmark1192519252011-02-10
Martin Oomen, Sverige142012818972011-02-07
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71451829512011-02-03
Tim Hesselballe Hansen, Danmark72221349352011-01-30
Kai Gauger, Tyskland101444619342011-01-27
Martijn Bunskoek, Holland101158613232011-01-27
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1151315132011-01-23
Thomas Riedel, Danmark4611624412011-01-14
René Christian Hansen, Danmark1124412442011-01-13
Torben Jepsen, Danmark131798120072011-01-13
Bo Svensmark, Danmark71500246162011-01-10
Odysseas Tsimoulis, Grækenland253514317872011-01-09
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark1102810282011-01-08
Hans Gleie, Danmark2374720882010-12-29
Johan Stenlund, Sverige437797335662010-12-20
Chris Romeiks, Tyskland142269722552010-12-12
Cristian Jensen Marcet, Danmark367230440162010-12-10
Ies Meulmeester, Holland121740517932010-12-03
Bo Sonne Sørensen, Danmark295549844622010-11-24
Seamus Enright, Irland2486138622010-11-21
Hans Larsson, Sverige357771644462010-11-07
Martin Roost, Schweiz2261114962010-11-07
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark456910730052010-10-29
Kurt Bredal Christensen, Danmark113045466892010-10-28
Bjørn Grøn, Danmark4598723942010-10-27
Erik Røjgaard, Danmark1138713872010-10-21
Dirk Van Gansberghe, Italien202014114922010-10-21
Knud Erik Christensen, Danmark1247824782010-10-20
Aron Andersson, Sverige4459113822010-10-20
Stéphane Bocca, Belgien2414224292010-10-19
Jurgen Lehmann, Finland1138013802010-10-12
Knud N. Flensted, Danmark162726129122010-10-10
Tomas Svensson, Sverige447237837942010-10-08
Søren Gjaldbæk, Danmark2405321352010-09-29
Henrik Mouritsen, Tyskland82079940212010-09-29
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3415814652010-09-28
Ole Lorenzen Post, Danmark1206720672010-09-27
Leo Heemskerk, Holland1208520852010-09-26
Kristian Laustsen, Danmark61009324142010-09-22
René Worup Rørbæk, Danmark1107010702010-09-22
Lars Borup, Danmark357227136852010-09-19
Birger Algot Tørnblad, Danmark218469482010-09-14
Aleix Comas, Spanien6768015862010-09-05
Henrik Kolsbjerg, Danmark8826912462010-08-27
Ivan Petric , Slovenien81086926632010-08-22
Christoph Moning, Tyskland31085552512010-08-18
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2312121712010-08-10
Hans Pinstrup, Danmark193147329402010-08-09
Klaus Mortensen, Danmark539395832832010-08-07
Henrik H. Søndergaard, Danmark71082922852010-08-05
Henning Broe, Danmark18878872010-08-05
Alf Frølich, Danmark1240724072010-08-02
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1129112912010-07-26
Gordon Hodgson, England1197419742010-07-15
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet61061132982010-07-15
Marco Hammel, Schweiz1112311232010-07-12
Birger Hultengren, Danmark1130913092010-07-07
Simon Sigaard Christiansen, Danmark507732928242010-07-02
ji be, Schweiz182392724332010-06-21
Anne Blotting, Danmark2190011062010-06-17
Stig Toft Madsen, Danmark2336617022010-06-17
Per Ekberg Pedersen, Danmark173228443102010-06-15
Carsten Gørges Laursen, Danmark142618737492010-05-31
Heine Oldenskov, Danmark5566117662010-05-30
Vinni Bruhn, Danmark71070033522010-05-29
Per Allan Degn, Danmark101229116102010-05-28
Jani Vastamäki, Finland61242431342010-05-28
Martijn Bot, Holland8615422928002010-05-26
Jan Bolding Kristensen, Danmark1203120312010-05-18
Albert Steen-Hansen, Danmark17533970458802010-05-04
Patrik Jonasson, Sverige1132813282010-05-02
Thomas Kuppel, Tyskland1214921492010-04-23
Hans Jørgen Riis, Danmark2272215472010-04-23
Peter Steen Henriksen, Danmark1159915992010-04-19
Torben Byfoged, Danmark2266214232010-04-13
Jan-Michael Breider, Sverige4584319732010-04-06
Niels Odder, Danmark4657321592010-03-27
Ulf Eschou Møller, Danmark296083477042010-03-26
Mogens Hansen, Danmark33968643841242010-03-19
