Startside Køb din Swarovski i Naturbutikken og få 5% rabat som DOF medlem I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
 Artslister 


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Steen E. Jensen, Danmark78688761332602014-10-30
Dennis Olsen, Danmark917726221212014-10-30
Henrik Pedersen, Danmark12610877646162014-10-30
Bjørn Frikke, Danmark734371119902014-10-30
Per Schans Christensen, Danmark28730219538522014-10-30
Simon Berg Pedersen, Danmark48569064353632014-10-30
Mikkel Holck, Danmark21624839435352014-10-30
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark1187365721412014-10-30
Hans Henrik Larsen, Danmark1732131559138512014-10-30
Richard Bonser, England19623202133232014-10-28
Ivan Sjögren, Sverige31147518802014-10-28
Allan Kjær Villesen, Danmark21118835562802014-10-28
John Larsen, Danmark48841372449972014-10-28
Carl Bohn, Danmark873614913972014-10-28
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark342469517032014-10-28
Carsten Siems, Danmark37136524530952014-10-28
Lars Bernitt Birk, Danmark1389317022992014-10-28
Birger Lønning, Danmark8613585646142014-10-28
Eva Foss Henriksen, Danmark52046710641142014-10-28
Elmer Pedersen, Danmark291034411762014-10-26
Zbigniew Kajzer, Polen564826323152014-10-26
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark20311153719222014-10-26
Axel Mortensen, Danmark58679713356842014-10-26
Helge Sørensen, Danmark1325146730360102014-10-24
Paul Patrick Cullen, Danmark74246137225352014-10-23
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark1946309310342014-10-23
Jan Andruszkow, Danmark312185882014-10-22
Erik Mølgaard, Sverige21615596929092014-10-22
Per Boye Svensson, Danmark402463117182014-10-21
Hendrik Weindorf, Tyskland689151327422014-10-21
Per Holmberg, Danmark18321919330852014-10-20
Klaus Malling Olsen, Danmark29133956416103582014-10-20
Vincent Legrand, Belgien11313623345872014-10-19
Finn Laugo Sørensen, Danmark23221921130162014-10-16
erik van bogaert, Belgien16646642014-10-16
Jens Thalund, Danmark1954103168117512014-10-16
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark46660093037432014-10-15
Bengt Bengtsson, Sverige141424931832014-10-14
Morten Scheller Jensen, Danmark1252115718555772014-10-12
Jonna Lindegård, Danmark626977732014-10-12
John Frikke, Danmark27110229862014-10-11
Aurélien Audevard, Frankrig50265612831392014-10-11
Felix Timmermann, Tyskland210545382014-10-10
Niels Behrendt, Danmark556213924562014-10-09
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark6666230462014-10-09
Rune Sø Neergaard, Danmark680718907141202014-10-08
Carl Søndergaard, Danmark6680420432014-10-03
Daniel Pettersson, Sverige32134514726832014-10-03
Peter Bonne Eriksen, Danmark23016714220882014-10-03
Ib Jensen, Danmark24331723460522014-10-01
Henrik Laust Bøhmer, Danmark549301952192014-09-29
Ole Bo Olsen, Danmark18820511262014-09-24
Knud Pedersen, Danmark56891314160452014-09-19
Erik Groth-Andersen, Danmark323005025902014-09-17
Lars Adler Krogh, Danmark9818022144562014-09-17
Erik Biering, Danmark36340731246672014-09-17
Frank Abrahamson, Danmark263168929662014-09-15
Ulla Paulsen, Danmark181447319732014-09-12
Tommy Bjørk, Danmark418067122014-09-10
Christian Andersen Jensen, Danmark44156085338102014-09-10
Henrik Brandt, Danmark9613477755792014-09-09
Morten Dehn, Danmark6392013762014-09-02
Christian Terp, Danmark4268311462014-08-29
Jan Haaning Nielsen, Danmark655251421502014-08-26
Tommy Holmgren, Sverige11611390961942014-08-25
Søren Kristensen, Danmark875994231142014-08-25
Lars Frede Petersen, Danmark210546192014-08-25
Lars Andersen, Danmark775063114852014-08-22
Bent Thøgersen, Danmark17613725422642014-08-21
Klaus Dichmann, Danmark22222407444102014-08-20
Claus Halkjær, Danmark65977572646472014-08-20
Thomas Garm Pedersen, Danmark1651535542014-08-19
kai nissen, Danmark10798114092014-08-18
Steen Egholm Engelbøl, Danmark1038306092014-08-16
Kjeld Lund, Danmark12947127312014-08-13
Morten Rasmussen, Danmark493693820582014-08-13
Thomas Elbek, Danmark638268462014-08-11
Torben Lyng, Danmark17903511942014-08-09
Henry Lehto, Finland766744716902014-08-09
Anne Navntoft, Danmark29027637125742014-08-05
Martin Strømkjær, Danmark17177172014-08-04
Rud Lynge, Danmark17647642014-08-04
Johnny Salomonsson, Danmark27437174533702014-08-01
Luca Boscain, Italien1668657922014-07-31
Marcin Solowiej, Polen291911115222014-07-31
Johannes Rydström, Sverige21818549325952014-07-29
Ole Hetland, Danmark455263639492014-07-29
Kim Mogensen, Danmark321537842014-07-28
Lars Paaby, Danmark181747417362014-07-24
Søren Kristoffersen, Danmark1248137475280762014-07-19
Tommy Kaae, Danmark354450037352014-07-17
Steffen Fahl, Danmark945868962014-07-17
Hans Henrik Bay, Danmark6398213652014-07-15
Tomas Lundquist, Sverige20724134530752014-07-10
J Ole Andersen, Danmark351279910012014-06-27
Graeme Joynt, England316989462014-06-27
Arnold Georg Houmann, Danmark272471326602014-06-26
Massimiliano Dettori, Holland815955717172014-06-24
Morten Winness, Norge1138963319792014-06-24
Rainer Christian Ertel, Tyskland1148808402014-06-23
Otto Samwald, Østrig13610153423152014-06-23
Arne Giørtz-Behrens, Danmark24151999902014-06-23
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige11711546122652014-06-19
henrik asbjørn pedersen, Danmark5774366002014-06-18
Niels Birkedal Thomsen, Danmark221669613312014-06-17
Silas K.K. Olofson, Færøerne1483157422844252014-06-16
Christer Brostam, Sverige555182919512014-06-14
Lars Rostgaard, Danmark22221595339882014-06-13
Jørgen Munck, Danmark324764949202014-06-11
Kim Duus, Danmark999963120822014-06-11
Henrik Hougaard Larsen, Danmark8752816972014-06-10
Stefan Pfützke, Tyskland667676926522014-06-10
Jan Skrubbeltrang, Danmark695174970312014-06-06
Thomas Kehlet, Danmark667485623982014-06-06
Morten Müller, Danmark10617312192014-06-05
Claus Vind-Andreasen, Danmark201901521172014-06-05
Rami Mizrachi, Israel1285759382014-06-03
Martin Gottschling, Tyskland486039360642014-05-30
Jens Paulsen, Danmark171240213422014-05-30
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2251266147642014-05-27
Jens Jørgen Andersen, Danmark17726950262092014-05-22
Lars Grøn, Danmark141165215362014-05-21
Morten Bentzon Hansen, Danmark6712177139262014-05-13
Søren Vinding, Danmark133467069372014-05-13
Niels Peter Møller Jensen, Danmark622367111192014-05-10
Keld Jakobsen, Danmark753465917162014-05-09
Kasper Anias Møller, Danmark12182182014-05-09
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark897176620402014-05-07
David Andersson, Sverige1278928617322014-05-07
Bo Lassen Christiansen, Danmark14204202014-05-05
Bo Valeur, Danmark836846922014-05-02
Peter Brostrøm, Danmark553311721892014-05-02
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark39093362014-04-30
Gisela Nagel, Tyskland393233215132014-04-29
Johannes Ferdinand, Tyskland13835017522014-04-28
Per Schiermacker-Hansen, Danmark9612162035472014-04-28
Benjamin Steffen, Tyskland191024112542014-04-24
Tom Conzemius, Luxembourg39444802014-04-23
Fredrik Ström, Sverige522605672014-04-18
Torben Sylvest Jensen, Danmark526158162014-04-11
Szilard J. Daroczi, Rumænien485573120562014-04-10
Tommy Karlström, Sverige29916452014-04-10
Jan Helbo, Danmark864689022522014-04-06
Ole Skrubbeltrang, Danmark5308210732014-04-06
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark211715872014-04-03
Lauge Fastrup, Danmark201852120752014-04-03
Bjarne Hemmingsen, Danmark15893711142014-04-03
Conny Jensen, Danmark9565613572014-03-31
Ole Zoltan Göller, Danmark47855442266772014-03-28
Magnus Corell, Sverige1100510052014-03-25
Keith Fox, Danmark424159521752014-03-22
Arie Ouwerkerk, Holland9017972654152014-03-21
Ronny Malm, Sverige405243221812014-03-16
