Startside Køb din Swarovski i Naturbutikken og få 5% rabat som DOF medlem I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
 Artslister 


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Per Holmberg, Danmark18922615231212015-01-25
Axel Mortensen, Danmark60181968957192015-01-25
Allan Kjær Villesen, Danmark24120366363172015-01-25
Jan Haaning Nielsen, Danmark675565421742015-01-25
jules phillips, Danmark12332332015-01-25
Lars Paaby, Danmark191837617732015-01-25
Eva Foss Henriksen, Danmark53148687542002015-01-25
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark21912378719582015-01-25
Klaus Malling Olsen, Danmark29944075533107072015-01-23
Helge Sørensen, Danmark1341151177562412015-01-23
Erik Bogh Nielsen, USA917080721222015-01-23
Ivan Sjögren, Sverige36169529192015-01-22
Steen E. Jensen, Danmark79691337332962015-01-21
Arie Ouwerkerk, Holland9118307154502015-01-21
Hendrik Weindorf, Tyskland699385527722015-01-21
Carl Bohn, Danmark1124434814242015-01-21
Paul Patrick Cullen, Danmark77148911725672015-01-21
Hans Henrik Larsen, Danmark1755137216839212015-01-20
Morten Scheller Jensen, Danmark1287121317956972015-01-20
Eigil Larsen, Danmark907835821552015-01-20
Jens Thalund, Danmark2030110527617812015-01-18
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark2037181610762015-01-16
Lars Andersen, Danmark805438115162015-01-15
Torben Sebro, Danmark466042525982015-01-15
Daniel Pettersson, Sverige32235544927242015-01-13
Julien Mazenauer, Schweiz210387502015-01-13
Vincent Legrand, Belgien11614251547072015-01-10
Bjørn Frikke, Danmark784832220352015-01-09
Simon Berg Pedersen, Danmark49570807453982015-01-09
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn202303815582015-01-09
Nis Lundmark Jensen, Danmark20626694536942015-01-09
Massimiliano Dettori, Holland876418617502015-01-07
Rune Sø Neergaard, Danmark696742276142022015-01-06
Dennis Olsen, Danmark938092021452015-01-05
Andreas Bennetsen Boe, Danmark302639344012015-01-05
Johnny Madsen, Danmark27743229872452015-01-02
Klaus Dichmann, Danmark22523256744382014-12-30
Birger Lønning, Danmark8813918546472014-12-30
Erik Biering, Danmark36541992247102014-12-30
John Larsen, Danmark49843565750722014-12-30
Hans Henrik Bay, Danmark8468214012014-12-22
Knud Pedersen, Danmark57093077360902014-12-22
Henrik Pedersen, Danmark12911423847562014-12-22
Claus Halkjær, Danmark66079438946762014-12-22
finn henriksen, Danmark26253992014-12-22
Martin Gottschling, Tyskland526857863482014-12-21
David Monticelli, Belgien9310972324822014-12-20
Brahim Birds, Marokko314307662014-12-19
Aurélien Audevard, Frankrig50567066131682014-12-17
Carsten Siems, Danmark38638105531402014-12-16
Mikael Nord, Sverige547320826582014-12-14
Per Schans Christensen, Danmark29131258039092014-12-09
Niels Behrendt, Danmark566481324942014-12-04
Christer Brostam, Sverige565433219882014-12-03
Steffen Fahl, Danmark1473219332014-12-03
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark1338398321782014-12-02
Sune Riis Sørensen, Danmark15425234839972014-12-01
Stefan Pfützke, Tyskland677925626872014-12-01
Felix Timmermann, Tyskland317516072014-12-01
Marcel Klootwijk, Holland3342714932014-11-28
Mikkel Holck, Danmark21825556035792014-11-27
Ib Jensen, Danmark24432483561242014-11-22
Erik Groth-Andersen, Danmark333163126232014-11-20
Jan Skrubbeltrang, Danmark755674471532014-11-20
Franziska Guepner, Tyskland3359812902014-11-18
Zbigniew Kajzer, Polen595114123562014-11-18
Jens Röw, Tyskland1223522352014-11-17
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige12012160023692014-11-14
Rainer Christian Ertel, Tyskland2084038702014-11-13
Ole Skrubbeltrang, Danmark6356311032014-11-13
Mads Herbøl, Danmark2426037332014-11-13
Chris Baines, Storbritannien13978813312014-11-10
Niels Birkedal Thomsen, Danmark241857513632014-11-07
Thomas Garm Pedersen, Danmark2479375832014-11-06
Hans Staunstrup, Danmark8210521825072014-11-03
Julien Piette, Frankrig5580816202014-11-03
Richard Bonser, England19623783433502014-10-28
Lars Bernitt Birk, Danmark1389756423262014-10-28
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark342675017602014-10-28
Elmer Pedersen, Danmark291151212112014-10-26
Jan Andruszkow, Danmark314476922014-10-22
Erik Mølgaard, Sverige21616290630412014-10-22
Per Boye Svensson, Danmark402607517842014-10-21
Finn Laugo Sørensen, Danmark23222602830692014-10-16
erik van bogaert, Belgien17707702014-10-16
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark46661370537752014-10-15
Bengt Bengtsson, Sverige141475432052014-10-14
Jonna Lindegård, Danmark629538012014-10-12
John Frikke, Danmark271174710232014-10-11
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark6698931352014-10-09
Peter Bonne Eriksen, Danmark23017332721382014-10-03
Carl Søndergaard, Danmark6701720752014-10-03
Henrik Laust Bøhmer, Danmark549455452562014-09-29
Ole Bo Olsen, Danmark18897611832014-09-24
Lars Adler Krogh, Danmark9818331445012014-09-17
Frank Abrahamson, Danmark263253529982014-09-15
Ulla Paulsen, Danmark181501620132014-09-12
Tommy Bjørk, Danmark419597452014-09-10
Christian Andersen Jensen, Danmark44157292938392014-09-10
Henrik Brandt, Danmark9613766956342014-09-09
Morten Dehn, Danmark6412514132014-09-02
Christian Terp, Danmark4281211732014-08-29
Lars Frede Petersen, Danmark211226462014-08-25
Søren Kristensen, Danmark876292231842014-08-25
Tommy Holmgren, Sverige11611787764912014-08-25
Bent Thøgersen, Danmark17614187823432014-08-21
kai nissen, Danmark10827114342014-08-18
Steen Egholm Engelbøl, Danmark1041586302014-08-16
Morten Rasmussen, Danmark493840120832014-08-13
Kjeld Lund, Danmark12997327712014-08-13
Thomas Elbek, Danmark639978732014-08-11
Henry Lehto, Finland766955117132014-08-09
Torben Lyng, Danmark17956212282014-08-09
Anne Navntoft, Danmark29028433426142014-08-05
Martin Strømkjær, Danmark17797792014-08-04
Rud Lynge, Danmark18168162014-08-04
Johnny Salomonsson, Danmark27437903434182014-08-01
Marcin Solowiej, Polen292010515552014-07-31
Luca Boscain, Italien1674768182014-07-31
Ole Hetland, Danmark455389540632014-07-29
Johannes Rydström, Sverige21819141926282014-07-29
Kim Mogensen, Danmark322808332014-07-28
Søren Kristoffersen, Danmark1248140667581152014-07-19
Tommy Kaae, Danmark354546837782014-07-17
Tomas Lundquist, Sverige20724735031042014-07-10
Graeme Joynt, England317869682014-06-27
J Ole Andersen, Danmark351385610302014-06-27
Arnold Georg Houmann, Danmark272552326842014-06-26
Morten Winness, Norge1139283520162014-06-24
Otto Samwald, Østrig13610575123522014-06-23
Arne Giørtz-Behrens, Danmark241591910102014-06-23
henrik asbjørn pedersen, Danmark5796166832014-06-18
Silas K.K. Olofson, Færøerne1483161399144562014-06-16
Lars Rostgaard, Danmark22222189240562014-06-13
Kim Duus, Danmark9910261821502014-06-11
Jørgen Munck, Danmark324869749412014-06-11
Henrik Hougaard Larsen, Danmark8784617402014-06-10
Thomas Kehlet, Danmark667669924282014-06-06
Claus Vind-Andreasen, Danmark201969721532014-06-05
Morten Müller, Danmark10649812492014-06-05
Rami Mizrachi, Israel1289899882014-06-03
Jens Paulsen, Danmark171299013752014-05-30
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2252311150882014-05-27
Jens Jørgen Andersen, Danmark17727403362872014-05-22
Lars Grøn, Danmark141216715932014-05-21
Morten Bentzon Hansen, Danmark6712383739652014-05-13
Søren Vinding, Danmark133501389592014-05-13
Niels Peter Møller Jensen, Danmark622555511632014-05-10
Kasper Anias Møller, Danmark12492492014-05-09
Keld Jakobsen, Danmark753681917422014-05-09
David Andersson, Sverige1279311317622014-05-07
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark897451220742014-05-07
Bo Lassen Christiansen, Danmark14694692014-05-05
Bo Valeur, Danmark839197322014-05-02
