Startside Nye topmodeller fra ZEISS i Naturbutikken I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
 Artslister 


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Thomas Varto Nielsen, Danmark61645720433782015-04-18
Thomas Garm Pedersen, Danmark3399586162015-04-18
Mikkel Holck, Danmark23226450436182015-04-18
Karin Gustausen, Danmark7747846482015-04-18
Simon Berg Pedersen, Danmark52973032054292015-04-17
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark2117995811132015-04-17
Klaus Malling Olsen, Danmark31064200842110322015-04-17
Jan Haaning Nielsen, Danmark695939122012015-04-17
Peter Rodemann, Danmark5638826612015-04-17
Axel Mortensen, Danmark63084934557612015-04-17
Ivan Sjögren, Sverige45207399632015-04-17
Erik Biering, Danmark39043990647522015-04-17
Lars Bernitt Birk, Danmark17010915923512015-04-16
Hans Henrik Larsen, Danmark1794143159340242015-04-16
Morten Scheller Jensen, Danmark1292125361757652015-04-16
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark1489471222222015-04-16
Steen E. Jensen, Danmark80993915133232015-04-16
Per Schans Christensen, Danmark29832292239782015-04-16
J Ole Andersen, Danmark381533310622015-04-15
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark22513252019852015-04-14
Carl Bohn, Danmark1375567514602015-04-14
Eva Foss Henriksen, Danmark53650447243002015-04-13
Kim Duus, Danmark10110653122042015-04-13
Lars Andersen, Danmark815710615452015-04-13
Vincent Legrand, Belgien11714691248162015-04-12
Aleks Lund, Danmark18368362015-04-11
Rune Sø Neergaard, Danmark712764052142752015-04-08
Jens Thalund, Danmark2071116189118082015-04-07
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige12412646824192015-04-05
Allan Kjær Villesen, Danmark32223123263712015-04-05
Frank Abrahamson, Danmark303469230292015-04-04
Lars Maltha Rasmussen, Danmark536395081162015-04-04
Peter Bonne Eriksen, Danmark23317990121892015-04-02
Paul Patrick Cullen, Danmark80351673626002015-04-02
Henrik Pedersen, Danmark13211941149092015-03-31
Aurélien Audevard, Frankrig50768521231972015-03-29
John Larsen, Danmark50745627451422015-03-28
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark453032414962015-03-26
Torben Sebro, Danmark526302826502015-03-26
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark412997818102015-03-26
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark1433414322015-03-26
Klaus Dichmann, Danmark23424190344562015-03-24
Henrik Friis, Danmark1127486918752015-03-23
Elmer Pedersen, Danmark331345812512015-03-23
Birger Lønning, Danmark9214276246652015-03-23
Hans Henrik Bay, Danmark15614114372015-03-19
Niels Birkedal Thomsen, Danmark302300514022015-03-13
Morten Müller, Danmark12740112742015-03-13
Jens Søgaard Hansen, Danmark649103117982692015-03-11
András Fodor, Ungarn566937241312015-03-10
Finn Nørregaard, Danmark1025546682015-03-09
Claus Halkjær, Danmark66381380647002015-03-09
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark46862718538022015-03-09
Dennis Olsen, Danmark958473221812015-03-07
Helle Dyrting, Danmark1954907552015-03-07
Per Holmberg, Danmark19123221631602015-03-06
Christian Andersen Jensen, Danmark44258529340112015-03-01
Lars Paaby, Danmark232108618262015-02-20
Julien Mazenauer, Schweiz415337892015-02-18
Erling Krabbe, Danmark756313341742015-02-17
Joachim Bertrands, Belgien1117611762015-02-16
Bjørn Frikke, Danmark805255620842015-02-15
David Andersson, Sverige1289694717942015-02-14
Eigil Larsen, Danmark948145221822015-02-12
Erik Mølgaard, Sverige21816998930752015-02-10
Dominik Becker, Tyskland532319272015-01-26
jules phillips, Danmark15215212015-01-25
Erik Bogh Nielsen, USA917320621542015-01-23
Helge Sørensen, Danmark1341155097364182015-01-23
Hendrik Weindorf, Tyskland699575528092015-01-21
Arie Ouwerkerk, Holland9118590454992015-01-21
Daniel Pettersson, Sverige32236476327542015-01-13
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn202370115902015-01-09
Nis Lundmark Jensen, Danmark20627299237272015-01-09
Massimiliano Dettori, Holland876665117712015-01-07
Andreas Bennetsen Boe, Danmark302756944402015-01-05
Johnny Madsen, Danmark27743968073092015-01-02
finn henriksen, Danmark27364492014-12-22
Knud Pedersen, Danmark57094590261232014-12-22
Martin Gottschling, Tyskland527069365012014-12-21
David Monticelli, Belgien9311301925082014-12-20
Brahim Birds, Marokko315888262014-12-19
Carsten Siems, Danmark38639202032012014-12-16
Mikael Nord, Sverige547487426882014-12-14
Niels Behrendt, Danmark566656225392014-12-04
Steffen Fahl, Danmark1479379722014-12-03
Christer Brostam, Sverige565605620172014-12-03
Stefan Pfützke, Tyskland678131827112014-12-01
Sune Riis Sørensen, Danmark15425624740452014-12-01
Felix Timmermann, Tyskland319226602014-12-01
Marcel Klootwijk, Holland3355115192014-11-28
Ib Jensen, Danmark24433170162192014-11-22
Jan Skrubbeltrang, Danmark755957672892014-11-20
Erik Groth-Andersen, Danmark333282526462014-11-20
Zbigniew Kajzer, Polen595296523912014-11-18
Franziska Guepner, Tyskland3380313642014-11-18
Jens Röw, Tyskland1231423142014-11-17
Rainer Christian Ertel, Tyskland2090389002014-11-13
Mads Herbøl, Danmark2434937732014-11-13
Ole Skrubbeltrang, Danmark6375011322014-11-13
Chris Baines, Storbritannien131019113602014-11-10
Julien Piette, Frankrig5601116572014-11-03
Hans Staunstrup, Danmark8210839125462014-11-03
Richard Bonser, England19624345533782014-10-28
Jan Andruszkow, Danmark316057552014-10-22
Per Boye Svensson, Danmark402748718532014-10-21
Finn Laugo Sørensen, Danmark23223283031092014-10-16
erik van bogaert, Belgien18338332014-10-16
Bengt Bengtsson, Sverige141522032312014-10-14
Jonna Lindegård, Danmark631448302014-10-12
John Frikke, Danmark271247310592014-10-11
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark6735332452014-10-09
Carl Søndergaard, Danmark6723321112014-10-03
Henrik Laust Bøhmer, Danmark549598952832014-09-29
Ole Bo Olsen, Danmark18967812242014-09-24
Lars Adler Krogh, Danmark9818626145392014-09-17
Ulla Paulsen, Danmark181554320422014-09-12
Tommy Bjørk, Danmark421017852014-09-10
Henrik Brandt, Danmark9614055556722014-09-09
Morten Dehn, Danmark6435714452014-09-02
Christian Terp, Danmark4294712022014-08-29
Søren Kristensen, Danmark876578132362014-08-25
Tommy Holmgren, Sverige11612154366802014-08-25
Lars Frede Petersen, Danmark212006802014-08-25
Bent Thøgersen, Danmark17614644424262014-08-21
kai nissen, Danmark10853414532014-08-18
Steen Egholm Engelbøl, Danmark1044806532014-08-16
Morten Rasmussen, Danmark493981821202014-08-13
Kjeld Lund, Danmark121045328202014-08-13
Thomas Elbek, Danmark641708942014-08-11
Henry Lehto, Finland767150417422014-08-09
Torben Lyng, Danmark171006612702014-08-09
Anne Navntoft, Danmark29029220726802014-08-05
Rud Lynge, Danmark18868862014-08-04
Martin Strømkjær, Danmark18388382014-08-04
Johnny Salomonsson, Danmark27438600034752014-08-01
Marcin Solowiej, Polen292105516142014-07-31
Luca Boscain, Italien1681248552014-07-31
Johannes Rydström, Sverige21819717426632014-07-29
Ole Hetland, Danmark455525942832014-07-29
Kim Mogensen, Danmark324018772014-07-28
Søren Kristoffersen, Danmark1248143771781572014-07-19
Tommy Kaae, Danmark354637038062014-07-17
Tomas Lundquist, Sverige20725284631382014-07-10
Graeme Joynt, England318649852014-06-27
Arnold Georg Houmann, Danmark272634727242014-06-26
Morten Winness, Norge1139610820512014-06-24
Otto Samwald, Østrig13610976623912014-06-23
Arne Giørtz-Behrens, Danmark241666010322014-06-23
henrik asbjørn pedersen, Danmark5822668172014-06-18
Silas K.K. Olofson, Færøerne1483165314445082014-06-16
Lars Rostgaard, Danmark22222770141262014-06-13
Jørgen Munck, Danmark324970049672014-06-11
Henrik Hougaard Larsen, Danmark8817017722014-06-10
Thomas Kehlet, Danmark667855124632014-06-06
