Startside   I samarbejde med DOF
Home
DK obs.
VP obs.
Nyheder 
DK listen
Forum
Galleriet
Artslister
Netfugl v. 2.0


Modtag Roadrunner - læs mere her



Galleriet


Galleriets fotografer

Navn, land Billeder Hits totalt Max hits Seneste
Annette Hansen, Danmark31455282932009-01-07
Aage Kabbelgaard, Danmark1163816382011-08-12
Adam Kovacs Selmeczi, Ungarn244170522542018-01-29
Aidan G. Kelly, Irland2448025172011-06-14
Alan Clewes, Storbritannien2543336972008-04-26
Albert J. de Jong, Holland1194119412011-11-01
Albert Steen-Hansen, Danmark17540815663822010-05-04
Aleix Comas, Spanien2568233212005-11-07
Aleix Comas, Spanien61019120332010-09-05
Aleks Lund, Danmark1208620862015-04-11
Alen Ploj, Slovenien6977119142013-10-04
Alex Sand Frich, Danmark5112758351232018-10-05
Alex Wallin, Danmark3530320632008-12-15
Alexander J. Lee, Danmark2485025502001-11-09
Alf Frølich, Danmark1294129412010-08-02
Alf Petersson, Sverige429075244222011-11-02
Allan Gudio Nielsen, Danmark112133633732013-08-15
Allan Haagensen, Danmark212845140392019-11-05
Allan Hansen, Danmark3607323892009-04-03
Allan Helge Nolte, Danmark2365523502012-02-06
Allan Høgholm Henriksen, Danmark3470616182009-04-01
Allan Kjær Villesen, Danmark62773791687502020-11-24
Allan Prang, Danmark1343634362011-10-02
Alwin Schönenberger, Østrig2563331732005-01-13
Anders Bacher Nielsen, Danmark20120692728112013-04-02
Anders Bergman, Sverige3645625812009-01-18
Anders Bojesen, Danmark122604875122013-12-31
Anders Brinkmann, Danmark27104002020-08-10
Anders Bræstrup, Danmark1247724772012-12-17
Anders E. Sørensen, Danmark13429274956322020-10-27
Anders Frederiksen, Danmark1185118512005-08-07
Anders Grøndahl Nielsen, Danmark91457919062011-10-25
Anders Hammergart, Danmark8219001340562016-06-04
Anders Horsten, Danmark2436023232008-03-14
Anders Jensen, Danmark564468015662020-10-23
Anders Jihmanner, Sverige1198919892005-09-05
Anders Odd Wulff Nielsen, Danmark62744666626082020-06-18
Anders Roel, Danmark111673624882013-12-10
Anders Søgaard, Danmark12928637039912011-07-17
Anders Tørressen Hangaard, Norge51347741852012-03-21
Anders Tøttrup, Danmark317140139682006-11-05
Anders Wiig Nielsen, Danmark295106555092020-10-27
Anders Østerby, Danmark337067473522015-11-13
András Fodor, Ungarn5610279148732015-03-10
André Julinder, Sverige3497322742012-05-14
André Riis Ebbesen, Danmark265671428672012-08-30
Andreas Bennetsen Boe, Danmark14812557159042018-11-20
Andreas Bruun Kristensen, Danmark6514141457902019-11-13
Andreas Guldager, Danmark131878519712012-05-30
Andreas Gullberg, Norge1323732372002-05-13
Andreas Hagerman, Danmark205329035532003-08-28
Andreas Malte Nielsen, Danmark1234823482005-07-04
Andreas Meyer Winnem, Norge183214523402006-06-07
Andreas Noeske, Tyskland61170122262007-12-16
Andreas Petersen, Danmark294925551282012-11-19
Andreas Ranner, Østrig1149525982020-10-06
Andreas Saul-Rotne, Danmark1195519552009-03-01
Andres Wolff Fries, Danmark1236323632005-06-01
Anita Pedersen, Danmark31576357382001-11-16
Anna Bay Rask, Danmark1321832182003-07-25
Anna Kjøller, Danmark1199519952013-04-10
Anne Blotting, Danmark2281215232010-06-17
Anne Navntoft, Danmark31748195936332020-06-04
Anne Themsen Flindt, Danmark1167516752013-02-21
Annelise Juul Stampe, Danmark41564362122006-01-30
Anni Nielsen, Danmark6515171247002016-11-29
Anni Oppelstrup, Danmark2419723472007-12-16
Antoine Joris, Belgien447943424962016-12-05
Anton Herrig Liebermann, Danmark81914954872013-11-29
Antonio J. Rodríguez Ocaña, Spanien1398339832012-10-25
Arie Ouwerkerk, Holland10826638165012020-10-07
Arild Breistøl, Norge142627634162010-02-11
Arild Hansen, Norge2418321892005-04-26
Arne Bertelsen, Danmark1210121012006-02-11
Arne Borg Rasmussen, Danmark51136728352017-04-12
Arne Giørtz-Behrens, Danmark514847615822020-06-26
Arne Kiis, Danmark37557505441342017-06-12
Arne Lilhauge, Danmark71140221542009-10-19
Arne Torkler, Danmark161782228742016-11-06
Arne Volf, Danmark12423999455972017-12-30
Arnold Georg Houmann, Danmark274315835492014-06-26
Arnold Houmann, Danmark225460052772006-06-07
Aron Andersson, Sverige3632033062008-08-28
Aron Andersson, Sverige4630317962010-10-20
Arthur R. Jensen, Danmark134228371512007-01-30
Arvid H Anthonsen, Norge292634411962015-07-07
Asbjørn Jensen, Danmark10317779335742019-12-20
Asbjørn Øster Kristensen, Danmark3512320672009-04-06
Asger Røjbek Sørensen, Danmark856969642018-11-21
Ashley Fisher, Storbritannien15105102020-01-17
Attila Lenart, Danmark816393142020-09-08
Aurélien Audevard, Frankrig586103020837892019-08-18
Axel Mortensen, Danmark1039154082966352020-11-13
Barrault Frantz, Frankrig71361229182019-06-20
Bart-Jan Prak, Holland61164720862006-10-05
Bence Kókay, Ungarn91744524242009-01-25
Bengt Bengtsson, Sverige142494337472014-10-14
Benjamin Steffen, Tyskland192422318592014-04-24
Benjamin Gnep, Tyskland2279115152011-09-30
Benjamin Steffen, Tyskland71349925312006-07-08
Benny Haahr, Danmark578664330572018-03-21
Benny Jacobsen, Danmark2621132922003-01-21
Benny Kristensen, Danmark12327194341752012-05-23
Benny Nørgaard, Danmark1189218922013-05-02
Benny Rytter, Danmark1192619262013-03-27
Benny Steinmejer, Danmark1199819982013-01-02
Benoit Nabholz, Frankrig142264128442012-05-23
Benoit Paepegaey, Frankrig132714823612005-03-07
Bent Carstensen, Danmark245202353432012-09-09
Bent Christiansen, Danmark17237232018-01-09
Bent Jensen, Danmark3897630222006-05-10
Bent Lyngklip Kjeldgaard, Danmark1061159782020-06-10
Bent Møller Sørensen, Danmark2726343982005-12-13
Bent Nielsen, Danmark6734015962012-04-09
Bent Staugaard Nielsen, Danmark71301423352011-09-05
Bent Thøgersen, Danmark18725237241122020-06-24
Bente Steffensen, Danmark1168916892007-05-20
Bernt Peter Rasmussen, Danmark1196519652011-01-23
Birger Algot Tørnblad, Danmark2261713852010-09-14
Birger Bavnsgaard, Danmark1187218722009-04-30
Birger Hultengren, Danmark1179517952010-07-07
Birger Lønning, Danmark12823511552552020-10-21
Birger Pedersen, Danmark4859023632006-03-05
Birgit Nielsen, Danmark2523927102007-04-15
Birthe Kirk Gawinski, Danmark3430818262013-08-09
Birthe Lindholm Pedersen, Danmark35035644867722020-11-26
Bjarke Dan Pii Korremann, Danmark262931320012020-01-07
Bjarke Edelvang Eskekilde, Danmark1383238322007-09-02
Bjarne Bjørn Olsen, Danmark14024022020-07-07
Bjarne Golles, Danmark2522829352007-05-10
Bjarne Hemmingsen, Danmark162297420482017-12-02
Bjarne Hove-Jensen, Danmark15535532020-07-06
Bjarne Nielsen, Danmark3559220082009-04-19
Bjarne Nielsen, Danmark61209924292005-10-12
Bjarne Skule, Danmark172264717262010-01-12
Bjarne Streyffert, Danmark2500527272004-11-08
Bjarne Streyffert Rosenfeldt, Danmark9971117982013-03-25
Bjarni Mikkelsen, Færøerne2532628122003-03-25
Björn Dellming, Sverige1388838882009-08-02
Björn Gísli Arnarson, Island133650351672006-01-19
Bjørn Erik Hellang, Norge3481917582012-08-27
Bjørn Frikke, Danmark22020896830852020-10-06
Bjørn Ginman, Danmark2557146272017-09-13
Bjørn Grøn, Danmark4770828422010-10-27
Bjørn Kjellemyr, Norge313046842020-05-04
Bjørn Kjellemyr, Norge3706628912005-05-01
Bo Jensen, Danmark11115871925092012-06-19
Bo Lassen Christiansen, Danmark17909713562020-09-25
Bo Sonne Sørensen, Danmark296860951962010-11-24
Bo Svensmark, Danmark71828151732011-01-10
Bo Thyge Johansen, Danmark1390039002011-02-16
Bo Tureby, Danmark579116408864452015-09-01
Bo Valeur, Danmark131039716232020-07-31
Bodil Aavad Jacobsen, Danmark141202313652015-03-26
Brahim Birds, Marokko3363815462014-12-19
Brahim Mezane, Marokko71015419032013-05-26
Brian Christoffersen Skræm, Danmark4388312252016-07-15
Brian Rasmussen, Danmark91097516572016-11-27
Brian Thomsen, Danmark5802923812011-03-08
Brian Wielsøe, Danmark1748474842009-10-14
Bruce Mactavish, Canada1289828982002-01-30
Bruno PORTIER, Belgien5468314552018-03-21
Brynjúlfur Brynjólfsson, Island8218820833072008-02-27
Carl Bohn, Danmark85456798922102020-11-26
Carl Erik Mabeck, Danmark12729325161792007-07-04
Carl Søndergaard, Danmark61160129082014-10-03
Carsten Lundberg, Danmark3445716572013-08-28
Carsten Egevang, Grønland5114382460062007-10-09
Carsten Egevang, Guinea3531423062012-09-23
Carsten Egevang & Anders Tøttrup, Grønland3795327692002-09-03
Carsten Fog, Danmark1283228322008-10-25
Carsten Gadgaard, Danmark8925784476982008-10-17
