Startside Leica Noctivid - ny kikkert fra Leica I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
 Artslister 


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Klaus Malling Olsen, Danmark36495056495128812017-03-25
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark50718927313772017-03-25
Henning Larsen, Danmark793077410682017-03-25
Lars Maltha Rasmussen, Danmark908415085492017-03-25
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark39223845921552017-03-24
John Larsen, Danmark68464634761582017-03-24
Morten Scheller Jensen, Danmark1606164271862652017-03-24
Erik Biering, Danmark52257859050692017-03-24
Dennis Olsen, Danmark14613256624432017-03-24
Paul Patrick Cullen, Danmark97868935327592017-03-23
Steen Øllgaard, Danmark402627623962017-03-23
Carl Bohn, Danmark36817123117052017-03-23
Kim Duus, Danmark11413153726002017-03-23
Helge Sørensen, Danmark1437182890679702017-03-22
Gábor Bodor, Ungarn131251315272017-03-22
Anders Sydney Jensen, Danmark26116439772017-03-22
Thomas Varto Nielsen, Danmark79961414537352017-03-21
Kis Boel, Danmark72259366952017-03-21
Peter Bonne Eriksen, Danmark26722319024242017-03-21
Frank Abrahamson, Danmark585211432432017-03-21
Carsten Holm Petersen, Danmark517147422017-03-21
Felix Timmermann, Tyskland231369410762017-03-18
Lars Grøn, Danmark1035587820562017-03-18
Joachim Bertrands, Belgien572771915782017-03-18
Simon Berg Pedersen, Danmark61485543257172017-03-17
Erik Mølgaard, Sverige30124236633332017-03-16
Klaus Dichmann, Danmark29331186346512017-03-16
Jan Haaning Nielsen, Danmark1089423024052017-03-16
Helle Kjær Erichsen, Danmark192007716512017-03-16
Jan Skrubbeltrang, Danmark888243181482017-03-15
Per Boye Svensson, Danmark1166045522392017-03-15
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark3283315482017-03-14
Axel Mortensen, Danmark836104646159922017-03-11
Henrik Pedersen, Danmark19517574459682017-03-10
Steen E. Jensen, Danmark908111507734862017-03-10
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark39113180120692017-03-09
Carsten Siems, Danmark39045814935472017-03-09
Hans Henrik Larsen, Danmark2037183708845832017-03-07
Asbjørn Jensen, Danmark9812942427932017-03-06
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige15516803127062017-03-06
Rodmund á Kelduni, Færøerne29338085354332017-03-06
Hans Staunstrup, Danmark9313365727922017-03-06
valdemar overgaard petersen, Danmark11951952017-03-06
Claus Andersen, Danmark12772772017-03-02
Marcin Solowiej, Polen383211218672017-03-02
Tommy Kaae, Danmark405331740742017-02-28
Gisela Nagel, Tyskland744750417142017-02-28
Eva Foss Henriksen, Danmark66866172449452017-02-27
Erik Groth-Andersen, Danmark515169628012017-02-27
Steffen Fahl, Danmark181508715022017-02-25
Claus Halkjær, Danmark70093950748852017-02-24
Henry Lehto, Finland868766119192017-02-23
Allan Kjær Villesen, Danmark36231903166852017-02-21
Lars Paaby, Danmark272915621342017-02-21
Jørgen Munck, Danmark526657250912017-02-20
Lars Birk, Danmark25317091725212017-02-17
Per Holmberg, Danmark24428724036072017-02-17
Birger Lønning, Danmark10516584548382017-02-17
Massimiliano Dettori, Holland1078766419262017-02-15
Per Poulsen, Danmark43678138275272017-02-10
Per Schans Christensen, Danmark39342530843342017-02-08
Palle Sørensen, Danmark10712956934562017-02-08
Arie Ouwerkerk, Holland9920844558202017-02-07
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark534348518012017-02-06
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10314051943722017-02-04
Peter Stronach, Storbritannien10432614632017-01-27
Rune Sø Neergaard, Danmark779899136148632017-01-25
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark48471582040132017-01-23
Luca Bergamaschi, Italien212568662017-01-23
Eigil Larsen, Danmark979619623382017-01-21
Morten Rasmussen, Danmark635133423582017-01-20
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark23418243558102017-01-16
Henrik Friis, Danmark16911208220202017-01-12
Zsolt Ampovics, Ungarn4532517622017-01-11
Johnny Salomonsson, Danmark27942995137902017-01-10
Jens Kirkeby, Danmark525056729812017-01-09
Ralph Martin, Tyskland1449444732017-01-02
Silas K.K. Olofson, Færøerne1485189295248372016-12-22
Tine Jensen, Tyskland829895352016-12-12
John Jensen, Danmark473106312682016-12-11
Christian Andersen Jensen, Danmark45266514750602016-12-11
Andreas Bruun Kristensen, Danmark5410921848762016-12-07
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn212841217942016-12-06
Antoine Joris, Belgien445896519892016-12-05
Andreas Bennetsen Boe, Danmark1356245248732016-12-03
Jens Kildemoes, Danmark522587562016-11-30
Anni Nielsen, Danmark6512322941302016-11-29
Brian Rasmussen, Danmark9691712992016-11-27
Lars Andersen, Danmark938090617682016-11-25
Jesper Schade, Danmark14504502016-11-22
Bjørn Frikke, Danmark1058444323922016-11-21
Conny Jensen, Danmark151052118872016-11-21
steen jørgensen, Danmark1137934322016-11-18
Lars Jensen, Danmark21936450743902016-11-16
finn folkvardsen, Danmark111433020022016-11-15
Erling Krabbe, Danmark1259095445722016-11-15
Jens Søgaard Hansen, Danmark653113415790092016-11-14
Michael Hansen, Danmark1034855202016-11-10
Gerner Majlandt, Danmark16333888466452016-11-10
Knud Pedersen, Danmark575104300363962016-11-09
Peter Nielsen, Danmark339650313113002016-11-08
Ole Krogh, Danmark1224270192496392016-11-08
finn henriksen, Danmark942999032016-11-08
Morten Bentzon Hansen, Danmark8315708743172016-11-06
Arne Torkler, Danmark16928021862016-11-06
Niels Peter Møller Jensen, Danmark704049513372016-11-04
Michael Frank Nielsen, Danmark33118500018142016-11-01
Rony Livne, Israel13443442016-10-31
Otto Samwald, Østrig17515305826132016-10-31
Ivan Sjögren, Sverige764378112332016-10-27
Christian Rørdam, Danmark433854326182016-10-22
Niels Behrendt, Danmark678528227002016-10-22
Ole Hetland, Danmark496478454432016-10-22
Tore Vang, Norge559529776032016-10-20
Eigil Ødegaard, Danmark49487005348222016-10-18
Johnny Madsen, Danmark28548647676272016-10-17
Allan Haagensen, Danmark131598534622016-10-17
Stefan Tapio Ettestam, Sverige473585015602016-10-14
Jens Mikkel Lausten, Danmark153212183062016-10-13
Torben Sebro, Danmark577546029162016-10-08
Vincent Legrand, Belgien12317768154962016-10-08
Mads Danielsen, Danmark1960036262016-10-03
Szilard J. Daroczi, Rumænien516922523732016-09-24
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark424718152016-09-20
Ole Bo Olsen, Danmark372256315322016-09-12
ragnar smith, Danmark9559830402016-09-11
Matthieu Canévet, Frankrig192139820612016-09-10
Lars Adler Krogh, Danmark10220620347482016-09-10
Sune Riis Sørensen, Danmark16128449043432016-09-05
Erik Rosendahl, Danmark29205272016-08-27
Jesper Michael møller, Danmark3339019382016-08-04
Johan Christian Homann, Danmark532918622016-08-02
Christer Brostam, Sverige627094621912016-08-01
Anne Navntoft, Danmark30234654629522016-07-30
Hans Erik Jensen, Danmark1038626272016-07-27
Ib Fagerlund, Danmark12442442016-07-25
Torben Lyng, Danmark191443315742016-07-23
Morten Christensen, Danmark648038742472016-07-20
Stefan Pfützke, Tyskland709632332292016-07-15
Brian Christoffersen Skræm, Danmark418036872016-07-15
Svitlana Tkach, Danmark24793362016-07-12
jette østergaard danielsen, Danmark14424422016-07-08
Morten Winness, Norge12512046321872016-07-05
Poul Holm Pedersen, Danmark333588323542016-07-03
Søren Kristoffersen, Danmark1249162152985132016-07-03
Zbigniew Kajzer, Polen717039626982016-06-30
Steen Egholm Engelbøl, Danmark2198778092016-06-29
Thomas Garm Pedersen, Danmark60250858052016-06-25
Per Schiermacker-Hansen, Danmark10014668341542016-06-24
Esper Boel, Danmark314876492016-06-18
Knud Nielsen, Danmark17767762016-06-16
Anders Hammergart, Danmark8215511834382016-06-04
Peter Zeller, Schweiz9741514352016-06-03
Christian Leth, Danmark5613140340672016-06-01
Ib Jensen, Danmark24537841368192016-06-01
Henrik Asbjørn Pedersen, Danmark211350176352016-05-27
J Ole Andersen, Danmark432389912512016-05-24
Hugo Touzé, Frankrig524295662016-05-22
Aurélien Audevard, Frankrig52477009333332016-05-22