Peter Brostrøm, Danmark553470922152014-05-02
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark310193762014-04-30
Gisela Nagel, Tyskland393340615332014-04-29
Johannes Ferdinand, Tyskland13892017942014-04-28
Per Schiermacker-Hansen, Danmark9612427636072014-04-28
Benjamin Steffen, Tyskland191079212742014-04-24
Tom Conzemius, Luxembourg310435232014-04-23
Fredrik Ström, Sverige524696052014-04-18
Torben Sylvest Jensen, Danmark528768662014-04-11
Tommy Karlström, Sverige210726862014-04-10
Szilard J. Daroczi, Rumænien485706720772014-04-10
Jan Helbo, Danmark864930322802014-04-06
Bjarne Hemmingsen, Danmark15947611522014-04-03
Lauge Fastrup, Danmark201911521012014-04-03
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark212366212014-04-03
Conny Jensen, Danmark9596214092014-03-31
Ole Zoltan Göller, Danmark47856732967912014-03-28
Magnus Corell, Sverige1104510452014-03-25
Keith Fox, Danmark424268822122014-03-22
Ronny Malm, Sverige405354021992014-03-16
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark412763014342014-03-05
Karsten Busk Laursen, Danmark14324322014-03-04
Mark Walker, Danmark1015574817242014-03-02
Johan Christian Homann, Danmark419186682014-02-27
Freddy Rosning, Danmark282718628492014-02-20
Charlotte Christel Jønsson, Danmark314916382014-02-14
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3261516332014-02-12
Dominik Becker, Tyskland424078812014-02-10
Palle Sørensen, Danmark9610278030462014-02-09
Jean-Pierre Jordan, Frankrig412457714622014-02-08
Poul-Henrik Bergmann, Danmark16446442014-02-02
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark7616517152014-02-02
Stephan Skaarup Lund, Danmark15019156746922014-01-27
Rasmus Due Nielsen, Danmark121393519232014-01-27
Arne Kiis, Danmark37235136935842014-01-27
Janni Christoffersen, Danmark741609202014-01-21
Allan Haagensen, Danmark101184232242014-01-17
Arne Torkler, Danmark1186218622014-01-09
Christian Michael Mortensen, Danmark1146916782014-01-08
Steen Winkel, Danmark1454647082014-01-07
Leif Høgh Olsen, Danmark72363487338772014-01-06
Åge Mathias Matthiesen, Danmark91294624342014-01-04
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark10552713712014-01-03
Jonas Holmqvist, Sverige131127514992014-01-03
Gert Rasmussen, Danmark553477914402014-01-02
finn folkvardsen, Danmark91067417362013-12-31
Anders Bojesen, Danmark121233221552013-12-31
Peter Nielsen, Danmark336584316104422013-12-31
Ole Krogh, Danmark1222247334291942013-12-31
Lars Jensen, Danmark21531764341212013-12-30
Poul Holm Pedersen, Danmark302677420802013-12-30
Thorkil Brandt, Danmark141322113272013-12-29
Rene Rantzau, Danmark232929748542013-12-29
Eigil Ødegaard, Danmark48877795744372013-12-29
Jeppe Bundgaard, Danmark91380537212013-12-29
Kim Fich Larsen, Danmark14574572013-12-27
Arne Volf, Danmark12216419942562013-12-27
Gerner Majlandt, Danmark16030406260892013-12-26
Henrik Kisbye, Danmark49941595056202013-12-24
Kenneth Bach Christensen, Danmark583650233812013-12-23
Karin Gustausen, Danmark2562745302013-12-23
John Kyed, Danmark13923083285402013-12-22
Johan Stenlund, Sverige5333610122013-12-20
Brian Rasmussen, Danmark6386111242013-12-20
Dubois Laurent Yves, Frankrig216559802013-12-17
Espen Lie Dahl, Norge455723423762013-12-17
Per Poulsen, Danmark43269568273162013-12-17
René Larsen, Danmark758563630752013-12-15
Lars Rudfeld, Danmark423070718682013-12-13
Janis von Heyking, Sverige52178869552013-12-12
Rolf Danielsen, Danmark1184618462013-12-12
Karina Jensen, Danmark1119711972013-12-10
Andreas Bruun Kristensen, Danmark539859243812013-12-10
Anders Roel, Danmark111007318642013-12-10
Jens Kildemoes, Danmark312055592013-12-06
Anders Hammergart, Danmark8113961731562013-12-05
Anton Herrig Liebermann, Danmark81107935902013-11-29
Thomas Jensen, Danmark8894215492013-11-29
Petri Kuhno, Finland324968702013-11-21
Julia Zeitzer, Danmark18618612013-11-12
Micha A Neumann, Danmark15235232013-11-12
Asbjørn Jensen, Danmark9510707625442013-11-11
Christian Leth, Danmark5311520537992013-11-10
Anders Sydney Jensen, Danmark210516112013-11-09
Jakob Dall, Danmark8414591940412013-11-09
mats svensson, Sverige433409232013-11-09
Stig Linander, Danmark11112534455522013-11-07
Stefan Tapio Ettestam, Sverige392440513242013-11-07
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2277514112013-11-06
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3584727312013-11-04
Emil Fich Larsen, Danmark7578712112013-11-04
Jens Kirkeby, Danmark273742327022013-11-03
Torben Olsen, Danmark2830355782013-11-02
John Pedersen, Danmark10313597643062013-11-02
John Jensen, Danmark342105810352013-11-01
Thomas Varto Nielsen, Danmark60243815333242013-10-31
Niels Poul Dreyer, Danmark40738545029172013-10-29
Per Vindis, Danmark455003829202013-10-23
Jakob Engelhard, Danmark192105827712013-10-23
Jon Lehmberg, Danmark12013089833802013-10-22
John G. Dinesen, Danmark374015918922013-10-22
Mads Elley, Danmark172323522922013-10-21
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91300523982013-10-20
Anders Østerby, Danmark314674957852013-10-20
Frank Desting, Danmark456063628632013-10-20
Lars Falck, Danmark635353819032013-10-18
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien52169218138582013-10-16
Jens Søgaard Hansen, Danmark647101302681392013-10-15
Jørgen Kabel, Danmark13528527359242013-10-15
Jens Wiberg, Danmark10631112022013-10-14
Bo Tureby, Danmark57882552254922013-10-12
Patric Lorgé, Luxembourg132252630042013-10-10
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10113051625572013-10-07
Hamid Yadane, Marokko522066452013-10-07
Hampus Lejon, Sverige121596822492013-10-07
Lise Nielsen, Danmark1252725272013-10-06
Alen Ploj, Slovenien6502111602013-10-04
Rodmund á Kelduni, Færøerne27632477549522013-10-03
Mogens Neergaard, Danmark210925852013-10-03
Ingar Støyle Bringsvor, Norge322377512402013-10-01
Tim Hesselballe Hansen, Danmark397412244992013-09-30
Erling Krabbe, Danmark736048041302013-09-30
Ole Kristjansen, Danmark3365115032013-09-29
Josh Rhys Jones, England324859929682013-09-27
David Boertmann, Danmark467338333152013-09-27
Anni Nielsen, Danmark6210992538882013-09-24
Wolfgang Jakob, Tyskland3377315132013-09-24
Matthieu Canévet, Frankrig171689819152013-09-24
Greg McIvor, Sverige172495917762013-09-20
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark295005826482013-09-19
Klaus K. Nielsen, Danmark2438937092013-09-18
kurt jensen, Danmark16986982013-09-17
Jesper Michael møller, Danmark2203514732013-09-17
Marcin Faber, Polen311795852013-09-17
Vicky Knudsen, Danmark1174717472013-09-17
Finn Nielsen, Danmark15085082013-09-15
Christian Eilers, Danmark484155217302013-09-11
Lars Maltha Rasmussen, Danmark355835780532013-09-10
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3275011802013-09-05
Dave Barnes, Danmark5382417922013-09-05
Villy Pedersen, Danmark151364012162013-09-02
Jure Novak, Slovenien16726722013-09-02
Richard Burzynski, Danmark423168116002013-08-29
Robert Paepke, Sverige727731036642013-08-29
Jan Jörgensen, Sverige8667011492013-08-29
Carsten Lundberg, Danmark3234111202013-08-28
Charlotte Thomsen, Danmark3590830672013-08-28
Peter Bundgaard, Danmark6892839812013-08-26
Jens Eriksen, Danmark7214266450352013-08-26
Tonny Papillon, Danmark171735421032013-08-22
Steve Klasan, Tyskland323242521152013-08-22
Peter Halkier, Danmark212458818412013-08-22
Henning Krog Søndergaard, Danmark19379372013-08-22
Allan Gudio Nielsen, Danmark111518525742013-08-15
Tore Vang, Norge418054773262013-08-11
Birthe Kirk Gawinski, Danmark319388362013-08-09
Stefan Stürup, Danmark4337514792013-08-08
Thomas Kuppel, Tyskland6552412882013-08-08
Lars Andersen, Danmark413557818312013-08-07
Oz Horine, Israel425798425232013-08-03
