Startside   I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
Artslister
Netfugl v. 2.0


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Annette Hansen, Danmark31420280852009-01-07
Aage Kabbelgaard, Danmark1156815682011-08-12
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn244022321992018-01-29
Aidan G. Kelly, Irland2435224522011-06-14
Alan Clewes, Storbritannien2530936332008-04-26
Albert J. de Jong, Holland1187218722011-11-01
Albert Steen-Hansen, Danmark17539852663312010-05-04
Aleix Comas, Spanien6983519712010-09-05
Aleix Comas, Spanien2555332672005-11-07
Aleks Lund, Danmark1201620162015-04-11
Alen Ploj, Slovenien6938518392013-10-04
Alex Sand Frich, Danmark5112441550572018-10-05
Alex Wallin, Danmark3512420122008-12-15
Alexander J. Lee, Danmark2473524912001-11-09
Alf Frølich, Danmark1287928792010-08-02
Alf Petersson, Sverige428824443602011-11-02
Allan Gudio Nielsen, Danmark112073733032013-08-15
Allan Haagensen, Danmark212703339782019-11-05
Allan Hansen, Danmark3586923252009-04-03
Allan Helge Nolte, Danmark2352422832012-02-06
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3453515612009-04-01
Allan Kjær Villesen, Danmark60166364584382020-08-04
Allan Prang, Danmark1337633762011-10-02
Alwin Schönenberger, Østrig2548730982005-01-13
Anders Bacher Nielsen, Danmark20119629427532013-04-02
Anders Bergman, Sverige3628525232009-01-18
Anders Bojesen, Danmark122510072542013-12-31
Anders Brinkmann, Danmark13203202020-06-25
Anders Bræstrup, Danmark1237023702012-12-17
Anders E. Sørensen, Danmark12528120955512011-10-01
Anders Frederiksen, Danmark1179917992005-08-07
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark91405118542011-10-25
Anders Hammergart, Danmark8218540339942016-06-04
Anders Horsten, Danmark2423922612008-03-14
Anders Jensen, Danmark554080415092020-04-24
Anders Jihmanner, Sverige1193419342005-09-05
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark62740946225512020-06-18
Anders Roel, Danmark111613224242013-12-10
Anders Søgaard, Danmark12927920839272011-07-17
Anders Tørressen Hangaard, Norge51318441272012-03-21
Anders Tøttrup, Danmark316958139032006-11-05
Anders Wiig Nielsen, Danmark284859354512020-05-11
Anders Østerby, Danmark336864172692015-11-13
András Fodor, Ungarn569950248112015-03-10
André Julinder, Sverige3480022212012-05-14
André Riis Ebbesen, Danmark265519728092012-08-30
Andreas Bennetsen Boe, Danmark14811757057842018-11-20
Andreas Bruun Kristensen, Danmark6513761157002019-11-13
Andreas Guldager, Danmark131800119102012-05-30
Andreas Gullberg, Norge1316531652002-05-13
Andreas Hagerman, Danmark205212434842003-08-28
Andreas Malte Nielsen, Danmark1232023202005-07-04
Andreas Meyer Winnem, Norge183112522872006-06-07
Andreas Noeske, Tyskland61131321642007-12-16
Andreas Petersen, Danmark294752250632012-11-19
Andreas Ranner, Østrig1038905202019-10-13
Andreas Saul-Rotne, Danmark1188118812009-03-01
Andres Wolff Fries, Danmark1230223022005-06-01
Anita Pedersen, Danmark31555556732001-11-16
Anna Bay Rask, Danmark1315131512003-07-25
Anna Kjøller, Danmark1193219322013-04-10
Anne Blotting, Danmark2269014552010-06-17
Anne Navntoft, Danmark31746388435062020-06-04
Anne Themsen Flindt, Danmark1161616162013-02-21
Annelise Juul Stampe, Danmark41539361432006-01-30
Anni Nielsen, Danmark6514795646332016-11-29
Anni Oppelstrup, Danmark2407722872007-12-16
Antoine Joris, Belgien447669424282016-12-05
Anton Herrig Liebermann, Danmark81859153902013-11-29
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1391439142012-10-25
Arie Ouwerkerk, Holland10725908764252020-02-03
Arild Breistøl, Norge142548533572010-02-11
Arild Hansen, Norge2406521262005-04-26
Arne Bertelsen, Danmark1204720472006-02-11
Arne Borg Rasmussen, Danmark51107327722017-04-12
Arne Giørtz-Behrens, Danmark514523115202020-06-26
Arne Kiis, Danmark37555367440842017-06-12
Arne Lilhauge, Danmark71100921112009-10-19
Arne Torkler, Danmark161668827982016-11-06
Arne Volf, Danmark12423309155362017-12-30
Arnold Georg Houmann, Danmark274157734692014-06-26
Arnold Houmann, Danmark225337552092006-06-07
Aron Andersson, Sverige4604417202010-10-20
Aron Andersson, Sverige3613032322008-08-28
Arthur R. Jensen, Danmark134153270742007-01-30
Arvid H Anthonsen, Norge292450711362015-07-07
Asbjørn Jensen, Danmark10317180335092019-12-20
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3494020072009-04-06
Asger Røjbek Sørensen, Danmark851439042018-11-21
Ashley Fisher, Storbritannien14264262020-01-17
Attila Lenart, Danmark77742212020-07-24
Aurélien Audevard, Frankrig58699681337332019-08-18
Axel Mortensen, Danmark1035147847065712020-05-14
Barrault Frantz, Frankrig71318928502019-06-20
Bart-Jan Prak, Holland61131720372006-10-05
Bence Kókay, Ungarn91691923712009-01-25
Bengt Bengtsson, Sverige142406836872014-10-14
Benjamin Steffen, Tyskland192304018042014-04-24
Benjamin Gnep, Tyskland2267414542011-09-30
Benjamin Steffen, Tyskland71308524692006-07-08
Benny Haahr, Danmark578332330072018-03-21
Benny Jacobsen, Danmark2608832282003-01-21
Benny Kristensen, Danmark12326519441162012-05-23
Benny Nørgaard, Danmark1183118312013-05-02
Benny Rytter, Danmark1186118612013-03-27
Benny Steinmejer, Danmark1193219322013-01-02
Benoit Nabholz, Frankrig142185027912012-05-23
Benoit Paepegaey, Frankrig132637622962005-03-07
Bent Carstensen, Danmark245061252762012-09-09
Bent Christiansen, Danmark16506502018-01-09
Bent Jensen, Danmark3878229532006-05-10
Bent Lyngklip Kjeldgaard, Danmark1053739072020-06-10
Bent Møller Sørensen, Danmark2713243262005-12-13
Bent Nielsen, Danmark6697715232012-04-09
Bent Staugaard Nielsen, Danmark71263122752011-09-05
Bent Thøgersen, Danmark18724178740362020-06-24
Bente Steffensen, Danmark1163416342007-05-20
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1190419042011-01-23
Birger Algot Tørnblad, Danmark2250113262010-09-14
Birger Bavnsgaard, Danmark1181018102009-04-30
Birger Hultengren, Danmark1172917292010-07-07
Birger Lønning, Danmark12522620651922020-05-19
Birger Pedersen, Danmark4837223122006-03-05
Birgit Nielsen, Danmark2511426452007-04-15
Birthe Kirk Gawinski, Danmark3408217342013-08-09
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark32332802166552020-07-28
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark262768919472020-01-07
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1376337632007-09-02
Bjarne Bjørn Olsen, Danmark13123122020-07-07
Bjarne Golles, Danmark2511228772007-05-10
Bjarne Hemmingsen, Danmark162192419592017-12-02
Bjarne Hove-Jensen, Danmark14404402020-07-06
Bjarne Nielsen, Danmark3541719542009-04-19
Bjarne Nielsen, Danmark61175023672005-10-12
Bjarne Skule, Danmark172167916622010-01-12
Bjarne Streyffert, Danmark2488326612004-11-08
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark9921917452013-03-25
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2521327582003-03-25
Björn Dellming, Sverige1381338132009-08-02
Björn Gísli Arnarson, Island133569750922006-01-19
Bjørn Erik Hellang, Norge3464317012012-08-27
Bjørn Frikke, Danmark21719396730012020-05-20
Bjørn Ginman, Danmark2547145622017-09-13
Bjørn Grøn, Danmark4747027842010-10-27
Bjørn Kjellemyr, Norge311046152020-05-04
Bjørn Kjellemyr, Norge3689228372005-05-01
Bo Jensen, Danmark11115256624522012-06-19
Bo Lassen Christiansen, Danmark14714412892020-05-13
Bo Sonne Sørensen, Danmark296695151332010-11-24
Bo Svensmark, Danmark71782950882011-01-10
Bo Thyge Johansen, Danmark1382638262011-02-16
Bo Tureby, Danmark579113242063482015-09-01
Bo Valeur, Danmark13961315712020-07-31
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark141113212932015-03-26
Brahim Birds, Marokko3344914802014-12-19
Brahim Mezane, Marokko7972518372013-05-26
Brian Christoffersen Skræm, Danmark4361211602016-07-15
Brian Rasmussen, Danmark91046916012016-11-27
Brian Thomsen, Danmark5772623222011-03-08
Brian Wielsøe, Danmark1735573552009-10-14
Bruce Mactavish, Canada1282328232002-01-30
Bruno PORTIER, Belgien5431113492018-03-21
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8218365332462008-02-27
Carl Bohn, Danmark81451096621422020-08-05
Carl Erik Mabeck, Danmark12728625760982007-07-04
Carl Søndergaard, Danmark61124828232014-10-03
Carsten Lundberg, Danmark3428016042013-08-28
Carsten Egevang, Grønland5114089559332007-10-09
Carsten Egevang, Guinea3515922582012-09-23
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3779127162002-09-03
