Startside I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
 Artslister 


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
John Larsen, Danmark90793717966852019-05-26
Anders Jensen, Danmark472782113432019-05-26
Carl Bohn, Danmark62235846219672019-05-26
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige17421441929852019-05-26
Klaus Malling Olsen, Danmark40276274697142352019-05-26
Henrik Pedersen, Danmark24825426368562019-05-26
Morten Scheller Jensen, Danmark1801215499772322019-05-26
Thomas Garm Pedersen, Danmark1968861212732019-05-24
Torkild Kristensen, Danmark1007386328032019-05-24
Axel Mortensen, Danmark981130677963652019-05-24
Allan Kjær Villesen, Danmark52148271071152019-05-24
Lars Grøn, Danmark19812277224012019-05-24
Thomas Iversen, Danmark26173252019-05-24
Hans Henrik Larsen, Danmark2111233873853692019-05-24
Troels Eske Ortvad, Danmark508539381092019-05-24
Erik Biering, Danmark66079052656622019-05-21
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark60442199724302019-05-21
Eva Foss Henriksen, Danmark82588610955042019-05-21
Martin Rheinheimer, Danmark119310426242019-05-21
Klaus Dichmann, Danmark34340969250572019-05-21
Paul Patrick Cullen, Danmark112495243230602019-05-20
Niels Peter Møller Jensen, Danmark1026587315782019-05-20
Rodmund á Kelduni, Færøerne36548315159312019-05-19
Steen E. Jensen, Danmark992135710137372019-05-17
Lars Gabrielsen, Danmark9314992539202019-05-17
Stefan Tapio Ettestam, Sverige705878118432019-05-17
Bent Lyngklip Kjeldgaard, Danmark930746762019-05-17
Bjørn Frikke, Danmark16814434027742019-05-17
Mikkel Holck, Danmark24736579442442019-05-17
Freddy Rosning, Danmark293997033012019-05-16
Eigil Larsen, Danmark9811757626072019-05-16
Birger Lønning, Danmark11520201050502019-05-16
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark70836945419552019-05-16
Mads Østergaard Brun, Danmark12092092019-05-16
Frits Rost, Danmark912908631822019-05-12
Per Holmberg, Danmark27035681340532019-05-11
Andreas Bruun Kristensen, Danmark6212651854032019-05-11
Simon Berg Pedersen, Danmark679103140559672019-05-09
Keld Jakobsen, Danmark917290421852019-05-05
Anne Navntoft, Danmark31041797333212019-05-05
Claus Halkjær, Danmark733112025251802019-05-05
Steen Egholm Engelbøl, Danmark472265110892019-05-03
Marcin Solowiej, Polen725358321162019-05-03
Rune Sø Neergaard, Danmark7821068094153352019-05-03
Rainer Christian Ertel, Tyskland1917486814112019-05-03
Kis Boel, Danmark1026048910742019-05-03
Jens Paulsen, Danmark474401620072019-05-02
Ib Jensen, Danmark25043880173262019-05-02
René Petersen, Danmark1546914232019-05-02
Lars Andersen, Danmark17513387121412019-04-30
Jan W. Badura, Danmark38063802019-04-30
Per Schans Christensen, Danmark46757328347002019-04-30
Keith Fox, Danmark626837527512019-04-30
Felix Timmermann, Tyskland493079314492019-04-29
John Jensen, Danmark534292915602019-04-26
Helge Sørensen, Danmark1601225397492382019-04-24
Anders Wiig Nielsen, Danmark264349852762019-04-22
Johan Christian Homann, Danmark11617911092019-04-22
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark59730055823472019-04-21
Henrik Friis, Danmark20516516622462019-04-21
Erik Groth-Andersen, Danmark607001432672019-04-13
Erling Krabbe, Danmark16113125950662019-04-11
Lars Jensen Kruse, Danmark3179818412019-04-11
Morten Bentzon Hansen, Danmark9618751150122019-04-11
Hjalte B. Johansen, Danmark91124528812019-04-11
Morten Rasmussen, Danmark786970326652019-04-08
Joakim Matthiesen, Danmark1557836442019-04-06
Zbigniew Kajzer, Polen859683030012019-03-30
Jens Wiberg, Danmark171478020792019-03-28
John Frikke, Danmark292420018412019-03-28
Lars Falck, Danmark798531123462019-03-24
Leif Bork Petersen, Danmark12942942019-03-07
Torben Evald, Danmark81553329432019-02-27
Kurt Prentow, Danmark81607231942019-02-25
Aurélien Audevard, Frankrig58590896635382019-02-15
Torben Back Sørensen, Danmark3211711332019-02-12
Per Boye Svensson, Danmark26814746425262019-02-10
Karin Gustausen, Danmark211644958632019-02-08
Morten Christensen, Danmark7210168849222019-02-07
Poul Holm Pedersen, Danmark344477826372019-02-05
Henning Larsen, Danmark1137275014262019-02-04
Henrik Brandt, Danmark10319097763742019-01-28
Carsten Holm Petersen, Danmark321560516572019-01-22
Frederik Rejsby Johansen, Danmark527896272019-01-18
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark25826065263542019-01-18
Dennis Olsen, Danmark18719479826852019-01-17
Philip Elbek, Danmark26563512019-01-15
Carsten Siems, Danmark39954945857522019-01-14
Max Uhrenholt, Danmark18108102019-01-11
Jens Kirkeby, Danmark676871633462019-01-09
Morten Jenrich Hansen, Danmark344536440122019-01-08
Peter Halkier, Danmark283546323472019-01-07
Allan Haagensen, Danmark192283638062019-01-02
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark57986209543582019-01-01
Ole Krogh, Danmark12253033956101762018-12-30
Thorsten Stegmann, Tyskland2213415272018-12-21
Christian Rørdam, Danmark444988831892018-12-13
Luca Bergamaschi, Italien5380411792018-12-10
Hans Staunstrup, Danmark10216347831292018-12-04
Arie Ouwerkerk, Holland10323796862032018-11-27
Asger Røjbek Sørensen, Danmark834527102018-11-21
Andreas Bennetsen Boe, Danmark1489621955022018-11-20
Johnny Madsen, Danmark31255953580612018-11-20
Massimiliano Dettori, Holland13212462922062018-11-20
ragnar smith, Danmark11826833152018-11-17
Jan Jörgensen, Sverige121239116412018-11-16
Sune Riis Sørensen, Danmark16832499447912018-11-15
Jesper Michael møller, Danmark181084724122018-11-13
Arne Giørtz-Behrens, Danmark403716413642018-11-05
Søren Vinding, Danmark13610251614622018-10-31
Sten Petersen, Danmark12162162018-10-30
Kent Olsen, Danmark4510078183662018-10-26
Sebastian Steinar Thorup Hansen, Danmark14804802018-10-26
Lars Maltha Rasmussen, Danmark12211612990272018-10-24
Vincent Legrand, Belgien12821500459322018-10-12
Lars Birk, Danmark29324868328372018-10-06
Alex Sand Frich, Danmark5111512848022018-10-05
Michael Frank Nielsen, Danmark41527796520082018-10-05
Michal Radziszewski, Polen2296123372018-10-04
Ingar Støyle Bringsvor, Norge344051419052018-09-27
Jørgen Kabel, Danmark14135792066882018-09-25
David Erterius, Sverige31244145039732018-09-18
Eigil Ødegaard, Danmark50898581852052018-09-14
Per Poulsen, Danmark44088379977732018-09-04
Helle Kjær Erichsen, Danmark202469018542018-08-31
Troells Melgaard, Danmark619068630902018-08-27
Kaj Halberg, Danmark12992992018-07-31
Jonathan Hemmer-Hansen, Danmark14904902018-07-31
Lisbeth Jeppesen, Danmark14234232018-07-29
Carsten Gørges Laursen, Danmark203332940422018-07-24
Peter Denyer, England2160010872018-07-16
Niels Birkedal Thomsen, Danmark586552521102018-07-11
Lauritz Xerxes Walter, Danmark26395002018-07-10
Niels Kaare Krabbe, Danmark4587428932018-07-10
Mogens Neergaard, Danmark3294412462018-07-07
Ivan Naurholm, Danmark26283412018-06-22
Christian Terp, Danmark5512016182018-06-22
Christer Brostam, Sverige658824724362018-06-21
Thomas Varto Nielsen, Danmark96085190741352018-06-19
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark575869420942018-06-13
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark182318017842018-06-10
Dušan Kerestúr, Slovakiet617964732018-06-07
Mikkel Thorup, USA743068302018-06-03
Tine Jensen, Tyskland1169758732018-06-03
Sebastian Klein, Danmark111642547592018-05-30
Kristian Kirk, Danmark16316312018-05-23
Torben Sylvest Jensen, Danmark9746415642018-05-22
Zsolt Ampovics, Ungarn5688719922018-05-10
Lars Paaby, Danmark374290225732018-05-06
peter wedel petersen, Danmark411043562018-05-01
Jan Nielsen, Danmark948757752018-04-26
finn henriksen, Danmark11825211712018-04-25
Peter Brostrøm, Danmark576067726092018-04-13
Silas K.K. Olofson, Færøerne1510223262252982018-04-11
Morten Müller, Danmark212075717302018-03-27
Jan Fischer Rasmussen, Danmark557011029562018-03-23
Jan Bolding Kristensen, Danmark2297322752018-03-23
Henrik F. Nielsen, Danmark5210932547462018-03-21
Benny Haahr, Danmark577502729012018-03-21
Bruno PORTIER, Belgien5316610562018-03-21
Peter Lyngs, Danmark257615860352018-03-21
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet71280735802018-03-19
Eric Didner, Frankrig20122716924382018-03-16
Ole Hetland, Danmark507622857922018-02-24
Søren Harding, Danmark1008556750012018-02-23