Carsten Gørges Laursen, Danmark233954043122020-04-15
Carsten Hermann, Danmark1317831782003-11-28
Carsten Holm Petersen, Danmark593375919062020-07-09
Carsten Lyhr Hansen, Danmark51163625312010-01-05
Carsten Madsen, Danmark1469646962004-11-14
Carsten Olsen, Danmark1365436542006-06-07
Carsten Poulsen, Danmark327237639752007-07-12
Carsten Siems, Danmark39962901470912019-01-14
Cédric Rousseau, Frankrig102066725802006-02-20
Charlotte Christel Jønsson, Danmark3351813542014-02-14
Charlotte Thomsen, Danmark3914141472013-08-28
Chr. G Nielsen, Danmark1244424442013-01-26
Chris Baines, Storbritannien131953122432014-11-10
Chris Batty, England14229738981462008-02-20
Chris Lansdell, England163411431322009-06-22
Chris Romeiks, Tyskland142816726592010-12-12
Chris van Rijswijk, Holland4538916222017-11-06
Christer Brostam, Sverige6710328026692020-09-03
Christian Andersen Jensen, Danmark45185691757402016-12-11
Christian Axelsen, Danmark4610088265942011-09-25
Christian Brinkman, Holland1162616262010-02-23
Christian Eilers, Danmark487213422802013-09-11
Christian Grove Bøttger Grove Bøttger, Danmark1159715972009-12-06
Christian Leth, Danmark5615966947902016-06-01
Christian Ljunggren, Sverige111818121022013-05-27
Christian Martin Glahder, Danmark131743320592012-06-26
Christian Michael Mortensen, Danmark1258925892013-03-01
Christian Michael Villadsen, Danmark111253714822014-01-08
Christian Rørdam, Danmark446035737692018-12-13
Christian Svane, Danmark3737727112006-07-25
Christian Terp, Danmark5626318582018-06-22
christian tiller, Norge1255325532007-10-16
Christian Tiller, Norge72239444702005-08-30
Christian Wegst, Tyskland1312731272006-08-10
Christian Wodstrup Christiansen, Danmark51286333312007-07-14
Christine Raaschou-Nielsen, Danmark9213237727192016-05-09
Christoffer Elias Kaae, Danmark4409811092013-01-08
Christoph Moning, Tyskland141962819122011-08-20
Christoph Moning, Tyskland31272859132010-08-18
Christophe CAPELLE, Frankrig81189919742012-04-14
Claudia Thiel, Tyskland2412022352006-06-07
Claus Andersen, Danmark214568402019-06-20
Claus Boe Tøndering, Danmark2318417482011-04-19
Claus Brostrøm Nielsen, Danmark213497112017-11-18
Claus Dalskov, Danmark1230223022006-05-12
Claus Eriksen, Danmark3725828132007-04-29
Claus Halkjær, Danmark759127735453882020-08-29
Claus Horneman, Danmark1459645962003-02-06
Claus Johansson, Danmark162449018432012-03-09
Claus Kesby, Danmark1157915792008-04-16
Claus Kesby, Danmark1235323532006-07-10
Claus Lunde Pedersen, Danmark101535419152011-10-25
Claus Vind-Andreasen, Danmark203356729252014-06-05
Claus Øgard, Danmark2361618232008-03-16
Clausjannic Labuz, Danmark11023250064322012-03-06
Conny Jensen, Danmark192139125562018-01-30
Cosme Damián Romai Cousido, Spanien3638824412006-07-10
Cristian Jensen Marcet, Danmark368868646452010-12-10
Csaba Lendvai, Ungarn1224322432009-04-25
Damien Gailly, Belgien1158915892016-05-11
Dan Allan Nielsen, Danmark2405620792010-02-18
Dan Bruhn, Danmark2429725022011-10-13
Dan Rasmussen, Danmark41191038592005-01-31
Dan Reichardt, Danmark186862020-09-21
Daniel König, Tyskland7677211292013-06-22
Daniel Lehmberg, Danmark2089737912020-03-07
Daniel Mauras, Frankrig1189118912015-06-23
Daniel Patterson, Sverige51116132302005-09-23
Daniel Pettersson, Sverige32556476834752019-11-18
Daniela Gruber, Tyskland4457013192012-05-31
Dave Barnes, Danmark5744825352013-09-05
dave farrow, Storbritannien1225322532007-10-30
David Andersson, Sverige12817776825752015-02-14
David B. Collinge, Danmark112262233622013-05-21
David Boertmann, Danmark4610563943342013-09-27
david drangsland, Norge163012330092011-08-13
David Erling Drangsland, Norge1307330732005-12-24
David Erterius, Sverige31250428843072018-09-18
David Lundgren, Sverige1234523452009-09-18
David Monticelli, Belgien10218848831592017-08-15
Dennis Andersen, Danmark3590321162007-04-04
Dennis Brandsborg, Danmark2480226162004-03-13
Dennis Martinek Langholz, Danmark61394934222009-02-23
Dennis Noel, Danmark1885988592004-11-08
Dennis Olsen, Danmark19524267829342020-06-08
Deryk Shaw, Storbritannien1262626262002-09-12
Detlef Gruber, Danmark1199019902006-06-07
Dirk Van Gansberghe, Italien202864918102010-10-21
Domen Stanic, Italien142367223352012-04-08
Dominic Mitchell, Storbritannien172680523152011-10-10
Dominik Becker, Tyskland6876717922016-03-01
Dominique Verbelen, Belgien1296329632004-09-30
Don Baccus, USA1261726172003-11-13
Dorte og Flemming Sørensen, Danmark61271146862014-10-09
Dubois Laurent Yves, Frankrig2306716422013-12-17
Dušan M. Brinkhuizen, Ecuador5730116662009-10-08
Dušan Kerestúr, Slovakiet634767552018-06-07
Edel og Jørgen Hartvig Willerup, Danmark2572629022008-08-10
Edvin Hansson, Sverige193970032392005-03-16
Egon Iversen, Danmark2583937662011-12-29
Eigil Larsen, Danmark9913748928032020-06-06
Eigil Ødegaard, Danmark516108824155112020-09-21
Einar Flensted-Jensen, Danmark1405440542004-07-25
Eirik Nydal Adolfsen, Norge1172317232012-03-29
Ejnar Dahl Jensen, Danmark61701233552006-08-09
Eline Eggers, Danmark3640521672006-02-01
Elly Hansen, Danmark204636667892017-07-13
Elmer Pedersen, Danmark333796321232015-03-23
Emil Fich Larsen, Danmark71039119012013-11-04
Emil Georgiev Todorov, Bulgarien3562521052008-05-29
Emil Todorov, Bulgarien5947122702005-06-26
Emin Yogurtcuoglu, Tyrkiet71442538212018-03-19
Erhardt Ecklon, Danmark5715081050542020-06-13
Eric Didner, Frankrig20727492228402020-01-03
Eric Schaumburg, Danmark61477529022008-07-19
Erik Agertoft, Danmark184068248782020-10-29
Erik Biering, Danmark78098642060072020-11-26
Erik Bogh Nielsen, USA9713326028172016-03-19
Erik Breden, USA61197722682007-05-30
Erik Christophersen, Danmark4640129992015-07-19
Erik Edvardsson, Sverige153085428552007-06-05
Erik Ehmsen, Danmark61363553642008-12-29
erik ehmsen, Danmark101338218002011-11-16
Erik Enevoldsen, Danmark51681743782006-08-20
Erik Groth-Andersen, Danmark658625836142020-10-15
Erik Jensen, Danmark2463423582007-06-26
Erik Kramshøj, Danmark133936759012005-06-16
Erik Lindgren, Sverige1375837582005-11-19
Erik Mølgaard, Sverige30238241538512017-09-18
Erik Rosendaal, Holland1205720572004-11-11
Erik Rosendahl, Danmark4315010032017-05-25
Erik Røjgaard, Danmark2261918792017-06-15
Erik Schaumburg, Danmark1222622262004-11-29
Erik Van Bogaert, Belgien1217221722004-12-18
erik van bogaert, Belgien1169016902014-10-16
Erling Bonde, Danmark3724429822009-03-29
Erling Krabbe, Danmark19417298955122020-10-29
Ernst Hjøllund, Danmark3755934182006-09-21
Esben Eriksen, Danmark71948540802006-03-16
Esben Østergaard, Danmark2564330442004-03-10
Esbern í Eyðansstovu, Færøerne1190719072011-05-24
Espen Lie Dahl, Norge458642530722013-12-17
Espen Støtterud Christensen, Norge61113619292008-06-23
Esper Boel, Danmark3322812392016-06-18
Eva Agnethe Bramming, Danmark4824422012008-10-06
Eva Foss Henriksen, Danmark987113154158912020-11-15
Fabian Schneider, Schweiz528147026012015-06-29
Felix Jachmann, Tyskland2353618332011-06-24
Felix Timmermann, Tyskland524517817122020-03-20
finn birkholm-clausen, Danmark41165336992009-04-23
Finn Bro, Danmark132273327512017-05-10
Finn Carlsen, Danmark296347634212013-04-11
finn folkvardsen, Danmark112062824852016-11-15
finn henriksen, Danmark141227314202020-04-30
Finn Laugo Sørensen, Danmark23237640237772014-10-16
Finn Nielsen, Danmark1124112412013-09-15
Finn Nørregaard, Danmark10910113732015-03-09
Flemming Ahlmann, Danmark6015972470612012-03-10
Flemming Dane, Danmark3535419472008-06-13
Flemming Eskildsen, Danmark1205320532009-09-07
Flemming Holmslykke Nielsen, Danmark91913432182013-10-20
Flemming Lang, Danmark81947039612013-02-14
Flemming Nielsen, Danmark1152115212008-10-06
Flemming Pagh Jensen, Danmark327669692017-07-10
Flemming Pedersen, Danmark1199919992003-06-28
Flemming Værgman, Danmark1209920992010-02-21
Flemming Ø. Ulrich, Danmark2511626202005-03-26
Florin Chirila, Rumænien61279523162009-01-07
Folmer Hjorth Kristensen, Danmark1252325232005-02-03
Franck Ishøi, Danmark334881426842013-04-17
Frank Abrahamson, Danmark638512738022017-03-29
Frank Desting, Danmark458168732872013-10-20
Frank Simonsen, Danmark112863243662012-03-29
Frank Svensson, Danmark3932439152006-02-02
Frants Kjellerup Sørensen, Danmark234092934062013-05-19