Thorkild Lund, Danmark1164116412010-03-15
Hanne April Farnæs, Danmark3358913492010-03-07
Steen Højmark-Jensen, Danmark1284228422010-03-07
Lars Mejlby, Danmark193273433542010-03-05
per mattisson, Danmark2377620122010-03-01
Christian Brinkman, Holland1119311932010-02-23
Johnny Laursen, Danmark12220259132262010-02-23
Flemming Værgman, Danmark1166616662010-02-21
Dan Allan Nielsen, Danmark2331316942010-02-18
Lene Vejen, Danmark41026048962010-02-14
Arild Breistøl, Norge142040728722010-02-11
Jan Kiel, Danmark81924849922010-02-06
Thomas W. Johansen, Danmark92102259952010-02-04
Jean Seeberg, Danmark3410214712010-01-31
Jacob Dalsten Petersen, Danmark314539319992010-01-31
Henrik Bengtsson, Danmark3442017852010-01-24
Ken Rasmussen, Danmark3684139172010-01-24
Tommy Andre Andersen, Norge132094321242010-01-18
Bjarne Skule, Danmark171597812812010-01-12
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark2205111272010-01-11
VASLIN Matthieu, Frankrig10113100224262010-01-05
Carsten Lyhr Hansen, Danmark5961720512010-01-05
Timme Nyegaard, Danmark2240112172010-01-03
Lars Andersen, Danmark1159715972010-01-01
Fülöp Attila, Rumænien1190019002009-12-25
Josh J Shaw, England2277516992009-12-25
Nico de Vries, Holland1154815482009-12-20
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1117611762009-12-06
Pieter Vantieghem, Belgien254541942342009-11-26
Søren Brinch, Danmark132890768172009-11-22
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5667616052009-11-19
Arne Lilhauge, Danmark7849416822009-10-19
Brian Wielsøe, Danmark1646764672009-10-14
Jan Hjort Christensen, Danmark71717564062009-10-13
Jan Ole Kriegs, Tyskland3464216102009-10-13
Thomas Bentsen, Norge2281514692009-10-12
Kermarrec Corentin, Frankrig303843625182009-10-11
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5524812892009-10-08
Jan Ravnborg, Danmark91658430032009-10-06
Tue Romanow, Danmark1198819882009-10-06
David Lundgren, Sverige1188418842009-09-18
Bjørn Ginman, Danmark1412241222009-09-16
Mårten Müller, Sverige3605821762009-09-13
Flemming Eskildsen, Danmark1166116612009-09-07
Kurt Rasmussen, Danmark71280726812009-09-04
Poul Reib, Danmark5668418862009-08-27
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1415041502009-08-20
Thomas Hellesen, Danmark153216529372009-08-10
Jørgen Witved, Danmark8113403940702009-08-10
Kjetil Johannessen, Norge385533824802009-08-10
Björn Dellming, Sverige1335133512009-08-02
Jan van der Laan, Holland1145914592009-07-31
Mats Wallin, Sverige243603221932009-07-29
Luise Ekberg, Danmark1135713572009-07-26
Jens Maibomm Hansen, Danmark1150815082009-07-19
Karsten Munch Andersen, Danmark3423815712009-07-13
Geir O. Pedersen, Norge162795024222009-06-25
Chris Lansdell, England162642924052009-06-22
Mehmet Goren, Tyrkiet8111410734562009-06-15
Reto Burri, Schweiz344484122752009-06-08
Lotte Skjærbæk, Danmark3331712082009-05-28
Stefan Frello, Danmark1113411342009-05-28
Hans Eli Sivertsen, Færøerne4851025772009-05-24
nuno barros, Portugal1151015102009-05-18
Jørgen Hansen, Danmark1183918392009-05-12
Henrik Madsen, Danmark71267627902009-05-12
Susanne Overgaard Petersen, Danmark61021825572009-05-11
Michael bergman, Sverige51281445382009-05-09
Peter Jensen, Danmark4821128482009-05-07
Birger Bavnsgaard, Danmark1138713872009-04-30
Stig Eide, Norge1238123812009-04-27
Csaba Lendvai, Ungarn1173017302009-04-25
Peter Kuster, Schweiz101989430172009-04-24
finn birkholm-clausen, Danmark4979932422009-04-23
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1213221322009-04-23
Bjarne Nielsen, Danmark3448516332009-04-19
Robert Toft, Danmark3521025792009-04-15
Morten Jørgensen, Danmark91578224302009-04-14
Jacob Neumann, Danmark2262614302009-04-12
Henrik Johansson, Norge2411325572009-04-11
Poul Erik Junk, Danmark5761418492009-04-08
Gal Shon, Israel1123312332009-04-06
