Startside Leica Noctivid - ny kikkert fra Leica I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
 Artslister 


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Annette Hansen, Danmark31276175112009-01-07
Aage Kabbelgaard, Danmark1127112712011-08-12
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn233162318992017-11-21
Aidan G. Kelly, Irland2370421252011-06-14
Alan Clewes, Storbritannien2469633182008-04-26
Albert J. de Jong, Holland1151415142011-11-01
Albert Steen-Hansen, Danmark17535176759552010-05-04
Aleix Comas, Spanien2488729482005-11-07
Aleix Comas, Spanien6815216772010-09-05
Aleks Lund, Danmark1154215422015-04-11
Alen Ploj, Slovenien6730214312013-10-04
Alex Sand Frich, Danmark4510463846022012-07-16
Alex Wallin, Danmark3423617032008-12-15
Alexander J. Lee, Danmark2433822962001-11-09
Alf Frølich, Danmark1250625062010-08-02
Alf Petersson, Sverige427578040462011-11-02
Allan Gudio Nielsen, Danmark111797129212013-08-15
Allan Haagensen, Danmark161920235822017-06-01
Allan Hansen, Danmark3489519982009-04-03
Allan Helge Nolte, Danmark2293019732012-02-06
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3366413262009-04-01
Allan Kjær Villesen, Danmark37035849068042018-01-15
Allan Prang, Danmark1299929992011-10-02
Alwin Schönenberger, Østrig2497328212005-01-13
Anders Bacher Nielsen, Danmark20114458823372013-04-02
Anders Bergman, Sverige3542921862009-01-18
Anders Bojesen, Danmark121918848732013-12-31
Anders Bræstrup, Danmark1156915692012-12-17
Anders E. Sørensen, Danmark12524641050812011-10-01
Anders Frederiksen, Danmark1152615262005-08-07
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark91157515332011-10-25
Anders Hammergart, Danmark8216205635522016-06-04
Anders Horsten, Danmark2359019422008-03-14
Anders Jihmanner, Sverige1166416642005-09-05
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark47919067221662018-01-05
Anders Roel, Danmark111307421322013-12-10
Anders Sydney Jensen, Danmark311642311322017-11-15
Anders Søgaard, Danmark12924351636242011-07-17
Anders Tørressen Hangaard, Norge51157038072012-03-21
Anders Tøttrup, Danmark316071136112006-11-05
Anders Wiig Nielsen, Danmark253925950702013-05-13
Anders Østerby, Danmark335751865722015-11-13
András Fodor, Ungarn568342644842015-03-10
André Julinder, Sverige3396419832012-05-14
André Riis Ebbesen, Danmark264692624582012-08-30
Andreas Bennetsen Boe, Danmark1357354952162016-12-03
Andreas Bruun Kristensen, Danmark6011609150802017-11-10
Andreas Guldager, Danmark131430916572012-05-30
Andreas Gullberg, Norge1284228422002-05-13
Andreas Hagerman, Danmark204625831742003-08-28
Andreas Malte Nielsen, Danmark1213121312005-07-04
Andreas Meyer Winnem, Norge182646719762006-06-07
Andreas Noeske, Tyskland6965319042007-12-16
Andreas Petersen, Danmark293860746392012-11-19
Andreas Saul-Rotne, Danmark1158015802009-03-01
Andres Wolff Fries, Danmark1200120012005-06-01
Anita Pedersen, Danmark31429352182001-11-16
Anna Bay Rask, Danmark1273027302003-07-25
Anna Kjøller, Danmark1156115612013-04-10
Anne Blotting, Danmark2205811772010-06-17
Anne Navntoft, Danmark30737414931032017-10-28
Anne Themsen Flindt, Danmark1130113012013-02-21
Annelise Juul Stampe, Danmark41393957322006-01-30
Anni Nielsen, Danmark6512888242142016-11-29
Anni Oppelstrup, Danmark2353219802007-12-16
Antoine Joris, Belgien446310521132016-12-05
Anton Herrig Liebermann, Danmark81505245632013-11-29
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1338633862012-10-25
Arie Ouwerkerk, Holland10021893059692017-12-15
Arild Breistøl, Norge142144029712010-02-11
Arild Hansen, Norge2336417542005-04-26
Arne Bertelsen, Danmark1178417842006-02-11
Arne Borg Rasmussen, Danmark5957724782017-04-12
Arne Giørtz-Behrens, Danmark373021412262017-06-23
Arne Kiis, Danmark37545167438632017-06-12
Arne Lilhauge, Danmark7900917682009-10-19
Arne Torkler, Danmark161113723372016-11-06
Arne Volf, Danmark12419711249932017-12-30
Arnold Georg Houmann, Danmark273356830712014-06-26
Arnold Houmann, Danmark224703247672006-06-07
Aron Andersson, Sverige3526728402008-08-28
Aron Andersson, Sverige4495114902010-10-20
Arthur R. Jensen, Danmark133767864802007-01-30
Arvid H Anthonsen, Norge29150908222015-07-07
Asbjørn Jensen, Danmark10013963429372017-08-11
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3401316892009-04-06
Asger Røjbek Sørensen, Danmark14894892017-04-15
Aurélien Audevard, Frankrig52481409234082016-05-22
Axel Mortensen, Danmark886114287361522018-01-15
Barrault Frantz, Frankrig51081025342007-11-24
Bart-Jan Prak, Holland6980517902006-10-05
Bence Kókay, Ungarn91437920902009-01-25
Bengt Bengtsson, Sverige141961934622014-10-14
Benjamin Steffen, Tyskland191679515112014-04-24
Benjamin Gnep, Tyskland2213411642011-09-30
Benjamin Steffen, Tyskland71106720842006-07-08
Benny Haahr, Danmark556685427832013-01-17
Benny Jacobsen, Danmark2534228372003-01-21
Benny Kristensen, Danmark12323204637832012-05-23
Benny Nørgaard, Danmark1152915292013-05-02
Benny Rytter, Danmark1157015702013-03-27
Benny Steinmejer, Danmark1163316332013-01-02
Benoit Nabholz, Frankrig141775425022012-05-23
Benoit Paepegaey, Frankrig132285819752005-03-07
Bent Carstensen, Danmark244294048382012-09-09
Bent Christiansen, Danmark11621622018-01-09
Bent Jensen, Danmark3773526222006-05-10
Bent Møller Sørensen, Danmark2643239562005-12-13
Bent Nielsen, Danmark6502211342012-04-09
Bent Staugaard Nielsen, Danmark71075419962011-09-05
Bent Thøgersen, Danmark18219133135502017-10-30
Bente Steffensen, Danmark1141014102007-05-20
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1158715872011-01-23
Birger Algot Tørnblad, Danmark2197910272010-09-14
Birger Bavnsgaard, Danmark1146614662009-04-30
Birger Hultengren, Danmark1140314032010-07-07
Birger Lønning, Danmark11018026549042017-11-24
Birger Pedersen, Danmark4743821022006-03-05
Birgit Nielsen, Danmark2447523002007-04-15
Birthe Kirk Gawinski, Danmark3306412932013-08-09
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark24321273660922017-10-17
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark172059516562012-06-15
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1333233322007-09-02
Bjarne Golles, Danmark2445325942007-05-10
Bjarne Hemmingsen, Danmark161606716122017-12-02
Bjarne Nielsen, Danmark61021621532005-10-12
Bjarne Nielsen, Danmark3465516882009-04-19
Bjarne Skule, Danmark171712013582010-01-12
Bjarne Streyffert, Danmark2423622932004-11-08
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark9659215082013-03-25
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2460024042003-03-25
Björn Dellming, Sverige1343234322009-08-02
Björn Gísli Arnarson, Island133155245582006-01-19
Bjørn Erik Hellang, Norge3370813532012-08-27
Bjørn Frikke, Danmark14010680825542018-01-16
Bjørn Ginman, Danmark2487642202017-09-13
Bjørn Grøn, Danmark4626924682010-10-27
Bjørn Kjellemyr, Norge3606425422005-05-01
Bjørn Kjellemyr, Norge13403402016-02-14
Bo Jensen, Danmark11112229721572012-06-19
Bo Lassen Christiansen, Danmark424508912016-05-12
Bo Sonne Sørensen, Danmark295798346012010-11-24
Bo Svensmark, Danmark71553347012011-01-10
Bo Thyge Johansen, Danmark1336933692011-02-16
Bo Tureby, Danmark57997548558792015-09-01
Bo Valeur, Danmark8635911402014-05-02
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark1471148562015-03-26
Brahim Birds, Marokko3251011762014-12-19
Brahim Mezane, Marokko7755214102013-05-26
Brian Christoffersen Skræm, Danmark422518022016-07-15
Brian Rasmussen, Danmark9777313602016-11-27
Brian Thomsen, Danmark5627020232011-03-08
Brian Wielsøe, Danmark1665866582009-10-14
Bruce Mactavish, Canada1245624562002-01-30
Bruno PORTIER, Belgien48364072018-01-13
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8216163829662008-02-27
Carl Bohn, Danmark46323679017932018-01-17
Carl Erik Mabeck, Danmark12725244956272007-07-04
Carl Søndergaard, Danmark6926623492014-10-03
Carsten Lundberg, Danmark3337013722013-08-28
Carsten Egevang, Grønland5112615954062007-10-09
Carsten Egevang, Guinea3438319942012-09-23
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3694623962002-09-03
