Startside Leica Noctivid - ny kikkert fra Leica I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
 Artslister 


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Henrik Friis, Danmark17712494220622017-10-22
Axel Mortensen, Danmark873111104661092017-10-22
Henning Larsen, Danmark914206711622017-10-22
Lars Andersen, Danmark1239099118242017-10-22
Zbigniew Kajzer, Polen757624227672017-10-22
Troels Eske Ortvad, Danmark457231376612017-10-22
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark45128143822202017-10-22
Per Schans Christensen, Danmark41346173144212017-10-17
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark45717133121312017-10-17
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark24320398959882017-10-17
Gisela Nagel, Tyskland855524617722017-10-17
Martin Gottschling, Tyskland579131275732017-10-17
John Larsen, Danmark73471529663402017-10-17
Mateusz Matysiak, Polen202478423002017-10-16
Steen E. Jensen, Danmark917117120435502017-10-16
Julien Piette, Frankrig7847819842017-10-16
Morten Scheller Jensen, Danmark1660177191066912017-10-16
Klaus Malling Olsen, Danmark37105348778134002017-10-15
Eva Foss Henriksen, Danmark70871584550762017-10-14
Rodmund á Kelduni, Færøerne31940654355532017-10-14
Klaus Dichmann, Danmark31033733047162017-10-13
Dennis Olsen, Danmark16515073225112017-10-13
Eigil Ødegaard, Danmark49989926849102017-10-13
Felix Timmermann, Tyskland271697611862017-10-10
Anders Sydney Jensen, Danmark301494610742017-10-10
Stefan Tapio Ettestam, Sverige564188516312017-10-10
Paul Patrick Cullen, Danmark100474915028232017-10-08
Per Holmberg, Danmark25930735937332017-10-08
Keith Fox, Danmark495593926032017-10-08
Carl Bohn, Danmark43821602117572017-10-08
Thomas Garm Pedersen, Danmark86348198742017-10-07
Erik Biering, Danmark57463675852022017-10-06
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark56123105714952017-10-06
Mads Danielsen, Danmark49153307822017-10-06
Kis Boel, Danmark83357157702017-10-06
Bent Thøgersen, Danmark18118577934172017-10-05
Michael Frank Nielsen, Danmark36920897918522017-10-03
Henrik Pedersen, Danmark21019421462102017-10-03
Claus Halkjær, Danmark70598265249372017-10-02
Andreas Bruun Kristensen, Danmark5711346850152017-10-02
Anne Navntoft, Danmark30636465830572017-09-30
Lars Birk, Danmark26118957625962017-09-30
Johnny Madsen, Danmark28750272877562017-09-30
Birger Lønning, Danmark10917475548842017-09-28
Lars Grøn, Danmark1257286721632017-09-28
Johnny Salomonsson, Danmark28044575438922017-09-24
Hans Henrik Larsen, Danmark2055196603147312017-09-24
Erik Mølgaard, Sverige30226254734232017-09-18
Bjørn Frikke, Danmark1119464924892017-09-15
Bjørn Ginman, Danmark2479641872017-09-13
Lars Maltha Rasmussen, Danmark929076186712017-09-13
Per Kjær, Danmark17136386673742017-09-11
Helge Sørensen, Danmark1493193608883202017-09-08
Massimiliano Dettori, Holland1179707519902017-08-30
Henrik Brandt, Danmark10016922760842017-08-23
Hans Staunstrup, Danmark9614172028852017-08-23
Thomas Kuppel, Tyskland17167162017-08-21
Per Poulsen, Danmark43980818975872017-08-19
Niels Birkedal Thomsen, Danmark444381318792017-08-17
David Monticelli, Belgien10214748027572017-08-15
Asbjørn Jensen, Danmark10013638328662017-08-11
Christer Brostam, Sverige647584322482017-08-09
Erik Groth-Andersen, Danmark545686429242017-08-06
Lars Gabrielsen, Danmark8913439337592017-08-06
Lars Adler Krogh, Danmark10621405548472017-07-30
Carsten Holm Petersen, Danmark2568668662017-07-25
Carsten Gørges Laursen, Danmark162801838322017-07-20
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark554776518852017-07-14
Elly Hansen, Danmark203744953382017-07-13
Steffen Fahl, Danmark191781617042017-07-12
Flemming Pagh Jensen, Danmark311204112017-07-10
Niels Peter Møller Jensen, Danmark784627013912017-07-08
Jesper Michael møller, Danmark6472920542017-07-08
Vincent Legrand, Belgien12518767155982017-07-08
Simon Berg Pedersen, Danmark65490513157782017-06-30
Joachim Bertrands, Belgien623373616362017-06-29
Marcin Solowiej, Polen403645519402017-06-25
Morten Winness, Norge12912943122352017-06-24
Arne Giørtz-Behrens, Danmark372901112142017-06-23
Thomas Varto Nielsen, Danmark84267066338142017-06-18
Lars Falck, Danmark656996621522017-06-18
Erik Røjgaard, Danmark2170214492017-06-15
Jan Haaning Nielsen, Danmark11110359924592017-06-15
Lars Nielsen, Danmark13663662017-06-13
Arne Kiis, Danmark37544087138302017-06-12
Erling Krabbe, Danmark14210290546562017-06-12
Keld Jakobsen, Danmark855757720052017-06-12
Vagn Wendel Sørensen, Danmark14864862017-06-10
Ib Jensen, Danmark24739406669632017-06-10
Jørgen Kabel, Danmark13833001463952017-06-06
Luca Bergamaschi, Italien320449532017-06-03
Jens Paulsen, Danmark443401517982017-06-01
Jens Kirkeby, Danmark535437730922017-06-01
Otto Samwald, Østrig17616501527322017-06-01
Allan Haagensen, Danmark161856835352017-06-01
Karin Gustausen, Danmark91086053332017-05-27
Lars Paaby, Danmark293212422402017-05-25
Erik Rosendahl, Danmark415186072017-05-25
Villy Pedersen, Danmark161734015372017-05-19
Frits Rost, Danmark12819629722017-05-18
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark48574359840812017-05-17
Knud Pedersen, Danmark576107551765352017-05-16
Steen Øllgaard, Danmark523071224432017-05-15
Finn Bro, Danmark131757222722017-05-10
Peter Petersen, Danmark210369252017-05-08
Lars Witting, Danmark347152733842017-04-17
Troells Melgaard, Danmark597960228262017-04-15
Asger Røjbek Sørensen, Danmark14534532017-04-15
Allan Kjær Villesen, Danmark36334422367662017-04-15
Arne Borg Rasmussen, Danmark5942724532017-04-12
finn henriksen, Danmark1054179542017-04-10
Palle Sørensen, Danmark10813712335992017-04-08
Johan Christian Homann, Danmark637999262017-04-08
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige15717910627882017-04-06
Torben Juul Hansen, Danmark14524522017-04-06
Jørgen Munck, Danmark547122551442017-04-05
Carsten Siems, Danmark39148054441042017-04-04
Chris van Rijswijk, Holland3231310892017-04-01
Frank Abrahamson, Danmark635829333162017-03-29
Peter Bonne Eriksen, Danmark26923818025212017-03-28
Kim Duus, Danmark11413884526852017-03-23
Gábor Bodor, Ungarn131363915892017-03-22
Helle Kjær Erichsen, Danmark192119316952017-03-16
Jan Skrubbeltrang, Danmark888896082952017-03-15
Per Boye Svensson, Danmark1167041823012017-03-15
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark3296715872017-03-14
valdemar overgaard petersen, Danmark12732732017-03-06
Claus Andersen, Danmark13543542017-03-02
Tommy Kaae, Danmark405584541682017-02-28
Henry Lehto, Finland869274119772017-02-23
Arie Ouwerkerk, Holland9921469459212017-02-07
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10314633944682017-02-04
Peter Stronach, Storbritannien10525315142017-01-27
Rune Sø Neergaard, Danmark779940600149992017-01-25
Eigil Larsen, Danmark9710137423972017-01-21
Morten Rasmussen, Danmark635500924222017-01-20
Zsolt Ampovics, Ungarn4563918222017-01-11
Ralph Martin, Tyskland1461255752017-01-02
Silas K.K. Olofson, Færøerne1485197633149802016-12-22
Tine Jensen, Tyskland836006182016-12-12
Christian Andersen Jensen, Danmark45269094152292016-12-11
John Jensen, Danmark473350013432016-12-11
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn212980218512016-12-06
Antoine Joris, Belgien446168520642016-12-05
Andreas Bennetsen Boe, Danmark1356965749652016-12-03
Jens Kildemoes, Danmark525468192016-11-30
Anni Nielsen, Danmark6512698341842016-11-29
Brian Rasmussen, Danmark9749713392016-11-27
Jesper Schade, Danmark15455452016-11-22
Conny Jensen, Danmark151155520172016-11-21
steen jørgensen, Danmark1150896012016-11-18
Lars Jensen, Danmark21937806845012016-11-16
finn folkvardsen, Danmark111511620632016-11-15
Jens Søgaard Hansen, Danmark653116952792402016-11-14
Gerner Majlandt, Danmark16334822867392016-11-10
Michael Hansen, Danmark1044316342016-11-10
Ole Krogh, Danmark1224279068797662016-11-08
Peter Nielsen, Danmark339669659115142016-11-08
Morten Bentzon Hansen, Danmark8316347245012016-11-06
Arne Torkler, Danmark161058022742016-11-06
Rony Livne, Israel14664662016-10-31