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3374916012009-04-06
Jens Boesen, Danmark101714521712009-04-04
Allan Hansen, Danmark3461718992009-04-03
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3346812722009-04-01
Erling Bonde, Danmark3589325072009-03-29
Ole Andersen, Danmark2291619232009-03-29
Stig Westergård, Danmark1297129712009-03-26
Andreas Saul-Rotne, Danmark1150015002009-03-01
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark2207411462009-03-01
Lesley van Loo, Holland111798819912009-02-23
Dennis Martinek Langholz, Danmark61109630052009-02-23
per schmidt, Danmark1138913892009-02-23
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1171917192009-02-20
Marko Gregoric, Slovenien18798792009-02-12
Jonathan Meyrav, Israel3535920742009-02-06
Lars Villadsen, Danmark71032024452009-02-01
Freddy Johansen, Norge61070626452009-01-30
Bence Kókay, Ungarn91376420062009-01-25
Anders Bergman, Sverige3517621092009-01-18
Raffael Ayé, Schweiz91213517742009-01-16
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1136113612009-01-12
Olof Jönsson, Sverige223858237212009-01-11
Florin Chirila, Rumænien61032419312009-01-07
Annette Hansen, Danmark31239173672009-01-07
Klaas Bert Debusschere, Belgien2326318802009-01-06
Luca Sattin, Italien243829623802009-01-05
Erik Ehmsen, Danmark61096145822008-12-29
Thomas Damm Als, Danmark2315217152008-12-22
Lars Lundmark, Sverige1217121712008-12-20
Alex Wallin, Danmark3399216342008-12-15
Martin Søgaard Nielsen, Danmark275743838752008-12-08
Mogens Holme, Danmark2225512012008-11-27
Jos Van den Berg, Holland1286128612008-11-24
Kim Søvæld, Danmark1138013802008-11-18
Roland Jensen, Danmark173193026862008-11-17
Peter ter Heide, Holland1167516752008-11-10
Ole Thyge Plannthin, Danmark6830017752008-11-09
Ma Yan Bryant, Storbritannien274404225592008-11-09
John Martin Mjelde, Norge61065321952008-11-05
Steen Brølling, Danmark1166716672008-11-03
Niki Forintos, Ungarn1106410642008-11-02
Michael Bergman, Sverige2527630052008-10-27
Carsten Fog, Danmark1240924092008-10-25
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark142805527952008-10-22
Jan Salmonsen, Danmark2428021982008-10-19
Marianne Heno Mogensen, Danmark61097341762008-10-18
Kield Andersson, Danmark5935224862008-10-18
Carsten Gadgaard, Danmark8921805569462008-10-17
Torben Andersen, Danmark61148324642008-10-12
Palle Jensen, Danmark3419714352008-10-09
Kim Øllgaard, Danmark91318221452008-10-09
Sanne Busk, Danmark51144144612008-10-08
Eva Agnethe Bramming, Danmark4644717712008-10-06
Henrik Holm Brask, Danmark1170717072008-10-06
Flemming Nielsen, Danmark1109710972008-10-06
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3488317962008-10-06
Mogens Krantz Backe, Danmark5747018202008-09-27
lou bertalan, Tyskland1161116112008-09-25
Per Smith, Danmark1195119512008-09-22
John Hornbek, Danmark182449216002008-09-08
Stéphane Aubry, Schweiz7311661727722008-09-08
Xavier ROZEC, Frankrig3612423302008-09-02
Aron Andersson, Sverige3505127522008-08-28
Ole Kristensen, Danmark81242620172008-08-24
Søren Olin, Danmark2434922052008-08-16
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2466923942008-08-10
Keld Sørensen, Danmark5799222832008-08-02
Marcel van Kammen, Holland2312816332008-07-22
Eric Schaumburg, Danmark61196524422008-07-19
Svend Ove Jensen, Danmark2369019782008-07-14
Espen Støtterud Christensen, Norge6868715592008-06-23
Petri Salo, Finland2620439402008-06-18
Flemming Dane, Danmark3413414722008-06-13
Ole Snerling, Danmark1142514252008-06-04
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3423115732008-05-29
Seamus Mogensen, Danmark2319317232008-05-26
Niels Jørgen Clausen, Danmark91571820742008-05-26
Paul Nilsson, Danmark203907425812008-05-26
Mona Grundsøe, Danmark253928122212008-05-05
Michael Bonefeld Bladt, Danmark4892636762008-04-30