Per Vindis, Danmark476995934022018-02-21
Lars Juul Pedersen, Danmark283376917912018-02-18
Tommy Holmgren, Sverige12217618193582018-02-12
Paul Nilsson, Danmark214389728422018-02-12
Vagn Gjerløv, Danmark14314312018-02-06
Steen Øllgaard, Danmark714670925952018-02-04
Conny Jensen, Danmark191673222752018-01-30
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn243625020532018-01-29
Jonna Lindegård, Danmark28354702018-01-18
Gisela Nagel, Tyskland937366920102018-01-18
Tor Olsen, Norge273612926332018-01-16
Bent Christiansen, Danmark14534532018-01-09
Arne Volf, Danmark12421500153022017-12-30
Steve Klasan, Tyskland354939626942017-12-12
Ralph Martin, Tyskland19126188572017-12-10
Ole Zimmermann, Danmark27824542017-12-07
Hans Henrik Iversen, Danmark14794792017-12-07
Bjarne Hemmingsen, Danmark161892417812017-12-02
Morten Winness, Norge13115319623842017-11-19
Claus Brostrøm Nielsen, Danmark28374532017-11-18
Oz Horine, Israel488254631742017-11-17
Jan Haaning Nielsen, Danmark11212712826332017-11-15
Rony Livne, Israel2235515722017-11-14
Ivan Sjögren, Sverige776446615242017-11-11
Chris van Rijswijk, Holland4431714042017-11-06
Klaus Berggreen, Danmark14914912017-11-04
Bent Thøgersen, Danmark18221538038392017-10-30
Gerner Majlandt, Danmark16537827570262017-10-24
Martin Gottschling, Tyskland5710328482382017-10-17
Julien Piette, Frankrig71008321852017-10-16
Mateusz Matysiak, Polen202921925122017-10-16
Johnny Salomonsson, Danmark28049263442402017-09-24
Erik Mølgaard, Sverige30231798936172017-09-18
Bjørn Ginman, Danmark2519043992017-09-13
Per Kjær, Danmark17139572275512017-09-11
Thomas Kuppel, Tyskland19799792017-08-21
David Monticelli, Belgien10216654029492017-08-15
Asbjørn Jensen, Danmark10015490232852017-08-11
Lars Adler Krogh, Danmark10623433752002017-07-30
Elly Hansen, Danmark204149358902017-07-13
Steffen Fahl, Danmark192246420762017-07-12
Flemming Pagh Jensen, Danmark319206742017-07-10
Joachim Bertrands, Belgien624684918152017-06-29
Erik Røjgaard, Danmark2210516122017-06-15
Lars Nielsen, Danmark16566562017-06-13
Arne Kiis, Danmark37550086239762017-06-12
Vagn Wendel Sørensen, Danmark17257252017-06-10
Otto Samwald, Østrig17619871229992017-06-01
Erik Rosendahl, Danmark422737812017-05-25
Villy Pedersen, Danmark161998016732017-05-19
Knud Pedersen, Danmark576117177669632017-05-16
Finn Bro, Danmark131993625012017-05-10
Peter Petersen, Danmark2145711422017-05-08
Lars Witting, Danmark347753836232017-04-17
Arne Borg Rasmussen, Danmark51035126222017-04-12
Palle Sørensen, Danmark10815563338732017-04-08
Torben Juul Hansen, Danmark17297292017-04-06
Jørgen Munck, Danmark548261353482017-04-05
Frank Abrahamson, Danmark637089635502017-03-29
Peter Bonne Eriksen, Danmark26928179328032017-03-28
Kim Duus, Danmark11416095530782017-03-23
Gábor Bodor, Ungarn131621717902017-03-22
Jan Skrubbeltrang, Danmark8810632686792017-03-15
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark3335717092017-03-14
valdemar overgaard petersen, Danmark14714712017-03-06
Claus Andersen, Danmark15835832017-03-02
Tommy Kaae, Danmark406310644092017-02-28
Henry Lehto, Finland8610812221582017-02-23
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10316373848192017-02-04
Peter Stronach, Storbritannien10752616872017-01-27
Christian Andersen Jensen, Danmark45176602454972016-12-11
Antoine Joris, Belgien446989622782016-12-05
Jens Kildemoes, Danmark5331210212016-11-30
Anni Nielsen, Danmark6513838544442016-11-29
Brian Rasmussen, Danmark9912914792016-11-27
Jesper Schade, Danmark17577572016-11-22
steen jørgensen, Danmark1183569382016-11-18
Lars Jensen, Danmark21941861662142016-11-16
finn folkvardsen, Danmark111782822602016-11-15
Jens Søgaard Hansen, Danmark653127722998392016-11-14
Michael Hansen, Danmark1064728802016-11-10
Peter Nielsen, Danmark339727160122732016-11-08
Arne Torkler, Danmark161385925772016-11-06
Niels Behrendt, Danmark6710212329142016-10-22
Tore Vang, Norge5510945878942016-10-20
Jens Mikkel Lausten, Danmark153701289602016-10-13
Torben Sebro, Danmark578917832242016-10-08
Szilard J. Daroczi, Rumænien518158226182016-09-24
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark4358610702016-09-20
Ole Bo Olsen, Danmark373314718182016-09-12
Matthieu Canévet, Frankrig192562223042016-09-10
Hans Erik Jensen, Danmark1068379372016-07-27
Ib Fagerlund, Danmark15845842016-07-25
Torben Lyng, Danmark191937919512016-07-23
Stefan Pfützke, Tyskland7011357034782016-07-15
Brian Christoffersen Skræm, Danmark429059622016-07-15
Svitlana Tkach, Danmark210005862016-07-12
jette østergaard danielsen, Danmark17687682016-07-08
Søren Kristoffersen, Danmark1249188496489832016-07-03
Per Schiermacker-Hansen, Danmark10017216458712016-06-24
Esper Boel, Danmark324009592016-06-18
Knud Nielsen, Danmark1109810982016-06-16
Anders Hammergart, Danmark8217369737992016-06-04
Peter Zeller, Schweiz9951917762016-06-03
Christian Leth, Danmark5614627045122016-06-01
Henrik Asbjørn Pedersen, Danmark211845382302016-05-27
J Ole Andersen, Danmark433464915172016-05-24
Hugo Touzé, Frankrig538729262016-05-22
Maximilian Fader, Tyskland14404402016-05-15
Bo Lassen Christiansen, Danmark4318911002016-05-12
Hans Henrik Bay, Danmark503214720262016-05-12
Damien Gailly, Belgien1134513452016-05-11
Martin Strømkjær, Danmark3386114312016-05-10
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark9211436825202016-05-09
Stano Harvančík, Rumænien15985982016-05-03
Erik Bogh Nielsen, USA9711327325982016-03-19
Michael Hofmann Caspersen, Danmark18048042016-03-08
Dominik Becker, Tyskland6724815392016-03-01
Lars Halkjær, Danmark4361710062016-02-26
Tommy Bjørk, Danmark5544613712016-02-16
Bjørn Kjellemyr, Norge14614612016-02-14
Torben Lund-Hansen, Danmark536909462016-02-12
Frédéric Jiguet, Frankrig568502125372016-02-02
Kai Lindegaard, Danmark2202811512016-01-08
Søren Nancke, Danmark101561629732016-01-02
Zoltan Baczo, Danmark6625314722015-12-31
Mathieu Bally, Schweiz1156315632015-12-22
Tony Søholm Larsen, Danmark222462916122015-12-05
Mikkel Høegh Post, Danmark24145721866922015-12-02
Lasse Patrick Simensen, Norge3314912082015-11-16
Anders Østerby, Danmark336328970132015-11-13
Neer Div Bankoti, Indien15575572015-11-12
Heidi Frederiksen, Danmark2345219362015-10-02
Martin Lund, Danmark41166536102015-09-29
Philip Dam, Danmark16076072015-09-28
Niels Evald Jensen, Danmark2293816912015-09-19
Niels Lech Pedersen, Danmark15465462015-09-14
Søren Kristensen, Danmark8910875638802015-09-08
Lisbeth Bech, Danmark650689822015-09-04
Jens Thalund, Danmark2177194418922032015-09-04
Bo Tureby, Danmark579105260061012015-09-01
Jens Brandt, Danmark16726722015-08-29
Nikolaj Thomsen, Danmark939795422015-08-20
Mikkel Bello Andreasen, Danmark15605602015-08-07
Lars Erdmann, Danmark1104110412015-08-07
Maciej Buchalik, Polen1186818682015-07-19
Erik Christophersen, Danmark4541727372015-07-19
Arvid H Anthonsen, Norge29197639772015-07-07
Daniel Pettersson, Sverige32449845632332015-07-02
Rie Jensen, Danmark315885832015-07-02
Fabian Schneider, Schweiz527059223772015-06-29
Per Finn Nielsen, Danmark6811829842782015-06-23
Daniel Mauras, Frankrig1160816082015-06-23
Svend Fischer-Nielsen, Danmark18348342015-06-23
Jan Andruszkow, Danmark4380112632015-06-22
Hendrik Weindorf, Tyskland7412663932492015-06-17
Morten Dehn, Danmark7800318732015-05-28
Lars Andersen, Danmark435656221822015-05-22
Rasmus Due Nielsen, Danmark132083123662015-05-21
uffe jensen, Danmark16366362015-05-11
Peter Rodemann, Danmark5818230082015-04-17
Aleks Lund, Danmark1180218022015-04-11
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark14909710792015-03-26
Elmer Pedersen, Danmark333060119332015-03-23
András Fodor, Ungarn569162246762015-03-10
Finn Nørregaard, Danmark10702811772015-03-09
Helle Dyrting, Danmark191210511232015-03-07
Julien Mazenauer, Schweiz4333312752015-02-18
David Andersson, Sverige12815126622852015-02-14
jules phillips, Danmark1146314632015-01-25
Nis Lundmark Jensen, Danmark20636059041542015-01-09
Brahim Birds, Marokko3297813352014-12-19
Mikael Nord, Sverige549634230682014-12-14
Marcel Klootwijk, Holland3503918922014-11-28
Franziska Guepner, Tyskland3583320502014-11-18
Jens Röw, Tyskland1298729872014-11-17
Mads Herbøl, Danmark2565144962014-11-13
