Startside Nye topmodeller fra ZEISS i Naturbutikken I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
 Artslister 


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Christian Terp, Danmark4228011152014-08-29
Hans Henrik Larsen, Danmark1706125326037952014-08-29
Eva Foss Henriksen, Danmark49944189940282014-08-29
Morten Scheller Jensen, Danmark1229110459154972014-08-29
Steen E. Jensen, Danmark77185535832172014-08-29
Jens Thalund, Danmark193697040717162014-08-29
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark1116601620912014-08-28
Finn Laugo Sørensen, Danmark23021016129742014-08-28
Per Schans Christensen, Danmark28529104937912014-08-28
Peter Bonne Eriksen, Danmark22215798320372014-08-27
Klaus Malling Olsen, Danmark2905385108298972014-08-26
Jan Haaning Nielsen, Danmark655008521172014-08-26
Henrik Pedersen, Danmark11810149544722014-08-26
Ole Bo Olsen, Danmark1449829342014-08-26
Erik Biering, Danmark36139252946262014-08-26
Tommy Holmgren, Sverige11610967659652014-08-25
Lars Frede Petersen, Danmark29535822014-08-25
Søren Kristensen, Danmark875651030622014-08-25
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark1879948518922014-08-25
Carl Bohn, Danmark672751613632014-08-25
Ulla Paulsen, Danmark171350419372014-08-23
John Larsen, Danmark47438884549052014-08-23
Lars Andersen, Danmark774776614452014-08-22
Bent Thøgersen, Danmark17613189222072014-08-21
Klaus Dichmann, Danmark22221662443742014-08-20
Claus Halkjær, Danmark65975437746102014-08-20
Thomas Garm Pedersen, Danmark1646185232014-08-19
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark163505919962014-08-19
kai nissen, Danmark10760013752014-08-18
Steen Egholm Engelbøl, Danmark1034335742014-08-16
Axel Mortensen, Danmark58077596356472014-08-16
Kjeld Lund, Danmark12887126732014-08-13
Morten Rasmussen, Danmark493533820202014-08-13
Simon Berg Pedersen, Danmark47267060453202014-08-12
Erik Mølgaard, Sverige19714209728542014-08-12
Bjørn Frikke, Danmark714000419322014-08-11
Aurélien Audevard, Frankrig49063722831022014-08-11
Thomas Elbek, Danmark636258142014-08-11
Henry Lehto, Finland766503316562014-08-09
Torben Lyng, Danmark17846211542014-08-09
Erik Groth-Andersen, Danmark312822325622014-08-07
Anne Navntoft, Danmark29026695125412014-08-05
Martin Strømkjær, Danmark16556552014-08-04
Rud Lynge, Danmark17127122014-08-04
Paul Patrick Cullen, Danmark71443096725102014-08-03
Johnny Salomonsson, Danmark27436325933192014-08-01
Marcin Solowiej, Polen291789514632014-07-31
Luca Boscain, Italien1660897492014-07-31
Mikkel Holck, Danmark21524102034872014-07-31
Johannes Rydström, Sverige21817870225542014-07-29
Ole Hetland, Danmark455112838292014-07-29
Kim Mogensen, Danmark320107322014-07-28
Helge Sørensen, Danmark1317141616157632014-07-27
Ivan Sjögren, Sverige30133228472014-07-25
Vincent Legrand, Belgien11013052344352014-07-24
Dennis Olsen, Danmark867164020772014-07-24
Lars Paaby, Danmark181653516782014-07-24
Ib Jensen, Danmark24130819259722014-07-20
Søren Kristoffersen, Danmark1248133746080342014-07-19
Zbigniew Kajzer, Polen554583722692014-07-17
Knud Pedersen, Danmark56489288960012014-07-17
Tommy Kaae, Danmark354346836992014-07-17
Steffen Fahl, Danmark941878542014-07-17
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark45958283237082014-07-15
Hans Henrik Bay, Danmark6369513172014-07-15
Per Holmberg, Danmark18221302430452014-07-15
Daniel Pettersson, Sverige32033399026552014-07-10
Tomas Lundquist, Sverige20723455830362014-07-10
Graeme Joynt, England315979282014-06-27
J Ole Andersen, Danmark35115769622014-06-27
Arnold Georg Houmann, Danmark272382226332014-06-26
Massimiliano Dettori, Holland815702816862014-06-24
Morten Winness, Norge1138597619492014-06-24
Arne Giørtz-Behrens, Danmark24143579572014-06-23
Otto Samwald, Østrig1369674222842014-06-23
Rainer Christian Ertel, Tyskland1145048052014-06-23
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige11711149122212014-06-19
Rune Sø Neergaard, Danmark679698050140632014-06-18
henrik asbjørn pedersen, Danmark5749465242014-06-18
Niels Birkedal Thomsen, Danmark221567212872014-06-17
Silas K.K. Olofson, Færøerne1483152812043772014-06-16
Christer Brostam, Sverige554989919102014-06-14
Lars Rostgaard, Danmark22220876239032014-06-13
Bengt Bengtsson, Sverige121340631552014-06-12
Kim Duus, Danmark999649220382014-06-11
Jørgen Munck, Danmark324636248822014-06-11
Stefan Pfützke, Tyskland667448126172014-06-10
Henrik Hougaard Larsen, Danmark8715416422014-06-10
Jan Skrubbeltrang, Danmark694893969302014-06-06
Thomas Kehlet, Danmark667281023742014-06-06
Claus Vind-Andreasen, Danmark201822620802014-06-05
Lars Bernitt Birk, Danmark1328563922652014-06-05
Morten Müller, Danmark10582411792014-06-05
Rami Mizrachi, Israel1281028762014-06-03
Martin Gottschling, Tyskland485832256752014-05-30
Jens Paulsen, Danmark171174713002014-05-30
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2250119144272014-05-27
Jens Jørgen Andersen, Danmark17726399761482014-05-22
Lars Grøn, Danmark141112614802014-05-21
Elmer Pedersen, Danmark12630211292014-05-14
Morten Bentzon Hansen, Danmark6711943838932014-05-13
Søren Vinding, Danmark133427939142014-05-13
Niels Peter Møller Jensen, Danmark622169110902014-05-10
Kasper Anias Møller, Danmark11691692014-05-09
Keld Jakobsen, Danmark753238516832014-05-09
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark896868720092014-05-07
David Andersson, Sverige1278493517012014-05-07
Bo Lassen Christiansen, Danmark13613612014-05-05
Peter Brostrøm, Danmark553128321492014-05-02
Bo Valeur, Danmark834116452014-05-02
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark37932952014-04-30
Gisela Nagel, Tyskland393111714802014-04-29
Johannes Ferdinand, Tyskland13775816892014-04-28
Per Schiermacker-Hansen, Danmark9611847135032014-04-28
Benjamin Steffen, Tyskland19960912332014-04-24
Tom Conzemius, Luxembourg38534372014-04-23
Fredrik Ström, Sverige520425242014-04-18
Torben Sylvest Jensen, Danmark523777762014-04-11
Szilard J. Daroczi, Rumænien485414820292014-04-10
Tommy Karlström, Sverige29075982014-04-10
Jan Helbo, Danmark864423622162014-04-06
Ole Skrubbeltrang, Danmark5290510352014-04-06
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark210985512014-04-03
Lauge Fastrup, Danmark201776920382014-04-03
Bjarne Hemmingsen, Danmark15837610702014-04-03
Conny Jensen, Danmark9531012982014-03-31
Ole Zoltan Göller, Danmark47853940966022014-03-28
Magnus Corell, Sverige19659652014-03-25
Keith Fox, Danmark424029421312014-03-22
Arie Ouwerkerk, Holland9017647453572014-03-21
Ronny Malm, Sverige405123121552014-03-16
Sune Riis Sørensen, Danmark15324332339082014-03-10
Christian Andersen Jensen, Danmark44054580637742014-03-07
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark412489213432014-03-05
Karsten Busk Laursen, Danmark13683682014-03-04
Carsten Siems, Danmark35734951930612014-03-04
Mark Walker, Danmark1014971616602014-03-02
Johan Christian Homann, Danmark416726092014-02-27
Freddy Rosning, Danmark282546527842014-02-20
Charlotte Christel Jønsson, Danmark312735632014-02-14
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3241515592014-02-12
Dominik Becker, Tyskland420657822014-02-10
Eigil Larsen, Danmark897318021012014-02-10
Birger Lønning, Danmark8313242745962014-02-09
Palle Sørensen, Danmark969618729722014-02-09
Jean-Pierre Jordan, Frankrig412200713892014-02-08
Poul-Henrik Bergmann, Danmark15545542014-02-02
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark7572116342014-02-02
Stephan Skaarup Lund, Danmark15018287446282014-01-27
Rasmus Due Nielsen, Danmark121308818732014-01-27
Arne Kiis, Danmark37232932435162014-01-27
Janni Christoffersen, Danmark737878622014-01-21