Bent Thøgersen, Danmark18017566731242016-05-19
Martin Gottschling, Tyskland558624073612016-05-15
Maximilian Fader, Tyskland12512512016-05-15
Bo Lassen Christiansen, Danmark420137802016-05-12
Hans Henrik Bay, Danmark502121717092016-05-12
Damien Gailly, Belgien1104510452016-05-11
Martin Strømkjær, Danmark3309812052016-05-10
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark929371923062016-05-09
Stano Harvančík, Rumænien13243242016-05-03
Mikkel Holck, Danmark23330583838932016-04-21
Niels Birkedal Thomsen, Danmark373739217392016-03-28
Erik Bogh Nielsen, USA979122923372016-03-19
Michael Hofmann Caspersen, Danmark14314312016-03-08
Tor Olsen, Norge262816322822016-03-01
Dominik Becker, Tyskland6531212172016-03-01
Oz Horine, Israel477051627922016-02-29
Lars Halkjær, Danmark425577752016-02-26
Peter Petersen, Danmark18048042016-02-18
Tommy Bjørk, Danmark5370310352016-02-16
Bjørn Kjellemyr, Norge12622622016-02-14
Torben Lund-Hansen, Danmark525807192016-02-12
Frédéric Jiguet, Frankrig567252822842016-02-02
Kai Lindegaard, Danmark213668212016-01-08
Keith Fox, Danmark465200725272016-01-06
Søren Nancke, Danmark101308126962016-01-02
Zoltan Baczo, Danmark6456712252015-12-31
Mathieu Bally, Schweiz1114111412015-12-22
David Monticelli, Belgien10013824626902015-12-20
Mikkel Thorup, USA421056042015-12-17
Tony Søholm Larsen, Danmark221938012692015-12-05
Jens Paulsen, Danmark432951116752015-12-04
Mikkel Høegh Post, Danmark24140474660772015-12-02
Lasse Patrick Simensen, Norge322428072015-11-16
Anders Østerby, Danmark335434163142015-11-13
Neer Div Bankoti, Indien13533532015-11-12
Rainer Christian Ertel, Tyskland402110510712015-11-05
Eric Didner, Frankrig19717444319822015-10-24
Heidi Frederiksen, Danmark2226813392015-10-02
Martin Lund, Danmark41046433432015-09-29
Philip Dam, Danmark14544542015-09-28
Niels Evald Jensen, Danmark2200011542015-09-19
Niels Lech Pedersen, Danmark12702702015-09-14
Jan Jörgensen, Sverige9917214072015-09-11
Søren Kristensen, Danmark898628835332015-09-08
Lisbeth Bech, Danmark632856782015-09-04
Jens Thalund, Danmark2177149661019852015-09-04
Bo Tureby, Danmark57992973157712015-09-01
Jens Brandt, Danmark14284282015-08-29
Nikolaj Thomsen, Danmark921012882015-08-20
Thorsten Stegmann, Tyskland1119511952015-08-14
Mikkel Bello Andreasen, Danmark13013012015-08-07
Lars Erdmann, Danmark16906902015-08-07
Erik Christophersen, Danmark4415224032015-07-19
Maciej Buchalik, Polen1151915192015-07-19
Arne Giørtz-Behrens, Danmark302472511652015-07-14
Henrik F. Nielsen, Danmark519709343912015-07-10
Arvid H Anthonsen, Norge29120106902015-07-07
Rie Jensen, Danmark38703042015-07-02
Daniel Pettersson, Sverige32442284429382015-07-02
Morten Müller, Danmark201538914352015-07-01
Lars Falck, Danmark646607620982015-06-30
Fabian Schneider, Schweiz525772920862015-06-29
Daniel Mauras, Frankrig1117511752015-06-23
Svend Fischer-Nielsen, Danmark15405402015-06-23
Per Finn Nielsen, Danmark6810341639592015-06-23
Jan Andruszkow, Danmark4272610172015-06-22
Hendrik Weindorf, Tyskland7410998830032015-06-17
Jørgen Kabel, Danmark13632026662902015-06-04
Morten Dehn, Danmark7618316302015-05-28
Karin Gustausen, Danmark81000551732015-05-25
Lars Andersen, Danmark434648319972015-05-22
Rasmus Due Nielsen, Danmark131748920822015-05-21
uffe jensen, Danmark14204202015-05-11
Julien Piette, Frankrig6765519212015-05-05
Lars Juul Pedersen, Danmark272657315862015-04-30
Peter Rodemann, Danmark5716728172015-04-17
Aleks Lund, Danmark1138213822015-04-11
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark1458317152015-03-26
Elmer Pedersen, Danmark332162016542015-03-23
András Fodor, Ungarn567863543522015-03-10
Finn Nørregaard, Danmark1046489332015-03-09
Helle Dyrting, Danmark1982339172015-03-07
Julien Mazenauer, Schweiz423689982015-02-18
David Andersson, Sverige12812064120192015-02-14
jules phillips, Danmark1110311032015-01-25
Nis Lundmark Jensen, Danmark20631123038752015-01-09
Brahim Birds, Marokko3221910922014-12-19
Mikael Nord, Sverige548404528582014-12-14
Marcel Klootwijk, Holland3424016662014-11-28
Franziska Guepner, Tyskland3476316832014-11-18
Jens Röw, Tyskland1265526552014-11-17
Ole Skrubbeltrang, Danmark6508613192014-11-13
Mads Herbøl, Danmark2495241082014-11-13
Chris Baines, Storbritannien131304916072014-11-10
Richard Bonser, England19627698536272014-10-28
Finn Laugo Sørensen, Danmark23227622633392014-10-16
erik van bogaert, Belgien1116811682014-10-16
Bengt Bengtsson, Sverige141814033782014-10-14
Jonna Lindegård, Danmark6461610452014-10-12
John Frikke, Danmark271687914182014-10-11
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark6929138522014-10-09
Carl Søndergaard, Danmark6864122662014-10-03
Henrik Laust Bøhmer, Danmark5410537254932014-09-29
Ulla Paulsen, Danmark181914522362014-09-12
Henrik Brandt, Danmark9616044059682014-09-09
Christian Terp, Danmark4371213732014-08-29
Tommy Holmgren, Sverige11614325179222014-08-25
Lars Frede Petersen, Danmark217068572014-08-25
kai nissen, Danmark101031115862014-08-18
Kjeld Lund, Danmark121381330692014-08-13
Thomas Elbek, Danmark6523710612014-08-11
Rud Lynge, Danmark1122612262014-08-04
Luca Boscain, Italien161213810662014-07-31
Johannes Rydström, Sverige21823218030152014-07-29
Kim Mogensen, Danmark3323011902014-07-28
Tomas Lundquist, Sverige20728710034502014-07-10
Graeme Joynt, England3234411112014-06-27
Arnold Georg Houmann, Danmark273124429412014-06-26
Lars Rostgaard, Danmark22226222046932014-06-13
Henrik Hougaard Larsen, Danmark81010820262014-06-10
Thomas Kehlet, Danmark668947226412014-06-06
Claus Vind-Andreasen, Danmark202426023962014-06-05
Rami Mizrachi, Israel121210314642014-06-03
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2259590169552014-05-27
Jens Jørgen Andersen, Danmark17730643868322014-05-22
Søren Vinding, Danmark1337382112442014-05-13
Keld Jakobsen, Danmark755102719302014-05-09
Kasper Anias Møller, Danmark15035032014-05-09
Peter Brostrøm, Danmark554602223922014-05-02
Bo Valeur, Danmark8559810172014-05-02
Johannes Ferdinand, Tyskland131264420682014-04-28
Benjamin Steffen, Tyskland191498314432014-04-24
Tom Conzemius, Luxembourg316448042014-04-23
Fredrik Ström, Sverige537938602014-04-18
Torben Sylvest Jensen, Danmark5469512232014-04-11
Tommy Karlström, Sverige216379842014-04-10
Jan Helbo, Danmark866592925152014-04-06
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark217959032014-04-03
Lauge Fastrup, Danmark202318622662014-04-03
Bjarne Hemmingsen, Danmark151383814872014-04-03
Ole Zoltan Göller, Danmark47865435579232014-03-28
Magnus Corell, Sverige1125412542014-03-25
Ronny Malm, Sverige406059423752014-03-16
Karsten Busk Laursen, Danmark17027022014-03-04
Mark Walker, Danmark1017425719862014-03-02
Freddy Rosning, Danmark283306330372014-02-20
Charlotte Christel Jønsson, Danmark321908722014-02-14
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3349719692014-02-12
Jean-Pierre Jordan, Frankrig413221817242014-02-08
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark7776020082014-02-02
Poul-Henrik Bergmann, Danmark1100710072014-02-02
Arne Kiis, Danmark37241951537802014-01-27
Stephan Skaarup Lund, Danmark15021837150322014-01-27
Janni Christoffersen, Danmark7528210612014-01-21
Christian Michael Villadsen, Danmark1172519652014-01-08
Steen Winkel, Danmark1481619632014-01-07
Leif Høgh Olsen, Danmark72375867259002014-01-06
Åge Mathias Matthiesen, Danmark91544028442014-01-04
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark10942225882014-01-03
Jonas Holmqvist, Sverige131389317592014-01-03
Gert Rasmussen, Danmark554344516132014-01-02
Anders Bojesen, Danmark121721040632013-12-31
Rene Rantzau, Danmark233479654102013-12-29
Jeppe Bundgaard, Danmark91607739682013-12-29
Thorkil Brandt, Danmark141743116872013-12-29
Kim Fich Larsen, Danmark17137132013-12-27
Arne Volf, Danmark12218681548252013-12-27
Henrik Kisbye, Danmark49950334361642013-12-24
Kenneth Bach Christensen, Danmark584615237462013-12-23
John Kyed, Danmark13925945093322013-12-22