Alan Clewes, Storbritannien2451432412008-04-26
Jonas Gadgaard, Danmark111748323542008-04-26
Theis Bacher Nielsen, Danmark5592713042008-04-22
Henning Hansen, Danmark4536413862008-04-22
Thomas Lundqvist, Danmark1220222022008-04-19
Ralph Martin, Tyskland263793717952008-04-18
Claus Kesby, Danmark1116511652008-04-16
kim lundqvist, Danmark142252922362008-04-09
Henrik Greve, Danmark3728845352008-04-07
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien5945433242008-03-30
Steen Cruddis, Danmark1246024602008-03-16
Claus Øgard, Danmark2280114602008-03-16
Anders Horsten, Danmark2342318622008-03-14
Patrick Beirens, Belgien2388022792008-03-10
Thomas Eske Holm, Danmark1226122612008-03-02
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8215586028792008-02-27
Frode Falkenberg, Norge203896328272008-02-25
niels bahl andersen, Danmark4584118702008-02-21
Chris Batty, England14223691447852008-02-20
Martin Majlandt, Danmark1193119312008-02-18
Rasmus Strack, Danmark122246225862008-02-06
Lars Peter Johansson, Danmark3618225712008-01-25
Ger Meesters, Holland3736226502008-01-23
Lilly Irene Sørensen, Danmark91432520442008-01-20
Torben Evald, Danmark71382527252008-01-18
Thomas Buus Nielsen, Danmark3805428012008-01-14
Pim Wolf, Holland3559521502008-01-08
Tom Backlund, Finland1317931792008-01-06
Uffe Jensen, Danmark1167516752007-12-28
Michael West, Danmark1180918092007-12-16
Anni Oppelstrup, Danmark2338419002007-12-16
Andreas Noeske, Tyskland6927818452007-12-16
Inger Christoffersen, Danmark1160116012007-12-09
Simon Werngren, Sverige71358824802007-11-29
Tibu Paul Lucian, Rumænien4799530722007-11-24
Barrault Frantz, Frankrig51039624482007-11-24
John N. Jensen, Danmark1207920792007-11-22
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2314421102007-11-06
Niels Kaare Krabbe, Danmark2449726202007-11-04
dave farrow, Storbritannien1183718372007-10-30
christian tiller, Norge1214421442007-10-16
Carsten Egevang, Grønland5112219552742007-10-09
Jack Juliussen, Danmark3495216622007-10-07
Lonnie Jensen, Danmark1351135112007-10-05
Quentin Dupriez, Frankrig1151815182007-10-05
Michal Radziszewski, Polen1208120812007-09-20
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2357117862007-09-09
Janus Ethelberg, Danmark9415928822312007-09-05
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1323832382007-09-02
Kent Schou Larsen, Danmark1132113212007-08-28
Jesper Nielsen, Danmark2336418722007-08-28
Jan Thomsen, Danmark8916134637072007-08-21
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne71743736602007-08-18
Joakim Engel, Danmark8316368752582007-08-18
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2495627512007-08-18
Jens Andersen, Danmark61325432952007-08-17
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1223122312007-08-16
Mark Hammond, Danmark2338621312007-08-15
Jóan Petur Petersen, Færøerne1106410642007-08-11
Johannes Tallroth, Sverige4632018662007-08-08
Inger Andersen, Danmark244269022772007-08-07
Hans Rytter, Danmark234165135972007-08-07
Magne Pettersen, Norge2646532572007-08-03
Lars Munk, Danmark1146114612007-08-03
Johan Emil Løje, Danmark1144614462007-07-31
Lars Omø Christiansen, Danmark1185018502007-07-15
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark51023524352007-07-14
Carsten Poulsen, Danmark325961134482007-07-12
Thomas Hasle Ravn, Danmark2515128222007-07-12
Niels Jørgen Larsen, Dominica163186438672007-07-10
Carl Erik Mabeck, Danmark12724382255312007-07-04
Erik Jensen, Danmark2379519392007-06-26
Jens Holte Frederiksen, Danmark1148514852007-06-25
Tommy Holmgren, Sverige81556023182007-06-24
Erik Edvardsson, Sverige152489323422007-06-05
Linda Mølgaard, Danmark4805031362007-05-30
Erik Breden, USA6947618442007-05-30
Bente Steffensen, Danmark1133013302007-05-20
Mikko Oivukka, Finland223685827872007-05-20