Carsten Fog, Danmark1276727672008-10-25
Carsten Gadgaard, Danmark8925242476062008-10-17
Carsten Gørges Laursen, Danmark233800442412020-04-15
Carsten Hermann, Danmark1312531252003-11-28
Carsten Holm Petersen, Danmark592999118432020-07-09
Carsten Lyhr Hansen, Danmark51135724722010-01-05
Carsten Madsen, Danmark1462746272004-11-14
Carsten Olsen, Danmark1359535952006-06-07
Carsten Poulsen, Danmark327055139172007-07-12
Carsten Siems, Danmark39960644668642019-01-14
Cédric Rousseau, Frankrig102011025242006-02-20
Charlotte Christel Jønsson, Danmark3332212862014-02-14
Charlotte Thomsen, Danmark3895340802013-08-28
Chr. G Nielsen, Danmark1235223522013-01-26
Chris Baines, Storbritannien131870121602014-11-10
Chris Batty, England14228898379242008-02-20
Chris Lansdell, England163311530552009-06-22
Chris Romeiks, Tyskland142737726042010-12-12
Chris van Rijswijk, Holland4514115752017-11-06
Christer Brostam, Sverige669893726102020-02-04
Christian Andersen Jensen, Danmark45183143056732016-12-11
Christian Axelsen, Danmark469819665212011-09-25
Christian Brinkman, Holland1157815782010-02-23
Christian Eilers, Danmark486939422272013-09-11
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1153415342009-12-06
Christian Leth, Danmark5615609447172016-06-01
Christian Ljunggren, Sverige111755920402013-05-27
Christian Martin Glahder, Danmark131666319972012-06-26
Christian Michael Mortensen, Danmark1251825182013-03-01
Christian Michael Villadsen, Danmark111189414212014-01-08
Christian Rørdam, Danmark445747436052018-12-13
Christian Svane, Danmark3719026532006-07-25
Christian Terp, Danmark5596518022018-06-22
christian tiller, Norge1248624862007-10-16
Christian Tiller, Norge72196643982005-08-30
Christian Wegst, Tyskland1308130812006-08-10
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark51254432432007-07-14
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark9212719626502016-05-09
Christoffer Elias Kaae, Danmark4385810462013-01-08
Christoph Moning, Tyskland31248758312010-08-18
Christoph Moning, Tyskland141872918482011-08-20
Christophe CAPELLE, Frankrig81142619072012-04-14
Claudia Thiel, Tyskland2401421792006-06-07
Claus Andersen, Danmark213167762019-06-20
Claus Boe Tøndering, Danmark2306916902011-04-19
Claus Brostrøm Nielsen, Danmark212156492017-11-18
Claus Dalskov, Danmark1224222422006-05-12
Claus Eriksen, Danmark3707327582007-04-29
Claus Halkjær, Danmark754123381053352020-07-30
Claus Horneman, Danmark1449944992003-02-06
Claus Johansson, Danmark162353017742012-03-09
Claus Kesby, Danmark1151815182008-04-16
Claus Kesby, Danmark1229322932006-07-10
Claus Lunde Pedersen, Danmark101477918632011-10-25
Claus Vind-Andreasen, Danmark203240028632014-06-05
Claus Øgard, Danmark2350617682008-03-16
Clausjannic Labuz, Danmark11022640263552012-03-06
Conny Jensen, Danmark192021924882018-01-30
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3623723892006-07-10
Cristian Jensen Marcet, Danmark368646545512010-12-10
Csaba Lendvai, Ungarn1218121812009-04-25
Damien Gailly, Belgien1151415142016-05-11
Dan Allan Nielsen, Danmark2393620192010-02-18
Dan Bruhn, Danmark2416324302011-10-13
Dan Rasmussen, Danmark41168037982005-01-31
Daniel König, Tyskland7637310742013-06-22
Daniel Lehmberg, Danmark2074156972020-03-07
Daniel Mauras, Frankrig1181518152015-06-23
Daniel Patterson, Sverige51087631702005-09-23
Daniel Pettersson, Sverige32554629134102019-11-18
Daniela Gruber, Tyskland4434112592012-05-31
Dave Barnes, Danmark5711124712013-09-05
dave farrow, Storbritannien1218621862007-10-30
David Andersson, Sverige12817045625012015-02-14
David B. Collinge, Danmark112198833202013-05-21
David Boertmann, Danmark4610291242342013-09-27
david drangsland, Norge162924929502011-08-13
David Erling Drangsland, Norge1301030102005-12-24
David Erterius, Sverige31248600441732018-09-18
David Lundgren, Sverige1228722872009-09-18
David Monticelli, Belgien10218218230992017-08-15
Dennis Andersen, Danmark3575320632007-04-04
Dennis Brandsborg, Danmark2467825502004-03-13
Dennis Martinek Langholz, Danmark61357933612009-02-23
Dennis Noel, Danmark1871287122004-11-08
Dennis Olsen, Danmark19523025928582020-06-08
Deryk Shaw, Storbritannien1256725672002-09-12
Detlef Gruber, Danmark1194919492006-06-07
Dirk Van Gansberghe, Italien202749917512010-10-21
Domen Stanic, Italien142283122652012-04-08
Dominic Mitchell, Storbritannien172574222512011-10-10
Dominik Becker, Tyskland6832217162016-03-01
Dominique Verbelen, Belgien1290929092004-09-30
Don Baccus, USA1256425642003-11-13
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark61229345992014-10-09
Dubois Laurent Yves, Frankrig2294515762013-12-17
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5700716082009-10-08
Dušan Kerestúr, Slovakiet630746972018-06-07
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2561328422008-08-10
Edvin Hansson, Sverige193866131732005-03-16
Egon Iversen, Danmark2568236622011-12-29
Eigil Larsen, Danmark9913190027532020-06-06
Eigil Ødegaard, Danmark508105711354372018-09-14
Einar Flensted-Jensen, Danmark1399239922004-07-25
Eirik Nydal Adolfsen, Norge1167316732012-03-29
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61665932952006-08-09
Eline Eggers, Danmark3623621102006-02-01
Elly Hansen, Danmark204511766762017-07-13
Elmer Pedersen, Danmark333603520742015-03-23
Emil Fich Larsen, Danmark7996118362013-11-04
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3544620532008-05-29
Emil Todorov, Bulgarien5921422242005-06-26
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet71399237572018-03-19
Erhardt Ecklon, Danmark5714749249982020-06-13
Eric Didner, Frankrig20726218627432020-01-03
Eric Schaumburg, Danmark61439128402008-07-19
Erik Agertoft, Danmark173942648162007-04-29
Erik Biering, Danmark77193712659352020-08-04
Erik Bogh Nielsen, USA9712768227532016-03-19
Erik Breden, USA61160022042007-05-30
Erik Christophersen, Danmark4617929352015-07-19
Erik Edvardsson, Sverige153004927992007-06-05
erik ehmsen, Danmark101283017512011-11-16
Erik Ehmsen, Danmark61323752792008-12-29
Erik Enevoldsen, Danmark51647043042006-08-20
Erik Groth-Andersen, Danmark638148635442019-09-10
Erik Jensen, Danmark2451423012007-06-26
Erik Kramshøj, Danmark133853958212005-06-16
Erik Lindgren, Sverige1370037002005-11-19
Erik Mølgaard, Sverige30236482237792017-09-18
Erik Rosendaal, Holland1200720072004-11-11
Erik Rosendahl, Danmark429089562017-05-25
Erik Røjgaard, Danmark2249318172017-06-15
Erik Schaumburg, Danmark1216821682004-11-29
erik van bogaert, Belgien1162916292014-10-16
Erik Van Bogaert, Belgien1211121112004-12-18
Erling Bonde, Danmark3705029102009-03-29
Erling Krabbe, Danmark18615968354042020-08-05
Ernst Hjøllund, Danmark3739633602006-09-21
Esben Eriksen, Danmark71907740142006-03-16
Esben Østergaard, Danmark2553229912004-03-10
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1185218522011-05-24
Espen Lie Dahl, Norge458387030062013-12-17
Espen Støtterud Christensen, Norge61078818722008-06-23
Esper Boel, Danmark3301411622016-06-18
Eva Agnethe Bramming, Danmark4799321372008-10-06
Eva Foss Henriksen, Danmark967106629358172020-07-11
Fabian Schneider, Schweiz527835425452015-06-29
Felix Jachmann, Tyskland2341517702011-06-24
Felix Timmermann, Tyskland524179016602020-03-20
finn birkholm-clausen, Danmark41143136412009-04-23
Finn Bro, Danmark132195826862017-05-10
Finn Carlsen, Danmark296183133602013-04-11
finn folkvardsen, Danmark111995624212016-11-15
finn henriksen, Danmark141123913562020-04-30
Finn Laugo Sørensen, Danmark23236327937142014-10-16
Finn Nielsen, Danmark1119511952013-09-15
Finn Nørregaard, Danmark10857513252015-03-09
Flemming Ahlmann, Danmark6015632969912012-03-10
Flemming Dane, Danmark3519318902008-06-13
Flemming Eskildsen, Danmark1199919992009-09-07
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91861531482013-10-20
Flemming Lang, Danmark81893738842013-02-14
Flemming Nielsen, Danmark1146514652008-10-06
Flemming Pagh Jensen, Danmark325648952017-07-10
Flemming Pedersen, Danmark1194319432003-06-28
Flemming Værgman, Danmark1203820382010-02-21
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2498425582005-03-26
Florin Chirila, Rumænien61247022622009-01-07
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1246624662005-02-03
Franck Ishøi, Danmark334697726132013-04-17
Frank Abrahamson, Danmark638131337382017-03-29
Frank Desting, Danmark457966632372013-10-20