Sune Riis Sørensen, Danmark15324796339572014-03-10
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark412632213812014-03-05
Karsten Busk Laursen, Danmark14014012014-03-04
Mark Walker, Danmark1015290716922014-03-02
Johan Christian Homann, Danmark418016462014-02-27
Freddy Rosning, Danmark282639028192014-02-20
Charlotte Christel Jønsson, Danmark313946082014-02-14
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3251415982014-02-12
Dominik Becker, Tyskland422098272014-02-10
Eigil Larsen, Danmark897578021252014-02-10
Palle Sørensen, Danmark969973930082014-02-09
Jean-Pierre Jordan, Frankrig412333514232014-02-08
Poul-Henrik Bergmann, Danmark15915912014-02-02
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark7594316852014-02-02
Arne Kiis, Danmark37234107135522014-01-27
Stephan Skaarup Lund, Danmark15018756146592014-01-27
Rasmus Due Nielsen, Danmark121357218992014-01-27
Janni Christoffersen, Danmark739938942014-01-21
Johnny Madsen, Danmark26141929871802014-01-20
Allan Haagensen, Danmark101150131982014-01-17
Erik Bogh Nielsen, USA896773720932014-01-16
Arne Torkler, Danmark1181718172014-01-09
Christian Michael Mortensen, Danmark1143566482014-01-08
Steen Winkel, Danmark1450246752014-01-07
Leif Høgh Olsen, Danmark72361637738402014-01-06
Åge Mathias Matthiesen, Danmark91259624032014-01-04
Jonas Holmqvist, Sverige131091114662014-01-03
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark10516313212014-01-03
Gert Rasmussen, Danmark553341014162014-01-02
Ole Krogh, Danmark1222244015191412013-12-31
Peter Nielsen, Danmark336575379103632013-12-31
Anders Bojesen, Danmark121184120182013-12-31
finn folkvardsen, Danmark91038917022013-12-31
Poul Holm Pedersen, Danmark302576720472013-12-30
Lars Jensen, Danmark21531141840802013-12-30
Rene Rantzau, Danmark232856048152013-12-29
Eigil Ødegaard, Danmark48876475143852013-12-29
Jeppe Bundgaard, Danmark91351736862013-12-29
Thorkil Brandt, Danmark141270812782013-12-29
Arne Volf, Danmark12216087641942013-12-27
Kim Fich Larsen, Danmark14264262013-12-27
Chris Baines, Storbritannien12921313072013-12-27
Gerner Majlandt, Danmark16029961059742013-12-26
Julien Piette, Frankrig4465915802013-12-24
Henrik Kisbye, Danmark49940296655732013-12-24
Karin Gustausen, Danmark2551544502013-12-23
Kenneth Bach Christensen, Danmark583503633032013-12-23
John Kyed, Danmark13922691284392013-12-22
Brian Rasmussen, Danmark6362911012013-12-20
Johan Stenlund, Sverige531629622013-12-20
Dubois Laurent Yves, Frankrig215929552013-12-17
Per Poulsen, Danmark43268425172862013-12-17
Espen Lie Dahl, Norge455591023512013-12-17
René Larsen, Danmark758352930312013-12-15
David Monticelli, Belgien9110513724482013-12-14
Lars Rudfeld, Danmark422969518472013-12-13
Janis von Heyking, Sverige52164159212013-12-12
Rolf Danielsen, Danmark1174217422013-12-12
Andreas Bruun Kristensen, Danmark539706542812013-12-10
Anders Roel, Danmark11977318392013-12-10
Karina Jensen, Danmark1112411242013-12-10
Jens Kildemoes, Danmark311245262013-12-06
Anders Hammergart, Danmark8113745831192013-12-05
Thomas Jensen, Danmark8867615142013-11-29
Anton Herrig Liebermann, Danmark81075935152013-11-29
Torben Sebro, Danmark415808525442013-11-23
Petri Kuhno, Finland323988442013-11-21
Micha A Neumann, Danmark14934932013-11-12
Julia Zeitzer, Danmark18388382013-11-12
Asbjørn Jensen, Danmark9510413725102013-11-11
Christian Leth, Danmark5311365837722013-11-10
Anders Sydney Jensen, Danmark29865772013-11-09
mats svensson, Sverige432018852013-11-09
Jakob Dall, Danmark8414341940122013-11-09
Stefan Tapio Ettestam, Sverige392329913012013-11-07
Stig Linander, Danmark11112184254912013-11-07
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2269813752013-11-06
Emil Fich Larsen, Danmark7558111772013-11-04
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3573526962013-11-04
Jens Kirkeby, Danmark273658926672013-11-03
John Pedersen, Danmark10313300842802013-11-02
Torben Olsen, Danmark2816155012013-11-02
Nis Lundmark Jensen, Danmark20526020136612013-11-01
John Jensen, Danmark342014510062013-11-01
Thomas Varto Nielsen, Danmark60242213432772013-10-31
Niels Poul Dreyer, Danmark40737509828832013-10-29
Per Vindis, Danmark454874928992013-10-23
Jakob Engelhard, Danmark192034726352013-10-23
Jon Lehmberg, Danmark12012776433512013-10-22
John G. Dinesen, Danmark373916518642013-10-22
Mads Elley, Danmark172274822342013-10-21
Anders Østerby, Danmark314584357212013-10-20
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91273723602013-10-20
Frank Desting, Danmark455954428452013-10-20
Lars Falck, Danmark635182418722013-10-18
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien52167842538112013-10-16
Jørgen Kabel, Danmark13528107158822013-10-15
Jens Søgaard Hansen, Danmark64799603579412013-10-15
Jens Wiberg, Danmark10598011522013-10-14
Bo Tureby, Danmark57881042454502013-10-12
Patric Lorgé, Luxembourg132208329572013-10-10
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10112779725262013-10-07
Hamid Yadane, Marokko520326042013-10-07
Hampus Lejon, Sverige121553722062013-10-07
Lise Nielsen, Danmark1242824282013-10-06
Alen Ploj, Slovenien6481711352013-10-04
Rodmund á Kelduni, Færøerne27631716948582013-10-03
Mogens Neergaard, Danmark210285472013-10-03
Ingar Støyle Bringsvor, Norge322284212102013-10-01
Tim Hesselballe Hansen, Danmark397288844422013-09-30
Erling Krabbe, Danmark735853740892013-09-30
Ole Kristjansen, Danmark3356614702013-09-29
David Boertmann, Danmark467180732712013-09-27
Josh Rhys Jones, England324764229472013-09-27
Anni Nielsen, Danmark6210838938572013-09-24
Matthieu Canévet, Frankrig171647318882013-09-24
Wolfgang Jakob, Tyskland3365114702013-09-24
Hans Staunstrup, Danmark8110134124742013-09-21
Greg McIvor, Sverige172451817532013-09-20
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark294929826262013-09-19
Klaus K. Nielsen, Danmark2431836622013-09-18
Jesper Michael møller, Danmark2194914242013-09-17
Marcin Faber, Polen311075612013-09-17
Vicky Knudsen, Danmark1170517052013-09-17
kurt jensen, Danmark16676672013-09-17
Finn Nielsen, Danmark14794792013-09-15
Christian Eilers, Danmark484020817052013-09-11
Lars Maltha Rasmussen, Danmark355720379912013-09-10
Dave Barnes, Danmark5364517562013-09-05
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3264811422013-09-05
Jure Novak, Slovenien16396392013-09-02
Villy Pedersen, Danmark151325311892013-09-02
Jan Jörgensen, Sverige8639611202013-08-29
Richard Burzynski, Danmark423050915582013-08-29
Robert Paepke, Sverige727524436032013-08-29
Charlotte Thomsen, Danmark3576930102013-08-28
Carsten Lundberg, Danmark3224810962013-08-28
Peter Bundgaard, Danmark6872439432013-08-26
Jens Eriksen, Danmark7214059450042013-08-26
Peter Halkier, Danmark212405318052013-08-22
Henning Krog Søndergaard, Danmark18968962013-08-22
Steve Klasan, Tyskland323145020832013-08-22
Tonny Papillon, Danmark171689220732013-08-22
Allan Gudio Nielsen, Danmark111488225382013-08-15
Tore Vang, Norge417946072902013-08-11
Birthe Kirk Gawinski, Danmark318217952013-08-09
Stefan Stürup, Danmark4328114552013-08-08
Thomas Kuppel, Tyskland6535312632013-08-08
Lars Andersen, Danmark413434818112013-08-07
Oz Horine, Israel425682024942013-08-03
Oluf Lou, Danmark41264846092013-08-02
Andreas Bennetsen Boe, Danmark192210343442013-07-29
Vagn Freundlich, Danmark9510952225312013-07-27
Per Kjær, Danmark17031424870262013-07-21
Eric Didner, Frankrig18411823816742013-07-13
Julien Mazenauer, Schweiz17137132013-07-12
sissel fossat, Danmark17057052013-07-11
Jonas Landolt, Schweiz1265626562013-07-10
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark15655652013-07-06
Pasi Parkkinen, Finland16619910326942013-07-03