Ivan Sjögren, Sverige764912613432016-10-27
Ole Hetland, Danmark496745255512016-10-22
Christian Rørdam, Danmark434135227792016-10-22
Niels Behrendt, Danmark678968127492016-10-22
Tore Vang, Norge559906176782016-10-20
Jens Mikkel Lausten, Danmark153329684562016-10-13
Torben Sebro, Danmark577912730012016-10-08
Szilard J. Daroczi, Rumænien517230524442016-09-24
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark427648642016-09-20
Ole Bo Olsen, Danmark372566516312016-09-12
ragnar smith, Danmark9625031172016-09-11
Matthieu Canévet, Frankrig192250820932016-09-10
Sune Riis Sørensen, Danmark16129361944592016-09-05
Hans Erik Jensen, Danmark1047416922016-07-27
Ib Fagerlund, Danmark13393392016-07-25
Torben Lyng, Danmark191565316662016-07-23
Morten Christensen, Danmark648438544342016-07-20
Stefan Pfützke, Tyskland7010075033152016-07-15
Brian Christoffersen Skræm, Danmark421037572016-07-15
Svitlana Tkach, Danmark26694312016-07-12
jette østergaard danielsen, Danmark15375372016-07-08
Søren Kristoffersen, Danmark1249168615886112016-07-03
Poul Holm Pedersen, Danmark333815124432016-07-03
Steen Egholm Engelbøl, Danmark21111758942016-06-29
Per Schiermacker-Hansen, Danmark10015264643292016-06-24
Esper Boel, Danmark317157342016-06-18
Knud Nielsen, Danmark18618612016-06-16
Anders Hammergart, Danmark8215987035152016-06-04
Peter Zeller, Schweiz9797215282016-06-03
Christian Leth, Danmark5613497541342016-06-01
Henrik Asbjørn Pedersen, Danmark211472377912016-05-27
J Ole Andersen, Danmark432673413532016-05-24
Hugo Touzé, Frankrig528196752016-05-22
Aurélien Audevard, Frankrig52479941433822016-05-22
Maximilian Fader, Tyskland12872872016-05-15
Hans Henrik Bay, Danmark502420317902016-05-12
Bo Lassen Christiansen, Danmark423218592016-05-12
Damien Gailly, Belgien1112811282016-05-11
Martin Strømkjær, Danmark3330712642016-05-10
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark929900523492016-05-09
Stano Harvančík, Rumænien13973972016-05-03
Mikkel Holck, Danmark23331949539922016-04-21
Erik Bogh Nielsen, USA979683623952016-03-19
Michael Hofmann Caspersen, Danmark15085082016-03-08
Tor Olsen, Norge263002623842016-03-01
Dominik Becker, Tyskland6584913012016-03-01
Oz Horine, Israel477353428622016-02-29
Lars Halkjær, Danmark428888402016-02-26
Tommy Bjørk, Danmark5411311072016-02-16
Bjørn Kjellemyr, Norge13083082016-02-14
Torben Lund-Hansen, Danmark528697722016-02-12
Frédéric Jiguet, Frankrig567547523372016-02-02
Kai Lindegaard, Danmark215328982016-01-08
Søren Nancke, Danmark101374627742016-01-02
Zoltan Baczo, Danmark6497712792015-12-31
Mathieu Bally, Schweiz1123712372015-12-22
Mikkel Thorup, USA423556402015-12-17
Tony Søholm Larsen, Danmark222075513482015-12-05
Mikkel Høegh Post, Danmark24141786164272015-12-02
Lasse Patrick Simensen, Norge324569042015-11-16
Anders Østerby, Danmark335645465172015-11-13
Neer Div Bankoti, Indien14134132015-11-12
Rainer Christian Ertel, Tyskland402356511302015-11-05
Eric Didner, Frankrig19718751520902015-10-24
Heidi Frederiksen, Danmark2254914992015-10-02
Martin Lund, Danmark41079234092015-09-29
Philip Dam, Danmark14924922015-09-28
Niels Evald Jensen, Danmark2229713362015-09-19
Niels Lech Pedersen, Danmark13323322015-09-14
Jan Jörgensen, Sverige9982814712015-09-11
Søren Kristensen, Danmark899230636482015-09-08
Lisbeth Bech, Danmark637437572015-09-04
Jens Thalund, Danmark2177160864620372015-09-04
Bo Tureby, Danmark57995987358462015-09-01
Jens Brandt, Danmark14964962015-08-29
Nikolaj Thomsen, Danmark925783762015-08-20
Thorsten Stegmann, Tyskland1129512952015-08-14
Lars Erdmann, Danmark17997992015-08-07
Mikkel Bello Andreasen, Danmark13623622015-08-07
Erik Christophersen, Danmark4443424732015-07-19
Maciej Buchalik, Polen1161816182015-07-19
Henrik F. Nielsen, Danmark5110000844572015-07-10
Arvid H Anthonsen, Norge29141567722015-07-07
Rie Jensen, Danmark310483712015-07-02
Daniel Pettersson, Sverige32444221630092015-07-02
Morten Müller, Danmark201661714882015-07-01
Fabian Schneider, Schweiz526101321702015-06-29
Daniel Mauras, Frankrig1129812982015-06-23
Svend Fischer-Nielsen, Danmark16226222015-06-23
Per Finn Nielsen, Danmark6810719140262015-06-23
Jan Andruszkow, Danmark4300410932015-06-22
Hendrik Weindorf, Tyskland7411417830782015-06-17
Morten Dehn, Danmark7660416762015-05-28
Lars Andersen, Danmark434924620472015-05-22
Rasmus Due Nielsen, Danmark131835121382015-05-21
uffe jensen, Danmark14734732015-05-11
Lars Juul Pedersen, Danmark272828116482015-04-30
Peter Rodemann, Danmark5738728532015-04-17
Aleks Lund, Danmark1150315032015-04-11
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark1466947932015-03-26
Elmer Pedersen, Danmark332415117372015-03-23
András Fodor, Ungarn568181244412015-03-10
Finn Nørregaard, Danmark10525210012015-03-09
Helle Dyrting, Danmark1991999722015-03-07
Julien Mazenauer, Schweiz4262910682015-02-18
David Andersson, Sverige12812841120772015-02-14
jules phillips, Danmark1124012402015-01-25
Nis Lundmark Jensen, Danmark20632378939412015-01-09
Brahim Birds, Marokko3239211412014-12-19
Mikael Nord, Sverige548716128992014-12-14
Marcel Klootwijk, Holland3445017302014-11-28
Franziska Guepner, Tyskland3499717472014-11-18
Jens Röw, Tyskland1272327232014-11-17
Mads Herbøl, Danmark2511342162014-11-13
Ole Skrubbeltrang, Danmark6549713842014-11-13
Chris Baines, Storbritannien131386716682014-11-10
Richard Bonser, England19628842436852014-10-28
Finn Laugo Sørensen, Danmark23229019434012014-10-16
erik van bogaert, Belgien1126212622014-10-16
Bengt Bengtsson, Sverige141913734322014-10-14
Jonna Lindegård, Danmark6506511482014-10-12
John Frikke, Danmark271849715122014-10-11
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark6979639692014-10-09
Carl Søndergaard, Danmark6905923182014-10-03
Henrik Laust Bøhmer, Danmark5410838555732014-09-29
Ulla Paulsen, Danmark182027622922014-09-12
Christian Terp, Danmark4391714242014-08-29
Tommy Holmgren, Sverige11615054982362014-08-25
Lars Frede Petersen, Danmark218839572014-08-25
kai nissen, Danmark101101316472014-08-18
Kjeld Lund, Danmark121465831492014-08-13
Thomas Elbek, Danmark6557511142014-08-11
Rud Lynge, Danmark1131313132014-08-04
Luca Boscain, Italien161340711342014-07-31
Johannes Rydström, Sverige21824431531082014-07-29
Kim Mogensen, Danmark3346612642014-07-28
Tomas Lundquist, Sverige20729877035562014-07-10
Graeme Joynt, England3249211572014-06-27
Arnold Georg Houmann, Danmark273277830402014-06-26
Lars Rostgaard, Danmark22227437648562014-06-13
Henrik Hougaard Larsen, Danmark81076120972014-06-10
Thomas Kehlet, Danmark669314227232014-06-06
Claus Vind-Andreasen, Danmark202554324692014-06-05
Rami Mizrachi, Israel121294915762014-06-03
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2261433173522014-05-27
Jens Jørgen Andersen, Danmark17731601670072014-05-22
Søren Vinding, Danmark1338072612922014-05-13
Kasper Anias Møller, Danmark15685682014-05-09
Bo Valeur, Danmark8608510922014-05-02
Peter Brostrøm, Danmark554920324542014-05-02
Johannes Ferdinand, Tyskland131353321212014-04-28
Benjamin Steffen, Tyskland191619614832014-04-24
Tom Conzemius, Luxembourg318188752014-04-23
Fredrik Ström, Sverige541179262014-04-18
Torben Sylvest Jensen, Danmark5511712982014-04-11
Tommy Karlström, Sverige2185411082014-04-10
Jan Helbo, Danmark867063325842014-04-06
Lauge Fastrup, Danmark202433823052014-04-03
Bjarne Hemmingsen, Danmark151513415852014-04-03
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark219509752014-04-03
Ole Zoltan Göller, Danmark47868010081322014-03-28
Magnus Corell, Sverige1130913092014-03-25
Ronny Malm, Sverige406263624302014-03-16
Karsten Busk Laursen, Danmark17677672014-03-04
Mark Walker, Danmark1017993720942014-03-02
Freddy Rosning, Danmark283476330902014-02-20
Charlotte Christel Jønsson, Danmark323869462014-02-14
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3377420682014-02-12
Jean-Pierre Jordan, Frankrig413444417902014-02-08
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark7820420652014-02-02
Poul-Henrik Bergmann, Danmark1107810782014-02-02
