Startside Nye topmodeller fra ZEISS i Naturbutikken I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
 Artslister 


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Torben Sebro, Danmark526269826422015-03-26
Jens Thalund, Danmark2056114875218062015-03-26
Erik Biering, Danmark38543567447442015-03-26
Klaus Malling Olsen, Danmark30864172389109572015-03-26
Lars Maltha Rasmussen, Danmark486265781042015-03-26
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark452997414832015-03-26
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark1431704202015-03-26
Rune Sø Neergaard, Danmark698756754142572015-03-26
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark412951417992015-03-26
Simon Berg Pedersen, Danmark50672281454212015-03-24
John Larsen, Danmark50545177951232015-03-24
Carl Bohn, Danmark1325324614532015-03-24
Lars Bernitt Birk, Danmark16710721723462015-03-24
Axel Mortensen, Danmark62584407557542015-03-24
Hans Henrik Larsen, Danmark1786141909140092015-03-24
Aurélien Audevard, Frankrig50668168631882015-03-24
Klaus Dichmann, Danmark23424035744552015-03-24
Henrik Pedersen, Danmark13111815548782015-03-24
Elmer Pedersen, Danmark331317412422015-03-23
Birger Lønning, Danmark9214219546632015-03-23
Allan Kjær Villesen, Danmark31822759363632015-03-23
Henrik Friis, Danmark1127414418692015-03-23
Per Schans Christensen, Danmark29732082139672015-03-20
Hans Henrik Bay, Danmark15599114282015-03-19
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark1439166622152015-03-19
Ivan Sjögren, Sverige44197959512015-03-17
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark2097819111052015-03-17
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark22113029419802015-03-16
Paul Patrick Cullen, Danmark79751090025882015-03-14
Peter Bonne Eriksen, Danmark23117828121812015-03-14
Niels Birkedal Thomsen, Danmark302256213902015-03-13
Morten Müller, Danmark12730412682015-03-13
Steen E. Jensen, Danmark80493331233192015-03-13
Jens Søgaard Hansen, Danmark649102734282512015-03-11
András Fodor, Ungarn566902741172015-03-10
Morten Scheller Jensen, Danmark1291124493757472015-03-10
Claus Halkjær, Danmark66380981746942015-03-09
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark46862450137972015-03-09
Finn Nørregaard, Danmark1024726562015-03-09
Helle Dyrting, Danmark1953767472015-03-07
Dennis Olsen, Danmark958409821802015-03-07
Per Holmberg, Danmark19123107431552015-03-06
Christian Andersen Jensen, Danmark44258277139722015-03-01
Thomas Varto Nielsen, Danmark61245312733682015-02-27
Lars Paaby, Danmark232088618212015-02-20
Jan Haaning Nielsen, Danmark685835621952015-02-20
Julien Mazenauer, Schweiz415097822015-02-18
Erling Krabbe, Danmark756271141702015-02-17
Joachim Bertrands, Belgien1115311532015-02-16
Bjørn Frikke, Danmark805199420772015-02-15
Eva Foss Henriksen, Danmark53450063642852015-02-14
David Andersson, Sverige1289616617832015-02-14
Eigil Larsen, Danmark948093521772015-02-12
Erik Mølgaard, Sverige21816861230692015-02-10
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige12212504624092015-02-04
Dominik Becker, Tyskland531839202015-01-26
jules phillips, Danmark14994992015-01-25
Erik Bogh Nielsen, USA917268921442015-01-23
Helge Sørensen, Danmark1341154267163682015-01-23
Hendrik Weindorf, Tyskland699533828032015-01-21
Arie Ouwerkerk, Holland9118532754922015-01-21
Lars Andersen, Danmark805634515412015-01-15
Daniel Pettersson, Sverige32236277927432015-01-13
Vincent Legrand, Belgien11614541547992015-01-10
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn202356815852015-01-09
Nis Lundmark Jensen, Danmark20627177337232015-01-09
Massimiliano Dettori, Holland876609817672015-01-07
Andreas Bennetsen Boe, Danmark302724844262015-01-05
Johnny Madsen, Danmark27743797972922015-01-02
finn henriksen, Danmark27214412014-12-22
Knud Pedersen, Danmark57094259061172014-12-22
Martin Gottschling, Tyskland527028064772014-12-21
David Monticelli, Belgien9311242125042014-12-20
Brahim Birds, Marokko315528112014-12-19
Carsten Siems, Danmark38638975131862014-12-16
Mikael Nord, Sverige547450726822014-12-14
Niels Behrendt, Danmark566623225312014-12-04
Christer Brostam, Sverige565565620102014-12-03
Steffen Fahl, Danmark1478139652014-12-03
Sune Riis Sørensen, Danmark15425543140332014-12-01
Felix Timmermann, Tyskland318866502014-12-01
Stefan Pfützke, Tyskland678088527052014-12-01
Marcel Klootwijk, Holland3352815132014-11-28
Mikkel Holck, Danmark21826024036132014-11-27
Ib Jensen, Danmark24433033361952014-11-22
Jan Skrubbeltrang, Danmark755900972662014-11-20
Erik Groth-Andersen, Danmark333258326432014-11-20
Franziska Guepner, Tyskland3375813442014-11-18
Zbigniew Kajzer, Polen595257323872014-11-18
Jens Röw, Tyskland1229322932014-11-17
Ole Skrubbeltrang, Danmark6371211252014-11-13
Rainer Christian Ertel, Tyskland2088958942014-11-13
Mads Herbøl, Danmark2433837682014-11-13
Chris Baines, Storbritannien131011113562014-11-10
Thomas Garm Pedersen, Danmark2485626112014-11-06
Julien Piette, Frankrig5597116512014-11-03
Hans Staunstrup, Danmark8210770925372014-11-03
Richard Bonser, England19624226533732014-10-28
Jan Andruszkow, Danmark315757422014-10-22
Per Boye Svensson, Danmark402718118342014-10-21
erik van bogaert, Belgien18178172014-10-16
Finn Laugo Sørensen, Danmark23223140330972014-10-16
Bengt Bengtsson, Sverige141513132252014-10-14
Jonna Lindegård, Danmark631108262014-10-12
John Frikke, Danmark271232710472014-10-11
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark6726432192014-10-09
Carl Søndergaard, Danmark6718521032014-10-03
Henrik Laust Bøhmer, Danmark549570152762014-09-29
Ole Bo Olsen, Danmark18952912152014-09-24
Lars Adler Krogh, Danmark9818562745302014-09-17
Frank Abrahamson, Danmark263315430222014-09-15
Ulla Paulsen, Danmark181541520292014-09-12
Tommy Bjørk, Danmark420707772014-09-10
Henrik Brandt, Danmark9613995256632014-09-09
Morten Dehn, Danmark6431214402014-09-02
Christian Terp, Danmark4292011982014-08-29
Tommy Holmgren, Sverige11612074366282014-08-25
Søren Kristensen, Danmark876516832252014-08-25
Lars Frede Petersen, Danmark211826742014-08-25
Bent Thøgersen, Danmark17614549224112014-08-21
kai nissen, Danmark10847114482014-08-18
Steen Egholm Engelbøl, Danmark1044146472014-08-16
Kjeld Lund, Danmark121035128132014-08-13
Morten Rasmussen, Danmark493952121112014-08-13
Thomas Elbek, Danmark641428902014-08-11
Torben Lyng, Danmark17995912652014-08-09
Henry Lehto, Finland767108617382014-08-09
Anne Navntoft, Danmark29029053326652014-08-05
Martin Strømkjær, Danmark18288282014-08-04
Rud Lynge, Danmark18728722014-08-04
Johnny Salomonsson, Danmark27438455534652014-08-01
Luca Boscain, Italien1679828482014-07-31
Marcin Solowiej, Polen292083415892014-07-31
Ole Hetland, Danmark455496742412014-07-29
Johannes Rydström, Sverige21819596226562014-07-29
Kim Mogensen, Danmark323778692014-07-28
Søren Kristoffersen, Danmark1248143108181442014-07-19
Tommy Kaae, Danmark354618638012014-07-17
Tomas Lundquist, Sverige20725170431332014-07-10
Graeme Joynt, England318509822014-06-27
J Ole Andersen, Danmark351465410572014-06-27
Arnold Georg Houmann, Danmark272616427122014-06-26
Morten Winness, Norge1139538020462014-06-24
Otto Samwald, Østrig13610891023792014-06-23
Arne Giørtz-Behrens, Danmark241651210302014-06-23
henrik asbjørn pedersen, Danmark5818968012014-06-18
Silas K.K. Olofson, Færøerne1483164491444992014-06-16
Lars Rostgaard, Danmark22222645441082014-06-13
Kim Duus, Danmark9910477821942014-06-11
Jørgen Munck, Danmark324947949632014-06-11
Henrik Hougaard Larsen, Danmark8810417682014-06-10
Thomas Kehlet, Danmark667814224542014-06-06
Claus Vind-Andreasen, Danmark202018821952014-06-05
Rami Mizrachi, Israel12931010362014-06-03
Jens Paulsen, Danmark171344814042014-05-30