Ole Skrubbeltrang, Danmark6666815652014-11-13
Chris Baines, Storbritannien131648519132014-11-10
Richard Bonser, England19632380538692014-10-28
erik van bogaert, Belgien1148614862014-10-16
Finn Laugo Sørensen, Danmark23232997235602014-10-16
Bengt Bengtsson, Sverige142179435782014-10-14
Jonna Lindegård, Danmark6631913582014-10-12
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark61115143022014-10-09
Carl Søndergaard, Danmark61022425482014-10-03
Henrik Laust Bøhmer, Danmark5411775457552014-09-29
Ulla Paulsen, Danmark182351724742014-09-12
Lars Frede Petersen, Danmark2234712322014-08-25
kai nissen, Danmark101282018102014-08-18
Kjeld Lund, Danmark121720533422014-08-13
Thomas Elbek, Danmark6665212902014-08-11
Rud Lynge, Danmark1149214922014-08-04
Luca Boscain, Italien161656913322014-07-31
Johannes Rydström, Sverige21828052933842014-07-29
Kim Mogensen, Danmark3401814892014-07-28
Tomas Lundquist, Sverige20733442537772014-07-10
Graeme Joynt, England3294812972014-06-27
Arnold Georg Houmann, Danmark273753932982014-06-26
Lars Rostgaard, Danmark22230976952532014-06-13
Henrik Hougaard Larsen, Danmark81226922722014-06-10
Thomas Kehlet, Danmark6610400529332014-06-06
Claus Vind-Andreasen, Danmark202934126992014-06-05
Rami Mizrachi, Israel121554619332014-06-03
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2267063185852014-05-27
Jens Jørgen Andersen, Danmark17734589875042014-05-22
Kasper Anias Møller, Danmark18078072014-05-09
Bo Valeur, Danmark8767513692014-05-02
Johannes Ferdinand, Tyskland131607922772014-04-28
Benjamin Steffen, Tyskland191985816602014-04-24
Tom Conzemius, Luxembourg3236610722014-04-23
Fredrik Ström, Sverige5524511362014-04-18
Tommy Karlström, Sverige2226513312014-04-10
Jan Helbo, Danmark868499027372014-04-06
Lauge Fastrup, Danmark202767424412014-04-03
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark2239611992014-04-03
Ole Zoltan Göller, Danmark47875744384642014-03-28
Magnus Corell, Sverige1154515452014-03-25
Ronny Malm, Sverige406939126562014-03-16
Karsten Busk Laursen, Danmark19579572014-03-04
Mark Walker, Danmark1019590123182014-03-02
Charlotte Christel Jønsson, Danmark3288911372014-02-14
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3449623212014-02-12
Jean-Pierre Jordan, Frankrig414139320222014-02-08
Poul-Henrik Bergmann, Danmark1128512852014-02-02
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark7955022492014-02-02
Stephan Skaarup Lund, Danmark15025170654872014-01-27
Janni Christoffersen, Danmark7674112522014-01-21
Christian Michael Villadsen, Danmark111009012312014-01-08
Steen Winkel, Danmark141143911682014-01-07
Leif Høgh Olsen, Danmark72390913287922014-01-06
Åge Mathias Matthiesen, Danmark91787133782014-01-04
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark101379445512014-01-03
Jonas Holmqvist, Sverige131707919942014-01-03
Gert Rasmussen, Danmark555457618712014-01-02
Anders Bojesen, Danmark122216061642013-12-31
Jeppe Bundgaard, Danmark91873543052013-12-29
Thorkil Brandt, Danmark142127319662013-12-29
Rene Rantzau, Danmark234013957362013-12-29
Kim Fich Larsen, Danmark19919912013-12-27
Henrik Kisbye, Danmark49960637266282013-12-24
Kenneth Bach Christensen, Danmark585854642372013-12-23
John Kyed, Danmark13929285499212013-12-22
Johan Stenlund, Sverige5551314832013-12-20
Espen Lie Dahl, Norge457706628322013-12-17
Dubois Laurent Yves, Frankrig2265014172013-12-17
René Larsen, Danmark7511787135532013-12-15
Lars Rudfeld, Danmark424593022342013-12-13
Janis von Heyking, Sverige523692313522013-12-12
Rolf Danielsen, Danmark1341534152013-12-12
Karina Jensen, Danmark1236223622013-12-10
Anders Roel, Danmark111456322712013-12-10
Anton Herrig Liebermann, Danmark81686650082013-11-29
Thomas Jensen, Danmark81259421092013-11-29
Petri Kuhno, Finland3411414672013-11-21
Julia Zeitzer, Danmark1121512152013-11-12
Micha A Neumann, Danmark18328322013-11-12
mats svensson, Sverige4573515412013-11-09
Jakob Dall, Danmark8418412746542013-11-09
Stig Linander, Danmark11117824166692013-11-07
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2389419672013-11-06
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3753733012013-11-04
Emil Fich Larsen, Danmark7889816702013-11-04
John Pedersen, Danmark10317849547962013-11-02
Torben Olsen, Danmark2981765182013-11-02
Niels Poul Dreyer, Danmark40653458034362013-10-29
Jakob Engelhard, Danmark193062138362013-10-23
Jon Lehmberg, Danmark12017633043892013-10-22
John G. Dinesen, Danmark375575624822013-10-22
Mads Elley, Danmark173095633202013-10-21
Frank Desting, Danmark457487031062013-10-20
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91713529592013-10-20
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien52190507646412013-10-16
Patric Lorgé, Luxembourg133031638002013-10-10
Hampus Lejon, Sverige122258229132013-10-07
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10117159129672013-10-07
Hamid Yadane, Marokko5470011402013-10-07
Lise Nielsen, Danmark1366236622013-10-06
Alen Ploj, Slovenien6826616452013-10-04
Ole Kristjansen, Danmark3509019302013-09-29
David Boertmann, Danmark469588839502013-09-27
Josh Rhys Jones, England326334535302013-09-27
Wolfgang Jakob, Tyskland3562121272013-09-24
Greg McIvor, Sverige173279322462013-09-20
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark296295631312013-09-19
Klaus K. Nielsen, Danmark2569345322013-09-18
kurt jensen, Danmark1110311032013-09-17
Marcin Faber, Polen322079132013-09-17
Vicky Knudsen, Danmark1230223022013-09-17
Finn Nielsen, Danmark1104210422013-09-15
Christian Eilers, Danmark486273821092013-09-11
Dave Barnes, Danmark5626723082013-09-05
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3452118162013-09-05
Jure Novak, Slovenien1115311532013-09-02
Robert Paepke, Sverige7210631243412013-08-29
Richard Burzynski, Danmark424986423572013-08-29
Charlotte Thomsen, Danmark3831138422013-08-28
Carsten Lundberg, Danmark3380314682013-08-28
Peter Bundgaard, Danmark61209646302013-08-26
Jens Eriksen, Danmark7217332755882013-08-26
Henning Krog Søndergaard, Danmark1146514652013-08-22
Tonny Papillon, Danmark172486526312013-08-22
Allan Gudio Nielsen, Danmark111947431122013-08-15
Birthe Kirk Gawinski, Danmark3358815372013-08-09
Stefan Stürup, Danmark4495919252013-08-08
Thomas Kuppel, Tyskland6850716792013-08-08
Oluf Lou, Danmark41587355852013-08-02
Vagn Freundlich, Danmark9515006433702013-07-27
sissel fossat, Danmark1126912692013-07-11
Jonas Landolt, Schweiz1340234022013-07-10
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark1119911992013-07-06
Pasi Parkkinen, Finland16626619234362013-07-03
John Jørgensen, Danmark6637012442013-06-30
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark458420864792013-06-30
Rolf Nagel, Tyskland202975122692013-06-24
Leif Bolding, Danmark91255920262013-06-22
Daniel König, Tyskland754429492013-06-22
Henning Rose Sørensen, Danmark11620085626902013-06-19
Karsten Mose, Danmark2213211132013-06-18
Jan Durinck, Danmark224753337972013-06-17
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1359935992013-06-14
Ole Amstrup, Danmark25243249648132013-06-11
Szabolcs Kókay, Ungarn61200430442013-06-09
Christian Ljunggren, Sverige111583118742013-05-27
Brahim Mezane, Marokko7862716162013-05-26
Jacob Breson Neumann, Danmark192174517712013-05-23
Johanna Hartmann, Danmark1219921992013-05-23
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5654317022013-05-22
David B. Collinge, Danmark112042832342013-05-21
Ken Sievertsen, Danmark1864586452013-05-21
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark233616731722013-05-19
Rune Bisp Christensen, Danmark15826854439502013-05-15
Troels M. Krogh, Danmark1138413842013-05-15
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12421941671512013-05-11
Tommy Studsholt Christensen, Danmark376204025252013-05-10
Jens Kristian Kjærgård, Danmark42995817472382013-05-07
Benny Nørgaard, Danmark1169516952013-05-02
Willy Jørgensen, Danmark1105510552013-04-30
Henrik Baktoft, Danmark2425124992013-04-30
Franck Ishøi, Danmark334236424482013-04-17
Hjalte Kjærby, Danmark2506227892013-04-14
Stephen McAvoy, Irland5617816882013-04-14
Klaus Schak Laursen, Danmark3768141902013-04-13
Finn Carlsen, Danmark295763132102013-04-11