Oluf Lou, Danmark41281546482013-08-02
Vagn Freundlich, Danmark9511202825912013-07-27
Per Kjær, Danmark17031876870572013-07-21
Eric Didner, Frankrig18412382417122013-07-13
sissel fossat, Danmark17447442013-07-11
Jonas Landolt, Schweiz1269026902013-07-10
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark15945942013-07-06
Pasi Parkkinen, Finland16620349527362013-07-03
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark456427652572013-06-30
John Jørgensen, Danmark636398042013-06-30
Rolf Nagel, Tyskland202017316392013-06-24
Daniel König, Tyskland729255672013-06-22
Leif Bolding, Danmark9870614562013-06-22
Henning Rose Sørensen, Danmark11615800722762013-06-19
Karsten Mose, Danmark216018722013-06-18
Jan Durinck, Danmark223810233072013-06-17
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1286228622013-06-14
Ole Amstrup, Danmark25232693141142013-06-11
Szabolcs Kókay, Ungarn6925624922013-06-09
Troels Eske Ortvad, Danmark445708869522013-06-04
Christian Ljunggren, Sverige111050114842013-05-27
Brahim Mezane, Marokko7516910632013-05-26
Henrik Friis, Danmark1107140118542013-05-24
Michael Frank Nielsen, Danmark23412212516222013-05-24
Jacob Breson Neumann, Danmark191249411002013-05-23
Johanna Hartmann, Danmark1157015702013-05-23
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5416113322013-05-22
David B. Collinge, Danmark111597528762013-05-21
Ken Sievertsen, Danmark1725272522013-05-21
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark232617826502013-05-19
Rune Bisp Christensen, Danmark15820726833822013-05-15
Troels M. Krogh, Danmark17837832013-05-15
Anders Wiig Nielsen, Danmark253164045382013-05-13
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12416781661252013-05-11
Tommy Studsholt Christensen, Danmark374740420952013-05-10
Jens Kristian Kjærgård, Danmark42979565464762013-05-07
Tony Søholm Larsen, Danmark201361710122013-05-05
Benny Nørgaard, Danmark1106110612013-05-02
Willy Jørgensen, Danmark15675672013-04-30
Kent Olsen, Danmark387833961372013-04-30
Henrik Baktoft, Danmark2326921182013-04-30
Franck Ishøi, Danmark332925019202013-04-17
Chris van Rijswijk, Holland213027712013-04-14
Stephen McAvoy, Irland5412410802013-04-14
Hjalte Kjærby, Danmark2337717992013-04-14
Klaus Schak Laursen, Danmark3522828772013-04-13
Finn Carlsen, Danmark294554128292013-04-11
Anna Kjøller, Danmark1106710672013-04-10
Sebastian Klein, Danmark91090642242013-04-08
Kirsten Jæger, Danmark19219212013-04-08
Zbyszek Kajzer, Polen14094092013-04-08
Troells Melgaard, Danmark586551925252013-04-08
Thomas J. Simonsen, Danmark466138128762013-04-04
Anders Bacher Nielsen, Danmark2019801520162013-04-02
David Erterius, Sverige29430806831652013-04-02
Sven Dall, Danmark2222914332013-03-31
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark221680720122013-03-28
Benny Rytter, Danmark1105610562013-03-27
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark9421612582013-03-25
Michael Køie Poulsen, Danmark232686140442013-03-25
Lars Juul Pedersen, Danmark262029513062013-03-24
Markus Tallroth, Sverige8011478835732013-03-22
Per Finn Nielsen, Danmark679018536822013-03-19
Peter Dam, Danmark14118391028062013-03-18
Ivan Sjögren, Sverige614514414152013-03-16
Lars Gabrielsen, Danmark8711286835042013-03-15
Jonas Halberg, Danmark3241611322013-03-08
Hans Lind, Danmark122379739732013-03-05
Christian Michael Mortensen, Danmark1165716572013-03-01
Søren Garder Brask, Danmark28424432013-02-28
Mette H. H. Hansen, Danmark4512827972013-02-28
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark423437882013-02-25
Finn Bro, Danmark111370718962013-02-25
Anne Themsen Flindt, Danmark19239232013-02-21
Gert Sørensen, Danmark18628622013-02-20
Tormod Amundsen, Norge181674920922013-02-19
Kristoffer Hansen, Danmark61029625732013-02-18
Sigrid Kistrup Ilsøe, Danmark15435432013-02-17
Helle Dyrting, Danmark628307152013-02-17
Flemming Lang, Danmark81312130532013-02-14
Morten Jenrich Hansen, Danmark333017333722013-02-13
Søren Skov, Danmark57686651137242013-02-12
Terje Kolaas, Norge353441720412013-02-12
Karsten Garcia Pedersen, Danmark838517272013-02-11
wally morell, Danmark19049042013-02-10
Hjalte B. Johansen, Danmark8704721762013-02-03
Trösch Stephan, Schweiz2218313602013-02-01
Miska Nyúl, Ungarn14124122013-01-29
Thyge Enevoldsen, Danmark17557552013-01-28
Christian Rørdam, Danmark332668517242013-01-28
Chr. G Nielsen, Danmark1141214122013-01-26
Knud Jørgen Olsen, Danmark6654221602013-01-23
Jan Fischer Rasmussen, Danmark544901024252013-01-22
Benny Haahr, Danmark555317625092013-01-17
Poul West Lauritsen, Danmark16896892013-01-14
Mateusz Matysiak, Polen161886020842013-01-09
Christoffer Elias Kaae, Danmark417105472013-01-08
Søren Peter Pinnerup, Danmark5807123232013-01-07
Benny Steinmejer, Danmark1127312732013-01-02
Svend Erik Frandsen, Danmark527450428122012-12-29
Niels Jørgen Askirk, Danmark12592592012-12-23
Harry J Lehto, Finland5713003247992012-12-21
Anders Bræstrup, Danmark17477472012-12-17
Svend Rønnest, Danmark12913665233962012-12-09
Otto Madsen, Danmark2197812002012-12-05
Mads Syndergaard, Danmark14154152012-12-04
Jesper Johannes Madsen, Danmark1143214322012-11-28
Mikkel Thorup, USA14364362012-11-21
Andreas Petersen, Danmark293027640832012-11-19
Kennerth Kristensen , Danmark2257313482012-11-14
Poul Ulrik, Danmark1138613862012-11-08
jesper nexø arvesen, Danmark425948212012-11-07
Lasse Strandgaard, Danmark5789423672012-10-26
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1273827382012-10-25
Torben Laursen, Danmark333181925932012-10-23
Jens Mikkel Lausten, Danmark112533477092012-10-21
Henrik Dissing, Danmark17957952012-10-18
Erhardt Ecklon, Danmark5611396443192012-10-12
Torben Back Sørensen, Danmark16856852012-10-07
Niels-Christian Christensen, Danmark4366612842012-10-07
Henrik Mikkelsen, Danmark529378450712012-10-03
Per Huniche Jensen, Danmark193453890752012-10-01
Leif Holmskov, Danmark182609028332012-09-23
Carsten Egevang, Guinea3346917242012-09-23
Poul Thrane, Danmark142455947662012-09-18
Gert Jeppesen, Danmark14416007051212012-09-15
Peter Lauritzen, Danmark4238210632012-09-12
Klavs Frandsen, Danmark29385442012-09-12
Bent Carstensen, Danmark243578143252012-09-09
Gabor Graehn, Danmark318346342012-09-06
André Riis Ebbesen, Danmark263995421922012-08-30
Rafael Armada, Spanien2241615372012-08-30
Bjørn Erik Hellang, Norge326299832012-08-27
Mogens T. Kofod, Danmark215108102012-08-26
Michael Grell, Danmark31049358682012-08-20
Lasse Olsson, Sverige231943420692012-08-20
Terry Townshend, Storbritannien7910233738712012-08-20
Wout De Rouck, Belgien2271915792012-08-20
Morten Christensen, Danmark516620536442012-08-19
Terje O. Nordvik, Norge4606724302012-07-27
Peter Østrup Jensen, Danmark17617612012-07-16
Jonas Gildebro, Danmark15725722012-07-16
Johannes Christian Harbou, Danmark786792123232012-07-16
Alex Sand Frich, Danmark459112243072012-07-16
Søren Nygaard, Danmark7014240348742012-07-15
Michael Schwalbe, Danmark122091427562012-07-08
Christian Martin Glahder, Danmark13937214362012-06-26
John Mikkelsen, Danmark214848142012-06-26
Frode Jacobsen, USA463888415512012-06-23
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark29885152012-06-22
Raphaël Lebrun, Belgien2670846362012-06-21
Omar Runolfsson, Island13932214262012-06-20
Bo Jensen, Danmark1119475118512012-06-19
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark171562813832012-06-15
Jan Speiermann, Danmark398058354572012-06-15
Torkild Kristensen, Danmark373519119362012-06-07
Martinez Jonathan, Frankrig24521804418342012-06-05
Helle Kjær Erichsen, Danmark161626214962012-06-01
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark395472133792012-06-01
Nikolaj Noel Christensen, Danmark344740728252012-05-31