Franziska Guepner, Tyskland3683224042014-11-18
Freddy Johansen, Norge61361330632009-01-30
Freddy Rosning, Danmark304669635022020-01-23
Frédéric Jiguet, Frankrig569610927282016-02-02
Frederik Rejsby Johansen, Danmark171389314302020-11-15
Fredrik Ström, Sverige5656014252014-04-18
Fredrik Kræmer, Norge102799348702002-10-02
Friedrich Thomas, Danmark1230423042006-05-10
Frits Rost, Danmark1095596034452020-02-06
Frode Falkenberg, Norge204744632752008-02-25
Frode Jacobsen, USA466770621822012-06-23
Fülöp Attila, Rumænien1246224622009-12-25
Gábor Bodor, Ungarn131910619552017-03-22
Gabor Graehn, Danmark3378514032012-09-06
Gabriel Schuler, Schweiz16936979340682011-03-23
Gal Shon, Israel1170617062009-04-06
Gaukur Hjartarson, Island112586231282005-06-13
Gedser Fuglestation, Danmark1210521052004-11-05
Geert Brovad, Danmark103335346032004-11-14
Geir O. Pedersen, Norge163426428992009-06-25
Ger Meesters, Holland3858830842008-01-23
Gerner Majlandt, Danmark16541261473032017-10-24
Gert Fahlberg, Danmark210905662020-05-14
Gert Jeppesen, Danmark14424783458602012-09-15
Gert Rasmussen, Danmark81800232352006-05-14
Gert Rasmussen, Danmark556480420782014-01-02
Gert Sørensen, Danmark1171617162013-02-20
Gisela Nagel, Tyskland1019710422012020-11-23
Gitte og Jens Nielsen, Danmark1420642062005-12-04
Gordon Hodgson, England1248424842010-07-15
Gorm Thyge Wæhrens, Danmark1387738772013-06-14
Gorm Vognsen Jensen, Danmark3864533882004-07-31
Graeme Joynt, England3359015012014-06-27
Graham Etherington, Storbritannien3643421862002-09-27
Greg McIvor, Sverige173653124772013-09-20
Gunnar Gundersen, Norge1363636362004-01-06
Gunnar Larsen, Danmark194101828812006-03-11
Gunner Munk, Danmark1264126412006-10-08
Hallgeir Fisketjøn, Norge81113219462011-07-07
Hamid Yadane, Marokko5586913792013-10-07
Hampus Lejon, Sverige122542831902013-10-07
Hampus Lejon, Sverige1228922892005-08-05
Hanne April Farnæs, Danmark3484916772010-03-07
Hans Drostgaard, Danmark1220422042005-04-07
Hans Eli Sivertsen, Færøerne41020129592009-05-24
Hans Eli Sivertsen, Færøerne112437235342006-04-23
Hans Erik Jensen, Danmark131069211902019-08-12
Hans Erik Mom, Holland1189618962006-01-28
Hans Gleie, Danmark2456825242010-12-29
Hans Henrik Iversen, Danmark18118112017-12-07
Hans Henrik Bay, Danmark504232722972016-05-12
Hans Henrik Iversen, Danmark4748822302005-09-06
Hans Henrik Larsen, Danmark3622524912005-09-14
Hans Henrik Larsen, Danmark2216280587858672020-11-20
Hans Jørgen Riis, Danmark2347619992010-04-23
Hans Krabsen, Danmark1758975892004-04-03
Hans Larsson, Sverige359240850052010-11-07
Hans Lind, Danmark123190349462013-03-05
Hans Pinstrup, Danmark193924934252010-08-09
Hans Rytter, Danmark235178842422007-08-07
Hans Staunstrup, Danmark10318661033502020-05-17
Hans Ægidius, Danmark321619792020-04-24
Hans Ægidius, Danmark430749372019-10-20
Hans-Christian Køie Poulsen, Danmark71099424702014-02-02
Harry J Lehto, Finland5716795955202012-12-21
Heidi Frederiksen, Danmark2434823782015-10-02
Heine Oldenskov, Danmark5783122092010-05-30
Helge Sørensen, Danmark16312607385100652020-08-04
Helle Dyrting, Danmark191568813102015-03-07
Helle Kjær Erichsen, Danmark202880820712018-08-31
Hendrik Weindorf, Tyskland7414142234452015-06-17
Henning Larsen, Danmark11710305617832020-03-09
Henning Broe, Danmark1135413542010-08-05
Henning Hansen, Danmark4681217142008-04-22
Henning Hansen, Danmark4788223872006-03-01
Henning Krog Søndergaard, Danmark1172917292013-08-22
Henning Rose Sørensen, Danmark11622298529052013-06-19
Henrik Asbjørn Pedersen, Danmark282506286832020-04-26
Henrik Baktoft, Danmark2472527162013-04-30
Henrik Bengtsson, Danmark3561222462010-01-24
Henrik Brandt, Danmark10321430466392019-01-28
Henrik Callesen, Danmark1235023502004-11-05
Henrik Carlsen, Danmark3789537102004-04-30
Henrik Dissing, Danmark1170717072012-10-18
Henrik Elver, Danmark91692522502005-11-07
Henrik F. Nielsen, Danmark5312039750242019-07-23
Henrik Friis, Danmark20520797024332019-04-21
Henrik Greve, Danmark3959359612008-04-07
Henrik H. Søndergaard, Danmark71818230122006-07-10
Henrik H. Søndergaard, Danmark71369727342010-08-05
Henrik Haaning Nielsen, Danmark12424379775752013-05-11
Henrik Holm Brask, Danmark1208520852008-10-06
Henrik Hougaard Larsen, Danmark81415524952014-06-10
Henrik Johansson, Norge2513630272009-04-11
Henrik Just, Danmark7415125943422012-01-26
Henrik karl viktor Grahn, Sverige1173017302009-01-12
Henrik Kisbye, Danmark49970163970022013-12-24
Henrik Knudsen, Danmark195653553682011-10-05
Henrik Kolsbjerg, Danmark81163117392010-08-27
Henrik Kongshøj Callesen, Danmark2291714722014-04-03
Henrik Laust Bøhmer, Danmark5713068259422020-02-18
Henrik Madsen, Danmark71573433352009-05-12
Henrik Mikkelsen, Danmark5412764861942020-07-09
Henrik Mouritsen, Tyskland82513049032010-09-29
Henrik Pedersen, Danmark81567322452005-09-14
Henrik Pedersen, Danmark28233141672842020-11-05
Henrik Poulsen, Danmark2295416412012-02-13
Henrik Stenholt, Danmark3811633742004-03-03
Henry Lehto, Finland8612608323372017-02-23
Herman Bouman, Holland1199019902006-08-30
Hjalte B. Johansen, Danmark101377931592019-11-19
Hjalte Kjærby, Danmark2561230602013-04-14
Holger Sandfeldt, Danmark1237123712002-10-24
Hugh Harrop, Skotland2467324192011-10-26
Hugo Touzé, Frankrig5509011892016-05-22
Håkan Sterner, Sverige2539729982003-02-14
Ib Fagerlund, Danmark18768762016-07-25
Ib Jensen, Danmark26850394577032020-11-03
Iben Hove Sørensen, Danmark1485948592011-10-15
Ies Meulmeester, Holland122226022252010-12-03
ifj.Vasuta Gábor, Ungarn10119109831492013-10-07
Ingar Støyle Bringsvor, Norge344809421632018-09-27
Ingelise Aarøe Petersen, Danmark2284015662010-01-11
Inger Andersen, Danmark245225127232007-08-07
Inger Christoffersen, Danmark1207820782007-12-09
Inger Skov, Danmark2620636062004-11-22
Ingrid Grunwald, Tyskland61611148382005-02-21
Ivan Abramowitz, Danmark1263226322005-09-07
Ivan Jensen, Danmark1206520652004-11-21
Ivan Naurholm, Danmark211276122018-06-22
Ivan Petric , Slovenien81469132822010-08-22
Ivan Sjögren, Sverige618320020252013-03-16
Ivan Sjögren, Sverige778141017512017-11-11
Ivan Skov Pedersen, Danmark1164716472007-04-10
J Ole Andersen, Danmark434368717132016-05-24
Jack Juliussen, Danmark3613420692007-10-07
Jacob Alsted, Danmark1334333432003-09-15
Jacob Breson Neumann, Danmark192581720642013-05-23
Jacob Dalsten Petersen, Danmark315739223682010-01-31
Jacob Lund-Hansen, Danmark3785829822003-05-17
Jacob Neumann, Danmark2350718552009-04-12
Jacob Sterup, Danmark224655939602012-01-04
Jacques-Andre Leclercq, Frankrig1279727972004-08-13
Jakob Dall, Danmark8520238049972020-07-09
Jakob Engelhard, Danmark193487742342013-10-23
Jakob Hochuli, Schweiz81237722692011-12-30
Jakob Ugelvig Christiansen, Danmark78654223724062020-11-26
Jan Helbo, Danmark8610181029262014-04-06
Jan Andruszkow, Danmark4466614642015-06-22
Jan Bolding Kristensen, Danmark3975035852006-02-25
Jan Bolding Kristensen, Danmark2352125062018-03-23
Jan Bosch, Holland1209020902007-04-25
Jan Bygebjerg Fyhn, Danmark1176017602010-07-26
Jan Dresler, Danmark2514626792003-10-21
Jan Durinck, Danmark225219240142013-06-17
Jan Eske Schmidt, Danmark266572748882019-12-24
Jan Fischer Rasmussen, Danmark558078231842018-03-23
Jan Haaning Nielsen, Danmark11215315528492017-11-15
Jan Hjort Christensen, Danmark72066373072009-10-13
Jan Jespersen, Danmark71360223532012-02-24
Jan Jörgensen, Sverige131568318542019-11-08
Jan Kiel, Danmark82273158062010-02-06
Jan Kåre Ness, Norge72904276152011-12-14
Jan Lindgaard Rasmussen, Danmark577033023332018-06-13
Jan Mogensen, Danmark294639728552012-05-09
Jan Nielsen, Danmark11866411112019-06-20
Jan Ole Kriegs, Tyskland3617921032009-10-13
Jan Ravnborg, Danmark92075835012009-10-06
Jan S. Kristensen, Danmark71759733802006-12-24
Jan Salmonsen, Danmark2521927142008-10-19
Jan Skrubbeltrang, Danmark8812565890342017-03-15
Jan Speiermann, Danmark4010603462422020-07-07
Jan Svejgaard Jensen, Danmark315707542019-12-03
Jan Thomsen, Danmark8919676541762007-08-21
Jan van der Laan, Holland1189018902009-07-31
Jan W. Badura, Danmark317126622019-04-30
Jan-Michael Breider, Sverige4775424772010-04-06
Jani Vastamäki, Finland61497135752010-05-28
Janis von Heyking, Sverige524683715612013-12-12
Janne Amdisen Schiermacher, Danmark1137113712011-01-08