Anna Kjøller, Danmark1176417642013-04-10
Zbyszek Kajzer, Polen19729722013-04-08
Kirsten Jæger, Danmark1152515252013-04-08
Thomas J. Simonsen, Danmark468010632732013-04-04
Anders Bacher Nielsen, Danmark20116954825442013-04-02
Sven Dall, Danmark2316919742013-03-31
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark222591025582013-03-28
Benny Rytter, Danmark1173017302013-03-27
Michael Køie Poulsen, Danmark233772748002013-03-25
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark9782716152013-03-25
Markus Tallroth, Sverige8014570139552013-03-22
Peter Dam, Danmark14123714133332013-03-18
Ivan Sjögren, Sverige617119318412013-03-16
Jonas Halberg, Danmark3401615982013-03-08
Hans Lind, Danmark122947947122013-03-05
Christian Michael Mortensen, Danmark1230923092013-03-01
Mette H. H. Hansen, Danmark4738836252013-02-28
Søren Garder Brask, Danmark217189382013-02-28
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark4430513222013-02-25
Anne Themsen Flindt, Danmark1146614662013-02-21
Gert Sørensen, Danmark1143714372013-02-20
Tormod Amundsen, Norge182546727232013-02-19
Kristoffer Hansen, Danmark61278731012013-02-18
Flemming Lang, Danmark81754037022013-02-14
Søren Skov, Danmark576108035041712013-02-12
Terje Kolaas, Norge355193226602013-02-12
Karsten Garcia Pedersen, Danmark8726712782013-02-11
wally morell, Danmark1146514652013-02-10
Trösch Stephan, Schweiz2305616762013-02-01
Miska Nyúl, Ungarn19319312013-01-29
Thyge Enevoldsen, Danmark1108010802013-01-28
Chr. G Nielsen, Danmark1212721272013-01-26
Knud Jørgen Olsen, Danmark6900525692013-01-23
Poul West Lauritsen, Danmark1116111612013-01-14
Christoffer Elias Kaae, Danmark432419002013-01-08
Søren Peter Pinnerup, Danmark51229343582013-01-07
Benny Steinmejer, Danmark1176317632013-01-02
Svend Erik Frandsen, Danmark529500833832012-12-29
Niels Jørgen Askirk, Danmark16086082012-12-23
Harry J Lehto, Finland5715583353002012-12-21
Anders Bræstrup, Danmark1194119412012-12-17
Svend Rønnest, Danmark12918673339752012-12-09
Otto Madsen, Danmark2281616492012-12-05
Mads Syndergaard, Danmark17837832012-12-04
Jesper Johannes Madsen, Danmark1201520152012-11-28
Andreas Petersen, Danmark294303048822012-11-19
Kennerth Kristensen , Danmark2390219772012-11-14
Poul Ulrik, Danmark1203420342012-11-08
jesper nexø arvesen, Danmark4453213772012-11-07
Lasse Strandgaard, Danmark51080229942012-10-26
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1370237022012-10-25
Torben Laursen, Danmark334512431252012-10-23
Henrik Dissing, Danmark1145414542012-10-18
Erhardt Ecklon, Danmark5613870548562012-10-12
Niels-Christian Christensen, Danmark4565917622012-10-07
Henrik Mikkelsen, Danmark5211578558662012-10-03
Per Huniche Jensen, Danmark1943840102922012-10-01
Leif Holmskov, Danmark183318433172012-09-23
Carsten Egevang, Guinea3475621172012-09-23
Poul Thrane, Danmark143109953412012-09-18
Gert Jeppesen, Danmark14421948356052012-09-15
Peter Lauritzen, Danmark4399014722012-09-12
Klavs Frandsen, Danmark2190910552012-09-12
Bent Carstensen, Danmark244692250582012-09-09
Gabor Graehn, Danmark3315211622012-09-06
Rafael Armada, Spanien2344320332012-08-30
André Riis Ebbesen, Danmark265110626412012-08-30
Bjørn Erik Hellang, Norge3419415302012-08-27
Mogens T. Kofod, Danmark2264013902012-08-26
Wout De Rouck, Belgien2377421622012-08-20
Terry Townshend, Storbritannien7913671547372012-08-20
Michael Grell, Danmark31383279482012-08-20
Lasse Olsson, Sverige232866324722012-08-20
Terje O. Nordvik, Norge4891533362012-07-27
Johannes Christian Harbou, Danmark7810392134812012-07-16
Peter Østrup Jensen, Danmark1138213822012-07-16
Jonas Gildebro, Danmark19969962012-07-16
Søren Nygaard, Danmark7017167555362012-07-15
Michael Schwalbe, Danmark122668832562012-07-08
Christian Martin Glahder, Danmark131479218572012-06-26
John Mikkelsen, Danmark2247813782012-06-26
Frode Jacobsen, USA465828120132012-06-23
Raphaël Lebrun, Belgien2822456622012-06-21
Omar Runolfsson, Island131532021022012-06-20
Bo Jensen, Danmark11113703822962012-06-19
Jan Speiermann, Danmark399752160102012-06-15
Martinez Jonathan, Frankrig24531068227312012-06-05
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark397015941582012-06-01
Nikolaj Noel Christensen, Danmark345876932812012-05-31
Daniela Gruber, Tyskland4363110732012-05-31
Andreas Guldager, Danmark131619017852012-05-30
Benny Kristensen, Danmark12324815339232012-05-23
Benoit Nabholz, Frankrig141977926402012-05-23
John Mikkelsen, Danmark1176417642012-05-21
Palle Hove Christensen, Danmark3497018322012-05-21
André Julinder, Sverige3438620842012-05-14
Jesper Høy Hansen, Danmark3353117442012-05-11
Jan Mogensen, Danmark294027726302012-05-09
tue hartmann, Danmark18438432012-05-06
Niels Frost, Danmark1207620762012-04-29
Kim Aaen, Danmark5413385957982012-04-19
Mattias Nordlund, Sverige4707324642012-04-17
Kjeld Pedersen, Danmark1133313332012-04-17
Christophe CAPELLE, Frankrig81012217492012-04-14
Thomas Bernhardsson, Sverige8611893420682012-04-13
Ole Skrubbeltrang, Danmark3382516452012-04-12
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark141884816762012-04-11
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33942448534072012-04-09
Bent Nielsen, Danmark6603113452012-04-09
Domen Stanic, Italien142061020982012-04-08
Reto Burri, Schweiz121656219632012-04-06
Steen Christensen, Danmark4610623502012-03-30
Jesper Sonne, Danmark132089124102012-03-30
Frank Simonsen, Danmark112636140942012-03-29
Eirik Nydal Adolfsen, Norge1153315332012-03-29
Susanne Jepsen, Danmark14723253655472012-03-23
Martin Høj Hansen, Danmark18048042012-03-22
Anders Tørressen Hangaard, Norge51237639682012-03-21
Michael Mosebo Jensen, Danmark12430297486492012-03-20
Tobias Berger, Sverige435510923812012-03-20
Kjetil Schjølberg, Norge346742558492012-03-12
Steen Reimers, Danmark112098431452012-03-11
Flemming Ahlmann, Danmark6014746468342012-03-10
Claus Johansson, Danmark162114916072012-03-09
Mogens H. Foder, Danmark1105310532012-03-07
Clausjannic Labuz, Danmark11021134061292012-03-06
Mathieu Bally, Schweiz354914127782012-02-26
Jan Jespersen, Danmark71224421572012-02-24
Nicolas Pierre Beyer, Danmark1119711972012-02-24
Leander Khil, Østrig224770032262012-02-22
Malte Christensen, Danmark1136213622012-02-21
Svend Nørgaard, Danmark111570924802012-02-16
Stefan Hage, Sverige3584225442012-02-16
Henrik Poulsen, Danmark2254114532012-02-13
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark245086342242012-02-12
Steve Nuttall, England1128212822012-02-12
Rune Bjerre, Danmark348128649772012-02-12
Michael Sørensen, Danmark6725421662012-02-10
Vagn Gjerløv, Danmark322438852012-02-06
Allan Helge Nolte, Danmark2323321262012-02-06
Stefan Cherrug, Sverige192875421272012-02-06
Mark Desholm, Danmark1300730072012-02-06
Lars Ernst, Danmark19219212012-02-02
kim jespersen, Danmark2193912152012-01-31
Henrik Just, Danmark7413690741122012-01-26
Yann Kolbeinsson, Island183991029942012-01-25
Marcus Erik Danielsson, Sverige141566517502012-01-12
Kris De Rouck, Belgien1119711972012-01-08
Thomas Hultquist, Sverige3616825422012-01-07
Jacob Sterup, Danmark224175536702012-01-04
Jakob Hochuli, Schweiz81070420462011-12-30
Egon Iversen, Danmark2520933142011-12-29
Kurt Vogt, Danmark272186111082011-12-27
Jens Ole Byskov, Danmark453798021572011-12-24
Julian Guy Bell, Norge1172417242011-12-23
Vlad Cioflec, Rumænien6735917362011-12-22
Jan Kåre Ness, Norge72725971812011-12-14
Niels Jarnum, Danmark6729526942011-12-13
Jens Ballegaard, Danmark61228342232011-12-11
Lars Smith, Danmark173206844532011-12-09
Stinne Aastrup, Danmark4656721552011-12-05
Kresten Hansen, Danmark2290918822011-12-01
Kristian Poulsen, Danmark2280217322011-11-18
Pete Antrobus, England3518321692011-11-16
erik ehmsen, Danmark101143216322011-11-16
morten jønck, Danmark3309510662011-11-12
Alf Petersson, Sverige428192542022011-11-02
Albert J. de Jong, Holland1167216722011-11-01
Nicki Sørensen, Danmark568599026322011-10-31
Hugh Harrop, Skotland2417321812011-10-26
Claus Lunde Pedersen, Danmark101346317182011-10-25
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark91277916942011-10-25
Kristian Laustsen, Danmark5940023442011-10-23
Jørn Vinther Sørensen, Danmark112182733512011-10-20
Leif Pedersen, Danmark285027124752011-10-16