Daniela Gruber, Tyskland417476182012-05-31
Tor Olsen, Norge161695019262012-05-31
Andreas Guldager, Danmark131059313892012-05-30
Mikkel Høegh Post, Danmark24036205157152012-05-26
Benoit Nabholz, Frankrig141361921022012-05-23
Benny Kristensen, Danmark12320049336052012-05-23
John Mikkelsen, Danmark1121812182012-05-21
Palle Hove Christensen, Danmark3381314722012-05-21
André Julinder, Sverige3305016592012-05-14
Jesper Høy Hansen, Danmark3205711102012-05-11
Jan Mogensen, Danmark292808921652012-05-09
tue hartmann, Danmark15645642012-05-06
Niels Frost, Danmark1145014502012-04-29
Torben Lund-Hansen, Danmark210255282012-04-23
Kim Aaen, Danmark5411086252742012-04-19
Mattias Nordlund, Sverige4550820242012-04-17
Kjeld Pedersen, Danmark18718712012-04-17
Christophe CAPELLE, Frankrig8632612592012-04-14
Thomas Bernhardsson, Sverige868663916382012-04-13
Ole Skrubbeltrang, Danmark3257613102012-04-12
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark141315312532012-04-11
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33929761126702012-04-09
Bent Nielsen, Danmark633378132012-04-09
Domen Stanic, Italien141415616562012-04-08
Reto Burri, Schweiz121131814722012-04-06
Steen Christensen, Danmark4381316582012-03-30
Jesper Sonne, Danmark131592120612012-03-30
Frank Simonsen, Danmark112171435912012-03-29
Eirik Nydal Adolfsen, Norge19749742012-03-29
Susanne Jepsen, Danmark14717516144392012-03-23
Martin Høj Hansen, Danmark14094092012-03-22
Anders Tørressen Hangaard, Norge51000434732012-03-21
Tobias Berger, Sverige433720120582012-03-20
Michael Mosebo Jensen, Danmark12424973279192012-03-20
Kjetil Schjølberg, Norge345114339852012-03-12
Steen Reimers, Danmark111558226072012-03-11
Flemming Ahlmann, Danmark6012284464192012-03-10
Claus Johansson, Danmark161403711932012-03-09
Mogens H. Foder, Danmark15465462012-03-07
Clausjannic Labuz, Danmark11016866053382012-03-06
András Fodor, Ungarn556741440842012-03-05
Kurt Prentow, Danmark71249226342012-02-28
Mathieu Bally, Schweiz353340923222012-02-26
Nicolas Pierre Beyer, Danmark17587582012-02-24
Jan Jespersen, Danmark7946517422012-02-24
Leander Khil, Østrig223751827602012-02-22
Malte Christensen, Danmark19039032012-02-21
Svend Nørgaard, Danmark111046019022012-02-16
Stefan Hage, Sverige3416722112012-02-16
Henrik Poulsen, Danmark2173610442012-02-13
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark244182636792012-02-12
Steve Nuttall, England19139132012-02-12
Rune Bjerre, Danmark346705944232012-02-12
Michael Sørensen, Danmark6496117532012-02-10
Stefan Cherrug, Sverige191995616052012-02-06
Mark Desholm, Danmark1231623162012-02-06
Allan Helge Nolte, Danmark2229616522012-02-06
Vagn Gjerløv, Danmark312965482012-02-06
Lars Ernst, Danmark14484482012-02-02
kim jespersen, Danmark210597202012-01-31
Henrik Just, Danmark7410565233392012-01-26
Yann Kolbeinsson, Island183199825402012-01-25
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10112145434982012-01-13
Marcus Erik Danielsson, Sverige14958012902012-01-12
Frédéric Jiguet, Frankrig556191120652012-01-10
Kris De Rouck, Belgien17297292012-01-08
Thomas Hultquist, Sverige3446021032012-01-07
Jacob Sterup, Danmark223195430512012-01-04
Jakob Hochuli, Schweiz8714215272011-12-30
Egon Iversen, Danmark2326117862011-12-29
Kurt Vogt, Danmark27120096912011-12-27
Jens Ole Byskov, Danmark452222317782011-12-24
Julian Guy Bell, Norge1116411642011-12-23
Vlad Cioflec, Rumænien6435610632011-12-22
Peter Zeller, Schweiz7533711922011-12-18
Jan Kåre Ness, Norge72320460272011-12-14
Niels Jarnum, Danmark6519622972011-12-13
Jens Ballegaard, Danmark6908131482011-12-11
Lars Smith, Danmark172493738852011-12-09
Stinne Aastrup, Danmark4472718142011-12-05
Kresten Hansen, Danmark2214314792011-12-01
Antoine Joris, Belgien324410417552011-11-27
Kristian Poulsen, Danmark2187811512011-11-18
erik ehmsen, Danmark10754813282011-11-16
Pete Antrobus, England3382617042011-11-16
Henrik F. Nielsen, Danmark508659840942011-11-14
morten jønck, Danmark318816822011-11-12
Alf Petersson, Sverige426445636892011-11-02
Albert J. de Jong, Holland1114911492011-11-01
Nicki Sørensen, Danmark566411522062011-10-31
Hugh Harrop, Skotland2308516082011-10-26
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark9925112992011-10-25
Claus Lunde Pedersen, Danmark10947813082011-10-25
Kristian Laustsen, Danmark5728418312011-10-23
Jørn Vinther Sørensen, Danmark111655828672011-10-20
Leif Pedersen, Danmark283932920892011-10-16
Iben Hove Sørensen, Danmark1349034902011-10-15
Dan Bruhn, Danmark2264015512011-10-13
Dominic Mitchell, Storbritannien171478914352011-10-10
michael jürgensen, Danmark1150715072011-10-09
Jan Eske Schmidt, Danmark244782941252011-10-08
Steen Drozd Lund, Danmark101307919222011-10-07
Henrik Knudsen, Danmark194215040792011-10-05
Richard Ek, Sverige365735443292011-10-03
Allan Prang, Danmark1254725472011-10-02
Martin Rivero, Danmark2266314772011-10-01
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71339624762011-10-01
Anders E. Sørensen, Danmark12521474645422011-10-01
Benjamin Gnep, Tyskland216499002011-09-30
Jesper Segergren, Sverige2311317702011-09-27
Christian Axelsen, Danmark467292154022011-09-25
Maurizio Sighele, Italien9537710822011-09-25
Per Hirslund, Danmark14834832011-09-25
Thurel Julien, Gambia13210904215062011-09-18
Erik Christophersen, Danmark1213721372011-09-17
Jens Ryge Petersen, Danmark213741927622011-09-16
ragnar smith, Danmark1272627262011-09-10
Bent Staugaard Nielsen, Danmark7886917672011-09-05
Søren Harding, Danmark865134244082011-08-30
Jonn Leffmann, Sverige141483616182011-08-22
Christoph Moning, Tyskland141008810972011-08-20
Jesper Brinkmann, Danmark182877525562011-08-17
nick petersen, Danmark4347810142011-08-16
david drangsland, Norge162024623782011-08-13
Aage Kabbelgaard, Danmark19649642011-08-12
John Dreyer Andersen, Danmark253339020952011-07-31
Wolfgang Trimmel, Østrig1229022902011-07-29
Knud Kjeldsen, Danmark16086082011-07-27
Kurt Willumsen, Danmark14254252011-07-27
Jeppe Berthelsen, Danmark15125122011-07-27
Anders Søgaard, Danmark12921162033382011-07-17
Yoav Perlman, Israel152323622972011-07-14
Hallgeir Fisketjøn, Norge8644114112011-07-07
Jens Overgaard Christensen, Danmark9414114435272011-07-01
Felix Jachmann, Tyskland2217711212011-06-24
Rasmus Hald, Norge2186010332011-06-17
Zoltan Baczo, Danmark3249410002011-06-15
Aidan G. Kelly, Irland2307217972011-06-14
Peter Lyngs, Danmark246300354972011-06-04
Maarten Zorgdrager, Holland6706015242011-06-02
Elly Hansen, Danmark193158343902011-05-29
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1111611162011-05-24
Thomas Maul, Danmark868001117742011-05-16
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1145114512011-05-12
Oskar Nilsson, Sverige2252214022011-05-09
Jørgen Dam, Danmark24537455331942011-05-04
Klaus Bjerre, Danmark344984634962011-05-04
Paul Jacobsen, Danmark19759752011-04-23
Claus Boe Tøndering, Danmark2190311042011-04-19
Gábor Bodor, Ungarn11962513122011-04-17
Luca Andrei Dehelean, Rumænien141485817492011-04-06
Steen Øllgaard, Danmark171665522272011-03-28
Thomas Nielsen, Danmark202598527482011-03-24
Gabriel Schuler, Schweiz16927252432082011-03-23
Lars Petersson, Sverige16266262011-03-19
Lars Laursen, Danmark1161116112011-03-10
Brian Thomsen, Danmark5500417572011-03-08
Kristian Ribers, Danmark16886882011-02-27
Lee Victor Gregory, Storbritannien2334419802011-02-21
Bo Thyge Johansen, Danmark1279827982011-02-16
Martin Kviesgaard, Grønland294814133332011-02-13
Svend Erik Olesen, Danmark1169616962011-02-10
Martin Oomen, Sverige141719016842011-02-07
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71331427182011-02-03
Martijn Bunskoek, Holland10953411292011-01-27
Kai Gauger, Tyskland101238117682011-01-27
