Startside Leica Noctivid - ny kikkert fra Leica I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
 Artslister 


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Annette Hansen, Danmark31295375732009-01-07
Aage Kabbelgaard, Danmark1131313132011-08-12
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn243328419392018-01-29
Aidan G. Kelly, Irland2379121682011-06-14
Alan Clewes, Storbritannien2476433552008-04-26
Albert J. de Jong, Holland1154615462011-11-01
Albert Steen-Hansen, Danmark17535779160022010-05-04
Aleix Comas, Spanien6835017082010-09-05
Aleix Comas, Spanien2495229832005-11-07
Aleks Lund, Danmark1160816082015-04-11
Alen Ploj, Slovenien6754614932013-10-04
Alex Sand Frich, Danmark4910794546532018-05-06
Alex Wallin, Danmark3433617422008-12-15
Alexander J. Lee, Danmark2439023232001-11-09
Alf Frølich, Danmark1254525452010-08-02
Alf Petersson, Sverige427729040732011-11-02
Allan Gudio Nielsen, Danmark111835729652013-08-15
Allan Haagensen, Danmark161991836512017-06-01
Allan Hansen, Danmark3500720402009-04-03
Allan Helge Nolte, Danmark2299320062012-02-06
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3380013582009-04-01
Allan Kjær Villesen, Danmark37237484268582018-04-09
Allan Prang, Danmark1304630462011-10-02
Alwin Schönenberger, Østrig2504728672005-01-13
Anders Bacher Nielsen, Danmark20115031823872013-04-02
Anders Bergman, Sverige3555922402009-01-18
Anders Bojesen, Danmark122009453692013-12-31
Anders Bræstrup, Danmark1164016402012-12-17
Anders E. Sørensen, Danmark12525046351432011-10-01
Anders Frederiksen, Danmark1155815582005-08-07
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark91188315802011-10-25
Anders Hammergart, Danmark8216498136212016-06-04
Anders Horsten, Danmark2367519872008-03-14
Anders Jensen, Danmark341896111732018-04-28
Anders Jihmanner, Sverige1169616962005-09-05
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark52221621322072018-05-16
Anders Roel, Danmark111344321562013-12-10
Anders Søgaard, Danmark12924793436562011-07-17
Anders Tørressen Hangaard, Norge51177438442012-03-21
Anders Tøttrup, Danmark316189636712006-11-05
Anders Wiig Nielsen, Danmark254012951122013-05-13
Anders Østerby, Danmark335894667002015-11-13
András Fodor, Ungarn568550745392015-03-10
André Julinder, Sverige3406420112012-05-14
André Riis Ebbesen, Danmark264792525082012-08-30
Andreas Bennetsen Boe, Danmark1427930252962018-04-17
Andreas Bruun Kristensen, Danmark6111941151722018-02-12
Andreas Guldager, Danmark131477816852012-05-30
Andreas Gullberg, Norge1287028702002-05-13
Andreas Hagerman, Danmark204702632072003-08-28
Andreas Malte Nielsen, Danmark1215421542005-07-04
Andreas Meyer Winnem, Norge182710220162006-06-07
Andreas Noeske, Tyskland6983419262007-12-16
Andreas Petersen, Danmark293973846822012-11-19
Andreas Saul-Rotne, Danmark1161516152009-03-01
Andres Wolff Fries, Danmark1204120412005-06-01
Anita Pedersen, Danmark31451652892001-11-16
Anna Bay Rask, Danmark1279527952003-07-25
Anna Kjøller, Danmark1161716172013-04-10
Anne Blotting, Danmark2215012132010-06-17
Anne Navntoft, Danmark30738480031602017-10-28
Anne Themsen Flindt, Danmark1134613462013-02-21
Annelise Juul Stampe, Danmark41410957932006-01-30
Anni Nielsen, Danmark6513144742752016-11-29
Anni Oppelstrup, Danmark2360420252007-12-16
Antoine Joris, Belgien446479521572016-12-05
Anton Herrig Liebermann, Danmark81554346902013-11-29
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1347034702012-10-25
Arie Ouwerkerk, Holland10122390260222018-01-26
Arild Breistøl, Norge142189730252010-02-11
Arild Hansen, Norge2343917982005-04-26
Arne Bertelsen, Danmark1180818082006-02-11
Arne Borg Rasmussen, Danmark5975725102017-04-12
Arne Giørtz-Behrens, Danmark383188512462018-05-12
Arne Kiis, Danmark37546361938962017-06-12
Arne Lilhauge, Danmark7930618282009-10-19
Arne Torkler, Danmark161182723922016-11-06
Arne Volf, Danmark12420165550632017-12-30
Arnold Georg Houmann, Danmark273452731152014-06-26
Arnold Houmann, Danmark224775748192006-06-07
Aron Andersson, Sverige4510815242010-10-20
Aron Andersson, Sverige3536328832008-08-28
Arthur R. Jensen, Danmark133823666642007-01-30
Arvid H Anthonsen, Norge29162478572015-07-07
Asbjørn Jensen, Danmark10014340830172017-08-11
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3412217302009-04-06
Asger Røjbek Sørensen, Danmark15525522017-04-15
Aurélien Audevard, Frankrig56284158434372018-05-19
Axel Mortensen, Danmark914118502761922018-05-19
Barrault Frantz, Frankrig51097525722007-11-24
Bart-Jan Prak, Holland6997318142006-10-05
Bence Kókay, Ungarn91469121322009-01-25
Bengt Bengtsson, Sverige142019234962014-10-14
Benjamin Steffen, Tyskland191747315352014-04-24
Benjamin Gnep, Tyskland2218511952011-09-30
Benjamin Steffen, Tyskland71134021472006-07-08
Benny Haahr, Danmark576896128092018-03-21
Benny Jacobsen, Danmark2544428902003-01-21
Benny Kristensen, Danmark12323611438062012-05-23
Benny Nørgaard, Danmark1156215622013-05-02
Benny Rytter, Danmark1161116112013-03-27
Benny Steinmejer, Danmark1166516652013-01-02
Benoit Nabholz, Frankrig141824925432012-05-23
Benoit Paepegaey, Frankrig132326220032005-03-07
Bent Carstensen, Danmark244397548942012-09-09
Bent Christiansen, Danmark12392392018-01-09
Bent Jensen, Danmark3786426612006-05-10
Bent Lyngklip Kjeldgaard, Danmark15115112018-02-09
Bent Møller Sørensen, Danmark2651540022005-12-13
Bent Nielsen, Danmark6525111832012-04-09
Bent Staugaard Nielsen, Danmark71099620352011-09-05
Bent Thøgersen, Danmark18219742436842017-10-30
Bente Steffensen, Danmark1144114412007-05-20
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1163616362011-01-23
Birger Algot Tørnblad, Danmark2204210612010-09-14
Birger Bavnsgaard, Danmark1150415042009-04-30
Birger Hultengren, Danmark1144314432010-07-07
Birger Lønning, Danmark11118585949312018-03-16
Birger Pedersen, Danmark4754521292006-03-05
Birgit Nielsen, Danmark2455323432007-04-15
Birthe Kirk Gawinski, Danmark3318413462013-08-09
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark24922473961732018-05-18
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark172117316902012-06-15
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1339633962007-09-02
Bjarne Golles, Danmark2454526352007-05-10
Bjarne Hemmingsen, Danmark161680616622017-12-02
Bjarne Nielsen, Danmark3474017202009-04-19
Bjarne Nielsen, Danmark61040021772005-10-12
Bjarne Skule, Danmark171763113922010-01-12
Bjarne Streyffert, Danmark2433223482004-11-08
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark9687915302013-03-25
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2468224522003-03-25
Björn Dellming, Sverige1348234822009-08-02
Björn Gísli Arnarson, Island133204046152006-01-19
Bjørn Erik Hellang, Norge3383513912012-08-27
Bjørn Frikke, Danmark14611545226042018-05-10
Bjørn Ginman, Danmark2495042592017-09-13
Bjørn Grøn, Danmark4640025002010-10-27
Bjørn Kjellemyr, Norge13703702016-02-14
Bjørn Kjellemyr, Norge3614325732005-05-01
Bo Jensen, Danmark11112590321912012-06-19
Bo Lassen Christiansen, Danmark426179312016-05-12
Bo Sonne Sørensen, Danmark295926447032010-11-24
Bo Svensmark, Danmark71583847542011-01-10
Bo Thyge Johansen, Danmark1343234322011-02-16
Bo Tureby, Danmark57999482759302015-09-01
Bo Valeur, Danmark8669111992014-05-02
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark1475829142015-03-26
Brahim Birds, Marokko3264212212014-12-19
Brahim Mezane, Marokko7783314642013-05-26
Brian Christoffersen Skræm, Danmark424108472016-07-15
Brian Rasmussen, Danmark9807713812016-11-27
Brian Thomsen, Danmark5646320632011-03-08
Brian Wielsøe, Danmark1678767872009-10-14
Bruce Mactavish, Canada1250025002002-01-30
Bruno PORTIER, Belgien522628082018-03-21
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8216460230092008-02-27
Carl Bohn, Danmark50426558418542018-05-16
Carl Erik Mabeck, Danmark12725680556812007-07-04
Carl Søndergaard, Danmark6945723712014-10-03
Carsten Lundberg, Danmark3348813952013-08-28
Carsten Egevang, Guinea3449620372012-09-23
Carsten Egevang, Grønland5112805754712007-10-09
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3702624282002-09-03
