Startside Leica Noctivid - ny kikkert fra Leica I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
 Artslister 


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Annette Hansen, Danmark31315876452009-01-07
Aage Kabbelgaard, Danmark1136313632011-08-12
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn243454319852018-01-29
Aidan G. Kelly, Irland2389322182011-06-14
Alan Clewes, Storbritannien2485534062008-04-26
Albert J. de Jong, Holland1159115912011-11-01
Albert Steen-Hansen, Danmark17536521760672010-05-04
Aleix Comas, Spanien2509530442005-11-07
Aleix Comas, Spanien6861217512010-09-05
Aleks Lund, Danmark1167216722015-04-11
Alen Ploj, Slovenien6784715552013-10-04
Alex Sand Frich, Danmark5111165147172018-10-05
Alex Wallin, Danmark3447517902008-12-15
Alexander J. Lee, Danmark2447323622001-11-09
Alf Frølich, Danmark1260626062010-08-02
Alf Petersson, Sverige427929641242011-11-02
Allan Gudio Nielsen, Danmark111885030272013-08-15
Allan Haagensen, Danmark162088437262017-06-01
Allan Hansen, Danmark3518020952009-04-03
Allan Helge Nolte, Danmark2310320562012-02-06
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3394013922009-04-01
Allan Kjær Villesen, Danmark46342133469422018-11-14
Allan Prang, Danmark1312431242011-10-02
Alwin Schönenberger, Østrig2513529112005-01-13
Anders Bacher Nielsen, Danmark20115841724512013-04-02
Anders Bergman, Sverige3569022912009-01-18
Anders Bojesen, Danmark122106657602013-12-31
Anders Bræstrup, Danmark1172117212012-12-17
Anders E. Sørensen, Danmark12525610952152011-10-01
Anders Frederiksen, Danmark1159615962005-08-07
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark91226616282011-10-25
Anders Hammergart, Danmark8216888137022016-06-04
Anders Horsten, Danmark2381220492008-03-14
Anders Jensen, Danmark372206012452018-08-23
Anders Jihmanner, Sverige1173517352005-09-05
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark54524962722712018-08-06
Anders Roel, Danmark111394122052013-12-10
Anders Søgaard, Danmark12925381137082011-07-17
Anders Tørressen Hangaard, Norge51204538952012-03-21
Anders Tøttrup, Danmark316334737232006-11-05
Anders Wiig Nielsen, Danmark254143951862013-05-13
Anders Østerby, Danmark336094068562015-11-13
András Fodor, Ungarn568817146072015-03-10
André Julinder, Sverige3420220462012-05-14
André Riis Ebbesen, Danmark264924425552012-08-30
Andreas Bennetsen Boe, Danmark1458661253922018-10-02
Andreas Bruun Kristensen, Danmark6112261752732018-02-12
Andreas Guldager, Danmark131539017292012-05-30
Andreas Gullberg, Norge1291429142002-05-13
Andreas Hagerman, Danmark204798932692003-08-28
Andreas Malte Nielsen, Danmark1219321932005-07-04
Andreas Meyer Winnem, Norge182785320632006-06-07
Andreas Noeske, Tyskland61009219552007-12-16
Andreas Petersen, Danmark294116247612012-11-19
Andreas Saul-Rotne, Danmark1166116612009-03-01
Andres Wolff Fries, Danmark1207520752005-06-01
Anita Pedersen, Danmark31470053672001-11-16
Anna Bay Rask, Danmark1286328632003-07-25
Anna Kjøller, Danmark1168216822013-04-10
Anne Blotting, Danmark2225612682010-06-17
Anne Navntoft, Danmark30839893632292018-09-19
Anne Themsen Flindt, Danmark1139613962013-02-21
Annelise Juul Stampe, Danmark41434358702006-01-30
Anni Nielsen, Danmark6513452843572016-11-29
Anni Oppelstrup, Danmark2370520812007-12-16
Antoine Joris, Belgien446701722202016-12-05
Anton Herrig Liebermann, Danmark81615248342013-11-29
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1357435742012-10-25
Arie Ouwerkerk, Holland10122957661072018-01-26
Arild Breistøl, Norge142254530972010-02-11
Arild Hansen, Norge2358018602005-04-26
Arne Bertelsen, Danmark1185318532006-02-11
Arne Borg Rasmussen, Danmark51003325622017-04-12
Arne Giørtz-Behrens, Danmark403434212842018-11-05
Arne Kiis, Danmark37547983139312017-06-12
Arne Lilhauge, Danmark7963018862009-10-19
Arne Torkler, Danmark161271724852016-11-06
Arne Volf, Danmark12420751251722017-12-30
Arnold Georg Houmann, Danmark273582031922014-06-26
Arnold Houmann, Danmark224883549192006-06-07
Aron Andersson, Sverige3550829542008-08-28
Aron Andersson, Sverige4530015582010-10-20
Arthur R. Jensen, Danmark133892367792007-01-30
Arvid H Anthonsen, Norge29177349062015-07-07
Asbjørn Jensen, Danmark10014838231252017-08-11
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3427417722009-04-06
Asger Røjbek Sørensen, Danmark620846312018-08-06
Aurélien Audevard, Frankrig56486961634752018-09-21
Axel Mortensen, Danmark936123598962662018-11-12
Barrault Frantz, Frankrig51121226102007-11-24
Bart-Jan Prak, Holland61020318562006-10-05
Bence Kókay, Ungarn91509921762009-01-25
Bengt Bengtsson, Sverige142089635352014-10-14
Benjamin Steffen, Tyskland191850715872014-04-24
Benjamin Gnep, Tyskland2227912552011-09-30
Benjamin Steffen, Tyskland71164921932006-07-08
Benny Haahr, Danmark577154928492018-03-21
Benny Jacobsen, Danmark2555329522003-01-21
Benny Kristensen, Danmark12324142938382012-05-23
Benny Nørgaard, Danmark1161416142013-05-02
Benny Rytter, Danmark1166616662013-03-27
Benny Steinmejer, Danmark1170617062013-01-02
Benoit Nabholz, Frankrig141892925952012-05-23
Benoit Paepegaey, Frankrig132383220502005-03-07
Bent Carstensen, Danmark244533949742012-09-09
Bent Christiansen, Danmark13203202018-01-09
Bent Jensen, Danmark3799527112006-05-10
Bent Lyngklip Kjeldgaard, Danmark514895862018-11-13
Bent Møller Sørensen, Danmark2662640572005-12-13
Bent Nielsen, Danmark6561012712012-04-09
Bent Staugaard Nielsen, Danmark71128220732011-09-05
Bent Thøgersen, Danmark18220525637452017-10-30
Bente Steffensen, Danmark1148314832007-05-20
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1169016902011-01-23
Birger Algot Tørnblad, Danmark2211711032010-09-14
Birger Bavnsgaard, Danmark1156815682009-04-30
Birger Hultengren, Danmark1150415042010-07-07
Birger Lønning, Danmark11219281449722018-10-04
Birger Pedersen, Danmark4770621632006-03-05
Birgit Nielsen, Danmark2466223932007-04-15
Birthe Kirk Gawinski, Danmark3336814422013-08-09
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark25424110262692018-07-20
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark182212417362018-06-10
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1346834682007-09-02
Bjarne Golles, Danmark2466926932007-05-10
Bjarne Hemmingsen, Danmark161775917142017-12-02
Bjarne Nielsen, Danmark3486617662009-04-19
Bjarne Nielsen, Danmark61067022202005-10-12
Bjarne Skule, Danmark171832114492010-01-12
Bjarne Streyffert, Danmark2444024092004-11-08
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark9728515672013-03-25
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2480125262003-03-25
Björn Dellming, Sverige1353835382009-08-02
Björn Gísli Arnarson, Island133271747062006-01-19
Bjørn Erik Hellang, Norge3401014592012-08-27
Bjørn Frikke, Danmark15612790826802018-11-04
Bjørn Ginman, Danmark2506343182017-09-13
Bjørn Grøn, Danmark4661625572010-10-27
Bjørn Kjellemyr, Norge3627926152005-05-01
Bjørn Kjellemyr, Norge14034032016-02-14
Bo Jensen, Danmark11113077222342012-06-19
Bo Lassen Christiansen, Danmark428639922016-05-12
Bo Sonne Sørensen, Danmark296079348212010-11-24
Bo Svensmark, Danmark71621848322011-01-10
Bo Thyge Johansen, Danmark1350935092011-02-16
Bo Tureby, Danmark579102006060012015-09-01
Bo Valeur, Danmark8710912772014-05-02
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark1482209862015-03-26
Brahim Birds, Marokko3280612782014-12-19
Brahim Mezane, Marokko7817115202013-05-26
Brian Christoffersen Skræm, Danmark426569032016-07-15
Brian Rasmussen, Danmark9853714202016-11-27
Brian Thomsen, Danmark5669321052011-03-08
Brian Wielsøe, Danmark1691869182009-10-14
Bruce Mactavish, Canada1256725672002-01-30
Bruno PORTIER, Belgien527039202018-03-21
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8216822630572008-02-27
Carl Bohn, Danmark56030558118972018-11-12
Carl Erik Mabeck, Danmark12726230257612007-07-04
Carl Søndergaard, Danmark6979624512014-10-03
Carsten Lundberg, Danmark3363814292013-08-28
Carsten Egevang, Guinea3461520712012-09-23
Carsten Egevang, Grønland5113051255722007-10-09
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3716624882002-09-03
Carsten Fog, Danmark1255025502008-10-25