Stephan Skaarup Lund, Danmark15022644451142014-01-27
Janni Christoffersen, Danmark7563511162014-01-21
Christian Michael Villadsen, Danmark11793910452014-01-08
Steen Winkel, Danmark14893610222014-01-07
Leif Høgh Olsen, Danmark72379589766382014-01-06
Åge Mathias Matthiesen, Danmark91602029762014-01-04
Jonas Holmqvist, Sverige131470918182014-01-03
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark101056530842014-01-03
Gert Rasmussen, Danmark554607016642014-01-02
Anders Bojesen, Danmark121852545972013-12-31
Thorkil Brandt, Danmark141846017602013-12-29
Jeppe Bundgaard, Danmark91671240362013-12-29
Rene Rantzau, Danmark233615154762013-12-29
Kim Fich Larsen, Danmark17807802013-12-27
Arne Volf, Danmark12219330249412013-12-27
Henrik Kisbye, Danmark49952927462882013-12-24
Kenneth Bach Christensen, Danmark584926738792013-12-23
John Kyed, Danmark13926763094732013-12-22
Johan Stenlund, Sverige5465113092013-12-20
Espen Lie Dahl, Norge456906226552013-12-17
Dubois Laurent Yves, Frankrig2229612452013-12-17
René Larsen, Danmark7510498533302013-12-15
Lars Rudfeld, Danmark423962520892013-12-13
Janis von Heyking, Sverige522891511952013-12-12
Rolf Danielsen, Danmark1304430442013-12-12
Karina Jensen, Danmark1190819082013-12-10
Anders Roel, Danmark111276221042013-12-10
Anton Herrig Liebermann, Danmark81465844902013-11-29
Thomas Jensen, Danmark81121218602013-11-29
Petri Kuhno, Finland3347912302013-11-21
Julia Zeitzer, Danmark1108210822013-11-12
Micha A Neumann, Danmark17087082013-11-12
Jakob Dall, Danmark8416867243692013-11-09
mats svensson, Sverige4487213172013-11-09
Stig Linander, Danmark11115700262002013-11-07
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2349317512013-11-06
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3689330662013-11-04
Emil Fich Larsen, Danmark7770214942013-11-04
Torben Olsen, Danmark2931361812013-11-02
John Pedersen, Danmark10316105245722013-11-02
Niels Poul Dreyer, Danmark40647075631732013-10-29
Jakob Engelhard, Danmark192696333252013-10-23
Per Vindis, Danmark456115532262013-10-23
John G. Dinesen, Danmark374952722212013-10-22
Jon Lehmberg, Danmark12015752039932013-10-22
Mads Elley, Danmark172775029392013-10-21
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91555827742013-10-20
Frank Desting, Danmark456922330032013-10-20
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien52181616743572013-10-16
Jens Wiberg, Danmark10962117812013-10-14
Patric Lorgé, Luxembourg132753435822013-10-10
Hamid Yadane, Marokko536889532013-10-07
Hampus Lejon, Sverige122002026782013-10-07
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10115456728092013-10-07
Lise Nielsen, Danmark1332833282013-10-06
Alen Ploj, Slovenien6710314042013-10-04
Mogens Neergaard, Danmark218799882013-10-03
Ingar Støyle Bringsvor, Norge323340216722013-10-01
Ole Kristjansen, Danmark3452417782013-09-29
David Boertmann, Danmark468722236902013-09-27
Josh Rhys Jones, England325739132362013-09-27
Wolfgang Jakob, Tyskland3492318902013-09-24
Greg McIvor, Sverige172949020772013-09-20
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark295766828892013-09-19
Klaus K. Nielsen, Danmark2515741882013-09-18
Marcin Faber, Polen318307942013-09-17
Vicky Knudsen, Danmark1209920992013-09-17
kurt jensen, Danmark19519512013-09-17
Finn Nielsen, Danmark18588582013-09-15
Christian Eilers, Danmark485457419622013-09-11
Dave Barnes, Danmark5526221122013-09-05
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3382015742013-09-05
Jure Novak, Slovenien19779772013-09-02
Richard Burzynski, Danmark424256620652013-08-29
Robert Paepke, Sverige729446441122013-08-29
Carsten Lundberg, Danmark3327513522013-08-28
Charlotte Thomsen, Danmark3750935622013-08-28
Peter Bundgaard, Danmark61088944122013-08-26
Jens Eriksen, Danmark7216091253402013-08-26
Steve Klasan, Tyskland324163424782013-08-22
Tonny Papillon, Danmark172165123892013-08-22
Henning Krog Søndergaard, Danmark1127212722013-08-22
Peter Halkier, Danmark212922721682013-08-22
Allan Gudio Nielsen, Danmark111771728852013-08-15
Birthe Kirk Gawinski, Danmark3298812582013-08-09
Thomas Kuppel, Tyskland6733415212013-08-08
Stefan Stürup, Danmark4435017532013-08-08
Oluf Lou, Danmark41468951532013-08-02
Vagn Freundlich, Danmark9513455530122013-07-27
sissel fossat, Danmark1108110812013-07-11
Jonas Landolt, Schweiz1315031502013-07-10
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark19079072013-07-06
Pasi Parkkinen, Finland16624046731772013-07-03
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark457647760232013-06-30
John Jørgensen, Danmark6526910552013-06-30
Rolf Nagel, Tyskland202599320162013-06-24
Leif Bolding, Danmark91121018162013-06-22
Daniel König, Tyskland744437952013-06-22
Henning Rose Sørensen, Danmark11618234224892013-06-19
Karsten Mose, Danmark2189210132013-06-18
Jan Durinck, Danmark224354336072013-06-17
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1338633862013-06-14
Ole Amstrup, Danmark25238950545652013-06-11
Szabolcs Kókay, Ungarn61095728342013-06-09
Christian Ljunggren, Sverige111378717062013-05-27
Brahim Mezane, Marokko7732413772013-05-26
Johanna Hartmann, Danmark1199119912013-05-23
Jacob Breson Neumann, Danmark191815814992013-05-23
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5570215572013-05-22
David B. Collinge, Danmark111863831012013-05-21
Ken Sievertsen, Danmark1822582252013-05-21
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark233215529562013-05-19
Troels M. Krogh, Danmark1115911592013-05-15
Rune Bisp Christensen, Danmark15824242937282013-05-15
Anders Wiig Nielsen, Danmark253845650112013-05-13
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12419816767152013-05-11
Tommy Studsholt Christensen, Danmark375602123532013-05-10
Jens Kristian Kjærgård, Danmark42989005868892013-05-07
Benny Nørgaard, Danmark1150515052013-05-02
Willy Jørgensen, Danmark18648642013-04-30
Kent Olsen, Danmark389098777192013-04-30
Henrik Baktoft, Danmark2390523382013-04-30
Franck Ishøi, Danmark333710522362013-04-17
Hjalte Kjærby, Danmark2450224592013-04-14
Stephen McAvoy, Irland5535615012013-04-14
Klaus Schak Laursen, Danmark3669136072013-04-13
Finn Carlsen, Danmark295277330782013-04-11
Anna Kjøller, Danmark1151715172013-04-10
Zbyszek Kajzer, Polen17847842013-04-08
Kirsten Jæger, Danmark1131913192013-04-08
Sebastian Klein, Danmark91394145922013-04-08
Thomas J. Simonsen, Danmark467239931302013-04-04
David Erterius, Sverige29438623236262013-04-02
Anders Bacher Nielsen, Danmark20113960123052013-04-02
Sven Dall, Danmark2281217772013-03-31
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark222225023242013-03-28
Benny Rytter, Danmark1152715272013-03-27
Michael Køie Poulsen, Danmark233340844492013-03-25
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark9634314902013-03-25
Markus Tallroth, Sverige8013244737952013-03-22
Peter Dam, Danmark14121504730962013-03-18
Ivan Sjögren, Sverige616081216742013-03-16
Jonas Halberg, Danmark3347214312013-03-08
Hans Lind, Danmark122730144112013-03-05
Christian Michael Mortensen, Danmark1207820782013-03-01
Mette H. H. Hansen, Danmark4633632002013-02-28
Søren Garder Brask, Danmark214257832013-02-28
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark4356011232013-02-25
Anne Themsen Flindt, Danmark1127512752013-02-21
Gert Sørensen, Danmark1122912292013-02-20
Tormod Amundsen, Norge182214625052013-02-19
Kristoffer Hansen, Danmark61175228382013-02-18
Flemming Lang, Danmark81578834412013-02-14
Morten Jenrich Hansen, Danmark333914837542013-02-13
Terje Kolaas, Norge354545424052013-02-12
Søren Skov, Danmark57698968539692013-02-12
Karsten Garcia Pedersen, Danmark8578310562013-02-11
wally morell, Danmark1122912292013-02-10
Hjalte B. Johansen, Danmark8942026282013-02-03
Trösch Stephan, Schweiz2273415532013-02-01
Miska Nyúl, Ungarn17347342013-01-29
Thyge Enevoldsen, Danmark19539532013-01-28
Chr. G Nielsen, Danmark1185118512013-01-26
Knud Jørgen Olsen, Danmark6807723962013-01-23
Jan Fischer Rasmussen, Danmark546104627752013-01-22