Iben Hove Sørensen, Danmark1452945292011-10-15
Dan Bruhn, Danmark2381122382011-10-13
Dominic Mitchell, Storbritannien172288320582011-10-10
michael jürgensen, Danmark1185518552011-10-09
Jan Eske Schmidt, Danmark245869346632011-10-08
Steen Drozd Lund, Danmark101746624412011-10-07
Henrik Knudsen, Danmark195193050082011-10-05
Richard Ek, Sverige367332249692011-10-03
Allan Prang, Danmark1320832082011-10-02
Anders E. Sørensen, Danmark12526319352942011-10-01
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71688528912011-10-01
Martin Rivero, Danmark2358820192011-10-01
Benjamin Gnep, Tyskland2237113032011-09-30
Jesper Segergren, Sverige2397022242011-09-27
Christian Axelsen, Danmark469156362672011-09-25
Maurizio Sighele, Italien9932717482011-09-25
Per Hirslund, Danmark18368362011-09-25
Thurel Julien, Gambia13215816219002011-09-18
Jens Ryge Petersen, Danmark214709935082011-09-16
Bent Staugaard Nielsen, Danmark71170921462011-09-05
Jonn Leffmann, Sverige142045720092011-08-22
Christoph Moning, Tyskland141643116002011-08-20
Jesper Brinkmann, Danmark183573629692011-08-17
nick petersen, Danmark4511114052011-08-16
david drangsland, Norge162691927892011-08-13
Aage Kabbelgaard, Danmark1141814182011-08-12
John Dreyer Andersen, Danmark254357125432011-07-31
Wolfgang Trimmel, Østrig1275527552011-07-29
Knud Kjeldsen, Danmark1106210622011-07-27
Kurt Willumsen, Danmark18118112011-07-27
Jeppe Berthelsen, Danmark1107210722011-07-27
Anders Søgaard, Danmark12926118237842011-07-17
Yoav Perlman, Israel153015127352011-07-14
Hallgeir Fisketjøn, Norge8960117622011-07-07
Jens Overgaard Christensen, Danmark9417492939392011-07-01
Felix Jachmann, Tyskland2311316092011-06-24
Rasmus Hald, Norge2258414042011-06-17
Aidan G. Kelly, Irland2401322812011-06-14
Maarten Zorgdrager, Holland6962519142011-06-02
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1165316532011-05-24
Thomas Maul, Danmark8611208523332011-05-16
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1201620162011-05-12
Oskar Nilsson, Sverige2345919652011-05-09
Jørgen Dam, Danmark24546615737402011-05-04
Klaus Bjerre, Danmark346492340442011-05-04
Paul Jacobsen, Danmark1219921992011-04-23
Claus Boe Tøndering, Danmark2279015412011-04-19
Luca Andrei Dehelean, Rumænien142123122022011-04-06
Thomas Nielsen, Danmark203493437082011-03-24
Gabriel Schuler, Schweiz16933813537732011-03-23
Lars Petersson, Sverige1101710172011-03-19
Lars Laursen, Danmark1216221622011-03-10
Brian Thomsen, Danmark5701221742011-03-08
Kristian Ribers, Danmark1121912192011-02-27
Lee Victor Gregory, Storbritannien2464026562011-02-21
Bo Thyge Johansen, Danmark1361436142011-02-16
Martin Kviesgaard, Grønland296094939102011-02-13
Svend Erik Olesen, Danmark1214921492011-02-10
Martin Oomen, Sverige142327821502011-02-07
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71608133002011-02-03
Tim Hesselballe Hansen, Danmark72420454642011-01-30
Martijn Bunskoek, Holland101392315712011-01-27
Kai Gauger, Tyskland101675421792011-01-27
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1176417642011-01-23
Thomas Riedel, Danmark4698926922011-01-14
René Christian Hansen, Danmark1140714072011-01-13
Torben Jepsen, Danmark132059822242011-01-13
Bo Svensmark, Danmark71668249062011-01-10
Odysseas Tsimoulis, Grækenland254050920442011-01-09
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark1119211922011-01-08
Hans Gleie, Danmark2415323112010-12-29
Johan Stenlund, Sverige438737937822010-12-20
Chris Romeiks, Tyskland142549024842010-12-12
Cristian Jensen Marcet, Danmark368083743462010-12-10
Ies Meulmeester, Holland121998320482010-12-03
Bo Sonne Sørensen, Danmark296261249302010-11-24
Seamus Enright, Irland2535341422010-11-21
Martin Roost, Schweiz2302617022010-11-07
Hans Larsson, Sverige358552447142010-11-07
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark457841332512010-10-29
Kurt Bredal Christensen, Danmark113332671772010-10-28
Bjørn Grøn, Danmark4690326452010-10-27
Dirk Van Gansberghe, Italien202456316412010-10-21
Knud Erik Christensen, Danmark1274127412010-10-20
Aron Andersson, Sverige4552416082010-10-20
Stéphane Bocca, Belgien2459826652010-10-19
Jurgen Lehmann, Finland1159215922010-10-12
Knud N. Flensted, Danmark163116631672010-10-10
Tomas Svensson, Sverige448230441682010-10-08
Henrik Mouritsen, Tyskland82310945472010-09-29
Søren Gjaldbæk, Danmark2451223532010-09-29
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3475016272010-09-28
Ole Lorenzen Post, Danmark1233923392010-09-27
Leo Heemskerk, Holland1243324332010-09-26
René Worup Rørbæk, Danmark1126312632010-09-22
Kristian Laustsen, Danmark61160727552010-09-22
Lars Borup, Danmark358078740082010-09-19
Birger Algot Tørnblad, Danmark2223211642010-09-14
Aleix Comas, Spanien6893818092010-09-05
Henrik Kolsbjerg, Danmark81015415162010-08-27
Ivan Petric , Slovenien81292330332010-08-22
Christoph Moning, Tyskland31187756212010-08-18
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2357324352010-08-10
Hans Pinstrup, Danmark193551632202010-08-09
Klaus Mortensen, Danmark5310532235222010-08-07
Henning Broe, Danmark1111811182010-08-05
Henrik H. Søndergaard, Danmark71223325412010-08-05
Alf Frølich, Danmark1268426842010-08-02
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1157815782010-07-26
Gordon Hodgson, England1225122512010-07-15
Marco Hammel, Schweiz1136113612010-07-12
Birger Hultengren, Danmark1158115812010-07-07
Simon Sigaard Christiansen, Danmark508915531362010-07-02
ji be, Schweiz182905626802010-06-21
Anne Blotting, Danmark2237913242010-06-17
Stig Toft Madsen, Danmark2370218782010-06-17
Per Ekberg Pedersen, Danmark173657448432010-06-15
Heine Oldenskov, Danmark5677619872010-05-30
Vinni Bruhn, Danmark71223136812010-05-29
Jani Vastamäki, Finland61379333632010-05-28
Per Allan Degn, Danmark101422018422010-05-28
Martijn Bot, Holland8617149630182010-05-26
Albert Steen-Hansen, Danmark17537484461522010-05-04
Patrik Jonasson, Sverige1163516352010-05-02
Hans Jørgen Riis, Danmark2312517982010-04-23
Thomas Kuppel, Tyskland1238323832010-04-23
Peter Steen Henriksen, Danmark1179217922010-04-19
Torben Byfoged, Danmark2313816522010-04-13
Jan-Michael Breider, Sverige4685022492010-04-06
Niels Odder, Danmark4753724552010-03-27
Ulf Eschou Møller, Danmark296803883282010-03-26
Mogens Hansen, Danmark33975440144582010-03-19
Thorkild Lund, Danmark1187418742010-03-15
Hanne April Farnæs, Danmark3421915042010-03-07
Steen Højmark-Jensen, Danmark1309630962010-03-07
Lars Mejlby, Danmark193723836712010-03-05
per mattisson, Danmark2442523452010-03-01
Johnny Laursen, Danmark12222760935822010-02-23
Christian Brinkman, Holland1145314532010-02-23
Flemming Værgman, Danmark1190619062010-02-21
Dan Allan Nielsen, Danmark2368619002010-02-18
Lene Vejen, Danmark41129051762010-02-14
Arild Breistøl, Norge142342431752010-02-11
Jan Kiel, Danmark82101954252010-02-06
Thomas W. Johansen, Danmark92320663302010-02-04
Jacob Dalsten Petersen, Danmark315170521782010-01-31
Jean Seeberg, Danmark3472816742010-01-31
Henrik Bengtsson, Danmark3504720412010-01-24
Ken Rasmussen, Danmark3745942362010-01-24
Tommy Andre Andersen, Norge132366423162010-01-18
Bjarne Skule, Danmark171934515342010-01-12
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark2243913392010-01-11
VASLIN Matthieu, Frankrig10115207927472010-01-05
Carsten Lyhr Hansen, Danmark51065023272010-01-05
Timme Nyegaard, Danmark2274414072010-01-03
Lars Andersen, Danmark1183018302010-01-01
Josh J Shaw, England2322619372009-12-25
Fülöp Attila, Rumænien1219921992009-12-25
Nico de Vries, Holland1178417842009-12-20
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1138913892009-12-06
Pieter Vantieghem, Belgien255139646022009-11-26
Søren Brinch, Danmark133214972192009-11-22
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5791018502009-11-19
Arne Lilhauge, Danmark71006219672009-10-19
Brian Wielsøe, Danmark1704270422009-10-14
Jan Hjort Christensen, Danmark71889868522009-10-13
Jan Ole Kriegs, Tyskland3545718672009-10-13
Thomas Bentsen, Norge2324916612009-10-12
Kermarrec Corentin, Frankrig304477827632009-10-11
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5630714792009-10-08
Jan Ravnborg, Danmark91885332812009-10-06