Carsten Fog, Danmark1247424742008-10-25
Carsten Gadgaard, Danmark8922516470612008-10-17
Carsten Gørges Laursen, Danmark162857038642017-07-20
Carsten Hermann, Danmark1283528352003-11-28
Carsten Holm Petersen, Danmark2577349032017-07-25
Carsten Lyhr Hansen, Danmark51001221562010-01-05
Carsten Madsen, Danmark1414341432004-11-14
Carsten Olsen, Danmark1323632362006-06-07
Carsten Poulsen, Danmark326191135802007-07-12
Carsten Siems, Danmark39349245344102017-11-21
Cédric Rousseau, Frankrig101732821192006-02-20
Charlotte Christel Jønsson, Danmark324639742014-02-14
Charlotte Thomsen, Danmark3764836042013-08-28
Chr. G Nielsen, Danmark1189018902013-01-26
Chris Baines, Storbritannien131433016992014-11-10
Chris Batty, England14224804955792008-02-20
Chris Lansdell, England162782225332009-06-22
Chris Romeiks, Tyskland142362623492010-12-12
Chris van Rijswijk, Holland4326811742017-11-06
Christer Brostam, Sverige647799422822017-08-09
Christian Andersen Jensen, Danmark45270405052722016-12-11
Christian Axelsen, Danmark468508260052011-09-25
Christian Brinkman, Holland1127012702010-02-23
Christian Eilers, Danmark485594219792013-09-11
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1125112512009-12-06
Christian Leth, Danmark5613683841762016-06-01
Christian Ljunggren, Sverige111411217202013-05-27
Christian Martin Glahder, Danmark131301317152012-06-26
Christian Michael Mortensen, Danmark1211621162013-03-01
Christian Michael Villadsen, Danmark11828810772014-01-08
Christian Rørdam, Danmark434275128722016-10-22
Christian Svane, Danmark3620223442006-07-25
Christian Terp, Danmark4402514522014-08-29
Christian Tiller, Norge71989939782005-08-30
christian tiller, Norge1221022102007-10-16
Christian Wegst, Tyskland1272527252006-08-10
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark51065725972007-07-14
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark9210172523732016-05-09
Christoffer Elias Kaae, Danmark427267862013-01-08
Christoph Moning, Tyskland31123653812010-08-18
Christoph Moning, Tyskland141421613462011-08-20
Christophe CAPELLE, Frankrig8889216192012-04-14
Claudia Thiel, Tyskland2342318552006-06-07
Claus Andersen, Danmark13813812017-03-02
Claus Boe Tøndering, Danmark2246813872011-04-19
Claus Brostrøm Nielsen, Danmark24662672017-11-18
Claus Dalskov, Danmark1190219022006-05-12
Claus Eriksen, Danmark3601223902007-04-29
Claus Halkjær, Danmark709100625749932017-12-02
Claus Horneman, Danmark1410041002003-02-06
Claus Johansson, Danmark161867814622012-03-09
Claus Kesby, Danmark1196919692006-07-10
Claus Kesby, Danmark1124012402008-04-16
Claus Lunde Pedersen, Danmark101219615792011-10-25
Claus Vind-Andreasen, Danmark202617524992014-06-05
Claus Øgard, Danmark2294615092008-03-16
Clausjannic Labuz, Danmark11019683158782012-03-06
Conny Jensen, Danmark171262920622018-01-08
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3548521252006-07-10
Cristian Jensen Marcet, Danmark367512341092010-12-10
Csaba Lendvai, Ungarn1182918292009-04-25
Damien Gailly, Belgien1117011702016-05-11
Dan Allan Nielsen, Danmark2346017712010-02-18
Dan Bruhn, Danmark2342620422011-10-13
Dan Rasmussen, Danmark41021433632005-01-31
Daniel König, Tyskland745828212013-06-22
Daniel Mauras, Frankrig1134713472015-06-23
Daniel Patterson, Sverige5932729402005-09-23
Daniel Pettersson, Sverige32445205130352015-07-02
Daniela Gruber, Tyskland429909402012-05-31
Dave Barnes, Danmark5543021352013-09-05
dave farrow, Storbritannien1190919092007-10-30
David Andersson, Sverige12813238721142015-02-14
David B. Collinge, Danmark111895731212013-05-21
David Boertmann, Danmark468880637352013-09-27
david drangsland, Norge162465426522011-08-13
David Erling Drangsland, Norge1275227522005-12-24
David Erterius, Sverige29439513336812013-04-02
David Lundgren, Sverige1197519752009-09-18
David Monticelli, Belgien10215088527912017-08-15
Dennis Andersen, Danmark3484517612007-04-04
Dennis Brandsborg, Danmark2411822582004-03-13
Dennis Martinek Langholz, Danmark61158230812009-02-23
Dennis Noel, Danmark1763676362004-11-08
Dennis Olsen, Danmark17215918225382018-01-15
Deryk Shaw, Storbritannien1228222822002-09-12
Detlef Gruber, Danmark1167116712006-06-07
Dirk Van Gansberghe, Italien202165815402010-10-21
Domen Stanic, Italien141841319562012-04-08
Dominic Mitchell, Storbritannien172011118532011-10-10
Dominik Becker, Tyskland6612213572016-03-01
Dominique Verbelen, Belgien1263026302004-09-30
Don Baccus, USA1234323432003-11-13
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark61003540232014-10-09
Dubois Laurent Yves, Frankrig2235912732013-12-17
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5556913502009-10-08
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2488924912008-08-10
Edvin Hansson, Sverige193310828342005-03-16
Egon Iversen, Danmark2462528602011-12-29
Eigil Larsen, Danmark9710406724292017-01-21
Eigil Ødegaard, Danmark49991342349492017-10-13
Einar Flensted-Jensen, Danmark1366036602004-07-25
Eirik Nydal Adolfsen, Norge1136913692012-03-29
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61459228982006-08-09
Eline Eggers, Danmark3544718622006-02-01
Elly Hansen, Danmark203808954222017-07-13
Elmer Pedersen, Danmark332526317822015-03-23
Emil Fich Larsen, Danmark7791115392013-11-04
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3450217172008-05-29
Emil Todorov, Bulgarien5806619482005-06-26
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet61120634262010-07-15
Erhardt Ecklon, Danmark5613048646852012-10-12
Eric Didner, Frankrig19719428821482015-10-24
Eric Schaumburg, Danmark61244525172008-07-19
Erik Agertoft, Danmark173466243862007-04-29
Erik Biering, Danmark58966209253082018-01-16
Erik Bogh Nielsen, USA979969924422016-03-19
Erik Breden, USA6990919122007-05-30
Erik Christophersen, Danmark4455225182015-07-19
Erik Edvardsson, Sverige152594824602007-06-05
erik ehmsen, Danmark101007915272011-11-16
Erik Ehmsen, Danmark61139247282008-12-29
Erik Enevoldsen, Danmark51464939612006-08-20
Erik Groth-Andersen, Danmark565951429742018-01-01
Erik Jensen, Danmark2395320142007-06-26
Erik Kramshøj, Danmark133388349962005-06-16
Erik Lindgren, Sverige1340734072005-11-19
Erik Mølgaard, Sverige30227229534542017-09-18
Erik Rosendaal, Holland1175417542004-11-11
Erik Rosendahl, Danmark416676352017-05-25
Erik Røjgaard, Danmark2176514712017-06-15
Erik Schaumburg, Danmark1190319032004-11-29
erik van bogaert, Belgien1129712972014-10-16
Erik Van Bogaert, Belgien1182818282004-12-18
Erling Bonde, Danmark3610925822009-03-29
Erling Krabbe, Danmark14210682447242017-06-12
Ernst Hjøllund, Danmark3643630452006-09-21
Esben Eriksen, Danmark71674235432006-03-16
Esben Østergaard, Danmark2500627132004-03-10
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1149214922011-05-24
Espen Lie Dahl, Norge457045726942013-12-17
Espen Støtterud Christensen, Norge6910416162008-06-23
Esper Boel, Danmark318397782016-06-18
Eva Agnethe Bramming, Danmark4678418402008-10-06
Eva Foss Henriksen, Danmark71073912351362018-01-18
Fabian Schneider, Schweiz526272422032015-06-29
Felix Jachmann, Tyskland2278514332011-06-24
Felix Timmermann, Tyskland271809512352017-10-10
finn birkholm-clausen, Danmark41016633242009-04-23
Finn Bro, Danmark131800422982017-05-10
Finn Carlsen, Danmark295357831082013-04-11
finn folkvardsen, Danmark111560520992016-11-15
finn henriksen, Danmark1057979852017-04-10
Finn Laugo Sørensen, Danmark23229740534282014-10-16
Finn Nielsen, Danmark18838832013-09-15
Finn Nørregaard, Danmark10554010362015-03-09
Flemming Ahlmann, Danmark6013890266992012-03-10
Flemming Dane, Danmark3434615452008-06-13
Flemming Eskildsen, Danmark1175417542009-09-07
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91585528112013-10-20
Flemming Lang, Danmark81609734992013-02-14
Flemming Nielsen, Danmark1117411742008-10-06
Flemming Pagh Jensen, Danmark312684652017-07-10
Flemming Pedersen, Danmark1170717072003-06-28
Flemming Værgman, Danmark1174717472010-02-21
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2438422712005-03-26
Florin Chirila, Rumænien61080220032009-01-07