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2253096152572014-05-27
Jens Jørgen Andersen, Danmark17727756063422014-05-22
Lars Grøn, Danmark141257616372014-05-21
Morten Bentzon Hansen, Danmark6712555339952014-05-13
Søren Vinding, Danmark133528979842014-05-13
Niels Peter Møller Jensen, Danmark622697911872014-05-10
Keld Jakobsen, Danmark753840417612014-05-09
Kasper Anias Møller, Danmark12822822014-05-09
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark897649520962014-05-07
Bo Lassen Christiansen, Danmark14984982014-05-05
Peter Brostrøm, Danmark553589522332014-05-02
Bo Valeur, Danmark840897642014-05-02
Gisela Nagel, Tyskland393426115542014-04-29
Johannes Ferdinand, Tyskland13933218362014-04-28
Per Schiermacker-Hansen, Danmark9612626836392014-04-28
Benjamin Steffen, Tyskland191124712922014-04-24
Tom Conzemius, Luxembourg311095522014-04-23
Fredrik Ström, Sverige526076282014-04-18
Torben Sylvest Jensen, Danmark530779022014-04-11
Szilard J. Daroczi, Rumænien485805820962014-04-10
Tommy Karlström, Sverige211307172014-04-10
Jan Helbo, Danmark865122623132014-04-06
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark212956502014-04-03
Bjarne Hemmingsen, Danmark15988011802014-04-03
Lauge Fastrup, Danmark201960021222014-04-03
Conny Jensen, Danmark9623514752014-03-31
Ole Zoltan Göller, Danmark47857720468852014-03-28
Magnus Corell, Sverige1107210722014-03-25
Keith Fox, Danmark424353422442014-03-22
Ronny Malm, Sverige405435622132014-03-16
Karsten Busk Laursen, Danmark14554552014-03-04
Mark Walker, Danmark1015805617522014-03-02
Johan Christian Homann, Danmark420336942014-02-27
Freddy Rosning, Danmark282781728722014-02-20
Charlotte Christel Jønsson, Danmark315746652014-02-14
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3269416622014-02-12
Palle Sørensen, Danmark9610511930962014-02-09
Jean-Pierre Jordan, Frankrig412545514822014-02-08
Poul-Henrik Bergmann, Danmark16846842014-02-02
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark7633317512014-02-02
Rasmus Due Nielsen, Danmark121420319402014-01-27
Stephan Skaarup Lund, Danmark15019451347272014-01-27
Arne Kiis, Danmark37235919736092014-01-27
Janni Christoffersen, Danmark742939412014-01-21
Allan Haagensen, Danmark101210332602014-01-17
Arne Torkler, Danmark1188318832014-01-09
Christian Michael Mortensen, Danmark1149667052014-01-08
Steen Winkel, Danmark1457927342014-01-07
Leif Høgh Olsen, Danmark72364909339012014-01-06
Åge Mathias Matthiesen, Danmark91328924662014-01-04
Jonas Holmqvist, Sverige131155315282014-01-03
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark10590214272014-01-03
Gert Rasmussen, Danmark553577814542014-01-02
Peter Nielsen, Danmark336591399105672013-12-31
Ole Krogh, Danmark1222249908992352013-12-31
finn folkvardsen, Danmark91093417622013-12-31
Anders Bojesen, Danmark121281423502013-12-31
Lars Jensen, Danmark21532244541402013-12-30
Poul Holm Pedersen, Danmark302760421082013-12-30
Eigil Ødegaard, Danmark48878820144912013-12-29
Jeppe Bundgaard, Danmark91404837522013-12-29
Rene Rantzau, Danmark232983348882013-12-29
Thorkil Brandt, Danmark141365413642013-12-29
Kim Fich Larsen, Danmark14844842013-12-27
Arne Volf, Danmark12216677343102013-12-27
Gerner Majlandt, Danmark16030768861752013-12-26
Henrik Kisbye, Danmark49942584656662013-12-24
Karin Gustausen, Danmark2575046182013-12-23
Kenneth Bach Christensen, Danmark583759534142013-12-23
John Kyed, Danmark13923387286442013-12-22
Brian Rasmussen, Danmark6403711452013-12-20
Johan Stenlund, Sverige5345810362013-12-20
Dubois Laurent Yves, Frankrig2170510042013-12-17
Per Poulsen, Danmark43270484673362013-12-17
Espen Lie Dahl, Norge455823223972013-12-17
René Larsen, Danmark758725631042013-12-15
Lars Rudfeld, Danmark423147918922013-12-13
Janis von Heyking, Sverige52188329782013-12-12
Rolf Danielsen, Danmark1194519452013-12-12
Anders Roel, Danmark111028418792013-12-10
Karina Jensen, Danmark1124612462013-12-10
Andreas Bruun Kristensen, Danmark539973044442013-12-10
Jens Kildemoes, Danmark312745842013-12-06
Anders Hammergart, Danmark8114129731922013-12-05
Thomas Jensen, Danmark8916515832013-11-29
Anton Herrig Liebermann, Danmark81138336752013-11-29
Petri Kuhno, Finland325839042013-11-21
Julia Zeitzer, Danmark18848842013-11-12
Micha A Neumann, Danmark15435432013-11-12
Asbjørn Jensen, Danmark9510940225722013-11-11
Christian Leth, Danmark5311638138282013-11-10
Anders Sydney Jensen, Danmark211196592013-11-09
Jakob Dall, Danmark8414775540682013-11-09
mats svensson, Sverige434449492013-11-09
Stefan Tapio Ettestam, Sverige392522213462013-11-07
Stig Linander, Danmark11112797755842013-11-07
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2283614392013-11-06
Emil Fich Larsen, Danmark7595912312013-11-04
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3592627572013-11-04
Jens Kirkeby, Danmark273802927292013-11-03
Torben Olsen, Danmark2841556412013-11-02
John Pedersen, Danmark10313820643322013-11-02
John Jensen, Danmark342177210752013-11-01
Niels Poul Dreyer, Danmark40739321129402013-10-29
Per Vindis, Danmark455104329412013-10-23
Jakob Engelhard, Danmark192154028412013-10-23
John G. Dinesen, Danmark374100019182013-10-22
Jon Lehmberg, Danmark12013323434342013-10-22
Mads Elley, Danmark172362923532013-10-21
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91321224332013-10-20
Frank Desting, Danmark456136628732013-10-20
Anders Østerby, Danmark314750758372013-10-20
Lars Falck, Danmark635483719162013-10-18
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien52170305139022013-10-16
Jørgen Kabel, Danmark13528852259462013-10-15
Jens Wiberg, Danmark10656712402013-10-14
Bo Tureby, Danmark57883729455252013-10-12
Patric Lorgé, Luxembourg132284530312013-10-10
Hampus Lejon, Sverige121630222792013-10-07
Hamid Yadane, Marokko523366722013-10-07
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10113254225762013-10-07
Lise Nielsen, Danmark1259825982013-10-06
Alen Ploj, Slovenien6520111802013-10-04
Rodmund á Kelduni, Færøerne27633053549922013-10-03
Mogens Neergaard, Danmark211556112013-10-03
Ingar Støyle Bringsvor, Norge322451212622013-10-01
Tim Hesselballe Hansen, Danmark397505845392013-09-30
Ole Kristjansen, Danmark3372715382013-09-29
David Boertmann, Danmark467452533392013-09-27
Josh Rhys Jones, England324929929882013-09-27
Matthieu Canévet, Frankrig171725119382013-09-24
Anni Nielsen, Danmark6211118739042013-09-24
Wolfgang Jakob, Tyskland3385615452013-09-24
Greg McIvor, Sverige172533317932013-09-20
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark295068426682013-09-19
Klaus K. Nielsen, Danmark2444037462013-09-18
Marcin Faber, Polen312486082013-09-17
Vicky Knudsen, Danmark1177117712013-09-17
kurt jensen, Danmark17237232013-09-17
Jesper Michael møller, Danmark2212515222013-09-17
Finn Nielsen, Danmark15355352013-09-15
Christian Eilers, Danmark484260217632013-09-11
Dave Barnes, Danmark5395018092013-09-05
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3283212132013-09-05
Jure Novak, Slovenien16986982013-09-02
Villy Pedersen, Danmark151393212432013-09-02
Jan Jörgensen, Sverige8686511702013-08-29
Richard Burzynski, Danmark423251616252013-08-29
Robert Paepke, Sverige727897337072013-08-29
Charlotte Thomsen, Danmark3604031152013-08-28
Carsten Lundberg, Danmark3241611422013-08-28
Jens Eriksen, Danmark7214424550652013-08-26
Peter Bundgaard, Danmark6907640192013-08-26
Henning Krog Søndergaard, Danmark19619612013-08-22
Steve Klasan, Tyskland323317821652013-08-22
Tonny Papillon, Danmark171772221312013-08-22
Peter Halkier, Danmark212503818662013-08-22
Allan Gudio Nielsen, Danmark111541725972013-08-15
Tore Vang, Norge418134273542013-08-11
Birthe Kirk Gawinski, Danmark320228692013-08-09
