Startside   I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
Artslister
Netfugl v. 2.0


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Annette Hansen, Danmark31484484462009-01-07
Aage Kabbelgaard, Danmark1168316832011-08-12
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn244300423012018-01-29
Aidan G. Kelly, Irland2460725812011-06-14
Alan Clewes, Storbritannien2552837522008-04-26
Albert J. de Jong, Holland1200120012011-11-01
Albert Steen-Hansen, Danmark17541669364462010-05-04
Aleix Comas, Spanien61050820832010-09-05
Aleix Comas, Spanien2579533802005-11-07
Aleks Lund, Danmark1217421742015-04-11
Alen Ploj, Slovenien61009419762013-10-04
Alex Sand Frich, Danmark5113054352002018-10-05
Alex Wallin, Danmark3544921102008-12-15
Alexander J. Lee, Danmark2494725972001-11-09
Alf Frølich, Danmark1301030102010-08-02
Alf Petersson, Sverige429293144662011-11-02
Allan Gudio Nielsen, Danmark112185134332013-08-15
Allan Haagensen, Danmark212966340932019-11-05
Allan Hansen, Danmark3624224492009-04-03
Allan Helge Nolte, Danmark2376424012012-02-06
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3486716752009-04-01
Allan Kjær Villesen, Danmark65884991890482021-03-05
Allan Prang, Danmark1349734972011-10-02
Alwin Schönenberger, Østrig2572532182005-01-13
Anders Bacher Nielsen, Danmark20121609128592013-04-02
Anders Bergman, Sverige3662226452009-01-18
Anders Bojesen, Danmark122683976882013-12-31
Anders Brinkmann, Danmark28864832020-08-10
Anders Bræstrup, Danmark1264626462012-12-17
Anders E. Sørensen, Danmark13730157257132021-01-15
Anders Frederiksen, Danmark1189318932005-08-07
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark91501619492011-10-25
Anders Hammergart, Danmark8219402241032016-06-04
Anders Horsten, Danmark2445723692008-03-14
Anders Jensen, Danmark564831616212020-10-23
Anders Jihmanner, Sverige1205320532005-09-05
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark62748079026622020-06-18
Anders Roel, Danmark111727725312013-12-10
Anders Søgaard, Danmark12929275340462011-07-17
Anders Tørressen Hangaard, Norge51373042332012-03-21
Anders Tøttrup, Danmark317290140172006-11-05
Anders Wiig Nielsen, Danmark295279755792020-10-27
Anders Østerby, Danmark337243874292015-11-13
András Fodor, Ungarn5610557349332015-03-10
André Julinder, Sverige3510923192012-05-14
André Riis Ebbesen, Danmark265807829232012-08-30
Andreas Bennetsen Boe, Danmark14813275560092018-11-20
Andreas Bruun Kristensen, Danmark6514466958772019-11-13
Andreas Guldager, Danmark131944620172012-05-30
Andreas Gullberg, Norge1329732972002-05-13
Andreas Hagerman, Danmark205435736072003-08-28
Andreas Malte Nielsen, Danmark1237423742005-07-04
Andreas Meyer Winnem, Norge183299623872006-06-07
Andreas Noeske, Tyskland61202122732007-12-16
Andreas Petersen, Danmark295076651842012-11-19
Andreas Ranner, Østrig1158256612020-10-06
Andreas Saul-Rotne, Danmark1201620162009-03-01
Andres Wolff Fries, Danmark1241824182005-06-01
Anita Pedersen, Danmark31596358062001-11-16
Anna Bay Rask, Danmark1327132712003-07-25
Anna Kjøller, Danmark1205420542013-04-10
Anne Blotting, Danmark2290615722010-06-17
Anne Navntoft, Danmark31749772237212020-06-04
Anne Themsen Flindt, Danmark1172517252013-02-21
Annelise Juul Stampe, Danmark41587162702006-01-30
Anni Nielsen, Danmark6515502847592016-11-29
Anni Oppelstrup, Danmark2428823912007-12-16
Antoine Joris, Belgien448176225522016-12-05
Anton Herrig Liebermann, Danmark81962955582013-11-29
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1403440342012-10-25
Arie Ouwerkerk, Holland10927326065672021-01-11
Arild Breistøl, Norge142693834632010-02-11
Arild Hansen, Norge2428522422005-04-26
Arne Bertelsen, Danmark1215121512006-02-11
Arne Borg Rasmussen, Danmark51161728852017-04-12
Arne Giørtz-Behrens, Danmark535209816372021-02-18
Arne Holdensen, Danmark317269462021-01-04
Arne Kiis, Danmark37559363941872017-06-12
Arne Lilhauge, Danmark71173421972009-10-19
Arne Torkler, Danmark161886829422016-11-06
Arne Volf, Danmark12424598656652017-12-30
Arnold Georg Houmann, Danmark274451436012014-06-26
Arnold Houmann, Danmark225565253312006-06-07
Aron Andersson, Sverige3646433562008-08-28
Aron Andersson, Sverige4650318472010-10-20
Arthur R. Jensen, Danmark134291072132007-01-30
Arvid H Anthonsen, Norge292800712592015-07-07
Asbjørn Jensen, Danmark10318314336262019-12-20
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3528021242009-04-06
Asger Røjbek Sørensen, Danmark8621310222018-11-21
Ashley Fisher, Storbritannien15905902020-01-17
Attila Lenart, Danmark821954242020-09-08
Aurélien Audevard, Frankrig586105975638472019-08-18
Axel Mortensen, Danmark1040159721668102021-01-26
Barrault Frantz, Frankrig71402030062019-06-20
Bart-Jan Prak, Holland61192521302006-10-05
Bence Kókay, Ungarn91788624672009-01-25
Bengt Bengtsson, Sverige142569137882014-10-14
Benjamin Steffen, Tyskland192528219142014-04-24
Benjamin Gnep, Tyskland2289115712011-09-30
Benjamin Steffen, Tyskland71385225902006-07-08
Benny Haahr, Danmark578947331052018-03-21
Benny Jacobsen, Danmark2635133702003-01-21
Benny Kristensen, Danmark12327799142322012-05-23
Benny Nørgaard, Danmark1194419442013-05-02
Benny Rytter, Danmark1198219822013-03-27
Benny Steinmejer, Danmark1205020502013-01-02
Benoit Nabholz, Frankrig142330128882012-05-23
Benoit Paepegaey, Frankrig132779524132005-03-07
Bent Carstensen, Danmark245323653962012-09-09
Bent Christiansen, Danmark17927922018-01-09
Bent Jensen, Danmark3913530752006-05-10
Bent Lyngklip Kjeldgaard, Danmark10684810522020-06-10
Bent Møller Sørensen, Danmark2737044562005-12-13
Bent Nielsen, Danmark6765916472012-04-09
Bent Staugaard Nielsen, Danmark71338423862011-09-05
Bent Thøgersen, Danmark18826155541722021-03-01
Bente Steffensen, Danmark1173417342007-05-20
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1201220122011-01-23
Birger Algot Tørnblad, Danmark2271114312010-09-14
Birger Bavnsgaard, Danmark1191719172009-04-30
Birger Hultengren, Danmark1185418542010-07-07
Birger Lønning, Danmark13424559053022021-02-12
Birger Pedersen, Danmark4875724032006-03-05
Birgit Nielsen, Danmark2535127732007-04-15
Birthe Kirk Gawinski, Danmark3448919002013-08-09
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark37438626568962021-03-05
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark263081620512020-01-07
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1388538852007-09-02
Bjarne Bjørn Olsen, Danmark14834832020-07-07
Bjarne Golles, Danmark2534029892007-05-10
Bjarne Hemmingsen, Danmark162388021272017-12-02
Bjarne Hove-Jensen, Danmark16356352020-07-06
Bjarne Nielsen, Danmark61237824782005-10-12
Bjarne Nielsen, Danmark3572420562009-04-19
Bjarne Skule, Danmark172347417782010-01-12
Bjarne Streyffert, Danmark2511327802004-11-08
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark91013218412013-03-25
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2543928672003-03-25
Björn Dellming, Sverige1395039502009-08-02
Björn Gísli Arnarson, Island133725352502006-01-19
Bjørn Erik Hellang, Norge3497918142012-08-27
Bjørn Frikke, Danmark22222360431552020-12-03
Bjørn Ginman, Danmark2565146732017-09-13
Bjørn Grøn, Danmark4790428832010-10-27
Bjørn Kjellemyr, Norge314727332020-05-04
Bjørn Kjellemyr, Norge3720629392005-05-01
Bo Jensen, Danmark11116411225682012-06-19
Bo Lassen Christiansen, Danmark201113714092021-02-24
Bo Sonne Sørensen, Danmark297009252442010-11-24
Bo Svensmark, Danmark71866752682011-01-10
Bo Thyge Johansen, Danmark1395639562011-02-16
Bo Tureby, Danmark579119184865312015-09-01
Bo Valeur, Danmark131105116722020-07-31
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark141275714172015-03-26
Brahim Birds, Marokko3379215972014-12-19
Brahim Mezane, Marokko71055519762013-05-26
Brian Christoffersen Skræm, Danmark4411412852016-07-15
Brian Rasmussen, Danmark91140617002016-11-27
Brian Thomsen, Danmark5827824302011-03-08
Brian Wielsøe, Danmark1759075902009-10-14
Bruce Mactavish, Canada1296629662002-01-30
Bruno PORTIER, Belgien5502615432018-03-21
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8219220833602008-02-27
Carl Bohn, Danmark88662417222852021-03-05
Carl Erik Mabeck, Danmark12729939162802007-07-04
Carl Søndergaard, Danmark61192429752014-10-03
Carsten Lundberg, Danmark3462417102013-08-28
Carsten Egevang, Guinea3548323612012-09-23
Carsten Egevang, Grønland5114633660602007-10-09
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3808628122002-09-03
Carsten Fog, Danmark1288928892008-10-25