Carsten Gadgaard, Danmark8923293471892008-10-17
Carsten Gørges Laursen, Danmark203186039722018-07-24
Carsten Hermann, Danmark1292929292003-11-28
Carsten Holm Petersen, Danmark261172015872017-07-25
Carsten Lyhr Hansen, Danmark51039022712010-01-05
Carsten Madsen, Danmark1428842882004-11-14
Carsten Olsen, Danmark1334833482006-06-07
Carsten Poulsen, Danmark326437536882007-07-12
Carsten Siems, Danmark39652522153842018-08-21
Cédric Rousseau, Frankrig101808222352006-02-20
Charlotte Christel Jønsson, Danmark3272510832014-02-14
Charlotte Thomsen, Danmark3798637332013-08-28
Chr. G Nielsen, Danmark1201720172013-01-26
Chris Baines, Storbritannien131558118002014-11-10
Chris Batty, England14226031865752008-02-20
Chris Lansdell, England162938226842009-06-22
Chris Romeiks, Tyskland142462924372010-12-12
Chris van Rijswijk, Holland4390313022017-11-06
Christer Brostam, Sverige658411623612018-06-21
Christian Andersen Jensen, Danmark45173884054122016-12-11
Christian Axelsen, Danmark468879261642011-09-25
Christian Brinkman, Holland1137313732010-02-23
Christian Eilers, Danmark485991120442013-09-11
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1133613362009-12-06
Christian Leth, Danmark5614222743912016-06-01
Christian Ljunggren, Sverige111507617942013-05-27
Christian Martin Glahder, Danmark131404017962012-06-26
Christian Michael Mortensen, Danmark1223622362013-03-01
Christian Michael Villadsen, Danmark11932911652014-01-08
Christian Rørdam, Danmark434671830742016-10-22
Christian Svane, Danmark3653924752006-07-25
Christian Terp, Danmark5470615352018-06-22
christian tiller, Norge1228222822007-10-16
Christian Tiller, Norge72050041272005-08-30
Christian Wegst, Tyskland1282628262006-08-10
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark51121727862007-07-14
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark9210904124612016-05-09
Christoffer Elias Kaae, Danmark429918542013-01-08
Christoph Moning, Tyskland31165055482010-08-18
Christoph Moning, Tyskland141551014622011-08-20
Christophe CAPELLE, Frankrig8960016962012-04-14
Claudia Thiel, Tyskland2358319602006-06-07
Claus Andersen, Danmark14844842017-03-02
Claus Boe Tøndering, Danmark2266014852011-04-19
Claus Brostrøm Nielsen, Danmark26753842017-11-18
Claus Dalskov, Danmark1199919992006-05-12
Claus Eriksen, Danmark3637025482007-04-29
Claus Halkjær, Danmark725107230951272018-11-14
Claus Horneman, Danmark1423242322003-02-06
Claus Johansson, Danmark162005815332012-03-09
Claus Kesby, Danmark1131613162008-04-16
Claus Kesby, Danmark1206920692006-07-10
Claus Lunde Pedersen, Danmark101296116612011-10-25
Claus Vind-Andreasen, Danmark202799526092014-06-05
Claus Øgard, Danmark2309315572008-03-16
Clausjannic Labuz, Danmark11020519160352012-03-06
Conny Jensen, Danmark191535021772018-01-30
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3568221952006-07-10
Cristian Jensen Marcet, Danmark367835742442010-12-10
Csaba Lendvai, Ungarn1193919392009-04-25
Damien Gailly, Belgien1128112812016-05-11
Dan Allan Nielsen, Danmark2359718482010-02-18
Dan Bruhn, Danmark2367521752011-10-13
Dan Rasmussen, Danmark41064234912005-01-31
Daniel König, Tyskland750479002013-06-22
Daniel Mauras, Frankrig1148414842015-06-23
Daniel Patterson, Sverige5977230112005-09-23
Daniel Pettersson, Sverige32447896231542015-07-02
Daniela Gruber, Tyskland4335110072012-05-31
Dave Barnes, Danmark5592522342013-09-05
dave farrow, Storbritannien1199919992007-10-30
David Andersson, Sverige12814314821852015-02-14
David B. Collinge, Danmark111980531872013-05-21
David Boertmann, Danmark469291238772013-09-27
david drangsland, Norge162601727422011-08-13
David Erling Drangsland, Norge1283128312005-12-24
David Erterius, Sverige31242285138552018-09-18
David Lundgren, Sverige1205620562009-09-18
David Monticelli, Belgien10216000728822017-08-15
Dennis Andersen, Danmark3512618542007-04-04
Dennis Brandsborg, Danmark2427223332004-03-13
Dennis Martinek Langholz, Danmark61218431832009-02-23
Dennis Noel, Danmark1798879882004-11-08
Dennis Olsen, Danmark18618078326192018-11-14
Deryk Shaw, Storbritannien1234723472002-09-12
Detlef Gruber, Danmark1172517252006-06-07
Dirk Van Gansberghe, Italien202329016062010-10-21
Domen Stanic, Italien141969120462012-04-08
Dominic Mitchell, Storbritannien172164619672011-10-10
Dominik Becker, Tyskland6679114602016-03-01
Dominique Verbelen, Belgien1270927092004-09-30
Don Baccus, USA1241724172003-11-13
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark61067642032014-10-09
Dubois Laurent Yves, Frankrig2252713562013-12-17
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5597014162009-10-08
Dušan Kerestúr, Slovakiet613173622018-06-07
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2513325912008-08-10
Edvin Hansson, Sverige193456129262005-03-16
Egon Iversen, Danmark2499631422011-12-29
Eigil Larsen, Danmark9711169625342017-01-21
Eigil Ødegaard, Danmark50895651450932018-09-14
Einar Flensted-Jensen, Danmark1375537552004-07-25
Eirik Nydal Adolfsen, Norge1146714672012-03-29
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61523730222006-08-09
Eline Eggers, Danmark3564319242006-02-01
Elly Hansen, Danmark204003356942017-07-13
Elmer Pedersen, Danmark332833718802015-03-23
Emil Fich Larsen, Danmark7844516132013-11-04
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3477118082008-05-29
Emil Todorov, Bulgarien5837220262005-06-26
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet71230535162018-03-19
Erhardt Ecklon, Danmark5613531847842012-10-12
Eric Didner, Frankrig20121372323152018-03-16
Eric Schaumburg, Danmark61304426112008-07-19
Erik Agertoft, Danmark173600845042007-04-29
Erik Biering, Danmark64373883455012018-11-09
Erik Bogh Nielsen, USA9710746825292016-03-19
Erik Breden, USA61041420022007-05-30
Erik Christophersen, Danmark4506726432015-07-19
Erik Edvardsson, Sverige152713825342007-06-05
Erik Ehmsen, Danmark61185748722008-12-29
erik ehmsen, Danmark101088915952011-11-16
Erik Enevoldsen, Danmark51520540652006-08-20
Erik Groth-Andersen, Danmark576531031422018-10-16
Erik Jensen, Danmark2413921062007-06-26
Erik Kramshøj, Danmark133523552302005-06-16
Erik Lindgren, Sverige1347934792005-11-19
Erik Mølgaard, Sverige30229843435462017-09-18
Erik Rosendaal, Holland1181718172004-11-11
Erik Rosendahl, Danmark420467122017-05-25
Erik Røjgaard, Danmark2196915482017-06-15
Erik Schaumburg, Danmark1196819682004-11-29
Erik Van Bogaert, Belgien1190819082004-12-18
erik van bogaert, Belgien1140614062014-10-16
Erling Bonde, Danmark3632526562009-03-29
Erling Krabbe, Danmark14211838349282017-06-12
Ernst Hjøllund, Danmark3670431352006-09-21
Esben Eriksen, Danmark71750837192006-03-16
Esben Østergaard, Danmark2516928002004-03-10
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1158315832011-05-24
Espen Lie Dahl, Norge457427627732013-12-17
Espen Støtterud Christensen, Norge6957116792008-06-23
Esper Boel, Danmark321568812016-06-18
Eva Agnethe Bramming, Danmark4715219332008-10-06
Eva Foss Henriksen, Danmark77581986153572018-11-01
Fabian Schneider, Schweiz526723322882015-06-29
Felix Jachmann, Tyskland2298515422011-06-24
Felix Timmermann, Tyskland352335213422018-03-26
finn birkholm-clausen, Danmark41057134512009-04-23
Finn Bro, Danmark131914624112017-05-10
Finn Carlsen, Danmark295598031662013-04-11
finn folkvardsen, Danmark111684322032016-11-15
finn henriksen, Danmark11727910922018-04-25
Finn Laugo Sørensen, Danmark23231608835092014-10-16
Finn Nielsen, Danmark19799792013-09-15
Finn Nørregaard, Danmark10641111202015-03-09
Flemming Ahlmann, Danmark6014391867792012-03-10
Flemming Dane, Danmark3457516412008-06-13
Flemming Eskildsen, Danmark1182218222009-09-07
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91660428972013-10-20
Flemming Lang, Danmark81698036352013-02-14
Flemming Nielsen, Danmark1127712772008-10-06
Flemming Pagh Jensen, Danmark316595822017-07-10
Flemming Pedersen, Danmark1177117712003-06-28
Flemming Værgman, Danmark1184618462010-02-21
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2455623572005-03-26
Florin Chirila, Rumænien61126720802009-01-07
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1226222622005-02-03
Franck Ishøi, Danmark334046223822013-04-17