John Jørgensen, Danmark634547732013-06-30
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark456295151842013-06-30
Rolf Nagel, Tyskland201954616072013-06-24
Daniel König, Tyskland727525412013-06-22
Leif Bolding, Danmark9843314292013-06-22
Henning Rose Sørensen, Danmark11615518922482013-06-19
Karsten Mose, Danmark215628572013-06-18
Jan Durinck, Danmark223749732732013-06-17
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1281628162013-06-14
Ole Amstrup, Danmark25232022240712013-06-11
Szabolcs Kókay, Ungarn6905324552013-06-09
Troels Eske Ortvad, Danmark445566068782013-06-04
Christian Ljunggren, Sverige111014514672013-05-27
Brahim Mezane, Marokko7494210262013-05-26
Michael Frank Nielsen, Danmark23411625915912013-05-24
Henrik Friis, Danmark1106829718282013-05-24
Johanna Hartmann, Danmark1154015402013-05-23
Jacob Breson Neumann, Danmark191193110652013-05-23
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5402013072013-05-22
Ken Sievertsen, Danmark1716771672013-05-21
David B. Collinge, Danmark111562928552013-05-21
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark232549326082013-05-19
Troels M. Krogh, Danmark17397392013-05-15
Rune Bisp Christensen, Danmark15820321633452013-05-15
Anders Wiig Nielsen, Danmark253089244892013-05-13
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12416438160762013-05-11
Tommy Studsholt Christensen, Danmark374648820712013-05-10
Jens Kristian Kjærgård, Danmark42978463764282013-05-07
Tony Søholm Larsen, Danmark20129889792013-05-05
Benny Nørgaard, Danmark1101810182013-05-02
Kent Olsen, Danmark387699359832013-04-30
Henrik Baktoft, Danmark2320320962013-04-30
Willy Jørgensen, Danmark15295292013-04-30
Franck Ishøi, Danmark332833918922013-04-17
Chris van Rijswijk, Holland212417372013-04-14
Stephen McAvoy, Irland5398410452013-04-14
Hjalte Kjærby, Danmark2326917402013-04-14
Klaus Schak Laursen, Danmark3510528272013-04-13
Finn Carlsen, Danmark294472027862013-04-11
Anna Kjøller, Danmark1102010202013-04-10
Sebastian Klein, Danmark91063041862013-04-08
Zbyszek Kajzer, Polen13733732013-04-08
Troells Melgaard, Danmark586397624942013-04-08
Kirsten Jæger, Danmark18828822013-04-08
Thomas J. Simonsen, Danmark466016328552013-04-04
Anders Bacher Nielsen, Danmark2019304119832013-04-02
David Erterius, Sverige29429923031272013-04-02
Sven Dall, Danmark2216813942013-03-31
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark221623819802013-03-28
Benny Rytter, Danmark1101310132013-03-27
Michael Køie Poulsen, Danmark232622740102013-03-25
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark9397512292013-03-25
Lars Juul Pedersen, Danmark261957812822013-03-24
Markus Tallroth, Sverige8011275135422013-03-22
Per Finn Nielsen, Danmark678835336362013-03-19
Peter Dam, Danmark14118034727802013-03-18
Ivan Sjögren, Sverige614338513832013-03-16
Lars Gabrielsen, Danmark8711048234752013-03-15
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn192175615282013-03-09
Jonas Halberg, Danmark3230710952013-03-08
Hans Lind, Danmark122338939392013-03-05
Christian Michael Mortensen, Danmark1160616062013-03-01
Søren Garder Brask, Danmark27674032013-02-28
Mette H. H. Hansen, Danmark4499327612013-02-28
Finn Bro, Danmark111334418732013-02-25
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark421977542013-02-25
Anne Themsen Flindt, Danmark18848842013-02-21
Gert Sørensen, Danmark18328322013-02-20
Tormod Amundsen, Norge181618820532013-02-19
Kristoffer Hansen, Danmark61011625422013-02-18
Helle Dyrting, Danmark626666892013-02-17
Sigrid Kistrup Ilsøe, Danmark15215212013-02-17
Flemming Lang, Danmark81284030102013-02-14
Morten Jenrich Hansen, Danmark332920733292013-02-13
Terje Kolaas, Norge353326120052013-02-12
Søren Skov, Danmark57685214236832013-02-12
Karsten Garcia Pedersen, Danmark836447072013-02-11
wally morell, Danmark18758752013-02-10
Hjalte B. Johansen, Danmark8675221032013-02-03
Trösch Stephan, Schweiz2211913382013-02-01
Miska Nyúl, Ungarn13853852013-01-29
Christian Rørdam, Danmark332565516922013-01-28
Thyge Enevoldsen, Danmark17327322013-01-28
Chr. G Nielsen, Danmark1136813682013-01-26
Knud Jørgen Olsen, Danmark6635721282013-01-23
Jan Fischer Rasmussen, Danmark544764924012013-01-22
Benny Haahr, Danmark555168324752013-01-17
Mikael Nord, Sverige537121326262013-01-17
Poul West Lauritsen, Danmark16626622013-01-14
Mateusz Matysiak, Polen161830320542013-01-09
Christoffer Elias Kaae, Danmark416015222013-01-08
Søren Peter Pinnerup, Danmark5776423012013-01-07
Benny Steinmejer, Danmark1124412442013-01-02
Svend Erik Frandsen, Danmark527318827792012-12-29
Niels Jørgen Askirk, Danmark12332332012-12-23
Harry J Lehto, Finland5712842047582012-12-21
Anders Bræstrup, Danmark16886882012-12-17
Svend Rønnest, Danmark12913322133562012-12-09
Otto Madsen, Danmark2190411682012-12-05
Mads Syndergaard, Danmark13893892012-12-04
Jesper Johannes Madsen, Danmark1138513852012-11-28
Mikkel Thorup, USA14084082012-11-21
Andreas Petersen, Danmark292943939952012-11-19
Kennerth Kristensen , Danmark2250413102012-11-14
Poul Ulrik, Danmark1135913592012-11-08
jesper nexø arvesen, Danmark424977992012-11-07
Lasse Strandgaard, Danmark5772923282012-10-26
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1269426942012-10-25
Torben Laursen, Danmark333099225632012-10-23
Jens Mikkel Lausten, Danmark112490176542012-10-21
Henrik Dissing, Danmark17547542012-10-18
Erhardt Ecklon, Danmark5611248542942012-10-12
Torben Back Sørensen, Danmark16526522012-10-07
Niels-Christian Christensen, Danmark4355112612012-10-07
Henrik Mikkelsen, Danmark529231950302012-10-03
Per Huniche Jensen, Danmark193397690092012-10-01
Leif Holmskov, Danmark182560628032012-09-23
Carsten Egevang, Guinea3337616952012-09-23
Poul Thrane, Danmark142416147312012-09-18
Gert Jeppesen, Danmark14415629150942012-09-15
Peter Lauritzen, Danmark4228610372012-09-12
Klavs Frandsen, Danmark28705142012-09-12
Bent Carstensen, Danmark243510942892012-09-09
Gabor Graehn, Danmark317456012012-09-06
Rafael Armada, Spanien2236015082012-08-30
André Riis Ebbesen, Danmark263927621632012-08-30
Bjørn Erik Hellang, Norge325439542012-08-27
Mogens T. Kofod, Danmark214477812012-08-26
Terry Townshend, Storbritannien7910014738252012-08-20
Lasse Olsson, Sverige231880520482012-08-20
Michael Grell, Danmark31031857642012-08-20
Wout De Rouck, Belgien2263915452012-08-20
Morten Christensen, Danmark516478235832012-08-19
Terje O. Nordvik, Norge4593123942012-07-27
Jonas Gildebro, Danmark15495492012-07-16
Johannes Christian Harbou, Danmark786550622292012-07-16
Alex Sand Frich, Danmark458983042752012-07-16
Peter Østrup Jensen, Danmark17197192012-07-16
Søren Nygaard, Danmark7014059848312012-07-15
Michael Schwalbe, Danmark122057727342012-07-08
Christian Martin Glahder, Danmark13903314012012-06-26
John Mikkelsen, Danmark214237812012-06-26
Frode Jacobsen, USA463764815182012-06-23
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark29244752012-06-22
Raphaël Lebrun, Belgien2662345802012-06-21
Omar Runolfsson, Island13895913922012-06-20
Bo Jensen, Danmark1119183118182012-06-19
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark171516213562012-06-15
Jan Speiermann, Danmark397954254142012-06-15
Torkild Kristensen, Danmark373419519032012-06-07
Martinez Jonathan, Frankrig24521198318092012-06-05
Helle Kjær Erichsen, Danmark161581414742012-06-01
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark395364433412012-06-01
Nikolaj Noel Christensen, Danmark344657827902012-05-31
Tor Olsen, Norge161642118792012-05-31
Daniela Gruber, Tyskland416215912012-05-31
Andreas Guldager, Danmark131026213642012-05-30
Mikkel Høegh Post, Danmark24035579056562012-05-26
Benoit Nabholz, Frankrig141323120752012-05-23