Carsten Fog, Danmark1250425042008-10-25
Carsten Gadgaard, Danmark8922857571152008-10-17
Carsten Gørges Laursen, Danmark172950039132018-05-18
Carsten Hermann, Danmark1288228822003-11-28
Carsten Holm Petersen, Danmark2587849522017-07-25
Carsten Lyhr Hansen, Danmark51018622202010-01-05
Carsten Madsen, Danmark1421742172004-11-14
Carsten Olsen, Danmark1327732772006-06-07
Carsten Poulsen, Danmark326297736282007-07-12
Carsten Siems, Danmark39350672849732017-11-21
Cédric Rousseau, Frankrig101763421622006-02-20
Charlotte Christel Jønsson, Danmark3258210202014-02-14
Charlotte Thomsen, Danmark3778336462013-08-28
Chr. G Nielsen, Danmark1193819382013-01-26
Chris Baines, Storbritannien131486017432014-11-10
Chris Batty, England14225366561522008-02-20
Chris Lansdell, England162853525982009-06-22
Chris Romeiks, Tyskland142409623912010-12-12
Chris van Rijswijk, Holland4358412272017-11-06
Christer Brostam, Sverige648042423132017-08-09
Christian Andersen Jensen, Danmark45271981353352016-12-11
Christian Axelsen, Danmark468671960822011-09-25
Christian Brinkman, Holland1131713172010-02-23
Christian Eilers, Danmark485760120022013-09-11
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1129412942009-12-06
Christian Leth, Danmark5613916542342016-06-01
Christian Ljunggren, Sverige111449217462013-05-27
Christian Martin Glahder, Danmark131345517402012-06-26
Christian Michael Mortensen, Danmark1216621662013-03-01
Christian Michael Villadsen, Danmark11872411142014-01-08
Christian Rørdam, Danmark434447329602016-10-22
Christian Svane, Danmark3637224112006-07-25
Christian Terp, Danmark4416114902014-08-29
Christian Tiller, Norge72012840302005-08-30
christian tiller, Norge1224222422007-10-16
Christian Wegst, Tyskland1277727772006-08-10
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark51092726902007-07-14
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark9210487724142016-05-09
Christoffer Elias Kaae, Danmark428448182013-01-08
Christoph Moning, Tyskland31138754352010-08-18
Christoph Moning, Tyskland141473313902011-08-20
Christophe CAPELLE, Frankrig8918916512012-04-14
Claudia Thiel, Tyskland2350019082006-06-07
Claus Andersen, Danmark14364362017-03-02
Claus Boe Tøndering, Danmark2255014262011-04-19
Claus Brostrøm Nielsen, Danmark25673222017-11-18
Claus Dalskov, Danmark1193319332006-05-12
Claus Eriksen, Danmark3617224572007-04-29
Claus Halkjær, Danmark715103570050452018-04-25
Claus Horneman, Danmark1416041602003-02-06
Claus Johansson, Danmark161926914862012-03-09
Claus Kesby, Danmark1127512752008-04-16
Claus Kesby, Danmark1202120212006-07-10
Claus Lunde Pedersen, Danmark101251416162011-10-25
Claus Vind-Andreasen, Danmark202698025482014-06-05
Claus Øgard, Danmark2300915302008-03-16
Clausjannic Labuz, Danmark11020045859632012-03-06
Conny Jensen, Danmark191418721152018-01-30
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3558921662006-07-10
Cristian Jensen Marcet, Danmark367650841572010-12-10
Csaba Lendvai, Ungarn1187618762009-04-25
Damien Gailly, Belgien1122712272016-05-11
Dan Allan Nielsen, Danmark2351718032010-02-18
Dan Bruhn, Danmark2351020832011-10-13
Dan Rasmussen, Danmark41040034112005-01-31
Daniel König, Tyskland747768492013-06-22
Daniel Mauras, Frankrig1140214022015-06-23
Daniel Patterson, Sverige5950829742005-09-23
Daniel Pettersson, Sverige32446365630882015-07-02
Daniela Gruber, Tyskland431419682012-05-31
Dave Barnes, Danmark5560921732013-09-05
dave farrow, Storbritannien1194719472007-10-30
David Andersson, Sverige12813691821412015-02-14
David B. Collinge, Danmark111931631512013-05-21
David Boertmann, Danmark469060138112013-09-27
david drangsland, Norge162523326872011-08-13
David Erling Drangsland, Norge1277827782005-12-24
David Erterius, Sverige29440554137592013-04-02
David Lundgren, Sverige1201320132009-09-18
David Monticelli, Belgien10215482328292017-08-15
Dennis Andersen, Danmark3497318112007-04-04
Dennis Brandsborg, Danmark2418622902004-03-13
Dennis Martinek Langholz, Danmark61185431342009-02-23
Dennis Noel, Danmark1781778172004-11-08
Dennis Olsen, Danmark17716820325782018-05-08
Deryk Shaw, Storbritannien1230523052002-09-12
Detlef Gruber, Danmark1169216922006-06-07
Dirk Van Gansberghe, Italien202235915742010-10-21
Domen Stanic, Italien141901119982012-04-08
Dominic Mitchell, Storbritannien172076819092011-10-10
Dominik Becker, Tyskland6640514042016-03-01
Dominique Verbelen, Belgien1266726672004-09-30
Don Baccus, USA1237623762003-11-13
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark61032341062014-10-09
Dubois Laurent Yves, Frankrig2243713032013-12-17
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5573013732009-10-08
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2497725242008-08-10
Edvin Hansson, Sverige193371228742005-03-16
Egon Iversen, Danmark2479229862011-12-29
Eigil Larsen, Danmark9710747824852017-01-21
Eigil Ødegaard, Danmark49993116750102017-10-13
Einar Flensted-Jensen, Danmark1369436942004-07-25
Eirik Nydal Adolfsen, Norge1141314132012-03-29
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61486829532006-08-09
Eline Eggers, Danmark3552318822006-02-01
Elly Hansen, Danmark203891655502017-07-13
Elmer Pedersen, Danmark332661818312015-03-23
Emil Fich Larsen, Danmark7813415722013-11-04
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3461817572008-05-29
Emil Todorov, Bulgarien5819219782005-06-26
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet71188234702018-03-19
Erhardt Ecklon, Danmark5613259047292012-10-12
Eric Didner, Frankrig20120319822122018-03-16
Eric Schaumburg, Danmark61270025532008-07-19
Erik Agertoft, Danmark173523544352007-04-29
Erik Biering, Danmark62069686754142018-05-18
Erik Bogh Nielsen, USA9710296624802016-03-19
Erik Breden, USA61014119452007-05-30
Erik Christophersen, Danmark4473825642015-07-19
Erik Edvardsson, Sverige152644324942007-06-05
erik ehmsen, Danmark101045115502011-11-16
Erik Ehmsen, Danmark61160047922008-12-29
Erik Enevoldsen, Danmark51488740132006-08-20
Erik Groth-Andersen, Danmark566187330552018-01-01
Erik Jensen, Danmark2405020552007-06-26
Erik Kramshøj, Danmark133445850832005-06-16
Erik Lindgren, Sverige1343034302005-11-19
Erik Mølgaard, Sverige30228335135002017-09-18
Erik Rosendaal, Holland1177617762004-11-11
Erik Rosendahl, Danmark418336642017-05-25
Erik Røjgaard, Danmark2185214982017-06-15
Erik Schaumburg, Danmark1192819282004-11-29
erik van bogaert, Belgien1134513452014-10-16
Erik Van Bogaert, Belgien1186718672004-12-18
Erling Bonde, Danmark3619426122009-03-29
Erling Krabbe, Danmark14211158448142017-06-12
Ernst Hjøllund, Danmark3655430912006-09-21
Esben Eriksen, Danmark71711636322006-03-16
Esben Østergaard, Danmark2506927462004-03-10
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1153415342011-05-24
Espen Lie Dahl, Norge457212527272013-12-17
Espen Støtterud Christensen, Norge6931416412008-06-23
Esper Boel, Danmark319818362016-06-18
Eva Agnethe Bramming, Danmark4695918712008-10-06
Eva Foss Henriksen, Danmark72776993252262018-05-12
Fabian Schneider, Schweiz526468222352015-06-29
Felix Jachmann, Tyskland2286314742011-06-24
Felix Timmermann, Tyskland352120712812018-03-26
finn birkholm-clausen, Danmark41033133672009-04-23
Finn Bro, Danmark131852323512017-05-10
Finn Carlsen, Danmark295463931302013-04-11
finn folkvardsen, Danmark111613321382016-11-15
finn henriksen, Danmark11654710362018-04-25
Finn Laugo Sørensen, Danmark23230557134672014-10-16
Finn Nielsen, Danmark19359352013-09-15
Finn Nørregaard, Danmark10591210732015-03-09
Flemming Ahlmann, Danmark6014115767482012-03-10
Flemming Dane, Danmark3444915922008-06-13
Flemming Eskildsen, Danmark1178017802009-09-07
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91619028582013-10-20
Flemming Lang, Danmark81650635562013-02-14
Flemming Nielsen, Danmark1122312232008-10-06
Flemming Pagh Jensen, Danmark314285092017-07-10
Flemming Pedersen, Danmark1173217322003-06-28
Flemming Værgman, Danmark1178317832010-02-21
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2445323012005-03-26
Florin Chirila, Rumænien61102520422009-01-07