Frank Abrahamson, Danmark636660234592017-03-29
Frank Desting, Danmark457276630522013-10-20
Frank Simonsen, Danmark112568540272012-03-29
Frank Svensson, Danmark3860336932006-02-02
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark233472630792013-05-19
Franziska Guepner, Tyskland3554119412014-11-18
Freddy Johansen, Norge61189627962009-01-30
Freddy Rosning, Danmark283802632382014-02-20
Frédéric Jiguet, Frankrig568163124792016-02-02
Frederik Rejsby Johansen, Danmark36392792018-11-13
Fredrik Ström, Sverige5482310672014-04-18
Fredrik Kræmer, Norge102501945202002-10-02
Friedrich Thomas, Danmark1209020902006-05-10
Frits Rost, Danmark251534431142018-10-30
Frode Falkenberg, Norge204222229712008-02-25
Frode Jacobsen, USA465553819552012-06-23
Fülöp Attila, Rumænien1210821082009-12-25
Gábor Bodor, Ungarn131530217222017-03-22
Gabor Graehn, Danmark3295910852012-09-06
Gabriel Schuler, Schweiz16932880236782011-03-23
Gal Shon, Israel1145714572009-04-06
Gaukur Hjartarson, Island112309528192005-06-13
Gedser Fuglestation, Danmark1187618762004-11-05
Geert Brovad, Danmark103008442662004-11-14
Geir O. Pedersen, Norge163026625942009-06-25
Ger Meesters, Holland3786628392008-01-23
Gerner Majlandt, Danmark16536826569082017-10-24
Gert Jeppesen, Danmark14421105455392012-09-15
Gert Rasmussen, Danmark81591328802006-05-14
Gert Rasmussen, Danmark555159417892014-01-02
Gert Sørensen, Danmark1135913592013-02-20
Gisela Nagel, Tyskland936747519062018-01-18
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1387738772005-12-04
Gordon Hodgson, England1218321832010-07-15
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1353435342013-06-14
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3776431042004-07-31
Graeme Joynt, England3280312532014-06-27
Graham Etherington, Storbritannien3557219122002-09-27
Greg McIvor, Sverige173166022002013-09-20
Gunnar Gundersen, Norge1338733872004-01-06
Gunnar Larsen, Danmark193656825762006-03-11
Gunner Munk, Danmark1237823782006-10-08
Hallgeir Fisketjøn, Norge8911917192011-07-07
Hamid Yadane, Marokko5435710692013-10-07
Hampus Lejon, Sverige1209120912005-08-05
Hampus Lejon, Sverige122174928262013-10-07
Hanne April Farnæs, Danmark3406814632010-03-07
Hans Drostgaard, Danmark1197819782005-04-07
Hans Eli Sivertsen, Færøerne4916827292009-05-24
Hans Eli Sivertsen, Færøerne112154733032006-04-23
Hans Erik Jensen, Danmark1060988512016-07-27
Hans Erik Mom, Holland1164716472006-01-28
Hans Gleie, Danmark2405222592010-12-29
Hans Henrik Iversen, Danmark13713712017-12-07
Hans Henrik Bay, Danmark502928119452016-05-12
Hans Henrik Iversen, Danmark4648019582005-09-06
Hans Henrik Larsen, Danmark3548622532005-09-14
Hans Henrik Larsen, Danmark2088220717151262018-11-14
Hans Jørgen Riis, Danmark2304717502010-04-23
Hans Krabsen, Danmark1705870582004-04-03
Hans Larsson, Sverige358343246502010-11-07
Hans Lind, Danmark122873746172013-03-05
Hans Pinstrup, Danmark193444331602010-08-09
Hans Rytter, Danmark234526338662007-08-07
Hans Staunstrup, Danmark10115589930742018-10-25
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark7908621792014-02-02
Harry J Lehto, Finland5715207952422012-12-21
Heidi Frederiksen, Danmark2319518362015-10-02
Heine Oldenskov, Danmark5648419262010-05-30
Helge Sørensen, Danmark1585214781689782018-10-09
Helle Dyrting, Danmark191103610822015-03-07
Helle Kjær Erichsen, Danmark202350517992018-08-31
Hendrik Weindorf, Tyskland7412222031892015-06-17
Henning Larsen, Danmark1126361313262018-06-15
Henning Broe, Danmark1104610462010-08-05
Henning Hansen, Danmark4690920902006-03-01
Henning Hansen, Danmark4590115002008-04-22
Henning Krog Søndergaard, Danmark1140814082013-08-22
Henning Rose Sørensen, Danmark11619449526282013-06-19
Henrik Asbjørn Pedersen, Danmark211710080552016-05-27
Henrik Baktoft, Danmark2414424422013-04-30
Henrik Bengtsson, Danmark3485719552010-01-24
Henrik Brandt, Danmark10218379662912018-04-04
Henrik Callesen, Danmark1212521252004-11-05
Henrik Carlsen, Danmark3715234192004-04-30
Henrik Dissing, Danmark1139913992012-10-18
Henrik Elver, Danmark91487920392005-11-07
Henrik F. Nielsen, Danmark5210609946442018-03-21
Henrik Friis, Danmark20315213321912018-04-16
Henrik Greve, Danmark3831252312008-04-07
Henrik H. Søndergaard, Danmark71612927192006-07-10
Henrik H. Søndergaard, Danmark71181424662010-08-05
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12421185369872013-05-11
Henrik Holm Brask, Danmark1184818482008-10-06
Henrik Hougaard Larsen, Danmark81174122152014-06-10
Henrik Johansson, Norge2453227562009-04-11
Henrik Just, Danmark7413264440442012-01-26
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1152015202009-01-12
Henrik Kisbye, Danmark49957898465102013-12-24
Henrik Knudsen, Danmark195068249052011-10-05
Henrik Kolsbjerg, Danmark8965814512010-08-27
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark2225611332014-04-03
Henrik Laust Bøhmer, Danmark5411442256852014-09-29
Henrik Madsen, Danmark71387530382009-05-12
Henrik Mikkelsen, Danmark5211282857882012-10-03
Henrik Mouritsen, Tyskland82246443982010-09-29
Henrik Pedersen, Danmark81357319092005-09-14
Henrik Pedersen, Danmark23723348566222018-11-12
Henrik Poulsen, Danmark2243914072012-02-13
Henrik Stenholt, Danmark3731230872004-03-03
Henry Lehto, Finland8610258921062017-02-23
Herman Bouman, Holland1175017502006-08-30
Hjalte B. Johansen, Danmark81038228102013-02-03
Hjalte Kjærby, Danmark2485426472013-04-14
Holger Sandfeldt, Danmark1216421642002-10-24
Hugh Harrop, Skotland2404020972011-10-26
Hugo Touzé, Frankrig535208292016-05-22
Håkan Sterner, Sverige2493427902003-02-14
Ib Fagerlund, Danmark14904902016-07-25
Ib Jensen, Danmark24742224772012017-06-10
Iben Hove Sørensen, Danmark1437843782011-10-15
Ies Meulmeester, Holland121926119822010-12-03
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10116547629192013-10-07
Ingar Støyle Bringsvor, Norge343819318192018-09-27
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark2232812812010-01-11
Inger Andersen, Danmark244620024542007-08-07
Inger Christoffersen, Danmark1178417842007-12-09
Inger Skov, Danmark2559832732004-11-22
Ingrid Grunwald, Tyskland61439245362005-02-21
Ivan Abramowitz, Danmark1238023802005-09-07
Ivan Jensen, Danmark1181618162004-11-21
Ivan Naurholm, Danmark24862602018-06-22
Ivan Petric , Slovenien81239529492010-08-22
Ivan Sjögren, Sverige775918014652017-11-11
Ivan Sjögren, Sverige616760817892013-03-16
Ivan Skov Pedersen, Danmark1144314432007-04-10
J Ole Andersen, Danmark433181514592016-05-24
Jack Juliussen, Danmark3540218112007-10-07
Jacob Alsted, Danmark1312231222003-09-15
Jacob Breson Neumann, Danmark192047516572013-05-23
Jacob Dalsten Petersen, Danmark314990121322010-01-31
Jacob Lund-Hansen, Danmark3705127202003-05-17
Jacob Neumann, Danmark2295715972009-04-12
Jacob Sterup, Danmark224031135692012-01-04
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1255025502004-08-13
Jakob Dall, Danmark8417893245562013-11-09
Jakob Engelhard, Danmark192924436082013-10-23
Jakob Hochuli, Schweiz81021519732011-12-30
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark67932170517952018-11-09
Jan Helbo, Danmark867980126792014-04-06
Jan Andruszkow, Danmark4352012042015-06-22
Jan Bolding Kristensen, Danmark3894433042006-02-25
Jan Bolding Kristensen, Danmark2282022202018-03-23
Jan Bosch, Holland1189118912007-04-25
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1150815082010-07-26
Jan Dresler, Danmark2464024322003-10-21
Jan Durinck, Danmark224613737342013-06-17
Jan Eske Schmidt, Danmark245713346132011-10-08
Jan Fischer Rasmussen, Danmark556695829012018-03-23
Jan Haaning Nielsen, Danmark11211924825622017-11-15
Jan Hjort Christensen, Danmark71839667622009-10-13
Jan Jespersen, Danmark71184820922012-02-24
Jan Jörgensen, Sverige111129415722018-11-09
Jan Kiel, Danmark82056253152010-02-06
Jan Kåre Ness, Norge72669970492011-12-14
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark575515620202018-06-13
Jan Mogensen, Danmark293850625522012-05-09
Jan Nielsen, Danmark939946722018-04-26
Jan Ole Kriegs, Tyskland3523318012009-10-13
Jan Ravnborg, Danmark91822632032009-10-06
Jan S. Kristensen, Danmark71567931012006-12-24
Jan Salmonsen, Danmark2462824062008-10-19