Carsten Gadgaard, Danmark8926284277922008-10-17
Carsten Gørges Laursen, Danmark234095643792020-04-15
Carsten Hermann, Danmark1322532252003-11-28
Carsten Holm Petersen, Danmark593735219692020-07-09
Carsten Lyhr Hansen, Danmark51187225762010-01-05
Carsten Madsen, Danmark1477047702004-11-14
Carsten Olsen, Danmark1371437142006-06-07
Carsten Poulsen, Danmark327391040292007-07-12
Carsten Siems, Danmark39964909071902019-01-14
Cédric Rousseau, Frankrig102114626252006-02-20
Charlotte Christel Jønsson, Danmark3369714172014-02-14
Charlotte Thomsen, Danmark3932442222013-08-28
Chr. G Nielsen, Danmark1252025202013-01-26
Chris Baines, Storbritannien132027423122014-11-10
Chris Batty, England14230453682832008-02-20
Chris Lansdell, England163498732302009-06-22
Chris Romeiks, Tyskland142882027072010-12-12
Chris van Rijswijk, Holland4565216802017-11-06
Christer Brostam, Sverige6710691527252020-09-03
Christian Andersen Jensen, Danmark45187949658072016-12-11
Christian Axelsen, Danmark4610326766732011-09-25
Christian Brinkman, Holland1166716672010-02-23
Christian Eilers, Danmark487449023182013-09-11
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1164116412009-12-06
Christian Leth, Danmark5616290248582016-06-01
Christian Ljunggren, Sverige111874521652013-05-27
Christian Martin Glahder, Danmark131809321162012-06-26
Christian Michael Mortensen, Danmark1265226522013-03-01
Christian Michael Villadsen, Danmark111312315302014-01-08
Christian Rørdam, Danmark446286939542018-12-13
Christian Svane, Danmark3755327692006-07-25
Christian Terp, Danmark5651519002018-06-22
Christian Tiller, Norge72274945252005-08-30
christian tiller, Norge1259825982007-10-16
Christian Wegst, Tyskland1317831782006-08-10
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark51312533972007-07-14
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark9213684627752016-05-09
Christoffer Elias Kaae, Danmark4429911622013-01-08
Christoph Moning, Tyskland31293659932010-08-18
Christoph Moning, Tyskland142035919632011-08-20
Christophe CAPELLE, Frankrig81233120382012-04-14
Claudia Thiel, Tyskland2423022872006-06-07
Claus Andersen, Danmark215859012019-06-20
Claus Boe Tøndering, Danmark2328517952011-04-19
Claus Brostrøm Nielsen, Danmark214907862017-11-18
Claus Dalskov, Danmark1235723572006-05-12
Claus Eriksen, Danmark3743128672007-04-29
Claus Halkjær, Danmark763131650354362021-03-01
Claus Horneman, Danmark1466346632003-02-06
Claus Johansson, Danmark162530819102012-03-09
Claus Kesby, Danmark1240424042006-07-10
Claus Kesby, Danmark1162616262008-04-16
Claus Lunde Pedersen, Danmark101586219652011-10-25
Claus Vind-Andreasen, Danmark203456229762014-06-05
Claus Øgard, Danmark2371718832008-03-16
Clausjannic Labuz, Danmark11023784164872012-03-06
Conny Jensen, Danmark192252626152018-01-30
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3652024892006-07-10
Cristian Jensen Marcet, Danmark369058747222010-12-10
Csaba Lendvai, Ungarn1229522952009-04-25
Damien Gailly, Belgien1165316532016-05-11
Dan Allan Nielsen, Danmark2416221322010-02-18
Dan Bruhn, Danmark2439425572011-10-13
Dan Rasmussen, Danmark41211039172005-01-31
Dan Reichardt, Danmark11801802020-09-21
Daniel König, Tyskland7709011772013-06-22
Daniel Lehmberg, Danmark20101958592020-03-07
Daniel Mauras, Frankrig1195619562015-06-23
Daniel Patterson, Sverige51137832682005-09-23
Daniel Pettersson, Sverige32558078435352019-11-18
Daniela Gruber, Tyskland4478113732012-05-31
Dave Barnes, Danmark5773625932013-09-05
dave farrow, Storbritannien1230223022007-10-30
David Andersson, Sverige12818412926442015-02-14
David B. Collinge, Danmark112317434092013-05-21
David Boertmann, Danmark4610823044302013-09-27
david drangsland, Norge163093930592011-08-13
David Erling Drangsland, Norge1311931192005-12-24
David Erterius, Sverige31252001644642018-09-18
David Lundgren, Sverige1239423942009-09-18
David Monticelli, Belgien10219392032012017-08-15
Dennis Andersen, Danmark3605521672007-04-04
Dennis Brandsborg, Danmark2488826582004-03-13
Dennis Martinek Langholz, Danmark61427434712009-02-23
Dennis Noel, Danmark1900190012004-11-08
Dennis Olsen, Danmark19525403829942020-06-08
Deryk Shaw, Storbritannien1268826882002-09-12
Detlef Gruber, Danmark1203420342006-06-07
Dirk Van Gansberghe, Italien202965918592010-10-21
Domen Stanic, Italien142438123832012-04-08
Dominic Mitchell, Storbritannien172769323742011-10-10
Dominik Becker, Tyskland6914918592016-03-01
Dominique Verbelen, Belgien1301430142004-09-30
Don Baccus, USA1266626662003-11-13
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark61310548002014-10-09
Dubois Laurent Yves, Frankrig2317717032013-12-17
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5754817222009-10-08
Dušan Kerestúr, Slovakiet638418192018-06-07
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2584229702008-08-10
Edvin Hansson, Sverige194060332962005-03-16
Egon Iversen, Danmark2599938762011-12-29
Eigil Larsen, Danmark9914231028522020-06-06
Eigil Ødegaard, Danmark516111438355892020-09-21
Einar Flensted-Jensen, Danmark1411041102004-07-25
Eirik Nydal Adolfsen, Norge1177017702012-03-29
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61734934082006-08-09
Eline Eggers, Danmark3653722122006-02-01
Elly Hansen, Danmark204741468982017-07-13
Elmer Pedersen, Danmark333975121772015-03-23
Emil Fich Larsen, Danmark71078019652013-11-04
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3577121572008-05-29
Emil Todorov, Bulgarien5969323192005-06-26
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet71480638812018-03-19
Erhardt Ecklon, Danmark5715397851112020-06-13
Eric Didner, Frankrig20728636329192020-01-03
Eric Schaumburg, Danmark61510229572008-07-19
Erik Agertoft, Danmark184167849362020-10-29
Erik Biering, Danmark790103434360802021-02-24
Erik Bogh Nielsen, USA9713799528852016-03-19
Erik Breden, USA61230623282007-05-30
Erik Christophersen, Danmark4659030472015-07-19
Erik Edvardsson, Sverige153153228992007-06-05
erik ehmsen, Danmark101388518492011-11-16
Erik Ehmsen, Danmark61394654282008-12-29
Erik Enevoldsen, Danmark51712444312006-08-20
Erik Groth-Andersen, Danmark659011836792020-10-15
Erik Jensen, Danmark2472824052007-06-26
Erik Kramshøj, Danmark134011259802005-06-16
Erik Lindgren, Sverige1381538152005-11-19
Erik Mølgaard, Sverige30239781639082017-09-18
Erik Rosendaal, Holland1210321032004-11-11
Erik Rosendahl, Danmark4338510582017-05-25
Erik Røjgaard, Danmark2274719382017-06-15
Erik Schaumburg, Danmark1227622762004-11-29
Erik Van Bogaert, Belgien1223922392004-12-18
erik van bogaert, Belgien1174117412014-10-16
Erling Bonde, Danmark3741930372009-03-29
Erling Krabbe, Danmark19418367956342020-10-29
Ernst Hjøllund, Danmark3771934782006-09-21
Esben Eriksen, Danmark71987641512006-03-16
Esben Østergaard, Danmark2574731002004-03-10
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1195919592011-05-24
Espen Lie Dahl, Norge458862031242013-12-17
Espen Støtterud Christensen, Norge61142219782008-06-23
Esper Boel, Danmark3340212942016-06-18
Eva Agnethe Bramming, Danmark4846022562008-10-06
Eva Foss Henriksen, Danmark1007119501659712021-02-25
Fabian Schneider, Schweiz528412226632015-06-29
Felix Jachmann, Tyskland2367718842011-06-24
Felix Timmermann, Tyskland524842517602020-03-20
finn birkholm-clausen, Danmark41185837432009-04-23
Finn Bro, Danmark132343628082017-05-10
Finn Carlsen, Danmark296501834892013-04-11
finn folkvardsen, Danmark112127925402016-11-15
finn henriksen, Danmark141321714802020-04-30
Finn Laugo Sørensen, Danmark23238819138302014-10-16
Finn Nielsen, Danmark1128412842013-09-15
Finn Nørregaard, Danmark10960914302015-03-09
Flemming Ahlmann, Danmark6016275871122012-03-10
Flemming Dane, Danmark3549719982008-06-13
Flemming Eskildsen, Danmark1210721072009-09-07
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91963732862013-10-20
Flemming Lang, Danmark81994640362013-02-14
Flemming Nielsen, Danmark1156815682008-10-06
Flemming Pagh Jensen, Danmark3295410322017-07-10
Flemming Pedersen, Danmark1204920492003-06-28
Flemming Værgman, Danmark1214721472010-02-21
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2523026732005-03-26
Florin Chirila, Rumænien61309323662009-01-07
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1257425742005-02-03
Franck Ishøi, Danmark335041527302013-04-17
Frank Abrahamson, Danmark658974338522021-01-15
Frank Desting, Danmark458360633502013-10-20
Frank Simonsen, Danmark112923044392012-03-29