Frank Simonsen, Danmark112800342912012-03-29
Frank Svensson, Danmark3915038652006-02-02
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark233963333452013-05-19
Franziska Guepner, Tyskland3660823342014-11-18
Freddy Johansen, Norge61326430012009-01-30
Freddy Rosning, Danmark304498834392020-01-23
Frédéric Jiguet, Frankrig569290826722016-02-02
Frederik Rejsby Johansen, Danmark161040212632020-06-18
Fredrik Ström, Sverige5621413512014-04-18
Fredrik Kræmer, Norge102737947932002-10-02
Friedrich Thomas, Danmark1225522552006-05-10
Frits Rost, Danmark1094951533882020-02-06
Frode Falkenberg, Norge204625632222008-02-25
Frode Jacobsen, USA466498121362012-06-23
Fülöp Attila, Rumænien1239523952009-12-25
Gábor Bodor, Ungarn131832019102017-03-22
Gabor Graehn, Danmark3359413282012-09-06
Gabriel Schuler, Schweiz16936049940082011-03-23
Gal Shon, Israel1164416442009-04-06
Gaukur Hjartarson, Island112526830682005-06-13
Gedser Fuglestation, Danmark1205020502004-11-05
Geert Brovad, Danmark103269645362004-11-14
Geir O. Pedersen, Norge163336128312009-06-25
Ger Meesters, Holland3843930352008-01-23
Gerner Majlandt, Danmark16540303272342017-10-24
Gert Fahlberg, Danmark29244842020-05-14
Gert Jeppesen, Danmark14423989158002012-09-15
Gert Rasmussen, Danmark556185220202014-01-02
Gert Rasmussen, Danmark81755731642006-05-14
Gert Sørensen, Danmark1164816482013-02-20
Gisela Nagel, Tyskland1009094421372020-05-01
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1413841382005-12-04
Gordon Hodgson, England1241924192010-07-15
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1380238022013-06-14
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3847633352004-07-31
Graeme Joynt, England3342714452014-06-27
Graham Etherington, Storbritannien3625721262002-09-27
Greg McIvor, Sverige173553124202013-09-20
Gunnar Gundersen, Norge1357935792004-01-06
Gunnar Larsen, Danmark194002328202006-03-11
Gunner Munk, Danmark1259125912006-10-08
Hallgeir Fisketjøn, Norge81069418872011-07-07
Hamid Yadane, Marokko5555113032013-10-07
Hampus Lejon, Sverige122466131202013-10-07
Hampus Lejon, Sverige1224022402005-08-05
Hanne April Farnæs, Danmark3465916182010-03-07
Hans Drostgaard, Danmark1215221522005-04-07
Hans Eli Sivertsen, Færøerne4997129052009-05-24
Hans Eli Sivertsen, Færøerne112378634772006-04-23
Hans Erik Jensen, Danmark13983011122019-08-12
Hans Erik Mom, Holland1184418442006-01-28
Hans Gleie, Danmark2445224632010-12-29
Hans Henrik Iversen, Danmark17407402017-12-07
Hans Henrik Bay, Danmark503948422252016-05-12
Hans Henrik Iversen, Danmark4725021612005-09-06
Hans Henrik Larsen, Danmark3607224422005-09-14
Hans Henrik Larsen, Danmark2198267579757932020-08-05
Hans Jørgen Riis, Danmark2337219422010-04-23
Hans Krabsen, Danmark1749674962004-04-03
Hans Larsson, Sverige359053749482010-11-07
Hans Lind, Danmark123117548832013-03-05
Hans Pinstrup, Danmark193815433622010-08-09
Hans Rytter, Danmark235044641642007-08-07
Hans Staunstrup, Danmark10318035832862020-05-17
Hans Ægidius, Danmark319068982020-04-24
Hans Ægidius, Danmark427468572019-10-20
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark71058724102014-02-02
Harry J Lehto, Finland5716464154562012-12-21
Heidi Frederiksen, Danmark2419823032015-10-02
Heine Oldenskov, Danmark5754121552010-05-30
Helge Sørensen, Danmark1631251317698822020-08-04
Helle Dyrting, Danmark191465012582015-03-07
Helle Kjær Erichsen, Danmark202769220232018-08-31
Hendrik Weindorf, Tyskland7413723133812015-06-17
Henning Larsen, Danmark1179548417032020-03-09
Henning Broe, Danmark1129612962010-08-05
Henning Hansen, Danmark4764923282006-03-01
Henning Hansen, Danmark4659316612008-04-22
Henning Krog Søndergaard, Danmark1165616562013-08-22
Henning Rose Sørensen, Danmark11621672628502013-06-19
Henrik Asbjørn Pedersen, Danmark282335385872020-04-26
Henrik Baktoft, Danmark2460626562013-04-30
Henrik Bengtsson, Danmark3544521882010-01-24
Henrik Brandt, Danmark10320811265752019-01-28
Henrik Callesen, Danmark1230523052004-11-05
Henrik Carlsen, Danmark3771536412004-04-30
Henrik Dissing, Danmark1163616362012-10-18
Henrik Elver, Danmark91644821952005-11-07
Henrik F. Nielsen, Danmark5311737149442019-07-23
Henrik Friis, Danmark20519661323762019-04-21
Henrik Greve, Danmark3932158052008-04-07
Henrik H. Søndergaard, Danmark71328726832010-08-05
Henrik H. Søndergaard, Danmark71774129472006-07-10
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12423690074452013-05-11
Henrik Holm Brask, Danmark1202820282008-10-06
Henrik Hougaard Larsen, Danmark81367324282014-06-10
Henrik Johansson, Norge2501829792009-04-11
Henrik Just, Danmark7414706742812012-01-26
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1168116812009-01-12
Henrik Kisbye, Danmark49967419569062013-12-24
Henrik Knudsen, Danmark195526152742011-10-05
Henrik Kolsbjerg, Danmark81118316772010-08-27
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark2278214002014-04-03
Henrik Laust Bøhmer, Danmark5712715358772020-02-18
Henrik Madsen, Danmark71532732622009-05-12
Henrik Mikkelsen, Danmark5412433661042020-07-09
Henrik Mouritsen, Tyskland82457348282010-09-29
Henrik Pedersen, Danmark27831269172022020-07-04
Henrik Pedersen, Danmark81523121882005-09-14
Henrik Poulsen, Danmark2284815942012-02-13
Henrik Stenholt, Danmark3792932992004-03-03
Henry Lehto, Finland8612117022902017-02-23
Herman Bouman, Holland1193619362006-08-30
Hjalte B. Johansen, Danmark101315530762019-11-19
Hjalte Kjærby, Danmark2546929902013-04-14
Holger Sandfeldt, Danmark1232023202002-10-24
Hugh Harrop, Skotland2452523512011-10-26
Hugo Touzé, Frankrig5477111222016-05-22
Håkan Sterner, Sverige2528329472003-02-14
Ib Fagerlund, Danmark18028022016-07-25
Ib Jensen, Danmark26348618076022020-06-22
Iben Hove Sørensen, Danmark1478547852011-10-15
Ies Meulmeester, Holland122160021762010-12-03
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10118563031002013-10-07
Ingar Støyle Bringsvor, Norge344606321042018-09-27
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark2272314982010-01-11
Inger Andersen, Danmark245089426722007-08-07
Inger Christoffersen, Danmark1201920192007-12-09
Inger Skov, Danmark2607935402004-11-22
Ingrid Grunwald, Tyskland61575447732005-02-21
Ivan Abramowitz, Danmark1256825682005-09-07
Ivan Jensen, Danmark1200420042004-11-21
Ivan Naurholm, Danmark29715232018-06-22
Ivan Petric , Slovenien81415832052010-08-22
Ivan Sjögren, Sverige617978519702013-03-16
Ivan Sjögren, Sverige777690416972017-11-11
Ivan Skov Pedersen, Danmark1158715872007-04-10
J Ole Andersen, Danmark434120116652016-05-24
Jack Juliussen, Danmark3597020132007-10-07
Jacob Alsted, Danmark1329132912003-09-15
Jacob Breson Neumann, Danmark192474020072013-05-23
Jacob Dalsten Petersen, Danmark315574023062010-01-31
Jacob Lund-Hansen, Danmark3769129262003-05-17
Jacob Neumann, Danmark2339718002009-04-12
Jacob Sterup, Danmark224521538932012-01-04
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1274527452004-08-13
Jakob Dall, Danmark8519733449192020-07-09
Jakob Engelhard, Danmark193368841452013-10-23
Jakob Hochuli, Schweiz81189622062011-12-30
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark76949447923302020-07-04
Jan Helbo, Danmark869697228732014-04-06
Jan Andruszkow, Danmark4443414102015-06-22
Jan Bolding Kristensen, Danmark2338024492018-03-23
Jan Bolding Kristensen, Danmark3956435142006-02-25
Jan Bosch, Holland1204620462007-04-25
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1170217022010-07-26
Jan Dresler, Danmark2501926112003-10-21
Jan Durinck, Danmark225087939482013-06-17
Jan Eske Schmidt, Danmark266401348132019-12-24
Jan Fischer Rasmussen, Danmark557772931202018-03-23
Jan Haaning Nielsen, Danmark11214616427922017-11-15
Jan Hjort Christensen, Danmark72020972102009-10-13
Jan Jespersen, Danmark71321823032012-02-24
Jan Jörgensen, Sverige131486117972019-11-08
Jan Kiel, Danmark82226657042010-02-06
Jan Kåre Ness, Norge72854975302011-12-14
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark576715722662018-06-13
Jan Mogensen, Danmark294472327932012-05-09
Jan Nielsen, Danmark11791110402019-06-20
Jan Ole Kriegs, Tyskland3601520472009-10-13
Jan Ravnborg, Danmark92021034392009-10-06
Jan S. Kristensen, Danmark71718033282006-12-24
Jan Salmonsen, Danmark2508826472008-10-19
Jan Skrubbeltrang, Danmark8812051689632017-03-15
Jan Speiermann, Danmark4010365861832020-07-07