Thomas Kuppel, Tyskland6565313062013-08-08
Stefan Stürup, Danmark4346915042013-08-08
Lars Andersen, Danmark413648018472013-08-07
Oz Horine, Israel425885625502013-08-03
Oluf Lou, Danmark41295046842013-08-02
Vagn Freundlich, Danmark9511406626382013-07-27
Per Kjær, Danmark17032228570782013-07-21
Eric Didner, Frankrig18412822317312013-07-13
sissel fossat, Danmark17777772013-07-11
Jonas Landolt, Schweiz1271827182013-07-10
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark16166162013-07-06
Pasi Parkkinen, Finland16620675527642013-07-03
John Jørgensen, Danmark637838282013-06-30
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark456532053332013-06-30
Rolf Nagel, Tyskland202067516672013-06-24
Daniel König, Tyskland730475862013-06-22
Leif Bolding, Danmark9891314812013-06-22
Henning Rose Sørensen, Danmark11616011022892013-06-19
Karsten Mose, Danmark216368882013-06-18
Jan Durinck, Danmark223858533292013-06-17
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1291329132013-06-14
Ole Amstrup, Danmark25233198941472013-06-11
Szabolcs Kókay, Ungarn6941125202013-06-09
Troels Eske Ortvad, Danmark445820669982013-06-04
Christian Ljunggren, Sverige111079215032013-05-27
Brahim Mezane, Marokko7533410912013-05-26
Michael Frank Nielsen, Danmark23412662616502013-05-24
Jacob Breson Neumann, Danmark191293711252013-05-23
Johanna Hartmann, Danmark1160316032013-05-23
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5429513582013-05-22
Ken Sievertsen, Danmark1743174312013-05-21
David B. Collinge, Danmark111618328902013-05-21
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark232670526902013-05-19
Troels M. Krogh, Danmark18118112013-05-15
Rune Bisp Christensen, Danmark15821018234082013-05-15
Anders Wiig Nielsen, Danmark253220745812013-05-13
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12417038561612013-05-11
Tommy Studsholt Christensen, Danmark374816121232013-05-10
Jens Kristian Kjærgård, Danmark42980395265072013-05-07
Tony Søholm Larsen, Danmark201411310362013-05-05
Benny Nørgaard, Danmark1109510952013-05-02
Willy Jørgensen, Danmark15965962013-04-30
Kent Olsen, Danmark387940463042013-04-30
Henrik Baktoft, Danmark2331221332013-04-30
Franck Ishøi, Danmark332993019422013-04-17
Stephen McAvoy, Irland5422311102013-04-14
Chris van Rijswijk, Holland213437892013-04-14
Hjalte Kjærby, Danmark2350418582013-04-14
Klaus Schak Laursen, Danmark3533429342013-04-13
Finn Carlsen, Danmark294613428562013-04-11
Anna Kjøller, Danmark1111311132013-04-10
Sebastian Klein, Danmark91114342532013-04-08
Troells Melgaard, Danmark586667625462013-04-08
Zbyszek Kajzer, Polen14344342013-04-08
Kirsten Jæger, Danmark19499492013-04-08
Thomas J. Simonsen, Danmark466231829012013-04-04
David Erterius, Sverige29431490531892013-04-02
Anders Bacher Nielsen, Danmark20110176820612013-04-02
Sven Dall, Danmark2230414872013-03-31
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark221723620332013-03-28
Benny Rytter, Danmark1109810982013-03-27
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark9441412752013-03-25
Michael Køie Poulsen, Danmark232738940672013-03-25
Lars Juul Pedersen, Danmark262087213372013-03-24
Markus Tallroth, Sverige8011631935952013-03-22
Per Finn Nielsen, Danmark679166037272013-03-19
Peter Dam, Danmark14118662028302013-03-18
Ivan Sjögren, Sverige614649814332013-03-16
Lars Gabrielsen, Danmark8711474935302013-03-15
Jonas Halberg, Danmark3249911582013-03-08
Hans Lind, Danmark122407540002013-03-05
Christian Michael Mortensen, Danmark1169016902013-03-01
Søren Garder Brask, Danmark28954732013-02-28
Mette H. H. Hansen, Danmark4521128182013-02-28
Finn Bro, Danmark111402519392013-02-25
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark424528222013-02-25
Anne Themsen Flindt, Danmark19539532013-02-21
Gert Sørensen, Danmark19009002013-02-20
Tormod Amundsen, Norge181719121192013-02-19
Kristoffer Hansen, Danmark61043326002013-02-18
Sigrid Kistrup Ilsøe, Danmark15645642013-02-17
Flemming Lang, Danmark81333730842013-02-14
Morten Jenrich Hansen, Danmark333086434062013-02-13
Søren Skov, Danmark57687780537502013-02-12
Terje Kolaas, Norge353538620662013-02-12
Karsten Garcia Pedersen, Danmark840037512013-02-11
wally morell, Danmark19359352013-02-10
Hjalte B. Johansen, Danmark8724222032013-02-03
Trösch Stephan, Schweiz2224713812013-02-01
Miska Nyúl, Ungarn14434432013-01-29
Thyge Enevoldsen, Danmark17767762013-01-28
Christian Rørdam, Danmark332752917452013-01-28
Chr. G Nielsen, Danmark1143814382013-01-26
Knud Jørgen Olsen, Danmark6665921792013-01-23
Jan Fischer Rasmussen, Danmark545002224462013-01-22
Benny Haahr, Danmark555431425402013-01-17
Poul West Lauritsen, Danmark17307302013-01-14
Mateusz Matysiak, Polen161927921002013-01-09
Christoffer Elias Kaae, Danmark417865662013-01-08
Søren Peter Pinnerup, Danmark5828823422013-01-07
Benny Steinmejer, Danmark1130013002013-01-02
Svend Erik Frandsen, Danmark527550428422012-12-29
Niels Jørgen Askirk, Danmark12782782012-12-23
Harry J Lehto, Finland5713125648212012-12-21
Anders Bræstrup, Danmark18398392012-12-17
Svend Rønnest, Danmark12913930134192012-12-09
Otto Madsen, Danmark2202012222012-12-05
Mads Syndergaard, Danmark14364362012-12-04
Jesper Johannes Madsen, Danmark1147214722012-11-28
Mikkel Thorup, USA14584582012-11-21
Andreas Petersen, Danmark293098141682012-11-19
Kennerth Kristensen , Danmark2263113762012-11-14
Poul Ulrik, Danmark1141514152012-11-08
jesper nexø arvesen, Danmark427248612012-11-07
Lasse Strandgaard, Danmark5800623902012-10-26
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1278427842012-10-25
Torben Laursen, Danmark333244726182012-10-23
Jens Mikkel Lausten, Danmark112574177762012-10-21
Henrik Dissing, Danmark18348342012-10-18
Erhardt Ecklon, Danmark5611509943382012-10-12
Torben Back Sørensen, Danmark17067062012-10-07
Niels-Christian Christensen, Danmark4376813022012-10-07
Henrik Mikkelsen, Danmark529483651072012-10-03
Per Huniche Jensen, Danmark193497691642012-10-01
Carsten Egevang, Guinea3354317432012-09-23
Leif Holmskov, Danmark182641828682012-09-23
Poul Thrane, Danmark142487947882012-09-18
Gert Jeppesen, Danmark14416306751402012-09-15
Peter Lauritzen, Danmark4245810822012-09-12
Klavs Frandsen, Danmark29845692012-09-12
Bent Carstensen, Danmark243629243612012-09-09
Gabor Graehn, Danmark319056602012-09-06
Rafael Armada, Spanien2247315602012-08-30
André Riis Ebbesen, Danmark264044722072012-08-30
Bjørn Erik Hellang, Norge3269510092012-08-27
Mogens T. Kofod, Danmark215648402012-08-26
Lasse Olsson, Sverige231987920882012-08-20
Michael Grell, Danmark31064259652012-08-20
Wout De Rouck, Belgien2276216002012-08-20
Terry Townshend, Storbritannien7910399938962012-08-20
Morten Christensen, Danmark516728036952012-08-19
Terje O. Nordvik, Norge4618724672012-07-27
Johannes Christian Harbou, Danmark787002826172012-07-16
Alex Sand Frich, Danmark459208943332012-07-16
Peter Østrup Jensen, Danmark17967962012-07-16
Jonas Gildebro, Danmark16006002012-07-16
Søren Nygaard, Danmark7014384549052012-07-15
Michael Schwalbe, Danmark122117427832012-07-08
John Mikkelsen, Danmark215368402012-06-26
Christian Martin Glahder, Danmark13965114592012-06-26
Frode Jacobsen, USA463978815762012-06-23
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark210485492012-06-22
Raphaël Lebrun, Belgien2679646972012-06-21
Omar Runolfsson, Island13962614472012-06-20
Bo Jensen, Danmark1119697818732012-06-19
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark171601214012012-06-15
Jan Speiermann, Danmark398141754842012-06-15
Torkild Kristensen, Danmark373599919712012-06-07
Martinez Jonathan, Frankrig24522269418822012-06-05
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark395546634152012-06-01