Claus Vind-Andreasen, Danmark202032222062014-06-05
Rami Mizrachi, Israel12938910442014-06-03
Jens Paulsen, Danmark171356014072014-05-30
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2253340153512014-05-27
Jens Jørgen Andersen, Danmark17727851863542014-05-22
Lars Grøn, Danmark141269216502014-05-21
Morten Bentzon Hansen, Danmark6712598740052014-05-13
Søren Vinding, Danmark133536779942014-05-13
Niels Peter Møller Jensen, Danmark622737811982014-05-10
Keld Jakobsen, Danmark753884517652014-05-09
Kasper Anias Møller, Danmark12902902014-05-09
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark897704121022014-05-07
Bo Lassen Christiansen, Danmark15125122014-05-05
Peter Brostrøm, Danmark553624422372014-05-02
Bo Valeur, Danmark841407742014-05-02
Gisela Nagel, Tyskland393450015602014-04-29
Johannes Ferdinand, Tyskland13944018432014-04-28
Per Schiermacker-Hansen, Danmark9612684336502014-04-28
Benjamin Steffen, Tyskland191135112962014-04-24
Tom Conzemius, Luxembourg311345642014-04-23
Fredrik Ström, Sverige526396372014-04-18
Torben Sylvest Jensen, Danmark531349122014-04-11
Szilard J. Daroczi, Rumænien485834321032014-04-10
Tommy Karlström, Sverige211467252014-04-10
Jan Helbo, Danmark865172723212014-04-06
Bjarne Hemmingsen, Danmark15998311872014-04-03
Lauge Fastrup, Danmark201973221292014-04-03
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark213076542014-04-03
Conny Jensen, Danmark9629814912014-03-31
Ole Zoltan Göller, Danmark47857984769022014-03-28
Magnus Corell, Sverige1107810782014-03-25
Keith Fox, Danmark424377722532014-03-22
Ronny Malm, Sverige405458822182014-03-16
Karsten Busk Laursen, Danmark14634632014-03-04
Mark Walker, Danmark1015868117612014-03-02
Johan Christian Homann, Danmark420587022014-02-27
Freddy Rosning, Danmark282797528782014-02-20
Charlotte Christel Jønsson, Danmark315946692014-02-14
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3272516742014-02-12
Palle Sørensen, Danmark9610573031082014-02-09
Jean-Pierre Jordan, Frankrig412569214902014-02-08
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark7638617602014-02-02
Poul-Henrik Bergmann, Danmark16966962014-02-02
Arne Kiis, Danmark37236123736162014-01-27
Stephan Skaarup Lund, Danmark15019536747362014-01-27
Rasmus Due Nielsen, Danmark121428119502014-01-27
Janni Christoffersen, Danmark743329482014-01-21
Allan Haagensen, Danmark101216632672014-01-17
Arne Torkler, Danmark1188718872014-01-09
Christian Michael Mortensen, Danmark1150627082014-01-08
Steen Winkel, Danmark1459057492014-01-07
Leif Høgh Olsen, Danmark72365310939132014-01-06
Åge Mathias Matthiesen, Danmark91338024722014-01-04
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark10602014362014-01-03
Jonas Holmqvist, Sverige131163015362014-01-03
Gert Rasmussen, Danmark553604314642014-01-02
Peter Nielsen, Danmark336593240105862013-12-31
Anders Bojesen, Danmark121294924032013-12-31
finn folkvardsen, Danmark91099617662013-12-31
Ole Krogh, Danmark1222250597792432013-12-31
Lars Jensen, Danmark21532373941442013-12-30
Poul Holm Pedersen, Danmark302785021142013-12-30
Jeppe Bundgaard, Danmark91410637562013-12-29
Rene Rantzau, Danmark233001148942013-12-29
Thorkil Brandt, Danmark141376813712013-12-29
Eigil Ødegaard, Danmark48879091245032013-12-29
Arne Volf, Danmark12216749643262013-12-27
Kim Fich Larsen, Danmark14894892013-12-27
Gerner Majlandt, Danmark16030855761882013-12-26
Henrik Kisbye, Danmark49942848356832013-12-24
Kenneth Bach Christensen, Danmark583792834232013-12-23
John Kyed, Danmark13923466286632013-12-22
Johan Stenlund, Sverige5348410432013-12-20
Brian Rasmussen, Danmark6408511562013-12-20
Espen Lie Dahl, Norge455848924022013-12-17
Dubois Laurent Yves, Frankrig2171910122013-12-17
Per Poulsen, Danmark43270732473422013-12-17
René Larsen, Danmark758771331112013-12-15
Lars Rudfeld, Danmark423168818962013-12-13
Janis von Heyking, Sverige52191259852013-12-12
Rolf Danielsen, Danmark1196519652013-12-12
Karina Jensen, Danmark1126512652013-12-10
Anders Roel, Danmark111033918812013-12-10
Andreas Bruun Kristensen, Danmark5310003944582013-12-10
Jens Kildemoes, Danmark312925902013-12-06
Anders Hammergart, Danmark8114175932022013-12-05
Anton Herrig Liebermann, Danmark81144636902013-11-29
Thomas Jensen, Danmark8922515942013-11-29
Petri Kuhno, Finland326019092013-11-21
Julia Zeitzer, Danmark18878872013-11-12
Micha A Neumann, Danmark15485482013-11-12
Asbjørn Jensen, Danmark9511002025802013-11-11
Christian Leth, Danmark5311673038392013-11-10
mats svensson, Sverige434819552013-11-09
Anders Sydney Jensen, Danmark211396712013-11-09
Jakob Dall, Danmark8414832340752013-11-09
Stefan Tapio Ettestam, Sverige392547413522013-11-07
Stig Linander, Danmark11112867955912013-11-07
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2285614492013-11-06
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3594627682013-11-04
Emil Fich Larsen, Danmark7600412362013-11-04
Jens Kirkeby, Danmark273819527332013-11-03
Torben Olsen, Danmark2844656592013-11-02
John Pedersen, Danmark10313874243382013-11-02
John Jensen, Danmark342194110802013-11-01
Niels Poul Dreyer, Danmark40739547929442013-10-29
Per Vindis, Danmark455130329512013-10-23
Jakob Engelhard, Danmark192167528592013-10-23
Jon Lehmberg, Danmark12013386534492013-10-22
John G. Dinesen, Danmark374121519252013-10-22
Mads Elley, Danmark172372323612013-10-21
Frank Desting, Danmark456159328752013-10-20
Anders Østerby, Danmark314769058472013-10-20
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91326824442013-10-20
Lars Falck, Danmark635518319222013-10-18
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien52170610739162013-10-16
Jørgen Kabel, Danmark13528950059612013-10-15
Jens Wiberg, Danmark10664512532013-10-14
Bo Tureby, Danmark57884048155332013-10-12
Patric Lorgé, Luxembourg132291030392013-10-10
Hampus Lejon, Sverige121637922802013-10-07
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10113311425842013-10-07
Hamid Yadane, Marokko523796822013-10-07
Lise Nielsen, Danmark1262126212013-10-06
Alen Ploj, Slovenien6523711832013-10-04
Rodmund á Kelduni, Færøerne27633212050042013-10-03
Mogens Neergaard, Danmark211726182013-10-03
Ingar Støyle Bringsvor, Norge322469412712013-10-01
Tim Hesselballe Hansen, Danmark397532345532013-09-30
Ole Kristjansen, Danmark3374515442013-09-29
Josh Rhys Jones, England324948729952013-09-27
David Boertmann, Danmark467485833452013-09-27
Matthieu Canévet, Frankrig171734919432013-09-24
Wolfgang Jakob, Tyskland3387315532013-09-24
Anni Nielsen, Danmark6211152139072013-09-24
Greg McIvor, Sverige172543617982013-09-20
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark295086826732013-09-19
Klaus K. Nielsen, Danmark2445437562013-09-18
kurt jensen, Danmark17287282013-09-17
Jesper Michael møller, Danmark2213915302013-09-17
Marcin Faber, Polen312646122013-09-17
Vicky Knudsen, Danmark1177517752013-09-17
Finn Nielsen, Danmark15435432013-09-15
Christian Eilers, Danmark484286517682013-09-11
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3284912172013-09-05
Dave Barnes, Danmark5398618202013-09-05
Villy Pedersen, Danmark151400812542013-09-02
Jure Novak, Slovenien17027022013-09-02
Jan Jörgensen, Sverige8692711772013-08-29
Robert Paepke, Sverige727941137162013-08-29
Richard Burzynski, Danmark423273916332013-08-29
Charlotte Thomsen, Danmark3606931242013-08-28
Carsten Lundberg, Danmark3244611532013-08-28
Jens Eriksen, Danmark7214466850712013-08-26
Peter Bundgaard, Danmark6911940272013-08-26
Henning Krog Søndergaard, Danmark19729722013-08-22
Peter Halkier, Danmark212515618722013-08-22
Steve Klasan, Tyskland323339421772013-08-22
Tonny Papillon, Danmark171782621402013-08-22
Allan Gudio Nielsen, Danmark111546626022013-08-15