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1222222222005-02-03
Franck Ishøi, Danmark333908923232013-04-17
Frank Abrahamson, Danmark636329433992017-03-29
Frank Desting, Danmark457132230302013-10-20
Frank Simonsen, Danmark112513839742012-03-29
Frank Svensson, Danmark3848836512006-02-02
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark233363130242013-05-19
Franziska Guepner, Tyskland3532918732014-11-18
Freddy Johansen, Norge61153627422009-01-30
Freddy Rosning, Danmark283668431702014-02-20
Frédéric Jiguet, Frankrig567911024282016-02-02
Fredrik Ström, Sverige544889942014-04-18
Fredrik Kræmer, Norge102458444732002-10-02
Friedrich Thomas, Danmark1205620562006-05-10
Frits Rost, Danmark231345930642018-01-12
Frode Falkenberg, Norge204127129242008-02-25
Frode Jacobsen, USA465344519032012-06-23
Fülöp Attila, Rumænien1205320532009-12-25
Gábor Bodor, Ungarn131462216672017-03-22
Gabor Graehn, Danmark3281610252012-09-06
Gabriel Schuler, Schweiz16932156736182011-03-23
Gal Shon, Israel1138413842009-04-06
Gaukur Hjartarson, Island112258627642005-06-13
Gedser Fuglestation, Danmark1182018202004-11-05
Geert Brovad, Danmark102948942082004-11-14
Geir O. Pedersen, Norge162957425482009-06-25
Ger Meesters, Holland3771327842008-01-23
Gerner Majlandt, Danmark16536036668332017-10-24
Gert Jeppesen, Danmark14420441854822012-09-15
Gert Rasmussen, Danmark554926117262014-01-02
Gert Rasmussen, Danmark81551728172006-05-14
Gert Sørensen, Danmark1131213122013-02-20
Gisela Nagel, Tyskland936270218382018-01-18
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1381138112005-12-04
Gordon Hodgson, England1212421242010-07-15
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1347834782013-06-14
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3758930132004-07-31
Graeme Joynt, England3267012092014-06-27
Graham Etherington, Storbritannien3543618622002-09-27
Greg McIvor, Sverige173076821582013-09-20
Gunnar Gundersen, Norge1333733372004-01-06
Gunnar Larsen, Danmark193575025162006-03-11
Gunner Munk, Danmark1234023402006-10-08
Hallgeir Fisketjøn, Norge8878516882011-07-07
Hamid Yadane, Marokko5407910152013-10-07
Hampus Lejon, Sverige1204320432005-08-05
Hampus Lejon, Sverige122101527552013-10-07
Hanne April Farnæs, Danmark3391714262010-03-07
Hans Drostgaard, Danmark1193819382005-04-07
Hans Eli Sivertsen, Færøerne4898326832009-05-24
Hans Eli Sivertsen, Færøerne112108632662006-04-23
Hans Erik Jensen, Danmark1055257852016-07-27
Hans Erik Mom, Holland1161016102006-01-28
Hans Gleie, Danmark2397022132010-12-29
Hans Henrik Iversen, Danmark12982982017-12-07
Hans Henrik Bay, Danmark502720718952016-05-12
Hans Henrik Iversen, Danmark4630419032005-09-06
Hans Henrik Larsen, Danmark2068210456749732018-05-19
Hans Henrik Larsen, Danmark3535322052005-09-14
Hans Jørgen Riis, Danmark2296417042010-04-23
Hans Krabsen, Danmark1693969392004-04-03
Hans Larsson, Sverige358172146062010-11-07
Hans Lind, Danmark122815845422013-03-05
Hans Pinstrup, Danmark193360831022010-08-09
Hans Rytter, Danmark234408037972007-08-07
Hans Staunstrup, Danmark9714939430012018-04-16
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark7868721292014-02-02
Harry J Lehto, Finland5714922551942012-12-21
Heidi Frederiksen, Danmark2291616902015-10-02
Heine Oldenskov, Danmark5624318832010-05-30
Helge Sørensen, Danmark1552205778186102018-05-18
Helle Dyrting, Danmark191019710392015-03-07
Helle Kjær Erichsen, Danmark192248617572017-03-16
Hendrik Weindorf, Tyskland7411893431352015-06-17
Henning Larsen, Danmark1115624312642018-05-19
Henning Broe, Danmark1100110012010-08-05
Henning Hansen, Danmark4675320452006-03-01
Henning Hansen, Danmark4574314682008-04-22
Henning Krog Søndergaard, Danmark1134913492013-08-22
Henning Rose Sørensen, Danmark11618940925432013-06-19
Henrik Asbjørn Pedersen, Danmark211600179612016-05-27
Henrik Baktoft, Danmark2404924022013-04-30
Henrik Bengtsson, Danmark3473519052010-01-24
Henrik Brandt, Danmark10217784461872018-04-04
Henrik Callesen, Danmark1207020702004-11-05
Henrik Carlsen, Danmark3701233662004-04-30
Henrik Dissing, Danmark1135313532012-10-18
Henrik Elver, Danmark91453020022005-11-07
Henrik F. Nielsen, Danmark5210367745742018-03-21
Henrik Friis, Danmark20314253421542018-04-16
Henrik Greve, Danmark3797049882008-04-07
Henrik H. Søndergaard, Danmark71575926682006-07-10
Henrik H. Søndergaard, Danmark71148924172010-08-05
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12420610768752013-05-11
Henrik Holm Brask, Danmark1181018102008-10-06
Henrik Hougaard Larsen, Danmark81133521582014-06-10
Henrik Johansson, Norge2442027022009-04-11
Henrik Just, Danmark7412917939652012-01-26
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1146614662009-01-12
Henrik Kisbye, Danmark49955841464212013-12-24
Henrik Knudsen, Danmark194961148152011-10-05
Henrik Kolsbjerg, Danmark8932114042010-08-27
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark2214010762014-04-03
Henrik Laust Bøhmer, Danmark5411192556382014-09-29
Henrik Madsen, Danmark71354629842009-05-12
Henrik Mikkelsen, Danmark5211041457152012-10-03
Henrik Mouritsen, Tyskland82194242702010-09-29
Henrik Pedersen, Danmark22421655164512018-05-12
Henrik Pedersen, Danmark81316318532005-09-14
Henrik Poulsen, Danmark2235713632012-02-13
Henrik Stenholt, Danmark3715930272004-03-03
Henry Lehto, Finland869845420642017-02-23
Herman Bouman, Holland1170317032006-08-30
Hjalte B. Johansen, Danmark8994627232013-02-03
Hjalte Kjærby, Danmark2470825632013-04-14
Holger Sandfeldt, Danmark1212121212002-10-24
Hugh Harrop, Skotland2392920302011-10-26
Hugo Touzé, Frankrig532107492016-05-22
Håkan Sterner, Sverige2484927582003-02-14
Ib Fagerlund, Danmark14084082016-07-25
Ib Jensen, Danmark24741048971012017-06-10
Iben Hove Sørensen, Danmark1426642662011-10-15
Ies Meulmeester, Holland121868619212010-12-03
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10116097528732013-10-07
Ingar Støyle Bringsvor, Norge323562417412013-10-01
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark2224312362010-01-11
Inger Andersen, Danmark244518624022007-08-07
Inger Christoffersen, Danmark1173117312007-12-09
Inger Skov, Danmark2549532262004-11-22
Ingrid Grunwald, Tyskland61412944842005-02-21
Ivan Abramowitz, Danmark1234423442005-09-07
Ivan Jensen, Danmark1178817882004-11-21
Ivan Petric , Slovenien81197828772010-08-22
Ivan Sjögren, Sverige616481717532013-03-16
Ivan Sjögren, Sverige775510714172017-11-11
Ivan Skov Pedersen, Danmark1140914092007-04-10
J Ole Andersen, Danmark432957914102016-05-24
Jack Juliussen, Danmark3527117612007-10-07
Jacob Alsted, Danmark1296229622003-09-15
Jacob Breson Neumann, Danmark191954315862013-05-23
Jacob Dalsten Petersen, Danmark314852020932010-01-31
Jacob Lund-Hansen, Danmark3688526722003-05-17
Jacob Neumann, Danmark2286215572009-04-12
Jacob Sterup, Danmark223910134802012-01-04
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1250725072004-08-13
Jakob Dall, Danmark8417468144732013-11-09
Jakob Engelhard, Danmark192826334652013-10-23
Jakob Hochuli, Schweiz8978519212011-12-30
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark65128419116522018-05-17
Jan Helbo, Danmark867580926342014-04-06
Jan Andruszkow, Danmark4330911552015-06-22
Jan Bolding Kristensen, Danmark2268721552018-03-23
Jan Bolding Kristensen, Danmark3881832692006-02-25
Jan Bosch, Holland1185718572007-04-25
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1143314332010-07-26
Jan Dresler, Danmark2454523912003-10-21
Jan Durinck, Danmark224501036742013-06-17
Jan Eske Schmidt, Danmark245596545702011-10-08
Jan Fischer Rasmussen, Danmark556447128472018-03-23
Jan Haaning Nielsen, Danmark11211289925242017-11-15
Jan Hjort Christensen, Danmark71803766792009-10-13
Jan Jespersen, Danmark71152020492012-02-24
Jan Jörgensen, Sverige91041915222015-09-11
Jan Kiel, Danmark82020152192010-02-06
Jan Kåre Ness, Norge72625668972011-12-14
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark565178319682018-02-20
Jan Mogensen, Danmark293715225022012-05-09
Jan Nielsen, Danmark931385852018-04-26
Jan Ole Kriegs, Tyskland3503817382009-10-13
Jan Ravnborg, Danmark91773431452009-10-06