Tue Romanow, Danmark1218121812009-10-06
David Lundgren, Sverige1213021302009-09-18
Mårten Müller, Sverige3671523752009-09-13
Flemming Eskildsen, Danmark1186318632009-09-07
Kurt Rasmussen, Danmark71419028792009-09-04
Poul Reib, Danmark5762620932009-08-27
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1461746172009-08-20
Thomas Hellesen, Danmark153589132502009-08-10
Jørgen Witved, Danmark8114995043282009-08-10
Kjetil Johannessen, Norge386338227952009-08-10
Björn Dellming, Sverige1362636262009-08-02
Jan van der Laan, Holland1166016602009-07-31
Mats Wallin, Sverige244099324082009-07-29
Luise Ekberg, Danmark1159015902009-07-26
Jens Maibomm Hansen, Danmark1171717172009-07-19
Karsten Munch Andersen, Danmark3488317692009-07-13
Geir O. Pedersen, Norge163121426552009-06-25
Chris Lansdell, England163048328082009-06-22
Mehmet Goren, Tyrkiet8113055636602009-06-15
Reto Burri, Schweiz345212324892009-06-08
Lotte Skjærbæk, Danmark3394114472009-05-28
Stefan Frello, Danmark1130213022009-05-28
Hans Eli Sivertsen, Færøerne4940527872009-05-24
nuno barros, Portugal1170617062009-05-18
Jørgen Hansen, Danmark1207720772009-05-12
Henrik Madsen, Danmark71422230962009-05-12
Susanne Overgaard Petersen, Danmark61168428572009-05-11
Michael bergman, Sverige51408548712009-05-09
Peter Jensen, Danmark4913731542009-05-07
Birger Bavnsgaard, Danmark1164116412009-04-30
Stig Eide, Norge1256325632009-04-27
Csaba Lendvai, Ungarn1202120212009-04-25
Peter Kuster, Schweiz102212432412009-04-24
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1247024702009-04-23
finn birkholm-clausen, Danmark41083235092009-04-23
Bjarne Nielsen, Danmark3503118272009-04-19
Robert Toft, Danmark3580928302009-04-15
Morten Jørgensen, Danmark91766626502009-04-14
Jacob Neumann, Danmark2307716662009-04-12
Henrik Johansson, Norge2468828142009-04-11
Poul Erik Junk, Danmark5855720562009-04-08
Gal Shon, Israel1150215022009-04-06
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3446718452009-04-06
Jens Boesen, Danmark101927124262009-04-04
Allan Hansen, Danmark3535721642009-04-03
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3412114382009-04-01
Erling Bonde, Danmark3650927242009-03-29
Ole Andersen, Danmark2336821482009-03-29
Stig Westergård, Danmark1314931492009-03-26
Andreas Saul-Rotne, Danmark1172517252009-03-01
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark2250413512009-03-01
Lesley van Loo, Holland112020221752009-02-23
Dennis Martinek Langholz, Danmark61260432312009-02-23
per schmidt, Danmark1156715672009-02-23
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1188718872009-02-20
Marko Gregoric, Slovenien1104210422009-02-12
Jonathan Meyrav, Israel3601922812009-02-06
Lars Villadsen, Danmark71181227402009-02-01
Freddy Johansen, Norge61230328642009-01-30
Bence Kókay, Ungarn91567522452009-01-25
Anders Bergman, Sverige3586323642009-01-18
Raffael Ayé, Schweiz91400220062009-01-16
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1156915692009-01-12
Olof Strand, Sverige224344340192009-01-11
Annette Hansen, Danmark31346577512009-01-07
Florin Chirila, Rumænien61162921402009-01-07
Klaas Bert Debusschere, Belgien2371421512009-01-06
Luca Sattin, Italien244345525672009-01-05
Erik Ehmsen, Danmark61224449942008-12-29
Thomas Damm Als, Danmark2358919632008-12-22
Lars Lundmark, Sverige1252825282008-12-20
Alex Wallin, Danmark3467818542008-12-15
Martin Søgaard Nielsen, Danmark276357941452008-12-08
Mogens Holme, Danmark2268914292008-11-27
Jos Van den Berg, Holland1308330832008-11-24
Kim Søvæld, Danmark1161616162008-11-18
Roland Jensen, Danmark173575429772008-11-17
Peter ter Heide, Holland1189718972008-11-10
Ole Thyge Plannthin, Danmark6948319922008-11-09
Ma Yan Bryant, Storbritannien275024127362008-11-09
John Martin Mjelde, Norge61194724842008-11-05
Steen Brølling, Danmark1194119412008-11-03
Niki Forintos, Ungarn1126312632008-11-02
Michael Bergman, Sverige2572732282008-10-27
Carsten Fog, Danmark1262026202008-10-25
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark143109330382008-10-22
Jan Salmonsen, Danmark2475624722008-10-19
Kield Andersson, Danmark51053227482008-10-18
Marianne Heno Mogensen, Danmark61233745532008-10-18
Carsten Gadgaard, Danmark8923846973242008-10-17
Torben Andersen, Danmark61296127162008-10-12
Palle Jensen, Danmark3468615992008-10-09
Kim Øllgaard, Danmark91526824822008-10-09
Sanne Busk, Danmark51285152992008-10-08
Eva Agnethe Bramming, Danmark4743819992008-10-06
Henrik Holm Brask, Danmark1189518952008-10-06
Flemming Nielsen, Danmark1134013402008-10-06
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3557719792008-10-06
Mogens Krantz Backe, Danmark5853320362008-09-27
lou bertalan, Tyskland1184418442008-09-25
Per Smith, Danmark1221422142008-09-22
Stéphane Aubry, Schweiz7313049129702008-09-08
John Hornbek, Danmark182803118382008-09-08
Xavier ROZEC, Frankrig3680325492008-09-02
Aron Andersson, Sverige3566930242008-08-28
Ole Kristensen, Danmark81403821992008-08-24
Søren Olin, Danmark2479224342008-08-16
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2530326552008-08-10
Keld Sørensen, Danmark5896924532008-08-02
Marcel van Kammen, Holland2360718732008-07-22
Eric Schaumburg, Danmark61350127032008-07-19
Svend Ove Jensen, Danmark2414422472008-07-14
Espen Støtterud Christensen, Norge6992617322008-06-23
Petri Salo, Finland2692343362008-06-18
Flemming Dane, Danmark3474717252008-06-13
Ole Snerling, Danmark1162016202008-06-04
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3496218712008-05-29
Seamus Mogensen, Danmark2359219232008-05-26
Niels Jørgen Clausen, Danmark91771623082008-05-26
Mona Grundsøe, Danmark254423924192008-05-05
Michael Bonefeld Bladt, Danmark4975739332008-04-30
Alan Clewes, Storbritannien2500234672008-04-26
Jonas Gadgaard, Danmark111985125992008-04-26
Theis Bacher Nielsen, Danmark5679114602008-04-22
Henning Hansen, Danmark4612115552008-04-22
Thomas Lundqvist, Danmark1244224422008-04-19
Ralph Martin, Tyskland264293419682008-04-18
Claus Kesby, Danmark1137813782008-04-16
kim lundqvist, Danmark142515124132008-04-09
Henrik Greve, Danmark3866754522008-04-07
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien51054535202008-03-30
Claus Øgard, Danmark2320516032008-03-16
Steen Cruddis, Danmark1270927092008-03-16
Anders Horsten, Danmark2392621052008-03-14
Patrick Beirens, Belgien2434025592008-03-10
Thomas Eske Holm, Danmark1260626062008-03-02
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8217299031112008-02-27
Frode Falkenberg, Norge204337630322008-02-25
niels bahl andersen, Danmark4664920572008-02-21
Chris Batty, England14226872769292008-02-20
Martin Majlandt, Danmark1214421442008-02-18
Rasmus Strack, Danmark122499329052008-02-06
Lars Peter Johansson, Danmark3698728392008-01-25
Ger Meesters, Holland3802428852008-01-23
Lilly Irene Sørensen, Danmark91623422212008-01-20
Thomas Buus Nielsen, Danmark3872530142008-01-14
Pim Wolf, Holland3621923542008-01-08
Tom Backlund, Finland1340234022008-01-06
Uffe Jensen, Danmark1190119012007-12-28
Andreas Noeske, Tyskland61043520032007-12-16
Michael West, Danmark1207520752007-12-16
Anni Oppelstrup, Danmark2381621332007-12-16
Inger Christoffersen, Danmark1186018602007-12-09
Simon Werngren, Sverige71512426972007-11-29
Tibu Paul Lucian, Rumænien4899933552007-11-24
Barrault Frantz, Frankrig51150226692007-11-24
John N. Jensen, Danmark1228222822007-11-22
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2336822442007-11-06
dave farrow, Storbritannien1204320432007-10-30
christian tiller, Norge1233123312007-10-16
Carsten Egevang, Grønland5113360756892007-10-09
Jack Juliussen, Danmark3557918802007-10-07
Lonnie Jensen, Danmark1374737472007-10-05
Quentin Dupriez, Frankrig1175117512007-10-05
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2402920162007-09-09
Janus Ethelberg, Danmark9417917524482007-09-05
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1355635562007-09-02
Kent Schou Larsen, Danmark1158915892007-08-28
Jesper Nielsen, Danmark2372520832007-08-28
Jan Thomsen, Danmark8917984439762007-08-21
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne71946540302007-08-18
Joakim Engel, Danmark8318274054922007-08-18
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2560131242007-08-18
