Startside Nye topmodeller fra ZEISS i Naturbutikken I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
 Artslister 


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Jens Paulsen, Danmark271523014482015-07-05
Ole Bo Olsen, Danmark191045212522015-07-05
Morten Scheller Jensen, Danmark1313128642558292015-07-04
Massimiliano Dettori, Holland886818317902015-07-04
Steen E. Jensen, Danmark82195693833352015-07-04
Eva Foss Henriksen, Danmark56652339343672015-07-04
Morten Bentzon Hansen, Danmark7113022540272015-07-04
Carl Bohn, Danmark1716664114832015-07-03
Henrik Pedersen, Danmark14312548450712015-07-03
Arne Giørtz-Behrens, Danmark281793410502015-07-03
Hans Henrik Larsen, Danmark1833147412940742015-07-03
Daniel Pettersson, Sverige32437182827762015-07-02
Paul Patrick Cullen, Danmark81853309626152015-07-02
Rie Jensen, Danmark34311612015-07-02
Thomas Varto Nielsen, Danmark62647042234082015-07-02
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige13113098624502015-07-01
Axel Mortensen, Danmark66187065457872015-07-01
Morten Müller, Danmark201094012992015-07-01
Dennis Olsen, Danmark1028999122092015-07-01
John Larsen, Danmark51747183552812015-07-01
Oz Horine, Israel446107225782015-07-01
Lars Falck, Danmark645656119362015-06-30
Morten Winness, Norge12110015520692015-06-30
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark23713928120052015-06-30
Klaus Malling Olsen, Danmark31284276925113102015-06-30
Jan Haaning Nielsen, Danmark806430322192015-06-29
Ivan Sjögren, Sverige51237519872015-06-29
Lisbeth Bech, Danmark39093432015-06-29
Fabian Schneider, Schweiz524989718882015-06-29
Jens Thalund, Danmark2141120741218262015-06-27
Simon Berg Pedersen, Danmark55274615654512015-06-26
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark2549186711342015-06-26
Andreas Bennetsen Boe, Danmark433029144672015-06-25
Birger Lønning, Danmark9414467446852015-06-23
Per Finn Nielsen, Danmark689343337712015-06-23
Daniel Mauras, Frankrig16996992015-06-23
Svend Fischer-Nielsen, Danmark12422422015-06-23
Jan Andruszkow, Danmark418917922015-06-22
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark47163823338212015-06-18
Palle Sørensen, Danmark9710810631342015-06-18
Bent Thøgersen, Danmark17915008325372015-06-18
Erik Groth-Andersen, Danmark353434426612015-06-17
David Monticelli, Belgien9511638225312015-06-17
Hendrik Weindorf, Tyskland749888128242015-06-17
Christian Andersen Jensen, Danmark44859562342092015-06-15
Claus Halkjær, Danmark66982732847262015-06-14
Per Holmberg, Danmark19423626331832015-06-14
Kim Duus, Danmark10711040022382015-06-14
Klaus Dichmann, Danmark25325012644712015-06-12
Lars Andersen, Danmark856192215732015-06-10
Rune Sø Neergaard, Danmark728780868143462015-06-07
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark483217915212015-06-07
Peter Nielsen, Danmark337599632106552015-06-07
Jørgen Munck, Danmark345129449802015-06-06
Lars Bernitt Birk, Danmark18211479623692015-06-06
Bjørn Frikke, Danmark905720421112015-06-06
Keith Fox, Danmark454519622842015-06-05
Jørgen Kabel, Danmark13629414359942015-06-04
Per Schiermacker-Hansen, Danmark9913023136892015-06-01
Erik Bogh Nielsen, USA927523821762015-06-01
Erik Biering, Danmark39744939747812015-05-29
Morten Dehn, Danmark7489714642015-05-28
Helge Sørensen, Danmark1342157739365582015-05-28
Rodmund á Kelduni, Færøerne27833759050392015-05-27
Arvid H Anthonsen, Norge1836654532015-05-27
Karin Gustausen, Danmark8794447092015-05-25
Lars Andersen, Danmark433907618602015-05-22
Per Schans Christensen, Danmark29932922140122015-05-21
Knud Pedersen, Danmark57195642261632015-05-21
Martin Strømkjær, Danmark216228712015-05-21
Rasmus Due Nielsen, Danmark131513419602015-05-21
Antoine Joris, Belgien364876317982015-05-20
Zbigniew Kajzer, Polen605465624072015-05-19
Carsten Siems, Danmark38839953132352015-05-17
Jens Søgaard Hansen, Danmark650104224183602015-05-17
Felix Timmermann, Tyskland425307112015-05-17
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark15410117222462015-05-15
Allan Kjær Villesen, Danmark34524471264042015-05-11
Vincent Legrand, Belgien12015134549052015-05-11
uffe jensen, Danmark12502502015-05-11
Niels Behrendt, Danmark597025525642015-05-07
Julien Piette, Frankrig6632916752015-05-05
Hans Henrik Bay, Danmark451110514662015-05-05
Brian Rasmussen, Danmark8458811672015-05-05
Erik Mølgaard, Sverige22117508731102015-05-04
Aurélien Audevard, Frankrig50869438732122015-05-03
J Ole Andersen, Danmark401661910952015-05-02
Joachim Bertrands, Belgien3217212542015-04-30
Lars Juul Pedersen, Danmark272217213722015-04-30
Lars Maltha Rasmussen, Danmark576562681552015-04-20
Mikkel Holck, Danmark23226906236422015-04-18
Thomas Garm Pedersen, Danmark33108196382015-04-18
Peter Rodemann, Danmark5647726752015-04-17
Aleks Lund, Danmark1100710072015-04-11
Frank Abrahamson, Danmark303532530442015-04-04
Peter Bonne Eriksen, Danmark23318403822252015-04-02
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark1436444632015-03-26
Torben Sebro, Danmark526412026742015-03-26
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark413101318382015-03-26
Henrik Friis, Danmark1127692118882015-03-23
Elmer Pedersen, Danmark331455012872015-03-23
Niels Birkedal Thomsen, Danmark302415014292015-03-13
András Fodor, Ungarn567039241552015-03-10
Finn Nørregaard, Danmark1028086942015-03-09
Helle Dyrting, Danmark1958647742015-03-07
Lars Paaby, Danmark232188418552015-02-20
Julien Mazenauer, Schweiz416088042015-02-18
Erling Krabbe, Danmark756455242082015-02-17
David Andersson, Sverige1289975618112015-02-14
Eigil Larsen, Danmark948294821962015-02-12
Dominik Becker, Tyskland533749542015-01-26
jules phillips, Danmark16056052015-01-25
Arie Ouwerkerk, Holland9118766155232015-01-21
Nis Lundmark Jensen, Danmark20627699937522015-01-09
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn202410216072015-01-09
Johnny Madsen, Danmark27744432273442015-01-02
finn henriksen, Danmark27884752014-12-22
Martin Gottschling, Tyskland527202066012014-12-21
Brahim Birds, Marokko316738622014-12-19
Mikael Nord, Sverige547588027042014-12-14
Steffen Fahl, Danmark14841110052014-12-03
Christer Brostam, Sverige565728020312014-12-03
Stefan Pfützke, Tyskland678267127302014-12-01
Sune Riis Sørensen, Danmark15425884640742014-12-01
Marcel Klootwijk, Holland3364015332014-11-28
Ib Jensen, Danmark24433628363032014-11-22
Jan Skrubbeltrang, Danmark756161373842014-11-20
Franziska Guepner, Tyskland3391114012014-11-18
Jens Röw, Tyskland1234723472014-11-17
Mads Herbøl, Danmark2439737962014-11-13
Ole Skrubbeltrang, Danmark6387711582014-11-13
Rainer Christian Ertel, Tyskland2094639242014-11-13
Chris Baines, Storbritannien131047713872014-11-10
Hans Staunstrup, Danmark8211029525672014-11-03
Richard Bonser, England19624711234022014-10-28
Per Boye Svensson, Danmark402849818982014-10-21
Finn Laugo Sørensen, Danmark23223743931402014-10-16
erik van bogaert, Belgien18918912014-10-16
Bengt Bengtsson, Sverige141553132512014-10-14
Jonna Lindegård, Danmark632968462014-10-12
John Frikke, Danmark271297610992014-10-11
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark6754833082014-10-09
Carl Søndergaard, Danmark6738721272014-10-03
Henrik Laust Bøhmer, Danmark549698353112014-09-29
Lars Adler Krogh, Danmark9818826145602014-09-17
Ulla Paulsen, Danmark181591020642014-09-12
Tommy Bjørk, Danmark422038032014-09-10
Henrik Brandt, Danmark9614264557022014-09-09
Christian Terp, Danmark4302612242014-08-29
Søren Kristensen, Danmark876783132702014-08-25
Tommy Holmgren, Sverige11612376367872014-08-25
Lars Frede Petersen, Danmark212556982014-08-25
kai nissen, Danmark10872614642014-08-18
Steen Egholm Engelbøl, Danmark1047096662014-08-16
Morten Rasmussen, Danmark494072621372014-08-13
Kjeld Lund, Danmark121078428512014-08-13
