Startside Leica Noctivid - ny kikkert fra Leica I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
 Artslister 


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Annette Hansen, Danmark31243673842009-01-07
Aage Kabbelgaard, Danmark1121212122011-08-12
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn212881018132016-12-06
Aidan G. Kelly, Irland2353820562011-06-14
Alan Clewes, Storbritannien2453132512008-04-26
Albert J. de Jong, Holland1142714272011-11-01
Albert Steen-Hansen, Danmark17534093958882010-05-04
Aleix Comas, Spanien6773515932010-09-05
Aleix Comas, Spanien2472228612005-11-07
Aleks Lund, Danmark1142914292015-04-11
Alen Ploj, Slovenien6683213662013-10-04
Alex Sand Frich, Danmark4510131345452012-07-16
Alex Wallin, Danmark3401016382008-12-15
Alexander J. Lee, Danmark2427022642001-11-09
Alf Frølich, Danmark1241524152010-08-02
Alf Petersson, Sverige427291139722011-11-02
Allan Gudio Nielsen, Danmark111736228362013-08-15
Allan Haagensen, Danmark141681834852017-05-22
Allan Hansen, Danmark3464419102009-04-03
Allan Helge Nolte, Danmark2279519042012-02-06
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3348712782009-04-01
Allan Kjær Villesen, Danmark36332664567162017-04-15
Allan Prang, Danmark1290929092011-10-02
Alwin Schönenberger, Østrig2483827262005-01-13
Anders Bacher Nielsen, Danmark20113301022702013-04-02
Anders Bergman, Sverige3520021182009-01-18
Anders Bojesen, Danmark121760041992013-12-31
Anders Bræstrup, Danmark1143014302012-12-17
Anders E. Sørensen, Danmark12523840149582011-10-01
Anders Frederiksen, Danmark1145714572005-08-07
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark91099914772011-10-25
Anders Hammergart, Danmark8215649334602016-06-04
Anders Horsten, Danmark2343418672008-03-14
Anders Jihmanner, Sverige1161016102005-09-05
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark39113932120902017-03-09
Anders Roel, Danmark111228620532013-12-10
Anders Sydney Jensen, Danmark281263410062017-04-28
Anders Søgaard, Danmark12923533535522011-07-17
Anders Tørressen Hangaard, Norge51117437272012-03-21
Anders Tøttrup, Danmark315866935192006-11-05
Anders Wiig Nielsen, Danmark253738849372013-05-13
Anders Østerby, Danmark335489963602015-11-13
András Fodor, Ungarn567951043662015-03-10
André Julinder, Sverige3377619142012-05-14
André Riis Ebbesen, Danmark264515223962012-08-30
Andreas Bennetsen Boe, Danmark1356442649062016-12-03
Andreas Bruun Kristensen, Danmark5411004149122016-12-07
Andreas Guldager, Danmark131331416042012-05-30
Andreas Gullberg, Norge1279027902002-05-13
Andreas Hagerman, Danmark204486030962003-08-28
Andreas Malte Nielsen, Danmark1207320732005-07-04
Andreas Meyer Winnem, Norge182539919092006-06-07
Andreas Noeske, Tyskland6932018522007-12-16
Andreas Petersen, Danmark293653945302012-11-19
Andreas Saul-Rotne, Danmark1150915092009-03-01
Andres Wolff Fries, Danmark1192019202005-06-01
Anita Pedersen, Danmark31390450672001-11-16
Anna Bay Rask, Danmark1262426242003-07-25
Anna Kjøller, Danmark1146114612013-04-10
Anne Blotting, Danmark2191411112010-06-17
Anne Navntoft, Danmark30335179629942017-03-29
Anne Themsen Flindt, Danmark1123012302013-02-21
Annelise Juul Stampe, Danmark41363856292006-01-30
Anni Nielsen, Danmark6512432141412016-11-29
Anni Oppelstrup, Danmark2340119072007-12-16
Antoine Joris, Belgien445972620052016-12-05
Anton Herrig Liebermann, Danmark81415243762013-11-29
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1322332232012-10-25
Arie Ouwerkerk, Holland9921033658442017-02-07
Arild Breistøl, Norge142049328822010-02-11
Arild Hansen, Norge2322316982005-04-26
Arne Bertelsen, Danmark1173417342006-02-11
Arne Borg Rasmussen, Danmark5921224212017-04-12
Arne Giørtz-Behrens, Danmark352653511802017-05-18
Arne Kiis, Danmark37242521437922014-01-27
Arne Lilhauge, Danmark7853616872009-10-19
Arne Torkler, Danmark16961722132016-11-06
Arne Volf, Danmark12218865148632013-12-27
Arnold Georg Houmann, Danmark273169529712014-06-26
Arnold Houmann, Danmark224551946332006-06-07
Aron Andersson, Sverige4462213892010-10-20
Aron Andersson, Sverige3507227632008-08-28
Arthur R. Jensen, Danmark133680063832007-01-30
Arvid H Anthonsen, Norge29126217222015-07-07
Asbjørn Jensen, Danmark9813129628122017-03-06
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3376516062009-04-06
Asger Røjbek Sørensen, Danmark14064062017-04-15
Aurélien Audevard, Frankrig52477855033462016-05-22
Axel Mortensen, Danmark853106685760162017-05-16
Barrault Frantz, Frankrig51044924612007-11-24
Bart-Jan Prak, Holland6945817342006-10-05
Bence Kókay, Ungarn91382320142009-01-25
Bengt Bengtsson, Sverige141847033912014-10-14
Benjamin Steffen, Tyskland191531414572014-04-24
Benjamin Gnep, Tyskland2201410882011-09-30
Benjamin Steffen, Tyskland71060720042006-07-08
Benny Haahr, Danmark556330727212013-01-17
Benny Jacobsen, Danmark2519527572003-01-21
Benny Kristensen, Danmark12322437337332012-05-23
Benny Nørgaard, Danmark1146614662013-05-02
Benny Rytter, Danmark1144514452013-03-27
Benny Steinmejer, Danmark1154815482013-01-02
Benoit Nabholz, Frankrig141676024272012-05-23
Benoit Paepegaey, Frankrig132197319262005-03-07
Bent Carstensen, Danmark244120447282012-09-09
Bent Jensen, Danmark3749425492006-05-10
Bent Møller Sørensen, Danmark2626938612005-12-13
Bent Nielsen, Danmark6463810682012-04-09
Bent Staugaard Nielsen, Danmark71029519392011-09-05
Bent Thøgersen, Danmark18017851531522016-05-19
Bente Steffensen, Danmark1134513452007-05-20
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1151815182011-01-23
Birger Algot Tørnblad, Danmark218639572010-09-14
Birger Bavnsgaard, Danmark1139213922009-04-30
Birger Hultengren, Danmark1132213222010-07-07
Birger Lønning, Danmark10516795748522017-02-17
Birger Pedersen, Danmark4721720532006-03-05
Birgit Nielsen, Danmark2433222212007-04-15
Birthe Kirk Gawinski, Danmark3282711952013-08-09
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark23418762458602017-01-16
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark171943015822012-06-15
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1324732472007-09-02
Bjarne Golles, Danmark2432125242007-05-10
Bjarne Hemmingsen, Danmark151424715162014-04-03
Bjarne Nielsen, Danmark6988720942005-10-12
Bjarne Nielsen, Danmark3450616392009-04-19
Bjarne Skule, Danmark171607212882010-01-12
Bjarne Streyffert, Danmark2409622182004-11-08
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark9598414522013-03-25
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2446523272003-03-25
Björn Dellming, Sverige1335833582009-08-02
Björn Gísli Arnarson, Island133063044572006-01-19
Bjørn Erik Hellang, Norge3342612702012-08-27
Bjørn Frikke, Danmark1058662624202016-11-21
Bjørn Ginman, Danmark1412941292009-09-16
Bjørn Grøn, Danmark4602124032010-10-27
Bjørn Kjellemyr, Norge3587924802005-05-01
Bjørn Kjellemyr, Norge12812812016-02-14
Bo Jensen, Danmark11111515620602012-06-19
Bo Lassen Christiansen, Danmark420887982016-05-12
Bo Sonne Sørensen, Danmark295571744752010-11-24
Bo Svensmark, Danmark71505746262011-01-10
Bo Thyge Johansen, Danmark1326232622011-02-16
Bo Tureby, Danmark57993863557992015-09-01
Bo Valeur, Danmark8573310422014-05-02
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark1460787392015-03-26
Brahim Birds, Marokko3226411042014-12-19
Brahim Mezane, Marokko7702113352013-05-26
Brian Christoffersen Skræm, Danmark418846992016-07-15
Brian Rasmussen, Danmark9707013112016-11-27
Brian Thomsen, Danmark5592719442011-03-08
Brian Wielsøe, Danmark1648464842009-10-14
Bruce Mactavish, Canada1237423742002-01-30
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8215646528882008-02-27
Carl Bohn, Danmark39218378217232017-05-19
Carl Erik Mabeck, Danmark12724467855372007-07-04
Carl Søndergaard, Danmark6876722842014-10-03
Carsten Lundberg, Danmark3316413262013-08-28
Carsten Egevang, Grønland5112262752862007-10-09
Carsten Egevang, Guinea3416219342012-09-23
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3674723392002-09-03
Carsten Fog, Danmark1241824182008-10-25