Frank Svensson, Danmark3946739572006-02-02
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark234206734692013-05-19
Franziska Guepner, Tyskland3703024682014-11-18
Freddy Johansen, Norge61394031192009-01-30
Freddy Rosning, Danmark304822735502020-01-23
Frédéric Jiguet, Frankrig569893927802016-02-02
Frederik Rejsby Johansen, Danmark201854415642020-12-14
Fredrik Ström, Sverige5687114822014-04-18
Fredrik Kræmer, Norge102851949332002-10-02
Friedrich Thomas, Danmark1234723472006-05-10
Frits Rost, Danmark1096170935102020-02-06
Frode Falkenberg, Norge204839633192008-02-25
Frode Jacobsen, USA467009222282012-06-23
Fülöp Attila, Rumænien1252025202009-12-25
Gábor Bodor, Ungarn131979520052017-03-22
Gabor Graehn, Danmark3393814532012-09-06
Gabriel Schuler, Schweiz16937787641132011-03-23
Gal Shon, Israel1176217622009-04-06
Gaukur Hjartarson, Island112638331722005-06-13
Gedser Fuglestation, Danmark1214421442004-11-05
Geert Brovad, Danmark103397946782004-11-14
Geir O. Pedersen, Norge163502829542009-06-25
Ger Meesters, Holland3874431382008-01-23
Gerner Majlandt, Danmark16542130173612017-10-24
Gert Fahlberg, Danmark213366862020-05-14
Gert Jeppesen, Danmark14425490459082012-09-15
Gert Rasmussen, Danmark556741721252014-01-02
Gert Rasmussen, Danmark81841833132006-05-14
Gert Sørensen, Danmark1178717872013-02-20
Gisela Nagel, Tyskland10510394922552020-12-09
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1428942892005-12-04
Gordon Hodgson, England1254525452010-07-15
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1393339332013-06-14
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3880734382004-07-31
Graeme Joynt, England3373515482014-06-27
Graham Etherington, Storbritannien3656822282002-09-27
Greg McIvor, Sverige173736525352013-09-20
Gunnar Gundersen, Norge1368936892004-01-06
Gunnar Larsen, Danmark194190529292006-03-11
Gunner Munk, Danmark1269426942006-10-08
Hallgeir Fisketjøn, Norge81149019982011-07-07
Hamid Yadane, Marokko5615414332013-10-07
Hampus Lejon, Sverige122608732462013-10-07
Hampus Lejon, Sverige1234823482005-08-05
Hanne April Farnæs, Danmark3500917222010-03-07
Hans Drostgaard, Danmark1224922492005-04-07
Hans Eli Sivertsen, Færøerne41040830122009-05-24
Hans Eli Sivertsen, Færøerne112493035942006-04-23
Hans Erik Jensen, Danmark131149212562019-08-12
Hans Erik Mom, Holland1195519552006-01-28
Hans Gleie, Danmark2465525642010-12-29
Hans Henrik Iversen, Danmark18908902017-12-07
Hans Henrik Bay, Danmark504485123602016-05-12
Hans Henrik Iversen, Danmark4767022832005-09-06
Hans Henrik Larsen, Danmark3635825302005-09-14
Hans Henrik Larsen, Danmark2221292144459402021-03-05
Hans Jørgen Riis, Danmark2356920522010-04-23
Hans Krabsen, Danmark1771377132004-04-03
Hans Larsson, Sverige359411950632010-11-07
Hans Lind, Danmark123256050082013-03-05
Hans Pinstrup, Danmark204075134742020-12-29
Hans Rytter, Danmark235302643162007-08-07
Hans Staunstrup, Danmark10319228334112020-05-17
Hans Ægidius, Danmark4338610222019-10-20
Hans Ægidius, Danmark3240710682020-04-24
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark71135925202014-02-02
Harry J Lehto, Finland5717108555702012-12-21
Heidi Frederiksen, Danmark2445824342015-10-02
Heine Oldenskov, Danmark5809022582010-05-30
Helge Sørensen, Danmark16432695022102242021-03-05
Helle Dyrting, Danmark191661013572015-03-07
Helle Kjær Erichsen, Danmark202976421182018-08-31
Hendrik Weindorf, Tyskland7414509334892015-06-17
Henning Larsen, Danmark11911117018542021-01-24
Henning Broe, Danmark1139613962010-08-05
Henning Hansen, Danmark4808024432006-03-01
Henning Hansen, Danmark4700017632008-04-22
Henning Krog Søndergaard, Danmark1179817982013-08-22
Henning Rose Sørensen, Danmark11622845729532013-06-19
Henrik Asbjørn Pedersen, Danmark282669887782020-04-26
Henrik Baktoft, Danmark2483527612013-04-30
Henrik Bengtsson, Danmark3575123002010-01-24
Henrik Brandt, Danmark10322001267052019-01-28
Henrik Callesen, Danmark1238123812004-11-05
Henrik Carlsen, Danmark3802337592004-04-30
Henrik Dissing, Danmark1176617662012-10-18
Henrik Elver, Danmark91737822992005-11-07
Henrik F. Nielsen, Danmark5312304750942019-07-23
Henrik Friis, Danmark21222046724842021-02-25
Henrik Greve, Danmark3980160532008-04-07
Henrik H. Søndergaard, Danmark71861230702006-07-10
Henrik H. Søndergaard, Danmark71404127852010-08-05
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12424983576662013-05-11
Henrik Holm Brask, Danmark1213121312008-10-06
Henrik Hougaard Larsen, Danmark81460025592014-06-10
Henrik Johansson, Norge2524830742009-04-11
Henrik Just, Danmark7415493643992012-01-26
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1178117812009-01-12
Henrik Kisbye, Danmark49972564270922013-12-24
Henrik Knudsen, Danmark195774354552011-10-05
Henrik Kolsbjerg, Danmark81202217862010-08-27
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark2304515352014-04-03
Henrik Laust Bøhmer, Danmark5713385559922020-02-18
Henrik Madsen, Danmark71609733862009-05-12
Henrik Mikkelsen, Danmark5413077462692020-07-09
Henrik Mouritsen, Tyskland82559149702010-09-29
Henrik Pedersen, Danmark81606222962005-09-14
Henrik Pedersen, Danmark28835123373622021-03-03
Henrik Poulsen, Danmark2306416882012-02-13
Henrik Stenholt, Danmark3825334272004-03-03
Henry Lehto, Finland8613052423852017-02-23
Herman Bouman, Holland1204620462006-08-30
Hjalte B. Johansen, Danmark101442832752019-11-19
Hjalte Kjærby, Danmark2573331172013-04-14
Holger Sandfeldt, Danmark1242024202002-10-24
Hugh Harrop, Skotland2481324952011-10-26
Hugo Touzé, Frankrig5541112592016-05-22
Håkan Sterner, Sverige2550630542003-02-14
Ib Fagerlund, Danmark19419412016-07-25
Ib Jensen, Danmark27151999478242021-01-18
Iben Hove Sørensen, Danmark1492349232011-10-15
Ies Meulmeester, Holland122282222752010-12-03
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10119592731992013-10-07
Ingar Støyle Bringsvor, Norge344990422192018-09-27
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark2294116242010-01-11
Inger Andersen, Danmark245339727812007-08-07
Inger Christoffersen, Danmark1214021402007-12-09
Inger Skov, Danmark2631536602004-11-22
Ingrid Grunwald, Tyskland61644748992005-02-21
Ivan Abramowitz, Danmark1268526852005-09-07
Ivan Jensen, Danmark1211321132004-11-21
Ivan Naurholm, Danmark212416682018-06-22
Ivan Petric , Slovenien81510733342010-08-22
Ivan Sjögren, Sverige778535118072017-11-11
Ivan Sjögren, Sverige618623320872013-03-16
Ivan Skov Pedersen, Danmark1169816982007-04-10
J Ole Andersen, Danmark434588017542016-05-24
Jack Juliussen, Danmark3627421252007-10-07
Jacob Alsted, Danmark1339433942003-09-15
Jacob Breson Neumann, Danmark192675721152013-05-23
Jacob Dalsten Petersen, Danmark315888024242010-01-31
Jacob Lund-Hansen, Danmark3801630322003-05-17
Jacob Neumann, Danmark2361619012009-04-12
Jacob Sterup, Danmark224772140192012-01-04
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1284828482004-08-13
Jakob Dall, Danmark8520680650702020-07-09
Jakob Engelhard, Danmark193597643162013-10-23
Jakob Hochuli, Schweiz81281623182011-12-30
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark79758547824622021-03-03
Jan Helbo, Danmark8610593929782014-04-06
Jan Andruszkow, Danmark4486915132015-06-22
Jan Bolding Kristensen, Danmark3990936382006-02-25
Jan Bolding Kristensen, Danmark2366825692018-03-23
Jan Bosch, Holland1215021502007-04-25
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1182318232010-07-26
Jan Dresler, Danmark2525027252003-10-21
Jan Durinck, Danmark225335340682013-06-17
Jan Eske Schmidt, Danmark266721149562019-12-24
Jan Fischer Rasmussen, Danmark558346732412018-03-23
Jan Haaning Nielsen, Danmark11215944129022017-11-15
Jan Hjort Christensen, Danmark72107274072009-10-13
Jan Jespersen, Danmark71391123952012-02-24
Jan Jörgensen, Sverige131647519022019-11-08
Jan Kiel, Danmark82320559302010-02-06
Jan Kåre Ness, Norge72948976882011-12-14
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark577320323922018-06-13
Jan Mogensen, Danmark294785728982012-05-09
Jan Nielsen, Danmark11938411902019-06-20
Jan Ole Kriegs, Tyskland3633421552009-10-13
Jan Ravnborg, Danmark92124635602009-10-06
Jan S. Kristensen, Danmark71800534272006-12-24
Jan Salmonsen, Danmark2534027702008-10-19
Jan Skrubbeltrang, Danmark8813040290862017-03-15
Jan Speiermann, Danmark4010816363142020-07-07
Jan Svejgaard Jensen, Danmark317968432019-12-03
Jan Thomsen, Danmark8920113042312007-08-21
Jan van der Laan, Holland1194319432009-07-31
Jan W. Badura, Danmark318877092019-04-30