Johnny Madsen, Danmark26141127371152014-01-20
John Frikke, Danmark2692879302014-01-20
Allan Haagensen, Danmark101112931612014-01-17
Erik Bogh Nielsen, USA896492920672014-01-16
Allan Kjær Villesen, Danmark20317812962452014-01-10
Arne Torkler, Danmark1178017802014-01-09
Christian Michael Mortensen, Danmark1140136142014-01-08
Steen Winkel, Danmark1445896312014-01-07
Leif Høgh Olsen, Danmark72359517338062014-01-06
Åge Mathias Matthiesen, Danmark91225223682014-01-04
Jonas Holmqvist, Sverige131050814232014-01-03
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark10475812622014-01-03
Gert Rasmussen, Danmark553180013862014-01-02
finn folkvardsen, Danmark91001216692013-12-31
Ole Krogh, Danmark1222240164290912013-12-31
Peter Nielsen, Danmark336564653102792013-12-31
Anders Bojesen, Danmark121124418652013-12-31
Lars Jensen, Danmark21530434140232013-12-30
Poul Holm Pedersen, Danmark302471920132013-12-30
Rene Rantzau, Danmark232775647722013-12-29
Thorkil Brandt, Danmark141223712432013-12-29
Jeppe Bundgaard, Danmark91316336412013-12-29
Eigil Ødegaard, Danmark48874939543432013-12-29
Kim Fich Larsen, Danmark13933932013-12-27
Arne Volf, Danmark12215703341202013-12-27
Chris Baines, Storbritannien12876312662013-12-27
Gerner Majlandt, Danmark16029469158962013-12-26
Julien Piette, Frankrig4450715412013-12-24
Henrik Kisbye, Danmark49938803555262013-12-24
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark4478329582013-12-24
Karin Gustausen, Danmark2543043992013-12-23
Kenneth Bach Christensen, Danmark583329232532013-12-23
Henrik Brandt, Danmark9513073455002013-12-22
John Kyed, Danmark13922227383602013-12-22
Brian Rasmussen, Danmark6339910642013-12-20
Johan Stenlund, Sverige529859172013-12-20
Per Poulsen, Danmark43267041472472013-12-17
Dubois Laurent Yves, Frankrig215169162013-12-17
Espen Lie Dahl, Norge455438123242013-12-17
René Larsen, Danmark758107629922013-12-15
David Monticelli, Belgien9110229224152013-12-14
Lars Rudfeld, Danmark422841118102013-12-13
Janis von Heyking, Sverige52148908972013-12-12
Rolf Danielsen, Danmark1166316632013-12-12
Andreas Bruun Kristensen, Danmark539539342062013-12-10
Anders Roel, Danmark11944418062013-12-10
Karina Jensen, Danmark1106810682013-12-10
Jens Kildemoes, Danmark310344972013-12-06
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark272105416482013-12-06
Anders Hammergart, Danmark8113517430822013-12-05
Anton Herrig Liebermann, Danmark81039234482013-11-29
Thomas Jensen, Danmark8840114672013-11-29
Torben Sebro, Danmark415664625012013-11-23
Petri Kuhno, Finland322848032013-11-21
Julia Zeitzer, Danmark17897892013-11-12
Micha A Neumann, Danmark14524522013-11-12
Asbjørn Jensen, Danmark9510072924732013-11-11
Christian Leth, Danmark5311192037332013-11-10
Richard Bonser, England19522547132932013-11-10
Anders Sydney Jensen, Danmark29205342013-11-09
Jakob Dall, Danmark8414067839672013-11-09
mats svensson, Sverige429968292013-11-09
Stig Linander, Danmark11111802054432013-11-07
Stefan Tapio Ettestam, Sverige392206412602013-11-07
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2258113292013-11-06
Emil Fich Larsen, Danmark7531211362013-11-04
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3562826602013-11-04
Jens Kirkeby, Danmark273555626142013-11-03
Lars Adler Krogh, Danmark9517530444172013-11-02
Torben Olsen, Danmark2800954142013-11-02
John Pedersen, Danmark10312953042332013-11-02
John Jensen, Danmark34191329682013-11-01
Nis Lundmark Jensen, Danmark20525315236192013-11-01
Thomas Varto Nielsen, Danmark60240315932362013-10-31
Niels Poul Dreyer, Danmark40736336028472013-10-29
Per Vindis, Danmark454730428562013-10-23
Jakob Engelhard, Danmark191962625752013-10-23
John G. Dinesen, Danmark373797118302013-10-22
Per Boye Svensson, Danmark392271716582013-10-22
Jon Lehmberg, Danmark12012419133212013-10-22
Mads Elley, Danmark172220921742013-10-21
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91242823152013-10-20
Frank Desting, Danmark455827128242013-10-20
Anders Østerby, Danmark314481056612013-10-20
Lars Falck, Danmark634981818292013-10-18
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien52166249437652013-10-16
Jens Søgaard Hansen, Danmark64797658976952013-10-15
Jørgen Kabel, Danmark13527634958412013-10-15
Tommy Bjørk, Danmark29706652013-10-14
Jens Wiberg, Danmark10560910952013-10-14
Bo Tureby, Danmark57879265754072013-10-12
Patric Lorgé, Luxembourg132151229082013-10-10
Hampus Lejon, Sverige121498821592013-10-07
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10112470324932013-10-07
Hamid Yadane, Marokko518545622013-10-07
Lise Nielsen, Danmark1233523352013-10-06
Alen Ploj, Slovenien6455511012013-10-04
Rodmund á Kelduni, Færøerne27630844147752013-10-03
Mogens Neergaard, Danmark29495092013-10-03
Ingar Støyle Bringsvor, Norge322176211672013-10-01
Tim Hesselballe Hansen, Danmark397150143672013-09-30
Erling Krabbe, Danmark735630840472013-09-30
Ole Kristjansen, Danmark3343814262013-09-29
Josh Rhys Jones, England324665929082013-09-27
David Boertmann, Danmark467024232432013-09-27
Wolfgang Jakob, Tyskland3349214192013-09-24
Matthieu Canévet, Frankrig171592318512013-09-24
Anni Nielsen, Danmark6210656638262013-09-24
Hans Staunstrup, Danmark819808824362013-09-21
Greg McIvor, Sverige172399017282013-09-20
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark294839725972013-09-19
Klaus K. Nielsen, Danmark2422436102013-09-18
kurt jensen, Danmark16366362013-09-17
Jesper Michael møller, Danmark2185913712013-09-17
Marcin Faber, Polen310235342013-09-17
Vicky Knudsen, Danmark1164916492013-09-17
Finn Nielsen, Danmark14344342013-09-15
Christian Eilers, Danmark483856816742013-09-11
Lars Maltha Rasmussen, Danmark355602579322013-09-10
Morten Dehn, Danmark5321413502013-09-06
Dave Barnes, Danmark5347517182013-09-05
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3250511012013-09-05
Jure Novak, Slovenien15965962013-09-02
Villy Pedersen, Danmark151274211502013-09-02
Robert Paepke, Sverige727257435672013-08-29
Jan Jörgensen, Sverige8612710952013-08-29
Richard Burzynski, Danmark422910915132013-08-29
Carsten Lundberg, Danmark3213810662013-08-28
Charlotte Thomsen, Danmark3561129522013-08-28
Peter Bundgaard, Danmark6850238972013-08-26
Jens Eriksen, Danmark7213821949662013-08-26
Steve Klasan, Tyskland323041820512013-08-22
Tonny Papillon, Danmark171636420412013-08-22
Henning Krog Søndergaard, Danmark18468462013-08-22
Peter Halkier, Danmark212339317642013-08-22
Allan Gudio Nielsen, Danmark111452325042013-08-15
Tore Vang, Norge417817472512013-08-11
Birthe Kirk Gawinski, Danmark316967462013-08-09
Thomas Kuppel, Tyskland6518512412013-08-08
Stefan Stürup, Danmark4317314332013-08-08
Lars Andersen, Danmark413296417812013-08-07
Oz Horine, Israel425547724622013-08-03
Oluf Lou, Danmark41245345522013-08-02
Andreas Bennetsen Boe, Danmark192137442932013-07-29
Vagn Freundlich, Danmark9510656924962013-07-27
Per Kjær, Danmark17030880169852013-07-21
Eric Didner, Frankrig18411207216362013-07-13
Julien Mazenauer, Schweiz16716712013-07-12
sissel fossat, Danmark16636632013-07-11
Jonas Landolt, Schweiz1260626062013-07-10
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark15325322013-07-06
Pasi Parkkinen, Finland16619414426562013-07-03
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark456136950962013-06-30
John Jørgensen, Danmark632007212013-06-30
Rolf Nagel, Tyskland201874215532013-06-24
Leif Bolding, Danmark9812913892013-06-22
Daniel König, Tyskland725405132013-06-22
Henning Rose Sørensen, Danmark11615171722282013-06-19
Karsten Mose, Danmark214998282013-06-18
Jan Durinck, Danmark223679032302013-06-17