Johan Stenlund, Sverige5439612532013-12-20
Espen Lie Dahl, Norge456639425992013-12-17
Dubois Laurent Yves, Frankrig2215511912013-12-17
René Larsen, Danmark7510059632842013-12-15
Lars Rudfeld, Danmark423742720272013-12-13
Rolf Danielsen, Danmark1281528152013-12-12
Janis von Heyking, Sverige522629211392013-12-12
Karina Jensen, Danmark1174217422013-12-10
Anders Roel, Danmark111210220392013-12-10
Thomas Jensen, Danmark81073917802013-11-29
Anton Herrig Liebermann, Danmark81394943402013-11-29
Petri Kuhno, Finland3326611462013-11-21
Julia Zeitzer, Danmark1103510352013-11-12
Micha A Neumann, Danmark16746742013-11-12
mats svensson, Sverige4458712442013-11-09
Jakob Dall, Danmark8416349743082013-11-09
Stig Linander, Danmark11114994360482013-11-07
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2334216852013-11-06
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3667830012013-11-04
Emil Fich Larsen, Danmark7729614442013-11-04
John Pedersen, Danmark10315569945252013-11-02
Torben Olsen, Danmark2913260682013-11-02
Niels Poul Dreyer, Danmark40645069931062013-10-29
Jakob Engelhard, Danmark192563732282013-10-23
Per Vindis, Danmark455860731652013-10-23
Jon Lehmberg, Danmark12015129638542013-10-22
John G. Dinesen, Danmark374748121252013-10-22
Mads Elley, Danmark172677228292013-10-21
Frank Desting, Danmark456736529742013-10-20
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91503327052013-10-20
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien52178793842542013-10-16
Jens Wiberg, Danmark10880816372013-10-14
Patric Lorgé, Luxembourg132650435272013-10-10
Hampus Lejon, Sverige121918026052013-10-07
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10114897627452013-10-07
Hamid Yadane, Marokko533478792013-10-07
Lise Nielsen, Danmark1316531652013-10-06
Alen Ploj, Slovenien6671213412013-10-04
Mogens Neergaard, Danmark217068842013-10-03
Ingar Støyle Bringsvor, Norge323121215562013-10-01
Ole Kristjansen, Danmark3435117442013-09-29
Josh Rhys Jones, England325542431682013-09-27
David Boertmann, Danmark468425636062013-09-27
Wolfgang Jakob, Tyskland3467718202013-09-24
Greg McIvor, Sverige172850220282013-09-20
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark295596828342013-09-19
Klaus K. Nielsen, Danmark2499741042013-09-18
kurt jensen, Danmark18958952013-09-17
Marcin Faber, Polen316817492013-09-17
Vicky Knudsen, Danmark1202020202013-09-17
Finn Nielsen, Danmark17947942013-09-15
Christian Eilers, Danmark485163919172013-09-11
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3357714862013-09-05
Dave Barnes, Danmark5494920502013-09-05
Jure Novak, Slovenien19219212013-09-02
Villy Pedersen, Danmark151633014812013-09-02
Richard Burzynski, Danmark424011919642013-08-29
Robert Paepke, Sverige729056540122013-08-29
Charlotte Thomsen, Danmark3723834922013-08-28
Carsten Lundberg, Danmark3310213142013-08-28
Jens Eriksen, Danmark7215677352752013-08-26
Peter Bundgaard, Danmark61042942832013-08-26
Peter Halkier, Danmark212813820942013-08-22
Tonny Papillon, Danmark172061823372013-08-22
Henning Krog Søndergaard, Danmark1119311932013-08-22
Steve Klasan, Tyskland323963524052013-08-22
Allan Gudio Nielsen, Danmark111720528162013-08-15
Birthe Kirk Gawinski, Danmark3276811712013-08-09
Thomas Kuppel, Tyskland6691614642013-08-08
Stefan Stürup, Danmark4412016842013-08-08
Oluf Lou, Danmark41428950322013-08-02
Vagn Freundlich, Danmark9512960429222013-07-27
Per Kjær, Danmark17035270272962013-07-21
sissel fossat, Danmark1102110212013-07-11
Jonas Landolt, Schweiz1305530552013-07-10
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark18508502013-07-06
Pasi Parkkinen, Finland16623192930542013-07-03
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark457373858712013-06-30
John Jørgensen, Danmark6491010212013-06-30
Rolf Nagel, Tyskland202475019362013-06-24
Leif Bolding, Danmark91064717262013-06-22
Daniel König, Tyskland740807202013-06-22
Henning Rose Sørensen, Danmark11617655324222013-06-19
Karsten Mose, Danmark218349842013-06-18
Jan Durinck, Danmark224228635412013-06-17
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1329432942013-06-14
Ole Amstrup, Danmark25237519544732013-06-11
Szabolcs Kókay, Ungarn61057227382013-06-09
Troels Eske Ortvad, Danmark446868775052013-06-04
Christian Ljunggren, Sverige111314816502013-05-27
Brahim Mezane, Marokko7679113132013-05-26
Jacob Breson Neumann, Danmark191689613952013-05-23
Johanna Hartmann, Danmark1190119012013-05-23
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5539415082013-05-22
Ken Sievertsen, Danmark1808580852013-05-21
David B. Collinge, Danmark111802230502013-05-21
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark233083028912013-05-19
Troels M. Krogh, Danmark1109710972013-05-15
Rune Bisp Christensen, Danmark15823431536302013-05-15
Anders Wiig Nielsen, Danmark253694749072013-05-13
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12419131265542013-05-11
Tommy Studsholt Christensen, Danmark375411423002013-05-10
Jens Kristian Kjærgård, Danmark42986772867882013-05-07
Benny Nørgaard, Danmark1144114412013-05-02
Henrik Baktoft, Danmark2378022812013-04-30
Willy Jørgensen, Danmark18178172013-04-30
Kent Olsen, Danmark388827574932013-04-30
Franck Ishøi, Danmark333525121572013-04-17
Stephen McAvoy, Irland5505413752013-04-14
Chris van Rijswijk, Holland2176510162013-04-14
Hjalte Kjærby, Danmark2433023712013-04-14
Klaus Schak Laursen, Danmark3641534422013-04-13
Finn Carlsen, Danmark295121130322013-04-11
Anna Kjøller, Danmark1143814382013-04-10
Sebastian Klein, Danmark91324445002013-04-08
Troells Melgaard, Danmark587612027702013-04-08
Kirsten Jæger, Danmark1123812382013-04-08
Zbyszek Kajzer, Polen17047042013-04-08
Thomas J. Simonsen, Danmark466987230852013-04-04
David Erterius, Sverige29436913734952013-04-02
Anders Bacher Nielsen, Danmark20113027822592013-04-02
Sven Dall, Danmark2267116972013-03-31
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark222098622552013-03-28
Benny Rytter, Danmark1141014102013-03-27
Michael Køie Poulsen, Danmark233200843442013-03-25
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark9586314372013-03-25
Markus Tallroth, Sverige8012828337402013-03-22
Peter Dam, Danmark14120785230482013-03-18
Ivan Sjögren, Sverige615727216252013-03-16
Lars Gabrielsen, Danmark8712900537022013-03-15
Jonas Halberg, Danmark3324713712013-03-08
Hans Lind, Danmark122647843202013-03-05
Christian Michael Mortensen, Danmark1197619762013-03-01
Mette H. H. Hansen, Danmark4604130892013-02-28
Søren Garder Brask, Danmark213097232013-02-28
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark4331410522013-02-25
Finn Bro, Danmark111635621972013-02-25
Anne Themsen Flindt, Danmark1121112112013-02-21
Gert Sørensen, Danmark1115111512013-02-20
Tormod Amundsen, Norge182092724052013-02-19
Kristoffer Hansen, Danmark61142327682013-02-18
Flemming Lang, Danmark81523233482013-02-14
Morten Jenrich Hansen, Danmark333712236782013-02-13
Terje Kolaas, Norge354313923142013-02-12
Søren Skov, Danmark57696090039082013-02-12
Karsten Garcia Pedersen, Danmark852909842013-02-11
wally morell, Danmark1115911592013-02-10
Hjalte B. Johansen, Danmark8892025482013-02-03
Trösch Stephan, Schweiz2263215082013-02-01
Miska Nyúl, Ungarn16716712013-01-29
Thyge Enevoldsen, Danmark19199192013-01-28
Chr. G Nielsen, Danmark1171617162013-01-26
Knud Jørgen Olsen, Danmark6773023412013-01-23
Jan Fischer Rasmussen, Danmark545805827182013-01-22
Benny Haahr, Danmark556247927012013-01-17
Poul West Lauritsen, Danmark19369362013-01-14
Mateusz Matysiak, Polen162307722442013-01-09
Christoffer Elias Kaae, Danmark424407122013-01-08
Søren Peter Pinnerup, Danmark51047635022013-01-07
Benny Steinmejer, Danmark1152515252013-01-02
Svend Erik Frandsen, Danmark528372530412012-12-29
Niels Jørgen Askirk, Danmark13923922012-12-23
Harry J Lehto, Finland5714150950642012-12-21
Anders Bræstrup, Danmark1138213822012-12-17
Svend Rønnest, Danmark12915931336412012-12-09
Otto Madsen, Danmark2232713922012-12-05