Thomas Elbek, Danmark642879062014-08-11
Torben Lyng, Danmark171042413012014-08-09
Henry Lehto, Finland767279217612014-08-09
Anne Navntoft, Danmark29029734627042014-08-05
Rud Lynge, Danmark19289282014-08-04
Johnny Salomonsson, Danmark27439056935132014-08-01
Luca Boscain, Italien1686718892014-07-31
Marcin Solowiej, Polen292167616362014-07-31
Ole Hetland, Danmark455624644702014-07-29
Johannes Rydström, Sverige21820090726842014-07-29
Kim Mogensen, Danmark324919092014-07-28
Søren Kristoffersen, Danmark1248145758981832014-07-19
Tommy Kaae, Danmark354693238342014-07-17
Tomas Lundquist, Sverige20725656231692014-07-10
Graeme Joynt, England319079882014-06-27
Arnold Georg Houmann, Danmark272693227572014-06-26
Otto Samwald, Østrig13611273724162014-06-23
henrik asbjørn pedersen, Danmark5843069362014-06-18
Silas K.K. Olofson, Færøerne1483167911645392014-06-16
Lars Rostgaard, Danmark22223154441862014-06-13
Henrik Hougaard Larsen, Danmark8844918142014-06-10
Thomas Kehlet, Danmark667977124842014-06-06
Claus Vind-Andreasen, Danmark202079222312014-06-05
Rami Mizrachi, Israel12968610952014-06-03
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2254186157042014-05-27
Jens Jørgen Andersen, Danmark17728140063992014-05-22
Lars Grøn, Danmark141304816832014-05-21
Søren Vinding, Danmark1335590110182014-05-13
Niels Peter Møller Jensen, Danmark622837512162014-05-10
Keld Jakobsen, Danmark754019117792014-05-09
Kasper Anias Møller, Danmark13193192014-05-09
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark897885821232014-05-07
Bo Lassen Christiansen, Danmark15415412014-05-05
Bo Valeur, Danmark843048052014-05-02
Peter Brostrøm, Danmark553730922612014-05-02
Gisela Nagel, Tyskland393517315782014-04-29
Johannes Ferdinand, Tyskland13982818762014-04-28
Benjamin Steffen, Tyskland191173213132014-04-24
Tom Conzemius, Luxembourg311975982014-04-23
Fredrik Ström, Sverige527616622014-04-18
Torben Sylvest Jensen, Danmark532769352014-04-11
Szilard J. Daroczi, Rumænien485924821172014-04-10
Tommy Karlström, Sverige211897472014-04-10
Jan Helbo, Danmark865326323382014-04-06
Lauge Fastrup, Danmark202009921392014-04-03
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark213486752014-04-03
Bjarne Hemmingsen, Danmark151037712232014-04-03
Conny Jensen, Danmark9646015222014-03-31
Ole Zoltan Göller, Danmark47858761770102014-03-28
Magnus Corell, Sverige1109410942014-03-25
Ronny Malm, Sverige405520122332014-03-16
Karsten Busk Laursen, Danmark14844842014-03-04
Mark Walker, Danmark1016042717872014-03-02
Johan Christian Homann, Danmark421287202014-02-27
Freddy Rosning, Danmark282853728912014-02-20
Charlotte Christel Jønsson, Danmark316556842014-02-14
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3281317132014-02-12
Jean-Pierre Jordan, Frankrig412645715062014-02-08
Poul-Henrik Bergmann, Danmark17317312014-02-02
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark7656017862014-02-02
Arne Kiis, Danmark37236731736312014-01-27
Stephan Skaarup Lund, Danmark15019785147672014-01-27
Janni Christoffersen, Danmark744369612014-01-21
Allan Haagensen, Danmark101239032812014-01-17
Arne Torkler, Danmark1190519052014-01-09
Christian Michael Mortensen, Danmark1153117382014-01-08
Steen Winkel, Danmark1461737772014-01-07
Leif Høgh Olsen, Danmark72366426439332014-01-06
Åge Mathias Matthiesen, Danmark91366025152014-01-04
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark10639114742014-01-03
Jonas Holmqvist, Sverige131185715562014-01-03
Gert Rasmussen, Danmark553684414742014-01-02
Ole Krogh, Danmark1222252652692732013-12-31
finn folkvardsen, Danmark91121317912013-12-31
Anders Bojesen, Danmark121349726362013-12-31
Lars Jensen, Danmark21532787941592013-12-30
Poul Holm Pedersen, Danmark302858421372013-12-30
Jeppe Bundgaard, Danmark91431037882013-12-29
Rene Rantzau, Danmark233075451942013-12-29
Eigil Ødegaard, Danmark48879895945372013-12-29
Thorkil Brandt, Danmark141417914382013-12-29
Arne Volf, Danmark12216960643792013-12-27
Kim Fich Larsen, Danmark15115112013-12-27
Gerner Majlandt, Danmark16031151862612013-12-26
Henrik Kisbye, Danmark49943640257282013-12-24
Kenneth Bach Christensen, Danmark583877234552013-12-23
John Kyed, Danmark13923724387362013-12-22
Johan Stenlund, Sverige5358110652013-12-20
Per Poulsen, Danmark43271499673622013-12-17
Espen Lie Dahl, Norge455942924212013-12-17
Dubois Laurent Yves, Frankrig2176310322013-12-17
René Larsen, Danmark758917831312013-12-15
Lars Rudfeld, Danmark423230719082013-12-13
Rolf Danielsen, Danmark1205020502013-12-12
Janis von Heyking, Sverige521996710062013-12-12
Anders Roel, Danmark111051818992013-12-10
Andreas Bruun Kristensen, Danmark5310098144982013-12-10
Karina Jensen, Danmark1134513452013-12-10
Jens Kildemoes, Danmark313356072013-12-06
Anders Hammergart, Danmark8114302232212013-12-05
Anton Herrig Liebermann, Danmark81171337762013-11-29
Thomas Jensen, Danmark8938016182013-11-29
Petri Kuhno, Finland326649272013-11-21
Julia Zeitzer, Danmark19059052013-11-12
Micha A Neumann, Danmark15695692013-11-12
Asbjørn Jensen, Danmark9511205526122013-11-11
Christian Leth, Danmark5311780038652013-11-10
mats svensson, Sverige435679812013-11-09
Jakob Dall, Danmark8414995340972013-11-09
Anders Sydney Jensen, Danmark211846942013-11-09
Stig Linander, Danmark11113112656442013-11-07
Stefan Tapio Ettestam, Sverige392617113772013-11-07
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2289314702013-11-06
Emil Fich Larsen, Danmark7616112562013-11-04
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3601827872013-11-04
Jens Kirkeby, Danmark273882327592013-11-03
John Pedersen, Danmark10314053043632013-11-02
Torben Olsen, Danmark2854357232013-11-02
John Jensen, Danmark342247410982013-11-01
Niels Poul Dreyer, Danmark40740147329592013-10-29
Per Vindis, Danmark455213829692013-10-23
Jakob Engelhard, Danmark192209229012013-10-23
Jon Lehmberg, Danmark12013570934942013-10-22
John G. Dinesen, Danmark374188419532013-10-22
Mads Elley, Danmark172405224092013-10-21
Frank Desting, Danmark456222828902013-10-20
Anders Østerby, Danmark314828758882013-10-20
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91344424692013-10-20
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien52171538539782013-10-16
Jens Wiberg, Danmark10688512902013-10-14
Bo Tureby, Danmark57885004255612013-10-12
Patric Lorgé, Luxembourg132322630582013-10-10
Hamid Yadane, Marokko524857012013-10-07
Hampus Lejon, Sverige121668423042013-10-07
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10113489726072013-10-07
Lise Nielsen, Danmark1272327232013-10-06
Alen Ploj, Slovenien6539812032013-10-04
Mogens Neergaard, Danmark212266422013-10-03
Ingar Støyle Bringsvor, Norge322536913072013-10-01
Ole Kristjansen, Danmark3380915672013-09-29
Josh Rhys Jones, England325013330202013-09-27
David Boertmann, Danmark467588633792013-09-27
Wolfgang Jakob, Tyskland3394715792013-09-24
Anni Nielsen, Danmark6211254939242013-09-24
Matthieu Canévet, Frankrig171763519562013-09-24
Greg McIvor, Sverige172573318162013-09-20
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark295141726932013-09-19
Klaus K. Nielsen, Danmark2450337872013-09-18
Marcin Faber, Polen313146272013-09-17
Vicky Knudsen, Danmark1180318032013-09-17
kurt jensen, Danmark17467462013-09-17
Jesper Michael møller, Danmark2219215622013-09-17
Finn Nielsen, Danmark15705702013-09-15
Christian Eilers, Danmark484385017852013-09-11
Dave Barnes, Danmark5412218432013-09-05
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3292612432013-09-05
Villy Pedersen, Danmark151426212742013-09-02
Jure Novak, Slovenien17257252013-09-02
Robert Paepke, Sverige728079237482013-08-29
Jan Jörgensen, Sverige8708611952013-08-29
Richard Burzynski, Danmark423350916652013-08-29