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1276327632013-06-14
Ole Amstrup, Danmark25231236840112013-06-11
Szabolcs Kókay, Ungarn6884524212013-06-09
Troels Eske Ortvad, Danmark445398167722013-06-04
Christian Ljunggren, Sverige11972114432013-05-27
Brahim Mezane, Marokko746879882013-05-26
Michael Frank Nielsen, Danmark23410923215492013-05-24
Henrik Friis, Danmark1106490517982013-05-24
Johanna Hartmann, Danmark1149714972013-05-23
Jacob Breson Neumann, Danmark191121510242013-05-23
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5384512762013-05-22
David B. Collinge, Danmark111526528332013-05-21
Ken Sievertsen, Danmark1709170912013-05-21
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark232469125662013-05-19
Troels M. Krogh, Danmark16986982013-05-15
Rune Bisp Christensen, Danmark15819821931312013-05-15
Anders Wiig Nielsen, Danmark253007544442013-05-13
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12416047060292013-05-11
Tommy Studsholt Christensen, Danmark374537320352013-05-10
Jens Kristian Kjærgård, Danmark42977159563812013-05-07
Tony Søholm Larsen, Danmark20122259412013-05-05
Benny Nørgaard, Danmark19729722013-05-02
Willy Jørgensen, Danmark14954952013-04-30
Kent Olsen, Danmark387551758172013-04-30
Henrik Baktoft, Danmark2311020582013-04-30
Franck Ishøi, Danmark332733918642013-04-17
Stephen McAvoy, Irland5383210132013-04-14
Chris van Rijswijk, Holland211777032013-04-14
Hjalte Kjærby, Danmark2316916832013-04-14
Klaus Schak Laursen, Danmark3498727882013-04-13
Finn Carlsen, Danmark294382127472013-04-11
Anna Kjøller, Danmark19649642013-04-10
Troells Melgaard, Danmark586223124532013-04-08
Zbyszek Kajzer, Polen13383382013-04-08
Kirsten Jæger, Danmark18348342013-04-08
Sebastian Klein, Danmark91028441522013-04-08
Thomas J. Simonsen, Danmark465877928262013-04-04
David Erterius, Sverige29428939331002013-04-02
Anders Bacher Nielsen, Danmark2018722919582013-04-02
Sven Dall, Danmark2209813562013-03-31
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark221557219522013-03-28
Benny Rytter, Danmark19729722013-03-27
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark9370111982013-03-25
Michael Køie Poulsen, Danmark232547639772013-03-25
Lars Juul Pedersen, Danmark261872012602013-03-24
Markus Tallroth, Sverige8011033135052013-03-22
Per Finn Nielsen, Danmark678626635772013-03-19
Peter Dam, Danmark14117610727422013-03-18
Ivan Sjögren, Sverige614137313472013-03-16
Lars Gabrielsen, Danmark8710764134522013-03-15
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn192107414982013-03-09
Jonas Halberg, Danmark3218710532013-03-08
Hans Lind, Danmark122297339082013-03-05
Christian Michael Mortensen, Danmark1156215622013-03-01
Søren Garder Brask, Danmark27053732013-02-28
Mette H. H. Hansen, Danmark4487627312013-02-28
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark420336932013-02-25
Finn Bro, Danmark111290818112013-02-25
Anne Themsen Flindt, Danmark18358352013-02-21
Gert Sørensen, Danmark17827822013-02-20
Tormod Amundsen, Norge181560520182013-02-19
Kristoffer Hansen, Danmark6994325052013-02-18
Helle Dyrting, Danmark624806552013-02-17
Sigrid Kistrup Ilsøe, Danmark14814812013-02-17
Flemming Lang, Danmark81253529762013-02-14
Morten Jenrich Hansen, Danmark332811832822013-02-13
Terje Kolaas, Norge353210919672013-02-12
Søren Skov, Danmark57683502136362013-02-12
Karsten Garcia Pedersen, Danmark833636662013-02-11
wally morell, Danmark18348342013-02-10
Hjalte B. Johansen, Danmark8648820712013-02-03
Trösch Stephan, Schweiz2206113212013-02-01
Miska Nyúl, Ungarn13443442013-01-29
Christian Rørdam, Danmark332463516702013-01-28
Thyge Enevoldsen, Danmark17027022013-01-28
Chr. G Nielsen, Danmark1133213322013-01-26
Knud Jørgen Olsen, Danmark6614720892013-01-23
Jan Fischer Rasmussen, Danmark544608223742013-01-22
Mikael Nord, Sverige536949725872013-01-17
Benny Haahr, Danmark555006724382013-01-17
Poul West Lauritsen, Danmark16356352013-01-14
Mateusz Matysiak, Polen161763520082013-01-09
Christoffer Elias Kaae, Danmark414894952013-01-08
Søren Peter Pinnerup, Danmark5748622612013-01-07
Hendrik Weindorf, Tyskland678890326932013-01-05
Benny Steinmejer, Danmark1121212122013-01-02
Niels Behrendt, Danmark535965224202013-01-02
Svend Erik Frandsen, Danmark527167427352012-12-29
Niels Jørgen Askirk, Danmark12102102012-12-23
Harry J Lehto, Finland5712660347112012-12-21
Anders Bræstrup, Danmark16366362012-12-17
Svend Rønnest, Danmark12912942633112012-12-09
Otto Madsen, Danmark2182611202012-12-05
Mads Syndergaard, Danmark13473472012-12-04
Jesper Johannes Madsen, Danmark1134413442012-11-28
Mikkel Thorup, USA13833832012-11-21
Andreas Petersen, Danmark292848739482012-11-19
Kennerth Kristensen , Danmark2242512712012-11-14
Poul Ulrik, Danmark1131713172012-11-08
jesper nexø arvesen, Danmark423497652012-11-07
Lasse Strandgaard, Danmark5755922942012-10-26
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1264526452012-10-25
Torben Laursen, Danmark333002825342012-10-23
Jens Mikkel Lausten, Danmark112440475842012-10-21
Henrik Dissing, Danmark17097092012-10-18
Erhardt Ecklon, Danmark5611071242652012-10-12
Henrik Laust Bøhmer, Danmark539062251732012-10-11
Torben Back Sørensen, Danmark16216212012-10-07
Niels-Christian Christensen, Danmark4342612212012-10-07
Henrik Mikkelsen, Danmark529071449872012-10-03
Per Huniche Jensen, Danmark193329188982012-10-01
Carsten Egevang, Guinea3329016572012-09-23
Leif Holmskov, Danmark182505527632012-09-23
Poul Thrane, Danmark142370047012012-09-18
Gert Jeppesen, Danmark14415180250662012-09-15
Peter Lauritzen, Danmark4215510102012-09-12
Klavs Frandsen, Danmark28134772012-09-12
Bent Carstensen, Danmark243435142452012-09-09
Gabor Graehn, Danmark316495702012-09-06
André Riis Ebbesen, Danmark263847121222012-08-30
Rafael Armada, Spanien2228414762012-08-30
Bjørn Erik Hellang, Norge324469232012-08-27
Mogens T. Kofod, Danmark213697402012-08-26
Terry Townshend, Storbritannien799768337802012-08-20
Wout De Rouck, Belgien2255715022012-08-20
Lasse Olsson, Sverige231812720202012-08-20
Michael Grell, Danmark31008856122012-08-20
Morten Christensen, Danmark516304735192012-08-19
Terje O. Nordvik, Norge4574823392012-07-27
Peter Østrup Jensen, Danmark16766762012-07-16
Jonas Gildebro, Danmark15195192012-07-16
Johannes Christian Harbou, Danmark786279821772012-07-16
Alex Sand Frich, Danmark458845242422012-07-16
Søren Nygaard, Danmark7013829647852012-07-15
Michael Schwalbe, Danmark122017127042012-07-08
John Mikkelsen, Danmark213677572012-06-26
Christian Martin Glahder, Danmark13857413742012-06-26
Frode Jacobsen, USA463612414692012-06-23
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark28454322012-06-22
Raphaël Lebrun, Belgien2654745302012-06-21
Omar Runolfsson, Island13859213612012-06-20
Bo Jensen, Danmark1118832017822012-06-19
Jan Speiermann, Danmark397830053802012-06-15
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark171455713232012-06-15
Jonna Lindegård, Danmark317567202012-06-07
Torkild Kristensen, Danmark373301818552012-06-07
Martinez Jonathan, Frankrig24520463617732012-06-05
Helle Kjær Erichsen, Danmark161533114522012-06-01
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark395248632962012-06-01
Nikolaj Noel Christensen, Danmark344570327572012-05-31
Daniela Gruber, Tyskland415095602012-05-31
Tor Olsen, Norge161586918342012-05-31
Andreas Guldager, Danmark13985313332012-05-30
Mikkel Høegh Post, Danmark24034873255952012-05-26
Benoit Nabholz, Frankrig141281120392012-05-23
Benny Kristensen, Danmark12319358735622012-05-23
John Mikkelsen, Danmark1116111612012-05-21
Palle Hove Christensen, Danmark3364814262012-05-21
André Julinder, Sverige3286416032012-05-14