Jan Skrubbeltrang, Danmark8810016685512017-03-15
Jan Speiermann, Danmark399503759502012-06-15
Jan Thomsen, Danmark8917486239072007-08-21
Jan van der Laan, Holland1159915992009-07-31
Jan-Michael Breider, Sverige4659421762010-04-06
Jani Vastamäki, Finland61340733072010-05-28
Janis von Heyking, Sverige523407312982013-12-12
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark1114711472011-01-08
Janni Christoffersen, Danmark7630511832014-01-21
Janus Ethelberg, Danmark9417356023932007-09-05
Jean Seeberg, Danmark3457816362010-01-31
Jean-Pierre Jordan, Frankrig413888019602014-02-08
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1450245022009-08-20
Jelger Herder, Holland81616627302004-05-31
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2517428352006-10-09
Jens Andersen, Danmark61418434212007-08-17
Jens B. Bruun, Sverige62132957142006-01-26
Jens Ballegaard, Danmark61186341122011-12-11
Jens Biltoft, Danmark1199219922004-08-01
Jens Boesen, Danmark101863823572009-04-04
Jens Brandt, Danmark16236232015-08-29
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2497528252005-10-27
Jens Eriksen, Danmark7216892554962013-08-26
Jens Holte Frederiksen, Danmark1164916492007-06-25
Jens Jacob Iversen, Danmark3708824922006-05-10
Jens Jørgen Andersen, Danmark17733551973332014-05-22
Jens Kildemoes, Danmark530289472016-11-30
Jens Kirkeby, Danmark576267932712018-08-23
Jens Kristian Kjærgård, Danmark42993440670572013-05-07
Jens Lind, Danmark4606316492006-12-11
Jens Maibomm Hansen, Danmark1166516652009-07-19
Jens Mikkel Lausten, Danmark153577688232016-10-13
Jens Ole Byskov, Danmark453554920892011-12-24
Jens Overgaard Christensen, Danmark9416977538842011-07-01
Jens Paulsen, Danmark464063719412018-08-24
Jens Ryge Petersen, Danmark214584034002011-09-16
Jens Röw, Tyskland1290729072014-11-17
Jens Søgaard Hansen, Danmark653123986296592016-11-14
Jens Thalund, Danmark2177182358021402015-09-04
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2544130352007-08-18
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31295165602004-05-16
Jens Wiberg, Danmark151276119862018-09-18
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne41150033772006-09-23
Jeppe Berthelsen, Danmark1100310032011-07-27
Jeppe Bundgaard, Danmark91806642072013-12-29
Jesper Brinkmann, Danmark183474329242011-08-17
Jesper Høy Hansen, Danmark3333416512012-05-11
Jesper Johannes Madsen, Danmark1194219422012-11-28
Jesper Michael møller, Danmark18918422802018-11-13
jesper nexø arvesen, Danmark4429813072012-11-07
Jesper Nielsen, Danmark2363220402007-08-28
Jesper Schade, Danmark16846842016-11-22
Jesper Segergren, Sverige2387621712011-09-27
Jesper Sonne, Danmark305281925922005-09-27
Jesper Sonne, Danmark132016123562012-03-30
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark101280442142014-01-03
jette østergaard danielsen, Danmark16586582016-07-08
ji be, Schweiz182788326182010-06-21
Jim Thagaard Hansen, Danmark183390724682005-04-20
Jim Willson, Storbritannien2407720572002-06-29
Jimmy Skat Hansen, Danmark173551551292005-04-04
Joachim Bertrands, Belgien624220417542017-06-29
Joakim Engel, Danmark8317772754202007-08-18
Joakim Matthiesen, Danmark823514202018-09-03
Jóan Petur Petersen, Færøerne1120112012007-08-11
Johan Christian Homann, Danmark6457810522017-04-08
Johan Emil Løje, Danmark1164616462007-07-31
Johan Stenlund, Sverige3691126352006-03-01
Johan Stenlund, Sverige5521814162013-12-20
Johan Stenlund, Sverige438477837232010-12-20
Johanna Hartmann, Danmark1211721172013-05-23
Johannes Christian Harbou, Danmark789932133972012-07-16
Johannes Erritzøe, Danmark2454023182006-12-28
Johannes Ferdinand, Tyskland131527322202014-04-28
Johannes Rydström, Sverige21826782432942014-07-29
Johannes Tallroth, Sverige4684020002007-08-08
John Dreyer Andersen, Danmark254201524782011-07-31
John Frikke, Danmark272174817312014-10-11
John G. Dinesen, Danmark375355123942013-10-22
John Hornbek, Danmark182697817552008-09-08
John Jensen, Danmark513943014752018-06-10
John Judge, Storbritannien2416221462002-10-08
John Jørgensen, Danmark6594211582013-06-30
John Kyed, Danmark13928421797592013-12-22
John Larsen, Danmark84385428365432018-11-14
John Martin Mjelde, Norge61159823912008-11-05
John Mikkelsen, Danmark2235313282012-06-26
John Mikkelsen, Danmark1168116812012-05-21
John N. Jensen, Danmark1222722272007-11-22
John Pedersen, Danmark10317231347202013-11-02
John Steffensen, Danmark1239323932004-06-13
Johnny Laursen, Danmark12222081334702010-02-23
Johnny Madsen, Danmark30853969079692018-11-05
Johnny Salomonsson, Danmark28047643641272017-09-24
Jon Lehmberg, Danmark12016960342802013-10-22
Jonas Gadgaard, Danmark111918225202008-04-26
Jonas Gildebro, Danmark19369362012-07-16
Jonas Halberg, Danmark3385315522013-03-08
Jonas Holmqvist, Sverige131624519262014-01-03
Jonas Landolt, Schweiz1332633262013-07-10
Jonathan Hemmer-Hansen, Danmark13803802018-07-31
Jonathan Meyrav, Israel3580922172009-02-06
Jonn Leffmann, Sverige141974219632011-08-22
Jonna Lindegård, Danmark6592413002014-10-12
Jonna Lindegård, Danmark26323552018-01-18
Jos Van den Berg, Holland1301830182008-11-24
José García Monzón, Spanien4781427462005-04-11
Josh J Shaw, England2312418812009-12-25
Josh Rhys Jones, England326135134372013-09-27
Jostein Myromslien, Norge1190619062005-11-15
jules phillips, Danmark1139313932015-01-25
Julia Zeitzer, Danmark1116311632013-11-12
Julian Guy Bell, Norge1164316432011-12-23
Julien Mazenauer, Schweiz4308211982015-02-18
Julien Piette, Frankrig7953121212017-10-16
Julien Piette, Frankrig163005725152005-05-18
Jure Novak, Slovenien1108610862013-09-02
Jurgen Lehmann, Finland1152615262010-10-12
Justin Jansen, Holland1174817482005-12-24
Jørgen Dam, Danmark24545270136692011-05-04
Jørgen Hansen, Danmark1202620262009-05-12
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2867346742004-08-16
Jørgen Kabel, Danmark14134843865922018-09-25
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark2237112952009-03-01
Jørgen Munck, Danmark547866452802017-04-05
Jørgen Scheel, Danmark163530134932006-07-21
Jørgen Staarup Christensen, Danmark317173633122006-09-22
Jørgen Witved, Danmark8114555242412009-08-10
Jørn Lennart Larsen, Danmark3502318882006-05-10
Jørn Opsal, Norge1299329932003-05-30
Jørn Vinther Sørensen, Danmark112113732872011-10-20
Jørn Vinther Sørensen, Danmark4903225412005-03-18
Kai Gauger, Tyskland101609121062011-01-27
Kai Lindegaard, Danmark2186710592016-01-08
kai nissen, Danmark101215717402014-08-18
Kaj Halberg, Danmark12082082018-07-31
Kaj Krutfelt, Sverige3506618752007-02-05
Karen Lang, Danmark2519529062004-07-06
Karin Gustausen, Danmark91223157102017-05-27
Karin Gustausen, Danmark3736237102006-03-11
Karina Jensen, Danmark1219221922013-12-10
Karl-Eric Gustafsson, Sverige183629426672005-08-26
Karsten Busk Laursen, Danmark19029022014-03-04
Karsten Garcia Pedersen, Danmark8674311862013-02-11
Karsten Mose, Danmark2204610732013-06-18
Karsten Munch Andersen, Danmark3471117182009-07-13
Karsten Stæhr, Danmark101831022662006-08-09
Kasper Anias Møller, Danmark17017012014-05-09
Kasper Thorup, Danmark1178517852005-08-02
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1291229122006-03-05
Keith Fox, Danmark546244327002018-10-14
Keld Jakobsen, Danmark856681421202017-06-12
Keld Sørensen, Danmark5870123882008-08-02
Kelvin Jones, Storbritannien1326032602002-02-10
Ken Rasmussen, Danmark3727841462010-01-24
Ken Sievertsen, Danmark1848284822013-05-21
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark141794415762012-04-11
Kennerth Kristensen , Danmark2378219142012-11-14
Kenneth Bach Christensen, Danmark585516641452013-12-23
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8819607358952007-02-25
Kent Olsen, Danmark459763381532018-10-26
Kent Schou Larsen, Danmark2341117952006-03-30
Kent Schou Larsen, Danmark1151015102007-08-28
Kermarrec Corentin, Frankrig304297227052009-10-11
Kield Andersson, Danmark51019826822008-10-18
Killian Mullarney, Irland2476824452006-01-10
Kim Aaen, Danmark5413060557352012-04-19
Kim Biledgaard, Danmark1339433942001-10-01
Kim Duus, Danmark11415346529492017-03-23
Kim Fich Larsen, Danmark18968962013-12-27
Kim Fischer, Danmark224824735052005-03-07