Carsten Gadgaard, Danmark8921881369552008-10-17
Carsten Gørges Laursen, Danmark142631437612010-05-31
Carsten Hermann, Danmark1276827682003-11-28
Carsten Holm Petersen, Danmark2143727742017-04-10
Carsten Lyhr Hansen, Danmark5966220582010-01-05
Carsten Madsen, Danmark1401540152004-11-14
Carsten Olsen, Danmark1317031702006-06-07
Carsten Poulsen, Danmark325985934552007-07-12
Carsten Siems, Danmark39146466736802017-04-04
Cédric Rousseau, Frankrig101671220342006-02-20
Charlotte Christel Jønsson, Danmark322579002014-02-14
Charlotte Thomsen, Danmark3732035222013-08-28
Chr. G Nielsen, Danmark1176817682013-01-26
Chris Baines, Storbritannien131330116242014-11-10
Chris Batty, England14223796648522008-02-20
Chris Lansdell, England162657524212009-06-22
Chris Romeiks, Tyskland142280722692010-12-12
Chris van Rijswijk, Holland3217610452017-04-01
Christer Brostam, Sverige627205922082016-08-01
Christian Andersen Jensen, Danmark45267272251142016-12-11
Christian Axelsen, Danmark468191458262011-09-25
Christian Brinkman, Holland1120112012010-02-23
Christian Eilers, Danmark485251119322013-09-11
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1118111812009-12-06
Christian Leth, Danmark5613243340872016-06-01
Christian Ljunggren, Sverige111334616652013-05-27
Christian Martin Glahder, Danmark131210916482012-06-26
Christian Michael Mortensen, Danmark1200920092013-03-01
Christian Michael Villadsen, Danmark1174279882014-01-08
Christian Rørdam, Danmark433930426582016-10-22
Christian Svane, Danmark3593822702006-07-25
Christian Terp, Danmark4378013932014-08-29
christian tiller, Norge1214821482007-10-16
Christian Tiller, Norge71937138652005-08-30
Christian Wegst, Tyskland1264726472006-08-10
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark51027424512007-07-14
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark929526523212016-05-09
Christoffer Elias Kaae, Danmark425007262013-01-08
Christoph Moning, Tyskland141323012772011-08-20
Christoph Moning, Tyskland31089852622010-08-18
Christophe CAPELLE, Frankrig8823815392012-04-14
Claudia Thiel, Tyskland2327217612006-06-07
Claus Andersen, Danmark13123122017-03-02
Claus Boe Tøndering, Danmark2232013062011-04-19
Claus Dalskov, Danmark1183118312006-05-12
Claus Eriksen, Danmark3576623082007-04-29
Claus Halkjær, Danmark70195237948972017-04-21
Claus Horneman, Danmark1398939892003-02-06
Claus Johansson, Danmark161749413922012-03-09
Claus Kesby, Danmark1117011702008-04-16
Claus Kesby, Danmark1188118812006-07-10
Claus Lunde Pedersen, Danmark101150515192011-10-25
Claus Vind-Andreasen, Danmark202458624092014-06-05
Claus Øgard, Danmark2281014642008-03-16
Clausjannic Labuz, Danmark11018947257622012-03-06
Conny Jensen, Danmark151080819562016-11-21
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3531720652006-07-10
Cristian Jensen Marcet, Danmark367259940282010-12-10
Csaba Lendvai, Ungarn1174017402009-04-25
Damien Gailly, Belgien1107610762016-05-11
Dan Allan Nielsen, Danmark2332917022010-02-18
Dan Bruhn, Danmark2323319312011-10-13
Dan Rasmussen, Danmark4984832532005-01-31
Daniel König, Tyskland741737332013-06-22
Daniel Mauras, Frankrig1119411942015-06-23
Daniel Patterson, Sverige5897228882005-09-23
Daniel Pettersson, Sverige32442846029662015-07-02
Daniela Gruber, Tyskland426708582012-05-31
Dave Barnes, Danmark5505220702013-09-05
dave farrow, Storbritannien1184618462007-10-30
David Andersson, Sverige12812288720342015-02-14
David B. Collinge, Danmark111820530672013-05-21
David Boertmann, Danmark468515036362013-09-27
david drangsland, Norge162342425852011-08-13
David Erling Drangsland, Norge1268126812005-12-24
David Erterius, Sverige29437403835462013-04-02
David Lundgren, Sverige1189318932009-09-18
David Monticelli, Belgien10114093327122017-05-16
Dennis Andersen, Danmark3463516982007-04-04
Dennis Brandsborg, Danmark2399121932004-03-13
Dennis Martinek Langholz, Danmark61113930112009-02-23
Dennis Noel, Danmark1724072402004-11-08
Dennis Olsen, Danmark15213838824662017-05-22
Deryk Shaw, Storbritannien1222722272002-09-12
Detlef Gruber, Danmark1163416342006-06-07
Dirk Van Gansberghe, Italien202030114942010-10-21
Domen Stanic, Italien141725418812012-04-08
Dominic Mitchell, Storbritannien171874217392011-10-10
Dominik Becker, Tyskland6545412422016-03-01
Dominique Verbelen, Belgien1256225622004-09-30
Don Baccus, USA1228222822003-11-13
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark6944238842014-10-09
Dubois Laurent Yves, Frankrig2219612032013-12-17
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5528012962009-10-08
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2469024012008-08-10
Edvin Hansson, Sverige193201827462005-03-16
Egon Iversen, Danmark2436626692011-12-29
Eigil Larsen, Danmark979768023572017-01-21
Eigil Ødegaard, Danmark49487799248502016-10-18
Einar Flensted-Jensen, Danmark1358935892004-07-25
Eirik Nydal Adolfsen, Norge1124112412012-03-29
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61415628392006-08-09
Eline Eggers, Danmark3527518132006-02-01
Elly Hansen, Danmark193615152062011-05-29
Elmer Pedersen, Danmark332245816822015-03-23
Emil Fich Larsen, Danmark7742814632013-11-04
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3425715842008-05-29
Emil Todorov, Bulgarien5781118762005-06-26
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet61072033632010-07-15
Erhardt Ecklon, Danmark5612647346092012-10-12
Eric Didner, Frankrig19717804920042015-10-24
Eric Schaumburg, Danmark61202624472008-07-19
Erik Agertoft, Danmark173346543132007-04-29
Erik Biering, Danmark53659391050922017-05-20
Erik Bogh Nielsen, USA979277523572016-03-19
Erik Breden, USA6952118532007-05-30
Erik Christophersen, Danmark4425724252015-07-19
Erik Edvardsson, Sverige152497723522007-06-05
Erik Ehmsen, Danmark61099945962008-12-29
erik ehmsen, Danmark10939014742011-11-16
Erik Enevoldsen, Danmark51421138702006-08-20
Erik Groth-Andersen, Danmark515277128442017-02-27
Erik Jensen, Danmark2381019472007-06-26
Erik Kramshøj, Danmark133270247992005-06-16
Erik Lindgren, Sverige1332433242005-11-19
Erik Mølgaard, Sverige30124787233622017-03-16
Erik Rosendaal, Holland1169616962004-11-11
Erik Rosendahl, Danmark312155492017-05-17
Erik Røjgaard, Danmark1139813982010-10-21
Erik Schaumburg, Danmark1182318232004-11-29
erik van bogaert, Belgien1121512152014-10-16
Erik Van Bogaert, Belgien1177717772004-12-18
Erling Bonde, Danmark3591725152009-03-29
Erling Krabbe, Danmark1419658145952017-04-12
Ernst Hjøllund, Danmark3623529712006-09-21
Esben Eriksen, Danmark71621634042006-03-16
Esben Østergaard, Danmark2485226432004-03-10
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1139013902011-05-24
Espen Lie Dahl, Norge456716826182013-12-17
Espen Støtterud Christensen, Norge6872815622008-06-23
Esper Boel, Danmark315586802016-06-18
Eva Agnethe Bramming, Danmark4647417752008-10-06
Eva Foss Henriksen, Danmark67367568049792017-05-17
Fabian Schneider, Schweiz525870821092015-06-29
Felix Jachmann, Tyskland2263513512011-06-24
Felix Timmermann, Tyskland231436911142017-03-18
finn birkholm-clausen, Danmark4983332512009-04-23
Finn Bro, Danmark131690922212017-05-10
Finn Carlsen, Danmark295167930452013-04-11
finn folkvardsen, Danmark111456620172016-11-15
finn henriksen, Danmark1048459222017-04-10
Finn Laugo Sørensen, Danmark23228034333592014-10-16
Finn Nielsen, Danmark18128122013-09-15
Finn Nørregaard, Danmark1048159532015-03-09
Flemming Ahlmann, Danmark6013472866192012-03-10
Flemming Dane, Danmark3415214782008-06-13
Flemming Eskildsen, Danmark1166816682009-09-07
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91518827252013-10-20
Flemming Lang, Danmark81541133732013-02-14
Flemming Nielsen, Danmark1110711072008-10-06
Flemming Pedersen, Danmark1164316432003-06-28
Flemming Værgman, Danmark1167616762010-02-21
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2422122062005-03-26
Florin Chirila, Rumænien61036719402009-01-07
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1209820982005-02-03