Janni Christoffersen, Danmark7815314462014-01-21
Janus Ethelberg, Danmark9419856726782007-09-05
Jean Seeberg, Danmark3527618762010-01-31
Jean-Pierre Jordan, Frankrig414983522662014-02-08
Jean-Sébastien Rousseau-Piot, Belgien1487648762009-08-20
Jeanette Hall Petersen, Danmark310263792020-08-20
Jelger Herder, Holland81827230222004-05-31
Jenny Lyngaa via Kurt Prentow, Danmark2577131272006-10-09
Jens Andersen, Danmark61574936122007-08-17
Jens B. Bruun, Sverige62302061162006-01-26
Jens Ballegaard, Danmark61368245592011-12-11
Jens Biltoft, Danmark1227722772004-08-01
Jens Boesen, Danmark102135826872009-04-04
Jens Brandt, Danmark18498492015-08-29
Jens Ditlev Fromsejer, Danmark2555731072005-10-27
Jens Eriksen, Danmark7218813558662013-08-26
Jens Holte Frederiksen, Danmark1186418642007-06-25
Jens Jacob Iversen, Danmark3794727542006-05-10
Jens Jørgen Andersen, Danmark17938247679082019-06-30
Jens Kildemoes, Danmark5426712562016-11-30
Jens Kirkeby, Danmark899261536402020-11-03
Jens Kristian Kjærgård, Danmark429104014175352013-05-07
Jens Lind, Danmark8866219172019-11-15
Jens Maibomm Hansen, Danmark1189418942009-07-19
Jens Mikkel Lausten, Danmark154125994062016-10-13
Jens Ole Byskov, Danmark454637523422011-12-24
Jens Overgaard Christensen, Danmark9419318542082011-07-01
Jens Paulsen, Danmark636046922462020-11-09
Jens Ryge Petersen, Danmark215161438102011-09-16
Jens Röw, Tyskland1326532652014-11-17
Jens Søgaard Hansen, Danmark6571409690104772020-11-01
Jens Thalund, Danmark2177236096425142015-09-04
Jens Walsted Christoffersen, Danmark2609233952007-08-18
Jens Walsted Christoffersen og Benny Steinmejer, Gedser Fuglestation, Danmark31416071922004-05-16
Jens Wiberg, Danmark171923323982019-03-28
Jens-Kjeld Jensen, Færøerne41269436792006-09-23
Jeppe Berthelsen, Danmark1128712872011-07-27
Jeppe Bundgaard, Danmark92090645592013-12-29
Jesper Bay Jacobsen, Danmark13293292020-10-13
Jesper Brinkmann, Danmark183928031632011-08-17
Jesper Høy Hansen, Danmark3423820012012-05-11
Jesper Johannes Madsen, Danmark1230923092012-11-28
Jesper Michael møller, Danmark191642827402019-07-15
jesper nexø arvesen, Danmark4540216132012-11-07
Jesper Nielsen, Danmark2411722982007-08-28
Jesper Schade, Danmark1101610162016-11-22
Jesper Segergren, Sverige2449924862011-09-27
Jesper Sonne, Danmark132336625672012-03-30
Jesper Sonne, Danmark306055128802005-09-27
Jette Bjerregaard Kristensen, Danmark101722358672014-01-03
jette østergaard danielsen, Danmark19999992016-07-08
ji be, Schweiz183329629372010-06-21
Jim Thagaard Hansen, Danmark183843126992005-04-20
Jim Willson, Storbritannien2452322732002-06-29
Jimmy Skat Hansen, Danmark174003554642005-04-04
Joachim Bertrands, Belgien626200720912017-06-29
Joakim Engel, Danmark8320110757622007-08-18
Joakim Matthiesen, Danmark301768010822020-10-27
Jóan Petur Petersen, Færøerne1142814282007-08-11
Johan Christian Homann, Danmark291781413322020-08-12
Johan Emil Løje, Danmark1195219522007-07-31
Johan Stenlund, Sverige5659417182013-12-20
Johan Stenlund, Sverige3762228742006-03-01
Johan Stenlund, Sverige439641140252010-12-20
Johanna Hartmann, Danmark1246524652013-05-23
Johannes Christian Harbou, Danmark7811949137832012-07-16
Johannes Erritzøe, Danmark2516726352006-12-28
Johannes Ferdinand, Tyskland131906624642014-04-28
Johannes Rydström, Sverige21832376437752014-07-29
Johannes Tallroth, Sverige4784422702007-08-08
John Dreyer Andersen, Danmark254852727512011-07-31
John Frikke, Danmark323236121212019-08-28
John G. Dinesen, Danmark376276827592013-10-22
John Hornbek, Danmark183147521252008-09-08
John Jensen, Danmark535414517942019-04-26
John Judge, Storbritannien2468224022002-10-08
John Jørgensen, Danmark6775414722013-06-30
John Kyed, Danmark139322964103382013-12-22
John Larsen, Danmark1076122904470632020-11-23
John Martin Mjelde, Norge61302626752008-11-05
John Mikkelsen, Danmark1200420042012-05-21
John Mikkelsen, Danmark2288115672012-06-26
John N. Jensen, Danmark1248224822007-11-22
John Pedersen, Danmark10319855250042013-11-02
John Steffensen, Danmark1264026402004-06-13
Johnny Laursen, Danmark12225102438762010-02-23
Johnny Madsen, Danmark31362330383672019-12-27
Johnny Salomonsson, Danmark28054736045022017-09-24
Jon Lehmberg, Danmark12019939346702013-10-22
Jonas Gadgaard, Danmark112228028492008-04-26
Jonas Gildebro, Danmark1118811882012-07-16
Jonas Halberg, Danmark3456617602013-03-08
Jonas Holmqvist, Sverige131993622012014-01-03
Jonas Landolt, Schweiz1374137412013-07-10
Jonathan Hemmer-Hansen, Danmark18508502018-07-31
Jonathan Meyrav, Israel3663824962009-02-06
Jonn Leffmann, Sverige142304321972011-08-22
Jonna Lindegård, Danmark6766015682014-10-12
Jonna Lindegård, Danmark213727592018-01-18
Jos Van den Berg, Holland1327032702008-11-24
José García Monzón, Spanien4881429802005-04-11
JOSE MARIA FERNANDEZ ZAPATA, Spanien16536532019-07-05
Josh J Shaw, England2361621552009-12-25
Josh Rhys Jones, England327009137782013-09-27
Jostein Myromslien, Norge1214021402005-11-15
jules phillips, Danmark1166516652015-01-25
Julia Zeitzer, Danmark1140714072013-11-12
Julian Guy Bell, Norge1198419842011-12-23
Julien Mazenauer, Schweiz4416515302015-02-18
Julien Piette, Frankrig71193824282017-10-16
Julien Piette, Frankrig163390927492005-05-18
Jure Novak, Slovenien1140714072013-09-02
Jurgen Lehmann, Finland1182718272010-10-12
Justin Jansen, Holland1197919792005-12-24
Jørgen Bjerring, Danmark13853852019-07-23
Jørgen Dam, Danmark24551131939642011-05-04
Jørgen Hansen, Danmark1226922692009-05-12
Jørgen Hugo Rasmussen, Danmark2928949902004-08-16
Jørgen Kabel, Danmark14339081370302020-10-15
Jørgen Lund Bjerregaard, Danmark2289515402009-03-01
Jørgen Munck, Danmark6610073855802020-09-29
Jørgen Scheel, Danmark163977538842006-07-21
Jørgen Staarup Christensen, Danmark318142337392006-09-22
Jørgen Witved, Danmark8116498746002009-08-10
Jørn Lennart Larsen, Danmark3573821322006-05-10
Jørn Opsal, Norge1325732572003-05-30
Jørn Vinther Sørensen, Danmark112437035792011-10-20
Jørn Vinther Sørensen, Danmark81137427902020-07-09
Kai Gauger, Tyskland101889924072011-01-27
Kai Lindegaard, Danmark2259514302016-01-08
kai nissen, Danmark101479019922014-08-18
Kaj Halberg, Danmark28305702019-09-02
Kaj Krutfelt, Sverige3572721192007-02-05
Karen Lang, Danmark2573132052004-07-06
Karin Gustausen, Danmark413899364112020-10-21
Karina Jensen, Danmark1275327532013-12-10
Karl-Eric Gustafsson, Sverige184136129712005-08-26
Karsten Bidstrup, Danmark52117477342020-09-03
Karsten Busk Laursen, Danmark1117611762014-03-04
Karsten Garcia Pedersen, Danmark8901615652013-02-11
Karsten Mose, Danmark2235512012013-06-18
Karsten Munch Andersen, Danmark3549319802009-07-13
Karsten Stæhr, Danmark102072526122006-08-09
Kasper Anias Møller, Danmark1107510752014-05-09
Kasper Thorup, Danmark1198919892005-08-02
Kate Møbjerg Nielsen, Danmark1325632562006-03-05
Keith Fox, Danmark758734929332020-10-11
Keld Jakobsen, Danmark12410208123832020-11-26
Keld Sørensen, Danmark5986526382008-08-02
Kelvin Jones, Storbritannien1353135312002-02-10
Ken Rasmussen, Danmark3807244942010-01-24
Ken Sievertsen, Danmark1909090902013-05-21
Ken Vimmer Jakobsen, Danmark142183719092012-04-11
Kennerth Kristensen , Danmark2451522762012-11-14
Kenneth Bach Christensen, Danmark586991245772013-12-23
Kenneth Rude Nielsen, Danmark8822087462732007-02-25
Kent Olsen, Danmark4511167089012018-10-26
Kent Schou Larsen, Danmark1180318032007-08-28
Kent Schou Larsen, Danmark2384720342006-03-30
Kermarrec Corentin, Frankrig305047729732009-10-11
Kield Andersson, Danmark51158629602008-10-18
Killian Mullarney, Irland2526727202006-01-10
Kim Aaen, Danmark5414519060212012-04-19
Kim Biledgaard, Danmark1368536852001-10-01
Kim Duus, Danmark11418580734072017-03-23
Kim Fich Larsen, Danmark1119011902013-12-27
Kim Fischer, Danmark225381538002005-03-07
Kim Hagen Andersen, Danmark26593852020-09-11
Kim Iburg, Danmark1190019002006-08-07
kim jespersen, Danmark2232114272012-01-31
Kim Lunding, Danmark173735446772006-01-14
kim lundqvist, Danmark142770825912008-04-09
Kim Mogensen, Danmark3473417432014-07-28
Kim Petersen, Danmark102001623752006-08-24
Kim Søvæld, Danmark1181718172008-11-18
Kim Øllgaard, Danmark91708727162008-10-09
Kirsten Damgaard Nielsen, Danmark3537925922014-02-12