Jan Svejgaard Jensen, Danmark313256502019-12-03
Jan Thomsen, Danmark8919182241172007-08-21
Jan van der Laan, Holland1182418242009-07-31
Jan W. Badura, Danmark315126032019-04-30
Jan-Michael Breider, Sverige4749324132010-04-06
Jani Vastamäki, Finland61462835182010-05-28
Janis von Heyking, Sverige524400614972013-12-12
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark1131513152011-01-08
Janni Christoffersen, Danmark7776213932014-01-21
Janus Ethelberg, Danmark9419284226192007-09-05
Jean Seeberg, Danmark3512218272010-01-31
Jean-Pierre Jordan, Frankrig414756422032014-02-08
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1480048002009-08-20
Jelger Herder, Holland81780529562004-05-31
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2564730702006-10-09
Jens Andersen, Danmark61541735692007-08-17
Jens B. Bruun, Sverige62265460422006-01-26
Jens Ballegaard, Danmark61327244782011-12-11
Jens Biltoft, Danmark1221122112004-08-01
Jens Boesen, Danmark102080126192009-04-04
Jens Brandt, Danmark17947942015-08-29
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2544830562005-10-27
Jens Eriksen, Danmark7218389258012013-08-26
Jens Holte Frederiksen, Danmark1181518152007-06-25
Jens Jacob Iversen, Danmark3775226892006-05-10
Jens Jørgen Andersen, Danmark17937223778202019-06-30
Jens Kildemoes, Danmark5399811972016-11-30
Jens Kirkeby, Danmark868605935532020-01-24
Jens Kristian Kjærgård, Danmark429101662674722013-05-07
Jens Lind, Danmark8817618662019-11-15
Jens Maibomm Hansen, Danmark1183618362009-07-19
Jens Mikkel Lausten, Danmark154014592932016-10-13
Jens Ole Byskov, Danmark454395122902011-12-24
Jens Overgaard Christensen, Danmark9418808241362011-07-01
Jens Paulsen, Danmark595552921812020-08-05
Jens Ryge Petersen, Danmark215038937362011-09-16
Jens Röw, Tyskland1319531952014-11-17
Jens Søgaard Hansen, Danmark6561372557103732020-04-15
Jens Thalund, Danmark2177224341924452015-09-04
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2595333192007-08-18
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31393170892004-05-16
Jens Wiberg, Danmark171810523182019-03-28
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne41243236142006-09-23
Jeppe Berthelsen, Danmark1123012302011-07-27
Jeppe Bundgaard, Danmark92031744922013-12-29
Jesper Brinkmann, Danmark183829331032011-08-17
Jesper Høy Hansen, Danmark3404119402012-05-11
Jesper Johannes Madsen, Danmark1223822382012-11-28
Jesper Michael møller, Danmark191512926542019-07-15
jesper nexø arvesen, Danmark4515715512012-11-07
Jesper Nielsen, Danmark2400422382007-08-28
Jesper Schade, Danmark19349342016-11-22
Jesper Segergren, Sverige2436924162011-09-27
Jesper Sonne, Danmark305888728202005-09-27
Jesper Sonne, Danmark132266825122012-03-30
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark101643056462014-01-03
jette østergaard danielsen, Danmark19479472016-07-08
ji be, Schweiz183210128662010-06-21
Jim Thagaard Hansen, Danmark183746926412005-04-20
Jim Willson, Storbritannien2441422162002-06-29
Jimmy Skat Hansen, Danmark173902054062005-04-04
Joachim Bertrands, Belgien625799920212017-06-29
Joakim Engel, Danmark8319592257002007-08-18
Joakim Matthiesen, Danmark271437010102020-06-12
Jóan Petur Petersen, Færøerne1137413742007-08-11
Johan Christian Homann, Danmark281536512732020-07-24
Johan Emil Løje, Danmark1187618762007-07-31
Johan Stenlund, Sverige3747128172006-03-01
Johan Stenlund, Sverige5629316592013-12-20
Johan Stenlund, Sverige439384939612010-12-20
Johanna Hartmann, Danmark1239823982013-05-23
Johannes Christian Harbou, Danmark7811514537042012-07-16
Johannes Erritzøe, Danmark2503525682006-12-28
Johannes Ferdinand, Tyskland131826324092014-04-28
Johannes Rydström, Sverige21831153436282014-07-29
Johannes Tallroth, Sverige4762622112007-08-08
John Dreyer Andersen, Danmark254711026932011-07-31
John Frikke, Danmark323034120552019-08-28
John G. Dinesen, Danmark376075226792013-10-22
John Hornbek, Danmark183046820392008-09-08
John Jensen, Danmark535107217212019-04-26
John Judge, Storbritannien2456323432002-10-08
John Jørgensen, Danmark6737614162013-06-30
John Kyed, Danmark139314557102392013-12-22
John Larsen, Danmark1051115548269662020-08-05
John Martin Mjelde, Norge61268726202008-11-05
John Mikkelsen, Danmark2276415112012-06-26
John Mikkelsen, Danmark1194719472012-05-21
John N. Jensen, Danmark1242424242007-11-22
John Pedersen, Danmark10319271249442013-11-02
John Steffensen, Danmark1258625862004-06-13
Johnny Laursen, Danmark12224424138192010-02-23
Johnny Madsen, Danmark31360562382882019-12-27
Johnny Salomonsson, Danmark28053208144442017-09-24
Jon Lehmberg, Danmark12019282445822013-10-22
Jonas Gadgaard, Danmark112163727972008-04-26
Jonas Gildebro, Danmark1112811282012-07-16
Jonas Halberg, Danmark3439917002013-03-08
Jonas Holmqvist, Sverige131911921382014-01-03
Jonas Landolt, Schweiz1364236422013-07-10
Jonathan Hemmer-Hansen, Danmark17687682018-07-31
Jonathan Meyrav, Israel3647424382009-02-06
Jonn Leffmann, Sverige142228421372011-08-22
Jonna Lindegård, Danmark212456952018-01-18
Jonna Lindegård, Danmark6728515002014-10-12
Jos Van den Berg, Holland1321032102008-11-24
José García Monzón, Spanien4860729302005-04-11
JOSE MARIA FERNANDEZ ZAPATA, Spanien15805802019-07-05
Josh J Shaw, England2349220882009-12-25
Josh Rhys Jones, England326810037102013-09-27
Jostein Myromslien, Norge1208520852005-11-15
jules phillips, Danmark1160716072015-01-25
Julia Zeitzer, Danmark1135513552013-11-12
Julian Guy Bell, Norge1191219122011-12-23
Julien Mazenauer, Schweiz4392114652015-02-18
Julien Piette, Frankrig71147723712017-10-16
Julien Piette, Frankrig163301827022005-05-18
Jure Novak, Slovenien1134013402013-09-02
Jurgen Lehmann, Finland1175817582010-10-12
Justin Jansen, Holland1192019202005-12-24
Jørgen Bjerring, Danmark13203202019-07-23
Jørgen Dam, Danmark24549823039052011-05-04
Jørgen Hansen, Danmark1221122112009-05-12
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2914449192004-08-16
Jørgen Kabel, Danmark14138154369472018-09-25
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark2278814902009-03-01
Jørgen Munck, Danmark639551255102020-07-11
Jørgen Scheel, Danmark163877738082006-07-21
Jørgen Staarup Christensen, Danmark317937536492006-09-22
Jørgen Witved, Danmark8116056645252009-08-10
Jørn Lennart Larsen, Danmark3558720772006-05-10
Jørn Opsal, Norge1319631962003-05-30
Jørn Vinther Sørensen, Danmark112367935172011-10-20
Jørn Vinther Sørensen, Danmark81077727352020-07-09
Kai Gauger, Tyskland101831823442011-01-27
Kai Lindegaard, Danmark2244213542016-01-08
kai nissen, Danmark101423219492014-08-18
Kaj Halberg, Danmark26834972019-09-02
Kaj Krutfelt, Sverige3555820642007-02-05
Karen Lang, Danmark2561031362004-07-06
Karin Gustausen, Danmark383563163132019-12-03
Karina Jensen, Danmark1268526852013-12-10
Karl-Eric Gustafsson, Sverige184036629192005-08-26
Karsten Bidstrup, Danmark2042505992020-07-30
Karsten Busk Laursen, Danmark1111211122014-03-04
Karsten Garcia Pedersen, Danmark8854214932013-02-11
Karsten Mose, Danmark2230011752013-06-18
Karsten Munch Andersen, Danmark3532319192009-07-13
Karsten Stæhr, Danmark102017225402006-08-09
Kasper Anias Møller, Danmark1101610162014-05-09
Kasper Thorup, Danmark1193519352005-08-02
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1320132012006-03-05
Keith Fox, Danmark728208728712020-07-01
Keld Jakobsen, Danmark1109142323292020-07-31
Keld Sørensen, Danmark5958825852008-08-02
Kelvin Jones, Storbritannien1347434742002-02-10
Ken Rasmussen, Danmark3789044202010-01-24
Ken Sievertsen, Danmark1899789972013-05-21
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark142099718362012-04-11
Kennerth Kristensen , Danmark2438522152012-11-14
Kenneth Bach Christensen, Danmark586669244942013-12-23
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8821532362052007-02-25
Kent Olsen, Danmark4510870087922018-10-26
Kent Schou Larsen, Danmark2372719712006-03-30
Kent Schou Larsen, Danmark1174917492007-08-28
Kermarrec Corentin, Frankrig304884329282009-10-11
Kield Andersson, Danmark51126329082008-10-18
Killian Mullarney, Irland2516126632006-01-10
Kim Aaen, Danmark5414196559522012-04-19
Kim Biledgaard, Danmark1361236122001-10-01
Kim Duus, Danmark11417906733332017-03-23
Kim Fich Larsen, Danmark1113211322013-12-27
Kim Fischer, Danmark225268037442005-03-07
Kim Iburg, Danmark1183818382006-08-07
kim jespersen, Danmark2219213572012-01-31