Franck Ishøi, Danmark333575921802013-04-17
Frank Abrahamson, Danmark635490232662017-03-29
Frank Desting, Danmark456790629822013-10-20
Frank Simonsen, Danmark112394638282012-03-29
Frank Svensson, Danmark3816935392006-02-02
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark233122029122013-05-19
Franziska Guepner, Tyskland3483317002014-11-18
Freddy Johansen, Norge61075126502009-01-30
Freddy Rosning, Danmark283353930572014-02-20
Frédéric Jiguet, Frankrig567334923012016-02-02
Fredrik Ström, Sverige538938752014-04-18
Fredrik Kræmer, Norge102352043412002-10-02
Friedrich Thomas, Danmark1197819782006-05-10
Frits Rost, Danmark12749028992017-05-18
Frode Falkenberg, Norge203913928372008-02-25
Frode Jacobsen, USA464843917892012-06-23
Fülöp Attila, Rumænien1191119112009-12-25
Gábor Bodor, Ungarn131289215432017-03-22
Gabor Graehn, Danmark324768792012-09-06
Gabriel Schuler, Schweiz16930503234842011-03-23
Gal Shon, Israel1123912392009-04-06
Gaukur Hjartarson, Island112153226722005-06-13
Gedser Fuglestation, Danmark1175017502004-11-05
Geert Brovad, Danmark102809540312004-11-14
Geir O. Pedersen, Norge162804424292009-06-25
Ger Meesters, Holland3739026602008-01-23
Gerner Majlandt, Danmark16334163666722016-11-10
Gert Jeppesen, Danmark14418950453552012-09-15
Gert Rasmussen, Danmark81471026662006-05-14
Gert Rasmussen, Danmark554416116222014-01-02
Gert Sørensen, Danmark1116911692013-02-20
Gisela Nagel, Tyskland785009917312017-04-29
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1364736472005-12-04
Gordon Hodgson, England1198619862010-07-15
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1331733172013-06-14
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3720528302004-07-31
Graeme Joynt, England3239311232014-06-27
Graham Etherington, Storbritannien3514717422002-09-27
Greg McIvor, Sverige172877920442013-09-20
Gunnar Gundersen, Norge1323232322004-01-06
Gunnar Larsen, Danmark193394124162006-03-11
Gunner Munk, Danmark1225722572006-10-08
Hallgeir Fisketjøn, Norge8793115852011-07-07
Hamid Yadane, Marokko534358972013-10-07
Hampus Lejon, Sverige1195419542005-08-05
Hampus Lejon, Sverige121942426252013-10-07
Hanne April Farnæs, Danmark3361213572010-03-07
Hans Drostgaard, Danmark1184318432005-04-07
Hans Eli Sivertsen, Færøerne111994931482006-04-23
Hans Eli Sivertsen, Færøerne4854325892009-05-24
Hans Erik Jensen, Danmark1040946452016-07-27
Hans Erik Mom, Holland1152215222006-01-28
Hans Gleie, Danmark2376120972010-12-29
Hans Henrik Bay, Danmark502202217392016-05-12
Hans Henrik Iversen, Danmark4591518092005-09-06
Hans Henrik Larsen, Danmark2043187414846372017-05-20
Hans Henrik Larsen, Danmark3509221162005-09-14
Hans Jørgen Riis, Danmark2273615562010-04-23
Hans Krabsen, Danmark1664866482004-04-03
Hans Larsson, Sverige357796144512010-11-07
Hans Lind, Danmark122669843452013-03-05
Hans Pinstrup, Danmark193161529512010-08-09
Hans Rytter, Danmark234181636132007-08-07
Hans Staunstrup, Danmark9413601228202017-05-17
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark7789020262014-02-02
Harry J Lehto, Finland5714247250792012-12-21
Heidi Frederiksen, Danmark2234713842015-10-02
Heine Oldenskov, Danmark5569417712010-05-30
Helge Sørensen, Danmark1455185809880702017-05-22
Helle Dyrting, Danmark1985109302015-03-07
Helle Kjær Erichsen, Danmark192040816652017-03-16
Hendrik Weindorf, Tyskland7411119330282015-06-17
Henning Larsen, Danmark873565410922017-05-22
Henning Broe, Danmark18958952010-08-05
Henning Hansen, Danmark4639519232006-03-01
Henning Hansen, Danmark4539013912008-04-22
Henning Krog Søndergaard, Danmark1121612162013-08-22
Henning Rose Sørensen, Danmark11617822624422013-06-19
Henrik Asbjørn Pedersen, Danmark211385976782016-05-27
Henrik Baktoft, Danmark2382723052013-04-30
Henrik Bengtsson, Danmark3445017972010-01-24
Henrik Brandt, Danmark9616229660002014-09-09
Henrik Callesen, Danmark1195719572004-11-05
Henrik Carlsen, Danmark3669332082004-04-30
Henrik Dissing, Danmark1119911992012-10-18
Henrik Elver, Danmark91377119192005-11-07
Henrik F. Nielsen, Danmark519790244062015-07-10
Henrik Friis, Danmark17011526920352017-04-26
Henrik Greve, Danmark3732945612008-04-07
Henrik H. Søndergaard, Danmark71496125292006-07-10
Henrik H. Søndergaard, Danmark71088322982010-08-05
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12419320565992013-05-11
Henrik Holm Brask, Danmark1171417142008-10-06
Henrik Hougaard Larsen, Danmark81032120512014-06-10
Henrik Johansson, Norge2412925632009-04-11
Henrik Just, Danmark7412112038112012-01-26
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1137113712009-01-12
Henrik Kisbye, Danmark49951079462002013-12-24
Henrik Knudsen, Danmark194709545932011-10-05
Henrik Kolsbjerg, Danmark8847512642010-08-27
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark218409242014-04-03
Henrik Laust Bøhmer, Danmark5410620955122014-09-29
Henrik Madsen, Danmark71273328082009-05-12
Henrik Mikkelsen, Danmark5210472754932012-10-03
Henrik Mouritsen, Tyskland82087240312010-09-29
Henrik Pedersen, Danmark81239317272005-09-14
Henrik Pedersen, Danmark20118178660512017-05-19
Henrik Poulsen, Danmark2217812872012-02-13
Henrik Stenholt, Danmark3678328472004-03-03
Henry Lehto, Finland868908419412017-02-23
Herman Bouman, Holland1162816282006-08-30
Hjalte B. Johansen, Danmark8905225682013-02-03
Hjalte Kjærby, Danmark2439124062013-04-14
Holger Sandfeldt, Danmark1204120412002-10-24
Hugh Harrop, Skotland2370419212011-10-26
Hugo Touzé, Frankrig525575942016-05-22
Håkan Sterner, Sverige2461026492003-02-14
Ib Fagerlund, Danmark12672672016-07-25
Ib Jensen, Danmark24638304968652017-05-08
Iben Hove Sørensen, Danmark1402340232011-10-15
Ies Meulmeester, Holland121748818112010-12-03
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10115058527752013-10-07
Ingar Støyle Bringsvor, Norge323188515942013-10-01
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark2206411352010-01-11
Inger Andersen, Danmark244286822852007-08-07
Inger Christoffersen, Danmark1160616062007-12-09
Inger Skov, Danmark2524631182004-11-22
Ingrid Grunwald, Tyskland61347943502005-02-21
Ivan Abramowitz, Danmark1223722372005-09-07
Ivan Jensen, Danmark1170117012004-11-21
Ivan Petric , Slovenien81092826722010-08-22
Ivan Sjögren, Sverige764529512652016-10-27
Ivan Sjögren, Sverige615824816432013-03-16
Ivan Skov Pedersen, Danmark1134313432007-04-10
J Ole Andersen, Danmark432467012692016-05-24
Jack Juliussen, Danmark3497616702007-10-07
Jacob Alsted, Danmark1287328732003-09-15
Jacob Breson Neumann, Danmark191727014292013-05-23
Jacob Dalsten Petersen, Danmark314560320092010-01-31
Jacob Lund-Hansen, Danmark3652125802003-05-17
Jacob Neumann, Danmark2263414332009-04-12
Jacob Sterup, Danmark223667233252012-01-04
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1240124012004-08-13
Jakob Dall, Danmark8416492543292013-11-09
Jakob Engelhard, Danmark192602832532013-10-23
Jakob Hochuli, Schweiz8898117982011-12-30
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark51519953314032017-04-28
Jan Helbo, Danmark866727625322014-04-06
Jan Andruszkow, Danmark4281410402015-06-22
Jan Bolding Kristensen, Danmark3850931752006-02-25
Jan Bolding Kristensen, Danmark1204120412010-05-18
Jan Bosch, Holland1178117812007-04-25
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1130413042010-07-26
Jan Dresler, Danmark2438323212003-10-21
Jan Durinck, Danmark224265335632013-06-17
Jan Eske Schmidt, Danmark245331344142011-10-08
Jan Fischer Rasmussen, Danmark545896627342013-01-22
Jan Haaning Nielsen, Danmark1099715424252017-04-07
Jan Hjort Christensen, Danmark71723364272009-10-13
Jan Jespersen, Danmark71087119492012-02-24
Jan Jörgensen, Sverige9934714242015-09-11
Jan Kiel, Danmark81931350112010-02-06
Jan Kåre Ness, Norge72521266122011-12-14
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark534454818342017-02-06
Jan Mogensen, Danmark293396424002012-05-09
Jan Ole Kriegs, Tyskland3467316202009-10-13
Jan Ravnborg, Danmark91666230102009-10-06
Jan S. Kristensen, Danmark71456429562006-12-24