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1129512952011-01-23
Thomas Riedel, Danmark4545522582011-01-14
Torben Jepsen, Danmark131589318312011-01-13
René Christian Hansen, Danmark1107310732011-01-13
Bo Svensmark, Danmark71351843482011-01-10
Odysseas Tsimoulis, Grækenland253041515812011-01-09
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark18568562011-01-08
Hans Gleie, Danmark2331018832010-12-29
Zsolt Ampovics, Ungarn3439216122010-12-26
Johan Stenlund, Sverige436953533152010-12-20
Chris Romeiks, Tyskland142025220672010-12-12
Cristian Jensen Marcet, Danmark366514637722010-12-10
Ies Meulmeester, Holland121517216312010-12-03
Bo Sonne Sørensen, Danmark294934241552010-11-24
Seamus Enright, Irland2441736142010-11-21
Hans Larsson, Sverige357095042372010-11-07
Martin Roost, Schweiz2226213312010-11-07
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark456117927742010-10-29
Kurt Bredal Christensen, Danmark112731359832010-10-28
Bjørn Grøn, Danmark4518922272010-10-27
Dirk Van Gansberghe, Italien201618512942010-10-21
Erik Røjgaard, Danmark1113211322010-10-21
Aron Andersson, Sverige4363811252010-10-20
Knud Erik Christensen, Danmark1225922592010-10-20
Stéphane Bocca, Belgien2357420832010-10-19
Jurgen Lehmann, Finland1119311932010-10-12
Knud N. Flensted, Danmark162326025822010-10-10
Tomas Svensson, Sverige446362134562010-10-08
Søren Gjaldbæk, Danmark2358418792010-09-29
Henrik Mouritsen, Tyskland81853936002010-09-29
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3366613222010-09-28
Ole Lorenzen Post, Danmark1165516552010-09-27
Leo Heemskerk, Holland1174617462010-09-26
Kristian Laustsen, Danmark6868221542010-09-22
René Worup Rørbæk, Danmark18768762010-09-22
Lars Borup, Danmark356505733722010-09-19
Birger Algot Tørnblad, Danmark214887592010-09-14
Lars Witting, Danmark326264430862010-09-08
Søren Nancke, Danmark61046624372010-09-05
Aleix Comas, Spanien6636213252010-09-05
Henrik Kolsbjerg, Danmark8669710782010-08-27
Ivan Petric , Slovenien8910223042010-08-22
Christoph Moning, Tyskland3988049022010-08-18
Martin Lund, Danmark3839430902010-08-16
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2266418912010-08-10
Hans Pinstrup, Danmark192774726812010-08-09
Klaus Mortensen, Danmark538397730802010-08-07
Henrik H. Søndergaard, Danmark7960920782010-08-05
Henning Broe, Danmark16976972010-08-05
Alf Frølich, Danmark1211021102010-08-02
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1106810682010-07-26
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet6921329962010-07-15
Gordon Hodgson, England1168816882010-07-15
Marco Hammel, Schweiz18978972010-07-12
Birger Hultengren, Danmark1107010702010-07-07
Simon Sigaard Christiansen, Danmark506730726262010-07-02
ji be, Schweiz182018922082010-06-21
Stig Toft Madsen, Danmark2309716432010-06-17
Anne Blotting, Danmark215319132010-06-17
Per Ekberg Pedersen, Danmark172840638592010-06-15
Carsten Gørges Laursen, Danmark142313334722010-05-31
Heine Oldenskov, Danmark5472415732010-05-30
Vinni Bruhn, Danmark7917529442010-05-29
Per Allan Degn, Danmark101048414262010-05-28
Jani Vastamäki, Finland61126028872010-05-28
Martijn Bot, Holland8613924425742010-05-26
Jan Bolding Kristensen, Danmark1180718072010-05-18
Albert Steen-Hansen, Danmark17530952456962010-05-04
Patrik Jonasson, Sverige1115511552010-05-02
Thomas Kuppel, Tyskland1190519052010-04-23
Hans Jørgen Riis, Danmark2235813312010-04-23
Peter Steen Henriksen, Danmark1139613962010-04-19
Torben Byfoged, Danmark2229512552010-04-13
Jan-Michael Breider, Sverige4497617452010-04-06
Niels Odder, Danmark4576719662010-03-27
Ulf Eschou Møller, Danmark295376970302010-03-26
Mogens Hansen, Danmark33962798438182010-03-19
Fabian Schneider, Schweiz514748618312010-03-19
Thorkild Lund, Danmark1131713172010-03-15
Peter Rodemann, Danmark4612726342010-03-15
Steen Højmark-Jensen, Danmark1255925592010-03-07
Hanne April Farnæs, Danmark3299912032010-03-07
Lars Mejlby, Danmark192878630402010-03-05
per mattisson, Danmark2313616832010-03-01
Christian Brinkman, Holland1100710072010-02-23
Johnny Laursen, Danmark12218132229252010-02-23
Flemming Værgman, Danmark1144414442010-02-21
Dan Allan Nielsen, Danmark2280314332010-02-18
Lene Vejen, Danmark4921945882010-02-14
Arild Breistøl, Norge141769425352010-02-11
Jan Kiel, Danmark81753945222010-02-06
Thomas W. Johansen, Danmark91920556622010-02-04
Jean Seeberg, Danmark3349012562010-01-31
Jacob Dalsten Petersen, Danmark313993017812010-01-31
Henrik Bengtsson, Danmark3392315882010-01-24
Ken Rasmussen, Danmark3614836062010-01-24
Tommy Andre Andersen, Norge131848218822010-01-18
Bjarne Skule, Danmark171299810802010-01-12
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark216649102010-01-11
VASLIN Matthieu, Frankrig10111222722512010-01-05
Carsten Lyhr Hansen, Danmark5858418432010-01-05
Timme Nyegaard, Danmark2207510792010-01-03
Lars Andersen, Danmark1138513852010-01-01
Fülöp Attila, Rumænien1161216122009-12-25
Josh J Shaw, England2234314672009-12-25
Nico de Vries, Holland1138213822009-12-20
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1103310332009-12-06
Pieter Vantieghem, Belgien253990736212009-11-26
Søren Brinch, Danmark132551862462009-11-22
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5559913622009-11-19
Arne Lilhauge, Danmark7739215212009-10-19
Brian Wielsøe, Danmark1589258922009-10-14
Jan Hjort Christensen, Danmark71549758972009-10-13
Jan Ole Kriegs, Tyskland3398513602009-10-13
Thomas Bentsen, Norge2247612962009-10-12
Kermarrec Corentin, Frankrig303319523072009-10-11
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5434311182009-10-08
Tue Romanow, Danmark1176817682009-10-06
Jan Ravnborg, Danmark91462327652009-10-06
David Lundgren, Sverige1169416942009-09-18
Bjørn Ginman, Danmark1380338032009-09-16
Mårten Müller, Sverige3547219342009-09-13
Flemming Eskildsen, Danmark1142914292009-09-07
Kurt Rasmussen, Danmark71138624912009-09-04
Poul Reib, Danmark5581616762009-08-27
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1382638262009-08-20
Kjetil Johannessen, Norge384755021082009-08-10
Jørgen Witved, Danmark8112076138202009-08-10
Thomas Hellesen, Danmark152865926912009-08-10
Björn Dellming, Sverige1309230922009-08-02
Jan van der Laan, Holland1124512452009-07-31
Mats Wallin, Sverige243178420222009-07-29
Luise Ekberg, Danmark1116511652009-07-26
Jens Maibomm Hansen, Danmark1135713572009-07-19
Karsten Munch Andersen, Danmark3372313992009-07-13
Geir O. Pedersen, Norge162499522282009-06-25
Chris Lansdell, England162264822012009-06-22
Mehmet Goren, Tyrkiet819960732642009-06-15
Reto Burri, Schweiz343882120652009-06-08
Lotte Skjærbæk, Danmark3278010172009-05-28
Stefan Frello, Danmark19869862009-05-28
Hans Eli Sivertsen, Færøerne4772523992009-05-24
nuno barros, Portugal1128412842009-05-18
Jørgen Hansen, Danmark1168216822009-05-12
Henrik Madsen, Danmark71123725402009-05-12
Susanne Overgaard Petersen, Danmark6881721922009-05-11
Michael bergman, Sverige51180842822009-05-09
Peter Jensen, Danmark4743526302009-05-07
Birger Bavnsgaard, Danmark1118311832009-04-30
Stig Eide, Norge1213621362009-04-27
Csaba Lendvai, Ungarn1143914392009-04-25
Peter Kuster, Schweiz101795427932009-04-24
finn birkholm-clausen, Danmark4882429872009-04-23
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1179717972009-04-23
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark2250213872009-04-19
Bjarne Nielsen, Danmark3392914472009-04-19
Robert Toft, Danmark3459022962009-04-15
Morten Jørgensen, Danmark91401122792009-04-14
Jacob Neumann, Danmark2230212712009-04-12
Henrik Johansson, Norge2370223662009-04-11
Poul Erik Junk, Danmark5675016642009-04-08
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3323214372009-04-06