Bjarne Golles, Danmark2430125142007-05-10
Claus Eriksen, Danmark3574422992007-04-29
Erik Agertoft, Danmark173331943022007-04-29
Jan Bosch, Holland1177717772007-04-25
Kristian Borum, Danmark2395821462007-04-22
Søren Langkilde Madsen, Danmark61162122582007-04-21
Birgit Nielsen, Danmark2431122102007-04-15
Ivan Skov Pedersen, Danmark1133613362007-04-10
Poul Emil Kristensen, Danmark1306930692007-04-08
Dennis Andersen, Danmark3461916882007-04-04
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2387720652007-03-04
Ole Stobbe, Danmark2433625592007-02-28
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8818078856572007-02-25
Torben Ethelberg, Danmark193007422812007-02-25
Preben Berg, Danmark194037638902007-02-17
Kaj Krutfelt, Sverige3468617542007-02-05
Arthur R. Jensen, Danmark133670463732007-01-30
Patrick Höhener, Frankrig1190619062007-01-18
Kjetil Schjølberg, Norge1163716372007-01-09
Peter Christiansen, Danmark428143653852006-12-31
Johannes Erritzøe, Danmark2417721072006-12-28
Jan S. Kristensen, Danmark71451129502006-12-24
Jens Lind, Danmark4549814462006-12-11
Nelly Hansen, Danmark335902130492006-12-06
Wim van der Schot, Holland1210121012006-12-04
Klaas Felix Jachmann, Tyskland295931842892006-11-26
Ruud van Beusekom, Holland1141214122006-11-26
Leif Bisschop-Larsen, Danmark223826925782006-11-08
Tom Backlund, Finland51272635792006-11-07
Anders Tøttrup, Danmark315844735152006-11-05
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2484926662006-10-09
Gunner Munk, Danmark1225322532006-10-08
Bart-Jan Prak, Holland6938817282006-10-05
Ludovic Scalabre, Frankrig112309434462006-10-02
Steffen Holst, Danmark4724722672006-09-30
Peter Bo, Danmark3865341572006-09-25
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne41084132362006-09-23
Jørgen Staarup Christensen, Danmark316581531002006-09-22
Ernst Hjøllund, Danmark3621129632006-09-21
Herman Bouman, Holland1162216222006-08-30
Kim Petersen, Danmark101592119752006-08-24
Erik Enevoldsen, Danmark51415138642006-08-20
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1184718472006-08-20
Christian Wegst, Tyskland1264026402006-08-10
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61410928352006-08-09
Pierre-André Crochet, Frankrig101596220462006-08-09
Karsten Stæhr, Danmark101687021112006-08-09
Tom Goossens, Belgien91610030142006-08-09
Kim Iburg, Danmark1149414942006-08-07
Leif Jonasson, Sverige2480628722006-08-07
Steen Brølling, Danmark51117029882006-07-31
Pawel Malczyk, Polen5951327522006-07-26
Christian Svane, Danmark3591322622006-07-25
Jørgen Scheel, Danmark163269732872006-07-21
Lars Pedersen, Danmark1159115912006-07-21
Mario Rodero Hernández, Spanien132048720972006-07-10
Henrik H. Søndergaard, Danmark71490825212006-07-10
Claus Kesby, Danmark1187318732006-07-10
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3530320602006-07-10
Samuel Peregrina, Spanien254706122282006-07-08
Benjamin Steffen, Tyskland71056019962006-07-08
Tom Sørensen, Danmark3503321402006-07-08
Lars Larsson, Sverige3501918622006-07-08
Markus Tallroth, Sverige1211321132006-06-07
Knud-Erik Strange, Danmark81813929612006-06-07
Morten Jensen, Danmark6953421682006-06-07
Claudia Thiel, Tyskland2325917562006-06-07
Detlef Gruber, Danmark1162916292006-06-07
Palle Nygaard, Danmark112953945812006-06-07
Carsten Olsen, Danmark1316731672006-06-07
Andreas Meyer Winnem, Norge182528819052006-06-07
Knud-Erik Andersen, Danmark1175017502006-06-07
Arnold Houmann, Danmark224534446182006-06-07
Wedigo Ferchland, Danmark5675514732006-05-18
Ole Hetland, Danmark111948324162006-05-18
Gert Rasmussen, Danmark81463726502006-05-14
Claus Dalskov, Danmark1182618262006-05-12
Per Ekberg Pedersen, Danmark122649527352006-05-10
Jørn Lennart Larsen, Danmark3458517562006-05-10
Jens Jacob Iversen, Danmark3659123332006-05-10