Benny Kristensen, Danmark12319718135872012-05-23
Palle Hove Christensen, Danmark3374714532012-05-21
John Mikkelsen, Danmark1119011902012-05-21
André Julinder, Sverige3295516292012-05-14
Jesper Høy Hansen, Danmark3196410772012-05-11
Jan Mogensen, Danmark292731821382012-05-09
tue hartmann, Danmark15425422012-05-06
Niels Frost, Danmark1140714072012-04-29
Torben Lund-Hansen, Danmark29805042012-04-23
Kim Aaen, Danmark5410931952402012-04-19
Kjeld Pedersen, Danmark18508502012-04-17
Mattias Nordlund, Sverige4539819902012-04-17
Christophe CAPELLE, Frankrig8607112182012-04-14
Thomas Bernhardsson, Sverige868442216052012-04-13
Ole Skrubbeltrang, Danmark3249612872012-04-12
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark141280012282012-04-11
Bent Nielsen, Danmark631657872012-04-09
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33928887926432012-04-09
Domen Stanic, Italien141375316182012-04-08
Reto Burri, Schweiz121099114442012-04-06
Steen Christensen, Danmark4369916252012-03-30
Jesper Sonne, Danmark131556820302012-03-30
Eirik Nydal Adolfsen, Norge19379372012-03-29
Frank Simonsen, Danmark112140035432012-03-29
Susanne Jepsen, Danmark14717134843792012-03-23
Martin Høj Hansen, Danmark13863862012-03-22
Anders Tørressen Hangaard, Norge5985834412012-03-21
Tobias Berger, Sverige433594220372012-03-20
Michael Mosebo Jensen, Danmark12424653478642012-03-20
Kjetil Schjølberg, Norge345008739202012-03-12
Steen Reimers, Danmark111523025762012-03-11
Flemming Ahlmann, Danmark6012131263912012-03-10
Claus Johansson, Danmark161354611622012-03-09
Mogens H. Foder, Danmark15105102012-03-07
Clausjannic Labuz, Danmark11016571352752012-03-06
András Fodor, Ungarn556594840462012-03-05
Kurt Prentow, Danmark71230126022012-02-28
Mathieu Bally, Schweiz353234122872012-02-26
Nicolas Pierre Beyer, Danmark17317312012-02-24
Jan Jespersen, Danmark7927017142012-02-24
Leander Khil, Østrig223692827242012-02-22
Malte Christensen, Danmark18688682012-02-21
Svend Nørgaard, Danmark111013418672012-02-16
Stefan Hage, Sverige3406921852012-02-16
Henrik Poulsen, Danmark2168110132012-02-13
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark244123836462012-02-12
Steve Nuttall, England18908902012-02-12
Rune Bjerre, Danmark346616543882012-02-12
Michael Sørensen, Danmark6482217302012-02-10
Mark Desholm, Danmark1227422742012-02-06
Stefan Cherrug, Sverige191941115742012-02-06
Allan Helge Nolte, Danmark2224116232012-02-06
Vagn Gjerløv, Danmark312215232012-02-06
Lars Ernst, Danmark14224222012-02-02
kim jespersen, Danmark210046882012-01-31
Henrik Just, Danmark7410337532812012-01-26
Yann Kolbeinsson, Island183152225062012-01-25
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10111884534422012-01-13
Marcus Erik Danielsson, Sverige14918412552012-01-12
Frédéric Jiguet, Frankrig556043320302012-01-10
Kris De Rouck, Belgien16986982012-01-08
Thomas Hultquist, Sverige3436820732012-01-07
Jacob Sterup, Danmark223128330032012-01-04
Jakob Hochuli, Schweiz8690014992011-12-30
Egon Iversen, Danmark2317317232011-12-29
Kurt Vogt, Danmark27113296652011-12-27
Jens Ole Byskov, Danmark452115017512011-12-24
Julian Guy Bell, Norge1113411342011-12-23
Vlad Cioflec, Rumænien6417310322011-12-22
Peter Zeller, Schweiz7512711482011-12-18
Jan Kåre Ness, Norge72294359512011-12-14
Niels Jarnum, Danmark6505822742011-12-13
Jens Ballegaard, Danmark6887730952011-12-11
Lars Smith, Danmark172452138592011-12-09
Stinne Aastrup, Danmark4461017872011-12-05
Kresten Hansen, Danmark2209414542011-12-01
Antoine Joris, Belgien324329517192011-11-27
Kristian Poulsen, Danmark2180711062011-11-18
Pete Antrobus, England3375116792011-11-16
erik ehmsen, Danmark10729613012011-11-16
Henrik F. Nielsen, Danmark508517440642011-11-14
morten jønck, Danmark318006522011-11-12
Alf Petersson, Sverige426333336572011-11-02
Albert J. de Jong, Holland1112111212011-11-01
Nicki Sørensen, Danmark566264421812011-10-31
Hugh Harrop, Skotland2302215772011-10-26
Claus Lunde Pedersen, Danmark10921212812011-10-25
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark9900612782011-10-25
Kristian Laustsen, Danmark5715918092011-10-23
Jørn Vinther Sørensen, Danmark111624628382011-10-20
Leif Pedersen, Danmark283860220622011-10-16
Iben Hove Sørensen, Danmark1344234422011-10-15
Dan Bruhn, Danmark2256515092011-10-13
Dominic Mitchell, Storbritannien171429613912011-10-10
michael jürgensen, Danmark1148814882011-10-09
Jan Eske Schmidt, Danmark244711140882011-10-08
Steen Drozd Lund, Danmark101281918892011-10-07
Henrik Knudsen, Danmark194151540252011-10-05
Richard Ek, Sverige365632542682011-10-03
Allan Prang, Danmark1250125012011-10-02
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71318824512011-10-01
Martin Rivero, Danmark2259914392011-10-01
Anders E. Sørensen, Danmark12521160645012011-10-01
Benjamin Gnep, Tyskland216048802011-09-30
Jesper Segergren, Sverige2304717312011-09-27
Maurizio Sighele, Italien9513710502011-09-25
Christian Axelsen, Danmark467167653542011-09-25
Per Hirslund, Danmark14654652011-09-25
Thurel Julien, Gambia13210573514822011-09-18
Erik Christophersen, Danmark1208220822011-09-17
Jens Ryge Petersen, Danmark213687527372011-09-16
ragnar smith, Danmark1269626962011-09-10
Bent Staugaard Nielsen, Danmark7869017372011-09-05
Søren Harding, Danmark864937243852011-08-30
Jonn Leffmann, Sverige141444715792011-08-22
Christoph Moning, Tyskland14970610682011-08-20
Jesper Brinkmann, Danmark182828625292011-08-17
nick petersen, Danmark433539842011-08-16
david drangsland, Norge161980823512011-08-13
Aage Kabbelgaard, Danmark19289282011-08-12
John Dreyer Andersen, Danmark253273020652011-07-31
Wolfgang Trimmel, Østrig1226022602011-07-29
Jeppe Berthelsen, Danmark14814812011-07-27
Kurt Willumsen, Danmark14004002011-07-27
Knud Kjeldsen, Danmark15785782011-07-27
Anders Søgaard, Danmark12920837433192011-07-17
Yoav Perlman, Israel152279022642011-07-14
Hallgeir Fisketjøn, Norge8622213792011-07-07
Jens Overgaard Christensen, Danmark9413889235052011-07-01
Felix Jachmann, Tyskland2210510872011-06-24
Rasmus Hald, Norge2180910092011-06-17
Zoltan Baczo, Danmark324109642011-06-15
Aidan G. Kelly, Irland2300717632011-06-14
Peter Lyngs, Danmark246226654602011-06-04
Maarten Zorgdrager, Holland6691315042011-06-02
Elly Hansen, Danmark193103443212011-05-29
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1107810782011-05-24
Thomas Maul, Danmark867789017462011-05-16
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1142114212011-05-12
Oskar Nilsson, Sverige2246213752011-05-09
Klaus Bjerre, Danmark344881734632011-05-04
Jørgen Dam, Danmark24536837831652011-05-04
Paul Jacobsen, Danmark19069062011-04-23
Claus Boe Tøndering, Danmark2184510742011-04-19
Gábor Bodor, Ungarn11930412842011-04-17
Luca Andrei Dehelean, Rumænien141443917122011-04-06
Steen Øllgaard, Danmark171622321982011-03-28
Thomas Nielsen, Danmark202542127072011-03-24
Gabriel Schuler, Schweiz16926805631792011-03-23
Lars Petersson, Sverige16066062011-03-19
Lars Laursen, Danmark1155615562011-03-10
Brian Thomsen, Danmark5486817232011-03-08
Kristian Ribers, Danmark16596592011-02-27
Lee Victor Gregory, Storbritannien2324219282011-02-21
Bo Thyge Johansen, Danmark1275127512011-02-16
Martin Kviesgaard, Grønland294733332832011-02-13
Svend Erik Olesen, Danmark1166516652011-02-10
Martin Oomen, Sverige141677116452011-02-07
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71313126762011-02-03
Martijn Bunskoek, Holland10925310992011-01-27
Kai Gauger, Tyskland101209117412011-01-27
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1126812682011-01-23
Thomas Riedel, Danmark4535122352011-01-14
Torben Jepsen, Danmark131557618132011-01-13
René Christian Hansen, Danmark1104510452011-01-13