Jesper Høy Hansen, Danmark3186210422012-05-11
Jan Mogensen, Danmark292636221012012-05-09
tue hartmann, Danmark15065062012-05-06
Frank Abrahamson, Danmark232962929282012-05-05
Niels Frost, Danmark1135013502012-04-29
Torben Lund-Hansen, Danmark29174682012-04-23
Kim Aaen, Danmark5410757151782012-04-19
Mattias Nordlund, Sverige4529219602012-04-17
Kjeld Pedersen, Danmark18208202012-04-17
Christophe CAPELLE, Frankrig8578411832012-04-14
Thomas Bernhardsson, Sverige868189215672012-04-13
Ole Skrubbeltrang, Danmark3239312422012-04-12
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark141231411892012-04-11
Bent Nielsen, Danmark629727592012-04-09
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33927885426132012-04-09
Domen Stanic, Italien141334615882012-04-08
Reto Burri, Schweiz121060114112012-04-06
Steen Christensen, Danmark4357615812012-03-30
Jesper Sonne, Danmark131516420032012-03-30
Eirik Nydal Adolfsen, Norge19009002012-03-29
Frank Simonsen, Danmark112100434972012-03-29
Susanne Jepsen, Danmark14716696443452012-03-23
Martin Høj Hansen, Danmark13633632012-03-22
Anders Tørressen Hangaard, Norge5969534152012-03-21
Michael Mosebo Jensen, Danmark12424266078172012-03-20
Tobias Berger, Sverige433458919982012-03-20
Kjetil Schjølberg, Norge344896638612012-03-12
Steen Reimers, Danmark111485925362012-03-11
Flemming Ahlmann, Danmark6011942163662012-03-10
Claus Johansson, Danmark161301711382012-03-09
Mogens H. Foder, Danmark14684682012-03-07
Clausjannic Labuz, Danmark11016251152232012-03-06
András Fodor, Ungarn556411640062012-03-05
Kurt Prentow, Danmark71208425662012-02-28
Mathieu Bally, Schweiz353119222472012-02-26
Nicolas Pierre Beyer, Danmark17007002012-02-24
Jan Jespersen, Danmark7902916762012-02-24
Leander Khil, Østrig223623626932012-02-22
Malte Christensen, Danmark18318312012-02-21
Stefan Hage, Sverige3389321432012-02-16
Svend Nørgaard, Danmark11974718332012-02-16
Henrik Poulsen, Danmark216299792012-02-13
Steve Nuttall, England18668662012-02-12
Rune Bjerre, Danmark346502043622012-02-12
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark244056836202012-02-12
Michael Sørensen, Danmark6465617132012-02-10
Stefan Cherrug, Sverige191879415372012-02-06
Allan Helge Nolte, Danmark2217515852012-02-06
Mark Desholm, Danmark1222622262012-02-06
Vagn Gjerløv, Danmark311485032012-02-06
Lars Ernst, Danmark13943942012-02-02
kim jespersen, Danmark29516622012-01-31
Henrik Just, Danmark7410085732072012-01-26
Yann Kolbeinsson, Island183095924552012-01-25
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10111575533852012-01-13
Marcus Erik Danielsson, Sverige14868912122012-01-12
Frédéric Jiguet, Frankrig555876620002012-01-10
Kris De Rouck, Belgien16636632012-01-08
Thomas Hultquist, Sverige3425820422012-01-07
Jacob Sterup, Danmark223058829722012-01-04
Jakob Hochuli, Schweiz8658714672011-12-30
Egon Iversen, Danmark2308016612011-12-29
Kurt Vogt, Danmark27105256352011-12-27
Jens Ole Byskov, Danmark451976517162011-12-24
Julian Guy Bell, Norge1110311032011-12-23
Vlad Cioflec, Rumænien639499922011-12-22
Peter Zeller, Schweiz7492511232011-12-18
Jan Kåre Ness, Norge72264158732011-12-14
Niels Jarnum, Danmark6486622382011-12-13
Jens Ballegaard, Danmark6866530442011-12-11
Lars Smith, Danmark172399238112011-12-09
Stinne Aastrup, Danmark4447917662011-12-05
Kresten Hansen, Danmark2202614212011-12-01
Antoine Joris, Belgien324234416672011-11-27
Kristian Poulsen, Danmark2173510612011-11-18
erik ehmsen, Danmark10699512752011-11-16
Pete Antrobus, England3367016512011-11-16
Henrik F. Nielsen, Danmark508357440262011-11-14
morten jønck, Danmark316956182011-11-12
Carl Søndergaard, Danmark5623220012011-11-03
Alf Petersson, Sverige426197736112011-11-02
Albert J. de Jong, Holland1109110912011-11-01
Nicki Sørensen, Danmark566100321512011-10-31
Hugh Harrop, Skotland2294215302011-10-26
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark9869612342011-10-25
Claus Lunde Pedersen, Danmark10892312502011-10-25
Kristian Laustsen, Danmark5699617802011-10-23
Jørn Vinther Sørensen, Danmark111586028062011-10-20
Leif Pedersen, Danmark283778720372011-10-16
Iben Hove Sørensen, Danmark1337933792011-10-15
Dan Bruhn, Danmark2245414362011-10-13
Dominic Mitchell, Storbritannien171373413482011-10-10
michael jürgensen, Danmark1145914592011-10-09
Jan Eske Schmidt, Danmark244616040422011-10-08
Steen Drozd Lund, Danmark101247718592011-10-07
Henrik Knudsen, Danmark194087439732011-10-05
Richard Ek, Sverige365522642212011-10-03
Allan Prang, Danmark1246824682011-10-02
Anders E. Sørensen, Danmark12520799244632011-10-01
Martin Rivero, Danmark2253114052011-10-01
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71294024122011-10-01
Benjamin Gnep, Tyskland215388492011-09-30
Jesper Segergren, Sverige2299117022011-09-27
Maurizio Sighele, Italien948149832011-09-25
Christian Axelsen, Danmark467022153032011-09-25
Per Hirslund, Danmark14324322011-09-25
Thurel Julien, Gambia13210185514442011-09-18
Erik Christophersen, Danmark1203420342011-09-17
Jens Ryge Petersen, Danmark213620926962011-09-16
ragnar smith, Danmark1265426542011-09-10
Bent Staugaard Nielsen, Danmark7847017142011-09-05
Søren Harding, Danmark864707043622011-08-30
Jonn Leffmann, Sverige141397715342011-08-22
Christoph Moning, Tyskland14923310322011-08-20
Jesper Brinkmann, Danmark182770224952011-08-17
nick petersen, Danmark432129512011-08-16
david drangsland, Norge161934823152011-08-13
Aage Kabbelgaard, Danmark18928922011-08-12
John Dreyer Andersen, Danmark253191220442011-07-31
Wolfgang Trimmel, Østrig1221622162011-07-29
Kurt Willumsen, Danmark13763762011-07-27
Knud Kjeldsen, Danmark15435432011-07-27
Jeppe Berthelsen, Danmark14494492011-07-27
Anders Søgaard, Danmark12920462832912011-07-17
Yoav Perlman, Israel152218922332011-07-14
Hallgeir Fisketjøn, Norge8596213472011-07-07
Jens Overgaard Christensen, Danmark9413620134622011-07-01
Felix Jachmann, Tyskland2204210542011-06-24
Rasmus Hald, Norge217819982011-06-17
Zoltan Baczo, Danmark323099242011-06-15
Aidan G. Kelly, Irland2293917342011-06-14
Peter Lyngs, Danmark246138454052011-06-04
Maarten Zorgdrager, Holland6671214732011-06-02
Elly Hansen, Danmark193041142392011-05-29
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1104710472011-05-24
Thomas Maul, Danmark867538217242011-05-16
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1137713772011-05-12
Oskar Nilsson, Sverige2240413482011-05-09
Jørgen Dam, Danmark24536108731182011-05-04
Klaus Bjerre, Danmark344780034352011-05-04
Paul Jacobsen, Danmark18328322011-04-23
Claus Boe Tøndering, Danmark2177810422011-04-19
Gábor Bodor, Ungarn11899412432011-04-17
Luca Andrei Dehelean, Rumænien141396016712011-04-06
Steen Øllgaard, Danmark171573621732011-03-28
Thomas Nielsen, Danmark202479626692011-03-24
Gabriel Schuler, Schweiz16926303331552011-03-23
Lars Petersson, Sverige15695692011-03-19
Lars Laursen, Danmark1151415142011-03-10
Brian Thomsen, Danmark5472716892011-03-08
Kristian Ribers, Danmark16256252011-02-27
Lee Victor Gregory, Storbritannien2316418942011-02-21
Bo Thyge Johansen, Danmark1269326932011-02-16
Martin Kviesgaard, Grønland294642332382011-02-13
Svend Erik Olesen, Danmark1163416342011-02-10
Martin Oomen, Sverige141627615952011-02-07
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71293026532011-02-03
Martijn Bunskoek, Holland10895910672011-01-27
Kai Gauger, Tyskland101174017102011-01-27
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1123512352011-01-23
Thomas Riedel, Danmark4522521992011-01-14
Torben Jepsen, Danmark131516017852011-01-13
René Christian Hansen, Danmark1100810082011-01-13
Bo Svensmark, Danmark71313542852011-01-10
Odysseas Tsimoulis, Grækenland252904115142011-01-09