Kirsten Jæger, Danmark1173817382013-04-08
Kis Boel, Danmark1128916113872020-11-20
Kjeld Bjarne Nielsen, Danmark3385618822017-03-14
Kjeld Lund, Danmark162251536272019-10-05
Kjeld Pedersen, Danmark1155715572012-04-17
Kjell Ruud Mjølsnes, Norge92341928772003-03-09
Kjetil Johannessen, Norge387110331962009-08-10
Kjetil Johannessen, Norge296850230842006-02-19
Kjetil Schjølberg, Norge347705183902012-03-12
Kjetil Schjølberg, Norge1208420842007-01-09
Klaas Bert Debusschere, Belgien2414324122009-01-06
Klaas Felix Jachmann, Tyskland297077147872006-11-26
Klaus B. Fries, Danmark3861435402005-12-03
Klaus Berggreen, Danmark17637632017-11-04
Klaus Bjerre, Danmark347220943852011-05-04
Klaus Dichmann, Danmark39250174755692020-10-27
Klaus Günther, Tyskland1110711072020-03-07
Klaus K. Nielsen, Danmark6858148652019-09-20
Klaus Malling Olsen, Danmark41927330056149502020-11-18
Klaus Mortensen, Danmark5311582337512010-08-07
Klaus Nellevang, Danmark2421422562004-06-25
Klaus Schak Laursen, Danmark3861746342013-04-13
Klavs Frandsen, Danmark2232312692012-09-12
Knud Erik Christensen, Danmark1299129912010-10-20
Knud Jørgen Olsen, Danmark61023127742013-01-23
Knud Kjeldsen, Danmark1125712572011-07-27
Knud N. Flensted, Danmark163464834172010-10-10
Knud Nielsen, Danmark1131313132016-06-16
Knud Pedersen, Danmark576128634673922017-05-16
Knud-Erik Andersen, Danmark1219421942006-06-07
Knud-Erik Strange, Danmark82183833942006-06-07
Kresten Hansen, Danmark2326320712011-12-01
Kris De Rouck, Belgien1142714272012-01-08
Kristian Birchvald Jensen, Danmark71846331382011-10-01
Kristian Borum, Danmark2488226272007-04-22
Kristian Kirk, Danmark316079212020-08-25
Kristian Laustsen, Danmark61294329932010-09-22
Kristian Laustsen, Danmark51035325192011-10-23
Kristian Poulsen, Danmark2320619712011-11-18
Kristian Ribers, Danmark1147314732011-02-27
Kristoffer Hansen, Danmark61396533242013-02-18
Kurt Bredal Christensen, Danmark113591675902010-10-28
kurt jensen, Danmark1126412642013-09-17
Kurt Prentow, Danmark81788634152019-02-25
Kurt Rasmussen, Danmark71550930592009-09-04
Kurt Rodahl Hoppe, Danmark2353523382007-11-06
Kurt Vogt, Danmark272702813382011-12-27
Kurt Willumsen, Danmark19939932011-07-27
Lars Juul Pedersen, Danmark283983519872018-02-18
Lars Nielsen, Danmark19919912017-06-13
Lars Petersson, Sverige1120112012011-03-19
Lars Adler Krogh, Danmark10625682254452017-07-30
Lars Andersen, Danmark18717777324992020-02-04
Lars Andersen, Danmark436554423592015-05-22
Lars Andersen, Danmark1206120612010-01-01
Lars Birk, Danmark32032062330572020-10-07
Lars Borup, Danmark358842843592010-09-19
Lars Elvstrøm, Danmark2414822502005-08-29
Lars Erdmann, Danmark1127512752015-08-07
Lars Ernst, Danmark1113111312012-02-02
Lars Falck, Danmark8410376025542019-11-29
Lars Frede Petersen, Danmark2285215182014-08-25
Lars Gabrielsen, Danmark14818976540772020-11-20
Lars Grøn, Danmark26619854326502020-11-24
Lars Halkjær, Danmark4452112692016-02-26
Lars Jensen, Danmark21946522176112016-11-16
Lars Jensen Kruse, Danmark361895112232020-01-28
Lars Larsson, Sverige3608022242006-07-08
Lars Laursen, Danmark1234123412011-03-10
Lars Lindgren, Danmark1204120412005-08-16
Lars Lundmark, Sverige1282028202008-12-20
Lars Lyngsø, Danmark2414921982004-12-26
Lars Maltha Rasmussen, Danmark13514607393032020-11-26
Lars Mejlby, Danmark194112639902010-03-05
Lars Michael Løvstrøm Nielsen, Danmark1208220822009-02-20
Lars Munk, Danmark1182118212007-08-03
Lars Omø Christiansen, Danmark1227722772007-07-15
Lars Paaby, Danmark666310228532020-11-10
Lars Pedersen, Danmark1192219222006-07-21
Lars Peter Johansson, Danmark3768830462008-01-25
Lars Rostgaard, Danmark22235154756782014-06-13
Lars Rudfeld, Danmark425386124382013-12-13
Lars Smith, Danmark173561647302011-12-09
Lars Tom-Petersen, Danmark13973972020-07-07
Lars Vilhelm Hansen, Danmark183860231432004-11-24
Lars Villadsen, Danmark71313029602009-02-01
Lars Witting, Danmark358556139152019-10-14
Lasse Braae, Danmark1360836082004-10-17
Lasse Olsson, Sverige233314926352012-08-20
Lasse Olsson, Sverige2465025202003-11-26
Lasse Patrick Simensen, Norge3385814792015-11-16
Lasse Strandgaard, Danmark51218932612012-10-26
Lauge Fastrup, Danmark203163326482014-04-03
Lauritz Xerxes Walter, Danmark211537962018-07-10
Leander Khil, Østrig225233534142012-02-22
Lee Victor Gregory, Storbritannien2510628842011-02-21
Leif Bisschop-Larsen, Danmark224691629932006-11-08
Leif Bolding, Danmark101496122962019-12-12
Leif Bork Petersen, Danmark28246312020-04-17
Leif Holmskov, Danmark183662335472012-09-23
Leif Høgh Olsen, Danmark7251049049104882020-04-02
Leif Jensen, Danmark211015672019-08-17
Leif Jonasson, Sverige2575333612006-08-07
Leif Møller Sørensen, Danmark419716012020-10-16
Leif Novrup, Danmark2578030682004-01-06
Leif Pedersen, Danmark285606526812011-10-16
Leif Samuelsen, Danmark1220222022005-04-06
Lene Pedersen, Danmark1266326632004-06-01
Lene Vejen, Danmark41225654782010-02-14
Lennaert Steen, Holland3708824892005-11-08
Leo Heemskerk, Holland1276927692010-09-26
Leo JR Boon, Holland31378872122003-01-13
Leo Søgaard Borch, Danmark12072072020-08-21
Lesley van Loo, Holland112221823762009-02-23
Lillian og Poul Erik Mark, Danmark15325322020-07-07
Lilly Irene Sørensen, Danmark91806324452008-01-20
Linda Mølgaard, Danmark4937434722007-05-30
Lis Ravn, Danmark2563532792004-03-01
Lisbeth Bech, Danmark6663712722015-09-04
Lisbeth Jeppesen, Danmark16676672018-07-29
Lise Nielsen, Danmark1388138812013-10-06
Lizzie Sørup Pedersen, Danmark4443712912016-09-20
Lonnie Jensen, Danmark1396139612007-10-05
Lorenzo Fabrizio Francesco, Italien51147337142008-03-30
Lotte Skjærbæk, Danmark3451516522009-05-28
lou bertalan, Tyskland1203520352008-09-25
Louis Kristoffer Poulsen, Danmark211546072020-11-03
Luc Verroken, Belgien41062329852006-01-05
Luca Andrei Dehelean, Rumænien142411624182011-04-06
Luca Bergamaschi, Italien5527714302018-12-10
Luca Boscain, Italien162018015562014-07-31
Luca Sattin, Italien244826128032009-01-05
Ludovic Scalabre, Frankrig112799139102006-10-02
Luise Ekberg, Danmark1178317832009-07-26
Luke Nelson, Storbritannien411363552020-10-13
Ma Yan Bryant, Storbritannien275567428842008-11-09
Maarten Zorgdrager, Holland61083620872011-06-02
Maciej Buchalik, Polen1216621662015-07-19
Mads Bjarke Salling, Danmark16946942019-09-25
Mads Elley, Danmark173465636062013-10-21
Mads Herbøl, Danmark91019848052020-11-02
Mads Syndergaard, Danmark19799792012-12-04
Mads Østergaard Brun, Danmark312744712019-08-28
Magne Pettersen, Norge2762938572007-08-03
Magnus Corell, Sverige1182018202014-03-25
Malte Christensen, Danmark1159815982012-02-21
Marcel Klootwijk, Holland3569021332014-11-28
Marcel van Kammen, Holland2403420972008-07-22
Marcin Faber, Polen3274611002013-09-17
Marcin Solowiej, Polen978372923672020-10-18
Marco Hammel, Schweiz1159415942010-07-12
Marcus Erik Danielsson, Sverige141855519952012-01-12
Margit Hove, Danmark1225322532006-05-02
Marianne Heno Mogensen, Danmark61354448782008-10-18
Mario Rodero Hernández, Spanien132541325232006-07-10
Maris Jaunzemis, Letland71636127012004-11-26
Mark Desholm, Danmark1325332532012-02-06
Mark Hammond, Danmark2414725072007-08-15
Mark Trott, England1210921092006-02-12
Mark Trustrup, Danmark1213421342005-10-31
Mark Walker, Danmark10111600725312014-03-02
Marko Gregoric, Slovenien1120512052009-02-12
Markus Tallroth, Sverige8016054141582013-03-22
Markus Tallroth, Sverige1258425842006-06-07
Marnix Jonker, Holland184098831212006-02-01
Martijn Bot, Holland8618755732512010-05-26
Martijn Bunskoek, Holland101604718192011-01-27
Martin Eggen, Norge2451923182002-11-14
Martin Gottschling, Tyskland5711709489702017-10-17
Martin Holm, Danmark31055039802004-10-26
Martin Høj Hansen, Danmark19969962012-03-22
Martin Jessen, Danmark41076228872005-04-26
Martin Kviesgaard, Grønland296717041172011-02-13
Martin Lund, Danmark41273438972015-09-29
Martin Majlandt, Danmark1232723272008-02-18
Martin Oomen, Sverige142628423762011-02-07
Martin Poulsen, Danmark1183318332004-07-04
Martin Rheinheimer, Danmark198926419682020-11-20
Martin Rivero, Danmark2397322232011-10-01
Martin Roost, Schweiz2343018842010-11-07
Martin Scott, Storbritannien81459619922002-10-10
Martin Strømkjær, Danmark3461916972016-05-10