Bo Svensmark, Danmark71334443172011-01-10
Odysseas Tsimoulis, Grækenland252978115502011-01-09
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark18308302011-01-08
Hans Gleie, Danmark2324718532010-12-29
Zsolt Ampovics, Ungarn3429615862010-12-26
Johan Stenlund, Sverige436831832772010-12-20
Chris Romeiks, Tyskland141989520412010-12-12
Cristian Jensen Marcet, Danmark366416037392010-12-10
Ies Meulmeester, Holland121486816142010-12-03
Bo Sonne Sørensen, Danmark294852141082010-11-24
Seamus Enright, Irland2435335822010-11-21
Hans Larsson, Sverige356992241912010-11-07
Martin Roost, Schweiz2220713092010-11-07
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark456009927392010-10-29
Kurt Bredal Christensen, Danmark112694458932010-10-28
Bjørn Grøn, Danmark4507622032010-10-27
Erik Røjgaard, Danmark1109810982010-10-21
Dirk Van Gansberghe, Italien201563612612010-10-21
Knud Erik Christensen, Danmark1222922292010-10-20
Aron Andersson, Sverige4353010942010-10-20
Stéphane Bocca, Belgien2349620372010-10-19
Jurgen Lehmann, Finland1116511652010-10-12
Knud N. Flensted, Danmark162275625452010-10-10
Tomas Svensson, Sverige446234134022010-10-08
Henrik Mouritsen, Tyskland81829235572010-09-29
Søren Gjaldbæk, Danmark2352118472010-09-29
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3358212972010-09-28
Ole Lorenzen Post, Danmark1161416142010-09-27
Leo Heemskerk, Holland1170817082010-09-26
Kristian Laustsen, Danmark6850321342010-09-22
René Worup Rørbæk, Danmark18488482010-09-22
Lars Borup, Danmark356409733302010-09-19
Birger Algot Tørnblad, Danmark214307312010-09-14
Lars Witting, Danmark326171730572010-09-08
Søren Nancke, Danmark61030124062010-09-05
Aleix Comas, Spanien6618112902010-09-05
Henrik Kolsbjerg, Danmark8642910462010-08-27
Ivan Petric , Slovenien8887322612010-08-22
Christoph Moning, Tyskland3975348532010-08-18
Martin Lund, Danmark3830630662010-08-16
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2260918622010-08-10
Hans Pinstrup, Danmark192727526512010-08-09
Klaus Mortensen, Danmark538267630592010-08-07
Henrik H. Søndergaard, Danmark7939720422010-08-05
Henning Broe, Danmark16716712010-08-05
Alf Frølich, Danmark1207520752010-08-02
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1104010402010-07-26
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet6904429682010-07-15
Gordon Hodgson, England1166416642010-07-15
Marco Hammel, Schweiz18678672010-07-12
Birger Hultengren, Danmark1104410442010-07-07
Simon Sigaard Christiansen, Danmark506588226032010-07-02
ji be, Schweiz181966621762010-06-21
Stig Toft Madsen, Danmark2306616312010-06-17
Anne Blotting, Danmark214868882010-06-17
Per Ekberg Pedersen, Danmark172790438232010-06-15
Carsten Gørges Laursen, Danmark142272234332010-05-31
Heine Oldenskov, Danmark5455615342010-05-30
Vinni Bruhn, Danmark7896328902010-05-29
Per Allan Degn, Danmark101021214032010-05-28
Jani Vastamäki, Finland61107328522010-05-28
Martijn Bot, Holland8613705025402010-05-26
Jan Bolding Kristensen, Danmark1177817782010-05-18
Albert Steen-Hansen, Danmark17530514156702010-05-04
Patrik Jonasson, Sverige1112911292010-05-02
Thomas Kuppel, Tyskland1187918792010-04-23
Hans Jørgen Riis, Danmark2230012982010-04-23
Peter Steen Henriksen, Danmark1137413742010-04-19
Torben Byfoged, Danmark2224712312010-04-13
Jan-Michael Breider, Sverige4484717142010-04-06
Niels Odder, Danmark4565319352010-03-27
Ulf Eschou Møller, Danmark295288569262010-03-26
Mogens Hansen, Danmark33961931637662010-03-19
Fabian Schneider, Schweiz514618618082010-03-19
Thorkild Lund, Danmark1127812782010-03-15
Peter Rodemann, Danmark4602726082010-03-15
Steen Højmark-Jensen, Danmark1252225222010-03-07
Hanne April Farnæs, Danmark3292311842010-03-07
Lars Mejlby, Danmark192826530072010-03-05
per mattisson, Danmark2305416362010-03-01
Johnny Laursen, Danmark12217822628992010-02-23
Christian Brinkman, Holland19799792010-02-23
Flemming Værgman, Danmark1140614062010-02-21
Dan Allan Nielsen, Danmark2273713992010-02-18
Lene Vejen, Danmark4910545572010-02-14
Arild Breistøl, Norge141731925042010-02-11
Jan Kiel, Danmark81731044662010-02-06
Thomas W. Johansen, Danmark91893156272010-02-04
Jacob Dalsten Petersen, Danmark313917017532010-01-31
Jean Seeberg, Danmark3339112162010-01-31
Marcel Klootwijk, Holland2254214622010-01-29
Henrik Bengtsson, Danmark3385815562010-01-24
Ken Rasmussen, Danmark3604735522010-01-24
Tommy Andre Andersen, Norge131812818602010-01-18
Bjarne Skule, Danmark171257310552010-01-12
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark216118812010-01-11
VASLIN Matthieu, Frankrig10110963022242010-01-05
Carsten Lyhr Hansen, Danmark5843218052010-01-05
Timme Nyegaard, Danmark2202410512010-01-03
Lars Andersen, Danmark1134113412010-01-01
Fülöp Attila, Rumænien1157715772009-12-25
Josh J Shaw, England2228214352009-12-25
Nico de Vries, Holland1136013602009-12-20
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1101010102009-12-06
Pieter Vantieghem, Belgien253920335652009-11-26
Søren Brinch, Danmark132507961832009-11-22
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5546613292009-11-19
Arne Lilhauge, Danmark7723815002009-10-19
Brian Wielsøe, Danmark1581358132009-10-14
Jan Hjort Christensen, Danmark71526858272009-10-13
Jan Ole Kriegs, Tyskland3391813422009-10-13
Thomas Bentsen, Norge2242512712009-10-12
Kermarrec Corentin, Frankrig303243122802009-10-11
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5422411012009-10-08
Tue Romanow, Danmark1172817282009-10-06
Jan Ravnborg, Danmark91436827422009-10-06
David Lundgren, Sverige1167316732009-09-18
Bjørn Ginman, Danmark1375337532009-09-16
Mårten Müller, Sverige3537418972009-09-13
Flemming Eskildsen, Danmark1139713972009-09-07
Kurt Rasmussen, Danmark71120624712009-09-04
Poul Reib, Danmark5569916502009-08-27
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1378437842009-08-20
Jørgen Witved, Danmark8111874337912009-08-10
Kjetil Johannessen, Norge384647620702009-08-10
Thomas Hellesen, Danmark152822926692009-08-10
Björn Dellming, Sverige1306130612009-08-02
Jan van der Laan, Holland1121812182009-07-31
Mats Wallin, Sverige243120920042009-07-29
Luise Ekberg, Danmark1114011402009-07-26
Jens Maibomm Hansen, Danmark1132913292009-07-19
Karsten Munch Andersen, Danmark3364813722009-07-13
Geir O. Pedersen, Norge162456621902009-06-25
Chris Lansdell, England162217221752009-06-22
Mehmet Goren, Tyrkiet819750532392009-06-15
Reto Burri, Schweiz343792620362009-06-08
Stefan Frello, Danmark19689682009-05-28
Lotte Skjærbæk, Danmark327099982009-05-28
Hans Eli Sivertsen, Færøerne4761223712009-05-24
nuno barros, Portugal1125812582009-05-18
Jørgen Hansen, Danmark1165616562009-05-12
Henrik Madsen, Danmark71104425022009-05-12
Susanne Overgaard Petersen, Danmark6865821632009-05-11
Michael bergman, Sverige51165242432009-05-09
Peter Jensen, Danmark4731325892009-05-07
Birger Bavnsgaard, Danmark1116411642009-04-30
Stig Eide, Norge1211321132009-04-27
Csaba Lendvai, Ungarn1140114012009-04-25
Peter Kuster, Schweiz101770927712009-04-24
finn birkholm-clausen, Danmark4870929592009-04-23
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1176817682009-04-23
Bjarne Nielsen, Danmark3386014162009-04-19
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark2246113642009-04-19
Robert Toft, Danmark3450222632009-04-15
Morten Jørgensen, Danmark91378822542009-04-14
Jacob Neumann, Danmark2224612462009-04-12
Henrik Johansson, Norge2363723302009-04-11
Poul Erik Junk, Danmark5664316412009-04-08
Gal Shon, Israel1100110012009-04-06
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3316314162009-04-06
Jens Boesen, Danmark101520718672009-04-04
Allan Hansen, Danmark3386616682009-04-03