Kim Iburg, Danmark1163716372006-08-07
kim jespersen, Danmark2183111532012-01-31
Kim Lunding, Danmark173296343962006-01-14
kim lundqvist, Danmark142442023642008-04-09
Kim Mogensen, Danmark3383014182014-07-28
Kim Petersen, Danmark101740121302006-08-24
Kim Søvæld, Danmark1154015402008-11-18
Kim Øllgaard, Danmark91466024002008-10-09
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3423522352014-02-12
Kirsten Jæger, Danmark1145214522013-04-08
Kis Boel, Danmark96518149792018-11-07
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark3322116632017-03-14
Kjeld Lund, Danmark121623832722014-08-13
Kjeld Pedersen, Danmark1125212522012-04-17
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge92121826022003-03-09
Kjetil Johannessen, Norge386114127172009-08-10
Kjetil Johannessen, Norge296060828242006-02-19
Kjetil Schjølberg, Norge346442550602012-03-12
Kjetil Schjølberg, Norge1182218222007-01-09
Klaas Bert Debusschere, Belgien2360020852009-01-06
Klaas Felix Jachmann, Tyskland296347644682006-11-26
Klaus B. Fries, Danmark3772432062005-12-03
Klaus Berggreen, Danmark14074072017-11-04
Klaus Bjerre, Danmark346278139282011-05-04
Klaus Dichmann, Danmark32938388348752018-11-02
Klaus K. Nielsen, Danmark2552044122013-09-18
Klaus Malling Olsen, Danmark38925952341139932018-11-13
Klaus Mortensen, Danmark5310215634532010-08-07
Klaus Nellevang, Danmark2373819902004-06-25
Klaus Schak Laursen, Danmark3734640092013-04-13
Klavs Frandsen, Danmark2182310042012-09-12
Knud Erik Christensen, Danmark1267326732010-10-20
Knud Jørgen Olsen, Danmark6867725122013-01-23
Knud Kjeldsen, Danmark1101210122011-07-27
Knud N. Flensted, Danmark163016630972010-10-10
Knud Nielsen, Danmark1102710272016-06-16
Knud Pedersen, Danmark576113793968562017-05-16
Knud-Erik Andersen, Danmark1191819182006-06-07
Knud-Erik Strange, Danmark81950230962006-06-07
Kresten Hansen, Danmark2281518232011-12-01
Kris De Rouck, Belgien1114111412012-01-08
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71642428312011-10-01
Kristian Borum, Danmark2434923332007-04-22
Kristian Kirk, Danmark15495492018-05-23
Kristian Laustsen, Danmark61120826502010-09-22
Kristian Laustsen, Danmark5905222582011-10-23
Kristian Poulsen, Danmark2266716362011-11-18
Kristian Ribers, Danmark1113611362011-02-27
Kristoffer Hansen, Danmark61241729972013-02-18
Kurt Bredal Christensen, Danmark113263170562010-10-28
kurt jensen, Danmark1103610362013-09-17
Kurt Prentow, Danmark71526731422012-02-28
Kurt Rasmussen, Danmark71383428342009-09-04
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2330722082007-11-06
Kurt Vogt, Danmark272031610332011-12-27
Kurt Willumsen, Danmark17537532011-07-27
Lars Juul Pedersen, Danmark283199817422018-02-18
Lars Nielsen, Danmark15595592017-06-13
Lars Petersson, Sverige19639632011-03-19
Lars Adler Krogh, Danmark10622721550982017-07-30
Lars Andersen, Danmark1176117612010-01-01
Lars Andersen, Danmark435397121402015-05-22
Lars Andersen, Danmark17112177920312018-10-11
Lars Birk, Danmark29322906927362018-10-06
Lars Borup, Danmark357842639252010-09-19
Lars Elvstrøm, Danmark2363619732005-08-29
Lars Erdmann, Danmark19639632015-08-07
Lars Ernst, Danmark18548542012-02-02
Lars Falck, Danmark788022222832018-09-26
Lars Frede Petersen, Danmark2219611392014-08-25
Lars Gabrielsen, Danmark8914397838622017-08-06
Lars Grøn, Danmark18510514823222018-11-06
Lars Halkjær, Danmark433629322016-02-26
Lars Jensen, Danmark21940499057532016-11-16
Lars Larsson, Sverige3547820072006-07-08
Lars Laursen, Danmark1208720872011-03-10
Lars Lindgren, Danmark1190719072005-08-16
Lars Lundmark, Sverige1244224422008-12-20
Lars Lyngsø, Danmark2366819512004-12-26
Lars Maltha Rasmussen, Danmark12210801689192018-10-24
Lars Mejlby, Danmark193599735822010-03-05
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1183818382009-02-20
Lars Munk, Danmark1159015902007-08-03
Lars Omø Christiansen, Danmark1199319932007-07-15
Lars Paaby, Danmark374006424642018-05-06
Lars Pedersen, Danmark1169416942006-07-21
Lars Peter Johansson, Danmark3677127652008-01-25
Lars Rostgaard, Danmark22229747351152014-06-13
Lars Rudfeld, Danmark424368121742013-12-13
Lars Smith, Danmark173105043632011-12-09
Lars Vilhelm Hansen, Danmark183344528752004-11-24
Lars Villadsen, Danmark71143426562009-02-01
Lars Witting, Danmark347544935452017-04-17
Lasse Braae, Danmark1336033602004-10-17
Lasse Olsson, Sverige2411422762003-11-26
Lasse Olsson, Sverige232731424162012-08-20
Lasse Patrick Simensen, Norge3293511022015-11-16
Lasse Strandgaard, Danmark51036028962012-10-26
Lauge Fastrup, Danmark202649323972014-04-03
Lauritz Xerxes Walter, Danmark24914072018-07-10
Leander Khil, Østrig224629631662012-02-22
Lee Victor Gregory, Storbritannien2447425702011-02-21
Leif Bisschop-Larsen, Danmark224156327552006-11-08
Leif Bolding, Danmark91208219532013-06-22
Leif Holmskov, Danmark183211432492012-09-23
Leif Høgh Olsen, Danmark72386880582642014-01-06
Leif Jonasson, Sverige2518330622006-08-07
Leif Novrup, Danmark2522627992004-01-06
Leif Pedersen, Danmark284872224102011-10-16
Leif Samuelsen, Danmark1189618962005-04-06
Lene Pedersen, Danmark1243224322004-06-01
Lene Vejen, Danmark41103351002010-02-14
Lennaert Steen, Holland3622022252005-11-08
Leo Heemskerk, Holland1235423542010-09-26
Leo JR Boon, Holland31292168962003-01-13
Lesley van Loo, Holland111968121442009-02-23
Lilly Irene Sørensen, Danmark91566021582008-01-20
Linda Mølgaard, Danmark4848832482007-05-30
Lis Ravn, Danmark2506829802004-03-01
Lisbeth Bech, Danmark646289252015-09-04
Lisbeth Jeppesen, Danmark13503502018-07-29
Lise Nielsen, Danmark1354435442013-10-06
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark433219982016-09-20
Lonnie Jensen, Danmark1367236722007-10-05
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien51027434792008-03-30
Lotte Skjærbæk, Danmark3374113762009-05-28
lou bertalan, Tyskland1176617662008-09-25
Luc Verroken, Belgien4950227022006-01-05
Luca Andrei Dehelean, Rumænien142033821372011-04-06
Luca Bergamaschi, Italien4289810912018-03-10
Luca Boscain, Italien161545712532014-07-31
Luca Sattin, Italien244197825142009-01-05
Ludovic Scalabre, Frankrig112493836322006-10-02
Luise Ekberg, Danmark1152215222009-07-26
Ma Yan Bryant, Storbritannien274850326912008-11-09
Maarten Zorgdrager, Holland6927418562011-06-02
Maciej Buchalik, Polen1179617962015-07-19
Mads Danielsen, Danmark552399510732018-11-13
Mads Elley, Danmark172979131952013-10-21
Mads Herbøl, Danmark2547444092014-11-13
Mads Syndergaard, Danmark17267262012-12-04
Magne Pettersen, Norge2699235492007-08-03
Magnus Corell, Sverige1146014602014-03-25
Malte Christensen, Danmark1129112912012-02-21
Marcel Klootwijk, Holland3482918252014-11-28
Marcel van Kammen, Holland2349018062008-07-22
Marcin Faber, Polen320758652013-09-17
Marcin Solowiej, Polen464349220482018-11-02
Marco Hammel, Schweiz1129612962010-07-12
Marcus Erik Danielsson, Sverige141476717022012-01-12
Margit Hove, Danmark1197919792006-05-02
Marianne Heno Mogensen, Danmark61196444642008-10-18
Mario Rodero Hernández, Spanien132241722742006-07-10
Maris Jaunzemis, Letland71459924872004-11-26
Mark Desholm, Danmark1293129312012-02-06
Mark Hammond, Danmark2365822542007-08-15
Mark Trott, England1186818682006-02-12
Mark Trustrup, Danmark1185518552005-10-31
Mark Walker, Danmark1019011622662014-03-02
Marko Gregoric, Slovenien1100910092009-02-12
Markus Tallroth, Sverige8014110438992013-03-22
Markus Tallroth, Sverige1231423142006-06-07
Marnix Jonker, Holland183642328472006-02-01
Martijn Bot, Holland8616676029372010-05-26
Martijn Bunskoek, Holland101323614892011-01-27
Martin Eggen, Norge2398320592002-11-14
Martin Gottschling, Tyskland579932480882017-10-17
Martin Holm, Danmark3970636972004-10-26
Martin Høj Hansen, Danmark17337332012-03-22
Martin Jessen, Danmark4984626642005-04-26
Martin Kviesgaard, Grønland295920338592011-02-13
Martin Lund, Danmark41136135282015-09-29
Martin Majlandt, Danmark1208120812008-02-18
Martin Oomen, Sverige142244220812011-02-07
Martin Poulsen, Danmark1173317332004-07-04
Martin Rheinheimer, Danmark64152734782018-11-05
Martin Rivero, Danmark2347019422011-10-01
Martin Roost, Schweiz2290016372010-11-07