Kim Lunding, Danmark173641246112006-01-14
kim lundqvist, Danmark142698825462008-04-09
Kim Mogensen, Danmark3454616782014-07-28
Kim Petersen, Danmark101946423172006-08-24
Kim Søvæld, Danmark1175617562008-11-18
Kim Øllgaard, Danmark91660226572008-10-09
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3519925382014-02-12
Kirsten Jæger, Danmark1166416642013-04-08
Kis Boel, Danmark1068059413192020-02-14
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark3369218272017-03-14
Kjeld Lund, Danmark162140035562019-10-05
Kjeld Pedersen, Danmark1149314932012-04-17
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge92292328262003-03-09
Kjetil Johannessen, Norge296676330152006-02-19
Kjetil Johannessen, Norge386887130662009-08-10
Kjetil Schjølberg, Norge347494682562012-03-12
Kjetil Schjølberg, Norge1203120312007-01-09
Klaas Bert Debusschere, Belgien2400623322009-01-06
Klaas Felix Jachmann, Tyskland296915247242006-11-26
Klaus B. Fries, Danmark3841434722005-12-03
Klaus Berggreen, Danmark16966962017-11-04
Klaus Bjerre, Danmark347010742322011-05-04
Klaus Dichmann, Danmark37447405054462020-08-04
Klaus Günther, Tyskland1100910092020-03-07
Klaus K. Nielsen, Danmark6814848012019-09-20
Klaus Malling Olsen, Danmark41847050363148142020-07-06
Klaus Mortensen, Danmark5311290636922010-08-07
Klaus Nellevang, Danmark2409721942004-06-25
Klaus Schak Laursen, Danmark3837545272013-04-13
Klavs Frandsen, Danmark2220812102012-09-12
Knud Erik Christensen, Danmark1292729272010-10-20
Knud Jørgen Olsen, Danmark6987527142013-01-23
Knud Kjeldsen, Danmark1120012002011-07-27
Knud N. Flensted, Danmark163366333412010-10-10
Knud Nielsen, Danmark1124712472016-06-16
Knud Pedersen, Danmark576125458873122017-05-16
Knud-Erik Andersen, Danmark1213521352006-06-07
Knud-Erik Strange, Danmark82133933282006-06-07
Kresten Hansen, Danmark2315620142011-12-01
Kris De Rouck, Belgien1135813582012-01-08
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71800530682011-10-01
Kristian Borum, Danmark2476125632007-04-22
Kristian Kirk, Danmark18458452018-05-23
Kristian Laustsen, Danmark61254529242010-09-22
Kristian Laustsen, Danmark51008524732011-10-23
Kristian Poulsen, Danmark2309219112011-11-18
Kristian Ribers, Danmark1140314032011-02-27
Kristoffer Hansen, Danmark61363332692013-02-18
Kurt Bredal Christensen, Danmark113515274742010-10-28
kurt jensen, Danmark1120712072013-09-17
Kurt Prentow, Danmark81739733452019-02-25
Kurt Rasmussen, Danmark71509829962009-09-04
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2348323082007-11-06
Kurt Vogt, Danmark272559312682011-12-27
Kurt Willumsen, Danmark19399392011-07-27
Lars Juul Pedersen, Danmark283815419302018-02-18
Lars Nielsen, Danmark19159152017-06-13
Lars Petersson, Sverige1115311532011-03-19
Lars Adler Krogh, Danmark10625058753772017-07-30
Lars Andersen, Danmark1198819882010-01-01
Lars Andersen, Danmark436292923042015-05-22
Lars Andersen, Danmark18716689424242020-02-04
Lars Birk, Danmark30429877829972020-04-26
Lars Borup, Danmark358634742922010-09-19
Lars Elvstrøm, Danmark2404221932005-08-29
Lars Erdmann, Danmark1122012202015-08-07
Lars Ernst, Danmark1106810682012-02-02
Lars Falck, Danmark849884424872019-11-29
Lars Frede Petersen, Danmark2272114452014-08-25
Lars Gabrielsen, Danmark13917868640322020-07-28
Lars Grøn, Danmark23417409925962020-05-11
Lars Halkjær, Danmark4429112072016-02-26
Lars Jensen, Danmark21945207873572016-11-16
Lars Jensen Kruse, Danmark361655211362020-01-28
Lars Larsson, Sverige3593721752006-07-08
Lars Laursen, Danmark1228422842011-03-10
Lars Lindgren, Danmark1201220122005-08-16
Lars Lundmark, Sverige1274827482008-12-20
Lars Lyngsø, Danmark2402921352004-12-26
Lars Maltha Rasmussen, Danmark12913718592232020-02-26
Lars Mejlby, Danmark194007039202010-03-05
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1202820282009-02-20
Lars Munk, Danmark1175617562007-08-03
Lars Omø Christiansen, Danmark1221622162007-07-15
Lars Paaby, Danmark575668827862020-05-14
Lars Pedersen, Danmark1186718672006-07-21
Lars Peter Johansson, Danmark3751029902008-01-25
Lars Rostgaard, Danmark22233952655692014-06-13
Lars Rudfeld, Danmark425157723722013-12-13
Lars Smith, Danmark173464146682011-12-09
Lars Tom-Petersen, Danmark13043042020-07-07
Lars Vilhelm Hansen, Danmark183755230812004-11-24
Lars Villadsen, Danmark71273429032009-02-01
Lars Witting, Danmark358353138402019-10-14
Lasse Braae, Danmark1354835482004-10-17
Lasse Olsson, Sverige2453824642003-11-26
Lasse Olsson, Sverige233186425832012-08-20
Lasse Patrick Simensen, Norge3365614042015-11-16
Lasse Strandgaard, Danmark51182831882012-10-26
Lauge Fastrup, Danmark203051425922014-04-03
Lauritz Xerxes Walter, Danmark210317322018-07-10
Leander Khil, Østrig225107233542012-02-22
Lee Victor Gregory, Storbritannien2497928222011-02-21
Leif Bisschop-Larsen, Danmark224568529342006-11-08
Leif Bolding, Danmark101436722292019-12-12
Leif Bork Petersen, Danmark26915702020-04-17
Leif Holmskov, Danmark183564934852012-09-23
Leif Høgh Olsen, Danmark7251009059102352020-04-02
Leif Jensen, Danmark29434892019-08-17
Leif Jonasson, Sverige2564033022006-08-07
Leif Novrup, Danmark2564930012004-01-06
Leif Pedersen, Danmark285449326222011-10-16
Leif Samuelsen, Danmark1214221422005-04-06
Lene Pedersen, Danmark1260926092004-06-01
Lene Vejen, Danmark41199754082010-02-14
Lennaert Steen, Holland3690524292005-11-08
Leo Heemskerk, Holland1266226622010-09-26
Leo JR Boon, Holland31358971462003-01-13
Lesley van Loo, Holland112163323232009-02-23
Lillian og Poul Erik Mark, Danmark14054052020-07-07
Lilly Irene Sørensen, Danmark91756723782008-01-20
Linda Mølgaard, Danmark4915834132007-05-30
Lis Ravn, Danmark2551032082004-03-01
Lisbeth Bech, Danmark6620712092015-09-04
Lisbeth Jeppesen, Danmark16036032018-07-29
Lise Nielsen, Danmark1383038302013-10-06
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark4421512382016-09-20
Lonnie Jensen, Danmark1389738972007-10-05
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien51120336622008-03-30
Lotte Skjærbæk, Danmark3435315952009-05-28
lou bertalan, Tyskland1198519852008-09-25
Luc Verroken, Belgien41036229242006-01-05
Luca Andrei Dehelean, Rumænien142325723462011-04-06
Luca Bergamaschi, Italien5485413642018-12-10
Luca Boscain, Italien161917614862014-07-31
Luca Sattin, Italien244687027412009-01-05
Ludovic Scalabre, Frankrig112731938542006-10-02
Luise Ekberg, Danmark1172617262009-07-26
Ma Yan Bryant, Storbritannien275416028352008-11-09
Maarten Zorgdrager, Holland61045420292011-06-02
Maciej Buchalik, Polen1209020902015-07-19
Mads Bjarke Salling, Danmark16096092019-09-25
Mads Elley, Danmark173367235312013-10-21
Mads Herbøl, Danmark8924147122020-04-20
Mads Syndergaard, Danmark19309302012-12-04
Mads Østergaard Brun, Danmark310263922019-08-28
Magne Pettersen, Norge2749537912007-08-03
Magnus Corell, Sverige1175317532014-03-25
Malte Christensen, Danmark1153615362012-02-21
Marcel Klootwijk, Holland3549220632014-11-28
Marcel van Kammen, Holland2392120362008-07-22
Marcin Faber, Polen3258810512013-09-17
Marcin Solowiej, Polen927505423052020-07-28
Marco Hammel, Schweiz1152715272010-07-12
Marcus Erik Danielsson, Sverige141779119472012-01-12
Margit Hove, Danmark1218021802006-05-02
Marianne Heno Mogensen, Danmark61315547822008-10-18
Mario Rodero Hernández, Spanien132475624682006-07-10
Maris Jaunzemis, Letland71596826522004-11-26
Mark Desholm, Danmark1317131712012-02-06
Mark Hammond, Danmark2403724452007-08-15
Mark Trott, England1205520552006-02-12
Mark Trustrup, Danmark1207120712005-10-31
Mark Walker, Danmark10111044924752014-03-02
Marko Gregoric, Slovenien1115511552009-02-12
Markus Tallroth, Sverige1252625262006-06-07
Markus Tallroth, Sverige8015629141002013-03-22
Marnix Jonker, Holland183997430572006-02-01
Martijn Bot, Holland8618301231822010-05-26
Martijn Bunskoek, Holland101541417512011-01-27
Martin Eggen, Norge2440622622002-11-14
Martin Gottschling, Tyskland5711335188162017-10-17
Martin Holm, Danmark31036439232004-10-26
Martin Høj Hansen, Danmark19469462012-03-22
Martin Jessen, Danmark41054628302005-04-26
Martin Kviesgaard, Grønland296543240592011-02-13
Martin Lund, Danmark41245138162015-09-29
Martin Majlandt, Danmark1226822682008-02-18
Martin Oomen, Sverige142539523042011-02-07
Martin Poulsen, Danmark1181218122004-07-04
Martin Rheinheimer, Danmark190778589002020-07-24
Martin Rivero, Danmark2386021652011-10-01