Tore Vang, Norge418158873652013-08-11
Birthe Kirk Gawinski, Danmark320438812013-08-09
Stefan Stürup, Danmark4349215112013-08-08
Thomas Kuppel, Tyskland6568913112013-08-08
Lars Andersen, Danmark413672118492013-08-07
Oz Horine, Israel425908025552013-08-03
Oluf Lou, Danmark41298646912013-08-02
Vagn Freundlich, Danmark9511460426482013-07-27
Per Kjær, Danmark17032327170822013-07-21
Eric Didner, Frankrig18412939417402013-07-13
sissel fossat, Danmark17847842013-07-11
Jonas Landolt, Schweiz1272527252013-07-10
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark16226222013-07-06
Pasi Parkkinen, Finland16620765627682013-07-03
John Jørgensen, Danmark638208412013-06-30
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark456556653452013-06-30
Rolf Nagel, Tyskland202081716742013-06-24
Leif Bolding, Danmark9896314902013-06-22
Daniel König, Tyskland730855922013-06-22
Henning Rose Sørensen, Danmark11616070622932013-06-19
Karsten Mose, Danmark216448922013-06-18
Jan Durinck, Danmark223870033332013-06-17
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1291829182013-06-14
Ole Amstrup, Danmark25233335541562013-06-11
Szabolcs Kókay, Ungarn6946625292013-06-09
Troels Eske Ortvad, Danmark445849870102013-06-04
Christian Ljunggren, Sverige111088115082013-05-27
Brahim Mezane, Marokko7538511022013-05-26
Michael Frank Nielsen, Danmark23412790516562013-05-24
Jacob Breson Neumann, Danmark191305211342013-05-23
Johanna Hartmann, Danmark1161216122013-05-23
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5433613672013-05-22
David B. Collinge, Danmark111624228952013-05-21
Ken Sievertsen, Danmark1747274722013-05-21
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark232684526942013-05-19
Rune Bisp Christensen, Danmark15821101534132013-05-15
Troels M. Krogh, Danmark18248242013-05-15
Anders Wiig Nielsen, Danmark253237845952013-05-13
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12417108661722013-05-11
Tommy Studsholt Christensen, Danmark374839621312013-05-10
Jens Kristian Kjærgård, Danmark42980623865142013-05-07
Tony Søholm Larsen, Danmark201424810432013-05-05
Benny Nørgaard, Danmark1110411042013-05-02
Henrik Baktoft, Danmark2332821372013-04-30
Willy Jørgensen, Danmark16076072013-04-30
Kent Olsen, Danmark387967263552013-04-30
Franck Ishøi, Danmark333011919482013-04-17
Chris van Rijswijk, Holland213597982013-04-14
Stephen McAvoy, Irland5425211162013-04-14
Hjalte Kjærby, Danmark2352318662013-04-14
Klaus Schak Laursen, Danmark3537129532013-04-13
Finn Carlsen, Danmark294630628622013-04-11
Anna Kjøller, Danmark1112011202013-04-10
Sebastian Klein, Danmark91119942632013-04-08
Kirsten Jæger, Danmark19559552013-04-08
Troells Melgaard, Danmark586699325512013-04-08
Zbyszek Kajzer, Polen14414412013-04-08
Thomas J. Simonsen, Danmark466258029072013-04-04
David Erterius, Sverige29431660331972013-04-02
Anders Bacher Nielsen, Danmark20110290020672013-04-02
Sven Dall, Danmark2232014982013-03-31
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark221737420402013-03-28
Benny Rytter, Danmark1110411042013-03-27
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark9447612792013-03-25
Michael Køie Poulsen, Danmark232753840742013-03-25
Lars Juul Pedersen, Danmark262102213472013-03-24
Markus Tallroth, Sverige8011675436002013-03-22
Per Finn Nielsen, Danmark679200137402013-03-19
Peter Dam, Danmark14118737428362013-03-18
Ivan Sjögren, Sverige614688614402013-03-16
Lars Gabrielsen, Danmark8711524435342013-03-15
Jonas Halberg, Danmark3251811652013-03-08
Hans Lind, Danmark122414740052013-03-05
Christian Michael Mortensen, Danmark1169516952013-03-01
Mette H. H. Hansen, Danmark4523728212013-02-28
Søren Garder Brask, Danmark29154842013-02-28
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark424768272013-02-25
Finn Bro, Danmark111409619522013-02-25
Anne Themsen Flindt, Danmark19639632013-02-21
Gert Sørensen, Danmark19089082013-02-20
Tormod Amundsen, Norge181730921312013-02-19
Kristoffer Hansen, Danmark61046726072013-02-18
Sigrid Kistrup Ilsøe, Danmark15675672013-02-17
Flemming Lang, Danmark81339430912013-02-14
Morten Jenrich Hansen, Danmark333105934192013-02-13
Søren Skov, Danmark57688084237552013-02-12
Terje Kolaas, Norge353576620742013-02-12
Karsten Garcia Pedersen, Danmark840467572013-02-11
wally morell, Danmark19439432013-02-10
Hjalte B. Johansen, Danmark8728622092013-02-03
Trösch Stephan, Schweiz2225513842013-02-01
Miska Nyúl, Ungarn14474472013-01-29
Thyge Enevoldsen, Danmark17807802013-01-28
Christian Rørdam, Danmark332771317482013-01-28
Chr. G Nielsen, Danmark1144214422013-01-26
Knud Jørgen Olsen, Danmark6669621882013-01-23
Jan Fischer Rasmussen, Danmark545026524492013-01-22
Benny Haahr, Danmark555459725452013-01-17
Poul West Lauritsen, Danmark17387382013-01-14
Mateusz Matysiak, Polen161939221032013-01-09
Christoffer Elias Kaae, Danmark418105702013-01-08
Søren Peter Pinnerup, Danmark5834623452013-01-07
Benny Steinmejer, Danmark1130113012013-01-02
Svend Erik Frandsen, Danmark527575828482012-12-29
Niels Jørgen Askirk, Danmark12822822012-12-23
Harry J Lehto, Finland5713159548332012-12-21
Anders Bræstrup, Danmark18588582012-12-17
Svend Rønnest, Danmark12913999334282012-12-09
Otto Madsen, Danmark2203012272012-12-05
Mads Syndergaard, Danmark14404402012-12-04
Jesper Johannes Madsen, Danmark1148014802012-11-28
Mikkel Thorup, USA14684682012-11-21
Andreas Petersen, Danmark293115141802012-11-19
Kennerth Kristensen , Danmark2264213812012-11-14
Poul Ulrik, Danmark1141814182012-11-08
jesper nexø arvesen, Danmark427548702012-11-07
Lasse Strandgaard, Danmark5803423972012-10-26
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1279727972012-10-25
Torben Laursen, Danmark333260226252012-10-23
Jens Mikkel Lausten, Danmark112583677942012-10-21
Henrik Dissing, Danmark18478472012-10-18
Erhardt Ecklon, Danmark5611540743472012-10-12
Torben Back Sørensen, Danmark17127122012-10-07
Niels-Christian Christensen, Danmark4379413052012-10-07
Henrik Mikkelsen, Danmark529517051122012-10-03
Per Huniche Jensen, Danmark193507491762012-10-01
Carsten Egevang, Guinea3355617472012-09-23
Leif Holmskov, Danmark182651428782012-09-23
Poul Thrane, Danmark142496247942012-09-18
Gert Jeppesen, Danmark14416387951482012-09-15
Klavs Frandsen, Danmark29975762012-09-12
Peter Lauritzen, Danmark4248710872012-09-12
Bent Carstensen, Danmark243642543692012-09-09
Gabor Graehn, Danmark319276662012-09-06
Rafael Armada, Spanien2248615692012-08-30
André Riis Ebbesen, Danmark264058222132012-08-30
Bjørn Erik Hellang, Norge3270910132012-08-27
Mogens T. Kofod, Danmark215748462012-08-26
Wout De Rouck, Belgien2277816072012-08-20
Michael Grell, Danmark31066959802012-08-20
Lasse Olsson, Sverige232000620922012-08-20
Terry Townshend, Storbritannien7910445039022012-08-20
Morten Christensen, Danmark516756437092012-08-19
Terje O. Nordvik, Norge4621924792012-07-27
Peter Østrup Jensen, Danmark18068062012-07-16
Jonas Gildebro, Danmark16106102012-07-16
Alex Sand Frich, Danmark459235243412012-07-16
Johannes Christian Harbou, Danmark787052826402012-07-16
Søren Nygaard, Danmark7014421849082012-07-15
Michael Schwalbe, Danmark122123727892012-07-08
Christian Martin Glahder, Danmark13972114632012-06-26
John Mikkelsen, Danmark215478472012-06-26
Frode Jacobsen, USA464005015802012-06-23
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark210635562012-06-22
Raphaël Lebrun, Belgien2681847112012-06-21
Omar Runolfsson, Island13968614522012-06-20
Bo Jensen, Danmark1119762918782012-06-19
Jan Speiermann, Danmark398164354912012-06-15
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark171610814052012-06-15
Torkild Kristensen, Danmark373621519812012-06-07
Martinez Jonathan, Frankrig24522393918952012-06-05
Helle Kjær Erichsen, Danmark161667415202012-06-01