Helle Kjær Erichsen, Danmark161657715132012-06-01
Nikolaj Noel Christensen, Danmark344797028512012-05-31
Tor Olsen, Norge161732819542012-05-31
Daniela Gruber, Tyskland418306412012-05-31
Andreas Guldager, Danmark131089514062012-05-30
Mikkel Høegh Post, Danmark24036675057562012-05-26
Benoit Nabholz, Frankrig141392821332012-05-23
Benny Kristensen, Danmark12320293836212012-05-23
John Mikkelsen, Danmark1124012402012-05-21
Palle Hove Christensen, Danmark3387414882012-05-21
André Julinder, Sverige3313116872012-05-14
Jesper Høy Hansen, Danmark3212211332012-05-11
Jan Mogensen, Danmark292869421882012-05-09
tue hartmann, Danmark15845842012-05-06
Niels Frost, Danmark1147714772012-04-29
Torben Lund-Hansen, Danmark210675542012-04-23
Kim Aaen, Danmark5411203053012012-04-19
Mattias Nordlund, Sverige4560120512012-04-17
Kjeld Pedersen, Danmark18888882012-04-17
Christophe CAPELLE, Frankrig8650012882012-04-14
Thomas Bernhardsson, Sverige868822716662012-04-13
Ole Skrubbeltrang, Danmark3263313332012-04-12
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark141342312652012-04-11
Bent Nielsen, Danmark634648352012-04-09
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33930435727072012-04-09
Domen Stanic, Italien141447716762012-04-08
Reto Burri, Schweiz121156314932012-04-06
Jesper Sonne, Danmark131617620832012-03-30
Steen Christensen, Danmark4392217022012-03-30
Eirik Nydal Adolfsen, Norge1100310032012-03-29
Frank Simonsen, Danmark112194936092012-03-29
Susanne Jepsen, Danmark14717808645572012-03-23
Martin Høj Hansen, Danmark14294292012-03-22
Anders Tørressen Hangaard, Norge51012334972012-03-21
Michael Mosebo Jensen, Danmark12425232479532012-03-20
Tobias Berger, Sverige433810120742012-03-20
Kjetil Schjølberg, Norge345190540282012-03-12
Steen Reimers, Danmark111589026432012-03-11
Flemming Ahlmann, Danmark6012402364422012-03-10
Claus Johansson, Danmark161437212112012-03-09
Mogens H. Foder, Danmark15825822012-03-07
Clausjannic Labuz, Danmark11017085553882012-03-06
Kurt Prentow, Danmark71265926592012-02-28
Mathieu Bally, Schweiz353416523532012-02-26
Nicolas Pierre Beyer, Danmark17857852012-02-24
Jan Jespersen, Danmark7961317692012-02-24
Leander Khil, Østrig223799927932012-02-22
Malte Christensen, Danmark19249242012-02-21
Stefan Hage, Sverige3424522222012-02-16
Svend Nørgaard, Danmark111073019292012-02-16
Henrik Poulsen, Danmark2178610702012-02-13
Steve Nuttall, England19399392012-02-12
Rune Bjerre, Danmark346784044482012-02-12
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark244228537072012-02-12
Michael Sørensen, Danmark6507617732012-02-10
Stefan Cherrug, Sverige192040316362012-02-06
Allan Helge Nolte, Danmark2234116742012-02-06
Mark Desholm, Danmark1235623562012-02-06
Vagn Gjerløv, Danmark313395652012-02-06
Lars Ernst, Danmark14664662012-02-02
kim jespersen, Danmark211087462012-01-31
Henrik Just, Danmark7410736334172012-01-26
Yann Kolbeinsson, Island183243825622012-01-25
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10112363536222012-01-13
Marcus Erik Danielsson, Sverige14988713162012-01-12
Frédéric Jiguet, Frankrig556292420952012-01-10
Kris De Rouck, Belgien17577572012-01-08
Thomas Hultquist, Sverige3452821162012-01-07
Jacob Sterup, Danmark223243830772012-01-04
Jakob Hochuli, Schweiz8736715622011-12-30
Egon Iversen, Danmark2335418572011-12-29
Kurt Vogt, Danmark27125627102011-12-27
Jens Ole Byskov, Danmark452309017942011-12-24
Julian Guy Bell, Norge1119311932011-12-23
Vlad Cioflec, Rumænien6450310942011-12-22
Peter Zeller, Schweiz7548612162011-12-18
Jan Kåre Ness, Norge72339560882011-12-14
Niels Jarnum, Danmark6530823212011-12-13
Jens Ballegaard, Danmark6925532002011-12-11
Lars Smith, Danmark172528139072011-12-09
Stinne Aastrup, Danmark4481118322011-12-05
Kresten Hansen, Danmark2217814922011-12-01
Antoine Joris, Belgien324475917782011-11-27
Kristian Poulsen, Danmark2192511782011-11-18
Pete Antrobus, England3388017252011-11-16
erik ehmsen, Danmark10775313412011-11-16
Henrik F. Nielsen, Danmark508779841202011-11-14
morten jønck, Danmark319407102011-11-12
Alf Petersson, Sverige426528037102011-11-02
Albert J. de Jong, Holland1117111712011-11-01
Nicki Sørensen, Danmark566517322282011-10-31
Hugh Harrop, Skotland2314016442011-10-26
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark9942113202011-10-25
Claus Lunde Pedersen, Danmark10968413312011-10-25
Kristian Laustsen, Danmark5740218502011-10-23
Jørn Vinther Sørensen, Danmark111680228872011-10-20
Leif Pedersen, Danmark283986921092011-10-16
Iben Hove Sørensen, Danmark1354435442011-10-15
Dan Bruhn, Danmark2270615932011-10-13
Dominic Mitchell, Storbritannien171515514742011-10-10
michael jürgensen, Danmark1151915192011-10-09
Jan Eske Schmidt, Danmark244837041532011-10-08
Steen Drozd Lund, Danmark101328619442011-10-07
Henrik Knudsen, Danmark194258941182011-10-05
Richard Ek, Sverige365806343612011-10-03
Allan Prang, Danmark1259425942011-10-02
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71355124952011-10-01
Anders E. Sørensen, Danmark12521724945742011-10-01
Martin Rivero, Danmark2271415022011-10-01
Benjamin Gnep, Tyskland217009292011-09-30
Jesper Segergren, Sverige2315317932011-09-27
Maurizio Sighele, Italien9557311192011-09-25
Christian Axelsen, Danmark467385354412011-09-25
Per Hirslund, Danmark15035032011-09-25
Thurel Julien, Gambia13211155915282011-09-18
Erik Christophersen, Danmark1216321632011-09-17
Jens Ryge Petersen, Danmark213785627882011-09-16
ragnar smith, Danmark1276027602011-09-10
Bent Staugaard Nielsen, Danmark7899517832011-09-05
Søren Harding, Danmark865280544252011-08-30
Jonn Leffmann, Sverige141514216412011-08-22
Christoph Moning, Tyskland141037511152011-08-20
Jesper Brinkmann, Danmark182914125762011-08-17
nick petersen, Danmark4357010382011-08-16
david drangsland, Norge162061124002011-08-13
Aage Kabbelgaard, Danmark19979972011-08-12
John Dreyer Andersen, Danmark253388221192011-07-31
Wolfgang Trimmel, Østrig1231323132011-07-29
Jeppe Berthelsen, Danmark15335332011-07-27
Kurt Willumsen, Danmark14454452011-07-27
Knud Kjeldsen, Danmark16376372011-07-27
Anders Søgaard, Danmark12921411233562011-07-17
Yoav Perlman, Israel152356523162011-07-14
Hallgeir Fisketjøn, Norge8659214302011-07-07
Jens Overgaard Christensen, Danmark9414294135512011-07-01
Felix Jachmann, Tyskland2223211462011-06-24
Rasmus Hald, Norge2189810502011-06-17
Zoltan Baczo, Danmark3255710222011-06-15
Aidan G. Kelly, Irland2310918132011-06-14
Peter Lyngs, Danmark246356755182011-06-04
Maarten Zorgdrager, Holland6718515462011-06-02
Elly Hansen, Danmark193207844832011-05-29
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1113911392011-05-24
Thomas Maul, Danmark868160417932011-05-16
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1147214722011-05-12
Oskar Nilsson, Sverige2256814262011-05-09
Jørgen Dam, Danmark24537913432222011-05-04
Klaus Bjerre, Danmark345057435202011-05-04
Paul Jacobsen, Danmark1107310732011-04-23
Claus Boe Tøndering, Danmark2195811302011-04-19
Gábor Bodor, Ungarn11986913392011-04-17
Luca Andrei Dehelean, Rumænien141516917742011-04-06
Steen Øllgaard, Danmark171698622492011-03-28
Thomas Nielsen, Danmark202645327982011-03-24
Gabriel Schuler, Schweiz16927584632372011-03-23
Lars Petersson, Sverige16506502011-03-19
Lars Laursen, Danmark1164416442011-03-10
Brian Thomsen, Danmark5508917702011-03-08
Kristian Ribers, Danmark17287282011-02-27
Lee Victor Gregory, Storbritannien2344520282011-02-21
Bo Thyge Johansen, Danmark1284728472011-02-16
Martin Kviesgaard, Grønland294878533752011-02-13
Svend Erik Olesen, Danmark1172617262011-02-10
Martin Oomen, Sverige141751617132011-02-07
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71345427382011-02-03
Martijn Bunskoek, Holland10972711482011-01-27