Martin Søgaard Nielsen, Danmark276956043992008-12-08
Martinez Jonathan, Frankrig24535844431042012-06-05
Marton Atilla Kelemen, Rumænien5901120932009-11-19
Massimiliano Dettori, Italien13615558724062020-06-10
Mateusz Matysiak, Polen203397827422017-10-16
Mathias Blicher Bjerregård, Danmark3525520242013-09-05
Mathias Hauberg Glavind, Danmark3528218272010-09-28
Mathieu Bally, Schweiz1181618162015-12-22
Mathieu Bally, Schweiz355661630122012-02-26
mats svensson, Sverige4671817802013-11-09
Mats Wallin, Sverige244539525812009-07-29
Mats Wallin, Sverige71453622622005-09-06
Matthieu Canévet, Frankrig192946025412016-09-10
Mattias Nordlund, Sverige4785726782012-04-17
Maurizio Sighele, Italien1455145512003-01-29
Maurizio Sighele, Italien91117020052011-09-25
Max Uhrenholt, Danmark15625622019-06-14
Max Uhrenholt, Danmark1116411642019-01-11
Maximilian Fader, Tyskland16536532016-05-15
Mehmet Goren, Tyrkiet8114595638582009-06-15
Mette H. H. Hansen, Danmark4843239612013-02-28
Micha A Neumann, Danmark1100410042013-11-12
Michael Hansen, Danmark10868810922016-11-10
Michael bergman, Sverige51518751402009-05-09
Michael Bergman, Sverige2617734492008-10-27
Michael Bonefeld Bladt, Danmark41053442142008-04-30
Michael Fibiger Nørfelt, Danmark1219921992011-05-12
Michael Frank Nielsen, Danmark45637234622072020-06-26
Michael Grell, Danmark31505586262012-08-20
Michael Hofmann Caspersen, Danmark1115511552016-03-08
michael jürgensen, Danmark1202620262011-10-09
Michael Køie Poulsen, Danmark1377437742005-11-24
Michael Køie Poulsen, Danmark234261751452013-03-25
Michael Larsen, Danmark13883882020-07-07
Michael Mosebo Jensen, Danmark12833123590112020-07-09
Michael Schwalbe, Danmark122939034502012-07-08
Michael Sørensen, Danmark6841323662012-02-10
Michael Tiefenbach, Østrig1400040002003-11-26
Michael West, Danmark1228722872007-12-16
Michael Westerbjerg Andersen, Kirgisien521100968849412013-10-16
Michal Radziszewski, Polen2349925582018-10-04
Michèle Timmermann-Paler, Luxembourg3621021712008-10-06
Miguel Avelino Suárez, Spanien3698625662005-04-11
Mikael Funch, Danmark82005131372006-04-19
Mikael Nord, Sverige3810071061472004-12-15
Mikael Nord, Sverige5410704632662014-12-14
Mike Richardson, Storbritannien2553431502002-08-05
Mikkel Bello Andreasen, Danmark17467462015-08-07
Mikkel Holck, Danmark26742711145722020-11-26
Mikkel Høegh Post, Danmark24350520070832020-04-20
Mikkel Thorup, USA8650410572020-06-24
Mikkel Willemoes Kristensen, Danmark397780844882012-06-01
Mikko Oivukka, Finland224577433452007-05-20
Miska Nyúl, Ungarn1115611562013-01-29
Mogens H. Foder, Danmark1124812482012-03-07
Mogens Hansen, Danmark33981776246752010-03-19
Mogens Holme, Danmark2309516282008-11-27
Mogens Krantz Backe, Danmark5952322272008-09-27
Mogens Neergaard, Danmark3378115192018-07-07
Mogens Ribo Petersen, Danmark1242624262004-07-07
Mogens T. Kofod, Danmark2314116452012-08-26
Mogens Wedel-Heinen, Danmark3834535392013-11-04
Mona Grundsøe, Danmark254874725782008-05-05
Morten Bentzon Hansen, Danmark11622315453922020-11-18
Morten Brendstrup-Hansen, Danmark223029728512013-03-28
Morten Christensen, Danmark7211741354592019-02-07
Morten DD Hansen, Danmark1443244322003-05-30
Morten Dehn, Danmark8967720802020-11-23
Morten Jenrich Hansen, Danmark355289342612020-11-12
Morten Jensen, Danmark61203325402006-06-07
morten jønck, Danmark3360712552011-11-12
Morten Jørgensen, Danmark91942128312009-04-14
Morten Jørgensen, Danmark3827035432002-01-21
Morten Kofoed-Hansen, Danmark71739035102011-02-03
Morten Müller, Danmark212527319762018-03-27
Morten Rasmussen, Danmark788654629382019-04-08
Morten Scheller Jensen, Danmark1940264029776822020-11-13
Morten Stampe Larsen, Danmark5819822912005-06-29
Morten Winness, Norge13117954126902017-11-19
Mårten Müller, Sverige3729425642009-09-13
Neer Div Bankoti, Indien17167162015-11-12
Nelly Hansen, Danmark337193634562006-12-06
Nick Lowton, Storbritannien2401121102002-10-08
nick petersen, Danmark4585415892011-08-16
Nicki Sørensen, Danmark569721028382011-10-31
Nico de Vries, Holland1200820082009-12-20
Nicolaj Back Sørensen, Danmark13473472020-08-31
Nicolas Pierre Beyer, Danmark1139813982012-02-24
niels bahl andersen, Danmark4742122832008-02-21
Niels Behrendt, Danmark6711678830962016-10-22
Niels Birkedal Thomsen, Danmark719217524062020-03-27
Niels Bomholt, Danmark61316431872006-02-11
Niels Evald Jensen, Danmark2375221312015-09-19
Niels Fabæk, Danmark71520424082006-03-19
Niels Frost, Danmark1230723072012-04-29
Niels Haugstrup Sørensen, Danmark1258925892007-08-16
Niels Jarnum, Danmark6837829012011-12-13
Niels Jørgen Rasmussen, Danmark5778618982013-05-22
Niels Jørgen Askirk, Danmark17877872012-12-23
Niels Jørgen Clausen, Danmark91953025512008-05-26
Niels Jørgen Hamann Andersen, Danmark78361908326572020-11-24
Niels Jørgen Larsen, Dominica163849142832007-07-10
Niels Kaare Krabbe, Danmark4698431692018-07-10
Niels Lech Pedersen, Danmark17787782015-09-14
Niels Odder, Danmark4835526952010-03-27
Niels Peter Møller Jensen, Danmark1229293219452020-09-06
Niels Poul Dreyer, Danmark40661240637252013-10-29
Niels-Christian Christensen, Danmark4659120012012-10-07
Niki Forintos, Ungarn1145714572008-11-02
Nikolaj Noel Christensen, Danmark346455935172012-05-31
Nikolaj Thomsen, Danmark955637082015-08-20
Nis Lundmark Jensen, Danmark20640209443612015-01-09
Nis M. Nissen, Danmark1263226322006-02-25
nuno barros, Portugal1192219222009-05-18
Odysseas Tsimoulis, Grækenland254554522642011-01-09
Ola Nordsteien, Norge1258025802005-11-15
Ole Bo Olsen, Danmark374140220682016-09-12
Ole Amstrup, Danmark25248378751392013-06-11
Ole Andersen, Danmark2374223312009-03-29
Ole Friis, Danmark2547630772006-05-08
Ole Hetland, Danmark508627760212018-02-24
Ole Hetland, Danmark112403727652006-05-18
Ole Kristensen, Danmark81561423942008-08-24
Ole Kristjansen, Danmark3575321202013-09-29
Ole Krogh, Danmark12263288805106202020-05-22
Ole Lorenzen Post, Danmark1257125712010-09-27
Ole Richter, Danmark1399839982006-03-01
Ole Riis Jensen, Danmark3609726982005-12-20
Ole Skrubbeltrang, Danmark3440618232012-04-12
Ole Skrubbeltrang, Danmark6810517892014-11-13
Ole Snerling, Danmark1185018502008-06-04
Ole Stobbe, Danmark2543131882007-02-28
Ole Thyge Plannthin, Danmark61064421862008-11-09
Ole Vognstoft, Danmark1196819682004-11-25
Ole Zimmermann, Danmark213797442017-12-07
Ole Zoltan Göller, Danmark47985119188452020-01-26
Oleg Formanyuk, Ukraine4930134302005-12-15
Olof Strand, Sverige224786442732009-01-11
Oluf Lou, Danmark41706559282013-08-02
Oluf Stubkjær Immersen, Danmark1143714372013-07-06
Omar Runolfsson, Island131808823382012-06-20
Oskar Nilsson, Sverige2389721942011-05-09
Ottenby fågelstation, Sverige2612633242003-04-18
Otto Madsen, Danmark2323818662012-12-05
Otto Samwald, Østrig17623786832572017-06-01
Oz Horine, Israel519619034332019-09-20
Palle Hove Christensen, Danmark3559620412012-05-21
Palle Jensen, Danmark3524717972008-10-09
Palle Nygaard, Danmark113498151132006-06-07
Palle Sørensen, Danmark10817723541402017-04-08
Pasi Parkkinen, Finland16629740536812013-07-03
Patric Lorgé, Luxembourg133361440132013-10-10
Patrick Beirens, Belgien2474227722008-03-10
Patrick Höhener, Frankrig1230223022007-01-18
Patrik Jonasson, Sverige1188118812010-05-02
Paul Jacobsen, Danmark1250025002011-04-23
Paul Nilsson, Danmark335178430702020-03-15
Paul Patrick Cullen, Danmark1222121412933522020-09-18
Pawel Malczyk, Polen51137731832006-07-26
Per Allan Degn, Danmark101607120572010-05-28
Per Boye Svensson, Danmark44527782827612020-11-20
Per Ekberg Pedersen, Danmark174058052262010-06-15
Per Ekberg Pedersen, Danmark123167832052006-05-10
Per Finn Nielsen, Danmark6813122144942015-06-23
Per Forsberg, Sverige1331333132003-05-17
Per Hauge, Danmark314025822019-11-29
Per Hirslund, Danmark1102710272011-09-25
Per Holmberg, Danmark28241788744122019-10-26
Per Huniche Jensen, Danmark1947962106372012-10-01
Per Kjær, Danmark17143288178122017-09-11
per mattisson, Danmark2498226362010-03-01
Per Poulsen, Danmark44197450080132020-11-03
Per Schans Christensen, Danmark48669826750292020-11-20
Per Schiermacker-Hansen, Danmark10019585877962016-06-24
per schmidt, Danmark1175917592009-02-23
Per Smith, Danmark1245424542008-09-22
Per Vindis, Danmark477964736222018-02-21