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1218221822005-02-03
Franck Ishøi, Danmark333800422722013-04-17
Frank Abrahamson, Danmark636043633512017-03-29
Frank Desting, Danmark457014130142013-10-20
Frank Simonsen, Danmark112474439302012-03-29
Frank Svensson, Danmark3838236102006-02-02
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark233279729822013-05-19
Franziska Guepner, Tyskland3514517992014-11-18
Freddy Johansen, Norge61128627132009-01-30
Freddy Rosning, Danmark283562931262014-02-20
Frédéric Jiguet, Frankrig567703523792016-02-02
Fredrik Ström, Sverige542649532014-04-18
Fredrik Kræmer, Norge102422044302002-10-02
Friedrich Thomas, Danmark1202420242006-05-10
Frits Rost, Danmark231148830232018-01-12
Frode Falkenberg, Norge204050428872008-02-25
Frode Jacobsen, USA465183018612012-06-23
Fülöp Attila, Rumænien1198319832009-12-25
Gábor Bodor, Ungarn131407516332017-03-22
Gabor Graehn, Danmark327239872012-09-06
Gabriel Schuler, Schweiz16931592335562011-03-23
Gal Shon, Israel1133613362009-04-06
Gaukur Hjartarson, Island112221727232005-06-13
Gedser Fuglestation, Danmark1179717972004-11-05
Geert Brovad, Danmark102900141372004-11-14
Geir O. Pedersen, Norge162902825072009-06-25
Ger Meesters, Holland3762027502008-01-23
Gerner Majlandt, Danmark16535409167842017-10-24
Gert Jeppesen, Danmark14419937354352012-09-15
Gert Rasmussen, Danmark81525927792006-05-14
Gert Rasmussen, Danmark554754216942014-01-02
Gert Sørensen, Danmark1125912592013-02-20
Gisela Nagel, Tyskland935861718042018-01-18
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1376837682005-12-04
Gordon Hodgson, England1207820782010-07-15
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1344034402013-06-14
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3744729352004-07-31
Graeme Joynt, England3257511782014-06-27
Graham Etherington, Storbritannien3533618242002-09-27
Greg McIvor, Sverige172999921032013-09-20
Gunnar Gundersen, Norge1330533052004-01-06
Gunnar Larsen, Danmark193512324752006-03-11
Gunner Munk, Danmark1230423042006-10-08
Hallgeir Fisketjøn, Norge8851916672011-07-07
Hamid Yadane, Marokko538799782013-10-07
Hampus Lejon, Sverige1201420142005-08-05
Hampus Lejon, Sverige122046027102013-10-07
Hanne April Farnæs, Danmark3382214022010-03-07
Hans Drostgaard, Danmark1191019102005-04-07
Hans Eli Sivertsen, Færøerne112061332292006-04-23
Hans Eli Sivertsen, Færøerne4883026402009-05-24
Hans Erik Jensen, Danmark1050727322016-07-27
Hans Erik Mom, Holland1158715872006-01-28
Hans Gleie, Danmark2388521652010-12-29
Hans Henrik Iversen, Danmark12142142017-12-07
Hans Henrik Bay, Danmark502552218312016-05-12
Hans Henrik Iversen, Danmark4618918782005-09-06
Hans Henrik Larsen, Danmark2062203070048322017-12-31
Hans Henrik Larsen, Danmark3526221752005-09-14
Hans Jørgen Riis, Danmark2289216572010-04-23
Hans Krabsen, Danmark1681768172004-04-03
Hans Larsson, Sverige358047245632010-11-07
Hans Lind, Danmark122767644602013-03-05
Hans Pinstrup, Danmark193291630552010-08-09
Hans Rytter, Danmark234325037382007-08-07
Hans Staunstrup, Danmark9614507029392017-08-23
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark7840820892014-02-02
Harry J Lehto, Finland5714680151552012-12-21
Heidi Frederiksen, Danmark2270415772015-10-02
Heine Oldenskov, Danmark5607118472010-05-30
Helge Sørensen, Danmark1506198662784592017-11-21
Helle Dyrting, Danmark19965310042015-03-07
Helle Kjær Erichsen, Danmark192175417172017-03-16
Hendrik Weindorf, Tyskland7411641931062015-06-17
Henning Larsen, Danmark1034878312142018-01-17
Henning Broe, Danmark19599592010-08-05
Henning Hansen, Danmark4563814452008-04-22
Henning Hansen, Danmark4663720042006-03-01
Henning Krog Søndergaard, Danmark1130813082013-08-22
Henning Rose Sørensen, Danmark11618539725082013-06-19
Henrik Asbjørn Pedersen, Danmark211530878842016-05-27
Henrik Baktoft, Danmark2397123662013-04-30
Henrik Bengtsson, Danmark3464018762010-01-24
Henrik Brandt, Danmark10017271461242017-08-23
Henrik Callesen, Danmark1203620362004-11-05
Henrik Carlsen, Danmark3690933172004-04-30
Henrik Dissing, Danmark1131113112012-10-18
Henrik Elver, Danmark91428519732005-11-07
Henrik F. Nielsen, Danmark5110153345082015-07-10
Henrik Friis, Danmark18813263421002018-01-17
Henrik Greve, Danmark3768947782008-04-07
Henrik H. Søndergaard, Danmark71126823662010-08-05
Henrik H. Søndergaard, Danmark71547326232006-07-10
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12420170767812013-05-11
Henrik Holm Brask, Danmark1177917792008-10-06
Henrik Hougaard Larsen, Danmark81100821222014-06-10
Henrik Johansson, Norge2431926532009-04-11
Henrik Just, Danmark7412649139002012-01-26
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1143214322009-01-12
Henrik Kisbye, Danmark49954274263372013-12-24
Henrik Knudsen, Danmark194870247372011-10-05
Henrik Kolsbjerg, Danmark8905513492010-08-27
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark2204210262014-04-03
Henrik Laust Bøhmer, Danmark5410991056032014-09-29
Henrik Madsen, Danmark71326929252009-05-12
Henrik Mikkelsen, Danmark5210848756062012-10-03
Henrik Mouritsen, Tyskland82153741662010-09-29
Henrik Pedersen, Danmark81289518042005-09-14
Henrik Pedersen, Danmark21920489063212018-01-10
Henrik Poulsen, Danmark2228513312012-02-13
Henrik Stenholt, Danmark3703529712004-03-03
Henry Lehto, Finland869531420112017-02-23
Herman Bouman, Holland1168016802006-08-30
Hjalte B. Johansen, Danmark8967826752013-02-03
Hjalte Kjærby, Danmark2460425052013-04-14
Holger Sandfeldt, Danmark1209220922002-10-24
Hugh Harrop, Skotland2385719942011-10-26
Hugo Touzé, Frankrig530037002016-05-22
Håkan Sterner, Sverige2476927202003-02-14
Ib Fagerlund, Danmark13663662016-07-25
Ib Jensen, Danmark24740146270302017-06-10
Iben Hove Sørensen, Danmark1417341732011-10-15
Ies Meulmeester, Holland121829118852010-12-03
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10115737328302013-10-07
Ingar Støyle Bringsvor, Norge323442816972013-10-01
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark2219012122010-01-11
Inger Andersen, Danmark244438623702007-08-07
Inger Christoffersen, Danmark1168716872007-12-09
Inger Skov, Danmark2542031942004-11-22
Ingrid Grunwald, Tyskland61393544452005-02-21
Ivan Abramowitz, Danmark1230723072005-09-07
Ivan Jensen, Danmark1176217622004-11-21
Ivan Petric , Slovenien81161728182010-08-22
Ivan Sjögren, Sverige616268117102013-03-16
Ivan Sjögren, Sverige775192613782017-11-11
Ivan Skov Pedersen, Danmark1138313832007-04-10
J Ole Andersen, Danmark432807213812016-05-24
Jack Juliussen, Danmark3515417322007-10-07
Jacob Alsted, Danmark1292829282003-09-15
Jacob Breson Neumann, Danmark191879915462013-05-23
Jacob Dalsten Petersen, Danmark314744420672010-01-31
Jacob Lund-Hansen, Danmark3675626362003-05-17
Jacob Neumann, Danmark2278515182009-04-12
Jacob Sterup, Danmark223825234242012-01-04
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1246424642004-08-13
Jakob Dall, Danmark8417128344082013-11-09
Jakob Engelhard, Danmark192759033762013-10-23
Jakob Hochuli, Schweiz8949018752011-12-30
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark61125559315582018-01-17
Jan Helbo, Danmark867295226092014-04-06
Jan Andruszkow, Danmark4313611232015-06-22
Jan Bolding Kristensen, Danmark3872432472006-02-25
Jan Bolding Kristensen, Danmark1212121212010-05-18
Jan Bosch, Holland1183318332007-04-25
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1139513952010-07-26
Jan Dresler, Danmark2448323622003-10-21
Jan Durinck, Danmark224423936342013-06-17
Jan Eske Schmidt, Danmark245514345242011-10-08
Jan Fischer Rasmussen, Danmark546245928082013-01-22
Jan Haaning Nielsen, Danmark11210811224862017-11-15
Jan Hjort Christensen, Danmark71770965592009-10-13
Jan Jespersen, Danmark71129420182012-02-24
Jan Jörgensen, Sverige91011614982015-09-11
Jan Kiel, Danmark81991051532010-02-06
Jan Kåre Ness, Norge72586567952011-12-14
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark554932219262017-07-14
Jan Mogensen, Danmark293606324672012-05-09
Jan Nielsen, Danmark35703252018-01-18
Jan Ole Kriegs, Tyskland3491317012009-10-13