Jens Andersen, Danmark61454234632007-08-17
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1240624062007-08-16
Mark Hammond, Danmark2375923052007-08-15
Jóan Petur Petersen, Færøerne1123912392007-08-11
Johannes Tallroth, Sverige4706720652007-08-08
Inger Andersen, Danmark244749425102007-08-07
Hans Rytter, Danmark234671239472007-08-07
Magne Pettersen, Norge2714436222007-08-03
Lars Munk, Danmark1163716372007-08-03
Johan Emil Løje, Danmark1171217122007-07-31
Lars Omø Christiansen, Danmark1206420642007-07-15
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark51164129352007-07-14
Carsten Poulsen, Danmark326617837632007-07-12
Thomas Hasle Ravn, Danmark2564330772007-07-12
Niels Jørgen Larsen, Dominica163524740972007-07-10
Carl Erik Mabeck, Danmark12726953058642007-07-04
Erik Jensen, Danmark2426121752007-06-26
Jens Holte Frederiksen, Danmark1170017002007-06-25
Tommy Holmgren, Sverige81728425622007-06-24
Erik Edvardsson, Sverige152800025992007-06-05
Linda Mølgaard, Danmark4869232972007-05-30
Erik Breden, USA61078220762007-05-30
Mikko Oivukka, Finland224158730992007-05-20
Bente Steffensen, Danmark1152415242007-05-20
Bjarne Golles, Danmark2480427422007-05-10
Claus Eriksen, Danmark3657526322007-04-29
Erik Agertoft, Danmark173704346012007-04-29
Jan Bosch, Holland1193519352007-04-25
Kristian Borum, Danmark2447724082007-04-22
Søren Langkilde Madsen, Danmark61314525342007-04-21
Birgit Nielsen, Danmark2482724752007-04-15
Ivan Skov Pedersen, Danmark1149114912007-04-10
Poul Emil Kristensen, Danmark1337033702007-04-08
Dennis Andersen, Danmark3532319352007-04-04
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2447223542007-03-04
Ole Stobbe, Danmark2491329102007-02-28
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8820151759802007-02-25
Torben Ethelberg, Danmark193429925022007-02-25
Preben Berg, Danmark194487941272007-02-17
Kaj Krutfelt, Sverige3520919252007-02-05
Arthur R. Jensen, Danmark133970868692007-01-30
Patrick Höhener, Frankrig1210021002007-01-18
Kjetil Schjølberg, Norge1188818882007-01-09
Peter Christiansen, Danmark429019257832006-12-31
Johannes Erritzøe, Danmark2469323952006-12-28
Jan S. Kristensen, Danmark71611931742006-12-24
Jens Lind, Danmark4626517152006-12-11
Nelly Hansen, Danmark336562032722006-12-06
Wim van der Schot, Holland1227822782006-12-04
Ruud van Beusekom, Holland1162916292006-11-26
Klaas Felix Jachmann, Tyskland296514445412006-11-26
Leif Bisschop-Larsen, Danmark224282928142006-11-08
Tom Backlund, Finland51391239582006-11-07
Anders Tøttrup, Danmark316517837772006-11-05
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2531129042006-10-09
Gunner Munk, Danmark1243124312006-10-08
Bart-Jan Prak, Holland61051019112006-10-05
Ludovic Scalabre, Frankrig112560537022006-10-02
Steffen Holst, Danmark4805324552006-09-30
Peter Bo, Danmark3954445172006-09-25
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne41173134372006-09-23
Jørgen Staarup Christensen, Danmark317387933842006-09-22
Ernst Hjøllund, Danmark3690731932006-09-21
Herman Bouman, Holland1181418142006-08-30
Kim Petersen, Danmark101805821802006-08-24
Erik Enevoldsen, Danmark51554041362006-08-20
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1204320432006-08-20
Christian Wegst, Tyskland1290829082006-08-10
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61566031032006-08-09
Pierre-André Crochet, Frankrig101779322572006-08-09
Karsten Stæhr, Danmark101881223512006-08-09
Tom Goossens, Belgien91782832392006-08-09
Kim Iburg, Danmark1170217022006-08-07
Leif Jonasson, Sverige2532631392006-08-07
Steen Brølling, Danmark51231832332006-07-31
Pawel Malczyk, Polen51054629912006-07-26
Christian Svane, Danmark3671925222006-07-25
Jørgen Scheel, Danmark163628935532006-07-21
Lars Pedersen, Danmark1173917392006-07-21
Mario Rodero Hernández, Spanien132309523342006-07-10
Henrik H. Søndergaard, Danmark71661027642006-07-10
Claus Kesby, Danmark1212721272006-07-10
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3584922502006-07-10
Samuel Peregrina, Spanien255220824582006-07-08
Benjamin Steffen, Tyskland71208622712006-07-08
Tom Sørensen, Danmark3560323422006-07-08
Lars Larsson, Sverige3560020542006-07-08
Morten Jensen, Danmark61088923672006-06-07
Claudia Thiel, Tyskland2371220252006-06-07
Detlef Gruber, Danmark1181218122006-06-07
Palle Nygaard, Danmark113236348352006-06-07
Carsten Olsen, Danmark1343434342006-06-07
Andreas Meyer Winnem, Norge182880121162006-06-07
Knud-Erik Andersen, Danmark1200320032006-06-07
Arnold Houmann, Danmark225024550272006-06-07
Knud-Erik Strange, Danmark82000931482006-06-07
Markus Tallroth, Sverige1239723972006-06-07
Wedigo Ferchland, Danmark5772616452006-05-18
Ole Hetland, Danmark112190325972006-05-18
Gert Rasmussen, Danmark81636929552006-05-14
Claus Dalskov, Danmark1205920592006-05-12
Jørn Lennart Larsen, Danmark3521019412006-05-10
Jens Jacob Iversen, Danmark3727725472006-05-10
Peter Halkier, Danmark61332834052006-05-10
Bent Jensen, Danmark3819327792006-05-10
Friedrich Thomas, Danmark1212721272006-05-10
Per Ekberg Pedersen, Danmark122918229582006-05-10
Ole Friis, Danmark2497628112006-05-08
Margit Hove, Danmark1203920392006-05-02
Hans Eli Sivertsen, Færøerne112215433432006-04-23
Mikael Funch, Danmark81858229512006-04-19
Ruth Ahlburg, Danmark234795626742006-04-10
Søren Parup, Danmark19629622006-04-01
Kent Schou Larsen, Danmark2351318512006-03-30
Niels Fabæk, Danmark71378721842006-03-19
Tom Jensen, Danmark1207320732006-03-19
Rune Larsen, Danmark2371720082006-03-19
Esben Eriksen, Danmark71797537912006-03-16
Søren Koch, Danmark3643421852006-03-16
Tim Vaughan, Storbritannien81714923692006-03-16
Karin Gustausen, Danmark3757038022006-03-11
Gunnar Larsen, Danmark193758526482006-03-11
Tobias Epple, Tyskland81546125982006-03-11
Svend Danbæk, Danmark1276227622006-03-05
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1301630162006-03-05
Birger Pedersen, Danmark4791021982006-03-05
Henning Hansen, Danmark4711221432006-03-01
Johan Stenlund, Sverige3703426762006-03-01
Ole Richter, Danmark1377637762006-03-01
Jan Bolding Kristensen, Danmark3912433652006-02-25
Nis M. Nissen, Danmark1245324532006-02-25
Cédric Rousseau, Frankrig101869723282006-02-20
Kjetil Johannessen, Norge296243828792006-02-19
Mark Trott, England1191719172006-02-12
Arne Bertelsen, Danmark1192419242006-02-11
Niels Bomholt, Danmark61194729722006-02-11
Tune Jensen, Danmark1230823082006-02-04
Frank Svensson, Danmark3875637442006-02-02
Marnix Jonker, Holland183745829122006-02-01
Terry Townshend, England2438823332006-02-01
Eline Eggers, Danmark3582219772006-02-01
Annelise Juul Stampe, Danmark41461959632006-01-30
Hans Erik Mom, Holland1171117112006-01-28
Jens B. Bruun, Sverige62169958182006-01-26
Uffe Pedersen, Danmark5910895928172006-01-22
Björn Gísli Arnarson, Island133354448202006-01-19
Tommy Hjorth, Danmark2422521362006-01-18
Tommy Frandsen, Danmark8218838542222006-01-15
Kim Lunding, Danmark173392744582006-01-14
Killian Mullarney, Irland2487325142006-01-10
Luc Verroken, Belgien4978027862006-01-05
Peter Thomsen, Danmark71577334312006-01-05
Justin Jansen, Holland1179117912005-12-24
David Erling Drangsland, Norge1288028802005-12-24
Ole Riis Jensen, Danmark3567325222005-12-20
Oleg Formanyuk, Ukraine4856332352005-12-15
Bent Møller Sørensen, Danmark2677341332005-12-13
Thomas Kjær Christensen, Danmark2768942282005-12-06
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1395339532005-12-04
Klaus B. Fries, Danmark3791832872005-12-03
Michael Køie Poulsen, Danmark1348934892005-11-24
Erik Lindgren, Sverige1355335532005-11-19
Steffen Ortmann, Danmark3769934772005-11-16
Jostein Myromslien, Norge1197319732005-11-15
Ola Nordsteien, Norge1233023302005-11-15
Lennaert Steen, Holland3639822802005-11-08
Henrik Elver, Danmark91531120772005-11-07
Aleix Comas, Spanien2524731132005-11-07
Mark Trustrup, Danmark1190319032005-10-31
Peter Bundgaard, Danmark112793933392005-10-31
Thomas Larsen, Danmark1140014002005-10-29
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2512928942005-10-27
Bjarne Nielsen, Danmark61099322632005-10-12
Stig Vang Petersen, Danmark234190935672005-10-11
Jesper Sonne, Danmark305451526582005-09-27
Daniel Patterson, Sverige51010630492005-09-23