Jan S. Kristensen, Danmark71531630532006-12-24
Jan Salmonsen, Danmark2451723362008-10-19
Jan Skrubbeltrang, Danmark889534684422017-03-15
Jan Speiermann, Danmark399315958792012-06-15
Jan Thomsen, Danmark8917090138452007-08-21
Jan van der Laan, Holland1156415642009-07-31
Jan-Michael Breider, Sverige4637521222010-04-06
Jani Vastamäki, Finland61311232592010-05-28
Janis von Heyking, Sverige523186312552013-12-12
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark1110911092011-01-08
Janni Christoffersen, Danmark7602511512014-01-21
Janus Ethelberg, Danmark9416941723442007-09-05
Jean Seeberg, Danmark3445616002010-01-31
Jean-Pierre Jordan, Frankrig413697218952014-02-08
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1441444142009-08-20
Jelger Herder, Holland81582926862004-05-31
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2508027852006-10-09
Jens Andersen, Danmark61391533782007-08-17
Jens B. Bruun, Sverige62097956182006-01-26
Jens Ballegaard, Danmark61151639972011-12-11
Jens Biltoft, Danmark1195619562004-08-01
Jens Boesen, Danmark101817222922009-04-04
Jens Brandt, Danmark15705702015-08-29
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2488227812005-10-27
Jens Eriksen, Danmark7216556954262013-08-26
Jens Holte Frederiksen, Danmark1160616062007-06-25
Jens Jacob Iversen, Danmark3694324412006-05-10
Jens Jørgen Andersen, Danmark17732739171752014-05-22
Jens Kildemoes, Danmark528258932016-11-30
Jens Kirkeby, Danmark535819931962017-06-01
Jens Kristian Kjærgård, Danmark42991603069912013-05-07
Jens Lind, Danmark4591615972006-12-11
Jens Maibomm Hansen, Danmark1161516152009-07-19
Jens Mikkel Lausten, Danmark153473986592016-10-13
Jens Ole Byskov, Danmark453367920452011-12-24
Jens Overgaard Christensen, Danmark9416592538232011-07-01
Jens Paulsen, Danmark443745818852017-06-01
Jens Ryge Petersen, Danmark214481033042011-09-16
Jens Röw, Tyskland1283828382014-11-17
Jens Søgaard Hansen, Danmark653121042194792016-11-14
Jens Thalund, Danmark2177173183120962015-09-04
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2532729662007-08-18
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31265663842004-05-16
Jens Wiberg, Danmark101042519072013-10-14
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne41129533332006-09-23
Jeppe Berthelsen, Danmark19499492011-07-27
Jeppe Bundgaard, Danmark91745941412013-12-29
Jesper Brinkmann, Danmark183394528792011-08-17
Jesper Høy Hansen, Danmark3316415672012-05-11
Jesper Johannes Madsen, Danmark1189518952012-11-28
Jesper Michael møller, Danmark11653321742018-05-08
jesper nexø arvesen, Danmark4410412472012-11-07
Jesper Nielsen, Danmark2355719972007-08-28
Jesper Schade, Danmark16456452016-11-22
Jesper Segergren, Sverige2378921302011-09-27
Jesper Sonne, Danmark305152125352005-09-27
Jesper Sonne, Danmark131959723152012-03-30
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark101197838532014-01-03
jette østergaard danielsen, Danmark16096092016-07-08
ji be, Schweiz182687225802010-06-21
Jim Thagaard Hansen, Danmark183310624272005-04-20
Jim Willson, Storbritannien2397920182002-06-29
Jimmy Skat Hansen, Danmark173479650792005-04-04
Joachim Bertrands, Belgien623863417122017-06-29
Joakim Engel, Danmark8317362853612007-08-18
Joakim Matthiesen, Danmark48093122018-04-09
Jóan Petur Petersen, Færøerne1116911692007-08-11
Johan Christian Homann, Danmark6425010052017-04-08
Johan Emil Løje, Danmark1157715772007-07-31
Johan Stenlund, Sverige3681526012006-03-01
Johan Stenlund, Sverige5496113672013-12-20
Johan Stenlund, Sverige438282936812010-12-20
Johanna Hartmann, Danmark1205720572013-05-23
Johannes Christian Harbou, Danmark789563032982012-07-16
Johannes Erritzøe, Danmark2444222572006-12-28
Johannes Ferdinand, Tyskland131460421742014-04-28
Johannes Rydström, Sverige21825791132152014-07-29
Johannes Tallroth, Sverige4667619522007-08-08
John Dreyer Andersen, Danmark254089124282011-07-31
John Frikke, Danmark272034216422014-10-11
John G. Dinesen, Danmark375193323342013-10-22
John Hornbek, Danmark182620717042008-09-08
John Jensen, Danmark483654514192018-03-18
John Judge, Storbritannien2408221032002-10-08
John Jørgensen, Danmark6564510992013-06-30
John Kyed, Danmark13927730496142013-12-22
John Larsen, Danmark78779055064552018-05-17
John Martin Mjelde, Norge61130623252008-11-05
John Mikkelsen, Danmark2225212762012-06-26
John Mikkelsen, Danmark1160616062012-05-21
John N. Jensen, Danmark1218421842007-11-22
John Pedersen, Danmark10316758946662013-11-02
John Steffensen, Danmark1234823482004-06-13
Johnny Laursen, Danmark12221554233922010-02-23
Johnny Madsen, Danmark28752018578612017-09-30
Johnny Salomonsson, Danmark28046397940202017-09-24
Jon Lehmberg, Danmark12016439241552013-10-22
Jonas Gadgaard, Danmark111868324642008-04-26
Jonas Gildebro, Danmark19019012012-07-16
Jonas Halberg, Danmark3367714902013-03-08
Jonas Holmqvist, Sverige131557118782014-01-03
Jonas Landolt, Schweiz1324932492013-07-10
Jonathan Meyrav, Israel3567321732009-02-06
Jonn Leffmann, Sverige141916319172011-08-22
Jonna Lindegård, Danmark24862752018-01-18
Jonna Lindegård, Danmark6558212482014-10-12
Jos Van den Berg, Holland1297929792008-11-24
José García Monzón, Spanien4764726992005-04-11
Josh J Shaw, England2303318292009-12-25
Josh Rhys Jones, England325976533662013-09-27
Jostein Myromslien, Norge1186518652005-11-15
jules phillips, Danmark1132213222015-01-25
Julia Zeitzer, Danmark1113311332013-11-12
Julian Guy Bell, Norge1158715872011-12-23
Julien Mazenauer, Schweiz4288811362015-02-18
Julien Piette, Frankrig7913720692017-10-16
Julien Piette, Frankrig162942824782005-05-18
Jure Novak, Slovenien1103410342013-09-02
Jurgen Lehmann, Finland1148414842010-10-12
Justin Jansen, Holland1171317132005-12-24
Jørgen Dam, Danmark24544244536272011-05-04
Jørgen Hansen, Danmark1196819682009-05-12
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2853346182004-08-16
Jørgen Kabel, Danmark13834004565032017-06-06
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark2228712532009-03-01
Jørgen Munck, Danmark547547952132017-04-05
Jørgen Scheel, Danmark163448834152006-07-21
Jørgen Staarup Christensen, Danmark317007432562006-09-22
Jørgen Witved, Danmark8114213441852009-08-10
Jørn Lennart Larsen, Danmark3488718452006-05-10
Jørn Opsal, Norge1296129612003-05-30
Jørn Vinther Sørensen, Danmark112052532272011-10-20
Jørn Vinther Sørensen, Danmark4887725092005-03-18
Kai Gauger, Tyskland101559820572011-01-27
Kai Lindegaard, Danmark217339862016-01-08
kai nissen, Danmark101166316922014-08-18
Kaj Krutfelt, Sverige3496718412007-02-05
Karen Lang, Danmark2509428562004-07-06
Karin Gustausen, Danmark91166755642017-05-27
Karin Gustausen, Danmark3720936512006-03-11
Karina Jensen, Danmark1208520852013-12-10
Karl-Eric Gustafsson, Sverige183539925982005-08-26
Karsten Busk Laursen, Danmark18578572014-03-04
Karsten Garcia Pedersen, Danmark8635511452013-02-11
Karsten Mose, Danmark2198310482013-06-18
Karsten Munch Andersen, Danmark3458316752009-07-13
Karsten Stæhr, Danmark101788822042006-08-09
Kasper Anias Møller, Danmark16366362014-05-09
Kasper Thorup, Danmark1175417542005-08-02
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1283128312006-03-05
Keith Fox, Danmark515946526522018-04-02
Keld Jakobsen, Danmark856297520732017-06-12
Keld Sørensen, Danmark5847223552008-08-02
Kelvin Jones, Storbritannien1321732172002-02-10
Ken Rasmussen, Danmark3713640682010-01-24
Ken Sievertsen, Danmark1837383732013-05-21
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark141730615312012-04-11
Kennerth Kristensen , Danmark2367418612012-11-14
Kenneth Bach Christensen, Danmark585268140512013-12-23
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8819165758172007-02-25
Kent Olsen, Danmark389405679942013-04-30
Kent Schou Larsen, Danmark2333417552006-03-30
Kent Schou Larsen, Danmark1146314632007-08-28
Kermarrec Corentin, Frankrig304166626462009-10-11
Kield Andersson, Danmark5996326312008-10-18
Killian Mullarney, Irland2469224072006-01-10
Kim Aaen, Danmark5412806656782012-04-19
Kim Biledgaard, Danmark1332533252001-10-01
Kim Duus, Danmark11414748728362017-03-23