Benny Haahr, Danmark556536027622013-01-17
Poul West Lauritsen, Danmark19909902013-01-14
Christoffer Elias Kaae, Danmark426207542013-01-08
Søren Peter Pinnerup, Danmark51091636982013-01-07
Benny Steinmejer, Danmark1160616062013-01-02
Svend Erik Frandsen, Danmark528648731232012-12-29
Niels Jørgen Askirk, Danmark14344342012-12-23
Harry J Lehto, Finland5714506151212012-12-21
Anders Bræstrup, Danmark1151515152012-12-17
Svend Rønnest, Danmark12916611637092012-12-09
Otto Madsen, Danmark2243814482012-12-05
Mads Syndergaard, Danmark16436432012-12-04
Jesper Johannes Madsen, Danmark1181218122012-11-28
Andreas Petersen, Danmark293768046072012-11-19
Kennerth Kristensen , Danmark2338917222012-11-14
Poul Ulrik, Danmark1176417642012-11-08
jesper nexø arvesen, Danmark4381411662012-11-07
Lasse Strandgaard, Danmark5956127202012-10-26
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1329532952012-10-25
Torben Laursen, Danmark333964429202012-10-23
Henrik Dissing, Danmark1125912592012-10-18
Erhardt Ecklon, Danmark5612888746512012-10-12
Niels-Christian Christensen, Danmark4485715422012-10-07
Torben Back Sørensen, Danmark19519512012-10-07
Henrik Mikkelsen, Danmark5210694955612012-10-03
Per Huniche Jensen, Danmark194010699312012-10-01
Carsten Egevang, Guinea3428819692012-09-23
Leif Holmskov, Danmark183013931272012-09-23
Poul Thrane, Danmark142844051202012-09-18
Gert Jeppesen, Danmark14419514854082012-09-15
Klavs Frandsen, Danmark215898792012-09-12
Peter Lauritzen, Danmark4333312982012-09-12
Bent Carstensen, Danmark244224247952012-09-09
Gabor Graehn, Danmark326189322012-09-06
Rafael Armada, Spanien2301818152012-08-30
André Riis Ebbesen, Danmark264620924312012-08-30
Bjørn Erik Hellang, Norge3360513232012-08-27
Mogens T. Kofod, Danmark2220611752012-08-26
Lasse Olsson, Sverige232480422972012-08-20
Wout De Rouck, Belgien2333619062012-08-20
Michael Grell, Danmark31279173862012-08-20
Terry Townshend, Storbritannien7912239144192012-08-20
Terje O. Nordvik, Norge4791930632012-07-27
Alex Sand Frich, Danmark4510325945812012-07-16
Johannes Christian Harbou, Danmark789050831432012-07-16
Peter Østrup Jensen, Danmark1116711672012-07-16
Jonas Gildebro, Danmark18468462012-07-16
Søren Nygaard, Danmark7015991652762012-07-15
Michael Schwalbe, Danmark122437330592012-07-08
Christian Martin Glahder, Danmark131264816902012-06-26
John Mikkelsen, Danmark2210311822012-06-26
Frode Jacobsen, USA465039118282012-06-23
Raphaël Lebrun, Belgien2770352992012-06-21
Omar Runolfsson, Island131287218362012-06-20
Bo Jensen, Danmark11111926821192012-06-19
Jan Speiermann, Danmark399060357932012-06-15
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark172011916212012-06-15
Torkild Kristensen, Danmark374446224252012-06-07
Martinez Jonathan, Frankrig24527164323802012-06-05
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark396358038272012-06-01
Daniela Gruber, Tyskland428409052012-05-31
Nikolaj Noel Christensen, Danmark345396531242012-05-31
Andreas Guldager, Danmark131388816382012-05-30
Benny Kristensen, Danmark12322891937642012-05-23
Benoit Nabholz, Frankrig141731224672012-05-23
Palle Hove Christensen, Danmark3452816972012-05-21
John Mikkelsen, Danmark1152615262012-05-21
André Julinder, Sverige3388619602012-05-14
Jesper Høy Hansen, Danmark3296514932012-05-11
Jan Mogensen, Danmark293523924412012-05-09
tue hartmann, Danmark17397392012-05-06
Niels Frost, Danmark1183518352012-04-29
Kim Aaen, Danmark5412449555962012-04-19
Kjeld Pedersen, Danmark1109410942012-04-17
Mattias Nordlund, Sverige4642022592012-04-17
Christophe CAPELLE, Frankrig8860415832012-04-14
Thomas Bernhardsson, Sverige8610546918912012-04-13
Ole Skrubbeltrang, Danmark3336315102012-04-12
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark141643814522012-04-11
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33937210330962012-04-09
Bent Nielsen, Danmark6485011022012-04-09
Domen Stanic, Italien141792619142012-04-08
Reto Burri, Schweiz121425817562012-04-06
Jesper Sonne, Danmark131872322512012-03-30
Steen Christensen, Danmark4515020752012-03-30
Frank Simonsen, Danmark112442938982012-03-29
Eirik Nydal Adolfsen, Norge1131813182012-03-29
Susanne Jepsen, Danmark14720930153232012-03-23
Martin Høj Hansen, Danmark16296292012-03-22
Anders Tørressen Hangaard, Norge51141237782012-03-21
Michael Mosebo Jensen, Danmark12428080283842012-03-20
Tobias Berger, Sverige434759822562012-03-20
Kjetil Schjølberg, Norge345997145852012-03-12
Steen Reimers, Danmark111882429192012-03-11
Flemming Ahlmann, Danmark6013714466692012-03-10
Claus Johansson, Danmark161818214342012-03-09
Mogens H. Foder, Danmark18768762012-03-07
Clausjannic Labuz, Danmark11019377458362012-03-06
Kurt Prentow, Danmark71445929722012-02-28
Mathieu Bally, Schweiz354291825532012-02-26
Jan Jespersen, Danmark71111719902012-02-24
Nicolas Pierre Beyer, Danmark1103510352012-02-24
Leander Khil, Østrig224363030662012-02-22
Malte Christensen, Danmark1116811682012-02-21
Stefan Hage, Sverige3514423942012-02-16
Svend Nørgaard, Danmark111338321752012-02-16
Henrik Poulsen, Danmark2224413142012-02-13
Steve Nuttall, England1111411142012-02-12
Rune Bjerre, Danmark347539747412012-02-12
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark244713140002012-02-12
Michael Sørensen, Danmark6632420252012-02-10
Mark Desholm, Danmark1279827982012-02-06
Vagn Gjerløv, Danmark318297562012-02-06
Stefan Cherrug, Sverige192508618992012-02-06
Allan Helge Nolte, Danmark2287319422012-02-06
Lars Ernst, Danmark17177172012-02-02
kim jespersen, Danmark2163610422012-01-31
Henrik Just, Danmark7412421838662012-01-26
Yann Kolbeinsson, Island183654528152012-01-25
Marcus Erik Danielsson, Sverige141323716112012-01-12
Kris De Rouck, Belgien1103010302012-01-08
Thomas Hultquist, Sverige3543423332012-01-07
Jacob Sterup, Danmark223759033802012-01-04
Jakob Hochuli, Schweiz8929518392011-12-30
Egon Iversen, Danmark2451827802011-12-29
Kurt Vogt, Danmark27176489002011-12-27
Jens Ole Byskov, Danmark453125719832011-12-24
Julian Guy Bell, Norge1151115112011-12-23
Vlad Cioflec, Rumænien6623914522011-12-22
Jan Kåre Ness, Norge72557467262011-12-14
Niels Jarnum, Danmark6643025402011-12-13
Jens Ballegaard, Danmark61106738322011-12-11
Lars Smith, Danmark172915542422011-12-09
Stinne Aastrup, Danmark4580220242011-12-05
Kresten Hansen, Danmark2260517172011-12-01
Kristian Poulsen, Danmark2242614802011-11-18
Pete Antrobus, England3464420072011-11-16
erik ehmsen, Danmark10978715032011-11-16
morten jønck, Danmark326609402011-11-12
Alf Petersson, Sverige427455940142011-11-02
Albert J. de Jong, Holland1147914792011-11-01
Nicki Sørensen, Danmark567650624102011-10-31
Hugh Harrop, Skotland2379219672011-10-26
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark91130815052011-10-25
Claus Lunde Pedersen, Danmark101192415562011-10-25
Kristian Laustsen, Danmark5852621402011-10-23
Jørn Vinther Sørensen, Danmark111972831592011-10-20
Leif Pedersen, Danmark284573323232011-10-16
Iben Hove Sørensen, Danmark1408540852011-10-15
Dan Bruhn, Danmark2334219962011-10-13
Dominic Mitchell, Storbritannien171950017822011-10-10
michael jürgensen, Danmark1171317132011-10-09
Jan Eske Schmidt, Danmark245443244812011-10-08
Steen Drozd Lund, Danmark101573222102011-10-07
Henrik Knudsen, Danmark194804446792011-10-05
Richard Ek, Sverige366676547522011-10-03
Allan Prang, Danmark1295929592011-10-02
Martin Rivero, Danmark2323418082011-10-01
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71548626932011-10-01
Anders E. Sørensen, Danmark12524318850362011-10-01
Benjamin Gnep, Tyskland2208311262011-09-30
Jesper Segergren, Sverige2366020652011-09-27
Per Hirslund, Danmark16906902011-09-25
Maurizio Sighele, Italien9777515482011-09-25
Christian Axelsen, Danmark468377259362011-09-25
Thurel Julien, Gambia13213815617452011-09-18
Jens Ryge Petersen, Danmark214345731992011-09-16
Bent Staugaard Nielsen, Danmark71055419732011-09-05
Søren Harding, Danmark866865547542011-08-30
Jonn Leffmann, Sverige141830618752011-08-22
Christoph Moning, Tyskland141379913102011-08-20