Jan Salmonsen, Danmark2429322072008-10-19
Jan Skrubbeltrang, Danmark888442581922017-03-15
Jan Speiermann, Danmark398904557322012-06-15
Jan Thomsen, Danmark8916198637162007-08-21
Jan van der Laan, Holland1146114612009-07-31
Jan-Michael Breider, Sverige4587519812010-04-06
Jani Vastamäki, Finland61247131452010-05-28
Janis von Heyking, Sverige522700911522013-12-12
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark1103310332011-01-08
Janni Christoffersen, Danmark7538010802014-01-21
Janus Ethelberg, Danmark9415998422392007-09-05
Jean Seeberg, Danmark3412514802010-01-31
Jean-Pierre Jordan, Frankrig413280617452014-02-08
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1416041602009-08-20
Jelger Herder, Holland81503925562004-05-31
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2486526752006-10-09
Jens Andersen, Danmark61330933032007-08-17
Jens B. Bruun, Sverige62023854352006-01-26
Jens Ballegaard, Danmark61076437182011-12-11
Jens Biltoft, Danmark1183518352004-08-01
Jens Boesen, Danmark101721921802009-04-04
Jens Brandt, Danmark14474472015-08-29
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2469826822005-10-27
Jens Eriksen, Danmark7215802352982013-08-26
Jens Holte Frederiksen, Danmark1149314932007-06-25
Jens Jacob Iversen, Danmark3663123482006-05-10
Jens Jørgen Andersen, Danmark17730934268862014-05-22
Jens Kildemoes, Danmark523617702016-11-30
Jens Kirkeby, Danmark525151430132017-01-09
Jens Kristian Kjærgård, Danmark42987419768122013-05-07
Jens Lind, Danmark4552914572006-12-11
Jens Maibomm Hansen, Danmark1151215122009-07-19
Jens Mikkel Lausten, Danmark153244583392016-10-13
Jens Ole Byskov, Danmark452971219532011-12-24
Jens Overgaard Christensen, Danmark9415754537132011-07-01
Jens Paulsen, Danmark433057517012015-12-04
Jens Ryge Petersen, Danmark214246931272011-09-16
Jens Röw, Tyskland1267826782014-11-17
Jens Søgaard Hansen, Danmark653114416890752016-11-14
Jens Thalund, Danmark2177152863120022015-09-04
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2498827722007-08-18
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31200860192004-05-16
Jens Wiberg, Danmark10904416862013-10-14
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne41088232422006-09-23
Jeppe Berthelsen, Danmark17827822011-07-27
Jeppe Bundgaard, Danmark91625039902013-12-29
Jesper Brinkmann, Danmark183225927832011-08-17
Jesper Høy Hansen, Danmark3283514352012-05-11
Jesper Johannes Madsen, Danmark1176017602012-11-28
Jesper Michael møller, Danmark3347519782016-08-04
jesper nexø arvesen, Danmark4364611222012-11-07
Jesper Nielsen, Danmark2338418842007-08-28
Jesper Schade, Danmark14844842016-11-22
Jesper Segergren, Sverige2357320212011-09-27
Jesper Sonne, Danmark304870524282005-09-27
Jesper Sonne, Danmark131825122152012-03-30
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark10972427112014-01-03
jette østergaard danielsen, Danmark14744742016-07-08
ji be, Schweiz182407524412010-06-21
Jim Thagaard Hansen, Danmark183128423482005-04-20
Jim Willson, Storbritannien2378119232002-06-29
Jimmy Skat Hansen, Danmark173322049622005-04-04
Joachim Bertrands, Belgien572912815962017-03-18
Joakim Engel, Danmark8316434952652007-08-18
Jóan Petur Petersen, Færøerne1107610762007-08-11
Johan Christian Homann, Danmark635008832017-04-08
Johan Emil Løje, Danmark1145314532007-07-31
Johan Stenlund, Sverige5446912722013-12-20
Johan Stenlund, Sverige3655824912006-03-01
Johan Stenlund, Sverige437826835712010-12-20
Johanna Hartmann, Danmark1192819282013-05-23
Johannes Christian Harbou, Danmark788703730522012-07-16
Johannes Erritzøe, Danmark2419121162006-12-28
Johannes Ferdinand, Tyskland131292320892014-04-28
Johannes Rydström, Sverige21823578630392014-07-29
Johannes Tallroth, Sverige4634718712007-08-08
John Dreyer Andersen, Danmark253823922932011-07-31
John Frikke, Danmark271734414462014-10-11
John G. Dinesen, Danmark374811821452013-10-22
John Hornbek, Danmark182460416052008-09-08
John Jensen, Danmark473174512852016-12-11
John Judge, Storbritannien2388319982002-10-08
John Jørgensen, Danmark6500810272013-06-30
John Kyed, Danmark13926180993732013-12-22
John Larsen, Danmark69266343062392017-05-19
John Martin Mjelde, Norge61069722022008-11-05
John Mikkelsen, Danmark1147314732012-05-21
John Mikkelsen, Danmark2201611312012-06-26
John N. Jensen, Danmark1208320832007-11-22
John Pedersen, Danmark10315736945372013-11-02
John Steffensen, Danmark1223822382004-06-13
Johnny Laursen, Danmark12220344532352010-02-23
Johnny Madsen, Danmark28549091176612016-10-17
Johnny Salomonsson, Danmark27943421638192017-01-10
Jon Lehmberg, Danmark12015303838912013-10-22
Jonas Gadgaard, Danmark111757223592008-04-26
Jonas Gildebro, Danmark18108102012-07-16
Jonas Halberg, Danmark3330113872013-03-08
Jonas Holmqvist, Sverige131412817782014-01-03
Jonas Landolt, Schweiz1307630762013-07-10
Jonathan Meyrav, Israel3537820802009-02-06
Jonn Leffmann, Sverige141775618262011-08-22
Jonna Lindegård, Danmark6472910652014-10-12
Jos Van den Berg, Holland1287028702008-11-24
José García Monzón, Spanien4731026262005-04-11
Josh J Shaw, England2278517032009-12-25
Josh Rhys Jones, England325597231892013-09-27
Jostein Myromslien, Norge1179017902005-11-15
jules phillips, Danmark1116211622015-01-25
Julia Zeitzer, Danmark1104710472013-11-12
Julian Guy Bell, Norge1144814482011-12-23
Julien Mazenauer, Schweiz4243610162015-02-18
Julien Piette, Frankrig162788823772005-05-18
Julien Piette, Frankrig6777719412015-05-05
Jure Novak, Slovenien19349342013-09-02
Jurgen Lehmann, Finland1138813882010-10-12
Justin Jansen, Holland1165316532005-12-24
Jørgen Dam, Danmark24541917135032011-05-04
Jørgen Hansen, Danmark1184518452009-05-12
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2819444372004-08-16
Jørgen Kabel, Danmark13632304163182015-06-04
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark2208411522009-03-01
Jørgen Munck, Danmark546813951112017-04-05
Jørgen Scheel, Danmark163281932992006-07-21
Jørgen Staarup Christensen, Danmark316608431112006-09-22
Jørgen Witved, Danmark8113461640812009-08-10
Jørn Lennart Larsen, Danmark3460517642006-05-10
Jørn Opsal, Norge1288928892003-05-30
Jørn Vinther Sørensen, Danmark4852124022005-03-18
Jørn Vinther Sørensen, Danmark111925031232011-10-20
Kai Gauger, Tyskland101452919392011-01-27
Kai Lindegaard, Danmark214188472016-01-08
kai nissen, Danmark101049815982014-08-18
Kaj Krutfelt, Sverige3470617632007-02-05
Karen Lang, Danmark2486227502004-07-06
Karin Gustausen, Danmark3683935332006-03-11
Karin Gustausen, Danmark81016552152015-05-25
Karina Jensen, Danmark1180318032013-12-10
Karl-Eric Gustafsson, Sverige183352724802005-08-26
Karsten Busk Laursen, Danmark17287282014-03-04
Karsten Garcia Pedersen, Danmark8540110032013-02-11
Karsten Mose, Danmark218579972013-06-18
Karsten Munch Andersen, Danmark3425415792009-07-13
Karsten Stæhr, Danmark101694121162006-08-09
Kasper Anias Møller, Danmark15235232014-05-09
Kasper Thorup, Danmark1166016602005-08-02
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1271727172006-03-05
Keith Fox, Danmark465269325512016-01-06
Keld Jakobsen, Danmark775257219512017-05-17
Keld Sørensen, Danmark5803622892008-08-02
Kelvin Jones, Storbritannien1308230822002-02-10
Ken Rasmussen, Danmark3686339272010-01-24
Ken Sievertsen, Danmark1812881282013-05-21
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark141588614202012-04-11
Kennerth Kristensen , Danmark2324316562012-11-14
Kenneth Bach Christensen, Danmark584705138222013-12-23
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8818151056712007-02-25
Kent Olsen, Danmark388913075732013-04-30
Kent Schou Larsen, Danmark1132713272007-08-28
Kent Schou Larsen, Danmark2316316642006-03-30
Kermarrec Corentin, Frankrig303867425242009-10-11
Kield Andersson, Danmark5939624942008-10-18
Killian Mullarney, Irland2449923082006-01-10
Kim Aaen, Danmark5412229155502012-04-19
Kim Biledgaard, Danmark1318331832001-10-01
Kim Duus, Danmark11413351526212017-03-23
Kim Fich Larsen, Danmark17307302013-12-27