Jan Ravnborg, Danmark91735630892009-10-06
Jan S. Kristensen, Danmark71504630222006-12-24
Jan Salmonsen, Danmark2444022852008-10-19
Jan Skrubbeltrang, Danmark889188383582017-03-15
Jan Speiermann, Danmark399166358332012-06-15
Jan Thomsen, Danmark8916780838112007-08-21
Jan van der Laan, Holland1153615362009-07-31
Jan-Michael Breider, Sverige4622520802010-04-06
Jani Vastamäki, Finland61287732132010-05-28
Janis von Heyking, Sverige523027112192013-12-12
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark1108510852011-01-08
Janni Christoffersen, Danmark7582511342014-01-21
Janus Ethelberg, Danmark9416650923142007-09-05
Jean Seeberg, Danmark3434715602010-01-31
Jean-Pierre Jordan, Frankrig413560818362014-02-08
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1434543452009-08-20
Jelger Herder, Holland81551526182004-05-31
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2498627442006-10-09
Jens Andersen, Danmark61371433542007-08-17
Jens B. Bruun, Sverige62074255702006-01-26
Jens Ballegaard, Danmark61126338992011-12-11
Jens Biltoft, Danmark1191519152004-08-01
Jens Boesen, Danmark101785222562009-04-04
Jens Brandt, Danmark15295292015-08-29
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2482127462005-10-27
Jens Eriksen, Danmark7216293253712013-08-26
Jens Holte Frederiksen, Danmark1156415642007-06-25
Jens Jacob Iversen, Danmark3682524132006-05-10
Jens Jørgen Andersen, Danmark17732097170862014-05-22
Jens Kildemoes, Danmark526978642016-11-30
Jens Kirkeby, Danmark535618431382017-06-01
Jens Kristian Kjærgård, Danmark42990148669352013-05-07
Jens Lind, Danmark4577415412006-12-11
Jens Maibomm Hansen, Danmark1156815682009-07-19
Jens Mikkel Lausten, Danmark153392785422016-10-13
Jens Ole Byskov, Danmark453234020112011-12-24
Jens Overgaard Christensen, Danmark9416310437902011-07-01
Jens Paulsen, Danmark443553918412017-06-01
Jens Ryge Petersen, Danmark214410332572011-09-16
Jens Röw, Tyskland1276927692014-11-17
Jens Søgaard Hansen, Danmark653118788293352016-11-14
Jens Thalund, Danmark2177166605220642015-09-04
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2519528782007-08-18
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31240762362004-05-16
Jens Wiberg, Danmark10996818322013-10-14
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne41113933022006-09-23
Jeppe Berthelsen, Danmark18938932011-07-27
Jeppe Bundgaard, Danmark91701540812013-12-29
Jesper Brinkmann, Danmark183341128492011-08-17
Jesper Høy Hansen, Danmark3306415292012-05-11
Jesper Johannes Madsen, Danmark1183518352012-11-28
Jesper Michael møller, Danmark7520921122018-01-13
jesper nexø arvesen, Danmark4395712072012-11-07
Jesper Nielsen, Danmark2349819592007-08-28
Jesper Schade, Danmark15965962016-11-22
Jesper Segergren, Sverige2372520932011-09-27
Jesper Sonne, Danmark305056825042005-09-27
Jesper Sonne, Danmark131912022792012-03-30
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark101111833432014-01-03
jette østergaard danielsen, Danmark15675672016-07-08
ji be, Schweiz182542725152010-06-21
Jim Thagaard Hansen, Danmark183248423972005-04-20
Jim Willson, Storbritannien2391819852002-06-29
Jimmy Skat Hansen, Danmark173424150312005-04-04
Joachim Bertrands, Belgien623601816652017-06-29
Joakim Engel, Danmark8317037353292007-08-18
Jóan Petur Petersen, Færøerne1114311432007-08-11
Johan Christian Homann, Danmark640009632017-04-08
Johan Emil Løje, Danmark1152715272007-07-31
Johan Stenlund, Sverige5478513322013-12-20
Johan Stenlund, Sverige438123236442010-12-20
Johan Stenlund, Sverige3672425672006-03-01
Johanna Hartmann, Danmark1201520152013-05-23
Johannes Christian Harbou, Danmark789289532192012-07-16
Johannes Erritzøe, Danmark2433921932006-12-28
Johannes Ferdinand, Tyskland131408921452014-04-28
Johannes Rydström, Sverige21825047131562014-07-29
Johannes Tallroth, Sverige4655619092007-08-08
John Dreyer Andersen, Danmark253992123702011-07-31
John Frikke, Danmark271932815722014-10-11
John G. Dinesen, Danmark375063522722013-10-22
John Hornbek, Danmark182562516702008-09-08
John Jensen, Danmark473477313862016-12-11
John Judge, Storbritannien2401620662002-10-08
John Jørgensen, Danmark6543210702013-06-30
John Kyed, Danmark13927189995322013-12-22
John Larsen, Danmark75374797563862018-01-13
John Martin Mjelde, Norge61111922682008-11-05
John Mikkelsen, Danmark2218112302012-06-26
John Mikkelsen, Danmark1155715572012-05-21
John N. Jensen, Danmark1215321532007-11-22
John Pedersen, Danmark10316406846112013-11-02
John Steffensen, Danmark1231723172004-06-13
Johnny Laursen, Danmark12221121533322010-02-23
Johnny Madsen, Danmark28751041778042017-09-30
Johnny Salomonsson, Danmark28045401539442017-09-24
Jon Lehmberg, Danmark12016073240582013-10-22
Jonas Gadgaard, Danmark111829124232008-04-26
Jonas Gildebro, Danmark18758752012-07-16
Jonas Halberg, Danmark3354614492013-03-08
Jonas Holmqvist, Sverige131509818442014-01-03
Jonas Landolt, Schweiz1318731872013-07-10
Jonathan Meyrav, Israel3556621392009-02-06
Jonn Leffmann, Sverige141871618952011-08-22
Jonna Lindegård, Danmark21501242018-01-18
Jonna Lindegård, Danmark6529711972014-10-12
Jos Van den Berg, Holland1295129512008-11-24
José García Monzón, Spanien4754126752005-04-11
Josh J Shaw, England2295317862009-12-25
Josh Rhys Jones, England325839732892013-09-27
Jostein Myromslien, Norge1183918392005-11-15
jules phillips, Danmark1127112712015-01-25
Julia Zeitzer, Danmark1110411042013-11-12
Julian Guy Bell, Norge1155715572011-12-23
Julien Mazenauer, Schweiz4276211062015-02-18
Julien Piette, Frankrig162891824512005-05-18
Julien Piette, Frankrig7882720272017-10-16
Jure Novak, Slovenien1100710072013-09-02
Jurgen Lehmann, Finland1146214622010-10-12
Justin Jansen, Holland1169416942005-12-24
Jørgen Dam, Danmark24543429035792011-05-04
Jørgen Hansen, Danmark1192819282009-05-12
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2843045662004-08-16
Jørgen Kabel, Danmark13833451864302017-06-06
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark2220712072009-03-01
Jørgen Munck, Danmark547311451672017-04-05
Jørgen Scheel, Danmark163394433872006-07-21
Jørgen Staarup Christensen, Danmark316864031962006-09-22
Jørgen Witved, Danmark8113943441482009-08-10
Jørn Lennart Larsen, Danmark3479018162006-05-10
Jørn Opsal, Norge1293429342003-05-30
Jørn Vinther Sørensen, Danmark112011731942011-10-20
Jørn Vinther Sørensen, Danmark4877024852005-03-18
Kai Gauger, Tyskland101520520052011-01-27
Kai Lindegaard, Danmark216289342016-01-08
kai nissen, Danmark101131216672014-08-18
Kaj Krutfelt, Sverige3487218152007-02-05
Karen Lang, Danmark2502228182004-07-06
Karin Gustausen, Danmark3707036062006-03-11
Karin Gustausen, Danmark91118854212017-05-27
Karina Jensen, Danmark1198319832013-12-10
Karl-Eric Gustafsson, Sverige183480625662005-08-26
Karsten Busk Laursen, Danmark18088082014-03-04
Karsten Garcia Pedersen, Danmark8606110992013-02-11
Karsten Mose, Danmark2193110312013-06-18
Karsten Munch Andersen, Danmark3443716342009-07-13
Karsten Stæhr, Danmark101754021612006-08-09
Kasper Anias Møller, Danmark15965962014-05-09
Kasper Thorup, Danmark1173117312005-08-02
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1276627662006-03-05
Keith Fox, Danmark495735426242017-10-08
Keld Jakobsen, Danmark856011620382017-06-12
Keld Sørensen, Danmark5834023352008-08-02
Kelvin Jones, Storbritannien1316131612002-02-10
Ken Rasmussen, Danmark3702840082010-01-24
Ken Sievertsen, Danmark1828182812013-05-21
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark141683614852012-04-11
Kennerth Kristensen , Danmark2358618172012-11-14
Kenneth Bach Christensen, Danmark585086839802013-12-23
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8818800757742007-02-25
Kent Olsen, Danmark389235478352013-04-30
Kent Schou Larsen, Danmark2327317222006-03-30
Kent Schou Larsen, Danmark1140514052007-08-28
Kermarrec Corentin, Frankrig304064625982009-10-11
Kield Andersson, Danmark5975525782008-10-18
Killian Mullarney, Irland2462123702006-01-10
Kim Aaen, Danmark5412611256272012-04-19
Kim Biledgaard, Danmark1327532752001-10-01
Kim Duus, Danmark11414284627502017-03-23