Charlotte Thomsen, Danmark3619031632013-08-28
Carsten Lundberg, Danmark3251411712013-08-28
Peter Bundgaard, Danmark6924640472013-08-26
Jens Eriksen, Danmark7214595850902013-08-26
Steve Klasan, Tyskland323408221982013-08-22
Henning Krog Søndergaard, Danmark1100110012013-08-22
Peter Halkier, Danmark212551618962013-08-22
Tonny Papillon, Danmark171811721642013-08-22
Allan Gudio Nielsen, Danmark111564126282013-08-15
Tore Vang, Norge418225973912013-08-11
Birthe Kirk Gawinski, Danmark321329192013-08-09
Stefan Stürup, Danmark4355515312013-08-08
Thomas Kuppel, Tyskland6580713292013-08-08
Oluf Lou, Danmark41314447272013-08-02
Vagn Freundlich, Danmark9511621726812013-07-27
Per Kjær, Danmark17032629471052013-07-21
Eric Didner, Frankrig18413310717582013-07-13
sissel fossat, Danmark18138132013-07-11
Jonas Landolt, Schweiz1277027702013-07-10
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark16466462013-07-06
Pasi Parkkinen, Finland16621028927872013-07-03
John Jørgensen, Danmark639558692013-06-30
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark456644954132013-06-30
Rolf Nagel, Tyskland202128217032013-06-24
Leif Bolding, Danmark9921415152013-06-22
Daniel König, Tyskland731806062013-06-22
Henning Rose Sørensen, Danmark11616243623052013-06-19
Karsten Mose, Danmark216779082013-06-18
Jan Durinck, Danmark223910133572013-06-17
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1295529552013-06-14
Ole Amstrup, Danmark25233761141862013-06-11
Szabolcs Kókay, Ungarn6958425492013-06-09
Troels Eske Ortvad, Danmark445952770542013-06-04
Christian Ljunggren, Sverige111113215242013-05-27
Brahim Mezane, Marokko7552611212013-05-26
Michael Frank Nielsen, Danmark23413138516692013-05-24
Johanna Hartmann, Danmark1165516552013-05-23
Jacob Breson Neumann, Danmark191339811572013-05-23
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5446613842013-05-22
Ken Sievertsen, Danmark1753975392013-05-21
David B. Collinge, Danmark111640629142013-05-21
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark232732527282013-05-19
Troels M. Krogh, Danmark18428422013-05-15
Rune Bisp Christensen, Danmark15821353234312013-05-15
Anders Wiig Nielsen, Danmark253287846322013-05-13
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12417310062102013-05-11
Tommy Studsholt Christensen, Danmark374894621462013-05-10
Jens Kristian Kjærgård, Danmark42981292065412013-05-07
Tony Søholm Larsen, Danmark201466210652013-05-05
Benny Nørgaard, Danmark1114311432013-05-02
Kent Olsen, Danmark388053764802013-04-30
Henrik Baktoft, Danmark2337521492013-04-30
Willy Jørgensen, Danmark16306302013-04-30
Franck Ishøi, Danmark333063419682013-04-17
Stephen McAvoy, Irland5431811442013-04-14
Hjalte Kjærby, Danmark2359819052013-04-14
Chris van Rijswijk, Holland214058222013-04-14
Klaus Schak Laursen, Danmark3547630022013-04-13
Finn Carlsen, Danmark294684028802013-04-11
Anna Kjøller, Danmark1115511552013-04-10
Troells Melgaard, Danmark586792625722013-04-08
Zbyszek Kajzer, Polen14614612013-04-08
Sebastian Klein, Danmark91137542902013-04-08
Kirsten Jæger, Danmark19839832013-04-08
Thomas J. Simonsen, Danmark466329329252013-04-04
David Erterius, Sverige29432200332142013-04-02
Anders Bacher Nielsen, Danmark20110607320902013-04-02
Sven Dall, Danmark2236015242013-03-31
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark221782920592013-03-28
Benny Rytter, Danmark1113311332013-03-27
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark9465512962013-03-25
Michael Køie Poulsen, Danmark232796840972013-03-25
Markus Tallroth, Sverige8011804936132013-03-22
Peter Dam, Danmark14118955528512013-03-18
Ivan Sjögren, Sverige614806914562013-03-16
Lars Gabrielsen, Danmark8711673435472013-03-15
Jonas Halberg, Danmark3261111882013-03-08
Hans Lind, Danmark122441540362013-03-05
Christian Michael Mortensen, Danmark1172517252013-03-01
Søren Garder Brask, Danmark29795192013-02-28
Mette H. H. Hansen, Danmark4530828452013-02-28
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark425638552013-02-25
Finn Bro, Danmark111432519822013-02-25
Anne Themsen Flindt, Danmark1100810082013-02-21
Gert Sørensen, Danmark19339332013-02-20
Tormod Amundsen, Norge181771221762013-02-19
Kristoffer Hansen, Danmark61058626282013-02-18
Flemming Lang, Danmark81360031142013-02-14
Morten Jenrich Hansen, Danmark333171334512013-02-13
Søren Skov, Danmark57688937037702013-02-12
Terje Kolaas, Norge353657720912013-02-12
Karsten Garcia Pedersen, Danmark841767762013-02-11
wally morell, Danmark19699692013-02-10
Hjalte B. Johansen, Danmark8746922392013-02-03
Trösch Stephan, Schweiz2230613992013-02-01
Miska Nyúl, Ungarn14664662013-01-29
Thyge Enevoldsen, Danmark17997992013-01-28
Christian Rørdam, Danmark332845717622013-01-28
Chr. G Nielsen, Danmark1146714672013-01-26
Knud Jørgen Olsen, Danmark6680422042013-01-23
Jan Fischer Rasmussen, Danmark545107124642013-01-22
Benny Haahr, Danmark555547725592013-01-17
Poul West Lauritsen, Danmark17617612013-01-14
Mateusz Matysiak, Polen161973121222013-01-09
Christoffer Elias Kaae, Danmark418635832013-01-08
Søren Peter Pinnerup, Danmark5857723792013-01-07
Benny Steinmejer, Danmark1132013202013-01-02
Svend Erik Frandsen, Danmark527655428662012-12-29
Niels Jørgen Askirk, Danmark12902902012-12-23
Harry J Lehto, Finland5713258948652012-12-21
Anders Bræstrup, Danmark19119112012-12-17
Svend Rønnest, Danmark12914196134522012-12-09
Otto Madsen, Danmark2207512472012-12-05
Mads Syndergaard, Danmark14534532012-12-04
Jesper Johannes Madsen, Danmark1150815082012-11-28
Mikkel Thorup, USA14854852012-11-21
Andreas Petersen, Danmark293167242112012-11-19
Kennerth Kristensen , Danmark2267913972012-11-14
Poul Ulrik, Danmark1144414442012-11-08
jesper nexø arvesen, Danmark428428962012-11-07
Lasse Strandgaard, Danmark5814224182012-10-26
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1282728272012-10-25
Torben Laursen, Danmark333312226412012-10-23
Jens Mikkel Lausten, Danmark112612078432012-10-21
Henrik Dissing, Danmark18858852012-10-18
Erhardt Ecklon, Danmark5611641743722012-10-12
Torben Back Sørensen, Danmark17407402012-10-07
Niels-Christian Christensen, Danmark4387413192012-10-07
Henrik Mikkelsen, Danmark529608951522012-10-03
Per Huniche Jensen, Danmark193548292462012-10-01
Carsten Egevang, Guinea3362117682012-09-23
Leif Holmskov, Danmark182678728942012-09-23
Poul Thrane, Danmark142522548192012-09-18
Gert Jeppesen, Danmark14416625951652012-09-15
Klavs Frandsen, Danmark210385962012-09-12
Peter Lauritzen, Danmark4254911052012-09-12
Bent Carstensen, Danmark243689944012012-09-09
Gabor Graehn, Danmark319776872012-09-06
Rafael Armada, Spanien2253315942012-08-30
André Riis Ebbesen, Danmark264102722282012-08-30
Bjørn Erik Hellang, Norge3278510392012-08-27
Mogens T. Kofod, Danmark216188682012-08-26
Michael Grell, Danmark31078760472012-08-20
Lasse Olsson, Sverige232037021062012-08-20
Terry Townshend, Storbritannien7910582639452012-08-20
Wout De Rouck, Belgien2282916352012-08-20
Morten Christensen, Danmark516851337812012-08-19
Terje O. Nordvik, Norge4632625092012-07-27
Alex Sand Frich, Danmark459315943632012-07-16
Johannes Christian Harbou, Danmark787214227172012-07-16
Peter Østrup Jensen, Danmark18428422012-07-16
Jonas Gildebro, Danmark16346342012-07-16
Søren Nygaard, Danmark7014534449322012-07-15
Michael Schwalbe, Danmark122146628102012-07-08
John Mikkelsen, Danmark215928742012-06-26
Christian Martin Glahder, Danmark13995314832012-06-26
Frode Jacobsen, USA464081215992012-06-23
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark211165872012-06-22
Raphaël Lebrun, Belgien2688547592012-06-21
Omar Runolfsson, Island13990214822012-06-20
Bo Jensen, Danmark1119933018922012-06-19
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark171642614182012-06-15