Kim Fischer, Danmark224498732952005-03-07
Kim Iburg, Danmark1150015002006-08-07
kim jespersen, Danmark215549942012-01-31
Kim Lunding, Danmark173062242192006-01-14
kim lundqvist, Danmark142261522442008-04-09
Kim Mogensen, Danmark3329112092014-07-28
Kim Petersen, Danmark101598219812006-08-24
Kim Søvæld, Danmark1138713872008-11-18
Kim Øllgaard, Danmark91325421582008-10-09
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3355719862014-02-12
Kirsten Jæger, Danmark1125712572013-04-08
Kis Boel, Danmark74285497212017-05-22
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark3287815612017-03-14
Kjeld Lund, Danmark121404030992014-08-13
Kjeld Pedersen, Danmark1105810582012-04-17
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge91997524422003-03-09
Kjetil Johannessen, Norge385561824922009-08-10
Kjetil Johannessen, Norge295640226702006-02-19
Kjetil Schjølberg, Norge345846544522012-03-12
Kjetil Schjølberg, Norge1164516452007-01-09
Klaas Bert Debusschere, Belgien2328318922009-01-06
Klaas Felix Jachmann, Tyskland295950643002006-11-26
Klaus B. Fries, Danmark3713129932005-12-03
Klaus Bjerre, Danmark345732037592011-05-04
Klaus Dichmann, Danmark29331737846682017-03-16
Klaus K. Nielsen, Danmark2504341282013-09-18
Klaus Malling Olsen, Danmark36825133308129772017-05-19
Klaus Mortensen, Danmark539434232882010-08-07
Klaus Nellevang, Danmark2348718512004-06-25
Klaus Schak Laursen, Danmark3650935032013-04-13
Klavs Frandsen, Danmark214958322012-09-12
Knud Erik Christensen, Danmark1249024902010-10-20
Knud Jørgen Olsen, Danmark6782623532013-01-23
Knud Kjeldsen, Danmark18648642011-07-27
Knud N. Flensted, Danmark162740029212010-10-10
Knud Nielsen, Danmark18038032016-06-16
Knud Pedersen, Danmark576105280964172017-05-16
Knud-Erik Andersen, Danmark1175917592006-06-07
Knud-Erik Strange, Danmark81819929682006-06-07
Kresten Hansen, Danmark2251716732011-12-01
Kris De Rouck, Belgien19749742012-01-08
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71512226472011-10-01
Kristian Borum, Danmark2397821612007-04-22
Kristian Laustsen, Danmark61015024272010-09-22
Kristian Laustsen, Danmark5832821012011-10-23
Kristian Poulsen, Danmark2234414282011-11-18
Kristian Ribers, Danmark19119112011-02-27
Kristoffer Hansen, Danmark61152427942013-02-18
Kurt Bredal Christensen, Danmark113056667092010-10-28
kurt jensen, Danmark19119112013-09-17
Kurt Prentow, Danmark71418629382012-02-28
Kurt Rasmussen, Danmark71285326882009-09-04
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2315421172007-11-06
Kurt Vogt, Danmark27166208492011-12-27
Kurt Willumsen, Danmark16256252011-07-27
Lars Juul Pedersen, Danmark272706416082015-04-30
Lars Petersson, Sverige18138132011-03-19
Lars Adler Krogh, Danmark10220805247762016-09-10
Lars Andersen, Danmark1160416042010-01-01
Lars Andersen, Danmark978323817812017-05-20
Lars Andersen, Danmark434723020122015-05-22
Lars Birk, Danmark25317542025432017-02-17
Lars Borup, Danmark357256336982010-09-19
Lars Elvstrøm, Danmark2338318702005-08-29
Lars Erdmann, Danmark17277272015-08-07
Lars Ernst, Danmark16776772012-02-02
Lars Falck, Danmark646714621132015-06-30
Lars Frede Petersen, Danmark217558792014-08-25
Lars Gabrielsen, Danmark8713038937192013-03-15
Lars Grøn, Danmark1085986820852017-05-08
Lars Halkjær, Danmark426518012016-02-26
Lars Jensen, Danmark21936842744182016-11-16
Lars Larsson, Sverige3504518692006-07-08
Lars Laursen, Danmark1193519352011-03-10
Lars Lindgren, Danmark1180318032005-08-16
Lars Lundmark, Sverige1218421842008-12-20
Lars Lyngsø, Danmark2345118482004-12-26
Lars Maltha Rasmussen, Danmark918675185842017-04-05
Lars Mejlby, Danmark193287633662010-03-05
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1172317232009-02-20
Lars Munk, Danmark1146814682007-08-03
Lars Omø Christiansen, Danmark1185818582007-07-15
Lars Paaby, Danmark283017121662017-05-19
Lars Pedersen, Danmark1159515952006-07-21
Lars Peter Johansson, Danmark3620425792008-01-25
Lars Rostgaard, Danmark22226591447452014-06-13
Lars Rudfeld, Danmark423804620432013-12-13
Lars Smith, Danmark172852942022011-12-09
Lars Vilhelm Hansen, Danmark183061826862004-11-24
Lars Villadsen, Danmark71036324562009-02-01
Lars Witting, Danmark347014933452017-04-17
Lasse Braae, Danmark1318231822004-10-17
Lasse Olsson, Sverige232389322652012-08-20
Lasse Olsson, Sverige2384121672003-11-26
Lasse Patrick Simensen, Norge323048352015-11-16
Lasse Strandgaard, Danmark5931426572012-10-26
Lauge Fastrup, Danmark202353022762014-04-03
Leander Khil, Østrig224267330222012-02-22
Lee Victor Gregory, Storbritannien2403923482011-02-21
Leif Bisschop-Larsen, Danmark223841825862006-11-08
Leif Bolding, Danmark91081017422013-06-22
Leif Holmskov, Danmark182950530832012-09-23
Leif Høgh Olsen, Danmark72376958460992014-01-06
Leif Jonasson, Sverige2482328752006-08-07
Leif Novrup, Danmark2494026552004-01-06
Leif Pedersen, Danmark284473522892011-10-16
Leif Samuelsen, Danmark1172317232005-04-06
Lene Pedersen, Danmark1234323432004-06-01
Lene Vejen, Danmark41029949062010-02-14
Lennaert Steen, Holland3575520782005-11-08
Leo Heemskerk, Holland1209720972010-09-26
Leo JR Boon, Holland31238166922003-01-13
Lesley van Loo, Holland111807719952009-02-23
Lilly Irene Sørensen, Danmark91438020512008-01-20
Linda Mølgaard, Danmark4807931442007-05-30
Lis Ravn, Danmark2476428302004-03-01
Lisbeth Bech, Danmark634247072015-09-04
Lise Nielsen, Danmark1321532152013-10-06
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark425518302016-09-20
Lonnie Jensen, Danmark1351835182007-10-05
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien5949733322008-03-30
Lotte Skjærbæk, Danmark3333812202009-05-28
lou bertalan, Tyskland1162216222008-09-25
Luc Verroken, Belgien4888125362006-01-05
Luca Andrei Dehelean, Rumænien141811919762011-04-06
Luca Bergamaschi, Italien213258892017-01-23
Luca Boscain, Italien161254610932014-07-31
Luca Sattin, Italien243851323952009-01-05
Ludovic Scalabre, Frankrig112317534542006-10-02
Luise Ekberg, Danmark1136113612009-07-26
Ma Yan Bryant, Storbritannien274425025652008-11-09
Maarten Zorgdrager, Holland6836417232011-06-02
Maciej Buchalik, Polen1154815482015-07-19
Mads Danielsen, Danmark2677236742017-05-22
Mads Elley, Danmark172706428632013-10-21
Mads Herbøl, Danmark2500041402014-11-13
Mads Syndergaard, Danmark16056052012-12-04
Magne Pettersen, Norge2651032892007-08-03
Magnus Corell, Sverige1127012702014-03-25
Malte Christensen, Danmark1112811282012-02-21
Marcel Klootwijk, Holland3430216842014-11-28
Marcel van Kammen, Holland2314816422008-07-22
Marcin Faber, Polen317347682013-09-17
Marcin Solowiej, Polen393329518862017-04-30
Marco Hammel, Schweiz1113111312010-07-12
Marcus Erik Danielsson, Sverige141261815712012-01-12
Margit Hove, Danmark1174917492006-05-02
Marianne Heno Mogensen, Danmark61101541922008-10-18
Mario Rodero Hernández, Spanien132055721022006-07-10
Maris Jaunzemis, Letland71358123512004-11-26
Mark Desholm, Danmark1272727272012-02-06
Mark Hammond, Danmark2339721362007-08-15
Mark Trott, England1174717472006-02-12
Mark Trustrup, Danmark1170617062005-10-31
Mark Walker, Danmark1017583820212014-03-02
Marko Gregoric, Slovenien18908902009-02-12
Markus Tallroth, Sverige1212421242006-06-07
Markus Tallroth, Sverige8012963537522013-03-22
Marnix Jonker, Holland183378027072006-02-01
Martijn Bot, Holland8615482928092010-05-26
Martijn Bunskoek, Holland101166013282011-01-27
Martin Eggen, Norge2370819462002-11-14
Martin Gottschling, Tyskland558731174052016-05-15
Martin Holm, Danmark3925635382004-10-26
Martin Høj Hansen, Danmark15975972012-03-22
Martin Jessen, Danmark4919225372005-04-26
Martin Kviesgaard, Grønland295455636892011-02-13
Martin Lund, Danmark41055433612015-09-29
Martin Majlandt, Danmark1193719372008-02-18
Martin Oomen, Sverige142024619112011-02-07
Martin Poulsen, Danmark1165416542004-07-04
Martin Rivero, Danmark2314417462011-10-01
Martin Roost, Schweiz2264515132010-11-07
Martin Scott, Storbritannien81167416582002-10-10
Martin Strømkjær, Danmark3316212262016-05-10