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark395569034262012-06-01
Tor Olsen, Norge161745319602012-05-31
Nikolaj Noel Christensen, Danmark344814428582012-05-31
Daniela Gruber, Tyskland418566442012-05-31
Andreas Guldager, Danmark131098014112012-05-30
Mikkel Høegh Post, Danmark24036803657642012-05-26
Benoit Nabholz, Frankrig141401921402012-05-23
Benny Kristensen, Danmark12320362736262012-05-23
Palle Hove Christensen, Danmark3389314962012-05-21
John Mikkelsen, Danmark1124512452012-05-21
André Julinder, Sverige3314616902012-05-14
Jesper Høy Hansen, Danmark3214311412012-05-11
Jan Mogensen, Danmark292884521942012-05-09
tue hartmann, Danmark15905902012-05-06
Niels Frost, Danmark1148714872012-04-29
Torben Lund-Hansen, Danmark210765582012-04-23
Kim Aaen, Danmark5411234453082012-04-19
Mattias Nordlund, Sverige4562420552012-04-17
Kjeld Pedersen, Danmark18928922012-04-17
Christophe CAPELLE, Frankrig8654112932012-04-14
Thomas Bernhardsson, Sverige868864616722012-04-13
Ole Skrubbeltrang, Danmark3264913382012-04-12
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark141350312672012-04-11
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33930621527142012-04-09
Bent Nielsen, Danmark634998432012-04-09
Domen Stanic, Italien141457516812012-04-08
Reto Burri, Schweiz121163114992012-04-06
Jesper Sonne, Danmark131624920892012-03-30
Steen Christensen, Danmark4393617052012-03-30
Eirik Nydal Adolfsen, Norge1100910092012-03-29
Frank Simonsen, Danmark112201736162012-03-29
Susanne Jepsen, Danmark14717889545812012-03-23
Martin Høj Hansen, Danmark14344342012-03-22
Anders Tørressen Hangaard, Norge51015735032012-03-21
Tobias Berger, Sverige433837520792012-03-20
Michael Mosebo Jensen, Danmark12425303879622012-03-20
Kjetil Schjølberg, Norge345212240392012-03-12
Steen Reimers, Danmark111595426462012-03-11
Flemming Ahlmann, Danmark6012437064492012-03-10
Claus Johansson, Danmark161447712182012-03-09
Mogens H. Foder, Danmark15845842012-03-07
Clausjannic Labuz, Danmark11017150153982012-03-06
Kurt Prentow, Danmark71271726732012-02-28
Mathieu Bally, Schweiz353439723582012-02-26
Nicolas Pierre Beyer, Danmark17897892012-02-24
Jan Jespersen, Danmark7966017742012-02-24
Leander Khil, Østrig223812228002012-02-22
Malte Christensen, Danmark19269262012-02-21
Stefan Hage, Sverige3426922292012-02-16
Svend Nørgaard, Danmark111080019392012-02-16
Henrik Poulsen, Danmark2179610762012-02-13
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark244240537152012-02-12
Rune Bjerre, Danmark346802944542012-02-12
Steve Nuttall, England19429422012-02-12
Michael Sørensen, Danmark6510817782012-02-10
Vagn Gjerløv, Danmark313615772012-02-06
Allan Helge Nolte, Danmark2235216822012-02-06
Stefan Cherrug, Sverige192051816422012-02-06
Mark Desholm, Danmark1236123612012-02-06
Lars Ernst, Danmark14744742012-02-02
kim jespersen, Danmark211197532012-01-31
Henrik Just, Danmark7410779334272012-01-26
Yann Kolbeinsson, Island183254825692012-01-25
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10112423636362012-01-13
Marcus Erik Danielsson, Sverige14997513242012-01-12
Frédéric Jiguet, Frankrig556320121022012-01-10
Kris De Rouck, Belgien17627622012-01-08
Thomas Hultquist, Sverige3454621212012-01-07
Jacob Sterup, Danmark223261430842012-01-04
Jakob Hochuli, Schweiz8741615652011-12-30
Egon Iversen, Danmark2337218712011-12-29
Kurt Vogt, Danmark27127147142011-12-27
Jens Ole Byskov, Danmark452327717992011-12-24
Julian Guy Bell, Norge1120312032011-12-23
Vlad Cioflec, Rumænien6454411042011-12-22
Peter Zeller, Schweiz7553112282011-12-18
Jan Kåre Ness, Norge72345561052011-12-14
Niels Jarnum, Danmark6534023272011-12-13
Jens Ballegaard, Danmark6930132092011-12-11
Lars Smith, Danmark172537539152011-12-09
Stinne Aastrup, Danmark4483518372011-12-05
Kresten Hansen, Danmark2219114992011-12-01
Antoine Joris, Belgien324493317802011-11-27
Kristian Poulsen, Danmark2194011882011-11-18
Pete Antrobus, England3390017312011-11-16
erik ehmsen, Danmark10779813482011-11-16
Henrik F. Nielsen, Danmark508809241282011-11-14
morten jønck, Danmark319637172011-11-12
Alf Petersson, Sverige426551237182011-11-02
Albert J. de Jong, Holland1118011802011-11-01
Nicki Sørensen, Danmark566551522362011-10-31
Hugh Harrop, Skotland2315016492011-10-26
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark9947113252011-10-25
Claus Lunde Pedersen, Danmark10974013372011-10-25
Kristian Laustsen, Danmark5743418572011-10-23
Jørn Vinther Sørensen, Danmark111686828972011-10-20
Leif Pedersen, Danmark284002121162011-10-16
Iben Hove Sørensen, Danmark1355535552011-10-15
Dan Bruhn, Danmark2271715982011-10-13
Dominic Mitchell, Storbritannien171530714812011-10-10
michael jürgensen, Danmark1152515252011-10-09
Jan Eske Schmidt, Danmark244851241592011-10-08
Steen Drozd Lund, Danmark101336419532011-10-07
Henrik Knudsen, Danmark194272141272011-10-05
Richard Ek, Sverige365826943672011-10-03
Allan Prang, Danmark1260226022011-10-02
Anders E. Sørensen, Danmark12521796045852011-10-01
Martin Rivero, Danmark2273415122011-10-01
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71358524992011-10-01
Benjamin Gnep, Tyskland217149382011-09-30
Jesper Segergren, Sverige2316818002011-09-27
Christian Axelsen, Danmark467410354462011-09-25
Maurizio Sighele, Italien9562511252011-09-25
Per Hirslund, Danmark15105102011-09-25
Thurel Julien, Gambia13211225615332011-09-18
Erik Christophersen, Danmark1217221722011-09-17
Jens Ryge Petersen, Danmark213797127952011-09-16
ragnar smith, Danmark1277427742011-09-10
Bent Staugaard Nielsen, Danmark7903817882011-09-05
Søren Harding, Danmark865319944332011-08-30
Jonn Leffmann, Sverige141521016492011-08-22
Christoph Moning, Tyskland141044411172011-08-20
Jesper Brinkmann, Danmark182925525802011-08-17
nick petersen, Danmark4359410462011-08-16
david drangsland, Norge162069924022011-08-13
Aage Kabbelgaard, Danmark1100610062011-08-12
John Dreyer Andersen, Danmark253400821242011-07-31
Wolfgang Trimmel, Østrig1232123212011-07-29
Knud Kjeldsen, Danmark16436432011-07-27
Kurt Willumsen, Danmark14534532011-07-27
Jeppe Berthelsen, Danmark15395392011-07-27
Anders Søgaard, Danmark12921479033602011-07-17
Yoav Perlman, Israel152365723212011-07-14
Hallgeir Fisketjøn, Norge8663314362011-07-07
Jens Overgaard Christensen, Danmark9414340135542011-07-01
Felix Jachmann, Tyskland2224611552011-06-24
Rasmus Hald, Norge2191010562011-06-17
Zoltan Baczo, Danmark3258310312011-06-15
Aidan G. Kelly, Irland2312218222011-06-14
Peter Lyngs, Danmark246374255282011-06-04
Maarten Zorgdrager, Holland6722515512011-06-02
Elly Hansen, Danmark193219545032011-05-29
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1114611462011-05-24
Thomas Maul, Danmark868208417992011-05-16
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1148114812011-05-12
Oskar Nilsson, Sverige2257214302011-05-09
Jørgen Dam, Danmark24538044132322011-05-04
Klaus Bjerre, Danmark345079335272011-05-04
Paul Jacobsen, Danmark1109110912011-04-23
Claus Boe Tøndering, Danmark2196811352011-04-19
Gábor Bodor, Ungarn11993613432011-04-17
Luca Andrei Dehelean, Rumænien141524617812011-04-06
Steen Øllgaard, Danmark171709022552011-03-28
Thomas Nielsen, Danmark202656828102011-03-24
Gabriel Schuler, Schweiz16927679532422011-03-23
Lars Petersson, Sverige16576572011-03-19
Lars Laursen, Danmark1165316532011-03-10
Brian Thomsen, Danmark5511317752011-03-08
Kristian Ribers, Danmark17347342011-02-27
Lee Victor Gregory, Storbritannien2347020402011-02-21
Bo Thyge Johansen, Danmark1286128612011-02-16
Martin Kviesgaard, Grønland294896733812011-02-13
Svend Erik Olesen, Danmark1173117312011-02-10
Martin Oomen, Sverige141759217192011-02-07
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71348527472011-02-03