Jan-Michael Breider, Sverige4795725262010-04-06
Jani Vastamäki, Finland61526736322010-05-28
Janis von Heyking, Sverige524928416062013-12-12
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark1142314232011-01-08
Janni Christoffersen, Danmark7848114912014-01-21
Janus Ethelberg, Danmark9420344227262007-09-05
Jean Seeberg, Danmark3542919252010-01-31
Jean-Pierre Jordan, Frankrig415182323342014-02-08
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1493649362009-08-20
Jeanette Hall Petersen, Danmark312444642020-08-20
Jelger Herder, Holland81866530782004-05-31
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2589231852006-10-09
Jens Andersen, Danmark61607236612007-08-17
Jens B. Bruun, Sverige62335162012006-01-26
Jens Ballegaard, Danmark61402346202011-12-11
Jens Biltoft, Danmark1233923392004-08-01
Jens Boesen, Danmark102186327582009-04-04
Jens Brandt, Danmark18938932015-08-29
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2565531522005-10-27
Jens Eriksen, Danmark7219193259292013-08-26
Jens Holte Frederiksen, Danmark1191419142007-06-25
Jens Jacob Iversen, Danmark3811428142006-05-10
Jens Jørgen Andersen, Danmark17939154879942019-06-30
Jens Kildemoes, Danmark5451713042016-11-30
Jens Kirkeby, Danmark899793137122020-11-03
Jens Kristian Kjærgård, Danmark429106092375822013-05-07
Jens Lind, Danmark8912319702019-11-15
Jens Maibomm Hansen, Danmark1194819482009-07-19
Jens Mikkel Lausten, Danmark154229695052016-10-13
Jens Ole Byskov, Danmark454855023882011-12-24
Jens Overgaard Christensen, Danmark9419767142722011-07-01
Jens Paulsen, Danmark686589223072021-01-26
Jens Ryge Petersen, Danmark215276138812011-09-16
Jens Röw, Tyskland1334733472014-11-17
Jens Søgaard Hansen, Danmark6571442322105792020-11-01
Jens Thalund, Danmark2177246368125822015-09-04
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2623134512007-08-18
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31437772982004-05-16
Jens Wiberg, Danmark172029524672019-03-28
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne41291337332006-09-23
Jeppe Berthelsen, Danmark1133313332011-07-27
Jeppe Bundgaard, Danmark92144646162013-12-29
Jesper Bay Jacobsen, Danmark14374372020-10-13
Jesper Brinkmann, Danmark184019132182011-08-17
Jesper Høy Hansen, Danmark3440520682012-05-11
Jesper Johannes Madsen, Danmark1237023702012-11-28
Jesper Michael møller, Danmark191772728362019-07-15
jesper nexø arvesen, Danmark4561516662012-11-07
Jesper Nielsen, Danmark2420623472007-08-28
Jesper Schade, Danmark1107310732016-11-22
Jesper Segergren, Sverige2462125542011-09-27
Jesper Sonne, Danmark132400326102012-03-30
Jesper Sonne, Danmark306195529352005-09-27
Jesper Vingtoft, Danmark57701772021-03-05
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark101784959842014-01-03
jette østergaard danielsen, Danmark1105610562016-07-08
ji be, Schweiz183433029982010-06-21
Jim Thagaard Hansen, Danmark183929927502005-04-20
Jim Willson, Storbritannien2462123292002-06-29
Jimmy Skat Hansen, Danmark174089855352005-04-04
Joachim Bertrands, Belgien626554121512017-06-29
Joakim Engel, Danmark8320583658232007-08-18
Joakim Matthiesen, Danmark301997211602020-10-27
Jóan Petur Petersen, Færøerne1147214722007-08-11
Johan Christian Homann, Danmark291983413722020-08-12
Johan Emil Løje, Danmark1200420042007-07-31
Johan Stenlund, Sverige5685717582013-12-20
Johan Stenlund, Sverige3778329332006-03-01
Johan Stenlund, Sverige439864940902010-12-20
Johanna Hartmann, Danmark1255025502013-05-23
Johannes Christian Harbou, Danmark7812331238502012-07-16
Johannes Erritzøe, Danmark2527726932006-12-28
Johannes Ferdinand, Tyskland131983025202014-04-28
Johannes Rydström, Sverige21833441138702014-07-29
Johannes Tallroth, Sverige4803923292007-08-08
John Dreyer Andersen, Danmark254972328062011-07-31
John Frikke, Danmark323413122102019-08-28
John G. Dinesen, Danmark376454928292013-10-22
John Hornbek, Danmark183235221902008-09-08
John Jensen, Danmark535679218402019-04-26
John Judge, Storbritannien2479624572002-10-08
John Jørgensen, Danmark6807215202013-06-30
John Kyed, Danmark139330896104342013-12-22
John Larsen, Danmark1088129717871672021-03-05
John Martin Mjelde, Norge61334427242008-11-05
John Mikkelsen, Danmark1206220622012-05-21
John Mikkelsen, Danmark2298116092012-06-26
John N. Jensen, Danmark1252825282007-11-22
John Pedersen, Danmark10320366250582013-11-02
John Steffensen, Danmark1269426942004-06-13
Johnny Laursen, Danmark12225695839232010-02-23
Johnny Madsen, Danmark31363891984372019-12-27
Johnny Salomonsson, Danmark28056099345702017-09-24
Jon Lehmberg, Danmark12020516547312013-10-22
Jonas Gadgaard, Danmark112287929042008-04-26
Jonas Gildebro, Danmark1124612462012-07-16
Jonas Halberg, Danmark3470818072013-03-08
Jonas Holmqvist, Sverige132061322532014-01-03
Jonas Landolt, Schweiz1381438142013-07-10
Jonathan Hemmer-Hansen, Danmark19239232018-07-31
Jonathan Meyrav, Israel3677225462009-02-06
Jonn Leffmann, Sverige142369522432011-08-22
Jonna Lindegård, Danmark6798216222014-10-12
Jonna Lindegård, Danmark215328472018-01-18
Jos Van den Berg, Holland1332033202008-11-24
José García Monzón, Spanien4902430382005-04-11
JOSE MARIA FERNANDEZ ZAPATA, Spanien210157242021-03-02
Josh J Shaw, England2370622012009-12-25
Josh Rhys Jones, England327188938362013-09-27
Jostein Myromslien, Norge1218221822005-11-15
jules phillips, Danmark1171717172015-01-25
Julia Zeitzer, Danmark1145214522013-11-12
Julian Guy Bell, Norge1204020402011-12-23
Julien Mazenauer, Schweiz4436015882015-02-18
Julien Piette, Frankrig163466727902005-05-18
Julien Piette, Frankrig71234724952017-10-16
Jure Novak, Slovenien1146514652013-09-02
Jurgen Lehmann, Finland1188818882010-10-12
Justin Jansen, Holland1204220422005-12-24
Jørgen Bjerring, Danmark14644642019-07-23
Jørgen Dam, Danmark24552287740272011-05-04
Jørgen Hansen, Danmark1231323132009-05-12
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2942850612004-08-16
Jørgen Kabel, Danmark14339899071012020-10-15
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark2298715902009-03-01
Jørgen Munck, Danmark6610480756462020-09-29
Jørgen Scheel, Danmark164066539562006-07-21
Jørgen Staarup Christensen, Danmark318343238112006-09-22
Jørgen Witved, Danmark8116882946582009-08-10
Jørn Lennart Larsen, Danmark3587921822006-05-10
Jørn Opsal, Norge1332233222003-05-30
Jørn Vinther Sørensen, Danmark112498336382011-10-20
Jørn Vinther Sørensen, Danmark81192728612020-07-09
Kai Gauger, Tyskland101941024472011-01-27
Kai Lindegaard, Danmark2274115052016-01-08
kai nissen, Danmark101525120342014-08-18
Kaj Halberg, Danmark29566302019-09-02
Kaj Krutfelt, Sverige3588121832007-02-05
Karen Lang, Danmark2584032592004-07-06
Karin Gustausen, Danmark414189264982020-10-21
Karina Jensen, Danmark1281528152013-12-10
Karl-Eric Gustafsson, Sverige184227330192005-08-26
Karsten Bidstrup, Danmark52149068082020-09-03
Karsten Busk Laursen, Danmark1122712272014-03-04
Karsten Garcia Pedersen, Danmark8945216402013-02-11
Karsten Mose, Danmark2241612302013-06-18
Karsten Munch Andersen, Danmark3562820252009-07-13
Karsten Stæhr, Danmark102121926762006-08-09
Kasper Anias Møller, Danmark1112611262014-05-09
Kasper Thorup, Danmark1205920592005-08-02
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1330833082006-03-05
Keith Fox, Danmark759195129932020-10-11
Keld Jakobsen, Danmark13311361524272021-01-04
Keld Sørensen, Danmark51010126852008-08-02
Kelvin Jones, Storbritannien1357635762002-02-10
Ken Rasmussen, Danmark3824645552010-01-24
Ken Sievertsen, Danmark1918091802013-05-21
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark142253319682012-04-11
Kennerth Kristensen , Danmark2462323242012-11-14
Kenneth Bach Christensen, Danmark587277346942013-12-23
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8822612463422007-02-25
Kent Olsen, Danmark4511456890302018-10-26
Kent Schou Larsen, Danmark1185418542007-08-28
Kent Schou Larsen, Danmark2393920822006-03-30
Kermarrec Corentin, Frankrig305192630222009-10-11
Kield Andersson, Danmark51189230162008-10-18
Killian Mullarney, Irland2536227722006-01-10
Kim Aaen, Danmark5414809261012012-04-19
Kim Biledgaard, Danmark1375137512001-10-01
Kim Duus, Danmark11419187934972017-03-23
Kim Fich Larsen, Danmark1124212422013-12-27
Kim Fischer, Danmark225493138482005-03-07
Kim Hagen Andersen, Danmark28114622020-09-11
Kim Iburg, Danmark1195019502006-08-07
kim jespersen, Danmark2242314772012-01-31
Kim Lunding, Danmark173819047352006-01-14