Jesper Brinkmann, Danmark183296628282011-08-17
nick petersen, Danmark4452412612011-08-16
david drangsland, Norge162412426222011-08-13
Aage Kabbelgaard, Danmark1124712472011-08-12
John Dreyer Andersen, Danmark253920623402011-07-31
Wolfgang Trimmel, Østrig1258425842011-07-29
Jeppe Berthelsen, Danmark18498492011-07-27
Kurt Willumsen, Danmark16616612011-07-27
Knud Kjeldsen, Danmark19239232011-07-27
Anders Søgaard, Danmark12924007935912011-07-17
Yoav Perlman, Israel152727225372011-07-14
Hallgeir Fisketjøn, Norge8825116232011-07-07
Jens Overgaard Christensen, Danmark9416074337612011-07-01
Felix Jachmann, Tyskland2271714012011-06-24
Rasmus Hald, Norge2228512452011-06-17
Aidan G. Kelly, Irland2363121002011-06-14
Peter Lyngs, Danmark247051058362011-06-04
Maarten Zorgdrager, Holland6860817542011-06-02
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1145114512011-05-24
Thomas Maul, Danmark869853120162011-05-16
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1182218222011-05-12
Oskar Nilsson, Sverige2306117312011-05-09
Jørgen Dam, Danmark24542789835512011-05-04
Klaus Bjerre, Danmark345873738082011-05-04
Paul Jacobsen, Danmark1187818782011-04-23
Claus Boe Tøndering, Danmark2239413492011-04-19
Luca Andrei Dehelean, Rumænien141874420322011-04-06
Thomas Nielsen, Danmark203111533052011-03-24
Gabriel Schuler, Schweiz16931146735222011-03-23
Lars Petersson, Sverige18508502011-03-19
Lars Laursen, Danmark1197919792011-03-10
Brian Thomsen, Danmark5610919772011-03-08
Kristian Ribers, Danmark19659652011-02-27
Lee Victor Gregory, Storbritannien2414223962011-02-21
Bo Thyge Johansen, Danmark1333233322011-02-16
Martin Kviesgaard, Grønland295577237402011-02-13
Svend Erik Olesen, Danmark1197719772011-02-10
Martin Oomen, Sverige142086119572011-02-07
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71487030152011-02-03
Tim Hesselballe Hansen, Danmark72263850372011-01-30
Kai Gauger, Tyskland101493819802011-01-27
Martijn Bunskoek, Holland101204313672011-01-27
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1156115612011-01-23
Thomas Riedel, Danmark4629424982011-01-14
René Christian Hansen, Danmark1127612762011-01-13
Torben Jepsen, Danmark131851420462011-01-13
Bo Svensmark, Danmark71532346752011-01-10
Odysseas Tsimoulis, Grækenland253634618522011-01-09
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark1106010602011-01-08
Hans Gleie, Danmark2383521362010-12-29
Johan Stenlund, Sverige437990636042010-12-20
Chris Romeiks, Tyskland142325123062010-12-12
Cristian Jensen Marcet, Danmark367412440842010-12-10
Ies Meulmeester, Holland121793518512010-12-03
Bo Sonne Sørensen, Danmark295702345522010-11-24
Seamus Enright, Irland2495639122010-11-21
Martin Roost, Schweiz2271315432010-11-07
Hans Larsson, Sverige357944345162010-11-07
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark457109730712010-10-29
Kurt Bredal Christensen, Danmark113109968122010-10-28
Bjørn Grøn, Danmark4617024412010-10-27
Dirk Van Gansberghe, Italien202106815182010-10-21
Knud Erik Christensen, Danmark1253325332010-10-20
Aron Andersson, Sverige4479614422010-10-20
Stéphane Bocca, Belgien2422824672010-10-19
Jurgen Lehmann, Finland1143514352010-10-12
Knud N. Flensted, Danmark162826229792010-10-10
Tomas Svensson, Sverige447452538872010-10-08
Søren Gjaldbæk, Danmark2417922062010-09-29
Henrik Mouritsen, Tyskland82127041072010-09-29
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3430714972010-09-28
Ole Lorenzen Post, Danmark1213121312010-09-27
Leo Heemskerk, Holland1219621962010-09-26
Kristian Laustsen, Danmark61044824922010-09-22
René Worup Rørbæk, Danmark1110911092010-09-22
Lars Borup, Danmark357407737542010-09-19
Birger Algot Tørnblad, Danmark2194310082010-09-14
Aleix Comas, Spanien6796716382010-09-05
Henrik Kolsbjerg, Danmark8882813112010-08-27
Ivan Petric , Slovenien81134027752010-08-22
Christoph Moning, Tyskland31110053262010-08-18
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2322722342010-08-10
Hans Pinstrup, Danmark193240530242010-08-09
Klaus Mortensen, Danmark539633333312010-08-07
Henning Broe, Danmark19329322010-08-05
Henrik H. Søndergaard, Danmark71111523332010-08-05
Alf Frølich, Danmark1246724672010-08-02
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1136413642010-07-26
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet61101033992010-07-15
Gordon Hodgson, England1203620362010-07-15
Marco Hammel, Schweiz1117811782010-07-12
Birger Hultengren, Danmark1137513752010-07-07
Simon Sigaard Christiansen, Danmark507986428902010-07-02
ji be, Schweiz182483124772010-06-21
Stig Toft Madsen, Danmark2344217262010-06-17
Anne Blotting, Danmark2199611492010-06-17
Per Ekberg Pedersen, Danmark173320544062010-06-15
Heine Oldenskov, Danmark5591518112010-05-30
Vinni Bruhn, Danmark71105234302010-05-29
Jani Vastamäki, Finland61269731872010-05-28
Per Allan Degn, Danmark101271516662010-05-28
Martijn Bot, Holland8615813728422010-05-26
Jan Bolding Kristensen, Danmark1208720872010-05-18
Albert Steen-Hansen, Danmark17534715659332010-05-04
Patrik Jonasson, Sverige1138613862010-05-02
Thomas Kuppel, Tyskland1219621962010-04-23
Hans Jørgen Riis, Danmark2282616142010-04-23
Peter Steen Henriksen, Danmark1165416542010-04-19
Torben Byfoged, Danmark2275314562010-04-13
Jan-Michael Breider, Sverige4607520342010-04-06
Niels Odder, Danmark4679222342010-03-27
Ulf Eschou Møller, Danmark296237478532010-03-26
Mogens Hansen, Danmark33970123341902010-03-19
Thorkild Lund, Danmark1169616962010-03-15
Steen Højmark-Jensen, Danmark1289428942010-03-07
Hanne April Farnæs, Danmark3373313802010-03-07
Lars Mejlby, Danmark193365834142010-03-05
per mattisson, Danmark2390620782010-03-01
Christian Brinkman, Holland1123412342010-02-23
Johnny Laursen, Danmark12220788732952010-02-23
Flemming Værgman, Danmark1171417142010-02-21
Dan Allan Nielsen, Danmark2341517442010-02-18
Lene Vejen, Danmark41050349672010-02-14
Arild Breistøl, Norge142105629392010-02-11
Jan Kiel, Danmark81966351022010-02-06
Thomas W. Johansen, Danmark92150160932010-02-04
Jacob Dalsten Petersen, Danmark314668920482010-01-31
Jean Seeberg, Danmark3425415292010-01-31
Henrik Bengtsson, Danmark3456118512010-01-24
Ken Rasmussen, Danmark3697339852010-01-24
Tommy Andre Andersen, Norge132153121722010-01-18
Bjarne Skule, Danmark171664313172010-01-12
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark2212711742010-01-11
VASLIN Matthieu, Frankrig10113567824702010-01-05
Carsten Lyhr Hansen, Danmark5986220932010-01-05
Timme Nyegaard, Danmark2247012582010-01-03
Lars Andersen, Danmark1164916492010-01-01
Fülöp Attila, Rumænien1194819482009-12-25
Josh J Shaw, England2286917442009-12-25
Nico de Vries, Holland1158815882009-12-20
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1121612162009-12-06
Pieter Vantieghem, Belgien254674443392009-11-26
Søren Brinch, Danmark132968269212009-11-22
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5693816572009-11-19
Arne Lilhauge, Danmark7877817322009-10-19
Brian Wielsøe, Danmark1659465942009-10-14
Jan Ole Kriegs, Tyskland3480216612009-10-13
Jan Hjort Christensen, Danmark71752065172009-10-13
Thomas Bentsen, Norge2288915132009-10-12
Kermarrec Corentin, Frankrig303979625712009-10-11
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5545013262009-10-08
Jan Ravnborg, Danmark91707330452009-10-06
Tue Romanow, Danmark1203520352009-10-06
David Lundgren, Sverige1194719472009-09-18
Mårten Müller, Sverige3616822132009-09-13
Flemming Eskildsen, Danmark1172517252009-09-07
Kurt Rasmussen, Danmark71310427122009-09-04
Poul Reib, Danmark5687419262009-08-27
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1428442842009-08-20
Kjetil Johannessen, Norge385709825402009-08-10
Thomas Hellesen, Danmark153299830042009-08-10
Jørgen Witved, Danmark8113745241202009-08-10
Björn Dellming, Sverige1340434042009-08-02
Jan van der Laan, Holland1151215122009-07-31
Mats Wallin, Sverige243701422382009-07-29
Luise Ekberg, Danmark1139013902009-07-26
Jens Maibomm Hansen, Danmark1154015402009-07-19
Karsten Munch Andersen, Danmark3433816112009-07-13