Kai Gauger, Tyskland101261517902011-01-27
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1131513152011-01-23
Thomas Riedel, Danmark4551922752011-01-14
Torben Jepsen, Danmark131612718552011-01-13
René Christian Hansen, Danmark1109510952011-01-13
Bo Svensmark, Danmark71366543762011-01-10
Odysseas Tsimoulis, Grækenland253087215952011-01-09
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark18748742011-01-08
Hans Gleie, Danmark2336419042010-12-29
Zsolt Ampovics, Ungarn3445716242010-12-26
Johan Stenlund, Sverige437039633432010-12-20
Chris Romeiks, Tyskland142050620852010-12-12
Cristian Jensen Marcet, Danmark366589137922010-12-10
Ies Meulmeester, Holland121540116482010-12-03
Bo Sonne Sørensen, Danmark294998441832010-11-24
Seamus Enright, Irland2446236342010-11-21
Hans Larsson, Sverige357162842602010-11-07
Martin Roost, Schweiz2229313422010-11-07
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark456209428022010-10-29
Kurt Bredal Christensen, Danmark112756260282010-10-28
Bjørn Grøn, Danmark4527322442010-10-27
Dirk Van Gansberghe, Italien201658513042010-10-21
Erik Røjgaard, Danmark1115811582010-10-21
Knud Erik Christensen, Danmark1227722772010-10-20
Aron Andersson, Sverige4372711482010-10-20
Stéphane Bocca, Belgien2363421252010-10-19
Jurgen Lehmann, Finland1121712172010-10-12
Knud N. Flensted, Danmark162369226312010-10-10
Tomas Svensson, Sverige446451134922010-10-08
Søren Gjaldbæk, Danmark2363219052010-09-29
Henrik Mouritsen, Tyskland81876336392010-09-29
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3371613342010-09-28
Ole Lorenzen Post, Danmark1171317132010-09-27
Leo Heemskerk, Holland1178717872010-09-26
René Worup Rørbæk, Danmark18948942010-09-22
Kristian Laustsen, Danmark6882421732010-09-22
Lars Borup, Danmark356577433982010-09-19
Birger Algot Tørnblad, Danmark215327812010-09-14
Lars Witting, Danmark326331631072010-09-08
Søren Nancke, Danmark61061024692010-09-05
Aleix Comas, Spanien6648813512010-09-05
Henrik Kolsbjerg, Danmark8689110972010-08-27
Ivan Petric , Slovenien8930823532010-08-22
Christoph Moning, Tyskland3996849392010-08-18
Martin Lund, Danmark3846031142010-08-16
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2271419182010-08-10
Hans Pinstrup, Danmark192812727022010-08-09
Klaus Mortensen, Danmark538496731022010-08-07
Henrik H. Søndergaard, Danmark7973321002010-08-05
Henning Broe, Danmark17147142010-08-05
Alf Frølich, Danmark1213521352010-08-02
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1109110912010-07-26
Gordon Hodgson, England1171117112010-07-15
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet6933330182010-07-15
Marco Hammel, Schweiz19169162010-07-12
Birger Hultengren, Danmark1109210922010-07-07
Simon Sigaard Christiansen, Danmark506826926402010-07-02
ji be, Schweiz182057422312010-06-21
Stig Toft Madsen, Danmark2311916482010-06-17
Anne Blotting, Danmark215659322010-06-17
Per Ekberg Pedersen, Danmark172879339102010-06-15
Carsten Gørges Laursen, Danmark142341534962010-05-31
Heine Oldenskov, Danmark5484316002010-05-30
Vinni Bruhn, Danmark7936230082010-05-29
Jani Vastamäki, Finland61138629072010-05-28
Per Allan Degn, Danmark101068214452010-05-28
Martijn Bot, Holland8614087125942010-05-26
Jan Bolding Kristensen, Danmark1183118312010-05-18
Albert Steen-Hansen, Danmark17531290657122010-05-04
Patrik Jonasson, Sverige1117211722010-05-02
Hans Jørgen Riis, Danmark2240413592010-04-23
Thomas Kuppel, Tyskland1192919292010-04-23
Peter Steen Henriksen, Danmark1141714172010-04-19
Torben Byfoged, Danmark2233112742010-04-13
Jan-Michael Breider, Sverige4507617642010-04-06
Niels Odder, Danmark4585119822010-03-27
Ulf Eschou Møller, Danmark295445870902010-03-26
Mogens Hansen, Danmark33963453638582010-03-19
Fabian Schneider, Schweiz514845218602010-03-19
Peter Rodemann, Danmark4619126522010-03-15
Thorkild Lund, Danmark1135813582010-03-15
Hanne April Farnæs, Danmark3306612232010-03-07
Steen Højmark-Jensen, Danmark1258825882010-03-07
Lars Mejlby, Danmark192916930722010-03-05
per mattisson, Danmark2320417272010-03-01
Johnny Laursen, Danmark12218368129592010-02-23
Christian Brinkman, Holland1102710272010-02-23
Flemming Værgman, Danmark1146614662010-02-21
Dan Allan Nielsen, Danmark2285114582010-02-18
Lene Vejen, Danmark4932446222010-02-14
Arild Breistøl, Norge141796525562010-02-11
Jan Kiel, Danmark81772645782010-02-06
Thomas W. Johansen, Danmark91939856952010-02-04
Jean Seeberg, Danmark3355912802010-01-31
Jacob Dalsten Petersen, Danmark314051018022010-01-31
Henrik Bengtsson, Danmark3398916152010-01-24
Ken Rasmussen, Danmark3624536522010-01-24
Tommy Andre Andersen, Norge131873819042010-01-18
Bjarne Skule, Danmark171333010992010-01-12
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark217139312010-01-11
Carsten Lyhr Hansen, Danmark5869218622010-01-05
VASLIN Matthieu, Frankrig10111415222712010-01-05
Timme Nyegaard, Danmark2210710972010-01-03
Lars Andersen, Danmark1142214222010-01-01
Fülöp Attila, Rumænien1164016402009-12-25
Josh J Shaw, England2238214842009-12-25
Nico de Vries, Holland1140514052009-12-20
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1104310432009-12-06
Pieter Vantieghem, Belgien254046336812009-11-26
Søren Brinch, Danmark132585763092009-11-22
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5570413912009-11-19
Arne Lilhauge, Danmark7750315392009-10-19
Brian Wielsøe, Danmark1593859382009-10-14
Jan Ole Kriegs, Tyskland3403713822009-10-13
Jan Hjort Christensen, Danmark71565059372009-10-13
Thomas Bentsen, Norge2251413152009-10-12
Kermarrec Corentin, Frankrig303370923252009-10-11
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5443311332009-10-08
Jan Ravnborg, Danmark91483427942009-10-06
Tue Romanow, Danmark1179917992009-10-06
David Lundgren, Sverige1171517152009-09-18
Bjørn Ginman, Danmark1383938392009-09-16
Mårten Müller, Sverige3554319662009-09-13
Flemming Eskildsen, Danmark1145314532009-09-07
Kurt Rasmussen, Danmark71151325042009-09-04
Poul Reib, Danmark5591617042009-08-27
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1385338532009-08-20
Kjetil Johannessen, Norge384837221442009-08-10
Thomas Hellesen, Danmark152899827132009-08-10
Jørgen Witved, Danmark8112229038512009-08-10
Björn Dellming, Sverige1311831182009-08-02
Jan van der Laan, Holland1126312632009-07-31
Mats Wallin, Sverige243226020422009-07-29
Luise Ekberg, Danmark1118011802009-07-26
Jens Maibomm Hansen, Danmark1137513752009-07-19
Karsten Munch Andersen, Danmark3377114122009-07-13
Geir O. Pedersen, Norge162527422442009-06-25
Chris Lansdell, England162299622192009-06-22
Mehmet Goren, Tyrkiet8110114032862009-06-15
Reto Burri, Schweiz343941820962009-06-08
Stefan Frello, Danmark1100210022009-05-28
Lotte Skjærbæk, Danmark3284310392009-05-28
Hans Eli Sivertsen, Færøerne4780524192009-05-24
nuno barros, Portugal1130613062009-05-18
Jørgen Hansen, Danmark1169616962009-05-12
Henrik Madsen, Danmark71139525692009-05-12
Susanne Overgaard Petersen, Danmark6894622292009-05-11
Michael bergman, Sverige51191143132009-05-09
Peter Jensen, Danmark4751726532009-05-07
Birger Bavnsgaard, Danmark1120412042009-04-30
Stig Eide, Norge1215621562009-04-27
Csaba Lendvai, Ungarn1147114712009-04-25
Peter Kuster, Schweiz101814428222009-04-24
finn birkholm-clausen, Danmark4892230072009-04-23
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1183018302009-04-23
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark2253314022009-04-19
Bjarne Nielsen, Danmark3398114652009-04-19
Robert Toft, Danmark3464223232009-04-15
Morten Jørgensen, Danmark91420022982009-04-14
Jacob Neumann, Danmark2233212902009-04-12
Henrik Johansson, Norge2374123852009-04-11
Poul Erik Junk, Danmark5685716922009-04-08
Gal Shon, Israel1105410542009-04-06