Kim Fich Larsen, Danmark18448442013-12-27
Kim Fischer, Danmark224720834432005-03-07
Kim Iburg, Danmark1158515852006-08-07
kim jespersen, Danmark2175411102012-01-31
Kim Lunding, Danmark173212843402006-01-14
kim lundqvist, Danmark142384423252008-04-09
Kim Mogensen, Danmark3368713642014-07-28
Kim Petersen, Danmark101694720882006-08-24
Kim Søvæld, Danmark1149314932008-11-18
Kim Øllgaard, Danmark91419723232008-10-09
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3403921672014-02-12
Kirsten Jæger, Danmark1139513952013-04-08
Kis Boel, Danmark90450948982018-04-18
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark3311216252017-03-14
Kjeld Lund, Danmark121557432212014-08-13
Kjeld Pedersen, Danmark1118811882012-04-17
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge92078825492003-03-09
Kjetil Johannessen, Norge385934426402009-08-10
Kjetil Johannessen, Norge295921627682006-02-19
Kjetil Schjølberg, Norge346237547572012-03-12
Kjetil Schjølberg, Norge1177317732007-01-09
Klaas Bert Debusschere, Belgien2349720242009-01-06
Klaas Felix Jachmann, Tyskland296220144062006-11-26
Klaus B. Fries, Danmark3757531432005-12-03
Klaus Berggreen, Danmark13513512017-11-04
Klaus Bjerre, Danmark346106138692011-05-04
Klaus Dichmann, Danmark31536225248032018-05-20
Klaus K. Nielsen, Danmark2537743192013-09-18
Klaus Malling Olsen, Danmark38245689393137482018-05-20
Klaus Mortensen, Danmark539971434152010-08-07
Klaus Nellevang, Danmark2365019402004-06-25
Klaus Schak Laursen, Danmark3708438472013-04-13
Klavs Frandsen, Danmark217259512012-09-12
Knud Erik Christensen, Danmark1262826282010-10-20
Knud Jørgen Olsen, Danmark6841124742013-01-23
Knud Kjeldsen, Danmark19639632011-07-27
Knud N. Flensted, Danmark162932830512010-10-10
Knud Nielsen, Danmark19519512016-06-16
Knud Pedersen, Danmark576111174467032017-05-16
Knud-Erik Andersen, Danmark1187318732006-06-07
Knud-Erik Strange, Danmark81906830472006-06-07
Kresten Hansen, Danmark2273917852011-12-01
Kris De Rouck, Belgien1108710872012-01-08
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71603727672011-10-01
Kristian Borum, Danmark2422622782007-04-22
Kristian Laustsen, Danmark61086125872010-09-22
Kristian Laustsen, Danmark5883522182011-10-23
Kristian Poulsen, Danmark2257815852011-11-18
Kristian Ribers, Danmark1108110812011-02-27
Kristoffer Hansen, Danmark61213629302013-02-18
Kurt Bredal Christensen, Danmark113198469542010-10-28
kurt jensen, Danmark1100210022013-09-17
Kurt Prentow, Danmark71494730812012-02-28
Kurt Rasmussen, Danmark71349627832009-09-04
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2325821782007-11-06
Kurt Vogt, Danmark27191759732011-12-27
Kurt Willumsen, Danmark17017012011-07-27
Lars Juul Pedersen, Danmark283069817052018-02-18
Lars Nielsen, Danmark14694692017-06-13
Lars Petersson, Sverige19139132011-03-19
Lars Adler Krogh, Danmark10622170750162017-07-30
Lars Andersen, Danmark1171517152010-01-01
Lars Andersen, Danmark435201521072015-05-22
Lars Andersen, Danmark16911210419442018-03-29
Lars Birk, Danmark28521263326782018-05-12
Lars Borup, Danmark357664338462010-09-19
Lars Elvstrøm, Danmark2352719372005-08-29
Lars Erdmann, Danmark18888882015-08-07
Lars Ernst, Danmark17977972012-02-02
Lars Falck, Danmark667456622302018-03-19
Lars Frede Petersen, Danmark2207910662014-08-25
Lars Gabrielsen, Danmark8913976738282017-08-06
Lars Grøn, Danmark1378582222652018-04-26
Lars Halkjær, Danmark431558892016-02-26
Lars Jensen, Danmark21939382952782016-11-16
Lars Larsson, Sverige3535819702006-07-08
Lars Laursen, Danmark1203320332011-03-10
Lars Lindgren, Danmark1186818682005-08-16
Lars Lundmark, Sverige1235723572008-12-20
Lars Lyngsø, Danmark2359819172004-12-26
Lars Maltha Rasmussen, Danmark959752988162018-04-20
Lars Mejlby, Danmark193505735362010-03-05
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1179617962009-02-20
Lars Munk, Danmark1154815482007-08-03
Lars Omø Christiansen, Danmark1194919492007-07-15
Lars Paaby, Danmark373769323712018-05-06
Lars Pedersen, Danmark1166716672006-07-21
Lars Peter Johansson, Danmark3653626832008-01-25
Lars Rostgaard, Danmark22228792349922014-06-13
Lars Rudfeld, Danmark424194921402013-12-13
Lars Smith, Danmark173024443112011-12-09
Lars Vilhelm Hansen, Danmark183256328242004-11-24
Lars Villadsen, Danmark71112326002009-02-01
Lars Witting, Danmark347387334832017-04-17
Lasse Braae, Danmark1330033002004-10-17
Lasse Olsson, Sverige2402022342003-11-26
Lasse Olsson, Sverige232622723612012-08-20
Lasse Patrick Simensen, Norge3278010422015-11-16
Lasse Strandgaard, Danmark51001328172012-10-26
Lauge Fastrup, Danmark202561223502014-04-03
Leander Khil, Østrig224515331202012-02-22
Lee Victor Gregory, Storbritannien2436025022011-02-21
Leif Bisschop-Larsen, Danmark224056627052006-11-08
Leif Bolding, Danmark91168819002013-06-22
Leif Holmskov, Danmark183130932002012-09-23
Leif Høgh Olsen, Danmark72383824377012014-01-06
Leif Jonasson, Sverige2507730132006-08-07
Leif Novrup, Danmark2514227572004-01-06
Leif Pedersen, Danmark284742023702011-10-16
Leif Samuelsen, Danmark1184818482005-04-06
Lene Pedersen, Danmark1240124012004-06-01
Lene Vejen, Danmark41081850532010-02-14
Lennaert Steen, Holland3607321782005-11-08
Leo Heemskerk, Holland1228622862010-09-26
Leo JR Boon, Holland31276368412003-01-13
Lesley van Loo, Holland111917421012009-02-23
Lilly Irene Sørensen, Danmark91523721232008-01-20
Linda Mølgaard, Danmark4835232212007-05-30
Lis Ravn, Danmark2496829362004-03-01
Lisbeth Bech, Danmark642458342015-09-04
Lise Nielsen, Danmark1345334532013-10-06
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark430899352016-09-20
Lonnie Jensen, Danmark1362036202007-10-05
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien51004834372008-03-30
Lotte Skjærbæk, Danmark3361913292009-05-28
lou bertalan, Tyskland1172417242008-09-25
Luc Verroken, Belgien4930426542006-01-05
Luca Andrei Dehelean, Rumænien141966420782011-04-06
Luca Bergamaschi, Italien4263110382018-03-10
Luca Boscain, Italien161457912002014-07-31
Luca Sattin, Italien244094524812009-01-05
Ludovic Scalabre, Frankrig112442635842006-10-02
Luise Ekberg, Danmark1146014602009-07-26
Ma Yan Bryant, Storbritannien274714826572008-11-09
Maarten Zorgdrager, Holland6899918002011-06-02
Maciej Buchalik, Polen1171817182015-07-19
Mads Danielsen, Danmark49195779472017-10-06
Mads Elley, Danmark172894630832013-10-21
Mads Herbøl, Danmark2530643162014-11-13
Mads Syndergaard, Danmark16846842012-12-04
Magne Pettersen, Norge2686834882007-08-03
Magnus Corell, Sverige1139213922014-03-25
Malte Christensen, Danmark1123612362012-02-21
Marcel Klootwijk, Holland3467117732014-11-28
Marcel van Kammen, Holland2339917652008-07-22
Marcin Faber, Polen319868392013-09-17
Marcin Solowiej, Polen424017720032017-12-12
Marco Hammel, Schweiz1124612462010-07-12
Marcus Erik Danielsson, Sverige141413516622012-01-12
Margit Hove, Danmark1192619262006-05-02
Marianne Heno Mogensen, Danmark61167343952008-10-18
Mario Rodero Hernández, Spanien132182022102006-07-10
Maris Jaunzemis, Letland71427724422004-11-26
Mark Desholm, Danmark1287328732012-02-06
Mark Hammond, Danmark2357622162007-08-15
Mark Trott, England1183318332006-02-12
Mark Trustrup, Danmark1180218022005-10-31
Mark Walker, Danmark1018576622012014-03-02
Marko Gregoric, Slovenien19739732009-02-12
Markus Tallroth, Sverige1225222522006-06-07
Markus Tallroth, Sverige8013744238512013-03-22
Marnix Jonker, Holland183561128072006-02-01
Martijn Bot, Holland8616311028942010-05-26
Martijn Bunskoek, Holland101274214382011-01-27
Martin Eggen, Norge2389920282002-11-14
Martin Gottschling, Tyskland579606778932017-10-17
Martin Holm, Danmark3957636512004-10-26
Martin Høj Hansen, Danmark16886882012-03-22
Martin Jessen, Danmark4964826202005-04-26
Martin Kviesgaard, Grønland295784338152011-02-13
Martin Lund, Danmark41109634752015-09-29
Martin Majlandt, Danmark1204320432008-02-18
Martin Oomen, Sverige142176920212011-02-07
Martin Poulsen, Danmark1170517052004-07-04
Martin Rheinheimer, Danmark1430493752018-05-20
Martin Rivero, Danmark2337418812011-10-01
Martin Roost, Schweiz2282315942010-11-07
Martin Scott, Storbritannien81233017192002-10-10