Martin Roost, Schweiz2331618302010-11-07
Martin Scott, Storbritannien81413719332002-10-10
Martin Strømkjær, Danmark3440116262016-05-10
Martin Søgaard Nielsen, Danmark276784143382008-12-08
Martinez Jonathan, Frankrig24534516130082012-06-05
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5869620222009-11-19
Massimiliano Dettori, Holland13614729423472020-06-10
Mateusz Matysiak, Polen203272626922017-10-16
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3504919592013-09-05
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3511817722010-09-28
Mathieu Bally, Schweiz1174117412015-12-22
Mathieu Bally, Schweiz355445029532012-02-26
mats svensson, Sverige4641717072013-11-09
Mats Wallin, Sverige244415025282009-07-29
Mats Wallin, Sverige71416922122005-09-06
Matthieu Canévet, Frankrig192839924852016-09-10
Mattias Nordlund, Sverige4761626192012-04-17
Maurizio Sighele, Italien91062519232011-09-25
Maurizio Sighele, Italien1449144912003-01-29
Max Uhrenholt, Danmark1107410742019-01-11
Max Uhrenholt, Danmark14904902019-06-14
Maximilian Fader, Tyskland15935932016-05-15
Mehmet Goren, Tyrkiet8114149137992009-06-15
Mette H. H. Hansen, Danmark4815638762013-02-28
Micha A Neumann, Danmark19519512013-11-12
Michael Hansen, Danmark10807310392016-11-10
Michael bergman, Sverige51489350682009-05-09
Michael Bergman, Sverige2605133932008-10-27
Michael Bonefeld Bladt, Danmark41030941482008-04-30
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1214021402011-05-12
Michael Frank Nielsen, Danmark45634722221432020-06-26
Michael Grell, Danmark31482885252012-08-20
Michael Hofmann Caspersen, Danmark1107910792016-03-08
michael jürgensen, Danmark1197119712011-10-09
Michael Køie Poulsen, Danmark1370637062005-11-24
Michael Køie Poulsen, Danmark234126950792013-03-25
Michael Larsen, Danmark12972972020-07-07
Michael Mosebo Jensen, Danmark12832356789302020-07-09
Michael Schwalbe, Danmark122864533882012-07-08
Michael Sørensen, Danmark6808723072012-02-10
Michael Tiefenbach, Østrig1394739472003-11-26
Michael West, Danmark1222122212007-12-16
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien52198027348602013-10-16
Michal Radziszewski, Polen2335025022018-10-04
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3605221202008-10-06
Miguel Avelino Suárez, Spanien3683425172005-04-11
Mikael Funch, Danmark81964230882006-04-19
Mikael Nord, Sverige5410396132142014-12-14
Mikael Nord, Sverige389867260892004-12-15
Mike Richardson, Storbritannien2542630962002-08-05
Mikkel Bello Andreasen, Danmark16956952015-08-07
Mikkel Holck, Danmark26240918144982020-06-29
Mikkel Høegh Post, Danmark24349150469212020-04-20
Mikkel Thorup, USA8598710032020-06-24
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark397556244222012-06-01
Mikko Oivukka, Finland224455332692007-05-20
Miska Nyúl, Ungarn1108910892013-01-29
Mogens H. Foder, Danmark1118911892012-03-07
Mogens Hansen, Danmark33979961446192010-03-19
Mogens Holme, Danmark2299015732008-11-27
Mogens Krantz Backe, Danmark5923321732008-09-27
Mogens Neergaard, Danmark3357414472018-07-07
Mogens Ribo Petersen, Danmark1237223722004-07-07
Mogens T. Kofod, Danmark2299615682012-08-26
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3813434692013-11-04
Mona Grundsøe, Danmark254743625382008-05-05
Morten Bentzon Hansen, Danmark11421492853332020-06-11
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark222903927782013-03-28
Morten Christensen, Danmark7211309753402019-02-07
Morten DD Hansen, Danmark1436543652003-05-30
Morten Dehn, Danmark7912420072015-05-28
Morten Jenrich Hansen, Danmark345056341952019-01-08
Morten Jensen, Danmark61170324912006-06-07
morten jønck, Danmark3343912002011-11-12
Morten Jørgensen, Danmark3806934732002-01-21
Morten Jørgensen, Danmark91889427792009-04-14
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71701434502011-02-03
Morten Müller, Danmark212408719292018-03-27
Morten Rasmussen, Danmark788192228782019-04-08
Morten Scheller Jensen, Danmark1920251557775642020-07-24
Morten Stampe Larsen, Danmark5798122402005-06-29
Morten Winness, Norge13117212826022017-11-19
Mårten Müller, Sverige3713625142009-09-13
Neer Div Bankoti, Indien16626622015-11-12
Nelly Hansen, Danmark337019634062006-12-06
Nick Lowton, Storbritannien2388120472002-10-08
nick petersen, Danmark4564115392011-08-16
Nicki Sørensen, Danmark569410127842011-10-31
Nico de Vries, Holland1194719472009-12-20
Nicolas Pierre Beyer, Danmark1134313432012-02-24
niels bahl andersen, Danmark4719222222008-02-21
Niels Behrendt, Danmark6711278830412016-10-22
Niels Birkedal Thomsen, Danmark718633023252020-03-27
Niels Bomholt, Danmark61282131322006-02-11
Niels Evald Jensen, Danmark2357920432015-09-19
Niels Fabæk, Danmark71480023502006-03-19
Niels Frost, Danmark1224822482012-04-29
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1253525352007-08-16
Niels Jarnum, Danmark6807228432011-12-13
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5747118162013-05-22
Niels Jørgen Askirk, Danmark17307302012-12-23
Niels Jørgen Clausen, Danmark91903824912008-05-26
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark75156541026002020-08-04
Niels Jørgen Larsen, Dominica163749342342007-07-10
Niels Kaare Krabbe, Danmark4670330942018-07-10
Niels Lech Pedersen, Danmark17197192015-09-14
Niels Odder, Danmark4810726252010-03-27
Niels Peter Møller Jensen, Danmark1118408618652020-08-04
Niels Poul Dreyer, Danmark40659084036612013-10-29
Niels-Christian Christensen, Danmark4633519332012-10-07
Niki Forintos, Ungarn1140014002008-11-02
Nikolaj Noel Christensen, Danmark346281834622012-05-31
Nikolaj Thomsen, Danmark950836562015-08-20
Nis Lundmark Jensen, Danmark20639054142942015-01-09
Nis M. Nissen, Danmark1258225822006-02-25
nuno barros, Portugal1186518652009-05-18
Odysseas Tsimoulis, Grækenland254409021922011-01-09
Ola Nordsteien, Norge1252625262005-11-15
Ole Bo Olsen, Danmark373924019922016-09-12
Ole Amstrup, Danmark25246932050442013-06-11
Ole Andersen, Danmark2363922762009-03-29
Ole Friis, Danmark2534330112006-05-08
Ole Hetland, Danmark508345959592018-02-24
Ole Hetland, Danmark112339127142006-05-18
Ole Kristensen, Danmark81516423382008-08-24
Ole Kristjansen, Danmark3556320672013-09-29
Ole Krogh, Danmark12263216369105052020-05-22
Ole Lorenzen Post, Danmark1250625062010-09-27
Ole Richter, Danmark1393539352006-03-01
Ole Riis Jensen, Danmark3596026442005-12-20
Ole Skrubbeltrang, Danmark3424117752012-04-12
Ole Skrubbeltrang, Danmark6773817282014-11-13
Ole Snerling, Danmark1177817782008-06-04
Ole Stobbe, Danmark2529831202007-02-28
Ole Thyge Plannthin, Danmark61032221352008-11-09
Ole Vognstoft, Danmark1192519252004-11-25
Ole Zimmermann, Danmark212566882017-12-07
Ole Zoltan Göller, Danmark47982499587622020-01-26
Oleg Formanyuk, Ukraine4907733672005-12-15
Olof Strand, Sverige224657342042009-01-11
Oluf Lou, Danmark41676858492013-08-02
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark1138113812013-07-06
Omar Runolfsson, Island131728922732012-06-20
Oskar Nilsson, Sverige2377721312011-05-09
Ottenby fågelstation, Sverige2597232442003-04-18
Otto Madsen, Danmark2312618102012-12-05
Otto Samwald, Østrig17622734631852017-06-01
Oz Horine, Israel519306133662019-09-20
Palle Hove Christensen, Danmark3542319822012-05-21
Palle Jensen, Danmark3508417422008-10-09
Palle Nygaard, Danmark113426650472006-06-07
Palle Sørensen, Danmark10817116040762017-04-08
Pasi Parkkinen, Finland16628817636162013-07-03
Patric Lorgé, Luxembourg133276339592013-10-10
Patrick Beirens, Belgien2462427122008-03-10
Patrick Höhener, Frankrig1225022502007-01-18
Patrik Jonasson, Sverige1182418242010-05-02
Paul Jacobsen, Danmark1242724272011-04-23
Paul Nilsson, Danmark334975730122020-03-15
Paul Patrick Cullen, Danmark1208114462032722020-06-14
Pawel Malczyk, Polen51111831342006-07-26
Per Allan Degn, Danmark101549619912010-05-28
Per Boye Svensson, Danmark39523835527012020-08-05
Per Ekberg Pedersen, Danmark123100831482006-05-10
Per Ekberg Pedersen, Danmark173950351252010-06-15
Per Finn Nielsen, Danmark6812739944392015-06-23
Per Forsberg, Sverige1323832382003-05-17
Per Hauge, Danmark312025072019-11-29
Per Hirslund, Danmark19669662011-09-25
Per Holmberg, Danmark28240158043302019-10-26
Per Huniche Jensen, Danmark1946815105562012-10-01
Per Kjær, Danmark17142252977442017-09-11
per mattisson, Danmark2485125692010-03-01
Per Poulsen, Danmark44094888679492018-09-04