Kai Gauger, Tyskland101268717952011-01-27
Martijn Bunskoek, Holland10979111542011-01-27
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1131913192011-01-23
Thomas Riedel, Danmark4554022812011-01-14
René Christian Hansen, Danmark1110011002011-01-13
Torben Jepsen, Danmark131618618602011-01-13
Bo Svensmark, Danmark71371243832011-01-10
Odysseas Tsimoulis, Grækenland253099715992011-01-09
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark18808802011-01-08
Hans Gleie, Danmark2337419092010-12-29
Zsolt Ampovics, Ungarn3447716332010-12-26
Johan Stenlund, Sverige437062633512010-12-20
Chris Romeiks, Tyskland142058720892010-12-12
Cristian Jensen Marcet, Danmark366611138012010-12-10
Ies Meulmeester, Holland121547016532010-12-03
Bo Sonne Sørensen, Danmark295013741912010-11-24
Seamus Enright, Irland2447836432010-11-21
Martin Roost, Schweiz2230313462010-11-07
Hans Larsson, Sverige357181942652010-11-07
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark456231828092010-10-29
Kurt Bredal Christensen, Danmark112763360422010-10-28
Bjørn Grøn, Danmark4529922482010-10-27
Erik Røjgaard, Danmark1116311632010-10-21
Dirk Van Gansberghe, Italien201670113072010-10-21
Aron Andersson, Sverige4374611532010-10-20
Knud Erik Christensen, Danmark1228422842010-10-20
Stéphane Bocca, Belgien2364521322010-10-19
Jurgen Lehmann, Finland1122412242010-10-12
Knud N. Flensted, Danmark162379726412010-10-10
Tomas Svensson, Sverige446475535002010-10-08
Søren Gjaldbæk, Danmark2364619142010-09-29
Henrik Mouritsen, Tyskland81881236572010-09-29
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3373113392010-09-28
Ole Lorenzen Post, Danmark1172917292010-09-27
Leo Heemskerk, Holland1179617962010-09-26
Kristian Laustsen, Danmark6886821852010-09-22
René Worup Rørbæk, Danmark18978972010-09-22
Lars Borup, Danmark356598734092010-09-19
Birger Algot Tørnblad, Danmark215467892010-09-14
Lars Witting, Danmark326350431152010-09-08
Søren Nancke, Danmark61064524762010-09-05
Aleix Comas, Spanien6651913602010-09-05
Henrik Kolsbjerg, Danmark8695311062010-08-27
Ivan Petric , Slovenien8936023662010-08-22
Christoph Moning, Tyskland3999249472010-08-18
Martin Lund, Danmark3848931192010-08-16
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2272919252010-08-10
Hans Pinstrup, Danmark192823027052010-08-09
Klaus Mortensen, Danmark538528831102010-08-07
Henrik H. Søndergaard, Danmark7976621052010-08-05
Henning Broe, Danmark17187182010-08-05
Alf Frølich, Danmark1213821382010-08-02
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1109810982010-07-26
Gordon Hodgson, England1171817182010-07-15
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet6935730212010-07-15
Marco Hammel, Schweiz19229222010-07-12
Birger Hultengren, Danmark1110111012010-07-07
Simon Sigaard Christiansen, Danmark506860526472010-07-02
ji be, Schweiz182067922402010-06-21
Anne Blotting, Danmark215709352010-06-17
Stig Toft Madsen, Danmark2312716492010-06-17
Per Ekberg Pedersen, Danmark172890239192010-06-15
Carsten Gørges Laursen, Danmark142350935032010-05-31
Heine Oldenskov, Danmark5487716112010-05-30
Vinni Bruhn, Danmark7941130162010-05-29
Jani Vastamäki, Finland61142029142010-05-28
Per Allan Degn, Danmark101072814502010-05-28
Martijn Bot, Holland8614132026002010-05-26
Jan Bolding Kristensen, Danmark1183718372010-05-18
Albert Steen-Hansen, Danmark17531389357172010-05-04
Patrik Jonasson, Sverige1117911792010-05-02
Thomas Kuppel, Tyskland1193419342010-04-23
Hans Jørgen Riis, Danmark2241813672010-04-23
Peter Steen Henriksen, Danmark1142314232010-04-19
Torben Byfoged, Danmark2234012782010-04-13
Jan-Michael Breider, Sverige4510417692010-04-06
Niels Odder, Danmark4587819972010-03-27
Ulf Eschou Møller, Danmark295461671052010-03-26
Fabian Schneider, Schweiz514877418662010-03-19
Mogens Hansen, Danmark33963622138672010-03-19
Thorkild Lund, Danmark1136813682010-03-15
Hanne April Farnæs, Danmark3309012322010-03-07
Steen Højmark-Jensen, Danmark1259725972010-03-07
Lars Mejlby, Danmark192926930782010-03-05
per mattisson, Danmark2321717342010-03-01
Johnny Laursen, Danmark12218430929642010-02-23
Christian Brinkman, Holland1103810382010-02-23
Flemming Værgman, Danmark1147114712010-02-21
Dan Allan Nielsen, Danmark2286114642010-02-18
Lene Vejen, Danmark4934946282010-02-14
Arild Breistøl, Norge141805225622010-02-11
Jan Kiel, Danmark81777045902010-02-06
Thomas W. Johansen, Danmark91946157042010-02-04
Jacob Dalsten Petersen, Danmark314068318052010-01-31
Jean Seeberg, Danmark3357712882010-01-31
Ken Rasmussen, Danmark3626536622010-01-24
Henrik Bengtsson, Danmark3400416212010-01-24
Tommy Andre Andersen, Norge131880519082010-01-18
Bjarne Skule, Danmark171342411062010-01-12
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark217209332010-01-11
Carsten Lyhr Hansen, Danmark5871918692010-01-05
VASLIN Matthieu, Frankrig10111469122772010-01-05
Timme Nyegaard, Danmark2211911012010-01-03
Lars Andersen, Danmark1142914292010-01-01
Fülöp Attila, Rumænien1164416442009-12-25
Josh J Shaw, England2239614922009-12-25
Nico de Vries, Holland1141014102009-12-20
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1104510452009-12-06
Pieter Vantieghem, Belgien254064336962009-11-26
Søren Brinch, Danmark132595963242009-11-22
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5573613982009-11-19
Arne Lilhauge, Danmark7753415442009-10-19
Brian Wielsøe, Danmark1595159512009-10-14
Jan Ole Kriegs, Tyskland3405413902009-10-13
Jan Hjort Christensen, Danmark71570159512009-10-13
Thomas Bentsen, Norge2252813222009-10-12
Kermarrec Corentin, Frankrig303387823332009-10-11
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5446211382009-10-08
Jan Ravnborg, Danmark91487028012009-10-06
Tue Romanow, Danmark1180418042009-10-06
David Lundgren, Sverige1172417242009-09-18
Bjørn Ginman, Danmark1384838482009-09-16
Mårten Müller, Sverige3556819822009-09-13
Flemming Eskildsen, Danmark1145914592009-09-07
Kurt Rasmussen, Danmark71154625092009-09-04
Poul Reib, Danmark5594817102009-08-27
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1385838582009-08-20
Jørgen Witved, Danmark8112266638562009-08-10
Thomas Hellesen, Danmark152909327222009-08-10
Kjetil Johannessen, Norge384857721512009-08-10
Björn Dellming, Sverige1312131212009-08-02
Jan van der Laan, Holland1127112712009-07-31
Mats Wallin, Sverige243237720492009-07-29
Luise Ekberg, Danmark1118611862009-07-26
Jens Maibomm Hansen, Danmark1138113812009-07-19
Karsten Munch Andersen, Danmark3378214162009-07-13
Geir O. Pedersen, Norge162537222502009-06-25
Chris Lansdell, England162309222232009-06-22
Mehmet Goren, Tyrkiet8110158232902009-06-15
Reto Burri, Schweiz343958121012009-06-08
Lotte Skjærbæk, Danmark3286110452009-05-28
Stefan Frello, Danmark1100910092009-05-28
Hans Eli Sivertsen, Færøerne4783324262009-05-24
nuno barros, Portugal1131613162009-05-18
Henrik Madsen, Danmark71144625762009-05-12
Jørgen Hansen, Danmark1169916992009-05-12
Susanne Overgaard Petersen, Danmark6898022392009-05-11
Michael bergman, Sverige51193843192009-05-09
Peter Jensen, Danmark4753626572009-05-07
Birger Bavnsgaard, Danmark1121012102009-04-30
Stig Eide, Norge1216121612009-04-27
Csaba Lendvai, Ungarn1147614762009-04-25
Peter Kuster, Schweiz101821128282009-04-24
finn birkholm-clausen, Danmark4894430132009-04-23
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1183618362009-04-23
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark2254514072009-04-19
Bjarne Nielsen, Danmark3399914732009-04-19
Robert Toft, Danmark3466023332009-04-15
Morten Jørgensen, Danmark91424823032009-04-14
Jacob Neumann, Danmark2233612902009-04-12
Henrik Johansson, Norge2374723902009-04-11
Poul Erik Junk, Danmark5688416972009-04-08