Mads Syndergaard, Danmark15905902012-12-04
Jesper Johannes Madsen, Danmark1174017402012-11-28
Andreas Petersen, Danmark293605545062012-11-19
Kennerth Kristensen , Danmark2318416312012-11-14
Poul Ulrik, Danmark1171017102012-11-08
jesper nexø arvesen, Danmark4357111062012-11-07
Lasse Strandgaard, Danmark5922126372012-10-26
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1317331732012-10-25
Torben Laursen, Danmark333784828652012-10-23
Henrik Dissing, Danmark1117411742012-10-18
Erhardt Ecklon, Danmark5612541845872012-10-12
Torben Back Sørensen, Danmark18888882012-10-07
Niels-Christian Christensen, Danmark4459614782012-10-07
Henrik Mikkelsen, Danmark5210381554692012-10-03
Per Huniche Jensen, Danmark193886798022012-10-01
Leif Holmskov, Danmark182923830662012-09-23
Carsten Egevang, Guinea3411419222012-09-23
Poul Thrane, Danmark142758850342012-09-18
Gert Jeppesen, Danmark14418724353352012-09-15
Klavs Frandsen, Danmark214408052012-09-12
Peter Lauritzen, Danmark4309412412012-09-12
Bent Carstensen, Danmark244079646962012-09-09
Gabor Graehn, Danmark324218582012-09-06
Rafael Armada, Spanien2289817612012-08-30
André Riis Ebbesen, Danmark264470223782012-08-30
Bjørn Erik Hellang, Norge3336812512012-08-27
Mogens T. Kofod, Danmark2205210852012-08-26
Wout De Rouck, Belgien2319218282012-08-20
Lasse Olsson, Sverige232355722552012-08-20
Michael Grell, Danmark31221670362012-08-20
Terry Townshend, Storbritannien7911787243312012-08-20
Terje O. Nordvik, Norge4749829242012-07-27
Johannes Christian Harbou, Danmark788557330102012-07-16
Alex Sand Frich, Danmark4510053545312012-07-16
Peter Østrup Jensen, Danmark1108710872012-07-16
Jonas Gildebro, Danmark17947942012-07-16
Søren Nygaard, Danmark7015588251862012-07-15
Michael Schwalbe, Danmark122357429972012-07-08
John Mikkelsen, Danmark2197611072012-06-26
Christian Martin Glahder, Danmark131189916302012-06-26
Frode Jacobsen, USA464759117582012-06-23
Raphaël Lebrun, Belgien2751351692012-06-21
Omar Runolfsson, Island131205317502012-06-20
Bo Jensen, Danmark11111351020432012-06-19
Jan Speiermann, Danmark398839857082012-06-15
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark171911815702012-06-15
Torkild Kristensen, Danmark374235723362012-06-07
Martinez Jonathan, Frankrig24525921022892012-06-05
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark396157337482012-06-01
Daniela Gruber, Tyskland425918392012-05-31
Nikolaj Noel Christensen, Danmark345232730412012-05-31
Andreas Guldager, Danmark131311415882012-05-30
Benny Kristensen, Danmark12322245437152012-05-23
Benoit Nabholz, Frankrig141654324002012-05-23
John Mikkelsen, Danmark1145714572012-05-21
Palle Hove Christensen, Danmark3436016382012-05-21
André Julinder, Sverige3372818992012-05-14
Jesper Høy Hansen, Danmark3277214092012-05-11
Jan Mogensen, Danmark293352723862012-05-09
tue hartmann, Danmark17037032012-05-06
Niels Frost, Danmark1177117712012-04-29
Kim Aaen, Danmark5412136655242012-04-19
Mattias Nordlund, Sverige4620422002012-04-17
Kjeld Pedersen, Danmark1104010402012-04-17
Christophe CAPELLE, Frankrig8811015202012-04-14
Thomas Bernhardsson, Sverige8610107918452012-04-13
Ole Skrubbeltrang, Danmark3319414662012-04-12
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark141570014062012-04-11
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33935482129762012-04-09
Bent Nielsen, Danmark6455110492012-04-09
Domen Stanic, Italien141702318612012-04-08
Reto Burri, Schweiz121356616922012-04-06
Steen Christensen, Danmark4483319672012-03-30
Jesper Sonne, Danmark131807222082012-03-30
Eirik Nydal Adolfsen, Norge1121812182012-03-29
Frank Simonsen, Danmark112375538092012-03-29
Susanne Jepsen, Danmark14720143452472012-03-23
Martin Høj Hansen, Danmark15835832012-03-22
Anders Tørressen Hangaard, Norge51109537142012-03-21
Michael Mosebo Jensen, Danmark12427370482992012-03-20
Tobias Berger, Sverige434523222202012-03-20
Kjetil Schjølberg, Norge345792844192012-03-12
Steen Reimers, Danmark111805428122012-03-11
Flemming Ahlmann, Danmark6013368266032012-03-10
Claus Johansson, Danmark161718413782012-03-09
Mogens H. Foder, Danmark18208202012-03-07
Clausjannic Labuz, Danmark11018779257282012-03-06
Kurt Prentow, Danmark71407029242012-02-28
Mathieu Bally, Schweiz354078325092012-02-26
Jan Jespersen, Danmark71075919312012-02-24
Nicolas Pierre Beyer, Danmark19519512012-02-24
Leander Khil, Østrig224222930082012-02-22
Malte Christensen, Danmark1111011102012-02-21
Svend Nørgaard, Danmark111269321232012-02-16
Stefan Hage, Sverige3490023462012-02-16
Henrik Poulsen, Danmark2214212652012-02-13
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark244592039282012-02-12
Rune Bjerre, Danmark347359446852012-02-12
Steve Nuttall, England1107510752012-02-12
Michael Sørensen, Danmark6598319632012-02-10
Mark Desholm, Danmark1270927092012-02-06
Allan Helge Nolte, Danmark2275018802012-02-06
Vagn Gjerløv, Danmark317057002012-02-06
Stefan Cherrug, Sverige192389518252012-02-06
Lars Ernst, Danmark16566562012-02-02
kim jespersen, Danmark215139762012-01-31
Henrik Just, Danmark7411982337792012-01-26
Yann Kolbeinsson, Island183554427482012-01-25
Marcus Erik Danielsson, Sverige141237415452012-01-12
Kris De Rouck, Belgien19559552012-01-08
Thomas Hultquist, Sverige3523022742012-01-07
Jacob Sterup, Danmark223631932962012-01-04
Jakob Hochuli, Schweiz8883717782011-12-30
Egon Iversen, Danmark2428626032011-12-29
Kurt Vogt, Danmark27162778392011-12-27
Jens Ole Byskov, Danmark452909819392011-12-24
Julian Guy Bell, Norge1142914292011-12-23
Vlad Cioflec, Rumænien6583513622011-12-22
Jan Kåre Ness, Norge72506765762011-12-14
Niels Jarnum, Danmark6609924632011-12-13
Jens Ballegaard, Danmark61065436802011-12-11
Lars Smith, Danmark172825441822011-12-09
Stinne Aastrup, Danmark4556219772011-12-05
Kresten Hansen, Danmark2248316532011-12-01
Kristian Poulsen, Danmark2229614042011-11-18
Pete Antrobus, England3441519012011-11-16
erik ehmsen, Danmark10925214612011-11-16
morten jønck, Danmark324808932011-11-12
Alf Petersson, Sverige427226239532011-11-02
Albert J. de Jong, Holland1140614062011-11-01
Nicki Sørensen, Danmark567354823632011-10-31
Hugh Harrop, Skotland2367419092011-10-26
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark91087714632011-10-25
Claus Lunde Pedersen, Danmark101135915002011-10-25
Kristian Laustsen, Danmark5825220882011-10-23
Jørn Vinther Sørensen, Danmark111904331012011-10-20
Leif Pedersen, Danmark284426922732011-10-16
Iben Hove Sørensen, Danmark1400040002011-10-15
Dan Bruhn, Danmark2319719092011-10-13
Dominic Mitchell, Storbritannien171845117212011-10-10
michael jürgensen, Danmark1165616562011-10-09
Jan Eske Schmidt, Danmark245285143822011-10-08
Steen Drozd Lund, Danmark101508021442011-10-07
Henrik Knudsen, Danmark194670345632011-10-05
Richard Ek, Sverige366446446722011-10-03
Allan Prang, Danmark1288428842011-10-02
Anders E. Sørensen, Danmark12523652849232011-10-01
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71498526312011-10-01
Martin Rivero, Danmark2310117172011-10-01
Benjamin Gnep, Tyskland2199110772011-09-30
Jesper Segergren, Sverige2354620062011-09-27
Christian Axelsen, Danmark468115057872011-09-25
Maurizio Sighele, Italien9723814402011-09-25
Per Hirslund, Danmark16436432011-09-25
Thurel Julien, Gambia13213146716862011-09-18
Jens Ryge Petersen, Danmark214207331072011-09-16
Bent Staugaard Nielsen, Danmark71017719232011-09-05
Søren Harding, Danmark866461046832011-08-30
Jonn Leffmann, Sverige141754018082011-08-22
Christoph Moning, Tyskland141299712652011-08-20
Jesper Brinkmann, Danmark183198827682011-08-17
nick petersen, Danmark4430312122011-08-16
david drangsland, Norge162316525682011-08-13
Aage Kabbelgaard, Danmark1119111912011-08-12
John Dreyer Andersen, Danmark253784922752011-07-31
Wolfgang Trimmel, Østrig1253025302011-07-29
Knud Kjeldsen, Danmark18468462011-07-27
Kurt Willumsen, Danmark16156152011-07-27
Jeppe Berthelsen, Danmark17537532011-07-27
Anders Søgaard, Danmark12923339935372011-07-17
Yoav Perlman, Israel152631424642011-07-14