Peter Halkier, Danmark61219831782006-05-10
Bent Jensen, Danmark3746425392006-05-10
Friedrich Thomas, Danmark1197519752006-05-10
Ole Friis, Danmark2443825532006-05-08
Margit Hove, Danmark1174717472006-05-02
Hans Eli Sivertsen, Færøerne111989531432006-04-23
Mikael Funch, Danmark81688327422006-04-19
Ruth Ahlburg, Danmark234333624132006-04-10
Søren Parup, Danmark18898892006-04-01
Kent Schou Larsen, Danmark2314716572006-03-30
Niels Fabæk, Danmark71216219482006-03-19
Tom Jensen, Danmark1188218822006-03-19
Rune Larsen, Danmark2326218142006-03-19
Esben Eriksen, Danmark71616333932006-03-16
Søren Koch, Danmark3567719662006-03-16
Tim Vaughan, Storbritannien81539721722006-03-16
Karin Gustausen, Danmark3681235172006-03-11
Gunnar Larsen, Danmark193378024112006-03-11
Tobias Epple, Tyskland81360823652006-03-11
Svend Danbæk, Danmark1249424942006-03-05
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1271127112006-03-05
Birger Pedersen, Danmark4719320442006-03-05
Henning Hansen, Danmark4636519142006-03-01
Johan Stenlund, Sverige3653024792006-03-01
Ole Richter, Danmark1344234422006-03-01
Jan Bolding Kristensen, Danmark3848331642006-02-25
Nis M. Nissen, Danmark1231723172006-02-25
Cédric Rousseau, Frankrig101665520272006-02-20
Kjetil Johannessen, Norge295617526642006-02-19
Mark Trott, England1173817382006-02-12
Arne Bertelsen, Danmark1172317232006-02-11
Niels Bomholt, Danmark61061926772006-02-11
Tune Jensen, Danmark1204820482006-02-04
Frank Svensson, Danmark3813935292006-02-02
Marnix Jonker, Holland183364226962006-02-01
Terry Townshend, England2396921142006-02-01
Eline Eggers, Danmark3525818062006-02-01
Annelise Juul Stampe, Danmark41360856202006-01-30
Hans Erik Mom, Holland1151715172006-01-28
Jens B. Bruun, Sverige62018654252006-01-26
Uffe Pedersen, Danmark599782325922006-01-22
Björn Gísli Arnarson, Island133052244472006-01-19
Tommy Hjorth, Danmark2373019542006-01-18
Tommy Frandsen, Danmark8217078639242006-01-15
Kim Lunding, Danmark173048342042006-01-14
Killian Mullarney, Irland2448723012006-01-10
Luc Verroken, Belgien4885025292006-01-05
Peter Thomsen, Danmark71415830022006-01-05
Justin Jansen, Holland1164816482005-12-24
David Erling Drangsland, Norge1267026702005-12-24
Ole Riis Jensen, Danmark3519522992005-12-20
Oleg Formanyuk, Ukraine4763130292005-12-15
Bent Møller Sørensen, Danmark2625838552005-12-13
Thomas Kjær Christensen, Danmark2693238272005-12-06
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1363736372005-12-04
Klaus B. Fries, Danmark3709329832005-12-03
Michael Køie Poulsen, Danmark1316831682005-11-24
Erik Lindgren, Sverige1331733172005-11-19
Steffen Ortmann, Danmark3702031252005-11-16
Jostein Myromslien, Norge1178217822005-11-15
Ola Nordsteien, Norge1207920792005-11-15
Lennaert Steen, Holland3573120702005-11-08
Henrik Elver, Danmark91371819162005-11-07
Aleix Comas, Spanien2470228512005-11-07
Mark Trustrup, Danmark1170017002005-10-31
Peter Bundgaard, Danmark112516530552005-10-31
Thomas Larsen, Danmark1129912992005-10-29
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2468626772005-10-27
Bjarne Nielsen, Danmark6985420902005-10-12
Stig Vang Petersen, Danmark233728633242005-10-11
Jesper Sonne, Danmark304849524222005-09-27
Daniel Patterson, Sverige5893628832005-09-23
Siv Behrendt-Møller, Danmark2490227532005-09-23
Hans Henrik Larsen, Danmark3507121062005-09-14
Henrik Pedersen, Danmark81234117222005-09-14
Terje Axelsen, Norge101580019662005-09-08
Ivan Abramowitz, Danmark1222822282005-09-07
Mats Wallin, Sverige71181918702005-09-06
Hans Henrik Iversen, Danmark4588417982005-09-06
Anders Jihmanner, Sverige1160516052005-09-05
Samuel Paz Parracho, Spanien81302920272005-09-02
Christian Tiller, Norge71928738492005-08-30
Lars Elvstrøm, Danmark2337318652005-08-29
Peter Bjerre, Danmark61108723242005-08-29