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3282010732009-04-01
Ole Andersen, Danmark2245316612009-03-29
Erling Bonde, Danmark3515322842009-03-29
Stig Westergård, Danmark1274427442009-03-26
Andreas Saul-Rotne, Danmark1129012902009-03-01
Finn Siewertsen, Danmark1123912392009-03-01
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark216919422009-03-01
Dennis Martinek Langholz, Danmark6979927312009-02-23
Lesley van Loo, Holland111547617472009-02-23
per schmidt, Danmark1115711572009-02-23
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1152015202009-02-20
Marko Gregoric, Slovenien16976972009-02-12
Jonathan Meyrav, Israel3481318872009-02-06
Lars Villadsen, Danmark7873920232009-02-01
Freddy Johansen, Norge6913323622009-01-30
Bence Kókay, Ungarn91188317762009-01-25
Anders Bergman, Sverige3454419012009-01-18
Raffael Ayé, Schweiz91027915182009-01-16
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1116511652009-01-12
Olof Jönsson, Sverige223348833662009-01-11
Florin Chirila, Rumænien6912217472009-01-07
Annette Hansen, Danmark31104467432009-01-07
Klaas Bert Debusschere, Belgien2274715972009-01-06
Luca Sattin, Italien243282421902009-01-05
Erik Ehmsen, Danmark6929638662008-12-29
Thomas Damm Als, Danmark2275314852008-12-22
Lars Lundmark, Sverige1184818482008-12-20
Alex Wallin, Danmark3337214302008-12-15
Martin Søgaard Nielsen, Danmark275061135632008-12-08
Mogens Holme, Danmark2185310032008-11-27
Jos Van den Berg, Holland1261726172008-11-24
Kim Søvæld, Danmark1120012002008-11-18
Peter Stronach, Storbritannien1127712772008-11-17
Roland Jensen, Danmark172844724842008-11-17
Peter ter Heide, Holland1149814982008-11-10
Ole Thyge Plannthin, Danmark6713515842008-11-09
Ma Yan Bryant, Storbritannien273795323362008-11-09
Rasmus Strack, Danmark549354949832008-11-09
John Martin Mjelde, Norge6949319782008-11-05
Steen Brølling, Danmark1145614562008-11-03
Niki Forintos, Ungarn18798792008-11-02
Michael Bergman, Sverige2476727362008-10-27
Carsten Fog, Danmark1217321732008-10-25
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark142509225002008-10-22
Jan Salmonsen, Danmark2377919622008-10-19
Kield Andersson, Danmark5801222092008-10-18
Marianne Heno Mogensen, Danmark6886330952008-10-18
Carsten Gadgaard, Danmark8919635265172008-10-17
Torben Andersen, Danmark61007821892008-10-12
Kim Øllgaard, Danmark91123018742008-10-09
Palle Jensen, Danmark3363412672008-10-09
Sanne Busk, Danmark51005835972008-10-08
Henrik Holm Brask, Danmark1152915292008-10-06
Flemming Nielsen, Danmark18988982008-10-06
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3428016152008-10-06
Eva Agnethe Bramming, Danmark4552215572008-10-06
Mogens Krantz Backe, Danmark5644416242008-09-27
lou bertalan, Tyskland1139813982008-09-25
Per Smith, Danmark1173217322008-09-22
Stéphane Aubry, Schweiz7310262325042008-09-08
John Hornbek, Danmark182095213632008-09-08
Xavier ROZEC, Frankrig3541221322008-09-02
Aron Andersson, Sverige3436024182008-08-28
Ole Kristensen, Danmark81082117642008-08-24
Søren Olin, Danmark2388219692008-08-16
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2401121482008-08-10
Keld Sørensen, Danmark5692420862008-08-02
Marcel van Kammen, Holland2262614152008-07-22
Eric Schaumburg, Danmark61031420932008-07-19
Svend Ove Jensen, Danmark2331117782008-07-14
Espen Støtterud Christensen, Norge6747213502008-06-23
Petri Salo, Finland2565036852008-06-18
Flemming Dane, Danmark3353912592008-06-13
Ole Snerling, Danmark1108510852008-06-04
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3360313582008-05-29
Seamus Mogensen, Danmark2277614882008-05-26
Niels Jørgen Clausen, Danmark91368918172008-05-26
Paul Nilsson, Danmark203540524902008-05-26
Mona Grundsøe, Danmark253454320412008-05-05
Michael Bonefeld Bladt, Danmark4793333562008-04-30
Alan Clewes, Storbritannien2406830082008-04-26
Jonas Gadgaard, Danmark111517321182008-04-26
Henning Hansen, Danmark4468712302008-04-22
Theis Bacher Nielsen, Danmark5498711032008-04-22
Thomas Lundqvist, Danmark1201720172008-04-19
Ralph Martin, Tyskland263295216212008-04-18
Claus Kesby, Danmark19779772008-04-16
kim lundqvist, Danmark141986920732008-04-09
Henrik Greve, Danmark3524228982008-04-07
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien5844430872008-03-30
Claus Øgard, Danmark2241712792008-03-16
Steen Cruddis, Danmark1217821782008-03-16
Anders Horsten, Danmark2294016302008-03-14
Patrick Beirens, Belgien2345820762008-03-10
Thomas Eske Holm, Danmark1195219522008-03-02
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8213883526352008-02-27
Frode Falkenberg, Norge203460825762008-02-25
niels bahl andersen, Danmark4496816342008-02-21
Chris Batty, England14220424127452008-02-20
Martin Majlandt, Danmark1169116912008-02-18
Lars Peter Johansson, Danmark3545422972008-01-25
Ger Meesters, Holland3667124112008-01-23
Lilly Irene Sørensen, Danmark91259518412008-01-20
Torben Evald, Danmark71225424532008-01-18
Thomas Buus Nielsen, Danmark3720224972008-01-14
Pim Wolf, Holland3494019322008-01-08
Tom Backlund, Finland1296029602008-01-06
Uffe Jensen, Danmark1142514252007-12-28
Andreas Noeske, Tyskland6806616112007-12-16
Michael West, Danmark1158515852007-12-16
Anni Oppelstrup, Danmark2293516302007-12-16
Inger Christoffersen, Danmark1141914192007-12-09
Simon Werngren, Sverige71192821112007-11-29
Tibu Paul Lucian, Rumænien4701027982007-11-24
Barrault Frantz, Frankrig5896721032007-11-24
John N. Jensen, Danmark1187518752007-11-22
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2285819192007-11-06
Niels Kaare Krabbe, Danmark2373622192007-11-04
dave farrow, Storbritannien1164916492007-10-30
christian tiller, Norge1192819282007-10-16
Carsten Egevang, Grønland5111049047752007-10-09
Jack Juliussen, Danmark3438614822007-10-07
Quentin Dupriez, Frankrig1130513052007-10-05
Lonnie Jensen, Danmark1316931692007-10-05
Michal Radziszewski, Polen1188718872007-09-20
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2306515702007-09-09
Janus Ethelberg, Danmark9413931220052007-09-05
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1297129712007-09-02
Kent Schou Larsen, Danmark1110811082007-08-28
Jesper Nielsen, Danmark2296716632007-08-28
Jan Thomsen, Danmark8914348135062007-08-21
Joakim Engel, Danmark8314339949432007-08-18
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2439124452007-08-18
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne71511832502007-08-18
Jens Andersen, Danmark61196531052007-08-17
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1202820282007-08-16
Mark Hammond, Danmark2301019472007-08-15
Jóan Petur Petersen, Færøerne18928922007-08-11
Johannes Tallroth, Sverige4559416962007-08-08
Inger Andersen, Danmark243741920902007-08-07
Hans Rytter, Danmark233692832362007-08-07
Magne Pettersen, Norge2539027272007-08-03
Lars Munk, Danmark1125512552007-08-03
Johan Emil Løje, Danmark1124312432007-07-31
Lars Omø Christiansen, Danmark1164516452007-07-15
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark5875020962007-07-14
Thomas Hasle Ravn, Danmark2473226132007-07-12
Carsten Poulsen, Danmark325299132072007-07-12
Niels Jørgen Larsen, Dominica162845336062007-07-10
Carl Erik Mabeck, Danmark12721822151482007-07-04
Erik Jensen, Danmark2340117092007-06-26
Jens Holte Frederiksen, Danmark1128612862007-06-25
Tommy Holmgren, Sverige81399120822007-06-24
Erik Edvardsson, Sverige152168720122007-06-05
Erik Breden, USA6803415642007-05-30
Linda Mølgaard, Danmark4731129202007-05-30
Bente Steffensen, Danmark1108810882007-05-20
Mikko Oivukka, Finland223228125752007-05-20
Bjarne Golles, Danmark2382422782007-05-10
Erik Agertoft, Danmark172988940352007-04-29
Claus Eriksen, Danmark3487819852007-04-29