kim lundqvist, Danmark142840226322008-04-09
Kim Mogensen, Danmark3490918022014-07-28
Kim Petersen, Danmark102049824342006-08-24
Kim Søvæld, Danmark1185618562008-11-18
Kim Øllgaard, Danmark91753427672008-10-09
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3558626612014-02-12
Kirsten Jæger, Danmark1179917992013-04-08
Kis Boel, Danmark1229810814482021-03-03
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark3398619292017-03-14
Kjeld Lund, Danmark162348536982019-10-05
Kjeld Pedersen, Danmark1160816082012-04-17
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge92385529222003-03-09
Kjetil Johannessen, Norge387299832902009-08-10
Kjetil Johannessen, Norge297005731322006-02-19
Kjetil Schjølberg, Norge347883184942012-03-12
Kjetil Schjølberg, Norge1213321332007-01-09
Klaas Bert Debusschere, Belgien2424624732009-01-06
Klaas Felix Jachmann, Tyskland297213648342006-11-26
Klaus B. Fries, Danmark3877235902005-12-03
Klaus Berggreen, Danmark18328322017-11-04
Klaus Bjerre, Danmark347406544922011-05-04
Klaus Dichmann, Danmark39952687856842021-02-22
Klaus Günther, Tyskland1120912092020-03-07
Klaus K. Nielsen, Danmark6897049282019-09-20
Klaus Malling Olsen, Danmark41957584049150512021-01-15
Klaus Mortensen, Danmark5311847938062010-08-07
Klaus Nellevang, Danmark2431023032004-06-25
Klaus Schak Laursen, Danmark3881647312013-04-13
Klavs Frandsen, Danmark2243613262012-09-12
Knud Erik Christensen, Danmark1304330432010-10-20
Knud Jørgen Olsen, Danmark61054128232013-01-23
Knud Kjeldsen, Danmark1130213022011-07-27
Knud N. Flensted, Danmark163552234862010-10-10
Knud Nielsen, Danmark1137613762016-06-16
Knud Pedersen, Danmark576131517774872017-05-16
Knud-Erik Andersen, Danmark1225022502006-06-07
Knud-Erik Strange, Danmark82231334542006-06-07
Kresten Hansen, Danmark2334921122011-12-01
Kris De Rouck, Belgien1148614862012-01-08
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71886531832011-10-01
Kristian Borum, Danmark2498726802007-04-22
Kristian Kirk, Danmark318349802020-08-25
Kristian Laustsen, Danmark51058025722011-10-23
Kristian Laustsen, Danmark61331030422010-09-22
Kristian Poulsen, Danmark2330120182011-11-18
Kristian Ribers, Danmark1153215322011-02-27
Kristoffer Hansen, Danmark61428733712013-02-18
Kurt Bredal Christensen, Danmark113658776732010-10-28
kurt jensen, Danmark1132213222013-09-17
Kurt Prentow, Danmark81837234712019-02-25
Kurt Rasmussen, Danmark71585531082009-09-04
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2356923582007-11-06
Kurt Vogt, Danmark272832913862011-12-27
Kurt Willumsen, Danmark1103410342011-07-27
Lars Juul Pedersen, Danmark284127220282018-02-18
Lars Nielsen, Danmark1105310532017-06-13
Lars Petersson, Sverige1123612362011-03-19
Lars Adler Krogh, Danmark10626243454942017-07-30
Lars Andersen, Danmark1212321232010-01-01
Lars Andersen, Danmark18718782525652020-02-04
Lars Andersen, Danmark436784824182015-05-22
Lars Birk, Danmark32533859131042021-02-22
Lars Borup, Danmark359028544202010-09-19
Lars Elvstrøm, Danmark2425923042005-08-29
Lars Erdmann, Danmark1132513252015-08-07
Lars Ernst, Danmark1118011802012-02-02
Lars Falck, Danmark8410815926032019-11-29
Lars Frede Petersen, Danmark2298815932014-08-25
Lars Gabrielsen, Danmark15520152141242021-03-01
Lars Grøn, Danmark26721691327062020-12-01
Lars Halkjær, Danmark4473713252016-02-26
Lars Jensen, Danmark21947657777282016-11-16
Lars Jensen Kruse, Danmark362128812982020-01-28
Lars Larsson, Sverige3623622722006-07-08
Lars Laursen, Danmark1238623862011-03-10
Lars Lindgren, Danmark1206220622005-08-16
Lars Lundmark, Sverige1289628962008-12-20
Lars Lyngsø, Danmark2424822482004-12-26
Lars Maltha Rasmussen, Danmark13915586493832021-02-09
Lars Mejlby, Danmark194211140552010-03-05
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1213421342009-02-20
Lars Munk, Danmark1186018602007-08-03
Lars Omø Christiansen, Danmark1232823282007-07-15
Lars Paaby, Danmark666770529152020-11-10
Lars Pedersen, Danmark1196819682006-07-21
Lars Peter Johansson, Danmark3787731062008-01-25
Lars Rostgaard, Danmark22236220557892014-06-13
Lars Rudfeld, Danmark425595825002013-12-13
Lars Smith, Danmark173648047842011-12-09
Lars Tom-Petersen, Danmark14744742020-07-07
Lars Vilhelm Hansen, Danmark183947332062004-11-24
Lars Villadsen, Danmark71347330202009-02-01
Lars Witting, Danmark358739039752019-10-14
Lasse Braae, Danmark1366436642004-10-17
Lasse Olsson, Sverige233428826812012-08-20
Lasse Olsson, Sverige2475225742003-11-26
Lasse Patrick Simensen, Norge3403315452015-11-16
Lasse Strandgaard, Danmark51252933272012-10-26
Lauge Fastrup, Danmark203262926932014-04-03
Lauritz Xerxes Walter, Danmark212628542018-07-10
Leander Khil, Østrig225344634512012-02-22
Lee Victor Gregory, Storbritannien2522729462011-02-21
Leif Bisschop-Larsen, Danmark224804530452006-11-08
Leif Bolding, Danmark101552423472019-12-12
Leif Bork Petersen, Danmark29586972020-04-17
Leif Holmskov, Danmark183747935982012-09-23
Leif Høgh Olsen, Danmark7251083599106162020-04-02
Leif Jensen, Danmark212736502019-08-17
Leif Jonasson, Sverige2586834212006-08-07
Leif Møller Sørensen, Danmark422946852020-10-16
Leif Novrup, Danmark2588831202004-01-06
Leif Pedersen, Danmark285746327242011-10-16
Leif Samuelsen, Danmark1225322532005-04-06
Lene Pedersen, Danmark1271527152004-06-01
Lene Vejen, Danmark41249555552010-02-14
Lennaert Steen, Holland3723325392005-11-08
Leo Heemskerk, Holland1282928292010-09-26
Leo JR Boon, Holland31396572772003-01-13
Leo Søgaard Borch, Danmark12612612020-08-21
Lesley van Loo, Holland112272624152009-02-23
Lillian og Poul Erik Mark, Danmark16466462020-07-07
Lilly Irene Sørensen, Danmark91848925042008-01-20
Linda Mølgaard, Danmark4958235242007-05-30
Lis Ravn, Danmark2574533462004-03-01
Lisbeth Bech, Danmark6696713212015-09-04
Lisbeth Jeppesen, Danmark17437432018-07-29
Lise Nielsen, Danmark1392739272013-10-06
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark4466013372016-09-20
Lonnie Jensen, Danmark1401040102007-10-05
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien51169537542008-03-30
Lotte Skjærbæk, Danmark3465716962009-05-28
lou bertalan, Tyskland1207520752008-09-25
Louis Kristoffer Poulsen, Danmark424787862021-01-19
Luc Verroken, Belgien41082830372006-01-05
Luca Andrei Dehelean, Rumænien142483624702011-04-06
Luca Bergamaschi, Italien5559514812018-12-10
Luca Boscain, Italien162107716062014-07-31
Luca Sattin, Italien244944728522009-01-05
Ludovic Scalabre, Frankrig112856439612006-10-02
Luise Ekberg, Danmark1182718272009-07-26
Luke Nelson, Storbritannien414634342020-10-13
Ma Yan Bryant, Storbritannien275704529272008-11-09
Maarten Zorgdrager, Holland61111621302011-06-02
Maciej Buchalik, Polen1222722272015-07-19
Mads Bjarke Salling, Danmark17917912019-09-25
Mads Elley, Danmark173560736642013-10-21
Mads Herbøl, Danmark91096649462020-11-02
Mads Syndergaard, Danmark1102610262012-12-04
Mads Østergaard Brun, Danmark314635272019-08-28
Magne Pettersen, Norge2775339202007-08-03
Magnus Corell, Sverige1187818782014-03-25
Malte Christensen, Danmark1165416542012-02-21
Marcel Klootwijk, Holland3583221802014-11-28
Marcel van Kammen, Holland2415521592008-07-22
Marcin Faber, Polen3289311432013-09-17
Marcin Solowiej, Polen999098024212021-01-04
Marco Hammel, Schweiz1164916492010-07-12
Marcus Erik Danielsson, Sverige141926420472012-01-12
Margit Hove, Danmark1231323132006-05-02
Marianne Heno Mogensen, Danmark61383949442008-10-18
Mario Rodero Hernández, Spanien132601225702006-07-10
Maris Jaunzemis, Letland71670427582004-11-26
Mark Desholm, Danmark1330733072012-02-06
Mark Hammond, Danmark2424325562007-08-15
Mark Trott, England1216521652006-02-12
Mark Trustrup, Danmark1218021802005-10-31
Mark Walker, Danmark10112085625812014-03-02
Marko Gregoric, Slovenien1125112512009-02-12
Markus Tallroth, Sverige8016438742162013-03-22
Markus Tallroth, Sverige1263226322006-06-07
Marnix Jonker, Holland184192031642006-02-01
Martijn Bot, Holland8619161432932010-05-26
Martijn Bunskoek, Holland101658918902011-01-27
Martin Eggen, Norge2461523682002-11-14
Martin Gottschling, Tyskland5712036290992017-10-17
Martin Holm, Danmark31072940392004-10-26
Martin Høj Hansen, Danmark1104710472012-03-22
Martin Jessen, Danmark41095529372005-04-26
Martin Kviesgaard, Grønland296882342872011-02-13
Martin Lund, Danmark41298739702015-09-29
Martin Majlandt, Danmark1239423942008-02-18
Martin Oomen, Sverige142700124252011-02-07
Martin Poulsen, Danmark1185318532004-07-04