Kim Fich Larsen, Danmark18098092013-12-27
Kim Fischer, Danmark224643633862005-03-07
Kim Iburg, Danmark1155715572006-08-07
kim jespersen, Danmark2169710792012-01-31
Kim Lunding, Danmark173164042952006-01-14
kim lundqvist, Danmark142335322972008-04-09
Kim Mogensen, Danmark3357213112014-07-28
Kim Petersen, Danmark101655020422006-08-24
Kim Søvæld, Danmark1145414542008-11-18
Kim Øllgaard, Danmark91384222512008-10-09
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3389421242014-02-12
Kirsten Jæger, Danmark1136013602013-04-08
Kis Boel, Danmark86396708292018-01-09
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark3302415992017-03-14
Kjeld Lund, Danmark121509631822014-08-13
Kjeld Pedersen, Danmark1112911292012-04-17
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge92051225102003-03-09
Kjetil Johannessen, Norge385813025752009-08-10
Kjetil Johannessen, Norge295826027312006-02-19
Kjetil Schjølberg, Norge346106346532012-03-12
Kjetil Schjølberg, Norge1172117212007-01-09
Klaas Bert Debusschere, Belgien2343219832009-01-06
Klaas Felix Jachmann, Tyskland296122943702006-11-26
Klaus B. Fries, Danmark3746330972005-12-03
Klaus Berggreen, Danmark13003002017-11-04
Klaus Bjerre, Danmark345977438392011-05-04
Klaus Dichmann, Danmark31134786747522017-11-28
Klaus K. Nielsen, Danmark2524242322013-09-18
Klaus Malling Olsen, Danmark37935506687135322018-01-18
Klaus Mortensen, Danmark539782433762010-08-07
Klaus Nellevang, Danmark2359819102004-06-25
Klaus Schak Laursen, Danmark3685837052013-04-13
Klavs Frandsen, Danmark216659162012-09-12
Knud Erik Christensen, Danmark1258025802010-10-20
Knud Jørgen Olsen, Danmark6823524352013-01-23
Knud Kjeldsen, Danmark19449442011-07-27
Knud N. Flensted, Danmark162877230122010-10-10
Knud Nielsen, Danmark19099092016-06-16
Knud Pedersen, Danmark576109216466142017-05-16
Knud-Erik Andersen, Danmark1182018202006-06-07
Knud-Erik Strange, Danmark81880830182006-06-07
Kresten Hansen, Danmark2268117552011-12-01
Kris De Rouck, Belgien1105010502012-01-08
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71573027272011-10-01
Kristian Borum, Danmark2414422442007-04-22
Kristian Laustsen, Danmark5866721732011-10-23
Kristian Laustsen, Danmark61063625272010-09-22
Kristian Poulsen, Danmark2249615332011-11-18
Kristian Ribers, Danmark1102610262011-02-27
Kristoffer Hansen, Danmark61192928762013-02-18
Kurt Bredal Christensen, Danmark113148668732010-10-28
kurt jensen, Danmark19729722013-09-17
Kurt Prentow, Danmark71467230272012-02-28
Kurt Rasmussen, Danmark71327427502009-09-04
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2322421592007-11-06
Kurt Vogt, Danmark27183589332011-12-27
Kurt Willumsen, Danmark16786782011-07-27
Lars Juul Pedersen, Danmark272912516722015-04-30
Lars Nielsen, Danmark14074072017-06-13
Lars Petersson, Sverige18718712011-03-19
Lars Adler Krogh, Danmark10621734048982017-07-30
Lars Andersen, Danmark1167416742010-01-01
Lars Andersen, Danmark16710417818742017-12-07
Lars Andersen, Danmark435057120802015-05-22
Lars Birk, Danmark26319835826272017-11-30
Lars Borup, Danmark357518837902010-09-19
Lars Elvstrøm, Danmark2346819132005-08-29
Lars Erdmann, Danmark18458452015-08-07
Lars Ernst, Danmark17597592012-02-02
Lars Falck, Danmark657194021902017-06-18
Lars Frede Petersen, Danmark2198410062014-08-25
Lars Gabrielsen, Danmark8913679137962017-08-06
Lars Grøn, Danmark1257744022092017-09-28
Lars Halkjær, Danmark430088582016-02-26
Lars Jensen, Danmark21938508146882016-11-16
Lars Larsson, Sverige3527119422006-07-08
Lars Laursen, Danmark1200820082011-03-10
Lars Lindgren, Danmark1184618462005-08-16
Lars Lundmark, Sverige1230523052008-12-20
Lars Lyngsø, Danmark2354718932004-12-26
Lars Maltha Rasmussen, Danmark939374287202017-11-28
Lars Mejlby, Danmark193427734672010-03-05
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1177317732009-02-20
Lars Munk, Danmark1152015202007-08-03
Lars Omø Christiansen, Danmark1192019202007-07-15
Lars Paaby, Danmark293332123052017-05-25
Lars Pedersen, Danmark1164616462006-07-21
Lars Peter Johansson, Danmark3641626412008-01-25
Lars Rostgaard, Danmark22228051049232014-06-13
Lars Rudfeld, Danmark424073721152013-12-13
Lars Smith, Danmark172970142762011-12-09
Lars Vilhelm Hansen, Danmark183189227772004-11-24
Lars Villadsen, Danmark71086925502009-02-01
Lars Witting, Danmark347254334182017-04-17
Lasse Braae, Danmark1324832482004-10-17
Lasse Olsson, Sverige232546023182012-08-20
Lasse Olsson, Sverige2393422092003-11-26
Lasse Patrick Simensen, Norge325729552015-11-16
Lasse Strandgaard, Danmark5977227672012-10-26
Lauge Fastrup, Danmark202493023262014-04-03
Leander Khil, Østrig224433230912012-02-22
Lee Victor Gregory, Storbritannien2426124592011-02-21
Leif Bisschop-Larsen, Danmark223984626662006-11-08
Leif Bolding, Danmark91142618572013-06-22
Leif Holmskov, Danmark183065331632012-09-23
Leif Høgh Olsen, Danmark72381514670172014-01-06
Leif Jonasson, Sverige2499329732006-08-07
Leif Novrup, Danmark2507927192004-01-06
Leif Pedersen, Danmark284649823422011-10-16
Leif Samuelsen, Danmark1182018202005-04-06
Lene Pedersen, Danmark1238723872004-06-01
Lene Vejen, Danmark41064450092010-02-14
Lennaert Steen, Holland3596421482005-11-08
Leo Heemskerk, Holland1224022402010-09-26
Leo JR Boon, Holland31262767862003-01-13
Lesley van Loo, Holland111881920702009-02-23
Lilly Irene Sørensen, Danmark91494721022008-01-20
Linda Mølgaard, Danmark4826231962007-05-30
Lis Ravn, Danmark2488929062004-03-01
Lisbeth Bech, Danmark639777962015-09-04
Lise Nielsen, Danmark1339933992013-10-06
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark429018932016-09-20
Lonnie Jensen, Danmark1358535852007-10-05
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien5988234012008-03-30
Lotte Skjærbæk, Danmark3352212892009-05-28
lou bertalan, Tyskland1169116912008-09-25
Luc Verroken, Belgien4917726242006-01-05
Luca Andrei Dehelean, Rumænien141916320522011-04-06
Luca Bergamaschi, Italien321869902017-06-03
Luca Boscain, Italien161398111622014-07-31
Luca Sattin, Italien244021524562009-01-05
Ludovic Scalabre, Frankrig112396835342006-10-02
Luise Ekberg, Danmark1142014202009-07-26
Ma Yan Bryant, Storbritannien274613726292008-11-09
Maarten Zorgdrager, Holland6878317802011-06-02
Maciej Buchalik, Polen1166016602015-07-19
Mads Danielsen, Danmark49172328502017-10-06
Mads Elley, Danmark172829930092013-10-21
Mads Herbøl, Danmark2519442602014-11-13
Mads Syndergaard, Danmark16616612012-12-04
Magne Pettersen, Norge2674534122007-08-03
Magnus Corell, Sverige1134213422014-03-25
Malte Christensen, Danmark1119911992012-02-21
Marcel Klootwijk, Holland3454717502014-11-28
Marcel van Kammen, Holland2331217222008-07-22
Marcin Faber, Polen319118142013-09-17
Marcin Solowiej, Polen423837219662017-12-12
Marco Hammel, Schweiz1120912092010-07-12
Marcus Erik Danielsson, Sverige141364016282012-01-12
Margit Hove, Danmark1187818782006-05-02
Marianne Heno Mogensen, Danmark61143843412008-10-18
Mario Rodero Hernández, Spanien132137421662006-07-10
Maris Jaunzemis, Letland71402924132004-11-26
Mark Desholm, Danmark1283228322012-02-06
Mark Hammond, Danmark2350921892007-08-15
Mark Trott, England1180018002006-02-12
Mark Trustrup, Danmark1177017702005-10-31
Mark Walker, Danmark1018261521482014-03-02
Marko Gregoric, Slovenien19439432009-02-12
Markus Tallroth, Sverige8013472438152013-03-22
Markus Tallroth, Sverige1221422142006-06-07
Marnix Jonker, Holland183506827732006-02-01
Martijn Bot, Holland8616045028652010-05-26
Martijn Bunskoek, Holland101234513852011-01-27
Martin Eggen, Norge2383119972002-11-14
Martin Gottschling, Tyskland579353376662017-10-17
Martin Holm, Danmark3946536162004-10-26
Martin Høj Hansen, Danmark16596592012-03-22
Martin Jessen, Danmark4949625912005-04-26
Martin Kviesgaard, Grønland295670537812011-02-13
Martin Lund, Danmark41093534402015-09-29
Martin Majlandt, Danmark1201620162008-02-18
Martin Oomen, Sverige142130019902011-02-07
Martin Poulsen, Danmark1168716872004-07-04
Martin Rivero, Danmark2330518412011-10-01
Martin Roost, Schweiz2276915732010-11-07
Martin Scott, Storbritannien81210316952002-10-10