Jan Bosch, Holland1156015602007-04-25
Kristian Borum, Danmark2347619052007-04-22
Søren Langkilde Madsen, Danmark61042920542007-04-21
Birgit Nielsen, Danmark2381119232007-04-15
Ivan Skov Pedersen, Danmark1116911692007-04-10
Poul Emil Kristensen, Danmark1268826882007-04-08
Dennis Andersen, Danmark3396913862007-04-04
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2327117222007-03-04
Ole Stobbe, Danmark2372922012007-02-28
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8815902752842007-02-25
Torben Ethelberg, Danmark192603220752007-02-25
Preben Berg, Danmark193576336162007-02-17
Kaj Krutfelt, Sverige3416215622007-02-05
Arthur R. Jensen, Danmark133378659492007-01-30
Patrick Höhener, Frankrig1169916992007-01-18
Via Rasmus Strack, Danmark2477027082007-01-13
Kjetil Schjølberg, Norge1144214422007-01-09
Peter Christiansen, Danmark427279350702006-12-31
Johannes Erritzøe, Danmark2362318182006-12-28
Jan S. Kristensen, Danmark71298327032006-12-24
Jens Lind, Danmark4475212422006-12-11
Nelly Hansen, Danmark335263128392006-12-06
Wim van der Schot, Holland1190819082006-12-04
Klaas Felix Jachmann, Tyskland295378640262006-11-26
Ruud van Beusekom, Holland1120812082006-11-26
Leif Bisschop-Larsen, Danmark223400623332006-11-08
Tom Backlund, Finland51167832732006-11-07
Anders Tøttrup, Danmark315210632452006-11-05
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2435223872006-10-09
Gunner Munk, Danmark1207920792006-10-08
Bart-Jan Prak, Holland6819215412006-10-05
Ludovic Scalabre, Frankrig112043331952006-10-02
Steffen Holst, Danmark4637620552006-09-30
Peter Bo, Danmark3761736752006-09-25
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne4980229852006-09-23
Jørgen Staarup Christensen, Danmark315684227072006-09-22
Ernst Hjøllund, Danmark3558027102006-09-21
Herman Bouman, Holland1144014402006-08-30
Kim Petersen, Danmark101407317572006-08-24
Erik Enevoldsen, Danmark51253035212006-08-20
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1159315932006-08-20
Christian Wegst, Tyskland1239423942006-08-10
Pierre-André Crochet, Frankrig101412318572006-08-09
Karsten Stæhr, Danmark101499219172006-08-09
Tom Goossens, Belgien91432527812006-08-09
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61252925872006-08-09
Lars Birk, Danmark1121112112006-08-07
Kim Iburg, Danmark1134113412006-08-07
Leif Jonasson, Sverige2438326572006-08-07
Steen Brølling, Danmark51001127212006-07-31
Pawel Malczyk, Polen5857225742006-07-26
Christian Svane, Danmark3515219972006-07-25
Jørgen Scheel, Danmark162920629892006-07-21
Lars Pedersen, Danmark1142114212006-07-21
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3469518062006-07-10
Claus Kesby, Danmark1160916092006-07-10
Mario Rodero Hernández, Spanien131797818682006-07-10
Henrik H. Søndergaard, Danmark71313622922006-07-10
Tom Sørensen, Danmark3447619442006-07-08
Lars Larsson, Sverige3438916182006-07-08
Samuel Peregrina, Spanien254183219632006-07-08
Benjamin Steffen, Tyskland7919217692006-07-08
Andreas Meyer Winnem, Norge182167716602006-06-07
Knud-Erik Andersen, Danmark1154215422006-06-07
Palle Nygaard, Danmark112675942552006-06-07
Markus Tallroth, Sverige1189218922006-06-07
Morten Jensen, Danmark6821519192006-06-07
Claudia Thiel, Tyskland2282915112006-06-07
Detlef Gruber, Danmark1143114312006-06-07
Knud-Erik Strange, Danmark81622227252006-06-07
Arnold Houmann, Danmark224012838632006-06-07
Carsten Olsen, Danmark1288928892006-06-07
Wedigo Ferchland, Danmark5583912872006-05-18
Ole Hetland, Danmark111726722042006-05-18
Gert Rasmussen, Danmark81297723882006-05-14
Claus Dalskov, Danmark1162516252006-05-12
Jens Jacob Iversen, Danmark3583720712006-05-10
Peter Halkier, Danmark61091228552006-05-10
Bent Jensen, Danmark3654622472006-05-10
Friedrich Thomas, Danmark1177417742006-05-10
Per Ekberg Pedersen, Danmark122370424802006-05-10
Jørn Lennart Larsen, Danmark3398715772006-05-10
Ole Friis, Danmark2394322932006-05-08
Margit Hove, Danmark1152415242006-05-02
Hans Eli Sivertsen, Færøerne111761729382006-04-23
Mikael Funch, Danmark81535925422006-04-19
Ruth Ahlburg, Danmark233883222182006-04-10
Søren Parup, Danmark18308302006-04-01
Kent Schou Larsen, Danmark2276814612006-03-30
Niels Fabæk, Danmark71061416912006-03-19
Tom Jensen, Danmark1171317132006-03-19
Rune Larsen, Danmark2289716472006-03-19
Esben Eriksen, Danmark71443030592006-03-16
Søren Koch, Danmark3500317292006-03-16
Tim Vaughan, Storbritannien81373519222006-03-16
Gunnar Larsen, Danmark193012121992006-03-11
Karin Gustausen, Danmark3596531022006-03-11
Tobias Epple, Tyskland81207021292006-03-11
Birger Pedersen, Danmark4642318552006-03-05
Svend Danbæk, Danmark1226822682006-03-05
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1250725072006-03-05
Johan Stenlund, Sverige3597022962006-03-01
Ole Richter, Danmark1296529652006-03-01
Henning Hansen, Danmark4552416492006-03-01
Nis M. Nissen, Danmark1211221122006-02-25
Jan Bolding Kristensen, Danmark3766428992006-02-25
Cédric Rousseau, Frankrig101467818162006-02-20
Kjetil Johannessen, Norge294951824312006-02-19
Mark Trott, England1154315432006-02-12
Niels Bomholt, Danmark6936824142006-02-11
Arne Bertelsen, Danmark1154115412006-02-11
Tune Jensen, Danmark1183218322006-02-04
Frank Svensson, Danmark3731232662006-02-02
Terry Townshend, England2358819262006-02-01
Eline Eggers, Danmark3464316052006-02-01
Marnix Jonker, Holland183007924732006-02-01
Annelise Juul Stampe, Danmark41249652492006-01-30
Hans Erik Mom, Holland1132513252006-01-28
Jens B. Bruun, Sverige61859550532006-01-26
Uffe Pedersen, Danmark598666923642006-01-22
Björn Gísli Arnarson, Island132749541772006-01-19
Tommy Hjorth, Danmark2328417092006-01-18
Tommy Frandsen, Danmark8215340437112006-01-15
Kim Lunding, Danmark172699838542006-01-14
Killian Mullarney, Irland2393320052006-01-10
Luc Verroken, Belgien4793023082006-01-05
Peter Thomsen, Danmark71248625682006-01-05
Justin Jansen, Holland1147114712005-12-24
David Erling Drangsland, Norge1241824182005-12-24
Ole Riis Jensen, Danmark3461020252005-12-20
Oleg Formanyuk, Ukraine4670227272005-12-15
Bent Møller Sørensen, Danmark2577435702005-12-13
Thomas Kjær Christensen, Danmark2615033952005-12-06
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1333833382005-12-04
Klaus B. Fries, Danmark3606726562005-12-03
Michael Køie Poulsen, Danmark1284228422005-11-24
Erik Lindgren, Sverige1303130312005-11-19
Steffen Ortmann, Danmark3618627462005-11-16
Ola Nordsteien, Norge1188218822005-11-15
Jostein Myromslien, Norge1159715972005-11-15
Lennaert Steen, Holland3503918452005-11-08
Henrik Elver, Danmark91201617232005-11-07
Aleix Comas, Spanien2420425852005-11-07
Peter Bundgaard, Danmark112235127472005-10-31
Mark Trustrup, Danmark1149514952005-10-31
Thomas Larsen, Danmark1122512252005-10-29
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2428024862005-10-27
Bjarne Nielsen, Danmark6868719032005-10-12
Stig Vang Petersen, Danmark233254229562005-10-11
Jesper Sonne, Danmark304261221572005-09-27
Siv Behrendt-Møller, Danmark2427824012005-09-23
Daniel Patterson, Sverige5789726722005-09-23
Henrik Pedersen, Danmark81085415242005-09-14
Hans Henrik Larsen, Danmark3447118642005-09-14
Terje Axelsen, Norge101376317312005-09-08
Ivan Abramowitz, Danmark1201120112005-09-07
Mats Wallin, Sverige71045616672005-09-06
Hans Henrik Iversen, Danmark4499415342005-09-06
Anders Jihmanner, Sverige1141114112005-09-05
Samuel Paz Parracho, Spanien81162418542005-09-02
Christian Tiller, Norge71758335132005-08-30
Lars Elvstrøm, Danmark2304617022005-08-29
Peter Bjerre, Danmark6972321172005-08-29
Ruud Altenburg, Holland2263014442005-08-29
Karl-Eric Gustafsson, Sverige182931022072005-08-26