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark17917912011-01-08
Hans Gleie, Danmark2318318252010-12-29
Zsolt Ampovics, Ungarn3420415652010-12-26
Johan Stenlund, Sverige436691632412010-12-20
Chris Romeiks, Tyskland141947120132010-12-12
Cristian Jensen Marcet, Danmark366297837042010-12-10
Ies Meulmeester, Holland121447915932010-12-03
Bo Sonne Sørensen, Danmark294756140712010-11-24
Seamus Enright, Irland2428835532010-11-21
Hans Larsson, Sverige356886041532010-11-07
Martin Roost, Schweiz2214012742010-11-07
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark455876726962010-10-29
Kurt Bredal Christensen, Danmark112652458172010-10-28
Bjørn Grøn, Danmark4494821702010-10-27
Dirk Van Gansberghe, Italien201500312212010-10-21
Erik Røjgaard, Danmark1106610662010-10-21
Knud Erik Christensen, Danmark1219521952010-10-20
Aron Andersson, Sverige4341310622010-10-20
Stéphane Bocca, Belgien2341919922010-10-19
Jurgen Lehmann, Finland1112111212010-10-12
Knud N. Flensted, Danmark162218024952010-10-10
Tomas Svensson, Sverige446095033522010-10-08
Henrik Mouritsen, Tyskland81797735102010-09-29
Søren Gjaldbæk, Danmark2345818172010-09-29
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3348412632010-09-28
Ole Lorenzen Post, Danmark1156215622010-09-27
Leo Heemskerk, Holland1165716572010-09-26
René Worup Rørbæk, Danmark18238232010-09-22
Kristian Laustsen, Danmark6830520932010-09-22
Lars Borup, Danmark356294632932010-09-19
Birger Algot Tørnblad, Danmark213636992010-09-14
Lars Witting, Danmark326068930322010-09-08
Aleix Comas, Spanien6599412582010-09-05
Søren Nancke, Danmark61009623622010-09-05
Henrik Kolsbjerg, Danmark8613810162010-08-27
Ivan Petric , Slovenien8863122152010-08-22
Christoph Moning, Tyskland3963548072010-08-18
Martin Lund, Danmark3817230302010-08-16
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2253918192010-08-10
Hans Pinstrup, Danmark192668426162010-08-09
Klaus Mortensen, Danmark538111430162010-08-07
Henrik H. Søndergaard, Danmark7916519882010-08-05
Henning Broe, Danmark16496492010-08-05
Alf Frølich, Danmark1203120312010-08-02
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1100110012010-07-26
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet6885529382010-07-15
Gordon Hodgson, England1164216422010-07-15
Marco Hammel, Schweiz18328322010-07-12
Birger Hultengren, Danmark1100110012010-07-07
Simon Sigaard Christiansen, Danmark506421025692010-07-02
ji be, Schweiz181907321452010-06-21
Anne Blotting, Danmark214128482010-06-17
Stig Toft Madsen, Danmark2302416172010-06-17
Per Ekberg Pedersen, Danmark172733637812010-06-15
Carsten Gørges Laursen, Danmark142224833872010-05-31
Heine Oldenskov, Danmark5438514892010-05-30
Vinni Bruhn, Danmark7872628362010-05-29
Jani Vastamäki, Finland61088928122010-05-28
Per Allan Degn, Danmark10992113792010-05-28
Martijn Bot, Holland8613457925052010-05-26
Jan Bolding Kristensen, Danmark1174017402010-05-18
Albert Steen-Hansen, Danmark17530001456422010-05-04
Patrik Jonasson, Sverige1109410942010-05-02
Thomas Kuppel, Tyskland1184218422010-04-23
Hans Jørgen Riis, Danmark2223512632010-04-23
Peter Steen Henriksen, Danmark1134413442010-04-19
Torben Byfoged, Danmark2218112022010-04-13
Jan-Michael Breider, Sverige4470516752010-04-06
Niels Odder, Danmark4553619072010-03-27
Ulf Eschou Møller, Danmark295184468582010-03-26
Mogens Hansen, Danmark33960939637202010-03-19
Fabian Schneider, Schweiz514465817772010-03-19
Thorkild Lund, Danmark1124112412010-03-15
Peter Rodemann, Danmark4591125712010-03-15
Steen Højmark-Jensen, Danmark1248424842010-03-07
Hanne April Farnæs, Danmark3281811482010-03-07
Lars Mejlby, Danmark192764429662010-03-05
per mattisson, Danmark2298715992010-03-01
Johnny Laursen, Danmark12217444928642010-02-23
Christian Brinkman, Holland19589582010-02-23
Flemming Værgman, Danmark1136713672010-02-21
Dan Allan Nielsen, Danmark2267213652010-02-18
Lene Vejen, Danmark4896445052010-02-14
Arild Breistøl, Norge141689324752010-02-11
Jan Kiel, Danmark81705444202010-02-06
Thomas W. Johansen, Danmark91861355642010-02-04
Jean Seeberg, Danmark3328711732010-01-31
Jacob Dalsten Petersen, Danmark313830517172010-01-31
Marcel Klootwijk, Holland2247214262010-01-29
Henrik Bengtsson, Danmark3376215172010-01-24
Ken Rasmussen, Danmark3593835082010-01-24
Tommy Andre Andersen, Norge131772518332010-01-18
Bjarne Skule, Danmark171205310112010-01-12
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark215568512010-01-11
VASLIN Matthieu, Frankrig10110648721932010-01-05
Carsten Lyhr Hansen, Danmark5827817822010-01-05
Timme Nyegaard, Danmark2197210222010-01-03
Lars Andersen, Danmark1129912992010-01-01
Fülöp Attila, Rumænien1154015402009-12-25
Josh J Shaw, England2222714092009-12-25
Nico de Vries, Holland1132313232009-12-20
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark19819812009-12-06
Pieter Vantieghem, Belgien253847135032009-11-26
Søren Brinch, Danmark132461661032009-11-22
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5530113042009-11-19
Arne Lilhauge, Danmark7706014702009-10-19
Brian Wielsøe, Danmark1574557452009-10-14
Jan Ole Kriegs, Tyskland3381613142009-10-13
Jan Hjort Christensen, Danmark71502057512009-10-13
Thomas Bentsen, Norge2237612472009-10-12
Kermarrec Corentin, Frankrig303155222462009-10-11
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5406410602009-10-08
Tue Romanow, Danmark1169516952009-10-06
Jan Ravnborg, Danmark91406827162009-10-06
David Lundgren, Sverige1163116312009-09-18
Bjørn Ginman, Danmark1370337032009-09-16
Mårten Müller, Sverige3528418602009-09-13
Flemming Eskildsen, Danmark1137313732009-09-07
Kurt Rasmussen, Danmark71098524472009-09-04
Poul Reib, Danmark5557216212009-08-27
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1373937392009-08-20
Jørgen Witved, Danmark8111647237542009-08-10
Thomas Hellesen, Danmark152774026422009-08-10
Kjetil Johannessen, Norge384540020232009-08-10
Björn Dellming, Sverige1301830182009-08-02
Jan van der Laan, Holland1118811882009-07-31
Mats Wallin, Sverige243048119832009-07-29
Luise Ekberg, Danmark1109710972009-07-26
Jens Maibomm Hansen, Danmark1131413142009-07-19
Karsten Munch Andersen, Danmark3354513352009-07-13
Geir O. Pedersen, Norge162407521482009-06-25
Chris Lansdell, England162164821512009-06-22
Mehmet Goren, Tyrkiet819513031982009-06-15
Reto Burri, Schweiz343687320032009-06-08
Stefan Frello, Danmark19559552009-05-28
Lotte Skjærbæk, Danmark326029562009-05-28
Hans Eli Sivertsen, Færøerne4747223422009-05-24
nuno barros, Portugal1122612262009-05-18
Jørgen Hansen, Danmark1163116312009-05-12
Henrik Madsen, Danmark71083824682009-05-12
Susanne Overgaard Petersen, Danmark6846721272009-05-11
Michael bergman, Sverige51146141952009-05-09
Peter Jensen, Danmark4716925512009-05-07
Birger Bavnsgaard, Danmark1113511352009-04-30
Stig Eide, Norge1208420842009-04-27
Csaba Lendvai, Ungarn1136313632009-04-25
Peter Kuster, Schweiz101742227342009-04-24
finn birkholm-clausen, Danmark4858629382009-04-23
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1173117312009-04-23
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark2240313372009-04-19
Bjarne Nielsen, Danmark3376613792009-04-19
Robert Toft, Danmark3440522352009-04-15
Morten Jørgensen, Danmark91349522262009-04-14
Jacob Neumann, Danmark2219312242009-04-12
Henrik Johansson, Norge2357122952009-04-11
Poul Erik Junk, Danmark5651116122009-04-08
Gal Shon, Israel19699692009-04-06
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3305113852009-04-06
Jens Boesen, Danmark101488618252009-04-04
Allan Hansen, Danmark3376716372009-04-03
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3272510452009-04-01