Martin Strømkjær, Danmark3342612972016-05-10
Martin Søgaard Nielsen, Danmark275955339762008-12-08
Martinez Jonathan, Frankrig24527832924392012-06-05
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5713916952009-11-19
Massimiliano Dettori, Holland11810096620272017-12-02
Mateusz Matysiak, Polen202567623352017-10-16
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3394216262013-09-05
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3438315192010-09-28
Mathieu Bally, Schweiz1128112812015-12-22
Mathieu Bally, Schweiz354407425982012-02-26
mats svensson, Sverige4504913712013-11-09
Mats Wallin, Sverige243769722652009-07-29
Mats Wallin, Sverige71229419472005-09-06
Matthieu Canévet, Frankrig192300521222016-09-10
Mattias Nordlund, Sverige4652522852012-04-17
Maurizio Sighele, Italien1409040902003-01-29
Maurizio Sighele, Italien9802115772011-09-25
Maximilian Fader, Tyskland13173172016-05-15
Mehmet Goren, Tyrkiet8112003035312009-06-15
Mette H. H. Hansen, Danmark4651432612013-02-28
Micha A Neumann, Danmark17277272013-11-12
Michael Hansen, Danmark1047806722016-11-10
Michael Bergman, Sverige2544230832008-10-27
Michael bergman, Sverige51327646702009-05-09
Michael Bonefeld Bladt, Danmark4921437642008-04-30
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1186018602011-05-12
Michael Frank Nielsen, Danmark36921883718842017-10-03
Michael Grell, Danmark31294574632012-08-20
Michael Hofmann Caspersen, Danmark15465462016-03-08
michael jürgensen, Danmark1173917392011-10-09
Michael Køie Poulsen, Danmark233415045082013-03-25
Michael Køie Poulsen, Danmark1327832782005-11-24
Michael Mosebo Jensen, Danmark12428453784272012-03-20
Michael Schwalbe, Danmark122480831052012-07-08
Michael Sørensen, Danmark6647720502012-02-10
Michael Tiefenbach, Østrig1347834782003-11-26
Michael West, Danmark1191119112007-12-16
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien52183056143912013-10-16
Michal Radziszewski, Polen1215921592007-09-20
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3512618622008-10-06
Miguel Avelino Suárez, Spanien3603422932005-04-11
Mikael Funch, Danmark81746328262006-04-19
Mikael Nord, Sverige388813758002004-12-15
Mikael Nord, Sverige548884829282014-12-14
Mike Richardson, Storbritannien2489428472002-08-05
Mikkel Bello Andreasen, Danmark13893892015-08-07
Mikkel Holck, Danmark23332662740472016-04-21
Mikkel Høegh Post, Danmark24142445364732015-12-02
Mikkel Thorup, USA424666612015-12-17
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark396463138922012-06-01
Mikko Oivukka, Finland223849228572007-05-20
Miska Nyúl, Ungarn17847842013-01-29
Mogens H. Foder, Danmark19009002012-03-07
Mogens Hansen, Danmark33971008042412010-03-19
Mogens Holme, Danmark2237312612008-11-27
Mogens Krantz Backe, Danmark5787919092008-09-27
Mogens Neergaard, Danmark2196410282013-10-03
Mogens Ribo Petersen, Danmark1209920992004-07-07
Mogens T. Kofod, Danmark2229012272012-08-26
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3698530992013-11-04
Mona Grundsøe, Danmark254087322752008-05-05
Morten Bentzon Hansen, Danmark8316650945862016-11-06
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark222289923672013-03-28
Morten Christensen, Danmark648644145202016-07-20
Morten DD Hansen, Danmark1406340632003-05-30
Morten Dehn, Danmark7685317132015-05-28
Morten Jenrich Hansen, Danmark334010837892013-02-13
Morten Jensen, Danmark6998022332006-06-07
morten jønck, Danmark327489612011-11-12
Morten Jørgensen, Danmark91644925032009-04-14
Morten Jørgensen, Danmark3724431522002-01-21
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71507030542011-02-03
Morten Müller, Danmark201720015272015-07-01
Morten Rasmussen, Danmark635689724592017-01-20
Morten Scheller Jensen, Danmark1682183954867772018-01-17
Morten Stampe Larsen, Danmark5705020342005-06-29
Morten Winness, Norge13113390522582017-11-19
Mårten Müller, Sverige3625422342009-09-13
Neer Div Bankoti, Indien14334332015-11-12
Nelly Hansen, Danmark336131731282006-12-06
Nick Lowton, Storbritannien2335217912002-10-08
nick petersen, Danmark4461312872011-08-16
Nicki Sørensen, Danmark567811324442011-10-31
Nico de Vries, Holland1162016202009-12-20
Nicolas Pierre Beyer, Danmark1106210622012-02-24
niels bahl andersen, Danmark4613619302008-02-21
Niels Behrendt, Danmark679179027712016-10-22
Niels Birkedal Thomsen, Danmark454617919252018-01-12
Niels Bomholt, Danmark61104227752006-02-11
Niels Evald Jensen, Danmark2238513782015-09-19
Niels Fabæk, Danmark71272920402006-03-19
Niels Frost, Danmark1188518852012-04-29
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1229722972007-08-16
Niels Jarnum, Danmark6659225692011-12-13
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5584815792013-05-22
Niels Jørgen Askirk, Danmark14554552012-12-23
Niels Jørgen Clausen, Danmark91634521492008-05-26
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark48230521022572018-01-18
Niels Jørgen Larsen, Dominica163303939602007-07-10
Niels Kaare Krabbe, Danmark2468627122007-11-04
Niels Lech Pedersen, Danmark13763762015-09-14
Niels Odder, Danmark4690522682010-03-27
Niels Peter Møller Jensen, Danmark784847814222017-07-08
Niels Poul Dreyer, Danmark40648155932132013-10-29
Niels-Christian Christensen, Danmark4497115702012-10-07
Niki Forintos, Ungarn1115411542008-11-02
Nikolaj Noel Christensen, Danmark345472631502012-05-31
Nikolaj Thomsen, Danmark928404102015-08-20
Nis Lundmark Jensen, Danmark20632990839722015-01-09
Nis M. Nissen, Danmark1236523652006-02-25
nuno barros, Portugal1159515952009-05-18
Odysseas Tsimoulis, Grækenland253708918842011-01-09
Ola Nordsteien, Norge1215021502005-11-15
Ole Bo Olsen, Danmark372689416592016-09-12
Ole Amstrup, Danmark25239693546042013-06-11
Ole Andersen, Danmark2307120052009-03-29
Ole Friis, Danmark2461726452006-05-08
Ole Hetland, Danmark496880855952016-10-22
Ole Hetland, Danmark112030724872006-05-18
Ole Kristensen, Danmark81293020822008-08-24
Ole Kristjansen, Danmark3462017972013-09-29
Ole Krogh, Danmark1224283530698292016-11-08
Ole Lorenzen Post, Danmark1216421642010-09-27
Ole Richter, Danmark1354435442006-03-01
Ole Riis Jensen, Danmark3537123932005-12-20
Ole Skrubbeltrang, Danmark6569814112014-11-13
Ole Skrubbeltrang, Danmark3344415282012-04-12
Ole Snerling, Danmark1148714872008-06-04
Ole Stobbe, Danmark2451926702007-02-28
Ole Thyge Plannthin, Danmark6865318512008-11-09
Ole Vognstoft, Danmark1160116012004-11-25
Ole Zimmermann, Danmark22651482017-12-07
Ole Zoltan Göller, Danmark47869305582052014-03-28
Oleg Formanyuk, Ukraine4800431112005-12-15
Olof Jönsson, Sverige224033238222009-01-11
Oluf Lou, Danmark41487852192013-08-02
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark19469462013-07-06
Omar Runolfsson, Island131330618762012-06-20
Oskar Nilsson, Sverige2314317862011-05-09
Ottenby fågelstation, Sverige2530329042003-04-18
Otto Madsen, Danmark2248914782012-12-05
Otto Samwald, Østrig17617083027822017-06-01
Oz Horine, Israel487533329052017-11-17
Palle Hove Christensen, Danmark3461517172012-05-21
Palle Jensen, Danmark3435914822008-10-09
Palle Nygaard, Danmark113049446742006-06-07
Palle Sørensen, Danmark10814041636432017-04-08
Pasi Parkkinen, Finland16624471932322013-07-03
Patric Lorgé, Luxembourg132802536262013-10-10
Patrick Beirens, Belgien2403923692008-03-10
Patrick Höhener, Frankrig1197319732007-01-18
Patrik Jonasson, Sverige1142514252010-05-02
Paul Jacobsen, Danmark1193519352011-04-23
Paul Nilsson, Danmark204046526782008-05-26
Paul Patrick Cullen, Danmark102278181528612017-12-30
Pawel Malczyk, Polen5982528112006-07-26
Per Allan Degn, Danmark101297717012010-05-28
Per Boye Svensson, Danmark1247593723372018-01-18
Per Ekberg Pedersen, Danmark122740727992006-05-10
Per Ekberg Pedersen, Danmark173369544702010-06-15
Per Finn Nielsen, Danmark6810917640572015-06-23
Per Forsberg, Sverige1286728672003-05-17
Per Hirslund, Danmark17227222011-09-25
Per Holmberg, Danmark26031542337842017-11-15
Per Huniche Jensen, Danmark194068899942012-10-01
Per Kjær, Danmark17136920274062017-09-11
per mattisson, Danmark2397021122010-03-01