Hallgeir Fisketjøn, Norge8782115682011-07-07
Jens Overgaard Christensen, Danmark9415618936892011-07-01
Felix Jachmann, Tyskland2260413332011-06-24
Rasmus Hald, Norge2218411902011-06-17
Aidan G. Kelly, Irland2349420322011-06-14
Peter Lyngs, Danmark246891357672011-06-04
Maarten Zorgdrager, Holland6827617072011-06-02
Elly Hansen, Danmark193576251342011-05-29
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1137013702011-05-24
Thomas Maul, Danmark869404019442011-05-16
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1172917292011-05-12
Oskar Nilsson, Sverige2292516452011-05-09
Klaus Bjerre, Danmark345670637402011-05-04
Jørgen Dam, Danmark24541547434842011-05-04
Paul Jacobsen, Danmark1176817682011-04-23
Claus Boe Tøndering, Danmark2229112922011-04-19
Luca Andrei Dehelean, Rumænien141784519522011-04-06
Thomas Nielsen, Danmark202990831862011-03-24
Gabriel Schuler, Schweiz16930241334682011-03-23
Lars Petersson, Sverige17987982011-03-19
Lars Laursen, Danmark1191819182011-03-10
Brian Thomsen, Danmark5585019302011-03-08
Kristian Ribers, Danmark19009002011-02-27
Lee Victor Gregory, Storbritannien2399823242011-02-21
Bo Thyge Johansen, Danmark1323232322011-02-16
Martin Kviesgaard, Grønland295403236682011-02-13
Svend Erik Olesen, Danmark1191219122011-02-10
Martin Oomen, Sverige142000818892011-02-07
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71446129442011-02-03
Tim Hesselballe Hansen, Danmark72213349162011-01-30
Kai Gauger, Tyskland101434519232011-01-27
Martijn Bunskoek, Holland101150913162011-01-27
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1150315032011-01-23
Thomas Riedel, Danmark4609124342011-01-14
René Christian Hansen, Danmark1123812382011-01-13
Torben Jepsen, Danmark131789019982011-01-13
Bo Svensmark, Danmark71494546092011-01-10
Odysseas Tsimoulis, Grækenland253492217772011-01-09
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark1102110212011-01-08
Hans Gleie, Danmark2372620802010-12-29
Johan Stenlund, Sverige437762535592010-12-20
Chris Romeiks, Tyskland142257922452010-12-12
Cristian Jensen Marcet, Danmark367201040072010-12-10
Ies Meulmeester, Holland121730417832010-12-03
Bo Sonne Sørensen, Danmark295524844532010-11-24
Seamus Enright, Irland2484538532010-11-21
Hans Larsson, Sverige357738244352010-11-07
Martin Roost, Schweiz2260014902010-11-07
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark456876229962010-10-29
Kurt Bredal Christensen, Danmark113033166722010-10-28
Bjørn Grøn, Danmark4595323862010-10-27
Erik Røjgaard, Danmark1137713772010-10-21
Dirk Van Gansberghe, Italien201998614842010-10-21
Aron Andersson, Sverige4454513692010-10-20
Knud Erik Christensen, Danmark1247324732010-10-20
Stéphane Bocca, Belgien2412524222010-10-19
Jurgen Lehmann, Finland1137213722010-10-12
Knud N. Flensted, Danmark162710028982010-10-10
Tomas Svensson, Sverige447200737812010-10-08
Søren Gjaldbæk, Danmark2402621252010-09-29
Henrik Mouritsen, Tyskland82071739992010-09-29
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3414314612010-09-28
Ole Lorenzen Post, Danmark1206020602010-09-27
Leo Heemskerk, Holland1207420742010-09-26
Kristian Laustsen, Danmark61003023982010-09-22
René Worup Rørbæk, Danmark1106010602010-09-22
Lars Borup, Danmark357193736712010-09-19
Birger Algot Tørnblad, Danmark218289392010-09-14
Lars Witting, Danmark326870533252010-09-08
Aleix Comas, Spanien6762715772010-09-05
Henrik Kolsbjerg, Danmark8818912362010-08-27
Ivan Petric , Slovenien81079026462010-08-22
Christoph Moning, Tyskland31080452342010-08-18
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2310021592010-08-10
Hans Pinstrup, Danmark193132129332010-08-09
Klaus Mortensen, Danmark539349932732010-08-07
Henrik H. Søndergaard, Danmark71076522742010-08-05
Henning Broe, Danmark18798792010-08-05
Alf Frølich, Danmark1239823982010-08-02
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1127312732010-07-26
Gordon Hodgson, England1196219622010-07-15
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet61054432792010-07-15
Marco Hammel, Schweiz1111311132010-07-12
Birger Hultengren, Danmark1130013002010-07-07
Simon Sigaard Christiansen, Danmark507689028142010-07-02
ji be, Schweiz182377224222010-06-21
Anne Blotting, Danmark2187810962010-06-17
Stig Toft Madsen, Danmark2335017002010-06-17
Per Ekberg Pedersen, Danmark173213642972010-06-15
Carsten Gørges Laursen, Danmark142606637422010-05-31
Heine Oldenskov, Danmark5561517572010-05-30
Vinni Bruhn, Danmark71062733362010-05-29
Jani Vastamäki, Finland61236831252010-05-28
Per Allan Degn, Danmark101221515962010-05-28
Martijn Bot, Holland8615358427902010-05-26
Jan Bolding Kristensen, Danmark1202020202010-05-18
Albert Steen-Hansen, Danmark17533833658742010-05-04
Patrik Jonasson, Sverige1131713172010-05-02
Thomas Kuppel, Tyskland1214121412010-04-23
Hans Jørgen Riis, Danmark2271015422010-04-23
Peter Steen Henriksen, Danmark1159215922010-04-19
Torben Byfoged, Danmark2264514162010-04-13
Jan-Michael Breider, Sverige4580719612010-04-06
Niels Odder, Danmark4652021512010-03-27
Ulf Eschou Møller, Danmark296053376762010-03-26
Mogens Hansen, Danmark33968365941102010-03-19
Thorkild Lund, Danmark1162416242010-03-15
Hanne April Farnæs, Danmark3356913412010-03-07
Steen Højmark-Jensen, Danmark1283728372010-03-07
Lars Mejlby, Danmark193257133382010-03-05
per mattisson, Danmark2375319982010-03-01
Johnny Laursen, Danmark12220169032152010-02-23
Christian Brinkman, Holland1118411842010-02-23
Flemming Værgman, Danmark1166016602010-02-21
Dan Allan Nielsen, Danmark2330216892010-02-18
Lene Vejen, Danmark41021448862010-02-14
Arild Breistøl, Norge142032528632010-02-11
Jan Kiel, Danmark81918049692010-02-06
Thomas W. Johansen, Danmark92095159892010-02-04
Jean Seeberg, Danmark3407314592010-01-31
Jacob Dalsten Petersen, Danmark314515519872010-01-31
Ken Rasmussen, Danmark3680039002010-01-24
Henrik Bengtsson, Danmark3439817782010-01-24
Tommy Andre Andersen, Norge132084621152010-01-18
Bjarne Skule, Danmark171583212712010-01-12
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark2203611192010-01-11
Carsten Lyhr Hansen, Danmark5958520462010-01-05
VASLIN Matthieu, Frankrig10113020124202010-01-05
Timme Nyegaard, Danmark2238512072010-01-03
Lars Andersen, Danmark1158515852010-01-01
Fülöp Attila, Rumænien1189118912009-12-25
Josh J Shaw, England2276316942009-12-25
Nico de Vries, Holland1154315432009-12-20
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1117111712009-12-06
Pieter Vantieghem, Belgien254522042212009-11-26
Søren Brinch, Danmark132877867972009-11-22
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5663215972009-11-19
Arne Lilhauge, Danmark7844216802009-10-19
Brian Wielsøe, Danmark1643364332009-10-14
Jan Ole Kriegs, Tyskland3461516002009-10-13
Jan Hjort Christensen, Danmark71710063822009-10-13
Thomas Bentsen, Norge2280214612009-10-12
Kermarrec Corentin, Frankrig303821525092009-10-11
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5522012862009-10-08
Jan Ravnborg, Danmark91649929922009-10-06
Tue Romanow, Danmark1197819782009-10-06
David Lundgren, Sverige1187618762009-09-18
Bjørn Ginman, Danmark1411241122009-09-16
Mårten Müller, Sverige3603721662009-09-13
Flemming Eskildsen, Danmark1165216522009-09-07
Kurt Rasmussen, Danmark71275426762009-09-04
Poul Reib, Danmark5665418752009-08-27
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1413741372009-08-20
Jørgen Witved, Danmark8113341940552009-08-10
Thomas Hellesen, Danmark153200829282009-08-10
Kjetil Johannessen, Norge385501724652009-08-10
Björn Dellming, Sverige1334133412009-08-02
Jan van der Laan, Holland1145214522009-07-31
Mats Wallin, Sverige243582921892009-07-29
Luise Ekberg, Danmark1134913492009-07-26
Jens Maibomm Hansen, Danmark1149814982009-07-19
Karsten Munch Andersen, Danmark3421315632009-07-13
Geir O. Pedersen, Norge162783224112009-06-25
Chris Lansdell, England162629823892009-06-22
Mehmet Goren, Tyrkiet8111342234382009-06-15
Reto Burri, Schweiz344455522652009-06-08