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3329414562009-04-06
Jens Boesen, Danmark101565619332009-04-04
Allan Hansen, Danmark3402617152009-04-03
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3295611102009-04-01
Erling Bonde, Danmark3531223372009-03-29
Ole Andersen, Danmark2255917162009-03-29
Stig Westergård, Danmark1279427942009-03-26
Andreas Saul-Rotne, Danmark1133613362009-03-01
Finn Siewertsen, Danmark1128612862009-03-01
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark217849942009-03-01
Lesley van Loo, Holland111596917862009-02-23
per schmidt, Danmark1119811982009-02-23
Dennis Martinek Langholz, Danmark61004127712009-02-23
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1156115612009-02-20
Marko Gregoric, Slovenien17377372009-02-12
Jonathan Meyrav, Israel3493819322009-02-06
Lars Villadsen, Danmark7911821222009-02-01
Freddy Johansen, Norge6944724092009-01-30
Bence Kókay, Ungarn91232218222009-01-25
Anders Bergman, Sverige3467519452009-01-18
Raffael Ayé, Schweiz91068215752009-01-16
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1121012102009-01-12
Olof Jönsson, Sverige223457534232009-01-11
Florin Chirila, Rumænien6937317872009-01-07
Annette Hansen, Danmark31126268392009-01-07
Klaas Bert Debusschere, Belgien2284016442009-01-06
Luca Sattin, Italien243399222282009-01-05
Erik Ehmsen, Danmark6967840302008-12-29
Thomas Damm Als, Danmark2286215492008-12-22
Lars Lundmark, Sverige1190719072008-12-20
Alex Wallin, Danmark3352314852008-12-15
Martin Søgaard Nielsen, Danmark275197736372008-12-08
Mogens Holme, Danmark2194310512008-11-27
Jos Van den Berg, Holland1266126612008-11-24
Kim Søvæld, Danmark1124412442008-11-18
Roland Jensen, Danmark172919725272008-11-17
Peter Stronach, Storbritannien1132113212008-11-17
Peter ter Heide, Holland1154115412008-11-10
Ma Yan Bryant, Storbritannien273929423882008-11-09
Rasmus Strack, Danmark549597550362008-11-09
Ole Thyge Plannthin, Danmark6739116362008-11-09
John Martin Mjelde, Norge6975120182008-11-05
Steen Brølling, Danmark1150615062008-11-03
Niki Forintos, Ungarn19259252008-11-02
Michael Bergman, Sverige2486827902008-10-27
Carsten Fog, Danmark1221922192008-10-25
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark142571125572008-10-22
Jan Salmonsen, Danmark2388120082008-10-19
Marianne Heno Mogensen, Danmark6928533092008-10-18
Kield Andersson, Danmark5826022582008-10-18
Carsten Gadgaard, Danmark8920095265972008-10-17
Torben Andersen, Danmark61038322532008-10-12
Palle Jensen, Danmark3375513092008-10-09
Kim Øllgaard, Danmark91163019122008-10-09
Sanne Busk, Danmark51036037782008-10-08
Eva Agnethe Bramming, Danmark4573816152008-10-06
Henrik Holm Brask, Danmark1157715772008-10-06
Flemming Nielsen, Danmark19479472008-10-06
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3440516542008-10-06
Mogens Krantz Backe, Danmark5667016682008-09-27
lou bertalan, Tyskland1144514452008-09-25
Per Smith, Danmark1177417742008-09-22
Stéphane Aubry, Schweiz7310583525532008-09-08
John Hornbek, Danmark182170814032008-09-08
Xavier ROZEC, Frankrig3555421742008-09-02
Aron Andersson, Sverige3451724952008-08-28
Ole Kristensen, Danmark81114418202008-08-24
Søren Olin, Danmark2399420302008-08-16
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2417622172008-08-10
Keld Sørensen, Danmark5715021262008-08-02
Marcel van Kammen, Holland2272314662008-07-22
Eric Schaumburg, Danmark61066621462008-07-19
Svend Ove Jensen, Danmark2339418222008-07-14
Espen Støtterud Christensen, Norge6773813942008-06-23
Petri Salo, Finland2575737402008-06-18
Flemming Dane, Danmark3368113032008-06-13
Ole Snerling, Danmark1115111512008-06-04
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3376214172008-05-29
Niels Jørgen Clausen, Danmark91411518682008-05-26
Paul Nilsson, Danmark203614125152008-05-26
Seamus Mogensen, Danmark2288715532008-05-26
Mona Grundsøe, Danmark253559620972008-05-05
Michael Bonefeld Bladt, Danmark4813734192008-04-30
Jonas Gadgaard, Danmark111566321732008-04-26
Alan Clewes, Storbritannien2415930512008-04-26
Henning Hansen, Danmark4485012662008-04-22
Theis Bacher Nielsen, Danmark5521111532008-04-22
Thomas Lundqvist, Danmark1206020602008-04-19
Ralph Martin, Tyskland263405916672008-04-18
Claus Kesby, Danmark1102010202008-04-16
kim lundqvist, Danmark142049721172008-04-09
Henrik Greve, Danmark3568332422008-04-07
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien5868931492008-03-30
Steen Cruddis, Danmark1223822382008-03-16
Claus Øgard, Danmark2249613182008-03-16
Anders Horsten, Danmark2303316792008-03-14
Patrick Beirens, Belgien2355321202008-03-10
Thomas Eske Holm, Danmark1201720172008-03-02
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8214260326812008-02-27
Frode Falkenberg, Norge203553226232008-02-25
niels bahl andersen, Danmark4518016872008-02-21
Chris Batty, England14221117829272008-02-20
Martin Majlandt, Danmark1174117412008-02-18
Lars Peter Johansson, Danmark3560423512008-01-25
Ger Meesters, Holland3685724722008-01-23
Lilly Irene Sørensen, Danmark91298818922008-01-20
Torben Evald, Danmark71255625052008-01-18
Thomas Buus Nielsen, Danmark3738025642008-01-14
Pim Wolf, Holland3509619832008-01-08
Tom Backlund, Finland1301230122008-01-06
Uffe Jensen, Danmark1147014702007-12-28
Andreas Noeske, Tyskland6834116692007-12-16
Michael West, Danmark1164816482007-12-16
Anni Oppelstrup, Danmark2302516822007-12-16
Inger Christoffersen, Danmark1146214622007-12-09
Simon Werngren, Sverige71228021592007-11-29
Tibu Paul Lucian, Rumænien4719628522007-11-24
Barrault Frantz, Frankrig5924121672007-11-24
John N. Jensen, Danmark1191719172007-11-22
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2291919582007-11-06
Niels Kaare Krabbe, Danmark2387822932007-11-04
dave farrow, Storbritannien1168716872007-10-30
christian tiller, Norge1197019702007-10-16
Carsten Egevang, Grønland5111299948742007-10-09
Jack Juliussen, Danmark3451215262007-10-07
Quentin Dupriez, Frankrig1134713472007-10-05
Lonnie Jensen, Danmark1324532452007-10-05
Michal Radziszewski, Polen1194119412007-09-20
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2317616212007-09-09
Janus Ethelberg, Danmark9414352220422007-09-05
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1302030202007-09-02
Kent Schou Larsen, Danmark1115011502007-08-28
Jesper Nielsen, Danmark2306317142007-08-28
Jan Thomsen, Danmark8914737735582007-08-21
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2448625012007-08-18
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne71551933162007-08-18
Joakim Engel, Danmark8314763249902007-08-18
Jens Andersen, Danmark61225631472007-08-17
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1207120712007-08-16
Mark Hammond, Danmark2309819902007-08-15
Jóan Petur Petersen, Færøerne19309302007-08-11
Johannes Tallroth, Sverige4574417332007-08-08
Hans Rytter, Danmark233798733052007-08-07
Inger Andersen, Danmark243854621362007-08-07
Magne Pettersen, Norge2559728212007-08-03
Lars Munk, Danmark1130113012007-08-03
Johan Emil Løje, Danmark1129312932007-07-31
Lars Omø Christiansen, Danmark1168716872007-07-15
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark5904821482007-07-14
Thomas Hasle Ravn, Danmark2482226632007-07-12
Carsten Poulsen, Danmark325448732612007-07-12
Niels Jørgen Larsen, Dominica162920736632007-07-10
Carl Erik Mabeck, Danmark12722382652292007-07-04
Erik Jensen, Danmark2349817632007-06-26
Jens Holte Frederiksen, Danmark1133113312007-06-25
Tommy Holmgren, Sverige81435321442007-06-24
Erik Edvardsson, Sverige152233720562007-06-05
Linda Mølgaard, Danmark4747129632007-05-30
Erik Breden, USA6835316262007-05-30
Mikko Oivukka, Finland223327926292007-05-20
Bente Steffensen, Danmark1114011402007-05-20