Erling Bonde, Danmark3505822552009-03-29
Ole Andersen, Danmark2239716362009-03-29
Stig Westergård, Danmark1270827082009-03-26
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark216319162009-03-01
Andreas Saul-Rotne, Danmark1127012702009-03-01
Finn Siewertsen, Danmark1120112012009-03-01
per schmidt, Danmark1111811182009-02-23
Lesley van Loo, Holland111512317172009-02-23
Dennis Martinek Langholz, Danmark6959927082009-02-23
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1148214822009-02-20
Marko Gregoric, Slovenien16796792009-02-12
Jonathan Meyrav, Israel3472118542009-02-06
Lars Villadsen, Danmark7850519702009-02-01
Freddy Johansen, Norge6894423312009-01-30
Bence Kókay, Ungarn91159517372009-01-25
Anders Bergman, Sverige3446118742009-01-18
Raffael Ayé, Schweiz91004414852009-01-16
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1113711372009-01-12
Olof Jönsson, Sverige223286033232009-01-11
Annette Hansen, Danmark31092366922009-01-07
Florin Chirila, Rumænien6895617232009-01-07
Klaas Bert Debusschere, Belgien2268015632009-01-06
Luca Sattin, Italien243205521662009-01-05
Erik Ehmsen, Danmark6910238052008-12-29
Thomas Damm Als, Danmark2268214502008-12-22
Lars Lundmark, Sverige1181218122008-12-20
Alex Wallin, Danmark3327813972008-12-15
Martin Søgaard Nielsen, Danmark274973935302008-12-08
Mogens Holme, Danmark217979752008-11-27
Jos Van den Berg, Holland1257725772008-11-24
Kim Søvæld, Danmark1118611862008-11-18
Peter Stronach, Storbritannien1125112512008-11-17
Roland Jensen, Danmark172794024522008-11-17
Peter ter Heide, Holland1146914692008-11-10
Ole Thyge Plannthin, Danmark6695615522008-11-09
Rasmus Strack, Danmark549191449502008-11-09
Ma Yan Bryant, Storbritannien273710723092008-11-09
John Martin Mjelde, Norge6929919372008-11-05
Steen Brølling, Danmark1143114312008-11-03
Niki Forintos, Ungarn18498492008-11-02
Michael Bergman, Sverige2469626872008-10-27
Carsten Fog, Danmark1213621362008-10-25
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark142470924702008-10-22
Jan Salmonsen, Danmark2369719192008-10-19
Kield Andersson, Danmark5783921852008-10-18
Marianne Heno Mogensen, Danmark6862730212008-10-18
Carsten Gadgaard, Danmark8919326964712008-10-17
Torben Andersen, Danmark6987421572008-10-12
Palle Jensen, Danmark3355212402008-10-09
Kim Øllgaard, Danmark91091418372008-10-09
Sanne Busk, Danmark5987035082008-10-08
Eva Agnethe Bramming, Danmark4540015242008-10-06
Henrik Holm Brask, Danmark1149314932008-10-06
Flemming Nielsen, Danmark18728722008-10-06
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3420715952008-10-06
Mogens Krantz Backe, Danmark5628115922008-09-27
lou bertalan, Tyskland1136913692008-09-25
Per Smith, Danmark1169716972008-09-22
John Hornbek, Danmark182041813402008-09-08
Stéphane Aubry, Schweiz7310056724762008-09-08
Xavier ROZEC, Frankrig3532421012008-09-02
Aron Andersson, Sverige3426623682008-08-28
Ole Kristensen, Danmark81057617312008-08-24
Søren Olin, Danmark2380719272008-08-16
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2392121062008-08-10
Keld Sørensen, Danmark5676820622008-08-02
Marcel van Kammen, Holland2255413752008-07-22
Eric Schaumburg, Danmark61012620672008-07-19
Svend Ove Jensen, Danmark2324117362008-07-14
Espen Støtterud Christensen, Norge6728713172008-06-23
Petri Salo, Finland2557736582008-06-18
Flemming Dane, Danmark3345112282008-06-13
Ole Snerling, Danmark1105110512008-06-04
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3349413222008-05-29
Niels Jørgen Clausen, Danmark91341217772008-05-26
Paul Nilsson, Danmark203487124742008-05-26
Seamus Mogensen, Danmark2271014522008-05-26
Mona Grundsøe, Danmark253383120102008-05-05
Michael Bonefeld Bladt, Danmark4780533112008-04-30
Jonas Gadgaard, Danmark111484520882008-04-26
Alan Clewes, Storbritannien2400729822008-04-26
Henning Hansen, Danmark4456411902008-04-22
Theis Bacher Nielsen, Danmark5487210702008-04-22
Thomas Lundqvist, Danmark1198619862008-04-19
Ralph Martin, Tyskland263221015932008-04-18
Claus Kesby, Danmark19389382008-04-16
kim lundqvist, Danmark141945620442008-04-09
Henrik Greve, Danmark3505927682008-04-07
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien5827730522008-03-30
Steen Cruddis, Danmark1213821382008-03-16
Claus Øgard, Danmark2236912542008-03-16
Anders Horsten, Danmark2286615882008-03-14
Patrick Beirens, Belgien2339420522008-03-10
Thomas Eske Holm, Danmark1190519052008-03-02
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8213647926102008-02-27
Frode Falkenberg, Norge203404425492008-02-25
niels bahl andersen, Danmark4485416052008-02-21
Chris Batty, England14219986827152008-02-20
Martin Majlandt, Danmark1167116712008-02-18
Lars Peter Johansson, Danmark3535922632008-01-25
Ger Meesters, Holland3651823682008-01-23
Lilly Irene Sørensen, Danmark91234918092008-01-20
Torben Evald, Danmark71203424082008-01-18
Thomas Buus Nielsen, Danmark3710624632008-01-14
Pim Wolf, Holland3485818962008-01-08
Tom Backlund, Finland1292929292008-01-06
Uffe Jensen, Danmark1138613862007-12-28
Michael West, Danmark1154315432007-12-16
Anni Oppelstrup, Danmark2287816002007-12-16
Andreas Noeske, Tyskland6789615812007-12-16
Inger Christoffersen, Danmark1138613862007-12-09
Simon Werngren, Sverige71166120862007-11-29
Barrault Frantz, Frankrig5880120762007-11-24
Tibu Paul Lucian, Rumænien4687527622007-11-24
John N. Jensen, Danmark1182718272007-11-22
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2280618862007-11-06
Niels Kaare Krabbe, Danmark2364221652007-11-04
dave farrow, Storbritannien1161816182007-10-30
christian tiller, Norge1188918892007-10-16
Carsten Egevang, Grønland5110886047262007-10-09
Jack Juliussen, Danmark3428014482007-10-07
Quentin Dupriez, Frankrig1127512752007-10-05
Lonnie Jensen, Danmark1313631362007-10-05
Michal Radziszewski, Polen1186118612007-09-20
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2300215432007-09-09
Janus Ethelberg, Danmark9413657619742007-09-05
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1294029402007-09-02
Jesper Nielsen, Danmark2288216182007-08-28
Kent Schou Larsen, Danmark1107210722007-08-28
Jan Thomsen, Danmark8914081034742007-08-21
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2432624102007-08-18
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne71488832102007-08-18
Joakim Engel, Danmark8314067748892007-08-18
Jens Andersen, Danmark61176830772007-08-17
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1199919992007-08-16
Mark Hammond, Danmark2294419142007-08-15
Jóan Petur Petersen, Færøerne18538532007-08-11
Johannes Tallroth, Sverige4549816662007-08-08
Hans Rytter, Danmark233620231912007-08-07
Inger Andersen, Danmark243664520432007-08-07
Magne Pettersen, Norge2529426752007-08-03
Lars Munk, Danmark1123112312007-08-03
Johan Emil Løje, Danmark1121812182007-07-31
Lars Omø Christiansen, Danmark1161416142007-07-15
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark5855420612007-07-14
Carsten Poulsen, Danmark325207131732007-07-12
Thomas Hasle Ravn, Danmark2467325892007-07-12
Niels Jørgen Larsen, Dominica162797835732007-07-10
Carl Erik Mabeck, Danmark12721464351032007-07-04
Erik Jensen, Danmark2334216812007-06-26
Jens Holte Frederiksen, Danmark1126512652007-06-25
Tommy Holmgren, Sverige81371920392007-06-24
Erik Edvardsson, Sverige152123819902007-06-05
Erik Breden, USA6782015242007-05-30
Linda Mølgaard, Danmark4719128912007-05-30
Mikko Oivukka, Finland223165025462007-05-20
Bente Steffensen, Danmark1106310632007-05-20
Bjarne Golles, Danmark2374922442007-05-10
Erik Agertoft, Danmark172938740032007-04-29
Claus Eriksen, Danmark3477219492007-04-29
Jan Bosch, Holland1152415242007-04-25