Jan Speiermann, Danmark398238955162012-06-15
Torkild Kristensen, Danmark373686520022012-06-07
Martinez Jonathan, Frankrig24522774619392012-06-05
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark395629634502012-06-01
Helle Kjær Erichsen, Danmark161698015332012-06-01
Nikolaj Noel Christensen, Danmark344860228712012-05-31
Daniela Gruber, Tyskland419146582012-05-31
Tor Olsen, Norge161779219862012-05-31
Andreas Guldager, Danmark131117914212012-05-30
Mikkel Høegh Post, Danmark24037180557992012-05-26
Benoit Nabholz, Frankrig141426721672012-05-23
Benny Kristensen, Danmark12320565136352012-05-23
John Mikkelsen, Danmark1126912692012-05-21
Palle Hove Christensen, Danmark3394915082012-05-21
André Julinder, Sverige3320517132012-05-14
Jesper Høy Hansen, Danmark3220011652012-05-11
Jan Mogensen, Danmark292936922142012-05-09
tue hartmann, Danmark16046042012-05-06
Niels Frost, Danmark1152715272012-04-29
Torben Lund-Hansen, Danmark210995702012-04-23
Kim Aaen, Danmark5411336153322012-04-19
Mattias Nordlund, Sverige4567420682012-04-17
Kjeld Pedersen, Danmark19079072012-04-17
Christophe CAPELLE, Frankrig8668613072012-04-14
Thomas Bernhardsson, Sverige869003316962012-04-13
Ole Skrubbeltrang, Danmark3270313542012-04-12
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark141370412852012-04-11
Bent Nielsen, Danmark636088702012-04-09
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33931136227402012-04-09
Domen Stanic, Italien141485117062012-04-08
Reto Burri, Schweiz121184215212012-04-06
Steen Christensen, Danmark4402217342012-03-30
Jesper Sonne, Danmark131641921032012-03-30
Frank Simonsen, Danmark112220636352012-03-29
Eirik Nydal Adolfsen, Norge1103210322012-03-29
Susanne Jepsen, Danmark14718133946572012-03-23
Martin Høj Hansen, Danmark14504502012-03-22
Anders Tørressen Hangaard, Norge51025035242012-03-21
Tobias Berger, Sverige433910420962012-03-20
Michael Mosebo Jensen, Danmark12425522380052012-03-20
Kjetil Schjølberg, Norge345278740732012-03-12
Steen Reimers, Danmark111617526672012-03-11
Flemming Ahlmann, Danmark6012528164632012-03-10
Claus Johansson, Danmark161476512382012-03-09
Mogens H. Foder, Danmark16066062012-03-07
Clausjannic Labuz, Danmark11017322854322012-03-06
Kurt Prentow, Danmark71286126952012-02-28
Mathieu Bally, Schweiz353506823722012-02-26
Nicolas Pierre Beyer, Danmark18018012012-02-24
Jan Jespersen, Danmark7976817932012-02-24
Leander Khil, Østrig223855728242012-02-22
Malte Christensen, Danmark19489482012-02-21
Svend Nørgaard, Danmark111101719602012-02-16
Stefan Hage, Sverige3432222392012-02-16
Henrik Poulsen, Danmark2183010942012-02-13
Rune Bjerre, Danmark346862444752012-02-12
Steve Nuttall, England19619612012-02-12
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark244273837342012-02-12
Michael Sørensen, Danmark6518517982012-02-10
Mark Desholm, Danmark1239623962012-02-06
Vagn Gjerløv, Danmark313945902012-02-06
Allan Helge Nolte, Danmark2239017002012-02-06
Stefan Cherrug, Sverige192090916642012-02-06
Lars Ernst, Danmark14944942012-02-02
kim jespersen, Danmark211577722012-01-31
Henrik Just, Danmark7410913834612012-01-26
Yann Kolbeinsson, Island183285025882012-01-25
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10112590637312012-01-13
Marcus Erik Danielsson, Sverige141021113422012-01-12
Frédéric Jiguet, Frankrig556416221272012-01-10
Kris De Rouck, Belgien17777772012-01-08
Thomas Hultquist, Sverige3460821362012-01-07
Jacob Sterup, Danmark223299930982012-01-04
Jakob Hochuli, Schweiz8756015862011-12-30
Egon Iversen, Danmark2345519342011-12-29
Kurt Vogt, Danmark27130647272011-12-27
Jens Ole Byskov, Danmark452387318112011-12-24
Julian Guy Bell, Norge1122712272011-12-23
Vlad Cioflec, Rumænien6468511312011-12-22
Peter Zeller, Schweiz7566612502011-12-18
Jan Kåre Ness, Norge72361361642011-12-14
Niels Jarnum, Danmark6542723432011-12-13
Jens Ballegaard, Danmark6943732592011-12-11
Lars Smith, Danmark172566139422011-12-09
Stinne Aastrup, Danmark4490918542011-12-05
Kresten Hansen, Danmark2223215192011-12-01
Kristian Poulsen, Danmark2198612192011-11-18
erik ehmsen, Danmark10795513592011-11-16
Pete Antrobus, England3395117462011-11-16
Henrik F. Nielsen, Danmark508909641602011-11-14
morten jønck, Danmark320157382011-11-12
Alf Petersson, Sverige426620037382011-11-02
Albert J. de Jong, Holland1120112012011-11-01
Nicki Sørensen, Danmark566638322482011-10-31
Hugh Harrop, Skotland2319716722011-10-26
Claus Lunde Pedersen, Danmark10990613532011-10-25
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark9963213412011-10-25
Kristian Laustsen, Danmark5754318932011-10-23
Jørn Vinther Sørensen, Danmark111709629172011-10-20
Leif Pedersen, Danmark284049821362011-10-16
Iben Hove Sørensen, Danmark1360536052011-10-15
Dan Bruhn, Danmark2276016192011-10-13
Dominic Mitchell, Storbritannien171564015032011-10-10
michael jürgensen, Danmark1154315432011-10-09
Jan Eske Schmidt, Danmark244892641822011-10-08
Steen Drozd Lund, Danmark101356519842011-10-07
Henrik Knudsen, Danmark194311141672011-10-05
Richard Ek, Sverige365883343892011-10-03
Allan Prang, Danmark1263726372011-10-02
Martin Rivero, Danmark2277615302011-10-01
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71371225142011-10-01
Anders E. Sørensen, Danmark12522008546082011-10-01
Benjamin Gnep, Tyskland217469512011-09-30
Jesper Segergren, Sverige2319618162011-09-27
Per Hirslund, Danmark15245242011-09-25
Christian Axelsen, Danmark467484254742011-09-25
Maurizio Sighele, Italien9578211512011-09-25
Thurel Julien, Gambia13211432715542011-09-18
Erik Christophersen, Danmark1220022002011-09-17
Jens Ryge Petersen, Danmark213840328352011-09-16
ragnar smith, Danmark1279727972011-09-10
Bent Staugaard Nielsen, Danmark7917118092011-09-05
Søren Harding, Danmark865440944552011-08-30
Jonn Leffmann, Sverige141544316642011-08-22
Christoph Moning, Tyskland141074611312011-08-20
Jesper Brinkmann, Danmark182954726042011-08-17
nick petersen, Danmark4369010772011-08-16
david drangsland, Norge162094724212011-08-13
Aage Kabbelgaard, Danmark1102610262011-08-12
John Dreyer Andersen, Danmark253445321442011-07-31
Wolfgang Trimmel, Østrig1234523452011-07-29
Kurt Willumsen, Danmark14704702011-07-27
Jeppe Berthelsen, Danmark15605602011-07-27
Knud Kjeldsen, Danmark16696692011-07-27
Anders Søgaard, Danmark12921678833752011-07-17
Yoav Perlman, Israel152395323342011-07-14
Hallgeir Fisketjøn, Norge8676314542011-07-07
Jens Overgaard Christensen, Danmark9414470835742011-07-01
Felix Jachmann, Tyskland2227611692011-06-24
Rasmus Hald, Norge2194110712011-06-17
Zoltan Baczo, Danmark3262710482011-06-15
Aidan G. Kelly, Irland2316718442011-06-14
Peter Lyngs, Danmark246426155472011-06-04
Maarten Zorgdrager, Holland6733115712011-06-02
Elly Hansen, Danmark193259845922011-05-29
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1116811682011-05-24
Thomas Maul, Danmark868333818082011-05-16
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1150915092011-05-12
Oskar Nilsson, Sverige2260814512011-05-09
Klaus Bjerre, Danmark345138635582011-05-04
Jørgen Dam, Danmark24538421532532011-05-04
Paul Jacobsen, Danmark1117411742011-04-23
Claus Boe Tøndering, Danmark2199911522011-04-19
Gábor Bodor, Ungarn111010713672011-04-17
Luca Andrei Dehelean, Rumænien141551018012011-04-06
Steen Øllgaard, Danmark171734922712011-03-28
Thomas Nielsen, Danmark202693228432011-03-24
Gabriel Schuler, Schweiz16927946732692011-03-23
Lars Petersson, Sverige16676672011-03-19
Lars Laursen, Danmark1169416942011-03-10
Brian Thomsen, Danmark5520117902011-03-08
Kristian Ribers, Danmark17507502011-02-27
Lee Victor Gregory, Storbritannien2351420662011-02-21
Bo Thyge Johansen, Danmark1289028902011-02-16
Martin Kviesgaard, Grønland294948934112011-02-13