Gal Shon, Israel1103110312009-04-06
Jens Boesen, Danmark101547719052009-04-04
Allan Hansen, Danmark3395216922009-04-03
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3289510962009-04-01
Erling Bonde, Danmark3523723102009-03-29
Ole Andersen, Danmark2251216922009-03-29
Stig Westergård, Danmark1277327732009-03-26
Finn Siewertsen, Danmark1126512652009-03-01
Andreas Saul-Rotne, Danmark1131613162009-03-01
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark217449722009-03-01
Dennis Martinek Langholz, Danmark6995027572009-02-23
per schmidt, Danmark1118511852009-02-23
Lesley van Loo, Holland111576317662009-02-23
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1154615462009-02-20
Marko Gregoric, Slovenien17217212009-02-12
Jonathan Meyrav, Israel3488819142009-02-06
Lars Villadsen, Danmark7894320802009-02-01
Freddy Johansen, Norge6931823872009-01-30
Bence Kókay, Ungarn91213418022009-01-25
Anders Bergman, Sverige3461519252009-01-18
Raffael Ayé, Schweiz91053415552009-01-16
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1119211922009-01-12
Olof Jönsson, Sverige223412534012009-01-11
Annette Hansen, Danmark31117968042009-01-07
Florin Chirila, Rumænien6927417722009-01-07
Klaas Bert Debusschere, Belgien2280716302009-01-06
Luca Sattin, Italien243347422132009-01-05
Erik Ehmsen, Danmark6948839322008-12-29
Thomas Damm Als, Danmark2280715142008-12-22
Lars Lundmark, Sverige1188418842008-12-20
Alex Wallin, Danmark3345714642008-12-15
Martin Søgaard Nielsen, Danmark275139036072008-12-08
Mogens Holme, Danmark2190610312008-11-27
Jos Van den Berg, Holland1264026402008-11-24
Kim Søvæld, Danmark1123112312008-11-18
Peter Stronach, Storbritannien1130013002008-11-17
Roland Jensen, Danmark172886725022008-11-17
Peter ter Heide, Holland1152115212008-11-10
Ole Thyge Plannthin, Danmark6728416142008-11-09
Ma Yan Bryant, Storbritannien273868023682008-11-09
Rasmus Strack, Danmark549486650162008-11-09
John Martin Mjelde, Norge6964220022008-11-05
Steen Brølling, Danmark1148514852008-11-03
Niki Forintos, Ungarn19049042008-11-02
Michael Bergman, Sverige2482427652008-10-27
Carsten Fog, Danmark1219821982008-10-25
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark142545425302008-10-22
Jan Salmonsen, Danmark2382819842008-10-19
Kield Andersson, Danmark5814122342008-10-18
Marianne Heno Mogensen, Danmark6904831702008-10-18
Carsten Gadgaard, Danmark8919895665602008-10-17
Torben Andersen, Danmark61025622242008-10-12
Kim Øllgaard, Danmark91146418992008-10-09
Palle Jensen, Danmark3370912982008-10-09
Sanne Busk, Danmark51019536682008-10-08
Henrik Holm Brask, Danmark1155815582008-10-06
Flemming Nielsen, Danmark19219212008-10-06
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3435416402008-10-06
Eva Agnethe Bramming, Danmark4565415942008-10-06
Mogens Krantz Backe, Danmark5657016522008-09-27
lou bertalan, Tyskland1142514252008-09-25
Per Smith, Danmark1175417542008-09-22
Stéphane Aubry, Schweiz7310447825342008-09-08
John Hornbek, Danmark182136313842008-09-08
Xavier ROZEC, Frankrig3549521582008-09-02
Aron Andersson, Sverige3444124532008-08-28
Ole Kristensen, Danmark81100917992008-08-24
Søren Olin, Danmark2394120022008-08-16
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2410021842008-08-10
Keld Sørensen, Danmark5705221102008-08-02
Marcel van Kammen, Holland2268614452008-07-22
Eric Schaumburg, Danmark61050321282008-07-19
Svend Ove Jensen, Danmark2336218062008-07-14
Espen Støtterud Christensen, Norge6762713752008-06-23
Petri Salo, Finland2571037142008-06-18
Flemming Dane, Danmark3360912842008-06-13
Ole Snerling, Danmark1111611162008-06-04
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3370013962008-05-29
Niels Jørgen Clausen, Danmark91394518442008-05-26
Paul Nilsson, Danmark203583025032008-05-26
Seamus Mogensen, Danmark2283515212008-05-26
Mona Grundsøe, Danmark253513920762008-05-05
Michael Bonefeld Bladt, Danmark4804733892008-04-30
Jonas Gadgaard, Danmark111545221482008-04-26
Alan Clewes, Storbritannien2412130282008-04-26
Henning Hansen, Danmark4478012532008-04-22
Theis Bacher Nielsen, Danmark5510811242008-04-22
Thomas Lundqvist, Danmark1204620462008-04-19
Ralph Martin, Tyskland263357416492008-04-18
Claus Kesby, Danmark1101010102008-04-16
kim lundqvist, Danmark142022321022008-04-09
Henrik Greve, Danmark3546730682008-04-07
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien5857631212008-03-30
Steen Cruddis, Danmark1220722072008-03-16
Claus Øgard, Danmark2246113012008-03-16
Anders Horsten, Danmark2299116572008-03-14
Patrick Beirens, Belgien2350721002008-03-10
Thomas Eske Holm, Danmark1198919892008-03-02
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8214100826632008-02-27
Frode Falkenberg, Norge203513325992008-02-25
niels bahl andersen, Danmark4508916632008-02-21
Chris Batty, England14220812127692008-02-20
Martin Majlandt, Danmark1172117212008-02-18
Lars Peter Johansson, Danmark3553223242008-01-25
Ger Meesters, Holland3679024472008-01-23
Lilly Irene Sørensen, Danmark91282418722008-01-20
Torben Evald, Danmark71241824782008-01-18
Thomas Buus Nielsen, Danmark3729025282008-01-14
Pim Wolf, Holland3502819612008-01-08
Tom Backlund, Finland1298729872008-01-06
Uffe Jensen, Danmark1145214522007-12-28
Andreas Noeske, Tyskland6822116432007-12-16
Michael West, Danmark1162016202007-12-16
Anni Oppelstrup, Danmark2298516602007-12-16
Inger Christoffersen, Danmark1144414442007-12-09
Simon Werngren, Sverige71212621342007-11-29
Tibu Paul Lucian, Rumænien4710728282007-11-24
Barrault Frantz, Frankrig5912521442007-11-24
John N. Jensen, Danmark1189818982007-11-22
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2289819452007-11-06
Niels Kaare Krabbe, Danmark2382522652007-11-04
dave farrow, Storbritannien1166916692007-10-30
christian tiller, Norge1195019502007-10-16
Carsten Egevang, Grønland5111193048272007-10-09
Jack Juliussen, Danmark3446215032007-10-07
Lonnie Jensen, Danmark1320632062007-10-05
Quentin Dupriez, Frankrig1133013302007-10-05
Michal Radziszewski, Polen1191419142007-09-20
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2312215982007-09-09
Janus Ethelberg, Danmark9414172020232007-09-05
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1299929992007-09-02
Jesper Nielsen, Danmark2302116892007-08-28
Kent Schou Larsen, Danmark1113311332007-08-28
Jan Thomsen, Danmark8914566935402007-08-21
Joakim Engel, Danmark8314576249752007-08-18
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2444724792007-08-18
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne71534832832007-08-18
Jens Andersen, Danmark61212931292007-08-17
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1205220522007-08-16
Mark Hammond, Danmark2305919702007-08-15
Jóan Petur Petersen, Færøerne19119112007-08-11
Johannes Tallroth, Sverige4568617212007-08-08
Inger Andersen, Danmark243805421132007-08-07
Hans Rytter, Danmark233752132782007-08-07
Magne Pettersen, Norge2550527852007-08-03
Lars Munk, Danmark1128412842007-08-03
Johan Emil Løje, Danmark1126912692007-07-31
Lars Omø Christiansen, Danmark1166516652007-07-15
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark5890021222007-07-14
Thomas Hasle Ravn, Danmark2478626432007-07-12
Carsten Poulsen, Danmark325383232332007-07-12
Niels Jørgen Larsen, Dominica162889736402007-07-10
Carl Erik Mabeck, Danmark12722139451892007-07-04
Erik Jensen, Danmark2344817342007-06-26
Jens Holte Frederiksen, Danmark1131413142007-06-25
Tommy Holmgren, Sverige81420321162007-06-24
Erik Edvardsson, Sverige152207620382007-06-05
Erik Breden, USA6821815982007-05-30
Linda Mølgaard, Danmark4740029452007-05-30
Mikko Oivukka, Finland223285126102007-05-20
Bente Steffensen, Danmark1111511152007-05-20