Kristian Borum, Danmark2340818702007-04-22
Søren Langkilde Madsen, Danmark61023420212007-04-21
Birgit Nielsen, Danmark2375218932007-04-15
Ivan Skov Pedersen, Danmark1114511452007-04-10
Poul Emil Kristensen, Danmark1264326432007-04-08
Dennis Andersen, Danmark3388513582007-04-04
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2320716932007-03-04
Ole Stobbe, Danmark2365921692007-02-28
Torben Ethelberg, Danmark192547220312007-02-25
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8815626752312007-02-25
Preben Berg, Danmark193516735762007-02-17
Kaj Krutfelt, Sverige3405715222007-02-05
Arthur R. Jensen, Danmark133336959072007-01-30
Patrick Höhener, Frankrig1167016702007-01-18
Via Rasmus Strack, Danmark2469426722007-01-13
Kjetil Schjølberg, Norge1141114112007-01-09
Peter Christiansen, Danmark427155450222006-12-31
Johannes Erritzøe, Danmark2354817862006-12-28
Jan S. Kristensen, Danmark71277326712006-12-24
Jens Lind, Danmark4465212212006-12-11
Nelly Hansen, Danmark335167628102006-12-06
Wim van der Schot, Holland1187918792006-12-04
Ruud van Beusekom, Holland1118411842006-11-26
Klaas Felix Jachmann, Tyskland295287039832006-11-26
Leif Bisschop-Larsen, Danmark223329922972006-11-08
Tom Backlund, Finland51152132302006-11-07
Anders Tøttrup, Danmark315124132112006-11-05
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2428823572006-10-09
Gunner Munk, Danmark1204320432006-10-08
Bart-Jan Prak, Holland6801315282006-10-05
Ludovic Scalabre, Frankrig112008431662006-10-02
Steffen Holst, Danmark4625120352006-09-30
Peter Bo, Danmark3748136242006-09-25
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne4966629502006-09-23
Jørgen Staarup Christensen, Danmark315583926702006-09-22
Ernst Hjøllund, Danmark3549726822006-09-21
Herman Bouman, Holland1139913992006-08-30
Kim Petersen, Danmark101380117322006-08-24
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1156915692006-08-20
Erik Enevoldsen, Danmark51232634812006-08-20
Christian Wegst, Tyskland1235923592006-08-10
Karsten Stæhr, Danmark101469918882006-08-09
Tom Goossens, Belgien91405727552006-08-09
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61236225662006-08-09
Pierre-André Crochet, Frankrig101383318402006-08-09
Leif Jonasson, Sverige2431626242006-08-07
Lars Birk, Danmark1118411842006-08-07
Kim Iburg, Danmark1131313132006-08-07
Steen Brølling, Danmark5984026882006-07-31
Pawel Malczyk, Polen5844225482006-07-26
Christian Svane, Danmark3506119592006-07-25
Jørgen Scheel, Danmark162863829472006-07-21
Lars Pedersen, Danmark1139213922006-07-21
Claus Kesby, Danmark1157415742006-07-10
Mario Rodero Hernández, Spanien131758118422006-07-10
Henrik H. Søndergaard, Danmark71290122602006-07-10
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3461017732006-07-10
Tom Sørensen, Danmark3438219082006-07-08
Lars Larsson, Sverige3428815732006-07-08
Samuel Peregrina, Spanien254105719372006-07-08
Benjamin Steffen, Tyskland7899717402006-07-08
Markus Tallroth, Sverige1184918492006-06-07
Morten Jensen, Danmark6804718842006-06-07
Claudia Thiel, Tyskland2276214802006-06-07
Detlef Gruber, Danmark1139913992006-06-07
Knud-Erik Strange, Danmark81598726952006-06-07
Arnold Houmann, Danmark223939738042006-06-07
Carsten Olsen, Danmark1286428642006-06-07
Andreas Meyer Winnem, Norge182113816232006-06-07
Knud-Erik Andersen, Danmark1151815182006-06-07
Palle Nygaard, Danmark112645542112006-06-07
Ole Hetland, Danmark111690121772006-05-18
Wedigo Ferchland, Danmark5569812622006-05-18
Gert Rasmussen, Danmark81274023492006-05-14
Claus Dalskov, Danmark1160116012006-05-12
Jens Jacob Iversen, Danmark3574020462006-05-10
Peter Halkier, Danmark61073528162006-05-10
Bent Jensen, Danmark3643222002006-05-10
Friedrich Thomas, Danmark1174317432006-05-10
Per Ekberg Pedersen, Danmark122333424472006-05-10
Jørn Lennart Larsen, Danmark3390515452006-05-10
Ole Friis, Danmark2387822572006-05-08
Margit Hove, Danmark1149014902006-05-02
Hans Eli Sivertsen, Færøerne111730729002006-04-23
Mikael Funch, Danmark81510825102006-04-19
Ruth Ahlburg, Danmark233812821832006-04-10
Søren Parup, Danmark18078072006-04-01
Kent Schou Larsen, Danmark2272014332006-03-30
Tom Jensen, Danmark1168416842006-03-19
Rune Larsen, Danmark2284516192006-03-19
Niels Fabæk, Danmark71038216652006-03-19
Søren Koch, Danmark3491216932006-03-16
Tim Vaughan, Storbritannien81348418892006-03-16
Esben Eriksen, Danmark71421730292006-03-16
Gunnar Larsen, Danmark192953521702006-03-11
Karin Gustausen, Danmark3584630602006-03-11
Tobias Epple, Tyskland81183521022006-03-11
Birger Pedersen, Danmark4630318232006-03-05
Svend Danbæk, Danmark1223622362006-03-05
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1247724772006-03-05
Henning Hansen, Danmark4541416192006-03-01
Johan Stenlund, Sverige3587122662006-03-01
Ole Richter, Danmark1291829182006-03-01
Nis M. Nissen, Danmark1207920792006-02-25
Jan Bolding Kristensen, Danmark3756728692006-02-25
Cédric Rousseau, Frankrig101443617892006-02-20
Kjetil Johannessen, Norge294859424082006-02-19
Mark Trott, England1150515052006-02-12
Arne Bertelsen, Danmark1150715072006-02-11
Niels Bomholt, Danmark6920823892006-02-11
Tune Jensen, Danmark1180118012006-02-04
Frank Svensson, Danmark3720732282006-02-02
Marnix Jonker, Holland182950224362006-02-01
Terry Townshend, England2352718972006-02-01
Eline Eggers, Danmark3455615772006-02-01
Annelise Juul Stampe, Danmark41234952102006-01-30
Hans Erik Mom, Holland1128412842006-01-28
Jens B. Bruun, Sverige61840450232006-01-26
Uffe Pedersen, Danmark598502123342006-01-22
Björn Gísli Arnarson, Island132710041452006-01-19
Tommy Hjorth, Danmark2323516792006-01-18
Tommy Frandsen, Danmark8215087536722006-01-15
Kim Lunding, Danmark172644538112006-01-14
Killian Mullarney, Irland2385519602006-01-10
Luc Verroken, Belgien4782122782006-01-05
Peter Thomsen, Danmark71224825302006-01-05
Justin Jansen, Holland1144614462005-12-24
David Erling Drangsland, Norge1239623962005-12-24
Ole Riis Jensen, Danmark3454019942005-12-20
Oleg Formanyuk, Ukraine4657826932005-12-15
Bent Møller Sørensen, Danmark2572435432005-12-13
Thomas Kjær Christensen, Danmark2606833492005-12-06
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1330033002005-12-04
Klaus B. Fries, Danmark3595926142005-12-03
Michael Køie Poulsen, Danmark1281328132005-11-24
Erik Lindgren, Sverige1299929992005-11-19
Steffen Ortmann, Danmark3606926992005-11-16
Ola Nordsteien, Norge1185318532005-11-15
Jostein Myromslien, Norge1158015802005-11-15
Lennaert Steen, Holland3496718202005-11-08
Henrik Elver, Danmark91174116852005-11-07
Aleix Comas, Spanien2412825382005-11-07
Mark Trustrup, Danmark1145414542005-10-31
Peter Bundgaard, Danmark112197927022005-10-31
Thomas Larsen, Danmark1120212022005-10-29
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2421024552005-10-27
Bjarne Nielsen, Danmark6853618752005-10-12
Stig Vang Petersen, Danmark233179129082005-10-11
Jesper Sonne, Danmark304171921302005-09-27
Siv Behrendt-Møller, Danmark2420823712005-09-23
Daniel Patterson, Sverige5773326442005-09-23
Hans Henrik Larsen, Danmark3439018362005-09-14
Henrik Pedersen, Danmark81061914972005-09-14
Terje Axelsen, Norge101347916982005-09-08
Ivan Abramowitz, Danmark1197519752005-09-07
Mats Wallin, Sverige71027616392005-09-06
Hans Henrik Iversen, Danmark4487614982005-09-06
Anders Jihmanner, Sverige1137513752005-09-05
Samuel Paz Parracho, Spanien81138718232005-09-02
Christian Tiller, Norge71735734732005-08-30
Peter Bjerre, Danmark6953520712005-08-29
Lars Elvstrøm, Danmark2299116772005-08-29
Ruud Altenburg, Holland2256314072005-08-29
Karl-Eric Gustafsson, Sverige182873821802005-08-26
Lars Lindgren, Danmark1158615862005-08-16