Martin Scott, Storbritannien81262617552002-10-10
Martin Strømkjær, Danmark3367413732016-05-10
Martin Søgaard Nielsen, Danmark276190240882008-12-08
Martinez Jonathan, Frankrig24529668825982012-06-05
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5761417932009-11-19
Massimiliano Dettori, Holland13011554621182018-05-06
Mateusz Matysiak, Polen202765024402017-10-16
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3428117312013-09-05
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3460415852010-09-28
Mathieu Bally, Schweiz354700627032012-02-26
Mathieu Bally, Schweiz1149214922015-12-22
mats svensson, Sverige4542614642013-11-09
Mats Wallin, Sverige243962123642009-07-29
Mats Wallin, Sverige71276820202005-09-06
Matthieu Canévet, Frankrig192450422092016-09-10
Mattias Nordlund, Sverige4684423862012-04-17
Maurizio Sighele, Italien1419141912003-01-29
Maurizio Sighele, Italien9878616892011-09-25
Maximilian Fader, Tyskland13893892016-05-15
Mehmet Goren, Tyrkiet8112608935962009-06-15
Mette H. H. Hansen, Danmark4705035002013-02-28
Micha A Neumann, Danmark17737732013-11-12
Michael Hansen, Danmark1057947882016-11-10
Michael bergman, Sverige51378348122009-05-09
Michael Bergman, Sverige2559731612008-10-27
Michael Bonefeld Bladt, Danmark4948938492008-04-30
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1196119612011-05-12
Michael Frank Nielsen, Danmark41525451619522018-10-05
Michael Grell, Danmark31350977762012-08-20
Michael Hofmann Caspersen, Danmark16986982016-03-08
michael jürgensen, Danmark1180718072011-10-09
Michael Køie Poulsen, Danmark233622646832013-03-25
Michael Køie Poulsen, Danmark1341134112005-11-24
Michael Mosebo Jensen, Danmark12429516585572012-03-20
Michael Schwalbe, Danmark122593331972012-07-08
Michael Sørensen, Danmark6692521142012-02-10
Michael Tiefenbach, Østrig1366236622003-11-26
Michael West, Danmark1201620162007-12-16
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien52187325445342013-10-16
Michal Radziszewski, Polen2271722692018-10-04
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3536519222008-10-06
Miguel Avelino Suárez, Spanien3628023702005-04-11
Mikael Funch, Danmark81812329022006-04-19
Mikael Nord, Sverige389121858912004-12-15
Mikael Nord, Sverige549313930102014-12-14
Mike Richardson, Storbritannien2505529212002-08-05
Mikkel Bello Andreasen, Danmark14774772015-08-07
Mikkel Holck, Danmark24034893741682018-09-10
Mikkel Høegh Post, Danmark24144355766152015-12-02
Mikkel Thorup, USA738007632018-06-03
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark396787340632012-06-01
Mikko Oivukka, Finland224028729962007-05-20
Miska Nyúl, Ungarn18708702013-01-29
Mogens H. Foder, Danmark19829822012-03-07
Mogens Hansen, Danmark33973570643702010-03-19
Mogens Holme, Danmark2254513492008-11-27
Mogens Krantz Backe, Danmark5826919862008-09-27
Mogens Neergaard, Danmark3270311612018-07-07
Mogens Ribo Petersen, Danmark1216721672004-07-07
Mogens T. Kofod, Danmark2250913352012-08-26
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3730032222013-11-04
Mona Grundsøe, Danmark254273323562008-05-05
Morten Bentzon Hansen, Danmark8617744648152018-05-23
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark222464324802013-03-28
Morten Christensen, Danmark699637348042018-07-23
Morten DD Hansen, Danmark1416141612003-05-30
Morten Dehn, Danmark7749517942015-05-28
Morten Jenrich Hansen, Danmark334296539292013-02-13
Morten Jensen, Danmark61050223042006-06-07
morten jønck, Danmark3295710202011-11-12
Morten Jørgensen, Danmark91716425832009-04-14
Morten Jørgensen, Danmark3748232422002-01-21
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71565332002011-02-03
Morten Müller, Danmark211934016442018-03-27
Morten Rasmussen, Danmark636225125822017-01-20
Morten Scheller Jensen, Danmark1762202557270602018-11-08
Morten Stampe Larsen, Danmark5729620902005-06-29
Morten Winness, Norge13114510323202017-11-19
Mårten Müller, Sverige3649823082009-09-13
Neer Div Bankoti, Indien15125122015-11-12
Nelly Hansen, Danmark336373032092006-12-06
Nick Lowton, Storbritannien2349418532002-10-08
nick petersen, Danmark4492213632011-08-16
Nicki Sørensen, Danmark568269925732011-10-31
Nico de Vries, Holland1170417042009-12-20
Nicolas Pierre Beyer, Danmark1113311332012-02-24
niels bahl andersen, Danmark4643720162008-02-21
Niels Behrendt, Danmark679782128592016-10-22
Niels Birkedal Thomsen, Danmark585972520362018-07-11
Niels Bomholt, Danmark61151628832006-02-11
Niels Evald Jensen, Danmark2271715602015-09-19
Niels Fabæk, Danmark71334321212006-03-19
Niels Frost, Danmark1198319832012-04-29
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1236023602007-08-16
Niels Jarnum, Danmark6700826452011-12-13
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5626916522013-05-22
Niels Jørgen Askirk, Danmark15305302012-12-23
Niels Jørgen Clausen, Danmark91715722502008-05-26
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark55737037423632018-11-06
Niels Jørgen Larsen, Dominica163424640432007-07-10
Niels Kaare Krabbe, Danmark4550628202018-07-10
Niels Lech Pedersen, Danmark14854852015-09-14
Niels Odder, Danmark4727023762010-03-27
Niels Peter Møller Jensen, Danmark985860414962018-09-18
Niels Poul Dreyer, Danmark40651197733552013-10-29
Niels-Christian Christensen, Danmark4538416862012-10-07
Niki Forintos, Ungarn1121612162008-11-02
Nikolaj Noel Christensen, Danmark345702632232012-05-31
Nikolaj Thomsen, Danmark934754862015-08-20
Nis Lundmark Jensen, Danmark20634774840812015-01-09
Nis M. Nissen, Danmark1241524152006-02-25
nuno barros, Portugal1166216622009-05-18
Odysseas Tsimoulis, Grækenland253909919812011-01-09
Ola Nordsteien, Norge1224522452005-11-15
Ole Bo Olsen, Danmark373057917472016-09-12
Ole Amstrup, Danmark25241765947312013-06-11
Ole Andersen, Danmark2324320802009-03-29
Ole Friis, Danmark2484827502006-05-08
Ole Hetland, Danmark507317657202018-02-24
Ole Hetland, Danmark112120225442006-05-18
Ole Kristensen, Danmark81355821512008-08-24
Ole Kristjansen, Danmark3487818662013-09-29
Ole Krogh, Danmark12242961068100102016-11-08
Ole Lorenzen Post, Danmark1227122712010-09-27
Ole Richter, Danmark1368536852006-03-01
Ole Riis Jensen, Danmark3556224672005-12-20
Ole Skrubbeltrang, Danmark6626814982014-11-13
Ole Skrubbeltrang, Danmark3367315972012-04-12
Ole Snerling, Danmark1155415542008-06-04
Ole Stobbe, Danmark2477228312007-02-28
Ole Thyge Plannthin, Danmark6912919362008-11-09
Ole Vognstoft, Danmark1169516952004-11-25
Ole Zimmermann, Danmark25803402017-12-07
Ole Zoltan Göller, Danmark47873012683662014-03-28
Oleg Formanyuk, Ukraine4834231852005-12-15
Olof Strand, Sverige224218639262009-01-11
Oluf Lou, Danmark41550654602013-08-02
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark1109810982013-07-06
Omar Runolfsson, Island131451620222012-06-20
Oskar Nilsson, Sverige2332118852011-05-09
Ottenby fågelstation, Sverige2548130012003-04-18
Otto Madsen, Danmark2266515632012-12-05
Otto Samwald, Østrig17618663429182017-06-01
Oz Horine, Israel487951930832017-11-17
Palle Hove Christensen, Danmark3483117852012-05-21
Palle Jensen, Danmark3454815482008-10-09
Palle Nygaard, Danmark113158947762006-06-07
Palle Sørensen, Danmark10814931737922017-04-08
Pasi Parkkinen, Finland16625679633532013-07-03
Patric Lorgé, Luxembourg132940837302013-10-10
Patrick Beirens, Belgien2419524782008-03-10
Patrick Höhener, Frankrig1204320432007-01-18
Patrik Jonasson, Sverige1155015502010-05-02
Paul Jacobsen, Danmark1209620962011-04-23
Paul Nilsson, Danmark214259927652018-02-12
Paul Patrick Cullen, Danmark108487602229642018-11-02
Pawel Malczyk, Polen51024429042006-07-26
Per Allan Degn, Danmark101368217762010-05-28
Per Boye Svensson, Danmark24212111524442018-11-07
Per Ekberg Pedersen, Danmark122842728742006-05-10
Per Ekberg Pedersen, Danmark173549247152010-06-15
Per Finn Nielsen, Danmark6811428641842015-06-23
Per Forsberg, Sverige1298829882003-05-17
Per Hirslund, Danmark17877872011-09-25
Per Holmberg, Danmark26933995239332018-10-23
Per Huniche Jensen, Danmark1942498101602012-10-01
Per Kjær, Danmark17138477575022017-09-11
per mattisson, Danmark2423722472010-03-01
Per Poulsen, Danmark44085785677022018-09-04
Per Schans Christensen, Danmark46453380346042018-11-14