Pernille Galsgaard, Danmark29755032020-11-02
Pete Antrobus, England3581323792011-11-16
Peter Lauritzen, Danmark4487516922012-09-12
Peter Andreas Koch, Danmark3838732612002-10-12
Peter Bjerre, Danmark61364327792005-08-29
Peter Bo, Danmark31026147812006-09-25
Peter Bonne Eriksen, Danmark26933495830172017-03-28
Peter Brostrøm, Danmark577254428022018-04-13
Peter Bundgaard, Danmark113061635592005-10-31
Peter Bundgaard, Danmark61341849242013-08-26
Peter Christiansen, Danmark429856361302006-12-31
Peter Dam, Danmark14126380135692013-03-18
Peter Denyer, England2228014992018-07-16
Peter Halkier, Danmark364486325562020-10-08
Peter Halkier, Danmark61449536282006-05-10
Peter Iversen, Danmark1231823182005-05-01
Peter Jensen, Danmark41007934142009-05-07
Peter Kuster, Schweiz102414234542009-04-24
Peter Lindstrøm Rasmussen, Danmark4504415052013-02-25
Peter Lyngs, Danmark258259663172018-03-21
Peter Nielsen, Danmark339796731130922016-11-08
Peter Petersen, Danmark2191213422017-05-08
Peter Rodemann, Danmark5915631892015-04-17
Peter Steen Henriksen, Danmark1196719672010-04-19
Peter Stronach, Storbritannien10977418692017-01-27
Peter Søgaard Jørgensen, Danmark62077954102005-06-12
Peter ter Heide, Holland1209720972008-11-10
Peter Thomsen, Danmark71728738222006-01-05
peter wedel petersen, Danmark421296132018-05-01
Peter Zeller, Schweiz91145820362016-06-03
Peter Østrup Jensen, Danmark1161716172012-07-16
Petri Kuhno, Finland3486717282013-11-21
Petri Salo, Finland2746746332008-06-18
Philip Dam, Danmark17987982015-09-28
Philip Elbek, Danmark211896312019-01-15
Philippe J. Dubois, Frankrig2595234462004-10-06
Pierre Unge, Sverige41164841032003-05-01
Pierre-André Crochet, Frankrig101956224292006-08-09
Pieter Vantieghem, Belgien255670148492009-11-26
Pim Wolf, Holland3684125512008-01-08
Poul Reib, Danmark5851722982009-08-27
Poul Emil Kristensen, Danmark1359135912007-04-08
Poul Erik Junk, Danmark5946622472009-04-08
Poul Erik Larsen, Danmark1260526052004-11-25
Poul Holm Pedersen, Danmark365337528582020-01-20
Poul Reib, Danmark1278727872004-11-09
Poul Thrane, Danmark143415556242012-09-18
Poul Ulrik, Danmark1231423142012-11-08
Poul West Lauritsen, Danmark1139613962013-01-14
Poul-Erik Hansen, Danmark25583172020-06-11
Poul-Henrik Bergmann, Danmark1151515152014-02-02
Preben Berg, Danmark194914843972007-02-17
Quentin Dupriez, Frankrig1195419542007-10-05
Rafael Armada, Spanien2391822572012-08-30
Raffael Ayé, Schweiz91589122482009-01-16
ragnar smith, Danmark111066035482018-11-17
Rainer Christian Ertel, Tyskland23613355917902020-03-26
Ralph Martin, Tyskland191768911342017-12-10
Ralph Martin, Tyskland264785721492008-04-18
Rami Mizrachi, Israel121841322412014-06-03
Rannvá Hansen, Færøerne1302830282003-03-25
Raphaël Lebrun, Belgien2879060152012-06-21
Rasmus Bøgeskov Larsen, Danmark458706934942010-10-29
Rasmus Due Nielsen, Danmark132377126412015-05-21
Rasmus Gersholm Momme, Danmark2440422592013-11-06
Rasmus Hald, Norge2294416112011-06-17
Rasmus Strack, Danmark122743031362008-02-06
Raymond Galea, Malta1219121912004-11-08
Reint Jakob Schut, Holland4884724802004-10-31
René Christian Hansen, Danmark1158115812011-01-13
René Larsen, Danmark7513274538052013-12-15
René Petersen, Danmark43189337662020-11-20
Rene Rantzau, Danmark234504060122013-12-29
René Worup Rørbæk, Danmark1145014502010-09-22
Reto Burri, Schweiz121908622542012-04-06
Reto Burri, Schweiz345878327102009-06-08
Ricard Gutiérrez, Spanien81681023602002-04-28
Richard Bonser, England19636484540722014-10-28
Richard Burzynski, Danmark425831426382013-08-29
Richard Ek, Sverige368108252262011-10-03
Rie Jensen, Danmark424807832020-03-04
Rie Voetmann, Danmark72966768472005-06-13
Robbin D. Knapp, Østrig1279327932004-03-11
Robert Paepke, Sverige7212042845772013-08-29
Robert Toft, Danmark3631330112009-04-15
Rodmund á Kelduni, Færøerne38456887162002020-11-23
Roland Jensen, Danmark173892831602008-11-17
Rolf Danielsen, Danmark1371537152013-12-12
Rolf Nagel, Tyskland203378025022013-06-24
Ronny Hans Ingemar Svensson, Sverige19626502032272020-10-26
Ronny Malm, Sverige407708628672014-03-16
Ronny Nilsen, Norge1405640562003-05-06
Rony Livne, Israel2306319922017-11-14
Rud Lynge, Danmark1172017202014-08-04
Rune Bisp Christensen, Danmark15829937042092013-05-15
Rune Bjerre, Danmark348828751792012-02-12
Rune Larsen, Danmark2404421632006-03-19
Rune Skjold Tjørnløv, Danmark296882533772013-09-19
Rune Sø Neergaard, Danmark7961227398157422020-09-29
Ruth Ahlburg, Danmark235246629192006-04-10
Ruud Altenburg, Holland2387720622005-08-29
Ruud van Beusekom, Holland1182918292006-11-26
Sakari Kauppinen, Danmark3662258442020-08-26
Sakari Kauppinen, Danmark927924892020-11-09
Samuel Paz Parracho, Spanien81617523612005-09-02
Samuel Peregrina, Spanien255704527052006-07-08
Samuel Peregrina Domínguez, Spanien2450322862007-09-09
Sander Bot, Holland51023222152005-02-24
Sanne Busk, Danmark51395957972008-10-08
Seamus Enright, Irland2578643662010-11-21
Seamus Mogensen, Danmark2396921052008-05-26
Sebastian Klein, Danmark111905449792018-05-30
Sebastian Steinar Thorup Hansen, Danmark1048938522020-11-02
Shaun Robson, England122561124882005-04-04
Silas K.K. Olofson, Færøerne1510253125156492018-04-11
Simon Asger Gjerløv-Christensen, Danmark2399826852010-08-10
Simon Berg Pedersen, Danmark680117575062122019-08-17
Simon Rosenkilde Waagner, Danmark10318428351482017-02-04
Simon Sigaard Christiansen, Danmark509944833702010-07-02
Simon Werngren, Sverige71661428702007-11-29
sissel fossat, Danmark1157915792013-07-11
Siv Behrendt-Møller, Danmark2586832882005-09-23
Skagen Fuglestation, Danmark211215742019-08-28
Slawomir Karpicki-Ignatowski, Polen18820510462020-11-10
Solveig Østerø Schrøder, Danmark33948935937572012-04-09
Stano Harvančík, Rumænien18718712016-05-03
Steen Drozd Lund, Danmark101952626892011-10-07
Steen Brølling, Danmark51335334652006-07-31
Steen Brølling, Danmark1219321932008-11-03
Steen Christensen, Danmark4713026732012-03-30
Steen Cruddis, Danmark1293529352008-03-16
Steen E. Jensen, Danmark1038157926839552020-11-12
Steen Egholm Engelbøl, Danmark663953312972020-04-28
Steen Højmark-Jensen, Danmark1333233322010-03-07
steen jørgensen, Danmark111150912792016-11-18
Steen Reimers, Danmark112337734002012-03-11
Steen Roed Hansen, Danmark102112827152004-11-08
Steen Winkel, Danmark141434214022014-01-07
Steen Øllgaard, Danmark786547227812020-05-18
Stefan Cherrug, Sverige193296723552012-02-06
Stefan Frello, Danmark1146414642009-05-28
Stefan Hage, Sverige3665527592012-02-16
Stefan Hage, Sverige92191833372004-12-15
Stefan Magnusson, Sverige3576723992005-01-03
Stefan Pfützke, Tyskland7012846236622016-07-15
Stefan Stürup, Danmark4578421352013-08-08
Stefan Tapio Ettestam, Sverige727645020972019-11-23
Stefano Miceli, Malta6387110402020-02-23
Steffen Juhl Benkjer, Danmark1274427442009-04-23
Steffen Fahl, Danmark192749024592017-07-12
Steffen Holst, Danmark4887526652006-09-30
Steffen Ortmann, Danmark3840937972005-11-16
Sten & Inge Mardahl (Belgien) via JKy, Danmark1229022902006-08-20
Sten Petersen, Danmark819824362020-11-09
Stephan Skaarup Lund, Danmark15028142857882014-01-27
Stéphane Aubry, Schweiz7314340731522008-09-08
Stéphane Bocca, Belgien2506129252010-10-19
Stephen McAvoy, Irland5718119232013-04-14
Steve Klasan, Tyskland355742128902017-12-12
Steve Nuttall, England1149014902012-02-12
Stig Eide, Norge1279627962009-04-27
Stig Linander, Danmark11120165470852013-11-07
Stig Toft Madsen, Danmark2393320242010-06-17
Stig Vang Petersen, Danmark234640137662005-10-11
Stig Westergård, Danmark1337733772009-03-26
Stinne Aastrup, Danmark4745523332011-12-05
Stuart A Reeves, Danmark122803026632005-04-20
Sune Pedersen, Danmark1241024102005-03-30
Sune Riis Sørensen, Danmark17036026752102020-05-14
Susanne Jepsen, Danmark14726023958642012-03-23
Susanne Overgaard Petersen, Danmark61288630852009-05-11
Sven Dall, Danmark2364222432013-03-31
Svend Nørgaard, Danmark111784627472012-02-16
Svend Anker Schwebs, Danmark421286802019-08-23
Svend Danbæk, Danmark1293929392006-03-05
Svend Dybkjær, Danmark31132246702003-10-20
Svend Erik Frandsen, Danmark5210524436582012-12-29
Svend Erik Olesen, Danmark1236323632011-02-10
Svend Fischer-Nielsen, Danmark1108910892015-06-23