Lotte Skjærbæk, Danmark3329711962009-05-28
Stefan Frello, Danmark1112611262009-05-28
Hans Eli Sivertsen, Færøerne4847225692009-05-24
nuno barros, Portugal1150515052009-05-18
Henrik Madsen, Danmark71263127812009-05-12
Jørgen Hansen, Danmark1183518352009-05-12
Susanne Overgaard Petersen, Danmark61016025452009-05-11
Michael bergman, Sverige51276845272009-05-09
Peter Jensen, Danmark4817628402009-05-07
Birger Bavnsgaard, Danmark1137813782009-04-30
Stig Eide, Norge1237523752009-04-27
Csaba Lendvai, Ungarn1171717172009-04-25
Peter Kuster, Schweiz101981130042009-04-24
finn birkholm-clausen, Danmark4973932302009-04-23
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1212121212009-04-23
Bjarne Nielsen, Danmark3444916192009-04-19
Robert Toft, Danmark3517725662009-04-15
Morten Jørgensen, Danmark91570624242009-04-14
Jacob Neumann, Danmark2261414222009-04-12
Henrik Johansson, Norge2409225472009-04-11
Poul Erik Junk, Danmark5758518412009-04-08
Gal Shon, Israel1122712272009-04-06
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3372615922009-04-06
Jens Boesen, Danmark101707421602009-04-04
Allan Hansen, Danmark3458018882009-04-03
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3344712622009-04-01
Erling Bonde, Danmark3586524982009-03-29
Ole Andersen, Danmark2289719132009-03-29
Stig Westergård, Danmark1296429642009-03-26
Andreas Saul-Rotne, Danmark1149114912009-03-01
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark2205911402009-03-01
per schmidt, Danmark1137913792009-02-23
Dennis Martinek Langholz, Danmark61104829962009-02-23
Lesley van Loo, Holland111789019802009-02-23
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1171317132009-02-20
Marko Gregoric, Slovenien18688682009-02-12
Jonathan Meyrav, Israel3534520702009-02-06
Lars Villadsen, Danmark71026624352009-02-01
Freddy Johansen, Norge61063826372009-01-30
Bence Kókay, Ungarn91368919982009-01-25
Anders Bergman, Sverige3514820952009-01-18
Raffael Ayé, Schweiz91206717672009-01-16
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1135413542009-01-12
Olof Jönsson, Sverige223837037092009-01-11
Annette Hansen, Danmark31235273502009-01-07
Florin Chirila, Rumænien61027319192009-01-07
Klaas Bert Debusschere, Belgien2325018742009-01-06
Luca Sattin, Italien243809423712009-01-05
Erik Ehmsen, Danmark61089645612008-12-29
Thomas Damm Als, Danmark2313717082008-12-22
Lars Lundmark, Sverige1215321532008-12-20
Alex Wallin, Danmark3396916282008-12-15
Martin Søgaard Nielsen, Danmark275718038672008-12-08
Mogens Holme, Danmark2224311962008-11-27
Jos Van den Berg, Holland1284728472008-11-24
Kim Søvæld, Danmark1137413742008-11-18
Roland Jensen, Danmark173179026822008-11-17
Peter ter Heide, Holland1166816682008-11-10
Ole Thyge Plannthin, Danmark6825917682008-11-09
Ma Yan Bryant, Storbritannien274382825552008-11-09
John Martin Mjelde, Norge61059921802008-11-05
Steen Brølling, Danmark1166216622008-11-03
Niki Forintos, Ungarn1106010602008-11-02
Michael Bergman, Sverige2526129962008-10-27
Carsten Fog, Danmark1240124012008-10-25
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark142793527852008-10-22
Jan Salmonsen, Danmark2425821872008-10-19
Kield Andersson, Danmark5931124752008-10-18
Marianne Heno Mogensen, Danmark61090641452008-10-18
Carsten Gadgaard, Danmark8921725669262008-10-17
Torben Andersen, Danmark61143524532008-10-12
Kim Øllgaard, Danmark91309021302008-10-09
Palle Jensen, Danmark3417814282008-10-09
Sanne Busk, Danmark51139844372008-10-08
Henrik Holm Brask, Danmark1169916992008-10-06
Flemming Nielsen, Danmark1108510852008-10-06
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3485717872008-10-06
Eva Agnethe Bramming, Danmark4641517612008-10-06
Mogens Krantz Backe, Danmark5743618122008-09-27
lou bertalan, Tyskland1159815982008-09-25
Per Smith, Danmark1194519452008-09-22
John Hornbek, Danmark182435715912008-09-08
Stéphane Aubry, Schweiz7311613427692008-09-08
Xavier ROZEC, Frankrig3610223242008-09-02
Aron Andersson, Sverige3502527442008-08-28
Ole Kristensen, Danmark81236720092008-08-24
Søren Olin, Danmark2433121942008-08-16
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2464023812008-08-10
Keld Sørensen, Danmark5794222762008-08-02
Marcel van Kammen, Holland2311116252008-07-22
Eric Schaumburg, Danmark61189524352008-07-19
Svend Ove Jensen, Danmark2367519692008-07-14
Espen Støtterud Christensen, Norge6864615522008-06-23
Petri Salo, Finland2618339282008-06-18
Flemming Dane, Danmark3410814602008-06-13
Ole Snerling, Danmark1141414142008-06-04
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3421215662008-05-29
Paul Nilsson, Danmark203891625782008-05-26
Seamus Mogensen, Danmark2318617202008-05-26
Niels Jørgen Clausen, Danmark91563520632008-05-26
Mona Grundsøe, Danmark253909822122008-05-05
Michael Bonefeld Bladt, Danmark4889036622008-04-30
Jonas Gadgaard, Danmark111739023462008-04-26
Alan Clewes, Storbritannien2450032342008-04-26
Theis Bacher Nielsen, Danmark5589212962008-04-22
Henning Hansen, Danmark4533713832008-04-22
Thomas Lundqvist, Danmark1219521952008-04-19
Ralph Martin, Tyskland263776817892008-04-18
Claus Kesby, Danmark1115911592008-04-16
kim lundqvist, Danmark142243522332008-04-09
Henrik Greve, Danmark3723144932008-04-07
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien5941933152008-03-30
Steen Cruddis, Danmark1244824482008-03-16
Claus Øgard, Danmark2279514582008-03-16
Anders Horsten, Danmark2340718532008-03-14
Patrick Beirens, Belgien2386522702008-03-10
Thomas Eske Holm, Danmark1224422442008-03-02
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8215517628702008-02-27
Frode Falkenberg, Norge203877428192008-02-25
niels bahl andersen, Danmark4580518612008-02-21
Chris Batty, England14223570847052008-02-20
Martin Majlandt, Danmark1192519252008-02-18
Rasmus Strack, Danmark122237225772008-02-06
Lars Peter Johansson, Danmark3614725562008-01-25
Ger Meesters, Holland3733326372008-01-23
Lilly Irene Sørensen, Danmark91425520372008-01-20
Torben Evald, Danmark71377027122008-01-18
Thomas Buus Nielsen, Danmark3802827942008-01-14
Pim Wolf, Holland3557921432008-01-08
Tom Backlund, Finland1317131712008-01-06
Uffe Jensen, Danmark1166816682007-12-28
Anni Oppelstrup, Danmark2337118912007-12-16
Andreas Noeske, Tyskland6922718352007-12-16
Michael West, Danmark1179517952007-12-16
Inger Christoffersen, Danmark1159515952007-12-09
Simon Werngren, Sverige71353124652007-11-29
Tibu Paul Lucian, Rumænien4794730582007-11-24
Barrault Frantz, Frankrig51035724392007-11-24
John N. Jensen, Danmark1206920692007-11-22
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2312720962007-11-06
Niels Kaare Krabbe, Danmark2446926052007-11-04
dave farrow, Storbritannien1182618262007-10-30
christian tiller, Norge1213521352007-10-16
Carsten Egevang, Grønland5112174452522007-10-09
Jack Juliussen, Danmark3493716572007-10-07
Lonnie Jensen, Danmark1350035002007-10-05
Quentin Dupriez, Frankrig1151115112007-10-05
Michal Radziszewski, Polen1207120712007-09-20
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2354417772007-09-09
Janus Ethelberg, Danmark9415851122212007-09-05
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1322132212007-09-02
Kent Schou Larsen, Danmark1131213122007-08-28
Jesper Nielsen, Danmark2335118652007-08-28
Jan Thomsen, Danmark8916062437032007-08-21
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2493127362007-08-18
Joakim Engel, Danmark8316298752502007-08-18
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne71735436412007-08-18
Jens Andersen, Danmark61321132892007-08-17
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1222222222007-08-16
Mark Hammond, Danmark2337721262007-08-15
Jóan Petur Petersen, Færøerne1105710572007-08-11
Johannes Tallroth, Sverige4629618612007-08-08
Inger Andersen, Danmark244246522682007-08-07
Hans Rytter, Danmark234146735832007-08-07
Magne Pettersen, Norge2643732422007-08-03
Lars Munk, Danmark1145214522007-08-03
Johan Emil Løje, Danmark1143814382007-07-31
Lars Omø Christiansen, Danmark1184118412007-07-15