Svend Erik Olesen, Danmark1175117512011-02-10
Martin Oomen, Sverige141781117362011-02-07
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71356827632011-02-03
Tim Hesselballe Hansen, Danmark72070645932011-01-30
Martijn Bunskoek, Holland10996911652011-01-27
Kai Gauger, Tyskland101285318072011-01-27
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1132913292011-01-23
Thomas Riedel, Danmark4559222932011-01-14
Torben Jepsen, Danmark131637418712011-01-13
René Christian Hansen, Danmark1111411142011-01-13
Bo Svensmark, Danmark71383143992011-01-10
Odysseas Tsimoulis, Grækenland253139316122011-01-09
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark18938932011-01-08
Hans Gleie, Danmark2341219272010-12-29
Zsolt Ampovics, Ungarn3452316402010-12-26
Johan Stenlund, Sverige437136133682010-12-20
Chris Romeiks, Tyskland142081921032010-12-12
Cristian Jensen Marcet, Danmark366674138192010-12-10
Ies Meulmeester, Holland121567316702010-12-03
Bo Sonne Sørensen, Danmark295069942172010-11-24
Seamus Enright, Irland2452036662010-11-21
Hans Larsson, Sverige357241142852010-11-07
Martin Roost, Schweiz2232913592010-11-07
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark456297328262010-10-29
Kurt Bredal Christensen, Danmark112789761112010-10-28
Bjørn Grøn, Danmark4537522612010-10-27
Erik Røjgaard, Danmark1118411842010-10-21
Dirk Van Gansberghe, Italien201708213302010-10-21
Knud Erik Christensen, Danmark1230023002010-10-20
Aron Andersson, Sverige4380311712010-10-20
Stéphane Bocca, Belgien2369921672010-10-19
Jurgen Lehmann, Finland1123412342010-10-12
Knud N. Flensted, Danmark162412726712010-10-10
Tomas Svensson, Sverige446553735252010-10-08
Henrik Mouritsen, Tyskland81903536922010-09-29
Søren Gjaldbæk, Danmark2368619402010-09-29
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3377513512010-09-28
Ole Lorenzen Post, Danmark1177317732010-09-27
Leo Heemskerk, Holland1182618262010-09-26
Kristian Laustsen, Danmark6902322142010-09-22
René Worup Rørbæk, Danmark19199192010-09-22
Lars Borup, Danmark356664334332010-09-19
Birger Algot Tørnblad, Danmark215918122010-09-14
Lars Witting, Danmark326407331292010-09-08
Søren Nancke, Danmark61074824972010-09-05
Aleix Comas, Spanien6666913912010-09-05
Henrik Kolsbjerg, Danmark8709811202010-08-27
Ivan Petric , Slovenien8950023862010-08-22
Christoph Moning, Tyskland31007549812010-08-18
Martin Lund, Danmark3857031382010-08-16
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2276719412010-08-10
Hans Pinstrup, Danmark192855227302010-08-09
Klaus Mortensen, Danmark538607031282010-08-07
Henning Broe, Danmark17417412010-08-05
Henrik H. Søndergaard, Danmark7987621242010-08-05
Alf Frølich, Danmark1216121612010-08-02
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1111411142010-07-26
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet6948830452010-07-15
Gordon Hodgson, England1173717372010-07-15
Marco Hammel, Schweiz19429422010-07-12
Birger Hultengren, Danmark1112611262010-07-07
Simon Sigaard Christiansen, Danmark506943526642010-07-02
ji be, Schweiz182098822632010-06-21
Stig Toft Madsen, Danmark2314316542010-06-17
Anne Blotting, Danmark216029492010-06-17
Per Ekberg Pedersen, Danmark172919339432010-06-15
Carsten Gørges Laursen, Danmark142377735292010-05-31
Heine Oldenskov, Danmark5496916272010-05-30
Vinni Bruhn, Danmark7955130412010-05-29
Per Allan Degn, Danmark101089714622010-05-28
Jani Vastamäki, Finland61152129352010-05-28
Martijn Bot, Holland8614265126202010-05-26
Jan Bolding Kristensen, Danmark1186618662010-05-18
Albert Steen-Hansen, Danmark17531657357312010-05-04
Patrik Jonasson, Sverige1119011902010-05-02
Thomas Kuppel, Tyskland1195919592010-04-23
Hans Jørgen Riis, Danmark2244813852010-04-23
Peter Steen Henriksen, Danmark1143914392010-04-19
Torben Byfoged, Danmark2236012892010-04-13
Jan-Michael Breider, Sverige4517117862010-04-06
Niels Odder, Danmark4594920152010-03-27
Ulf Eschou Møller, Danmark295522371912010-03-26
Mogens Hansen, Danmark33964138038942010-03-19
Thorkild Lund, Danmark1139413942010-03-15
Steen Højmark-Jensen, Danmark1262826282010-03-07
Hanne April Farnæs, Danmark3313412462010-03-07
Lars Mejlby, Danmark192957930962010-03-05
per mattisson, Danmark2327817642010-03-01
Christian Brinkman, Holland1105310532010-02-23
Johnny Laursen, Danmark12218625529862010-02-23
Flemming Værgman, Danmark1149414942010-02-21
Dan Allan Nielsen, Danmark2291214882010-02-18
Lene Vejen, Danmark4943646522010-02-14
Arild Breistøl, Norge141828025892010-02-11
Jan Kiel, Danmark81793946242010-02-06
Thomas W. Johansen, Danmark91960457282010-02-04
Jean Seeberg, Danmark3362913072010-01-31
Jacob Dalsten Petersen, Danmark314117318382010-01-31
Henrik Bengtsson, Danmark3405516462010-01-24
Ken Rasmussen, Danmark3634237142010-01-24
Tommy Andre Andersen, Norge131901319272010-01-18
Bjarne Skule, Danmark171368911242010-01-12
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark217539522010-01-11
VASLIN Matthieu, Frankrig10111623322942010-01-05
Carsten Lyhr Hansen, Danmark5881718892010-01-05
Timme Nyegaard, Danmark2215111202010-01-03
Lars Andersen, Danmark1144914492010-01-01
Fülöp Attila, Rumænien1166716672009-12-25
Josh J Shaw, England2243915092009-12-25
Nico de Vries, Holland1142114212009-12-20
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1106310632009-12-06
Pieter Vantieghem, Belgien254115537972009-11-26
Søren Brinch, Danmark132628763992009-11-22
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5583814222009-11-19
Arne Lilhauge, Danmark7763815602009-10-19
Brian Wielsøe, Danmark1600560052009-10-14
Jan Hjort Christensen, Danmark71582360012009-10-13
Jan Ole Kriegs, Tyskland3412614162009-10-13
Thomas Bentsen, Norge2255713352009-10-12
Kermarrec Corentin, Frankrig303435023622009-10-11
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5454211542009-10-08
Tue Romanow, Danmark1182218222009-10-06
Jan Ravnborg, Danmark91502528132009-10-06
David Lundgren, Sverige1174017402009-09-18
Bjørn Ginman, Danmark1388238822009-09-16
Mårten Müller, Sverige3562620082009-09-13
Flemming Eskildsen, Danmark1147714772009-09-07
Kurt Rasmussen, Danmark71166025222009-09-04
Poul Reib, Danmark5602817322009-08-27
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1388938892009-08-20
Kjetil Johannessen, Norge384929321912009-08-10
Jørgen Witved, Danmark8112377338792009-08-10
Thomas Hellesen, Danmark152939727312009-08-10
Björn Dellming, Sverige1314231422009-08-02
Jan van der Laan, Holland1128912892009-07-31
Mats Wallin, Sverige243273320652009-07-29
Luise Ekberg, Danmark1120612062009-07-26
Jens Maibomm Hansen, Danmark1139913992009-07-19
Karsten Munch Andersen, Danmark3382414302009-07-13
Geir O. Pedersen, Norge162561222692009-06-25
Chris Lansdell, England162339722472009-06-22
Mehmet Goren, Tyrkiet8110277033032009-06-15
Reto Burri, Schweiz344014221232009-06-08
Lotte Skjærbæk, Danmark3291210642009-05-28
Stefan Frello, Danmark1102410242009-05-28
Hans Eli Sivertsen, Færøerne4791224432009-05-24
nuno barros, Portugal1134113412009-05-18
Henrik Madsen, Danmark71159826052009-05-12
Jørgen Hansen, Danmark1171617162009-05-12
Susanne Overgaard Petersen, Danmark6911522822009-05-11
Michael bergman, Sverige51202743372009-05-09
Peter Jensen, Danmark4761626902009-05-07
Birger Bavnsgaard, Danmark1122212222009-04-30
Stig Eide, Norge1218421842009-04-27
Csaba Lendvai, Ungarn1149314932009-04-25
Peter Kuster, Schweiz101836628462009-04-24
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1185818582009-04-23
finn birkholm-clausen, Danmark4902930272009-04-23
Bjarne Nielsen, Danmark3404414852009-04-19
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark2257514242009-04-19
Robert Toft, Danmark3474223802009-04-15
Morten Jørgensen, Danmark91439723232009-04-14
Jacob Neumann, Danmark2236513052009-04-12