Martin Strømkjær, Danmark3355013362016-05-10
Martin Søgaard Nielsen, Danmark276062740192008-12-08
Martinez Jonathan, Frankrig24528625325042012-06-05
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5734017362009-11-19
Massimiliano Dettori, Holland13010869120682018-05-06
Mateusz Matysiak, Polen202650923872017-10-16
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3406416662013-09-05
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3448515452010-09-28
Mathieu Bally, Schweiz354532826532012-02-26
Mathieu Bally, Schweiz1132913292015-12-22
mats svensson, Sverige4519814142013-11-09
Mats Wallin, Sverige243850222932009-07-29
Mats Wallin, Sverige71247819742005-09-06
Matthieu Canévet, Frankrig192362421642016-09-10
Mattias Nordlund, Sverige4665623282012-04-17
Maurizio Sighele, Italien9835316262011-09-25
Maurizio Sighele, Italien1414141412003-01-29
Maximilian Fader, Tyskland13453452016-05-15
Mehmet Goren, Tyrkiet8112266535562009-06-15
Mette H. H. Hansen, Danmark4673833672013-02-28
Micha A Neumann, Danmark17417412013-11-12
Michael Hansen, Danmark1052447162016-11-10
Michael bergman, Sverige51349047372009-05-09
Michael Bergman, Sverige2550831162008-10-27
Michael Bonefeld Bladt, Danmark4933338062008-04-30
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1191519152011-05-12
Michael Frank Nielsen, Danmark38023177319182018-05-18
Michael Grell, Danmark31317975922012-08-20
Michael Hofmann Caspersen, Danmark16156152016-03-08
michael jürgensen, Danmark1176717672011-10-09
Michael Køie Poulsen, Danmark1334233422005-11-24
Michael Køie Poulsen, Danmark233503345822013-03-25
Michael Mosebo Jensen, Danmark12428902384752012-03-20
Michael Schwalbe, Danmark122529831522012-07-08
Michael Sørensen, Danmark6665620742012-02-10
Michael Tiefenbach, Østrig1357135712003-11-26
Michael West, Danmark1195019502007-12-16
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien52184873344582013-10-16
Michal Radziszewski, Polen1220322032007-09-20
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3523218932008-10-06
Miguel Avelino Suárez, Spanien3613023202005-04-11
Mikael Funch, Danmark81776728582006-04-19
Mikael Nord, Sverige549068929682014-12-14
Mikael Nord, Sverige388945058452004-12-15
Mike Richardson, Storbritannien2495128722002-08-05
Mikkel Bello Andreasen, Danmark14274272015-08-07
Mikkel Holck, Danmark23633622041062018-04-24
Mikkel Høegh Post, Danmark24143288365342015-12-02
Mikkel Thorup, USA631597152018-05-19
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark396606939642012-06-01
Mikko Oivukka, Finland223930729152007-05-20
Miska Nyúl, Ungarn18268262013-01-29
Mogens H. Foder, Danmark19419412012-03-07
Mogens Hansen, Danmark33972134942942010-03-19
Mogens Holme, Danmark2245512972008-11-27
Mogens Krantz Backe, Danmark5805619462008-09-27
Mogens Neergaard, Danmark2204910722013-10-03
Mogens Ribo Petersen, Danmark1212021202004-07-07
Mogens T. Kofod, Danmark2238212702012-08-26
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3712431552013-11-04
Mona Grundsøe, Danmark254167123142008-05-05
Morten Bentzon Hansen, Danmark8517167647052018-04-30
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark222362524212013-03-28
Morten Christensen, Danmark659089346822018-04-28
Morten DD Hansen, Danmark1411741172003-05-30
Morten Dehn, Danmark7710517422015-05-28
Morten Jenrich Hansen, Danmark334131638562013-02-13
Morten Jensen, Danmark61021722622006-06-07
morten jønck, Danmark328419892011-11-12
Morten Jørgensen, Danmark3734931932002-01-21
Morten Jørgensen, Danmark91675825412009-04-14
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71531231222011-02-03
Morten Müller, Danmark211824615802018-03-27
Morten Rasmussen, Danmark635909725232017-01-20
Morten Scheller Jensen, Danmark1719191970068922018-05-19
Morten Stampe Larsen, Danmark5714620592005-06-29
Morten Winness, Norge13113869622852017-11-19
Mårten Müller, Sverige3635922602009-09-13
Neer Div Bankoti, Indien14694692015-11-12
Nelly Hansen, Danmark336235331632006-12-06
Nick Lowton, Storbritannien2341518212002-10-08
nick petersen, Danmark4473013132011-08-16
Nicki Sørensen, Danmark568015124912011-10-31
Nico de Vries, Holland1165016502009-12-20
Nicolas Pierre Beyer, Danmark1108910892012-02-24
niels bahl andersen, Danmark4624419572008-02-21
Niels Behrendt, Danmark679441028052016-10-22
Niels Birkedal Thomsen, Danmark545241219692018-04-18
Niels Bomholt, Danmark61126028352006-02-11
Niels Evald Jensen, Danmark2251414502015-09-19
Niels Fabæk, Danmark71301020802006-03-19
Niels Frost, Danmark1192219222012-04-29
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1232723272007-08-16
Niels Jarnum, Danmark6676126052011-12-13
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5602216052013-05-22
Niels Jørgen Askirk, Danmark14874872012-12-23
Niels Jørgen Clausen, Danmark91667021962008-05-26
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark50933249623162018-05-20
Niels Jørgen Larsen, Dominica163353039902007-07-10
Niels Kaare Krabbe, Danmark2479527632007-11-04
Niels Lech Pedersen, Danmark14164162015-09-14
Niels Odder, Danmark4705223122010-03-27
Niels Peter Møller Jensen, Danmark845220714532018-04-18
Niels Poul Dreyer, Danmark40649480132782013-10-29
Niels-Christian Christensen, Danmark4513416092012-10-07
Niki Forintos, Ungarn1117811782008-11-02
Nikolaj Noel Christensen, Danmark345569431822012-05-31
Nikolaj Thomsen, Danmark930894402015-08-20
Nis Lundmark Jensen, Danmark20633764240312015-01-09
Nis M. Nissen, Danmark1238523852006-02-25
nuno barros, Portugal1162016202009-05-18
Odysseas Tsimoulis, Grækenland253797319272011-01-09
Ola Nordsteien, Norge1219221922005-11-15
Ole Bo Olsen, Danmark372842716982016-09-12
Ole Amstrup, Danmark25240578946582013-06-11
Ole Andersen, Danmark2315020362009-03-29
Ole Friis, Danmark2472126962006-05-08
Ole Hetland, Danmark507088556542018-02-24
Ole Hetland, Danmark112071125172006-05-18
Ole Kristensen, Danmark81320721132008-08-24
Ole Kristjansen, Danmark3472418242013-09-29
Ole Krogh, Danmark1224289580599022016-11-08
Ole Lorenzen Post, Danmark1221022102010-09-27
Ole Richter, Danmark1358935892006-03-01
Ole Riis Jensen, Danmark3545824322005-12-20
Ole Skrubbeltrang, Danmark3353915532012-04-12
Ole Skrubbeltrang, Danmark6594814482014-11-13
Ole Snerling, Danmark1150715072008-06-04
Ole Stobbe, Danmark2465227512007-02-28
Ole Thyge Plannthin, Danmark6887218952008-11-09
Ole Vognstoft, Danmark1163116312004-11-25
Ole Zimmermann, Danmark24232482017-12-07
Ole Zoltan Göller, Danmark47870897482912014-03-28
Oleg Formanyuk, Ukraine4814831402005-12-15
Olof Jönsson, Sverige224113638612009-01-11
Oluf Lou, Danmark41514653202013-08-02
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark1101410142013-07-06
Omar Runolfsson, Island131385519382012-06-20
Oskar Nilsson, Sverige2322318332011-05-09
Ottenby fågelstation, Sverige2537829442003-04-18
Otto Madsen, Danmark2256115112012-12-05
Otto Samwald, Østrig17617767828602017-06-01
Oz Horine, Israel487710629662017-11-17
Palle Hove Christensen, Danmark3470817442012-05-21
Palle Jensen, Danmark3444215152008-10-09
Palle Nygaard, Danmark113096347112006-06-07
Palle Sørensen, Danmark10814432537092017-04-08
Pasi Parkkinen, Finland16624998232862013-07-03
Patric Lorgé, Luxembourg132858936762013-10-10
Patrick Beirens, Belgien2410824222008-03-10
Patrick Höhener, Frankrig1200420042007-01-18
Patrik Jonasson, Sverige1147514752010-05-02
Paul Jacobsen, Danmark1200220022011-04-23
Paul Nilsson, Danmark214157427192018-02-12
Paul Patrick Cullen, Danmark106582498529062018-05-16
Pawel Malczyk, Polen5999528562006-07-26
Per Allan Degn, Danmark101328617322010-05-28
Per Boye Svensson, Danmark1799638523952018-05-20
Per Ekberg Pedersen, Danmark122785228342006-05-10
Per Ekberg Pedersen, Danmark173460546112010-06-15
Per Finn Nielsen, Danmark6811133641022015-06-23
Per Forsberg, Sverige1292429242003-05-17
Per Hirslund, Danmark17557552011-09-25
Per Holmberg, Danmark26132521738492018-03-02
Per Huniche Jensen, Danmark1941462100652012-10-01
Per Kjær, Danmark17137582474472017-09-11
per mattisson, Danmark2406921562010-03-01
Per Poulsen, Danmark43983725876622017-08-19