Svend Ove Jensen, Danmark2456324802008-07-14
Svend Rønnest, Danmark12921248642192012-12-09
Svilen Cheshmedjiev, Bulgarien1108810882005-06-26
Svitlana Tkach, Danmark214658162016-07-12
Szabolcs Kókay, Ungarn1275027502004-07-22
Szabolcs Kókay, Ungarn61313032412013-06-09
Szilard J. Daroczi, Rumænien519250928352016-09-24
Søren Vinding, Danmark13612982616872018-10-31
Søren Brinch, Danmark133517475312009-11-22
Søren Garder Brask, Danmark2206611262013-02-28
Søren Gjaldbæk, Danmark2494725802010-09-29
Søren Harding, Danmark10010453752922018-02-23
Søren Hjorth Andersen, Danmark71821934452002-10-29
Søren Koch, Danmark3710124272006-03-16
Søren Kristensen, Danmark8912856541772015-09-08
Søren Kristoffersen, Danmark1249212494793062016-07-03
Søren Langkilde Madsen, Danmark61440028042007-04-21
Søren Nancke, Danmark101793332392016-01-02
Søren Nygaard, Danmark7018585458862012-07-15
Søren Olin, Danmark2525026582008-08-16
Søren Parup, Danmark1103210322006-04-01
Søren Peter Pinnerup, Danmark51369348462013-01-07
Søren Ryge Petersen, Danmark1191319132005-02-06
Søren Skov, Danmark576118841143412013-02-12
Terje Axelsen, Norge101987023652005-09-08
Terje Kolaas, Norge51425441592005-04-01
Terje Kolaas, Norge355928529422013-02-12
Terje O. Nordvik, Norge41010236882012-07-27
Terry Townshend, Storbritannien7915294551092012-08-20
Terry Townshend, England2478825562006-02-01
Theis Bacher Nielsen, Danmark5771216332008-04-22
Theodosis Mamais, Grækenland295873326232005-06-22
Thomas Bentsen, Norge2362718532009-10-12
Thomas Bernhardsson, Sverige8613496022362012-04-13
Thomas Bundgaard Rasmussen, Danmark245557144592012-02-12
Thomas Buus Nielsen, Danmark3941732462008-01-14
Thomas Damm Als, Danmark2398221472008-12-22
Thomas Elbek, Danmark6800615462014-08-11
Thomas Eske Holm, Danmark1283428342008-03-02
Thomas Garm Pedersen, Danmark37022061616362020-11-05
Thomas Hasle Ravn, Danmark2602932622007-07-12
Thomas Hellesen, Danmark153906234742009-08-10
Thomas Hilkjær, Danmark2452523922002-09-03
Thomas Hultquist, Sverige3696527222012-01-07
Thomas Iversen, Danmark213797152019-05-24
Thomas J. Simonsen, Danmark468962235332013-04-04
Thomas Jensen, Danmark81429823952013-11-29
Thomas Jensen, Danmark1522152212003-05-17
Thomas Kehlet, Danmark6611714331762014-06-06
Thomas Kiørboe, Danmark1196319632004-11-23
Thomas Kjær Christensen, Danmark2860547632005-12-06
Thomas Kuppel, Tyskland1259125912010-04-23
Thomas Kuppel, Tyskland6982718782013-08-08
Thomas Kuppel, Tyskland1130613062017-08-21
Thomas Larsen, Danmark1146714672005-10-29
Thomas Lundqvist, Danmark1262726272008-04-19
Thomas Maul, Danmark8612863025712011-05-16
Thomas Nielsen, Danmark203919840622011-03-24
Thomas Riedel, Danmark4778029082011-01-14
Thomas Stigfeldt, Danmark31076647082005-01-20
Thomas Varto Nielsen, Danmark961105077644752019-08-15
Thomas W. Johansen, Danmark92529366312010-02-04
Thor Edgar Kristiansen, Norge41182834072005-03-14
Thorkil Brandt, Danmark172598821682019-11-23
Thorkild Lund, Danmark1213821382010-03-15
Thorsten Stegmann, Tyskland2271817812018-12-21
Thurel Julien, Gambia13218296821142011-09-18
Thyge Enevoldsen, Danmark1125712572013-01-28
Tibu Paul Lucian, Rumænien4991636312007-11-24
Tim Andersen, Danmark31334756382004-04-20
Tim Brown, Storbritannien2489727792002-09-28
Tim Hesselballe Hansen, Danmark72599558962011-01-30
Tim Vaughan, Storbritannien81865325522006-03-16
Timme Nyegaard, Danmark2311115822010-01-03
Tine Jensen, Tyskland11973811422018-06-03
Tobias Berger, Sverige436380425862012-03-20
Tobias Epple, Tyskland81706027902006-03-11
Tom Backlund, Finland51508043192006-11-07
Tom Backlund, Finland1362736272008-01-06
Tom Conzemius, Luxembourg3303012992014-04-23
Tom Goossens, Belgien91964534262006-08-09
Tom Jensen, Danmark1227622762006-03-19
Tom Schlegel, Danmark2432626702004-05-17
Tom Sørensen, Danmark3614025292006-07-08
Tomas Lundquist, Sverige20737585140012014-07-10
Tomas Svensson, Sverige449159844162010-10-08
Tommy Andre Andersen, Norge132614825192010-01-18
Tommy Bjørk, Danmark5674916432016-02-16
Tommy Frandsen, Danmark8220523644972006-01-15
Tommy Hjorth, Danmark2470923602006-01-18
Tommy Holmgren, Sverige122202629101492018-02-12
Tommy Holmgren, Sverige81882827532007-06-24
Tommy Kaae, Danmark417180747332020-11-20
Tommy Karlström, Sverige2279816122014-04-10
Tommy Studsholt Christensen, Danmark376916327592013-05-10
Tonny Papillon, Danmark172852228532013-08-22
Tonny Ravn Kristiansen, Danmark619100378846102020-11-26
Tony Søholm Larsen, Danmark313257618962020-07-24
Tony Disley, Storbritannien2449522712005-03-25
Tor A Olsen, Norge1280328032003-11-09
Tor Olsen, Norge284335929302019-09-12
Torben Andersen, Danmark61423029562008-10-12
Torben Back Sørensen, Danmark6413213502019-12-01
Torben Byfoged, Danmark2355718672010-04-13
Torben Ethelberg, Danmark193813027402007-02-25
Torben Evald, Danmark81717331462019-02-27
Torben Jepsen, Danmark132299824122011-01-13
Torben Juul Hansen, Danmark1103910392017-04-06
Torben Laursen, Danmark335155033642012-10-23
Torben Lund, Danmark51106147392004-12-15
Torben Lund-Hansen, Danmark5480812132016-02-12
Torben Lyng, Danmark222464322322020-03-09
Torben Olsen, Danmark21041068822013-11-02
Torben Sebro, Danmark6010309434662020-02-20
Torben Sylvest Jensen, Danmark9959617512018-05-22
Tore Vang, Norge5512128381022016-10-20
Torkild Kristensen, Danmark17413447131292020-11-05
Tormod Amundsen, Norge182936230472013-02-19
Torsten Hansen, Danmark1202420242004-09-01
Troells Melgaard, Danmark6110353137572018-08-27
Troels Eske Ortvad, Danmark5510089085832020-03-12
Troels Leuenhagen Petersen, Danmark459328268282013-06-30
Troels M. Krogh, Danmark1163016302013-05-15
Trösch Stephan, Schweiz2350218812013-02-01
tue hartmann, Danmark19879872012-05-06
Tue Romanow, Danmark1241624162009-10-06
Tune Jensen, Danmark1253225322006-02-04
Uffe Gjøl Sørensen, Danmark2492925772007-03-04
uffe jensen, Danmark18178172015-05-11
Uffe Jensen, Danmark1212621262007-12-28
Uffe Pedersen, Danmark5911974630342006-01-22
Ulf Eschou Møller, Danmark297467387722010-03-26
Ulla Henriksen, Danmark1126012602004-04-30
Ulla og Steen Søgaard-Hansen, Danmark3639523692003-02-25
Ulla Paulsen, Danmark182738227212014-09-12
Ulla Vibe Funch, Danmark1246424642005-06-26
Ulrik Henneberg, Danmark2404022022004-07-07
Vagn Freundlich, Danmark9516870237712013-07-27
Vagn Gjerløv, Danmark3276210602012-02-06
Vagn Gjerløv, Danmark17377372018-02-06
Vagn Wendel Sørensen, Danmark1100510052017-06-10
valdemar overgaard petersen, Danmark17117112017-03-06
VASLIN Matthieu, Frankrig10117182229862010-01-05
Vegard Bunes, Norge51326730312003-10-11
Via - Silas K.K. Olofson, Færøerne72120643952007-08-18
via Carsten Høeg, Danmark1306230622002-05-29
via Morten Bentzon Hansen, Danmark2272956193872014-05-27
via Sune Jepsen, Danmark2823049672001-11-09
Vicky Knudsen, Danmark1259225922013-09-17
Villy Pedersen, Danmark162325819022017-05-19
Vincent Legrand, Belgien12824492462952018-10-12
Vinni Bruhn, Danmark71355939182010-05-29
Virginia Escandell, Danmark1265326532004-09-07
Vlad Cioflec, Rumænien6863519982011-12-22
wally morell, Danmark1173017302013-02-10
Wedigo Ferchland, Danmark5861218412006-05-18
Westy Esbensen, Danmark1204120412005-05-04
Wilfried Hausmann, Tyskland2611735762003-07-19
Wilhelm Lorenzen Fabricius, Danmark143375033142008-10-22
Willy Jørgensen, Danmark1122112212013-04-30
Wim van der Schot, Holland1245724572006-12-04
Wolfgang Jakob, Tyskland3636523702013-09-24
Wolfgang Trimmel, Østrig1298829882011-07-29
Wout De Rouck, Belgien2423623942012-08-20
Xavier ROZEC, Frankrig3733127222008-09-02
Yann Kolbeinsson, Island184381631912012-01-25
Yeray Seminario, Spanien3828141082005-04-11
Yoav Perlman, Israel153341230322011-07-14
Zbigniew Kajzer, Polen8611765932502019-12-30
Zbyszek Kajzer, Polen1121012102013-04-08
Zoltan Baczo, Danmark6769317122015-12-31
Zsolt Ampovics, Ungarn5798221712018-05-10
Åge Mathias Matthiesen, Danmark91985337212014-01-04

Der er i alt 1415 fotografer som har bidraget med billeder til galleriet.

Bemærk: at alle billeder har copyright og må ikke anvendes uden accept fra den respektive fotograf.



til toppen copyright © 2002-2005 Netfugl.dk - Danmark
kontakt os: netfugl@netfugl.dk - om os: webmasters - genereret på 0.109 sek.
til toppen