Henrik Johansson, Norge2378924122009-04-11
Poul Erik Junk, Danmark5695317072009-04-08
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3336514792009-04-06
Gal Shon, Israel1108010802009-04-06
Jens Boesen, Danmark101585519642009-04-04
Allan Hansen, Danmark3411517362009-04-03
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3303611442009-04-01
Erling Bonde, Danmark3538023572009-03-29
Ole Andersen, Danmark2261217462009-03-29
Stig Westergård, Danmark1281528152009-03-26
Andreas Saul-Rotne, Danmark1136013602009-03-01
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark2182110142009-03-01
Finn Siewertsen, Danmark1131113112009-03-01
per schmidt, Danmark1122312232009-02-23
Dennis Martinek Langholz, Danmark61018527992009-02-23
Lesley van Loo, Holland111623018102009-02-23
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1158015802009-02-20
Marko Gregoric, Slovenien17577572009-02-12
Jonathan Meyrav, Israel3499719532009-02-06
Lars Villadsen, Danmark7929021712009-02-01
Freddy Johansen, Norge6962324442009-01-30
Bence Kókay, Ungarn91253818442009-01-25
Anders Bergman, Sverige3475919672009-01-18
Raffael Ayé, Schweiz91084116032009-01-16
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1123612362009-01-12
Olof Jönsson, Sverige223508234602009-01-11
Florin Chirila, Rumænien6947918032009-01-07
Annette Hansen, Danmark31138668892009-01-07
Klaas Bert Debusschere, Belgien2289016702009-01-06
Luca Sattin, Italien243455022562009-01-05
Erik Ehmsen, Danmark6983440852008-12-29
Thomas Damm Als, Danmark2290615722008-12-22
Lars Lundmark, Sverige1194119412008-12-20
Alex Wallin, Danmark3358515092008-12-15
Martin Søgaard Nielsen, Danmark275266536682008-12-08
Mogens Holme, Danmark2198710762008-11-27
Jos Van den Berg, Holland1268026802008-11-24
Kim Søvæld, Danmark1126812682008-11-18
Peter Stronach, Storbritannien1134113412008-11-17
Roland Jensen, Danmark172956825482008-11-17
Peter ter Heide, Holland1155715572008-11-10
Ma Yan Bryant, Storbritannien273990824092008-11-09
Ole Thyge Plannthin, Danmark6752816542008-11-09
John Martin Mjelde, Norge6985220332008-11-05
Steen Brølling, Danmark1152415242008-11-03
Niki Forintos, Ungarn19519512008-11-02
Michael Bergman, Sverige2491928162008-10-27
Carsten Fog, Danmark1224622462008-10-25
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark142602325812008-10-22
Jan Salmonsen, Danmark2393220292008-10-19
Kield Andersson, Danmark5837722832008-10-18
Marianne Heno Mogensen, Danmark6955934672008-10-18
Carsten Gadgaard, Danmark8920319666562008-10-17
Torben Andersen, Danmark61052122782008-10-12
Palle Jensen, Danmark3380713262008-10-09
Kim Øllgaard, Danmark91183519402008-10-09
Sanne Busk, Danmark51052838722008-10-08
Flemming Nielsen, Danmark19689682008-10-06
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3446716732008-10-06
Eva Agnethe Bramming, Danmark4583816382008-10-06
Henrik Holm Brask, Danmark1160116012008-10-06
Mogens Krantz Backe, Danmark5676616832008-09-27
lou bertalan, Tyskland1146914692008-09-25
Per Smith, Danmark1179817982008-09-22
Stéphane Aubry, Schweiz7310737225792008-09-08
John Hornbek, Danmark182208614292008-09-08
Xavier ROZEC, Frankrig3562521992008-09-02
Aron Andersson, Sverige3457725172008-08-28
Ole Kristensen, Danmark81129518402008-08-24
Søren Olin, Danmark2405620592008-08-16
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2424022472008-08-10
Keld Sørensen, Danmark5725721432008-08-02
Marcel van Kammen, Holland2276914882008-07-22
Eric Schaumburg, Danmark61081121712008-07-19
Svend Ove Jensen, Danmark2343918482008-07-14
Espen Støtterud Christensen, Norge6785714102008-06-23
Petri Salo, Finland2580637622008-06-18
Flemming Dane, Danmark3375013212008-06-13
Ole Snerling, Danmark1117911792008-06-04
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3384014432008-05-29
Niels Jørgen Clausen, Danmark91433218902008-05-26
Seamus Mogensen, Danmark2293715832008-05-26
Paul Nilsson, Danmark203651625222008-05-26
Mona Grundsøe, Danmark253610621132008-05-05
Michael Bonefeld Bladt, Danmark4824234502008-04-30
Alan Clewes, Storbritannien2421630762008-04-26
Jonas Gadgaard, Danmark111590922042008-04-26
Henning Hansen, Danmark4491412802008-04-22
Theis Bacher Nielsen, Danmark5530411772008-04-22
Thomas Lundqvist, Danmark1207620762008-04-19
Ralph Martin, Tyskland263456116832008-04-18
Claus Kesby, Danmark1104210422008-04-16
kim lundqvist, Danmark142076221332008-04-09
Henrik Greve, Danmark3594734632008-04-07
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien5879131752008-03-30
Steen Cruddis, Danmark1226122612008-03-16
Claus Øgard, Danmark2254113442008-03-16
Anders Horsten, Danmark2308216982008-03-14
Patrick Beirens, Belgien2359021352008-03-10
Thomas Eske Holm, Danmark1204320432008-03-02
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8214430227012008-02-27
Frode Falkenberg, Norge203596126532008-02-25
niels bahl andersen, Danmark4525417082008-02-21
Chris Batty, England14221454631802008-02-20
Martin Majlandt, Danmark1176617662008-02-18
Rasmus Strack, Danmark122072324052008-02-06
Lars Peter Johansson, Danmark3568023882008-01-25
Ger Meesters, Holland3692824992008-01-23
Lilly Irene Sørensen, Danmark91318119212008-01-20
Torben Evald, Danmark71269825282008-01-18
Thomas Buus Nielsen, Danmark3744325852008-01-14
Pim Wolf, Holland3516820112008-01-08
Tom Backlund, Finland1302830282008-01-06
Uffe Jensen, Danmark1149114912007-12-28
Andreas Noeske, Tyskland6848116882007-12-16
Michael West, Danmark1167116712007-12-16
Anni Oppelstrup, Danmark2306817072007-12-16
Inger Christoffersen, Danmark1147414742007-12-09
Simon Werngren, Sverige71244621892007-11-29
Tibu Paul Lucian, Rumænien4728828732007-11-24
Barrault Frantz, Frankrig5935821922007-11-24
John N. Jensen, Danmark1193719372007-11-22
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2294619812007-11-06
Niels Kaare Krabbe, Danmark2396223402007-11-04
dave farrow, Storbritannien1171317132007-10-30
christian tiller, Norge1199519952007-10-16
Carsten Egevang, Grønland5111425749262007-10-09
Jack Juliussen, Danmark3456515422007-10-07
Lonnie Jensen, Danmark1326932692007-10-05
Quentin Dupriez, Frankrig1137313732007-10-05
Michal Radziszewski, Polen1195719572007-09-20
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2322416392007-09-09
Janus Ethelberg, Danmark9414552820642007-09-05
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1304430442007-09-02
Kent Schou Larsen, Danmark1116711672007-08-28
Jesper Nielsen, Danmark2310317342007-08-28
Jan Thomsen, Danmark8914919235812007-08-21
Joakim Engel, Danmark8314949450102007-08-18
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne71572533452007-08-18
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2454425302007-08-18
Jens Andersen, Danmark61238831662007-08-17
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1209120912007-08-16
Mark Hammond, Danmark2313820132007-08-15
Jóan Petur Petersen, Færøerne19479472007-08-11
Johannes Tallroth, Sverige4582717512007-08-08
Inger Andersen, Danmark243905321532007-08-07
Hans Rytter, Danmark233844333392007-08-07
Magne Pettersen, Norge2575328952007-08-03
Lars Munk, Danmark1132213222007-08-03
Johan Emil Løje, Danmark1130913092007-07-31
Lars Omø Christiansen, Danmark1170717072007-07-15
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark5920121742007-07-14
Carsten Poulsen, Danmark325518832902007-07-12
Thomas Hasle Ravn, Danmark2487026842007-07-12
Niels Jørgen Larsen, Dominica162955036892007-07-10
Carl Erik Mabeck, Danmark12722650252722007-07-04
Erik Jensen, Danmark2354217852007-06-26
Jens Holte Frederiksen, Danmark1135613562007-06-25
Tommy Holmgren, Sverige81449721672007-06-24
Erik Edvardsson, Sverige152268720832007-06-05
Linda Mølgaard, Danmark4754329872007-05-30