Martin Rheinheimer, Danmark20210654310372021-03-01
Martin Rivero, Danmark2407022712011-10-01
Martin Roost, Schweiz2354419442010-11-07
Martin Scott, Storbritannien81501920482002-10-10
Martin Strømkjær, Danmark3483017702016-05-10
Martin Søgaard Nielsen, Danmark277109944642008-12-08
Martinez Jonathan, Frankrig24537013931782012-06-05
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5926821442009-11-19
Massimiliano Dettori, Italien13816335724632021-02-16
Mateusz Matysiak, Polen203511327922017-10-16
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3543320812013-09-05
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3541918772010-09-28
Mathieu Bally, Schweiz355844730632012-02-26
Mathieu Bally, Schweiz1189518952015-12-22
mats svensson, Sverige4694218402013-11-09
Mats Wallin, Sverige71487823102005-09-06
Mats Wallin, Sverige244653726332009-07-29
Matthieu Canévet, Frankrig193034325832016-09-10
Mattias Nordlund, Sverige4807027342012-04-17
Maurizio Sighele, Italien91161820692011-09-25
Maurizio Sighele, Italien1461946192003-01-29
Max Uhrenholt, Danmark1125112512019-01-11
Max Uhrenholt, Danmark16536532019-06-14
Maximilian Fader, Tyskland17107102016-05-15
Mehmet Goren, Tyrkiet8114972639092009-06-15
Mette H. H. Hansen, Danmark4865340192013-02-28
Micha A Neumann, Danmark1105310532013-11-12
Michael Hansen, Danmark10920111402016-11-10
Michael bergman, Sverige51548652342009-05-09
Michael Bergman, Sverige2627434932008-10-27
Michael Bonefeld Bladt, Danmark41073642712008-04-30
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1224522452011-05-12
Michael Frank Nielsen, Danmark45639484822562020-06-26
Michael Grell, Danmark31527487182012-08-20
Michael Hofmann Caspersen, Danmark1121712172016-03-08
michael jürgensen, Danmark1207120712011-10-09
Michael Køie Poulsen, Danmark1384538452005-11-24
Michael Køie Poulsen, Danmark234384052202013-03-25
Michael Larsen, Danmark14604602020-07-07
Michael Mosebo Jensen, Danmark12833812790932020-07-09
Michael Schwalbe, Danmark123007834982012-07-08
Michael Sørensen, Danmark6871224212012-02-10
Michael Tiefenbach, Østrig1405340532003-11-26
Michael West, Danmark1234023402007-12-16
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien521103535349992013-10-16
Michal Radziszewski, Polen2362226042018-10-04
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3634922152008-10-06
Miguel Avelino Suárez, Spanien3713526092005-04-11
Mikael Funch, Danmark82040231822006-04-19
Mikael Nord, Sverige5410974133322014-12-14
Mikael Nord, Sverige3810257462062004-12-15
Mike Richardson, Storbritannien2562531952002-08-05
Mikkel Bello Andreasen, Danmark17997992015-08-07
Mikkel Holck, Danmark27644444146542021-03-02
Mikkel Høegh Post, Danmark24351725271712020-04-20
Mikkel Thorup, USA8701311192020-06-24
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark397983945472012-06-01
Mikko Oivukka, Finland224689334122007-05-20
Miska Nyúl, Ungarn1121712172013-01-29
Mogens H. Foder, Danmark1129412942012-03-07
Mogens Hansen, Danmark33983384547482010-03-19
Mogens Holme, Danmark2318116672008-11-27
Mogens Krantz Backe, Danmark5977822942008-09-27
Mogens Neergaard, Danmark3397615832018-07-07
Mogens Ribo Petersen, Danmark1248224822004-07-07
Mogens T. Kofod, Danmark2325117052012-08-26
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3852436032013-11-04
Mona Grundsøe, Danmark254994626232008-05-05
Morten Bentzon Hansen, Danmark12223113354552021-03-05
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark223137629092013-03-28
Morten Christensen, Danmark7212122555702019-02-07
Morten DD Hansen, Danmark1449144912003-05-30
Morten Dehn, Danmark91036121342021-02-16
Morten Jenrich Hansen, Danmark355487343302020-11-12
Morten Jensen, Danmark61233425832006-06-07
morten jønck, Danmark3375713092011-11-12
Morten Jørgensen, Danmark3850936742002-01-21
Morten Jørgensen, Danmark91992228752009-04-14
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71774135562011-02-03
Morten Müller, Danmark212641720352018-03-27
Morten Rasmussen, Danmark789067229852019-04-08
Morten Scheller Jensen, Danmark1957275300777532021-03-05
Morten Stampe Larsen, Danmark5839423382005-06-29
Morten Winness, Norge13118596127462017-11-19
Mårten Müller, Sverige3744426062009-09-13
Neer Div Bankoti, Indien17577572015-11-12
Nelly Hansen, Danmark337348735062006-12-06
Nick Lowton, Storbritannien2413721702002-10-08
nick petersen, Danmark4605616382011-08-16
Nicki Sørensen, Danmark569992228892011-10-31
Nico de Vries, Holland1205520552009-12-20
Nicolaj Back Sørensen, Danmark14374372020-08-31
Nicolas Pierre Beyer, Danmark1143614362012-02-24
niels bahl andersen, Danmark4762523292008-02-21
Niels Behrendt, Danmark6712041231442016-10-22
Niels Birkedal Thomsen, Danmark729743624722020-12-09
Niels Bomholt, Danmark61346732422006-02-11
Niels Evald Jensen, Danmark2390522042015-09-19
Niels Fabæk, Danmark71553524622006-03-19
Niels Frost, Danmark1236423642012-04-29
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1264026402007-08-16
Niels Jarnum, Danmark6864129472011-12-13
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5851224162013-05-22
Niels Jørgen Askirk, Danmark18278272012-12-23
Niels Jørgen Clausen, Danmark91997126042008-05-26
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark81967482627122021-03-05
Niels Jørgen Larsen, Dominica163928743402007-07-10
Niels Kaare Krabbe, Danmark4725132372018-07-10
Niels Lech Pedersen, Danmark18378372015-09-14
Niels Odder, Danmark4859027532010-03-27
Niels Peter Møller Jensen, Danmark1229961320032020-09-06
Niels Poul Dreyer, Danmark40663107537852013-10-29
Niels-Christian Christensen, Danmark4682220782012-10-07
Niki Forintos, Ungarn1150715072008-11-02
Nikolaj Noel Christensen, Danmark346611635682012-05-31
Nikolaj Thomsen, Danmark959697612015-08-20
Nis Lundmark Jensen, Danmark20841328544352021-01-24
Nis M. Nissen, Danmark1268626862006-02-25
nuno barros, Portugal1197719772009-05-18
Odysseas Tsimoulis, Grækenland254675123162011-01-09
Ola Nordsteien, Norge1263226322005-11-15
Ole Bo Olsen, Danmark374338221332016-09-12
Ole Amstrup, Danmark25249675352272013-06-11
Ole Andersen, Danmark2383823842009-03-29
Ole Friis, Danmark2560731472006-05-08
Ole Hetland, Danmark508876460862018-02-24
Ole Hetland, Danmark112461328162006-05-18
Ole Kristensen, Danmark81601924452008-08-24
Ole Kristjansen, Danmark3591121672013-09-29
Ole Krogh, Danmark12273353034107792021-02-17
Ole Lorenzen Post, Danmark1263326332010-09-27
Ole Richter, Danmark1405440542006-03-01
Ole Riis Jensen, Danmark3621527482005-12-20
Ole Skrubbeltrang, Danmark3456018722012-04-12
Ole Skrubbeltrang, Danmark6844818492014-11-13
Ole Snerling, Danmark1189818982008-06-04
Ole Stobbe, Danmark2555132502007-02-28
Ole Thyge Plannthin, Danmark61093422302008-11-09
Ole Vognstoft, Danmark1201420142004-11-25
Ole Zimmermann, Danmark215028122017-12-07
Ole Zoltan Göller, Danmark47987437889212020-01-26
Oleg Formanyuk, Ukraine4948934822005-12-15
Olof Strand, Sverige224897843262009-01-11
Oluf Lou, Danmark41734660012013-08-02
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark1148614862013-07-06
Omar Runolfsson, Island131875823922012-06-20
Oskar Nilsson, Sverige2400222472011-05-09
Ottenby fågelstation, Sverige2626033932003-04-18
Otto Madsen, Danmark2331619062012-12-05
Otto Samwald, Østrig17624741233232017-06-01
Oz Horine, Israel519897834902019-09-20
Palle Hove Christensen, Danmark3575721012012-05-21
Palle Jensen, Danmark3538918432008-10-09
Palle Nygaard, Danmark113559351702006-06-07
Palle Sørensen, Danmark10818267541952017-04-08
Pasi Parkkinen, Finland16630532437492013-07-03
Patric Lorgé, Luxembourg133432040712013-10-10
Patrick Beirens, Belgien2486028382008-03-10
Patrick Höhener, Frankrig1235823582007-01-18
Patrik Jonasson, Sverige1193219322010-05-02
Paul Jacobsen, Danmark1256325632011-04-23
Paul Nilsson, Danmark335363131122020-03-15
Paul Patrick Cullen, Danmark1257128337034202021-03-07
Pawel Malczyk, Polen51161832242006-07-26
Per Allan Degn, Danmark101650921082010-05-28
Per Boye Svensson, Danmark45531125828142020-12-26
Per Ekberg Pedersen, Danmark174155453252010-06-15
Per Ekberg Pedersen, Danmark123235132882006-05-10
Per Finn Nielsen, Danmark6813452945442015-06-23
Per Forsberg, Sverige1337433742003-05-17
Per Hauge, Danmark315926402019-11-29
Per Hirslund, Danmark1108010802011-09-25
Per Holmberg, Danmark28243251344942019-10-26
Per Huniche Jensen, Danmark1949027107092012-10-01
Per Kjær, Danmark17144204578732017-09-11
per mattisson, Danmark2509526942010-03-01