Per Schans Christensen, Danmark42749786445292018-04-24
Per Schiermacker-Hansen, Danmark10015946944542016-06-24
per schmidt, Danmark1148814882009-02-23
Per Smith, Danmark1207920792008-09-22
Per Vindis, Danmark476476032902018-02-21
Pete Antrobus, England3485520702011-11-16
Peter Lauritzen, Danmark4359213622012-09-12
Peter Andreas Koch, Danmark3728828332002-10-12
Peter Bjerre, Danmark61173624132005-08-29
Peter Bo, Danmark3911343332006-09-25
Peter Bonne Eriksen, Danmark26925426826292017-03-28
Peter Brostrøm, Danmark575404624982018-04-13
Peter Bundgaard, Danmark61134445112013-08-26
Peter Bundgaard, Danmark112662032162005-10-31
Peter Christiansen, Danmark428584756112006-12-31
Peter Dam, Danmark14122358631922013-03-18
Peter Halkier, Danmark243108622422018-04-18
Peter Halkier, Danmark61278732952006-05-10
Peter Iversen, Danmark1197619762005-05-01
Peter Jensen, Danmark4871129982009-05-07
Peter Kuster, Schweiz102100131222009-04-24
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark4383611882013-02-25
Peter Lyngs, Danmark257286059042018-03-21
Peter Nielsen, Danmark339691364117382016-11-08
Peter Petersen, Danmark2123010392017-05-08
Peter Rodemann, Danmark5765129082015-04-17
Peter Steen Henriksen, Danmark1169616962010-04-19
Peter Stronach, Storbritannien10619215842017-01-27
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark61857450322005-06-12
Peter ter Heide, Holland1179217922008-11-10
Peter Thomsen, Danmark71497132192006-01-05
peter wedel petersen, Danmark45692052018-05-01
Peter Zeller, Schweiz9854316322016-06-03
Peter Østrup Jensen, Danmark1124612462012-07-16
Petri Kuhno, Finland3371213242013-11-21
Petri Salo, Finland2654041332008-06-18
Philip Dam, Danmark15385382015-09-28
Philippe J. Dubois, Frankrig2534831342004-10-06
Pierre Unge, Sverige41039936522003-05-01
Pierre-André Crochet, Frankrig101689421292006-08-09
Pieter Vantieghem, Belgien254852444602009-11-26
Pim Wolf, Holland3593622702008-01-08
Poul Reib, Danmark5718019822009-08-27
Poul Emil Kristensen, Danmark1322332232007-04-08
Poul Erik Junk, Danmark5808819582009-04-08
Poul Erik Larsen, Danmark1232623262004-11-25
Poul Holm Pedersen, Danmark334052025272016-07-03
Poul Reib, Danmark1243024302004-11-09
Poul Thrane, Danmark142950452272012-09-18
Poul Ulrik, Danmark1187318732012-11-08
Poul West Lauritsen, Danmark1104510452013-01-14
Poul-Henrik Bergmann, Danmark1116111612014-02-02
Preben Berg, Danmark194261340202007-02-17
Quentin Dupriez, Frankrig1163916392007-10-05
Rafael Armada, Spanien2318719012012-08-30
Raffael Ayé, Schweiz91303618942009-01-16
ragnar smith, Danmark9679831972016-09-11
Rainer Christian Ertel, Tyskland843749311802017-12-08
Ralph Martin, Tyskland1995096952017-12-10
Ralph Martin, Tyskland264039218792008-04-18
Rami Mizrachi, Israel121395017122014-06-03
Rannvá Hansen, Færøerne1263226322003-03-25
Raphaël Lebrun, Belgien2790454542012-06-21
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark457381031292010-10-29
Rasmus Due Nielsen, Danmark131926422212015-05-21
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2362918152013-11-06
Rasmus Hald, Norge2239013012011-06-17
Rasmus Strack, Danmark122374327122008-02-06
Raymond Galea, Malta1186118612004-11-08
Reint Jakob Schut, Holland4765321032004-10-31
René Christian Hansen, Danmark1131013102011-01-13
René Larsen, Danmark7510979633952013-12-15
Rene Rantzau, Danmark233758955432013-12-29
René Worup Rørbæk, Danmark1116911692010-09-22
Reto Burri, Schweiz121517518342012-04-06
Reto Burri, Schweiz344847023752009-06-08
Ricard Gutiérrez, Spanien81458020832002-04-28
Richard Bonser, England19630180337652014-10-28
Richard Burzynski, Danmark424528521892013-08-29
Richard Ek, Sverige366919348362011-10-03
Rie Jensen, Danmark312074212015-07-02
Rie Voetmann, Danmark72689762382005-06-13
Robbin D. Knapp, Østrig1238423842004-03-11
Robert Paepke, Sverige729877942062013-08-29
Robert Toft, Danmark3552127142009-04-15
Rodmund á Kelduni, Færøerne34343539256852018-05-16
Roland Jensen, Danmark173392228122008-11-17
Rolf Danielsen, Danmark1319531952013-12-12
Rolf Nagel, Tyskland202738421132013-06-24
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige15719059728582017-04-06
Ronny Malm, Sverige406517525062014-03-16
Ronny Nilsen, Norge1372337232003-05-06
Rony Livne, Israel2192413392017-11-14
Rud Lynge, Danmark1139013902014-08-04
Rune Bisp Christensen, Danmark15825215538202013-05-15
Rune Bjerre, Danmark347764448092012-02-12
Rune Larsen, Danmark2350519122006-03-19
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark295974629662013-09-19
Rune Sø Neergaard, Danmark779988097151492017-01-25
Ruth Ahlburg, Danmark234557725192006-04-10
Ruud Altenburg, Holland2331917782005-08-29
Ruud van Beusekom, Holland1153415342006-11-26
Sakari Kauppinen, Danmark1534453442003-02-11
Samuel Paz Parracho, Spanien81381221022005-09-02
Samuel Peregrina, Spanien254959623582006-07-08
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2382319202007-09-09
Sander Bot, Holland5882619242005-02-24
Sanne Busk, Danmark51210748702008-10-08
Seamus Enright, Irland2511940042010-11-21
Seamus Mogensen, Danmark2337518202008-05-26
Sebastian Klein, Danmark91467646582013-04-08
Shaun Robson, England122189021802005-04-04
Silas K.K. Olofson, Færøerne1510207815151062018-04-11
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2337423162010-08-10
Simon Berg Pedersen, Danmark65995152358552018-05-16
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10315270745782017-02-04
Simon Sigaard Christiansen, Danmark508347129882010-07-02
Simon Werngren, Sverige71439925912007-11-29
sissel fossat, Danmark1115211522013-07-11
Siv Behrendt-Møller, Danmark2514328912005-09-23
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33939149132352012-04-09
Stano Harvančík, Rumænien14764762016-05-03
Steen Drozd Lund, Danmark101633622732011-10-07
Steen Brølling, Danmark51175931192006-07-31
Steen Brølling, Danmark1178517852008-11-03
Steen Christensen, Danmark4551121732012-03-30
Steen Cruddis, Danmark1259525952008-03-16
Steen E. Jensen, Danmark949124029136052018-05-16
Steen Egholm Engelbøl, Danmark34158229732018-04-24
Steen Højmark-Jensen, Danmark1295829582010-03-07
steen jørgensen, Danmark1163177132016-11-18
Steen Reimers, Danmark111968430162012-03-11
Steen Roed Hansen, Danmark101831524032004-11-08
Steen Winkel, Danmark14980110842014-01-07
Steen Øllgaard, Danmark713865924972018-02-04
Stefan Cherrug, Sverige192649719792012-02-06
Stefan Frello, Danmark1121412142009-05-28
Stefan Hage, Sverige91916530152004-12-15
Stefan Hage, Sverige3540724452012-02-16
Stefan Magnusson, Sverige3492320992005-01-03
Stefan Pfützke, Tyskland7010550733642016-07-15
Stefan Stürup, Danmark4456118072013-08-08
Stefan Tapio Ettestam, Sverige604755117042017-11-13
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1230723072009-04-23
Steffen Fahl, Danmark191955118432017-07-12
Steffen Holst, Danmark4766923622006-09-30
Steffen Ortmann, Danmark3741833362005-11-16
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1195719572006-08-20
Stephan Skaarup Lund, Danmark15023584852512014-01-27
Stéphane Aubry, Schweiz7312380328682008-09-08
Stéphane Bocca, Belgien2438525532010-10-19
Stephen McAvoy, Irland5564815702013-04-14
Steve Klasan, Tyskland354502825542017-12-12
Steve Nuttall, England1116611662012-02-12
Stig Eide, Norge1248324832009-04-27
Stig Linander, Danmark11116472263562013-11-07
Stig Toft Madsen, Danmark2353317682010-06-17
Stig Vang Petersen, Danmark233961534772005-10-11
Stig Westergård, Danmark1304430442009-03-26
Stinne Aastrup, Danmark4606220732011-12-05
Stuart A Reeves, Danmark122399023562005-04-20
Sune Pedersen, Danmark1216521652005-03-30
Sune Riis Sørensen, Danmark16530535945702018-05-20
Susanne Jepsen, Danmark14721817054072012-03-23
Susanne Overgaard Petersen, Danmark61098527182009-05-11
Sven Dall, Danmark2293318442013-03-31
Svend Nørgaard, Danmark111422022842012-02-16
Svend Danbæk, Danmark1261426142006-03-05
Svend Dybkjær, Danmark31032243522003-10-20
Svend Erik Frandsen, Danmark528960132222012-12-29
Svend Erik Olesen, Danmark1204720472011-02-10
Svend Fischer-Nielsen, Danmark16936932015-06-23