Martin Søgaard Nielsen, Danmark275766038802008-12-08
Martinez Jonathan, Frankrig24526263223202012-06-05
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5671516112009-11-19
Massimiliano Dettori, Holland1119053319402017-04-20
Mateusz Matysiak, Polen162344422602013-01-09
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3364715062013-09-05
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3417814692010-09-28
Mathieu Bally, Schweiz354134925172012-02-26
Mathieu Bally, Schweiz1117211722015-12-22
mats svensson, Sverige4466512642013-11-09
Mats Wallin, Sverige243620922022009-07-29
Mats Wallin, Sverige71186718802005-09-06
Matthieu Canévet, Frankrig192172720742016-09-10
Mattias Nordlund, Sverige4625922152012-04-17
Maurizio Sighele, Italien9739214702011-09-25
Maurizio Sighele, Italien1398739872003-01-29
Maximilian Fader, Tyskland12622622016-05-15
Mehmet Goren, Tyrkiet8111475334702009-06-15
Mette H. H. Hansen, Danmark4611431122013-02-28
Micha A Neumann, Danmark16826822013-11-12
Michael Hansen, Danmark1037485572016-11-10
Michael Bergman, Sverige2529230162008-10-27
Michael bergman, Sverige51285245482009-05-09
Michael Bonefeld Bladt, Danmark4896236922008-04-30
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1175617562011-05-12
Michael Frank Nielsen, Danmark34419165118232017-04-30
Michael Grell, Danmark31230970862012-08-20
Michael Hofmann Caspersen, Danmark14554552016-03-08
michael jürgensen, Danmark1167116712011-10-09
Michael Køie Poulsen, Danmark233240143612013-03-25
Michael Køie Poulsen, Danmark1317531752005-11-24
Michael Mosebo Jensen, Danmark12427571283252012-03-20
Michael Schwalbe, Danmark122379630212012-07-08
Michael Sørensen, Danmark6607019832012-02-10
Michael Tiefenbach, Østrig1338033802003-11-26
Michael West, Danmark1182118212007-12-16
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien52179624842772013-10-16
Michal Radziszewski, Polen1208920892007-09-20
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3491718052008-10-06
Miguel Avelino Suárez, Spanien3585422392005-04-11
Mikael Funch, Danmark81693627522006-04-19
Mikael Nord, Sverige388584557312004-12-15
Mikael Nord, Sverige548501128722014-12-14
Mike Richardson, Storbritannien2476827782002-08-05
Mikkel Bello Andreasen, Danmark13173172015-08-07
Mikkel Holck, Danmark23330983839162016-04-21
Mikkel Høegh Post, Danmark24140845861012015-12-02
Mikkel Thorup, USA421696152015-12-17
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark396214737692012-06-01
Mikko Oivukka, Finland223703127912007-05-20
Miska Nyúl, Ungarn16896892013-01-29
Mogens H. Foder, Danmark18408402012-03-07
Mogens Hansen, Danmark33968903241282010-03-19
Mogens Holme, Danmark2226412052008-11-27
Mogens Krantz Backe, Danmark5750518272008-09-27
Mogens Neergaard, Danmark217489072013-10-03
Mogens Ribo Petersen, Danmark1205520552004-07-07
Mogens T. Kofod, Danmark2208711082012-08-26
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3673430222013-11-04
Mona Grundsøe, Danmark253947522262008-05-05
Morten Bentzon Hansen, Danmark8315902143752016-11-06
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark222135222762013-03-28
Morten Christensen, Danmark648157942862016-07-20
Morten DD Hansen, Danmark1395139512003-05-30
Morten Dehn, Danmark7628616412015-05-28
Morten Jenrich Hansen, Danmark333773037062013-02-13
Morten Jensen, Danmark6959521802006-06-07
morten jønck, Danmark325299062011-11-12
Morten Jørgensen, Danmark3701730692002-01-21
Morten Jørgensen, Danmark91584724362009-04-14
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71456329572011-02-03
Morten Müller, Danmark201572414502015-07-01
Morten Rasmussen, Danmark635245923852017-01-20
Morten Scheller Jensen, Danmark1622168026965732017-05-19
Morten Stampe Larsen, Danmark5683119902005-06-29
Morten Winness, Norge12512268622002016-07-05
Mårten Müller, Sverige3607921832009-09-13
Neer Div Bankoti, Indien13703702015-11-12
Nelly Hansen, Danmark335928030552006-12-06
Nick Lowton, Storbritannien2321317182002-10-08
nick petersen, Danmark4437112302011-08-16
Nicki Sørensen, Danmark567442823822011-10-31
Nico de Vries, Holland1155315532009-12-20
Nicolas Pierre Beyer, Danmark19679672012-02-24
niels bahl andersen, Danmark4586418742008-02-21
Niels Behrendt, Danmark678651427142016-10-22
Niels Birkedal Thomsen, Danmark383864217692017-05-18
Niels Bomholt, Danmark61065626852006-02-11
Niels Evald Jensen, Danmark2204911812015-09-19
Niels Fabæk, Danmark71222919622006-03-19
Niels Frost, Danmark1179617962012-04-29
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1223622362007-08-16
Niels Jarnum, Danmark6618524752011-12-13
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5549715272013-05-22
Niels Jørgen Askirk, Danmark13993992012-12-23
Niels Jørgen Clausen, Danmark91580220862008-05-26
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark41525004121702017-05-19
Niels Jørgen Larsen, Dominica163199938802007-07-10
Niels Kaare Krabbe, Danmark2451226262007-11-04
Niels Lech Pedersen, Danmark12862862015-09-14
Niels Odder, Danmark4661721692010-03-27
Niels Peter Møller Jensen, Danmark704157713542016-11-04
Niels Poul Dreyer, Danmark40645637931232013-10-29
Niels-Christian Christensen, Danmark4468015002012-10-07
Niki Forintos, Ungarn1107110712008-11-02
Nikolaj Noel Christensen, Danmark345280930692012-05-31
Nikolaj Thomsen, Danmark922523312015-08-20
Nis Lundmark Jensen, Danmark20631495638982015-01-09
Nis M. Nissen, Danmark1232223222006-02-25
nuno barros, Portugal1152015202009-05-18
Odysseas Tsimoulis, Grækenland253535318022011-01-09
Ola Nordsteien, Norge1208320832005-11-15
Ole Bo Olsen, Danmark372346115562016-09-12
Ole Amstrup, Danmark25237936645052013-06-11
Ole Andersen, Danmark2294019392009-03-29
Ole Friis, Danmark2445225592006-05-08
Ole Hetland, Danmark496557454772016-10-22
Ole Hetland, Danmark111957224222006-05-18
Ole Kristensen, Danmark81248220232008-08-24
Ole Kristjansen, Danmark3440217552013-09-29
Ole Krogh, Danmark1224272494596772016-11-08
Ole Lorenzen Post, Danmark1207920792010-09-27
Ole Richter, Danmark1345434542006-03-01
Ole Riis Jensen, Danmark3521223082005-12-20
Ole Skrubbeltrang, Danmark3324714802012-04-12
Ole Skrubbeltrang, Danmark6519513402014-11-13
Ole Snerling, Danmark1143014302008-06-04
Ole Stobbe, Danmark2435225672007-02-28
Ole Thyge Plannthin, Danmark6833217812008-11-09
Ole Vognstoft, Danmark1151315132004-11-25
Ole Zoltan Göller, Danmark47866170280292014-03-28
Oleg Formanyuk, Ukraine4766030362005-12-15
Olof Jönsson, Sverige223878637312009-01-11
Oluf Lou, Danmark41439550712013-08-02
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark18688682013-07-06
Omar Runolfsson, Island131227717742012-06-20
Oskar Nilsson, Sverige2296716742011-05-09
Ottenby fågelstation, Sverige2514328202003-04-18
Otto Madsen, Danmark2235714072012-12-05
Otto Samwald, Østrig17515625026452016-10-31
Oz Horine, Israel477145328182016-02-29
Palle Hove Christensen, Danmark3442116612012-05-21
Palle Jensen, Danmark3420714372008-10-09
Palle Nygaard, Danmark112964845882006-06-07
Palle Sørensen, Danmark10813208835022017-04-08
Pasi Parkkinen, Finland16623457830842013-07-03
Patric Lorgé, Luxembourg132679335442013-10-10
Patrick Beirens, Belgien2389622862008-03-10
Patrick Höhener, Frankrig1191219122007-01-18
Patrik Jonasson, Sverige1133413342010-05-02
Paul Jacobsen, Danmark1180818082011-04-23
Paul Nilsson, Danmark203922325822008-05-26
Paul Patrick Cullen, Danmark98870614927722017-04-30
Pawel Malczyk, Polen5954027592006-07-26
Per Allan Degn, Danmark101236516222010-05-28
Per Boye Svensson, Danmark1166356722582017-03-15
Per Ekberg Pedersen, Danmark122661227472006-05-10
Per Ekberg Pedersen, Danmark173241643202010-06-15
Per Finn Nielsen, Danmark6810457539802015-06-23
Per Forsberg, Sverige1275727572003-05-17
Per Hirslund, Danmark16576572011-09-25
Per Holmberg, Danmark25129335436442017-05-22
Per Huniche Jensen, Danmark193928798342012-10-01
Per Kjær, Danmark17035566973202013-07-21
per mattisson, Danmark2380020212010-03-01
Per Poulsen, Danmark43678860175462017-02-10