Per Poulsen, Danmark44199754580632020-11-03
Per Schans Christensen, Danmark48872572950842021-01-18
Per Schiermacker-Hansen, Danmark10020135079232016-06-24
per schmidt, Danmark1180618062009-02-23
Per Smith, Danmark1249824982008-09-22
Per Vindis, Danmark478193236712018-02-21
Pernille Galsgaard, Danmark212286402020-11-02
Pete Antrobus, England3598524442011-11-16
Peter Lauritzen, Danmark4507017462012-09-12
Peter Andreas Koch, Danmark3854533272002-10-12
Peter Bjerre, Danmark61394128352005-08-29
Peter Bo, Danmark31043448462006-09-25
Peter Bonne Eriksen, Danmark26934805430792017-03-28
Peter Brostrøm, Danmark577554128572018-04-13
Peter Bundgaard, Danmark113130436402005-10-31
Peter Bundgaard, Danmark61378150142013-08-26
Peter Christiansen, Danmark4210063061892006-12-31
Peter Dam, Danmark14127054036282013-03-18
Peter Denyer, England2242315822018-07-16
Peter Halkier, Danmark61477436782006-05-10
Peter Halkier, Danmark374719226102021-02-04
Peter Iversen, Danmark1237023702005-05-01
Peter Jensen, Danmark41031734962009-05-07
Peter Kuster, Schweiz102463235092009-04-24
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark4524915672013-02-25
Peter Lyngs, Danmark258411663782018-03-21
Peter Nielsen, Danmark339814663132312016-11-08
Peter Petersen, Danmark2204714022017-05-08
Peter Rodemann, Danmark5939832322015-04-17
Peter Steen Henriksen, Danmark1201920192010-04-19
Peter Stronach, Storbritannien101030519182017-01-27
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark62115154612005-06-12
Peter ter Heide, Holland1214421442008-11-10
Peter Thomsen, Danmark71765738962006-01-05
peter wedel petersen, Danmark423746802018-05-01
Peter Zeller, Schweiz91194320972016-06-03
Peter Østrup Jensen, Danmark1166216622012-07-16
Petri Kuhno, Finland3504317872013-11-21
Petri Salo, Finland2758246912008-06-18
Philip Dam, Danmark18498492015-09-28
Philip Elbek, Danmark213527192019-01-15
Philippe J. Dubois, Frankrig2604935002004-10-06
Pierre Unge, Sverige41185641662003-05-01
Pierre-André Crochet, Frankrig101998824702006-08-09
Pieter Vantieghem, Belgien255799249122009-11-26
Pim Wolf, Holland3701826052008-01-08
Poul Reib, Danmark5876323432009-08-27
Poul Emil Kristensen, Danmark1366036602007-04-08
Poul Erik Junk, Danmark5971322942009-04-08
Poul Erik Larsen, Danmark1264926492004-11-25
Poul Holm Pedersen, Danmark365527729202020-01-20
Poul Reib, Danmark1283928392004-11-09
Poul Thrane, Danmark143489156892012-09-18
Poul Ulrik, Danmark1237323732012-11-08
Poul West Lauritsen, Danmark1145114512013-01-14
Poul-Erik Hansen, Danmark27154002020-06-11
Poul-Henrik Bergmann, Danmark1157615762014-02-02
Preben Berg, Danmark195019344512007-02-17
Quentin Dupriez, Frankrig1200420042007-10-05
Rafael Armada, Spanien2402023072012-08-30
Raffael Ayé, Schweiz91631023042009-01-16
ragnar smith, Danmark111125336152018-11-17
Rainer Christian Ertel, Tyskland23614697318772020-03-26
Ralph Martin, Tyskland264912021982008-04-18
Ralph Martin, Tyskland191874112022017-12-10
Rami Mizrachi, Israel121906223132014-06-03
Rannvá Hansen, Færøerne1309930992003-03-25
Raphaël Lebrun, Belgien2891660892012-06-21
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark458938335582010-10-29
Rasmus Due Nielsen, Danmark132448427102015-05-21
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2452823302013-11-06
Rasmus Hald, Norge2304816642011-06-17
Rasmus Strack, Danmark122802332022008-02-06
Raymond Galea, Malta1223222322004-11-08
Reint Jakob Schut, Holland4904725402004-10-31
René Christian Hansen, Danmark1162416242011-01-13
René Larsen, Danmark7513657238542013-12-15
René Petersen, Danmark57262188492021-03-05
Rene Rantzau, Danmark234628860742013-12-29
René Worup Rørbæk, Danmark1150015002010-09-22
Reto Burri, Schweiz346044627692009-06-08
Reto Burri, Schweiz121970323192012-04-06
Ricard Gutiérrez, Spanien81722324122002-04-28
Richard Bonser, England19637494941182014-10-28
Richard Burzynski, Danmark426038227002013-08-29
Richard Ek, Sverige368302452952011-10-03
Rie Jensen, Danmark426728372020-03-04
Rie Voetmann, Danmark73011569222005-06-13
Robbin D. Knapp, Østrig1283828382004-03-11
Robert Paepke, Sverige7212394946282013-08-29
Robert Toft, Danmark3645030592009-04-15
Rodmund á Kelduni, Færøerne38859151462562021-02-09
Roland Jensen, Danmark173973432122008-11-17
Rolf Danielsen, Danmark1379037902013-12-12
Rolf Nagel, Tyskland203478225552013-06-24
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige19627619032842020-10-26
Ronny Malm, Sverige407901529112014-03-16
Ronny Nilsen, Norge1411341132003-05-06
Rony Livne, Israel2318120522017-11-14
Rud Lynge, Danmark1177917792014-08-04
Rune Bisp Christensen, Danmark15830691142642013-05-15
Rune Bjerre, Danmark349007252492012-02-12
Rune Larsen, Danmark2413322102006-03-19
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark297024134202013-09-19
Rune Sø Neergaard, Danmark8001266868158712021-03-07
Ruth Ahlburg, Danmark235355129622006-04-10
Ruud Altenburg, Holland2395621022005-08-29
Ruud van Beusekom, Holland1187318732006-11-26
Sakari Kauppinen, Danmark936935682020-11-09
Sakari Kauppinen, Danmark3693059092020-08-26
Samuel Paz Parracho, Spanien81653624122005-09-02
Samuel Peregrina, Spanien255829127542006-07-08
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2460923432007-09-09
Sander Bot, Holland51048022582005-02-24
Sanne Busk, Danmark51418258742008-10-08
Seamus Enright, Irland2590644292010-11-21
Seamus Mogensen, Danmark2407921562008-05-26
Sebastian Klein, Danmark111972450392018-05-30
Sebastian Steinar Thorup Hansen, Danmark1064589782020-11-02
Shaun Robson, England122623525322005-04-04
Silas K.K. Olofson, Færøerne1510260619357062018-04-11
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2410227412010-08-10
Simon Berg Pedersen, Danmark680121067162692019-08-17
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10318940552222017-02-04
Simon Sigaard Christiansen, Danmark5010200934192010-07-02
Simon Werngren, Sverige71699129152007-11-29
sissel fossat, Danmark1163916392013-07-11
Siv Behrendt-Møller, Danmark2597333432005-09-23
Skagen Fuglestation, Danmark212666402019-08-28
Slawomir Karpicki-Ignatowski, Polen191131127922021-01-03
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33950519338172012-04-09
Stano Harvančík, Rumænien19249242016-05-03
Steen Drozd Lund, Danmark102005327602011-10-07
Steen Brølling, Danmark1223722372008-11-03
Steen Brølling, Danmark51361935202006-07-31
Steen Christensen, Danmark4735727302012-03-30
Steen Cruddis, Danmark1300130012008-03-16
Steen E. Jensen, Danmark1049163658240102021-03-03
Steen Egholm Engelbøl, Danmark664323313462020-04-28
Steen Højmark-Jensen, Danmark1338833882010-03-07
steen jørgensen, Danmark111215713252016-11-18
Steen Reimers, Danmark112395934552012-03-11
Steen Roed Hansen, Danmark102156027602004-11-08
Steen Winkel, Danmark141502114462014-01-07
Steen Øllgaard, Danmark907245028312021-03-07
Stefan Cherrug, Sverige193400724122012-02-06
Stefan Frello, Danmark1150915092009-05-28
Stefan Hage, Sverige92232533802004-12-15
Stefan Hage, Sverige3684128102012-02-16
Stefan Magnusson, Sverige3593624592005-01-03
Stefan Pfützke, Tyskland7013215837122016-07-15
Stefan Stürup, Danmark4599021852013-08-08
Stefan Tapio Ettestam, Sverige728052721702019-11-23
Stefano Miceli, Malta6435811302020-02-23
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1280928092009-04-23
Steffen Fahl, Danmark192857525252017-07-12
Steffen Holst, Danmark4907727162006-09-30
Steffen Ortmann, Danmark3860138632005-11-16
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1234723472006-08-20
Sten Petersen, Danmark827684932020-11-09
Stephan Skaarup Lund, Danmark15028885458652014-01-27
Stéphane Aubry, Schweiz7314668831942008-09-08
Stéphane Bocca, Belgien2519429912010-10-19
Stephen McAvoy, Irland5743619742013-04-14
Steve Klasan, Tyskland355936929352017-12-12
Steve Nuttall, England1155115512012-02-12
Stig Eide, Norge1285228522009-04-27
Stig Linander, Danmark11120748471862013-11-07
Stig Toft Madsen, Danmark2399720602010-06-17
Stig Vang Petersen, Danmark234752538162005-10-11
Stig Westergård, Danmark1344134412009-03-26
Stinne Aastrup, Danmark4768423832011-12-05
Stuart A Reeves, Danmark122863127132005-04-20
Sune Pedersen, Danmark1245524552005-03-30
Sune Riis Sørensen, Danmark17036909853472020-05-14
Susanne Jepsen, Danmark14726724759462012-03-23
Susanne Overgaard Petersen, Danmark61319831432009-05-11
Sven Dall, Danmark2375622992013-03-31
Svend Nørgaard, Danmark111838428002012-02-16