Per Schans Christensen, Danmark47766436249522020-07-04
Per Schiermacker-Hansen, Danmark10018984176692016-06-24
per schmidt, Danmark1170017002009-02-23
Per Smith, Danmark1239723972008-09-22
Per Vindis, Danmark477697735602018-02-21
Pete Antrobus, England3562623212011-11-16
Peter Lauritzen, Danmark4463516262012-09-12
Peter Andreas Koch, Danmark3821131892002-10-12
Peter Bjerre, Danmark61330227172005-08-29
Peter Bo, Danmark31007347092006-09-25
Peter Bonne Eriksen, Danmark26932017129522017-03-28
Peter Brostrøm, Danmark576920827482018-04-13
Peter Bundgaard, Danmark112990634872005-10-31
Peter Bundgaard, Danmark61304448362013-08-26
Peter Christiansen, Danmark429624260552006-12-31
Peter Dam, Danmark14125616235042013-03-18
Peter Denyer, England2212314082018-07-16
Peter Halkier, Danmark61417535702006-05-10
Peter Halkier, Danmark344233024902020-04-18
Peter Iversen, Danmark1225322532005-05-01
Peter Jensen, Danmark4978333502009-05-07
Peter Kuster, Schweiz102358833922009-04-24
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark4485414582013-02-25
Peter Lyngs, Danmark258083062382018-03-21
Peter Nielsen, Danmark339777148127092016-11-08
Peter Petersen, Danmark2178612772017-05-08
Peter Rodemann, Danmark5888731362015-04-17
Peter Steen Henriksen, Danmark1191219122010-04-19
Peter Stronach, Storbritannien10914118112017-01-27
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark62035853382005-06-12
Peter ter Heide, Holland1203820382008-11-10
Peter Thomsen, Danmark71687237412006-01-05
peter wedel petersen, Danmark419095652018-05-01
Peter Zeller, Schweiz91086419642016-06-03
Peter Østrup Jensen, Danmark1155615562012-07-16
Petri Kuhno, Finland3466316502013-11-21
Petri Salo, Finland2732945502008-06-18
Philip Dam, Danmark17437432015-09-28
Philip Elbek, Danmark210545612019-01-15
Philippe J. Dubois, Frankrig2583033802004-10-06
Pierre Unge, Sverige41141740412003-05-01
Pierre-André Crochet, Frankrig101901723722006-08-09
Pieter Vantieghem, Belgien255523647832009-11-26
Pim Wolf, Holland3666024942008-01-08
Poul Reib, Danmark5825122432009-08-27
Poul Emil Kristensen, Danmark1353135312007-04-08
Poul Erik Junk, Danmark5920421912009-04-08
Poul Erik Larsen, Danmark1255625562004-11-25
Poul Holm Pedersen, Danmark365122727932020-01-20
Poul Reib, Danmark1272127212004-11-09
Poul Thrane, Danmark143328055262012-09-18
Poul Ulrik, Danmark1223922392012-11-08
Poul West Lauritsen, Danmark1133313332013-01-14
Poul-Erik Hansen, Danmark23852322020-06-11
Poul-Henrik Bergmann, Danmark1145014502014-02-02
Preben Berg, Danmark194800443292007-02-17
Quentin Dupriez, Frankrig1190219022007-10-05
Rafael Armada, Spanien2379921942012-08-30
Raffael Ayé, Schweiz91537021862009-01-16
ragnar smith, Danmark111002534822018-11-17
Rainer Christian Ertel, Tyskland23611962117182020-03-26
Ralph Martin, Tyskland191650010762017-12-10
Ralph Martin, Tyskland264641420972008-04-18
Rami Mizrachi, Israel121767321612014-06-03
Rannvá Hansen, Færøerne1296929692003-03-25
Raphaël Lebrun, Belgien2864759332012-06-21
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark458452734282010-10-29
Rasmus Due Nielsen, Danmark132296525532015-05-21
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2426621812013-11-06
Rasmus Hald, Norge2283515512011-06-17
Rasmus Strack, Danmark122671930762008-02-06
Raymond Galea, Malta1213821382004-11-08
Reint Jakob Schut, Holland4862824222004-10-31
René Christian Hansen, Danmark1151515152011-01-13
René Larsen, Danmark7512853837412013-12-15
René Petersen, Danmark34140326782020-07-12
Rene Rantzau, Danmark234373259632013-12-29
René Worup Rørbæk, Danmark1139913992010-09-22
Reto Burri, Schweiz121832821432012-04-06
Reto Burri, Schweiz345687926542009-06-08
Ricard Gutiérrez, Spanien81639423082002-04-28
Richard Bonser, England19635312840122014-10-28
Richard Burzynski, Danmark425598625642013-08-29
Richard Ek, Sverige367882851502011-10-03
Rie Jensen, Danmark422597322020-03-04
Rie Voetmann, Danmark72917867562005-06-13
Robbin D. Knapp, Østrig1273227322004-03-11
Robert Paepke, Sverige7211640645202013-08-29
Robert Toft, Danmark3615429602009-04-15
Rodmund á Kelduni, Færøerne38354607161332020-07-28
Roland Jensen, Danmark173800331052008-11-17
Rolf Danielsen, Danmark1362536252013-12-12
Rolf Nagel, Tyskland203264524482013-06-24
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige19125104931582020-04-28
Ronny Malm, Sverige407490227962014-03-16
Ronny Nilsen, Norge1399439942003-05-06
Rony Livne, Israel2291419192017-11-14
Rud Lynge, Danmark1166416642014-08-04
Rune Bisp Christensen, Danmark15829062441312013-05-15
Rune Bjerre, Danmark348637451252012-02-12
Rune Larsen, Danmark2393621092006-03-19
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark296716333162013-09-19
Rune Sø Neergaard, Danmark7891181807156322020-05-23
Ruth Ahlburg, Danmark235119628552006-04-10
Ruud Altenburg, Holland2376920052005-08-29
Ruud van Beusekom, Holland1177117712006-11-26
Sakari Kauppinen, Danmark1574357432003-02-11
Samuel Paz Parracho, Spanien81576923122005-09-02
Samuel Peregrina, Spanien255566226422006-07-08
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2437522212007-09-09
Sander Bot, Holland5996121592005-02-24
Sanne Busk, Danmark51373057272008-10-08
Seamus Enright, Irland2566042992010-11-21
Seamus Mogensen, Danmark2385720492008-05-26
Sebastian Klein, Danmark111834149112018-05-30
Sebastian Steinar Thorup Hansen, Danmark420977142020-06-04
Shaun Robson, England122493324332005-04-04
Silas K.K. Olofson, Færøerne1510244661655702018-04-11
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2387426102010-08-10
Simon Berg Pedersen, Danmark680113641761622019-08-17
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10317849450752017-02-04
Simon Sigaard Christiansen, Danmark509649933082010-07-02
Simon Werngren, Sverige71617428222007-11-29
sissel fossat, Danmark1150615062013-07-11
Siv Behrendt-Møller, Danmark2574532352005-09-23
Skagen Fuglestation, Danmark29634952019-08-28
Slawomir Karpicki-Ignatowski, Polen1758168752020-06-04
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33947092937012012-04-09
Stano Harvančík, Rumænien18008002016-05-03
Steen Drozd Lund, Danmark101894726232011-10-07
Steen Brølling, Danmark51305433972006-07-31
Steen Brølling, Danmark1213721372008-11-03
Steen Christensen, Danmark4685825932012-03-30
Steen Cruddis, Danmark1286528652008-03-16
Steen E. Jensen, Danmark1030151777638902020-08-04
Steen Egholm Engelbøl, Danmark663549712462020-04-28
Steen Højmark-Jensen, Danmark1326632662010-03-07
steen jørgensen, Danmark111075112082016-11-18
Steen Reimers, Danmark112278133422012-03-11
Steen Roed Hansen, Danmark102057326562004-11-08
Steen Winkel, Danmark141349213432014-01-07
Steen Øllgaard, Danmark786096027332020-05-18
Stefan Cherrug, Sverige193176422932012-02-06
Stefan Frello, Danmark1141614162009-05-28
Stefan Hage, Sverige92141232842004-12-15
Stefan Hage, Sverige3644226992012-02-16
Stefan Magnusson, Sverige3559023362005-01-03
Stefan Pfützke, Tyskland7012445336042016-07-15
Stefan Stürup, Danmark4555120792013-08-08
Stefan Tapio Ettestam, Sverige727188420172019-11-23
Stefano Miceli, Malta633569592020-02-23
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1267826782009-04-23
Steffen Fahl, Danmark192627323852017-07-12
Steffen Holst, Danmark4864926142006-09-30
Steffen Ortmann, Danmark3822837192005-11-16
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1222122212006-08-20
Sten Petersen, Danmark13703702018-10-30
Stephan Skaarup Lund, Danmark15027313357132014-01-27
Stéphane Aubry, Schweiz7313961730952008-09-08
Stéphane Bocca, Belgien2492928622010-10-19
Stephen McAvoy, Irland5689218622013-04-14
Steve Klasan, Tyskland355526828402017-12-12
Steve Nuttall, England1143814382012-02-12
Stig Eide, Norge1273527352009-04-27
Stig Linander, Danmark11119505569772013-11-07
Stig Toft Madsen, Danmark2387119902010-06-17
Stig Vang Petersen, Danmark234515337142005-10-11
Stig Westergård, Danmark1332133212009-03-26
Stinne Aastrup, Danmark4721822732011-12-05
Stuart A Reeves, Danmark122736826012005-04-20
Sune Pedersen, Danmark1235923592005-03-30
Sune Riis Sørensen, Danmark17035066551302020-05-14
Susanne Jepsen, Danmark14725213057792012-03-23
Susanne Overgaard Petersen, Danmark61254730252009-05-11
Sven Dall, Danmark2351921822013-03-31
Svend Nørgaard, Danmark111724026872012-02-16
Svend Anker Schwebs, Danmark418396022019-08-23
Svend Danbæk, Danmark1287428742006-03-05