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3331514612009-04-06
Gal Shon, Israel1106010602009-04-06
Jens Boesen, Danmark101571519412009-04-04
Allan Hansen, Danmark3404217222009-04-03
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3297611192009-04-01
Erling Bonde, Danmark3532423392009-03-29
Ole Andersen, Danmark2257517282009-03-29
Stig Westergård, Danmark1279827982009-03-26
Finn Siewertsen, Danmark1129012902009-03-01
Andreas Saul-Rotne, Danmark1134313432009-03-01
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark2179410002009-03-01
per schmidt, Danmark1120712072009-02-23
Dennis Martinek Langholz, Danmark61008027802009-02-23
Lesley van Loo, Holland111603817932009-02-23
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1157015702009-02-20
Marko Gregoric, Slovenien17447442009-02-12
Jonathan Meyrav, Israel3494919362009-02-06
Lars Villadsen, Danmark7916221282009-02-01
Freddy Johansen, Norge6949324202009-01-30
Bence Kókay, Ungarn91238018272009-01-25
Anders Bergman, Sverige3469219492009-01-18
Raffael Ayé, Schweiz91072715802009-01-16
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1121612162009-01-12
Olof Jönsson, Sverige223469334312009-01-11
Annette Hansen, Danmark31128168462009-01-07
Florin Chirila, Rumænien6939817902009-01-07
Klaas Bert Debusschere, Belgien2285016482009-01-06
Luca Sattin, Italien243412222362009-01-05
Erik Ehmsen, Danmark6971240442008-12-29
Thomas Damm Als, Danmark2287715562008-12-22
Lars Lundmark, Sverige1191219122008-12-20
Alex Wallin, Danmark3353514892008-12-15
Martin Søgaard Nielsen, Danmark275215936452008-12-08
Mogens Holme, Danmark2195510592008-11-27
Jos Van den Berg, Holland1266626662008-11-24
Kim Søvæld, Danmark1125012502008-11-18
Roland Jensen, Danmark172928425302008-11-17
Peter Stronach, Storbritannien1132613262008-11-17
Peter ter Heide, Holland1154515452008-11-10
Ole Thyge Plannthin, Danmark6743116412008-11-09
Ma Yan Bryant, Storbritannien273944923942008-11-09
Rasmus Strack, Danmark549626750392008-11-09
John Martin Mjelde, Norge6977220202008-11-05
Steen Brølling, Danmark1151315132008-11-03
Niki Forintos, Ungarn19309302008-11-02
Michael Bergman, Sverige2488027952008-10-27
Carsten Fog, Danmark1222522252008-10-25
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark142580725652008-10-22
Jan Salmonsen, Danmark2389320142008-10-19
Kield Andersson, Danmark5827822612008-10-18
Marianne Heno Mogensen, Danmark6936233512008-10-18
Carsten Gadgaard, Danmark8920146066082008-10-17
Torben Andersen, Danmark61041322612008-10-12
Kim Øllgaard, Danmark91169019202008-10-09
Palle Jensen, Danmark3377013152008-10-09
Sanne Busk, Danmark51040737992008-10-08
Henrik Holm Brask, Danmark1158415842008-10-06
Flemming Nielsen, Danmark19519512008-10-06
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3442216592008-10-06
Eva Agnethe Bramming, Danmark4576516202008-10-06
Mogens Krantz Backe, Danmark5670216762008-09-27
lou bertalan, Tyskland1145014502008-09-25
Per Smith, Danmark1178217822008-09-22
John Hornbek, Danmark182180514082008-09-08
Stéphane Aubry, Schweiz7310624525582008-09-08
Xavier ROZEC, Frankrig3557021792008-09-02
Aron Andersson, Sverige3453425002008-08-28
Ole Kristensen, Danmark81119018252008-08-24
Søren Olin, Danmark2401120382008-08-16
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2419022252008-08-10
Keld Sørensen, Danmark5718021322008-08-02
Marcel van Kammen, Holland2272914692008-07-22
Eric Schaumburg, Danmark61069921492008-07-19
Svend Ove Jensen, Danmark2340618262008-07-14
Espen Støtterud Christensen, Norge6775713952008-06-23
Petri Salo, Finland2576937452008-06-18
Flemming Dane, Danmark3369713042008-06-13
Ole Snerling, Danmark1115811582008-06-04
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3377614212008-05-29
Seamus Mogensen, Danmark2290415642008-05-26
Paul Nilsson, Danmark203624925172008-05-26
Niels Jørgen Clausen, Danmark91416618722008-05-26
Mona Grundsøe, Danmark253574921002008-05-05
Michael Bonefeld Bladt, Danmark4816034252008-04-30
Jonas Gadgaard, Danmark111573521772008-04-26
Alan Clewes, Storbritannien2417830612008-04-26
Theis Bacher Nielsen, Danmark5523611602008-04-22
Henning Hansen, Danmark4486212692008-04-22
Thomas Lundqvist, Danmark1206320632008-04-19
Ralph Martin, Tyskland263420516732008-04-18
Claus Kesby, Danmark1102210222008-04-16
kim lundqvist, Danmark142056221212008-04-09
Henrik Greve, Danmark3573432812008-04-07
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien5871231562008-03-30
Claus Øgard, Danmark2250413232008-03-16
Steen Cruddis, Danmark1224522452008-03-16
Anders Horsten, Danmark2304616862008-03-14
Patrick Beirens, Belgien2356221252008-03-10
Thomas Eske Holm, Danmark1202220222008-03-02
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8214307926862008-02-27
Frode Falkenberg, Norge203564926322008-02-25
niels bahl andersen, Danmark4520116932008-02-21
Chris Batty, England14221201229792008-02-20
Martin Majlandt, Danmark1174717472008-02-18
Lars Peter Johansson, Danmark3561823592008-01-25
Ger Meesters, Holland3687324792008-01-23
Lilly Irene Sørensen, Danmark91304318982008-01-20
Torben Evald, Danmark71258825082008-01-18
Thomas Buus Nielsen, Danmark3739625692008-01-14
Pim Wolf, Holland3511219892008-01-08
Tom Backlund, Finland1301530152008-01-06
Uffe Jensen, Danmark1147614762007-12-28
Anni Oppelstrup, Danmark2304116922007-12-16
Andreas Noeske, Tyskland6838016742007-12-16
Michael West, Danmark1165116512007-12-16
Inger Christoffersen, Danmark1146214622007-12-09
Simon Werngren, Sverige71232321652007-11-29
Tibu Paul Lucian, Rumænien4722028552007-11-24
Barrault Frantz, Frankrig5926821732007-11-24
John N. Jensen, Danmark1192319232007-11-22
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2292219612007-11-06
Niels Kaare Krabbe, Danmark2390223102007-11-04
dave farrow, Storbritannien1169116912007-10-30
christian tiller, Norge1197719772007-10-16
Carsten Egevang, Grønland5111330448842007-10-09
Jack Juliussen, Danmark3452915312007-10-07
Lonnie Jensen, Danmark1324932492007-10-05
Quentin Dupriez, Frankrig1135413542007-10-05
Michal Radziszewski, Polen1194319432007-09-20
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2319316282007-09-09
Janus Ethelberg, Danmark9414403020462007-09-05
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1302530252007-09-02
Jesper Nielsen, Danmark2307117162007-08-28
Kent Schou Larsen, Danmark1115311532007-08-28
Jan Thomsen, Danmark8914783835642007-08-21
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2449925072007-08-18
Joakim Engel, Danmark8314808349962007-08-18
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne71557333252007-08-18
Jens Andersen, Danmark61228731522007-08-17
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1208020802007-08-16
Mark Hammond, Danmark2310919972007-08-15
Jóan Petur Petersen, Færøerne19369362007-08-11
Johannes Tallroth, Sverige4577217412007-08-08
Hans Rytter, Danmark233810033142007-08-07
Inger Andersen, Danmark243868821402007-08-07
Magne Pettersen, Norge2562628332007-08-03
Lars Munk, Danmark1131013102007-08-03
Johan Emil Løje, Danmark1129912992007-07-31
Lars Omø Christiansen, Danmark1169216922007-07-15
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark5908221542007-07-14
Thomas Hasle Ravn, Danmark2483626702007-07-12
Carsten Poulsen, Danmark325465132672007-07-12
Niels Jørgen Larsen, Dominica162928936702007-07-10
Carl Erik Mabeck, Danmark12722449252382007-07-04
Erik Jensen, Danmark2350417652007-06-26
Jens Holte Frederiksen, Danmark1133713372007-06-25
Tommy Holmgren, Sverige81439521502007-06-24
Erik Edvardsson, Sverige152242620642007-06-05
Erik Breden, USA6838916322007-05-30
Linda Mølgaard, Danmark4749029682007-05-30
Bente Steffensen, Danmark1114611462007-05-20
Mikko Oivukka, Finland223339326372007-05-20