Per Poulsen, Danmark43982115376222017-08-19
Per Schans Christensen, Danmark41947843944632017-12-06
Per Schiermacker-Hansen, Danmark10015572243752016-06-24
per schmidt, Danmark1146014602009-02-23
Per Smith, Danmark1202220222008-09-22
Per Vindis, Danmark456243132572013-10-23
Pete Antrobus, England3473220362011-11-16
Peter Lauritzen, Danmark4344813272012-09-12
Peter Andreas Koch, Danmark3716027812002-10-12
Peter Bjerre, Danmark61153223772005-08-29
Peter Bo, Danmark3895242742006-09-25
Peter Bonne Eriksen, Danmark26924561025652017-03-28
Peter Brostrøm, Danmark555096824772014-05-02
Peter Bundgaard, Danmark61110944542013-08-26
Peter Bundgaard, Danmark112624331682005-10-31
Peter Christiansen, Danmark428445555532006-12-31
Peter Dam, Danmark14121881031292013-03-18
Peter Halkier, Danmark61259632592006-05-10
Peter Halkier, Danmark212984722022013-08-22
Peter Iversen, Danmark1195319532005-05-01
Peter Jensen, Danmark4853029472009-05-07
Peter Kuster, Schweiz102062030942009-04-24
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark4367911562013-02-25
Peter Lyngs, Danmark247141258672011-06-04
Peter Nielsen, Danmark339679259115882016-11-08
Peter Petersen, Danmark211299832017-05-08
Peter Rodemann, Danmark5750828832015-04-17
Peter Steen Henriksen, Danmark1167516752010-04-19
Peter Stronach, Storbritannien10576615492017-01-27
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark61835249902005-06-12
Peter ter Heide, Holland1175317532008-11-10
Peter Thomsen, Danmark71474031472006-01-05
Peter Zeller, Schweiz9823415782016-06-03
Peter Østrup Jensen, Danmark1120012002012-07-16
Petri Kuhno, Finland3358512772013-11-21
Petri Salo, Finland2643340642008-06-18
Philip Dam, Danmark15165162015-09-28
Philippe J. Dubois, Frankrig2527530992004-10-06
Pierre Unge, Sverige41026335962003-05-01
Pierre-André Crochet, Frankrig101660321022006-08-09
Pieter Vantieghem, Belgien254751143832009-11-26
Pim Wolf, Holland3584522342008-01-08
Poul Reib, Danmark5704319572009-08-27
Poul Emil Kristensen, Danmark1317531752007-04-08
Poul Erik Junk, Danmark5793919222009-04-08
Poul Erik Larsen, Danmark1229822982004-11-25
Poul Holm Pedersen, Danmark333926524802016-07-03
Poul Reib, Danmark1239323932004-11-09
Poul Thrane, Danmark142893851722012-09-18
Poul Ulrik, Danmark1181118112012-11-08
Poul West Lauritsen, Danmark1101310132013-01-14
Poul-Henrik Bergmann, Danmark1111911192014-02-02
Preben Berg, Danmark194182239812007-02-17
Quentin Dupriez, Frankrig1159515952007-10-05
Rafael Armada, Spanien2308618452012-08-30
Raffael Ayé, Schweiz91274918532009-01-16
ragnar smith, Danmark9651631502016-09-11
Rainer Christian Ertel, Tyskland843391911532017-12-08
Ralph Martin, Tyskland263963818512008-04-18
Ralph Martin, Tyskland1984856222017-12-10
Rami Mizrachi, Israel121342216282014-06-03
Rannvá Hansen, Færøerne1259325932003-03-25
Raphaël Lebrun, Belgien2780453782012-06-21
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark457226030962010-10-29
Rasmus Due Nielsen, Danmark131877221722015-05-21
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2354617762013-11-06
Rasmus Hald, Norge2232512682011-06-17
Rasmus Strack, Danmark122332726722008-02-06
Raymond Galea, Malta1183118312004-11-08
Reint Jakob Schut, Holland4752420752004-10-31
René Christian Hansen, Danmark1129612962011-01-13
René Larsen, Danmark7510723333502013-12-15
Rene Rantzau, Danmark233678854962013-12-29
René Worup Rørbæk, Danmark1113911392010-09-22
Reto Burri, Schweiz344732023412009-06-08
Reto Burri, Schweiz121470517862012-04-06
Ricard Gutiérrez, Spanien81433420532002-04-28
Richard Bonser, England19629443337152014-10-28
Richard Burzynski, Danmark424380121192013-08-29
Richard Ek, Sverige366789747942011-10-03
Rie Jensen, Danmark311153972015-07-02
Rie Voetmann, Danmark72654261332005-06-13
Robbin D. Knapp, Østrig1232623262004-03-11
Robert Paepke, Sverige729639541612013-08-29
Robert Toft, Danmark3543426692009-04-15
Rodmund á Kelduni, Færøerne32241787055932017-12-31
Roland Jensen, Danmark173326027662008-11-17
Rolf Danielsen, Danmark1312231222013-12-12
Rolf Nagel, Tyskland202665420622013-06-24
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige15718430728182017-04-06
Ronny Malm, Sverige406375024672014-03-16
Ronny Nilsen, Norge1367836782003-05-06
Rony Livne, Israel2164711142017-11-14
Rud Lynge, Danmark1134913492014-08-04
Rune Bisp Christensen, Danmark15824677737752013-05-15
Rune Bjerre, Danmark347633447692012-02-12
Rune Larsen, Danmark2343118732006-03-19
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark295855829252013-09-19
Rune Sø Neergaard, Danmark779963015150612017-01-25
Ruth Ahlburg, Danmark234481324832006-04-10
Ruud Altenburg, Holland2326217452005-08-29
Ruud van Beusekom, Holland1149214922006-11-26
Sakari Kauppinen, Danmark1528952892003-02-11
Samuel Paz Parracho, Spanien81354220722005-09-02
Samuel Peregrina, Spanien254878223092006-07-08
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2374218752007-09-09
Sander Bot, Holland5868318882005-02-24
Sanne Busk, Danmark51184447012008-10-08
Seamus Enright, Irland2502939492010-11-21
Seamus Mogensen, Danmark2329517822008-05-26
Sebastian Klein, Danmark91429346222013-04-08
Shaun Robson, England122153221482005-04-04
Silas K.K. Olofson, Færøerne1506202396350342018-01-18
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2330422752010-08-10
Simon Berg Pedersen, Danmark65692533858212017-11-19
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10314921545062017-02-04
Simon Sigaard Christiansen, Danmark508143229332010-07-02
Simon Werngren, Sverige71413125582007-11-29
sissel fossat, Danmark1110711072013-07-11
Siv Behrendt-Møller, Danmark2506028422005-09-23
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33938103631532012-04-09
Stano Harvančík, Rumænien14374372016-05-03
Steen Drozd Lund, Danmark101601322422011-10-07
Steen Brølling, Danmark51155830772006-07-31
Steen Brølling, Danmark1173417342008-11-03
Steen Christensen, Danmark4532121212012-03-30
Steen Cruddis, Danmark1255225522008-03-16
Steen E. Jensen, Danmark926120066035762018-01-17
Steen Egholm Engelbøl, Danmark21117819342016-06-29
Steen Højmark-Jensen, Danmark1292929292010-03-07
steen jørgensen, Danmark1156096482016-11-18
Steen Reimers, Danmark111921529622012-03-11
Steen Roed Hansen, Danmark101798423412004-11-08
Steen Winkel, Danmark14931610482014-01-07
Steen Øllgaard, Danmark693557824692017-12-15
Stefan Cherrug, Sverige192576219392012-02-06
Stefan Frello, Danmark1118811882009-05-28
Stefan Hage, Sverige91883929532004-12-15
Stefan Hage, Sverige3527824192012-02-16
Stefan Magnusson, Sverige3483520592005-01-03
Stefan Pfützke, Tyskland7010292233402016-07-15
Stefan Stürup, Danmark4444217802013-08-08
Stefan Tapio Ettestam, Sverige604513616652017-11-13
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1223722372009-04-23
Steffen Fahl, Danmark191858017642017-07-12
Steffen Holst, Danmark4752523312006-09-30
Steffen Ortmann, Danmark3731232772005-11-16
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1192819282006-08-20
Stephan Skaarup Lund, Danmark15023065851662014-01-27
Stéphane Aubry, Schweiz7312142428302008-09-08
Stéphane Bocca, Belgien2429624982010-10-19
Stephen McAvoy, Irland5549315342013-04-14
Steve Klasan, Tyskland354350725072017-12-12
Steve Nuttall, England1113811382012-02-12
Stig Eide, Norge1245024502009-04-27
Stig Linander, Danmark11116047262772013-11-07
Stig Toft Madsen, Danmark2348217432010-06-17
Stig Vang Petersen, Danmark233891234392005-10-11
Stig Westergård, Danmark1302030202009-03-26
Stinne Aastrup, Danmark4591020462011-12-05
Stuart A Reeves, Danmark122355823072005-04-20
Sune Pedersen, Danmark1213921392005-03-30
Sune Riis Sørensen, Danmark16329900345082017-12-18
Susanne Jepsen, Danmark14721336053642012-03-23
Susanne Overgaard Petersen, Danmark61068526572009-05-11
Sven Dall, Danmark2285518002013-03-31
Svend Nørgaard, Danmark111375022182012-02-16
Svend Danbæk, Danmark1258325832006-03-05
Svend Dybkjær, Danmark31013242832003-10-20
Svend Erik Frandsen, Danmark528789131662012-12-29
Svend Erik Olesen, Danmark1201320132011-02-10
Svend Fischer-Nielsen, Danmark16506502015-06-23