Svend Dybkjær, Danmark31114746152003-10-20
Svend Erik Frandsen, Danmark5210231335872012-12-29
Svend Erik Olesen, Danmark1230123012011-02-10
Svend Fischer-Nielsen, Danmark1103110312015-06-23
Svend Ove Jensen, Danmark2444324142008-07-14
Svend Rønnest, Danmark12920522341532012-12-09
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien1106710672005-06-26
Svitlana Tkach, Danmark213467582016-07-12
Szabolcs Kókay, Ungarn1267326732004-07-22
Szabolcs Kókay, Ungarn61279231822013-06-09
Szilard J. Daroczi, Rumænien518942727682016-09-24
Søren Vinding, Danmark13612228616372018-10-31
Søren Brinch, Danmark133430574492009-11-22
Søren Garder Brask, Danmark2196110752013-02-28
Søren Gjaldbæk, Danmark2482725162010-09-29
Søren Harding, Danmark1009913652182018-02-23
Søren Hjorth Andersen, Danmark71781833822002-10-29
Søren Koch, Danmark3693123692006-03-16
Søren Kristensen, Danmark8912317440832015-09-08
Søren Kristoffersen, Danmark1249205756692432016-07-03
Søren Langkilde Madsen, Danmark61406027452007-04-21
Søren Nancke, Danmark101733731652016-01-02
Søren Nygaard, Danmark7018186458112012-07-15
Søren Olin, Danmark2513225962008-08-16
Søren Parup, Danmark1101310132006-04-01
Søren Peter Pinnerup, Danmark51333847272013-01-07
Søren Ryge Petersen, Danmark1189218922005-02-06
Søren Skov, Danmark576115731942832013-02-12
Terje Axelsen, Norge101932323092005-09-08
Terje Kolaas, Norge51395441052005-04-01
Terje Kolaas, Norge355722028562013-02-12
Terje O. Nordvik, Norge4977435912012-07-27
Terry Townshend, England2467824992006-02-01
Terry Townshend, Storbritannien7914830050192012-08-20
Theis Bacher Nielsen, Danmark5743915712008-04-22
Theodosis Mamais, Grækenland295714325662005-06-22
Thomas Bentsen, Norge2352217982009-10-12
Thomas Bernhardsson, Sverige8613032121892012-04-13
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark245419243842012-02-12
Thomas Buus Nielsen, Danmark3922431782008-01-14
Thomas Damm Als, Danmark2387520892008-12-22
Thomas Elbek, Danmark6763914852014-08-11
Thomas Eske Holm, Danmark1277527752008-03-02
Thomas Garm Pedersen, Danmark35819209415522020-07-31
Thomas Hasle Ravn, Danmark2592632062007-07-12
Thomas Hellesen, Danmark153815834072009-08-10
Thomas Hilkjær, Danmark2440823292002-09-03
Thomas Hultquist, Sverige3666826652012-01-07
Thomas Iversen, Danmark212446472019-05-24
Thomas J. Simonsen, Danmark468689034712013-04-04
Thomas Jensen, Danmark81384423282013-11-29
Thomas Jensen, Danmark1511351132003-05-17
Thomas Kehlet, Danmark6611351531072014-06-06
Thomas Kiørboe, Danmark1190619062004-11-23
Thomas Kjær Christensen, Danmark2843646652005-12-06
Thomas Kuppel, Tyskland6943918102013-08-08
Thomas Kuppel, Tyskland1118111812017-08-21
Thomas Kuppel, Tyskland1252725272010-04-23
Thomas Larsen, Danmark1145214522005-10-29
Thomas Lundqvist, Danmark1257525752008-04-19
Thomas Maul, Danmark8612390125022011-05-16
Thomas Nielsen, Danmark203800839762011-03-24
Thomas Riedel, Danmark4754728422011-01-14
Thomas Stigfeldt, Danmark31054646292005-01-20
Thomas Varto Nielsen, Danmark96199684744042019-08-15
Thomas W. Johansen, Danmark92469665502010-02-04
Thor Edgar Kristiansen, Norge41159733402005-03-14
Thorkil Brandt, Danmark172489621082019-11-23
Thorkild Lund, Danmark1207620762010-03-15
Thorsten Stegmann, Tyskland2257117172018-12-21
Thurel Julien, Gambia13217587320602011-09-18
Thyge Enevoldsen, Danmark1121212122013-01-28
Tibu Paul Lucian, Rumænien4968235662007-11-24
Tim Andersen, Danmark31313555672004-04-20
Tim Brown, Storbritannien2478627232002-09-28
Tim Hesselballe Hansen, Danmark72552558032011-01-30
Tim Vaughan, Storbritannien81821125012006-03-16
Timme Nyegaard, Danmark2300815282010-01-03
Tine Jensen, Tyskland11904410852018-06-03
Tobias Berger, Sverige436143925302012-03-20
Tobias Epple, Tyskland81661427362006-03-11
Tom Backlund, Finland51476042322006-11-07
Tom Backlund, Finland1354135412008-01-06
Tom Conzemius, Luxembourg3285812362014-04-23
Tom Goossens, Belgien91915533732006-08-09
Tom Jensen, Danmark1221822182006-03-19
Tom Schlegel, Danmark2423226242004-05-17
Tom Sørensen, Danmark3598124772006-07-08
Tomas Lundquist, Sverige20736398339382014-07-10
Tomas Svensson, Sverige448897043492010-10-08
Tommy Andre Andersen, Norge132539124512010-01-18
Tommy Bjørk, Danmark5644415682016-02-16
Tommy Frandsen, Danmark8220041744302006-01-15
Tommy Hjorth, Danmark2458422962006-01-18
Tommy Holmgren, Sverige81837027002007-06-24
Tommy Holmgren, Sverige12219510498272018-02-12
Tommy Kaae, Danmark406929146572017-02-28
Tommy Karlström, Sverige2266315352014-04-10
Tommy Studsholt Christensen, Danmark376715327022013-05-10
Tonny Papillon, Danmark172752427962013-08-22
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark61296558845482020-06-13
Tony Søholm Larsen, Danmark313050418242020-07-24
Tony Disley, Storbritannien2435522022005-03-25
Tor A Olsen, Norge1274227422003-11-09
Tor Olsen, Norge284142628582019-09-12
Torben Andersen, Danmark61388728982008-10-12
Torben Back Sørensen, Danmark6366012902019-12-01
Torben Byfoged, Danmark2344218052010-04-13
Torben Ethelberg, Danmark193710126852007-02-25
Torben Evald, Danmark81670230862019-02-27
Torben Jepsen, Danmark132228523512011-01-13
Torben Juul Hansen, Danmark19709702017-04-06
Torben Laursen, Danmark334968532982012-10-23
Torben Lund, Danmark51081546752004-12-15
Torben Lund-Hansen, Danmark5451411482016-02-12
Torben Lyng, Danmark222336621692020-03-09
Torben Olsen, Danmark21026968112013-11-02
Torben Sebro, Danmark609945333992020-02-20
Torben Sylvest Jensen, Danmark9906017022018-05-22
Tore Vang, Norge5511795380472016-10-20
Torkild Kristensen, Danmark16612038530552020-07-31
Tormod Amundsen, Norge182825229762013-02-19
Torsten Hansen, Danmark1196419642004-09-01
Troells Melgaard, Danmark619996036172018-08-27
Troels Eske Ortvad, Danmark559716984852020-03-12
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark459073667312013-06-30
Troels M. Krogh, Danmark1156915692013-05-15
Trösch Stephan, Schweiz2337818172013-02-01
tue hartmann, Danmark19349342012-05-06
Tue Romanow, Danmark1235323532009-10-06
Tune Jensen, Danmark1247424742006-02-04
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2480325142007-03-04
Uffe Jensen, Danmark1207120712007-12-28
uffe jensen, Danmark17647642015-05-11
Uffe Pedersen, Danmark5911671829792006-01-22
Ulf Eschou Møller, Danmark297279486582010-03-26
Ulla Henriksen, Danmark1123512352004-04-30
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3621523122003-02-25
Ulla Paulsen, Danmark182633026632014-09-12
Ulla Vibe Funch, Danmark1241124112005-06-26
Ulrik Henneberg, Danmark2392821462004-07-07
Vagn Freundlich, Danmark9516344136872013-07-27
Vagn Gjerløv, Danmark3262110092012-02-06
Vagn Gjerløv, Danmark16666662018-02-06
Vagn Wendel Sørensen, Danmark19059052017-06-10
valdemar overgaard petersen, Danmark16486482017-03-06
VASLIN Matthieu, Frankrig10116604029242010-01-05
Vegard Bunes, Norge51297329642003-10-11
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne72075243062007-08-18
via Carsten Høeg, Danmark1299229922002-05-29
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2271408192292014-05-27
via Sune Jepsen, Danmark2804748622001-11-09
Vicky Knudsen, Danmark1251525152013-09-17
Villy Pedersen, Danmark162237818482017-05-19
Vincent Legrand, Belgien12823679462232018-10-12
Vinni Bruhn, Danmark71319738572010-05-29
Virginia Escandell, Danmark1259525952004-09-07
Vlad Cioflec, Rumænien6827919272011-12-22
wally morell, Danmark1166516652013-02-10
Wedigo Ferchland, Danmark5835217842006-05-18
Westy Esbensen, Danmark1199219922005-05-04
Wilfried Hausmann, Tyskland2599735122003-07-19
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark143302432552008-10-22
Willy Jørgensen, Danmark1116911692013-04-30
Wim van der Schot, Holland1240224022006-12-04
Wolfgang Jakob, Tyskland3615723062013-09-24
Wolfgang Trimmel, Østrig1291929192011-07-29
Wout De Rouck, Belgien2413123452012-08-20
Xavier ROZEC, Frankrig3718326742008-09-02
Yann Kolbeinsson, Island184272531342012-01-25
Yeray Seminario, Spanien3810840402005-04-11
Yoav Perlman, Israel153244729482011-07-14
Zbigniew Kajzer, Polen8611230231932019-12-30
Zbyszek Kajzer, Polen1115211522013-04-08
Zoltan Baczo, Danmark6731816482015-12-31
Zsolt Ampovics, Ungarn5766121052018-05-10
Åge Mathias Matthiesen, Danmark91932736462014-01-04

Der er i alt 1404 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.122 sek.
til toppen