Erik Breden, USA6849816562007-05-30
Mikko Oivukka, Finland223371326512007-05-20
Bente Steffensen, Danmark1116611662007-05-20
Bjarne Golles, Danmark2397623622007-05-10
Claus Eriksen, Danmark3512820682007-04-29
Erik Agertoft, Danmark173098641122007-04-29
Jan Bosch, Holland1162516252007-04-25
Kristian Borum, Danmark2364819972007-04-22
Søren Langkilde Madsen, Danmark61084421272007-04-21
Birgit Nielsen, Danmark2396420042007-04-15
Ivan Skov Pedersen, Danmark1122912292007-04-10
Poul Emil Kristensen, Danmark1278427842007-04-08
Dennis Andersen, Danmark3418914902007-04-04
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2343718102007-03-04
Ole Stobbe, Danmark2387322792007-02-28
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8816552754092007-02-25
Torben Ethelberg, Danmark192735921612007-02-25
Preben Berg, Danmark193715636832007-02-17
Kaj Krutfelt, Sverige3431716212007-02-05
Arthur R. Jensen, Danmark133472260682007-01-30
Patrick Höhener, Frankrig1177317732007-01-18
Kjetil Schjølberg, Norge1152015202007-01-09
Peter Christiansen, Danmark427564651872006-12-31
Johannes Erritzøe, Danmark2378719012006-12-28
Jan S. Kristensen, Danmark71345627702006-12-24
Jens Lind, Danmark4498013072006-12-11
Nelly Hansen, Danmark335472729022006-12-06
Wim van der Schot, Holland1196619662006-12-04
Ruud van Beusekom, Holland1129012902006-11-26
Klaas Felix Jachmann, Tyskland295560241222006-11-26
Leif Bisschop-Larsen, Danmark223538123852006-11-08
Tom Backlund, Finland51202733642006-11-07
Anders Tøttrup, Danmark315419133362006-11-05
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2450224692006-10-09
Gunner Munk, Danmark1214221422006-10-08
Bart-Jan Prak, Holland6856915962006-10-05
Ludovic Scalabre, Frankrig112121432722006-10-02
Steffen Holst, Danmark4662921192006-09-30
Peter Bo, Danmark3792438232006-09-25
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne41011130622006-09-23
Jørgen Staarup Christensen, Danmark315953528282006-09-22
Ernst Hjøllund, Danmark3576727732006-09-21
Herman Bouman, Holland1151015102006-08-30
Kim Petersen, Danmark101471018232006-08-24
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1166816682006-08-20
Erik Enevoldsen, Danmark51295136142006-08-20
Christian Wegst, Tyskland1246224622006-08-10
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61300626682006-08-09
Pierre-André Crochet, Frankrig101470719152006-08-09
Karsten Stæhr, Danmark101564019842006-08-09
Tom Goossens, Belgien91490328602006-08-09
Lars Birk, Danmark1127712772006-08-07
Kim Iburg, Danmark1139313932006-08-07
Leif Jonasson, Sverige2452127262006-08-07
Steen Brølling, Danmark51038727972006-07-31
Pawel Malczyk, Polen5887626292006-07-26
Christian Svane, Danmark3538620792006-07-25
Jørgen Scheel, Danmark163027830692006-07-21
Lars Pedersen, Danmark1148414842006-07-21
Mario Rodero Hernández, Spanien131881819402006-07-10
Henrik H. Søndergaard, Danmark71366223622006-07-10
Claus Kesby, Danmark1168916892006-07-10
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3491618982006-07-10
Samuel Peregrina, Spanien254355520432006-07-08
Benjamin Steffen, Tyskland7963918382006-07-08
Tom Sørensen, Danmark3466120112006-07-08
Lars Larsson, Sverige3462217142006-07-08
Markus Tallroth, Sverige1197819782006-06-07
Knud-Erik Strange, Danmark81678227952006-06-07
Morten Jensen, Danmark6863619982006-06-07
Claudia Thiel, Tyskland2295515782006-06-07
Detlef Gruber, Danmark1149314932006-06-07
Palle Nygaard, Danmark112748443342006-06-07
Carsten Olsen, Danmark1295629562006-06-07
Andreas Meyer Winnem, Norge182281117282006-06-07
Knud-Erik Andersen, Danmark1160716072006-06-07
Arnold Houmann, Danmark224178441022006-06-07
Wedigo Ferchland, Danmark5611913462006-05-18
Ole Hetland, Danmark111800522892006-05-18
Gert Rasmussen, Danmark81345624412006-05-14
Claus Dalskov, Danmark1168216822006-05-12
Per Ekberg Pedersen, Danmark122453225552006-05-10
Jørn Lennart Larsen, Danmark3419016432006-05-10
Jens Jacob Iversen, Danmark3606021462006-05-10
Peter Halkier, Danmark61132129552006-05-10
Bent Jensen, Danmark3681923272006-05-10
Friedrich Thomas, Danmark1184018402006-05-10
Ole Friis, Danmark2408523702006-05-08
Margit Hove, Danmark1159915992006-05-02
Hans Eli Sivertsen, Færøerne111838030062006-04-23
Mikael Funch, Danmark81587426132006-04-19
Ruth Ahlburg, Danmark234034422892006-04-10
Søren Parup, Danmark18548542006-04-01
Kent Schou Larsen, Danmark2289715312006-03-30
Niels Fabæk, Danmark71108917672006-03-19
Tom Jensen, Danmark1176617662006-03-19
Rune Larsen, Danmark2301317022006-03-19
Esben Eriksen, Danmark71497531492006-03-16
Søren Koch, Danmark3521318062006-03-16
Tim Vaughan, Storbritannien81429319892006-03-16
Karin Gustausen, Danmark3622232132006-03-11
Gunnar Larsen, Danmark193131522562006-03-11
Tobias Epple, Tyskland81259821932006-03-11
Svend Danbæk, Danmark1234123412006-03-05
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1257725772006-03-05
Birger Pedersen, Danmark4667219152006-03-05
Henning Hansen, Danmark4579317292006-03-01
Johan Stenlund, Sverige3615323572006-03-01
Ole Richter, Danmark1307530752006-03-01
Jan Bolding Kristensen, Danmark3790429752006-02-25
Nis M. Nissen, Danmark1219021902006-02-25
Cédric Rousseau, Frankrig101528818782006-02-20
Kjetil Johannessen, Norge295155025052006-02-19
Mark Trott, England1160816082006-02-12
Arne Bertelsen, Danmark1160816082006-02-11
Niels Bomholt, Danmark6977825002006-02-11
Tune Jensen, Danmark1190019002006-02-04
Frank Svensson, Danmark3753933392006-02-02
Marnix Jonker, Holland183123225432006-02-01
Terry Townshend, England2372119882006-02-01
Eline Eggers, Danmark3483616732006-02-01
Annelise Juul Stampe, Danmark41281753502006-01-30
Hans Erik Mom, Holland1138713872006-01-28
Jens B. Bruun, Sverige61908251662006-01-26
Uffe Pedersen, Danmark599029224412006-01-22
Björn Gísli Arnarson, Island132845142562006-01-19
Tommy Hjorth, Danmark2343418002006-01-18
Tommy Frandsen, Danmark8215905337852006-01-15
Kim Lunding, Danmark172817939552006-01-14
Killian Mullarney, Irland2413921032006-01-10
Luc Verroken, Belgien4821923722006-01-05
Peter Thomsen, Danmark71299326902006-01-05
Justin Jansen, Holland1153015302005-12-24
David Erling Drangsland, Norge1250025002005-12-24
Ole Riis Jensen, Danmark3479421132005-12-20
Oleg Formanyuk, Ukraine4699528352005-12-15
Bent Møller Sørensen, Danmark2592736512005-12-13
Thomas Kjær Christensen, Danmark2638635262005-12-06
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1341534152005-12-04
Klaus B. Fries, Danmark3633927462005-12-03
Michael Køie Poulsen, Danmark1291729172005-11-24
Erik Lindgren, Sverige1313031302005-11-19
Steffen Ortmann, Danmark3644428502005-11-16
Jostein Myromslien, Norge1165416542005-11-15
Ola Nordsteien, Norge1193419342005-11-15
Lennaert Steen, Holland3524319152005-11-08
Henrik Elver, Danmark91255317832005-11-07
Aleix Comas, Spanien2435826712005-11-07
Mark Trustrup, Danmark1155915592005-10-31
Peter Bundgaard, Danmark112319228452005-10-31
Thomas Larsen, Danmark1125312532005-10-29
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2441825542005-10-27
Bjarne Nielsen, Danmark6904619612005-10-12
Stig Vang Petersen, Danmark233401730942005-10-11
Jesper Sonne, Danmark304446522492005-09-27
Daniel Patterson, Sverige5824127312005-09-23
Siv Behrendt-Møller, Danmark2448425182005-09-23
Hans Henrik Larsen, Danmark3464819312005-09-14
Henrik Pedersen, Danmark81134715942005-09-14
Terje Axelsen, Norge101443118162005-09-08
Ivan Abramowitz, Danmark1207120712005-09-07
Mats Wallin, Sverige71090317262005-09-06
Hans Henrik Iversen, Danmark4527116052005-09-06
Anders Jihmanner, Sverige1146014602005-09-05
Samuel Paz Parracho, Spanien81209219142005-09-02
Christian Tiller, Norge71806835892005-08-30
Lars Elvstrøm, Danmark2315617542005-08-29
Peter Bjerre, Danmark61016121902005-08-29