Bjarne Golles, Danmark2388123122007-05-10
Erik Agertoft, Danmark173033740692007-04-29
Claus Eriksen, Danmark3496920142007-04-29
Jan Bosch, Holland1159315932007-04-25
Kristian Borum, Danmark2352719302007-04-22
Søren Langkilde Madsen, Danmark61058120812007-04-21
Birgit Nielsen, Danmark2387219532007-04-15
Ivan Skov Pedersen, Danmark1119511952007-04-10
Poul Emil Kristensen, Danmark1272127212007-04-08
Dennis Andersen, Danmark3405814212007-04-04
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2332317482007-03-04
Ole Stobbe, Danmark2377522242007-02-28
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8816152953282007-02-25
Torben Ethelberg, Danmark192651421052007-02-25
Preben Berg, Danmark193629036352007-02-17
Kaj Krutfelt, Sverige3422515872007-02-05
Arthur R. Jensen, Danmark133413459922007-01-30
Patrick Höhener, Frankrig1173017302007-01-18
Via Rasmus Strack, Danmark2481827332007-01-13
Kjetil Schjølberg, Norge1146614662007-01-09
Peter Christiansen, Danmark427389251162006-12-31
Johannes Erritzøe, Danmark2369718562006-12-28
Jan S. Kristensen, Danmark71315527262006-12-24
Jens Lind, Danmark4484212682006-12-11
Nelly Hansen, Danmark335343728672006-12-06
Wim van der Schot, Holland1192819282006-12-04
Ruud van Beusekom, Holland1124112412006-11-26
Klaas Felix Jachmann, Tyskland295451240682006-11-26
Leif Bisschop-Larsen, Danmark223452123512006-11-08
Tom Backlund, Finland51181333072006-11-07
Anders Tøttrup, Danmark315292132802006-11-05
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2440824202006-10-09
Gunner Munk, Danmark1210521052006-10-08
Bart-Jan Prak, Holland6833615632006-10-05
Ludovic Scalabre, Frankrig112072432232006-10-02
Steffen Holst, Danmark4648120852006-09-30
Peter Bo, Danmark3773437272006-09-25
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne4992330142006-09-23
Jørgen Staarup Christensen, Danmark315785427542006-09-22
Ernst Hjøllund, Danmark3564027322006-09-21
Herman Bouman, Holland1146714672006-08-30
Kim Petersen, Danmark101432417802006-08-24
Erik Enevoldsen, Danmark51270035592006-08-20
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1162116212006-08-20
Christian Wegst, Tyskland1241424142006-08-10
Pierre-André Crochet, Frankrig101434418822006-08-09
Karsten Stæhr, Danmark101524619442006-08-09
Tom Goossens, Belgien91455728102006-08-09
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61269126162006-08-09
Leif Jonasson, Sverige2444326852006-08-07
Lars Birk, Danmark1124012402006-08-07
Kim Iburg, Danmark1136213622006-08-07
Steen Brølling, Danmark51016127512006-07-31
Pawel Malczyk, Polen5869726002006-07-26
Christian Svane, Danmark3524720332006-07-25
Lars Pedersen, Danmark1144414442006-07-21
Jørgen Scheel, Danmark162960130132006-07-21
Henrik H. Søndergaard, Danmark71332723182006-07-10
Claus Kesby, Danmark1164116412006-07-10
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3478518412006-07-10
Mario Rodero Hernández, Spanien131828419002006-07-10
Benjamin Steffen, Tyskland7935217922006-07-08
Tom Sørensen, Danmark3454419672006-07-08
Lars Larsson, Sverige3448616542006-07-08
Samuel Peregrina, Spanien254245019902006-07-08
Palle Nygaard, Danmark112701542802006-06-07
Carsten Olsen, Danmark1291229122006-06-07
Andreas Meyer Winnem, Norge182209516922006-06-07
Knud-Erik Andersen, Danmark1156715672006-06-07
Arnold Houmann, Danmark224071039392006-06-07
Markus Tallroth, Sverige1193319332006-06-07
Knud-Erik Strange, Danmark81643227482006-06-07
Morten Jensen, Danmark6838419522006-06-07
Claudia Thiel, Tyskland2288115402006-06-07
Detlef Gruber, Danmark1145114512006-06-07
Wedigo Ferchland, Danmark5596213142006-05-18
Ole Hetland, Danmark111755322352006-05-18
Gert Rasmussen, Danmark81317424072006-05-14
Claus Dalskov, Danmark1164616462006-05-12
Jørn Lennart Larsen, Danmark3407116032006-05-10
Jens Jacob Iversen, Danmark3591620972006-05-10
Peter Halkier, Danmark61107728852006-05-10
Bent Jensen, Danmark3663822772006-05-10
Friedrich Thomas, Danmark1180218022006-05-10
Per Ekberg Pedersen, Danmark122402725042006-05-10
Ole Friis, Danmark2398823182006-05-08
Margit Hove, Danmark1155015502006-05-02
Hans Eli Sivertsen, Færøerne111790929602006-04-23
Mikael Funch, Danmark81555325662006-04-19
Ruth Ahlburg, Danmark233944422402006-04-10
Søren Parup, Danmark18408402006-04-01
Kent Schou Larsen, Danmark2281114832006-03-30
Niels Fabæk, Danmark71080817182006-03-19
Tom Jensen, Danmark1173317332006-03-19
Rune Larsen, Danmark2294616712006-03-19
Søren Koch, Danmark3507917522006-03-16
Tim Vaughan, Storbritannien81396819482006-03-16
Esben Eriksen, Danmark71462430892006-03-16
Karin Gustausen, Danmark3605831342006-03-11
Gunnar Larsen, Danmark193059322222006-03-11
Tobias Epple, Tyskland81229221542006-03-11
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1253325332006-03-05
Birger Pedersen, Danmark4651618762006-03-05
Svend Danbæk, Danmark1229022902006-03-05
Henning Hansen, Danmark4562316772006-03-01
Johan Stenlund, Sverige3604923202006-03-01
Ole Richter, Danmark1299829982006-03-01
Jan Bolding Kristensen, Danmark3774829272006-02-25
Nis M. Nissen, Danmark1214321432006-02-25
Cédric Rousseau, Frankrig101491318442006-02-20
Kjetil Johannessen, Norge295026724572006-02-19
Mark Trott, England1156315632006-02-12
Niels Bomholt, Danmark6952224482006-02-11
Arne Bertelsen, Danmark1156815682006-02-11
Tune Jensen, Danmark1186518652006-02-04
Frank Svensson, Danmark3739632912006-02-02
Terry Townshend, England2364419552006-02-01
Eline Eggers, Danmark3470316262006-02-01
Marnix Jonker, Holland183051325062006-02-01
Annelise Juul Stampe, Danmark41262852932006-01-30
Hans Erik Mom, Holland1134413442006-01-28
Jens B. Bruun, Sverige61876450872006-01-26
Uffe Pedersen, Danmark598808023952006-01-22
Björn Gísli Arnarson, Island132783642052006-01-19
Tommy Hjorth, Danmark2333617392006-01-18
Tommy Frandsen, Danmark8215551137362006-01-15
Kim Lunding, Danmark172746838922006-01-14
Killian Mullarney, Irland2401820482006-01-10
Luc Verroken, Belgien4804223322006-01-05
Peter Thomsen, Danmark71267926052006-01-05
Justin Jansen, Holland1150115012005-12-24
David Erling Drangsland, Norge1244924492005-12-24
Ole Riis Jensen, Danmark3468320542005-12-20
Oleg Formanyuk, Ukraine4680627612005-12-15
Bent Møller Sørensen, Danmark2583235982005-12-13
Thomas Kjær Christensen, Danmark2624834512005-12-06
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1337033702005-12-04
Klaus B. Fries, Danmark3617227002005-12-03
Michael Køie Poulsen, Danmark1287028702005-11-24
Erik Lindgren, Sverige1306930692005-11-19
Steffen Ortmann, Danmark3629627952005-11-16
Jostein Myromslien, Norge1162316232005-11-15
Ola Nordsteien, Norge1190419042005-11-15
Lennaert Steen, Holland3512018732005-11-08
Henrik Elver, Danmark91223917512005-11-07
Aleix Comas, Spanien2426426172005-11-07
Peter Bundgaard, Danmark112270027942005-10-31
Mark Trustrup, Danmark1151715172005-10-31
Thomas Larsen, Danmark1123612362005-10-29
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2433525112005-10-27
Bjarne Nielsen, Danmark6884919292005-10-12
Stig Vang Petersen, Danmark233315530222005-10-11
Jesper Sonne, Danmark304336121912005-09-27
Siv Behrendt-Møller, Danmark2434924392005-09-23
Daniel Patterson, Sverige5803426962005-09-23
Hans Henrik Larsen, Danmark3453718852005-09-14
Henrik Pedersen, Danmark81105815582005-09-14
Terje Axelsen, Norge101401317632005-09-08
Ivan Abramowitz, Danmark1203120312005-09-07
Mats Wallin, Sverige71062516902005-09-06
Hans Henrik Iversen, Danmark4510015622005-09-06
Anders Jihmanner, Sverige1143014302005-09-05
Samuel Paz Parracho, Spanien81181718732005-09-02
Christian Tiller, Norge71776435372005-08-30
Peter Bjerre, Danmark6987921422005-08-29
Lars Elvstrøm, Danmark2308317192005-08-29
Ruud Altenburg, Holland2268814702005-08-29