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark51018724232007-07-14
Thomas Hasle Ravn, Danmark2513028102007-07-12
Carsten Poulsen, Danmark325937734342007-07-12
Niels Jørgen Larsen, Dominica163173638552007-07-10
Carl Erik Mabeck, Danmark12724284355202007-07-04
Erik Jensen, Danmark2378419332007-06-26
Jens Holte Frederiksen, Danmark1147914792007-06-25
Tommy Holmgren, Sverige81549923102007-06-24
Erik Edvardsson, Sverige152477923272007-06-05
Erik Breden, USA6943218372007-05-30
Linda Mølgaard, Danmark4802731272007-05-30
Bente Steffensen, Danmark1131813182007-05-20
Mikko Oivukka, Finland223670127832007-05-20
Bjarne Golles, Danmark2428925072007-05-10
Erik Agertoft, Danmark173317442932007-04-29
Claus Eriksen, Danmark3571422872007-04-29
Jan Bosch, Holland1176817682007-04-25
Kristian Borum, Danmark2393821362007-04-22
Søren Langkilde Madsen, Danmark61157722512007-04-21
Birgit Nielsen, Danmark2429021972007-04-15
Ivan Skov Pedersen, Danmark1132713272007-04-10
Poul Emil Kristensen, Danmark1305930592007-04-08
Dennis Andersen, Danmark3458916772007-04-04
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2386220572007-03-04
Ole Stobbe, Danmark2431925512007-02-28
Torben Ethelberg, Danmark192993422772007-02-25
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8817998256462007-02-25
Preben Berg, Danmark194020738822007-02-17
Kaj Krutfelt, Sverige3465917462007-02-05
Arthur R. Jensen, Danmark133659963562007-01-30
Patrick Höhener, Frankrig1189718972007-01-18
Kjetil Schjølberg, Norge1163316332007-01-09
Peter Christiansen, Danmark428112953722006-12-31
Johannes Erritzøe, Danmark2415520952006-12-28
Jan S. Kristensen, Danmark71444829442006-12-24
Jens Lind, Danmark4547014392006-12-11
Nelly Hansen, Danmark335877330412006-12-06
Wim van der Schot, Holland1209420942006-12-04
Klaas Felix Jachmann, Tyskland295909242772006-11-26
Ruud van Beusekom, Holland1140514052006-11-26
Leif Bisschop-Larsen, Danmark223809025712006-11-08
Tom Backlund, Finland51268335662006-11-07
Anders Tøttrup, Danmark315818435052006-11-05
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2482926582006-10-09
Gunner Munk, Danmark1224522452006-10-08
Bart-Jan Prak, Holland6933117192006-10-05
Ludovic Scalabre, Frankrig112299134372006-10-02
Steffen Holst, Danmark4720622562006-09-30
Peter Bo, Danmark3861241412006-09-25
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne41079332232006-09-23
Jørgen Staarup Christensen, Danmark316547730922006-09-22
Ernst Hjøllund, Danmark3618429522006-09-21
Herman Bouman, Holland1161616162006-08-30
Kim Petersen, Danmark101584219652006-08-24
Erik Enevoldsen, Danmark51409438562006-08-20
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1183618362006-08-20
Christian Wegst, Tyskland1262826282006-08-10
Karsten Stæhr, Danmark101680521042006-08-09
Tom Goossens, Belgien91603030052006-08-09
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61404028232006-08-09
Pierre-André Crochet, Frankrig101590120422006-08-09
Kim Iburg, Danmark1148614862006-08-07
Leif Jonasson, Sverige2478628622006-08-07
Steen Brølling, Danmark51112929812006-07-31
Pawel Malczyk, Polen5948027462006-07-26
Christian Svane, Danmark3588522522006-07-25
Lars Pedersen, Danmark1158515852006-07-21
Jørgen Scheel, Danmark163254232762006-07-21
Claus Kesby, Danmark1186418642006-07-10
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3528020512006-07-10
Mario Rodero Hernández, Spanien132040420892006-07-10
Henrik H. Søndergaard, Danmark71483825072006-07-10
Tom Sørensen, Danmark3501121332006-07-08
Lars Larsson, Sverige3499918552006-07-08
Samuel Peregrina, Spanien254685422162006-07-08
Benjamin Steffen, Tyskland71050219862006-07-08
Markus Tallroth, Sverige1210321032006-06-07
Knud-Erik Strange, Danmark81806229512006-06-07
Morten Jensen, Danmark6948521602006-06-07
Claudia Thiel, Tyskland2324417502006-06-07
Detlef Gruber, Danmark1162116212006-06-07
Palle Nygaard, Danmark112944745702006-06-07
Carsten Olsen, Danmark1315931592006-06-07
Andreas Meyer Winnem, Norge182516718982006-06-07
Knud-Erik Andersen, Danmark1174317432006-06-07
Arnold Houmann, Danmark224512345972006-06-07
Ole Hetland, Danmark111938124052006-05-18
Wedigo Ferchland, Danmark5670514612006-05-18
Gert Rasmussen, Danmark81458226382006-05-14
Claus Dalskov, Danmark1181918192006-05-12
Jens Jacob Iversen, Danmark3655023172006-05-10
Peter Halkier, Danmark61214331702006-05-10
Bent Jensen, Danmark3743825332006-05-10
Friedrich Thomas, Danmark1197019702006-05-10
Per Ekberg Pedersen, Danmark122640827282006-05-10
Jørn Lennart Larsen, Danmark3455517462006-05-10
Ole Friis, Danmark2441325372006-05-08
Margit Hove, Danmark1173817382006-05-02
Hans Eli Sivertsen, Færøerne111981331362006-04-23
Mikael Funch, Danmark81681227292006-04-19
Ruth Ahlburg, Danmark234317124072006-04-10
Søren Parup, Danmark18868862006-04-01
Kent Schou Larsen, Danmark2313116482006-03-30
Tom Jensen, Danmark1187518752006-03-19
Rune Larsen, Danmark2324818092006-03-19
Niels Fabæk, Danmark71209719392006-03-19
Søren Koch, Danmark3565519602006-03-16
Tim Vaughan, Storbritannien81533621682006-03-16
Esben Eriksen, Danmark71609333802006-03-16
Karin Gustausen, Danmark3678235042006-03-11
Gunnar Larsen, Danmark193361524002006-03-11
Tobias Epple, Tyskland81352823502006-03-11
Birger Pedersen, Danmark4717220402006-03-05
Svend Danbæk, Danmark1248624862006-03-05
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1270127012006-03-05
Henning Hansen, Danmark4633219022006-03-01
Johan Stenlund, Sverige3651624742006-03-01
Ole Richter, Danmark1342834282006-03-01
Jan Bolding Kristensen, Danmark3845231542006-02-25
Nis M. Nissen, Danmark1230823082006-02-25
Cédric Rousseau, Frankrig101655520142006-02-20
Kjetil Johannessen, Norge295592726552006-02-19
Mark Trott, England1173017302006-02-12
Arne Bertelsen, Danmark1171517152006-02-11
Niels Bomholt, Danmark61057026712006-02-11
Tune Jensen, Danmark1204120412006-02-04
Frank Svensson, Danmark3811235202006-02-02
Marnix Jonker, Holland183350926872006-02-01
Terry Townshend, England2395821062006-02-01
Eline Eggers, Danmark3523017962006-02-01
Annelise Juul Stampe, Danmark41356556092006-01-30
Hans Erik Mom, Holland1150915092006-01-28
Jens B. Bruun, Sverige62012854092006-01-26
Uffe Pedersen, Danmark599741225812006-01-22
Björn Gísli Arnarson, Island133042144402006-01-19
Tommy Hjorth, Danmark2371819462006-01-18
Tommy Frandsen, Danmark8217013339182006-01-15
Kim Lunding, Danmark173034741912006-01-14
Killian Mullarney, Irland2447122922006-01-10
Luc Verroken, Belgien4881125172006-01-05
Peter Thomsen, Danmark71409629892006-01-05
Justin Jansen, Holland1163916392005-12-24
David Erling Drangsland, Norge1266426642005-12-24
Ole Riis Jensen, Danmark3516922862005-12-20
Oleg Formanyuk, Ukraine4758730162005-12-15
Bent Møller Sørensen, Danmark2623638422005-12-13
Thomas Kjær Christensen, Danmark2690638112005-12-06
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1361836182005-12-04
Klaus B. Fries, Danmark3706029712005-12-03
Michael Køie Poulsen, Danmark1315431542005-11-24
Erik Lindgren, Sverige1330833082005-11-19
Steffen Ortmann, Danmark3699631162005-11-16
Jostein Myromslien, Norge1177317732005-11-15
Ola Nordsteien, Norge1207120712005-11-15
Lennaert Steen, Holland3570620632005-11-08
Henrik Elver, Danmark91366019102005-11-07
Aleix Comas, Spanien2468328402005-11-07
Mark Trustrup, Danmark1169416942005-10-31
Peter Bundgaard, Danmark112506130462005-10-31
Thomas Larsen, Danmark1129512952005-10-29
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2466426652005-10-27
Bjarne Nielsen, Danmark6981320812005-10-12
Stig Vang Petersen, Danmark233710233122005-10-11
Jesper Sonne, Danmark304826224122005-09-27
Daniel Patterson, Sverige5889428712005-09-23
Siv Behrendt-Møller, Danmark2489027502005-09-23
Hans Henrik Larsen, Danmark3504820992005-09-14
Henrik Pedersen, Danmark81228417162005-09-14
Terje Axelsen, Norge101573419612005-09-08
Ivan Abramowitz, Danmark1221822182005-09-07
Mats Wallin, Sverige71177118632005-09-06