Svend Anker Schwebs, Danmark424517832019-08-23
Svend Danbæk, Danmark1298529852006-03-05
Svend Dybkjær, Danmark31151047352003-10-20
Svend Erik Frandsen, Danmark5210789037142012-12-29
Svend Erik Olesen, Danmark1241024102011-02-10
Svend Fischer-Nielsen, Danmark1114711472015-06-23
Svend Ove Jensen, Danmark2466125362008-07-14
Svend Rønnest, Danmark12921887942732012-12-09
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien1110811082005-06-26
Svitlana Tkach, Danmark215788712016-07-12
Szabolcs Kókay, Ungarn1280728072004-07-22
Szabolcs Kókay, Ungarn61342632982013-06-09
Szilard J. Daroczi, Rumænien519511528982016-09-24
Søren Vinding, Danmark13613642817452018-10-31
Søren Brinch, Danmark133593375952009-11-22
Søren Garder Brask, Danmark2216211702013-02-28
Søren Gjaldbæk, Danmark2505826352010-09-29
Søren Harding, Danmark10010936153412018-02-23
Søren Hjorth Andersen, Danmark71857335042002-10-29
Søren Koch, Danmark3726824812006-03-16
Søren Kristensen, Danmark8913344242462015-09-08
Søren Kristoffersen, Danmark1249218511693742016-07-03
Søren Langkilde Madsen, Danmark61471328602007-04-21
Søren Nancke, Danmark101850033122016-01-02
Søren Nygaard, Danmark7018954259482012-07-15
Søren Olin, Danmark2536227182008-08-16
Søren Parup, Danmark1105310532006-04-01
Søren Peter Pinnerup, Danmark51401349432013-01-07
Søren Ryge Petersen, Danmark1194119412005-02-06
Søren Skov, Danmark576121579044142013-02-12
Terje Axelsen, Norge102039624252005-09-08
Terje Kolaas, Norge51452042162005-04-01
Terje Kolaas, Norge356112130152013-02-12
Terje O. Nordvik, Norge41039437782012-07-27
Terry Townshend, England2488526092006-02-01
Terry Townshend, Storbritannien7915702651842012-08-20
Theis Bacher Nielsen, Danmark5794916782008-04-22
Theodosis Mamais, Grækenland296013026682005-06-22
Thomas Bentsen, Norge2371718972009-10-12
Thomas Bernhardsson, Sverige8613902422792012-04-13
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark245682545092012-02-12
Thomas Buus Nielsen, Danmark3961033252008-01-14
Thomas Damm Als, Danmark2406821882008-12-22
Thomas Elbek, Danmark6833016072014-08-11
Thomas Eske Holm, Danmark1289728972008-03-02
Thomas Garm Pedersen, Danmark38724873117452021-03-05
Thomas Hasle Ravn, Danmark2611833112007-07-12
Thomas Hellesen, Danmark153996735392009-08-10
Thomas Hilkjær, Danmark2463024492002-09-03
Thomas Hultquist, Sverige3711727792012-01-07
Thomas Iversen, Danmark215107782019-05-24
Thomas J. Simonsen, Danmark469196036022013-04-04
Thomas Jensen, Danmark1531153112003-05-17
Thomas Jensen, Danmark81474224602013-11-29
Thomas Kehlet, Danmark6612048932362014-06-06
Thomas Kiørboe, Danmark1201720172004-11-23
Thomas Kjær Christensen, Danmark2880248752005-12-06
Thomas Kuppel, Tyskland1264526452010-04-23
Thomas Kuppel, Tyskland61018119372013-08-08
Thomas Kuppel, Tyskland1140614062017-08-21
Thomas Larsen, Danmark1148514852005-10-29
Thomas Lundqvist, Danmark1267926792008-04-19
Thomas Maul, Danmark8613273026302011-05-16
Thomas Nielsen, Danmark204024941472011-03-24
Thomas Riedel, Danmark4796529522011-01-14
Thomas Stigfeldt, Danmark31095347722005-01-20
Thomas Varto Nielsen, Danmark961109791845642019-08-15
Thomas W. Johansen, Danmark92574967072010-02-04
Thor Edgar Kristiansen, Norge41202534612005-03-14
Thorkil Brandt, Danmark172694422162019-11-23
Thorkild Lund, Danmark1220422042010-03-15
Thorsten Stegmann, Tyskland2285418362018-12-21
Thurel Julien, Gambia13218912321632011-09-18
Thyge Enevoldsen, Danmark1131113112013-01-28
Tibu Paul Lucian, Rumænien41011536852007-11-24
Tim Andersen, Danmark31351856872004-04-20
Tim Brown, Storbritannien2500328352002-09-28
Tim Hesselballe Hansen, Danmark72651060872011-01-30
Tim Vaughan, Storbritannien81903525942006-03-16
Timme Nyegaard, Danmark2320516302010-01-03
Tine Jensen, Tyskland111039412012018-06-03
Tobias Berger, Sverige436589826412012-03-20
Tobias Epple, Tyskland81744328432006-03-11
Tom Backlund, Finland51533543892006-11-07
Tom Backlund, Finland1368036802008-01-06
Tom Conzemius, Luxembourg3318513552014-04-23
Tom Goossens, Belgien92012634742006-08-09
Tom Jensen, Danmark1232623262006-03-19
Tom Schlegel, Danmark2443327292004-05-17
Tom Sørensen, Danmark3628925782006-07-08
Tomas Lundquist, Sverige20738614840702014-07-10
Tomas Svensson, Sverige449385244712010-10-08
Tommy Andre Andersen, Norge132677325652010-01-18
Tommy Bjørk, Danmark5706017222016-02-16
Tommy Frandsen, Danmark8220953845482006-01-15
Tommy Hjorth, Danmark2482524172006-01-18
Tommy Holmgren, Sverige122208985102582018-02-12
Tommy Holmgren, Sverige81920427992007-06-24
Tommy Kaae, Danmark417402847912020-11-20
Tommy Karlström, Sverige2291916792014-04-10
Tommy Studsholt Christensen, Danmark377090628082013-05-10
Tonny Papillon, Danmark172938628982013-08-22
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark642104638946712021-03-01
Tony Søholm Larsen, Danmark323493319562020-11-30
Tony Disley, Storbritannien2459723202005-03-25
Tor A Olsen, Norge1285128512003-11-09
Tor Olsen, Norge284507329972019-09-12
Torben Andersen, Danmark61451230142008-10-12
Torben Back Sørensen, Danmark6455513962019-12-01
Torben Byfoged, Danmark2366319212010-04-13
Torben Ethelberg, Danmark193909127942007-02-25
Torben Evald, Danmark81759032012019-02-27
Torben Jepsen, Danmark132362824572011-01-13
Torben Juul Hansen, Danmark1109710972017-04-06
Torben Laursen, Danmark335316834162012-10-23
Torben Lund, Danmark51129347992004-12-15
Torben Lund-Hansen, Danmark5506412712016-02-12
Torben Lyng, Danmark222582322942020-03-09
Torben Olsen, Danmark21055369582013-11-02
Torben Sebro, Danmark6010637335362020-02-20
Torben Sylvest Jensen, Danmark91015117982018-05-22
Tore Vang, Norge5512413381502016-10-20
Torkild Kristensen, Danmark17814869331862021-02-25
Tormod Amundsen, Norge183040031302013-02-19
Torsten Hansen, Danmark1207220722004-09-01
Troells Melgaard, Danmark6110666838432018-08-27
Troels Eske Ortvad, Danmark5510439487322020-03-12
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark459546969012013-06-30
Troels M. Krogh, Danmark1169116912013-05-15
Trösch Stephan, Schweiz2361919472013-02-01
tue hartmann, Danmark1102710272012-05-06
Tue Romanow, Danmark1247024702009-10-06
Tune Jensen, Danmark1258225822006-02-04
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2503826272007-03-04
uffe jensen, Danmark18618612015-05-11
Uffe Jensen, Danmark1220422042007-12-28
Uffe Pedersen, Danmark5912247530862006-01-22
Ulf Eschou Møller, Danmark297646688792010-03-26
Ulla Henriksen, Danmark1127812782004-04-30
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3654924232003-02-25
Ulla Paulsen, Danmark182833227792014-09-12
Ulla Vibe Funch, Danmark1250825082005-06-26
Ulrik Henneberg, Danmark2413422482004-07-07
Vagn Freundlich, Danmark9517326238572013-07-27
Vagn Gjerløv, Danmark3291011102012-02-06
Vagn Gjerløv, Danmark17987982018-02-06
Vagn Wendel Sørensen, Danmark1106910692017-06-10
valdemar overgaard petersen, Danmark17737732017-03-06
VASLIN Matthieu, Frankrig10117677930342010-01-05
Vegard Bunes, Norge51351830872003-10-11
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne72164244872007-08-18
via Carsten Høeg, Danmark1312031202002-05-29
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2274390195062014-05-27
via Sune Jepsen, Danmark2841550762001-11-09
Vicky Knudsen, Danmark1265526552013-09-17
Villy Pedersen, Danmark162405519612017-05-19
Vincent Legrand, Belgien12825207364172018-10-12
Vinni Bruhn, Danmark71389639722010-05-29
Virginia Escandell, Danmark1270127012004-09-07
Vlad Cioflec, Rumænien6895520572011-12-22
wally morell, Danmark1180918092013-02-10
Wedigo Ferchland, Danmark5886219072006-05-18
Westy Esbensen, Danmark1209320932005-05-04
Wilfried Hausmann, Tyskland2621836302003-07-19
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark143444333712008-10-22
Willy Jørgensen, Danmark1127812782013-04-30
Wim van der Schot, Holland1250925092006-12-04
Wolfgang Jakob, Tyskland3658624412013-09-24
Wolfgang Trimmel, Østrig1305030502011-07-29
Wout De Rouck, Belgien2433524422012-08-20
Xavier ROZEC, Frankrig3747127662008-09-02
Yann Kolbeinsson, Island184475932502012-01-25
Yeray Seminario, Spanien3845841852005-04-11
Yoav Perlman, Israel153421731002011-07-14
Zbigniew Kajzer, Polen8912460933272021-02-18
Zbyszek Kajzer, Polen1126212622013-04-08
Zoltan Baczo, Danmark6802417652015-12-31
Zsolt Ampovics, Ungarn5825322222018-05-10
Åge Mathias Matthiesen, Danmark92037437922014-01-04

Der er i alt 1417 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.229 sek.
til toppen