Geir O. Pedersen, Norge162861324782009-06-25
Chris Lansdell, England162732024822009-06-22
Mehmet Goren, Tyrkiet8111781135092009-06-15
Reto Burri, Schweiz344639323202009-06-08
Stefan Frello, Danmark1116711672009-05-28
Lotte Skjærbæk, Danmark3343612522009-05-28
Hans Eli Sivertsen, Færøerne4870426202009-05-24
nuno barros, Portugal1156115612009-05-18
Jørgen Hansen, Danmark1188318832009-05-12
Henrik Madsen, Danmark71303928722009-05-12
Susanne Overgaard Petersen, Danmark61050826152009-05-11
Michael bergman, Sverige51309646242009-05-09
Peter Jensen, Danmark4840029092009-05-07
Birger Bavnsgaard, Danmark1143114312009-04-30
Stig Eide, Norge1242024202009-04-27
Csaba Lendvai, Ungarn1179717972009-04-25
Peter Kuster, Schweiz102034630582009-04-24
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1219021902009-04-23
finn birkholm-clausen, Danmark41002632932009-04-23
Bjarne Nielsen, Danmark3460016682009-04-19
Robert Toft, Danmark3536126332009-04-15
Morten Jørgensen, Danmark91619124612009-04-14
Jacob Neumann, Danmark2270714732009-04-12
Henrik Johansson, Norge2423826152009-04-11
Poul Erik Junk, Danmark5780818922009-04-08
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3389316482009-04-06
Gal Shon, Israel1128512852009-04-06
Jens Boesen, Danmark101759122262009-04-04
Allan Hansen, Danmark3479019572009-04-03
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3358313132009-04-01
Erling Bonde, Danmark3604625572009-03-29
Ole Andersen, Danmark2301719822009-03-29
Stig Westergård, Danmark1300030002009-03-26
Andreas Saul-Rotne, Danmark1155515552009-03-01
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark2216011822009-03-01
Lesley van Loo, Holland111848620342009-02-23
Dennis Martinek Langholz, Danmark61139630522009-02-23
per schmidt, Danmark1143814382009-02-23
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1175217522009-02-20
Marko Gregoric, Slovenien19169162009-02-12
Jonathan Meyrav, Israel3548621162009-02-06
Lars Villadsen, Danmark71063625112009-02-01
Freddy Johansen, Norge61106526902009-01-30
Bence Kókay, Ungarn91414020632009-01-25
Anders Bergman, Sverige3532621532009-01-18
Raffael Ayé, Schweiz91252118132009-01-16
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1140214022009-01-12
Olof Jönsson, Sverige223969437862009-01-11
Florin Chirila, Rumænien61062419832009-01-07
Annette Hansen, Danmark31260874602009-01-07
Klaas Bert Debusschere, Belgien2336519442009-01-06
Luca Sattin, Italien243951324322009-01-05
Erik Ehmsen, Danmark61123046662008-12-29
Thomas Damm Als, Danmark2324917732008-12-22
Lars Lundmark, Sverige1225822582008-12-20
Alex Wallin, Danmark3414316732008-12-15
Martin Søgaard Nielsen, Danmark275881939462008-12-08
Mogens Holme, Danmark2233012412008-11-27
Jos Van den Berg, Holland1291729172008-11-24
Kim Søvæld, Danmark1142414242008-11-18
Roland Jensen, Danmark173272127262008-11-17
Peter ter Heide, Holland1171617162008-11-10
Ole Thyge Plannthin, Danmark6851718192008-11-09
Ma Yan Bryant, Storbritannien274533225972008-11-09
John Martin Mjelde, Norge61094522362008-11-05
Steen Brølling, Danmark1170317032008-11-03
Niki Forintos, Ungarn1112011202008-11-02
Michael Bergman, Sverige2538230552008-10-27
Carsten Fog, Danmark1245124512008-10-25
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark142872528552008-10-22
Jan Salmonsen, Danmark2436722502008-10-19
Kield Andersson, Danmark5961425452008-10-18
Marianne Heno Mogensen, Danmark61122242522008-10-18
Carsten Gadgaard, Danmark8922255770182008-10-17
Torben Andersen, Danmark61176324942008-10-12
Palle Jensen, Danmark3429914612008-10-09
Kim Øllgaard, Danmark91360022082008-10-09
Sanne Busk, Danmark51169646252008-10-08
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3503418342008-10-06
Eva Agnethe Bramming, Danmark4664318132008-10-06
Henrik Holm Brask, Danmark1175317532008-10-06
Flemming Nielsen, Danmark1114111412008-10-06
Mogens Krantz Backe, Danmark5771618682008-09-27
lou bertalan, Tyskland1167316732008-09-25
Per Smith, Danmark1199519952008-09-22
John Hornbek, Danmark182518816472008-09-08
Stéphane Aubry, Schweiz7311965528112008-09-08
Xavier ROZEC, Frankrig3628123772008-09-02
Aron Andersson, Sverige3519028092008-08-28
Ole Kristensen, Danmark81274320622008-08-24
Søren Olin, Danmark2445122532008-08-16
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2480924542008-08-10
Keld Sørensen, Danmark5820223112008-08-02
Marcel van Kammen, Holland2324116842008-07-22
Eric Schaumburg, Danmark61227324862008-07-19
Svend Ove Jensen, Danmark2380820392008-07-14
Espen Støtterud Christensen, Norge6893915942008-06-23
Petri Salo, Finland2634240092008-06-18
Flemming Dane, Danmark3426115182008-06-13
Ole Snerling, Danmark1146114612008-06-04
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3435616242008-05-29
Seamus Mogensen, Danmark2325117562008-05-26
Paul Nilsson, Danmark203998526392008-05-26
Niels Jørgen Clausen, Danmark91614521292008-05-26
Mona Grundsøe, Danmark254027422592008-05-05
Michael Bonefeld Bladt, Danmark4911237302008-04-30
Alan Clewes, Storbritannien2461532942008-04-26
Jonas Gadgaard, Danmark111798323902008-04-26
Theis Bacher Nielsen, Danmark5611713332008-04-22
Henning Hansen, Danmark4553314252008-04-22
Thomas Lundqvist, Danmark1224722472008-04-19
Ralph Martin, Tyskland263904218272008-04-18
Claus Kesby, Danmark1121512152008-04-16
kim lundqvist, Danmark142304422682008-04-09
Henrik Greve, Danmark3755547022008-04-07
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien5970533722008-03-30
Claus Øgard, Danmark2289814962008-03-16
Steen Cruddis, Danmark1250725072008-03-16
Anders Horsten, Danmark2351719022008-03-14
Patrick Beirens, Belgien2398123302008-03-10
Thomas Eske Holm, Danmark1236323632008-03-02
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8215949329382008-02-27
Frode Falkenberg, Norge203995728672008-02-25
niels bahl andersen, Danmark4602919062008-02-21
Chris Batty, England14224373552682008-02-20
Martin Majlandt, Danmark1197319732008-02-18
Rasmus Strack, Danmark122300526382008-02-06
Lars Peter Johansson, Danmark3632726072008-01-25
Ger Meesters, Holland3752027112008-01-23
Lilly Irene Sørensen, Danmark91468620802008-01-20
Torben Evald, Danmark71414427712008-01-18
Thomas Buus Nielsen, Danmark3820128542008-01-14
Pim Wolf, Holland3574322002008-01-08
Tom Backlund, Finland1322732272008-01-06
Uffe Jensen, Danmark1171617162007-12-28
Andreas Noeske, Tyskland6950418842007-12-16
Michael West, Danmark1186718672007-12-16
Anni Oppelstrup, Danmark2347319512007-12-16
Inger Christoffersen, Danmark1163816382007-12-09
Simon Werngren, Sverige71392425302007-11-29
Tibu Paul Lucian, Rumænien4823331432007-11-24
Barrault Frantz, Frankrig51067625032007-11-24
John N. Jensen, Danmark1213021302007-11-22
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2319121422007-11-06
Niels Kaare Krabbe, Danmark2462226832007-11-04
dave farrow, Storbritannien1188518852007-10-30
christian tiller, Norge1218221822007-10-16
Carsten Egevang, Grønland5112461353602007-10-09
Jack Juliussen, Danmark3507517002007-10-07
Quentin Dupriez, Frankrig1155315532007-10-05
Lonnie Jensen, Danmark1356035602007-10-05
Michal Radziszewski, Polen1212321232007-09-20
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2367418372007-09-09
Janus Ethelberg, Danmark9416378322872007-09-05
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1329232922007-09-02
Kent Schou Larsen, Danmark1136213622007-08-28
Jesper Nielsen, Danmark2345619292007-08-28
Jan Thomsen, Danmark8916531937722007-08-21
Joakim Engel, Danmark8316779853022007-08-18
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2512128372007-08-18
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne71793537442007-08-18
Jens Andersen, Danmark61355433302007-08-17
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1227222722007-08-16
Mark Hammond, Danmark2346821712007-08-15
Jóan Petur Petersen, Færøerne1111711172007-08-11
Johannes Tallroth, Sverige4646918922007-08-08
Inger Andersen, Danmark244379523422007-08-07
Hans Rytter, Danmark234268136902007-08-07