Bjarne Golles, Danmark2392523352007-05-10
Erik Agertoft, Danmark173064640882007-04-29
Claus Eriksen, Danmark3503920382007-04-29
Jan Bosch, Holland1161216122007-04-25
Kristian Borum, Danmark2358019642007-04-22
Søren Langkilde Madsen, Danmark61070721042007-04-21
Birgit Nielsen, Danmark2391719782007-04-15
Ivan Skov Pedersen, Danmark1121312132007-04-10
Poul Emil Kristensen, Danmark1275227522007-04-08
Dennis Andersen, Danmark3411914492007-04-04
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2338317812007-03-04
Ole Stobbe, Danmark2382122492007-02-28
Torben Ethelberg, Danmark192692021302007-02-25
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8816348253772007-02-25
Preben Berg, Danmark193670536552007-02-17
Kaj Krutfelt, Sverige3426916002007-02-05
Arthur R. Jensen, Danmark133440660222007-01-30
Patrick Höhener, Frankrig1175117512007-01-18
Via Rasmus Strack, Danmark2486627552007-01-13
Kjetil Schjølberg, Norge1148814882007-01-09
Peter Christiansen, Danmark427476751562006-12-31
Johannes Erritzøe, Danmark2373718762006-12-28
Jan S. Kristensen, Danmark71331127482006-12-24
Jens Lind, Danmark4491712872006-12-11
Nelly Hansen, Danmark335404428832006-12-06
Wim van der Schot, Holland1194919492006-12-04
Klaas Felix Jachmann, Tyskland295503040922006-11-26
Ruud van Beusekom, Holland1126512652006-11-26
Leif Bisschop-Larsen, Danmark223493323702006-11-08
Tom Backlund, Finland51190933332006-11-07
Anders Tøttrup, Danmark315353133092006-11-05
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2445724472006-10-09
Gunner Munk, Danmark1212221222006-10-08
Bart-Jan Prak, Holland6844915762006-10-05
Ludovic Scalabre, Frankrig112096132482006-10-02
Steffen Holst, Danmark4654921032006-09-30
Peter Bo, Danmark3783437792006-09-25
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne41001030392006-09-23
Jørgen Staarup Christensen, Danmark315863127852006-09-22
Ernst Hjøllund, Danmark3570927532006-09-21
Herman Bouman, Holland1149214922006-08-30
Kim Petersen, Danmark101452018022006-08-24
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1164216422006-08-20
Erik Enevoldsen, Danmark51282035872006-08-20
Christian Wegst, Tyskland1244424442006-08-10
Karsten Stæhr, Danmark101543519652006-08-09
Tom Goossens, Belgien91470828302006-08-09
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61283626402006-08-09
Pierre-André Crochet, Frankrig101454019062006-08-09
Leif Jonasson, Sverige2448227072006-08-07
Lars Birk, Danmark1125712572006-08-07
Kim Iburg, Danmark1138013802006-08-07
Steen Brølling, Danmark51027527742006-07-31
Pawel Malczyk, Polen5879226162006-07-26
Christian Svane, Danmark3531120552006-07-25
Jørgen Scheel, Danmark162992330332006-07-21
Lars Pedersen, Danmark1146314632006-07-21
Mario Rodero Hernández, Spanien131855419192006-07-10
Henrik H. Søndergaard, Danmark71348123402006-07-10
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3485118692006-07-10
Claus Kesby, Danmark1166516652006-07-10
Tom Sørensen, Danmark3460119872006-07-08
Lars Larsson, Sverige3455316822006-07-08
Samuel Peregrina, Spanien254296120112006-07-08
Benjamin Steffen, Tyskland7948918122006-07-08
Markus Tallroth, Sverige1195119512006-06-07
Morten Jensen, Danmark6849419702006-06-07
Claudia Thiel, Tyskland2292015592006-06-07
Knud-Erik Strange, Danmark81660627702006-06-07
Detlef Gruber, Danmark1147214722006-06-07
Arnold Houmann, Danmark224126440372006-06-07
Carsten Olsen, Danmark1292829282006-06-07
Andreas Meyer Winnem, Norge182245017112006-06-07
Knud-Erik Andersen, Danmark1158915892006-06-07
Palle Nygaard, Danmark112722243062006-06-07
Ole Hetland, Danmark111777822602006-05-18
Wedigo Ferchland, Danmark5604113302006-05-18
Gert Rasmussen, Danmark81331624262006-05-14
Claus Dalskov, Danmark1166616662006-05-12
Peter Halkier, Danmark61120429272006-05-10
Bent Jensen, Danmark3673423022006-05-10
Friedrich Thomas, Danmark1182018202006-05-10
Per Ekberg Pedersen, Danmark122425825272006-05-10
Jørn Lennart Larsen, Danmark3412716212006-05-10
Jens Jacob Iversen, Danmark3598321212006-05-10
Ole Friis, Danmark2403423422006-05-08
Margit Hove, Danmark1157015702006-05-02
Hans Eli Sivertsen, Færøerne111812829812006-04-23
Mikael Funch, Danmark81570125842006-04-19
Ruth Ahlburg, Danmark233988722692006-04-10
Søren Parup, Danmark18478472006-04-01
Kent Schou Larsen, Danmark2285415082006-03-30
Rune Larsen, Danmark2297316842006-03-19
Niels Fabæk, Danmark71094217392006-03-19
Tom Jensen, Danmark1175417542006-03-19
Søren Koch, Danmark3514517772006-03-16
Tim Vaughan, Storbritannien81413419662006-03-16
Esben Eriksen, Danmark71479931182006-03-16
Karin Gustausen, Danmark3614031772006-03-11
Tobias Epple, Tyskland81244521702006-03-11
Gunnar Larsen, Danmark193097922402006-03-11
Svend Danbæk, Danmark1231123112006-03-05
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1255525552006-03-05
Birger Pedersen, Danmark4658218952006-03-05
Henning Hansen, Danmark4571217042006-03-01
Johan Stenlund, Sverige3610723432006-03-01
Ole Richter, Danmark1303430342006-03-01
Jan Bolding Kristensen, Danmark3782329492006-02-25
Nis M. Nissen, Danmark1216321632006-02-25
Cédric Rousseau, Frankrig101508818632006-02-20
Kjetil Johannessen, Norge295086724772006-02-19
Mark Trott, England1158015802006-02-12
Arne Bertelsen, Danmark1158915892006-02-11
Niels Bomholt, Danmark6964824712006-02-11
Tune Jensen, Danmark1187918792006-02-04
Frank Svensson, Danmark3746833182006-02-02
Marnix Jonker, Holland183087825272006-02-01
Terry Townshend, England2368019692006-02-01
Eline Eggers, Danmark3475916482006-02-01
Annelise Juul Stampe, Danmark41271753222006-01-30
Hans Erik Mom, Holland1136613662006-01-28
Jens B. Bruun, Sverige61892451262006-01-26
Uffe Pedersen, Danmark598917324152006-01-22
Björn Gísli Arnarson, Island132811842262006-01-19
Tommy Hjorth, Danmark2338617722006-01-18
Tommy Frandsen, Danmark8215713337632006-01-15
Kim Lunding, Danmark172783039242006-01-14
Killian Mullarney, Irland2406920722006-01-10
Luc Verroken, Belgien4811723502006-01-05
Peter Thomsen, Danmark71283526452006-01-05
Justin Jansen, Holland1151515152005-12-24
David Erling Drangsland, Norge1246524652005-12-24
Ole Riis Jensen, Danmark3473720772005-12-20
Oleg Formanyuk, Ukraine4689727942005-12-15
Bent Møller Sørensen, Danmark2587636232005-12-13
Thomas Kjær Christensen, Danmark2631334842005-12-06
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1339233922005-12-04
Klaus B. Fries, Danmark3624927282005-12-03
Michael Køie Poulsen, Danmark1289528952005-11-24
Erik Lindgren, Sverige1309430942005-11-19
Steffen Ortmann, Danmark3636828222005-11-16
Ola Nordsteien, Norge1192019202005-11-15
Jostein Myromslien, Norge1163816382005-11-15
Lennaert Steen, Holland3519518962005-11-08
Henrik Elver, Danmark91239617682005-11-07
Aleix Comas, Spanien2430926432005-11-07
Peter Bundgaard, Danmark112293528192005-10-31
Mark Trustrup, Danmark1154015402005-10-31
Thomas Larsen, Danmark1124512452005-10-29
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2437725302005-10-27
Bjarne Nielsen, Danmark6895019452005-10-12
Stig Vang Petersen, Danmark233361230602005-10-11
Jesper Sonne, Danmark304390222142005-09-27
Siv Behrendt-Møller, Danmark2443024882005-09-23
Daniel Patterson, Sverige5812227102005-09-23
Hans Henrik Larsen, Danmark3458219012005-09-14
Henrik Pedersen, Danmark81119815742005-09-14
Terje Axelsen, Norge101421217802005-09-08
Ivan Abramowitz, Danmark1205420542005-09-07
Mats Wallin, Sverige71076217042005-09-06
Hans Henrik Iversen, Danmark4518915842005-09-06
Anders Jihmanner, Sverige1144714472005-09-05
Samuel Paz Parracho, Spanien81195518972005-09-02
Christian Tiller, Norge71791035602005-08-30
Lars Elvstrøm, Danmark2311817372005-08-29
Peter Bjerre, Danmark61001321672005-08-29