Bjarne Golles, Danmark2393623402007-05-10
Erik Agertoft, Danmark173072940952007-04-29
Claus Eriksen, Danmark3505620422007-04-29
Jan Bosch, Holland1161216122007-04-25
Kristian Borum, Danmark2359419702007-04-22
Søren Langkilde Madsen, Danmark61074021082007-04-21
Birgit Nielsen, Danmark2392619822007-04-15
Ivan Skov Pedersen, Danmark1121812182007-04-10
Poul Emil Kristensen, Danmark1276227622007-04-08
Dennis Andersen, Danmark3413214562007-04-04
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2339817892007-03-04
Ole Stobbe, Danmark2383322582007-02-28
Torben Ethelberg, Danmark192703021362007-02-25
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8816395953832007-02-25
Preben Berg, Danmark193679836602007-02-17
Kaj Krutfelt, Sverige3428016032007-02-05
Arthur R. Jensen, Danmark133448460322007-01-30
Patrick Höhener, Frankrig1175817582007-01-18
Via Rasmus Strack, Danmark2487427592007-01-13
Kjetil Schjølberg, Norge1149714972007-01-09
Peter Christiansen, Danmark427496451622006-12-31
Johannes Erritzøe, Danmark2374918802006-12-28
Jan S. Kristensen, Danmark71334527552006-12-24
Jens Lind, Danmark4493712922006-12-11
Nelly Hansen, Danmark335423128872006-12-06
Wim van der Schot, Holland1195519552006-12-04
Klaas Felix Jachmann, Tyskland295520441022006-11-26
Ruud van Beusekom, Holland1127112712006-11-26
Leif Bisschop-Larsen, Danmark223505523742006-11-08
Tom Backlund, Finland51193933392006-11-07
Anders Tøttrup, Danmark315370833142006-11-05
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2446724532006-10-09
Gunner Munk, Danmark1212621262006-10-08
Bart-Jan Prak, Holland6847815812006-10-05
Ludovic Scalabre, Frankrig112102532552006-10-02
Steffen Holst, Danmark4657121082006-09-30
Peter Bo, Danmark3785437892006-09-25
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne41003930452006-09-23
Jørgen Staarup Christensen, Danmark315883127912006-09-22
Ernst Hjøllund, Danmark3572327572006-09-21
Herman Bouman, Holland1149814982006-08-30
Kim Petersen, Danmark101457318052006-08-24
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1165016502006-08-20
Erik Enevoldsen, Danmark51284135902006-08-20
Christian Wegst, Tyskland1244924492006-08-10
Karsten Stæhr, Danmark101549819722006-08-09
Tom Goossens, Belgien91475728372006-08-09
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61287426432006-08-09
Pierre-André Crochet, Frankrig101457019082006-08-09
Lars Birk, Danmark1126012602006-08-07
Kim Iburg, Danmark1138413842006-08-07
Leif Jonasson, Sverige2449327122006-08-07
Steen Brølling, Danmark51030327802006-07-31
Pawel Malczyk, Polen5881726192006-07-26
Christian Svane, Danmark3532920592006-07-25
Lars Pedersen, Danmark1147014702006-07-21
Jørgen Scheel, Danmark163001830412006-07-21
Claus Kesby, Danmark1167116712006-07-10
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3486418722006-07-10
Mario Rodero Hernández, Spanien131862819232006-07-10
Henrik H. Søndergaard, Danmark71353223472006-07-10
Tom Sørensen, Danmark3462019962006-07-08
Lars Larsson, Sverige3457316912006-07-08
Samuel Peregrina, Spanien254312020182006-07-08
Benjamin Steffen, Tyskland7953018192006-07-08
Arnold Houmann, Danmark224140140572006-06-07
Knud-Erik Strange, Danmark81664827752006-06-07
Markus Tallroth, Sverige1195819582006-06-07
Morten Jensen, Danmark6854019792006-06-07
Claudia Thiel, Tyskland2292815622006-06-07
Detlef Gruber, Danmark1147414742006-06-07
Palle Nygaard, Danmark112729643132006-06-07
Carsten Olsen, Danmark1293729372006-06-07
Andreas Meyer Winnem, Norge182254717142006-06-07
Knud-Erik Andersen, Danmark1159215922006-06-07
Wedigo Ferchland, Danmark5605513322006-05-18
Ole Hetland, Danmark111784622682006-05-18
Gert Rasmussen, Danmark81335024292006-05-14
Claus Dalskov, Danmark1167216722006-05-12
Jens Jacob Iversen, Danmark3600021262006-05-10
Peter Halkier, Danmark61122929322006-05-10
Bent Jensen, Danmark3675423082006-05-10
Friedrich Thomas, Danmark1182918292006-05-10
Per Ekberg Pedersen, Danmark122433225352006-05-10
Jørn Lennart Larsen, Danmark3414816262006-05-10
Ole Friis, Danmark2404823502006-05-08
Margit Hove, Danmark1158015802006-05-02
Hans Eli Sivertsen, Færøerne111819329872006-04-23
Mikael Funch, Danmark81575225902006-04-19
Ruth Ahlburg, Danmark234001122732006-04-10
Søren Parup, Danmark18508502006-04-01
Kent Schou Larsen, Danmark2286515142006-03-30
Niels Fabæk, Danmark71098217482006-03-19
Tom Jensen, Danmark1175817582006-03-19
Rune Larsen, Danmark2298516922006-03-19
Søren Koch, Danmark3516917872006-03-16
Tim Vaughan, Storbritannien81418019742006-03-16
Esben Eriksen, Danmark71484531252006-03-16
Karin Gustausen, Danmark3616231852006-03-11
Gunnar Larsen, Danmark193105922412006-03-11
Tobias Epple, Tyskland81248521772006-03-11
Birger Pedersen, Danmark4660318972006-03-05
Svend Danbæk, Danmark1231723172006-03-05
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1256125612006-03-05
Henning Hansen, Danmark4573017092006-03-01
Johan Stenlund, Sverige3612223472006-03-01
Ole Richter, Danmark1304130412006-03-01
Jan Bolding Kristensen, Danmark3784329562006-02-25
Nis M. Nissen, Danmark1216921692006-02-25
Cédric Rousseau, Frankrig101514018692006-02-20
Kjetil Johannessen, Norge295104824822006-02-19
Mark Trott, England1159115912006-02-12
Arne Bertelsen, Danmark1159615962006-02-11
Niels Bomholt, Danmark6967724772006-02-11
Tune Jensen, Danmark1188718872006-02-04
Frank Svensson, Danmark3748633232006-02-02
Eline Eggers, Danmark3477516542006-02-01
Marnix Jonker, Holland183097525312006-02-01
Terry Townshend, England2369019732006-02-01
Annelise Juul Stampe, Danmark41274853292006-01-30
Hans Erik Mom, Holland1137013702006-01-28
Jens B. Bruun, Sverige61896151362006-01-26
Uffe Pedersen, Danmark598947424242006-01-22
Björn Gísli Arnarson, Island132819042322006-01-19
Tommy Hjorth, Danmark2339917792006-01-18
Tommy Frandsen, Danmark8215761137712006-01-15
Kim Lunding, Danmark172793039292006-01-14
Killian Mullarney, Irland2408720812006-01-10
Luc Verroken, Belgien4813823522006-01-05
Peter Thomsen, Danmark71286926492006-01-05
Justin Jansen, Holland1152115212005-12-24
David Erling Drangsland, Norge1247124712005-12-24
Ole Riis Jensen, Danmark3475120852005-12-20
Oleg Formanyuk, Ukraine4692028042005-12-15
Bent Møller Sørensen, Danmark2588836302005-12-13
Thomas Kjær Christensen, Danmark2632634922005-12-06
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1339933992005-12-04
Klaus B. Fries, Danmark3626527302005-12-03
Michael Køie Poulsen, Danmark1290129012005-11-24
Erik Lindgren, Sverige1310131012005-11-19
Steffen Ortmann, Danmark3638728282005-11-16
Jostein Myromslien, Norge1164316432005-11-15
Ola Nordsteien, Norge1192519252005-11-15
Lennaert Steen, Holland3520218972005-11-08
Aleix Comas, Spanien2431626452005-11-07
Henrik Elver, Danmark91243317712005-11-07
Mark Trustrup, Danmark1154615462005-10-31
Peter Bundgaard, Danmark112299128232005-10-31
Thomas Larsen, Danmark1124712472005-10-29
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2438825382005-10-27
Bjarne Nielsen, Danmark6897019492005-10-12
Stig Vang Petersen, Danmark233369330672005-10-11
Jesper Sonne, Danmark304403022192005-09-27
Daniel Patterson, Sverige5814927142005-09-23
Siv Behrendt-Møller, Danmark2444524962005-09-23
Henrik Pedersen, Danmark81124115782005-09-14
Hans Henrik Larsen, Danmark3460019102005-09-14
Terje Axelsen, Norge101428417902005-09-08
Ivan Abramowitz, Danmark1205620562005-09-07
Mats Wallin, Sverige71080217092005-09-06
Hans Henrik Iversen, Danmark4520315872005-09-06
Anders Jihmanner, Sverige1145214522005-09-05
Samuel Paz Parracho, Spanien81200019032005-09-02
Christian Tiller, Norge71794835662005-08-30
Lars Elvstrøm, Danmark2312617402005-08-29
Peter Bjerre, Danmark61004921722005-08-29