Per Schans Christensen, Danmark39343369343572017-02-08
Per Schiermacker-Hansen, Danmark10014839942252016-06-24
per schmidt, Danmark1139713972009-02-23
Per Smith, Danmark1196019602008-09-22
Per Vindis, Danmark455936331852013-10-23
Pete Antrobus, England3448419342011-11-16
Peter Lauritzen, Danmark4315512582012-09-12
Peter Andreas Koch, Danmark3689826742002-10-12
Peter Bjerre, Danmark61113823312005-08-29
Peter Bo, Danmark3868441672006-09-25
Peter Bonne Eriksen, Danmark26922780524462017-03-28
Peter Brostrøm, Danmark554696324062014-05-02
Peter Bundgaard, Danmark112527930722005-10-31
Peter Bundgaard, Danmark61054843142013-08-26
Peter Christiansen, Danmark428175853972006-12-31
Peter Dam, Danmark14120995830612013-03-18
Peter Halkier, Danmark61223631892006-05-10
Peter Halkier, Danmark212845321132013-08-22
Peter Iversen, Danmark1187718772005-05-01
Peter Jensen, Danmark4824228552009-05-07
Peter Kuster, Schweiz101996630222009-04-24
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark4338810712013-02-25
Peter Lyngs, Danmark246932057842011-06-04
Peter Nielsen, Danmark339656118113602016-11-08
Peter Petersen, Danmark28868422017-05-08
Peter Rodemann, Danmark5724228342015-04-17
Peter Steen Henriksen, Danmark1160816082010-04-19
Peter Stronach, Storbritannien10453514722017-01-27
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark61790449142005-06-12
Peter ter Heide, Holland1168016802008-11-10
Peter Thomsen, Danmark71421330122006-01-05
Peter Zeller, Schweiz9757914592016-06-03
Peter Østrup Jensen, Danmark1111111112012-07-16
Petri Kuhno, Finland3332211692013-11-21
Petri Salo, Finland2622539512008-06-18
Philip Dam, Danmark14674672015-09-28
Philippe J. Dubois, Frankrig2513630242004-10-06
Pierre Unge, Sverige41000434902003-05-01
Pierre-André Crochet, Frankrig101602420532006-08-09
Pieter Vantieghem, Belgien254562442472009-11-26
Pim Wolf, Holland3562121602008-01-08
Poul Reib, Danmark5671618922009-08-27
Poul Emil Kristensen, Danmark1307830782007-04-08
Poul Erik Junk, Danmark5764518522009-04-08
Poul Erik Larsen, Danmark1222922292004-11-25
Poul Holm Pedersen, Danmark333660123752016-07-03
Poul Reib, Danmark1232123212004-11-09
Poul Thrane, Danmark142782850582012-09-18
Poul Ulrik, Danmark1172617262012-11-08
Poul West Lauritsen, Danmark19519512013-01-14
Poul-Henrik Bergmann, Danmark1102810282014-02-02
Preben Berg, Danmark194054639032007-02-17
Quentin Dupriez, Frankrig1152415242007-10-05
Rafael Armada, Spanien2292617752012-08-30
Raffael Ayé, Schweiz91220317822009-01-16
ragnar smith, Danmark9577530592016-09-11
Rainer Christian Ertel, Tyskland402180210912015-11-05
Ralph Martin, Tyskland1453075002017-01-02
Ralph Martin, Tyskland263818218022008-04-18
Rami Mizrachi, Israel121235915022014-06-03
Rannvá Hansen, Færøerne1251525152003-03-25
Raphaël Lebrun, Belgien2756852002012-06-21
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark456941030142010-10-29
Rasmus Due Nielsen, Danmark131771220982015-05-21
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2338517032013-11-06
Rasmus Hald, Norge2221012022011-06-17
Rasmus Strack, Danmark122257625932008-02-06
Raymond Galea, Malta1177017702004-11-08
Reint Jakob Schut, Holland4727120052004-10-31
René Christian Hansen, Danmark1124812482011-01-13
René Larsen, Danmark7510185232982013-12-15
Rene Rantzau, Danmark233514854232013-12-29
René Worup Rørbæk, Danmark1107710772010-09-22
Reto Burri, Schweiz344510522822009-06-08
Reto Burri, Schweiz121375517112012-04-06
Ricard Gutiérrez, Spanien81389019942002-04-28
Richard Bonser, England19628019936432014-10-28
Richard Burzynski, Danmark424095019992013-08-29
Richard Ek, Sverige366508646992011-10-03
Rie Jensen, Danmark39173212015-07-02
Rie Voetmann, Danmark72577459432005-06-13
Robbin D. Knapp, Østrig1225722572004-03-11
Robert Paepke, Sverige729165240392013-08-29
Robert Toft, Danmark3523825902009-04-15
Rodmund á Kelduni, Færøerne30538863554612017-05-18
Roland Jensen, Danmark173205026942008-11-17
Rolf Danielsen, Danmark1286228622013-12-12
Rolf Nagel, Tyskland202511819592013-06-24
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige15717153227292017-04-06
Ronny Malm, Sverige406122423922014-03-16
Ronny Nilsen, Norge1361936192003-05-06
Rony Livne, Israel13693692016-10-31
Rud Lynge, Danmark1125112512014-08-04
Rune Bisp Christensen, Danmark15823654836492013-05-15
Rune Bjerre, Danmark347410047032012-02-12
Rune Larsen, Danmark2328618192006-03-19
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark295647828552013-09-19
Rune Sø Neergaard, Danmark779910803148992017-01-25
Ruth Ahlburg, Danmark234347524212006-04-10
Ruud Altenburg, Holland2308816662005-08-29
Ruud van Beusekom, Holland1142114212006-11-26
Sakari Kauppinen, Danmark1518251822003-02-11
Samuel Paz Parracho, Spanien81308320332005-09-02
Samuel Peregrina, Spanien254722922342006-07-08
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2359017962007-09-09
Sander Bot, Holland5843218412005-02-24
Sanne Busk, Danmark51148244832008-10-08
Seamus Enright, Irland2487638682010-11-21
Seamus Mogensen, Danmark2319917262008-05-26
Sebastian Klein, Danmark91344945232013-04-08
Shaun Robson, England122067920802005-04-04
Silas K.K. Olofson, Færøerne1485191691048742016-12-22
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2314021812010-08-10
Simon Berg Pedersen, Danmark62887055357372017-05-15
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10314216144002017-02-04
Simon Sigaard Christiansen, Danmark507776328382010-07-02
Simon Werngren, Sverige71363124882007-11-29
sissel fossat, Danmark1103510352013-07-11
Siv Behrendt-Møller, Danmark2492127632005-09-23
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33935979830032012-04-09
Stano Harvančík, Rumænien13493492016-05-03
Steen Drozd Lund, Danmark101526821612011-10-07
Steen Brølling, Danmark51120129922006-07-31
Steen Brølling, Danmark1167216722008-11-03
Steen Christensen, Danmark4492219922012-03-30
Steen Cruddis, Danmark1246624662008-03-16
Steen E. Jensen, Danmark910113160534982017-05-19
Steen Egholm Engelbøl, Danmark21102648312016-06-29
Steen Højmark-Jensen, Danmark1284828482010-03-07
steen jørgensen, Danmark1141934782016-11-18
Steen Reimers, Danmark111826628462012-03-11
Steen Roed Hansen, Danmark101742122762004-11-08
Steen Winkel, Danmark1483619782014-01-07
Steen Øllgaard, Danmark522847524132017-05-15
Stefan Cherrug, Sverige192423218442012-02-06
Stefan Frello, Danmark1114411442009-05-28
Stefan Hage, Sverige3498623622012-02-16
Stefan Hage, Sverige91827828712004-12-15
Stefan Magnusson, Sverige3466719752005-01-03
Stefan Pfützke, Tyskland709754132562016-07-15
Stefan Stürup, Danmark4419417102013-08-08
Stefan Tapio Ettestam, Sverige473674815772016-10-14
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1214221422009-04-23
Steffen Fahl, Danmark181556715332017-02-25
Steffen Holst, Danmark4727622722006-09-30
Steffen Ortmann, Danmark3705131412005-11-16
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1185318532006-08-20
Stephan Skaarup Lund, Danmark15022062850492014-01-27
Stéphane Aubry, Schweiz7311710127792008-09-08
Stéphane Bocca, Belgien2415824382010-10-19
Stephen McAvoy, Irland5514014152013-04-14
Steve Klasan, Tyskland324022124292013-08-22
Steve Nuttall, England1108510852012-02-12
Stig Eide, Norge1238923892009-04-27
Stig Linander, Danmark11115192860872013-11-07
Stig Toft Madsen, Danmark2338217092010-06-17
Stig Vang Petersen, Danmark233746233372005-10-11
Stig Westergård, Danmark1297829782009-03-26
Stinne Aastrup, Danmark4562619932011-12-05
Stuart A Reeves, Danmark122272522552005-04-20
Sune Pedersen, Danmark1206120612005-03-30
Sune Riis Sørensen, Danmark16128721743762016-09-05
Susanne Jepsen, Danmark14720382452712012-03-23
Susanne Overgaard Petersen, Danmark61026425672009-05-11
Sven Dall, Danmark2272117212013-03-31
Svend Nørgaard, Danmark111289621422012-02-16
Svend Danbæk, Danmark1250525052006-03-05
Svend Dybkjær, Danmark3985241772003-10-20
Svend Erik Frandsen, Danmark528451730602012-12-29
Svend Erik Olesen, Danmark1193219322011-02-10