Magne Pettersen, Norge2665633632007-08-03
Lars Munk, Danmark1150015002007-08-03
Johan Emil Løje, Danmark1149714972007-07-31
Lars Omø Christiansen, Danmark1189318932007-07-15
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark51047825322007-07-14
Carsten Poulsen, Danmark326104835182007-07-12
Thomas Hasle Ravn, Danmark2523628702007-07-12
Niels Jørgen Larsen, Dominica163261839302007-07-10
Carl Erik Mabeck, Danmark12724914555802007-07-04
Erik Jensen, Danmark2389119882007-06-26
Jens Holte Frederiksen, Danmark1152915292007-06-25
Tommy Holmgren, Sverige81589323752007-06-24
Erik Edvardsson, Sverige152555024242007-06-05
Linda Mølgaard, Danmark4818231782007-05-30
Erik Breden, USA6973318872007-05-30
Mikko Oivukka, Finland223789728212007-05-20
Bente Steffensen, Danmark1138313832007-05-20
Bjarne Golles, Danmark2440625752007-05-10
Claus Eriksen, Danmark3589723482007-04-29
Erik Agertoft, Danmark173420443572007-04-29
Jan Bosch, Holland1181018102007-04-25
Kristian Borum, Danmark2407222092007-04-22
Søren Langkilde Madsen, Danmark61192523182007-04-21
Birgit Nielsen, Danmark2442422762007-04-15
Ivan Skov Pedersen, Danmark1136813682007-04-10
Poul Emil Kristensen, Danmark1313831382007-04-08
Dennis Andersen, Danmark3475017392007-04-04
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2398921242007-03-04
Ole Stobbe, Danmark2446426302007-02-28
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8818523157332007-02-25
Torben Ethelberg, Danmark193100623272007-02-25
Preben Berg, Danmark194127839382007-02-17
Kaj Krutfelt, Sverige3480117942007-02-05
Arthur R. Jensen, Danmark133732564402007-01-30
Patrick Höhener, Frankrig1195019502007-01-18
Kjetil Schjølberg, Norge1168616862007-01-09
Peter Christiansen, Danmark428331554692006-12-31
Johannes Erritzøe, Danmark2427421582006-12-28
Jan S. Kristensen, Danmark71484829942006-12-24
Jens Lind, Danmark4566115022006-12-11
Nelly Hansen, Danmark336046731002006-12-06
Wim van der Schot, Holland1212721272006-12-04
Ruud van Beusekom, Holland1146414642006-11-26
Klaas Felix Jachmann, Tyskland296048043432006-11-26
Leif Bisschop-Larsen, Danmark223922526342006-11-08
Tom Backlund, Finland51297936892006-11-07
Anders Tøttrup, Danmark315982035702006-11-05
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2494427212006-10-09
Gunner Munk, Danmark1228322832006-10-08
Bart-Jan Prak, Holland6967317702006-10-05
Ludovic Scalabre, Frankrig112361534952006-10-02
Steffen Holst, Danmark4742223052006-09-30
Peter Bo, Danmark3883342322006-09-25
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne41102432742006-09-23
Jørgen Staarup Christensen, Danmark316758031582006-09-22
Ernst Hjøllund, Danmark3636130132006-09-21
Herman Bouman, Holland1166116612006-08-30
Kim Petersen, Danmark101630120122006-08-24
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1189318932006-08-20
Erik Enevoldsen, Danmark51445239112006-08-20
Christian Wegst, Tyskland1269326932006-08-10
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61440228682006-08-09
Pierre-André Crochet, Frankrig101637620882006-08-09
Karsten Stæhr, Danmark101726421362006-08-09
Tom Goossens, Belgien91649430592006-08-09
Leif Jonasson, Sverige2491729342006-08-07
Kim Iburg, Danmark1153615362006-08-07
Steen Brølling, Danmark51137530352006-07-31
Pawel Malczyk, Polen5969827832006-07-26
Christian Svane, Danmark3609423152006-07-25
Jørgen Scheel, Danmark163347033532006-07-21
Lars Pedersen, Danmark1162816282006-07-21
Mario Rodero Hernández, Spanien132100821402006-07-10
Henrik H. Søndergaard, Danmark71525525802006-07-10
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3540420992006-07-10
Claus Kesby, Danmark1193719372006-07-10
Samuel Peregrina, Spanien254813722842006-07-08
Benjamin Steffen, Tyskland71088120472006-07-08
Tom Sørensen, Danmark3513821772006-07-08
Lars Larsson, Sverige3519819202006-07-08
Claudia Thiel, Tyskland2335918142006-06-07
Knud-Erik Strange, Danmark81854729972006-06-07
Detlef Gruber, Danmark1165916592006-06-07
Arnold Houmann, Danmark224642947222006-06-07
Carsten Olsen, Danmark1320832082006-06-07
Andreas Meyer Winnem, Norge182600719452006-06-07
Knud-Erik Andersen, Danmark1179717972006-06-07
Palle Nygaard, Danmark113016646432006-06-07
Markus Tallroth, Sverige1218221822006-06-07
Morten Jensen, Danmark6981622122006-06-07
Wedigo Ferchland, Danmark5699715202006-05-18
Ole Hetland, Danmark111999624532006-05-18
Gert Rasmussen, Danmark81503827372006-05-14
Claus Dalskov, Danmark1187218722006-05-12
Jørn Lennart Larsen, Danmark3471117932006-05-10
Jens Jacob Iversen, Danmark3675323892006-05-10
Peter Halkier, Danmark61243132262006-05-10
Bent Jensen, Danmark3764726032006-05-10
Friedrich Thomas, Danmark1200920092006-05-10
Per Ekberg Pedersen, Danmark122710727812006-05-10
Ole Friis, Danmark2454226052006-05-08
Margit Hove, Danmark1183718372006-05-02
Hans Eli Sivertsen, Færøerne112031732012006-04-23
Mikael Funch, Danmark81721727912006-04-19
Ruth Ahlburg, Danmark234423424612006-04-10
Søren Parup, Danmark18988982006-04-01
Kent Schou Larsen, Danmark2322917002006-03-30
Niels Fabæk, Danmark71252620082006-03-19
Tom Jensen, Danmark1191419142006-03-19
Rune Larsen, Danmark2337118502006-03-19
Esben Eriksen, Danmark71650434782006-03-16
Søren Koch, Danmark3581920012006-03-16
Tim Vaughan, Storbritannien81580222122006-03-16
Gunnar Larsen, Danmark193461724522006-03-11
Karin Gustausen, Danmark3697335742006-03-11
Tobias Epple, Tyskland81396424042006-03-11
Svend Danbæk, Danmark1255325532006-03-05
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1273927392006-03-05
Birger Pedersen, Danmark4735220812006-03-05
Henning Hansen, Danmark4654119672006-03-01
Johan Stenlund, Sverige3666325432006-03-01
Ole Richter, Danmark1351335132006-03-01
Jan Bolding Kristensen, Danmark3863232182006-02-25
Nis M. Nissen, Danmark1235023502006-02-25
Cédric Rousseau, Frankrig101706720812006-02-20
Kjetil Johannessen, Norge295751627062006-02-19
Mark Trott, England1177417742006-02-12
Niels Bomholt, Danmark61089127382006-02-11
Arne Bertelsen, Danmark1176217622006-02-11
Tune Jensen, Danmark1209520952006-02-04
Frank Svensson, Danmark3830435832006-02-02
Marnix Jonker, Holland183452627522006-02-01
Terry Townshend, England2405421542006-02-01
Eline Eggers, Danmark3537518442006-02-01
Annelise Juul Stampe, Danmark41381756862006-01-30
Hans Erik Mom, Holland1156015602006-01-28
Jens B. Bruun, Sverige62051655172006-01-26
Uffe Pedersen, Danmark5910025026462006-01-22
Björn Gísli Arnarson, Island133116745092006-01-19
Tommy Hjorth, Danmark2383219882006-01-18
Tommy Frandsen, Danmark8217468639872006-01-15
Kim Lunding, Danmark173122542672006-01-14
Killian Mullarney, Irland2457623392006-01-10
Luc Verroken, Belgien4906525822006-01-05
Peter Thomsen, Danmark71451230972006-01-05
Justin Jansen, Holland1168216822005-12-24
David Erling Drangsland, Norge1272327232005-12-24
Ole Riis Jensen, Danmark3530923562005-12-20
Oleg Formanyuk, Ukraine4785930862005-12-15
Bent Møller Sørensen, Danmark2636339162005-12-13
Thomas Kjær Christensen, Danmark2710339162005-12-06
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1372437242005-12-04
Klaus B. Fries, Danmark3733730442005-12-03
Michael Køie Poulsen, Danmark1324632462005-11-24
Erik Lindgren, Sverige1337633762005-11-19
Steffen Ortmann, Danmark3722232262005-11-16
Ola Nordsteien, Norge1211721172005-11-15
Jostein Myromslien, Norge1182218222005-11-15
Lennaert Steen, Holland3587521242005-11-08
Henrik Elver, Danmark91409119472005-11-07
Aleix Comas, Spanien2481829172005-11-07
Peter Bundgaard, Danmark112586631352005-10-31
Mark Trustrup, Danmark1174417442005-10-31
Thomas Larsen, Danmark1132313232005-10-29
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2476927182005-10-27
Bjarne Nielsen, Danmark61007821182005-10-12
Stig Vang Petersen, Danmark233835333972005-10-11
Jesper Sonne, Danmark304979724652005-09-27
Siv Behrendt-Møller, Danmark2500828132005-09-23
Daniel Patterson, Sverige5919329152005-09-23
Hans Henrik Larsen, Danmark3519321472005-09-14
Henrik Pedersen, Danmark81270117752005-09-14
Terje Axelsen, Norge101622220092005-09-08