Lars Lindgren, Danmark1161816182005-08-16
Anders Frederiksen, Danmark1123312332005-08-07
Hampus Lejon, Sverige1178217822005-08-05
Kasper Thorup, Danmark1147414742005-08-02
Andreas Malte Nielsen, Danmark1174617462005-07-04
Morten Stampe Larsen, Danmark5612918202005-06-29
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien18028022005-06-26
Emil Todorov, Bulgarien5683416012005-06-26
Ulla Vibe Funch, Danmark1186918692005-06-26
Theodosis Mamais, Grækenland294160520372005-06-22
Erik Kramshøj, Danmark132836041132005-06-16
Rie Voetmann, Danmark72240649512005-06-13
Gaukur Hjartarson, Island111913324282005-06-13
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark61605945262005-06-12
Andres Wolff Fries, Danmark1165216522005-06-01
Julien Piette, Frankrig162446621352005-05-18
Westy Esbensen, Danmark1149214922005-05-04
Peter Iversen, Danmark1164816482005-05-01
Bjørn Kjellemyr, Norge3525222532005-05-01
Arild Hansen, Norge2280614692005-04-26
Martin Jessen, Danmark4817023152005-04-26
Jim Thagaard Hansen, Danmark182754221032005-04-20
Stuart A Reeves, Danmark121998320602005-04-20
Yeray Seminario, Spanien3620932792005-04-11
Miguel Avelino Suárez, Spanien3518920242005-04-11
José García Monzón, Spanien4655923922005-04-11
Hans Drostgaard, Danmark1164516452005-04-07
Leif Samuelsen, Danmark1150915092005-04-06
Jimmy Skat Hansen, Danmark172943247302005-04-04
Shaun Robson, England131939117902005-04-04
Terje Kolaas, Norge51079734772005-04-01
Sune Pedersen, Danmark1180718072005-03-30
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2370619772005-03-26
Tony Disley, Storbritannien2308915782005-03-25
Jørn Vinther Sørensen, Danmark4767522092005-03-18
Edvin Hansson, Sverige192798424202005-03-16
Thor Edgar Kristiansen, Norge4939927232005-03-14
Kim Fischer, Danmark224015530192005-03-07
Benoit Paepegaey, Frankrig131943217182005-03-07
Sander Bot, Holland5742516082005-02-24
Ingrid Grunwald, Tyskland61220740832005-02-21
Søren Ryge Petersen, Danmark1158615862005-02-06
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1181718172005-02-03
Dan Rasmussen, Danmark4883229872005-01-31
Thomas Stigfeldt, Danmark3796235492005-01-20
Alwin Schönenberger, Østrig2436624842005-01-13
Stefan Magnusson, Sverige3409517422005-01-03
Lars Lyngsø, Danmark2305916532004-12-26
Erik Van Bogaert, Belgien1157215722004-12-18
Mikael Nord, Sverige387794754182004-12-15
Torben Lund, Danmark5856638272004-12-15
Stefan Hage, Sverige91654026212004-12-15
Erik Schaumburg, Danmark1163016302004-11-29
Frits Rost, Danmark2488126042004-11-27
Maris Jaunzemis, Letland71203921482004-11-26
Ole Vognstoft, Danmark1132813282004-11-25
Poul Erik Larsen, Danmark1200020002004-11-25
Lars Vilhelm Hansen, Danmark182687923822004-11-24
Thomas Kiørboe, Danmark1133213322004-11-23
Inger Skov, Danmark2463228252004-11-22
Ivan Jensen, Danmark1152315232004-11-21
Geert Brovad, Danmark102507236702004-11-14
Carsten Madsen, Danmark1373537352004-11-14
Erik Rosendaal, Holland1149114912004-11-11
Poul Reib, Danmark1206120612004-11-09
Steen Roed Hansen, Danmark101540820832004-11-08
Dennis Noel, Danmark1538853882004-11-08
Bjarne Streyffert, Danmark2360819392004-11-08
Raymond Galea, Malta1155215522004-11-08
Henrik Callesen, Danmark1161316132004-11-05
Gedser Fuglestation, Danmark1154915492004-11-05
Reint Jakob Schut, Holland4644418152004-10-31
Martin Holm, Danmark3848232912004-10-26
Lasse Braae, Danmark1278927892004-10-17
Philippe J. Dubois, Frankrig2466427602004-10-06
Dominique Verbelen, Belgien1230223022004-09-30
Virginia Escandell, Danmark1192319232004-09-07
Torsten Hansen, Danmark1136913692004-09-01
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2749240542004-08-16
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1222222222004-08-13
Jens Biltoft, Danmark1155015502004-08-01
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3643224842004-07-31
Einar Flensted-Jensen, Danmark1326632662004-07-25
Szabolcs Kókay, Ungarn1205820582004-07-22
Mogens Ribo Petersen, Danmark1184518452004-07-07
Ulrik Henneberg, Danmark2286815772004-07-07
Karen Lang, Danmark2439524782004-07-06
Arne Borg Rasmussen, Danmark4801921882004-07-05
Martin Poulsen, Danmark1154815482004-07-04
Klaus Nellevang, Danmark2311616492004-06-25
John Steffensen, Danmark1203720372004-06-13
Lene Pedersen, Danmark1215121512004-06-01
Jelger Herder, Holland81337422522004-05-31
Tom Schlegel, Danmark2327020742004-05-17
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31030849932004-05-16
Henrik Carlsen, Danmark3595128952004-04-30
Ulla Henriksen, Danmark1101310132004-04-30
Tim Andersen, Danmark31032843122004-04-20
Hans Krabsen, Danmark1588858882004-04-03
Dennis Brandsborg, Danmark2353319502004-03-13
Robbin D. Knapp, Østrig1203520352004-03-11
Esben Østergaard, Danmark2440824162004-03-10
Henrik Stenholt, Danmark3604125372004-03-03
Lis Ravn, Danmark2425825402004-03-01
Leif Novrup, Danmark2446224412004-01-06
Gunnar Gundersen, Norge1296629662004-01-06
Carsten Hermann, Danmark1257925792003-11-28
Lasse Olsson, Sverige2347319712003-11-26
Michael Tiefenbach, Østrig1302330232003-11-26
Don Baccus, USA1205820582003-11-13
Tor A Olsen, Norge1222522252003-11-09
Jan Dresler, Danmark2394220922003-10-21
Svend Dybkjær, Danmark3886637862003-10-20
Vegard Bunes, Norge51034223102003-10-11
Jacob Alsted, Danmark1264626462003-09-15
Andreas Hagerman, Danmark204007228502003-08-28
Anna Bay Rask, Danmark1224822482003-07-25
Wilfried Hausmann, Tyskland2496029692003-07-19
Flemming Pedersen, Danmark1145014502003-06-28
Morten DD Hansen, Danmark1361336132003-05-30
Jørn Opsal, Norge1266326632003-05-30
Jacob Lund-Hansen, Danmark3590523682003-05-17
Thomas Jensen, Danmark1384738472003-05-17
Per Forsberg, Sverige1242424242003-05-17
Ronny Nilsen, Norge1336733672003-05-06
Pierre Unge, Sverige4894430952003-05-01
Ottenby fågelstation, Sverige2457525192003-04-18
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2402020932003-03-25
Rannvá Hansen, Færøerne1212721272003-03-25
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge91811822702003-03-09
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3454717712003-02-25
Håkan Sterner, Sverige2410523822003-02-14
Sakari Kauppinen, Danmark1486448642003-02-11
Claus Horneman, Danmark1363536352003-02-06
Maurizio Sighele, Italien1366036602003-01-29
Benny Jacobsen, Danmark2466524672003-01-21
Leo JR Boon, Holland31149063672003-01-13
Martin Eggen, Norge2329117182002-11-14
Søren Hjorth Andersen, Danmark71402228252002-10-29
Holger Sandfeldt, Danmark1186918692002-10-24
Peter Andreas Koch, Danmark3614223452002-10-12
Martin Scott, Storbritannien81014614832002-10-10
Nick Lowton, Storbritannien2280114982002-10-08
John Judge, Storbritannien2343417582002-10-08
Fredrik Kræmer, Norge102110339852002-10-02
Tim Brown, Storbritannien2365421102002-09-28
Graham Etherington, Storbritannien3447615112002-09-27
Deryk Shaw, Storbritannien1201920192002-09-12
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3609821242002-09-03
Thomas Hilkjær, Danmark2326817172002-09-03
Mike Richardson, Storbritannien2425124822002-08-05
Jim Willson, Storbritannien2339717462002-06-29
via Carsten Høeg, Danmark1238023802002-05-29
Andreas Gullberg, Norge1254525452002-05-13
Ricard Gutiérrez, Spanien81241017762002-04-28
Kelvin Jones, Storbritannien1285128512002-02-10
Bruce Mactavish, Canada1214121412002-01-30
Morten Jørgensen, Danmark3623227412002-01-21
Anita Pedersen, Danmark31274046282001-11-16
Alexander J. Lee, Danmark2402521372001-11-09
via Sune Jepsen, Danmark2598836122001-11-09
Kim Biledgaard, Danmark1284828482001-10-01
Mads Herbøl, Danmark1368436842001-08-31

Der er i alt 1288 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.915 sek.
til toppen