Ruud Altenburg, Holland2276415112005-08-29
Karl-Eric Gustafsson, Sverige183062322932005-08-26
Lars Lindgren, Danmark1166716672005-08-16
Anders Frederiksen, Danmark1130513052005-08-07
Hampus Lejon, Sverige1185118512005-08-05
Kasper Thorup, Danmark1154415442005-08-02
Andreas Malte Nielsen, Danmark1185618562005-07-04
Morten Stampe Larsen, Danmark5634718792005-06-29
Emil Todorov, Bulgarien5712516742005-06-26
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien18418412005-06-26
Ulla Vibe Funch, Danmark1196619662005-06-26
Theodosis Mamais, Grækenland294335920982005-06-22
Erik Kramshøj, Danmark132966742942005-06-16
Gaukur Hjartarson, Island111986825162005-06-13
Rie Voetmann, Danmark72348952572005-06-13
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark61659946482005-06-12
Andres Wolff Fries, Danmark1172717272005-06-01
Julien Piette, Frankrig162553022172005-05-18
Westy Esbensen, Danmark1154815482005-05-04
Peter Iversen, Danmark1171617162005-05-01
Bjørn Kjellemyr, Norge3543023152005-05-01
Arild Hansen, Norge2295015532005-04-26
Martin Jessen, Danmark4850223802005-04-26
Jim Thagaard Hansen, Danmark182870621712005-04-20
Stuart A Reeves, Danmark122084721362005-04-20
Yeray Seminario, Spanien3638533422005-04-11
Miguel Avelino Suárez, Spanien3539220992005-04-11
José García Monzón, Spanien4680224502005-04-11
Hans Drostgaard, Danmark1171117112005-04-07
Leif Samuelsen, Danmark1156915692005-04-06
Shaun Robson, England121874418742005-04-04
Jimmy Skat Hansen, Danmark173068248032005-04-04
Terje Kolaas, Norge51115635402005-04-01
Sune Pedersen, Danmark1189318932005-03-30
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2385420532005-03-26
Tony Disley, Storbritannien2322416442005-03-25
Jørn Vinther Sørensen, Danmark4794522692005-03-18
Edvin Hansson, Sverige192930225162005-03-16
Thor Edgar Kristiansen, Norge4967327942005-03-14
Benoit Paepegaey, Frankrig132025717852005-03-07
Kim Fischer, Danmark224172731212005-03-07
Sander Bot, Holland5774416802005-02-24
Ingrid Grunwald, Tyskland61260241662005-02-21
Søren Ryge Petersen, Danmark1162616262005-02-06
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1188218822005-02-03
Dan Rasmussen, Danmark4915230662005-01-31
Thomas Stigfeldt, Danmark3828136902005-01-20
Alwin Schönenberger, Østrig2450325492005-01-13
Stefan Magnusson, Sverige3426718102005-01-03
Lars Lyngsø, Danmark2317817142004-12-26
Erik Van Bogaert, Belgien1163216322004-12-18
Stefan Hage, Sverige91708326942004-12-15
Mikael Nord, Sverige388048755182004-12-15
Torben Lund, Danmark5880839012004-12-15
Erik Schaumburg, Danmark1169516952004-11-29
Frits Rost, Danmark2503126782004-11-27
Maris Jaunzemis, Letland71251322202004-11-26
Poul Erik Larsen, Danmark1205520552004-11-25
Ole Vognstoft, Danmark1138613862004-11-25
Lars Vilhelm Hansen, Danmark182796924452004-11-24
Thomas Kiørboe, Danmark1139413942004-11-23
Inger Skov, Danmark2480529082004-11-22
Ivan Jensen, Danmark1157915792004-11-21
Carsten Madsen, Danmark1382438242004-11-14
Geert Brovad, Danmark102592637732004-11-14
Erik Rosendaal, Holland1156615662004-11-11
Poul Reib, Danmark1213021302004-11-09
Steen Roed Hansen, Danmark101608921502004-11-08
Dennis Noel, Danmark1602760272004-11-08
Bjarne Streyffert, Danmark2375220172004-11-08
Raymond Galea, Malta1163716372004-11-08
Henrik Callesen, Danmark1172117212004-11-05
Gedser Fuglestation, Danmark1162616262004-11-05
Reint Jakob Schut, Holland4671518872004-10-31
Martin Holm, Danmark3871733622004-10-26
Lasse Braae, Danmark1290429042004-10-17
Philippe J. Dubois, Frankrig2479628282004-10-06
Dominique Verbelen, Belgien1237023702004-09-30
Virginia Escandell, Danmark1199319932004-09-07
Torsten Hansen, Danmark1144114412004-09-01
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2772641882004-08-16
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1228222822004-08-13
Jens Biltoft, Danmark1162116212004-08-01
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3664725762004-07-31
Einar Flensted-Jensen, Danmark1336633662004-07-25
Szabolcs Kókay, Ungarn1212921292004-07-22
Mogens Ribo Petersen, Danmark1192219222004-07-07
Ulrik Henneberg, Danmark2300516532004-07-07
Karen Lang, Danmark2454025612004-07-06
Arne Borg Rasmussen, Danmark4828922462004-07-05
Martin Poulsen, Danmark1158115812004-07-04
Klaus Nellevang, Danmark2324117112004-06-25
John Steffensen, Danmark1210721072004-06-13
Lene Pedersen, Danmark1221722172004-06-01
Jelger Herder, Holland81391623392004-05-31
Tom Schlegel, Danmark2338821362004-05-17
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31081852952004-05-16
Henrik Carlsen, Danmark3619530042004-04-30
Ulla Henriksen, Danmark1104610462004-04-30
Tim Andersen, Danmark31061844472004-04-20
Hans Krabsen, Danmark1612061202004-04-03
Dennis Brandsborg, Danmark2368020272004-03-13
Robbin D. Knapp, Østrig1210321032004-03-11
Esben Østergaard, Danmark2456725022004-03-10
Henrik Stenholt, Danmark3628626372004-03-03
Lis Ravn, Danmark2445826682004-03-01
Leif Novrup, Danmark2459124992004-01-06
Gunnar Gundersen, Norge1304930492004-01-06
Carsten Hermann, Danmark1263626362003-11-28
Lasse Olsson, Sverige2360720422003-11-26
Michael Tiefenbach, Østrig1311131112003-11-26
Don Baccus, USA1213521352003-11-13
Tor A Olsen, Norge1229422942003-11-09
Jan Dresler, Danmark2409121672003-10-21
Svend Dybkjær, Danmark3914739032003-10-20
Vegard Bunes, Norge51067123792003-10-11
Jacob Alsted, Danmark1271327132003-09-15
Andreas Hagerman, Danmark204149229352003-08-28
Anna Bay Rask, Danmark1233323332003-07-25
Wilfried Hausmann, Tyskland2511030502003-07-19
Flemming Pedersen, Danmark1152115212003-06-28
Morten DD Hansen, Danmark1371437142003-05-30
Jørn Opsal, Norge1273627362003-05-30
Jacob Lund-Hansen, Danmark3609124282003-05-17
Thomas Jensen, Danmark1402440242003-05-17
Per Forsberg, Sverige1250425042003-05-17
Ronny Nilsen, Norge1346334632003-05-06
Pierre Unge, Sverige4926632112003-05-01
Ottenby fågelstation, Sverige2473225962003-04-18
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2419021722003-03-25
Rannvá Hansen, Færøerne1226122612003-03-25
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge91870623322003-03-09
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3474618342003-02-25
Håkan Sterner, Sverige2427624692003-02-14
Sakari Kauppinen, Danmark1495649562003-02-11
Claus Horneman, Danmark1374337432003-02-06
Maurizio Sighele, Italien1376237622003-01-29
Benny Jacobsen, Danmark2482325502003-01-21
Leo JR Boon, Holland31173164512003-01-13
Martin Eggen, Norge2341317852002-11-14
Søren Hjorth Andersen, Danmark71450428952002-10-29
Holger Sandfeldt, Danmark1192219222002-10-24
Peter Andreas Koch, Danmark3637124392002-10-12
Martin Scott, Storbritannien81061315372002-10-10
John Judge, Storbritannien2357618312002-10-08
Nick Lowton, Storbritannien2292715622002-10-08
Fredrik Kræmer, Norge102181240742002-10-02
Tim Brown, Storbritannien2378821772002-09-28
Graham Etherington, Storbritannien3469315872002-09-27
Deryk Shaw, Storbritannien1209420942002-09-12
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3630821942002-09-03
Thomas Hilkjær, Danmark2339717922002-09-03
Mike Richardson, Storbritannien2441025802002-08-05
Jim Willson, Storbritannien2354618192002-06-29
via Carsten Høeg, Danmark1244624462002-05-29
Andreas Gullberg, Norge1262626262002-05-13
Ricard Gutiérrez, Spanien81289018492002-04-28
Kelvin Jones, Storbritannien1292629262002-02-10
Bruce Mactavish, Canada1222522252002-01-30
Morten Jørgensen, Danmark3645528302002-01-21
Anita Pedersen, Danmark31306047462001-11-16
via Sune Jepsen, Danmark2620037382001-11-09
Alexander J. Lee, Danmark2411621882001-11-09
Kim Biledgaard, Danmark1294029402001-10-01

Der er i alt 1300 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.875 sek.
til toppen