Hans Henrik Iversen, Danmark4585417882005-09-06
Anders Jihmanner, Sverige1159615962005-09-05
Samuel Paz Parracho, Spanien81297320212005-09-02
Christian Tiller, Norge71921738422005-08-30
Peter Bjerre, Danmark61103923172005-08-29
Lars Elvstrøm, Danmark2336018602005-08-29
Ruud Altenburg, Holland2305716522005-08-29
Karl-Eric Gustafsson, Sverige183322524612005-08-26
Lars Lindgren, Danmark1178717872005-08-16
Anders Frederiksen, Danmark1144114412005-08-07
Hampus Lejon, Sverige1193419342005-08-05
Kasper Thorup, Danmark1164416442005-08-02
Andreas Malte Nielsen, Danmark1205520552005-07-04
Morten Stampe Larsen, Danmark5677919792005-06-29
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien19049042005-06-26
Ulla Vibe Funch, Danmark1207920792005-06-26
Emil Todorov, Bulgarien5773318502005-06-26
Theodosis Mamais, Grækenland294726022552005-06-22
Erik Kramshøj, Danmark133240747522005-06-16
Rie Voetmann, Danmark72558859032005-06-13
Gaukur Hjartarson, Island112133926522005-06-13
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark61778048952005-06-12
Andres Wolff Fries, Danmark1189818982005-06-01
Julien Piette, Frankrig162763723602005-05-18
Westy Esbensen, Danmark1166816682005-05-04
Bjørn Kjellemyr, Norge3582724552005-05-01
Peter Iversen, Danmark1185818582005-05-01
Martin Jessen, Danmark4912025212005-04-26
Arild Hansen, Norge2319716872005-04-26
Stuart A Reeves, Danmark122254122402005-04-20
Jim Thagaard Hansen, Danmark183098223342005-04-20
Yeray Seminario, Spanien3684134672005-04-11
Miguel Avelino Suárez, Spanien3580922262005-04-11
José García Monzón, Spanien4726626132005-04-11
Hans Drostgaard, Danmark1183118312005-04-07
Leif Samuelsen, Danmark1170717072005-04-06
Shaun Robson, England122049320652005-04-04
Jimmy Skat Hansen, Danmark173298649452005-04-04
Terje Kolaas, Norge51199836882005-04-01
Sune Pedersen, Danmark1204420442005-03-30
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2418421892005-03-26
Tony Disley, Storbritannien2358618232005-03-25
Jørn Vinther Sørensen, Danmark4846123842005-03-18
Edvin Hansson, Sverige193174727272005-03-16
Thor Edgar Kristiansen, Norge41017929402005-03-14
Benoit Paepegaey, Frankrig132178019102005-03-07
Kim Fischer, Danmark224469732792005-03-07
Sander Bot, Holland5836518222005-02-24
Ingrid Grunwald, Tyskland61340043342005-02-21
Søren Ryge Petersen, Danmark1170117012005-02-06
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1207920792005-02-03
Dan Rasmussen, Danmark4978732442005-01-31
Thomas Stigfeldt, Danmark3900740082005-01-20
Alwin Schönenberger, Østrig2480427082005-01-13
Stefan Magnusson, Sverige3462919592005-01-03
Lars Lyngsø, Danmark2342218312004-12-26
Erik Van Bogaert, Belgien1176517652004-12-18
Torben Lund, Danmark5937841262004-12-15
Stefan Hage, Sverige91815028552004-12-15
Mikael Nord, Sverige388529657062004-12-15
Erik Schaumburg, Danmark1181018102004-11-29
Frits Rost, Danmark2543528792004-11-27
Maris Jaunzemis, Letland71347323422004-11-26
Ole Vognstoft, Danmark1149614962004-11-25
Poul Erik Larsen, Danmark1221222122004-11-25
Lars Vilhelm Hansen, Danmark183031926632004-11-24
Thomas Kiørboe, Danmark1152315232004-11-23
Inger Skov, Danmark2519430972004-11-22
Ivan Jensen, Danmark1168416842004-11-21
Carsten Madsen, Danmark1399639962004-11-14
Geert Brovad, Danmark102785339982004-11-14
Erik Rosendaal, Holland1168616862004-11-11
Poul Reib, Danmark1229722972004-11-09
Steen Roed Hansen, Danmark101728022582004-11-08
Dennis Noel, Danmark1710571052004-11-08
Bjarne Streyffert, Danmark2405921972004-11-08
Raymond Galea, Malta1175617562004-11-08
Henrik Callesen, Danmark1193419342004-11-05
Gedser Fuglestation, Danmark1174317432004-11-05
Reint Jakob Schut, Holland4721919942004-10-31
Martin Holm, Danmark3920735212004-10-26
Lasse Braae, Danmark1315731572004-10-17
Philippe J. Dubois, Frankrig2509930022004-10-06
Dominique Verbelen, Belgien1254125412004-09-30
Virginia Escandell, Danmark1213821382004-09-07
Torsten Hansen, Danmark1159615962004-09-01
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2813844052004-08-16
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1238523852004-08-13
Jens Biltoft, Danmark1181318132004-08-01
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3715428092004-07-31
Einar Flensted-Jensen, Danmark1357235722004-07-25
Szabolcs Kókay, Ungarn1226522652004-07-22
Mogens Ribo Petersen, Danmark1204420442004-07-07
Ulrik Henneberg, Danmark2323517872004-07-07
Karen Lang, Danmark2482727282004-07-06
Arne Borg Rasmussen, Danmark4884724002004-07-05
Martin Poulsen, Danmark1164616462004-07-04
Klaus Nellevang, Danmark2346118382004-06-25
John Steffensen, Danmark1222322232004-06-13
Lene Pedersen, Danmark1233323332004-06-01
Jelger Herder, Holland81488725242004-05-31
Tom Schlegel, Danmark2362022612004-05-17
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31189159552004-05-16
Henrik Carlsen, Danmark3663431822004-04-30
Ulla Henriksen, Danmark1108910892004-04-30
Tim Andersen, Danmark31133447802004-04-20
Hans Krabsen, Danmark1661766172004-04-03
Dennis Brandsborg, Danmark2396421782004-03-13
Robbin D. Knapp, Østrig1224022402004-03-11
Esben Østergaard, Danmark2482426282004-03-10
Henrik Stenholt, Danmark3672528212004-03-03
Lis Ravn, Danmark2473228152004-03-01
Leif Novrup, Danmark2489826422004-01-06
Gunnar Gundersen, Norge1321332132004-01-06
Carsten Hermann, Danmark1275627562003-11-28
Lasse Olsson, Sverige2381721522003-11-26
Michael Tiefenbach, Østrig1335333532003-11-26
Don Baccus, USA1226022602003-11-13
Tor A Olsen, Norge1240524052003-11-09
Jan Dresler, Danmark2434322982003-10-21
Svend Dybkjær, Danmark3978941412003-10-20
Vegard Bunes, Norge51131225362003-10-11
Jacob Alsted, Danmark1285628562003-09-15
Andreas Hagerman, Danmark204451830822003-08-28
Anna Bay Rask, Danmark1260426042003-07-25
Wilfried Hausmann, Tyskland2536831842003-07-19
Flemming Pedersen, Danmark1163016302003-06-28
Morten DD Hansen, Danmark1392039202003-05-30
Jørn Opsal, Norge1287828782003-05-30
Thomas Jensen, Danmark1439943992003-05-17
Per Forsberg, Sverige1273427342003-05-17
Jacob Lund-Hansen, Danmark3646425612003-05-17
Ronny Nilsen, Norge1360436042003-05-06
Pierre Unge, Sverige4992734582003-05-01
Ottenby fågelstation, Sverige2509627892003-04-18
Rannvá Hansen, Færøerne1248624862003-03-25
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2443523102003-03-25
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge91984824332003-03-09
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3513619572003-02-25
Håkan Sterner, Sverige2457326342003-02-14
Sakari Kauppinen, Danmark1515851582003-02-11
Claus Horneman, Danmark1396439642003-02-06
Maurizio Sighele, Italien1396339632003-01-29
Benny Jacobsen, Danmark2516127382003-01-21
Leo JR Boon, Holland31231166642003-01-13
Martin Eggen, Norge2367119282002-11-14
Søren Hjorth Andersen, Danmark71531030122002-10-29
Holger Sandfeldt, Danmark1202720272002-10-24
Peter Andreas Koch, Danmark3684126442002-10-12
Martin Scott, Storbritannien81157116462002-10-10
John Judge, Storbritannien2385719832002-10-08
Nick Lowton, Storbritannien2318217022002-10-08
Fredrik Kræmer, Norge102336543252002-10-02
Tim Brown, Storbritannien2407523262002-09-28
Graham Etherington, Storbritannien3510417282002-09-27
Deryk Shaw, Storbritannien1221422142002-09-12
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3670123262002-09-03
Thomas Hilkjær, Danmark2366319482002-09-03
Mike Richardson, Storbritannien2472527572002-08-05
Jim Willson, Storbritannien2375719122002-06-29
via Carsten Høeg, Danmark1259725972002-05-29
Andreas Gullberg, Norge1277227722002-05-13
Ricard Gutiérrez, Spanien81379219792002-04-28
Kelvin Jones, Storbritannien1306830682002-02-10
Bruce Mactavish, Canada1235123512002-01-30
Morten Jørgensen, Danmark3696430542002-01-21
Anita Pedersen, Danmark31383050362001-11-16
via Sune Jepsen, Danmark2670440342001-11-09
Alexander J. Lee, Danmark2425122542001-11-09
Kim Biledgaard, Danmark1314731472001-10-01

Der er i alt 1341 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.446 sek.
til toppen