Ivan Abramowitz, Danmark1227522752005-09-07
Mats Wallin, Sverige71208919102005-09-06
Hans Henrik Iversen, Danmark4607218432005-09-06
Anders Jihmanner, Sverige1163716372005-09-05
Samuel Paz Parracho, Spanien81334320522005-09-02
Christian Tiller, Norge71967839362005-08-30
Lars Elvstrøm, Danmark2343618982005-08-29
Peter Bjerre, Danmark61137123512005-08-29
Ruud Altenburg, Holland2321617252005-08-29
Karl-Eric Gustafsson, Sverige183424925272005-08-26
Lars Lindgren, Danmark1182718272005-08-16
Anders Frederiksen, Danmark1150115012005-08-07
Hampus Lejon, Sverige1198819882005-08-05
Kasper Thorup, Danmark1170717072005-08-02
Andreas Malte Nielsen, Danmark1210021002005-07-04
Morten Stampe Larsen, Danmark5696120182005-06-29
Emil Todorov, Bulgarien5795719112005-06-26
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien19299292005-06-26
Ulla Vibe Funch, Danmark1213521352005-06-26
Theodosis Mamais, Grækenland294878622922005-06-22
Erik Kramshøj, Danmark133339749172005-06-16
Gaukur Hjartarson, Island112191927022005-06-13
Rie Voetmann, Danmark72623460522005-06-13
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark61816749572005-06-12
Andres Wolff Fries, Danmark1197219722005-06-01
Julien Piette, Frankrig162850724312005-05-18
Westy Esbensen, Danmark1171917192005-05-04
Peter Iversen, Danmark1192819282005-05-01
Bjørn Kjellemyr, Norge3598725172005-05-01
Arild Hansen, Norge2330117322005-04-26
Martin Jessen, Danmark4936625702005-04-26
Jim Thagaard Hansen, Danmark183199123772005-04-20
Stuart A Reeves, Danmark122320222822005-04-20
Yeray Seminario, Spanien3706835382005-04-11
Miguel Avelino Suárez, Spanien3596422692005-04-11
José García Monzón, Spanien4742626512005-04-11
Hans Drostgaard, Danmark1187918792005-04-07
Leif Samuelsen, Danmark1177817782005-04-06
Shaun Robson, England122116221172005-04-04
Jimmy Skat Hansen, Danmark173379350002005-04-04
Terje Kolaas, Norge51224437332005-04-01
Sune Pedersen, Danmark1211721172005-03-30
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2431022482005-03-26
Tony Disley, Storbritannien2369318682005-03-25
Jørn Vinther Sørensen, Danmark4868324642005-03-18
Edvin Hansson, Sverige193261827982005-03-16
Thor Edgar Kristiansen, Norge41039029882005-03-14
Benoit Paepegaey, Frankrig132250219612005-03-07
Kim Fischer, Danmark224579433402005-03-07
Sander Bot, Holland5857818732005-02-24
Ingrid Grunwald, Tyskland61374944152005-02-21
Søren Ryge Petersen, Danmark1173017302005-02-06
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1214521452005-02-03
Dan Rasmussen, Danmark41004233122005-01-31
Thomas Stigfeldt, Danmark3926641132005-01-20
Alwin Schönenberger, Østrig2491527842005-01-13
Stefan Magnusson, Sverige3477820392005-01-03
Lars Lyngsø, Danmark2350018732004-12-26
Erik Van Bogaert, Belgien1180318032004-12-18
Torben Lund, Danmark5957142082004-12-15
Stefan Hage, Sverige91858329072004-12-15
Mikael Nord, Sverige388714457732004-12-15
Erik Schaumburg, Danmark1185718572004-11-29
Maris Jaunzemis, Letland71383223822004-11-26
Ole Vognstoft, Danmark1156815682004-11-25
Poul Erik Larsen, Danmark1226022602004-11-25
Lars Vilhelm Hansen, Danmark183134027402004-11-24
Thomas Kiørboe, Danmark1155915592004-11-23
Inger Skov, Danmark2533431592004-11-22
Ivan Jensen, Danmark1174017402004-11-21
Carsten Madsen, Danmark1408140812004-11-14
Geert Brovad, Danmark102862740952004-11-14
Erik Rosendaal, Holland1173417342004-11-11
Poul Reib, Danmark1235923592004-11-09
Steen Roed Hansen, Danmark101776323182004-11-08
Dennis Noel, Danmark1751075102004-11-08
Raymond Galea, Malta1180618062004-11-08
Bjarne Streyffert, Danmark2416222602004-11-08
Henrik Callesen, Danmark1200720072004-11-05
Gedser Fuglestation, Danmark1177117712004-11-05
Reint Jakob Schut, Holland4742220442004-10-31
Martin Holm, Danmark3936735772004-10-26
Lasse Braae, Danmark1322732272004-10-17
Philippe J. Dubois, Frankrig2521530712004-10-06
Dominique Verbelen, Belgien1259625962004-09-30
Virginia Escandell, Danmark1220422042004-09-07
Torsten Hansen, Danmark1164016402004-09-01
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2832945082004-08-16
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1244124412004-08-13
Jens Biltoft, Danmark1188118812004-08-01
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3734828852004-07-31
Einar Flensted-Jensen, Danmark1363136312004-07-25
Szabolcs Kókay, Ungarn1232823282004-07-22
Mogens Ribo Petersen, Danmark1207920792004-07-07
Ulrik Henneberg, Danmark2334918482004-07-07
Karen Lang, Danmark2495827942004-07-06
Martin Poulsen, Danmark1167316732004-07-04
Klaus Nellevang, Danmark2354618782004-06-25
John Steffensen, Danmark1228722872004-06-13
Lene Pedersen, Danmark1237523752004-06-01
Jelger Herder, Holland81532525962004-05-31
Tom Schlegel, Danmark2370323162004-05-17
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31223861452004-05-16
Henrik Carlsen, Danmark3681232682004-04-30
Ulla Henriksen, Danmark1110411042004-04-30
Tim Andersen, Danmark31162348932004-04-20
Hans Krabsen, Danmark1671767172004-04-03
Dennis Brandsborg, Danmark2406622352004-03-13
Robbin D. Knapp, Østrig1229322932004-03-11
Esben Østergaard, Danmark2494926882004-03-10
Henrik Stenholt, Danmark3693129182004-03-03
Lis Ravn, Danmark2483328782004-03-01
Gunnar Gundersen, Norge1327332732004-01-06
Leif Novrup, Danmark2503427012004-01-06
Carsten Hermann, Danmark1281228122003-11-28
Lasse Olsson, Sverige2388621912003-11-26
Michael Tiefenbach, Østrig1343434342003-11-26
Don Baccus, USA1231523152003-11-13
Tor A Olsen, Norge1245324532003-11-09
Jan Dresler, Danmark2444323462003-10-21
Svend Dybkjær, Danmark3999742322003-10-20
Vegard Bunes, Norge51157426072003-10-11
Jacob Alsted, Danmark1290929092003-09-15
Andreas Hagerman, Danmark204566431362003-08-28
Anna Bay Rask, Danmark1267526752003-07-25
Wilfried Hausmann, Tyskland2546532302003-07-19
Flemming Pedersen, Danmark1168716872003-06-28
Morten DD Hansen, Danmark1401540152003-05-30
Jørn Opsal, Norge1291929192003-05-30
Per Forsberg, Sverige1282328232003-05-17
Jacob Lund-Hansen, Danmark3665626202003-05-17
Thomas Jensen, Danmark1453945392003-05-17
Ronny Nilsen, Norge1365236522003-05-06
Pierre Unge, Sverige41014035482003-05-01
Ottenby fågelstation, Sverige2524328782003-04-18
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2454423642003-03-25
Rannvá Hansen, Færøerne1256525652003-03-25
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge92027924802003-03-09
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3528920082003-02-25
Håkan Sterner, Sverige2470726942003-02-14
Sakari Kauppinen, Danmark1524352432003-02-11
Claus Horneman, Danmark1405740572003-02-06
Maurizio Sighele, Italien1404840482003-01-29
Benny Jacobsen, Danmark2527528002003-01-21
Leo JR Boon, Holland31254067542003-01-13
Martin Eggen, Norge2377819722002-11-14
Søren Hjorth Andersen, Danmark71571230762002-10-29
Holger Sandfeldt, Danmark1207020702002-10-24
Peter Andreas Koch, Danmark3704927352002-10-12
Martin Scott, Storbritannien81193116812002-10-10
John Judge, Storbritannien2395120322002-10-08
Nick Lowton, Storbritannien2329817662002-10-08
Fredrik Kræmer, Norge102390143892002-10-02
Tim Brown, Storbritannien2419123932002-09-28
Graham Etherington, Storbritannien3527317982002-09-27
Deryk Shaw, Storbritannien1225722572002-09-12
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3686123722002-09-03
Thomas Hilkjær, Danmark2377619902002-09-03
Mike Richardson, Storbritannien2484628182002-08-05
Jim Willson, Storbritannien2387019642002-06-29
via Carsten Høeg, Danmark1264826482002-05-29
Andreas Gullberg, Norge1282128212002-05-13
Ricard Gutiérrez, Spanien81415020302002-04-28
Kelvin Jones, Storbritannien1313131312002-02-10
Bruce Mactavish, Canada1242624262002-01-30
Morten Jørgensen, Danmark3715431212002-01-21
Anita Pedersen, Danmark31413151542001-11-16
via Sune Jepsen, Danmark2689741562001-11-09
Alexander J. Lee, Danmark2431222832001-11-09
Kim Biledgaard, Danmark1323632362001-10-01

Der er i alt 1347 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.242 sek.
til toppen