Per Schiermacker-Hansen, Danmark10016585257802016-06-24
per schmidt, Danmark1152715272009-02-23
Per Smith, Danmark1213121312008-09-22
Per Vindis, Danmark476698833382018-02-21
Pete Antrobus, England3499621152011-11-16
Peter Lauritzen, Danmark4377714102012-09-12
Peter Andreas Koch, Danmark3747128902002-10-12
Peter Bjerre, Danmark61203724672005-08-29
Peter Bo, Danmark3931744182006-09-25
Peter Bonne Eriksen, Danmark26926630327132017-03-28
Peter Brostrøm, Danmark575684425402018-04-13
Peter Bundgaard, Danmark112716732592005-10-31
Peter Bundgaard, Danmark61167645742013-08-26
Peter Christiansen, Danmark428771256902006-12-31
Peter Dam, Danmark14122946532512013-03-18
Peter Denyer, England213519112018-07-16
Peter Halkier, Danmark61303833442006-05-10
Peter Halkier, Danmark263316922962018-05-28
Peter Iversen, Danmark1202020202005-05-01
Peter Jensen, Danmark4888630672009-05-07
Peter Kuster, Schweiz102149531762009-04-24
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark4401412362013-02-25
Peter Lyngs, Danmark257438959622018-03-21
Peter Nielsen, Danmark339707005119842016-11-08
Peter Petersen, Danmark2132110812017-05-08
Peter Rodemann, Danmark5787129532015-04-17
Peter Steen Henriksen, Danmark1173717372010-04-19
Peter Stronach, Storbritannien10684616382017-01-27
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark61888350792005-06-12
Peter ter Heide, Holland1183118312008-11-10
Peter Thomsen, Danmark71534633232006-01-05
peter wedel petersen, Danmark48102662018-05-01
Peter Zeller, Schweiz9896816842016-06-03
Peter Østrup Jensen, Danmark1130913092012-07-16
Petri Kuhno, Finland3388913952013-11-21
Petri Salo, Finland2669742122008-06-18
Philip Dam, Danmark15705702015-09-28
Philippe J. Dubois, Frankrig2543831852004-10-06
Pierre Unge, Sverige41067237922003-05-01
Pierre-André Crochet, Frankrig101728321942006-08-09
Pieter Vantieghem, Belgien254975145282009-11-26
Pim Wolf, Holland3605923102008-01-08
Poul Reib, Danmark5738920262009-08-27
Poul Emil Kristensen, Danmark1328832882007-04-08
Poul Erik Junk, Danmark5827820042009-04-08
Poul Erik Larsen, Danmark1235823582004-11-25
Poul Holm Pedersen, Danmark334215725792016-07-03
Poul Reib, Danmark1247924792004-11-09
Poul Thrane, Danmark143022052812012-09-18
Poul Ulrik, Danmark1195619562012-11-08
Poul West Lauritsen, Danmark1110111012013-01-14
Poul-Henrik Bergmann, Danmark1121212122014-02-02
Preben Berg, Danmark194364040642007-02-17
Quentin Dupriez, Frankrig1169016902007-10-05
Rafael Armada, Spanien2329419562012-08-30
Raffael Ayé, Schweiz91343619312009-01-16
ragnar smith, Danmark9721632462016-09-11
Rainer Christian Ertel, Tyskland1144680412252018-11-12
Ralph Martin, Tyskland264150319172008-04-18
Ralph Martin, Tyskland19109097782017-12-10
Rami Mizrachi, Israel121466718162014-06-03
Rannvá Hansen, Færøerne1268426842003-03-25
Raphaël Lebrun, Belgien2805955532012-06-21
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark457564831832010-10-29
Rasmus Due Nielsen, Danmark131995822882015-05-21
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2373918742013-11-06
Rasmus Hald, Norge2246813422011-06-17
Rasmus Strack, Danmark122431828262008-02-06
Raymond Galea, Malta1191719172004-11-08
Reint Jakob Schut, Holland4780921402004-10-31
René Christian Hansen, Danmark1135313532011-01-13
René Larsen, Danmark7511328534472013-12-15
René Petersen, Danmark49462812018-11-13
Rene Rantzau, Danmark233874256492013-12-29
René Worup Rørbæk, Danmark1120612062010-09-22
Reto Burri, Schweiz121579618952012-04-06
Reto Burri, Schweiz345004024262009-06-08
Ricard Gutiérrez, Spanien81489321282002-04-28
Richard Bonser, England19631142938192014-10-28
Richard Burzynski, Danmark424731922712013-08-29
Richard Ek, Sverige367098248962011-10-03
Rie Jensen, Danmark313845192015-07-02
Rie Voetmann, Danmark72734463442005-06-13
Robbin D. Knapp, Østrig1244124412004-03-11
Robert Paepke, Sverige7210200842562013-08-29
Robert Toft, Danmark3564427622009-04-15
Rodmund á Kelduni, Færøerne36245849558072018-11-14
Roland Jensen, Danmark173473028902008-11-17
Rolf Danielsen, Danmark1328432842013-12-12
Rolf Nagel, Tyskland202838621742013-06-24
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige15919913029092018-11-09
Ronny Malm, Sverige406703025852014-03-16
Ronny Nilsen, Norge1376637662003-05-06
Rony Livne, Israel2214414622017-11-14
Rud Lynge, Danmark1144214422014-08-04
Rune Bisp Christensen, Danmark15825912838812013-05-15
Rune Bjerre, Danmark347924648942012-02-12
Rune Larsen, Danmark2358619472006-03-19
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark296115630332013-09-19
Rune Sø Neergaard, Danmark7801023025152442018-06-29
Ruth Ahlburg, Danmark234657825802006-04-10
Ruud Altenburg, Holland2338918142005-08-29
Ruud van Beusekom, Holland1157815782006-11-26
Sakari Kauppinen, Danmark1542554252003-02-11
Samuel Paz Parracho, Spanien81415421322005-09-02
Samuel Peregrina, Spanien255072223932006-07-08
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2391119582007-09-09
Sander Bot, Holland5900419612005-02-24
Sanne Busk, Danmark51243350632008-10-08
Seamus Enright, Irland2522140632010-11-21
Seamus Mogensen, Danmark2347118662008-05-26
Sebastian Klein, Danmark111572646972018-05-30
Sebastian Steinar Thorup Hansen, Danmark13953952018-10-26
Shaun Robson, England122248222372005-04-04
Silas K.K. Olofson, Færøerne1510214543551962018-04-11
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2345323572010-08-10
Simon Berg Pedersen, Danmark67498755259122018-10-25
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10315746046512017-02-04
Simon Sigaard Christiansen, Danmark508602330622010-07-02
Simon Werngren, Sverige71472026432007-11-29
sissel fossat, Danmark1119811982013-07-11
Siv Behrendt-Møller, Danmark2525529522005-09-23
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33940568933392012-04-09
Stano Harvančík, Rumænien15295292016-05-03
Steen Drozd Lund, Danmark101683423502011-10-07
Steen Brølling, Danmark51200431692006-07-31
Steen Brølling, Danmark1184218422008-11-03
Steen Christensen, Danmark4579122522012-03-30
Steen Cruddis, Danmark1264626462008-03-16
Steen E. Jensen, Danmark973129223636612018-10-20
Steen Egholm Engelbøl, Danmark381868510312018-06-19
Steen Højmark-Jensen, Danmark1301430142010-03-07
steen jørgensen, Danmark1172088032016-11-18
Steen Reimers, Danmark112024130712012-03-11
Steen Roed Hansen, Danmark101873524582004-11-08
Steen Winkel, Danmark141050111112014-01-07
Steen Øllgaard, Danmark714222725462018-02-04
Stefan Cherrug, Sverige192745520342012-02-06
Stefan Frello, Danmark1125112512009-05-28
Stefan Hage, Sverige3560024862012-02-16
Stefan Hage, Sverige91959830642004-12-15
Stefan Magnusson, Sverige3502621392005-01-03
Stefan Pfützke, Tyskland7010899934152016-07-15
Stefan Stürup, Danmark4473218592013-08-08
Stefan Tapio Ettestam, Sverige645219617582018-11-14
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1237823782009-04-23
Steffen Fahl, Danmark192084819692017-07-12
Steffen Holst, Danmark4783724062006-09-30
Steffen Ortmann, Danmark3753033932005-11-16
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1199619962006-08-20
Sten Petersen, Danmark11331332018-10-30
Stephan Skaarup Lund, Danmark15024280353632014-01-27
Stéphane Aubry, Schweiz7312663229142008-09-08
Stéphane Bocca, Belgien2447425992010-10-19
Stephen McAvoy, Irland5589616252013-04-14
Steve Klasan, Tyskland354698726162017-12-12
Steve Nuttall, England1121712172012-02-12
Stig Eide, Norge1252425242009-04-27
Stig Linander, Danmark11117054464822013-11-07
Stig Toft Madsen, Danmark2360418102010-06-17
Stig Vang Petersen, Danmark234062035272005-10-11
Stig Westergård, Danmark1309030902009-03-26
Stinne Aastrup, Danmark4626821082011-12-05
Stuart A Reeves, Danmark122459723992005-04-20
Sune Pedersen, Danmark1220422042005-03-30
Sune Riis Sørensen, Danmark16731463046832018-08-14
Susanne Jepsen, Danmark14722441454642012-03-23
Susanne Overgaard Petersen, Danmark61127827712009-05-11
Sven Dall, Danmark2303519012013-03-31
Svend Nørgaard, Danmark111483623692012-02-16
Svend Danbæk, Danmark1269326932006-03-05
Svend Dybkjær, Danmark31048244002003-10-20
Svend Erik Frandsen, Danmark529193632992012-12-29
Svend Erik Olesen, Danmark1210121012011-02-10