Ruud Altenburg, Holland2307416602005-08-29
Karl-Eric Gustafsson, Sverige183337824732005-08-26
Lars Lindgren, Danmark1179517952005-08-16
Anders Frederiksen, Danmark1145014502005-08-07
Hampus Lejon, Sverige1194519452005-08-05
Kasper Thorup, Danmark1165516552005-08-02
Andreas Malte Nielsen, Danmark1206520652005-07-04
Morten Stampe Larsen, Danmark5680219822005-06-29
Emil Todorov, Bulgarien5777218632005-06-26
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien19099092005-06-26
Ulla Vibe Funch, Danmark1208920892005-06-26
Theodosis Mamais, Grækenland294748122602005-06-22
Erik Kramshøj, Danmark133255747852005-06-16
Gaukur Hjartarson, Island112144426612005-06-13
Rie Voetmann, Danmark72567459182005-06-13
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark61785049062005-06-12
Andres Wolff Fries, Danmark1190919092005-06-01
Julien Piette, Frankrig162776323702005-05-18
Westy Esbensen, Danmark1167416742005-05-04
Peter Iversen, Danmark1187118712005-05-01
Bjørn Kjellemyr, Norge3586224712005-05-01
Arild Hansen, Norge2321016932005-04-26
Martin Jessen, Danmark4916025322005-04-26
Jim Thagaard Hansen, Danmark183114823422005-04-20
Stuart A Reeves, Danmark122263722492005-04-20
Yeray Seminario, Spanien3689334842005-04-11
Miguel Avelino Suárez, Spanien3583022332005-04-11
José García Monzón, Spanien4728826212005-04-11
Hans Drostgaard, Danmark1183718372005-04-07
Leif Samuelsen, Danmark1171717172005-04-06
Shaun Robson, England122058420742005-04-04
Jimmy Skat Hansen, Danmark173312249552005-04-04
Terje Kolaas, Norge51203236932005-04-01
Sune Pedersen, Danmark1205720572005-03-30
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2420221982005-03-26
Tony Disley, Storbritannien2360318312005-03-25
Jørn Vinther Sørensen, Danmark4849123922005-03-18
Edvin Hansson, Sverige193189027372005-03-16
Thor Edgar Kristiansen, Norge41021029502005-03-14
Benoit Paepegaey, Frankrig132189119212005-03-07
Kim Fischer, Danmark224485332872005-03-07
Sander Bot, Holland5840318352005-02-24
Ingrid Grunwald, Tyskland61344143412005-02-21
Søren Ryge Petersen, Danmark1170717072005-02-06
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1209220922005-02-03
Dan Rasmussen, Danmark4982432482005-01-31
Thomas Stigfeldt, Danmark3904740212005-01-20
Alwin Schönenberger, Østrig2482027152005-01-13
Stefan Magnusson, Sverige3464719652005-01-03
Lars Lyngsø, Danmark2344018422004-12-26
Erik Van Bogaert, Belgien1177317732004-12-18
Stefan Hage, Sverige91821128642004-12-15
Mikael Nord, Sverige388558257202004-12-15
Torben Lund, Danmark5940041352004-12-15
Erik Schaumburg, Danmark1181518152004-11-29
Maris Jaunzemis, Letland71352923482004-11-26
Poul Erik Larsen, Danmark1222022202004-11-25
Ole Vognstoft, Danmark1150915092004-11-25
Lars Vilhelm Hansen, Danmark183047426732004-11-24
Thomas Kiørboe, Danmark1152915292004-11-23
Inger Skov, Danmark2522331072004-11-22
Ivan Jensen, Danmark1168916892004-11-21
Carsten Madsen, Danmark1400540052004-11-14
Geert Brovad, Danmark102797340152004-11-14
Erik Rosendaal, Holland1169216922004-11-11
Poul Reib, Danmark1231023102004-11-09
Steen Roed Hansen, Danmark101735322682004-11-08
Dennis Noel, Danmark1719871982004-11-08
Bjarne Streyffert, Danmark2407922092004-11-08
Raymond Galea, Malta1176517652004-11-08
Henrik Callesen, Danmark1194819482004-11-05
Gedser Fuglestation, Danmark1174717472004-11-05
Reint Jakob Schut, Holland4725120002004-10-31
Martin Holm, Danmark3923535302004-10-26
Lasse Braae, Danmark1317031702004-10-17
Philippe J. Dubois, Frankrig2511430102004-10-06
Dominique Verbelen, Belgien1254825482004-09-30
Virginia Escandell, Danmark1214621462004-09-07
Torsten Hansen, Danmark1160216022004-09-01
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2816644212004-08-16
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1239623962004-08-13
Jens Biltoft, Danmark1182718272004-08-01