Siv Behrendt-Møller, Danmark2538930332005-09-23
Hans Henrik Larsen, Danmark3567623172005-09-14
Henrik Pedersen, Danmark81404719932005-09-14
Terje Axelsen, Norge101783821592005-09-08
Ivan Abramowitz, Danmark1243924392005-09-07
Mats Wallin, Sverige71317820862005-09-06
Hans Henrik Iversen, Danmark4671320132005-09-06
Anders Jihmanner, Sverige1180118012005-09-05
Samuel Paz Parracho, Spanien81461921742005-09-02
Christian Tiller, Norge72091842192005-08-30
Peter Bjerre, Danmark61241525352005-08-29
Lars Elvstrøm, Danmark2376620312005-08-29
Ruud Altenburg, Holland2349518492005-08-29
Karl-Eric Gustafsson, Sverige183746727522005-08-26
Lars Lindgren, Danmark1195519552005-08-16
Anders Frederiksen, Danmark1165016502005-08-07
Hampus Lejon, Sverige1213821382005-08-05
Kasper Thorup, Danmark1182918292005-08-02
Andreas Malte Nielsen, Danmark1225022502005-07-04
Morten Stampe Larsen, Danmark5750821402005-06-29
Emil Todorov, Bulgarien5862321002005-06-26
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien1100210022005-06-26
Ulla Vibe Funch, Danmark1227922792005-06-26
Theodosis Mamais, Grækenland295335624612005-06-22
Erik Kramshøj, Danmark133618653932005-06-16
Rie Voetmann, Danmark72785964602005-06-13
Gaukur Hjartarson, Island112368729062005-06-13
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark61928751442005-06-12
Andres Wolff Fries, Danmark1215621562005-06-01
Julien Piette, Frankrig163090525762005-05-18
Westy Esbensen, Danmark1186618662005-05-04
Peter Iversen, Danmark1208320832005-05-01
Bjørn Kjellemyr, Norge3643926782005-05-01
Martin Jessen, Danmark41008227202005-04-26
Arild Hansen, Norge2372919252005-04-26
Jim Thagaard Hansen, Danmark183498825142005-04-20
Stuart A Reeves, Danmark122538224622005-04-20
Yeray Seminario, Spanien3765938362005-04-11
Miguel Avelino Suárez, Spanien3644124142005-04-11
José García Monzón, Spanien4806628242005-04-11
Hans Drostgaard, Danmark1204820482005-04-07
Leif Samuelsen, Danmark1197419742005-04-06
Shaun Robson, England122319722972005-04-04
Jimmy Skat Hansen, Danmark173652452042005-04-04
Terje Kolaas, Norge51313139212005-04-01
Sune Pedersen, Danmark1225322532005-03-30
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2468324132005-03-26
Tony Disley, Storbritannien2403320582005-03-25
Jørn Vinther Sørensen, Danmark4924125942005-03-18
Edvin Hansson, Sverige193579929932005-03-16
Thor Edgar Kristiansen, Norge41102431902005-03-14
Kim Fischer, Danmark224962635942005-03-07
Benoit Paepegaey, Frankrig132455121322005-03-07
Sander Bot, Holland5930720202005-02-24
Ingrid Grunwald, Tyskland61481746092005-02-21
Søren Ryge Petersen, Danmark1182218222005-02-06
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1231323132005-02-03
Dan Rasmussen, Danmark41098635802005-01-31
Thomas Stigfeldt, Danmark3996844022005-01-20
Alwin Schönenberger, Østrig2523629682005-01-13
Stefan Magnusson, Sverige3515321862005-01-03
Lars Lyngsø, Danmark2377920062004-12-26
Erik Van Bogaert, Belgien1196419642004-12-18
Mikael Nord, Sverige389344559492004-12-15
Torben Lund, Danmark51022444602004-12-15
Stefan Hage, Sverige92016831342004-12-15
Erik Schaumburg, Danmark1202920292004-11-29
Maris Jaunzemis, Letland71500625442004-11-26
Ole Vognstoft, Danmark1178517852004-11-25
Poul Erik Larsen, Danmark1240624062004-11-25
Lars Vilhelm Hansen, Danmark183454829372004-11-24
Thomas Kiørboe, Danmark1176717672004-11-23
Inger Skov, Danmark2573133492004-11-22
Ivan Jensen, Danmark1187018702004-11-21
Geert Brovad, Danmark103084643422004-11-14
Carsten Madsen, Danmark1438843882004-11-14
Erik Rosendaal, Holland1187018702004-11-11
Poul Reib, Danmark1255225522004-11-09
Steen Roed Hansen, Danmark101931525312004-11-08
Dennis Noel, Danmark1818481842004-11-08
Bjarne Streyffert, Danmark2459824962004-11-08
Raymond Galea, Malta1199319932004-11-08
Henrik Callesen, Danmark1219621962004-11-05
Gedser Fuglestation, Danmark1193319332004-11-05
Reint Jakob Schut, Holland4807222452004-10-31
Martin Holm, Danmark3988737592004-10-26
Lasse Braae, Danmark1341634162004-10-17
Philippe J. Dubois, Frankrig2554632402004-10-06
Dominique Verbelen, Belgien1276027602004-09-30
Virginia Escandell, Danmark1243624362004-09-07
Torsten Hansen, Danmark1184118412004-09-01
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2879847332004-08-16
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1260026002004-08-13
Jens Biltoft, Danmark1205020502004-08-01
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3797131842004-07-31
Einar Flensted-Jensen, Danmark1381638162004-07-25
Szabolcs Kókay, Ungarn1249524952004-07-22
Mogens Ribo Petersen, Danmark1223922392004-07-07
Ulrik Henneberg, Danmark2368920172004-07-07
Karen Lang, Danmark2532829712004-07-06
Martin Poulsen, Danmark1175917592004-07-04
Klaus Nellevang, Danmark2384620472004-06-25
John Steffensen, Danmark1245624562004-06-13
Lene Pedersen, Danmark1247024702004-06-01
Jelger Herder, Holland81665328122004-05-31
Tom Schlegel, Danmark2396124522004-05-17
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31328767432004-05-16
Henrik Carlsen, Danmark3732534842004-04-30
Ulla Henriksen, Danmark1117511752004-04-30
Tim Andersen, Danmark31231051152004-04-20
Hans Krabsen, Danmark1718571852004-04-03
Dennis Brandsborg, Danmark2440924122004-03-13
Robbin D. Knapp, Østrig1253125312004-03-11
Esben Østergaard, Danmark2525828482004-03-10
Henrik Stenholt, Danmark3749831662004-03-03
Lis Ravn, Danmark2521330532004-03-01
Leif Novrup, Danmark2533228512004-01-06
Gunnar Gundersen, Norge1344134412004-01-06
Carsten Hermann, Danmark1298729872003-11-28
Lasse Olsson, Sverige2424023282003-11-26
Michael Tiefenbach, Østrig1375537552003-11-26
Don Baccus, USA1246624662003-11-13
Tor A Olsen, Norge1260126012003-11-09
Jan Dresler, Danmark2475824902003-10-21
Svend Dybkjær, Danmark31069944712003-10-20
Vegard Bunes, Norge51237728162003-10-11
Jacob Alsted, Danmark1318431842003-09-15
Andreas Hagerman, Danmark204919033282003-08-28
Anna Bay Rask, Danmark1296029602003-07-25
Wilfried Hausmann, Tyskland2575033842003-07-19
Flemming Pedersen, Danmark1181418142003-06-28
Morten DD Hansen, Danmark1423042302003-05-30
Jørn Opsal, Norge1304730472003-05-30
Jacob Lund-Hansen, Danmark3725127832003-05-17
Thomas Jensen, Danmark1482348232003-05-17
Per Forsberg, Sverige1308130812003-05-17
Ronny Nilsen, Norge1383138312003-05-06
Pierre Unge, Sverige41092938722003-05-01
Ottenby fågelstation, Sverige2565230732003-04-18
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2492425912003-03-25
Rannvá Hansen, Færøerne1276827682003-03-25
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge92164026672003-03-09
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3577721802003-02-25
Håkan Sterner, Sverige2503428252003-02-14
Sakari Kauppinen, Danmark1551855182003-02-11
Claus Horneman, Danmark1431243122003-02-06
Maurizio Sighele, Italien1426342632003-01-29
Benny Jacobsen, Danmark2569730322003-01-21
Leo JR Boon, Holland31311269702003-01-13
Martin Eggen, Norge2410521152002-11-14
Søren Hjorth Andersen, Danmark71673431852002-10-29
Holger Sandfeldt, Danmark1221622162002-10-24
Peter Andreas Koch, Danmark3765229462002-10-12
Martin Scott, Storbritannien81301418002002-10-10
John Judge, Storbritannien2425121902002-10-08
Nick Lowton, Storbritannien2356918942002-10-08
Fredrik Kræmer, Norge102564345772002-10-02
Tim Brown, Storbritannien2449625532002-09-28
Graham Etherington, Storbritannien3572719552002-09-27
Deryk Shaw, Storbritannien1239723972002-09-12
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3734525562002-09-03
Thomas Hilkjær, Danmark2415122042002-09-03
Mike Richardson, Storbritannien2518129772002-08-05
Jim Willson, Storbritannien2417820982002-06-29
via Carsten Høeg, Danmark1283228322002-05-29
Andreas Gullberg, Norge1296829682002-05-13
Ricard Gutiérrez, Spanien81534021852002-04-28
Kelvin Jones, Storbritannien1332033202002-02-10
Bruce Mactavish, Canada1264826482002-01-30
Morten Jørgensen, Danmark3763833052002-01-21
Anita Pedersen, Danmark31493854572001-11-16
via Sune Jepsen, Danmark2755845812001-11-09
Alexander J. Lee, Danmark2453523952001-11-09
Kim Biledgaard, Danmark1346134612001-10-01

Der er i alt 1378 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.351 sek.
til toppen