Svend Fischer-Nielsen, Danmark17577572015-06-23
Svend Ove Jensen, Danmark2402821892008-07-14
Svend Rønnest, Danmark12917952239022012-12-09
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien19789782005-06-26
Svitlana Tkach, Danmark28935372016-07-12
Szabolcs Kókay, Ungarn61161229652013-06-09
Szabolcs Kókay, Ungarn1243024302004-07-22
Szilard J. Daroczi, Rumænien517837125672016-09-24
Søren Vinding, Danmark1369460614022018-10-31
Søren Brinch, Danmark133133771402009-11-22
Søren Garder Brask, Danmark216138812013-02-28
Søren Gjaldbæk, Danmark2440023042010-09-29
Søren Harding, Danmark1008005748982018-02-23
Søren Hjorth Andersen, Danmark71640831552002-10-29
Søren Koch, Danmark3622521192006-03-16
Søren Kristensen, Danmark8910299038062015-09-08
Søren Kristoffersen, Danmark1249181448588612016-07-03
Søren Langkilde Madsen, Danmark61271624532007-04-21
Søren Nancke, Danmark101492929142016-01-02
Søren Nygaard, Danmark7016758954552012-07-15
Søren Olin, Danmark2467123672008-08-16
Søren Parup, Danmark19419412006-04-01
Søren Peter Pinnerup, Danmark51181641272013-01-07
Søren Ryge Petersen, Danmark1179017902005-02-06
Søren Skov, Danmark576104866441172013-02-12
Terje Axelsen, Norge101719821052005-09-08
Terje Kolaas, Norge354969625652013-02-12
Terje Kolaas, Norge51284638612005-04-01
Terje O. Nordvik, Norge4858532302012-07-27
Terry Townshend, England2427422632006-02-01
Terry Townshend, Storbritannien7913188746412012-08-20
Theis Bacher Nielsen, Danmark5654414092008-04-22
Theodosis Mamais, Grækenland295176724032005-06-22
Thomas Bentsen, Norge2312316092009-10-12
Thomas Bernhardsson, Sverige8611415720092012-04-13
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark244959641512012-02-12
Thomas Buus Nielsen, Danmark3853129472008-01-14
Thomas Damm Als, Danmark2347319012008-12-22
Thomas Elbek, Danmark6624812162014-08-11
Thomas Eske Holm, Danmark1252725272008-03-02
Thomas Garm Pedersen, Danmark1546528010922018-11-02
Thomas Hasle Ravn, Danmark2550030172007-07-12
Thomas Hellesen, Danmark153494631882009-08-10
Thomas Hilkjær, Danmark2399921002002-09-03
Thomas Hultquist, Sverige3594124802012-01-07
Thomas J. Simonsen, Danmark467739132202013-04-04
Thomas Jensen, Danmark81208020202013-11-29
Thomas Jensen, Danmark1475047502003-05-17
Thomas Kehlet, Danmark6610023928702014-06-06
Thomas Kiørboe, Danmark1168116812004-11-23
Thomas Kjær Christensen, Danmark2748041192005-12-06
Thomas Kuppel, Tyskland1231423142010-04-23
Thomas Kuppel, Tyskland18938932017-08-21
Thomas Kuppel, Tyskland6814016292013-08-08
Thomas Larsen, Danmark1137513752005-10-29
Thomas Lundqvist, Danmark1238023802008-04-19
Thomas Maul, Danmark8610727122252011-05-16
Thomas Nielsen, Danmark203354735742011-03-24
Thomas Riedel, Danmark4672826252011-01-14
Thomas Stigfeldt, Danmark3971743012005-01-20
Thomas Varto Nielsen, Danmark96079370240182018-06-19
Thomas W. Johansen, Danmark92260962492010-02-04
Thor Edgar Kristiansen, Norge41078531092005-03-14
Thorkil Brandt, Danmark142031618932013-12-29
Thorkild Lund, Danmark1181918192010-03-15
Thorsten Stegmann, Tyskland1143814382015-08-14
Thurel Julien, Gambia13215111218592011-09-18
Thyge Enevoldsen, Danmark1103910392013-01-28
Tibu Paul Lucian, Rumænien4871032772007-11-24
Tim Andersen, Danmark31206750232004-04-20
Tim Brown, Storbritannien2438225002002-09-28
Tim Hesselballe Hansen, Danmark72370853412011-01-30
Tim Vaughan, Storbritannien81667123242006-03-16
Timme Nyegaard, Danmark2266813732010-01-03
Tine Jensen, Tyskland1159607572018-06-03
Tobias Berger, Sverige435237923342012-03-20
Tobias Epple, Tyskland81488825202006-03-11
Tom Backlund, Finland51358038732006-11-07
Tom Backlund, Finland1333333332008-01-06
Tom Conzemius, Luxembourg3219010072014-04-23
Tom Goossens, Belgien91732131722006-08-09
Tom Jensen, Danmark1201520152006-03-19
Tom Schlegel, Danmark2387424032004-05-17
Tom Sørensen, Danmark3543422702006-07-08
Tomas Lundquist, Sverige20732212837192014-07-10
Tomas Svensson, Sverige447952340852010-10-08
Tommy Andre Andersen, Norge132292822782010-01-18
Tommy Bjørk, Danmark5496312832016-02-16
Tommy Frandsen, Danmark8218363341312006-01-15
Tommy Hjorth, Danmark2407520792006-01-18
Tommy Holmgren, Sverige81678525092007-06-24
Tommy Holmgren, Sverige12216771787202018-02-12
Tommy Kaae, Danmark406049843402017-02-28
Tommy Karlström, Sverige2211012502014-04-10
Tommy Studsholt Christensen, Danmark375996524522013-05-10
Tonny Papillon, Danmark172366825472013-08-22
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark57882496142712018-11-08
Tony Søholm Larsen, Danmark222331715152015-12-05
Tony Disley, Storbritannien2391219872005-03-25
Tor A Olsen, Norge1253925392003-11-09
Tor Olsen, Norge273417725642018-01-16
Torben Andersen, Danmark61254426442008-10-12
Torben Back Sørensen, Danmark2146810432018-10-30
Torben Byfoged, Danmark2302715972010-04-13
Torben Ethelberg, Danmark193311524422007-02-25
Torben Evald, Danmark71485328752008-01-18
Torben Jepsen, Danmark131983721632011-01-13
Torben Juul Hansen, Danmark16226222017-04-06
Torben Laursen, Danmark334318530502012-10-23
Torben Lund, Danmark5997243652004-12-15
Torben Lund-Hansen, Danmark534168832016-02-12
Torben Lyng, Danmark191802718612016-07-23
Torben Olsen, Danmark2959963662013-11-02
Torben Sebro, Danmark578558231482016-10-08
Torben Sylvest Jensen, Danmark9682714802018-05-22
Tore Vang, Norge5510591178122016-10-20
Torkild Kristensen, Danmark565512226962018-11-08
Tormod Amundsen, Norge182439426672013-02-19
Torsten Hansen, Danmark1176317632004-09-01
Troells Melgaard, Danmark618688229622018-08-27
Troels Eske Ortvad, Danmark468021879382018-08-17
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark458159863402013-06-30
Troels M. Krogh, Danmark1130013002013-05-15
Trösch Stephan, Schweiz2293916332013-02-01
tue hartmann, Danmark18068062012-05-06
Tue Romanow, Danmark1212821282009-10-06
Tune Jensen, Danmark1222722272006-02-04
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2430122732007-03-04
uffe jensen, Danmark15805802015-05-11
Uffe Jensen, Danmark1185618562007-12-28
Uffe Pedersen, Danmark5910578327652006-01-22
Ulf Eschou Møller, Danmark296610481652010-03-26
Ulla Henriksen, Danmark1115111512004-04-30
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3562521232003-02-25
Ulla Paulsen, Danmark182244024052014-09-12
Ulla Vibe Funch, Danmark1221622162005-06-26
Ulrik Henneberg, Danmark2354719492004-07-07
Vagn Freundlich, Danmark9514462332482013-07-27
Vagn Gjerløv, Danmark320878392012-02-06
Vagn Gjerløv, Danmark13483482018-02-06
Vagn Wendel Sørensen, Danmark16326322017-06-10
valdemar overgaard petersen, Danmark14024022017-03-06
VASLIN Matthieu, Frankrig10114629826652010-01-05
Vegard Bunes, Norge51211127422003-10-11
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne71896139272007-08-18
via Carsten Høeg, Danmark1276527652002-05-29
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2265160182412014-05-27
via Sune Jepsen, Danmark2737544542001-11-09
Vicky Knudsen, Danmark1224322432013-09-17
Villy Pedersen, Danmark161906016382017-05-19
Vincent Legrand, Belgien12820581458262018-10-12
Vinni Bruhn, Danmark71179536072010-05-29
Virginia Escandell, Danmark1235223522004-09-07
Vlad Cioflec, Rumænien6697116332011-12-22
wally morell, Danmark1137613762013-02-10
Wedigo Ferchland, Danmark5747716052006-05-18
Westy Esbensen, Danmark1180618062005-05-04
Wilfried Hausmann, Tyskland2564833272003-07-19
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark143029429772008-10-22
Willy Jørgensen, Danmark19889882013-04-30
Wim van der Schot, Holland1222822282006-12-04
Wolfgang Jakob, Tyskland3538320462013-09-24
Wolfgang Trimmel, Østrig1268626862011-07-29
Wout De Rouck, Belgien2363020882012-08-20
Xavier ROZEC, Frankrig3665324962008-09-02
Yann Kolbeinsson, Island183876329412012-01-25
Yeray Seminario, Spanien3749837702005-04-11
Yoav Perlman, Israel152914026422011-07-14
Zbigniew Kajzer, Polen828996629352018-11-08
Zbyszek Kajzer, Polen19029022013-04-08
Zoltan Baczo, Danmark6577113972015-12-31
Zsolt Ampovics, Ungarn5649719402018-05-10
Åge Mathias Matthiesen, Danmark91719732382014-01-04

Der er i alt 1372 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.238 sek.
til toppen