Svend Fischer-Nielsen, Danmark15585582015-06-23
Svend Ove Jensen, Danmark2370819862008-07-14
Svend Rønnest, Danmark12916123836642012-12-09
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien19149142005-06-26
Svitlana Tkach, Danmark25283552016-07-12
Szabolcs Kókay, Ungarn61068627652013-06-09
Szabolcs Kókay, Ungarn1228222822004-07-22
Szilard J. Daroczi, Rumænien517009523922016-09-24
Søren Vinding, Danmark1337571412582014-05-13
Søren Brinch, Danmark132903168362009-11-22
Søren Garder Brask, Danmark213407432013-02-28
Søren Gjaldbæk, Danmark2406821412010-09-29
Søren Harding, Danmark866578547002011-08-30
Søren Hjorth Andersen, Danmark71542830382002-10-29
Søren Koch, Danmark3570219742006-03-16
Søren Kristensen, Danmark898802835592015-09-08
Søren Kristoffersen, Danmark1249164004185332016-07-03
Søren Langkilde Madsen, Danmark61166822662007-04-21
Søren Nancke, Danmark101327027222016-01-02
Søren Nygaard, Danmark7015704952102012-07-15
Søren Olin, Danmark2436222112008-08-16
Søren Parup, Danmark18928922006-04-01
Søren Peter Pinnerup, Danmark51062235752013-01-07
Søren Ryge Petersen, Danmark1171117112005-02-06
Søren Skov, Danmark57696925539282013-02-12
Terje Axelsen, Norge101587519702005-09-08
Terje Kolaas, Norge354383923432013-02-12
Terje Kolaas, Norge51207036972005-04-01
Terje O. Nordvik, Norge4760429602012-07-27
Terry Townshend, Storbritannien7911919043572012-08-20
Terry Townshend, England2398521222006-02-01
Theis Bacher Nielsen, Danmark5596013102008-04-22
Theodosis Mamais, Grækenland294769322652005-06-22
Thomas Bentsen, Norge2282914752009-10-12
Thomas Bernhardsson, Sverige8610235918642012-04-13
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark244628739562012-02-12
Thomas Buus Nielsen, Danmark3808228102008-01-14
Thomas Damm Als, Danmark2316417192008-12-22
Thomas Elbek, Danmark6533510762014-08-11
Thomas Eske Holm, Danmark1227622762008-03-02
Thomas Garm Pedersen, Danmark72278578172017-05-22
Thomas Hasle Ravn, Danmark2516628302007-07-12
Thomas Hellesen, Danmark153230929572009-08-10
Thomas Hilkjær, Danmark2368819582002-09-03
Thomas Hultquist, Sverige3528522912012-01-07
Thomas J. Simonsen, Danmark467059130952013-04-04
Thomas Jensen, Danmark1444044402003-05-17
Thomas Jensen, Danmark81087618062013-11-29
Thomas Kehlet, Danmark669058026672014-06-06
Thomas Kiørboe, Danmark1153215322004-11-23
Thomas Kjær Christensen, Danmark2695438412005-12-06
Thomas Kuppel, Tyskland1215921592010-04-23
Thomas Kuppel, Tyskland6704514782013-08-08
Thomas Larsen, Danmark1130513052005-10-29
Thomas Lundqvist, Danmark1220922092008-04-19
Thomas Maul, Danmark869529219622011-05-16
Thomas Nielsen, Danmark203022532182011-03-24
Thomas Riedel, Danmark4613924462011-01-14
Thomas Stigfeldt, Danmark3908540352005-01-20
Thomas Varto Nielsen, Danmark83163433937622017-05-11
Thomas W. Johansen, Danmark92109160062010-02-04
Thor Edgar Kristiansen, Norge41023729542005-03-14
Thorkil Brandt, Danmark141770317032013-12-29
Thorkild Lund, Danmark1165016502010-03-15
Thorsten Stegmann, Tyskland1121212122015-08-14
Thurel Julien, Gambia13213337117032011-09-18
Thyge Enevoldsen, Danmark19289282013-01-28
Tibu Paul Lucian, Rumænien4804030852007-11-24
Tim Andersen, Danmark31143048342004-04-20
Tim Brown, Storbritannien2410123402002-09-28
Tim Hesselballe Hansen, Danmark72228049562011-01-30
Tim Vaughan, Storbritannien81546121802006-03-16
Timme Nyegaard, Danmark2241312242010-01-03
Tine Jensen, Tyskland831705622016-12-12
Tobias Berger, Sverige434584122282012-03-20
Tobias Epple, Tyskland81366823702006-03-11
Tom Backlund, Finland1318731872008-01-06
Tom Backlund, Finland51275335862006-11-07
Tom Conzemius, Luxembourg317018302014-04-23
Tom Goossens, Belgien91614730212006-08-09
Tom Jensen, Danmark1188618862006-03-19
Tom Schlegel, Danmark2364422762004-05-17
Tom Sørensen, Danmark3505421472006-07-08
Tomas Lundquist, Sverige20729069734832014-07-10
Tomas Svensson, Sverige447273138072010-10-08
Tommy Andre Andersen, Norge132103221332010-01-18
Tommy Bjørk, Danmark5380910532016-02-16
Tommy Frandsen, Danmark8217149039342006-01-15
Tommy Hjorth, Danmark2374519602006-01-18
Tommy Holmgren, Sverige81562223252007-06-24
Tommy Holmgren, Sverige11614534279962014-08-25
Tommy Kaae, Danmark405404240962017-02-28
Tommy Karlström, Sverige2167710092014-04-10
Tommy Studsholt Christensen, Danmark375468823162013-05-10
Tonny Papillon, Danmark172091023542013-08-22
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark48572404540262017-05-17
Tony Søholm Larsen, Danmark221979612872015-12-05
Tony Disley, Storbritannien2361518372005-03-25
Tor A Olsen, Norge1241724172003-11-09
Tor Olsen, Norge262868223122016-03-01
Torben Andersen, Danmark61153824682008-10-12
Torben Back Sørensen, Danmark19059052012-10-07
Torben Byfoged, Danmark2268314292010-04-13
Torben Ethelberg, Danmark193025022962007-02-25
Torben Evald, Danmark71388627332008-01-18
Torben Jepsen, Danmark131806920112011-01-13
Torben Juul Hansen, Danmark13693692017-04-06
Torben Laursen, Danmark333832728822012-10-23
Torben Lund, Danmark5943641472004-12-15
Torben Lund-Hansen, Danmark526737372016-02-12
Torben Lyng, Danmark191475015992016-07-23
Torben Olsen, Danmark2918260962013-11-02
Torben Sebro, Danmark577659429472016-10-08
Torben Sylvest Jensen, Danmark5482712492014-04-11
Tore Vang, Norge559635176222016-10-20
Torkild Kristensen, Danmark374298123632012-06-07
Tormod Amundsen, Norge182127624362013-02-19
Torsten Hansen, Danmark1160616062004-09-01
Troells Melgaard, Danmark597740527892017-04-15
Troels Eske Ortvad, Danmark446974275522013-06-04
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark457451559142013-06-30
Troels M. Krogh, Danmark1111711172013-05-15
Trösch Stephan, Schweiz2266415172013-02-01
tue hartmann, Danmark17147142012-05-06
Tue Romanow, Danmark1199619962009-10-06
Tune Jensen, Danmark1205420542006-02-04
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2389720782007-03-04
Uffe Jensen, Danmark1168416842007-12-28
uffe jensen, Danmark14354352015-05-11
Uffe Pedersen, Danmark599820926042006-01-22
Ulf Eschou Møller, Danmark296107277322010-03-26
Ulla Henriksen, Danmark1109410942004-04-30
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3517319682003-02-25
Ulla Paulsen, Danmark181946822582014-09-12
Ulla Vibe Funch, Danmark1210221022005-06-26
Ulrik Henneberg, Danmark2327118072004-07-07
Vagn Freundlich, Danmark9513099029492013-07-27
Vagn Gjerløv, Danmark317447172012-02-06
valdemar overgaard petersen, Danmark12202202017-03-06
VASLIN Matthieu, Frankrig10113175424342010-01-05
Vegard Bunes, Norge51138725552003-10-11
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne71751136732007-08-18
via Carsten Høeg, Danmark1261026102002-05-29
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2260114170572014-05-27
via Sune Jepsen, Danmark2675440612001-11-09
Vicky Knudsen, Danmark1203720372013-09-17
Villy Pedersen, Danmark161674514972017-05-19
Vincent Legrand, Belgien12318000655392016-10-08
Vinni Bruhn, Danmark71076233662010-05-29
Virginia Escandell, Danmark1215021502004-09-07
Vlad Cioflec, Rumænien6593713792011-12-22
wally morell, Danmark1118111812013-02-10
Wedigo Ferchland, Danmark5679514802006-05-18
Westy Esbensen, Danmark1168016802005-05-04
Wilfried Hausmann, Tyskland2539031972003-07-19
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark142816528112008-10-22
Willy Jørgensen, Danmark18288282013-04-30
Wim van der Schot, Holland1210621062006-12-04
Wolfgang Jakob, Tyskland3475118422013-09-24
Wolfgang Trimmel, Østrig1255025502011-07-29
Wout De Rouck, Belgien2324018602012-08-20
Xavier ROZEC, Frankrig3614723382008-09-02
Yann Kolbeinsson, Island183583327622012-01-25
Yeray Seminario, Spanien3693234902005-04-11
Yoav Perlman, Israel152655924832011-07-14
Zbigniew Kajzer, Polen727210227252017-04-27
Zbyszek Kajzer, Polen17237232013-04-08
Zoltan Baczo, Danmark6467712412015-12-31
Zsolt Ampovics, Ungarn4541117742017-01-11
Åge Mathias Matthiesen, Danmark91561028752014-01-04

Der er i alt 1343 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.572 sek.
til toppen