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3718028222004-07-31
Einar Flensted-Jensen, Danmark1358235822004-07-25
Szabolcs Kókay, Ungarn1227522752004-07-22
Mogens Ribo Petersen, Danmark1204920492004-07-07
Ulrik Henneberg, Danmark2325618002004-07-07
Karen Lang, Danmark2484727402004-07-06
Martin Poulsen, Danmark1165016502004-07-04
Klaus Nellevang, Danmark2347418452004-06-25
John Steffensen, Danmark1223322332004-06-13
Lene Pedersen, Danmark1233823382004-06-01
Jelger Herder, Holland81496925442004-05-31
Tom Schlegel, Danmark2363422692004-05-17
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31195759962004-05-16
Henrik Carlsen, Danmark3666831972004-04-30
Ulla Henriksen, Danmark1109110912004-04-30
Tim Andersen, Danmark31136547912004-04-20
Hans Krabsen, Danmark1663366332004-04-03
Dennis Brandsborg, Danmark2397921862004-03-13
Robbin D. Knapp, Østrig1225222522004-03-11
Esben Østergaard, Danmark2483626332004-03-10
Henrik Stenholt, Danmark3675628352004-03-03
Lis Ravn, Danmark2474928232004-03-01
Leif Novrup, Danmark2492026502004-01-06
Gunnar Gundersen, Norge1322432242004-01-06
Carsten Hermann, Danmark1276527652003-11-28
Lasse Olsson, Sverige2383021602003-11-26
Michael Tiefenbach, Østrig1336833682003-11-26
Don Baccus, USA1227322732003-11-13
Tor A Olsen, Norge1241224122003-11-09
Jan Dresler, Danmark2436523092003-10-21
Svend Dybkjær, Danmark3982541642003-10-20
Vegard Bunes, Norge51134925452003-10-11
Jacob Alsted, Danmark1286628662003-09-15
Andreas Hagerman, Danmark204470230912003-08-28
Anna Bay Rask, Danmark1261626162003-07-25
Wilfried Hausmann, Tyskland2538031912003-07-19
Flemming Pedersen, Danmark1163716372003-06-28
Morten DD Hansen, Danmark1393839382003-05-30
Jørn Opsal, Norge1288428842003-05-30
Jacob Lund-Hansen, Danmark3649825712003-05-17
Thomas Jensen, Danmark1442044202003-05-17
Per Forsberg, Sverige1274427442003-05-17
Ronny Nilsen, Norge1361136112003-05-06
Pierre Unge, Sverige4996434712003-05-01
Ottenby fågelstation, Sverige2512228082003-04-18
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2445323212003-03-25
Rannvá Hansen, Færøerne1250125012003-03-25
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge91990724392003-03-09
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3515719642003-02-25
Håkan Sterner, Sverige2459126422003-02-14
Sakari Kauppinen, Danmark1517251722003-02-11
Claus Horneman, Danmark1397939792003-02-06
Maurizio Sighele, Italien1397839782003-01-29
Benny Jacobsen, Danmark2518027492003-01-21
Leo JR Boon, Holland31235066812003-01-13
Martin Eggen, Norge2369319402002-11-14
Søren Hjorth Andersen, Danmark71536730202002-10-29
Holger Sandfeldt, Danmark1203420342002-10-24
Peter Andreas Koch, Danmark3686926592002-10-12
Martin Scott, Storbritannien81162716522002-10-10
John Judge, Storbritannien2387119922002-10-08
Nick Lowton, Storbritannien2320217132002-10-08
Fredrik Kræmer, Norge102343943322002-10-02
Tim Brown, Storbritannien2409023342002-09-28
Graham Etherington, Storbritannien3513117372002-09-27
Deryk Shaw, Storbritannien1222322232002-09-12
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3672223302002-09-03
Thomas Hilkjær, Danmark2367619552002-09-03
Mike Richardson, Storbritannien2474427692002-08-05
Jim Willson, Storbritannien2376819182002-06-29
via Carsten Høeg, Danmark1260326032002-05-29
Andreas Gullberg, Norge1278027802002-05-13
Ricard Gutiérrez, Spanien81384919882002-04-28
Kelvin Jones, Storbritannien1307630762002-02-10
Bruce Mactavish, Canada1236323632002-01-30
Morten Jørgensen, Danmark3698630632002-01-21
Anita Pedersen, Danmark31387150552001-11-16
via Sune Jepsen, Danmark2673340492001-11-09
Alexander J. Lee, Danmark2426122592001-11-09
Kim Biledgaard, Danmark1316131612001-10-01

Der er i alt 1343 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.630 sek.
til toppen