Svend Ove Jensen, Danmark2393221302008-07-14
Svend Rønnest, Danmark12917387938272012-12-09
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien19549542005-06-26
Svitlana Tkach, Danmark27894842016-07-12
Szabolcs Kókay, Ungarn1237723772004-07-22
Szabolcs Kókay, Ungarn61131129152013-06-09
Szilard J. Daroczi, Rumænien517589825272016-09-24
Søren Vinding, Danmark1338849113512014-05-13
Søren Brinch, Danmark133063570402009-11-22
Søren Garder Brask, Danmark215238372013-02-28
Søren Gjaldbæk, Danmark2432922742010-09-29
Søren Harding, Danmark1007574548272018-02-23
Søren Hjorth Andersen, Danmark71609731162002-10-29
Søren Koch, Danmark3605620732006-03-16
Søren Kristensen, Danmark899857637552015-09-08
Søren Kristoffersen, Danmark1249176115987502016-07-03
Søren Langkilde Madsen, Danmark61236924052007-04-21
Søren Nancke, Danmark101440828562016-01-02
Søren Nygaard, Danmark7016428053772012-07-15
Søren Olin, Danmark2457723212008-08-16
Søren Parup, Danmark19219212006-04-01
Søren Peter Pinnerup, Danmark51139039122013-01-07
Søren Ryge Petersen, Danmark1176317632005-02-06
Søren Skov, Danmark576102457340642013-02-12
Terje Axelsen, Norge101674620632005-09-08
Terje Kolaas, Norge51261538082005-04-01
Terje Kolaas, Norge354791825062013-02-12
Terje O. Nordvik, Norge4829431522012-07-27
Terry Townshend, England2417322132006-02-01
Terry Townshend, Storbritannien7912804745602012-08-20
Theis Bacher Nielsen, Danmark5635013792008-04-22
Theodosis Mamais, Grækenland295050123482005-06-22
Thomas Bentsen, Norge2304115752009-10-12
Thomas Bernhardsson, Sverige8611054019642012-04-13
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark244851740812012-02-12
Thomas Buus Nielsen, Danmark3839629022008-01-14
Thomas Damm Als, Danmark2338218502008-12-22
Thomas Elbek, Danmark6596911732014-08-11
Thomas Eske Holm, Danmark1246924692008-03-02
Thomas Garm Pedersen, Danmark122493169282018-05-16
Thomas Hasle Ravn, Danmark2540129602007-07-12
Thomas Hellesen, Danmark153410330972009-08-10
Thomas Hilkjær, Danmark2390020502002-09-03
Thomas Hultquist, Sverige3572124092012-01-07
Thomas J. Simonsen, Danmark467529331742013-04-04
Thomas Jensen, Danmark81169819512013-11-29
Thomas Jensen, Danmark1465846582003-05-17
Thomas Kehlet, Danmark669729828292014-06-06
Thomas Kiørboe, Danmark1163016302004-11-23
Thomas Kjær Christensen, Danmark2733640442005-12-06
Thomas Kuppel, Tyskland1227022702010-04-23
Thomas Kuppel, Tyskland18218212017-08-21
Thomas Kuppel, Tyskland6784615902013-08-08
Thomas Larsen, Danmark1134913492005-10-29
Thomas Lundqvist, Danmark1233223322008-04-19
Thomas Maul, Danmark8610357121232011-05-16
Thomas Nielsen, Danmark203252434402011-03-24
Thomas Riedel, Danmark4655125712011-01-14
Thomas Stigfeldt, Danmark3952842132005-01-20
Thomas Varto Nielsen, Danmark93674299939262018-05-18
Thomas W. Johansen, Danmark92212261782010-02-04
Thor Edgar Kristiansen, Norge41058630372005-03-14
Thorkil Brandt, Danmark141955818352013-12-29
Thorkild Lund, Danmark1176717672010-03-15
Thorsten Stegmann, Tyskland1137713772015-08-14
Thurel Julien, Gambia13214578718062011-09-18
Thyge Enevoldsen, Danmark19999992013-01-28
Tibu Paul Lucian, Rumænien4851332322007-11-24
Tim Andersen, Danmark31186149712004-04-20
Tim Brown, Storbritannien2428724452002-09-28
Tim Hesselballe Hansen, Danmark72326652332011-01-30
Tim Vaughan, Storbritannien81626822802006-03-16
Timme Nyegaard, Danmark2257513182010-01-03
Tine Jensen, Tyskland842666872016-12-12
Tobias Berger, Sverige435043523012012-03-20
Tobias Epple, Tyskland81450924672006-03-11
Tom Backlund, Finland51330038032006-11-07
Tom Backlund, Finland1329232922008-01-06
Tom Conzemius, Luxembourg320389552014-04-23
Tom Goossens, Belgien91697531242006-08-09
Tom Jensen, Danmark1196719672006-03-19
Tom Schlegel, Danmark2381723752004-05-17
Tom Sørensen, Danmark3530622332006-07-08
Tomas Lundquist, Sverige20731234336452014-07-10
Tomas Svensson, Sverige447739339792010-10-08
Tommy Andre Andersen, Norge132234322492010-01-18
Tommy Bjørk, Danmark5463512182016-02-16
Tommy Frandsen, Danmark8217986140622006-01-15
Tommy Hjorth, Danmark2396620422006-01-18
Tommy Holmgren, Sverige81641424632007-06-24
Tommy Holmgren, Sverige12216142885442018-02-12
Tommy Kaae, Danmark405843842582017-02-28
Tommy Karlström, Sverige2200211902014-04-10
Tommy Studsholt Christensen, Danmark375829624122013-05-10
Tonny Papillon, Danmark172287724852013-08-22
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark52078428041842018-05-18
Tony Søholm Larsen, Danmark222216414482015-12-05
Tony Disley, Storbritannien2382419362005-03-25
Tor A Olsen, Norge1250325032003-11-09
Tor Olsen, Norge273238225022018-01-16
Torben Andersen, Danmark61224725932008-10-12
Torben Back Sørensen, Danmark19989982012-10-07
Torben Byfoged, Danmark2292315552010-04-13
Torben Ethelberg, Danmark193229723932007-02-25
Torben Evald, Danmark71454428162008-01-18
Torben Jepsen, Danmark131925321182011-01-13
Torben Juul Hansen, Danmark15615612017-04-06
Torben Laursen, Danmark334171729862012-10-23
Torben Lund, Danmark5981443062004-12-15
Torben Lund-Hansen, Danmark531998452016-02-12
Torben Lyng, Danmark191700817812016-07-23
Torben Olsen, Danmark2948062912013-11-02
Torben Sebro, Danmark578288430862016-10-08
Torben Sylvest Jensen, Danmark6576413802018-05-17
Tore Vang, Norge5510304277562016-10-20
Torkild Kristensen, Danmark374691925742012-06-07
Tormod Amundsen, Norge182342726082013-02-19
Torsten Hansen, Danmark1170717072004-09-01
Troells Melgaard, Danmark598348229062017-04-15
Troels Eske Ortvad, Danmark457667278242017-10-22
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark457950161992013-06-30
Troels M. Krogh, Danmark1124512452013-05-15
Trösch Stephan, Schweiz2284815982013-02-01
tue hartmann, Danmark17787782012-05-06
Tue Romanow, Danmark1208620862009-10-06
Tune Jensen, Danmark1217321732006-02-04
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2416522002007-03-04
Uffe Jensen, Danmark1179317932007-12-28
uffe jensen, Danmark15415412015-05-11
Uffe Pedersen, Danmark5910334127022006-01-22
Ulf Eschou Møller, Danmark296458480302010-03-26
Ulla Henriksen, Danmark1113011302004-04-30
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3549220822003-02-25
Ulla Paulsen, Danmark182158423462014-09-12
Ulla Vibe Funch, Danmark1217621762005-06-26
Ulrik Henneberg, Danmark2346119112004-07-07
Vagn Freundlich, Danmark9514047831622013-07-27
Vagn Gjerløv, Danmark319767992012-02-06
Vagn Gjerløv, Danmark12952952018-02-06
Vagn Wendel Sørensen, Danmark15695692017-06-10
valdemar overgaard petersen, Danmark13403402017-03-06
VASLIN Matthieu, Frankrig10114188625822010-01-05
Vegard Bunes, Norge51187426922003-10-11
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne71855638512007-08-18
via Carsten Høeg, Danmark1270327032002-05-29
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2263687179472014-05-27
via Sune Jepsen, Danmark2718743262001-11-09
Vicky Knudsen, Danmark1217921792013-09-17
Villy Pedersen, Danmark161831015962017-05-19
Vincent Legrand, Belgien12619779657532018-02-06
Vinni Bruhn, Danmark71150235462010-05-29
Virginia Escandell, Danmark1230323032004-09-07
Vlad Cioflec, Rumænien6663015412011-12-22
wally morell, Danmark1131113112013-02-10
Wedigo Ferchland, Danmark5726915722006-05-18
Westy Esbensen, Danmark1177317732005-05-04
Wilfried Hausmann, Tyskland2557132862003-07-19
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark142968929312008-10-22
Willy Jørgensen, Danmark19449442013-04-30
Wim van der Schot, Holland1218721872006-12-04
Wolfgang Jakob, Tyskland3519319852013-09-24
Wolfgang Trimmel, Østrig1264426442011-07-29
Wout De Rouck, Belgien2353120242012-08-20
Xavier ROZEC, Frankrig3648324422008-09-02
Yann Kolbeinsson, Island183787128912012-01-25
Yeray Seminario, Spanien3725336042005-04-11
Yoav Perlman, Israel152841825952011-07-14
Zbigniew Kajzer, Polen798499128822018-03-09
Zbyszek Kajzer, Polen18558552013-04-08
Zoltan Baczo, Danmark6542513362015-12-31
Zsolt Ampovics, Ungarn5613118902018-05-10
Åge Mathias Matthiesen, Danmark91668131352014-01-04

Der er i alt 1360 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.151 sek.
til toppen