Ruud Altenburg, Holland2272514892005-08-29
Karl-Eric Gustafsson, Sverige183020822652005-08-26
Lars Lindgren, Danmark1165116512005-08-16
Anders Frederiksen, Danmark1128112812005-08-07
Hampus Lejon, Sverige1182418242005-08-05
Kasper Thorup, Danmark1151615162005-08-02
Andreas Malte Nielsen, Danmark1181818182005-07-04
Morten Stampe Larsen, Danmark5629218612005-06-29
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien18298292005-06-26
Emil Todorov, Bulgarien5702616472005-06-26
Ulla Vibe Funch, Danmark1194019402005-06-26
Theodosis Mamais, Grækenland294279720802005-06-22
Erik Kramshøj, Danmark132906041862005-06-16
Rie Voetmann, Danmark72285250692005-06-13
Gaukur Hjartarson, Island111964024902005-06-13
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark61641846152005-06-12
Andres Wolff Fries, Danmark1170017002005-06-01
Julien Piette, Frankrig162519921892005-05-18
Westy Esbensen, Danmark1153515352005-05-04
Bjørn Kjellemyr, Norge3538222962005-05-01
Peter Iversen, Danmark1169516952005-05-01
Arild Hansen, Norge2289515202005-04-26
Martin Jessen, Danmark4839123632005-04-26
Stuart A Reeves, Danmark122056021092005-04-20
Jim Thagaard Hansen, Danmark182834321502005-04-20
Yeray Seminario, Spanien3632533242005-04-11
Miguel Avelino Suárez, Spanien3533320792005-04-11
José García Monzón, Spanien4672524302005-04-11
Hans Drostgaard, Danmark1168816882005-04-07
Leif Samuelsen, Danmark1155015502005-04-06
Shaun Robson, England132005418452005-04-04
Jimmy Skat Hansen, Danmark173029047812005-04-04
Terje Kolaas, Norge51103335202005-04-01
Sune Pedersen, Danmark1186518652005-03-30
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2380520282005-03-26
Tony Disley, Storbritannien2318516232005-03-25
Jørn Vinther Sørensen, Danmark4786322462005-03-18
Edvin Hansson, Sverige192888124892005-03-16
Thor Edgar Kristiansen, Norge4958227672005-03-14
Benoit Paepegaey, Frankrig132000617642005-03-07
Kim Fischer, Danmark224122230912005-03-07
Sander Bot, Holland5764216582005-02-24
Ingrid Grunwald, Tyskland61248641382005-02-21
Søren Ryge Petersen, Danmark1161016102005-02-06
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1186218622005-02-03
Dan Rasmussen, Danmark4904130392005-01-31
Thomas Stigfeldt, Danmark3817936452005-01-20
Alwin Schönenberger, Østrig2446225302005-01-13
Stefan Magnusson, Sverige3421617902005-01-03
Lars Lyngsø, Danmark2314517022004-12-26
Erik Van Bogaert, Belgien1161416142004-12-18
Torben Lund, Danmark5874538812004-12-15
Stefan Hage, Sverige91688226562004-12-15
Mikael Nord, Sverige387972154882004-12-15
Erik Schaumburg, Danmark1167616762004-11-29
Frits Rost, Danmark2498426552004-11-27
Maris Jaunzemis, Letland71236821962004-11-26
Ole Vognstoft, Danmark1136813682004-11-25
Poul Erik Larsen, Danmark1203920392004-11-25
Lars Vilhelm Hansen, Danmark182763824212004-11-24
Thomas Kiørboe, Danmark1137413742004-11-23
Inger Skov, Danmark2474228792004-11-22
Ivan Jensen, Danmark1156715672004-11-21
Carsten Madsen, Danmark1380138012004-11-14
Geert Brovad, Danmark102565237382004-11-14
Erik Rosendaal, Holland1154215422004-11-11
Poul Reib, Danmark1210721072004-11-09
Steen Roed Hansen, Danmark101587821272004-11-08
Dennis Noel, Danmark1586158612004-11-08
Bjarne Streyffert, Danmark2370219892004-11-08
Raymond Galea, Malta1161416142004-11-08
Henrik Callesen, Danmark1167416742004-11-05
Gedser Fuglestation, Danmark1160516052004-11-05
Reint Jakob Schut, Holland4662218612004-10-31
Martin Holm, Danmark3864533442004-10-26
Lasse Braae, Danmark1287528752004-10-17
Philippe J. Dubois, Frankrig2475828062004-10-06
Dominique Verbelen, Belgien1234623462004-09-30
Virginia Escandell, Danmark1196619662004-09-07
Torsten Hansen, Danmark1141314132004-09-01
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2763441342004-08-16
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1225922592004-08-13
Jens Biltoft, Danmark1159715972004-08-01
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3658725482004-07-31
Einar Flensted-Jensen, Danmark1333233322004-07-25
Szabolcs Kókay, Ungarn1210621062004-07-22
Mogens Ribo Petersen, Danmark1189318932004-07-07
Ulrik Henneberg, Danmark2296016302004-07-07
Karen Lang, Danmark2449825372004-07-06
Arne Borg Rasmussen, Danmark4819422232004-07-05
Martin Poulsen, Danmark1157115712004-07-04
Klaus Nellevang, Danmark2319516892004-06-25
John Steffensen, Danmark1208620862004-06-13
Lene Pedersen, Danmark1219021902004-06-01
Jelger Herder, Holland81373623042004-05-31
Tom Schlegel, Danmark2335021192004-05-17
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31065451902004-05-16
Henrik Carlsen, Danmark3611529682004-04-30
Ulla Henriksen, Danmark1103710372004-04-30
Tim Andersen, Danmark31052244032004-04-20
Hans Krabsen, Danmark1607260722004-04-03
Dennis Brandsborg, Danmark2363120002004-03-13
Robbin D. Knapp, Østrig1208120812004-03-11
Esben Østergaard, Danmark2451224722004-03-10
Henrik Stenholt, Danmark3621326122004-03-03
Lis Ravn, Danmark2440326342004-03-01
Leif Novrup, Danmark2455224812004-01-06
Gunnar Gundersen, Norge1302230222004-01-06
Carsten Hermann, Danmark1262026202003-11-28
Lasse Olsson, Sverige2356520162003-11-26
Michael Tiefenbach, Østrig1308030802003-11-26
Don Baccus, USA1210921092003-11-13
Tor A Olsen, Norge1227122712003-11-09
Jan Dresler, Danmark2404021422003-10-21
Svend Dybkjær, Danmark3906338702003-10-20
Vegard Bunes, Norge51055623582003-10-11
Jacob Alsted, Danmark1269326932003-09-15
Andreas Hagerman, Danmark204104129162003-08-28
Anna Bay Rask, Danmark1229322932003-07-25
Wilfried Hausmann, Tyskland2505730212003-07-19
Flemming Pedersen, Danmark1150015002003-06-28
Jørn Opsal, Norge1271027102003-05-30
Morten DD Hansen, Danmark1368336832003-05-30
Thomas Jensen, Danmark1393039302003-05-17
Per Forsberg, Sverige1248324832003-05-17
Jacob Lund-Hansen, Danmark3602924092003-05-17
Ronny Nilsen, Norge1342234222003-05-06
Pierre Unge, Sverige4916331802003-05-01
Ottenby fågelstation, Sverige2468925752003-04-18
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2414621482003-03-25
Rannvá Hansen, Færøerne1222522252003-03-25
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge91853023132003-03-09
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3467418122003-02-25
Håkan Sterner, Sverige2422124402003-02-14
Sakari Kauppinen, Danmark1492149212003-02-11
Claus Horneman, Danmark1370337032003-02-06
Maurizio Sighele, Italien1372537252003-01-29
Benny Jacobsen, Danmark2477025252003-01-21
Leo JR Boon, Holland31164064222003-01-13
Martin Eggen, Norge2337017622002-11-14
Søren Hjorth Andersen, Danmark71433428702002-10-29
Holger Sandfeldt, Danmark1190619062002-10-24
Peter Andreas Koch, Danmark3629724062002-10-12
Martin Scott, Storbritannien81045215192002-10-10
John Judge, Storbritannien2353418092002-10-08
Nick Lowton, Storbritannien2288015382002-10-08
Fredrik Kræmer, Norge102158440482002-10-02
Tim Brown, Storbritannien2372921472002-09-28
Graham Etherington, Storbritannien3461615622002-09-27
Deryk Shaw, Storbritannien1207220722002-09-12
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3624021742002-09-03
Thomas Hilkjær, Danmark2336217672002-09-03
Mike Richardson, Storbritannien2435025442002-08-05
Jim Willson, Storbritannien2350417982002-06-29
via Carsten Høeg, Danmark1242024202002-05-29
Andreas Gullberg, Norge1260126012002-05-13
Ricard Gutiérrez, Spanien81274318342002-04-28
Kelvin Jones, Storbritannien1289928992002-02-10
Bruce Mactavish, Canada1219421942002-01-30
Morten Jørgensen, Danmark3638928052002-01-21
Anita Pedersen, Danmark31295447032001-11-16
Alexander J. Lee, Danmark2408721702001-11-09
via Sune Jepsen, Danmark2612537002001-11-09
Kim Biledgaard, Danmark1291429142001-10-01

Der er i alt 1295 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.790 sek.
til toppen