Svend Ove Jensen, Danmark2385920762008-07-14
Svend Rønnest, Danmark12916963037472012-12-09
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien19409402005-06-26
Svitlana Tkach, Danmark27234552016-07-12
Szabolcs Kókay, Ungarn1235023502004-07-22
Szabolcs Kókay, Ungarn61112028742013-06-09
Szilard J. Daroczi, Rumænien517396524752016-09-24
Søren Vinding, Danmark1338433713162014-05-13
Søren Brinch, Danmark133012269772009-11-22
Søren Garder Brask, Danmark214758102013-02-28
Søren Gjaldbæk, Danmark2425222372010-09-29
Søren Harding, Danmark867081147782011-08-30
Søren Hjorth Andersen, Danmark71588830942002-10-29
Søren Koch, Danmark3591820262006-03-16
Søren Kristensen, Danmark899527737122015-09-08
Søren Kristoffersen, Danmark1249171987486732016-07-03
Søren Langkilde Madsen, Danmark61211223572007-04-21
Søren Nancke, Danmark101400928142016-01-02
Søren Nygaard, Danmark7016179953252012-07-15
Søren Olin, Danmark2450722852008-08-16
Søren Parup, Danmark19079072006-04-01
Søren Peter Pinnerup, Danmark51113237932013-01-07
Søren Ryge Petersen, Danmark1174217422005-02-06
Søren Skov, Danmark576100463740142013-02-12
Terje Axelsen, Norge101644820342005-09-08
Terje Kolaas, Norge354652124572013-02-12
Terje Kolaas, Norge51242037632005-04-01
Terje O. Nordvik, Norge4806530932012-07-27
Terry Townshend, Storbritannien7912481944662012-08-20
Terry Townshend, England2410221802006-02-01
Theis Bacher Nielsen, Danmark5622413542008-04-22
Theodosis Mamais, Grækenland294956923212005-06-22
Thomas Bentsen, Norge2296615532009-10-12
Thomas Bernhardsson, Sverige8610773119232012-04-13
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark244775340302012-02-12
Thomas Buus Nielsen, Danmark3827728732008-01-14
Thomas Damm Als, Danmark2331318112008-12-22
Thomas Elbek, Danmark6577511392014-08-11
Thomas Eske Holm, Danmark1241824182008-03-02
Thomas Garm Pedersen, Danmark100403538982018-01-15
Thomas Hasle Ravn, Danmark2530429092007-07-12
Thomas Hellesen, Danmark153349930442009-08-10
Thomas Hilkjær, Danmark2383520162002-09-03
Thomas Hultquist, Sverige3556523712012-01-07
Thomas J. Simonsen, Danmark467373831462013-04-04
Thomas Jensen, Danmark81141718892013-11-29
Thomas Jensen, Danmark1458845882003-05-17
Thomas Kehlet, Danmark669498227702014-06-06
Thomas Kiørboe, Danmark1159515952004-11-23
Thomas Kjær Christensen, Danmark2721939772005-12-06
Thomas Kuppel, Tyskland1223522352010-04-23
Thomas Kuppel, Tyskland17687682017-08-21
Thomas Kuppel, Tyskland6758715602013-08-08
Thomas Larsen, Danmark1133613362005-10-29
Thomas Lundqvist, Danmark1228722872008-04-19
Thomas Maul, Danmark8610079320382011-05-16
Thomas Nielsen, Danmark203171533522011-03-24
Thomas Riedel, Danmark4640625342011-01-14
Thomas Stigfeldt, Danmark3939541612005-01-20
Thomas Varto Nielsen, Danmark86369861238582018-01-17
Thomas W. Johansen, Danmark92177461292010-02-04
Thor Edgar Kristiansen, Norge41048030142005-03-14
Thorkil Brandt, Danmark141900818022013-12-29
Thorkild Lund, Danmark1172617262010-03-15
Thorsten Stegmann, Tyskland1133613362015-08-14
Thurel Julien, Gambia13214172317822011-09-18
Thyge Enevoldsen, Danmark19739732013-01-28
Tibu Paul Lucian, Rumænien4834931712007-11-24
Tim Andersen, Danmark31172349252004-04-20
Tim Brown, Storbritannien2423224152002-09-28
Tim Hesselballe Hansen, Danmark72286150832011-01-30
Tim Vaughan, Storbritannien81600622432006-03-16
Timme Nyegaard, Danmark2252312912010-01-03
Tine Jensen, Tyskland839116442016-12-12
Tobias Berger, Sverige434885122732012-03-20
Tobias Epple, Tyskland81417424322006-03-11
Tom Backlund, Finland1325532552008-01-06
Tom Backlund, Finland51310837302006-11-07
Tom Conzemius, Luxembourg319149052014-04-23
Tom Goossens, Belgien91671630912006-08-09
Tom Jensen, Danmark1193019302006-03-19
Tom Schlegel, Danmark2374523452004-05-17
Tom Sørensen, Danmark3521322092006-07-08
Tomas Lundquist, Sverige20730483935922014-07-10
Tomas Svensson, Sverige447577339152010-10-08
Tommy Andre Andersen, Norge132191222092010-01-18
Tommy Bjørk, Danmark5436711642016-02-16
Tommy Frandsen, Danmark8217691840152006-01-15
Tommy Hjorth, Danmark2388820102006-01-18
Tommy Holmgren, Sverige81612624222007-06-24
Tommy Holmgren, Sverige11915534684202017-12-08
Tommy Kaae, Danmark405697842002017-02-28
Tommy Karlström, Sverige2191911462014-04-10
Tommy Studsholt Christensen, Danmark375700923852013-05-10
Tonny Papillon, Danmark172219124342013-08-22
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark48675839741202017-10-24
Tony Søholm Larsen, Danmark222142313912015-12-05
Tony Disley, Storbritannien2374718922005-03-25
Tor A Olsen, Norge1247124712003-11-09
Tor Olsen, Norge273124824472018-01-16
Torben Andersen, Danmark61197125422008-10-12
Torben Back Sørensen, Danmark19719712012-10-07
Torben Byfoged, Danmark2282714992010-04-13
Torben Ethelberg, Danmark193153923502007-02-25
Torben Evald, Danmark71432727882008-01-18
Torben Jepsen, Danmark131882020682011-01-13
Torben Juul Hansen, Danmark14994992017-04-06
Torben Laursen, Danmark334059829512012-10-23
Torben Lund, Danmark5970242622004-12-15
Torben Lund-Hansen, Danmark530078122016-02-12
Torben Lyng, Danmark191628217162016-07-23
Torben Olsen, Danmark2939062342013-11-02
Torben Sebro, Danmark578090530342016-10-08
Torben Sylvest Jensen, Danmark5533413342014-04-11
Tore Vang, Norge5510075877142016-10-20
Torkild Kristensen, Danmark374561224952012-06-07
Tormod Amundsen, Norge182274525592013-02-19
Torsten Hansen, Danmark1166716672004-09-01
Troells Melgaard, Danmark598129328632017-04-15
Troels Eske Ortvad, Danmark457455377102017-10-22
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark457787060992013-06-30
Troels M. Krogh, Danmark1120412042013-05-15
Trösch Stephan, Schweiz2279415772013-02-01
tue hartmann, Danmark17537532012-05-06
Tue Romanow, Danmark1206220622009-10-06
Tune Jensen, Danmark1213321332006-02-04
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2406421602007-03-04
Uffe Jensen, Danmark1175917592007-12-28
uffe jensen, Danmark15045042015-05-11
Uffe Pedersen, Danmark5910170426642006-01-22
Ulf Eschou Møller, Danmark296329779242010-03-26
Ulla Henriksen, Danmark1111511152004-04-30
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3537620372003-02-25
Ulla Paulsen, Danmark182088723172014-09-12
Ulla Vibe Funch, Danmark1215521552005-06-26
Ulrik Henneberg, Danmark2339418672004-07-07
Vagn Freundlich, Danmark9513714830482013-07-27
Vagn Gjerløv, Danmark318907752012-02-06
Vagn Wendel Sørensen, Danmark15225222017-06-10
valdemar overgaard petersen, Danmark13013012017-03-06
VASLIN Matthieu, Frankrig10113840325152010-01-05
Vegard Bunes, Norge51170826492003-10-11
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne71818037842007-08-18
via Carsten Høeg, Danmark1267126712002-05-29
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2262502176692014-05-27
via Sune Jepsen, Danmark2702142262001-11-09
Vicky Knudsen, Danmark1213621362013-09-17
Villy Pedersen, Danmark161775315662017-05-19
Vincent Legrand, Belgien12519226256442017-07-08
Vinni Bruhn, Danmark71125434852010-05-29
Virginia Escandell, Danmark1224022402004-09-07
Vlad Cioflec, Rumænien6640714852011-12-22
wally morell, Danmark1126112612013-02-10
Wedigo Ferchland, Danmark5710215382006-05-18
Westy Esbensen, Danmark1174717472005-05-04
Wilfried Hausmann, Tyskland2551432522003-07-19
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark142915928892008-10-22
Willy Jørgensen, Danmark18968962013-04-30
Wim van der Schot, Holland1215121512006-12-04
Wolfgang Jakob, Tyskland3505619412013-09-24
Wolfgang Trimmel, Østrig1261626162011-07-29
Wout De Rouck, Belgien2343019632012-08-20
Xavier ROZEC, Frankrig3637024142008-09-02
Yann Kolbeinsson, Island183714128622012-01-25
Yeray Seminario, Spanien3716035692005-04-11
Yoav Perlman, Israel152779525612011-07-14
Zbigniew Kajzer, Polen788112628172017-12-12
Zbyszek Kajzer, Polen18168162013-04-08
Zoltan Baczo, Danmark6517413062015-12-31
Zsolt Ampovics, Ungarn4576618612017-01-11
Åge Mathias Matthiesen, Danmark91629530532014-01-04

Der er i alt 1355 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.179 sek.
til toppen