Karl-Eric Gustafsson, Sverige182979722342005-08-26
Lars Lindgren, Danmark1163916392005-08-16
Anders Frederiksen, Danmark1125812582005-08-07
Hampus Lejon, Sverige1180418042005-08-05
Kasper Thorup, Danmark1149414942005-08-02
Andreas Malte Nielsen, Danmark1178017802005-07-04
Morten Stampe Larsen, Danmark5622218412005-06-29
Emil Todorov, Bulgarien5693516222005-06-26
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien18178172005-06-26
Ulla Vibe Funch, Danmark1189718972005-06-26
Theodosis Mamais, Grækenland294229820642005-06-22
Erik Kramshøj, Danmark132874741502005-06-16
Rie Voetmann, Danmark72266250202005-06-13
Gaukur Hjartarson, Island111942124632005-06-13
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark61626745842005-06-12
Andres Wolff Fries, Danmark1168316832005-06-01
Julien Piette, Frankrig162488921662005-05-18
Westy Esbensen, Danmark1152015202005-05-04
Peter Iversen, Danmark1167616762005-05-01
Bjørn Kjellemyr, Norge3533022782005-05-01
Martin Jessen, Danmark4829923472005-04-26
Arild Hansen, Norge2285914982005-04-26
Jim Thagaard Hansen, Danmark182799721242005-04-20
Stuart A Reeves, Danmark122030720862005-04-20
Yeray Seminario, Spanien3627933052005-04-11
Miguel Avelino Suárez, Spanien3527320542005-04-11
José García Monzón, Spanien4665724122005-04-11
Hans Drostgaard, Danmark1166816682005-04-07
Leif Samuelsen, Danmark1153215322005-04-06
Jimmy Skat Hansen, Danmark172992547592005-04-04
Shaun Robson, England131978118192005-04-04
Terje Kolaas, Norge51092535042005-04-01
Sune Pedersen, Danmark1184218422005-03-30
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2376520052005-03-26
Tony Disley, Storbritannien2314216012005-03-25
Jørn Vinther Sørensen, Danmark4778422322005-03-18
Edvin Hansson, Sverige192849924522005-03-16
Thor Edgar Kristiansen, Norge4950627462005-03-14
Kim Fischer, Danmark224076330462005-03-07
Benoit Paepegaey, Frankrig131978417462005-03-07
Sander Bot, Holland5754916332005-02-24
Ingrid Grunwald, Tyskland61237141162005-02-21
Søren Ryge Petersen, Danmark1160116012005-02-06
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1184718472005-02-03
Dan Rasmussen, Danmark4894630162005-01-31
Thomas Stigfeldt, Danmark3806235892005-01-20
Alwin Schönenberger, Østrig2442425132005-01-13
Stefan Magnusson, Sverige3416617702005-01-03
Lars Lyngsø, Danmark2310716842004-12-26
Erik Van Bogaert, Belgien1159615962004-12-18
Mikael Nord, Sverige387897654612004-12-15
Torben Lund, Danmark5867438602004-12-15
Stefan Hage, Sverige91673426412004-12-15
Erik Schaumburg, Danmark1165516552004-11-29
Frits Rost, Danmark2493926332004-11-27
Maris Jaunzemis, Letland71222621752004-11-26
Ole Vognstoft, Danmark1135013502004-11-25
Poul Erik Larsen, Danmark1201920192004-11-25
Lars Vilhelm Hansen, Danmark182730824072004-11-24
Thomas Kiørboe, Danmark1135913592004-11-23
Inger Skov, Danmark2468928552004-11-22
Ivan Jensen, Danmark1154715472004-11-21
Geert Brovad, Danmark102539437042004-11-14
Carsten Madsen, Danmark1377437742004-11-14
Erik Rosendaal, Holland1151515152004-11-11
Poul Reib, Danmark1208620862004-11-09
Dennis Noel, Danmark1562156212004-11-08
Bjarne Streyffert, Danmark2365919682004-11-08
Raymond Galea, Malta1159115912004-11-08
Steen Roed Hansen, Danmark101567421062004-11-08
Henrik Callesen, Danmark1165116512004-11-05
Gedser Fuglestation, Danmark1158115812004-11-05
Reint Jakob Schut, Holland4654718442004-10-31
Martin Holm, Danmark3857533192004-10-26
Lasse Braae, Danmark1283028302004-10-17
Philippe J. Dubois, Frankrig2471627862004-10-06
Dominique Verbelen, Belgien1232923292004-09-30
Virginia Escandell, Danmark1195019502004-09-07
Torsten Hansen, Danmark1139313932004-09-01
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2757440982004-08-16
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1224222422004-08-13
Jens Biltoft, Danmark1157815782004-08-01
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3651725202004-07-31
Einar Flensted-Jensen, Danmark1329932992004-07-25
Szabolcs Kókay, Ungarn1208920892004-07-22
Mogens Ribo Petersen, Danmark1187118712004-07-07
Ulrik Henneberg, Danmark2292016072004-07-07
Karen Lang, Danmark2445125112004-07-06
Arne Borg Rasmussen, Danmark4811922112004-07-05
Martin Poulsen, Danmark1156115612004-07-04
Klaus Nellevang, Danmark2315916682004-06-25
John Steffensen, Danmark1206820682004-06-13
Lene Pedersen, Danmark1217221722004-06-01
Jelger Herder, Holland81358022852004-05-31
Tom Schlegel, Danmark2330920982004-05-17
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31048750932004-05-16
Henrik Carlsen, Danmark3605129422004-04-30
Ulla Henriksen, Danmark1102910292004-04-30
Tim Andersen, Danmark31042343552004-04-20
Hans Krabsen, Danmark1602560252004-04-03
Dennis Brandsborg, Danmark2359119812004-03-13
Robbin D. Knapp, Østrig1205820582004-03-11
Esben Østergaard, Danmark2447024472004-03-10
Henrik Stenholt, Danmark3613425802004-03-03
Lis Ravn, Danmark2435726132004-03-01
Leif Novrup, Danmark2451524632004-01-06
Gunnar Gundersen, Norge1299529952004-01-06
Carsten Hermann, Danmark1260326032003-11-28
Lasse Olsson, Sverige2352919982003-11-26
Michael Tiefenbach, Østrig1305630562003-11-26
Don Baccus, USA1208620862003-11-13
Tor A Olsen, Norge1224822482003-11-09
Jan Dresler, Danmark2399321192003-10-21
Svend Dybkjær, Danmark3898938372003-10-20
Vegard Bunes, Norge51045523362003-10-11
Jacob Alsted, Danmark1267926792003-09-15
Andreas Hagerman, Danmark204061728852003-08-28
Anna Bay Rask, Danmark1227322732003-07-25
Wilfried Hausmann, Tyskland2501329972003-07-19
Flemming Pedersen, Danmark1147714772003-06-28
Morten DD Hansen, Danmark1365936592003-05-30
Jørn Opsal, Norge1268726872003-05-30
Jacob Lund-Hansen, Danmark3597923942003-05-17
Thomas Jensen, Danmark1389338932003-05-17
Per Forsberg, Sverige1245824582003-05-17
Ronny Nilsen, Norge1339733972003-05-06
Pierre Unge, Sverige4906531442003-05-01
Ottenby fågelstation, Sverige2464325552003-04-18
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2410421262003-03-25
Rannvá Hansen, Færøerne1219421942003-03-25
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge91836222972003-03-09
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3462517972003-02-25
Håkan Sterner, Sverige2417624192003-02-14
Sakari Kauppinen, Danmark1489348932003-02-11
Claus Horneman, Danmark1368136812003-02-06
Maurizio Sighele, Italien1369636962003-01-29
Benny Jacobsen, Danmark2472525002003-01-21
Leo JR Boon, Holland31157764022003-01-13
Martin Eggen, Norge2333617432002-11-14
Søren Hjorth Andersen, Danmark71420228512002-10-29
Holger Sandfeldt, Danmark1188818882002-10-24
Peter Andreas Koch, Danmark3623523772002-10-12
Martin Scott, Storbritannien81032015022002-10-10
Nick Lowton, Storbritannien2284615202002-10-08
John Judge, Storbritannien2349217892002-10-08
Fredrik Kræmer, Norge102139340212002-10-02
Tim Brown, Storbritannien2370121332002-09-28
Graham Etherington, Storbritannien3456715442002-09-27
Deryk Shaw, Storbritannien1205120512002-09-12
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3618421582002-09-03
Thomas Hilkjær, Danmark2331717392002-09-03
Mike Richardson, Storbritannien2429825102002-08-05
Jim Willson, Storbritannien2345317752002-06-29
via Carsten Høeg, Danmark1240324032002-05-29
Andreas Gullberg, Norge1256825682002-05-13
Ricard Gutiérrez, Spanien81260318062002-04-28
Kelvin Jones, Storbritannien1288328832002-02-10
Bruce Mactavish, Canada1217321732002-01-30
Morten Jørgensen, Danmark3631927732002-01-21
Anita Pedersen, Danmark31286346702001-11-16
via Sune Jepsen, Danmark2606036622001-11-09
Alexander J. Lee, Danmark2406121562001-11-09
Kim Biledgaard, Danmark1288228822001-10-01

Der er i alt 1293 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.871 sek.
til toppen