Anders Frederiksen, Danmark1120312032005-08-07
Hampus Lejon, Sverige1175817582005-08-05
Kasper Thorup, Danmark1144814482005-08-02
Andreas Malte Nielsen, Danmark1170017002005-07-04
Morten Stampe Larsen, Danmark5601217912005-06-29
Emil Todorov, Bulgarien5667015672005-06-26
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien17827822005-06-26
Ulla Vibe Funch, Danmark1182818282005-06-26
Theodosis Mamais, Grækenland294076520112005-06-22
Erik Kramshøj, Danmark132792140752005-06-16
Rie Voetmann, Danmark72210048822005-06-13
Gaukur Hjartarson, Island111879423952005-06-13
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark61581544842005-06-12
Andres Wolff Fries, Danmark1162216222005-06-01
Julien Piette, Frankrig162401221002005-05-18
Westy Esbensen, Danmark1146514652005-05-04
Bjørn Kjellemyr, Norge3517922282005-05-01
Peter Iversen, Danmark1161816182005-05-01
Arild Hansen, Norge2275014412005-04-26
Martin Jessen, Danmark4802022802005-04-26
Stuart A Reeves, Danmark121963120282005-04-20
Jim Thagaard Hansen, Danmark182696120592005-04-20
Yeray Seminario, Spanien3613032492005-04-11
Miguel Avelino Suárez, Spanien3509219832005-04-11
José García Monzón, Spanien4645723662005-04-11
Hans Drostgaard, Danmark1162016202005-04-07
Leif Samuelsen, Danmark1147314732005-04-06
Shaun Robson, England131900317502005-04-04
Jimmy Skat Hansen, Danmark172883546952005-04-04
Terje Kolaas, Norge51063334422005-04-01
Sune Pedersen, Danmark1177717772005-03-30
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2364419442005-03-26
Tony Disley, Storbritannien2302015412005-03-25
Jørn Vinther Sørensen, Danmark4754921832005-03-18
Edvin Hansson, Sverige192735023702005-03-16
Thor Edgar Kristiansen, Norge4927326942005-03-14
Benoit Paepegaey, Frankrig131904116972005-03-07
Kim Fischer, Danmark223946429952005-03-07
Sander Bot, Holland5726615832005-02-24
Ingrid Grunwald, Tyskland61203940552005-02-21
Søren Ryge Petersen, Danmark1156315632005-02-06
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1179117912005-02-03
Dan Rasmussen, Danmark4870229602005-01-31
Thomas Stigfeldt, Danmark3784635132005-01-20
Alwin Schönenberger, Østrig2431224512005-01-13
Stefan Magnusson, Sverige3400917182005-01-03
Lars Lyngsø, Danmark2298516062004-12-26
Erik Van Bogaert, Belgien1154815482004-12-18
Mikael Nord, Sverige387681653942004-12-15
Torben Lund, Danmark5843137892004-12-15
Stefan Hage, Sverige91629826022004-12-15
Erik Schaumburg, Danmark1158915892004-11-29
Frits Rost, Danmark2482225652004-11-27
Maris Jaunzemis, Letland71183721192004-11-26
Ole Vognstoft, Danmark1130913092004-11-25
Poul Erik Larsen, Danmark1195919592004-11-25
Lars Vilhelm Hansen, Danmark182634823482004-11-24
Thomas Kiørboe, Danmark1128812882004-11-23
Inger Skov, Danmark2455727862004-11-22
Ivan Jensen, Danmark1149414942004-11-21
Carsten Madsen, Danmark1369236922004-11-14
Geert Brovad, Danmark102469536292004-11-14
Erik Rosendaal, Holland1145714572004-11-11
Poul Reib, Danmark1202920292004-11-09
Bjarne Streyffert, Danmark2356419222004-11-08
Raymond Galea, Malta1152815282004-11-08
Steen Roed Hansen, Danmark101510820412004-11-08
Dennis Noel, Danmark1525952592004-11-08
Henrik Callesen, Danmark1156715672004-11-05
Gedser Fuglestation, Danmark1152115212004-11-05
Reint Jakob Schut, Holland4634917802004-10-31
Martin Holm, Danmark3839232632004-10-26
Lasse Braae, Danmark1275827582004-10-17
Philippe J. Dubois, Frankrig2460527302004-10-06
Dominique Verbelen, Belgien1226122612004-09-30
Virginia Escandell, Danmark1190019002004-09-07
Torsten Hansen, Danmark1133713372004-09-01
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2741640132004-08-16
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1218521852004-08-13
Jens Biltoft, Danmark1153015302004-08-01
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3633524562004-07-31
Einar Flensted-Jensen, Danmark1323332332004-07-25
Szabolcs Kókay, Ungarn1203320332004-07-22
Mogens Ribo Petersen, Danmark1181818182004-07-07
Ulrik Henneberg, Danmark2281915502004-07-07
Karen Lang, Danmark2433624412004-07-06
Arne Borg Rasmussen, Danmark4787021432004-07-05
Martin Poulsen, Danmark1152915292004-07-04
Klaus Nellevang, Danmark2305716202004-06-25
John Steffensen, Danmark1200720072004-06-13
Lene Pedersen, Danmark1210821082004-06-01
Jelger Herder, Holland81314122292004-05-31
Tom Schlegel, Danmark2320620452004-05-17
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31015549302004-05-16
Henrik Carlsen, Danmark3583228502004-04-30
Ulla Henriksen, Danmark1100210022004-04-30
Tim Andersen, Danmark31021642592004-04-20
Hans Krabsen, Danmark1582858282004-04-03
Dennis Brandsborg, Danmark2347119272004-03-13
Robbin D. Knapp, Østrig1198819882004-03-11
Esben Østergaard, Danmark2434523822004-03-10
Henrik Stenholt, Danmark3593524992004-03-03
Lis Ravn, Danmark2420025152004-03-01
Leif Novrup, Danmark2440124112004-01-06
Gunnar Gundersen, Norge1292729272004-01-06
Carsten Hermann, Danmark1254625462003-11-28
Lasse Olsson, Sverige2341119482003-11-26
Michael Tiefenbach, Østrig1299129912003-11-26
Don Baccus, USA1202820282003-11-13
Tor A Olsen, Norge1219521952003-11-09
Jan Dresler, Danmark2387920622003-10-21
Svend Dybkjær, Danmark3875837482003-10-20
Vegard Bunes, Norge51018922802003-10-11
Jacob Alsted, Danmark1261726172003-09-15
Andreas Hagerman, Danmark203943028042003-08-28
Anna Bay Rask, Danmark1220922092003-07-25
Wilfried Hausmann, Tyskland2488629242003-07-19
Flemming Pedersen, Danmark1141814182003-06-28
Morten DD Hansen, Danmark1357535752003-05-30
Jørn Opsal, Norge1262726272003-05-30
Jacob Lund-Hansen, Danmark3583223432003-05-17
Thomas Jensen, Danmark1380138012003-05-17
Per Forsberg, Sverige1239123912003-05-17
Ronny Nilsen, Norge1333433342003-05-06
Pierre Unge, Sverige4880930532003-05-01
Ottenby fågelstation, Sverige2450824812003-04-18
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2395420542003-03-25
Rannvá Hansen, Færøerne1209620962003-03-25
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge91783922432003-03-09
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3447217522003-02-25
Håkan Sterner, Sverige2404323532003-02-14
Sakari Kauppinen, Danmark1483248322003-02-11
Claus Horneman, Danmark1359535952003-02-06
Maurizio Sighele, Italien1361436142003-01-29
Benny Jacobsen, Danmark2460224312003-01-21
Leo JR Boon, Holland31139263322003-01-13
Martin Eggen, Norge2321816752002-11-14
Søren Hjorth Andersen, Danmark71379527942002-10-29
Holger Sandfeldt, Danmark1183618362002-10-24
Peter Andreas Koch, Danmark3602323072002-10-12
Martin Scott, Storbritannien8991214522002-10-10
John Judge, Storbritannien2337517312002-10-08
Nick Lowton, Storbritannien2273614672002-10-08
Fredrik Kræmer, Norge102077839452002-10-02
Tim Brown, Storbritannien2359520822002-09-28
Graham Etherington, Storbritannien3437914812002-09-27
Deryk Shaw, Storbritannien1199119912002-09-12
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3600720972002-09-03
Thomas Hilkjær, Danmark2321616872002-09-03
Mike Richardson, Storbritannien2418524422002-08-05
Jim Willson, Storbritannien2332817082002-06-29
via Carsten Høeg, Danmark1235223522002-05-29
Andreas Gullberg, Norge1251625162002-05-13
Ricard Gutiérrez, Spanien81215617512002-04-28
Kelvin Jones, Storbritannien1282228222002-02-10
Bruce Mactavish, Canada1209520952002-01-30
Morten Jørgensen, Danmark3612727052002-01-21
Anita Pedersen, Danmark31253545522001-11-16
Alexander J. Lee, Danmark2397021122001-11-09
via Sune Jepsen, Danmark2589135582001-11-09
Kim Biledgaard, Danmark1280628062001-10-01
Mads Herbøl, Danmark1363436342001-08-31

Der er i alt 1285 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.680 sek.
til toppen