Ruud Altenburg, Holland2273714962005-08-29
Karl-Eric Gustafsson, Sverige183030622702005-08-26
Lars Lindgren, Danmark1165616562005-08-16
Anders Frederiksen, Danmark1128812882005-08-07
Hampus Lejon, Sverige1183418342005-08-05
Kasper Thorup, Danmark1152215222005-08-02
Andreas Malte Nielsen, Danmark1182418242005-07-04
Morten Stampe Larsen, Danmark5630918642005-06-29
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien18328322005-06-26
Ulla Vibe Funch, Danmark1194919492005-06-26
Emil Todorov, Bulgarien5705416592005-06-26
Theodosis Mamais, Grækenland294294520862005-06-22
Erik Kramshøj, Danmark132916041982005-06-16
Rie Voetmann, Danmark72291350842005-06-13
Gaukur Hjartarson, Island111969324932005-06-13
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark61646546242005-06-12
Andres Wolff Fries, Danmark1170917092005-06-01
Julien Piette, Frankrig162525921932005-05-18
Westy Esbensen, Danmark1153915392005-05-04
Peter Iversen, Danmark1170117012005-05-01
Bjørn Kjellemyr, Norge3539323002005-05-01
Martin Jessen, Danmark4841623672005-04-26
Arild Hansen, Norge2291315272005-04-26
Stuart A Reeves, Danmark122064121152005-04-20
Jim Thagaard Hansen, Danmark182843121592005-04-20
Yeray Seminario, Spanien3633533242005-04-11
Miguel Avelino Suárez, Spanien3534820842005-04-11
José García Monzón, Spanien4674224362005-04-11
Hans Drostgaard, Danmark1169616962005-04-07
Leif Samuelsen, Danmark1155815582005-04-06
Shaun Robson, England132012818502005-04-04
Jimmy Skat Hansen, Danmark173039747892005-04-04
Terje Kolaas, Norge51106035252005-04-01
Sune Pedersen, Danmark1187118712005-03-30
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2382020342005-03-26
Tony Disley, Storbritannien2319416282005-03-25
Jørn Vinther Sørensen, Danmark4788522542005-03-18
Edvin Hansson, Sverige192897624952005-03-16
Thor Edgar Kristiansen, Norge4960327722005-03-14
Benoit Paepegaey, Frankrig132005817672005-03-07
Kim Fischer, Danmark224134830992005-03-07
Sander Bot, Holland5766916622005-02-24
Ingrid Grunwald, Tyskland61252341472005-02-21
Søren Ryge Petersen, Danmark1161316132005-02-06
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1186918692005-02-03
Dan Rasmussen, Danmark4906730442005-01-31
Thomas Stigfeldt, Danmark3819736532005-01-20
Alwin Schönenberger, Østrig2447225342005-01-13
Stefan Magnusson, Sverige3423717992005-01-03
Lars Lyngsø, Danmark2315517052004-12-26
Erik Van Bogaert, Belgien1161716172004-12-18
Mikael Nord, Sverige387994254992004-12-15
Torben Lund, Danmark5875738852004-12-15
Stefan Hage, Sverige91693426632004-12-15
Erik Schaumburg, Danmark1167916792004-11-29
Frits Rost, Danmark2499826612004-11-27
Maris Jaunzemis, Letland71241322032004-11-26
Ole Vognstoft, Danmark1137413742004-11-25
Poul Erik Larsen, Danmark1204220422004-11-25
Lars Vilhelm Hansen, Danmark182772924262004-11-24
Thomas Kiørboe, Danmark1137713772004-11-23
Inger Skov, Danmark2476228842004-11-22
Ivan Jensen, Danmark1157215722004-11-21
Carsten Madsen, Danmark1380738072004-11-14
Geert Brovad, Danmark102571137472004-11-14
Erik Rosendaal, Holland1155015502004-11-11
Poul Reib, Danmark1211321132004-11-09
Bjarne Streyffert, Danmark2371319952004-11-08
Raymond Galea, Malta1161816182004-11-08
Steen Roed Hansen, Danmark101593221362004-11-08
Dennis Noel, Danmark1591259122004-11-08
Henrik Callesen, Danmark1168016802004-11-05
Gedser Fuglestation, Danmark1160816082004-11-05
Reint Jakob Schut, Holland4665218672004-10-31
Martin Holm, Danmark3866733472004-10-26
Lasse Braae, Danmark1288228822004-10-17
Philippe J. Dubois, Frankrig2476828112004-10-06
Dominique Verbelen, Belgien1235123512004-09-30
Virginia Escandell, Danmark1197019702004-09-07
Torsten Hansen, Danmark1142014202004-09-01
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2765841482004-08-16
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1226422642004-08-13
Jens Biltoft, Danmark1160416042004-08-01
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3660425542004-07-31
Einar Flensted-Jensen, Danmark1333833382004-07-25
Szabolcs Kókay, Ungarn1211421142004-07-22
Mogens Ribo Petersen, Danmark1189918992004-07-07
Ulrik Henneberg, Danmark2297516372004-07-07
Karen Lang, Danmark2450925432004-07-06
Arne Borg Rasmussen, Danmark4821122272004-07-05
Martin Poulsen, Danmark1157515752004-07-04
Klaus Nellevang, Danmark2320616932004-06-25
John Steffensen, Danmark1209020902004-06-13
Lene Pedersen, Danmark1219721972004-06-01
Jelger Herder, Holland81379623132004-05-31
Tom Schlegel, Danmark2335921222004-05-17
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31069752132004-05-16
Henrik Carlsen, Danmark3613829792004-04-30
Ulla Henriksen, Danmark1104210422004-04-30
Tim Andersen, Danmark31054344102004-04-20
Hans Krabsen, Danmark1608660862004-04-03
Dennis Brandsborg, Danmark2364420082004-03-13
Robbin D. Knapp, Østrig1208620862004-03-11
Esben Østergaard, Danmark2452224782004-03-10
Henrik Stenholt, Danmark3622626152004-03-03
Lis Ravn, Danmark2441826442004-03-01
Leif Novrup, Danmark2456124862004-01-06
Gunnar Gundersen, Norge1303130312004-01-06
Carsten Hermann, Danmark1262626262003-11-28
Lasse Olsson, Sverige2357720242003-11-26
Michael Tiefenbach, Østrig1308630862003-11-26
Don Baccus, USA1211921192003-11-13
Tor A Olsen, Norge1227522752003-11-09
Jan Dresler, Danmark2405221472003-10-21
Svend Dybkjær, Danmark3908538772003-10-20
Vegard Bunes, Norge51058423662003-10-11
Jacob Alsted, Danmark1269926992003-09-15
Andreas Hagerman, Danmark204114529212003-08-28
Anna Bay Rask, Danmark1230623062003-07-25
Wilfried Hausmann, Tyskland2507530312003-07-19
Flemming Pedersen, Danmark1150515052003-06-28
Morten DD Hansen, Danmark1369136912003-05-30
Jørn Opsal, Norge1271427142003-05-30
Thomas Jensen, Danmark1394339432003-05-17
Per Forsberg, Sverige1248824882003-05-17
Jacob Lund-Hansen, Danmark3604424142003-05-17
Ronny Nilsen, Norge1342934292003-05-06
Pierre Unge, Sverige4918631882003-05-01
Ottenby fågelstation, Sverige2469825782003-04-18
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2416121552003-03-25
Rannvá Hansen, Færøerne1223522352003-03-25
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge91857623172003-03-09
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3469318202003-02-25
Håkan Sterner, Sverige2424024492003-02-14
Sakari Kauppinen, Danmark1493249322003-02-11
Claus Horneman, Danmark1371537152003-02-06
Maurizio Sighele, Italien1373737372003-01-29
Benny Jacobsen, Danmark2478125292003-01-21
Leo JR Boon, Holland31166564312003-01-13
Martin Eggen, Norge2337717662002-11-14
Søren Hjorth Andersen, Danmark71437528782002-10-29
Holger Sandfeldt, Danmark1191319132002-10-24
Peter Andreas Koch, Danmark3631524132002-10-12
Martin Scott, Storbritannien81050015252002-10-10
John Judge, Storbritannien2354418152002-10-08
Nick Lowton, Storbritannien2289515462002-10-08
Fredrik Kræmer, Norge102163540542002-10-02
Tim Brown, Storbritannien2374821562002-09-28
Graham Etherington, Storbritannien3463715682002-09-27
Deryk Shaw, Storbritannien1207720772002-09-12
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3625421802002-09-03
Thomas Hilkjær, Danmark2337217722002-09-03
Mike Richardson, Storbritannien2436925572002-08-05
Jim Willson, Storbritannien2351318032002-06-29
via Carsten Høeg, Danmark1242624262002-05-29
Andreas Gullberg, Norge1260626062002-05-13
Ricard Gutiérrez, Spanien81278418402002-04-28
Kelvin Jones, Storbritannien1290729072002-02-10
Bruce Mactavish, Canada1220222022002-01-30
Morten Jørgensen, Danmark3640928132002-01-21
Anita Pedersen, Danmark31297947142001-11-16
via Sune Jepsen, Danmark2614037082001-11-09
Alexander J. Lee, Danmark2409521752001-11-09
Kim Biledgaard, Danmark1292229222001-10-01

Der er i alt 1296 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.730 sek.
til toppen